PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sorumlular Hesap Versin

Egemen
03.08.2005, 22:08
fazla söze gerek yok. sorumlular defolup gitsin.

yavuzselim_61
03.08.2005, 22:11
Aynen katiliyorum kesinlikle kelle lazim

Basta Gökdeniz ve Mehmet Yilmaz

Yazik günahtir bize her sene ayni senaryo

Nihal Ayvaz
03.08.2005, 22:13
-edit- Edited by: murat

SDanışmaz
03.08.2005, 22:14
KeLLeyi simdi aLirsak takim iyice çöker.Biraz zaman...

yavuzselim_61
03.08.2005, 22:15
La yaziktir bize ya

immortal_TS
03.08.2005, 22:16
Hayir bunun zamani falan kalmadi dayanacak gücüm kalmadi artik elin rumlarina elendik daha ne dayanicaz bu aciya ya birileri gidecek ya da birileri gidecek çikar yolu yok bunun. Edited by: immortal_TS

Çagman
03.08.2005, 22:16
taraftar harcaniyor

Guests
03.08.2005, 22:17
taraftar harciyor. bu taraftara fazla bile buraya gelmek.

gökdeniz mehmette satilsin adam gibi adam alinsin.

istifa kaos yaratir.

Harun-61
03.08.2005, 22:17
yuhhhh...

hat'da kesin !!! smileys/smiley5.gif

nasil ba$lik bu ???

kabus84
03.08.2005, 22:19
yönetim çekip gitsin beceriksizlerdi yapamadilar bir türlü zamaninda transfer bazi seyleri kabullenmeliler bir fatihe kalmisiz böyle birsey var mi mehmet yilmaz zaten kapasitesi belli alistik kepaze olduk fazla söze gerek yok..

Harun
03.08.2005, 22:27
ÖNCE YÖNETIMIN KELLESI SONRA TARAFTARIN SONRA FUTBOLCULARIN

LIONAXE
03.08.2005, 22:32
<DIV>arkadasim seni anliyorum</DIV>
<DIV>iyi niyetlisin</DIV>
<DIV>ama takimda oynayanlar iyi niyetli degil</DIV>
<DIV>takim ilk yarinin son 15 dakikasini dürüst oynadi</DIV>
<DIV>diger takimlarda ayni satilmis insanlar gibi oynadilar</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>ben en son sampiyon oldugumuz maça gitmistim</DIV>
<DIV>epey oldu</DIV>
<DIV>ya sen sampiyonluk maçina gittin mi hiç</DIV>

My
03.08.2005, 22:42
Bu nasi baslik böyle yahu! Dar aacini nere kurucaz söölede bilelim anasini satiim. Giyotinlemi asarakmi alacaz kelleleri. Istersen kör biçakla keselimde kelle alorken çektiimiz acilarida hissettirmis oluruz...

pacos_bill
03.08.2005, 22:43
Kim sorumlu ben de sasirdim

- Son dakika transferleriyle yönetim mi?
- Amatör bir ruhla bile oynamayan futbolcular mi?
- Takimi sezona hazirlayamayan teknik kadro mu?
- Teknik direktörün sesini hazirlik maçlarinda oldugu gibi yanimdaymis gibi duymami saglayan muhtesem (gerçek anlamda) seyirci mi?

61-firtina
03.08.2005, 22:47
Beyler bu kadar acimasiz olmayin lütfen hadi yönetim istifa etti diyelim ne olacak kaos ortami birakalim böyle isleri sezon sonunu bekliyelim eger sampiyonluk olmassa duruma bakilir bizler BÜYÜK TRABZONSPORUMUZUN daima arkasinda olalim yeter

fsmehmetkaya
03.08.2005, 22:48
-edit- suresiz uyeligi askiya alinmistir!Edited by: murat

trinity61
03.08.2005, 22:57
BU YENILGI FENER PIÇLERININ PENDIK YENILGISINDEN BILE AGIRDIRARKADASLAR YENILDIGIMIZ TAKIM BIR RUM TAKIMI. HALA INANAMIYORUM BIRILERI BUNUN HESABINI DERHAL VERMELI.

YÖNETIM ISTIFA

Tunga
03.08.2005, 22:59
Yarin nefes alamadan kalkacagim yataktan, biliyorum.

Yarin bugüne inanamayacagim, biliyorum.

Bu gece kaybolan sevkimi bir daha yakalayabilir miyim bilmiyorum.

Yarin sabah nefes alamayacagim biliyorum.

Hepinize veda ediyorum.

immortal_TS
03.08.2005, 23:01
ulan yavas beeeeeee bizde elestiriyoz ama bukadar uzunboyutlu degil adam gibi elestiri yapin.

Emiroğlu
03.08.2005, 23:04
kATILIYORUM.YAVAS OLUN BIRAZ,HERKES KIZGIN,HERKES SINIRLI.

ShadoW
03.08.2005, 23:06
-edit-Edited by: murat

The Legend
03.08.2005, 23:09
BU TAKIMA YÖNETIM GEREKMEZ.

YÖNETIM ISTIFA smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Guests
03.08.2005, 23:13
Evet ne olcak ki alt tarafi EOK cilara yenildik.Alt tarafi kibrista yüzbinlerce Türkü katledenlerin takimina yenildik.Ayrica o 20 ytl ye bilet alan ve statda çekirdek çitlatanlar size hiç bir sey söylemiyorum.Allahinizdan bulun.Ama kendi adima görevimi tam olarak yerine getirdim.Su an sesim çikmiyor bile....

Tanimadigimiz ülkenin takimina ballandira ballandira anlatacaklari bir zafer yasattik.Dikkatinizi çekerim bunu biz (Trabzonspor) yaptik

Daha ne söyleyeyim.Atay bey küplere binsin.....

TrabzonStorm
03.08.2005, 23:13
Arkadaslar iste gerçek taraftar olma zamani, ümitsizlik yok, panik yok..Üzülsek de aglasak da baska Trabzonspor yok...Olan oldu..Bir de geçen maç Yattara yi Mehmet i bugün Gökdeniz i satalim, her yenildigimiz maçtan sonra birini gönderelim...Yahu kardesim zaten bir tane onbiri yok su takimin, iste mal meydanda...

Ah yönetim ahh..Hiçbirine olmadigi kadar sempati duydum bu yönetime..Ama tecrübesiz (belki de akilsiz, çünki geçen yil da ayni seyler oldu, ders almadilar), basiretsiz ve dirayetsiz davraniliyor...Kardesim senin SL ön eleme maçin var, forvetsiz çikiyosun, san ki 2 gün önce belli oldu maç yapacagin..Ne söylenir bilemiyorum...

Bu arada lütfen futbplcularimizin üzerinde artik bundan sonra hiç olmazsa baski kurmayalim..Gördünüz ilk golden sonraki hallerini, keske on dakika erken gelseydi gol belki ilk yarida atardik ikinciyi...

Bu takima takviye lazim..apaçik ortada..Defansta Tolga nin gidisinden sonra Hüseyin bitmis durumda farkettiyseniz...Orta saha yok, Szymek in yanina oyun kurucu lazim , sol kanat yok , yok oglu yok....Bu turu geçsek ne yapacaktik? Eger yönetimde akli basinda birileri varsa artik ufak hesaplari birakip su takima adam gibi takviye yapar...Bu takima böyle maçlari sirtlayacak isim yapmis oyuncu lazim....O yüzden kaybediyoruz final maçlarinin hepsini...

Bilmiyorum...Ilk maçtaki kadar üzülmedim sonuca, belki Celalettin in kaçirdigi golden sonra turu alamayacagimizi hissettim...Ama her iste bir hayir vardir...Bu kadroyla zaten hem lig hem SL zaten gitmezdi..Sezon basi olmasi bu açidan iyi...SL her sene oynaniyor...Ama Trabzonspordan verdiklerimizi kolay alamiyoruz...Tamam elendik rumlara..Ama bu maçi kurtulus savasi havasina sokanlarin hiç mi suçu yok...Nedir bu eziklik duygusu?

Olan oldu...Daha kötü olmamasi için akli basinda ve sakin düsünme zamanidir..Öfkeyle kalkan zararla oturur...Kendi kendimize zarar vermeyelim...Bu yönetimin alabilecegi bundan daha büyük ders yok...Desteklemiyorsak bile zarar vermememiz lazim...Baska Trabzonspor yok, bordo mavi renklerin verdigi heyecani bu dünyada tattiracak baska renk de yok...

Simdi önümüze bakalim...Kimseyi kirmadan, incitmeden...Ne yönetim, ne taraftar, ne teknik adamlar ne de futbolcular; hiç kimse vatan haini degil...Yanlislar olmustur ama bir daha yapilmamasi için ugrasalim...Bir daha bu aciyi yasamayalim....

The Legend
03.08.2005, 23:15
ömer sari maçtan sonraki röportajinda gülüyo yok artik yuuuughhhhh........smileys/smiley7.gif

ömer sari istifa .smileys/smiley7.gif

yönetim istifa.smileys/smiley7.gif

Emiroğlu
03.08.2005, 23:20
ne diye gülüyo yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasmileys/smiley7.gif(eger dogruysa)Haysiyetsiz çikarci herif

The Legend
03.08.2005, 23:24
Senol günesin az önceki açiklamasindan ; sezon yeni basliyor bu takimi yeniden toparlamaliyiz.

Ancak yenimi geldi aklina bu takimi toplamak.Simdiye kadar aklin nerdeydi eee hocam.

Ayrica bu günü milat olarak görmeliyiz dedi.

Eee hocam milattan önce kaçan milyon dolarlarin hesabini kim verecek.smileys/smiley7.gif

angaralits
03.08.2005, 23:25
BUNLARIN ALAYI FUTBOLCUSUNDAN YÖNETICISINE BES PARA ETMEZZZZZZ,UTANIYORUM.BENIM TAKIMIM BU DEGIL.Edited by: murat

The Legend
03.08.2005, 23:25
Ömer sarinin sanirim sinirleri bozulmustu.(Gülmesi o yüzden olabilir.)

vizarian
03.08.2005, 23:26
smileys/smiley7.gifYETEEEER artik isyan ediyorumsmileys/smiley7.gif

bu sitresler uzuntulersmileys/smiley15.gif

yavas yavas eriyorum

The Legend
03.08.2005, 23:31
Maçtan sonra otobüste gördügüm fatih tekke agliyordu.(Otobüsün en arkada sag cam kenarinda oturuyordu.)

EN BÜYÜK KAPTAN BIZIM KAPTAN........

Ayrica Maç çikisinda yönetim ve gökdenize yapilan protestolar da vardi.

vizarian
03.08.2005, 23:34
rezilik

baska biseydegilEdited by: murat

Ahmet54
03.08.2005, 23:38
bu aci artik dayanilmaz oldu smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Armağan Dere
03.08.2005, 23:41
arkadaslar taraftar harcaniyor bosu bosuna insanlari oraya topladilar hani futbol kaptanim da agladi yazik ona o aglamasin...o adam gibi adam o yüregini koydu bu takim için o herseyini verdi bu takim için para mi vermedi öbür klupler hem de 3 mislini ama gitmedi trabzondan vazgeçmedi o adam ama onu aglatanlar utansin

saygilarimla!!

KURTAN61
04.08.2005, 00:00
TEMIZLIK BASLASIN

BU HALK DAHA KAÇ SENE TAHAMMÜL EDEBILIR

Y.Sert
04.08.2005, 00:00
tüh.tüh.tüh.budami gelecekti basimiza.la yazacak çok sey.bende maç 4-0 biter demistim.iyiatmisim.daha önce yazmistim.yine yaziyorum.tolgayi satmadan 2-3 tane adam alsalardi,zamaninda alsalardi,bu takim tozu dumana katar demistim.ama almadilar.neden para yok.e borcumuzda yok.la alin 2 tane iyi adam.10 milyon dolar borcumuz olsun ne olur yani.ha transferler kötümü .degil.yani ben bu aksamki maçta elleri çok begendim.topla mükemmel çikiyor.defanstan iyide top çiokariyor.biraz agir.zaten hizlida olsa bize gelmezdi.ama geç geç geç kalindi.zamaninda zuravskiyi alsalardi,yani 2 ay önce,yine elerdik bu takimi.fatih ne yapsin.adam idman yapmadan maçlara çikti.la varya fatih hakketten padisah.ama gökdenize yaziklar olsun.ne geçen yil ne b yil.piyasada yok.keske bunu fenere satsaydikta onlarin basina bela etseydik.saçimi basimi yoldurdu valla.ya hüseyin.bilmem ne kadar para istiyormus.yuh sanada.senin su an aldigin para bile sana çok.ha bide emrah.la bok mu vardi gitmisken döndün geri geldin.la galatasaray allah belani versin.niye bu adami almadin.tayfundanda topcu olmaz .ama ha tayfun ha emrah.aynidir.üf ya.daha ne yazayim.atay aktug.bence dürüst degilsin.trabzon spora bir seyler vermek için degil,almak için gelmissin.sende ya aç karnini doyuracan,yada siyasete girecen.birakin lütfen.benden tüp alip parasini veremeyen serefsizler bu takimda yöneticilik yapiyor.gerisini siz düsünün gari.yine yazmistim,bidaha yaziyorum.ahmet agaoglu kurtar bizi lütfen.son bir iyilik yap.bir sen kaldin.agaoglu baskan.

