PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezer Badur ve Murat Tosun Trabzonspor'da

Sayfa : [1] 2 3

Burak
01.01.2010, 12:18
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs137.snc3/18442_228592375661_112369415661_3346477_460409_n.j pg

Kulübümüz Sivassporlu Sezer Badur ve Ankarasporlu Murat Tosun ile anlaşmaya vardı.

Yapılan görüşmelerin ardından her iki futbolcu da Bordo-Mavili formayı giymek istediklerini bildirdiler. Buna göre Sezer ve Murat bugün takımımızın Antalya kampına katılacaklar. Sezer ekibimizle çalışmalara başlarken Murat, Almanya’ya gidip eşyalarını aldıktan sonra tekrar kampa dönecek.

http://external.ak.fbcdn.net/safe_image.php?d=188fa710318083b80610cea330421913&url=http%3A%2F%2Fwww.trabzonspor.org.tr%2FUpload%2 FResimler%2Fbuyuk%2F3291-1B8M1W1Y.png

Resmi Site

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 12:18
Trabzonspor bombaları patlattı!

Trabzonspor, Sivasspor'dan Sezer Badur ve küme düşürülen Ankaraspor'dan Murat Tosun'u 2.5 yıllığına renklerine bağladı.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm828917.jpg
Yeni yıla iki flaş transferle giren Bordo - mavili takımda kadroyu güçlendirme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Bordo - mavili yönetim gece geç saatlere kadar süren pazarlıklar sonucunda küme düşürülen Ankaraspor'da serbest kalan Murat Tosun ve Sivasspor'dan Sezer Badur ile her konuda anlaşmaya vardı. Genel Sayman Mahmut Aksu ve Sportif Direktör Ünal Karaman'ın görüşmeler sonrasında 25 yaşındaki forvet oyuncusu Murat Tosun ve yine 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Sezer Badur'la anlaştı. Teknik direktör Şenol Güneş'in isteği üzerine yapılan iki transferin bugün bordo - mavili takımın Antalya'da yaptığı kampa dahil olacağını söyleyen İdari Menajer Caner Çuvalcıoğlu, "Transferin detayları düzenlenecek imza töreniyle belli olacak. Çok büyük bir aksilik olmazsa imza törenini de takımın kamp yaptığı otelde düzenleyeceğiz" dedi.
MURAT, TRABZONSPOR'U ÇOK İSTİYORDU
Bordo - mavili takımın Ankaraspor'un küme düşürülmesinin ardından verilen 1 haftalık transfer izninde de kadrosuna katmaya çalıştığı Murat Tosun, Trabzonspor'da oynamayı çok istediğini söyledi. Tosun, daha önce Trabzonspor'a transferinin son anda gerçekleşmediğini belirterek, "Şimdi fırsat oldu. Bu formayı en iyi şekilde taşıyacağıma inanıyorum" diye konuştu.
Trabzonspor'un sürpriz bir şekilde transfer ettiği Sezer Badur için ise Sivasspor kulübüyle gecenin geç saatine kadar görüşme yapıldığı belirtildi. Bu görüşmelerin sonucunda Sivasspor'a 700 bin Euro civarında bonservis bedeli ödendiği öğrenildi.
Transfer sezonunun başlamasıyla birlikte bu iki futbolcuyla resmi sözleşmelerin imzalanacağı ifade e

kaynak:fanatik

Tayfun
01.01.2010, 12:19
Başarılı olurlar inşallah....

genç61
01.01.2010, 12:19
bu transferlerle artik ikinci lige oynamaya basliyoruz
helal olsun yonetim klubu daha bos yere borclandiri iki senede 120 trilyon harcadin 40 yakin adam aldin akillanmadi simdi bu adamlari aliyorsunuz yeter yeter

120 trilyona 40 tane adam alcana 6 tane adam alsaydinda sampiyon olsaydik
la niye gonderdiniz huseyini madem boyle oyuncular alcaksaniz niye gonderdiniz huseyini niye niye

bunlarmi bizi sampiyon yapcak he huseyin le olamiyorduk gonderdik kotu diye belki bunlarla oluruz he oluruz oluruz bence bu baskan ve yonetim trabzonu sevmiyiiiiiiii
cevherim bu baskan trabzonu sevmeyiiii

Cihad Varlı
01.01.2010, 12:20
Ne bir transfer politikası var nede bir plan . Tamamen günlük hareket ediliyor . Yaptıkları hatalı işler Kaf dağını aştı . Fatih transferine para yok diyen Sezer'e 700 bin euro nerden buluyor . Tamamen umudumu kestim , herşeyden .

OFLU
01.01.2010, 12:21
Bu futbolcular hakkinda bilgi verebilecek kimse var mi?

Burak
01.01.2010, 12:22

Taka vikipedia dan almış herhalde :D

Genç Ve Savaşcı...Sezer Badur, (Doğum 20 Haziran 1984, Berlin) Almanya doğumlu Türk orta saha futbolcusu. 2003- 2004 sezonunda Mustafa Denizli yönetimindeki Vestel Manisaspor`a gelmiştir. Vestel Manisaspor`da sadece 7 maçta forma giymiştir ve takımda işlerin kötü gitmesinden sonra 8 arkadaşı ile birlikte kadro dışı bırakılmıştır.

Sezer Badur daha sonra Almanya`ya döndü. Bonservisini alamadığı için amatörlüğe dönüp, 2 yıl amatör takımda oynadı. Ardından yeniden Türkiye`ye dönerek Karşıyaka`da 1 yıl forma giydi. Fakat bu kulüpte parasını alamadığı için federasyona başvurup serbest kaldı. Bülent Uygun’un isteği üzerine Sivasspor macerası başladı. Turkcell Süper Lig takımlarından Sivasspor`da başarıyla forma giydi. Sivas’ta 57 maçta 11 gol attı. Sivassporlu oyuncu 2. 5 yıllık sözleşmeye imza attı.

Murat Tosun ise (25 yaşında) Almanya doğumlu gurbetçi oyuncunun Türkiye serüveni Karşıyaka ile başladı. Aslen Trabzonlu olan golcü oyuncu Karşıyaka’dan 20006’da Ankaraspor’a transfer oldu. Burada iki sezonda 17 maçta forma giyip 3 gol atan Murat Tosun, Ankaraspor’un küme düşürülmesinden sonra tanınan transfer hakkında da Trabzonspor’a gelmek istemişti. Ancak Ankaraspor yönetimi, transfere izin vermeyince, bu kez genç golcünün alacaklarını alamadığı gerekçesiyle Federasyona yaptığı başvuru lehine sonuçlandı. Bunun üzerine Federasyon’un haklı bulduğu ve serbest bıraktığı Murat, Trabzonspor ile 3. 5 yıllık sözleşmeye imza attı.

Remzi
01.01.2010, 12:23
Ne bir transfer politikası var nede bir plan . Tamamen günlük hareket ediliyor . Yaptıkları hatalı işler Kaf dağını aştı . Fatih transferine para yok diyen Sezer'e 700 bin euro nerden buluyor . Tamamen umudumu kestim , herşeyden .

Planları nereden görüyorsun. Fatih transferinde para sorun değil diye kaç defa söylendi!

Berk
01.01.2010, 12:25
Evladım ordan yedek kulübesine iki sandalye çek bakayım..

Samet Metin
01.01.2010, 12:29
ligden düşürülen ve düşme adayı iki klupten iki futbolcu aldık hayırlı olsun... ersen martin de sivasspordan ayrılmak istiyormuş kaçırmaz heralde bizimkiler... malum anadolunun çöplüğü olduk artık...
hasan üçüncüyü hüseyin çimşiri özledim valla... biz zamanında o adamlara ne büyük haksızlık yapmışız... şimdi elini kolunu sallayan bizim takıma girebiliyo... hiç olmazsa bu adamlar trabzonluydu...

Serdar Ersoy
İkiside zaman geçtikçe faydalı olabilirler şimdilik yedek kalırlar tabi...

Özge
Hayırlı olsun.Umarım istediğimiz verimi alabiliriz.

Mustafa K. Demirbaş
01.01.2010, 12:30
Hayırlı olur inşallah..

genç61
01.01.2010, 12:31

pasif ikinci lig ayarinda topcular hicbiri bizde kadroya bile giremicek 18 kisilik kadroya bile girmez aldiklari forvet umutuda gokhan i kesemez

sezer bu pasif ortasahada kimseyi kesip oynamaz kadroya girerseler mucize bence sen anla artik bu takimda bile kadroya girmeleri zor
ne kadar iyi adam olduklarini sen anla artik

Burak
01.01.2010, 12:31
Yerli forvet Murat Tosun değildir herhalde.

macuka
01.01.2010, 12:32
Boyle sacma transferler gormedim... Orta saha kalabalik diyen kimdi acaba?
Tjikuzu yu gonderecekler galiba, Sezer i ondan mi aldilar?
Oldu olacak Mehmet Yildiz i da alsalardi da tam olsaydi...

Koray
01.01.2010, 12:33
Murat Tosun bedavaya alındı, Sezer için ne kadar verildi merak ediyorum iyi futbolcu ama sakatlıktan çıkmış birine ortada telafuz edilen 700 bin euro verilmişse fazla olmuş...

Yinede hayırlı olsun.

genç61
01.01.2010, 12:34
ligden düşürülen ve düşme adayı iki klupten iki futbolcu aldık hayırlı olsun... ersen martin de sivasspordan ayrılmak istiyormuş kaçırmaz heralde bizimkiler... malum anadolunun çöplüğü olduk artık...
hasan üçüncüyü hüseyin çimşiri özledim valla... biz zamanında o adamlara ne büyük haksızlık yapmışız... şimdi elini kolunu sallayan bizim takıma girebiliyo... hiç olmazsa bu adamlar trabzonluydu...

huseyinin hasanin yapamadigini bu adamlar yapcak galiba

dediklerine aynen katiliyorum yaziklar olsun bu yonetime boyle transfer yaptiklari icin

forvete ersen martin ve mehmet yilmaz istiyorum nasil olsa ikiside eski topcumuz bunlarida aldikmi tamam kesin sampiyonuz bu sene

Murat Erdem
01.01.2010, 12:34
Trabzonsporumuzun büyük taraftarının, büyük ideallerine yakışan, iki ''BÜYÜK'' transfer !!!

''BÜYÜK'' düşünen !

''MAHARETLİ'' yönetimimize,

TEŞEKKÜR ! EDERİM !!!:mad:

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 12:35
Saçın paraları yedek kulübesine...:(

S.DEMİRCİ
01.01.2010, 12:35
sezer badur tam kapasiteyle oynarsa kadroya çok rahat girer.

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 12:36
Acaba bu transferleri Şenol hocamı istedi?

S.DEMİRCİ
01.01.2010, 12:37
sezeri şenol hoca istemiştir..
muratta bedava olduğu için alınmıştır..

Murat Erdem
01.01.2010, 12:37
Vayy beeee !!!

Vizyon sahibi yönetimin, gol sorununun çözümüne bak !

Murat Tosun !

Zihni Sinir procelerine devam...

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 12:38
http://www.haber61.net/images/news/20108.jpg

S.DEMİRCİ
01.01.2010, 12:38
sezer sivastan istediğim tek futbolcuydu...
hayırlı olsun...

S.DEMİRCİ
01.01.2010, 12:39
Vayy beeee !!!

Vizyon sahibi yönetimin, gol sorununun çözümüne bak !

Murat Tosun !

Zihni Sinir procelerine devam...
tekkeyide alırsalar ne olacak...????**

Volkan
flash dedikleri bu transferlerden sonra fatihi almazlarsa :hırr

Murat Erdem
Sezer, bu sene kaç maça çıkmış Zivasspor'da ?

macuka
01.01.2010, 12:41
bizim yonetim murat tosun u soyadi icin almislar...

Murat Tosun
...... ko....

bosluklari doldurun kafaniza gore iste...

genç61
01.01.2010, 12:43
sezer sivastan istediğim tek futbolcuydu...
hayırlı olsun...
ozelliklerini saysana sezerin bize nasil katkisi olcak sivasi izledinmi hic gecen sene bu adam dikkat ettin mi

ben cok izledin sivasi gecen sene bu adam oyle iyi topcuda degil sivas gecen sene her macta savasiyordu kazaniyordu bu sene savasmiyor kazanamiyor cunku karsilarindaki savasiyor bize savasacak degil top tutacak kullanacak ara pasi atacak calim atacak sahaya agirligini koyacak adamlar lazim bunlari senin sezerin yapiyormu acaba

soul sacrifice
ya atıp tutuyo bazılarınız. bu takımda tjikuzu, gökhan, umuta her sene tahammül ediliyosa bu adamlar hayli hayli oynar abi. sezer beğendiğim oyunculardan büyük takımda kapasite yükseltir. yalnız diğerini bilemicem

TSercaN
Sezer Baduru sevmem, Murat Tosunu tanimam.

Sezer Badur bizi sampiyonluga tasiyacaktir eminim hayret birsey ya

erkankoc
01.01.2010, 12:45
bos transferler..

genç61
01.01.2010, 12:45
bu tahamuller zaten bu takimi kucultu bizim gokahana umuta tahamulumuz yok tamam onlar kotu diye gidip gene kotu adam almanin manasi nedir

iyi biz onlara tahamul ettik bunlara edelim zihniyetinde bu takim 25 senedir sampiyonluk gormuyor zaten

S.DEMİRCİ
01.01.2010, 12:46
ozelliklerini saysana sezerin bize nasil katkisi olcak sivasi izledinmi hic gecen sene bu adam dikkat ettin mi

ben cok izledin sivasi gecen sene bu adam oyle iyi topcuda degil sivas gecen sene her macta savasiyordu kazaniyordu bu sene savasmiyor kazanamiyor cunku karsilarindaki savasiyor bize savasacak degil top tutacak kullanacak ara pasi atacak calim atacak sahaya agirligini koyacak adamlar lazim bunlari senin sezerin yapiyormu acaba
nasıl bir soru sivası hiç izlendinmi?
sivasın oyununda en önemli iki futbolcu vardı..
sezer ve mehmet..

