PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burak Yılmaz Trabzonspor'da

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Nytre
15.01.2010, 14:48
"Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, DHA'ya yaptığı açıklamada, "Gökhan Ünal için Fenerbahçe ile prensip anlaşmasına vardık. İmzalar bugün veya yarın atılır" dedi.

Hacısalihoğlu, Gökhan Ünal’ın transferinde bir miktar para ile Eskişehirspor’da kiralık oynayan Burak Yılmaz’ı alacaklarını kaydederek, "Burak Yılmaz şimdi gelebilirse şimdi, olmazsa sezon sonunda gelecek" diye konuştu.

Gökhan Ünal’ın menajeri Batur Altıparmak ise kendilerine de iki kulübün anlaştığı bilgisinin geldiğini kaydederek, "Kulüpler anlaşmış. Bizim de bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Bugün, yarın bu transfer tam olarak netleşmiş olur" açıklamasını yaptı.

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA GELDİ

Fenerbahçe Kulübü, Gökhan Ünal'ın transferi için Trabzonspor Kulübü ile prensipte anlaştıklarını açıkladı.

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'nun, Gökhan Ünal için Fenerbahçe Kulübü'yle prensipte anlaştıklarını açıklamasının ardından, sarı lacivertli kulüp de resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada anlaşmayı doğruladı. Fenerbahçe Kulübü'nün, "Gökhan Ünal Fenerbahçe'de" başlığıyla verdiği haberde, "Trabzonsporlu Gökhan Ünal'ın transferi için oyuncuyla ve kulübüyle prensipte anlaşmaya varılmıştır" ifadesi kullanıldı.""

fanatikten alınmıştır..

ve geçmişe dönelim çok uzak değil 04 haziran 2008 tarihinde gazetelere düşen haber ;

Burak Yılmaz, Trabzonspor'a Gitmekten Vazgeçti

Vestel Manisaspor'dan Selçuk İnan ile Birlikte Trabzonspor'a Verilen Burak Yılmaz'ın Karadeniz Ekibine Gitmekten Vazgeçtiği ve Bu Transferin Gerçekleşmeyeceği Öğrenildi.

Vestel Manisaspor'dan Selçuk İnan ile birlikte Trabzonspor'a verilen Burak Yılmaz'ın Karadeniz ekibine gitmekten vazgeçtiği ve bu transferin gerçekleşmeyeceği öğrenildi.
Trabzonspor yönetiminin 4 yıllık sözleşmede ısrar ettiği, Burak Yılmaz'ın ise 2 yıllık sözleşme imzalamak istemesi nedeniyle sorun yaşandığı kaydedildi. Geçtiğimiz hafta içinde Manisaspor'dan 3,5 milyon Euro ve 4 futbolcu karşılığında Trabzonspor'a verilen Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'ın Cumartesi günü imza atacağı açıklanmıştı. Ancak Selçuk İnan sözleşme imzalarken, Burak'ın rötar yapması kafaları karıştırmıştı. Trabzonspor yöneticileri, "Burak'ta çok önemli bir sorun yok. Bir iki detay görüşülecek. Bu nedenle de imza töreni birkaç gün ertelendi" açıklamasını yapmıştı. Ancak Trabzonspor yönetimi 4 yıllık sözleşmede ısrar edince, Burak Yılmaz'da 2 yıllık imza atmak istediğini belirterek, Karadeniz ekibine gitmekten vazgeçtiği kaydedildi.

şimdi de gazetelere "şenol güneş burak yılmaz'ı istiyor" haberleri düşüyor..

GEÇMİŞE ÇOK DEĞİL YAKIN GEÇMİŞE DÖNÜN BİR BAKIN !

BAKIN Kİ BİRAZ GURUR VARSA SİZDE MUHASEBESİNİ YAPIN !

Muhammed
15.01.2010, 14:52
Bu olayı tam olarak netleştirirsek çok iyi olacak gerçekten. Gökhan ile anlaşınca Burak'ı ortada bırakan yönetimdi diyenlerde var çünkü.

Kazım Uzunboy
15.01.2010, 14:53
Bildiğim kadarıyla Burak istenilen zamanda gelmediği için Sadri Şener alınmayacağını söylemişti.

Hekimoğlu
15.01.2010, 14:57
Yönetim tükürdüğünü yalamakta çok maharetli bu aralar.

Nytre
15.01.2010, 14:58
haberde ve kamuoyunda "burak yılmaz gelmekten vazgeçti" diye biliniyor konu.

emre81
15.01.2010, 15:04
Burak artık Trabzonspor'un futbolcusuysa bunları açıp yıpratmaya gerek yok oyuncuyu Gökhan iyi futbolcu ama olmadı bizde ve bizde yeterince kabullenemedik onu, aynı şeyleri Burak'a da yapmayalım. Destek olalım ben şahsen Burak'ı futbolcu olarak beğeniyorum Antalyaspor'dan beri istediğimiz bir oyuncuydu hem karakter hem de oyun olarak olgunlaşırsa iyi bir oyuncu faydalı olabilir bize hayırlı olsun demek lazım.

Hotaman
15.01.2010, 15:06
Gelmesini is-te-mi-yor-um!

izzet
15.01.2010, 15:08
Bir Yönetici Arkadas, isin icyüzünü anlatan Bir haber yollamisti galiba. Birdaha onu görebilsek iyi oloacak.

MaNiaC61
15.01.2010, 15:10
burak yılmaz masada bırakmıştı kontratı fener isteyince fırlayıp gitmişti

Atmaca
15.01.2010, 15:11
Burak Gökhandan daha kazmadir.

Şuşoğlu
15.01.2010, 15:11
alıştık bu tip transferlere zamanında fatih akyelide almıştık.... yazık valla.......

talsuv61
15.01.2010, 15:15
esk. fener maçında kaçırdığı golleri, umut kaçırmazdı.Kazmanın tekidir.
Biri bize geldi mi bayılıyoruz, kim olursa olsun gelsin diyoruz.
:mad::mad::mad:

Emre EFENDİOGLU
15.01.2010, 15:17
Hiç beğenmiyorum, Burak yerine daha düzgün birini alsalar keşke. Gökhan'a verilen para ile Fatih'in parasıda çıkarda, yönetim nedense almak istemiyor sanki.

Faik Yılmaz
15.01.2010, 15:18
Çok güzel ve anlamlı bir transfer daha yaptı yönetim...

Tamda kendi karakterlerine uygun bir transfer bu.....

Kimse kusura bakmasın bu kafalar ile şampiyonluk uzak bir hayal sadece......

stichus
15.01.2010, 15:18
burak yılmaz sadece Türkiye'nin değil dünyanın en başarılı futbolcuları arasındadır bana göre..
oynadığı futbol ve forma giydiği takımlara bakınca insanın duvarı tekmeleyesi geliyor..
küme düşseydim bu kadar üzülürdüm herhalde!
bu adamı takımına alacağına üç beş lira para alsaydın be başkan! bırak bu dünyanın öbür ucundan adam almaya gitme işlerini.. yakışmıyor.. sanki dersin başkanlığı fırsat bilip dünya geziyorsun!
aldığın adam da sıradanın önde gideni, hiç şüphem yok!
verdiğin parayla aldığın gökhan, verdiğin gökhan, aldığın para ve aldığın burak! hesaba bakıyorum, başkana gerek yoktu bu işi böyle yönetmek için diyorum..
gitmek isteyenin gittiği, gelmek isteyenin geldiği, isteyenin istediği paraya gidip isteyenin istediği paraya geldiği bir takım..
turnike var kapısında kulübün, çift taraflı çalışıyor!
burak yılmazın oynadığı hiçbir maçı izlemeyeceğim, yeminim vardı geçen transfer döneminden..
sameti başına getiremedin takımın ama burakı aldın, ne küçük yahu senin dünyan!
ama ne yaparsanız yapın bu takıma olan bağlılığımız azalmayacak!
burak yılmaz yahu, intiharın eşiğindeyim!
:(

Bülent AKBULUT61
15.01.2010, 15:19
burak istanbuldaki ezikler için bizi satmıştı şimdide biz almak için can atıyoruz bu ne biçim yönetim anlayışıdır

Yasin T.
15.01.2010, 15:21
birşey soracağım burak fenerle kaç yıllık sözleşme imzalamıştı?

tigin
15.01.2010, 15:22
burak yılmaz sadece Türkiye'nin değil dünyanın en başarılı futbolcuları arasındadır bana göre..
oynadığı futbol ve forma giydiği takımlara bakınca insanın duvarı tekmeleyesi geliyor..
bu adamı takımına alaxcağına üç beş lira para alsaydın be başkan!

Haklısınız vallahi.
Ayman, Musa gibi adamlar varken Burak Yılmaz. :cool:
Güleyim bari.

Engenius
15.01.2010, 15:23
burak yılmaza hayır

Mehmet Dinç
15.01.2010, 15:23
Bence burak yılmaz olumlu bir transfer tabi gelirse. Gelirse bize bu saatten sonra düşen desteklemek.Evet zamanında yanlış yaptı ama hatalarda hayatın gerçeği..

E. Cumur61
15.01.2010, 15:35
Eskisehire satin gitsin 1.5 milyon eder en az

Faik Yılmaz
15.01.2010, 15:36
Ne güzel işte Yattara eğlenmek için İstanbula gitmez eğlence ayağına geldi......

Mayls
15.01.2010, 15:38
Geçtiğimiz sezon anlaşamadık. Ama bunlar profesyonel futbolun içinde olan şeyler. Bu yüzden Burak'a kin beslemem. Burak'a kin beslemek için daha ciddi nedenler var ;)

Metin Ural
15.01.2010, 15:39
satin eskisehir'e

Eren Karaahmetoğlu
15.01.2010, 15:41
Burak'ı kesin olarak aldık mı?

Serdar Şahin
15.01.2010, 15:43
malesef aldık:(

Hasan Arslan
15.01.2010, 15:44
Kesinlikle fiyasko bir transfer..yönetim yine yaptı yapacağını!en değerli oyuncunu(ki bana göre yetenekli de bir futbolcu biz yeterince kullanamadık)veriyorsun karşı taraftan kadroya giremeyip kiraya verilen yetenek açısından daha kısıtlı bir futbolcuyu alıyorsun..Gökhan Ünal'a yeri geldi çok kızdık tepki gösterdik yeteneklerini yeterince kullanmıyor diye..Ama şu da bir gerçek ki ersun hoca onu çok iyi kullandı.sonuçta da geçen yıl 15 gol 12 asist yaptı yani başarılı bir sezon.geçen yılın gol kralı baroş 19 gol atmış bunun 4 ü PENALTI.gökhanın doğru kullanıldığında çok gol atacağını düşünüyorum.

zeki gursoy
15.01.2010, 15:50
yani körün taşı gibi şu burak her sene bize geldiydi gelmediydi tantanası olacak illa..
nedir burak sevdası yahu?
adam ben topçuyum sandı bizim teklifi beğenmedi fb ye kaçtı..
şimdi eskişehire gitti tekrar düştük peşine..
geklecek bize kötüyse verilen paraya yazık, iyi çıkarsa burak gibi karaktersizi adam ettik diye bize yazık..
bırakın layığını bulsun ara takımlarda..
büyük takım oyuncısı değil bu...
dön baba dönelim...
yokmu başka topçu piyasada..
gelse bize gene yedek olacak ...kimi kesecek?
hiç sevmiyorum..
eskiden o formayı sırtına kim giyse severdim ama şimdi geçmişide ırgalıyor beni...

İskender YILMAZ
15.01.2010, 15:52
Gelmeden satsalar keşke ..

magicyattara
15.01.2010, 15:55
@stichus

Sizi böylesine agresif görmeye alışkın değiliz.
:)
Olur böyle şeyler sıkmayın canınızı.
NA döneminde Fatih Akyel gelmesin diye ne kampanyalar düzenlemişti taraftarlar.Bizde yemin etmiştik bu adamın oynadığı maçlara gitmeyeceğiz diye.

Burak Yılmaz gelmesin ki zaten gelmeyecekte.Sadece bonservis hakkı bize geçiyor o kadar.Ama gelirse de yapacak bir şey yok.
Zamanında alıştık bunlara:)

sametaydin
15.01.2010, 16:02
Şenol hoca istiyorsa ve seçenekler de sınırlıysa yapılacak bişey yok hayırlı olsun demekten başka.

aaahmet61
15.01.2010, 16:05
aslında fenerbahçe bedavaya verdi bize.tepe tepe kullanalım.ancak bizde top toplayıcılık yapar.yada başka ne yapabilir bilemiyorum.

Eren Karaahmetoğlu
15.01.2010, 16:08
Evet, ben de istemiyorum, Burak yerine Bekir'in olmasını tercih ederdim.. Malum o mevkiide eksiğimiz bariz iken... Ama diyelim ki şimdi geldi Burak Yılmaz? Baskı da bahanesi olur.. Destek vermekten başka çare yok.. Kötü oyuncu değil Burak.. Eğer isterse birşeyler başarmayı, başaracaktır.. Bakalım.

