PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurtlar Vadisi Filistin Geliyor !!!

Hasan ZAİMOĞLU
12.01.2010, 23:19
Türkiye ile İsrail arasında diplomatik krize neden olan Kurtlar Vadisi'nin yapımcısı Pana Film 'Kurtlar Vadisi Filistin' projesine hazırlanıyor. İşte dizinin senaristlerinden Bahadır Özdener'in açıklaması..

Daha önce TRT'deki Ayrılık isimli diziyle Türkiye-İsrail arasındaki gerilim yeni boyut kazandı..

Kurtlar Vadisi Pusu'daki İsrail bayrağını kana bulayan sahne için Türkiye ve İsrail arasında yeni diplomatik kriz doğurdu.
Dizinin senaristlerinden Bahadır Özdener, NTV'de Canlı Gaste programında gelişmeleri Can Dündar'a aktardı ve 'Olayların geldiği noktaya bakarak -az bile yapmışız- diyoruz' dedi..
'Sadace 2 dakikalık bir sahne için bu kadar tepki gösteren İsrail hükümeti, yakın zamanda çekeceğimiz ve 120 dakika olarak düşündüğümüz Kurtlar Vadisi Filistin filmi için ne diyecek çok merak ediyoruz' dedi.

Kaynak (http://www.haber7.com/haber/20100112/Israille-asil-krizi-yasatacak-film-geliyor.php)

Kaan
12.01.2010, 23:22
Torunlarım da izler artık Kurtlar Vadisi'ni. :)

Gidiş onu gösteriyor..

Mehmet Ç.
12.01.2010, 23:24
Torunlarım da izler artık Kurtlar Vadisi'ni. :)

Gidiş onu gösteriyor..

Izlesin ne güzel Filim :D

Kazım Uzunboy
12.01.2010, 23:25
Yapın yapın da bakalım ne olacak sonradan.

İskender66
12.01.2010, 23:31
Dört gözle bekliyoruz. Pana film her zaman en iyisini yapar.

Kubilay ŞAHİN
12.01.2010, 23:32
Bu İşin Sonunda Pana Film Diye Birşey Kalmayacağını Düşünüyorum..

Ama Kalırsa Çok Fena Olur Belli :D..

Mayls
12.01.2010, 23:44
Türk halkı İsrail-Filistin olayını da Kurtlar Vadisi'nden öğrenecek ya da öğrendiğini sanacak demek ki...

Recep Alkan
13.01.2010, 00:06
Ulan şu şerefsizlere kapak olacak bir film yapsınlar 5 kere gideceğim. Söz...

Köpek herifler, hiç sevmiyorum şunları...

Koltuk ile siyaset yapan karaktersizler...

Emirhan Makul
13.01.2010, 00:13
Reste rest gidiyorlar, Dizide israillinin kafasına sıkıp kanı İsrail bayrağının üstüne sıçrattılar, israilinde sinirlerini sıçrattılar.

Artık şu kesinleştirmiş ki, Kurtlar vadisi Türk Halkının nabzını belirlemeye çalışan bunun için uğraş veren bir dizi olmuştur.

Bizim ile ilgisi olmayan konulardan bizim canımız yanmaması dileği ile, ama yinede cesaretleri taktire şayan.

Tuğba ÖZTÜRK
13.01.2010, 00:22
Gündem de olay olmasa valla başka bir yerden ekmek kazanamicaklar. Trt'nin bununla ilgili bir dizisi vardı zaten.

izzet
13.01.2010, 00:27
Bugün Üniversitede "Gladyo diye birsey varmis Laaaaaan" diye bir cümle duydum...

Simdide bunu okuyorum.

Sevdigim bir diziydi, Cakirdan sonra duraklama döneminee girdi, artik sadece Rayting Kaygisi Kalmis.

Keske bu Diziye ayrilan Vakit kadar Kitaplar incelense, Politik Bilgi ve Fikir edinmek icin.

Insallah güzel olur. Bizde Bir Sinema Keyfi yapariz...

Harun-61
13.01.2010, 00:29
'Kurtlar Vadisi Filistin' geliyor

Pana Film'den, 2 dakikalık görüntüyü hazmedemeyen İsrail'e, 120 dakikalık cevap...

Fenomen dizi Kurtlar vadisi Pusu'da yer alan bir sahneyi hazmedeyince, dizi ve Pana Film'i baskı altına almak amacıyla diplomatik küstahlığa varan hareketlerle Türkiye'yi aşağılamaya kalkan İsrail'e tepki çığ gibi büyüdü. Pana Film'in, "Şikayet etme, vahşeti durdur" çağrısı yaptığı ve "Kurtlar Vadisi, doğruları söylemeye ve yanlışları teşhir etmeye devam edecektir" denilen açıklamasını takiben bugün önce Dışişleri Bakanlığı, sonra Başbakan Erdoğan, MHP ve çok sayıda diplomat İsrail'e karşı çok sert tepki gösterdi.

