PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezer Badur ve Murat Tosun Trabzonspor'da

Sayfa : 1 2 [3]

Erdem Keser
01.01.2010, 21:31
söylemediğimi nereden biliyorsun erdem
Sordum sadece:) Ama çıkışlar çok sert, onu söyleyeyim.

legorakiss
01.01.2010, 21:32
peki bu sezer öztürk olayı ne oldu? dün gece matrix ondan bahsediyordu yanlış anlaşılmamı olmuş

Süleyman Baykan
01.01.2010, 21:32
murat tosun transferi ile mehmet battal transferinden kurtulmuş olduk mehmet battaldan çok daha kaliteli ve teknik bir futbolcu murat tosun .

sezer badura gelince ceyhun gülselamdan üstün bir tarafı yok ama mücadeleci bir oyuncu 4 lü savunmanın önünde kesici olarak form durumlarına göre ceyhun la orayı götürürler.

fatih transferi bence olacak yönetim haklı olarak 4 aylık sözleşmesi olan bir oyuncuya 2 milyon vermek istemiyor fatih transferi olacak ama transferin son günü mü olur yoksa başında mı oarası belirsiz dileğim en kısa zamanda sonuçlanması bence tjikuzu gönderilip tecrübeli yabancı bir stoper ve fatih tekke transferi ile takım fena hale gelmeyecek.

engün baytar-barış memiş-hasan ahmet sarı kiralık olarak süper lig takımlarına gönderilmeli yoksa kadroda baya bir şikinlik olacak

Punisher-61
01.01.2010, 21:33
bunlar hala bos transferler yapmaya bikmamislar bunlar simdi ne gibi katki yapar takima... para yok diyorlar ama bos transfererde lideriz arkadas kim ne derse desin...

tabi insallah basarili olurlar ama bunlar trabzonspor icin oyuncular degil..ama ben siradan takimim benim tek hedef uefa kupasi o zaman tamam ama diyorsan hedef sampiyonluk veya sampiyonlar ligi o zaman havani alirsin

Sunny53
01.01.2010, 21:33
Sordum sadece:) Ama çıkışlar çok sert, onu söyleyeyim.
Olabilir ama hakaret etmiyorum dikkat edersen
sadece sert bir ton kullanıyorum
buna normal hayatta açık sözlülük derler
tabi kendimi çok açık sözlü hissetmiyorum ama
yine de yanlışlara tepkim aynıdır

Emrullah
01.01.2010, 21:37
lanlı lunlu
yakışmıyor hiç

"Sokakta mı bulduk lan parayı." lafı direk yönetime söylenmiş bir laf. Size karşı değil, lafın gelişi yönetime söylenmiş bir laf.

Sunny53
01.01.2010, 21:37
Ne biliyorsun birşey bilmediğimizi söylermisin. Bu takımın bu tarz transferlerle bir yerlere varamayacağını anlamamız için daha ne kadar daha transfer yapmamız lazım. Bir değil bin defadır aynı şekilde aptal aptal transfer yapıyoruz yine akıllanmıyoruz. Son 2 senedir en az 20 tane olsa da olur olmasa da olur türünden transfer yaptık. Aynı paralarla yerlerine 2-3 tane adam akıllı, kendini ispat etmiş transfer yapsaydık fena mı olurdu. Bunları yapmak için çok fazla birşey bilmelerine de gerek yoktu. Azcık akıllı, azcık vizyon sahibi olsalar bu başımıza gelenler gelmezdi.Begenilmeyen Gökhan Ünal,Galatasarayın elinden alınan Selçuk,Geçen senenin yıldızlarından Song ve Egemen
Çok kişi tarafından beğenilmeyen ama şu anda takımın en çok gol atan oyuncusu Colman,Sol kanatta formda bir Cale
Şimdi geçen sezona gidelim
Ersun Yanal'ın kompleksleri olmasaydı;
Biz sezonu nerede bitirirdik?

Sunny53
01.01.2010, 21:38
"Sokakta mı bulduk lan parayı." lafı direk yönetime söylenmiş bir laf. Size karşı değil, lafın gelişi yönetime söylenmiş bir laf.Bana diyebilirsin alınmam zaten yönetime saygım sonsuz sevmesende onlar takımı yönetiyorlar
En azından azbir saygı seni erdemli kılar

Miraç Atalay Çiftçi
01.01.2010, 21:38
Begenilmeyen Gökhan Ünal,Galatasarayın elinden alınan Selçuk,Geçen senenin yıldızlarından Song ve Egemen
Çok kişi tarafından beğenilmeyen ama şu anda takımın en çok gol atan oyuncusu Colman,Sol kanatta formda bir Cale
Şimdi geçen sezona gidelim
Ersun Yanal'ın kompleksleri olmasaydı;
Biz sezonu nerede bitirirdik?

Nedense her gidenin kompleksi oluyor.
İstediğim şu, ne kadar dışa laf söylüyorsanız öz eleştiriyede açık olunmalı.

Maalesef ki yönetim kurulumuz bunu başaracak dirayette değil.

Ufuk Bayraktar61
01.01.2010, 21:40
çok boş transferler demek istemiyorum, dolumuz olmadığından. Amma velakin niye bir bölgeye yığma yaıpyorlar. bunları almışssan benim fikrime göre en az 2 topçuyu göndermeliler yedekte oturanlardan. yalandan yeri para vermesinler. para yok denen bu yönetim için, bu 2 topçuya verilecek paralar bence lüks kaçar.

ve bu ikilinin transferinden sonra, Tekke transferinin yapılmayacağı aşikar..

Punisher-61
01.01.2010, 21:41
paralaral yazik....

artik gelecegin yildizi muhabettlerdende biktim arkadas... yönetim biz büyük kulübüz diyor ama pesinden kostugu futbolculara bakin allah askina..al birini vur ötekine... hepsi bos bos bos bos bos...her sene ayni al 10 tane futbolcu 2kisini oynati digerleri kadroya giremedi diye aldigindan ucuza ver diger 2sinide yeterli olmadiklari icin sat

asimavi
Adamlar daha sahaya adım atmadan nedir bu aşağılama anlayamıyorum.

...persembenin gelisi ...carsambadan bellidir...ilk 11 de sahaya cikamayacaklari icin bu normal ...devre arasinda ilk 11 e transfer yapilir ...bunu baskanimiz cok iyi bilir her zaman da soyler devre arasinda kaliteli oyuncu almak zordur diye ....

Sunny53
Nedense her gidenin kompleksi oluyor.
İstediğim şu, ne kadar dışa laf söylüyorsanız öz eleştiriyede açık olunmalı.

Maalesef ki yönetim kurulumuz bunu başaracak dirayette değil.Ersun Yanal kompleksli değilmiydi?
Şampiyonluğu pısırık oynadığımız sivas maçında yitirmedik mi?
Unutmadan ne yazık ki öz eleştiriye açık değilim
olamıyorum yahu
fazla mı bencilim
sanırım yaşlanıyorum

Miraç Atalay Çiftçi
01.01.2010, 21:43
Ersun Yanal kompleksli değilmiydi?
olamıyorum yahu
fazla mı bencilim
sanırım yaşlanıyorum

Broos'un, Şenol'un, Ünal'ın hiç kaprisi yok zira.
Doğru liste önceden veriliyorsa ellerine kaprissiz olmaları doğal.

Sunny53
01.01.2010, 21:44
Fazla birşey yazmak istemiyorum
çünkü uslubumu daha da sert bir hale getiricem öyle görüyorum

Sadri Başkanım sen çok yaşa
bilinçli taraftarın hep yanında

Emrullah
Zorla mı veriyorsun
biri gırtlagına mı basıyor parayı ver diye

Yani zorla vermiyoruz diye, kulübümüze faydamız olsun, takımımızı iyi yerlerde görelim diye her türlü desteği verdik diye bunlar saçma sapan işlere mi imza atacaklar. Yahu bunların kırdığı ceviz bir değil bin oldu. Şu son iki transfer poliştikası kadar aptal bir politika olamaz. Şu futbolcuları almanın ne mantığı var, ne katabilirler bu takıma. Bizden daha iyi biliyorlar değil mi. Madem bizden daha iyi biliyorlar neden sene başı Tjikuzu alınmasın diye bitarafımızı yırttık, yine de aldılar. Ne oldu da şimdi göndermeye çalışıyorlar. Engin alınmasın sorunlu dedik. Hani bunlar bir şeyler biliyordu hani nerede bildikleri. Hiç bir b.k bilmedikleri o kadar ortada ki anlatamam. Şu takıma forvet almayı düşünmeyen bir yönetimin futboldan bir b.k anlamadığı ortada değil mi?

Şunu söyleyeim biz çok bilmiyoruz, çok zeki değiliz. Bunlar çok iş bilmez ve ..... Bunlar bu kadaer liyakatsiz olunca biz çok bilmiş oluyoruz bunlara göre.

Süleyman Sofu
gelenler hoşgelmiş anlam veremesemde umarım yüzümüzü ağırtırlar...

Miraç Atalay Çiftçi
01.01.2010, 21:46
Fazla birşey yazmak istemiyorum
çünkü uslubumu daha da sert bir hale getiricem öyle görüyorum
yaşlar 17-25 arası ne yazık ki futbol bilgisi haftasonları oynadıkları iddaa kuponları ile sınırlı olunca
bu tarz yazılar haliyle çok oluyor forumda
Sadri Başkanım sen çok yaşa
bilinçli taraftarın hep yanında

Yüz yüze görüşelim, futbolun kültürünü anlatayım size, İngiltereden başlayalım ama söze.
Ha, Trabzonspor içinde bunu yapabiliriz.
Sizin gibi şampiyonlukla büyümesekte bizim bu takıma aşkımız maddiyatta değil.

Üzgünüm ama bildiğim en iyi deyim, "KİŞİ KENDİNDEN BİLİR" dir. Üzüldüm adınıza.

Ayrıca bu ayrımcılık ve küçümsemede sadece bizim yöreye özgün olsa gerek, yukarıda kim varsa alttakiler kötü oluyor.

