PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal Fenerbahçe'de

Sayfa : 1 2 [3] 4

Ahmet KESKİN
16.01.2010, 21:42
bence gökhanı satmakla la trabzon kar etti neden biz bu kazmaya yıllık para ödemeyegiz ikincisi daha ucuza basarıya hevesli bir futbolcu aldım bu yeterli zaten hem gökhan kim ben öle bir futbolcu hatırlamıyorum.. ne zaman aldık ne zaman sattık yahu...

Paksoy
16.01.2010, 21:43
valla gökhan iyi topçu da o takımda oynayamaz, fb sezon sonu bir forvet alır, alex de gitmesse gökhan ünal aynen makukula

Ahmet KESKİN
16.01.2010, 21:45
ya arkadaşlar kusuruma bakmassanız eger bir önerim var su gereksiz baslığı kapatsak artık hatta forumdan silsek size karsı ayıp etmiş olurmuyum forumda cok rahatsız ediyor hem forumu kirletiyor ... Allah aşkınaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa

orhan42
16.01.2010, 22:00
gsaray maçındaki yüz ifadeni orada sergileyebilcek misin bakalım baygolatamayan...

Ilelioglu
16.01.2010, 22:00
3,5 Milyon € dogrumu?

3.25 Milyon Euro arti Burak diye biliyorum ben...:)

Cafer KILIÇSOY
16.01.2010, 22:24
2 senedir bizde patlama yapamayan Gökhan Fenerbahcede patlama yaparsa banane. İsterse uçsun, umrumda değil.

Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar, iyi patlamalar dilerim.

Özkan
16.01.2010, 22:31
Kendisinin febe için yeni Kemal Aslan olmasını istiyorum. Yılarca ayağı topa değmeden alsın parasını ve bu lüzûmsuz câmiâya kazık atsın.

yakarcı
16.01.2010, 22:32
fenerbahçede takıma girecegine inanmıyorum

İsmail Çavuşoğlu
16.01.2010, 22:37
Her işte bir hayır vardır gökhanın gitmeside bizim için hayırlı olmuştur.kendisi zaten hiç birzaman Trabzonspor'u kabullenemedi kendisini hep yükseklerde gördü arkadaşları sözüm meclisten dışarı deliler gibi koşarken o sadece izlemekle yetindi.nasıl bir takıma geldiğinin hiç bir zaman farkında olmadı.küçük detaylara dikkat ederim ben,bazı maçlara çıkmadan oyuncular pankartla çıkarlar sahaya bütün takım pankarttan tutar ama gökhan tutmaz ayrı yürürdü bunlar ufak detaylar ama önemlidir benim için.
gittiği takımda ne yapar ne eder bilemem başarılıda olsa başarısızda olsa beni fazla ilgilendirmiyor isterse orda yine gol kralı olsun zerre kadar ne ahlanırım nede vahlanırım.

iso_4939
16.01.2010, 22:49
Allaha şükür Gökhan kurtuldu çok bilen taraftarımızdan siz bu kafayla daha ne Gökhanlar yersiniz sizin için Tekke var o yaşadığı sürece Trabzondaki borazanlarıda öttüğü sürece C.Ronaldo gelse hikaye size Araklılı,Sürmeneli,akçaabatlı futbolcucuklar lazım.Anlayın artık o devrirler geçti millet çağ atladı siz daha aynı teraneyi okuyorsunuz.
yav bu kadar sevıyorsan gökhanı sen ode bonservısını al bır takım sende oynasın..:)

iso_4939
16.01.2010, 22:50
bir sene sonra normal bır anadolu takımına gıder...

Yunus Emre AYAZ
16.01.2010, 22:58
gökhan'ın fenerbahçe'de patlama yapacağı doğru ama fenerbahçe'nin elinde patlayacak

legolas
16.01.2010, 23:09
gökhan ünal hakkında yorumu yapan yapmış sonuna kadar katılıyorum
http://www.elmahaber.com/news_detail.php?id=792

Emre ÖZTÜRK
16.01.2010, 23:11
bence iyi bir transfer oldu iki tarafta karlı çıktı.Fenerbahçe sırf mehmet topuz var diye bu adama daha da fazla para verebilirdi ama biz 3,250 + Burak ı alarak kar etmesek bile zarardan dönmüş olduk.Gökhan bence en fazla 2 gol atar fb de o da kadroya girebilirse

Y-DRMS
16.01.2010, 23:25
Sonunda Saçlarımı Yolmaktan Kurtardığın İçin Adına Dulanduğum Allahım Sana Binlerce Kez Şükürler Olsun

Mahmut Keleş
16.01.2010, 23:32
Ajdar ne kadar sanatçıysa Gökhan da o kadar topçuydu gözümde....
Çok şükür ki bu göz bozukluğundan kurtulduk... (=

Salih Edip
16.01.2010, 23:35
yav bu kadar sevıyorsan gökhanı sen ode bonservısını al bır takım sende oynasın..:)

ya abi bırak cevap vermene gerek yoktu bence :)

Mustafa Ayazoğlu
16.01.2010, 23:37
Gökhan özellikle Avni Aker stadında büyük bir baskı altında oynadıklarını belirtsede Kadıköy’de hangi ortamda maç oynayacağını umarız tahmin edebiliyordur.

Üstelik İstanbul basınının 3 büyüklerde başarısız olan forvet oyuncularına ne gibi bir tutum içerisinde oldukları ortadadır.

http://www.elmahaber.com/images/news/2115.jpg

Gerçekleşmiş olan transferin bir diğer boyutuda Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal’ın tekrar aynı takımda mücadele edeceği gerçeğidir. İki futbolcunun Kayserispor’da iken yaşadıkları problemler ve ardından önce Gökhan Ünal’ın ardından da Mehmet Topuz’un takımdan uzaklaştırıldıkları gerçeği unutulmamalıdır. Özellikle Kayseri gibi bir şehirde gece hayatına alışkın olan bir futbolcunun İstanbul’da kendine ekseriyetle dikkat etmesi olmazsa olmaz koşullardandır.

THE END

MUTLU SON

güneyli
16.01.2010, 23:42
Taşıdığı formanın ağırlığından haberi olmayan adamın ardından ağlamam.İbrahimoviç olsa ne yazar..

Özge
17.01.2010, 00:21
Gökhan Antalya'da.Açıklamalar yaptı.Kötü bir şey söylemedi.Trabzonspor gibi büyük bir camiadan Fenerbahçe gibi başka büyük bir camiaya geldim dedi.Başkanımız Sadri Şener'e çok teşekkür ediyorum dedi.Sezon başındaki Gökhan ile şimdiki Gökhan arasında ne fark var diye sordular(fizik olarak) sezon başı sakatlık falan derken iyi idman yapamadım ama Şenol hocam devre arası çok iyi çalıştırdı bizi dedi.Trabzonspor'da sorun neydi dediler taraftarla anlaşamadık ama her yerde olan şeyler dedi.Takım arkadaşlarım ,hocam ve kulüple ilgili hiçbir sorunum yoktu dedi.

Yunus Emre AYAZ
17.01.2010, 00:24
Gökhan Antalya'da.Açıklamalar yaptı.Kötü bir şey söylemedi.Trabzonspor gibi büyük bir camiadan Fenerbahçe gibi başka büyük bir camiaya geldim dedi.Başkanımız Sadri Şener'e çok teşekkür ediyorum dedi.Sezon başındaki Gökhan ile şimdiki Gökhan arasında ne fark var diye sordular(fizik olarak) sezon başı sakatlık falan derken iyi idman yapamadım ama Şenol hocam devre arası çok iyi çalıştırdı bizi dedi.Trabzonspor'da sorun neydi dediler taraftarla anlaşamadık ama her yerde olan şeyler dedi.Takım arkadaşlarım ,hocam ve kulüple ilgili hiçbir sorunum yoktu dedi.

trabzonspor hakkında iyi mi konuştu ? bende izledim demin o açıklamaları fenerbahçeye tam zamanında geldım fenerbahçeye layık olmaya çalışıcağım dedi

ben bu konuşmalardan trabzonspor küçük bi takımdı daha büyük bir kulübe geldim başkanımız beni büyük bi kulübe göndermek ıcın kolaylık sağladı anlamları çıkardım.

zaten sevmiyordum iyice nefretimi kazandı

dip not : bu adam sözleşmesi bitince para kazandırmadan giderdi.

Özge
17.01.2010, 00:31
trabzonspor hakkında iyi mi konuştu ? bende izledim demin o açıklamaları fenerbahçeye tam zamanında geldım fenerbahçeye layık olmaya çalışıcağım dedi

ben bu konuşmalardan trabzonspor küçük bi takımdı daha büyük bir kulübe geldim başkanımız beni büyük bi kulübe göndermek ıcın kolaylık sağladı anlamları çıkardım.

O açıklamalardan bunu çıkardıysan daha konuşmaya gerek yok;)

magicyattara
17.01.2010, 00:33
Medyanın Gökhan Ünal'ın kazanılması konusunda yaptığı el birliğine hayret ediyorum.
Adamın Antalya'ya gelişine canlı bağlantı yaptılar.Alex'in,Emre'nin açıklamaları okundu canlı yayında yüzüne.
Yıllardır her gün Hürrriyet gazetesi alırım.Gutierrez'in Türkiye'ye gelişinden tek haber yoktu bugün.
Böyle medyanın Allah belasını versin.

Adamlar Bizim Ankaragücü kupa maçını 3. sayfaya koymuşlar,Gökhan Ünal transferi 1. sayfada aynı gazetede.
Acıyorum bu memlekette gelecek bekleyen çocuklara..

GERONIMO35
17.01.2010, 00:38
Medyanın Gökhan Ünal'ın kazanılması konusunda yaptığı el birliğine hayret ediyorum.
Adamın Antalya'ya gelişine canlı bağlantı yaptılar.Alex'in,Emre'nin açıklamaları okundu canlı yayında yüzüne.
Yıllardır her gün Hürrriyet gazetesi alırım.Gutierrez'in Türkiye'ye gelişinden tek haber yoktu bugün.
Böyle medyanın Allah belasını versin.

Adamlar Bizim Ankaragücü kupa maçını 3. sayfaya koymuşlar,Gökhan Ünal transferi 1. sayfada aynı gazetede.
Acıyorum bu memlekette gelecek bekleyen çocuklara..

ben hürriyeti Trabzonspor a çok az yer verdiği için hiç almam yıllardır nedense bend öyle bir kanı oluştu

magicyattara
17.01.2010, 00:46
ben hürriyeti Trabzonspor a çok az yer verdiği için hiç almam yıllardır nedense bend öyle bir kanı oluştu

Ben de çevremdeki insanlar okuyor diye alıyorum:)
Her gün boşa para veriyorum yani kendi açımdan.Bir kere alıştırdık milleti.
Yoksa okuduğum falan yok.

Bu yayın politikası maalesef Anadoluya sömürge gözüyle bakmaktan başka bir şey değil.

pReN@_61
17.01.2010, 00:47
güiza ve gökhan ...

Kazım Uzunboy
17.01.2010, 00:48
Bence Semih ve Gökhan ama seneye..

Salih Edip
17.01.2010, 00:49
ligtv deki videoyu izledim de, şimdi trabzonsporu düşünüyorum , pardon eskişhehiri düşünüyorum sonra trabzonu düşünücem gibi bir şey demiş. kafası karışmış onunda :)

Fatih Özkan
17.01.2010, 00:50
Bize faydası dokunmayan adam ne yaparsa yapsın başka takımda...
Umurumda değil!

Soytürk
17.01.2010, 00:52
ee demekki trabzonspora fb gs bjk hayranı futbolcu almıyormu
şuz!!hiç şaşırmadım acıklamalarına siz hiç merak etmeyin fb de bizde oynadıgından daha iyisini oyanaycaktır da zaten...

Colakoglu
17.01.2010, 00:56

Neden yer versinlerki,kendi sehrinin kendi takimina yer ayiriyor adam.

Colakoglu
17.01.2010, 01:00
hiç merak etmeyin fb de bizde oynadıgından daha iyisini oyanaycaktır da zaten...

hic zannetmiyorum. gökhan ünal en fazla 2 sene sora bir zafer biryol örnegi gibi yok olup gidecek.Ozaman diyecekki ulan keske trabzonda kicimi yirtsaydimda orda oynasaydim. bunlar basima gelmezdi ve hale daha orda oynuyor olurdum.
Fener gökhani gayse almasin diyede almis olabilir.

sametaydin
17.01.2010, 01:02
Biraz kötü oynasın baskının ne demek olduğunu anlar orada.

Erdogan
17.01.2010, 01:03
way be,

biraz gecikmelide olsa fenerbahceye geldigim icin cok mutluyum, diyor gökhan bey.

aklin fikrin demek hep oralardaydi. ben buna karaktersiz derim.

GERONIMO35
17.01.2010, 01:04
Biraz kötü oynasın baskının ne demek olduğunu anlar orada.

ne baskısı olacak yedek kulübesinde unutlur gider sanki kötü oynasa guiza semih varkne onumu oynatacaklar

Ceyhun Öncü
17.01.2010, 01:06
Fenerbahcede yerli bir Forvetin sansi 0%..!!

Bi kac gol atabilirse adi JokerGökhan olur :D

Colakoglu
17.01.2010, 01:07
Fenerbahcede yerli bir Forvetin sansi 0%..!!

Bi kac gol atabilirse adi JokerGökhan olur :D

aynen katiliyorum.

ATSIZ
17.01.2010, 01:09
fenere hayırlı olsun inşallah turşusunu kuararlar.ben her zaman derim fenerbahçe bana gsden daha sempatik gelir....keşke galatasaray alsaydı gökhanı....

GERONIMO35
17.01.2010, 01:13
fenere hayırlı olsun inşallah turşusunu kuararlar.ben her zaman derim fenerbahçe bana gsden daha sempatik gelir....keşke galatasaray alsaydı gökhanı....

üçüzlerin üçünede aynı oranda gıcığım evlat ayırımı yapamıyorum bir türlü hiç biri zerre kadar sempatik gelmiyor

Osman Yavuz
17.01.2010, 01:16

Birincisi konuşmaları nerenle dinledin anlayamadım.Adam Trabzonspor gibi büyük bir camiadan Fenerbahçe gibi büyük bir camiaya geldim dedi.İkincisi adamın tam zamanında geldim ile demek istediği şey yaş olarak en olgun zamanımda gelmek istedim dedi.

Son olarak dipnotuna şöyle cevap vermek lazım.Bu ülkede nice oyuncular, kendilerine biz doğuştan Galatasaraylıyız diyenler kulüplerine 1 lira kazandırmadan Avrupa'nın yolunu tutmuşlardır.Gökhan doğal olarak bunları yapma şansına ve hakkına sahiptir.Tıpkı Serkan'ın,Egemen'in bize geldiği gibi.;)

Yunus Emre AYAZ
17.01.2010, 01:19
Birincisi konuşmaları nerenle dinledin anlayamadım.Adam Trabzonspor gibi büyük bir camiadan Fenerbahçe gibi büyük bir camiaya geldim dedi.İkincisi adamın tam zamanında geldim ile demek istediği şey yaş olarak en olgun zamanımda gelmek istedim dedi.

