PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasımpaşa | Süper Lig

SefaÇetinKulak
22.01.2010, 09:26
"Bursaspor ve Kayserispor'un yükselişi, şampiyonluğa oynayan takımları tedirgin ediyor"

DHA'ya açıklamalarda bulunan tecrübeli teknik adam, göreve geldiği 4. haftada takımın henüz puanının olmadığını, ancak son 8 haftadır yenilmeyerek ligin ilk 6 sırasını zorlayacak bir ekip oluşturduklarını belirtti.

Geldikleri nokta ve oynadıkları futbolla alkışı hadekiyorlar diye düşündüm . 2. yarıda başarılar ..

mekansız53
22.01.2010, 09:50
evet gerçekten kasımpaşa takımı bu ligde çok daha can yakar iyi futbol sergiliyorlar takım dirençli oynuyor son dakikalarda zaafları var sanırım bayağa gol yemişlerdi son dakikalarda erhan küçükü aldık onlardan bildiğim kadarıyla da yönetimleri rizeli kasımpaşa semtinde trabzonlu rizeli giresunlu yani karadeniz yoğunlukludur ...

SefaÇetinKulak
22.01.2010, 11:38
Bu takımın sonu umarım sivas gibi olmaz

SefaÇetinKulak
01.02.2010, 15:27
Bu hafta kötü bi sonuç aldılar ama Yılmaz Vural bu maç için oyuncuların kulağını çekecektir .

Külünkoğlu
01.02.2010, 15:28
Başlığın ilk mesajında bir yanlışlık yok mu ?

SefaÇetinKulak
01.02.2010, 15:30
Başlığın ilk mesajında bir yanlışlık yok mu ?

Evet gözümden kaçmış . Düzelttim . Teşekkürler uyarın için .

Emirhan Makul
03.02.2010, 05:37
http://www.ksk1921.com/galeri/resim/bjk1ksm3zr%20(26).jpg

http://img31.imageshack.us/img31/9523/img0297v.jpg

Emirhan Makul
03.02.2010, 05:42
http://www.ksk1921.com/haber_img/ogulcan-ingiltere-yolcusu_o.jpg

Oğulcan Engin Kasımpaşa'mızda
Kasımpaşa'mız hücum oyuncusu Oğulcan Engin'le 2.5 yıllık anlaşmaya vardı.

Kasımpaşa'mız Beşiktaş altyapısında oynadığı maçlarda elde ettiği yüksek gol ortalamasıyla dikkat çeken Oğulcan Engin ile 2,5 seneliğine anlaştı.
Oğulcan aynı zamanda menejer Sinan Engin ve sanatçı Seda Sayan'ın oğludur.
Oğulcan'a hoşgeldin diyor. Kasımpaşa forması altında başarılı günler diliyoruz.

ksk1921.com Özel

Salih Edip
03.02.2010, 07:50
bu eskişehir-kasımpaşa kardeşliği ne alaka ya anlamadım :D

mekansız53
03.02.2010, 12:58
KasimpaŞa eskİŞehİr kardeŞtİr 2004 senesİnde baŞlamiŞ bu kardeŞlİk

Peleray
03.02.2010, 13:06
kimse kus. bakmasın da kasımpaşa bu ligde gereksiz bir takımdır bnm için,ibb gibi.

mekansız53
03.02.2010, 18:22
kimse kus. bakmasın da kasımpaşa bu ligde gereksiz bir takımdır bnm için,ibb gibi.
neden gereksiz takım ben aynı zamanda KASIMPAŞA semtinde ikametkah ediyorum ve onlarıda destekliyorum kıyaslama bakımından süper lig de daha çok takım var TABİ KASIMPAŞA YI ÇEKEMYENDE ÇOK tayyip erdoğanın yarım ettiği falanda yok daha deplasmanlara otobüs kaldıramıyor kulup parasızlıktan tayyip ben stad yaptım tesis yaptım otopark verdim kulube dedi bıraktı rizesporada yokkii menfati kasımpaşaya olsun

Egemen Yılmaz
03.02.2010, 23:34
http://img31.imageshack.us/img31/9523/img0297v.jpg

Bu Eskişehir de kiminle kardeş olacağın şaşırdı, önce Bursa ve Ankaragücü ile kardeşti, onlarla bozuştular şimdi bir de Kasımpaşa kardeşliği çıkmış :D

Bir_Bilen
03.02.2010, 23:44
Bu Eskişehir de kiminle kardeş olacağın şaşırdı, önce Bursa ve Ankaragücü ile kardeşti, onlarla bozuştular şimdi bir de Kasımpaşa kardeşliği çıkmış :D

Eskişehirspor ne Bursaspor ile ne de Ankaragücü ile kardeş olmuştur. Sadece bazı kişilerce (sayıları 15-20'yi geçmez) Eskişehirspor taraftarın bu 06-16-26 olayını dikte ettirmeye çalışmışlardır. Ama bunda başarılı olamamışlardır.

Eskişehirspor - Kasımpaşa kardeşliği ise sağlam temelleri olan bir kardeşliktir. Her iki takımın maçlarında 26.da ESES 34.de ise PAŞA seslerini duymanız olasıdır. Kasımpaşa'nın her maçına İstanbul'da yaşayan Eskişehirsporlular giderek destek vermektedirler. Ayrıca 2008'de İnönü'de yapılan Play-Off maçlarında da Kasımpaşa, Eskişehirspor'u yalnız bırakmamıştır. İki takımda aynı süreler içinde Lig B-Yükselme Grubu-Lig a'ya çıkmışlardır. Yani anlayacağınız 06-16-26 gibi bir suni kardeşlik değildir:cool:

Ba®ış
03.02.2010, 23:45
ya Kocaelispor?

Bir_Bilen
03.02.2010, 23:46
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs118.snc3/16545_1258949957677_1347482295_30735239_3195629_n. jpg
http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs098.snc3/16545_1258949837674_1347482295_30735236_7700406_n. jpg
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs098.snc3/16545_1258949157657_1347482295_30735220_597838_n.j pg

Bir_Bilen
03.02.2010, 23:51
ya Kocaelispor?

2004 yılında tam hatırlamıyorum ama bir hayır maçı yapılmıştı. O maçı iki takım taraftarları Eskişehir'de birlikte izlemişlerdi. Oralardan başlayan bir dostluk vardı. Ama son iki sezonda özellikle Antalyalıların (Antalya-Kocaeli kardeş olmaları nedeniyle) Kocaelileri kışkırtmaları sonucu bu dostluk zedelenmiştir. Türkiye'nin gözünde hep Eskişehirspor'un kardeş değiştirdiği veya sürekli kardeş olduğu gibi bir izlenim ortaya çıkıyor. Sadece belli başlı kişiler kardeşlik istiyor diye tribün liderleri taraftarı dikte etmeye çalışıyor. Ama taraftarımız artık kanmıyor. Bundan sonra Kasımpaşa'nın haricinde pek bir dostluk/kardeşlik kavramını kullanacağımızı sanmıyoruz...

Sefa
03.02.2010, 23:52
ya Kocaelispor?
Kocaelispor ile Antalyaspor kardeş..

Ba®ış
03.02.2010, 23:59
2004 yılında tam hatırlamıyorum ama bir hayır maçı yapılmıştı. O maçı iki takım taraftarları Eskişehir'de birlikte izlemişlerdi. Oralardan başlayan bir dostluk vardı. Ama son iki sezonda özellikle Antalyalıların (Antalya-Kocaeli kardeş olmaları nedeniyle) Kocaelileri kışkırtmaları sonucu bu dostluk zedelenmiştir. Türkiye'nin gözünde hep Eskişehirspor'un kardeş değiştirdiği veya sürekli kardeş olduğu gibi bir izlenim ortaya çıkıyor. Sadece belli başlı kişiler kardeşlik istiyor diye tribün liderleri taraftarı dikte etmeye çalışıyor. Ama taraftarımız artık kanmıyor. Bundan sonra Kasımpaşa'nın haricinde pek bir dostluk/kardeşlik kavramını kullanacağımızı sanmıyoruz...
buraya kadar eyvallah bir diyeceğim yok. ama bunda Eskişehir taraftarının iki takımda Bank Asya'da iken ligin 2. devresinde İzmitte oynanan ve Semavi'nin golle Kocaelispor'un kazandığı maçta deplasman tribünündeki koltukları kırıp atmasının ve ertesi sezon ligin ilk devresinde Eskişehirde'ki maçta 'Körfez kümeye' çekilmesinin hiç bi etkisi yok mu sence?

Bir_Bilen
04.02.2010, 00:20
buraya kadar eyvallah bir diyeceğim yok. ama bunda Eskişehir taraftarının iki takımda Bank Asya'da iken ligin 2. devresinde İzmitte oynanan ve Semavi'nin golle Kocaelispor'un kazandığı maçta deplasman tribünündeki koltukları kırıp atmasının ve ertesi sezon ligin ilk devresinde Eskişehirde'ki maçta 'Körfez kümeye' çekilmesinin hiç bi etkisi yok mu sence?

Bahsettiğin maça bende "yakın deplasman" ve "kardeş takım" diye ilk deplasmanımı yaptım. Hem bizim için hemde Körfez için önemli bir maçtı. Maçtan önce Sakarya'ya bile birlikte küfür edildi. Yani başlangıçta dosthane bir hava vardı. Ama süreklı bulunduğumuz tribünün yan tarafında bulunan Kocaeliler, taraftarımıza haraket çekiyorlar ve tahrik ediyorlardı. Maçın 80 dakikasında Semavi'nin golünü atması ve Kocalilerin tahriklerinin artması ile sahaya bizim taraftan bir serseri girmeye çalıştı. İşte bu anda film koptu. Polis'in sahaya girmeye çalışan şerefsizi joplamaya başlaması nedeniyle bizim tribünde bulunanlar Polis'e koltuk atmaya başladılar. Ben de atmayın diye bağırırken başıma bir koltuk geldi. Bizim tarafta görevli eskişehirli ve eskişehirsporlu emniyet amiri olayları yatıştırdı. İşte bu hareketleri Kocaeli kendine yapılmış saydı. Bu sırada küfür ettiler ve maçtan sonra da Es Es çektiler.. Geçen sene ki maçta ise Körfez golü atınca küfüre başladı. 90+4'te de Es Es galibiyet golünü atınca doğal haliyle "Körfez kümeye" sesleri yükseldii....

Egemen Yılmaz
04.02.2010, 05:14
Ben Eskişehirspor taraftarının Antalya'da "Bursaspor" diye bağırdığını çok iyi hatırlıyorum, hiç de 15-20 kişi değillerdi.

O işi kardeşlik yüzünden değil, Antalyaspor'a gıcıklık olsun diye yaptılarsa o da apayrı bir tartışma konusu bence.

mekansız53
04.02.2010, 13:15
Ben Eskişehirspor taraftarının Antalya'da "Bursaspor" diye bağırdığını çok iyi hatırlıyorum, hiç de 15-20 kişi değillerdi.

O işi kardeşlik yüzünden değil, Antalyaspor'a gıcıklık olsun diye yaptılarsa o da apayrı bir tartışma konusu bence.
provakotorlük yapmak isteyen çok kişi var eğer trübünden çok yakından ilgileniyorsan bu işleri anlaman lazım bence ben aynı zamanda üstte belirtmiştim kasımpaşayıda destekliyorum istanbulda bulunmam sebebiyle dikkat edin ama 3 büyük değilde semt takımı olan kasımpaşa taraftarıyım aynı zamanda bu çok iyi birşey bence eses ve paşa çok iyi kardeş iki takım birbirlerini güzel bir şekilde karşılarlar her maça eses atkısıyla gider kasımpaşalılar eseslilerde paşa bu kardeşliğe gölge düşürmek isteyenler olmuş tabikide bizden örnek verelim rize trabzon 3 sene öncesine kadar kan davalılar gibilerdi sonra güzel bir bağ kuruldu ve dargınlıklar küskünlükler gitti dostluk başladı ama gördüğüm bildiğ kadarıyla rizeliler arasında değilde trabzonlular arasında bu kardeşliğe gölge düşürmek isteyen çok kişi var eğer yanlış düşünüyorsam söyleyebilirsiniz yanlışsın diye ?