Fatih BALTA
01.01.2010, 12:46
Sezer çok sert oynayan mücadeleci bir oyuncu ya tutarsa diyelim.
Murat ın başarılı olacağını düşünmüyorum.
Bu şekilde trasfer yapmaya devam edersek futbolcu mezarlığına döneriz yakında.

soul sacrifice
01.01.2010, 12:47
her sene böyle olur. gökhanı alırız oo şampiyonuz, tjikuzuyu alırız süper adam deriz. bunlarada sallayalım iyi çıkar belki be.
şimdi bide olaya yanlış bakıyosun. trabzonun orta sahasında savaşacak futbolcu varmı ? top yapacak adam demişsin. top yapacak adam orda ne yapabilirki? ön liberosuz oynuyoruz.

abanoz61
01.01.2010, 12:48
aynen arkadaşım sana katılıyorum çok haklısın

S.DEMİRCİ
01.01.2010, 12:49
her sene böyle olur. gökhanı alırız oo şampiyonuz, tjikuzuyu alırız süper adam deriz. bunlarada sallayalım iyi çıkar belki be.
sallayalım derken...
sen önce yazdıklarına dikkat et...

Ali Tunahan Güllü
Sezer Badur'un kariyeri http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gif http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gif http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gif http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gif http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3292-9V6G8Q9S.png

1 (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:rateImg%281,%273292%27%29)
2 (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:rateImg%282,%273292%27%29)
3 (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:rateImg%283,%273292%27%29)
4 (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:rateImg%284,%273292%27%29)
5 (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:rateImg%285,%273292%27%29)

Bu habere 2 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Sezer Badur, 20 Haziran 1984 tarihinde Berlin’de dünya geldi.

Futbola bu ülkede başlayan oyuncu, Berliner AK 07 ve SV Yeşilyurt formalarını giydikten sonra 2006-2007 sezonunda Karşıyaka’ya transfer oldu. Bu takımda 1 sezon forma giyen Sezer Badur 2007-2008 sezonunda Sivasspor’a geçti. Sivasspor’da toplam 43 maçta görev yapan orta saha oyuncusu 7 defa fileleri havalandırdı.

Erdem Keser
Sezer , Selçuk'un ancak yedeği olur.Murat Tosun'u ise hiç izlemedim.Ortasahada 50 tane alternatif varken böyle bir hamle yapmak mantıklı gelmedi bana.Sezer Öztürk'ü alsaydık daha iyi olurdu.

Kazım Uzunboy
01.01.2010, 12:50
Kim, nerede diyor Murat'ın gol problemi için alındığını?

S.DEMİRCİ
01.01.2010, 12:51
Kim, nerede diyor Murat'ın gol problemi için alındığını?
yönetime saldıracaklar ya..
sebep olsun...

MehmetGÜRSOY61
inş camiamıza hayırlı olurlar

UmutBaykan
Sezer Badur hakkında olumlu düşünüyorum ama Murat Tosun hakkında bir bilgim yok..Sivas ın öne çıkan tek futbolcusu bence bu adam.

Murat Erdem
01.01.2010, 12:52
Sezer'e bizden başka 700.000 Euro verecek enayi çıkarmıydı ?

Yasin T.
01.01.2010, 12:53
yönetim yemin ediyorum gözümden düştün artık yazıklar olsun aldığınız şu topçulara bak.klasik anadolu takımı olduk.bunlarla mı şampiyon olacağız.trabzonspor klubunun kuruluşu boyunca yaptığı en boş transfer.gidin allahınızı severseniz

genç61
01.01.2010, 12:58
sezer iyi adam diyenler sezer hangi mevkide oynuyor on liberomu hayir e ne oynuyor bu adam soylermisiniz huseyinden cok mu iyi ne ozelligi var soyleyin bne sivasi izledim hic top istedigini gormedim oyle falza savastigini gormedim hadi musa aydin deseniz savasiyor dicem sivasta ama bu adam savasmiyor oyle ara pas attigini gormedim he sut cekiyor ara sira iyi sut ceker bi o var
e onu ceyhunda yapiyor tek sut cekmesi trabzonda oynamaya yetmez

allah askina sampiyon olmaliyiz diyoruz boyle adamlar aliniyor bu adamalarla sampiyon olcamiza inaniyorsaniz hella olsun valla size

sampiyon olmasi gereken bir takima yapilacak transfermidir bu adamlar bir soylermisiniz

Serdær
01.01.2010, 12:58
Sezer'e bizden başka 700.000 Euro verecek enayi çıkarmıydı ?

Bundan önceki iki sezonda çıkış yapan Sivasspor'un en değerli oyuncularından bir tanesiydi Sezer Badur.

Bildiğim kadarıyla geçen sezon Fenerbahçe ve Galatasaray istemesine rağmen Sivasspor onu satmamıştı.

Hemde gayet iyi bir paraya satmadı..

Bu sezon başı sakatlandığından dolayı çok fazla forma şansı bulamasada yeteneklerine güvendiğim bir oyuncu.

Keza Murat Tosun içinde geçerli bu durum.

Sezer ve Murat'ı geçen sezon başı veya ortası almış olsak ''Bomba'' transfer olarak nitelendirecek bizim taraftarımız şimdi ''Balon'' diyor.

Ne yazık ki böyle değişken bir taraftara sahipiz.

Hayırlı olsun.

Her iki futbolcudan da umutluyum. İlerleyen zamanlarda daha detaylı anlatma fırsatı bulurum.

soul sacrifice
01.01.2010, 12:59
şimdi bana kızanda olacak. abi biz alanzihoyuda aldık, marcelinhoyuda aldık. ön liberosuz takımda iş yapamadılar dimi. şuanki takıma direk xavi iniestayı koy yine iş yapmaz. barçada keita toure çift ön liberosu var. demek istediğim sezer orta saha oyuncusu ileri geri oynuyo, şut atıyo.

aynı engine benziyo bakın

Futbol dışında nelerle uğraşırsın?

Futbol dışında zamanımı evde geçirim. Pek dışarıya çıkmam, gece hayatım yoktur. Ailemle olmayı, onlarla zaman geçirmeyi severim. 24 saatim futboldur. Evde uydu kanalından Almanya ve İtalya Ligleri'ni takip ediyorum. Aynı gün 5 maç olsa izlerim.

violentia
01.01.2010, 13:00
Tüpçüyü bile solladılar transferde ne diyim...!

Hayırlı olsun..

Murat Erdem
01.01.2010, 13:00
Her malın, ''KÖR'' bir alıcısı çıkarmış.

genç61
01.01.2010, 13:02
Sezer Badur hakkında olumlu düşünüyorum ama Murat Tosun hakkında bir bilgim yok..Sivas ın öne çıkan tek futbolcusu bence bu adam.
sivasta one cikti diye bizde iyi oynicak diye bir sey yok kucuk takimda oynamak baska buyuk takimda baska herkes buyuk takimi kaldiramaz gokhanda kiraldi kayseride ne oldu o kadar dedim bundan bir sey olmaz diye gene diyorum bunlardanda bir sey olmaz

coach
01.01.2010, 13:03
İnşallah takımımıza faydalı olurlar.

UmutBaykan
01.01.2010, 13:04
sivasta one cikti diye bizde iyi oynicak diye bir sey yok kucuk takimda oynamak baska buyuk takimda baska herkes buyuk takimi kaldiramaz gokhanda kiraldi kayseride ne oldu o kadar dedim bundan bir sey olmaz diye gene diyorum bunlardanda bir sey olmaz

Göreceğiz artık,adamlar alınmış bundan sonra takıma yarar sağlarlar inşallah demekten başka çaremiz yok renkdaş...

mehmets61
01.01.2010, 13:05
hayırlı olsun tjukuzu dan umudu kestiler herhalde...

Alperen Çakıroğlu
01.01.2010, 13:05
Hayırlı olsun ne diyelim ama inş yararlı olurlar diye beklemktn başka biçaremiz yok..:)

Murat Erdem
01.01.2010, 13:06
Her malın, ''KÖR'' bir alıcısı çıkarmış.
Hugo Broos, bir kez daha saygıyla önünde eğiliyorum.

diensi61
01.01.2010, 13:07
Gökhan büyük bir olasılıkla gidecek.
Fatih ile Umut'a da Murat'ın alternatif olarak alınması niye bu kadar büyütülüyor.

Sezer Badur da geçen sene en beğendiğim orta saha oyuncularından biriydi.
Bu yıl fazla izleme imkanı bulamadım, inşallah bizde geçen seneki performansında bir grafik çizer.
Orta sahamızda Serkan dışında rakibi ısıran oyuncu eksikliği gün gibi aşikarken yerli statüsünde alınabilecek iyi oyunculardan birini kadromuza kattık.

Mustafa AYDIN
01.01.2010, 13:08
Bu ligin kralını aldıkta ne oldu.BALONN.

Kral diye aldıklarımız ne verdiki bunlardan ne bekliyelim.Ama inşallah hayırlı olur Trabzonapor için.Şenol Güneş in bir bildiği vardır elbet.Bekliyelim görelim.

Buğra Dege
01.01.2010, 13:09
murat tosun klasik yedek forvet ikici yarı son 15 dkkada girer oynar.sezer ise beğendiğim bir topcu kendini verrse bu takımda rahat oynar

Emrullah
01.01.2010, 13:10
Allah kahretmesin. Bu kadar basiretsiz bir yönetim anlayışı olmaz, olamaz. Biz mevcutlardan daha iyi oyuncular alalım diyoruz, gidiyorlar mevcutların bile yedeği olamayacak oyuncular alıyorlar. Biz zaten mevcut oyuncularla şampiyon olamıyoruz bunlarla mı olacağız. Yok biz sittin sene akıllanmayız, sittin sene de şampiyon falan olamayız. Bu arada Şenol Hoca'ya da geçmiş olsun, iyi bir yönetimle çalışmadığı için, seneye büyük ihtimalle 5-6. haftalarda ya istifa eder, ya da istifaya davet eder bizim çok bilmiş taraftar.

genç61
insallah yarar saglar demek yok bile bile ladesw olmanin anlami yok bura sivas antep eskisehir degil biz o takimi sadece bordo mavi icin sevmedim diger ist takimlari yada anadolu takimlari gibi

biz o takimi dik durusumuzun bir simgesi oldugu icinde sevdik bir bas kaldiris bir kafa tutus oldugu icinde sevdik bunu anlamalilar biz o takimi sadece renk icin degil bir haykiris olarak gorduk ve bunu bilmeliler

Hqmi
Sıradan takımların sıradan topçularını aldık. Bizide sıradan takım yapmaya çalışıyorlar herhalde ?

Yasin T.
01.01.2010, 13:12
bizim transfer politikamız şuanki futbolcu kadrosu üzerinde bir futbolcu almamız gerekirken biz 1 kademe aşağı futbolcular alıyoruz.gerçekten paralara yazık ya

zafer6161
bu iki topçuya verilen paralarla 2 tane fatih tekke alırdık,yazık valla ne diyeyim,

28TS61
ben bu transferlerden hic bir sey anlamadim acikcasi.
sanirim fatih tekke transferi böylece suya yatmis oldu

ahamitokutan
01.01.2010, 13:13
bir yanlışlık olsun bu sezer badur değildir sezer öztürktür belki.ne olur öyle olsun :(

Semih
01.01.2010, 13:14
Türkiye'de kalırsam üç büyüklere gitmek ya da Avrupa'da oynamak. Almanya'da 2. Lig takımına giderim ama Türkiye'de bir Anadolu takımına gitmem. Hiçbir Anadolu takımı Sivasspor gibi olmaz. Almanya'da 2. Lig takımını tercih ederim dememin nedeni farklı. Orada 2. Lig maçını 25-30 bin kişi izliyor. Oyuncu açısından baktığında da bir istikrar var. Oyuncu orada bir takımda en az 2-3 sezon oynuyor. Türkiye'de ise her sezon takım değiştiriliyor. Bu da hem performansı hem de oyuncunun değerini düşürüyor. Oysa oyuncu istikrarlı olmalı. İsviçre Ligi'ni bile tercih ederim. Orada futbol amatör sayılır ama yine 20-25 bin kişiye oynarsın. Ben futbolu Sivasspor'dan bir başka Anadolu takımına gitmek için oynamıyorum. Hedeflerime ulaşmak için çalışmam gerekiyor ve çalışıyorum da.

Sezer Badur

soul sacrifice
01.01.2010, 13:14
bakalım nolacak

F.Erdem
01.01.2010, 13:15
defans ve forvet s.o.s veriyor,tamam orta sahada pek tutarlı değil.ayağında top tutabilen oyuncular gerekli.umarım sezer bunu başarabilecek bir oyuncudur.

hayırlısı olsun diyorum.

