PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burak Yılmaz

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72

tanjugunduz
07.09.2018, 18:13
Biz adama.kral dedikçe adam kulübü ( kötü düşünmek istemiyorum ) hafife aliyor rodellega az iyi onynadi gakimy onsuz iyi gidiyor diye yapiyorsa bunlari en hafif tabirle milyonlarca insanın hakkına giriyor ne diyelim keşke ara transfer doeneminde iyi paraya satabilsek

Sadece bordo mavi .

Ogün YAZICI
07.09.2018, 18:15
kıral yapmaz öyle şey, bir yanlış anlama vardır. trabzonspor sevgisi yüzünden beşiktaşı reddetti adammm. hain yönetim ekonomik sıkıntı var diye 3.5 milyon euro maliyetini bahane edip yollamaya çalışınca üzüntüden yapmış olabilir böyle birşey. ayrıca burak olmazsa küme düşeriz.

Güzell :)

7can61
07.09.2018, 18:16
Gerçekten gerizekalı membası var bu ülkede. Yerden fışkırıyor.

tRaiNer
07.09.2018, 18:16
Allah kahretsin böyle asbaşkanı. Bir tane hayırlı açıklaması olmaz mı bir insanın. Daha Burak'la görüşmemiş ama hemen medyaya servis ediyor. Kudurdu herif. Ya git Barcelona'yı tut sende kurtul bizde kurtulalım.
Haberi medyaya servis edenin HH olduğu konusunda tekrar düşün istersen adam daha yeni öğrendik diyor.

Büyük bir olasılıkla Konstantinapolis medyasının servisi.

Malzemeyi buldular yardırıyorlar işte...

Ogün YAZICI
07.09.2018, 18:18
Adam başkalarıyla olup koca parası yiyen karı gibi
Ama bizim taraftar çıkmış aile ici mesele niye servis ediyorsun diyo

Ulan aile içiliği mı kaldı

Adam gül yüzüne koy.... gibi davranıyor yıllardır yeter yahu

tsukru61
07.09.2018, 18:18
:D :D Supersonic Reyizzz

7can61
07.09.2018, 18:19
Ulan 800 bin euro için kulübü mahkemeye veren hem de transfer olamadığı günün ertesi Burak efendi, küfürleri yiyen bizim yönetici. Siz kafayı peynir ekmekle mi yediniz sek mi yuttunuz? Nasıl bir kafa bu arkadaş?

Ozan Yılmaz
07.09.2018, 18:19
Onur ne zaman başvurdu yahu
ikisi de yeni değil fakat "nedense" şimdi birden servis edildi

Enaldo61
07.09.2018, 18:20
Kral çıplak!

tRaiNer
07.09.2018, 18:21

Demek ki çok fena koymuşuz acısı hala devam ediyor:)

Gökhan Balcı

Galatasarayı yenerek büyük günah işledik demek ki. Şampiyonluğun sinyallerini daha biz alamadık helal olsun vallahi adamlara

TolgaTopçu61
Bir daha forma yüzü görmemeli!!

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

falcon_61
07.09.2018, 18:22
Qqqralımız paraya sıkışmış.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ogün YAZICI
07.09.2018, 18:23
Günahkar HH
Günahkar basın
Özür dileriz Burak
Biz bilmemeliydik

Sen hep bizim bordo mavi manyağı cefakar kralımız olarak kalmalıydın

7can61
07.09.2018, 18:23
Onurun mahkemeye verdiği nerde yazıyor? Ayrıca yeni değil dediğin tranfser sonu ertesi günü vermiş çok da eski değil.

Ufuk
07.09.2018, 18:24
Haberi medyaya servis edenin HH olduğu konusunda tekrar düşün istersen adam daha yeni öğrendik diyor.

Büyük bir olasılıkla Konstantinapolis medyasının servisi.

Malzemeyi buldular yardırıyorlar işte...Yorum yapmasaydı o zaman. Böyle saçma ismi olur. Kim servis ederse etsin gerekirse önce yalanla. Oyuncuyla görüş ondan sonra ne açıklayacaksan açıkla.

Yani Burakla ilgili tüm açıklamaları bu adamın yapması bir tek beni mi killandiriyor. Şenol hocasına vermek istiyordu Burak'ı olmayınca saldırıyor şimdi.

Gökhan Balcı
07.09.2018, 18:27
Para olacak ödeyeceksin fesih bedelini gitsin ne eder etsin. Bu herifin o tesislerde bi dakika bile durma hakkı olmamalı. Eğer bu yapılamıyorsa ki yapılamaz biliyorum ödeyin parasını bırakın kadro dışı ne halt ederse etsin

Enaldo61
07.09.2018, 18:28
Hani Bakan ödeyecekti parasını, o da mı yalandı :)

Ozan Yılmaz
07.09.2018, 18:29
Onurun mahkemeye verdiği nerde yazıyor? Ayrıca yeni değil dediğin tranfser sonu ertesi günü vermiş çok da eski değil.

ee neden haber olması için 7-8 gün geçmesi beklendi?

Ogün YAZICI
07.09.2018, 18:31
ee neden haber olması için 7-8 gün geçmesi beklendi?

Zaten transferin son gününün ertesi Gs maçı oynandı.
Bunun ne önemi var ki
4 gün önce ya da bugün servis edilmiş çok önemli mı?
4 gün önce havamız daha fena bozulurdu

Ya buradaki soruna odaklanalım
Şu tümöre

Enaldo61
07.09.2018, 18:33
"Biri demiş ki kral öldü", doğru demiş. Senden anca soytarı olur bu saatten sonra.

Ozan Yılmaz
07.09.2018, 18:34
Zaten transferin son gününün ertesi Gs maçı oynandı.
Bunun ne önemi var ki
4 gün önce ya da bugün servis edilmiş çok önemli mı?
4 gün önce havamız daha fena bozulurdu

Ya buradaki soruna odaklanalım
Şu tümöreHerkes alacaklarının takibini yapmakta özgürdür.

Ödeyemeyen yönetim satış yapsaydı kurtulsaydı madem tümör bu adam. Başkan komik rakamlar geldi diyorsa arkasını da düşünmüştür sanırım.

Gökhan Balcı
07.09.2018, 18:34
Açıkçası Burak konusu bana onur kadar önemli gelmedi. Burak yapar eyvallah ama onur neden yaptı anlamadım. Yönetim vereceğiz dediği halde vermiyorsa tamam ama bu işlerin yöntemi böyle olmamalı.

Ozan Yılmaz
07.09.2018, 18:36
Açıkçası Burak konusu bana onur kadar önemli gelmedi. Burak yapar eyvallah ama onur neden yaptı anlamadım. Yönetim vereceğiz dediği halde vermiyorsa tamam ama bu işlerin yöntemi böyle olmamalı.
Şimdi de aynı kişi Onur yönetime süre verdi yazmış bunlar nasıl basın mensubu olmuşlar ilginç(!)

Ogün YAZICI
07.09.2018, 18:37
Herkes alacaklarının takibini yapmakta özgürdür.

Ödeyemeyen yönetim satış yapsaydı kurtulsaydı madem tümör bu adam. Başkan komik rakamlar geldi diyorsa arkasını da düşünmüştür sanırım.

Adamı satmaya kalktıklarında kalkan oluyor camia ama yok kral yok firavun diye

Şu anda Türk futbolunda maaşları 2 ay geriden ödemeyen klüp yok

Burak'ın şu yaptığı mı haktır?

Herşey profesyonellikse ben 1 yıldır profesyonel bir futbolcu klüp ilişkisi izlemiyorum

Burak Yılmaz'ın çiftliğini takip ediyorum
Elinden o özgürlüğü aldılar diye bu çırpınışları işte

ilelebeTS
07.09.2018, 18:38
Haber doğruysa; Taraftar yüz verip adam ettiyse ilk iç saha maçında sıfırla çarpar yok eder, problem değil.

Armağan Dere
07.09.2018, 18:38
600 bin euro yazıyor hürriyette..
Yalnız Rodallega ve yeni gelen Ekubana güveneceğiz o da farklı bir şey..

Gökhan Balcı
07.09.2018, 18:39
Şimdi de aynı kişi Onur yönetime süre verdi yazmış bunlar nasıl basın mensubu olmuşlar ilginç(!)

Çok ilginç gerçekten. Her şey iyi gitme eğilimindeyse ve konunun öznesi trabzonsporsa illa ki kaos olmak zorundadır.

Enaldo61
07.09.2018, 18:40
Bozuk para atarlar buna da.

Ozan Yılmaz
07.09.2018, 18:40
Adamı satmaya kalktıklarında kalkan oluyor camia ama yok kral yok firavun diye

Şu anda Türk futbolunda maaşları 2 ay geriden ödemeyen klüp yok

Burak'ın şu yaptığı mı haktır?

Herşey profesyonellikse ben 1 yıldır profesyonel bir futbolcu klüp ilişkisi izlemiyorum

Burak Yılmaz'ın çiftliğini takip ediyorum
Elinden o özgürlüğü aldılar diye bu çırpınışları işte

mackolikâ€Onaylanmış hesap @mackolik (https://twitter.com/mackolik) 15 dk.15 dakika önce (https://twitter.com/mackolik/status/1038086815381630976)Daha fazla

Burak Yılmaz'ın, 400'ü geçen sezondan olmak üzere toplam 850 bin euro alacağı bulunuyor.

bilgehan83
07.09.2018, 18:42
herkes alacağının elbette peşine düşer ama ihtiyacı olan düşer.. burak kızları için türkiyeye geldi biz ona kimsenin (istanbul takımlarının) veremediği yıllık ücreti bonusları verdik.. kulüp borçlar konusunda zaten çalışıyor ara ara ödüyor.. 800 bin euroya kalmışsa burak defolup gitsin.. savunan varsa bundan sonra bu paragözü haindir...

Ogün YAZICI
07.09.2018, 18:42
mackolikâ€Onaylanmış hesap @mackolik (https://twitter.com/mackolik) 15 dk.15 dakika önce (https://twitter.com/mackolik/status/1038086815381630976)Daha fazla

Burak Yılmaz'ın, 400'ü geçen sezondan olmak üzere toplam 850 bin euro alacağı bulunuyor.

Adam puan başına para alıyormuş
Yani geçen yılki kazancı yaklaşık 4.2 milyon euro
Bu paranın 3.8 ini almış ve 400 bin eurosu için klübü tff ye veriyorsa taraftar o adama sahayi dar etmeli

Biz ne yaparız bir tarafinı kaldırıyoruz

Rezalet bir camiayız

Evet o 400 bin euro da onun hakedisidir ama bu alicengiz oyunlarına giriyorsa Rodallega'dan daha vefakâr falan da değildir yani

Gitsin Sosa'nın cebine harçlık koyuyor haberi yaptırdığı çalışanlarına haber yaptırdın

Kurtarsın pacayi

Enaldo61
07.09.2018, 18:43
Tek merak ettiğim şey, yönetim böyle olacağını tahmin etmedi mi?

Ozan Yılmaz
07.09.2018, 18:44
Adam puan başına para alıyormuş
Yani geçen yılki kazancı yaklaşık 4.2 milyon euro
Bu paranın 3.8 ini almış ve 400 bin eurosu için klübü tff ye veriyorsa taraftar o adama sahayi dar etmeli

Biz ne yaparız bir tarafinı kaldırıyoruz

Rezalet bir camiayız

Ben de diyorum ki elimize bir fırsat geçtiyse satmamak hatasına düşen yönetimdedir suçun büyüğü.

Taraftar baskısı falan hikaye öyle bir şey olsaydı Zeki bu kulüpten içeri giremezdi değil mi?

ilelebeTS
07.09.2018, 18:45
Senin haberini paylaştığın kişi 2-3 ay evvel de aynı haberi piyasaya sürdü. Aleni Onur düşmanı veya birinin maşası.

mmert
07.09.2018, 18:45
Medeni dünyaya sitemlerimden biri böyle mahlukları sabun yapamamak.

Ozan Yılmaz
07.09.2018, 18:46
Senin haberini paylaştığın kişi 2-3 ay evvel de aynı haberi piyasaya sürdü. Aleni Onur düşmanı veya birinin maşası.
Doğru olabilir yerel medyamızda adamcılık çok fazla

esra61
07.09.2018, 18:51
Haklısın biz seni her şartta her durumda konu ne olursa olsun savunduk,Sevdik.
Sense her zamanki gibi ilk çıkışta yoldan ayrılmayı seçtin.
Bize de müstehak ,bir kez bırakıp giden her zaman gider,Akıllanmadık.
Yazık ki inandık sana...
Ama iyi oyuncuymuşsun!

a.fındıkoğlu
07.09.2018, 19:00
Kadro dışı .

Oğuz ZEYTİN
07.09.2018, 19:02
"Kral ait olduğu yerde", "Burakma bizi, tercih et bizi", "Kol hareketi yap bize", "Euronu bozdur bozdur harca", "Adam"...

"Burak'a ödenecek parayı darphaneler henüz basmadı" desene başkan.

Bu camia akıllanmaz. Ersunlar, Buraklar... Az bile yapıyorlar.

Mustafa YILMAZ
07.09.2018, 19:03
bu karakterde olan birini baş köşeye koyarsan takım olamazsın, huzur olmaz, adalet olmaz bu kadar net.

kendini kulüpten üstün görüyor çünkü kibir dağları aşmış antreman yapmaz forma alır kafasına göre basın toplantıları v.s.

hep kendine oynuyor hep.

murmut
07.09.2018, 19:05
Bizi inek gibi sagmak icin kalmayi tercih etmis adam gibi adam, kral gibi kral, forvet gibi forvet

Umarim bir daha forma yüzü görmezsin bu takimda, huzursuluklarin madeni.

Ogün YAZICI
07.09.2018, 19:08
"Trabzonspor için ölü taklidi yaparım "
BURAK YILMAZ

Adem Erdoğan
07.09.2018, 19:12
Gs maçında Burak'sız 4 gol atınca akıllandı herkes halbu ki Sivas'a da 3 atmıştık Burak'sız.

Fırsat varken satacaktık bizim bu derece ekonomik lüksümüz yok, devre arası isteyen olur inşallah.

Gürkan Asma
07.09.2018, 19:13
Gıral bozuntusundan şimdi ben değil menejerim başvurdu, haberim yok açıklaması gelir :)

Courage
07.09.2018, 19:17
Bu kariyerde bir oyuncunun takım havasının bu kadar olumlu , ülkedeki ekonomik durumun iyi olmadığı bir anda " profesyonelce" parasının peşine düşmesi en büyük amatörlüktür.

Kimsenin parası kalmaz ödenir elbette ama yersiz kriz çıkarıp şımarıklığıyla ortalıgı karıştıran adamın bir daha forma yüzü görmemesi gerekir.

Eğer haberler doğruysa...

nbay
07.09.2018, 19:19
Hâlâ nasıl alacağı var yaw geçen seneden

ESER
07.09.2018, 19:20
Damat aracı olsun kayinpederinin takımına iyi fiyata okutalim. Bu verimsizlikle aşırı lüks bize

Tayfun
07.09.2018, 19:25
bu karakterde olan birini baş köşeye koyarsan takım olamazsın, huzur olmaz, adalet olmaz bu kadar net.

kendini kulüpten üstün görüyor çünkü kibir dağları aşmış antreman yapmaz forma alır kafasına göre basın toplantıları v.s.

hep kendine oynuyor hep.

Bunun totosunu bu kadar kaldıran taraftardır .