Alibeyoglu
15.01.2010, 16:11
Burak Trabzona gelmesin yöneticilerdeki bu mantigi anlamiyorum dünyanin en iyi oyuncusu olsa bile Trabzona gelmesin burak

Emre B.
15.01.2010, 16:49
Zafer Yelen olayı 1
Burak Yılmaz olayı 2 :alkış:

Atmaca
15.01.2010, 16:54
Burak Trabzona gelmesin yöneticilerdeki bu mantigi anlamiyorum dünyanin en iyi oyuncusu olsa bile Trabzona gelmesin burak

Buraki al Trabzona sans ver bizi satan adama, ama Göksuya hic sans verme. Adaletin bu mu dünya.

mashal61
15.01.2010, 16:55
fener bunu geri alıp 100 bin euro daha verir mi vermez mi? Bence vermez.

hooligans61
15.01.2010, 17:03
bnce cok ii olmadı ama oldu kötü demek yalan olur becerikli,calım atıo ama burası TRABZON o avni akere cıkıp oynarmı bilemem en cok orayı merak ediorum.eskişehir deki gibi (fener macı haric) oynarsa yararı olacaktır

Reha
15.01.2010, 17:15
yazıklar olsun bu yönetime...Rezalet ki ne rezalet!!!

Hasan Habip Özbay
15.01.2010, 17:24
bu burak ı alırsa yönetim çok kötü plur zira bi kaç kuruş için bize gelmeyen adam şimdi biz istersek ayıp olur hemen yanlıştan dönülmeli

leavemealone
15.01.2010, 17:56
Bu adami hangi mantikla istediler.. Yaziklar olsun 5. sinif topcu baskada birsey degil .

M.S.SOFU
15.01.2010, 18:02
burakı alan mantık nasıl olurda sezon başında isaac ı kiralar
ergini satar
mantığınıza tüküreyim

Gordon Freeman
15.01.2010, 18:13
burakı alan mantık nasıl olurda sezon başında isaac ı kiralar
ergini satar
mantığınıza tüküreyim

Aynen...
beğenmediğimiz Ergin ve İsaac bu adamı 3 e 5 e katlar..Burak kım yaa..
off anam offff..:S:S

Fatih6167
15.01.2010, 18:17
Rıza Çalımbay Burak'I Trabzonspor'a ara transfer döneminde yollamak için engin baytarı geri İstiyormuş.Trabzonspor da zafer ile barış memişi veriomuş ama Rıza çalimbay kabul etmiomuş.Olurda Engini yollarsalar cok büyük yanılgıya düşür yönetim!

hevesli
15.01.2010, 18:20
ben de sevmem kendisi ama daha futbolcuyu gelmeden kaybetmeyelim..

yine de potansiyeli olan bir futbolcu sağ acık forvet oynayabilir.. fizik olarak beğeniyorum ama gel gelelim fiziğini de iyi kullanamıyor..

taraftar desteğini esirgememli.. yani en azından piyasası düşmesin..

Murat Hızal
15.01.2010, 18:24
Arkadaşlar bu adam Trabzonspor'a gelmeyecek zaten.

Kiralık olarak sezon sonuna kadar Eskişehir'de forma giyer sezon sonu piyasasına göre ya satılır ya da tekrar kiraya verilir.

Özkan
15.01.2010, 18:24
Gökhan'dan kurtulduk yâ Hû, olaya bir de bu tarafından bakın. Gökhan'ı alacak kulüpten bir şey istemezdim ben, yönetim para ve futbolcu almayı başarmış. Parayı kullanırız, Burak da oyunu soğutmak istediğimizde yedek kulübesinden sahaya girer. Sene sonu da yollarız. Çok kafaya takmayın.

Misina
15.01.2010, 18:44
1.5 yıl önce anlaştığımız halde son anda vazgeçerek fbyi tercih eden bir adamı alırlarsa şaşırmam.

Zira Trabzonda oynanan bir maç sonrası fb forması giyerken Hepinizin Anasını S.... Delikanlıysanız İstanbula Gelin diyebilen bir adamı bu takımda kaptan olarak görmüş bu gözler.

Eren Karaahmetoğlu
15.01.2010, 19:03
Umarım, Rıza'nın dediği şey kabul edilmez. Engin kesinlikle verilmemeli. Teklifimiz güzel. Zafer'le Barış kiralık verilebilir.

kapça_61
15.01.2010, 19:06
Rıza Çalımbay Burak'I Trabzonspor'a ara transfer döneminde yollamak için engin baytarı geri İstiyormuş.Trabzonspor da zafer ile barış memişi veriomuş ama Rıza çalimbay kabul etmiomuş.Olurda Engini yollarsalar cok büyük yanılgıya düşür yönetim!

ya bu burakta ne var anlamadım.. besiktas aldı, fener aldı, şimdi biz.. engini şu anki performansıyla bile 10 tane burak a degişmem. :mad:

erkankoc
15.01.2010, 19:06
burak sene sonu gelecegine gore bence direkt satilacak

el_conquistador
15.01.2010, 19:10
Burak artık Trabzonspor'un futbolcusuysa bunları açıp yıpratmaya gerek yok oyuncuyu Gökhan iyi futbolcu ama olmadı bizde ve bizde yeterince kabullenemedik onu, aynı şeyleri Burak'a da yapmayalım. Destek olalım ben şahsen Burak'ı futbolcu olarak beğeniyorum Antalyaspor'dan beri istediğimiz bir oyuncuydu hem karakter hem de oyun olarak olgunlaşırsa iyi bir oyuncu faydalı olabilir bize hayırlı olsun demek lazım.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Allah'tan akli selim olan insanlarda var bu forumda.

Ali Tunahan Güllü
15.01.2010, 19:11

Evet buna katılıyorum..

Cafer Bulur
15.01.2010, 19:12
Gecmise takilip kalmamak lazim.

Burak benim begendigim bir oyuncu degildir ama alinirsa yapacak bir sey yok.

Sorulmasi gereken soru buragin eskiden ne yaptigi degil bizim ihtiyaclarimiza cevap verip veremeyecegidir.

Mustafa AYDIN
15.01.2010, 19:31
Trabzon Karadenize hayırlı olsun :)

Burak_52
15.01.2010, 19:55
trabzonspor basitleştirilmemeli başarılı olamayacağı şimdiden belli gelmeden isteyen kulüb varsa satılmalı

jeepeers
15.01.2010, 19:56
Kendisinin ahlaki değerlerinin Gökhan Ünal'ınkinden daha iyi olduğuna inanmıyorum.Ancak faydalı olursa ne ala.

Cem Zırıh
15.01.2010, 20:27
Ben burak yilmaz'in bordomavi formayi giyecek olmasini içime sindiremiyorum...+ gelse bile çokta kalmaz zaten bu yaptigi hata taraftarin zayif noktasi olacakdir ve fazla tahammulu olmayacakdir burak'a her hatasindada gozden bir kademe duser... Kaldiki 3.250m$ + yedek oyuncu alip 6m$ verdigin as oyuncuyu vermek ne kadar mantikli dusunulur... ( gokhan'nin gitmesine sevindim elestirdigim nokta ucuza gitmesi )

msukas
15.01.2010, 20:29
Yav biz ne zaman adam olacağız. Bu ne perhiz bu ne lahana yahu tamam gökhan fenere gitmiş anladımda burak ne iş fenerin artıklaınamı kaldık adam olsa zaten fenerde kalırdı o adamın kapestesi o bundan soonra üstüne koymaz biz gelecek vadeden genç futbolcular lazım

Onur Akyüz
15.01.2010, 20:33
bizim başkan birdaha tükürmesin,

yalayınca şık görünmüyor.

orhan_61
15.01.2010, 20:35
Ne olursan ol gelme......

Egemen
15.01.2010, 20:37
bu adamı takımına alacağına üç beş lira para alsaydın be başkan! bırak bu dünyanın öbür ucundan adam almaya gitme işlerini.. yakışmıyor.. sanki dersin başkanlığı fırsat bilip dünya geziyorsun!
aldığın adam da sıradanın önde gideni, hiç şüphem yok!
verdiğin parayla aldığın gökhan, verdiğin gökhan, aldığın para ve aldığın burak! hesaba bakıyorum, başkana gerek yoktu bu işi böyle yönetmek için diyorum..
gitmek isteyenin gittiği, gelmek isteyenin geldiği, isteyenin istediği paraya gidip isteyenin istediği paraya geldiği bir takım..
turnike var kapısında kulübün, çift taraflı çalışıyor!
burak yılmazın oynadığı hiçbir maçı izlemeyeceğim, yeminim vardı geçen transfer döneminden..
sameti başına getiremedin takımın ama burakı aldın, ne küçük yahu senin dünyan!

özlemişim yazılarını :):)

Mert Oğuzlu61
15.01.2010, 20:38
kulüplerini satsalar alamazlar engini, zaferle barışı kiralık alsınlar işte hep bjk nin adamlarını kiralıyor rıza hoca, kıyak geçip duruyor millete birazda bizimkileri kiralasın.

alierhan
15.01.2010, 21:01
ya benim anlamadığım burak kimin fb nin biz kimden aldık fb den aldık. bedeli ödendimi ödendi. şimdi eskişehir kimin futbolcusu için kimden oyuncu istiyor. bi adam için iki kere mi bedel ödemek zorundayız saçmalığa bak...

Mustafa Ayazoğlu
15.01.2010, 21:13
Forvet değil bu Burak galiba, sağ açık sol açık orta sahada oynayabilir.

suat061
15.01.2010, 21:25
keşke uğur boralı alabilseydik

TSigalko
15.01.2010, 21:29
Burak'ı Şenol Hoca neden istedi acaba.Çokmu yetenekli bir futbolcuda biz mi göremiyoruz..

Soytürk
15.01.2010, 21:31
olamaz bu ya burak murak cok gereksiz takımda kmin yerini alabilrki boşuna taraftarı germenin bi anlamı varmı:)

barto33
burak o kadar kıymetliyse eskişehir bize oyuncu versin kendilerinde kalsın

miaksoy
_NABYBCxdUA

Soytürk
15.01.2010, 21:34
burak sene sonu gelecegine gore bence direkt satilacak

şimdi gelmesin zaten:)seneye fatihte var bu takımda yer bulamaz zaten:)

OLCAY ÇAKIR
15.01.2010, 21:53
Formülüm;

Burak'ı da Eskişehir'e 1 Milyon Euroya bırakın..

Kalsın orda..

Ettimi; 4 - 4.5 milyon euro Gökhan?

Doğrumu ?

Yok sezon sonu gelecekmiş..Yok bilmem ne...Böyle ayıp işlere girmeyin.

Burak, kimsenin içine sinmiyor.

Burak'ı ödüllendirmeyelim..

İyidir/kötüdür tartışmıyorum..

O başka konu..

İş o aşamaya gelmeden bunları söylemek boynumuzun borcu..

keles76
15.01.2010, 22:18
burakın fenerde kacırdıgı pozısyonları gorunce umut ve gökhanın değerini anladım adam bire bırde ıkı pozısyonu kacırdı gerçi maçta çok hareketliydi ama ugur boral önder turacının arasından eğer burak alınıyorsa Allah akıl fikir versin diyorum bu yönetim iyi birşey yapması için kurbanmı adayalım bunların mantıksızlıkları benim 30 lu yaşlarımı aldı inanın 40dan yemeye başladım gerçi 3250 sevınıyorum ama 6.5 bunlar vermedimi yok

keles76
15.01.2010, 22:24
Burak'ı Şenol Hoca neden istedi acaba.Çokmu yetenekli bir futbolcuda biz mi göremiyoruz..

şenol hoca günü kurtarmaya çalışıyor sağ kanat yok takımda ve yattara ameliyat oldu fenerde istermsin deyince hemen iki sene önce selçukun yannda bonus olarak verilen adamın üstüne atladı

Mellih
15.01.2010, 22:52
burak değil... uğur boral olsun..

Uğur Cira
15.01.2010, 23:00
arkadaşlar bende burağın gelmesini istemiyorum.ama şenol hoca yukarıda yazıldığı gibi sağ kanatta sorun yaşadığımız için bu transferi onaylamıştır.
uğur boral sol kanat oyuncusu. zaten bizde sol kanatta oynayabilen bir sürü futbolcu var.
en başta gabriç,
alanzinho,
engin,
ve hatta maçın sonlarına doğru ferhat bile oynuyor sol açıkta. geçen sene ersun yanal zamanındaki kadromuz olsa uğur boral ilaç gibi gelirdi.Ama şimdi sol kanatta bir sürü oyuncu varken uğur boral ekstra olurdu.

ben önder turacının olması gerektiğine inanıyorum. ne giray ne egemen yeterli değil. 35 lik song bile(kemik yaşını siz tahmin edin:o) bunlardan daha çok güven veriyor....

İslam Sezer
15.01.2010, 23:02
burak sonuçta oynatılmasa satılır.en kötü sezon sonu 500000 usd ye okuturuz.

Kazım Uzunboy
15.01.2010, 23:04

Artık çok geç.