Saltuk Buğra
04.02.2010, 13:36
provakotorlük yapmak isteyen çok kişi var eğer trübünden çok yakından ilgileniyorsan bu işleri anlaman lazım bence ben aynı zamanda üstte belirtmiştim kasımpaşayıda destekliyorum istanbulda bulunmam sebebiyle dikkat edin ama 3 büyük değilde semt takımı olan kasımpaşa taraftarıyım aynı zamanda bu çok iyi birşey bence eses ve paşa çok iyi kardeş iki takım birbirlerini güzel bir şekilde karşılarlar her maça eses atkısıyla gider kasımpaşalılar eseslilerde paşa bu kardeşliğe gölge düşürmek isteyenler olmuş tabikide bizden örnek verelim rize trabzon 3 sene öncesine kadar kan davalılar gibilerdi sonra güzel bir bağ kuruldu ve dargınlıklar küskünlükler gitti dostluk başladı ama gördüğüm bildiğ kadarıyla rizeliler arasında değilde trabzonlular arasında bu kardeşliğe gölge düşürmek isteyen çok kişi var eğer yanlış düşünüyorsam söyleyebilirsiniz yanlışsın diye ?
evet rizeyle trabzonu birbirine düşürmek isteyen çok

Bir_Bilen
04.02.2010, 13:56
Çok fazla ilgilenmiyorum ama dışarıdan da görebildiğim kadarıyla belirttiğim olaylar dönüyor. Mesala dediğim gibi Kocaelispor/Eskişehirspor yakınlaşmasında Antalyalılar, Eskişehirspor/Bursaspor yakınlaşmasında da Ankaragüçlüler hep muhalefet oldular... Diğer nedenlerle birlikte toplanınca böyle olaylar yaşanıyor...

Tolunay Abdioğlu
04.02.2010, 15:02
Kasımpaşa'nın en yakın zamanda hakkettiği yerde olması lazım.

(Bank Asya 1.Lig)

Ba®ış
04.02.2010, 15:07
neden hak ettiği yer Bank Asya? hangi sebeple?

Bir_Bilen
04.02.2010, 15:36
Bir semt takımının Trabzonspor'u 3-1 yenmesi arkadaşın zoruna gitmiş heralde...

Peleray
04.02.2010, 16:07
taraftar kitlesini beğenmiyorum, istanbuldan bukadar takım olması doğru bulmuyorum sakarya adana izmir varken gereksiz diye düşünüyorum bu bnm düşüncemdir eyvallah.

bangkook_61
04.02.2010, 17:25
Bu seneki maçta "Trabzon kümeye" diye bağırdıkları için sempatim yok. "İ... Trabzon olamazsın şampiyon" diyede bağırmış olabilirler o konuda çok net hatırlamıyorum yanlış olmasın.

mekansız53
04.02.2010, 21:27
o arkadaş bankasyada takımı var belli kartallıdır yüzdeyüz :D hepsi lig bitiminde görecek kim kümeye düşüyormuş ben kasımpaşanın savuculuğunu yapmıyorum ama sempati duyduğum ve desteklediğim 2 takımımdır ! ts kümeye neden dediklerini biliyormusun http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/post_new.gif Bugün, 17:25 #29 (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2991803&postcount=29) bangkook_61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=31830)

bangkook_61
04.02.2010, 21:30
Arkadaşım bilmiyorumda sen biliyosun sanırım aydınlat beni..

mekansız53
04.02.2010, 21:37
ben trübündeydim o maç şimdi kasımpaşa 3-1 öne geçtikten sonra bir ara karagümrük atkıları çıktı kasımpaşa taraftarı bu sebepten dolayıda oldukça fazla tahrik oldu belki bileniniz vardır karagümrük ve kasımpaşa ezeli düşman bu yüzdende hatta maç başlamadan tel örgülerin ora karıştı başlamamıştı maç yine aynı şeyi yaptılar sanırım trabzon taraftarlarından bazıları tamam beyler sakin olun dedi biz alacağız atkılıları ve stad dışına çıkartacağız dedi o arada kasımpaşanin taraftar lideri geldi kasımpaşalıları uzaklaştırdı ve dediki ts bir işimiz yok o atkılıları çıkartın lütfen dedi tamam dediler çıkartmadılar ben kendi gözümle gördüm kasımpaşa 3 golü attı ts formalı biri aldı atkıyı kasımpaşa taraftarına açtı sonra da adamlar kümeye diye bağırdı ben rize kasımpaşa maçında da rizeye çok küfür edildi ben o maçta rize trübünündeydim hepsi arkadaşlarımız abilerimiz oluryani böyle şeyler türkiyenin her yerinde böyle var bazı kalleş taraftarlar gibi örnek bursa gibii ana bacı sövmediler

bangkook_61
04.02.2010, 21:40
Dediğin gibiyse ve bizim benim bilmediğim bir Karagümrük sempatisi-dostluğu yoksa tepkilerinde haklılarmış

mekansız53
04.02.2010, 21:41
burda illaki bilenler vardır karagümrük kasımpaşayla hısımdır çok eskiye dayanır maçlarına gs fb den daha çok olay çıkar büyük çaplı olaylar hemde

bangkook_61
04.02.2010, 21:43
Hısım değil hasım sanırım.

mekansız53
04.02.2010, 21:45
hısım hasım aynı daaa hemşerim :D

Canberk
04.02.2010, 22:00
Ne yazıkki tribünlerde bunlar oluyor önüne geçilemez ama bende bu Kasımpaşasporu teknik direktörü yüzünden sevmiyorum Yılmaz Vural hangi takıma giderse soğuyorum o takımdan hareketleri konusmaları tavrı aynı Fatih Terim ikisindende hiçbirsey olmayacak boş adamlar Türk futbolunda bi dikili ağacı olmayan iki boş adam :S İnşallah en yakın zamanda herşeyi bırakırda kurtuluruz su adamdaN :S

SefaÇetinKulak
05.02.2010, 19:15
taraftar kitlesini beğenmiyorum, istanbuldan bukadar takım olması doğru bulmuyorum sakarya adana izmir varken gereksiz diye düşünüyorum bu bnm düşüncemdir eyvallah.

Saçma bi düşünce . Futbol oynayan veya oynamaya çalışan her takım bu ligde olmayı hakediyor . Bence Kasımpaşa bu lige renk katan bir takım . Bizi yenmelerine ne kadar sinirlensemde bu var olduklarını değiştirmez .

İskender66
05.02.2010, 21:06
İstanbuldan sempati duyduğum tek rakım Kasımpaşa'dır. İnşallah birdaha düşmezler. Geçen yıl lige tekrar çıktıklarında çok sevinmiştim. Lige ilk çıktıkları zaman finalde bizzat tribünden desteklemiştim. Ankara'daki finalde Altayla final oynayıp penaltılarla çıkmışlardı o zamanlar. Ne maçtı ya. Hala aklımda. Karşılıklı tezahüratlar süperdi. Küfür yoktu ama pek çok yere göndermeli tezahüratlar vardı :)

SefaÇetinKulak
07.02.2010, 18:38
İyi bir maç çıkardılar ama son dakikalarda maç bitmiş havasına girince sonuç beraberliğe geldi .

mehmet83
08.02.2010, 06:26
Ya bu Yilmaz Vural'i bi incelemek lazim. Nedir bu son dklarda adamin basina gelen. Sadece bir takimda bunlari yasamis olsa tamam da, her gittigi takimda ayni sorun beliriyor. Sakin Milli takimin basina gelmesin. Benim kalbim kaldirmaz oyle son dk maglubiyetlerini.

Emirhan Makul
08.02.2010, 15:03
Enteresan enteresan Puan kayıpları yazık oluyor kasımpaşaya.

SefaÇetinKulak
08.02.2010, 18:03
Ya bu Yilmaz Vural'i bi incelemek lazim. Nedir bu son dklarda adamin basina gelen. Sadece bir takimda bunlari yasamis olsa tamam da, her gittigi takimda ayni sorun beliriyor. Sakin Milli takimin basina gelmesin. Benim kalbim kaldirmaz oyle son dk maglubiyetlerini.

Yılmaz Vural'ın yapısı büyük maçlar üzerinde etkili oluyor . Gittiği her takımda büyük maçlara takımı öylesine motive ediyor ki sürpriz sonuçları hep yapıyor .

mekansız53
09.02.2010, 11:31
kasımpaşa-antalyaspor maçında bizzat kendim ordaydım maçı izledim kasıpaşa devamlı atak futbolu oynadı gayet güzel ve bunun sonucunda 2-0 öne geçti ilk yarısı 1-0 sona erdi antalyanın tek net gol pozisyonu bile yoktu ikinci yarıya kasımpaşa takımı yine hızlı başladı ve 2 golü boldu dahada iyi oynamaya başladı cenk işlerin bir topu direkte patladı ve yılmaz vural bu dk lardan sonra yani 75 falandı bağırmaya çağırmaya başladı çıldırdı desem yeridir taraftara dahada bağırın el işaretleri falan yapmaya başladı baktı takım oyundan düştü geri çekti takımı ve oyuna müdahale etti 2 golü atan şahin aygüneşi çıkardı burda çok büyük hata yaptı oyuna boukariyi aldı oda yavaş ve güçsüz bir futbolcu zaten ayrıca moritz cezalıydı neyse 86 falan oldu bu sefer biri daha çıktı forvet aldı gökhan güleçi tam o dk larda golü kalesinde gördü 2-1 oldu bunun 2 dk sonrası hakem penaltı verdi gaybiyeden 3 puanını hoca göz göre göre o sahada bıraktı diyebilirim çok yazık taraftar 90 dk susmadı destekledi biletler ucuzdu kalabalıktı zaten ama olmayınca olmuyor bence kasımpaşa bu lige renk katıyor çok puan kaybediyor hep öne geçip berabere yada yenildiği maç çok bunların önüne geçmesi lazım yılmaz hoca 3 takımım var zaten başta RİZESPOR , TRABZONSPOR ,KASIMPAŞA RİZESPORUMUZUNDA TEKRAR SÜPER LİGE ÇIKMASINI OKADAR ÇOK İSTİYORUM AMA SANIRIM BUNLAR BOŞ HAYALLER OKADAR PARALAR HARCANDI STAD YAPILDI TESİLER YAPILDI YİNE DE YOK YOK YOK SIKINTI NERDE VAR HALA ANLAMIŞ DEĞİLİM YAZIK GÜNAK TARAFTARA ...

Murat'
09.02.2010, 11:33
Antalya'daki gibi olacak Yılmaz Vural'ın sonu.

Uğurtan
09.02.2010, 22:15
Yılmaz Vural kovulmadıkça.. Kasımpaşa kümeye diyorum..

Fatih Kuloğlu
09.02.2010, 22:18
Kasımpaşa kümeye...

Mustafa Çolak
09.02.2010, 22:21
İstanbul'lu Bir Taraftar Olarak Düşmesini İstemem :D

Miraç Atalay Çiftçi
10.02.2010, 00:00
Nasıl seviyorum seni Vural bir bilsen.
Ne çapın belli ne yeteneğin. Varın yoğun reklam..

Bugün yaptığın açıklamaları ya ispat edersin, ya da yaptığın o mesleği bırakırsın.
Zira ne değerin var ne ederin.

Açıklamalarının zamanını düşünüyorum, amacını bir türlü çözemiyorum...

* Seni milli takımın 100mt yakınına sokmayanlara duacı olmak gerek.
Biliyorlar tabancalarının kaç mermi aldıklarını adamlar :)

Osman Yavuz
10.02.2010, 00:03
Geçen biri dedi kanal kanal dolaşacağına takımınla ilgilen biraz diye.Boşuna demediler.Bu kafayla kümeye düşerler.

Özkan
10.02.2010, 00:19
Nasıl seviyorum seni Vural bir bilsen.
Ne çapın belli ne yeteneğin. Varın yoğun reklam..

Bugün yaptığın açıklamaları ya ispat edersin, ya da yaptığın o mesleği bırakırsın.
Zira ne değerin var ne ederin.

Açıklamalarının zamanını düşünüyorum, amacını bir türlü çözemiyorum...

* Seni milli takımın 100mt yakınına sokmayanlara duacı olmak gerek.
Biliyorlar tabancalarının kaç mermi aldıklarını adamlar :)Vural, bu açıklamaların kendisine âit olmadığını radyoda söylemiş.

Burçak
10.02.2010, 10:47
ajansspordan seçtiklerimden bir kaçı..

ne yani 1 bucuk metreden ofsayt golümü atmısız.cezalı futbolcumuzun cezası maçtan 1 gün önce eski kulüp yoneticimiz simdiki federasyon yoneticisi tarafından mı kaldırılmıs.bunlar mı olmus?uzaktan gol yedi diye macı satmıs oluyosa kaleciniz,reha kapsal da cıkıp kalecimiz maçı sattı desin..farzedelimki kaleciniz bilerek gol yedi,bu trabzonsporun değil sizin ayıbınızdır..mactan once duyum aldım kaleciyle ilgili diyo peki maçtan sonra hemen kulüple ilişiğini kestinmi madem macı sattıgını düşünüyosun

3 0 lik ilk maçda hakem bizi resmen katletmi$di hele son saniyede verdigi penalti tam bir komedi idi.o maçlarda magdur olan biri varsa oda biziz ama senin hele helede bursa maçi oncesi bu açiklamayi yapman gerçekden kafamda çok soru i$areti dogurdu.in$allah du$undugum gibi birilerinin ma$asi olmuyosundur $u ansen ortami ger ben tff 2. adamiyim seni teknik trektorluge getirecem hesabi 2. adami herkes iyi bilio...

bursada bile 6 attığımız bursaya avni akerde 5 gol atmamız neden bu kadar polemik konusu oldu hayret doğrusu!bursasporun kalecisi 3-0 kazanılan bi macın rövansını nasıl olurda satar,bu kadarda sallamayın!açın izleyin yeniden,bursa orta sahayı gecemiyordu,kalecinin bunda ne günahı varmış!