Son olarak dipnotuna şöyle cevap vermek lazım.Bu ülkede nice oyuncular, kendilerine biz doğuştan Galatasaraylıyız diyenler kulüplerine 1 lira kazandırmadan Avrupa'nın yolunu tutmuşlardır.Gökhan doğal olarak bunları yapma şansına ve hakkına sahiptir.Tıpkı Serkan'ın,Egemen'in bize geldiği gibi.;)

ben öyle futbolcuyu trabzonsporda görmek istemem arkadaş trabzonspor da oynayacak futbolcu formayı giydiyi an trabzonsporludur.

kendini beğenmiş futbolcunun traqbzonsporu benimsemiş futbolcunun trabzonsporda işi yok !

asimetrik
17.01.2010, 01:20
O açıklamalardan bunu çıkardıysan daha konuşmaya gerek yok;)

Kritik cümle başta söylediği "Fenerbahçe'ye geç geldim biraz" idi.
Yani aklı orada olduğu belli idi. Bizim başkana da ince bir kaç teşekkür etti. Daha sonra farkedince ayıp olmasın diye büyük bir kulüpten büyük bir kulübe gibi laflar etti. Bence başkana ayıp olmasın diye idi. Sezonun başında başkanlar anlaşmıştı. Yani gideceği aylar önceden belli idi. Bence Bross'da bildiği için ya da kafasının bizde olmadığı için pek oynatmadı. (Bross'u bir kez daha takdir ettim)
Fatih işi ya da başka bir forvet olmadığı için yarı devre tutuldu gibi.
Neyse zamanında gitti. Ne yapacağının da bir önemi yok. Pek de değişeceğini sanmıyorum.

Yunus Emre AYAZ
17.01.2010, 01:21
way be,

biraz gecikmelide olsa fenerbahceye geldigim icin cok mutluyum, diyor gökhan bey.

aklin fikrin demek hep oralardaydi. ben buna karaktersiz derim.

aynen sana katılıyorum.

kalavara
17.01.2010, 01:21
bu arada rıdvan'ın milliyetteki yazısı hiç hoş olmamış!!
gökhan büyük takımda oynamak istiyordu...bravo rıdvan!!

reisoğlu61
17.01.2010, 01:22
gecen seneki performansi ilk sezonu olmasi dolayisiyla basarili idi.
ama bu sezonki performansi hayal kirikligi, sadece para icin oynayan oyuncu tipi görüyürdum kendisinde.

Hüseyin İlkin
17.01.2010, 01:33
55 bin kişi ayakta mı alkışlar, tesisler önünde seni döver mi bilmem ama; benim Trabzonspor'dan ayrılmasına sevindiğimiz futbolcular listesinde zirveye oynadığını bilirim.

Oğuzhan İnce
17.01.2010, 01:44
biraz geç geldim gibi bir şey dediyse eğer,bu bu patavatsızlık fln değil bildiğin şerefsizliktir!

Yunus Emre AYAZ
17.01.2010, 01:49
biraz geç geldim gibi bir şey dediyse eğer,bu bu patavatsızlık fln değil bildiğin şerefsizliktir!

geç oldu ama tam zamanında geldim dedi

Oğuzhan İnce
17.01.2010, 01:52
geç oldu ama tam zamanında geldim dedi
ilk lig maçında g.. pancar motoru varmış gibi koşarsa eğer,küfür literatürümü birhayli genişletirim bunun yüzünden,geç olmuşmuş her neyse ban yemek istemiyorum bu gamsız yüzünden:@

İsa
17.01.2010, 01:59
ilk lig maçında g.. pancar motoru varmış gibi koşarsa eğer,küfür literatürümü birhayli genişletirim bunun yüzünden,geç olmuşmuş her neyse ban yemek istemiyorum bu gamsız yüzünden:@
Koşacak zaten bundan hiç şüphen olmasın.Böyle oyuncular hep böyle yaparlar gazla hareket ederler.Şimdi gazı doldurdu ama en fazla üç maçlık gazı var.Sonra o bar senin bu bar benim havasında İstanbul'un tadını çıkaracaktır.

Zafer Fidan
17.01.2010, 02:01
http://video.ntvmsnbc.com/?758286#v03501019415609814713823901103600509815323 6165237

gerenimo
17.01.2010, 02:04
ayrılıp gitmiş artık. yolu açık olsun. biz de işimize bakalım. artık daha neyi konuşuyoruz ki.

Fanatik34
17.01.2010, 02:08
ridvan Dilmen´in yazisini okudum bugün...onun gibileri susturabilmek icin büyük olmak lazim!

Biz maalesef sadece lafta büyügüz, büyük kalabilmek icin gerekli adimlari atamiyoruz.

Eksiklerimiz belli ve bunlar hala devam ediyor, onca transfere ragmen!!!

Jackdaniels
17.01.2010, 03:37
Adam bizdeyken sıradan bi golcüydü fenere gitti türkiyenin en iyi yerli forveti oldu bianda ne milletiz yaa...

Ahmet Başkaya
17.01.2010, 08:44
http://www.internethaber.com/images/news/114866.jpg
Gökhan Ünal F.Bahçe kampında
17 Ocak 2010 Pazar 08:18
Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı Gökhan Ünal, sarı-lacivertlilerin kamp yaptığı Antalya'ya geldi.

Antalya Havalimanı'nda çok sayıda gazetecinin karşıladığı Gökhan Ünal, burada yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'ye geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Transferinin biraz geç, ancak tam zamanında olduğunu, çünkü Fenerbahçe'ye olgun çağında geldiğini belirten Gökhan, ''Fenerbahçe camiası çok büyük bir camia. Burada başarılı olacağıma inanıyorum. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Başta Trabzonspor'a, kolaylık sağladığı için teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra daha farklı bir Gökhan karşınızda olacak'' dedi.

Sezon başındaki Gökhan ile devre arasındaki Gökhan arasında çok fark olduğunu ifade eden Gökhan Ünal, sezon başında sakatlandığı için gerekli antrenmanı yapamadığını, ancak Şenol Güneş'in gelmesiyle birlikte çok iyi antrenmanlar yaptığını kaydetti.

Fazla idman eksiği olmadığını dile getiren Gökhan Ünal, ''Kendimi çok iyi hissediyorum. Ligin ikinci yarısında daha farklı bir Gökhan olacak. Daha diri, daha güçlü Gökhan olacağıma inanıyorum'' diye konuştu.

Fenerbahçe'den gelen ilk teklifi duyduğunda çok heyecanlandığını anlatan Gökhan, şöyle devam etti:

''Fenerbahçe gibi büyük bir camiaya geldiğim için heyecanlıyım. Trabzonspor'da taraftarla aramda biraz problemler oldu. Onun dışında takım arkadaşlarımla hiçbir sorunum yoktu. Fenerbahçe'ye gelmeden önce Mehmet Topuz ile görüştüm ve olumlu şeyler anlattı. Takımda uyum sorunu yaşayacağıma inanmıyorum. Milli takımdan da tanıdığım arkadaşlarım var. Forma rekabeti illa ki olacak ve bunda da Fenerbahçe kazanacak.''

Fenerbahçe ile 3,5 yıllık anlaşma sağladığını belirten Gökhan, detayları menajerinin bildiğini, kendisinin sadece imza attığını söyledi.........

...................................

Büyük kulübe gitmiş peh...:)

Embes küçük takımdan mı gittin ...

Murat'
17.01.2010, 08:52
Ben Gökhan'ın en başından beri bize gelmek istediğine inanmıyorum.Ne zaman bir röportaj yapılsa bu adamla hep aynı şeyleri söylüyordu:Anadolu'da oynamam, İstanbul veya Avrupa.Kesinlikle birileri ikna etmişti Gökhan'ı bizde oynaması için.

Ahmet Başkaya
17.01.2010, 08:54
Nejat Uygur Vefat mı etti Murat ?

Eren Karaahmetoğlu
17.01.2010, 09:45
Gökhan şu konuşmaya bak. Ulan birazcık ukte kalmıştı içimde, artık iyi ki gittin diyorum.:) Trabzonspor'u istemeyen, aklı üç eziklerde olan, canını dişine takıp oynamayacak adamları yalvarıyorum şu takıma getirmeyin. Tam yaşında gelmişmiş, geç olmamışmış:):) Yahu 2 senedir senin için kariyerinin zirve noktası olan klüpte oynuyordun. İnşallah fenerde kaldığın süre boyunca 10 golü geçemezsin.

seyyah61
17.01.2010, 10:00
Insallah Topuz ile iyi bir ikili olustururlar.

Ama yedek kulübesinde. :D

ilhan
17.01.2010, 10:29
Bunlar daha iyi açıklamaları. :)

Serdær
17.01.2010, 10:38
http://www.sporx.com/img/2010/01/171263716951.jpg

http://www.sporx.com/img/2010/01/171263716985.jpg

http://www.sporx.com/img/2010/01/171263717005.jpg

Sami Kuk
17.01.2010, 10:41
fb taraftarı: 55.bin kisi seni alkıslıcak kral:)
2004-2005 55 bin kisi bagırıyor: Gökhana SaaaLaak SaaLaak
Çok değil 1 ay öncesi yılın en kazma oyuncuları ılk sırada gökhan ünal :)

Harbi bukadar ezik bir taraftar toplulugu görmedim:)

Murat'
17.01.2010, 10:53
Nejat Uygur Vefat mı etti Murat ?

Dün gece Recep abi(alkan61) vefat etti diye bir başlık açmıştı.O yüzden avatarımı değiştirdim.Ama sabah kalktım baktım ki konu forumda yok silinmiş.Haberlerde de böyle birşey yok.Uydurma habermiş yani.

Koray
17.01.2010, 10:55
Gökhan'dan memnun olsaydık febe alabilirmiydi kendisini bizden akıl var mantık var :)

bordo61
17.01.2010, 10:58
Kapatalım artık.

Mellih
17.01.2010, 11:02
Arkadaşlar içiniz rahat olsun.. Basın yanlış düşünüyor, Gökhan artık kendisini toparlayamaz.. zaten gol kaçırmasının sebebi şut atarken kaleye bakmamasıydı.. topu sürerken devamlı topa bakıyor, şut atacağı zamanda kafayı kaldırmıyor, hava toplarında da iyi değil, Umut bin kat daha iyi.. Tek özelliği defansın arasına koşu yapabiliyor.. Artık akıllı defanslarda bunu rahatlıkla durdurabiliyor..

hüseyin1975
17.01.2010, 11:02
Ben Gökhan'ın en başından beri bize gelmek istediğine inanmıyorum.Ne zaman bir röportaj yapılsa bu adamla hep aynı şeyleri söylüyordu:Anadolu'da oynamam, İstanbul veya Avrupa.Kesinlikle birileri ikna etmişti Gökhan'ı bizde oynaması için.

Bende senin gibi düsünüyorum.
Kayseri o dönem Galatasaraya vermemekde diretti (hos hala onlardan nefret ediyorlar). Belki FB'de cok istekli degildi. Bizim Bakan bastirinca ve Kaysriden sözü alinca bize gelmek "zorunda" kaldi gibi birsey.
Ben onu hic gönüllü oynuyormus gibi görmedim...

biltrabzon
17.01.2010, 11:15
su karaktersiz icin umut u yerden yere vuranlar vardi burda.gökhan ünal denilen sahis eziklerde oynamayi kafasina koymus ,bize zoraki gelmis bir isim.hala adami onbire koyan,fatih in yanina koyanlar vardi.onlarda herhalde gökhan gibi ezik hayrani mi neydir?

zahido
17.01.2010, 11:23
Gokhanın sadece Trabzonsporlu bir futbolcu olması onu 3.5 milyon avro+ bir futbolcu degerine yöneltti..

Yoksa oynadığı futbol 5 kuruş etmez!

Fenerbahçe nasıl böyle yanlış bir transfer yaptı anlamak güç...

Elinde zaten iyi bir yerli forvet var.. Semih mi gökhan mı derseniz, gokhan diyecek çok az kişi bulursunuz..

Gulizarı pazarlamak için mutlaka hazır tutmaları lazım ki dünya kupasında bişiler yapabilsin.. Artı alexin kesilemeyeceğini düşünürsek fener ikinci yarı gene tek forvet oynar ve buda guiza olur..

Gokhancım sende akşamları kafa çemeye gidersin.. Taraftarlarla birlikte ha nasıl olur :D

Erbay
17.01.2010, 11:45
Taraftarlar ile arasında sorun varmış :) :) :) Umut niye böyle bahaneler üretmiyor. Adam arkadasında Celaleddin-Mustafa Keçeli-Ayman ile oynadı böyle konuşmadı. Ve... "Biraz geç oldu ama tam olgun yaşımda geldim, yaşım 28. Trabzonspor'a kolaylık sağladığı için teşekkür ediyorum. Çünkü onlar benim ne durumda olduğumu biliyorlardı"... Ahh ahh bmn yasaları olmasa şimdi var ya...

arifberkay
17.01.2010, 11:47
senin notunu ben gerede kampında vermiştim, hayatımda senın kadar kasıntı, ukala ,küçük dağları ben yarattım havasında bir adam görmedim yolun açık olsun her nereye gidersen git önce adam ol

Miraç Atalay Çiftçi
17.01.2010, 11:52
Gökhan Ünal Fenerbahçe formasıyla ilk antrenmanına çıktı.
Kendisine yeni kulübünde başarılar diler, Trabzonspor için yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

Biz artık kendimize bakabiliriz.

Fatih Özkan
17.01.2010, 12:10
Bakalım napacak orda!

atigol
17.01.2010, 12:18
yolu açık olsun ama başarı falan dilemiyorum,

yedek klübesinden çıkamazsın sıkıntıdan da saçların dökülür inşallah

Özge
17.01.2010, 12:26
Guiza'yla takılsın biraz:D

arifberkay
17.01.2010, 12:45
açıklama yapmış sorunu taraftarmış bence sorun senin beyninde

orhan42
17.01.2010, 12:47
Taraftarla sorun yaşamışmış..Asıl sorun sendeydi Gökhan..Bu takıma ait hşissetmedin kendini..Adamın sözleri herşeyi açıklıyor zaten :"biraz geç de olsa febeşteyim"..Daha ne beklenirki senden Gökhan...O bu değilde yetenekleri senden çok az olan Umut takımda kaldı sen gittin..Bu da bir ders olmalı..O yüreğiyle oynuyor ya sen?Seneye zafer Biryol,Murat Hacıoğlu gibi silinir gidersin o zaman anlarsın neyin ne olduğunu...

Fatih Özkan
17.01.2010, 12:50
Azıcık ruhun olsaydı çok daha farklı olurdu!

Hasan YAYLI
17.01.2010, 12:51
bu halinle o takımda anca kuizanın yedeği olursun....aklın bizdemiydi ki taraftarla sorunu olmuş...denizli ve konya maçlarında kaçırdığın gollerle bizi şampiyonluktan ettin.... bide sevgi gösterisinde mi bulunacaktık

Dip.Ing.Mag.
17.01.2010, 12:56
Hincal süper söylemis : '' Bir futbolcunun kafasina istanbul mikrobu girmisse ondan artik hayir gelmez'' diye...

