PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burak Yılmaz

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72

artvints
19.05.2018, 19:39
Gönderin gitsin. Küçük bütçeli takımı bozar zaten. Şu tripleri çekeceğime golsüzlük çekerim daha iyi. Takım akıcı oynasın yeter.

Sefa Murat Dokuz
19.05.2018, 19:47
Satilsin. Ayni Kucka Sosa gibi her klube gidebilir.

Mert Oğuzlu61
19.05.2018, 19:57
Muhammet Beşir > Burak
Ramil > Burak

Azeri Morata bizde, yerli özevlat gol makinesi Beşir bizde. Top tutarlar pas oyununa katkı verirler, belki Burak kadar atamazlar ama takıma daha fazla katkı verirler. Ne diye Burak'a 3.5m euro maaş verelim ki ? Beşir'in maliyeti 200 bin TL yoktur... Ramil'in maliyeti 300 bin euro. İkisi de pırıl pırıl forvet. Şans verdin de gol atmadılar mı ?

Bir oyuncuya yılda milyonlarca lira maaş bağlanmasına çok karşıyım. Bundan sonra böyle arkadaş, fazla maaş alan topçu istemiyorum sonra hepsi bize efeleniyorlar kontrol bizde olmuyor oyuncularda ve menajerlerinde oluyor. Ben ucuz ucuz oyuncular izlemek istiyorum. Şu iki oyuncuyu sahada görmek Burak'ı görmekten daha heyecan verici olur. Da Silva, Aurelio, Yattara, Stepanov istiyorum. Muhammet Beşir'i izlemek istiyorum.

Arda'
19.05.2018, 20:25
Bunun twitterdaki ağır ergen fanları varya onlar asıl yok edilmesi gerekenler. Adamlar her tweetin altına "Burak gidemez, Burakı satan şampiyonluğu satar, Kralı yedirmeyiz" tarzı şeyler yazıyor ağır gerizekalı hayranları var bunun. Trabzonspor twitter admini olsam direkt engelerim bu hıyar ordusunu.

Soner Albayrak
19.05.2018, 22:57
Delikanlı gibi Trabzon tatsız İstanbul'u özledim de. Senin ne mal olduğunu herkes biliyordu zaten.

Tuğrul
20.05.2018, 00:44
Bunun twitterdaki ağır ergen fanları varya onlar asıl yok edilmesi gerekenler. Adamlar her tweetin altına "Burak gidemez, Burakı satan şampiyonluğu satar, Kralı yedirmeyiz" tarzı şeyler yazıyor ağır gerizekalı hayranları var bunun. Trabzonspor twitter admini olsam direkt engelerim bu hıyar ordusunu.
O değil Burak olmasa küme'de kalma mücadelesi verirdik gibi.

Hiçbir temeli olmayan zırvalıkları savunan, bunun arkasından giden meczuplar var.

Rodallega + W.Love standartlarında olan futbolcu ile seviye atlarız.

BJK'ye Burak'ı vererek karşılığında W.Love'u almak için ısrarcı olmalıyız bence fazla maliyeti de yoktur.

zafer6161
20.05.2018, 02:39
kim ne derse desin burak haklı kardeşim
sen adamın çinde ki düzenli hayatını boz.aynı zamanda senelik kazandığının yarı fiyatına trabzon a getir ve o parayi da ödeme. .yok ya

peki burda buraki suçu ne.
adam diyorki ben zaten 7 alıyordum. siz çağırdınız kırmadım .ama parami da odemiyorsunuz.

buraka tek kızgınlığım
gitmeyi kafasına koydu.oda biliyordu iki gün sonra parasının ödeneceğini. fakat gitmek için kendisine sebeb yaptirdi

Travelair
20.05.2018, 10:28
Öyle demişsiniz ki sanki zorla getirdik. Zorla getirmedik. Kendisi gelmek istedi. Çin'deki yabancı kuralının sıkılaşması, ailesini görmek istemesi gibi sebeplerden, yanlış bilmiyorsam. Çin'deki vergiyi de hesaba katarsak bir zararının olmaması lazım. Parayı ödemeyen de Muharrem Usta yönetimiydi. Ama Burak Yılmaz'ın kendisi hakkında düşüncesi çok olumlu. Yeni başkana ise hiç süre tanımaya yanaşmadı. Niye?

http://www.ntvspor.net/futbol/baskanimi-kaybettim-ama-5ac8f142b3fe9b16c099cee4

zafer6161
20.05.2018, 13:19
kendisi geldi diyorsun da geldiğinden beri bir kuruş odenmemis

Travelair
20.05.2018, 13:46
İhtarnameye bakılırsa 2018'den itibaren, yani 2017'de almış alacağını. Öte yandan hem ay başı hem de ay sonu ödeme alması bana ilginç geldi. Bir de Mart'ta anlaşılan ödenmiş, belki de serbest kalmasını önlemek için, bilemiyorum. Ödemeyi yapmayan da yukarda ifade ettiğim gibi eski yönetim

Sefer A.
20.05.2018, 17:09
kurus ödenmedi ?

DeAgLeMaNyAq
20.05.2018, 19:12
İhtarnameye bakılırsa 2018'den itibaren, yani 2017'de almış alacağını. Öte yandan hem ay başı hem de ay sonu ödeme alması bana ilginç geldi. Bir de Mart'ta anlaşılan ödenmiş, belki de serbest kalmasını önlemek için, bilemiyorum. Ödemeyi yapmayan da yukarda ifade ettiğim gibi eski yönetim

Bazı kurumlarda ödemeler genelde ayın son gününde yapılır. 30 veya 31'i hafta sonuna denk geldiği takdirde ise, kim kurumlar işçisini mağdur etmemek için ödemeyi 28 veya 29'una çeker, bazıları ise yeni ayın hafta başına sarkıtır. Dolayısıyla Burak'a 2 Nisan'da yapılması gereken ödeme Mart ayı maaşı. 30 Nisan'da yapılması gereken ise Nisan ayı maaşı. Arada bir ödeme falan yapılmadı yani. Sözleşmeler genelde 10 aylık ödemeye göre planlanıyor. Zaten Burak'ın garanti sözleşmesi 3.55 milyon euro. Aylık ödemelerde de 355.000 euroya tekabul ediyor. İlk maaş ödemesi Ağustos sonu olduğunu düşünürsek, ihtar çektiği tarihler dışında bu ay sonunda ödememiz gereken bir taksiti daha var. Yalnız gözlerden kaçan bir de puan başına 12.500 euro bonus ücreti bulunuyor ki bu da KAP'a bildirilmemişti. Aslında KAP'a bildirilmemesine rağmen birçok oyuncuda bonusların olduğunu görüyoruz. Eğer bu ihtarı kapsıyan ödemeler yapıldıysa toplamda 1,04 milyon euro daha alacağı var. Euronun artmasıyla birlikte Burak'ın bu rakamları başka kulüpten alması mümkün değil. BJK muhabirleri de böyle bir sözleşmeyi bulamayacağını söylüyorlar. Üstüne bu sene Şampiyonlar Ligi gelirlerinden de mahrum kalacaklar. Başakşehir bu riske girer mi ya da Burak İstanbul'a kaçmak uğruna ücretinden feragat eder mi hep birlikte göreceğiz. Burak'ın yaptığı katkılara nankörlük etmemekle birlikte, son yaşanan olaylardan sonra takımda kalması halinde büyük zarar vereceğini düşünüyorum...

Soner Albayrak
20.05.2018, 20:59
Puan başına para alıyormuş adamlar bir de. Muharrem Usta bu olayı kaldırdı diye seviniyorduk. Yalancı, sahtekar herif.

sasone
20.05.2018, 21:10
Puan başına para alıyormuş adamlar bir de. Muharrem Usta bu olayı kaldırdı diye seviniyorduk. Yalancı, sahtekar herif.

Bu son gunlerin modası sanırım,Muharrem Usta gibi bir başkana saldırmak saçmalık,tek başına kulubu 3 yıl ayakta tutan ve iyi bir kadro bırakan başkanı yerden yere vurmak.
Bir de çok guzel bir iş yapmış olmasına ragmen,futbolculara maç başı ödemeleri kaldırmak ve kazanılan puana göre prim vermek.
Bu icraatın neyini begenmediniz?

Yalancı,sahtekar alakası ne,adam söyledigini yapmış işte.

Veysel
20.05.2018, 21:28
Muharrem bey aldığı fiyata satsın artık bekliyoruz

anth
20.05.2018, 22:45
Muharrem bey aldığı fiyata satsın artık bekliyoruz

Burak her türlü satılırdı, saolsun mevcut yönetim her ağzını açtığında bu parayı ödeyemeyiz, yok öldük, yok battık, yok bankaların önünde yatıyoruz derse... Oktay'ı bile zor satarız... Millet senin gibi keriz değil...

Sefer A.
21.05.2018, 00:00
Burak her türlü satılırdı, saolsun mevcut yönetim her ağzını açtığında bu parayı ödeyemeyiz, yok öldük, yok battık, yok bankaların önünde yatıyoruz derse... Oktay'ı bile zor satarız... Millet senin gibi keriz değil...
bu da dogru yâni, "durumumuz kötü olsa da istedigimiz parayi vermezlerse kimseyi satmayiz" demek çok mu zor, bir tek Yusuf ve Abdülkadir için buna benzer düsünce/söylem içerisinde bizim yönetim, o da alt yapimizdan çiktilar diye, ama digerleri için resmen "2 kurus verene satariz" gibi konusuyorlar...
hee tabi pazarlik edildiginde bu tavri gösterirler belki, bakalim, umarim öyle olur... Okay bjkye gidecek haberleri gerçege dönüsmemeli...
he ama Burak'i da savunmuyorum ha, satilmali, ya da çikacak diyecek ki su kadarlik fedâ yapiyorum, kalmak istiyorum... 3,5m€'yu eski baskana sorsun çok sevdigi baskanina âbisine, biraksin bu isleri

Tuğrul
21.05.2018, 00:44
34 yaşındaki oyuncunun turşusunu kim kursun ?

Herkes M.Usta gibi keriz değil. Kulüpler geri dönüşümü olan, ileriye dönük hamleler yapıyor.

Madem Burak TS'u çok seviyor fedakarlık yaparak 1-1.5 ME arası meblaya oynamalı ? Hani o da 5-6 MT yapıyor.

Aksi halde burada durmasının mümkünatı yok.

selcuk
21.05.2018, 01:10

cektigi ihtsrda bile aldigi ödemeler belli

Tuğrul
21.05.2018, 01:48
Bu son gunlerin modası sanırım,Muharrem Usta gibi bir başkana saldırmak saçmalık,tek başına kulubu 3 yıl ayakta tutan ve iyi bir kadro bırakan başkanı yerden yere vurmak.
Bir de çok guzel bir iş yapmış olmasına ragmen,futbolculara maç başı ödemeleri kaldırmak ve kazanılan puana göre prim vermek.
Bu icraatın neyini begenmediniz?

Yalancı,sahtekar alakası ne,adam söyledigini yapmış işte.
3 yıl ayakta tutmak, iyi kadro bırakmak ? Hiç güleceğim yoktu

Gelirin gideri karşılamamasına rağmen borcu daha çok artırdığı, palazlandırdığı için M.Usta'ya minnet borcumuz var.

Ötesi iyi kadro dediğin takımlar Başakşehir, BJK, GS ve FB.

Fiyat-Performans odaklı baktığımız zaman en kötü malzemeyi oluşturan M.Usta oldu

3 sene içinde maaşları ile birlikte 50-100 ME'yu çöpe attı

Sportif başarı kazanmamasını bıraktım döneminde daha A.Kupalarına bile katılamadık.

Marka değerimizi iki paralık etti. Bu yönetime bıraktığı icralık dosyalar, men cezaları da cabası.

Bu arada Rıza Çalımbay ve Ersun Yanal'ı günah keçisi olarak ilan etmeyin zira onu oraya getiren de M.Usta'nın kendisidir.

sasone
21.05.2018, 01:54
3 yıl ayakta tutmak, iyi kadro bırakmak ? Hiç güleceğim yoktu

Gelirin gideri karşılamamasına rağmen borcu daha çok artırdığı, palazlandırdığı için M.Usta'ya minnet borcumuz var.

Ötesi iyi kadro dediğin takımlar Başakşehir, BJK, GS ve FB.

Fiyat-Performans odaklı baktığımız zaman en kötü malzemeyi oluşturan M.Usta oldu

3 sene içinde maaşları ile birlikte 50-100 ME'yu çöpe attı

Sportif başarı kazanmamasını bıraktım döneminde daha A.Kupalarına bile katılamadık.

Marka değerimizi iki paralık etti. Bu yönetime bıraktığı icralık dosyalar, men cezaları da cabası.

Bu arada Rıza Çalımbay ve Ersun Yanal'ı günah keçisi olarak ilan etmeyin zira onu oraya getiren de M.Usta'nın kendisidir.
Batmış bir kulub devraldı,yönetimine aldıgı kişiler tarafından ihanete urama,ulkenin politik ve siyasi olarak en karmaşık gunleri.
Sorunların çogunu çözdu ama yine de yaranamadı.
En sonunda da kulube protokol teklif etti,eger zarar vermek istese bunu neden yapsın.Kulp kabul ederse 15 milyon avro kasada.

Bir yol denedi,olabilecek bir yoldu ama tek başına bu işin altından kalkması zordu.
Surekli olarak yıpratıldı ve en sonunda da pes etti.
Başka da bir şey hatırlamıyorum.

Tuğrul
21.05.2018, 02:23
Batmış bir kulub devraldı,yönetimine aldıgı kişiler tarafından ihanete urama,ulkenin politik ve siyasi olarak en karmaşık gunleri.
Sorunların çogunu çözdu ama yine de yaranamadı.
En sonunda da kulube protokol teklif etti,eger zarar vermek istese bunu neden yapsın.Kulp kabul ederse 15 milyon avro kasada.

Bir yol denedi,olabilecek bir yoldu ama tek başına bu işin altından kalkması zordu.
Surekli olarak yıpratıldı ve en sonunda da pes etti.
Başka da bir şey hatırlamıyorum.
Burada bir ihanet sözkonusu ise bunu yapan M.Usta'dır.

Nevzat Aydın'ın sözünden çıkmaması, scout mekanizmasını dağıtmaması lazımdı ( 8 ME zararı var. Onazi/Castillo satışı ile zarar finanse ediliyor)

O ne yaptı ? Kulübü Özkan Doğan ve Mert Korkmaz gibi menajerlere peşkeş çekti.

Nihayetinde Kucka 13 ME, Burak 18 ME, Sosa 17 ME.

Sadece bu üç oyuncu için Türk lirası ile 250 MT'lik borca girmiş olabiliriz( 3 yılı hesaba kattım, 1 yıllık olan maliyeti 80-85 MT )

Kulüp ekonomik olarak zor durumdaydı M.Usta tüy dikerek işin içinden çıkılmaz noktaya taşıdı.

sasone
21.05.2018, 02:47
Burada bir ihanet sözkonusu ise bunu yapan M.Usta'dır.