Y.Sert
04.08.2005, 00:03
ahmet agaoglu baskan.trabzon sampiyon.hem masada hem sahada.lütfen agaoglu kurtar bu takimi.

vizarian
04.08.2005, 00:05
BU SON DAMLAYDI. DAHA DAYANA MIYORUM

Beytullah
04.08.2005, 00:57
yönetimin hespa vermesi lazim.......

ne bu ya aleme rezil olduk nerden o eski trabzonumuzu avrupayi titreten sadece türkiyenin avrupada gururur olan trabzonumuz nerden hani..birakin bu isi yapamiyorsunuz biz trabzonumuzu böyle görmeye alismadik.

CeSS
04.08.2005, 01:05
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Atay Aktug'dan taraftara yanit</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/aktug.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>04 Agustos 2005 00:16

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor'un S. Ligi'ne Anorthosis'e yenilerek havlu atmasi, Baskan Aktug'u hedef haline getirdi. Atay Aktug, taraftarin "Yönetim istifa" tepkisine yanit verdi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>

Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, Avrupa Sampiyonlar Ligi 2. ön eleme turunda Anorthosis Famagusta karsisinda atabilecekleri golleri atamayinca turu geçemediklerini söyledi.

Aktug, maçin ardindan yaptigi açiklamada, maçin stresli bir biçimde geçtigini belirterek, ''Stresli bir maç oldu. Atacagimiz golleri atamayinca turu geçemedik'' dedi.

Taraftarlarin maç sonunda yönetim kurulunu istifaya davet etmeleriyle ilgili olarak da Aktug, ''Maglup olunca birilerine kabahat bulunacak. Bu ya hoca, ya yönetim ya da futbolcu olur'' dedi.

Anorthosis Famagusta Kulübü Baskani Andreas Panteli ise Trabzonspor'un kendilerinden daha iyi bir takim oldugunu ifade ederek, ''Çok zor bir gece ve maç geçirdik. Futbol böyledir. Bir taraf muhakkak kazanir'' dedi.

Trabzon'un güzel bir sehir oldugunu da ifade eden Panteli, ''Güvenlik güçlerinin görevlerini tam yaptiklari için mutluyuz. Maç da centilmence oynandi. Kazandigimiz için mutluyuz'' diye konustu.

Buyrun Hesap , Üstü kalsin ( ! )

Ilk maçi rakibe hafife aldigimiz için , bugünkü maçi atacagimiz pozisyonlari atamadigimiz için elendik. sizler nelere kabahatler buluyorsunuz , ne kadar yaygaracisiniz !</TD></TR></T></TABLE>

Sevgi
04.08.2005, 01:10
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik">Atay Aktug'dan taraftara yanit</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/aktug.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">04 Agustos 2005 00:16

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Trabzonspor'un S. Ligi'ne Anorthosis'e yenilerek havlu atmasi, Baskan Aktug'u hedef haline getirdi. Atay Aktug, taraftarin "Yönetim istifa" tepkisine yanit verdi.</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">

Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, Avrupa Sampiyonlar Ligi 2. ön eleme turunda Anorthosis Famagusta karsisinda atabilecekleri golleri atamayinca turu geçemediklerini söyledi.</TD></TR></T></T></TABLE>

ne ilginçtir iki sezondur kaybettigimiz her önemli maçtan sonra baskanin açiklamasi ayni ''atabilecegimiz golleri atabilseydik, çok gol kaçirmasaydik '' be mübarek insan her maçtan sonra bu açiklamayi yapiyorsunda bu takimin kaliteli bir forvete ihtiyaci oldugunu farkedemiyormusun !!! Nasil bir rahatlikla böyle bir açiklama yapiliyor anlam vermek mümkün degil !!!

vega
04.08.2005, 01:13

gerçekefsane
04.08.2005, 01:13
m.yilmaz'in yerine ergin keles olsa yildiz olurdu bu maçta

abdulkadir_gg
04.08.2005, 01:18
TAMAM KARDESIM BIR YENILDIN ARKANDAYOZ IKI YENILDIN YINE TAMAM AMA YETER YA BIZ BU BU YENILGILERI ÖMRÜMÜZ BOYUNCA ÇEKMEK ZORUNDAMIYIZ. BIZI BATIRANGÖKDENIZ'DI O GOLLER KAÇAR MIABIYA BATIRDI BIZI

vega
04.08.2005, 01:22
hesap ver yönetim verene kadar küfür yiyeceksin

Colakoglu
04.08.2005, 01:23
</font>

SU an bu yönetime ana
avrat küfrediyorum.Bu yönetimin hala arkasInda olanada aynI sekilde
küfrediyorum.Hadi bmn yönetimi beni ihraç et</font>

adamim lafini secde konus lan, basliga göre sorumlular defolup gidecek
öylemi ozaman stada gelen 25 kiside artik rezil destekleme yüzünden
defolup gidecek ve birdaha maca gelmeyecek... takim 1-0 önde sadece bir
gole ihtiyacimiz var ve bizim taraftar cekirdek citlatacak adamin
asabini bozma yönetime küfrediyosun, taraftar üstüne düseni yapiyomuda
yönetimde yapsin....

vega
04.08.2005, 01:25
kim lan senin adamIn missionmusun nesin kapa çeneni

kelkitli29
04.08.2005, 01:26
ben utandim taraftardan. yaw senol hoca nin taktiklerini rumlar kibrista tv den duyup hocalarina telefonla bildirdiler be. taraftar SUCLU

My
04.08.2005, 01:27
SU an bu yönetime ana avrat küfrediyorum.Bu yönetimin hala arkasInda olanada aynI sekilde küfrediyorum.Hadi bmn yönetimi beni ihraç et

Terbiyesizlik yapma!!! Yazdiin seylerin nereye gittiini bi düsünde klavye basi naralari atma!!!

Colakoglu
04.08.2005, 01:27
kim lan senin adamIn missionmusun nesin kapa çeneni </font>

kapat cenemi numarami adresimi vereyim

ABDULLAH COLAKOGLU

NUMARA ÖZELDEN GELIYO BEKLE....

Utku061
04.08.2005, 01:28
kim lan senin adamIn missionmusun nesin kapa çeneni

Lütfen sözcüklerine dikkat et..

SAyin yönetici arkadas kovulmak istiyor..

sanatik
04.08.2005, 01:29
Sampiyon Trabzonspor

smileys/smiley32.gif

CeSS
04.08.2005, 01:31
Yönetimin görevinin basinda kalmasi, kaos ortami olmamasi için iyi. Ancak bu sezon alinacak olasi bir basarisizlik sonucunda neler olacak ? Senol Günes, her firsatta transferleri kendi yapmadigi için bunu yönetime karsi koz olarak kullanacak , kendisinde hata buldurmayacaktir. Yönetimimiz ise hakemlere, federasyona, atilamayan gollere, rakibi hafife almalara bahane bulup bu sezonu böyle tüketecektir.

Sorgulanmasi gereken Atay Aktug yönetimi ile Senol Günes teknik ekibi nereye kadar gider ?

Bildiginiz gibi Senol Hocamiz üstü kapali yönetime mesajlar içeren göndermeler yapmayi sever. Hosnut olmadigi konulari bir sekilde yönetime iletmekte ustadir.

Ilk maçta Fabiano Eller'in oyunundan hiçbirimiz memnun degildik. Tipki Senol Hocamiz gibi , Senol Hocam yaptiginiz transfer bu kadar bunun oynadigi topu benim tayfunumda oynar diyerek yönetime bir gönderme yapmistir. Gelin görünki tayfun gününde degildir ! ve bu degisiklikten sonra bildiginiz gibi 2 gol yedik .

Senol Günes Eller'i alip Tayfunu oyuna koydugu an bunlari düsündüm. Bu düsüncelerimi bu maç önceside siteye yazmadimki birde Senol Günes polemigi baslamasin diye , Özelden 2 arkadasimla paylastim birisi olabilir , digeri bende ayni sekilde düsünüyorum dedi.

Sezonu bu tip mesajlasmalarla geçireceksek, lütfen çevrenize zarar vermeyin , bizi yeteri kadar üzüdnüz !...

Colakoglu
04.08.2005, 01:40
ya millet sorgulamasimi kaldi o isin ya kimi sorgulucaksin... BASKANIMI
GENEL MÜDÜRÜMÜ,TEKNIK DIREKTÖRÜMÜ,GÖKDENIZIMI,MEHMET
YILMAZIMI,MALZEMECIYIMI,KALE CI ANTRENÖRÜNÜMÜ,DEFANSIMI ILK MACTAKI
REZIL OYUNLARI ICIN,HAKEMIMI,YAN HAKEMIMI, FUTBOL TOPUNA BULALIM SUCU
KALEYE GIRMEDI DIYE,TRANSFER YAPAMAYAN MURAT BOZOGLUNUMU ÖMER
SARIYIMI,YADA 90 DAK. CEKIRDEK CITLATAN MUHTESEM
TARAFTARIMIZIMI....YENILDIK ISTE HERKES SUCLU A DAN Z BU TRABZONSPORLU
HERKES SUCLU...... HEPBERABER DAHA IYISINI YAPMALIYIZ TARAFTAR
TARAFTARLIGINI YAPMALI YÖNETIM YÖNETIMLIGINI FUTBOLCU FUTBOLCULUGUNU
YÖNETIMI DEFANSI KALECIYI ELESTIRMEKLE ELIMIZE BISEY GECMEZ
DÜZELTEMEYIZ BUNLARI YÖNETIM ISTIFA ETSIN YERINE DAHAMI IYISI GELECEK
HIC SANMIYORUM BIZ DÜZELTEBILECEGIMIZ KONULARA ELIMIZIN UZANABILDIGI
YERLERE BAKALIM TRIBÜNLERE BU REZILLIKTEN KURTULALIM ARTIK 15 DAK.
TEZAHURATLARLAN OLMUYO BU IS...

