PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İhsan Alioğlu ve Sağlık Ekibi, İSTİFA!

Erkin Ekşi
16.01.2010, 16:07
bu adamlar nasil hala kulubun icinde barinabiliyor anlamis degilim. Kasapmi baytarmi belli olmayan sağlık ekibi ve durmadan kendi oyuncularini yeren dedikodulari servis eden bir sube sorumlusu.

sizden baslamak lazim temizlige.
bir sonraki yuruyusumuz bunlari istifaya davet etmek olursa yuzelr degil binler katilir adim gibi eminim.

Erkin Ekşi
16.01.2010, 16:09
http://www.cezasahasi.net/2009/09/ihsan-alioglunun-amac-nedir.html

Üstüste 2 hafta alınan galibiyetler Trabzonspor cephesinde olumlu rüzgârlar estiriyor. Önce Başkan, sonra Yöneticiler... Açıklama yapan yapana. İhsan Alioğlu'nun açıklamalarını duydunuz mu? Özellikle Yattara ile ilgili kısımlarınıBen duydum, ve çok garipsedim. Bir futbol takımının yöneticisi, kendi oyuncusuyla ilgili spekülasyonları basına servis edip, yeni bir polemik konusu yaratıyor. Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birinin yöneticisi bu şekilde bir açıklamayı nasıl yapar? Takımının sorunlardan kurtulmaya başladığı bu dönemlerde oluşabilecek her türlü negatifliğe göğüs gerip takımı ve futbolcularını koruması gerekiyordu sanıyorum Alioğlu'nun. Koruması gerekiyordu derken, bu kadar basit bir söylentiden çıkacak sorunları görebilmesi, kestirebilmesi gerekiyordu. Kısacası hiç yapmaması gereken bir açıklamayı, medya mensuplarına servis etmemesi gerekiyordu.

Profesyonel bir futbol takımının yöneticisi, hakkında sürekli benzeri spekülasyonlar yapılıp gündeme getirilen bir futbolcusunu resmen taraftarın ve yerel medyanın önüne atıyor. Gözünü bile kırpmadan yapıyor bunu! Bu mevzu gerçekse bile çözüleceği yer kamuoyu değildir. Siz bu şekilde Yattara'yı daha da yıpratıyor, onun kuyusunu onunla beraber kazmak isteyenlerin eline koz üstüne koz vermiş oluyorsunuz. Sayın İhsan Alioğlu'nun burada iki şey düşündüğünü sanıyorum. Birincisi takımın en medyatik, ve en tanınan futbolcusu olan Yattara'nın adını açıklamasında zikredek prim yapmak. Başka bir futbolcudan bahsetse ve konuşmasında onun ismini kullansa bu kadar reklam yapamazdı. İkincisi ise artık bayatlamış Yattara'yı satmaya zemin hazırlama düşüncesi.

İlk bahsettiğim biraz komplo teorisi gibi görünse de ben bu hareketin içinde biraz reklam kaygısı olduğunu düşünüyorum. Aklım kesmiyor başka türlü. Zira hiçbir baba, İhsan Alioğlu da dahil, oğluyla ilgili bir meseleyi bu şekilde alenî hale getirmez, aile içinde çözer. Hele ki oğul evvelden mimli ise. Bir yönetici bu takımı ve oyuncuları amatör duygularla sevip sahiplendiği için bir baba figürüne eş tutulabilir. Peki baba, evladına, ailesine bunu nasıl yapar? Ya kendisi bildiğimiz yönetici tanımına uymamakta, ya da Yattara'yı bu takımın bir parçası olarak görmemektedir. Basının bu tip haberler bulmak için attığı taklaları düşünüyorum. Bir de bu açıklamanın neden yapıldığına bakıyorum. Taraftarın ve yönetimin kendisine rakip gördüğü takımlarda benzerî bir hadise ustalıkla gizlenirken Trabzonspor'da cereyan eden hadiseler sitcomluk. Hakkında yazılan yalan haberlere dahi taraftarın hemen inandığı bir ortamda, sene başında herşeye sünger çekmiş, seçtiği forma numarasıyla gerekli yerlere mesajını göndermiş, sorunlarına rağmen oynadığında bu takımın en iyi futbolcusu olan Yattara'yı bir yöneticinin ağzından böyle bir habere malzeme yapmak -eğer iddialar gerçekse- Yattara'nın yaptığı hatadan kat be kat daha büyük bir hatadır. Yönetimler sorunsuz futbolculardan oluşan bir takımı kreş havasında yönetmek için seçilen gruplar değiller. Hele hele oluşan problemleri, takımın tam düzene girmeye başladığı bir zamanda medyayla verkaça girerek afişe etmek için seçilen kişiler hiç değiller! Yönetimler, sorunlu denilen fakat doğru yönetildiklerinde takıma katkısı zararıyla kıyaslanamayacak ölçüde büyük olan futbolcuları kazanıp onlardan maksimum verim sağlamak için oradalar.Trabzonspor yöneticisi sıfatını tanışmak kendilerine yetmiyorsa, yönetimde oldukları süre boyunca Yattara'nın takıma yaptığı katkının -ki bu katkı çok düşüktü geçen sezon- 100'de 1'ini dahi yapmadan onun üzerinden Skandal servis edip fazladan reklamlarını yapmak hevesindelerse boş yere nefeslerini tüketip koltuk işgal etmesinler.

