PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yattara'ya Destek

Travelair
16.01.2010, 14:24
16 Ocak 2010, Cumartesi
"Beni yaktılar"

FANATİK gururla sunar... İbrahima Yattara uzun süren suskunluğunu ilk kez Belçika'daki evinde bozdu.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm846105.jpg

Sağlık Kurulu’nun zorlamasıyla sahaya çıktım. Ağrılarıma kimse inanmadı, hakkımda sahtekar denildi. Kariyerimi tehlikeye attım. Oynamasaydım, çoktan sahadaydım.

İlk kez tribünlerin beni protesto etmesine gerçekten çok üzüldüm. Tek isteğim, 61 numarayla mücadele etmek ve taraftarın yüzünü tekrar güldürebilmek.

Trabzonspor’un en çok konuşulan ismi... Hakkında birçok açıklama yapılıyor... Sakatlığı adeta bir kabusa dönüştü... Sonunda 2.5 hafta önce ameliyatına karar verildi ve Fransa’nın Lyon kentinde bıçak altına yattı! 6 aylık suskunluğunu sonunda bozan olay adam İbrahima Yattara’dan bahsediyoruz... FANATİK, Yattara’yı Belçika’nın Brüksel kentindeki evinde ziyaret etti. Çocukları 4 yaşındaki Amadou ve 7 yaşındaki Junior’la yaşadığı stresli günleri atlatmaya çalışan Gineli yıldız, bomba gibi açıklamalar yaptı. Sağ ayak bileğinden başarılı bir operasyon geçiren tecrübeli futbolcu, koltuk değnekleriyle yürümeye çalışıyordu. Evinin salonundaki koltuğuna yaslandı, değneklerini yanına koydu.. Ve tüm bilinmeyenleri ve gerçekleri kendisinin ağzından bizimle paylaştı.

Suçlular kendini biliyor

“Lyon’daki ameliyat çok iyi geçti. 1,5 hafta sonra alçılarım alınacak. 1,5 ay boyunca Anvers kentinde fizik tedavi göreceğim. 2 ay içinde Trabzon’a dönmeyi planlıyorum. İlk defa böylesine ciddi bir sakatlık yaşadım. Standard Liege maçında yaşadığım talihsizlik sonrası hakkımda birçok söylenti çıktı. Ayağım ağrıyordu ancak bunu bir türlü kabul ettiremedim. Sağlık Kurulu ve başındaki kişi, ‘Bir şeyi yok oynar’ dedi. Bu duruma gelmemde onların katkısı büyük! Oynamam için bana baskı yapıldı. Hasta olmadığımı ve yan gelip yattığımı söylediler. Hakkımda sahtekar bile denildi. Taraftarın gözünde beni yalancı çıkardılar. Ben ise kendi durumumu biliyordum. Ağrım vardı. Ama o halde Gaziantep maçına onbirde çıktım. Zaten yeniden ağrılarım arttı ve bir daha da oynamadım. Belki oynamasaydım ve ameliyat olsaydım, şimdi çoktan formamı giyiyordum. Doktorlar beni anlamadı. Ben de sırf Trabzonspor forması ve taraftarı için sahaya çıktım. Futbol kariyerimi tehlikeye attım. Bunda suçu olanlar, kendilerini çok iyi biliyor.”

En iyi cevabı Bross verdi

“Şu an için kimseye bir cevabım yok. Sakatlığım düzeldikten sonra sahada konuşacağım. Bomba gibi döneceğim. Diğer takımlara bakın, onlar yıldız oyuncularını nasıl koruyor. Ben sakatım diyorum ama kimse inanmıyor. İş en kötü hale geliyor, o zaman benim haklı olduğum anlaşılıyor. Belki bir futbolcu bahane bulur, 1 ya da 2 hafta yalan söyler oynamak istemez. Ama geçtiğimiz Ağustos ayından beri sakatım diyorum. Kasığımdan da bir sakatlık geçirmiştim. Yine buna benzer bir durum yaşadım. Doktor durumu teşhis eder ama benim nasıl bir ağrı çektiğimi en iyi ben bilirim. İdmanlarda Hugo Broos durumumu görüyordu. Koşmuyordum, hareket yapamıyordum. Ama elinden bir şey gelmedi. Zaten Broos, ‘Bazen körlere yol göstermek gerekir’ diyerek olayı çok güzel özetledi. Yaşanılanlardan artık birilerinin ders çıkartması gerekiyor.”

‘61’ kaptanlıktan önemli

“2003 yılından beri Trabzonspor forması giyiyorum. Gaziantep karşılaşmasında ilk defa tribünler beni protesto etti. Kaptanlığın benim elimden alınması önemli değil. Önce ben kaptandım, ardından Egemen oldu. Şimdi ise Song bu görevi üstlendi. Tek istediğim 61 numaralı formayı taşımak ve ‘61’le hünerlerimi sergilemek. Allah izin verirse, taraftarımızın yüzünü güldürmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bu takımda kaleci Tolga Zengin’den sonra en eski oyuncuyum. Herkesin birbirine saygı göstermesi gerekiyor. Ne olursa olsun, birbirimize destek olmamız gerek.”

İğnesini kendi yapıyor

Ameliyatının ardından İbrahima Yattara’ya düzenli bir tedavi programı uygulanmaya çalışılıyor. Bu yüzden doktorlar, tecrübeli futbolcunun en kısa zamanda sahalara dönmesi için her şeyi düşünmüşler. Fransa’nın Lyon kentindeki operasyonda, ayak bileğinde birkaç kırık meydana gelen yıldız oyuncuya çok başarılı bir müdahale yapılmış. Alçıya alınan ayağı 1,5 hafta içinde alınacak. Bu sırada Yattara’nın ayağındaki kan dolaşımını rahat sağlaması için 10 adet iğne verilmiş. Gineli, her gün 1 tane kullandığı bu iğneleri kendisine yapıyor.

Yattara’ya ne olmuştu?

Trabzonspor’un en çok konuşulan isimlerinden Yattara’nın sıkıntılı günleri, Hollanda kampında başladı. 18 Temmuz 2009’da Standard Liege ile oynanan maçta bileğinden sakatlandı.. Ve 181 gündür süren yılan hikayesi böyle başladı. ‘Dönüşü 5-6 haftayı bulur’ denildi. Ardından bir tribünde bir sahadaydı. Toplamda 86 dakika oynadı. Kimileri ‘forma giymeli’ derken, kimileri ‘yan gelip yatıyor, parasını istiyor’ dedi. 2,5 hafta önce ameliyatına karar verildi ve Fransa’nın Lyon kentinde de bıçak altına yattı.