FERO61
04.08.2005, 01:45
bu takimin ne formasini alacaksin ne bi katkida bulanacaksin .....ben böyle adaletin beeeeee

10 forma sparisi verdim hepsi iptal.....

cakarim böyle takima .....suclu yönetim degil yönetim yapacagini yapti transfer dediniz yapti,

bizim o 61 sirt numarali g.bacak yokmu suclu odur , bizim o polonyali yokmu suclu odur ,bizim ele avuca sigdiramadigimiz afrikalidir suclu

yeter be yönetim yönetim....adam kale önünde topu kaleye atamiyorsa bugünde oldugu gibi hemde kac tane allah bereketimizi bozmasin, her mac en az 10 gol pozisyonu ve tek gol....yönetimmi giysin sortunu formasini yönetim daha ne yapsin beeeeeeee.......

kim ne derse desin eger yönetim gidecekse en iyi alternatif MAYdir ihtirazi olan söylesin...adamin her yerde eli kolu var kardesim istanbul dahil..bu is istanbulsuz yürümez adam mafya ...istanbullun pic takimlarinin yaptigi gibi masa basinda mac alacak baska caresi yok

lakerta
04.08.2005, 01:49
BEYLER
YETER YAA KOLAYSA SIZ ÇIKIN OYNAYIN HERKES TERININ SON DAMLASINA KADAR
OYNADI BU KAFAYLA GIDERSENIZ ISIMIZ VAR ARTIK DAHA DA DESTEKLEMELIYIZ
EGER HEPIMIZ TRABZONSPORLUYSAK GÖSTERELIM DESTEGIMIZI BU SENE ALLAHIN
IZNIYLE SAMPIYONLUGA OYNAYACAGIZ DÜSÜNÜN ARTIK BU HIRSI BU
MÜCADELEYI.TEK ISTEGIM SUDUR SIZLERDEN TRABZONDAKII ARKADASLARDAN ILK
ANTREMANA GIDIP FUTBOLCULARA MORAL VERMEK BU IS BURDA BITMEZ
GALATASARAY 4 SONRA KUPA ALDI KOSKOCA FENER AVRUPADA BISEY YAPAMADI
ARTIK ANLAYIS VE DESTEK VAKTI HEMEN ADAM ASMAYIN....HEPIMIZ SONUNA
KADAR DESTEKLEMELIYIZZ YOKSA YINE ÜZÜLÜRÜZ....</span></span>

Colakoglu
04.08.2005, 01:53
AHHHHHHHHHHHH ULAN AHHHHH KIME SATASALIM YA HEPIMIZ SUCLUYUZ ANASINI SATIM HEPIMIZDE VAR BIRAZ ANLASILAN BU BIZIM KADERIMIZ...

lakerta
04.08.2005, 02:00
beyler kader degil bu bence yavas yavas gelisen bi sürecin ilk adimlari
sinaniyoruz iste sabir sabir sabir ve hep destek tam destek
trabzonumuza bu gerek gerçekten yaaa biz gurbette çildiriyoruz o stadta
olup bagirmayi aglamayi yemin ederim ne ses ne göz yasi kaldi hadi
artik trabzon uyan yaaa yikalim artik türkiye yiii

toshiba
04.08.2005, 04:53
Her sezon ayni seyleri soyluyoruz, her kaybettigimiz mac, ve elendigimiz turdan sonra genelde Mehmet Yilmaz'in ismi geciyor. Ve yine oyle. Ona verilen sans daha baskasina verilmemistir. Bir kisi sirf Trabzonlu oldugu icin bu kadar takimda tutulmamalidir. Yarindan tezi yok, yonetim Mehmet Yilmaz'i da yanina alip gitmelidir. Ozur dilemeleri ancak bu sekilde kabul edilebilir. Bir sans daha bir sans daha yok artik.

Batan ekonomiler karsinda klasik bir Turk siyasetcisi gibi yapilmamali. Bir Portekizli bakan bundan birkac yil once tarihi bir kpru coktugu icin gorevinden ayrilmisti. Onun gibi zihniyete sahip yoneticiler istiyorum.

Firtina28
04.08.2005, 05:05
AHHHHHHHHHHHH ULAN AHHHHH KIME SATASALIM YA HEPIMIZ SUCLUYUZ ANASINI SATIM HEPIMIZDE VAR BIRAZ ANLASILAN BU BIZIM KADERIMIZ...

Hepimiz bi yerlere satasiyoruz. suclu senol,suclu gokdeniz,suclu yonetim,suclu yattara,suclu taraftar. herkesin kendine gore hatali buldugu birileri var iste. E dogru olan ne kardesim??? bunlarin hepsi sucluysa geriye ne kaldiki zaten?? Herkesin kendine ceki duzen vermesi lazim bizde dahil. Kendimize gelelim arkadaslar. Milletin anasina avradina kufur etmeyle duzelecekse, gelin hep beraberkufredelim ama olmuyo iste. Hadi arkadaslar destege devam. Iyi gun taraftari olmayalim.

shipbroker61
04.08.2005, 05:06
bu takimin ne formasini alacaksin ne bi katkida bulanacaksin .....ben böyle adaletin beeeeee

10 forma sparisi verdim hepsi iptal.....

cakarim böyle takima .....suclu yönetim degil yönetim yapacagini yapti transfer dediniz yapti,

bizim o 61 sirt numarali g.bacak yokmu suclu odur , bizim o polonyali yokmu suclu odur ,bizim ele avuca sigdiramadigimiz afrikalidir suclu

terbiyeni takin once....

10 tane forma siparisi verdim diye boyle terbiyesizlik yapmayi kendine hak goruyorsan ver adresini o formalari ben gonderirim sana....sonuca gore forma alacaksan hic alma hatta kalem bile alma bu klupten....

almanyada yasadigin icin turkcenin bozuk olmasina veriyorum ama "cakarim boyle takima" cumlesinin ne anlama geldigini ogren ondan sonra yaz foruma...

bende senin gibi kizginim ama "akim" derken "bokum" demiyorum senin gibi... kafam bir dunya olmasina ragmen....

Mehmet
04.08.2005, 07:48
Futbolcular da suç aramayiniz arkadaslar!

Suçlu yönetim.

Türkiye sampiyonluguna hasret kalmis bir takim,

Sampiyonlar ligine gidecek hedefleri olan bir takim.

Neden elindeki futbolcusunu satar da vaktinden önce kadrosuna yeni oyunculari, daha iyi oyunculari katamaz?

Daha bir sakata bir cezali oyuncuya yedek oyuncu bulamiyoruz?

Isin özü bu Kadro kurulup vaktinden önce hazirlanamadi.

Bu kadro ile bu sene sampiyonluk gene hayal, birakin sampiyonlugu
2. bile olamayiz!!!

Çok önemli prestij kaybettik. Yine büyük yikim oldu.

Fatura yönetime. Dünya takimi hazirliyorlarmis! Bu mu sizin dünya takiminiz? Bir cezali topcunun yerine onu aratmayacak bir topcunuz yok bi kere!! Geçin bunlari kandirmayin bizi bu kadar basitce gözümüze baka baka.

calypso
04.08.2005, 09:35
Simdi kafamda ki sorulari buraya bosaltmanin zamani;

1. Agir baski vardi diyorlar, neden bu baski hep bize oluyor? rakip takim için de ayni sartlar geçerli degilmiydi? onlar nasil sogukkanli kalabildiler.

2. Rakip takimin yas ortalamasi 30 un üzerinde olmasina ragmen son 15 dakika da bile, butakimi rakip ceza sahasina yikamamanin anlami ne? Kaleye sut bile atamadik.

3. Hakemin ne kadar genç ve kötü oldugunu hepimiz gördük, siyasetin bu kadar karistigi bir maça ( halkinin büyük kisminin Türkiye'nin AB karsiti oldugu) Avusturya'li hakem atanmasi tesadüf mü? Senez Erzik le maçtan evvel konusuldu mu?

4. Bizim otelden çikmamiz bile yasakken adamlara sümela'da ayin bile yaptirilmasina izin nasil verildi?

5. Zurawski,Deivid,Obina,Kahe ve oynayamayan Jun??? Transfer de tutumlu davranmak bir yere kadar mantikli ama bu tutumlu davranmak disinda birsey. Sampiyonlar ligine girmek için almadigin riskler IKINCI kez sana patladi. Ne zaman akillanacaksin?Transfer komitesi hesap verecek mi?

6.Zor maçlarda Yattara ya nasil güvenecegiz, nasil sorumluluk verecegiz? Adami kaybetmemek için ceza bile verilmedi, o utanmadan trilyonlar istiyor bu takimdan.

7. Ben ne zaman sinir harbine girmeden bir Trabzonspor maçi izleyecegim?

russ
04.08.2005, 09:52
her zamanki gibi iyi gun taraftari hemen basladi yaygaraya....

birkac aklibasinda arkadas disinda herkes felaket tellali...ne yonetim kalmis, ne gokdeniz, ne taraftar....herkes nasibini almis....takima cakanlar bile var. helal olsun...

tabii ki elestirilmesi gereken seyler var:

-senol hoca:bu maca hazirlanirken takimin nasil bir taktik calismasi yaptigini cok merak ediyorum. oyunu adamlarin sahasina yigmaya calisacaktik da devami ne olacakti? tam 16 korner attik, birakin gol bulmayi bir tanesinde bile pozisyon olmadi. bence tek basina bu bile bizim CL 'ye henuz hazir olmadigimizin bir gostergesi. ve benim en cok sinir oldugum sey:lee+volkan+huseyin israri....lutfen adem ve ibrahim egeye (hatta ucuncu'ye) daha cok sans.....ben yine de senol hocadan umutluyum...en azindan ziya donemindeki antifutbolu oynamiyoruz artik....belki de huseyin 'deki dususun en onemli sebebi bu...hoca bu takimi toparlayacak, meraketmeyin.

-yonetim:bence genelde basarililar ancak gecen seneki takimin uzerine tum iyi niyete ve maddi olanaga ragmen zamaninda takviye yapilamadi.bu da elenmemizdeki en onemli faktor oldu. bir de yattara 'nin aldigi paranin takimin ortalamasindan daha az olmasi konusu var ki bence en buyuk hata bu....sonucta bu adami takimda tutacak kadar begeniyorsak, bulundugu yerde mutlu olmasini saglayacak maddi kosullari da yerine getirmeliyiz. agaoglu falan iyi hos da, su anki yonetim en azindan tkimi bugunlere getirdi....3 yil once az daha kume dusuyorduk....

sonucta elendik...ama gorulen o ki bunu gecseydik de gecen seneki gibi 3. turda elenecektik. cok aci ama takimin futbolu tamamen fatih tekke 'ye endeksli....boyle olunca da CL gibi bir turnuvada basari mumkun degil....

iki yildir ligi ikinci bitirip en azindan CL on eleme oynuyoruz....her ne kadar bizlerin cok sabirli olmadigimizi bilsem de anahtar kelime bu:sabir...bir gunde dunya hakimi olamazsiniz....trabzonumuz bu sene de ligde ilk ikiye girmeli ve gelecek sene de on eleme oynamali...en onemli hedef bu. bu sonuctan demoralize olup, lige kotu baslarsak devami da kotu gelir...o yuzden takima destek olalim. sonucta kapasitemiz buymus...unutmayin ki biz bu takimi sampiyon oldugu icin degil bizim takimimiz oldugu icin destekliyoruz. chelsea gecen sene 50 yil aradan sonra sampiyon oldu...ben de 28 yil daha bekleyebilirim...

ALAYINA ISYAN - OLUMUNE TRABZON.....

kudu_61
04.08.2005, 09:54
Arkadaslar avrupadan zaten elendik ne yapsak dünü geri getiremeyiz simdi yönetimi istifaya çagiriyoruz hadi istifa ettiler gittiler diyelim yeni yönetim ne yapacak hiç birsey niye mi bizim dünkü kadromuza yattarayla thomasi ekleyin ne kadar yattaraya kizsak sa bu takim için önemli thomas ta iyi çikarsa ki iyi olduguna inaniyorum bizim takimi türkiyede bir tek fenerbahçezorlar o yüzden takimdaki huzuru bozmaya gerek yok bosverin böyle gidelim türkiyenin en iyisiyiz kimsenin bundan süphesi olmasin dün elenmis olabiliriz olsun ne yapacagiz yani trabzonsporu mu birakicaz yanlis yapmayalim arkadaslar...

Sadece söylemek istedigim birkaç sey var 4 futbolcumuz ne kadar gayretli olsalar da trabzon spor formasinin agirligini kaldirabilecek futbolcular degil:

-Tayfun : Ilk maçta onu taraftarin önüne sürmeye gerek yoktu trabzon spor formasinin agirligini kaldiramaz bizi sampiyonluk yolunda rahatlatamaz...

-Hüseyin : Hangi maçta ileriye yönelik olumlu bir topunu gördünüz her topu alip geriye dönüyor ön libero mevkisinde belki biraz kesiciligi var ama yeterli degil teknik çok zayif trabzon spor formasinin agirligini kaldiramaz...

-MehmetYilmaz : Ne kadar sevdasiyla oynasada caninin disine taksada top istop yok teknik yok son vurus yok sadece mücadele ile olacak is degil bu ki takim da forvet mevkisinde oynuyor bence ergin keles yedek tutulup mehmet daha verimli olabilecegi baska bir takima gönderilmeli trabzon spor taraftari olsunbenim gibi ben futbol oynayamiyorum ama deli gibi seviyorum... trabzon spor formasinin agirligini kaldiramaz...

Lee Young : Gönderilip tekrar alinmasi çok büyük bir hata sen kanat oyuncususun olumlu ortan yok agir kaliyorsun dün ikinci yarida volkan çiktiktan sonra sol kanat bitti yabanci hakki için bu forma sana agir geliyor gitmesi gerekir.

