PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şampiyonluğu Kaçırdılar, İstanbul’da Bar'a Koştular!

mashal61
03.01.2010, 00:50
HŞ: Ben bir kaç seminere gittim, gördüm. Herkesin futbolu çok iyi bildiğini iddia ettiği bir şehir. Biliyorlar da hakikaten. İşte bu çok seslilik de bazen zarar veriyor Trabzonspor’a.
SY: Ben, Trabzonspor’la ilgili birşey söyleyeyim. Geçen sezon şampiyonluğa giderken, Denizli ve Konya maçlarını kaybetmişlerdi. Ben o gece Trabzon’dan 2 oyuncuyu İstanbul’da gece kulübünde gördüm. O gecenin akşamı. Maçın akşamı yani. İnanılır gibi değil, ama gerçek.
MD: Ersun Yanal dönemimde mi?
SY: Evet. Hem de önemli oyuncuları yani. İnanamadım. O gece maçtan sonra uçakla gelip soluğu gece kulübünde alan oyuncuları var yani. Şok geçirmiştim.

Kaynak: Fanatik

Hakan Şükür ve Sergen Yalçın arasındaki bir diyalog. Transfer forumunda bir arkadaşımız yazdı. Bu olayın tartışılması ve bu futbolcuların ortaya çıkarılması gerektiğini düşündüğümden başlık açtım.. Hangi futbolcunun şampiyonluğu kaçırdıktan sonra eğlenmeye hakkı var? Böyle futbolcuların yeri Trabzonspor değil, olmamalı! Böyle ruhsuz futbolcularla başarı gelmez. Kaybettiği maçın gecesinde, kaçırılan şampiyonluğa üzülmeyen gece kulübüne giden futbolculardan fayda gelmez. Futbolcu dediğin önce takım ruhu taşıyacak; takımla sevinip, takımla üzülmeyi bilecek!

Armağan Dere
03.01.2010, 00:52
Gökhan Ünal Ve Yattara'dır Var mı İddaaya Giren? Aynısını Yazdım Gökhan Ünal başlığına...

sessizkral_1
03.01.2010, 00:52
Luzumsuz başlık bence

.....
03.01.2010, 00:54
Bu başlık canlar yakar. Kapanması herkes için hayırlıdır.

Adem Erdoğan
03.01.2010, 00:55
Taraftar baskısını azaltmak için gitmişlerdir.Stres atmak için.

Harun Karadeniz
03.01.2010, 00:56
Kilit.....

Emirhan Makul
03.01.2010, 00:56
Bildiğimiz şeyler çok şaşırmamak lazım Süleyman abi (Lazanist) ayrıntısıyla açık açık söyledi kimlerin kimlerle nerelere geldiğini.

mashal61
03.01.2010, 00:57
Bu başlık canlar yakar. Kapanması herkes için hayırlıdır.
Kimin canı yanacak? Eğer bir kaç futbolcu yüzünden Trabzonspor'un canı yanıyorsa bu kulüp bu kadar küçük değil. Yok futbolcuların canı yanacaksa, yansın zaten...

Adem Erdoğan
03.01.2010, 00:58
Fatih Tekke neden alınmıyor anlıyorum.Karaktersiz değil çünkü.

Kural 1 - Karaktersiz olacaksın.

Emre7
03.01.2010, 00:58
Gereksiz bir başlık, düzeltilmesi gereken , Trabzonspor oyuncusu değil, Türkiye'deki oyunculardır....

mashal61
03.01.2010, 00:59
Bu futbolcuların kim olduğu kadar, yönetimin de hatası var. Hani kolej takımı ruhu olacaktı. Bu mu kolej takımı?!

Reşit
03.01.2010, 00:59
pardonda bunda ne var . adamlar mağlup oldu diye gidip ağlamalarını beklememeliyiz. yok o eski amatör ruhla futbol oynayanlar. adam maçtan çıktımı izinlimi istediğini yapar kardeşim. adam kamptan kaçıpta gitmediya

Emre7
03.01.2010, 01:00
Bu futbolcuların kim olduğu kadar, yönetimin de hatası var. Hani kolej takımı ruhu olacaktı. Bu mu kolej takımı?!

yat aşağı kardeşim yav..
gecenin bir vakti işin yok, ortalığı ayağa kaldıracan.

hayır alıntı yaptığınız da Sergen. çok doğru bir adam...

