PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Christian Brüls ve Faty Papy Takıma Katılmalı mı?

Sayfa : [1] 2

Rasim YILMAZ
07.01.2010, 09:54
Papy ve Brüls ; Yakın gelecek düşünülürek Trabzonspor'a kazandırılan iki genç oyuncu.
İki futbolcu için önümüzdeki yarı yıl , hedefler göz önünde bulundurularak , Trabzonspor'da ki gelecekleri için çok belirleyici olabilir.

Fakat yönetim kanadından bu konu hakkında hiçbir açıklama yapılmıyor.

Elimizde kesinlikle kullanmayacağımız iki yabancı Sylva ve Tjikuzu var. Bu iki futbolcuyu gönderip , yerlerine maddi yönden zarara girmeden Brüls ve Papy'i getirebiliriz.

Burada yapacağımız anket ile birilerinin dikkatini çekebileceğimizi umuyorum.

Adem Erdoğan
07.01.2010, 09:55
Yok katılmamalı, Barbaros Burak gibi adamlar lazım bize.

Rasim YILMAZ
07.01.2010, 09:56
Ayrıca bir yönetici arkadaşımızdan rica edebilirsem , bu başlığa , evet katılmalı ,hayır katılmamalı olarak bir anket ekleyebilir mi?

Fatih ZENGİN
07.01.2010, 09:59
Kesinlikle ikiside katılmalı.

Halil Atalay
07.01.2010, 10:09
vallaha ben bu işden bir şey anlamadım adam sözde bu sene bizde oynayacakdı ama ortalıkda yok bu nasıl iş????

FANATIK61
07.01.2010, 10:10
Brüls'ü degilde Papy'yi isterim acikcasi. Oynadigi futbol zevk veriyor insana. Hele Antalyaspor hazirlik macinda ilk maci olmasina ragmen güzel futbol sergiledi. Neden böyle bir futbolcudan yararlanmiyoruz anlamis degilim.

mehmetali61_55
07.01.2010, 10:12
kuzuyu oynatacağımıza fatyi çağırıp oynatsak daha iyi olurdu adamlar orda gelişimlerini iyi bir şekilde sürdürdüklerine inanmıyorum zaten mutsuzlarmış
biran önce kadroda yer açılmalı onlara kuzu ve silva gönderilip yerlerine düşünülebilir.

Adem Erdoğan
07.01.2010, 10:18
Yönetimimiz Fatih Tekke seslerini bastırmak için forvet transferi palavralarıyla meşguller şu anda.

Emrah Akcagöz
07.01.2010, 10:19
İkiside gelsin benceyalnız şunu sormak istiyorum Şenol Güneş'in bu iki futbolcudan haberi var mı..?

Oğuz ZEYTİN
07.01.2010, 10:22
Geçmişte de benzer şeyler olmuştu.

Nijerya'dan Augustine JAMES isimli forvet ve Gana'dan Patrick VILLARS adlı sağbek Trabzon'a getirilmişti. Biri 15 diğeri 16 yaşındaydı. Onları da Avrupa'nın büyük takımlarının elinden kapmıştık.

Sonra ne oldu?

Lee-Eul Yong takasında Kore'ye gönderdik.

C Bruls'ü sezon açılış maçında izledim. Pek etkili değildi ama tek maçla karar vermemek lazım. İnternet videolarını izleyince sanki Nedved'in sağ çizgiye kaçarak oynayanını görüyordum. Tabii ki gelişmesini tamamlamış bir oyuncu değil, henüz zor bir ligde mücadele etmemiş. Gereken fırsat verilmeden de ne olacağını anlayamayız...

F. Papy ise bambaşka... Tam bir scout kazanımı! Hedeflere uzaklık açısından takıma monte edilebilecek en uygun dönemdeyiz.

Ben ikisini de takımda görmek istiyorum ancak yoklar!

Demek ki teknik ve yönetim bakımından yeterli bulunmuyorlar. Sonuçta onların bildikleri birşey vardır...

Mollasalihoğlu
07.01.2010, 10:25
Tjikuzu'yu gönderip Papy'yı almak, Slyva'yı da gönderip yabancı kontenjanı açmak çok mu zor..

maxim
07.01.2010, 10:37
Yattara'nın sözleşmesini dondur (Delgado gibi) ----> Yabancı forvet
Sylva'yı isteyene sat -------> Brüls
Tjikuzu zaten gitti sayılır ------> Papy

Şu 3 hamleyi yapacak yönetim ve teknik kadro mevcut değilse daha neyi konuşuyoruz ki...

xenit
07.01.2010, 10:40
Tjikuzu < F.Papy
Gabric = Bruls

OLCAY ÇAKIR
07.01.2010, 10:50
Hantalız.

Zor.

Ama, ülke içinde kiralanabilirler. Piyasaları oluşsun..

Satabilelem..

pazarkapılı
07.01.2010, 10:55
ne yaptıgını bilmeyen nasıl bir model izleyecegini geliştiremeyen kendini bu sekilde bir calısmaya zorlamayan insanlar...hareketler aynı davranıslar aynı izlenen yol aynı...teknik direktör e bakıyorsun hedef acıklaması yapmıyor projesi nedir?kimse bilmiyor...trabzonlu oyuncu yok demişiz takımda yine buraklar önderler gündemden düsmüyor...senol hocamıza takımı ilk bese sokamazsın demedik ki!!!....

Ba®ış
07.01.2010, 11:01
gelmelerini isterim ama geldikleri zaman şans verilmeyecektir bence,o yüzden burada oturup paslanacaklarına Hollanda'da kalıp oynamaya devam etsinler.

f1bekir
07.01.2010, 11:14
Sanırım Karadenizspor'la yaşadığımız fiyaskoyu bunlarda da yaşıyoruz. Teorik olarak çok güzel hareketler bunlar ama pratiğe geçiremedikten sonra boşa yatırım oluyor.

MehmetGÜRSOY61
07.01.2010, 11:38
Katılsalar bile anca görünürler oynatmazlar oynatsalar bile 1 veya 2 maç Barış memişte anca yedek kulübesinde oturuyordu anca belki son 10 dakika kala oyuna giriyordu benim fikrim acıkcası KATILMAMALI ;)

Volkan
07.01.2010, 11:41
2 side şuan katılsın takıma

Egemen Yılmaz
07.01.2010, 11:48
Hoca eminim bu konuda kendince fikirlere sahiptir, benim görüşüm de bu futbolcuları takıma kazandırmamız gerektiği yönünde. Özellikle Brüls'ün sağ kanatta hayli işimize yarayabileceğini sanıyorum. Papy de elimizdeki ön liberolardan çok daha kötü performans sergilemez herhalde.

Burçak
07.01.2010, 11:54
son yıllarda gelecek vaat eden adamlar alırız.
son yıllarda resmi olmasa bile kendimize 2. lig takımlarımızdan kulüp seçer oyuncu alış verişi yapar gelecek vaat edenlerin orda pişmesini sağlayıp geri almayı amaçlarız.. Araklısporun takımı neredeyse Trabzonspor alt yapısından oluştuğu dönemde çok yakındı.
işi daha da ciddiye alıp başka bir takım satın aldık. ismini değişip Karadenizspor yaptık.
yetmedi avrupada MVV takımıyla ortak çalışıyoruz.
Amaç gelecek vaat edenlerin pişmesi yetişmesi ve A takıma katılması.

Peki son yıllarda, şu kadroya kimi kattık?

maxim
07.01.2010, 11:55
Hoca eminim bu konuda kendince fikirlere sahiptir

Hocanın bu konuda planı, görüşü varsa bile bunu mutlaka açıklamalıdır. Böyle şey olur mu yahu adamlar sanki üvey evlat...Onlar da senin oyuncun , hiç haberi yokmuş gibi davranmak ne demek.

Zaten Brüls bunalıma girdi, insan onu rahatlatmak adına bişeyler demez mi.

Muhammed
07.01.2010, 11:58
En kötü ihtimalle alıpta Denizlispor'a kiralayalım oyuncu yok adamlarda. Zor bir deneyip yaşarlar sene sonuna kadar.

UğuR
07.01.2010, 12:02
Hantalız.

Zor.

Ama, ülke içinde kiralanabilirler. Piyasaları oluşsun..

Satabilelem..

Eğer bizde oymamıyacaklar ise bırakın dursunlar durdukları yerde....

Ama futbolculara ne söz verilmiş bilemem.Brülüs'ün isyanı vardı eğer Trabzonspor da oynamayacaksam başka bir yere gitmek istiyorum diye...

Soytürk
07.01.2010, 12:14
kesinlikle gelmemiler Brüls pek izlemedim ama faty bomba gibi cocuk kesinlikle gelmeli transferede gerek yok artık sadece forvet alsınlar yeter

Soytürk
07.01.2010, 12:15
son yıllarda gelecek vaat eden adamlar alırız.
son yıllarda resmi olmasa bile kendimize 2. lig takımlarımızdan kulüp seçer oyuncu alış verişi yapar gelecek vaat edenlerin orda pişmesini sağlayıp geri almayı amaçlarız.. Araklısporun takımı neredeyse Trabzonspor alt yapısından oluştuğu dönemde çok yakındı.
işi daha da ciddiye alıp başka bir takım satın aldık. ismini değişip Karadenizspor yaptık.
yetmedi avrupada MVV takımıyla ortak çalışıyoruz.
Amaç gelecek vaat edenlerin pişmesi yetişmesi ve A takıma katılması.