Senol hoca gökdenizi saga çek volkan soldan gelsin fatih mehmet forvette dün aksam senin bundan baska altarnatifin yoktu yanlis yaptin sen de bu formanin agirligi altinda kaliyorsun gibi geliyor bana (teknik direktör olarak)

aktug baskan çok seviyorsun buna eminim sana çok deger veriyorum ama biraz diktatör olucaksin iki ay kaldi yöneticilerin brezilyada alinan oyuncularin iyiligini de tartismiyorum ki bence iyi olacaklar ama geç oldu baskanim geç artik yapman gereken ligi kesin götürebilecek yeni transfer...kimse istifa etmesin istifanin bize faydasi olmaz zarari olur...

Son sözümde taraftara olmuyor arkadaslar tamam dünkü maçi seyircisiz de olsa almamiz gerekir di ama biz hep böyleyiz bagiramiyoruz destek olamiyoruz sadece ugultu yakismiyor bize

Bir sevdadir TRABZON...

BENDARLI
04.08.2005, 10:06
HEP DESTEK TAM DESTEK

ARKDASLAR UNUTMAYALIM KI TRABZONSPOR BIZIM TUTTUGUMUZ BIR TAKIMDAN ÇOK ÇOK DAHA ÖTE BIRSEY.. O BIZIM KÜLTÜRÜMÜZ O BIZIM KÖKENIMIZ O BIZIM HAYKIRISIMIZ....

RESMI SITEDE YAYIMLANAN TANITIM VIDEOSUNU IZLEYIPTE TÜYLERI DIKEN DIKEN OLMAYAN VARMI....

FATIH TEKKE YI AGLATANLAR UTANSIN....

AMA YINEDE HEP DESTEK TAM DESTEK.....

Faik Yılmaz
04.08.2005, 10:11
HEP DESTEK TAM DESTEK

ARKDASLAR UNUTMAYALIM KI TRABZONSPOR BIZIM TUTTUGUMUZ BIR TAKIMDAN ÇOK ÇOK DAHA ÖTE BIRSEY.. O BIZIM KÜLTÜRÜMÜZ O BIZIM KÖKENIMIZ O BIZIM HAYKIRISIMIZ....

RESMI SITEDE YAYIMLANAN TANITIM VIDEOSUNU IZLEYIPTE TÜYLERI DIKEN DIKEN OLMAYAN VARMI....

FATIH TEKKE YI AGLATANLAR UTANSIN....

AMA YINEDE HEP DESTEK TAM DESTEK.....

AYNEN KATILIYORUM IÇIM KAN AGLASADA ....

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

halil ibo
04.08.2005, 10:37
Sorumlular elbette hesap vermeli.Onlarda bugün herhalde bir durum degerlendirmesi yapacaklardir.Yönetimingitmesi kaos ortami yaratir gibi görünüyorsada;BIR EKIP ÇIKIP BIZIM PROJELERIMIZ,HEDEFLERIMIZ SUNLARDIR DIYEREK MEVCUT YÖNETIME BIZE YOL AÇ DERSE BU DEGERLENDIRILEBILIR.Kendi insanlarimiza-kaldi ki baskalarinada-küfür,hakaret bize birsey kazandirmaz.Hakaret etmeyelim Cevdet Erdöl'den farkimiz olsun.Tarih tekerrür etmesin 96'da yaptigimiz hatayi tekrarlamayalim.Bu futbolcularla lige devam edecegiz.Zira biliyoruz ki onlarida elden çikarirsak mevcut yönetim en kötüsünün bile yerini dolduramaz.Ayrica takim bu sene erken form tutmamistir.Bu da belki lig için olumlu olabilir.Bir musibet bin nasihatten evladir.Bu musibeti lehimize çevirmeyi basaralim.AMA HERKES BU TAKIMA SAHIP ÇIKSIN LÜTFEN.ACILARIDA ONLARLA MUTLULUKLARIDA ONLARLA YASAYACAGIZ.

Sefaenes
04.08.2005, 10:42
mac kaybetti diye yok forma almiyacaginm desteklemiyeceghimdiyenlöer zaten siz alsaniz ne olur almasaniz sizler ancak galibiyetlerde takim taraftarisiniz bende bir kac futbolcuya kiziyorum ama bu takim yine bizim takimimiz ve gitmek isteyen gitsin istanbul takimlarini tutsun burada adam gibi adamlar lazim galibiyet taraftari degil dünden beri cok kizginim sinirligim ama forma mi yine alirim ve aldimda ve elimde firsat oldumu alacagim biz gurbette bunu zor buluyoruz malesef sen 10 formayi en iyisi git fenerden al belki icin daha rahat olur ama Allah askina daha burada yazma

U.Sadıkoğlu
04.08.2005, 10:54
ULAN FORMALARI GERI ALANLAR BIR YENILGIDE TAKIMI SATIP GIDIYORSUNUZ DEFOLUN LANsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

melrok
04.08.2005, 11:01
iste klasik lig öncesi camiamiz arkadaslar giden gitti önümüzde uzun bir maraton var. bu takim bize ragmen düzelip ligde basarili 4-5 maç çikaracak sonra biz yeniden birlik olup destek verecegiz o zaman nerde bizim taraftarligimiz? dün çocuklarin hepsinin rengi bembeyazdi maça çiktiklarinda ayaklari titriyordu nerdeyse, taraftar olarak onlari rahatlatabildikmi yok. möegofondan sürekli anons hadi arkadaslar maç 90 dakkika bizim taraftardan çit yok. kardesim bu takim istanbul veya ankarada oynasaydi turu atlardi hala ögrenemedik nasil taraftar oluncagini. ilk suçlu biziz, sonra futbolcular, sonra teknik kadro en son yönetim ilk istifayi bizlerin vermesi gerekiyor. bu takim bizim kadar kötü taraftari haketmiyor.

Ahmet AYDIN-28
04.08.2005, 11:04
SUÇLU KIM?

Dün gece yasadiklarimizin sorumlularini bulabilmek açisindan nacizane degerlendirmelerimi sunuyorum.

ATAY AKTUG: Maç içinde kameranin her kendisine döndügü anda gözleri doluydu. Maçtan sonra bütün gece agladigina eminim. Iyi bir insan ve iyi bir TRABZONSPORLU oldugunu düsünüyorum ama yönetici seçimi ve yönetim kurulunun koordinasyonu konusunda yetersiz.

YÖNETIM KURULU: Özellikle Bozoglu, Sari ve Akbasoglu transferdeki acemilikleri ile hem kendilerini hem de baskani dolayisiyla takimi bu hale getirdiler diye düsünüyorum. Utku Bozoglu gibi bir insanin oglu olan Bozoglu, beni en fazla sasirtan isimdi.

SENOL GÜNES: En büyük hatayi takimin basinda kalarak yapti. Sirketin basina geçmeliydi. Hem kendi kariyerini tartismaya açti, hem de kanat, uluç gibi isimlerin hedefi durumuna geldi.

FUTBOLCULAR: Bazilari hakkinda yorumlarimi yazmak istiyorum.

- Jeferson ve Eller: Bence en az hatasi olan isimlerden ikisi.

- Erdinç ve Tayfun: Tayfun zaten acemi ama Erdinç'te acemilesti.

- Emrah ve Celalettin: Kanat savunmasi kadar kanat hücumlarinda da yetersiz kaldilar.

- Hüseyin ve Simek: Hüseyin'i bu yil taniyamiyorum. Orta sahayi ellerini kollarini sallayarak geçti rakip. Hücumda da bir etkinligi yoktu. Simek ilk maçta gezindi ama gol ortasini yapti. Ikinci maçta biraz daha iyiydi bir kaç iyi sut atti ama o da eski Simek degil.

- Gökdeniz: Beni hiç yaniltmiyor. Ikinci maçin Mehmet Yilmaziydi. Kendisinden çok sey beklendigi hiç bir maçta kendisini göremiyoruz. Fatih sayesinde bir seyler yapabiliyor ya da yapiyor gözüküyor. Aldigi parayi hakettigini düsünmüyorum.

- Adem: Pek olumlu bir maç oynamasa da o da çok suçlu degil.

- Yattara: Türkiye'ye para için gelmis biri. Aldigi paradan daha fazlasini hakettigini düsündügünden kafasi orda diye düsünüyorum. Sorunlari çözülürse yararli olabilecek bir adam. Ilk maçta kirmizi kart gördü ama o ana kadar takimin en iyisiydi.

- Lee: Gereksiz.

- Volkan: Hazirlik maçlarinda iyiyken simdi ne oldu bilmiyorum.

- Mehmet Yilmaz: Ne yazayim.

- FATIH: Yüregini koyan tek insandi. Iyiki var.

TARAFTAR: Maçi tvden izledim. Stadda olan arkadaslar daha iyi bilirler ama ben destek görmedim. Siz de benim gibi tvden izleseydiniz! (Istisnalar hariç)

Bu yazdiklarim kisisel görüslerim. Katilan olabilecegi gibi katilmayanlarda olacaktir. Önerilerim ise söyle:

1- Yönetim yeniden yapilanmali bir kaç iyi takviye olmalidir. Ahmet Agaoglu yönetimde olmalidir. Her konuda agirligini koyabilecek insanlar yönetimde yer almalidir. Çogu kisi begenmese de ben Erol Tunanin yöneticiligini begeniyordum. O da yönetimde yer alabilir.

2- Futbolcular taraftara basin toplantisi ya da baska bir yolla hesap vermeli, daha dogrusu isin nedenini anlatmalidir. Yani kendilerine savunma hakki verilmelidir.

3- Senol Günes geçen sezon sonunda yapmasi gerekeni yapmali sirketin basina geçmeli, takimin basina Giray Bulak geçmelidir.

4- Taraftarin çekirdek yemek için stada gitmesine gerek yoktur, ayni isi evinde tv karsisinda yapabilir. Takima destek olmali çözüm yollari üretmelidir.

Bunlar benim nacizane önerilerim. Umarim dün gece yasadiklarimiz son olur.

russ
04.08.2005, 11:08
hamsi28 Yazdi:

3- Senol Günes geçen sezon sonunda yapmasi gerekeni yapmali sirketin basina geçmeli, takimin basina Giray Bulak geçmelidir.

galiba en dogrusu bu......

U.Sadıkoğlu
04.08.2005, 11:10
ULAN FERO VER FORMALARI BIR DAHA DA BU TAKIMI DESTEKLEME TAMAMMI BOYLE TRABZONSPOR LULUK OLMAZ BU TAKIMI GALIBIYET IÇINMI TUTUYORSUNsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Guru
04.08.2005, 11:16
yönetimde de futbolcuda da hocada da kabahat var ama o gitsin, bunu gönderelim, sunun kafasini koparalim gibi söylemler su an için uygun degil. koskoca bi camia karalar baglamis durumdayiz bir de üstüne bu sinirle yapacak oldugumuz her fevri davranis bizi daha da fazla çikmaza götürecektir. bütün kabahati ve eksikleriyle bu takim bizim. simdiye kadar nasil sayisiz kereler fedakarlik yaparak ve hatta kendimizden ödün vererek desteklediysek su anda da yapmamiz gereken ayni sey. devami çok önemli olsa bile elenmis olmak bizi "efsanemizden" uzaklastirmamali, sogutmamali. ne Trabzonspor destek çekilecek bir takim, ne de bizler destegini bu takimdan çekecek taraftarlariz. efsane olmak, ihtilaller yapmak hiç de kolay isler degil hem de bu kadar kisa zamanda. istanbul takimlari sampiyonlar ligine gidebilmek için doksan yil bekledi. bizim bekleyecek oldugumuz ise sunun surasinda sadece bir yil. haksizlik etmeyelim.

feridun
04.08.2005, 11:19
Yönetim istifaaaaaaaaaaaaa............smileys/smiley7.gif

l-m
04.08.2005, 11:27
hamsi28 Yazdi:

galiba en dogrusu bu......

Senol Günes finans uzmani mi sirketin basina geçsin, Giray Bulak ismi ise süper bir bomba. Her kötü maç sonrasi birkaç mesaj atmis üyeler çikip bomba açiklamalar yapiyor, biraz daha mantikli açiklamalar lütfen..

l-m
04.08.2005, 11:31
FERO61 isimli üye futbolcuya ve takima hakaretten 2 hafta süreyle forumdan uzaklastirilmistir(Ceza Bitis : 18 Agustos 2005).

U.Sadıkoğlu
04.08.2005, 11:31
YAHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

YONETIM GIDECEKKKKKKKKKKKKK KIM GELECEKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

kudu_61
04.08.2005, 11:42
kimse gitmeyecek arkadaslar herkes kalacak sadece giray bulak meselesine çok sicak bakiyorum ama size birsey söyleyeyim ve elinizdeki kadroya tekrar sakin yattara gökdeniz simek fatih thomas

Kaya
04.08.2005, 11:44
Maç sonunda köpek rumlari ilk önce Avni Aker'den çikarip, Trabzonspor taraftarini kapilarda bekletten kafalara yaziklar olsun...

