PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burak Yılmaz

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72

alper*
10.09.2018, 11:26
Burak kadro dışı kalsın.

Mehmet Ekici'nin durumu ortada.

yorumsuz6117
10.09.2018, 11:42
Ünal Karaman'ın Burak'ın yaptıklarına asla taviz vereceğini düşünmüyorum.. Burak'ın Trabzonspor'la işi bitmiştir.. Devre arasına kadar sahaya çıkacağı maç 1 elin parmaklarını geçmeyecek,
belki de hiç oynamaz oynasa da ofsayt rekoru kırar.. Gidememesine sevinmedim desem yalan olur ama bu hareketi beklemiyordum açıkçası, adamın beyni İstanbul'a çoktan yerleşmiş..

alper*
10.09.2018, 11:45
Çin'den İstanbul'a geçişte Trabzon ara durak oldu.

Yani Çin'den İstanbul'a transferde bonservisi biz ödemiş olduk.

Adem Erdoğan
10.09.2018, 11:48
Ekici konusunda yapılan aptallıklar Burak'ta da yapılacak sanırım, adamın kapı gibi sözleşmesi var, çatır çatır da vursan da öldürsen de o milyon euroları alacak.

nbay
10.09.2018, 11:50
Çin'den İstanbul'a geçişte Trabzon ara durak oldu.

Yani Çin'den İstanbul'a transferde bonservisi biz ödemiş olduk.

böyle olduğu çok net belliydi aslında. bir de fedakarlık yaptı deniyor . aslında hatayı kurtuldu türkiyeye dönerek . çocuklarına kavuştu , her istediğinde hafta sonları yanlarında zaten . bundan daha büyük bir şans vuramazdı herhalde . çinde kalsa 3-4 ayda bir belki görürdü .
böyle durumlarda armayı öpen fotolar paylaşması beklenirdi aslında burakdan . ama görünen o ki kafasında bitirmek üzere zaten takımı .
ama yine de adam akıllı karşılarına alıp konuşmaları gerekir . bir iletişimsizlik olduğu belli . bizimkiler burağa bişe sormuyor , burak da bizimkilerden kaçıyor gibi bir durum var sanki .

yorumsuz6117
10.09.2018, 11:54
https://www.instagram.com/p/Bnf__wFHWoq/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ga180qz48a6j

Daha bişey demeye gerek yok..

Travelair
10.09.2018, 12:01
Trabzonspor'un böyle futbolcularla uğraşması lazım. Madem o bizle uğraşıyor sürekli. Yoksa ben kulübüm benim kulübüm demesinler

tRaiNer
10.09.2018, 12:12
Burak'ın muannat bir karakter olmasının yanında tüm suçu ona yüklememek lazım.

Ona, gönlünce at koşturup, dilediği gibi her önüne gelene posta koyabileceği ortamı yaratanlara bakmak gerek.

Sorunun bu kadar büyüyüp 'her halükarda kulübün aleyhine' olmasının yegane sorumlusu o sözleşmeyi imzalayan yönetimdir.

Maç başı ücrete, attığı gole eyvallah da oynamadığı halde alınan puan başı 10 bin euro prim nedir Allah aşkına?

Ee sen malzemeyi verirsen millette giydirir, yürür her yoldan...

"Burak Yılmaz, bu sezon 27 dakikada yaklaşık 520 bin lirayı ekstradan kazandı. Darphane gibi para basıyor."

https://www.fanatik.com.tr/burak-yilmaz-oturdugu-yerden-520-bin-lira-kazaniyor-2009730

Reha Asan
10.09.2018, 12:13
Problem bu kurallarda değil, kulübün ekonomik gücünün çok çok üzerinde sözleşmeler yapan yönetimdedir. Sen böyle uçuk maaşlar bağlamazsan adam da bu kadar rahat hareket edemez. Oyuncu hiç oynamasa dahi kulübü sarsmayacak sözleşmeler yapman gerekiyor. Bu rakam da Trabzonspor için en fazla 1-1.5 milyon eurodur.

Düşüncelerine katılmakla beraber o bedeller oynar eder diye yapılan sözleşmelere istinaden ödenecek miktarlardı.

Ancak oyuncular her halükarda paramı alacağını bildiği için sudan sebeplerle ipe un serebiliyorlar.

Fifa oyuncuların elinden bu kuvveti almalı düşüncesindeyim.

Mehmet BAŞ
10.09.2018, 12:15
KRALLLLLLL (!)

Bu adamın karakteri belliydi. Bas bas bağırdık satılsın dedik.

Yönetimi pek çok konuda eleştirdim. Fakat Burak konusunda aynı fikirdeydim. Satılmalıydı.

Şimdi gelinen noktada üzerimize kambur olmaya başladı. Yaptığı açıklamalar falan gerçekten can sıkıyor.

Sezon başında hadsizce Özkan Sümer'e gönderme yapmıştı. Şimdi de yönetime göndermeler yapıyor.

Anlamayan arkadaşlar için tekrar edelim. Bu adamın tek derdi var. İstanbul'a gitmek! Kıvranması bundan!

Mehmet BAŞ
10.09.2018, 12:21
Düşüncelerine katılmakla beraber o bedeller oynar eder diye yapılan sözleşmelere istinaden ödenecek miktarlardı.

Ancak oyuncular her halükarda paramı alacağını bildiği için sudan sebeplerle ipe un serebiliyorlar.

FİFA'nın bu konuda bir şey yapabileceğini sanmıyorum.
Sonuçta iki tarafın da mutabık kalarak imza altına aldığı bir sözleşme var.
Burada FİFA'dan ziyade iç hukuk kurallarına göre de sözleşme maddelerine iki taraf da uymakla mükelleftir.
İşte tam da bu noktada iş kulüplerde bitiyor. Sözleşme yaparken her türlü detayı kulüp olarak düşüneceksin.
Mesela uzun süreli sakatlık geçiren futbolculara maaş ödenmemesini veya kesintiye gidilmesini sözleşmeye eklemek lazım.
Bu gibi pek çok detay sözleşmelerde belirlenebilir. Bunları imza atmadan önce halletmek lazım.
Fakat maalesef popülist transferler yapmak için bu anlattıklarım hiç düşünülmüyor. Şimdi başımızın ağrıması çok normal...

Reha Asan
10.09.2018, 12:24
Burada FİFA'dan ziyade iç hukuk kurallarına göre de sözleşme maddelerine iki taraf da uymakla mükelleftir.
İşte tam da bu noktada iş kulüplerde bitiyor. Sözleşme yaparken her türlü detayı kulüp olarak düşüneceksin.
Mesela uzun süreli sakatlık geçiren futbolculara maaş ödenmemesini veya kesintiye gidilmesini sözleşmeye eklemek lazım.
Bu gibi pek çok detay sözleşmelerde belirlenebilir. Bunları imza atmadan önce halletmek lazım.
Fakat maalesef popülist transferler yapmak için bu anlattıklarım hiç düşünülmüyor. Şimdi başımızın ağrıması çok normal...
Bu tür sözleşmeye ne oyuncusu ne menejeri yanaşıyor, yönetimlerde geleceği düşünmediği için basıyor zararada olsa imzayı.

Daha da çok ağırır bu sistem ile.

Travelair
10.09.2018, 12:27
Bence çözümü basit. Kulübün opsiyonu olacak, her sezon sonunda sözleşme devam etsin mi, etmesin mi diye. Sözleşmeyi kulüp fesih ederse, bonservisi de oyuncunun aldığı ücretin bir ya da iki seneliğince federasyon ya da Fifa tarafından belirlenir ve transfer olduğu kulüp tarafından ödenir. Oyuncu kulüp bulamazsa yarı fiyattan sözleşme bir sene uzar ve o sene sonunda serbest kalır

Nihat Güneş
10.09.2018, 12:34
Birinin eline zahmet şunu Kral diye goge cikaranlarin listesini paylassa da gozlerimiz bosuna yorulmasa okurken bu arkadaslari .

Almayin dedik su karakterisizi su takima bunlarin basimiza gelecegi o kadar belliydi ki...Sahada karakteri olmayan adami hakemi aldatan taraftari aldatan takim arkadasina el kol hareketi yapan isine saygisi olmayan adami Kral yaptik yaziklar olsun bize...

Gökhan Balcı
10.09.2018, 12:42
Geçen sene Ünal hoca olsaydı belki de bu işler buralara kadar gelmez sezon sonunda gönderirdik. İşlerin buraya gelmesinde hocaların verdiği tavizlerin de etkisi var

zaqua
10.09.2018, 12:51
bence ünal hoca antrenmanda herkesin gözü önünde burak gel buraya desin.
yanına kadar gelince de herkesin duyacağı şekilde, şimdi s... git desin, yollasın.
en güzeli bu. hem de mesaj olur. :)

CEMEFKER
10.09.2018, 13:03
Burak'ın menejerlik vasıtasıyla yapacağı açıklama tamamen art niyetlidir...silahlar çekildi...olan TS'ye olacak...

Bir gram sevgisi olsa susar...

Her yıl başka hikaye...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CEMEFKER
10.09.2018, 13:06
Proveke peşindeler....menejeri kimden talimat aldı???...sorulacak çok soru var...

Endüstriyel futboldan nefret ediyorum...

7can61
10.09.2018, 13:43
Burak olayında Usta ne kadar rol oynadı acaba? İşin için de işler.

murmut
10.09.2018, 13:55
bence ünal hoca antrenmanda herkesin gözü önünde burak gel buraya desin.
yanına kadar gelince de herkesin duyacağı şekilde, şimdi s... git desin, yollasın.
en güzeli bu. hem de mesaj olur. :)

Bunu yapsa yapsa ancak Ünal hoca yapar, ama nerde o günler. Kariyerini bitirirler...

muratt
10.09.2018, 13:59
Kulübe ihtar çekebilirsin, mahkemeye verebilirsin, ne bileyim ben ayrılmak istiyorum diyebilirsin. Bunların hepsi profesyonellik içinde ve futbol dünyası içinde var, bir yere kadar kabul ederim.

Ama ...

Senin kulübün çok zor günler geçirirken, bir şekilde ayağa kalkmak üzereyken, 4-0'lık çok önemli bir galibiyet almış ve camianın kendine güvenini geri getirmişken, tekrar acaba bir zire yürüyüşü olur mu diye taraftarlarda ümit oluşmuşken, takım içinden böyle bir problem çıkartmak, kusura bakmayın, formaya ihanettir, takıma komplo kurmaktır. Senede neredeyse 5m aldığın bir yerde 850bin euro için böyle bir zamanda tavır alıyorsan senin bu takıma yararın olmaz, sadece zararın olur.

Bu taraftar bunu haketmedi. Sana sevgi gösterdi, özel bir yere koydu, sen bu taraftara ihanet ediyorsun... Bunu bu camia unutmaz. Burada efsane olabilecekken elinin tersiyle itiyorsun bunu...

Peki acaba Rodagella değil de sen düzenli oynuyor olsaydın bunu gene yapar mıydın ? Tabi ki hayır ! Ve sen de biliyorsun bu takım forma girdi ve bir sonraki maçta Rodagella'nın arkasında yedek oturacaksın. Ve bu zoruna gidiyor. Evet kabul edemiyorsun bu durumu. Oysa kabul etsen, takımın parçası olabilsen, belki Giggs gibi 40 yaşına kadar burada oynar efsane olursun, ama sen kendini takımın üzerinde görüyor, Rodagella'nın arkasında yedek olacağıma problem çıkartırım diyorsun.

Aksi söylenmedikçe yaşanan durum budur, ve bunun suçlusu da Burak'tır. Başkan'ın tepkisi bile çok net bunu gösteriyor.

Yönetimin sanırım en doğru hareketi Ekuban'ı almak olmuş. Burak'a güvenip ne şampiyonluk yarışına gidilir ne de başka birşeye...

Keşke satılsaydı. Olmadı. Ama bugün gelinen noktada artık karar verecek. Ya bu takımın parçası olacak. Yok eğer takımın parçası olmayı kabul etmiyorsa da kadro dışı kalıp sabah 7'de antreman yapmak süretiyle parasını alacak. Çünkü Burak'ın bu kafayla kadro içinde kalması yarar değil zarar getirir, takımın havasını bozar.

muratt
10.09.2018, 14:08
sakatlığı geçene kadar kadar oynamayacakmış. la seni kim oynatıyor ki zaten

Bu nasıl bir laf hakkatten. "Sakatlığım geçene kadar oynamayacağım." Adam resmen genç kız tribi atıyor koca kulübe. Yarın küser de bu, küstüm ben artık der. Sadece şu laf bile kadro dışı kalması için yetmiyorsa daha ne yapacak bu adam çok merak ediyorum.

Kimse sana çık sakat sakat oyna demiyor Burak efendi, ama kimse de senin bu manasız triplerini çekmez. Sana gösterilen sevgiye biraz saygı duy artık. Bu takım tekrar ayağa kalkıyor, ister bu ayağa kalkan takımın parçası olursun istersen de dışarda kalırsın. Ama bu kulüp takımın ahengini bozmana izin vermez.

Doctore
10.09.2018, 14:08
Keşke transfer dönemi uzasa da miktirip gitse. Buraktan fayda değil zarar gelir artık. En faydalı hareket bonservis kazanarak gönderebilmektir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uğur Kalyoncu
10.09.2018, 14:12
Burak adam gibi katkı sağlamak isterse oynasın ama şu hareketten sonra ne olursa olsun oynamasını da istemiyorum..

Ama takım iki kötü sonuç alsın Bural niye oynamıyor diye onun yanında yer alacak zihniyette taraftarlar olduğunu da çok iyi biliyorum.

Şu karaktersiz oynamasın Allah da bize yürü ya kulum desin inşallah da şu boş muhabbetlere girmeyelim.

B61
10.09.2018, 14:32
Burak'ın niyeti artık iyice su yüzüne çıkmaya başladı. Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği'nin son yaptığı açıklamaları iyi analiz etmek lâzım. Galatasaray'ın ŞL macerası öncesinde adeta çanlar çalmaya başladı. Herkes Galatasaray'ın bu santraforsuz kaldığı dönemde rezil ve rüsva olmaması için sağa sola koşturuyor, tüm imkanları legal ve illegal zorluyor.

Hakan Ünsal imzalı açıklama şurada; http://www.pfd.org.tr/news/view/ek-transfer-donemi-icin-tffye-basvuruldu/739

Ek transfer dönemi için TFF'ye başvuruldu. Bu açıklamaları okuyup, Burak'ın çırpınmalarına bakacak olursak, Burak yönetimin hak edişlerini veremeyişini sebep göstererek tek taraflı fesih peşinde. Bir şekilde kulüple bağını kopartıp bonservisi elinde olacak halde boşa düşmeyi planlıyor. Tabii bu süreçte Ağaoğlu yönetiminin ciddi bir dik duruşunu izledik. Taraftarlar Burak'tan yana saf tutup yönetime ağır hakaretler ederken yönetimin Burak'ın gitme hevesine pay bırakmayacak şekilde hareket ettiği çok belliydi. BY17 takımdan gitmek için tüm imkanlarını kullandı. Medya, Usta, Beşiktaş cephesi...

Ancak yönetim tabir-i caizse onun bu 'zırlamalarına' sert cevap verdi ve bonservissiz halde şurdan şuraya adım atamayacağını gösterdi. Eğer biz Beşiktaş'ın şartlarına onay vermiş olsaydık Burak'la hazırladıkları sözleşmeyi anında imzalayıp Vagner Love'ı da Galatasaray'a göndererek bu transfer dönemini kapatacaklardı. Bizim Beşiktaş'ın şartlarından hoşnut olmayışımız ve transfer görüşmelerinden çekilişimiz kamuoyunu feci şekilde rahatsız etti. Bunun yansımalarını gerek lig sürecinde gerekse milli maç aralarında göreceksiniz. İnanılmaz mobbingler uygulanacak, şehir ve takım akıl almaz karalama kampanyalarına maruz kalacak. Anlayacağınız, Burak Yılmaz'ın da içinde bir aktör olarak bulunduğu bir kaos planlamasıyla karşı karşıyayız.

Kritik bir süreçle karşı karşıyayız. Umarım kulüp bir şekilde Burak'ın parasını ödeyebilecek kaynağı kendine yaratabilir ve onların oyununa düşüp Burak'ı elimizden bonservissiz çıkarmak zorunda kalmayız...

Kendinden nefret ettirmek için tüm yolları denedin işgüzar herif... Unutulmayacaksın.

omondoles
10.09.2018, 15:01
İnşallah ek transfer açılır da kendisinden para kazanırız.

Fatih Özkan
10.09.2018, 15:07
Mide bulandırıyorsun artık.

zafer6161
10.09.2018, 15:18
bence burak bundan sonra bir daha ts forması giymez.giyse bile ilk maçında çıkarır.tribünlerde buyuk ugultu gelir.buda onun moralini bozar,,devre arasına kadar kendi halinde tesislerde takılır.devre arasında %100 gider.bizimkiler de lanet olsun yeterki gitsin diyip paraya bakmaz.bakarsınız bedava ya gönderirirz

tonya55
10.09.2018, 15:24
alacaklarına karsılık bonservisi verilse keske.

Travelair
10.09.2018, 15:34
5 milyon € getirsin gitsin. Ona para bulamayacaksak diğerlerine de bulamayız. Yani öyle bir olanağı yok boşuna heveslenmesin, 2 sene daha burda

TURHAN
10.09.2018, 15:42
alacaklarına karsılık bonservisi verilse keske.

