PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biz Trabzonsporluyuz, destege devam!

Sayfa : [1] 2

Harun-61
03.08.2005, 22:20
smileys/smiley18.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley18.gif

yönetim istifa eder veya etmez...

lami cimi yok, biz gönülden Trabzonspor'luyuz...

en kötü anda bile destege devam !!!!!smileys/smiley32.gif

Harun
03.08.2005, 22:25
BU SITEDE GEÇICI BIR SÜREDE OLSA DESTEKLE ILGILI HIÇ KONUNUN AÇILMASININ ISTEMIYORUM...

l-m
03.08.2005, 22:29
Cumartesi günü Kayserispor maçinda Maraton Özel Bölümdeyim insallah. Sevgimiz renklere. Bu sevda bitmez!..

Taner Uykuçeken
03.08.2005, 22:30
evet evet destege devam... ama kim destek verecek bu maçtaki taraftarmismileys/smiley11.gifkimi desteklicez bu yönetimimismileys/smiley7.giftakimdaki bazi milyarlik-cezali kelime-leremi smileys/smiley7.gifkimi

Harun-61
03.08.2005, 22:33
BU SITEDE GEÇICI BIR SÜREDE OLSA DESTEKLE ILGILI HIÇ KONUNUN AÇILMASININ ISTEMIYORUM...

neden Harun ??? bizde gönülden destek vermez isek (taraftar)-sence bir kaos ortami olmazmi ??? zaten her$ey üstü üstüne geliyor...

96'da eziklere yenildigimiz mactan daha cok üzüldüm bu ak$am, ama olsun, destege devam...!

SDanışmaz
03.08.2005, 22:36
Yapacak bise yokki zaten hep bunu yapiyoruz.Biz yeterince destek veriyoruz,onLar ?

Ozan
03.08.2005, 22:38
olsun destege devam bencede . destek vermezsek baya bi tartisma çikar.gerçek taraftar takimina her zaman destek olur bence .

HER ZAMAN TAM DESTEK ...

LIONAXE
03.08.2005, 22:40
<DIV>evet siz destek vermeye devam edin</DIV>
<DIV>eeeeeeeeeeeeeee</DIV>
<DIV>bu taraftarin yüzü ne zaman gülecek</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>ne derler</DIV>
<DIV>sana 1 tokat vurana öteki yanagini çevireceksin diye</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>biz yanagimizi çevire çevire kipkirmizi olduk</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>hayir kardesim sorumlular hesap versin</DIV>
<DIV>yok öyle bahane üretmek</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>gidecekler gitsin</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>sezon sonunda gene 2 puan geride kalirsak ne olacak peki</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>kim garanti ediyor sampiyonlugu</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>bu maçi kaybettik diyorsunuz</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>neden kazanamadik kardesim</DIV>
<DIV>bana onu söylermisin</DIV>
<DIV>rum köpekleri bizi neden eledi bana bunu açikla o zaman</DIV>

pacos_bill
03.08.2005, 22:40
Destege devam evet. Futbolcu da yönetim de geçicidir, baki olan taraftardir. Bu takim bizimdir ve herhangi birine duyulan nefret bu sevginin önüne geçemez. Kayseri maçinda tribünler bos kalirsa 95-96 sendromunu yeniden yasariz arkadaslar. Bu takimin gelecegi biziz unutmayin. Giden gider taraftar takimini idame ettirir.

yakup midi
03.08.2005, 22:41
trabzon taraftarini bundan sonra ezikler, zirlayanlar ,odunlar diye gruplara ayirip sonra geri kalanlar ne kadar kalirsa artik ise baslamayi öneriyorum.....biz yeterince destek deil sadece köstek oluyoruz bu takima ben bunu anladim bu gün....

LIONAXE
03.08.2005, 22:44
<DIV>evet kardesim giden gitsin</DIV>
<DIV>daha güzel</DIV>
<DIV>hiç olmazsa</DIV>
<DIV>bizi sevenler kalir</DIV>
<DIV>trabzonlu gibi oynayan kalsin</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>öyle aglayan baskan istemiyorum ben</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>elini masaya vurdugu gibi sorumlulari halletsin</DIV>
<DIV>yoksa istifa etsin</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>ben senolun yerinde olsam hemen isatifa ederdim</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>yenilmeyecek takima yenildiler kendisi öyle demisti</DIV>
<DIV>delikanliysa istifa eder.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>baskanda delikanliysa istifa ederi</DIV>
<DIV>DELIKANLI</DIV>
<DIV>DELIKANLI</DIV>
<DIV>DELIKANLI</DIV>

LIONAXE
03.08.2005, 22:46
<DIV>yakup midi</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>trabzon taraftarini bundan sonra ezikler, zirlayanlar ,odunlar diye gruplara ayirip sonra geri kalanlar ne kadar kalirsa artik ise baslamayi öneriyorum.....biz yeterince destek deil sadece köstek oluyoruz bu takima ben bunu anladim bu gün....</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>ya kardesim o söylediklerinin hepsi zaten takimda oynuyor sen merak etme</DIV>

bordox
03.08.2005, 22:47
Trabzonsporlu olan herkes takkesini önüne laip düsünmeli artik.Bu çektigimiz acilarin bir karsiligi olmali.Bosuna çekilmis acilar olmamali.

Taraftardan,futbolcusuna,yöneticisinden,sehir halkina kadar.

Su takimda birakin Trabzonspor formasi giymeyi,futbol oynamayi bilmeyen adamlar var.Ne zaman sut çekilir nerde pas verilir bilmiyorlar.Futbolun en basit ve temel kurallarindan bi haberler.Hala korkup eli ayagina dolasan futbolcular hala psikololjik olarak topçusunu hazirlamayan hoca ve yöneticiler olacaksa destek bir seye yaramaz.

Dönüp dolasip ayni yere geliriz.Asalim keselim demiyorum.Ama ciddi manada herkes kendine düseni yapmali artik.

Bu takimin destekçisi her zaman cefakar taraftaridir.Kisilere degil formaya asigiz diyorsak kan kusup kzizlcik serbeti içtik de diyecegiz.Ama bunlarin karsiligi olmali,bu kadar bir birinin aynisi acilarin üzerine üzerine gitmekten korkmayacak kimse.

Bügün kizginlik had safhada ama yarin yine dönüp o formanin pesinde kosacagiz.Geriye dönmeyecegiz ama artik bir seylerin degistigini görmek istiyoruz.Gerçekten bir seylerin yapildigini bilmek istiyoruz.

Trabzonspor taraftari her seye dayanir ama sahtekarliklara hayir.Paradan baska kutsali kalmamislara hayir.Bu takimi kimseye oyuncak yapmayiz.

Sevgimiz renklere kisilere degil.Bunu yetkililer iyi düsünsünler ona göre davrasninlar.Tek beklentimiz bu.

Analyzer
03.08.2005, 22:48
Senol Günes iyi bir insan olabilir ama malesef iyi bir teknik direktör degil. Senol hoca bu takimin basinda oldugu sürece basari hayaldir. Kendisine verilen genç, yetenekli, gelecegi parlak kadroya 8 ay içerisinde futbolu unutturdu. Artik bu rezaleti kimsenintelafi etmesi mümkün degil. Giden gitti. Senol Günes de gitsin artik bi zahmet. Mehmet Yilmaz'la beraber amigo olsunlar, bayrak sallasinlar tribünde. Ikisi de gönülden Trabzonspor'lu.

yakup midi
03.08.2005, 22:49
<DIV>yakup midi</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>trabzon taraftarini bundan sonra ezikler, zirlayanlar ,odunlar diye gruplara ayirip sonra geri kalanlar ne kadar kalirsa artik ise baslamayi öneriyorum.....biz yeterince destek deil sadece köstek oluyoruz bu takima ben bunu anladim bu gün....</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>ya kardesim o söylediklerinin hepsi zaten takimda oynuyor sen merak etme</DIV> sen hangi delikten firladin geldin bu gün bu gün de bu sitenin taliplisi artti masallah.....seni varya .....

LIONAXE
03.08.2005, 22:53
<DIV>ne yapalim yani</DIV>
<DIV>hiçbisey yokmus gibi mi davranalim</DIV>
<DIV>sampiyonluk nedir hiç yasadin mi sen</DIV>
<DIV>hayatinda trabzonsporun sampiyon oldugunu hiç gördün mü</DIV>

space
03.08.2005, 22:55
hep trabzonspru sevenler kalsi doru bise aslinda... bakalim o zaman bu takim nereye gidiyor... biz destek verelim mehmet kazmasi 1 trilyon alsin. biz destek verelim emrah 1 5 trilyondan assasini imzalamam desin... bz destek verelim... bütün futbolcular son model jeepe binsin... binsin tamam para da alsin Allah daha çoook versin... sampiyon yapsinlar rumlari yensinler ne yaparlarsa yapsinlar..... eger o 1 trilyon alan adam benden daha çok üzüldüyseee been serefsizn önde gideyim... kardesim dünyanin en iyi takimini kur senin forvetin mehmet yilmaz oldugu sürece bu is yürümez arkadas.... yaaaa bu adam 1 trilyon aliyor yaaa hayret ya... bunun arkasinda zidane oynana figo oynasa ronaldinyo bile oynasa o takim sampiyon olmaaaaaaaaaaaaaz

LIONAXE
03.08.2005, 22:55
<DIV>dediklerine göre</DIV>
<DIV>atay aktug kalp krizi geçirmis</DIV>
<DIV>delikanli bir kalbi varmis</DIV>
<DIV>en sonunda istifa etmis</DIV>

LIONAXE
03.08.2005, 22:57
<DIV>space kardesim</DIV>
<DIV>hep trabzonspru sevenler kalsi doru bise aslinda... bakalim o zaman bu takim nereye gidiyor... biz destek verelim mehmet kazmasi 1 trilyon alsin. biz destek verelim emrah 1 5 trilyondan assasini imzalamam desin... bz destek verelim... bütün futbolcular son model jeepe binsin... binsin tamam para da alsin Allah daha çoook versin... sampiyon yapsinlar rumlari yensinler ne yaparlarsa yapsinlar..... eger o 1 trilyon alan adam benden daha çok üzüldüyseee been serefsizn önde gideyim... kardesim dünyanin en iyi takimini kur senin forvetin mehmet yilmaz oldugu sürece bu is yürümez arkadas.... yaaaa bu adam 1 trilyon aliyor yaaa hayret ya... bunun arkasinda zidane oynana figo oynasa ronaldinyo bile oynasa o takim sampiyon olmaaaaaaaaaaaaaz </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>sana katiliyorum</DIV>
<DIV>paraya sira geldiginde</DIV>
<DIV>mangalda kül birakmazlar</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>peki ne için aliyorlar o paralari</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>rum takimina yenilmek içinmi</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>hani nerede sampiyonluk</DIV>

Tunga
03.08.2005, 22:58
Yarin nefes alamadan kalkacagim yataktan, biliyorum.

Yarin bugüne inanamayacagim, biliyorum.

Bu gece kaybolan sevkimi bir daha yakalayabilir miyim bilmiyorum.

Yarin sabah nefes alamayacagim biliyorum.

Hepinize veda ediyorum.

Emiroğlu
03.08.2005, 22:58
Onu bunu bilmem,bence yönetim istifa etmemli !Çareler baska yönder aranmali.

Istifa edecek varsa o da TRANSFER KOMITESIDIR !

ShadoW
03.08.2005, 23:01
Ne destegi kardesim? Ne desteginden bahsediyorsunuz? sizin kayitsiz
sartsiz safiyane sevginiz bu takimi bu hallere getirmedi mi? artik
destek mestek yok. Ayrica o maca gidip susan taraftarin ta mina koyyim.
atin lan beni siteden yeter sinirden elbiselerimi parcaladim.
desteginden bahsetmeyin Allah hepsinin belasini versin.
Trabzonsporluymuslar, peh. zikerim oyle trabzonsporlulari ben. ne diye
maca geldiniz lan? Allahsizlar! serefsizler! Rumlarla mac oyhuyoruz
sanki stadda yazlik kabare var! Yuh! Yeter be! 25 senedir cileden en
kotusu umut dolu cileden baska ne verdin lan bana? Yeter birakiyorum
trabzonsporu... yeter... desteginin de... takiminin da allah belasini
verisn. Alin tursusunu kurun benden bu kadar arkadaslar.

yakup midi
03.08.2005, 23:05
biz trabzonsporluyuz destege devam diye bir topik bile saçma bence tabiki destege devamda....destek demek köstek degildir unutmayalim....

LIONAXE
03.08.2005, 23:06
<DIV>demek destek öylemi</DIV>
<DIV>ne destegi kardesim siz bu duruma getirdiniz bu takimi</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>

The Legend
03.08.2005, 23:07
ARKADASLAR BU TAKIM YÖNETIMSIZ DAHA IYI OYNAR.

ATAY AKTUG S.L. ÇALDIGIN PARALARIMIZI GERI ISTIYORUZ.

VEREMIYORSANIZ ISTIFA EDIN.

YETER ARTIK BE

YÖNETIM ISTIFA!

yakup midi
03.08.2005, 23:08
ben bu gün futbolcudaki niyeti de azmide duygusalligida gördüm baskanim agladi artik sevgiye bak....hepsine kurban olurum.....bizim takim gerçekten çok iyi bu kadro yine deplasmanlarda puan kaybetmez....

sanatik
03.08.2005, 23:08
LIONAXE

yeter artik. Bu topik destek konugu. Etmeyeceksen yazma.

Nerden cikdin böyle mac biter bitmez.

immortal_TS
03.08.2005, 23:09
Ne destegi kardesim? Ne desteginden bahsediyorsunuz? sizin kayitsiz sartsiz safiyane sevginiz bu takimi bu hallere getirmedi mi? artik destek mestek yok. Ayrica o maca gidip susan taraftarin ta mina koyyim. atin lan beni siteden yeter sinirden elbiselerimi parcaladim. desteginden bahsetmeyin Allah hepsinin belasini versin. Trabzonsporluymuslar, peh. zikerim oyle trabzonsporlulari ben. ne diye maca geldiniz lan? Allahsizlar! serefsizler! Rumlarla mac oyhuyoruz sanki stadda yazlik kabare var! Yuh! Yeter be! 25 senedir cileden en kotusu umut dolu cileden baska ne verdin lan bana? Yeter birakiyorum trabzonsporu... yeter... desteginin de... takiminin da allah belasini verisn. Alin tursusunu kurun benden bu kadar arkadaslar.

Bravo baska hiç birsey demiyorum herkes böyle yapsin birakip ceksin gitsin bumudur yani haaaaaaaaa bumudur lan TRABZONSPORLULUK sevinince HOLEYYYY üzülünce birakiyorum ulan Sen birakmiyosun TRABZON seni birakiyo hosçakal

Emiroğlu
03.08.2005, 23:09
Saçmaliyorsunuz.KAÇ TANE BASKAN BIR MALUBIYETTEN SONRA KALP KRIZI GEÇIRDI?SAYGINIZI KAYBETMEYIN.

HAGI HIRSIZ DEDIGINDE ANASNINA SÖVÜYODUK.SIMMDI AKTUGA HIRSIZ DIYORSUNUZ.YAVAS BIRAZ DAHA

trinity61
03.08.2005, 23:10
BU BIZIM KADERIMIZ MIDIR NEDIR ?

KIM DUR DIYECEK BU GIDISE

MILLET BU TAKIM IÇIN KENDINI ASIYOR

BAZI AMINA KODUKLARIMDA TRILYONLARI GÖTÜRÜYOR

BÖYLE FUTBOLCUNUN BEN.........................................

garalahana
03.08.2005, 23:10
beyler biz azrrail kapimiza gelene kadar TRABZONSPORLUYUz

buraya moral bozucu yazilar yazmayin...cok istiyorsaniz acin bi baslik kafniza gore yazin orda..ala ala adamlara bak ya...daha lig baslamadi durun bakalim..

yakup midi
03.08.2005, 23:11
fenerlilere geyselilere ve kargalar bu gün üzücü cevabi verdim bos yere kasinmayin yine biz gidecegiz sampiyonlar ligine deim smileys/smiley4.gifdüsmanlarimiz çatlasin lar allahim kem gözden esirge bu takimi yarabbiii.....

immortal_TS
03.08.2005, 23:12
Trabzona destek vermeyen çeksin gitsin ulaaaaannnn biz bu takima yeteriz, biz kötü gün taraftariyiz yeri gelince elestiri de yapariz söverizde ama asla TRABZONUMUZU satmayiz, iyi gününde yaninda olmiyim trabzonum kötü gününde seni ayakta tutayim bu bana yeter.

LIONAXE
03.08.2005, 23:13
<DIV>ya kaç tane takimin baskani daha elemeyi geçemeden yenildi</DIV>
<DIV>neden üzülüyor ben ona anlam veremiyorum</DIV>
<DIV>hemen toplayacakti yönetimi</DIV>
<DIV>alacakti kararlari</DIV>
<DIV>neden sagligi bozulur ki bir insanin </DIV>
<DIV>ben bunu söylemeye çalisiyorum</DIV>
<DIV>üzülme</DIV>
<DIV>madem yenilgiye dayanamiyorsun</DIV>
<DIV>o zaman bak çaresine</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>ne o öyle</DIV>
<DIV>aglamak falan</DIV>

Emiroğlu
03.08.2005, 23:15
Trabzona destek vermeyen çeksin gitsin ulaaaaannnn biz bu takima yeteriz, biz kötü gün taraftariyiz yeri gelince elestiri de yapariz söverizde ama asla TRABZONUMUZU satmayiz, iyi gününde yaninda olmiyim trabzonum kötü gününde seni ayakta tutayim bu bana yeter.

sonuna kadar katiliyorum.Istemeyen kapi ve diger 3 köpekler orada

hauptstrasse
03.08.2005, 23:16
ne demeli bilinmez!

tabiki de trabzonsporluyuz ve oyle kalacagiz! bu takim yneilse de yense de bu boyle kalaca! aramizda tabi ki de bu takimi yeteri kadar sevmeyen ya da baska turlu sevne insanlar oalcak! kimileri birakip gidecek kimileri kusecek ama biz yolumuza devam edecegiz!!!

bu arada kim soyledi atay baskanin kalp krizi gecirdigini! dogru duzgun bir haber yazin kufur etmek yerine!

desek topicinde de kostek olanlar-onlarin diliyle yaziyorum- siktirolup gitsinler nerde kusacaklarsa orda kussunlar iclerindeki kini ve pisligi....

KuĞu
03.08.2005, 23:17
Herkes bir süre dinlensin kendine gelsin, tv yorum morum takilmayin birsüre, istifa edecek olan eder, etmezlerse ettiririz falan yok! lig basliyor baslamadan bitmesin! napalim ligden çekilelim futbolumu birakalim? olurmu öyle saçmalik, lig baslayacak yine sampiyonluga oynayacagiz vs.vs. hayat bu arkadaslar, hafta sonuna en azindan maçlarina gidecegimiz takimimiz var, demek ki fazla uçmusuz hala biseyler için erkenmis daha çok yolumuz var demekki belki en az bir 10 yil daha, isyan etmek simdiye kadar kime fayda getirmis? hakem düdügü çalmis karar verilmis hala isyan itiraz niye?hayatta aynen böyle!Kendimize zarar vermeyi birakalim artik geçmisle de yasamayalim! Gelecege kendi hayatlariniz üzerinden bakin, her biriniz birer hayatsiniz kendinize olan baskalarina olan sorumluluklariniz var!Vazgeçmeyin yüzünüz gülsün hayata dönün enerjinizi yüksek tutun! Bunun geridönüsümü trabzonsporada yansiyacaktir!Herseyin negatif oldugu bir ortamda kim mutlu olabilir ki? Mazosist miyiz biz? Sadistmiyiz biz kendimize ve baskalarina zarar verecek sözlerden davranislardan zevk alalim!? Birakin simdi baskalarini asip kesmeyi tekararliyorum hayatiniza dönün enerjinizi toplayin sonra tekrar sinerjimizi tüm camiamiza yayariz. Bizi yok etmek isteyenlerin oyununa gelmeyin sadece bir maç yaptik ve elendik o kadar isi rum türk olayina döküp bunun ezikligini yasamamizi istiyorlar bu taraftari ve takimi çökertmek için bulunmaz bir firsat!? Nerede onurlu gururlu asi dikbasli trabzonlu delikanlilari? Haytin sonu mu? Daha ne maçlar oynayacagiz sampiyon olacagiz ve sl ne mutlaka bir gün katilacagiz!! Nasip denen seye inanin belki bizler göremiyecegiz bu bizim kaderimizin bir parçasi olacak ama belki bizim birakacaklarimiz eserlerimizin neticesinde gelecek nesil bu zevki yasayacak? Trabzon taraftari günlük anlik düsünmemeli,trabzonsporlu olmanin ayricaligi bu zaten yoksa ne farkimiz olacak istanbul takimi tutanlardan islerine geldigi gibi takim degistirenlerden vesselam!

bordox
03.08.2005, 23:17
Lionaxe Baskanimizin saglik durumubozulmus bu yaptigin dogru mu?Ne istiyorsun anlamiyorum.Bir günde her sey güllük gülistanlik mi olacak.Yollancaklar duramaz ama Atay Baskan'im bu isi yapcak.hesabi soracak.