Serdar A
01.01.2010, 21:47
Yönetime güvenden kaynaklı , ya da kapasitesini biliyor olmaktan kaynaklı , daha önce kulüp geçmişinde varolmayan davranışları beklemek , böyle bir beklenti olduğunu ifade etmek makul bir davranış .

Ancak sanki gelmiş geçmiş her Trabzonspor yönetimi yapıyorda , mevcut yönetim beceremiyormuşçasına alaylı bir tavır ile milyon euroluk transferler beklentisine girmek , olmayınca en bayağı şekliyle hakaret ifadeleri dolu bir üslup takınmak , kulüp gerçeklerinden tamamen kopmuş bir taraftara işarettir .

Burak Aksoy
01.01.2010, 21:50
Toplamda 750 Bin Euro vererek yapabileceğmiz en iyi iki transfer bence

Sunny53
01.01.2010, 21:51
Yüz yüze görüşelim, futbolun kültürünü anlatayım size, İngiltereden başlayalım ama söze.
Ha, Trabzonspor içinde bunu yapabiliriz.
Sizin gibi şampiyonlukla büyümesekte bizim bu takıma aşkımız maddiyatta değil.

Üzgünüm ama bildiğim en iyi deyim, "KİŞİ KENDİNDEN BİLİR" dir. Üzüldüm adınıza.Aramızda sanırım 9-10 yaş var
Futbol bilgisi geniş bir insanımdır
İngiltereye de gittim
Almanya'ya da
Hatta 94 Dünya Kupası zamanı Amerika'ya da
Tek Brezilya tarafına geçmedim
Malum Maddiyat 81 günde devri aleme yetmiyor
Yazıma gelince düzelttim ve sırf senin için çünkü yaş kısmına bakmamıştım genel bir yargı içerdim
dedim ya yaşlanıyorum artık göremiyorum yazdıklarımı da ama sen hariç aynı fikirdeyim

Trabzonspor için de konuşabiliriz ama inan kalıcı etki bırakırım :)

Fatih Özkan
01.01.2010, 21:52
Yönetime güvenden kaynaklı , ya da kapasitesini biliyor olmaktan kaynaklı , daha önce kulüp geçmişinde varolmayan davranışları beklemek , böyle bir beklenti olduğunu ifade etmek makul bir davranış .

Ancak sanki gelmiş geçmiş her Trabzonspor yönetimi yapıyorda , mevcut yönetim beceremiyormuşçasına alaylı bir tavır ile milyon euroluk transferler beklentisine girmek , olmayınca en bayağı şekliyle hakaret ifadeleri dolu bir üslup takınmak , kulüp gerçeklerinden tamamen kopmuş bir taraftara işarettir .

Sonuna kadar katılıyorum! :alkış::alkış:

zahido
01.01.2010, 21:53
Aramızda sanırım 9-10 yaş var
İngiltereye de gittim
Almanya'ya da
Yazıma gelince düzelttim ve sırf senin için çünkü yaş kısmına bakmamıştım genel bir yargı içerdim
dedim ya yaşlanıyorum artık göremiyorum yazdıklarımı da ama sen hariç aynı fikirdeyim

Sunny53 senin kim oldugunu iyi biliyoruz, yasınıda tabii....

Oyuzden daha fazla konuşma istersen..

Sunny53

Ancak sanki gelmiş geçmiş her Trabzonspor yönetimi yapıyorda , mevcut yönetim beceremiyormuşçasına alaylı bir tavır ile milyon euroluk transferler beklentisine girmek , olmayınca en bayağı şekliyle hakaret ifadeleri dolu bir üslup takınmak , kulüp gerçeklerinden tamamen kopmuş bir taraftara işarettir .Seni ayakta alkışlamak istiyorum

Miraç Atalay Çiftçi
İngiltereye de gittim
Almanya'ya da

Bizde büyüklerimizden aldığımız kalıcı etki ve sahiplendiğimiz kültür yüzünden buralardayız. Yoksa tutabilecek nice takım vardı, gurbette üstelik. Ama hoş kaçmadı yazdıklarınız zira ben benim gibi nice 17-25 yaş arası insan tanıyorum, bu kültürü imzamdaki gibi benimseyen.

EyüpKILIÇ61
01.01.2010, 22:01
İngiltereye de gittim
Almanya'ya da

Brezilyaya da gitmiş olsaydın acaba bizim Faruk Kanca mı bu diye şüphe etmeye başlayacaktım. Zira o da senin gibi futbol bilgisine çok güveniyor :)

Sunny53
01.01.2010, 22:05
Brezilyaya da gitmiş olsaydın acaba bizim Faruk Kanca mı bu diye şüphe etmeye başlayacaktım. Zira o da senin gibi futbol bilgisine çok güveniyor :)Hatalar bizler içindir Eyüp maksat doğruyu bulmakta neyse ben en iyisi pasif üyeliğe geçeyim çünkü olmuyor kişiliğe terso oluyor

EyüpKILIÇ61
01.01.2010, 22:09
zahido ve Sunny53

birbirinizi aşağılayıcı mesajlarınıza devam ederseniz sizlere ceza vermek zorunda kalacağımızı hatırlatayım...

Doğan Şahin
01.01.2010, 22:12
Transfer sezonunu iki transferle açtık hayırlı uğurlu olsun.
Beklentilerin aksine Sezer'in çok faydalı olabileceğini düşünüyorum.
Takıma sadece komutan değil askerlerde gerekli.
Sezer oyunu iki yönlü oynayabilen ve Colman/Selçuk ikilisinden daha çok ısıran bir oyuncu ve en önemli sorunumuz olan geriye dönmeyiş sorununu çözecektir. Çok iyi takip edip, geriye kadar gelip top kapabiliyor.
Selçuk özellikle çok rahatlayacatır. Ayrıca gerekirse Alanzinho ve Colman biradada takımda daha rahat oynayabilecekler.
Şutları ve araya sızmaları da tüm orta saha oyuncularımız gibi yeni bir gol ayağı demek.

Murat konusunda çok fazla bilgi sahibi değilim ama bedava alternatif baldan tatlıdır hem de bu devirde çok iyi gelecektir.

Sırada Calenin yerine bir Çağlar transferi bekliyorum, umarım alabiliriz. Sonrasında Fatih Tekke kaymak görevi görecektir.

Bu sene çok fazla beklenti içerisinde olmayalım. Hazırlıklar seneye meyvasını verecek inşallah.

Şimdi yapılması gereken iyi kondüsyonun yanı sıra takım huriyeti kazanabilmek.

Eldeki fazla portföyümüzü de iyi fiyatlara kiralama veya elden çıkarma ile azaltmalıyız.

Her transferde olduğu gibi bu transferlerden de beklentimiz hayırlısı olması. Hayırlı olur inşallah...

Tunay ERDEM
01.01.2010, 22:15
Koçum benim! Şimdi şampiyonuz.

Ligdeki gereksiz adamları almakta üstümüze yok yahu.

cihatöztürk
01.01.2010, 22:16
valla bilmiyorum off ya hiç ümit verici transferler deyil malesef

yorumsuz6117
01.01.2010, 22:19
Sezer Badur belki yararlı olabilir ama Murat Tosun transferini hala çözebilmiş değilim transfer yapmış olmak için yapılmış bir transfer..

asimavi
01.01.2010, 22:24
“Onlar zararlarından emin oldukları için; dostlarını uzak tuttular. Kendilerine bağlamak ve kazanmak için de; düşmanlarını yakınlaştırdılar. Yakınlaştırılan düşman dost olmadı. Ama uzaklaştırılan dost düşman oldu. Herkes düşman safında birleşince yıkılmaları mukadder oldu” (Ebu Müslim el-Horasani)

......trabzonspor yillardir bu yuzden kaybetmedimi....

transfer falan yalan ...

Harun
01.01.2010, 22:28
Her iki transferide gereksiz görüyorum.Yani futbolcuları değil transferin yanlış noktaya yapıldığını eleştiriyorum.Forvet forvet forvet... Aynı şeyleri yazıp duruyoruz ama tık yok malesef.

Hürgün Aygün
01.01.2010, 22:29
hangi mevkide bunlar???

AyhanPe
01.01.2010, 22:35
Burda her seferinde yüz üstüne cikan bir gercek var.. Bizim en büyük sorunumuz bir tartisma kültürünün gelismemis olmasidir. Her konu kisilestirmeye götürülüyor ve herkes birbirine hakaret etmeye basliyor.Genelde bu bilgi ve alt yapi yetersizliginden kaynaklanan bir durumdur. Bu tip kisilerde genelde popülist aciklamalarda bulunmayi care olarak görür. Kisi isterse dünyayi 10 kere dolansin yinede kendisinde degisen hicbir sey olmaz..

Bizde genelde herkes herseyi bildigini iddia eder, fakat söylediklerinin altini cok az kisi doldurur..Kendi aramizda kavga etmekten baska birsey bilmiyoruz biz. Forumda görüslerini bilimsel temellere oturtmaya calisan arkadaslar olmasa buranin tadi kalmaz. Umarim forumdan sogumazlar..

Tunay ERDEM
01.01.2010, 22:36
Bir kere be bir kere! Bir kere de ligin dibine giden bir takımdan adam almayın! Ne olur yapmayın artık!

Hürgün Aygün
01.01.2010, 22:40
hangi mevkide bunlar???
???????....

uemit
01.01.2010, 22:45
murat tosun.. bi kac macta tek forvet bile oynadi!! ama bazi maclarda bzide umut nasil sag acik oynadiysa öyle oynadi

sezer zaten bellli

selcuk gibi

o bile bazen forvet arkasi oynadi.. sert oyniyan hic sevmem!! 6 nurayla 8 numara arasi topcu iste hehe

Murat'
01.01.2010, 22:45
???????....

İkisi de orta sahada oynuyor.

Emre Bekar
01.01.2010, 22:46
Sezer inşallah geçen seneki formunu yakalar,yakalarsa çok faydası olur bize...

