PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayserispor Maçi Organizasyonu

#10 Fietra
04.08.2005, 15:33
Evet beyler nereye aliyoruz biletleri fln???

Crazy_OfLu61_
04.08.2005, 15:34
smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

kelkitli29
04.08.2005, 15:41
BMN olarak o STADA gidip

Oleeeey oley oley oleeeeeyyy SAMPIYOOOOOOOOON TRABZOOOOOOOOON

diye bagirmak o gün ve BU YIL icin en anlamli, en GÜZEL en dogru hareket olacaktir.

The Legend
04.08.2005, 15:48
ya bu moralle bana bir ay daha maç demeyin. smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

CeSS
04.08.2005, 15:51
Trabzonspor taraftari olmak kolay degildir, her ne kadar suan herkes kizgin olsada , herkes bir seylere kizip çagirsada, her ne kadar bir daha maça gitmem maç seyretmem desede, cumartesi günü takiminin yaninda olacaktir. Insallah iyi bir organizasyon yapilir, maç öncesi tüm futbolcular tribüne çagrilip alkislanir.

l-m
04.08.2005, 16:07
maraton özel bölümdeyim.

kelkitli29
04.08.2005, 16:12
helal olsun osman sana.

#10 Fietra
04.08.2005, 16:14
Çilginlarda da izlenebilir?

Utku061
04.08.2005, 16:20
Ama kimse Çilginlar,taraftar dernegin,birligi birlesil dernekler vs vs..orada olalim demesin,Dün gördük ki hepsi sinifta kaldi..5 dakika bagirmayla bu isler olmuyor.

#10 Fietra
04.08.2005, 16:22
Kizma Utku abi yahusmileys/smiley5.gif

Egemen
04.08.2005, 16:45
evt osman güzel baslik nerden aliyoruz biletleri. sinirim bira zgecmisken alalim sunlari.:)

Keleşoğlu
04.08.2005, 16:47
Su durumda takima en iyi moral kayseri macinda tribünlerin dolmasi olacaktir.yönetim bilet fiyatlarini indirir diye dusunuyorum. Avrupa gitti bari lig elden gitmesin

Punisher-61
04.08.2005, 16:53
ben bir cok arkadasin düsündügünü ama yazmadigini yaziyorum..

bizi cümle aleme rezil eden bu futbolcularin macini izlemek icin para ödemem..o biletlere verecegimiz para ile aktug karnini doyurur ama transfer yapmaz..

emre81
04.08.2005, 16:53
Beyler bence Trabzonspor'un dogru dürüst bir tribün organizasyonuna ihtiyaci var Ani akerdeki kitle sirf kuru gürültü. Olimpiyat stadindaki gibi destek veren susmayan bir taraftar kitlesi olusturmak lazim bunun için neler yapilabilir arastirilmali, bizde bunun üzerine tartismaliyiz bence. Sadece konusmak degil artik aksiyon zamani herkes sapkasini önüne koyup düsünsün.

kelkitli29
04.08.2005, 16:55
Beyler bence Trabzonspor'un dogru dürüst bir tribün organizasyonuna ihtiyaci var Ani akerdeki kitle sirf kuru gürültü. Olimpiyat stadindaki gibi destek veren susmayan bir taraftar kitlesi olusturmak lazim bunun için neler yapilabilir arastirilmali, bizde bunun üzerine tartismaliyiz bence. Sadece konusmak degil artik aksiyon zamani herkes sapkasini önüne koyup düsünsün.

cok kolay. Avni Akeri yikacagiz istanbula stad yapacagizsmileys/smiley2.gif

kuzey_lee
04.08.2005, 16:59

almayadan kolay oyle konusmak..o takim trabzon disina asla çikamaz..ayrica taraftari elestirenleri tribune takilmaya davet ediyorum..yok çilginlar dün kötüymüs..sormasi ayip dün ne yaptiniz?

The Legend
04.08.2005, 17:06
Söyle bi pankart yapilabilir.