A.Gökhan AKIN
01.01.2010, 13:15
Bu alınan futbolcular belki çok başarı olacaklar ya da olamayacaklar..Mesele o değil.yapılan bir şey varki oda Trabzonspor nasıl sıradanlaştırılır bunun kitabını yazmaktır?..Sadri Başkan nezdinde Tüm yönetim kurulunu tebrik ediyorum..

hasannuhoglu
01.01.2010, 13:16
ya muratı bilemem de sezere atıp sallayan arkadaşlar,az susun da artık bukadar da futbol bilmeyiverin..sezer ne iş yapcakmış diyosunuz orta sahamızda koşan mücadele eden,rakibi yıldıran adam eksikligini ciddi şekilde yaşıyoruz.sezer işte bunun icin transfer edildi,bence cok isabetli de oldu.güzel bi transfer.özellikle sezeri şenol hocamın istedigi kanaatindeyim.muratsa forvete alternatif..bizdeki iki golcünün bile yedegi yok diye aglamıyomuyduk,onlar formsuzken koyarız muratı bi forvet kazanırız..bu kadar agır eleştiri olmaz yahuu yapmayın allahınızı severseniz

Emrullah
01.01.2010, 13:17
YÖNETİM İSTİFA başlığı ne zaman açılacak ve istifa etmesi yönünde yapılan baskılar ne zaman başlayacak. Artık yeter yani. Nuri Albayrak'ı bile aratan bir yönetim istemiyoruz. Herkes bu kadar yönetir.

MuratB.
01.01.2010, 13:17
vah vah....

sessizkral_1
01.01.2010, 13:18
Böyle bir vizyon yok gerçekten.Şu alınan oyuncular ekonomimizin batık durumda olduğunu gösteriyor.

Hani Sadri şener her defasında ekonomimiz iyi,Ünal her defasında istediğimiz futbolcuyu alabiliriz diyorya

Küllüm Yalan !

Yani şu futbolcularla ben Şampiyonlar liginde Uefada oynadığımızı düşünemiyorum düşünmek istemiyorum.

hasannuhoglu
01.01.2010, 13:18
kimi bekliyosunuz takıma? fenerin cimbomun beşiktaşın aldıgı adamlar gibi adamlar mı !!onların aldıgı topculara en az 8 milyon euro veriyolar..senin bukadar paran varmı..siz trabzonspor bütcesini ne sanıyosunuz..bu takımı gram olsun tanımıyomusunuz..evet anadolu takımıyız biz ama sıradan deil..şampiyon olcaksak da yıldız futbolcularla deil,takım olarak olacazsivasın bülentle yapmaya calıstıgı gibi ..bunu görebilmeniz kavrayabilmeniz lazım Trabzonspor taraftarı olarak

Süleyman50
01.01.2010, 13:19
sezerin oynayabileceğini sanıyorum ama murat tosun için bir yorumum yok...

soul sacrifice
01.01.2010, 13:20
kimi bekliyosunuz takıma? fenerin cimbomun beşiktaşın aldıgı adamlar gibi adamlar mı !!onların aldıgı topculara en az 8 milyon euro veriyolar..senin bukadar paran varmı..siz trabzonspor bütcesini ne sanıyosunuz..bu takımı gram olsun tanımıyomusunuz..evet anadolu takımıyız biz ama sıradan deil..şampiyon olcaksak da yıldız futbolcularla deil,takım olarak olacazsivasın bülentle yapmaya calıstıgı gibi ..bunu görebilmeniz kavrayabilmeniz lazım Trabzonspor taraftarı olarak

2 mesajınızıda okudum %100 doğru.

magicyattara
01.01.2010, 13:20
Murat Tosun'un akşam serbest kaldığını alt yazı ile geçiyordu tv'ler.
İnşallah biz alırız dedim ve alınmış.

İzleyebildiğim kadarıyla,gol şansı yüksek,akıllı bir santrafor.
Hayırlı uğurlu olsun diyelim.
İnşallah uyum problemi yaşamaz da bize faydalı olur.

Sezer Badur,Sivasspor'un en etkili orta saha adamlarından biriydi.
İyi pres yapan,topu da kullanabilen bir adam.
Neden serbest bırakıldı acaba?

Neyse iki transfer de hayırlı uğurlu olsun camiamıza.

Burak TOSUN
01.01.2010, 13:21
Allah utandırmasın!

Kaan

Sezer Badur, Muhsin Ertuğral'la anlaşamadığı için gönderilmiş sanırım.

Emrah Akcagöz
Hayırlı oslun..

Sefa
01.01.2010, 13:22
Ben iyi transferler olduğunu düşünüyorum. Sezer Badur'u görünce Engin'i verdiğimizi düşünüp üzüldüm ama para ile almışız iyi. Tji'yi verseydik daha iyi olurdu gerçi.

Hayırlı olsun..

bordo61
Eğer Şenol hocam demişse bunlar takıma katkı sağlar mutlaka alınsın.

İyiki alınmış.

Ama alınabilir bakın bunlarda dediyse

Vah halimize

Hqmi
Fatih Tekke'yi istiyoruz çok mu ?

hasannuhoglu
yazıkar olsunnn şurada yapılan transferlere deil de o kanalla takıma katkı saglayan insanlara atıp tutan ,demedigini bırakmayan zihniyete tazıklar olsun...yazıkkkk !!!

Furkan Dündar
01.01.2010, 13:24
Hayırlı Olsun hemen eleştiri yapmayalım bekleyelim görelim ...

bordo61
Bu takıma 300-500 için fatih tekkeyi almazda bunla transferi kapatırsalar

İşte o zaman kıyamet kopar.

Şampiyonluğa oynuyan takımdan 150 bin euro ' ya oyuncu alıyorlar.

Düşmeye oynayan takımdan 700 bin euro'ya adam alıyoruz

ONUR BEKAR
Bu ligin kralını aldıkta ne oldu.BALONN.

Kral diye aldıklarımız ne verdiki bunlardan ne bekliyelim.Ama inşallah hayırlı olur Trabzonapor için.Şenol Güneş in bir bildiği vardır elbet.Bekliyelim görelim.

:alkış: çok güzel söyledin.. bütün yazıları okudum olumlu yazı yazan yok denecek kadar az. en güzel sözü sen söyledin.

Murat61
insallah katkıda bulunurlar ama plansız programsız transfer yapıyoruz resmen sezer badur bu sezon kac mac oynadı? gecen sezon iyiydi ama bir futbolcu hic izlenmeden mi alınır ben anlamıyorum hatırladıgım kadarıyla cok buyuk bir sakatlık gecirmisti daha toparladımı onuda bilmiyorum top oynamamıs adam icin 700bin euro veriyosun sonra fatihe param yok diyosun yonetim bizi bezdirmeyemi calisiyor acaba bu takımla ilgilenmeyelim diye

Muhammed
01.01.2010, 13:25
İlk başta transferleri beğenmemiştim ama mantıklı düşününce o kadarda kötü durmuyor. Bedava olan Murat Tosun'un şu durumdaki Umut ve Gökhan'dan daha kötü olma ihtimali yok. Sezer Badur'da geçen sene çok önemli bir oyuncuydu. Umarım geçen seneki formunu bulur bizde.

senol 6116
01.01.2010, 13:25
Selçuk'un GS kupa maçında ne kadar berbat oynadığı ortada.Sezer inşallah orta sahada rekabeti arttırır,en azından, Selçuk'un kendini TS de oynamayı hakedecek kadar geliştirmesine vesile olur.
Murat Tosun'dan çok umutlu değilim.Öncelikle şans verilmeli.İki senedir, Gökhan ve Umut un bu kadar berbat oynadığını göre göre alternatiflerine hiç şans verilmedi.İnşallah Ts nin yükünü kaldırabilir.

magicyattara
01.01.2010, 13:26
Eğer Şenol hocam demişse bunlar takıma katkı sağlar mutlaka alınsın.

İyiki alınmış.

Ama alınabilir bakın bunlarda dediyse

Vah halimize

Bu konuda biraz şüphem var.
Şenol hoca,kaç yıldır Türkiye'den uzaktaydı.Bu 2 oyuncuyu takip ettiğini düşünmüyorum.
Burada Ünal Karaman faktörü devreye girmiş olabilir.

Yalnız adamlar iyi adamlar.

Murat Erdem
01.01.2010, 13:26

Murat abi, ''Sezer neden serbest bırakıldı'' demişsin.
Sakın, Sivasspor'un bir daha 700.000 Euro verecek enayi bulamayız kaygısı olmasın:mad:

hasannuhoglu
01.01.2010, 13:27
Fatih Tekke'yi istiyoruz çok mu ?

yönetim fatih ile her konuda anlaştıgını bas bas sölüyo.zenit yönetimi fatihi bırakmak istemiyo ve fatihin sözleşmesi yazın bitiyo..şimdi sana soruyorum güzel kardeşim : biz şimdi fatihe bi ton para verip alsak ikinci yarı fatih bizi şampiyonmu yapcak,bu sene şampiyonluk cok cok cok zor bir ihtimal isterse messi gelsin cok zor !! ozmn yapılcak iş,fatih eger trabzonu istiyosa zenitle sözleşme uzatmayacak ve yazın serbest kaldıgı anda Trabzonsporla oturup sözleşme imzalayacak..okadar sabretmişiz bi 6 ay daha sabretcez..en mantıklısı da bu !!!

magicyattara
01.01.2010, 13:28
insallah katkıda bulunurlar ama plansız programsız transfer yapıyoruz resmen sezer badur bu sezon kac mac oynadı? gecen sezon iyiydi ama bir futbolcu hic izlenmeden mi alınır ben anlamıyorum hatırladıgım kadarıyla cok buyuk bir sakatlık gecirmisti daha toparladımı onuda bilmiyorum top oynamamıs adam icin 700bin euro veriyosun sonra fatihe param yok diyosun yonetim bizi bezdirmeyemi calisiyor acaba bu takımla ilgilenmeyelim diye

Sezer uzun bir sakatlık geçirdi yanılmıyorsam.
Yoksa Sivas'ta yedek kalacak adam değil.

Gerçi Sivas'ta bir sistemin içinde göstermişti kendisini.O takımda aşağı yukarı herkes iyi oynuyordu o zamanlar.
Burada ne durumda olur,göreceğiz.

M.S.SOFU
01.01.2010, 13:30
forvet ihtiyacımız var denildi
2 forvet sayısı 4'e çıkarılacak dendi
orta saha kalabalık dendi
yine orta sahaya adam alınıyor kardeşim....

wizard
yönetim fatih ile her konuda anlaştıgını bas bas sölüyo.zenit yönetimi fatihi bırakmak istemiyo ve fatihin sözleşmesi yazın bitiyo..şimdi sana soruyorum güzel kardeşim : biz şimdi fatihe bi ton para verip alsak ikinci yarı fatih bizi şampiyonmu yapcak,bu sene şampiyonluk cok cok cok zor bir ihtimal isterse messi gelsin cok zor !! ozmn yapılcak iş,fatih eger trabzonu istiyosa zenitle sözleşme uzatmayacak ve yazın serbest kaldıgı anda Trabzonsporla oturup sözleşme imzalayacak..okadar sabretmişiz bi 6 ay daha sabretcez..en mantıklısı da bu !!!
abicim sana aynen katılıyorum diğer yazıları nı da okududum çok mantıklı konuşuyorsun ağzına sağlık:alkış:

Barış Kaptanoğlu
ya bu sezeri niye aldık şimdi anlamadım...hiç sevmem bu adamı,üstelik de sivastan....

Barış Kaptanoğlu
01.01.2010, 13:31
murat tosun nasıl<biri acaba...bilgisi olan var mı?

Bera B.
01.01.2010, 13:31
Günlerden beri bahsedilen Sezer bu muydu yahu kendimi o kadar şartlandırmıştım ki Manisalı Sezer diye büyük hayal kırıklığı yaşıyorum yahu.

Gerçi Badur da iyi oyuncudur ama Murat Tosun için aynı şeyi söyleyebileceğimi sanmıyorum. En azından bizim takım ayarında olduğunu düşünmüyorum. Gerçi bakarsınız patlar. Elimizde patlamasın da. Hayırlısı.

Murat61
01.01.2010, 13:32
Sezer uzun bir sakatlık geçirdi yanılmıyorsam.
Yoksa Sivas'ta yedek kalacak adam değil.

Gerçi Sivas'ta bir sistemin içinde göstermişti kendisini.O takımda aşağı yukarı herkes iyi oynuyordu o zamanlar.
Burada ne durumda olur,göreceğiz.

zafer yelen yattara sezer birlikte takılırlar artık

wizard
01.01.2010, 13:32
resmi sitede murat tosunun hücuma dönük orta saha olduğunu ve her iki kanatta da oynayabildiği söyleniyor

jeepeers
01.01.2010, 13:33
Hayırlı olsun.
Ancak Sezer ligde en nefret ettiğim oyunculardan biri idi.Tatlı sert oyun yerine çirkefliğe kaçan oyunu sebebi ile.Kollanan Sivasspor'da belki pek kart görmüyordu ancak bizim takımda çok rahat oyundan atılma tehlikesi olur.
Murat Tosun yetenekli bir adam.Ancak kaç senedir yetenekleri geliştiremediğimi unuttum bile.

Kubilay ŞAHİN
01.01.2010, 13:34
Neydi Bunların Bedelleri..

Biz Paramızı Hiç Çarçur Edermiyiz.. Ne de Olsa Trabzondaki Yetin Garibanın Hakkı..

Hayırlısı Olsun Diyecem Ama Zor Görünüyor..

Semih58
01.01.2010, 13:35
Sezer BADUR gerçekten kaliteli bir oyuncu. TRABZONSPOR'a katkısı olacaktır.Bir demeci vardı Türkiye'de Fb'den başka takımda oynamam diye bu basının yalanı mı yoksa gerçekmi bilemem.FB'ye bir füzesi de vardı.

Türkiye'de artık futbol FORMA DEĞİL PARA SEKTÖRÜ oldu.

Her futbolcu , her takımda oynuyor.

magicyattara
Murat abi, ''Sezer neden serbest bırakıldı'' demişsin.
Sakın, Sivasspor'un bir daha 700.000 Euro verecek enayi bulamayız kaygısı olmasın:mad:

700 bin euro,günümüzde ki futbolun içinde büyük para değil.Verdiğimiz 2-3 milyon euroları düşününce,Sezer gibi bir adam için 700 normaldir.