Semih GÜL
15.01.2010, 23:15

:alkış:bencede kesinlikle,

Burak ı bende istemiyorum,:mad:

güneyli
15.01.2010, 23:31
Şenol hocam istiyorsa bize laf düşmez.Yok öyle bir durum yoksa.Şüphelerin hepsi bende de var..

enmavi61
15.01.2010, 23:33
inş faydalı olur ama bizim yapımızza pek uygun değil...en kısa zamanda gönderilir...banko oynayamaz

vse61
16.01.2010, 00:24
Burak gelsin, sonra Hacısalih'le Hasan Yener'i alarak gitsin. O zaman güzel transfer olur.

Ilelioglu
16.01.2010, 01:12
Bence bize bir yarari olmaz...:cool:

Ama insallah basarili olur...:)

thehell61
16.01.2010, 01:53
Ya bende bundan bahsediyorum bu takımı istemeyen adamı alıosun ayrıca zaten bu adam oynuyamıyor neden alırsın onuda çözmüş değilim.

28TS61
16.01.2010, 02:49
gecen seneki olaylardan dolayi karsiyim gelmesine

b_m_61
16.01.2010, 03:14
Takasta Burak Yılmaz, Uğur Boral, Semih Şentürk üçlüsü arasından Burak Yılmaz'ı tercih etmek ne kadar mantıklı br seçimdir? Milli takım oyuncularını almak dururken neden Burak Yılmaz ?

yakarcı
16.01.2010, 10:32
burak yılmaz istemiyoruz seni

fincher
16.01.2010, 10:53
Takasta Burak Yılmaz, Uğur Boral, Semih Şentürk üçlüsü arasından Burak Yılmaz'ı tercih etmek ne kadar mantıklı br seçimdir? Milli takım oyuncularını almak dururken neden Burak Yılmaz ?
Böyle bir seçenek hakkımız olduğunu sanmıyorum...

Cemalettin Taşkın
16.01.2010, 10:57
burak yılmazı bende istemiyorum.

ama şenol güneşin istemesini de anlayamıyorum.

inşallah yanılırız.

Mellih
16.01.2010, 14:53
kimse istemiyo da burak'ı... burak'ın talibi çok, ankaragücüde istemiş ara transferde, eskişehirde memnun galiba.. ilerde elimizde patlamaz..

keles76
16.01.2010, 15:02
bence fenerbahce ugur borali veyahut onderi 3milyon arti futbolcu takasinda onermedi bizimkiler bunu istedi gerek bu futbolcularin kalitesinden gereksede fenerin kopek gibi gokhani almak zorunda kalmasindan ama bizim baskanin en parasiz donemde kolombiyadan topcu alma isine gidince kolombiya takimina odeme plani vermesi gerektigi icin kolombiyadayken zorunluluktan 3milyon arti burak kabul edilmistir yani benim gorusum elinde para olmadan transfer yapmaya giden futboldan anlamayan bir o kadarda transferden anlamayan baskanimiz bizi magdur etmistir magduriyetide bence turk futbolunun yuz karasi bir ismi trabzonspora katarak yapmistir bu adam alakasiz durumlarda kendini atan ahlaksiz bir emek hirsizidir bu onun karakteri hakkinda bilgi veriyor bu tur serefsizler sadece geyseyde kendine yer bulur biz zafer icin hersey mubahtir diyen kubilayli arifli geyse degiliz

Özkan
16.01.2010, 15:23
Sezon sonu Burak 500 bin-1 milyon dolar civârı bir paraya satılır. Büyütülecek birşey yok bu transferde. Fenerin parasının çıkışmadığını ve bize 600 bin dolar değerinde inşaat malzemesi verdiklerini var sayalım. Bu malzemeyi kullanmasak bile satarız ve paramızı alırız.

albatros
16.01.2010, 15:26
Eğer Burak'ı Şenol Hoca istemişse,alınırsa ve iyi iş yaparsa helal olsun diyecem işte cevheri görebilen teknik direktör.
ama ben Burak'tan ümitli değilim.

cınar#7
16.01.2010, 15:57
Burakı al Çağlarla takas et,olmazmı?

Ahmet Kuru
16.01.2010, 16:33
Burak'ı almışsak eğer artık geçmişi kurcalamanın bir espirisi yok...
Başarılı olması isteyeceğiz,destek olacağız...
Gökhan'a destek olunmadı da ne oldu ortada...
Şehir zor,biz daha da zorlaştırmayalım...

İbrahim Gökhun Öztürk
16.01.2010, 17:01
eger burak transfer olmussa artık trabzonspor oyuncusudur.siz kendi takımınızın oyuncularını yerle bir ederek baskalarının oyuncularını göklere cıkarmayı marifet edinmişsiniz kendinize belliki.belki gelince çok iyi yararlanacagız nerden biliyosunuz şimdiden bırakın artık su dogmamıs cocuga don biçme işlerini.gökhan ünalda gol kralı diye geldi de noldu ne kadar yararlanabildik ilk yarı bitti 2 golü var! burak yas itibari ilede ileride paraya dönüşebilecek biri lütfen mantıklı olmaya calısın azcık...

Sezgin Öztürk
16.01.2010, 17:03
Burak Trabzonspor un oyuncusu olmuş burada yok Burak şöyle yaptı böyle yaptı.Ben şuna bakarım geldimi geldi eleştirimi sahadaki oyununa göre yaparım tabi onuda gerektiğince ama görüyorum yok işte karaktersizmişde şöyleymişde isterse süper oynasın o karakterde ki adamı istemem ben diyenler var o zaman sorarlar adama Hüseyin Çimşir belkide bu ligin en karakterli futbolcusuyken neden onca eleştiri yapıldı adeta gitmesi için çaba harcandı onun için biraz düşünüp yorum yapılmalı...Tek gerçek TRABZONSPOR

Salih Yazıcı
16.01.2010, 17:04
burak yarın kampa katılabilirmiş

Cafer Bulur
16.01.2010, 17:19
Senol günesin burak icin engini feda etmek istememesi cok dogru.

Buragin enginden cok fazla bir artisi yok.

Ayrica buragin bugün yaptigi aciklamalardan bize gelmek icin cok da hevesli olmadigi anlamini cikardim.

Salih Yazıcı
16.01.2010, 17:42
biz niye vercez engini fener haletsin rıza konuşmak için konuşuyor.

Tekke
16.01.2010, 17:53
Burak denen topçunun Eskişehir kariyeri ne ki bizde ne olsun? Sıradan bir topçu! Ama Gökhan Ünalı İTEKLEDİK ya ölsem gam yemem, ondan değil topçu top tutucu olmaaaazzzz: )))))))))))))))))))))))

necmiati61
16.01.2010, 18:00
Gökhan Ünal'ın gitmesine üzülmedim desem yalan olur.. Asıl biz taraftar olarak kendimizi gözden geçirmeliyiz, nerde hata yapıyoruz, futboldan anlıyor muyuz diye.. Evet gökhan ünal güçsüz ve formsuzdu buna rağmen geçen sene 15 gol bir o kadar da asist yaptı.. Ama çocuğa acımamak elde değil yaa adam attığı gollerin yarısında birilerine sus işareti yapmak zorunda kaldı.. susun Allah aşkına yaa.. bu kadar acımasız olmayın, adamın üzerine araba sürecek kadar ileri gitmeyin..
Ayrıca Trabzonsporumuzda en son görmek isteyeceğim futbolculardan biridir Burak Yılmaz.. Elle düzeltip gol atar, kendini yere atar sürekli, penaltı kazandırır velhasıl futboldan başka her şeyi oynar sahada.. Yaşı genç ve gelecek vaat eden bir futbolcu olmasına rağmen futboldan başka şeylerle ilgilendiği için sahada.. Neyse Engin tabi ki gitmemeli, takımı için oynarsa buraktan 3 kat daha fazla yararlı olur.. son iki kupa maçının yıldızıydı.. dikkatle izleyin bakın..

necmiati61
16.01.2010, 18:04
bizim başkan birdaha tükürmesin,

yalayınca şık görünmüyor.

:))))))))))

demiradam57
16.01.2010, 18:09
Arkadaşlar Burak Yılmaz'ı istemeyenlerin onu seyretmediğini düşünüyorum.Eskişehir-Fenerbahçe maçının 90 dakikasınıda izledim.İki defa kaleci ile karşı karşıya kaldı.Ve bu pozisyonlarada tamamen kendi cabası ve hızıyla girdi.Futbol zekası ve mantalitesi bu yaşa ve tecrübeye göre çok iyi.Tek kusuru son vuruş becerisi ama onuda inşallah şenol güneş halledecek.Ve şuraya yazıyorum.Önümüzdeki sezon değeri 5 milyon Eurodur.Demedi demeyin...

demiradam57
16.01.2010, 18:10
Burağa nasıl sıradan topçu dersiniz.Aklım almıyor.Adam gökhandan 2 kat güçlü ve hızlı.Gökhanın değeri bugün 3.5 milyonsa Burağınki 7 milyondur.

Orhan Aydın
16.01.2010, 18:13
Şenol hoca Burakı istiyormuş...
Biz de afiyetle yedik.

demiradam57
"Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, DHA'ya yaptığı açıklamada, "Gökhan Ünal için Fenerbahçe ile prensip anlaşmasına vardık. İmzalar bugün veya yarın atılır" dedi.

Hacısalihoğlu, Gökhan Ünal’ın transferinde bir miktar para ile Eskişehirspor’da kiralık oynayan Burak Yılmaz’ı alacaklarını kaydederek, "Burak Yılmaz şimdi gelebilirse şimdi, olmazsa sezon sonunda gelecek" diye konuştu.

Gökhan Ünal’ın menajeri Batur Altıparmak ise kendilerine de iki kulübün anlaştığı bilgisinin geldiğini kaydederek, "Kulüpler anlaşmış. Bizim de bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Bugün, yarın bu transfer tam olarak netleşmiş olur" açıklamasını yaptı.

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA GELDİ

Fenerbahçe Kulübü, Gökhan Ünal'ın transferi için Trabzonspor Kulübü ile prensipte anlaştıklarını açıkladı.

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'nun, Gökhan Ünal için Fenerbahçe Kulübü'yle prensipte anlaştıklarını açıklamasının ardından, sarı lacivertli kulüp de resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada anlaşmayı doğruladı. Fenerbahçe Kulübü'nün, "Gökhan Ünal Fenerbahçe'de" başlığıyla verdiği haberde, "Trabzonsporlu Gökhan Ünal'ın transferi için oyuncuyla ve kulübüyle prensipte anlaşmaya varılmıştır" ifadesi kullanıldı.""

fanatikten alınmıştır..

ve geçmişe dönelim çok uzak değil 04 haziran 2008 tarihinde gazetelere düşen haber ;

Burak Yılmaz, Trabzonspor'a Gitmekten Vazgeçti

Vestel Manisaspor'dan Selçuk İnan ile Birlikte Trabzonspor'a Verilen Burak Yılmaz'ın Karadeniz Ekibine Gitmekten Vazgeçtiği ve Bu Transferin Gerçekleşmeyeceği Öğrenildi.

Vestel Manisaspor'dan Selçuk İnan ile birlikte Trabzonspor'a verilen Burak Yılmaz'ın Karadeniz ekibine gitmekten vazgeçtiği ve bu transferin gerçekleşmeyeceği öğrenildi.
Trabzonspor yönetiminin 4 yıllık sözleşmede ısrar ettiği, Burak Yılmaz'ın ise 2 yıllık sözleşme imzalamak istemesi nedeniyle sorun yaşandığı kaydedildi. Geçtiğimiz hafta içinde Manisaspor'dan 3,5 milyon Euro ve 4 futbolcu karşılığında Trabzonspor'a verilen Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'ın Cumartesi günü imza atacağı açıklanmıştı. Ancak Selçuk İnan sözleşme imzalarken, Burak'ın rötar yapması kafaları karıştırmıştı. Trabzonspor yöneticileri, "Burak'ta çok önemli bir sorun yok. Bir iki detay görüşülecek. Bu nedenle de imza töreni birkaç gün ertelendi" açıklamasını yapmıştı. Ancak Trabzonspor yönetimi 4 yıllık sözleşmede ısrar edince, Burak Yılmaz'da 2 yıllık imza atmak istediğini belirterek, Karadeniz ekibine gitmekten vazgeçtiği kaydedildi.

şimdi de gazetelere "şenol güneş burak yılmaz'ı istiyor" haberleri düşüyor..

GEÇMİŞE ÇOK DEĞİL YAKIN GEÇMİŞE DÖNÜN BİR BAKIN !

BAKIN Kİ BİRAZ GURUR VARSA SİZDE MUHASEBESİNİ YAPIN !

Arkadaşlar nasıl böyle düşünürsünüz.Bizim yönetimin ahmaklığı ve iş bilmezliği.Adam genç ne yapsın 4 yıllık sözleşmeyi.İmzala 2 yıl oynat.Daha iyi ya 2 yıl içinde en üst verimi vermek için çabalayacak.Yoksa transfer piyasasını arttıramaz.

necmiati61
Burağa nasıl sıradan topçu dersiniz.Aklım almıyor.Adam gökhandan 2 kat güçlü ve hızlı.Gökhanın değeri bugün 3.5 milyonsa Burağınki 7 milyondur.

ha haa:)) güzel yorum..