Armağan Dere
03.01.2010, 01:00
pardonda bunda ne var . adamlar mağlup oldu diye gidip ağlamalarını beklememeliyiz. yok o eski amatör ruhla futbol oynayanlar. adam maçtan çıktımı izinlimi istediğini yapar kardeşim. adam kamptan kaçıpta gitmediya

Ah be Reşit usta...Millet bu takım için ölsün... onlar yenilgiden sonra gitsin eğlensin ALLAH'tan revamı Bu 2 yakan biraraya gelmez

Reşit
03.01.2010, 01:01
heleki bundan yakınan atçı sergen olunca içimden neler söylüyorum. la senin yaptıklarınıda biliyoruz.

Samet Türkmen
03.01.2010, 01:01
Başlık ve futbolcular hakkında yorum yapmıyorum ama sahadaki performans,özel hayatla çok bağlantılı bence.

Emre7
03.01.2010, 01:03
Ah be Reşit usta...Millet bu takım için ölsün... onlar yenilgiden sonra gitsin eğlensin ALLAH'tan revamı Bu 2 yakan biraraya gelmez

Karadenizsporun kuruluş amacı buydu.
Amaç kendi oyuncusunu kendi yetiştirmekti. Ama 2 senedir tutmadı. Tutsa şu an farklı bir yerde olacaktık. Eski ruhu kısaca sakız haline gelen Öze Dönüşü yakalayacaktık

Reşit
03.01.2010, 01:03
hocam dediğim gibi futbol artık profesyonellik oyunu oldu. bunu amatör ruhla oynayan bir elin parmaklarını geçmez. örn : fatih tekke profesyonnellik için oynasa gider imzalardı 2,5 - 3 milyona ama adam memleketinin takımı istiyor. bunlara artık kafa takmayalım gönül isterki yenilince ağlasın ama artık yok öyle bir şey.

Canİlker
03.01.2010, 01:05
beni ırgalamaz abicim. sahada canını dişine taksında sonra ne yaparsa yapsın. eğer sahadaki persormansını etkileyecek birşeyler yapıyorsa o zaman aldıkları para haram olsun. millet evine ekmek almıyo maça gidiyor, lig tv'ye gidiyor.

mashal61
03.01.2010, 01:05
yat aşağı kardeşim yav..
gecenin bir vakti işin yok, ortalığı ayağa kaldıracan.

hayır alıntı yaptığınız da Sergen. çok doğru bir adam...
Sergense Sergen. Ben demiyorum ki Sergen çok doğru bir adamdır. Sergen bu futbolcuları görmüş ve söylüyor. Yalan borcu mu var bu takıma?

Bizim içimiz parçalanırken, bazılarının umurunda değil yenilgiymiş, şampiyonlukmuş. Böyle futbolcudan fayda gelmez zaten.

Harun-61
03.01.2010, 01:07
gözle görmediginiz seye inanmayin arkadaslar.

Su-i zan yapmayin, günahtir, ayiptir...!

.

Reşit
03.01.2010, 01:08
Sergense Sergen. Ben demiyorum ki Sergen çok doğru bir adamdır. Sergen bu futbolcuları görmüş ve söylüyor. Yalan borcu mu var bu takıma?

Bizim içimiz parçalanırken, bazılarının umurunda değil yenilgiymiş, şampiyonlukmuş. Böyle futbolcudan fayda gelmez zaten.
abartma arkadasım. ingiltere dünyanın en iyilerinin olduğu yer. adamlar maçtan sonra barlara discolara gidiyor sorun olmuyorda burda gidince ne oluyor. ha maçtan önce gider antrema katılmaz bunlar olsa neyse de adam izin zamanı gitti

Emre7
03.01.2010, 01:10

Bir şirkettesin, çalışıyorsun, belirli bir maaş aldın. Şirket battı ne yaparsın, evini arabanı vs satıp patrona mı verirsin, yeni bir iş mi ararsın...

uçuk ama yakın bir örnek....
o bahsettiğinizi küfür ettiğiniz, Hüseyin, Hasan, Tayfun, Gökdeniz, Tolgalara soracaksınız. Çünkü bu takımda yetişip isim yaptılar. Eğer bu şekilde maç sonu içmeye giderse istediğini de. Ama diğerlerine hiç bir şey diyemezsin.