Soytürk
17.01.2010, 13:01
Bakalım napacak orda!

canını dişine takıp oynayacak demedi demeyin..bütün ruhuyla oynayacak cünkü hayalinde ve benliğinde istnbul vardı...bukadar acık ve net

eğer gercekten başarılı bizde göremediğimiz kadar kabiliyetli futbolcuysa fb de goller atcak(istekli oldugu için)
kabiliyetsizse zaten yokolup gider

Burçak
17.01.2010, 13:04
ntv spor da dinledim şimdi. hak verdiğim yerlerde vardı ama kendisi ne yaptıda okadar sitemli konuşuyor anlamadım.
gitmesi en doğru olandı. artık ne yapar ne eder bizi ilgilendirmez.

İbrahim CİHAN
17.01.2010, 13:06
fener çok karlı bi iş yaptı (!) :D:D:D zararsız kurtulduk gökhandan :)

Mustafa Çolak
17.01.2010, 13:06
Bu Taraftarın Önünde Umut İle Senin Aranda Dağlar Kadar Fark Var. İkinizde Gol Atamıyorsunuz Ama Umut Mücadele Ediyor Sen Geziyorsun !!

seyyah61
17.01.2010, 13:07
Daha bize gelir gelmez , hedefim seneye Avrupa'ya gitmek" -bir de Istanbul vardi ama onu söyleyemedi- diyen bir futbolcudan zaten hayir gelmezdi bize.
Her zaman suclu baskasiydi onun icin.
Iki sezondur bir kere hazirim dedigini duymadim, hep sakattim, kamp dönemini iyi gecirmedim falan.
Fb'ye gider gitmez ama ilk demecinde hazirim mesajini verdi.
Orda da isler iyi gitmesin baslar yine sakatlik bahaneleri.
Ama yine de en kücük seylerden depresyona giren Güiza ile cok iyi bir ikili olustururlar.
Gol kacirip yenildikleri maclardan sonra Müslüm konserine gidip jilet cekerler gögüslerine.

Muhammed Ayaz
17.01.2010, 13:11
allahh şükür yarabbi ne güzel bir haberdi bu yha valla varya şampiyon olmuş gibi sevindim yha 3.5 milyon euro ii de para bu paranın çeyreği etmez bu adam ben hayatımda bu kadar ..... bir forvet görmedim yha ulan her maç günaha sokuyodu beni bunun yüzünden maç izlemiyorum.HADİ OLUM GUTİEREZ GÖSTER KENDİNİ VER ŞUNUN AĞZININ PAYINI

Orhan Aydın
17.01.2010, 13:16
Neresinden bakarsam bakayım güzel bir transfer yaptığımızı düşünüyorum.Fbde başarılı olup olmayacağı konusunda net bir şey söyleyemeyiz tabi ki ama onlara faydalı olacağını sanmıyorum.Zararın neresinden dönersen kardır derler biz bu transferi fazla zarar etmeden kapatmış olduk.Son olarak burda Gökhan'ı savunanları anlayamıyorum.Ya adam Umut gibi canını dişine takıp oynasaydı gol atamasa da satmazdık fenere ki o zaman satarsak böyle bir konuşmaya(taraftar baskısı)) hakkı olurdu

Samet Türkmen
17.01.2010, 13:31
Fenere gitmiş hala boş boş konuşuyor ! Sorunun Gökhan'da olduğu iyice anlaşıldı artık.

Bülent AKBULUT61
17.01.2010, 13:35
taraftara suc bulcağına kendi beynine kendi ruhuna suc bulsaydın ya kişiliksiz herif sen bizim taraftar yakında merak etme cok ararsın

Uğur Cira
17.01.2010, 13:36
yetkililerden rica ediyorum. artık fenerbahçede olan ve suçu Trabzonspor taraftarına atan futbolcumsuyu daha fazla tartışmayalım. kapatalım gitsin bu başlığı. temiz bir sayfa açalım. Gerçekten bu takımda oynamak isteyenlerle beraber yola çıkalım...

Samet Yildirim
17.01.2010, 13:37
O Röportaj tam öyle degildi.

Trabzonspor gibi Fenerbahce de büyük takim felan dedi...ben izledim canli ligtv de...

Erbay
17.01.2010, 13:41
Saç ektirmiş ama hala kel. İçeride tutunacak bir şey arıyor ekilen saç.

orhan42
17.01.2010, 13:46
hem kel hem fodul:)

Koray
17.01.2010, 13:48
Sen bir malsın Gökhan bunu kabul et boşuna bize suç atma...

Harun
17.01.2010, 13:52
Halen Gökhan'ın kaliteli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.Fakat nedendir bilemiyorum durduk yerde kendine düşman ediyor taraftarı.Bu kadar basit olmamlı herşey.Bu saatten sonra kaybeden biz değil o dur.

hamucera
17.01.2010, 13:52
Fenere gitmi_ hala bo_ bo_ konu_uyor ! Sorunun Gökhan'da olduu iyice anla_1ld1 art1k.

yeni transfer geldii ilk dakikalarda karsilamaya giden taraftarlar Fatih Tekke diye bagiriyorsa bunu 1.5 yildir yasayan Gökhan taraftar ile sorun yasadimm demesi hiç te anormal deil suçu her zaman baskalarinda aramaktan sa biraz da kendimize bakalim

Samet Türkmen
17.01.2010, 13:56
yeni transfer geldii ilk dakikalarda karsilamaya giden taraftarlar Fatih Tekke diye bagiriyorsa bunu 1.5 yildir yasayan Gökhan taraftar ile sorun yasadimm demesi hiç te anormal deil suçu her zaman baskalarinda aramaktan sa biraz da kendimize bakalim

Dediğinizi temel alırsak Teofilo içinde şimdiden oynamayacak diyebiliriz. Bence bununla pek ilgisi yok.

NoseriZifona
17.01.2010, 13:58
burak kanat oyuncusudur...ve bu kanatlara trabzonspor engin baytar iki tane inatci, pes etmeyen oyuncularimiz olacak. o koridor makine gibi calisacak inanin.

benim burakda cesaret ve kendine güvendir. bir kere düsmüs (fenerbahce) hatta iki kere (besiktas) yüzde yüzde kendini göstermek istecektir ve farkina varmistir istanbul takimlarinda hayir olmadina.

burak yildiz veya kurtarici olarak getirilmedi ona göre elestirinizi yapin. öyle gökhan ünal gibi sahte kurtarici gibi gelmiyor trabzona. ben bu transfer dönemdeki transferleri cok begendim, ne artist ne kendini cok yükseklerde göreni aldik. kendini yildiz olarak sanan futbolcularla isimiz olmaz. beyler tam takim olma yolundayiz. bakin:

selcuk inan, serkan balci, engin baytar, gabric, sezer badur, ceyhun gülselam, murat tosun, cale, umut bulut, onur, burak yilmaz, giray, tayfun cora

futboldan önce bunlarin kisiliklerine bakarak bu düsünün ne kadar güzel bir arkadaslik ortami...eeee....... bir de.................abileri........................ ............song, fatih tekke..................................kimseye boyun egmeyecek bir takim..............inanin bizim zayif yönümüz gökhan ünal idi..........cünkü onun ismi ile getirmis olmus agirlik vardi takimin üzerinde, bu da isteksiz ve ruhsuz ciktigina göre bu da takima yansidi................sabir beyler sabir

tek büyük trabzonspor

Semih Aydın
17.01.2010, 13:59
Başarılar Gökhan :D

Erdem Keser
17.01.2010, 14:08
Guiza'nın eksikliğini hissettirmeyecektir:D

vyno
17.01.2010, 14:10
Bu başlığın artık bir anlamı kalmadığını düşünüyorum kilitleyip tarihe gömsek iyi olacak.

irfan61
17.01.2010, 14:11
İst'da ferrarisini rahat rahat sürer artık.Nede olsa orda taraftar baskısı yok.

cihatöztürk
17.01.2010, 14:11
guiza ile gökan mükemmel ikili olurlar

çççççççççççç

Onur
17.01.2010, 14:16
15 M € Luk Guiza yedekde duracak da Gökhan oynayacak. Garip...

Bunu görmek için akıl küpü olmaya gerek yok. Kendini harcadı diğer Türk forvetler gibi...

Kereşenli
17.01.2010, 14:50
İlk idmanına çıkmış, üstelik açıklama bile yapmış. Benim Trabzonspor'da oynadığım kötü futbol taraftarlardan kaynaklanıyor dedi. Sen sahada koşma mücadele etme, görevini yapma sonra taraftar tepki gösterdiği için tavır koy. İnşallah bizde kaçırdığın pozisyonların iki katını Fenerbahçe'de kaçırırsın. Bak bakalım taraftar nasıl tepki gösterecek sana, yeteneksiz.

isimsiz_61
17.01.2010, 14:52
İlk idmanına çıkmış, üstelik açıklama bile yapmış. Benim Trabzonspor'da oynadığım kötü futbol taraftarlardan kaynaklanıyor dedi. Sen sahada koşma mücadele etme, görevini yapma sonra taraftar tepki gösterdiği için tavır koy. İnşallah bizde kaçırdığın pozisyonların iki katını Fenerbahçe'de kaçırırsın. Bak bakalım taraftar nasıl tepki gösterecek sana, yeteneksiz.
gerçekten böyle bir açıklamamı yapmış

Mustafa Yüksek
Benim Trabzonspor'da oynadığım kötü futbol taraftarlardan kaynaklanıyor dedi.

bunu cidden dedi mi? O halde aldığı paranın ne kadar helal olduğunu sorgulasın...Rezil olacak, 2. lige kadar yolu var görürsünüz...

Orhan Aydın
Bu arada 28 yaşındaysa daha da karlı çıkmışız bu transferden:D

Murat'
17.01.2010, 14:53

Taraftar baskısı da yadsınamaz ama büyük takım oyuncuları bu gibi baskıları kaldırabilmeli.Çoğumuz gol kaçırıypr diye değil ruhsuz oynuyor diye tepki koyduk.

Nizam
17.01.2010, 14:55
Kayserispor'da Gol Kralı olan ama Trabzonspor'da bekleneni veremeyen Gökhan Ünal, Fenerbahçe'de eski günlerine dönebilir mi?
Evet:
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %39
Hayır:
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/anket_g.gif %61 (:

Ligtv nin Anketi (:

Kereşenli
17.01.2010, 14:55
Lig TV'nin sitesine girdiğiniz zaman göreceksiniz açıklamasını.

murat
17.01.2010, 14:57
gercekten iyi oldu gitmesi, suratsizlik bukadar olur ancak! Sen milyon dolarli cebe koyarken iyi oynamiyorum yarisi kalsin demiyorsunki taraftar sana baski yapmasin? Taraftara karsi birkere gulmezsin, birkere positif birsey demezsin sonra boyle aglarsin. Boyle adamdan bize hayir gelmezdi. Bunu simdi daha iyi anliyorum, yetenegine lafim yok ama sadece yetenekle olmuyor bu is..

Serdar A
17.01.2010, 14:58
guiza ile gökan mükemmel ikili olurlar

çççççççççççç

http://www.ataryemez.com/images/G/guiza-haberturk.jpghttp://habercininyeri.files.wordpress.com/2008/12/susun.jpg

Şüphesiz...

Mustafa Çolak
17.01.2010, 14:58
Her Yönden Kazanan Taraf Biz Olduk.

OZDEN61
17.01.2010, 15:04
Trabzonun ona tek artısı herhalde sacları oldu

Nihal Ayvaz
17.01.2010, 15:16
İnternette girdiğim çoğu haber sitesinde Gökhan Ünal haberleri,ilk idmanı,ilk videosu,ilk fotoğrafları vss...

Baya önemli birini kaybetmişiz :)

Sefaenes
17.01.2010, 15:19
gökhan fb formasinda 2-3 mac gol kacirsinda görelim fbli taraftarlar nasil dua ediyor ona. Bizdeki gibi oynasin kendisi zafer biryol gibi tarihi coplügünde bulacak. Fb hem taraftar baskisi yiyecek hem daha cok medya baskisi yiyecek medyanin cogu fb li

Zafer Fidan
17.01.2010, 15:31
http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2010-01-17_gkhan6.jpg

Kereşenli
17.01.2010, 15:31
Yüzü gülüyor galiba. :D

Mustafa Yüksek
17.01.2010, 15:33
Gökhan sonunda oynadığı( inş. hep 11 çıkar) futbolla yüzümüzü güldürecek:DPabucumun bomba transferi...

Zafer Fidan
17.01.2010, 15:38
Yeni Kral idmanda!

Fenerbahçe'nin kadrosundaki 4. gol kralı ilk idmanına çıktı !.. Sarı lacivertlilerin Trabzonspor'dan transfer ettiği Gökhan Ünal, yeni takımıyla ilk antrenmanını yaptı. Kayserispor'da yıldızı parlayan ama Trabzonspor'da hayal kırıklığı yaratan golcü oyuncu "Burada başarılı olacağıma inanıyorum, farklı bir Gökhan olacak. Daha diri, daha güçlü Gökhan olacağıma inanıyorum" dedi.

Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Antalyaspor maçının hazırlıklarını Serik ilçesine bağlı Belek beldesindeki Limak Arcadia Otel sahalarında sürdüren Fenerbahçe'de, Trabzonspor'dan transfer edilen Gökhan Ünal, takımdan ayrı olarak tek başına sabah idmanı yaptı. Yardımcı Antrenör Ayhan Tumani yönetiminde çalışan Gökhan Ünal, topla birlikte kondisyona yönelik çalışma gerçekleştirdi. Gökhan Ünal'ın antrenmanı, gazetecilere 10 dakika açık kaldı. Daha sonra gazeteciler, otel dışına çıkarıldı.

Gökhan Ünal, Fenerbahçe'ye geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Transferinin biraz geç, ancak tam zamanında olduğunu, çünkü Fenerbahçe'ye olgun çağında geldiğini belirten Gökhan, ''Fenerbahçe camiası çok büyük bir camia. Burada başarılı olacağıma inanıyorum. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Başta Trabzonspor'a, kolaylık sağladığı için teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra daha farklı bir Gökhan karşınızda olacak'' dedi.

Sezon başındaki Gökhan ile devre arasındaki Gökhan arasında çok fark olduğunu ifade eden Gökhan Ünal, sezon başında sakatlandığı için gerekli antrenmanı yapamadığını, ancak Şenol Güneş'in gelmesiyle birlikte çok iyi antrenmanlar yaptığını kaydetti.

Fazla idman eksiği olmadığını dile getiren Gökhan Ünal, ''Kendimi çok iyi hissediyorum. Ligin ikinci yarısında daha farklı bir Gökhan olacak. Daha diri, daha güçlü Gökhan olacağıma inanıyorum'' diye konuştu.

Fenerbahçe'den gelen ilk teklifi duyduğunda çok heyecanlandığını anlatan Gökhan, şöyle devam etti: ''Fenerbahçe gibi büyük bir camiaya geldiğim için heyecanlıyım. Trabzonspor'da taraftarla aramda biraz problemler oldu. Onun dışında takım arkadaşlarımla hiçbir sorunum yoktu. Fenerbahçe'ye gelmeden önce Mehmet Topuz ile görüştüm ve olumlu şeyler anlattı. Takımda uyum sorunu yaşayacağıma inanmıyorum. Milli takımdan da tanıdığım arkadaşlarım var. Forma rekabeti illa ki olacak ve bunda da Fenerbahçe kazanacak.''

