PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezer Badur

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Remzi
01.01.2010, 11:48
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3297-0O7Z9J0L.jpg

SEZER BADUR

Doğum Yeri : BERLİN
Doğum Tarihi : 20 Haziran 1984
Uyruk : TC

Kulüp : TRABZONSPOR
Sözleşme Başlangıç T. : 1 ocak 2010

Yeni Transferimiz Kulubümüze hayırlı uğurlu olsun..

Tayfun
01.01.2010, 11:49
Fayda sağlar inşallah....

Atılay
01.01.2010, 11:50
Açtığın başlıkta bile bilgiler kısmında klüp Sivasspor yazıyo bi bekleyelim ya :D

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 11:52
Hayırlı olsun...

Remzi
Bilgilendirme açısından.. :D
Kesinleşince değiştiririz sorun değil.:)

Onur Civelek61
Kesin mi??

AYYILDIZ
01.01.2010, 11:53
Vasat transfer bu adamlarla bir adım ileri gidilmez.

Remzi
01.01.2010, 11:54
Bu akşam kampa katılacak deniyor. Kesin gibi:)
----------------------------------------

Trabzonspor'da iki transfer
01 Ocak 2010 / 11:36
Trabzonspor'da iki transfer tamam..... Murat Tosun ve Sezer Trabzonspor kampına katılıyor...

Trabzonspor Murat Tosun ve Sezer Batur, transferini bitirdi.

Trabzonspor yeni yıla hızlı başladı, bordo mavili takımda daha önceden beri ilgilendikleri Murat Tosun ve Sezer Batur transferlerinde mutlu son. Her iki futbolcunun transferi tamamlandı.

Bu iki futbolcu bugün Trabzonsporun Antalya kampına katılacak..

Özge
01.01.2010, 11:54
Resmi site yazmadan inanmam:D

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 11:56
http://www.aksam.com.tr/images/2009/04/16/s11.jpg

:D

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 11:56
http://www.tumspor.com/photos-inner/965656480.jpg

http://www.mackacta.com/wp-content/uploads/2009/07/sezer-badur.jpg

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 12:00
Resmi açıklama geldi hayırlı olsun:D

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 12:01
Sezer ve Murat’la anlaşma sağlandı http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gif http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo1.jpg

1 (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:rateImg(1,'3291'))
2 (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:rateImg(2,'3291'))
3 (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:rateImg(3,'3291'))
4 (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:rateImg(4,'3291'))
5 (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:rateImg(5,'3291'))

Bu habere henüz oy kullanılmamış !

Kulübümüz Sivassporlu Sezer Badur ve Ankarasporlu Murat Tosun ile anlaşmaya vardı.

Yapılan görüşmelerin ardından her iki futbolcu da Bordo-Mavili formayı giymek istediklerini bildirdiler. Buna göre Sezer ve Murat bugün takımımızın Antalya kampına katılacaklar. Sezer ekibimizle çalışmalara başlarken Murat, Almanya’ya gidip eşyalarını aldıktan sonra tekrar kampa dönecek.

Koray
01.01.2010, 12:03
Hayırlı olsun başarılı olacağına inanıyorum, önceden beri beğenerek izlediğim ideal bi orta sha futbolcusu...

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 12:04
Ben çok tanımıyorum ama İnşallah başarılı olur..

Atılay
01.01.2010, 12:05
Hayırlı olsun başarılı olacağına inanıyorum, önceden beri beğenerek izlediğim ideal bi orta sha futbolcusu...

İnşallah dediğin gibi olur Koray

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 12:06
Sezer Badur: "Futbolumuzun altyapısı çok eksik"01.01.2009 http://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/c0ec8b11b4b44defb1554ace34acff91.jpg

Sivasspor'da geçen sezonun ikinci yarısından bu yana gösterdiği performansla sivrilen oyunculardan biri. Oysa Almanya'da doğup büyüyen bir oyuncu olarak Türkiye ligleriyle ilişkisi 2003 yılına dayanıyor. Gençlerbirliği, Manisaspor ve Karşıyaka'daki talihsiz denemelerinden sonra değeri ancak Sivasspor'da anlaşılabilmiş. Futbolu sadece oynayan değil, oyun üzerine kafa yoran bir yapısı var. Almanya ile Türkiye arasındaki altyapı düzenini kıyaslarken bu özelliğini iyice öne çıkartıyor. Hedefi ise Sivasspor'dan sonra bir Anadolu takımında değil, üç büyüklerde veya bir Avrupa takımında forma giymek.

Röportaj: Barış Tarık Mutlu

Sezer Badur kimdir? Kendini ve aileni tanıtır mısın?

Berlin'de 1984'te doğdum. Anne ve babam Antakya'dan 1973 yılında çalışmak üzere Almanya'ya gitmiş ve Berlin'e yerleşmiş. Bir firmada işçi olarak çalışmışlar ve annem daha sonra ayrılıp bir terzi dükkânı açmış. Üç erkek kardeşin en küçüğüyüm. Liseyi bitirdim ve futbolu tercih ettim. Derslerim de çok iyi değildi zaten. Babam "Ya okul ya futbol" dedi. Benim tercihim her zaman futboldan yanaydı.

Futbola ilgin nasıl başladı?

Her çocukta olduğu gibi ben de mahalle arasında oynayarak başladım. Teyze çocuklarım bir takımda oynuyordu. Bir gün ağabeylerimle onları seyretmeye gittik. "Ben de bu takımda oynamak istiyorum" dedim ve ağabeylerim beni o takıma yazdırdı. Futbola 6 yaşında SC Berliner'in minikler takımında başlamış oldum. Oradan da BSC Kickers'a geçtim ve 4 yıl kadar oynadım.

Ailen bu konuda destek oldu mu sana?

Futbol oynamayı çok seviyordum. Babam da futbola çok düşkündür, iyi bir izleyicidir. Ağabeylerim de amatör kulüplerde oynadı. Ancak onlara bu konuda pek destek olmamışlar. Ben ailenin en küçüğü olunca, daha çok destek oldular.

Almanya'daki futbol hayatın hangi kulüplerde devam etti?

1996-1999 arasında Hertha 03 Zehlendorf'ta oynadım. Berlin şampiyonu olduk. 1999-2002 arasında Tennis Borussia'da Berlin şampiyonu olduk. Almanya şampiyonluğu için çeyrek finalde Borussia Dortmund'la 2 maç oynadık ama elendik. Borussia Dortmund'a transferim o maçlardan sonra gerçekleşti. 2002'de Borussia'nın genç takımına transfer oldum. Profesyonel takımla da antrenmanlara çıkacaktım. Ancak yaşım küçüktü ve ailemden ayrı kalmak istemiyordum. Bu nedenle transferi 1 yıl erteledik. Ertesi sezon Borussia Dortmund PAF takımında oynadım ve profesyonel takımla antrenmanlara çıktım. Ancak ailemden ayrı kalmak zor geldi. Sorun yaşayınca geri dönüp sezonu Tennis Borussia'da tamamladım. Ama bu dönüş benim için önemli bir hata oldu. Sezon bittiğinde Vestel Manisaspor'a geldim.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/ligler/sezer1.jpgTürkiye'de altyapı çalışmaları yetersiz

Almanya ile Türkiye'yi karşılaştırdığında altyapı eğitimleri arasında ne tür farklılıklar görüyorsun?

Almanya'da altyapı eğitimi çok farklı. Antrenmanlarda daha çok taktik oyunları gösteriyorlar. Kayma nasıl yapılır, çabuk oyun nasıl olur, takım halinde atak ya da defans nasıl uygulanır gibi. Ben buradaki eğitimlerde bu çalışmaları göremiyorum. PAF takım düzeyindeki çalışmaları biz Almanya'da miniklerde yapıyorduk. Manisa'da birlikte oynadığımız Cafer Aydın ağabey şimdi Sivasspor PAF takımının başına geldi. Ona takımla ilgili neler yapacağını sorduğumda, "Önce taktik öğretmem lâzım. Hiç taktik bilmiyorlar" cevabını verdi. Ben de "Seni tebrik ediyorum, iki günde takımı çözmüşsün" dedim. Almanya'da bunları gösteriyorlar oyuncuya. Çabuk oynamayı, çabuk düşünmeyi, taktiği öğretiyorlar. Çalım atmakla bir yere varamazsınız. Tabii ki özel bir oyuncu özel noktalarda çalım atar ama Türkiye'de defans oyuncusu bile çalım atmaya çalışıyor. Bu da Türk futbolunu kötü etkiliyor. Türkiye liglerinde çok yetenekli oyuncular var ama kendilerini ileri götüremiyorlar. Mantalitelerini geliştiremiyorlar. Dripling yapmak iyi ama pas yaparak hedefe her zaman daha hızlı gidersin. Pası daha erken yapıp, takım halinde düşünürsen başarılı olursun. Bu anlattığım futbolu şu an Sivasspor uyguluyor.