Peki son yıllarda, şu kadroya kimi kattık?

kimseyi katamadık malesef yetişriip satmakta üstümüze yok düşünün artık gökdenizle fatih satan yönetimden pek fazla bşy beklememk gerek aslında

Kalkinmali
07.01.2010, 12:25
gelsinler :)

BAHADIR33
07.01.2010, 12:31
Farketmez..gelseler de değişen birşey olmayacak...

OLCAY ÇAKIR
07.01.2010, 12:38
Gelecek vaad'eden futbolcu mu?

Yönetici mi?

:)

hevesli
07.01.2010, 12:43
bu adamların turkiye liginde kiralanması lazım.. hollanda 2. ligi cok zayıf bir lig.. bizim bank asya da cok daha sert top oynanıyor.. ayrıca papy bizim orta sahamızda oyanacak oyuncu değil.. zaten fizik olarak zayıf bi orta sahamız var bir de papy gelirse ne olacak..

ahmetto
07.01.2010, 12:49
bencede katılmalılar.ama çok kalabalık bir orta sahamız var.

BAHADIR33
07.01.2010, 12:50
Gelecek vaad'eden futbolcu mu?

Yönetici mi?

:)
Gelecek vaad eden futbolcu,
gelecek planını oluşturan yönetici :)

anth
07.01.2010, 13:39
Madem sağ açık ihtiyacımız var, Burak'a para vereceğimize bedava Brüls'ü getirelim... Hiç değilse denemiş oluruz...

Papy sene sonuna kadar maç tecrübesini arttırsın sene sonunda kampa katılır...

Tolga
07.01.2010, 13:47
Papy'yi 1 maçta olsa izledim gelmesinden yanayım ama Brülls'ün mutlaka 1 sezon süper ligde bir takımda oynaması gerekir. Neden diyecek olursanız çok iyi diye biliyoruz ama ilk geldiğinde birşey yapamazsa bir daha hiç bu takımda barınamaz o yüzden iyi futbolcu diyorsak 1 sezon izlemeliyiz ve lige alıştırmalıyız . . .

Burçak
07.01.2010, 13:54
bence gelsinler.

F.Erdem
07.01.2010, 13:54
yaptıkları hatalara sabredecek miyiz biz taraftar olarak,burası çok önemli.

orta alanda zaten yeterince fazla oyuncu var.
ülke içine kiralansın isterdim.

Erdem Keser
07.01.2010, 14:06
İkiside bu sene gelmemeli.Brüls biraz yumuşak bir oyuncu gibi geldi bana ama bir sene daha sürekli oynamasında fayda var.Papy ise mutlaka sert bir lige kiralanmalı.Oyun zekası, top tekniği çok iyi.Bu yaştaki bir oyuncunun sürekli maç oynaması gerek ki sınıf atlasın.Gelişimi için , kariyeri için gelmemeli.Yoksa burada kulübede oturarak sıçrama yapamaz bu çocuk.Çıksın 11'de oynasın, oynatılsın diyecek olanlarda vardır muhakkak, oradan konuşmak her zaman basittir.

Fatih Özkan
07.01.2010, 16:17
Katılmalılar!

Suayb
07.01.2010, 16:21
Daha erken.. Aslinda MVV Hollanda birinci ligine ciksaydi ve birde orda oynayabilseler cok güzel olacak kendileri icin.. Ve ayni klasta ve seviyde Hollanda birinci ligindede oynayabilirlerse Trabzonspor'a fazlasiyla hazir olurlar..

Hollanda birinci ligi kúcümsenecek bir lig degildir.. Ajax, Feyenoord, PSV'den sonra simdi AZ Alkmaar cikti... Ve bakiniz bunlarla bas edebilen birde FC Twente cikti... Diyeceksiniz ama Fener Twenteyi yendi.. Eee ama AZ, Feyenoord ve PSV Fener'i daha birkac sene önce ne yapti?

Hollanda'da alt yapi sistemi cok iyi gelismistir.. Orda kendim top kosturdugum icin biliyorum

Murat'
07.01.2010, 16:23
Bnece kesinlikle katılmaları lazım.

Yattara'nın sözleşmesi askıya alınır, Tjikuzu da gönderilir iki tane kontenjan açılır.

Harun-61
07.01.2010, 16:36
dünkü Vidyo'yu izledikten sonra Brüls'e kesinlikle sans verilmeli.

.

Reşit
07.01.2010, 16:44
ne işleri var yaw. hemde yaşları daha çok az. bize barbaros lazım her defasında reddenden burak lazım.

M.S.SOFU
07.01.2010, 18:27
evet butonuna bastıktan sonra aklıma geldi
biz bu çocukları alırsak nerde oynatacağız
orta sahada
orta saha neresi
takımın en kalabalık yeri
ne galabamı
he galaba....

ApoCaN28
07.01.2010, 18:46
Gelmeliler ve gereksiz olanlar gönderilip her maç 11 de oynamalılar . . .

Cafer Bulur
07.01.2010, 19:27
Faty papy yi begenmeme ragmen hayir diyorum.

Brülsünde 1-2 sene icinde bizde is yapabilecek düzeyde bir yabanci oldugunu düsünmüyorum.

Hasan YAYLI
07.01.2010, 19:28
ikisi de gelmeli şuan ihtiyacımız var diye söylemiyorum..

bu takımın geleceği şimdiden hazırlanmalı mesela fatih gelecek 2 sene sonra futbolu bıraktığında yine yıldız arayışlarına mı düşeceğiz..

elimizdeki yetenekleri iyi değerlendirmek adına bu takımda kesinlikle olmaları taraftarıyım..

şenol hoca bu takımın iskeletini hazırlamak zorunda...çünkü bu takım bol paralar harcayarak transfer yapamaz hatta yapmamalı...zaten yapamıyorda milyon euro lar havada uçuştu da ne oldubu çoçukları kazanırsak 5-6 yıl faydalanırız yeri geldiğnde de satarak kulube ciddi paralar kazandırılmış olur

asimavi
07.01.2010, 19:51
...iyi güzelde ...herkes gelsın dıyor ....peki hiç kimsenin bilgisi var mı bu konuda ...mvv ıle yapılan sözlemeler nasıl ..belki bu oyuncular sezon sonuna kadar kiralanmıstır..sonucta adamlarında kendılerıne gore hedeflerı vardır ...istediğin zaman al istediğin zaman ver öyle seymi olur....adamlar kamp yapacak para bulamıyorlar ...birde kadrolarından iki önemli oyuncuyu alırsak ellerınden su devre arasında kufrederler valla...

oskayb
07.01.2010, 19:53
kesinlikle

oskayb
gelsinler.

Bülent AKBULUT61
faydalı olcaklarsa herzaman evet

kadeng
07.01.2010, 20:06
brüls gabric den daha iyi bir kumasa sahip gibi..

papy e gelince..bence gelmesin..ona yazik olur.. onu avrupada orta büyük takimlara kazandiralim..bizim yüzümüsden kararmasin onun gelecegi.

Mustafa Çolak
07.01.2010, 20:06
Türkiye'de Bir Takıma Kiralanmaları Lazım.

Orki
07.01.2010, 20:16
bu adamların günahı çok para verilmeden alınmış olmaları
bedava geleceklerya bütün suçları bu
kimse onların üzerinden para kazanamayacak
kimse onların transferinden yüzde alamayacak
avanta yiyemeyecek
suçları bu işte maazallah gelirlerse belki trabzona faydaları dokunur
yazık çok yazık
hasan üçüncü,erdinç,ayman lazım bu takıma onlar trabzonu şampiyon yapar:))))))))))))))))))))))))))
adamları türkiyede bi takımada vermediler belki iyi oynarlarda eleştiriliriz diye
gözden uzak olsunlarda nerde olursa olsunlar zihniyeti var....

Arif Timurcioğlu
07.01.2010, 20:31
Katılsınlar katılsınlarda hangi kampa katılacaklar kamp bitti.

sametaydin
07.01.2010, 20:35
Katılmasınlar tabi. Orada oynasınlar işte. Buraya gelirlerse zaten takıma da giremezler. Türkiye de bir takıma kiralanırlarsa aslında nasıl durumda oldukları da daha yakından takip edilmiş olur. Ona göre de ileriki yıllar için durum değerlendirmesi yapılabilir.

mashal61
07.01.2010, 20:45
Madem Trabzonspor'lu garibanın parası düşünülüyor, Sylva ve Tjikuzu gönderilsin. Yattara'nın sözleşmesi dondurulsun. Brüls ve Faty Papy oynama fırsatı bulacaklarsa gelsin yoksa yine kiralansınlar...

Mert Oğuzlu61
07.01.2010, 21:49
yönetimimizin yada şenol hocanın brüls ve papy den haberi varmıdır acaba ?? papy neyse sezon sonuda gelebilir ama brülsün artık dönme vakti gelmedimi ? birileri hatırlatsın şu adamları bizimkilere..

İlker ToSun
07.01.2010, 22:56
başlığı açan Rasim Yılmaz'a teşekkürler.

Brüls ve Papy'nin takıma katılmasının ne denli önemli olduğunu şöyle belirteyim, onların takıma katılması Fatih Tekke transferinden çok daha önemli. Bunu tüm kalbimle inanarak söylüyorum. Bu iki ismi kaçırdığımız zaman ileride çok ama çok ağlayacaz.

pReN@_61
07.01.2010, 23:18
Neden olmasın

Kaan
07.01.2010, 23:23
Kesinlikle. :yattara:

Uğurtan
07.01.2010, 23:24
+2 için en ideal yabancılar hemde bonservisleri de bizde..

Brüls konusunda soru işaretlerimi korumakla beraber bu sene için denemeye değer diye düşünüyorum..