Fenerbahçe ile 3,5 yıllık anlaşma sağladığını belirten Gökhan, detayları menajerinin bildiğini, kendisinin sadece imza attığını söyledi.
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=66682

Video:
http://video.ntvmsnbc.com/?758286#v03501019415609814713823901103600509815323 6165237

Kazım Uzunboy
17.01.2010, 15:43
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm848227.jpg

sessizkral_1
17.01.2010, 15:45
yurt dışına gitmesini isterdim ne yalan söyleyeyim.

Faik Yılmaz
17.01.2010, 15:46
Bencede Gökhan Ünalın bizde başarılı olamamasında en büyük etken taraftarımızdır. İlginç bir taraftar profilimiz var....

Hiç unutmuyorum Hami bir maçta tam 3 gol atmış 3-0 öndeyiz bir gol kaçırdı yuh çektik evet yuh çektik......
İşte böyle taraftara sahip bir klübün başarılı olması beklenemez....

Gökhan Ünalı başarısız yapan bizleriz kendisi değil..... İlk geldiği günden beri küfredende bizleriz hakaret edende bizleriz...

Kimse kusura bakmasın biz bunları hakediyoruz....

Bizde taraftarlık yok sadece bağırıp küfretmek var....

Dün Avrupa liglerinden bazı maçlar izledimde onlarda tarftar bizde taraftarız hemi....

Biz 10 lira bilete verdik diye klübün yarısını satın aldığımız zanneden zavallılarız o kadar.....

Sefer A.
17.01.2010, 15:50
Bencede Gökhan Ünalın bizde başarılı olamamasında en büyük etken taraftarımızdır. İlginç bir taraftar profilimiz var....

Hiç unutmuyorum Hami bir maçta tam 3 gol atmış 3-0 öndeyiz bir gol kaçırdı yuh çektik evet yuh çektik......

Gökhan Ünalı başarısız yapan bizleriz kendisi değil..... İlk geldiği günden beri küfredende bizleriz hakaret edende bizleriz...

Dün Avrupa liglerinden bazı maçlar izledimde onlarda tarftar bizde taraftarız hemi....

Biz 10 lira bilete verdik diye klübün yarısını satın aldığımız zanneden zavallılarız o kadar.....

yil'da 1 milyon € al, sonra 5 karsilasma'da birak gol atmayi gol atmak için bile ugras verme, sonra 30 lira ile köy'den stad'a gelen taraftar'in isyanini elestirisini kabul etmeeee !!!????? baskaaaaaaaaaa ????

Mustafa Yüksek
17.01.2010, 15:51

Abi kusra bakma ama bu yorumuna gram saygı duyamam...Taraftarın hataları var doğru, peki bu taraftarın önünde iyi futbol oynayan kimse yok mu? Olmadı mı? Gökhan'ın aklı İstanbul takımlarındaydı...

Bir adam milyon euro'lar alıp da koşmuyorsa nedeni baskı değildir abi...Bu kadar basit...Senin yaptığın genellemeler ise hiç şık değil...

Sefer A.
17.01.2010, 15:51
Abi kusra bakma ama bu yorumuna gram saygı duyamam...Taraftarın hataları var doğru, peki bu taraftarın önünde iyi futbol oynayan kimse yok mu? Olmadı mı? Gökhan'ın aklı İstanbul takımlarındaydı...

Bir adam milyon euro'lar alıp da koşmuyorsa nedeni baskı değildir abi...Bu kadar basit...Senin yaptığın genellemeler ise hiç şık değil...

aynen böyle iste ;)

lazkopatfaroz
17.01.2010, 15:52

Dün Barca'nın maçını izledim İbrahimoviç Gökhan'dan daha kötü goller kaçırdı, ilerde Gökhan'dan daha çok top ezdi. Trabzonspor taraftarı her şeyi bildiğinden Gökhan'ı ıslıklardı. Barca taraftarı bu işten anlamıyorrr !!!

lazkopatfaroz
17.01.2010, 15:53
yil'da 1 milyon € al, sonra 5 karsilasma'da birak gol atmayi gol atmak için bile ugras verme, sonra 30 lira ile köy'den stad'a gelen taraftar'in isyanini elestirisini kabul etmeeee !!!????? baskaaaaaaaaaa ????

Taraftarın gelir düzeyi yüksek olsaydı ıslıklamayacaklarmıydı ?

Sefer A.
17.01.2010, 15:53
Dün Barca'nın maçını izledim İbrahimoviç Gökhan'dan daha kötü goller kaçırdı, ilerde Gökhan'dan daha çok top ezdi. Trabzonspor taraftarı her şeyi bildiğinden Gökhan'ı ıslıklardı. Barca taraftarı bu işten anlamıyorrr !!!

Ibrahim bu hafta kaçirir, 5 hafta üst üst'e gol atar ;) fuzuli konusma çok bilmislik yapma, barcelonali ol o zaman istersen....

Hüseyin İlkin
17.01.2010, 15:54
Olay dönüp, dolaşıp geliyor taraftara. Gelsin bakalım.

:D

Gökhan efendi koşmasın, suçlu taraftar olsun. Olsun bakalım.

:cool:

Sefer A.
17.01.2010, 15:54
Taraftarın gelir düzeyi yüksek olsaydı ıslıklamayacaklarmıydı ?

yüksek olsa ne yazaaaarrrr, 1 m € alan varsa o zaman baska.... saçmaladin yine

ben topçu olayim o kdr isteksiz görüneyim, taraftar bana sövsün haklidirrrrrr !!!!

Erbay
17.01.2010, 15:55
Ben görücem Gökhan'ı fb seyircisinin önünde. Alex'i yuhalayan seyircinin önünde... 2 saniyeden fazla topu ayağında tutarsa ıslıklanmaya fırsat bulur.

Sefer A.
Olay dönüp, dolaşıp geliyor taraftara. Gelsin bakalım.

:D

Gökhan efendi koşmasın, suçlu taraftar olsun. Olsun bakalım.

:cool:

her zamanki gibi yaaaa, hep taraftar suçlu, nasil okul'da hep ögrenci suçlu ise... hiç ögretmen suçlu olmuyor nedense......

Mustafa Yüksek
Hayda...İbrahimoviç ile Gökhan ne süper kıyaslama oldu öyle:D

SefaÇetinKulak
17.01.2010, 15:56
İbrahimovic'i kıyasladığınız adama bakın :) Gökhan'ın yerine paftan forvet koysak ondan daha etkili olurdu .

Sefer A.

ben de anlamadim ama :D...

lazkopatfaroz

kıyaslama İbo ve Gökhan değil taraftar nerden anlıyon lafı

Ufuk Bayraktar61
17.01.2010, 15:57

eğer büyük bir takıma geliyorsan bazı şeyleri göze almak lazım. dünyanın neresine giderseniz aynıdır.

siz yada biz başka ülkelerde neler olduğunu biliyormuyuz peki?
örneğin napolide olan bitenleri kim bilebilir?
kim napolinin yerel basınını takip ediyor?

bu soruları sormamın nedeni pekela orda da bunun gibi sorunlar olabilir. biz bulunmaz hint kumaşımıyızda sadece bize özgü bunlar ? hayır..

bir topçu buraya gelip 1.5 trilyon para alıyosa ve haftada sadece 90 dk sahada kalıp hiç bir şey yapmıyosa ve bu başarısızlığın nedenini taraftarda arıyosa bu o futbolcunun büyük futbolcu olmadığının göstergesidir. 1.5 trilyon para alıyosa ve yanından geçen topa aval aval bakıyosa suçlu taraftar değildir. taraftar onun yerinde olsa o topa koşar.

sonuç olarak bir futbolcu küfüre katlanamıyosa, bi zahmet futbolcu olmasın. ingilterede adam taç atışı kullanıyo arkadan ana avrat gidiyolar. adam dönüpte bakmıyor.

neden? profesyonellik var çünkü...

sonuç moalrak küfür edenin yanına kalan birşey."bilmem neyini bilmem ne yapayım" bunlar sadece laf arkadaşlar..atılan laflar..kim bu olguyu yerine getirmiştir şu ana kadar...ingilizler öyle yapmıyor mu ? :)

lazkopatfaroz
17.01.2010, 15:57
İbrahimovic'i kıyasladığınız adama bakın :) Gökhan'ın yerine paftan forvet koysak ondan daha etkili olurdu .

İyi koy o zaman niye para harcıyosun boş yere

bahadır2561
17.01.2010, 15:58
her iki tarafta sucluydu...

iki tarafında kendisine göre haklı olan yanları vardı..

SefaÇetinKulak
Bunu bana değil yönetime ve teknik heyete sor .

Sefer A.

yahu o zaman daha beter :D barça 26 sene sampiyonluk görmesin bakalim, haydi onu geç abartmayalim 5 sene görmesin sampiyonlugu, bak bakalim katalanlar ne yapiyor ;)
özenti merakli biri oldugun belli, tutturdun barça barça barça barçaa

Hüseyin BURNAZ
yeri degil ama mehmet batdal bügün 2 gol attı en azından bu gökhan kazmasından iyidir.

.....
17.01.2010, 15:59
Söylenecek çok şey var ama hepsini söylemeye zamanımız yetmez. Trabzonsporumuzun formasını giydi , goller attı bizi sevindirdi.

Yeni takımında kendisine başarılar diliyorum.Ama Trabzonspora ve Taraftarına söz söylemeye hakkı yok.Bu böyle biline!

Mustafa Yüksek
17.01.2010, 15:59

Etme gitme kardeşim...İbra'yı yuhalamayan Barça taraftarını örnek gösteriyorsun...6 kupa sahibi takımın taraftarı...Fantastik gollerin adamı ibra yı yuhalamıyor diyorsun...

Gökhan ruhsuzdu, ruhsuz...Suçlusu taraftar değildi...Yahu adam milli takımda bile ruhsuzdu...Orda da mı biz suçluyduk:D

Elbette taraftarın hataları var ama Gökhan'ın mazlum gösterilmesi beni çıldırtıyor...Koşmadı adam yahu...

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:00
Ibrahim bu hafta kaçirir, 5 hafta üst üst'e gol atar ;) fuzuli konusma çok bilmislik yapma, barcelonali ol o zaman istersen....

Barca'da oynarsan gol kaçırmaya hakkın var Trabzonspor'da yok.
Barca'da oynarsan ilerde gereğinden fazla top ezmeye hakkın var Trabzonspor'da yok.
Barca'da ki adamın ismi var sahada gezsede sorun yok Trabzonspor'da gezse sorun olur.

Taraftar taraftar olmasını bilsin futbolcu futbolculuğunu bilir. Taraftar takımını desteklemesini bilsin ondan sonra futbolcuyu eleştirsin.

Faik Yılmaz
17.01.2010, 16:00
Laflarım bütün taraftara ait değildir ama maalesef büyük çoğunluğuna aittir bu forumda olan arkadaşlarımın çoğu bu güruha ait değildir sakın üzerlerine alınmasınlar.....

Dogan
17.01.2010, 16:01
Sefer Asan, bilmiyorum haddime midir ama, üslubun yanlış!

OnurKul
17.01.2010, 16:01
İnternette girdiğim çoğu haber sitesinde Gökhan Ünal haberleri,ilk idmanı,ilk videosu,ilk fotoğrafları vss...

Baya önemli birini kaybetmişiz :)

Bende çok şaşkınım :D Hürriyet gazetesinde bir kişi kötü demiyor transferine. Herkes fenerde 20 gol atar diyor :D biz ne yapmışız be !

Bu transferi doğru bulanlardan biride Rıdvan Dilmen... Demek ki biz topçudan anlamıyoruz :) Trabzonspor için Önemli bir kayıp oldu medyanın gözünde.

Lakin ben mutluyum. Ruhsuz insanlara tahammül edemiyorum.

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:02
Etme gitme kardeşim...İbra'yı yuhalamayan Barça taraftarını örnek gösteriyorsun...6 kupa sahibi takımın taraftarı...Fantastik gollerin adamı ibra yı yuhalamıyor diyorsun...

Gökhan ruhsuzdu, ruhsuz...Suçlusu taraftar değildi...Yahu adam milli takımda bile ruhsuzdu...Orda da mı biz suçluyduk:D

Elbette taraftarın hataları var ama Gökhan'ın mazlum gösterilmesi beni çıldırtıyor...Koşmadı adam yahu...

Gökhan haklı demiyorumda bu kadar yerden yere vurulmayı hak etmiyor.

Fantastik gol atıyor diye herşeye göz yumulacak diye bir şey yok.

6 kupa sahibi taraftar sahada kötü işler yapanı eleştiremez mi ?

Milli takım ayrı o konuya girme.

Barca taraftarını örnek alalım adamlardan daha mı fazla biliyoruz bu işi

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:03

Hangi takımı tutacağımı sana soracak halim yok.

futbalski60
17.01.2010, 16:03

Trabzonspor taraftarı kimi istiyor Fatih Tekke'yi , Fatih yerinde kim oynuyor Gökhan ve Umut. Taraftar Fatih alınmadı diye bu oyuncuların başarısız olmasını gözledi bu bir gerçek, yeri geldi basında alay konusu oldu, yeri geldi kafadan senaryo uydurulup Gökhan hakkında asılsız haberler çıktı bana kimse taraftarın suçu yok her şey Gökhan'dan kaynaklandı hikayesini anlatmasın. Fatih'in yerinde Selçuk ya da başka bir oyuncu oynasa aynısı ona da yapılacaktı.

Gökhan için burda bir çok kişi Galatasaraylı, onlarla anlaştı, şerefsiz diyenler vardı adam Gs fanatiği olsa Fenerbahçe ile anlaşır mıydı ?
Gökhan'la taraftarın arası iyi olsaydı ya da Fatih daha önceden takıma dahil edilseydi bence çok farklı bir Gökhan izlerdik ama olmadı. Gökhan'ın tek hatası eleştirilere karşı duygual davranmasıydı erken pes etmiyekti bunun dışında en ufan bir huzursuzluk çıkardığını ya da bir disiplinsizlik yaptığını görmedim. Yine de umarım Fb'de başarısız olur.

Sefer A.
17.01.2010, 16:05
Barca'da oynarsan gol kaçırmaya hakkın var Trabzonspor'da yok.
Barca'da oynarsan ilerde gereğinden fazla top ezmeye hakkın var Trabzonspor'da yok.
Barca'da ki adamın ismi var sahada gezsede sorun yok Trabzonspor'da gezse sorun olur.

Taraftar taraftar olmasını bilsin futbolcu futbolculuğunu bilir. Taraftar takımını desteklemesini bilsin ondan sonra futbolcuyu eleştirsin.