Mehmet Dinç
16.01.2010, 19:14

Sanki fenerbahçe önümüze üçlü seçenek sunduda bizde Burak'ı kabul etmiş gibi konuşuyon.Burak kaliteli futbolcu eğer kafa yapısını değiştirirse başarılı olur.

servet nuh
16.01.2010, 19:14
evet bu yoruma kısmen katılıyorum....gökhandan iyi olduğu kesin ama son vuruşları berbat

AyhanPe
16.01.2010, 19:18
evet bu yoruma kısmen katılıyorum....gökhandan iyi olduğu kesin ama son vuruşları berbat

son vuruslari yapmasi gereken adamlarida aldik zaten..galiba forvet oynamayacak..herhalde sag aciga düsünülmüs..gabric le degismeli oynarlar kanatlarda..

b_m_61
16.01.2010, 19:43
Böyle bir seçenek hakkımız olduğunu sanmıyorum...

Yönetim Uğur Boral'ı istedi, Şenol Güneş Burak Yılmaz'ı istedi. Benim bildiğim budur. Takasta Semih'in de adı geçti, ben uydurmadım bunu. Semih bize gelirdi gelmezdi o ayrı bi konu ama Şenol Güneş'in gözü kapalı Burak'ı istemesine şaşırıyorum. 4 sene öncede ısrarla istemişti nedense ona çok güveniyor.

Slash
16.01.2010, 19:47
Şenol burağı istedi.İlginç ne diyim.Bence şenol güneşe yönetim alternatif sunmadığı için burağa mecbur bırakıldı gibime geliyor.

AyhanPe
16.01.2010, 20:00
Şenol burağı istedi.İlginç ne diyim.Bence şenol güneşe yönetim alternatif sunmadığı için burağa mecbur bırakıldı gibime geliyor.

niye istemesin..senol günes ondan en iyi verimi alabilir..alinmasini malum olaylardan dolayi kimse istemiyordu ama iki kanat da oynayabilecek bir oyuncu ve ara transfer dönemin de mümkün oldugunca eksikler giderilir..tüm takim yeninde kurulmaz..burak senol günes icin su durumda iyi bir secenek olabilir..ugur boral sadece sol kanat da oynayabilen bir adam..burak sag kanat da oynayabiliyor..büyük ihtimalle eskisehirde kiralik kalir

senol günes in bilgisine ve tecrübesine güvenelim..

Slash
16.01.2010, 20:11
Gökhan Ünal'ın gitmesine üzülmedim desem yalan olur.. Asıl biz taraftar olarak kendimizi gözden geçirmeliyiz, nerde hata yapıyoruz, futboldan anlıyor muyuz diye.. Evet gökhan ünal güçsüz ve formsuzdu buna rağmen geçen sene 15 gol bir o kadar da asist yaptı.. Ama çocuğa acımamak elde değil yaa adam attığı gollerin yarısında birilerine sus işareti yapmak zorunda kaldı.. susun Allah aşkına yaa.. bu kadar acımasız olmayın, adamın üzerine araba sürecek kadar ileri gitmeyin..
Ayrıca Trabzonsporumuzda en son görmek isteyeceğim futbolculardan biridir Burak Yılmaz.. Elle düzeltip gol atar, kendini yere atar sürekli, penaltı kazandırır velhasıl futboldan başka her şeyi oynar sahada.. Yaşı genç ve gelecek vaat eden bir futbolcu olmasına rağmen futboldan başka şeylerle ilgilendiği için sahada.. Neyse Engin tabi ki gitmemeli, takımı için oynarsa buraktan 3 kat daha fazla yararlı olur.. son iki kupa maçının yıldızıydı.. dikkatle izleyin bakın..

Kesinlikle katılıyorum.

Slash
16.01.2010, 20:13
niye istemesin..senol günes ondan en iyi verimi alabilir..alinmasini malum olaylardan dolayi kimse istemiyordu ama iki kanat da oynayabilecek bir oyuncu ve ara transfer dönemin de mümkün oldugunca eksikler giderilir..tüm takim yeninde kurulmaz..burak senol günes icin su durumda iyi bir secenek olabilir..ugur boral sadece sol kanat da oynayabilen bir adam..burak sag kanat da oynayabiliyor..büyük ihtimalle eskisehirde kiralik kalir

senol günes in bilgisine ve tecrübesine güvenelim..

Ben şenol hocama güveniyorum.Tek sorun yönetim belki bazı noktalarda şenol hocayı başka yerlere yönlendirmeye zorluyor olabilir.Tabi bence seneye şenol takımı uçurucak.Bu arada gökhanı satmasaydık şenol hoca onu kesin kazancaktı buna eminim.

Zafer Fidan
16.01.2010, 20:17
Burak Yilmazdan aciklamalar
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=66666&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3a+ligtv+%28Ligtv.com.tr+-+Futbolun+Kalbi+Burada+At

AyhanPe
16.01.2010, 20:20
Ben şenol hocama güveniyorum.Tek sorun yönetim belki bazı noktalarda şenol hocayı başka yerlere yönlendirmeye zorluyor olabilir.Tabi bence seneye şenol takımı uçurucak.Bu arada gökhanı satmasaydık şenol hoca onu kesin kazancaktı buna eminim.

senol günes öyle kolay yönledirilmeyecek kadar tecrübeli bir insan..üstelik tüm yetkide onda..gecen trabzon tecrübeleride malum..fatih alinacagi icin gökhan in satilmasi gerekiyordu..yoksa hic forma sansi bulamazdi gökhan..iyice deger kaybederdi..bence ayni sekilde burak i bile kazanabilir

Murat'
16.01.2010, 20:22
Burak Yılmaz devre arasında gelecek mi yoksa gelmeyecek mi şimdi ?

Slash
16.01.2010, 20:23
senol günes öyle kolay yönledirilmeyecek kadar tecrübeli bir insan..üstelik tüm yetkide onda..gecen trabzon tecrübeleride malum..fatih alinacagi icin gökhan in satilmasi gerekiyordu..yoksa hic forma sansi bulamazdi gökhan..iyice deger kaybederdi..bence ayni sekilde burak i bile kazanabilir

Bakalım görcez burakı kazancak mı?Yanlız şu var şenol hocaya güvenimiz sonsuzda bazı şeyler futbolcunun kendisinde bitiyor tabi o zaman şenol hoca çıkıp kendisi oynıak hali yok.Bu arada yönlendirmeden kastım şu: maddi imkansızlıklar.

Zafer Fidan
16.01.2010, 20:23

Belli degil

Bir_Bilen
16.01.2010, 20:25

Sezon sonu gelecek. TS Engin Baytar'ı verseydi, Burak Yılmaz'ı devre arası alabilirdi. Ama TS Engin'i vermeyi reddedince hoca ve yönetimde (Eskişehirspor) Burak'ı devre arası göndermeme kararı aldı...

Murat'
16.01.2010, 20:26
Sezon sonu gelecek. TS Engin Baytar'ı verseydi, Burak Yılmaz'ı devre arası alabilirdi. Ama TS Engin'i vermeyi reddedince hoca ve yönetimde (Eskişehirspor) Burak'ı devre arası göndermeme kararı aldı...

Doğru bir karar olmuş.Bonservisi bize verilen bir oyuncu için kiralık oynadığı kulübe de para vermek saçma ve mantıksız olurdu.

Zafer Fidan
16.01.2010, 20:27

Eger böyle ise Fenerbahceden daha fazla transfer ücreti almamiz gerekiyor.

Slash
16.01.2010, 20:28
Bu arada gökhanı kazanmak mı daha akılcı yoksa burağı mı?Tabiki gökhan.Adamı aldığımız fiyat beli kapasitesi belli burağın kapasitesi de belli.Burak sağ kanatta oynayabilir ama yetersiz bir topçu.Trabzonsporuma yakışmıyor.Biz trabzonsporuz sıradan bir anadolu takımı değiliz.Neden avni aker cennet oldu gelen geçen yerleştirdi golleri bize?Çünkü bu transfer politikaları yüzünden.Burak kim?

Gökhana karşı direk parasız takasla semihi almak varken yazık yani ne diim...

Mustafa Çolak
16.01.2010, 20:30
Açıklamaları İzledim, Umarım Başarılı Olur.

Eren Karaahmetoğlu
16.01.2010, 20:30

Bildiğim kadarıyla Fenerbahçe, size Ali Bilgin'i kiralamayı teklif etmiş. Burak'ın serbest kalması karşılığında. Bu konuda bir bilginiz var mı?

Mustafa Ayazoğlu
16.01.2010, 20:52
Burak Fener'i bombaladı!

Fenerbahçe'nin Gökhan Ünal karşılığında bonservisini Trabzonspor'a verdiği Burak Yılmaz, eski takımı ve hocasını topa tuttu. Antalya'da Lig TV Trabzonspor Muhabiri Can Karyağdı'ya konuşan genç yıldız "Fenerbahçe'deni kendimi ifade edememem sadece benim suçum değil. Orada zaten Türk futbolcusuna değer veren yok" dedi.

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=66666

Erdal DİLEK
16.01.2010, 20:57
Burak Fener'i bombaladı!

Fenerbahçe'nin Gökhan Ünal karşılığında bonservisini Trabzonspor'a verdiği Burak Yılmaz, eski takımı ve hocasını topa tuttu. Antalya'da Lig TV Trabzonspor Muhabiri Can Karyağdı'ya konuşan genç yıldız "Fenerbahçe'deni kendimi ifade edememem sadece benim suçum değil. Orada zaten Türk futbolcusuna değer veren yok" dedi.

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=66666
yeni mi anladı beyfendi, zamanında fenere gidecem diye bize kazık atmayaydı belkide yıldızı umarım almayız onu, hiç istemem. .

Ozan Yazıcı
16.01.2010, 21:20
Bu adamı hiç mi hiç istemiyorum takımda, inşallah gelmeden satarlar..

Ahmet KESKİN
16.01.2010, 21:22
arkadaşlar bu işler böyle olmuyor bence bir sans verilmeli hem burakda cok istediği istanbul özleminde yediği kazıkdan dan sonra akıllanmıştır daha genc önemli olan trabzonun kazanması puan ve para olarak böyle düşünelim birazda...

Bir_Bilen
16.01.2010, 21:27
Bildiğim kadarıyla Fenerbahçe, size Ali Bilgin'i kiralamayı teklif etmiş. Burak'ın serbest kalması karşılığında. Bu konuda bir bilginiz var mı?

Basında böyle bir haber çıktı. Ama Eskişehir'de bu konuda hiçbir bilgi yok. Yani Ali Bilgin'in Eskişehirspor'a teklif edilmesi/transfer olması konusunda bir gelişme yok. İnşallahta olmaz. Sanki Ali Bilgin, Burak'tan çok farklı :eek: Adamlar FB'de çürüyorlar sonra da top oynamaya çalışıyorlar.

Miraç Atalay Çiftçi
16.01.2010, 21:33
Ya valla bak, göndermeyin Burak'ı. Kalsın sizde. Pişsin şöyle 37'sine kadar.

leavemealone
16.01.2010, 21:37
Insallah bir terslik cikar birsey olur ve biz bu adami hic görmeyiz bizim takimda..

orhan42
16.01.2010, 21:58
Bu adamın alınmasını da Trabzonsporla anılmasını da istemiyorum artık..Bu futbolcunun yerine Mehmet Battal'î alsalar daha büyük bir iş yapmış olurlar..Karakterli topçu istiyoruz...

Erdem Keser
16.01.2010, 22:03
Burak artık Trabzonspor'un oyuncusu ve bonservisi kulübümüzde.Bundan sonra yapacağımız yorumlarda bunlarıda dikkate alırsak daha hayırlı olur.
Önce bir gelsin, imzasını atsın topunu oynasın, sonrasında eleştirmek için yeterince zaman olacak.
Transferi ve forma numarası kesinleşsin, başlık futbolcular bölümüne taşınacaktır.

futbalski60
16.01.2010, 22:11
Hayırlı olsun başlığı da açılırsa daha iyi olur.

AyhanPe
16.01.2010, 22:13
Bu arada gökhanı kazanmak mı daha akılcı yoksa burağı mı?Tabiki gökhan.Adamı aldığımız fiyat beli kapasitesi belli burağın kapasitesi de belli.Burak sağ kanatta oynayabilir ama yetersiz bir topçu.Trabzonsporuma yakışmıyor.Biz trabzonsporuz sıradan bir anadolu takımı değiliz.Neden avni aker cennet oldu gelen geçen yerleştirdi golleri bize?Çünkü bu transfer politikaları yüzünden.Burak kim?