Ha birde şunu ekleyeyim. Oyuncusunu tokatlayan bir adamın milli takım ile adının dahi anılması beni çok rahatsız etti. Bilmem hatırlayanınız varmı Sarıyeri çalıştırırken oyuncusu kırmızı kart gördü diye saha içerisine girip tokatlamış bir adamdır bu. O gündür bu gündür sevmem bu adamı. Sarıyeri çalıştırırken diye hatırlıyorum bunu, takım adında yanılıyorsam özür dilerim

Hikaye anlatma Yılmaz Hoca nasıl olsa buradakilerin çoğu o maçı hatırlamaz.mesela Hami 40 mt mesafelerinden kaç gol atmıştır,peki penaltı o dönemlerde 40 mtdenmi atılıyordu?Ogünün ceza sahası çizgisinden gelişine vuruşu ve 90a gidende mi 40 mt,hepsine eyvallah da Şeyhmusun ceza alanına soldan girdiğinde sağ tarafa vurduğu jeneriklik golde mi 40 metremiydi sen yatıp yuvarlanırken herhalde tam göremedin.Ayrıca Trabzonsporun Bursaya 5 atması içi şikeye ihtiyacı yoktur her zaman yaptığı şey

Bu maçı izlediğini söyleyenler o zaman ilk maçtaki net golümüzün ofsaytla kesildiğini de söylesinler.O yıllarrdaki cavit çağlar faktörünü unutmasınlar.İlk maçtaki skorun nasıl aldıklarını da anlatsınlar.Ben iki maçı da izledim.Uzaktan atılan ilk golümüz hami tarafından atıldı.Hayatının her döneminde uzaktan goller atmıştır hami çok normalbu.Bursalılar bu adama prim vermeyin sizin de adınız şike söylentileriyle geçti.Bir kulübü töhmet altında bırakmak ayıptır günahtır.Yılmaz hoca sonra çıkıyor milli takım hocalığı filan diyor.ben yılmaz vuralın adını duyunca oyuncusunu döven bir hoca aklıma geliyor şimdi de şike söylentileri eklendi. Senin neyine milli takım be.Yılmaz hoca boş konuşuyor. Duyum aldığını söylüyor bi de.

Yav ben bu bizim Trabzon taraftarını anlamıyorum. Yav neyi kiminle tartışıyorsunuz. Bizim Bursaya attığımızın çetelesini Bursa halkı bir araya gelse tutamaz 6-0 da yendik biz bunları o maçta kim şike yapmıştı delinin biri bi kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış. Madem telefon geldi Yılmaz Efendiye niye oynattı hadi inanmadı oynattı maçtan sonra niye kovmadı? he diyin geçin

yahu adamların avni akerde galibiyetleri yok son 14 sezonda bi beraberlikleri var..yani bursaya defalarca 5 atmısız kupada 5 atınca mı sike oluyo? en son 2001 de 5 atmıstık kesin ondada sike vardı..peki yılmaz vural mactan once kaleci konusunda uyarı aldım dedin onemsemedin dedin peki macta bile bile gol yedi diyosun o halde mactan sonra neden hemen kalecinin takımla ilişiğini kesmedin? yılmaz vural sov yapmak için koskoca TRABZONSPOR camiasını zan altında buraktıgın için yazıklar olsun sana

Biz o sene Barcelonayı yendik LYONa içerde dışarda 4 attık Bursaya 5 çektik Yılmaz Vural birisi aramış böle demiş diyor Zaten türk futbolu demişlerle yürüyor senin yıllarca şike maçlarında maç sattığın söleniyor çık onları anlat önce,Bişey daha Bursalı kardeşlerim siz bu ayarsıza bakmayın sizin maziniz bizim tarihi farklarımızla dolu,yetmesse Pazarte gelir bi 5 daha çekeriz..

ajanssporda bu konudaki fikirlerinizi yazın sizde arkadaşlar..
http://www.ajansspor.com/yorum/?h=209336&offset=0

pazarkapılı
10.02.2010, 10:56
Ey milletim,
Ben, Mustafa Kemal'im...
Çağın gerisinde kaldıysa düşüncelerim,
Hâlâ en hakiki mürşit, değilse ilim,
Kurusun damağım, dilim.
Özür dilerim...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi...
..........
Fazla geldiyse size,
Hürriyet, Cumhuriyet...
Özlemini çekiyorsanız,
Saltanatın, sultanın...
Hâlâ önemini anlayamadıysanız,
Millet olmanın...
Kul olun, ümmet kalın,
Fetvasını bekleyin, Şeyhülislamın...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi.
RAHAT BIRAKIN BENİ..."

diyor yaa sair...bu siir aklıma geldi..yıllar önceki efsane macın bu sekilde gündeme gelmesinden sonra....

SefaÇetinKulak
10.02.2010, 11:00
Biz o sene Barcelonayı yendik LYONa içerde dışarda 4 attık Bursaya 5 çektik Yılmaz Vural birisi aramış böle demiş diyor Zaten türk futbolu demişlerle yürüyor senin yıllarca şike maçlarında maç sattığın söleniyor çık onları anlat önce,Bişey daha Bursalı kardeşlerim siz bu ayarsıza bakmayın sizin maziniz bizim tarihi farklarımızla dolu,yetmesse Pazarte gelir bi 5 daha çekeriz

Güzel yorumdu :alkış::alkış::alkış::alkış:

ilhan
10.02.2010, 11:42
"... Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunu da böyle dengesiz çıkışlar yapan birisini Milli Takım için gündeme dahil etmemesinden dolayı kutluyoruz" Hayrettin Hacısalihoğlu

Hayrettin Hacısalihoğlu'nu pek beğenmem ama lafı gediğine çok fena oturtmuş. :D

Salih Edip
10.02.2010, 12:04
"... Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunu da böyle dengesiz çıkışlar yapan birisini Milli Takım için gündeme dahil etmemesinden dolayı kutluyoruz" Hayrettin Hacısalihoğlu

Hayrettin Hacısalihoğlu'nu pek beğenmem ama lafı gediğine çok fena oturtmuş. :D

o lafı güzel de Trabzonsporun başına torpille gelen diyor bunu niye söylüyor... gelmicem dedi 2 yıl sonra geldi dersin yine yeter yani. bir de o zaman başkan sadri şenermiş biri çıkıp dese sadri bey torpille almışsınız asbaşkan öyle diyor ... ne olur :confused:

ilhan
10.02.2010, 12:05
Öyle söylemleri nedeniyle sevmiyorum ya zaten.
:)

Salih Edip
10.02.2010, 12:06
Öyle söylemleri nedeniyle sevmiyorum ya zaten.
:)

anlaşıldı , tamam :)

pazarkapılı
10.02.2010, 12:07
yazmayacatım ama yukardaki acıklama....bu tür konularda bu tarz yaklasımlar işte böyle sonuclar dogurur...biz balık hafızalı degiliz iste adamın biri geldi bak sana nasıl cevap yazdı...sen acıklamanı illa hassaslık noktasında yapmak zorunda degilsin ki olayın hemen akabinde....

II. Julianus
10.02.2010, 12:08
Yılmaz Vural Trabzon'a gelecek nasılsa.Orada bu işin aslını anlatır.

Salih Edip
10.02.2010, 12:11
ya bir de o zaman ki başkan sadri şenermiydi kesin bilgisi olan var mı ?

Kazım Uzunboy
10.02.2010, 12:20
Teknik direktörün bir duruşu olmalı!

bangkook_61
10.02.2010, 13:08
ya bir de o zaman ki başkan sadri şenermiydi kesin bilgisi olan var mı ?

Yılmaz Vural Mehmet Ali Yılmaz zamanında geldi bize diye hatırlıyorum. Sadri Şener Bursa ya 5 attığımız dönemde başkandı sanırım. Arada baya bi zaman var. Yani o torpil işi Şener zamanında değil.

Bi de yalnız benim mi dikkatimi çekti merak ediyorum. Adamın sözlerinde çelişki var sanki. İlk başta maçtan önce bir duyum geldi ama inanmadım, genç kaleciye güvenmedim vs. falan diyor sonra Trabzonspor da çalışırken bir sohbet ortamında bana böyle böyle dediler diyor. E be adam maçtan önce duyduysan eğer maçtan sonra niye yıkmadın ortalığı, kulübüne, şehrine, başkanına, Cavit Çağlar a niye söylemedin böyle bişe duydum diye ? İftira atmak böyle kolay bişe mi ya.

Barış Mayda
10.02.2010, 13:25
dengesiz adam gündem yaratmak için elinden geleni yapıyor bence gündem sezon sonu yaratılacak kasımpaşa banka asya ligine düşen 3 takım olunca gündem ozaman olucak

Hayriye Ayan
10.02.2010, 15:32
bu adamda kesinlikle bir ruh hastalığı var ona nasıl güvenipte
takım emanet ediyorlar anlamadım

SefaÇetinKulak
14.02.2010, 16:04
Gençlerbirliğ karşısında kasımpaşa Yekta Kurtuluş ve Andre Moritz'in golleriyle 2 - o galip ayrıldı .

Salih Edip
14.02.2010, 16:06
off gençler off

SefaÇetinKulak
14.02.2010, 16:09
Şu moritz'i bizim takıma transfer etsek ne süper olacaktı .

SefaÇetinKulak
21.02.2010, 22:09
Bu haftayı 3 gol ve güzel futbolla kapattılar . Şaşırtmaya devam ediyorlar .

Emirhan Makul
21.02.2010, 22:53
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61635F636162615162676B65686B65636A93839C63.j pg

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61635F636162615162676B65686B65637E68A87EA4.j pg

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61635F636162615162676B65686B65629584728493.j pg

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61635F636162615162676B65686B6562848092889F.j pg

İskender66
22.02.2010, 00:19
Tebrikler Kasımpaşa. 3-0 net bir galibiyet. Zaten oynadığın futbolla düşmeyi hak etmiyorsun.

Sefa
22.02.2010, 00:39
Baya güzel maç olmuş.

Hakem skandaldı ama..

Resmen 4. hakem yönetti maçı.. :)

Tebrikler Kasımpaşaspor..

Ayrıca Şahin Aygüneş baya iyi futbolcu ve 90 doğumlu.. Değerlendirilmesi lazım..

Takip edilmeli... Aynı şekilde Andre Mortiz..

Fatih BALTA
22.02.2010, 01:00
Maçın hakemi tam bir faciaydı.Maçın dönüm noktalarında 4. hakem olmasaydı işin içinden çıkamayıp maçı çığırından çıkaracaktı.Görmediği bir pozisyonda oyuncu elle oynadı diye penaltı verdi,sonra pozisyonla alakalı olmayan bir oyuncuya sen elle oynadın diye kırmızı kart verdi.4.hakemin uyarılarıyla hem penaltı hemde kart kararını değiştirdi.

28TS61
22.02.2010, 02:58
antepli futbolcunun tac cizgisindeki tekmesine kirmizi kart veremedi hakem. sari ile gecistirdi. 4. hakem de gördü ama bisey demedi bu seferde.

Cem Akyüz
22.02.2010, 03:03
Baya güzel maç olmuş.

Hakem skandaldı ama..

Resmen 4. hakem yönetti maçı.. :)

Tebrikler Kasımpaşaspor..

Ayrıca Şahin Aygüneş baya iyi futbolcu ve 90 doğumlu.. Değerlendirilmesi lazım..

Takip edilmeli... Aynı şekilde Andre Mortiz..

Tam ben yazacaktım siz yazmışsınız Şahin'i..İyi oynuyor takip etmekte fayda var..Kasımpaşa iyi işler yapıyor futbol olarakta iyi oynuyorlar ligde rahat rahat kalacaklardır

Emirhan Makul
09.03.2010, 11:54
Bursa Maç yarın 16:00 'da Bakalım ne olacak

Cemalettin Taşkın
09.03.2010, 12:01
kasımpaşanın yeneceğini düşünüyordum ama bursa için liderlik şansı var bursa yener.

tetsusabri
12.03.2010, 23:24
Beyler Öncellikle S.a İlk Olarak Belirtmek İsterim Ki Emirhan Kardeşimin Tavsiyesi İle Buraya Geldim.Aranızda Bize Sempati Duyanlarda Var Duymayanlarda Var Hepiniz Şahsi Fikridir Saygı Duyarım.Bazı Konuları Aydınlatmak Gerekiyor Sanırım.Öncellikle Takımımızda Spor İbaresi Yoktur Asıl İsmimiz Kasımpaşa dır.Forumda Başlığımızın Kasımpaşa Olarak Düzeltilmesini Rica Ediyorum.Ayrıca Eskişehir-Kasımpaşa Kardeşliği Çoğu Kardeş Gözüken Takımlardan Daha Sağlamdır.Çünkü Hem Kasımpaşa Da Hem Eskişehirde Bulunan İnsanlarımız Sayesinde Kolay Kolay Bozulmayacak Bir Kardeşliktir.