Nevzat Aydın'ın sözünden çıkmaması, scout mekanizmasını dağıtmaması lazımdı ( 8 ME zararı var. Onazi/Castillo satışı ile zarar finanse ediliyor)

O ne yaptı ? Kulübü Özkan Doğan ve Mert Korkmaz gibi menajerlere peşkeş çekti.

Nihayetinde Kucka 13 ME, Burak 18 ME, Sosa 17 ME.

Sadece bu üç oyuncu için Türk lirası ile 250 MT'lik borca girmiş olabiliriz( 3 yılı hesaba kattım, 1 yıllık olan maliyeti 80-85 MT )

Kulüp ekonomik olarak zor durumdaydı M.Usta tüy dikerek işin içinden çıkılmaz noktaya taşıdı.

Evet,bir önceki sezon kaybettigimiz yöntemi tekrar deneyerek başarı elde etme dışında bir şeyler denemek zorundaydı,Sosa,Kucka ve Burak halen piyasası olan ve satılabilecek futbolcular,takıma katkıları da ortada.
Nevzat Aydın ise sorumluluktan kaçarak kendini temize çıkarıyor,bunu herkes yapar.

Muharrem Usta kulube kazandırdıgı sponsorluklar ve 61 cell projesi ile en buyuk katkıyı yaptı,iddia edildigi gibi batmış bir kulup bırakmadı,çunku zaten batık bir kulubu devraldı.
55 futbolcusu olan bir takım,çogu ile sorunlu ayrılmış,uzerine tazminatlar.
Döviz kurunun tahmin edilemeyen yukselişi de ustune bindi.

Muharrem Usta duzgun bir insan,iyi başkandı ama çakallarla dans etmesi zordu.

Travelair
21.05.2018, 10:02
Bazı kurumlarda ödemeler genelde ayın son gününde yapılır. 30 veya 31'i hafta sonuna denk geldiği takdirde ise, kim kurumlar işçisini mağdur etmemek için ödemeyi 28 veya 29'una çeker, bazıları ise yeni ayın hafta başına sarkıtır. Dolayısıyla Burak'a 2 Nisan'da yapılması gereken ödeme Mart ayı maaşı. 30 Nisan'da yapılması gereken ise Nisan ayı maaşı. Arada bir ödeme falan yapılmadı yani. Sözleşmeler genelde 10 aylık ödemeye göre planlanıyor. Zaten Burak'ın garanti sözleşmesi 3.55 milyon euro. Aylık ödemelerde de 355.000 euroya tekabul ediyor. İlk maaş ödemesi Ağustos sonu olduğunu düşünürsek, ihtar çektiği tarihler dışında bu ay sonunda ödememiz gereken bir taksiti daha var. Yalnız gözlerden kaçan bir de puan başına 12.500 euro bonus ücreti bulunuyor ki bu da KAP'a bildirilmemişti. Aslında KAP'a bildirilmemesine rağmen birçok oyuncuda bonusların olduğunu görüyoruz. Eğer bu ihtarı kapsıyan ödemeler yapıldıysa toplamda 1,04 milyon euro daha alacağı var. Euronun artmasıyla birlikte Burak'ın bu rakamları başka kulüpten alması mümkün değil. BJK muhabirleri de böyle bir sözleşmeyi bulamayacağını söylüyorlar. Üstüne bu sene Şampiyonlar Ligi gelirlerinden de mahrum kalacaklar. Başakşehir bu riske girer mi ya da Burak İstanbul'a kaçmak uğruna ücretinden feragat eder mi hep birlikte göreceğiz. Burak'ın yaptığı katkılara nankörlük etmemekle birlikte, son yaşanan olaylardan sonra takımda kalması halinde büyük zarar vereceğini düşünüyorum...

Teşekkürler güzel açıklamışsınız. Gerçi 2 gün geç alsa aç kalmazdı ya, işte bu kadar hassasiyete karşı verdiği cevaplar belli.

Bir de eski başkan hakkında yazılanları okuyorum. Demek boş yere yazıyorum. Ya okunmuyor, ya okunduğunda tepki; canım o kadarcık kusur kadı kızında da olur. O günleri yaşamasam inanacağım. O zaman müstehak. Ama benim günahım ne?

nbay
21.05.2018, 10:30
burak taraftara oynama ve ayrıca taraftarı da karşısına almayı da çok iyi beceriyor . Ortasında yani dengede durmayı becerebilecek bir karakter değil ne yazıkki .
sezon boyunca sakat sakat oynuyorum diyerek taraftara şirin gözüktü ,fakat son 10 günde yaptıklarıyla da bu şirinliği aldı götürdü .
yeniden yapılacanak olan bir takımda burak el freni olabilir bize gelecek sezon . özellikle de onu 90 dk saha da tutmayacak bir teknik adam tipi lazım bize , malum son 10-15 dk'larında bizi bir kişi eksik bırakıyor resmen . ne ersun ne de rıza bunu yapamadı ,sanki burağın 90 dk oynatılma zorunluluğu var.

Hasan Ayvenli
21.05.2018, 10:57
Şu adamcığı -özellikle twitter'da kulüp tweetlerinin altında- bu kadar körleşmiş şekilde savunanları görünce aynı takımı mı tutuyoruz cidden diye kendimi sorguluyorum. Adam koca kulüpte resmen Maho ağa gibi takılıyor, bunun müridleri de "ağam ağzımıza da sıçmiy misen?" diyecek yakında.

Trabzonspor'un bir numaralı kangrenidir kendisi ve ilk gönderilmesi gereken isimdir. İlk gidişinde üzülmemiştim, futbol tarzını sevdiğim biri değil. O gidişinde karakterini de belli etmişti zaten. Yeniden gelmesini hiç istememiştim, çok gol atacağını malum olmasına rağmen. Çok gol atar evet, ama bütün bu olanların olacağı da çok bariz belliydi.

Yerli kaşarlanmış ne kadar futbolcu müsveddesi varsa, acilen posta kutusuna. İlk önce de sen Burak efendi. Bu takımda artık ağalık paşalık taslayacak oyuncu istemiyorum.

Sercan Keleş
21.05.2018, 12:36
Kendisi çok ağır bir şekilde egolarını yerle bir edecek bir şekilde özür dilemelidir. Sen kim köpeksin kocaman kulübü karşına alıyorsun.

alone_6161
21.05.2018, 14:02
Castillo, Kucka klübe ihtarname gönderdiğinde adamlar haklı demiştim. Gelmiş yabancı ülkeye, öyle veya böyle alacağı parayı da sözleşmeye bağlamış, ödeyeceksin adamın parasını, hiç lamı cimi yok. Yerli oyuncu da ihtarname çekse ona da eyvallah derim ama...Sen 1 ay önce medyaya burak genç oyunculara para veriyor, Sosa'ya paran var mı diye sormuş haberleri yaptırıp peşine de ihtarname gönderirsen karakterin hakkında bize çok net fikirler verirsin. Zaten CSKA'ya gidiyorum deyip soluğu floryada almanla bize karakterin hakkında çok net fikirler vermiştin.

Özkan Sümer hakkında da yaptığı açıklamalar zaten başlı başına faul. Üstelik Özkan Sümer de ben kendisini 2 defa aradım diye demeç verdi. Eeee bu adam sırf sahada normal bir forvetten 3-5 gol fazla atacak diye bunlara göz mü yumacağız? Bu camiadan Şenol Güneşler, Dozer Cemiller, Ali Kemaller, Hamiler, Ünallar, Şotalar, Fatih Tekkeler, Gökdenizler geldi geçti sen kimsin diye sorarlar adama (veya adam gibi adamlara)...

Yönetimin yerinde olsam parasını eksiksiz öder, alınan bonservis bedeline satışa koyarım. Bir kuruş da altına vermem. Takımdan ayrı, tek başına idmanlarına devam etsin.

alone_6161
21.05.2018, 14:08
Burak kefil olduğu Volkanın parasını herşeye bize. Bir insan birine kefil oluyorsa onun verdiği zararı kefil olan vermeli.Ihtar çekmesini biliyorsa Volkanın masrafını ödesin

Bu güzel mesaj da burada dursun.

Travelair
21.05.2018, 14:55
Sezon bittiğinden artık gol atma imkanı kalmayınca insanlar uyanmaya başladı

Ogün YAZICI
22.05.2018, 00:02
İnstagramda yine birşey deniyor
Beşiktaş işi yatmış olabilir

E. Okan Bülbül
22.05.2018, 00:19
Foto paylaşmaya başladığına göre ya gitmenin ya da kalmanın yolunu yapıyor.

DeAgLeMaNyAq
22.05.2018, 04:15
Puan başına prim olayı eskiden uygulanan maç başı ücretine göre çok daha makul bir uygulama, lâkin Süper Lig'de galibiyete 37.500 euro yani bugünkü kurla 200 bin lira para alan başka bir futbolcu yok. Usta nasıl böyle bir şeye imza attı hâla aklım almıyor...

Mehmet BAŞ
22.05.2018, 08:50
Parasını istedi diye Burak'a kızmıyorum. Kızanların söylediklerini de tasvip etmiyorum.
Fakat saha dışında fazla aktif bir Burak Yılmaz görmekten de hoşlanmıyorum. Yakışık almıyor.
Her neyse mesele zaten bu değil. Bence Burak'ın yıllık kazancında indirime gitmesi lazım.
Şu an totalde 4 Milyon Euro'ları bulan bir ücret alıyor. Bu rakam en azından 3 Milyon Euro'ya indirilmelidir.

Bu kulüp mevcut maaşları ödeyecek kadar zengin bir kulüp değil. Herkesin fedakarlık yapması lazım.
Kucka ve Sosa'nın da indirim yapması lazım. Aynı şekilde Onur ve Olcay'ın da daha az kazanması lazım.
Bu kadar uçuk maaşlar olmaz! Bir de yerli oyuncular ile artık TL üzerinden kontrat yapsınlar.
Bir futbolcuya yabancı para karşılığı olarak 5 Milyon TL öderken şimdi kur yüzünden 9 Milyon TL ödüyorsun.
Aynı performansa iki kat daha fazla para ödüyoruz! Ne değişti de iki kat zamlı maaş veriyoruz? Böyle bir saçmalık olmaz.
Türkiye gibi dalgalı kurun olduğu bir ülkede en azından yerli futbolcu ile TL üzerinden anlaşma yapmak zorunluluktur.
Yerli futbolcularla yabancı para üzerinden kontrat yapma aptallığını artık bırakalım.

Tayfun
22.05.2018, 08:51
Şu adamcığı -özellikle twitter'da kulüp tweetlerinin altında- bu kadar körleşmiş şekilde savunanları görünce aynı takımı mı tutuyoruz cidden diye kendimi sorguluyorum. Adam koca kulüpte resmen Maho ağa gibi takılıyor, bunun müridleri de "ağam ağzımıza da sıçmiy misen?" diyecek yakında.

Trabzonspor'un bir numaralı kangrenidir kendisi ve ilk gönderilmesi gereken isimdir. İlk gidişinde üzülmemiştim, futbol tarzını sevdiğim biri değil. O gidişinde karakterini de belli etmişti zaten. Yeniden gelmesini hiç istememiştim, çok gol atacağını malum olmasına rağmen. Çok gol atar evet, ama bütün bu olanların olacağı da çok bariz belliydi.

Yerli kaşarlanmış ne kadar futbolcu müsveddesi varsa, acilen posta kutusuna. İlk önce de sen Burak efendi. Bu takımda artık ağalık paşalık taslayacak oyuncu istemiyorum.

Yazan ellerin dert görmesin , realist düşüncülere her zaman saygı duymuşumdur .

Yiğit Gayretli
22.05.2018, 09:16
34 yaşında, iki çocuklu, evlenmiş boşanmış, 3 kere şampiyonluk görmüş, trilyonlar kazanmış, milli bir futbolcunun ergen tripleriyle uğraşıyoruz.

tanjugunduz
22.05.2018, 09:55
Manyak etti milleti madem yapilaniyoruz gitsin başka takima belki karıştırır orayı da bir rakibimizi saf dış ı bırakmış oluruz .

Sadece bordo mavi .

artvints
22.05.2018, 12:59
net bir şekilde gitmeli, takımın üzerinden büyük bir yük kalkar. t.direktör takımı olmak zorundayız.

İ. SARAL
22.05.2018, 14:07
net bir şekilde gitmeli, takımın üzerinden büyük bir yük kalkar. t.direktör takımı olmak zorundayız.

Katılıyorum. Genç futbolcular üzerindeki hegemonyası da kendisiyle beraber gitsin.

Gürkan Asma
22.05.2018, 21:52
Sağlıklı bi şekilde kalacaksa kalmasından yanayım, ama haftada 1 antrenmana çıkıp maça çıkacaksa yol verilebilir. Sahada yürüyecek adam lazım değil.

Belki parasını sorun etmiştir, o yüzden ayrılmak istemiş olabilir. Paralar yatınca sıkıntı kalmadı demek ki.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
22.05.2018, 22:23
Sağlıklı bi şekilde kalacaksa kalmasından yanayım, ama haftada 1 antrenmana çıkıp maça çıkacaksa yol verilebilir. Sahada yürüyecek adam lazım değil.

Belki parasını sorun etmiştir, o yüzden ayrılmak istemiş olabilir. Paralar yatınca sıkıntı kalmadı demek ki.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8jk hem bonservis hemde bu maasi veremem diyince u dönüsü yapti

cine gitmek istemiyorsa simdilik sadece basaksehir var, sanirim orayada pek gitmek istemiyor...

sasone
22.05.2018, 22:51
8jk hem bonservis hemde bu maasi veremem diyince u dönüsü yapti

cine gitmek istemiyorsa simdilik sadece basaksehir var, sanirim orayada pek gitmek istemiyor...

Tam istedigi gibi yer Ardası da orda,Onur'u da alırlar,bundan daha iyisi ne olabilir?Baskı yok,stres yok,istedigi gibi takılır işte.
Ama sanırım orada Adebayor var ve kolay kolay buranın kralı benim ayagı çekemez,rekabete de girecek degil ya koskoca kral?