SImdi sagligi için dua zamani.Allah acil sifa versin.

LIONAXE
03.08.2005, 23:21
<DIV>bayram geçti</DIV>
<DIV>simdi seyran zamani</DIV>
<DIV>sampiyonluk hayal</DIV>
<DIV>olsun yenilsende</DIV>
<DIV>sampiyon olamasanda (zaten alistik)(bu sene de hayal)</DIV>
<DIV>baskani aglasa da (acil sifalar diliyorum)(ama nede böyle oldu)</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>her zaman heryerde en büyük T.S.</DIV>

KuĞu
03.08.2005, 23:22
Herkes bir süre dinlensin kendine gelsin, tv yorum morum takilmayin birsüre, istifa edecek olan eder, etmezlerse ettiririz falan yok! lig basliyor baslamadan bitmesin! napalim ligden çekilelim futbolumu birakalim? olurmu öyle saçmalik, lig baslayacak yine sampiyonluga oynayacagiz vs.vs. hayat bu arkadaslar, hafta sonuna en azindan maçlarina gidecegimiz takimimiz var, demek ki fazla uçmusuz hala biseyler için erkenmis daha çok yolumuz var demekki belki en az bir 10 yil daha, isyan etmek simdiye kadar kime fayda getirmis? hakem düdügü çalmis karar verilmis hala isyan itiraz niye?hayatta aynen böyle!Kendimize zarar vermeyi birakalim artik geçmisle de yasamayalim! Gelecege kendi hayatlariniz üzerinden bakin, her biriniz birer hayatsiniz kendinize olan baskalarina olan sorumluluklariniz var!Vazgeçmeyin yüzünüz gülsün hayata dönün enerjinizi yüksek tutun! Bunun geridönüsümü trabzonsporada yansiyacaktir!Herseyin negatif oldugu bir ortamda kim mutlu olabilir ki? Mazosist miyiz biz? Sadistmiyiz biz kendimize ve baskalarina zarar verecek sözlerden davranislardan zevk alalim!? Birakin simdi baskalarini asip kesmeyi tekararliyorum hayatiniza dönün enerjinizi toplayin sonra tekrar sinerjimizi tüm camiamiza yayariz. Bizi yok etmek isteyenlerin oyununa gelmeyin sadece bir maç yaptik ve elendik o kadar isi rum türk olayina döküp bunun ezikligini yasamamizi istiyorlar bu taraftari ve takimi çökertmek için bulunmaz bir firsat!? Nerede onurlu gururlu asi dikbasli trabzonlu delikanlilari? Haytin sonu mu? Daha ne maçlar oynayacagiz sampiyon olacagiz ve sl ne mutlaka bir gün katilacagiz!! Nasip denen seye inanin belki bizler göremiyecegiz bu bizim kaderimizin bir parçasi olacak ama belki bizim birakacaklarimiz eserlerimizin neticesinde gelecek nesil bu zevki yasayacak? Trabzon taraftari günlük anlik düsünmemeli,trabzonsporlu olmanin ayricaligi bu zaten yoksa ne farkimiz olacak istanbul takimi tutanlardan islerine geldigi gibi takim degistirenlerden vesselam!

yakup midi
03.08.2005, 23:23
yufka yüreklerle koca daglar asilmaz....

Guests
03.08.2005, 23:25
beyler biz azrrail kapimiza gelene kadar TRABZONSPORLUYUz

buraya moral bozucu yazilar yazmayin...cok istiyorsaniz acin bi baslik kafniza gore yazin orda..ala ala adamlara bak ya...daha lig baslamadi durun bakalim..

olumsuz basliklari adminler kapatiyor.Elestirelim tamam ama anaya baciya sövenin ben anasini bacisini s....

KURTAN61
03.08.2005, 23:25
SIL DEFANSI VERME PARA BU IBNE OYNCULARA(OYNAYAN FUTBOLCULARIMIZA TESEKKÜRLER)

AL PAFTAN 3-5 TANE DELIKANLI BU TAKIMIN KANINI TASIYAN OYNASIN BAKALIM BU KADAR KORKAK OYNAR MI?BU TAKIM YOLUNA HERSEYINI KOYAN FUTBOLCULARLA SAMPIYONLUKLAR YASADI

BÖYLE TOPTAN KORKAN DEGIL TOP AYAGINA GELDIGINDE KORKULAN FUTBPLCULARLA KAZANDIK ZAFERLERI!!!!!!

VE DESTEK YERINE DAHA YOLUN BASINDAYTKEN TEMIZLIGE DAVET EDIYORUM SENOL HOCAMI TOLGAYI 5 MILYON DOLARA GERI ALSINLAR HADI;BORCUN YOK PARAN VAR NIYE SIMDI DEGERINI KAT KAT ANLAYABILDIGIMIZ FUTBOLCUYU SATIYORSUN...YPK POLITIKA YANLIS..

EMRAH EREN GS YE GIDIYORUM DEDI SONRA KENDI KENDINI KAKALADI BIZE O ÇOCUGU SÖYLEYIN OYNATMASINLAR PLAKASINI TASIDIGI SEHRE POSTALAYIN..YÖNETIM !!!!!

KURTAN61
03.08.2005, 23:30
DAHA YOLUN BASINDAYKENYETKILI HERKESI FUTBOLCU TEMIZLIGINE DAVET EDIYORUM!!!!!!!!!!!!!

VE SIZLERIN TEPKINIZI DILE GETIRMENIZI RICA EDIYORUM...

(TEKRAR CANINI DISINE TAKAN OYUNCULARIMIZA TESEKKÜRLER)

Firtina28
03.08.2005, 23:41
arkadaslar lutfen sonradan pisman olacagimiz seyler yazmayalim. artik ligi dusunelim. yapacak baska bisey yok. artik destek yok desekte sizde biliyosunuzki bu takimdan vazgecemeyiz. cok klasik olacak ama onumuze bakalim. Baska TRABZONSPOR yok

vizarian
03.08.2005, 23:45
smileys/smiley15.gifben bugece uyamanhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif yarin soka cikamamsmileys/smiley9.gif birdaha ts yi savunamamsmileys/smiley7.gif budan sonra futbol muhabeti yapmicamhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley15.gif bundan sonra ts nin maclarinida izlemicemve ben bundan sonra icine kapanik biri olcam smileys/smiley19.gifbelkide pisikoejim bozulur kafayi yerimsmileys/smiley7.gif

vizarian
03.08.2005, 23:47
smileys/smiley7.gifbu utancin hesabini kim vericeksmileys/smiley9.gif

gerçekefsane
03.08.2005, 23:49
ASLI GÖREVINE DÖN SENOL GÜNES

oyunu okuyamayansenol günes Futbol A.S'nin basina

orta saha da alternatifim var diyen senol günes Futbol A.S nin basina

maca adem'le baslama hatasi yapan senol günes Futbol A.S'nin basina

Yani asli görevine dön Senol günes

vizarian
03.08.2005, 23:49
bana akil verin : bir fb arkadasim var ve benle dalga geçiyo sizce ne yapmaliyim????? (pisman olucak bisey yapmak istemiyorum)

pacos_bill
03.08.2005, 23:52
Bu basligin amaci takima destek vermektir. Elestirileri diger basliklarda yapiyoruz zaten. Lütfen konuyla ilgili görüslerinizi belirtin.

Destege devam evet. Futbolcu da yönetim de geçicidir, baki olan taraftardir. Bu takim bizimdir ve herhangi birine duyulan nefret bu sevginin önüne geçemez. Kayseri maçinda tribünler bos kalirsa 95-96 sendromunu yeniden yasariz arkadaslar. Bu takimin gelecegi biziz unutmayin. Giden gider taraftar takimini idame ettirir. Edited by: pacos_bill

yakup midi
03.08.2005, 23:53
bana akil verin : bir fb arkadasim var ve benle dalga geçiyo sizce ne yapmaliyim????? (pisman olucak bisey yapmak istemiyorum) geçsin futbolu yasatan nedir saniyorsun bu takilmalar da haddi ni asmamak kaydiyla.....gün gelir sen dalganin kralini geçersin....

immortal_TS
03.08.2005, 23:55
bana akil verin : bir fb arkadasim var ve benle dalga geçiyo sizce ne yapmaliyim????? (pisman olucak bisey yapmak istemiyorum)

hiç pisman olmiycan bisey ana avrat söv çünkü o bunu iltifat olarak kabul eder.

sanatik
04.08.2005, 00:00
fenerlilerin hic konusmaya hakki yok. ONlar kendi rezilliklerini unuttuysalar hatirlatmak gerek !

daha avrupada tur bile gecemeyen takim taraftiranada söyleyecek laf bulamiyorsan. TAmam artik.

Ciddiye alma kardes. Sen önce git avrupada bir tur gec sonra konus de, defolup gitsin.

The Londoner
04.08.2005, 00:01
Bir insana verilecek en buyuk destek ona hatalarini soylemek ve testi kirilmadan (zamaninda) uyarmaktir.

Yanlisi gordugumuz halde, gormemezlikten gelip neme lazimcilik yapiyorsak, ya da yuru kocum kim tutar seni, arkandayiz boyle devam et diyerekyapilan yanlislarda dahadaileri gidilmesine vesile oluyorsak vebalin en az % 50`sinebiz de ortagiz demektir.

vizarian
04.08.2005, 00:01
SAOLUN ARKADASLAR

sanatik
04.08.2005, 00:04
Bir insana verilecek en buyuk destek ona hatalarini soylemek ve testi kirilmadan (zamaninda) uyarmaktir.

Yanlisi gordugumuz halde, gormemezlikten gelip neme lazimcilik yapiyorsak, ya da yuru kocum kim tutar seni, arkandayiz boyle devam et diyerekyapilan yanlislarda dahadaileri gidilmesine vesile oluyorsak vebalin en az % 50`sinebiz de ortagiz demektir.

haklisin.

Edited by: sanatik

Visitor
04.08.2005, 00:04
yeni transferlerin umut vermesi güzel

Bence fabiano kusursuz oyun sergiledi

Guests
04.08.2005, 00:09
Biz farkliyiz...

BMN'yiz... TRABZONSPORvaroldukça, diger takim tutuculardan farkli oldugumuzu her firsatta göstermeliyiz... Herkes bir kelle istiyor, bende istiyorum... bu konudabaskan veya senol hoca'danbirhamle bekliyorum...

içimiz yaniyor... herkese sabir diliyorum...

lazkaya
04.08.2005, 00:10
<div style="text-align: center; font-weight: bold;">Beyler bu sene SAMPIYONUZ

takim tutmayacam,futbol konusmayacam

maçlari izlemeyecegim diyen

arkadaslar lütfen sezon sonundaki sampiyonluk kutlamalarimiza

katilmasinlar!!!!

</div>

pacos_bill
04.08.2005, 00:11

Katiliyorum. Ancak çogu zaman yanlisi göstermek adina daha büyük yanlislar yapiyoruz taraftar olarak. Hatasi olan kisileri savunacak degilim, sonuna kadar elestirilmeliler. Tek korkum kisileri elestirirken kuruma, yani Trabzonspor'a zarar vermek. Dogru biçimde örgütlenip taraftarin tepkisiniTrabzonspor'a zarar vermeyecek sekilde yansitmaliyiz.

vizarian
04.08.2005, 00:20
HAKLISINIZ TAKIMA, BUGUNLERDE DESTEK OLMALIYIZ. AMA TAKIM HEP BU GUNLERDEsmileys/smiley19.gif

hauptstrasse
04.08.2005, 00:22
evet birazda oyun hakkinda konusalim bence!

yeni transferler hakkinda ve eskiler hakkinda?

birakalim sidik yarisini!

burasi yerid egil belki ama baska bir topiceda gitmek istemiyorum...

ben genel anlamiyla tkaimin oyunundan memnun kaldigimi belirtmeliyim! form tutmais olmamiz ve takimin oyun siteminin gecne yila oranla degismis olmasi uyumsuzluk sorununu beraberinden getiriyor!

buna en yi ornek simkonun ofansa yonelik oynamaya basladigindan buyana performansinda bir dusus oldugunu saniyorum!

defansta eller mukemmel oyun cikardi! sanirim yillar sonra defansta ne yaptigini bilen topu oyuna cok iyisokan ve akinlarda da cok iyi yer tutan birson adamimiz oldu!ve bir baska aritsi ise ataklara katilmasi ve ortasahayi topla birlikte cok hizli ve dikine gecebilmesi! dogrusu ya bizim ortasaha da bile orayi bu sekilde dikine gecebilen oyuncumuz yok! bir ara adam ayaginda op pas verecek oyuncu aradi kimse bosacikmayinca de geri pas verdi ve verdigi geri pasa kizdi cunku adam ileriye dogru oyun oynamayi seviyor! emrah cok daginik bir oyuncu keza volkan bu takimin sol tarafinayeterli degil! defansta celo ve ellerindisinda bugun iyi oynayan oyuncu yoktu sanirim! erdinc cok pas hatasi yapti!

ortasahada adem cok siritti! huseyin eskisi gibi degil! yine cok top kayiplari yapti! bilmiyorum ama sakatligindan dolayi olsagerek! gokdeniz ve simek formlarinincok altinda oynadilar! simekin sutlarida olmasa sahada goremeyecektik!fatih ameliyattan sonrakisa surede takima geri dondu hemde kurtarici olarak! ve dogrusu ya sahada cok iyi durdu top sakladi pres yapti pozisyon hazirladi ve golunu de atti!

mehmet yilmazi siz hafta boyunca eletirirseniz cocukta bugunku gibi eli ayagina dolanarak saha da durur! ve butun yapilan elestiriler bir pozisyonda bizim belki de turumuza maloldu! topu kaleye direkt vurmak yerine fatihe uzatti ve fatihte topu ezdi! lee girdiginde oyun danduna donmustu ama o da bir pozisyonda son adam olarak kaldi ve bana gore umudumuzun on saniyeye kadar surmesinde etken rol oynadi!bu macta bize lazim olan sey biraz daha organize olabilmekti ama sanirim bu tamamen uzerimizdeki baskiyla ilgili birsey! o baski olmasaydi biz bugun daha farkli bir sonucla ayrilabilirdik bu mactan...

simdi bir kac lafta seyirciye soyleyelim! bu seyirciden ne koy olur ne kasaba ama bunlarinhepsine birden trabzon diyoruz biz!

mac basladiginda iki dakika rakip takim topu alinca isliklama olayina girdiler sonra o da gitti! sonra herkez yerinde oturmus mac seyrediyor! rakip takimi baski altina alacaklarmis! siz once kendinizi baski altina alin bence boylece belki takim destekleminin gereklerini yerine getirirsiniz!

velhasil bu tkaimin ortasahasina bir oyuncu daha gerekli! bu oyuncu da disardna transfer eidlecek bir oyuncu degil takimin icinden cikacak bir oyuncu!

jun geldiginde gokdenizi alip ortasaha oynatmaya baslayacaksin! ileride fatih jun ve ortasahada da gokdeniz huseyin simko yattara oynayacak

defansta eller erdinc ya da ozgur emrah ve celo

ortasahada gokdeniz huseiyn simko huseyin yattara

ileride de fatih jun!

takim zaten dort dort iki oynuyor yattaradan dolayi dort dort ikinin bir cesidini oynamis oalcagiz o zaman defans daha az sorunlu olur ortasaha da daha verimli isler...

senol hocanin mac icinde oyunun seklni degistirecek oyuncusu yoktu elinde! yani bir sistemle basladigimizda onuna bitirmek zorundayiz bir maci ve bizim icin kimi maclarda hicte kolay olmayacak...

CeSS
04.08.2005, 00:28
Ne kadar kizip , söylensekte 4 gün sonraki Kayseri maçinda yine yüregimizi ortaya koyup destekleyecegiz.

Aslolan Trabzonspor'dur. Bir ömür boyu sevecegimize söz verdik. Sözümüzden dönmek yok, hiç bir zaman için.

Ancak bize bu utanci yasatan yönetime destek diyorsaniz, onda yokum.

TRABZONLU_TS
04.08.2005, 00:30

ben genel anlamiyla tkaimin oyunundan memnun kaldigimi belirtmeliyim! form tutmais olmamiz ve takimin oyun siteminin gecne yila oranla degismis olmasi uyumsuzluk sorununu beraberinden getiriyor!

buna en yi ornek simkonun ofansa yonelik oynamaya basladigindan buyana performansinda bir dusus oldugunu saniyorum!

defansta eller mukemmel oyun cikardi! sanirim yillar sonra defansta ne yaptigini bilen topu oyuna cok iyisokan ve akinlarda da cok iyi yer tutan birson adamimiz oldu!ve bir baska aritsi ise ataklara katilmasi ve ortasahayi topla birlikte cok hizli ve dikine gecebilmesi! dogrusu ya bizim ortasaha da bile orayi bu sekilde dikine gecebilen oyuncumuz yok! bir ara adam ayaginda op pas verecek oyuncu aradi kimse bosacikmayinca de geri pas verdi ve verdigi geri pasa kizdi cunku adam ileriye dogru oyun oynamayi seviyor! emrah cok daginik bir oyuncu keza volkan bu takimin sol tarafinayeterli degil! defansta celo ve ellerindisinda bugun iyi oynayan oyuncu yoktu sanirim! erdinc cok pas hatasi yapti!

ortasahada adem cok siritti! huseyin eskisi gibi degil! yine cok top kayiplari yapti! bilmiyorum ama sakatligindan dolayi olsagerek! gokdeniz ve simek formlarinincok altinda oynadilar! simekin sutlarida olmasa sahada goremeyecektik!fatih ameliyattan sonrakisa surede takima geri dondu hemde kurtarici olarak! ve dogrusu ya sahada cok iyi durdu top sakladi pres yapti pozisyon hazirladi ve golunu de atti!

mehmet yilmazi siz hafta boyunca eletirirseniz cocukta bugunku gibi eli ayagina dolanarak saha da durur! ve butun yapilan elestiriler bir pozisyonda bizim belki de turumuza maloldu! topu kaleye direkt vurmak yerine fatihe uzatti ve fatihte topu ezdi! lee girdiginde oyun danduna donmustu ama o da bir pozisyonda son adam olarak kaldi ve bana gore umudumuzun on saniyeye kadar surmesinde etken rol oynadi!bu macta bize lazim olan sey biraz daha organize olabilmekti ama sanirim bu tamamen uzerimizdeki baskiyla ilgili birsey! o baski olmasaydi biz bugun daha farkli bir sonucla ayrilabilirdik bu mactan...

simdi bir kac lafta seyirciye soyleyelim! bu seyirciden ne koy olur ne kasaba ama bunlarinhepsine birden trabzon diyoruz biz!

mac basladiginda iki dakika rakip takim topu alinca isliklama olayina girdiler sonra o da gitti! sonra herkez yerinde oturmus mac seyrediyor! rakip takimi baski altina alacaklarmis! siz once kendinizi baski altina alin bence boylece belki takim destekleminin gereklerini yerine getirirsiniz!

velhasil bu tkaimin ortasahasina bir oyuncu daha gerekli! bu oyuncu da disardna transfer eidlecek bir oyuncu degil takimin icinden cikacak bir oyuncu!

jun geldiginde gokdenizi alip ortasaha oynatmaya baslayacaksin! ileride fatih jun ve ortasahada da gokdeniz huseyin simko yattara oynayacak

ileride de fatih jun!

takim zaten dort dort iki oynuyor yattaradan dolayi dort dort ikinin bir cesidini oynamis oalcagiz o zaman defans daha az sorunlu olur ortasaha da daha verimli isler...

senol hocanin mac icinde oyunun seklni degistirecek oyuncusu yoktu elinde! yani bir sistemle basladigimizda onuna bitirmek zorundayiz bir maci ve bizim icin kimi maclarda hicte kolay olmayacak...

KARDES DUYGULARIMA TERCUMAN OLDUM. OLAYI COK GÜZEL ÖZETLEDINN. AGLADIM MACTAN SONRA AMA SIMDI KAYSERI MACINI DÜSÜNMEK LAZIM. LIG DAHA YENI BASLIYOR. DESTEK OLALIM TAKIMIZA.

hauptstrasse
04.08.2005, 00:33
kayseri macinda bu oyunu oynayalim zaten maci kazaniriz! ben kayseri macinda degilim... derdim benim bu seyircinin artik gunluk basariya ve basarizliga endeksli tavirlarindan vazgecmesi...

