PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samsun,Ordu,Giresun,Rize nasil kazanilir?

izmirdenayhan
31.07.2005, 18:38
Sampiyonluk kazanmammiz ve bunu sürekli hale getirmemiz,taraftar sayimizin artmasi,basinda sözümüzün geçmesi,vb birçok konuda daha güçlü olmak için,dogu karadeniz basta olmak üzere tüm karadenizde çok güçlü olmaliyiz...

Bu konuda problemlerin oldugunu eskis birligin olmadigini biliyorum(her ne kadar Ordu,Orduspor ile olumlu adimlar atilmis olsa da)...

Bence bu konu önemli fikri olan herkesin görüslerini zevkle okuyacagim..

kardelen__
09.08.2005, 13:16
bu takimlari kazanmak için sakin ha kritik maclarinda tarftar yollayarak desteklemeye gitmeyin.

ordu eskisehir macinda orduya taraftar yolladiniz.mazisi basarilarla dolu bir takimi karsiniza aldiniz.orduya yarandinizmi peki?

ordudan sizi ulusal macta desteklemeye gelen oldumu?

elendiginiz mac mac sonu yorumlarini ordu sitesinden hiç okumayin.nankörlügün bu kadari pes dogrusu.

sadece eses taraftarini karsiniza aldiniz.

bence tarftar olarak bir sey yaparken iyi düsünülmeli.bir takim kazanilmaya calisilirken digeri incitilmemeli.eskisehirsporun trabzonla hiç alip veremedigi yoktur.anlamadim.trabzon tarftarinin hareketini.

trabzonla esesin mazisi bir deniz olsa ordu orda bogulur.

elbette trabzon tarftari orduyu destekleyebilir.ama ordu macinda samsuna gelerek eses tarftarina yapilanlar eses taraftarini üzmüstür.

bunuda kendi sitelerinde acikca ifade ediliyor.

yakup midi
09.08.2005, 13:20
neyi kazanmak anlamadim herkes bi seylerin farkinda olmali tüm karadenizliler bi seyleri fark etmeli.....herkes seçimini hür iradesiyle yapmali.....trabzonsporun 6 sampiyonlugu ve halen her cephede verdigi mücadele ortada herkes buna göre degerlendirmesini yapip durusunu belirlemeliydi.....

Keleşoğlu
09.08.2005, 17:49
rizelileri nasi kazanirsin arkadassmileys/smiley7.gif

The Legend
09.08.2005, 18:47
Bizi çikarlari dogrultusunda destekleyecek taraftarlari istemiyorum.

Zaten öyle olanlar Trabzonsporumuzun adini agizlarina alamazlar.

emre81
11.08.2005, 12:17
Kimse geçmiste yapilanlari su an gelinen noktayikonusmasin; tabiki ortada gerçekler var bu genelde bizim geçmiste yaptiklarimizdan kaynaklaniyor ve herkes sunu bilmeli Trabzonspor sadece Trabzon sehrinin takimi degilben bir sürüTrabzonsporlu tanidim Manisali,Izmirli, Sivasli, Antepli çogu Trabzona hayatinda gelmemis ama Istanbul'da hiçbir maçini kaçirmamis. Trabzon farkli bir misyona sahip hem tümligde hem de Karadeniz takimlari arasinda bunun bilincine varmaliyiz. Söz konusu Trabzonspor oldugunda kimse kimseye ben senden daha iyi Trabzonsporluyum çünkü Trabzonluyum geyigi yapmamali. Bence Trabzonspor'un busehirleri kucaklayamayisinin en büyük nedeni bu.