Şöyle düşünüyorum Sezer konusunda;önceki 2 yılda yakaladığı havayı kaybeden Sivas'ta artık kalmak istememiştir.
Sivas'ın kadrosu dağıtıldı,yeniden kurulan kadro düşmemeye oynuyor.Hocaları kovuldu.
Vesselam adamın oynadığı takım ortada kalmadı.
Büyük ihtimalle,kafa olarak koptu olaydan.
Ondan dolayı gitmek istemiş olabilir.

Nevzat KAĞAN
Boşa yapılmış kadro şişkinliğinden, kalabalık yapmaktan başka işe yaramayacak transferler. Yönetim her geçen gün daha çok gözümden düşüyor. Bunlara verecegimiz yedeklik şansını Barış'a, Hasan'a ve alt yapıdan gelen oyunculara verelim. Sezer Badur'daki üstün yeteneği fb, gs, bjk (rakipleremiz olduğu için) görmedi de bizimkiler mi gördü. Tipik Ankaragücü, Gençler, Denizli, G.antep topçusu bunlar. Sonucu değiştirecek Avrupadan teklif alacak değil.

soul sacrifice
01.01.2010, 13:37
ya bu sezeri niye aldık şimdi anlamadım...hiç sevmem bu adamı,üstelik de sivastan....

selam. neden üstelikte sivastan diye bişi yazdınız anlamadım. sivas bizim rakibimiz olamazki (: ha olaylar yüzünden diyosanız bunun örnekleri çok var be abi. inşallah açığımızı kapatır bu adam

Jackdaniels
01.01.2010, 13:37
Yine anlamsız transferler sonumuzu iyi görmüyorum malesef alınan futbolculara bak...

Bera B.
01.01.2010, 13:38
Boşa yapılmış kadro şişkinliğinden, kalabalık yapmaktan başka işe yaramayacak transferler. Yönetim her geçen gün daha çok gözümden düşüyor. Bunlara verecegimiz yedeklik şansını Barış'a, Hasan'a ve alt yapıdan gelen oyunculara verelim. Sezer Badur'daki üstün yeteneği fb, gs, bjk (rakipleremiz olduğu için) görmedi de bizimkiler mi gördü. Tipik Ankaragücü, Gençler, Denizli, G.antep topçusu bunlar. Sonucu değiştirecek Avrupadan teklif alacak değil.

Bu mantıkla hareket edeceksek her transfer dönemi o üç takımın almayı düşündüğü oyuncularla ilgilenelim? Ne dersiniz? hatta kendi listelerimizi yollayalım bakın bunları bunları almayı düşünüyoruz ne dersiniz sizce bizim takıma gider mi falan diye?

.....
01.01.2010, 13:38
Hayırlı uğurlu olsun.

İnşallah takımımız için faydalı olurlar.

hooligans61
01.01.2010, 13:39
bu yonetim sıradan topcu toplamadan bıkmadımı????? tek sorum bu

tji,papy,brüls,ısaac,engin,sezer,murat,omer aysan,gabric sayabildiklerim bunlar
sonra trabzonspor 25 yıldır sampiyon olamıyor alay konusu oluyor eskiden ruh vardı sadece trabzonlular vardı da sampiyon oluyordu takıımn haline bak 3 trabzonlu var tolga oynamıyor barıs oynamıyor engin oynamıyor hüseyin satıldı oynayan O hic değilse TRABZON'luydu

hüseyin1975
Artik büyük bir ihtimalle Tji ile yollar ayirilir ve Baris kiraya verilir.
Engini takasda kullanabilirsek ne ala.
Gökhan kalirsa daha santrafor transferi olmaz diye düsünüyorum ve üzülüyorum.

Hasan ZAİMOĞLU
vatana millete hayırlı uğurlu olsun (!) ... noel babadan sevgilerle ççç

Serdær
01.01.2010, 13:40
Sezer Badur'daki üstün yeteneği fb, gs, bjk (rakipleremiz olduğu için) görmedi de bizimkiler mi gördü. Tipik Ankaragücü, Gençler, Denizli, G.antep topçusu bunlar. Sonucu değiştirecek Avrupadan teklif alacak değil.

Sezer Badur için geçen sezon başı Fenerbahçe ve Galatasaray çok ısrarcı olmasına rağmen Bülent Uygun isteği üzerine satılmadı..

Ortada dolaşan para ise 2,5-3,5 Milyon Euro civarıydı..

Bunları bilerek yorum yapalım arkadaşlar.

Murat Erdem
01.01.2010, 13:41
İki sezon boyunca ligde fırtınalar estiren, şampiyonluk mücadelesi veren Sivasspor'dan, bonservis ödeyerek futbolcu transfer eden ilk takım biz olduk.
Yani bu ligin en uyanık takımı biziz. Yaşasın...

UğurB
01.01.2010, 13:46
1995-96 da şampiyonluğa oynayan takımın oyuncuları Osman Aydınspordan, kaleci Nihat - İskenderundan, Cengiz - Altaydan, Abdullah - Beyoğlu Yeniçarşıdan, Tolunay - net hatırlayamıyorum ama küçük bir takımdan gelmişti. Bu oyuncular takım olgusu içerisinde başarılı oldular ve hepsi milli takım kadrolarına çağrıldılar, milli oldular. Transferler tutabilir, tutmayabilir ama daha ilk günden asmayalım. Büyük kariyerle gelen oyuncu örneklerimiz geçmiştede, günümüzdede gözümüzün önünde. Erken karar vermeyelim.

Oyunculara bu şekilde yaklaştığımız takdirde, ilk hatalarında tribünlerden çıkacak seslerle oyuncuları kaybederiz. İlk günden baskıyı omuzlarına yüklemiş oluruz. Avrupa'da futbolcuların genelde rahat olma nedenleri dağlara taşlara vurduğu bir şuttan sonra stattan alkış almasıdır... Rahat hisseden beyin ayaklarına daha iyi hükmeder.

Umarım başarılı olursunuz Sezer ve Murat...

M.S.SOFU
01.01.2010, 13:47
buyrun ortasaha oyuncularımızın toplam sayısı

gabric,engin,colman,serkan,selçuk,ceyhun,papy,seze r,murat,barış,yattara,alanzinho,tjikuzu,zafer yelen

hadi gabric,engin,serkan,murat,barış yattara,alanı çıkar
ortanın ortasında 7 tane adamımız var

Muhammed
01.01.2010, 13:47
İki sezon boyunca ligde fırtınalar estiren, şampiyonluk mücadelesi veren Sivasspor'dan, bonservis ödeyerek futbolcu transfer eden ilk takım biz olduk.

Bilica'ya 2,5 milyon euro + Yasin'i kim verdi peki? Tamam öyle harika transferler değil ama rezalet transferlerde değil. 2 sene önce İstanbul takımlarının peşinden koştuğu oyuncularıda artık bugün onların yerine transfer istiyoruz. Orta sahada 1 tane yere sağlam basan adamımız yok.

Muhammed
01.01.2010, 13:49
1995-96 da şampiyonluğa oynayan takımın oyuncuları Osman Aydınspordan, kaleci Nihat - İskenderundan, Cengiz - Altaydan, Abdullah - Beyoğlu Yeniçarşıdan, Tolunay - net hatırlayamıyorum ama küçük bir takımdan gelmişti. Bu oyuncular takım olgusu içerisinde başarılı oldular ve hepsi milli takım kadrolarına çağrıldılar, milli oldular. Transferler tutabilir, tutmayabilir ama daha ilk günden asmayalım. Büyük kariyerle gelen oyuncu örneklerimiz geçmiştede, günümüzdede gözümüzün önünde. Erken karar vermeyelim.

Oyunculara bu şekilde yaklaştığımız takdirde, ilk hatalarında tribünlerden çıkacak seslerle oyuncuları kaybederiz. İlk günden baskıyı omuzlarına yüklemiş oluruz. Avrupa'da futbolcuların genelde rahat olma nedenleri dağlara taşlara vurduğu bir şuttan sonra stattan alkış almasıdır... Rahat hisseden beyin ayaklarına daha iyi hükmeder.

Umarım başarılı olursunuz Sezer ve Murat...

Ekleme : Tolunay Kafkas Konyaspor'dan gelmiş.

Zeki Çelenkoğlu
01.01.2010, 13:49
Murat tosun

2006-2007 sezonunda Karşıyaka’dan Ankaraspor’a transfer olan futbolcu bu takımın forması altında 69’u lig, 11’i kupa olmak üzere toplam 80 maçta forma giydi ve 14 gol attı. Orta sahadan hücuma dönük görev yapan ve her iki kanatta da oynayabilen Murat Bank Asya Birnici Lig’de de 20 maçta 4 gol kaydetti.

sağa sola alternatif olabilir, bedavaya alınmış bi oyuncu. inşallah hayırlı olur.

sezer için hiç bişi diyemem inşallah takıma alışır ve iyi oynar...

bide denildiği gibi orta sahamızın alternatifli olduğunu düşünmüyorum. ortada oynayan adam çok var ama kanat oyuncusu hiç yok (yedek) kanat oyuncusu alınması iyi oldu bence. bakalım inşallah hayırlı olurlar.

ancak golcü şart tabiki....

AyhanPe
01.01.2010, 13:50

yönetime hakli elestiriler var ama biz her zaman oldugu gibi elestiri tozunun ayarini kacirip yikici oluyoruz. herseyde körü körüne elestirilmez yahu..simdi biz 2 milyon € verip 3 ay sonra serbest kalacak adami alsak bu enayilik olmazmi? hangi takim verir bu parayi diyede düsünebiliriz ama o fatih transferin olusturacagi psikolojik rahatlik ve getirecegi havayi hesaba katarsak hicte büyük bir para degil..hem sivasin iki üc tane her takimda oynayacak oyunculari var.neden bonservis verilerek alinmasin yahu..sezer iyi oyuncu..bence katki yapar ama manisadaki sezer de gelse bari...

SEDAT
01.01.2010, 13:50
-Göz boyama transferleri....çok yanlış yapıyosun yönetim çok..

M.S.SOFU
01.01.2010, 13:51
Murat tosun

2006-2007 sezonunda Karşıyaka’dan Ankaraspor’a transfer olan futbolcu bu takımın forması altında 69’u lig, 11’i kupa olmak üzere toplam 80 maçta forma giydi ve 14 gol attı. Orta sahadan hücuma dönük görev yapan ve her iki kanatta da oynayabilen Murat Bank Asya Birnici Lig’de de 20 maçta 4 gol kaydetti.

sağa sola alternatif olabilir, bedavaya alınmış bi oyuncu. inşallah hayırlı olur.

sezer için hiç bişi diyemem inşallah takıma alışır ve iyi oynar...

bide denildiği gibi orta sahamızın alternatifli olduğunu düşünmüyorum. ortada oynayan adam çok var ama kanat oyuncusu hiç yok (yedek) kanat oyuncusu alınması iyi oldu bence. bakalım inşallah hayırlı olurlar.

ancak golcü şart tabiki....
yapmayın lütfen
kanatta barış,yattara,alanzinho,gabric,serkan, oynayabiliyorken kanat transferi gereklimiydi sizce ?

SEDAT
01.01.2010, 13:51
yönetime hakli elestiriler var ama biz her zaman oldugu gibi elestiri tozunun ayarini kacirip yikici oluyoruz. herseyde körü körüne elestirilmez yahu..simdi biz 2 milyon € verip 3 ay sonra serbest kalacak adami alsak bu enayilik olmazmi? hangi takim verir bu parayi diyede düsünebiliriz ama o fatih transferin olusturacagi psikolojik rahatlik ve getirecegi havayi hesaba katarsak hicte büyük bir para degil..hem sivasin iki üc tane her takimda oynayacak oyunculari var.neden bonservis verilerek alinmasin yahu..sezer iyi oyuncu..bence katki yapar ama manisadaki sezer de gelse bari...
-Evet manisadaki sezerde gelsin hatta bide sinema filmi çekeriz..sezercikler Trabzonda diye

Arif Timurcioğlu
01.01.2010, 13:52
2. sınıf topçular.

sessizkral_1
Sezer Badur - http://www.youtube.com/watch?v=8jgaaId_WbE

10 dak.lık tanıtım videosu,Önyargıları yıkınca, Videodan gördüğüm kadarıyla havadan pasları çok etkili özellikle ortasahaya yakın bölgelerden cezasahasına çok iyi pasları var ve şutlarıda çok etkili.Ayrıca hırslı.Bence bekleyip görelim.