Almanya'daki altyapı eğitimi konusunu biraz daha detaylandırabilir misin?

Orada miniklere "Al topu, oyna. Küçükken zevkini çıkar" diyorlar. Çünkü küçük yaştaki çocuk en çok topla oynamayı sever. İdmanda her gün topla oynar. 10-12 yaşa geldiğinde artık şut atmayı, plase yapmayı ve düzgün pas vermeyi öğrenir. 14-16 yaşında kondisyon idmanı başlar, Türkiye'de kondisyon idmanına daha erken yaşta başlıyorlar. Halbuki o yaşta çocuğa bunu veremezsin. Bir insan koşuyorsa zaten koşar, koşmuyorsa koşmaz. Ama belli bir yaşa geldiğinde nefesini açabilirsin. Almanya'da bunlar aşama aşama ilerler. Bir merdiven çıkar gibi. Bu yüzden Alman ve İngiliz futbolunun daha ileride olduğunu düşünüyorum.

Teknik konulara ilgin var. İleride teknik direktörlüğü düşünüyor musun?

Her zaman kendini geliştirmeyi hedefleyen ve Avrupa'dan gelen bir futbolcu olarak, bu tür konuları derinlemesine incelemek faydalı diye düşünüyorum. Hocamız da antrenman konusunda aynı düşünce tarzına sahip. Türkiye'de adı tartışılmaz Mustafa Denizli ve Feyyaz Uçar'la çalıştım. Bir de Bülent Uygun'la… Antrenman tekniği açısından hiçbiri Bülent Hocanın önüne geçemez. Tam olarak Avrupa modelinde diyebilirim.

Peki, Türkiye'ye gelişini anlatır mısın? Neden kariyerini Almanya'da sürdürmeyi tercih etmedin?

Bana kalsa Almanya'da kalırdım. Ama kendi içimde bir değerlendirme yaptım. Borussia Dortmund'a gitmiş, ailemden uzakta olduğum için kalamamıştım. Oysa bana çok güveniyorlardı. Oynamadığım halde bir yıl maaşımı verdiler. "Borussia Dortmund gibi büyük bir takıma geldi, yetenekli ama burada kalamadı" denilecekti. Başka bir kulübe gitsem de yine aynı şeyler söylenecekti. Kendimi yine ispatlamam gerekiyordu. Böylece Almanya Ligi'ne dönüşüm daha kolay olurdu.

B. Dortmund'dan ayrılmam hataydı

Oldukça pişman olmuşsun Borussia Dortmund'dan ayrıldığına.

En büyük hatam oradan ayrılmam oldu. Oturduğum yere mesafesi 3 saatti. Şimdi eşim olan kız arkadaşımdan ayrı kalmak da zor geldi. Tabii tek neden o değildi. Tesislerde 10 kişi kalıyorduk ve rahat edemiyordum. Her gencin bir hatası oluyor işte. Belki Borussia Dortmund'da kalsam profesyonel takımda devam ederdim. Nuri Şahin C, ben A genç takımdaydım. Almanya'da Türk oyunculara bireysel yetenekleri olduğu için değer veriyorlar. Ama Türk oyuncular bu şansı yeterince değerlendiremiyor. Agresif, kaybetmeye dayanamaz oluyor Türk futbolcular. Ben de öyleyim, kaybetmeye dayanamam. Ama sinirlenmek ayrı şey. Ben de öyle sinirlenirdim. Ancak profesyonellik farklı. Hatalarından ders alıyorsun. Ben de hatalarımdan ders almayı biliyorum.

Peki, ailenden ayrılıp Türkiye'ye gelmek zor olmadı mı bu durumda?

Futbolcu olmak istiyorsam her şeyi göze almam gerektiğini anlamıştım artık. Hatalarımdan ders almıştım. Neyse ki büyük bir zorluk da yaşamadım Türkiye'ye gelince.

Gurbetçi diye adlandırdığımız Türkiye kökenli futbolcular için kendi hayatından çıkardığın dersler var mı?

Gurbetçi oyuncu, Bundesliga 1 veya 2'de oynama şansı yoksa Türkiye'ye gelmeli. Ama genç yaşta, 18-19 yaşında tavsiye etmem kesinlikle. Almanya'da gördüğümüz Türk kültürü ile buradaki kültür çok farklı. Türkiye'de kaldın mı tamamen Türk insanını görüyorsun. Orada içinde bulunulan ortam çok daha farklı. Türk futbolcu Almanya'da daha rahat, daha serbest oluyor. Kendini daha rahat ifade edebiliyor.

Türkiye'nin şartlarına uyum sağlamayı öğrendim

Ne tür farklılıklar gördün?

Türkiye'ye geldiğimde dikkatimi çeken bir konu, yaşı büyük birisi bir şey söylediğinde susmak zorunda kalıyorsun. Cevap vermeye kalksan, "Sus cevap verme" diye tersliyorlar. O zaman şaşırıp kalıyorsun, ben nereye geldim diye. Sivasspor ve Karşıyaka'da olmadı ama Manisa'da böyle sorunlar yaşadım. Daha gençtim orada, deli dolu bir oyuncuydum. Kimseye lâf söyletmezdim. Haliyle sorunlar yaşadım. Şimdi yüzde 95 susmaya çalışıyorum böyle durumlarda. Artık buranın şartlarına uyum sağladım. Nerede yaşıyorsan oraya uyacaksın. Japonya'daysan Japonya'ya...

Uyum sağladığını söylüyorsun ama sence hangi ortam futbolcu için daha uygun?

Almanya'daki yaklaşımın daha iyi olduğunu düşünüyorum. Türkiye'de de son bir kaç yıl içinde çok şey değişti. Söylediklerim 2003'teydi. Şimdi kulüplere Avrupa havası hâkim. Gençler de konuşabiliyor artık.

Manisaspor'a transferini ve Mustafa Denizli ile karşılaşmanı anlatır mısın?

Menajerim beni Gençlerbirliği'ne götürdü. Orada 3-4 idmana çıktım. Ersun Yanal'la aralarında ne sorun olduğunu bilemiyorum ama idmanı yarıda bırakarak Manisaspor'a gittim. Menajerim, Mustafa Denizli ile görüşmüş. Çeşme'de buluştuk ve imza attık. Neden böyle oldu, neden bana güvendi bilemiyorum. Hiç unutmam 20 bin euroya gitmiştim. Oldukça beğenmişlerdi beni. İlk devre başarılı olduk. İkinci yarı hocaya yönetimden yoğun baskı oldu. Liderlikten 5. sıraya düştük. Yönetim hiç anlamadığımız şekilde beni kadro dışı bıraktı. Ben de Almanya'ya amatör lige döndüm. Berlin Ankara ve Yeşilyurt'da birer sezon oynadıktan sonra 2006'da Karşıyaka'ya geldim.

Neden Almanya'da amatör lige döndün?

Manisaspor beni kiralık vermek istedi. Buna karşı çıkıp Almanya'ya döndüm. Param da orada kaldı. Bana sorun yaratan kulübe para kazandırmak istemedim. O yüzden serbest kalıncaya kadar amatörde oynadım. Karşıyaka'ya gelince, Manisaspor yine devreye girdi ve yetiştirme bedeli istedi. Bunun üzerine iki kulüp arasında anlaşma yapıldı ve Karşıyaka "Memnun kalırsak size 75 bin euro öderiz" diye taahhütte bulundu. Ancak Karşıyaka'da da para konusunda sorunlar yaşadım ve sezonun bitmesine 2 hafta kala serbest kaldım.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/ligler/sezer2.jpgSivasspor'a aracıyla gittim

Karşıyaka'dan sonra Sivasspor'a transferin nasıl gerçekleşti?

Serbest kaldıktan sonra Kasımpaşa, Rizespor ve Denizlispor'la görüştüm. Karşıyaka'dan takım arkadaşım Ulaş Ortakaya, "Bülent Hocayı arayalım mı?" dedi. Ben de "Kendimi bir yere teklif edemem" cevabını verdim. O aradı Bülent Hocayı. "Bir yere gitmesin, ben duydum o çocuğu, alacağım" demiş. Sonra CD'den izlemiş, araştırmış. Şimdi Sivasspor'da antrenör olan Sefer Yılmaz Mardinspor'dayken onlara karşı oynamış ve iki de gol atmıştım. İyi bir rapor vermiş Bülent Hoca'ya. Bunun üzerine Sivasspor'a transfer oldum.