TrabzonStorm
04.08.2005, 00:34
Hauptstrasse maçi iyi analiz etmissin begendim, yorumlarina katiliyorum...Bu maçtaüzücü olmayantek sey Eller in elestirileri bosa çikarmis olmasidir..Defansta takviye gerekli, özellikle Eller ileri çiktiginda onun açigini kapatabilecek hizli biri...Ama senin de söyledigin gibi Eller takima katki yapacak gibi duruyor..Keske daha erken takima katilsaydi, ilk maçta böyle bir skor almazdik belki..

sanatik
04.08.2005, 00:37

ileride de fatih jun!

iyi yapdin. diger konuya eklememekle. bir gol yüzünden bu kadar fittirmanin anlami yok.

futbolumuzla ilgili su sözleri eklemek istiyorum: Trabzonspor'un taktiksel anlamda zaaflarinin neler oldugu sorusunu ise Ketsbaia, ''Özellikle uzun pas ve kafa vuruslarina yönelik olarak üzerimize geldiler. Bunu bekliyorduk. Ancak iyi savunma yapip turu geçmeyi basardik'' diye yanitladi.

bunu jeffersonda söylemisdi, daha yeni geldigi halde. Türkiyede ( brezilyadaki gibi ) kisa paslasma yerine futbol uzun toplar ile oynaniyor dedigini okudum.

Benimde bizim bu konuda yeterince eksigimiz oldugunu düsünüyorum.

orta sahada iyi bir oyun kurucu eksikligimiz var.Edited by: sanatik

Analyzer
04.08.2005, 00:39
Ne kadar kizip , söylensekte 4 gün sonraki Kayseri maçinda yine yüregimizi ortaya koyup destekleyecegiz.

Aslolan Trabzonspor'dur. Bir ömür boyu sevecegimize söz verdik. Sözümüzden dönmek yok, hiç bir zaman için.

Ancak bize bu utanci yasatan yönetime destek diyorsaniz, onda yokum.

Senol Günes'i takimin basina bu yönetim getirdi. Senol Günes kamp dönemi boyunca milli takimdan alacagi olan paranin davasiyla, tanjant yol açilisiyla ilgilendi. Jefferson'in transferini gazetelerden ögrendigini belirtti. Güven Kocabal'in transferinden haberi olmadigini söyledi. Tomas Jun'u tanimadigini açikladi. Yahu sen Avrupa'nin kalburüstü takimlarindan, sampiyonlar ligi gediklisi Sparta Prag'in santrforunu nasil tanimazsin Senol Günes? Takima transfer edilen kaleciyi nasil gazetelerden ögrenirsin? Bu nasil "en genis yetkilerle futbol subesinin basinda" olmak Senol Günes? En basta Senol Günes'i takimin basina genis yetkilerle getiren yönetim, sonra da takimi bu hale getirmeyi basaran! Senol Günes hesap verecek. Güzelim kadroya yazik ettin be Senol hoca. Gurur meselesi yapip istifa etsen ne güzel olur.

hauptstrasse
04.08.2005, 00:40
ilk macta boyle bir skor almamizin tek sebebi tayfunun yaptigi iki bariz hatadir! bunda dasenol gunesin hicbir sucu yoktur cunku eller ilk macta biraz uyumsuz bir goruntu cizmisti ve eller daha once gelseydi bile bu sorunu yasayacaktik biz o macta! yani bu yasadiklarimiz yasamamiz gereken seylerdi! bu yenilgi bile yasanilmasi gereken birseydi!

bu kadercilik falan degil tma tersine insanlar yasamda kimi zaman yenilgilerdne ve basarizliklardna dogru ileri giderler biz de oyle olacagiz! belki gelecek yil da problemler yasayacagiz bu tur maclarda ancak bir zaman gelecek biz olacagiz... oldugumuzda da asamayacagimiz sorun yok! cok onceleri soylemistim! bu takim bu seyircinin iki uc kusak ilerisine gitmis coktan ama seyirci bunu kabullenmek istemiyor! dogal olani da bu zaten. gorebilseler hersey cok daha farkli olabilir...

Eddy
04.08.2005, 00:41
futbolcular da,yönetim de geçici...tek kalici olan bizleriz...adam gibi destekleyeceksek destekleyelim...desteklemeyecek 90 dakika bagirmayacak adam defolsun gitsin tribünden,burada da çok var öle tipler,adam trabzonspor'un farkini anlamadan bosbos konusuyor...adam gibi taraftar olun,olmuyorsaniz desteklemeyin takimi...rum taraftarlari sokakta gördünüz neden bisey yapmadiniz???iste böle taraftar olmayacak çikacak takimi için asacak kesecek dövecek...böyle degilsen tv den izlicen maçini...trabzonspor'u ölümüne sevenler gelecek maça...o rumlari sokakta dövebilecekler gelecek...kim ne derse desin ne tepki gösterirse göstersin trabzon taraftari fanatik olmali asiri fanatik...erkek adam olcak,90 dakika degil hayati boyunca susmayacak...geri kalanlari istemiyoruz bu kadar basit...simdi birileri çikip yazima tepki gösterir onlara da cevabim hazir...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

vizarian
04.08.2005, 00:42
NEYLEYIM SAHIBEYLE ALINMIS KUPAYI.

BANA SENIN SEREFINLE ALDIHIN KUPALARIN YETER.

TrabzonStorm
04.08.2005, 00:45
Evet ona da katiliyorum..Bu arada maydanoz gibi hissettim bir an...orta saha isini uzun süredir ben de söylüyorum, bugünki maçtaki en önemli eksikligimizdi bence...Söyle Ketsbaia gibi, ya da Kinkladze gibi bize orta sahada bir BEYIN lazim..Ataklarimiz hep bilinçsizce oluyor, hep kanat bindirmelerine dayaniyor..Jun dan sonra Hauptstrasse nin dedigi gibi Gökdeniz in orta sahaya çekilmesi ise yarar mi bilmem ,çünki Gökdeniz ayaginda top saklayamiyor, sürate dayali oynuyor ve bir orta saha oyuncusu için çok top kaybi yapiyor...Forvetin arkasinda serbest adam olark daha iyi is yapar gibi..

3 adam ( en az ) lazim; sol kanat, orta saha ve defans, simdikilerden de Lee disinda oyuncu göndermeye gerek yok...Yedek de lazim bu takima...

hauptstrasse
senol gunesin o aciklamayi nasil yaptigi cok onemli analyzer arkadasim!

gazetecilerin onun soyledikleirni nerelere cekerek yazdiklari gorebilmemiz icin iki gazeteyi alip ayni haberin yorumunu iki gazetede okuyorak cikarabiliriz! tam da bu konuda yani tomas jun ve jefferson konusunda en dogru haberi ntv internet verdi! senol hoca transferlerin gerceklesmesini gazetelerden ogrenmedi! sadece imza atilip atilmadigini bilmedigini anlatmak icin boyle bir sey soyledi! tomas junla ilgili olarakta senol hoca kendisi oyuncunun bir kac kendi bilgisi dahilinde izlendigini soyledi! fanatik milliyet sabah gibi gazeteler aciklamayi senin anladiigjn sekilde verdiler ama oalyin asli oyle degil...

vizarian
BELKIDE BENIM KADAR ÜZÜLEN YOTUR AMA HAYAT DEVAM EDIYO

BUSEHIR BIZIM BUTAKIM BIZIM BIRAKIP GITMEK OLMAZ! YAKISMAZsmileys/smiley32.gif

hauptstrasse
04.08.2005, 00:49
ne birakmasi ne gitmesi yahu!

birakirim giderim diyenler yarin birgun ilk galibiyette yine en kral trabzonlu oluverirler! bu sevgili degil ki kizinca ayrilasin ya da is degil ki patrona kizip istifa edesin! ben hayatimda cok az insan gordum takimini degistiren! kendimden biliyorum ! dusunuyorum acaba diyorum baska bir tkaimi tutabilir miyim! alanya da yasiyorum turkiyeyle alakam kalmadi gibi birsey! beni turkiyeye baglayna tek sey trabzonspor! burda bir takim tutayim diyorum leverkusen ya da schalke! hayir olmuyor! o tadi o duyguyu yasayamiyorum! hani ikinci taim oalrak bile bir zevk vermiyor bana onlarin maclarini televizyondan seyretmek...

vizarian
04.08.2005, 00:50
NE YANI O ISTIFA BU ISTIFA NEREYE KADAR, BEYLER BI KAÇ SENE ÖNCE BUNLARI YASICAK FIRSATIMIZ OLMUYORDU BUKADAR YAKLAS MIS KEN SANPIYONLUGU KAPTIRMAYALIM IST. KÖPEKLERINE BIRAKMAYI YILMAYIN

sanatik
04.08.2005, 00:53
Bizde futbol seyircisi yok!

Cünkü bizim insanimizin yasam tarzinda, futbol seyretmek yoktur.

Maca seyretmek icin gitmez.

Iddia icin gider.

Iddia bitince de, artik gitmez.

The Londoner
04.08.2005, 00:54
Saha disi problemleri bir yana birakalim.Mac icindeki taktiksel anlayisi ve uygulamayi da bir kenara birakalim. Oyuncular arasindaki (ileride cozulebilecek) uyumsuzluklari da birakalim.Su anbunlarin hepsinden daha onemli bir sorunumuz var. Bu sorun ilk macta da cok belirgindi, ikincisinde de: Oyuncularimiz mental olarak maca hazirlanamiyorlar. Kritik maclar icin gereken psikolojik dayanikliliga sahip degiller ve bu son yillarda adeta kroniklesmis bir kabusumuz oldu (Her iki mactaki inanilmaz pas hatalarini goz onune getirin). Bu psikolojik yetersizlik oyuncularda guven kaybina da sebep oluyor ve bazi oyuncular kapasatilerinin cok altinda performans sergiliyorlar (dikkat edin oyuncular sut atmalari gereken pozisyonlarda kaleye sut cekmeyip topu bir baskasina atarak sorumluluktan kaciyorlar. Cunku kendilerine guvenleri yok) Beni uzun vadede en cok endiselendiren sey de bu!

Bu sorunutedavi edecek recete gordugum kadariylane Senol Hoca`da var ne de onceki hocalarda vardi. Aylardir "bu takima buyuk maclarin atmosferini kaldirabilecek enternasyonel futbolcular gerekli" dememizin arkasinda da bu vardi.

Meslek olarak yapmasam da, aslen bir psikolojik danisman olarak gorusum basta Gokdeniz, Huseyin, Mehmet Yilmaz ve Yattara olmak uzere takimin cok acil ve duzenli psikoterapiye ihtiyaci oldugudur. Bu mesele hafife alinirsa daha buyuk hasarlar aliriz.

Harun-61
04.08.2005, 00:55
beyler, ba$ligi tarti$mak icin acmami$dim...

destek Topigi olacakti aslinda !!!

My
04.08.2005, 00:56
Senol Günes'i takimin basina bu yönetim getirdi. Senol Günes kamp dönemi boyunca milli takimdan alacagi olan paranin davasiyla, tanjant yol açilisiyla ilgilendi. Jefferson'in transferini gazetelerden ögrendigini belirtti. Güven Kocabal'in transferinden haberi olmadigini söyledi. Tomas Jun'u tanimadigini açikladi. Yahu sen Avrupa'nin kalburüstü takimlarindan, sampiyonlar ligi gediklisi Sparta Prag'in santrforunu nasil tanimazsin Senol Günes? Takima transfer edilen kaleciyi nasil gazetelerden ögrenirsin? Bu nasil "en genis yetkilerle futbol subesinin basinda" olmak Senol Günes? En basta Senol Günes'i takimin basina genis yetkilerle getiren yönetim, sonra da takimi bu hale getirmeyi basaran! Senol Günes hesap verecek. Güzelim kadroya yazik ettin be Senol hoca. Gurur meselesi yapip istifa etsen ne güzel olur.

Ii güzel demissinde buradaki hata Senol GÜNES'temi yönetimdemi? Bence Senol GÜNES'In en büyük hatasi kulübünü çok sevmesi ve asiri koruyucu davranmasindan dolayi bu tip olaylara ses çikarmamasi/çikaramamasi. Ortami germek istemiyor, zaten problemler var bir yenisinide kendi çikarmak istemiyor. Ama dooru yapiyor ama yanlis yapiyor orasi sizlerin yorumu tabi ama ortada suçlanacak birileri varsa Senol Hoca'ya gelinceye kadar o kadar çok kisi varki...

TrabzonStorm
04.08.2005, 00:56
Hauptstrasse, kardesim seni tebrik ediyorum..Sanatik gibi sen de Almanya da yasayip bu takima gönül verenlerdensin..Farkiniz mantigi hiç elden birakmamaniz, duygularinizla birlikte götürmeniz..eminim yönetim içinde olsaniz çogu yöneticiden de iyi yaparsiniz bu isi..Umarim bordo mavi sevginizi takim için daha faydali kullanabilme firsatlari geçer elinize..

sanatik
04.08.2005, 00:58
Saha disi problemleri bir yana birakalim.Mac icindeki taktiksel anlayisi ve uygulamayi da bir kenara birakalim. Oyuncular arasindaki (ileride cozulebilecek) uyumsuzluklari da birakalim.Su anbunlarin hepsinden daha onemli bir sorunumuz var. Bu sorun ilk macta da cok belirgindi, ikincisinde de: Oyuncularimiz mental olarak maca hazirlanamiyorlar. Kritik maclar icin gereken psikolojik dayanikliliga sahip degiller ve bu son yillarda adeta kroniklesmis bir kabusumuz oldu (Her iki mactaki inanilmaz pas hatalarini goz onune getirin). Bu psikolojik yetersizlik oyuncularda guven kaybina da sebep oluyor ve bazi oyuncular kapasatilerinin cok altinda performans sergiliyorlar (dikkat edin oyuncular sut atmalari gereken pozisyonlarda kaleye sut cekmeyip topu bir baskasina atarak sorumluluktan kaciyorlar. Cunku kendilerine guvenleri yok) Beni uzun vadede en cok endiselendiren sey de bu!

Bu sorunutedavi edecek recete gordugum kadariylane Senol Hoca`da var ne de onceki hocalarda vardi. Aylardir "bu takima buyuk maclarin atmosferini kaldirabilecek enternasyonel futbolcular gerekli" dememizin arkasinda da bu vardi.

Meslek olarak yapmasam da, aslen bir psikolojik danisman olarak gorusum basta Gokdeniz, Huseyin, Mehmet Yilmaz ve Yattara olmak uzere takimin cok acil ve duzenli psikoterapiye ihtiyaci oldugudur. Bu mesele hafife alinirsa daha buyuk hasarlar aliriz.

ilk yari bu tamamen belliydi özellikle. Basit basit hatalara sinir olduk hepimiz ve sana 100 % hak veriyorum. Aklimdan mac önceside böyle düsünceler geciyordu.

Armağan Dere
04.08.2005, 01:00
<DIV style="FONT-WEIGHT: bold; TEXT-ALIGN: center">Beyler bu sene SAMPIYONUZ

katilmasinlar!!!!
</DIV> ozhan bu mesajini kaydettim bakalim biz bu sene sampiyon olcaz mi bu gazla oluruz herhal smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

vizarian
04.08.2005, 01:00
KENDIMI ZORTUTUYORUM , COK ZOR DAYANIYORUM AMA YINEDE 21 YILDIR YAPTIGIMI YAPIYORUM.

smileys/smiley32.gifSANPIYONsmileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gifTRABZONsmileys/smiley32.gifEdited by: vizarian

Sevgi
04.08.2005, 01:02
<DIV style="FONT-WEIGHT: bold; TEXT-ALIGN: center">Beyler bu sene SAMPIYONUZ

katilmasinlar!!!!
</DIV>

Atay Aktug ve yönetiminin , onlarin saksakcilarinin bulundugu hiçbir yerde onlarin kazandiklari hiçbir basarinin arkasinda olmayacagima emin olabilirsin.Bu utanç in ört basi yok bu utancin telafisi yok.

Atay Aktug un basinda bulundugu bir takimin hiçbir sekilde SAMPIYON olamayacagindan emin olabilirsiniz.Sampiyon olacak olan takimin baskaninda disiplin olmali , istek olmali özveri olmali yürek olmali her kosulda takimina taraftarina sahip olmali.Görünen köy kilavuz istemiyor Atay baskan maalesef bu unsurlardan yoksun.Sampiyonluk sadece ani olarak kalir bizde.

Evet arkadaslar Atay baskan a tam desteginizi sürdürün bakalim daha ne rezillikler yasayacagiz.Hemde böyle bir takimla , hemde basinda Türkiye yi dünya 3. yapmis bir hocayla !!!! offf offfffff

Analyzer
04.08.2005, 01:03
senol gunesin o aciklamayi nasil yaptigi cok onemli analyzer arkadasim!

gazetecilerin onun soyledikleirni nerelere cekerek yazdiklari gorebilmemiz icin iki gazeteyi alip ayni haberin yorumunu iki gazetede okuyorak cikarabiliriz! tam da bu konuda yani tomas jun ve jefferson konusunda en dogru haberi ntv internet verdi! senol hoca transferlerin gerceklesmesini gazetelerden ogrenmedi! sadece imza atilip atilmadigini bilmedigini anlatmak icin boyle bir sey soyledi! tomas junla ilgili olarakta senol hoca kendisi oyuncunun bir kac kendi bilgisi dahilinde izlendigini soyledi! fanatik milliyet sabah gibi gazeteler aciklamayi senin anladiigjn sekilde verdiler ama oalyin asli oyle degil...

arkadasim iyi güzel de ben bu açiklamalari senol günes'in agzindan tv'de duyduysam ne olacak? saçmalik yazmiyoruz burada istanbul basini filan demogoji yapma. piskinlik de bir yere kadar. aha da olay su:

senol günes takimi ön elemelere hazirlayamadi. güzelim takim kaleye sut atamaz hale geldi. en diri futbolcumuz szymkowiak iki maçta da ayakta duramaz haldeydi. 1 trilyon 800 milyar lira isteyen hüseyin bi bok yapmadi iki maçta da. senol hoca seyirci kaldi. 80.dakikada stoper degistiren ilk t.d. olarak tarihe geçti. geçen sezon sampiyonluga oynarken bizden 10 puan gerideki bjk'ya karsi beraberlige yatti. onu da beceremeyip gol yedirdi takima. yattara ve szymkowiak'i oyundan alip defansif oyuncular soktu oyuna. sonra da bu maç berabere bitse besiktasin bize yetisme direncini kiracaktik diye açiklama yapti maçtan sonra. ulan sen sampiyonluga oynuyorsun. sana ne senden 10 puan gerideki lig dördüncüsünün sana yetisme direncinden? diyen çikmadi. simdi daha ilk ön eleme turunda kaleye sut atmadan elenmis. hala konusuyor senol günes. defolsun gitsin bu takimin basindan. milli takimdan alacagi olan paralarin pesinde kossun Trabzonspor'un en önemli maçlarindan önce. tanjant yol açsin Trabzon'da. tribüne çiksin amigoluk yapsin. yeter be çektirdigi eziyet.

Eddy
04.08.2005, 01:03
Bu takima her sartta destek veremeyecek kadar acizseniz bizden degilsiniz...

hauptstrasse
04.08.2005, 01:05
thelondoner arkadasim! bu problemin cozumu nedir biliyor musun!

avrupada oldgu gibi futbol egimitini oyunun onemli bir yonu hali getirebilmek! yabanci dil bilmeyne bir oyuncu hocaya-dikkat edin avusturyali hocaya- kart kart diyor! hocam diyor! bu insandna nasil ozguven bekleyebilirsin! bu insanlar futbolu icguduleriyle oynayan insanlar kalpleriyle yada kulup sevgileriyle!

bana trabzonsporda yerli bir adet profesyonel oyuncu gosterebilir misin! bu oyuncular profesyonelleigi transfer gorusmelerinde yonetime manager yollamakla bir tutuyorlar! unu elestirmiyorum ben yanlis anlasilmasin! dogrusunu da yapiyorlar kanimca bir yerden baslam ak gerekiyor ama! o guvne meselesine ben de degindim biraz once!

bunun yolu tkaima psikolog esliginde terapi uygulamakla cozulebilir kisa vadede! turkiyede spor akademileri var ancak onlarin hali ordaki profesorlerin hali icler acisi! birakin onlar spor psikolojisi uzerine bir sey soylemeyi iki cumleyi ardi ardina kuramayan insanlar! simdi almanya bir futbol ekoluyse bu sadece onlarin beckenbauer´lerinin olmasindan ya da breitnerlerinin olmasindna kaynaklanmaiyor! onlarin koskoca koln spor akademileri var ve onlar en kötu zamanlarinda bile bu yuzden cl de bayernle ceyrek ya da yari final oynuyorlar ve yine en kotu zamanlarinda dunya sampiyonasinda finale cikabiliyorlar! cunku onlarin ekolu -fatih derim diyorya hani ekol yaratacagim- soylemekle yaratilan bir ekol degil... calismayla ama illa da bilimsel calismayla yaratilmis bir ekol! bu anlamyila spor psikolojisi de bu tanimin icine onemli bir yere sahip! soyle dusun! trabzonspor bir futbol kenti ancak bir futbol ekolu yok! yani olgesel bir futbol ekolu yok! turkiye de hicbiryerde boyle bir ekol yok ancak git italyaya guneyin tkaimlariyla kuzeyin tkaimlari almanya da ha keza oyle ingiltere de bir cok futbol endustrisinde durum boyle! umarim konuyu fazla dagitmadim ancak detaylar birbirlerine oyle bagli ki ve oralarda yatna ayrintilar yasama bazen oyle etki edebiliyor ki! dusunsene mehmet yilmaz onca elestirinin altindna tek basina kalkmaya calismak yerine gunluk taktik teknik antrenmanini yapsaydi ve bir psikolog ona bu konuda yardimci olsaydi daha mi iyi olurdu yoksa daha mi kötü! sanirim sorunun cevabi burda yatiyor!!!