Bu arada Kurtlar Vadisi Pusu senaristlerinden Bahadır Özdener, televizyonların haber programlarına katılarak canlı yayınlarda İsrail'in gösterdiği tepkiye karşılık "Şimdi de emperyalist terörü anlatacağız" diyerek, yeni bir hazırlığın mesajını da verdi. Özdener, "Radikal İslam terörünü işlemeye devam ediyoruz. Biz hiçbir terörü birbirinden ayırmıyoruz. 1,5-2 dakikaya hassasiyet gösteriyorlar. Müsaade edin, biz de sinemacılar olarak onları (İsrail'i) zor duruma düşürelim. 120 dakikalık Filistin'i anlatalım, bakalım ne tepki verecekler" dedi.

Adem Erdoğan
13.01.2010, 00:31
Trt1'deki dizi de panafilmin mi?

Ba®ış
13.01.2010, 00:36
merak ediyorum acaba Çin zulmüne uğrayan Uygur'lu soydaşlarımız için de bir film yapacaklar mı "Kurtlar Vadisi Doğu Türkistan" diye ?

Emirhan Makul
13.01.2010, 00:42
merak ediyorum acaba Çin zulmüne uğrayan Uygur'lu soydaşlarımız için de bir film yapacaklar mı "Kurtlar Vadisi Doğu Türkistan" diye ?

Ya arkadaş var var ortak noktamız var :)

Ben bunu söyledim kızdılar.

Tamam zulümdür,zalimliktir soyları kurusun Filistin olayı nalet bir olaydır ancak;

Bizim ülkemizi yaksalar umurlarında olmayacak bir halk için biz siyasi,sosyal,sanatsal bütün değerlerimizi kullanıyoruz.

Ya Kendi soyumuzdan insanların gözlerini kaldırımların üstünde oyarlarken neden hiç sesimiz çıkmıyor.

Ama hepimiz Filistinliyiz değil mi ? Hayır Arkadaş hepimiz Türk'üz ve Türkistanda ki Irkdaşlarımızın sonuna kadar yanındayız.

mashal61
13.01.2010, 01:01
Ya arkadaş var var ortak noktamız var :)

Ben bunu söyledim kızdılar.

Tamam zulümdür,zalimliktir soyları kurusun Filistin olayı nalet bir olaydır ancak;

Bizim ülkemizi yaksalar umurlarında olmayacak bir halk için biz siyasi,sosyal,sanatsal bütün değerlerimizi kullanıyoruz.

Ya Kendi soyumuzdan insanların gözlerini kaldırımların üstünde oyarlarken neden hiç sesimiz çıkmıyor.

Ama hepimiz Filistinliyiz değil mi ? Hayır Arkadaş hepimiz Türk'üz ve Türkistanda ki Irkdaşlarımızın sonuna kadar yanındayız.
Filistin'e yardım edilmesin mi yani Türk olmadıkları için? Okudum, tekrar okudum falan ama bunu anladım ben...

Bekir
13.01.2010, 01:06
Filistin'e yardım edilmesin mi yani Türk olmadıkları için? Okudum, tekrar okudum falan ama bunu anladım ben...
Ben de aynısını anladım ,Herhalde yanlış anlattı Emirhan...

Ahmet Başkaya
13.01.2010, 01:06

Birdaha okuyun bence ....

Ben 1 kere okudum ve demek istediğini gayet iyi anladım ...

Yinede sizi yormayıp yorumlayım ...

Öncelikle Türk'üz .. Ve Türk kardeşlerimize kendi soyumuza sahip çıkalım .. Türk kardeşlerimize yapılan işkenceleri dik bir duruşla protesto edelim tavır koyalım sonra müslüman kardeşlerimiz için de dururuz ...

Ama bir tarafta türklere binbir türlü işkenceler yapılırken sessiz kalıp diğer tarafı yuhalamak banada pek doğru gelmiyor ...

Tavır konulsun evet ama öncelikle tavır konulacaklara hiç bir şey yapılmayıp bir tarafa yoğunlaşılıyorsa burda bir yanlışlık vardır...

İskender66
13.01.2010, 01:13
Filistin Müslümanlar olarak çok önemli bir yerdir. Kabeyle birlikte en önemli yerdir. İlk kıblemizdir. Peygamberimiz Mirac'a oradan çıkmıştır. Filistin Tüm İslama inananların ortak kanayan yarasıdır. Filistin davası hepimizin davasıdır bir Müslüman olarak. Manevi olarak kUdus'ün önemi Kabeyle eşdeğerdir. Irktan önce tabiki Dinimiz gelir. Yine olay geldi dolaştı Türkistan'a. Türkistan'a ve Türk Cumhuriyetlerine de yardım edilsin tabiki. Filisitin'i destekleyenler ona da destek verir sonuna kadar. Buna kimsenin birşey dediği yok. Ama nedense Filistin denilince hemen konu dönüp dolaşıp başka yerlere getirilip saptırılıyor kanımca. Sonuçta hepimiz Türküz ve Müslümanız Elhamdülillah..

