PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maçın En İyi Oyuncusu

Sayfa : [1] 2 3 4

antagonist
04.08.2005, 11:16
Her maçaözelolarak takimimizin en iyi oyuncusunu seçelim...

Anorthosis maçi için benim adayim:Fatih Tekke

melrok
04.08.2005, 11:17
benim adayim fabiono eller

mr.fa
04.08.2005, 11:23
Eller

U.Sadıkoğlu
04.08.2005, 11:24
ABI FATIH MAÇIN DEGIL YILIN ADAMI BENIM FAVORIM BU MAÇTA

FATIH TEKKE

TSelif
04.08.2005, 11:25
FATIH SULTAN TEKKE

blackseastorm61
04.08.2005, 11:28
bence maçin adami gökdeniz. o golü kaçirdiya smileys/smiley7.gif

Ahmet AYDIN-28
04.08.2005, 11:35
Valla ben su son dönem de takimda FATIH'ten baska adam görmedim. Dolayisiyla maçin adami seçmeye gerek yok. ÇÜNKÜ BASKA ADAM YOK.

agahozlu
04.08.2005, 11:46
FATIH TEKKE SORULUR MUsmileys/smiley36.gif

Ahmet54
04.08.2005, 11:48
FATIH SULTAN TEKKE

Nihal Ayvaz
04.08.2005, 11:48
tabiki FATIHHH TEKKEEEE

uygar_trb
04.08.2005, 11:51
bencede eller çok kritik müdaheler yapti goll yesek hiç sansimiz kalmazdi

ama fatih tekke ayri tabiiiiiiiiiiiiiiiiii

worldmaster
04.08.2005, 11:55
FATIH TEKKE

A

B

I

A

N

O

zedboysts
04.08.2005, 11:57
fabiano ellerden basikasi olamaz!..

Mert Pasa
04.08.2005, 11:58
elemis olsak bugun bence eller ve fatihi konusuyo olacaktik ,fatih her zaman fatihde eller bu karamsar gunde guzel bir haber oldu,cok daha iyi hale de gelebilir

macin adami secimini her hafta yapalim bu mac ellerdi

BENDARLI
04.08.2005, 11:58
FATIH TEKKE TABIIKI GÖZYASLARININ HESABINI KIM VERECEK.....

Özkan Erdem
04.08.2005, 12:14
Fabiano Eller dos Santos

CaMoKa
04.08.2005, 12:15
szymek benim adayimdir maçi katleden hatta turu katleden ise mehmet yilmaz dir

Analyzer
04.08.2005, 12:25
Güney Kibristaki maçta show tv sayesinde "man of the match" Özcan Deniz olmustusmileys/smiley7.gif

sbay
04.08.2005, 12:40
fabiano dün aksam defansi iyi toparladi fatih de iyiydi ikisi macin adamlari smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

worldmaster
04.08.2005, 12:46
szymek benim adayimdir maçi katleden hatta turu katleden ise mehmet yilmaz dir

Ya sen baska maç izledin ya ben.Gökdeniz in berbat bi oyuncu oldugunu,Murat Hacioglundan bir farki olmadigni tüm Türkiye dün bir kez daha gördü.Zaten d.kiev de ve ath.bilbao da da görmüstü Edited by: worldmaster

The Legend
04.08.2005, 12:47
FATIH TEKKE

FABIANO ELLER

osman__61
04.08.2005, 12:50
fatih ve eller

İleli
04.08.2005, 13:49
Fatih Tekke

Fabiano Eller

owenank
04.08.2005, 13:52
Bence Fatih dunku maçin yildizi degildi. Zaten olmasi da mumkun degil,çunku henuz hazir degil. O yuzden 2. yari yoruldu ve çok kolay 2 golu kaçirdi. Dunku maçin yildizi defanstan oyun kurmasi ve kritik yerlerdeki dogru mudaheleleri ile Ellerdir. O da olmasa tam doldur bosalt yapardik.

irfanköse276
04.08.2005, 13:52
fatih tekke...

ellerde epey iyiydi

celalettinde etkiliydi

zafercalikoglu
04.08.2005, 14:02
iyiler,

eller, fatih ,celo,simizek,jefferson

kötüler

gökdeniz,emrah,erdinç,volkan,lee

kötünün kötüsü

Hüseyin ,mehmet yilmaz

hepsi bu kadar,

kelkitli29
04.08.2005, 14:05
Celaleddin

Crazy_OfLu61_
04.08.2005, 14:08
Tek Kelimeyle Fatih Tekke

LazY_61
04.08.2005, 14:09
ELLER,FATIH SULTAN TEKKE VE SYZMEK...

Can Yüce
04.08.2005, 14:45
çok iyi : fatih tekke ( maçin degil , yilin , gelmisin ve geçmisin en iyi adami , yazik yüregiyle oynayan , maçtan sonra aglayan , daha ne diyim , yazik o trilyon isteyenlere .... )

iyi : eller

idare eder : jefferson , celalettin

vasat : erdinç ,volkan , simek , özgür

kötü : gökdeniz , emrah , mehmet yilmaz , lee

çok kötü : hüseyin , adem

Umut Uzunoglu
04.08.2005, 14:48
Celaleddin

lazyilmaz
04.08.2005, 14:53
Kim olursa olsun, ne desigistirirsmileys/smiley19.gif
Ama yinede Eller in iyi oynamasi biraz umit verici, Fatih Tekke hala
sakat, 2-3 hafta icinde bomba gibi olur. Jefferson'a bir sey diyemem
cunku adama 1-2 yavas top geldi, onu'da yakinda goreriz.

arakop
04.08.2005, 14:57
ELLER,TEKKE

zanoylu
04.08.2005, 15:11
ÇOK IYI- Fatih , eller,

IYI - Miroslav, senol hoca ,taraftar,organizasyon

VASAT - Emrah,gökdeniz,mehmet,erdinç

KÖTÜ - volkan,hüseyin- ( son 20 dk taraftar )

#10 Fietra
04.08.2005, 15:18
Jefferson

Keleşoğlu
04.08.2005, 15:52
BRAVE HEART fatih sultan(sadece ilk yari), eller (ilk mactan sonra onu bende elestirmistim ama cevabimi aldim)

omerkucuk
04.08.2005, 16:03
<<<< FATIH TEKKE>>>>

ELLER BIRSEYLER YAPMAK IÇIN ÇIRPINDI DURDU O DA IYIYDI...

GÖKDENIZ KÖTÜ AMA BU ILK DEGIL

HÜSEYIN BEN SANA NE DIYEYIM KI ELIM VARMIYOR..

omerkucuk
04.08.2005, 16:05
AYRICA BURASI YERI DEGIL BELKI AMA SÖYLEMEK GEREK..

VOLKAN KOÇUM ADANASPOR A DÖNERSIN

EMRAH KOCAELI DEN GELDIGINI UNUTMAYACAKSIN

CELALEDDIN MALATYASPOR DAYKEN SENI KIMSE SALLAMIYO DU AKILLI OLACAKSIN..