Beytullah
04.08.2005, 01:05

abi bizim askimiz renklere bu sevda hiç bitmez bu takim 2 lige bile düsse su renkler için takimimiza destek veririm..cünkü ben ne futbolculara ne yönetime sadece ama sadecetrabzonuma asigim..

sanatik
04.08.2005, 01:07
KENDIMI ZORTUTUYORUM , COK ZOR DAYANIYORUM AMA YINEDE 21 YILDIR YAPTIGIMI YAPIYORUM.

smileys/smiley32.gifSANPIYONsmileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gifTRABZONsmileys/smiley32.gif

M yerine niye sürekli N yaziyorsun ?

daha dün Almanyada kaliyorum yaziyordu profilinde simdi türkiye olarak degistirdin - TASINDINMI ?

TrabzonStorm
04.08.2005, 01:07
Arkadaslar böyle bir maç sonrasi böyle düsünceler görmek beni çok mutlu etti...Londoner in bahsettigi konu takimin belki de en acil sorunu...Yönetime yakin arkadaslarin bu konuyu yönetime iletmesinde çok büyük fayda var...Seyirci baskisi dedigimiz sey de zaten bu sekilde sonuç veriyor..Oyuncular sorumluluk almaktan korkuyor..Ilk maçta hatirlarsaniz Fatih girdikten sonra -ki gol disinda oyuna katkisi olmadi, yanlis anlasilmasin ameliyat sonrasi henüz toparlayamadigindan-oyuncularin da kendine güvenleri artti...Bu maç ta gösterdi ki bu takimin isim yapmis, orta sahada beyin görevi yapacak 30-32 yasinda tecrübeli bir oyun kurucuya ihtiyaci var...Böyle bir oyuncu Szmek, Fatih,Gökdeniz ve Hüseyin in de performansini ikiye katlar...

hauptstrasse
04.08.2005, 01:09
analyzer! demogoji yapmaya falan calismadigimi sen de biliyorsun benim kadar ama oyle duusnuyorsan oyle olsun!

benim deridm seni kirmak degildi ama sen yazimi yanlis yorumlamissin sanirim! benim soylemek istedigim olaylar gorundugundne daha farkli olabiliyor! bir baska konu ise ki bence daha onemli! burda -seninde farkind aoldugun uzere- destek topicindeyiz! eger elestirin varsa senden ricma elestirini dogru sayfada yapman ama bu son cumlemide yanlis anlarsan diye senden bastna ozur dileyeyimde azar isitmeyeyim en azindan;-)

The Legend
04.08.2005, 01:10
bANA gökdeniz demeyin.

Muhalif
04.08.2005, 01:10
Analyzer... smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Sevgi
04.08.2005, 01:15
burasi destek topigiymis evet destek olanlar isimlerini siralasin smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifvaybe bize helal olsun aglarken bile gülmeye basladik.Tabi bünye alisti her türlü rezaletesmileys/smiley11.gifsmileys/smiley11.gif

vega
04.08.2005, 01:17
yönetime küfrediyorum ne destegi ya ne saçmalIyorsunuz

gerçekefsane
04.08.2005, 01:21
bu macta m .yilmaz'in yerinde ERGIN KELES oynasaydi bu maçta yildiz olurdu.

belki güleceksiniz , belki kizacaksaniz forvet te alternatifim yok diyen sevgili senol günes bir kez olsun ergin keles'e sans verdinmi ?

bakiniz dortmund bile genç milli oyuncu Nuri Sahin ilk onbirde oynatmaya düsünüyor.

m.yilmaz'in bu takima artik yararli olamayacagini herkes biliyor ve siz hala m. yilmaz'a sans vermeye devam ediyorsunuz. ne yapiyorsunuz tecrübe kazansin diye A. sebatspor'a kiralik veriyorsunuz.

alternatifiniz hasan üçüncü, i.ege ve adem koçak

ama unutulan baska bir aci gerçek yönetimin ergin keles'in sözlesmesinin bittigini unutmasi ve kampa giderken sözlesmesinin bittiginin ögrenilmesi. asil aci gerçek bu olsa gerek.

futbolcusunun sözlesmesinin bittiginin unutan bir yönetimden transfer beklenebilir mi ?

sanatik
04.08.2005, 01:24
Ben Trabzonsporlu degilim

evet degilsin !

space
04.08.2005, 01:40
kardesim destek destek... biz destek vveriyoruz, mehmet yilmaz 1 trilyon aliyor... ilk maç gol kaçirmadi... gol nasil kaçar? topa vurursun top diregin dibinden disari çikar... buna gol kaçirmak dersin.. bunu herkes kaçirir... topu tribüne vurursan bu gol kaçirmak olmaz....

1 yil boyunca dedim bu dehane trabzonspordan gitmeseydi fenere üye olacaktim de hane gitti... bu kazma memet de seneye gitmezse destek mestek yok.... kafayi yicem rummlara yenildik yaaa... emrah eren 1trilyon.. ya böle bise olabilir mi yaaa sat gitsin yaaaa... neyin dstgi ya... dogduk dogali destek veriyoruz her biri nissan fx alsin diye mi....

kardesim karsi degilim isterse uçak alsin... ama oyun oynasin ya... ya bu takimdan nasil mehmet yilmaz 1 trilyon arti prim alir ya... ben 1 trilyon üzerine verim bu memeti biraksinlar yaaaaim

yaaaa yeter yaaaaa... destek destek te .....................

Ustaalioğlu
04.08.2005, 01:42
gercek efsaneye katiliyorum, tayfun cora 2 sene once gbirligi kupa finalinde oynamis adam simdi yok, gecen sene d.kieve kok soktururken defansta tolga da erdinc de sakatti gene genclerle oynadi trabzon, su andaki kadroda ergin keles rahatlikla yer bulabilecek bir adam..

TrabzonStorm
04.08.2005, 01:42
Burasi aglama duvari mi?

Aglamak isteyen uçurum kenarina gitsin...

Bu arada dikkat et yuvarlanmayasin....

Savas mi yapiyoruz? Elendiysek elendik elin rumuna...Onlar bizden daha mi iyi? Daha mi büyük oldu simdi? Ya biz altindik pul mu olduk?

Biz de yenmedik mi Inter i, Barcelona yi, Aston Villa yi?..O zaman niye bitmemisti sorunlar? Tamam ben de elestiriyorum bu yönetimi özellikle transfer konusunda ama artik onlar da anlamistir hatalarini..Kaldi ki böyle bir durumda olumsuz elestiriler insanlari hataya zorlar..Yöneticileri sevmiyo olabilirsiniz ama onlar Trabzonspor un yöneticileri..

Her maçtan sonra kelle alip, futbolcu gönderelim, yönetim degistirelim, teknik direktör degistirelim..Nasil olsa denk getiririz bir gün mü diyorsunuz? 22 yildir denk gelmedi ama...Ve 22 yildir olanlarin içinde daha iyisi gelmedi herseye ragmen..Ama taraftarligi ve takim tutmayi yap boz tahtasi gibi görüyorsaniz yüz yil da geçse beklersiniz...Çünki kim ne derse desin yöneticisinden teknik direktörüne, taraftarindan futbolcusuna bu takim son dönemin en iyi takimi...Hangi takim var dünya da her maç sevindiren taraftarini?

Harcayacak birsey ariyorsaniz ceplerinizi karistirin? Bozuk para filan çikar belki...Yazik...az gelismis toplumlara has, ezilmislik psikolojisi ile hareket eden, günlük basariya endeksli, hafizasi dejenere olmus , elestiren ama alternatif üretemeyen bireyler-kitleler ya da yöneticiler-taraftarlarla basari yakalamak mümkün olsaydi dünyanin en büyük klüpleri Afrika ve Asya dan çikardi...

Ustaalioğlu
04.08.2005, 01:46
bi de olabilecegin en kotusu oluyor hep ben bi de bunu anlamiyorum baska takim varmi -96da kacan sampiyonluktan bahsediyorum- butun sezon kendi sahanda yenilme sonra git deplasmanda hic mac kazanamamis Van'a mac ver ondan sonra da beraberlik yeterken git cekistigin takima sampiyonlugu ver, bu sene de agla sizla sampiyonlar ligine gidemiyorum vs. diye sonra ilk macta hem de rum takimina elen.. ugursuzluk olmasa gerek bu, tamamen disiplinsizlik...

Eddy
04.08.2005, 01:47

ama açilacak...bu takimda sonuna kadar desteklenecek...bu zorunlu...bu takimi desteklemeyecek olan defolsun gitsin...

phoenix
04.08.2005, 01:51
M.YILMAZ HER ZAMAN ELESTIRDIGIM BIR ADAMDIN HIÇ SEVMEDIM FUTBOLUNU, HERSEYDEN ÖNCE FUTBOL ZEKA ISIDIR ZEKAAAAAAAAA (SINIRDEN GEBERECEM ADAMA YA) BU ADAMI YOLLAYIN KARDESIM AGUSTIN'ÎN GÜNAHI ZENCI OLMASIMIYDI DA YOLLANDI? BU ADAM KIMIN TORPILLISI ALLAH ASKINA BANA BIRI ANLATSIN BU TAKIM TRABZONSPOR BU ADAMIN NE ISI VAR BU TAKIMDA. OYUNU DURDURUP TOPU GERI OYNAMAK ONDA, HER GIRDIGI POZISYONDA FAUL YAPMAK ONDA, GOL DESEN KUPA FINALINDEN KUPA FINALINE (KESKE ONLARIDA ATMASYDI) KI ZATEN BU ISINDE BAS SORUMLUSUDUR..

CELALETTIN SEN HIÇ IDMAN YAPMADIN MI? HIÇ SUT ATMADINMI? TOP GÖRMEDINMI?BANA BU ADAMIN SOLDAN BIRKERE ADAM GEÇIP,ADAM GEÇMEYI BIRAKTIMBIR ORTA YAPTIGINA SAHIT OLAN VARMI ALLAH ASKINA VARMI YAA. BIR (1) TANE ORTA DIYORUM IDDA EDIYORUM YAA BIR ORTASINI BILEN VARMI HATIRLAYAN VARMI ISABETLI ? IYI FUTBOLCUYMUS MUS. PEHHH..

VOLKAN SENIDAHA NE KADAR BEKLEYECEZ.SOL AÇIKSIN TIK YOK TOPA IYI VURUYOSUN DEDIK TIK YOK ÇÜNKÜ OLAYIN BUKADAR

LEE YOUNGU ALLAHA HAVALE EDIYORUM DIREK ..

TAYFUN ?? O ZATEN TRABZONSPORDA OYNAYACAK BI FUTBOLCU DEGIL.

UFUK'U KOYUN OYNASIN YAAAA SOLA...

BU ADAMLARIN ÇAPI BU FUTBOL ZEKALARI SIFIR, ONLARADA KIZMIYORUM ARTIK BU ADAMLARIN YERINE SOL KANATA BIR ADAM ALMAYANLARA KIZIYORUM UFUGU OYNATACAK CESARETI OLMAYANLARA KIZIYORUM.

BILMIYORUM YAAA BILMIYORUMMMMMMMMMMM

Eddy
04.08.2005, 01:55
CELALETTIN SEN HIÇ IDMAN YAPMADIN MI? HIÇ SUT ATMADINMI? TOP GÖRMEDINMI?BANA BU ADAMIN SOLDAN BIRKERE ADAM GEÇIP,ADAM GEÇMEYI BIRAKTIMBIR ORTA YAPTIGINA SAHIT OLAN VARMI ALLAH ASKINA VARMI YAA. BIR (1) TANE ORTA DIYORUM IDDA EDIYORUM YAA BIR ORTASINI BILEN VARMI HATIRLAYAN VARMI ISABETLI ? IYI FUTBOLCUYMUS MUS. PEHHH..

celalettin, fatih ve eller ile beraber oynayan en iyi topçuydu bu maçta maçi nasil izledin sen???

lazkaya
04.08.2005, 01:57
Bazilari Trabzonspor'a destegi yönetime destek seklinde mi algiliyor
bilemiyorum ama arkadaslarin çogu bu laflari kizginlikla söyledigini
saniyorum.

Ama sunu anlayamiyorum.Geçen sene bu forumda hemen herkes bosverin
uefa'yi sampiyonluk çok daha önemli lige konsantre olmaliyiz gibi bi
hava yaratti.Simdi ne degisti?

Ben bu sene sampiyon olacagimiza eminim.Neden mi?Futbolcularin hemen
hepsi bunun acisini ligdeki tüm takimlardan bir bir çikartacak.smileys/smiley2.gif

phoenix
04.08.2005, 02:00
KIMSEDE KIMSEYE KIZMASIN AYRICA..

DESTEKSE DESTEK HER ZAMAN VERECEZ TRABZONSPORLUYUZ

TRABZONSPORLU OLDUGUMUZDAN UYUYAMIYORUZ

HERKES KIZABILIR TAKIMA BUNUDA ELESTIRMEYIN..

AYRICA DESTEK VERCEZ VERCEZDE BIZDE INSANIZ DAA DAYANMA GÜCÜMÜZ VAR DAA

BUGÜN DESTEK OLALIM DIYENLER DE KIZANLARDA HEPSI CANI GIBI SEVIYOR BU TAKIMI KIMSE UNUTMASIN!

AMA HERKES ISINI YAPACAK BUDA BI GERÇEK

BURDAN TRABZONSPORLU OLDUGUMU OLACAGIMI GURURLATEKRAR HAYKIRIYORUM..

yakup midi
04.08.2005, 02:01

Meslek olarak yapmasam da, aslen bir psikolojik danisman olarak gorusum basta Gokdeniz, Huseyin, Mehmet Yilmaz ve Yattara olmak uzere takimin cok acil ve duzenli psikoterapiye ihtiyaci oldugudur. Bu mesele hafife alinirsa daha buyuk hasarlar aliriz. evet abi aynen katilyorum ismi olan yirtik bir futbolcu yildiz bu takimi uçurur çünkü psikoloji tamamen asilir...basinin bu takim gökdeniz ve fatihten ibaret propagandasi da delinmis olur.....

ozcilingir
04.08.2005, 02:02
Cumartesi günü Kayserispor maçinda Maraton Özel Bölümdeyim insallah. Sevgimiz renklere. Bu sevda bitmez!..

Osman bizde maçta olacagiz.

Köfte partisine niye gelmedin ?

Kayseri maçindan öncede bir organizasyon yapalim.

TRABZONSPOR'umuzunbasarisiz oldugu dönemlerde destege ihtiyaci varken birakip gitmek bize yakismaz .

Görevlerini yapmayanlar öz elestiri yapar ve geregini yerine getirir.

Kavgayla küsmeyle TRABZONSPOR basarilara kosamaz.

Bu takim hepimizin takimi KISILERE endeksli degildir.

Saygilarimla

phoenix
04.08.2005, 02:04
en iyi anlayisin nedir senin ben anlayamadim sen anlat. 1.ligde top oynayan bir futbolcu (trabzonspor bile demiyorum) bir orta yapamazmi 2 yildir bir adam geçemezmi sut çekemezmi bi tane isabetli, çokmu kosuyo kosta dur kosarsin kosarsin son hamleyi yapacak yetenek olmamis neye yarar

selcuk
04.08.2005, 02:27
gecdi bu kaza arkadaslar simdi lige bakalim gelen macta takimi yanliz birakmayin

FERO61
04.08.2005, 02:28
la ömür bitti hala destek diyorsunuz...ya versen nolur vermesen ne? beni bu duruma soktu , versen nolur vermesen ne........ya bi düsün

yas 26 kendimi bildim bileli sampiyonluk yasamadim, yasanan biseyler varsa da ben hatirlamiyorum, ayni duygulari üzüntüleri oglumun cekmesini istemiyorum daha 8 aylik...ve trabzonsporu sevdirmek icin hicmi hic bisey yapmicam...fanatik bi ts li babanin oglununda fanatik bi tsli olmasini istemiyorum...o artik hürdür!!! biz gün görmedik bundan sonrada zaten göremeyiz o yüzden onu baglamiyorum hangi renge gönül verecekse versin...............yüregim dayanmiyor artik YETER AMA YAAA YETER DAAAA YAAAA!!!!

gecen bi chate girdim rangersli bi lavukla yazistim, eleriz dedim yeneriz dedim farkli biter dedim, rakibiniz biziz dedim, ona taraftar resimleri yolladim ,futbolculari anlattim......ve simdi bakiyorum ki hic gerek yokmus beeee trabzonsporun reklamini yapmaya hic gerek yokmus, iki saatimi aldi cocukla yazismam, ama iki dakikaya bile deymezmis

inanin ki artik heves kalmadi ya bordo maviymis banane yaaaa BANANE..ya sacmaliyorum galiba belkide yazdigim seylerin farkinda bile degilim beynim uyusmus gibi yazdikca yazasim geliyor icesim var sizasim var neyse

saygilar

Vektra58
04.08.2005, 03:50
Arkadaslar; Ben Sivas'liyim. Onurluyum, Serefliyim.

Trabzonspor'lu Dogdum, Allah Izin Verirse de Trabzonspor'lu Ölürüm.

Yigit Olan Sözünden Dönmez. Döneklerle de Zaten Isim Olmaz.

Biz Trabzonspor'u Sampiyon olacak diye sevmedik ki...................

selcuk
04.08.2005, 04:07
nedir bu isyan anlamiyorum 5 yiyen celticin taraftari bukadar isyan yapmiyor hepimiz üzgünüz ama bu takim yine sampiyon olacaksa biz arkasindayiz diye sampiyon olur otobüse saldirdik diye degil

Metin Ural
04.08.2005, 07:29
ben otobüse saldirma olaylarini anlamis degilim. hangi mantikla insanlar otobüse saldiriyor ki? noldu simdi saldirinca. futbolcularin umrunda degil mi elenmek? siz sanmiyor musunuz bu fotbulcular kendilerini eurosportun bilmem ne programinda izlemek istemez? unutmayin bu insanlarinda aileleri, çocuklari var. düsünsenize futbolcunun çocugu televizyonu bi aciyor, babasinin içinde bulundugu otobüse insanlar saldiriyor. babasinin suçu ne? futbol oynamak, bi topun pesinden kosmak. bi insan hayati bu kadar ucuz olamaz. otobüse saldirmak bir erdem degildir. arkadaslar lafim size degil, otobüse saldiranlara.

selçukabi
04.08.2005, 08:09
Arkadaslar, BMN Ankara ile (findik ve tatil mevsimi dolayisiyla yaklasik 10 kisi ) birlikte Balgattaki dernekte maçi beraberce izledik.Izledik mi Iskence mi çektik neyse o ayri bir konu.Bu tip aci hezimetlerde (buna elenis degil ancak hezimet denir) yönetim-hoca istifa, futbolcular sahtekar vs.vs. seklindeki yöntemlerin ileride bize katkisi olduguna dair elinizde bir örnek varsa buyurun ortaya koyalim.Akl-i selim olmanin zamanidir.Yönetim-Hoca-Futbolcu hatalardaninci kolye yapmis ve Avrupa maceramiz bu senelik bitmistir.Bundan sonra takima özellikle idmanlara giderek her zaman yanlarinda birilerinin oldugunu gösterme zamanidir.BMN Ankaradan pek çok kisinin orada oldugunu biliyorum Cemil Sezgin oradakileri ayarlayacaktir..Trabzondan tanidigim Akin ve Emrah da organize ederlerse yaklasik 15-20 kisilik (en az) bir grupla dosta düsmana daha ölmedigimizi ayakta dipdiri durdugumuzu gösterme zamanidir.

haa bir de elimizde bir tek bu kaldi

BASKA TRABZONSPOR YOKEdited by: selçukabi

selçukabi
04.08.2005, 08:10
Arkadaslar; Ben Sivas'liyim. Onurluyum, Serefliyim.

Trabzonspor'lu Dogdum, Allah Izin Verirse de Trabzonspor'lu Ölürüm.

Yigit Olan Sözünden Dönmez. Döneklerle de Zaten Isim Olmaz.

Biz Trabzonspor'u Sampiyon olacak diye sevmedik ki...................