NE RUM

NE FENERRUM

SAMPIYONSUN (BurayaEn Büyüksün,Herseyimizsin de yazilabilir)

TRABZONUM

Armağan Dere
04.08.2005, 17:08

bizi cümle aleme rezil eden bu futbolcularin macini izlemek icin para ödemem..o biletlere verecegimiz para ile aktug karnini doyurur ama transfer yapmaz.. aynen aynen Edited by: ÇAYKARALI_61

kuzey_lee
04.08.2005, 17:08
Söyle bi pankart yapilabilir.

NE RUM

NE FENERRUM

SAMPIYONSUN (BurayaEn Büyüksün,Herseyimizsin de yazilabilir)

TRABZONUM

karsinizdaki insanlari aptal zannediyorsunuz degil mi..dun aksam gorduk bu pankarti..varsa kendi fikriniz yazin..yoksa bosuna post atmayin

kuzey_lee
04.08.2005, 17:09

bizi cümle aleme rezil eden bu futbolcularin macini izlemek icin para ödemem..o biletlere verecegimiz para ile aktug karnini doyurur ama transfer yapmaz..

nasil bi suçlama yaptigiunin farkindamisin..insanin canini sikiyorsunuz..yeter artik..

kelkitli29
04.08.2005, 17:21
harbiden punisher bu aciklaman yakisik almadi. bu nasil bir aciklama. atay karnini doyuruyormus. hayret bise

POYRAZ
04.08.2005, 18:33
Haydi mca, bu zor günde takimin destege ihtiyaci var.

mr.fa
04.08.2005, 19:39
Bence bu sayfaya sadece olumlu birseyler yapmak isteyenler yazi yazsin. Elestiri yapmak ve kin kusmak için sitede bir dünya sayfa var orayi kullanabilirsiniz.

Evet bencede maç için güzel bir organizasyon yapalim. Hatta idmana tatli bile götürebiliriz. Baska Trabzonspor yok.

Guests
04.08.2005, 19:55

Verdigi maç bileti parasiAtay Aktug'un midesine inecekdiye korkanlar, yapilan transferleri begenmeyenler, bu sevdadan vazgeçenlerveya ayagi hiç çekmeyenler maçagelmeyebilir...!!!

BIZ AVNI AKER'DE OLACAGIZ...

(Not: Osman benden önce davrandin... Bu basligi bu aksam ben açacaktim... Bravo sana...smileys/smiley32.gif)Edited by: CuttySark

Karambol
04.08.2005, 20:49
Ama kimse Çilginlar,taraftar dernegin,birligi birlesil dernekler vs vs..orada olalim demesin,Dün gördük ki hepsi sinifta kaldi..5 dakika bagirmayla bu isler olmuyor.

hocam sen kendinde misin ÇILGINLAR'a laf diyorsun dün maci önceden belirttigim gibi onlarla izledim.. gayet güzel bagirdik.. sadece son 15dk gol beklendigi için herkes strese girdi o ara sustuk.. mac içinde 2-3 kere maratona 'a bagirdik cit yok.. madem biz kötüydük siz neden bagirmadiniz ? macdan önce organizasyonlar'da maraton özel'deyim yazmak degildir.. taraftarlik.. oturdugunuz yerden is bekliyorsunuz ayip!

NoPain-NoGain
04.08.2005, 21:22
maca gidip takimini bu zor aninda yalniz birakmayip destekleyecek hepinize helal olsun! gercek taraftarlik böyle olur, otobüse saldirmakla degil..

#10 Fietra
05.08.2005, 00:34
Vay be Punisher öyle bi yorum yaptin ki turnayi 12 den vurdun yani!

TRABZONLU_TS
05.08.2005, 00:52
ne olursa olsun bu takim kümde düssen ben her macina gidiyordum Trabzonda . ama simdi almanyadayim burda okuyorum. ve bu yazilanlari görünce kahroluyorum. iyi gün taraftarlarindan nefret ediyom.. abi ben kötü gün taraftariyim. takimin ihtiyaci oldugu zamanda takimin yaninda olmucaksaniz ne olur sizin taraftarliginizdan be. UTANINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNN NNNN

yattara11
05.08.2005, 01:44
LAMI CIMI YOK BU MAÇA GIDILECEK!!!

Bugün takimimizin en kötü ve bugün maça G-I-D-I-Y-O-R-U-Z!!!Edited by: yattara11

vizarian
05.08.2005, 01:50
DUN YANIN SONU DEGIL .