HÜSEYIN ANTALYA MACERANI HATIRLA

ERDINÇ YOK SEN SAKATSIN YA AMA BEYNINDEN

ulas ferhat
04.08.2005, 16:09
F A T I H

A

B

I

A

N

O

bachar
04.08.2005, 16:11
ya o kel neydi öyle abiler bizde öyle bi topçu bile yok

hüseyin 1.8 trilyon istemez heralde bundan sonra

emrah ta 1. trilyon

kel ketsbia

kelkitli29
04.08.2005, 16:14
kesinlikle YATTARAsmileys/smiley7.gif

ulas ferhat
04.08.2005, 16:14
GÖKDENIZE yüklenmeyin ne yapsin çocuk Trabzondan fenere 7.5 milyon dolara fenere gitseydi adama dedidiginizi birakmayacaktiniz simdi gene ayni adam ne yapsin asisti kim yapti?Soruyorum?o psikolojide o golü atamamasi normal...

Sorun ilk maç ilk pozisyon....film orda koptu

orhanaydin1969
04.08.2005, 16:16
volkanda gözardi adilmesin belki kötü basladi ama ikinci yari kendine geldi iki muz orta yapti tam güven kazanmisken hoca oyundan aldi

#10 Fietra
04.08.2005, 16:16
GÖKDENIZE yüklenmeyin ne yapsin çocuk Trabzondan fenere 7.5 milyon dolara fenere gitseydi adama dedidiginizi birakmayacaktiniz simdi gene ayni adam ne yapsin asisti kim yapti?Soruyorum?o psikolojide o golü atamamasi normal...

Konus konus bakalim konustukça insanlari anlayabiliriz.

KeeN
04.08.2005, 17:10

Dediginde çok haklisin.Gökdeniz Fenere gitmemekle çok büyük bir vefa örnegi göstermistir.Ama 2 yildan beri söhretinden yemektedir.Futboluna hiçbir ARTI katmamistir.Hatta daha da geriye gitmistir.

onuc
04.08.2005, 17:30
bu maçin adami YATTARA dir. maçi kazanmamizin tek sebebi o dur... eger o oynasaydi burada da yenilirdik...

Sacit
04.08.2005, 18:42

Konus konus bakalim konustukça insanlari anlayabiliriz smileys/smiley19.gif

Barış
04.08.2005, 18:45
bu maçin adami YATTARA dir. maçi kazanmamizin tek sebebi o dur... eger o oynasaydi burada da yenilirdik...

Baska?...smileys/smiley5.gif

falcon61
04.08.2005, 18:47
Burada kavga etmek yerine çözümler üretmeyhe çalissak daha iyi olmazmi hem Trabzon parayla gökdeniz gibi bi topçu alabilirmi yada yattara en önemlisi Fatih Tekke hiç deger kiymet bilmiyoruzz

Y.Sert
04.08.2005, 18:48
fatih sultan tekke gol atmasada attirmasa,onun sahada olmasi yeter.herzaman her yerde her maçin adami.golde kaçirdi,ama yemin ederim ona gol kaçirmakta yakisiyor.adam padisah ya.

ama elleri bende ilk maçta begenmemistim.bana da agzimin payini verdi.bence tam aradigimiz bir stoper.mükemmel top çikariyor.ve mükemmel topla çikiyor.artik ataklarimiz defanstan basliyor yani.tabiki biraz agir adam.e okadarda olsun yani.

yani maçin adami

padisah fatih sulatan tekke

feneriELLER.

BDiler61
04.08.2005, 18:58
ELLER

halil ibo
04.08.2005, 19:01
Maçin adami GEMININ KAPTANIDIR.HERZAMANDA ÖYLE OLACAK HERHALDE.

TRABZONSPOR'UN ÇOK PARASI YOK,OLMAYACAKTA.MADDI ANLAMDA FEDAKARLIK YAPARAK NE KADAR BÜYÜK TRABZONSPOR'LU OLDUKLARINI GÖSTERENLERI SOGUTMAYA HAKKIMIZ YOK.BURADA YAZIP ÇIZEN VATAN EVLATLARINDAN KAÇ TANESI GÖKDENIZ'IN YERINDE OLSA FENER'IN VERDIGI PARAYA TAV OLMAZDI ACABA?SAHIP OLDUGUMUZ DEGERLERE SAHIP ÇIKALIM.SAHIP ÇIKMAYANLARI UYARALIM.

U.Sadıkoğlu
04.08.2005, 19:06
FATIH SULTAN TEKKE

nezih
04.08.2005, 19:13
Bencede maçin en iyisi ellerdi iyi toplar çikardi iyide oyun kurdu Fatih'te iyiydi gerisi hikaye...

lazkaya
04.08.2005, 19:20
FATIH TEKKE

Fabiano Eller

Oğuz
04.08.2005, 19:31
Dünkü maçin adami GÖKDENIZ KARADENIZdir..

TSunami
04.08.2005, 19:42
Fatih Tekke'yi maçin adami falan seçmeniz saçma. eger o siralamada olursa digerleri hiçbir zaman seçilemezsmileys/smiley2.gif. onu ayri tutalim.

bence celalettin de gayet iyiydi. en azinda ayakta kalan, oynamaya çalisan, hirsli topçularimizdandi. özellikle ileri çiktigi zamanlarda gayet faydali oluyor.

vizarian
04.08.2005, 19:46
smileys/smiley32.gifsultan ve Ellersmileys/smiley32.gif

gerçekefsane
04.08.2005, 19:53
Dünkü maçin kahramani

FATIH TEKKE disinda HERKES KAHRAMAN ,

çünkü bunlari bize yasattiklari için

asil kahraman senol günes ve teknik heyet'tir

TrabzonStorm
04.08.2005, 19:54
Ya arkadaslar ilk maçta Eller i elestirmistik simdi maçin adami yapiyoruz nerdeyse ...Bir terslik yok mu? Sorun suydu görmezden geliyoruz...

Yönetim;

1-Tolga yi satarak defansi dagitti yerine ZAMANINDA adam alamadi...Ordaki maç o onbirle Eller in ilk maçi idi..Demek ki onbes gün önce alinsa belki defans orda o açiklari vermeyecekti..

2-Maça forvetsiz çikacagimizi pardon düzeltiyorum forvetsiz çiktigimizi maçtan sonra anladik..Hatta Senol Hoca maç sirasinda farketti de Fatih i aldi ameliyat masasindan sahaya...Gerçi M Yilmaz bir gol atsa dalya yapacakti ya sanssizlik iste..ZAMANINDA forvet transferi yapilamadi..

3-Forvetin yoksa gol atamazsin, defansin yoksa gol yersin..(11> 11-3)Bu kadar basit bu bir integral hesabi degil...

Rakibi küçümseyen teknik direktör mü, futbolcular mi, yoksa transferleri kaplumbaga taklidi yaparak halletmeye çalisan yönetim mi?