Özkan Şentürk
22.05.2018, 22:54
Tekke gelirse onunla olan ilişkisi, kalırsa tabi en merak ettiğim şey olur. Tekke ilk tokadı 1. Ay mı atar yoksa daha bekler mi acaba:)

Oğuzhan Fidan
22.05.2018, 23:06
formalı sus işaretli instagram profil fotoğrafı yapmış. yani susun forma üzerimde demek istiyor. bu adamı göndermeye çalışıyolar. her gelen yönetim bir önceki yönetimin planlarını eleştirir ancak kendileride 3 milyonlardan 3.5 milyonlardan aşağı ücret vermezler.. herkes bilirki bu ücretler verilmezse bu oyuncular gelmez ! toz pembe dünyalarında abidik gubudik özkan sümer topçularıyla sezona girersek tam bir bomba patlar avcumuzda. ben kadronun bozulmasını yeniden yapılanmasını felan hiç istemiyorum. hatta sosa kucka bile kalsın kardeşim. her yıl aynı terane sil baştan sil baştan ! hiçbizaman üstüne ekleyerek eksik noktaları gidererek sezona girmiyoruz. hacıosmandan sonra kaleci onur harici komple değiştik ne geçti elimize kaçıncı sıralarda bitirdik ligi ! bıktım artık bi kerede kadro istikrarı sağlansın. burağın aldığı 3.5 göze batıyor o adam o ücretini 2 maçta çıkartıyor zaten asıl sen genel menajer paraları har vurup harman savrulan paraları kes bak bakalım açık kalıyormu ! ne olcak yeni alınacak forvetin çokmu ucuz olacak! sat kardeşim rodayegayı damdoyu koy yerlerine yırtıcı hızlı bi forvet olay bitsin. komple kadroyu gönderip yerlerine alacakları çoluk çocukla küme düşme hattında gezdirecekler ne oldu kaybolan itibar kaybolan para ? bu takım dibi gördümü 1 kişi bile gitmiyo stada. büyük bi hatanın eşiğinde yönetim. özkan sümerle bu iş olmaz

Sercan Keleş
22.05.2018, 23:11
formalı sus işaretli instagram profil fotoğrafı yapmış. yani susun forma üzerimde demek istiyor. bu adamı göndermeye çalışıyolar. her gelen yönetim bir önceki yönetimin planlarını eleştirir ancak kendileride 3 milyonlardan 3.5 milyonlardan aşağı ücret vermezler.. herkes bilirki bu ücretler verilmezse bu oyuncular gelmez ! toz pembe dünyalarında abidik gubudik özkan sümer topçularıyla sezona girersek tam bir bomba patlar avcumuzda. ben kadronun bozulmasını yeniden yapılanmasını felan hiç istemiyorum. hatta sosa kucka bile kalsın kardeşim. her yıl aynı terane sil baştan sil baştan ! hiçbizaman üstüne ekleyerek eksik noktaları gidererek sezona girmiyoruz. hacıosmandan sonra kaleci onur harici komple değiştik ne geçti elimize kaçıncı sıralarda bitirdik ligi ! bıktım artık bi kerede kadro istikrarı sağlansın. burağın aldığı 3.5 göze batıyor o adam o ücretini 2 maçta çıkartıyor zaten asıl sen genel menajer paraları har vurup harman savrulan paraları kes bak bakalım açık kalıyormu ! ne olcak yeni alınacak forvetin çokmu ucuz olacak! sat kardeşim rodayegayı damdoyu koy yerlerine yırtıcı hızlı bi forvet olay bitsin. komple kadroyu gönderip yerlerine alacakları çoluk çocukla küme düşme hattında gezdirecekler ne oldu kaybolan itibar kaybolan para ? bu takım dibi gördümü 1 kişi bile gitmiyo stada. büyük bi hatanın eşiğinde yönetim. özkan sümerle bu iş olmaz

Kulüpte para yok para. Para hiç yok

Mehmet Fatih Silik
22.05.2018, 23:50
Kulüpte para yok para. Para hiç yok

Anlatamıyoruz ki. 2023'e kadar kulübe zırnık girmeyecek diyoruz ama anlamak istemiyor bazı arkadaşlar.

Oğuzhan Fidan
22.05.2018, 23:53
o zaman herkes elini taşın altına koyacak kardeşim. bu kulübün şampiyon olmamasının sebebi taraftardır. başkan uzaydan çıkmıyor taraftarın içinden çıkıyor keza yöneticilerde.hatta altyapıdan gelen futbolcularda taraftardır. herkes sorumlu benim dediği zaman düzelecek. herkes üzerine düşeni yapsa 10 senede geldiğimiz nokta mükemmel olacak. kimse başladığı işin arkasında durmuyorki

falcon_61
23.05.2018, 00:00
o zaman herkes elini taşın altına koyacak kardeşim. bu kulübün şampiyon olmamasının sebebi taraftardır. başkan uzaydan çıkmıyor taraftarın içinden çıkıyor keza yöneticilerde.hatta altyapıdan gelen futbolcularda taraftardır. herkes sorumlu benim dediği zaman düzelecek. herkes üzerine düşeni yapsa 10 senede geldiğimiz nokta mükemmel olacak. kimse başladığı işin arkasında durmuyorki-malı, -meli, yapsa , etse hayat bayram olsa demekle olmuyor. Olan malzeme bu ve temennilerinin olmayacağını sen de biliyorsun. O yüzden Kucka da satılır Burak da Sosa da. Hareket edebilmek için başka hamle yok. Maliyetli ve para edecek oyuncular gidecek yerine maliyetsizini alacaksin ve sansimiz varsa tutmasını bekleyeceksin yapılacak iş bu. Maliyetli olan seçenek denendi olmadı. 2. kez deneme şansımız da yok

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
23.05.2018, 00:41
Tam istedigi gibi yer Ardası da orda,Onur'u da alırlar,bundan daha iyisi ne olabilir?Baskı yok,stres yok,istedigi gibi takılır işte.
Ama sanırım orada Adebayor var ve kolay kolay buranın kralı benim ayagı çekemez,rekabete de girecek degil ya koskoca kral?

iyi fantezi

ardanin nerde olacagini arda bile bilmiyor

onurun icin dünyadaki bütün senin gibileri toplasan gitmez, sen yinede hayal et

Yavuz Hasan
23.05.2018, 01:00
Tekke gelirse onunla olan ilişkisi, kalırsa tabi en merak ettiğim şey olur. Tekke ilk tokadı 1. Ay mı atar yoksa daha bekler mi acaba:)

onu bende düşündüm tekke agresif adam hepimiz gibi Burak ı sindirim diyorsa gelsin yarın başlasın ama Burak la iyi geçireyim ayağına sesini cıkartmazsa topu ayağına alan kendi boşken Burak a atarsa sıkıntı

selcuk
23.05.2018, 01:13

onlar kanki sayilir

bisey olmaz aralarinda

Adem Akyüz'
23.05.2018, 11:53
Şu an kur artışından kazandığı para kulübün topladığı bağıştan daha fazla. Indirim yapmıyorsa, hatta TL üzerinden anlaşılmıyorsa gönderilmesi mantıklı.

Emre Veli
23.05.2018, 13:37
maç başı ücretler kaldırılıp kur belli oranda sabitlenirse kalmalı. forvet falan bulamayız biz.

TSelif
23.05.2018, 16:47
Şu Onur'u bi rahat bıraksak :rolleyes:

yazıkoldu
23.05.2018, 16:51
burak yılmaz'ı en çok ben savundum, ama maliyet olarak gitmesi lazım.

İlker Yazıcıoğlu
23.05.2018, 17:06
Kulübe ihtar çektiyse gönderilsin...

Hep savundum, bilen bilir...

Sakın parasını almalı edebiyatı yapmasın kimse...

Kimsede parası kalmaz...

Mahkeme de neymiş...

Travelair
23.05.2018, 17:08
Onun anlamı "Öküz öldü ortaklık bitti"

DeAgLeMaNyAq
23.05.2018, 17:16
Şu an kur artışından kazandığı para kulübün topladığı bağıştan daha fazla. Indirim yapmıyorsa, hatta TL üzerinden anlaşılmıyorsa gönderilmesi mantıklı.

Çin'den bize geldiğinde nasıl fedakarlık yaptıysa İstanbul'a gittiği takdirde de aynı fedakarlığı yapmak zorunda kalacak. Ne BJK'nin ne Başakşehir'in teklifler,i bizdekinin yanına yaklaşamaz...

Travelair
23.05.2018, 17:36
Burak'ın Arda paylaşımları boşuna mı?

ÖmürKaradeniz61
23.05.2018, 22:12
Yahu adam genç oyuncularımızı kendi ortaklığındaki menajerlik şirketine aldıramadı işi bitti Trabzonspor da işte daha neyi konuşuyoruz.

Ozan Yılmaz
25.05.2018, 17:09
https://pbs.twimg.com/media/DeC72J1W4AA3vr6.png

Oğuzhan Fidan
27.05.2018, 11:00
-malı, -meli, yapsa , etse hayat bayram olsa demekle olmuyor. Olan malzeme bu ve temennilerinin olmayacağını sen de biliyorsun. O yüzden Kucka da satılır Burak da Sosa da. Hareket edebilmek için başka hamle yok. Maliyetli ve para edecek oyuncular gidecek yerine maliyetsizini alacaksin ve sansimiz varsa tutmasını bekleyeceksin yapılacak iş bu. Maliyetli olan seçenek denendi olmadı. 2. kez deneme şansımız da yok

haklısın vakti zamanında hepsi tutmuştu yanılmıyorsam 3 kez üst üste şampiyon olmuştuk gençlerle.

Gökhan Balcı
28.05.2018, 11:13
Başkan parayı veren düdüğü çalar demiş de hangi sazan 5.5 milyon para verip burakı alır çok merak ediyorum

tanjugunduz
28.05.2018, 11:20
O değil de buragi seviyoruz ama resmen kulubun anahtarini teslim etmisiz 50 pahni gecersek 1,8 milyon tl gol basina para her deplasmana 3 kişi yaninda gidecek masrafları bu sekilde anlasma yapilirsa ortada ne takim.kalir ne adalet bence yüksek maaşlı oyuncularda çözüm satın alma.opsiyonlu kiralik oyi cikarsa devam et kotu cikarsa yolları ayır. Bu sartlari kabul etmeyenle sözleşme yapma

Sadece bordo mavi .

nbay
28.05.2018, 11:59
inanılmaz gerçekten burak ile yapılan sözleşme , yıllık ücret olarak kazandığı parayı geçtik yan hakları konusunda gerçekten takım içindeki arkadaşlıkları zedeleyecek bir durum bu .
türkiye kupası maçlarında oynatamadık burağı mesela, son deplasman maçına da gitmemişti. çok gol attı puanlar kazandırdı ama bu takım içinde bu kadar imtiyazlı olmasını gerektirmez.
bu şartlarda burak ile yola devam etmek sonu belli olan yeni bir maceraya yelken açmak demek resmen .

Onur Akyüz
30.05.2018, 02:32
Napmaya çalışmakta, nereye varmak istemekte anlayamadım..

15627

Resmi instagram hesabı; stadın önünden ‘sensiz geçen gün, günden sayılır mı’ şarkısıyla yayın yaptı, Burak da yayına mesaj attı.

İ. SARAL
30.05.2018, 09:47
Gitmeyecek bence.

Tuğrul
30.05.2018, 22:06
Burak Yılmaz reis-i cumhur'a olan sevgisini ve milli olduğunu kanıtlamak istiyorsa ücretinde TL'ye geçmeli.

Hem ülke içinde TL seferberliği varken bunun aksi yolunda gitmek kendisini riyakar kılar.

Öyle ucuz söylemlerle ve hamaset ile kimseyi kandıramaz.

Enisc
31.05.2018, 00:29
Maaşı 2.5 seviyesine çekip kalsa çok güzel olur. Yıllardır yerini dolduramadık feda döneminde hiç dolduramayız. Saha dışı olaylar benim de hoşuma gitmiyor ama yönetim de, taraftar da ona göre davranır. Çıkar ilişkisi şeklinde minimum 1 yıl daha devam etmeli. Hele ki şu önümüzdeki sezonda takımda olmalı. Zira pek iyi şeyler olmayacağı ortada. Kötü senaryolar aklıma geliyor. Burak bu açıdan oynadığı her dönemde hayat verdi takıma. Sosa, Kucka gibi değil. Puana en çok katkısı olan adamı göndermek çok riskli geliyor bana.

Enaldo61
31.05.2018, 01:01
Usta, Burak'ı Beşiktaşa satmış ama başkan değişince anlaşma geçersiz oluyormuş doğru mu? 3.5 milyona satmış.

Gökhan Balcı
31.05.2018, 01:17
kalması sağlıklı olmaz bu dakikadan sonra. yönetim bulduğu ilk fırsatta gönderecek bu psikolojideki ile bir futbolcudan verim alamazsınız

Travelair
31.05.2018, 08:36
Bence Trabzonspor umrunda değil. Alacağı paraya ve kendi başarısına, şöhretine bakıyor. Rüzgar nerden eserse oraya

nbay
31.05.2018, 16:34
ilk zeytin dalını atmışız,zeyyad kafkasın radyospora açıklamalarından.

"Burak'ı camia olarak çok seviyoruz"

Burak Yılmaz, Türkiye liglerinde çok iyi bir performans ortaya koydu. Gol ortalaması da iyi. Trabzonspor’a katkıları yadsınamaz. Burak’ı camia olarak çok seviyoruz. Sözleşmeli oyuncumuz. Dolayısıyla transferi söz konusu değil.

Jackdaniels
01.06.2018, 02:25
Oturup konuşulur iki tarafta isteklerini söyler anlaşılır veya anlaşılmaz bu kadar basit burası Trabzonspor kimsenin oyuncağı değil ona göre hareket edilmeil.

Metin Sağır
01.06.2018, 14:50
Varlığı bir dert, yokluğu yara.

Semih GÜL
02.06.2018, 02:28
umarım gider , ben istemedim şimdi de istemiyorum ;

https://www.youtube.com/watch?v=yXpjrRjObCQ

TSezgin61
02.06.2018, 04:09
Ben kalmasindan yanayim. Onun gibi golcü parayi car cur ederken bile bulamiyorduk, bu durumda hic bulamayiz. Bari kalsin.

Ama bakalim bizi sasirtip kalacakmi. Merak icinde bekliyorum...

Yiğit SARI
02.06.2018, 09:41
2.2 milyon gibi bi teklif götürüldiğünü okumuştum

Mustafa YILMAZ
03.06.2018, 15:02
kısa sürede gider inşallah. 1 milyon defa dedik mevzu sadece gol atmak değil saha dışında problem.

ayrıca ondan sonra golcü bulamadık muhabbetinide geçin artık yahu kabak tadı verdi bulan nasıl buluyor. yöneticilerin ve hocaların beceriksizliği burak'ı değerli yapmasın yalandan yere.

Oğuz ZEYTİN
06.06.2018, 11:43
Başakşehir, 2,5 M Euro + Kerim'i teklif etmiş.

Mehmet Fatih Silik
06.06.2018, 11:52

Düsünmeden kabul ederdim.

lazminator61
06.06.2018, 11:53
kalmasi lazim, yeni sezona daha iyi ve daha güclü girecek, Burak gibi forvet sor buluruz

Samet Berber
06.06.2018, 12:30
Gitmesi her iki taraf için de en hayırlısı olur.

Gökhan Balcı
06.06.2018, 12:43
visca bir şekilde bağlansa süper olur da adam sana en sağlam adamını niye versin :D

Enaldo61
06.06.2018, 16:08
2.5+Visca olsaydı tamam derdim.

David_LuiZ4
06.06.2018, 16:18
Avcı'nın Burak'ı istediğini pek sanmıyorum istemişse para artı Epureanu hamlesiyle bu işi bitirmemiz lazım..Geriden oyun kuran teknik bir stoper olarak işimize çok yarar...