Adamların istediği zaten alacağına karşı sözleşmesini feshettirmek

hay1699
10.09.2018, 15:46

Daha büyük zararlara sebep olacak bu herif muhtemelen... Nedeni de ne olursa olsun gelsin diyerek yapılmış ballı sözleşmesi. O kadar gelmesin dedik ama şimdi yıllık 40 trilyon verdiğin adamı kadro dışı da bırakamazsın..

tonya55
10.09.2018, 15:50
Daha büyük zararlara sebep olacak bu herif muhtemelen... Nedeni de ne olursa olsun gelsin diyerek yapılmış ballı sözleşmesi. O kadar gelmesin dedik ama şimdi yıllık 40 trilyon verdiğin adamı kadro dışı da bırakamazsın..
vallaha bu isin icinden cıkmak cok cok zor renkdas merakle bekliyorum ne olacak vallaha aklıma geldikce kafayı yıyorum.

tonya55
10.09.2018, 15:50
40 milyondan kurtuluruz bize hayır gelmez.

40 milyondan kurtulacgız nereye gidiyorsa gitsin.

DeAgLeMaNyAq
10.09.2018, 15:52
TPFD'nin önerisinin en azından ilk madde ile ilgili önerinin kabul edilebileceğini pek sanmıyorum. Bu sırf Burak özelinde değil ileriki zamanlarda da çok sıkıntıya yol açar. TFF bu riski göze almaz...

Sefa
10.09.2018, 15:57
Sözleşmesi feshedilen adamın transfer olması demek transfer dönemi diye bir şeyin ortadan kalkması demek. Her dönem transfer yapılabilir böylelikle çünkü transfer işlemi fesih şeklinde yapılır..

Ogün YAZICI
10.09.2018, 16:09
Göztepe maçında zorla kadroya alıp 89.dakika da sahaya sürmeyen de adam değildir

Ogün YAZICI
10.09.2018, 16:16
Bakın bu adam Özkan Sümer'e basında anlamsız anlamsız açıklamalar yapacağına bir kez geçmiş olsun diye arasaydınız dediğinde Özkan Sümer ne demişti:

"2 kez aradım, ulaşamadım. Telefon kaydı var ispatlayabiliriz." dedi. Özkan Sümer, "Burak’ın bu konudaki duyarlılığı hastalığıyla, sakatlığı ile ilgili olabilir ama 2 kez kendisini cep telefonuyla aradım. Cep telefonu kaydımda var Bir belge ve bilgi gerekiyorsa bunu kanıtlamak son derece kolay. Dediğim gibi kaydı var, aradık ulaşamadık. Böyle olsa bile, aksi olsa bile bu bizim eksiğimiz, aksağımız olabilir ama bu ona sitem etme hakkı vermez." diye konuştu.

O gün burda bu kamuoyu oluşmuş muydu ?
Herkes şapkasını önüne alacak
Bu adam geçen sezonun devre arasından beri her fırsatı kolladı
Takıma forvet aldırmadı gecen sene
Huzursuzluklar yarattı
Her fırsatta bunun yanında oldunuz

Zeki olayındaki taraftar rolüne benzemez bu
Ahmet Agaoglu'na hesap kapattiracak kadar taraftar arkasında oldu bu adamı
Bir oyuncu klubu bu kadar sıkıştırıp taraftarı da bu kadar arkasında tutabiliyor ya ;

Ya çok safsın Trabzonspor taraftarı
Ya da çok zekisin be Burak

nirvana ovalari
10.09.2018, 16:42
Çok geçmedi yazdıklarımın üzerinden. 1 yıl içinde başımıza bela oldu. Para kazanmayı beklemeden acilen gönderilmeli. A takım ile ilişkisi kesilmeli. Aksi takdirde paradan ziyade kadromuzdaki genç oyuncuları kaybedeceğiz.

Ay yıldızlı formayı prim için yangın yerine çevirenler Trabzon'un da takımına irin akıtmaktan imtina etmez.

shagrath61
10.09.2018, 17:20
Başından beri söyleye söyleye dilimizde tüy bitti. Bu adamın hiç bir zaman Trabzonla bir alakası olmadı. Her zaman öncelik olarak aklında İstanbul takımları vardı. Ne zaman ki oraya gidemedi, birden Trabzonlu oldu kendisi...

Sahadaki oyunculuğu hariç, gerçek hayatta da gayet oyuncudur kendisi.

Kişiliksizliği ile göz kamaştırıyor, toprağını sevdiğim ülkemde.

Bu tip adamları takımdan yollamayacaksın, taraftarın önüne atacaksın . Gerekirse taraftara açık idman yapacaksın, gerekirse son dakikalar oyuna alacaksın...

Gerekirse, erken saatlere idman verip gelmediğinde ceza keseceksin. Keseceksin ki aleme ibret olacak.

Mehmet ekici ' den sonra buda aynı şekilde kaçmanın peşinde... Bana kalsa zaten çektirsin gitsin. Ama bu kulübü böyle küçük görmenin kimseye hakkı yok !!!

Kralcıları da sahneye alalım bir zahmet, artık hala eskiden olduğu gibi pohpohlarlar mı yoksa başka bir şey mi yaparlar kendi bilecekleri iş.

Bu takımda 100 gol atacağını bilsem, karaktersiz olan hiç bir futbolcuyu görmek istemiyorum...

33 yaşındaki pereira ve her ne kadar oynadığı futbolu sevmesem de 31 yaşındaki Olcay karakterinde olamıyorlar bizim taraftarda bunların arkasında duruyor sonra küçük dağları ben yarattım havalarına bürünüyor 3 kuruş etmez adamlar.

CEMEFKER
10.09.2018, 17:21
Burak'ın niyeti artık iyice su yüzüne çıkmaya başladı. Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği'nin son yaptığı açıklamaları iyi analiz etmek lâzım. Galatasaray'ın ŞL macerası öncesinde adeta çanlar çalmaya başladı. Herkes Galatasaray'ın bu santraforsuz kaldığı dönemde rezil ve rüsva olmaması için sağa sola koşturuyor, tüm imkanları legal ve illegal zorluyor.

Hakan Ünsal imzalı açıklama şurada; http://www.pfd.org.tr/news/view/ek-transfer-donemi-icin-tffye-basvuruldu/739

Ek transfer dönemi için TFF'ye başvuruldu. Bu açıklamaları okuyup, Burak'ın çırpınmalarına bakacak olursak, Burak yönetimin hak edişlerini veremeyişini sebep göstererek tek taraflı fesih peşinde. Bir şekilde kulüple bağını kopartıp bonservisi elinde olacak halde boşa düşmeyi planlıyor. Tabii bu süreçte Ağaoğlu yönetiminin ciddi bir dik duruşunu izledik. Taraftarlar Burak'tan yana saf tutup yönetime ağır hakaretler ederken yönetimin Burak'ın gitme hevesine pay bırakmayacak şekilde hareket ettiği çok belliydi. BY17 takımdan gitmek için tüm imkanlarını kullandı. Medya, Usta, Beşiktaş cephesi...

Ancak yönetim tabir-i caizse onun bu 'zırlamalarına' sert cevap verdi ve bonservissiz halde şurdan şuraya adım atamayacağını gösterdi. Eğer biz Beşiktaş'ın şartlarına onay vermiş olsaydık Burak'la hazırladıkları sözleşmeyi anında imzalayıp Vagner Love'ı da Galatasaray'a göndererek bu transfer dönemini kapatacaklardı. Bizim Beşiktaş'ın şartlarından hoşnut olmayışımız ve transfer görüşmelerinden çekilişimiz kamuyounu feci şekilde rahatsız etti. Bunun yansımalarını gerek lig sürecinde gerekse milli maç aralarında göreceksiniz. İnanılmaz mobbingler uygulanacak, şehir ve takım akıl almaz karalama kampanyalarına maruz kalacak. Anlayacağınız, Burak Yılmaz'ın da içinde bir aktör olarak bulunduğu bir kaos planlamasıyla karşı karşıyayız.

Kritik bir süreçle karşı karşıyayız. Umarım kulüp bir şekilde Burak'ın parasını ödeyebilecek kaynağı kendine yaratabilir ve onların oyununa düşüp Burak'ı elimizden bonservissiz çıkarmak zorunda kalmayız...

Kendinden nefret ettirmek için tüm yolları denedin işgüzar herif... Unutulmayacaksın.Yani var ya şuna çok seviniyorum ..
Bu yazıya benzer işin idrakine yönelik aklı başında tespitleri görmek ...
Artık kimse "Burak'ın hakkı ama..." gibi saçma ve konudan uzak,duygusal ifadeler kullanmıyor...

Tekraren.... Ortada büyük bir komplo var!

TUNCAY HİÇYILMAZ
10.09.2018, 17:36
Sen hala defolup gitmedin mi karaktersiz.

Sefaenes
10.09.2018, 17:46
Sen hala defolup gitmedin mi karaktersiz.

bence devre arasına kadar idare etmeliyiz özer ve diğerlerinde yaptığımız hatayı yapmamalıyız sonra 4-5 misli para ödüyoruz devre arası nereye defolup gidecekse gitsin ama imzayı yönetim dilkat ederek baksın. Bunun gibi yerli karektersiz topçular artık alınmasın başta karekter volkan özer burak gibi oyuncular istemiyorum

Arif Timurcioğlu
10.09.2018, 17:49
Yakışmadı!

Ozan Yılmaz
10.09.2018, 18:36
https://www.61saat.com/images/haberler/2018/09/trabzon_da_burak_yilmaz_calismalara_basladi_h57584 0_44745.jpghttps://pbs.twimg.com/media/DmvlJeIX0AI2SfT.jpg

10-61
10.09.2018, 19:50
O değil de bu adama alınan her puandan para veren sözleşmeyi yapanın gelmişini geçmişini ...bu kadar aptal olunmaz diyecem ama Trabzon başkanlarını düşününce olabilir diyorum.

Mustafa YILMAZ
10.09.2018, 19:58
borusunu öttüremez burak ünal hoca varken kolay kolay kaldı ki yönetimlede ters ona dengesiz sözleşme yapan usta'sıda yok yanlızlığa itilsin burak.

başlasın çalışmalara ünal hoca ezmeli onu son dakikalarda oyuna almalı bazen maç kadrosuna almamalı hiç bir şey söylemeden rahat rahat. psikolojisi bozulsun.

şuraya buraya gidiyorum izinleri verilmemeli sakatsa fizyolar eşliğinde extra antreman olmalı.

burak bu işte karakteri bu en başından söyledik arda,emre,burak aynı geminin yolcuları.

bi oyuncu gitmek ister eyvallah ama böyle cin olmadan adam çarpmaya kalkarsa ona tokatı basacaksın tıpki ekicide olduğu gibi bazı şeylerin parayla ölçülmesine karşıyım ki burda kulübün ekonomik yönünü en çok söyleyenlerden biriyim ama dedim ya bazı konuların parayla bi karşılığı yok o yüzden burak iki sene kalsın takımda. süründür.

ağır oldu biraz ama bıktık artık yeter.

Faruk BERBER
10.09.2018, 20:18
Burak idmana çıktı.

İskender Çakmak
10.09.2018, 21:11
geldi idmana he çakma kral. Bunu seksenlerde falan almayacaksın oyuna. Bunu 90+ da alacaksın hakkettiği değeri vereceksin.

Alphan Altun
10.09.2018, 21:27
Krizin tırmandırılması değil sonlandırılması lazım.Ya kadro dışı ya uzlaşı.

Özgür KARADENİZ
10.09.2018, 21:40
https://www.61saat.com/images/haberler/2018/09/trabzon_da_burak_yilmaz_calismalara_basladi_h57584 0_44745.jpghttps://pbs.twimg.com/media/DmvlJeIX0AI2SfT.jpg

Ahmet hakan sevinc as kadro dami? Ben, u20 yada 1461 e gittigini zannediyordum.

Oğuz B.
10.09.2018, 22:45
İkinci foto yazdan kalma. Güncel olan ilk foto.

esra61
10.09.2018, 23:31
Şu bir kaç sayfayı okudumda ne yorumlar yazılmış.
Vay be kral! nerdennn nereye hayat işte . Daha düne kadar takımın kaptanı en sevilen oyuncularından biriydin şimdi ise hain.
Geri dön diye bağıran bir taraftar vardı Trabzonspor ‘a transfer olmadan önce açılış maçında.
Keşke dönmeseydin de biz de bunları görmeseydik her zamanki sevgimiz kalsaydı sana dair.
Gerçek yüzünü görmüş olduk gerçi,herkes profesyonel bir tek biz amatör ruhluyuz napalım!

Yiğit Gayretli
11.09.2018, 08:22
Burak'ın itiraza konu alacağının tutarı ile son sponsorluğumuzun toplam tutarının hemen hemen aynı olması...

Burak efendi! Oyunu kendi kurallarımıza göre oynuyoruz. İşine geliyorsa...

Enaldo61
11.09.2018, 08:52
Yine sakat mı bu?

Mehmet Fatih Yavuz
11.09.2018, 08:56
Burak'ın itiraza konu alacağının tutarı ile son sponsorluğumuzun toplam tutarının hemen hemen aynı olması...

Çok seviyorum böyle "mesaj" ları...
Allah razı olsun yönetimden.

Enaldo61
11.09.2018, 09:09

Miktar açıklandı mı sponsorluk için?

Yiğit Gayretli
11.09.2018, 09:09
Miktar açıklandı mı sponsorluk için?

Hayır.

Ozan Yılmaz
11.09.2018, 09:28

Burak efendi! Oyunu kendi kurallarımıza göre oynuyoruz. İşine geliyorsa...Yeni forma kol sponsorumuz BY17 yani :)

Adem Erdoğan
11.09.2018, 09:29
Antremana çıkması iyi olmuş, değersizleştirmeyle bundan kimse karlı çıkmaz.

Yiğit Gayretli
11.09.2018, 09:34
Yeni forma kol sponsorumuz BY17 yani :)

Burak'ın şahsi filo kiralama sponsoru da denilebilir :)

Gökhan Balcı
11.09.2018, 09:44
Antremana çıkması iyi olmuş, değersizleştirmeyle bundan kimse karlı çıkmaz.

Burak yedekte durmayı kabul edecek tipte biri değil. Yeni takımına gittiğinde hazır olmak için çalışmak zorunda :D

Yiğit Gayretli
11.09.2018, 09:58
Takımın performansı Burak'ı da bazı şeylere mecbur bırakabilir.

İş yine dönüp dolaşıp Ünal hocanın omzuna biniyor.

Devre arasında nerede olacağız? Şampiyonluğa giden bir takımı hem prestij hem de maddi olarak kim bırakıp gitmek ister.

Düşün şimdi, Burak'sın... Koca bir şehri ikinci kez kendinden nefret ettirmek üzeresin... Ama devre arasına kadar da mecbur oradasın. İşte sakatlık falan türlü Ali Cengiz işleri... Tam transfer dönemi geliyor, takım kafada. Dolu dizgin yürüyor. Tünelin ucunda ışığı gördün yani.

Trabzon'da resmi bir kupa kaldırıp hem yeni kupanın hem de 2010-11'in şovunu yapma fırsatın var. İmzaladığın muhteşem sözleşme sayesinde yüklü primler kazanma şansın var. Ertesi yıl 35'ine yürürken, belki de son kez Şampiyonlar Ligi'nde oynama şansın var.

Bakalım rüzgar ne yönden esecek...

Travelair
11.09.2018, 10:13
KAP'a gönderilen bilgilendirme yazısında Burak'ın senelik ücreti 3.550 milyon €.

https://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1588710-trabzonspor-burak-yilmaz-ile-sozlesme-imzaladi

Habertürk Spor'dan Haluk Ayyıldız'ın haberine göre; yıldız oyuncunun sözleşmesinde; attığı her golün yanı sıra, takımın 50 puan barajının aşması halinde 615 bin Euro daha ödeneceği yönünde maddenin yer aldığı öğrenildi. Bu arada Kral’ın her deplasmana en az 3 kişisel yardımcısını da götürdüğü ve masrafların Trabzonspor tarafından karşılandığı da belirtildi.

https://www.haberturk.com/burak-in-sozlesmesinin-detaylari-ortaya-cikti-1987636-spor

Ne oldu şimdi?

3.55 milyon €

+ Puan başına 10 bin € oynasa da oynamasa da 55 puandan 550 bin €
+ 50 puan barajının aşılması halinde 615 bin €,
+ Maç başına primler,
+ Her deplasmana giden en az 3 yardımcı,
+ Gol başına prim...

Kaç etti ben hesaplayamıyorum. 3.55 mi?

Ogün YAZICI
11.09.2018, 10:19
Adam bir antremana çıkmış yeniden bahar gelmiş başlığa
Demekki Rodallega 2 maç gol atmasın Burak bir de forma giysin firavuncular kıracak ortalığı

Uğur Kalyoncu
11.09.2018, 10:46
Demekki Rodallega 2 maç gol atmasın Burak bir de forma giysin firavuncular kıracak ortalığı

Aynen öyle olacak kardeşim ..

Mehmet Fatih Yavuz
11.09.2018, 11:07
Burak 'a gelene kadar Ecuban var orada!
Eğer taraftar Burak üzerinden yönetime veya hocaya baskı yapacaksa, hem de bu kadar aleni işlerin ardından, kapatalım dükkanı!

Bu kadar kıt bir akla hizmet gerekmez.

Uğur Kalyoncu
11.09.2018, 11:07
Resmi site açıklama yaptı.

Bununla bu sözleşmeyi yapanların yatacak yeri yok.

Burak'a da iyi giydirdiler ..Madem oynadıkça sözleşmesi uzayacak oynatmasınlar bu karaktersizi.

Fatih Özkan
11.09.2018, 11:12
Resmi siteden yapılan açıklamanın ardından sana olan öfkem bir kat daha arttı.

Uğur KÜÇÜK
11.09.2018, 11:12
Ben burada 100 kez yazdim.
Yönetim de beni doğrulamış.
Sözleşme süresi boyunca ( 3 yıl ) 60 maça ya da son senesinde 20 maça çıkarsa, sözleşmesi aynı şartlarda 1 yıl daha uzar diye.
Burak'in golculugunu severim ama karakteri düşman başına.
Artık söz taraftarda.
Mobbingin kralini yapip, bu aç karaktersiz adami yollamak bize düşüyor.
Trabzon il sinirlarinda rahatca nefes bile almamali.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180911/e7bfd62e631cfb3b1983a4523e8c5905.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
11.09.2018, 11:13
Son günlerde profesyonel futbolcu Burak Yılmaz’ın alacaklarını gerekçe göstererek kulübümüze çektiği ihtarla ilgili yaşanan tartışmalara yönelik kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı doğmuştur.