Tamam her ne sartta olursa olsun bu takimi elemeliydik diyorsunuz...O zaman sorarim; diyelim ki Senol Günes yoktu iki maçta da cezaliydi vs..Yine de kazanmamiz gerekirdi öyle mi...O halde o da suçlu degil...

Senol Günes in de hatalari var, futbolcularin da...ama bu sonu hazirlayan TEDBIRSIZCE davranan yönetim olmustur..

Simdi kalkip yönetim istifa demenin de bir mantigi yok, zarardan baska birsey getirmeyecektir..Olan olmustur..Ölenle ölünmeyecegi gibi, giden turun ardindan da ne yönetimi ne bir futbolcumuzu ne de teknik direktörümüzü kaybetme lüksümüz yoktur....Yönetim hatalarini anlamistir umarim..eger anlamadiysa önümüzdeki iki yilin da sorumlulugu üstlerinde kalir...

Yapilacak iki sey;

1-M.Bozoglu ve Ö.Sari ya kapiyi göstermek,

2-Orta saha, defans ve sol kanada bireri adam gibi oyuncu almak..Edited by: TrabzonStorm

UğurB
04.08.2005, 19:57
Ben tek tek dün forma giyen oyuncularimizi degerlendirecegim:

Jefferson: Iyi kaleci, iyi transfer ama savunmadan çook çekecek...

Emrah: Galatasaray'a gitseydi acaba daha mi iyi olurdu? Çook top kaybi.

Celaleddin: Bence yüregini emegini koyan tura inanan adamlardan biriydi. 95. dakikada orada olmasi bile çok önemli.

Fabio Eller: Iyiydi, nerede duracagini biliyor, topu oyuna iyi sokuyor. Zaman içinde daha iyi olacak. Ah Senol Hoca geçen hafta niye aldin onu oyundan.

Erdinç: Iyi oyuncu ama ne zaman beynindeki sorunlari bitecek. Sakatlanmasaydi yine de oyundan alinirdi herhalde. Giren o saatten sonra Özgür mü, Ufuk mu olmaliydi düsünmek lazim.

Özgür: Girdikten sonra idare etti. Belki daha fazla oynarsa faydali olur.

Hüseyin: Ne oldu sana be Hüseyin? Nerede eski Hüseyin. Birtopun dogru adrese gitmedi. Hep oyunun el freni oldun. Ne demek lazim bilmiyorum ki. Bunun acisi çikar mi bilmem ama sampiyonluk için her maçta geçen sene ki Hüseyin'den bile daha iyi olmali.

Szymek: Bu takim için elinden geleni ardina koymuyor. Sagol be Szymek.

Adem: Kötüydü. Ne seviyeye gelebilecek bilemiyorum. Senol Günes'in yanindan ayrilmaz artik.

Volkan: Vasatti. Ha Lee, ha Volkan.

Lee: Vasatti. Ha Lee, ha Volkan.

Gökdeniz: Ne desem ki bilmem. Iyi futbolcu. Çok iyi bir Trabzonsporlu. Çok fazla sey yapmak istiyor, kendisine yük yüklüyor altinda eziliyor. En gerekli yerde ayakta durmayi beceremiyor. Bütün sezon idmanlarda tek basina kaleciyle karsi karsiya idman yapmali. Geçen sezon Kiev bu sezon... Ama yine de seni seviyorum kalbindeki Trabzonspor sevgisi için.

Fatih: O bir sultan. Özverisi yeter.

Mehmet Yilmaz: Artik ne yapacaksan yap. Hep arkasinda durulmasi gereken bir futbolcu oldugunu düsündüm. Artik umudumu yitirdim.

Yattara: Dün aksam o sahada olmayarak nelere mal oldugunu anladi mi acaba? Çok yeteneklisin her sey para mi? Akli parada olanlarin sahada ne oldugunu görmek çok zor olmuyor. Hüseyin - M.Yilmaz - Yattara. Ahhhh ahhhh....

Tayfun: Senin kabahatin yok kabahat hala bu çocugun hangi mevkide oynayacagina hala karar veremeyenlerde. Stoper mi olacak, sag kanatta mi oynayacak.

Man of the match: Fabiano, Fatih ve Szymek...

lazkaya
04.08.2005, 20:10
Lazkopat61 güzel düsünmüssün böyle bir basligi.Ismini "man of the match"yerine "Maçin adami</span>"seklinde degistirmeni rica edecegim

Guests
04.08.2005, 20:24
TS-KINGS;

Dün tura inanan hiçbir futbolcu yoktu.Maalesef rumlardaki yüregin binde biri bizimkilerde yoktu.Eger olsaydi o stadta dalgalanan KIBRIS bayragi için oynarlardi.

Birakin bu iyimserligi bunun hesabi sorulmali.Biz bir maç kaybetmedik biz onurumuzu ve serefimizi kaybettik.Bu trabzonsporun adina sürlümüs büyük bir lekedir...

Onlara yillarca anlatacaklari sahte bir zafer yasatanlar bundan utanmalidir.

Ben çok utaniyorum.Kimse niye utaniyorsun demesin.Bunu diyecek olan adam milli duygularini kaybetmistir.

o_SaRal
04.08.2005, 21:41
maçin adami senol günes..

ne kadar kötü oynarsa oynasin bi maçta stoper çikarip baska bi stoper sokmak ne demektir. bunu her iki maçta da tekrarladi. özgürün yerine hasan veya ibrahim gibi savasçi oyuncular yürümeye baslayan takimi 10 kisilik rakip karsisinda hareketlendirebilirdi...

Trap_Zone61
04.08.2005, 21:49
fatih tekke baska soru varmi:)

yavuzselim_61
04.08.2005, 21:53
Maçin adami kesinlikle Gökdenizdirsmileys/smiley7.gif

samway
04.08.2005, 21:58
fatih SULTAN tekke bi kez daha gosterdi ki gol bole atilir buyuk oyuncu bole olur zor pozisyonda bile sakatliktan yeni cikmasina rahmen ben yazarim dedi kral... ne mi oldu sonra gökdeniz efendi(bugune kadar hep savundum kendisini) buyuk topcu kelimesini algilamayanlardan kral in pasinda bulustugu topa okadar mi kotu vurulur ben anlamiyorum arkadas bir maç kurtar bir maç ya senol gunes e ne demeli hangi onemli maci kazandin hangisini eller i cikarip tayfun u koydun sonuc ortada kimse yatttara yi suclamasin bu takimi bizim mahalle bile yener 2 aydir yoneticiler brezilya da rio karnavalina gittiler galiba orda zaten en az 1 milyon euro harcamislardir yok arkadas yakismiyo bize ciksinlar simdi samsun konya ya karsi oynasinlar olmaz arkadas olmaz yeter bu çile....