Alioğlu aynı açıklamalarda şöyle bir şey de demiş: G.Saray ve F.Bahçe ligin ilk 6 haftasında özel bir performans gösterdiği ancak bu durum bizi ürkütmüyor! Beni de ürkütmüyor, sayın Alioğlu. Hem de hiç... Ne G.Saray, ne F.bahçe, beni yönetimimizin zamansız-gereksiz açıklamaları kadar ürkütmüyor

Erkin Ekşi
16.01.2010, 16:10
http://medyatrabzon.com/news_detail.php?id=8543

Trabzonspor’un Futbol Şube Sorumlusu ve Sağlık Kurulu Başkanı İhsan Alioğlu, eski Teknik Direktör Hugo Broos’un Kayserispor maçı sonrasında Yattara’yı bilerek sakat oynadığını belirterek Taka’ya, “Bazı körlere yol göstermek için oynattım” sözlerinin muhatabının kendisi olduğunu açıkladı. Alioğlu, “Yattara Ersun Yanal döneminde o hocamız ‘Ondan hazır olduğu kadar yararlanalım’ dedi. Biz de yararlandık. Aynı şeyi Hugo Broos’a söyledik ama o ‘Yüzde yüz olmayan bir adamı oynatmam” dedi.

İşte o sözü de bana atfen söylemiştir” diyerek itiraf dolu bir açıklama yaptı. Alioğlu, sorunun forvette değil, takımın orta alanda lier bir oyuncu eksikliğinde olduğunu belirterek, forvet için günlerdir uğraşan Başkan Sadri Şener ve kurmaylarını da üstü kapalı olarak eleştirdi.

Alioğlu, Fatih Tekke için daha önce ‘alınmaması’ yönünde açıklamalarının aksine bu kez, “Fatih Tekke alınırsa Trabzonspor’a büyük katkı sağlar. Mutlaka alınmalı” diyerek yine şaşırtıcı bir açıklama daha yaptı.

Mustafa Yılmaz.20
16.01.2010, 16:19
Ben İhsan Alioğlu'nun yukarıda ki yazıda da belirtildiği gibi sadece reklam peşinde olduğunu düşünüyorum..Yoksa aklım almıyor benim bu tarz açıklamaları..Sürekli hem takımı hemde taraftarı geriyor

Bence böyle birinin Trabzonspor bünyesi içinde olmaması gerekir.İstifa etmek zorunda değil.Görevine son verilmeli

Ahmet Kuru
16.01.2010, 16:21
Yönetim de kimin ne dediği kimin ne yaptığı belli değil ki...
Eline al mikrofonu git yönetime konuştur...
Bu kadar basit...

Murat Erdem
16.01.2010, 16:43
İstifa ''onur, haysiyet'' nişanıdır...

MaNiaC61
16.01.2010, 17:39
sezon başı hazırlık kampında 3 haftalığına sakatlanan yattaranın nasıl sezonu kapadığını hep birlikte şahit olduk..sorumlusu yattara ise kovulmalı..sorumlusu doktorlar ise derhal istifa etmeliler..

Orhan Aydın
16.01.2010, 18:38
Hala görevlerinin başında olmaları bir skandal olarak lanse edilmeli iken...

ÜNAL
16.01.2010, 18:40
Beni Yaktılar

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm847128.jpg

Sağlık Kurulu’nun zorlamasıyla sahaya çıktım. Ağrılarıma kimse inanmadı, hakkımda sahtekar denildi. Kariyerimi tehlikeye attım. Oynamasaydım, çoktan sahadaydım.

İlk kez tribünlerin beni protesto etmesine gerçekten çok üzüldüm. Tek isteğim, 61 numarayla mücadele etmek ve taraftarın yüzünü tekrar güldürebilmek.