Reşit
03.01.2010, 01:10
ismail abi bu konudaki görüşlerin nelerdir:rolleyes::rolleyes:

Armağan Dere
03.01.2010, 01:11
Karadenizsporun kuruluş amacı buydu.
Amaç kendi oyuncusunu kendi yetiştirmekti. Ama 2 senedir tutmadı. Tutsa şu an farklı bir yerde olacaktık. Eski ruhu kısaca sakız haline gelen Öze Dönüşü yakalayacaktık

Ne Yapmamız Lazım bunları dile getirmeyip üstüne mi yatalım..Ya da Sen ağasın paşasın diyip pohpohlayalım mı?..Hayır nedir yani?...Yeniliyosun ve kalkıp bara koşuyosun..Bak bugün Colin Kazım'a en rahat takımda oynuyor türkiye'nin onu bile gönderecekler...Kendi İçimizdeki çatlakları gidermemiz gerekiyor..Sen Futbolcuya Bağımlı kalırsan olacağı budur...Amatör Ruhlu adamlar lazım bu takıma Dozer Cemil Ali Kemal Denizci,Hami,Tolunay gibi adamlar...

Adem Erdoğan
03.01.2010, 01:14
Maç gecesi istanbula koşan adamın aklının sahada olması beklenemez. ama kolayı var nasıl olsa ; taraftar baskısı.

OLCAY ÇAKIR
03.01.2010, 01:15
Kimileride kederden içermiş.

Hani bu gece kulüplerine barlara gidenleri, illada deliler gibi eğleniyor gibi düşünmesek.! :)

Üzgün insanlarda, kafalarını dağıtmak isteyebilirler bu yöntemle..

Sanırım hayalimizde, korkunç bir kolbastı oynanması var sanıyorum.. Yada en az o ritimde, tempoda bir başka oyun..

*

Elbette kulağa hoş gelmiyor...Kabul..Bunuda kabul ediyorum..

Helede sıcak bir yenilgi gecesi görmek istemem...Kabul edemem..

Ama şimdi soğuk..Sisli..
:)

mashal61
Bir şirkettesin, çalışıyorsun, belirli bir maaş aldın. Şirket battı ne yaparsın, evini arabanı vs satıp patrona mı verirsin, yeni bir iş mi ararsın...

uçuk ama yakın bir örnek....
o bahsettiğinizi küfür ettiğiniz, Hüseyin, Hasan, Tayfun, Gökdeniz, Tolgalara soracaksınız. Çünkü bu takımda yetişip isim yaptılar. Eğer bu şekilde maç sonu içmeye giderse istediğini de. Ama diğerlerine hiç bir şey diyemezsin.
Ben o saydıklarınızdan hiçbirine küfür etmedim. Ama bu futbolculara az önce bir yorum yaptım, o da silindi zaten...

Emre7
Ne Yapmamız Lazım bunları dile getirmeyip üstüne mi yatalım..Ya da Sen ağasın paşasın diyip pohpohlayalım mı?..Hayır nedir yani?...Yeniliyosun ve kalkıp bara koşuyosun..Bak bugün Colin Kazım'a en rahat takımda oynuyor türkiye'nin onu bile gönderecekler...Kendi İçimizdeki çatlakları gidermemiz gerekiyor..Sen Futbolcuya Bağımlı kalırsan olacağı budur...Amatör Ruhlu adamlar lazım bu takıma Dozer Cemil Ali Kemal Denizci,Hami,Tolunay gibi adamlar...

Koli'yi içtiği için göndermiyolar. Gönderseydiler, aynı gün yanında olan Hristiyanıda gönderirlerdi.

Ayrıca bir önceki mesajımda cevap olabilr, cümlelerine. Bunlardan kurtulmak için Trabzonun alt yapısında yetiştirilmiş adam sayısının diğerlerinden fazla olması lazım. Böylece onlar bize benzer bizimkiler onlara değil.

Ilelioglu
03.01.2010, 01:16
Bence gereksiz bir Baslik degil, cünkü bu Kulüp önemli bir Kulüp'tür...

Ama sorun Sergen Yalcin'nin söyledigi dogru mu degil mi onu bilmiyoruz..??

Tam olarak hangi mactan sonra gitmisler...?? Denizli macindan sonra mi..??

Armağan Dere
gözle görmediginiz seye inanmayin arkadaslar.

Su-i zan yapmayin, günahtir, ayiptir...!

.

Harun Abi çok has dedin ama Sergen niye Su-i zan yapsın da hepimizi günaha soksun...Hep bizim futbolculara iyi hoş dememizden kaynaklanıyor kızılcık sopası lazım bunlara

Özkan
öncelikle, İstanbul medyasına ve İstanbul takımlarının efsâneleşmiş isimlerine güvenmek yanıltır.