Profesyonel futbolcu Burak Yılmaz’ın transferi için Beijing Guoan kulübüyle3.500.000.-€ bonservis bedeli ve 2.000.000.-€ bonus (Futbolcunun 10 ve üzeri gol atması halinde 300.000.-€ - Futbolcunun resmi müsabakaların % 50’sinde forma giymesi halinde 200.000.-€ - Avrupa Kupalarına katılım halinde 1.500.000.-€)karşılığında anlaşmaya varılmıştır. Futbolcunun menajerlik ücreti olarak da 1.050.000.-€ belirlenmiştir.

(Bonuslar hariç olmak üzere menejerlik ücretiyle birlikte transfer maliyeti: 34 milyon TL)

Burak Yılmaz’la ise 6 Ağustos 2017 tarihindeyıllık 3.550.000.-€ garanti ücret ve kadroda olup olmamasına bakılmaksızın kazanılan her 1 puan başına 12.500.-€karşılığında 3 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Ayrıca futbolcuya sözleşme süresi boyunca 60 Süper Lig maçına çıkması veya 2019-2020 sezonunda toplamda 20 müsabakada yer alması halinde aynı şartlarda +1 yıllık daha sözleşme opsiyonu sağlanmıştır.

(Üç yıllık maliyeti bonuslar hariç: 80 milyon TL)

Bu şartlarda kulübümüze transferi gerçekleşen Burak Yılmaz'a geçen süre zarfında belirli periyotlarla ve gecikmeli olarak ödemeler yapılmıştır.

10 Nisan 2018'de görevi devralan Yönetim Kurulumuzun yaptığı incelemeler sonrasında dönemin yönetimi tarafından profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'a 4 aylık (Aralık – Ocak – Şubat – Mart) maaşının ödenmediğini, kazanılan her 1 puan başına taahhüt edilen bonusların karşılığı olan ücretlerin ise hiç yatırılmadığı görülmüştür.

(4 ay X 355.000.-€= 1.420.000.-€ ve puan başı alacağı 42 puan*12.500.-€=525.000.-€ Toplam: 1.945.000.-€)

Göreve geldiği günden itibaren şeffaf, dürüst, gerçekçi ve yapıcı ilkeler benimseyen yönetim kurulumuz, profesyonel futbolcu kadromuzla 30 Nisan 2018 günü yaptığı görüşmeler sonrasında ödemelerin 15 Mayıs 2018 günü hesaplarına yatırılacağını bildirmiştir. Ancak meblağların büyüklüğü nedeniyle yaşanan aksaklılardan dolayı söz verilen tarihten sadece 3 gün sonra gecikmeli olarak futbolcularımıza 18 Mayıs 2018'de ödemeleri gerçekleştirilmiştir. Burak Yılmaz’a da 1.072.500.-€ ödeme yapılmıştır.

Ne üzücüdür ki; bir önceki dönemde aylarca ödeme yapılmamasına rağmen herhangi bir yasal girişimde bulunmayan Burak Yılmaz’ın 15 Mayıs 2018 günü noter üzerinden kulübümüze gönderdiği ihtar, ödemelerin gerçekleştirildiği günün akşamı elimize ulaşmıştır. Burak Yılmaz söz konusu ihtarına Nisan maaşını ve o ay içinde takımımızın kazandığı puanların bonuslarını da ekleyerek tarafımıza 1 aylık süre vermiş ve toplam 2.387.500.-€’luk alacağını talep etmiştir. Kulübümüz 18 Haziran 2018 tarihinde alacağından kalan 1.315.000.-€’yu da futbolcunun hesabına yatırmıştır.

Elbette futbolcunun alacağını istemesi veya hakkını aramasından daha doğal bir durum yoktur. Ancak kamuoyunun da bildiği üzere dövizde yaşanan dalgalanma nedeniyle hem ülkemizin hem de kulübümüzün içinde bulunduğu bu zorlu şartlarda ödemeler konusunda gecikmeler yaşanabilmektedir. Hal böyleyken Burak Yılmaz gibi, kulübümüzde şampiyonluk yaşamış, burada ‘yeniden’ doğmuş ayrıca takım kaptanlığı yapan birisinin -ödemeleri belirli bir denge ve rutine oturtma gayretimize rağmen – sürekli ihtarlar üzerinden parasını talep etmesini anlamlandıramadığımızı vurgulamak isteriz.

Herkesin malûmudur ki kulübümüzün ekonomik yapısı 1 veya 5 aylık süreler içinde normalleşebilecek bir seviyede değildir. Yine de Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak 4 aylık süre zarfında yaptığımız 180 milyon TL'lik ödeme ve sonrasında gerçekleşen ödemelerden görülecektir ki, kulübümüzün geçmişten gelen borçlarını büyük bir kararlılıkla azaltmaya çalışmaktayız!

Bu vesileyle; ekonomik, sosyal ve idari olarak normalleşme trendi gösteren kulübümüzün hâlâ 1 milyar TL'yi aşan bir borç yüküyle karşı karşıya olduğunu hatırlatır, yaşanan bu süreçte büyük bir sabır, anlayış ve aidiyet örneği gösteren profesyonel futbolcularımıza da bir kez daha teşekkürlerimizi sunarız.

http://trabzonspor.org.tr/tr/haberler/kulup-aciklamalari/kamuoyuna-duyuru-9-11-2018

pazarkapılı
11.09.2018, 11:15
hukuku ve yazılı kanunları tartısmaaya acık ve kişiden kişşiye adamına göre değişkenlik gösteren ülkelerde, olmaması gereken bir tartısma odenmeyen para meselesi....

işimize gelmesede hosumuza gitmesede toplumun uyması gereken yasalar toplumsal sozlesmeler mevcuttur....bu oyuncunun en formda zamanında gece yarısında araba kullanıp alkol testi yaptırmaktan kacmamasına sozlesme sartlarını yerine getirmesine kadar uzun listedir, gerekitiginde acı listedir....

sozlesmenın karsı tarafını savunmaya zorlayalım....

Mehmet Fatih Yavuz
11.09.2018, 11:16
Muharrem Bey, nasıl böyle bir sözleşmeye imza attırmış?
Nasıl kabul edersin abi bu adamın kulübe pençe geçirmesini bu denli?

Ne kadar yönetici olursa olsun, futbol yönetimi konusunda Muharrem Bey tam faciaymış.
Şu nasıl sözleşme arkadaş?

Adama +1 yıl opsiyon vermek nedir?

Bana bir tane örnek gösterebilir misiniz futbolcuya opsiyon tanınan?

Zaten herşeyin futbolcu lehine geliştiği bir dönemde, sözleşmelerde opsiyonlar olabildiğince kulüplere tanınır.

Acizliğe bak!!!

Allah bugünkü yönetime yardım etsin!

Adem Erdoğan
11.09.2018, 11:21
Trabzonspor düşmanı olsam şu sözleşmeyi imzalarken vicdanım sızlar.

Yok bir de İHO'ya bu tür sözleşmeler üstünden giydiriyordu.

Neyse, birşekilde bu adamı(!) kazanıp sonrasında bir tarafa itelememiz gerekiyor.

Uğur Kalyoncu
11.09.2018, 11:22
3.5 bonservis
2 bonus
300 bin 15 gol
200 %50 müsabaka
1.5 milyon Avrupa Kupası

Yani benim anlamadığım biz şimdi 6 milyon Euro'ya aldık Avrupa ya gitsek 7.5 a mı almış olacaktık bu adamı..

Bu nasıl sözleşme ulan Allah belanızı versin.

Özkan Şentürk
11.09.2018, 11:23
Avrupa kupalarına katılasak kaç para alacaktik ki 1.5 milyon euro daha veriyoruz kulübüne:)

Neyseki katilamadik, aro riza hoca, istemeden bir işe yaradın:)

atomantcum
11.09.2018, 11:23

Mesajımda bunu vurgulamıştım. "Oynamayacak dahi olsa" kulübü sarsmayacak paralar vermek gerekir. Zaten sözleşmeler o şekilde olsaydı futbolcuya bir koz vermemiş olurdun. Futbolcu da oynamak zorunda kalırdı, böyle hareketlere girişemezdi. Şimdi Burak'ın futbol hayatı bitse ne olur bitmese ne olur. Ben 3 yılda 12 milyon küsür euroyu cebime atıcam zaten, niye kasayım ki diyordur.

özçelik61
11.09.2018, 11:26
ama formayı öptü..
ama 2011 i dile getirdi...
ama ğıralllll o
ama yönetim hata yaptı sözleşmeyi yaparken burakın haberi bile yoktu...
...

sinirden bu haysiyetsizi savunanları bile dövesim var

Ali İhsan
Bu sözleşme yapılır, sonuçta büyük bir transfer

Ama bu sözleşmeyi yapan adam bir gram arkasında durmuyor

bonservisleri ödemiyor, transfer taksitlerini ödemiyor

ne hikmetse Burak bu adama her şekilde tahammül ediyor

sonra başkası geliyor

evet açıklamalar falan sıkıcı olsa da bir ödeme planı ile geçmişin ödemeleri yapılıyor

ama Burak bu ödemeleri görmezden gelip kötü niyetli tutumla devam ediyor

Anlamakta zorlanıyorum

Bu denklemde Usta döneminde Burak neden bu tutumu takınmadı? İşte bu noktada bu sözleşme benim canımı sıkıyor, arkasında bir çapanoğlu mu var acaba demekten kendimi alıkoyamıyorum

Yüklü tazminat alınan sözleşmelerdeki çapanoğulları gibi

atomantcum
Birinin eline zahmet şunu Kral diye goge cikaranlarin listesini paylassa da gozlerimiz bosuna yorulmasa okurken bu arkadaslari .

Almayin dedik su karakterisizi su takima bunlarin basimiza gelecegi o kadar belliydi ki...Sahada karakteri olmayan adami hakemi aldatan taraftari aldatan takim arkadasina el kol hareketi yapan isine saygisi olmayan adami Kral yaptik yaziklar olsun bize...

Zamanında "qrall" diyenler şimdi "qandırıldıqq" diyor burada.

Adamı bu kulübe musallat eden kendileri, şimdi iş işten geçtikçe sonra her gün Burak'ın anasına sövüyorlar. Sanki bi anlamı varmış gibi.

murmut
11.09.2018, 11:27
adam gercekten kral lakabini hak ediyor, bu paralari alan birisine kral'dan baska ne denir ki?

Ogün YAZICI
Bu sözleşmeyi yapanların da bu sözleşme üzerinden klübe mobbing uygulayanın da Allah belasını versin

Biz bu adamı tartıştığımız süreçte bile milyon tl leri cebe indiriyor

Ulan sözleşme sürecinde 60 maç oynanacağı konusunda şüphe duyuyorsan niye o paraları veriyorsun
Duymuyorsan niye o maddeyi koyuyorsun

10 bin euro bile değilmiş puan başı 12.5 bin euro

Avrupa kupalarına katılsak 1.5 milyon euro
Yuh ulan yuh

Ahmet Kara
bu nasıl sözleşme, usta senin yatacak yerin yok. alacaklarına karşı serbest bırakılsın. nereye gidiyorsa gitsin.

Ogün YAZICI
adam gercekten kral lakabini hak ediyor, bu paralari alan birisine kral'dan baska ne denir ki?

Padişahım cok yaşa

Mehmet BAŞ
11.09.2018, 11:28
Muharrem Usta, sende hiç utanma arlanma yok mu? Bu nasıl kulüp yönetmektir?
Şu sözleşmeyi ancak bir Trabzonspor düşmanı bu şekilde yapabilirdi sanırım. (Bu kelimeleri kullanmak istemezdim)
Ayıptır, şu sözleşmeyi yaparken hiç mi okumadınız? Hiç mi vicdanınız sızlamadı? Merak ediyorum.
Bu sözleşme Trabzonspor'un 1 Milyar TL borcu nasıl yaptığının örneğidir. Yazıklar olsun!
Burada gerçekten iyi bir niyet yok. Art niyet var. Usta'ya da Hacıosmanoğlu'na da hakkımı helal etmiyorum.

Yiğit Gayretli
11.09.2018, 11:28
Özet: Burak bizden haraç mezat alınmaya çalışıldı, yönetim razı olmadı. Burak gitmek için çok çaba sarfetti, beceremedi. Şimdi farklı yöntemler deniyor.

Yani Burak'ın satışına mani olundu diye bir şey yok. İstanbul takımlarının şeytanlıklarına pabuç bırakılmadı...

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği'nin son açıklaması ile birlikte okuyun Burak'ın son dönem hareketlerini. Tesadüf olması zayıf ihtimal...

Terim ile arasını düzelttiğini açık etmiyor ki planı da ayyuka çıkmasın... Kulübe ihtar çekiyor. Amacı serbest kalmak... Serbest kalınca TPFD'nin Federasyon'a önerdiği ve kuvvetle muhtemel kabul edilecek talimatname değişikliğinden faydalanarak gs'ye bedava imza atma ve İstanbul'a dönme peşinde.

Bence başkan bunu yiyecek adam değil. O parayı Burak'ın önüne bir şekilde koyacaktır. Ek olarak Ünal hoca da böyle madrabazlıklardan pek hoşlanmaz.

Burak'a şubata kadar parasıyla işkence etme fırsatı ellerine geçerse, ikisi de kullanmaktan geri durmayacaktır.

He Burak mı? Planı tutmazsa; "Arma öpmeli İnsta Story..."

:) :) :)

sezer sami
11.09.2018, 11:29
Muharrem Usta, hırsızlığa çok güzel kılıf uydurmuş.
Yaptığı hiç bir sözleşmenin mantıklı bir yanı yok, birde ibra oldu bunlar.
Muharrem Usta ve yönetiminin tüm mal varlıkları incelensin.. Dudullulu çok yeni türemiş iş adamı çıkacaktır.

Ogün YAZICI
11.09.2018, 11:29
Zamanında "qrall" diyenler şimdi "qandırıldıqq" diyor burada.

Adamı bu kulübe musallat eden kendileri, şimdi iş işten geçtikçe sonra her gün Burak'ın anasına sövüyorlar. Sanki bi anlamı varmış gibi.

Bu adamın gaz basanların cogu basini kuma gommus durumda
Benim gibi ilk günden beri tepkisini kusan onlarca kişi var

Kadıköydeki fb maçından sonra basında bile adı geçmezken bu adamın "pubis" olduğunu burada ayrıntılarıyla yazdım

Bu adam klübe dinamit koymuştur

7can61
11.09.2018, 11:31
Ülkenin hali malum, böyle bir ortamda yattığı yerde milyonlar kazanan bu adi herifin asgari ücrete çalışıp da kulübüne gönül veren taraftar yaptığı saygısızlık affedilmemeli.

Sen kimsin lan it, şu topun peşinde koşup para kazanıyorsan bu taraftarlar yüzünden, bu taraftar olmasa ne olacaktın? İşsiz güçsüz itin teki olacaktın.

Anında takımdan kovulması gerekir, ne getirir ne götürür önemli değil, zaten borç almış başını gitmiş. Bırakın şu fayda maliyet hesaplarını artık.

Takımın ahengini de bozacak bu gidişle, atın gitsin bu kanser hücresini.

Saygısız it.

TSelif
Yalnız, Hacı'ın M'bia sözleşmesi ile Usta'nın Burak sözleşmesi ölümüne kapışır :D

Ozan Yılmaz
Muharrem Usta bu nasıl "basiretli tacir"lik kafası???

Git hastanelerine ve üniversitene böyle sözleşmelerle Hoca transferleri yapsana!!!

Mehmet BAŞ
11.09.2018, 11:33
Takımın performansı Burak'ı da bazı şeylere mecbur bırakabilir.

İş yine dönüp dolaşıp Ünal hocanın omzuna biniyor.

Devre arasında nerede olacağız? Şampiyonluğa giden bir takımı hem prestij hem de maddi olarak kim bırakıp gitmek ister.

Düşün şimdi, Burak'sın... Koca bir şehri ikinci kez kendinden nefret ettirmek üzeresin... Ama devre arasına kadar da mecbur oradasın. İşte sakatlık falan türlü Ali Cengiz işleri... Tam transfer dönemi geliyor, takım kafada. Dolu dizgin yürüyor. Tünelin ucunda ışığı gördün yani.

Trabzon'da resmi bir kupa kaldırıp hem yeni kupanın hem de 2010-11'in şovunu yapma fırsatın var. İmzaladığın muhteşem sözleşme sayesinde yüklü primler kazanma şansın var. Ertesi yıl 35'ine yürürken, belki de son kez Şampiyonlar Ligi'nde oynama şansın var.

Bakalım rüzgar ne yönden esecek...

Geçen yıl Burak Yılmaz'ın Galatasaray ve Başakşehir maçları performansına bakınca çok şey yazılır.
Canı istediği takıma karşı kaba organını parçalıyor. İstemediklerine karşı ile neredeyse hiç oynamıyor.
Bunun adı nedir? Ben bu adamın niyetinden de karakterinden de tiksiniyorum.
Devre arası gitmesini çok istemiştim. Olmadı...