Hepiniz serefsizsiniz...

Bu karari alan kisi veya kisiler beter olsun. Her türlü hakkimiz sizlere HARAM OLSUN...

GEBEERIN KÖPEKLER...smileys/smiley7.gif

Ahmet AYDIN-28
04.08.2005, 11:46
Sayin yönetici sirket yönetmek için finans uzmani olmak gerekmez. Kaldi ki Senol Günes bu söylenerek TRABZONSPOR'a geldi. O zaman "finans uzmani miki getirildi" diye elestirdiniz mi? Giray Bulak ismi ise bir bomba degil Trabzon'un yetistirdigi büyük bir degerdir bence. Yaziyi yazarken sik sik bunlarin sadece benim nacizane fikirlerim oldugunu belirttim. Ama siz mantiksizlikla suçlayip kötü sonuçlari firsat bilip yazan biri oldugumu belirtmissiniz. Benim yazdiklarim benden daha kidemli üyelerin yazdiklarina göre çok hafif kaliyor. Ben hiç kimsenin serefine onuruna söz etmeden kendimce öneriler getirdim. Lütfen daha objektif olun.

kudu_61
04.08.2005, 11:46
Bu sehir seninle yatip kalkiyor

20 yildir senden tek sey istiyor

Bordoyla mavi kefenim olsun

TRABZON um bu sene sampiyon olsun...

Tek ilacimiz bu kimsenin gitmesine gerek yok eldeki kadroda bunun için yeterli sola tuncay gibi bir topçu hüseyinin yerine de aurello gibi bir topçu lazim hüseyin lee tayfun ve mehmet formamizin agirligini kaldiramiyorlar iyi niyetlerinden hiç süphem yok ama yetenekleri bu kadar daha fazlasini beklemek onlara haksizlik oluyor lütfen bunu görün...

metehan
04.08.2005, 11:53
Arkadaslar hepiniz üzgün ve sinirlisiniz, tipki benim gibi. Ama herkes yazdigina dikkat etsin. BMN'de yönetici olan arkadaslarin buraya yazdiklari yakismiyor. Herkes elestirisini yapsin ama burasi sövüp sayma yeri degil, ayiptir.

Elestiri yaparken TS'u yipratmamaya özen gösterin. Bizler taraftariz, bu takimin pesinden kosmaya devam edecegiz. Verdigimiz her zarar yarin bize aci ve üzüntü olarak geri döner.

Bu tablonun tek sorumlusu üzerine düseni yapmayan yönetimdir. Yapacaklari bulup çikarmak da TSluyum diyen herkesin görevidir. Aci, sevginin faturasidir, gerektiginde ödemeyi bilmeliyiz. Ama bu faturayi sürekli ödemek zorunda kalmamak içinde dogrularin yapilmasi konusunda çaba sarfetmeliyiz. Yani burada agzimiza geleni saymakla sadece kendimizi rahatlatiriz, TS'a birsey katamayiz.

russ
04.08.2005, 11:53
@ I-m:

senol gunes hakkindaki postuma vermis oldugunuz yanittan anliyorum ki post sayim kaale alinacak sayiya ulasmamis! ama yine de affiniza siginarak kendimce konuyu aciklamaya calisayim:

ben sadece yapici bir elestiri yapmak ve bence iyi sonuc verebilecek bir fikri destekledim(kimseye hakaret etmeden ve kelle istemeden).

senol hocanin Futbol AS nin basina gecmesi fikriniben uretmis degilim.gecen sene kendisi goreve gelirken bu dusunceyi baskan ve bizzat senol hoca soylemislerdi. ustelik Futbol AS nin basindaki kisinin gorevinin finans uzmanligi oldugunu sanmiyorum. italya ve ingiltere 'de yaygin olan bu sistemde, bu konumdaki kisiler klubun uzun vadedeki hedeflerini ve politikalarini belirliyor diye biliyorum.

baskan=cumhurbaskani

futbol AS muduru=basbakan

teknik direktor=bakan

gibi oluyor yani.....

her ne kadar post sayim azsa da, 200-300 postu olup, her yenilgiden sonra takima kufur edenlerden daha cok katkim oldugunu dusunuyorum.

saygilarimla.....

Mesut AKYILDIZ
04.08.2005, 12:29
FATIH TEKKENIN ILK ÖNELEME TURUNDA OYNAYAMAYACAGI AYLAR ÖNCESINDEN BELLIYKEN ADAM GIBI BIR FORVETI BU MACA YETISTIREMEYEN VEDE ILK MACIN OYNANACAGI GÜN BIR FORVETI TÜRKIYEYE GETIRIP M. YILMAZIN MACA KONSANTRASYONUNU OLUMSUZ ETKILEYEN BASIRETSIZ BU YÖNETIM BU ÖNELEMENIN GEÇILEMEMESININ TEK SORUMLUSUDUR

angaralits
04.08.2005, 12:46
EN BÜYÜK TRABZONSPOR

smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Lazrail_76
04.08.2005, 12:53
BASTA YÖNETIM CEKIP GITSIN, SONRA HUSEYIN - HASAN- MEHMET- GÖKDENIZ -
VOLKAN - MOLKANLAR CEKIP GITSIN !!!!! SONRA
YUMRUGUNU MASAYA VURAMAYAN VE ILK MACTA ACEMICE OYUNU OKUYAN SENOL
GUNES CEKIP GITSIN. HEP KANDIRILDIK, HEP OYANLANDIK, BIZ
TEPKISIZ KALDIGIMIZ SURECE BUNLAR BILDIGINI OKUYACAK !!!
ARKADASLAR SAMPIYONLUGA DA INANMAYIN. ACILEN BIRSEYLER YAPMAMIZ
LAZIM BU ADAMLARIN CEKIP GITMESI ICIN HEM DE COOOK ACIL

melrok
04.08.2005, 13:11
noluyo ya en son ihtiyacimiz olan sey felaket telaligi. ne demek sampiyonda olamayiz acilen biseyler yapalim herkes istifa etsin takim nerdeyse komple gitsin?ne demek bunlar arkadasim daha lig baslamadi bir kazadir oldu elendik. yönetim ve teknik kadro istifa etse saydigin futbolcular gitse bu neye derman olucak ayrica ne kadar mantiksiz istekler dar kadrodan gökdeniz, volkan ve hasani gönderceksinki hasan iki maçtada oynamadi. önce senin gibi taraftarlar bir gitsin. bu takim bize çok. kimse agzindan çikani duymuyor. herkes atese körükle gidiyor. üstelik bu atesin ortasinda biz variz.

zanoylu
04.08.2005, 13:18
BASTA YÖNETIM CEKIP GITSIN, SONRA HUSEYIN - HASAN- MEHMET- GÖKDENIZ - VOLKAN - MOLKANLAR CEKIP GITSIN !!!!! SONRA YUMRUGUNU MASAYA VURAMAYAN VE ILK MACTA ACEMICE OYUNU OKUYAN SENOL GUNES CEKIP GITSIN. HEP KANDIRILDIK, HEP OYANLANDIK, BIZ TEPKISIZ KALDIGIMIZ SURECE BUNLAR BILDIGINI OKUYACAK !!! ARKADASLAR SAMPIYONLUGA DA INANMAYIN. ACILEN BIRSEYLER YAPMAMIZ LAZIM BU ADAMLARIN CEKIP GITMESI ICIN HEM DE COOOK ACIL

Bunlar senin düsüncelerin seni baglar , milleti galeyana getirmeye gerek yok. O saydigin isimlerin yenilgi hosunami gitti saniyorsun.Gece uyuya bildiklerini zannetmiyorum.Onun için sakin sakin tartisalim..!

Senin yazdiklarina bakarsak bide kulübü yakalim bari

alone_61
04.08.2005, 13:19
FATIH TEKKENIN ILK ÖNELEME TURUNDA OYNAYAMAYACAGI AYLAR ÖNCESINDEN BELLIYKEN ADAM GIBI BIR FORVETI BU MACA YETISTIREMEYEN VEDE ILK MACIN OYNANACAGI GÜN BIR FORVETI TÜRKIYEYE GETIRIP M. YILMAZIN MACA KONSANTRASYONUNU OLUMSUZ ETKILEYEN BASIRETSIZ BU YÖNETIM BU ÖNELEMENIN GEÇILEMEMESININ TEK SORUMLUSUDUR

mehmet yilmazin konsantrasyonunun üst düzeyde oldugu maçlari da bilirim. 3 sezonda kaç gol atti? kaç kere zam, iyilestirme görüsmesi yapti? bu sorularin cevabi olan rakamlar maalesef birbirine çok yakin!!!!

metehan
04.08.2005, 13:19
BASTA YÖNETIM CEKIP GITSIN, SONRA HUSEYIN - HASAN- MEHMET- GÖKDENIZ - VOLKAN - MOLKANLAR CEKIP GITSIN !!!!! SONRA YUMRUGUNU MASAYA VURAMAYAN VE ILK MACTA ACEMICE OYUNU OKUYAN SENOL GUNES CEKIP GITSIN. HEP KANDIRILDIK, HEP OYANLANDIK, BIZ TEPKISIZ KALDIGIMIZ SURECE BUNLAR BILDIGINI OKUYACAK !!! ARKADASLAR SAMPIYONLUGA DA INANMAYIN. ACILEN BIRSEYLER YAPMAMIZ LAZIM BU ADAMLARIN CEKIP GITMESI ICIN HEM DE COOOK ACIL

Sonra sen çikip oynarsin herhalde !

LazY_61
04.08.2005, 13:22
YATTARA BU TAKIMDAN DEFOL!!!!!!!!!

sah_zade61
04.08.2005, 13:23
su kadroyla sampiyon olacagimizi sanmak kuru hayallerden öteye geçmez ayaginiz yere bassin artik defans berbat orta saha yok fatih tekke bir yere kadar sirtlar takimi yine ilk üçe gireriz ama bu çok kaliteli bir takim oldugumuz için degil türkiye ligi son derece kalitesiz oldugu içindir fazla söze gerek yok kimse mazeret üretmesin yok henüz hazir degildik de yok sanssizdik da vb. hersey ortada futbol seviyesi amatörden öteye geçmeyen bir ülkenin amatör bir takimina elendik. defansda ki aptalca hatalari orta sahadaki bosluklari göremeyenlere tavsiyem giydiginiz at gözlüklerini çikarinda daha genis bakin olaylara

melrok
04.08.2005, 13:28
hocam burayi slogan yerine çevirmeyin. lazy_61 amacin ne senin. kendin doldurusa geldin baskalarinidami getirmek istiyorsun. yattara gidince sag kanatan bindirmeleri emrahla sen yaparsin artik. eminim yattara kadarda kivraksindir ve iyi orta yapiyorsundur!!!!!!. bu adam takimin diger futbolcularindan daha fazla suçlu degil. ilk maçi yeteri kadar tartistik. yok takimi yalniz birakmis filan. bunun baska örnekleride var erdinç hali sahada kendini sakatladi aylarca takimi yalniz birakti, canimiz cigerimiz fatih hakem tokatladi bes maç takimi yalniz birakti bunlarada mi defol diyeceksin. ayrica defol demeye ne hakin var?

melrok
04.08.2005, 13:30
sampiyonluk kuru hayal diyenlere;

sonuna kadar yasiyacagim bu hayali............................................ .......... ................. Edited by: melrok

zanoylu
04.08.2005, 13:33
LazY_61 Bunu söylemesindeki amaç Yattaranin ilk maçtaki sorumsuz hareketi olsa gerek.Ki haklidir kizmakta aksamki maçta olmamasi adeta kanadimizi felç etti.Yoksa trabzonun futbol olarak ona ihtiyaci var.....