Sana helal olsun

Faik Yılmaz
04.08.2005, 08:28
nedir bu isyan anlamiyorum 5 yiyen celticin taraftari bukadar isyan yapmiyor hepimiz üzgünüz ama bu takim yine sampiyon olacaksa biz arkasindayiz diye sampiyon olur otobüse saldirdik diye degil

sevgiliarkadasim celtic 3.sinif rum takimina yenilmediki.kalitemiz arasinda daglar kadar fark var.ama biz turu ilk maçta kaybettik. hem yenildik hem rumlarin özgüvenini yerine getirdik.bu moralsizlikle ne yapacagim bilmiyorum.artik bu takima güvenemem....

Metin Ural
04.08.2005, 08:38
dogru celtic 2004 yili sonunda 10 takimli slovakya liginde 8. olan takima elendi.

eminim ki celtic taraftari rakibin birakin kaçinci oldugunu oynadigi ligi bile bilmiyordu. ama 5-0lik maglubiyetten sonra 50,000 kisi doldurdular stadi.

ilk maç demisken babamla konusmustum maçtan sonra telefonda. bana sunu dedi. kismet degilmis bu senede. neden ya dedim daha 2. maç var. bana eleyecek olsak son dakikadaki golü yemezdik dedi. maalesef hakliydi.

hatirliyorum burada her golden sonra aman bi tane daha yemeyelim dedim ama...

Faik Yılmaz
04.08.2005, 08:43
dogru celtic 2004 yili sonunda 10 takimli slovakya liginde 8. olan takima elendi.

eminim ki celtic taraftari rakibin birakin kaçinci oldugunu oynadigi ligi bile bilmiyordu. ama 5-0lik maglubiyetten sonra 50,000 kisi doldurdular stadi.

ilk maç demisken babamla konusmustum maçtan sonra telefonda. bana sunu dedi. kismet degilmis bu senede. neden ya dedim daha 2. maç var. bana eleyecek olsak son dakikadaki golü yemezdik dedi. maalesef hakliydi.

hatirliyorum burada her golden sonra aman bi tane daha yemeyelim dedim ama...

sevgili gönüldasim hepimiz çok üzüntülüyüz.ancak o takimla aralarinda tarihi bir husumet yoktur sanirim.yenildikleri maçtan sonrada 300 milyon türke rezil olmamislardir.celtic le biz bir degiliz arkadasim.

seyyahali
04.08.2005, 08:44
tesekkür ediyorum tüm kalbimle ve bu takima bir deger veren üst seviyeye çikaran degerli baskanimiz atay aktug'a bunu bir borç biliyorum hangi klup baskani kayiop edilen maçtan sonra aglar bu kadar yazip çiziyoruz kaçimiz agladik deliler gibi ipinden bosanmis bogalar ona buna saldiriytoruz taraftar bu maçta görevini yapmadi 90 dakika elinde çekirdek sinema flimi izledi onlarad tesekkürler en azindan klup para kazandi bir durun düsünün hata bizdemi yoksda sahaya çikan futbolculardami yoksa zamaninda yapilmayan transferlermi size soruyorum yorum sizin hepsini yazip çiziyoruz bakalim sapkayi önümüze koyup ignegi kendimize batiralim önce kendimiz uyanalim ondan sonra takima ve klube veryansin edelim saygilarimla

gultekinsurul
04.08.2005, 08:45
Maç sonrasinda bakiyorum da sövenler asanlar kesenler biçenler......

Dogru haklisiniz. kimse size haksizsiniz diyemez. Ama bu takimin basarilarini sahiplenip övünerek anlatiyorsak, basarisizligida sahiplenmeliyiz. yenildik. biz yenildik. kaybettik.smileys/smiley5.gif

ne yani simdi. vazmi geçecez Trabzon Spordan. ya sen bu takimi yöneticileri teknik direktörü ve futbolculari için mi tutuyorsun ki basarisiz olunca vazgeçiyorsun. kusura bakma sen gerçek bir Trabzon Sporlu degilsin vede hiç olamamissin.

Baska bir Trabzon Spor varmi. e yok. nasil vazgeçecen. niye desteklamiyecen. yönetimi desteklemeyebilirsin. ama Trabzon Sporu destekleyeceksin. desteklemiyorsan. Ergün Gürsoy sun. Sinan Enginsin . kisacasi döneksin.

Evet bende isyanlardayim. Yönetim basiretsiz.. zamaninda transfer yapamamak bir hata degil suçtur.

Üstelik iki senedir ayni suçu isledi bu yönetim. Bu takimi transfere ihtiyaç olmadan yenmeliydik. sözü piskinliktir. hiçbir sekilde kabul edilemez.smileys/smiley7.gif

Sen transferini yapta sorumlulugunu yerine getir. o zaman basarisiz olanlarin cezasini beraber verelim. Öyle yagma yok Sn, Aktug en büyük suçlu sen ve yönetim kurulu arkadaslarin.smileys/smiley7.gif

Gelelim sn günese, hocam bu muydu yani takimin. hazirlik kampinda naptiniz siz. takimda kondisyon sifir.en hazir olmayan fatih hepsinden dahadiri.smileys/smiley7.gif

o laktak testleri kondisyon testleri ni kime yaptirdin sen.allah askina hocam teknik hatalarina girmiyorum bile...smileys/smiley18.gif

bununla beraber bu takim benim takimim. benim takimim yenildi. bu lafi söyleyemeyen ne kendini ne de çevresindekileri kandirmasin. Çünkü Trabzon Spor lu degilsin. yorma kendini olamazsinda.

zisinoli
04.08.2005, 08:50
Sürmene Balikli mahallesinde yasayan 77 yasindaki Ismail Çakir isminde bir Trabzonspor taraftarinin Trabzonspr'un Gökdeniz'le kaçirdigi yüzde yüzlük gol pozisyonu sonrasinda televizyonu basinda kalp krizi geçirerek hayatini kaybettigi ögrenildi.

Allah RAahmet eylesin. Ancak sevgili Trabzonspor beni öldüremeyeceksin. Senin yüzünden bir gün ölmek seref verir bana ama sana o firsati vermeyecegim. Artik sagligima zarar veremeyeceksin.28 yil verdin ama artik izin vermeyecegim. Her daim Trabzonsporluyuz eyvallah, yapilmasi gerekeni de yapariz ama asla asiriya kaçmayacagim ve bu hepinize tavsiyedir. Tek maçin sonucu ile duygusal konustugumu düsünenler olabilir içinizde ancak tepkimin sadece bu maçin sonucu ile ilgisi yoktur.

Su destek muhabbetine de degineyim. Kimse burda destek muhabbeti yapmasin. Hangi destek, ne destegi ve kime destek ? Gökdeniz, M.yilmaz, Kral tekke basimiz tacidir eyvallah o çocuklarin hiçbir suçu yoktur. Her daim yanlarindayiz. Ancak kimse bu yönetime destek beklemesin. Yönetimin yanlislarini siralatmayin bana, bu durumun tek sorumlusu beceriksiz, basiretsiz, geri zekali, kus beyinli ciddi söylüyorum gerçekten kus beyinli yönetimdir.

10000 KERE LANET OLSUN...

Atinuri
04.08.2005, 08:51
arkadaslar suçu yönetimde aramak da mantiksiz.çünkü biz o transferleri elemeturunu geçmek için yapmayacaktik ki.Bizim takim bu turu geçebilecek güçteydi fakat taraftarimiz yapacagini yapti ve gene takimi baski altina alip bir FINAL maçini daha kaybetmemize sebep oldu.

gultekinsurul
04.08.2005, 08:57
arkadaslar suçu yönetimde aramak da mantiksiz.çünkü biz o transferleri elemeturunu geçmek için yapmayacaktik ki.Bizim takim bu turu geçebilecek güçteydi fakat taraftarimiz yapacagini yapti ve gene takimi baski altina alip bir FINAL maçini daha kaybetmemize sebep oldu.

yani atay baskanin agzindan ancak bu kadar konusulur.

ne dedemek transferleri eleme turu için yapmayacaktik.smileys/smiley7.gif

kardasim transfer niye yapilir. futbolcuyu niye alirsin sen...

üçüncü ligten bir takimla kupa maçi oynayacaksin... e ... transfer ettigin yabancilari oynatmiyacakmisin.

dün aksam gördük ilk maçta da gördük. sahaya alipta oyuna hareket getirebilecegin bir yedek kulüben bir futbolcun yok....

kaldi ki sahada da yok.

eleme turu için yapmadigin transfer ne zaman hazir olacak ne zaman bu takimdaki insanlara uyum saglayacak.

birakin bu palavralari bari alet olmayin bu söylemlere.

En büyük suçlu YÖNETIM. basiretsiz YÖNETIM.

kudu_61
04.08.2005, 08:57
Arkadaslar biz kibristaki rumlara yenildik elestiri yapalim ama takimi yipratmayalim bizim sevdamiz TRABZONSPOR ahmet mehmet degil türkiyedeki rumlara koz vermeyelim kimse kimseyi suçlamasinx futbolcuyu protesto ederken kulubümüze zarar vermeyelim hatali arayacak olursak buluruz o önemli degil renklerimiz solmasin taraftar degiliz sevdaliyiz bize yanlis yapmislardir amasevdamizdan vazgeçemeyiz yari yolda birakamayiz satamayiz atamayiz sevdamizsin TRABZON...

gultekinsurul
04.08.2005, 09:02
abilerim ablalarim ve kardaslarim....

su sular duruluncaya kadar. buradaki insanlar söyledikleri lafin nerelere gittigini farkedinceye kadar. küfür etmeyi birakana kadar foruma katilmayacagim.

kalin saglicakla, yiyin birbirinizi...

seyyahali
04.08.2005, 09:07
helal olsun bu maçtan sonrada birbirimize girdik ne yapalim kazansaydik ne olcakti ama olmadi bundan sonraki maçlara bakariz

gultekinsurul
04.08.2005, 09:24
Sevgili necmi perekli çok güzel sekilde herseyi anlatmis fazla söze ne gerek...

Simdi kina yakin!

Evet simdi kim "pardon" diyecek? Evet simdi "kim fatura benim" diyecek? Evet bu faturayi "kim veya kimler ödeyecek?" Biz bu filmi geçen sezon da izlemistik. Senaryo ayni, oyuncular ayni, senaristler ayni. Sadece yönetmen farkliydi. Yine umutlar, yine ümitler, yine Trabzonspor için olmazsa olmaz olanlardan Sampiyonlar Ligi sansi Avni Aker'in çimlerine gömüldü. Yazik oldu... Günah oldu. Soruyorum kim bunun hesabini verecek? Persembenin gelisi çarsambadan belli de Trabzonspor'un sikintilari daha hazirlik döneminde baslamisti. Transferde geç kalinmisti. Fatih'in ameliyat olacagin hazirlik döneminde olmayacagini hatta Sampiyonlar Ligi'nin ilk ayaginda oynamayacagini 7'den 70'e büyük küçük herkes biliyordu. Herhalde bunu bilmeyen sadece yönetim ve teknik heyet oldu. Bu takim bas bas bagiriyor; "Takviye sart" ama maalesef alan yok. Yapilan üç transfer de son haftaya sikistirildi. Evet yine soruyorum; "kimler, kim faturayi ödeyecek?" Herhalde bu faturayi bizler ödemeyecegiz. Kolu kanadi kirik, tamamen oyun kurgusunu savunma agirlikli kuran Rum ekibi Famagusta karsisinda oyunun ilk dakikalarinda gücünü sahaya yansitamiyorsan demek ki bir yerlerde sikinti var demektir! Seyirci destegini arkana almissin, bütün her sey lehine, karsindaki rakip ringde gardi düsmüs boksör gibi. Sen sana gereken sayisal üstünlügü yakalayamiyorsan demek ki sen ne fiziki olarak, ne fikri olarak, ne taktik, ne teknik olarak bu maçlara hazirsin! Simdi birileri kina yaksin! Kinayi öyle bir yaksin ki kinanin birakacagi "iz" onlara ömür boyu bir seyler hatirlatsin.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

North Force
04.08.2005, 09:31
Karadenizde kanser vakalarinin neden arttigi dün aksam ortaya çikti.

Öldük öldük dirildik, aci çektik. Anlamiyorum bu takim nasil bir hazirlik dönemi geçirmis yada bir takim, aradan 20 gün geçtikten sonra (geçen sezon) nasil bu denli, bir arada oynamayi unutur.

Profosyonel futbolcu her türlü atmosferde performansini ayni oranda göstermelidir. Biraksinlar bu seyirci destegi olmadigi için böyle oldu demeyi. Sanki Trabzondaki seyirciyi kimse tanimiyor, trabzon seyircisi futbolubilen bir seyirci oldugu için maçi seyretmeyi tercih eder. Zaten futbolcudan daha gergin.. Nasil olur da hep bir agizdan bagirmalarini beklersiniz...

Takim gene bizim takimimiz, tabiki destek olmaliyiz. Ama artik biraz olsun akilli hareket etmek lazim.

Artik Sampiyonluktan Baskasi Bizim Için Basari Degildir.

selçukabi
04.08.2005, 09:34
kiymetli adminlerimizden ricam: "Topicle(konuyla, baslikla)alakasi olmayan yazilar lütfen silinsin"smileys/smiley7.gif

kelkitli29
04.08.2005, 09:42
Her Serrin altinda bir Hayr vardir.

arkadaslar tamam Sampiyonlar Ligi umudumuz gitti. ama Yikilmamaliyiz. Mecburen önümüze bakacagiz. Gecen senede Dinami Kiev e yenilmistik fakat Ligde estik. Bu senede aynisi olacak gibi. SABIR

gagulik
04.08.2005, 09:52
"TOP YUVARLAK" DELIKANLI ZATEN DELIKANLI OLSAYDI BU MAÇI KAZANIRDIK CEM PAPILANIN VERMEDIGI PENALTININ AYNISI O PENALTIYI VERSE IDI FENERBAHCE SIMDI RUMLARIN KARSISINDA OLACAKTI

seyyahali
04.08.2005, 09:54
[QUOTE=kelkitli29]

Her Serrin altinda bir Hayr vardir.

arkadaslar tamam Sampiyonlar Ligi umudumuz gitti. ama Yikilmamaliyiz. Mecburen önümüze bakacagiz. Gecen senede Dinami Kiev e yenilmistik fakat Ligde estik. Bu senede aynisi olacak gibi.sabir

abi sabir sabir tas bile olsa çatlardi ama biz yinede takimiziza destegi sonuna kadar veriyoruz biz bu renklere bir günlük degil ömür boyu asik olduk

ozcan_asanoglu
04.08.2005, 10:03
birileri sapla samani karistiriyor yeni...burada yönetimi veya futbolculari elestirmek takimdan destegi çekmek anlamina gelmiyor...bu bir sevda..bitmez, ölmez...ama bu yönetimin ve özellikle baskanin hiçbir sey yokmus gibi görevde kalmasini da içime sindiremem...ne günahi vardi ölen sürmenelinin...

Cemalettin Taşkın
04.08.2005, 10:07
Tabi ki taraftar olarak takima her zaman destek olacagiz. ve taraftar olarak bugün kizmak hakkimiz. taraftar olarak hep destek olduk ama artik sevinmek istiyoruz bu kaçinci olay basimiza gelen. bu takima kursun mu döktürsek?

Faik Yılmaz
04.08.2005, 10:07
arkadaslar tabiki biz kimsenin kara kasina kara gözüne hasta degiliz...

biz bordo maviye asigiz... SONSUZA KADAR...

ama canimizin yanmasina neden olanlarina teshir edecegiz...

Umut Uzunoglu
04.08.2005, 10:39
Arkadaslar Senol Günes'e niye yükleniyorsunuz Tayfun a hata yap M.Yilmaz a Gökdeniz e gol atma mi dedi elindeki kadro bu yönetim bu sene transferde basarisiz oldu Senol hocada elindeki futbolcularla elinden geleni yapmaya çalisiyor.Yönetim hatalidir ama bu saaten sonra istifa neyi degistirir bilemiyorum.Ama sikintili günlerin Trabzonu bekledigi bir gerçek insallah çabuk atlatiriz.

antagonist
04.08.2005, 10:49
YOU'LL NEVER WALK ALONE...

arakop
04.08.2005, 10:50
Sadece sunu ögrenmek istiyorum.Mayista lig biterken nasil futol oynadigimiz ortada.Peki 2 ay sonra herkeste bir agirlik,güvensizlik,hatta sevgisizlik.Neler oluyor? Bu takimda otorite zaafi olabilirmi?

U.Sadıkoğlu
04.08.2005, 10:51
ölümüne

feridun
04.08.2005, 12:12
Sonuna kadar destek verelim ama körü körüne degil, sorumlulardan da hesabini soralim..

angaralits
04.08.2005, 13:00
SAMPIYONNNNN

SAMPIYONNNNN

SAMPIYONNNNN

U.Sadıkoğlu
04.08.2005, 13:03
TRABZONNN

TRABZONNN

TRABZONNNN

Mesut AKYILDIZ
04.08.2005, 13:30
TARAFTARIN UMUTLARIYLA BU KADAR OYNANMAZKI BIR TRANSFER YAPMAYI BECEREMEYEN YÖNETIM UMARIM ISTIFA ETMESINI BECERIR

Cengiz Çubukcu
04.08.2005, 13:43
Karadenizde kanser vakalarinin neden arttigi dün aksam ortaya çikti.

Öldük öldük dirildik, aci çektik. Anlamiyorum bu takim nasil bir hazirlik dönemi geçirmis yada bir takim, aradan 20 gün geçtikten sonra (geçen sezon) nasil bu denli, bir arada oynamayi unutur.

Profosyonel futbolcu her türlü atmosferde performansini ayni oranda göstermelidir. Biraksinlar bu seyirci destegi olmadigi için böyle oldu demeyi. Sanki Trabzondaki seyirciyi kimse tanimiyor, trabzon seyircisi futbolubilen bir seyirci oldugu için maçi seyretmeyi tercih eder. Zaten futbolcudan daha gergin.. Nasil olur da hep bir agizdan bagirmalarini beklersiniz...

Takim gene bizim takimimiz, tabiki destek olmaliyiz. Ama artik biraz olsun akilli hareket etmek lazim.

katiliyorum sana ...artik bundan sonra sadece basari sampiyonluga endeksli olmalidir...

owenank
04.08.2005, 13:44
Pazar gunku macta stadin tiklim tiklim dolu olmasi gerekiyor ve doksan dakika boyunca sampiyon sampiyon diye bagrilmali.Boylece, futbolcular, teknik heyet ve medya gereken mesaji almis olur.

zafercalikoglu
04.08.2005, 13:47
Su takimda birakin Trabzonspor formasi giymeyi,futbol oynamayi bilmeyen adamlar var.Ne zaman sut çekilir nerde pas verilir bilmiyorlar.Futbolun en basit ve temel kurallarindan bi haberler.Hala korkup eli ayagina dolasan futbolcular hala psikololjik olarak topçusunu hazirlamayan hoca ve yöneticiler olacaksa destek bir seye yaramaz.

Profosyonel futbolcu her türlü atmosferde performansini ayni oranda göstermelidir. Biraksinlar bu seyirci destegi olmadigi için böyle oldu demeyi. Sanki Trabzondaki seyirciyi kimse tanimiyor, trabzon seyircisi futbolu bilen bir seyirci oldugu için maçi seyretmeyi tercih eder. Zaten futbolcudan daha gergin.. Nasil olur da hep bir agizdan bagirmalarini beklersiniz...

İleli
04.08.2005, 13:53
topici acandan Allah razi olsun zaman destek zamani sovme zamani degil...

TRABZONUM BENIMM...Edited by: Bodyguard-61

a wolf
04.08.2005, 13:53
aramiza sizan,hangi takimin taraftari olduklari yazdiklarindan belli olan,amaçlari taraftarimizi kiskirtmak olan zavallilara dikkat edelim.unutmayalim,tarihte istanbul takimlarindan birisi yunan takimina elenmisti de ortada istifa,hain,ihanet,beceriksiz gibi mansetler olmamisti...sakin olalim,lig daha baslamadi....

zanoylu
04.08.2005, 13:56
ÖLENE KADAR DESTEK

Reha
04.08.2005, 14:00
Destek derken "emret komtanim" daki karargah destek'ten bahsetmiyorsunuz umarim? Hala uyuyorsunuz halaaaaaaaaaaaaaaaaa!

melrok
04.08.2005, 14:03
sonuna kadar. gitigimiz yol dolambaçli olsada, dikenlerle çevrili olsada, aç sirtlanlar kösede bucakta bizi beklesede, sonuna kadar destek

zanoylu
04.08.2005, 14:05
Destek derken "emret komtanim" daki karargah destek'ten bahsetmiyorsunuz umarim? Hala uyuyorsunuz halaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Her topiçteki bu dalga geçer gibi uslubuna son ver arkadas,Uyandiysan veya yanlis yaptigini farkettiysen artik sende destek verme.....ama dalga GEÇMEEEEEEEEEE..