Yetkili Arkadaşın Başlığı Kasımpaşa Olarak Değiştirmesini Rica Ediyorum...

tetsusabri
12.03.2010, 23:30
Takım Durumunada Gelicek Olursak Ligte İyi Top Oynayan Takımların Başında Gelmekteyiz.Yılmaz Hocanın Geçmişten Gelen Son Dakka Psikolojisi Olayını Atlamadığı İçin Çoğu Puanımız Bu Sayede Uçup Gitti.Bursa Maçında Da Takım Hiçbirşey Oynamadığı Gibi Yaptığı Defans Hatalarıyla Mağlubiyete Davetiye Çıkardılar.

Ayrıca Rahatsız Olduğum Bi Konuda Yılmaz Vuralla Birlikte İsmimizin Çok Medya Da Çıkması Basında Çıkan Bu Konuşmaları Kasımpaşa Da Da Fazla Hoş Karşılanmıyo.

Son Olarak Bugün Gazianteple Son Dakka da Attığınız Golle Berabere Kalmışsınız.Emirhan Kardeşim Umarım Kazasız Belasız Varmışsınızdır Antepe.Dönüşte de Allaha Emanet Olun.

tetsusabri
18.03.2010, 23:08
Yarın Beşiktaş Maçına Çıkıyoruz Bjk Ye Biz İstemesekte Verilen 3000 Bilet Adamlara Yetmemiş Yüzsüzlük İsteyip Ekstra Bilet İstemişler Büyük Olasılık Yarın Tribünsel Açıdan Bazı Olaylar Çıkacağı Kesin Gibi Gözüküyor.Tribün Büyüklerimizin Aldığı Karar Doğrultusunda "Hep Destek Tam Destek Sloganıyla yarında maçta açılacak olan “Futbol Öğreteceksen Öğret, Taraftarlık Öğreteceksen Öğret Ama Namussuzluk Öğretme, TRİBÜNLERDE KÜFÜRE SON” pankartıyla Kasımpaşamıza ve Türk Futboluna layık ve örnek olduğumuzu göstereceğiz." Mesajı Verilmiştir.Kupada Güzel Oyunla Aldığımız Galibiyeti Umarım Bu Maçta Da Alırız.

Mustafa
18.03.2010, 23:15
Pankart için tebrikler.Darısı tüm takımlarımızın başına.Küfüre Hayır!!!

tetsusabri
18.03.2010, 23:26
Ayrıca Yarın Çeşitli Görsel Şovlarımızda Olcağı Belirtliyor Umarım Kendi Adımıza Kazasız Belasız Bir Maç Olur.Tabii Eğer Beşiktaş Rahat Durursa...:p

tetsusabri
18.03.2010, 23:51
''İki takıma da beraberlik yaramıyor"

Turkcell Süper Lig'de yarın Beşiktaş ile kendi sahasında karşılaşacak Kasımpaşa'da hedef 3 puan almak.
Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ı yenerek, 3 puan almak istediklerini belirterek, ''Zor bir dönemece girdik. Beşiktaş maçında 3 puan almak zorundayız'' dedi.
Beşiktaş'ın da kazanmak için oynayacağını kaydeden Sidal, ''İki takıma da beraberlik yaramıyor. İki takım da kazanmak için oynayacak, güzel bir maç olacak'' diye konuştu.

Sidal, şu anda düşme korkusu yaşamadıklarını, ancak son haftalarda aldıkları sonuçların kendilerini kaygılandırdığını ifade ederek, şunları söyledi:
''Hükmen galip geldiğimiz Ankaraspor maçını saymazsak, son 4 haftada 1 puan aldık. Şu anda düşme korkusu yaşamıyoruz, ama üst üste yenilgiler gelince tedirgin olduk. Son haftalarda galip gelemiyoruz. Bu ilerleyen zamanlarda bizi sıkıntıya sokabilir. Çok acil şekilde 3 puanlar alarak rahatlamak istiyoruz. 40 puanı geçersek, rahatlarız. Beşiktaş maçında hedefimiz 3 puan.''

Kasımpaşa'da sakatlığı bulunan Moritz dışında eksik oyuncu bulunmuyor.

Since1912KsK
19.03.2010, 00:17
beşiktaşta ibrahim kaş oynarsa şansınız olur oynamassa beşiktaş alır.

tetsusabri
19.03.2010, 00:20
oyuncularda bi yerde takımı etkiliyor fakat eğer istediğimiz oyunu oynayıp bursa maçında yaptığımız defans hatalarını yapmazsak en azından yenilmeyiz diye düşünüyorum gerçi galibiyete kitlendim ben orası ayrı konu.

İskender66
19.03.2010, 08:27
Kasımpaşa'ya Bjk karşısında başarılar diliyorum. İnşallah yenersiniz.

Emirhan Makul
19.03.2010, 23:27
Kasımpaşa - beşiktaş

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/626A5F61645F636162615163626B65666B62688AA57A7983.j pg

krdnz
19.03.2010, 23:42
Yılmaz Vural her firsatta yabancı düşmanlığı yapıyor ama takımda gereksiz yabancıları oynatmaktan geri kalmıyor.Bu Keller ne işe yarar?Tek özelliği ismi ve kafası arasındaki uyum mu?

tetsusabri
19.03.2010, 23:56
Kusura Bakmayın Ama Kellere Burda Laf Söyletmek İstemem Bu Takımda Adam Yokluğunda Sağ Bek Oynayan Birisi Çoğu Kişiden Daha Çok Emeği Var Takımda Adam Ne Yapsın Bize Geldiğinden Beri Belkide Kariyerinde İlk Defa Sağ Bekte Oynatılıyo

Emirhan Makul
19.03.2010, 23:58
İlk maçlarda çok kötüydü ama mevkisi olmadığı halde sağ bekte çok güzel oynadı.

krdnz
20.03.2010, 00:21
Ben,çok kötü olduğunu söylemiyorum ama vasatın altında..Yani Yılmaz Vural kriterlerine göre Türkiye'de ondan çok var.(Ayrıca Bursa maçında çok kötüydü)

tetsusabri
20.03.2010, 00:23
evet fazla etkili bir oyuncu değil ama dediğim üzre yokluktan oynatılan bir isim büyük olasılık tahminimce seneye takımda olmayabilir.tabi eğer yerine bi adam alınırsa.

SefaÇetinKulak
20.03.2010, 11:40
Beşiktaş'a çelme takacağından emindim yanıltmadılar sağolsunlar :)

Tansu Onur Erdoğan
20.03.2010, 12:23
ben dün kasımpaşayı cok beğendim. bir seyirci olarak kendi takımımdan alamadığım futbol zevkini dün aldım.
yekta cok iyi bi oyuncu yaşı kaç bilmiyorum ama genç ise bu sezon iyi bir transfer yapabilir

tetsusabri
20.03.2010, 15:37
yekta evet genç bir oyuncu fakat sözleşmesi bu sene bitiyor bizde inş elimizde tutarız bu topçuyu.

tetsusabri
29.03.2010, 23:20
Yılmaz Hoca Olduğu Sürece 2-0 Psikolojisinden Kurtulmamız Zor Gözüküyor Artık Sevinmiyorum 2.Gollere Lanet Olsun.Bu Zamana Kadar Kaybettiğimiz Puanları Toplasan Uefayı Zorlıcak Konuma Gelcektik Nerdeyse.Denizliye Gelince Bu Ligi Hak Etmiyorlar.Her Ne Kadar Denizli 3 Gol Attasada 2 Si Korner 1 i Yan Top.Bizim Topçular 2-0 Psikolojisinden Çıkamadığı İçin Ayrıca Bu Maça Tam Konsentre Olmadığı İçin Haybeye 2 Puan Gitti.Ama Denizli Gene Bizi Yenemedi Bu Da Ayrı Mesele.Yağmurlu Havada Sana Su Yok Beter Ol Denizli :D 3 Senede 6 Maçta(Hazırlıklar Dahil) 5 Galibiyet 1 Beraberlik :D:D

tetsusabri
29.03.2010, 23:24
Önümüzdeki Pazar Kardeşlerimizin Yanına Gidiyoruz.İnş İyi Bir Maç Geçer Kazanan Kardeşliğimiz Olur İnş.Tüm Dünya Alkış Tutsun Böyle Dostluğa Kardeşimizsin Eskişehir!!!

tetsusabri
09.04.2010, 23:52
Geçen Hafta Bildiğiniz Üzere Eskişehirle Oynadık Maça Gidemediğim İçin Elimde Görüntü Yok.İsteyeneler Facebook taki sayfalarımızdan kardeşlik görüntülerimize bakabilir.

Bu Hafta Gücü İle Oynuyoruz Eğer Yenersek Bizim İçin Lig Bitiyo Umarım Maçı Kazanır Ve Bu Sene Ligi Bitiririz Kendi Açımızdan.

tetsusabri
11.04.2010, 21:47
Bugün Ankaragücünü Yenerek Ligde Kalmayı Matematiksel Olarak Garantiledik.Artık Önümüzdeki Sezonu Bekliyoruz.Bu Hafta Sizinle Maçımız Var Ligteki Durum Bakımından Maçların Artık Bir Önemi Kalmadı Hak Eden Taraf 3 Puanı Alsın Diyorum.Hem Kasımpaşama Hem Sizlere Başarılar ;)

izzet
11.04.2010, 21:57
Moritzin yerine kim düsünülüyor acaba?

Yeni bir Brezilyali gelebilirmi?

tetsusabri
13.04.2010, 00:04
Aynı Hataya Düşmüciklerini Tahmin Ediyorum.Zaten Başımızda Yılmaz Hoca Olduğu Sürece Yabancı Oyuncu Oynatacağımızı Düşünmüyorum.Bu Konuda Yılmaz Hocayı Her Zaman Takdir Ediyorum Ne Varsa Türk Futbolcularında Var.

Moritzten De Kurtuluğumuz İçin Çok Mutluyum Onun Gibi Birisine İhtiyacımız Yok.Kayseri De De Fazla Kalıcağını Tahmin Etmiyorum.

tetsusabri
26.04.2010, 00:56
Fenerbahçeye Malesef Kaybettik.Takımımızda Hiç Ruh Yoktu Yılmaz Vural,Murat Şahin Ve Merthan Açıl ın Çabaları Yetersiz Kaldı.Artık Önümüzdeki Sezona Bakıyoruz İnş Akıllı Yatırımlar Yapıp Bu Ligde Kalıcı Oluruz.

Emirhan Makul
26.04.2010, 01:10
Maçın en zayıh halkası kesinlikle Cenk'ti bugün. İlk yarı iyi top oynadı paşa ama 2. yarıda fener eline aldı oyunu. Herşeye rağmen 0-0 bitebilirdi bir arka direkte adam olsa herşey değişirdi.

tetsusabri
22.05.2010, 01:56
4-5 TRANSFER YAPACAĞIZ"
Mehmet Süha Sidal, transfere başladıklarını ve iki Bulgar oyuncu aldıklarını ifade ederek, "Takıma 4-5 takviye yapacağız" dedi.

Bu transferlerin dışından ileriye dönük genç oyuncular da alacaklarını vurgulayan Sidal, şunları söyledi:
"Barış Başdaş, Şahin Aygüneş gibi genç gurbetçi transferlerimiz olacak. Moritz gibi bir sene sonra sahaya süreceğimiz, geleceğe dönük genç yabancı oyuncular da alacağız. Şu anda 2 yabancı aldık. Keller ile devam ediyoruz. Gelecekte bir şeyler beklediğimiz Slovakya Milli Takımı oyuncusu Martin Baran’ı ise kiralık vereceğiz. Nourdin Boukhari’yi de bonservisiyle verebiliriz. Gelecek sezon daha iyi olsun diye vargücümüzle çalışıyoruz."
Sidal, sezonun bitmesiyle birlikte statlarında da çalışmaların başladığını ifade ederek, "Sahada alttan ısıtmaya geçiyoruz. 4-5 bin kişilik ek tribün yapıyoruz. Stadın 4 tarafında da tribün olacak" dedi.

Yeni Sezon Kendi Adımıza İyi Geçer Umarım...