Papy'nin yetenekleri bir gerçek.. Hollanda'da yeterince fiziklendiğini, güç topladığını ve bir çok eksiğini kapattığı görüşündeyim..

Artık kadromuzda yer alabilir zaman zaman maçlarda şans verilerek ligimize adaptasonu sağlanabilir diye düşünmekteyim..

Başarılı olması durumunda gelecek sene için ciddi bir mevkimizde kazançta olacağımız gibi geleceğe dönük büyük bir yatırımda yapmış olacağız..

Denemeliyiz.. Para verip alarak gidemeyiz bunun sonu yok..

Rasim YILMAZ
08.01.2010, 13:31
Bizim yöneticiler (Özellikle Hasan Yener) radyospordaki Aydın Cingöz'ün programına gün aşırı telefon ile bağlanıyorlar. Aydın Cingöz'e mail atıp , Faty ve Brüls ile ilgili soru sorduralım.

Yoksa başka türlü , yönetimin ne düşündüğünü öğrenemeyeceğiz :)

Aydın Cingöz'ün mail adresini ilk bulan buraya yazsın:)

metinbay61
08.01.2010, 14:55
şu faty yi ilerde ingilterede izleyince çok pişman olacak bu yönetim...gerçi pişman olmazlar bu adamı biz bulduk zamanında derler...yazık ya çağırın şu çocukları yattara 2.devre yok tjkuzuyu oynatacağımıza şu çocukarı çağıralım...şenol hocam gör şu çocukları

Bera B.
08.01.2010, 15:55
Evet bu çok iyi bir fikir programa katılmalıyız bence de.

Ali Tunahan Güllü
08.01.2010, 16:31
Kesinlikle gelmeliler..

Emre7
08.01.2010, 19:33
kim nerde ne kadar oynayabiliyor bilmiyorum ki, gelsin veya gelmesin diyelim, ama abilerimin sözüne katılıyorum. Türkiyede bu oyuncuları kiralayabiliriz. Göz önünde olsunlar... Rakiblerinin seviyesine çıkabilsinler. Yazında kampa alınıp son durumları netleştirilir.

ilhan
08.01.2010, 19:40
Çok yerinde bir başlık. Tebrikler Rasim abi.

Alihan Ertürk
08.01.2010, 19:51
Kesinlikle gelmeliler.

Papy ve Brüls ikinci yarıda çok işimize yarar.

Murat'
08.01.2010, 21:01
Sezon bitmiş zaten bizim için.

Gelseler ne kaybederiz ki.

ileri_libero
08.01.2010, 21:02
faty katılabilir,bürls ise ligte başka takıma kiralanabilir.

must61
08.01.2010, 21:03
Sezer Barbaros ve M.Tosun'u Türk futboluna kazandıralım genç yeteneklerimizin 25 yaşına kadar pişmesini bekleriz sıkıntı yok...

Samet Yildirim
08.01.2010, 21:05
Evet diyenlere sasiyorum...pes yani

Birtan Karaman
08.01.2010, 21:23
Papy İle Görüşme Fırsatım Oldu Face'den :) Hollanda'da Mutlu Ve İyi Bir Sezon Geçirdiğini Söyledi. Gelecek Sene Takıma Katılacakmış. Her Hangi Bir Çağrı Gelmemiş Şuana Kadar.(Erken Gelmeleri Yönünde)

Brüls Devre Arası Takıma Katılmazsa Serbest Kalma Hakkını Kullanır Ve Serbest Kalır ;)

Sefer A.
08.01.2010, 21:29
Papy İle Görüşme Fırsatım Oldu Face'den :) Hollanda'da Mutlu Ve İyi Bir Sezon Geçirdiğini Söyledi. Gelecek Sene Takıma Katılacakmış. Her Hangi Bir Çağrı Gelmemiş Şuana Kadar.(Erken Gelmeleri Yönünde)

Brüls Devre Arası Takıma Katılmazsa Serbest Kalma Hakkını Kullanır Ve Serbest Kalır ;)

Trabzonspor'a sene'ye gelecek yani ?? Brüls'ü devre arasi takim'a almamiz lazimm.....:confused:

Onur
08.01.2010, 21:31
En kötü ihtimalle alıpta Denizlispor'a kiralayalım oyuncu yok adamlarda. Zor bir deneyip yaşarlar sene sonuna kadar.

Gayet mantıklı duruyor. Türkiye ligindeki acemiliklerini de atmış olurlar. Ama inanın yönetim bu iki futbolcuyu bizim kadar düşünmüyor. Onların derdi belli; "Günü kurtarmak..."

ÖmerFarukYılmaz
08.01.2010, 21:32
Brüls'ün yapamayacağını düşündüğüm halde gelmelerini istiyorum.

Birtan Karaman
08.01.2010, 22:03
Trabzonspor'a sene'ye gelecek yani ?? Brüls'ü devre arasi takim'a almamiz lazimm.....:confused:
Ayrıntılı Bişe Demedi Ama Net Konuştu Yani :):)

Next Season Falan :D

Özkan Şentürk
08.01.2010, 22:21

bunun üzerine bende Brüls'e yazdım faceden ama cevabı 'Sorry aber ich spreche Deutsch' oldu.:) İngilizce bilmiyrmuş.Varsa Alamnca bilen yazabilir.Hemen cevap yazdı

Birtan Karaman
08.01.2010, 22:28
http://www.arthe-tv.be/film.php

MVV Hazırlık maçında Hacettepe'ye 3-1 Yenilmiş. Maçın Özeti Üstte ki Linkte Bulunuyor , İzlemek İsteyenlere :rolleyes:

Birtan Karaman
08.01.2010, 22:30
bunun üzerine bende Brüls'e yazdım faceden ama cevabı 'Sorry aber ich spreche Deutsch' oldu.:) İngilizce bilmiyrmuş.Varsa Alamnca bilen yazabilir.Hemen cevap yazdı
Abi Papy'nin de İngilizcesi Fena Sayılmaz. Çok İyi değil ama :)

Muhammet Abi Olacaktı Onun Felemenkçe'si Çok İyiydi , O İrtibatı Kurabilir :);)

cınar#7
08.01.2010, 22:51
kontenjan dolu,öncelik forvet lazım takıma..sezon sonu Papy kesin gelmeli ama Brüls Colmana bağlı..

albatros
08.01.2010, 22:57

MVV Hazırlık maçında Hacettepe'ye 3-1 Yenilmiş. Maçın Özeti Üstte ki Linkte Bulunuyor , İzlemek İsteyenlere :rolleyes:

ne gergin maç olmuş öyle ya :)

Serhat
09.01.2010, 01:13
Takımda 1 ay Song yok...

Tjikuzu gidici...

Tony Slyva düşünülmezken,

Ve yeterince iddialı bir konumda olmadığımızdan yada olamayacağımızı düşündüğümden dolayı (ki ikinci yarı en iyi puanı topladıgımız eski dönemlere bakıpta puanı ekleyince en çok üçüncü olabiliriz gibi bi istatistiğimizde mevcut) , bu genç kardeşlerimizin takıma ve Türkiye ligine ayak uydurabilmeleri açısından takıma kesinlikle şimdi katılıp Bir dahaki yıl daha rahat verim alabilmek ve uyum sorunu çekmeleri önlemek için gelmelerini istiyorum.

Böylece Transferede de para harcamamış olacağız ve kazanacağımız iki genç oyuncuyla da kar elde etmiş oluruz... Tabi öğütmessek onları; "Bunlardan bişey olmaz" diye ...

Saygılar ;)

Sefer A.
09.01.2010, 01:59
Ayrıntılı Bişe Demedi Ama Net Konuştu Yani :):)

Next Season Falan :D

tamam :) çok sagol ;)

Sefer A.
09.01.2010, 02:00
Abi Papy'nin de İngilizcesi Fena Sayılmaz. Çok İyi değil ama :)

Muhammet Abi Olacaktı Onun Felemenkçe'si Çok İyiydi , O İrtibatı Kurabilir :);)

kesinlik'le birisi yazissin onun'la, bakalim ne diyecek, merak ediyor herkes ne olacak bu Brüls is'i ??!!.....

Anıl C
09.01.2010, 03:14

maçta hadi papy gözüküyo da
brüls nerde
ben göremedimde
birde bizimkiler MVV'yi çok aramış galiba
oynadıkları bu topla Türkiye'de 2B'de bile tutunamazlar

Ilelioglu
10.01.2010, 02:20
Bence cok para harcayip Transfer yapacagimiza böylelerini alip degerlendirmek lazim.

Bizde yildizlasmalari bizim icin cok iyi olur...:)

Hem böylelikle Borc dahada yukariya gitmez.

Jackdaniels
10.01.2010, 02:24
İkisininde bi cacık olmaz yaa ne brülsü ne papysi uğraştığımız adamlara bak....

Enes Başkaya60
10.01.2010, 02:26

Nerden biliyorsun bir cacık olamayacaklarını?

Ilelioglu
10.01.2010, 02:27

4 Milyon Euro verip Alanzinho'yu aldik'da ne oldu..?

En azindan hic vermeden bu iki Futbolcuyu alip deneyebilriz. Belki Alanzinho kadar top kaybi yapmazlar.:)

yorumsuz6117
10.01.2010, 02:42
Katılmamalılar devre arası takıma bir tane yabancı yerimiz var onunla da kaliteli bir forvet alınmalı.