Olayın doğru olduğunu varsayarsak da efkârlanıp içtiklerini düşünerek kendimizi rahatlatabiliriz.

İsmail Alkan
03.01.2010, 01:18
ismail abi bu konudaki görüşlerin nelerdir:rolleyes::rolleyes:
Yorumları biraz daha göreyim, ben görüşlerimi birazdan açıklarım :)

Hafiyecilik oynuyoruz ya, birazdan kesin buluruz bu gece kuşlarının kim olduklarını

EK : Şampiyonluğun da kaçmasına kimin sebep olduğuna, ona göre faturasını da keseriz sanırım hep beraber :)

Adem Erdoğan
03.01.2010, 01:18
Efkarlanan adam kalkıp istanbula gidiyor orada zıkkımlanıyor.Ne efkarmış bee.

Reşit
03.01.2010, 01:19
arkadaşım takımdan her içen gönderilse ingilterede almanyada futbolcu kalmaz.. artık aşalım lütfen bunları adam izin zamanı yaptı bunu elin botuhanı gibi kamptan kaçıpda yapmadı yada elin atçı sergeni gibi yapmadı

sessizkral_1
03.01.2010, 01:21
Yorumları biraz daha göreyim, ben görüşlerimi birazdan açıklarım :)

Hafiyecilik oynuyoruz ya, birazdan kesin buluruz bu gece kuşlarının kim olduklarını

EK : Şampiyonluğun da kaçmasına kimin sebep olduğuna, ona göre faturasını da keseriz sanırım hep beraber :)

Bu konunun kitlenmesi lazım.

Faal bir futbolcunuzu bu şekilde yıpratmanın bana tek bir faydasını söylermisiniz.

Gökhanın bugünkü açıklamasından ders çıkarmalı birileri.

Armağan Dere
03.01.2010, 01:23
arkadaşım takımdan her içen gönderilse ingilterede almanyada futbolcu kalmaz.. artık aşalım lütfen bunları adam izin zamanı yaptı bunu elin botuhanı gibi kamptan kaçıpda yapmadı yada elin atçı sergeni gibi yapmadı tekrar yaa elin fenerlileri gibi kelepçeli sex partileri yapmadı.

Reşit usta Al maçı da ondan sonra yap zaten aklı İstanbul'da olanın maçı alması mümkün müdür sence? kimse kimsenin özel hayatına karışmıyor ancak yeniliyosun ve burdaki bazı abilerimin dediğine göre göya efkarlanıp istanbul'a gidiyosun bara içmeye ne diyim doğru aşmamız lazım kıt zekalı kaldı bu bünye ama bana haklılık payını göster...Zaten taraftar dolmuş bu o zmn çıksaydı bak neler olurdu?...Sen görevini yapmıyosun ondan sonra ''izin günümdü'' de git..Adamı döverler

Reşit
03.01.2010, 01:26
Efkarlanan adam kalkıp istanbula gidiyor orada zıkkımlanıyor.Ne efkarmış bee.
hocam her futbolcunun ünal gibi hami gibi fatih gibi olmasını bekleyemeyiz .bence adamların yaptıklarında en ufak bir suç yok. onların yerine kendimi koyduğumda "param var kız arkadaşımda varsa gider gezerim eğer bi suçları olsa ceza yerlerdi heleki ersun hoca ödetirdi bunu onlara

Vural Kuyumcu
03.01.2010, 01:30
bu demecelr nekadar dogru oldunu ilk önce arastirmak gerek ondan sonra bizim oyuncularimnizi sorgulamamiz lazim

irfanb
03.01.2010, 01:33
Bu adamlar sampiyon olunca icmeyeceklermiydi ?
O zaman hosgörüyle bakilacakti degilmi?
Sampiyon olunca icmek normal, olmayinca icmek anormal öylemi?
Herzaman herkesin ickiden uzak durmasini temenni ederim ama kisilerin de özel hayatina saygi duyarim.
Hesabini Allah`a verecek herkes.

Samet Türkmen
03.01.2010, 01:33
Anlaşılan Gese işbaşında. Bedavaya getirmek istiyor transferi herhalde !

Miraç Atalay Çiftçi
03.01.2010, 01:34
Bugün dedikodudan başladık, oradan devam ediyoruz.
Ortada kesin birşey yokken yine birilerini başını yedik, birilerine laflar söyledik.

Konu kapatılmıştır.