Erdal DİLEK
01.01.2010, 22:54
iyi bari aldığımız adamlardan fazla beklentimiz olmasın, bari az bi cabaladılar mı hoşumuza gider, cıtayı alcak tutalım az yükselirse mutlu oluruz. . .

fındıkoğlu
01.01.2010, 22:59
Takımda ortalık karışacak demedi demeyin....
Bu kadar ortasahayı şenol hoca küstürmeden nasıl oynatıcak bakıp görücez....

arifberkay
01.01.2010, 23:01
bunların hepsi birden oynasa yine de bu orta sahadan hiçbirşey olmaz rastgele sıradan transfere devam

Cafer Bulur
01.01.2010, 23:07
Bu oyunculari senol günes mi istemis,bilgisi olan var mi?

golebshera
01.01.2010, 23:15
İdmana topçu lazımsa alt yapıdan al iki üç çocuk. Orada yoksa Yavuz Selim'den al.

700 bini de bana ver, seneye sana 1 milyonluk şirket vereyim. Para kazanırsın.

Fazla para kaşıntı yapıyorsa bilmem artık...

Cafer Bulur
01.01.2010, 23:16
Bu transferlerle birlikte takimin degeri 64 milyon 350 bin euro ya cikmis oldu.

Bu da bir gelismedir renkdaslarim....

Miraç Atalay Çiftçi
01.01.2010, 23:18
İdmana topçu lazımsa alt yapıdan al iki üç çocuk. Orada yoksa Yavuz Selim'den al.

700 bini de bana ver, seneye sana 1 milyonluk şirket vereyim. Para kazanırsın.

Fazla para kaşıntı yapıyorsa bilmem artık...

Her geleni küçük görmek nasıl bir meziyettir!
İnşallah yedirirler bu lafları size...

Soytürk
01.01.2010, 23:19
ortasagamız doldu taştı:D daha zaferi faty yi izleyemedik enginde dahil:D

golebshera
01.01.2010, 23:22
Kıyamet gibi orta saha oyuncusu var. Ama ideal bi orta dörtlümüz yok. Olamazda. Bunların her 5 adedi bir adam olsa kadromuz bişeye benzer.

Kimseyi küçük gördüğümüz yok, sadece Trabzon büyüktür. kaygımız bundan olsa gerek..

Hürgün Aygün
01.01.2010, 23:22
evet ya şuraya bak;
alanzinho
serkan
gabriç
selçuk
colman
tji
ceyhun
engin
zafer
barış
sezer badur
murat tosun
yattara(Sakat şuan)
bunlardan hangisini oynatcak hoca :D:D

erdem gür
01.01.2010, 23:23
keşke haklı olsanda yedirse yedirebilse ama görünen köy de klavuz istemez yazık çok yazık günden güne küçülüyoruz

Tunay ERDEM
01.01.2010, 23:23
Ziya Doğan geleneği devam ediyor. Bravo... Biz neler bekliyoruz, neler oluyor.

Cafer Bulur
01.01.2010, 23:24
evet ya şuraya bak;
serkan
gabriç
selçuk
colman
tji
ceyhun
engin
zafer
barış
sezer badur
murat tosun
yattara(Sakat şuan)
Gabric,engin,baris,yattara ve murat tosun klasik orta saha oyunculari degil.

Ayrica yukarda bence nicelik var nitelik degil....

golebshera
01.01.2010, 23:26
Bu transferlerden sonra kümede kalabileceğimize dair olan inancım çok arttı arkadaşlar. Tebrik ediyorum, kutluyorum.

Orhan Kahraman
01.01.2010, 23:27
Burda her seferinde yüz üstüne cikan bir gercek var.. Bizim en büyük sorunumuz bir tartisma kültürünün gelismemis olmasidir. Her konu kisilestirmeye götürülüyor ve herkes birbirine hakaret etmeye basliyor.Genelde bu bilgi ve alt yapi yetersizliginden kaynaklanan bir durumdur. Bu tip kisilerde genelde popülist aciklamalarda bulunmayi care olarak görür. Kisi isterse dünyayi 10 kere dolansin yinede kendisinde degisen hicbir sey olmaz..

Bizde genelde herkes herseyi bildigini iddia eder, fakat söylediklerinin altini cok az kisi doldurur..Kendi aramizda kavga etmekten baska birsey bilmiyoruz biz. Forumda görüslerini bilimsel temellere oturtmaya calisan arkadaslar olmasa buranin tadi kalmaz. Umarim forumdan sogumazlar..

biz, birbirimizle dalaşacağımız, küfürleşeceğimiz insanlar olmadan yaşayamayız.

Nihat Genç

Eklemekte istiyorum birşeyler. Birisinden bir alıntı yapınca altıntı yapılan kişi onunla kavga etmeye çalıştığımızı zannediyor yada bana öyle geliyor hemen bir anti tez sunuyor orta birbirimizi çürütmek için uğraşıyoruz anlamak için değil.Teşekkürler güzel yorumun için

Transfer sezonunu iki transferle açtık hayırlı uğurlu olsun.
Beklentilerin aksine Sezer'in çok faydalı olabileceğini düşünüyorum.
Takıma sadece komutan değil askerlerde gerekli.
Sezer oyunu iki yönlü oynayabilen ve Colman/Selçuk ikilisinden daha çok ısıran bir oyuncu ve en önemli sorunumuz olan geriye dönmeyiş sorununu çözecektir. Çok iyi takip edip, geriye kadar gelip top kapabiliyor.
Selçuk özellikle çok rahatlayacatır. Ayrıca gerekirse Alanzinho ve Colman biradada takımda daha rahat oynayabilecekler.
Şutları ve araya sızmaları da tüm orta saha oyuncularımız gibi yeni bir gol ayağı demek.

Murat konusunda çok fazla bilgi sahibi değilim ama bedava alternatif baldan tatlıdır hem de bu devirde çok iyi gelecektir.

Sırada Calenin yerine bir Çağlar transferi bekliyorum, umarım alabiliriz. Sonrasında Fatih Tekke kaymak görevi görecektir.

Bu sene çok fazla beklenti içerisinde olmayalım. Hazırlıklar seneye meyvasını verecek inşallah.

Şimdi yapılması gereken iyi kondüsyonun yanı sıra takım huriyeti kazanabilmek.

Eldeki fazla portföyümüzü de iyi fiyatlara kiralama veya elden çıkarma ile azaltmalıyız.

Her transferde olduğu gibi bu transferlerden de beklentimiz hayırlısı olması. Hayırlı olur inşallah...

Herkes TEKKE transferine odaklandığı için bide bu hayvanat bahçesi açma konusu gündeme gelince insanların sinirleri boşaldı bekleyelim görelim inşallah iyi oynarlar orta alanda hırs olur forma için...

Dogan
01.01.2010, 23:28
Sezer + Selçuk + Ceyhun + Serkan

4-4-2de göbek oynayabilecek arkadaşlar bunlar şu anda. Öyle şişme falan yok bence yani.

golebshera
01.01.2010, 23:29
Dostum neyin hırsı? Bu kadar adamın kaçı forma görebilecek? Bunlar sadece depresyona girip futbolu unuacak, sonra sessizce gidecek alt liglere. Bu filmi daha önce görmedik mi?

Soytürk
01.01.2010, 23:29
evet ya şuraya bak;
serkan
gabriç
selçuk
colman
tji
ceyhun
engin
zafer
barış
sezer badur
murat tosun
yattara(Sakat şuan)

bunlardan takım kurarsın ya::D:D

........................
........serkan...................ceyhun.....
....................tjıkuzu...................
.............colman.............engin.........
sezer...................zafer...............gabriç
..........alanznho............murat..............

yedekler:D

barış
yattara
selcuk

Orhan Kahraman
01.01.2010, 23:30
:alkış::alkış::alkış:

Orhan Kahraman
01.01.2010, 23:33
Biraz da olumlu düşünmeye çalışalım gerçi ben düşünemiyorum ama en azından çalışalım

Colman ın bir yedeği var artık hemde türk en azından sahada yürümez
Selçuğun üzerine düşen yük hafifleye bilir (yenilerin performansı istenilen düzeyde olursa)
Ceyhun tam anlamıyla ön libero olabilir artık

Ama halaa çağlar ve Tekkeye ihtiyaç var diye düşünüyorum

Gereksiz transfer olmaz bence bakarsın bizde yıldızı parlar parlamazsa büyük klubüz fazlasına satarız...

(fazlamı polliana oldum bilemiyorum)

Cafer Bulur
01.01.2010, 23:33
Bu transferler icin anket yapilmasini istirham ediyorum.

Ilk basta cogu kisi iyi transferler diyor,sonra da hicbir ise yaramazdi deniliyor.

Bunu simdiden bir görmek lazim...

trabzonlux61x
01.01.2010, 23:41
Iki tane genc ve yetenekli topcu aldik bence. Sezer badur'u 6 ay önce 700.000 € alacaz deseler inanirmiydiniz.Gecen yil neler yapabildini hepimiz gördük.Sansiz bi sakatlik gecirdi ve yeni form tutmaya basladi. Murat Tosun da cok iyi bir topcu topa nasil vuracani biliyor altyapisini nede olsa almanya'dan almis bir topcu. Hem almanya'da birlikte top oynamis olmalari da + bizim icin .

enmavi61
01.01.2010, 23:44
küçülürek çoğalıyoruzzzz deneye deneye doğru kadroyu kuracaz

golebshera
01.01.2010, 23:50
Hakikaten küçülerek çoğalıyoruz. Bu kadroya para versen bile yıldız gelmez daha.

Tunay ERDEM
01.01.2010, 23:51
Zaten ne zaman birine kurtarıcı diye sarılsak fos çıkıyor.

Punisher-61
01.01.2010, 23:57

bugüne kadar hic biri yediremedigi icin cok rahatiz kardes..alistik artik

Harun Karadeniz
01.01.2010, 23:57
Ersun Yanal kompleksli değilmiydi?
olamıyorum yahu
fazla mı bencilim
sanırım yaşlanıyorum

Şampiyonluk senin met ettiğin Gökhanın başarılı vuruşları sayesinde Konya maçında Denizli maçında gitti zaten.