Ahmet Başkaya
13.01.2010, 01:16
Filistin Müslümanlar olarak çok önemli bir yerdir. Kabeyle birlikte en önemli yerdir. İlk kıblemizdir. Peygamberimiz Mirac'a oradan çıkmıştır. Filistin Tüm İslama inananların ortak kanayan yarasıdır. Filistin davası hepimizin davasıdır bir Müslüman olarak. Manevi olarak kUdus'ün önemi Kabeyle eşdeğerdir. Irktan önce tabiki Dinimiz gelir. Yine olay geldi dolaştı Türkistan'a. Türkistan'a ve Türk Cumhuriyetlerine de yardım edilsin tabiki. Filisitin'i destekleyenler ona da destek verir sonuna kadar. Buna kimsenin birşey dediği yok. Ama nedense Filistin denilince hemen konu dönüp dolaşıp başka yerlere getirilip saptırılıyor kanımca. Sonuçta hepimiz Türküz ve Müslümanız Elhamdülillah..

Peki neden Türkistan'da olaylar yaşanırken böyle dik olunmadı abi ?

Emirhan Makul
13.01.2010, 01:19

Demek ki yanlış anlamışsınız yardım edilmesin demedim sonuna kadar ama ya Türkistan ? veya neden biz ? Bölgenin sözde bizden sonra en güçlü devleti iranda bu kadar lanse ediliyor mu bu konu çok merak ediyorum ?

Adem Erdoğan
13.01.2010, 01:20
Teşekkürler İskender abi. Oradaki bir avuç "Arap" aslında Mescidi Aksa'nın bekçiliğini yapıyor.

İnsanlık boyutuna gelirsek tabiki her muhtaca el uzatmalıyız.Tıpkı Osmanlı'nın yeri geldiğinde Almanlara ve İrlandalılara yardım elini uzatması gibi.

Ahmet Başkaya
13.01.2010, 01:21
Teşekkürler İskender abi. Oradaki bir avuç "Arap" aslında Mescidi Aksa'nın bekçiliğini yapıyor.

İnsanlık boyutuna gelirsek tabiki her muhtaca el uzatmalıyız.Tıpkı Osmanlı'nın yeri geldiğinde Almanlara ve İrlandalılara yardım elini uzatması gibi.

Evet bunu diyorm ;)

mashal61
13.01.2010, 01:31
Demek ki yanlış anlamışsınız yardım edilmesin demedim sonuna kadar ama ya Türkistan ? veya neden biz ? Bölgenin sözde bizden sonra en güçlü devleti iranda bu kadar lanse ediliyor mu bu konu çok merak ediyorum ?
İran mutlak doğru diye bir şey varda biz mi bilmiyoruz?:) Yanlış anladığımı tahmin etmiştim. Aynı şekilde bir arkadaş daha yanlış anlamış demekki. Neden biz? Bu soruya cevap vermek istemiyorum. Çünkü benim için biz olmamızda bir problem yok. Türkistan için de aynı tepkiyi veriyorum şahsen.

SDanışmaz
13.01.2010, 01:39
Gelsin bakalım :)

ÖmerFarukYılmaz
13.01.2010, 01:40
Çok yakında!!!!

KURTLAR VADİSİ - SELENDİ

Manisa akhisar

Orhan Kahraman
13.01.2010, 01:41
Heeh bi bu gaful dibi kalmıştı şaaapmadıkları :D

Bilâl ÇOBAN
13.01.2010, 01:43

haddimce izah etmeye çalışayım,

Ceddimiz asırlarca ezilen neresi olduysa oraya giderek adaletin hoşgörünün sembolü olmuştur, sayın Tayyip Erdoğan davos'ta "one minute" derken belki oy kaygısı taşıyordu, reklam kokan bir hareketti fakat o hareketten sonra arap ülkeleri - afrika ülkeleri dahil olmak üzere Türk Bayrağı gölgesinde namaz kıldı insanlar.

Türk milleti olarak İslam ümmetinin ağabeyi olmuşuz, dolayısıyla ortak noktamız bellidir...

Doğu Türkistan konusunda ise kesinlikle katılıyorum, "bilinçli olarak unutturuluyoruz"

Emirhan Makul
13.01.2010, 01:46
haddimce izah etmeye çalışayım,

Ceddimiz asırlarca ezilen neresi olduysa oraya giderek adaletin hoşgörünün sembolü olmuştur, sayın Tayyip Erdoğan davos'ta "one minute" derken belki oy kaygısı taşıyordu, reklam kokan bir hareketti fakat o hareketten sonra arap ülkeleri - afrika ülkeleri dahil olmak üzere Türk Bayrağı gölgesinde namaz kıldı insanlar.

Türk milleti olarak İslam ümmetinin ağabeyi olmuşuz, dolayısıyla ortak noktamız bellidir...

Doğu Türkistan konusunda ise kesinlikle katılıyorum, "bilinçli olarak unutturuluyoruz"

Bende nedense saf duygularımla şunu düşünüyorum ;

Artık osmanlı devleti değiliz ama halen daha evet biz öyleydik bakın o zamanlarda ki gibiyiz değişen birşey yok demeye getiriyoruz Dış Politika olarak, yani yanlış anlamayın bunu insanlar değil devlet politikası diyor.