özçelik61
11.09.2018, 11:34
Muharrem Usta, sende hiç utanma arlanma yok mu? Bu nasıl kulüp yönetmektir?
Şu sözleşmeyi ancak bir Trabzonspor düşmanı bu şekilde yapabilirdi sanırım. (Bu kelimeleri kullanmak istemezdim)
Ayıptır, şu sözleşmeyi yaparken hiç mi okumadınız? Hiç mi vicdanınız sızlamadı? Merak ediyorum.
Bu sözleşme Trabzonspor'un 1 Milyar TL borcu nasıl yaptığının örneğidir. Yazıklar olsun!
Burada gerçekten iyi bir niyet yok. Art niyet var. Usta'ya da Hacıosmanoğlu'na da hakkımı helal etmiyorum.

sadece Usta mı suçlu ? Burak'ın haberi ve talebi yokmuş gibi yazdınız da..her kalemi talep etmiş.. üstüne ğıral yaptınız, takımı yedirdiniz bitirdiniz, kulübün anahtarını verdiniz (sizi tenzih ederim) ama sadece usta tu kaka oldu ?

7can61
11.09.2018, 11:34
Usta tvlere çıkarak parmaklarını gösteriyordu, şunu düşürdük bunu azalttık borcu indirdik diye. Ulan şu yaptığın sözleşmeye bak, sattın bu takımı kendi ihtirasların için.

Şimdi de Burak a el altından fitne de yapıyordur, kulübe ihtar çek diye.

Uğur Kalyoncu
11.09.2018, 11:35
Ülkenin hali malum, böyle bir ortamda yattığı yerde milyonlar kazanan bu adi herifin asgari ücrete çalışıp da kulübüne gönül veren taraftar yaptığı saygısızlık affedilmemeli.

Sen kimsin lan it, şu topun peşinde koşup para kazanıyorsan bu taraftarlar yüzünden, bu taraftar olmasa ne olacaktın? İşsiz güçsüz itin teki olacaktın.

Anında takımdan kovulması gerekir, ne getirir ne götürür önemli değil, zaten borç almış başını gitmiş. Bırakın şu fayda maliyet hesaplarını artık.

Takımın ahengini de bozacak bu gidişle, atın gitsin bu kanser hücresini.

Saygısız it.

Nokta..

Badaloğlu
11.09.2018, 11:39
Burak artık bu takıma zarar vermeye başladı!

Boşandıktan sonra iki tane çocuğuna daha yakın olmak adına İstanbul'a gitmek için çırpınıyor.

Çırpındıkça da Trabzonspor'a zarar veriyor...

Bir şekilde kadro dışı kalıp, kendini kovdurmak derdinde, bu artık aşikar.

Zira cümle alemde biliyor ki bu kulüpte kimsenin parası kalmaz, kalmadı da...

Hak etmediği halde Aykut Demir bile sözleşmesindeki ettiği değer kadar parasını faiziyle birlikte aldı.

Hatta sahtekar Ersun Yalan bile...

Galatasaray maçı sonrası yakalanan güzel havanın, birlikteliğin önüne geçmeye başladı Burağın bu para sevdası!

Ona verilecek en güzel ceza bir şekilde parasını hesaba yatırıp, kenarda oturtmaktır.

Roddelega'yı kenardan izledikçe hesabındaki paraları sayar artık...

NOT: Muharrem Usta bir kulübün tapusunu yapmamış Burak'ın üzerine... Allah senin bin türlü ….. ….. :(

özçelik61
11.09.2018, 11:40
26.03.2012

ş. liginden elendik,türkiye kupasından elendik,ligde halimiz malum kimse tek başına suçlu değil evet çok güzel goller attı,bizi çok mutlu ettiği anlar oldu ama egosu epey süredir tavan beyzadenin çakma ronaldo gibi tac dan bile şut atacak nerde ise ,dün alan,volkan iki pozisyonda çok boş dururken çaprazlardan kaleye şut atıyor vasat dahi bir pas atsa boş kaleye yuvarlayacaklar ama o kral ya...hele hele benim için en önemli taraf her maç ayrı bir arkadaşına ukalaca bağırması sen kimsin? biz çok hırslı adam gördük-çok sert adam gördük-çok kasap gördük ama sendeki kesinlikle hırs değil EGO
alındığı gün 07.08.2017 :

Muhammet demirin alındığı ilk gün 2015: tarihe not düşülmesi için yazayım...
-Muhammet Demiri büyük takımlar için yeterli görmüyorum ve gelecekte sıçrama yapacağını da düşünmüyorum , hele bu fizikle..
-Lawal kaliteli topçudur lakin bize ne kadar lazım? Mbia-Aytaç dan fazla defansif olarak ne katar?
-bize lazım olan adam Eren Derdiyok tarzı bir forvet, öne oynayan "kuvvetli-teknik-hızlı" bir orta saha james rodrigez :D tarzı.. Glowacki ayarında bir stoper ve isim bile yazamadığım yürüyebilen sol bek..

yazın kenara Denizi bursada herkes görecek.

Burak'ın 2. dönemi 2017: Burak Trabzonsporun aradığı forvet değildir. Sistem uğruna topçu bile harcayabilecek Ersun hocanın tarzı da değildir. Ha evet öyle ya da böyle 10-15 gol bandından aşağı düşmez bir sakatlık yaşamaz ise lakin vizyon dediğimiz bizi 3 adım öteye taşıyamaz. Aldığı bu paraların altında ezileceğini hep beraber göreceğiz. Gol kralı olduğu dönemde dahi tribünlerde homurtunun fazla olduğunu unutmayalım. Hücum aksiyonları çok kısıtlı mevcut kadroda daha çok sırıtacaktır.. jaja-alanzinho-selçuk-colman gibi ne efektif ortasahalar ne de kendisine alan açan Umut gibi bir hamal olmayacaktır. Umarız bizler yanılırız ve bizleri utandırır..

Enaldo61
11.09.2018, 11:41
ee Kral dedik ne olacak? Suçlu biz miyiz? Sözleşmeyi ben mi yaptım? O sözleşme yapılmış adam gelmiş, s*kt*r mi çekelim futbolcuya hemen? Yönetemeyenler suçlu, onları seçenler suçlu, ibra edenler suçlu, ben suçlu değilim kusura bakmayın. Biz uzaktan izliyoruz ancak olayları.

Yıllardır gelen tüm yönetimler kandırıyor bizi zaten. Kulübün içinde olup ses etmeyenler suçlu, ben değil. Ben Trabzon'da bile yaşamadım hayatım boyunca.

Ben formamı almışım, 2 senedir gelmediğim maçlar için kombine almışım, kral dedim diye ben suçluyum he. Yok artık.

2011'den beri gün yüzü görmemişim, o kadronun tadı damağımda kalmış, bizi şampiyon yapan adam her şeye rağmen geri dönmüş, kral dedim diye ben suçluyum.

Mehmet BAŞ
11.09.2018, 11:42
sadece Usta mı suçlu ? Burak'ın haberi ve talebi yokmuş gibi yazdınız da..her kalemi talep etmiş.. üstüne ğıral yaptınız, takımı yedirdiniz bitirdiniz, kulübün anahtarını verdiniz (sizi tenzih ederim) ama sadece usta tu kaka oldu ?

Bu sözleşmeyi yapmak konusunda yalnızca M.Usta suçludur.
Zira bu sözleşmeyi kimse ona silah zoru ile yaptırmadı. Burak zorla kendini aldırmadı.
Allah'ından bulsun demekten başka bir şey elimden gelmiyor. Hakkım varsa haram olsun.

Burak'ın M.Usta gittikten sonra yaptıkları konusuna gelecek olursak; zaten Burak'a zaten sabah akşam giydiriyorum.
Hele ki yaz transfer döneminde yaptıkları bardağı taşırdı. Yaptığı açıklamalar mide bulandırıcı bir hal alıyor.
Keyfi oynamaması, bazı maçlarda kasıtlı olarak kendini kasmaması (GS) gibi durumlar tiksindirici(!)
Burak'ı bu denli başının üstünde taşıyanlar bu sorduklarınıza cevap versinler. Ne diyecekler ben de merak ediyorum. :o

sezer sami
11.09.2018, 11:42
gs'ye gidiş şeklinden dolayı bu adam yeniden transfer edileceği zamanda hiç istememiştim, takımda oynamasınıda hiç istemiyorum. kendini Trabzon ve Trabzonspordan büyük gördüğü için hoşlanmıyorum kendisinden. keşke eses'den hiç almasaydık da emekli olup kaybolsaydı. kazmadan kürek yaptık şimdi adam olduğunu zannediyor.

Zafer Fidan
11.09.2018, 11:43

Boşandıktan sonra iki tane çocuğuna daha yakın olmak adına İstanbul'a gitmek için çırpınıyor.

Hak etmediği halde Aykut Demir bile sözleşmesindeki ettiği değer kadar parasını faiziyle birlikte aldı.

Galatasaray maçı sonrası yakalanan güzel havanın, birlikteliğin önüne geçmeye başladı Burağın bu para sevdası!

Ona verilecek en güzel ceza bir şekilde parasını hesaba yatırıp, kenarda oturtmaktır.

NOT: Muharrem Usta bir kulübün tapusunu yapmamış Burak'ın üzerine... Allah senin bin türlü ….. ….. :(

Aynen. Ne yapip edip parasini yatiracaksin ve arada bir 90+2'de maca alacaksin. Taraftarin önüne atacaksin. Mümkünse her mac.

özçelik61
11.09.2018, 11:45

niye kenarda bekletip bu şehrin paralarını bir ego canavarına yedirelim ?
araplara veya kime satılabiliyor ise acilen satılmalı...
gerekiyor ise döve döve ikna edip veya zorla arap çöllerine göndermeli..
artık bu şehirde bu adamı görmeye kimse tahammül edemez..

Cagdas Topal
11.09.2018, 11:45
Bu açıklama iyi oldu en azından kadro dışı diyebiliriz artık :)

Adem Erdoğan
11.09.2018, 11:47
Bu transfer manyaklarının aklına uyup Lucescu'yu getirmemiş Allah'tan yoksa memleket Romanya'ya bağlanacakmış demek ki. :)

Bu arada şu meşhur "yalanın batsın yalancısın" pankartı var ya, ondan sonra geldi bu Sosa'lar Burak'lar diye hatırlıyorum, yanlışım varsa düzeltin.

Gökhan Balcı
11.09.2018, 11:48
Usta döneminde şikayette bulunmamasının tek sebebi takımda kral olması. İstediği zaman oynayabilmesi basın toplantısı düzenleyebilmesi oyundan çıkarılamaması ne yaparsa yapsın görmezden gelinmesiydi. Ünal hocanın gelmesiyle tahtı sarsıldı paşamızın işlerin bu raddeye gelmesinin asıl sebebi bu. Ama ağaoğlu yönetimi geldikten 40 gün sonra ihtarname çekilmiş o sırada da rıza vardı. Özellikle özkan hocanın gelişiyle problemlerin başlayacağını tahmin etmiş olabilir. Ve benim anlamadığım bu sözleşmenin detayları niye şimdi açıklanıyor. Usta bu işten hemen sıyrılmak için mi önerdi o futbolcu satım zıkkımını? Nedir yani. Adam çinden geliyor besbelli senin kadar onun da ihtiyacı var. Dahası sen o paralara başka forvet de transfer edebilirken onun ülkede talibi dahi yok. Hal böyleyken ne akla hizmet böyle dezavantajlı bir sözleşme imzalıyorsun. Bu mudur vizyon? Nerede trabzonsporun menfaatleri?

A. Aydın
3.5 bonservis
2 bonus
300 bin 15 gol
200 %50 müsabaka
1.5 milyon Avrupa Kupası

Yani benim anlamadığım biz şimdi 6 milyon Euro'ya aldık Avrupa ya gitsek 7.5 a mı almış olacaktık bu adamı..

Hayır.
2 milyon euro = 1.5 avrupa kupası+500 diğer.
Burak ı 4 milyon euro ya almış olduk. Avrupa kupasına katılsaydık 5.5 a almış olacaktık.

Uğur Kalyoncu
Gs yi 4 0 yenmişsin bir sonraki maça sakatlar iyileşecek tam kadro çıkacağım diye umutlanıyorsun derken bir tane karaktersiz, bir tane zibidi, bir tane çöpten alıp tekrar adam ettiğin haysiyetsiz çıkıyor ve ortalığı karıştırıyor. Ve ne yazık ki hala buna kral diyen beyin yoksunu insanlar var..Ulan Usta senin de Allah belanı versin .

özçelik61
11.09.2018, 11:49
ee Kral dedik ne olacak? Suçlu biz miyiz? Sözleşmeyi ben mi yaptım? O sözleşme yapılmış adam gelmiş, s*kt*r mi çekelim futbolcuya hemen? Yönetemeyenler suçlu, onları seçenler suçlu, ibra edenler suçlu, ben suçlu değilim kusura bakmayın. Biz uzaktan izliyoruz ancak olayları.

Yıllardır gelen tüm yönetimler kandırıyor bizi zaten. Kulübün içinde olup ses etmeyenler suçlu, ben değil. Ben Trabzon'da bile yaşamadım hayatım boyunca.

Ben formamı almışım, 2 senedir gelmediğim maçlar için kombine almışım, kral dedim diye ben suçluyum he. Yok artık.

2011'den beri gün yüzü görmemişim, o kadronun tadı damağımda kalmış, bizi şampiyon yapan adam her şeye rağmen geri dönmüş, kral dedim diye ben suçluyum.
suçlusunuz değerli renktaşım suçluyuz hepimiz..
sabah akşam tivit beyi Muharrem Ustaya baskı yapmasa idik
ğıralı alın diye diretmese idik
çarşı gibi bir bildiri yayınlayıp bu sahtekarı istemiyoruz dese idik..
yazıcıyı bir pas hatasında eleştirdiğimiz kadar bu bidonu eleştirse idik.
vs vs..
biz de suçluyuz

Ogün YAZICI
11.09.2018, 11:50
Geçen sezon antremanlara çıkmadan maçlara çıkmasının sebebinin bordo mavi aşkı olmadığını anlamıştır herhalde fanboylar

Hem.sportif hem ekonomik ağzımıza sıçtı

İşin sportif boyutunu tek tek yazacağım şu iş soğusun

O twiterdaki maaşlı troll hesaplarının da Allah belasını versin

Bu sözleşme detaylarının konuşulduğu günlerde her gece TT yapıyorlardı bu sahtekari

Fatih Öztürk
11.09.2018, 11:52
Hani şu aralar Sosa efendi topa basmaya başladı da ses etmeyelim fazla falan diyecem de eminim sözleşmesi Burak'tan aşağı değildir.

emre6117
11.09.2018, 11:53
Bu açıklama iyi oldu en azından kadro dışı diyebiliriz artık :)
B. Yılmaz herhalde gsdeyken kendisine bizim maçlarda yapılanların öcünü almaya çalışıyor. Bu saatten sonra kolay kolay formayı giyemez hatta giydirilmemelide. Ama şimdi ne olacak. Yıllık en çok kazanan oyuncu. Ve yerli olduğu için heran takımı karıştırabilecek bir oyuncu. Bir şekilde gönderilmeli gerekirse sıfır bonservis ile. Ama rencide ederek göndermeliyiz paşamızı.

Ogün YAZICI
11.09.2018, 11:55
Trabzonspor yönetimine koşulsuz destek olmak zorundayız
Tartışılan hamleleri olsa da Trabzonspor için mesai yapan kafa yoran samimi insanlar var
Bir önceki yönetim 3-4 kanka ciftlik gibi klup yonettiler
Anahtarını da buna verdiler iste

Nevzat Aydın sana yazıklar olsun
Şu sözleşmeyi nasıl kamuoyu ile paylaşmazsın

Gökhan Balcı
11.09.2018, 11:56
Burak bildiğin salak herhalde. Gerçekten trabzonsporun bu parayı ödeyemeyeceğini ve bu şekilde serbest kalacağını düşünüyorsa epey boş kafalı bir adam demektir. Dahası eğer ki aynı durumda olsam çocuklarımın yanında olmak istesem önce yönetimle konuşur transfer olmak için çaba harcatırım olmazsa alır cebimden öderim o parayı madem konu çocuklarımsa daha değerli bir şey olmaması gerekir. Ama o bu kafayla burada çocuklarından ayrı mutsuz ve bolca para kazanan bir adam olarak kalacak yüksek ihtimalle. Kendi tercihidir ne diyelim

Ogün YAZICI
11.09.2018, 11:56
Hani şu aralar Sosa efendi topa basmaya başladı da ses etmeyelim fazla falan diyecem de eminim sözleşmesi Burak'tan aşağı değildir.

Yönetim mutlu
Sosa mutlu

Karakter doğru olunca herşey hallolur

emre6117
11.09.2018, 11:57
Ayrıca m. Usta bir açıklana yapmaya zorlanmalı. Bu kadar kötü bir sözleşmeyi hangi akla hizmet yaptı.ve hala kendisini nasıl başarılı görüyor. Şu sözleşmeyi görünce Allahtan uefaya katılmadık. 1.5 milyon euro kazancımız olmuş haberimiz yok. Burağın bu takıma alınmasını isterdim ama asla böyle bir sözleşmeyle değil.neden bu sözleşmeyi görürken ve burak pisliklerine başlamışken(ilk ihtar mayısda çekilmiş. Yazın ö. Sümerle laf atışmaları vb) neden satmadık bu artisti. Bedava bile versek kardaymışış. Bu sene bizde kalırsa tüm sezon hepden zarar forma yüzü bile göremez görse maçta bile ihanet edebilir grçen sene gs ve ibb maçları gibi.

Uğur Kalyoncu
11.09.2018, 11:58
Hayır.
2 milyon euro = 1.5 avrupa kupası+500 diğer.
Burak ı 4 milyon euro ya almış olduk. Avrupa kupasına katılsaydık 5.5 a almış olacaktık.

Eyvallah. Sinirden kafa durdu vallahi.

Uğur Ö.
11.09.2018, 11:58
Hayatım boyunca böyle adi, şerefsiz bir insan görmedim. Tez zamananda s. olur gider inşallah. Sakat sakat niye oynuyor anladık şimdi. Paragöz herif

Fatih Öztürk
11.09.2018, 11:59
Yönetim mutlu
Sosa mutlu

Karakter doğru olunca herşey hallolur

Yabancı oyuncu olmanın verdiği avantaj diyelim. Parası günü gününe eksiksiz ödeniyordur ama yinede yazık bu paralara kulüp batıyor işte.