-Samet
07.09.2018, 19:29
Sosa , Kucka , Burak .. 3 'ü de maliyetli oyunculardı.Allah var , Sosa ve Kucka gelirken maliyetli olacaklarını biliyorduk.Ama şahsım adına katkı sağlayabilirler diye düşündüm.Sosa'dan daha yeni yeni verim almaya başladık , Kucka 'da bir türlü o seviyeye gelemedik.Daha doğru bir kadro planlamasında daha iyi verim alabilirdik belki de.Burda kendimi yanılmış sayıyorum.

Amaa , bir transfere hep karşı çıktım kendi içimde ve burada , bir türlü kabullenemedim , o transfer en verimli döneminde yine bizi para için terkeden , kankasının yanına giden Burak Yılmaz transferiydi.Maliyetinin yanısıra Muharrem Usta'nın " karakter de alıyoruz biz oyuncu alırken" açıklamasıyla tamamen ters düşen bir transferdi.Aslında her şey çok açık ve netti , Çin'de bu kadar para almasına rağmen , ailevi sebepleri nedeniyle Türkiye'ye dönmek isteyen Burak , aforoz edilerek gönderildiği Galatasaray'a dönemezdi , taraftarının tepkisinden dolayı Beşiktaş zaten olmazdı , Fenerbahçe zaten söz konusu bile değildi.

Ne oldu , "Kral" büyük fedakarlıklar yaptı , Trabzonspor'u tercih etti , "büyük fedakarlıklar" dan kasıt ücretinde büyük indirime gitmesi ama ne hikmetse aldığı parayı Türkiye'de verecek kulüp yoktu .Gol attı , içimde buruk sevinç oldu , benim için "Kral " falan değildi yani.

İşin ilginç tarafı bu taraftar birçok şeyi kabullendiği gibi bu arkadaşı da kabullendi , "Qrall" diye bağrına bastı tekrar , yaptığı " Beşiktaş'ın teklifi için teşekkürler, Trabzonspor'da kalıyorum " türündeki samimiyetsiz açıklamasından sonra bile halen " Qral bizi seçti , gördünüz mü " gibi yorumlarda bulunanları gördük.Sosyal medyadaki ergen tripleri de cabası oldu.

Şimdi buraya yazıyorum , benim gözümde otobüs şöförü döven , sahada eli belinde gezen , takım içinde gruplaşmaya sebep olan , eşinden ayrılık sebebiyle ilgili iğrenç iddialar ortada gezen , uzun atlama şampiyonu , bizi kariyerinin en döneminde bırakıp giden , "yarım bıraktığım işi tamamlamaya , hikayenin sonunu getirmeye geldim" diye sahte gülücükler saçan ,en yakın kankaları Selçuk , Emre , Arda gibi karakterdeki tipler olan , adım gibi eminim ki şartlar olgunlaşsaydı yine ilk fırsatta bizi bırakıp gidecekti. Bu arkadaş alacaklarını istemiş , hakkıdır , ama , bu konuda bu yönetim tavır koymazsa , ilk fırsatta bu "adam"ı takım için denge sağlanmışken tekrar takımın merkezine getirirse , onlara da iki çift lafım olacak , eğer ki Ünal hoca hak etmediği halde , hazır olmadığı halde şu anda formunda olan Rodallega'dan formayı alıp bu karakter problemi olan arkadaşa verirse , yine iki çift lafım olacak.Buradayız , bekleyelim , görelim.İşlerin bu aşamaya geleceği çok açıktı , doğru düzgün antrenmana bile çıkmayan , kendini takımdan üstün gören bu arkadaşla ilgili ne gibi yaptırımlar olacak artık gerçekten merakla bekliyorum.

Bir de yukarda bazı arkadaşlar methiyeler dizmişler satır satır , siz hala Türkiye'nin en etkili golcüsü , rakipler için daha maç başlamadan psikolojik tehdit , gidip de rakibine verilir mi böyle oyuncu , Trabzonspor'un gelmiş geçmiş en iyi golcüsü diye kendinizi kandırın.Kralın zaten umrunda değilsiniz , o ilk fırsatta İstanbul'a koşacak yine.

Keşke futbolcu transfer ederken gerçekten hep "karakter" de transfer edebilseydik.

Oruç
07.09.2018, 19:31
Twitter'daki açıklamada HH'nin "biz de yeni öğrendik" dediği yazıyor. Hiçbir işe yaramadığı gibi hiçbir şeyden haberi olmayan bir yöneticinin olduğu yerde Burak, Ahmet, Mehmet istediği gibi top koşturabilir. Şaşırmıyorum olanlara.

Gökhan Balcı
07.09.2018, 19:31
Büyük ihtimalle Burak alacaklarını da bırakıp bedavaya gidecekti başkan da bunu istemedi. Ortada Beşiktaştan alınacak para bile söz konusu değildi belki de. Koskoca takımın düştüğü hale bak ya rabbim

Bayraktaroğlu
07.09.2018, 19:35
Her şey güzel giderken birisinin bunu yapmasını bekliyordum zaten neyse bir hafta yüzümüz güldü

Sinan G.
07.09.2018, 19:37
ödeyeceksin parasını yollayacaksın paf takıma, bak nasıl kendine geliyor

Gökhan Balcı
07.09.2018, 19:43
Kendisi hatta emre b. İçin tonla güzelleme görünce insan etrafta bu adamlara karaktersiz diyemiyor. Karaktersiz olan bu toplum. Sendense eğer ne yaptığının önemi yok değilse isterse taşa tekme atsın en adi bilmem ne çocuğu olursun. Yıldırdılar yemin ediyorum

Enaldo61
07.09.2018, 19:52
Kendisi hatta emre b. İçin tonla güzelleme görünce insan etrafta bu adamlara karaktersiz diyemiyor. Karaktersiz olan bu toplum. Sendense eğer ne yaptığının önemi yok değilse isterse taşa tekme atsın en adi bilmem ne çocuğu olursun. Yıldırdılar yemin ediyorum

Türk toplumunun gerçeği.

Murat KARAKURT
07.09.2018, 20:08
Uyardık abi uyardık....Takima da giremeyecek anladı....Huzursuzluk çıkaracak kaldığı her dakika.... nasıl bir insansın bjk teklif için teşekkür edip ertesi gün federasyona başvuruyorsun...Tesislere sokmasınlar yeter artık....Abdilkadir'i de uyarsınlar yoksa yazık olacak ona da....

Oğuzhan Fidan
07.09.2018, 20:10
bu yaptığını camia bütünüyle affetmez. yanlış.

bingolts
07.09.2018, 20:11
Bunu yapmayacaktı. Ama bu adama para dayanmıyor futbolu bıraktığında ne olur hali bilmem

Muhammet_61
07.09.2018, 20:18
Transferin son günü "Trabzonda kalmayı tercih ediyorum" deyip 2 gün sonra takımı alacakların dolayısıyla şikayet et. İşte senin karakterin bu kadar. Bir de "feda" yapar mı diyorduk.

Versinler parasını göndersinler şunu paf takıma. Devre arasında da karşılıklı fesh etsinler sözleşmeyi. Nereye istiyorsa defolsun gitsin. Bir daha da bu şehre adım atmasın. Hazır takım hava yakalamışken şutlasınlar şu çakma kralı.

Sinirden elim ayağım titredi.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
07.09.2018, 20:21
Düdüğümün kralı açıklama yapmadı mı hala?

Uğur Ö.
07.09.2018, 20:29
Baş belası ya tam bir baş belası. Ne çeşit bir insansın sen. Lanet olsun geldiğin güne.

special one
07.09.2018, 20:39
643 sayfa olmuş ama ben sana yorum yaptım mı hatırlamıyorum.

Enerjimiz tutmuyor.

Sevemedim hiç seni...

Sefaenes
07.09.2018, 20:40
karektersiz futbolcu almiyacaksin bu karaktersiz gs gitmek için satmadimi zamanında ne bekliyoruz ki. D3vre arasına kadar yedek oynamalı asla 11 de oynamamalı devre arası bu karektersiz kraldan kurtulmalı. Birde yapancı kiralı isterler bunun gibi gotler daha fazla kazanması için geri istiyorlar. Bunun sakat olduğunu bile inanmiyorum

Uğur Ö.
07.09.2018, 20:41
karektersiz futbolcu almiyacaksin bu karaktersiz gs gitmek için satmadimi zamanında ne bekliyoruz ki. D3vre arasına kadar yedek oynamalı asla 11 de oynamamalı devre arası bu karektersiz kraldan kurtulmalı.
Kim alır ki bunu. Beşiktaşlılar istemiyor, Terim ile kavgalı. Başımıza resmen bela olacak takımda özellikle Abdülkadir üzerinde çok etkili. Adama oynamadan 4 milyon € (30 Trilyon) para veriyoruz.

Enaldo61
07.09.2018, 20:48
Devre arası satarız bunu yeter ki davalık olmayalım. Yoksa TFF uyuşmazlık kurulu debemizi deller :D

Nihat Güneş
07.09.2018, 20:54
Tez zamanda defolup gitmen dilegiyle Kralci saksakcilarin biraz uzulecek ama takimin basina bela olmadan tez zamanda ins.

tonya55
07.09.2018, 21:04
alacakalrına karsı bonsrvisi verilsin diyecemde sonrada alıyorla rhep paralarını.

DeAgLeMaNyAq
07.09.2018, 21:09
Taraftarın, yönetimin ve Burak'ın düştüğü birkaç yanlış nokta var...

Taraftar, GS maçına bakarak Burak'sız da mükemmel oynuyoruz artık ona ihtiyacımız yok diyerek kendisini avutmaya çalışıyor. Yarın Rodallega üstüste 4 maç gol atamayıp galip gelemediğimiz takdirde santrafor lazım diyerek yönetimin başını yemeye hazırlanıyor...

Yönetim, Burak'ın maliyetini karşılamamız mümkün olmadığı hâlde onu tutmak için gereksiz yere mücadele içerisine giriyor. Üstelik Ağaoğlu'na oyuncuların parasını nasıl ödyeceksiniz şeklinde gelen soruya Allah büyük diyerek tatmin edici bir cevap veremiyor...

Burak, kendisini 2 kez sahiplenen camiaya karşı ısrarla nefretle anılmak için çabalıyor. Trabzonspor'da parasının kalmaycağını o da biliyor ama İstanbul'a gitmeden yapamadığı için, Trabzon'da yaşamak artık ona zul geliyor ve bu sebeple sürekli fırsat kovalıyor. Bu saatten sonra en çok istediği taraftarın kendisini ıslıklaması olacaktır. Böylelikle ücreti ödense bile gitmek için eline ciddi bir koz geçmiş olacak. Birinci ihtar sonrasındaki ödemeleri yapılarak yaz transfer döneminde bedavaya gitmesi engellendi. İkinci ihtarı bertaraf edemezlerse, hem alacaklarını tahsil edecek hem de devre arasında bedavaya BJK'ye gitmiş olacak...

Uğur Kalyoncu
07.09.2018, 21:10
Evet parasını istemek hakkı ama öldün mi be arkadaş..

Yiyecek ekmeğin mi yok hayırdır ne oldu yani..

Ya da bu kadar karaktersiz misin .

Evet karaktersizsin zaten bu kadar mı karaktersizsin onu merak ediyorum..

Terbiyesiz herif..

Ama hep diyorum suç sen de değil senin gibi karaktersizi kral yapanlarda.

Samet Berber
07.09.2018, 21:32
Karaktersiz herif

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adem Akyüz'
07.09.2018, 21:41
Öncelikle bir oyuncunun sözleşmeye göre hak edişini istemesi çok normal. Ancak zamanlama konusunda maalesef çok iyimser bakamayacağım.

Bu olay benim için çok sürpriz olmadı. Teknik direktörün oyuncu değişikliklerine karışacak kadar yükselmiş(!) bir adamı deli gibi gitmek istediği bir anda takımda tuttuk. Üstelik takım da o kadar formdaki muhtemelen yedek kalacak. Sakin sakin oturmasını mı bekliyordunuz?

Gerek Ağaoğlu'nun ilk seçildiği dönemde, gerekse transferin son günlerinde "Burak giderse..." şeklinde cümlelerle yönetime saldıranlarda elimizde patlayan bu bombadan sorumludurlar. Çünkü bence bu tepki gösterenler bonservis fiyatının yüksekliğiyle biraz yumuşar diye düşünen yönetim fiyatı yüksek tuttu ve neticede iki kulüp anlaşamadı. Burak da elimizde kaldı.

Şimdi oynamasa da alacağı paraları geçtim, takımda huzursuzluk yapmasa bari diye dua ediyoruz.

Bile bile lades buna derim işte ben.

Mehmet Fatih Yavuz
07.09.2018, 21:55
Öncelikle bir oyuncunun sözleşmeye göre hak edişini istemesi çok normal. Ancak zamanlama konusunda maalesef çok iyimser bakamayacağım.

Bu olay benim için çok sürpriz olmadı. Teknik direktörün oyuncu değişikliklerine karışacak kadar yükselmiş(!) bir adamı deli gibi gitmek istediği bir anda takımda tuttuk. Üstelik takım da o kadar formdaki muhtemelen yedek kalacak. Sakin sakin oturmasını mı bekliyordunuz?

Gerek Ağaoğlu'nun ilk seçildiği dönemde, gerekse transferin son günlerinde "Burak giderse..." şeklinde cümlelerle yönetime saldıranlarda elimizde patlayan bu bombadan sorumludurlar. Çünkü bence bu tepki gösterenler bonservis fiyatının yüksekliğiyle biraz yumuşar diye düşünen yönetim fiyatı yüksek tuttu ve neticede iki kulüp anlaşamadı. Burak da elimizde kaldı.

Şimdi oynamasa da alacağı paraları geçtim, takımda huzursuzluk yapmasa bari diye dua ediyoruz.

Maalesef. Riske giremediler..Herhangi bir başarısızlıkta ilk ısıtılacak meseleydi çünkü....
Çok bilmiş taraftar nazar boncuğu takabilir..

Oğuz ZEYTİN
07.09.2018, 21:56

İki kulüp anlaşamadı değil Adem. Yiğit Alp görüştü hatta. Baskan teklif yok diyor. Teklif yoksa Bjk, senin kontratlı oyuncunla nasıl görüştü? Niye şikayet etmedin?

Mesele şu: Bjk elinden forvet çıkaramadı. Yoksa Burak, o küstah mesajı atmak için son saate kadar bekler miydi? Bunu o zaman yazdık.

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/55806-Transfer-Dosyası-14?p=1920974259&highlight=#post1920974259

Neyse; kızdık, sövdük... Geçmişten ders alıp akıllı davranalım bu sefer. Öncelikle hukukî bir yaptırıma maruz kalmamak için gereken yapılmalı.

Bu herife o kadar para verip faydalanmamak büyük lüks. Eşek gibi oynayacak hoca isterse. En azından devre arasına kadar bu süreci iyi yönetmek lazım. Adam kampa katılmaz, maça çıkmaz, takımla çalışmaz... Yok öyle dünya!

Trabzonspor cephesi kadife eldiveni gösterdi. Demir yumruk da olmalı yeri gelirse.

Oruç
07.09.2018, 22:06
Gece saat 3-5 arası antrenman koyacaksın. Düzgün bir yönetim olsa kendisini süründürmeli. Çuvalla para veriyoruz yan gelip yatmak olmaz. Yönetim boşluğu var maalesef. Bir oyuncuyla başedemiyorlar.

sasone
07.09.2018, 22:16
Sosyal devlette bu ergenin eline çocuk vermezler,heme alırlar.Aile bakanını göreve davet ediyorum,bu daha yetişkin olmamış,nasıl çocuk büyütecek?

artvints
07.09.2018, 22:36
Katar'a falan gitse ya. Aliye gibi çocuklarım olmadan asla diyor muhtemelen kaldı başımıza.

atomantcum
07.09.2018, 22:36
Transfer sürecinde bas bas bağırdık.