Hasan ZAİMOĞLU
performanslarına bakıp aldanmayalım burası TRabzonspor .. ne gol kralları geldi basiretleri bağlanan ;)

Mellih
01.01.2010, 13:53
Sezer :ok çünkü orta sahada colman'ın mücadele gücü yoktu; tamam tekniği iyi, iyi paslar çıkarıyor, iyi şut atıyor ama koşmuyor.. Ceyhun oynadığı zaman oyuna etki edebilecek katkı sağlayamıyor (milli takımıda haketmiyor bence), Tjikuzu'yu da bi türlü kazanamadığımızdan, tüm yük Selçuk'un üstüne biniyordu.. Selçukta bu zor ortamda oyunu yönlendiremiyordu.. Sezer gerek pasları gerek şutları ve önemli yanı oyunda diri kalışıyla takıma önemli katkı sağlayacaktır.. Arkadaşlar Lütfen artık "bize gol atmış, sivasta oynamış, fener'i düşünmüş" gibi ifadeleri bırakalım.. ben sezer'in faydalı olacağına inanıyorum, sivasta da büyük maçlarda kilidi açan oyuncu olmuştu (bizim de belki en önemli eksiğimiz budur)

MuratTosun transferi hakkında bişey diyemiyorum.. :confused: İnşallah yönetimin transferi değil Şenol Hoca'nın transferidir.. şu anda takıma katkı sağlayacağını düşünmüyorum.. kendisini geliştirmesi lazım

Emre7
Mübarek günler hürmetine küfür etmeyem bu taraftar kitlesine.
La ne büyük bilgili insanlardınız.
Her bir şeyi de biliyorsunuz.
Bi rahat bırakın şurayı. At kafalılık etmeyin

hasannuhoglu

ya hocam bişey sölimmi,gelinen bu noktada yapılacak hicbişe seni mutlu etmez..sen bi soraki secime başkanlıga adaylıgını koy en iyisi,en büyük desteçin ben olcam söz ;) bu başlıkta yazılanlara baktıkca da daha bircok destekcin olcagı kesin..kazanırsın iyi bi çalışmayla harbi ya

AyhanPe
01.01.2010, 13:54
2. sınıf topçular.

bizim takimda kac tane birinci sinif topcu var..bana kalirsa gs forvet hatti disinda sirf siradan oyuncularla kurulu bir takim ama önemli olan bir takim olabilmek..bizim kücümseyecek lüksümüz yok..iyi kötü takimlarinda basarili olmus adamlar..sezer iyi oyuncudur ve her zaman alinmasini istemisimdir..

hasannuhoglu

Bravoo yahuuu alkışlıyorum kardeşim seniiii...bravoo on kere bin kere..

tstafi
hayırlısı olsun takımımıza destek olmaktan baska care yok bu oyunculara..direk yargılamayalım..

SDinc
Bu futbolcular bizim takıma level at-la-ta-maz. Yine bunun ayarında transferlerle yada transfer yapmadan devreyi bitirirlerse öyle gözüküyor ki yönetim "go home" olur.

Özgür MERCAN
01.01.2010, 13:55
ikiside çok sıradan topcular boştan yere para harcanıo yazık valla

AyhanPe
01.01.2010, 13:57
ikiside çok sıradan topcular boştan yere para harcanıo yazık valla

bizim kadrodaki cogu adama bakip bu adamlara bos demek kadar bos bir aciklama olabilirmi yahu

Celil Köse
01.01.2010, 13:57
Durmak yok sıradanlaşmaya devam..

Mehmet Dinç
01.01.2010, 13:58
hayırlı olsun inşallah takımımıza faydalı olurlar.

Gökhan BAYRAK
01.01.2010, 14:01
gs Ali Turan gibi adamı 125 bin euro'ya alırken biz sezer'e 700 bin euro veriyoruz!

üstelik tekkenin 2 milyon euro bonservisini indirmeye çalışırken!!!

Semih58
Kaleci olarak Jann Mari PAAF alınmıştı.hayal kırıklığı olmuştu.

Bekleyip, göreceğiz. Ömer RIZA'dan, Fatih AKYEL'den, Sergen YALÇIN'dan, Oktay DERELİOĞLU'NDAN kötü olmaz diye düşünüyorum.

En azından UCUZ. Diğerleri pahalıydı.

delikoyun
hastaya müdahale ediliyor ama hasta hala hasta adam dişim ağrıyor diye doktora geliyo biz hala adama öksürük şurubu veriyoruz yine gol sorunu devam edicek derhal bir milli takım golcüsü alın bari şu gürcü golcüyü alın ya kesinlikle milli takım golcüsü olsun aksi takdirde sorun çözülmez

Arif Timurcioğlu
01.01.2010, 14:02
bizim takimda kac tane birinci sinif topcu var..bana kalirsa gs forvet hatti disinda sirf siradan oyuncularla kurulu bir takim ama önemli olan bir takim olabilmek..bizim kücümseyecek lüksümüz yok..iyi kötü takimlarinda basarili olmus adamlar..sezer iyi oyuncudur ve her zaman alinmasini istemisimdir.. Birinci sınıf topçuları almadığımız için bu durumlardayız işte. Gs dediğin takımın defansıda milli takım defansını oluşturuyo o kadarda sıradan değil yani. Fatih gibi adam sana gelmek istiyor almıyorsun böyle 2. sınıf topçuları alıyosun. Acaba fatih gibi topçuyu parayla alabilirmisin.

Arif Timurcioğlu
01.01.2010, 14:03
Sezer :ok çünkü orta sahada colman'ın mücadele gücü yoktu; tamam tekniği iyi, iyi paslar çıkarıyor, iyi şut atıyor ama koşmuyor.. Ceyhun oynadığı zaman oyuna etki edebilecek katkı sağlayamıyor (milli takımıda haketmiyor bence), Tjikuzu'yu da bi türlü kazanamadığımızdan, tüm yük Selçuk'un üstüne biniyordu.. Selçukta bu zor ortamda oyunu yönlendiremiyordu.. Sezer gerek pasları gerek şutları ve önemli yanı oyunda diri kalışıyla takıma önemli katkı sağlayacaktır.. Arkadaşlar Lütfen artık "bize gol atmış, sivasta oynamış, fener'i düşünmüş" gibi ifadeleri bırakalım.. ben sezer'in faydalı olacağına inanıyorum, sivasta da büyük maçlarda kilidi açan oyuncu olmuştu (bizim de belki en önemli eksiğimiz budur)

MuratTosun transferi hakkında bişey diyemiyorum.. :confused: İnşallah yönetimin transferi değil Şenol Hoca'nın transferidir.. şu anda takıma katkı sağlayacağını düşünmüyorum.. kendisini geliştirmesi lazım Vaybe sezer ne oyuncuymuş böyle, bütün bunları sezermi yapıyor.

biltrabzon
01.01.2010, 14:04
erdinc ler,ibrahim ege ler ,emre toraman lar,tolga lar,celaleddin ler,emrah lar,lee yong lar,somers ler,mehmet yilmaz lar da 2 .sinif topcu idi ama bunlar sampiyonluga oynadigimiz ve türkiye kupasini aldigimiz takimda var idiler sallama yorum yapmayip bekleyip görün.

Cem Akyüz
01.01.2010, 14:05
Hayırlı olsun diyelim

Hüseyin İlkin
01.01.2010, 14:05
Vaybe sezer ne oyuncuymuş böyle, bütün bunları sezermi yapıyor.

Evet, Sezer yapıyor.

SEDAT
01.01.2010, 14:06

-Sen ne yazdığına dikkat etsen hiç fena olmıyacak..

Emre7
01.01.2010, 14:08
birinin ak dediğine diğeri kara diyor.
oturupta bişeyleri ölçmeden biçmeden zırvalama merakımız var.
Forumun kuralı var dakkada 2 yorum yazma gibi yoksa adamın teki dakka başına yorum yazmış.
Bu kadar zekisin yönetime iyi projelerle gel, ispatla.
Sadece zırvala, boş boş zırvala....

Zeki Çelenkoğlu
yapmayın lütfen
kanatta barış,yattara,alanzinho,gabric,serkan, oynayabiliyorken kanat transferi gereklimiydi sizce ?

arkadaşım yattara hani, barış hani, serkan ilk yarı ilerde ikinci yarı defansta. hadi gabricle alanzinhoyu oynattın. bunlar sakatlanmaz mı formsuz olmaz mı, nerde senin kanat oyuncun ki ben alanzinhonun kanat oyuncusu olduğunu da hiç düşünmüyorum. insan biraz da defans yapabilmeli, sonra caleyi de yollarsın ferhatı da... ama ronaldo ile alvesi bekleyenler varsa beklesin, biz de bekliyoruz...

Serdær
Trabzonspor başkanı olmak gerçekten zor.

Taraftara futbolcu beğendiremiyoruz gerçekten :)

Arif Timurcioğlu
01.01.2010, 14:09
Evet, Sezer yapıyor. pes 10 damı yoksa ps3 temi.

İskender Çakmak
01.01.2010, 14:10
hayırlısı olsun murat tosun 'u önceden de istemiştik olmadı şimdi aldık forvete ihtiyacımız var kesinlikle forvet alınması lazım

tzercin61
01.01.2010, 14:10
ya almışsa şenol güneş almıştır zaten. o bakıyor bu işlere ona sormadan alınmamıştır kesinlikle. o yüzden bekleyelim görelim.

Ahmet Kuru
01.01.2010, 14:12
Hayırlı Olsun...
Murat Tosun'u bilemeyeceğim ama Sezer'in transferi iyi oldu gibi...
Fotvet için genç alternatif alınacaktı,onu da Murat'tan yana kullanmışlar...
Başarılı olurlar inşallah..

Sıradanlaşmaya devam eleştirilerine katılmıyorum...
Yabancı uyruklu herhangi bir futbolcu alınmış olsa,videolarına bakarak ''aha yıldız aldık ula'' diyebiliyoruz.Ama iş anadolu klüplerinden herhangi bir yerli futbolcu olunca hemen sıradanlaşıyoruz,bu kadar yabancı sevdası olmayalım yahu...
Bu klübe sıradan yabancı çok geldi,yerlilerden daha fazladır bunun sayısı...

Tekrardan hayırlı uğurlu olsun...
İnşallah ikiside başarılı olur...

Mellih
01.01.2010, 14:13
Vaybe sezer ne oyuncuymuş böyle, bütün bunları sezermi yapıyor.
belki bi Riquelme'yi alamadık ama C.Gülselam'dan, M.Aurelio'dan iyi bi oyuncu transfer ettik.. ;)

Hüseyin İlkin
01.01.2010, 14:14
pes 10 damı yoksa ps3 temi.

Genellikle Sivas 4 Eylül'de...

Erbay
01.01.2010, 14:16
Öncelikle hayırlı olsun.

Sezer Badur, hücuma yönelik bir orta saha oyuncusuyken Bülent Uygun O'nu önlibero oynattı. Böylece mücadele gücünü geliştirdiğini söylediğini hatırlıyorum. Mücadele eden ve tekniği iyi olan bir futbolcu. Colman'ın formsuz olduğunu dönemler çok katkı sağlar takıma. Ben çok şaşırdım alınmasına. Çünkü başka Sezer'i bekliyordum :)

Murat Tosun'u dikkatli olarak hiç izlemedim açıkçası.

Bekir
01.01.2010, 14:16
belki bi Riquelme'yi alamadık ama C.Gülselam'dan, M.Aurelio'dan iyi bi oyuncu transfer ettik.. ;)
Kusura bakma ama Sezer hakkında Görüp görebileceğim en komik mesaj...

M.S.SOFU
01.01.2010, 14:17
arkadaşım yattara hani, barış hani, serkan ilk yarı ilerde ikinci yarı defansta. hadi gabricle alanzinhoyu oynattın. bunlar sakatlanmaz mı formsuz olmaz mı, nerde senin kanat oyuncun ki ben alanzinhonun kanat oyuncusu olduğunu da hiç düşünmüyorum. insan biraz da defans yapabilmeli, sonra caleyi de yollarsın ferhatı da... ama ronaldo ile alvesi bekleyenler varsa beklesin, biz de bekliyoruz...

yattara sakat,ona yapabileceğim bir şey yok,yani benim elimdeolsa oynatırım,ama sonuçta sezer badur'u sahiplenirsem yattara'yıda sahiplenirim.

barış'ı bi göremedikki adam hakkında bir karar verelim,burda m,llet gelip barış hakkında sallayıp sallayıp gidiyor,sonra bilinçaltı filan barış kötü oluyor
adamı 90 dakka kim izledi burada
onu geçtim 5 maç ardı ardına kim izledi
tıktık yedek kulübesine herifi,öyle oturuyor işte

alanzinho kanat oyuncusu olmaz demişsin,sene başından beri alanzinho'yu maç başından sonuna kaç gere kanatta oynarken gördün,bu kanıya nasıl vardın?

serkan balcı sağ açıkta oynadığı zaman kalitesini gösterdi,buanda itiraz edecek değilsin herhalde

engin neden sol açıkta oynatılmaz.zorla orta sahada oynatmaya çalışılıyor adam.herif kanat oyuncusu oysa ki.

şöyle ki sakatlanmalara karşıda ben hemen kadroyu kurayım sana,kadro toplam 25 kişilik olmak zorunda,yani sahada duran her adamın sadece 1 yedeği olabilir,2si kaleci biridie forvet olmalı

sol kanat:gabric,barış,engin
sağ kanat:yattara,serkan,alanzinho

hala kanat açığımız mı var?

Arif Timurcioğlu
Genellikle Sivas 4 Eylül'de... :) avni akerdede görecez.

Bülent AKBULUT61
ne diyelim takımımız için hayırlı ve uğurlu olsun.şunuda söylemeden gecemicem bunlardan ümit bekliyorsak vay halimize.

Ali Can
01.01.2010, 14:18
Hayırlı Olsun...
Murat Tosun'u bilemeyeceğim ama Sezer'in transferi iyi oldu gibi...
Fotvet için genç alternatif alınacaktı,onu da Murat'tan yana kullanmışlar...
Başarılı olurlar inşallah..

Sıradanlaşmaya devam eleştirilerine katılmıyorum...
Yabancı uyruklu herhangi bir futbolcu alınmış olsa,videolarına bakarak ''aha yıldız aldık ula'' diyebiliyoruz.Ama iş anadolu klüplerinden herhangi bir yerli futbolcu olunca hemen sıradanlaşıyoruz,bu kadar yabancı sevdası olmayalım yahu...
Bu klübe sıradan yabancı çok geldi,yerlilerden daha fazladır bunun sayısı...