Crazy_OfLu61_
04.08.2005, 14:09
Trabzonsporumuza destek ama o ruhsuzlara degil...

irfanköse276
04.08.2005, 14:11

uyanmana sewindim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

taraftar sewgisi annenin çocoguna olan sevgisi gibidir. karsiliksizdir. renklerinedir o sewgi.

sonuna kadar destek

LazY_61
04.08.2005, 14:12
YÖNETIMI DEGIL AMA TRABZONSPORUMA HER ZAMAN DESTEGE DEVAM...smileys/smiley32.gif

zanoylu
04.08.2005, 14:13

uyanmana sewindim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

taraftar sewgisi annenin çocoguna olan sevgisi gibidir. karsiliksizdir. renklerinedir o sewgi.

sonuna kadar destek

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifBravo kardes........!

Reha
04.08.2005, 14:19

Her topiçteki bu dalga geçer gibi uslubuna son ver arkadas,Uyandiysan veya yanlis yaptigini farkettiysen artik sende destek verme.....ama dalga GEÇMEEEEEEEEEE..

Ulan sana mi sorucam ne yazacagimi? Ne geldiyse basimiza sizin gibi iyimser adamlardan geldi? Senmi vericen ölen Dedenin hesabini ailesine? Senmi vericen 10 milyon frank kulube? Bizle dalga geçen eziklere sen mi cevap vericen?

Neden bu yönetimi elestiremiyoruz burda? Burasi sizin tekkenizmi? Ancak sizin gibi olursam mi alkis alicam?

Yasasin yönetim.....Iyiki geç transfer yapti da elendik! Nuroool yönetim sayende elaleme rezil olduk..........Bravo yönetim 96'dan beri 5.insanimizi da kaybettik.......Helal olsun yönetim bu ülke de ne Trabzonlu biter ne de Ahmet, mehmet.....Yürüüüüü be yönetim......Bana Özkan Sümer'i aratir oldunuz ya Helal-i hos olsun size!'!!

Jade
04.08.2005, 14:21
bordomavi ye yeni üyeyim ama uzun zamandir disaridan forumlari okuyorum.. bu sabah beni hayal kirikligina ugrattiniz.. internette dolastigim genel sitelerde yorum yapan insanlar zaten bizi yeterince yerden yere vurdular.. moral bulmak için bu siteye geldim ama okuduklarim beni daha da sarsti.. biz böyle taraftar miyiz?? ne yapalim yenilmissek..?? takimimi birakalim?? unutmayin baska trabzonspor yok.

ben bu yenilgi gereginden fazla üzülmüyorum, canlari sagolsun.. unutmayin bu TS türk futboluna bir yildiz hediye etti.. FATIH TEKKE..

son olarak sizden ricam hürriyet gazetesinin bugün TS için attigi kocaman baslik benim sinirlerimi çok bozdu. baslik söyle BECERIKSIZLER!

http://www.hurriyetim.com.tr/spor/0,,sid~14,00.asp

lütfen bu densizlige tepkisiz kalmayin..

http://www.hurriyetim.com.tr/bizeulasin/1,,p~7,00.asp

melrok
04.08.2005, 14:21
Bu sene sampiyon TRABZONSPORUM bunun baska yolu yok yok yok. onun için kisilere degil takima sonuna kadar destek.

melrok
04.08.2005, 14:26
hayvan istanbul medyasina gerekli cevabi vermek lazim ama önce camia olarak ayaga kalkamamiz gerekiyor. tam komadaki biri gibi camiamiz. yere düstük vuran vurana, bölmeye çalisan çalisana, iç hesaplasmadan vakit bulup birlik olamazsak kisa sürede çok canimiz yanar.

zanoylu
04.08.2005, 14:26

Ulan sana mi sorucam ne yazacagimi? Ne geldiyse basimiza sizin gibi iyimser adamlardan geldi? Senmi vericen ölen Dedenin hesabini ailesine? Senmi vericen 10 milyon frank kulube? Bizle dalga geçen eziklere sen mi cevap vericen?

Neden bu yönetimi elestiremiyoruz burda? Burasi sizin tekkenizmi? Ancak sizin gibi olursam mi alkis alicam?

Yasasin yönetim.....Iyiki geç transfer yapti da elendik! Nuroool yönetim sayende elaleme rezil olduk..........Bravo yönetim 96'dan beri 5.insanimizi da kaybettik.......Helal olsun yönetim bu ülke de ne Trabzonlu biter ne de Ahmet, mehmet.....Yürüüüüü be yönetim......Bana Özkan Sümer'i aratir oldunuz ya Helal-i hos olsun size!'!!

sen benimle bu konusacak seviyede olmadigini belli ettin. Ayrica topiçleri dikkatli takip et.Ben sana en güzel cevabi veririmde burasi yeri degil yoksa ULAN lafinin nedemek oldugunu gösterirdim sana

Oruç
04.08.2005, 14:29
Bu topic kapanmaya adaydir!

Amacindan yavas yavas sapiyor bazi üyeler sanki kirk yillik ahbaplariyla konusuyorlarmiscasina diger üyelere hitap edebiliyor!

FATIH SULTAN TEKKE

zanoylu
04.08.2005, 14:45
Beklemedeyim hala.....!

hauptstrasse
04.08.2005, 14:53
zanoylu neyi beklemektesin dostum! otobus mu!

yazsana ona cevabini ozel mesaj yoluyla! burda acikta yazisar kulhanbeyligi mi yapiyorsunuz aklinizsira!

zaten canimiz sikkin bir de sizlerle mi ugrasalim! yazacaksan destek olmak icin birseyler buyur ama ne bu denya dangalak mangfalak olayi! hos ilk oteki baslamis ama biriniz alttan alin! olur musunuz!

zanoylu
04.08.2005, 14:58
Bu tabire karsilik admin devreye girmiyorsa ve normal gibi karsilaniyorsa benim bundan sonra söyleyeceklerime ses çikartmamalari gerekir o bakimdan

Oruç
Arkadasim birini uyarayim derken kendin hataya düsüyorsun!

Dogru düzgün anlatsan daha iyi olur yani!

FATIH SULTAN TEKKE

Punisher-61
dün forma aldigima bin pismanim..smileys/smiley7.gif

forma aliyoruz neymis efendim kulübe katkida bulunalim... bunlar cocuk mu kandiriyor? bu para nereye gidiyor?? yönetimim cebine mi?? transfere gitmedigini herkes biliyor

Harun-61
04.08.2005, 15:22
Senol Günes: ?Simdi birlik olma zamani?
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/040805senol.jpgTeknik Direktörümüz Senol Günes, bugün sabah antrenmanin ardindan kisa bir basin toplantisi düzenleyerek Anorthosis maçi hakkinda açiklamalar yapti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Günes, Trabzonspor?da göreve geldigi zaman hedeflerinin çok büyük oldugunu, elde edilecek basarilarla Trabzonspor camiasini mutlu etmek istedigini her firsatta dile getirdigini söyledi. Dün Anorthosis?i 1-0 maglup etmelerine ragmen Sampiyonlar Ligi?nden elenmelerinin herhangi bir özrü olamayacagini ifade eden Günes, ?Sadece camiamizin anlayisini bekliyoruz. Özür dileyerek bu kaybimizi geri getirmenin imkani yok.? dedi.

Günes sözlerine söyle devam etti: ?Yenilginin sebepleri üzerine konusmak gerekirse öncelikle, geçen yil kaçirdigimiz sampiyonlugun ve gönüllerin sampiyonu olarak adlandirilmamizin bize bir zorluk çikardigini söyleyebilirim. Bazen büyük basarilar sizi düsüse götürür, bazen de basarisizliklar size olumlu sonuçlar getirir. Su anda yasadigimiz bir düsüs. Umuyorum elenmemiz yeni basarilara bir temel olusturur. Artik yapilmasi gereken, bu krizden nasil çikabilecegimizi düsünmek. Önümüzde zor günler var. Lig henüz baslamadi ve böyle bir sürpriz bizi sok etti.?

Taraftarlari gözü yasli biraktiklari için çok üzgün olduklarini ifade eden Günes, ?Bizim içimiz de kan agliyor bunu bilsinler. Yüregimize biçak saplanmis gibiyiz. Taraftarlar arasinda kizan, panige kapilan ve sagduyusunu kaybedenlerin oldugunu biliyorum ancak herkesin takima sahip çikmasi gerekiyor. Gün birlik olma zamanidir. Eger biz büyüksek, yikilmayacagiz ve yönetim ile taraftar bir olacak. Kizarak veya küserek bir yere varamayiz. Yönetimin veya oyuncularin gitmesi turu geri getirmeyecek bunu anlamak lazim. Ancak bize ayak uyduramayanlar varsa, onlar da gidebilirler. Yine de, sadece bir kötü sonuç alindi diye operasyona girismek büyük sikintilar dogurabilir.? dedi.

Sampiyonlar Ligi?nden elenme konusunda bir suçlu araniyorsa, burada tüm sorumlulugun kendisinde oldugunu söyleyen Günes, ?Futbolda bazen beklenmeyen sonuçlar alinabiliyor. Simdi bizim durumumuz da böyle. Bu sekilde elenmekten daha kötü bir basarisizlik olamaz. Içine düstügümüz durumdan çikmak için teslim olmadan savasmaliyiz. Teknik yönetim oyuncu ve taraftar ayakta kalmali, yarisa devam etmeli ve direnerek savasmalidir. Bunu yaparken de kimseyle kavga etmemelidir. Trabzonspor?un basarisinda birlik ve beraberligin önemini hepimiz biliyoruz.? diye konustu.

?Sartlar ne olursa olsun turu geçecek gücümüz vardi. Turu kaybettik ama birbirimizi ve Trabzonspor?u kaybetmek istemiyoruz. Her takim gibi biz de hazirlik dönemi geçirdik. Transferlerin geç katilimi, sakatlik problemleri, eskiye göre oyunculardaki performans düsüsü elenmemizdeki belli basli faktörlerdi. Tüm bu sayilanlara ragmen turu geçmemiz gerekiyordu.? diyen Günes, oyuncularin istenilen seviyede olmadigi görüsünü kabul ettigini de belirtti.

Günes, ?Sezon basinda iki resmi maçi Kibris?ta oynamak büyük bir psikolojik problem yaratti. Futbolu bir oyun olarak kabul etmek lazim ama maç degisik alanlara çekildigi için takimin motivasyonunu bozucu bir etki yapti Gergin ortam yüzünden oyuncularimiz rahat oynayamadilar.Artik bu yenilginin acisini unutturacak sekilde çalismaliyiz. Geçmiste de benzer tecrübeler yasadik ve her defasinda da toparlanmasini bildik.? diyerek sözlerini tamamladi.

lazutlarlivera
04.08.2005, 15:22
bu mesaj herkesin zihnine kazinsin.sabahtan beri çevremdeki o 3 ne oldugu belirsiz takimin taraftarlariyla ugrasiyom.ama göreceksiniz jun lu,yattara li,fatih li,gökdeniz li,szymek li TRABZONSPOR umuz bu sene SAMPIYON olacak.bundan hiç kimsenin süphesi olmasin.ama destek arkadaslar.bu is takim otobüsünü taslamakla,küfür etmekle olmaz.LÜTFEN DESTEK LÜTFEN

zanoylu
04.08.2005, 15:24
smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Fatih Akgün
04.08.2005, 15:30
SAGDUYULU DÜSÜNEN KARDESELRIM VARSA SES VERSINDE SESI TÜM DÜNYADA DUYULSUN SIZ NE YAPTIGINIZI SANIYORSUNUZ HINCINIZI BASKALARINDAN ALIN BASKALARI GIBI OLMADIGINIZI UNUTMAYIN SIZ TRABZONSPORLUSUNUZ BIR FB LI VEYA BIR GSLI DEGILSINIZ BU ONLARA YAKISACAK HAREKETLER SIMDI BIRLIK ZAMANI DESTEK ÖLÜMÜNE DESTEK

Keleşoğlu
04.08.2005, 15:30
hala cok kizginim hala aglamak istiyorum ama su saatten sonra yönetime,teknik kadroya,futbolculara destek vermekten baska yapacak hicbiseyimiz yok cunku alternatifimiz yoksmileys/smiley7.gif

Tmac61
04.08.2005, 15:36
Haftada bir maç oyanayacagiz....sanet'in ankarasporu "Trabzonun
yorulacagini düsünerek 70den sonra tita ve jabayi oyuna aldik
düsüncesiyle sahaya çikamayacak en azindan....

Bu sene sampiyonluk için en uygun senedir...Fikstür, 3 sümüklerin hüzüncü yili olmamasi vs vs...

kelkitli29
04.08.2005, 15:38
topici acandan Allah razi olsun zaman destek zamani sovme zamani degil...

TRABZONUM BENIMM...

Biricik Sevgilim

zanoylu
04.08.2005, 15:42
Devam kardes..........!

Baba_Laz
04.08.2005, 15:45
TRABZON SPORUM SONUNA KADAR ARKASINDAYIM VE DESTEKLIYORUM TRABZONSPORLU OLDUGUM ICINDE SONUNA KADAR GURURLUYUM..

YÖNETIM KOMPLE ISTIFA ETSIN.TOPUMA KADAR.BU HALE DÜSMEMIZIN TEK SORUMLUSU ONLARDIR.BU FUTBOL SEVGIYLE MEVGIYLE OLMUYOR ARTIK.BU DÖNEMDE BASARILI OLMAK ISTIIYORSAN PARANDA OLMASI LAZIM.VALLAHI BUNDAN SONRA KIM GELIRSE GELSIN HALUK ULUSOYMU GELIYOR YETERKI PARA GÜC GETIRSIN.YOK KENDI REKLAMINIMI YAPACAKMIS YAPSIN ADAM YETERKI TRABZONSPORUMUZA DA DESTEK VE ARKA CIKSIN..

Keleşoğlu
04.08.2005, 15:46
hafta sonundaki mac icin ümitli degilim maca ilgi olacagini zannetmiyorum.ama Trabzondaki butun tanidiklarimin maca gitmesini saglayacam

omegaserdar
04.08.2005, 15:46
ne demisler bi musibet bin nasihatten daha iyidir.. bazi seyler sizin tahmin etmedigniz gibi olabili.. balki bizim bu durumumuzu görüpte rehavete kapilanlar alacak ama onlarida görecez belkide bu kadar kötü olaydan sonta trabzonsporumuz ligi sampiyonlukla kapatir .. o zamanda simdi bizim bu halimize gülen zavallilar iste o gün bin bisman olur...

TrabzonStorm
04.08.2005, 15:47
Arkadaslar birilerinin Senol Günes, futbolcular ve Aktug a destek oldugumuzu bildirmesi lazim...Tamam hatalari herkes görüyor...ama bu saatten sonra baska seçenek yok..

hauptstrasse
04.08.2005, 15:49
evdeyim! ie gitmedim! uc tane hazirlamam gereken evodevi var bir saha calismasi icin yapmam gereken istatik calismasi var ve bunlarin hepsini bu ay icinde bitirmem gerekli! bu su demek! gunde ortalama 4-5 saat bilgisayarin basinda oturmak! hem de bunu ise gidip geldikten sonra yorgun argin yaparak yapmak zorundayim! ben ne yapiyorum?

bilgisayarin basindayim ve hicbirsey yapmiyorum!!!

en azindan sizinle birseyler paylasayim diye dusunuyorum! paylasmak! oaylasmayi bilmeyen insanlarla birseyleri paylasmaya calismaktan daha zor ne olabilir! cos ey istemiyorum aslinda! biraz zaman gecirmek karsilikli dusunceleri yazarak mekansal olareak olamasa biel dusunsel olarak biraraya gelebilmek! ama ne mumkun!

yazilanlardan yola cikarak bir yere varamayacagimi zaten mactan sonra anlamis bulunmaktayim! sayfada sadece buraya geliyorum. bu topicin altinda belki akliselim sakin insanlar bulurum dusuncesiyle! birilerine rastlamak guzel. o birileri ki hala iclerindeki umut atesini sondurmemisler!

bilmemPHOENIX kelimesi sizlere bir sey ifade ediyor mu! bana yasamimda her zaman cok onemli seyler ifade etmistir bu kelime!

eski misir mitolojisinde bir kusun adi daha sonra yunan mitolojisine de girmis! kisaca ozetlemek gerekirse phönix her gunes batisinda yanarak ölür ve kendi kullerinden yeniden varolur gunesin dogusuyla birlikte!

simdi yine bende bir phönix halio mevcut. kendi kullerimden kendimi yaratma cabam benimkisi!

yasama baglanabilmek icin!

evet biliyorum cok sacma geliyor tuttugu takimin bir galibiyet yuzunden yasamdan budenli uzaklismis olma dusuncesi ama sanirim hepimizin icinde biryerlerde ayni sizi var! yanarken cektigimiz acinin sizilari bunlar ve simdi biz yine gunesin dogusunu beklemekteyiz! gunesin dogusuyla yeniden varolabilme umudunu ve savasabilmeyi,islerimize gidebilmeyi, sevgillerimize sarilirken sadece onunlarin kokularini icimize cekebilme arzusu, macran kalan dusuncelerimizi gozlerimizi uzaga dikerek ve susarak icimizde yasamak yerine.

simdi tum oyuncularda bizim gibi sanirim! hepsini orda biryerde kosuyor ya da konusuyorlar ama iclerinde bizim gibi ayni sikinti! o kasvet cokmus iste uzerimize.sehre ve hepimizin ayri ayri yerlerde yasadigi trabzonspora...

ama ayaga kalkmak mumkun! kullerimizdne dogmak yeniden yasama baglanmak ve gulmeyi ogrenmek mumkun!

bunun icin once biraz zamana ,biraz inanca ve umuda htiyacimiz var! bunlarin hepsini bize verecek olan yine bize o ani yasatan sey! yani trabzonspor...

TrabzonStorm
04.08.2005, 15:50
bir de maça gidecek seyircilerin büyükçe bir '' ASLA YALNIZ DEGILSINIZ'' pankarti açmalari lazim..''you will never walk alone'' gibi...Büyük takimin taraftari da büyük olmali, bir kasik suda bogulmamali, kendini küllerinden yeniden yaratmali...

Fatih Akgün
04.08.2005, 15:53
CUMARTESI GÜNÜ ÇARSAMBADAN DAHA ATESLI VE DAHA KALABALIK OLMALI MAÇTA BIR MAÇLA TRABZONUM TRABZON OLMADI BIR MAÇLADA YOK OLMAYACAK BUNU HERKEZE GÖSTERMELIYIZ

ulas ferhat
04.08.2005, 16:02
Bu baslik altinda yazanlarin çogu duygusal davraniyor..Atay AKTUGA kimse yüklenmesin adamin yaptiklari ortada.O giderse kim gelecek? Takimimiza güvenelim...Bende herkes gibi çok üzüldüm ama bu takimda kimsenin istifa etmesini dogru görmüyorum çünkü herkes isini layikiyle yerine getirmeye çalisiyor..

Sahadaki taraftarimiz çekirdek yemeye mi gelmisti oraya ne destek var ne bisey sadece pozisyon oldumu vvvvuuuuuuuuuu...Bu ne ya adaam gibi taraftar kulupleri yok mu bunlar ne is yapar arkadaslar..

Herkes sabirli olsun heleki su günlerde herkes üstümüze gelecek..Ha bide hürriyet denen o gazetedekiTRABZONSPOR sayfasina bakarmisiniz..

TESEKÜRLER...

bordox
04.08.2005, 16:05
CUMARTESI GÜNÜ ÇARSAMBADAN DAHA ATESLI VE DAHA KALABALIK OLMALI MAÇTA BIR MAÇLA TRABZONUM TRABZON OLMADI BIR MAÇLADA YOK OLMAYACAK BUNU HERKEZE GÖSTERMELIYIZ

Çok iyi niyetlisin ama ben söyleyeyim bu maçta fazla taraftar olmaz.Bu sene Trabzonspor, taraftari ancak iyi sonuçlar alarak tribune çekebilir.Baska türlü bu kizginlik gitmez.

hauptstrasse
04.08.2005, 16:22
taraftar kuluplerinin islevini mactan once gorduk iste arkadaslar!

bir taraftar kulubunun baskani bilet yuzunden bir baskasi tarafindan yaralaniyor ve o da yaralayini tabancayla olduruyor! bu olay taraftar kuluplerinin islevini en acik sekilde ortaya koymuyorda ne anlama geliyor! sizlere soyleyeyim bu kuluplerde kendilerine yer bulamamis kimi insanlar simdi burda internette bu sayfada kendilerine bir yer bulmaya calisiyor...

olay bund ibarettir...

