PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 19. Hafta | Diyarbakırspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

Halit Akyüz
30.01.2010, 22:13
http://www.facebook.com/#/video/video.php?v=1205539778469&ref=nf

Şenol Güneş'in açıklamaları

Ali Tunahan Güllü
http://img.sporx.com/images/galeri/29/9042/B_cc7bc807ef697c8a806cd016086444d8.jpg (http://forum.bordomavi.net/fotogaleri/?frm_id=9042&resim=8)
BU GÖRÜNTÜ HERŞEYE BEDEL

Teşekkürler Diyarbakır:alkış:

iso_4939
su enginin pozısyonunda d.bakırlı futbolcunun numara yapıp kendını yere atması ıcın ne dıyorsunuz arkadaslar yorumlar.......

wolf_TS61
''On yıldır bu ligdeyim Bugün ki Trabzonspor gibi oynayan bir takım görmedim. Ne Beşiktaş, ne Fenerbahce, ne de Galatasaray. Muhteşem bir sistem oturtmuşlar. Eğer bu maçta puan alsaydık Trabzonsporun emeğine yazık olurdu. Aldığı üç puan analarının ak sütü gibi helal olsun. İnşallah bundan sonra da böyle oynamaya devam ederler ve o eski Karadeniz Fırtınası geri döner''

Diyarbakırspor Kalecisi Gökhan
Helal olsun gökhana.Çok samimi açıklamalar yapmış.Hem gökhana hem diyarbakırspor taraftarına teşekkürler.

Ilelioglu
''On yıldır bu ligdeyim Bugün ki Trabzonspor gibi oynayan bir takım görmedim. Ne Beşiktaş, ne Fenerbahce, ne de Galatasaray. Muhteşem bir sistem oturtmuşlar. Eğer bu maçta puan alsaydık Trabzonsporun emeğine yazık olurdu. Aldığı üç puan analarının ak sütü gibi helal olsun. İnşallah bundan sonra da böyle oynamaya devam ederler ve o eski Karadeniz Fırtınası geri döner''

Ben böyle söyledigine hala inanamiyorum yahu...:)

Eger böyle konustuysa dogrulari söylemis...:alkış:

hamibasoglu
30.01.2010, 22:14

ben de dinledim de tam yazamamıştım aynen böyle söyledi.
Helal olsun Gökhan'a.Bu adama samimi görüşleri için BMN olarak bir şekilde teşekkür etmek gerek

Cafer Bulur

Bence bu kadar abartilacak düzeyde iyi degildik,gökhan abartmis biraz.

Havaya girmeden önümüze bakmaliyiz,henüz ligin kaliteli takimlariyla oynamadik.

2010 yilinin 5 macini da kazanmamiz bile bu takimin cok iyi oldugunu ortaya koymuyor,cünkü rakipler genelde iyi degildi.

titanic
Diyarbakır'ın kalecisi gerçekten iyi bir gözlemci,Son maçlardaki Trabzonspor oyunu 96 ruhunu andırıyor.Gökhan ın Diyarbakırspor kalesinin iki direği arasından gördüklerini,forumdaki bazı arkadaşlar hala göremiyorlar pes

Fatih Özkan
Hakettiğimiz bir galibiyet aldık...
Hakeme ise ne kadar küfür ettiğimi hatırlamıyorum...
Umarım bu şerefsizi bir daha bizim maça vermezler...
Tebrikler Trabzonsporum!
Bu Teo da ne zaman alışacak ki takıma ?
Merakla bekliyorum!

bordo61
30.01.2010, 22:15
Bende gayet normal internet :)

yatara
gökhan macdan sora müthis konusdu canli izledim

devilkid
maşallah iyi top oynuyoruz...bir de 2 metreden gol kacırmasak cok güzel olucak...

Çağatay_

2010 yilinin 5 macini da kazanmamiz bile bu takimin cok iyi oldugunu ortaya koymuyor,cünkü rakipler genelde iyi degildi.

İlk yarı neyimiz eksikti, Fatih Tekke mi ?

Cafer Bulur
su enginin pozısyonunda d.bakırlı futbolcunun numara yapıp kendını yere atması ıcın ne dıyorsunuz arkadaslar yorumlar.......
Kabul etmek gerekir ki,onu cogu futbolcu yapardi.

Orada elestirilmesi gereken o degil engindir bence,o kadar sinirlenmesine gerek yoktu.

Ceyhuna taban girdiler,gikini cikarmadi.

alioglua
30.01.2010, 22:16
rıdvan yattara için sene sonu fatih gelecektir askerlik sorunu da kalmayacak ve onla beraber tekrar eski günlerine dönecektir yattara

gerçekten güçlü bir trabzonun temeli atılıyor dedi

titanic
30.01.2010, 22:16
Kabul etmek gerekir ki,onu cogu futbolcu yapardi.

Orada elestirilmesi gereken o degil engindir bence,o kadar sinirlenmesine gerek yoktu.

Ceyhuna taban girdiler,gikini cikarmadi.
Enginin bu huyu çok kötü,başardıkça hırçınlaşanlardan

Fatih Özkan
30.01.2010, 22:17

Helal olsun!
Güzel oynadığımız bir gerçek...
Lakin defansta çok basit hatalar yaptığımız zaman da oldu...
Hakeme rağmen kazanmasını bildik!

Fanatik34
Engin´in pozisyonunda onu savunanlari anlamiyorum! Engin´in yaptigi hareket cok acik Kirmizi kart. Eger Diyar´li futbolcu o anda ona hakaret etmisse oda kirmizi görmeliydi. Ve hatta omuzuna darbe alip burnunu tutan bir sahtekari ben oyundan atardim. Hakemde 2 metre yanlarindaydi.

Maca gelince Egemen gün gectikce kendini gercekten gelistiriyor ama maalesef kötü anlamda. Gecen sezon Hüseyin´in Egemen ve Song´a yaptigi katki cok acik görülüyor.

Giray´in yanina adam gibi bir sart. Bugün cok iyiydi

Alanzinho ilk yari sov yapti ama 2. yari cöktü, yoruldu.

Colman cok vasatti ama o cikinca pas yapamadik!

Ceyhun´un yaninda teknik oyuncular oynamali, o da iyi degildi

Ferhat bugün siritmadi.

En büyük eksigimiz ileride duvarpasi yapabilecek, ortasaha oyuncularini pozisyona sokabilecek bir forvet...o günleri görebilcekmiyiz acaba?

En komik görüntü ise Umut pres yaparken arkadaslarina kizmasi, ona yardim etmedikleri icin! Ama ileride devamli top kaybettiginin farkinda degil herhalde

Cafer Bulur
İlk yarı neyimiz eksikti, Fatih Tekke mi ?
Ben fatih tekkeyi her zaman ariyorum,su takimda olsaydi cok daha iyi seyler yapardik.

Umut cok iyi niyetli ama yetenekleri kisitli.

Elbette ilk yari iyi oynadik ama takimi göklere cikarmaninda anlami yok.

orhan42

Bu sözler her şeyi anlatmış..ama ben hala korkuyorum tepetakla olur her şey diye..arkadaşlarım kızmasın ama ben şampiyonluk istemiyorum o bir hayal..Takım böyle oynasın,rakibini ezsin maç sonu ne hale geldiklerini anlayamasınlar ona bile razıyım...

asimetrik
30.01.2010, 22:18

Seni memnun etmek ne zor Cafer..
Sahada bizimle mücadele eden adam söylüyor bunu. İlk yarı için. Ne yapmamız lazımdı daha..

zaferyıldız
RIDVAN dilmen ayrica;Trabzon onumuzdeki yillarin takim iskeletini kurdu sampiyonluk icin onumuzdeki yillar cok iddaali olacaktir ki FATIH tekkenin de gelecegini dusunuyorum askerlik sorunu hal olacagi icin bu dedikodular da bitecektir....

Bu arada ben top oynayan takima hastayim bu yuzden trabzonsporu cok begeniyorum...

Ilelioglu

Ne denebilirki...??

Cafer Bulur
30.01.2010, 22:20
Bu takimi göklere cikararak bize iyilik yapildigini düsünmüyorum.

Elbette ilk devrelere bakarak iyi oynuyoruz ama mükemmel bir takim degiliz.

Önümüzde cok daha zorlu maclar var,su anki genel performansimiz yeterli degil...

ilyas BAHADIR
30.01.2010, 22:20
bize çok kaliteli 2 stoper lazım Giray ve Egemenle olmaz bu iş çok ağırlar yahu

asimetrik
30.01.2010, 22:21
Bu takimi göklere cikararak bize iyilik yapildigini düsünmüyorum.

Elbette ilk devrelere bakarak iyi oynuyoruz ama mükemmel bir takim degiliz.

Önümüzde cok daha zorlu maclar var,su anki genel performansimiz yeterli degil...

Bizim ligde sana göre kim iyi oynuyor?

Osman Pervaneli
savunmaya acil cözüm gerekiyor egemenle girayla olacak is degil bu

Halit Akyüz
Rıdvan doğru söylemiş. Sezon sonu Fatih ve Yattara'yı transfer ederiz..:)
Yattara'da eski günlerine döner..

Ama STOPER şart..

sessizkral_1
30.01.2010, 22:22

Şuan bizim oynadığımız futbol gibi (sivas ve diyarbakır maçı) futbol oynayan bir takım örneği verirmisin hocam.Fenerbahçe dışında.

Bu arada iyi futbol yanlışların üstünü kapamaz buna katılıyorum ama sadece defansif anlamda.Bence sağ bek ve stoper gereksinimiz var.

Koray
Engin'e sallayıp durmayın artık, bize onun gibi hırslı adamlar lazım, çok ezik büzük futbolculardan hiç hoşlanmam yeri geldiğinde rakibide itecek hakemede itiraz edecek...

Esiroglu_61
herşeye rağmen iyi futboldu .ama defansımız gerçekten sos veriyor..bide golleri forvet atmıyo teofilo ne zaman girecek acaba takıma ..umut yine çok kaçırdı..ayrıca zafer yelenin antremanlarda çok iyi olduğu söyleniyor onun futbolunuda merak ediyorum...teşekkürler trabzonspor........

Cafer Bulur
Seni memnun etmek ne zor Cafer..
Sahada bizimle mücadele eden adam söylüyor bunu. İlk yarı için. Ne yapmamız lazımdı daha..
Ikinci devrelerde oyundan düsüyoruz,bu sivas ve diyara yetebilir ama bir bursaspora karsi yetmeyebilir.

Savunmada basit hatalar yapiyoruz ve asiri derecede gol kaciriyoruz.