M. Çağrı Davran/FANATİK Çok Özel
http://fanatik.ekolay.net/Beni-yaktilar_3_Detail_35_160422.htm

Bu başlıkta Yattara'ya destek mesajlarımızı yazalım, başka ne tür destek olabiliriz onu tartışalım ne dersiniz?

Osman Erdoğan
16.01.2010, 14:26
Yattraya hak veriyorum ve onu çok ozledim inşlah en kısa zmnda gelir yatara bişe yapmadı diyenlere gülüyorum o zmn nie biz her defasında yattarayı konusuyoruz turkiye kupası alınırken yattaara yok muyudu basarılara koşarken yattara yokmuyudu nese inşlah gellir yine izleriz onun gibi orta ocana topcu suanda yok trabzonpsporda

Samet Yildirim
16.01.2010, 14:33
Yattara hakli oldugunu 1 senedir söylüyorum..

Seviyorum Ibo yu

Rasim YILMAZ
16.01.2010, 14:41
Fransa’nın Lyon kentindeki operasyonda, ayak bileğinde birkaç kırık meydana gelen yıldız oyuncuya çok başarılı bir müdahale yapılmış.

Eğer bu doğru ise , Yattaranın işi çok zor.

asimetrik
16.01.2010, 14:42
Geçmiş olsun. Körlere yol göstermek bize pahalıya patladı.

thehell61
16.01.2010, 14:53
İnşallah düzelir sahalra döner özledim onu izlemeyi.

Mellih
16.01.2010, 14:55
çok özledik çoookk.. mondragona ne goldü ama, orhan ak'ı çalımlamıştı.. :)

Osman Erdoğan
16.01.2010, 14:59
Fransa’nın Lyon kentindeki operasyonda, ayak bileğinde birkaç kırık meydana gelen yıldız oyuncuya çok başarılı bir müdahale yapılmış.

Eğer bu doğru ise , Yattaranın işi çok zor.
neden oyle dedin

Burçak
16.01.2010, 15:00
Tekrar geçmiş olsun.
O sahalara döndüğünde bizim için yeni bir transfer gibi olacak. Bekliyoruz.

Ilelioglu
16.01.2010, 15:01
Gecmis olsun...Insallah en kisa zamanda sahalara döner; Cok özledik.!:)

bkandil
16.01.2010, 15:01
Geçmiş olsun. Körlere yol göstermek bize pahalıya patladı.

Keşke kölere yol göstereceğimize kapıyı gösterebilseydik...

Meydan 08
16.01.2010, 15:02
sabırla sahalara döneceği günü bekliyoruz onu izlemek bütün futbolseverlerin istedği bişey

Murat Erdem
16.01.2010, 15:03
İstifa kurumu diye bir şey var, birilerinin haberi yok galiba( ! )

Özge
16.01.2010, 15:05
Yattara'nın suçu kendi kendine sakatlandı olur mu öyle şey;)

Şaka bir yana geçmiş olsun Yattara.Ağrım var derken herkes numara yapıyor diyordu hatta ayağındaki şişliği görerek.En kısa zamanda iyileşip sahalara dön artık.Çok özledim seni.

Mustafa Yılmaz.20
16.01.2010, 15:06
İhsan Alioğlu yarın da çıkar Yattara bilerek sakatlandı der.. :S

Geçenlerde hiç utanmadan radyoda Yattara istese şu an oynuyordu diyor..Benim anlamadığım hiç kimse ona soramıyor mu ?

Siz bu adama sahtekar dediniz..Bilerek oynamıyor dediniz..Adamın ayağında kırık varmış, siz ve sağlık ekibiniz hiçbir şeyi yok hoca isterse oynatır dediniz..Bunlar için söyleyecek birşeyiniz yok mu ? diye sorsalar

Ne cevap vereceğini merak ediyorum

Ali Tunahan Güllü
16.01.2010, 15:10
İhsan Bey çıkıp bişeyler demeli!!!

cyberentalpi
16.01.2010, 15:11
Tam bir yonetim hatası
Cahil anne babanın cocugunu nasil olsa gecer diyip doktora goturmemesine benziyor.
Nasıl oluyor oyuncu sakat cikmiyor. Hmede bu hali ile direk sahaya suruyoruz.
Evet mudahale zamanında olsa belkide su an oynayacakti

Emirhan Ömeroğlu
16.01.2010, 15:16
Klüp doktorlarını istifaya davet ediyorum. İlk vukuatları değil bu.

keles76
aslinda bu trabzondaki tip fakultesinin acizliginide gosteriyor yani kucuk kiriklar en kotu rontgende cikar bendede vardi kaynamasi herseyi aleni gorunuyor yani bunu goremiyecek ortopedi uzmani yoktur kimse KTU Tip fakultesini yazmasin zaten teknik universitede tip fakultesinin isi ne oda baska birsey . Saka bir tarafa oncelikle gecmis olsun futbol seyir oyunudur yenmek belki haz veriyor ama guzel futbol ancak yattara gibi arti ozelligi olan futbolcularla oluyor ve tadina doyulmuyan hafizalardan silinmeyen nefis goruntuler olusturuyor Aklini basina alarak biran once don ve fazlada konusma kendini kapida bulursun demedi deme

Mollasalihoğlu
Hatası ile sevabı ile Yattara bizim bir değerimiz ve iyi bir Yattara bizi taşıyacak bir kalitede..
Arkasındayız sonuna kadar..

Mustafa Yılmaz.20
16.01.2010, 15:18
Hatası ile sevabı ile Yattara bizim bir değerimiz ve iyi bir Yattara bizi taşıyacak bir kalitede..
Arkasındayız sonuna kadar..
:alkış::alkış: İyi günlerinde nasıl onun yanındaysak şimdi de yanında olmalıyız

Sonuçta Trabzonspor forması giyerken sakatlandı

Çakıroğlu İhsan
16.01.2010, 15:48
Dönsün dönsün, sağlam dönsün ki zamanında Tekke'ye attırdığı kafa gollerini şimdi Teogol'e attırsın.

Doğan Şahin
16.01.2010, 16:13
Doktorların keyfi uygulamaları ve kendi futbolcusuna güvensizliği durumun bugünlere kadar gelmesine neden olmuştur ve bunun sorumlularının gereğini yerine getirmeleri gerekmektedir.

Ahmet Kuru
16.01.2010, 16:15
İyi bir Yattara'nın bu takıma neler katacağını tartışmaya bile gerek yok...
Şanssız bir dönem geçirdi...
Gerek sağlık gerek psikolojik açıdan ama bu dönemi inşallah en kısa sürede atlatıp eski sağlığına,özlenen Yattara'yı göreceğiz...