fatih TEKke

samway
04.08.2005, 22:03
bir sey daha sölemek istiyorum neden bizim seyircimiz sadece çekirdek yemeye maça gidiyor arkadas anlamiyorum maça gidenlere tesekkür edemiyorum sadece 90 dk a susmayanlara cani gönülden tebrikler

not:maçi futbolcular alamiyosa seyirci almayi bilmeli malesef bizde de o yok

pacos_bill
04.08.2005, 22:05
Bukonunun basligi neden "man of the match"? Kime özeniyoruz. "Maçin Adami" dendiginde anlasilmiyor mu? Edited by: pacos_bill

o_SaRal
04.08.2005, 22:18
Bukonunun basligi neden "man of the match"? Kime özeniyoruz. "Maçin Adami" dendiginde anlasilmiyor mu?

kesinlikle katiliyorum. düzeltilsin lütfen....

deliadam61
04.08.2005, 23:04
FATIH TEKKE

lazkaya
05.08.2005, 01:53
maçin adami senol günes..

ne kadar kötü oynarsa oynasin bi maçta stoper çikarip baska bi
stoper sokmak ne demektir. bunu her iki maçta da tekrarladi. özgürün
yerine hasan veya ibrahim gibi savasçi oyuncular yürümeye baslayan
takimi 10 kisilik rakip karsisinda hareketlendirebilirdi...

Maçin heyecani içinde farketmedigini düsünüyorum.Erdinç sakatlandigi için çikarildi

vizarian
05.08.2005, 02:05
MACIN ADAMI O PENALTIYI VERMEYE KORKAN HAKEM VE YARDIMCISIsmileys/smiley7.gif

TABIKI BI POZIZSYONA SIGIN MIYORU AMA SORU SACMA TABIKI SULTAN BU YAKLASIK 1-2 SENEDIR BÖYLEsmileys/smiley1.gif

bizimkoylu61
05.08.2005, 10:36
FATIH SULTAN TEKKE

emre81
05.08.2005, 13:48
Fatih Tekke Trabzonspor'un 2 senedir yükünü çekiyor bu maçin adami da o, takimi böyle görünce düsünüyorum da acabaavrupaya gitmeli mi diye, Hey gidi Trabzonum neleri söylettin bana

oflum61
05.08.2005, 14:17
Jefferson: Iyi kaleci, iyi transfer ama savunmadan çook çekecek...
Emrah: Teke teke hic bir pozisyona giremedi giremedi, kanatlardan bir orta yapamadi

Celaleddin:

Fabio Eller: macin en iyisi, görevini tam yapdi, 100% beraberligi önledi

Erdinç: defansta aksayan futbolcu. beynindeki futbol nitelikli degil

Özgür: Trabzona faydali olamadi, olamaz, hangi ümitlerlerle Denizliden geldi beeee

Hüseyin: cok pasif kaldi, ilk yarida yersiz fouller...

Szymek: Bu takim için elinden geleni ardina koymuyor. Sagol be Szymek. Ama gecen seneden daha suskun. Bazi futbolcular

Adem: Kötüydü. Ne seviyeye gelebilecek bilemiyorum. Senol Günes'in yanindan ayrilmaz artik.

Volkan: Kötü idi, pas yapamadi, teke tek cok zayif, orta nasil yapilir bilmiyor.

Lee: Volkan'dan cok daha iyiydi. Bir cok orta yapti, dar alanda iyi pas yapti.

Gökdeniz: ikinci yari trabzonsporun bütün tehlikeli ataklarinda röl oynadi. Gölü hazirlatti, sadece kendi golünü atamadi. Maalesef cok önemli olan 2. Gol.... aaah Gökdenizim ah...

Fatih: O bir sultan. Özverisi yeter. her pozistife yazilanlara katiliyorum ama ODA 100% Gol(ler) kacirdi!

Mehmet Yilmaz: Lütfen, rica ediyorum Akcaabata git...

Yattara: adam olmayacak cocuk - bunun problemini yönetim ve Senol Hoca bir gün bulur bir gün bulamaz. Beni rahatsiz eden Taraftarin bu adama hayranligi. Kendinizi Gökdenizin yerine koyun. Ben Trabzonda huzur icinde futbol oynayamazdim...dolaysiyla verimli olamazdim...

Tayfun: -

Man of the match: Fabiano,Gökdeniz ve Szymek...

Hünkar
05.08.2005, 14:46
bence de kaptan .o olmasa biz ilk 1o a girmeye oynariz

deniz67
05.08.2005, 17:30
MAÇIN ADAMI FATIH TEKKEDIR FORMSUZLUGUNA RAGMEN YINE GÖREVINI EN IYI SEKILDE YAPTI CELALETTIN DE HAKKINI YEMEMEK LAZIM

Keleşoğlu
05.08.2005, 19:16
fatih ve yürekli oynayan celo

delihamsi
05.08.2005, 19:17
FATIH TEKKE ama FABIANO da çok kritik müdaheleer yapti.Eger turu geçseydik Fabiano olurdu.

Crazy_OfLu61_
05.08.2005, 19:23
Kaleciyle karsi karsiya kalip atamayan kazmami yoksa aslanlar gibi siçrayip golünü atan kaptan mi???

Fatih Tekke

Mert Pasa
08.08.2005, 09:00
bence kayseri macinin adami suphesiz yattara ama lee youngu da beklentilerin otesinde top oynadigi icin yazmak istedim

TSunami
08.08.2005, 09:30
ibrahim yattara ooooo
ibrahim yattara ooooo

ve tabiki taraftar

Visitor
08.08.2005, 10:51
kayseri maçinin yildizi ibrahim yattara

JUN61
08.08.2005, 11:24
kayseri maçinin yildizi yattara

Özkan Erdem
08.08.2005, 11:32
1 gol ve 1 asist'le oynayan Yattara ve Szymek..

Ama direkten dönen toplari, harika volesi ve nefis ortalariyla Yattara bir adim önde..

Engenius
08.08.2005, 11:39
NE YATTARASI BE... IYICE KÖRLESTINIZ.. TUTTURDUNUZ YATTARA DA YATTARA... NEDIR BU KARDESIM YAHU?

VERILEN ASIST VE ATILAN GOLE BAKTIGINIZDA SZYMEK COK DAHA ZOR BI GOL ATTI+ COK DAHA GUZEL BIR PAS ATTI...

OYUNUN GERI KALANINDA ISE COK DAHA OLUMLU BIR PERFORMANS ORTAYA KOYDU SZYMEK...

SIKILDIM ARTIK BU YATTARA GEYIKLERINDEN...

NEDIR BU YAHU???GECEN SENE BUTUN YIL BU GEYIK DONDU. BUHAFTA SZYMEK GITTI, BAKALIM ONUMUZDEKI HAFTA HANGI TOPCU "YATTARA KARAMBOLUNE" YAKILACAK.

AYRICA LEE DEGISIKLIGININ OYUNA NE KADAR OLUMLU YANSIDIGINI GOZDEN KACIRMAYALIM... BRAVO SENOL HOCAM...

Burçak
08.08.2005, 12:01
Engenius ozaman sende simkovyak yaz. baskalarinin fikrine saygi göstermesini bil. kimse kör degil burda . Allaha sükür görüyoruz.