Şu ana kadar herhangi bir milli takımda oynamadın. Almanya'dan ve Türkiye'den teklif gelirse hangisini tercih edersin?

Alman vatandaşıyım ve Alman Milli Takımı'ndan teklif gelirse değerlendiririm. Ama şimdi Türkiye'de oynadığım için böyle bir şey olacağını sanmıyorum. Türk Milli Takımı'nda oynamak için de vatandaşlık gerekiyor. Bunun için teklif gelirse oynayıp oynayamayacağımı bilmiyorum. Böyle bir teklif gelmediği için araştırma yapmadım. Şu an için farklı hedeflerim var.

Nedir bu hedefler?

Türkiye'de kalırsam üç büyüklere gitmek ya da Avrupa'da oynamak. Almanya'da 2. Lig takımına giderim ama Türkiye'de bir Anadolu takımına gitmem. Hiçbir Anadolu takımı Sivasspor gibi olmaz. Almanya'da 2. Lig takımını tercih ederim dememin nedeni farklı. Orada 2. Lig maçını 25-30 bin kişi izliyor. Oyuncu açısından baktığında da bir istikrar var. Oyuncu orada bir takımda en az 2-3 sezon oynuyor. Türkiye'de ise her sezon takım değiştiriliyor. Bu da hem performansı hem de oyuncunun değerini düşürüyor. Oysa oyuncu istikrarlı olmalı. İsviçre Ligi'ni bile tercih ederim. Orada futbol amatör sayılır ama yine 20-25 bin kişiye oynarsın. Ben futbolu Sivasspor'dan bir başka Anadolu takımına gitmek için oynamıyorum. Hedeflerime ulaşmak için çalışmam gerekiyor ve çalışıyorum da.

Geçen sezona göre Sivasspor'daki performansında yükseliş var. Artık ilk on birde çıkıyorsun...

Geçen sezon ilk 10 maç hiç oynamadım. Kasımpaşa maçında 12, Beşiktaş maçında 45 dakika forma giydim. Ligin ikinci yarısına ise ilk on birde başladım ve genelde çok iyi bir sezon geçirdim. Bu sezon ise daha iyi geçiyor. Aslında bu sezon başında fıtık ameliyatı oldum. Arkadaşlar Intertoto maçı nedeniyle hazırlıklara erken başladı. Ben yeterince hazırlanamadım ama yine de performansım oldukça iyi.

Futbol anlayışından söz eder misin biraz da?

Çabuk oynamayı seven bir oyuncuyum. Mücadeleyi seven bir yapım var. Tek top oynamayı tercih ediyorum ve fırsat buldukça şut atıyorum. Eskiden dripling yapmayı severdim. Babamsa hep "Uzaktan şut at" derdi. Sonra Bülent Hoca da aynı şeyi söyledi. Kendime güvenim oluştu ve artık kaleyi görünce vuruyorum. Fenerbahçe'ye attığım gol de öyleydi. Başlangıçta ileriye dönük oynuyordum. Orta sahanın her bölgesinde görev yapabiliyorum. En başarılı oynadığım yer ise öncelikle ön libero, sonra da sol kanat. Bu sezon Bülent Hocam orta sahanın solunda görev veriyor.

Zaman zaman sert oynadığın yönünde eleştiriler var.

Kasıtlı, fair-play dışında faul yapmam ama mücadeleyi seviyorum. Sonuçta erkek futbolu oynuyoruz. Bu oyun da sert oynanır. Kasıtlı faul yapmıyorum. Hatalı bir hareket yaparsam da özür diliyorum.

Beğendiğin, örnek aldığın futbolcular var mı?

Gerrard, Totti, Gattuso, Emre Belözoğlu ve Aurelio beğendiğim oyuncular.

Sivasspor kalbiyle oynuyor

Sivasspor'u nasıl değerlendiriyorsun? Takım içindeki atmosfer nasıl?

Bülent Hoca bir ağabey gibi. Takım içinde diyalog çok iyi. Her şeyi konuşabiliyoruz. Sivasspor tamamen kalbiyle oynayan bir takım. Herkes her konuda yardıma koşuyor. Saha içinde biri hata yapınca mutlaka destek geliyor. İnsan ilişkileri çok iyi.

Takım arkadaşların hakkında düşüncelerin neler?

En beğendiğim oyuncu Musa Aydın. Futbolcu olarak yaptığı şeyler çok önemli. Derin koşu yapabilen çok oyuncu yok. Fenerbahçe'de Guiza, bir de Musa. Bilica tam anlamıyla profesyonel, örnek alınacak bir oyuncu. Her maçı her antrenmanı yüzde yüz disiplinle tamamlıyor. Petkoviç ve Tum da çok disiplinli. Sivasspor'da her idmandan sonra 5-6 oyuncu kendiliğinden çalışmalarını sürdürüyor. Ben genelde idmandan sonra kafa topu çalışırım.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/ligler/sezer3.jpgTurkcell Süper Lig ve Anadolu takımlarının bu sezon gösterdikleri performans hakkında ne düşünüyorsun?

Sivasspor'un geçen sezon yakaladığı başarı Anadolu takımlarına büyük güven verdi. 30. haftada şampiyonluğu kaybettik. Bir Anadolu takımının da şampiyonluk yarışında olabileceğini gösterdik. Diğer takımlar artık UEFA Kupası'na katılmanın planlarını yapıyor. Sivasspor'un hedefi sezonu ilk sıralarda tamamlayarak Avrupa kupalarına katılmak. Şampiyon da olabiliriz ama bunun zorluğunun bilincindeyiz.

Unutamadığın maçlar hangileri?

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'a 1-0 mağlupken oyuna ikinci yarıda girdim. Hatta omzumda sakatlık vardı. Çok iyi bir maç olmuştu ve 2-1 kazandık. Bir de Fenerbahçe maçı çok heyecanlıydı. Maçtan önce içimde gol atacağıma dair bir his vardı. Maç 26 Eylül'deydi, benim forma numaram da 26. Maçtan iki gün önce Musa ile stada gitmiştim. "Bu kaleye gol atacağım, hissediyorum" dedim ona. Maç 1-1 giderken 88. dakikada Mehmet Yıldız'ın pasında top önüme düştü, gelişine sert vurdum ve gol oldu. Yaşadığım sevinç müthişti.

Peki, Almanya, Manisa, İzmir derken Sivas'a gittin. Alışmak zor oldu mu?

Sivas'a uyum sağladım bir şekilde. Son bir kaç yılda Sivas'ın da çehresi değişti. Taraftar konusunda bir şey söylemeliyim. Biz en çok taraftarı İstanbul'da oynadığımız maçta gördük. Sivas'ta sadece çekirdek sesleri geliyor bazen. Taraftar takımına daha çok sahip çıkmalı.

Bir günde 5 maç olsa izlerim

Futbol dışında nelerle uğraşırsın?

Futbol dışında zamanımı evde geçirim. Pek dışarıya çıkmam, gece hayatım yoktur. Ailemle olmayı, onlarla zaman geçirmeyi severim. 24 saatim futboldur. Evde uydu kanalından Almanya ve İtalya Ligleri'ni takip ediyorum. Aynı gün 5 maç olsa izlerim.

Geçtiğimiz ay bir oğlun oldu. Baba olmak neler değiştirdi hayatında?

8 yıllık beraberliğin sonunda eşimle 2005'te evlendik. 27 Kasım'da da bir oğlumuz oldu. O doğunca her şey değişti. Her şeyin merkezinde o var artık. Şimdi oğlum ve eşim Almanya'da. Adını Karim Maldini koyduk. Karim, Kuran-ı Kerim'den geliyor. Ben Türkiye'de oynamadan önce bütün tatillerimi İtalya'da geçirirdim. İtalya'yı, insanlarını, kültürlerini çok seviyorum. Çok sıcak insanlar. Oğlum olursa bir İtalyan ismi takmak istiyordum. Tabii bir de sevdiğim bir futbolcu ismi olsun istiyordum. Dinsel içerikli olmayan bir isim olan Maldini'yi bunun için seçtik.

Futbol sonrasında ne yapmak istiyorsun?

Futbol hayatım boyunca mümkün olduğunca iyi kazanıp, sonrasında ticaretle uğraşmak istiyorum.

Onur Civelek61
01.01.2010, 12:08
Hayırlı olsun :)

Hüseyin İlkin
01.01.2010, 12:09
İşte adamım gelmiş. Hayırlı olsun. Yeni yılın ilk haberi çok olumlu oldu..

Kazım Uzunboy
01.01.2010, 12:15
Bir sürü açıklama var neresinde yazıyor bilmiyorum.. Bu Sezer'in mevkiisi nedir?

