PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Örnek taraftar bu olsa gerek!

Murat BAYRAKTAR
22.01.2010, 03:31
Merhaba arkadaşar, Sizlerle paylaşmak istediğim konu tam bir derslik: İşte taraftarlık bu olsa gerek. Beni aranızda az çok tanıyanlar vardır belki. Zamanında bordomavi.net ile yatıp kalkan, şimdi ise sadece takip etmekte olan bendeniz murat bayraktar (lazandoz61). Kocaeli Gazetesi'nde spor servisi muhabiri olarak görev yapıyorum. Bilenler bilir: bu aralar Kocaeli'de Kocaelispor için "Bir Tuğla'da sen koy" adında bir proje başlatıldı.

Proje kapsamında dileyen herkes 50 tl karşılığında yapacağı bağış ile Kocaeli İsmetpaşa Stadı'nın etrafının çevirecek olan tuğlalarda isimleri yazacak. Bağış yapmak için kentin dört bir tarafına kurular standların yanı sıra yerel gazete spor servislerinden de temin edilebiliyor. Her ne kadar sanayiinin desteği beklenenin altında olsa da halk takımına sahip çıkıyor.

İşte Kocaeli'de yaşayan resimdeki Trabzonsporlu kardeşimiz, üzerinden de belli olduğu gibi fanatik bir taraftar. Hatta bu kardeşimiz o gün İstanbul'da düzenlenen protestoya katılmış, soluğu bizim gazetenin servisinde aldı.

Kusura bakmasın soyismini hatırlayamayacağımız Murat arkadaşımız, Trabzonspor formasıyla kapıdan içeri girdiğinde bi anda benim gözler fal taşı gibi aıldı. Her ne kadar sabah-akşam Kocaelispor ile yatıp kalkıyorsak da içimzdeki Trabzonspor ateşi sönmez. İşte bu kardeşimiz, Kocaelispor'a yardım etmek istedğini ve tuğla satın almak istediğini söyleyince; ben ve müdürlerim şaşırmadık dersek yalan olur. Üstelik 1 tane değil de 2 tane tuğla satın aldı.

Bu ufak ama çok anlamlı durumdan etkilenmemek elde değil. Anlatılacak çok şey var aslında bu konu için ama yaza yaza bitmez.

Helal olsun Murat, helal olsun böyle taraftarlarımıza... Kimi Kocaeli halkı 1 tane bile tuğla almazken bu fanatik Trabzonsporlu kardeşimiz 1 taneyle yetinmeyip 2 tane tuğla alarak Kocaelispor'a katkıda bulundu..

http://www.ofortulukoyu.net/ksks.jpg

macka61
22.01.2010, 06:41
helal olsun ne diyelim

Hüseyin Bağdat
22.01.2010, 09:33
Geçen seneki olaylar olmasaydı bende yardım etmeyi düşünüyordum. Ama içimdeki kırgınlık hala geçmedi...

Mollasalihoğlu
22.01.2010, 10:11
Joga Bonito denen meret kanımızda var :)

Ercan DEMİRCİ
22.01.2010, 11:04
Geçen seneki olaylar olmasaydı bende yardım etmeyi düşünüyordum. Ama içimdeki kırgınlık hala geçmedi...
Aynen katılıyorum ...

T.B_1461
22.01.2010, 11:53
Helal be kardeşim.

İsmail Alkan
22.01.2010, 12:23
Bir şeyler yazayım dedim boğazımda düğümlendi.

hatice_61
22.01.2010, 12:29
tebrik ediyorum yardım severlik bole bişe

Mehmet Dinç
22.01.2010, 12:49
Helal olsun...