Bence haftanin yildizlari; Ibrahimaa Yattaraaa, Miroslaw Simkowiak, Eul Yong Lee,

The Legend
08.08.2005, 12:02
kayseri maçinin yildizlari ;

YATTARA

&amp;

TARAFTAR

Bartuğ13
08.08.2005, 12:06
anorthosis maçinda fatih sultan.rezili gökdeniz

kayseri maçinda taraftar ve yattara.rezil oyuncu gene gökdeniz.

niye oyundan alinmaz bu herif anlamiyorum.lanet olsun

ozcan_asanoglu
08.08.2005, 12:10
gökdeniz'e ben de çok kiziyorum kaçirdigi goller için ama bu sene, daha önce hiç olmadigi kadar azimli, mücadeleci ve çok hirsli..belki bunlarin kurbani oluyor..bence bu sezon çok maçi kurtaracak...

ayrica lee kesinlikle kenarda degil de orta sahada oynamali..bu maçla açikça ortaya çikti...

vizarian
08.08.2005, 12:12
bece yatttara ama ellerde iyidi

vizarian
08.08.2005, 12:22
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>arkadaslar gökdenize asiri bi yüklenme var neden bukadar ustune gidiyorsunuz o kalitesinibelli etmis bir topcu, okadar kolay silinmez tamam kötü oynuyo ama iyi oynamasi icin herhangibir yardimda bulun muyoruz nede olsa bizim cocumuz biraz anlayisli biraz sabir veBEN INANI YORUMKI eski formunu yakalicak iste ozaman SANPIYOM TRABZON

immortal_TS
08.08.2005, 12:34
Bence maçin en iyi oyuncusu Lee dir.Tabi Yattara yida eklemek gerekiyor.

Nebiye
08.08.2005, 12:42
smileys/smiley1.gif

Engenius
08.08.2005, 12:47
Engenius ozaman sende simkovyak yaz. baskalarinin fikrine saygi göstermesini bil. kimse kör degil burda . Allaha sükür görüyoruz.

Bence haftanin yildizlari; Ibrahimaa Yattaraaa, Miroslaw Simkowiak, Eul Yong Lee,

BASÜSTÜNE PASAM

Nebiye
08.08.2005, 12:47
Yattara ve szymek gerçekten çok iyidi.ama dediginiz gibi lee de açilmis bayagi.

Yattara resmen sov yapti taraftarlara.onun oynadigi maçlari seyretmek çok zevkli.Zaten o oyundan çikinca bi dagilma oldu gibi geldi bana.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifIbrahim yattara ooooooooooo

Onur1967
08.08.2005, 12:54
Bence Yattara idi. Adam gerçekten güzel oynuyor. Tamam çok fazla pres yapmiyor,kosmuyor ama hücuma inanilmaz destek sagliyor yahu...

Crazy_OfLu61_
08.08.2005, 12:58
Evet yattaraydi, biz yigidi öldürürüz ama hakkini yemeyiz çikti aslanlar gibi oynadi ama hakkindaki düsüncelerimde degisme yok...

LazY_61
08.08.2005, 13:58
AYNEN...

U.Sadıkoğlu
08.08.2005, 15:12
TABIKI IBRAHIM

YATTARAsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

#10 Fietra
08.08.2005, 16:18
Kayserispor maçinin yildizi Yattara

Sacit
08.08.2005, 17:06
yattarasmileys/smiley32.gifsimek

perfectstorm
08.08.2005, 17:37
ne gerek var bu basliga...!

metin sentürk bile görmüstürsmileys/smiley4.gif

perfectstorm
08.08.2005, 17:38
tabiki GÖKDENIZ

smileys/smiley2.gif smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

izmirdenayhan
08.08.2005, 17:49
elbette ki

ibrahima yattaraaaaa...

takimi rakip kaleye en iyi tasiyan futbolcu

Nytre
08.08.2005, 19:13
yattara ve simek

falcon61
08.08.2005, 19:20
Tabiki Yattara ama Fatih in çabasinida alkislamak ve gözden kaçirmamak gerekir ve taraftar

ah_met
08.08.2005, 19:46
takimin yildizi ikinci golu yemeyen jefferson ve simek yattarayi diyemiyorum cünkü nazar deger diye korkuyorum...smileys/smiley36.gif

bordomavili_06
08.08.2005, 19:46
ve TARAFTARRRR

TESEKKÜRLER TRAFTARA ve TRABZONSPOR'a

uygar_trb
08.08.2005, 22:04
IBRAHIMA YATTARA!!!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

antagonist
11.08.2005, 11:47
Ibrahim Yattara...

yattara11
11.08.2005, 12:00
Lee Eul Yong

zafercalikoglu
11.08.2005, 13:32
ibrahim a aa yattara, kayseri macinin yildizi

metinulusoy
11.08.2005, 13:32
ben maçi dün trtden izledim (tamamini banttan).yattara gerçekten kendisine yakisani yapmis.simekte lee ortasahaya gelince rahatladi ve daha iyi isler yapti.tabiki leeyi de unutmamak lazim.orta sahada hüseyinden çok daha iyi oynadi....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

zafercalikoglu
11.08.2005, 14:18
ben maçi dün trtden izledim (tamamini banttan).yattara gerçekten kendisine yakisani yapmis.simekte lee ortasahaya gelince rahatladi ve daha iyi isler yapti.tabiki leeyi de unutmamak lazim.orta sahada hüseyinden çok daha iyi oynadi....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

,

NE ZAMAN VERDI TRT MACI HER HAFTA VERIYORMU,BIR BILGILENDIRIRSEN

metinulusoy
11.08.2005, 16:16
dün gece saat 21.00 civarinda verdi trt3 banttan.her hafta verirmi onu bilmiyorum.ama digiturk bizim maçlari yayinladigi sürece sanirim verir...

Esra Yıldırım
11.08.2005, 17:01
YATTARA...

antagonist
11.08.2005, 17:02
Adminlerden bir ricam var:Ben butopici açtigimda "Man of the match" diye açmistim ama "Maçin en iyi oyuncusu"olarak degistirildi.Bence bu topic "Maçin yildizi" olarak degistirilirse daha güzel olur.

zafercalikoglu
11.08.2005, 17:31
dün gece saat 21.00 civarinda verdi trt3 banttan.her hafta verirmi onu bilmiyorum.ama digiturk bizim maçlari yayinladigi sürece sanirim verir...

sagolasin demek ki pazar gununden sonra ara sira trt3 e bakmak lazim

Hüseyin Kurt
11.08.2005, 17:36
bence taraftar maçin adamidir.

ve insallah sezon boyuda ööle olur.

kelkitli29
11.08.2005, 17:36
Kayserispor maci : Ibrahima Yattara

zinos_zon
11.08.2005, 19:59
oyumu lee den yana kullaniyorum:)

kutoz
11.08.2005, 20:04
Bence de o maçi alan, büyük taraftarimizin sahiplenme duysu. Ertugrul bile maçtan sonra, saskinligini dile getirdi.