Kasım Hilal
16.01.2010, 16:17
Hadi bakalım... "Ben geldim!" diyene kadar bekleyeceğiz Yattara'yı..

ahmet aydın
16.01.2010, 16:31
her maçı izlerken sahaya bakıyorum gözüm onu arıyor tabi göremiyorum.yattara sız takımı izlemekten zevk alamıyorum.inşallah en yakın zamanda döner

Erdal DİLEK
16.01.2010, 17:09
o işi gececek, her sakatlandığında beklenenden fazla süre sonra sahalara dödü, ayrıca her sakatlığıda bi acayip, ya topa vuruken ya geri dönerken, kendine bakmayan adamla işimiz olmaz, haklı olsaydı indirimide kabul etmezdi bence, sağlık kurulu benim sakatlığımı uzatacak bende indirimi kabul edecem, ben etmem siz??*

Dip.Ing.Mag.
16.01.2010, 17:13
sonuna kadar destek yattaraya... en yakin zamanda yerini alacaktir buna eminim...

Erbay
16.01.2010, 17:17
Tam bir skandal bu Yattara'nın sakatlığı, sağlık ekibi açısından. Nasıl bir zihniyettir bu? Ağrısı yoktur oynatın açılır. Ayakkabı mı bu ya? Bunları görünce diyorum ki, bu takım o kadar büyük ki hâlâ ayakta kalabiliyor.

Great White
16.01.2010, 17:53
Demek ki kulübe ağrı ölçer cihazının yanında ayrıca bir IQ ölçer cihazı da gerekiyormuş..

İşin aslından emin olmadan Yattara' yı linç etmeye çalışanları ise vicdanlarıyla baş başa bırakmak en iyisi olsa gerek..

Ne diyeyim.. Bu saatten sonra artık yaşı da 30' a dayanacağından sebep asla eskisi gibi olamayacaktır muhtemelen. Ama onun % 50 lik performansı bile şu takıma büyük ivme kazandırır; orası kesin..

Hqmi
16.01.2010, 17:57
Şuna inanıyorum. Öyle bir döneceksin ki herkesin ağzı açık kalacak. Biran önce dön Yattara!

Uğurtan
16.01.2010, 18:01
Bodrum muhabbetine neden cevap vermemiş?

Ben tüm dediklerini kabul etsem bile bu konu da olmalıydı açıklamalarında..

SEDAT
16.01.2010, 18:01
-İyi güzel yattara cım haklısın diyelimde ameliyatlı ayağınla sana bodrumlarda cirit at diyede o insanlarmı söyledi peki...

-Sen bu taraftarın sevgisini kötüye kullanmaya başladın...

Egemen
16.01.2010, 18:05
bir faydasını göremeyeceğimize eminim ama sözleşmeli oyuncumuzdur.. düzelip en azından satılabilecek bir pozisyona gelmesi en büyük temennim..

Eren Karaahmetoğlu
16.01.2010, 18:26
Bekliyoruz Yattara. Eski Yattara'yı, o fırtına gibi esen Yattara'yı umarım yeniden sahalarda görebiliriz.

Sinem Yılmaz61
16.01.2010, 18:50
Ah Ibom, insallah cabuk iyilesirsin Hemsom benim :)
Seni cok özledik, we love you Ibooo :)

Ahmet Ocak
16.01.2010, 18:51
yattara benım gozumde bu takımın ne olursa olsun en degerlı ısmıdır!

ceserdar
16.01.2010, 18:58
Yalancı çoban hikayesini bildin mi yeğen? Kamplara geç katıl, Bodrumlarda dolaş, ondan sonra iki kelam et "Büyüksün Yattara". Onun da bu kulübe emeği var fakat o da sütten çıkma ak kaşık değil. İnşallah düzelir de eski sağlığa kavuşur.

M.S.SOFU
16.01.2010, 19:12
yattara'yı çok sevemedim kişiliinden ve karıştığı olaylardan dolayı
ama şu son açıklamalarından sonra salık ekibininde suçsuz olduğunu düşünmüyorum
yattaraya gereken destek sağlanmalı

İskender66
16.01.2010, 19:16
Seni seviyoruz Yattara. Sahalara döneceğin günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

İskender YILMAZ
16.01.2010, 19:30
Körlere yol göstermenin faturası Trabzonspor'a ve Yattara'ya kesildi ne yazıkki ..

Onur
16.01.2010, 19:50
Körlere yol göstermenin faturası Trabzonspor'a ve Yattara'ya kesildi ne yazıkki ..

KAtılmamakelde değil... Yazık oldu hem de çok...

Oğuz B.
16.01.2010, 19:55
Yattaranın samimiyetine inanıyorum..

Sefaenes
16.01.2010, 21:20
tamam yattara ya destek busene icin ya katar transferi olmadiginda oynadigi maclara ne demeliyiz bunuda bir zahmet yattara aciklasin neden ozaman oynamadi. Bu sene hakli ama 1 sene ki oynadigi maclari hala unutmadim. Iyilesir ilk geldigi yattara gibi oynarsa eyvallah ama yatacaksa baska takima gitsin

Ahmet KESKİN
16.01.2010, 21:21
karaoglan seviyorum bu adamı ben ya ... zenci olmasa nufus cüzdanındaki trabzonlu oldugunu yicem valla

Atakan Hacıbekiroğlu
16.01.2010, 21:36
ne olursa olsun yattara bizim başımızın tacıdır bu takımda her zaman ilk 11de yeri vardır hadi yattara özledik çalımlarını çabuk iyileşte gel ...

Cafer Bulur
16.01.2010, 21:47
Yattara oynamayali taraftarin gözünde deger kazanmis sanki,bu beni rahatsiz etmiyor gerci.

Yattara nin oynamamasinda saglik kurulunun büyük hatalari olsa da yattara yi sütten cikmis kasik sayamam.

Ben bundan sonra yattara dan hicbir sey beklemiyorum,olurda birseyler yaparsa ne ala....

Hasan YAYLI
16.01.2010, 22:08
kara bela dönmeni bekliyoruz...

iso_4939
16.01.2010, 22:40
kızıyorum ona ama saka bır yana özletti kendını be kara kaplan...ıns.cabuk ıyılesırde doner sahalara kadromuz ozaman dahada muhtesem olur...

BDiler61
16.01.2010, 22:52
Yattara yokken sag kanadimiz kirik bir sekilde oynuyoruz cok ozledik yattarayi.

Hasan ZAİMOĞLU
16.01.2010, 22:54
la hadi iyileş ya :D

fındıkoğlu
16.01.2010, 23:11
Büyük maçların kaçak oyuncusu.
Çabuk iyileş bak taraftarın seni özlemiş.....
Tam isminle özdeşleştin sonunda.. Yat... tara....