Su an için yapilmasi gereken ise genç ve gelecek vaadeden bizde forma sansi bulmasi zor olan futbolcularin bu kulüplere kiralanmasi olarak görülüyor;'Trabzonspor'un gelecegi gençler ' konu basliginda bu gençler üzerine tartisiliyor zaten, bu sekilde ilk adimlar atilabilir. Taraftarinda önyargilarini yenip Trabzonspor'un gerçek misyonunu benimsemesi gerekiyor.

metinulusoy
11.08.2005, 14:21
ben 4 yil boyunca giresunda okudum.bir trabzonlu olarak çok rahatsiz oldugum durumlar oldu.Örnegin sezon sonu giresunspor 2b ye çikinca sokaklar yesil-beyaz bayraklarla süslendi.1 hafta sonra da yesil beyaz bayraklarin yaninda ezikbahçe bayragi sallanmaya basladi.bu durum beni çok rahatsiz etmisti.ayrica giresunlular trabzonlulara ve trabzonspora bakislari,hiçte kazanilacak gibi durmuyodu.önce onlarin bize bakisi degismeli bence.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Jade
16.08.2005, 08:45
bence tamamen kiskançlik, kompleks, çekememezlik.. kendi takimlari basari gösteremeyince, bize kafa tutabilecek takimlari destekliyorlar.smileys/smiley36.gif

ama aralarinda zeki olanlar da var tabii kismileys/smiley2.gif

Çagman
16.08.2005, 21:11
ben 4 yil boyunca giresunda okudum.bir trabzonlu olarak çok rahatsiz oldugum durumlar oldu.Örnegin sezon sonu giresunspor 2b ye çikinca sokaklar yesil-beyaz bayraklarla süslendi.1 hafta sonra da yesil beyaz bayraklarin yaninda ezikbahçe bayragi sallanmaya basladi.bu durum beni çok rahatsiz etmisti.ayrica giresunlular trabzonlulara ve trabzonspora bakislari,hiçte kazanilacak gibi durmuyodu.önce onlarin bize bakisi degismeli bence.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Farkli dünyalarda yasiyoruz Galiba

Barış
16.08.2005, 21:29
bence tamamen kiskançlik, kompleks, çekememezlik.. kendi takimlari basari gösteremeyince, bize kafa tutabilecek takimlari destekliyorlar.smileys/smiley36.gif

Hahahahsmileys/smiley4.gifBu kadarsmileys/smiley4.gif

oumaer61
17.08.2005, 11:46
ben karadeniz kiyisindaki bütün sehirleri az çok gezme imkani buldum

SADECE TRABZONDA EZIKLERIN BAYRAGI SALLANMIYO DIGER SEHIRLERDE SEHRIN EN GÜZEL HERKES TARAFINDAN GÖRÜLEN HER YERINDE BUNLARIN(ezikbahçenin)BAYRAKLARI VAR

kimi kazaniyoruz

metinulusoy
17.08.2005, 12:18

neden?????????*

Çagman
17.08.2005, 19:38

neden?????????*

Bende giresunluyumda O yüzden. Okumussun Az Cok bizde biLiriz insanimizi Objektif bak olaylara

metinulusoy
18.08.2005, 11:54

neden?????????*

Bende giresunluyumda O yüzden. Okumussun Az Cok bizde biLiriz insanimizi Objektif bak olaylara

ben gayet objektifim.gazi caddesinin basindan sonuna kadar 10 tane bayrak varsa 4ü giresunsporun 6si eziklerin.ben gördügümü söylüyorum.sen giresunlusun ama giresundami yasiyorsun.mayisin sonunda oradamiydin???eziklerin sampiyon oldugu gün silahlar atilmadimi.saatlerce gazi caddesinde konvoylar dolasmadimi.eger orda degilsen o aksam orda olan bi yakinina sor.biz bunlari mi kazanacagiz merak ediyorum....

yattara99
27.06.2006, 23:17
evet mega 61 sana katiliyorum geçen sene arsin giresun maçinda hep bir agizdan trabzona küfür ettiler.bütün trübünler.bizde arabayla trabzona gidiyoduk baktik maç var durduk.maç basladi 10dakika geçti.hepbir agizdan trabzona küfür ettiler trabzona.haklisin mega hepsi istanbul usagi.