Trabzonspor’un en çok konuşulan ismi... Hakkında birçok açıklama yapılıyor... Sakatlığı adeta bir kabusa dönüştü... Sonunda 2.5 hafta önce ameliyatına karar verildi ve Fransa’nın Lyon kentinde bıçak altına yattı! 6 aylık suskunluğunu sonunda bozan olay adam İbrahima Yattara’dan bahsediyoruz... FANATİK, Yattara’yı Belçika’nın Brüksel kentindeki evinde ziyaret etti. Çocukları 4 yaşındaki Amadou ve 7 yaşındaki Junior’la yaşadığı stresli günleri atlatmaya çalışan Gineli yıldız, bomba gibi açıklamalar yaptı. Sağ ayak bileğinden başarılı bir operasyon geçiren tecrübeli futbolcu, koltuk değnekleriyle yürümeye çalışıyordu. Evinin salonundaki koltuğuna yaslandı, değneklerini yanına koydu.. Ve tüm bilinmeyenleri ve gerçekleri kendisinin ağzından bizimle paylaştı.

Suçlular kendini biliyor
“Lyon’daki ameliyat çok iyi geçti. 1,5 hafta sonra alçılarım alınacak. 1,5 ay boyunca Anvers kentinde fizik tedavi göreceğim. 2 ay içinde Trabzon’a dönmeyi planlıyorum. İlk defa böylesine ciddi bir sakatlık yaşadım. Standard Liege maçında yaşadığım talihsizlik sonrası hakkımda birçok söylenti çıktı. Ayağım ağrıyordu ancak bunu bir türlü kabul ettiremedim. Sağlık Kurulu ve başındaki kişi, ‘Bir şeyi yok oynar’ dedi. Bu duruma gelmemde onların katkısı büyük! Oynamam için bana baskı yapıldı. Hasta olmadığımı ve yan gelip yattığımı söylediler. Hakkımda sahtekar bile denildi. Taraftarın gözünde beni yalancı çıkardılar. Ben ise kendi durumumu biliyordum. Ağrım vardı. Ama o halde Gaziantep maçına onbirde çıktım. Zaten yeniden ağrılarım arttı ve bir daha da oynamadım. Belki oynamasaydım ve ameliyat olsaydım, şimdi çoktan formamı giyiyordum. Doktorlar beni anlamadı. Ben de sırf Trabzonspor forması ve taraftarı için sahaya çıktım. Futbol kariyerimi tehlikeye attım. Bunda suçu olanlar, kendilerini çok iyi biliyor.”

En iyi cevabı Bross verdi
“Şu an için kimseye bir cevabım yok. Sakatlığım düzeldikten sonra sahada konuşacağım. Bomba gibi döneceğim. Diğer takımlara bakın, onlar yıldız oyuncularını nasıl koruyor. Ben sakatım diyorum ama kimse inanmıyor. İş en kötü hale geliyor, o zaman benim haklı olduğum anlaşılıyor. Belki bir futbolcu bahane bulur, 1 ya da 2 hafta yalan söyler oynamak istemez. Ama geçtiğimiz Ağustos ayından beri sakatım diyorum. Kasığımdan da bir sakatlık geçirmiştim. Yine buna benzer bir durum yaşadım. Doktor durumu teşhis eder ama benim nasıl bir ağrı çektiğimi en iyi ben bilirim. İdmanlarda Hugo Broos durumumu görüyordu. Koşmuyordum, hareket yapamıyordum. Ama elinden bir şey gelmedi. Zaten Broos, ‘Bazen körlere yol göstermek gerekir’ diyerek olayı çok güzel özetledi. Yaşanılanlardan artık birilerinin ders çıkartması gerekiyor.”

‘61’ kaptanlıktan önemli
“2003 yılından beri Trabzonspor forması giyiyorum. Gaziantep karşılaşmasında ilk defa tribünler beni protesto etti. Kaptanlığın benim elimden alınması önemli değil. Önce ben kaptandım, ardından Egemen oldu. Şimdi ise Song bu görevi üstlendi. Tek istediğim 61 numaralı formayı taşımak ve ‘61’le hünerlerimi sergilemek. Allah izin verirse, taraftarımızın yüzünü güldürmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bu takımda kaleci Tolga Zengin’den sonra en eski oyuncuyum. Herkesin birbirine saygı göstermesi gerekiyor. Ne olursa olsun, birbirimize destek olmamız gerek.”