Senol günesle belli bir cikis yakaladigimiz asikar ama eksiklerimizi de gözardi etmemeliyiz.

ApoCaN28
Gökhan gerçekten çok güzel konuştu .

Gurur Duydum Vallahi .

Teşekkürler Arkadaşlar Teşekkürler Hocam =)

Ilelioglu
Engin'e sallayıp durmayın artık, bize onun gibi hırslı adamlar lazım, çok ezik büzük futbolculardan hiç hoşlanmam yeri geldiğinde rakibide itecek hakemede itiraz edecek...

Takima zarar vermeden ama...;)

Barış Burak
30.01.2010, 22:23
ben o umutun nasıl kaçırdığını hala anlayamıyorum.kazmalk yani başka bir şey değil

Ilelioglu
savunmaya acil cözüm gerekiyor egemenle girayla olacak is degil bu

Defans cok kötü gercekten...:cool:

Koray
Takima zarar vermeden ama...;)

Yeri geldiğinde bu uğurda sarı kartta görecek...

Cafer Bulur
Şuan bizim oynadığımız futbol gibi (sivas ve diyarbakır maçı) futbol oynayan bir takım örneği verirmisin hocam.Fenerbahçe dışında
Bursaspor,bizim 3-1 le yendigimiz takimi ayni oranda gol kacirarak 4-0 yendiler.

Bu takimin gercek gücü de zaten bursa deplasmaninda ortaya cikacaktir.

LazAnisT
30.01.2010, 22:24
Dünki Beşiktaşı gördükten sonra takımımıza kızamıyorum.İ
İlk yarıda gayetde başarılıydık.

Barış Burak
30.01.2010, 22:24
evet
ktılıyorum ikinci yarıda çok düşüyoruz ya bursaya kayseriye ve istanbul kulüplerine yetmez bu

Halit Akyüz
30.01.2010, 22:25
Manisa maçınıda kazanırız. Ondan sonra ki hafta Bursa maçını kazanamazsak bu kazandığımız 3 maçın bi önemi kalmaz..
Bursa maçı ölçü olabilir..

Ali Tunahan Güllü
30.01.2010, 22:25
Diyarın kalecisi Gökhan gerçekten çok iyi konuşmuş..

Tabi bizde bunu hakediyoruz:)

bordo61
30.01.2010, 22:26
Bu takıma stoper şart gibi gözüküyor

Sinan_Ts61
Gol: Trabzonspor: 2 – Diyarbakırspor: 1

Toplam Şut: Trabzonspor: 20 - Diyarbakırspor: 7

İsabetli Şut: Trabzonspor: 10 - Diyarbakırspor: 3

İsabetli Orta: Trabzonspor: 11 - Diyarbakırspor: 6

Faul: Trabzonspor: 20 - Diyarbakırspor: 16

Korner: Trabzonspor: 6 - Diyarbakırspor: 4

Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Diyarbakırspor: 1

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 60 - Diyarbakırspor:% 40

Trabzonspor her anlamda öndedir diyarbakirdan;) 3 puani hak ettik...

Misina
Son haftalarda aldığımız başarılı sonuçlardan çok takımın mücadeleci oyunu beni çok mutlu ediyor.Çünkü takım artık yürümüyor kazanmak için her şeyi yapıyor.

Cafer KILIÇSOY

Bunları söyleyen 90 dakika boyunca Trabzonspora karşı takımının kalesini koruyan kişi, dikkatini çekerim.

Ayrıca takım gerek Sivas gerekse bu maçta çok iyiydi, hatta mükemmeldi.

Yıllardır bu takımı takip eden bir insan olarak bende Gökhan gibi düşünüyorum.

zaferyıldız
30.01.2010, 22:27
Stoper sart valla song bile giray egemen ikilisinden iyi

Ama Senol hoca bu sorunu cozecektir sorunlari gordugunu ben tvden anliyorum .....

Ve daha cok gol atmaliyiz o da teo ile halolursa...

Keyfini cikarin renkdaslar bu takim cok can yakacak

suat kalkan

kardeş anladık her şeye muhalifsin
ama artık yemiyor
insanlar maçı nasıl kazandığımızı değil nasıl futbol oynadığımı tartışıyor konuşuyor
biz sahada ki takımın bütünlüğüne oyun kurgusuna bakıyoruz oynanan oyunun gelecekte bize ne kazandırır onu düşünüyoruz

sen her hafta aynı klişe laflarınla buradasın
yani
açık ara ofsayıtsın

U.Sadıkoğlu
Diyarın kalecisi Gökhan gerçekten çok iyi konuşmuş..

Tabi bizde bunu hakediyoruz:)

Tam onu diyodum harbiden helal olsun ..

Cafer Bulur
Bizim ligde sana göre kim iyi oynuyor?
Bursasporu basarili buluyorum,bjk iyi degil,fb ve gs su anda iyi olmasada cikisa gececeklerdir,kayseri de yabana atilacak bir takim degil.

Ben iyi futbolun yaninda hedefe gidecek bir takim ariyorum,kaleci ve savunmamiza baktigimda bu güveni bulamiyorum.

Sinan_Ts61
30.01.2010, 22:28

oo pozisyonda abi adama dikkat et engin kücük bir temas ediyor orda vucüt ama karsi taraftarki futbolcu oskalik oyuncu yüzüne tutuyor :D:D:D...valla iyi oynamis...:alkış:

argaliya
3puanı hak ettik bu doğru çok daha rahat bir şekilde kazanabilirdik;fakat kaleci gökhan olayı epey abartmış diye düşünüyorum.Bu maçta teofilo oynar diye düşündüm artık manisa maçına ilk 11 de başlar ozman izleriz

jeepeers
harika bir ilk yarının ardından sıkıntılı bir ikinci yarı izledik
bunda şenol hocanın oyuncu değişikliklerinin etkisi de var
tabii en büyük faktör olan FORVET oyuncumuzdan konuşmaya gerek yok
yine de son senelerde izlediğimiz en güzel oyunlardan ikisini üst üste iki hafta izledikki bu da takımın bu oyuna alıştığını gösteriyor
büyük takıma bu futbol yakışır
bütün futbolcularımızın ayaklarına yüreklerine sağlık
umarım devamını getiririz

oeince
Rıdvan Dilmen Şenol Hoca'nın takımda yetenekli oyuncuya güvendiğini söyledi. "Onur, Ömer, Alan ve Engin'e güvendi onları doğru yerlerde oynattı ve bu oyuncularda büyük gelişim var" dedi. Trabzon yıllar sonra lige döndü diyen Rıdvan Dilmen, takımın çok mücadeleci olduğunu seyir zevki verdiğini söyledi. Dilmen,takımın iskeletinin Trabzonspor'un ileriki yıllarda şampiyonluğa ulaşması için uygun olduğunu ancak bu sene şampiyonluğun hayal olduğunu, Trabzonspor'un ligi bu sene dördüncü sırada bitirebileceğini söyledi.

Rıdvan Hoca'nın futbol bilgisine saygım sonsuz ama inanmış bir Trabzon'un neler yapabileceğini bilen biri olarak Trabzon'un şampiyonluğunun ona hoş bir sürpriz olacağını düşünüyorum.

Mustafa Yılmaz.20
Gökhan'a gerçekten çok büyük alkış yolluyorum.İstanbul yalaması futbolculardan olmadığı belli oldu.İnşallah o da Gençlerbirliği'nde ki günlerine geri döner

asimetrik
30.01.2010, 22:29
Cafer keyfini çıkar şu son 5 galibiyetin. 15 gol atıp 3 gol yemişiz. Kayseri diyorsunuz da yenmiştik diye hatırlıyorum. İki stoper alalım bak takım nasıl oluyor.

cihatöztürk
30.01.2010, 22:29
cafer abi senin bir maçdan sonrada herşeye rağmen kazandık mutluyum neşeliyim dediğini hatırlamıyorum zaten

hep olumsuz yazıyosun

kogale
30.01.2010, 22:30
Bursaspor,bizim 3-1 le yendigimiz takimi ayni oranda gol kacirarak 4-0 yendiler.

son söze katılıyorum gücümüz bursayla çıkıcak meydana ama her takımın bir sınırı vardır sizin mikemmel anlayışınız man utd. barcelona falan galiba türkiye ligindeyiz nerdeyse hiçbir takım 90 dk boyunca koşarak rakibi ipe dizerek galibiyet alamıyor

taktik olarakda oyun olarakda eksikler var bu ekiskler az oranda iyileşebilir ilerleyen haftalarda ama hiç bir zaman eksiksiz mükemmel bir takım olamayız

KUTADGU
Beklentileri yükseltmeyelim.

Sakin sakin gitmekte fayda vardır.

Arka taraftan sessiz sessiz ilerlemekte daha da fayda vardır.

Adım adım düşünmeliyiz.

İlk yarıdaki bence muhteşem futbolu daha genele yaymalıyız.

sessizkral_1

bu kıstas olabilir mi ?Mesela Sercanın umuttan daha iyi olması bir takımın genel kalitesinimi ortaya çıkarır ? Herşey golmü

Yani kaliteli futbol örneği verecekseniz bu ligde bu Bursaspor değil.Bursanın gs bjk maçlarındaki futbolunuda kıyaslayalım ozaman.Üstümüzdeki kayseri..bjk nasıl futbol oynadıklarını görüyoruz..

Bursa diyarbakır deplasmanında ne yapacak ona bakalım isterseniz ?

Yani bizim iyi futbolla yendiğimiz bütün takımlara diğerleri bocalıyor..Bizim 6 attığımız istanbul bjk yi yendi fb ye son anda yenildi en basit örnek.

Lütfen hocam.Ligde bukadar organize ve iyi pas yapan teknik kapasitesi yüksek ve bukadar mücadeleci bir ortaha saha ve forvet hattı yok !Aksini kanıtlarsanız saygı duyarım..

Ama dediğim gibi defansif anlamda sorunlarımız var.Birde 2. yarı ilk yarıdaki oyunumuzu devam ettirseydik bugün barcelona olurduk zaten?mecburen biraz oyundan düştük ve rolantiye aldık.oyunu dengeledik.Bu futbolun gerekliliği

Halit Akyüz
Rıdvan Dilmen Şenol Hoca'nın takımda yetenekli oyuncuya güvendiğini söyledi. "Onur, Ömer, Alan ve Engin'e güvendi onları doğru yerlerde oynattı ve bu oyuncularda büyük gelişim var" dedi. Trabzon yıllar sonra lige döndü diyen Rıdvan Dilmen, takımın çok mücadeleci olduğunu seyir zevki verdiğini söyledi. Dilmen,takımın iskeletinin Trabzonspor'un ileriki yıllarda şampiyonluğa ulaşması için uygun olduğunu ancak bu sene şampiyonluğun hayal olduğunu, Trabzonspor'un ligi bu sene dördüncü sırada bitirebileceğini söyledi.