Ama ben şöyle olduğunu düşünüyorum artık Türkiye Cumhuriyetiyiz ve hiç birşeyi o zaman ki gibi yapamayız. Yani galiba Cumhuriyet olmak farklı birşey.

dr.wehbee
13.01.2010, 01:49
Peki neden Türkistan'da olaylar yaşanırken böyle dik olunmadı abi ?

bu cümleden anladığım seninde doğu türkistandaki olaylar ve doğu türkistanın anası rabia kadirin açıklamalarından haberin yok.. rabia kadirin türkiye cumhuriyetinin berdiği destek olmasa bizlerin başına çok daha kötü şeyler gelirdi demecini ve gittiği heryerde türkiyenin verdiği destekten bahsetmesinden haberdar olman gerekir bu konuya duyarlı biri olarak.. bu tür dış konuları iç siyasetten ayrı değerlendirmek gerekiyor...

Orhan Kahraman
13.01.2010, 01:53
Türkiye coğrafi konumu ile müslüman ülkeler arasında ki en stratejik noktadadır bence ve bu yüzden haddinden fazla bir güce ve bununla birlikte fazla sorumluluğa sahiptir. Dolayısıyla İslam milletinin ağabeyi rolünü üstlenmek zorundadır.

Serdar A
13.01.2010, 02:28
W&B varolduğundan bu yana Amerika sinemalarda dünyayı kurtarıyor . Deveye binen türkler , terörist araplar , cani ruhlu ruslar , insan yiyen afrikalılar , durup dururken orayı şurayı bombolayan japonlar , vicdansız uzaylılar . Konjonktüre göre , piyasaya göre icap etti afganlar bir Rambo ile tarih yazdı , icap etti ölmeyi hakeden kötülük kaynağı teröristler oldu .

Nasıl diyordu bir mason amcamız , Novus Ordo Seclerum . Aynen de öyle yani , israil bayrağının üzerine kan sıçratmanın da bir bedeli var , tüm yazılı tarihleri kendi milletinden dünyanın öbür ucuna boğazına kadar kanın içinde olsada ... Ama hakkını verelim bu adamlar bu işi biliyor , kaz gelecek yerden ne Tel Aviv'de bir kaç pazar tezgahtarını ne dünya ticaret merkezini ne de Polonya'yı esirgerler .

İşin bu tarafı bir yana , türkiyede görsel yayıncılığın ulaştığı boyut ile bazı yapım şirketlerinin bunu ideoloji inşaa etme amacıyla kullanmaya başlamısı ülkemizde henüz dikkat çekmekte olan bir konu değil . Hatırlarsınız , bugünlerde İsrail'in gösterdeği çocukça ve edepsizce tepkiler bütünün kendi çapında bir benzerini , Taraf gazetesi yazarlarından birisinin doğrulttuğu iddialar sonucu Kurtalr vadisi yapımcı firması da benzer reaksiyonlar göstermiş . Tekzibe gitmemiş , usüle uygunsuz hakeret içerikli açıklamalar kullanılmıştı .

Türk halkı İsrail-Filistin olayını da Kurtlar Vadisi'nden öğrenecek ya da öğrendiğini sanacak demek ki...
Selim çok güzel özetlemiş .

Sanıyorum bu ara dünya üzerinde Kurtlar vadisini en severek takip edecek insan Lieberman olacak .

Orhan Kahraman
13.01.2010, 02:51
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

macka61
13.01.2010, 04:48
kurtlar vadisi yapımcıları işi iyice abarttı işin ucunda para var ya ondan sırada ne var kurtlar vadisi kıbrıs mı

Dursun Kaplan
13.01.2010, 09:35
Dişe diş. ;)

Helal olsun.

M.Kılıç50
13.01.2010, 10:00
Neden cogu kisi Kurtlar vadisi´nin Filistin cikarmasina karsi anlayamadim...
belli´ki bu cogunluk KV´den bikmis... :)

Bence tam isabet olur... müthis cevap vermis Bahadir Özdener...

"2 dakikalık görüntüyü hazmedemeyen İsrail'e, 120 dakikalık cevap..."
iste budur...:alkış:

Adem Erdoğan
13.01.2010, 10:07
Neden cogu kisi Kurtlar vadisi´nin Filistin cikarmasina karsi anlayamadim...
belli´ki bu cogunluk KV´den bikmis... :)

Bence tam isabet olur... müthis cevap vermis Bahadir Özdener...

"2 dakikalık görüntüyü hazmedemeyen İsrail'e, 120 dakikalık cevap..."
iste budur...:alkış:

Zorla kulağından tutup sinemaya götürdükleri içindir.:)

Koray
13.01.2010, 10:09
İsrail bu işe çok kızacak Dizi polemiği zaten aldı başını gitti bide film çıkarsa kesin savaş çıkar :)

Beter olsun adiler...

İnşallah beklediğimiz gibi güzel olur film.