İğnesini kendi yapıyor
Ameliyatının ardından İbrahima Yattara’ya düzenli bir tedavi programı uygulanmaya çalışılıyor. Bu yüzden doktorlar, tecrübeli futbolcunun en kısa zamanda sahalara dönmesi için her şeyi düşünmüşler. Fransa’nın Lyon kentindeki operasyonda, ayak bileğinde birkaç kırık meydana gelen yıldız oyuncuya çok başarılı bir müdahale yapılmış. Alçıya alınan ayağı 1,5 hafta içinde alınacak. Bu sırada Yattara’nın ayağındaki kan dolaşımını rahat sağlaması için 10 adet iğne verilmiş. Gineli, her gün 1 tane kullandığı bu iğneleri kendisine yapıyor.

Yattara’ya ne olmuştu?
Trabzonspor’un en çok konuşulan isimlerinden Yattara’nın sıkıntılı günleri, Hollanda kampında başladı. 18 Temmuz 2009’da Standard Liege ile oynanan maçta bileğinden sakatlandı.. Ve 181 gündür süren yılan hikayesi böyle başladı. ‘Dönüşü 5-6 haftayı bulur’ denildi. Ardından bir tribünde bir sahadaydı. Toplamda 86 dakika oynadı. Kimileri ‘forma giymeli’ derken, kimileri ‘yan gelip yatıyor, parasını istiyor’ dedi. 2,5 hafta önce ameliyatına karar verildi ve Fransa’nın Lyon kentinde de bıçak altına yattı.

M. Çağrı Davran/FANATİK Çok Özel

http://fanatik.ekolay.net/D/i/1/fanatiklogo.gif (http://fanatik.ekolay.net/Ayagi-da-kirik,-kalbi-de_3_Detail_35_160422.htm)

Mehmet Dinç
16.01.2010, 18:45
Hakkaten zaten bu İhsan Alioğlunun konuşmaktan başka yaptığı bi icraat yok.Onda da adam gibi konuşamıyoo.

Bülent AKBULUT61
16.01.2010, 18:46
yazıklar olsun en yakın zamanda defolup giderler İnşallah.

İlker ToSun
16.01.2010, 18:48
yattara olayı öyle bir olaydır ki yıllardır cevabını bulamadığımız soruların cevabı, yıllardır yaptığımız hamasetin anlamsızlığı, yıllardır bildiğimiz gerçeklerin yanlışlığıdır aslında bir bakıma.

bugüne kadar kendisine "sağlıklı" raporu veren insanları ve dolayısıyla kulübü hala daha mahkemeye vermiyorsa artık yattaranın karakterine dil uzatan cenah da bir toparlanmalı ve dediklerini daha bir ölçüp tartarak konuşmalıdır. yattaraya hala daha buralarda çıkıp "git artık" "takımı satıyorsun" "takıma ihanet ediyorsun" gibi cümleler kuranlar çıkarsa onların iyi niyetten uzak insanlar olduklarını hatta şu an burada yazamayacağım başka bir şey olduklarını düşünmeye başlayacağım.

biz bu olayların hepsinin yalan dolan olduğunu 1 seneyi aşkın süredir söylüyoruz ama dinletemiyoruz. trabzonspor yönetimi katakulli işleri yapmayı elden bırakmıyor. ne de olsa ne verse yiyen ve düşünmeyen bir taraftar kitlesi de çoğunlukta olduğu için de kayiflerini çatıyorlar.

yönetimi tarafından "sağlık ekibi" eliyle futbol hayatına kastedilen yattara bu noktadan sonra ne derece toparlanıp eski haline dönüşür bilmem ama üç kuruş için atamayacakları takla olmayan yönetim, yattara üzerine yıllardır kurduğu tezgahlar yüzünden en aşağı 15 milyon euroyu nasıl kaçırdığını ne zaman anlar o da ayrı bir merak konusu.

hiç unutmam, bizlere ülke futbolumuzun, uluslararası düzeyde en büyük mutluluğunu yaşatan galatasaray takımı şampiyonluklara, uefa'ya yürürken bir takım için aslında "yıldız" sayılmayacak statüde oyuncusu olan hakan ünsal sakatlandığı zaman "en az 6 ay oynayamaz" dendiğinde anında oyuncusunu amerikaya yolladı ve hakan ünsal 2 ay sonra bomba gibi sahalara geri döndü. oysa hakan oynamasa yerine ergün oynardı, pek de bir şey farketmezdi ve hakan en nihayetinde bir sol bekti. ama önemli olan oradaki vizyondu. orada başarıya inanan ve cesaret sahibi bir fatih terim vardı orada. fatih terim in yanında ülkenin en önemli ortopedisti burhan uslu kulübede oturuyordu. biz ise takımımızın tartışmasız en yetenekli ve en korku salan oyuncusunu doktor diye baytar takımına emanet ediyor ve hem onun futbol kariyerinin 2 yılına hem de kendi olası sportif başarılarımıza engel oluyoruz.

