PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Havaalanina direkt inisleri engellensin

calypso
01.08.2005, 09:24
bugün kü gazeter de okudum, RUM'lar uçakla direkt Trabzon'a gelmek istiyormus, "madem Türkler ek protokolü imzaladilar, böylece bizi tanimis oldular, biz de direkt trabzon'a gidebiliriz"

ben de diyorum ki..bu serefsizlersuriye üzerinden gelecekler ya;

Trabzon Havaalani Rum'larin gelecegi gün herhangi bir sebeple kapatilsin (güvenlik veya havasartlari vs). Uçaklari Samsun'a veya Erzurum'a indirilsin. Karayolu ile Trabzon'a gelsinler en az 5 saatte.. Madem kisasa kisas.. Buyrun bakalim.

HaydiDisisleri ve Ulastirma Bakanliklari!

LazY_61
01.08.2005, 09:53
Atese Atesle karsilik vereceksin abime katiliyorum

halil ibo
01.08.2005, 09:54
Bu fikir gayet güzel.ama bizim idarecilerimiz bunu basarabilir mi ? O kadar delikanli olsalar bizi KKTC üzerinden yurda sokmalari gerekirdi !

NoPain-NoGain
01.08.2005, 10:06
abi bi an önce gelsinler de 5 mi atiyoruz 10 mu atiyoruz artik,bitsin gitsin su mac... sabirsizliktan icim icimi yiyor...

TrabzonStorm
01.08.2005, 10:26
GEL ÇARSAMBA GEL...

russ
01.08.2005, 10:30
adamlarin ne sucu var ki kisasa kisas gibi yazilar yaziyoruz???bildigim kadariyla bize hicbir yamuklari olmadi hatta dun aksam tv bir yoneticimiz de bunu soyluyordu. bizim kibris 'a direkt ucamayisimizin sebebi tamamen politik durumlar ve ayni sebeplerden onlar da trabzon 'a direkt degil suriye uzerinden geliyorlar....

bu onemli mac oncesi gundeme boyle luzumsuz futbol disi konulari getirmek sadece bizim aleyhimize olur. olayi turk-rum dusmanligina tasirsak ortam gerilir ve biz zarar goruruz. son derece kolay bir mac olacak ve turu gececegiz.kavgaya gerek yok....

Crazy_OfLu61_
01.08.2005, 10:32
Hiçbir sekilde türka hava alanlarina inemez merak etmeyin. Inis izni verilemez kanunlar 3-5 tane çapulcunundelebilecegi kanunlar degil.

Badaloğlu
01.08.2005, 10:45
Evet, adamlar Suriye üzerinden gelecekler, orada bizim futbolcularimiza yapilan elle arama ve kontrol sekli burada onlara yapilmayacakmis!...

EmrahYalçınalp
01.08.2005, 10:49
Herseyin oldugu gibi gerginligin de fazlasi zarar, bizi de gerer. Adamlari takimimizi destekleyerek ezmekten daha etkili hiç bir sey yok.

Badaloğlu
01.08.2005, 10:52
Unutmadan Hürriyetin haberine göre 120 taraftar da geliyormus!...

mr.fa
01.08.2005, 10:55
Herseyin oldugu gibi gerginligin de fazlasi zarar, bizi de gerer. Adamlari takimimizi destekleyerek ezmekten daha etkili hiç bir sey yok.

Kesinlikle katiliyorum. Hatta bizim takim büyük maçlari kaldiramadigindan dolayi atmosferi fazla germemekte fayda var. Daha siradan bir maç gibi oynayarak takimimiza gerekli destegi verirsek daha basarili olacagimizi düsünüyorum.

Crazy_OfLu61_
01.08.2005, 11:21
Unutmadan Hürriyetin haberine göre 120 taraftar da geliyormus!...