Umut Kanber
01.01.2010, 23:58
bır futbolcuyu kurtarıcı gozuyle transfer edip ona o gozle bakmak hem bızım ıcın hüsran olur hemde o futbolcuya gereksız bir sorumluluk olur.hangı futbolcu tek basına bır takım sırtlayabilir.

cobts28
02.01.2010, 00:01
evet ya şuraya bak;
alanzinho
serkan
gabriç
selçuk
colman
tji
ceyhun
engin
zafer
barış
sezer badur
murat tosun
yattara(Sakat şuan)
onların yarısı gidecek.

Misina
02.01.2010, 00:01
İkiside İyi Alternatif Olur.Keşke tüm ekonomik gücümüzü Tekkeden yana kullansaydılar.Ucuz transferlerle kimse uyutmaya kalkması taraftarı.Tekkeyi istiyoruz.

enmavi61
02.01.2010, 00:03
arkdaşlar artıkk çokk büyük hedefler beklemeye gerek yokk....aldığımız topçuların performanslarına bakalımm devamlılıklarına baakalım büyük topçular mı yada trabzonspor da oynayacak topçular mı...bas bas bağıralım tekke die yada en az onun kalitesinde golcü die sonra çıksınlar piyango alsınlar tutar belki diee..yol geçen hanı olmuş trabzon haberimiz yokk öze dönüş desen eyw da bura deneme yanılma yerimidir? kulubü yönetenlerib artık bu işi bilmedikleri aşikardır...koskoca şenol güneş bu iki oyuncuyu neye bakarak kabul etti...eskiden trabzonspora transfer olmak bi futbolcu için hayaldii artıkk değill bikaç gol at ucuz ol tamam hoooppp tesisdesinn yazıkkkk bu kadar heves etmemize yazıkkk

golebshera
02.01.2010, 00:04
Ne kurtarıcıya ne de kulübe oyuncusuna ihtiyacımız olmamalı. Trabzonun çapına uygun bir 11 kurabileceğimiz oyunculara ihtiyacımız var sadece. Ne adamlar geldi geçti buradan. Yakın futbol tarihi, futbolu trabzonda unutan adamların mezarlığına döndü.

cobts28
02.01.2010, 00:05
Bravo yönetim çok başarılı işler.

Umut Kanber
02.01.2010, 00:06
ben her zaman saha ıcı ıletısım ıcın ıskelet kadronun yerli olmasından yanayım ünal,abdullah,ogün,orhan,soner,hamdi ve bir coğu nerelerden gelmişti yattara ya tanıdıgınız sabrın 10 da biri hatta 100 de 1 ını su adamlara gosterın.emın olun basaracaklardır.sadece çalım atmakla bodrumda orada burada kızlarla eğlenilince iyi topcu olunmuyor

Faruk UYSAL
02.01.2010, 00:17
Murat Tosun için şimdilik bir şeyler yazamıyoruz. İnşallah yararlı olur.
Ancak Sezer Badur'un sadece geçen yılki gösterdiği performans bile bizim için olumlu bir göstergedir diye düşünüyorum. Zira geçen sezon ligi 2. bitiren takımında Dağaşan ile birlikte orta sahanın yükünü çeken futbolculardandı.

Bizde orta sahada oynayan oyuncu sayısının fazla olması buraya takviye ihtiyacının olmadığını göstermez. Tamam, öncelikli olarak ilerde top tutabilecek, geriden gelenlere duvar olabilecek, bitirici vuruşları olan -Tekke gibi- bir oyuncuya ihtiyaç var ama orta alanda da yaşadığımız sıkıntıyı da görmezden gelemeyiz. Yeterince top kazanamıyoruz, kazandığımızda ise yeterli pas trafiği sağlayamadığımız için ya kaptırıyoruz ya da zamanlı zamansız uzun kullanmak durumunda kalıyoruz. Dolayısıyla maç içersinde rakibe mahkum oynamak zorunda kaldığımız dönemler oluyor. Peki, Sezer buna bir ilaç olabilir mi? Geçen sezonki form grafiğine ulaşabilirse olabilir.

Şunu da anlayamıyorum: Biz bir oyuncu transfer ettik mi hemen, "İyi olsaydı zaten İstanbul takımları talip olurdu." deniyor. İyi oyuncu kıstası sadece bu mudur? O zaman biz nasıl taransfer yapacağız. Veya ne tür bir transfer yaptığımız zaman memnun olacağız? Sadece, İstanbulluların talip oldukları oyuncuları ellerinden kapabildiğimiz zaman mı?

dany
02.01.2010, 00:18
Sezer Badur çok beğendiğim bir futbolcu, kesinlikle faydalı olacağını düşünüyorum. Amao kadar eksik mevki varken en çok alternatifli bölge olan ön libero mevkiine oyuncu almak ne derece doğru bilemiyorum. Murat Tosun ise ya tutarsa mantığı ile yapılmış bir transfer.

cınar#7
02.01.2010, 00:33
Sezer + Selçuk + Ceyhun + Serkan

4-4-2de göbek oynayabilecek arkadaşlar bunlar şu anda. Öyle şişme falan yok bence yani.
Ceyhunun asıl mevkisi stoper,orta sahada çok ağır kalıyodu..Sezerin transferi iyi oldu bunun için..

Orhan Kahraman
02.01.2010, 00:35
İzlemeden yorum yapmak saçma izlediklerimizi aldıktan sonra gördük en azından izleyipte eleştirme lütfunu trabzonspor forması giyecek olan topculara tanıyın.

-Şenol hocanın istediğini sanmıyorum ikisinde ne ara ligi bu kadar didik didik ettide buldu bence yönetim kendi almıştır kendi şahsi fikrim bu .

-Yedek klübesinede alınmış olsalar bence gereklidir fiyatları konusunda bişey diyemeyeceğim paramız çar çur edilmeyecekse alt yapıdan çıkar topcu derim.

Herşeyden önce saygı duyarım koşsunlar uğraşsınlar helal derim

Cem Akyüz
02.01.2010, 00:49
İki oyuncu hakkındada fazla bilgim yok..Umarım takımımıza katkı sağlarlar

OZDEN61
02.01.2010, 00:50
Hemen eleştiriler başlamış. Akıl hocası bayağı fazla. bu kadar akıllı adamın olduğu Trabzon da ne garipliktirki, sanayi yok, tarım yok, turizm yok halbuki potansiye var sehrimde. ama bir sey eksik. bizde begeni yok, takdir yok. yapılana da hep eleştiri. yapsınlar, zaman geçsin baktın bazı eksiklikler gördün söyle.

Bir ara konu acmıstım sıradanlasıyoruz diye. evet sıradan bir anadolu takımı oluyoruz. her sey duzgun, taraftar iyi, futbolcular iyi bir eksik yönetimde. yönetimi savunmak için demiyorum, 26 senedir yönetim, hoca, futbolcu sürekli değişti. değişmeyen tek şey taraftar zihniyeti. hep eleştirdik. hep benim dediğim olsun istedik. ben ler cok fazla olunca karmaşa oldu. statda bir sürü taraftar grubu oluştu. hepsi ayrı bagırıyor. ortak bir paylaşımda birleşme yok. organizasyon zayıf. taraftar kültürsüz. genelde agzı bozuk insanlar topluluğu. taraftar kısmından bakarsak böyle.

yönetime bakarsak her gelen yönetimi 26 senedir eleştiren bir kısım illa oluyor. o yüzden devamlı değişiyor. gelen yönetim kulube mutlaka borc takıyor, sebep il küçük hatırını kıramadıkları adamları sağlıkcı vs. şeklinde çalışan gösteriyorlar. veya yine hatırını kıramadıkları menejerler aracılıgıyla birileri para yesin diye butbolcu alınıyor. sonrada borc üstüne borc.

futbolcuya bakarsak. 26 senede gelen yerli topcuların cogu TS yi basamak görüp 34 ü hedefliyorlar. yada gelen oyuncu alıştığı anadolu takımındaki baskısız futbola ve yasama alıştığı icin TS de bocalıyor. en son gökhan örneği. taraftar istiyorki koşsunlar, hızlı oynasınlar, rakip sahasından cıkamasın. bunlar ancak filimlerde oluyor. yıldız bir oyuncu istiyorlar. yıldız olur, yerli olur trabzona gelmez istanbula gider. çünkü trabzon küçük bir şehirdir. özel hayatları sıkıntı içindedir. yattara, gökhan mesela. yabancı yıldız desen o hiç gelmez. Avrupada alışılan bir sosyal yaşamı trabzonda adam hiç yaşayamaz.

bırakalım hemen daha başından eleştirmeyi. sabredelim. büyük olmayı öğrenelim. taraftar olarak, yönetim olarak profesyonel değiliz. hatta bazı futbolcularımız bile profesyonel değil. türkiyede iyi top oynadınmı topcusun. avrupada bunun okulu var. hem işin tekniğini hemde futbolla hayatını nasıl sürdüreceğini öğretiyorlar. bizde iyi top sürüyo, tekniğide var, yaşda 18 al sana dünyanın parası hemen şımarıyorlar. adam futbolu okumamış ki, kültürü yokki gördü parayı şımardı. barış örneği. Avrupada futbolcu, bizde topcu. Fark burda.

görelim adamlar nasıl oynayacak, hemen eleştiri yapmayalım.

reisoğlu61
02.01.2010, 01:01
Sezer Badurun tek özelligi uzaktan sert ve düzgün vuruslari.

Cafer Bulur
02.01.2010, 01:05
Sezer Badurun tek özelligi uzaktan sert ve düzgün vuruslari.
Sezer adam eksiltemiyor mu?

Savunma özellikleri yok mu?

vadaa55
02.01.2010, 01:06
Sezer BADUR'un oyun tarzını Tolunay KAFKAS'a benzetiyorum

Furkan Dündar
02.01.2010, 01:08
ya arkadaş bi adamlar oynasın da bakalım nedir amaç çözemiyorum geldiğinin 10. dakikası katliam başlıyor...
yani bu şenol hoca buna dur demiyorsa bi bildigi vardır yedek klubesıne almak bıle gerekirse mantıklı hele bızım gıbı 2 forvetı olan bı takıma....
yanı istanbul takımlarının elınden kapıp(gökhan=6.25m euro) kazık yemediğimiz sürece iyi transfer yapmıyoruz...