Ogün YAZICI
11.09.2018, 11:59
Bu sözleşmeden kurtulmak zorunda Trabzonspor
Bu sezon avrupaya katılırsak Burak Yılmaz tek maç bile oynamasa 5.5 milyon euro kazanacak

Öyle oynatma falan yetmez

7can61
11.09.2018, 12:00

O da bir diğer yanlış transfer tıpkı Kucka gibi, bakalım o ne zaman baş ağırtacak.

Ogün YAZICI
11.09.2018, 12:00
Yabancı oyuncu olmanın verdiği avantaj diyelim. Parası günü gününe eksiksiz ödeniyordur ama yinede yazık bu paralara kulüp batıyor işte.

Demeyelim güzel abim niye öyle diyelim
Başkan 2 gün önce açıklamadı mı 6 aydır parasını almayan yabancı oyuncu ihtarname çekmeden oynuyor diye
Sosa'ya zamanında mı odeniyor sanıyorsunuz o paralar ?

emre6117
11.09.2018, 12:01
Ayrıca asla ve asla burak bizdd olduğu sürece izin verilmemeli isranbula zırt pırt gitmesine. O pislik yapıyorsa yönetimde aynı derece yapmalı. Ünal hoca sok 90.dk oyuna çıkar 91.dk.rezil olsun kepaze olsun. Sen de kral olursun sonra taraftar gözünde.

Fatih Öztürk
11.09.2018, 12:04
O da bir diğer yanlış transfer tıpkı Kucka gibi, bakalım o ne zaman baş ağırtacak.

Aynen öyle. Bizim posası çıkmış yıldız hastası genç taraftarlarımıza anlatamıyoruz olayı. Milyonluk şehirde bunların aldığı yıllık ücrete denk bacası tüten sanayi kuruluşu yok yazıktır.

A. Aydın
11.09.2018, 12:04
Burak şuan yıllık 3.550.000 euro alıyor.
Puan başı 12.500 euro. 60 puan toplasak; 750000 euro alacak.

Bu yıl için ortalama maliyeti ; 4.300.000 euro olacak.

Ahmet ağaoğlu göndermeliydi. Bu maliyetleri kaldırmamız, hele oynatmayacağını bile bile çok zor.
Yönetim bir taraftan burak ı överken (darphane basamaz), bir taraftan gömüyor. Yönetim de dengeli değil.

Burak kaç yaşına gelmişsin. 1 , 2 yıl sonra futbolu bırakacaksın. İlla ki futbolun içinde kalacaksın. Zaten gs taraftarını kaybetmişsin, bjk taraftarı senden nefret ediyor. Geriye sadece biz kalıyoruz. Adam az beynini çalıştırır. Futboldan torununun torununa yetecek para kazanmışsın. Ama son yaptığın hareketle emekli olduğunda herkes tarafından nefretle anılacaksın.

Ne yazık ki;
Türk futbolcusu geri zekalı , kendine bakmayan ve ahlaksızdır.

Bu yazıyı da ünlü düşünür burak yılmaz ın sözüyle bitirelim.
"Türk futbolcusu olarak yabancı kuralıyla ilgili düşüncem net. ben türk oyuncuyum,türk arkadaşlarımın daha fazla oynamasını isterim. ben yabancı kuralının böyle olmasına karşıyım. benim yaşımdaki arkadaşlarım, 30-31 yaşlarında futbolu bırakmak zorunda kaliyor. "

Gökhan Balcı
11.09.2018, 12:07
Ayrıca asla ve asla burak bizdd olduğu sürece izin verilmemeli isranbula zırt pırt gitmesine. O pislik yapıyorsa yönetimde aynı derece yapmalı. Ünal hoca sok 90.dk oyuna çıkar 91.dk.rezil olsun kepaze olsun. Sen de kral olursun sonra taraftar gözünde.

Ünal hoca böyle bir hareket yaparsa gözümde ergen olur. Hocanın işi bu değil. Hoca o takımda huzuru ve düzeni sağlamakla mükellef. Burakla değil trabzonsporun bir oyuncusu ile dalga geçmiş olursun bu da çok ciddiyetsiz bir tutum olur. Zaten kimse merak etmesin hoca hugodan vazgeçmez ayrıca orada ekuban da hazır bekliyor. Hoca takımda huzurlu bir ortam kursun ideal on bir ile sahaya çıkıp güzel futbol oynatsın takımı dışarı yansıyan meseleler ile meşgul etmesin bizim için önemli olan bu.

Gökhan Balcı

Ünal hoca böyle bir hareket yaparsa gözümde ergen olur. Hocanın işi bu değil. Hoca o takımda huzuru ve düzeni sağlamakla mükellef. Burakla değil trabzonsporun bir oyuncusu ile dalga geçmiş olursun bu da çok ciddiyetsiz bir tutum olur. Zaten kimse merak etmesin hoca hugodan vazgeçmez ayrıca orada ekuban da hazır bekliyor. Hoca takımda huzurlu bir ortam kursun ideal on bir ile sahaya çıkıp güzel futbol oynatsın takımı dışarı yansıyan meseleler ile meşgul etmesin bizim için önemli olan bu.

Fatih Öztürk
Demeyelim güzel abim niye öyle diyelim
Başkan 2 gün önce açıklamadı mı 6 aydır parasını almayan yabancı oyuncu ihtarname çekmeden oynuyor diye
Sosa'ya zamanında mı odeniyor sanıyorsunuz o paralar ?

Yabancı ve statüsü yıldız kabul edilen oyuncular ödemelerde önceliklidir kardeşim. Sosa ya da başka yabancı babalarının oğlu değiliz, para işi yokuşa sürülürse kazan kaldıran ilk onlar olur. Kulübün içler acısı halini görüp kanaatkârlık gösteren yabancı oyuncu her kimse baş tacı edilir orası ayrı.

Ahmet Kara
11.09.2018, 12:10
ünal hocanın işi çok zor. takımda huzuru sağlamak zorunda. yerinde olmak istemezdim.

Ogün YAZICI
11.09.2018, 12:12
ünal hocanın işi çok zor. takımda huzuru sağlamak zorunda. yerinde olmak istemezdim.

Bence bu saatten sonra işi 2 hafta oncesine gore daha kolay
Yönetim bu takımın patronu net bir şekilde sensin dedi
Önünde Burak gibi bir otorite kalmadı

A. Aydın
11.09.2018, 12:15
Burak yılmaz toplam 26 resmi maçta oynadı.
2018-2019 ve 2019-2020 sezonlarında 34 maça daha çıkarsa sözleşmesi otomatik olarak 1 sezon daha uzayacak.
Yani 36- 37 yaşında yıllık 4 milyon euro nun üzerinde para kazanacak.

Devre arası en az zararla elden çıkartılmalı. Zaten bu kafayla başka takımda da yararlı olamaz. Gol atacaksa da takım oyununa ve iç huzura zarar vereceği için zararı daha fazla olmalıdır.

Oruç
11.09.2018, 12:17
İHO'dan beteri gelmez demiştik ama Usta kulübün altına dinamit koymuş resmen. Yaptığı sözleşme akıl alır gibi değil. Burak bu saatten sonra takıma zarar vermekten başka bir işe yaramaz. Gece 3-5 arası tek başına idman koyacaksın, izin vs vermeden devre arasına kadar süründüreceksin. Ondan sonra devre arası Katar'a, Çin'e okutmanın yollarını arayacaksın. Gitsin orada ne halt ederse etsin.

Arda'
11.09.2018, 12:18
Sevr antlaşması mı bu

Uğur Kalyoncu
11.09.2018, 12:19
Oynamadığı maçta ki puan için bile para kazanıyor karaktersiz..Ulan ben utanırım söyleyemem bu nasıl bir karaktersizliktir arkadaş..

Ahmet Kara
11.09.2018, 12:19
Önünde Burak gibi bir otorite kalmadı
patron ünal hoca ama burak'ın ihtarnamesi sonrası yabancı futbolcuların vereceği tepki önemli. 6 aydır parasını alamayan futbolcunun pereira olduğu söyleniyor. (ne kadar doğru bilmiyorum) diğerleri de zamanında alamıyor parasını. bu olaydan sonra sahada ne kadar mücadele ederler bilmem. ünal hocanın yabancı futbolcularla arası iyidir umarım.

Ogün YAZICI
11.09.2018, 12:23
patron ünal hoca ama burak'ın ihtarnamesi sonrası yabancı futbolcuların vereceği tepki önemli. 6 aydır parasını alamayan futbolcunun pereira olduğu söyleniyor. (ne kadar doğru bilmiyorum) diğerleri de zamanında alamıyor parasını. bu olaydan sonra sahada ne kadar mücadele ederler bilmem. ünal hocanın yabancı futbolcularla arası iyidir umarım.

Benim de en büyük endişe ettiğim konu bu
Uyuyan hücreleri uyandırdı bu mesele
Yabancı oyuncuların mutlaka tepkisi olacaktir

Uğur KÜÇÜK
11.09.2018, 12:24
Önünde Burak gibi bir otorite kalmadıOnur ve Burak gidince, takimin gerçek patronu Ünal Karaman olacak.
Onur'u da yönetimde kötü adam ilan edeceklerdi.
Bir kaleci alabilselerdi, suan Onur da, Burak gibi taraftarin önüne atılacaktı.

Ama ne olursa olsun, Hacısalihoğlu'na rağmen, yönetime güvenim tam.
Bu takimda Onur ve Burak gibi bir tane artik ayaklari topa hukmetmeyen, zeki olmayan adam, bir tane de sürekli adamcilik oynayan karaktersiz adamdan kurtulmamiz farz oğlu farz oldu.

Onur ve Burak'in yabanci sınırlaması ile yaptığı aciklamalari hatirlayin.
Hele Onur denen adamin yabanci oyunculara kahvaltida ingilizce günaydın demesinin bile kendilerine ağır geldiği sözlerini hatirlayin.
Bu iki cakaldan bu takimi kurtarmali artik yönetim.

Ogün YAZICI
11.09.2018, 12:31
Burak "Türklerin daha çok forma giymesini isterim. Yabancı kuralının böyle olmasına saygı duyuyorum ama karşıyım. Bu kural yüzünden 30-31 yaşındaki birçok arkadaşım futbolu bırakmak zorunda kaldı" diye konuştu.

Burak bu açıklamayı yaptığında 33 yaşında opsiyonla beraber 4 yıllık 17 milyon euroluk sözleşmeyi yeni imzalamıştı

:D

Şu 14 yabancılı sistemde yerli kaşlarların oyuncağı olduk ya Trabzonspor camiası eğitilmezsin

A. Aydın
11.09.2018, 12:31
Onur ve Burak gidince, takimin gerçek patronu Ünal Karaman olacak.
Onur'u da yönetimde kötü adam ilan edeceklerdi.
Bir kaleci alabilselerdi, suan Onur da, Burak gibi taraftarin önüne atılacaktı.

Ama ne olursa olsun, Hacısalihoğlu'na rağmen, yönetime güvenim tam.
Bu takimda Onur ve Burak gibi bir tane artik ayaklari topa hukmetmeyen, zeki olmayan adam, bir tane de sürekli adamcilik oynayan karaktersiz adamdan kurtulmamiz artik farz oğlu farz.

Hele Onur denen adamin yabanci oyunculara kahvaltida ingilizce günaydın demesinin bile kendilerine ağır geldiği sözlerini hatirlayin.

Onur ile burak ı aynı kefeye koymak onura haksızlık olur.
Onur un çok kez gitme fırsatı oldu ama gitmedi.Onur un kaç aylık alacağı vardır allah bilir, parasını alamayan futbolculara kendi cebinden para vermişliği var.

Ama şuan için onurun aldığı ücret çok fazladır. Performansı da düşmüştür. Onura 1.5 milyon eurodan sözleşme imzalatılmalı. Kabul etmiyorsa da teşekkür ederek veda edilmeli.

Enaldo61
11.09.2018, 12:33
Devre arası satarız Burak'ı rahat olun. Şu an bu açıklamalardan sonra nasıl forma giyebilecek?

Ünal Hoca, Burak gibilerden çekinmez.

Uğur KÜÇÜK
11.09.2018, 12:38
Onur ile burak ı aynı kefeye koymak onura haksızlık olur.
Onur un çok kez gitme fırsatı oldu ama gitmedi.Onur un kaç aylık alacağı vardır allah bilir, parasını alamayan futbolculara kendi cebinden para vermişliği var.

Ama şuan için onurun aldığı ücret çok fazladır. Performansı da düşmüştür. Onura 1.5 milyon eurodan sözleşme imzalatılmalı. Kabul etmiyorsa da teşekkür ederek veda edilmeli.10 yildir Onur bizim kulüpte.
Bu 10 yilin, son 4-5 senesinde de takimin kaptani.
Bu sene kalitesini Ünal hoca ile sahaya yansitiyor yabanci futbolcularimiz.
Gecen sezon Burak da Usta abisine zarar gelmesin diye bazi futbolcularimiza cebinden para verdi.
Suan takimi sahipleniyor bu yabanci futbolcularimiz.
Tabii ki Onur ile Burak ayni kefeye koyulmamali.
Ama 5 hafta sonra bu faydali oynayan yabanci oyuncularimiz, tabiri caizse yatmaya başlarsa, bu takimin kaptani Onur'a çok fena bir sekilde giydirecegim.
10 yildir bir tane bile yabanci futbolcular ile kahvalti veyahut baska bir yemek organizasyonunda bile resmi olmaz mi insanin ?

Yabanci futbolcularimizin performansi eğer düşüşe geçerse, bunun ilk sorumlusu Onur kaptandır.
Insallah bu durum yasanmaz ama benim asil korkum da bu.
Üstelik bu Onur denen kurnaz kalecimiz, son 3 yildir kalecilik yapamasa da, yerel basinin desteğini de arkasına almış.
Burak artik yonetim tarafindan taraftar gözünde pasifize edildi.
Onur hala tepede duruyor..

Uğur Kalyoncu
11.09.2018, 12:42
Onur'a kızıyorum ama o çocuğun aidiyetine de samimiyetine ne kadar yanlış hareketleri olsa dahi inanıyorum..

Tamam Onur da iyi paralar kazandı ama daha fazlasını verseler bırakıp gitmez ama Burak öyle değil..Tercih şansı olsa Trabzon da 1 dk durmaz.

Efsane olayına gelirsekte Ünal Karaman'ın yanında bunları esamesi okunmaz.

Ünal hoca krallığını ilan etmesi için bunların gitmesi gerekmiyor..

Ünal Karaman'ın olduğu taraf taraftarın da olduğu taraftır.

Ve bunu yapacak dirayet de var inşallah bizi yanıltmaz..

Enaldo61
11.09.2018, 12:42
10 yildir Onur bizim kulüpte.
Bu 10 yilin, son 4-5 senesinde de takimin kaptani.
Bu sene kalitesini Ünal hoca ile sahaya yansitiyor yabanci futbolcularimiz.
Gecen sezon Burak da Usta abisine zarar gelmesin diye bazi futbolcularimiza cebinden para verdi.
Suan takimi sahipleniyor bu yabanci futbolcularimiz.
Tabii ki Onur ile Burak ayni kefeye koyulmamali.
Ama 5 hafta sonra bu faydali oynayan yabanci oyuncularimiz, tabiri caizse yatmaya başlarsa, bu takimin kaptani Onur'a çok fena bir sekilde giydirecegim.
10 yildir bir tane bile yabanci futbolcular ile kahvalti veyahut baska bir yemek organizasyonunda bile resmi olmaz mi insanin ?

Yabanci futbolcularimizin performansi eğer düşüşe geçerse, bunun ilk sorumlusu Onur kaptandır.
Üstelik bu Onur denen kurnaz kalecimiz, son 3 yildir kalecilik yapamasa da, yerel basinin desteğini de arkasına almış.
Onur hala tepede duruyor..

Bence kaptan orta saha oyuncusu olmalı.

Ozan Yılmaz
11.09.2018, 12:47
Devre arası satarız Burak'ı rahat olun. Şu an bu açıklamalardan sonra nasıl forma giyebilecek?

Ünal Hoca, Burak gibilerden çekinmez.
artık kimse bonservis falan ödemez serbest bırakılmasını ister

batuhanTs
11.09.2018, 12:48
Uzaaaaa 100 gol atsan bile fayda etmez bundan sonra

Travelair
11.09.2018, 12:56
Ayrıntıya dikkat edin; yönetimin bu açıklaması hem Burak'a, hem de Usta yönetimine, hem de ikisine birden

Doctore
11.09.2018, 13:07
Transfer döneminin tekrar açılması veya uzatılması söylentileri, GS nin forvet ihtiyacı ve Burağın bu hareketleri ortada büyük bir oyun olduğunun göstergesidir. Bonservis getirsin miktirip gitsin istediği yere ama amaç bonservissiz gitmek içerdeki üç beş parasına karşılık. Bu denyo kendini Trabzonspordan büyük sanıyor o yüzden sallamıyor bizi. Yok şöyle fedakarlık yaptım böyle fedakarlık yaptım sadece paramı istiyorum ayağı ile kendini haklı çıkartmayı çalışıyor. Çok pis oyun kurmuşlar Trabzonspora inşallah bu oyunu en az zararla atlatırız. Şu sığırdan bonservis alırız GS nin elinde de patlasın inşallah

emrahtuna
11.09.2018, 13:10
kulübün tapusunu yapmamışlar mı üstüne iyice bi bakın tapu müdürlüğüne noterlere falan..

artvints
11.09.2018, 13:11
Verelim gs'ye sadakamız olsun. Böyle işlere ayıracak enerjimiz yok.

Yiğit Gayretli
11.09.2018, 13:14
Verelim gs'ye sadakamız olsun. Böyle işlere ayıracak enerjimiz yok.
4 milyon yuuro (Ahmet Ağaoğlu sesiyle oku)

Harun-61
11.09.2018, 13:32
Al sana kavga, al sana Fitne, Al sana kutuplasma...