Alihan Ertürk
18.01.2010, 22:41
Sezon sonu geliyor ikisi de :)

Punisher-61
18.01.2010, 22:56
evt diyenler birde yabanci sayimizi saysin.. fena olmaz..tjikuzuda var unutmayin satilmadikca bizimdir

orhan42
18.01.2010, 23:34
Bu adamlar harcanacak demedi demeyin..Tjikuzuyu alana kadar Fattye şans verilemez miydi?

Birtan Karaman
19.01.2010, 00:23
Sezon sonu geliyor ikisi de :)

Brüls'ü Şuan Çağırmazsak Serbest Kalacak ;) Sene Sonu Geliuor İkiside Diyemiyoruz Yani Alihan Kardeşim .. Seni Sonu Geliyor Diyoruz ( Papy ) :)

İlker ToSun
19.01.2010, 02:08
yahu çıldırmamak elde değil. tjıkuzu denen bir adam yabancı kontanjanından bu takımda ama brüls ve papy bir türlü çağırılamıyor.
bıktım artık bu "pişsin" laflarından ya, hangi devirde yaşıyoruz biraz vizyonu geliştirin artık ya.
şenol güneş, dünya 3. sü takımın teknik adamı apoleti taktın ama hala eski şenol güneşsin ya artık biraz ilerlediğini göster.
inanılmaz canım sıkılıyor papy ve brüls durumuna hele de papy.
elden kaçacaklar ve saç baş yolarak büyük takımlarda izleyecez ona yanıyorum.
parasızlıktan ağlarlar devamlı, bu yaşta bu maddi koşullarda bu yetenekte oyuncular bulurlar hala daha akıllı hareket edemezler.

Barış Mayda
19.01.2010, 03:48
bence 2 side başka klüplere gider bizde oynayamazlar

seydisehir1
19.01.2010, 06:42
Ozellikle papynin kesinlikle bizde oynamaya başlaması lazım. Gelecegin direk vierasi..

Orta sahaya bir bakın

Papy

yattara colman alan gabric

Teo

böyle bir 4-5-1 sistemi hayali etmek dahi güzel..diğer bütün oyuncular yerli ...

Wow..

Erdal DİLEK
19.01.2010, 08:58
hayır. kaybolup gitmesiler. ..

Alihan Ertürk
19.01.2010, 09:39
Brüls'ü Şuan Çağırmazsak Serbest Kalacak ;) Sene Sonu Geliuor İkiside Diyemiyoruz Yani Alihan Kardeşim .. Seni Sonu Geliyor Diyoruz ( Papy ) :)

Serbest kalması için Brüls'ün Fifa'ya başvurması gerekmiyormu ?

Şu an için böyle bir durum yok o yüzden sene sonu geliyorlar ( ikisi de ) :)

Cemalettin Taşkın
19.01.2010, 10:00
anket sonucuna inanamadım. !!!

iso_4939
20.01.2010, 22:14
gardasım faty kovalama yolladık sımdı nasıl bomba gıbı oldu anlamadım brüls ıyı adam gelsınler...

TSigalko
20.01.2010, 23:28
Şu kadroda forma şansı bulmaları zor bence..Üstelik hangi yabancıları gönderecez?Kiralık verileceklerse TSL'de bir takıma verilmeleri gerekiyor..Lige alışmaları için.Ama maalesef oyuncularımızı pazarlayamıyoruz..Trabzon Karadeniz geçen sene Bank Asya'ya çıksa ordada oynayabilirlerdi..

Kazım Uzunboy
20.01.2010, 23:29
Bence bu oyuncuları takip eden yok ki. Oradan buraya rapor gönderen de yoktur.

Samet Yildirim
20.01.2010, 23:30
anket sonucuna inanamadım. !!!
bende inanamadim...

ysfemr
21.01.2010, 15:44
Bİz takİpe edemİyoz barİ az takİp edİp bİze rapor versİn yoksa 2 seneye bunlari mİlanda İzlİcez o olcak

SefaÇetinKulak
21.01.2010, 15:48
Faty Papy kaliteli futbolcu . Üstüne gidilse iş yapar .

Birtan Karaman
21.01.2010, 16:28
Hollanda Basınında Yeni Çıkan Bir Haber'de Faty Papy Disiplin Cezası Almış. Ayrıntılı Bi Bilgi Edinemedim Ama Böyle Bişe Varmış.

kogale
22.01.2010, 02:53
Brülsü ben hiç beğenmiyorum son vuruşları kötü izlediğim kadarıyla,teknik değil yararlı olucağını inanmıyorum trabzona ama fatyde umut var gibi

Slash
22.01.2010, 08:07
Faty geleceğin chealseli essieni olur doğru yontulursa ama:)

SefaÇetinKulak
22.01.2010, 09:18
Brüls gibi altyapımızda çok topçu olduğuna inanıyorum . Ama Faty yetenekli futbolcu .

Mert Oğuzlu61
22.01.2010, 10:39
brüls kaçacak gibime geliyor, bedavaya elden çıkacak olması üzücü, bu adamı biz transfer ettiğimizde belçika ümit millisinin kaptanıydı yanlış hatırlamıyorsam, peşinde anderletch ve s.liege gibi kulüpler vardı hatta bonservisi için 1m euro teklif etmişti birisi ama vermemiştik, geçen sezon devre arası ilhan cavcavda hayran kalmıştı ona.

faty sezon sonuna kadar kiralık zaten, sezon sonu gelecek, inşallah hollandada kendisini geliştiriyordur, bu afrikalı gencimiz bize çok yararlı olacak gibime geliyor..

Orhan Aydın
22.01.2010, 10:40
Bu adamları izleyen bir Allah'ın kulu var mı bizim teknik heyet veya yöneticilerden(ne alaka ise)

afsbahar
22.01.2010, 12:16
Altyapıda kaç tane ümit milli oyuncumuz var?

Egemen
22.01.2010, 12:59
bir kaç sene daha görürürz bu anketi :)

sonra yaş 20leri devirince de bir şey olmaz deyip sözleşmeleri ya feshedilir ya sıradan bir kulübe gönderilirler..

Mert Oğuzlu61
22.01.2010, 14:51
bir kaç sene daha görürürz bu anketi :)

sonra yaş 20leri devirince de bir şey olmaz deyip sözleşmeleri ya feshedilir ya sıradan bir kulübe gönderilirler..

brülsün yaşı 20 yi çoktan devirdi, 21 yaşında :D papy 18 yada 19 ama bence çok daha gençtir o, bizimkiler onu alabilmek için yaşını büyüttüler.

61baron61
24.01.2010, 03:37
brülsle yazistim , trabzonspor beni cagirmiyor , o yüzden bu senede tahminimce gelemiyorum dedi...

fındıkoğlu
24.01.2010, 14:31
Anketteki sonucu görünce şaşırmamak elde değil doğrusu...:eek:
Bu ismi sayılı oyuncuları kaçkere oynarken izlediniz de bu yönde oy kullanma ihtiyacı duydunuz.
Yinede seçiminize saygı duymak gerek...
Veyahutta çok iyi topçularda dünyanı en iyi kulüpleri kapımızda bu adamları alabilmek için sırayamı girmişler... şaşıyorum size
Gelsinler tabi paramız ne de olsa çok birazda onları doyuralım bari ne olucak....:confused:

Birtan Karaman
24.01.2010, 14:40
Papy'nin Ceza Alma Sebebi İdman'a Gitmemiş Arkadaşlar.

nbay
25.01.2010, 15:19
eminim ki seneye de çağrılmayacaklar,çok üst düzey bir performans sergilemedikten sonra

Erdal
25.01.2010, 15:23
Ünal hocanın 15 günde bir gidip seyretmesi lazım bu çocukları...

Tolunay Abdioğlu
25.01.2010, 15:24
http://www.youtube.com/watch?v=PtWYmRFHT5Q

Recep Alkan
25.01.2010, 15:26
350.000 Euro Sezere verilene kadar, Papy veya Brüls çağrılabilir miydi ?

Çok basit bir soru ?

Kubilay ŞAHİN
25.01.2010, 15:35
350.000 Euro Sezere verilene kadar, Papy veya Brüls çağrılabilir miydi ?

Çok basit bir soru ?

Bunu yazacaktım..

Fakat düşündüm.. İmkansız bir cevap olurdu sanırım..

SefaÇetinKulak
25.01.2010, 15:38
İkiside katılsın abi . Bu takımdaki çekişmeyi artıracaktır . Yan gelip yatanlardan kurtuluruz işte .

Recep Alkan
25.01.2010, 15:40
Birisine Anderlecht 1 Milyon euro verdi, ilerde daha büyük paralar eder diye vermedik, diğeri afrikanın gelecek vadeden 9. oyuncusu seçildi..

Peki nerdeler ?

NErde faydalanıyoruz, bir kere arayıp sorduk mu ?

İzledik mi, izlettik mi ?

sessizkral_1
25.01.2010, 15:40
türkiyede bir takıma kiralanabilir

Keramettin
25.01.2010, 23:22
Birisine Anderlecht 1 Milyon euro verdi, ilerde daha büyük paralar eder diye vermedik, diğeri afrikanın gelecek vadeden 9. oyuncusu seçildi..

Peki nerdeler ?

Abi yabancılar çok fazla

anth
25.01.2010, 23:52

Peki nerdeler ?

Brüls'e inanıyorsan oynatacaksın ya da 1 milyonu kabul edip yanında sonraki satışından yüzde isteyeceksin...

Sonra ki satıştan yüzde almak bence çok mantıklı bir tercih. Biz de başarılı olamayan ama kabiliyetine inandığın gençler satılırken bu yöntemle satılabilir...