Ömer TOPAL
16.01.2010, 23:46
ahh ahh..içimdeki derin yara...gelişinin Trabzonu sallayacagını çok iyi biliyorum..bomba gibi döneceksin eminim...

necmiati61
16.01.2010, 23:53
-İyi güzel yattara cım haklısın diyelimde ameliyatlı ayağınla sana bodrumlarda cirit at diyede o insanlarmı söyledi peki...

-Sen bu taraftarın sevgisini kötüye kullanmaya başladın...

iyi de dostum adamın ayağı sakattı başka yeri değil ki;)

Osman Yavuz
17.01.2010, 01:03
En çok da zoruma giden adamın ayağındaki koca şişi göre göre hiçbir şeyi yok numara yapıyor demeleriydi.

Herkes bir yana sen ayrı bir yanasın İbo.Seni çok özledik.Sultanla bir araya geleceğiniz günü iple çekiyorum.

Fanatik34
17.01.2010, 02:30
Hazirlik döneminde Alanzinho´nun "Yattara sahada olmali, o olunca cok daha rahatiz" demesi, onun ne denli önemli bir oyuncu oldugunu gösteriyordu ya..ama anlayan iste!!!

el_conquistador
17.01.2010, 02:32
Hayret, Trabzonspor taraftari futbolcusuna destek olmaktan bahsediyor...

Fanatik34
17.01.2010, 02:34
Büyük maçların kaçak oyuncusu.
Çabuk iyileş bak taraftarın seni özlemiş.....
Tam isminle özdeşleştin sonunda.. Yat... tara....
Senin gibilerin yüzünden bu takim bir metre alamiyor iste...büyük maclarin kacak oyuncusuymus...neye göre???

Yattara´nin ne yapmasi gerekirdi büyük maclarda?

Simdiye kadar ciktigi büyük maclarda golcülerimize gol atsin diye onca asist yapan ama bunu degerlendiremeyenler yüzünden düstügü durumu sizler göremezsiniz...tek suclu Yattara...size diyecegim cok sey var ama...Allah islah etsin sizi!!!

Osman Erdoğan
17.01.2010, 02:35
tek futbolcuyla mac allınmaz futbol 11 kişi ile oynanır

Fatih Özkan
17.01.2010, 02:35
İyi bir Yattara bu takımda her zaman iş yapar...
Zamanında en acımasız eleştirileri yapanlardan biri de benim...
İnşallah eski günlerdeki gibi oynamaya başlar...
Merakla bekliyorum...

DNA-TS
17.01.2010, 02:39
bu adama kızamıyorum nedense.tam kızıyorum gibi oluyor bir açıklama yapıyor gene durumu toparlıyor.her sene bi aksilik geliyor bu adamın başına.gemiş olsun yattaraya.

Bülent AKBULUT61
17.01.2010, 02:40
İnşallah birgün eski günlerine döner.

b_m_61
17.01.2010, 03:01
Yattara'yı ilk izlediğim maç TFYD kupası Rizespor-Trabzonspor maçı... Aradan aşağı yukarı 7 sene geçti galiba. Maçtan sonra gsli bir arkadaşıma Yattara'yı nasıl bi heyecanla anlattığımı çok iyi hatırlıyorum. Sonradan gördümki o maçtaki performansını vasat haliymiş sadece :) Yattara gibi futbolcu bırakalım Türkiye'yi dünyada çok sayılı. İnşallah çabuk iyileşir ve bir daha böyle sakatlık yaşamaz. Sadece Trabzonsporlular değil diğer taraftarlarda artık onun oynadığını görmek istiyor. Bomba gibi döner inşallah.

Jackdaniels
17.01.2010, 03:38
Gelde utandır milleti...

61baron61
17.01.2010, 03:40
herkes türkiyeyi basamak olarak görüyor , yattaranin bi aciklamasinda trabzona geldim fakat buradan cikamadim olmustu ...simdi teo geldi TS yi avrupaya kayabilmek icin basamak olarak görüyor , buda golleriyle bi 7 sene oynarsa sasirmayalim ;)
cabuk iyiles teo ya örnek ol adami costur

trab61
17.01.2010, 03:47
yattara trabzonspor tarihinin en renkli futbolcusu. hatta en yetenekliside bence. onun icin yattaranin ustune gitmemmiz lazim.

MetiN08
17.01.2010, 03:48
Arkadaslar BMN olarak bir mektup yazilsa Yattara icin hem gecmis olsuna hemde moral icin. Bir Fransizca yazilsin birtanede Türkce inanin acayip moral olur onun icin kendisinin daha halen cok sevildiyi anlasilir, bu aslinda her oyuncu icin yapilmasi lazim bence benimkisi sade bir tavsiye yani :)

Ozan Gözaçan
17.01.2010, 03:58
Arkadaslar BMN olarak bir mektup yazilsa Yattara icin hem gecmis olsuna hemde moral icin. Bir Fransizca yazilsin birtanede Türkce inanin acayip moral olur onun icin kendisinin daha halen cok sevildiyi anlasilir, bu aslinda her oyuncu icin yapilmasi lazim bence benimkisi sade bir tavsiye yani :)

bence harika bir fikir .... mutlaka uygulanmalı ... mesela kitap yazımındaki gibi herkes bir şeyler yazabilir ve daha sonra bunlar derlenerek hem yattaraya hemde diğer futbolculara gönderilebilir .... teofiloya da bir hoş geldin mektubu yazılabilir böylece ona da daha iyi destek olmuş oluruz ...

SDanışmaz
17.01.2010, 04:09
Çabuk iyileş la... Yeniden görelim hünerlerini.

Önce Türkçe yazılsın, çevirmesi kolay. Aramızda Fransızca bilenler var ;)

trab61
17.01.2010, 04:34
evet bencede super bir fikir. mutlaka uygulanmali.

legorakiss
17.01.2010, 10:37
en büyük transferimiz yattara olacak. gutierreze yattaranın videolarını izletsek erken dönsün diye tedavi masraflarını cebinden karşılar

Mustafa AYDIN
17.01.2010, 10:54
2010-2011 sezonunun bomba transferi.

Koray
17.01.2010, 10:56
Bi türlü Türk statüsüne geçiremediler adamı...

Deniz Telci
17.01.2010, 10:58
Sakatlansan'da seni seviyoruz ! Bu takımdan sözleşmen bitene kadar !

eklenti ;

Bi türlü Türk statüsüne geçiremediler adamı...

