PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : O Gol Kaçar miydi Gökdeniz?

erhananil
04.08.2005, 17:41
Olmayacak oldu ve Trabzonspor saçma sapan bir takimi geçemeyip elendi.MAçtan sonra Hürriyet gazetesi yazarina geçen seneyi hatirlatan muhabir su yaniti aliyor..;Dinamo Kiev hiç degilse takimdi.

Takimin üstünde müthis baski oldugunu elbette kabullenmek gerekir.Izleyenlerin üstünde de ayni baski vardi.Trabzonspor un gücüne inanmis kadini erkegi bir sürü kisi 85. dk da bile hala Trabzon alir diyorlardi yanindakilere.Hatta bir sürü fener li bile o gece trabzonspor u tuttu.Fakat yakalanan onca firsat degerlendirilemedi.Simkovyak dogru düzgün bir orta yapamadi.Gökdeniz ayakta durmakta zorlandi Celaleddin zaten hocanin girtlagini deldirtti.

PEki bu taraftar ne yapsin?Yillardir sampiyon olamayan üstelik 2. ligi 3.lügü basari sayan bir yönetim.Hep sabir hep sabir.Sonra iste anonsla haydi trabzon.Nereye haydi Trabzon?Her sene bu sene kesin diyip 2. oluyoruz her fener maçina bu sefer sansiniz yok diyip boynu bükük ayriliyoruz.Bu takimin taraftara kendini affettirmesi için ilk önce Fenerbahçe yi yenmesi(ki bu belki sampiyonluk kadar önemlidir) sonra da Kazim Koyuncu için sampiyon olmasi gerekir.

vizarian
04.08.2005, 17:46
VE DUNYANIN SONU =GÖKDENIZ KALECIYLE KARSI KARSIYA VE GOOOOL

Oruç
04.08.2005, 17:56
Bu onun herzaman yaptigi bisey -ne ilk ne de son-

FATIH SULTAN TEKKEEdited by: thepatfhinder

Keleşoğlu
04.08.2005, 18:19
erhan gökdenizin kaleciyle karsi karsiya kalipta gol atmasi kiyamet alameti bilmiyomusun?smileys/smiley36.gif

Berk Akçay
04.08.2005, 18:48
gokdeniz azcika adam olsa idmanlardan sonra kalir bos kaleye sut çalismasi yapar vede onu atamadigini kendide gorur. yani pier febe de iken adam idmandan sonra kendi sadece frikik çalismasi yapiyordu yani kisacasi gokdeniz hersey kendine bagli

pacos_bill
04.08.2005, 20:19
Büyük takimlarin kaçan bir gol, verilmeyen penalti gibi bahaneleri olmaz olmamalidir. Üstelik böyle bir rakibe karsi. Sen pozisyona gireme ondan sonra kaçan bir gol üzerine yorumlar gelsin. Sanki takimmükemmel oynadi tek sorun kaçan gol.

PsYcHo_LaZ61
04.08.2005, 21:11
ya arkadaslar bu saatten sonra gökdeniz atsaydi da yok söyle yok böyle demenin bi faydasi yok.futbolda hersey oluyor.gökdeniz o gol ü atmak istemezmiydi de burdan gökdeniz söle yapiyo böle yapiyo diyosunuz....o golu kacirdikdan sonraki gökdenizin hali zaten herseyi özetliyordu...onu görunce içim ciz etti....futbol bu hiç gol olmayacak yerden gol atarsin.gol olacak yerden de atamazsin....

#10 Fietra
04.08.2005, 23:18
Locked&Closed&Kilit

kobra_61
05.08.2005, 01:10
ben daha ne diyeyim

gökdeniz ya sen kendini at bi yerden ya da ben seni atacamsmileys/smiley7.gifya biliyoruz atamadigini ama bari bu maçta atsaydi besmileys/smiley19.gifanlamiyorumki heyecanlaniyo mu ne yapiyo heyecanlaniyosa oynamasin ne biçim profesyonellik bu yaa smileys/smiley7.gifhala amatör ruhlu adamlar oynuyo

simdiye kadar nasilsa diger maçlarda da öyle olacak smileys/smiley7.gif

Ömer SEVİNÇ
05.08.2005, 14:07
Galatasarayda Necati bizde Gökdeniz

Kaleciyle karsi karsiya kalmasin diye dua ediyoruz resmen...

worldmaster
05.08.2005, 14:14
Galatasarayda Necati bizde Gökdeniz

Kaleciyle karsi karsiya kalmasin diye dua ediyoruz resmen... smileys/smiley32.gif

Crazy_OfLu61_
05.08.2005, 16:05
Kaçardi kaçardiiii onuda tek o beceriksiz becerebilirdi ve becerdide zaten...