Rıdvan Hoca'nın futbol bilgisine saygım sonsuz ama inanmış bir Trabzon'un neler yapabileceğini bilen biri olarak Trabzon'un şampiyonluğunun ona hoş bir sürpriz olacağını düşünüyorum.

Bence bu kadar havalara girmeye gerek yok abi. İstanbul takımlarını yenebileceğimizi düşünmüyorum. Bu sene şampiyonluk bencede hayal.

orhan42
Engin'e kızıyor olabilirz ama bu takıma böyle deli tipte futbolcularda lazım..Engin inşallah böyle devam eder de Şenol hocamızı mahçup etmez..nerde o bross zamanındaki ruhsuz takım nerde şimdiki kovalayan yakaladımı ısıran takım...

İlker Akçay
30.01.2010, 22:31
ziya hoca hakemlerden çok çekiyoruz demişte acaba hala kendisini Trabzonspor teknik direktörü mü sanıyor :)) dünyadan bay mantaliteye cevap ver bay mantalite hocam o dönem aymanlarla hasanlarla bitti sen diyarbakırdasın şimdi :D

UğuR
30.01.2010, 22:31
http://www.bordomavi.net/kadro.php

Diyarbakır maçında ki futbolcularımızın performanslarını ana sayfamızda değerlendirebilirsiniz.

Cafer Bulur
30.01.2010, 22:32
Cafer keyfini çıkar şu son 5 galibiyetin. 15 gol atıp 3 gol yemişiz. Kayseri diyorsunuz da yenmiştik diye hatırlıyorum. İki stoper alalım bak takım nasıl oluyor.
Öyle 1-2 galibiyetle islerin tamamen yoluna girdigi savina girmeyelim.

Takim iyi gidiyor ama eksiklerini de ortaya koymaliyiz.

Stoper diyorsunda böyle bir girisim mi var, yarin bitiyor transfer sezonu.

mhayri
İki yabancı stoper şart...
Bu ligde maalsef yerli stoper yok...
En iyisi Servet...Artık gerisini siz düşünün...

Oruç
Engİn e yapilan hİÇ bİrŞey yok sadece polİs kalkan yapti ve soyunda odasina gİttİ televİzyonda gÖrÜldÜĞÜ gİbİ engİn soyunma odasina gİderken hİÇ bİr Şey yapilmadi ve sahaya hİÇ bİrŞey atilmadi

Ne demek bir şey yapılmadı. Ayakkabısını fırlatan insan görünümlü canlılar vardı. Kendimden utandım.

uzunhakan
30.01.2010, 22:33
diyar'dan alınması gereken bi 3 puandı aldık ve trabzona mutlu bi şekilde donuyoruz sıra bizden gecen sezon 3 puan alan manisaya geldi forza bordo mavi

TS-FAN
30.01.2010, 22:34
Öncelikle Diyarbakırspor'un kalecisi Gökhan'a bir alkış:alkış:
Yenilginin hırsıyla değil,futbolun aklıyla konuştuğu için.
(Memleketini de çok merak ettim.Zira bize çok sempatiyle baktığı belli..)

İlk yarı çok güzel bir oyun oynadık.
İkinci yarı Engin'i çıkarmak zorunda kalışımız,
Colman'ın kondisyon yetersizliği ve çıkarılışı,
Son dakikalarda gol yemeyelim düşüncesi ilk yarıdaki güzel oyunu izlettirmedi.
Takım iyi yolda.
Seneye defans sorunu da çözülecek ve çok daha iyi olacak.

lazzz61
aynen kardesımm dedıgın gıbı hırslı oldugnu karsı takımdakıne hıssetırecekksın ....engın bu takıma lazım onun kadar trabzonsporlu oyuncu yok o takımda

Erdal
Valla epeyidir slogan atmıyorum...

Bordoooooooooooooo :)

asimetrik
30.01.2010, 22:35
Barçayı izliyorum, bizim gibi oynuyorlar.

Cafer Bulur
cafer abi senin bir maçdan sonrada herşeye rağmen kazandık mutluyum neşeliyim dediğini hatırlamıyorum zaten

hep olumsuz yazıyosun
Olumsuz yazdigim görüsüne katilmiyorum,gördügümü yaziyorum.

Herseyi yoluna girdi diye bakarsak yarin hayal kirikligi yasayabiliriz.

Unutmayalim ki ilk devreye kiyasla takimin ilk 11 de bir degisiklik yok.

Dün yeri geldiginde yerden yere vurulan oyunculari 1-2 galiyetle göklere cikarmayalim.

bkandil
NTV de Barcelona nın maçı var, 10 dakikadır bizi örnek almışlar gibi sürekli gol kaçırıyorlar :D

Barış Burak
valla ya asimketrik doğru söylüyor.stopeeerrr die bağırıyoruz resmen ama forvettede umut olmasın artık

Ali Tunahan Güllü
30.01.2010, 22:36
Valla epeyidir slogan atmıyorum...

Bordoooooooooooooo :)

Maviiiiiiiiiiiiiiiiii:)

Bordooooooooooooooo

bkandil

Gol kaçırmaları bile bizim gibi :D

Barış Burak
asımetrik olacaktı o özür diliyoruım yanlış yazmışım:D

Adem Köse
30.01.2010, 22:37
Bence ikinci yarıya geldigimizde oyundan düşmedik ... Diyarbakır ikinci yarıda takım halinde çok sert oynadı.Serkan ı çok yıprattılar. Colman ın tek pasları çok önemliydi... Colman verimsizleşti. Fakat Colmanın yerine giren oyuncu Sezer olmamalıydı , düz futbolcu. Ceyhun da kötü olunca neredeyse ortasahayı teslim ettik ilk yarıda şiir gibi pas yapan takım gitti... Bu takımın stoper kadar ortasaha da teknik kapasitesi yüksek bir oyuncuya ihtiyacı var.

Bundan sonra hangi diyabakır maçı bu kadar zevk verecek bakalım. Bu takımla bu kadar oynamak bile futbol adına ne güzel işler yaptıgımızın göstergesidir. Hiçbir oyuncumuzu eleştirmiyorum bu futbolu oynayan şahıslar degil takımımızdı.

Sanki zeminde problem vardı ilk yarı kayıp düşüyorlardı.

Koray
Bu kadar resmi olmana gerek yok Cafer abi, sana serzenişte bulunan arkadaşlar bunda çok haklı, bence...

Barış Burak
ya bizim ilk yarımız maşaallah ama ikinci yarımız da stoperler çok hata yapıyor ya birde sizi bilmiyorum ama ben ömer aysana güvenemiyorum...

Erdal
30.01.2010, 22:38
Champions, Faruk, senden bir yorum alayım...Caferinkileri okudum :)

asimetrik
Öyle 1-2 galibiyetle islerin tamamen yoluna girdigi savina girmeyelim.

Takim iyi gidiyor ama eksiklerini de ortaya koymaliyiz.

Stoper diyorsunda böyle bir girisim mi var, yarin bitiyor transfer sezonu.

Seneye olacak inşallah.
Maç maç gidelim. Sivas ve Diyar maçlarının ilk yarıları bu ligde görmediğim kadar kaliteli oynadık. Gelen maç nasıl oynarız diye üzüleyim mi şimdi. Eksikleri zaten biliyor ve geçen seneden beri golcüden önce stoper diyoruz.

Fatih Özkan
Eleştiriye varım...
Her zaman olmalıdır...
Ama alakasız konular ile eleştiri olmaz...
Gerçeklik tamam...
Ama hayalgücümüzün de sınırlarını zorlamayalım!
Takım iyi top oynadı bu gün!
Hakem bu kadarına izin verdi!

İsa
Yok abi bizim ilk yarıdaki futbolun üçte birini bile oynamıyorlar.
Ellerinde üst düzey iki stoper olmasına rağmen...

Erdal
30.01.2010, 22:39
Biz mi iyi idik? Diyar mı kötü idi? Ziya hoca mı değişti?

magicyattara
30.01.2010, 22:40

Coşuyoruuzzz...:)

Selçuk'un frikiği gol olacaktı ki !
Ah,ahh...

Ya Alanzinho'nun topu çekip iki defansı bakkala gönderdiği pozisyon:)

Mustafa Yılmaz.20
Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Alihan Ertürk
Selçuk hiç frikikten gol attı mı bize geldiğinden beri ?

Dikkat ediyorum da çoğu direkten dönüyor frikiklerinin :)

Cafer Bulur
Bu kadar resmi olmana gerek yok Cafer abi, sana serzenişte bulunan arkadaşlar bunda çok haklı, bence...
Resmi olmak gibi bir durum sözkonusu degil,ne görüyorsak onu yaziyoruz.

Unutmasinlar ki hicbiri Trabzonsporu benden daha cok sevdiklerini iddia edemez.

Muhaliflik yaptigim da yok,iyi yoldayiz ama mükemmel degiliz diyorum.

asimetrik
asımetrik olacaktı o özür diliyoruım yanlış yazmışım:D

Sorun değil. Çünkü takım iyi:)
Sahiden golleri de bizim gibi kaçırıyorlar. Daha da net pozisyonlar. Demek gol kaçabiliyormuş:)

Sinan_Ts61
30.01.2010, 22:41
ilk yari cok güzel oynadik;)ikinci yari engin ciktikdan sonra durdu senol hoca aslinda iyi yapti.Benim bu macdaki favorilerim-Alanzinho) ve Engin kesinlikle.Ama biraz da kötü oldu iki sari kart ve önemli futbolcular yok manisaspor karisinda.gereksiz yere engin sari kart gördü birde polisler tarafindan cikariyorlar adam ne yapti kücük bir temas orda vucüt karsi taraf futbolcusu ama yüzüne tutuyor :D:DBirde dikkat ettim diyarbakirli futbolcu baris son 4 dk var sericiyi atesliyor kendici acaba bunu istanbul takimlarina yapami yada yapalarmi =?bizim gerimizde cok zayif baya giray ile egemen bir iyi bir kötü.

Oruç
İyi maç oldu 3 puanı aldık. Engin, Giray, Alan, Selçuk çok iyilerdi.

oeince
Bence bu kadar havalara girmeye gerek yok abi. İstanbul takımlarını yenebileceğimizi düşünmüyorum. Bu sene şampiyonluk bencede hayal.