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 12:16
Transfer başlığında 10 dakikalık videosu var merak edenler bi izlesin..

Koray
01.01.2010, 12:17
Bir sürü açıklama var neresinde yazıyor bilmiyorum.. Bu Sezer'in mevkiisi nedir?

Kazım orta sahanın tam ortasında oynuyor Selçuk tarzında gerektiğinde ön liberoda oynayabiliyor...

Mücadeleci oyunun iki yönünüde çok iyi oynuyor, uzaktan çok iyi şutları var bu tür attığı birçok gol var.

Kazım Uzunboy
01.01.2010, 12:18
Orta sahada oynuyormuş. Hayırlı olsun bir orta saha oyuncumuz daha oldu. :)

Mücadeleci oyunun iki yönünüde çok iyi oynuyor, uzaktan çok iyi şutları var bu tür attığı birçok gol var.

Bunlar güzel işte.

Teşekkürler. :)

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 12:21
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3291-1B8M1W1Y.png

Tayfun
01.01.2010, 12:21
700 bin € ödemişiz Sezer için

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 12:22
Trabzonspor'dan iki transfer

Bordo-mavililer Sivasspor'dan Sezer Badur ve küme düşürülen Ankaraspor'dan Murat Tosun'u 2.5 yıllığına renklerine bağladı.
01 Ocak 2010 Cuma

YUNUS EMRE SEL - BELEK / DHA

Yeni yıla iki flaş transferle giren Bordo - mavili takımda kadroyu güçlendirme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Bordo - mavili yönetim gece geç saatlere kadar süren pazarlıklar sonucunda küme düşürülen Ankaraspor'da serbest kalan Murat Tosun ve Sivasspor'dan Sezer Badur ile her konuda anlaşmaya vardı. Genel Sayman Mahmut Aksu ve Sportif Direktör Ünal Karaman'ın görüşmeler sonrasında 25 yaşındaki forvet oyuncusu Murat Tosun ve yine 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Sezer Badur'la anlaştı. Teknik direktör Şenol Güneş'in isteği üzerine yapılan iki transferin bugün bordo - mavili takımın Antalya'da yaptığı kampa dahil olacağını söyleyen İdari Menajer Caner Çuvalcıoğlu, "Transferin detayları düzenlenecek imza töreniyle belli olacak. Çok büyük bir aksilik olmazsa imza törenini de takımın kamp yaptığı otelde düzenleyeceğiz" dedi.
MURAT, TRABZONSPOR'U ÇOK İSTİYORDU
Bordo - mavili takımın Ankaraspor'un küme düşürülmesinin ardından verilen 1 haftalık transfer izninde de kadrosuna katmaya çalıştığı Murat Tosun, Trabzonspor'da oynamayı çok istediğini söyledi. Tosun, daha önce Trabzonspor'a transferinin son anda gerçekleşmediğini belirterek, "Şimdi fırsat oldu. Bu formayı en iyi şekilde taşıyacağıma inanıyorum" diye konuştu.
Trabzonspor'un sürpriz bir şekilde transfer ettiği Sezer Badur için ise Sivasspor kulübüyle gecenin geç saatine kadar görüşme yapıldığı belirtildi. Bu görüşmelerin sonucunda Sivasspor'a 700 bin Euro civarında bonservis bedeli ödendiği öğrenildi.
Transfer sezonunun başlamasıyla birlikte bu iki futbolcuyla resmi sözleşmelerin imzalanacağı ifade edildi.

kaynak:holigan

Atakan
01.01.2010, 12:22
Hayırlı olsun.:)

Mustafa K. Demirbaş
01.01.2010, 12:24
Hayırlı olur inşallah..

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 12:28
700 bin euro çok para..

Özge
01.01.2010, 12:30
Hayırlı olsun:)

albatros
01.01.2010, 12:33
700.000 euro'nun çok olduğunu düşünmüyorum.
ama bizimkiler Fatih için kuruş hesabı yaptığından taraftara bu rakamın büyük görünmesi normal.

Hüseyin İlkin
01.01.2010, 12:40
Sezer Badur..

Büyük ihtimalle oynayacağı top ile bir iki ay sonra taraftarın söylediklerine pişman olmasını sağlayacak futbolcu.

S.DEMİRCİ
01.01.2010, 12:40
Sezer Badur..

Büyük ihtimalle oynayacağı top ile bir iki ay sonra taraftarın söylediklerine pişman olmasını sağlayacak futbolcu.
katılıyorum.....

Atakan
01.01.2010, 12:47
Sezer Badur'un kariyeri http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gif http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gif http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gif http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gif http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3292-9V6G8Q9S.png

1 (javascript:rateImg(1,'3292'))
2 (javascript:rateImg(2,'3292'))
3 (javascript:rateImg(3,'3292'))
4 (javascript:rateImg(4,'3292'))
5 (javascript:rateImg(5,'3292'))

Bu habere 2 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Sezer Badur, 20 Haziran 1984 tarihinde Berlin’de dünya geldi.

Futbola bu ülkede başlayan oyuncu, Berliner AK 07 ve SV Yeşilyurt formalarını giydikten sonra 2006-2007 sezonunda Karşıyaka’ya transfer oldu. Bu takımda 1 sezon forma giyen Sezer Badur 2007-2008 sezonunda Sivasspor’a geçti. Sivasspor’da toplam 43 maçta görev yapan orta saha oyuncusu 7 defa fileleri havalandırdı.

Zafer Fidan
01.01.2010, 12:49
Herkesi utandiracaksin

Osman Yavuz
01.01.2010, 12:51
Transfer yapıldığı sırada evde değildim.Özge Sezer'le, Murat'ı aldık dedi ben de Sezer'in alınmasına acayip sevindim ama eve gelince kısa süreli bir şoka uğradım.Ben Sezer Öztürk'ü aldık zannetmişim meğerse.:DKeşke Sezer Öztürk'ü alsaydık diyorum ama inşallah Sezer Badur beni yanıltır beklentilerimin üstüne çıkar.Hayırlı olsun.

Koray
01.01.2010, 12:51
Boş transfer diyenler yazdıklarına çok pişman olacak...

Emre ÖZTÜRK
01.01.2010, 12:52
hayırlı olsun ama sanki 700 bin euro biraz fazla gibi geldi bana.
Keşke engin ile takas falan yapsaydık

Ümit Tekşan
01.01.2010, 12:54
Hayırlı olsun....

kırmızı-beyaz
01.01.2010, 12:54
Ben Sivas'lı bir futbolsever olarak, Sezer BADUR'un Trabazonspor'a transferi için üzüldüm.. Ama Sezer'i yakından tanıyan birisi olarak, karakteri sağlam, futbol fundemantalitesi yüksek ve gayet faydalı olabilcecek bir oyuncuyu aldınız.. Size katkısı olacaktır.. Oyun içindeki geniş alanlara uzun top atabilme, adrese ortalar, ikili mücadeleler ve uzaktan şutları ile tam isabet diyorum.. Sezer Muhsin Hoca ile anlaşamadığı için ayrıldı.. Afrika'dan Thasabala'nın transferi içinde iyi bir kaynak olacak bu transfer Sivasspor için

Ali Can
01.01.2010, 12:55
Hayırlı Olsun......

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 12:56
Selçuk-------Sezer iyi olucak:)

omrkck
01.01.2010, 13:01
hayırlı cumalar rankdaşlar...
son zamanlardaki en iyi transferimizi yaptığımızı düşünüyorum orta sahaya direnci yüksek rakibe basan ısıran futbolu sert oynayan hem rakibe hem hakeme karşı agresif böyle bir ismin eksikliğini hissediyordukinşallah çizgisini artırarak devam ettirir ve kulübümüze uzun yıllar hizmet eder hayırlı uğurlu olsun

soul sacrifice
01.01.2010, 13:01
700 bin euro çok para..

büyük takım 700bin euroya para demez. hemde bu tür futbolcularda. beşiktaş tabataya 8milyon euro verdi. bakın satıyo şimdide. bu transferlerlede bitti sanmasınlar. fatih tekke alınsın, bir siyahi ön libero alınsın, iyide bir forvet.

Serdar Ersoy
01.01.2010, 13:04
Futbolunu zaman zaman beğendiğim bir futbolcuydu umarım bize faydalı olur...

ESER
01.01.2010, 13:06
saglamken alamayiz bari sakatken alalim demisler, insallah basarili olur

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 13:09
Neyse Hayırlı olsun İnşallah balarılı olur..

TSigalko
01.01.2010, 13:11
Sivas'ta ki en iyi adamdı.Faydalı olacaktır..