Samet Yildirim
02.01.2010, 01:11
Sezer Badur geldi herkes bundan sonra rahat izler bana göre kesin iyi bir futbolcu

Fizik gücü yüksek temposu colmandan daha yüksek eger gecen seneki sezer olursa tabi...cif yönlü oynuyor sadece savunma veya hucum degil...her iki aya iyi felan neyse geldi bundan sonra izleriz

Umut Kanber
02.01.2010, 01:20
benım de anlayamadıgım nookta su ıyı futbolcu olsalardı ıstanbul takımları pesıne duserdı.gokhanın pesıne dustuler aldık da ne oldu?
yada besıktas yusufu aldı da ne oldu.futbolcu kafası rahat oldugu surece performans verır.ama transferınden 5dk sonra burada adamı yerın dıbıne sok sonra cık saha da oyna gorelım demek yargısız ınfaza gırer.bırazda sukunet tavsıye edıyorum

İsa
02.01.2010, 01:45
Sezer iyi bir transfer.Kadronun ihtiyaç duyduğu sertlikte ve yeterli teknik kapasiteye sahip oyuncu.Sezon başındaki sakatlıktan sonra kendi toparlayamadı.
Selçuk'la aynı pozisyonun oyuncusu.Umarım iyi bir ikili olurlar ama şüphelerim var.
Neden iki buçuk yıllık anlaşma.Eğer tutarsa en iyi olduğu dönemde bedavaya Fener'e gitsin diye mi?

irfanb
02.01.2010, 01:47
Sezer iyi bir transfer.Kadronun ihtiyaç duyduğu sertlikte ve yeterli teknik kapasiteye sahip oyuncu.
Sezon başındaki sakatlıktan sonra kendi toparlayamadı
.
Selçuk'la aynı pozisyonun oyuncusu.Umarım iyi bir ikili olurlar ama şüphelerim var.
Neden iki buçuk yıllık anlaşma
.Eğer tutarsa en iyi olduğu dönemde bedavaya Fener'e gitsin diye mi?

Sorunun cevabi mesajin icinde sakli bence :)

ccd6167
02.01.2010, 01:49
benım de anlayamadıgım nookta su ıyı futbolcu olsalardı ıstanbul takımları pesıne duserdı.gokhanın pesıne dustuler aldık da ne oldu?
yada besıktas yusufu aldı da ne oldu.futbolcu kafası rahat oldugu surece performans verır.ama transferınden 5dk sonra burada adamı yerın dıbıne sok sonra cık saha da oyna gorelım demek yargısız ınfaza gırer.bırazda sukunet tavsıye edıyorum
besktas mı alcak fener mı gayse mı...hepsının onlıberoları...fenerde emre baronı selcuk topuz gaysede ayhan barıs sarp topal besıktsta fınk ernst ekrem ugur yanı..
senol hoca kalıfıyelı tukrlerı topluyor..buyuk ıhıtıml sezon sonu 4-5 yabancı oyunucu takımdan gıdecek bana gore..

Burak
02.01.2010, 01:59
Ilk defa transfer başlığı açtım ınsallah utandırmazlar benı :D

Ibrahim Gaygusuz
02.01.2010, 02:05
Murat teknik anlamda Gökhan ve Umut'tan çok daha iyi...

Şans bulduğu taktirde iş yapar...

Besiktasli bi taraftar

Bir çok kez, çıplak gözle izledim Murat'ı. Kumaşı çok iyi bir futbolcu bi kere, hem forvette hem her iki kanattada oynayabilecek bir oyuncu. Her türlü joker, şans bulursa iyi değerlendirir ve hala diyorum Gökhan ve Umuttan daha iyi http://forum.turksportal.net/vb/images/smilies/smile.gif

Fenerbahceli bi taraftar

Bunlar sadece Murat icin denilenler, Sezer icin cok daha ovgu var.

Simdi gelelim benim diceklerime. Renkdaslarim 2 gurbetci futbolcu almisiz 700 kusur bin euro ya bu cokmu. Vizyon bumu diyosunuz 6 milyon verdik Gokhana vizyonumuz acildida ne oldu. Basarisizlik.

Sezer geldiki artik bana gore Colman gidebilir. Satar yonetim sicak para lazim. Sezer her nekadar Colman kadar yaratici bi futbolcu olmasada Colmanin fizik gucunu 2 ye hatta 3 e katlarki buda bize orta sahamizda lazim Selcukda bu yonden cok zayif. Zaten takim yeterince pozisyona giriyor, defansif yonu zenginlestirecektir Sezer.

Unutmayinki bu futbolcu gecen seneki performansi ile Fenerbahceninde gozune girmisti, bu sene ismini pek duymadik cunki sakatliklar gecirdi burda cikisi yakaliyabilir tekrardan.

Murat Tosunun isi zor 4-5 aydir futbol oynamadi. Ama artik iyi seyler yapmaya baslamis bak izin bile almis gidip Almanyada nisanlanmak icin. Hayirli olsun onun icin insallah o moralle gelip hemen takima uyum saglar

asem61
02.01.2010, 03:27
hayirli olsun, ikiside iyi kumas. erken yorum yapmayin bu takimin orta sahasinda küme düsen manisadan aldigimiz selcuk oynuyor. ikiside ondan daha iyi. bize düsen onlari desteklemek. acimasizca elestirmek degil. onlara güzel bir sans verildi.akilli olurlarsa büyük isler yapabilirler.

askemo_garleli
02.01.2010, 03:34
gerçekten şahane transferler,yönetimi ayakta alkışlıyorum :mad:

sametaydin
02.01.2010, 04:01
Transferler çok da kötü sayılmaz fakat şu an derdimize çare olabilecek seviyede değil. Murat tosunu pek bilmiyorum ama forvet olduğu için az çok yerinde transfer sayılır. Sezer badur ise gidecek olan tjikuzunun yerine geldi. Bu transferler trabzonsporu çok farklı yerlere getirecek transferler değil bence. Hayırlı olsun ama.

Bakanay61
02.01.2010, 04:45
panik transferleri

leavemealone
02.01.2010, 05:55
Çok büyük mutluluk

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm829071.jpg

Trabzonspor, 2010’a hızlı girdi... Bordo-Mavililer, yeni yılın ilk gününde 2 transfer yaptı, aldığı oyuncuları kampına kattı. Teknik direktör Şenol Güneş’in istediği takviyeler üzerine alternatif futbolcular üzerinde duran Karadeniz temsilcisi, Sivasspor’dan Sezer Badur ve Ankaraspor’dan Murat Tosun’u aldı, kampına kattı. Sezer Badur için Sivasspor’a 350 bin Euro bonservis ücreti verileceği belirtilirken, Murat Tosun ise sözleşmesi bittiği için bedelsiz olarak geldi. Her iki oyuncu da anlaşma sağlanmasının ardından soluğu Trabzonspor’un kamp yaptığı Antalya’da aldı. Trabzonspor gibi ülkenin büyük olarak adlandırılan takımlarından birine geldikleri için çok mutlu olduklarını dile getiren ikili, şu an forma giymeye de hazır olduklarını kaydetti.

fanatik

Emrah KabuL
02.01.2010, 09:23
Adamlar dün gece ilk idmanlarına çıkmalarına karşın şu verilen tepkilere bakın.. olacak iş değil.. hele ki bu oyuncular a.aker'de ki ilk maçlarında sakın ola bir pas hatası yapmasın, bir top kaptırmaya görsün.. al işte biz demiştik bunlardan bir halt olmaz laflarıyla , yuhhhhlamalar, ıslıklar vs hemen gelecek çok iyi biliyorum..!

Salı günü A.Aker'de ki ts clup'a gittim inanın yarım saat orada kaldım benden başka bir tek kişi bile girmedi içeri,sinek avlıyor sinek.. hala daha maçlara 90'lı yıllarda ki çakma vestel formaları, anadolu sigorta reklamlı formalarla gidenler var.. buna sebep olarak da kimse ekonomik olayları ele almasın.. 40 tl bir forma ve nerdeyse 10 günlük bir sigara parası bu.. ve az önce de yukarda yazılan msjlara baktım da dalga geçenler bile var sezer ve murat'ın formaları kapış kapışmış , bize de kalacak mı gibisinden kendi takımının kendi futbolcusuyla alay edebilecek kapasite de arkadaşlar var..

Neyse.. allahtan 80 li yıllarda 6 şampiyonluk kazanmışız da hala onla övünebılıyoruz.. yoksa bu taraftar kitlesiyle değil 25 , bir 50 sene da bekleyeceğiz.

serdaracıl
02.01.2010, 09:49
Bu arada şunu da gözden kaçırmamak lazım. Herkesin ailesiyle birlikte yeni yılı kutladığı bir akşam bu transfer için mesayi harcayan yöneticilere fedakarlıkları için teşekkür edilmeli.

Süleyman Sofu
02.01.2010, 10:00
Sezer için kronik sakat falan diyiliyor umarım yalan haberdir...

Geçen yılki 3-0lık maç aklıma geldikçe açıkcası sezere pekte ısınamıyorum...
Birde şu meşhur kavga çıkan maçta sezer sivastamıydı bilgisi olan varmı????

bariskaratas
02.01.2010, 10:14
Hemen eleştiriler başlamış. Akıl hocası bayağı fazla. bu kadar akıllı adamın olduğu Trabzon da ne garipliktirki, sanayi yok, tarım yok, turizm yok halbuki potansiye var sehrimde. ama bir sey eksik. bizde begeni yok, takdir yok. yapılana da hep eleştiri. yapsınlar, zaman geçsin baktın bazı eksiklikler gördün söyle.