TrabzonVictory
10.06.2018, 18:41
Burak Yılmaz kalmalı hiç bir yere gitmeden Yılmadan Trabzonspordaki gollerine, mücadelesini devam etmeli ve futbolu kariyerini Burak Yılmaz'ı Kral yapan Trabzonspor'da bırakmalıdır...
Burak'da Onur gibi umarım yıllık ücretidinde iyi bir kolaylık sağlayıp Trabzonspor'da çok başarılı olup yeni Şampiyonluklar Kral olarak hepbirlikte mücadele ederek kazanacaktır...

Ozan Yılmaz
26.06.2018, 11:02
https://pbs.twimg.com/media/DgmAxSOW0AIWV0u.jpg

https://pbs.twimg.com/media/Dgl7qWqX0AAMQHM.jpg

selcuk
26.06.2018, 11:10
burak güzel konusmus

fanatik cok provokatif yazdi

TSelif
26.06.2018, 11:21
Medyadan olmaz bu işler diysin da ballim, sen bize aylarca insta hikayelerinle bulmaca çözdürdün, ne demek istiy aca Burak diye düşün dur :D

nbay
26.06.2018, 11:52
hem ameliyatını oldu hemde mükemmel bir tatil geçirdi . alacakları da ödendi.
sezona bomba bir şekilde hazırlanmaması için hiç bir sebep kalmadı .

emrahtuna
26.06.2018, 16:56
kaldığına sevindim kral inşallah bu sezon daha iyi geçirirsin.. attığın gollerle yüzümüz güler..

artvints
26.06.2018, 19:06
Burak durumu ölmüş biçmiş, kendisi için en doğru olanı bulmuştur. Açıklamaları duygusal yapmak dahil bütün davranışlarını çıkarlarına uygun düzenler. Takdir ediyorum. Bence Trabzonspor'u yönetsin. Sürekli mağdur olmaktan kurtuluruz belki.

David_LuiZ4
26.06.2018, 19:58
Daha dünkü çocuk Burak bile biliyor Trabzonspor'un küçülemeyeceğini çünkü MARKA olduğunu, bizim 30 yıllık Trabzonsporlu Ağaoğlu ise hangi kulübü yönettiğinin farkında değil...

Oruç
26.06.2018, 20:37
İşe sırf maddiyat olarak bakıyorsak eğer Çin'de aldığının daha azına bize geldi. Gerekirse yine fedakarlık yaparım diyor. Burak'ın kişiliği falan umurumda değil ama giderse yerine adam alamayacağımızı adım gibi biliyorum. O yüzden Burak'la devam edip, maksimum verimi almanın peşinde olacağız. Burası Yeni Malatya, Sivas vs değil. Onu bunu gönderip, ucuza oyuncu bularak herkes başkanlık yapabilir. Ağaoğlu henüz hangi takımın başında olduğunun farkında değil galiba.

TSemih61
26.06.2018, 20:47
Yahu Çin'de kazandığını kim başka yerde kazanabiliyor da fedakarlık yapmış oluyor. :D Çin dışına çıktı mı herkesin ücreti düşüyor, orada 5 kazanan başka yerde yarısını bile kazanamaz. TS'ye gelirken fedakarlık mı yapmış oluyor şimdi. :D

Burak azıcık delikanlı ol kimseyi aptal yerine koyma, gariban TS taraftarını böyle yalanlarla avutarak eline ne geçiyor? Zaten kapı gibi sözleşmen var. Kimseyi ikna etmene gerek de yok zaten kral kral diye peşinde gezinecekler hala TS camiası içinde itibarını sağlamlaştırma peşindesin birbirinden komik açıklamalarla. olum gerek de yok la zaten seni karşılıksız severler, ayırt etme yetisine sahip bir topluluk yok karşında rahat ol :D

Sefer A.
27.06.2018, 02:04
Yahu Çin'de kazandığını kim başka yerde kazanabiliyor da fedakarlık yapmış oluyor. :D Çin dışına çıktı mı herkesin ücreti düşüyor, orada 5 kazanan başka yerde yarısını bile kazanamaz. TS'ye gelirken fedakarlık mı yapmış oluyor şimdi. :D

Burak azıcık delikanlı ol kimseyi aptal yerine koyma, gariban TS taraftarını böyle yalanlarla avutarak eline ne geçiyor? Zaten kapı gibi sözleşmen var. Kimseyi ikna etmene gerek de yok zaten kral kral diye peşinde gezinecekler hala TS camiası içinde itibarını sağlamlaştırma peşindesin birbirinden komik açıklamalarla. olum gerek de yok la zaten seni karşılıksız severler, ayırt etme yetisine sahip bir topluluk yok karşında rahat ol :D
bir de usta'ya "baskanim baskanim" der dururdu, simdi konustugu kisi sanki baskan degil de yabanci biri, "sayin Agaoglu" nedir la ?

Emre Veli
27.06.2018, 14:28
böyle geçiş dönemi yaşadığımız dönemde ben 20 den aşağı gol atmayan forveti şahsen göndermem. eleştirilerin büyük çoğunluğuna katılıyorum ama bu riske girmeye değmez.

tristram
27.06.2018, 18:14
turk insanini cok iyi taniyan vasat siyasetciler gibi roportaj veren bu cakma qrali ayakta alkisliyorum.herif kitleyi oyle iyi cozmus ki bu uste konulan roportaj sonrasi galdigina coğ sevindim qralim cekecek binlerce suursuz taraftar var.
bu forma altinda gordugum en sahtekar adamlarin basinda geliyor kendisi.buna dersini verecek disipline sokacak ne bir baskanin nede bir yoneticinin olmamasi onun degil trabzonspor'un ayibi..takim idmanlara basladi burak izinli..niye izinli diye soran yok cunku burasi babasinin ciftligi.cunku senede 3.5 milyon euro garanti para alarak kulube iyilik yapiyor..gecen sene istedigi maca cikan istedigi maca cikmayan istedigi maci satan yeri gedliginde kulube ihtar ceken bu cakma qralin dersini veremedigimiz surece bu takimda ne huzur olur nede baska birsey.buyuk takimsan boyle istanbul yalamalarinin simarikliklarina taviz gostermeyeceksin.
zamaninda butun trabzonspor'u satan bu herife qral ceken herkes nazarimda herhangi bir sikebahceliden farksizdir.lan arkadas bir seyide sorgulayin ne suursuz bir kitle olup ciktiniz,ne ara bu kadar turedinizde sosyal mecralarda hep qralda qral ceken cakma taraftarlara rastliyorum.mide bulandiriyorsunuz.

Mustafa YILMAZ
29.06.2018, 19:29
özel aşçısı varmış ve kulüp görevine son vermiş.

burak için üzüldüm aç kalır falan sonra basın toplantısında anlatır.

feda olayınıda geçsin Türkiye'ye dönecekti zaten. sezon başı kendisi bjk'ye gitmek istedi ama fikret istemedi oda mecburen bize geldi

Fatih Çelik
30.06.2018, 02:13
Ne kadar sevdiğimi bilen biliyor. Ya adam gibi indirim yap ya da git. Usandık hepimiz polemiklerden.

Murathan
30.06.2018, 02:53
Çok ayıp ediyorsun çok.

Adem Akyüz'
30.06.2018, 08:12
Sakatlıktan dolayı kullanamadığı izni kullanıyormuş şu an. O yüzden katılmamış kampa. Bu adam zaten lig başlamadan olmamış mıydı ameliyat? Neyin izni bu?

Yiğit SARI
30.06.2018, 08:42
Şovmen. Nasıl olsa "kraaaağğğğllll kalpkalpkalp" bi kitlesi olduğu için bunu da iyi kullanıyor.

Mustafa DEMİRTAŞ
30.06.2018, 17:46
Bugün kampa katıldı

Nazim Can
30.06.2018, 17:48
Love da bunun kadar gol atar ha Alanya ha biz:)

Ozan Yılmaz
02.07.2018, 15:13
https://pbs.twimg.com/media/DhGU0o6W4AAMt0R.jpg

Harun-61
02.07.2018, 15:25
Adam yaz döneminde ciddi ciddi calismis, bos durmamis

selcuk
02.07.2018, 15:34
Adam yaz döneminde ciddi ciddi calismis, bos durmamis

bu sene sekme yok, fizyolara göre herkes top fit, ilk kez

tabi esteban isi bozacak her zamanki gibi

artvints
02.07.2018, 17:01
bu sene sekme yok, fizyolara göre herkes top fit, ilk kez

tabi esteban isi bozacak her zamanki gibiKucka bozmamış mi?

Fatih Çelik
02.07.2018, 17:04
Kucka bozmamış mi?

Kucka fotolarda fit görünüyor. Gerçi Okay da dana gibiydi ama belli bir standartta oynuyordu

artvints
02.07.2018, 17:05
Kucka fotolarda fit görünüyor. Gerçi Okay da dana gibiydi ama belli bir standartta oynuyorduOkay kadar hareket etse hiç ağzımı açmazdım.

falcon_61
02.07.2018, 22:17
Saçı sakalı kesince hastalıklı gibi görünmüş. Yanaklar çökük falan.

Yiğit Gayretli
03.07.2018, 09:31
Saçı kazıtmak isyan manasına gelir.

Bilen bilir :) :) :) :)

jairzinho
03.07.2018, 15:35
son 2-3 yılda müzmin sakat oldu.her depar attığında her an çekme durumu oluşuyor.

ronaldo tarzı gol yollarında etkin ve fiziğini kullanıyor.son vuruşları gayet iyi.buna makabil aşırı yüksek maaş ı bir handikap.müzmin sakatlığını düşünürsek.

takım oyuncusu değil.son dönemde sahada yürümeye başladı.

alone_6161
04.07.2018, 09:12
Ünal Hocanın en çok dikkat etmesi gereken kişi. Hem saha içinde hem saha dışında.

Yalnız bazı görevlerini savsakladığı ile ilgili kulağıma duyumlar geliyor. Mesela Sosa parası olmadığı için kampa katılamamış ve Burak da açıp Sosa'ya paran var mı diye sormamış:). Sana o aklı verip, o haberi yaptıranı leylekler kovalasın:).

castillo61
05.07.2018, 11:11
Fiziksel olarak toparlar ve iyi bir kamp dönemi geçirirse 2.devredeki rezil halini kesinlikle görmeyiz, görmediğimiz sürece de takım oyununa etkisi yok eleştirileri azalarak biter.

alone_6161
06.07.2018, 15:37
Burak, Sosa ve Kucka’nın sözleşmelerinde indirime gitmediğini belirten Ağaoğlu, “Oyuncular sözleşmelerinde indirime gitme yanlısı değil. Üç oyuncunun menajeriyle de konuştuk, üçünden de gelen cevap olumsuz.

İndirime gitmeye mecbur mu, tabii ki de değil ama bu da burda dursun. Yarın öbür gün hatırlarız.

yorumsuz6117
15.07.2018, 15:22
Ameliyat olursa tekrar yine birçok maç kaçıracaktır..

artvints
15.07.2018, 18:50
Bütün sezon antremansız maça çıkacaksa geçen sene gibi işimiz var.

bilgehan83
15.07.2018, 22:33
Defolup gitmen dileğiyle yine bahaneler yine Kaytarmalar tam beklediğim gibi oldu İstanbul işi olmayınca sakatlanıp gitti kamptan...

alone_6161
16.07.2018, 10:50
Bu yıl da el belde, savunmada takımı eksik bırakan, arkadaşlarına bağırıp çağıran, tüm topların kendisine atılmasını isteyen, atacağı golle de kral muamelesi görmeye devam edecek kişi. Tüm bunlar için bahanesi de hazır, sakat sakat oynuyorum, çok fedakarım falan. Rodallega'ya Burak'a gösterilen sabrın onda biri gösterilse belki Burak kadar gol atamazdı ama eminim takıma daha faydalı olurdu.

İlker Yazıcıoğlu
16.07.2018, 10:53
Her zaman savundum, arka sayfalarda mevcuttur.

Ama sürekli sakatlık vesaire çok sıkıntı.

Umarım 3 ayda becerip stoper/stoperler almayı beceremeyen yönetimin, santrafor alma planı da vardır...

Reha Asan
16.07.2018, 12:13
Artık maaşında indirime gider umarım.Belli ki böyle devam edecek.

Uğur Kalyoncu
16.07.2018, 17:51
Yalana dolana gerek yok bu çocuğu çok sevemedim..

Gecen sene 10 mac kaçırması itibariyle gitmesini çok istiyordum ama gitmedi..

Bu sene 10 dan daha fazla kaçırıp sahada olduğunda da yürümeye devam edecektir.

Çok sevindirdi ama son süreçte biraz kanser edecek bu çocuk bizi..

Travelair
17.07.2018, 15:17
Bu adam lig sonuna doğru kasığından ameliyat olmadı mı neden tekrar oluyor? Hata kimde?

Hakan
18.07.2018, 22:44
Trabzonspor formasıyla ligde 96 maçta 77 gol.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180718/a1de593001e02b0146045a10a2c51691.jpg

selcuk
18.07.2018, 22:49
Bu adam lig sonuna doğru kasığından ameliyat olmadı mı neden tekrar oluyor? Hata kimde?

diger kasiginda
burakta bundan iki tane varmis

Travelair
19.07.2018, 08:31
diger kasiginda
burakta bundan iki tane varmis
Teşekkürler. Peki neden tatilinden feragat edip o zaman olmamış? Onur da sakattı, o da olmadı ameliyat. Futbolcuların sorumsuzlukları beni kızdırıyor. Böyle futbolcularla yola çıkmayı doğru bulmuyorum

selcuk
19.07.2018, 12:11
Teşekkürler. Peki neden tatilinden feragat edip o zaman olmamış? Onur da sakattı, o da olmadı ameliyat. Futbolcuların sorumsuzlukları beni kızdırıyor. Böyle futbolcularla yola çıkmayı doğru bulmuyorum

feragat etmeklen alakasi ne
adam zaten bir kasigindan ameliyat olmus, o zaman agri olsaydi digerinden de olurdu, feragat edilecek bir durum yok

onura hangi doktor ameliyat olmalisin dedi de olmamis?

Travelair
19.07.2018, 13:35
feragat etmeklen alakasi ne
adam zaten bir kasigindan ameliyat olmus, o zaman agri olsaydi digerinden de olurdu, feragat edilecek bir durum yok

onura hangi doktor ameliyat olmalisin dedi de olmamis?