1. gol kaçirmaya hakkin var, ama golo atmak için ugrasmamaya hakkin yookkk !
2. barça'da top ezersen ne osrun olacak bir dahaki'nde ezmezsin, Gökhan gibi kendini hayalet sanip karsi'daki oyuncunun iç'inden geçmeye çalismazsin...
3. Ibra saha da gezse de gol atar, Gökhan kosarken bile atamiyor, ne biçim bir kiyaslama bu ?? ora'da sorun olmaz elbet, gez'e gez'e 6 kupa aldi barça daha ne ???

o zaman 1m€ taraftar alsin, bak bakalim taraftar taraftarligini biliyor mu ;)

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:06
yahu o zaman daha beter :D barça 26 sene sampiyonluk görmesin bakalim, haydi onu geç abartmayalim 5 sene görmesin sampiyonlugu, bak bakalim katalanlar ne yapiyor ;)
özenti merakli biri oldugun belli, tutturdun barça barça barça barçaa

Örnek veriyoruz anla diye. Anlamanda sıkıntı var herhalde. Bu taraftar 5 sene şampiyon olamadığımız zamanda ıslıklıyordu 25 sene ile alakası yok. Barca ile kimse kıyaslanamaz. Sende özen biraz Barca taraftarına ;)

Sefer A.
17.01.2010, 16:07
Laflarım bütün taraftara ait değildir ama maalesef büyük çoğunluğuna aittir bu forumda olan arkadaşlarımın çoğu bu güruha ait değildir sakın üzerlerine alınmasınlar.....

tamam Abi, öyle olsun bakalim...

Sefer Asan, bilmiyorum haddime midir ama, üslubun yanlış!

ne demek, yanlisim varsa düzeltmeni tercih ederim uyarmani tercih ederim, sagol ;)

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:07
1. gol kaçirmaya hakkin var, ama golo atmak için ugrasmamaya hakkin yookkk !
2. barça'da top ezersen ne osrun olacak bir dahaki'nde ezmezsin, Gökhan gibi kendini hayalet sanip karsi'daki oyuncunun iç'inden geçmeye çalismazsin...
3. Ibra saha da gezse de gol atar, Gökhan kosarken bile atamiyor, ne biçim bir kiyaslama bu ?? ora'da sorun olmaz elbet, gez'e gez'e 6 kupa aldi barça daha ne ???

o zaman 1m€ taraftar alsin, bak bakalim taraftar taraftarligini biliyor mu ;)

6 kupada ibo vardı sahada. Aferin sana işkemben sağlam iyi atıyorsun.

Mustafa Yüksek
17.01.2010, 16:08
Gökhan haklı demiyorumda bu kadar yerden yere vurulmayı hak etmiyor.

Fantastik gol atıyor diye herşeye göz yumulacak diye bir şey yok.

6 kupa sahibi taraftar sahada kötü işler yapanı eleştiremez mi ?

Milli takım ayrı o konuya girme.

Barca taraftarını örnek alalım adamlardan daha mı fazla biliyoruz bu işi

Yok biz anlaşamayacağız...Taraftar yuhalıyor eyvallah...Adamın ayakkabılarına da taş mı bağladı?

Barça'yı örnek verdin...Başarının tavan yaptığı bir klüp şu anda...Bu yüzden adam top ezmiş, koşmamış çok koymuyor....Peki seneler önce Barça sıkıntı yaşarken taraftarları bu kadar sakin miydi? Ben söylemiş olayım, değillerdi...Taraftarlar başarısızlıkta koşmayan adama tepki gösterir...

Evet bizim verdiğimiz tepkiler takıma negatif yansıyor bazen...Ama Gökhan efendinin İstanbul medyasına dediği gibi başarısızlığının asıl nedeni taraftar değil, bizzat şahsi ruhsuzluğudur...

faik celikoflu
17.01.2010, 16:09

faik abicim, o dediğin hayatında 1-2 kez maça giden taraftardır...

bizim gibi her deplasmana gitmek için çırpınan taraftar diyosa bu gökhan karaktersizdir, bence doğru diyordur...

bunu bilir bunu derim ben...

Faik Yılmaz
17.01.2010, 16:09
Umutun yarısı kadar destek çıkılsaydı Gökhan bugün gol kralımız olarak devam ederdi...

Çok koşmadı eleştirisine katılmıyorum geçen sene bir maçta hiç koşmadı denilmişti o maçtaki istatistiklere bakmıştım ÇOĞU OYUNCUDAN DAHA FAZLA KOŞMUŞTU....

Ha bazı öğrenciler vardı hoca ona bakınca ders çalışıyormuş gibi görünür arkasını dönünce haylazlığpa devam eder...Onun gibi değildi Gökhan....Haklısınız...

Koşuyor gibi görünmekle ( Umut) koşmak çok farklı şeyler....

Sefer A.
17.01.2010, 16:11
Örnek veriyoruz anla diye. Anlamanda sıkıntı var herhalde. Bu taraftar 5 sene şampiyon olamadığımız zamanda ıslıklıyordu 25 sene ile alakası yok. Barca ile kimse kıyaslanamaz. Sende özen biraz Barca taraftarına ;)

hay senin kiyaslarina, yahu Trabzon ve barcelona, Türkiye ve ispanyaa !!! ??? anladinnn??? eski'den nasil baski olurdu hakemler 3.47'lik ofsayt'i görmemezlik'ten gelemezdi, simdi o "sosyete" taraftar yüzünden 10 metre'lik olmayan ofsayt'i bile ofsayt diye çalarlar ;) sen haala barça'ya özen, iyice kazanamayiz Avni Aker'de o zaman

Sefer A.
17.01.2010, 16:12
6 kupada ibo vardı sahada. Aferin sana işkemben sağlam iyi atıyorsun.

ne alaka ibo ile ???? taraftar'dan bahsediyorum !! Trazbzonspor sadece 1 kupa, yani lig'de 1.ci olsun, bak sonra taraftar islikliyor mu simdi ki gibi, taktin sen barça'nin isliklamamasina, hayret bir sey yaaaaaaa.......

gerenimo
17.01.2010, 16:13
Trabzonspor taraftarı kimi istiyor Fatih Tekke'yi , Fatih yerinde kim oynuyor Gökhan ve Umut. Taraftar Fatih alınmadı diye bu oyuncuların başarısız olmasını gözledi bu bir gerçek, yeri geldi basında alay konusu oldu, yeri geldi kafadan senaryo uydurulup Gökhan hakkında asılsız haberler çıktı bana kimse taraftarın suçu yok her şey Gökhan'dan kaynaklandı hikayesini anlatmasın. Fatih'in yerinde Selçuk ya da başka bir oyuncu oynasa aynısı ona da yapılacaktı.

Gökhan için burda bir çok kişi Galatasaraylı, onlarla anlaştı, şerefsiz diyenler vardı adam Gs fanatiği olsa Fenerbahçe ile anlaşır mıydı ?
Gökhan'la taraftarın arası iyi olsaydı ya da Fatih daha önceden takıma dahil edilseydi bence çok farklı bir Gökhan izlerdik ama olmadı. Gökhan'ın tek hatası eleştirilere karşı duygual davranmasıydı erken pes etmiyekti bunun dışında en ufan bir huzursuzluk çıkardığını ya da bir disiplinsizlik yaptığını görmedim. Yine de umarım Fb'de başarısız olur.

doğru bir tespit. fatih tekke alınsaydı, başka bir gökhan- umut performansı izlerdik. taraftar fatih tekke yerinde oynayan oyuncuları istemediğini gaddarca göstermiştir.

Mustafa Yüksek
17.01.2010, 16:14

Öncelikle kimse masal anlatmıyor burada, fikrini belirtiyor;)...Taraftarın negatif baskısını herkes biliyor ve bu takıma gelen adam bundan habersiz gelmiyor...

Benim esas sorum şu...Umut yeri geldi Gökhan'dan kat kat fazla eleştirildi, ıslıklandı, alay edildi hakkında...Baskıysa ona da baskı vardı..Bu adamın 5 koştuğu yerde Gökhan neden 2 adım atamıyordu?..Pes etme mevzusuna gelince, sözleşmeli oyuncu pes edemez kardeşim...Gitmek istiyorsa gider, yok kalıyorsa ve pes ettim diyorsa sözlemesindeki parayı da almayacak...Yok öyle ben mazlumum ayakları...Koşmadı arkadaş, mücadele etmedi...Gözümde değeri yok..Gitsin basına hikaye anlatsın artık:p

Faik Yılmaz
17.01.2010, 16:14
faik abicim, o dediğin hayatında 1-2 kez maça giden taraftardır...

bizim gibi her deplasmana gitmek için çırpınan taraftar diyosa bu gökhan karaktersizdir, bence doğru diyordur...

bunu bilir bunu derim ben...

Adaşım ve de kardeşim maça küfretmek için giden evde fırça iyiyp bunu hesabını stadyumda hakaret ederek çıkarmaya çalışan binlerce insan müsveddesi maçlara geliyor....

Dakika 1aşlıyor küfre... Ula dur daha oyuncular ısınma bile ısınmadılarki....

Yok 10 trilyon aldı bilmem ne yapayım bunu ben daha iyi koşarım.... Taksın bilmem ne motoru filan.....

Mallaesef bu taraftar güruhu sadece Gökhanı değil bütün oyuncuları strese sokuyor admalar topa vurmaya korkuyorlar....

Ceyhun mesela antrenmanalrda bazukaları yolluyor kaleye inanılmaz şutlar atıyor oysa stadyumda atamıyor....Birazda nedeni bu nsan müsveddeleri...

Şu an burada konuştuğum arkadaşmlarımın çok büyük bir çoğunluğu bu yaratıklara yaklaşma bile yaklaşmazlar adım gibi biliyorum. Çünkü biz kız arkadaşlarımızla kardeşlerimizle ablalarımızla maça giden bir topluluğuz belli bir seviyenin üzerindeyiz

bunu gururla söylüyorum....

ancak diğerkesiminde takımı olumsuz olrak ekilediğide su götürmez bir gerçek....

Sefer A.
17.01.2010, 16:15
doğru bir tespit. fatih tekke alınsaydı, başka bir gökhan- umut performansı izlerdik. taraftar fatih tekke yerinde oynayan oyuncuları istemediğini gaddarca göstermiştir.

dogruluk pay'i var belki, ama lütfen Gökhan'in basarisizligini buna baglamayin, biraz yönetim'ion oyununa gelmis olursunuz gibime geliyor...

faik celikoflu
17.01.2010, 16:16
Umutun yarısı kadar destek çıkılsaydı Gökhan bugün gol kralımız olarak devam ederdi...

Çok koşmadı eleştirisine katılmıyorum geçen sene bir maçta hiç koşmadı denilmişti o maçtaki istatistiklere bakmıştım ÇOĞU OYUNCUDAN DAHA FAZLA KOŞMUŞTU....

Ha bazı öğrenciler vardı hoca ona bakınca ders çalışıyormuş gibi görünür arkasını dönünce haylazlığpa devam eder...Onun gibi değildi Gökhan....Haklısınız...

faik abicim, daha önce de yazdım ama yine yazayım;

imza atarken "ben aslında GS ye gidecektim ama oturdum işte buaray" der gibi somurtarak poz veren bu gökhan ünal,

saç ektirdi diye 6 ay topa kafa vurmayan bu gökhan ünal,

saha içinde koşmıyor diye arkadaşlarından azar işiten bu gökhan,

bütün taraftar aylardır sabrederken 1-2 taraftar yan baktı diye, saçma sapan açıklamalar yapan bu gökhan ünal,

inan yazsam böyle bi dünya şey yazarım...

bu forma gökhan ünala hiç ama hiç yakışmıyordu ve ona en çok yakışacak formayı istediği kadar giysin, isterse dünya gol kralı olsun ama bizden uzak olsun....

Tanju
17.01.2010, 16:16

Abi Allah aşkına Gökhan'ı beğenmeyen sadece bizim taraftarımız mıydı? Ben Manisa'da yaşıyorum, buradaki tüm diğer takımları tutan arkadaşlarım da aynı şeyleri düşünüyorlardı Gökhan için. Umut'a destek diyorsun da; şu son 2 aydan vazgeç ve bak ikisininde forumdaki konularına kime daha çok destek çıkılmış açıkca görebilirsin.

Bazı öğrenciler de vardır soruyu bilmediği halde biliyorum diye parmak kaldırır. Gökhan'da böyleydi, ödediğimiz bonservis ve transderinde diğer klüplerle yaptığımız mücadeleden dolayı Gökhan'ı bilinçaltında çok üst düzey bir futbolcu sandık. Halbuki Gökhan aynı Gökhan..
Saygılar...

İbrahim Gökhun Öztürk
17.01.2010, 16:18
Sarı-Lacivertli forma adına ilk açıklamalarını yapan Ünal, "Biraz gecikmelide olsa Fenerbahçe'ye geldiğim için çok mutluyum.su adamı hala nasıl savunabiliyosunuz! sıgınabilecekleri bişi buldular baskı var diye söyleyip duruyolar peki bu baskı hiç mi insanı iyi yönde etkilemez.para kazanıyosun futboldan bu senin işin eger baskıdan şikayetçiysen daha fazla çalısırsın ve daha önce yapman gerekeni gollerini sıralarsın bak o zamn baskı nasıl seni ivmelendirici bi güce ulasıyo...kesinlikle katılmıyorum gökhanı savunan yorumlara neymiş efendim duygusalmış! yeri geldiginde bizler profesyonel oyuncularız en iyi teklif nerden gelirse oraya gideriz tarzı konusmayı biliyorlar...

futbalski60
17.01.2010, 16:20
Öncelikle kimse masal anlatmıyor burada, fikrini belirtiyor;)...Taraftarın negatif baskısını herkes biliyor ve bu takıma gelen adam bundan habersiz gelmiyor...

Benim esas sorum şu...Umut yeri geldi Gökhan'dan kat kat fazla eleştirildi, ıslıklandı, alay edildi hakkında...Baskıysa ona da baskı vardı..Bu adamın 5 koştuğu yerde Gökhan neden 2 adım atamıyordu?..Pes etme mevzusuna gelince, sözleşmeli oyuncu pes edemez kardeşim...Gitmek istiyorsa gider, yok kalıyorsa ve pes ettim diyorsa sözlemesindeki parayı da almayacak...Yok öyle ben mazlumum ayakları...Koşmadı arkadaş, mücadele etmedi...Gözümde değeri yok..Gitsin basına hikaye anlatsın artık:p

Her insanın yapısı farklı Umut sabredebiliriyor Gökhan da ben duygusalım etkileniyorum diyor burda yapacak bir şey yok.Ayrıca bu tepkileri Gökhan fazla çekmez çünkü kendisine gelen teklifler de var illa Trabzonspor'a mahkumum demiyor Umut ise tam tersi Trabzonspor'a mahkum burda hadi ben gidiyorum dese daha küçük profilli bir takıma gidecek arada ki farkı anlatabilmişimdir umarım. Bana sorarsan bir futbolcu asla duygusal davranmamalı ama Gökhan davrandı ve gitti zaten Gökhan'ın en büyük hatası buydu büyük futbolcu olmak istiyosan dayanacaksın kendini göstereceksin malesef yapamadı bunu.