OLCAY ÇAKIR
13.01.2010, 10:10
Çok borcumuz var mı bu İsrail'e ?

Kapatalım gitsin diyebilir miyiz?

Hekimoğlu
13.01.2010, 10:21
Destekliyorum bu projeyi, İsrail'i kudurtacak bir film bekliyorum.

Mollasalihoğlu
13.01.2010, 10:22
Çok borcumuz var mı bu İsrail'e ?

Kapatalım gitsin diyebilir miyiz?

Önce Abd'den icazet(!) almamız gerekir, ki vermezler..

Uğurtan
13.01.2010, 10:24
Osman Sınav'ın var ettiği Kurtlar Vadisi dizisi devredildikten sonra yalpalama sürecine girmişti..

Hâlâ daha yalpalama dönemi devam etmekte.. Bir o yönden bir bu yönden..

Birde anlamadan salt izleyen olsak karakterlere suçu bulacağız en sonunda "vay adi vay" :)

Yine de izliyoruz.. Artık hayranlıktan ziyade takip edilmesi gereken bir çeşit görsel yorumcu oldular zira..

Bu filme gelirsek.. Film yapılsın.. Ne açıdan ne kadar yanlış açıdan yaklaşırlarsa yaklaşsınlar film yapılsın..

Amerikan sinemasının büyük çoğunluğu ve özellikle güzel sanatlar hocamla uğruna tartıştığım saygıdeğer ideolojik yönetmen Steven Spielberg inadına biz de yapalım..

Sinema da bir anlatım dilidir.. Projektörümüz Filistin'e dönsün.. Irak'a döndürdük doğru ya da yanlış veya abartı fena mı oldu?

Türkistan konusunda ise aynı kanıdayım önce can sonra canan.. ;)

M.Kılıç50
13.01.2010, 10:43
Önce Abd'den icazet(!) almamız gerekir, ki vermezler..

Onlarin Arkasinda abd´var ise bizim arkamizda´da Ahmedinejad ve Iran var :cool:

Mollasalihoğlu
13.01.2010, 10:49

Birincisi İran'la aramızda bir destek durumu olacaksa, kimse kimsenin arkasında olamaz, zira İran ile denk güçlerdeyiz bence..

İkincisi de o kadar güvenmemek lazım kimseye bence..

OLCAY ÇAKIR
13.01.2010, 10:50
Şaka mı bu?

Değilse vahimde.!

Şaka ise güzelmiş:)

Uğurtan
13.01.2010, 10:52
Koskoca Türkiye Cumhuriyeti arkamda İran mı var diyecek.. :)

Bence de şaka olmalı..

Ayrıca ABD olayına hiç girmeyelim kimin arkasında o biraz karışık.. :))))

Onur
13.01.2010, 10:53
Pana filmin baskıya bağlı duraklama dönemine gireceğini düşünüyorum. Yakında tarfik kazası gibi olağan bir haber duyabiliriz...

Adem Erdoğan
13.01.2010, 10:53
Önümüzde arkamızda sağımızda solumuzda kimler var bilemem, yalnız içimizin cadı kazanı gibi olduğu kesin.:)

Harun-61
13.01.2010, 11:23
belki film iptal olur;

cünkü:

http://www.hurriyet.com.tr/_np/2053/9612053.gif

Adem Erdoğan
13.01.2010, 11:36
http://www.haberturk.com/2010/01/13/kuturesim/cagcag.jpg

M.Kılıç50
13.01.2010, 12:10
Birincisi İran'la aramızda bir destek durumu olacaksa, kimse kimsenin arkasında olamaz, zira İran ile denk güçlerdeyiz bence..

Şaka mı bu?

Değilse vahimde.!

Şaka ise güzelmiş:)

sakin beyler... birsey demedik... Türkün, Türk´den baska, Dostu Yoktur ;)
eger bir gün savas cikacaksa biz bu felsefede ilerleyelim... :)

ÖmerFarukYılmaz
13.01.2010, 12:36
Karikatür süper yahu:)

M.Kılıç50
13.01.2010, 12:40
Karikatür´ü görmemisim demin...
Cidden cok süper :D

Gökhan KAN
13.01.2010, 12:41
İsrail şimdi heron'ları göndermez.

OLCAY ÇAKIR
13.01.2010, 12:56
Karikatürü habertürk'te gördüm.

Gülelim mi, ağlayalım mı karar veremedim..!

Selim Turan
13.01.2010, 13:01
Kimilerinin hoşuna gidiyor veya gitmiyor olmasının bir yana Kurtlar Vadisi Halen bu ülkede reytinglerde tavan yapıyor. Eğer bu durum halen böyleyse ülkenin büyük çoğunluğu takip ediyor demektir.

Ya bu çoğunluk ne işim olur boş dizi diyip aslında iyi bir izleyici olduklarını gizliyorlar. Veyahut gerçekten diziyi izlemeyen kesim seslerinin fazla çıkmasını sağlayarak aslında olmadıkları çoğunluk temsiliyetini üstlerine alarak konuşuyorlar.