ISTEYEN GELMESIN

S... S.... GIDICEZ BASKA TRABZON YOK

Utku061
05.08.2005, 01:50
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>

....ayrica taraftari elestirenleri tribune takilmaya davet ediyorum..yok çilginlar dün kötüymüs..sormasi ayip dün ne yaptiniz?<O:P></O:P>
<O:P></O:P>

hocam sen kendinde misin ÇILGINLAR'a laf diyorsun dün maci önceden belirttigim gibi onlarla izledim.. gayet güzel bagirdik.. sadece son 15dk gol beklendigi için herkes strese girdi o ara sustuk.. mac içinde 2-3 kere maratona 'a bagirdik cit yok.. madem biz kötüydük siz neden bagirmadiniz ? macdan önce organizasyonlar'da maraton özel'deyim yazmak degildir.. taraftarlik.. oturdugunuz yerden is bekliyorsunuz ayip!

Arkadaslar benim yazim yukarda mevcut sizlerde bana sagolun cevap vermissiniz.Sagolun ben sadece Çilginlari oraya yazmadim farkindaysaniz bütün dernekleri genelledim..Siz o dernegin mensubu olabilirsiniz size saygim sonsuzdur.
Karambol arkadasin dedigine gelince ben Maraton Özelde Ünyeden gelen arkadaslarla beraberdim,özelliklede tutup oraya gitmedim,ha gitsem de kimse bir sey diyemez.Oraya gelen misafirler bilet istemis bizde oradan aldik.Bilmem anlatabildim mi? Ayrica siz ne yaptiniz derken ben orada Dernegin üyesi falan degilim,bizde sizin yaptiginizi yaptik! Son 15 dakika asiri stresten sustuk kaldik!

Saygilar...

Ayrica Osman(muhtelif) sana kizmadim yanlis anlama sakin..smileys/smiley2.gif
Edited by: Utku61

Engenius
05.08.2005, 08:42
PUNISHER KARDESIM,

ATAY AKTUG BU DUNYADA TANIYABILECEGIN EN DURUST EN NAMUSLU INSANLARDAN BIRIDIR... BASKANLIGINI ELESTIRIN, YONETIMINI YERDEN YERE VURUN, AMA ATAY AKTUG'UN KISILIGINE LAF SOYLEMEYIN RICA EDERIM....

melrok
05.08.2005, 10:15
ben takima küsenleri anliyamiyorum. keske bende trabzonda olsamda her maçina gitsem. 14. oldugumuz sezon hiç gitmedigim kadar çok maçina gitim bu takimin. mazosist oldugumdan degil destek gerekli oldugundan.

Karambol
05.08.2005, 14:12
utku61 hocam göz problemin mi var çilginlar'i yazmadim diyosun yazdigna bak simdi..

''Ama kimse Çilginlar,taraftar dernegin,birligi birlesil dernekler vs vs..orada olalim demesin,Dün gördük ki hepsi sinifta kaldi..5 dakika bagirmayla bu isler olmuyor.''

burda ne yaziyo..?

çilginlar'a laf diyecek kadar tribüncü olun önce ondan sonra biseyler yazin.

saygilar.

Yunus Emre AYAZ
05.08.2005, 14:32

FANATIK61
05.08.2005, 15:12
Arkadaslar Biletler az önce çiktihaberiniz olsun. Büyük ve gerçekTaraftar bügünlerde belli olur...smileys/smiley2.gif

İleli
05.08.2005, 15:47

iste senin gibi dusunenlerin yuzunden kaybediyoruzya neyse...

Berat
05.08.2005, 15:49
Açik:5Milyon

Maraton:10 Milyon

Maraton Özel:15 Milyon

Kapali:20 Milyon

Trabzonda olup bu maça gitmeyenin Trabzonsporlulugundan süphe ederim.. Ben Fersatla beraber Maratonda olacagim..