Bir ara konu acmıstım sıradanlasıyoruz diye. evet sıradan bir anadolu takımı oluyoruz. her sey duzgun, taraftar iyi, futbolcular iyi bir eksik yönetimde. yönetimi savunmak için demiyorum, 26 senedir yönetim, hoca, futbolcu sürekli değişti. değişmeyen tek şey taraftar zihniyeti. hep eleştirdik. hep benim dediğim olsun istedik. ben ler cok fazla olunca karmaşa oldu. statda bir sürü taraftar grubu oluştu. hepsi ayrı bagırıyor. ortak bir paylaşımda birleşme yok. organizasyon zayıf. taraftar kültürsüz. genelde agzı bozuk insanlar topluluğu. taraftar kısmından bakarsak böyle.

yönetime bakarsak her gelen yönetimi 26 senedir eleştiren bir kısım illa oluyor. o yüzden devamlı değişiyor. gelen yönetim kulube mutlaka borc takıyor, sebep il küçük hatırını kıramadıkları adamları sağlıkcı vs. şeklinde çalışan gösteriyorlar. veya yine hatırını kıramadıkları menejerler aracılıgıyla birileri para yesin diye butbolcu alınıyor. sonrada borc üstüne borc.

futbolcuya bakarsak. 26 senede gelen yerli topcuların cogu TS yi basamak görüp 34 ü hedefliyorlar. yada gelen oyuncu alıştığı anadolu takımındaki baskısız futbola ve yasama alıştığı icin TS de bocalıyor. en son gökhan örneği. taraftar istiyorki koşsunlar, hızlı oynasınlar, rakip sahasından cıkamasın. bunlar ancak filimlerde oluyor. yıldız bir oyuncu istiyorlar. yıldız olur, yerli olur trabzona gelmez istanbula gider. çünkü trabzon küçük bir şehirdir. özel hayatları sıkıntı içindedir. yattara, gökhan mesela. yabancı yıldız desen o hiç gelmez. Avrupada alışılan bir sosyal yaşamı trabzonda adam hiç yaşayamaz.

bırakalım hemen daha başından eleştirmeyi. sabredelim. büyük olmayı öğrenelim. taraftar olarak, yönetim olarak profesyonel değiliz. hatta bazı futbolcularımız bile profesyonel değil. türkiyede iyi top oynadınmı topcusun. avrupada bunun okulu var. hem işin tekniğini hemde futbolla hayatını nasıl sürdüreceğini öğretiyorlar. bizde iyi top sürüyo, tekniğide var, yaşda 18 al sana dünyanın parası hemen şımarıyorlar. adam futbolu okumamış ki, kültürü yokki gördü parayı şımardı. barış örneği. Avrupada futbolcu, bizde topcu. Fark burda.

görelim adamlar nasıl oynayacak, hemen eleştiri yapmayalım.

altına imzamı atacağım bir yazı. zaten buna benzer yazılar da yazmıstım.
umarım transferler hayırlı olur. gökhanın yanına umuttan biraz daha becerikli bir forvet ve bi de stoper ihtiyacımız var gibi duruyor.
bu sene en çok pozisyona giren takımız en çok gol atan 3. takımız ama en çok gol yiyenler arasındayız.

Soytürk
02.01.2010, 10:50
izledikten sonra yorum yapsan nolcakki iş işten geçmiş olcak gökhan ve umut gibi ahlanıp vahlanırız artık....oyuzden inşş çok faydalı olcaklar ki sezer guzel oynuyo zaten...benim tek istediğim o formayala oynarken ruhlarını katıp oynasınlar sıaradan bir takımda oynarmış gibi değil...

mkmsas
02.01.2010, 11:25
Sezer, eğer kronik sakatlık durumu yoksa, orta sahamızdaki tempo ve sertlik eksikliğini kapatmaya yönelik iyi bir hamle bence..

Nicelik olarak şişkin görünse de orta sahamızın ortasında alternatifsiz durumdayız.. Selçuk-Colman-Ceyhun üçlüsünün ayağına bakıyoruz..

Bu anlamda geçen seneki düzeyine ulaşırsa,Sezer bolca forma şansı bulur..

Murat Tosun, Ankaraspor'da De Nigris, Neca, Meye gibi yabancı forvetler varken bile,Aykut Kocaman'ın sürekli şans verdiği bir oyuncuydu.. Futbol tekniği ve zekası Umut ile Gökhan'dan üstün.. Ancak gole uzak oyun yapısı nedeni ile taraftar ile arasının iyi olmasını beklemiyorum.. Muhtemelen çok fazla sahada göremeyeceğiz onu.. Yine de kadroda 3. veya 4. forvet olarak istihdam edileceğini düşünürsek üzerine de bedava oluşunu eklersek iyi bir transfer gibi duruyor..

İki oyuncu da faydalı transfer olarak gözükse de Trabzonspor'un eksiklerini giderip, iddialı bir takım olabilmesi için savunma, orta saha ve forvete birer yüksek profilli transfer gerekliliği devam ediyor..

Sene başı yapılan ve takıma mali yük getirmekten başkaca bir faydasını göremediğimiz Engin,Tjikuzu,Zafer gibi transferlerden çok daha iyi transfer hamlelerini olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz..

Emre7
02.01.2010, 11:36
aklı başında insanların fikrini burda okumak güzel, karşıt fikirlide olsam güzel.
en azından saldırmıyolar....

Murat Aydın
02.01.2010, 11:37
iki yerinde transfer bence yönetimin dışında birileri bu transferi yaptı yönetim bu isimleri düşünemezdi bile...

Orhan Aydın
02.01.2010, 11:39
Birde iştahlı iştahlı savunanlar var bu transferleri ne diyeyim.

mehmet_35
02.01.2010, 11:42
İkiside K.yaka dan çıkma Murat ı bilmem ama SEZER gerçekten ii bir futbolcu işimize yarar...

Burak
02.01.2010, 11:43
Fatih dışındaki hiç bir transfer için neredeyse memnun olunmayacak gibi bir görüntü var ortada.

Uğur Ö.
02.01.2010, 11:46
Bu işi Şenol güneş'in bizden daha iyi bildiği kesin.Bence 2 tane kaliteli adam aldık ve ikiside ileride işimizde çok yarıyacak

Semih58
02.01.2010, 11:48
YÖnetİm kesİnlİkle sezer badur'u sİvasspor maÇinda oynatmasin.

Burak
02.01.2010, 11:55
YÖnetİm kesİnlİkle sezer badur'u sİvasspor maÇinda oynatmasin.

Neden ?....

Punisher-61
02.01.2010, 11:56
Bu arada şunu da gözden kaçırmamak lazım. Herkesin ailesiyle birlikte yeni yılı kutladığı bir akşam bu transfer için mesayi harcayan yöneticilere fedakarlıkları için teşekkür edilmeli.

arkadas bos transferleri bende yaparim..önemli transferlere gelince yönetim bi transfer yapamiyor oldu olacak oldu olacak sonra bi ufak prüz vardi anlasamadik... ama böyle abuk subuk transferlerde hemen is tamam

hooligans61
02.01.2010, 12:07
ikinci yarıda ilk macımız sivasla ve sezer de bizde mac trabzonda ilk macı sivasla oynamak onun icin zor olur bnce oynatmasınlar onu macta

orta saha cok alternatifli, bnce ole olsun;

........................selcuk.................... ....

...............serkan..........sezer..............

.............colman............alanzinho(murat.)

Semih58
02.01.2010, 12:36
Neden ?....

Hasbelkader hatası olursa, bir daha TRABZONSPOR'da kendisini toparlayamaz.

Hasan Habip Özbay
02.01.2010, 12:47
inşallah hayırlı olur amma ne demek istedim herhalde açık

M.S.SOFU
02.01.2010, 13:54
Trabzonspor, 2010’a hızlı girdi... Bordo-Mavililer, yeni yılın ilk gününde 2 transfer yaptı, aldığı oyuncuları kampına kattı. Teknik direktör Şenol Güneş’in istediği takviyeler üzerine alternatif futbolcular üzerinde duran Karadeniz temsilcisi, Sivasspor’dan Sezer Badur ve Ankaraspor’dan Murat Tosun’u aldı, kampına kattı. Sezer Badur için Sivasspor’a 350 bin Euro bonservis ücreti verileceği belirtilirken, Murat Tosun ise sözleşmesi bittiği için bedelsiz olarak geldi. Her iki oyuncu da anlaşma sağlanmasının ardından soluğu Trabzonspor’un kamp yaptığı Antalya’da aldı. Trabzonspor gibi ülkenin büyük olarak adlandırılan takımlarından birine geldikleri için çok mutlu olduklarını dile getiren ikili, şu an forma giymeye de hazır olduklarını kaydetti.

Güneş özel görüştü
Teknik direktör Şenol Güneş’e çok güvendiklerini kaydeden ikili, “Trabzonspor taraftarının da bize gereken desteği vereceğinden eminiz. Takım içerisindeki rekabetten de çekinme gibi bir lüksümüz olamaz. Geldiğimiz kulüp Trabzonspor ise rekabet kaçınılmazdır” ifadelerini kullandı. Bu arada takıma katılan Sezer Badur ve Murat Tosun ile deneyimli hocanın da bir görüşme yapıp beklentilerini aktardığı bildirildi.
http://fanatik.ekolay.net/Cok-buyuk-mutluluk_3_Detail_35_158597.htm

Mesut
02.01.2010, 13:58
wuu 2-3 gün yoktum neler olmuş hayırlı uğurlu olsun
başkan bir yerli forvet dediğinde murat tosundu galiba

orhan42
02.01.2010, 14:13
Allah'tan o şampiyonluk göremeyen fakat efsane diye özlediğimiz 90lı yılların kadrosunun olduğu dönemde internet falan yoktu..Yoksa Orhan için Tolunay için Osman ve Cengiz için neler neler söylenirdi..Adamlar yeni gelmişler takıma ehemen ahkam kesiyoruz..Bunu bilenler madem bu kadar iyi biliyorlar bu işi kulübe dilekçe verelim takip komisyonu kurulsun bu arkadaşlar buralarda görev alsınlar..Sırf bu yüzden futboldan da soğudum..

orhan42
02.01.2010, 14:16
Ama bi şey daha söylemek istiyorum bu konuda..Başkan istifa etsin..Kulübü taraftar yönetsin.Ya da transfer yapılmadan evvel buradaki çok bilen arkadaşlara sorulsun bu taransferi yapıyoruz ne dersiniz diye...

playa
02.01.2010, 14:22
Bence muratın alınmasında sakınca yok kendi açımdan bonservissiz alındı.Ama sezeri gereksiz gördüm takımda bir sürü orta saha oyuncusu kaynıyor bonservis bedeline 700 bin euro vericeklermiş. Sezeri alacağına ihtiyacamız olan forvete 1 milyon euro daha fazla verip fatihi alabilirdik. Büyük klübüz ama daha 2 milyon euro veremiyoruz.Kasımpaşadan bi farkımız kalmadı vallahi.