LazY_61
04.08.2005, 13:34
MELROK ZATEN SINIRIM ÜZERIMDE BIZ BU MAÇI NEDEN 1-0 KAZANMAMIZA RAGMEN NEDEN ELENDIK SÖYLERMISIN SENIN O MUHTESEM YATTARAN SAYESINDE DEGIL MI? SEN FARKINDA OLMADAN BU TAKIMI MAHALLE TAKIMI YERINE KOYMA BIZ TRABZONSPORDAN BAHSEDIYORUZ SIVASSPORDAN DEGIL TEK BIR ADAMA IHTIYACIMIZ YOK DEFOLSUN GITSIN BIZI REZIL EDEN ADAMI DAHA NE KADAR TAKIMDA TUTACAZ

gultekinsurul
04.08.2005, 13:37
ya usaklar azcik sakin olun. Özellikle BMN yönetimi. siz böyle yaparsaniz cemaat napar..

azcik daha sakin. baktin hosuna gitmedi muhattap alma.

bide gerçekten bu konu açma konusunda sikinti var. adamlar gereksiz çok kunu açiyor. bence bunun en iyi çözümü üyelik statüsü yeni olan arkadaslar konu açamasinlar. biraz sabredip normal üye olunca açsinlar. çünkü adamin biri var çok iyi biliyorum forumdan atiliyor baska bir nick le yeniden katilip yina abuk sabuk seyler yaziyor.

herkesten ricam hakaret içeren cümleler kullanmayalim. yakismiyor.

Colakoglu
04.08.2005, 13:41
BEYLER BÜYÜK TAKIMIZ SADECE BI IS KAZASINA UGRADIK BUNUN BASKA
TERCÜMESI YOK TAKIMI DESTEKLIYORUZ BELKIDE BÖYLE OLMASI IYI OLDU SIMDI
SIRA SAMPIYONLUK SADECE LIGI KONSENTRA OLACAGIZ VE SAMPIYON OLACAGIZ
HEPIMIZINDE ISTEDIGI BU DEGILMIYDI ZATEN.... EVET TRABZONUM BU SENE
SAMPIYONNNNNNNNNNN.. YÖNETIME ACILEN BI TARAFTAR ORGANIZASYONU YAPMASI
ICIN BI MAIL CEKICEM UMARIM GÖRÜRLER.... SIZDE CEKIN BIZ TRIBUNLERI
ACILEN DÜZELTMELIYIZ BU BENIM GÖRÜSÜM....

melrok
04.08.2005, 13:41
bizi napipta rezil eti? kirmizi kartla atilincami rezil olduk? tayfuna o ölümcül iki hatayi yattara mi yaptirdi da fark yedik? takimin orta sahasini ruhsuz oynamasinimi sagladi? hüseyin atilmadi, symek atilmadi, gökdeniz atilmadi sahada görebildinmi ilk maçta bunlari? kimsenin suçu yok yattaranin suçumu simdi elenmemiz? yattaraya bu kadar kizman aslinda onu ne kadar çok sevdigini gösteriyor diye düsünüyorum belkide yaniliyorum. hepimizin sinirleri tepesinde bu hiçbirimiz için mazeret olamaz su anda. ayrica yattara giderse tabiki trabzon sivas olacak degil böyle bisey söylemedim. ama güç kaybedecegi kesin ve sag kanadinin kirilacagida kesin.

Reha
04.08.2005, 13:44
Hasan,Volkan,Lee,Mehmet,Tayfun,Emrah türkiyede hangi takimlarda oynarlar? Senol Günes bu takimi çalsitirmis mi? Senol Günes teknik adam olabilir mi?

Cevaplar?

chatin54
04.08.2005, 13:56
bu takimda illaki birilerinin hesap vermesi gerekiyor.bu kadar ts taraftarini umutlara bogarak,sonucu hüsranla bitirmeye kimsenin hakki yoktur.

bu gökdeniz vemehmet yilmaz'in bu takimda isleri yok.piç fenere beni alin diyen bi futbolcunun ve 2 seneditr ayni senaryoda basrol oynayan kisiye tekme atma zamani geldi de geçiyo.

BÖYLE TRIBÜN,BÖYLE TARAFTAR OLMAZ OLSUN.KARDESIM ORAYAMAÇ IZLEMEYE GELDIYSEN OTUR EVINDE TVDEN TAKIL.BILINÇSIZ BI TARAFTARA SAHIBIZ.ALLAH SONUMUZA HAYIR GETIRE.

melrok
04.08.2005, 14:00
piç fenere beni alin diyen bi futbolcunun ve 2 seneditr ayni senaryoda basrol oynayan kisiye tekme atma zamani geldi de geçiyo.

hocam istanbul basininin haberlerini dogru kabul edip onun üzerine yorum yapmak saglikli degil. gökdeniz her konusmasinda trabzon askindan bahsediyor biz hala bizans medyasinin agziyla konusuyoruz.

LazY_61
04.08.2005, 14:01
MELROK ABI

BELKI YAZDIKLARIUNDA HAKLISIN AMA YATTARANIN TRABZONDA NELER YAPTIGINI IYI BILENLERDENIM BU ADAMI BIZ SIMARTTIK EVET BEN YATTARAYI SEVERDIM AMA 2 HAFTA ÖNCE SEVGIM NEFRETE DÖNÜSTÜ EGER BIZ 10 KISI KALMASAYDIK ACABA 3-1 YENILIRMIYDIK BUNUN CEVABINI VERIRSEN SEVINIRIM

zanoylu
04.08.2005, 14:02
Senol Günes bu takimi çalsitirmis mi? Senol Günes teknik adam olabilir mi?

Cevaplar?

Bunlari yazdina göre sen bu isi biliyorsun ; Desenize teknik direktörü bulduk . Geç o zaman takimin basina

irfanköse276
04.08.2005, 14:03
en az sorumlu senol hocadir. herkese yüklenebiliriz ama ona yüklenmemeliyiz. oynattigi taktik tuttu. takir takir pozisyona girdik ama senede 40maçta 4yilda 160maç eder. adam hala son vuruslari atamiyor.

tek sorumlu yönetimdir.... ama aci da bir gerçek varki daha iyi bir yönetim bulmamiz pek zordur

Crazy_OfLu61_
04.08.2005, 14:05
Gökdeniz, yattara en basta bana kalsa simko ve fatihten baska bir ALLAh in kulunu birakmazdim oda bir gerçek ruhsuz kansiz serefsizler bunlar vatan haini baska bise degil her takima yenilecektik ama o takima yenilmeyecektik.

melrok
04.08.2005, 14:10
lazy_61,

sevgili renkdasim, kardesim, inan bende senin kadar sinirliyim hem yattaraya hemde geri kalanlara. gel görki yattaranin fevri oldugu kadar ilk maçta formasini terlerten tek oyuncumuz (fatih'le birlikte)oldugunu düsünüyorum. diger saydigim futbolcular ne kadar ruhsuzdu ben böyle gördüm. 10 kisi kalsakda kalite olarak bizim bu takimi yenmemiz gerekiyordu. eger biraz savassaydilar eger o kadar ruhsuz olmasalardi ilk maçin skoru bu olmazdi diye düsünüyorum. tabi yattaraninda suçu var ama benim görüsüme göre digerlerinden fazla degil. biran önce bu adamin kafasi rahatlatilmali diye düsünüyorum.

zanoylu
04.08.2005, 14:12
Yönetimin hatasi vardir ve bunu kabul etmeli öyle son dakikaya transfer sikistirilmaz Transfer komitesi 6 aydir topçu izliyor ve eleme maçina bunu yetistiremiyor.Hatasi olan transfer komitesi dir

Oruç
04.08.2005, 14:14
Hasan,Volkan,Lee,Mehmet,Tayfun,Emrah türkiyede hangi takimlarda oynarlar? Senol Günes bu takimi çalsitirmis mi? Senol Günes teknik adam olabilir mi?

Cevaplar?

Bu futbolcular içinde neden 61 numarali oyuncu yok???

FATIH SULTAN TEKKE

irfanköse276
04.08.2005, 14:17
Yönetimin hatasi vardir ve bunu kabul etmeli öyle son dakikaya transfer sikistirilmaz Transfer komitesi 6 aydir topçu izliyor ve eleme maçina bunu yetistiremiyor.Hatasi olan transfer komitesi dir

evet benimde kizdigim konu budur. yenersin yenilirsin. elersin elenirsin futbol bu sonuçta......

ezikbahçe alacagi oyuncuya o kel yöneticisini göndeiyo 3-5 kurus yüzünden pintilik etmeden aliyor oyuncusunu.

ben demiyorum onlar gibi 15milyonluk transfer yapalim.Gücümüzün yettigi kendi listemizdeki oyuncuya 100bin dolar için kaçirip sonra da saç bas yolmayalim

zanoylu
04.08.2005, 14:19
Haklisin

LazY_61
04.08.2005, 14:31
TABIB SEN ELLEME BENIM YARAMIsmileys/smiley19.gif

BENI BU DERTLERE SALANI GETIRsmileys/smiley7.gif

KABUL ETMEN BIR GÜN EKSIK OLURSAsmileys/smiley7.gif

BEN DEN BU ÖMRÜMÜ ÇALANI GETIRsmileys/smiley19.gif

GIT ARA BUL GETIRsmileys/smiley7.gif

Egemen
04.08.2005, 16:19
actigim basligin adi degistirilmis ben kelle istiyodum ama neyse. can havliyle maçtan bes dakika sonra açilmis bi baslikti. yanlis anlasilmalara yol açtiysam özür dilerim. ama orda saat 4ten maçin sonuna kadar bagirdim, bogazimi yirttim. orda cekirdek yiyen taraftara da çok sövdüm. hemde gözlerinin içine bakarak. bir tanesi de kalkip bagirmadi inanirmisiniz. taraftar birliklerinin acilen toplanmasi ve diger maçlarda organize bir sekilde hareket etmesi gerekiyor artik bunun çikar yolu kalmadi çünkü.

bir sözüm de gökdenize taraftari costurman güzel be kardesim atsaydin ya su golü.

Mesut AKYILDIZ
04.08.2005, 16:19
SU KADRODAN ALLAHIN KULU GÖNDERILMEMELIDIR GITMESI GEREKEN BIRILERI VARSA ODA YÖNETICILERIMIZDIR BU FIYASKONUN SORUMLULUGUGEREK TEKNIK DIREKTÖR GEREKSE YÖNETIM KADEMESINDEN BIRISI ÜZERINE ALINARAK GEÇISTIRILEMEZ.BASTA YÖNETICILER OLMAK ÜZERE ÜZERINE SORUMLULUK DÜSEN HERKES HESAP VERMELIDIR. BU TARAFTARIN UMUTLARIYLA OYNAMAYA KIMSENIN HAKKI YOK. FUTBOLCU GÖNDERMEK YERINE KADRODAKI EKSIK MEVKILERE GEREKLI TAKVIYELER YAPILMALIDIR GEREK GÖKDENIZ GEREKSE M.YILMAZ BU TAKIMDA FORMA IÇIN OYNAYAN NADIR FUTBOLCULARIMIZDANDIR. AMA SUNUDA KABUL EDIYORUM GERCEKTEN M.YILMAZIN KENDISINI GELISTIRMESI GEREKIR KADRODA YER ALABILMESI IÇIN. GÖKDENIZ ISE HER NE SARTTA OLURSA OLSUN SATILMAMALI ÇÜNKÜ ODA BIZLER GIBI SAMPIYONLUK IÇIN YANIP TUTUSUYOR.

Mesut AKYILDIZ
04.08.2005, 16:27
O POZISYONDA TOPA GÖKDENIZIN HAREKETLENDIGINI GÖRDÜGÜM AN YANIMDAKILERE ATAMAZ DIYE BAGIRDIM VE MAALESEF HAKLI CIKTIM ÇÜNKÜ GÖKDENIZ NEDENSE KARSI KARSIYA POZISYONLARDA GOL YAPMAYI BECEREMIYOR VE BU TRABZONPORDA OYNAMAYA BASLADIGINDAN BERI BÖYLE

kunta
04.08.2005, 16:29
YAZIKLAR OLSUN.....

ÇOK UTANIYORUM....

OKUYUN BU LINK'I BASKA BIRSEY DEMIYORUM smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

http://www.milliyet.com.tr/2005/08/04/son/sonspo25.html (http://www.milliyet.com.tr/2005/08/04/s&#111;n/s&#111;nspo25.html)

Mesut AKYILDIZ
04.08.2005, 16:34
NEYDEN UTANIYORSUN ARKADASIM(KUNTA)

gerçekefsane
04.08.2005, 16:40

Cevaplar?