Trabzon'da bu tür işler yapmak münkün değil sanırım... :cool:

metinbay61
17.01.2010, 12:13
yattarageçen yıl iyi bir sezon geçirmemesine rağmen oynadığı maçlada attığımız golleri izledim adam hemen hemen er golde var...yattara iyileşsin bu takım için çok önemli bir oyuncu...şotadan sonra gelen en sevilen yabancımız...adamın türkçe konuşması bile güzel...şu mektup işide iyi fikir beyler...

maskeli61
17.01.2010, 12:14
Hep Destek Tam Destek Özledik Seni Yattaraaaaaaaa

Nytre
17.01.2010, 12:23
yattara umarım sahalara fırtına gibi döner... onun kalitesini herkes biliyor , isterse en iyisi olur yeniden.

Samet Yildirim
17.01.2010, 12:46
MEDYATRABZON baslik: Yattara senol günesi bombaladi...

röportaji okudum öyle birsey yok gelde simdi dövme...

Ozan Yazıcı
17.01.2010, 13:04
Bu hususta Yattara da, sağlık ekibi de, ve hatta yönetim de kabahatlidir.
Yine kandırılan bizleriz bence..

dinceraydogan
17.01.2010, 13:30
Yattara, Çıldırmış Olmalı
17 Ocak 2010 / 12:27
Yönetimden Sonra Güneş’i de Bombaladı
Gelecek için henüz erken
“Az para alırken daha iyi oynadığım söyleniyor. Buna anlam veremiyorum zaten ben sakattım. Nasıl oynamadan hakkımda böyle konuşuluyor. Kimi zaman paramızı alamadığımız dönemler oldu. Ama ben paramı istiyorum demedim. 7 senede Trabzon’da kazandığım parayı çıkartın, bir de bu takımda 1.5 sene forma giyenlerin ne kadar aldığına bakın.

O zaman bu durumu daha iyi anlayacaksınız. Üzerime gelinmesini hala anlamadım. 1 sene daha kontratım var. Eğer gidersem mutlu ayrılmak, dönersem de mutlu gelmek isterim. Sözleşmem bittikten sonra ne olur şu an bilmiyorum. Futbolu bıraktıktan sonra Trabzonspor’un altyapısında hoca olmak isterim.”

Çok isterim ama Fatih gelmez
“Trabzon’da oynadığım en iyi kadro, Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz ve Szymkowiak’la olandı. Çok iyiydik. Hem Galatasaray’a hem de Fenerbahçe’ye zor anlar yaşattık. O kadro korunsaydı, 1-2 sene içinde özlenen şampiyonluğa ulaşmıştık.

Muhteşem dörtlüden sadece ben kaldım! Fatih Tekke gelirse çok sevinirim, bu benim üzerimdeki yükü de hafifletir. Her gün değişik şeyler yazılıyor ama ne olacağını bilmiyorum. Şu bir gerçek, Fatih gibi bir futbolcuya ihtiyacımız var. Ama benim düşüncem Fatih’in, Trabzon’a gelmesi zor. Bizim golcülerimiz Umut Bulut ve Gökhan Ünal’a çok üzüldüm. Çok eleştirildiler ancak her ikisi de çok iyi futbolcu. Taraftarlar biraz daha anlayışlı olmalı.”

Arda Turan çok yetenekli
“Galatasaray, Beşiktaş ya da Fenerbahçe’den transfer teklifi gelirse, bu konu hakkında şu an yorum yapamam. Türkiye’de en beğendiğim oyuncu Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan. Gerçekten çok yetenekli bir futbolcu. Bu yaşta büyük bir takımın lideri konumunda. Eskişehirspor’dan Youla ise hem çok iyi kankam hem de vatandaşım.

Teknik direktörü Rıza Çalımbay hakkında söylediklerine inanamadım. Nasıl böyle bir şey yaptı, hala anlam veremiyorum. Durumuna çok üzüldüm. Şu anda da kadrodışı bırakıldığını sizden öğrendim. Gerçekten çok yazık olmuş.”

Güneş bize güç katacak
“Uzun zamandır burada oynuyorum. Şu ana kadar 4 başkanla çalıştım ve 11 teknik adam değişikliğine şahit oldum. Takımın yeni yapılanmalara cevap vermesi zaman alıyor. Şenol Güneş’in tekrar aramıza katılmasına ise çok sevindim. Benim hiçbir hocayla sorunum olmaz. Aslında asıl önemli olan takım. Eğer biz kötü oynarsak, dünyanın en iyi teknik direktörünü getirin hiçbir şey yapamaz. Ancak Şenol hocanın gelmesi, bize büyük güç katacaktır. Yüzde 100’le çalışan bir teknik adam. Ayrıca insanı açıdan da dört dörtlük.”

Özkan Sümer aradı ve...
Trabzonspor’da bir dönem başkanlık ve aynı zamanda teknik direktörlük yapan Özkan Sümer, röportaja konu olanlar isimlerdendi. Ancak ne biz ne de Yattara, şu an kulüpte Futbol Koordinatörü olan Özkan Sümer’den o ana kadar bahsetmiştik.

Eski Başkan, konuşmamız sırasında Yattara’yı telefonla aradı ve ona geçmiş olsun mesajını iletti. Gineli yıldızın son durumu hakkında bizzat kendisinden bilgi alan Sümer’le oldukça iyi olan Türkçesi’yle konuşan Yattara, “Sağol Başkan, Allah senden razı olsun” diyerek kendisine ilgisinden dolayı teşekkür etti.

10 milyon Euro hayalmiş
Yattara’nın menaceri Adnan Demir, Al-Sadd’la yaşanan transferin hikayesini anlattı: “Al-Sadd’lı yönetici geçen sezonki Beşiktaş maçına gelmiş. ‘7 milyon Euro’yu kabul etsinler, parayı yatıralım’ demiş. Trabzon, 10 milyon Euro’da ısrar edince, transfer durmuş.

Bu arada para peşinde olan iki menacer, Katar ekibinden habersiz Trabzon’la görüşmüş ve 10 milyon Euro’da anlaşmış. Ama Al-Sadd bu arada başka bir oyuncuyu almış.. Ve kanımca menacerler de onları ikna edememiş. Söz konusu rakam da hayal olarak kalmış.”

Röportajın öyküsü
Bordo-Mavililer’de herkes onu merak ediyordu. Gazetemizdeki gündem toplantısında, Yattara ile konuşmamız gerektiği konusunda hemfikirdik, vakit kaybetmeden rotayı çizdik. Ardından usta foto muhabiri Erol Demirkol’la soluğu, Atatürk Havalimanı’nın dış hatlar terminalinde aldık. Menaceri Adnan Demir’den, Gineli yıldızın Belçika’da olduğunu öğrendik.