Gökhana karşı direk parasız takasla semihi almak varken yazık yani ne diim...

semih dahami verimli olurdu bize? yani trabzonda daha istekli oynardi ? gökhan hicbir zaman bize gelmek istemedi.kayserinin zorlamasiyla gelmek zorunda kaldi..o zamanki hicbir röportajinda trabzon ismi gecmez gökhan in. kendisi hatta rusya ya gitmek istemistir istanbul takimlari onu alamayinca..senol günesle verimi artabilirdi ama yinede gidecekti..ne taraftar sindirebildi onu icine nede o bizi..tabiki bu sindirme olayi burak icinde yasanacaktir ama gökhana göre daha istekli olacagini düsünüyorum..

transfer döneminde neler oldu bilemiyoruz.maalesef baskanimizin zamansiz ve gereksiz cikislari sonra basimizi cok agirtiyor..ayni seyleri defalarca yazdik..acikcasi bizimkiler onu almislarsa o dönemde onun o kadar da bir etkisi olduguna inanmiyorum. olmussada fb de neler döndügünü gidip bizzat görmüstür..orayi tercih etmenin bir hata oldugu anlamistir ve bizde futbola daha iyi konsantre olabilir..

trabzonspor un siradan bir anadolu takimi olmadigini burak i isteyenlerde biliyor sanirim özelliklede senol günes..sonucta dedigim gibi bir cogumuzun istemedigi bir oyuncu ama artik bizim oyuncumuz..gökdeniz hata yapti yasina verdik..fatih giderken sacmaladi onlarida unuttuk..burakta hatasini anlar yola devam ederiz..insanlari dislamanin bir anlami yok..öyle olsaydi bizde oyuncu kalmazdi..

Ali Tunahan Güllü
16.01.2010, 22:17
Burak artık Trabzonspor'un oyuncusu ve bonservisi kulübümüzde.Bundan sonra yapacağımız yorumlarda bunlarıda dikkate alırsak daha hayırlı olur.
Önce bir gelsin, imzasını atsın topunu oynasın, sonrasında eleştirmek için yeterince zaman olacak.
Transferi ve forma numarası kesinleşsin, başlık futbolcular bölümüne taşınacaktır.

Evet gelmeden acımasızca eleştirmeyelim istemesekte Trabzonspor futbolcusudur..

Cafer KILIÇSOY
16.01.2010, 22:20
Gökhan gitti mi, gitti. Burak kimde kalırsa kalsın, ister Fenerbahcede ister Eskişehirde.

Bizden size hediye olsun.

Salih Yazıcı
16.01.2010, 22:22
arkadaşlar eskişehirspor antalyada mı yoksa burak mı antalyaya geldi.

yaranozlu
16.01.2010, 22:33
burak ne alaka yaaaaa, hakkaten bu yçnetimin bugüne kadar yaptığı en büyük hata oldu bence. Diğer hataları bence hep affedilecek, yapılabilecek hataydı ama Burakı affedemem... Bu adam bizi sattı resmen, üstüne Gökhanı aldık, şimdi tersi oldu. Çok ilginç...

murat3861
16.01.2010, 22:46
vallahi bu taraftar adam olmaz. vay bunu istemem vay bu gelmesin. burağı şenol güneş istediğine göre vardır bir hikmeti. gelsin oynasın kararı ona göre veririz. bence hızlı, yetenekli, teknik ve hırslı bir futbolcu. önyargılı olmayalım ve futbolcu gelmeden moralini bozmayalım

Soytürk
16.01.2010, 22:48
bu adama hiç kanım ısınmadı hiçte istemiyorum inş 11 de falan oynamaz:)

Soytürk
16.01.2010, 22:49
Bu adamın alınmasını da Trabzonsporla anılmasını da istemiyorum artık..Bu futbolcunun yerine Mehmet Battal'î alsalar daha büyük bir iş yapmış olurlar..Karakterli topçu istiyoruz...

evet sanada katılıyorum:)

Cafer Bulur
16.01.2010, 22:51
evet sanada katılıyorum:)
Bu taraftar fatih akyele bile isindi,buraga da isinacak merak etmeyin.

Hele bir imzalar atilsin,sonrasi kolay...

Soytürk
16.01.2010, 22:52
fenerden takas yapmak zorundamıyız değil brk kralı gelse fenerden kanım ısınmıcaktı :) ben onları burak semih vs diye görmüyorum fb olarak görüyorum yine öyle olcaktı:)

İbrahim Gökhun Öztürk
16.01.2010, 22:55
Uğur, Gençerbirliği formasını giyerken, Nuri Albayrak yönetimi tarafından alınmak istenmişti. Albayrak ve ekibi Uğur’a 1 milyon 350 bin lira önermesine karşılık O, 850 bin lira veren Fenerbahçe’yi tercih ederek, Bordo-Mavili takıma bakışını göstermişti. Aynı Uğur Boral, sezon başında da dönemin teknik direktörü Hugo Broos tarafından talep edilmiş, Aziz Yıldırım, ‘Futbolcu isterse verebiliriz’ karşılığını vermiş ancak Uğur, “Ben Trabzonspor’a gitmem” diye diretince transfer gerçekleşmemişti. Uğur’un, Fenerbahçe’de artık forma giyemeyeceğini anlamasından sonra Trabzonspor’un kapısını çalması, yönetimin de bu isme olumlu bakması hiç de yakışık alır bir yaklaşım olmadığına işaret edildi.

burak için atıp tutanlar ugur boralı isteyenler okusun bunu rica ediyorum...

demiahme
burakin kendisine verilecek paraya yazik bence. bosa masraf gibi bir sey keske 300-500 bin fazla verseydiler burakin bonservisinden iyi olurdu yani.

sinbah
BURAK ı bırak başkan
ÖZ EVLATLAR VAR İKEN (GÖKSU-BARIŞ)
BURAK OLAMASIN BİZE Bİ DURAK

Soytürk
16.01.2010, 22:57
Uğur, Gençerbirliği formasını giyerken, Nuri Albayrak yönetimi tarafından alınmak istenmişti. Albayrak ve ekibi Uğur’a 1 milyon 350 bin lira önermesine karşılık O, 850 bin lira veren Fenerbahçe’yi tercih ederek, Bordo-Mavili takıma bakışını göstermişti. Aynı Uğur Boral, sezon başında da dönemin teknik direktörü Hugo Broos tarafından talep edilmiş, Aziz Yıldırım, ‘Futbolcu isterse verebiliriz’ karşılığını vermiş ancak Uğur, “Ben Trabzonspor’a gitmem” diye diretince transfer gerçekleşmemişti. Uğur’un, Fenerbahçe’de artık forma giyemeyeceğini anlamasından sonra Trabzonspor’un kapısını çalması, yönetimin de bu isme olumlu bakması hiç de yakışık alır bir yaklaşım olmadığına işaret edildi.

burak için atıp tutanlar ugur boralı isteyenler okusun bunu rica ediyorum...

hele bu ugur hiç gelmesin hiçç nasıl layık görebiyosunuz bu isimleri trabzonspora!!

Ilelioglu
16.01.2010, 22:57
Bence sezon sonuna kadar Eskisehir'de kalsin ama Senol Hoca isterse gelsin tabiki ama gelirse Umut ve Guti'yi kesemez ancak yedek oturur, üstelik Murat Tosun'da var arti Fatih Tekke'de gelebilir...;)

Mustafa Ayazoğlu
16.01.2010, 22:58
Eskişehir'e hediyemiz olsun.

Birde tüm anadolu kulüplerinde oynayan oyunculara ders ve kapak olsun. Önce kimi tercih edeceklerine iyi karar versinler.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş bir çok genç futbolcuyu mundar etti.

Ozan Gözaçan
16.01.2010, 22:58
yararlı olabilecek bir oyuncu bence gökhan gibi artık kafasın da trabzonsporu bitirmiş bir oyuncu yerine gençlik hataları ile fenere giden genç ve kendini geliştirebilecek burak bence daha mantıklı bir yaklaşımdır....

Yunus Emre AYAZ
16.01.2010, 23:00
yararlı olabilecek bir oyuncu bence gökhan gibi artık kafasın da trabzonsporu bitirmiş bir oyuncu yerine gençlik hataları ile fenere giden genç ve kendini geliştirebilecek burak bence daha mantıklı bir yaklaşımdır....

şu ana kadar okuduğum en güzel yorum.

mesela ben çok faydalı olacağını kalbur üstü bir alternatif olduğunu düşünüyorum.

hatta keşke sezon sonuna kalmadan gelse diyorum.

Hürgün Aygün
16.01.2010, 23:02
kampa yarın mı katılıyo?

Atakan Hacıbekiroğlu
arkadaşlar bunların nüfus kağıdında trabzon mu yazıyorki bizim gibi milliyetçi olsunlar eğer bu takıma katkı yapacaksa aziz yıldırımı bile 11de oynatabiliriz:) bizim için kişiler değil TRABZONSPOR önemlidir.

İbrahim Gökhun Öztürk
ilerde degerlendirilebilecek bir futbolcu için 300 400 bin lira daha fazla verilseydi demek ne kadar akıllıca...kariyerinde hiçbir şey olmamasına karsın 750bin dolar istenen bir mehmet batdal varken burak satılmak istendiginde daha fazla eder diye düşünüyorum .300 400 bin dolar isteyen kişiler kendi malı olsa o kadarda peşin hükümlü olabilirler mi acaba diye merak etmiyorda değilim...

legorakiss
16.01.2010, 23:05
burak bize çok yararlı olacak ş.güneş istemişse kendine göre hesapları, bir bildiği vardır

Orhan Aydın
16.01.2010, 23:05
Bizi satan ne kadar topçu varsa toplayalım anasını satayım.

Keramettin
16.01.2010, 23:06
http://img1.loadtr.com/b-412140-Fenerbah%C3%A7e_Burak_Y%C4%B1lmaz_.jpgŞu adamdan ne hayır gelir yahu:D:rolleyes:

Özkan
16.01.2010, 23:07
Burak Yılmaz'ın Türkiye'de iyi kötü bir piyasası var. Çok ciddî bir sakatlık yaşamazsa, bizde formsuz olsa bile her türlü bir kulüp en az 500 bin dolar verip alır.

Kulübümüze Burak'ı yakıştıramayanlar, Fatih Akyel gibi bir şahsız takım kaptanlığı yaptığını ve kulübü aleyhine bahis oynayan o tipin baş tâcı edildiğini unutmasınlar. Burak'ın bize yaptığı bir şey yok. Vaktiyle bizi tercih etmemişti, ki bunda da bir karaktersizlik göremiyorum ben.

İbrahim Gökhun Öztürk
16.01.2010, 23:08
satma işine gelince bizim yönetimden daha iyi aklıma gelen kimse yok !

Ilelioglu
16.01.2010, 23:08
kampa yarın mı katılıyo?

Hayir daha gelip gelmeyecegi bile belli degil...:cool:

Orhan Aydın
16.01.2010, 23:09
satma işine gelince bizim yönetimden daha iyi aklıma gelen kimse yok !

Benim tepkim de iki sözü birbirini tutmayan karaktersizlere zaten...

İbrahim Gökhun Öztürk
16.01.2010, 23:11
Benim tepkim de iki sözü birbirini tutmayan karaktersizlere zaten...

kimler mesela? bilmiyorum o kişileri benide aydınlatır mısın

Orhan Aydın
16.01.2010, 23:11
kimler mesela? bilmiyorum o kişileri benide aydınlatır mısın

Ceza almamı mı istiyorsun?

:D

İbrahim Gökhun Öztürk
16.01.2010, 23:13
Ceza almamı mı istiyorsun?

:D

boşver o zman herşeyide bilmeyiveriyim :D

Napoli
16.01.2010, 23:53
yorumsuz,yala yala yala tukurduğunu başkan,cidden komıksınız :=)

Hasan YAYLI
17.01.2010, 00:00
takıma gelmesini istemiyorum ama geldikten sonra da ona destek olmaktan ve başarılı olmasını istemekten başka bişi gelmemeli elimizden...taraftar dediğin destek olur... futbolcuyu harcamaz.... baş tacı yapılacak performance gösterirse yönetim gibi sonra tükürdüğümüzü yalamayalım...

Y-DRMS
17.01.2010, 00:06
Bir Profesyonel futbolcunun yapamaması gereken bir hata yaptı en başından buda yetmezmiş yönetim bizi en başta istemeyen bir futbolcuyu aldı sanki fenevbahçede başka oyuncumu yoktu alsalardı wedersonu ben bu işi pek sevmedim ama hayırlısı ne diyeyim oldu bir kere yanlış yanlışı doğurmaz ve başarılı olur inşallah

Sefer A.
17.01.2010, 00:15
takıma gelmesini istemiyorum ama geldikten sonra da ona destek olmaktan ve başarılı olmasını istemekten başka bişi gelmemeli elimizden...taraftar dediğin destek olur... futbolcuyu harcamaz.... baş tacı yapılacak performance gösterirse yönetim gibi sonra tükürdüğümüzü yalamayalım...

yapma bunu yaaaaaaaa:(

Ahmet Başkaya
17.01.2010, 00:36
Arkadaşlar Burak bizim oyuncumuz oldu ise sahip çkalım olayların iç yüzünü bilmiyoruz sonuçta tamam gençtir hata yapmış olabilir ....

Trabzonlu değil sonuçta bu adam Fener'i tercih etmesi doğal ...

Bizim arkamızdan da bir söz söylediğini hatırlamıyorum neden hemen karakterle yargılıyoruz ki ?