Burçak
28.06.2006, 19:44
bunlar çok derin mevzular.ha deyince düzelecek gibi seyler degil. kisa zamanda düzelmez hiç birsey. herkes Trabzonspora sitem ediyor. niye bizi küme düsürdünüz. sanki birtek Trabzonsporla maç yaptilar o sene. ondan önceki yapilan onlarca maçta nerdeydiler acaba. ama nedense sadece Trabzonsporun yenmeleri onlari rahatsiz etti hep. ben buna kiziyorum iste. yani dost olmamiz için bizi sevmeleri için onlara bilerek maç mi vermeliyiz. eger bu sekilde dostluk isteniyorsa birakin olmasinlar dost most. Trabzonspor bi markadir. zararli onlar çikar. istanbul takimlarinin galibiyetleriyle avunurlar. biz bize yeteriz. Edited by: forever61

macka61
28.06.2006, 20:34
dogru söylüyon 2 ligden de biz mi düsürdük neden bize kiziyorlar o zaman bizimde zondulgaklilara kizmamiz gerekir çünkü bizi sampiyonluktan etmisti

Özsu
28.06.2006, 21:14

neden?????????*

ben gayet objektifim.gazi caddesinin basindan sonuna kadar 10 tane bayrak varsa 4ü giresunsporun 6si eziklerin.ben gördügümü söylüyorum.sen giresunlusun ama giresundami yasiyorsun.mayisin sonunda oradamiydin???eziklerin sampiyon oldugu gün silahlar atilmadimi.saatlerce gazi caddesinde konvoylar dolasmadimi.eger orda degilsen o aksam orda olan bi yakinina sor.biz bunlari mi kazanacagiz merak ediyorum....

aynen mega61smileys/smiley32.gif

yattara99
28.06.2006, 21:52
forevera biravo arsin maçinda alayi trabzona hep bir agizdan küfür etti bütün giresunlular.yaziklar olsun dost most istemiyom ben onlardan.

macka61
28.06.2006, 22:01
arkadaslar sakin olalim ya nedir bu celal tsli olan kardeslerimizi kayiralim düsünürsek trabzonlu olup tsyi tutmayanda var

agahozlu
28.06.2006, 23:29
biz ilk yarida kötü performans sergilerken samsunsporlular Trabzon kümeye diye bagirirken,rizesporlular terbiyesizlik yaparken,bunlari kazanmak çok zor.kimse ama hiç kimse Trabzonsporun dostu degil(Trabzon hariç) ben böyle düsünüyorum ve öyle görüyorum.Karadeniz diyince ilk akliniza gelen sehir hangisi?Çikin disari sorun Trabzon mu büyüksehir samsun mu?çogunluk Trabzon diyecektir.Iste bu olay Trabzonspor un büyüklügünden kaynaklaniyor.Trabzonda günde inen uçak sayisina bakin?Onlar istedigi kadar Trabzon küm.. diye bagirsinlar olanlari gördük...Bizim onlara ihtiyacimiz yok,onlarin bizden çok sey ögrenmeleri gerekiyor,elbette onlar bizden birsey ögrenirken bizde birseyler kapacagiz ama onlar böyle düsündükçe Trabzonda ki gibi kendi sehrinin takimlarini tutmadikça,Kendi sehirlerinin takimini ve ya Kendi bölgelerinin ve Türkiyenin en büyük takimini Trabzonsporu tutmayi düsünmedikçe bu is zor olur.O ezikleri tutan kisilere sorsak niye o takimi tutuyorsun baglantin ne desek hiç bir sey yok!Bizim tek eksigimiz var bu genç kusaga sadece bir tane SAMPIYONLUK göstermek gerekiyor.Trabzonspor sempatisi asla kaybolmaz çünkü bu sampiyonlugu sadece biz aldik,o kupayi sadece biz o sehirden disari çikardik ve sadece biz onlari dize getirdik...

LazAnisT
29.06.2006, 11:21
bizim büyük abi oldugumuzu kabul ederek baslangiç yapabilirler.bence ilk adimin onlardan gelmesi gerekir.ama rize konusunda çok büyük çekincelerim var nasil olur bilmiyorumEdited by: lazanist