ES ES Baba
28.05.2010, 13:41
Kardeşlerimizin sayfasını görüp de iki satır yazmazsak olmaz...
"Bozüyük ilçemiz, Kasımpaşa semtimiz, Eskişehir kentimiz..."

tetsusabri
14.07.2010, 23:06
Eyw Saol Uzun Zamandır Bakamadım Buraya Yeni Sezonda En Başta Kasımpaşa Olmaz Üzere Trabzonspor Ve Diğer Takımlara Başarılar....

tetsusabri
14.07.2010, 23:14
Gelen Oyuncular

1-)Ersen Martin
2-)Georgi Sarmov(Levski Sofya)
3-)Nikolay Dimitrov(Levski Sofya)
4-)Ertaç Özbir(Etimesgut Şeker)
5-)Fernando Varela(Real Mallorca)
6-)Korhan Öztürk(Antalya)
7-)Luiz Henrique De Sauza(Brezilya)

Giden Oyuncular

1-)Andre Moritz(Kayserispor)
2-)Cenk İşler(Serbest)
3-)Sedat Yeşilkaya(Sivaspor)
4-)Murat Akın(Orduspor)

Vkgz
15.07.2010, 01:51
bence düşmenin en büyük adaylarından...
kasımpasa
sivas
konya

Kazım Uzunboy
17.07.2010, 17:57
"Türkiye'deki 4 Avrupa takımından biriyiz!"
“Kasımpaşa bu sezon 90. yılını kutlayacak. Türkiye'deki 4 Avrupa takımından birisiyiz, ancak kupalarda yokuz. Artık gerçek Avrupalı olmanın zamanı geldi”

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/7/16/fft1mm1082332.jpg

Kasımpaşa’nın tecrübeli teknik patronu Yılmaz Vural, Süper Lig’de en iyi futbol oynayan takımlardan biri olduklarını söyledi. Geçen sezon takımı aldığında Kasımpaşa’nın puanı dahi olmadığını hatırlatan Vural, “Ancak ligi 41 puanla, 11. sırada tamamladık. Çok iyi pas yapan, sürekli hücumu düşünen bir ekibiz. Eğer savunmada büyük hatalar yapmasaydık, belki de sezonu ilk 8 arasında da bitirebilirdik. Kendi kalemize 4 gol attık, 6 gol penaltıdan yedik... Bunlar ufak, ama önemli istatistikler. Kampta defansif sıkıntılar üzerinde duruyoruz. Her şeyin çözümü var” diye konuştu. Kasımpaşa’nın artık büyük hedefler peşinde koşacağını ifade eden Vural, sözlerini şöyle sürdürdü:

Hedef ilk 5
“Bu sezon 90. yılımızı kutlayacağız. Sadece sahada değil, tribünde de bütün olduk. Stadımızın kapasitesi de 15 bin kişiye çıkartılıyor. Türkiye’deki 4 Avrupa takımından biri biziz, diğerleri Beşiktaş, Galatasaray ve Belediye. Ligi ilk 5 arasında bitirip, gerçek Avrupalı olmalıyız. Çünkü taraftarımız ve camia bunu fazlasıyla hak ediyor”

www.fanatik.com.tr

Birtan Karaman
17.07.2010, 18:02
Bu Yılmaz Vural'da çok saçmalıyor.. Adam Kasımpaşa'yı 2 maçta Barcelona etti.

Kazım Uzunboy
17.07.2010, 18:09
Saçmalıyor tabi.

Türkiye’deki 4 Avrupa takımından biri biziz, diğerleri Beşiktaş, Galatasaray ve Belediye.

Ne saçma bir cümle.

Türkiye'deki tek Avrupa takımı var. O da Kasımpaşa.

Ali Tunahan Güllü
17.07.2010, 18:12
Bu adam bide milli takıma talip oluyor:D

tetsusabri
17.07.2010, 22:30
Gelen Oyuncular

1-)Ersen Martin(Manisa)
2-)Georgi Sarmov(Levski Sofya)
3-)Nikolay Dimitrov(Levski Sofya)
4-)Ertaç Özbir(Etimesgut Şeker)
5-)Fernando Varela(Real Mallorca)
6-)Korhan Öztürk(Antalya)
7-)Luiz Henrique De Sauza(Ankaragücü)
8-)Aboul Rahim Sebah (Charleroi)
9-)Hüseyin Kala(Etimesgut)
10-)Seyit Güner(Anderlecht)

Giden Oyuncular

1-)Andre Moritz(Kayserispor)
2-)Cenk İşler(Serbest)
3-)Sedat Yeşilkaya(Sivaspor)
4-)Murat Akın(Orduspor)

Unuttuğum İsimler Olmuş...

Tolunay Abdioğlu
17.07.2010, 22:43
Yılmaz Vural ve Abdullah Avcı. :)

Tencere yuvarlanmış ve kapağını bulmuş.

İki adet karakter fakiri yan yana kamp yapıyorlar. :)

Pardon iki adet Avrupalı. :D

Emirhan Makul
18.07.2010, 23:28
Yılmaz Vural ve Abdullah Avcı. :)

Tencere yuvarlanmış ve kapağını bulmuş.

İki adet karakter fakiri yan yana kamp yapıyorlar. :)

Pardon iki adet Avrupalı. :D

Abdullah avcı kadar yılmaz vuralın karaktersiz olduğunu düşünmüyorum , zira yılmaz vurala karaktersiz damgasını vurduğumuz çoğu bilgilerin hepsi basının uydurmasıydı mesela son bursa maçı olayı tamamen palavraydı adama sövdük sonra adam çıktı ben öyle birşey demedim dedi.

Ama abdullah avcı tamami ile karaktersizdir.

Tolunay Abdioğlu
19.07.2010, 00:08
Abdullah avcı kadar yılmaz vuralın karaktersiz olduğunu düşünmüyorum , zira yılmaz vurala karaktersiz damgasını vurduğumuz çoğu bilgilerin hepsi basının uydurmasıydı mesela son bursa maçı olayı tamamen palavraydı adama sövdük sonra adam çıktı ben öyle birşey demedim dedi.

Ama abdullah avcı tamami ile karaktersizdir.

Bence Yılmaz Vural karakter seviyesi olarak Abdullah Avcı'nın da altında. :)

tetsusabri
22.07.2010, 22:58
Abdullah Avcı Kasımpaşalıdır Ve Bende Sevmem O Adamı Ekmeğini Yediği Semte Çok Yanlışları Olmuştur.Yılmaz Hoca Da Türkiye De Olabilecek Karekteri Sağlam Bir Kaç Hocadan Biridir Bence.

Tolunay Abdioğlu
22.07.2010, 22:59
Abdullah Avcı Kasımpaşalıdır Ve Bende Sevmem O Adamı Ekmeğini Yediği Semte Çok Yanlışları Olmuştur.Yılmaz Hoca Da Türkiye De Olabilecek Karekteri Sağlam Bir Kaç Hocadan Biridir Bence.

Karakter ne demek biliyor musun?

tetsusabri
22.07.2010, 23:01
Bu adam bide milli takıma talip oluyor:D

Herşeyde Olduğu Gibi Milli Takımımızda Yabancılaştı Türk Hocalarına Güvenilmediği İçin.Yılmaz Hocamızın Gözü Milli Takımda Olabilirdi.Ama Onun Demek İstediği Türk Milli Takımının Hocası Türk Olmalıdır.Ya Kendisi Yada Başka Bir Hocamız.

tetsusabri
22.07.2010, 23:03
Karakter ne demek biliyor musun?

Herkez Gördüğü Kadar Bilir.Abdullah Avcıyı Yakından Bir Araştır Kasımpaşada Fazla Kişi Sevmez Onu.Benim İçin Karakter Demek Doğduğun Büyüdüğün Ekmeğini Yediğin Semt Hakkında Öle Böle Konuşmamaktır.

Tolunay Abdioğlu
22.07.2010, 23:11
Herkez Gördüğü Kadar Bilir.Abdullah Avcıyı Yakından Bir Araştır Kasımpaşada Fazla Kişi Sevmez Onu.Benim İçin Karakter Demek Doğduğun Büyüdüğün Ekmeğini Yediğin Semt Hakkında Öle Böle Konuşmamaktır.

Abdullah Avcı'yı savunmak yerine Yılmaz Vural'ın Milli takıma getirilmesi için kampanya başlatırım!

Ayrıca Türkiye'nin ''4 Avrupa Kulübü'nden 2'sinin'' hocaları Yılmaz Vural ve Abdullah Avcı değil mi?

Hatta kanka takılıyorlar bu ara. :)

Tencere=Kapak

tetsusabri
22.07.2010, 23:49
Abdullah Avcı'yı savunmak yerine Yılmaz Vural'ın Milli takıma getirilmesi için kampanya başlatırım!

Ayrıca Türkiye'nin ''4 Avrupa Kulübü'nden 2'sinin'' hocaları Yılmaz Vural ve Abdullah Avcı değil mi?

Hatta kanka takılıyorlar bu ara. :)

Tencere=Kapak

Valla Dostluklarıda Kendi Bilecekleri İş Sonuçta Meslektaşlar.

Emirhan Makul
23.07.2010, 16:43
Bence Yılmaz Vural karakter seviyesi olarak Abdullah Avcı'nın da altında. :)

Ne gibi karaktersizlikleri oldu mesela ?

tetsusabri
23.07.2010, 22:43
2010-2011 Kasımpaşa Futbol Takımı Kadrosu(1-2 Kişi Eksik Olabilir)

Kaleci

-Tolga Özgen
-Murat Şahin
-Ertaç Özbir (Yeni Transfer)

Defans

-Ali Güneş
-Barış Başdaş
-Chiristian Keller
-Emre Toraman
-Erdi Öner
-Ergün Teber
-Koray Avcı
-Sancak Kaplan
-Rahim Sebah Abdul (Yeni Transfer)
-Luis Henrique De Sauza (Yeni Transfer)

Orta Saha

-Yekta Kurtuluş
-Nikolav Dimitrov (Yeni Transfer)
-Murat Erdoğan
-Merthan Açıl
-Georgi Sarmov (Yeni Transfer)
-Fernando Varela (Yeni Transfer)
-Korhan Öztürk (Yeni Transfer)
-Hüseyin Kala (Yeni Transfer)
-Seyit Güner (Yeni Transfer)

Forvet

-Ersen Martin (Yeni Transfer)
-Azar Karadaş
-İsa Kaykun
-Şahin Aygüneş
-Gökhan Güleç

Deniz Telci
24.07.2010, 07:39
Ersen martini almanız çok iyi oldu. Kasımpaşaya da katkısı olur umarım.

Emirhan Makul
25.07.2010, 11:19
Emre , Koray , Ali Satılıp Türk Bir defans birde forvet alınsa güzel olur.

Öyle görünüyor ki en sağlam bölge orta saha , en zayıf halka yine defans bloğu ancak 2 isim yazmışsın yeni transfer diye defansa eğer onlar defansın göbeğinde oynuyor ise sağ bekde keller desek veya önlibero keller beklerde o transferler ve sağlam adam çıkarlarsa defansda sağlamlaşır.

Ancak ne olursa olsun forvete mehmet yıldız tipinde ayağında top tutabilen liderlik yapabilecek Türk bir forvet gerek.

Bu kadronun sıralaması ilk 8 olacaktır gibi gözükmekte , tabi herhangi bir sorun çıkarda Türk takımlarının hoca gönderme alışkanlığı devam etmez ise.

Sanak yekta ve şahin bu sene tam olarak Büyük takımların listelerine girerler diye tahmin etmekteyim.

iskenderunlu
25.07.2010, 17:44
İnanın Bu takımı hiç sevemedim gitti

Vkgz
25.07.2010, 21:23
Ersen martini almanız çok iyi oldu. Kasımpaşaya da katkısı olur umarım.

ersen martının kime katkısı olmuski?
Erseni alan takım kume dusmeye oynar

Emirhan Makul
27.07.2010, 16:41
Kasımpaşa'da 4 yolcu

Turkcell Süper Lig'de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kasımpaşa'da, 4 oyuncuyla yollar ayrıldı.
Lacivert-beyazlı ekipte, Koray Avcı, Murat Erdoğan, Ali Güneş ve Emre Toraman'la yolların ayrıldığı duyurulurken, teknik direktör Yılmaz Vural'ın raporu doğrultusunda böyle bir uygulamaya gidildiği bildirildi.

Çok fena tespit yaparım :D emre toramanla devam etseydiler saçmalık olurdu zaten koraya da elveda.

bahadır2561
27.07.2010, 17:54
ersen martının kime katkısı olmuski?
Erseni alan takım kume dusmeye oynar

Biz küme düşmeyemi oynamıştık?

tetsusabri
28.07.2010, 10:07
Kasımpaşa'da 4 yolcu

Turkcell Süper Lig'de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kasımpaşa'da, 4 oyuncuyla yollar ayrıldı.
Lacivert-beyazlı ekipte, Koray Avcı, Murat Erdoğan, Ali Güneş ve Emre Toraman'la yolların ayrıldığı duyurulurken, teknik direktör Yılmaz Vural'ın raporu doğrultusunda böyle bir uygulamaya gidildiği bildirildi.

Çok fena tespit yaparım :D emre toramanla devam etseydiler saçmalık olurdu zaten koraya da elveda.

Sıradaki Yorumlarını Alalım Forvete Kim Gelir :D Ya Da Başka Hangi Oyuncular Gelir Gider.