Mert Oğuzlu61
02.01.2010, 16:21
Bence muratın alınmasında sakınca yok kendi açımdan bonservissiz alındı.Ama sezeri gereksiz gördüm takımda bir sürü orta saha oyuncusu kaynıyor bonservis bedeline 700 bin euro vericeklermiş. Sezeri alacağına ihtiyacamız olan forvete 1 milyon euro daha fazla verip fatihi alabilirdik. Büyük klübüz ama daha 2 milyon euro veremiyoruz.Kasımpaşadan bi farkımız kalmadı vallahi.

bi sürü orta saha oyuncumuz var diyoruz ama saymaya kalksak selçukla colman dışında adam gibi oyuncu yerleştiremiyoruz o bölgeye ??

bu 700 000 euro olayı yalan galiba, 350 000 euro yazıyor medyada.

muratt
02.01.2010, 16:48
Gecen sene ne guzel bir planlama dahilinde gelecek vaadeden genc isimleri takima toplayip bir yapilanma icine girmistik.. Devam edilebilseydi, uyum saglandikca ve takviyelerde geldikce sampiyonluk gelebilirdi. Gelmese bile planlama sampiyonluk planlamasiydi..

Bu ne planlamasi, hangi mantikla yapilmis transfer bunlar ??? Simdi donduk eskiye yine.. Adamlar gelmis 25-26 yasina, bir atilim gosterememis, vasat uzeri futbolcular..

Sezer Badur'u Murat Tosun'u transfer eden zihniyetin hedefinde sampiyonluk yoktur, gunu kurtarmak vardir..
Ziya donemindeki Ayman, Erdinc, Ceyhun transferleri gibi, Trabzonspor'a hic birsey veremezler..

Tanju
02.01.2010, 17:00
Sezer Badur Türkiye liginde her takımda aranılacak bir futbolcu, daha önce dikkatli izlemeyenler peşin yorum yapmasın, çok utanırsınız çoook :)

Kıvanç Çuvalcı
02.01.2010, 17:57
hayirli olsun umarim ikiside basarili olur.

Cafer Bulur
02.01.2010, 18:02
Umarim sezer in kronik bir sakatligi yoktur,en büyük endisem budur...

Sakat futbolcuyu üste para alarak da alsaniz zarardir....

Ömür Karadeniz
02.01.2010, 18:20
siavslılar kronik sakatlıgı var diye konusuyor

Burak_52
02.01.2010, 19:07
siavslılar kronik sakatlıgı var diye konusuyor
bursalılarda ömer aysan için öyle diyorlardı

hayırlı olsun yeni futbolcularımız

Serdar A
02.01.2010, 22:15
Sezer Badur 2008-2009

Gol : 3
Gol poz : 5
Gol % : 60
İsabetli Şut : 12
Şut : 29
Şut % : 41
Asist : 6
İsabetli Pas : 699
Pas % : 70
Toplam orta : 56
İsabetli orta : 17
Orta % : 30
Topla Buluşma : 1165
İkili mücadelede Top çalma : 36
İkili mücadelede Top kaybetme : 40
Top kazanma (pas arası vs.) : 254
Top kaybetme : 336
Ofsaytta kalma : 3
Korner kullanma : 45
Serbest vuruş : 2
Faul : 54
Yapılan faul : 33
Oyunda kalma süresi : 2054
Oynadığı maç sayısı : 31
Topla oynama süresi : 00:46:58
Sarı kart : 8

jako13
03.01.2010, 00:25
sezere laf eden ağır gelsin ...sonra mahçup olmak var...iyi topçu! ..Çok uygun bir maliyeti var! Bravo Başkan!!

tsk61_24
03.01.2010, 15:24
Onu bunu bilmem ama sezer iyi futbolcu, geçen sene sivasta çok basarili idi ama simdi sivasin hali göz önünde belki moreli iyice bozuktur diye TS'ye geldi ve insallah eski formu'nu bulur.

Ercan DEMİRCİ
03.01.2010, 19:34
........:)

erkankoc
03.01.2010, 19:46
700 bin euroya aldigimizi nerede yaziyor..yani direk klup aciklama yaptimi..ben baska bir gazatede 250 bin tl diye gordum..ayrica unal 300 bin vermis battala..bir kurusta cikmiyo..ben unalin sezere okadar para verecegine inamiyorum

Rasim YILMAZ
04.01.2010, 15:45
Murat maç içindeki rotasyon bakımından , takımımıza katkı sağlayabilecek bir oyuncu benim fikrimce. 4-1-3-1-1 gibi bir dizilimden , Murat'ı oyuna alarak çok rahat bir şekilde 4-3-3 'e dönebilirsiniz mesela. Veya Murat ile birlikte forveti 2 liyebilirsiniz.

Murat gibi çok yönlü oyuncular , her zaman işe yarar. Fakat Murat'ı ilk 11 oyuncusu diye kadroya kattıysak çoğu kişinin eleştirdiği gibi hata yapmış oluruz.

Keza Sezer de aynı , Trabzonspor'un yedek kulübesi için olumlu transferler.

Hem futbol hava işidir , bir oyuncu havasını yakalarsa , beklenenden çok daha fazla katkı yapabilir takımına.

Murat Tosun, Fenerbahçe'de sağ açık oynadığı zamanlardaki Serhat Akın'a yakın bir performans sergileyemez mi?

Serhat Akın nasıl Kadıköy'ün boğası olmuş ise bir bakmışsınız Murat Avni Aker'in tosunu oluvermiş. :)

Köstek değil destek olalım.

Hem Sezer hem Murat altyapıları sağlam çocuklar.. En azından şimdiye kadar ben ayıplarını duymadım görmedim:) :)

abanoz61
04.01.2010, 15:46
ikiside bence iyi topçular biraz destek olursak iyi işler yaparlar.

Gordon Freeman
04.01.2010, 15:55
biz as takıma oyuncu transferı beklerken bunlar gidip yedek kulübesine 2 gereksiz transfer yapmışlar..

Fatih Özkan
04.01.2010, 15:57
biz as takıma oyuncu transferı beklerken bunlar gidip yedek kulübesine 2 gereksiz transfer yapmışlar..

Otorite konuştu... :alkış::alkış:

OLCAY ÇAKIR
04.01.2010, 17:04
Serkan ve Umut gibi takımın genel eforunu artıracak bir isim SEZER.

Bu anlamda etkili olacağını düşünerek çok sevindim transferine..

Ünal hocanın takibi sonucunda, Bülent'inde önerisiyle alınmıştır diye düşünüyorum...

Hayırlı olsun..

Doğru hamle..

Harun-61
04.01.2010, 17:09
bu arada ikiside Berlin'de dogup büymüsler ve ikiside Karsiyaka'ya tansfer olmuslar ;)

jako13
04.01.2010, 22:40
bu arada ikiside Berlin'de dogup büymüsler ve ikiside Karsiyaka'ya tansfer olmuslar ;)

İkisi de ilk şampiyonluklarını trabzonda görmüşler ))))

NoseriZifona
04.01.2010, 23:57
Sezer BAdur cok iyi bir futbolcu, hatta orta saha cok fazla katkisi olacak.....üstelik mac icinde takimina sahip cikan bir futbolcu. ara sira takim olarak rakip takima cekinmedigini gösterecen. ligimizde en büyük örnek luganodur

pReN@_61
05.01.2010, 00:09
Hayırlı uğurlu olur inşallah

Mollasalihoğlu
05.01.2010, 00:53

Doğru hamle..

Ne zamana kadar daha benim düşündüklerimi benden önce yazmaya devam edeceksin Olcay abi? :)

Uğur Cira
05.01.2010, 01:40
sezerden çok umutluyum. bence Trabzonsporumuza ilaç gibi gelecektir...

trabzonlux61x
06.01.2010, 16:39
Vayy beeee !!!

Vizyon sahibi yönetimin, gol sorununun çözümüne bak !

Murat Tosun !

Zihni Sinir procelerine devam...

Abi onu zaten hemen gelsin gol sorunumuzu cözsün diye almadik.
1.Para ödedemeden aliyorsun(bedava) genc ve yetenekli.
2.Illerde yildizi parlarsa iyi paraya sata bilirsin.Akilli is yapti yönetim fikrimce.
3.Satmayip faydasini da görebilirsin

Fatih Özkan
06.01.2010, 17:27

Ünal hocanın takibi sonucunda, Bülent'inde önerisiyle alınmıştır diye düşünüyorum...

Hayırlı olsun..

Doğru hamle..

Doğru yorum abi...

Deniz C. Demir
07.01.2010, 03:00
Yıllardır böyle futbolcular gelir geçer, küme düşen takımlardan toplarız hepsini. İyi iş yapar diye konuşuruz gelince, rakiplerimizi unuturuz heralde. Hedefi orta sıralarda tutunmak olan takımlar için çok iyi transferler.

Oynayacak diye alınan 11 tane orta sahamız vardı, Sezer'le 12.sini almış olduk. Koleksiyon yapıyoruz heralde. Onun dışında saçma sapan 2 tane forvetimiz vardı, 3.sü de geldi. Elalem forvete avrupanın en iyi takımlarından alır, kariyeri ortada, ismini yıllardır duyduğumuz adamları alır, bize küme düşen takımların yedek forvetlerini alırız sonra da şampiyonluk deriz.