U.Sadıkoğlu
12.08.2005, 14:32
KAYSERI MAÇINDA YATTARA

BU MAÇ IÇIN DE TAHMIN YAPIYORUM -- FaTiH SULTAN TeKKe --

zafercalikoglu
12.08.2005, 16:04
bence bu maç jun ile eller olsun onlarda birazcik havaya girsinler,

antagonist
15.08.2005, 17:29
Konya maçi:Jefferson

kelkitli29
15.08.2005, 17:35
kaleci Cafer

uygar_trb
15.08.2005, 17:40
jeffersson iiiii kaleci oldunu gösterdi ...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

falcon61
15.08.2005, 17:41
bu maçta iyi adam yoktu kusura bakmasinlar hepsi birbirinden beterdi

Esra Yıldırım
15.08.2005, 17:42
JEFFERSON ...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Özkan Erdem
15.08.2005, 17:44
konya maçinin yildizi Jefferson..

TSelif
15.08.2005, 17:59
konya maçinin yildizi Jefferson..

JEFFERSON a kocaman alkis

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

falcon61
15.08.2005, 18:02
smileys/smiley32.gif Yinede kalecinin maçin adami olmasi benim için ezikliktir

TSelif
15.08.2005, 18:07
smileys/smiley32.gif Yinede kalecinin maçin adami olmasi benim için ezikliktir

Ama öyle dogruya dogru...kaleci aksam iyi olmasaydi...tahmin edebiliyor musun maçin skorunu...

The Legend
15.08.2005, 18:10
JEFFERSON

Artik bu rezillige son ...

antagonist
15.08.2005, 18:30
JEFFERSON

Artik bu rezillige son ...

smileys/smiley2.gif

Bartuğ13
15.08.2005, 19:07
konya maçinin en iyisi hiç tartismasiz jeffersondir

TSunami
15.08.2005, 19:16
jefferson - fabiano

My
15.08.2005, 19:32
Radyodan araliklarlada olsa dinlediime göre bu maçin adami Jefferson smileys/smiley32.gif

#10 Fietra
15.08.2005, 20:24
Anorthosis:Jefferson

Kayserispor:Yattara

Konyaspor:Jefferson

Nytre
15.08.2005, 21:00
sen jeffersona yat kalk dua et ancak jefferson bir gün formunda olmazsa ya da defans daha beter olursa 5-6 farklik bir hezimet kaçinilmazdir.

metinulusoy
16.08.2005, 00:36
jefferson Edited by: mega61

zafercalikoglu
16.08.2005, 16:16
jefferson

o olmazsa konyadan kaç yerdik bilmem

metinulusoy
16.08.2005, 19:24
jefferson

o olmazsa konyadan kaç yerdik bilmem

haklisin insallah böyle devam eder...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Engenius
17.08.2005, 12:47
jefferson (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=jeffers&#111;n) de (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=de) oliveira (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=oliveira) galvao (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=galvao)

Berat
17.08.2005, 12:48
Anorthosis: Fatih Tekke

Kayseri: Yattara

Konya: Jefferson

Oruç
17.08.2005, 12:50
Famagusta:Sultan Fatih

Kayseri:Szymek

worldmaster
17.08.2005, 12:58
Famagusta:Fatih Tekke

Kayseri:I.YATTARA

feridun
17.08.2005, 13:42
Jefferson 1 numara..

BDiler61
17.08.2005, 13:53
jefferson

falcon61
17.08.2005, 14:10
Jefferson (taraftarida unutmamak lazim)smileys/smiley32.gif

Yağızhan Sağnak
17.08.2005, 14:16
hepsi iyi

bordoomavii
17.08.2005, 21:49
JEFFERSON

Keleşoğlu
18.08.2005, 18:19
cafer

Hüseyin Çümen
18.08.2005, 19:16
jefferson geldi kaleye bi star gelmis oldu transfer döneminin hemen basinda petko nun kalmasini isteyen arkaddaslarimiz pismanlarsdir eminim

t-sat
20.08.2005, 17:04
Bence ortadan birini kesip I.Ege'yi ilk 11 koyma vakti geldi.Konya maçinda ben begendim.

Üstelik Hüseyin aglatiyor son zamanlarda.Edited by: t-sat

zanoylu
20.08.2005, 17:06
cefri valla kedi kaleci....smileys/smiley32.gif

Ali_Aydın_29
20.08.2005, 17:07
fatih sultan tekke

baris_aykan
20.08.2005, 17:26
FATIH TEKKE

Nytre
20.08.2005, 22:02
fatih tekke...

bordoomavii
20.08.2005, 22:12
yattara

TheRapZoNe
20.08.2005, 22:16
Fabiano Eller

ts_fan
20.08.2005, 22:18
61 bugünde çok iyiydi...

My
20.08.2005, 22:19
Kara Bela Yattaraaaa...

Fatih SULTAN Tekkeeee...

Fabiano ELLEEEER...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley2.gif

falcon61
20.08.2005, 22:21
Tabiki Fatih TEKKE

immortal_TS
20.08.2005, 22:21
Yattara maçin adamiydi, Fatih,Emrah,Lee,Eller de çok iyidiler

lazkaya
20.08.2005, 22:30
Yattara

Keleşoğlu
20.08.2005, 23:00
yat-&amp;-fat

The Legend
20.08.2005, 23:08
Fatih

&amp;

Yattara

uquR Ayaz
20.08.2005, 23:11
yattara

Utku061
20.08.2005, 23:59
Yatogra...

yattara11
21.08.2005, 00:01
Eller...

Mert Pasa
21.08.2005, 10:39
yattara tabii de yetkisi olan bir arkadas bu basligi ankete ceviremezmi,yil sonuna harika bir istatistik kalirdi

antagonist
21.08.2005, 10:46
Ibrahim YATTARA

uygar_trb
21.08.2005, 11:45
Ibrahim YATTARAhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

metinulusoy
21.08.2005, 12:27
Fatih sultan Tekke

Ibrahim Yattara

Fabiano Eller

Hünkar
21.08.2005, 14:54
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

IBRAHIM YATTARA

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

zafer6161
21.08.2005, 15:42
smileys/smiley36.giffat.tarasmileys/smiley36.gif

fatih yattara

Lapina
21.08.2005, 16:19
HEPSI

TSelif
21.08.2005, 16:37
smileys/smiley36.giffat.tarasmileys/smiley36.gif

fatih yattara

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
21.08.2005, 18:08
Fatih Tekke

DieGo
21.08.2005, 18:46
IBRAHIMA YATTARA

KuĞu
21.08.2005, 18:51
yattara lee young eller bu 3 lü süperdi dün

kelkitli29
21.08.2005, 19:23
Ankaragücü : IBRAHIMA YATTARA

61trabzonomer
21.08.2005, 19:46
FATIH YATTARA KARAR vermek zor..

oumaer61
21.08.2005, 20:20
bence bütün futbolcular çok iyi oynadi bu senenin en iyi futbolunu

hele ilk 15 dakka var yaaa

BDiler61
21.08.2005, 20:31
Yattara maçin yildiziydi

The Londoner
21.08.2005, 20:54
Fatih ve Yattara birini tercih etmek digerine haksizlik olur. Ikinci yari oynadigi oyunla Ibrahim Ege`yi de unutmamak lazim.