Harun-61
28.07.2010, 10:18
Kasımpaşa'da 4 yolcu

Vural kalleşlik yaptı

Murat Erdoğan, Ali Güneş ve Emre Toraman’la birlikte kulüple ilişiği kesilen tecrübeli futbolcu, “Yılmaz hoca antrenmanlarda yüzümüze güldü sonra arkamızdan vurdu. Çok kalleşçe bir hareket” dedi.

KASIMPAŞASPOR Kulübü dün sürpriz bir açıklama yaparak, önceki gün takımla birlikte Hollanda kampına götürülen futbolculardan Koray Avcı, Ali Güneş, Murat Erdoğan ve Emre Toraman ile yollarını ayırdığını duyurdu.
Teknik direktör Yılmaz Vural’ın isteği üzerine gerçekleşen bu operasyona söz konusu oyuncuların tepkileri çok sert oldu. Geçen sezon 24 maçta ilk 11 başlayarak Kasımpaşa’nın en çok forma giyen futbolcuları arasında yer alan Koray, Vural tarafından sırtlarından vurulduklarını ifade ederek, şunları söyledi:
“Yılmaz hoca için birçok şey söylerlerdi ama biz inanmazdık. Hollanda’da kaç gündür kamptayız, yüz yüze bakıyoruz, bizimle bir şey konuşmadı. Kampta, çok yorulduk diye takıma iki gün izin verdi. Biz izne çıkarken İstanbul’dan telefon geldi; Yılmaz Vural bizi kadroda görmek istemiyormuş! Bu ne biçim iştir.. İki hafta sonra lig başlayacak; bizi kampa götüren Vural şimdi istemediğini açıklıyor. Antrenmanlarda yüzümüze güldü sonra arkamızdan vurdu. Çok kalleşçe bir hareket. Açıkçası biz bunları haketmiyoruz.”
Takıma katkısı yoktu
Koray Avcı, medyayı da eleştirerek, “Bu tip adamları basın yarattı. Geçen sezon biz yüreğimizi koyup savaşmasak takım küme düşecekti. Ama basın başarıyı Yılmaz Vural’a mal etti. Medya onu abarta abarta neredeyse Mourinho yaptı. Şovdan başka takıma hiçbir katkısı yoktu” ifadesini kullandı.
Daha önce niye söylemedi?
Ali Güneş de kararın zamanlamasına dikkat çekerek, “Yılmaz hocanın ligin başlamasına çok kısa bir süre kala bizimle çalışmak istemediğini açıklaması ilginç. Bunu sezon hazırlıklarının başında söyleseydi, ne kaybederdi! Hiç olmazsa biz kendimize başka kulüp bulurduk. Yılmaz Hoca kendine yakışanı yaptı! diye konuştu.

ES ES Baba
09.08.2010, 14:22
Semt-i Aşk'a PAŞAMA, 2010-2011 sezonu kutlu zaferler getirsin...
Semtimiz Kasımpaşa, şehrimiz Eskişehir. En zor zamanlarımızda başımızın yanında olanlara selam olsun.

Vkgz
28.08.2010, 21:34
Türkiye'nin Barcelonası küme düşme yolunda ilerliyormu ne :) . Teknik adam diye ortalarda gezen bir komedyen sadece YILMAZ VURAL.

SefaÇetinKulak
08.09.2010, 04:23
Geçen sene böyle bir başlangıç olmuştu yine aynı sahne . Bakalım bu sefer o sahne değişecek mi ..

tetsusabri
09.09.2010, 10:44
Türkiye'nin Barcelonası küme düşme yolunda ilerliyormu ne :) . Teknik adam diye ortalarda gezen bir komedyen sadece YILMAZ VURAL.

Henüz 3 Haftayı Geride Bıraktık Yorumlar İçin Erken Değil Mi Sence ;)

tetsusabri
09.09.2010, 10:47
Geçen sene böyle bir başlangıç olmuştu yine aynı sahne . Bakalım bu sefer o sahne değişecek mi ..

Geçen Seneden Daha İyi Bir Başlangıç Yaptık.Geçen Sezon Ankaraspor Hariç İlk 7 8 Hafta Puanımız Yoktu Ve İyi Top Oynamıyorduk.Bu Sene Henüz Galibiyetimiz Yok Ama Puanlarla Tanışmamız Ve Geçen Sezon Başına Göre İyi Top Oynamamız Durumun İyi Olduğunu Gösteriyor.Ama Yinede Takımın Eksiği Çok .Bu Sene Lig Çetin Geçicek Umarım Ligi Rahat Bir Yerde Bitiririz.

SefaÇetinKulak
11.09.2010, 16:57
Bakalım hep birlikte göreceğiz :) Yılmaz hoca neler yapacak

Tatar Kemal
20.09.2010, 09:55
sekizinci hafta inönü'de bizi yenerler kendilerine gelirler. manisa gibi kasımpaşa'nın da ilacı biziz. 3 gollü bir galibiyetle kendilerine gelirlerse kimse şaşırmasın.

tetsusabri
21.09.2010, 13:59
Ligin en az defans oyuncusuna sahip takımız sanırım şuana kadar benim gözüme girenler geçen sene olduğu gibi başta Keller olmak üzere kalecimiz Murat Şahin ve emaktar kaptanımız Merthan Açil.Takıma devre arasında takviye şart daha ligde taşlar yerine oturmadı ama Kasımpaşamızın işi çoğu takıma göre daha zor görünüyor.

tetsusabri
01.10.2010, 16:42
İlk Devre Sonuna Kadar Alabilceğimiz Kadar Puan Alıp Devre Arası Sağlam Adamlar Alıp Ligde Tutunmaya Çalışıcaz Artık Belli Oldu Bu Durum.Ligin Zor Geçiceğini Zayıf Takımlardan Biri Olduğumuzu Biliyorduk Ama Şuan Tam Bir Hayal Kırıklığı Yaşıyoruz.Yılmaz Vuralda İki Maç Ceza Almış Antalya Ve Trabzon Maçlarında Yok Bakalım Bu İki Hafta Nasıl Geçicek..

crazyman_61
01.10.2010, 17:07
yılmaz vural ne zaman gidecek takımdan :)

Kazım Uzunboy
16.10.2010, 12:36
Kasımpaşa'ya özel forma

Kasımpaşa'nın 90. yılı nedeniyle Lescon firması kulübe özel forma üretti.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/10/15/fft1mm1216168.jpg

Pembe rengindeki formaya, sadece Türkiye’deki Kasımpaşalı taraftarlar değil, yurt dışında yaşayan gurbetçilerin de büyük ilgi gösterdiği ve kulübe forma almak için yoğun talepte bulundukları belirtildi. Genel menacer Süha Sidal, Avrupa’daki pek çok takımın farklı renkte formalar giydiğini söyledi. Sidal, “Pembe formaya yoğun ilgi var. Yakın zamanda lisanslı ürünlerimizin satılacağı mağazalar açmayı planlıyoruz. Bunun için çalışmalarımız devam ediyor” açıklamasında bulundu.

www.fanatik.com.tr

tetsusabri
16.10.2010, 22:23
Kasımpaşa'ya özel forma

Kasımpaşa'nın 90. yılı nedeniyle Lescon firması kulübe özel forma üretti.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/10/15/fft1mm1216168.jpg

Pembe rengindeki formaya, sadece Türkiye’deki Kasımpaşalı taraftarlar değil, yurt dışında yaşayan gurbetçilerin de büyük ilgi gösterdiği ve kulübe forma almak için yoğun talepte bulundukları belirtildi. Genel menacer Süha Sidal, Avrupa’daki pek çok takımın farklı renkte formalar giydiğini söyledi. Sidal, “Pembe formaya yoğun ilgi var. Yakın zamanda lisanslı ürünlerimizin satılacağı mağazalar açmayı planlıyoruz. Bunun için çalışmalarımız devam ediyor” açıklamasında bulundu.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Nişantaşı Değiliz Biz Bu Forma Da Yönetim İşi İsterse 100.Yıl Forması Olsun Heryerde Dediğim Gibi Bu Formayı Alma Aldırtma..

ESER
16.10.2010, 22:46
kasimpasa kadro kalitesi olarak ligin en zayif takimi. gecen sene de yetersizdi ama tecrubeli oyuncu sayisi bir hayli fazlaydi ve moritz gibi bir yetenek vardi takimda. kasimpasa nin cok konusmaktan baska bir numarasi olmayan hocasi yilmaz vural, bulent uygunun sivasda yaptigi hatanin aynisini yapti , takim iskeletini bozdu. ve ben toparlanabileceklerini pek sanmam. ben kasimpasa yonetiminin yerinde olsam yaptigi en iyi is kulup dusurmek olan bir adamin ipiyle kuyuya inip onun sozuyle takimi komple dagitmazdim. yilmaz vural in bu ligdeki misyonu ligde durumu kotu olan takimlarin hocalarin ayagini kaydirmak icin lobi yapmak, sotede beklemek ve kovulan hocalarin yerine sezon tamamlamaktir. 30 yildir bu ulkede hocalik yapip bir ertugrul, bir tolunay olamamis bir adama guvenip takimi dagitirsan sonuclarina da katlanirsin..

tetsusabri
16.10.2010, 23:17
Yılmaz Hocayı Fazla Tanımam Ama Ben Bizim Yönetimi Tanırım Diğer Takımlarda İşler Nasıl Gidiyor Bilmiyorum Ama Takımın Bu Hale Gelmesi Yılmaz Hoca Yüzünden Değil Yönetimdir.Sonuçta İlla Bir Günah Keçisi Olucak O Da Malesef Ülkemizde Genelde Teknik Adamlar Oluyor..

Misina
17.10.2010, 17:50
Türkiye'nin Barcelonası bu haliyle ligde kalamaz.Savunmanın arkasına atılan her top pozisyon oldu.

The Legend
17.10.2010, 18:21
seneye Bank Asyada başarılar..

Ahmet Başkaya
17.10.2010, 18:52
Karadenizsporun maçlarında buluşuruz tekrardan ;)

Mustafa ÖZDEMİR
17.10.2010, 19:24
yazık oldu adamlara...

Nizam
18.10.2010, 17:45
BankAsya Birinci Lig Birinci Lig BankAsya :D Paşa paşa ..

tetsusabri
18.10.2010, 21:56
Alaycı İthamlara Gerek Yok.Yendiniz Tebrikler.Kendi Yolunuzda Başarılar.

Eren Karaahmetoğlu
19.10.2010, 20:18
Lalalalaylaylayyyyy

Paşa'nın suuuçuu nee?

M.S.SOFU
09.11.2010, 15:00
arkadaşlar kasımpaşa taraftarı taksimde bjk maçı öncesi bir müzik grubunu dövmüş...

hemde suçsuz yere

hemde içlerinde bulunan bir kadınıda dövmüşler...

mutlaka bu durumunda bir savunması olacaktır ama eğer durum böyleyse bence bu insan olmayan mahlukların başlığı hemen kaldırılmalı...

buyrun efenim ekşi sözlükte kendi ağızlarından anlatılan durum:

maalesef, hiç beklemediğimiz bir anda, hiç olmadık bir nedenle başımıza gelebilecek ve hayatımızda hiç hesaplanmamış bir tehdit olarak önümüze dikilebilecek olaydır.

8 kasım gecesi, model grubunun müzisyenlerinin de başına gelmiş olaydır.

kendi kalemlerinden çıkan yazıyı aynen aktarıyorum:

öncelikle şunu söylemeliyim: iyiyiz. vücudumuzdaki çeşitli morluklar ve ezikler dışında hiçbir problemimiz yok. ortopedist kuzenimi de aradım rapor verdim tehdit oluşturacak bir durum da yok. dakika dakika rapor alıyor benden zaten. kırık-çıkık, kısaca risk oluşturan hiçbir durum yok. yani telaşlanmanızı istemiyorum.

şimdi olayı anlatmaya geçiyorum:

yaklaşık iki saat önce, davulcumuz aşkın, vokalistimiz fatma ve ben galatasaray'daki stüdyomuzda kayıtlarımızı bitirmiş eve doğru yola çıkmıştık. gayet neşeli ve heyecanlıydık. istiklal'deki mc donald's ın oraya geldiğimizde yaklaşık 50-60 kişilik bir kasımpaşa taraftar grubu "beşiktaş ananı sikmeye geldik!" şeklinde bağırarak caddede yürüyordu.

o noktadan sonra gelişen olaylar nasıl gelişti inanın çok net analiz edemiyorum. ön sıradaki 4-5 kişilik bir grup arkamızda artık bir beşiktaş'lı mı gördü, yoksa benim altımdaki siyah-beyaz eşofmana mı takıldılar bilemiyorum. </span>

bakın arkadaşlar abartmıyorum, en az 50 tane gözü dönmüş adam, size şu an tarif edemeyeceğim bir şiddetle bize vurmaya başladı. inanın ağzımızdan ne tek bir kelime çıktı, ne adamlara bir bakış attık. sadece üzerimize öldürmek için gelen 50 tane adam gördük.