Ne diyim, hayırlı uğurlu olsun.

legorakiss
07.01.2010, 11:49
sezer fenere geçen seneki ilk maçda sol çaprazdan uzaktan güzel bi gol atmıştı acaba yönetim bunun için mi aldı sezeri. m. keçeli gibi

BAHADIR33
07.01.2010, 14:28
GAZETE HABERTURK / ÖZEL RÖPORTAJ / Haluk AYYILDIZ

Trabzonspor’a transfer olduğu için kendisini 2010 yılının en şanslı futbolcusu sayan Sezer, “Rakiplerim Colman,
Selçuk ve Ceyhun... Onlardan formayı alacağım” dedi

Transferini “Kendimi 2010 yılının en şanslı futbolcusu sayıyorum” diye özetleyen genç oyuncu, takım içindeki rakibi olan Colman, Selçuk ve Ceyhun’a meydan okudu. Trabzonspor’dan teklif geldiğinde Sivasspor’daki Trabzonlu takımarkadaşları Sedat ve Adurrahman’a fikir danıştığını belirten Sezer, “Böyle büyük bir takımda oynayacağım için kendimi çok şanslı saymam gerektiğini söylediler. Trabzon’un şampiyonluk için oynayan bir takım olması ve arkadaşlarımın da olumlu sözleri üzerine teklifi büyük bir coşkuyla kabul ettim. Artık yeni takımımda yeni bir sayfa açıyorum. Göreceksiniz, kendimi önce Trabzonspor taraftarlarına sevdireceğim. Kişiliğimle de herkese örnek olacağım. Rekabeti çok severim. Benimle aynı yerde oynayan Colman, Selçuk ve Ceyhun benim
rakiplerim. Onlardan formayı alacağıma inanıyorum” dedi.

Trabzon ile aklında kalan en önemli hatıranın 3 sezon önce Avni Aker’de oynadıkları ve olaylar nedeniyle 3-0 hükmen kazandıkları maç olduğunu ifade eden Sezer, “Bu nedenle Trabzonspor’a transfer olacağıma rüyamda görsem inanmazdım. Profesyonellikte bunlar var. Artık her şey geride kaldı ve ben bundan böyle bütün gücümü seve seve geldiğim Trabzonspor için harcayacağım” diye konuştu.

Şenol Güneş gibi dünya çapında bir hocayla çalışmanın kendisi için büyük bir şans olduğunun altını çizen genç oyuncu, “Yaptığımız ilk görüşmede ne kadar kaliteli bir insanla çalışacağımı anladım. Bundan sonra her şey bana bağlı. Çok çalışıp bana güvenen hocamı mahcup etmeyeceğim. Trabzon’da baskıdan söz ediliyor. Ben baskılara alışık bir futbolcuyum. Baskı benden korksun” diyerek sözlerini bitirdi.

ESER
07.01.2010, 14:36
Sezer için kronik sakat falan diyiliyor umarım yalan haberdir...

Geçen yılki 3-0lık maç aklıma geldikçe açıkcası sezere pekte ısınamıyorum...
Birde şu meşhur kavga çıkan maçta sezer sivastamıydı bilgisi olan varmı????

evet sivasdaysi ama o mac icin sivaslilara kizmak yerine o sahaya takim galipken ve uzatmalar oynanirken atlayan zekasi gelismemis moronu suclasak daha iyi olur .. ne olursa olsun istedigini almissin , ne isin var sahada..

yakarcı
07.01.2010, 16:31
sezere laf eden ağır gelsin ...sonra mahçup olmak var...iyi topçu! ..Çok uygun bir maliyeti var! Bravo Başkan!!
inşallah biz mahçup oluruzda sezer 11e girer :rolleyes:

yakarcı
07.01.2010, 16:32
aynen öle kardeş

Paksoy
07.01.2010, 16:33
ibrahim dağaşan ı alsaydık daha iyi olurdu gibime gheliyo

yakarcı
07.01.2010, 16:37
ibrahim dağaşan ı alsaydık daha iyi olurdu gibime gheliyo
:alkış::alkış:kesinlikle katılıyorum

yakarcı
07.01.2010, 16:38
ibrahim dağaşanda bitmeyen enerji var

Tolunay Abdioğlu
07.01.2010, 16:43
'' Baskı benden korksun. '' demiş.

İddaalı açıklama. :)

yakarcı
07.01.2010, 16:51
sezermi demiş ??????? baskı benden korksun demiş

Paksoy
07.01.2010, 16:55
avni aker adamı baskı manyağı yapar:D

Ahmet Başkaya
07.01.2010, 17:16
Sezer'e bir sempati besliyorum yahu :)....

Mollasalihoğlu
07.01.2010, 17:17
'' Baskı benden korksun. '' demiş.

İddaalı açıklama. :)

Görüşürüz diyorum ben ona :D

Punisher-61
08.01.2010, 00:01

normal abi yedekte oturacak olan bir adamin üstünde ne baski olsunki????

su an yapilan TÜM TRANSFERLER yedek kulübesi icin.. hicbiri dirk 11. oynayamaz... birde su var ilk 11imide muhtesem degil yani..ne demek istedigimi anladiniz herhalde

ugurozturk
08.01.2010, 04:21
kulubede eksik mi vardi ki 2 adam daha aldik..

kimi cikarip da sezeri koyacaksin; ceyhunu mu; selcugu mu; alanzinhyoyu mu; colmani mi?

takimda cikacak adamlar belli; umut ve gokhan.. bunlarin yerine bi transfer almadikca transferin hicbir anlami yok.. takimin gerisi ligin en cok pozisyon ureten takimi..

yedigimiz gollerin cogu takim ataga cikarken gokhanin umutun kaybettigi toplardan;

Emrah KabuL
08.01.2010, 05:30
kulubede eksik mi vardi ki 2 adam daha aldik..

kimi cikarip da sezeri koyacaksin; ceyhunu mu; selcugu mu; alanzinhyoyu mu; colmani mi?

takimda cikacak adamlar belli; umut ve gokhan.. bunlarin yerine bi transfer almadikca transferin hicbir anlami yok.. takimin gerisi ligin en cok pozisyon ureten takimi..

yedigimiz gollerin cogu takim ataga cikarken gokhanin umutun kaybettigi toplardan;

Ceyhun- Selçuk - hatta Colman bu ortasahayla Fb karşısında duman olduk.. siz hala Forvet alınsın herşey yoluna girecek mantığıyla devam ediyorsunuz.. fener maçında çıkar Umut'u koy Fatih'i.. ne farkedecek ?

Ligin en çok gol üreten takımıyız ya..

30 gol atmışız

Fener 31
Gs 36
Bursa 34
Kayseri 28
Beşiktaş 20

Liderden 1 gol az atmışız da neden 10 puan gerisindeyiz ? Acaba kalemizde 21 gol görmemizin bunda bir payı varmıdır ?

Tutturmuşunuz bi golcü yok, Fatih veya daha kaliteli bir golcü olsa bu takım şampiyon olur.. allah aşkına nasıl olacak ? defans berbat, o.saha dirençsiz , her an gol yiyebilecek bir takım görüntüsündeyiz.. gerçekten bunları göremiyormusunuz ?

Ayrıca gerçekten Selçuk -Colman demeyin .. hatta mümkünse Ceyhun hiç demeyin.. Sezer böyle kötü bir ortasaha da banko oynar. ha keşke daha kalitelisini alabilsek de o oynasa.

ilhan
09.01.2010, 11:48
Bu iki transfer hakkında pek fazla konuşmak istemiyorum. İnşallah takımımıza hayırlı olurlar. Mesela bana Sivasspor'dan kimi transfer etmek istersin diye sorsalardı, nefret ettiğim halde Musa'yı transfer etmek isterdim. Sezer Badur'a hiç öyle alıcı gözüyle bakmadım. Ama umarım orta sahaya aşı tutar. Şimdiden "kötü çıkacak" ya da "bu adam süper olacak" gibi iddialı söylemlere karşıyım. Bunların hepsi "Aha ben demiştim, gördünüz mü?" demek için sanırım.

Sonuçta hepimiz bu futbolcuların başarılı olmasını istiyoruz. Trabzonspor kazansın. :)

Her ikiside Trabzonsporumuz için hayırlı olsun.

Serdær
09.01.2010, 11:54
Sezer,

Sivasspor'un en iyi orta saha oyuncusuydu.

Sezon başında yaşamış olduğu sakatlık Bülent Uygun ve ekibine çok zor durumlar yaşattı bunun sonunda istifa etmek zorunda kaldı.

Sezer Badur yüzünden Sivas bu hallere geldi demek yanlış olur fakat en önemli oyuncularından bir tanesidir..

Sivasspor'un 2 sene üst üste şampiyonluk yarışı içersinde bulunduğu zaman GS,FB takımlar Sezer için 2,5 - 3 Milyon Euro gibi rakamları gözden çıkardılar..

Sezer'in şuanki sakatlık durumu konusunda net fikrim yok fakat fizik kondisyon açısından ayrıca Alman disiplinini alması bizim orta sahaya çok güç katacaktır.

Fakat tam anlamıyla kendini bulması 2.yarının başına kadar sürebilir.

Tekrardan hayırlı olsun..

Not : Murat Tosun içinde yazacağım..

Ali Tunahan Güllü
11.01.2010, 16:26
Sezer Badur'dan mutlusu yok

Bordo-Mavililer'in, Sivasspor'dan kadrosuna kattığı yeni transferi Sezer Badur, takımıyla ilk resmi maçına Türkiye Kupası'nda Denizli Belediye ile oynanan mücadelede çıktı.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm840176.jpg
Karşılaşmada başarılı bir performans sergileyen tecrübeli futbolcu, teknik heyetten de tam not aldı. Trabzonspor forması giydiği için çok mutlu olduğunu ifade eden Sezer, “Sahadan farklı bir skorla ayrıldığımız için çok sevinçliyim. Umarım bu başarımızı Ankaragücü ile oynayacağımız karşılaşmada da sürdürürüz. Çok heyecanlandım. Sergilediğim futbolun değerlendirmesini ancak dışarıdan izleyenler bilir. Her zaman elimden geleni yapmaya devam edeceğim” yorumunu yaptı.

kaynak:Fanatik