Ülke gündemi bol malzeme çıkarıyor dendi. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki Ergenekon süreci başlamadan 2-3 ay önce İskender büyük ve arkasındaki oluşum bize zaten anlatılmıştı. Davalar görülmeye başlamadan dizide dava süreci başlamıştı. İskender büyüğün yer altında zullanmış cephanelerini izledik, ne tesadüfki 2 ay sonra her yerden cephanelik fışkırıyordu. Dizide davut tataroğlu tüm şirketlerinden elini eteğini çekip kızına devretmişti tam 2 ay sonra aydın doğan tüm şirketlerden elini eteğini çekip kızı arzuhan yalçındoğana devretti.

Ülkedeki gündem daha oluşmadan kurtlar vadisinde bunun bize en az 2 ay önce anlatıldığını gördük. Kimisi buna kurgu der kimisi PANA Film'in kendi yorumlaması der kimisi hükümet veya devlet kanalıyla bilgi sızması der. Ortada olan bir gerçek var oda gündeme bir olay düşmeden önce her nasıl oluyorsa bunları KV de izlediğimiz gerçeği.

Ama bizim halkımız 1 haftalık geçmişle yaşadığı için 10 yıl önceki acınacak halimizi hatırlamazken dünyanın en büyük 20 ekonomik gücünden biri olduğumuz dönemde davos'un oy kaygısı ile yapıldığını söyler.

Kurtlar Vadisi iyiki varmış diyorum.

Yoksa meydan insanların gündem hakkında düşünmesini yorum yapmasını engelleyecek tonla kadın programı, BBG evleri programları, Acaba kutuda kaç lira var gibi içi boş yapımlara kalacaktı.

Ve el mahkum devlet güdümündeki ayrılık gibi dizlerde pek varlık gösteremeyecek, halkımız ortadoğuda neler olup bitiyor düşünmek yerine derbilerin 100. yılında galip kim olacak buna kafa yorardı.

PANA Film Kurtlar Vadisi adı altında yarın adı Filistin, öbürsü Gün Türkistan olsun izlenecek ve halkımız bunlardan derslerini çok iyi çıkartacaktır.

Bu gün afrika avrupa sömürge düzeninin ardından açlıktan ölüyor. Afganistan ve Doğu türkistan çeşitli zulümlerle inliyor, dünyanın bir çok yerinde adalet nedir bilinmiyor ise bunda maelsef bizim suçumuz var.

Osmanlı dünya arenasından çekilirken düşmanlarımız güç kazandı ve en sonnuda tecavüzcü ellerini bize bile uzatma cüretini gösterdiler. Fakat etrafa bakıyorum. dünyayı takmayan bir gençlik yetişmekte. Güneşi hedefleyen millet olduğu yerde saymakta. yılı aşkın süredir başörtüsünü tartışacak kadar gerilemişiz. Geri zihniyet olarak baktığımız İran uzaya roket fırlatıyor. Pakistan kendi imal ediyor takını uçağını...

Adem Erdoğan
13.01.2010, 13:09
Yaprak Dökümü, Aşkı Memnu gibi insanların bilincaltına ahlaksızlık pompalayan dizilere inat forza Vadii.:cool:

Hasan ZAİMOĞLU
13.01.2010, 13:19
http://www.haberturk.com/2010/01/13/kuturesim/hackvadi_.jpg (http://www.haberturk.com/2010/01/13/kuturesim/hackvadi_.jpg)

Türkiye ile İsrail arasında yaşanan kriz internete de yansıdı. Türk 'hacker'lar, İsrail'in önemli haber sitelerinden biri olan "jerusalemonline.com"a sızarak, Necati Şaşmaz'ın fotoğrafının yer aldığı ve Hekimoğlu türküsünün çaldığı Türkçe mesajlar içeren bir web sayfası hazırladı.

M.Kılıç50
13.01.2010, 13:58
Bu Hacklemelere bayiliyorum... ilk siramda haala Yunanistan´i 4-1 yendigimiz mactan sonra Yunanistan Futbol federasyonu´nun sitesine eklenen ve sus isareti yapan bebek vardir... birde Osmanli Marsi caliyordu abooooow :D

AKSOY_61
13.01.2010, 14:22
İsraille ilişkilerimiz filistin, tayyipin sert çıkışması ve biraz da heronlar yüzünden bayağı gergin.
Bu filmin böyle bir zamanda ortaya çıkacak olması çok doğal.

Hatırlayın son ırak savaşı öncesinde abdylee gerilen ilişkilerimiz colaTurka meyvesini vermişti.:)
O zamanlar halk tarafından abd ürünlerine karşı yarım yamalak bi ambargo uygulanmıştı.

AKSOY_61
13.01.2010, 14:37

Bu devirde hava kuvvetleri düşman kuvvetlerine oranla çok güçlü olan savaşı büyük olasılıkla kazanıyor.

İran döküntü hava kuvvetleriyle mobil olmayan ordusuyla Türkiyeyle aynı güçte olamaz bu hem mantık hem de fizik kurullarına aykırı.