Keleşoğlu
04.08.2005, 16:37
arkadaslar birbirimizle didismeyi birakip bizans medyasina bugunkümansetlerinden dolayi tepkimizi agir bir sekilde gösterelim!!!fener yunanlilara yenildiginde türk degilmiydi bunlar

Egemen
04.08.2005, 16:42
herkes kizgin herkes kirgin herkes üzgün herkes kahrolmus. bir maçla heralde ki bütün sevgimiz yokolup gidemez. ama zamana ihtiyacimiz var. normal düsünemiyorum çünkü. kimsede düsünemiyo. neyse kayseri maçinda hangi tribündeyiz?????????????? bileti nerden alalim???

Badaloğlu
04.08.2005, 16:47
Bu baslik altinda yazanlarin çogu duygusal davraniyor..Atay AKTUGA kimse yüklenmesin adamin yaptiklari ortada.O giderse kim gelecek? Takimimiza güvenelim...Bende herkes gibi çok üzüldüm ama bu takimda kimsenin istifa etmesini dogru görmüyorum çünkü herkes isini layikiyle yerine getirmeye çalisiyor..

Sahadaki taraftarimiz çekirdek yemeye mi gelmisti oraya ne destek var ne bisey sadece pozisyon oldumu vvvvuuuuuuuuuu...Bu ne ya adaam gibi taraftar kulupleri yok mu bunlar ne is yapar arkadaslar..

Herkes sabirli olsun heleki su günlerde herkes üstümüze gelecek..Ha bide hürriyet denen o gazetedekiTRABZONSPOR sayfasina bakarmisiniz..

TESEKÜRLER...

Herkes isini layikiyla yerine getirmeye çalisiyor ama getiremiyor degil mi?Sorunda burda zaten,Bir is yerinde isini dogru yapmazsan seni orada tutarlar mi?Biz Trabzonspordan vazgeçen insanlar degiliz,bazi genç arkadaslarimiz öfke ile bir seyler yaziyorlar ama hiç biri bu sevgiyi kalplerinden atamaz.Bordo-mavi renklere her zaman tam destek verecegiz ama bu demek degildir ki; isini dogru yapmayan,insanlarla dalga geçer gibi Brezilyalarda dolasipta adam alamayan adamlara destek olacagiz...Komedi; tam bize özgü sag (Brezilyali forvet)gösterip, sol(Çek oyuncu Jun)çakip transfer yapanlara destek olacagiz.

Trafatra laf söylüyorsun ya; bende sadece sunu diyorum: ''eger tezahüratla,bagirmayla maçlar alinsaydi,Besiktas'in su anda 10 tane sampiyonlar ligi sampiyonlugu olmasi lazimdi''

Buyurun inönüde nasil takim desteklenirmis görün...Öye olsaydi bu takim her sene Lig sampiyonuolmaliydi.Besiktas'in klapalisindan daha iyi bir tribün gösterin bana!...En azindan tezahürat bakimindan...

The Legend
04.08.2005, 16:57
NE RUM

NE FENERRUM

HERSEYIMIZSIN

TRABZONUM

Egemen
04.08.2005, 16:58
abi bu halimizi görsünler artik yillardir bu haldeyiz. http://egemengundogdu.sitemynet.com/mynet_resimlerim/ads_z.jpg Edited by: egemengundogdu

Mesut AKYILDIZ
04.08.2005, 16:59
SUNU ÜZÜLEREK SÖYLEMELIYIMKI MAALESEF BIZIM TARAFTARIMIZDA TARAFTARLIK BILINCI YERLESMEMIS. TRIBÜNLER MAÇIN ILK ON DAKIKASI DESTEKLEDI ONDAN SONRA KIMSEDEN ÇIT ÇIKMADI. BU TAKIMIN TARAFTARI OLAN HERKES HER NE SARTTA OLURSA OLSUN TAKIMINA SONUNA KADAR ELINDEN GELDIGINCE DESTEK OLMALIDIR TARAFTAR YERI GELDIGINDE BIR MACIN KAZANILMASINDA EN ÖNEMLI FAKTÖR OLUYOR ÖRNEGIN LIVERPOOL TARAFTARI ADAM LAR LIGDE ORTA SIRALARDAYKEN STADYUMLARI FULL CEKIYOR . GÖRECEKSINIZ KAYSERI MACI SEZONUN ILK MACI OLMASINA RAGMEN DOLMAYACAK INSALLAH YANILIRIM

TrabzonStorm
04.08.2005, 17:11
Arkadaslar burada gördügüm kadariyla (elestirenler alinmasin lütfen ) takima bu haliyle bile gönülden destek olacak bir çok arkadas var..hepinize Trabzonsporluluk ruhu adina tesekkür ediyorum...Ben aslen Kayseri li ama 1982 yilindan beri Trabzonsporu destekleyen bir taraftarim...Bu takimla çok acilar çektim bir o kadar da mutluluk yasadim...Belki sehir disindan olmam Karadenizli olmamam nedeni ile sizlerden bazi konularda farkli düsünüyor olabilirim...Ama Trabzonspor da baslangiçtan beri gördügüm en büyük eksiklik SABIR...(nereye kadar diyenlere cevap: sonuna degil sonsuza kadar)...Sadece Trabzonspor degil orta düzeyde herhangi bir takim bile sadece sabir- yani istikrarla- ulasilmasi güç basarilar yakalayabilir...Futbol bir istikrar oyunudur...Lig tarihindeki en iyi takimlar bile üst üste on galibiyeti zor geçmistir...Dogru olduguna inaniyorsan yapman gereken; beklemek sabretmek destek vermek ve yapici elestirilerde bulunmaktir...Kim ne derse desin bu yönetim ( ben de elestirdim özellikle transfer konusunda) yaptiklariyla Trabzonspor un gelecegi için çalismis uzun vadede basarili olacak uygulamalar baslatmistir...Yapmacik davranmamistir..ancak yönetim içinden- simdi degil- sular durulduktan sonra bazi isimlerin ayrilmasi gerektigini ben de düsünüyorum...ancak bu aksayan yerlerin tamiri seklinde olmali...asla yap boz veya sil bastan seklinde olmamali...Burada sabir konusunda bizim Istanbul takimlarindan daha sabirli olmamiz gerekiyor çünki onlardaki imkanlar bizde yok..Ancak onlarda olmayan ve biz de olan tek sey var; inanç ve hirs...iste bu da Karadeniz insaninin karakteristik özelligi...fakat bu beraberinde sabirsizligi da getirdiginden su ana kadar takima hep olumsuz yansidi...Yine bu nokta da artik Trabzon un bir sehir takimi olmadigi sadece Trabzona maledilemeyecegi Türkiye nin dört bir yaninda taraftari oldugu gerçegini de dikkate almakta yarar var..Degil Istanbul dan Edirne den Ankara dan Diyarbakir dan da bu takimin yönetimine insanlar girebilmeli bu olgunluga ulasilmali...Dünya takimi olma hesaplari yapiyorsak bu sehrin disindaki dünya yi da görmemiz lazim...

Söyle düsünelim Gökdenizin vurdugu top 20 cm içerden gitseydi simdi milli kahraman olacakti...ya da celalettin son dakikada kafayi vururken rumlar hep yaptiklari gibi direklerde adam biraksaydi ya da hakem penaltiyi verseydisimdi bunlari konusmuyor olacaktik...hatta daha iddiali olayim Celalettin in 6. dakikadaki sutu gol olsaydi simdi attigimiz farki konusuyor olacaktik....Ama futbolda sans faktörünün de oldugunu (ama maalesef bu sans hiç bize gülmüyor) unutmamak lazim...

Bu durumda bu maçi unutmaktan baska sansimizin olmadigini, asip kesmekle, yap boz ve sil bastan yapmakla daha geriye gidecegimizi görelim lütfen..( Bu arada daha gerisi mi var dünyaya rezil ettiniz rumlara elendiniz gibi, mantik ve insaf yoksunu klise laflar göndermeyin lütfen bu yaziya)...

Herkes olumsuz gibi görüyor ama sezon basi olmasi bence bu isin olumlu yani...Mantikli çikarimlar yapilir, gerekli dersler alinir ve çözüm uygulamalari baslatilirsa iddia ediyorum turu geçmemizden daha hayirli sonuçlar getirecektir takimimiza...

Yapilmasi gerekenler;

1-Murat Bozoglu ve Ömer Sari bu transfer döneminde yaptiklari ve yapamadiklariyla bu günlerin hazirlayicisi olmuslardir...Çok fazla gürültü patirti koparmadan ya istifa etmeliler, ya da pasif görevlere getirilmeliler...

2- Bu takimda orta sahadaki bir beyin eksikligini yillarir söylüyorum ve söylüyorlar....Rum takimi ile aramizdaki fark Ketsbaia farki idi bir de Kinkladze...Futbolda sans faktörünü kiracak akli sahaya yansitacak ve zor gözüken final maçlarini kazandiracak faktör bu...Orta sahanin ortasina isim yapmis, diger oyunculara ve taraftara güven veren dünya futbolunda yeri olan bir takimda görev yapan -yasi özellikle 30-32 diyorum hem tecrübe hem fiyat avantaji açisindan- topla adam geçen, öldürücü paslar dagitan, kapali defanslari açabilecek, oyunu gereginde hizlandirip yavaslatabilecek bir oyuncu...

3-Digerleri malumunuz defans ve sol kanat...Siradan degil en az Szymkowiak kalitesinde

4-Sabir sabir sabir

5- Sonrasinda keyifle izlenecek , sampiyonluklar getirecek bir takim.Trabzonun bu gücü var..hem de su an

vizarian
04.08.2005, 17:19
evet bencede güzel bir yazi olmus saol

U.Sadıkoğlu
04.08.2005, 17:45
SONUNA KADAR TRABZONSPOR...........

OLUMUNEEEEEEEEEEEEEE

Jade
04.08.2005, 18:30
ALTIN ÇAMURA DÜSMEKLE DEGERINDEN BIRSEY YITIRMEZ..

(tahmim ettiniz di mi buradaaltin TRABZONSPORUMUZ oluyorsmileys/smiley17.gif)

U.Sadıkoğlu
04.08.2005, 18:34
AYNEN KARDES

POYRAZ
04.08.2005, 18:37
Kayseri macinda takimin yanliz olmadigini onlara göstermeliyiz, ben taraftarim deyipte imkani olan herkez maca gitmeli !!!

falcon61
04.08.2005, 18:40
Kayseri maçi belkide bu sozenun en önemli maçi olacak futbolcular için taraftar gitmezse yada gidenler küfür ederse bu sezon isimiz zor Trabzondaki arkadaslar lütfen biraz sagduyulu olsun

BDiler61
04.08.2005, 18:45
Ben maç için ankaradan geldim trabzon a cumartesi günüdegidipelimden gelen destegi verecegim ama camia olarak bu soku nasil atlatacagiz bilemiyorum

U.Sadıkoğlu
04.08.2005, 18:50
HERKES MAÇA GIDIP BAGARSIN

halil ibo
04.08.2005, 18:52
Bu soku ona buna söverek,sunu,bunu kovarak atamayacagimizi herkes bilmeli,Hakan Kulaçoglu agabeyimiz diyor ki;

Bu yeni ve fakat olumsuz bir milattir Trabzonspor için. Bu kurum, 31 Aralik 2000 kongresinden sonra disiyle tirnagiyla kaziyarak bir yere gelmisti. Birkaç yil önce ligden düsmekten güç bela kurtulan Trabzonspor için bu da bir düsüstür aslinda. Atilim beklenen bir dönemde gelen böyle bir hüsrani kaldirmak için yeni bir kriz politikasi gerekebilir. Elbette hepimiz çok üzgünüz; ama bazilarimiz ayni zamanda çok suçluyuz. Yine de bedel ödetmeye kalkmamak lazim. Zira kisisel boyutta ödenen her bedelin toplami kadar kurumsal boyutta ödeme yapiyor Trabzonspor. Bir düzenleme olmali elbette; ama yapici yönde mutlaka. Süphesiz bu bir düsüs, hatta bir çesit ölüm. Lakin ölüyü dirilten bir güç var Trabzonspor camiasinda. Yarindan itibaren onu kullanmaliyiz iste. </DETAILS>

Medallion
04.08.2005, 18:58
<A name=1>KAYBOLAN YILLAR </A>
Dönüsü yok beraberce karar verdik ayrilmaya
Alismali arkadasça yollari ayirmaya
Simdi artik gözyaslari gereksiz akmamali
Alismali kendi yaramizi kendimiz sarmaya
Simdi artik kelimeler yetersiz anlami yok
Yitirmisiz anilarla beraber faydasi yok
Gel bunlari birakalim artik bir tarafa
Gerçegi görmeliyiz dostum baska çaresi yok
Simdi bana kaybolan yillarimi verseler
Simdi bana seninle bir ömür vaad etseler
Simdi bana yeniden ister misin deseler
Tek bir söz bile söylemeye hakkim yok

halil ibo
04.08.2005, 19:38
Sevgili Abdaullah Kara bu sarkinin manasi ne açarmisin biraz.Konu destege devam,destek yoksa UGURLAR OLSUN...

nezih
04.08.2005, 19:59
Inadina Bordo Inadina Mavi Alayina Isyan Ölümüne Trabzonspor...

falcon61
04.08.2005, 20:02
Gerçek taraftar oldugunu kanitlamak isteyen herkes mutlaka takima sahip çikmali taraftar olmak kupa kutlamasi yapmak degildir taraftarlik bu günlerde belli olur ve inanoyorumki Trabzonspor taraftari bunu basarabilir

hauptstrasse
04.08.2005, 20:04
bence guzel seylerden de bahsetmeliyiz!

mesela eller! sanirim cok yerinde bir transfer oldu ne dersiniz!

yer tutusu, topu oyuna sokusu arkadaslariyla dil sorununa ragmen oyun icinde onlari yonlendirmeye calismasi ve sanirim en onemlisi sorumluluk ustlenebilecek kisilige sahip olmasi! bunu nerden mi cikardim! macta hepimiz gorduk defanstan topla nasil cikmaya calistigini ve ileriye nasil yardima gittigini! bunlardan bir ikisinde basarilida oldu! iki gol pozisyonunu topu defanstan tasiyarak ve verkaclarlakendisi hazirladi diyebiliriz ve birinde de en son adam olarak kaleye sut cekti...

bence cok iyi oldu! tolgayla karsilastirma yapmak icin hem erken hem de sanirim onun ozellikleriyle tolganinkiler cok farkli ayni yerin adami olmalarina ragmen..

destek konusuna gelince!

takimdan su an destegini esirgeyen yarin bence sevincine de ortak olamaz! bu takim-kimilerinin deyimiyle- yoneticilerin taki degil ya da kisilerin takimi degil bunu hepimiz biliyoruz! o zaman kisiler de takimi kendi maliymis gibi sahiplenip ona buna laf atmak yerine bu oyunun takim uzerinden tadini cikarmasini ogrenmeli ogrenmek zorunda!

andrei07
04.08.2005, 20:12
ZAFER HIÇ KAYBETMEMEK DEGIL ,HER YIKILDIGINDA YENIDEN DAHA GÜÇLÜ AYAGA KALKABILMEKTIR.

BIZ BIRIZ BIZ HEPIMIZIZ BIZ TRABZONSPORUZ!!!

LAZTOLGA
04.08.2005, 20:17
Arkadaslar inadina avniakeri doldurun 90 dakika susmak yok takim bizim takim

sanatik
04.08.2005, 20:19
ZAFER HIÇ KAYBETMEMEK DEGIL ,HER YIKILDIGINDA YENIDEN DAHA GÜÇLÜ AYAGA KALKABILMEKTIR.

BIZ BIRIZ BIZ HEPIMIZIZ BIZ TRABZONSPORUZ!!!

evet böyle olmali.

ancak hatalarindan ders almalisin.

tekrarlamamalisin.

Harun
04.08.2005, 20:21
Siz simdi ''biz Trabzonsporu sevinmek için sevmedik'' te dersiniz.

Mert Pasa
04.08.2005, 20:26
yikildik bittik ama netrabzonspora ne basariya olan hevesimiz eksildi kaldigimiz yerden devam

SAMPIYON TRABZONSPOR

LAZTOLGA
04.08.2005, 20:30
biz Trabzonsporu Trabzonlu oldugumuz icin sevdik sevinmek istersek
Türkiye liginde 3 baska takim var bunlar bol bol taraftarini
sevindiriyor

Harun
04.08.2005, 20:35
Siz simdi ''biz Trabzonsporu sevinmek için sevmedik'' te dersiniz.

Bende üzülmek için sevmedim.

sanatik
04.08.2005, 20:36
Harun o yüzden zaten o 3 istanbul takimini nerdeyse tüm türkiye tutuyor.

Memleketinin takimida ikinci takimi oluyor milletin.

sebeb basari olmadigindan. Onlari tutmak daha kolay. Anlatmasi gurur duyulmasi daha kolay.

Edited by: sanatik

Lapina
04.08.2005, 20:36
Uzun bi zamandir yoktum mactan sonra BMN nin tutumunu gormek icin sartlari zorladim.Sonuna kadar Bordo Mavi.

Harun
04.08.2005, 20:51
Harun o yüzden zaten o 3 istanbul takimini nerdeyse tüm türkiye tutuyor.

Memleketinin takimida ikinci takimi oluyor milletin.

sebeb basari olmadigindan. Onlari tutmak daha kolay. Anlatmasi gurur duyulmasi daha kolay.

Yazi yazmaktan aciz köse yazarlarinin bile diline düsüp yerin dibine mi girmek gurur,her yönüyle tüm ülkenin beklentilerini bosa çikarmak mi gurur,''sizin yerine gs çiksaydi keske'' diyen ülke çogunluguna cevap verememek mi gurur.Onlarca sampiyonluk yasasak bile herzaman karaleke olarakönümüze çikacak bu hezimeti bize hatirlattiklarindabasimizin egik kalmasi mi gurur.

Unutmayinbumaçi Trabzonspor degil.Türkiye kaybetti.Türkiye'de Trabzonspuru...Edited by: Harun

Guests
04.08.2005, 20:57
MAALESEFTARIH BÖYLE YAZACAK

3 agustos 2005 Trabzonspor Tanimadigimiz Rum takimina elendi.Siz Polyannacilar, siz iyilik melekleri, siz kralcilar Bu tarihi degistirebilecekmisiniz????

3 Agustosu tarihten silebilecekmisiniz?????

Mesut AKYILDIZ
04.08.2005, 20:59
KESINLIKLE SONUNA KADAR DESTEK AMA INANIN BU YÖNETIME ARTIK HIÇBIR INANCIM KALMADI. ÇÜNKÜ HERKES BIRBIRIYLE ÇELISEN AÇIKLAMALAR YAPIYOR DÜN AHMET METE ÇUBUKÇU YATTARAYA CEZAI ISLEM UYGULAMASI GIBI BIR ISLEMIN SÖZ KONUSU OLMADIGINI SÖYLEDI NTV DEKI CANLI YAYINDA. BUGÜN ISE YATTARANIN BILETININ KESILDIGI YAZIYOR HERYERDE SIMDI SIZE SORUYORUM TRANSFERI BECEREMEYEN YATTARAYI M.YILMAZIN 1/4 FIYATINA OYNATAN YÖNETIMIN HIÇMI SUÇU YOK YATTARA NEDEN GÜNAH KEÇISI ILAN EDILIYOR YÖNETIM TARAFINDAN. BEN KENDI ADIMA BU YÖNETIMIN TRABZONSPORU ILERIYE TASIYABILECEK VIZYONA SAHIP OLMADIGINI DÜSÜNÜYORUM VE SON SÖZ DE SENOL HOCAMA HER IKI MAÇTA SENOL HOCAMIZIN KARIYERINE HIÇ YAKISMADI VE ÜZÜLEREK SÖYLEMELIYIMKI YÖNETIM ONUN DEGIL O YÖNETIMIN BIR DEDIGINI IKI ETMIYOR GECEN YILDA BIZLER ZIYA HOCANIN TRANSFER HAYKIRISLARI IÇERISINDE SAMPIYONLAR LIGINE GIDEMEMISTIK BU YIL DA SENOL HOCAMIZIN YUMRUGUNU MASAYA VURMAYISINDAN DOLAYI GIDEMEDIK BEN DE EN AZ SIZLER KADAR TRABZONSPORLUYUM AMA MAALESEF GERCEKLER ACI BU BASIRETSIZ YÖNETIM ILE BIZIM LIGDE IKINCILIKTEN ILERISI IÇIN SANSIMIZ YOK INSALLAH YANILIRIM BELKI BU YAZDIKLARIMIN YERI BURASI DEGIL AMA INSAN ARTIK BIR NOKTADAN SONRA DESARJ OLMAK ISTIYOR NEREYE OLURSA OLSUN

Mesut AKYILDIZ
04.08.2005, 21:06
ALLAH ASKINA BANA SÖYLERMISINIZ BU KAÇINCI RAKIBI KÜÇÜMSEMEKTEN KAYBEDILEN MAÇ BEN SIZE BIR SAYAYIM GECEN YIL D.KIEV, A.BILBAO, G.ANTEP, BUNLLAR HEMEN AKLIMA GELENLER EN AZ BIR OKADAR DAHA VAR BU KADAR HÜSRANDAN NASIL OLURDA DERS CIKARAMAYIZ ANLAMIS DEGILIM BIR MÜSIBET BIN NASIHATTEN IYIDIR DERLER ONLARCA MÜSIBETE RAGMEN AKILLANMIS DEGILIZ SANIRIM RAKIBI KÜÇÜMSEME FUTBOLCULARIMIZIN BENLIGINE ISLEMIS BUNUN BASKA BIR IZAHI YOK BIKTIM HER OLUMSUZ SONUÇTAN SONRA RAKIBI KÜÇÜMSEME GIBI KLISE LAFLARI DUYMAKTAN

irfanköse276
04.08.2005, 21:46
bence artik takimi küçümseme degilde kendilerini çok büyüdü saniyorlar. syzmek hüseyin bile oynamiyor artik

Mesut AKYILDIZ
04.08.2005, 21:55
KENDILERINI ÇOK BÜYÜDÜ SANMAK RAKIBI KÜÇÜMSEMEK DEGILDIRDE NEDIR?

hauptstrasse
04.08.2005, 22:34
yahu arkadaslar! o kadar yazdik soyledik! bu topicin adi destek topici! ya size elestirmeyind emiyoruz, kizmayin da demiyoruz! ama bunu gidin dogru sayfada yapin! destek topicinin amaci nedir?

o zaman soyleyelim adimine degistirsin adini sayfanin!

bu kadar zor mu bunu anlamak!

violentia
04.08.2005, 23:00
Beyler bu yaziyi dikkatli okumanizi istiyorum!!!