Avrupa’nın en soğuk kışının geçtiği Ocak ayında Başkent Brüksel’e ayak bastık. Taksisine bindiğimiz bir gurbetçi, “Belçikalılar böyle havaya şahit olmadı. Belki buzlanma için tuzları bile yoktur!” esprisini yaptı. Yattara’nın evine ulaştığımızda, Trabzonspor’u ne kadar sevdiğini hemen anladık. Amacımız kulübün asıl sahibi olan taraftarların aklında bir kuşku bile bırakmamaktı. Nitekim bunu da başardık.

Link :http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=8602

Bu haberden bir şey anlayan açıklasın lütfen Yattara Şenon Hocayı nasıl bombalamış??...

KUTADGU
17.01.2010, 13:37
Yattara doğru olanı yapmıyor.

Yattara bu açıklamalarıyla sadece kendini temize çıkarmak istiyor.

Yattara kimi düşünüyor?

Çağatay_
17.01.2010, 13:41
Şenol Hoca az para aldığı dönemler daha verimliydi, parası artmış verimi azalmış demişti.

Ona anlam verememiş Yattara..

Medya da sağolsun bombaladı diye yazmış..Şenol Hoca haklıydı ama.

ilhan
17.01.2010, 13:42
"Röportajın öyküsü
Bordo-Mavililer’de herkes onu merak ediyordu. Gazetemizdeki gündem toplantısında, Yattara ile konuşmamız gerektiği konusunda hemfikirdik, vakit kaybetmeden rotayı çizdik. Ardından usta foto muhabiri Erol Demirkol’la soluğu, Atatürk Havalimanı’nın dış hatlar terminalinde aldık. Menaceri Adnan Demir’den, Gineli yıldızın Belçika’da olduğunu öğrendik. Avrupa’nın en soğuk kışının geçtiği Ocak ayında Başkent Brüksel’e ayak bastık. Taksisine bindiğimiz bir gurbetçi, “Belçikalılar böyle havaya şahit olmadı. Belki buzlanma için tuzları bile yoktur!” esprisini yaptı. Yattara’nın evine ulaştığımızda, Trabzonspor’u ne kadar sevdiğini hemen anladık. Amacımız kulübün asıl sahibi olan taraftarların aklında bir kuşku bile bırakmamaktı. Nitekim bunu da başardık."

Röportajın bu kısmını alıntılıyor ve soruyorum.

Hani ulan FOTOĞRAF?

Samet Yildirim
17.01.2010, 13:42
Yattara doğru olanı yapmıyor.

Yattara bu açıklamalarıyla sadece kendini temize çıkarmak istiyor.

Yattara kimi düşünüyor?
Taraftarin önüne atilan yattara az bile yapiyor normalinde.

Neredeyse futbol hayati bitecekdi fakat bunun üzerine yattara aldigi paradan indirime gitti hayatimda indirime gideni degil arttirmaya gideni hep görmüsümdür.

Ben olsam tazminat davasi acarim 1 milion euroluk beni sakat sakat oynattilar diye yanlis tedavi felan ama neyse...

Yönetim taraftarin önüne atsin taraftarin gözünden düsürsün ondan sonra yattaraya sallayalim yanlis olur.

Yönetimde artik bu konuda samimiyetli olsun.

KUTADGU
17.01.2010, 13:44
Taraftarin önüne atilan yattara az bile yapiyor normalinde.

Neredeyse futbol hayati bitecekdi fakat bunun üzerine yattara aldigi paradan indirime gitti hayatimda indirime gideni degil arttirmaya gideni hep görmüsümdür.

Ben olsam tazminat davasi acarim 1 milion euroluk beni sakat sakat oynattilar diye yanlis tedavi felan ama neyse...

Yönetim taraftarin önüne atsin taraftarin gözünden düsürsün ondan sonra yattaraya sallayalim yanlis olur.

Yönetimde artik bu konuda samimiyetli olsun.

Yattara bundan 1,5 ay önce neler demişti. Havaalanında Lig Tv kamerasına.

Aradan geçen zamanda ne değişti?

Yapmayın ya...

ilhan
17.01.2010, 13:44
Doğru olan nedir diye merak ediyorum. Yattara kendini temize çıkarmayıp ne yapacaktı ki? Her fırsatta konuşan topu Yattara'ya atıyor.

Yattara'yı kim düşünüyor diye sorarlar. Yattara'yı kim düşünüyor?

* * *

Uzar gider, Yattara konusunda toplara artık girmeyeceğim. Alan, Yattara, Engin benim için özel futbolcular. Ne yaparlarsa yapsınlar futbolu bizde bırakmalarını umuyorum. İnşallah öyle olacak. ;)

KUTADGU
17.01.2010, 13:45
Doğru olan nedir diye merak ediyorum. Yattara kendini temize çıkarmayıp ne yapacaktı ki? Her fırsatta konuşan topu Yattara'ya atıyor.

Yattara'yı kim düşünüyor diye sorarlar. Yattara'yı kim düşünüyor?

* * *

Uzar gider, Yattara konusunda toplara artık girmeyeceğim. Alan, Yattara, Engin benim için özel futbolcular. Ne yaparlarsa yapsınlar futbolu bizde bırakmalarını umuyorum. İnşallah öyle olacak. ;)

İlhan ben de Yattara'yı çok seviyorum.

Ama her fırsatta akıllılık yapmasına da bazen ciddi ciddi gıcık oluyorum.

Erbay
17.01.2010, 13:48
Erdal abi Hüseyin başlığında demişti, diğer futbolcular için kullandığınız savunma mekanizmaları neden bu başlıkta kullanılmıyor diye.

Sus Yattara sus. Şenol Güneş susar, "sustu" olur. Sen konuşursun "konuştu" olur. Gerçekler ortaya çıkmasın, sus.

Samet Yildirim
17.01.2010, 13:48
Yattara bundan 1,5 ay önce neler demişti. Havaalanında Lig Tv kamerasına.

Aradan geçen zamanda ne değişti?

Yapmayın ya...
Hocam.

Yattaranin sakatligi degesik. Yani ayandaki $i$ 1-2 hafta antremana felan cikmasan ozaman o ayandaki sakatligin $i$i iniyor yani ibo saniyorki benim sakatligim gecti aslinda öyle degil daha sonra yine antremanlara cikinca nüksediyor ve agrilar yeniden basliyor.

Ayrica bu konuda fazla konusmaya gerek yok neden ??

Sadri Sener: Yattara nin sakatligi trabzonda teshis edilemedi ve oynadikca sakatligi nüksetti. Bundan dolayi fransaya gönderdik.

Ligtvde bunu ben demedim baskan dedi. bunun üzerine yorum yapmaya gerek yok sanirim. baskan kendisi kabul ediyor biz neyi tartisiyoruz.