yavru_tilki
05.08.2005, 15:54
abi zoruma gidiyor yaa smileys/smiley19.gif

yavru_tilki
05.08.2005, 15:55
ruhen trabzon bitirdi beni aklima geldikce beynime agrilar saplaniyor rezil oluumuz aklima geliyor

yavru_tilki
05.08.2005, 15:58
ben istanbula nasil gidicem bir çok zorlukla mücadele ettigimi nice kötü skorlar alip rezil olup üstesinden geldigimi bilirim ama bu maç benim tamamen direncimi kirdi güvenim kalmadi simdiden söylüyorum bu takim bu sene en iyi 4. olur kümeyedüsmemek için çirpindigimiz sene gibi olursakta hiç sasirmayin ben simdiden diyorum demedi demeyin

yavru_tilki
05.08.2005, 16:00
aci olsada gerçekleri simdiden bilmek gerekir ileride hayal kirikligi yasamak artik tahammül edilemiyecek boytularda olur...

yavru_tilki
05.08.2005, 16:01
kesin kan çikar

melrok
05.08.2005, 17:28
baska takimlar avrupada 5, 6 yigince rezil olmuyorda bizmi olduk simdi. 29 yasindayim hayal meyal bir sampiyonluk hatirliyorum. hayatim boyunca hep ankarada yasadim ve çevremde her zaman üç sülük taraftari fazla oldu. jimnastikçilere 7-1 yenildigimizdede Trabzonsporluydum, simdide Trabzonsporluyum. sampiyonlugun kaçtigi maç sonrasi 96'da Trabzonsporluydum, simdide Trabzonsporluyum. bunu su andada bagira bagira söyleyebilirim her zaman basim dik. ben bu takimdan hiç bir zaman ümidimi kesmedim, kesemem. bu yil sampiyon TRABZONSPOR

Keleşoğlu
05.08.2005, 17:28
hayden maca

Nytre
05.08.2005, 17:36
elimde kombinem var....

kardesimdede var gidecez tabi maça...

bordox
05.08.2005, 17:38
Ne olurdu Trabzon'da dogsaydik.Su takimin maçlarina gidecegimizi bile bile maç günlerini bekleseydik.Ne güzel olurdu valla.

kabus84
05.08.2005, 18:10
bu maç trabzonun büyüklügünü gösterme günüdür takimimiza sahip çikalim 2-3 bine oynarsa yazik olur üzerindeki karabulutlari üstünden atmis oluruz yeni bir sayfa haydi trabzonlu stada..

immortal_TS
05.08.2005, 22:55
baska takimlar avrupada 5, 6 yigince rezil olmuyorda bizmi olduk simdi. 29 yasindayim hayal meyal bir sampiyonluk hatirliyorum. hayatim boyunca hep ankarada yasadim ve çevremde her zaman üç sülük taraftari fazla oldu. jimnastikçilere 7-1 yenildigimizdede Trabzonsporluydum, simdide Trabzonsporluyum. sampiyonlugun kaçtigi maç sonrasi 96'da Trabzonsporluydum, simdide Trabzonsporluyum. bunu su andada bagira bagira söyleyebilirim her zaman basim dik. ben bu takimdan hiç bir zaman ümidimi kesmedim, kesemem. bu yil sampiyon TRABZONSPOR

Abi sana sonuna kadar katiliyorum herkesin bu düsünceleri benimsemesi gerektigini düsünüyorum.

CeSS
05.08.2005, 22:57
hayden maca

Slogan budur, konunun basligida olabilir smileys/smiley20.gif

samway
05.08.2005, 23:01
tamam bence de istanbul da ki gibi deil trabzon biz istanbuldaki trabzonlular olarak isteriz tabiki maçlarin istanbul da oynanmasini ama trabzon un özelligidir o kent istanbul takimlarinin sampiyonlugunda 80 ilde korna sesi verken 1 il de oda trabzon da sessizlik hakim iste biz zaten bu yüzden büyügüz farkliyiz ama bu farki yasatabilen seyirciye sahip deiliz malesef istanbul daki seyircimiz gibi keske trabzon da ki seyircimiz de etkileyici olsa malesef olamiyo anlamiyorum neden ????

selçukabi
05.08.2005, 23:04
hayden maca

Kazim Koyuncunun kemiklerini sizlatmayin daha fazla Trabzonda olan tüm Trabzonsporlularin bu maça gidip futbolcularimiza moral vermesi lazim.Dosta düsmana kim oldugumuzu gösterelim.Bizans medyasinin salyalari akmaya basladi Trabzon karisacak zannediyorlar....NAAAAH serefsizler çok beklersiniz.Haydi Trabzonum...