En kotu oyuncu ise Emrah!

kutoz
21.08.2005, 22:54
Iste maçin en iyi oyuncusu. Sahi dansçisimi deseydik... Bu fotografi görünce, lisedeyken gittigim çayda, kiz akadasimla yaptigim ilk dans geldi aklima. Hey gidi günler, sene 1987... Bende symek kadar heyacanli ve tecrübesizdim...smileys/smiley2.gif
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/200805mac7.jpgEdited by: kutoz

Berat
21.08.2005, 23:05
Ibrahim Yattara

falcon61
21.08.2005, 23:06
smileys/smiley4.gif

baris_aykan
22.08.2005, 02:00
IMZAYA BAKSANA smileys/smiley36.gif

geronimo_61
22.08.2005, 10:14
bence lee eul young

zafercalikoglu
22.08.2005, 10:28
yattara

Erbay
22.08.2005, 11:15
Hüseyin çimsir.Sutlari çok güzeldismileys/smiley32.gif

Doğan ATASOY
22.08.2005, 11:31
Maça iki adam damgasini vurdu Yattara ve Fatih arada tercih yapmak zor ikiside atti ve attirdi

Doğan ATASOY
22.08.2005, 11:38
Ya birilerine zahmet Hüseyin Cimsir le alakali bir baslik açilsin, biraz da onun durumunu tartisalim(benim rütbe yetmiyorda). Geçen senenin en iyi adamlarindan hüseyin de maalesef büyük bir düsüs var, yedigimiz bütün gollerde hatali diyebilirim bu seneye kötü basladi umarim toparlar çünkü Trabzonun oyun sisteminde çok önemli bir mevkiide oynuyor.

worldmaster
22.08.2005, 11:40
Ankaragücü:FATIH TEKKE

zanoylu
22.08.2005, 13:03
Ya birilerine zahmet Hüseyin Cimsir le alakali bir baslik açilsin, biraz da onun durumunu tartisalim(benim rütbe yetmiyorda). Geçen senenin en iyi adamlarindan hüseyin de maalesef büyük bir düsüs var, yedigimiz bütün gollerde hatali diyebilirim bu seneye kötü basladi umarim toparlar çünkü Trabzonun oyun sisteminde çok önemli bir mevkiide oynuyor.

Futbolcularl a alakali bölümde var destanlar yaziliyor kardes.......!

zanoylu
22.08.2005, 13:05
Ibrahim YATTARA

Oruç
22.08.2005, 13:06
Sultanlar Sultan'i Fatih Tekke....

Tekke
22.08.2005, 13:19
Sultanlar Sultan'i Fatih Tekke....

Arkadasim Fatih -Ah Keske olsa-maalesef Avrupa gol krali degil ve ayrica bizim kinden iyisi Tanju Avrupa Gol Krali ve 38 gol.

Tekke
22.08.2005, 13:20
Yattara-Tekke

Oruç
22.08.2005, 13:26
Fatih geçen sezon -Avrupa'da en çok gol atan oyuncu oldu-(Puan sistemi yüzünden -Altin ayakkabi'yi- alamadi o kadar!!!)Edited by: thepatfhinder

Tekke
22.08.2005, 13:40
Iste onun adi Avrupa Gol Krali olmuyor, en çok gol atan ama puan yüzünden Gol Krali olamayan oluyor ve dedigim gibi daha iyisi yapildi.

Eli olan yaziyor arkadas.

Oruç
22.08.2005, 13:50
Arkadasim sen ne demek istiyorsun bana göre O Avrupa Gol Krali zoruna mi gidiyor yaw hayret bisey...

falcon61
22.08.2005, 15:41
Puanlama sistemini biliyoruz zaten ama o bizim için Avrupanin gol krali emin ol bu avrupa bu hakemleri görse Fatihin golleri 2,5 ile çarpilirdi

#10 Fietra
22.08.2005, 16:19

Ankaragücü:Yattara

Burçak
22.08.2005, 16:21
Ibrahimaa Yattaraa -- Fatih Sultan Tekkee

delihamsi
22.08.2005, 19:00
FATIH TEKKE

KuĞu
22.08.2005, 19:17
ARKADASLAR LEE YOUNG VE ELLERI FARKETMEYISINIZE SASIRIYORUM, BU KARETECI ÇOCUK OLMASA BIZDE ORTASAHA YOK!!! HERYERE KOSTURDU TAM ZAMANINDA MÜDAHALELERLE ATAKLARI ERITTI BITIRDI MASAALLAH HEP BÖYLE GIDERSE HERZAMAN BANKO OLUR! AYRICA OTURDUGUM YER ITIBARIYLE ELLERI TOPLU TOPSUZ OYUNDA ÖZELLIKLE IZLEDIM! GERÇEKTEN ÇOK IYI BIR OYUNCU ERDINÇIN CELLONUN AÇIKLARINI KAPATMAKTAN BAYA YORULUYOR GÖRDÜGÜM KADARIYLA YANINDA SAGLAM BIRI DAHA OLSA TÜM ENERJISINI MAÇIN TAMAMINA YAYABILIR. AYRICA I.EGE BIRKAÇ MAÇ DAHA GÖKDENIZIN YERINE OYNAMALI DIYE DÜSÜNÜYORUM ONUDA IYI GÖRDÜM BIR KAÇ MAÇ DAHA OYNARSA TAM OTURUR FUTBOLU BÖYLECE GÖKDENIZDE KAFA OLARAK KENDINI TOPARLAMA VE PERFORMANSINI DÜSÜNME FIRSATI YAKALAYABILIR,EGENIN ÖNÜNÜN KESILMEMESI GEREKIR! HÜSEYININ YERINE ADEM DENENEBILIR HIÇ OLMAZSA 30 DAKKA OYNATILMALILAR! FARKETTINIZMI BILMIYORUM AMA JUN GERÇEKTEN ÇOK IYI BIR FUTBOLCU! SIMDI ÇOGUNUZ KAÇIRDIKLARI IÇIN KIZMISTIR VE GAZETEDEKILER GIBI FIYASKO DIYE DÜSÜNEBILIR! AMA YANILIYORSUNUZ?! SADECE ÇOK HEYECANLI VE HATA YAPMA KORKUSU YÜZÜNDEN BOCALIYOR, VURMAYA KORKUYOR ÖZGÜVENI YOK ONA DESTEK ZAMANI, OYUNA GIRDIKTEN SONRA GIRDIGI POZISYONLAR YETER ARKADASLAR KAÇ POZISYON OLUSTU GÖRMEDINIZ MI? NEZAMAN NERDE OLACAGINI BILIYOR POZISYONU TAKIP EDIYOR PRES YAPIYOR SADECE CESARETSIZ BU ÇOK NORMAL BIRDE FATIHLE SÜREKLI OYNAMADIGINDAN UYUMSUZLUK VAR OKADAR! IDDAA EDIYORUM BU JUN BIZE ÇOK MAÇ KAZANDIRACAK, AMA SAHIP ÇIKILIRSA!