Harun
17.01.2010, 13:49
Takımın en kaliteli oyuncusu olmasına rağmen bunu bir türlü kabullenemeyenler oldu.Halktan biri gibi olması onu sıradanlaştırdı.Havalı, suratsız biri olsaydı değeri olurdu sanırım.

ilhan
17.01.2010, 13:51
Yattara'yı kim düşünüyor ya da doğru olan ne merak ettim. Yattara'nın doktoru "Sen bu ayakla nasıl futbol oynarsın" diyor. Yattara hâlen kendini temize çıkarmaya çalışıyormuş.

O kadar çamur atıldı ki, ömrü billah anca temize çıkarır kendini.
:)

* * *

Dediğim gibi, topa girmeye niyetim yok. Herkes söylediğinde haklıdır kendince. Ben karışmıyor, anlamıyor ve futbolu bizde bırakmalarını bekliyorum o üç ismin. :)

Erdal abi Hüseyin başlığında demişti, diğer futbolcular için kullandığınız savunma mekanizmaları neden bu başlıkta kullanılmıyor diye.

Ben de aynı şeyi zamanında Yattara başlığında demiştim. Hüseyin'i ısrarla savunanlar için. E, onlarında bunu Hüseyin başlığında demesi kadar normal bir olay yok. Aynı şey tüm futbolcular için geçerlidir aslında.

Neyse ki, bizde oynadıkları sürece hiçbir futbolcuya belaltı girme gibi bir kaygım olmadı. Fatih Akyel bizde oynarken bile.

BALKAN 06
17.01.2010, 13:53
yattara arızalı,
yattara ''şenol güneş e de salladı'' diyen yerel lavrıns lar daha da arızalı.

bu konular kendi başlığında zaten konuşuluyordu,her röportajına başlık açılmasa da yeniden yeniden yara kaşınmasa ve kanatılmasa tam süper olur diye düşünüyorum.

destek mevzusuna gelince,
yattara en iyi yaptığı şeyi yapmış,bol bol konuşmuş yine,
iyileş gel de biraz da icraatlarını görelim
hadi destek:)

ilhan
17.01.2010, 14:08
Arkadaşlar,

Sizin bir internet siteniz var. A adamla röportaj yapmaya gidiyorsunuz. Sonra röportaj yapmış gibi haberi yapıyorsunuz. Hiç o karenin fotoğrafını çekilmez misiniz? Haberi verirken "gittik, konuştuk" derken fotoğrafları koymaz mısınız?

Erkin Ekşi
17.01.2010, 15:23
yahu symekin futbol hayatini bitiren saglik ekibi ayni saglik ekibimi merak ettim.

eger öyle ise ortada buyuk bir vahset var...o adamida zorla igne ile sakat sakat oynatip bitirdiler. ki bana kalsa en az yattara kadar degerli bir oyuncuydu.

eger ayni ekipse ve bu taraftar hala uyuyorsa bize yaziklar olsun.

fındıkoğlu
17.01.2010, 16:47
Senin gibilerin yüzünden bu takim bir metre alamiyor iste...büyük maclarin kacak oyuncusuymus...neye göre???

Yattara´nin ne yapmasi gerekirdi büyük maclarda?

Simdiye kadar ciktigi büyük maclarda golcülerimize gol atsin diye onca asist yapan ama bunu degerlendiremeyenler yüzünden düstügü durumu sizler göremezsiniz...tek suclu Yattara...size diyecegim cok sey var ama...Allah islah etsin sizi!!!

Benim gibiler yüzünden demişsin güzel kardeşim benim kim olduğumu ve bu takım için nelere katlandığımı bilsen inan özür dilerdin benden...;) Sana bi teklifim var gel seni kulübe üyeliğin yoksa (ki yok gözüküyo) üye yapalım 3-5 kuruş paran nasip olsun külübüne nedersin...;)

ISTS
17.01.2010, 21:51
Takımın en kaliteli oyuncusu olmasına rağmen bunu bir türlü kabullenemeyenler oldu.Halktan biri gibi olması onu sıradanlaştırdı.Havalı, suratsız biri olsaydı değeri olurdu sanırım.

Hiç bu şekilde düşünmemiştim ama sanırım doğru söylüyorsunuz.

Yiğit SARI
17.01.2010, 21:59
Sizce ne zaman oynamaya başlar ?

EROS87
17.01.2010, 22:01
Bu sezon en çok üzüldüğüm olayların başında Kayserispor maçında Yattaraya yapılanlardı.
Allah aşkına bir taraftar grubu nasıl bir futbolcusuna ''yattaranın .ötü kalkmış, yattaraya bir .oksam'' diye bağırır.
Ne yapmış bu adam size. Zamanında belki hak etmediğinden fazla pohpohlanmasında Yattaranın suçu nedir.

Acaba bu tezahuratları yapanlar bu gerçekleri öğrendikten sonra içlerinde bir burukluk hissetmişlermidir.

Serdær
18.01.2010, 00:17
8UH26NmEYp0

Orhan Kahraman
18.01.2010, 00:35
Taraftar kendini adayacak bir topcu arıyor sürekli. (Yattara - F.Tekke )
Taraftar kendi yapması gerekenin ne olduğunu bilmiyor.
Taraftar,taraf olmakdan çıkmış, takımın kendisi olmuş.
Taraftar rant peşine düşmüş.
Taraftar her fışkıyı eleştirir olmuş.

Hotaman
18.01.2010, 01:07
Söz konusu sağlık ekibimizse Ayman'a bile destek olurum. Yattara'ya önceden gelen bir güvensizliğim olmasına rağmen kendisini bu konuda haklı buluyorum.

Sağlık ekibimiz tam bir felaket.
Kulübün yöneticileri sağlık ekibini yönetmemeli. Sağlık konularında kulüp içine bağımsız çalışan bir ekip kurulmalıdır.

Tunga
18.01.2010, 02:28
Eskilerden meşhur bir fıkradır:

Yaşlı adam sürekli olarak sızlanıp dururmuş:

- Hastayum...

Gelen giden herkes artık "ilallah" demiş. Adam sürekli "hastayum" derken alay konusu olmuş.

Bir gün takdir-i ilahi tecelli etmiş. Adam vefat etmiş. Bayağı da varlıklı bir emice.

Akrabaları merak ve heyecan içinde mirasın okunmasını beklemiş. Sonunda miras açıklanmış:

- Hastayum dedum dedum inanmadiniz. N'oldi?