sırf bu yattara olayı bile kulübümüzün istanbul takımlarına karşı ne konumda olduğunu çok acı bir şekilde yüzümüze vuruyor.

kabul etmemiz gereken gerçekler var, rakibimiz dediğimiz takımlar aldı başlarını gidiyor, biz ise aldık başımızı geriye gidiyoruz.

sözün özü, en basitinden galatasaray ile aramızda faruk süren ile sadri şener arasındaki , şenol güneş ile fatih terim arasındaki , burhan uslu ile ihsan alioğlu arasındaki fark kadardır.

onlar usta ellerde yönetildikçe, biz amatör ellerde harcandıkça kendimizi tatmin eden tek şey forum sitemizde klavye başında galatasaray yerine "ğs" yazmak olur. Bunun da adı mastürbasyondur.

gerçek hayatta yaşadığı felaketlerin intikamını çektiği filmlerde alan bir toplum olmamız münasebetiyle aslında bu yaptıklarımıza da hiç şaşırmıyorum.

eğer İhsan Alioğlu ve sağlık ekibi bu kulüpten derhal uzaklaştırılmazsa bu takım KÜÇÜK bir takımdır. Bu olay bir zihniyet göstergesi. Şimdi görecez bakalım kulübümüzün çapı neymiş.

lazooo28
16.01.2010, 18:50
bencede derhal istifa bu bir skandal sanki amatör takimin yöneticisi

ceserdar
16.01.2010, 18:54
Başlıkta yazım hatası var.

Murat'
16.01.2010, 18:57
Başlıkta hata var.Dahil anlamında ki de ayrı yazılır.

M.S.SOFU
16.01.2010, 19:10
yattara nın şu açıklamalarından sonra
ve taraftarın her futbolcunun arkasından pasaf sıktığını bildiği sağlık ekibi konusunda baskı yapılmalıdır
önce kulübümüze dışarıdan gelen saldırıları savuşturmaya çalışıyoruz
bu gün tff önünde prtoesto gösterisi yapıldı
taraftar şimdi içine dönüp içerideki tozlarıda silmelidir.

Cenkhan
16.01.2010, 19:41
Başlıkta hata var.Dahil anlamında ki de ayrı yazılır.

Girdide typo var. Dahil anlamında de yok. "-ki" de bitişik olacak.

necmiati61
16.01.2010, 20:00
Girdide typo var. Dahil anlamında de yok. "-ki" de bitişik olacak.

Doğru söylüyorsun -ki eki bitişik yazılacak.. Ayrıca diğer arkadaş da doğru söylüyor.. Başlıktaki "de" kelimesi ayrı yazılmalı..

Fatih Ersoy
16.01.2010, 20:02
bu adamlar nasil hala kulubun icinde barinabiliyor anlamis degilim. Kasapmi baytarmi belli olmayan sağlık ekibi ve durmadan kendi oyuncularini yeren dedikodulari servis eden bir sube sorumlusu.

Kurduğun cümlelere dikkat etmeni tavsiye ederim ;)

macka61
16.01.2010, 20:18
bu konuda konuşmak bana düşmez sağlık konusunda bir bilgim yok yattarada yanlış konuşabilir yada sonradan doğru teşhis yapılmıştır bilemiyiz geçen sene hiç bir sakatlık yaşamamıştık yine bu ekip vardı

Özkan
16.01.2010, 20:28
Kurduğun cümlelere dikkat etmeni tavsiye ederim ;)Alınganlık yapma hemen. Bu şahısların insân sağlığı konusunda yetkin olmadıklarını anlatmak için o kelimeleri kullanmış arkadaş. :)

Bu arada, bilek kırıklarını bulmak kimi zaman zor olabilir.

Ustaalioğlu
16.01.2010, 20:40
bu adam net bir şekilde, futboldan, sağlıktan, hepsinden önemlisi insanlıktan anlamıyor...
bunun yanında gururdan da nasibini almamış, yemiş teknik direktörden oturmuş....

Erkin Ekşi
16.01.2010, 22:18
adam hem kendi diyor o KÖR benim diye... hemde görevinin başında bık bık ötmeye devam ediyor.
bu olay japonyada olsa senin yerinde olacak şahıs çoktan intihar etmişti.

biraz onur seref haysiyet barindirmali insan.

bilmiyorum kendisi kulupten maaş aliyormu eger aliyorsa son kuruşuna kadar haram ediyorum kendi hakkımı.