Bir görelim ...

GERONIMO35
17.01.2010, 00:43
bende pek sevmiyorum ama daha glemden adamı bitirmeyelim belkide çok faydalı olacak bellimi olur:)

Murat'
17.01.2010, 00:47
Fenerbahçe'den alabileceğimiz oyuncu pek yoktu bana göre.Keşke oyuncu yerine para alsaydık.

pReN@_61
17.01.2010, 00:49
Hayırlı olabilecek mi acaba?Merak konusu..

ATSIZ
17.01.2010, 00:53
burak bizi tercih etmediğinde kndisine karektersiz dediğim için forumda ceza almıştım.böyle giderse forumda kimse kalmayacak galiba....

M.S.SOFU
17.01.2010, 01:06
arkadaşlar en iyi yöntem havaya atıp tutumamak
ha yok insan gibi konuşur,dönmesi için ikna ederiz diyen arkadaş varsa burak'ın geri dönüş bileti benden.
ha bu arada burak'ın bizim futbolcumuz olması onu destekleyeceğimiz anlamına gelmemeli
vakti zamanında bizi satan adamı destekleyemem.

reisoğlu61
17.01.2010, 01:20
Yattara düzelene kadar arasira onun görevini üstlenebilir.
ama gecenki fener kupa macinda sergiledigi futbol ile olmazzzzz.-

Misina
17.01.2010, 01:22
Takıma faydalı olacağını sanmıyorum.Geçen yıl anlaştığımız halde son anda vazgeçip fbyi tercih eden bugün fbnin kapı önüne koyduğu bir adami hangi akla hizmet aldık anlamış değilim.Ancak adamın iyi piyasası var en kötü ihtimal 1 milyona okuturuz

tunganyan
17.01.2010, 02:00
arkadaşlar en iyi yöntem havaya atıp tutumamak
ha yok insan gibi konuşur,dönmesi için ikna ederiz diyen arkadaş varsa burak'ın geri dönüş bileti benden.
ha bu arada burak'ın bizim futbolcumuz olması onu destekleyeceğimiz anlamına gelmemeli
vakti zamanında bizi satan adamı destekleyemem.
Arkadaşlar şuna bi açıklık getirelim bilmeyenler var heralde Burak Yılmaz bizi paraya satmadı o zaman Burak transferi esnasında aniden Gökhan Ünalı aldık Burak yılmazı bıraktık paraya satmak gibi bir olay asla yok,biraz araştırıp konuşalım artık bizim futbolcumuz olmuş yersiz eleştiri yapıp gelmeden kaybetmeyelim adamı lütfen!!!

b_m_61
17.01.2010, 02:00
Biz burda Burak'ı bu kadar eleştiriyoruz ama Şenol Güneş onu ilk 11'de oynatırsa şaşırmam. Daha öncede yazmıştım hoca onu geçmiş döneminden beri bu takıma istiyor diye. Transfer oluncada onu ilk arayıp tebrik edende kendisiymiş. Şenol hocanın ondan büyük beklentisi olabilir. Daha önce sorduğum neden Uğur Boral için ısrarcı olmadık da Burak'ı hemen kabul ettik sorusunun cevabı da bu olabilir. Sonuçta Uğur Boral milli bir futbolcu hatta transferde bu takastan öncede adı geçiyodu. Kısacası Şenol Güneş, Burak'a kumar gözüyle değilde ciddi olarak yatırım olarak bakıyor olabilir.

Fatih Özkan
17.01.2010, 02:02
Yararlı olacaksa bir sakınca duymuyorum...

AyhanPe
17.01.2010, 02:17
Yararlı olacaksa bir sakınca duymuyorum...

onca hata yapanlarin yaslarina verdik..hatta bu kulüpte kaptan yapan oyuncular neler yapmadilar..cok sevdigimiz fatih bile giderken zenite..trabzondan ayrilmak istiyorum bu kadar basit diyebilmistir..adam fb yi tercih etmis olabilir..ordan hedeflerine daha kolay ulasabilecegine inanmistir..sonrada orda tutunamadi..orayi secerek hata yaptigini kendisi söylüyor..kimseyi dislamanin bir anlami yok..bize hakaret de etmedi üstelik bazi bizde oynayanlar gibi..üstelik o transfer döneminde neler oldugunu tam olarakta kimse bilmiyor..

vyno
17.01.2010, 02:19
Bize geldiğin an bizim futbolcumuzdur o yuzden boşyere kötü şeyler yazmaya gerek yok oynasın bi görelim faydalı olursa herkes sever merak etmeyin faydası olmazsa satılır gider.Çok kötü oyuncu değil burak sahada topunu oynadığı sürece burağı seveceğiz bu böyle.

el_conquistador
17.01.2010, 02:29
Birde burdaki yazanlar, bir Eskisehir-Fenerbahce macini izleyip, Buragin kötü futbolcu olduguna hemen karar verebiliyorlar ya, gercekten helal olsun. Trabzonlularin futboldan ne kadar anladigini gercekten gözler önüne seriyorsunuz...

Fatih Özkan
17.01.2010, 02:33
Birde burdaki yazanlar, bir Eskisehir-Fenerbahce macini izleyip, Buragin kötü futbolcu olduguna hemen karar verebiliyorlar ya, gercekten helal olsun. Trabzonlularin futboldan ne kadar anladigini gercekten gözler önüne seriyorsunuz...

Ben Trabzonluların futboldan anladığına ihtimal vermiyorum...
2 senedir tüm maçlara gidiyorum Avni Aker'deki...
Gördüğüm manzara içler acısı...
Maç esnasında yapılan yorumlar ve eleştiriler mantık dışı...
Gerçek durum bu...
Kimse kusura bakmasın...

vyno
17.01.2010, 02:34
Sana katılıyorum dostum.Burak çok yetenekli bir oyuncu ama adamı doğru duzgun izlememişler belli burağı kesinlikle kazanmamız lazım artık daha olgun futbola versin kendini göreceksniz çok başarılı olacak gökhandan daha yetenekli olduğuna inanıyorum.

reisoğlu61
17.01.2010, 02:36
sezon sonuna kadar Burak Yilmaz´a karsilik Baris Memis ve Zafer Yeleni kiralik olarak önermisiz Eskisehire.
Asbaskanin aciklamasi bu yönde. ama henüz cevap yokmus Eskisehir tarafindan.

MaNiaC61
17.01.2010, 02:37
şota bile bizi bırakıp gitti..kardeşimi kovarsanız bende giderim dedi..gittiği yere kardeşini yanında götürebildi mi? tabiki hayır..
ama şota deseki 2 gün sonra şu saatte trabzon havaalanındayım bakın bakalım kaç bin kişi gidio..
burak hata yapmıştır..kendiside kabul ediyor..ama bu saatten sonra onun hakkın ileri geri konuşmak bu takımın bi oyuncusuna dolayısı ile takıma düşmanlıktan başka birşey değildir..

el_conquistador
17.01.2010, 02:37
sezon sonuna kadar Burak Yilmaz´a karsilik Baris Memis ve Zafer Yeleni kiralik olarak önermisiz Eskisehire.
Asbaskanin aciklamasi bu yönde. ama henüz cevap yokmus Eskisehir tarafindan.

Benim bildigim kabul etmemis Eskisehir. Sadece Engin'i verirsek kabul ediyorlar Buragi hemen vermeyi. Onada bizimkiler yanasmiyor.

Fatih Özkan
17.01.2010, 02:41
Eğer adam giydiği formanın hakkını verecekse geçmişte yaşananlar sıkıntı olmaz benim açımdan...

reisoğlu61
17.01.2010, 02:46
Burak mi Engin mi derseniz, ben Engin derim

el_conquistador
17.01.2010, 02:48
Burak mi Engin mi derseniz, ben Engin derim

Insallah Engin ikinci yarida daha iyi bir performans sergiler.

sessizkral_1
bütün golleri ; http://www.youtube.com/watch?v=_NABYBCxdUA

hos_cocuk61
Adamı bonservisi ile almışız, birde Rıza efendinin gönlünü hoş tutmak için sezon sonuna kadar oyuncumu vericeğiz, komik.

Fener Ve Bjk Türkiye'nin en bonkör takımları; ama biz nedense Gökhan'ı ucuza verdik.

3.5 Euro, 1 Euro Burak = 4.5 Euro

el_conquistador
17.01.2010, 02:55
Adamı bonservisi ile almışız, birde Rıza efendinin gönlünü hoş tutmak için sezon sonuna kadar oyuncumu vericeğiz, komik.

Fener Ve Bjk Türkiye'nin en bonkör takımları; ama biz nedense Gökhan'ı ucuza verdik.

3.5 Euro, 1 Euro Burak = 4.5 Euro

Gökhan'in su anki durumu icin 4.5 milyon Avro aldigimiza sükür etmemiz lazim bence. Düsünsene, tek milli futbolcumuzdu aslinda. Ama adamin piyasa degerini sagolsun biz kendi kendimiz mahvettik. Yoksa alti ay önce satilsa, Gökhan'i yine en az 6 milyon Avro'ya rahatlikla satardik.

TSercaN
17.01.2010, 03:03
Herseyi cok iyi bilip konusuyorsunuz ya helal olsun diyorum.
Adam bizi satmis desteklemem gelmesin diye yorumlar var.
Sanki o anki transfer doneminde butun taraftarlar vardi masanin basinda.
Herseyi biz iyi biliyoruz, ne oldu ne bitti cok iyi biliyoruz.
Elestirin bakalim elestirin. Sizlerin bu negatif elestirilerinizden biktim gercekten.
Foruma giriyorum ama cogu negatif elestiri.
Herseyi biz daha iyi biliyoruz, olan biteni biz daha iyi biliyoruz.

Jackdaniels
17.01.2010, 03:30
Nie ve hangi amaçla alındığını hala çözemedim acaba şenol hoca karadenizspora takviyemi yapmak istedi?

maskeli61
17.01.2010, 03:38
çok gereksiz ve bence karaktersiz pekde yetenekli sayılmaz. ugur boral olmalı bence

kemal_efe
17.01.2010, 03:38
Şenol Hoca ne umuyorsun bu adamdan anlamadım,burak yerine sadece para alınsaydı daha iyi olurdu.

M.S.SOFU
17.01.2010, 04:07
Arkadaşlar şuna bi açıklık getirelim bilmeyenler var heralde Burak Yılmaz bizi paraya satmadı o zaman Burak transferi esnasında aniden Gökhan Ünalı aldık Burak yılmazı bıraktık paraya satmak gibi bir olay asla yok,biraz araştırıp konuşalım artık bizim futbolcumuz olmuş yersiz eleştiri yapıp gelmeden kaybetmeyelim adamı lütfen!!!
olayı kimsenin kanıtlayacak bir durumu yok
buradaki taraftarın-benim gibi- tek bildiği konu transfer döneminde onu selçuk ile birlikte istememiz
aynı zamanda burak'ı fenerinde istemesi
burak'ın trabzonspor yerine fenerbahçeyi tercih etmesi

var mı aksini ispat edebilecek olan?
var mı benim dediklerimi ispat edebilecek olan?

biraz araştırıp konuşalım denmiş
madem araştırılması söyleniyor
bu dediklerimin aksi ispat edilsin.
ben ortaya herkesin bildiği bir şey söylüyorum

ha burada herkes ispat ederk mi konuşuyor bir çok şeyi?
hayıriherkes izliyor ve görüyor ki ona göre yorum yapıyor

ha ben bakıyorum bu adama
antalyada meşhur oldu
sonra bjk aldı
orada döküldü
sonra bir takıma gitti
tekrar manisya gitti
sonra fb aldı
oradada döküldü
sonra es-es e gitti
yine döküldü

şimdi kimse gelip bu adamın 1 sezonluk performansına iyi dememi beklemesin.
buyrun herkes teraziye koysun

madem transfer döneminde olnaları ispat edemiyor kimse,ve herkes bilmesen konuşuyor.

tamam
o zaman olanlara ve yaptıklarına bakalalım.

buyrun tff den
Maç KategorisiToplam MaçToplam Gol Türkiye Kupası193 Turkcell Süper Lig7516 Resmi Kupalar10 Özel Turnuva ve Kupalar20 Özel Maçlar404 Dünya Şampiyonası40 Bank Asya 1. Lig7018 Avrupa Şampiyonası110 A2 Ligi195
ha bu adam bence yararlı olamaz
bunu neye dayanarak söylüyorum
bize gol kralı gökhan ünal dayanamadı bu adammı dayanacak

buyrun benim elimdeki veriler ve söyleyeceklerim şimdilik bu kadar

ben transferine karşıyım
bizim sıkletimizde bir oyuncu değil
ne baskıyı kaldırabilir,ne coşkuya cevap verebilir.
bunu neye göre mi söylüyorum
geçmişine göre

bilmeden sallıyor diyen arkadaşlarım doğru söylüyor
çünkü kimse geleceği bilemez
ha ben zaten geleceği bilmeye çalışmıyorum
benim derdim geçmişten feyz alarak geleceğe doğru tahmin yürütmek.