Bu yaştaki adama bu paralar verilmez.
Bu futbol anlayışındaki adama bu paralar verilmez.
Bu karakterdeki adama bu paralar verilmez.

Ama burada savunucusu çoktu. Gelecek golleri sıralayacak diye ağzımızın payını veriyorlardı.

Şimdi onların sıralı bi listesi çıksa da tek tek engellesek, bi daha sesleri çıkmasa.

Berkan
07.09.2018, 22:50
Linç etmeyin ama adamın parasını istemesi hakkı değil mi ? Hangimiz 2 ay ödemeyi almadığımız yerde çalışırız kaldı ki bu adam belki aylardır ödeme almıyor.

atomantcum
07.09.2018, 22:54
Bu kadar adice bir harekete verilecek en iyi cevap, adamın twitini kullanarak oyuncudan ve Beşiktaş'tan şikayetçi olmaktır. Sözleşmeli oyuncumuz "Beşiktaş'ın teklifine teşekkür ederim" diye açık açık itiraf ediyor suçu. Bu twiti attıran Ali Ağaoğlu'nun kendisi bile olsa bunu yapacaksın, hodri meydan diyeceksin.

sasone
07.09.2018, 22:59
Linç etmeyin ama adamın parasını istemesi hakkı değil mi ? Hangimiz 2 ay ödemeyi almadığımız yerde çalışırız kaldı ki bu adam belki aylardır ödeme almıyor.

Burak Yılmaz,önce Batuhan Karadeniz'i alacak karşısına oturacak diyecek ki bankada kaç paran var,sonra kendi hesabındaki paraya bakacak,sonra da ellerini açıp,Allah'a Trabzonspor'da oynadığı için sabah akşam şükredecek,ne şikayet etmesi?

Oxychen
07.09.2018, 23:27
Burak Yılmaz,önce Batuhan Karadeniz'i alacak karşısına oturacak diyecek ki bankada kaç paran var,sonra kendi hesabındaki paraya bakacak,sonra da ellerini açıp,Allah'a Trabzonspor'da oynadığı için sabah akşam şükredecek,ne şikayet etmesi?
Sen iş yerinden 3 ay maaş almayıp götün açıkta yatmadığın için sabah akşam şükrediyor musun?

Ali Bektaş
07.09.2018, 23:48
Sen iş yerinden 3 ay maaş almayıp götün açıkta yatmadığın için sabah akşam şükrediyor musun?

Kim Burak mı 3 ay maaş alamayıp götü açıkta yatacak? Adam yılda 30 trilyon kazanıyor. Senin ne iş yaptığını bilmiyorum ama adamın sadece 1 yılda kazandığını sen 100 yıl çalışsan kazanabilir misin

Ali Bektaş
08.09.2018, 00:06

Aramızda ne kadar temiz kalpli iyi niyetli insanlar var. Ama mesela bana değil 2 ay 11 ay ödeme yapmayıp sene sonunda 30 trilyon ( lan ne 30 trilyonu 300 milyara razıyım) vereceğiz deseler bırak işten ayrılmayı 40 takla atardım

Mehmet Fatih Yavuz
08.09.2018, 00:36
Niye bu kadar ajite ettiniz anlamadım.
Sanki iş yerinden parasını alamayınca ay sonu kirasını ödeyemeyecek.
Yönetime racon kesmek için yapmış. Yoksa niye beklesin transfer süresinin dolmasını.

Alphan Altun
08.09.2018, 00:36
Burak, Sosa, Onur, Kucka ve Olcay'ın yıllık ücretleri 17 milyon Euro. 130 trilyon. Elektrik ve doğalgaz faturasını kredi kullanıp ödeyebilen kulüpten söz ediyoruz. Bourceanu'ya daha yeni para ödedik.Adam futbolu bıraktı, kulüpten gideli 5 yıl olmuş.

Tamam Burak'a kızın da gerçeklerden de haberiniz olsun.

nbay
08.09.2018, 00:45
Burak yılmaz konusunda da açıklalarda bulunan Ağaoğlu “ Burak konusunu kendisine sormak lazım. Neden bu ihtarnemeyi çekti. Şikayet etti ona sormak lazım. Çok taze konu. Yönetim olarak görüşülecek. Basından beri söylüyorum. Ödemelerde yaşanan sorunlar sadece bizde değil herkeste var.alti aydır para ödemeyen takımlar var. Ama biz geldiğimizde beri bombardıman yaşıyoruz . Yine alacaklarını alamayan 6 7 oyuncu var onlar hala bir başvuru yapmadı. Ödenecek bir para varsa ödenir ihtarnemeyi gerek yok. Ona sormak lazım. Transfer sezonu biter bitmez yaptı. Geçen sezonda ve bu sezondan bir aylik,birde puan başına alacağı var.Yaptırım gibi birsey sözkonusu değil. Takımın kaptanı ve yerli. Yüzde seksen yabancı olduğunu düşünürsek takımın kaptanı böyle bir yol açarasa2gerisini düşünmek bile istemem. Yaptığı bu iki oldu.” dedi

Ağaoğlu ayrıca “Bu konu üzerinden spekülasyon yapmak doğru deil. Özellikle beni çok üzdü. Kaptanimizdan böyle birşey gelmesi üzdü. Geldiğimizde aylardır ödenmeyen paralar vardı. Geldik ödedik şimdi herkes bizden mi çıkarıyor hıncını anlamadım. trabzonspor olarak baktığımızda bizim aaşamayacağımız sıkıntılar değil. Geçen yıl o kadar parayı ödeyen takım bunu da öder.” ifadelerini kullandı.

Jackdaniels
08.09.2018, 01:26
Burakla yönetim arasındaki krizi iyi analiz etmek gerek , oyuncumu gitmek istiyor yoksa yönetim yüksek ücret aldığı için gönderme peşindemi ? Eğer oyuncu gitmek için bu davranışlarda bulunuyorsa birdaha bu formayı asla giymemeli haddini bildirip kapı önüne koymalıyız yok eğer yönetimsel bir sorunsa o zaman oyuncuda bu tarz davranışları daha çok görürüz gibi geliyor sıkıntı neyse hemen belirlenip çözüm üretilmeli zira yakaladığımız olumlu havayı ters yöne çevirebilir.

nirvana ovalari
08.09.2018, 01:52
Düzenli olarak yazacağım. Acilen A takım kadrosundan uzaklaştırılmalı.

Sefa
08.09.2018, 01:57
Efelenmesine aldanmamak gerek esasında ürkek kuştur ürkütmek gerek..

Emre Veli
08.09.2018, 02:16
Efelenmesine aldanmamak gerek esasında ürkek kuştur ürkütmek gerek..
evet, tam olarak bu :)

M. Fatih ALEMDAR
08.09.2018, 02:35
Devre arasina kadar oynamaman ve devre arasi 3-5 mil euro ya satilman dilegiyle.

Senden tiksiniyorum kardas.

Burak aga
Senin 3 gr karaketin varmi haci soyle bana?
Senin Allah belani versin
Yillardir dedigim gibi

Senden tiksiniyorum.
Tez zamanda defolam dilegiyle.

Özgür KARADENİZ
08.09.2018, 06:26
Takimda ki havanin icine ettin,zamanlamana tukureyim,trabzon düsmani burak yilmaz,istanbul ajani burakyilmaz,ahlaksiz burak yilmaz,takimda kendisi olmadan yakalanan sinerji,4 gollü gs galibiyeti kahretmis adami,hazimsiz burak yilmaZ. Köse de sinsi sinsi ,sahasinda maglubiyeti bekliyodu ellerini ovusturarak,ama Trabzonspor taraftariyla beraber,cimbomda önce bu arkadasin canini yakmis,olusan mutluluk tablosu bu arkadasi cildirtmis,ne yapacaginin bilmeden elindeki tek firsatla şuursuzca kulube saldirmistir burak yilmaz,abdulkadirin kanindaki virüs burak yilmaz,abdulkadirin gs macindan5 saat once kadrodan cikarilmasinin tek sebebi sakatlik mi saniyorsunuz,yakin zamanda bu konuyla ilgili de farkli spekulasyonlar duyabilirsiniz,o gun kamptan uzaklastirildigi soyleniyor,mactan 45 dakika önce Ünal hocanin yayinci kurulusa verdigi roportajda var bunun sifreleri.

Özgür KARADENİZ
08.09.2018, 06:33
Takimda ki havanin icine ettin,zamanlamana tukureyim,trabzon düsmani burak yilmaz,istanbul ajani burakyilmaz,ahlaksiz burak yilmaz,takimda kendisi olmadan yakalanan sinerji,4 gollü gs galibiyeti kahretmis adami,hazimsiz burak yilmaZ. Köse de sinsi sinsi ,sahasinda maglubiyeti bekliyodu ellerini ovusturarak,ama Trabzonspor taraftariyla beraber,cimbomda önce bu arkadasin canini yakmis,olusan mutluluk tablosu bu arkadasi cildirtmis,ne yapacaginin bilmeden elindeki tek firsatla şuursuzca kulube saldirmistir burak yilmaz,abdulkadirin kanindaki virüs burak yilmaz,abdulkadirin gs macindan5 saat once kadrodan cikarilmasinin tek sebebi sakatlik mi saniyorsunuz,yakin zamanda bu konuyla ilgili de farkli spekulasyonlar duyabilirsiniz,o gun kamptan uzaklastirildigi soyleniyor,mactan 45 dakika önce Ünal hocanin yayinci kurulusa verdigi roportajda var bunun sifreleri.

16199
Resmi sitede ,Ünal hocanin gs maci sonrasi yaptigi aciklamalarin son kismini okuyun,abdulkadirin sakatliktan sebep mi yoksa,burak dahilinde baska bi sebeple mi kadrodan cikarildigini goreceksiniz

Özkan Şentürk
08.09.2018, 07:54
Burak dan para kazanabilecegimiz son transfer dönemiydi ama maalesef son saniye olmadı o iş. Artık bizim için kangren oldu. Zararsız elden çıkarmak çok zor.

zafer6161
08.09.2018, 09:37
valla Burak konusundan bakarsak meselenin para meselesi olmadığı çok açık.
benim tahmin ve düşüncelerim şunlar
1.Burak gecen sene neredeyse bedava oynadı,kaç aydır maaş almadı.o zamanlar neden başvurmadı
2.Burak ameliyat olduğunda ne dedi,şuan yataktan kalkıp kampa gitmek istiyorum
3.Burak o zamanlar hep TS de kalmak istediğini bir yere gitmek istemediğini dile getiriyordu (parası ödenmediği halde )
ne olduysa kamptan sonra oldu
Burak ihtar çekti,
Burak yusufu sildi
Burak sadece apo ile takılıyor
Burak takımda kimse ile konuşmuyor
ve burak gitmek ister fakat yönetim göndermez.Bence burak ihtar dan önce kadro dışı kaldı.BUrak ta ona istinaden ihtar cekti,yani burak yönetimden intikam almak istiyor.bu adam bir şeye küsmüş,kırılmış,yoksa 1 aylık alacağına ihtar cekecek kadar salak olamaz.

Burak ta biliyor bu saatten sonra türkiyede hiç bir takıma gidemeyeceğini,fakat yanıldığı nokta şu var,kendi kendine futbol hayatını bitiriyor.ya tekrar yurt dışı ,oda pek ihtimal değil.yada türkiyede gidebileceği tek takım başaksehir.onlar isterse tabi,,,

Uğur Kalyoncu
08.09.2018, 09:40
Yarın her kaybettiğimiz puan sonrası durup dururken kaos yarattığın için sana küfredeceğim..

Arif Timurcioğlu
08.09.2018, 09:50
Seni severim her zamanda savunurum ama oynadığın kulübe ihtarname çekmek ne?

Gökhan Balcı
08.09.2018, 10:01
valla Burak konusundan bakarsak meselenin para meselesi olmadığı çok açık.
benim tahmin ve düşüncelerim şunlar
1.Burak gecen sene neredeyse bedava oynadı,kaç aydır maaş almadı.o zamanlar neden başvurmadı
2.Burak ameliyat olduğunda ne dedi,şuan yataktan kalkıp kampa gitmek istiyorum
3.Burak o zamanlar hep TS de kalmak istediğini bir yere gitmek istemediğini dile getiriyordu (parası ödenmediği halde )
ne olduysa kamptan sonra oldu
Burak ihtar çekti,
Burak yusufu sildi
Burak sadece apo ile takılıyor
Burak takımda kimse ile konuşmuyor
ve burak gitmek ister fakat yönetim göndermez.Bence burak ihtar dan önce kadro dışı kaldı.BUrak ta ona istinaden ihtar cekti,yani burak yönetimden intikam almak istiyor.bu adam bir şeye küsmüş,kırılmış,yoksa 1 aylık alacağına ihtar cekecek kadar salak olamaz.

Burak ta biliyor bu saatten sonra türkiyede hiç bir takıma gidemeyeceğini,fakat yanıldığı nokta şu var,kendi kendine futbol hayatını bitiriyor.ya tekrar yurt dışı ,oda pek ihtimal değil.yada türkiyede gidebileceği tek takım başaksehir.onlar isterse tabi,,,

Sahi yusuf meselesini ben de merak ediyorum. Abdül ile çok yakın ama yusuf ile bir şey olmuş gibi.

Enaldo61
08.09.2018, 10:21
Önce bir verdiğiniz kaptanlığı geri alın bakalım.

murmut
08.09.2018, 10:22
Umarim bugün de ac kalmamissindir...
Kaldiysan, asgari ücret alan bir taraftarin yanina ugra, ailesini doyurdugu gibi senide doyurur. Ha karnim doyar, gözüm doymaz diyorsan o baska, o zaman sana birsey demem.

Nihat Güneş
08.09.2018, 10:40
Bu karaktersiz yüzünden artık Abdülkadir e bile kıl olmaya başladım. Eskiden oynamayınca tvyi kapatan benim geldiğim duruma bakınız... Yarın öbürgün statta da bunun yansımalarını görürüz. Kendisinden geçtim en değerli varlığımızın kaderiyle oynayacak emek hırsızı.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur Ö.
08.09.2018, 10:45
Önce bir verdiğiniz kaptanlığı geri alın bakalım.

Önce maaşı ödenmiştir diye bir açıklama yapılmalı, daha sonra kaptanlığı alınıp paf takıma gönderildi diye açıklama yapılmalı. Devre arasında mali duruma bakılmadan rezil edilecek şekilde gönderilmeli. Ve bu transferde ibret olarak ileriki senelerden alınmalı. Böyle egolu sadece kendini düşünen, karaktersiz oyuncu transferleri son olur umarım.

Pshycologist41
08.09.2018, 10:50
Sirf adami savunmak icin kelimeleri dramatize eden arkadaslar cok komiksiniz.

Neymis efendim ''ben calistigim yerden 2 ay maas almazsam susarmiymisim''

Ne der oflu hoca ''sende ki beyni kuşa taksak ters ucar''

Ulan guzel kardesim ulan sayin renkdasim,ben kazaniyorum asgari ucret misal ali kazaniyor 3 bin lira huseyin hadi tas catlasin aliyor 4 bin lira.