Gökhan Balcı
11.09.2018, 13:33
Trabzonsporun bu sene hedefi yukarılarıdır. Ve bu süreçteki rakiplerinden biri de gs. Verirsin bonservisini alırsın almazsan erenle takılırsın şl de. Büyük bir fırsatımız var bu yıl. En iyi şekilde değerlendirmek gerekir

Mehmet Fatih Silik
11.09.2018, 13:38
Son günlerde profesyonel futbolcu Burak Yılmaz’ın alacaklarını gerekçe göstererek kulübümüze çektiği ihtarla ilgili yaşanan tartışmalara yönelik kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı doğmuştur.

Profesyonel futbolcu Burak Yılmaz’ın transferi için Beijing Guoan kulübüyle3.500.000.-€ bonservis bedeli ve 2.000.000.-€ bonus (Futbolcunun 10 ve üzeri gol atması halinde 300.000.-€ - Futbolcunun resmi müsabakaların % 50’sinde forma giymesi halinde 200.000.-€ - Avrupa Kupalarına katılım halinde 1.500.000.-€)karşılığında anlaşmaya varılmıştır. Futbolcunun menajerlik ücreti olarak da 1.050.000.-€ belirlenmiştir.

(Bonuslar hariç olmak üzere menejerlik ücretiyle birlikte transfer maliyeti: 34 milyon TL)

Burak Yılmaz’la ise 6 Ağustos 2017 tarihindeyıllık 3.550.000.-€ garanti ücret ve kadroda olup olmamasına bakılmaksızın kazanılan her 1 puan başına 12.500.-€karşılığında 3 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Ayrıca futbolcuya sözleşme süresi boyunca 60 Süper Lig maçına çıkması veya 2019-2020 sezonunda toplamda 20 müsabakada yer alması halinde aynı şartlarda +1 yıllık daha sözleşme opsiyonu sağlanmıştır.

(Üç yıllık maliyeti bonuslar hariç: 80 milyon TL)

Bu şartlarda kulübümüze transferi gerçekleşen Burak Yılmaz'a geçen süre zarfında belirli periyotlarla ve gecikmeli olarak ödemeler yapılmıştır.

10 Nisan 2018'de görevi devralan Yönetim Kurulumuzun yaptığı incelemeler sonrasında dönemin yönetimi tarafından profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'a 4 aylık (Aralık – Ocak – Şubat – Mart) maaşının ödenmediğini, kazanılan her 1 puan başına taahhüt edilen bonusların karşılığı olan ücretlerin ise hiç yatırılmadığı görülmüştür.

(4 ay X 355.000.-€= 1.420.000.-€ ve puan başı alacağı 42 puan*12.500.-€=525.000.-€ Toplam: 1.945.000.-€)

Göreve geldiği günden itibaren şeffaf, dürüst, gerçekçi ve yapıcı ilkeler benimseyen yönetim kurulumuz, profesyonel futbolcu kadromuzla 30 Nisan 2018 günü yaptığı görüşmeler sonrasında ödemelerin 15 Mayıs 2018 günü hesaplarına yatırılacağını bildirmiştir. Ancak meblağların büyüklüğü nedeniyle yaşanan aksaklılardan dolayı söz verilen tarihten sadece 3 gün sonra gecikmeli olarak futbolcularımıza 18 Mayıs 2018'de ödemeleri gerçekleştirilmiştir. Burak Yılmaz’a da 1.072.500.-€ ödeme yapılmıştır.

Ne üzücüdür ki; bir önceki dönemde aylarca ödeme yapılmamasına rağmen herhangi bir yasal girişimde bulunmayan Burak Yılmaz’ın 15 Mayıs 2018 günü noter üzerinden kulübümüze gönderdiği ihtar, ödemelerin gerçekleştirildiği günün akşamı elimize ulaşmıştır. Burak Yılmaz söz konusu ihtarına Nisan maaşını ve o ay içinde takımımızın kazandığı puanların bonuslarını da ekleyerek tarafımıza 1 aylık süre vermiş ve toplam 2.387.500.-€’luk alacağını talep etmiştir. Kulübümüz 18 Haziran 2018 tarihinde alacağından kalan 1.315.000.-€’yu da futbolcunun hesabına yatırmıştır.

Elbette futbolcunun alacağını istemesi veya hakkını aramasından daha doğal bir durum yoktur. Ancak kamuoyunun da bildiği üzere dövizde yaşanan dalgalanma nedeniyle hem ülkemizin hem de kulübümüzün içinde bulunduğu bu zorlu şartlarda ödemeler konusunda gecikmeler yaşanabilmektedir. Hal böyleyken Burak Yılmaz gibi, kulübümüzde şampiyonluk yaşamış, burada ‘yeniden’ doğmuş ayrıca takım kaptanlığı yapan birisinin -ödemeleri belirli bir denge ve rutine oturtma gayretimize rağmen – sürekli ihtarlar üzerinden parasını talep etmesini anlamlandıramadığımızı vurgulamak isteriz.

Herkesin malûmudur ki kulübümüzün ekonomik yapısı 1 veya 5 aylık süreler içinde normalleşebilecek bir seviyede değildir. Yine de Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak 4 aylık süre zarfında yaptığımız 180 milyon TL'lik ödeme ve sonrasında gerçekleşen ödemelerden görülecektir ki, kulübümüzün geçmişten gelen borçlarını büyük bir kararlılıkla azaltmaya çalışmaktayız!

Bu vesileyle; ekonomik, sosyal ve idari olarak normalleşme trendi gösteren kulübümüzün hâlâ 1 milyar TL'yi aşan bir borç yüküyle karşı karşıya olduğunu hatırlatır, yaşanan bu süreçte büyük bir sabır, anlayış ve aidiyet örneği gösteren profesyonel futbolcularımıza da bir kez daha teşekkürlerimizi sunarız.

http://trabzonspor.org.tr/tr/haberler/kulup-aciklamalari/kamuoyuna-duyuru-9-11-2018

Daha ölmedik...atom bombası atın!
ALLAH'tan fedakârlık yapıpta Çin'den gelmiş iki gözümün çiçeği.

OrkHun
11.09.2018, 13:39
ya bunu antrenmandan kaçırıp, halıya sarıp, usta'nın evinin önüne bırakmak lazım. versin parasını bahçesinde oynatsın..

şu saçmalıklardan sonra, yönetimin yaptığı son tüzük değişikliği için kendilerine bir kez daha şükralarımı suuyorum. öyle yağma edip gidemesin kimse bir daha kulübü.
ulan şehre cengiz han ordusu girse bu kadar talan edemezdi. bravo!

alone_6161
11.09.2018, 13:54
İHO ve Usta dönemleri en ince ayrıntısına kadar tarafsız kurumlara denetlettirilmeli, sonuçları kamuoyu ile paylaşılmalı ve varsa bir hata, yolsuzluk, hırsızlık sorumlular hakkında dava açılmalı. Trabzonspor'un kurtuluşu bundadır. Bu yapılmazsa gider Cemal gelir Kemal hesabı biz daha böyle çok sözleşmeler görür, küçük dilimizi yutarız.

Mbia sözleşmesini eleştirip böyle bir sözleşmeye de imza atmak da cidden değişik bir kafa. Bu sözleşme nedir arkadaş? burak az daha pazarlık yapsa Ganita ile Sümela'yı da vereceklermiş...

Merak ettiğim konu şu : Usta klübe 29 milyon avro tutarında sponsor olmuştu. Bu parayı ödedi mi? Ne kadarını ödedi? Sözleşmeyi feshetti mi? burak, Sosa, Kucka, Olcay gibi maddi yönden pek mantıklı görünmeyen transferlerle sponsorluk anlaşmasının herhangi bir ilgisi var mı?

Mehmet BAŞ
11.09.2018, 14:05
Bu takimda Onur ve Burak gibi bir tane artik ayaklari topa hukmetmeyen, zeki olmayan adam, bir tane de sürekli adamcilik oynayan karaktersiz adamdan kurtulmamiz farz oğlu farz oldu.

Uğur fazla ileri gidiyorsun. Burak 'ın ne mal olduğu belli. Tamam.
Ama Onur'a ne hakla ''ÇAKAL'' diyorsun? Ayıp oluyor! Onur'u sevmediğini biliyoruz.
Lakin sözlerini daha özenli kullanmanı rica ediyorum. Onur senelerdir bu takımda problem çıkarmadı.
Onur ve Burak'ı aynı kefeye koymak vicdansızlıktır. Ayıptır!

Ahmet Demir
11.09.2018, 14:07
Yok öyle değil, 3,5+0,2+0,3 = 4 milyon Euro.

Avrupa'ya gitseydik 1,5 daha verecekmişiz.

0,2, 0,3 ve 1,5 Bonus olarak bahsedilen 2 milyonun alt kırılımları.

3.5 bonservis
2 bonus
300 bin 15 gol
200 %50 müsabaka
1.5 milyon Avrupa Kupası

Gökhan Balcı
11.09.2018, 14:12
Onur yetenekleri üst düzey olsa da sakatlıklar ve psikolojik buhranlar sonucu eski halinden eser kalmamış bir hale gelmiştir. Onurun biraz bu muhabbetlerin içinde kalmasını kültürsüzlüğüne ve takımdaki yerinin sarsıtılmamasına bağlıyorum. Asla burak gibi biri olduğunu düşünemem. Senelerdir para konusu yapmadığını da biliyorum. Ama şu yönetime süre işi verme can sıktı. Kulübün içinde neler oluyor bilmiyoruz. Her olayda yalnızca sonuçtan haberdar oluyoruz. Neden sonuç ilişkisi asla kuramıyor kim haklı kim haksız asla bilemiyoruz.

Mustafa YILMAZ
11.09.2018, 14:17
şimdi oldu işte. yönetim yaptığı açıklama ile noktayı koydu kapıyı kapattı. artık rahatım.

ona o sözleşmeyi veren usta'yada ...... neyse

Mehmet BAŞ
11.09.2018, 14:17

Onur hala tepede duruyor.

Uğur, beni bağışla ama gerçekten artık saçmalıyorsun. Farkına var.
Yabancıların performansı düşerse Onur'a saydıracağını söylüyorsun! Yuh artık!
Böyle tuhaf bir yorum görmedim. Takımın hocası veya başkanı Onur mu? Performanstan sorumlu Onur mu?
Neymiş, hiç yemek fotoğrafı yokmuş! Yahu basına veya sosyal medyaya fotoğraf vermek zorunda mı?
Ayrıca hiç fotoğraf vermemiş olması böyle bir organizasyon veya yemek olmadığı anlamına mı geliyor?
Kaldı ki kaptanların yemek organizasyonu yapmak gibi bir vazifeleri de yok! Bunu kulüp yapmalı, yaptırmalı...

Bak şunu aklına yazıver. Yabancıların performansı düşerse alamadıkları maaşları yüzünden düşer!
Paralarını ödersen oynarlar, ödemezsen oynamazlar. Bak yerli furbolcu Burak bile para almayınca çamur yapıyor.
Saha dışı saçma gerekçelerle Onur'a kusur bulmaya kalkıyorsun. Bunu yapma. Yakışık almıyor.
Ayrıca Onur'un yerel basını arkasına aldığı da yok! Hacıosmanoğlu döneminde yerel basın Onur'a giydirmedi mi?
Bunları okumasak bilmesek dediğine inanacağız. Gerçekleri olduğundan çok farklı anlatıyorsun. Yapma.

Son olarak Onur'un en tepede durması beni hiç rahatsız etmiyor. Bilakis bununla gurur duyuyorum.
Zira her meselede bir Trabzonsporlu gibi hareket ediyor. Bir Trabzonspor kaptanı gibi davranıyor.
Dün büyüklerimiz bize Dozer Cemil'i anlatıyordu. Biz de çocuklarımıza Onur'u anlatacağız!
Buna mani olamazsınız. Bu çocuğa anlamsız leke çalmaktan da vazgeç lütfen.
Cidden yazdıkların gerçekleri yansıtmıyor. Vazgeç bu sevdadan!

TSelif
11.09.2018, 14:27
Bir şekilde konu dönüp dolanıyor Onur'a kadar geliyor, anlamış değilim :)
Burası Burak'ın çöplüğü oysa :)

Numan Yerlikaya
11.09.2018, 14:34
Kime aşık olduysa davar aşk acısı çekiyor.Oda inşallah senin gibi profesyoneldir daldan dala

İsmail Sezgin
11.09.2018, 16:13
Derdi neymiş anlatsın öğrenelim https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180911/9a80828301c001df486a5f9b74bb54ba.jpg

DeAgLeMaNyAq
11.09.2018, 16:16
Olayın para olmadığını zaten Ağaoğlu kendisi söyledi. Ama nedense kimse mantıklı bir sebep sunmuyor...

wien_ts
11.09.2018, 16:17
Neyle alakası varmış acaba?

Fatih Çelik
11.09.2018, 16:17
2. Bölüm sonu.

OrkHun
11.09.2018, 16:21
sürü liderliği kendisinden alındı, ona bozuluyordur. ne olacak..

davar güder gibi güdüyordu takımı.

nbay
11.09.2018, 16:24
liseli ergenler gibi sürekli bir atışma .
rezil bir durum .
birazdan usta da bir tweet atar .

anth
11.09.2018, 16:24
Alacağı 800'bini bıraksın, Alanya maçına çıkılmadan, defolsun gitsin... Takımla aynı havayı soluması bile zarar bu adamın...

IYI61
11.09.2018, 16:25
Olay tamamen hayrettin hacısalihoğlu yaptığı pislik durumu bu duruma getirdi

IYI61
11.09.2018, 16:27
Hayrettin Hacısalihoğlu ve türevleri onun yanında duranları kapıdan içeri almayacaksın tek derdi Burak Yılmaz sosa'nın maaşını niye söylemiyorsunuz

Mehmet Fatih Yavuz
11.09.2018, 16:28
Olay bence de para değil.
Olay vatandaşın gitmek istemesi.
İstanbul'a.
Lakin orada gitmek istediği kulüpler de maddi sıkıntıda ve Trabzonspor'un taleplerini karşılayamıyorlar.

Kalsa alfa erkek gibi takılamıyor takım içinde.

Bu da büyük sıkıntı.

anth
11.09.2018, 16:29
Hayrettin Hacısalihoğlu ve türevleri onun yanında duranları kapıdan içeri almayacaksın tek derdi Burak Yılmaz sosa'nın maaşını niye söylemiyorsunuz

HH hatalı da, Burak sütten çıkmış ak kaşık zaten... Haklı olsa bile bu tripler, para mevzuları falan, bu adamı çekmek zorunda mıyız? Ayrıca sözleşmesine oynamasa bile para alır maddesi koyduran adam zaten iyi niyetli değildir...

Ümit Küçük
11.09.2018, 16:33
Burak suçludur fakat hayrettinde suçludur asıl suçlu ise başkandır hayrettin beyi yönetime alıp bu şartlarda burak yollamamakla

Mehmet Fatih Yavuz
11.09.2018, 16:34
Adamın sözleşmesi ile alacakları standart bir sezonda 6 milyon euroyu buluyor.
Ne Sosa'sı??

Takım oyununu bozması konusunu hiç eklemeden, salt maaştan bahsettik. Bir de işin teknik tarafına girersek....

Yiğit Gayretli
11.09.2018, 16:36
Hala Hayrettin falan diyen var ya.

Bu mesele "dış mihraklar" olayına döndü. Her olayı sene başında seçtiğimiz günah keçisine bağlayıp kurtuluyoruz o zaman. Güzel...

Fatih Çelik
11.09.2018, 16:38
Hayri sütten çıkmış ak kaşık değil sütün ta kendisidir. Zaten çiftliksever bi büyümüğüzdür.

Mehmet Fatih Yavuz
11.09.2018, 16:40
Zaten meseleyi HH ye getirmeseler şaşardım...
Tüm kötülüklerin anası, bütün belaların ana kaynağı, HH...

IYI61
11.09.2018, 16:42
Hala Hayrettin falan diyen var ya.

Bu mesele "dış mihraklar" olayına döndü. Her olayı sene başında seçtiğimiz günah keçisine bağlayıp kurtuluyoruz o zaman. Güzel...

Hayrettin melek hiç bir suçu yok değilmi Trabzonspor düşmanı hayrettin hacısalihoğlu taraftara rağmen zekiyi aldıran kulübün altını oyan kişiliksizin tekidir ona asbaşkan diyene yazıklar olsun... bu arada siyaset yapmışsın ekonomimize direk abd saldırıyor bunu göremeyecek kadar kör olmamak lazım

Veysel
11.09.2018, 16:44
Allah belanı versin Muharrem

Sana oy veren, sen kazanman için 2-3 oy geçirsiz saydıran ellerim kırılaydı

IYI61
11.09.2018, 16:45
Geçen sene Burak Yılmaz'ın golleri ile buralar yıkılıyordu ne zaman sakatlandı işe yaramaz hâle geldi kötü oldu Burak Yılmaz sizin forvet sandığınız Rodallega Ekuban Burak'ın tek bacağı etmez gitsinler kumda oynasınlar Allah kimseyi nankör yapmasın

alone_6161
11.09.2018, 16:47
Olay tamamen hayrettin hacısalihoğlu yaptığı pislik durumu bu duruma getirdi

Bu sözleşmeyi burakın önüne koyanların hiç suçu yok, klübün maddi durumunu bildiği halde ikide bir klübe ihtarname çeken burakın hiç suçu yok, suç HH'nun öyle mi?

Sosa'nın maaşı böyleyse o da konuşulur hiç sıkıntın olmasın. Ama o zaman da Sosa'yı ve önüne o sözleşmeyi koyanları konuşuruz, HH'nu değil...

DeAgLeMaNyAq
11.09.2018, 16:49
Ayrıca sözleşmesine oynamasa bile para alır maddesi koyduran adam zaten iyi niyetli değildir...