Tekrardan hayırlı uğurlu olsun...
İnşallah ikiside başarılı olur...

tamamiyle aynı görüşteyim

Emre EFENDİOGLU
01.01.2010, 14:20
İnşallah hayırlı olurlar. Kadroyu şişirmekten başka iş yapmıyorlar gibi gözüküyor ama yapacak bir şey yok.

lazkopatfaroz
01.01.2010, 14:21
offf dağlar offf offf taşlar offf

zeleka61
01.01.2010, 14:21
Yıldız transferi isteyenler özkan sümer'in dediği gibi göklere baksın. Orta düzeyde oyuncular ama iyi kullanılırsa takıma fayda sağlarlar. Özellikle sezer badur orta sahaya hem mücadele gücü hem de kalite taşıyabilir. Bekleyip görmek lazım hemen acımasızca eleştirmenin faydası yok.

Mehmet Zeki
01.01.2010, 14:22
Sivasspor'da hareketlilik dinmek bilmiyor şaşırtan bir takas gerçekleşmek üzere.

Trabzonspor'un sezon başında Gençlerbirliğinden aldığı Engin Baytar ile Sezer Badur'un takası bitme aşamasında olduğu ve işin imzaya kaldıgını öğrenmiş durumdayız. Son anda büyük bir aksilik çıkmazsa Engin Baytar Sivasspor forması giyecek , Sezer Badur ise Trabzonspor için ter dökecek.

SivasSpor.Com Özel

Mert M.
01.01.2010, 14:24
Hayırlı, uğurlu olsun! Umarım başarılı olurlar. En önemlisi de bu herhalde.
Aç oyuncularla çıkacaksın yola, aç oyuncularla...
Sevda mevda geçin bu işleri...Aşklar biterler her zaman. Tabii ki daldan dala da olmamalı bu işler ama eğer yapılan hamlelerde mercii sahibi insanlar hırs yakalayabimişlerse insanlarda, ne mutlu...
Desteklemekten ve gelişimlerine katkıda bulunmaktan başka yapabileceğimiz bir şey yok. Bir isim de olmuyor diye velvele vermenin alemi de yok!
Bugün Ahmet, yarın Veli, ertesi gün Ali...Önemi yok.
Bende renkdaşlarım gibi isterim Tekke'nin takımda olmasını, liderlik etmesini, oyunu yönlendirmesini ama takılıp kalmamak lazım fazla.
Üzülen yine bizler oluyoruz. Gerek yok böyle şeylere!

mk.esen35
01.01.2010, 14:25
biri bedava diğeri 700000 euro.ikiside gerçekten büyük takım oyuncusu olsaydı 3 istanbul takımı bize bırakırmıydı bunları.

Ali Can

bence hala var
-barışı üst üste 5 maç izledinizmi demişsin
oynatmadılar ki izleyelim demek ki yeterli görünmüyor ki oynatılmıyor.
-yattara müzmin sakat zaten 5 maçın 1 ni iyi oynuyor yada işine gelen maçta iyi oynuyo
-serkan için laf yok adamı nereye koyarsan koy oynuyor:D ama yoruluyorda orası ayrı
-alanzinho da kanatta hiç durmuyor hep forvet arkasında , arada bir kanattan geldiğini görüyoruz
-şu kadroda gözümüz kapalı kanatlara koyabileceğimiz 2 isim var gabric-serkan başka varmı??? bunlardan birisine( allah korusun )bişey oldumu ne yapacağız??

Oktay AKKUŞ
Hayırlı olsun ne diyelim

macka61
01.01.2010, 14:28
hayırlı olsunlar kulübümüze

serdaracıl
01.01.2010, 14:28
Kusura bakma ama Sezer hakkında Görüp görebileceğim en komik mesaj...

Renktaş Trabzon-Sivas maçlarını tekrar izle. TSL'den alıp alabileceğin en iyi oyuncular bunlar zaten. Bizim sorunumuz yabancılarla.

SZYMEK55
01.01.2010, 14:31
700 bin euroya devre arasında 2 tane süper lig futbolcusu aldık. biri geçen sezonun 2.si sivasın orta sahadaki beyni, diğeri 2 sezondur lige gayet ii mücadele eden ankarasporun forveti.

bence şu dönemde gayet ucuza ve ii transferler. bazı arkadaşlar takımda sıradan topçular olduğundan şikayet ediyorlar. arkadaşlar bizden 3 katı bütçesi olan fenerbahçede bile futbolcuların halini görüyoruz. bütçemiz bu kadarına yetiyor yani. başkan da söylüyor borçlanmazsak büyütemeyiz kulübü diye

Tolga
01.01.2010, 14:32
Murat Tosun için birşey söyleyemem kendisini izleme fırsatım hiç olmadı.Ama Sezer transferi bence mantıklı olmuş.Bizim savunma gücümüzün yerli olmasından yanayım ve ön libero mevkiinde hem hücuma hemde savunmaya yönelik 3 tane oyuncumuz var şu an.Bunlardan Tjikuzu büyük ihtimalle gönderilecek ve yabancı kontenjanı açılacak.Sezer'de hücuma yönelik bir oyuncuyken Sivasspor'da Ön Libero mevkiinde oynatıldığı için Ceyhun'la birlikte aynı futbol mantalitesine sahiptir.Ceyhun ondan fazla iki avantajı var bana göre fiziği ve uzak mesafe şutları.Ama Sezer'i de pas ve sürat konusunda Ceyhun'dan avantajlı gördüğüm için birbirinin eksiğini gideren 2 oyuncu olurlar.Bana göre mantıklı bir transfer ama korkutan tek yanı sakatlıktan yeni çıkmış olması.Eğer sorunu kalmadıysa bu transfer adına yönetimi ve Hoca'mızı tebrik ederim . . .

Semih AYDIN
01.01.2010, 14:32
Hayırlı olsun...

Zeki Çelenkoğlu
01.01.2010, 14:40
yattara sakat,ona yapabileceğim bir şey yok,yani benim elimdeolsa oynatırım,ama sonuçta sezer badur'u sahiplenirsem yattara'yıda sahiplenirim.

barış'ı bi göremedikki adam hakkında bir karar verelim,burda m,llet gelip barış hakkında sallayıp sallayıp gidiyor,sonra bilinçaltı filan barış kötü oluyor
adamı 90 dakka kim izledi burada
onu geçtim 5 maç ardı ardına kim izledi
tıktık yedek kulübesine herifi,öyle oturuyor işte

alanzinho kanat oyuncusu olmaz demişsin,sene başından beri alanzinho'yu maç başından sonuna kaç gere kanatta oynarken gördün,bu kanıya nasıl vardın?

serkan balcı sağ açıkta oynadığı zaman kalitesini gösterdi,buanda itiraz edecek değilsin herhalde

engin neden sol açıkta oynatılmaz.zorla orta sahada oynatmaya çalışılıyor adam.herif kanat oyuncusu oysa ki.

şöyle ki sakatlanmalara karşıda ben hemen kadroyu kurayım sana,kadro toplam 25 kişilik olmak zorunda,yani sahada duran her adamın sadece 1 yedeği olabilir,2si kaleci biridie forvet olmalı

arkadaşım barış ve yattara yok bu sezon bunu anla artık, bu kadar hoca hiçmi bişi bilmiyorki barışı oynatmıyorlar, evet barışta potansiyel var ama o bunun farkındamı bilemem, süperlig tecrübesi sıfırın biraz üzerinde o kadar, enginin de nasıl yuhalandığını malesef gördük, yattara sezonu kapattı ve iyileşir iyileşmez elden çıkarılacak gibi. sen belki menejerlik oyunlarında kanatta ofansif oyuncular oynatmayı seviyorsun orasını bilemem. serkanın da sağ açıkta kalitesini gösterdiğini yazmışsın, demekki o müthiş maçları ben kaçırmışım kusura bakma..

elimizde kalanlar...
sol: gabriç, alanzinho, engin?
sağ:gabriç,?alanzinho?,engin?,serkan?

ha şunu söyleyeyim ben yeni transferlerin süper, harika, manyak? olduklarını da söylemiyorum.
bence kanat oyuncusuna ihtiyacımız vardı ve bunlar faydalı olur inşallah diyorum.
altını çizerekte santrafor istediğimizi söylüyoruz tabii, fatih tekke olursa bu isim daha iyi olur..
amaç aynı düşünceler farklı bence...

tsburak08
01.01.2010, 14:44
Hayırlı uğurlu olsun..

Kaan
01.01.2010, 14:44
http://www.haber61.net/images/news/sezer_murat.jpg

Serdær
01.01.2010, 14:46
http://www.haber61.net/images/news/20113.jpg

Yeni transferler kampa katılıyor

Bordo mavili takımın yeni yılın ilk transferleri olan Ankarasporlu Murat Tosun ve Sivassporlu Sezer Badur, Trabzonspor kampına katılmak için Antalya'ya geldiler.
Futbolcuları Antalya Havalimanı'nda Caner Çuvalcıoğlu karşıladı.
Trabzonspor ile birlikte Antalya kampında bulunan Haber61.net Genel Koordinatörü Orhan Çavuşoğlu Sezer Badur ve Murat Tosun'un Antalya havalimanına gelişinde ilk fotoğraf ve haberi siz haber61.net okurlarına duyurmak için oradaydı.

http://www.haber61.net/images/news/sezer_murat.jpg

İki futbolcu şu dakikalarda Trabzonspor'un Antalya kampına gidiyorlar. Kampta futbolcu arkadaşlarıyla tanışacaklar.
Sezer'in takımının bugünki idmanına katılacak, Almanya'ya gidecek olan Murat'ın ise idmana katılıp katılmayacağı belli değil.

Haber61

Samet Yildirim
01.01.2010, 14:47
Sezer iyi bir oyuncu gecen sene müthis oynuyordu ama murat tosunu tam bilmiyorum...

hayirli olsun

mhayri
01.01.2010, 14:47
murat tosun;
26 yaşında...
80 maç 14 gol...
Ergin keleş'in suçu neydi bonservisiyle satıldı...
Ayrıca Umut'a sövmeye kimsenin hakkı yok artık...Daha iyisini aldık ya :)
Allah akıl fikir versin...

Burak
01.01.2010, 14:48
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3295-2X9J1S2V.jpg

Takımımızın yeni transferleri Sezer Badur ve Murat Tosun’la birlikte futbolcularımıza Razandura Tjikuzu ile Zafer Yelen de Antalya kampına katıldılar.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş öğle yemeğinin ardından bir konuşma yaparak Sezer ve Murat’ı diğer oyuncularla tanıştırdı. Her iki futbolcunun da akşam yapılan antrenmana katılacakları ve Murat’ın bu çalışmanın ardından Almanya’ya giderek hafta başında tekrar Antalya’da olacağı açıklandı. Bu arada genç oyuncumuz Hasan Ahmet Sarı da U18 Milli Takımı'nın Rusya'nın St. Petersburg şehrinde düzenlenecek olan Valentin Granatkin Turnuvası kadrosunda olduğu için kamptan ayrıldı.

Resmi Site

Bekir
01.01.2010, 14:48
Renktaş Trabzon-Sivas maçlarını tekrar izle. TSL'den alıp alabileceğin en iyi oyuncular bunlar zaten. Bizim sorunumuz yabancılarla.
Ben iyi ya da kötü demiyorum..
Arkadaş Aurelio'dan iyi demişte,Aurelionun maçlarını bi izleyin isterseniz...

Serdar A
01.01.2010, 14:49
En büyük problemlerimizden biri hiç şüphe yok ki ortasahadaki eşleşme problemi . Selçuk , Ceyhun ve Colman'dan ideal bir ikili kurulamıyor .

Sezer bu açıdan , en azından temel nitelikleriyle ilk 11'e oldukça yakın . Ceyhun ve Sezer ya da Selçuk ve Sezer , Ceyhun-Selçuk ikilisinden daha çok randıman vermesi olasıdır .

Seçilen isim üzerine tartışılabilir . Ancak bu defa geçmiş dönemlerden farklı olarak ihtiyacın ne olduğuna dönük bir analiz yapıldığı gerçeği var .

Kaan
01.01.2010, 14:50
Niye her zaman istatistiklere bakıyorsunuz ?

Çok beğendiğimiz Alanzinho'nun şuanda sadece 2 asisti var. İzlemediğiniz oyuncu hakkında neden yorum yapıyorsunuz ?

Ya da hiç yapmayın, hayırlı olsun deyin geçin. Adamlar daha oynamadan yorum yapmak yanlış olur.

Hayırlı olsun.

Eren Karaahmetoğlu
01.01.2010, 14:50
murat tosun;
26 yaşında...
80 maç 14 gol...
Ergin keleş'in suçu neydi bonservisiyle satıldı...
Ayrıca Umut'a sövmeye kimsenin hakkı yok artık...Daha iyisini aldık ya :)
Allah akıl fikir versin...

Murat santrafor değil. Genelde ofansif orta saha olarak kanatlarda oynuyor.

İki transfer de hayırlı olsun.

Serdær
01.01.2010, 14:51
Serdar,

Murat TOSUN ismini geçen sezon başından beri söylüyorduk.

Özer Hurmacıyla beraber iyi bir ikili oluşturmuşlardı.

Ne dersin ?

playa
01.01.2010, 14:55
Bunların yaptığı transferin taaa. aldıkları adama bak Murat Tosun gol sorununu çözmek için çokmu uğraştınız daha 2milyon euro verip fatihi alamıyosun bu aldığın topçuyla trabzonu rezil ediyosunuz ayıppp valllaaaaa

Emrah KabuL
01.01.2010, 14:55
İkiside iyi transfer bence hayırlı olsun.. Sağ beki Ömer Aysan ile hallettik o da bedavaya alınmıştı , Murat Tosun'da hem sağ açık hem de forvet oynayabilen birisi.. Sezer'de o.saha da mücadeleci oyunu iki yönlü oynayabilen bir isim...