Ömer TOPAL
01.01.2010, 13:14
takımı sivas oldugu için takip etmedigim bir oyuncu...Ama insallah faydalı olur..iyidir her iki taraf içinde hayırlı olur insallah

Armağan Dere
01.01.2010, 13:18
Bu Murat Ve Sezer Hakkında Fazla Bi bilgim yok ancak Sivas'ın eski bi ortasaha oyuncusu vardı Afrikalı mı neydi Muhammed'di Heralde o çok iyiydi çok iyi serbest vuruş kullanıyordu keşke onu alsaydık

Dursun Kaplan
01.01.2010, 13:19
Hayırlı olur inşallah.

Emrah Akcagöz
01.01.2010, 13:20
Sivastan dolayı Sezeri pek sevmem ama yararlı olacağı düşünüyorum..

Hoşgeldin Sezer..

T.B_1461
01.01.2010, 13:23
www.sezerbadur.com (http://forum.bordomavi.net/www.sezerbadur.com)

mehmets61
01.01.2010, 13:24
ilk aklıma gelen geçen sezonun ilk maçında fener e uzaktan attıgı gol:) hoşgeldin sezer...

hamucera
01.01.2010, 13:34
hayırlı olsun

Arif Timurcioğlu
01.01.2010, 13:39
Bu oyuncu hangi mevkide oynuyor sanki eksik olan bölgelere değilde hep aynı yerlere transfer yapıyormuşuz gibi geliyor. İnş. hayırlı olur

sessizkral_1
01.01.2010, 13:40
Sezer Badur - http://www.youtube.com/watch?v=8jgaaId_WbE

10 dak.lık tanıtım videosu

Tayfun
01.01.2010, 13:43
Bordo Mavi forma üzerine o çirkef 58 numarayı giymez inşallah

.....
01.01.2010, 13:45
Hayırlı uğurlu olsun.

O KUTSAL Formayı sırtına geçiren herkese sahip çıkarız ve destek veririz Allahın izniyle.

SEDAT
01.01.2010, 13:46
-Fenerbahçede oynamak istiyorum diyen sezer değilmi bu...

Gökhan KAN
01.01.2010, 13:50
Rıdvan Dilmen sürekli överdi görelim bakalım..

Hayırlı olsun..

SEDAT
01.01.2010, 13:52
vardır tabi herkesin gönlünden geçen bir takım ,bende real madrid derim örneğin barca'ya gitsem bu söylem önümde problem teşkil etmemeli.
-Gerçekten verdiğin örnek çok alakalı oldu..

Mustafa Ayazoğlu
01.01.2010, 13:55
Manisaspor'da kadro dışı bırakılan, Karşıyaka'da 1 yıl forma giymiş, fakat parasını alamadığı için federasyona başvurup serbest kalan 2009-2010 sezonuna sakatlığı nedeniyle iyi bir başlangıç yapamayan Sezer Badur'a Trabzonspor'da başarılar..

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3292-9V6G8Q9S.png

Mellih
01.01.2010, 13:57
şu anda sakatlığı sürüyor mu sezer'in..??

SEDAT
01.01.2010, 13:58
Niye zoruna gitti onu anlamadım adam fenerli kardeşim .
-Sen hangi forumda olduğunun farkında değilsin galiba..

erolizmts
01.01.2010, 13:58
Trabzonspor'da oynayan ve hatta yıldız olan her futbolcu Trabzonspor'lu mudur bunuda bir söyleseniz!

Lancet_61
01.01.2010, 14:00
yerinde bir transfer olmuş...sezer beğendiğim bir orta sahaydı...ihtiyacımız da vardı böyle mücadeleci bir adama selçuğun yanında

SEDAT
01.01.2010, 14:02
Sana helal olsun kardeşim senin uyarın vesilesi ile nerde olduğumun farkına vardım.
-siz fenerli birinin birde aleni açıklamış birinin gelişine sevindiyseniz bişey diyemem..

Zeki Akyol
01.01.2010, 14:05
Hayırlı olsun onun gıbı var bızde yedek klubesi artacak umarım yararlı olur beni yanıltır ...

ESER
01.01.2010, 14:06
büyük takım 700bin euroya para demez. hemde bu tür futbolcularda. beşiktaş tabataya 8milyon euro verdi. bakın satıyo şimdide. bu transferlerlede bitti sanmasınlar. fatih tekke alınsın, bir siyahi ön libero alınsın, iyide bir forvet.

siyahi olmasa olmuyo mu:) futbolcu aranan yeni bir kriter.. siyahi olmazsa olmaz .. :D

OFLU
01.01.2010, 14:13
Tekke icin 2 milyon cok,Sakatliktan kurtulamamis adama 700 bin euro normal, Hadi ordan be!

Fatih Kuloğlu
01.01.2010, 14:16
Çok güzel oldu...

İsmail Çavuşoğlu
01.01.2010, 14:17
Hayırlı olsun başarılı olur inşallah..

ESER
01.01.2010, 14:22
sivasdan gelmesi nedeniyle pek sevindim diyemem ama sonucta alindi napalim kovamayiz ya:)

macka61
01.01.2010, 14:27
hayırlı olsun her gelen oyuncunun başımızda tacı vardır

Semih AYDIN
01.01.2010, 14:27
Hayırlı olur inşallah.

Hüseyin İlkin
01.01.2010, 14:49
http://www.haber61.net/images/news/sezer_murat.jpg

Murat Erdem
01.01.2010, 15:02
Olmuşa çare yok, Hayırlısı olsun...

kırmızı-beyaz
01.01.2010, 15:17
şu anda sakatlığı sürüyor mu sezer'in..??

için rahat olsun kardeşim.. Sezer'in sakatlığı tamamen geçti.. Muhsin Hoca ile anlaşmazlığa düştüğü için yollar ayrıldı.. İnanın Sezer gerçekten karakterli bir insan ve size katkı sağlayacak bir oyuncudur.. Hayırlı olsun...

esirgolge
01.01.2010, 15:18
Hayirli olsun

talsuv61
01.01.2010, 15:22
Sivaslının kötü bişe dediği yok,forumlarda fanatizmi bırakın.

erolizmts
01.01.2010, 15:24
Yahu ne hastalıklı düşünceleriniz var. Bu adam Trabzonspor'a transfer olmuş, halâ "bordo mavi üzerine 58 numaralı formayı giymez inşallah" diyor. Niye giysin kardeşim? Yani saçmalığında bu kadarı artık.

crazyman_61
01.01.2010, 15:33
kadroda olan boş futbolculardan olmaz inş.

Cihad Varlı
01.01.2010, 15:37
http://www.haber61.net/images/gallery/279/6.jpg

izzet
01.01.2010, 15:39
Fenerbahceli oldugunu dile getirmisti yanilmiyorsam. Hatta Istanbulda tek oynamak istedigim Takim Fenerbahce demisti. Insallah takimi sahiplenir ve Baskalari gibi Trabzonsporu benimsememzlik etmez (Bkz: Göhan Ünal)

Hayirli Olsun

Sinem Yılmaz61
01.01.2010, 15:40
Hayirli olsun yinede.

Murathan
01.01.2010, 15:42
Hayırlı olsun , Fayda sağlayacağı kanaatindeyim :)

S.DEMİRCİ
01.01.2010, 15:43
bir aksilik olmazsa sahada hem kaliteli hemde savaşan bir oyuncu izleyeceğiz..

Kereşenli
01.01.2010, 15:46
Geldiğin takımın en iyi futbolcuları arasında yerini almıştın fakat sakatlığından sonra Sivasspor'da bir varlık gösteremedin. Umarım kendini ligin ikinci yarısına iyi hazırlarsın. Bence Trabzonspor'da ilk onbiri zorlayabilecek bir futbolcu.

izzet
01.01.2010, 15:51
“Üç büyüklerden sadece F.Bahçe’de top oynamak isterdim” diyen bir Futbolcuyu almak ne kadar Mantikli acaba. Yönetim yaptigi bazi hatalardan hicmi Ders cikarmayacak?

Insallah Takimi sahiplenir ve beni yaniltir. Ancak Basarili oldugunda, Fenerbahceye gitmek istediginde, bu adama kim kizabilecek?

lazooo28
01.01.2010, 15:54
yalnis hatirlamiyorsam sezerin gecen sezon bi kac aciklamasi vardi fenerbahce den baska takimda oynamam gibi

Kereşenli
Gerçekten ben Fenerbahçe'de oynamak istiyorum dedi mi? Ağzından öyle bir çümle çıktıysa benim için Sezer bitmiştir, Fenerbahçeli bir futbolcu Trabzonspor'da oynamayı hak etmiyor.

mehmetali61_55
ben başarılı olacağı kanaatindeyim

lazooo28
01.01.2010, 15:55
“Üç büyüklerden sadece F.Bahçe’de top oynamak isterdim” diyen bir Futbolcuyu almak ne kadar Mantikli acaba. Yönetim yaptigi bazi hatalardan hicmi Ders cikarmayacak?