Eskiden maç başı prim uygulaması vardı, daha sonra kulüpler yenilirken niye para veriyoruz diyerek birkaç yıl önce puan başı prim uygulamasına geçti. Buraya kadar bir sıkıntı yok fakat BJK ve GS'nin KAP'a bildirdiği sözleşmelerin hepsinde bu maddeyle ilgili "oynadığı maçlarda" ifadesi yer alıyorken, bizim Burak için böyle bir istisna yapmamızın tek bir izahı var o da garanti ücretinden biraz kırparak olası eleştirileri aşağıya çekme...

B61
11.09.2018, 16:50
Hayrettin melek hiç bir suçu yok değilmi Trabzonspor düşmanı hayrettin hacısalihoğlu taraftara rağmen zekiyi aldıran kulübün altını oyan kişiliksizin tekidir ona asbaşkan diyene yazıklar olsun... bu arada siyaset yapmışsın ekonomimize direk abd saldırıyor bunu göremeyecek kadar kör olmamak lazım tipik chp zihniyeti işte
Diyorum ki, şu bizim müştemilatı yıktırıp trolleri bir torbaya koyup köyden aşağıya sallayalım. Yazın kokuyor çünkü.

artvints
11.09.2018, 16:50
O bonuslari gördüğümde ben de sepetlemeye bakardım. Hayrettin dede kendine verilen görevin gereğini yerine getirecek. Zamanında burak var olan boşluğu nasıl kullandiysa öyle. Hatta daha ònce hurma da bunu yapmaya çalıştı. Adamı menajer yapıyorsun sonra kararlarını uygulayamiyorsun, olmuyor o zaman. Futbolcu çiftliğe döndürüyor klübü. Sonuçta da çiftlikten iyi anlayan hayri dede kulübe geliyor, gördüğüm kadarıyla işini de yapıyor.

Fatih Çelik
11.09.2018, 16:51
Burak Yılmaz'ın TS kariyeri bitmişir boşuna bu sayfada konuşmaya gerek yok. Bu çatışma buradan dönmez. Yazık günah takıma. Burak bu kulüple oynayabilecek çapta olmadığını öğrenmelidir.Bu yüzden kadro dışı bırakılmalıdır.

HH ne olduğunu Zeki meselesinde açıkça göstermiştir. Ancak yakalanan hava Burak Yılmaz'a yem edilmemelidir.

TSelif
11.09.2018, 16:53
"Oynamasam bile puan başı prim alırım" diyen adamı da, buna imza attıran Usta'yı da, "gel sözleşmeni gözden geçirelim" demeyen Ağaoğlu'nu da asla affetmeyeceğim :rolleyes:

IYI61
11.09.2018, 16:53
Diyorum ki, şu bizim müştemilatı yıktırıp trolleri bir torbaya koyup köyden aşağıya sallayalım. Yazın kokuyor çünkü.

bence sizin gibi zihniyeti bu Ülkeden defolup gönderirsek Ülke rahat bir nefes alır bir çok meseleyi çözmüş oluruz

shagrath61
11.09.2018, 16:55
Sözde Burak efendi, Çin' den gelirken bir çok fedakarlık ve aldığım paradan indirim yaparak geldim tarzında açıklamalar yapmıştı... Oysa kulübün anahtarını dahil vermişler adama.

Bu takımın taraftarlarına el hareketi çeken adamın kulübe getirilmesine başından beri karşıydım, bunu midesi kaldırabilen insanlara rağmen.

Bu adamı sürün dürene kadar umarım üzerine giderler... Başka bir şey söylemiyorum.

Travelair
11.09.2018, 16:55
O bonuslari gördüğümde ben de sepetlemeye bakardım. Hayrettin dede kendine verilen görevin gereğini yerine getirecek. Zamanında burak var olan boşluğu nasıl kullandiysa öyle. Hatta daha ònce hurma da bunu yapmaya çalıştı. Adamı menajer yapıyorsun sonra kararlarını uygulayamiyorsun, olmuyor o zaman. Futbolcu çiftliğe döndürüyor klübü. Sonuçta da çiftlikten iyi anlayan hayri dede kulübe geliyor, gördüğüm kadarıyla işini de yapıyor.
Doğru ama bu buranın dayısı benim, astığım astık, kestiğim kestik diyerek olmaz. O zaman ters teper

Adem Akyüz'
11.09.2018, 17:02
Sosyal medyada İbre Burak'a dönmüş [emoji28][emoji28]

Muhammet_61
11.09.2018, 17:10
Bunlar hep Amariganın İsrayilin oyunları [emoji4]

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
11.09.2018, 17:13
Doğru ama bu buranın dayısı benim, astığım astık, kestiğim kestik diyerek olmaz. O zaman ters teper

Onun da yanlışları günü gelince ortaya çıkarılır klübe akrabaları dolduruyor diyorlar, doğru mu görürüz ama sorumluluk alan kişi bildiğini uygulayacak. Sürekli sağa sola bakar uzlaşma ararsan iş yapamazsın. Buralar icraat yeri artık, gorev verilmiş. Bizim klubun kapısından içeri tirpanla giren yönetici görsem garipsemem. Öylesi lazım çünkü bakimsizliktan her yerde ot bitmiş. Biraz kontrol lazım.

Travelair
11.09.2018, 17:16
Onun da yanlışları günü gelince ortaya çıkarılır klübe akrabaları dolduruyor diyorlar, doğru mu görürüz ama sorumluluk alan kişi bildiğini uygulayacak. Sürekli sağa sola bakar uzlaşma ararsan iş yapamazsın. Buralar icraat yeri artık, gorev verilmiş. Bizim klubun kapısından içeri tirpanla giren yönetici görsem garipsemem. Öylesi lazım çünkü bakimsizliktan her yerde ot bitmiş. Biraz kontrol lazım.
İcraat yeri ama zirve kulübündeysen yöneticilik yeteneği ile bunları halletmelisin, baskılamaya kalkarsan ters tepiyor

a f s
11.09.2018, 17:22
Bunlar hep futbolsuzluktan. Ligler başlasa da birbirimizi yemeyi bıraksak.

posul61
11.09.2018, 17:23
Burak Yılmaz gitmek istedi yönetimin istediği bonservisi vermeyince şimdi mırın kırın ediyor artık yemezler Burak sana olan inancı tamamen bitirdin...
emekli olsan da senin gibi bir virüsten kurtulsak artık

artvints
11.09.2018, 17:24
Bu arkadaşimizi taa ebesinin körüne gönderdi o çok sevdiği klübü para için. Hiç de gitmek istemiyordu hatta kırılmıştı ama paşa paşa gitti, donersem sadece gs'ye dönerim diye açıklama yaptı. Gs bonservis alacak diye istemediği işe ikna oldu. Ama bu klübe saygısı yok. Adam gibi icraatlar olmadıkça da kimsenin saygısı olmaz. Biraz daha sert rüzgarlar estirmek gerek. Buralarda saygı korkuyla karışık oluyor malesef. Hala daha yumuşak davraniyoruz.

Alphan Altun
11.09.2018, 17:25
Tek bir soru. Burak Yılmaz gibi bir golcüyü alabilmek için en az kaç para bonservis ve maaş verilir?

Burak Yılmaz öyle abartıldığı kadar iyi değil falan demeyin. Adamın Türkiye kariyeri ortada.

Qral gıralcılar deyip Burak Yılmaz'ın takımda olmasını isteyenleri eleştiren, her şeyi bildiğini zanneden futbol romantikleri Quaresma'yı istemeyen, takımı sabote ettiğini düşünen romantik Beşiktaş taraftarına benziyor.
Kuaarejjma kuarejma diye bağıran taraftarları küçümsüyor hakir görüyorlardı.Ama o kuarejma Beşiktaş'ın her başarısında en önemli adamdı.

Olay daha fazla çığırından çıkmadan kapatılmalı önümüze bakmalıyız.

Travelair
11.09.2018, 17:36
Resmen adamın bonservisi ve aldığı ücret düşük gösterilmesi için oyunlar yapılmış. Biz de saf saf o fiyatlara oynuyor fedakarlık yapıldı diye düşünüyoruz

Fatih Öztürk
11.09.2018, 17:40
Olay para değil ama 2 aylık alacağı için hemde 1 değil 2 defa bize her türlü oynayan tff'ye şikayet ediyor bizi.

Olay para değil tamam.

Enaldo61
11.09.2018, 17:43
Valla ben bu durumda yine Ağaoğlu'nu haksız buldum, madem bu adam bu kadar para alıyor madem sen de ödeyemiyorsun bunu yollaman lazımdı. HH haklıymış.

Karmam
11.09.2018, 17:50
Muharrem Usta 13 milyon euroya Burak, Sosa ve Kucka'yı almayı teklif ettiğinde neden redddettiniz? Madem reddettiniz şimdi neden zırlıyorsunuz?

Emre Veli
11.09.2018, 17:55
Birader şaka mısınız gömün, öldürün eyvallah sonuna kadar da okuduğunuzu da mı anlamıyorsunuz siz!

Bonuslar Burak'a değil Beijing Guoan'a ödendi.

Burak 3.5 net 12.5 da puan başı alıyor. puan başı anormal saçma ama bonus almıyor ki?!

adamlar paragraf paragraf tek tek anlattı hala millet bonusu burak alıyor zannediyor. offf ya.

bu arada kadrodışı kararı bekliyorum. yoksa güzel ortamın ağzına edecek, etti de.

7can61
11.09.2018, 17:56
Bunlar hep futbolsuzluktan. Ligler başlasa da birbirimizi yemeyi bıraksak.

Çok güzel bir noktaya bastınız, neden milli maç aralarında 1.ligde de ara veriliyor? Bari o maçları izlesek. Yerli , yabancı 1. lig bütün maçları hafta sonuna koyuyorlar hiç birini de takip edemiyorum adam gibi.

Sanki birinci ligden topçu alıyorlar, koyun milli maç aralarında maçlarını hem de çok seyircisi olur. Spor programlarında bile yorumlanır.

Her şeyi ben mi diyeyim arkadaşım.

Enaldo61
11.09.2018, 18:00
İdmanda Burak tribüne çağrılıp "Kral" tezahüratları yapılmış.

Ozan Yılmaz
11.09.2018, 18:06
cebinde kuruş olmayanlar euro milyonerine moral veriyor yine, kim haklı kim haksız bakmadan

TSemih61
11.09.2018, 18:09
Muharrem Usta 13 milyon euroya Burak, Sosa ve Kucka'yı almayı teklif ettiğinde neden redddettiniz? Madem reddettiniz şimdi neden zırlıyorsunuz?
Niye paralı troller gibi algı yapıyorsun, amacın ne? Bu forumda attığın her mesaj yalan ve yanlış algılarla dolu, Muharrem Usta'nın nesi oluyorsun adam gibi açık açık yaz.

Böyle bir teklif yok, bu teklif 3 oyuncu için 5 milyon Euro'dur. Geri kalanı da sözde borçlarından düşecek şekilde 5 milyon Euro'dur, ve kulübe girmeyecek bir paradır bu. Toplam 10 milyon Euro ama kasaya girecek para sadece 5 milyon Euro. Usta, TS Basket'e verdiği paralar ve bedavadan kendi şirketlerinin reklamını yaptığı için bu kulüpten alacağı filan yoktur, uğrattığı zararlara saysın o parasını. Ne kadar verdiği de meçhul, şuan hala kulübe sponsor gözüküyor ama bir kuruş vermiş midir acaba ne yaptığı belli değil şark kurnazının. Bu kulüpten 1 kuruş bile alamaz şuan yani 10'a satıp bu adamları 5'i cebe atacak sözde bize verdiği paraları böylece kurtaracak.

Bize maaşları, bonservisleri, menajer ücretleri, imaj hakları vs. dahil toplam 30 milyon Euro'ya mal olan bu 3 oyuncu için niye böyle bir teklifi kabul edelim, sen bu kulübün taraftarına ve başkanına gerizekalı muamelesi yapmaya utanmıyor musun?

Bu teklifi neden reddetiniz diye soracağına Trabzonspor'u dolandırır gibi verilen bu 30 milyon Euro'nun hesabını sorsana önce sen. Bu rakamlara bu transferler normal mi sence, kimin cebine girdi bu paralar.

https://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-eski-baskani-muharrem-usta-nin-verdigi-taahhutnameler-h546560.html

Bak bakalım bu linkte ne teklif etmiş dünyanın en kötü en rezil başkanı.

Fatih Öztürk
11.09.2018, 18:13
TSemih61 kardeşim 30 değil totalde 50 milyon euro civarı maliyetleri var.

TSemih61
11.09.2018, 18:21
@TSemih61 (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=40365) kardeşim 30 değil totalde 50 milyon euro civarı maliyetleri var.
Valla başkan 30 milyon demişti, hesaplayınca da o üç aşağı beş yukarı 3 oyuncu toplam 30 civarı bir şey ediyor. Bilmediğim bir şey varsa belirt lütfen abi. 30 milyon Euro'ya şampiyonluğa oynayacak kadro kurulur şu paranın miktarı adamı delirtir gerçekten. Dünya üzerinde böyle rezil kepaze bir iş yok, dolandırıcılık örneği resmen.

Şöyle olabilir tabi, bu oyuncuların sözleşmesinde çok fazla bonuslar ve imaj hakkı gibi Türkiye şartları için saçma sapan şeyler var. Üstüne o keltoş menajer ve ekibinin mamalanması da eklenince daha farklı bir fatura çıkabilir karşımıza. Ne diyim bu karaktersizler ordusu birkaç ay öncesine kadar deli gibi destekleniyordu, hala da destekleyen şuursuzlar var. Bazen bu camia için kelimeler kifayetsiz kalıyor..

Bayraktaroğlu
11.09.2018, 18:26
basın yoluyla karşılıklı atışmalar hoş değil

Ogün YAZICI
11.09.2018, 18:29
Ahahaha antreman "kral"tezahuratları ile inlemiş
Trabzonspor taraftarı eğitilmezdir
Önümüzdeki iki ay ihtarname bombardımanı bekliyorum

7can61
11.09.2018, 18:31
Kimin satılık tataftarı bunlar usta mı gönderdi bunları buraya.
Deveye diken trabzona kral yanaşır.

TSemih61
11.09.2018, 18:31
Basın yoluyla atışmak gayet hoş. Adam gibi bir camia olsaydık bugün insan içine çıkamazdı bu şahıs. Aynı şeyleri GS'de yapsaydı ya yiyorsa.

Bazı taraftarlar kendine kendine bazı şeyleri idrak edemediği için yönetim kamuoyu oluşturmaya çalışıyor. Üstüne karaktersiz şahıs her türlü algısıyla oynuyor taraftarın. Adamda riya hile, yalan her şey var. Ruh sağlığı normal değil Kral denilen kişinin.

Karmam
11.09.2018, 18:33
Niye paralı troller gibi algı yapıyorsun, amacın ne? Bu forumda attığın her mesaj yalan ve yanlış algılarla dolu, Muharrem Usta'nın nesi oluyorsun adam gibi açık açık yaz.

Böyle bir teklif yok, bu teklif 3 oyuncu için 5 milyon Euro'dur. Geri kalanı da sözde borçlarından düşecek şekilde 5 milyon Euro'dur, ve kulübe girmeyecek bir paradır bu. Toplam 10 milyon Euro ama kasaya girecek para sadece 5 milyon Euro. Usta, TS Basket'e verdiği paralar ve bedavadan kendi şirketlerinin reklamını yaptığı için bu kulüpten alacağı filan yoktur, uğrattığı zararlara saysın o parasını. Ne kadar verdiği de meçhul, şuan hala kulübe sponsor gözüküyor ama bir kuruş vermiş midir acaba ne yaptığı belli değil şark kurnazının. Bu kulüpten 1 kuruş bile alamaz şuan yani 10'a satıp bu adamları 5'i cebe atacak sözde bize verdiği paraları böylece kurtaracak.

Bize maaşları, bonservisleri, menajer ücretleri, imaj hakları vs. dahil toplam 30 milyon Euro'ya mal olan bu 3 oyuncu için niye böyle bir teklifi kabul edelim, sen bu kulübün taraftarına ve başkanına gerizekalı muamelesi yapmaya utanmıyor musun?

Bu teklifi neden reddetiniz diye soracağına Trabzonspor'u dolandırır gibi verilen bu 30 milyon Euro'nun hesabını sorsana önce sen. Bu rakamlara bu transferler normal mi sence, kimin cebine girdi bu paralar.

https://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-eski-baskani-muharrem-usta-nin-verdigi-taahhutnameler-h546560.html

Bak bakalım bu linkte ne teklif etmiş dünyanın en kötü en rezil başkanı.

Siz bu işleri çocuk oyuncağı sanıyorsunuz. Anlayamadığınız noktada yerel medya ne algı yarattıysa ona inanıyorsunuz, aksi söylenince de kandırıldığınızı kendinize yediremeyip saldırganlaşıyorsunuz.

Ahmet Ağaoğlu geldiğinde bağımsız bir denetim şirketine Muharrem Usta dönemini inceleteceğini söyledi. Ne oldu o iş?

Üç gün önce onu alacak parayı darphane basmadı diyen adam, bugün sözleşme şartları çok ağır diye adamı linç ettirmeye çalışıyor.

Travelair
11.09.2018, 18:34
Bu adamın geçen gidişi ortadayken insan hiç akıllanmaz mı acaba

Fatih Öztürk
11.09.2018, 18:36
Valla başkan 30 milyon demişti, hesaplayınca da o üç aşağı beş yukarı 3 oyuncu toplam 30 civarı bir şey ediyor. Bilmediğim bir şey varsa belirt lütfen abi. 30 milyon Euro'ya şampiyonluğa oynayacak kadro kurulur şu paranın miktarı adamı delirtir gerçekten. Dünya üzerinde böyle rezil kepaze bir iş yok, dolandırıcılık örneği resmen.