Pek büyük laflar eden biri değilimdir ama bu sene şampiyonluğa inancım tam. Bu yüzden söylemekte bir sakınca görmüyorum. Bunca sıkıntılı yıldan sonra temkinli olmakta haklısın ama Şenol Hoca kulübün başındayken biz en kötü ikinci olduk. Şenol Hoca 6 şampiyonluk görmüş bir oyuncudur bilirsiniz. Şampiyon olmanın ne gerektirdiğini bilir ve gereğini yapar. Yineliyorum. Aha şuraya yazıyorum. Bu sene Fener maçına şampiyon çıkar Rüştü Saraçoğlunu bordo-maviye bularız.

orhan42
30.01.2010, 22:42
Bu arada Abitoğlu yine yapmış yapacağını..adam Unut'un baldırına darbe vuruyor elemna düdük çalmıyor..

magicyattara
Biz mi iyi idik? Diyar mı kötü idi? Ziya hoca mı değişti?

Bu akşam soruları ben soracaktım hesapta:)
Biz çok iyiydik bence.

Colman nasıldı?:)

Furkan Dündar
önemli olan mac kazanmak değil biz trabzonsporlular olarak herzaamn söyledik bu takım futbol oynasın mücadele etsin şimdi bu aksam 2-2 bitseydi maç cok kotu muyuz diyecektik...
asıl olan yendiğin zaman karşı takımın futbolcusunun sana maçı helal etmesi bizim diğerlerinden farkımız bu zaten artık futbolda para konusuyor bizde bunun en buyuk rakibiyiz işte bu yüzden alayına isyan inadına trabzon....

Koray
30.01.2010, 22:43

Bizim gibi top oynayan yok ligde ikinci yarıdan beri, bari bunun tadını çıkar abi, sonuçta taraftarız :)

Kötü sonuca üzülür iyi sonuca seviniriz, şimdi olduğu gibi...

Cafer Bulur
Bircok kisi burada yine mi senol günes derken ,onu siddetle savunan kisiler arasinda idim.

Benim muhaliflik yaptigimi yazanlar,bunu da ortaya koyabilseniz iyi olur...

magicyattara
İyi maç oldu 3 puanı aldık. Engin, Giray, Alan, Selçuk çok iyilerdi.

Maça gittin galiba.
Çıplak gözle takım nasıldı?:)

Şeref
artık sahada oynayanın TRABZONSPOR olduğunu hissedebilyorum. artık ceza sahası içine attığımız her top tehlike ortalar kornerler şiier gibi ver kaç lar organize kanat bindirmeleri hucum pres heresey süper maşallah allah nazardan saklasın

TS-FAN
30.01.2010, 22:44
Stadda boşluklar vardı.Bilet fayatlarından mı?Yoksa başka bir neden mi var?

zahido
Size bir soru günü kurtarma adına bir stoper mi istersiniz yoksa sene sonuna kadar mevcut takımla gidip sezon sonu adamakıllı transfer politikasını mı tercih edersiniz??

Bence günü kurtarma adına bir stoper alınabilir diye düşünüyorum..

En azından bir oyuncu kiralayabiliriz hiç olmadı..

Erdal
Valla Colman baskı yemediği zaman hep iyidir zaten Murat hocam:)

Yiğit SARI
artık sahada oynayanın TRABZONSPOR olduğunu hissedebilyorum. artık ceza sahası içine attığımız her top tehlike ortalar kornerler şiier gibi ver kaç lar organize kanat bindirmeleri hucum pres heresey süper maşallah allah nazardan saklasın

Bide sonuç olsa :cool:

Onur
Hakem resmen biçti bizi. Yukarda EfeX'in dediği gibi hakem bu kadar oynamamıza müsade etti. Ve şiir gibi pas yapan takımımla gurur duydum...

Bir yorumda Onur'a... Bugün o zamanı geçirme hareketlerini görünce resmen tiksindim! Büyük takım kalecisi olmak başka bir şey!

suat kalkan

biz kimsenin trabzonsporluluğunu ölçmüyoruz haddimize düşmez
kimsenin benim taraftarlığımı ölçmeye hakkı yok olamaz da
sevdiğimiz değer verdiğimiz şey aynı
kırıcı olmaya gerek yok
bir tane trabzonspor var unutmayalım

İsa
30.01.2010, 22:45
Devre arasına girdiğimiz noktadayız.
Takıma Egemen-Colman-Umut üçlüsünün yerine üst düzey isimler lazım..

mhayri
Takım bütün maç boyunca toplam 2 yada 3 kez defanstan top şişirdi...
Bu bile oyun anlayışının değiştiğini gösterir...
Gelişme var ama eksik de var tabiiki...
Özellikle orta saha oyuncularımız iyi oldukça kolay maç kaybetmeyiz...

asimetrik
Coşuyoruuzzz...:)

Selçuk'un frikiği gol olacaktı ki !
Ah,ahh...

Ya Alanzinho'nun topu çekip iki defansı bakkala gönderdiği pozisyon:)

Bu işte. Futboldan aldığım zevk bu. Engin'in ilk golü. İkinci gol öncesi rakibi boğmamız. Maç 1-1 oldu hanım nasıl gidiyor dediğinde önemli değil lazım olduğunda bu takım gol atar dedim. Pek öyle söylemezdin dedi..

Ali Tunahan Güllü
http://fanatik.ekolay.net/Galeri/Image/Photo/5062_20100130210103225_tserol05.jpg (http://fanatik.ekolay.net/Galeri/GalleryDetail.aspx?Gallery=5062&Photo=6)

Bu konuda ne diyorsunuz?:)
Ne zaman oynarı Teo?

yatara
30.01.2010, 22:46
Selçuk hiç frikikten gol attı mı bize geldiğinden beri ?

Dikkat ediyorum da çoğu direkten dönüyor frikiklerinin :)

selucugun zaaten 20 frikikinden 1 tanesi kaleyi tutiyor:D

Şeref
bu takıma bide tekke tayfun gelirse tamamdır.

Cafer Bulur
biz kimsenin trabzonsporluluğunu ölçmüyoruz haddimize düşmez
kimsenin benim taraftarlığımı ölçmeye hakkı yok olamaz da
sevdiğimiz değer verdiğimiz şey aynı
kırıcı olmaya gerek yok
bir tane trabzonspor var unutmayalım
O zaman kisisel olmayalim,sen sürekli muhalifsin diye itham yapmayalim.:)

Balcklabel

Biz 3-1 yendik; bursa 4:0 yendi... sonuç; bursa bizi 2-0 yener...

İşte buna müthiş bir futbol kıyaslaması derim ben... Ki bu karşılaştırma mantığına göre bundan sonra lig maçlarının oynanmasına gerek olmadan sezon sonu kimin kaç puanda olacağını bile söyleyebiliriz...

zahido
Hakem resmen biçti bizi. Yukarda EfeX'in dediği gibi hakem bu kadar oynamamıza müsade etti. Ve şiir gibi pas yapan takımımla gurur duydum...

Bir yorumda Onur'a... Bugün o zamanı geçirme hareketlerini görünce resmen tiksindim! Büyük takım kalecisi olmak başka bir şey!

Bu vakit geçirme olayını abartmışsın..

Koskoca fransa bile konfederasyon kupasında henryle köşe bagrağında bekledi..

Bence yapması gerekeni yaptı onur..

alioglua
30.01.2010, 22:47
http://fanatik.ekolay.net/Galeri/Image/Photo/5062_20100130210103225_tserol05.jpg (http://fanatik.ekolay.net/Galeri/GalleryDetail.aspx?Gallery=5062&Photo=6)

Ne zaman oynarı Teo?

damar noktayı biliyorsun :)

Erdal
Zahido yok...Bu sene yarış marış istemiyorum...Şu takım bu sezonu yarışsız bir geçirsin...Kim olacak kim olmayacak bir netleşsin...Sene sonunda bakılır...

Fatih e hayır demem tabi :) Stoper YA BAN CI....Mutlaka yabancı...

Barış Burak
evet penaltıyı vermediler resmen.klasik abitoğlu.zaten umutta bir işe yaramıo anladık artık.koşuşu hırsı yeter diyorlardı artık teofilo var hem gol atıo hem dhaa çok basıo:D

Muhammed
İbb maçından itibaren Teo ilk 11 olarak sürekli maça çıkmalı kesinlikle.

asimetrik
Ömer Aysan için olumsuz görüş bildiren çok arkadaş var. Belki tuhaf gelecek ama takımın en iyi ayağa oynayan oyuncularından. Ne olursa olsun her şartta pas veriyor. Şişirdiğini hiç görmedim.

diyar
Diyarbakır-TS Maçından Notlar
30 Ocak 2010 / 18:57
Diyarbakırspor-Trabzonspor karşılaşması centilmen bir havada başladı.

Turkcell Süper Ligi'nde Diyarbakırspor-Trabzonspor karşılaşması centilmen bir havada başladı.

Diyarbakır'a gelen Trabzonspor kafilesini havaalanında karşılayan Diyarbakırsporlu yöneticilerin bu davranışının ardından, Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Trabzon Valisi Recep Kızılcık ve Trabzonsporlu yöneticiler onuruna dün akşam bir yemek verdi.

Kızılcık ve Trabzonspor yöneticileri, bu sabah da birlikte tarihi Hasanpaşa Hanı'nda kahvaltı yaptılar.

Havanın soğuk olması nedeniyle karşılaşmayı Diyarbakır'dan ve bölgeden yaklaşık 7 bin taraftar izledi. Diyarbakırspor'da cezalı Erdinç ile sakatlığı devam eden Ayman yer almadı.

Karşılaşmadan önce her iki takımın futbolcuları el ele tutuşarak taraftarları selamladı

Hüseyin İlkin
Bu takıma bir de Sezer'i monte etmek lazım... Orta sahaya oldukça katkısı olacak. Bekliyoruz...

magicyattara
30.01.2010, 22:48
Valla Colman baskı yemediği zaman hep iyidir zaten Murat hocam:)

Colman'ın üstündeki en büyük baskı sizin baskınız:)
*
ZD,Serkan'ın üstüne kurmuş oyun taktiğini.
Yoksa bana mı öyle geldi.

fincher
Gökhan Tokgöz, kendileri için zor bir maç olduğunu vurgulayarak, ''Üzüldüğüm taraf, Ankaragücü maçında ortaya koyduğumuz futbolun yüzde 50'sini sahaya yansıtamadık. Trabzonspor'un aldığı puan analarının sütü gibi helal. Futbolcuların daha rahat konsantre olması gereken bir maçtı. Bu takımın geçen hafta oynadığı futbolun altında oynama lüksüne sahip değil. Trabzonspor'un ilk yarıda oynadığı oyunu ne Fenerbahçe, ne Galatasaray, ne de Beşiktaş'ta gördüm. Hak ettiğimiz mağlubiyeti aldık. İnşallah Trabzonspor ilerleyen haftalarda daha iyi olur'' dedi.

wolf_TS61

Ne zaman oynarı Teo?
Oyun ikinci yarı çok gerilmişti.Şenol hoca oyuna almayarak iyi etti bence.Kupa maçında En azın 45 dk oynar diyorum.Belki umut'u dinlendirmek adına ilk 11 de başlayabilir.Bugun umut'un ilk defa yorulduğunu gördüm :)

Yiğit SARI

Ne zaman oynarı Teo?