Insallah Takimi sahiplenir ve beni yaniltir. Ancak Basarili oldugunda, Fenerbahceye gitmek istediginde, bu adama kim kizabilecek?

yalnis hatirlamiyorsam sezerin gecen sezon bi kac aciklamasi vardi fenerbahce den baska takimda oynamam gibi

arkadas özetlemis....

hakankutlu
Barış'ı kiraladıktan sonra yedek kulübesinde boş yer kalıyordu.O mevkiye nokta transfer olmuş.Tebrikler...

Kadir
Hayırlı olsun diyelim geçelim..

Tolga
01.01.2010, 16:17
Karim Maldini ne ya :D:D ismide takmış =)) koymamış =)=)=)

Kereşenli
01.01.2010, 16:24
Akşam gazetesinde yazan açıklamalarını okudum ve malesef arkadaşlarımızın dedikleri doğruymuş:

'Anadolu takımları söz konusu olduğunda Sivasspor'dan başka takımda oynamam. Büyük takımlardan ise Fenerbahçe dışındaki bir takıma gitmem. Çünkü Fenerbahçe benim hayallerimin takımı'

Nesine üzüleyim? Trabzonspor'u büyük takım olarak görmediğine mi, Fenerbahçeli olup Trabzonspor'da oynayacak olmasına mı?

Atılay
01.01.2010, 16:29
Sivasspor Kulübü tarafından resmi internet sitesinden bir mesaj yayınlanarak takımımıza transfer olan Sezer Badur'a teşekkür edildi.

Mesajda şu görüşlere yer verildi: "Üç sezondan beri Sivassporun başarısı için mücadele eden orta saha oyuncusu Sezer Badur, sezonun ikinci yarısında Trabzon forması giyecek. Sezer Badur a Sivasspor a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni takımında ve futbol hayatında başarılar diliyoruz."

İlker ToSun
01.01.2010, 16:34
Bu ligin en büyük Fenerbahçelilerinden olan sezer badur'u transfer edecek kadar da küçüldük ya yazıklar olsun.
Ayıptır ayıp, bu kadar mı küçüldü bu takım.
sezer badurun kim olduğunu merak edenlere, tanımayanlara aydınlatıcı olması maksadıyla aşağıdaki röportajını koyuyorum :

Sivassporlu Sezer Badur net konuştu:
“FENERBAHÇE’YE HAYIR DEMEM”

-Sivasspor’la sözleşmeni yeniledin ancak Fenerbahçe ile ilgili http://www.sporx.com/images/galeri/29/7672/B_8bdd0f602dd118a57fca7dd85c9de21a.jpgçıkan haberlerle ilgili neler söyleyeceksin?
“‘Fener’den başkası olmaz’ başlığıyla haberler çıktı. Kendi internet sitemde, bana gelen sorularda, Türkiye’de nerede oynamak istediğim soruldu, üç büyüklerde hangi takımda vurgusuyla. Ben de Fenerbahçe’de oynamak istediğimi söyledim. Eğer bana Fenerbahçe transfer teklifi yapsa kesinlikle hayır demem. Ama tabii ki bu transferde Sivasspor’un da kazancı olmalı, bu nedenle sözleşmemi yeniledim. Çünkü Sivasspor sayesinde buralara kadar geldim, bonservissiz gitmek benim karakterime uygun düşmez. Sonuçta vefamı böyle göstermek istedim. Gelen sorulardan bir tanesi de ‘Anadolu’da başka takıma gider misin?’ yönündeydi, o soruya da Sivasspor’dan başka takıma gitmem yanıtını verdim. Ben açık ve net sözlüyüm, hoşuna gidenin gider, gitmeyenin gitmez. Benim karakterim bu.”
“ÜÇ BÜYÜKLERDE YALNIZCA FENREBAHÇE AMA EN BÜYÜK HAYALİM BUNDESLİGA”
-Keşke her futbolcu böyle olsa. Bazı futbolcular tepki almamak adına, ‘o takıma hayatta gitmem, kefen giyerim gitmem’ diyor ancak bir bakıyoruz çok kısa bir süre sonra o takıma transfer olmuş. Daha sonra bu sözler de o isme büyük tepki olarak dönüyor.
“Eğer Fenerbahçe’ye transfer olmaz ya da Sivasspor’da kalmazsam, en son çare başka yer olurdu. En büyük hayalim Bundesliga’da oynamak. Ama üç büyüklerde yalnızca Fenerbahçe’de oynarım diyorsam artık bu lafımı geri almam. Teklif geldi diye sözümden dönmem. Öyle bir yapıda değilim. Çevremdeki insanlar, ‘diğer takımlardan daha fala para teklif ederlerse ne yaparsın?’ diyor ama bu benim için önemli değil. Sonuçta benim bir hayalim var ve yakalamak istediğim bir başarı var. Yakalamak istediğim başarılardan biri, büyük takımda oynarsam Fenerbahçe’de oynamaktı. Sivasspor’da oynamak da hedeflerimden biriydi ve burada da çok mutluyum. Bir diğer hedefim de Bundesliga’da oynamak.”

yönetimdeki fenerliler yetmedi, futbolcu kadrosuna da fenerlileri dolduruyoruz, hayırlı olsun .

Mustafa AYDIN
01.01.2010, 16:36
Alıcı gözüyle hiç bakmadım futbolunu incelemedim ama spor programlarında özelliklede TRT de yayınlanan Stadyum programında Sezer'in Sivasspor için çok büyük kayıp olduğunu üstüne basa basa söylüyorlardı.

Kereşenli
01.01.2010, 16:37
Taraftara kendini nasıl sevdirmeye düşünüyor çok merak ettim. Son günlerde çıkan Gökhan Ünal haberleri üzerine bir de Fenerbahçeli futbolcu transfer etti yönetim. :alkış:

28TS61
01.01.2010, 16:38
ben sezer badura sirf aciklamari yuzunden karsiyim.

yorumsuz6117
01.01.2010, 16:39
Trabzonspor'u büyük takım olarak görmüyormuş demek..

albatros
01.01.2010, 16:40
herkesi utandıracaksın inşallah.
daha gelmeden dünyanın en kötü oyuncusu ilan edildin ya sana çok sempatim olmasa da milletin bu önyargısı yüzünden seni destekleyeceğim.

Kereşenli
01.01.2010, 16:42
Futbolculuğuna laf söylediğimizi gördün mü? Dünyanın en iyi futbolcusu bile olsa ben Fenerbahçe'den başka büyük takımda oynamak istemiyorum diyen bir adamı Trabzonspor'da görmek istemiyorum. Bu benim görüşüm, bana katılanlarda vardır elbet.

Anıl C
01.01.2010, 16:45
arkadaş futbol bu
yerlinin yerlisi dediğiniz özer bile fbye gitmişken bu çocugun bize gelmesinde ne sakınca var?
gerekirse samandıra tesislerinde doğmuş olsun
gelir çatır çatır topunu oynar
geçen acı 25 sene boyunca malesef topçuları Trabzonsporlu yapamadık
önemli olan bundan sonra Trabzonsporlu yapabilmek
bu zihniyetle devam ederseniz bask takımı olan atletico bilboa'dan bi farkımız olmayacak.

albatros
01.01.2010, 16:45
Futbolculuğuna laf söylediğimizi gördün mü? Dünyanın en iyi futbolcusu bile olsa ben Fenerbahçe'den başka büyük takımda oynamak istemiyorum diyen bir adamı Trabzonspor'da görmek istemiyorum. Bu benim görüşüm, bana katılanlarda vardır elbet.

kardeşim ben tek bir başlığı takip etmiyorum.bu konunun konuşulduğu başlıklar bu başlık, transfer dosyası başlığı, sezer badur-murat tosun başlığı, fatih tekke başlığı. bazı yorumlar beni deli ediyor elimde değil. kaldı ki ben senin yorumu okumadım bile. bana katılanlar da vardır elbet sana katılanlar olduğu gibi.