Sonradan ahlayıp vahlamayız...

b_m_61
26.01.2010, 11:55

Peki nerdeler ?

Yönetimin yanlışlarından birkaçı.

Adem Köse
26.01.2010, 15:14
Belki ilgelinyorlardır bilemiyoruz ama yine de Papy şuan ki durumunu yadırgamıyordur. Çok genç ve kendisi de biliyordur ki şuan hangi birinci lig takımına gitse Avrupanın ya alt liglere kiralanır ya da alt takımda oynatılır.

Sene sonunda Song ve Sylva nın kontratı bitiyor ikisi de gelicektir , duruma göre Papy nin yerinde adama ihtiyacımız var o bölgeye ilaç olursa oraya transfer yapılmaz olmazsa bir yıl daha kiralanır , tek sorun defans bölgesi o zaman kim gönderilir bilemiyorum.

Brüls den vazgeçilme olasılıgı yüksek o bölgede oyuncu sayısı fazlalaştı baya.Yine de 1 yıl bizde kalmaları gerek bütün yabancıları oynatamayacagımıza göre alternatif olarak kulubede bekleyebilirler.

Song ve Sylva dan sonra kimden vazgececeklerde defans oyuncusu alıcaklar... Daha çok bunu düşünmesi gerek yönetimin.

Murat Erdem
26.01.2010, 15:52
Şu an da Trabzonspor'u yönetenlerin vizyonu ortada, Tosun ve Badur...Brüls, Papy yönetenlerimizin vizyonuna uymaz. Allah korusun iyi oynarlar, takıma katkıları olur, bazılarının bünyesinin alerjisi var böyle şeylere. Bizimkilerin aldığı oyuncu ya Tosun gibi olacak, maçları tribünde izleyecek, ya da Sezer gibi olacak son 10 dk skoru koruyalım diye oyuna girecek. Bize bu yeter HAMDOLSUN !!!

61karradeniz61
26.01.2010, 18:27
papy hayir
brüls evet

maxim
27.01.2010, 12:11
Brüls'ün şimdi gelmesi hayırlı olur Papy'ninki o kadar acele değil.

.....
01.02.2010, 19:08
İkisine de Evet

asilhamsi
02.02.2010, 18:54
papy stoper oynayabilirmi?

nuri45
02.02.2010, 18:59
Maalesef anket sonucuda gerceklesmedi ve tam tersi oldu. Kilit

erkankoc
02.02.2010, 19:22
yilsonu yabanci serbest olacak o yuzden cogundan yararlanabilecegiz

Terzioğlu
02.02.2010, 23:17
Brüls'ü bilmemde Papy önümüzdeki sezon mutlaka takima katilmali.

Özkan
03.02.2010, 13:17
İkisi de takıma katılmalı, en azından Jupiler Lig denen lüzumsuz organizasyondan kurtarılmalı. Hollanda'nın bu alt ligi bizim Bank Asya liginden daha kalitesiz. Bu oyuncular Giresun'a, Ordu'ya, Karşıyaka'ya kirâlık verilse bile gelişimleri için daha iyi olur.

Emre1991
05.02.2010, 22:27
Daha çok genç olmalarına rağmen ikiside çok etkili ve gelecek vadeden futbolculardır.İkisi de bu takımda olmalı.He bu olmadı burada bi takıma kiralık ver gözünün önünde geliştirsinler kendilerini.

nbay
20.02.2010, 11:35
karadenizin haberi
Trabzonspor’un Hollanda’nın Maasctrich takımına kiraladığı Christan Brüls’ün satılmasına karar verirken, aynı takıma kiralanan Fath Papy için de gelen tekliflerin değerlendirilebileceği belirtildi. Sezon başında Trabzonspor’a dönmeyi isteyen ancak Hugo Broos’un istememesi üzerine Maasctriht’te kalan ve kafası iyice karışan Brüls’ün Trabzonspor’a dönmeyeceğini ilettiği bu doğrultuda yönetiminde satışına onay verdiği belirtildi.
İki Hollanda kulübünün istediği Brüls’ü 1.5 milyon EURO’ya satılacağı, bu yönde pilot takım Maasctriht’e yetki verildiği de ifade edildi. Müthiş bir form yakalayan Fath Papy’nin ise tekliflerin değerlendirilebileceği, sezon sonunda ise performansına göre takıma katılabileceği de ifade edildi. Fath Papy’nin ön liberoda müthiş performansı üzerine sezon sonu Şenol Güneş tarafından da kampa görülmesi planlanıyor.

nbay
20.02.2010, 11:36
bu da günebakışın haberi,tamamen tezat habeerler
Trabzonspor Mali Saymanı Mahmut Aksu, Bursaspor ile oynanan maçın hemen ardından Hollanda’ya giderek buradaki iki kiralık futbolcu Christian Brüls ve Faty Papy ile görüşme gerçekleştirdi. Teknik direktör Şenol Güneş’in talebiyle gerçekleşen görüşmelerde, Aksu, Maastricht takımında oynayan Brüls ve Paty’yle gelecek sezona dönük planlar konusunda bir konuşma yaptı. Mahmut Aksu, özellikle Brüls’le uzun bir sohbet etti ve yeni sezonda kadroda yer alacağına dair kendisine müjdeyi verdi. Faty Papy’yle de konuşan Mahmut Aksu, bu futbolcuya da iyi oynamasını sürdürmesi halinde Trabzonspor’a geleceğine dair güvence verdi.

İkisi de Çok İstiyor
Aksu’nun Faty Papy’e, “Buradaki performansını sürekli takip ediyoruz. Seni iyi buluyoruz ve böyle devam edersen gelecek sezon sen de Trabzonspor’un kadrosunda yer alacaksın” dediği belirtildi. Bu iki futbolcu da Aksu’yla yaptıkları görüşmenin sonunda çok sevindiklerini ve yeni sezonun başlamasını artık iple çektiklerini söyledikleri dile getirildi. Öte yandan Mali Sayman Aksu’nun Maastiricht kulübü başkanı ile de bir araya geldiği kiralık oynayan iki oyuncuyu da önümüzdeki sezon geri alacaklarını söylediği belirlendi. Bu arada Brüls’ü Hollanda ve Belçika kulüplerinin yakın markaj altında bulundurdukları da dile getirildi.

Tolunay Abdioğlu
20.02.2010, 12:30
İkisi de Türk pasaportu alabilirler mi acaba.Yabancı kontejyanı ikisinde de gelmesi için sorun.

eyinc
20.02.2010, 12:33
umarım günebakışın haberi doğrudur. iki oyuncumuzda ileride adından söz ettrecek oyuncular. bence takıma katılmaları gerekiyor. en azından sezon başı hazırlık kampında ikin oyuncu takımla beraber kamp yapmalı hoca görmeli iki oyuncumuzuda

Mert Oğuzlu61
20.02.2010, 12:45
brüls ve papy, videolardan izledik sadece, maalesef takip edemeyeceğimiz bir yerde, hollanda 2. ligindeki pilot takımımız görünümünde olan bir takımda oynuyorlar ama kendi düşüncelerimi söyleyeyim, brülsü bilmem ama papy de ben o ışığı görüyorum.

bize gelmeden önce uefanın '' afrikada gelecek vaad eden ilk 10 genç yeteneği '' listesinde yer alan bu genç ve ismi sempatik oyuncumuzun demekki kumaşı iyiki bu listede kendisine yer buldu, yaşı henüz çok genç, onu bu takıma kim kazandırdı bilmiyorum ama sırf biz onu kapalım diye yaşını büyüterek bu takıma kazandırdık faty papy i :)

onun brülsten şanslı olmasındaki en büyük etken '' defansif orta saha '' oyuncumuzun az olması, gelecek sezon için bu bölgeye iyi bir oyuncu almamız şart diyoruz, papy yi antalya maçında izleyebildim sadece geçen sene ama o bile yetti diyebilirim, ömer üründül bile '' kumaşı iyi bir oyuncu '' dediyse bu uşak gerçekten bizim takımda forma giymeyi hak ediyor, bu şansı vermeyeliyiz, aurelio gibi parlayacak bizim takımda bu genç ve hatta ondan bile daha iyi olabilir aha yazıyorum buraya.

bu sezon kupaydı ligdi toplam 26 maça çıkmış 2 gol 3 asisti var.

brüls e gelince, geçen sezon 32 maç 3 gol 11 asistlik performansı vardı, sezon sonu geldiğinde olanlar malum, hayal kırıklığı yaşadı sorunları vardı, 23 maç 2 gol 5 asist yapabilmiş bu sezon, oda gelsin isterim takıma, yattaranın bölgesinde oynuyor, sol açık sağ açık oynayabiliyor, tek bildiğim bu :)

son kararı şenol hoca verecek, tabi bu oyuncuların varlığından haberi varsa :D:D

Birtan Karaman
20.02.2010, 14:14
Gelecek Sezon Kampa Katılmalılar.

sessizkral_1
20.02.2010, 14:20
brüls değilde şu papy de başka bir ışık var

Emrah Akcagöz
20.02.2010, 14:27
Brüls dün akşam takımının beraberlik golünü atmış..:)

Travelair
20.02.2010, 14:50
Kilitlenmesinden ziyade başlığın değişmesinde fayda var

must61
20.02.2010, 15:18
brüls değilde şu papy de başka bir ışık var
Kesinlikle...Hazırlık maçının 45dk.sında izlemek bu kanıya sahip olmak için yeterli mi bilmiyorum ama ilerde üst düzey bir oyuncu olacağına inanıyorum bende Faty Papy'nin...