Bi dahaki maç 11'de başlayacak :cool:

Barış Burak
ya stepanov mesela portekizde menun değil istesek hemen gelir zaten oynadığı takımın avrupa iddiası yok nie düşünmedilerki ne stoperdi be

Ali Tunahan Güllü
damar noktayı biliyorsun :)

Büyüklerimizde böyle gördük:)

Muhammed
30.01.2010, 22:49
Suçumuz neydi ki Umut'u izliyoruz yahu. Türk futbol tarihine geçer Umut'un bizde 4 sene ilk 11 oynaması.

zahido
Zahido yok...Bu sene yarış marış istemiyorum...Şu takım bu sezonu yarışsız bir geçirsin...Kim olacak kim olmayacak bir netleşsin...Sene sonunda bakılır...

Sende haklısın abi :)

Erdal
Şenol Güneş, Colman inadına rağmen seviyorum seni...Aklı selim arıyoruz ya...Özak ı tam kaybetmişken yetişeceksin imdada:)

asimetrik

İşte buna müthiş bir futbol kıyaslaması derim ben... Ki bu karşılaştırma mantığına göre bundan sonra lig maçlarının oynanmasına gerek olmadan sezon sonu kimin kaç puanda olacağını bile söyleyebiliriz...

Bizim maç düşmekte olan bir Sivas'ın ölüm kalım maçıydı. (Bundan sonra da her lig maçı böyle olacak onlar için)
Bursa maçı ise kupada tur atlamayı zaten keybetmiş olan Sivas'ın formalite maçı. Bunu da eklersek biz yeneriz. 1-0

Furkan Dündar
yanlız sakın bu takıma seneye onurun önüne gececek bi kaleci almasınlar bu hem onura hem trabzonspora bundan sonraki 10 yıl için yapılacak en büyük ihanet olur...

Mustafa Yılmaz.20
Bursa maçına 2 maç var ve Teo'yu bir an önce 11'de oynayacak duruma getirmeliyiz.Umut bugün kaçırdıklarını o maçta da kaçırırsa 1 puan bile alamayız.

matrix5782
Ömer Aysan için olumsuz görüş bildiren çok arkadaş var. Belki tuhaf gelecek ama takımın en iyi ayağa oynayan oyuncularından. Ne olursa olsun her şartta pas veriyor. Şişirdiğini hiç görmedim.

defansif özelliği iyi değil bugün golde hatası vardı bence kademe hataları çok yapıyor ayrıca seney ben oraya güçlü ve iyi bir sağbek koyarım

Cafer Bulur
30.01.2010, 22:50

Ben sezon basindan beri bursasporuda takip eden birisi olarak bursa bizim kadar iyi futbol oynuyor bazinda yazdim.

Neyse,takimin gercek gücü bursa deplasmaninda ortaya cikacaktir.

Orada kazanirsak cok iyi bir takimiz diyebilirim,su anda iyi bir takimiz.;)

magicyattara

Bence defans oyuncuları arasında takımla senkronize oynayan tek adam.
Takımdan kopuk değil yani.

Oruç
Maça gittin galiba.
Çıplak gözle takım nasıldı?:)

Evet gittim. Hayatımda ilk defa bir Trabzonspor maçını çıplak gözle izledim.:)

İlk yarı bence çok iyi oynadık takım olarak. Selçuk, Alan ve Engin ilk yarının iyilerindendi. Yalnız hep sağ kulvarı kullanıyoruz soldan hiç atak yapamadık maçın genelinde. Buna çare bulmak lazım. Bir pozisyon verdik o kadar. O da gol oldu çok talihsiz bir şekilde.

İkinci yarıda ise oyunu biraz garantiye aldık gibi. İyi de yaptı Şenol hoca. Engin-Ceyhun değişikliği çok yerindeydi. Zira orta alanda direnç düşmüş gibiydi. Alanzinho bu maçta çok iyi ve akıllı oynadı. Umut ise çok şansızdı.

Buz gibi havada pozisyon vermeden zor bir deplasmandan 3 puan almak çok iyi oldu.

Maçın geneli açısından taraftarın takımımıza olan tepkisi son derece iyidi. Yalnızca Engin'e bir tepki vardı. Onu da yapan 15-20 kişilik aptallardı. Ayakkabısını bile fırlatan vardı Engin oyundan çıktıktan sonra.

Onun haricinde Colman oyundan çıktı alkışlandı, Alan oyundan çıktı alkışlandı, maç sonu bizim takım içeri girerken tüm stad alkışladı. Çok iyi oldu bu maç çok.

yatara
ya stepanov mesela portekizde menun değil istesek hemen gelir zaten oynadığı takımın avrupa iddiası yok nie düşünmedilerki ne stoperdi be

stepanov malaga takiminda oyniyo ispanyada

Barış Burak
30.01.2010, 22:51
teofilo yaa bu adam bambaşka topu ayağına aldığnda sizde anlıyorsunuz dimi bide şutu umut gibi kaval kemiğiyle atmıo:D zıbankkk die oturuo top bu uşağın ayağına:D

matrix5782

sadece yabancı olmamalı oyunu geriden çok iyi kurmalı ayrıca 2 ayağınada hakim olmalı

fincher

Ne zaman oynarı Teo?

Ya 2 fark yapıp rahatladığımız,yada öne geçemediğimiz maçlarda...1 farkla önde olduğumuz sürece şenol hoca riske etmez...

Barış Burak
pardon malagayı ben portekizde hatırladım bi an :D :D

Alihan Ertürk
Gökhan Tokgöz, kendileri için zor bir maç olduğunu vurgulayarak, ''Üzüldüğüm taraf, Ankaragücü maçında ortaya koyduğumuz futbolun yüzde 50'sini sahaya yansıtamadık. Trabzonspor'un aldığı puan analarının sütü gibi helal. Futbolcuların daha rahat konsantre olması gereken bir maçtı. Bu takımın geçen hafta oynadığı futbolun altında oynama lüksüne sahip değil. Trabzonspor'un ilk yarıda oynadığı oyunu ne Fenerbahçe, ne Galatasaray, ne de Beşiktaş'ta gördüm. Hak ettiğimiz mağlubiyeti aldık. İnşallah Trabzonspor ilerleyen haftalarda daha iyi olur'' dedi.

Sana da helal olsun Gökhan !

Lige böyle futbolcular lazım işte , İstanbul yalakası olmayan dobra dobra konuşan :)

diyar
30.01.2010, 22:52
ist bld maçında başarılar trabzonspor a

Murathan
Teşekkürler TrabzonSpor' um :)

Emrah Akcagöz
Şenol Güneş, Colman inadına rağmen seviyorum seni...Aklı selim arıyoruz ya...Özak ı tam kaybetmişken yetişeceksin imdada:)
Erdal abi Şenol hoca sonuna kadar haklı bu inatta Colman çıkınca takımın çehresi değişti Barça gibi oynayan takım birden ters tepti..

Ali Tunahan Güllü

Teşekkürler sizede kalan maçlarınızda başarılar..

matrix5782
30.01.2010, 22:53

teşekkür ederiz diyar sizede başarılar inşallah hak ettiğiniz yerde bitirirsiniz

Mustafa ÖZDEMİR
diyarbakır kalecisi 10 yıldır süper ligdeyim bugünkü ilk yarıdaki trabzonspor gibi bir takım görmedim diyor.geçen haftada ilk yarıda fırtına gibiydik bakalım haftaya ne olacağız...

Mustafa Yılmaz.20
Sanırım Sezer'den bir tek ben umutsuzum.Hani Colman suçlanıyor ya, kaçak oynuyor diye.Alakası yok.Aslında kaçak oynayan Sezer..20-30 dakika oyunda kalıyo sadece 1-2 kez ismini duyabiliyoruz.Aklımda kalan başlattığı bir atak veya kaptığı bir top yok.Ceyhun mu Sezer mi ? Kendim cevaplayayım...1000 kere Ceyhun

Sezer takıma bir türlü adapte olamadı.Önümüzdeki sezona kadar adapte olur inşallah.Sivas'ta ki Sezer'i sahada görmeyi isterim ama bu şekilde devam edecekse çok gereksiz bi transfer olarak görüyorum

Oruç
@diyar

Diyarbakırspor taraftarının Engin'e ayakkabısını fırlatmasını nasıl değerlendiriyorsun ?

Hani Diyarbakırspor taraftarı bir şey yapmadı dedin ya.

Cafer Bulur
30.01.2010, 22:54
Denizli yarinda kayberse,ki öyle görünüyor caglar icin son bir girisim yapilir mi acaba?

Barış Burak
eyw diyar kardeşi dağolasın sizde başarılar maçlarınızda;)

Adem Köse
bu kıstas olabilir mi ?Mesela Sercanın umuttan daha iyi olması bir takımın genel kalitesinimi ortaya çıkarır ? Herşey golmü

Yani kaliteli futbol örneği verecekseniz bu ligde bu Bursaspor değil.Bursanın gs bjk maçlarındaki futbolunuda kıyaslayalım ozaman.Üstümüzdeki kayseri..bjk nasıl futbol oynadıklarını görüyoruz..

Bursa diyarbakır deplasmanında ne yapacak ona bakalım isterseniz ?

Yani bizim iyi futbolla yendiğimiz bütün takımlara diğerleri bocalıyor..Bizim 6 attığımız istanbul bjk yi yendi fb ye son anda yenildi en basit örnek.

Lütfen hocam.Ligde bukadar organize ve iyi pas yapan teknik kapasitesi yüksek ve bukadar mücadeleci bir ortaha saha ve forvet hattı yok !Aksini kanıtlarsanız saygı duyarım..

