PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yattarayi satan af olunmaz

osman__61
04.08.2005, 12:20
hemen yataranin satilacagi haberleri çikti. ben yalan dogru bilmem ama
sunu söylerim. onunla kaç maç kurtardik?? bir sürü. yattara satilamaz.

Guests
04.08.2005, 12:22
Yattarayi saticak yönetimin ayni anda istifa da etmesi gerekir.Kimse kurban aramasin.Kelle araniyorsa Yattaraya gelene kadar bissürü kelle var.Yattaraya hatayi yikip kurtulamazlar!

melrok
04.08.2005, 12:22
hocam bunu yazan kani bozuk istanbul medyasi kale almayin. ama yinede uyari olsun su durumda kanat oyuncumuz yoken ve transfer sezonu kapanirken yattarayi satacak adami bu kulüpte barindirmazlar

Crazy_OfLu61_
04.08.2005, 12:24
Sadece onu degil onu alan takima gökdenizide verelim kurtaralim ya nedir çektigimiz bi sikintilar lanet olsun ya lanet bir futbolcu kaleciyle karsi karsiya kalip atamazmi ya

CaMoKa
04.08.2005, 12:24
nester yattaraya degil mehmet yilmaza atilmalidir bu takimda yeri yok onun

selçukabi
04.08.2005, 12:25
Yattaradan daha iyisi daha ucuza bulunabiliyorsa (yani alinabiliyorsa) satilmasinda mahsur yok.bir hatayla adam da gönderilmez.Siz çogunuz is yerlerinde çalisiyorsunuz.Hata yapinca kapi önüne mi konuyorsunuz.

Sari saçlarini deli gönlüme baglamisim çözülmüyor YATTARA....YATTARA

agahozlu
04.08.2005, 12:27
asla gitmemeli.ondan önce çok adam var takimda gidecek bana göre

osman__61
04.08.2005, 12:31
mehmet yiilmaz satilmali hemen ki biraz para gelirde bari bir oyuncu daha aliriz.

ozcan_asanoglu
04.08.2005, 12:32
biz is yerinde bazi hatalar yapariz "uyarma" cezasi aliriz, bazi hatalar yapariz "kinama" cezasi aliriz...bazilarida var ki yaptigi hataya, yanlisa karsilik "görevden ihraç" alir...baskan'in hatasi maalesef bana göre "görevi ihraçlik"......trabzonun, 38 yilda kazandigi avrupa fatihi unvanini bir haftada yerle bir eden gazetelerde envay çesit garip basliklara maruz birakan yönetimin cezasi "gitmek"tir...

ozcan_asanoglu
04.08.2005, 12:36
ayrica arkadaslara katiliyorum, 50 tane yildizimiz mi var ki yattara yi satacaz...bu haber yalan olabilir tabi ama eger dogruysa; yattara'nin ücretindeki iyilestirmeyi zamaninda yapmayanlar kirmizi kart gördü diye para cezasi yerine satmayi düsünürlerse kendileri orada iki dakika duramaz.....

osman__61
04.08.2005, 12:40
harbiden yaaa. bakin arkadaslar. takim sikistimi nerdesin YATTARA.
kötüye gittikmi YATTARA formsuz. kirmiz kart görünce ne yapacaz
rövansta diye üzülenler YATTARA ya 1 trilyon vermezler. ne varki sahada
sürünen GÖKDENIZ 1 TRILYON 600 MILYAR ALIYOR. yazik olsun cimri
yönetime.

selçukabi
04.08.2005, 12:42
biz is yerinde bazi hatalar yapariz "uyarma" cezasi aliriz, bazi hatalar yapariz "kinama" cezasi aliriz...bazilarida var ki yaptigi hataya, yanlisa karsilik "görevden ihraç" alir...baskan'in hatasi maalesef bana göre "görevi ihraçlik"......trabzonun, 38 yilda kazandigi avrupa fatihi unvanini bir haftada yerle bir eden gazetelerde envay çesit garip basliklara maruz birakan yönetimin cezasi "gitmek"tir...

Sizin is yerinde giden adamin yeri nasil doluyor.Eger pozisyonu alternatif bulunmasi zor bir konumsa hemen yolluyorlar mi?adami

gerçekefsane
04.08.2005, 12:43
biz is yerinde bazi hatalar yapariz "uyarma" cezasi aliriz, bazi hatalar yapariz "kinama" cezasi aliriz...bazilarida var ki yaptigi hataya, yanlisa karsilik "görevden ihraç" alir.

Yattara'ya uyari cezasi mi: hic adil degil, profesyonel olmayan hareket yapmasi uyari olmasi sözkonusu olamaz

Yattara'ya kinama cezasi m i: tüm futbolseverler tarafindan zaten kinandi

yattara'ya para cezasi : en adil olani para cezasi, ödül alarak primler veriliyorsa gördügü kirmizi kartin cezasi para olmasidir.

osman__61
04.08.2005, 13:01
biz is yerinde bazi
hatalar yapariz "uyarma" cezasi aliriz, bazi hatalar yapariz "kinama"
cezasi aliriz...bazilarida var ki yaptigi hataya, yanlisa karsilik
"görevden ihraç" alir.

Yattara'ya uyari cezasi mi: hic adil degil, profesyonel olmayan hareket yapmasi uyari olmasi sözkonusu olamaz

yattara'ya para cezasi : en adil olani para cezasi, ödül alarak
primler veriliyorsa gördügü kirmizi kartin cezasi para olmasidir.

katiliyorum.

Oruç
04.08.2005, 13:03
Yattara'yi satacaginiza su 61 NUMARALI FORMAYI TASIMAYI HAKETMEYEN GÖKDENIZI SATIN LANsmileys/smiley7.gif

ah ah zamaninda febeye satsaydikta bugünleri görmeseydik!smileys/smiley7.gif

FATIH SULTAN TEKKE

ozcan_asanoglu
04.08.2005, 13:04
biz is yerinde bazi hatalar yapariz "uyarma" cezasi aliriz, bazi hatalar yapariz "kinama" cezasi aliriz...bazilarida var ki yaptigi hataya, yanlisa karsilik "görevden ihraç" alir.

yattara'ya para cezasi : en adil olani para cezasi, ödül alarak primler veriliyorsa gördügü kirmizi kartin cezasi para olmasidir.

katiliyorum.

ben zaten yönetimden söz ettim..yattara'nin cezasi tabiki para....

Ömer Aydın
04.08.2005, 13:04
http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=1247 5

NoPain-NoGain
04.08.2005, 13:16
su yattarayi satmak degil de parasini artirsak resmen yeni süper bir adam almis gibi olucaz ama bunuyapmamakta bugüne kadar niye bu kadar israrettiler anlamadim...

bu saatten sonra da bu macta sana ihtiyacimiz varmis bakdeyip, adamin parasini mi artiracaklar simdi? smileys/smiley5.gif