Ben 20 yasindayim çok cefa çektim benim gibi sampiyonluk göremeyen gençlerle beraber.. Mehmet Ali Yilmaz döneminden sonraki o süründügümüz dönemlerde bile sürekli destek verdim takimima. Çünkü futbolcular kalitesiz olsa bile yüreklerini sahaya koyduklarini hissediyordum çok para almasalarda oynamaya çalisiolardi Gökdeniz daha yeni altyapidan gelmis çalisiyor didiniyoru onunla gurur duyuyordum takim küme düsme potasina girse bile takimimla gurur duyuyordum.. Ama dün gördügüm bazi futbolcularda özellikle Gökdeniz'de o hali gördükçe utandim resmen.. Eski efsane kadroyu hiç görmesemde özledim.. Futbolcu ne yapar en iyi imkanlarda en lüks otellerde çalisir parayi hamuduyla götürür helali hos olsun ama yeterki parasinin hakkini versin bizi sevindirsin sevindiremese bile oyunun hakkini versin laubali olmasin.. Dün bunlari sadece dün degil geçen sezonun ortasindan beri Gökdenizde bu aciz durumu gözlüyorum.. Ondan sadece sunu söylüyorum TARAFTARA KÜSEN SIMARAN FUTBOLCU DEFOLSUN GITSIN ÇÜNKÜ ONLARKI TARIH SAYFALARINDA EZILECEKLERDIR SILINICEKLERDIR!!! Eski efsane kadrodaki ruhu istiyorum sadece gitsinler rum takimindan 5 yesinler ama oynasinlar allah askina.. DELI BEKIR, SENOL, DOZER CEMIL, KADIR, NECMI, HUSEYIN, TURGAY, ALI YAVUZ... HIÇ GÖRMESEMDE 30 SENE EVVELIN KADROSU HALA AKLIMDA ISE BU DERECE KÖTÜ OYNAYAN OYUNCU YARIN BENIM VE TÜM TRABZONLULARIN AKLINDAN SILINECEKTIR...

Benim tek istedigim giydikleri kutsal formanin hakkini versinler...

TEK GERÇEK TRABZONSPOR GERISI YALAN ALLAH ASKINA GIYDIGINIZ FORMAYI HAKEDIN BIZ BURDA FEDAKARLIK YAPIYORUZ DIYEN FUTBOLCU AFEDERSINIZ SI....... GITSIN!!!!! Bi daha beni ve diger trabzonsporlulari aglatmasinlar yeter..

---EN BÜYÜK TRABZONSPOR--

immortal_TS
04.08.2005, 23:04
Takima sahip çikmamiz gereken yerde, hepimiz yani genelde yerden yere vurduk tabi bunda az buçuk hakliyiz belki üzüntümüzü, kizginligimizi asiri bir biçimde ortaya koyduk tabi bende aynisini yaptim biranlik hiddetle ama simdi birlik olmamiz gerekiyor arkadaslar TRABZONUMUZUN herzamankinden daha çok bize ihtiyaci var, TRABZONUMUZ yalniz degil bizler bmn ailesi olarak ve taraftarlar olarak iyi günde ve kötü günde takimimizin yaninda olucaz.

samway
04.08.2005, 23:17
evet beyler destege devam transferi son güne birakan ve yetersiz transfer yapan yönetime,yerli yerinde degisiklikler yapan takimi çok iyi motive eden senol haco ya ,önemli anlarda herzaman gol atan gökdeniz mehmet yilmaz gerektiginde kirmizi kart gören yatttara ya ve tüm futbolculara...

destek zamani deil mi arkadaslar!!!!!!!!!!!

immortal_TS
04.08.2005, 23:21
Kardesim burasi dalga geçme yeri degil topicin adina bak ondan sonra gel yaz eger elestiri yapacaksan yüzlerce topic var git oralara yaz buraya sadece destek mesajlari yazilacak anladinmi?

yakup midi
04.08.2005, 23:28
trabzonspor bu yil su moral bozuklugunu bir atsin üstünden sampiyon iste ben bu kadar söylüyorum.....takimimiz gerçekten çok güzel.....ama yönetim de bir 10 numara yildiz futbolcu alirsa yirtik bisey varya tozu dumana katar bu takim.....ahhhhhhhhhh ahhhhhhhh..............

samway
04.08.2005, 23:29
ONLY YOU FATIH TEKKE

samway
04.08.2005, 23:33
smileys/smiley32.gifgreywolfsmileys/smiley32.gif

immortal_TS
04.08.2005, 23:38
Adam laf anlamiyorki napiyim takil kardesim burda istedigini yaz...

samway
04.08.2005, 23:49
neye destek vericem bana solermisin benim kadar maca gittin mi benim kadar uzuldun mu benim kadar sesin gitti mi sonra bana laf soluyosun biz bu rezilligi hak etmiyoruz gecen sene istanbuldan dinamo kiev macina gittim sen ne yaptin bu sene takimimin formasini aldim gercek taraftarim ben ve simdi de o taraftar bilincinde tepki mi veriyorum ince esprilerle anlayabilene...

immortal_TS
05.08.2005, 00:01
Sen ne pesin hükümlüymüssün ya nerden biliyosun, Sunu söyliyim sana bunlarin iki üç katini yaptim ve buyüzden destek veriyorum, Senin bu üstteki yazdiklarin bencilliktir karsiliksiz seviyoruz biz bu takimi ben bu renkler için kaç kisiyle dalastim yenildigimiz zaman kaç kisiinin agzini burnunu dagittim yani bunlarimi yazmami istiyosun,kim nekadar çok is yapmis nekadar çok maça gitmis nekadar çok sesi kisilmis... bunumu tartismak istiyosun sen.

sanatik
05.08.2005, 00:09
bu tartismalar ben senden müslümanin tartismalarina benzedi.

uygun bir karsilastirma.

immortal_TS
05.08.2005, 00:15
Sanatik napiyim abi çileden çiktim adam ben bunlari yaptim diyo elestiririm hesabina böyle bir mantalite olabilirmi yaaaaaaa.smileys/smiley7.gif

violentia
05.08.2005, 00:19
BEYLER HEPIMIZDE LAZ DAMARI VAR BIRBIRIMIZIN DAMARLARINA BASMAYALIM.. smileys/smiley4.gif

aydogdu
05.08.2005, 00:29
LÜTFEN 96 YILINDAKI HATAYA DÜSMEYELIM.BU TAKIM DÜSTÜGÜ YERDEN KALKIP ÖZLEDIGIMIZ BASARILARI KAZANACAK GÜÇTEDIR VE KAZANACAKTIR.BELKI BIZLER BUNUN FARKINDA DEGILIZ AMA ISTANBUL BASINI BUNUN FARKINDA.ONUN IÇINDIRKI SPORUN SIYASETE ALET EDILMEMESINI HARARETLE SAVUNANLAR BILE MACA VATAN MILLET SAKARYA EDEBIYATIYLA YAKLASIP,YENILGIMIZI BU CERCEVEDE ELESTIRIP BIZI YIKMAYA CALISIYORLAR.

aydogdu
05.08.2005, 00:41
BIR DESTEK TARTISMASIDIR GIDIYOR.BIRSEY ANLAMIS DEGILIM.KIME NE DESTEGI YAHU.BU TAKIM VAR OLDUKÇA BIZ BU TAKIMI TUTUP SONSUZA KADAR DESTEK OLACAGIZ.BU TAKIM SONSUZA KADAR SAMPIYON OLMASADA BU TAKIMI TUTACAGIZ.YOK BIRI ONU YAPMIS,BIRI SEN BENIM KADAR MACA GITTINMI.TARTISMAYA BAK.RAKIPLERIN STADYUMDA SILAHLA ADAM VURUYOR KIMSENIN SESI CIKMIYOR BIZ NELERLE UGRASIYORUZ.

61trabzonomer
05.08.2005, 00:48
Her zaman yanindayiz.....ne olursa olsun......

Tunga
05.08.2005, 00:51
Yazi yazmaktan aciz köse yazarlarinin bile diline düsüp yerin dibine mi girmek gurur,her yönüyle tüm ülkenin beklentilerini bosa çikarmak mi gurur,''sizin yerine gs çiksaydi keske'' diyen ülke çogunluguna cevap verememek mi gurur.Onlarca sampiyonluk yasasak bile herzaman karaleke olarakönümüze çikacak bu hezimeti bize hatirlattiklarindabasimizin egik kalmasi mi gurur.

Unutmayinbumaçi Trabzonspor degil.Türkiye kaybetti.Türkiye'de Trabzonspuru...

Harun söylediklerinde çok haklısın. Hatta o kadar haklısın ki bu söylediklerine cevap vermek mümkün değil. Ama bu durumla ilgili bir olay anlatmak istiyorum.

Sanıyorum 1992 yılı Ocak ayıydı. İstanbul İnönü'de BJK ile maçımız vardı. Tam finaller haftası öncesi koşa koşa bu maça gittik bir arkadaşımla beraber. Maç 7-1 bitti. İşte tarihteki kara leke oydu. Durum 5-0 iken Şenol Hoca Hami'yi oyundan aldı. Hami kenara çıktı, BJK tribünlerinin önünden geçip bizim önümüzden soyunma odasına gitti. BJK tribünleri önünden geçerken onlar alay ederek "Hami buraya yumruk havaya" diyorlardı. Bizim önümüzden geçerken neredeyse tüm tribün O... Ç... Hami diye tezahürata başladılar. Dayanamadım çünkü Hami benim idolümdü, bizim değerimizdi. Başladım tüm tribün ile küfürleşmeye. Yanımdaki Fenerli arkadaş beni tek parça halinde tribünden zor çıkardı.

Aynı Hami ikinci yarıda Trabzon'da 4-2 yendiğimiz maçta çok iyi oynamış ve hatta eminim ki o gün ona sövenlerden de alkış almıştı.

Burada anlatmak istediğim şu: Biz çok ciddi bir muharebeyi kaybettik, ama önemli olan savaşı kazanabilmek. Ama bugünkü halimizle maalesef görüyorum ki o yazı yazmayı bilmeyen adamlara ister istemez yardım ederek savaşı da kaybediyoruz. Bu sinir ve hayal kırıklığı içinde beni tekrar şevklendiren olay bu! Ben hala savaşı kazanabileceğimize inanıyorum. Çünkü bu savaşın özü Anorthosis'i elemek ya da Şampiyonlar Liginde oynamak değil, var olmayı becerebilmektir. Bu varoluş için kendi içimizde tartışmak gerekiyorsa tartışacak, sorumluları da bulup çıkaracağız, çünkü hepimizin kabul ettiği gibi bu kolay unutulacak bir hezimet değildi. Amakaybettiğimiz bu maçtakazanılacak zafer de hedef değildi.

Sen demiyor musun: "Seninle herşeye varım!" diye? Maalesef herşeye bu çirkinlikler de dahil.

gerçekefsane
05.08.2005, 00:55
<TABLE cellSpacing=10 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom width=281 height=50>
H. IBRAHIM EKIZ</TD>
<TD vAlign=bottom width=110 height=50>05.08.2005CUMA</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=437 colSpan=3 height=73>

<A ="koyubaslik">Trabzonspor?u rahat birakin...</A>

Trabzonspor Avrupa?ya veda etti. Sampiyonlar Ligi baraj maçi oynama sansini geçen yil oldugu gibi bu yil da degerlendiremedi. Anadolu?da güzel bir söz vardir: ?Kamyon devrilirse yol gösteren çok olur.? Trabzonspor bana göre fazlasiyla hak ettigi Sampiyonlar Ligi trenini kaçirdi.

Olmadi, olmuyor, Trabzon, tüm entrikalara ragmen ayakta kalmaya çalistigi böyle bir ortamda bir adim ileriye siçrayamiyor. Geçen yil D. Kiev?e, bu yil ise hem de bir Rum takimina elendi.

Aslinda bu cümle yanlis. ?Hem de bir Rum takimi? sözü sporun ruhuna ters bunu biliyorum; ama bile bile lades diyorum. Çünkü, Rum basini da onlardan asagi kalmayan Türk basini da, yani bizler bir futbol karsilasmasini farkli boyutlara tasidik, oyunculari baski altina aldik. Ille de tur aski, Kibris meselesi isi içinden çikilmaz hale getirdi. Onlar ayakkabilarimizin içine kadar aradiysa biz de aynisini yaptik. Ayiba ayipla karsilik verdik. Burnumuzdan kil aldirmadik, onur-gurur meselesi yaptik. Peki ne mi oldu? Trabzonspor kaybetti. Felaket tellallarinin çigirtkanligi ile daha da çok sey kaybedecek.

Simdi yapilacak tek sey var. Trabzonspor yönetimi de, teknik adami da futbolcusu da timsah gözyasi dökenlere, çigirtkanlara karsi 3 maymunu oynamali. Trabzonspor?un zaten basarisini istemeyen bu çigirtkanlara umursamadan hemen toparlanmali ve ?yeni sezonda neler yaparim?in hesaplarina girmeli. ?Yönetim istifa? diyenler, Gökdeniz?e cephe alanlar, ?Senol Günes zaten final maçlarinin adami degil? diyenler, Trabzon?dan da Trabzonspor?dan da elinizi çekin. Zor sartlar altinda transfer yapip, Trabzon?a kimlik kazandiran yönetimi, yüregini ortaya koyan oyunculari (Yattara hariç) cesareti ve teknik bilgisiyle Türk futboluna kisilik kazandiran, Trabzonspor?a büyük hizmetleri olmus Günes?i de rahat birakin. Bu zamana kadar Trabzonspor?a bir faydaniz olmadi, hiç degilse bu vesileyle bir yarariniz dokunur belki.

Futbolda her sonuç var, bu spor müsabakasi, farkli bir kimlik içine sokmanin da bir manasi yok. Trabzonspor elendi. Eleyen ister bir Rum takimi, ister bir Rus takimi isterse Ingiliz olsun fark eden bir sey var mi? Biz Kibris?i tanimadik, Atina üzerinden Larnaka?ya gittik, 3-1 yenildik. Onlara ?Suriye üzerinden gelin? dedik, Kibris uçagina inis izni vermedik, Suriye üzerinden geldiler, 1-0 yenildiler; ama turu alip gittiler.

Burada ?Yönetim istifa!? demenin bir manasi yok. ?Günes biraksin? çigirtganligina gerek yok. Gökdeniz?in, Mehmet Yilmaz?in kaçirdigi gollere, Yattara?nin gördügü kirmizi karta yönetim ne yapar? Avrupa?nin is yapacak hangi üst düzey futbolcusu Trabzon?a transfer oluyor? 3 büyügün 5?e aldigina Trabzon 10 verse getiremez. Bu gerçekleri de göz önünde bulundurmak gerek.

Trabzon çabuk toparlanmali, Kayseri maçinda tribünler dolmali. Trabzon?a sadece bugün için degil her zaman için Türk futbolunun ihtiyaci var.

05.08.2005

zaman.com.tr
</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: gerçekefsane

lazkaya
05.08.2005, 01:21
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

vizarian
05.08.2005, 01:43
smileys/smiley32.gifGERCEKEFSANE=GÜZEL YAZI ARKADAS AYNI SEYLERI DÜSÜNÜYORU AMA BEN BIRAZ DAHA ILAVE GERK TIGINI DÜSÜNÜYORUM SOYLEMEME GEREK YOK ZATEN AYNI GÖRÜSTEYIZ SENDE FARKINDASINDIR NELERIN EKSIK OLDUHUNU smileys/smiley32.gif Edited by: vizarian

Eddy
05.08.2005, 02:10
sanirim buradaki kimsenin kapasitesi yönetimle trabzonspor un birbirinden ayri oldugunu anlamiyor...yönetim geçicidir,trabzonspor farkli...destegimiz trabzonspor'a,yönetime degil...

bizimkoylu61
05.08.2005, 02:18
SAPINA KADAR TRABZONSPOR

Ustaalioğlu
05.08.2005, 06:04
filistinliler ulkeleri icin "guzel oldugun icin seni sevmiyoruz, sevdigimiz icin guzelsin" derler, ben de bu takimi ayni mantikla seviyorum, bu mactan sonra daha cok trabzonsporluyum, trabzona gidince daha cok forma alacam, daha cok maca gidecem...

Cengiz Çubukcu
05.08.2005, 08:01
filistinliler ulkeleri icin "guzel oldugun icin seni sevmiyoruz, sevdigimiz icin guzelsin" derler, ben de bu takimi ayni mantikla seviyorum, bu mactan sonra daha cok trabzonsporluyum, trabzona gidince daha cok forma alacam, daha cok maca gidecem...

ben de seninle ayni fikirdeyim

noname
05.08.2005, 08:25
Güzelligi de burada. Ben kolay bir takimi sevmiyorum. Saglam bir irade gerektirdigini düsünüyorum Trabzonsporlu olmanin. Sonunda tekrar basarilarimizi tekrar yakalayacagimizdan hiç süphem yok. Gözyaslari bana en çok hirs veren seyler olmustur. Ben hirsliyim, futbolcum, hocam, yönetimim ve taraftarim da hirsliysa duramaz önümde hiçbir sey.

Hersey ne kadar kolay olurdu bizansin pesinden kosan insanlardan olsaydim. Her sene bilmem kaç milyon $ taransfer (ki bu milyon $lar konusuna hiç girmiyorum), kendi yetistirdigin bir adam olmadan,sömürgeci mantikla hayatta kal! Yok abi..Ben bu takimi seviyorum çünkü paranin alamayacagi seylerin oldugunun en güzel göstergesi. Ben bu takimi seviyorum çünkü düzene bas kaldiran! Ben bu takimi seviyorum.. ne olursa olsun!

kudu_61
05.08.2005, 10:53
LÜTFEN HERKES OKUSUN

Hayret biseysiniz ya sanki ilk yunan-rum takimina yenilen biziz nerdeyse takimi sattiniz herifler tek rakip bizi görüyor onlari elemek için içten yikmak lazim diyor sizdesazan gibi atliyorsunuz gurbettetrabzonsporututmak kadar gurur verici onurlandirici birsey yok herkes bunu anlayamaz hele trabzondaki hemsehrilerim bunu hiç anlayamazkime sorsan trabzonlu herkes elestiriyor bosverin ya elin konyalisina sor adanalisina sor ankaralisina sor kendi takimini tutmaz istanbulun o üç rum kökenlitakimini tutar ondan sonra milliyetçilik ten bahsederonur duyun ya gurur duyun bizansi yikan takimin cengaverleriyiz pes etmeyin ellerine silah vermeyin gene köpek gibi korkuyorlar bizden medya onlarla federasyon onlarla televizyon onlarla anadolu onlarla bizi bizden baska seven yok bunu kafaniza koyun yikilmayin ayakta durmasini bilin bize onlar destek vermez bi tekme de onlar atmaya çalisiyor bari siz bunu yapmayin TRABZONSPORLUYUM DIYEN BIRISININ T.C. KIMLIGINI TARTISANIN ALNINI KARISLARIM Trabzonspor bizim kimligimiz onurumuz namusumuz onurunuza namusunuza dil sürdürmeyin biz kendi içimizde hallederiz biz bir aileyiz sorunlari disari tasimanin bi anlami yok hepinizi seviyorum ben konyadayim ikinci maç tribünde olacagim siz de ilk maç tribünde olun lütfen bu sizin göreviniz bu sizin kimliginize karsi olan zorunlulugunuz kimliksizligi tercih etmeyin...