Nytre
22.08.2005, 21:26
lee görev adami tam bir uzakdogu kültürü var adamda.. verilen görevi elinden geldigi gibi yerine getirmek için ugrasiuor..

caferde güzel oynadi bence yan toplarda arapaslarda güzeldi.. kalede güven verior

yattara ile fatih iyi oldukça gol yollari açilior.

ancak yattara olmadan da gol atabilmemiz lazim bunun içinde gökdeniz ve simekin basarili olmasi gerkior çünkü her maç yattarayi iki kisi tutuor ayrica yattara biraz sert girildiginde oyundan soguyor..

fincher
22.08.2005, 23:32
ankaragücü:lee young+yattara

Altan 61
23.08.2005, 01:49
Arnatosis : ----------------------

Kayserispor : Szymkowiak

Konyaspor : Jefferson

Ankaragucu : Yattara

LazSerko61
23.08.2005, 22:20
bence hepis iyidi ama tabi oyuna katkida bulunan oyuncu iki taneydi biri fatih sultan tekke biride ibrahima yattara

Şanlıbayrak
24.08.2005, 02:20
Ankaragücü maçinin kahramani tartismasiz yattaraydi ancak huseyinin bu maçta yükselen performansi beni umutlandirdi.Kendinegüveni de gelmis gibi ceza sahasi disindan 2 tane sut bile çekti..

antagonist
30.08.2005, 14:03
Malatya maçinda çikana kadar sahanin en iyisi LEE'ydi.Daha sonra Gemisini kurtaran:FATIH SULTAN TEKKE

bordoomavii
30.08.2005, 14:11
^^FATIH SULTAN TEKKE^^

selçukabi
30.08.2005, 14:18
Bence Fatih maçin en kötüleri arasindaydi.Maç boyunca hemen hemen bütün toplari kötü kullandi.Maçin en iyisi Lee idi.Gerçekten müthis oynadi.Senol Hoca Hüseyini degistirecegine gitti onu oyundan aldi ve agzimiza s..ti.Hüseyini de attigi derinlemesine pas için kutluyor rakip kalede de bu basarisinin devamini diliyorum.

Ferşat Balcı
30.08.2005, 15:06
Malatya maçinin en iyi oyuncusu LEE young. zaten takimin geneline baktigimizda en formda oyuncular Lee ve yattara.

Oruç
30.08.2005, 15:13
Sultan!

O'ndan baskasi da yalan...

Nasil Lee yazabiliyorsunuz hayret 1 puani getiren adam ne yazsak az...

Ferşat Balcı
30.08.2005, 15:30
Sultan!

O'ndan baskasi da yalan...

Nasil Lee yazabiliyorsunuz hayret 1 puani getiren adam ne yazsak az...

Fatih tekke gol atti diye maçin yildizi olmak zorunda degil.zaten ondan beklenen bi olaydi.maçin geneline baktigimiz zaman Lee maçin en iyi oyuncusuydu evet Fatih tekkeden daha iyi oynadi.

Oruç
30.08.2005, 15:33
O'na bakarsan Lee de görevini(yani ondan beklenen buydu)yapti yanlis miyim!?

Ferşat Balcı
30.08.2005, 15:38
O'na bakarsan Lee de görevini(yani ondan beklenen buydu)yapti yanlis miyim!?

tamam arkadasim lee görevini en iyi yaptigi için benim için maçin adami.Fatih gol atti ama kötü oynadi.

worldmaster
30.08.2005, 17:46
Sultan Tekkesmileys/smiley32.gif

immortal_TS
30.08.2005, 18:03
Lee

kelkitli29
30.08.2005, 18:10
Lee Yong
Emrah Eren

tunganyan
30.08.2005, 18:24
yaw illa ki gol atan adam mi yazilacakk..issteyen istedigini yazar ...lee de kaç haftadir hakediyo yani..takimin en iyilerinden biri...malatya maçinin en iyisi hüseyindi??bisürü pas verdi(rakibe) asist yapti(rakibe) kirmizi kart göstertti(bize)http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

immortal_TS
30.08.2005, 18:26
yaw illa ki gol atan adam mi yazilacakk..issteyen istedigini yazar ...lee de kaç haftadir hakediyo yani..takimin en iyilerinden biri...malatya maçinin en iyisi hüseyindi??bisürü pas verdi(rakibe) asist yapti(rakibe) kirmizi kart göstertti(bize)http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifBencede maçin adami hüseyindi smileys/smiley36.gif

Oğuz
30.08.2005, 18:48
Gökdeniz Karadeniz

Nytre
30.08.2005, 19:02
malatya maçinda en iyi futbolcu eller ...

fatih gökdeniz simek yoktu.. bir de yattara iyiydi..

baget55
30.08.2005, 19:05
malatya macinin en iyileri lee , emrah , eller

Sacit
30.08.2005, 19:18
malatya macinin en iyileri lee , emrah , eller

çok dogru smileys/smiley32.gif

Adem Erdoğan
30.08.2005, 19:24
MAÇIN EN IYI OYUNCUSU ATAY AKTUG DU BENCE...GAMSIZ GAMSIZ OTURUYODU ÖLE...

The Legend
30.08.2005, 20:23
Sultan

Özkan Erdem
30.08.2005, 21:24
Bana göre Malatya maçindaFabiano Eller.. böyle düsünmeyen arkadaslarin bile istikrari dikkatini çekmistir eminim..

#10 Fietra
31.08.2005, 00:54

Ankaragücü:Yattara

Malatyaspor:Fatih Sultan Tekke

kubilay
31.08.2005, 09:42
kesinlikle, ELLER

geronimo_61
31.08.2005, 15:10
maçin en iyi iki adami bence

leeeeeee

fabiano

Oruç
31.08.2005, 17:06

Simdi O golü Gökdeniz atmis olsaydi yere göge sigdirilmayakti!

Arkadas(Fersat) Fatih'in görevini yaptigini belirtmis!

O'na bakarsan Lee de görevini yapti öyle degil mi???

ts_61_oflu
31.08.2005, 17:10
&lt;FONT size=7&gt;FATIH </font>TEKKESORULUR MUsmileys/smiley36.gif</font></font></font></font>

süper derecede haklisin abi

smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

antagonist
11.09.2005, 19:34
Gaziantep maçi:Fabiano Eller

BDiler61
11.09.2005, 19:42
Fabiano Eller

Murat'
11.09.2005, 20:03
Fabiano Eller BNBCEDE BUNA LEEYIDE EKLEYEBILIRIZ

İleli
11.09.2005, 20:13
fabiano eller