Ama dediğim gibi defansif anlamda sorunlarımız var.Birde 2. yarı ilk yarıdaki oyunumuzu devam ettirseydik bugün barcelona olurduk zaten?mecburen biraz oyundan düştük ve rolantiye aldık.oyunu dengeledik.Bu futbolun gerekliliği

Bu takıma ispanya ve ingiltere liginde ki takımlara yüklenen kondisyon yüklenemez mi? O liglerde ki futbolcuların maç içerisinde bizim takımlarda ki futbolculara göre ortalama 1.5kat daha fazla koşuyorlar. Sonuçta onlarda insan bizimkilerde... Araştırılması gereken bir durum ve bu konu üzerinde de büyük bir yatırım yapılması gerektigini düşünüyorum. Günümüz futbolunda kondisyon herşey...

lazzz61
30.01.2010, 22:55
onur -6
egemen -5
giray-6
ferhat-6
engin-8
selcuk-7
colman-6.5
alanzınho-7.5
umut-6
ceyhun-5.5
serkan-6.5
sezer-5
ömer aysan-6.5

10 üzerindennn...

Emrah Akcagöz
Sanırım Sezer'den bir tek ben umutsuzum.Hani Colman suçlanıyor ya, kaçak oynuyor diye.Alakası yok.Aslında kaçak oynayan Sezer..20-30 dakika oyunda kalıyo sadece 1-2 kez ismini duyabiliyoruz.Aklımda kalan başlattığı bir atak veya kaptığı bir top yok.Ceyhun mu Sezer mi ? Kendim cevaplayayım...1000 kere Ceyhun

Sezer takıma bir türlü adapte olamadı.Önümüzdeki sezona kadar adapte olur inşallah.Sivas'ta ki Sezer'i sahada görmeyi isterim ama bu şekilde devam edecekse çok gereksiz bi transfer olarak görüyorum
Beni de ekleyebilirsin bu listeye..

Erdal

Eyvallah..."Başımız gözümüz üstüne" doğru mu kullandım ? :)

antagonist
Erdal abi,

Umut'un sözleşmesini uzatacaklar mı? Ne diyorsun?

Alihan Ertürk
@diyar

Diyarbakırspor taraftarının Engin'e ayakkabısını fırlatmasını nasıl değerlendiriyorsun ?

Ne ayakkabısı , neler oluyor ? :)

Bir yanlış yapmadılar benim gördüğüm kadarıyla.

Burçak
Öncelikle Diyarbakırspor'un kalecisi Gökhan'a bir alkış:alkış:
Yenilginin hırsıyla değil,futbolun aklıyla konuştuğu için.
(Memleketini de çok merak ettim.Zira bize çok sempatiyle baktığı belli..)

İlk yarı çok güzel bir oyun oynadık.
İkinci yarı Engin'i çıkarmak zorunda kalışımız,
Colman'ın kondisyon yetersizliği ve çıkarılışı,
Son dakikalarda gol yemeyelim düşüncesi ilk yarıdaki güzel oyunu izlettirmedi.
Takım iyi yolda.
Seneye defans sorunu da çözülecek ve çok daha iyi olacak.

GÖKHAN TOKGÖZ
http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/OyuncuResimleri/12953.jpg
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri :MERZİFON
Doğum Tarihi :22 Nisan 1979
Uyruk:TC
Futbolcu Temsilcisi:Lisans Bilgileri
Lisans No : 12953
Kulüp : DİYARBAKIRSPOR
Sözleşme Başlangıç T. : 22 Ekim 2009 Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2010

yatara
30.01.2010, 22:56
teofilo yaa bu adam bambaşka topu ayağına aldığnda sizde anlıyorsunuz dimi bide şutu umut gibi kaval kemiğiyle atmıo:D zıbankkk die oturuo top bu uşağın ayağına:D

teofilonun oyun tarzi mario jardele benziyo

TS-FAN
30.01.2010, 22:56
Stadda boşluklar vardı.Bilet fayatlarından mı?Yoksa başka bir neden mi var?

@thepathfinder,

sorumun cevabını bilsen bilsen sen bilirsin.:)

EROS87
30.01.2010, 22:57
@diyar

Abartmayalım bence, herkesimde bir iki dengesiz çıkabiliyor.
Bütün olarak bakarsak bu sezon en iyi ağırlndığımız deplasman olmuştur.
Diyarbakır yönetimine, taraftarına teşükkürler.

Erdal
Serhat, sahaya ayakkabı atmanın patenti bizde...Sakın çalmaya kalkmasınlar :) Bizimki çizme idi gerçi...

Oruç
Ne ayakkabısı , neler oluyor ? :)

Bir yanlış yapmadılar benim gördüğüm kadarıyla.

Tv göstermediyse göremezsin tabi ama çıplak gözle izledim maçı. Önümde cereyan etti olay. Densizin, dengesizin biri ayakkabısını fırlattı Engin''e.

Mustafa ÖZDEMİR
diyarbakır taraftarı çok iyiydi.tebrik etmek lazım...

Erdal
30.01.2010, 22:58
Erdal abi,

Umut'un sözleşmesini uzatacaklar mı? Ne diyorsun?

O artık öz evlat Süleyman :)

Adem Köse

Ben de çok gereksiz bir transfer olarak görüyorum inşallah yanılırım... Onun yerine Sezer Öztürk alınsaydı da Colmanın yerine o girseydi... Maç esnasında Colmanla yer degiştirecek bir oyuncu degil. Ortasahanın teknik kapasitesini düşürdü denebilir.

Alihan Ertürk
Tv göstermediyse göremezsin tabi ama çıplak gözle izledim maçı. Önümde cereyan etti olay. Densizin, dengesizin biri ayakkabısını fırlattı Engin''e.

Sen de ona atsaydın o zaman abi :)

Korusaydın Engin'i.

TS-FAN
GÖKHAN TOKGÖZ
http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/OyuncuResimleri/12953.jpg
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri :MERZİFON
Doğum Tarihi :22 Nisan 1979
Uyruk:TC
Futbolcu Temsilcisi:Lisans Bilgileri
Lisans No : 12953
Kulüp : DİYARBAKIRSPOR
Sözleşme Başlangıç T. : 22 Ekim 2009 Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2010

Burçak,teşekkürler.

Bu çocuğu çok sevdim.

diyar_laz
30.01.2010, 22:59

enginin seyirciye hareketini görmedin ayakkabıyı gordun:alkış:

Burçak
Engin'in taraftarile münakaşası çok abartılacak birşey değil.
Heryerde oluyor bu görüntüler.
taraftar tribünden izlediğinde kendi futbolcularının o an rol yaptığını bizim tv den izlediğimiz gibi net ve tekrar tekrar göremiyor.
abartılacak birşey değil. verdikleri tepkide oyuncularının rolünü iyi oynamasına inanıp o şekilde davranması..

zahido
Ceyhun bugun çok iyi toplar kesti ve çok iyi toplar kaptı ama kaptıgı topları olumlu kullanamadı..

Sezerden bende pek ümitli değilim.. Ortada pek gözükmüyor yukarda arkadaşın dediği gibi korkak güreşiyor toptan kaçıyor..

Colmanı eskiden pek tutmazdım halada onun yerine başka bir futbolcu alınabilir görüşündeyim ama bu kadroda banko 11 oynar ve oynaması lazım..

Orta sahanız alan-colman-engin den oluşuyorsa çok pas yapabilirsiniz..

Ama sezer-ceyhunlu bir orta sahanın pas yapabilmesi çok zor diye düşünüyorum..

Zafer Yeleni kullanmalıyız en azından alanzinho oyundan düştüğünde deneyebiliriz..

Senol haca teoyu takım rahatken oyuna almayı planladı ama umut sagolsun takımı rahatlatacak golü bir türlü atamadı..

Bakalım teoyu takıma nasıl monte edicek Senol hoca..

asimetrik

Onu da görmeyelim bu kadar güzelliklerin içinde. Bizde de var böyle arkadaşlar:(

vse61
30.01.2010, 23:00
Uğur Hocam Atiba transferinde bir gelişme olur mu önğmğzdeki sene için.

Barış Burak
30.01.2010, 23:00
aynen kesinlikle mario jardel katılıyorum.hatta tıpa tıp aynısı.bir ara spiker şöyle derdi ortaa jardeell lgollll,hep böyle olurdu aynı onun gibi işte çünkü bisürü maçını izledim bunun bide jardelden daha güçlü ve çok iyi pres yapıo:Dmaşaallah diyelimde nazar değmesin :D

Erdal
30.01.2010, 23:01
Colman???? Eğer ona kimse müdahal etmez ise harika bir topçu...Bu günün hatırına yüklenmiyorum tamam :)

Olmaz Colman'la olmayacak...

Hasan Habip Özbay
30.01.2010, 23:01
bu engin varya futbolculuğuna bişey demeycem ama bi gün yarı yolda bırakır bizi az sakin ol be kardeşim

Emre Çömez
30.01.2010, 23:02
Colman yerine Szymkowiak olsa offf off tadından yenmez :)

magicyattara
Evet gittim. Hayatımda ilk defa bir Trabzonspor maçını çıplak gözle izledim.:)

İlk yarı bence çok iyi oynadık takım olarak. Selçuk, Alan ve Engin ilk yarının iyilerindendi. Yalnız hep sağ kulvarı kullanıyoruz soldan hiç atak yapamadık maçın genelinde. Buna çare bulmak lazım. Bir pozisyon verdik o kadar. O da gol oldu çok talihsiz bir şekilde.

İkinci yarıda ise oyunu biraz garantiye aldık gibi. İyi de yaptı Şenol hoca. Engin-Ceyhun değişikliği çok yerindeydi. Zira orta alanda direnç düşmüş gibiydi. Alanzinho bu maçta çok iyi ve akıllı oynadı. Umut ise çok şansızdı.

Buz gibi havada pozisyon vermeden zor bir deplasmandan 3 puan almak çok iyi oldu.

Maçın geneli açısından taraftarın takımımıza olan tepkisi son derece iyidi. Yalnızca Engin'e bir tepki vardı. Onu da yapan 15-20 kişilik aptallardı. Ayakkabısını bile fırlatan vardı Engin oyundan çıktıktan sonra.

Onun haricinde Colman oyundan çıktı alkışlandı, Alan oyundan çıktı alkışlandı, maç sonu bizim takım içeri girerken tüm stad alkışladı. Çok iyi oldu bu maç çok.