Bazıları yönetime saydırmaya başlamış bile.. anlamıyorum yani Sadri Bey'den önce bu kulübe her transfer sezonunda üst düzey isimler alınıyordu değil mi anlıyamadım.. Son 2 sene de mevcut kadroyu oluşturdu Sadri Şener ve ekibi.. tekrar hayırlı olsun diyorum..!

Serdar A
01.01.2010, 14:56
Serdar,

Murat TOSUN ismini geçen sezon başından beri söylüyorduk.

Özer Hurmacıyla beraber iyi bir ikili oluşturmuşlardı.

Ne dersin ?

Adaşım , Trabzonspor'dan bağımsız olarak iki futbolcuyu tartışsaydık Murat'ın daha derin bir potansiyele sahip olduğunu söylemekten kaçınmazdım . Nitekim , geçmiş forum sayfalarında da benzer şekilde andığımız bir adam .

Ancak , iş futbolcuyu Trabzonspor ile ilişkilendirmeye gelince , aklıma sadece Umut'a sövmekten sıkılanlar için yeni bir oyuncak kazanıldığı fikri oluşuyor .

Zaten görüldüğü üzere , Murat henüz antreman sahasına inmeden belirli ihtiyaçlara cevap vermeye başlamış .

TSigalko
01.01.2010, 14:56
En büyük problemlerimizden biri hiç şüphe yok ki ortasahadaki eşleşme problemi . Selçuk , Ceyhun ve Colman'dan ideal bir ikili kurulamıyor .

Sezer bu açıdan , en azından temel nitelikleriyle ilk 11'e oldukça yakın . Ceyhun ve Sezer ya da Selçuk ve Sezer , Ceyhun-Selçuk ikilisinden daha çok randıman vermesi olasıdır .

Seçilen isim üzerine tartışılabilir . Ancak bu defa geçmiş dönemlerden farklı olarak ihtiyacın ne olduğuna dönük bir analiz yapıldığı gerçeği var .

Bu analiz gerçekten yapıldımı acaba Şenol Hoca tarafından.Şenol Hoca'nın istediği bir isimmiydi Sezer? Veya bu transferi yapan yönetimse "ya tutarsa" hesabına mı getirdi..Eğer 1.'si doğruysa sizin düşüncenize kesinlikle katılıyorum..

sonimp
01.01.2010, 14:58
Bu alınan futbolcular belki çok başarı olacaklar ya da olamayacaklar..Mesele o değil.yapılan bir şey varki oda Trabzonspor nasıl sıradanlaştırılır bunun kitabını yazmaktır?..Sadri Başkan nezdinde Tüm yönetim kurulunu tebrik ediyorum..

evet bence de önemli olan nokta budur. yıllardır küme düşen takımların topçularını aldık durduk,zira öyle takımlarda parlamak,göze batmak daha kolaydır. biz de bu parlamalara kandık ve "sıradan" transferler yaptık. Selçuk gibi istisnalar olabilir. yönetim hala aynı yanlışı yapıyor,ufuklarını genişletmek yerine küçltüyorlar. fakat farkında değiller ki küçülen yalnızca kendileri olmuyor...

Ekrem D.
01.01.2010, 14:59
Acaba 700bin euro eden Sezer Badur, takımın malı olan Brüls ve Papy'den kaç gömlek üstündür?

Burak
01.01.2010, 15:00
İstanbuldan topçu alınmaz, anadoludan alınan adamlar beğenilmez, ugandadan mı futbolcu transfer edeceğiz anlamadım ben

Samet Yildirim
01.01.2010, 15:01
Murat kanatlarda ve hucuma dönük orta saha oynuyor...

Ayrica hep istitastiklere bakmayalim..eger bakarsak MAKAKULA düsüte olan birisiyidi...Milan Baros düsüste olan birisiydi...Alex 6 mac oynayip geri yollandi italyadan...keita düsüste olan birisiydi...

Muratin takima katilmasi zarar olmaz ege olursa faydasi olur...izledigim kadariyla sunu diyebilirim orta saha ile forvet hattini baglantiyi kurabilen birisi yan top alma verme vs. yönü iyi ama cok izlemedigim icin yorum yapamam..

Sezer Badur gecen sene müthis oynyuordu cift yönlü orta saha oyuncusu...

batugol
01.01.2010, 15:03
bence ikisi de iyi transfer

Kaan
01.01.2010, 15:03
İstanbuldan topçu alınmaz, anadoludan alınan adamlar beğenilmez, ugandadan mı futbolcu transfer edeceğiz anlamadım ben

David Obua adında bir futbolcu var. Ugandalı. İyi bir futbolcuya benziyor. :cool:

yakarcı
01.01.2010, 15:04
:alkış::alkış::alkış::alkış:büyük takımın büyük transferleri:alkış::alkış::alkış::alkış:

yakarcı
01.01.2010, 15:05
ayıp yha cok ayıp dalgamı geçiyolar taraftarlan :o:oolamaz yha

Serdar A
01.01.2010, 15:05
Acaba 700bin euro eden Sezer Badur, takımın malı olan Brüls ve Papy'den kaç gömlek üstündür?

Bu da önemli bir sorudur .

Ancak yapıcı taraf , meseleye Papy ile Selçuk-Ceyhun ikilisinin ortak yönlerini değerlendirerek yaklaşabilir .

Emrah KabuL
01.01.2010, 15:06
Fazla para verirsin örnek Alanzinho'da ki gibi derler ki bu adam o boyla mı bu kadar ediyor.! bonservis vermeden alırsın derler ki 2.lig topçusu.. yemin ediyorum şu ömrümde bu kadar beğenmemezlik içersinde olan bir taraftar topluluğu görmedim, allahaşkına bu kadar bilmeyin şu fitbolu.

Kaan
01.01.2010, 15:06
ayıp yha cok ayıp dalgamı geçiyolar taraftarlan :o:oolamaz yha

Ben de anlamadım ki yha. :o

Yunus Emre AYAZ
01.01.2010, 15:07
yedek kulübesinin şişkinliği azdı zaten böyle tam oldu.

SDanışmaz
Bari iyi bir kaç kişi alsaydılar da Fm'de işime yarasaydı.

Muhammed
David Obua adında bir futbolcu var. Ugandalı. İyi bir futbolcuya benziyor. :cool:

Salzburg'da bir tane Uganda'lı stoper var. Adını unuttum. O da çok sağlam bir stoper :)

lazkopatfaroz
Zafer kampa katılmıs umarım 2. yarı faydalanabiliriz

Emir BAYRAK
iki tansferinde hayırlı olması dileği ile başlamak gerek her şeye. sonuç olarak artık Trabzonspor formasını giyeceklerini de düşünürsek destek olmamız gerekiyor. Özellikle Sezer'in bu aşamada işimize hüseyin faktörü gibi yarayacağını düşünüyorum defansın önünde orta sahaya yakın, aradaki iskeleti tamamlayıcı niteliğini tadarsak başarılı olur. Fakat umarım 700 bin € vermemişlerdir, Tjikuzu'yu verip üzerine az para verseydik keşke, aynı özelliklere sahip olduklarını düşünüyorum. Diğer yandan Murat Tosun yedek olarak oynamaya başlar, çok üst düzey yetenekleri yoksa Özer vb. oyuncular gibi kadroda kendisine yer bulmakta zorlanacağı aşikar.

Umarım iki transferde başarılı olur, ama burada önemli olan nokta kadronun şişeceği gerçeğidir, günü kurtarma telaşı içinde yapılan bu tarz transferleri tasvip etmiyorum. Bu tarz bir sorunu da geçtiğimiz sezonlarda Beşiktaş yaşamıştı, hali hazırda halen bu kadroyu 22 ye indirmek için 4 futbolcuyu göndereceğim diyorlar. Fakat onlar bizim aksimize son sezonlarda nokta transferler yaptılar, Bunlara örnek olarak 4 futbolcu yerine bu parayı 1 futbolcuya verip de işin içinden çıkıyorlar. Örnek vermek gerekirse Ferrari, Ernst vb.

Umarım her şey bizim için yeni yıl ve sezonda hayırlı olur. Ama şuna da değinmeden geçmek istemiyorum, başkan 1 yerli 1 yabancı demişti yanlış hatırlamıyorsam. 2 yerli aldık ve 1 Fatih 1 Yabancı isteyen bir duruş içerisinde olacağımızı düşünürsek plan program olmadığı da bir gerçek.

yakarcı
inanmak istemiyorum nerde kıyıda köşede kalmış topçu varsa alıyos :o:oinanılır gibi deil :eek:

BDiler61
01.01.2010, 15:08
Yonetim yerli forvet transferinide yapti :S

M.S.SOFU
01.01.2010, 15:09
arkadaşım barış ve yattara yok bu sezon bunu anla artık, bu kadar hoca hiçmi bişi bilmiyorki barışı oynatmıyorlar, evet barışta potansiyel var ama o bunun farkındamı bilemem, süperlig tecrübesi sıfırın biraz üzerinde o kadar, enginin de nasıl yuhalandığını malesef gördük, yattara sezonu kapattı ve iyileşir iyileşmez elden çıkarılacak gibi. sen belki menejerlik oyunlarında kanatta ofansif oyuncular oynatmayı seviyorsun orasını bilemem. serkanın da sağ açıkta kalitesini gösterdiğini yazmışsın, demekki o müthiş maçları ben kaçırmışım kusura bakma..

elimizde kalanlar...
sol: gabriç, alanzinho, engin?
sağ:gabriç,?alanzinho?,engin?,serkan?

ha şunu söyleyeyim ben yeni transferlerin süper, harika, manyak? olduklarını da söylemiyorum.
bence kanat oyuncusuna ihtiyacımız vardı ve bunlar faydalı olur inşallah diyorum.
altını çizerekte santrafor istediğimizi söylüyoruz tabii, fatih tekke olursa bu isim daha iyi olur..
amaç aynı düşünceler farklı bence...
enginin yuhalanması hadisesi bir maçlıktı
bir maçlık olayı nasıl olurda bütün sezona ve bütün oynayacağı maçlara yayarsın?
evet serkanın oynadığı maçları kaçırmışsın bunu serkan başlığında görebilirsin
yani sen transfer edilen oyuncuların gabric'i ve serkanı'ı keseceğini söylüyorsan onu hep beraber göreceğiz,bir fikrim yok topçular hakkında,sadece mevkilerinde çok oyuncu var d,yorum
ama ben ısrarla takımın daha çok eksik yeri varken özellikle de forvet nasıl olurda bu kadar yoğun olan orta alana transfer yapar
şu anda orta sahanın yedeklerini düşünecek zaman değil
çünkü diğr mevkilerin yedekleri var ken bir tek forvette yedeğimiz yok
ayrıca yeniden yazayım yukarıda yadıklarımız

sol:gabric,alanzinho,barış,engin
sağ:serkan,alanzinho,gabric,barış,engin

bu adamları ben buraya yazdığım bütün mevkilerde oynarken gördüm
sonuçta bu adamlar kendi yapıdna kavrulup giderler,yani transfer edilen murat tosun ve sezer badur buraya ekstradan birşeyler katmaz.
zaten adamımız var.

Jester
Sezer Badur'un güncel fizik kondüsyonu hakkında bilgi verebilecek olan var mı?
Kendisi şu an sakatlıktan tamamen kurtulmuş durumda mıdır?
Form durumu nedir?
Muhsin Ertuğral neden kendisini bırakmaya razı olmuştur?

Serdar A
Sezer , 2011 takımının Tolunay'ı olabilir mi ?

Ben buradan bakıyorum . Tolunay nereden gelmişti ? AC Milan'dan .

Emrah KabuL
inanmak istemiyorum nerde kıyıda köşede kalmış topçu varsa alıyos :o:oinanılır gibi deil :eek:

kimi almalarını istiyordunuz yha hadi adiyos..!

Ekrem D.
01.01.2010, 15:10
En azından şu açıdan bakalım,
Kötü giden maçlarda oyuncu değişikliği için kulübeye baktığımızda Gökhan-Umut ikilisinin yerine alınabilecek alternatifimiz yoktu. Ceyhun, Engin, Barış gibi oyuncularla maç çevirmeye çalışıyorduk. Geçen sene Isaac vardı bel bağladığımız. 3 lü forvet oynadığımız dönemlerde etkilide olmuştu. Murat Tosunun (yeteneklerinin ne ölçüde olduğunu her ne kadar bilmesem de) fiyatı dolayısıyla güzel bir transfer olduğunu düşünüyorum.

yakarcı
01.01.2010, 15:12
kimi almalarını istiyordunuz yha hadi adiyos..!
heralde bunları almalarını istemezdim :mad:

Uğurtan
01.01.2010, 15:13
Ben 2 transfere de çok kötü bakmıyorum..

Özellikle de Sezer transferi katkı sağlayabilirse orta sahamızda ciddi bir ihtiyacı kapatabilir diye düşünüyorum..

Murat Tosun denenmeye değer bir yetenek.. Ki zaten forvet bölgesinde alternatif eksiliği var..

Ben bu açıdan bakınca kötü transfer diyemiyorum.. Beklentileri karşılamadığı aşikar tabii..

yakarcı
01.01.2010, 15:14
bittigimizin kanıtıdır murat tosun sezer baduru kasımpaşaya gidmeyi bile çan atıyodular kesin

Kaan
01.01.2010, 15:14
heralde bunları almalarını istemezdim :mad:

Şu forumda Ersun Yanal dışında birine olumlu yorum yaptığını görmedim.

Her yorumun olumsuz. :confused:

talsuv61
01.01.2010, 15:16
Bu oyuncuları hiç tanımıyorum ama takımları bu seneyi saymazsak Trabzondan kötü değillerdi.
Zaten bizim forvetten kötüsü nerde var ki, forvete alınan daha kötü olacak.
Orta sahaya alınan ise muhtemelen yedek olur.
İnşallah başarılı olurlar.