Burak'ın kasıklarından sakatlığı biliniyordu tahmin ediyorum. Yeni çıkmadı yani. O halde ilerde ağrı yapacağı da belliydi. Ama ikisinden ameliyat olup kurtulmak yerine böyle taksit taksit olunca olan zarar Trabzonspor'a oluyor. Sezon sonunda yoktu, sezon başında yine olmayacak. Ama tatilde var

Onur ise bir röportajında evvelki sezon sonu sakat olduğum ortaya çıktı. Ameliyat olmam gerekiyordu, ama ben takım zarar görmesin diye fedakarlık ediyorum, antrenmandan sonra kalıp bilmem kaç saat ekstra antreman yapıyorum demişti. Çözümün ameliyat olduğunu kendi söylüyor. O halde sezon bittikten sonra neden olmadı? Önceki sezon sonu, ya da bu sezon sonu?

selcuk
19.07.2018, 13:43
Burak'ın kasıklarından sakatlığı biliniyordu tahmin ediyorum. Yeni çıkmadı yani. O halde ilerde ağrı yapacağı da belliydi. Ama ikisinden ameliyat olup kurtulmak yerine böyle taksit taksit olunca olan zarar Trabzonspor'a oluyor. Sezon sonunda yoktu, sezon başında yine olmayacak. Ama tatilde var

Onur ise bir röportajında evvelki sezon sonu sakat olduğum ortaya çıktı. Ameliyat olmam gerekiyordu, ama ben takım zarar görmesin diye fedakarlık ediyorum, antrenmandan sonra kalıp bilmem kaç saat ekstra antreman yapıyorum demişti. Çözümün ameliyat olduğunu kendi söylüyor. O halde sezon bittikten sonra neden olmadı? Önceki sezon sonu, ya da bu sezon sonu?

onur onu dedikten sonra 5-6 ay sürdü sezon bitmesi
sizce bu sürecte bir gelisme olmadi mi?

insan vucudundan konusdugunuzun sanirim farkinda degilsiniz, pesin ameliyat vs...

saskinlikla okuyorum

sizde bir kasaplik var

Travelair
19.07.2018, 13:47
onur onu dedikten sonra 5-6 ay sürdü sezon bitmesi
sizce bu sürecte bir gelisme olmadi mi?

insan vucudundan konusdugunuzun sanirim farkinda degilsiniz, pesin ameliyat vs...

saskinlikla okuyorum

sizde bir kasaplik var

Kendisi diyordu ameliyat olmam gerekir diye. Kasaplık vs. derken bu nasıl uslup?

selcuk
19.07.2018, 13:59
Kendisi diyordu ameliyat olmam gerekir diye. Kasaplık vs. derken bu nasıl uslup?

buraki pesin ameliyata davet ediyorsun, ne diyebilirim baska buna

kusura bakma

insan vucudu kendinden savma yetisine sahip biyolojik bir yapit, o kadar süre gecti sen dahada ayni ameliyattasin

adam kendi dedi oynamak icin o zamanlar ekstra 2 saat calisiyorum, her gün terapi görüyorum
bu ülkenin el verdigi en ileri ameliyatsiz terapilerine adam basvurdu, son yil cok kez viyanaya gelip bu noktada özel bir doktora görüldügünüde bu forumda paylasmisdim

sen hala adami bicak altina yatiracan

bu konuda bir gelisme olmasaydi seni mi bekleyecektiler sence

Travelair
19.07.2018, 14:14
buraki pesin ameliyata davet ediyorsun, ne diyebilirim baska buna

kusura bakma

insan vucudu kendinden savma yetisine sahip biyolojik bir yapit, o kadar süre gecti sen dahada ayni ameliyattasin

adam kendi dedi oynamak icin o zamanlar ekstra 2 saat calisiyorum, her gün terapi görüyorum
bu ülkenin el verdigi en ileri ameliyatsiz terapilerine adam basvurdu, son yil cok kez viyanaya gelip bu noktada özel bir doktora görüldügünüde bu forumda paylasmisdim

sen hala adami bicak altina yatiracan

bu konuda bir gelisme olmasaydi seni mi bekleyecektiler sence

Kasaplıkla cerrahlık arasında fark var. Ben ameliyat olsun diyorum, gitsin kasaba kendisini kestirsin demiyorum. Bunu da kendi ifadelerine bağlıyorum. İlla ameliyat da demiyorum, ama yarı yolda bırakmaya kimsenin hakkı yok. Tali yollar risk barındırıyor. Performansı da ispatı, eskisi gibi değil. Bir zorlamayla sakatlananları da çok gördük. Onur'u da gördük. Zorlamazsan da performans alamıyorsun, idare ediyorsun. Futbol performans sporu. Performans için ameliyat gerekiyorsa yaptırması lazım. İşinin gereği bunu gerektiriyor. Normal insanlar bunu telafi edebilir. Olcay'ın başlığına da yazdım, arabanın motoru durursa idare edebilirsin, ama uçağın durursa başın beladadır. Yoksa boş zamanlarımda kasap seyretmiyorum. Burak da öyle. Kulüp ön planda olmazsa futbolcuların keyfine çıkarsın

ilelebeTS
30.07.2018, 20:02
Düz koşulara başlamış

Yiğit Gayretli
03.08.2018, 16:14
Burak, geçen sene başında takıma katıldığında hepimizin dikkatini çeken bir konu vardı; kütle kaybı. Profesyonel sporcuların yaşı ilerledikçe bunu bilinçli şekilde yaptığına dair örnekleri de biliyorduk...

Az önce Bein Sports'un çekimleri sırasında Burak'ın görüntüsünü gördüm. Eski dönemleri gibi kalıplı ve kalın göründü gözüme... Ameliyat sonrası yazın özel olarak çalıştığını biliyorduk. Acaba bunu Burak bilerek mi yaptı? Yoksa bu biraz kontrolsüz bir kütle kazanımı mıdır? Sakatlıklarını da göz önüne alınca artısı ne olur, eksisi ne olur?
teoman Karadeniz cevaplarsa seviniriz :)

Teoman Karadeniz
03.08.2018, 22:01
Burak, geçen sene başında takıma katıldığında hepimizin dikkatini çeken bir konu vardı; kütle kaybı. Profesyonel sporcuların yaşı ilerledikçe bunu bilinçli şekilde yaptığına dair örnekleri de biliyorduk...

Az önce Bein Sports'un çekimleri sırasında Burak'ın görüntüsünü gördüm. Eski dönemleri gibi kalıplı ve kalın göründü gözüme... Ameliyat sonrası yazın özel olarak çalıştığını biliyorduk. Acaba bunu Burak bilerek mi yaptı? Yoksa bu biraz kontrolsüz bir kütle kazanımı mıdır? Sakatlıklarını da göz önüne alınca artısı ne olur, eksisi ne olur?

Sakatlıklarının, Omuga, Kasık ve Diz bölgelerinde olduğunu düşünürsek; üst vücuduna alacağı fazladan her kas veya yağ ona yük olacaktır.
Özellikle de dizler çok önemli. Çünkü diz üstünde yer alan tüm uzuvların ağırlığını onlar taşıyor. Bir de günde çift antrenman yapan bir adamın, aylardır antrenman yapmadığını düşünürsek; diz ve kasık çevresindeki kasların kuvvet kaybı yaşadığı sonucuna varabiliriz. Ki Burak Yılmaz'ın en büyük özelliği de defans arkasına koşulardır. Bu koşulardaki her patlayıcı çıkış, her koşu sonrasındaki frenleme ya da sağa sola dönüşler, Burak Yılmaz'ın yeniden sakatlanması için büyük risk oluşturacak.

Hacim olarak büyük olmak Burak Yılmaz'ın işine yarar mı konusuna gelirsek; bu kadar sakatlığın üzerine ve bu yaşta yaramaz. Çünkü yaş ilerledikçe, oksijen kullanma kapasitesinde azalma oluyor. Kasların kasılması için gerekli enerjiyi sağlayan ATP ve CP mekanizmalarında yenileme yavaşlıyor. Hele bir de aylar sonra "düz koşulara başladı" denilen bu adam için herşey sıfırdan başlıyor desek yeridir. Çünkü aylardır Kardiyovasklüer sistemi yeterince antrene olmuyor. Ciğerlerinin oksijen kapasitesi düştü. Özetle: Sadece ağırlık antrenmanı yaparak hacmi arttırılmış göğüs, kol, omu, sırt, karın kaslarını besleyecek bir oksijen kullanım sisteminiz yoksa; iki defans arkası koşu yaptıktan sonra elleri belde yürüyen bir burak görürsünüz.

Anlaşılması zor bir dilde yazdıysam kusura bakmayın.

Yiğit Gayretli
04.08.2018, 02:12
Gayet aydınlatıcı oldu. Teşekkürler.

nbay
04.08.2018, 09:18

Belki sürekli yere düşmez artık:)
Gerçek olan şu ki,buragin bundan sonra ki dönemde 25 maçı çıkarması kendi adına başarı olur.fazlasi beklememeli.

Yiğit Gayretli
04.08.2018, 10:34
Sadece Burak yüzünden değil ama özellikle Burak yüzünden; Burak'ı yedekleyecek, önümüzdeki 1-2 yıl içinde hazır hale gelecek potansiyelli genç bir golcü alıp kulübeye oturtmamız gerek.

Ogün YAZICI
04.08.2018, 11:17
Oooooof offf

Oruç
11.08.2018, 21:43
Ne zaman oynamaya başlayacak ? Belli mi ?

Özgür KARADENİZ
15.08.2018, 21:44
Su adami kurtaramadik bir türlü,sakat sakat oynayan futbolcu imajindan,aylar sonra takimla çalismaya basliyosun ayaginda 2metre bandaj,iyilesmediysen cikma arkadas,o bandaji ayagindan cikarmadan idmana cikma,bi oh demek haram mi bize,yazik degil mi bu insanlara.

İ. SARAL
15.08.2018, 22:48
Tamamen iyileşmeden oynamasın.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çağatay96
16.08.2018, 12:16
Evet bu arkadaşı sevenler savunanlar var. Onlara sorum şu :

Arkadaşlar eğer ki kız arkadaşınız sizi daha yakışıklı birini bulup terketseydi o kız arkadaşınız diğer daha yakışıklı çocuktan ayrıldığında gidip kızın tekrar kız arkadaşınız olmasını ister miydiniz? Olay bu kadar basit.

Hiçbir zaman benimsemeyeceğim bu arkadaşı. Ve kankilerini(selçuk melçuk),kişiliğini de göz önüne aldığımızda her gün zarar olacak bize.

Aldığı maaş ve futbol yetersizliğinden bahsetmeye gerek yok. Futbol olarak o kadar yetersiz ki. Sene başında alacaklarının bir kısmına karşılık ayıracaktık yollarımızı. Sene ortasında ceremesini o kadar çok çekeceğiz ki. İhtar çekmiş gidecek derken yine midesizleşti yönetim ve hoca ki tuttular. Olay vahim.

oflubektas
16.08.2018, 12:49

Arkadaşlar eğer ki kız arkadaşınız sizi daha yakışıklı birini bulup terketseydi o kız arkadaşınız diğer daha yakışıklı çocuktan ayrıldığında gidip kızın tekrar kız arkadaşınız olmasını ister miydiniz? Olay bu kadar basit.

Hiçbir zaman benimsemeyeceğim bu arkadaşı. Ve kankilerini(selçuk melçuk),kişiliğini de göz önüne aldığımızda her gün zarar olacak bize.

Aldığı maaş ve futbol yetersizliğinden bahsetmeye gerek yok. Futbol olarak o kadar yetersiz ki. Sene başında alacaklarının bir kısmına karşılık ayıracaktık yollarımızı. Sene ortasında ceremesini o kadar çok çekeceğiz ki. İhtar çekmiş gidecek derken yine midesizleşti yönetim ve hoca ki tuttular. Olay vahim.

Şahsiyet olarak Burak'ı hiç sevmesem de üstüme alındım :) Şöyle cevap vereyim;

Burak ile "gönül" ilişkimiz yok, profesyonel futbolcu sözleşmesi var. Malumunuz 2011'de fener'den Gökhan Ünal takası ile geldi bize. Sizin mantığınızla berdel gibi birşey oluyor:) Ha fener'de başarılı olsa ne gs, ne de bizle anılacaktı Burak efendi. Kaldı ki her zaman bjk'yi tuttuğunu da söyler ve bjk formasıyla bize gol atıp deli gibi sevinmişliği de var.

Aldığı maaşı kazandırdığı paraya göre oranlasak müspet bir sonuç çıkabilir ama hem Trabzonspor, hem de Türkiye özelinde hakettiğinden fazla para aldığı muhakkak. Ancak "futbol yetersizliği" demeyin lütfen. Sahada hep kendine oynanmasını isteyen antipatik bir adam olsa da herif resmen hücum ve gol yükünü sırtlamış durumda. Hani sahada olmayınca iyi bir hücum planımız ve takır takır işleyen organize ataklarımız olsa anlarım da Burak olmayınca kolay kolay gol atamıyoruz. Yoksa savunma arkasına şişirme top ile gelen ayak içi Burak golü yerine 20 kısa pasla kaleye giden organizasyon harikası golü ben de tercih ederim ama yok işte :) ... 1 sayısı her zaman 0'dan fazla oluyor. Sahada olduğu süre içinde de elinden geleni yapıyor.

Velhasılı ona gelene kadar yollanması gereken çok adam var, benim nazarımda yollanacaklar arasında ilk 10'a bile girmez.

ilelebeTS
16.08.2018, 13:32
Senin bir şirketin var, şirketinin sana en çok kazandıran ve en verimli çalışanı başka bir firmaya geçiş yapıyor. Sen yıllarca bu adamın yerini dolduramıyorsun. Günün birinde bu adamı geri getirme imkanın doğuyor, nitekim geri de getiriyorsun ve bu adam eskisi gibi sana kazandırmaya devam ediyor. Adam işini yapıyor, sen kazanıyorsan problem nerde? İlla duygusala mı bağlayacağız?

Adam Trabzonlu değil Trabzonsporlu değil. Gol attığı sürece problem yok. İsterse bi 5 milyon euro daha getirip tekrar gidebilir. Bu işlere profesyonel açıdan bakmayı bi öğrenemedik.

OFLU
16.08.2018, 13:41

Çok saçma bir bakış açısı. Keşke bu kadar zorlamasaydın.

Çağatay96
16.08.2018, 14:24
Şahsiyet olarak Burak'ı hiç sevmesem de üstüme alındım :) Şöyle cevap vereyim;

Burak ile "gönül" ilişkimiz yok, profesyonel futbolcu sözleşmesi var. Malumunuz 2011'de fener'den Gökhan Ünal takası ile geldi bize. Sizin mantığınızla berdel gibi birşey oluyor:) Ha fener'de başarılı olsa ne gs, ne de bizle anılacaktı Burak efendi. Kaldı ki her zaman bjk'yi tuttuğunu da söyler ve bjk formasıyla bize gol atıp deli gibi sevinmişliği de var.

Aldığı maaşı kazandırdığı paraya göre oranlasak müspet bir sonuç çıkabilir ama hem Trabzonspor, hem de Türkiye özelinde hakettiğinden fazla para aldığı muhakkak. Ancak "futbol yetersizliği" demeyin lütfen. Sahada hep kendine oynanmasını isteyen antipatik bir adam olsa da herif resmen hücum ve gol yükünü sırtlamış durumda. Hani sahada olmayınca iyi bir hücum planımız ve takır takır işleyen organize ataklarımız olsa anlarım da Burak olmayınca kolay kolay gol atamıyoruz. Yoksa savunma arkasına şişirme top ile gelen ayak içi Burak golü yerine 20 kısa pasla kaleye giden organizasyon harikası golü ben de tercih ederim ama yok işte :) ... 1 sayısı her zaman 0'dan fazla oluyor. Sahada olduğu süre içinde de elinden geleni yapıyor.

Velhasılı ona gelene kadar yollanması gereken çok adam var, benim nazarımda yollanacaklar arasında ilk 10'a bile girmez.