M.S.SOFU
17.01.2010, 04:08
Herseyi cok iyi bilip konusuyorsunuz ya helal olsun diyorum.
Adam bizi satmis desteklemem gelmesin diye yorumlar var.
Sanki o anki transfer doneminde butun taraftarlar vardi masanin basinda.
Herseyi biz iyi biliyoruz, ne oldu ne bitti cok iyi biliyoruz.
Elestirin bakalim elestirin. Sizlerin bu negatif elestirilerinizden biktim gercekten.
Foruma giriyorum ama cogu negatif elestiri.
Herseyi biz daha iyi biliyoruz, olan biteni biz daha iyi biliyoruz.
buyur kardeşim benim bildiklerim bunlar

buradaki taraftarın-benim gibi- tek bildiği konu transfer döneminde onu selçuk ile birlikte istememiz

var mı aksini ispat edebilecek olan?
var mı benim dediklerimi ispat edebilecek olan?

biraz araştırıp konuşalım denmiş
madem araştırılması söyleniyor
bu dediklerimin aksi ispat edilsin.
ben ortaya herkesin bildiği bir şey söylüyorum

ha burada herkes ispat ederk mi konuşuyor bir çok şeyi?
hayıriherkes izliyor ve görüyor ki ona göre yorum yapıyor

ha ben bakıyorum bu adama
antalyada meşhur oldu
sonra bjk aldı
orada döküldü
sonra bir takıma gitti
tekrar manisya gitti
sonra fb aldı
oradada döküldü
sonra es-es e gitti
yine döküldü

şimdi kimse gelip bu adamın 1 sezonluk performansına iyi dememi beklemesin.
buyrun herkes teraziye koysun

madem transfer döneminde olnaları ispat edemiyor kimse,ve herkes bilmesen konuşuyor.

tamam
o zaman olanlara ve yaptıklarına bakalalım.

buyrun tff den
Maç KategorisiToplam MaçToplam Gol Türkiye Kupası193 Turkcell Süper Lig7516 Resmi Kupalar10 Özel Turnuva ve Kupalar20 Özel Maçlar404 Dünya Şampiyonası40 Bank Asya 1. Lig7018 Avrupa Şampiyonası110 A2 Ligi195
ha bu adam bence yararlı olamaz
bunu neye dayanarak söylüyorum
bize gol kralı gökhan ünal dayanamadı bu adammı dayanacak

buyrun benim elimdeki veriler ve söyleyeceklerim şimdilik bu kadar

ben transferine karşıyım
bizim sıkletimizde bir oyuncu değil
ne baskıyı kaldırabilir,ne coşkuya cevap verebilir.
bunu neye göre mi söylüyorum
geçmişine göre

bilmeden sallıyor diyen arkadaşlarım doğru söylüyor
çünkü kimse geleceği bilemez
ha ben zaten geleceği bilmeye çalışmıyorum

Serdar A
17.01.2010, 04:41
Yönetim geçen sezon , "Gökhan'ı almak uğruna" , futbol kamuoyunun önüne attığı ve şahsiyetiyle oynadığı futbolcuyu alarak ne kadar gelecek hesabı yapabilmekten uzak olduğunun ufak bir sağlamasını göstermiştir .

Pek çok taraftar Burak'ın geliyor olmasına kızgın . Ancak Burak'ı bu pozisyona sokanlardan yana tek kelam edilmemesi de aslında bir yerde haber alıp i itibar ettiğimiz kaynakların , tam olarak o hep "salladığımız" gazete paçavralarından başka bir şey olmadığını gösteriyor .

Herkesin bir vicdan kavramı var , mantıklarda ortadan bakabilmek bir yana dursun tamamiyle bu vicdanlara bağlı . Ortada bir pusulamız da olmayınca ; yayılmışız çayıra , mevlam kayıra ...

TSercaN
17.01.2010, 04:52
bende karsiyim ama napim? hem senin ve cogu kisinin duydugu haber ilk cikan haberdir ve ona gore herkesin gozunde burak bizi satti gibi gozuktu. isin aslini bilmeden, iki tarafin yasadiklarini bilmeden konusmak dogru degildir.

istatistikler yaniltici olur. adam bjk de sanssizdi belki, fb de semih zaten zor forma giyiyor burak mi giyecekti hhemen.

herseyin gercegini bilmeden konusmamiza kiziyorum iste. gunah almayin bosuna.

burak gol atarsa sevinmeyiz ozaman.

Halit Akyüz
17.01.2010, 05:08
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=66666

Pshycologist41
17.01.2010, 05:14
Geçmişte ne olmuşsa olmuştur herkes kendine göre haklıdır o bunu der öteki başka bişey ama arkadaşlar!!!

transferi kesinleşmiş öyle yada böyle formamızı sırtına geçirecek öyle yada böyle ter dökecek avni akerin çimlerine çıkacak biri için hala geçmiş konuları dürtükleyip olumsuz yönde lakırdı etmek bize ne kazandıracak yeter artık yahu..

Bazı yanlışlar vardır doğrusunu bildiğin halde içinde yaşarsın bağıra bağıra bu yanlıştır demen gereksede bişeyler senin susmanı içinde yaşaman içinde tartışman gerektiğini söyler bazen işte bu da öyle birşey... Yapmayın ve lütfen kapatın bu konuyu

Deniz Telci
17.01.2010, 11:25
Ne desem ki ; Kahpe Bizansli Medya'nin "Burak yılmaz" yalanı :cool:... Bizans'lı basını Kınıyorum ! Takımın başına onu da aldık mı bilmiyorum ! ama kayserili gökhan ünaldan sonra, başka bir kayserili daha !

Ali Turan'ı alacaklarmış ! Ali Turan'da nasıl oyuncu ? başkan'ım Senin alt yapın yok mu ki; illa da ali turan !

Sırada Ali Turan var ! (http://www.takagazete.com/haber.php?id=26925)

zahido
17.01.2010, 11:28
İlk başlarda pek ısınamamıştım burakın gelmesine ama şuanda içimden gelen bi ses çok başarılı olacagını söylüyor..

Hayırlısı bakalım.. Büyük ihtimal eskişehirlede bi şekilde anlaşılıp kadroya dahil edilir..

demiradam57
17.01.2010, 11:30
Arkadaşlar ne kadar bilinçsiz bir taraftar topluluğuna sahibiz.Sabah sabah içimi kararttınız.Adamı almışız.Diğerini satmışız.Artık bu saatten sonra ileriye dönük fikirlerinizle geç oyuncuya yol gösterebilirsiniz.Bazıları hala uğuru niye almadınız burağın yerine diyor.Kardeşlerim transferde ne uğurun ne de semihin sözü geçti.Artık bu konunun kapatılıp küllendirilmesi gerekiyor.Saygılarımla...

vyno
17.01.2010, 11:37
Bu bir tercih meselesidir adam feneri tercih etmiştir şimdide trabzon almıştır onu burda hem burağı istemiyorsunuz feneri tercih ettiği için hemde fenerden uğuru alalım diyorsunuz uğur sanki fenerde oynamıyor artık burak biizm oyuncumuz o yuzden istemiyoruz diye bişey olamaz vala yeniçerilerin son dönemleri gibi olmuş bizim taraftar istemezuk istemezuk onu istemezuk bunu istemezuk.

aaahmet61
17.01.2010, 11:40
burak yılmaz 2. ligde bile oynayacak kapasitesi olmayan oyuncu bizde nasıl oynayacak hayret ediyorum.herhalde görevi top toplayıcılık olur.başkanın transfer politakısının en büyük eksiği bu .ne kadar ucuz oyuncu varsa takıma doldurdu.az oyuncu kaliteli oyuncu alacaksın.

Hasan YAYLI
17.01.2010, 11:45
selçuk ve burak transferin de benim bildiğim fenerle kapışırken burağı onlara bıraktık onlar da bize selçuğu bıraktı...fiyatın artmaması için yanlış m?...yani ortada satma falan yok...

sonra gökhan la anlaşınca sadri başkan ortamı yumuşatmak için burağı kötüledi ...gökhan 3 tane burak eder falan diye...

ben konuşmasını dinledim adam hırs yapmış fanere karşı... bence bizde başarılı olma ihtimali var ama böyle giderse ilk maçında adamın piskolajisini alt üst edeceğiz.....biraz sabır,şans verilmeli bu çoçuğa

vyno
17.01.2010, 11:47
burak yılmaz 2. ligde bile oynayacak kapasitesi olmayan oyuncu bizde nasıl oynayacak hayret ediyorum.herhalde görevi top toplayıcılık olur.başkanın transfer politakısının en büyük eksiği bu .ne kadar ucuz oyuncu varsa takıma doldurdu.az oyuncu kaliteli oyuncu alacaksın.

Sana katılmıyorum burak okadar kötü oyuncu değil kafa olarak hazır duruma gelirse emin ol bu ligdeki en yetenekli oyunculardan birisi.Birkaç yıl içinde milli takımda görürsen şaşırma.

Mustafa Önder
17.01.2010, 11:48
Burak gelecek mi şimdi ikinci devre bize.

Travelair
17.01.2010, 11:49
Yönetim geçen sezon , "Gökhan'ı almak uğruna" , futbol kamuoyunun önüne attığı ve şahsiyetiyle oynadığı futbolcuyu alarak ne kadar gelecek hesabı yapabilmekten uzak olduğunun ufak bir sağlamasını göstermiştir .

Pek çok taraftar Burak'ın geliyor olmasına kızgın . Ancak Burak'ı bu pozisyona sokanlardan yana tek kelam edilmemesi de aslında bir yerde haber alıp i itibar ettiğimiz kaynakların , tam olarak o hep "salladığımız" gazete paçavralarından başka bir şey olmadığını gösteriyor .

Herkesin bir vicdan kavramı var , mantıklarda ortadan bakabilmek bir yana dursun tamamiyle bu vicdanlara bağlı . Ortada bir pusulamız da olmayınca ; yayılmışız çayıra , mevlam kayıra ...

Ben de böyle düşünüyorum. Gökhan Ünal transferi gündeme gelince Burak Yılmaz'ın "Tukaka" ilan edilmesi gerekiyordu o yapıldı

Hem artık bizim futbolcumuz değil mi Burak?

.....
17.01.2010, 11:51
Burak Bizim oyuncumuzsa Tek kelime bile etmem geçmişi hakkında. İmza atılsın ya da transfer sonuçlansın ondan sonra konuşuruz.

Hasan61
17.01.2010, 11:53
Geçen sene Ersun Hoca,bu sene Şenol Hoca Burak'ı istedi.Demek ki bir şeyler var bu adamda bizim göremediğimiz

BYGUNES
17.01.2010, 11:55
Burak Bizim oyuncumuzsa Tek kelime bile etmem geçmişi hakkında. İmza atılsın ya da transfer sonuçlansın ondan sonra konuşuruz.

Tebrik ediyor arkadaşım ve katılıyorum.

AyhanPe
17.01.2010, 11:59
bu sene 14 macta 1 gol atip 5 tane asist yapmis burak..sag kanat da zaman zaman bazi sIkintilar cekiyoruz..gerci serkan oldukca iyi oynadi bu sene ama burak in faydali olabilecegi maclar olacaktir..senol günes onaylamissa bir bildigi vardir..adama yeteneksiz diyenler farkinda olmadan teknik direktörümüze saygisizlik yapmaktalar..

Travelair
17.01.2010, 12:04
Yalnız bonservisini aldık ama o bonservis kaç senelik bizim o daha belli değil :)

Hasan YAYLI
17.01.2010, 12:04
şu anda sağ kanatta sıkıntı çektiğimiz ortada ömer aysan bekte sallanıyo,burak gelirse serkan beke gelir burakta önün de oynar.. en azından tayfun ve yattara iyileşinye kadar ki ikiside bu sezon olamayacak gibiler

bunları da gözönüne almamız lazım...

AyhanPe
17.01.2010, 12:06
Ben de böyle düşünüyorum. Gökhan Ünal transferi gündeme gelince Burak Yılmaz'ın "Tukaka" ilan edilmesi gerekiyordu o yapıldı

Hem artık bizim futbolcumuz değil mi Burak?

yahu o zamanki olaylar bu kadar konusuluyorsa mutlaka hem yönetim hemde burak i rahatlacak aciklamalar yapilmali yoksa her olayda oldugu gibi bu olay unutulur diye görmemezlikten gelinirse sürekli insanlarin bilinc altinda kalir..bu konu konusulmasi gerekir..illede dogrularin aciklanmasinada gerek yok..bir yanlis algilayistan dogan bir sorun..bazi kisiler baska takimlarda oynarken taraftara hakaret etmelerine ragmen sonradan transfer edilmedimi..burak in ne gibi bir hakareti olmus..