Terzioğlu
20.02.2010, 16:00
Ruud Boffin Hollanda 1.Lig takimlarindan VVV-Venlo takimina kiralanmis.

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_31336_1426_2009_1.jpg

bordo61
05.03.2010, 13:25
Brüls ile Papy seneye takımda olmalı en azından denenmeli.

Sonra pişman oluruz gibime geliyor.

Cavcav sırada bekliyor zati

dr.ali
05.03.2010, 14:15
bencede verelim rizeye
nede olsa arayı daha yeni düzelttik rizelilerle...
hem havasına suyuna hamsisine guymağına alışırlar memleketimin...

SüRMeNe_6161
05.03.2010, 14:32
Bu Adamlar Niye Gelmşyorlar TrABZONSPOR anlamıyorum...

BYGUNES
05.03.2010, 15:24
bencede verelim rizeye
nede olsa arayı daha yeni düzelttik rizelilerle...
hem havasına suyuna hamsisine guymağına alışırlar memleketimin...

Dr.Ali abiye katılıyorum.

İskender YILMAZ
06.03.2010, 10:15
Hayalleri çok erken yıkıldı

Faty Papy, 1 kez de olsa Trabzonspor formasını sırtına geçirebildi ama Brüls sadece özel maçta rakip olabildi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm904999.jpg

Bordo-Mavililer’in gelecek yatırımı olarak bonservisi alınan iki futbolcuya da kapının gösterilmesinin, genç oyuncuları hayli üzdüğü öğrenildi. Hollanda 2.Lig ekiplerinden Maastricht takımında kiralık oynayan Faty Papy ve Brüls’e gereken kolaylığın sağlanacağı bildirilirken, futbolcuların kariyerlerine aynı ülkede devam etmesi yüksek olasılık.

Fanatik

Bilgisi olan var mı ? Umarım doğru değildir .. :/

Volkan Taş
06.03.2010, 11:05
caleyi satacaklar gibi gözüküyor. tony de gider muhtemelen. en azından birisini alıp diğerini yine kiralık tutabilirler.. sonra çok pişman oluruz :S

yunus_10
09.03.2010, 21:11
bence maç içinde bir pankart açılarak protesto edilmeli.. bu oyuncuları kaç kere denedik de karar veriyoruz. Başkan kendisi bile söyledi zamanında ozan ipek i bile kaçırdık. Yine böyle bir şey olmamalı bence

Kaan
09.03.2010, 21:27
Özellikle Papy'nin, elimizdeki orta saha oyuncularından daha iyi olduğuna inanıyorum.

Murat'
09.03.2010, 21:28
Papy'e verilen en ufak bir şans bile yok, bu yaz kampında takıma dahil edilmesi gerekiyor bence.

Osman Yavuz
09.03.2010, 21:45
Kesinlikle katılıp bir şans verilmelidir ve bence alacakları şansı en iyi şekilde kullanacaklardır.

Halit Akyüz
10.03.2010, 23:59
Papy çok iyi futbolcu olucak ilerde. Brüls'ü ise satalım gitsin .

Recep Alkan
12.03.2010, 18:01
Papy değerlendirilmeden bu takımla ilişiği kesilirse çok yanacağız benden demesi.

albatros
12.03.2010, 22:58
her ikisi de şu takımda oynar.
antep maçında gördük elimizdekileri...

kudu_61
13.03.2010, 01:19
keşke anket 4 lü olsaydı
-katılmalı
-katılmamalı
-sadece brüls
-sadece faty papy

tercihim sadece papy olurdu ve bence papy kesinlikle katılmalı brüls satılmalı

Gokhan61_Vira
29.03.2010, 16:21
# Faty Papy kesinlikle takıma kazandırılmalı... Çok yetenkli. Selçuk İnan çok iyi partner olacaktırlar...

nbay
01.04.2010, 11:35
http://www.mvv.nl/IManager/Content/9519/ozHH/mt4709/mp0
bu linkte mvv nin geçmiş maçları ve skor bilgileri var,birçok maçta katkıları olmuş papy ve brülsün skora,hem asist hemde gol olarak

EROS87
01.04.2010, 12:12
Güneş Avrupa’ya gitti
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3993-2T9E1O2Q.jpg

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, kamp yeri bakmak için Avrupa’ya gitti.

Yeni sezon öncesi kamp yapılması planlanan yerleri inceleyecek olan Güneş, ayrıca Hollanda’da MVV Maastricht takımında kiralık olarak oynayan futbolcularımız Cristian Brüls ve Faty Papy’yi de izleyerek son durumlarını görecek.
Güneş, önümüzdeki hafta başı Türkiye’ye dönerek Beşiktaş maçı hazırlıklarında takımımızın başında olacak.

ÖmerFarukYılmaz
01.04.2010, 15:34
Hocam Papy'i almadan gelme.

Kereşenli
01.04.2010, 21:00
Bence hem Brüls hem Papy takımımıza kazandırılmalı. İnşallah Şenol Güneş hocamız benimle aynı görüşü paylaşıyordur. Her iki futbolcunun da takımımıza ciddi katkıda bulunacağından eminim. Papy kendini oynayarak geliştirebilirse Türkiye liginin en iyi ön liberosu olabilir. Aynı şeyler Brüls için de geçerli, teknik kapasitesi çok yüksek bir futbolcu. Stilini Yattara'ya benzetiyorum, Yattara'dan öğrenebileceği çok şey var inşallah o da takıma katılır.

Keramettin
01.04.2010, 21:17
Cevabını Şenol Hoca verecek :)

Bıyıklıoğlu
01.04.2010, 22:57
Şenol Hoca en iyi kararı verecektir bu iki futbolcu içinde.İnşallah hayrımızda hayırlı olan olur.

Ilelioglu
02.04.2010, 00:08
Cevabını Şenol Hoca verecek :)

Aynen.......;):)

Cem Akyüz
02.04.2010, 00:09
Hocanın bu oyuncularımızı izlemesi çok doğru bir karar..Oyuncular önemsendiklerini anlayarak performanslarını göstereceklerdir..Son karar Şenol Hocamızın

İskender YILMAZ
02.04.2010, 21:48
Şu anda maç devam ediyor .. :)

Maastricht 1 - 1 Cambuur

İlk yarının son anları .. Rakip takım 10 kişi .. :)

Birtan Karaman
03.04.2010, 11:39
Hoca'nın dün nerde olduğu belli değil. :D

Mehmet Sarigül
04.04.2010, 16:20
Cuma aksami Maastricht'in sahasinda oynadigi Cambuur macini izlemeye gittik...
Daha dogrusu Faty Papy ve Christian Brüls'ü izlemeye...
Senol Günes'i görmedik ama sahada iyi bir oyun cikaran Christian Brüls ve Faty Papy vardi.
Kötü havaya ve 4 saatlik yolculuga ragmen güzel bir Cuma aksami oldu...

Faty Papy'yi sahaya ciktiginda ancak kosma stilinden taniyabildik. Kendisini fizik olarak bayagi gelistirmis.
Papy macdaki tek hatali pasini 3'üncü dakikada yapti, telafi edeyim derken erken sari kart gördü.
Cambuur takiminin hemen sonra 10 kisi kalmasindan sonra rahat bir mac cikardi.
Ilk toplara aninda müdahalesi...oyun yönünü degistiren paslari...sürekli bosa kosmasini ve takim arkadaslarini rahatlatmasini cok begendim. Faty Papy bana göre futbol yetenegi ile "yontulmamis bir elmas"...

Christian Brüls'a gelince, dogrusu onu bu kadar iyi beklemiyordum...macda yaptigi üc asist'in ikisini takim arkadaslari degerlendiremedi.
Ücüncüsünü ise rakip defans oyuncusu kendi kalesine gönderdi.
Brüls tam bir kanat oyuncusu...hizli, cizgiye inebilen, dribbling özelligi olan, oyun zekasi üstdüzey bir futbolcu.
Maastricht takimini Cambuur önünde 2-1'lik galibiyete tasidi diyebilirim.

Faty Papy ve Christian Brüls (Ersun Yanal'in deyimi ile) problem cözme özellikleri olan futbolcular.
Senol Günes önümüzdeki sezon kadroya alir mi?...
Trabzonspor yönetiminin bu konudaki düsünceleri ne bilmiyoruz...
Keske yaptiklari teknik direktör ve futbolcu transferlerinde oldugu gibi bu konularda seffaf olabilseler...
Dogrusu,...Trabzon'a simdiye kadar gelen yabanci futbolculara yapilanlari gördükten sonra bu iki yetenekli oyuncunun Trabzon'a gelmesini bir futbolsever olarak istemiyorum...

Ali Can
04.04.2010, 16:31
mehmet abi bizi bilgilndirdiğin için teşekkür ederiz..

Adem ERTUĞRAL
04.04.2010, 18:15
faty papy nin savunma arkasına çok güzel toplar atabildiği kanısındayım :)

Mehmet Sarigül
04.04.2010, 18:20
mehmet abi bizi bilgilndirdiğin için teşekkür ederiz..

Rica ederim, Ali...:)benim icin Faty Papy ve Christian Brüls'ü (canli) izlemek bir zevkti...

Mehmet Sarigül
04.04.2010, 18:21
Pardon,...:)

Serdar A
04.04.2010, 19:16
Mehmet abi , bir ara gözlemlerine dayanarak Brüls ve Engin'i kıyaslayabilirsen çok sevinirim .

Bana göre öncelik sırasında -kadro yapısından ötürü- Brüls bir adım önde görünüyor . 90 dakika çıplak gözle izlemiş birisi olarak senin karşlaştırman bu açıdan önemli .