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:22
Trabzonspor taraftarı ne zaman sahadaki oyuncusuna, hocasına, yönetimine sahip çıkmasını öğrenirse o zaman başarılı olur. Takım sahada oynarken mücadele ederken siz başka bir oyuncu için tempo tuttun sonra bakımdan başarı bekleyin. Trabzonspor taraftarının takıma bakış açısı çok ilginç. Bugun Fatih Tekke diye birisi olmasaydı taraftar ne diye bağıracaktı. İyiki Fatih var yoksa Trabzonspor yetim çocuk gibi kalacaktı.

Sefer A.
Sarı-Lacivertli forma adına ilk açıklamalarını yapan Ünal, "Biraz gecikmelide olsa Fenerbahçe'ye geldiğim için çok mutluyum.su adamı hala nasıl savunabiliyosunuz! sıgınabilecekleri bişi buldular baskı var diye söyleyip duruyolar peki bu baskı hiç mi insanı iyi yönde etkilemez.para kazanıyosun futboldan bu senin işin eger baskıdan şikayetçiysen daha fazla çalısırsın ve daha önce yapman gerekeni gollerini sıralarsın bak o zamn baskı nasıl seni ivmelendirici bi güce ulasıyo...kesinlikle katılmıyorum gökhanı savunan yorumlara neymiş efendim duygusalmış! yeri geldiginde bizler profesyonel oyuncularız en iyi teklif nerden gelirse oraya gideriz tarzı konusmayı biliyorlar...

çildirtici konusmalar aynennn, "profesyonel" midir nedir, biz istemiyoruz asiri "profesyonelligi" az amatör ruhu'u olsun sizde, az size para verip hayatinizi yasatan takim'a saygi duyun beeeee, Gökhan'in ruhsuzlugunu anlamak mümkün degil.......

Faik Yılmaz
faik abicim, daha önce de yazdım ama yine yazayım;

imza atarken "ben aslında GS ye gidecektim ama oturdum işte buaray" der gibi somurtarak poz veren bu gökhan ünal,

saç ektirdi diye 6 ay topa kafa vurmayan bu gökhan ünal,

saha içinde koşmıyor diye arkadaşlarından azar işiten bu gökhan,

bütün taraftar aylardır sabrederken 1-2 taraftar yan baktı diye, saçma sapan açıklamalar yapan bu gökhan ünal,

inan yazsam böyle bi dünya şey yazarım...

bu forma gökhan ünala hiç ama hiç yakışmıyordu ve ona en çok yakışacak formayı istediği kadar giysin, isterse dünya gol kralı olsun ama bizden uzak olsun....

Peki bizi reddedip giden Burak Yılmazın Gökhanın yerine alınmasınada karşısın anladığım kadarıyla.......

Bence Gökhan oyun siteimiz uymadığı için fzla başarılı olamadı bide fazla destek olmadığımız için....

gerçeği zaman gösterecek hep birlikte göreceğiz......

Bir Temel fıkrası var.. Tele doktora gitmiş bacağuma tutayrum ağırıyor, koluma tutuyorum ağrıyor, belime tutyorum ağrıyor demş... Doktor her tarafıan tahlil yapmış , film çekmiş bir şey çıkmamış....

en sonunda parmağına film çekmişler parmağı kırık çıkmış....

Dilerim bizimde parmağımız kırık çıkmaz ne diyelim :) :)

faik celikoflu
17.01.2010, 16:25
trabzonspor ne zaman adam gibi oyuncu alırsa, adam gibi maçları oynarsa o zaman şampiyon olur...

taraftarla alakayı kuramıyor nedense ben...

geçen sene o kadar eleştirdik gökhan-umut u...

ama yine de az daha şampiyon oluyorduk...

taraftarla alakası yok, futbolcu oynar, takım şampiyon olur...

taraftar verdiği maddi manevi desteğin karşılığını şampiyonlukla alır...

Fatih Özkan
17.01.2010, 16:28
Bu adam ruhsuzdu!
İsterse şimdi gol kralı olsun umurumda değil!
Bize faydasından çok zararı vardı...

faik celikoflu
17.01.2010, 16:28
Peki bizi reddedip giden Burak Yılmazın Gökhanın yerine alınmasınada karşısın anladığım kadarıyla.......

Bence Gökhan oyun siteimiz uymadığı için fzla başarılı olamadı bide fazla destek olmadığımız için....

gerçeği zaman gösterecek hep birlikte göreceğiz......

Bir Temel fıkrası var.. Tele doktora gitmiş bacağuma tutayrum ağırıyor, koluma tutuyorum ağrıyor, belime tutyorum ağrıyor demş... Doktor her tarafıan tahlil yapmış , film çekmiş bir şey çıkmamış....

en sonunda parmağına film çekmişler parmağı kırık çıkmış....

Dilerim bizimde parmağımız kırık çıkmaz ne diyelim :) :)

abi şahsen bana göre burak ın da fazla farkı yok gökhandan...

ama belki değişmiştir, performansını arttırımış kendini geliştirmiştir, gelir se görürsek veririz notunu...

mücadele etsin yeter bize, çok şey istemiyoz ki...

aldıkları trilyonlar için extra mücadele..

önlerinde kahramanlaştırdığımız örnekler çok...

ister bir cemil usta, dobi hasan, şota, hami, gökdeniz, fatih olurlar; isterseler de yuhlanarak giderler bu takımdan...

İbrahim Gökhun Öztürk
17.01.2010, 16:29
[QUOTE=Faik Yılmaz;2927955]Peki bizi reddedip giden Burak Yılmazın Gökhanın yerine alınmasınada karşısın anladığım kadarıyla.......

fıkra güzelmiş öncelikle onu belirtmek isterim:) sadri senerin daha önce söylemlerine dayanarak ve gökhan ünal transferinde zaten gökhan buraktan 2 gömlek daha üstün tarzı konusmalarından burak 'ın bizi reddettigini değil aksine bekletilip alınmadıgına inanıyorum.eger bu konuyu yanlış irdelemişsem olayı kesin bilen biri beni aydınlatırsa sevinirim...saygılarımla...

Ilelioglu
Bu adam ruhsuzdu!
İsterse şimdi gol kralı olsun umurumda değil!
Bize faydasından çok zararı vardı...

Evet aynen öyle, sürekli baski'dan bahseden Adam'in Futbol ile ne isi var anlamiyorum...!

gerenimo
dogruluk pay'i var belki, ama lütfen Gökhan'in basarisizligini buna baglamayin, biraz yönetim'ion oyununa gelmis olursunuz gibime geliyor...

derdim gökhanı savunmak değil. ancak karşımızdakinin de bir insan olduğunu unutuyoruz bazen.

Mustafa Yüksek
17.01.2010, 16:30
Her insanın yapısı farklı Umut sabredebiliriyor Gökhan da ben duygusalım etkileniyorum diyor burda yapacak bir şey.Ayrıca bu tepkileri Gökhan fazla çekmez çünkü kendisine gelen teklifler de var illa Trabzonspor'a mahkumum demiyor Umut ise tam tersi Trabzonspor'a mahkum burda hadi ben gidiyorum dese daha küçük profilli bir takıma gidecek arada ki farkı anlatabilmişimdir umarım. Bana sorarsan bir futbolcu asla duygusal davranmamalı ama Gökhan davrandı ve gitti zaten Gökhan'ın en büyük hatası buydu büyük futbolcu olmak istiyosan dayanacaksın kendini göstereceksin malesef yapamadı bunu.

Profilini , gidebileceği yerleri düşünürken profosyonel; iş sahaya gelince duygusal...Yok öyle yağma...

Taraftarı tartışalım, yanlışlarını konuşalım...Ama Gökhan bu olayda asla mazlum değildir, taraftarı ortaya atıp sıyrılamaz...Göreceğiz zaten çok geçmeden başarısızlığının gerçek nedenini...

Bu arada seçenek olarak Umut'un çaresiz olduğunu belirtmişsin ki baya enteresan olmuş...Umut'un piyasası sandığın kadar ufak değil..O da Fener'e yedek olarak gidebilir Gökhan gibi...

Tartışma uzayınca yanlış yazmışım:)

kimyager
17.01.2010, 16:31

KEŞKE HERKES BU özeleşiriyi yapabilse ama çok zor.sende yaptığın için tepki göreceksin kardeş ne yazık ki...

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:32
Psikolojik baskıdan bahsediliyor. Profesyonel oyuncular baskıyı kaldırabilmeli deniyor.

Parayı pulu bir kenara bırakın ne olursa olsun sahadaki oynayanlar hepsi insan.

Eto'o da maruz kaldı böyle olaylara. Maçı bıraktı dışarı çıkıyordu. Eto'o Profesyonel oyuncu değilmiydi ?

Mustafa Yüksek
17.01.2010, 16:33
Psikolojik baskıdan bahsediliyor. Profesyonel oyuncular baskıyı kaldırabilmeli deniyor.

Parayı pulu bir kenara bırakın ne olursa olsun sahadaki oynayanlar hepsi insan.

Eto'o da maruz kaldı böyle olaylara. Maçı bıraktı dışarı çıkıyordu. Eto'o Profesyonel oyuncu değilmiydi ?

Hocam enteresan örneklerin var...Yanlışsam düzelt ama Eto'o nun maruz kaldığı ırkçı bir olaydı sanırım..Ayrı sikletler kanımca...

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:34
Artık ne kadar asist yaptı ne kadar gol attı takıma ne kadar katkısı oldu ona bakılmıyor.

Ruh ölçümü yapılıyor nasıl yapılıyorsa :)

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:36
Hocam enteresan örneklerin var...Yanlışsam düzelt ama Eto'o nun maruz kaldığı ırkçı bir olaydı sanırım..Ayrı sikletler kanımca...

İkiside psikolojik baskıdır. Ha anasına avradına küfür etmişsin, ha rengine ülkesine milletine dinine laf atmıssın ne fark var ?

Mustafa Yüksek
17.01.2010, 16:37
Elimden geldiğince deplasmana gidiyorum...Maçların yarısı ediyor...Ben sahada görüyorum, yapıyorum ölçümü...İstersen sana da anlatırım...

İbrahim Gökhun Öztürk
17.01.2010, 16:39
Artık ne kadar asist yaptı ne kadar gol attı takıma ne kadar katkısı oldu ona bakılmıyor.

Ruh ölçümü yapılıyor nasıl yapılıyorsa :)

eger istatistik olarak bakılırsada girdiği pozisyon ve kaçırdıklarıda dahil olacak yaptıgı asist ve attıgı gollere...bence şansını fazla zorlama :D

Mustafa Yüksek
İkiside psikolojik baskıdır. Ha anasına avradına küfür etmişsin, ha rengine ülkesine milletine dinine laf atmıssın ne fark var ?

Ana avrat küfürü iyi bir şeymiş gibi gösterecek değilim ama bu ne yazık ki futbolun gerçeği...Futbol nerede oynanıyorsa, peşinden gidiyor...Tüm dünya taraftarlarını yargılamak lazım en başından...

Irkçılık ise bambaşka bir şeydir...Yazıyla anlatılacak türden bir şey değildir...

lazkopatfaroz
KEŞKE HERKES BU özeleşiriyi yapabilse ama çok zor.sende yaptığın için tepki göreceksin kardeş ne yazık ki...

Biz burda doğrusuyla, yanlışıyla, eksiğiyle, fazlasıyla Trabzonspor'u konuşuyoruz. Gayet açık ne net dille bunu söylüyoruz. Millette bizi Barca hayranı, bilmem ne hayranı görüyor.

Arkadaşlar, kardeşler, abiler Trabzonspor'un doğruları olduğu kadar yanlışlarıda var. Bunları söylediğimiz zaman neden bize kızıyorsunuz. Bizim uğraşlarımızda Trabzonspor başarısı için. Suçu birazda kendimizde aramasını bilelim. Kendimizi Dünya'nın en iyi takımı olarak görmeyelim.

gerenimo
17.01.2010, 16:40
genellikle biz başarısızlıkta suçlular arayıp kellerini alıyor, peşinden de isimler yaratıp kurtarıcılar bekliyoruz. geçen sezonuntüm faturası ersun hocaya kesildi ve gönderdik. yönetim, oyuncu camia ve taraftar özeleştiri yapmadı, ersun hocanın cezasını kesti. kurtarıcımız gecikmeli de olsa başımızda. görülüyorki şenol hocanın varlığı da takımı tek başına harika hale gatiremedi. ancak yönetimsel ve maddi zaafları düzeltmeden şenol hocadan da büyük başarılar beklemek yine suçlu arayışlarına iticek bizi.

bu sezonun ilk yarısının tüm sorumluğunu gökhana yükledik. zaten geçen sezondan gelen önyargılar da vardı. suçlu bulundu ve cezası kesildi. kurtarıcımız fatih tekke gelecek ve bizi tüm bu dertten kurtarcak sanılıyor. saha içi problemler, taktik ve kadro zaafiyeti, dengeli olmayan oyuncu sayısı düzelmeden fatih tekkeden saha içini düzeltmesini beklemek de aynı hayalciliğin ve olası hayal kırıklığının habercisi.

M.Kılıç50
Demekki "Senol Günes ile Yeniden Dogdum" Laflari bir blöf´den ibaretti...
Demekki "Fenerbahce Bana cok uygun bir kulüp" demen bos bir laf degildi
Demekki "Ikinci Yari Bambaska olacagim" derken bize degil, fenerbahceli taraftarlara sesleniyormussun....

Eyvallah ;)

futbalski60
Profilini , gidebileceği yerleri düşünürken duygusal; iş sahaya gelince duygusal...Yok öyle yağma...

Taraftarı tartışalım, yanlışlarını konuşalım...Ama Gökhan bu olayda asla mazlum değildir, taraftarı ortaya atıp sıyrılamaz...Göreceğiz zaten çok geçmeden başarısızlığının gerçek nedenini...

Bu arada seçenek olarak Umut'un çaresiz olduğunu belirtmişsin ki baya enteresan olmuş...Umut'un piyasası sandığın kadar ufak değil..O da Fener'e yedek olarak gidebilir Gökhan gibi...

Yazdığmı okumadınız sanırım Gökhan duygusal davranarak hata yaptı dedim zaten böyle bir lüksü asla olmamalı profesyonel bir oyuncunun. Gökhan ve Umut arasında piyasa farkı var ben gerçeklere bakıyorum evet bence Umut da Fenerbahçe'de rahatlıkla oynayabilecek bir oyuncu ama Gökhan gibi kendisine çok teklif gelmiyor bu bir gerçek Gökhan da bu avantajını kullanıp fazla eleştiriye gelmedi takımdan ayrıldı.

Büyük takımın taraftarı öz eleştirsini yapmalı ortada Gökhan kadar taraftarın da büyük bir suçu var özellikle Trabzonspor taraftarının bu konuda çok ciddi problemleri var takım krizdeyken en büyük darbeyi taraftarı vuruyor ne yazık ki. Taraftar sadece takımın performansına göre hareket ediyor bunlar düzelmeden de oyunculardan verim alamıyosun yaklaşık 1 senedir taraftar ve futbolcu arasında küslük var bu ne halde olduğumuzu gösteren en iyi örnek.

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:41
eger istatistik olarak bakılırsada girdiği pozisyon ve kaçırdıklarıda dahil olacak yaptıgı asist ve attıgı gollere...bence şansını fazla zorlama :D

Ruh kavramı o saydıklarının önüne geçti malesef.