Üçünün bonservis ve menajerlik ücretleri toplamı 17 milyon euro civarı. Üçer yıllık sözleşmelerinde kemiksiz toplam maaşları 27 milyon euro civarı. Bonusları bok püsürleri ile birlikte 50 milyona yaklaşıyor. Bugünün kuruyla aşağı yukarı 370 milyon TL yapar. Borcun üçte biri.
Yani kulübün 2 yıllık total gelirinin biraz altı diyebiliriz.
Tabloya bakınca batmakla hırsızlık arasında gidip geliyorum.

Ogün YAZICI
11.09.2018, 18:37
Kimin satılık tataftarı bunlar usta mı gönderdi bunları buraya.
Deveye diken trabzona kral yanaşır.

Şenol Gunes'in ayağına Novotel'e yarim saatte yüzlerce kişiyi toplayıp kim goturduyse tesislere de götürmüştür

Şehir adına yargı da bulunan kitle şehrin tepkisini temsil etmiyor
Yıllardır problem bu

TSemih61
11.09.2018, 18:40
@Karmam (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=50734)

Yazdıklarıma cevap vermiyorsun, "ad hominem" peşindesin. Manipüle etme konusunda uzmansın, Usta'yla bir yakınlığın olduğu buradan belli.

13 milyonluk teklif var diyorsun, olmadığını gösteriyorum belgesi de var linkin içinde hala yerel medya diye zırvalama peşindesin. :D

@Fatih Öztürk (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=20716)

Ben bir yıllık maliyetten bahsetmiştim abi. Haklsın 3 yıllık toplam maliyeti ekleyince evet 50 milyon Euro'yu da geçer.

DeAgLeMaNyAq
11.09.2018, 18:43
Burak hâla antrenmanlara çıkan sözleşmeli oyuncumuz ve belki yarın öbür gün yine kadroya girecek. Şu gelinen ortamda Burak'a imtiyaz sağlayarak Kral şeklinde tezahurat yapmak, yönetimin ortaya koyduğu duruşu hiçe sayıp takımdaki diğer oyunculara saygısızlık demektir. Diğer taraftan Burak'a küfürlü veya hakaret içeren tezahuratlar yapıp yuhlamak da bir o kadar yanlıştır. Kulüplerin gerçek sahipleri taraftarlar olsa da, bu iş taraftarın meselesi değil. Taraftar bu işin içerisinde olmamalıdır...

Travelair
11.09.2018, 18:56
A Milli Takım'da da sorun prim değil diyordu. Nedir sorun acaba, neden hep sorun oluyor merak ediyorum

Uğur KÜÇÜK
11.09.2018, 19:00
Burak Yılmaz'dan Trabzonsporlu yöneticiye: "Bana baskı kurulmasın. Sezon sonuna kadar 1 lira istemiyorum. Tff'ye çektigim ihbarnameyi de geri cekicem." (TRT Spor)

A.Gökhan AKIN
11.09.2018, 19:01
Burak SOnuna kadar haklı adam parasını istiyor o zaman istemedi ama şimdi istiyor bu kadar basit. Bu adam bu kadar sorunlu bir adamdı neden satmadınız yahu son gün? az bile ediyor Burak. 3 e 5 e bakmadan satsaydınız adamı ki devre arası zaten satacaksınız. Ne yani oynayacağını filan mı düşündünüz devre arasına kadar.. Ya da yiyorsa kadro dışı bırakın.

A.Gökhan AKIN
11.09.2018, 19:03
Burak Yılmaz'dan Trabzonsporlu yöneticiye: "Bana baskı kurulmasın. Sezon sonuna kadar 1 lira istemiyorum. Tff'ye çektigim ihbarnameyi de geri cekicem." (TRT Spor)

İnşallah dememiiştir böyle birşey.. Ben yerinde olsam ba basiretsizlerden son kuruşuna kadar isterim paramı öyle ya da böyle..

drose61
11.09.2018, 19:05
alacakları karşılığı göndermek lazımdı, delikanlılik yapacağız derken en az 50 milyon liradan olduk

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A.Gökhan AKIN
11.09.2018, 19:09
Zeki ye imza attıran bu basiretsizlerin Burakı (bir an önce gitmesini isteyenlerdenim) bu kadar basitleştirmeye ve taraftarın önüne atmaya çalışmasını anlayabilmiş değilim..

falcon_61
11.09.2018, 19:10
Muharrem Usta 13 milyon euroya Burak, Sosa ve Kucka'yı almayı teklif ettiğinde neden redddettiniz? Madem reddettiniz şimdi neden zırlıyorsunuz?Teklifin böyle olmadığını bile bile neden yazıyorsun bunu. Yaylada şimşekten sonra çıkan mantar gibisin. Usta ve icraatları ile ilgili mevzu olunca damlıyorsun hemen. Başka yazını hatırlamıyorum. Sahi bir ara foruma yazmayacağını söylemiştin. Neden geldin acaba, özel bir sebebi var mı?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
11.09.2018, 19:13
Nasıl yani baskı, zirt pırt antreman istemiyorum, cuma günü yeterli, maçtan sonra İstanbul'a akar kaza da yaparım, maçta oynamayacaksam sakatim yedek kulübesine oturmam, oynarsam oyundan çıkmam gibi şeyler mi? Bİraz samimiyet gidecek hocaya diyecek ki emrindeyim nasıl istiyorsan öyle oynarım klup de en yakın transfer dönemine kadar parasını mümkün olduğunca ödemeye çalışacak, fırsat olursa da istanbul'a gönderecek.

Uğur Kalyoncu
11.09.2018, 19:17
Hafiften umutlanmıştık bu karaktersiz yüzünden ne heyecan kaldı ne de başka bir şey..

Mevzu para değil tamam biliyoruz da ne ulan mevzu.

Göndermek mi istediler ..Ulan karaktersiz kulübün anahtarını almışsın göndermeyip ne yapacaklar.

Hala buna kral deyip tezahürat yapanların da beynini........

Tamam küfretme ama sevgi gösterisinde de bulunma.

Adam doğum gününe İstanbul'a , maç yerine balığa gider tabii kapı gibi sözleşmesi var

Şu aşamada tek istediğimiz Rodellega ve Ekubanın çok iyi oynayıp Burak'ın hiç şans bulmaması olmalı.

Sonuçlar iyi giderse bunu kimse hatırlamaz aksi takdirde ilk fırsatta ortalığı karıştırır bu karaktersiz..

IYI61
11.09.2018, 19:22
İyi veya kötü bu kaliteli kadroyu Muharrem Usta kurmuştur bunu bizzat taraftar istemiştir hiç kimse laf anlatmasın adam aldı gelen yönetimde yıkmaya geldi

IYI61
11.09.2018, 19:27
Muharrem Usta Burak Sosa Kucka ben satayım dedim neden kabul edilmedi şimdi ağlıyorlar madem kulüpte para yok zekiyi neden aldılar bırakın gidin yalanlarınız yeter

falcon_61
11.09.2018, 19:29
sizin gibiler olduğu sürece daha çok şampiyon olamayızDedi Usta'nın fedaisi.

IYI61
11.09.2018, 19:29
Oyuncunu basına atarak neyi amaçlamıyorlar hadi bunu da açıklayın iyi giden takımı bozdular YÖNETİM İSTİFA aralık gelsede defolup gitseler

B61
11.09.2018, 19:30
Nasıl olduğuyla veya olması gerektiğiyle ilgilenmiyorum. Artık umrumda bile değil. Kulübün içindeki 3-4 insan arasında cereyan eden olayı mümkünse kulübün içindeki o 3-4 kişi bir şekilde halletsin. Olumlu sonuç versin demiyorum, olumsuz sonuç da verebilir ancak bir şekilde sonuç vermeli bu olay.

Birkaç gün önce Galatasaray'ı 4-0 gibi sansasyonel bir skorla darmadağın etmiş bir camia, hem ondan saatler öncesinde hem de ondan sonra ısrarla ve inatla Burak Yılmaz aşağı, Burak Yılmaz yukarı türlü tartışmalar içerisinde yuvarlanıp duruyor. Benim bu aşamada önemsediğim tek şey taraftarın enerjisini önümüzdeki lig maratonuna vermesi gerekliliği. Her şeyin sonunda çıkar açıklamalarınızı yapar, taraftarlarınızı aydınlatırsınız. Sıkıldım artık, gerçekten...

IYI61
11.09.2018, 19:31
Dedi Usta'nın fedaisi.

en azından senin gibi hayrettin hacısalihoğlu'nun fedaisi değilim yaptıkları ortada Muharrem Usta'nın da kurduğu takım ortada 😉

A.Gökhan AKIN
11.09.2018, 19:38
Nasıl olduğuyla veya olması gerektiğiyle ilgilenmiyorum. Artık umrumda bile değil. Kulübün içindeki 3-4 insan arasında cereyan eden olayı mümkünse kulübün içindeki o 3-4 kişi bir şekilde halletsin. Olumlu sonuç versin demiyorum, olumsuz sonuç da verebilir ancak bir şekilde sonuç vermeli bu olay.

Birkaç gün önce Galatasaray'ı 4-0 gibi sansasyonel bir skorla darmadağın etmiş bir camia, hem ondan saatler öncesinde hem de ondan sonra ısrarla ve inatla Burak Yılmaz aşağı, Burak Yılmaz yukarı türlü tartışmalar içerisinde yuvarlanıp duruyor. Benim bu aşamada önemsediğim tek şey taraftarın enerjisini önümüzdeki lig maratonuna vermesi gerekliliği. Her şeyin sonunda çıkar açıklamalarınızı yapar, taraftarlarınızı aydınlatırsınız. Sıkıldım artık, gerçekten...
Kendisini sevmezdim ama ne güzel demişti FATİH terim için o sadece bu klübün elemanı diye. Ama klübün elemanı dahi olamayacak adamlardan bu kulübü yönetmesini bekliyoruz nasıl bir anlayış site üzerinden çalışanına ayar vermeye kalkıyor çalışanda kulübe? Şu durumda neden kadro dişi yapmıyorsunuz bu adamı. Hal böyle olunca Burak in doğru yanlış bilmem ama “mesele para değil” demesinde birşeyler var. has etmiş iyi etmiş. İyi ki kafanıza da ... mamış!!

Uğur KÜÇÜK
11.09.2018, 19:39
'Önümüzdeki tabakta fındıkta, fıstıkta, kuru üzüm de var. Tabağın içindekilerin hepsi bir değil. Biz samimi olanlarla yürürüz' Ünal Karaman'ın bugünkü sohbet toplantısından...

Hoca noktayi koymuş.
Burak ne kadar da buyuk golcü olsa da, artık Trabzonspor'da işi olmamali.
Yaptığı 1 değil, 2 değil, 3 değil.
Burak yüzünden Hacısalihoğlu nefretim bile bir nebze duruldu.

Artik Burak ile Trabzonspor'un kani uyuşmaz.
Devre arasına kadar orta halli bir yol bulunmali ve Burak - Trabzonspor kaosu simdilik kapanmalı.
Devre arası büyük ihtimalle gönderilir zaten üçe bese bakmadan.

falcon_61
11.09.2018, 19:46
en azından senin gibi hayrettin hacısalihoğlu'nun fedaisi değilim yaptıkları ortada Muharrem Usta'nın da kurduğu takım ortada [emoji6]La değişik Zeki transferinde HH'ye yazdıklarım ortada. Trolsun de hakkını ver bari. Benim derdim Trabzonspor'un başarılı olması. Şahısları ne tanırım ben. Sadece iyiye iyi, kötüye kötü diyorum. ( meşhur özdeyiş)
Edit: Yazıyı değiştin bari sonunu da sileydin[emoji3]

falcon_61
11.09.2018, 19:50
'Önümüzdeki tabakta fındıkta, fıstıkta, kuru üzüm de var. Tabağın içindekilerin hepsi bir değil. Biz samimi olanlarla yürürüz' Ünal Karaman'ın bugünkü sohbet toplantısından...

Hoca noktayi koymuş.
Burak ne kadar da buyuk golcü olsa da, artık Trabzonspor'da işi olmamali.
Yaptığı 1 değil, 2 değil, 3 değil.
Burak yüzünden Hacısalihoğlu nefretim bile bir nebze duruldu.

Artik Burak ile Trabzonspor'un kani uyuşmaz.
Devre arasına kadar orta halli bir yol bulunmali ve Burak - Trabzonspor kaosu simdilik kapanmalı.
Devre arası büyük ihtimalle gider zaten.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBir müddet form tutması için Katar'a gidip, devre arası Bjk'ye döner.Bjk iyi anlar transfer dümenlerini. En olası ve para getirici senaryo bu. Diğer alternatiflerde zarar büyük bizim için.

Uğur KÜÇÜK
11.09.2018, 19:58
Bir müddet form tutması için Katar'a gidip, devre arası Bjk'ye döner.Bjk iyi anlar transfer dümenlerini. En olası ve para getirici senaryo bu. Diğer alternatiflerde zarar büyük bizim için.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiHer türlü zararina satacağız Burak'i.
Bana kalirsa Ffp yüzünden Gs de bu transfere salça olabilir.
Abdurrahimi kandirmak daha kolay gibi.
Oradan isimize yarayacak bir takas ( Sinan Gümüş, Muğdat Çelik veya X kişi gibi ) arti paraya ancak bu işten karlı çıkabiliriz gibi geliyor bana.
Burak yurtdışına gitmez artık.
Yoksa Katara satilirdi bu dakikaya kadar.

Fatih Öztürk
11.09.2018, 19:58
Oyuncunu basına atarak neyi amaçlamıyorlar hadi bunu da açıklayın iyi giden takımı bozdular YÖNETİM İSTİFA aralık gelsede defolup gitseler

Hakkaten defolup gitseler ya. Usta o kadar güzel kadro kurmuş ki oynatmayı beceremiyorlar falan.

falcon_61
11.09.2018, 20:01
Her türlü zararina satacağız Burak'i.
Bana kalirsa Ffp yüzünden Gs de bu transfere salça olabilir.
Abdurrahimi kandirmak daha kolay gibi.
Oradan isimize yarayacak bir takas ( Sinan Gümüş, Muğdat Çelik veya X kişi gibi ) arti paraya ancak bu işten karlı çıkabiliriz gibi geliyor bana.
Burak yurtdışına gitmez artık.
Yoksa Katara satilirdi bu dakikaya kadar.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBizde daha kadroya giremeyecek belli. Devre arasına kadar da oynamazsa daha da top oynayamaz. 3-5 aylığına Katar aktarmalı Bjk yapabilir.( Para bjk den çıkacak şekilde) Başka türlü 6 ay oynamamış sakatı kim ne etsin.

Sefa Toyer
11.09.2018, 20:04
Ne olursa olsun Burak ile konuşulmadan basına beyanatlar verilmemeli, taraftarın önüne atılmamalıydı. Oturup adam gibi konuşulmalı, talep edilen fedayı kabul etmezse satılmalıydı. Taraftarın tepkisinden çekinildi ise başkanın bir televizyon kanalına beş dakika bağlanıp halihazırdaki sözleşmeden bahsetmesi yeterli idi. Hepimiz anlar, hak verirdik. Taraflar arasında güvensizlik ortamı ve belli ki sevgisizlik, saygısızlık var. Başkan bu krizi asla yönetemedi, HH denilen adam pisledi, Burak da tüy dikti.

Alphan Altun
11.09.2018, 20:14
Kaptanlık alınmış.

yasinylmz
11.09.2018, 20:15
Burada bir futbolcu icin trabzonspor yonetimini istifaya cagiranlar var.. saka gibi bide algi kasiyorlar allah baska dusmanvermesin.. burak' in si** nde bile degil trabzonspor ama hala hem burada hem sosyal medyada destek cikanlar var... Diyorum ya allah baska dusman vermesin bu klube daha ne diyeyim

artvints
11.09.2018, 20:17
Bir ergen hareketi de yönetimden geldi. Tam birbirlerini bulmuşlar meselenin niye cozulmediği belli. Yıllar sonra sezona duzgün başladık ya, hemen artistlikler başladı, eğitilmezsiniz siz.

Harvelli61
11.09.2018, 20:19

Hocam bizde zamanında savunduk ettik hatta başkanlığı döneminde senin çok mesajını alıntılayıp katıldığımı söyledim eski mesajlarda duruyordur.

Ama artık bu adamın yaptıklarını savunmayalım lütfen hani nerde yazıyor 13m€ ? Evet yazıyor ama bunun kaç parası kulübe giricek? Muharrem Usta'da biliyor kulüpte olan parasını geriye alamayacağını bari 5e satıyım üstüne sattığım en azından cebime kalır mantığıyla yapılmış bir sözleşme.

Madem bu kadar delikanlı neden bütün parayı kulübe bırakmıyor, hiçbir başkanın burda savunuculuğunu yapmaya gerek yok bizim çenemiz yada elimiz boşuna yoruluyor aslolan Trabzonspor yanlışa yanlış diyelim yeter.

https://pbs.twimg.com/media/DiasBOPXcAMY7SP.jpg:large

IYI61
11.09.2018, 20:20
Yönetim istifaaaaaa

IYI61
11.09.2018, 20:22
Burak'dan alınan kaptanlık hayrettin hacısalihoğlu zekiye takar

alone_6161
11.09.2018, 20:25

Sezon sonuna kadar bir kuruş istemiyorum. Sonra dava açar hem serbest kalır hem de tüm paramı faiziyle alırım demek istemiş.

ilelebeTS
11.09.2018, 20:25
İletişim sıfır. Medya üstünden birbirlerini yiyorlar. Oturun bir konuşun problemi aranızda çözün. Taraftarı bu kadar galeyana getirmenin ne anlamı var? Fesih ise fesih yapın, devamsa adam gibi devam edin. Takım için işler yolunda giderken zorla kaos çıkarmak neden? Ergen hareketlerini bırakın artık.

IYI61
11.09.2018, 20:27
Nankör taraftar nankör size herşey müstehak