Sen ben bizler ev gecindiriyoruz hepimiz ucu ucuna yasiyoruz.2 ay maas alamazsam kenarda birikmisim zenginde bir ailem yoksa aç kalirim varsa cocuklarim onlarda aç kalir evim kiraysa ev sahibiyle papaz ben tabiki ses cikaririm hakkimi ararim.

Sen hangi beyin damarinla adamin birinin,bizim 100 kişi birlesip 100 yil calissak yillik aldigi paraya erisemeyecegimiz yerde bu cumleyi kurabiliyorsun hayret!!!!!

Fatih Özkan
08.09.2018, 10:52
Bıktık artık!

artvints
08.09.2018, 10:53
Alacağı parayi düşünse takımin huzurlu ortamını bozacak işler yapmaz. Oraya dahil olmaya çalışır. Biliyor ki sonuçlar geldiğinde ödemeler daha düzenli olur. Tahtından inmek daha çok koyuyor adama.

Ogün YAZICI
08.09.2018, 11:20
Yahu bu iş yürümez
3.55 milyon euroluk yani 25 milyon tl nin üzeri deki abit ücreti boşverdim adam puan başına 10 bin euro şu anki kurla 73 bin tl alıyor

Biz Gs maçında şu kadar bilet sattık kasa doldu diyoruz 3 puan aldık diye evinde bu takımı nasil bozarım muhabbeti yapan adam 210 bin tl para kazandı

Bu ekonomi yürümez

Bunu hakedişi falan açıklamaya çalışanlar bu sahtekar nerden savunsam diye komik olmaya başladı

Biz zaten yıllık ucretini 2.5 bandina indirmesini beklerken ortaya sozlesmesindeki ekstra bonuslar cıktı ve 2 aylık akacağı için klübü tff'ye şikayet etti

Trabzonspor'dan 4 milyon euronun üzerinde kazanan bu adam bjk ile ne kadara anlaştı bilen var mı?

Okuduğum bir haberde 2.5 milyon euro diyordu .
Benim tahminim 3'ü asla geçmez şu kurda

Ama siz 2 ay maaş almasanız muhabbeti çeviriyorsunuz
Yolunacak kaz oldun Trabzonsporum devam

Ek olarak sezonun ilk maddi patlağı basına düştü
Sosa'nın 2 hafta önce Arjantin basınına demeci vardı
Yönetimle samimi konustuk
4-5 aylık birimleler olmayacak ama öyle performans göster ki paran konusulmasin diye

Bu haberler Sosa'nın konsantrasyonunu etkiler abi
Akıl kayar
Acaba der

edimurphy_61
08.09.2018, 11:31
Buna değilde Abdüşe yazık olacak.

Yiğit SARI
08.09.2018, 11:35
Defolup gidemedi.

Ogün YAZICI
08.09.2018, 11:37
-Adam Özkan dedeye giydirdi narkoz etkisi dediler
-Yönetim para için kapı kapı dolaşırken Tff'ye başvurdu profesyonel dediler
-Sosyal medyada bordo maviye dair ne varsa kaldırdı hacklendi dediler
-Daha 2 ay önce tüm alacakları özenmişken tekrar Tff'ye başvurdu "sana 2 ay maaş vermeseler"dediler

Siz kimden yanasınız ya
Adam açık ve net klubün içine dinamit koymaya çalışıyor
Son 3 maçtır desibeli düzenli olarak artan Hugo tezahüratları bile koymuş buna durum çok vahim

Murat'
08.09.2018, 11:46
Kaldı diye sevinenler vardı, alın işte sonuç. Yönetim satabilseydi büyük yükten kurtulacaktı. Şimdi uğraş dur bu adamın kaprisleriyle.

ilelebeTS
08.09.2018, 11:50
Mevzu para değil, orası çok belli. Burak sanki bilmiyor parasını her türlü alacağını. Ersun, Özer, Aykut gibi örnekler daha çok taze. Mesele başka.

Uğur Kalyoncu
08.09.2018, 11:55
Mevzu para değil, orası çok belli. Burak sanki bilmiyor parasını her türlü alacağını. Ersun, Özer, Aykut gibi örnekler daha çok taze. Mesele başka.

Mesele başka olabilir seni içten içe göndermek istemiş de olabilirler ama bu profesyonel dünya nasıl sen Çin'den dönmek için bizi kullanıp ilk fırsatta İstanbul'a gitmek istemişsen bu adamlarda seni satmak istemiş olabilirler..Bunun için orasını burasını oynatmasının alemi yok..

Harun-61
08.09.2018, 12:06
Kral heee Kral !

ilelebeTS
08.09.2018, 12:08
Mesele başka olabilir seni içten içe göndermek istemiş de olabilirler ama bu profesyonel dünya nasıl sen Çin'den dönmek için bizi kullanıp ilk fırsatta İstanbul'a gitmek istemişsen bu adamlarda seni satmak istemiş olabilirler..Bunun için orasını burasını oynatmasının alemi yok..
1. Satılmadı diye yapıyordur. Satılmayınca, muhtemelen bonservisinden düşecek alacaklarını hemen istedi.
2. Satışa zorlandı, şimdi bir hesaplaşma peşinde. Alacaklarını hemen istiyor.
3. Sahne ışıkları üzerinden çekildi diye yapıyordur. Sakat makat her türlü oynuyordu, şimdi oynayamıyor. Üstelik bu durum kimsenin umrunda değil.

Üçünden biri.

Travelair
08.09.2018, 12:10
Meselenin ne olduğu çok umrumda değil. Böyle bir davranışta hafifletici sebep arayamayız. Hem mahkemeye vereceksin, hem verdiğin yerde yiyecek içecek dalganı geçecek neşe saçacaksın. Neden? Kağıda imza öyle mi? Var mı böyle yağma?

Vkgz
08.09.2018, 12:48
Kadro dışı bırakılmalı muhtemelen beni niye satmadınız diye yaptı . Gözümden düştü

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TSelif
08.09.2018, 12:49
Ben 2 ay maaş almazsam bütün dengem bozulur ama bunlar 7 ceddini bakacak servetlere sahipler..
Hiç bir futbolcu 2 ay maaş almadı diye açlıktan ölmez..
Belli ki başka hesapları var Burak beyimizin..
Du bakalım, ben buna da bulurum, bi polyana hikayesi :)

Sefaenes
08.09.2018, 12:51
neden yapancı sınırı kalkmaması lazım olması için bir örnek. Türk futbolcuları maaşa geldi mi Profesyonel acaba Burak Türk liginde şampiyonluk dan başka ne başarısı var. O kadar iyi olsa vine değil Avrupa ya gider oynardı.

61trabzonomer
08.09.2018, 12:52
valla bence herşey de hayrı görmek lazım,

iyi olsaydı da kalsaydı, sonra iyileşince takımın huzurunu bozsaydı, takıma montelemeye çalışmalar falan, gayet iyi derhal transfer sezonu bitmeyen bi lige göndeririz inşallah

Mert Acar
08.09.2018, 13:01
Transfer süreci yönetim tarafından çok kötü yönetildi.Burakın katkı verdiğini,değerli olduğunu düşünenlerdendim.Nitekim buna rağmen şunu da vurguladım.Bu kadar kötü yönetilen bir transfer sürecinden sonra kalsa ne olacak,ne kadar katkı verecek..
İşi o raddeye getirmek,getirdiysen de satmak en doğrusuydu.Şimdi ayıkla bakalım pirincin taşını.
Bu arada Burakın yaptığı büyük bir ayıp ve vefasızlıktır.

Gökhan Balcı
08.09.2018, 13:11
gönderilmesi gerekiyordu gönderilmedi şimdi bela oldu başa. ama bu saatten sonra bu adamdan faydalanmaya çalışmak bile yanlış. kadro dışı bıracaksın ne halt ederse etsin. hem bu sayede ekuban da sık sık forma şansı bulacaktır. huzurlu günler yakında yeter ki şu heriften kurtulalım

bingolts
08.09.2018, 13:13
Git nereye gidiyorsan git takımın huzurunu bozma

61_Hasan_69
08.09.2018, 13:50
Sahtekar

CEMEFKER
08.09.2018, 13:51
Bu adam...

ne zaman takım rayına girse görünmeyen bir el klub üzerine bu tür adamlarla dokunuyor...futbolda grift ilişkiler her zaman var...uyanık olup önünü alacaksın...PAF takıma gönderilmezse yönetim yanlış yapar...

Hiç kimse adam haklı hikayesine başvurmasın.

BURAK İSTANBUL'A GİDEMEDİĞİ İÇİN BUNU YAPTI....YÖNETİMİ SUÇLUYOR AKLINCA...MENEJERİ DE ARPADAN OLDU...YAPACAK DA...

Bakalım görücez...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bingolts
08.09.2018, 13:59
Sen git Çin'e seni trabzonspor getirsin ülkene ve senin yaptığına bak. Bu adama verilecek en güzel ceza Trabzon il sınırları dışına çıkarma yasağı getirmektir. Bütün izinleri kaldırılsın. Çok yoğun bir program yapılsın.

bingolts
08.09.2018, 13:59
Taraftar ne kadar sakin. Bu takımı sabote etmektir.

Fatih Öztürk
08.09.2018, 14:16
Yönetimimizin göreve geldiğinden beri tek hatası bunun götüne tekmeyi basıp göndermemesidir. Devre arası ilk gelen teklife tekmeyi basın sevgili yönetim.

Arda'
08.09.2018, 14:23
Uza

Numan Yerlikaya
08.09.2018, 14:24
Karısını döven adamdan ne bekliyorsunuz ki. Bu adamın ciddi manada psikolojisi bozuk. Kızlarına yazık vallaha onlara acıyorum. Devre arasında anasına sövülerek gönderilmeli

nirvana ovalari
08.09.2018, 14:33
Sen git Çin'e seni trabzonspor getirsin ülkene ve senin yaptığına bak. Bu adama verilecek en güzel ceza Trabzon il sınırları dışına çıkarma yasağı getirmektir. Bütün izinleri kaldırılsın. Çok yoğun bir program yapılsın.

Bence yanlış. Acilen Trabzon'dan uzaklaştırılmalı. Devre arası satacağız belli. Şu konumda süründürmekten çok takımı korumamız lazım. Onun etrafında dolaşan bir çok gencimiz var.

Her gün düzenli olarak yazacağım. Acilen takımdan uzaklaştırılmalı.

Travelair
08.09.2018, 14:34
13'üne kadar Araplar'da transfer sezonu devam ediyormuş diye duydum. Gitmezse düzenli yuhlanırsa şaşırmam. Demek uyuşmaya niyeti yok

Oğuz B.
08.09.2018, 15:05
Geçen sene maç seçerken. Keyfine göre takılırken de yazdık. Anlattık. Lakin "ama gol atıye yau" gibi tepkilerle listeler paylaşıldı.

Ne diyelim? Mal belli.

Ogün YAZICI
08.09.2018, 15:26
Hale daha kadro dışı kararı veyahut kaptanliktan menedilme gibi kararlar alınmaması enterasan
Yönetimin daha önemli meseleleri var demek ki
Takım nezdinde çok önemli bir karar vermek zorundalar
Yabancı oyuncular bu ödeme konusuna taktiği an geçmiş olsun

fincher
08.09.2018, 15:47
Artık kimse Burak Yılmaz kalmak istiyordu,yönetim satmaya çalıştı masallarını anlatmasın.Belli ki Burak transferinin gerçekleşmemesine çok bozulmuş.Alacaklarından bile vazgeçmiş,transfer olmayınca verin o zaman paramı diyor.
Burak Yılmaz Beşiktaş veya Galatasaraya transfer olamadığı için şu hareketi yaptı ya artık transferin son günü attığı tweetin de palavra olduğu ortaya çıktı.Kafasında Trabzonsporu silmiş,hareketinin anlamı yönetimden rövanş almak...
Ben transferin son günü yilmazburak17 ın kalmasını çok istedim ve kalmasına sevinmiştim.Ama bu zihniyetteki adam gönderilmeliymiş,hata etmişim.Kendisini seven tek camiaya bunu yapıp,sabah akşam küfür yediği GS veya BJK a gitmek için böyle fırıldaklık yapan adamın takımda işi yok.Burak Yılmaz'ın meselesi asla para değil.Mesele transferinin gerçekleşmemesine olan öfke.Belli ki rakiplerle pazarlıkta alacaklarından vazgeçme seçeneğini de sunmuş.Trabzonspor satmayınca madem öyle verin paramı diyor.Parasal bir sorun değil,Burak gidemediği için pislik yapıyor..

Mehmet Fatih Yavuz
08.09.2018, 18:17
Yönetimimizin göreve geldiğinden beri tek hatası bunun götüne tekmeyi basıp göndermemesidir. Devre arası ilk gelen teklife tekmeyi basın sevgili yönetim.
Maalesef...

Bu karakterdeki birinin saha içinde ne kadar zarar verebileceğini düşünün!!!??

Paf takımla idman yapması lazım... Kesinlikle takımdan uzak tutulmallı!

sasone
08.09.2018, 19:03

Verilen örneği neden Batuhan Karadeniz olarak seçtim?Çünkü hasbelkader Burak,Gökhan Ünal transferinde şikecilerden takas olarak alınmamış olsa,kariyeri aşağı yukarı aynı olacaktı.
Batuhan Kardeniz'den üç aşağı veya beş yukarı aynı kazanç ve konumda olacaktı.

Onu,Burak Yılmaz yapıp,bu kadar şan,para ve kariyere kavuşturan takım Trabzonspor,bugün bankada ne varsa Trabzonspor'a borçlu.
O yüzden benim iki ay maaş almadığımda kaba etimin açıkta kalabileceği riski ile kıyaslamak yanlış.

Yaptığı nankörlük,karakter sınavından sürekli çakan bir karakter yoksununu benim gibi normal yurdum insanı ile kıyaslamak ayıp,bana haksızlık.
Her hangi bir firma Trabzonspor'un Burak'a kazandırdığı kadar bana kariyer,ünvan ve para imkanı verseydi,bu sayede adım sektörde nam salsa,hatta yurt dışına hayalini bile kuramayacağım paralar kazandırsa,sonra aile içi problemlerim için bana hem en yüksek maaşla tekrar kapılarını açsa ki arada ben bu firmayı en sıkıntılı döneminde para için satıp,yarı yolda bırakmış olsam bile bunu yapsa.

İki aylık maaşım için eğer gidip bu firmayı şikayet etsem en başta ben kendi suratıma tükürürüm adamım diyede ortalıkta dolanmam.

Allah'a şükür ki böyle bir şey yapmadım.

Uğur KÜÇÜK
08.09.2018, 20:23
Burak Yilmaz'i ne cok büyütüyorsunuz gözünüzde.
Ne kadar sevmesem de, Aralik ayinda gitmesini istesem de, Hacısalihoğlu bu kulüpte iken, Burak ya topunu oynar ya da yedekte bekleyerek 2 yil daha para kazanir ve futbolculuğu bitince camiasiz bir adam olarak ekranlarda bile kendine doğru düzgün yer bulamaz.

Burak'i severim ( golcülüğünü ) ama karakter analizi yapacak olursak, Selçuk Inan bile ondan cok daha karakterli bir isimdir.

Bu takimda Unal hoca ve mevcut yönetim varken de, herkesin içi rahat olsun.
Sesi çıkmaz, çıkartmazlar.

Ve o bildiğimiz golcü Burak'i da süre aldığı maclarda bize gösteremezse, artik taraftar da tamamen sırtını döner bu adama.

Uzun lafin kısası, Burak'in artik bu takim için büyük işler başarmaktan baska caresi yok.