Erkin Ekşi
16.01.2010, 22:19
Kurduğun cümlelere dikkat etmeni tavsiye ederim ;)

son derece dikkatli bir sekilde kurdum cumlemi.
gene ayni dikkatle daha aciklayici yazabilirim.

Fatih Ersoy
16.01.2010, 22:31
son derece dikkatli bir sekilde kurdum cumlemi.
gene ayni dikkatle daha aciklayici yazabilirim.

Arkadaşım işlevlerini beğenmediğin yada küçümsemeye çalıştığın kişi yada kişiler için meslekleri kullanman, onlarıda kendince nitelendirdiğin aynı basitlik düzeyine indirgemen bir yanlıştır.

Hala " son derece dikketli bir şekilde " cümle kurduğunu düşünüyorsan diyecek birşeyim yok.. ;)

Ömer SEVİNÇ
16.01.2010, 22:53
Tıp düşündüğünüz kadar basit değil.

Murat'
16.01.2010, 22:55
Tıp düşündüğünüz kadar basit değil.

Ömer sen de biliyorsun en sevdiğimiz şeylerden bir tanesidir bilmediğimiz şeyler hakkında da ahkam kesmek.

Özkan
16.01.2010, 23:16
Tıp düşündüğünüz kadar basit değil.Televizyonda kimyâgerler, tütün eksperleri sağlık hakkında atıp tutuyor ve tavsiye üzerine tavsiye veriyorlar. Boşa dirsek çürütüyoruz Ömer.

2 gün önce hastamın biri bana nasıl arteryel kan gazı almam gerektiğini anlatıyordu meselâ. :D

ilhan
16.01.2010, 23:38
Başkanın "Yattara konusunda tıbbi hata yapıldı" dedikten sonra sağlık ekibinin halen görevde bulunmasını ben açıklayacak bir kelime bulamıyorum.

Özge
16.01.2010, 23:43
Başka takımların oyuncuları sakatlandığın 1 ay yok deniliyorsa 2 hafta sonra sahada oluyor fakat bizde tam dersi 1 ay yok diyorlar 2 ay geçiyor adam hala iyileşmemiş oluyor.Hiçbir konuda yararlı olamıyor sağlık ekibi.

FANATIK61
16.01.2010, 23:55
Senol Hoca sene sonu Saglik ekibini gözden gecireceginden eminim.

M.S.SOFU
17.01.2010, 00:37
Başkanın "Yattara konusunda tıbbi hata yapıldı" dedikten sonra sağlık ekibinin halen görevde bulunmasını ben açıklayacak bir kelime bulamıyorum.
ben buldum
aymazlık :)

SDanışmaz
17.01.2010, 04:12
Baross bunları açıkladığı zaman kovulmaları gerekiyordu. Ama bunu bizde yapacak yönetim nerde...

2 gün önce hastamın biri bana nasıl arteryel kan gazı almam gerektiğini anlatıyordu meselâ. :D

Yuhh :D

Emirhan Ömeroğlu
17.01.2010, 04:24
Doktorluk okuyan arkadaşlar ve doktor olan arkadaşlar nedense üzerine alınmışlar. Fakat Klübümüz bünyesinde ki doktorların Yattara konusundaki hataları ilk değil. Dün haberler çıkana kadar değil ondan öncede söylüyordum Klüb doktorlarını istifaya davet ediyorum!

My
17.01.2010, 04:37
Trilyonlara mal olan bir hata ve kulübümüz maşallah bu konuda gayet kayıtsız. Trabzon'un malı deniz yemeyen keriz.

Erkin Ekşi
17.01.2010, 09:43
sizde bir enteresansiniz.
adam demis o kör benim diye, siz diyorsunuz hayir o kör sen değilsin tip basit bir konu değil.

aynen devam böyle...oda görevinin başinda mutlu sizde.

bordo61
17.01.2010, 10:57
Sağlık ekibi Yattara olayında büyük bir yanlış yapmış anlaşılan.

Gereğini yapsınlar o zaman

maskeli61
17.01.2010, 12:11
Derhal Görevine Son Verilmeli. Temizleyin Artık Şu Dikenleri....

İlker ToSun
17.01.2010, 12:48
16 ocak 2010 u da küçük bir takım olarak geçirdik.

bakalım 17 ocak 2010 un sonunda büyük takıma yakışır bir hareket gelecek mi ?