AyhanPe
17.01.2010, 12:08
şu anda sağ kanatta sıkıntı çektiğimiz ortada ömer aysan bekte sallanıyo,burak gelirse serkan beke gelir burakta önün de oynar.. en azından tayfun ve yattara iyileşinye kadar ki ikiside bu sezon olamayacak gibiler

bunları da gözönüne almamız lazım...

serkan bu sene sag acikta cok iyi oynadi..bir cok gol attirdi..o adam bek degil ve o bölgede cok kötü oynuyor..burak bazi maclarda sag acik olarak tercih edebilir rakibe göre

Hasan YAYLI
17.01.2010, 12:09
yahu o zamanki olaylar bu kadar konusuluyorsa mutlaka hem yönetim hemde burak i rahatlacak aciklamalar yapilmali yoksa her olayda oldugu gibi bu olay unutulur diye görmemezlikten gelinirse sürekli insanlarin bilinc altinda kalir..bu konu konusulmasi gerekir..illede dogrularin aciklanmasinada gerek yok..bir yanlis algilayistan dogan bir sorun..bazi kisiler baska takimlarda oynarken taraftara hakaret etmelerine ragmen sonradan transfer edilmedimi..burak in ne gibi bir hakareti olmus..

burak ta bunun böyle olduğunu biliyordur yoksa istenmediğini bildiği bir klube gelir mi?

gökdeniz içinde aynısını yapmamışmıydı sadri şener 'gökdeniz yıldız değil' gibisinden

vyno
17.01.2010, 12:10
Tekrar diyorum burak çok iyi bir oyuncu fizik olarak ve top tekniği bakımından onun ayarında bölgesinde türk oyuncu şuanda yok ama bazı sorunlar yaşadı kafa olarak düzelirse bunu şenol hoca halleder ve çok iyi bir oyuncuyu kazanmış oluruz.

Burak Yılmaz

Doğum:Antalya
Doğum Yılı:1985
Boy: 1.88
Oynadığı Takımlar:Antalya(78 maç),Beşiktaş(32 maç),Manisa(16 maç),Fener(6maç),Milli Takım(8 maç)ve son olarak Eskişehir
Attığı Gol:51

Hasan YAYLI
17.01.2010, 12:11
serkan bu sene sag acikta cok iyi oynadi..bir cok gol attirdi..o adam bek degil ve o bölgede cok kötü oynuyor..burak bazi maclarda sag acik olarak tercih edebilir rakibe göre

ona da şenol hoca karar verir artık.. sağ tarafta bir eksiklik gördü ki burağı istiyor.

İ.Öztel
17.01.2010, 12:12
trabzonsporda görev almasını istedigim en son kişilerden bitanesi.. hiç sevmiyorum bu cocugu.. bülent uygun fatih terim mustafa denizli yusuf şimşek burak yılmaz.. Allah bunların şerrinden bizi korusun.

Sencer Bulut
17.01.2010, 12:14
Burak 61 gol bile atsa asla 61 i hak edecek bir oyuncu degil.Yakın tarihi biraz hatırlayan anlar....

AyhanPe
17.01.2010, 12:17
burak ta bunun böyle olduğunu biliyordur yoksa istenmediğini bildiği bir klube gelir mi?

gökdeniz içinde aynısını yapmamışmıydı sadri şener 'gökdeniz yıldız değil' gibisinden

baskanimizin bazi zamansiz ve gereksiz aciklamalari sonra basimiza is aciyor böyle ama onuda böyle seviyoruz..bunlar asilmayacak seyler degil ki..burak in bir ayibi olmadiki..tercih meselesiydi..biz selcuk u daha fazla istiyorduk ve oda fb ile anlasma durumda kaldi biz aradan cekilince..selcuk transferinde de aradan cekilseydik oda fb deydi suan ama o bölgede fb nin alternafi oldugundan onlarda burakta israr ettiler..
trabzon da huzurlu oldugu sürece basarili olacagina inaniyorum..bir dahada istanbul takimlarinda oynama isteginde olacaginida sanmiyorum acikcasi..buda bir avantaj aslinda..gecen sürede düsünceleride olgunlasmistir bu konuda..artik basarili olup milli takimda oynamayi hedefleyecektir ve sonra baska avrupa liglerinde oynamayi..bunun icinde basarili olmak zorunda ve herseyden önemlisi senol günesin kendisi icin önemli bir sans oldugunun farkindadir

tunganyan
17.01.2010, 12:19
M.Sofu yazmışın altalta syfayı kirleten bi yazı bide iki defa yazmışın aynı şeyi bu 1..
2.si Burak YILMAZ artık Trabzonsporun futbolcusu görmeden yorum yapamazsınız.Ayrıca ispat edemessiniz deyip durmuşsun napacaktık gidip Burakın telefonunu mu dinlicektik, sorada bunu kaydedip senin gibi kanıt bekleynlere mi göstercektik!!Biraz mantıklı olan herkes bunu düşünebilir,ozaman Burakı istiyorduk alacaktık aniden Fenerbahçenin de istediği Gökhan ünalı aldık,hatta burak ve selcukla aynı anda oldu bu transfer!Biz Gökhanı alınca buraka ihtiyac kalmadı Fenerbahçede kalanı aldı yani Burakı.demek istediğim Burak fenere gitti diye Gökhan ünalı almadık,Gökhanı aldığımız için Buraktan vazgeçtik!!!!!!

wien_ts
17.01.2010, 12:26
medyatrabzonda ki habere gore baris ve zaferi sene sonuna kadar eskisehire onermisiz buraka karsilik..herhalde 2.yari takimimiza katilacak..baris ve zafer icinde eskisehir iyi olur insallah.

M.ALİ ÇOKLUK
17.01.2010, 12:26
Trabzon kökenli olan Burak’ın, bu gelişmenin ardından hem Çalımbay’a hem de yöneticilere “Kalsam bile aklım bu transferde olacak. Trabzon’a gitmek istiyorum” diyerek gemileri yaktığı öğrenildi
(bu ne trabzon aşkı burak gözlerim yaşardı :) eski bizans sevdalısı burak olmuş trabzon sevdalısı.hadi bakalım hayırlısı .

tunganyan
17.01.2010, 12:27
Ayrıca arkadaşlar ben sizin amacınızı anlamış değilim,ne apmaya çalışıyorsunuz?Burak Yılmaz artık Trabzonsporun futbolcusu burası da takımımıza faydalı olmak için!Bu yazdıklarınız ne işe yarayacak Allah aşkına!Burakı sevmiyorum Allah korusunbize yakışmıyo gol atsada sevmicem??Allahınızı severseniz yaa neolur sevin Burağı,neyse takımıımda oynayacak olan terini akıtacak olan herkes başımızın tacıdır atacakları bsit bir pas bile bizim için çok değerlidir,inşallah böyle saçma sapan yorumları okuyup daha takıma gelmeden zarar görmeye başlamamışsındır TRABZONSPORUMUZUN değerli Futbolcusu!!

Zafer Fidan
17.01.2010, 12:30
Trabzon kökenli olan Burak’ın, bu gelişmenin ardından hem Çalımbay’a hem de yöneticilere “Kalsam bile aklım bu transferde olacak. Trabzon’a gitmek istiyorum” diyerek gemileri yaktığı öğrenildi
(bu ne trabzon aşkı burak gözlerim yaşardı :) eski bizans sevdalısı burak olmuş trabzon sevdalısı.hadi bakalım hayırlısı .

Yahu su futbolcularin hepsi Trabzonlumu ya :D

MuratJ
17.01.2010, 12:30
Son günlerde Burak Yılmaz'a bayağı ısındım. bjk de bir ara çok iyi oynuyordu o dönemleri izledim tekrardan, ayrıca manisada 1 devrede 9 gol atmıştı sanırım. Fiziği çok iyi bir oyuncu yetenekleride var. Şenol hoca birşey biliyor ki istiyor. Umarım kampımıza hemen katılır yararlı olacağına inanıyorum en azından Gökhan'dan çok daha yararlı olur burada eminim. Burak Yılmaz'ı kabullenemeyen arkadaşlar ortada o kadar kötü bir durum yok unutmayın fatih akyel denen herif bu takımda kaptanlık yapmıştı.

Gel Burak sana inanıyoruz.

Mehmet SELEN
17.01.2010, 12:31
Arkadaşlar alınan futbolcuları eleştirmeyi bırakalım.Bu eleştiriler trabzonspor taraftarına yakışmıyor.Bu futbolcu alındıysa teknik kadronun bildiği bişey vardır.Yoksa alınmazdı.Birde geçmişe takılıp kalmayalım.O zamanlar feneri tercih etti.Bence gayet normal.Ama şimdi burada ve destek olmalıyız birde bu kafaları değiştirmeliyiz.Bence şampiyonluk taraftarın kafasını değiştirmekle olacak.

AyhanPe
17.01.2010, 12:33

böyle bisey dememistir yahu;) aslinda bu gercekten bir avantaj..sanirim artik istanbul takimlarinda oynama hayalleride kurmaz artik..ibretlik bir olay..senol günes ondan faydalanacaktir..

Mehmet SELEN
17.01.2010, 12:33
Ayrıca arkadaşlar ben sizin amacınızı anlamış değilim,ne apmaya çalışıyorsunuz?Burak Yılmaz artık Trabzonsporun futbolcusu burası da takımımıza faydalı olmak için!Bu yazdıklarınız ne işe yarayacak Allah aşkına!Burakı sevmiyorum Allah korusunbize yakışmıyo gol atsada sevmicem??Allahınızı severseniz yaa neolur sevin Burağı,neyse takımıımda oynayacak olan terini akıtacak olan herkes başımızın tacıdır atacakları bsit bir pas bile bizim için çok değerlidir,inşallah böyle saçma sapan yorumları okuyup daha takıma gelmeden zarar görmeye başlamamışsındır TRABZONSPORUMUZUN değerli Futbolcusu!!

Tebrikler renktaş.Traftarlık budur işte.

AyhanPe
17.01.2010, 12:34
medyatrabzonda ki habere gore baris ve zaferi sene sonuna kadar eskisehire onermisiz buraka karsilik..herhalde 2.yari takimimiza katilacak..baris ve zafer icinde eskisehir iyi olur insallah.

baris gitmek istemiyor ve senol günes ten bu acidan güvence aldigini söylüyordu

MuratJ
17.01.2010, 12:36
Barış neyine güvenerek gitmek istemiyor. Bu çocuktan hiçbir şey olmaz. Karadenizspor'a gönderilsin o zaman top oynamayı hatırlar belki.

Hasan YAYLI
17.01.2010, 12:37

ya barış da ana kuzusu büyüyemedi gitti gitsin biraz gurbet görsün o zaman anlar trabzonun kıymetini....yoksa fatih gelirse basar ona sopayı:D:D:D

hamucera
17.01.2010, 12:40
Bizim yönetime ne demeli bilmiyorum transfer yapıyor ama yaptığı transferi alamıyor amatorlükte sınır yok

SefaÇetinKulak
17.01.2010, 12:40
Bizim Barış Memiş , Göksu Alhas gibi değerlerimiz varken neden Burak Yılmaz ?

M.ALİ ÇOKLUK
17.01.2010, 12:44
şenol hoca istediyse vardır bi bildiği demekten başka ne gelir elden bekleyelım görelim şaşırmak dileğiyle !!

Deniz Telci
17.01.2010, 12:46
Umut'ta gol atacak güç yokken, barış'tada gol atacak güç yok! barış gökdeniz'i kendisine örnek alıyorsa, fener bahçe dediğimiz barçayı yıksın da görelim!

Soytürk
17.01.2010, 12:55
Bizim Barış Memiş , Göksu Alhas gibi değerlerimiz varken neden Burak Yılmaz ?

aynen bende soruyorum ama barış ve göksu beğenilmiyo nedense nekdar oynadıklarını nerde nasıl gördünüz bilmiyorum...
barış çok yetenekli sadece daha fazla çalışması lazım tecrübe içinde daha fazla oynaması gerekir..
cocuk 3 yıldır yedekte inş eskishire gider sürekli oynar ama seneye geri alcaksak...
sonra fb gs bjk giderde daysı amcası neden sattı olur.!!

SefaÇetinKulak
17.01.2010, 12:58
aynen bende soruyorum ama barış ve göksu beğenilmiyo nedense nekdar oynadıklarını nerde nasıl gördünüz bilmiyorum...
barış çok yetenekli sadece daha fazla çalışması lazım tecrübe içinde daha fazla oynaması gerekir..
cocuk 3 yıldır yedekte inş eskishire gider sürekli oynar ama seneye geri alcaksak...
sonra fb gs bjk giderde daysı amcası neden sattı olur.!!

Göksu müthiş yetenekli ve ayağına hakim . Hep oynat demiyoruz arada oynatın adamlar kendine gelsin . Geliştirsin kendini . Deneyim kazansın vs... Kazanın bu değerlerimizi . Çünkü gerçek TrabzonSpor bu değerlerle kalkınır .

UmutBaykan
17.01.2010, 12:59
Burak a karşılık ne verdik ?

Hasan YAYLI
17.01.2010, 13:00
Göksu müthiş yetenekli ve ayağına hakim . Hep oynat demiyoruz arada oynatın adamlar kendine gelsin . Geliştirsin kendini . Deneyim kazansın vs... Kazanın bu değerlerimizi . Çünkü gerçek TrabzonSpor bu değerlerle kalkınır .

zaten deneyim kazansınlar diye gönderilmek isteniyorlar,