Faik Yılmaz
17.01.2010, 16:46
Şenol Güneşi bile hakaretlerle 3 kere göndermiş 4 kere getirende bizlerdik....

Gökhan çok kötü oynadı diyelim..o yüzden postalandı diyelim.....

Peki Şenol Güneştemi çok kötü bir Teknik Direktör.... Madem böyle kötü gelmesi için niye bu kadar çabaladık.. Sadistmiyiz kendimize zevk etmek hoşumuzamı gidiyor....

Bir şeyleri yanlış yapıyoruz ama ne....

Bir fıkra daha...

Temel otobanda son sürat gidiyor kırmızı ferrarisi ile....

Polis helkopteri üstinde beliriri

- dkkat dikkat bir araç son sürat otobanda ters yönde lelrlemektedir lütfen dikkatli olun...

Temel :
- Ne bir aracı hepsi ters taraftan geliyor...... :)

Bizde Temellk yapmıyoruz inşallah Gökhan içinde bizim içinde hayırlı our. Bne pek umutlu olmasamda öyle olur..... İnşallah yanılıyorumdur....

Sefer A.
Biz burda doğrusuyla, yanlışıyla, eksiğiyle, fazlasıyla Trabzonspor'u konuşuyoruz. Gayet açık ne net dille bunu söylüyoruz. Millette bizi Barca hayranı, bilmem ne hayranı görüyor.

Arkadaşlar, kardeşler, abiler Trabzonspor'un doğruları olduğu kadar yanlışlarıda var. Bunları söylediğimiz zaman neden bize kızıyorsunuz. Bizim uğraşlarımızda Trabzonspor başarısı için. Suçu birazda kendimizde aramasını bilelim. Kendimizi Dünya'nın en iyi takımı olarak görmeyelim.

tamam, dogru, ama yönetimler'in yaptiklari hatalari, alamadiklari ve eller'inden kaçirdiklari topçulari gördükçe duyunca okuyunca, deliriyor bu taraftar beeee.... Özer'i 1.5'a alma pahali de, 1 sene geçsin fener 4.2'ye alsin, bu bile yeter yaaniiii, yönetim dogruyu yapsa kendimiz'de suç arariz ama onlar bile saçmaliyor, biz ne yapalim kulübü mü basalim ?? Fatih Tekke diye bagiranlar suçlu ilan ediliyorsa vay bu takim'in halineeee....

lazkopatfaroz
genellikle biz başarısızlıkta suçlular arayıp kellerini alıyor, peşinden de isimler yaratıp kurtarıcılar bekliyoruz. geçen sezonuntüm faturası ersun hocaya kesildi ve gönderdik. yönetim, oyuncu camia ve taraftar özeleştiri yapmadı, ersun hocanın cezasını kesti. kurtarıcımız gecikmeli de olsa başımızda. görülüyorki şenol hocanın varlığı da takımı tek başına harika hale gatiremedi. ancak yönetimsel ve maddi zaafları düzeltmeden şenol hocadan da büyük başarılar beklemek yine suçlu arayışlarına iticek bizi.

bu sezonun ilk yarısının tüm sorumluğunu gökhana yükledik. zaten geçen sezondan gelen önyargılar da vardı. suçlu bulundu ve cezası kesildi. kurtarıcımız fatih tekke gelecek ve bizi tüm bu dertten kurtarcak sanılıyor. saha içi problemler, taktik ve kadro zaafiyeti, dengeli olmayan oyuncu sayısı düzelmeden fatih tekkeden saha içini düzeltmesini beklemek de aynı hayalciliğin ve olası hayal kırıklığının habercisi.

Trabzonspor'un en önemli sorunu 2 kişiye kurtarıcı olarak bakmasıdır.

Koskoca Trabzonspor 2 kişinin yapacaklarına mı bakacak.

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:47
tamam, dogru, ama yönetimler'in yaptiklari hatalari, alamadiklari ve eller'inden kaçirdiklari topçulari gördükçe duyunca okuyunca, deliriyor bu taraftar beeee.... Özer'i 1.5'a alma pahali de, 1 sene geçsin fener 4.2'ye alsin, bu bile yeter yaaniiii, yönetim dogruyu yapsa kendimiz'de suç arariz ama onlar bile saçmaliyor, biz ne yapalim kulübü mü basalim ?? Fatih Tekke diye bagiranlar suçlu ilan ediliyorsa vay bu takim'in halineeee....

Fatih Tekke'yi kurtarıcı olarak görenlerin vayy haline.

Mustafa Yüksek
17.01.2010, 16:48
Yazdığmı okumadınız sanırım Gökhan duygusal davranarak hata yaptı dedim zaten böyle bir lüksü asla olmamalı profesyonel bir oyuncunun. Gökhan ve Umut arasında piyasa farkı var ben gerçeklere bakıyorum evet bence Umut da Fenerbahçe'de rahatlıkla oynayabilecek bir oyuncu ama Gökhan gibi kendisine çok teklif gelmiyor bu bir gerçek Gökhan da bu avantajını kullanıp fazla eleştiriye gelmedi takımdan ayrıldı.

Büyük takımın taraftarı öz eleştirsini yapmalı ortada Gökhan kadar taraftarın da büyük bir suçu var özellikle Trabzonspor taraftarının bu konuda çok ciddi problemleri var takım krizdeyken en büyük darbeyi taraftarı vuruyor ne yazık ki. Taraftar sadece takımın performansına göre hareket ediyor bunlar düzelmeden de oyunculardan verim alamıyosun yaklaşık 1 senedir taraftar ve futbolcu arasında küslük var bu ne halde olduğumuzu gösteren en iyi örnek.

Gayet iyi okuyorum ama sürekli farklı yöne dönüyor tartışma...Ben taraftarın hatalı olmadığını iddia etmiyorum...Bundan dert yanan bir adamım...Ama tek suçlu taraftarmış gibi Gökhan efendi açıklama yapıyor bunu reddediyorum...

Yani taraftar Gökhan'ı yedi bitirdi demek biraz iddialı bir söz olur...Sen söylediğin için demiyorum olayın özeti olsun diye yazıyorum;)

Sefer A.
17.01.2010, 16:49
Fatih Tekke'yi kurtarıcı olarak görenlerin vayy haline.

orasi da dogru, ama Fatih'in takim'da bir seyi degistiremeyecegine ve is'e yaramayacagina inananlmar'in da vaaayy halineeee, bir inat için onu almayan'in daa............

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:49
Ana avrat küfürü iyi bir şeymiş gibi gösterecek değilim ama bu ne yazık ki futbolun gerçeği...Futbol nerede oynanıyorsa, peşinden gidiyor...Tüm dünya taraftarlarını yargılamak lazım en başından...

Irkçılık ise bambaşka bir şeydir...Yazıyla anlatılacak türden bir şey değildir...

İkiside iyi değilse ikiside insana zarar verir. İkisinde yapılmaması gerekir.

İbrahim Gökhun Öztürk
17.01.2010, 16:51
karadeniz dalgalarının hırcınlıgıyla bilinir bizde karadeniz fırtınasıyız bize gelecek topçu bize uyum saglamalıdır. ruh kavramıda benm için önemli sahada topçumuz ruhuyla birlikte var olmalıdır ve ruhuyla birlikte dalgaların hırcınlıgı gibi rakibimizin üstüne üstüne gitmelidir.istedigini elde edene kadar hiçbir zaman çabasından vazgeçmemelidir:)olur ya da olmaz istediğine ulaşamayabilir de ama bu benm istedigim tabi baskası ruhsuz ruhsuz dolaşsın sahada benm futbolcum ama 15 gol atsın diyosada ona hiçbişi söylemem...

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:52
Ben Trabzonspor taraftarından şunu beklerdim.

85 dakika Trabzonspor'a verilebildiği kadar destek verilsin. ( Fatih Tekke'ye değil )

Son 5 dakika küfür etmeden seviyeli bir şekilde kimi ıslıklamak istiyorlarsa ıslıklasınlar.

Trabzonspor taraftarı bunu yapamadı keşke yapabilseydi.

futbalski60
17.01.2010, 16:57
Bu transferden kar ya da zarar ettiğimiz henüz bell değil Gökhan'ı daha fazla paraya gönderebilirdik 3.5 Milyon Euro iyi para bu paraya Gökhan'dan daha üst düzey oyuncular da alınabilir ya da bu paraya yanlış transferler yapıp transferden büyük bir zarar da edebiliriz. 3.5 Milyon Euro'ya Standard Liege kulübü 4 oyuncu almıştı ve oyunculardan 40 Milyon Euro kar yapmıştı ve uzun bir aradan sonra da şampiyon olmuştu.Yönetim bu parayı umarım olumlu yönde değerlendirir.

Mustafa Yüksek
17.01.2010, 16:58
Ben Trabzonspor taraftarından şunu beklerdim.

85 dakika Trabzonspor'a verilebildiği kadar destek verilsin. ( Fatih Tekke'ye değil )

Son 5 dakika küfür etmeden seviyeli bir şekilde kimi ıslıklamak istiyorlarsa ıslıklasınlar.

Trabzonspor taraftarı bunu yapamadı keşke yapabilseydi.

Eyvallah...Zaten aksini iddia eden yok...ama bu sahada koşmayan o ruhsuz adamı haklı çıkarmaz ki...

Yeni formasıyla ait olduğu yere gitti...Geciktirdiğimiz için özür dileriz...Aldığı paraların hakkını kaçırdığı pozisyonlarla, sahada yatarak ödeyecektir:D

demir
17.01.2010, 16:59
artık baska takımın futbolcususun ve konusma sırası geldı artık banada ??

buyuk bır kulube geldım dıye konusmalar yapıyorsun ? pekı trabzona geldıgınde neler soyluyordun gokhan ??? istersen cıkaralım yaptıgın acıklamaları ??? butun basın organları fenere gıttın dıye senın ıcın KRAL diye methiyeler duzmeye baslamıs peki bizde ıken neydın ?? sen bu takımdan kufuru yürüdügün için yedın ? sen bu takımda baskıyı altı pas ıcınden topu tribune diktiğin için yedın ? sen bu takımın forvetı olamayacagını zaten bılıyordun ve ıyıce bıttın evet belkı kral oldun gecmıste ( son macta 4 gol bırden atarak ) ama hıc bır zman gercek bır forvet olamadın fener bahcede belkı en azından bır forvet olursun ama demedı deme daum varken sen o kadroda yedekden baska bısey olmazsın bızde alternatıf olmadıgı ıcın zorla oynadın ama orada ısın cok zor

ilhan
17.01.2010, 17:00
Bize gelince "Gökhan Ünal Trabzonspor'da", fenere girince "Kral Fenerbahçe'de"...

Hadi feys gibi yapalım.

Beğen-Paylaş-Yorum Yap

lazkopatfaroz
17.01.2010, 17:03
Eyvallah...Zaten aksini iddia eden yok...ama bu sahada koşmayan o ruhsuz adamı haklı çıkarmaz ki...

Yeni formasıyla ait olduğu yere gitti...Geciktirdiğimiz için özür dileriz...Aldığı paraların hakkını kaçırdığı pozisyonlarla, sahada yatarak ödeyecektir:D

Ben Gökhan'ı haklı çıkarır demedim. Sadece Gökhan için geçerli değil. Gökhan olmazsa Tayfun oluyor, o olmazsa başkası oluyor. Mantık söylediğim şekilde olmalı.

İbrahim Gökhun Öztürk
17.01.2010, 17:05
ne kadar hava verirsen balon o kadar şişer :D seviniyorum bu haberleri görünce... ama sonunda bir de bakmıssın patlamış;)

anth
17.01.2010, 17:20
Ben olaya fiyat/performans açısından bakıyorum...

Gökhan bizden yanlış bilmiyorsam 1.1 milyon euro alıyordu...

Gökhan 3.5 milyon euro nakit paraya satıldı...(Burak'ı saymıyorum)

Teo anlatılanlar doğruysa en az Gökhan kadar iyi bir golcü...

Teo ya doları euro'ya çevirirsek 2.2 milyon civarı bonservis parası verildi. 700 bin euro peşin, gerisi taksitle...

Teo'nun yıllık alacağı para 600 bin euro...

Bonservis taksitleri ve alacağı ücret toplamı yıllık Gökhan'ın alacağı para kadar ancak eder.

Sonuç olarak 3.5 milyon euro peşin para alıp, 700 bin euro ödemiş olduk....

Elimizde 2.8 milyon euro nakit para geçti....

Takımdan o veya bu sebepten verim alamadığımız Gökhan gitti, referansları gayet iyi belki ondan daha iyi Teo geldi...

Bu hamle ile eksiden kurtulduk... Artıya geçmek için tek hamle kaldı... Fatih Tekke...

eminbayram
17.01.2010, 17:26
Şu ana kadar Trabzonspor forması giyiyorsun diye arkanda durdum,bundan sonra umrumda değilsin..

61_ts
17.01.2010, 17:31
arkadaslar su adamin suratina bakin......yahuuuu bu hic istemiyorduki TS'yi,,,,

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2724-0C4L3S3C.jpg

Orhan Kahraman
17.01.2010, 17:43
Şu ana kadar Trabzonspor forması giyiyorsun diye arkanda durdum,bundan sonra umrumda değilsin..

:alkış::alkış::alkış::alkış:

a.fındıkoğlu
17.01.2010, 17:58
gecen sene gokhanın yerınde teofılo olsaydı acaba kac gol atardı ?

ilyskm
17.01.2010, 18:32
Gökhan şimdi bir tarafına nişadır sürülmüş gibi koşmaya başlar FB de yoksa oradan gideceği yer Kayseri Sökmen spor olur...

BAHADIR33
17.01.2010, 18:36
Gökhan şimdi bir tarafına nişadır sürülmüş gibi koşmaya başlar FB de yoksa oradan gideceği yer Kayseri Sökmen spor olur...
Yıldırım Demirören devam ederse Bjk'de görebiliriz :)

Halit Akyüz
17.01.2010, 18:53
Bu Gökhan resmini ne zaman kaldırmayı düşünüyorlar acaba..??http://img12.imageshack.us/img12/4907/adszxx.png

irfanb
17.01.2010, 18:54
''Statta rakibi boğan etkili bir hava var. Ben de taraftar desteğini aldıkça daha iyi oynayacağıma inanıyorum. En heyecanlanacağım şey o stattaki ilk maçım olacak. Taraftarın önünde ilk maça çıkıp, ilk golü atacağım anı sabırsızlıkla bekliyorum
. Buradaki hedefim tekrar gol kralı olmak. Hedefimin bu takımda daha kolay olacağına inanıyorum. Hedef çıtam daha da yükseldi. Yıl sonu Fenerbahçe'de şampiyonluk yaşamak istiyorum.'' (Gökhan Ünal)

Fenerbahceliler de o ani cok uzun süre sabirsizlikla bekleyeceklerdir.:)

Arif Timurcioğlu
17.01.2010, 19:25
Ferrarinide al git gökhan! :)

MuratJ
17.01.2010, 20:18
Bu adamı bu paraya satabilmek bence büyük başarı. Çok sevindim çooooooooooooooook.