öldürmek için vuruyorlardı arkadaşlar. insan evladı, bırakın insan evladına, önündeki boş kutuya bu hırsla, bu kuvvetle vuramaz.

arkadaşlar, hepsini geçtim. biz iki tane adamız. evet buraya kadar bile "insan" olanın aklı almıyor. yanımda 1.55 boyunda 45 kilo bir kadın var. aklınız, dimanız alıyor mu a dostlar?

ne "abi bizim bir alakamız yok" demeye takatiniz var, ne de bunu duyacak adam. ortada durumu fark edecek ne bir polis var, ne de onların biz ölmeden bizi kurtarmasına yetecek zaman.

ben fatma'nın üstüne kapaklanmış kaçırmaya çalışırken, tam birileri dolu bir bira şişesini aşkın'ın sırtında patlattığı sırada mc donald's dan insanlar bizi içeri çekti, ben fatma'yı yaka paça içeri fırlattım ve kapılar kapandı.</span>

arkadaşlar eğer bizi kurtarmasalardı, size teminat veriyorum ölmüştük. hiç şansımız yoktu. inanın durumun şokuyla abartmıyorum. ben kimsenin kimseye böyle vurduğunu görmedim hayatımda. ben böyle bir şeye tanık olmadım.

şimdi, eminim şu ana kadar bir çoğunuz yapmıştır, ama kendinizi benim yerime koyun.

istiklal caddesi.

istanbul.

2010.

saat 22:30

3 genç

üzerimizde provakatif hiçbir kıyafet yok.

ağızlarımızdan çıkan tek bir kelime yok.

o tarafa bakmıyoruz bile.

beşiktaş'lı bile değiliz anasını satayım!

ben takım tutmuyorum, maç bile izlemem ben!

50 tane gözü dönmüş adam yalnızca saf bir nefretle öldürmek için size vuruyor.

yanınızda canınızdan çok sevdiğiniz 1.55 boyunda 45 kilo bir bayan, sizin kalçanıza, göğsünüze, bacaklarınıza, kafa tasınıza, her yerinize gelen öldürmek amaçlı ve zaten ölümcül darbelerden nasibini almasın diye kapaklanmış sadece "abi bizim alakamız yok!" diye bağırıyorsunuz.

ve sonra tesadüfen bir kaç kişinin sizi açık kapıdan içeri çekmesi sayesinde canınızı kurtarabiliyorsunuz.

benim yerimden düşünün.

şimdi beni bu insanları sevmeye kim ikna edecek?

beni bu "güzel" ülkenin "güzel" insanlarını sevmeye kim ikna edecek?
bu insanlar ezilmesin diye eylem yapmam için beni kim ikna edecek?

sevdiğimin istanbul'unu temiz tutmak için ben motivasyonu nereden bulacağım?

ben bu ülkeye neden emek vereyim?

ben, bu insanların teker teker, istisnasız, sorgusuz sualsiz katledilmesine neden karşı çıkayım?

bırakın bana, "aslında onu oraya getiren şartları tartışmak lazım," ayaklarını.

sen orada değildin. orada ölmek üzere olan bendim, ben. sebepsiz yere. yok yere. ben müzisyenim. ben albüm kaydediyorum. ben üniversite öğrencisiyim. ben 23 yaşındayım. ben hiç suç işlemedim. ben kimseyi kışkırtmadım.

bana bu insanların neyini savunacaksın?

ben neden bu insanları öldürmek istemeyeyim?

bana bunu açıklayın.

ben neden bu insanların benimle eşit olduğunu düşüneyim.

neden yaşama hakları olduğunu savunayım?

işte ilkin böyle düşündüm. aslında hala da biraz böyle düşünmüyor değilim.

her şeyi bırakıp kaçmak istedim sadece.

hiç kimse hiçbir şey için değmez dedim.

hele bu ülke. hele bu insanlar.

bırakın bana "geri bıraktırılmış" ayaklarını, dedim.

onlar bu ülkedeyse ben de bu ülkedeyim.

ben onlardan çok daha fakir büyüdüm.

ben onlardan çok daha fazla ezildim. bunları kuşkusuzlukla söyleyebilecek kadar sert geçti çocukluğum benim.

bu insanlar daha geçen günlerde, şehit anneleri için imza toplayan adamları dövdüler. evet yine kasımpaşa taraftarları.

bugün rastgele 3 genci öldürmek istediler?

biz bir grup genç olarak, çok ciddi çevreci-aktivist bir hareketin teorik altyapısını oluşturmakla meşgulüz şu aralar.</span>

şimdi beni devam etmeye kim ikna edecek?

bu insanlar için çaba sarf etmeye beni kim ikna edecek?

ama işte!

bunları yazarken bile kendime inanmıyorum.

çünkü eminim, yarın bin katı hırsla sarılacağım o projeye. bir istiyorsam bin istiyorum şimdi. sebebini bilmiyorum ama öyle. içimden öyle geliyor işte!

gece gece kafanızı şişirdim.

sadece neyle karşı-karşıya olduğumuzu, neyi değiştirmeye çalıştığımızı en çıplak gerçekliğiyle karşısında nefes alırken görmüş birinin birinci ağızdan düşünceleri bunlar.

şimdi iyi sayılırız. biraz kas gevşetici, ağrı kesici aldık.

vücudumun her tarafı mosmor, ezik ve çürük içinde.

sevgiler.

mor.

can temiz

link:http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=taksim%27in+ortas%C4%B1nda+dayak+yemek

iskenderunlu
09.11.2010, 19:23
Paşa Eses elele hepberaber 2.lig'e

İskender66
09.11.2010, 23:55
Tebrikler Kasımpaşa :alkış: Bu hafta bjkye çelme takmanız çok güzel oldu. İnşallah küme düşmezsiniz. Sivas ve Buca küme düşsün.

Mahmut Baran
10.11.2010, 01:09
Eskişehir ve Kasımpaşa'dan bu yıl üst sıraları bekliyordum . sivas , ibb , gençler düşsün ama Kasımpaşa'nın düşmesini Onlar varken istemem . Diren biraz Kasımpaşa

tetsusabri
10.11.2010, 23:36
İyi Dilekleriniz İçin Teşekkürler.. iskender66 ve Cx_TURKİYE_Cx

Hamdi Karamahmutoğlu
12.11.2010, 15:59
Kasımpaşa'nın daha iyi oynaması, daha yukarılarda olması gerekiyordu.
Bence durumun bu noktaya gelmesinde kabahati Yılmaz hocada bulmamak gerekir.
O adam bu takım için önemli bir kazançtır.
Maddi sıkıntılar, maaşlar ya da primlerin ödenmemesi geliyor aklıma ilk.
Çünkü bir takım bu kadar farklı 2 sezon geçiremez.
Mantığa aykırı.
Umarım toparlarlar.

İskender66
14.11.2010, 15:55
İnşallah Kasımpaşa Sivas'ı yener. Sivas kümeye :D

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 18:41
Kasımpaşaspor Sivasspor'u 2-0 mağlup etmeyi başardı

ozturk
14.11.2010, 19:10
Tebrikler Kasımpaşa..

İskender66
14.11.2010, 20:19
Tebrikler Kasımpaşa :alkış:

tetsusabri
14.11.2010, 20:53
Yavaş Yavaş Kendimize Geliyoruz.Umarım Bu Durum Devam Eder.Takımda Para Sıkıntısı Yok Uyum Sorunu Vardı Takım Artık Alıştı Puanlar Gelmeye Başladı Bölelikle İnş Devamını Getireceğiz.

Özkan
15.11.2010, 01:51
Kasımpaşa geçen sezon da çok kötü başlamış, sonradan toparlanmıştı. André Moritz'in gidişi takımı çok kötü etkiledi ama eminim yine toparlayacaktır. Bu yıl ligde kalırlar ve seneye birkaç takviyeyle küme düşme korkusu yaşamazlar. Bildiğim kadarı ile taraftar sıkıntıları yok ve yeni yapılan stadları tam kapasiteyle çalışırsa 3 kızkardeş için İstanbul'da sağlam bir deplasman olacaktır.

Yılmaz Vural'ı kovmayan yönetimi tebrik ederim.

SefaÇetinKulak
29.11.2010, 13:41
Bu sezon ortalıkta yoklar . 2. yarıda patlama bekliyoruz .

Murat'
29.11.2010, 13:49
Yılmaz Vural görevdeyken ligde kalmaları epey zor bana göre.

Hocanın düşürme konusunda özel bir yeteneği var malum.

ESER
29.11.2010, 14:11
sivas dusun de diger dusecek olanlarin kim oldugu muhim degil. ama iste Allah in sopasi yok..
Trabzon kumeye diye bagirip abileri 3 suluklere yalakalik yapanlarin hepsi kumeyi tatdi sirasiyla.. bursa, kocaeli, denizli... simdi de sivas ve kasimpasa yolcu gorunuyor.. bu da demek oluyor ki Trabzonspor un ismini agizina alan once destur cekecek , sonra haddini bilecek..

Uğurtan
29.11.2010, 14:26
Bu hafta yara bere içerisindeki galatasaraydan puan veya puanlar alırsalar düşmezler..

Yılmaz hocayı tanıyorsam o da böyle düşünüyordur en azından puan alacaktır..

POYRAZ
30.11.2010, 05:14
Kasimpasa yener Cimbok'u.

tetsusabri
02.12.2010, 21:13
Temennimiz Ligde Kalmamız Yönünde Ama Düşüceksekte Yılmaz Hocayla Düşelim.Geçen Sene Takımı Kurtaran Yılmaz VURAL dır.Yönetimimiz Yılmaz Hoca Konusunda En Azından Sezon Sonuna Kadar Gitmekte Kararlı.

Umarım Galatasarayı Yener 4 Haftalık Yenilmezlik Serimizi Devam Ettiriz.

Dipnot:Kasımpaşada Hangi Rakip Takım Taraftarı Karagümrük Ve Türevlerinin Atkısını Açarsa Küfüre Maruz Kalır.Deplasmana Gelmeninde Adabı Vardır.

iskenderunlu
04.12.2010, 17:45
Gs kolay kazanacak derim vede kazansın Kasımpaşa fazla bu lige geçen sene düşmesi lazımdı

tetsusabri
12.01.2011, 21:06
Kupada 2.Maçımızı Da Kazandık Çeyrek Final Şansımız Arttı.Umarım Ligde de Toparlayabiliriz Mümkün Olduğu Kadar...

iskenderunlu
14.01.2011, 18:47
Kupada Kırıkhan malesef yenildi neyse Karşıyaka'yı yeneriz umarım

tetsusabri
15.01.2011, 22:10
Ve KASIMPAŞAM Çeyrek Finalde.Umarım Ligde de Durumumuzu Toparlarız...

tetsusabri
14.02.2011, 18:08
Dün Galibiyet Almamız Bizi Umutlandırdı Açıkçası.İnş Seriye Bağlarız Bu Galibiyetleri.Yaklaşık 100 Kişilik Bir Grupla Semtimizin Yanında Olmamız Çok Güzeldi.Elimizden Geleni Son Haftaya Kadar Yapıcağımızı Düşünüyorum..

tetsusabri
07.03.2011, 19:41
Cumartesi Günü Oynancak Maçta İki Takımda Başarılar Diliyorum.Hak Eden Kazansın.Kafa Olarak Rahatız Kaybedicek Hiçbişeyimiz Yok.Skor Hakkında Bir Görüşüm Yok.

Özkan
08.03.2011, 00:31
Geçen hafta sizin için altın değerindeki 1 puanı ortasahada gezinerek teslim eden o kaleciye yönetiminiz ne yapacak?

mit_o
08.03.2011, 02:31
Kadro dışı...

tetsusabri
08.03.2011, 20:34
Medical Park Antalyaspor maçında taraftarlarımızla gerginlik yaşayan Murat Şahin kadro dışı bırakıldı...

Maçta yediği 3 golde hatalı olan Murat Şahin maçın ardından kendisine sert tepki gösteren taraftarlarla tartışmıştı. Murat Şahin bu olayın ardından kadro dışı bırakıldı.

Klubümüzden yapılan açıklamada ise taraftarın her zaman haklı olduğu suvunulurken "Murat'ın maçtan sonraki davranışı hiç uygun değildi" ifadeleri kullanılmıştı.