Alınmanız için yazdım çünkü bana ağır geliyor :) Çünkü gidişini hatırlıyorum lazio bahanesiyle galatasaray'a gitmişti. Kendi maddesini kullanarak. Senin için sorun değilse ok.

Gönül ilişkimiz zaten olmamalı burakla. Ama takımda ki isimlerle gönül ilişkimiz olmalı.Sonuçta yoksa ersunun bir daha gelmesine karşı çıkmayanlardan birisindir herhalde. Profesyonel adam sonuçta tazminat hakkı? :)) Mesela zeki,mustafa,onur gibi isimler sembol ama burak değil.

He doğrusunu söylemek gerekirse messi gibi top oynasın burak gıkımı çıkartmam doğru. Ama saha içine hiç girmedim çünkü konuşulmayacak kadar yetersiz bir oyuncu. Forvetin ne demek olduğunu hepimiz görüyoruz sırtı dönük top alma,bileklerine hakim olma zeki olma falan filan. Takımı rahatlatma,kendi kendine pozisyon yaratma ve doğru pozisyon alma. Hiçbirinde iyi değil.

Ve şurada bence 1>0 degil. Takım oyununu sıfıra indirdiğin bir yerde takımca bir şeyler yapıp atamamak önemli değil. Bir gün atamazsın iki gün atamazsın. Ama ikincide değişir. Ha tabi ısrar edeceksin öyle cayarsan tabi bir şey olmaz.

Ki burak'a ihtiyacımız olmadığını 16-17 sezonundan anlayabiliriz. Çok daha birlikte bir hücum hattı herkes skor üretiyor birlikte. 34 maç 39 gol 51 puan. Burakla ise 34 maç 61 gol 55 puan. Takımı bozuyor. Burak olmadan da maç kazanıyorduk TS tarihini burak kurmadı. Ve bir gol attıysa bütün geliri o karşılamıyor 11 kişi + hoca + yedekler emek veriyor. Nasıl onun hakkı diye yıkabiliyorsunuz bütün olayı? Yurtdışında gülerler...

Çağatay96
16.08.2018, 14:28
Senin bir şirketin var, şirketinin sana en çok kazandıran ve en verimli çalışanı başka bir firmaya geçiş yapıyor. Sen yıllarca bu adamın yerini dolduramıyorsun. Günün birinde bu adamı geri getirme imkanın doğuyor, nitekim geri de getiriyorsun ve bu adam eskisi gibi sana kazandırmaya devam ediyor. Adam işini yapıyor, sen kazanıyorsan problem nerde? İlla duygusala mı bağlayacağız?
Olay gol atmak değil biraz futbol öğrenmek. Sezon boyunca bir tane takımdan iyi oynamışsındır o kadar.. Bu mu kazanç? 5.lik mi kazanç? 10 galibiyet mi kazanç? Kazancımız ne?

Adam Trabzonlu değil Trabzonsporlu değil. Gol attığı sürece problem yok. İsterse bi 5 milyon euro daha getirip tekrar gidebilir. Bu işlere profesyonel açıdan bakmayı bi öğrenemedik.
Olay gol atmak değil biraz futbol öğrenmek. Sezon boyunca bir tane takımdan iyi oynamışsındır o kadar.. Bu mu kazanç? 5.lik mi kazanç? 10 galibiyet mi kazanç? Kazancımız ne?

oflubektas
16.08.2018, 14:47
Alınmanız için yazdım çünkü bana ağır geliyor :) Çünkü gidişini hatırlıyorum lazio bahanesiyle galatasaray'a gitmişti. Kendi maddesini kullanarak. Senin için sorun değilse ok.

Ki burak'a ihtiyacımız olmadığını 16-17 sezonundan anlayabiliriz. Çok daha birlikte bir hücum hattı herkes skor üretiyor birlikte. 34 maç 39 gol 51 puan. Burakla ise 34 maç 61 gol 55 puan. Takımı bozuyor. Burak olmadan da maç kazanıyorduk TS tarihini burak kurmadı. Ve bir gol attıysa bütün geliri o karşılamıyor 11 kişi + hoca + yedekler emek veriyor. Nasıl onun hakkı diye yıkabiliyorsunuz bütün olayı? Yurtdışında gülerler...

1- 38 yaşındaki adam 22 yaşındakine "siz" kalıbıyla hitap ediyorsa 22 yaşındakinin "sen" kalıbını kullanması nezaketsizliktir.
2- 16-17 sezonunda takım 34 maçta 39 gol atmış ve Burak'a veya bir santrafora ihtiyacımız yokmuş, öyle mi? Verileri "siz" yazdınız, ben sizin yalancınızım. Kaldı ki Burak'tan daha iyi bir santrafor bulursak kendisini yollamak için kırmızı kurdele benden :)
3- Burak'ın verimli olsa da hak ettiğinden fazla para kazandığını zaten yazdım, ikna edici olması için "çuvallan para aluyi bilmemneettuğumun uşağı" demem mi lazım ?

Gülmek güzel şeydir. Hem yurt dışında, hem yurt içinde...

Ozan Yılmaz
16.08.2018, 14:59
takımı bozuyor olayından da kurtulamadık arkadaş nerede takım? sanki oynamadığında birden ortaya çıkıyor da o girince ortadan kaybolan bir şey

ilelebeTS
16.08.2018, 15:35
takımı bozuyor olayından da kurtulamadık arkadaş nerede takım? sanki oynamadığında birden ortaya çıkıyor da o girince ortadan kaybolan bir şey
Biz Barcelona'yız Burak da Zlatan. Geçen maç başakşehir'e şov yaptık Burak yokken, bu hafta oynarsa şov yarım kalır :D

Çağatay96
16.08.2018, 16:20
1- 38 yaşındaki adam 22 yaşındakine "siz" kalıbıyla hitap ediyorsa 22 yaşındakinin "sen" kalıbını kullanması nezaketsizliktir.
2- 16-17 sezonunda takım 34 maçta 39 gol atmış ve Burak'a veya bir santrafora ihtiyacımız yokmuş, öyle mi? Verileri "siz" yazdınız, ben sizin yalancınızım. Kaldı ki Burak'tan daha iyi bir santrafor bulursak kendisini yollamak için kırmızı kurdele benden :)
3- Burak'ın verimli olsa da hak ettiğinden fazla para kazandığını zaten yazdım, ikna edici olması için "çuvallan para aluyi bilmemneettuğumun uşağı" demem mi lazım ?

Gülmek güzel şeydir. Hem yurt dışında, hem yurt içinde...

Burak'ın santrafor olmadığını anlayabilmeniz lazım kilit nokta bu. Gol attı diye seviniyorsunuz ama o gol bize fayda vermiyor. Göreceksiniz bir gün.

Çağatay96
16.08.2018, 16:26
Kastım şu: Forvet defans stoper bek herkes bulunduğu alanda top rakipteyken baskı yapar. Burak yapıyor mu? Onun tutması gereken adam ve bölgede rakip topla oynayabiliyor,takımını rahatlatabiliyor veya oyun kurabiliyor mu?

Ve top sendeyken burak bulunduğu bölgenin gerekliliklerini yerine getirebiliyor mu? Duvar olabiliyor,alan açabiliyor,dribbling yapıp atağa kaldırabiliyor mu?Oyunda zekası ile pozisyon hazırlayabiliyor mu?Arkadaşlarına yardım ediyor mu?Yanında oynayan arkadaşlarının futbol oynama iştahlarını açıyor mu,yoksa yerle bir mi ediyor?

En kısasından yusuf oynuyor son sezon karabuk deplasman maçı. Adam etkisiz her topu kaptırıyor çünkü kendisini rahatlatacak bir forvet yok dame n doye gibi. Pasla kendisini rakipten kurtaramıyor millet sanıyor ki sorun yusufta. Sorun burak'ta. Umarım bunları görüp söylüyorsunuzdur..

İlker Yazıcıoğlu
16.08.2018, 17:03
Takım,camia her anlamda batık durumdayken, kulübün 2010-11 sezonundan beri başarıyı geçtim, sportif bir hareketliliği yokken, hiç bir yarışın içinde olmayışımız(kupa,lig), yaşı geçmiş,içi boşalmış, bir türlü kulübün yakasından düşüremediğimiz adamlarla iş yapmaya çalışırken, ortada takım yokken, takım varsa da takımı oynatacak bir felsefe, taktik anlayış, teknik direktör yokken, hala ve hala kulüp tarihinin, oynadığı sezonlarda en çok gol atan, takıma, bu sportif olarak yerlerde bile sürünmeyen, mezarın içinde olan camiaya puan kazandıran, belki de kümede tutan adamı ısrarla tartışmak nedir, çözemiyorum...

Yazık...

Ozan Yılmaz
16.08.2018, 17:21
Kastım şu: Forvet defans stoper bek herkes bulunduğu alanda top rakipteyken baskı yapar. Burak yapıyor mu? Onun tutması gereken adam ve bölgede rakip topla oynayabiliyor,takımını rahatlatabiliyor veya oyun kurabiliyor mu?

Ve top sendeyken burak bulunduğu bölgenin gerekliliklerini yerine getirebiliyor mu? Duvar olabiliyor,alan açabiliyor,dribbling yapıp atağa kaldırabiliyor mu?Oyunda zekası ile pozisyon hazırlayabiliyor mu?Arkadaşlarına yardım ediyor mu?Yanında oynayan arkadaşlarının futbol oynama iştahlarını açıyor mu,yoksa yerle bir mi ediyor?

En kısasından yusuf oynuyor son sezon karabuk deplasman maçı. Adam etkisiz her topu kaptırıyor çünkü kendisini rahatlatacak bir forvet yok dame n doye gibi. Pasla kendisini rakipten kurtaramıyor millet sanıyor ki sorun yusufta. Sorun burak'ta. Umarım bunları görüp söylüyorsunuzdur..

Cevap basit, Rodallega oynadı da ne oldu, N'doye oynadı da ne oldu? (Henrique, Halil, Waris, Yatabare, Jun Suk, Ramil, Beşir, ...)

Hangisi Burak'tan daha fazla iş yaptı sahada?

Çağatay96
16.08.2018, 17:24
Cevap basit, Rodallega oynadı da ne oldu, N'doye oynadı da ne oldu? (Henrique, Halil, Waris, Yatabare, Jun Suk, Ramil, Beşir, ...)

Hangisi Burak'tan daha fazla iş yaptı sahada?

Hepsi demek istiyorum. Yüzde 80. Asıl cevap bu kadar basit. Gören için. Görmeyen gol attı diye bakıyor zaten. İnanılmaz..

Mesut
16.08.2018, 17:25
Hepsi demek istiyorum. Yüzde 80. Asıl cevap bu kadar basit. Gören için. Görmeyen gol attı diye bakıyor zaten. İnanılmaz..

Komikti

Çağatay96
16.08.2018, 17:25
Takım,camia her anlamda batık durumdayken, kulübün 2010-11 sezonundan beri başarıyı geçtim, sportif bir hareketliliği yokken, hiç bir yarışın içinde olmayışımız(kupa,lig), yaşı geçmiş,içi boşalmış, bir türlü kulübün yakasından düşüremediğimiz adamlarla iş yapmaya çalışırken, ortada takım yokken, takım varsa da takımı oynatacak bir felsefe, taktik anlayış, teknik direktör yokken, hala ve hala kulüp tarihinin, oynadığı sezonlarda en çok gol atan, takıma, bu sportif olarak yerlerde bile sürünmeyen, mezarın içinde olan camiaya puan kazandıran, belki de kümede tutan adamı ısrarla tartışmak nedir, çözemiyorum...

Yazık...
Arkadaş 7 gol atsaydı da akhisarı yenseydik sahadaydı. Çünkü akhisardan 6 yiyecek bir top oynuyorsun ve sorumlusu kendisi. Asıl senin gibi taraftara yazık. 2 gözünü kapatıp futbolu biliyorum sanıyor :S

Ozan Yılmaz
16.08.2018, 17:26

Evet bu cevap "inanılmaz", demek Burak hariç hepsi iş yaptı :D

İlker Yazıcıoğlu
16.08.2018, 17:31
Arkadaş 7 gol atsaydı da akhisarı yenseydik sahadaydı. Çünkü akhisardan 6 yiyecek bir top oynuyorsun ve sorumlusu kendisi. Asıl senin gibi taraftara yazık. 2 gözünü kapatıp futbolu biliyorum sanıyor :S

Sevgili Çağatay, bu başlıkta Burak ile ilgili yorumlarım hep bu yöndedir. Eski sayfalara bakarsan görebilirsin. Doğrudan seni hedef almadım, genel eleştirilere karşı bir yorumumdu o.
'Yazık' kelimesini sana veya başka bir üyeye karşı değil, yukarıdaki mesajımda da belirtmiş olduğum duruma hitaben yazdım.

Yazdığın cümle hoş olmadı...

Çağatay96
16.08.2018, 21:07
Sevgili Çağatay, bu başlıkta Burak ile ilgili yorumlarım hep bu yöndedir. Eski sayfalara bakarsan görebilirsin. Doğrudan seni hedef almadım, genel eleştirilere karşı bir yorumumdu o.
'Yazık' kelimesini sana veya başka bir üyeye karşı değil, yukarıdaki mesajımda da belirtmiş olduğum duruma hitaben yazdım.

Yazdığın cümle hoş olmadı...

Abi bana yazdın sandım yani şimdi ben ne diyeyim :)

Çağatay96
16.08.2018, 21:18
Evet bu cevap "inanılmaz", demek Burak hariç hepsi iş yaptı :D

Malesef Burak'ı beğenmen bile hepsinden inanılmaz. Forvet tanımını iyi görmen lazım. Burak neyi iyi yapıyor? Her maç savunma arkası koşu mu? Abi futbol bu kadar basit olsaydı herkes savunma arkasına koşu atardı zaten :D burak neyi iyi yapar mesela? :D :D

Hakan
16.08.2018, 21:44
Malesef Burak'ı beğenmen bile hepsinden inanılmaz. Forvet tanımını iyi görmen lazım. Burak neyi iyi yapıyor? Her maç savunma arkası koşu mu? Abi futbol bu kadar basit olsaydı herkes savunma arkasına koşu atardı zaten :D burak neyi iyi yapar mesela? :D :D

Ali Güzeldal'dan bahsetmiyoruz.Ligde 150 gol atmış adam için bunu sorman ve açıklama beklemen inanılmaz.

İsmail Sezgin
16.08.2018, 21:45
Aşk maşk yazılmış sanırım kim yazmış bakmadım açıkçası ama bana biraz konudan uzak benzetme gibi geldi. Para işi bu profesyonel bir meslek öyle gönül işleriyle benzetmekle olmaz. Parayı verdiler daha iyi bir şehirdi aynı zamanda burak gitti. Şimdi parayı biz verdik şartlar öyle gelişti ve bize geldi. Parayı veren olursa gidebilir. He başka oyuncu daha duygusal yaklaşır parayı ikinci plana atar baştacı olur. Ama bi oyuncu gitti diye de kızmam üzülürüm belki ama kızmam sadece açık olsun selçuk gibi olmasın.

Ozan Yılmaz
16.08.2018, 22:14
Malesef Burak'ı beğenmen bile hepsinden inanılmaz. Forvet tanımını iyi görmen lazım. Burak neyi iyi yapıyor? Her maç savunma arkası koşu mu? Abi futbol bu kadar basit olsaydı herkes savunma arkasına koşu atardı zaten :D burak neyi iyi yapar mesela? :D :DMesela neden o zaman son maç bir tane koşu göremedik 'daha fazla iş yapan' forvetimizden?

Fazla uzatmak istemiyorum, çok daha önemli sorunlarımız varken bu konuyu, anlaşılan bir takıntı ve antipati oluşmuş ne yapsa sana hoş görünemez bu Burak. Ne diyelim gol atma becerisi olmayan forvetlerle mutluluklar.

Çağatay96
16.08.2018, 22:55
Aşk maşk yazılmış sanırım kim yazmış bakmadım açıkçası ama bana biraz konudan uzak benzetme gibi geldi. Para işi bu profesyonel bir meslek öyle gönül işleriyle benzetmekle olmaz. Parayı verdiler daha iyi bir şehirdi aynı zamanda burak gitti. Şimdi parayı biz verdik şartlar öyle gelişti ve bize geldi. Parayı veren olursa gidebilir. He başka oyuncu daha duygusal yaklaşır parayı ikinci plana atar baştacı olur. Ama bi oyuncu gitti diye de kızmam üzülürüm belki ama kızmam sadece açık olsun selçuk gibi olmasın.
Bence tam oturan benzetme. Sonuçta bir yola baş koyuyoruz. Pazarlık hakkı da kendinde. Olcan da ki gibi bize verirse o zaman başka. Abdülkadir 5 milyona madde koydurtsun gitsin galatasaraya. Yusuf... Hoşuma gitmez nasıl ki okayda gitmediği gibi.

Çağatay96
16.08.2018, 22:59
Mesela neden o zaman son maç bir tane koşu göremedik 'daha fazla iş yapan' forvetimizden?

Fazla uzatmak istemiyorum, çok daha önemli sorunlarımız varken bu konuyu, anlaşılan bir takıntı ve antipati oluşmuş ne yapsa sana hoş görünemez bu Burak. Ne diyelim gol atma becerisi olmayan forvetlerle mutluluklar.
Ben fikrimi söylüyorum,yani düşün takımımın ve taraftarımın bilinçlenmesini isterim o yüzden konuşuyorum.

Rodallega maçta rakip kovalamada eskisine göre iyiydi. Top bize geçtiğinde kanatlarımızın yetersizliğinden onun da yetersizliğinden çok iş yapamadı. Ayrıca demek istediğim savunma arkası koşu futbol değil. Yavaş yavaş rakip alana yaklaşman lazım babında demiştim. Rodallega ise Burakla denk işte aynı gibi. Ama Dame N doye ile karşılaştırdığımızda 3 kat daha iyi forvettir Dame N Doye. Her maçını izleyebilirsin..

Ozan Yılmaz
16.08.2018, 23:03
Ben fikrimi söylüyorum,yani düşün takımımın ve taraftarımın bilinçlenmesini isterim o yüzden konuşuyorum.

Rodallega maçta rakip kovalamada eskisine göre iyiydi. Top bize geçtiğinde kanatlarımızın yetersizliğinden onun da yetersizliğinden çok iş yapamadı. Ayrıca demek istediğim savunma arkası koşu futbol değil. Yavaş yavaş rakip alana yaklaşman lazım babında demiştim. Rodallega ise Burakla denk işte aynı gibi. Ama Dame N doye ile karşılaştırdığımızda 3 kat daha iyi forvettir Dame N Doye. Her maçını izleyebilirsin..Her maçını izledim o ihtiyarın, futboldan soğutan rezilin tekiydi, ayakta duramayan nargileci, boş kaleyi ıskalayacak kadar kötü bir futbolcumuzdu iyi ki kurtulmuşuz. İsterse gittiği yerde destan yazsın şimdi.

Çağatay96
16.08.2018, 23:07
Her maçını izledim o ihtiyarın, futboldan soğutan rezilin tekiydi, ayakta duramayan nargileci, boş kaleyi ıskalayacak kadar kötü bir futbolcumuzdu iyi ki kurtulmuşuz. İsterse gittiği yerde destan yazsın şimdi.

Bursa 0 - 3 Trabzon maçını izlesen yeter kalitesi hakkında.. Futbol'u yanlış yorumluyorsun. Hep hücum ederken sosa gibi yanındaki ile hücum ederdi. Ama görmek lazım. Bakmak değil bence tabii. Çelişiyoruz.

Ozan Yılmaz
16.08.2018, 23:14
Bursa 0 - 3 Trabzon maçını izlesen yeter kalitesi hakkında.. Futbol'u yanlış yorumluyorsun. Hep hücum ederken sosa gibi yanındaki ile hücum ederdi. Ama görmek lazım. Bakmak değil bence tabii. Çelişiyoruz.İki-üç yılda birkaç maç iş yapsın zahmet olmazsa tabii.

Çağatay96
16.08.2018, 23:15
İki-üç yılda birkaç maç iş yapsın zahmet olmazsa tabii.
Olay oynayış biçimi. Her maç aynı.

Çağatay96
16.08.2018, 23:17
Ali Güzeldal'dan bahsetmiyoruz.Ligde 150 gol atmış adam için bunu sorman ve açıklama beklemen inanılmaz.

Allah bilir umut buluta etmedik küfür bırakmamışsınızdır bizdeyken.

DeAgLeMaNyAq
18.08.2018, 00:09
Rakip arkada açıklar vermeye başlayınca Hoca taktik olarak Burak'tan faydalanmak istedi. Yine de tam hazır olmadan yarım saat oynatılması riskti. Maşallah Burak da Hoca ve Başkan'ın söylediği gibi çok fena hırs yapmış. İnşallah hırsı sezon boyunca devam eder. VAR'dan dolayı dalga konusu oldu fakat ofsayt pozisyonlarında Burak kadar pası atanların da kusuru var...

Emre Veli
18.08.2018, 00:13
Rakip arkada açıklar vermeye başlayınca Hoca taktik olarak Burak'tan faydalanmak istedi. Yine de tam hazır olmadan yarım saat oynatılması riskti. Maşallah Burak da Hoca ve Başkan'ın söylediği gibi çok fena hırs yapmış. İnşallah hırsı sezon boyunca devam eder. VAR'dan dolayı dalga konusu oldu fakat ofsayt pozisyonlarında Burak kadar pası atanların da kusuru var...

evet en az 2 pasta gayet iyi pozisyon almasına rağmen pası atanlar çok ağır davrandılar. yorum yapmak için 3-4 hafta bu şekilde 45 dk lık süreler almalı. bunun haricinde bugün kötüydü ve o isteğini de pek yansıtamadı.

61_Hasan_69
18.08.2018, 00:36
Nefret ediyorum bu adamın futbolundan

falcon_61
18.08.2018, 01:28
Her pozisyonda rakip yarı sahasının ortasında. Sürekli yürüyor. Degajlarda bile 2-3 metre ofsaytta bekliyor. Ben mi çıkacağım o topa? Yalandan da olsa gel orta sahaya doğru. Halısaha beleşçilerinden farkı yok. Şişir topu ofsayt değilsem atarım belki.

pReN@_61
18.08.2018, 01:40
Her pozisyonda rakip yarı sahasının ortasında. Sürekli yürüyor. Degajlarda bile 2-3 metre ofsaytta bekliyor. Ben mi çıkacağım o topa? Yalandan da olsa gel orta sahaya doğru. Halısaha beleşçilerinden farkı yok. Şişir topu ofsayt değilsem atarım belki.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBu konuda Ünal hoca kendisini uyarıyor mudur acaba?

Yiğit SARI
18.08.2018, 01:43
"Sakatlıktan yeni çıktı." bir savunma olamaz. Oyununda pek bi şey değişmedi gibi. Umarım toparlar çünkü takımı ateşliyor.

falcon_61
18.08.2018, 01:44
Bu konuda Ünal hoca kendisini uyarıyor mudur acaba?Birkaç maç geçtikten sonra anlayabiliriz ancak. Normalde bu şekliyle oynarsa Ünal Hoca şamarı basması lazım. Bekleyip göreceğiz.

pReN@_61
18.08.2018, 01:48
Birkaç maç geçtikten sonra anlayabiliriz ancak. Normalde bu şekliyle oynarsa Ünal Hoca şamarı basması lazım. Bekleyip göreceğiz.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiİnşallah faydalı neticeler alınır.

Sefa Toyer
18.08.2018, 09:04
Oyuna girdikten sonra iki pozisyonu Kuçka’nın hatasından pas geçti. Burak büyük golcü. Takım adına ciddi bir güç, zenginlik, alternatiflerden biri. Rakip için ise büyük tehdit.

Uğur Kalyoncu
18.08.2018, 09:10
Nefret ediyorum bu adamın futbolundan

Al benden de o kadar..

Tuğrul
18.08.2018, 09:13
Takım oyununa al-ver yaparak/duvar olarak katkı yapacağına savunma arkası koşu yaparak olgun atakların içine ediyor.

Gol pozisyonuna girme isteği takdire değer ama %100'lık enerjisini ileride top tutma, servis yapmaya ayırmak yerine.

Şark kurnazlığı yaparak savunma arkası koşulara ayırması onu egoist, şahsi oynayan bir oyuncuya çeviriyor.

Abdülkadir'i bile muhtemel atacağı bir golden mahrum etti.

Sırf bu oyun yapısı yüzden Fatih Terim'den çok azar işitti ama yine düzelmedi.

Huylu huyundan vazgeçmiyor aslında Başakşehir'e Bajic, Beşiktaş'a Love + 1 ME bonservis alınarak verilse muazzam olurdu.

artvints
18.08.2018, 11:34
Yanına basit pas vermek varken rakibe sırt atmak ve faul almak gerçekten çok itici.

Mert Acar
18.08.2018, 13:31
Burak Yılmaz Trabzonsporda Süperligde çıktığı maçlarda 97 maç 77 gol..Ve onun olduğu sezonlarda Trabzonspor ilk 5 dışına çıkmadı.

Gelelim Buraksız Trabzonspora..

Marc Janko 23 maç 2 gol
Paulo Henrique 78 maç 19 gol
Emre Güral 30 maç 7 gol
Deniz Yılmaz 17 maç 2 gol
Majeed Waris 18 maç 0 gol
Yatabare 15 maç 1 gol
Oscar Cardozo 50 maç 25 gol
Damdoy 63 maç 10 gol
Muhammet Demir 21 maç 4 gol
Hyun-Suk 10 maç 0 gol
Vittek 6 maç 2 gol

Burakdan sonra forvetlerimiz toplam olarak 331 kere şans bulmuş..Ve atılan gol sayısı 72. Yani 11 forvetin toplamı Burağı geçememiş...Ve Trabzonsporun o dönemlerdeki ligde konum ortada.

Ayrıtten hala forma giyen Rodallega 40 maç 13 gol... Onu da ekleyebilirsiniz :)

Üşenmedim,çıkardım şunu.Yoruma gerek yok sanırım oyna devam...

atomantcum
18.08.2018, 15:26
Bu konuda Ünal hoca kendisini uyarıyor mudur acaba?

Burak karakter (ve bu karakteri besleyen kariyer) gereği herhangi bi hocadan herhangi bir söz dinleyecek konumda değil şu an.

B61
18.08.2018, 15:32
Burak karakter (ve bu karakteri besleyen kariyer) gereği herhangi bi hocadan herhangi bir söz dinleyecek konumda değil şu an.
Burak'ın boşluk bulduğunda otorite kurmaya eğilimli bir karakter olduğunu biliyoruz. Ünal Karaman karşısında böyle bir otorite kurma şansı asla yok. Buna cesaret bile edemez.

Fatih Çelik
18.08.2018, 15:40
Gol Makinası.

61_Hasan_69
18.08.2018, 16:09
Al benden de o kadar..

Hele etrafında bir sürü pas opsiyonu varken kalcasını rakibe dayayıp faul almaya çalışması yok mu çıldırtıyor beni.
Güya Ünal hocaya çok ısrar etmiş oynamak için girdikten sonra bir tane olumlu hareketi yok az biraz kos birsey yap. Maçın sonlarına doğru Abdus pası ona aktaramadı ya hiç uzulmedim valla yine hiçbirşey yapmayıp kral olacaktı taraftar nezdinde.
Rodellega'da yeterli bir oyuncu değil bana gore ancak Ankaragücü maçında o değil de Burak 11 de başlarsa Ünal hocanın forma adaletinide görmüş olacağınız

atomantcum
18.08.2018, 16:14
Burak'ın boşluk bulduğunda otorite kurmaya eğilimli bir karakter olduğunu biliyoruz. Ünal Karaman karşısında böyle bir otorite kurma şansı asla yok. Buna cesaret bile edemez.

Otorite kurmaktan bahsetmiyoruz, otorite bambaşka bir kavram. Kendisi, bireysel olarak söz dinleyecek, öğüt alacak bir insan değil. Kariyerine güvendiği için de bu tavrını da açıkça ortaya koyuyor. Hocalar bu tavra uymak zorunda kalıyor. Ben hiçbir türk hocanın Burak'a şöyle yap böyle yap diyebileceğini düşünmüyorum.

Uğur Kalyoncu
18.08.2018, 17:03
Hele etrafında bir sürü pas opsiyonu varken kalcasını rakibe dayayıp faul almaya çalışması yok mu çıldırtıyor beni.
Güya Ünal hocaya çok ısrar etmiş oynamak için girdikten sonra bir tane olumlu hareketi yok az biraz kos birsey yap. Maçın sonlarına doğru Abdus pası ona aktaramadı ya hiç uzulmedim valla yine hiçbirşey yapmayıp kral olacaktı taraftar nezdinde.
Rodellega'da yeterli bir oyuncu değil bana gore ancak Ankaragücü maçında o değil de Burak 11 de başlarsa Ünal hocanın forma adaletinide görmüş olacağınız

Aynı tercihi ben de heyecan ve merakla bekliyorum.. Rodellega ile başlamazsa çok ayıp eder ..Bu hafta tercihlerini çok beğenmiştim böyle bir adaletsizlik yaparsa o tercihlerin de bir anlamı olmaz.

İbrahim CİHAN
18.08.2018, 22:20
Isterse 50 gol atsın, takıma yararından çok zararı oluyor maç içerisinde. Ayrıca son derece yeteneksiz olduğunu düşünüyorum. Gol vuruşu eskiden iyiydi şimdi o da yok. Top çarpıp ayağına geri geliyor. Kontrol 0.

selcuk
18.08.2018, 22:49
sosyal medyadan alinti

erkeklerin 20 yıldır kadınlara öğretemediği ofsaytı, 7 senede en ince ayrıntısına kadar öğretmeyi başaran burak yılmaz.. ne yapsan hakkın ödenmez kral..

:D

artvints
18.08.2018, 23:09
Öne koşu atmayan, gol sayısı düşük forvet sevmiyorum. Fazla teferrüatli oluyor. O indirecek bu vuracak falan. Öyle sabırlı oyun oynadığımızı görmedim. Fatih gibi sakat belle fazla kasmadan 30 atıp üstüne sırtı dönük futbol oynayacaksa ne ala.

tRaiNer
19.08.2018, 11:05
Oyunu sabote ediyor,
Takımı eksik oynatıyor,
Tüm pasları kendine isteyip, verilmeyince agresif davranıp takım arkadaşlarının moralini bozuyor,
Maliyeti çok yüksek...
...vb klişeleri bir kenara bırakırsak. Satıldığı takdir de onun gibi golcüyü rüyamız da bile göremeyiz.

Şahinoğlu
19.08.2018, 11:54
Türkiye'de Burak'dan daha iyi biri varmı alacağımız yok ofsayta düşüyormuş yok bilmem ne adam gittikten sonra aldığımız golcüleri gördük milyon Eurolar harcadık sonunda kaç gol attılar gördük hiç biryere gitmemeli hele şerefsiz gs ye hiç gitmemeli

falcon_61
19.08.2018, 11:59
15 gol atan Adebayor mu 25 gol atan Burak'ı mı isterseniz?

Şahinoğlu
19.08.2018, 12:27

Adebayor sistemli başakşehir de 15 gol anca atmış bize gelsin 5 gol ile oynar nereden aldık bu deveyi deriz.

Ogün YAZICI
19.08.2018, 12:37

Gol atamayan Adebayor'u bile tercih ederim
Bu oyunu 12'ye 11 oynamak var
10'a 11 oynamak var

Fatih Çelik
19.08.2018, 12:44

25 gol atan Burak. Burak Yılmaz'in takımda olduğu her sene bu takım ilk 5'te yer aldı. Burak Yılmaz takım oyunundan götürdüğünü golleriyle fazlasıyla kapatıyor. Bu adamı organize ettikten sonra problem yok.

Jackdaniels
19.08.2018, 15:22

Cardozoyu oynatamadık biz adebayorda kim :)

Uğur Kalyoncu
20.08.2018, 09:23

15 gol atan Adebayor tipi oyunun her bölümünde katkı veren birini tabii ki..

61_Hasan_69
20.08.2018, 11:35
Adebayor'un 10 golü > BY'nin 20 golü

nbay
20.08.2018, 11:52
Buragin yaşadığı sakatlıklar ve yaşının da ilerlemesi onun takım oyununa katkısını daha da uzaklaştırıyor malesef.
Zaten takımla idman yapmıyordu doğru dürüst, bu sene de bu devam edecek görünen o ki.
Daha da sıkıntılı günler bizi bekliyor olabilir bu tony skora ve oyuna katkı veremez ise.

selcuk
20.08.2018, 11:58
Adebayor'un 10 golü > BY'nin 20 golü

dolar kuru öyle etki etmiski golede kur yarattiniz

ÖmürKaradeniz61
22.08.2018, 12:49
Disipline edilebilecekse kalsın lakin ben ağayım istediğimi yaparım kafasında devam edecekse ki bence ediyor gönderilsin.

ibrahim_yattara
22.08.2018, 17:02
Arabayla takla attığı günden beri geri gidiyor, takımın hücum varyasyonlarını kurutan yüksek maaşlı her an sakatlanmaya müsait bir ofsayt canavarı, tek dileğim beşiktaşın gözünün kararması..

Jackdaniels
23.08.2018, 19:04
Bune kardeşim hergün bi sakatlık ya ne biçim iş bu paşamız izin alır ailesini görmeye gider , antrenmanlarda yok , sahada eli belinde yürür ama iş para almaya geldimi kulübe ihtar çekme noktasında hiç vakit kaybetmez adama kral kral denildi kendini gerçek kral sandı herhalde burası TRABZONSPOR kardeşim dingonun ahırı değil az ciddiyet ya bu kadarda olmaz nerde bu yönetici kardeşlerim şunun bi kulağını çeksin kendine getirsin.

Adem Akyüz'
23.08.2018, 23:28
Yaşı fazla. Ücreti de oldukça fazla. Görülüyor ki sakatlık problemi de var. Güzel bir teklifte (en az 3,5milyon €) satılmalı bence.

Uğur Kalyoncu
24.08.2018, 00:06
Geçen hafta ki yarım saatlik sahada yürümesini saymazsak 3 te 0 ile lige başladı.

Yemin ediyorum adama sorsalar burada savunanlar kadar kendini savunamaz..

Bir de beyzade hafta içi doğum günü için İstanbul'a gidiyor.

Yönetim hizmet etmek istiyorsa sakat Burak ı bir şekilde göndersin..

ÖmürKaradeniz61
24.08.2018, 00:07
Bune kardeşim hergün bi sakatlık ya ne biçim iş bu paşamız izin alır ailesini görmeye gider , antrenmanlarda yok , sahada eli belinde yürür ama iş para almaya geldimi kulübe ihtar çekme noktasında hiç vakit kaybetmez adama kral kral denildi kendini gerçek kral sandı herhalde burası TRABZONSPOR kardeşim dingonun ahırı değil az ciddiyet ya bu kadarda olmaz nerde bu yönetici kardeşlerim şunun bi kulağını çeksin kendine getirsin.

Burası Trabzonspor burda her zaman adamına göre muamele,disiplinsizlik,lakayitlik diz boyu olur.

Sefa
24.08.2018, 00:12
5M+ teklifte gönderilebilir..

nirvana ovalari
24.08.2018, 16:24
Git. Çok acele git. Tarihimizdeki kara bir sayfa açılmamak üzere kapansın seninle birlikte.

Mustafa YILMAZ
24.08.2018, 18:47
https://twitter.com/Dava1967_/status/1032987914987294721

rastgele kardeş hani Trabzonspor'da yüklü para almıyormuşsun gibi takıl kafana göre.

adam sakat balıktamı tutmasın. tutmasın kardeşim gitsin takımla birlikte ankara'ya.

muhtemelen canı oynamak istemedi balık tutmak istedi bu hafta.

Bera B.
24.08.2018, 21:37
Ya beyler. Ne kadar manasız şeyler konuşuyorsunuz, ne kadar saçma şeylere takılıyorsunuz. İşten izinli olduğunuzda, hasta olduğunuzda iş yapmasanız da ofiste mi oturuyorsunuz? Adamın takımla gitmesi ekstra olur, giderse ne ala. Gitmezse de kendisi bilir, ister balık tutar ister evinde oturur. Nedir yani.

Pshycologist41
25.08.2018, 09:39
Herkes rahat olsun burada mutluyum gitmiyorum demissin. Seviyormussun bizi camiayi Trabzon'u. Elbet bu dediklerini yiyenler vardir olacaktirda.

Bizim sana verdigimiz sozlesmeyi, hatta o sozlesmenin yarisini bile verecek bir enayi bulsan ayni saat bu sehri terkedersin Burak bey. Hatta telefonlarini kapatirsin kimse ulasmasin diye,sonrada cikar ''boyle olmasi gerekiyordu'' dersin biz bu filmi daha once izledik sayende. Sahi o zaman ne olmustu ? Daha az seviyordun demek Camiayi,taraftari ve sehri. Ayrica o gunlerde 7 den 70 e herkes seviyordu seni,su an o sevginin yarisi bile yokken camianin senin varligin neticesinde ikiye bolundugunu adin gibi biliyorken bize olan sevgin mi depresti?

Elinde o sozlesme varken dusmanimiz olsa her daim bizi sever zaten sen kendini yipratma.

Travelair
25.08.2018, 10:35
Ya beyler. Ne kadar manasız şeyler konuşuyorsunuz, ne kadar saçma şeylere takılıyorsunuz. İşten izinli olduğunuzda, hasta olduğunuzda iş yapmasanız da ofiste mi oturuyorsunuz? Adamın takımla gitmesi ekstra olur, giderse ne ala. Gitmezse de kendisi bilir, ister balık tutar ister evinde oturur. Nedir yani.
Sakatsa takımın yanında olması lazım. Hiç olmadı, bacağından mı sakat, o halde gövdesinin üstünü çalıştırır kulübün antrenman salonunda

Emre Veli
26.08.2018, 00:42
psikolojisi acayip şekilde bozuk biri. öyle böyle değil hem de. başakşehir maçından sonra arda ile fotosunu paylaşmış bir ruh hastası. şimdi de değişik işler peşinde.

Ahmet Ocak
26.08.2018, 00:50
Trabzonspor'u takipten çıkardı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İ. SARAL
26.08.2018, 00:58
Parayı getirsin nereye gidiyorsa gitsin.

artvints
26.08.2018, 01:03
İlgi budalasi, biz puan kaybetmişiz adamın kovaladiği şeylere bak. Edebinle git.

mmert
26.08.2018, 01:07
Çomar.

İ. SARAL
26.08.2018, 01:13
33 yaşında liseli.

titanic
26.08.2018, 01:17
buraya kadarmış

yusufdinyo
26.08.2018, 01:41
Ahmet Ağaoğlu da sözünü yiyip 4.5 milyon euro'nun altında satarsa yazıklar olsun

Peleray
26.08.2018, 01:58
size müstehak.

Ben bu adama kızmıyorum, ezelden beri sevmem ne karakterini ne futbolculuğunu suç bunu başımıza kral(!) yapan, Gidiş tarzını sonrasında geri dönüşünü içine sindirebilen, Kangal köpeğini bacaklarının arasına alıp fotoğraf attığında goygoy yapan taraftarımızdadır.
Trabzonspor taraftarı leş bir durumdadır, çürümüştür ve maalesef hakettiğini yaşamaktadır.

nolur git, benim trabzonsporluluğumda senin gibilere yer yok.

İbrahim CİHAN
26.08.2018, 02:00
Kral diyenlere kızmıyorum. Ama umarım bu adamı artık tanımışlardır. Futbolu külliyen zarardı. Isterse 50 gol atsın o varken takım oyunu yok. Bak Rodallega 3 maç 3 gol gidiyor, bırakın devam etsin. Trabzonspor kaybetmez, şu Burak i da asla aramaz. Burak in gidişinden sonra Yusuf ve Abdulkadir in cep telefonlarından bu arkadaşın numarası ve sosyal medya hesapları silinmeli. Bizden uzak olsun. Bu saatten sonra transferi gerçekleşmese dahi 1 dk süre verilmemeli.

Uğur Kalyoncu
26.08.2018, 08:32
Seni hiç sevmedim sevmeyeceğim karaktersizsin oğlum sen.

25 değil 50 gol de atsan benim için hiçbir zaman çok iyi bir topçu olmayacaksın..

7 kere ofsaytta kalıp 8.de gol atıp seni kral yapanları kandırabilirsin ama toptan anlayan insanları kandıramazsın.

Senin yüzünden Rodellega gibi adamdan yeterince yararlanmadık o yüzden de ayrı ayar oluyorum sana zaten.

Geldiğin güne lanet olsun inşallah gidişin yakındır..

must61
26.08.2018, 10:30
İnsan karakter yoksunu olur da bu kadar olmaz.

Travelair
26.08.2018, 10:46
Cezayı basarsın. Yollamazsın, süründürürsün. O zaman sana kulüp derler. Herkesin anladığı dilden. Ama gönderirsen aynı davranışları başkalarından da görmeye başlarsın

Oruç
26.08.2018, 11:14
Ne yaptı etti haberim yok ama burası profesyonel bir kulüpse disiplin sürecini işletirsin. İşletemiyorsan büyük kulübüm diye caka satmayacaksın.

Fatih Çelik
26.08.2018, 11:37
Paranı getir git.

Bayraktaroğlu
26.08.2018, 11:45
Galatasaray maçı öncesi bu hareketi yapması düşündürücü

murmut
26.08.2018, 11:58
Güle güle "kral"
Zaten oyun icinde hic bir faydan yoktu, her topu önüne isteyerek az atagimizi yemedin

alper*
26.08.2018, 12:02
İsterse 50 gol atsın.

Takımımda görmek istemiyorum.
Aynı fikirdeyim.

Oxychen
26.08.2018, 12:09
Balık tuttu diye mi bu tepki? 2 gol atsın QraaAaLl olur gözünüzde. Fazla şey yapmayın siz.

Golünü atsın da isterse antrenmana çıkmasın. Gol atmak için para alıyor sonuçta.

Travelair
26.08.2018, 12:14
Antrenmana çıkmadan gol atamaz. Ayrıca balık tutması değil, takım bilincinde olmaması sorun. Profesyonel olan sakatken salonda başka bölgelerini çalıştırır, yoksa en azından takımının yanında olur. Onlar çalışırken sakatım diyerek izin alıp balık tutmaz

Kulüp kulüpse Burak'ı salmaz, sonra da yaptıklarına pişman eder. Yönetimdekiler de adamsa

Gökhan Balcı
26.08.2018, 12:16
yüksek ihtimalle verin bonservisimi gideyim diye düşünüyor. avucunu yalar

sasone
26.08.2018, 12:23
Bu tiplere bulaşmayacaksın,sonra her tarafın vıcık vıcık oluyor,yapış yapış tam bir bela.
Trabzonspor'un kurumsal kimliği ve hafızası çok zayıf,çok çabuk kandırılıyoruz,çok iyi niyetliyiz ama hak edene değil.

Reha Asan
26.08.2018, 13:02
Golcü olarak kalması gerektiğini hep dedim.

Ama oyundışı takıma zarar veriyor.

Bunu disipline etmemiz lazım. Bu adama birinin ayar vermesi lazım.

He ayar veremeyecekseler ya da düzelmeyevekse yapılacak tek şey paket.

Gs bunu gomiste yaptı sende gerekirse Burak’ta yapacaksın.

champions
26.08.2018, 13:06
Sahanın ortasına işese yeridir. Böylesine aptalca yönetilen ve aynı profilde taraftara sahip olan bir kulüp neyi hakediyorsa onu yapıyor.
Bu kulüp adam olsa, Burak'ın kıçına tekmeyi çoktan basmıştı.

Murat'
26.08.2018, 14:42
Beş milyon avro getirsin ve gitsin. Zaten yıllık ücretini verecek durumumuz şu anda yok.

serdaracıl
26.08.2018, 15:55
Karakter...

erenslash
26.08.2018, 16:11
gs mı gidecek bu hehe Türk kluplerinden birine vereceğiz demek ki anlaşıldı gene işimiz iş

bari para kazandırsın takassız iyi paraya verelim

5 e veriyorsak bedavaya veriyoruz

Muhammed Kambur
26.08.2018, 16:52
Bu tip ergen hareketler sergileyecekse takımda tutulmaması gerekiyor. Çünkü bu düşüncelere bir kere girdiyse sürekli sakatlık haberlerini alırız. Takıma faydasını geçtim zararı olur. Bu sebeple şu an itibariyle maaş yükünden bile kurtulmak mantıklı.

nirvana ovalari
26.08.2018, 19:22
Aynı fikirdeyim.
Geçen sezon gelirken bilsem ki şampiyon yapacak istemiyorum dedim. Aynı fikirdeyim.

tsukru61
26.08.2018, 19:26
Emre Akbaba 4 milyon Burak 5 milyon :D