Samet Yildirim
01.01.2010, 15:17
Valla izleyende izlemeyende bilende bilmeyende yorum yapiyor...

Sezer Badur gecen seneki formunu yakaladigi zaman müthis oynar murat tosun tam bilemyiom...

Burayi okiyipda TS u bilmeyen birisi olsa sanacaki trabzonsporun getirdigi isimler herzaman Real Madrid ve Barcelonadan sanacak...

Söyle baktigim zaman sezer badur dan daha iyi bir cift yönlü orta saha oyuncusu yok tjikuzuda gidecegini düsünürsek iyi bir transfer..
Murat Tosun zaten bedavadan geldi..

cihan uçar
01.01.2010, 15:18
fatihe de 700,000€ sezerede
selçuk,colman,ceyhun,tjikuzu nun olduğu bölgeye neden adam alıyolar ki?

OKANIZM
Şu forumda Ersun Yanal dışında birine olumlu yorum yaptığını görmedim.

Her yorumun olumsuz. :confused:

bu yönetimin elinde tek doğru vardı o da ersun yanal.ama yönetimin bütün yanlısları tek dogruyu getirdi maalesef:confused:

Zeki Çelenkoğlu
enginin yuhalanması hadisesi bir maçlıktı
bir maçlık olayı nasıl olurda bütün sezona ve bütün oynayacağı maçlara yayarsın?
evet serkanın oynadığı maçları kaçırmışsın bunu serkan başlığında görebilirsin
yani sen transfer edilen oyuncuların gabric'i ve serkanı'ı keseceğini söylüyorsan onu hep beraber göreceğiz,bir fikrim yok topçular hakkında,sadece mevkilerinde çok oyuncu var d,yorum
ama ben ısrarla takımın daha çok eksik yeri varken özellikle de forvet nasıl olurda bu kadar yoğun olan orta alana transfer yapar
şu anda orta sahanın yedeklerini düşünecek zaman değil
çünkü diğr mevkilerin yedekleri var ken bir tek forvette yedeğimiz yok
ayrıca yeniden yazayım yukarıda yadıklarımız

sol:gabric,alanzinho,barış,engin
sağ:serkan,alanzinho,gabric,barış,engin

bu adamları ben buraya yazdığım bütün mevkilerde oynarken gördüm
sonuçta bu adamlar kendi yapıdna kavrulup giderler,yani transfer edilen murat tosun ve sezer badur buraya ekstradan birşeyler katmaz.
zaten adamımız var.

tamam birader sen aynen devam et, çünkü ben ne yazsam "kendince doğru" bir cevap yazacaksın, onun içindir ki çevre ve görüntü kirliliğini bir nebze engelleyelim...

mhayri
01.01.2010, 15:19
Sezer,ceyhun,Gabriç,Alanzinho,Colman,yattara,Selçu k,Cikuzu,Zafer,Barış,engin,Serkan...
Şu orta sahaya bakamısınız...Sahaya 16 kişi mi çıkacağız... Ya paramız çok ya aklımız yok...

zahido
Murat Tosun forvet değilmiş.. hucuma yönelik orta saha ve iki kanattada oynayabiliyormuş..

Ekrem D.
Sezer Badur'un alınması Tjikuzu'nun gözden çıkarıldığının göstergesidir.

hatice_61
01.01.2010, 15:20
hayırlısı olsun genelde bize gelen oynamıyo ama bakalım bunlara

Emrah KabuL
01.01.2010, 15:20
1 maç iyi oynayıp 3 maç kötü oynayan Colman,
Sürekli kaçak oynanan Selçuk,
Kadroya alınmayan Tjikuzu,
Tek yapabildiği şey şut çekmek olan Ceyhun..

Bu ortasaha mı yeterli ?

Samet Yildirim
01.01.2010, 15:21
Sezer,ceyhun,Gabriç,Alanzinho,Colman,yattara,Selçu k,Cikuzu,Zafer,Barış,engin,Serkan...
Şu orta sahaya bakamısınız...Sahaya 16 kişi mi çıkacağız... Ya paramız çok ya aklımız yok...

Tjikuzu gidici düsüyor 11 e...Baris Memis kiralik gitme olasiligi yüksek düsüyor 10 a...Zafer Yelen ne oldugu belli degil...

her takimda 9-10 orta saha oyuncusu olmali zaten bundan daha dogrusu yok...

zahido

Şunuda gözden kaçırmayalım tam 5 yabancı hakkımız orta sahada kullanılıyor..

İş bilmezlik olarak değerlendirebiliriz bu durumu bence..

mehmetali61_55
arkadaşlar murat tosunu forvet diyor lakin araştırmalarıma göre adam hucuma yönük ortasaha oyuncusu murat tosunla ilgili bir şey diyemiyeceğim ama sezer transferi yerinde olmuş çıt kırıldım ortasahamıza dayanaklı pres yapan rakibi bozan bir kişi aldık büyük ihtimalle şenol hoca istemiştir bu transferi

Burak
01.01.2010, 15:22
fatihe de 700,000€ sezerede
selçuk,colman,ceyhun,tjikuzu nun olduğu bölgeye neden adam alıyolar ki?
Fatih'in bonservisi dahil değil abı o paraya :)

@FLU
01.01.2010, 15:24
1 maç iyi oynayıp 3 maç kötü oynayan Colman,
Sürekli kaçak oynanan Selçuk,
Kadroya alınmayan Tjikuzu,
Tek yapabildiği şey şut çekmek olan Ceyhun..

Bu ortasaha mı yeterli ?

bahsettigin 4 futbolcudaki yorumların tamamına katılıyorum

özellikle colman ın bu kadar istikrarsız bir tablo çizip de herkez tarafından çok övülmesi zoruma gidiyor , tamam çok teknik ve akıllı bir topçu ama kafası başka yerde sanki oynarken çok basit top kayıpları yapması beni çileden çıkarıyor

Sinem Yılmaz61
01.01.2010, 15:24
Yinede hayirli ugurlu olsun bu Transferler. Bu yüzden Fatih Tekke Transferi yatmis olmasin insallah...

ÜNAL
01.01.2010, 15:26
Hayırlısı olsun.

bocek
ortasahayla doldu taştı takım. yok kanatları bilmem nereleri kullanabiliyomuş... isterse topla havada koşsunlar gol atamıyor bizim golcüler sonuçta xavi ile iniesta bile gelse ne değişecekki? 1 ya da 2 forvet diye bi yazı okumuştum en son.. en sinir olduğum laf "ya da" lafı.. fatih i de transfer diye sayacaklar.. zaten bizim abimiz o bizim takımımızın kaptanı, ekstradan transfer diye niye yutturmaya çalışıyorlarki? fatih + 2 forvet gerek "1 ya da 2" değil! bide madem forvet dışındaki mevkilere sevdalısınız stoper alın stoper!!

Adem CAKIR
Hayırlı uğurlu olsun.

Eğer bu transferler Şenol Hocamızın bilgisi ve isteği doğrultusunda yapılmışsa bence sorun yok.
Kafasındaki oyun sistemine uygun oyuncular tercih etme hakkı sonuna kadar var.
Özellikle Sezer'den bende umutluyum.
Ama süreç sanki bu durumdan farklı sebeplerle yapılan transferler olduğunu söylüyor.

Her halükarda hayırlı olsun demek lazım.
Hocamız mı istemiş, yoksa piyangodan mı çıkmışlar yakında anlarız nasılsa.
Sonuçta bekleyip göreceğiz.

ESER
01.01.2010, 15:29

alinacak adam alinsinda madagaskar dan da olsa begenilir.. istanbuldan aldigin adam elin artigiysa begenmez kimse tabi.. anadoludan aldigin adam mehmet topuz gibi bir adamsa da kimse niye aldin demez.. ama almak icin adam alindimi da heralde cok iyi yaptin demez kimse,, kac kisi murat tosunun cuk oturacak transfer oldugunu soyleyebilir yada sakatliktan yeni cikmis olan sezer icin?

İleli
01.01.2010, 15:30
hemen baslayin asmaya kesmeye hele bi basarili olsunlarda sonra gorurum sizi, biraz sabir be kardesim adamlar daha antrenmana cikmadi sahaya cikmadi ne bu ya..

hani kaliteli fb hani kaliteli gs adamlar o kadroyla super futbol oynayip devreyi 10 puan onde kapatmalari lazimdi, ama gorduguuz gibi dokuluyorlar devreyi zar zor kapattilar onde sunu demek istiyorum is artik kaliteye bakmiyor takim icindeki arkadasliga bakiyor inanca bakiyor!

Furkan Dündar

ceyhun=iyi bir yedek ..
Colman 1 maç yıldız olur sonra 3 hafta yatar ..
Alanzinho o banko adam ona lafımız yok
Yattara = gezip tozmakdan tesislerin yolunu unuttu bizi en çok sömüren oyuncu 1 yıldır ne katkısı var ne bişey :mad:
selçuk=garibim orta sahada tek başına bir şeyler yapmaya çalısıyor..
Tjıkuzu=banko yolcu bırak 11 i 18 e giremiyordu zaten
barış=ne zaman 11 de oynadıgını gördük
zafer=o bizim takımda mı ? ben oynadıgını görmedim..

ee bu adamlar bunları yaparken sezeri aldık diye bi vurup kırmadıgınız kalıyor belkide adam bunlardan kat kat iyi çalısıp 11 e girecek nerden biliyorsunuz bırakın bu ön yargıları beyler önce bekleyın ...

Murat Erdem
M.Tosun bonservissiz.
S.Badur 700.000 Euro.
Her ikisine de 500.000 Euro maaş verilmiştir, minumum.(mevcut kadroda ki ücretleri göz önüne alıyorum)
Yani toplam maliyet, 1.700.000 Euro=3.500.000 TL.
3.500.000 TL ye çok daha iyi bir çözüm üretilebilir di, fikrindeyim.

mhayri
Murat Tosun golcü (forvet yada striker) değilse o zaman 2 tane daha golcü almamız gerekecek...
Başkan dedi ben demedim, hatta biri yerli biri yabancı dedi...
Eğer bu oyuncuyu da orta sahaya aldıysak 13 kişilik bir orta sahamız oluyor ki artık herkesi yeneriz...
Ne de olsa maçlar orta sahada kazanılıyor dimi...
En çok orta saha da biz de olduğuna göre demekki neymiş?
Yol bilmeyen köre yol tarif etmektense kör gözün parmağına hesabı önüne geleni almak
(yada bizim menecerden her geleni almak)
gekekir imiş...
Olan da bizim gibi tez canlı,baskıcı,ateşli , küfürbaz taraftara olur imiş...

İsmail Çavuşoğlu
01.01.2010, 15:31
Şenol hocanın ne Murat Tosunu nede Sezer Baduru tanıdığına pek inanmıyorum.kendisi kaç yıldır dışarıda gelelide zaten ne kadar zaman oldu sanmıyorumki bu oyunculuraı detaylı araştırıp inceleyip transfer edilmelerini istesin.
lafa gelince Şenol hoca tam yetkili ama ona bu yetkilerini zannedersem kullandırmıyorlar.
Şenol hocanın tanıdığı bildiği bir Fatih var onuda istediğini zaten her fırsatta belirityor.
bu iki oyuncunun ismini hocamızın ağzından hiç duymadım söylemeyedebilir tabi ama ben bu oyuncuların hocamızın isteği doğrultusunda alındığını kesinlikle zannetmiyorum.
yönetim kafasına göre takılıyor yine.
bu demek değildirki transferlerine karşıyım madem geldiler hoş geldiler sefa geldiler yapacak birşey yok.

ÖZAY AKSOY
01.01.2010, 15:31
Sezer , 2011 takımının Tolunay'ı olabilir mi ?

Ben buradan bakıyorum . Tolunay nereden gelmişti ? AC Milan'dan .

Hay ağzınızla bin yaşayın Serdar Bey

FB, BJK,GS'den futbolcu almaya kalksak "İstanbul artıkları bize yaramaz, bunlarla mı şampiyon olacağız?" derler. Sezer ve Murat türü futbolcuları alsak "2. sınıf futbolcularla mı şampiyon olacağız?" derler. Derler de derler... Bu takımın futbolcusu olmak da zor, teknik adamı olmak da zor, yöneticisi olmak da zor, taraftarı olmak da zor... Allah hepimize kolaylıklar versin.

Sizin nezdinizde tüm renkdaşlarımın yeni yılını kutlar, sağlık, esenlik ve mutluluk dolu nice yıllar dilerim.

Samet Yildirim
01.01.2010, 15:32
alinacak adam alinsinda madagaskar dan da olsa begenilir.. istanbuldan aldigin adam elin artigiysa begenmez kimse tabi.. anadoludan aldigin adam mehmet topuz gibi bir adamsa da kimse niye aldin demez.. ama almak icin adam alindimi da heralde cok iyi yaptin demez kimse,, kac kisi murat tosunun cuk oturacak transfer oldugunu soyleyebilir yada sakatliktan yeni cikmis olan sezer icin?
Iyi ozaman sen git topuza 9...sercana 9...gökhan ünali istanbulularin ellinden kaptik ama 6.250 milion euroda gitti nereye gittiyse...volkan seni istesek 5...daha kim var piyasada ama su anki fiyatlar bunlar...

bunlari verecgime giderim sezeri 700 bin euroya aliirim...murat tosunu alirim bedavadan ama volkani almam 5 milion euroya...

Burak
01.01.2010, 15:33

Serkan'ı da beğenmiyordu kimse adam ama şu an en çok efor sarfeden adam şu anda takımımızda.Song şu anda kaptanımız, Ferhat takımımızda yer alıyor ... Gökhan Ünal geldiğinde, Selçuk geldiğinde, Egemen .. daha fazlası geldiğinde bellimiydiki ne yapacakları :)