İşler onun için artık cok daha zor.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
08.09.2018, 20:34
Burak Yilmaz'i ne cok büyütüyorsunuz gözünüzde.
Ne kadar sevmesem de, Aralik ayinda gitmesini istesem de, Hacısalihoğlu bu kulüpte iken, Burak ya topunu oynar ya da yedekte bekleyerek 2 yil daha para kazanir ve futbolculuğu bitince camiasiz bir adam olarak ekranlarda bile kendine doğru düzgün yer bulamaz.

Burak'i severim ( golcülüğünü ) ama karakter analizi yapacak olursak, Selçuk Inan bile ondan cok daha karakterli bir isimdir.

Bu takimda Unal hoca ve mevcut yönetim varken de, herkesin içi rahat olsun.
Sesi çıkmaz, çıkartmazlar.

Ve o bildiğimiz golcü Burak'i da süre aldığı maclarda bize gösteremezse, artik taraftar da tamamen sırtını döner bu adama.

Uzun lafin kısası, Burak'in artik bu takim için büyük işler başarmaktan baska caresi yok.

İşler onun için artık cok daha zor.

Selçuk İnan'ın ne karakteri var, o bedavaya satıp gitti.

Uğur KÜÇÜK
08.09.2018, 20:42
Selçuk İnan'ın ne karakteri var, o bedavaya satıp gitti.Burak'in karakterini düşün işte, ondan bile zayif.

Vkgz
08.09.2018, 20:48
futbolcu olarak çok severim oyununu ama bu davranışını görmezden gelemeyiz. kesinlikle satılmadı diye yapmıştır. ve kesinlikle kadro dışı bırakılmalıdır.

Enaldo61
08.09.2018, 20:51
Ek transfer dönemi gelirse Burak'ı satabilir miyiz?

David_LuiZ4
08.09.2018, 20:55
Mobbing yapmayı hiç bilmiyorsunuz...

Kadro dışı bırakmak ona ödül olur tam tersine her maç kadroya alıp yedek kulübesinde bekleteceksin ve oyuna 90 artılarda alacaksın ya da hiç almayacaksın...Hugo'nun yedeği olduğunu anladığı zaman daha da çıldıracak...

CEMEFKER
08.09.2018, 21:44

Kadro dışı bırakmak ona ödül olur tam tersine her maç kadroya alıp yedek kulübesinde bekleteceksin ve oyuna 90 artılarda alacaksın ya da hiç almayacaksın...Hugo'nun yedeği olduğunu anladığı zaman daha da çıldıracak...Bak, bu da bir ızdırap şekli....ama takımda kaldığı müddetçe birilerinin aklını çeker, "yol" gösterir aklınca...
Bence PAF'a...kumda oynasın artık...(PAF gençlerini tenzihen)

Başka çılgın önerisi olan....hayde renkdaşlar klavye ve zihin jimnastiği ...

CEMEFKER
08.09.2018, 21:50
Bu adam....
Geçen sene kendine oynadı...takımı karıştırması da cabası...Roda attığı bir golü sonrası yüzünün aldığı ifadeyi hiç unutmam...Roda o kadar nefret eder bundan...Sosa,Kucka akıllı adamlar.baktılar " Ooooo takımda kraldan fazla kralcı var" deyip geçen yıl salladılar takımı...bu sene öylemi...
Az düşünün,idrak edin...

(O değil şu aralar aspor ii işliyor konuyu.bence zarar veriyorlar klube. Burak ın tüm golleri ekranda...Bu Zeki Uzundurukan neci..ne iş yapar...onu da anlamadım...)

artvints
08.09.2018, 21:52
Sadece 2 farklı öne geçtiğimiz maçlarda kontra atak futbolcusu olarak maça sokabiliriz. Fark bire inerse geri çıkartmak gerekir sabotaj olabilir.

yorumsuz6117
08.09.2018, 22:15
Herşeye eyvallah ama bu son yaptığın cidden karaktersizlik koca bir ayıp, bu kulüp bu taraftar seni tekrar bağrına bastı senin yaptığına bak..

alper*
08.09.2018, 22:41
Bu oyuncuyu 90+3'te zaman geçirmek için oyuna sokacaksın.

Onur Erçetin
08.09.2018, 22:48

Kadro dışı bırakmak ona ödül olur tam tersine her maç kadroya alıp yedek kulübesinde bekleteceksin ve oyuna 90 artılarda alacaksın ya da hiç almayacaksın...Hugo'nun yedeği olduğunu anladığı zaman daha da çıldıracak...
Söylediğiniz şey ilk başta güzel bir fikir gibi geliyor ama bu adamın takım içerisinde huzursuzluk çıkartma ihtimali var.Herşey iyi giderken bir de bununla uğraşmayalım.Kadro dışı bırakalım da ondan sonra tek başına antrenman mı yapıyor ne yapacaksa yapsın.

grandmaster
08.09.2018, 22:51
başkan trt sporda buraka sitem ediyor 2 ayda 2 ihtarname gelmiş sadece buraktan

tanjugunduz
08.09.2018, 23:06
O değil de en tepeden kulübün en yetkilisi başkanı diyor ki bize gelen resmi teklif peki Burak Yılmaz hangi teklife teşekkür ediyor ve sonuna ekliyor kulübümde kalmak istiyorum diye demezler mi adama be ...... adam sen zafen kulübünün sözleşmesi devam eden oyuncususun gitmek senin elinde mi ki ? Ya arkadaş her en kibak tabirle söylüyorum her poposu kalkan kulübümüzü ayaklar altına alıyor buna bir çözüm bulmalıyız buna izin vermemeliyiz camia olarak.

Sadece bordo mavi .

Ahmet Kara
08.09.2018, 23:09
artık burak gündem olmaktan çıkmalı, biz takıma dönmeliyiz ve alanyaspor maçına odaklanmalıyız.

yazıkoldu
08.09.2018, 23:11
forumu okuyorum, oğlum burak seni ben de kurtaramam.

yalnız üzüldüğüm bir şey var, bu sene burakla şampiyon olma şansımız vardı.

3 büyükler dökülüyor, defans stoperlerimiz iyi çıktı, kanat oyuncusu gol atıyor.

Fatih Öztürk
08.09.2018, 23:14
Teklif gelmemiş satmamışlar pekala bu karaktersiz herif napmış olmalı, gizli kapaklı görüşmeler falan.
Karaktersiz herif.

DeAgLeMaNyAq
08.09.2018, 23:26
Teklif gelmemiş satmamışlar pekala bu karaktersiz herif napmış olmalı, gizli kapaklı görüşmeler falan.
Karaktersiz herif.

Yönetimin haberi olmadan Burak'la görüşme olması mümkün değil. Kaldı ki Mehmet Yiğit Alp bizzat Umut Güner'le transfer görüşmelerini yaptı. Başkan'ın kastettiği kulübe gelmiş yazılı bir teklifin olmaması. Bu yüzden sürekli bana ulaşmış bir teklif yok diyor. Yurtdışından yapılan transferlerde yazılı teklifler esas alınır, fakat oyuncu yurt içindeyse bu tip transfer görüşmeleri illa yazı olacak diye bir kaide yok...

Ali İhsan
08.09.2018, 23:30
Burak'ın maaşını neredeyse bir yıl boyunca bile ödemeyen Muharrem Usta'ya olan sevgisini

ve bu yönetime olan nefretini anlayamadım hala

serdaracıl
08.09.2018, 23:32
Karaktersiz

Fatih Öztürk
08.09.2018, 23:33
Yönetimin haberi olmadan Burak'la görüşme olması mümkün değil. Kaldı ki Mehmet Yiğit Alp bizzat Umut Güner'le transfer görüşmelerini yaptı. Başkan'ın kastettiği kulübe gelmiş yazılı bir teklifin olmaması. Bu yüzden sürekli bana ulaşmış bir teklif yok diyor. Yurtdışından yapılan transferlerde yazılı teklifler esas alınır, fakat oyuncu yurt içindeyse bu tip transfer görüşmeleri illa yazı olacak diye bir kaide yok...

Teklif sözlü bile gelse başkan açık yürekli olduğu için sözünü esirgemez söyler diye biliyorum. BJK'li yönetici bi yoklama çekeyim ayağına bizimkiyle görüşmüşte olabilir.

My
08.09.2018, 23:44
Burak'ın (bir şekilde) satılacak olmasına taraftarın tepkisi belli. Şimdiyse Burak'ın satılamamasına üzülüyor. Kafamız karışık :)

zaqua
08.09.2018, 23:46
Parmak kesme zamanı geldi.

Affedilmemek üzere süresiz kadro dışı kalmalı.

Zarar ne olursa olsun.

Kurumlar kişilerden büyüktür.

Mehmet BAŞ
08.09.2018, 23:50
''KRAL'' diye satılmasına karşı çıkan arkadaşlarımız bu adamın gerçek yüzünü artık görsünler.
Kaptanlık, forma öpmeler falan yalan! Fırsatını bulunca ilk yapacağı iş İstanbul'a gitmek olacak dedik.
En başından beri diyoruz. Keşke satılsaydı. Keşke gitseydi...

Bu adamın karakterini öğrenmek isteyenler son gün yaptıklarını iyi değerlendirsinler.
Gitmek için son güne kadar transfer görüşmesi yapıp gidemeyince ''Ben gitmek istemedim'' diye taraftara yol yapıyor.
Bunun karakteri bu! Yanar döner...

bilgehan83
08.09.2018, 23:54
Bu karaktersiz alt yapıyı da karıştırır tek başına Aykut demir muamelesi görsün sabah beşe idman koysunlar.. devre arası da satsınlar

Sezgin Öztürk
08.09.2018, 23:56
Senin gibiler için söylenecek tek kelime var no 17 'KA RAK TER SİZ'... Tez zamanda gitmen dileğiyle!!!

Mehmet BAŞ
09.09.2018, 00:10
Artık kimse Burak Yılmaz kalmak istiyordu,yönetim satmaya çalıştı masallarını anlatmasın.Belli ki Burak transferinin gerçekleşmemesine çok bozulmuş.Alacaklarından bile vazgeçmiş,transfer olmayınca verin o zaman paramı diyor.
Burak Yılmaz Beşiktaş veya Galatasaraya transfer olamadığı için şu hareketi yaptı ya artık transferin son günü attığı tweetin de palavra olduğu ortaya çıktı.Kafasında Trabzonsporu silmiş,hareketinin anlamı yönetimden rövanş almak...
Ben transferin son günü @yilmaz (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=1821)burak17 ın kalmasını çok istedim ve kalmasına sevinmiştim.Ama bu zihniyetteki adam gönderilmeliymiş,hata etmişim.Kendisini seven tek camiaya bunu yapıp,sabah akşam küfür yediği GS veya BJK a gitmek için böyle fırıldaklık yapan adamın takımda işi yok.Burak Yılmaz'ın meselesi asla para değil.Mesele transferinin gerçekleşmemesine olan öfke.Belli ki rakiplerle pazarlıkta alacaklarından vazgeçme seçeneğini de sunmuş.Trabzonspor satmayınca madem öyle verin paramı diyor.Parasal bir sorun değil,Burak gidemediği için pislik yapıyor..

Hocam bunun ne mal olduğunu daha önceki gidişlerinden anlamanız lazımdı. Olsun geç olsun güç olmasın.
Burak'ın İstanbul sevdasını bilen bilir. Bu adamın Trabzonspor gibi derdi yok. Öyle forma öpmeleri yalandır.
Yaz döneminde gitmesini çok istedim. Aldığımız paraya satsaydık bayram edecektim. Ama olmadı.
Şimdi ise en kötüsü oluyor. Hem satamadık hem de artık bu adam oynamaz. Demedi demeyin.

hay1699
09.09.2018, 00:20
forumu okuyorum, oğlum burak seni ben de kurtaramam.

yalnız üzüldüğüm bir şey var, bu sene burakla şampiyon olma şansımız vardı.

3 büyükler dökülüyor, defans stoperlerimiz iyi çıktı, kanat oyuncusu gol atıyor.

Hiçbirinde düzgün bir golcü yok. Operasyon başladı. Devre arasına potada girersek bırakmamalıyız bunu. Yusuf Şimşek olayı olur, kendi elimizle.. haa şampiyonluk görünmüyorsa ayrı.. Gelmesine karşı çıkmıştım ama madem aldık yönetmek zorundayız.. vuracaksın kafasına oynatacaksın.. Ünal hoca patron olduğunu gösterecek.

Fatih Öztürk
09.09.2018, 00:26
Devre arasında rakiplere gitsede bundan bir bok olmaz korkmayın. Bunun işi bitti, kendine bakmayıp sakatlıklardan kurtulamayınca çenesi açıldı mahalle arasında çekirdek çitleyip dedikodu yapan karılara evrildi. Gideceği yerde yiyeceği küfürleri bekliyor olacağım.

Mehmet Fatih Yavuz
09.09.2018, 00:29
Devre arasında rakiplere gitsede bundan bir bok olmaz korkmayın. Bunun işi bitti, kendine bakmayıp sakatlıklardan kurtulamayınca çenesi açıldı mahalle arasında çekirdek çitleyip dedikodu yapan karılara evrildi. Gideceği yerde yiyeceği küfürleri bekliyor olacağım.

Alternatifi olan hiçbir büyük kulüp almaz.
Bjk ye artık sokabilceklerini sanmam.
Gs yokluktan, maaşında güzel indirim yaparsa, bonservisi de olmazsa alabilir.

Sistem oyuncusu değil. Son dönem karakteri de ortada.

Kim ne yapsın Allah aşkına!!!

shagrath61
09.09.2018, 00:31
Çok şükür söylediklerimin hiç birinde yanılmadım...
İstanbula kanca atamayan burak, Bir anda Trabzonsporlu olmuştu. Artık , herkes görür umarım gerçek yüzünü.

Burak budur... Bundan daha ötesi değil. Şimdi var sistemi de geldi, öyle ofsayttan kendini yere atarak penaltıda alamaz(en azından Trabzonsporda). Hadi güle güle.

Fatih Öztürk
09.09.2018, 00:43
Alternatifi olan hiçbir büyük kulüp almaz.
Bjk ye artık sokabilceklerini sanmam.
Gs yokluktan, maaşında güzel indirim yaparsa, bonservisi de olmazsa alabilir.

Sistem oyuncusu değil. Son dönem karakteri de ortada.

Kim ne yapsın Allah aşkına!!!

Yani.

Gönlüm derki şunu devre arasında bjk alsa, çarşı bunun altından girip üstünden çıksa. Herif karısının ağzını burnunu yamultmuş bizim Usta'da bu haysiyetsizle adeta sevişerek transfer etmiş. Yıllık 4.5 milyon euro'yu Trabzon'da bacası fosur fosur tüten hangi sanayici kazanıyor arkadaş. 2.5 milyon euro'lara kazan kaldıran bizler iki katına nasıl tav olduk, uyanabildikmi acaba merak ediyorum.

Uğur Kalyoncu
09.09.2018, 01:01
3.5 diyorduk ama primler ile birlikte 4.2 milyon euro almış geçen sene..

Yani bu sene biraz daha fazla puan toplasan 5 milyon Euro ya yakın para kazanacak beyzade..

Geçen sene elendiğimiz Konya kupa maçları ile birlikte 11 resmi kaçıran arkadaşımız bu senede 3 maç kaçırdı bir tanesinde de yarım saat sahada yürüdü onu da saymazsak 4 maçta da yok.

Bu çocuk karaktersiz arkadaşım karaktersiz ona kızmıyorum da şartlar bu şekildeyken bu adamı nasıl kral yapıp baştacı yaptınız onu anlamak mümkün değil..Hala satılmasın diyenler var anlamak mümkün değil..