The Legend
05.08.2005, 23:09
Acaba Trabzonda rakip takim taraftarlarinin olmayisindan dolayimi daha etkileyici olamiyoruz.Yani bizi kamçilayacak,bize karsi çikacak bi rakibimiz yok.Bu yüzden arada birbirimize bile giriyoruz..

KuĞu
05.08.2005, 23:48
Avni akerdeki tek sorun avni akerdir!!!!!!!! oraya adam gibi tribünler yapsalar direkleri milletin önünden çekseler maratonu siniflara ayirip milletin ortalarinda demir parmakliklar çekmeseler maratonda boydan boya pankart resim açabilecek sekilde temizleseler, kalearkalarini adam gibi yapsalar o taraftar her sekilde gazagelir millet sikildi artik ayni stada gelmekten birtane ts li varmi avni akerin suanki halinden memnun olan insanlar stada zaten içi sinmeyerek geliyor.yapilacak sey önce stadi adamakilli yapmaktan geçer bak sonra taraftar nasil gazageliyor. Ho dedinmi akustigiyle yikilan stadda kim bagirmaz avni akere 300m evim var evdekiler ses gelmiyor diyor stad yikilirken bile.

izmirdenayhan
06.08.2005, 01:13
melrok Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>baska takimlar avrupada 5, 6 yigince rezil olmuyorda bizmi olduk simdi. 29 yasindayim hayal meyal bir sampiyonluk hatirliyorum. hayatim boyunca hep ankarada yasadim ve çevremde her zaman üç sülük taraftari fazla oldu. jimnastikçilere 7-1 yenildigimizdede Trabzonsporluydum, simdide Trabzonsporluyum. sampiyonlugun kaçtigi maç sonrasi 96'da Trabzonsporluydum, simdide Trabzonsporluyum. bunu su andada bagira bagira söyleyebilirim her zaman basim dik. ben bu takimdan hiç bir zaman ümidimi kesmedim, kesemem. bu yil sampiyon TRABZONSPOR</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Tutkudasim yazmak istediklerimin aynisini benden önce yazmissin sana aynen katiliyorum..Izmir de degil de TRABZON da olsaydim kosa kosa maça giderdim..Imkanlarim elverse de uçakla sadece maç için gitseydim TRABZON a....

Taraftarimizin takimimiza sahip çikmasini bekliyorum....

14 MAYIS 2006 DA ...IZMIR GÜNDOGDU MEYDANINDA HORON'A...!!!!

Berat
06.08.2005, 02:10
TS:0 D.Kiev:2 Medyanin Beklentisi: Trabzon dagilir,bu moral bozukluguyla ligde yarisamaz.. Sonuç: Medya avucunu yaladi..

TS:0 febe:2 Medyanin Beklentisi: 10 kisilik febeyi yenemeyen TS kesin dagilir.. Sonuç: Ayni

Konya:1 TS: 1 Medyanin Beklentisi: Takimin sampiyonluga oynamasinin en büyük faktörü olan Ziya Dogan istifa etti, dolayisiyla Trabzon yaristan kopar.. Sonuç: Ayni

TS:1 Anorthosis:0 Medyanin Beklentisi: Trabzon dagilir, ligde varlik gösteremez.. Sonuç: Allahin izniyle yine avuçlarini yalayacaklar.. Onlar birilerini yalamaya aliskin zaten, avuçlarini yalamalarina da biz alistirdik..

Not: Örnekleri çogaltmak mümkündür..Ayrica sonuç kismina yazdiklarim duygularimla yazdiklarim, öyle olmasini umuyorum..Umuyorum kiyönetimimiz kendine çeki düzen verirse bu soku atlatacagiz veumdugum sonuç gerçeklesecek..

Edited by: Berat Tekke

gerçekefsane
06.08.2005, 02:14
TS:0 D.Kiev:2 Medyanin Beklentisi: Trabzon dagilir,bu moral bozukluguyla ligde yarfisamaz.. Sonuç: Medya avucunu yaladi..