Anıl C
01.01.2010, 16:49
herkesi utandıracaksın inşallah.
daha gelmeden dünyanın en kötü oyuncusu ilan edildin ya sana çok sempatim olmasa da milletin bu önyargısı yüzünden seni destekleyeceğim.

yanındayım. ama sempatimde yok değil

Kereşenli
01.01.2010, 16:49
Kusura bakma o zaman. Ama benim görüşüm bu şekilde, iki sene önce Trabzon'da Fenerbahçe taraftarı yürütmeyen taraftarımız iki sene içinde o kadar değişti ki takımımıza katılan Fenerbahçeli futbolcuyu kabul etti. :eek:

Murat GENEL
01.01.2010, 16:51
ne bekliyordunuz bu takıma dışardan gelen herkesin Trabzonspor fanatiği olmasınımı bütün Türkiye'nin Trabznspor'u desteklediğini mi düşünüyorsunuz..Banane feneri tutuyorsa. geçen sene fenere 25 metreden çaktıgı golün aynısını burda atsın da feneri tutsun razıyım..bitti o devirler bitti,çocuk gibi olduk iyice..

halil ibo
01.01.2010, 16:53
Adam teklifi kabul etmiş,imzayı çakmış mı ? Bitir febeliği,geyseliği...Heee oynadığı oyunla inkar ederse Trabzonsporluluğu o zaman işte kapı işte sapı ...
Hayırlı olsun temennilerimizle,

Murat GENEL
01.01.2010, 16:55
Adam teklifi kabul etmiş,imzayı çakmış mı ? Bitir febeliği,geyseliği...Heee oynadığı oyunla inkar ederse Trabzonsporluluğu o zaman işte kapı işte sapı ...
Hayırlı olsun temennilerimizle,

nokta uzatmayın artık şu takımlı bu takımlı muhabbetini..bu takımdaki herkes Trabzonsporlu değil fbdekilerin hepside fbli değil aynı şey diğer bütün takımlar için geçerli dünyada..

Vural Kuyumcu
01.01.2010, 16:55
hayirli ugurlu olsun basarilar dilerim sezer

Kereşenli
01.01.2010, 16:56
ne bekliyordunuz bu takıma dışardan gelen herkesin Trabzonspor fanatiği olmasınımı bütün Türkiye'nin Trabznspor'u desteklediğini mi düşünüyorsunuz..Banane feneri tutuyorsa. geçen sene fenere 25 metreden çaktıgı golün aynısını burda atsın da feneri tutsun razıyım..bitti o devirler bitti,çocuk gibi olduk iyice..

Trabzonspor fanatiği olsun olmasın, bir futbolcu ben Fenerbahçe'de oynarım başka takımlarda oynamam dedikten sonra Trabzonspor sözleşmesinin altına imzasını atması ne kadar mantıklı sence?

Emre Galatasaray'da oynadığı yıllarda ben Fenerbahçe'liyim dediğini hiç duydunuz mu?

Murat GENEL
01.01.2010, 17:02
Trabzonspor fanatiği olsun olmasın, bir futbolcu ben Fenerbahçe'de oynarım başka takımlarda oynamam dedikten sonra Trabzonspor sözleşmesinin altına imzasını atması ne kadar mantıklı sence?

Emre Galatasaray'da oynadığı yıllarda ben Fenerbahçe'liyim dediğini hiç duydunuz mu?

hayalidir der..fenerhaçeyi tutan biri tabiki orada oynamak istediğini söyler..ama çocuk değiliz hiçbirimiz hayatı hayallerimiz gibi değil..Trabzonspor'da formanın hakkını vermezse tartışırsın art niyet görürsen tartışırsın bu durumu..ama oyuncunun stili ,oyunu hakkında bir cümle kurmayan insanlar sırf fbli diye karşı çıkıyorsa bu adama hiç bişey demiyorum aynı kafa devam edin yola..hepinizde büyüdünüz çıkın şu ergen dönemi triplerinden..

Emirhan Çorumlu
01.01.2010, 17:03
Ben epey verim alacagimizi tahmin ediyorum... kendisi kendini gecen sezon kanitlamis bir oyuncu... eger derseniz sivas kötü gidiyor... tek topcuyla olmuyor =)... Kendisi Ceyhun Gülselam gibi isabetli sutlara sahib ve dinamo gibi pas dagitiyor... eger selcuk böyle devam ederse... yerini sezere birakabilir... benden söylemesi... =)

Kereşenli
01.01.2010, 17:09
Arkadaşım sana söyleyebileceğim söz kalmadı, adam bas bas bağırıyor ben Fenerbahçe'den başka büyük takımda oynamam diye, üstelik Trabzonspor'u büyük takım olarak görmüyor ama biz Sezer'i kabul edeceğiz öyle mi? Ben etmiyorum kardeşim, gelmesine de sözleşme imzalamasına da karşıyım. Düştüğümüz hallere bakın.

Madem Sezer'i bu şekilde kabul edeceğiz Gökhan'ın ben Galatasaray'a sempati duyuyorum kelimelerine niye bu kadar takıldık? Demek Gökhan'a da kızmamak gerekiyor nasıl olsa herkes hayalindeyki takımı açıklıyor.

Murat Erdem
01.01.2010, 17:11
Açıklamalarını okudum, içime sinmeyen bir transfer düşüncem, daha da kuvvetlendi.

Emirhan Çorumlu
01.01.2010, 17:13
Acikcasi beni hangi takim oldugu ilgilendirmiyor... Tek kizdigim Trabzonsporu büyük olarak görmemesi... ama yinede öbür yandan söyle düsünüyorum... eger bu adamin bize faydasi olacaksa trabzonspor formasi altinda is yapacaksa gelsin... o gelip gecici sadece bir futbolcu... önemli olan trabzonspor... eger trabzonsporumuzu Istikrara tasimaya yardim edecekse veya bizzat tasiyacaksa isterse besiktasli olsun... tabi o trabzonsporu saymadigi yanlis ama yinede bunlar olacaksa bana göre gelebilir... =)

cyberentalpi
01.01.2010, 17:37
Ya nasıl mantik yurutuyoruz
Fb li olsun ne fark eder. Ts ye ne verebilir o onemli. Orta sahanın ortasında ise colman veya selcuk formsuzlugu icin alınmıstır muhtemelen.

Gecen yıl fenere harika bir gol cakmıstı yanılmıyorsam. Sivas ta gecen yıl oldukca iyi idi.
Hayirli olsun hos geldin sezer

Tolunay Abdioğlu
01.01.2010, 17:39
Hayırlı olsun,başarılar.

Orhan Kahraman
01.01.2010, 17:47
Konuşmak için erken.

Soytürk
01.01.2010, 17:52
kendisi için değil trabzonspor için oynayacak futbolcu istiyorum...yoksa hepsi ruhsuz gökhan gibi patlar elimizde!!

Reşit
01.01.2010, 17:57
her zaman ki olduğumuz gibi bi önyargıyla devam ediyoruz. bırakın adamın hangi takımı tuttuğunu hangi elle yazıdığını bize faydalı olsunda isterse marslı olsun. her zaman demedik mi ortasahamız çok kırılgan alın işte kıran adam. güçlü kuvvetli adam hoşgeldin TRABZONSPORLU SEZER

Sefaenes
01.01.2010, 17:57
fb de oynamak isteyen birini transfer etmek hic hosuma gitmedi. Insllah basarili olur ama olsa bile en uygun zamanda bize hainlik edecek birini aldik.

Tanju
01.01.2010, 18:11
Alın size mücadeleci, oyun kurucu oyuncu. Çok faydalı olacak çok! Yönetimi takdir ettim, Şenol hoca orta sahanın ortasında 3lü düşünüyor gibi, tek forvet oynayacağız, Gökhan satılamazsa demek ki forvet de almayacağız.

Fatih Özkan
01.01.2010, 18:19
Hayırlı olsun!
Ben sevindim...
Orta sahayı son derece diri tutacağından eminim...

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 18:20
Sezeri biraz araştırınca ve burdaki yorumları okuyunca fikrim değişmeye başladı İnşallah başarılı olucak..

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 18:23
TS'de transferler idmana çıktı
01 Ocak 2010 / 17:18
Trabzonspor'un yeni transferleri bu akşamki idmana katıldılar.

Bordo mavili takım Antalya'daki kampta hazırlıklarını sürdürüyor.
YENİ TRANSFERLER İDMANA ÇIKTILAR
Şenol Güneş nezaretinde idman çıkan bordo mavililerin yeni transferleri Murat Tosun ve Sezer Badur takımla birlikte ilk idmana çıktılar.

http://www.haber61.net/images/news/murat_sezer.jpg
TJİKUZU DA İDMANDA
Tjikuzu'da akşam idmanında, kampa geç gelen ve noter tespiti yapılan Tjikuzu da akşam idmanında yer aldı.
Akşam idmanı Cumhurbaşkanı senfoni orkestrası eski şefi Gürer Aykal, ve Gloria Otel'in sahibi de izledi.

http://www.haber61.net/images/news/senol_gunes_gurel_aykal.jpg
YABANCILAR GELİYOR
Trabzonspor'un yabancı futbolcuları Alanzinho, Colman ve Sylva'nın yarın kampa katılması bekleniyor.
GÜNEŞ'TEN YENİ YIL KUTLAMASI
Şenol Güneş idmanı izlemeye gelen konukların teker teker yeni yılını kutladı kafile başkanı Derviş Köz de çikolata ikram etti.

http://www.haber61.net/images/news/trabzonspor_antalya.jpg
http://www.haber61.net/images/news/dervis_koz.jpg

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Erkan SUİÇMEZ
01.01.2010, 18:25
geçen senenin sonunda yapılsaydı bu transfer sezonun en flaş transferinden olurdu.ama sivasın kötü durumu ve sakatlığından dolayı fazla oynayamayışı gözden düşmesine sebep oldu.formunu bulursa benim beğendiğim bi oyuncu.geldiğine sevindim.hoşgeldin.