Ogün YAZICI
09.09.2018, 01:10
Burak konusunda Allah yardımcımız olsun
Hem ekonomik hem sportif anlamda camiadaki havayı yerle bir etti
Ben mi yanlış anladim başkanın açıklamalarını yoksa Burak'a 30 gün içinde geçmiş 2 aylık alacağını ödemezsek serbest kalacak ve kontratınin sonuna kadar olan hakedisini de alabilecek

Muharrem Usta iyi bok yedin
34 yaşında kronik sakat karaktersiz Türk futbolcusuna aylık 300 bin euro sabit para + puan başı 10 bin euro ha

Klubün ağzına sıçtın

Bu adamın ekibi çok sağlam
Maskesini çıkarmayı göze aldıysa ağzımıza sıçacak

Nazim Can
09.09.2018, 02:56
Böyle seylere girmez Burak, alacaklarina karsilik bile s.. olup gider onun derdi para degil ist'a kapagi atmak.

tonya55
09.09.2018, 08:10
burak ın bonuslarla maliyeti 5 milyon euro civarıymıs buda 40 milyona yakın bu kulup böyle battı borc 1,5 2 milyar.

nbay
09.09.2018, 08:28
Uuzn süre sonra hikaye paylaşmış, uçakta gibi.gidiyor yine bir yerlere herhal.

nbay
09.09.2018, 08:43
Trabzonspor'un başına geçtiği günden bu yana ödemelerin en büyük bölümünü Burak Yılmaz'a yaptıklarını itiraf eden Başkan Ağaoğlu, Burak'ın diğer oyunculara örnek olması gerektiğini dile getirirken, "Geldiğimiz günden beri o kadar ödeme yaptığımız yerdeki en büyük bölümün Burak Yılmaz'a yapıldığı halde bizden önceki alacaklarından dolayı, bizden öncekilere ihtarname yapmadığı halde bize ihtarname yapıyor. Bize ikinci defa ihtarname gönderiyor. Benim takımımın kaptanı, diğer oyunculara örnek olmalı insan. Yaşadığımız zorlukları biliyor. Bir yerde para var da paranın üstüne mi yatıyoruz. Bu davranışları beni gerçekten üzdü. Farklı bir davranış beklerdik. Alacağı para da aylık 400 bin euro. Bir de takımda ister oynasın ister oynamasın 10 bin euroluk maç başı parası var." dedi.

Burak'ın yaşanılan hadiseler sonrası kadro dışı kalıp kalmayacağına dair sorulan soruya böyle bir durumun söz konusu olmayacağını ifade eden Ahmet Ağaoğlu, "Burak'ın kadro dışı kalma durumu söz konusu değil. Baktığınız anda kanun hakkını kullanıyor." ifadelerini kullandı.

"200 MİLYON BORCUMUZ VAR"

Öte yandan Başkan Ağaoğlu, konuşmasının devamında Burak Yılmaz'ın olası transferinin Trabzonspor'un menfaatine olması gerektiğini dile getirdi ve, "Burak gidecekse bu Trabzonspor'un menfaatine olmalı. Kulübe gelmiş bir teklif yok. Ödemelerin en büyük bölümü kendisine yapılmasına rağmen, bizden önce hiçbir ihtarname göndermemesine rağmen, 40. günde ve 2 ay sonra biz bir ihtarname daha alıyoruz. 200 milyon borcumuz var, kur farkından dolayı bu rakamlara geldik, tüm ödemelerimiz gecikiyor ama 2 ay içinde 2 ihtarnameyi sadece Burak Yılmaz'dan aldık." diyerek konu ile ilgili görüşlerini aktardı.

Travelair
09.09.2018, 10:04
Balık baştan kokar. Başkan Tff başkanıyla sarmaş dolaş ağızlar kulaklarda, pankart Trabzonsporlu yönetici şikayetiyle gözaltına alınanlar, futbolcusu da böyle olur. Yönetici yöneticiliğini bilse futbolcusu da futbolculuğunu bilirdi. Ama onca iyi yaptıklarına rağmen, temelin ve ilkelerin altını oyarsan başına bunlar gelir

Ahmet Taşçı
09.09.2018, 10:29
Gitsin İstanbula devre arası için şimdiden anlasın bjk ile 2.5 +kalan alacakların +Umut Nayir... Yarım sezon 3. Forvet olarak beklesin.

Adem Akyüz'
09.09.2018, 11:43
Geldiği zaman en çok Mbia'nın sözleşmesinden şikayet eden Muharrem Usta aynı derecede sözleşmeyi nasıl Burak'la yaptı aklım almıyor. Puan başına 10 bin Euro haa. Vay anasını ya.

Travelair
09.09.2018, 11:47
Çünkü samimi değildi

DNA-TS
09.09.2018, 11:54
transferin son günü gitmesi bizim için daha hayırlı olacaktır dedik ama gönderemedik. sonrasında yalandan bir tivit attı, kalmayı seçtim der gibisinden.
alacağı yıllık ücret sakatlığı egosu takımın bu seneki tutumundan dolayı göze batıyor. keşke gönderebilseydik ama başkanın açıklamaları iyi değil bence. adamın sözleşmesi var parasını alacaktır tabi, ödemede sıkıntı yaşaman normal ama bunun suçu by nin değil.
sonuç olarak iyiysen şartlar nekadar kötü olursa olsun göze batmazsın kralsın ama oynamadan kriz çıkarırsan gitmek için fırsat kollar, maraza çıkarırsan hiçbirşeysin.
devre arasında istediğimiz fiyatı verecek kulübe satılsın.

Uğur Ö.
09.09.2018, 11:55
Uuzn süre sonra hikaye paylaşmış, uçakta gibi.gidiyor yine bir yerlere herhal.
Şaka gibi gene ailesinin yanına gitmiş.

Bu ahlaksız kafasına göre takılıyor herhalde

Gökhan Balcı
09.09.2018, 11:56
Şaka gibi gene ailesinin yanına gitmiş.

Bu ahlaksız kafasına göre takılıyor herhalde
fark etmez ki bu dakikadan sonra ünal hoca takıma almaz bunu ne eder etsin

Uğur Ö.
09.09.2018, 12:03
fark etmez ki bu dakikadan sonra ünal hoca takıma almaz bunu ne eder etsin
Resmen kafasına göre takılıp birde puan başı primleri götürüyor.

astatin
09.09.2018, 12:25
Kusura bakmayın ama bizim çok bilmiş taraftarımız olmasa başkan bu adamı 40 defa s... etmışti bu kulüpten.Yok burak kraldır,satan haindir,burakı satan kulübüde satar vs vs... Al sana burak elinde patladı kralın..Bu saatten sonra yapılacak tek şey var burak kadro dışı bırakılıp her gün kondisyoner eşliğinde sabah 7 aksam 7 antreman koyacaksın. Hadi gitsin bakalım istediği yere,bu saatten sonra a takımın yanına dahi yaklaştırmamak lazım bu adamı.

Gökhan Balcı
09.09.2018, 12:28
Resmen kafasına göre takılıp birde puan başı primleri götürüyor.

vallahi güzel iş

Travelair
09.09.2018, 12:30
Şu anlayın artık; taraftar istedi diye hiçbir şey olmuyor bu kulüpte. Parasını bulsaydı, göndermişlerdi. Taraftar da keyfinden kalsın demedi, son dakikada tek net golcünü satacaktın. Ama tabi insan futbolcundan ikide bir böyle hainlik beklemiyor, onu da bu zamana kadar yola getirmesi gereken yönetimdi.

Oğuz B.
09.09.2018, 12:31
Yalnız bu Burak meselesi ilginç. Başkan teklif yok diyor. M. Yiğit Alp yönetim kurulunun verdiği yetkiyle görüştüm diyor.
Burak bir şekilde romantik bir "hikaye" ile elde kalıyor.
Ve tff yetkilileri gülücüklerle karşılanırken bu "para" mevzusu gündeme geliyor.
Burak bu kadar da salak değildir diye düşünüyorum. Arkasındaki hesap nedir? Niçin bu hafta?
Madem tesislere su alacak paramız yok, bu darphane muhabbeti nedir?

4-0'ın havası nasıl berbat edilir vol. 61.

Ozan Yılmaz
09.09.2018, 14:03
Kusura bakmayın ama bizim çok bilmiş taraftarımız olmasa başkan bu adamı 40 defa s... etmışti bu kulüpten.Yok burak kraldır,satan haindir,burakı satan kulübüde satar vs vs... Al sana burak elinde patladı kralın..Bu saatten sonra yapılacak tek şey var burak kadro dışı bırakılıp her gün kondisyoner eşliğinde sabah 7 aksam 7 antreman koyacaksın. Hadi gitsin bakalım istediği yere,bu saatten sonra a takımın yanına dahi yaklaştırmamak lazım bu adamı.Başkan taraftarı sallasa zeki transferi olmazdı, her suçu taraftara yüklemeyi bırakın, bu işlerin sorumluları makamı temsil edenlerdir.

Adem Akyüz'
09.09.2018, 15:07
Başkan taraftarı sallasa zeki transferi olmazdı, her suçu taraftara yüklemeyi bırakın, bu işlerin sorumluları makamı temsil edenlerdir.Bir olayda taraftarı dinlemediler, kıyamet koptu. Adam instagram hesabını kapattı. İkincide de dinlemezsek daha kötü şeyler olur diye bu sefer dinleyelim, en azından tepkileri azaltacak şekilde (yüksek bonservisle) istediğimizi yapalım diye düşünmüş olabilirler. Zeki transferinde taraftarı dinlememiş olmaları başka olaylarda dinlemeyecekleri anlamına gelmez, bence.

Emre Veli
09.09.2018, 15:08
bu şahıs neden antrenmanlara katılmıyor?

Enaldo61
09.09.2018, 15:20
Nerede bu vatandaş? Rapor tutturun ceza kesin buna, madem dava açtı bize.

Bu arada Burak mevzusunu taraftara mal etmenin de bir anlamı yok. Hangi dediğimiz oluyor ki...

PEREKLİ
09.09.2018, 15:52
Bu konuyu çok önce yazdım
Benimle dalga geçtiniz
Başından beri bütün tezgah Gs ye bedelsiz gitmesi
Baş plancı Abdürrahim digeride Tff deki gs kim oldugunu
Anlamışsınızdır hani şu emrenin transfer görüşmesinde
Abdürrahimin odasında olan zat
Buragın sözleşmesi Tff tarafından feshedilecek ve magdur
olmasın diye Gs ye gitmesine izin verilecek

Ozan Yılmaz
09.09.2018, 15:54
Bir olayda taraftarı dinlemediler, kıyamet koptu. Adam instagram hesabını kapattı. İkincide de dinlemezsek daha kötü şeyler olur diye bu sefer dinleyelim, en azından tepkileri azaltacak şekilde (yüksek bonservisle) istediğimizi yapalım diye düşünmüş olabilirler. Zeki transferinde taraftarı dinlememiş olmaları başka olaylarda dinlemeyecekleri anlamına gelmez, bence.Bu basit bit bahaneden öteye geçmez, başkan futbolcusunun arkasında durur gözüktü, asbaşkan ve başkan yardımcısı pazarlık masasındaydı, sonuç nihayete eremedi, futbolcu ben kalmayı tercih ettim diyip ertesi gün kulübünü şikâyet yoluna gitti, tüm bu olay sarmalı neden gerçekleşti, durduk yere değildir hiçbir yaşanan olay, bunun da çıkar yakında kokusu.
Bedava çakallık peşinde koştular ve olmayınca pislik yoluna başvuruyorlar benim tahminim.

Özkan Şentürk
09.09.2018, 16:49
Benimle dalga geçtiniz

Hocam bu dediğiniz Türkiye için bile fazla. Devre arası gelmeden kimse kimseyi alamaz. Ha bana sorarsanız alsinlar tepe tepe kullansınlar, üstüne para vermeden elden çıkaralım yeterki, ama olmaz öyle birşey.

cebcare
09.09.2018, 17:41
Biz neden futbolcuların maasını ödeyemiyoruz her dönem maalesef aynı.

Fatih Öztürk
09.09.2018, 18:17
Biz neden futbolcuların maasını ödeyemiyoruz her dönem maalesef aynı.

El cevap; Hangi kulüp düzenli ödeme yapıyor?

gurelalp
09.09.2018, 18:28
1.Bural sakat değil.
2. Bedava Gitmek istedi Beşiktaşa. Ağaoğlu bedava olmaz dedi
3. Alacaklarını bağışlayın gideyim dedi o da olmadı o da transfer dönemi kapandığı anda verin paramı dedi
4. Ünal hoca bu durumdan memnun. Burak sakatım diyor Ünal hoca da aman öyle kal diyor
5. Pazartesi Burak kente gelip ben iyileştim dese hafta sonu ilk onbirde oynayamayacağını biliyor o yğzden de Hugo num kötü performans sergilemesini veya yenilmemizi bekliyor

Murat'
09.09.2018, 18:34
Biz neden futbolcuların maasını ödeyemiyoruz her dönem maalesef aynı.Yıllık 30 milyon liraya yakın para alan bir oyuncunun maaşını ödememize imkan yok da o yüzden. Ah be satılmış olsaydı muhteşem olacaktı.

DeAgLeMaNyAq
09.09.2018, 18:34
Trabzonspor'un oyuncularına düzenli ödeme yapmasının tek yolu her sene Avrupa Ligi gruplarına katılmaktır. Diğer türlü Burak, Sosa ve Kucka gibi yılda 10 milyon euro maliyetli aşan oyuncuları gönderseniz bile, kalan oyuncuların ücretlerinin yeni bir kredi alınmadan yapılması mümkün değil. Usta TRT'ye katıldığı programda zaten az çok dile getirmişti. 50.yıldaki oyuncu maliyetleri sponsorlarla ve kendi ceplerinden karşılama riskine girdiler. Başarı gelmeyince ödeme yapmayı da bıraktılar. Bunun sürdürülebilme şansı yok...

Fatih Öztürk
09.09.2018, 18:37
Yıllık kazancı aşağı yukarı 35 trilyona geliyor yani aylık kazancı 3 trilyon civarı. Haftalık 750 bin tl, günlük 100 bin tl, saatte 4 bin tl.

Bunca badire içinde memleket insanım krizle ekonomik bunalım geçirirken bu gral lakaplı mesleksiz sidikli herif 2 aylık alacağı ödenmediği için kulübünü şikayet edecek cesareti kendinde bulabiliyor. Yok arkadaş daha fazla kinimi kusmak istemiyorum, haftada 3 gün topa tepip ömür boyu kazanamayacağımız parayı 1 ayda kazanan işsiz heriflerin peşinden koşmak iyice ağrıma gitmeye başladı.

Fatih Öztürk
09.09.2018, 18:38
Trabzonspor'un oyuncularına düzenli ödeme yapmasının tek yolu her sene Avrupa Ligi gruplarına katılmaktır. Diğer türlü Burak, Sosa ve Kucka gibi yılda 10 milyon euro maliyetli aşan oyuncuları gönderseniz bile, kalan oyuncuların ücretlerinin yeni bir kredi alınmadan yapılması mümkün değil. Usta TRT'ye katıldığı programda zaten az çok dile getirmişti. 50.yıldaki oyuncu maliyetleri sponsorlarla ve kendi ceplerinden karşılama riskine girdiler. Başarı gelmeyince ödeme yapmayı da bıraktılar. Bunun sürdürülebilme şansı yok...