Türkiye ortadoğuda israille birlikte en modern hava kuvvetlerine, en büyük kara ordusuna ve israil de dahil sayısal anlamda yine en büyük filoya sahip.

izzet
13.01.2010, 14:59
Kurtlar Vadisi Akyazi cekilse keskede, bizde neden Stadimizin yapilmadigini Ögrensek(!)

OLCAY ÇAKIR
13.01.2010, 15:00
İzzet müthişti.:)

izzet
13.01.2010, 15:01
İzzet müthişti.:)

Ögrenmek sucmu Olcay Abi?:)

Hekimoğlu
13.01.2010, 16:45
Geliri Filistin'e bağışlanırsa anlamlı olur.

Selim Turan
13.01.2010, 17:24
Bu devirde hava kuvvetleri düşman kuvvetlerine oranla çok güçlü olan savaşı büyük olasılıkla kazanıyor.

İran döküntü hava kuvvetleriyle mobil olmayan ordusuyla Türkiyeyle aynı güçte olamaz bu hem mantık hem de fizik kurullarına aykırı.

Türkiye ortadoğuda israille birlikte en modern hava kuvvetlerine, en büyük kara ordusuna ve israil de dahil sayısal anlamda yine en büyük filoya sahip.

Katılıyorum İran lideri ahmedinecad'ın sürekli şunu yaparız bunu yaparız diyip ortalarda gezmesiyle insanlar iran'ı bizimle kıyaslıyor.

Aslında vatandaş boşuna demiyor. Suriye 5 dakka Yunanistan 24 saat diye :)

hatice_61
13.01.2010, 18:29
bu film kolayına bitmez

AKSOY_61
13.01.2010, 19:33
Katılıyorum İran lideri ahmedinecad'ın sürekli şunu yaparız bunu yaparız diyip ortalarda gezmesiyle insanlar iran'ı bizimle kıyaslıyor.

Aslında vatandaş boşuna demiyor. Suriye 5 dakka Yunanistan 24 saat diye :)

Ahmedinecad'ın tek yaptığı şey bol keseden sıkıp halkının moralini yüksek tutmak.
Boşuna acem palavrası dememişler.:)

İran silah alarak abd veya israile direnemez amacı nükleer silaha sahip olmak olmalı.Bunu tonlarca bomba yemeden yaparlarsa büyük iş yapmış olurlar.

macka61
13.01.2010, 20:05
ne yunanisatn 24 saat mi 30 dakka yeterde artar bile

AKSOY_61
13.01.2010, 20:14
ne yunanisatn 24 saat mi 30 dakka yeterde artar bile

Yavaş ula:D

BizeHerYer61
13.01.2010, 23:36
İsrail düşmanımız bu kesin peki Filistin Dost mu ? Biraz Hafıza tazeliyelim bakalım ne demiş Filistin lideri :

http://www.ntvmsnbc.com/id/24982352/

Tamam destek vermeyelim demiyorum.. İnsanlığa sığmayan muameler görmek için gelmemiştir hiçbir insan dünyaya..İsrail savaş ahlakından uzak bir tutum sergileyerek sivil insanlarada acı çektiriyor. Bu gibi durumlarda kim olduğuna , hangi ırk olduğuna , bakmadan destek çıkılmalı tamam da aynı ilgiyi onlar bizim için gösteriyorlar mı ? Tarihten bugüne doğru gelirsek azmı sırtımızdan vurulduk ? Belki insaniyetimiz zaafımız olacaktır. Sonumuz , sonları hayrolsun. Yinede Allah Yardımcıları olsun diyebilecek pek söz yok.

İskender66
14.01.2010, 09:16
İsrail düşmanımız bu kesin peki Filistin Dost mu ? Biraz Hafıza tazeliyelim bakalım ne demiş Filistin lideri :

http://www.ntvmsnbc.com/id/24982352/

Tamam destek vermeyelim demiyorum.. İnsanlığa sığmayan muameler görmek için gelmemiştir hiçbir insan dünyaya..İsrail savaş ahlakından uzak bir tutum sergileyerek sivil insanlarada acı çektiriyor. Bu gibi durumlarda kim olduğuna , hangi ırk olduğuna , bakmadan destek çıkılmalı tamam da aynı ilgiyi onlar bizim için gösteriyorlar mı ? Tarihten bugüne doğru gelirsek azmı sırtımızdan vurulduk ? Belki insaniyetimiz zaafımız olacaktır. Sonumuz , sonları hayrolsun. Yinede Allah Yardımcıları olsun diyebilecek pek söz yok.
Filistin halkıyla Mahmud Abbas'ı ayırmak lazım. Mahmud Abbas'ı bende pek sevmem açıkcası. Kendi halkını satıp İsraille iş birliği yaptı. Gazze bombalanırken gıkını çıkarmadı. Hatta Hamas'ın yok olmasını istediğinden Gazze halkının bombalanmasına seyirci kaldı.

Murat'
14.01.2010, 12:41
Kurtalar Vadisi Memati filmine ne oldu ?