Cevabi çok acik ve net

Senol Günes'in oldugu her takim

bakiniz milli takim, okan buruk, hakan sükür, ümit davala

senol günes önce teknik direktör mü yoksa Futbol AS de mi ona karar versin, en iyisi futbol A.S.

yoksa teknik direktörlük olarak yarar saglayamaz.

elinde fatih, gökdeniz hüseyin szymek, yattara gibi oyuculari maça hazirlayamayan teknik heyet sizler ne yapacaksiniz.

yada robinho nun varligin devre arasinda kesfeden ve forvet transferinde yedi aydir brezilya'da futbolcu izleyen Lemi Çelik sizler ne yapacaksiniz. Edited by: gerçekefsane

The Legend
04.08.2005, 16:45
BU YÖNETIM YA ISTIFA EDECEK.YADA BUNDAN SONRA TARAFTARI KANDIRMAYACAK !

Armağan Dere
04.08.2005, 17:03

aynen abi aynen ama iºte bizim sitede hep iyi niyet hep iyi niyet olmuyo bazen de tepkini koycan smileys/smiley7.gif

vizarian
04.08.2005, 17:13
yönetim içinde birlik yok, birlik saglan mali ve ellerini ceplerine sokmalilar ,böyle olmaz TOLGA nin parasiyla trasfer yaptilar. TOLGA satilmasaydi adam alin micakmiydi ????smileys/smiley7.gif

Özkan Erdem
04.08.2005, 17:33
Tolganin parasiyla transfer yaptilar ?????? Tomas Jun 3 milyon euro'ya alindi, Tolga 3,750 milyon dolara gitti.. Eller ve Jefferson toplam1,5milyon euro civarinda..

halil ibo
04.08.2005, 17:40
Tepki koymak demek ona buna saldirip hakaret etmek degildir genç arkadasim.Önce bunu belleyelim.96'daki yanlisa düselim hazir kadroyu dagitalim.96'dan sonra Senol Günes yoktu.Niye sampiyon olamadik?Geçen sene kardan adam Z.Dogan'dan sonra siir gibi futbolu Senol hoca oynatmadi mi? Hesap vermesi gereken birileri varsa KESINLIKLE YÖNETIM KURULUDUR ! ARTIK FUTBOLCU KARDESLERIMIZI VE SENOL HOCA'NIN YAKASINI BIRAKIN !

Armağan Dere
04.08.2005, 17:45
Tolganin parasiyla transfer yaptilar ?????? Tomas Jun 3 milyon euro'ya alindi, Tolga 3,750 milyon dolara gitti.. Eller ve Jefferson toplam1,5milyon euro civarinda.. yönetim bu durumda 750000 euroluk trannsfer bütçesi yaptı ha yönetime bakın!!smileys/smiley5.gif

horozigo
04.08.2005, 17:51
Çok üzgünüm , rumlar ilk maçta yaptiklari pisliklerin sonucunu aldilar. bizim etkilenmemiz gerekiyordu yapilanlardan. demek ki takimin yürekli bir lideri yok.

rum olmasi biryana kasaba takimi olmasi da koydu bana hiç degilse iyi bir takim olsaydi smileys/smiley7.gif

U.Sadıkoğlu
04.08.2005, 17:57
TRANSFER DEYINCE ORTAYA 1 MILYON DOLAR KOYUYORSUN NE OLACAKsmileys/smiley7.gif

Sacit
04.08.2005, 18:16
TRANSFER DEYINCE ORTAYA 1 MILYON DOLAR KOYUYORSUN NE OLACAKsmileys/smiley7.gif smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifaptallik ne oloacak

Sacit
04.08.2005, 18:18
biraz da cimrilik yaparsan olacagi budur

Mesut AKYILDIZ
04.08.2005, 19:21
TRABZONSPORU RESMEN BIR TICARET SIRKETINE DÖNÜSTÜRDÜLER MUHTEMELEN 2005 YILI FAALIYET RAPORUNDA KAR ACIKLAYACAKTIR AMA SPORTIF BASARI AÇISINDAN BU NEDENDEN ÖTÜRÜ AYNI BASARIYI GÖSTEREMEYECEKTIR

Oğuz
04.08.2005, 19:36
Sagduyu arkadaslar!

Lütfen biraz sagduyu..

Yönetim, teknik ekip veya futbolcular ve hatta belki de taraftar.. Kimin suçlu oldugunu irdelemek yerine, yarin neler yapmaliyiz diye konussak..

En kolayi kelle almak..

NoPain-NoGain
04.08.2005, 22:00
Madem tur transfer gecikti diye kaybedildi, o zaman elin rum takimi tamamibizim bir oyuncunun parasina kurulmusken bizi nasil eledi?

Transfer dedigimiz kimdi, ilk basta Zurawski'ydi. Zurawski'li takim ne yapti? Zurawski o takimda ne yapti?!!! Bu transfer olsaydi futbol kariyerinin sonundaki bir adama 3 milyonu kaptiriyorduk, yönetim Zurawski'den vazgecmekle dogru yapti. Brezilya'da yasananlarin sebebi Brezilya'daki kulübün ve oyuncunun seviyesiz tutumlari, verdikleri sözleri tutmamalaridir. Kimse Brezilya'ya tatile gitmedi, merak etmeyin. Kaldi ki alinan oyuncularin da kötü oldugunu kimse iddia etmesin, ileriki maclarda onlarin degerini daha da iyi anlayacagiz.

Taraftar olarak Istanbul medyasinin, eziklerin gazina gelip takima, yönetime saldirmak yerine,iki senedir ligi ikinci bitiren bu güzel takimi sampiyonluk potasindan uzaklastiracak her hareketten sakinip, destege daha bircandan devam edecegiz ki basari gelsin. Ortada kurulmus, gelismekte olan bir sistem var, kelleci zihniyetle bu sisteme darbe vurup, Trabzon'un gelecegini anlik hirslarina feda etmeye hic birimizin hakki yok.

Sabir acidir, ama meyvesi tatli olur...

Edited by: NoPain-NoGain

spider
04.08.2005, 22:14
bu sezon hatta büttün yillar bu yenilgiyi basimiza kakacaklar

yavuzselim_61
04.08.2005, 22:19
bu sezon hatta büttün yillar bu yenilgiyi basimiza kakacaklar

Aynen dedigim gibi,

Bu sezon milletle nasil tartismalara girecem onu düsünüyorum

samway
04.08.2005, 22:29
95-96 fb maçi geçen sene dinamo kiev maçi ve malesef solemek bile istemiyorum iste bu maç... ne mi oldu ilk yarim saat sadece daldim acaba ne zaman iyi oynariz diye dusunmeye basladim bir sigara bir sigara daha ne mi oldu FATIH SULTAN TEKKE nereye mi gonderdi topu 5 kaleci olsa uzanilamayan yere buyuk topcusun dedim devre arasinda rahatladim tamam olcak bu is dedim ne mi oldu ikinci yari goller kactikca cildirdim dk ya bakiyorum 85 olamaz diyorum aticaz diyorum ne mi oldu gokdeniz beyfendi klasigi yasandi tipki kiev macinda ki tipki gecen sene fb macindaki gibi karsi karsiya neden dedim bole toplar TEK keye gelmiyo olmadi alamadi suçlu mu yönetim den mi basliyim sizce brezilya ya demir attilar (rio karnavalindaydilar galiba 2 aydir) biliyosun ki bu takim sampiyonlar ligi on eleme maci oynicak biliyosun ki tekke sakat yerine adam almiyosun neyse onlar baskanlik pesinde fazla yorum yapmiyorum senol hoca hangi onemli maci aldin sana sormak istiyorum eller i cikartip tayfun u aldin sonuc husran adem le ilk 11 e basladin adamin her pasi rakibe celaleddin sol acik sol bek deil belki ikinci yari anlayabilmissindir huseyin bu takimda oynadikca da cildiriyorum arkadas her topu yanavermekle bu isler olmaz huseyin bey o istedigin parayi da sana ancak ersun yalan verir onun da kaderi ortada iste bu kadar kotu tablo içinde maçi alamiyoruz peki bi soru size bu kadar kotu oynarken maçi kim alabilirdi ??? cok basit seyirci ... malesef o da mevcut deil trabzon da (90 dk bagiranlari yurekten alkisliyorum) bakin bi bjk taraftarina takim nasil atesleniyo nasil canlaniyo biz bir kere seyirci baskisiyla maç alamadik çekirdek yemekle bu isler olmaz beyler ... iste tablo buyrun kayseri maçina

smileys/smiley32.gifFATIH TEKKEsmileys/smiley32.gif

samway
04.08.2005, 22:46
keske bu cümleleri kurmak yerine glaskow rangers maçini konusabilseydik... benim yazdigim seyleri yazmak kolay diyen arkadaslarim olabilir ama su nu soliyim biz karadenizliyiz basarisizliga bizde yer yok hem de bu kadar kolay rakip karsisinda neden futbolcular olu gibiler dün saha da olmayi cok istedim olumune oynardim biliyorum ki tum arkadaslar da bole dusunmustur neden fatih gibi düsünemedi digerleri neden ???? israrla soluyorum ve solemeye dewam edicem bu hüseyin (hele su son istedigitransfer parasindan sonra) nasil trabzonlu adam yanindan geçiyo bakiyo inanin ki dün trabzonsporumuzun futbolcusu olmayi çok istedim ...

smileys/smiley7.gifgo beck hüseyinsmileys/smiley7.gif

samway
04.08.2005, 22:50
hüseyin pas atsin hüseyin adam geçsin hüseyin gol atsin hüseyin adam karsilasin eger bunlari yapacak olsaydim real madrid de oynardim...

hüseyin cimsir

smileys/smiley36.gifkomik

Mesut AKYILDIZ
04.08.2005, 22:59
HÜSEYINDEN TABIKI BU DEDIKLERININ HEPSI BEKLENEMEZ AMA ISTEDIGI PARAYIDA SU OYNADIGI OYUNDAN SONRA GÖZDEN GEÇIRMELIDIR

samway
04.08.2005, 23:05
abi adam yanindan gecene dokunmuyo bile bir tane olumlu pas atmazmi ya mac boyunca sadece yanindakine pas atiyo oynamasin bu takimda bi de utanmadan tavan ucret istiyo olmaz bole yaaa

Mesut AKYILDIZ
04.08.2005, 23:12
hepsinin biryeri kalkmis

deliadam61
04.08.2005, 23:21
[QUOTE=samway]

hüseyin pas atsin hüseyin adam geçsin hüseyin gol atsin hüseyin adam karsilasin eger bunlari yapacak olsaydim real madrid de oynardim...

hüseyin cimsir

tabi ya hüseyin ne gerek var sen sade ce gelene faul yap gidene faul yap. aldigin toplari ez.

sonra benim yattaramin aldigi paranin 5 mislini iste. yönetim de sana trabzonlusun diye versin ne güzel memleket.ey gidi yönetim sim di gönderilecek adam 200 bin dolarlik yattara mi yok sa bu 1.650 ytl lik hüseyin mi?

yattara sen iseviyoruzzzzzzzz

samway
05.08.2005, 00:07
bu huseyinle hasan la olcak is deil artik yonetimi goreve davat ediyoruz dicem ama bu soz de burda bole kalir

immortal_TS
05.08.2005, 00:19
Beyler olay sadece Hüseyinde bitmiyo tek birisine yüklenmek dogru degil tamam hüseyin gerçekten kötüydü iki maçtada ama biz iki maçtada takim olarak berbattik.Insallah önümüzdeki günlerde hepimiz toparlanirizda bu psikolojiden kurtuluruz.

pacos_bill
05.08.2005, 00:44
Bugün Hüseyin'e Gökdeniz'e kin kusanlar. Zamaninda omuzlarda tasidiginiz oyuncular degil miydi onlar? 5 senelik mukaveleye imza atan Gökdeniz degil mi? Sirf bir gol kaçirdi die hain mi oldu? Milli Takim da gururunuz olmadi mi bu oyuncular. Simdi bazilari kalkmis diyor ki yok çok istedigi fenere gitsin cimboma gitsin. Bütün takim döküldü bu maçta gözünüzü açin. Kim ayakta kaldi? Takimda genel bir hava idi bu kötü oyun. Bireylerin üstüne yüklenmeyin artik. Takim sezona hazirlanamamis teknik kadro tarafindan. Asiri bir heyecan vardi oyuncularda. Bu oyuncularin alternatifi yok kulübe de bazi yerlerde çaresiz kaldi burada da yönetim suçlu. Ama bu kötü sonucu Hüseyin'e, Gökdeniz'e mal etmek kötü niyetliliktir. Bu sonucun sorumlusu çok.

61trabzonomer
05.08.2005, 00:51
ya allah askina bu forumlari kapatalim hep destek verelim olumsuz olan seylerde var ama simdi destek zamanidir lige iyi baslamaliyiz artik sampiyonlukla affettirirler kendilerini bizde onlara destek vermeliyiiz...hayde birlik zamani....kopmayalim....