The Legend
05.08.2005, 16:47
Gökdenizin kaçirdigigolü tv den tekrar takrar izledim.Sanirim o pozisyonda topla bulustugu anda iyi kontrol edemedi ve topa yere düserken son anda dokundu!(dikkat edin vurdu demiyorum çünkü vuramadi)

Artik bundan sonrasida sansa kalmisti.O sans topuda diregi siyirdi.

Çagman
05.08.2005, 18:25
Yüregimi Parcaladio o top!

Gokdeniz AntrenmanLarda Gol Vurusu Calismali 1 2 saat adamda bitiricilik 0

seyyahali
05.08.2005, 18:42
simdilik sinirli oldugumuz için gökdenize yükleniyoruz biz bunlari yillardik yasiyoruz biriside çikip su taraftari elestirmiyor takima 25 bin kkisi var kim maoral verdi takimi çagirip alkisladi bau takim fatih tekke degil gökdeniz degil bu takim oynuyorsa kazniyor gökdeniz fatih oynadi takim kazandi degil sadece onlar biraz daha ön planda takim takim olsaydida bu maçi alsaydi biri degil hepsi beceriksizlik yapti ve sunu söylüyorum bu insanlar sampiyon olsa dahi hiçbirini affetmeyecegim türk insanini rumlar karsisinda küçük düsürdülersmileys/smiley7.gif

Hünkar
05.08.2005, 19:38
ben gokdenizin karsi karsiya kaliptaga gol attigini hatirladigim tek mac besiktasi 1-0 yendigimiz macta fatihin pasiyla attigi macti

U.Sadıkoğlu
06.08.2005, 12:28
GOKDENIZZZZZZ

KARADENIZZZZZZZZZ

SENI KIMSELEREEE VERMEYIZZZZZZZ

lazutlarlivera
06.08.2005, 14:30
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

GÖKDENIZ&nbs p; KARADENIZ

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

perfectstorm
06.08.2005, 16:10
gokdeniz azcika adam olsa idmanlardan sonra kalir bos kaleye sut çalismasi yapar vede onu atamadigini kendide gorur. yani pier febe de iken adam idmandan sonra kendi sadece frikik çalismasi yapiyordu yani kisacasi gokdeniz hersey kendine bagli

bos zamanlarini iyi degerlendiriyo bence nisantasinda gece gezmeleri vs.

sözlesmeyi imzaladi sonra tik yok. geçen sene ilk yarida nasil oynadi.!imzayi devre arasinda atmisti yanilmiyosam sonra yan geldi yatti.

simdi futbolculardan indirim istenecekmis.garanti para verilmemeli.90 dakka oynayacak diye kanun yok hüseyin ve gökdeniz mehmet yilmazi söylemeye gerek yok neden degistirilmez anliyan anlatsin ?

CaMoKa
07.08.2005, 13:05
smileys/smiley7.gifgökdenizin öyle attigi onlarca golu var ancak sucu onda bulamayiz o saglam bir atmosferde bos bir zihinle olsaydi onungibi kaçtane atardi onun bu duruma getiren bizleriz suc bizde o kadar baskiyi kaldiracak tecrubeye sahip biroyuncu degil ligde olsa neyse belki altindan kalkar ama hangi trabzonsporlu futbolcunun dogru düzgün avrupa deneyimi varki futbolu vatan millet sakarya ya çeviranler utansin gökdeniz degilsmileys/smiley7.gif

Oruç
07.08.2005, 13:37
smileys/smiley7.gifgökdenizin öyle attigi onlarca golu var ancak sucu onda bulamayiz o saglam bir atmosferde bos bir zihinle olsaydi onungibi kaçtane atardi onun bu duruma getiren bizleriz suc bizde o kadar baskiyi kaldiracak tecrubeye sahip biroyuncu degil ligde olsa neyse belki altindan kalkar ama hangi trabzonsporlu futbolcunun dogru düzgün avrupa deneyimi varki futbolu vatan millet sakarya ya çeviranler utansin gökdeniz degilsmileys/smiley7.gif

Gökdeniz kaç gol atti öyle söyleyebilirmisin kaleciyle karsi karsiya kalipta attigi kaç gol var acaba????

JUN61
07.08.2005, 22:10
gökdeniz nasi bir fytbolcu anlamiyorum

Bartuğ13
08.08.2005, 12:26
gökdeniz yillardir kaleciyle karsi karsiya atamaz.ama angut olsa bir insan anlar ki kaleciyi çalimlamak ve ya en güzeli asirtma atmak gerekir.bunu çalissa yapamayacak insan yok hele ki gökdeniz gibi birisi için çocuk oyuncagi.ama bu insan(?) hep böyle kaçiriyor.ve elenmemizin 4 sorumlusundan birisidir.benim için bitti gökdeniz