Kibristan gelmesi yasak. haber yalan olabilir.

zafercalikoglu
01.08.2005, 11:21
Evet, adamlar Suriye üzerinden gelecekler, orada bizim futbolcularimiza yapilan elle arama ve kontrol sekli burada onlara yapilmayacakmis!...

kibrista turk bayragini gormeyen yoneticilerden ne olur bi ilhan cavcav kadar olamadik

calypso
01.08.2005, 11:59
arkadasim amaç ortami germek degil ki, anlamadan yorum yaziyorsun. biz burda takima ya da yöneticilere mi bu görevi veriyoruz????

adamlar olayi spor'dan çikarmis, bizi yendikleri günün rum gazetelerinden haberin yok mu? trabzon degil PONTUS yaziyor adamlar.

adam seni atina üzerinden kabul ederken ( adamlarin disisleri bizimki gibi degil takimini kolluyor) dün imzalanan protokolü devreye sokup her imkani degerlendirirken sen hiçbirsey yapmazsan nasil hakkini koruyacaksin?

ortami germek degil ki bu rakip takimi germek.

anlamadan bilmeden yorum yaziyorsun ya.

mr.fa
01.08.2005, 12:21
arkadasim amaç ortami germek degil ki, anlamadan yorum yaziyorsun. biz burda takima ya da yöneticilere mi bu görevi veriyoruz????

adamlar olayi spor'dan çikarmis, bizi yendikleri günün rum gazetelerinden haberin yok mu? trabzon degil PONTUS yaziyor adamlar.

adam seni atina üzerinden kabul ederken ( adamlarin disisleri bizimki gibi degil takimini kolluyor) dün imzalanan protokolü devreye sokup her imkani degerlendirirken sen hiçbirsey yapmazsan nasil hakkini koruyacaksin?

Bu senin anlattiklarinla ilgili ne yapilabileceginide bi yazarmisin? Türkiyede hangi güç havaalanini kapatabilir. Gereksiz bir gündem.

zanoylu
01.08.2005, 12:56
Direkt veya dolayli her ne ise;since 1461 trabzonum basar geçer.smileys/smiley32.gif

Keleşoğlu
01.08.2005, 13:03
O 120 taraftar cehennemi ölmeden yasayacak

Bartuğ13
01.08.2005, 13:03
ya ben bileti daha alamadim çarsambaya bilet kalir mi?

bence de kisasa kisas.donlarini bile aramaliyiz

sbay
01.08.2005, 13:11
rumlar ºam üzerin den trabzona gelecek

sbay
01.08.2005, 13:14
kulübün önünde 200 kisilik kuyruk vardi yarim saat önce bilet alacaklar acele etsin kalmayabilir

Keleşoğlu
01.08.2005, 13:16
bence ucagi yayla düzlüklerine indirelim ordan yürüyerek insinler stadasmileys/smiley36.gif

calypso
01.08.2005, 13:42

Bu senin anlattiklarinla ilgili ne yapilabileceginide bi yazarmisin? Türkiyede hangi güç havaalanini kapatabilir. Gereksiz bir gündem.

ulastirma bakanliginin küçük bir emrine bakar olay..resmi degil tabii :) ne kadar da büyüttün havaalani kapatmak degil inislerini baska bir yere yapmasini saglamak amaç. teknik ariza der kapatirsin. zaten bu tip küçük oyunlari beceremedigimizden her zaman sampiyonlugu kaybetmiyormuyuz. tipik hastaligimiz bu. biraz cin olmak lazim :)

elalem maçin sahada kazanilmadigini bas bas bagiriyor, biz bunlari söylüyoruz gereksiz gündem diyorsun.

Hünkar
01.08.2005, 14:00
bencede her turlu zporlugu cikartmaliyiz zaten bu aralar kibrisi tanima davalari cikti hepten kil oldum rumlara

zanoylu
01.08.2005, 14:03
Bizim köye düsen ispanyol uçagi yerine bunlar çakilsaydiya pilav dagina..........

Oruç
01.08.2005, 14:05
Valla bizim takim orada nasil muamele gördüyse onlarin da burada ayni muameleye ugramalari lazim ama bizim yönetici tv de oyuncularin üstü aranmayacak dedi gel de sinirlenmesmileys/smiley7.gif

Maalesef bizim yönetim takimimiza yapilan -kötülükleri- çok çabuk unutuyor!

FATIH SULTAN TEKKE

The Legend
01.08.2005, 16:59
Bizim Yönetici sanirim ortami biraz yumusatmak için rum oyuncularin üstleri aranmayacak dedi.