2005 yılında oynadığımız maçta sahaya atmadık nesne bırakmayan Diyarbakır taraftarının yıllar sonra böyle davranmasını,maç öncesi Başkanımızın,isim ayırt etmeden yaptığı dostluk ziyaretlerine bağlıyorum.
Bir adım gelene,karşısında ki insan da bir adım gelir.

matrix5782
Uğur Hocam Atiba transferinde bir gelişme olur mu önğmğzdeki sene için.

olabilir bir de ozaman ki şartlar da çok önemli benim bildiğim en az 3-4 transfer yapılacak

asimetrik
Sezer konusunda henüz bir fikre sahip olamadım. Sahada izlemek lazım. Çok gözükmemesinin nedeni tek pas ve basit oynaması. Bulunduğu yerler de hep doğru gibi gözüküyor. 90 dakika oynamadan karar vermek zor.

diyar_laz
Colman???? Eğer ona kimse müdahal etmez ise harika bir topçu...Bu günün hatırına yüklenmiyorum tamam :)

Olmaz Colman'la olmayacak...
colman cıktı trabzon baskıyı yedi bence
sahada birsey yapmıyor gibi gözüküyor ama cıkınca yoklugu hissediliyor

Paksoy
iyi oynadık aldık nokta

Oruç
30.01.2010, 23:04
enginin seyirciye hareketini görmedin ayakkabıyı gordun:alkış:

Ne yaptı Engin ? Benim bildiğim bir tek gol attıktan sonra kulübeye koştu ve numarasını gösterdi ne var bunda ?

Erdal
30.01.2010, 23:04
Ceyhun u kimse beğenmedi sanırım? Pas hatalarına rağmen ben ümitliyim...Sezer den de Ceyhun dan da :)

Barış Burak
30.01.2010, 23:05
rentaşlarım sezer bu takıma monte olursa çok iyi olur.şimdi göze kötü geliyor ama adam tamamen alman stliyle oynuyor dikkatinizi çektiyse garanti pas yapmaya çalışıyor ama daha alışamadığı için hataları çok alıştğı zaman o garanti pasları forvetin önüne tık diye koyar.çünkü bu adam alman teknolojisi;)bakmayın türk olduğuna;)

diyar_laz
Ne yaptı Engin ? Benim bildiğim bir tek gol attıktan sonra kulübeye koştu ve numarasını gösterdi ne var bunda ?

seyirciye hareketi maratonda bile gözüktü ama senin oldugun tribünde gözükmedi öyle mi:confused:
o 15 kişilik grubu tasvip etmiyorum kınıyorum ama o grup engine ayakkabı atıp hemen ardından colmanı alkıslıyorsa enginin yaptıgınıda dusun bence.?

servet nuh
umut takım için çok faydalı ve özeverili bir futbolcu ama maalesef yetenekleri kısıtlı...önemli hedeflere yürüyeceksek bu işi umutla olmaz....insan gol kaçırır ama gol kaçırmanında bi şekli var...çok esnek vücüt yapısı olmadığından akılalmaz son dokunuşları yapamıyor...bir lafımda onura çevik ve hareketli ama çok hatalı hareketleri var,bu onur bizi yakar....gençtir,düzelir meselesi değil bu iş...---herkes tepki gösterecek fakat tolga da üst düzey kaleci değil ama mevcut kaleciler içinde en iyisi tolga...

Muhammed
30.01.2010, 23:06

Erdal abi bak bu sana :D Hemde canlı canlı izleyenden.

Serdar A
Takım 3 transfer ile zirveye oynar mı , oynamaz mı ? Önemli olan bu .

The Legend
Umuta arkadaşları mesaj yolluyor sen ceza sahasında dur yeter biz sana çarptırıp atarız golleri harbi umutun bir gol atması için kaç tane kaçırması gerekiyor. bunun için matematiksel bir denklem çıkarılabilir. enginin pozisyonundan sonra hakemde sapıttı.galibiyetten ötürü tüm takımı tebrik ediyorum.

Erdal
Yahu Serhat tamam...Delinin biri ayakkabı çıkarmış atmış...E bizde de var...Üstelik tekrarını izlemeyenler için Engin in pozisyonu çok aldatıcı...Orda asıl kabahatli olan rakip futbolcu...Çok ayıp etti...

zahido
Ceyhun u kimse beğenmedi sanırım? Pas hatalarına rağmen ben ümitliyim...Sezer den de Ceyhun dan da :)

Oynaya oynaya gelişicek bir futbolcu bence abi..

Sezgileri çok güçlü ama hantal ve çok pas hatasıyla oynuyor..

Pas hatalarını aza indirmesi içinde çok çalışması lazım ve birazda oynaması lazım..

Mustafa ÖZDEMİR
30.01.2010, 23:07
sıradaki gelsin.kolay maçı zora soktuk .helal olsun bize...

Oruç
seyirciye hareketi maratonda bile gözüktü ama senin oldugun tribünde gözükmedi öyle mi:confused:
o 15 kişilik grubu tasvip etmiyorum kınıyorum ama o grup engine ayakkabı atıp hemen ardından colmanı alkıslıyorsa enginin yaptıgınıda dusun bence.?

Kapalıdan görünmeyen hareketi sen maratondan görüyorsan zaten tartışacak bir şey yok. Pes diyorum.

Muhammed
Birazcıkda Umut'tan bahsetsek yahu. İyi bir sinerjiyle yedek yapmamız lazım yoksa Şenol Hoca'nın onu keseceği yok.:D

Emrah Akcagöz
Güzel ve doğru tespit..:alkış:

magicyattara

Aynen öyle.
Başımızın belası Colman.
Takım onunla oynamaya alıştı.
2. golde ki ortası nefisti.
Pas alışverişlerinde kilit noktada.Pas hatası yapmasına rağmen,yüksek isabetle oynuyor.
Kaptırdığı topun peşine bakıyor lakin.
Temposunu yükseltmesi lazım diyeceğim ama 2 yıldır banko oynayan adam bundan ileri gidemez.
Ağır yani..

Mellih
çok doğru.. oyunu ileri taşıyan oyuncumuz colman.. selçukla-serkan dan aldığı topları alnazinho engin umuta ulaştırıyor.. colman olmayınca Alan top götüremiyor..

zaten iş bitirici oyuncu, ilk golde korneri kullandı,engine sekti.. 2. golde müthiş orta yaptı.. tartışmasız ligin en iyi orta yapan oyuncusu ;) , ancak bazı gerçekler var koşmuyor :)

diyar_laz
Erdal abi bak bu sana :D Hemde canlı canlı izleyenden.

acık acık diyim bi ara sahaya atlayıp ayaklarına yapısıp formasını istemek gecti içimden amaa bizim emniyet peşimi bırakmazdı daha o yuzden vazgectim:(

Muhammed
30.01.2010, 23:08
Yahu Serhat tamam...Delinin biri ayakkabı çıkarmış atmış...E bizde de var...Üstelik tekrarını izlemeyenler için Engin in pozisyonu çok aldatıcı...Orda asıl kabahatli olan rakip futbolcu...Çok ayıp etti...

thepathfinder'dan bahsediyorsan onun ismi Serhat değil Yılmaz.

Erdal

3 nokta...E biz tek atışta vuramıyoruz 5 olsun :)

LazAnisT
90+ da 1-0 galipken sahaya atlayan bir taraftar gurubunun üyesiyiz.Adam Engine ayakkabı fırlatmış varsın fırlatsın:)

matalar
takım artık kaçak oynamıyor.herkes top almak için boş alan bulmaya çaılışıyor.
bu da göze hoş gelen futbolu ortaya çıkarıyor.ve presi kırıyor.
bu gün ilk yarı ve 2. yarının ilk 20 dk.sı çok iyi top oynadık.
ama sorun şu ki ceyhun bu ağır hareketleriyle oyunu yavaşlatıyor.
tank gibi ağır çekimde koşuyor gibi geliyor bana.enginide beğenmiyordum ama 2 haftadır beni yanılttı.
inşallah ceyhunda yanıltır.

Fatih Özkan

Nokta transferler ile oynar bence...

Barış Burak
Umuta arkadaşları mesaj yolluyor sen ceza sahasında dur yeter biz sana çarptırıp atarız golleri harbi umutun bir gol atması için kaç tane kaçırması gerekiyor. bunun için matematiksel bir denklem çıkarılabilir. enginin pozisyonundan sonra hakemde sapıttı.galibiyetten ötürü tüm takımı tebrik ediyorum.

ytüde okuyorum ama matematik bölümünün proflarını bu denkemini çıkarabileceğini sanmıyorum...olasılığı 10 üzeri eksili birşeyler olur heralde simpson hata payıyla integralini alırsak:D

Eren Karaahmetoğlu
Erdal abi bugünün hatrına mı Colman'ı eleştirmiyorsun? Ne yani bugün beğendin mi? İlk yarı resmen ayakta duramadı, bir sürü pozisyonu ağırlığından heba etti.. Ama asistini de yaptı.. Hatta ilk gol de onun ortasıyla oldu.. Bu Colman'ın baskı altında oynayabilmeyi mutlaka öğrenmesi gerekiyor.. Mesela Selçuk'tan ders alsın bu konuda.. Biraz da hızlanırsa, çevikleşirse.. Colman bekliyoruz, inşallah bu gereken gelişmeleri göstereceksin..

He 3 takviyeye gelince, bu takım bu kadroyla bile zirveye oynar.. 3 nokta takviyeyle şampiyon olabilecek kadro kurulmuş olur.. Camiada bütünleşme de iyice sağlanıp futbolcular da o formanın haklarını sonuna kadar savunurlarsa, olası muhtemel tüm hakem skandallarına rağmen şampiyon olabiliriz.. Neyse gelecek sezon bakarız ona, şimdi bu senelik kupayı alalım ve ligi biterebileceğimiz en iyi yerde bitirmeye çalışalım.. Neresi olursa artık..

diyar_laz
Kapalıdan görünmeyen hareketi sen maratondan görüyorsan zaten tartışacak bir şey yok. Pes diyorum.

o kadar güzellik dururken yapılan bir pisliği sende insanlara anlatmana pes diyorum..

zahido
30.01.2010, 23:09

Nezaman bunu desek o transferler olmuyor bir şekilde :)

Fatih Özkan
90+ da 1-0 galipken sahaya atlayan bir taraftar gurubunun üyesiyiz.Adam Engine ayakkabı fırlatmış varsın fırlatsın:)

Çok doğru...
Kendi kalecisine kar topu atan taraftar da bizde (:

Özkan Erdem

Takımda ayağını koyduğu topu sökebilen sayılı oyunculardan biri Ceyhun. Bugün iyi toplar da kaptı ancak pas atarken ısrarla zoru deniyor, uzun paslara yöneliyor bu da hatalara yol açıyor.

Onun dışında çok güzel bir şutu vardı bu akşam, o şut gol olsa herkes farklı konuşacaktı Ceyhun için belki de.

Bana göre iyiydi abi, daha da iyi olacaktır.

Fanatik34
Bu arada Senol Hoca´nin Engin´i o olaydan sonra oyundan almasi alkislanmaya degerdi.

Iste bu yüzden Senol Günes´i cok seviyorum

Mustafa ÖZDEMİR
colmanın sahada olması bile bizim için bir avantaj...