Dostum son 3 senede Avrupa ligine katılsaydık totalde 30-35 milyon euro civarı kulübe girdi olacaktı doğrumuyum?

DeAgLeMaNyAq
09.09.2018, 18:40
Dostum son 3 senede Avrupa ligine katılsaydık totalde 30-35 milyon euro civarı kulübe girdi olacaktı doğrumuyum?

Girerdi tabii lâkin Avrupa Ligi'ne katılma hakkı yetmiyor işte en son bu hakkı elde ettik gruplara kalamadık. Ama ondan önceki iki sezonda hem gruplara kaldık hem de gruplardan çıktık. Gerçekçi hedef budur...

Kadir
09.09.2018, 18:47
Adam tam bir hayal kırıklığı. Futbol anlamında verdiği skor katkısından dolayı destekledik ama yeter da artık. Az vefalı ol be adam!
Senin en çöp döneminde seni bu takımın oyuncusu yapıp, yıldız yapan kulübe az saygın olsun.
Çizin gitsin. Daha da bu bu iş olmaz.

Fatih Öztürk
09.09.2018, 19:00
Girerdi tabii lâkin Avrupa Ligi'ne katılma hakkı yetmiyor işte en son bu hakkı elde ettik gruplara kalamadık. Ama ondan önceki iki sezonda hem gruplara kaldık hem de gruplardan çıktık. Gerçekçi hedef budur...

Avrupa ligine kalmak kolay iş yeter ki işi biraz sıkı tutalım. Aklıma 3 sene önceki Rabotnicki hıyarlığımız geldi. Rakip 10 kişi kalmış üzerimize gelmekten acizken Onur efendi anlamsızca hatalı çıkış hıyarlığını yapmasaydı rakibi eleyip çok yüksek ihtimal gruplara kalacaktık. Parası bir kenara Avrupa ligine sürekli katılmak her zaman bu ligden daha prestijlidir. Bu yıl inşallah inanıyorum şampiyon olup ligi 2. bitiren takımın her zaman ki gibi şampiyonlar ligi gruplarına kalamayacağı için en az 50 milyon euro'yu kasaya koyup, Yusuf ve Abdülkadir'ide bu vesileyle 50-60 milyon euro civarlarına okutup kulübün düzlüğe çıkacağına şahit olacağız.

Sefaenes
09.09.2018, 19:02
Burak gibileri türk futbolun kanseridir iyi golcu olabilir ama bu golculugu ancak Türkiye icin Avrupada koskoca bir 0. Hadi soza kucka anlarim adamlari Italya da oynamis gelmis burakin tek yurt dusu cin devleti. Yapanci siniri kalkmasinin nedeni burak gibi oyuncular fahis para almamasi icin kalmali. Türk oyuncular aldigi parayi hak etmiyor hicbiri hak etmiyor.

serdaracıl
09.09.2018, 19:53
Benimle dalga geçtiniz

Böyle bişey olursa ortalık yıkılır. Ama türkiyede hiçbir şeye şaşırmam

Tuğrul
09.09.2018, 20:20
Burak'ın transfer edilmesini istemeyen ender kişilerden biriydim.

Hem futbolculuk olarak sahaya etkisi az, hem de sporcu ahlakından nem almamış bir isimdi.

Halihazır milli duygularla oynanan ülke takımında prim meselesini açıp, nemalanmak isteyen sözde sporcudur kendisi.

Puan başı 10.000 Euro almak nedir be ? Hani Pepe gibi kariyere, kaliteye sahip olsan gam yemem etin budun belli.

Kaldı ki kulübe hiçbir aidiyeti olmayan Pepe puan başı aldığı 480 BE'yu kulüp çalışanları dağıtmış ?

Seni bu yeteneksizliğinle bu günlere getiren TS'a ne yaptın ? Gaflet, delalet, ihanet.

Geçen sezon da transferi sözkonusuyken soğuk bakmıştım, hazzetmemiştim.

Şöyle ki yabancı kontenjanı 14'e çıkmışken Burak gibi kendisine oynayan biri yerine fiyat-performans odaklı onun gibi 3 tane oyuncu alınırdı.

5 ME bonservis + 4 ME maaşa Nwakaeme kalibresinde pekala iyi scouting ile 3-4 tane sürükleyici parça alınabilirdi.

Devre arası gelmeden yahut devre arasında çabucak elden çıkarılmalı.

Beypba
09.09.2018, 21:15
Mehmet Ekici transferinde yapılan faiş hatalar Burak transferinde de yapıldı ve süreç buraya geldi..Fiko bizi iyi uyduruyor.. Yakaladı mı affetmiyor..

Burak ve 35M elimizde patladı..

Futbolcu gitmek istiyorsa yollayacaksın abi.. Yok pahasına yollayacağız.. yok 12 taksit de ödeyecekler, yok gülünç teklifler.. Bir defa senin bu adamı aldığında ki konjonktür le şimdi ki durum arasında dağlar kadar fark var..
Adam alacaklarından vazgeçmiş orada 2,5M€ oynayacak..

Bu ne demek ben BJK de oynamak için fedakarlık yapmaya hazırım demek..

Şimdi bu işin sonu sabah 6:30 antremanlarına kadar gider..

Çağatay96
09.09.2018, 21:59
Yıllık kazancı aşağı yukarı 35 trilyona geliyor yani aylık kazancı 3 trilyon civarı. Haftalık 750 bin tl, günlük 100 bin tl, saatte 4 bin tl.

Bunca badire içinde memleket insanım krizle ekonomik bunalım geçirirken bu gral lakaplı mesleksiz sidikli herif 2 aylık alacağı ödenmediği için kulübünü şikayet edecek cesareti kendinde bulabiliyor. Yok arkadaş daha fazla kinimi kusmak istemiyorum, haftada 3 gün topa tepip ömür boyu kazanamayacağımız parayı 1 ayda kazanan işsiz heriflerin peşinden koşmak iyice ağrıma gitmeye başladı.

Bu arkadaş Trabzon'da rahat yaşıyor,millet fotoğraf çektiriyor kral diyor.. Yapmaması ayıp değil mi kardeşim :D.. Delikanlı korkusuz 2 kişi çıkacak gördüğü yerde paldır küldür hakettiğini verecek.. İşte o taraftar statükoya karşı olan takımın taraftarıdır..

Çağatay96
09.09.2018, 22:01
Mehmet Ekici transferinde yapılan faiş hatalar Burak transferinde de yapıldı ve süreç buraya geldi..Fiko bizi iyi uyduruyor.. Yakaladı mı affetmiyor..

Burak ve 35M elimizde patladı..

Futbolcu gitmek istiyorsa yollayacaksın abi.. Yok pahasına yollayacağız.. yok 12 taksit de ödeyecekler, yok gülünç teklifler.. Bir defa senin bu adamı aldığında ki konjonktür le şimdi ki durum arasında dağlar kadar fark var..
Adam alacaklarından vazgeçmiş orada 2,5M€ oynayacak..

Bu ne demek ben BJK de oynamak için fedakarlık yapmaya hazırım demek..

Şimdi bu işin sonu sabah 6:30 antremanlarına kadar gider..

Aynen öyle. Acaba beşiktaşta patlama yapacağından beşiktaşın iyi olmasından mı korktular diyeceğim. Ama bu adamı izleyen topçu olmadığını anlar. Yönetimin gördüğüm en büyük hatası çok büyük hata..

Çağatay96
09.09.2018, 22:05
Burak'ın transfer edilmesini istemeyen ender kişilerden biriydim.

Hem futbolculuk olarak sahaya etkisi az, hem de sporcu ahlakından nem almamış bir isimdi.

Halihazır milli duygularla oynanan ülke takımında prim meselesini açıp, nemalanmak isteyen sözde sporcudur kendisi.

Puan başı 10.000 Euro almak nedir be ? Hani Pepe gibi kariyere, kaliteye sahip olsan gam yemem etin budun belli.

Kaldı ki kulübe hiçbir aidiyeti olmayan Pepe puan başı aldığı 480 BE'yu kulüp çalışanları dağıtmış ?

Seni bu yeteneksizliğinle bu günlere getiren TS'a ne yaptın ? Gaflet, delalet, ihanet.

Geçen sezon da transferi sözkonusuyken soğuk bakmıştım, hazzetmemiştim.

Şöyle ki yabancı kontenjanı 14'e çıkmışken Burak gibi kendisine oynayan biri yerine fiyat-performans odaklı onun gibi 3 tane oyuncu alınırdı.

5 ME bonservis + 4 ME maaşa Nwakaeme kalibresinde pekala iyi scouting ile 3-4 tane sürükleyici parça alınabilirdi.

Devre arası gelmeden yahut devre arasında çabucak elden çıkarılmalı.

Evet bu adamı görünce ve sözleşmeyi, muharreme paçoz gokhana ,cahil alirizaya, saf ahmet çubukcuya olan öfkem öyle bir kabarıyor ki.. Üstüne adamlar biz her şeyi Trabzonspor için yaptık havasındalar.. Tamam yaptın ama yanlış yaptın.. Abi öyle bir zarar verdiniz ki, hayatımın sonuna kadar öfkem büyük kalacak. Aklım almıyor.. Bunlar nasıl insan.

Çağatay96
09.09.2018, 22:13
Kusura bakmayın ama bizim çok bilmiş taraftarımız olmasa başkan bu adamı 40 defa s... etmışti bu kulüpten.Yok burak kraldır,satan haindir,burakı satan kulübüde satar vs vs... Al sana burak elinde patladı kralın..Bu saatten sonra yapılacak tek şey var burak kadro dışı bırakılıp her gün kondisyoner eşliğinde sabah 7 aksam 7 antreman koyacaksın. Hadi gitsin bakalım istediği yere,bu saatten sonra a takımın yanına dahi yaklaştırmamak lazım bu adamı.

Bir antrenman sahası kirala kayseri'de 2 saat tek başına idman yapsın her gün. Şehirde yapmasına gerek yok sonuçta..?

Emre Veli
09.09.2018, 22:24
16206

yav kardeşim kim bunlar ? Bilen biri yok mu

Gökhan Balcı
09.09.2018, 22:52
sakatlığı geçene kadar kadar oynamayacakmış. la seni kim oynatıyor ki zaten

Oğuz B.
09.09.2018, 23:05
Adamın maaş peşin. Oynasa da oynamasa da primi cepte. Puan başı 10 bin euro...

Yanisi şu; Takımla çalışmayan, ortak hedef için ter dökmeyen, aile ayağına İstanbul'da soluğu alan bu eleman; Alanya'yı yenersek 220 bin Türk Lirası ekstra alacak...

Nereye küfür edeceğiz? İmzalayana mı imzalatana mı?

Travelair
09.09.2018, 23:09
Sakatlığı geçene kadar oynamasın. İnanmadım ya. Tamam diyelim. Ama takım antrenmanlarına çıkmak zorunda. Çıksın, icap ediyorsa otursun kenarda.

alone_6161
09.09.2018, 23:14
Herhalde tüm Trabzonspor taraftarları Burak'ın Trabzonspor'la herhangi bir duygusal bağı olmadığının farkına varmıştır. Kralcı tayfa da azalarak bitme noktasına gelmiştir.

Yazık, gerçekten yazık. Eskişehir'den geldiğinde sana 2-3 gömlek sınıf atlatan takıma yaptıklarına bak. Anlamadığım da niye hala kaptan diye hitap ediliyor kendisine? Bari kaptanlığını alın da, kaptanımız bize ihtarname çekti diye demeç vermezsiniz...

Fatih Öztürk
09.09.2018, 23:24
Bu arkadaş Trabzon'da rahat yaşıyor,millet fotoğraf çektiriyor kral diyor.. Yapmaması ayıp değil mi kardeşim :D.. Delikanlı korkusuz 2 kişi çıkacak gördüğü yerde paldır küldür hakettiğini verecek.. İşte o taraftar statükoya karşı olan takımın taraftarıdır..

Valla gaza geldim bak, şunu gördüğüm yerde sırtında sopa kırasım var :D

muhammed bilgin
10.09.2018, 00:08
Sonunda kral dediğiniz adam benim dediğim adama geldiniz bu adam ı 33 gol attığı sezon Bile sevmiyor dum her yerde söylemiştim karaktersiz herifin teki bu yönetimin de yaptığı en büyük hata bunu göndermemek oldu inşallah en az zararla kurtulur uz bu haysiyetiz heriften herkes dlga geçiyordu burak olmasa küme düşerse diye ama tam tersi burak bizim bütün sistemi bozuyor takım oyunu oynayamıyor uz bu varken şimdi rahatladık hiç korkmaya gerek yok şimdi daha iyi olucak emin olun....kalın sağlıcakla

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mmert
10.09.2018, 00:27
Adam son demecinde çıtayı arşa çıkardığını beyan etti. Haykırıyor adam.

DeAgLeMaNyAq
10.09.2018, 01:27
İstanbul medyası 3 gündür Burak'ın peşinde koşarken, Burak'ın yerel gazeteye konuştuğuna pek inanmıyorum...

Mehmet Fatih Silik
10.09.2018, 08:01
Ilk önce sana kulübün uçurumun kenarında olduğunu bile bile o sözleşmeyi yapan şerefsize, daha sonra da her fırsatta bu kulübün senin için çok ayrı yeri olduğunu söyleyip, arma öpüp ve hatta kaptanı olarak fedakârlık yapmayan sana kızıyorum.
Paraya mı ihtiyacın var gerçekten?
Bir sen misin ödemesinde sorun yaşayan?
Bazen karakterde koymalı insan. Tabi eğer iyi anılmak istiyorsan.

Cagdas Topal
10.09.2018, 08:05
Biz gitmek istiyor dediğimizde HH ye ve bize hakaretler ediliyordu, kesinlikle gitmek istemiyor diye. Adam alacaklarını bırakıp + 500 bin euro gibi komik bir rakama tranfer olacaktı rakibine. Sizin olayları görmeden yönetime yüklenmeniz hakaretler savunmanız bizi bu noktaya getirdi. Alın size kral, bundan soytarı bile olmaz.

Ogün YAZICI
10.09.2018, 08:24
Herhalde tüm Trabzonspor taraftarları Burak'ın Trabzonspor'la herhangi bir duygusal bağı olmadığının farkına varmıştır. Kralcı tayfa da azalarak bitme noktasına gelmiştir.

Yazık, gerçekten yazık. Eskişehir'den geldiğinde sana 2-3 gömlek sınıf atlatan takıma yaptıklarına bak. Anlamadığım da niye hala kaptan diye hitap ediliyor kendisine? Bari kaptanlığını alın da, kaptanımız bize ihtarname çekti diye demeç vermezsiniz...