TS:0 febe:2 Medyanin Beklentisi: 10 kisilik febeyi yenemeyen TS kesin dagilir.. Sonuç: Ayni

Konya:1 TS: 1 Medyanin Beklentisi: Takimin sampiyonluga oynamasinin en büyük faktörü olan Ziya Dogan istifa etti, dolayisiyla Trabzon yaristan kopar.. Sonuç: Ayni

TS:1 Anorthosis:0 Medyanin Beklentisi: Trabzon dagilir, ligde varlik gösteremez.. Sonuç: Allahin izniyle yine avuçlarini yalayacaklar.. Onlar birilerini yalamaya aliskin zaten, avuçlarini yalamalarina da biz alistirdik..smileys/smiley2.gif

Not: Örnekleri çogaltmak mümkündür..Ayrica sonuç kismina yazdiklarim duygularimla yazdiklarim, öyle olmasini umuyorum..Umarim yönewtimimiz kendine çeki düzen verirse bu soku atlatacagiz veumdugum sonuç gerçeklesecek..

ilave olarak kaybedilen fenerbahçe maçindan sonra sanirim konyaspor ile oynayacagiz. tv8 de bir spor programinda maçlarin tahmininde konyaspor bu maçi alir. tahmin 0-2 olur dediler.

sonuç trabzonspor'umuz 4 tane ile gönderdi konyaspor'u

ilave 2feneri simdiden sampiyon ilan edenler,fenerin berabere kalmasindan sonra yorumlari bekliyorumEdited by: gerçekefsane

Utku061
06.08.2005, 02:33
utku61 hocam göz problemin mi var çilginlar'i yazmadim diyosun yazdigna bak simdi..

''Ama kimse Çilginlar,taraftar dernegin,birligi birlesil dernekler vs vs..orada olalim demesin,Dün gördük ki hepsi sinifta kaldi..5 dakika bagirmayla bu isler olmuyor.''

burda ne yaziyo..?

çilginlar'a laf diyecek kadar tribüncü olun önce ondan sonra biseyler yazin.

saygilar.

Yazdiklarimi iyi oku sonra bana yorum yap orada ne yaziyor! Sadece Çilginlari kastetmedim yaziyor!!! Dikkatine...Bu konuda seninle de fazla bir tartismaya girmem..

zafercalikoglu
06.08.2005, 10:09

bak bu dogru iste olimpiyatda 2.maca gittim .1.gençler kupa digeri istanbul ikiside harika ,biz harika destekliyoruz istanbuldaki taraftar bu isi biliyor abi gruplasma yok,7-70 herkes bagiriyor, olay bu ,gol gol diye adamin birini bagirtmiyoruz,kim dediyse o adama bagir diye,

zafercalikoglu
06.08.2005, 10:28

#10 Fietra
06.08.2005, 12:34
Ben de Maratondayim

OmeR.
06.08.2005, 12:58
Ben Çarsamba günü maça Gümüshane'den gittim. Kahrolduk, ama o günü içimize gömdük. Bugün maça yine gidiyorum. Yine gidecegim, vazgeçmeyecegim. O benim sevdam. Gelirken iki arkadasimi da getiriyorum. Sizde öyle yapin ikiye katlayalim.

Selamlar...

Ozan
06.08.2005, 13:22
evet iste böyle.herkez gitsin ve doldursun stadi. gerçek taraftar böyle olur. HER ZAMAN TAM DESTEK ...

Murat'
06.08.2005, 13:27
ben yol kale arkasi p10dayim kale arkasinagelenwar miya geçen famagusta maçinda içerigirene kadar wlalaaaaaaaaa öldük

U.Sadıkoğlu
06.08.2005, 14:13
HAYDI HERKES MAÇA....

Efrasiyab
06.08.2005, 14:16
keske gökten 200 milyon insede ilk ucakla trabzona gidip maci izleyip doneyim

TRABZONDA OLUPTA MACA GITMEMEZLIK LÜTFEN KIMSE YAPMASIN GÜN DESTEK VAKTIDIR

AtalaY_BuğrA
06.08.2005, 19:18
Bende maratondayim orada görüsmek üzere

U.Sadıkoğlu
06.08.2005, 19:31
HAYDI HERKES MAÇAAAAA

BENDE KAHVEYE GDIECEM

halil ibo
07.08.2005, 13:48
TARAFTAR KENDINE YAKISANI YAPTI.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif