PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burak Yılmaz

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Samet GÜVEN
25.12.2017, 08:46
Adam golcü. Hepimiz golcü istiyorduk yani gol atan adam. Sahada hiçbirşey yapmasın gol atsın yeter. İşte Burak. Böyle isteyenlerin tam aradığı şey.

Burak takımın bütün ahengini ve oyunu bozuyor. Kendine pas atmayana el kol hareketleri yapıyor. Müsait pozisyonda kendinden pas isteyip isyan edene sövüyor. ( Dün yine ana bacı gidiyordu pas isteyen arkadaşına )

Aldığı topların yüzde 80 inin kaybediyor. Buraklı oyun formatı budur arkadaşlar, daha başkasına Burak izin vermez. Hep de böyle olacak.

Ha gidin tabelaya bakın, yine mutlaka adı vardır orada. Dün olduğu gibi.

OrkHun
25.12.2017, 09:25
gol vuruşu aslında çok kötüydü ama pozisyon kolaydı. gaman'ın sahtekarlığı 2 puana maloldu karabük için. abülkadir'in pası asıl övgüyü hakediyor o golde.

burak 30 gol de atsa takım oyununu bozduğu ve kendisinin atacağı sınırlı sayıda gole bizi mahkum ettiği için burak'lı takımı benimseyemiyorum bir türlü. 2011-12 benzetmesi çok doğru.
yusuf'un, abdülkadir' ayağındaki her topu kendisine beklemeye devam ederse, o ve diğer oyuncular ve hoca da bu saçma talebin altında ezilirse olacağımı 4-6 arasıdır en fazla. hoca hocalık yapıp burak'ın önüne bir set çekmeli. geriye gelip anlamsız pas trafiği yaratma çabaları falan, kendi değerini düşürüyor.
rakip defans buraktan çekiniyor normalde, sıkı markaj yapıyorlar. burak ise markaj yapan defanslarla beraber saha alanını genişletmek için rakip defans ile orta sahanın arasını açmaya çalışacağına, onlarla birlikte orta sahaya gelip iyice oyunu sıkıştırıyor, klostrofobi'si olan yusuf da eziliyor haliyle iyice.

ayrıca bu "her topu bana vericeksiniz" tavrı yusuf-abdülkadir'e söker ama sosa 11'e girdiğinde kucka döndüüğünde uzun vadede kavga çıkarır, hocanın peşinen önlem alması lazım.

tristram
25.12.2017, 10:28
bu adama sorgusuz sualsiz itaat eden taraftarlari gordukce yaptiklari az bile diyorum.bu kulhanbeyi tavirlarindan tiksinmeyen, kendi takim arkadaslarina bagiran cagiran soven, yuzyilin en buyuk top kontrol etme ozurlusu iken her topu kendisine isteyen belesciyi basimiza kral ettiler..

yahu bu adamin nesi kral..en iyi oldugu doneminde butun trabzonspor camiasini satip hile hurdayla cincona giden adama kral demek nasil bir akil tutulmasidir.baska takim taraftarlari ayni seyip yapsa ne eziklikleri kalir ne baska seyleri.bu kadar menfaatci olmayin yahu, adam gol atiyor diye butun herseyi gozardi ediliyor.son kral fatih tekke idi..burak gibi besiktasa gidemeyince mecbur trabzona gelen istanbul yalamalari en fazla profesyonel sozlesmeli topcumuz olur..
takima zarar vermese amenna ama siz tepki koymadikca ne hocalar kendisine mudahele edebiliyor,ne de diger futbolcularimiz..ayiptir yahu..dun cok hirsliymisda bilmem neymis..macin tekrarini bir izleyin nasil oynadigini gorun.bu kotu oyunun yarisini diger topcular oynayinca kesik yiyor..diger topculara ana avrat kufretmesine hic girmiyorum.vee her zaman dedigim gibi yine israrla soyluyorum, rodallega bu bencil cakma qralin arkasinda curutuluyor olan takima oluyor..
bu adam attiklarindan cok bize zarar veriyor..bunu gordugumuz zaman umarim gec kalmis olmayiz..

ÖmürKaradeniz61
25.12.2017, 11:33
Burak iyi mi kötü mü diye sorsalar bilmiyorum derim.Dün gomise bakıyorum alıyor veriyor top dağıtıyor herşeyi yapıyor adam ama Burak öyle değil.Biri araya top atacak Burak gol atacak başka birşey yok.Bu sezon yukarıda arkadaşın dediği gibi aynı 2012 senesinde olduğu oan şeyler olur.Burak 25-30 gol atıp gol kralı olur biz en fazla 5. oluruz.

Koray
25.12.2017, 11:39
Bu kadar kötü topçu olup bu kadar gol atan başka forvet dünyada yoktur.

Tabelayı değiştirdiği sürece sıkıntı yok.

Takım arkadaşlarına bağırıp çağırdığı söyleniyor ama katılmıyorum eskiden daha çok yapardı şimdi kendini frenliyor, hiç mi diyaloğa girmesin arkadaşlarıyla.

Hakan
25.12.2017, 11:44
İyi futbol meraklıları önce defansı değişsin,takım uzun topla çıkmamayı öğrensin.
Aynı basmakalıp yorumlar.

cebcare
25.12.2017, 11:44
Son dakikada frikiği Sosa olmasına rağmen atmaya kalkışması hiç yakışmadı.

Fatih Çelik
25.12.2017, 11:59
Orta saha ve kanatlardaki 5 adamdan sadece biraz Abdülkadir ve Okay bir şeyler yaparken. Burak yılmaz'a giydirmek acı. Takım kaleye gidemiyorken Burak mecbur sırtı dönük oynamaya çalışıyor ama o meziyetleri yok o yüzden göze batıyor. 10 kişiyi tamamlasan bu takım Burak'ı her türlü kaldırır sen yeterki topu karşı kaleye gotür. Bu arada Burak geriye geldiğinde bir Allah'in kulu kanattan ileri gitmiyor sinir bozucu

Hakan
25.12.2017, 12:03
Orta saha ve kanatlardaki 5 adamdan sadece biraz Abdülkadir ve Okay bir şeyler yaparken. Burak yılmaz'a giydirmek acı. Takım kaleye gidemiyorken Burak mecbur sırtı dönük oynamaya çalışıyor ama o meziyetleri yok o yüzden göze batıyor. 10 kişiyi tamamlasan bu takım Burak'ı her türlü kaldırır sen yeterki topu karşı kaleye gotür. Bu arada Burak geriye geldiğinde bir Allah'in kulu kanattan ileri gitmiyor sinir bozucu

Ya atağı sürükleyemiyoruz ki Burak karıştırıyor oraları.
Şu adamın ayağına topu vermeyeceksin yani.

Sefa Toyer
25.12.2017, 13:24
Burağın futbolunu eleştirenler, Ömer Üründül'ün 'İbrahimoviç üç gol dışında sahada yoktu' demesi gibi birşey. Golcü gol atar, işi budur. Adam 14 maçta 14 gol attı. Uzun yıllardır böyle bi golcümüz oldu mu? Kendisinin boşluğunu doldurabildik mi? Burak'ın 14 golünü çekin alın ve puan durumundaki yerimize bakın...
Burak'ın arkadaşlarına bağırması, el kol hareketi yapması umursamaz, gamsız tavırlardan bin kat daha iyidir. Bu onun takımı sahiplendiği, başarı istediği anlamına gelir. Biz tribünde veya ekran başında neysek, o da saha içinde o. Bu arkadaşlarına baskı oluşturacaksa da olsun o kadar, Trabzonspor saha dışında da içinde de sahipsiz olmamalı. İyi ki var kral...

doktor
25.12.2017, 13:37
Maçı maratonda izledim tamam Burak bağırıyor çağırıyor rakip takımı ve tribünleri kızdırıyor insanlar hırsız Burak diye bağırıyor ama çok dinamikti sürekli top istiyor ve rakip için psikolojik vs hertürlü tehdit şunu gördüm bizim takım pas yapsa Burağa istediği ara topları atabilse 34 golüde geçebilir. Burak bu ligin bug larından birtanesi iyi kullanabilirsek takımı daha da yükseklere taşır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilelebeTS
25.12.2017, 13:44
Santrafor tabi her topu ister, adamın işi gol atmak. Ama önemli olan her topu vermek değil, zamanında ve yerinde vermektir.
Oyun planını Burak'ın üzerine kurmak, her topun ona atılması onun suçu değil. Çünkü takım olarak senin başka denediğin bir şey yok. İlerde çoğalamıyorsun işte, adam pas atacak başka opsiyon bulamazsa mecbur Burak'a oynuyor. Bunu çözecek olan takımın teknik ekibidir.

Oruç
25.12.2017, 13:51
Başka bir oyun planımızın olmayışının sebebi Burak değildir. Önce tespiti doğru yapmak gerek. Hücumu takım halinde yapmayı öğrenmek de kolay iş değil. Belli bir sistem ve o sisteme uygun hoca, oyuncu gerektirir. Sistemin devamı için de belli bir süre gerekir. Burak golcü refleksiyle tabi ki topu kendisine isteyecektir. Halı sahada oynadığınızda siz istemiyor musunuz yoksa ? Saha içinde lider ruhlu bir oyuncu. Her takımda diğer oyuncular başı sıkıştı mı saha içi liderini arar. Özellikle bizim gibi futbolun sistem üzerinden değil de kişiler üzerinden oynandığı bir ligde bu pek normal bir şeydir. Boş yere Burak'a kızmaya gerek yok. Burak gittikten sonra ne yapmışız ne yapamamışız ona bile bakmak yeterli.

Arda'
25.12.2017, 13:51
14 maçta 14 gol atan adamı takım sistemini bozuyor diye eleştirmek de güzelmiş. O zaman size bitane N'Doye verelim top alır, indirir, duvar olur, pas yapar, boğuşur tam sizlik adam sistem oyuncusu. Ama tek sıkıntısı var o da gol atamıyor :D

erenslash
25.12.2017, 13:57
forvet sıkıntımız yok iyi ki burak var zaten yoksa ayvalara gelmiştik iyi ki rodegellamız da var tabi

Emrah KabuL
25.12.2017, 14:12
Abdulkadir dışında Burak'ı pozisyona sokabilecek oyuncumuz yokken kalkmış adamı eleştiriyorsunuz.

Sefa Toyer
25.12.2017, 16:16
14 maçta 14 gol atan adamı takım sistemini bozuyor diye eleştirmek de güzelmiş. O zaman size bitane N'Doye verelim top alır, indirir, duvar olur, pas yapar, boğuşur tam sizlik adam sistem oyuncusu. Ama tek sıkıntısı var o da gol atamıyor :D

Bazı tiplerin yorumları gerçekten inanılır gibi değil, tam bir facia :D
14 maçta 14 gol atan adama takım oyununu bozuyor diyen adamları ve hırsını, azmini, kazanma isteğini millete el kol çekiyor, kabadayılık yapıyor diye yorumlayanları ciddiye almamak gerekiyor. Mantıksız şeyler bunlar.

İ. SARAL
25.12.2017, 17:04

İkisi yan yana oynasın dertler bitsin. :D

jairzinho
25.12.2017, 21:12
burak tahmin ettiğimden daha iyi çıktı.arızaları olsada gol yollarında çok etkili.

Cengiz Çubukcu
26.12.2017, 10:36
dün akşam beinsportta ceza sahasında en çok topla buluşan ilk 5 oyuncuyu saydılar, 1. gs'den gomisken burak ilk 5'de yoktu... 2. yarı topu etkili yerlerde burakla buluşturabilirsek 30 golü rahat aşar...

İlker Yazıcıoğlu
26.12.2017, 10:53
Neyse ki Burak konusunda ön yargı ve takıntılardan arınmış mesaj ve yorum sayısı, aksine olanlardan daha fazla...

İşini yapıyor adam,ülkede en iyi yapan hatta...

Hala eleştiri var...

İlginciz...

Takımın oyununu bozuyormuş!!!

Keşke Burak olmasaydı da görürdüm ben o takımı,nerelerde sürünüyorduk Damdoy'a bel bağlayarak...

Allah'tan geçmişi hatırlama ve bugünle kıyas yapma becerisi var buradaki çoğunluğun...

Şanlı SanMarino
28.12.2017, 14:30
Eleştiri olsun, olmalı da.

Ancak Burak yokken gol atamıyoruz bu gerçek. Süper lig seviyesinde atamayız da.

Son söz;

"Sen Allah'ın bir lütfusun.."

Gökhan Balcı
28.12.2017, 14:58
Ceza sahası oyuncusu bu adam. Çizgi civarlarında durur boşa kaçmaya çalışır düzgün pas gelirse de vurur atar. Burak gibi bir oyuncun varsa ara pası atabilecek tipte oyuncularının olması gerekir. Ne tesadüf ki bizde minimum üç tane var bu adamlardan. Oyun sistemi doğru kurulursa Burak her maç iki tane de atar. Ligimiz standartlarında elbette iyi performans ama arkası daha sağlam olursa Burak önceki rekorunun kesinlikle üstüne çıkar.

Fatih Çelik
04.01.2018, 13:33
Iyi tatiller dilerim 54 milyon euroluk reis :D

Ogün YAZICI
04.01.2018, 13:44
Iyi tatiller dilerim 54 milyon euroluk reis :D

Ahahah Fatih Cenk transferi sana yaramadı kardeşim :)

OzcanHan61
04.01.2018, 13:45
Burak'i elestiren arkadaslara katiliyorum. Burak oyunu bozuyor. Burak olmasa "ligten düsmemek icin son cirpinis" adli tiyatro oyununu izler sinir krizinden agri kesici ve bir bardak su icerdik her mactan sonra.

Fatih Çelik
04.01.2018, 13:46
Ahahah Fatih Cenk transferi sana yaramadı kardeşim :)

Ben bilmem kardeşim. Burak> Cenk tartışmam :D

https://i.hizliresim.com/Z9gJlk.jpg

Ogün YAZICI
04.01.2018, 14:11
Ben bilmem kardeşim. Burak> Cenk tartışmam :D

https://i.hizliresim.com/Z9gJlk.jpg

Ulan sen çiddisin:D

Fatih Çelik
04.01.2018, 14:12
Ulan sen çiddisin:D
Ne sandun :D GGGGGralllll hatta qral.

Ogün YAZICI
04.01.2018, 21:17
Karabük maçından sonra erken ayrılması ne kadar eleştirildiyse bu akşam takımın ilk antrenmanına katılması o kadar takdir edilesi
Paylaşımlarından gördüğümüz kadarıyla tatilini de mütevazı ve dinlenerek geçirdi
İnşallah güçlenerek döner

Yiğit Gayretli
05.01.2018, 10:03
Sezon başında Konya maçında oynadığı oyunu çok beğenmiştim. Sırtını dayadığı zaman güçlü durdu. Doğru tercihler yaptı. Yüksek topları kazandı...

Sezonun devamında ise "eski Burak" gibi olmaya başladı her geçen hafta ve Konya maçındaki görüntüsünden uzaklaştı.

Hangisi elzem karar veremiyorum...

İlker Yazıcıoğlu
05.01.2018, 11:27
Bu Cenk'e o kadar parayı neden verdiler anlamadım ben?
Adamın attığı gollerin nedeyse tamamı beleş goller...
Zaten çok da gol atmıyor Burak'la kıyaslamak gerekirse...

Burak'la kıyaslamam bile kimse kusura bakmasın...
Burak, her dönem, çatır çatır gol atıyor...

Görüşlere saygı duyarım ama Cenk'in o kadar para ettiği yerde, Burak'a verilecek para 2 katı olmalı...

UğurB
05.01.2018, 12:13
Sezon başında Konya maçında oynadığı oyunu çok beğenmiştim. Sırtını dayadığı zaman güçlü durdu. Doğru tercihler yaptı. Yüksek topları kazandı...

Sezonun devamında ise "eski Burak" gibi olmaya başladı her geçen hafta ve Konya maçındaki görüntüsünden uzaklaştı.

Tamamen oyun sistemimizle alakali.

O macta takim birbirine yakindi ve kisa mesafede top kullaniyorduk. Ozellikle Riza Hoca sonrasi defans ile forvetin mesafesi uzadi. Dogal olarak Burak eski oyununa dondu.
Simdi alinacak hizli bir stoper ile ve Hubocan'la baskili oyuna donebiliriz. Insallah Riza Hoca'da bunu ister.

Gürkan Asma
05.01.2018, 16:55
Kendi tuttuğu kişisel yabancı antrenörleri Yusuf ve Abdulkadiri de çalıştırıyormuş (100.000 Euro ücreti Burak karşılıyormuş) .

https://www.youtube.com/watch?v=L6K3K5rcvpQ

Antrenman videoları çok eğlenceli geçiyor :)

https://www.youtube.com/watch?v=lhyHmw8V1EM

selcuk
05.01.2018, 17:27
Kendi tuttuğu kişisel yabancı antrenörleri Yusuf ve Abdulkadiri de çalıştırıyormuş (100.000 Euro ücreti Burak karşılıyormuş) .

vettelin fizyoterapistini mi tuttular 100bin € tutsun

yine medya abartiyor, en kral fizyolar aylik 5-6 bin€

Uğur Kalyoncu
05.01.2018, 17:28

Burak abilik yapıyor eyvallah ama bunu Burak yapmasın kulüp yapsın..Sonra çocuk maçta sut atacağı yerde Burak'i arıyor. Çocuklar Buraka borçlu olduğunu hissetmemeli.

Gürkan Asma
05.01.2018, 17:47
Burak abilik yapıyor eyvallah ama bunu Burak yapmasın kulüp yapsın..Sonra çocuk maçta sut atacağı yerde Burak'i arıyor. Çocuklar Buraka borçlu olduğunu hissetmemeli.
Kulüp yapacaksa hepsine yapmalı, Rahim, Batuhan, Hüseyin vs. . O ilişki biraz arkadaşlık ilişkisinden kaynaklı olabilir, Selçuk- Burak ikilisi gibi. Yani borçlu hissetmekten değil de abileri olarak gördüklerindendir belki. Her açıdan yanlış tabi ama, abarttığınız kadar da değil. Maç içinde Burak'ı tercih etmeyip kaleye vurduğu çok pozisyon var Yusuf'un. Daha çok Abdulkadir pas olayını abartıyor biraz. Ki bu biraz oyunuyla alakalı, devamlı pası düşünerek oynuyor.

Abartıyor olabilirler abi haklısın :)

Fatih Çelik
05.01.2018, 17:53

O kadar aliyorsak iyi :D

selcuk
05.01.2018, 17:56
O kadar aliyorsak iyi :D

kral olursan alirsin

Fatih Çelik
05.01.2018, 18:00
kral olursan alirsin

Monarsiye karşıyım :)

Ogün YAZICI
06.01.2018, 17:33
Burak'ın sakatlığının ismi sıkıntılı;
Keşke ayrıntı vereydiler
Posterior köşe ;
Dış menisküs arka boynuz
Dış yan bağ
Biceps tendonu
Baldır kasının başladığı yer
Hatta Ön çapraz bağı bile içine alan yapıların yaralanmış olabiliritesi demek.
Bunların hepsi de tehlike yaratabilir
Kritik maçlar nedeniyle 2-3 haftalık rehabilitasyonuna izin verecekler mi merak ediyorum

Bence MR'da işin içinden çıkamadılar 1.derece gibi hafif tabirini de kullanarak bunu verdiler önümüze:)

cyberentalpi
06.01.2018, 17:57
Herkes şampiyonluğa Burak kadar inanabilse. Oyunu bozuyormus. Yahu adam 14 macta 14 gol attı. Çogu macta takım uyurken tek pozisyon gibi olan şeyi attı.
Burak ı doğru şekilde takıma montaj edersen sorun kalmaz.

Sakatlanmış. Umarım ki şikecilerin macına yetişir.

yorumsuz6117
06.01.2018, 19:48
Sakatlığı çok kötü oldu kupada turdan ümidim azdı Burak oynamazsa mucize bence.. Ligde de kaderimizi belirleyecek maçlar oynayacağız inş oynar..

orhan42
06.01.2018, 23:31
14 maçta 14 gol atmış adama bile sallayan bir taraftar kitlemiz var..Size Marc jankolar , Hyun Suklar lazımd eğil mi ?

Sefa Toyer
07.01.2018, 14:17
Sakatlığı ciddi değil sanırım. İnşallah öyledir.

erenslash
07.01.2018, 14:18
Bütün takım burağa bel bağlamamalı rodeyi satmassak en azından kullanırız ama burak rode dışında bir forvet daha alınması gerekli bu sene belki idare edilir bilemiyorum bakalım göreceğiz Burağın dinlenmesi lazım

Gürkan Asma
07.01.2018, 14:19
Yes e göre ciddi bi sorun yokmuş, maximum 2 hafta , tahmin edilen 1 haftaya dönecek.

sasone
07.01.2018, 16:51
Burak'ın sakatlığının ismi sıkıntılı;
Keşke ayrıntı vereydiler
Posterior köşe ;
Dış menisküs arka boynuz
Dış yan bağ
Biceps tendonu
Baldır kasının başladığı yer
Hatta Ön çapraz bağı bile içine alan yapıların yaralanmış olabiliritesi demek.
Bunların hepsi de tehlike yaratabilir
Kritik maçlar nedeniyle 2-3 haftalık rehabilitasyonuna izin verecekler mi merak ediyorum

Bence MR'da işin içinden çıkamadılar 1.derece gibi hafif tabirini de kullanarak bunu verdiler önümüze:)
Kral hastalığı,sezon başında kampa yok,devre arası da yatar artık.

pReN@_61
07.01.2018, 22:57
Adam sakat beyler.

İ. SARAL
08.01.2018, 09:27

Aynen kardeşim. Hatta o maç sonrasında yazmıştım, tam aradığımız santrafor tarzında oynadı diye. O maç gibi oynasa hücumdaki çoğu sorunumuz azalır.

demir
09.01.2018, 22:27
suanki takım yapımızda elestiriye baslayacagımız son ywer santrofor bolgesi :) 36 yasındayım ıkı santroforumuzun aynı sezonda bukadar gol attıgına hıc sahıt olmadım ıkı santroforumuzun ozellıklerı bırbırınden cok farklı bu ıkı santroforu taktıge gore oynatmayı basarabılırsek zaten transfert olayı bıtmıs olur rodeyegayı bile 11 e sokamıyoruz baska adam alıp basımıza ıs almaya gerek yok ama yeteneklı bir genc olabılır

adiloş bebe
12.01.2018, 17:37
yarın basın toplantısı düzenleyecek. Muhtemelen transfer haberleri ile ilgili

Şanlı SanMarino
13.01.2018, 02:13
Teklif vs. konuşulan rakamlar oldukça hayali ve gerçekdışı.

Fatih Çelik
13.01.2018, 02:55
İyi geceler 44 Milyon €+bonuslarlık Kral.

Karmam
13.01.2018, 09:36
basın toplantısı beni biraz kıllandırdı açıkçası. ortada hiç böyle bir şey yoksa basın toplantısı niye ki? çıkar "böyle bir şey yok" dersin. olmayan bir şey için ötesinde ne konuşacaksın ki basın toplantısı yapacak kadar? bir yandan da remy deniyor. bi' kıllandım hakkaten.

ola ki varsa böyle bir teklif kesinlikle gitmesi lazım. 15-25 milyon aralığı konuşuluyor, 10 da olsa gitmesi lazım. kronik sakat, 33 yaşında bir futbolcu. hiçbir duygusal borcumuz da olamaz kariyerinin zirvesinde galatasaray'a gitmiş biri için. sanki çok para kazandırmış gibi konuşuluyor ama o dönem ben 5 milyon euroya çok güldüğümü hatırlıyorum, öyle ki bana gerçek dışı gelmişti inanmamıştım haberlere.

Onur Erçetin
13.01.2018, 13:11
Teklif vs. konuşulan rakamlar oldukça hayali ve gerçekdışı.

Genç bile olsa bugün 5-6 milyon eurodan fazla vermeyeceğimiz Bakambu 74 milyon euro gibi olağanüstü bir bonservis bedeliyle Çine gitti.Burak gibi takır takır gol atan bir adam için 15-20 milyon euro Çin baz alındığında çok yüksek bir rakam değil.Türkiye şartlarına göre hayal olabilir ama Çinlilerin yaptığı transferlere bakarsan bence hayali ya da gerçekdışı olmayabilir.İnşallah teklif vardır.

Son olarak şunu söylemek isterim.Burak genel olarak ilk kontrol,teknik ve dribbling vb. özellikler açısından yetersiz olduğundan dolayı büyük bir yıldız olamadı ve hep eleştiri aldı ancak sadece bitiricilik özelliği göz önüne alınırsa son vuruş konusunda dünyada ilk 15 forvet arasına girer.

hay1699
13.01.2018, 13:59
Tilkiye sormuşlar: tavuk yer misin? Gülmekten diyemiyorum demiş.

Fatih Çelik
13.01.2018, 14:35
Olayların adamı. Bi rahat durun ya.

jairzinho
13.01.2018, 14:38
teklif varsa hemen satılmalı.net

artvints
13.01.2018, 14:41
gs çin'e satınca hiç sorun çıkarma kuzu kuzu git, en ufak kötü açıklama yapma. trabzonspor satsak mı acaba deyince bile kazan kaldır. böyle böyle futbolcu elinde oyuncak oluyoruz.

Emre Veli
13.01.2018, 14:54
Burak yeni geldi, daha 6 ay oldu. Kendisinin ayrılmak istediğini pek zannetmiyorum. Önce yerel medyadan Çinden teklif var diye haber yapıldı ve ortalık inananlar ve inanmayanlar olarak bi karıştı. Daha sonra durduk yerde bir anda basın toplantısı yapıldı ki burdan şunu anlıyoruz, olay kulübün satmayı istemesi, yoksa Burak gitmek istese toplantıyı duzenlemezdi. Açık ve net bir şekilde tepki ölçmek isteniyor. Burak kalmak istiyorsa ve yönetimin bu tavrından dolayı kirginsa yaptığı aciklamalara ve imalara hak veririm. Ama kendisi ile ilgiliyse problem o zaman hakikaten sağlam soverim.

Ancak Remy haberleri ve Çin haberlerini düşünürsek yönetim istiyor bunu. 25 m iyi para evet. Ama Bakambunun gittiği parayi düşününce 30dan da az satılmaz.

Lanet olsun ya. Trabzonspor bu olmamalı. Paranız batsın. Acayip soğudum takımdan da futboldan da.

Ek olarak Beşiktaş meselesi varsa ve Burak'ın da böyle bir isteği varsa o kasa minimum 15 den açılacak, ötesi yok.

Tayfun
13.01.2018, 15:13
Zamanında bu taraftara sırtını döndün , gitmek istedin ısrarla. İstanbul cezbetmişti çünkü; şimdi gelen 15 milyon € teklife seni satmayan yönetim haindir .

Yallah ...

Cagdas Topal
13.01.2018, 15:43
Yolun açık olsun hemen yollanmalı Arda - Burak - Selçuk birlikteliğini kurmak adına bizleri satıyor.

E. Okan Bülbül
13.01.2018, 15:53
Bence durum hedeflerin birbirine uymamasindan kaynaklanıyor. Burak şampiyonluk yarışı vermek için geldi fakat durum ortada, yönetimin kafasındaki plan ve hedef bunun muhtemelen altında be Burak satilmak isteniyor. Tribi de bu yüzden. Hedef türkiye kupasıysa bensiz de alırsınız ha şayet hedef ligse hani transfer gibi...

tRaiNer
13.01.2018, 16:26
Efsane olarak nitelendirdiklerimiz bile, elinden binbir türlü alavere dalavere ile alınan şampiyonluktan sonra rakip takımla transfer pazarlığı yapıyordu...

"Trabzonspor'un ta kendisiyim" diyenler bu kulübü hiçe sayarken Burak'a kızmıyorum bile!

Bizlere herşey müstehak...

ibrahim
13.01.2018, 17:49
Allah aşkına mali durum daha da fenalaşmadan bu paraya satın Burağı! Burak iki sene oynayacak diye genç yeteneklerimizi satmak durumunda kalacağız yoksa. Daha ne zaman gelir bize bu şans ya hu?

İbrahim CİHAN
13.01.2018, 19:49
Daha önce kendisine kral demeyeceğimi söylemiştim. Benim için kral falan değil. Yaptığı iyi şeyler yine kendisinin yaptığı olumsuz şeyleri değiştirmiyor. Sene basında bize gelmesinin nedeni verdiğimiz ücret. Çin den gelen Burak soru işareti idi. Kimse o paraları vermezdi. Geldi 14 gol attı piyasa yaptı yine Trabzonspor dan ayrilabileceginin sinyallerini verdi. Dün seni yarı yolda koyan bugün de koyar. Gelen 15 milyon euro teklifleri doğruysa 5 dk daha durmasın. Takımdaki genç oyuncuları da zehirlemeden gitsin.

İskender Çakmak
13.01.2018, 20:34
Bugünkü basın toplantısında yaptığı açıklamaları nasıl değerlendiriyorsunuz? Ciddi anlamda soruyorum. Sizce transfer konusunu niye böyle açık kapı bırakarak konuştu?

yorumsuz6117
13.01.2018, 22:35
Yaptığı açıklamalar net olarak çok ciddi transfer teklifi ya da teklifleri olduğunu gösteriyor , bence gitme ihtimali %51.. Ligde ki Konya maçından sonra da gidebilir fener maçından sonra da olabilir..

Oruç
13.01.2018, 22:57
Burak’ın amacı şampiyon olmak benim anladığım. Şampiyonluk için de kaliteli 2-3 transfer lazım. Yönetimle bazı şeylerin uyuşmasından kastı da bu. Yönetim gerçekten başa güreşmek istiyorsa transferleri yapar gerisine karışmaz. 5.lik yeter diyorsa Burak’ın burada kalmasını gerektirecek bir durum da yok demektir. 5. olacağız diye Burak’a, Sosa’ya o kadar para vermenin anlamı yok.

ÖmürKaradeniz61
13.01.2018, 23:05
Burak çok talihsiz bir açıklama yaptı.Teklif varsa sanane bundan burak sen kimsin Allahını seversen niye basın açıklaması yapıyorsun.Ya bu camianın yönetimi başkanı nerde Allahınızı severseniz.Oyuncu yönetimi taraftarın önüne atıp tehdit ediyor resmen ya böyle bir rezillik olabilir mi?Adam arda ve selçuk soytarılarının arasına girmek için takla atıyor inanın şuan sorsanız burak efendiye kasımpaşa mı Trabzonspor mu diye yemin ediyorum kaşımpaşa der çünkü aklı orda.

cyberentalpi
13.01.2018, 23:21
15 milyon ero kime teklif edilmiş. Muallak. Burak a mı yoksa Ts ye mi. Eğer bonservis ise tabiki gidebilir diyorum. istekleri varsa daha yukarı da gidebilir. artık kabul etmemiz lazım. iyi bir transfer sureci gecirip değerini bulanı Bjk gibi gondermeyi bilmeliyiz.

Giderse şampiyonluk hayal felan değil. Kalırsa da 5. ci olmayacağımızın garantisi var mı ?

artvints
13.01.2018, 23:59
Çin'den kurtulmak için Trabzonspor'a sarıldı. Baktı ki ligde hala gideri var, İstanbul'da oynayabileceğini gördü, yan yatmalar çamura batmalar başladı. Gomez de benzer bahaneler bulmuştu Almanya'ya dönmek için bir daha ş.ligine adım atamadi. Burak da İstanbul çocuğu, oralari istiyor.

Trabzonspor'un bütçesi bu kadar. Yenseydiniz karabük'ü şampiyonluğa oynasaydiniz, kimse ayağınızı tutmuyor, bahane bulmayin, samimi olun.

Fatih Çelik
14.01.2018, 00:08
Burak'a güveniyor değilim ama Burak'a saran yerelcilerden bıktım artık.

esra61
14.01.2018, 00:17
Bugünkü açıklamalarının izahı Ne olabilir merak ediyorum?
Sana olan inanmışlığımız yeniden sarsıldı ,Teşekkürler!

Uğur Ö.
14.01.2018, 00:47
Dünya futbol tarihinde böyle rezillik yok. Sen kimsin ki takımı böyle rezil etmeye çalışıyorsun

Gönderilmesini hiç istemiyordum ancak bu rezaletten sonra bir gün dahi tutulmamalı ve gönderilmelidir

Pshycologist41
14.01.2018, 01:41
Bugunun izahi yok biti kanlanmis derler boylelerine. Sehir havaya girmis,takim toparlanmis ve galibiyetler geliyor olumlu bir hava hakim sezon basina gore,niye boyle birsey yaparsin?

Trabzonspor icin ölürüm diye kameralar onunde haykirip ayni yil gs ye turlu katakulliyle kacan adami geri getirip kral yaparsan kulubun anahtarini teslim edersen o adam geri gelir,yiyecegi tepkileri gogus istobu yapip yumusatmak icin yuvama dondum son duragim burasi artik evimdeyim ve benzeri turlu aciklamalarla goz boyar 6 ay sonrada gerine gerine boyle aciklamada yapar haliyle.

Niyeti Trabzonspor olan adam,bugun kendisine o soru soruldugunda ne transferi arkadaslar derdi,6 ay once geldim bu taraftara bir soz verdim onlarda gecmisi silip bana tekrar kucak actilar benim tek dusuncem takimim 2. yari zor gececek falan derdi en basitinden. Adam cikip tum yuzsuzluguyle kendini ovdu ve alenen kulubu tehdit edip tohmet altina soktu.Son lafim O sahsi toplantiyi acarken Kral diye takdim ede n kel herife,sen orda taraftar olarak degil kulup personeli olarak varsin kral nedir ya?

Semih AYDIN
14.01.2018, 11:16
Sana artık tek sözüm var; şansın bol olsun :)

must61
14.01.2018, 11:37
Arda, Selcuk, Burak adamgiller her firsatta yapiyorlar yine adamliklarini.

Hicbi zaman karakteri icin sevmedik, gollerini atmaya devam etsin ve sussun mumkunse. Biz yine basimizin ustunde tasiriz.

Kemal Öztel
14.01.2018, 13:09
Kral hiç bir yere gitmeyecek bana göre 15-20 m €'da az. 30 ve üstü kabul edilebilir..

pReN@_61
14.01.2018, 13:36
Son durum nedir? Başakşehir mi alıyor Burak'ı :)

ccd6167
14.01.2018, 13:52
Bnce sıkıntısı takıma gerekli takviyelern yapılmaması..

Ogün YAZICI
14.01.2018, 14:34
Bnce sıkıntısı takıma gerekli takviyelern yapılmaması..

Derdinin takıma transfer yapılma durumu olmasına inanırım ;
Transfer yapılmama durumu olmasına inanmam

Yerli oyuncu kampanyasının misyonerlik faaliyetlerini ve liderliğini üstlenmiş bir adam kendisi.
Ona sorsanız Volkan Şen kalsın niye kanat oyuncusu aranıyor ki ?
Dün basın toplantısında Volkan hakkındaki ifadelerini okumanızı öneririm
Bak şimdi cidden oturdu
Derdinin Volkan'ın ayrılması gibi otoriter hamlelerle bağlantısı olabilir

artvints
14.01.2018, 14:49
remy'nin istenmesine bozulması çok mantıklı duruyor. paslar bölünecek haliyle, top getiren birini istiyordur.

pReN@_61
14.01.2018, 15:02
remy'nin istenmesine bozulması çok mantıklı duruyor. paslar bölünecek haliyle, top getiren birini istiyordur.
Remy Chelsea'deki Remy sanırım ? :)

Mustafa YILMAZ
14.01.2018, 15:41
bazıları arda'nın gelmesini istiyordu saolsun burak ufak bir perde sergiledi neden gelmesin dediğimizi kanıtlar niteliğinde.

artık egoları belli kıvama gelmiş insanlar zayıf karakter sahibi ise her zaman soruna hazır olun.

bunu yıllardır anlatamıyoruz

Ozan Yılmaz
14.01.2018, 16:00
20+ yeterlidir fakat sanmam.
Bu basın toplantısı nabız ölçme ve dikkat dağıtmaktan başka bir şeye yaramadı, yine zararı bize oldu. Ne amaçlandı ne planlandı tam bir saçmalık.

bilgehan83
14.01.2018, 16:51
bu basın toplantısından anladığımız sakatlık numaraymış.. aklınca yönetime, teknik ekibe mesaj vermiş başka bir açıklaması olamaz yoksa.. talipleri olunca hemen bir yerleri oynamaya başladı.. dersi verilmeli.. sosa, olcay, durica, burak, volkan hadlerini bilmeli... onura laf ediyoruz da onurun tırnağı olamaz bunlar..

Murathan
14.01.2018, 17:40
Bu adamın nasıl geldiği ortada.
Trabzonspor sevdası sebebiyle gelmedi buraya.
Mutsuz olduğu bir yerden, b planı olan Trabzonspora geldi.
Bu adam tek başına 20 puan aldırdı takıma ve diyorsun ki o mutsuz olduğun yerden bize teklif var.
e böyle rezil eder seni, hakkıdır da.

DeAgLeMaNyAq
14.01.2018, 17:42
bu basın toplantısından anladığımız sakatlık numaraymış.. aklınca yönetime, teknik ekibe mesaj vermiş başka bir açıklaması olamaz yoksa...

MR sonuçlarının değiştirilmesi için rüşvet mi vermiş diyorsunuz?

ttsfurkan
14.01.2018, 17:52
Her gördüğü habere inanıp futbolcusunu ve yönetimini eleştiren taraftara Ts taraftarı denir. Adam sadece teklif var dedi üstüne ne senaryolar yazıldı. Ortalığı karıştırmak isteyen istanbul tarafı ve içteki art niyetlilerin gazına gelip kafadan senaryolar uydurmayalım. Değerini bulan her futbolcu satılabilir buna burak da dahil.

koltukerdem
15.01.2018, 05:05
Maaşını almakta sıkıntı çekiyorsa gitmek istemesi doğal. Takım içinde huzursuzluğa gerek yok

signal
15.01.2018, 09:25
Çinde unutulan Burak Trabzonsporda tekrar yıldızı parlayınca gitmek için fırsat kollamaya başladı. Buraktan bir Onur Kıvrak duruşu bekleyen tabiki yanılır. Burak mantıklı düşünür öyle karar verir.

alone_6161
15.01.2018, 10:08
Türk futbolundaki adam ekolünden bir kesit izledik. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. Nerdeyse çıkıp klübü üzerime yapın diyecek:)

Faik Yılmaz
15.01.2018, 10:21
Burak Yılmaz ile alakalı

-Kendilerine "Efendi" diyen bir İstanbul Klübünün Başkanı tarafından Trabzonspor Yönetimi es geçilerek teklif yapıldığı.....

-Kendisine bir kısım taraftarın hala "Efsane" dediği eski bir oyuncumuzunda bu kirli pazarlığa eşlik ettiği hatta Burak Yılmaz'ı telefonla arayarak alını çelmeye çalıştığı.....

-Çin klüpleri tarafından 15 milyon eurosu bizim klübe olmak üzere güzel bir teklif yapıldığı yönünde bilgiler geliyor....

İnşallah hiç birisi doğru değildir.....

adiloş bebe
15.01.2018, 11:11
bakambuya yıllık 18 milyon euro veren çin kulüpleri burak'ada rahatlıkla 14-15 milyon verir. Burak'da çok rahat dişini sıkar ve çine döner. Boşa "ama adam orada yapamadığı için geldi" falan demeye gerek yok

Sefa Toyer
15.01.2018, 14:01
Seviyoruz filan ama hiç kimse bir Onur olamaz, olamayacak...

Sefa Toyer
15.01.2018, 14:05
Tabi ki işin içini kimse bilemez ancak onu tekrardan bağrına basan, böylesine seven ve herşeyden habersiz bu taraftarın yüzüne gitme ihtimalim var vs gibi konuşması çirkindi. Keşke sıkıntılarını muhattapları ile konuşsaydı.

bilgehan83
15.01.2018, 14:09
MR sonuçlarının değiştirilmesi için rüşvet mi vermiş diyorsunuz?

iki hafta yok denilen adam üç gün sonra idmana başladı Türkiye KPSS sınav sonuçları değiştiriliyor mr ne ola ki...

Sefa Toyer
15.01.2018, 14:09
Ve son olarak, bu performans ile devam ederse sanırım bizde kontratını tamamlamaz. Yine gider. Basın toplantısında bence taraftarı güzel bir rüyadan uyandırdı.

DeAgLeMaNyAq
15.01.2018, 16:37
iki hafta yok denilen adam üç gün sonra idmana başladı Türkiye KPSS sınav sonuçları değiştiriliyor mr ne ola ki...

Aslında resmi sitedeki Burak açıklamasında net bir tarih verilmedi, basında tahmini olarak 2 hafta olmayacağı söylendi. Takımla birlikte zaten 8 gün çalışamadı ama bireysel olarak çalışmaya devam ediyordu. Kızgınlığınızı anlıyorum fakat bu kadar da artniyetli olmamak kanaatindeyim. Kaldı ki Burak'ın Konya maçında da oynamaması taraftarıyım. Zaten kart sınırında bir de kazara kart görse veya sakatlığı nüksetse bilerek FB maçında takımı yalnız bıraktı düşünceleri ortaya çıkacak...

Mustafa YILMAZ
15.01.2018, 16:56
arkadaş artık sosyal medyada bjk videoları beğenmeye başlamış

artvints
15.01.2018, 17:11
huylu huyundan vazgeçmez. bayern munich maçında oynamak istiyor ki herkes onu konuşsun. bu tip adamlar kıvraktır, kendi egolarını beslemek dışında birşey yapmazlar. zamanlamasını çok iyi yapıyor, köprüyü geçene kadar rolünü iyi oynuyor.

oyuncuların bu tip davranışları beni ilgilendirmiyor, küfür bile etmem. ama koskoca klüp çocuk gibi herkesin söylediğine kanmaz. bunun bin katı acımasız ve faydacı olması lazım. futbolcuların elinde oyuncak olmayacaksın, aksine hepsini oyuncak edeceksin. iyiyken faydalanacaksın, kötü olunca yüzlerine bakmayacaksın. klübe yanlış yapıyorsa süründüreceksin. tabi bunları yapmak için ekonomik bağımsızlık lazım. bir tane kupa alacağız diye sürünüp duruyoruz. ortada ne kupa var ne de güçlü bir klüp. zaten mantık hatası burada. bu güçlü duruş olmadan şampiyonluk yarışına giremezsin anında karıştırırlar klübü işte bu tip adamlar!

must61
15.01.2018, 17:13
Yallah besiktasa.

Kral dedik ikinci kez bagrimiza bastik. Adamin yaptigi terbiyesizlige bak.

Bu kadar olabilecegini tahmin etmemistim.

Yarim sezonda teneke baglayip yollarlar gittigin yerde insallah.

Zugasi Berepe
15.01.2018, 17:39
ustayı alıyosunuz, buraka vuruyosunuz,
burakı alıp onura vuruyosunuz,
onuru alıp rızaya çarpıyosunuz,
bi durun be arkadaş ne gazlısınız,
adamlar dinamiti koyuyuo saldırıp gidiyosunuz fol yok yumurta yok olursa da olsun..

Ogün YAZICI
15.01.2018, 17:41
İşin özeti şudur ;
Çıkarmayın kardeşim hiçkimseyi şu klubün tepesine
Ağustos ayında onu bulunduğu durumdan kurtarabilecek tek klüp Trabzonspor'du.
Üstelik kronik sakat iken cebine yıllık 3.5 milyon euro koyarak
Nerede ağustos ayındaki mahcup Burak nerede bugünki nankör Burak
Ve bu adam daha önce bu klübe tarihinin en büyük kazığını atmıştır Trabzon-Moskova-İstanbul üçgeninde
Bir güçlü ol artık bir dik dur Trabzonspor taraftarı ya
Futbolcu sana borçlu olsun sen futbolcuya borçlu vaziyete düşürme kendini

Bu adam ve türevleri Türk futbolunun en tehlikeli jenerasyonu

bilgehan83
15.01.2018, 17:44
Aslında resmi sitedeki Burak açıklamasında net bir tarih verilmedi, basında tahmini olarak 2 hafta olmayacağı söylendi. Takımla birlikte zaten 8 gün çalışamadı ama bireysel olarak çalışmaya devam ediyordu. Kızgınlığınızı anlıyorum fakat bu kadar da artniyetli olmamak kanaatindeyim. Kaldı ki Burak'ın Konya maçında da oynamaması taraftarıyım. Zaten kart sınırında bir de kazara kart görse veya sakatlığı nüksetse bilerek FB maçında takımı yalnız bıraktı düşünceleri ortaya çıkacak...
Ben kulübün birilerinin çiftliği olmasına karşıyım... hiçbir futbolcu umrumda değil hepsi kimsenin ömründe erişemeyeceği paralara oynuyor.. kulübün bir saygınlığı, tarihi ve kültürü var.. bu zedeleyen hoca,Başkan, futbolcu gerekli yaptırımlara uğramalı.. Burak sarhoş sarhoş kaza yaptı kulüp ne ceza verdi... bütün sosyal medyada haber siteleri ve tvlerde Trabzonspor adıyla yayımlandı... kaza herkesin başına gelir allah korusun, sağlık her şeyden önemli.. ama sen büyük kulübüm diyorsan futbolcunun durumuyla son nefesine kadar ilgenirsin ama cezanı da verirsin. Adını koruduğun gibi sosa vb. Kulübün üstünde gören oyuncular da mesajı alır.. ama bizde başkan yok yönetim yok.. kıçı kırık bir topçu basın toplantısı yapıp yok teklifler var diye dalga geçiyor.. sormazlar mı burası at çiftliği mi mandıra mı.. teklif varsa önce kulübün ilgilenir sen giderken konuşursun ancak... ondan sonra şikayet ederiz futbolcular maç seçiyor kendini vermiyor maça diye... niye işte bu yüzden bu tür saçmalıklar yüzünden... ligin en kötü kadrolarından biri olan Konya maçı için bile taraftar inanmıyor takımına çünkü biliyor keyfine göre oynuyor bu adamlar.. bu adamları yola getirmek istiyorsan milan gibi Barcelona gibi olacaksın... adamlar kültürümüzle uyuşmuyor diye terimi Arda’yı kovdu... benn bunu söylemeye çalıştım... bu takım benim canım... Burak gibi kaynaklara da inanmıyorum... bize yurt dışına gideceğim deyip gs ye giden adam bu.. yine kucak açtık bağrımıza bastık bizi tehdit ediyor.. transfer yapmayın, Volkan’ı satmayın diye ayıp artık bu kadarı fazla...

erenslash
15.01.2018, 18:01
klupten kendini üstün görme.ego herkesde var evet yıldız bir oyuncusun ama olgun olsan böyle konuşmassın.olgunlaşmamışsın Burak.para maaş ve problemin varsa bunu özel konuş.olmadı başkan açıklama yapsın.yaptığın etik değil.yönetim maaş konusunda problemliyse onların da yaptığı etik değil.klub babanın malı değil+bize hizmet eden bir oyuncusun böyl ekonuşmalar klube zarar verir biraz akıllı ol.bunun dışında bipolarlı,borderline psikolojik bozukluğu insanlar gibi davranma artık.

alone_6161
15.01.2018, 18:02
Loic Remy söylentileri çıkınca bana teklif var vs. diye yan çizmeye başladı:). Bütün golleri o atacak, bütün penaltıları o atacak, bütün frikikleri o atacak, hep o ön planda olacak, takımı hep o kurtaracak hatta transferleri bile o yapacak, kadroyu da o kuracak. Yahu arkadaş artık şu kişileri Trabzonspor'dan üstün görmesek, hak edene hakettiği değeri versek olmaz mı?

DeAgLeMaNyAq
15.01.2018, 18:29
Ben kulübün birilerinin çiftliği olmasına karşıyım... hiçbir futbolcu umrumda değil hepsi kimsenin ömründe erişemeyeceği paralara oynuyor.. kulübün bir saygınlığı, tarihi ve kültürü var.. bu zedeleyen hoca,Başkan, futbolcu gerekli yaptırımlara uğramalı.. Burak sarhoş sarhoş kaza yaptı kulüp ne ceza verdi... bütün sosyal medyada haber siteleri ve tvlerde Trabzonspor adıyla yayımlandı... kaza herkesin başına gelir allah korusun, sağlık her şeyden önemli.. ama sen büyük kulübüm diyorsan futbolcunun durumuyla son nefesine kadar ilgenirsin ama cezanı da verirsin. Adını koruduğun gibi sosa vb. Kulübün üstünde gören oyuncular da mesajı alır.. ama bizde başkan yok yönetim yok.. kıçı kırık bir topçu basın toplantısı yapıp yok teklifler var diye dalga geçiyor.. sormazlar mı burası at çiftliği mi mandıra mı.. teklif varsa önce kulübün ilgilenir sen giderken konuşursun ancak... ondan sonra şikayet ederiz futbolcular maç seçiyor kendini vermiyor maça diye... niye işte bu yüzden bu tür saçmalıklar yüzünden... ligin en kötü kadrolarından biri olan Konya maçı için bile taraftar inanmıyor takımına çünkü biliyor keyfine göre oynuyor bu adamlar.. bu adamları yola getirmek istiyorsan milan gibi Barcelona gibi olacaksın... adamlar kültürümüzle uyuşmuyor diye terimi Arda’yı kovdu... benn bunu söylemeye çalıştım... bu takım benim canım... Burak gibi kaynaklara da inanmıyorum... bize yurt dışına gideceğim deyip gs ye giden adam bu.. yine kucak açtık bağrımıza bastık bizi tehdit ediyor.. transfer yapmayın, Volkan’ı satmayın diye ayıp artık bu kadarı fazla...

Söylediklerinizde yanlış yok ama günümüz futbol piyasasında aidiyetler çoktan ortadan kalktı. Evet eskiden de takımların üzerine çıkmış kült isimler oluyordu ama o zamanlar oyuncular kulüplere muhtaçtı, şimdi ise tam tersi ne yazık ki...

Oruç
15.01.2018, 20:35
Bir yere gideceği yok. Maç yok diye malzeme çıktı taraftara. Bir ay sonra maçlar başlar Onur'a saydırırsınız.

Şanlı SanMarino
16.01.2018, 09:24
Remy transferini engelleme konusunda başarılı olması tarihe altın harflerle geçti.

Biz kulüp falan değiliz. Kasaba kafasıyla yönetilen köylü grubun tekiyiz. Başka izahı yok.

Harun-61
16.01.2018, 11:28
Remy transferini engelleme konusunda başarılı olması tarihe altın harflerle geçti.

Biz kulüp falan değiliz. Kasaba kafasıyla yönetilen köylü grubun tekiyiz. Başka izahı yok.
Remy forvet icin mi düsünülüyordu ? Ben Babel tarzinda olduguna ihtimal vermistim.

bingolts
16.01.2018, 13:37
maksatını aşan açıklamalar olarak görüyorum. Sen yönetici değilsin, teknik hoca değilsin, sen işine bakacaksın. Futbol oynayacaksın futbol, sakatlanmayacaksın.

Çağatay_
16.01.2018, 13:57
Kendisi bu takımın futbolcusudur, fazlası değildir.

Gelmesini istemiyordum, performansı ile helal olsun dedirtti. Ama böyle kafasına göre çıkıp açıklama yapması Trabzonspor'un kulüp kültürüne ve kurumsal kimliğine yakışmamaktır.

"Evet teklifler var, yönetimimiz değerlendiriyor, ben futboluma ve sakatlığıma odaklanmış durumdayım" dersin, eğer bir mesaj vermeye çok niyetliysen bu mesajı da vermiş olursun.

"Teklif var ama kalmam ve gitmem şartlara bağlı, her şey olabilir" falan gibi laflar kulübü ve yönetimi sıkıştıracak tarzda strateji izlemeye çalıştığını gösteriyor. Bu durum kabul edilemez.

Teklif varsa isterse 150 gol atsın, nereye istiyorsa oraya gönderilmeli. Burada bizim için tek dezavantaj takımın en çok gol atan oyuncusunu göndermiş olmanın psikolojik olarak olumsuz etkisi olur.

Ahmet Kara
16.01.2018, 22:13
5 maçı üst üste kazandıysak bu adam sayesinde.

ÖmürKaradeniz61
17.01.2018, 00:48
Remyi beğenmedin sayın scout ekibinin başındaki burak,başka transfer önerilerin var mı?Bu açıklamaları gsde yapıp Hamza Hamzaoğlunu göndermişti zamanında.

artvints
17.01.2018, 00:55
Git Şenol hocayı getir bari, pervasizliğin işe yarasın.

erenslash
17.01.2018, 01:16
bir daha maç öncesi motivasyonu bozacak saçma muhabetlere malzeme verme Burak!

Faik Yılmaz
17.01.2018, 09:03
Yok herkesten pas istiyormuş.....

Yok herkes topu Burak'a atıyormuş......

Tabi Burak'a atacak Dam doya atsınlar , geriyemi atsınlar topu.....

Elindeki tek ve gerçek forvetin Burak......

Ne kadar önemli olduğunu dün 18'in içinde 1 kez bile ayak şutu çıkaramayınca daha iyi anladık.....

Tayfun
17.01.2018, 09:10
" Yönetime basın toplantısı üzerinden ayar vermeye çalışan futbolcu. "

" Vallah sataram köyü haa ... "

Faik Yılmaz
17.01.2018, 10:45
Birde Burak'ı satmayı düşünüyorlardı......

Töbe töbe......

İlker Yazıcıoğlu
17.01.2018, 10:51
Şu adama laf eden hakikaten art niyetlidir...

Olmasa gol atamıyoruz...

Ahmet Kara
17.01.2018, 12:17
Konya maçında umarım sahada olur. Yoksa yine kazanamayız.

Travelair
17.01.2018, 16:09
Formasını öpüyordu, tribünde miydi?

Adem Akyüz'
17.01.2018, 22:23
Takımın ahengini bozuyormuş. İyi ki Konya maçında yoktu. Allah korusun takımın ahengi falan bozulsaydı ne yapardık biz :)

Fatih Çelik
21.01.2018, 15:09
Ilk yaridaki konya maçını almıştı bunu da verdi. Of of ne diyeyim sana ya at ya git

DeAgLeMaNyAq
21.01.2018, 15:34
İlk yarıda kaçırdıklarını atsa maç çözülmüştü. Gollere rağmen sakat sakat oynayarak hem takımı düşürdü hem de kendisine zarar verdi...

Mustafa YILMAZ
21.01.2018, 15:35
gol attı eyvallah ama golü yemeden önce kaçırdığı pozisyonda öyle izledi lan koş pres yap adam 1 metre dibinde neyi seyrediyorsun. ekranı kırdırcaktı bana

Emrah KabuL
21.01.2018, 15:49
Adam öyle böyle görevini yaptı bir şekilde 3 puanı alan isim oluyordu.. keşke herkes Burak gibi istekli olsaydı kazanmak için.

Fatih Çelik
21.01.2018, 15:51
Onur kadar suçlusun yakıştı mı sana yahu

İ. SARAL
21.01.2018, 15:51
Rezil oynadı ama 2 gol attı. :D

artvints
21.01.2018, 15:55
tavırları falan attığı 2 golü kursağımızda bırakıyor ki kaldı zaten.

Emrah KabuL
21.01.2018, 16:05
Burak rezil oynadıysa Damdoy,Yusuf falan ne oynadı acaba ?? Gerçi kime ne anlatıyoruz ki adamın futbolla alakası yok.

ibrahim
21.01.2018, 16:08
Hiç bir hücum planı olmayan, kendisini dokunulmaz gördüğü bi takımda bu kadar katkı sağlaması takdir edilecek cinsten.

endlessdeath
21.01.2018, 16:10
gol attı eyvallah ama golü yemeden önce kaçırdığı pozisyonda öyle izledi lan koş pres yap adam 1 metre dibinde neyi seyrediyorsun. ekranı kırdırcaktı bana haklısın bir sürü net pozisyonu harcadı aklıma rodellega geldi hemen oyuna alınmalı diye

Emrah KabuL
21.01.2018, 16:11
Abdulkadir hariç adama pozisyon yaratabilecek oyuncu yok sahada.. 15 maçta 16 gol atmış bir oyuncuyu eleştirmek pek akıl işi değil.

Mustafa ÖZDEMİR
21.01.2018, 16:44
Ah kral ah .o goller nasıl kaçar be

Sefa Toyer
21.01.2018, 21:50
Goller için teşekkürler

jairzinho
21.01.2018, 21:59
dünyada beleşci golcülerin son temsilcilerinden.defansın arkasına sarkar ve çoğu pozisyonda ofsayta düşer.burakı euro milyoneri yapan olay bu.

artık günümüzde hem defansın arkasına sarkan hemde pas yapan golcüler piyasada.

Ogün YAZICI
21.01.2018, 22:14
Kaçırdığı goller vs.girmeyecegim
Yediğimiz iki golde Burak Yılmaz'ın hatası
Frikikte barajı bozmasa top barajda
İlk golü zaten biliyorsunuz

O baraj bozulması nasıl gündem olmamis hayret verici
Onurun hatasından daha büyük ve tetikleyen bir hata var

M. Fatih ALEMDAR
21.01.2018, 23:21
Sen gol atacaksin diye takim top oynayamiyor. Zaten zor zekat 3 top yapiyor takim onuda senden korkularindan dolayi beceremiyorlar.

88 kez gol krali olsan bu takima faydan olmayacagi kesin guzel kardesim.

Haa su var. Gol attiginda bende cok seviniyorum o ayri. Ustundeki formadan dolayi nekadar sevinsemde, formanin icindeki sahis sen oldugun icin sevincim hirbirzaman tam olmuyor.

Yav neden bu tur seyler hep bize denk gelir arkadas.
Riza hoca, sen, damdoy,onazi. Boyle sacma seyler neden hep bizim basimiza geliyor?

Yiğit SARI
21.01.2018, 23:24

Garip bi pozisyondu. Onur'un kaleyi karşıdan gören bir yere 3 kişilik baraj kurdurması ardından Burak'ın barajda durma bilgisinin yetersiz olması... Gerisi malum zaten.

Oruç
22.01.2018, 01:20
Sen gol atacaksin diye takim top oynayamiyor. Zaten zor zekat 3 top yapiyor takim onuda senden korkularindan dolayi beceremiyorlar.

88 kez gol krali olsan bu takima faydan olmayacagi kesin guzel kardesim.

Haa su var. Gol attiginda bende cok seviniyorum o ayri. Ustundeki formadan dolayi nekadar sevinsemde, formanin icindeki sahis sen oldugun icin sevincim hirbirzaman tam olmuyor.

Yav neden bu tur seyler hep bize denk gelir arkadas.
Riza hoca, sen, damdoy,onazi. Boyle sacma seyler neden hep bizim basimiza geliyor?

Abi düzgün bir hocamız olsa düzgün bir oyun planımız olur ve her maç Burak’ın eline bakmak zorunda kalmayız. Kaos futbolu oynamaya devam edeceksek Burak’a ihtiyacımız var. Bu durumda bazı olumsuzluklara katlanmak zorundayız. Gül-diken misali. Yapacak bir şey yok.

Harun-61
22.01.2018, 01:23

Öyle bir gaza gelip zıplıyor ki, öyle dursa kımıldamasa şut vucuduna isabet edecek.

Sefa Toyer
22.01.2018, 01:51
15 maç 16 gol. Böylesi bir golcünün futbolculuğunu ve takıma katkısını tartışmak da iyiymiş. Size Damdoy gerek...

Ozan Yılmaz
22.01.2018, 04:38
Her zaman basitçe atabildiğin o iki pozisyonu ilk devre üst üste nasıl kaçırdın?

Ofsaytta bekleyip top isteme huyunu da bırak.

Samet GÜVEN
22.01.2018, 08:28
Hocayı ve oyuncuları kendine mürit etmiş. Topu ayağına alan ona atmazsa fırça yiyor.

Rezil bir oyun, rezil tavırlar.

ÖmürKaradeniz61
22.01.2018, 08:36
Burak bize en çok yararı şampiyon olduğumuz 2010 senesinde vermiştir niye çünkü takım için oynadığı tek sezon o sezondur.Bakın Yazıcı bile geçen sene gol atarken bu sene 1-2 tane zarzor attı çünkü Burak odaklı oynadığımız için.Burak şunu bilmeli bize 50 gol atmasına gerek yok Sowun ilk fenere gelişindeki gibi 13-14 gol atsın takıma yararlı olsun yeter yoksa diğer türlü eto gibi wagner love gibi takımı vasat ama kendi başarılı bir oyuncu ötesine geçemez.

tristram
22.01.2018, 10:24
riza ile birlikte takimin canini okuyanlardan biridir burak yilmaz..biri ofsayttan digeri penaltidan yine golleri atti kaba etini kurtardi.takima olan negatif etkileri saymaya gerek yok,az biraz futboldan anlayan herkes bu istanbul sevdalisi cakma qralin trabzonspor'a nasil zarar verdigini gorur..

zafer6161
22.01.2018, 10:30
burakı eleştirenlerde var,sebebide o iki golü kaçırdı diye.
dünyada gol kaçırmayan forvet varmı ???
her topu gol atsaydı adam uzaylı olurdu.tabiki kaçıracak.

Ogün YAZICI
22.01.2018, 11:08
Çık basın toplantısı düzenle camiadaki bütün havayı yerle bir et ;
En kritik maçı kaçırdığın gol pozisyonlari harcadığın kontra atak ve eli belinde 90 dakika ofsayta beklemelerinle
harca
Yediğimiz iki golde büyük hatan olsun
Takımın acil transfer ihtiyacını baltala

http://m.sporx.com/burak-yilmaz-krizinin-perde-arkasi-o-gelirse-ben-giderim-SXHBQ682931SXQ

Ama penaltının başına geç ve krall ol.
Ne güzel dünya be.

Yahu bu adam gibi taktik bilgisi sıfır,oyun varyasyonu olmayan eli belinde boş beleş bekleyen oyuncu varsa rakibin 10 kişi kalsa bile sayısal avantajın kalmıyor.

Sahi sen olmasaydın o penaltıyı nasıl gol yapardık peyug golcü.

Ogün YAZICI
22.01.2018, 11:15
Krallar halkını sömürür elindeki ekmeğe altındaki dona muhtaç bırakacak kadar yoksullaştırırmış.

Ve daha sonra onların altına don eline ekmek verirmiş.
Ve ona kral derlermiş.

Bizim kral da o hesap.

Ne demek kanat-forvet ya.
Forvetiniz de benim kanadınız da kralınız da.
Beni golle bulusturacaksinız

Emrah KabuL
22.01.2018, 11:20
Avatarında ki damdoya maruz kaldığımız zamanları da biliyoruz.

Emrah KabuL
22.01.2018, 11:22
Penaltı demişken avatarında ki adam bırak penaltıyı gole çevirmeyi kaleciden dönen topu bile becerip boş kaleye atamamıştı.

Ogün YAZICI
22.01.2018, 11:33
Avatarında ki damdoya maruz kaldığımız zamanları da biliyoruz.

Evet ndoye da kötü
Ne oldu Burak'ı mı kurtardın şimdi
Burak'ın savunması bu mu ?

Bu sezonki en iyi macimizi forvette Ndoye oynarken oynadık.
Geçen sezon Ndoye forvet iken 10 küsür maclik seri var.
Etrafında Olcay Castillo Yusuftan verim aldığımız bir seri.

Ama bu başlıkta konu Damdoy değil.Burak
Zihinleriniz öyle bir saplanmış ki Burak'a yapılan eleştiriyi damdoy ile savuşturuyorsunuz.

Damdoy zaten yerin dibine sokuluyor konu o degil

David_LuiZ4
22.01.2018, 13:03
Şu adamın telefon numarası birinde varsa flood halinde iletsin...Kardeşim ofsaytta durma ofsayttayken top istiyorsun çevrene bak bi sonra rakip defansa çizgi halinde paralel koş aniden arkaya koş göreceksin Abdüş ve Sosa pozisyon manyağı yapacak seni az kafanı kullan be kardeşim kullanamıyorsan Barça'nın maçlarını izle ofsayta yakalanmadan nasıl gole gidiyorlar..

tRaiNer
22.01.2018, 14:53
Oyun karakterini göz önünde bulundurarak, saha içindeki performansından ötürü eleştirilecek son isimdir.

Ozan Yılmaz
22.01.2018, 14:56
Lakin şu da var:

2016/17 sezonu - Trabzonspor'un ilk 18 haftada attığı gol: 15

2017/18 sezonu - Burak Yılmaz'ın ilk 18 haftada attığı gol: 16

Avrupa'nın en iyi 10 ligi baz alındığında yeni transferler arasında yeni takımında en çok gol atan 2. isim Burak Yılmaz oldu.

Liverpool'un sezon başında Roma'dan 42 milyon euroya aldığı Salah, 22 lig maçında 18 gol attı.

Travelair
22.01.2018, 14:57
Kendine Müslüman

orhan42
22.01.2018, 14:59
Hala mı eleştiriliyor..Son 6 sezonda gol atan forvetimiz mi vardı.Cardozo haricinde , o da ilk sezonunda , .Janko,suk,Yatabare,Waris,Damdoy,Rodallega...Ya hu nefretiniz gözünüzü karartmış..Kaçırdığı 2 golü atsa "leş kargası" gibi bekleyecektiniz en ufak hatasını..Yazık , size yukarıdaki listedeki kazmalar lazım..

Mustafa YILMAZ
22.01.2018, 15:13
Burak Yılmaz
â€
Onaylanmış hesap
yilmazburak17
3 sa.3 saat önce
Daha fazla
Takımımıza yapılacak olan transfer ile alakalı söylemiş olduğum sözler yalandır,transfer hoca ve yönetimin işidir benim işim değil,bu haber ve bu haberi yapan yalancıdır.

söylemiş olduğum sözler yalandır ? iletişimde açıklık ve netlik önemlidir burak.

o basın toplantısından sonra ne söylesen hikayedir artık orda bitirdi zaten her şeyi.

Adem Akyüz'
22.01.2018, 16:49
Biz yıllarca beleş golleri bile atamayan forvet kılıklı herifler izledik. Şimdi öyle veya böyle 16 gol atmış adamı eleştirmek olmaz.

Emrah KabuL
22.01.2018, 16:52
Evet ndoye da kötü
Ne oldu Burak'ı mı kurtardın şimdi
Burak'ın savunması bu mu ?

Bu sezonki en iyi macimizi forvette Ndoye oynarken oynadık.
Geçen sezon Ndoye forvet iken 10 küsür maclik seri var.
Etrafında Olcay Castillo Yusuftan verim aldığımız bir seri.

Ama bu başlıkta konu Damdoy değil.Burak
Zihinleriniz öyle bir saplanmış ki Burak'a yapılan eleştiriyi damdoy ile savuşturuyorsunuz.

Damdoy zaten yerin dibine sokuluyor konu o degil

Bu da son cevabım olsun sana.

10 maçlık seride yeni bir stadın vermiş olduğu gaz,Pereira,Mas,Olcay,Yusuf falan bunların takıma olan uyumu,katkısı ?? :))

Yukarıda saydığım oyuncular yokken Damdoy 2.yarının başına kadar 9 maça 11'de çıkmıştı.. sonuç ?? 3G 2B 4M

Kaldı ki o bahsettiğin 10 maçlık seride Damdoy performansı da 4 gol 1 asist.. Rize maçında Zeki'nin frikiğinin ona çarpması,gs maçında boş kale.. bir tek Akhisar maçında oyuna girip attığı 2 gol var.

Olcay 1 gol 5 asist
Yusuf 3 gol 3 asist
Damdoy 4 gol 1 asist
Uğur 3 gol 1 asist
Castillo 2 gol
Mas,Okay,Hugo 1 gol

Damdoy'un 50 lig maçında attığı 8 golün 2 katını 15 maçta atan bir forveti beğenmemek :S

Ogün YAZICI
22.01.2018, 17:12
Emrah KabuL
Aylar oldu Ndoye forvet oynamıyor
Aylar oldu Ndoye bu takimin birinci forveti diye ısrar etmiyoruz
Konu şu başlıkta Burak
Adama eleştiri getiriyoruz löp diye"avatarinda ndoye olan adam "diye atlıyorsunuz

Yahu boşver benim avatarımı boşver ndoye'yi sen dünki maçta açıp Burak'ı eleştirmiyorsan söyleyecek sözüm yok sana.
Penaltıyı atacak adam mı yok ? Sosa da atar.
Yediğimiz 2 golün de bas aktörü Burak
Kaçırdığı goller harcadığı kontra ataklar ofsayttan çıkmamaları.

Bunlar ilk de değil
Kasımpaşa maçında 90.dakikada topun üzerine oturdu kaybetti Onur kurtardı maçı
Ya bunları her maç tek tek anlattık
Adam atınca haklı oluyor
Bu sistem de sen ben Abdüş atamaz gölü zaten ya Burak atar ya Burak atar

Soruyorum ya Burak olmasaydı şu maçları Hugo oynasaydı penaltıları da o kullansaydı kaç gölü olurdu bugün?

Ve en önemlisi etrafında oynayan oyuncuların performansı bu kadar düşer miydi ?

Bugün Rıza Çalımbay "Burak sakattı.Ben sürekli soyledim ona iyi değilsen çık diye
diyor.

Bak bu ortamda bu ilişki ortamında başarı gelmesi mümkün değil.
Böyle birşey kabul edilemez.

erenslash
22.01.2018, 17:18
fenere golü var net :) ortasaha iş yaparsa iyi asılırsa maça fbye fena çakacağız burakla.

Yunus İnce
22.01.2018, 17:25
Arkadaşlar nesini eleştiriyorsunuz bu adamın, eldeki ndoye denen adamla falan kıyaslayanlara geçen seneki kadıköy deplasmanını hatırlatmak isterim sadece, arkandayız kral.

Emrah KabuL
22.01.2018, 19:34
@Ogün YAZICI (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=39542)

2 gol atan Burak'ı eleştiriyorsun ama sahada ne yaptığı nerede oynadığı belli olmayan Damdoy sayfasında tek bir mesajın yok.. e avatarında da damdoy olduğu için ister istemez sorgulayabiliyor insan..neyse uzatmaya gerek yok.

Ayrıca dünkü maçta Burak'a gelene kadar başta teknik adam olmak üzere eleştiri getirilebilecek bir çok adam var.

Sefa Toyer
22.01.2018, 22:05
Her maç defalarca gol pozisyonlarına girebilen, her takıma gol atabilecek kapasitede, hırsıyla ve isteğiyle doksan dakika terinin son damlasına kadar mücadele eden üst düzey bir golcümüz var farkında mısınız? Sizin isteğiniz, amacınız nedir?

Yasin Altuntas
22.01.2018, 22:34
Neymis efendim herkese kiziyormus neymis efendim sadece gol atiyormus baska bir numarasi yokmuş.

Adama sormazlar onsuz o zaman niye bir halt yiyemiyoruz diye ? Adami sattigimizdan beri don degistirir gibi forvet degistirdik, biri de tutmadi gelmis Burak‘a salliyorsunuz, hey gidi....

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Travelair
23.01.2018, 09:47
Yukarıda yazdığım "Kendine Müslüman" tabirini anlasaydınız bunları yazmazdınız. Elbette golleri Trabzonspor'a fayda sağlıyor. Ama tavırları Trabzonspor'a çok daha zarar veriyor.

Bilall61
23.01.2018, 13:48
Burak,Trabzonspor’u sırtlamak istiyor.Fakat bu isteği,arzusu,hırsı kimi zaman takım oyunu anlayışını sabote ediyor.İyiniyetinden şüphem yok.Fakat biri Burak’ı bu konuda uyarmalı.Uyarabilecek bir babayiğit var mı,o da merak konusı?

Mustafa YILMAZ
23.01.2018, 14:15
Burak,Trabzonspor’u sırtlamak istiyor.Fakat bu isteği,arzusu,hırsı kimi zaman takım oyunu anlayışını sabote ediyor.İyiniyetinden şüphem yok.Fakat biri Burak’ı bu konuda uyarmalı.Uyarabilecek bir babayiğit var mı,o da merak konusı?

basın toplantısı düzenleyip yönetime posta koydu yönetimin çıtı çıkmadı kim uyarabilir ki başka. yani o gemi çoktan kalktı.

Faik Yılmaz
23.01.2018, 15:22
Bol bol hamsi mezgit yedirelim krala maç gününe kadar.....

Feneri çok sever Kral...... Yine yapar Onlara kıyağını :)

emrahtuna
23.01.2018, 17:51
kral salla şu ayıya iki tanede güldür yüzümüzü..

vetheksenol
23.01.2018, 18:38
Emrah KabuL
Aylar oldu Ndoye forvet oynamıyor
Aylar oldu Ndoye bu takimin birinci forveti diye ısrar etmiyoruz
Konu şu başlıkta Burak
Adama eleştiri getiriyoruz löp diye"avatarinda ndoye olan adam "diye atlıyorsunuz

Yahu boşver benim avatarımı boşver ndoye'yi sen dünki maçta açıp Burak'ı eleştirmiyorsan söyleyecek sözüm yok sana.
Penaltıyı atacak adam mı yok ? Sosa da atar.
Yediğimiz 2 golün de bas aktörü Burak
Kaçırdığı goller harcadığı kontra ataklar ofsayttan çıkmamaları.

Bunlar ilk de değil
Kasımpaşa maçında 90.dakikada topun üzerine oturdu kaybetti Onur kurtardı maçı
Ya bunları her maç tek tek anlattık
Adam atınca haklı oluyor
Bu sistem de sen ben Abdüş atamaz gölü zaten ya Burak atar ya Burak atar

Soruyorum ya Burak olmasaydı şu maçları Hugo oynasaydı penaltıları da o kullansaydı kaç gölü olurdu bugün?

Ve en önemlisi etrafında oynayan oyuncuların performansı bu kadar düşer miydi ?

Bugün Rıza Çalımbay "Burak sakattı.Ben sürekli soyledim ona iyi değilsen çık diye
diyor.

Bak bu ortamda bu ilişki ortamında başarı gelmesi mümkün değil.
Böyle birşey kabul edilemez.

En az 15 senedir profesyonel futbol oynuyyor ve oyun bilgisi sifir.Oyunu bozan birinci adam.Evet son vuruşlarina laf yok ama oyunumuzu ciddi anlamda bozuyor.Takimla oynamiyor.

Soyledigin çok doğru sakatsan çık dedim ne demek.Teknik direktör sensin sen çıkaracaksın.

Emrah KabuL
23.01.2018, 19:43
Burak yokken ne oynuyordun da oyunu bozan adam oluyor ?

M. Fatih ALEMDAR
23.01.2018, 20:16
Uyuz Burak kardesim
Şikecilere 2 gol atarsan eger,yillardir sana olan gicikligim bir %20 oraninda azalabilir
Yok yani bilgin olsun diye dedim aga. Benden soylemesi.

selcuk
23.01.2018, 20:22

yani

Adem Akyüz'
23.01.2018, 22:13
Burak yokken ne oynuyordun da oyunu bozan adam oluyor ?1 milyonluk soru :)

Mesut
23.01.2018, 22:53
15126
Adam Kral ya Instagram da Tekke ile resmini birleştirip paylaşmış hoşuma gitti. :)

Gökhan Balcı
23.01.2018, 22:55
15126
Adam Kral ya Instagram da Tekke ile resmini birleştirip paylaşmış hoşuma gitti. :)

Acaba bu ikisi birlikte çift forvet oynasa nasıl bir şey çıkardı ortaya

Oruç
24.01.2018, 00:14

Üye ban, forum kilit tarzı bir soru.

Hakan
24.01.2018, 18:15
Üçüncü kez haftayı 2 golle geçirdi ama yine FIFA UT Haftanın Takımına alınmadı.Ayıp be EA.
Hattrick yapsa garanti aslında.

yazıkoldu
24.01.2018, 19:16
burak olmasa bu sene küme düşerdik.

M. Fatih ALEMDAR
24.01.2018, 20:21
burak olmasa bu sene küme düşerdik.

Taraftar boyle konursa tabiki Burak ta kendini takimin sahibi sanar, her onune gelen firca atar,kafasina gore yonetime hocaya posta koyar.

Sistem disiplin herseydir ve olmazsa olmazdir.

Bugun sistemin ve disiplinin oldugu icin kume dusme potasinda olursun zor zekat kurtarirsin ama 3 yil o sistemi ve disiplini isletirsen sampiyon olursun.

Ama suandaki durumumuzda en cok Burak kardesimiz gol krali olur acik ara, sonra ilk teklifte birakip gider bizi ve yine ayni kisir dongu.

Burak gol atinca tabiki hepimiz seviniyoruz ama Burak bu golleri alcakgonullu olursa da atabilir kanimca.

yazıkoldu
24.01.2018, 23:40
alçak gönüllü mü bilmem ama olmasaydı bu sene küme düşerdik.

Cengiz Çubukcu
25.01.2018, 07:34
Kral bu maçta da yazar, ben 2 gol bekliyorum ama...

belkalemmi
25.01.2018, 14:06
Burak seni çok sevmek istiyorum ama sevemiyorum. 2 ucu çilekli değnek gibisin. takım oyununu batırmana, her topu ezmene, akışı bozmana, al ver yapamamana,pas atamamana, gereksiz triplere girmene,gençlerin özgüvenini bitirmene rağmen her maç nasıl gol atıyorsun onuda anlamıyorum...

İsa Gündoğdu
25.01.2018, 14:10
Burak seni çok sevmek istiyorum ama sevemiyorum. 2 ucu çilekli değnek gibisin. takım oyununu batırmana, her topu ezmene, akışı bozmana, al ver yapamamana,pas atamamana, gereksiz triplere girmene,gençlerin özgüvenini bitirmene rağmen her maç nasıl gol atıyorsun onuda anlamıyorum...

yalnız değilsin kardeş

Travelair
25.01.2018, 14:12
Bu fotoğrafı görünce Alpay'ın Milli Marşı söylerkenki ruh hali gözümün önüne geldi. Ardından o ruh hali ile yaptıkları. Ama Tekke ile eşitlemesi bir bakıma haklı (Tavırlar bakımından)

Fatih'in fotosu Transfer başlığının ilk mesajındaki foto ile aynı mı?

hofsaale
28.01.2018, 01:30
yazmalisin yarin ...

Oğuzhan
28.01.2018, 01:48
Takımın oyununu bozuyor yazanlar ciddi mi yahu.

Bu takımın bizim göremediğimiz bir oyunu mu var hakikaten?

Burak Yılmaz bu ligin açık ara en iyi golcüsüdür. Zaman zaman formsuz olur, güçsüz olur, sakat olur ama bu gerçek değişmez.

Bir adamın yıllardır, sürekli gol atmasını şansa bağlayan da akıl sağlığından şüphe etsin gerçekten. Olması gerektiği yerde, zamanda, doğru koşuyla gol atıyor. Verilmeyen de 3-4 tane net penaltısı vardır bu sene muhtemelen. O yüzden biraz insaf.

Mehmet Fatih Silik
28.01.2018, 04:22
Kral sana en büyük görev düşüyor.

serdaracıl
28.01.2018, 15:49

:) fişi çekmişsin reis

batuhanTs
28.01.2018, 20:23
Aslanim benim sana da abdulkadire de helal olsun

Murat'
28.01.2018, 20:58
Karşı karşıya atsana be kardeşim.

selcuk
28.01.2018, 20:59
zoru attin kolayi kacirdin be kral

2yi orda atsan fisi cekmisdin

DeAgLeMaNyAq
28.01.2018, 20:59
O pozisyonda dışarı vursa veya kaleciye nişanlasa eleştirmezdim ama yapılabilecek en kötü şeyi yaptı. Atsa maç bitmişti...

erolizmts
28.01.2018, 21:08
İstediği kadar gol kralı olsun, basit ofsaytlarla arkadaşlarından çaldığı emeklerin geri dönüşümü yok. On kez ofsayta yakalanırım ama onbirincide hakeme yedirip golü atarım mantığının kendisinden başka bir şeye faydası yok. Basit duvar pası bile yapamıyor. Pres amaçlı yapacağı birkaç yalancı koşuyla rakip takımın topu oyuna sokmasını engellemeye dair hamlesi bile zor geliyor arkadaşa. Milimetrik tam ayağına oturan topu atamazsan top kontrolü de hayal. Ama gol kralı olacak. Olsun bakalım.

castillo61
28.01.2018, 21:27
En iyi yaptığın işi yapacaktın ayak içi bırakacaktın

serdaracıl
28.01.2018, 21:32
Ah kral o golü atsan ne güzel olacaktı

Hakan
28.01.2018, 21:33
O şekilde 70 tane golün var be kral,yazacaktın onu.

artvints
28.01.2018, 21:34
kaleciyi geçmenin sırası mıydı?

Emre Veli
28.01.2018, 21:40
Premier ligde 10 dkda bir böyle pozisyonlar kaçıyor. Burak da kaçıracak gayet normal.
Muhteşem bir kafa golu atti.varolsun.

Oruç
28.01.2018, 21:47
Burak tek vuruş ustası. Kaleciyi geçip de atmak onun iş değil. Attığı gol klasına yakışır bir gol iken kaçırdığı pozisyon hiç yakışmadı. Sağlık olsun.

Courage
28.01.2018, 21:47
İki haftadır attıkları ve kaçırdıklarıyla maçların başrolünde. Konya maçında kaçırdığı döndü gol burda kaçırdığı rakibin maçtan kopmasını engelledi.

Fakat yine de geçmiş ve şimdiki maç performansından çok memnunum.

omondoles
28.01.2018, 21:50
Helal sana kral. Bende bazen kızıyorum ama adam ileride tek kaldı

Fatih Özkan
28.01.2018, 22:03
Ah Kral ah!
Tek vuruş senin işin. Neden kaleciyi geçmek istedin ki ?

Sefa Toyer
28.01.2018, 22:04
Attığı gol üst düzey golcü işi idi. Kaçırdığı pozisyon ona yakışmadı ancak sağlık olsun. Kral iyi ki var.

TSemih61
28.01.2018, 22:17
Herkes seni besleyecek, takım oyununa katkıda bulunmayacaksın, zahmet edip rakibin pas yolunu bile kapatmayacaksın ama kral atar da kaçırır da olacak. Bulduğunu atmak zorunda, ya da bir zahmet daha hızlı ve yırtıcı olup daha fazla pozisyona girmek zorunda, o zaman 3 tane kaçırsın yine de atar.

zafer6161
28.01.2018, 22:56
her maçı kurtaran adam
her maçında ağıza ..can adam modunda

DeAgLeMaNyAq
28.01.2018, 23:15
Rıdvan Dilmen'in yorumlarını pek sevmem ama Burak konusunda çok doğru bir şey söyledi. Burak'ın oyununa falan bakmayacaksın atıyor mu atıyor. Attığı gollerin aynı tarzda olmasını ve takımın ona oynamasını eleştirmek bana fazla acımasız geliyor.

Janko 23 maç 969 dakika 2 gol
Cardozo 50 maç 3437 dakika 25 gol
Yatabare 15 maç 606 dakika 1 gol
N'Doye 50 maç 3519 dakika 8 gol
Muhammet 21 maç 1329 dakika 4 gol
Suk 10 maç 496 dakika 0 gol
Rodallega 28 maç 1149 dakika 10 gol
Burak 16 maç 1357 dakika 17 gol

Burak'tan sonra o kadar adam geldi geçti. Biraz Cardozo biraz da Rodallega dışında doğru dürüst gol atan forvetimiz olmadı onu da beğenmiyoruz. Amaç mücadele ve takım oyunuysa alın işte N'Doye bu alanda en iyisi. Ama futbol sonuç oyunuysa, diğer unsurları gözardı etmekten başka yapacak bir şeyimiz yok. Burak olmasaydı kim bilir şu an nasıl bir mücadele içerisindeydik...

Mithridates
28.01.2018, 23:28
Burak çok iyi oyuncu ama teknik direktör yetersizliğinden biz sadece %50 sini kullanabiliyoruz.
Beşiktaş'ta olsa görürdük takım oyunumu bozuyor yoksa arkasında oynayan oyuncuların gol sayılarını mı artırıyor.
Sanılanın aksine topa sahip olan pas oyunu oynayan bir takımda Burak çok daha verimli olur.

Hakan
28.01.2018, 23:28
Maçın başı Fener yalandan bir baskı yaptı yarım saat uzun top oynadık.Burak neyi nasıl bozuyorsa artık.

Ozan Yılmaz
28.01.2018, 23:33
2'yi atsa bitmişti maç yine olmadı,

şikecilere evimizde attığımız son golü de yine Burak atmış, ALTERNATİFSİZ işte n'apalım

Fatih Çelik
28.01.2018, 23:40
Ayınin yine bidoslama çıkacağını düşündü. O pozisyon ayının başarısıdır. Gözünü korkuttu öncesinde

Harun-61
28.01.2018, 23:44
Gok dışında çok iyidi bugün.

Birkaç kritik pas hatası dışında

Gürkan Asma
28.01.2018, 23:44
Burak'ın takımı bozma muhabbetini kim açıyorsa "yav he he" diyesim geliyor. Tv den anlaşılmıyor heralde canlı izlemek lazım.

fb maçının ilk yarısını alalım ele,

Durica Uğur a veriyor uğur durica ya derken, Okay gelip top alıyor fakat başka pas istasyonu bulamadığı için geriye tekrar savunmaya dönüyor. Burak ilerde duruyor, bakıyor ki takımın ileri geleceği yok, koşu pozisyonu alıp önüme atın diye işaret ediyor. Bunu gören durica, okay da bayram ediyor tabi pas atacak adam yokk çünkü. Ondan sonra da takım Burak'a oynuyormuşşşş. Allah aşkına bu maçtan sonra bitersiniz heralde artık.

belkalemmi
29.01.2018, 01:16
dostum mükemmel yorum. Burak bizde olduğu sürece tek planımız var at şişir burağa ofsayta düşmezse atsın golü. Niye B,C planımız yok?
Çünkü burak varsa B ve C planı olamaz.

lizarazu
29.01.2018, 01:26
2. golü çok rahat atmalıydı. Benim düşünceme göre Volkan'ı değilde yanındaki adamı dikkate alıp kırmızı kart, penaltı yaptırayım dedi olmadı.
Her an tehlike, çokta beğeniyorum ama o ikinci gol kaçtıktan sonra hoca 75-80 gibi çıkarabilmeli. Eğer hocanın çıkarmaya cesareti yoksa Rodallega ile birlikte 15-20 dakika oynamalı.

OrkHun
29.01.2018, 08:22
burak-rodallega ikilisi gerçekten bir paradoks oluşturuyor.

maçta öne geçmek için burak'la başlaman gerekiyor normal olarak. Öne geçildiğinde rakip yüklenirse burak'ı çıkaramıyorsun çünkü öne çıkan rakip defansın arkasına sarkma konusunda rodallega'dan çok daha iyi. rodallega ile set hücumu yapman, topu rakip ceza sahasına taşıman gerekiyor.
hadi rodallega ile başlasan, gol gelmeyince onu çıkarıp burak'ı almak da saçma, rakip iyice geriye yaslanınca burak'la da çözmek zorlaşıyor.
bir garip durum yani.
ndoye yerine bir tane sprinter kanat-forvet adamımız olsa, bu tip önde olduğumuz maçlarda burak yorulunca onu alabilsek yerine..

İsa Gündoğdu
29.01.2018, 08:40
herkes işi yapsın burak efendi
vur geç işte
tt olucam diye golu kaçırdı

Turgay Atalay
29.01.2018, 08:56
Keşke herkes Burak kadar işini yapsa. Şu adamın yakasından düşün artık. Her pozisyonu atacak diye bir kural mı var.

merdeme
29.01.2018, 09:59
Gol kaçar. Attıklarıyla bizi ayakta tutuyor. Bu takımın şu anki başkomutanı Burak.

tristram
29.01.2018, 10:16
milletin gozu kor olmus burada hala burak'a hala yalakalik yapiyorlar.iki haftadir kacirdiklarini atsa 4 puandan olmazdik.iste burak tam olarak bu,ne olduruyor ne de tam yasatiyor..herif 33 yasina gelmis top kontrolu nedir bihaberi yok..birde tek vurus ustasi diyorlar..ustayi iki haftadir goruyoruz riza ile takimin canini okuyor.ayni pozisyonlari roda veya damdoy kacirsa yedi sulalesine soversiniz.ikiyuzluluk yapmaya gerek yok.herseye ragmen kendisinden nefret etmem bir yana burak'tan once bizim saha kenarinda daha buyuk bir problemimiz var..
ayrica bu sene burak olmasaydi yine birsey degismezdi abartmayin.burak'in 30+ attigi sezonda bile dorduncu olmustuk.simdi gorende sampiyonluk yarisi veriyoruz sanir..iddia ediyorum bu kadro damdoy kutuguyle bile ilk 8e oynar simdi oynadigimiz gibi..surekli roda falan oynarsa burak'i zaten aratmaz hatta daha fazla katki verir.gecen sene ligin ikinci yarisinda seri yakalandiginda burak yoktu hatirlatirim..ayrica ustte su ana kadar alinan golculerin gol sayisi falan yazilmis..o golculerin hicbirine ozel sempatim yok ama o adamlar hangi takimda oynamis burak hangi takimda oynuyor onu da goz ardi etmeyin..

Vkgz
29.01.2018, 10:30
her pozisyonu yapacak hali yok. tebrikler güzel kafaydı

oflubektas
29.01.2018, 11:17
İlk kez Burak'ı geriye deplase olup bek oyuncusunu (Kamil Ahmet) müthiş bir derin pasla kaçırırken gördüm. İçine Eto'o ve Adebayor kaçmış gibiydi. Maçtaki de ilk atağımızdı. Umarım raslantısal değildir, 32'sinden sonra bu özelliğini de geliştirirse kaymaklı ekmek kadayıfı olur.

Adem Akyüz'
29.01.2018, 12:14
Dünya üzerinde pozisyon/gol oranı %100 olan bir forvet yok. O yüzden geçen hafta ve bu hafta kaçırdıklarına çok takılmıyorum ben. 17 gol atmış adamı takım oyununu bozuyor diye eleştiriyoruz. Sanki oyun oynuyoruz da [emoji16][emoji16]

Emre Veli
29.01.2018, 12:54
milletin gozu kor olmus burada hala burak'a hala yalakalik yapiyorlar.iki haftadir kacirdiklarini atsa 4 puandan olmazdik.iste burak tam olarak bu,ne olduruyor ne de tam yasatiyor..herif 33 yasina gelmis top kontrolu nedir bihaberi yok..birde tek vurus ustasi diyorlar..ustayi iki haftadir goruyoruz riza ile takimin canini okuyor.ayni pozisyonlari roda veya damdoy kacirsa yedi sulalesine soversiniz.ikiyuzluluk yapmaya gerek yok.herseye ragmen kendisinden nefret etmem bir yana burak'tan once bizim saha kenarinda daha buyuk bir problemimiz var..
ayrica bu sene burak olmasaydi yine birsey degismezdi abartmayin.burak'in 30+ attigi sezonda bile dorduncu olmustuk.simdi gorende sampiyonluk yarisi veriyoruz sanir..iddia ediyorum bu kadro damdoy kutuguyle bile ilk 8e oynar simdi oynadigimiz gibi..surekli roda falan oynarsa burak'i zaten aratmaz hatta daha fazla katki verir.gecen sene ligin ikinci yarisinda seri yakalandiginda burak yoktu hatirlatirim..ayrica ustte su ana kadar alinan golculerin gol sayisi falan yazilmis..o golculerin hicbirine ozel sempatim yok ama o adamlar hangi takimda oynamis burak hangi takimda oynuyor onu da goz ardi etmeyin..Burak'ın 33 gol attigi sezon 3. olduk ve adam akilli bir defans hattimiz da yoktu. sampiyonlar ligi, ziraat ve ustune de 3 günde bir süper lig maçı da dahil olunca 3. bitirdik. Öylesine goller atmadı Burak o sezon, krali gelse atamazdi. Frikikten atti, uzaktan atti, kafayla atti her çeşit golü vardı.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa Toyer
29.01.2018, 13:36
16 maçta 17 gol atmış adamı yerin dibine sokmak akıl işi olamaz. Bu adamı ve attığı 17 golü silsek şu an muhtemelen kümede kalma mücadelesi veriyorduk. Hemen hemen her maç aldığımız tüm puanlar bu adamın sayesinde.

artvints
29.01.2018, 13:51
m. topal'ın son anda dokunduğu pozisyonda rakip ayak koyacak diyerek vurmaktan vazgeçse, top önünde kalabilir, boş kaleye yuvarlayabilirdi. bu pozisyonun analizi inşallah bu şekilde yapılmıştır. çünkü burak bu tip pozisyonlarda bunu düşünebilecek hıza ve özgüvene sahip. bir de abdülkadir bunu yapabilir.

pozisyon kaçırabilir ama çoğu forvet bu etkiye sahip değil. rakip ne olduğunu anlamadan burak araya sızmış oluyor. kontrol etmek mümkün değil. bu seviyede başka bir forvet yok türkiye'de.

İ. SARAL
29.01.2018, 14:14
"Ne seninle ne sensiz" diye bir tabir vardır ya, durum aynen o. Takım oyununu felaket bozuyor ama adam olmayınca da gol falan atamıyoruz.

Emrah KabuL
29.01.2018, 15:01
Yahu nedir bu takımın oyunu ? Yıllardır Burak yokken ne oynuyoruz ya da Burak'ın olmadığı maçlar da ne yapıyoruz da Burak takımı bozuyor ?? Bir saçmalamayın artık ya.. adamı pozisyona sokabilecek bir tek Abdulkadir var.. defansta Uğur ve Durica şişir babam şişir.. organize atağın yok 3-4 pas yapamıyorsun nedir bu takımın oyunu ??

Mithridates
29.01.2018, 15:25
Şu takım oyunu bozuyor lafını hiç anlayamıyorum.
Sanki Rıza Çalımbay takıma hucum seti çalıştırırken Burak hayır böyle olmaz hep bana oynayacaksınız diyor.
Burak ile oynamanın en büyük eksisi teknik direktör ve takımdaki oyuncuları tembelliğe sürüklemesi.
Herkesin kafasında topu bir şekilde yolla Burak atar oluşuyor zaten bunu Rıza Çalımbay kendi ağzıyla demişti gol yemeyelim bir şekilde atarız diye.
Bu ligde takım olarak en organize 2 takımdan biri Beşiktaş ve sezon başında teknik direktörü taraftarını karşısına alacağını bildiği halde ısrarla bu transferi istiyordu belkide takım oyunu bozmayan Burak icat etmiştir :D

Soner Albayrak
29.01.2018, 21:54
Topsuz oyunda ligin en iyi oyuncusu.

Emre Veli
29.01.2018, 21:56
Topsuz oyunda ligin en iyi oyuncusu.
ligin değil dünyanın en iyilerinden. pozisyon bilgisi tepe seviyede. bu bir de ayak içi plaseyle birleşince ölümcül. Bir yerden almış bir yere fazladan koymuş:p

Soner Albayrak
29.01.2018, 22:05
ligin değil dünyanın en iyilerinden. pozisyon bilgisi tepe seviyede. bu bir de ayak içi plaseyle birleşince ölümcül. Bir yerden almış bir yere fazladan koymuş:p

Doğru diyorsun :) Topsuz oyunda dünyada sayılı oyunculardan.

Uğur Ö.
29.01.2018, 22:11
Tabikide her gol pozisyonu gol olacak değil ancak orada en iyi yaptığı plaseyi niye yapmadı hala aklımdan çıkmıyor.

adiloş bebe
30.01.2018, 00:31
bitiriciliği muazzam ama geriye gelip top dağıtmaya çalışması rezalet. Abdülkadir ve olcay'a atamadığı toplar bunu gösteriyor. Bazen öyle basit top kayıpları yapıyorki geride çok dengesiz yakalanıyoruz.

Cengiz Çubukcu
30.01.2018, 07:49
Tabikide her gol pozisyonu gol olacak değil ancak orada en iyi yaptığı plaseyi niye yapmadı hala aklımdan çıkmıyor.

topuğuyla önüne alır almaz kalecinin üstünden aşırtsa belki gol olacaktı ama o böyle pozisyonlarda topu önüne alıp beklemeyi seçiyor , bu sefer arkadan gelen rakibi sağını kapatınca topu istediği gibi kontrol edemedi...

Yiğit Gayretli
30.01.2018, 08:49
topuğuyla önüne alır almaz kalecinin üstünden aşırtsa belki gol olacaktı ama o böyle pozisyonlarda topu önüne alıp beklemeyi seçiyor , bu sefer arkadan gelen rakibi sağını kapatınca topu istediği gibi kontrol edemedi...

İki seçeneği vardı;

1- Dediğin gibi düzeltir düzeltmez gol vuruşunu yapabilirdi.

2- Noştader ile topun arasına vücudunu atarak Volkan'ı çalımlayıp çalımlamayacağına karar vermek için süre kazanabilir, hatta Noştader'in bir aptallık yapmasına bağlı olarak penaltı alabilirdi.

İkisini de tercih etmedi ne yazık ki...

Uğur Ö.
30.01.2018, 09:35
Burak yerde duran topları hiçbir zaman aşırmıyor aslında büyük bir eksiklik. Mesela dün Adebayorun attığı golü Burak hiç atmadı ve atmayacakta. Atamaz demiyorum ama denemiyor bile.

OzcanHan61
30.01.2018, 10:23
Ahhh ahhh...bu olmadi be kral, yaktin cigerimizi.

outlaws61
30.01.2018, 12:01
Sonuna kadar saygıyı hak ediyor.

Kaçırıyor eyvallah ama ofsayt meselesini yaş ilerledikçe yavaşlamasına bağlıyorum. Artık o patlayıcı koşuları yapamıyor o yüzden bir iki adım geriden çıkmak yerine önde kalmayi tercih ediyor. Buda sık sık ofsayta düşmesine neden oluyor.

Dediğim gibi saygı duyuyorum ama bizdeki ilk yıllarında kral dediğim çok sahiplendiğim adam gibi göremiyorum.

Kendisine aşırı bir sevgim kalmadı saygımda takımımızın oyuncusu olmasından dolayı.

Gidişi, Trabzon'da yaptığı o kol hareketi ve son olarak basın toplantısı benim içimde yaradır.

Neyse ayağına sağlık başkada diyecek bir şeyim yok.

Harun-61
30.01.2018, 13:07
ahh ki ahh.
Az hizli davranip sol tarafa basit calim atsa kale bos zaten. olmayinca olmuyor. nasip.

Sefa
30.01.2018, 13:14
2012'deki hali gibi sürekli atıyor ama takım oyununu bozuyor.. Bencil olması gerektiği yerde değil olmaması gerektiği yerde bencil..

Koray
30.01.2018, 13:17
Sağındaki solundaki adama pas atmaktan niye bu kadar aciz, topu itse pas olacak onu da yapmıyor.

Maçtan sonra kendini izliyor mu acaba Abdüş'ün o koşularının heba olmasına kahroluyor mu.

Gol atıyor eyvallah kendisinden Wagner Lowe gibi ayağına topu yapıştırıp top dağıtmasını beklemiyoruz 2 metre yanında boştaki arkadaşına pas atmasını istiyoruz çok mu şey istiyorum acep.

Ozan Yılmaz
30.01.2018, 23:28
Burak Yılmaz:
Kasığımda ki sakatlık yüzünden en az iki maç takımdan uzak kalıcam,dualarınızı esirgemeyin[emoji120]

Mehmet Fatih Silik
30.01.2018, 23:30
Gecmis olsun Kral!