PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kral çiplak

Guests
03.08.2005, 22:49
Biraz önce statdan geldim.Bu rezaletin sorumlulari hesap verecek.Ilk kez trabzonsporlu oldugum için utandim.Kimse aman takima destek verelim aman sakin olalim nutuklari atmasin.Evet demokreat oldugu idda edilen antidemokrat dedigi dedik Kral Atay ve Ruhsuz futbolcular bizi rezil etmistir.Ben artik nasil gögsümü gere gere Trabzonsporluyum diyecegim.90 Dakika üstümüze kibris bayragini sarip elimizde Trabzonspor bayragiyla deste verdik.Ama futbolcularin içine ruhsuzluk öyle bir islemis ki ne yaptiysak kar etmedi.Tanimadigimiz ülkenin takimina elendik.Ulan insan hiçbisey için olmasa bile kibris için oynar bee.

Ve siz Kralcilar size sesleniyorum Kraliniz Çiplaaak

ATAY ÇIPLAAAAK

Y.Sert
04.08.2005, 00:17
yüzde yüz haklisin.benim tek umudum ahmet aga oglu kaldi.aga oglu baskan seçilsin bence.

shipbroker61
04.08.2005, 00:30
tahrikin adabini tacizin dozajini bilmeyen "galafka" kardes eger cok utaniyorsan seni disari alalim istersen.....

hem sen bu utanctan kurtarirsin kendini hemde biz gereksiz yere gerginlik yasamamis oluruz.....

Y.Sert
04.08.2005, 00:36
valla adam hakli.bende utaniyorum.ispartada çalistigim kurumda tek trabzonlu benim.günahim ne benim.yarin o kadar fenerliye ne cevap verecem.ha su bir gerçek.yarin utanirim,öbür gün gururlanarak giderim ise.ama buda çok agir oldu be.herzaman trabzonluyum.herzamanda öyle kalacam. ama bu yönetim sansini yitirdi bence.tez elden istifa etsinler.

Muhalif
04.08.2005, 00:37
Birakalim simdi Polyannaciligi... 10 Kasim'larda yariya inerdi Türk bayragi.. 3 Agustos'larda da inmeli artik.. bu ayibin üzeri örtülemez.. kim ne derse desin.. kral çiplak... sadrazam zaten çiplakti 10 yildir söylüyorum ama anlatamadim...

Harun-61
04.08.2005, 00:37
bir topic'de sen ac be abi, ne olurki...smileys/smiley18.gif

Beytullah
04.08.2005, 00:47
bilmiyorum ben yarin ne yapcam aleme rezil olduk o deyil yarin fb köpeklerinin agzini dinle dur nasil olur bu ya biz nasil yenildik su takima anlamdim..yakismadi bize olmadi yarn boynu bükük gezecegiz