Öyle birşey yok
O tayfa kabuğuna çekildi
İlk gol attığı maçta tacı takacaklar ve ekleyecekler ;
"Olmasaydı küme düşerdik "

Ufuk
10.09.2018, 09:01
Biz gitmek istiyor dediğimizde HH ye ve bize hakaretler ediliyordu, kesinlikle gitmek istemiyor diye. Adam alacaklarını bırakıp + 500 bin euro gibi komik bir rakama tranfer olacaktı rakibine. Sizin olayları görmeden yönetime yüklenmeniz hakaretler savunmanız bizi bu noktaya getirdi. Alın size kral, bundan soytarı bile olmaz.Ya HH'yi savunmayın lütfen adamın niyeti Burak'ı Beşiktaşa vermek. Başka bir takım 3 verse Beşiktaş 1 verse yine Şenol hocasını kırmamak ister. Transfer gerçekleşmemiş, başkan bizim görüşmemiz olmadı diyor, futbolcu inandırıcı gelse de gelmese de ben Trabzonsporda kalıyorum diyor ama Asbaşkan çıkıyor Love transferi gerçekleşse gidecekti diyor. Dünyanın neresinde var böyle bir olay. Futbolcuyu taraftarın önüne atmaktan başka birşey değil.

anth
10.09.2018, 09:03
800 bin mi alacağı var, bugün itibariyle alacaklarına karşı fesh edilsin, ama bugün itibariyle... 800+ yarım sezon maaşı zaten 2.5 milyonu geçiyor. Abdüş'e de bu adamla görüşme yasağı getirilsin. Boşuna idmana çıkıp ortamı bulandırmasın...

anth
10.09.2018, 09:05
Ya HH'yi savunmayın lütfen adamın niyeti Burak'ı Beşiktaşa vermek. Başka bir takım 3 verse Beşiktaş 1 verse yine Şenol hocasını kırmamak ister. Transfer gerçekleşmemiş, başkan bizim görüşmemiz olmadı diyor, futbolcu inandırıcı gelse de gelmese de ben Trabzonsporda kalıyorum diyor ama Asbaşkan çıkıyor Love transferi gerçekleşse gidecekti diyor. Dünyanın neresinde var böyle bir olay. Futbolcuyu taraftarın önüne atmaktan başka birşey değil.

HH'nin savunulacak tarafı yok da, Burak kim ki? Adi herif yüzümüze tükürse çok şükür diyen çıkacak...

Cagdas Topal
10.09.2018, 09:13
Ersin Düzen bile olayı çözdü. Alacaklarına karşılık + 500 bin euroya serbest kalmak istedi müsade edilmedi hemen pazartesi tff ye şikayet etti. Burak Beşiktaş ' a tamam dedi zaten bu komik teklifi geri çeviren başkanı da tebrik ediyorum. Var mı böyle karaktersizlik? 5 milyona aldığın oyuncuyu 1 sezon sonra 1.2 ye göndermek de neyin nesi?

Ogün YAZICI
10.09.2018, 09:27
Taraftarı bu kadar saf olan bir klubün uzun vadede başarılı olma şansı yok
Adama kalem gösteriyorsun ısrarla kalem olmadığını iddia ediyor
Anlaması için o kalemi gözüne sokmak gerekiyor
O gün geldiğinde de iş işten geçmiş oluyor

Reha Asan
10.09.2018, 09:31
Tüm kontrolün futbolcuda olduğu sisteme Fifanın bir şekilde düzen getirmesi lazım.

Hep kulüplerin ekonomik darboğazına kendilerince çözüm bulmaya çalışıyorlar ama bence futbolcu hükümranlığı da bunlara neden olan sebeplerden biri.

Adam kaç haftadır takımla çalışmıyor ama maaşını biraz almadı mı fesih hakkı doğuyor.

Kanuni bir uygulama olabilir ama hukuki ya da vicdani değil bence.

Mehmet Fatih Yavuz
10.09.2018, 09:54
Tüm kontrolün futbolcuda olduğu sisteme Fifanın bir şekilde düzen getirmesi lazım.

Hep kulüplerin ekonomik darboğazına kendilerince çözüm bulmaya çalışıyorlar ama bence futbolcu hükümranlığı da bunlara neden olan sebeplerden biri.

Adam kaç haftadır takımla çalışmıyor ama maaşını biraz almadı mı fesih hakkı doğuyor.

Sadece fesih hakkı olsa gene iyi.
Feshedip gitme hakkı üzerine de kalan alacaklarını talep etme hakkı.
Yani sözleşme sonuna kadar ne kadar borçlusun adama?
Atıyorum 6 milyon euro, onu da federasyon ya da fifa yolu ile talep etme hakkı var!

Şu sistemde bu adama senede 4,5 milyon euro ile sözleşme imzalayanın aklına çakayım...
Sonra Ahmet Ağaoğlu öyle böyle. İyi toptan sövmüyor hepsine.

Muharrem Usta şu sözleşmeyi nasıl yapar. Hem de maddi sıkıntı ortada iken.
Rezillik.

Yiğit Gayretli
10.09.2018, 09:55
Özet: Burak bizden haraç mezat alınmaya çalışıldı, yönetim razı olmadı. Burak gitmek için çok çaba sarfetti, beceremedi. Şimdi farklı yöntemler deniyor.

Yani Burak'ın satışına mani olundu diye bir şey yok. İstanbul takımlarının şeytanlıklarına pabuç bırakılmadı...

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği'nin son açıklaması ile birlikte okuyun Burak'ın son dönem hareketlerini. Tesadüf olması zayıf ihtimal...

Terim ile arasını düzelttiğini açık etmiyor ki planı da ayyuka çıkmasın... Kulübe ihtar çekiyor. Amacı serbest kalmak... Serbest kalınca TPFD'nin Federasyon'a önerdiği ve kuvvetle muhtemel kabul edilecek talimatname değişikliğinden faydalanarak gs'ye bedava imza atma ve İstanbul'a dönme peşinde.

Bence başkan bunu yiyecek adam değil. O parayı Burak'ın önüne bir şekilde koyacaktır. Ek olarak Ünal hoca da böyle madrabazlıklardan pek hoşlanmaz.

Burak'a şubata kadar parasıyla işkence etme fırsatı ellerine geçerse, ikisi de kullanmaktan geri durmayacaktır.

He Burak mı? Planı tutmazsa; "Arma öpmeli İnsta Story..."

Gökhan Balcı
10.09.2018, 09:58
Bazı iyi şeyler kötü şeylerin de doğmasına sebep olabiliyor. Ünal hocanın adil tavrı Burak meselesinin bu raddeye gelmesine neden oldu. Pek çok oyuncu kazandık öte yandan en sorunlu adam kulübü zayıf karnından vurdu. Geçen sene abdülün çıkış yakalaması ile birlikte önce Yusufun üstündeki yıldızlar azaldı sonra baskı arttı tepki arttı adam performans verememeye başladı. Yine abdül sağ kanatta harikalar yaratınca hem de sorunsuz olup her yerde oynamaya he demesiyle ne castillodan ne bongondadan yararlanamadık. Nitekim bongonda da gitti zaten. Elbette ortalarda hoca namına bir şeyin olmaması da bunda çok etkili. Burada Ünal hoca ya da abdül kabahat işlemiş değil. Etkiye tepki meselesi yalnızca. Bu noktadan sonra özellikle Ünal hoca özelinde diyorum geçmiş hatalar yapılmamalı. Hatta bir daha asla yapılmamalı ki böyle şeyler yaşamayalım. Kuşkusuz ekonomik bir zorluk içindeyiz bu takım bundan elbet sıyrılır. Önemli olan karakterli futbolcularla çalışabilmektir.

Ogün YAZICI
10.09.2018, 09:59
Özet: Burak bizden haraç mezat alınmaya çalışıldı, yönetim razı olmadı. Burak gitmek için çok çaba sarfetti, beceremedi. Şimdi farklı yöntemler deniyor.

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği'nin son açıklaması ile birlikte okuyun Burak'ın son dönem hareketlerini. Tesadüf olması zayıf ihtimal...

Terim ile arasını düzelttiğini açık etmiyor ki planı da ayyuka çıkmasın... Kulübe ihtar çekiyor. Amacı serbest kalmak... Serbest kalınca TPFD'nin Federasyon'a önerdiği ve kuvvetle muhtemel kabul edilecek talimatname değişikliğinden faydalanarak gs'ye bedava imza atma ve İstanbul'a dönme peşinde.

Bence başkan bunu yiyecek adam değil. O parayı Burak'ın önüne bir şekilde koyacaktır. Ek olarak Ünal hoca da böyle madrabazlıklardan pek hoşlanmaz.

Burak'a şubata kadar parasıyla işkence etme fırsatı ellerine geçerse, ikisi de kullanmaktan geri durmayacaktır.

He Burak mı? Planı tutmazsa; "Arma öpmeli İnsta Story..."

Ya nasıl olur bunlar nasıl ifadeler ?
Bordo mavi manyağı kralımızı HH kulaklarından tutup Istanbul'a göndermeye çalışmıştır
Burak Yılmaz da inanılmaz bir direniş göstermiştir

Öyle bir direniştir ki ;
Önce Özkan Sümer'e sataşmıştır
Daha sonra sosyal medya hesaplarını bordo maviden arindirmistir
Klubu 2 ay içinde iki kere şikayet etmiştir

Yani firavunumuz direnmiştir !

Doğrusu budur

Reha Asan
10.09.2018, 10:01
Sadece fesih hakkı olsa gene iyi.
Feshedip gitme hakkı üzerine de kalan alacaklarını talep etme hakkı.
Yani sözleşme sonuna kadar ne kadar borçlusun adama?
Atıyorum 6 milyon euro, onu da federasyon ya da fifa yolu ile talep etme hakkı var!

Şu sistemde bu adama senede 4,5 milyon euro ile sözleşme imzalayanın aklına çakayım...
Sonra Ahmet Ağaoğlu öyle böyle. İyi toptan sövmüyor hepsine.

Muharrem Usta şu sözleşmeyi nasıl yapar. Hem de maddi sıkıntı ortada iken.
Rezillik.

buna bir çare bulunması lazım. menejer ve futbolcunun eline verilmiş tüm kozlar.

Usta Mbia için neler demişti. Burak'a kulübü vermediği kalmış.

Harun-61
10.09.2018, 10:04
Bu adamlar yüzünden insan futbol tutkusundan bile tiksiniyor. Yaziklar Olsun !!

Ogün YAZICI
10.09.2018, 10:08
Neyse işin aslı şu;
-Ya Burak'ın mobbingine boyun eğeceksin istediği şartlarda istediği rakamlarda İstanbul'a gönderecek hakettiği alacakları paşa pasa ödeyeceksin

Ya da hadi bakalım sakatım ulan yıllık kontratım da siz puan kazandıkça katlanıyor yattığım yerden 40 milyon tl yi kaldırıyorumu kabul edeceksin

Yiğit Gayretli
10.09.2018, 10:21
He bu arada, "Sakatlığım geçene dek oynamam" demek, "Devre arasında İstanbul'a transfer yapana kadar yokum. Paramı alır, yatarım." demek.

Zira bunun ölçütü yok. Adamın hem pubisi var hem de fıtık sorunu... "Ağrım var" der, geçer kenara.

Hayırlı işler olsuuuuun...

Ogün YAZICI
10.09.2018, 10:26
Geçen yıl antremanlara çıkmadan maçlara çıkarken oynama be adam dediğimizde menfaati için oynayan adam bugün menfaati için oynamıyorsa bu karaktersizliktir

Ayrıca geçen sezon gs maçı öncesi beinsports mikrofonlarına "2 hafta yokum" diyen bu sezon gs maçı öncesi bir anda sakatlığı nükseden Burak Yılmaz'ın ben de aklının Gs'de olduğunu düşünüyorum

Son gün Gs'ye gidemediyse Gs'nin fakirligindendir
Fatih Terim Abdülrahim Albayrak aracılığıyla çoktan affetti onu

Zaten basındaki transfer dönemi uzatma çabalarını maddelerini okuyorsunuz
Anlatmaya gerek yok

özçelik61
10.09.2018, 10:29
Bu adam bugün bunları yapıyor ise tek sorumlusu var..Onu fütursuzca ğıaaallll diye savunan taraftardır...
gerçek yüzünün böyle ortaya çıkması beni çok mutlu etmiştir..
yine yanılmadık elhamdülillah..

Beypba
10.09.2018, 10:34
Burak Yılmaz'ı 5M€' ya almak aslında bizi yönetenlerin bir hatasıydı..

Bu takımın bazı gerçekleri var, Burak üzerinden yapılan horozlanma bana göre sahte kabadayılık..

2 Ağustos 2017'de imzaladığın sözleşmede Euro Kuru 4.17.. Şimdi ise 8TL'ye yaklaştı..

Ya hiç bu taraklarda bezin olmayacaktı, Ya da Futbolcunun belimizi büken sözleşmesinde kurtulmak için fedakarlık yapacaktın..

Bu arada Twitter'da Burak Yılmaz'a BAE ve Katardan teklif geldiği ile ilgili haberler okuyorum..

Ağaoğlu, öve öve bitiremediği dış bağlantılarını devreye soksun da görelim alameti farikasını..

nbay
10.09.2018, 10:43
hallederse ünal hoca halleder burağın işini .
bir alsın karşısına konuşsun bakalım neymiş derdi .
öyle hakkım olan parayı istiyorum diyerek işin içinden çıkamaz .
sen bu takımın kaptanıysan fedakarlık yaparak buraya geldiğini söyleyip her fırsatta bu camiayı çok seviyorum diyen bir adamın yapacağı işler değil bunlar .

7can61
10.09.2018, 10:50
Sahada bütün topları isteyen, saha dışında maaşını hemen isteyen, canı isteyince gs ye giden, canı isteyince bjkye giden canı isteyince siyasi paylaşımlarda yapan ve buna hayran bir taraftar kitlesi.

Hep dedik, getirmeyin böyle adamları, kral dediler alın size kral.

Krallar kaprisli olur yavrular, krallar vermez alır, krallar kendinden başkasını tanımaz. Yeri gelince yalaka soytarısını da satar, kellesini alır.

Kralları yalamayın bundan sonra adam olun.

reisoğlu61
10.09.2018, 10:55
zamaninda jabi, h.ücüncü gibilerine sabah 6 antremani yaptirilmisti. bu burak beyede uygulanmali.

Travelair
10.09.2018, 10:56
Burak diyor ki bjk'nin yaptığı teklife teşekkür ediyorum. Başkan diyor ki yazılı teklif gelmedi. Trabzonspor Burak'a bjk ile görüşmek için izin verdi mi? Burak bu kafayla daha çok takla atar

Koray
10.09.2018, 10:58
Son dakikada kalmasına ve attığı twitle gaza gelmedim değil ama devre arası en az zararla satılmalı/gönderilmeli.

Koray
10.09.2018, 11:00
Burak diyor ki bjk'nin yaptığı teklife teşekkür ediyorum. Başkan diyor ki yazılı teklif gelmedi. Trabzonspor Burak'a bjk ile görüşmek için izin verdi mi? Burak bu kafayla daha çok takla atar
Devre arası inşallah bjk'ye göndeririz de alır boyunun ölçüsünü.

Bjk taraftarı zaten sevmiyor 2 maç gol atamasın üçüncüde bir pozisyon kaçırsın seyreyle o zaman cümbüşü.

atomantcum
10.09.2018, 11:10

Problem bu kurallarda değil, kulübün ekonomik gücünün çok çok üzerinde sözleşmeler yapan yönetimdedir. Sen böyle uçuk maaşlar bağlamazsan adam da bu kadar rahat hareket edemez. Oyuncu hiç oynamasa dahi kulübü sarsmayacak sözleşmeler yapman gerekiyor. Bu rakam da Trabzonspor için en fazla 1-1.5 milyon eurodur.

murmut
10.09.2018, 11:20
"Sakatligim tamamen gecmeden oynamayi düsünmüyorum" demis.
Umarim bizden gidene kadar iyilesmezsin o zaman :)

ilelebeTS
10.09.2018, 11:25
Yanlış söylemiş. Sakatlığım geçmeden Ünal hoca oynatmıyor demeliydi. Burak oynamadan yatamaz öyle, kudurur. Bizden parasını alır tabi kapı gibi sözleşmesi var ama 1 sene yatınca futbol hayatı da biter. O da onun işine gelmez.