Mellih
17.01.2010, 20:32
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=3721&stc=1&d=1263753118

Onlar kaldırmadan biriniz gidip sprey boyayla çızıktırın..

Mustafa Ayazoğlu
17.01.2010, 21:03
Gökhan Ünal: Messi'nin videolarını izliyorum..

:)

Zafer Fidan
17.01.2010, 21:47
"Hedef çıtam daha da yükseldi"

Fenerbahçe'nin yeni transferi Gökhan Ünal, sarı-lacivertli takımda tekrar gol kralı olmayı hedeflediğini söyledi.

Sarı-lacivertlilerin Antalya'daki kampına dün gece katılan Gökhan, bugün FB TV'de ''Kamp Günlüğü'' programında yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'ye transferinin bir anda geliştiğini ifade ederek, ''Fenerbahçe'nin beni istediğinden çok da haberim yoktu. Son bir iki gün içinde gelişmeler oldu. Şenol Hoca ile görüştüm, durumu aktardım. O da problem çıkarmadı ve gelişmeler hızla sona erdi. Trabzonspor Kulübü Başkanı ve yönetimine teşekkür ediyorum, transferimde zorluk çıkarmadılar'' dedi. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı ve taraftarın oluşturduğu atmosferi milli takımla biraz tanıdığını anlatan golcü futbolcu, şöyle devam etti:
''Statta rakibi boğan etkili bir hava var. Ben de taraftar desteğini aldıkça daha iyi oynayacağıma inanıyorum. En heyecanlanacağım şey o stattaki ilk maçım olacak. Taraftarın önünde ilk maça çıkıp, ilk golü atacağım anı sabırsızlıkla bekliyorum. Buradaki hedefim tekrar gol kralı olmak. Hedefimin bu takımda daha kolay olacağına inanıyorum. Hedef çıtam daha da yükseldi. Yıl sonu Fenerbahçe'de şampiyonluk yaşamak istiyorum.''
''FENERBAHÇE LİGİN EN POPÜLER VE ÖNCÜ KULÜBÜ''
Fenerbahçe'nin Türkiye'nin en popüler kulübü olduğunu belirten Gökhan, ''Fenerbahçe deyince akla ilk olarak 'Turkcell Süper Lig'in en popüler ve öncü kulübü' olduğu geliyor'' dedi.
Milli futbolcu, içine girince Fenerbahçe'yi daha iyi anlayacağını kaydederek, ''Fenerbahçe'nin ayrı bir kitlesi var ve bu yüzden hep bir adım önde. Engellemelere de maruz kalıyor. Hep dışarıdan takip ediyordum, içine girince daha iyi anlayacağım. Fenerbahçe deyince, başarı, sevinç ve stadın atmosferi aklıma geliyor. Bu başarı alışkanlığı umarım benimle de devam edecektir'' şeklinde konuştu.
''REKABETTE KAZANAN FENERBAHÇE OLACAK''
Gökhan Ünal, takımda forvet mevkinde Alex, Güiza ve Semih ile birlikte rekabet edeceğini ifade ederek, ''Bu takımda 4 gol kralı adayı var. Bu da rekabeti getirecek. Rekabette kazanan Fenerbahçe olacak. Alex'i tartışmam. İspanya'nın gol kralı Güiza burada. Semih milli takımdan arkadaşım ve çok kaliteli bir oyuncu'' ifadesini kullandı.
Kayserispor'da aynı takımda yer aldığı Mehmet Topuz ile yeniden birlikte oynayacağı için çok mutlu olduğunu anlatan golcü futbolcu, ''Gelmeden Mehmet Topuz'la konuştuk.
'Buraya gelince Fenerbahçe'nin büyüklüğünü ve farklılığını anlayacaksın' dedi. Fenerbahçe'yi Emre, Semih ve Tuncay'la milli takımdayken de konuşuyorduk. Alex ile birlikte oynayacağım için heyecanlıyım. Emre'yi de ayrı bir yere koymak istiyorum. Benim milli takımdan ve yurt dışındayken bile takip ettiğim bir sporcu. Onunla da oynamak çok heyecan verici'' diye konuştu.
Takıma alışma döneminin çok uzun sürmeyeceğini belirten Gökhan, 'Taraftarların bana olumsuz yaklaşmamalarını ümit ediyorum. Sadece destek bekliyorum, yanımda olsunlar yeter. Takıma uyumum kolay olacaktır'' dedi.
''GECE HAYATIM YOKTUR''
Gökhan Ünal, en olgun çağında Fenerbahçe'ye geldiğini belirterek, ''Gece hayatım yoktur. İzin günümde evde olmayı çok sever, vaktimi ailemle evde geçirmeyi tercih ederim. Bu anlamda basınla da problem yaşayacağımı sanmıyorum. Camianın büyük olduğunu, baskısının da yoğun olduğunu biliyorum'' dedi.
Gol kralı olduğunda 23 yaşında olduğunu hatırlatan Gökhan, ''Şimdi 28 yaşındayım. Trabzonspor'da belki çok gol atamadım, tabii başka nedenleri de var. Ama burada sadece Gökhan Ünal olmuyor, yıldızlar var. Trabzonspor'da her maçtan sonra ben tepki alıyordum. Burada bir sürü yıldız oyuncuyla baskıyı paylaşacağım. Daha rahat oynamanın, daha rahat gol atmama yardımcı olacağına inanıyorum'' diye konuştu.
''EN BEĞENDİĞİM ÖZELLİĞİM AYAK İÇİ VURUŞLARIMDIR''
Gökhan Ünal, oyun stiliyle ilgili olarak, ''Tek eksiğimin Semih gibi güzel top saklayamamam olduğunu düşünüyorum. O çok kaliteli bir forvet. En beğendiğim özelliğim ayak içi vuruşlarımdır'' ifadesini kullandı.
Türkiye'de oyun kalitesinin düşüklüğünün sahalardan kaynaklandığı anlatan milli oyuncu, şunları söyledi:
''Milli takım maçı için İspanya'ya gittik. Sahalarının halıdan farkı yoktu. Bizim sahalarda topu kontrol etmek için mücadele ediliyor. Sahalar düzeltilirse, futbol kalitesinin artacağına inanıyorum. Pasın imkansız olduğu sahalarımız var.
Bazı takımlar futbolu oynatmamaya yönelik oynuyor. Bu güç-denge probleminden kaynaklanıyor. Fenerbahçe'nin gücü belli. Ondan dolayı bazı takımlar sadece kapanıp kontratağa yöneliyor. Bu yüzden de futbol zevki düşüyor. Ama her takım için öyle değil. Mesela Kayserispor ya da Bursaspor da futbol oynamayı çok istiyor. Bazı takımlar sadece bir puan için kapanıyor.''
Golcü futbolcu dünya liglerini yakından takip ettiğini, İspanya Ligi'ni çok sevdiğini anlatarak, ''Messi ve Brezilyalı Ronaldo'yu çok seviyorum. Youtube'den gol videolarını hala izliyorum'' diyerek sözlerini tamamladı.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=66711

leavemealone
17.01.2010, 21:49
Gökhan Ünal, en olgun çağında Fenerbahçe'ye geldiğini belirterek, ''Gece hayatım yoktur. İzin günümde evde olmayı çok sever, vaktimi ailemle evde geçirmeyi tercih ederim. Bu anlamda basınla da problem yaşayacağımı sanmıyorum. Camianın büyük olduğunu, baskısının da yoğun olduğunu biliyorum'' dedi.

Gol kralı olduğunda 23 yaşında olduğunu hatırlatan Gökhan, ''Şimdi 28 yaşındayım. Trabzonspor'da belki çok gol atamadım, tabii başka nedenleri de var. Ama burada sadece Gökhan Ünal olmuyor, yıldızlar var. Trabzonspor'da her maçtan sonra ben tepki alıyordum. Burada bir sürü yıldız oyuncuyla baskıyı paylaşacağım. Daha rahat oynamanın, daha rahat gol atmama yardımcı olacağına inanıyorum'' diye konuştu.

Vay anam vay gökhan.. Adam gittikce batiyor gözümde..

Dogan
17.01.2010, 21:54
La Gökhan, seni acaba kadroda yıldız sıralaması yapsam ilk 10a sokar mıyım:)

Futbolcuda zeka olacak herşeyden önce:)

must61
17.01.2010, 21:55

O yüzdendi demek ki rakip forvetlerin içinden geçme çabası:rolleyes:

Orhan Aydın
17.01.2010, 21:59
Bu başlık kapatılsa maziye gömülse güzel olmaz mı:)

Halit Akyüz
17.01.2010, 22:24
Bu başlık kapatılsa maziye gömülse güzel olmaz mı:)

Süper olur..

28TS61
17.01.2010, 22:27
Saç ektirmiş ama hala kel. İçeride tutunacak bir şey arıyor ekilen saç.

sac eklerken beynini zedelemisler sanirim :)

Orhan Kahraman
17.01.2010, 22:33
Şu konu kapansa yahu artık :D

TSelif
17.01.2010, 22:36
Senin zorunu biliyoruz Gökhan efendi. Son anda İstanbul'un kapısından dönüp buraya geldiğin için içinde hep uhde kaldı. Fenerbahçetv ye verdiğin ropörtajı okuyamadım bile yarıda bıraktım karaktersiz adam ...
Trabzondaki taraftarla sorunum vardı diyosun. Adi herif bizim de bi senle sorunumuz vardı zaten. Napacaktık sahada yürüyen hayalet gibi dolaşacaktın biz ... oooo Gökhan aferin Gökhan mı dicektik ...
Valla sana verdiğin hizmetler için teşekkür etmek için girmiştim başlığa ama o ropörtajı okuyunca daha doğrusu okuyamayınca vazgeçtim ...
Umarım o beğenmediğin taraftarı mumla ararsın İstanbulda daha beter olasın. Sakatlık hariç bütün şansızlıklar seni bulsun..
TRABZONu sevdiremedik sana .. Bakalım oo çok sevdiğin İstanbulda napacaksın...
Bizden uzak ol yeter ....

28TS61
17.01.2010, 22:39
erkek adam acik acik ne gibi sorunlari oldugunu anlatirdi.

trabzondayken neden hic bir röportajda bunlari belirtmeyipde simdik nicin arkadan salliyorsun acaba

Serdar Ersoy
17.01.2010, 22:39
Resmi sözleşmeler imzalanmadı herhalde.

Şenol Güneş az önce, Gökhan'ın daha gidip gitmediğide belli değil dedi.

asimetrik
17.01.2010, 22:41
Resmi sözleşmeler imzalanmadı herhalde.

Şenol Güneş az önce, Gökhan'ın daha gidip gitmediğide belli değil dedi.

Aman........

Uğur Tüysüzoğlu
17.01.2010, 22:41
Geldiğin günden beri inandim sana...

Her maçın sonunda bidahaki sefer diye seslendim...

Ne sen beni umutlandırdın nede ben seni...

Saç ektirdin kafa topu vurmadın...

Gol kaçırdın sorumlu taraftar oldu baskı oldu...

Baskı var diye diye kaldın bu takımda...

Şimdi gittin hayırlı olsun... umarım aldığın paranın hakkını verirsin

Sefa
17.01.2010, 22:42
Gece hayatı yokmuş Adam Trabzondan gidiyordu oralara şimdi ayağının dibinde ve evde oturacak ha :)

Uğur Tüysüzoğlu
17.01.2010, 22:43
Kalkınmada kız peşinde koşuyordu oda haklı ..

Belki gece değilde gündüz idi... yazık yazık...

Kazım Uzunboy
17.01.2010, 22:44

O yüzdendi demek ki rakip forvetlerin içinden geçme çabası:rolleyes:

Çok güldüm buna yaa. :)

atf61
17.01.2010, 22:49
ya istersen fenerde kral ol....şu kadar hayıflanırsam ne olim...

anth
17.01.2010, 22:50
İyi para aldık Gökhan'dan; yediği kaba s...n adamdan ne beklediysek bunca zaman...

Bekir
17.01.2010, 22:51
Konuşun konuşun Nasıl olsa gitti..
O da şimdi ''Trabzonlular şöyle Yaptı,Böyle yaptı,Böyle İnsanlar'' diye yanındakilere anlatıyodur..

Tamam Gökhan ve Trabzonspor kötü bir birliktelik oldu Ama bu kadar ileri gitmenin manası yok...

TS-FAN
17.01.2010, 22:52
Hiç düşünmeden giden ve çoktaaaan unutan bu adama çene yormasak artık..
Bence kapansın.

anth
17.01.2010, 22:53
Gökhan 3 İstanbul takımı içerisinde kendisi adına en kötüsüne gitti bence...

Fener in sistem belli... Alex varsa tek forvet oynar...

Guiza varken de o tek forvet Gökhan olmaz...

Harun-61
17.01.2010, 22:54
basarilar Gökhan...

Toraman
17.01.2010, 22:54
Gökhan'ın geçen sene attığı gollere ligtvden baktım. Bjk maçına kadar ki performansı aslında fena değilmiş. Bence Gökhan'ı gözden düşüren maçlar Konya, Denizli ve İSt. Belediye oldu. Bu maçlardan 1 değil de 7 puan çıkarsaydık şampiyon olurduk. Gökhan bu maçlarda kaçırdığı pozisyonlar yüzünden hem şampiyonluğun içine etti, hem de taraftarın güvenini kaybetti. Sonrası da çorap söküğü gibi geldi.

Fatih Bayrakdar
17.01.2010, 22:55
Son yaptığı açıklamadan anlaşılağı üzere bu şahsiyet Trabzonspor'u hiç anlamamış , ne kadar büyük bir klüp olduğunu görememiş , kendine yakıştıramamış .

Daha önce yaptığım 'Keşke destek olunsaydı gitmeseydi ' açıklamalarının hepsini geri alıyorum .

Bu takıma aklının bir köşesinde hep İstanbulda oynama hayali olan futbolcular alınmasın artık .

Zorla getimeyin bu insan müsvettelerini .

Dinde zorlama yoktur bırakın kafir kalsınlar ...

ts_61
17.01.2010, 22:56
Vah be büyük yıldız! gökhan. Demek Trabzonspor'dan farklı olarak fener'de yıldız bolluğu var, üstündeki baskı azalacak. Sonunda ruhuna ve karakterine uygun kulübe gittin ya sen de,biz de rahatladık.

Hqmi
17.01.2010, 23:01
"Geç de olsa fener'e gelebildim"
gökhan ünal

Hala gökhan'ı destekleyenlere çok yazık..

28TS61
17.01.2010, 23:03
fb ye hayirsiz olsun. umarim sakatlanir en kisa zamanda

Cafer Bulur
17.01.2010, 23:10
Gökhan in takimda kalmasini isteyen senol hoca bile gökhan in gitmesi iyi oldu diyorsa hepimizin gözü aydin.;)

Bir de yaptigi aciklamalar yok mu,bizden gitmesinin ne kadar gerekli oldugunu belgeliyor...

Kazım Uzunboy
17.01.2010, 23:11
Adamın oynamamasının sebebi varmış işte. Geç de olsa Fener'e gelebildim ne demek yahu!