İsa
Oynar.Egemen-Colman-Umut yerine üç adam.

Barış Kaptanoğlu
30.01.2010, 23:10
bu arada maç sonunda takımızı alkışlayan diyar taraftarına teşekkürler...

Erdal
Colman bu gün kötü idi diyemem...Bu da Ziya hoca'nın kabahati bence...Colman ı Belediye maçında dikkatle izleyin...Yahu ben kolay takmam bir futbolcuya...Vallahi takmam...Değil Umut, değil Gökhan Keçeli ye takmamışım ben:)

Oruç
o kadar güzellik dururken yapılan bir pisliği sende insanlara anlatmana pes diyorum..

Yazımı okursan bahsettiğin "o kadar güzelliği" de fazlasıyla anlattım.

Ben hala merak ediyorum Kapalının önünde olan bir pozisyonu Maratondan nasıl gördüğünü.

Barış Kaptanoğlu
30.01.2010, 23:11
böyle galip gelince forumda kalıp muhabbete dalmak ne güzel bir şey Allahım:)

gerenimo
sivas maçının ilkyarısını görünce acaba tesadüf bir oyun muydu bu kadar iyi olmak demiştim, ancak bugünki maçla ortaya çıktı ki tesadüf değil, gerçekten iyi oynayabiliyoruz. bu oyunu daha uzun süreye yaymalıyız. oyun içinde panik yaptığımız anlardan kurtulmalıyız.
bence takımın ortasahası ligin en iyilerinden. colman ve selçuk bizim açımızdan bir şans. ancak daha sert olmaları gerek ya da arkalarına sert bir ortasaha oyuncusu olmalı. colman ya da selçuk olmadığında pas yapabilme sayımız ve ileri oynama hızımız düşüyor.
en zayıf noktamız stoperler. ben geçtim iyi top yapabilen bir stoper, hızlı ve ıska geçmeyen bir stoper takımı rahatlatır ve daha ilerde oynamamızı sağlar.

diyar_laz
ha suda var colmanın yerınde olsam alanzinho'yu döverdim.:)
cok egoist davranıyor pas veripte colmana atacagı cok gol pozisyonu vardı ama yapmadı

servet nuh
takım bazen öyle bir pas trafiği yakalıyor ki sanki barcelonayı seyrediyorum....b takıma yazık etmiyelim

---ÜST DÜZEY BİR KALECİ
---PİVOT SANTRAFOR
---ORJİNAL Bİ SOL AÇIK

stoper,sağ bek diyenlerde olacak ama bence bu 3 yere iyi transferler yaparsak yenilmez bir takım oluruz

Ilelioglu
colmanın sahada olması bile bizim için bir avantaj...

Aynen...:)

EROS87
Saat 00.45 te ''91. Dakika'' progamının tekrarı var.

Gökhan Tokgözün açıklamaları o program içerisinde verilmişti.

İmkanı olan arkadaş varsa bunu kayıt edebilir mi ???

asimetrik
Maçın birinci yarısında iyi oynadığımızı konuşuyoruz. Peki ikinci yarıda kontrollü oynadığımız halde belki de birinci yarıdan daha fazla ve daha net gol pozisyonu ürettiğimizi söylesem ne dersiniz? Aklıma gelenler verilmeyen net penaltı. Direkten dönen Serkan'ın topu. Ceyhun'un asisti Umut'un kale ağzından kaçırdığı. Ceyhun'un şutu vs..

Serdar A
30.01.2010, 23:12
Bu gün Engin'i kazanmış olabiliriz , Şenol hocanın bunu iyi kullanacağını ümit ediyorum . Henüz devreye girmeyen futbolcular ;

Ceyhun , Zafer , Sezer , Murat , Burak , Gutierrez , Gabric , Yattara .

Adem Köse

Nereye yapıldıgı ve alınan futbolculara göre degisir... Bence herşey yolunda gitsin oynar.

Paksoy
Saat 00.45 te ''91. Dakika'' progamının tekrarı var.

Gökhan Tokgözün açıklamaları o program içerisinde verilmişti.

İmkanı olan arkadaş varsa bunu kayıt edebilir mi ???

hangi kanal da

Mustafa Yılmaz.20
Ceyhun'u ben beğendim.İlk yarıda 4-3 yenildiğimiz GS maçından bu yana Ceyhun'u her maçta beğeniyorum.Sezer'den değil ama Ceyhun'dan çoook ümitliyim.Ayrıca Serdar Ali Çeliker'in söylediğine göre Alex'de Ceyhun'u çok beğeniyormuş

abdullah6134
Ceyhun bugün iyi değildi ayrılık pek yaramamış, takım arkadaşlarıyla uyum sorunu var gibiydi...Colman'a gelince bence Şenol hocanın Colman'dan beklentisi bizimkinden cok farklı ve colman o beklentiyi karşılıyor...top rakipteyken basan defansa yardıma koşan bir Colman vardı bugün.O çıktıktan sonra baskı yediğimiz bir gerçek.Atağa kalkarken top ezmeyi de bırakırsa her zaman ilk 11 oyuncusudur bu takımda Colman...

Barış Burak
30.01.2010, 23:14
evet ya barçanın aynısı oluo ya o zaman bi akçaabat horon edesum geliyiii:D

Orhan Kahraman
Ceyhunu beğendim açıkcası arkadaşlar direnç düştüğünde takımda ayakta kalabiliyor 2. yarı kullanmak çok mantıklı oldu bence vücudu 60 dan sonra kullanmak için çok ideal

Oruç
Gs maçına dek kalan maçları kazanalım ondan sonrasına bakarız. Takım çok formda nazar değmesin.:)

Fanatik34
______________________Onur______________________
Ömer________Giray________________????________Cale

Su kadri bu sene Sampiyonlugu kovalayabilirdi ama iste hep hayal!!!

Hep topluyoruz, Sezer´i aldik, Murat´i aldik, Buragi aldik, hep alternatif.
Bu ücünü alacagimiza 2 nokta transferi yapsak...ah ahhhhhh!

Mustafa ÖZDEMİR
çok açık görülüyorki bu takım ilerde çoğalamıyor.ilk yarı her topu rakip ceza sahası önüne getirdik ama bir türlü gol atamadık...

Cafer Bulur
Seneye 3 transfer yetmez bence.

Bu takimin a kalite bir kaleciye,stopere,sagbeke,orta sahaya ve forvete ihtiyaci var,etti 5.

EROS87
30.01.2010, 23:15
hangi kanal da

ligtv de...

bekirguner
bu arada abitoğlu nu trabzonspor kurtardı umuta abdullahın yaptığı faulu ve kırmızı kartı vermeyen hakemde art niyet ararım

erik
Bu takımın sadece Egemenin yerine sağlam bir stopere ihtiyacı var.başkada hiçbi şeye ihtiyacı yok.Umut adamımımsın be.Avet yine goller kaçırdın ama ne yürek,dalak var adamım sende be.

Orhan Kahraman
30.01.2010, 23:16
Takımın top çevirebilmesinden pozisyonlara girmeye çalışmasından tek paslarından oldukça memnunum bana bu zaman zaman gerginlik yarattıran zaman zaman çok rahat paslar yapan takımı izlettiği için şenol hocama çok teşekkür ederim. ayrıca ortam gerilmişken her pozisyonda millet engine çatmaya başladığı sırada engini oyundan alması ayrıca alkışı hak ediyordu. Hocama sevgilerim imzamdaa:)

Mustafa Yılmaz.20

Bu takimin a kalite bir kaleciye,stopere,sagbeke,orta sahaya ve forvete ihtiyaci var,etti 5.
Merak etme abi seneye bence A kalite bir kalecimiz olacak..Yetişiyor şu an

AyhanPe

onca transfer yapilir su sayi bi türlü düsmez ;)

wien_ts
diyarbakir ne oynuyor?.ziya dogan yillardir 2.bir taktik gelistiremedi,8 kisi defans yap,top ayagina gelince hemen ileri sisir baska birsey yok.Trabzondaykende aynisini oynatiyodu diyarbakirda da aynisi.Insan kendisini biraz gelistirir yahu.

Hakem cok kotuydu,enginin pozisyonundan sonra iyice tarafli yonetim gostermeye basladi,Allahtan engine kirmizi kart gostermedi.Hele o numara yapan diyarbakirli futbolcu sen ne bicim bi sporcusun yahu,ayip denen bisey var,colugunun cocugunun yuzune nasil bakabiliyorsun acaba.

Barış Burak
30.01.2010, 23:17
umut buluta laf yok hiç bir zaman...türkiyede kaval kemiğini en iyi kullanan oyuncu,ayağı için aynı şeyi söyleyemem

Oruç
30.01.2010, 23:17
Tribünden bakınca Giray çok iyi geldi bana. Ekran karşısında da öyle mi duruyordu acaba ?

Bir de "forvetsiz" takımımız 35 golle ligin en çok gol atan ikinci takımıı.:)

diyar_laz
30.01.2010, 23:18
diyarbakir ne oynuyor?.ziya dogan yillardir 2.bir taktik gelistiremedi,8 kisi defans yap,top ayagina gelince hemen ileri sisir baska birsey yok.Trabzondaykende aynisini oynatiyodu diyarbakirda da aynisi.Insan kendisini biraz gelistirir yahu.

Hakem cok kotuydu,enginin pozisyonundan sonra iyice tarafli yonetim gostermeye basladi,Allahtan engine kirmizi kart gostermedi.Hele o numara yapan diyarbakirli futbolcu sen ne bicim bi sporcusun yahu,ayip denen bisey var,colugunun cocugunun yuzune nasil bakabiliyorsun acaba.
cocugu yokki 23 24 yasında:) altında jip gezip duruyor ortada
diyarbakır cocugu ama diğer diyarbakır cocugu barıs ataş gibi oynamıyor

Adem Köse
takım bazen öyle bir pas trafiği yakalıyor ki sanki barcelonayı seyrediyorum....b takıma yazık etmiyelim

---ÜST DÜZEY BİR KALECİ
---PİVOT SANTRAFOR
---ORJİNAL Bİ SOL AÇIK

stoper,sağ bek diyenlerde olacak ama bence bu 3 yere iyi transferler yaparsak yenilmez bir takım oluruz

Ayrıca çok çok üst düzey kondisyonerler...

erik
Kaleci Gökhan diyorki trabzon hak etti.Ne Galatasaray,ne Fener ne Eziktaş bizi bu kadar ezemedi.Ama bizim çok iyi futbol bilen arkadaşlarımız bu mükemmel oyuna rağmen yok şu kadar transfer yok bu kadar transfer.Yeter
da.Mükemmel bir kadromuz var.