Muhalif
05.08.2005, 01:48
Su noktaya deginmek lazim.. geçen sene atay bey sl den elenince tüm suçu üstüne almisti, bu sene de senol günes tüm sorumluluk bendedir dedi... iyi de ne oluyor yani böyle demekle... taraftar 'bak suçlarini kabul ettiler akillanacaklar demek' diye mi düsünsün isteniliyor... atay aktug un geçen seneden beri akillanmadigi ortaya çikti.. yine transfer sorunu ve sakat forvetle çikilan 2 maç ve hüsran... senol günes suçu kabul etti ee peki sonra?

senol günes in geldigi zaman ki demeçleri 'biz sesimizi avrupada duyurmak istiyoruz ' konusu üzerine bina edilmisti.. evet bir sekilde duyurduk zaten... atay bey de geçmisten ders aldik demisti geçen sene... ama sonuç ayni... meselenin çok basit bir çözümü vardir aslinda... elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalisacagiz Trabzonspor için dersiniz ve sonuca göreinsanlar da, elinizden gelen en iyisi ile Trabzonspor'un idealindeki en iyi arasinda bir degerlendirme yaparak sizi öyle yargilarlar... ama transferi mayisda bitirecegiz, avrupada sesimizi duyuracagiz v.b dediginizde geregini yapmaniz lazim...

zaten potansiyel olarak sorumlulugun büyük kismi taraftara ve futbolcuya yikiliyor her basarisizliktan sonra.. seneye sorumlulugu alacak mercii de kalmadi... yine de biraz zorlamayla bu sefer sorumluluk takim malzemecisine yikilabilir diye düsünüyorum...

vizarian
05.08.2005, 01:55
EVET BEN DE KATILIYORUM HEP AYNI SENERYO

Lazrail_76
05.08.2005, 12:06
Arkadaslar destege devam diyor, neyin destegine!!! Yine hep ayni
senaryolari yasamak icinmi? Yine iki senedir oldugu gibi gözyasi
ve yas icinde olmak icinmi?? Evet diyorsunun destege devam
ama bilelelim nereye destek oldugumuzu. Fenerbachcede bir kac mac
kotu gidince taraftar aniden el koyuyor duruma. Bizde ortada
yapilan bariz becerisizlikleri ve yanlislara desteklemeye devam
edelim. Eger bu saatten sonra yönetimi destekliyelim diyen varsa
bence GERCEKTEN Trabzonsporlu degildir ya da FUTBOLU HIC
bilmeyendir!!!!!

Lazrail_76
05.08.2005, 12:09
Ortada bir durum var arkadaslar, bu kadroyla sampiyonluk da
hayal. Senol gunes dünya takimindan bahsediyordu, dünya
takimindan bahseden bir hoca bilirki huyesinlerin hasanlarin mehmet
yilmazlarin yeri yoktur. Ve o hoca yine bilirki bir dunya
takiminda FATIH TEKKE BILE YEDEK OTURACAK DURUMA GELMESI LAZIM, O
ZAMAN BIR DUNYA TAKIMI OLMUSUNDUR DEMEKTIR

Reha
05.08.2005, 12:25

Cevaplar?

Bunlari yazdina göre sen bu isi biliyorsun ; Desenize teknik direktörü bulduk . Geç o zaman takimin basina

Geçen sene 80 dakika pres yapan takim nerde? 90.dakika hala kosan takim nerde? Hani Senol günes Fubol A.S nin tek sorumlusuydu? neden konusmuyor? Neden transferleri onaylamadi? Ya da tüm bunlara verecek cevabin yukardaki gibi basitçe olacaksa 40 derece mi seni düsünmekte zorluyor?

Reha
05.08.2005, 12:28

Cevaplar?

Bu futbolcular içinde neden 61 numarali oyuncu yok???

FATIH SULTAN TEKKE

Gökdeniz 2.yari o kanadi felç etti haliyle yoruldu üstelik herkes gol kaçiriyor bu takimda , Fatih çalim atmasa da kaleye vursaydi ne olurdu? 9 numarali adamida mi ekliyelim buraya....

Umarim bu yazilarinda daha önce "serbest kürsüdeki" yazismalarimizdan etkilenip cevap vermiyorsundur!

Reha
05.08.2005, 12:30

Cevaplar?

Hee bu arada evet ben bu takimi sampiyon yaparim, yeter ki firsat verilsin, bu takimi sen de sampiyon yaparsin, Ahmette , Mehmette, yeter ki egolarini yenmis olsun insan......

shipbroker61
05.08.2005, 13:52

Cevaplar?

Cevap veriyorum Reha. Bu saydigin futbolcular Turkiyenin 2. lig takimlarindada oynarlar 1. Lig takimlarinda. Tabi burda oynadiklari takimlarin ne kadar "takim" olduklari cok onemli. Gordon Milne'in Besiktasi 3 yil ustuste sampiyon yaptigi yillari hatirlayacak olursak Samet, Ulvi, Kadir, Riza turu baktigin zaman "ulan bu adamlar ne yapiyorlarki" denilen isimlerden olusmaktaydi. Belki o yillarda gundem hep Metin Ali Feyyaz uclusune odaklanmisti ama bence o basarinin altindaki en onemli etken Besiktasin "takim" huviyetinde oynamasiydi. Ozellikle defans oyunculari icin bakacak olursak cok onemli eksigi olmadigi surece takim oyununu uygulayabilen herkes her takimda oynayabilir.

Senol Gunes takimi calistirmamis bu cok acik bir sekilde goruldu. Ama anlamadigim bir sey varki, transfer donemleri gelmeden bile "profesyonellik" adi altindaonetimle cingene pazarligina varan gorusmeler giren futbolcularin bu eksikligi kendilerinin gidermeleri icin birsey yapmalarini beklemek cok fazla birsey olmaz. Senol Gunes teknik direktor olur mu?? Yapma kardesim bu soruyu sormani hakedecek kadarda degil bence. Cok fazla anlamam anlamakta istemem ama kesinlikle evet derim.

Ya aslinda daha uzun detayli dusuncelerimi dile getirmek istiyorum ama dun sokta oldugumdan ise gelmemem ve bgunde islerin yigilmasindan dolayi yazamiyorum. Ama su varki bu hayal kirikliginda yonetim, teknik kadro ve taraftarin yani herkesin sucu var. Onlarida musait bir zamanimda dile getiririm.

Birde nolur herkesten rica ediyorum, ne futbolculara, ne yonetime, ne de birbirimize "kazma", "yontulmamis", "serefsiz" vs turu yazilar yazmayalim. ayni dusunmek zorunda degiliz ama hakaret etme mecburiyetinde degiliz..

Colakoglu
05.08.2005, 14:01
EGER BU ISIN BI SORUMLUSU VARSA SENOL GÜNESTIR

KAYNAK : ISVICRE KAMPI, HERSEYI CIPLAK GÖZLE GÖRDÜM

Nytre
05.08.2005, 15:54
arkadaslar!..

simdi bazilarimiz gökdenizi idam etti bazilarimiz geçmiste gökdenizi omuzlara çikardigimizi söyledi...

BEN GÖKDENIZI DÜN OMUZLARIMA ÇIKARDIM BUGUN ELESTIRDIM YARIN TEKRAR OMUZLARIMA ÇIKARIR SONRA YINE ELESTIRIRIM...

SIMDI GÖKDENIZ BÖYLE ÖNEMLI BIR MAÇTA 1-0 GALIP IKEN MAÇIN BITMESINE 10 DAKKA KALMIS VE KALECI ILE KARSI KARSIYA KALMIS GOLÜ ATARSA RUMLARI TRABZONA GÖMME SANSINI YAKALAMISKEN BIRAK ÇEKTIGI SUTU KALECININ TUTMASINI DISARIYA ATMASINI KABUL EDEMEM!.. ASLA VE ASLA BU OLAYI HAZMEDEMEM..

PEKI SIZE SORUYORUM.. GEÇTIGIMIZ SEZON FB-TS MAÇINDA GÖKDENIZ BUNA BENZER POZISYON KAÇIRMADIMI...

BUNDAN ÖNCEKI KRITIK MAÇLARDA YINE AYNI HATALARI YAPMADIMI?

ARKADASLAR BURADA BIR MAÇTAN BAHSEDIPTE KIMSEYI IDAM ETMIYORUZ..

GEÇMISTE AYNI HATALARI AYNI POZISYONLARI YASAYADIK VE O ZAMANLAR DEDIKKI TAMAM OLUR BÖYLE SEYLER ANCAK AYNI SENERYOLARI YASAMAKTAN SIKILDIK...

kamil
05.08.2005, 16:39
Gökdenizi forvet olarak sahaya sürenlere ne demeli.Maçi seyrediyoruz Forvet hattina bir bakin Celalettin-Gökdeniz Sakat sakat oynayan Fatih.Bumu SL.girecek kadro.Santraforsuz sampiyonlar ligine kalma hayali yapan tek yönetim trabzonspordur.Anlasilip alinamayan obina bu maçta olsaydi simdi Glaskow maçini konusuyorduk.Bize ileriyi görecek yönetici grubu lazim.Inanin futbolcularin hiçbirine birsey diyemiyorum.Sanssizlik herkesi yakalayabiliyor.Ama yönetimin yaptigi tam bir harakiri.Simdi kalkmislar suçlu arayarak kendilerini kurtarmaya çalisiyorlar.Yattara kadar baslarina tas düssün onlarin.Savas kaybeden kumandan,seçim kaybeden lider,otoritesi sarsilan bürokrat ne yapiyorsa bizim yönetimde aynisi yapmali.ÇEKIP GITMELI.Ama burasi Türkiye deniliyorsa bize yine aglamak düser.

samway
05.08.2005, 22:27
bence suçlu çok basit zamaninda transfer yapmayan yonetim,takimi iyi motive edemeyen senol hoca (95-96 hüsrani ni da birlikte yasamistik kendisiyle),ruhsuz oynayan futbolcular(fatih sultan tekke hariç) ve çekirdek yiyen sadece küfür etmeye yarayan seyirci biz bu maçi sizce hak ediyomuyduk simdi düsünün derim...

sanatik
06.08.2005, 02:23
iSTiFALAR AKTUG'un cebinde

Trabzonspor Baskani Atay Aktug istifa iddialari ile ilgili ilk itirafini Bayindirlik ve Iskan Bakani Faruk Özak'a yapti

ÖZAK'A AÇIKLADI

TRABZONSPOR Baskani Atay Aktug, Bayindirlik Bakani Faruk Özak ve eski yöneticilerin dün gerçeklestirdigi moral ziyareti esnasinda Bakan Özak'la yaptigi sohbette, Özak'a, "Arkadaslarimin hepsinin istifasi hazir. Benim disimda toplanip istifalarini hazirlamislar. Ben de 1 hafta izinliyim. 1 hafta sonra kararimizi verecegiz" dedigi ögrenildi.

KARAR HAFTAYA

TOPLANTIDA Aktug'un bu sok sözleri üzerine eski yöneticilerden Hayrettin Hacisbalihoglu'nun, "Sayin Baskan, bu nasil is. Biz size destek vermeye geldik. Ama siz istifa edeceginizi söylüyorsunuz" dedigi, Aktug'un da Hacisalihoglu'na, "Böyle bir karar aldik. Bakalim ilerleyen günler ne getirecek" dedigi iddia edildi. Toplantida Teknik Direktör Senol Günes de yer aldi.

bordo_sevgi
06.08.2005, 11:19
Tüm takima ( Fatih Hariç ) , yöneticilere , futbolculara, bagirmayan ruhsuz taraftara , akilsiz elestiri makinasi forum kullanicilarina , Penalti vermeyen hakeme yaziklar olsun , yuh olsun , lanet olsun ...

Kimin hakki var bizi bu kadar üzmeye ?

smileys/smiley19.gif smileys/smiley19.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

Hekimoğlu
06.08.2005, 11:46
baskan bir hafta izinliymis.smileys/smiley7.gifsonra istifalari görüsecek mis.çildiracagim arkadaslar çildiracagim.

U.Sadıkoğlu
06.08.2005, 11:51
smileys/smiley5.gif

t-sat
06.08.2005, 11:53
Atay AKTUG ve yönetim istifa ederse kina yakin.Ondan sonra da yönetimi devralin çünkü alacakbaskasini bulamayacaksiniz.