Travelair
04.04.2010, 20:01
Brüls neden bizim Eden Hazard'ımız olmasın?

Muhammed
04.04.2010, 20:03
Brüls neden bizim Eden Hazard'ımız olmasın?

Faty Papy'de Yaya Toure'miz :)

Mehmet Sarigül
05.04.2010, 03:09
Mehmet abi , bir ara gözlemlerine dayanarak Brüls ve Engin'i kıyaslayabilirsen çok sevinirim .

Bana göre öncelik sırasında -kadro yapısından ötürü- Brüls bir adım önde görünüyor . 90 dakika çıplak gözle izlemiş birisi olarak senin karşlaştırman bu açıdan önemli .

Aslinda bunu Maastricht dönüsü arabada yaptim, tabi kendi kafamda...:)

Christian Brüls ve Engin Baytar aslinda birbirine cok benzer özellikleri olan futbolcular...
Aralarindaki en belirgin fark bana göre, Brüls'ün Engin'e nazaran elindeki yeteneklerini cok daha iyi kullanmasini bilmesi...
Christian Brüls'ü Engin'le kiyasladigimda -bunu üzülerek yaziyorum, cünkü bu Engin'nin kabahati degil!- Brüls'ün (genc yasina ragmen) daha komple bir futbolcu oldugunu görüyorum.

Engin'i hep birara Münih'de oynayan Hasan Salihhamidzic'e benzetiyorum. Engin enerjisini dogru kullandiginda takimini atesleyen, tersinde takimina zarar verebilen bir futbolcu tipi...

Engin ve Brüls'ün paylastiklari en önemli özellikleri, sahada cesur olmalari...

OnurKul
05.04.2010, 04:39
Brüls evet... Bir çok maç videosunu izledim. Papy'nin biraz daha pişmesi lazım... İki yabancı gidecek. Tony ve Tjikuzu.

Onların yerini kaliteli oyuncularla doldurmalıyız. Bu bağlamda Brüls takıma katkı yapacaktır. Genç ve enerjik. Geriye bir yabancı hakkımız kalıyor. Onu da boş geçmememiz gerek.

Halit Akyüz
05.04.2010, 05:08
Brüls evet... Bir çok maç videosunu izledim. Papy'nin biraz daha pişmesi lazım... İki yabancı gidecek. Tony ve Tjikuzu.

Onların yerini kaliteli oyuncularla doldurmalıyız. Bu bağlamda Brüls takıma katkı yapacaktır. Genç ve enerjik. Geriye bir yabancı hakkımız kalıyor. Onu da boş geçmememiz gerek.

Tony , Song , Cale , Tjikuzu , Isaac yolcu. Alan veya Colman'dan biriside yolcu :)

Ümit Tekşan
05.04.2010, 09:47
Bence katılmamaları lazım, seneye şampiyonluğa oynayacaksak daha tecrübeli, kaliteli futbolcular bulmak lazım diye düşünüyorum...

Recep Alkan
05.04.2010, 09:59
Hoca Ankaraspor maç arasında Hollandaya gitmiş, acaba seyretti mi bu iki oyuncuyu ?

samet aslan
05.04.2010, 11:49
bence yeterlı deıller daha kalıtelı oyuncular alınmalı bosuna kontenjanı doldurmanın anlamı yok...

10 numara
05.04.2010, 12:59
mehmet abi teşekkürler gerçekten yorumlar çok güzel ve özel..

asilhamsi
06.04.2010, 08:16
6+2 deki +2 olarak faty ve brulsu kullanmamak tamamen sacmalık olur.

nbay
07.04.2010, 14:28
Patron Güneş Maastricht 'de kiralık olarak forma giyen Brüls ve Papy'i beğenmedi
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Hollanda'da MVV Maastricht takımında kiralık olarak oynayan futbolcular Cristian Brüls ve Faty Papy'i için yönetim kuruluna ön bilgi sundu. İki oyuncunun da yetenekli olduğunu ancak gelecek sezon yarışacak kadro için yeterli olmadıkları şeklinde görüş bildiren Güneş, oyuncuların yine kiralık olarak değerlendirilmesini istediği öğrenildi.

Ankaraspor maçı arasını fırsat bilen Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, kamp yeri bakmak ve bordo-mavili kulübün oyuncuları olan Hollanda'da MVV Maastricht takımında kiralık olarak oynayan futbolcular Cristian Brüls ve Faty Papy'yi de yakından izledi. Eldeki yabancı oyuncuların fazlalığı nedeniyle iki oyuncu için erken karar vermek zorunda olan Trabzonspor yönetimi teknik direktör Şenol Güneş'in bu doğrultudaki ilk görüşü aldı.

MVV Maastricht takımında forma giyen iki oyuncuyu da çıplak gözle izleyen deneyimli teknik adam, oyuncuların yetenekli olduğu ancak gelecek sezon yarışacak olan kadronun yükünü kaldıracak seviyede olmadıklarını şeklinde görüş belirttiği öğrenilirken, yine kiralık olarak değerlendirilebileceğini belirttiği ifade edildi.

TSigalko
07.04.2010, 14:39
Tony , Song , Cale , Tjikuzu , Isaac yolcu. Alan veya Colman'dan biriside yolcu :)

Hayırdır tatile mi çıkıyorlar?

Kaan
07.04.2010, 21:10
Kiralanacaksa da Türkiye'den bir takıma kiralansalar hiç fena olmaz..

En azından izleme fırsatımız olur onları.

Sefa Murat Dokuz
07.04.2010, 21:11
Papy seneye katılsın takıma.

Murat'
07.04.2010, 21:20
Göz önünde olan bir takıma kiralanmaları çok daha iyi olur bence.

Mira_61
07.04.2010, 21:37
Özellikle Papy katılmalı.

Deniz Telci
09.04.2010, 06:05
Bruls'ü bilmiyorum ! Papy gelecekte alınabilir !

Mustafa ÖZDEMİR
21.04.2010, 19:58
ne oldu bu futbolcular izleyen yokmu .takıma katkı yapabilirlermi...

Mehmet Sarigül
23.04.2010, 01:12
Senol Günes'in Christian Brüls ve Faty Papy'i izledigi maci bende canli izledim...
Daha önceki iletilerimde belirttigim gibi bende o macda Papy'den daha cok Brüls'ü begendim. Cünkü rakip takim 5'inci dakikada 10 kisi kalmisti ve ister istemez geri cekildi...Böylelikle Papy'ye defansif anlamda fazla is düsmedi...Senol Günes'in Papy icin "bulunduğu yerde değil de o maçta önde oynadı" gibi bir ifadesi oldu, bunu dogru pek anlamadim...
Papy bu macda yine defansin önünde oynuyordu.
Belki de (basinda yazildiginin aksine) Senol Günes Mastricht takiminin baska bir macini izlemistir...
Senol Günes benim izledigim macda Papy'nin kullandigi adrese teslim iki uzun topu görmüs olsaydi, eminim Papy hakkinda böyle konusmazdi. Cünkü Papy topu sürüsü ile nasil bir yetenek oldugunu fazlasi ile belli eden bir futbolcu.

Senol Günes'in Brüls icin yaptigi Gabric benzetmesine hic sasirmadim, hatta bence Brüls oyun zekasi olarak Gabric'ten daha üstün bir futbolcu!...Hizi, dribbling ve asist yapma özelligi olan cok yetenekli bir futbolcu. Senol Günes'in söyledigi gibi Trabzonspor takiminda bu bölgede oynayan yeri ve yabanci oyuncular var; Engin, Burak, Gabric ve Alanzinho gibi...ama Brüls yetenekleri ve ucuz fiyati ile Burak ve Gabric'e oranla öncelikle kadroda tutulacak bir futbolcu oldugunu düsünüyorum.

Dogrusunu söylemem gerekirse, ben Senol Günes'in Faty Papy ve Christian Brüls'ü kadroya almama kararinin arkasinda baska faktörlerin oldugunu düsünüyorum.

Halit Akyüz
23.04.2010, 01:18
Ne faktörü olucak abi bize kaliteli tecrübeli adamlar lazım pişicek adamlarla uğraşacak vaktimiz yok şampiyon olmamız lazım acilen. :)

futbalski60
23.04.2010, 01:31
Papy ve Bruls'un oynadığı lig Bank Asya'dan daha kalitesiz bir lig. O ligde 20 gol ve 10'un üzerinde asist yapan oyuncular Eredvisie Liginde forma şansı bulamıyor buna örnek bir sürü oyuncu var. Bence kadroya alınmamaları gayet doğru.

Mehmet Sarigül
23.04.2010, 01:44
Hollanda milli takim hocasinin bazi maclari canli izlemeye deger buldugu bir ligden bahsediyorsun...

Tabi haklisin, Trabzonspor transferde Papy ve Brüls'ün yerine Avrupa'nin üstdüzey liglerinden "bomba" transferler yapacak...

futbalski60
23.04.2010, 01:52
Belçika Milli Takım Hocası da izliyodur Bruls yeterli olsa U21'de oynardı zor bir şey değil orda oynamak.

kermit52
23.04.2010, 11:30
seneye avrupada oynayacağımız için bence yeterli değiller. yabancı kontenjanı bunlarla doldurmamak lazım. bize daha kaliteli futbolcu lazım.