Ayrıca 20.000 TL Ceza Verildi.

hasan8861
09.03.2011, 00:46
kasımpaşayla inşallah güzel maç olur çok eksikleri var ama yinede mücadele gücü yüksek bir takım antalya maçıda bunun bi örneği..inşallah sizin ve bizim aleyhimize herhangi bir karar verilmez.eskişehirden az buçuk es esli olarak bizim maçtan sonra başarılar diliyorum :)

İlyas Özdemir
09.03.2011, 12:01
Kasımpaşa eski semtim yıllarca orda kaldım bu yüzden onlara karşı sempatim var umarım ligde kalırlar

werg
12.03.2011, 22:47
Maçta Kasımpaşa kümeye diye bağırılmış zannedesem karşılıklı küfürleşmeden mi bilemiyorum ama böyle bir maçta yalnız takımımızı desteklesek daha iyi olurdu Kasımpaşaya ligte başarılar

Misina
12.03.2011, 23:13
Kale arkasında Kasımpaşalıların olduğu yerden nedenini anlayamadığımız bir sebepten dolayı meşaleler sahaya atıldıktan sonra Kasımpaşa kümeye sesleri yükseldi.O dakikaya kadar böyle bir slogan yoktu

werg
12.03.2011, 23:52
Kale arkasında Kasımpaşalıların olduğu yerden nedenini anlayamadığımız bir sebepten dolayı meşaleler sahaya atıldıktan sonra Kasımpaşa kümeye sesleri yükseldi.O dakikaya kadar böyle bir slogan yoktu
Maçı izleyemediğim için bir bilgim yoktu aydınlattığınız için teşekkürler

tetsusabri
13.03.2011, 01:25
Otoban Kale Arkası Yani Bizim Yanımızdaki Tribünden Maçın Başından İtibaren Yabancı Madde Yağmuru Vardı.Bir Arkadaş Maçın 75.Dakikasına Kadar Kasımpaşa Kümeye Diye Bir Slogan Olmadığını Söledi Ama Sanırım O Arkadaş Otoban Kale Arkasında Değildi.O Oldu Bu Oldu Konuşmasını Sevmem.

Başkanınız Her Hafta Demeç Verirse Şampiyon Olursunuz.3 Puanınız Hayırlı Olsun Demek İsterdim Ama Bariz Verilmeyen Penaltımızdan Sora Malesef Böle Birşey Diyemiyorum.

Adem Erdoğan
13.03.2011, 01:28
Yesinler bariz penaltınızı.

Hangisiymiş o bariz penaltı.

AYYILDIZ
13.03.2011, 01:29
Otoban Kale Arkası Yani Bizim Yanımızdaki Tribünden Maçın Başından İtibaren Yabancı Madde Yağmuru Vardı.Bir Arkadaş Maçın 75.Dakikasına Kadar Kasımpaşa Kümeye Diye Bir Slogan Olmadığını Söledi Ama Sanırım O Arkadaş Otoban Kale Arkasında Değildi.O Oldu Bu Oldu Konuşmasını Sevmem.

Başkanınız Her Hafta Demeç Verirse Şampiyon Olursunuz.3 Puanınız Hayırlı Olsun Demek İsterdim Ama Bariz Verilmeyen Penaltımızdan Sora Malesef Böle Birşey Diyemiyorum.

Ne bariz penaltisi Mustafa Denizli Ligtv'de,Gokmen'de Telegol'de yorumladi penalti falan yok.

Bıyıklıoğlu
13.03.2011, 01:33
Tetsubasri bana maça kimin finansmanı ile geldiğinizi söyle!

Başlık Türk futboluna zarar veriyor...

Daha doğrusu bugünden itibaren satılık adamların forumda başlığını görmek istemiyorum....

Meşaleleri de Aziz mi aldı doğru söyle?

Dipnot:Maça nasıl,kimlerin sayesinde geldiğiniz kulağımıza geldi.Sakın kıvırmaya kalkma.
İçinizden biri bizim abinin arkadaşı çıktı.Sanırım açıklamam yeterlidir senin için.

Mert Oğuzlu61
13.03.2011, 01:51

kümeye kadar yolunuz var, bizansın uşakları.

pReN@_61
13.03.2011, 01:52
Tetsubasri bana maça kimin finansmanı ile geldiğinizi söyle!

Başlık Türk futboluna zarar veriyor...

Daha doğrusu bugünden itibaren satılık adamların forumda başlığını görmek istemiyorum....

Meşaleleri de Aziz mi aldı doğru söyle?

Dipnot:Maça nasıl,kimlerin sayesinde geldiğiniz kulağımıza geldi.Sakın kıvırmaya kalkma.
İçinizden biri bizim abinin arkadaşı çıktı.Sanırım açıklamam yeterlidir senin için.
Vay be işe bak arkadaş..

tetsusabri
13.03.2011, 01:53
Forum Üyelerinizden Emirhan Makul isimli hemşerinize benim nasıl bir Kasımpaşa taraftarı olduğumu sorup öğrenebilirsin.Herkez kendinden sorumludur kim nasıl ne şekilde geldiyse bilmiyorum ama benim içim rahat her yere kendi param varsa giderim yoksa gitmem.Dediğim gibi beni verdiğim isme sorun O Anlatır.

Madem Forumda Görmek İstemiyorsunuz Başlığımızı Silersiniz Olur Biter.Satılık Felan Diyerek Hakeret Etmenize Gerek Yok.Son Mesajımdır İyi Geceler..

Not:Başlığı Kilitleyin Ya Da Silin Başka Mesaj Atmayacağım Bundan Sora..

Bıyıklıoğlu
13.03.2011, 02:04
Orada tek sen yoktun tetsusabri...

Ben genelinizi kast ettim.Kendi üzerine almıssın olayı...Yada sadece kendin için cevap verebilmissin...

Kim nasıl ne şekilde geldi o otobüste duymussundur da neyse...

boztepeli61
13.03.2011, 02:19
Fenerli provakatörlerle kümede kalırsınız!!!

ESER
13.03.2011, 02:33
kasimpasaya bundan sonraki maclarda basarilar . bugun bize karsi oynadiklari oyunu diger maclarda sergilerler ise acik ara kumede kalirlar. yanliz penalti feryatlari bariz aziz aziz kokuyordu mactan sonra. hangi penalti ? seken topun kola carpmasi mi , elemanin kendini yere atmasi mi?
ama dogal karsilamak gerek cucuk mucuk de olsa istanbul takimi en nihayetinde,,,,

Sefa
13.03.2011, 02:36
kasimpasaya bundan sonraki maclarda basarilar . bugun bize karsi oynadiklari oyunu diger maclarda sergilerler ise acik ara kumede kalirlar. yanliz penalti feryatlari bariz aziz aziz kokuyordu mactan sonra. hangi penalti ? seken topun kola carpmasi mi , elemanin kendini yere atmasi mi?
ama dogal karsilamak gerek cucuk mucuk de olsa istanbul takimi en nihayetinde,,,,

Bizim maçta bir şey oynamadılar. Antalya maçını izlemedim ama önceki maçlarını izlemiştim. Antalya maçına kadar iyi oynadılar puanlar da topladılar. Kümede kalmaları bu saatten sonra çok zor diye düşünüyorum..

ESER
13.03.2011, 03:09
Bizim maçta bir şey oynamadılar. Antalya maçını izlemedim ama önceki maçlarını izlemiştim. Antalya maçına kadar iyi oynadılar puanlar da topladılar. Kümede kalmaları bu saatten sonra çok zor diye düşünüyorum..

istanbul takimi degilmi varsin dussun be kardes,, alayinin boynunda seyyardan aldiklari kasimpasa atkisi sirtlarinda istanbul takimlarinin formasi var..

7 dosedigimiz macta istanbul istanbul diye tempo tutuyorlardi.. taklaci kolpa hocalari ertugrulun bursasina 4 yedikleri mactan sonra sapur supur bursali oyunculari opuyor ertugrula yalamalik cekiyordu.. bu ligde aga babalarinin borozani , proje takimlarin alayi defolsun gitsin... 7-8 sene once amatorde surterken bugun super ligde oynayan takimlarin alayi IRDELENMELI..

Tolunay Abdioğlu
13.03.2011, 08:32
Forum Üyelerinizden Emirhan Makul isimli hemşerinize benim nasıl bir Kasımpaşa taraftarı olduğumu sorup öğrenebilirsin.Herkez kendinden sorumludur kim nasıl ne şekilde geldiyse bilmiyorum ama benim içim rahat her yere kendi param varsa giderim yoksa gitmem.Dediğim gibi beni verdiğim isme sorun O Anlatır.

Madem Forumda Görmek İstemiyorsunuz Başlığımızı Silersiniz Olur Biter.Satılık Felan Diyerek Hakeret Etmenize Gerek Yok.Son Mesajımdır İyi Geceler..

Not:Başlığı Kilitleyin Ya Da Silin Başka Mesaj Atmayacağım Bundan Sora..

Allah aşkına yaz.Bak darılırım sonra!

Mustafa ÖZDEMİR
13.03.2011, 11:34
maçtaki salak salak tezahuratları çok komikti...

Ahmet Başkaya
13.03.2011, 11:44
7+1 eder mi 8 :)

Utanmasak sizin puanınızdan çok gol atacağız size hala bizle sidik yarıştırın siz .

EmreYavuz61
13.03.2011, 11:48
Durduk yerde , bir anda , hemde tam staddaki taraftar skordan dolayı stres altına girmişken 75.dakikada her ne hikmetse Kasımpaşa taraftarı çıldırıyor...
Bunun tek bir açıklaması var ' Aziz Yıldıvım'

İlker Akçay
13.03.2011, 11:50
Kasımpaşa'ya 7 koyup,90 dakika Bank Asya 1.Lig,Paşa Kümeye diye tempo tuttuğumuzda bile bu kadar koymamıştı ki bu maçta ben Deniz tarafındaydım dedikleri gibi otoban tarafında Paşa Kümeye tezahüratı olduysa bile bütün stadı kapsayan bir durum değildi ta ki Paşalılar meşaleleri sahaya atana kadar....Bıyıklıoğlu güzel bir soru sormuş altı üstü 100 kişiydiniz orada elbet bilirsiniz kimin nasıl geldiğini...7 yediğinde bu kadar tepki göstermeyip,tahrik etmeyen Paşa taraftarı neden böyle bir maçta bu kadar olay çıkardı 'İrdelenmeli'...

TAHSİN 61
11.04.2012, 14:15
Başlık TFF 1. Lig olarak değiştirilmeli

Bu hafta Kasımpaşa - Elazığ maçında yerimi alıcağım güzel bir maç bizi bekliyor. Kasımpaşa'da Adem Büyük Elazığ'da Köksal Yedek 2 arkadaşım karşı karşıya Umarım hak edenin kazandığı hakem hatasının olmadığı bir maç olur...

cakalkerem
11.04.2012, 16:00
Çok zor maç olacak ayrıca Konya Akhisar maçıda var İlk 4 takım birbirleriyle oynuyor.Bakalım Rize ne yapacak

TAHSİN 61
16.04.2012, 11:33
Elazığ Deplasmanda Kasımpaşaspor'u 0-1 yendi

TAHSİN 61
16.04.2012, 12:30
31. Hafta
Elazığ - Kayseri ERciyes
Sakaryaspor - Kasımpaşa
Akhisar Belediye - Kartalspor
Gaziantep bld. - Konyaspor
Güngören bld. - Rizespor

32. Hafta
Tavşanlı Linyit - Elazığ
Rizespor - Giresunspor
Denizlispor - Akhisar belediye
Konyaspor - Adanaspor
Kasımpaşa - Kayseri Erciyes

33. Hafta
Göztepe - Konyaspor
Akhisar Belediye - Karşıyaka
Kasımpaşa - Tavşanlı Linyit
Boluspor - Rizespor
Elazoğ - Bucaspor

34.Hafta
Bucaspor - Kasımpaşa
Konyaspor - Elazığ
Rizespor - Akhisar Belediye

TAHSİN 61
07.05.2012, 12:40
31. Hafta
Elazığ - Kayseri ERciyes 0-0
Sakaryaspor - Kasımpaşa 1-2
Akhisar Belediye - Kartalspor 0-0
Gaziantep bld. - Konyaspor 0-1
Güngören bld. - Rizespor 0-1

32. Hafta
Tavşanlı Linyit - Elazığ 1-0
Rizespor - Giresunspor 1-1
Denizlispor - Akhisar belediye 2-3
Konyaspor - Adanaspor 0-2
Kasımpaşa - Kayseri Erciyes 1-0

33. Hafta
Göztepe - Konyaspor 1-0
Akhisar Belediye - Karşıyaka 3-0
Kasımpaşa - Tavşanlı Linyit 0-1
Boluspor - Rizespor 1-4
Elazoğ - Bucaspor 2-1

34.Hafta
Bucaspor - Kasımpaşa
Konyaspor - Elazığ
Rizespor - Akhisar Belediye

Son hafta Rize Akhisar berabere kalırsa kasımpaşa deplasmanda yenerse doğrudan Süper lige çıkıyor.

Harun-61
21.06.2012, 10:52
Baslik degisebilir :)

tetsusabri
24.06.2012, 15:37
1 Sezon aradan sora tekrar Süper ligdeyiz.Başta kendi semtimiz olmak üzere Trabzonspor ve diğer takımlara başarılar dilerim.Herşeyden önce şikesiz temiz bir futbol ligi geçirmemiz dileğiyle.

Doğukan Uçan
28.02.2022, 13:29
ciner olmasa çoktan 3 5 kere alt lige düşerlerdi.