:)

BALKAN 06
18.01.2010, 08:13
Tunga abi,
miras tan eş-dost-akrabaya bişi bırakmamış mı yani:)
eğer öyleyse ve bizim kara bela yattara ya uyarlarsak bu fıkrayı,
yattara bizden gider,emice nin 1000 sefer sızlanıp 1 sefer öldüğü gibi,
yattara gittiği takımda da bizdekinin aynısını yapar 34 maçta 1 sefer oynar,
ben onun mirasına üzülmem abi:)

Travelair
18.01.2010, 09:43
yahu symekin futbol hayatini bitiren saglik ekibi ayni saglik ekibimi merak ettim.

eger öyle ise ortada buyuk bir vahset var...o adamida zorla igne ile sakat sakat oynatip bitirdiler. ki bana kalsa en az yattara kadar degerli bir oyuncuydu.

eger ayni ekipse ve bu taraftar hala uyuyorsa bize yaziklar olsun.

Hani Broos için Ahmet Ağaoğlu "Ferrari'yi dolmuş şöförüne emanet ettik" demişti ya. Burdaki durum daha bir anlamını karşılıyor o sözün. Değerli, özel oyuncularınız var ama bakım yapacak elemanlarınız işten anlamıyor. Sadri Şener başkan bizzat kendisi açıkladı tanımı doğru yapamadık, yanlış teşhis kondu, doktor hatası diye. Şimdi korkarım bunun yüzünden Yattara'ya düşman olan bir kesim olacak. Bir renkdaşımız yazmış adamın biraz ayağı kaydı diye yapılan galiz tezahuratı

lazibere
18.01.2010, 11:28
Sorun ne biliyomusunuz... Eğer ortada bir sağlık skandalı varsa.. Bu sağlık ekibinin göreve devam etmesi nasıl mümkün oluyor... Daha başka ne olmalıydı..

Kulubun en değerli oyuncusu aylar boyunca yanlıştedavi kurbanı oluyorsa ki ( bugun ameliyat olduğuna göre demek ki sakatmış) bu adamı bu hale getiren veya bu halden kurataramayan sağlık ekibinin derhal görevin son verilmeli.. Ben opçu olsam dah onlara muayane olmam

ismail tüfekçi
18.01.2010, 11:45
şenol hoca doğru demiş 160 .000 aldığı zaman ara sıra oynardı milyon doları görünce sapıttı sen kimsinde yönetimi hocayı suçluyon bence gökhan gibi onuda satmak lazım yönetimi taraftar medya kongre üyeleri suçlar sende kimsin yattara hattini sende billllllll

askemo_garleli
19.01.2010, 14:29
bu tip oyuncular takımı sürükler.bence geri kazanılması lazım ve ikinci yarı banko oynamalı..

pazarkapılı
19.01.2010, 17:23
konunun muhattaplarını acıklama yapmaya davet ediyoruz...yılda bilmem kac milyon dolar alan bir oyuncuya yapılan bu hareket klube ne getirisi olmustur?saglık ekibi bu gibi konuda acıklama yapamayacak da daha ne zaman acıklama yapacak o da ayrı bir soru işareti tabii ki....

BiZe HeR YeR 61
19.01.2010, 19:23
Ben Yattara'yı seviyorum ve Şenol Güneş onu kendine getirir...

TAHSİN 61
20.01.2010, 02:02
Yattara cuk dıye oturtmuş lafları helal olsun sana ..
Ben diyorum ama kulak veren yok Trabzonspor büyük takım ama Büyük klub değil... Kurumsallaşamamış bir yönetım neyse susalım görelım.

FANATIK61
20.01.2010, 02:39
Ihsan Alioglu seni göremiyorum haftalardir ??? Nerelerdesin ???

Mustafa ÖZDEMİR
20.01.2010, 08:06
yattara en kısa sürede aramıza katılır inşallah.ona çok ihtiyacımız var...

Tayfun
20.01.2010, 13:18
Eski günlerindeki gibi oynasın yeter bu takıma ...

AYYILDIZ
20.01.2010, 13:54
Yazık oldu Yattara'ya.Broos bazılarına mesaj yollamıştı.

kudu_61
20.01.2010, 16:18
gözlerim yollarda sağ kanattan esen fırtınayı bekliyor gerisi beni ilgilendirmiyor geçmiş olsun yattaram çabuk gelll seviyoruz seni seviyoruz

yatara
21.01.2010, 00:56
I♥Yattara♥

Kazım Uzunboy
21.01.2010, 01:13
gözlerim yollarda sağ kanattan esen fırtınayı bekliyor gerisi beni ilgilendirmiyor geçmiş olsun yattaram çabuk gelll seviyoruz seni seviyoruz

Seviyoruz sevmesine ama fırtına bir dindi ki daha esmek bilmiyor Erkan abi. :)

alioglua
21.01.2010, 11:38
yattara iyileştikten sonra top ayağındayken rakibe çalım atarken artık korkmayacak mı

çekingenlik olmayacak mı

malum bazı pozisyonlarda yerde kaldığında ayağı kırıldı sanıyoruz televizyonda sonra kalkınca ayağa oh be bişeyi yokmuş diyoruz

o yüzden iyileşse de çekingenliğinin gitmesi zor olacaktır

askemo_garleli
22.01.2010, 02:34
eski perfonmansına dönebilir mi o da tartışılır.. :p

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 03:27
Kendinizi kandırmayı bırakın belki sakatlık konusunun sorumlusu sağlık ekibi hatalı ama..

Son yıllarda hangi yattara ne zaman büyük maçların birini aldı ...

3 maç oyna 10 maç yat burası gineyi zengin etme yeri değil kardeşim...

M.Kılıç50
22.01.2010, 03:36
arkadasim... o konuda belki hemfikir´iz ama Yattara baska...

istanbullularin "ah ulan söyle bi oyuncunuz varya yatin kalkin dua edin, adam sizlerin icin resmen show yapiyor" demesi bile yeter bana... ;)

benim derdim sakatlanmasi degil...
sözlesmesinin neden dondurulmamasi ???

nesta61
22.01.2010, 04:07

istanbullularin "ah ulan söyle bi oyuncunuz varya yatin kalkin dua edin, adam sizlerin icin resmen show yapiyor" demesi bile yeter bana... ;)

yattaranin aldigi yillik ucretden kendi istegile indirime gitti icin dondurulmadi

HİCkrgl
22.01.2010, 04:40
yattarayı izlemeyi ozledik umarım en kısa zamanda sahalara doner

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 14:08

o konuda diyeceğim bişey yok haklısın bildiğim kadarıyla indirime gidilmiş

ama dondurulsa daha mantıklı olurdu...

Mellih
22.01.2010, 14:11
son hafta kadıköydeki maçta görmek isterim.. :) bide o güne kadar şampiyonluğu kovalıyoz mu, ne oynar Yattara.. :rolleyes: şampiyonluk hesaptan önce gelir..