Ne de olsa bizim oyuncular gergin ortamda zor maç kazaniyor.

feridun
01.08.2005, 17:30
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ÖmerFarukYılmaz
01.08.2005, 17:33
valla o rum-edit- ayni muamele gösterilmezse ben bir futbolcu olarak maçta sinirlerime hakim olamazdim Edited by: murat

Beytullah
01.08.2005, 20:56

evet sonu kadar katoliyorum.ah ulan o eski taraftaimiz olsa cilginlar gibi bagiran susmayan costukca çosan o zaman görürüm ben herhalde 10 tane atardik bu takima

CeSS
02.08.2005, 22:59
Suriye üzerinden havaalanimiza indiler. Ayni muameleyide gördüler, ayakkabilarina kadar arandilar, çantalari narkotik köpekleri tarafindan tarandi. Pek sinirlerinin gerildigini göremedim. Bunlari bekliyor gibiydiler.

Harun-61
02.08.2005, 23:02
Ben bu isten birsey anlamadim.. Gündüz Uzun sokakta dolasiyorduk, bir baktim 2 tane Anorthosis futbolcusu; Kinkladze ve forvette oynayan diger Gürcü (3. golü atan eleman).. Bu adamlar ellerini kollarini sallaya sallaya nasil dolasiyorlar anlamak mümkün degil.. Böyle mi baski altina aliyoruz rakibi?? Hani izin vermeyeceklerdi çarsiya çikmalarina..??

berat tekke karde$imizin yazisi smileys/smiley18.gif

FERO61
03.08.2005, 01:32
Ben bu isten birsey anlamadim.. Gündüz Uzun sokakta dolasiyorduk, bir baktim 2 tane Anorthosis futbolcusu; Kinkladze ve forvette oynayan diger Gürcü (3. golü atan eleman).. Bu adamlar ellerini kollarini sallaya sallaya nasil dolasiyorlar anlamak mümkün degil.. Böyle mi baski altina aliyoruz rakibi?? Hani izin vermeyeceklerdi çarsiya çikmalarina..??

yuuuh size beeeeee...darp yapmasaniz bile en azindan sözlü bi saldiridami yapamadiniz

yuuuuh

Cenkhan
03.08.2005, 01:58

yuuuh size beeeeee...darp yapmasaniz bile en azindan sözlü bi saldiridami yapamadiniz

yuuuuh

Sakin ol bakalim.. Ilk önce aklini basina topla.. Burasi Trabzon, sakin bizirumlarla karistirma..

Polis çikartmayacakti onlari disari, can güvenligi vb. bahanelerle, ama gezerken hiçbirsey yapamazsin, taciz de edemezsin.. Uefa'nin gözü üzerimizde.

Taraftari gaza getirmeye çalismayin...!!!

Metin Ural
03.08.2005, 03:59
"en azindan" sözlü saldiri mi? öldürelim yani adamlari bunu mu diyorsunuz?

adamlarin günahlari ne peki? çikip küçüklüklerinden beri yaptiklari seyi yapip futbol oynamak mi? kinkladze'nin sana ne zarari dokundu fero61 arkadasim? bu mu misafirperverlik?

rangers deplasmaninda glascow'da herhangi bir trabzonspor futbolcusuna sözlü ve ya herhangi türlü bir saldirida bulunursa ne tekpi verecen peki? bundan farkli mi olacak? o da insan bizimki de insan...

bence trabzonsporlu olmak bir ayricaliktir. ülkemizde yok olan degerleri ortaya çikarmasi gereken bir ayricalik. bunun tohumlarini senol günes her firsatta atmaya çalisiyor, devamini getirmek bizim taraftarin isidir diye düsünüyorum.

fero61 arkadasim umarim saka yapmissindir da ben anlamamisimdir...

baris_aykan
03.08.2005, 11:39

yuuuuh

Sakin ol bakalim.. Ilk önce aklini basina topla.. Burasi Trabzon, sakin bizirumlarla karistirma..

Polis çikartmayacakti onlari disari, can güvenligi vb. bahanelerle, ama gezerken hiçbirsey yapamazsin, taciz de edemezsin.. Uefa'nin gözü üzerimizde.

Taraftari gaza getirmeye çalismayin...!!!

bu uefanin gozü bi bizigoruyo zaten

l-m
03.08.2005, 12:26
Anorthosis Famagusta takimi havaalanina indi ve Trabzonspor'a yapilan muamelenin aynisini gördü, rakibi baski altina almak rakibe küfretmek, vurmak, vs. degildir lütfen biraz daha akliselim yorumlar yapalim, bu maçta ne olursa olsun olay çikmamasi gerekiyor, futbol sahada kazanilir, tezahüratla, coskuyla, güzel oyunla, daha sakin.

Maç basligindan devam.