"rakibimiz" türkiyenin 1 numarası burhan usluyla çalışır biz ise burhan uslunun yanında onun getir götür işlerini yapamayacak ihsan alioğlunu doktor kontenjanından hem yönetim kurulu üyeliğiyle şereflendiririz hem de katilleri sağlık ekibi diye tutarız.

baytarı doktor diye, hamamların tellaklarını masör diye alırsan en değerli oyuncunun değerini de böyle düşürürler, senin sportif başarına da böyle sekte vururlar.

bakalım 18 ocak sabahına büyük bir takım olarak uyanacak mıyız?

konunun açıklaması çok basittir, ya ihsan ve "sağlık" ekibine kapı gösterilecek yada yattaraya yapılan bir yönetim operasyonuydu. sadri şener yattarayı bilerek bu hale getirdi, alınterini parasını çaldı. bunun başka bir açıklaması yok.

seyyah61
17.01.2010, 13:57
Alınganlık yapma hemen. Bu şahısların insân sağlığı konusunda yetkin olmadıklarını anlatmak için o kelimeleri kullanmış arkadaş. :)

Bu arada, bilek kırıklarını bulmak kimi zaman zor olabilir.
Benim dedemin lakabi "kirikci" dir.
Vücudun neresinde olursa olsun, eliyle muayene yaparak kirik cikik cok rahat sekilde bulur.
Sarar ve kendi yaptigi hamur ile alcilar.
Gören doktorlar bile cogu zaman sasirir ve cok güzel tedavi edilmis der.
Dedemi koysak oraya bunlardan daha hizli iyilestirirdi Yattara'yi.

Madem bilekteki kirigi bulmak kolay degil, bunu saglik ekibi bilmiyor mu?
Elinin altinda son teknolojik cihazlar var, bulamiyorsan da Avrupa'ya yolla orda muayene ettir.
Adam agrim var dedigi halde, sorunu psikolojik, sorunu yok diyen bizim saglik ekibi degil miydi?
Broos'a oynatmasi icin baski yaptiran bu saglik ekibi degil miydi?
Sen psikolog musun yoksa psikoterapist misin?
Nerden biliyorsun sorunun psikolojik oldugunu diye sormazlar mi adama?
Saglik ekibinin savunulacak hic bir yani yoktur.
Doktor olmayan Broos bile anladi Yattara'nin sakat oldugunu ama bizim doktorlarimiz devre arasina kadar anlayamadi bir sorun oldugunu.

BALKAN 06
17.01.2010, 14:09
var mı başka istifasını istemediğimiz kurumumuz onu da isteyelim de garip kalmasın...

cihatöztürk
17.01.2010, 14:10
yine bir istifa başlığı :D

Cem Zırıh
17.01.2010, 14:58
Kesinlikle bu kasaplar görevinden alinmalidir ... Esek derisi var bunlarin yuzunde istifa etmezler:)

izzet
17.01.2010, 15:01
6 Senedir Bmn Üyesiyim. Birtek "Saglik Ekibimiz"(:D:D:D) yüzünden ceza yedim.

Asil Cezayi su an Zafer ve Yattara cekiyor. Basliklarini Gri renge boyayin!

Erkin Ekşi
17.01.2010, 15:24
yahu symekin futbol hayatini bitiren saglik ekibi ayni saglik ekibimi merak ettim.

eger öyle ise ortada buyuk bir vahset var...o adamida zorla igne ile sakat sakat oynatip bitirdiler. ki bana kalsa en az yattara kadar degerli bir oyuncuydu.

eger ayni ekipse ve bu taraftar hala uyuyorsa bize yaziklar olsun

OZDEN61
17.01.2010, 15:25
Sağlık ekibinin yetersiz olması bence kulüp yöneticilerinin torpiliyle gelen akraba, eş dost olmalarıdır.

İlker ToSun
17.01.2010, 16:00
trabzon şehrinde trabzonspor kadar şahane bir rant kapısı yok. yöneticiler eş dost ne kadar normal hayatında kabiliyetsiz ve parasız adam varsa topluyorlar kulübe.

devletin malı domuz hesabı.

ugurozturk
17.01.2010, 16:14
Defolun...

anth
17.01.2010, 16:45
Bu konuda başkan da hata yaptık demişti sanırım.

Madem herkes hatasını biliyor; neden Trabzonsporumuz'un yüz milyarlarına mal olan bu sorumlular hala Trabzonsporumuz'dan milyarlar kazanıyor?

İlker ToSun
17.01.2010, 17:04
bu başlığı bmn yönetimi mutlaka ana sayfaya taşımalıdır. böyle başlık içi konuşmalarla sesimizi duyuramayız.
yapılan felaket en sert dille giriş sayfasında anlatılmalı ve sorumluların kellesi istenmeli.
trabzonsporun tartışmasız en değerli futbolcusu birkaç kendini bilmez ve işbilmez tarafından takımdan uzaklaştırılıyor ve futbolcusunun kariyeriyle ekmeğiyle oynanıyor. bu yapılanın adı hırsızlıktır. eğer o ihsan denen adam ve baytar takımı hala daha bu takımda tutuluyorsa bu hırsızlık kulüp tarafından yapılmış sayılır.
ve bu utanç da gökdenizin şikeciliğinden sonra alnımızdaki ikinci büyük kara leke olacak.