İskender66
14.01.2010, 12:43
Kurtalar Vadisi Memati filmine ne oldu ?
Öyle bir film sözü vermediler bildiğim kadarıyla. Yapımcılar geçenlerde açıklama yapmışlardı öyle bir projemiz yok diye.

.....
14.01.2010, 18:29
4444444444444 gözle bunu bekliyor olacağım.

Yapacaklardan Allah razı olsun.

Selim Turan
14.01.2010, 21:06
Hangi birimiz dünya haritasına bakarken ey gidi bütün b uralar bize aitti dememiştir? Osmanlı devrinde burunları bile kanamayan milletler bizi arkalarından vurruken acaba bugünleri görebiliyorlarmıydı? Yoksa kendilerine vaad edilen güzelliklerin aslında gerçekleri örten güzel dokunmuş bir perde olduğunu anlamakmı istememişlerdi?

O gün perdenin desenlerine aldananların bugün torunları cezasını çekiyor. Bu gün ağlayan analar babalar kendilerini bu hale düşüren dedelerini ne adla anıyorlardır bilmek isterdim doğrusu.

mashal61
15.01.2010, 01:01
Hangi birimiz dünya haritasına bakarken ey gidi bütün b uralar bize aitti dememiştir? Osmanlı devrinde burunları bile kanamayan milletler bizi arkalarından vurruken acaba bugünleri görebiliyorlarmıydı? Yoksa kendilerine vaad edilen güzelliklerin aslında gerçekleri örten güzel dokunmuş bir perde olduğunu anlamakmı istememişlerdi?

O gün perdenin desenlerine aldananların bugün torunları cezasını çekiyor. Bu gün ağlayan analar babalar kendilerini bu hale düşüren dedelerini ne adla anıyorlardır bilmek isterdim doğrusu.
Ben de israillileri ne adla andığımı bilmelerini isterdim doğrusu.

Mustafa ÖZDEMİR
15.01.2010, 08:46

O gün perdenin desenlerine aldananların bugün torunları cezasını çekiyor. Bu gün ağlayan analar babalar kendilerini bu hale düşüren dedelerini ne adla anıyorlardır bilmek isterdim doğrusu.işgal altında olan bir ülkeydi.hatırlamıyorum hangi ülkeydi.o ülkeden bir insan şöyle diyordu .biz bugün osmanlıyı arkadan vurmanın cezasını çekiyoruz...

Hasan ZAİMOĞLU
17.01.2010, 14:03
Başrolde yine Vadi'nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz var. Memati'yi canlandıran Gürkan Uygur, ikinci adam olarak rol alacak. Kadronun geri kalanı üzerinde çalışmalar sürüyor. ‘Kurtlar Vadisi Irak' sinemaya Bergüzar Korel'i kazandırmıştı. 'Filistinli kız'ı kimin canlandıracağı merak konusu.
Filistin Platosu kurulacak. Burada Gazze atmosferi yaratılacak.
Prodüksiyon ekibi, platoyu kurmak için Gazze'yle coğrafi benzerlik taşıyan Güneydoğu Bölgesi üzerinde duruyor. B planı ise Suriye.
Pana Film, yine kendisiyle yarışarak büyük bir prodüksiyona imza atacak. Bütçe, 2004-2005 yıllarında 10 milyon dolara mal olan ‘Kurtlar Vadisi Irak’ filminden yüksek. SENARYO haziranda tamamlanacak.
Kurtlar Vadisi Irak'ta çıkış noktası 'çuval krizi'ydi. Filistin için 'ana olay' üzerinde tartışılıyor.
İsrail-Filistin sorunu günümüz koşullarında işlenecek. Senaristler, Yaser Arafat ve Sabra-Şatila katliamı gibi tarihi unsurları geri dönüşlerle filme katabilir.
Çekimler yaz aylarında yapılacak. Film, Kurban Bayramı'nda yani kasım ayında vizyona girecek.
Milliyet-Cadde

SefaÇetinKulak
17.01.2010, 14:08
Sonuna kadar arkandayız Pana film .

Mustafa AYDIN
17.01.2010, 16:09
1 dk lık sahneyle çılgına döndülerse bu filmden sonra ne hallere düşerler Allah bilir.

Emirhan Makul
18.01.2010, 16:36
http://i46.tinypic.com/28vbmm8.png

http://imgur.com/o4Zry.png

SefaÇetinKulak
21.01.2010, 07:14
http://www.youtube.com/watch?v=1jnXZaJiOPc

Fragman

Bir_Bilen
04.02.2010, 13:24
Kurtlar Vadisi Filistin, 5 Kasım'da tüm dünyada vizyonda

http://video1.yazete.com/yazetemirror/pics/news/040220100944257973552_2.jpg

Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve Filistin’de yaşanan insanlık dramını konu alan Kurtlar Vadisi Filistin filminin gösterim tarihi belli oldu.

Kurtlar Vadisi Filistin, 5 Kasım 2010’da tüm dünyada aynı anda vizyona girecek.

Yazete.com

.....
04.02.2010, 14:02
5 Kasım ı sabırsızlıkla bekliyorum.