GERONIMO35
23.04.2010, 12:57
şenol hoca düşünmüyorsa takımda trtışmayada gerek yok Bize artık işimize garanti yarayacak oyuncu lazım zaten tjikuzu vs gibi abuk adamalrdan kurtulmaya çalışyıroz

Rama61
24.04.2010, 03:38
senol hocadan bir sey olmaz gencleri harciyor.biz bu kafayla hayatta sampiyon olamayiz

Rasim YILMAZ
20.05.2010, 18:23
Karadeniz'in Bank asya'ya yükselmesi lazım...
Hayati bir önem taşıyor bu....

Adem CAKIR
20.05.2010, 18:50
Brüls ve Papy Türkiye'de Bank Asya yada Süper Lig'de bir takımda tam bir sezon geçirmedikten sonra bu futbolcular hakkında verilecek her karar yanlış olur.

Bu oyuncuların potansiyeli olmasa zaten sözleşme yapılmazdı. Hatırlayın her ikisiyle de sözleşme yapıldığında ne methiyeler diziliyordu.
Bugünse kurtulalım gitsin havası hakim.
O ki bu adamlarda bir potansiyel görüldü ve transfer edildi, en azından Bank Asya 'da bir takımında 1 sene izlemek lazım.
Parasını biz ödedikten sonra mutlaka talibi çıkar Bank Asya'dan... Hatta Pappy'ye Süperlig'den bile çıkabilir...

Mehmet Fırat
20.05.2010, 18:54
Papy ve Bruls'un oynadığı lig Bank Asya'dan daha kalitesiz bir lig. O ligde 20 gol ve 10'un üzerinde asist yapan oyuncular Eredvisie Liginde forma şansı bulamıyor buna örnek bir sürü oyuncu var. Bence kadroya alınmamaları gayet doğru.

İyi de sen adama daha iyi bir ligde oynama şansı vermedin ki. Çok zor olmamalı Süper Lig'den veya Bank Asya'dan bir takıma kiralamak. Özellikle yeni çıkan Karabük ve Buca'nın bu futbolcuları isteyebileceğini düşünüyorum.

Birtan Karaman
20.05.2010, 18:55
Karadenizspor'u bekleyelim bi.

Asi Çaykaralı61
20.05.2010, 23:07
Bence ikisi kampa katılsalar iyi olur.
Eğer yeterli iseler takımda kalırlar yetersizlerse kiralanılırsa iyi olur takımımız için

zafercalikoglu
21.05.2010, 22:24
Ne faktörü olucak abi bize kaliteli tecrübeli adamlar lazım pişicek adamlarla uğraşacak vaktimiz yok şampiyon olmamız lazım acilen. :)

aynen katılıyorum renkdaşıum

Murat'
21.05.2010, 22:34
En azından kampa dahil edilemez mi şu Papy.

ZineD
22.05.2010, 14:35
bu topçularla uğraşmayalım artık büyük oynayalım yeter ya.

SafSiyah
29.05.2010, 03:00
Pilot takımımız Bank Asya'ya çıkabilseydi,muhtemelen ikisinden birini orada izleyecektik bu sene..Ama olmadı :( İyi de olurdu en azından hem birini kazanacaktık ve Şenol hoca mental gelişmelerini daha yakın takib edebilecekti.

mashal61
29.05.2010, 18:19
Brüls bizim oyuncumuz değilmiş zaten. Başlık değiştirilebilir.

ÖmerFarukYılmaz
29.05.2010, 18:21
Papy çok acıyorum sana..

JoKeR™
31.05.2010, 11:10
sabah karadeniz gazetesinde okudum kadrodaki yabancı coklugu nedenile papy satılabilirmiş

Harun-61
31.05.2010, 11:33
Karadenizspor'u bekleyelim bi.

Tavsanli Linyitspor'a verebiliriz artik Papy'i :)

hodlu
31.05.2010, 21:58
Brüls bence çok yetenekli bir orta saha oyuncusu takıma kesin katılmalı............

slmn
01.06.2010, 19:27
artık 6+4 olduğu için gelme ihtimalleri arttı bence.

Hasan YAYLI
01.06.2010, 21:15
bence artık gelmeliler 6+4 ü doldurmak için pahalı yabancı transfer yaoacağımıza bu gençlerimizi burada denemeliyiz ve bence burada oldukçada başarılı olacaklar

CelalTopcu
02.06.2010, 00:00
papy yi bilmiyorum ama Bruls gercekten cok yetenekli ve gelecek vaadeden bir oyuncu kampa katilsa cok faydali olur aslinda ikisini de denemek lazim .

Adem CAKIR
02.06.2010, 14:15
6+4'ten sonra en azından biri kesin gelmeli...

sessizkral_1
02.06.2010, 14:26
aksine brüls abartıldığı kadar yetenekli değil.bence papy brüls den daha önemli bir oyuncu.papy gibi oyuncular çok azdır ve bu yaşta bu futbol zekasına sahip olması çok önemli.

Birtan Karaman
03.06.2010, 10:54
%90 Kampa dahil olacaklar. Net haberdir. :)

AKSOY_61
03.06.2010, 12:19
Ben papyin sadece bir maçını izledim.
O da antalyayla yapılan hazırlık maçıydı sanırım.

O maçta papy gözüme geleceği çok parlak bir topçu olarak gözüktü.
Güçsüz, çelimsiz ve çömez olmasına rağmen.

Travelair
03.06.2010, 12:28
Faty Papy gelecek sezon takımda yer almalı bence. Brüls ise Gabric gibi Yattara'ya kurban edilecek gibi gözüküyor

Cihan
03.06.2010, 12:31
papy gelsin ama brüls gelmesin

Kereşenli
03.06.2010, 17:51
İkisinin de kampa katılmasından yanayım. Teofilo'ya verilecek şansın bu iki genç oyuncuya da verilmesini istiyorum.

Rasim YILMAZ
03.06.2010, 17:55
6+2+2 'de de bu çocuklar gelmezse , şans verilmez ise...

Murat'
03.06.2010, 21:47
Her ikisinin de kampa dahil edilmesi taraftarıyım.

exelans_25
05.06.2010, 11:49
papy kesinlikle gelmeli yıldız adayı olabilir usta ellerde.brülsü ise bilmiyorum.

albatros
05.06.2010, 11:55
İkisi de gelsin.
Elden kaçmalarını asla istemem.
İlhan Cavcav Brüls'ü istiyor diyorlardı bir aralar.
Kiralayalım Brüls'ü Gençlere, ligimize alışsın.
Papy de kiralanabilir bir süper lig takımına.
Hatta bana kalırsa Barış da kiralanabilir :)

Birtan Karaman
05.06.2010, 11:58
Hoca eski oyuncusunu takımda görmek istiyor bu konuda resmi girişimlerde olacak gibi.
Papy'de büyük ihtimal kampa katılacak. Ki ile Papy aynı mevkiinin oyuncuları yanlız Ki daha çok yönlü bir oyuncu mevkiisel olarak Papy'den.

Ki alınırsa Papy'nin kampa gelmesine gerek kalmaz gibi aynı mevkiiye 2 oyuncu ve ikisininde yabancı olması sanmıyorum böyle birşey olacağını. Aynı mevkii'de yerli olarak Ceyhun'da var.

Enes Başkaya60
05.06.2010, 15:15
Ki yi bizim külübümüz alamaz alamaz.........

jako13
06.06.2010, 22:51
İkisi de gelsin.
Elden kaçmalarını asla istemem.
İlhan Cavcav Brüls'ü istiyor diyorlardı bir aralar.
Kiralayalım Brüls'ü Gençlere, ligimize alışsın.
Papy de kiralanabilir bir süper lig takımına.
Hatta bana kalırsa Barış da kiralanabilir :)

Hemde gözümüzün önünde olurlar....! İyi fikir))

Hqmi
07.06.2010, 00:26
6+4'den sonra ikisi birden gelsin. İkiside çok yetenekli iyi kullanabilirsek yıldız adayları.

thehell61
07.06.2010, 10:24
Bence bu 6+2+2'den sonra kesinlikle geri gelmeleri lazım hem tribünde olacak isimler onlar olur ve fazla sorun da olmaz.Oynatarakta kulübe alıştırılır ve yetenekli olup olmadıklarıda ortaya çıkar.

x_man
07.06.2010, 10:37
madem yetersiz neden transfer edilidi eğer yetenekliyse neden oynatılmıyorlar

saffet61
07.06.2010, 11:12
faty papy nin gelecegi çok parlak umarım bi saçmalık yapmazlarda takıma kazandırırlar

ÖmerFarukYılmaz
07.06.2010, 12:05
Brüls'ü bilmemde Papy kesinlikle katılmalı..

SüRMeNe_6161
07.06.2010, 14:13
Kesinlikle İkiside Gelmesı Lazım..

Kader KORELİ
08.06.2010, 15:36
Faty Papy gelmeli. Colman iyi bir sezon daha çıkarırsa muhtemelen Avrupa'ya transfer olur. Onun yerine geçecek oyuncu Faty Papy olmalı. Onda da o kabiliyet var.

Punisher-61
08.06.2010, 18:33
ikiside gelmesin..bunlar o kadar iyise neden hala kimseden teklif yok ??? ikiside bizde bisey yapamaz

Gökhan KAN
08.06.2010, 18:53
Anket'i yenilesinler bence. Ben hayır demiştim ama 6+2+2 kuralı çıkınca bence takıma katılabilirler. İyi bir oyuncuyu dışarda bırakamazsınız ama Papy ve Brüls buna uygun isimler. Dışarda bırakılsalarda sesleri çıkmaz.

Tolga Kurt
09.06.2010, 07:33
Christian Brüls ve Faty Papy

http://www.youtube.com/watch?v=Km2f2WIWB8M&playnext_from=TL&videos=1OBjQUVbys0&feature=sub