OLCAY ÇAKIR
17.01.2010, 17:06
Bu başlığa sonsuz destek, açana da tebriklerimi gönderiyorum..

ergin cesit
17.01.2010, 17:32
bu adamı kim koydu oralara

LazAnisT
17.01.2010, 22:50
Haysiyetsizlik uzaya benzer ikisininde sonu yoktur.

Hotaman
18.01.2010, 01:14
İstifayı geçtim bu yöneticimiz hangi tecrübe ile bu göreve talip olmuş acaba?
Söz konusu kriter Trabzonsporluluk mudur?
O vakit bende kulübün fizyoterapisti olarak çalışmaya başlarım mezun olunca. Sporcu alanında uzmanlaşmış onca fizyoterapistin yerine ben daha idealim. Çünkü ben Trabzonsporluyum.
Yok yok yediremiyorum kendime...
Yedirebilenlerde sağlam mide olsa gerek.
Onlar yemeye devam edeceklerdir bir bir...
Allah sporcularımızı sakatlıklardan korusun.
Giden geri gelmiyor.:)

Serhat
19.01.2010, 00:47
Hala bu ekibin orda durmasına anlam veremiyorum !

Bırakın artık... Çekin kirli ellerinizi Trabzonspor'umuzdan!

İlker ToSun
19.01.2010, 01:16
18 ocak da bir küçük takım edasıyla geçirildi, umarım 19 ocağı bir büyük takım gibi tamamlarız

İHTİLALL
19.01.2010, 09:29
Ben, sizin istifanızı istemekten vazgeçtim sayın sağlık ekibi..

Bir şartla;

Artık Sadri Şener bey ve yönetim kurulunu üyelerinin sağlık işleriyle ,yanlız siz ilgileneceksiniz..

Bir de Ergun beyin..

macuka
19.01.2010, 11:14
Saglik ekibinin basinda doktor var mi idi?
Hasta nin guvenmedigi birisi, artik doktor olmaktan cikar,
bedava bakmak istese kimse kendisini ona teslim etmek istemez...
Bu kotu sohret cok dandik bir seydir be Doktorum...
Birikmis paran yoksa bu meslekten zor para kazanirsin bir daha...
Doktor Civanim olursun sonra.

İlker ToSun
19.01.2010, 11:39
Ben, sizin istifanızı istemekten vazgeçtim sayın sağlık ekibi..

Bir şartla;

Artık Sadri Şener bey ve yönetim kurulunu üyelerinin sağlık işleriyle ,yanlız siz ilgileneceksiniz..

Bir de Ergun beyin..

güzel teklif ama onların kendi canı kıymetlidir kabul görmez o yüzden. nasıl olsa sadri şener ve diğerlerinin canı can ama yattaranınki patlıcan.

zafercalikoglu
20.01.2010, 08:29
aynen bende katılıyorum en kısa sürede istifa etmelidirler orası çiftlik değil,
yönetimde gitsin,fatihde gelmesin ,artık herşeyde bir sorun cıkıyor,ve mide bulandırıyor,,

mavituğ
23.01.2010, 17:39
Atatürk ihsan alioğlunu görse beni türk hekimlerine emenet edin sözünü gözden geçirirdi:)

ilyskm
23.01.2010, 17:59
sağlık ekibi değil sinir ekibi...

Emre Bekar
23.01.2010, 18:01
Hugo Broosun kör olduğunu iddaa ettiği ihsan bey istifa edin lütfen...

temel_yilmaz
23.01.2010, 18:03
Sağlık ekibimi ne kadar uzmanlarmı elimizde uzmanlık ölçen bir cihaz olmadığı için o arkadaşların uzmanlığını ölçemiyoruz

Hüseyin Çümen
23.01.2010, 20:14
bir sağlıkçı olarak malpractice te rekor kırmayı başarabilen bu ekibin takımımızdan uzak durmasını uygun görüyorum

cınar#7
23.01.2010, 23:13
İhsan Alioğlu istifa! Hayrettin Hacısalihoğlunuda al yanına giderken!

Kubilay ŞAHİN
24.01.2010, 17:53
En Yakın zamanda İSTİFA etmeleri dileğiyle..

(ki hiç sanmıyorum ama..!)