Zafer Fidan
01.01.2010, 18:25
Hic olmasa web sitesi gayet profesyonel :D Ama su formali resimleri bir an önce degistirmesi lazim
http://www.sezerbadur.com

Cok iyi bir transfer

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 18:27
Yeni Yıla Transferle Girmek
http://altinayakkabi.blogspot.com/20...rat-tosun.html (http://altinayakkabi.blogspot.com/2010/01/yeni-yla-transferle-girmek-murat-tosun.html)
Trabzonspor'un devre arasındaki muhtemel hamlelerinden bahsetmeye elimiz ermeden Trabzonspor yönetimi 2 imzayla başladı yeni yıla. Kadrodaki bazı rotasyon oyuncuların çok düşük performansı yüzünden rotasyonu güçlendirmek bu transfer döneminin en büyük hedeflerinden biri olacaktı. Yine başta forvet bölgesi olmak üzere 1-2, belki çok düşük de bir ihtimal olsa 3 ilk 11 oyuncusu transferi bekleniyor takımdan. Şimdi yeni yıla girerken ilk olarak petit'in yeri blogundan öğrendiğimiz transferler, rotasyondaki önemli iki deliği kapatacakdır. Yine de açık delikler var ama gerçekten isimlerin gösterdiğinden daha değerli iki hamledir bu transferler. Hele ki bonservislerinin toplamda 700bin tl olması, ekonomik olarak pek de rahat olmayan bu kulüp için önemli bir nokta...

http://4.bp.blogspot.com/_dCf3YNNKAyY/Sz4SW7j83MI/AAAAAAAAAws/3HbujX3UbHU/s400/murat.jpg (http://4.bp.blogspot.com/_dCf3YNNKAyY/Sz4SW7j83MI/AAAAAAAAAws/3HbujX3UbHU/s1600-h/murat.jpg)

İlk önce Murat Tosun'dan bahsetmek istiyorum ben. Bu iki oyuncuya da genel olarak sempati duyardım ama Murat'ı bildiğiniz severim ezelden beri. Belki Sezer transferi çok daha büyük bir eksiğimizi kapatacak ama Murat yetenekleri ve potansiyeli itibariyle benim gözümde Sezer'den daha değerlidir... Kısaca Murat'ın kariyerinden bahsetmek gerekirse, ilk söylenmesi gereken nokta Murat'ın yaşı. Kimilerinin sandığının aksine Murat artık olgunluk çağını yaşayan ya da yaşamak zorunda olan bir futbolcu. 84, Berlin doğumlu oyuncu 2 sezonluk Karşıyaka macerasından sonra Ankaraspor'a transfer oldu 2006 yazında. 3 sezon artı bu sezonki 3 maçta toplam olarak 69 Süper lig maçına çıkan Murat 12 gol kaydetti. Ofansif bölgenin tamamında oynayabilen gurbetçi oyuncu, gerek forvet hattında, gerekse daha çok yatkın olduğu kanatlarda hücuma yönelik olarak görev yapabiliyor...

Yani Murat Tosun FM diliyle bir AMRL/FC. Oyun görüşü ve tekniği ligin genel ortalamasının epey üstünde bence. Kıyaslamak için Trabzonspor'un şuanki kadrosundan Engin ya da Barış'ı seçebilirim sanırım. Bu iki oyuncuya göre de tekniği daha zayıf olabilir Murat'ın ama bu iki oyuncuya göre büyük artıları da var. Bunlardan birincisi ve en önemlisi profosyonellik düzeyi Murat'ın. Engin ve Barış'ın bir türlü yakalayamadığı o istikrar çizgisine Murat sahip. Ayrıca Murat saha içinde Engin ya da Barış gibi yatmayı seven ofansif oyunculardan değil. Daha çok ısıran, maçın içinde olmayı seven , mücadeleci bir oyuncu. Tabiki Barış ve Engin'e oranla bir önemli artısı da ekstradan destekleyici forvet oyuncusu olarak görev yapabilmesi. Umut Bulut'la kıyaslandığında tekniğiyle Ronaldinho sanabileceğimiz bir Murat Tosun'un Trabzonspor'un forvet alternatifleri arasında da iddialı olacağı kanaatindeyim ben... Bu kadar olumlu yönünden sonra Murat'ın olumsuz yönlerine de değinmeliyiz tabiki. Bu noktada benim aklıma gelen ilk nokta kariyer çizgisinin düşüklüğü ve dolayısıyla Trabzon'da yaşayabileceği problemler. Ama kendisinin muhtemelen rotasyon oyuncusu olacağını düşünürsek bu problemlerin etkilerinin de çok olmayacağını düşünüyorum. Ayrıca Murat'ın pozisyon olarak Engin,Barış ya da forvetteki Umut'a alternatif geldiğini düşünürsek, bu oyuncuların yaşadığı baskı probleminden daha fazlasını yaşayabilmesi zor. Zira bu oyuncular çıtayı ulaşılması zor bir noktaya bırakmış durumdalar! Murat için diğer bir eleştiriyse fiziği hakkında. Ama yine bonservissiz gelen bir rotasyon oyuncusu için kıyas kimin yerine geldiğidir. Bu noktada da hemen Engin,Barış ikilisinin fiziği geliyor gözümün önüne. Sonrası malum ,geçiniz efendim... Engin ve Barış gibi iki çekingen ve cılız oyuncuya bin kat daha çok tercih ederim Murat Tosun'u...

http://2.bp.blogspot.com/_dCf3YNNKAyY/Sz4SQGEpYfI/AAAAAAAAAwk/VxMpdX6-3js/s400/sezer.png (http://2.bp.blogspot.com/_dCf3YNNKAyY/Sz4SQGEpYfI/AAAAAAAAAwk/VxMpdX6-3js/s1600-h/sezer.png)

İkinci transferse Sezer Badur . O da Murat Tosun gibi düşünüldüğü kadar genç olmayanlardan. Ve yine Murat gibi 84 Berlin doğumlu. Sezer'in garip bir kariyeri var. İlk olarak Türkiye'ye Manisaspor için gelir ama takımın kötü gidişatı sonrası kadro dışı bırakılır. Fakat bonservisini alamayınca Almanya'ya döner ve amatör olarak devam eder kariyerine. Sonra Sezer bir kez daha Türkiye'ye gelir. Murat Tosun Karşıyaka'dan ayrılırken o bu kez kapıdan içeri giriyordur. Karşıyaka'daki futboluyla 2.ligin en iyi oyuncuları arasında gösterilir. Onu ilk farkeden ve kapan Türbülent olur. Türbülent önderliğindeki Sivasspor başarılı günler geçirirken Sezer takımın diğer parçaları gibi rolünü çok iyi özümser ve çok büyük katkılar yapar. Sürekli ilk 11 oyuncusu olmasa bile, kenardan geldiği maçlarda takıma yaptığı katkılarla ligde benchten en çok katkı veren orta saha oyuncuları arasında yer alır. Arada yaşadığı sakatlıklarla bir türlü beklediği patlamayı yapamasa da adı büyük takımlarla anılmaya başlanmıştır bile. Fakat o beklediği transferi de gerçekleştiremez bu güne kadar. Bu sezona kötü başlayan ve bir türlü beklenen seviyeye çıkamayan Sivasspor'da 11 karşılaşmada yer alıp 1 asistle tamamlar devreyi. Bundan önceki iki sezonunda 53 maç 7 gol 6 asistlik istastiğinin yanına bile yaklaşamamıştır tabiki...

Sezer'in Trabzonspor'a transferiyse nispeten sürpriz olmuştur benim adıma. Sezer Öztürk transferini bekleyen bendeniz Sezer Badur transferine önce şaşırıp üzüldüm, sonraysa fikrim değişti. Niye üzüldüğümden başlayayım öncelikle, Trabzon'da oynanan olaylı Sivasspor maçından sonra hiçbir Sivassporlu futbolcunun transferine sıcak bakmadım çünkü. Fakat Sezer o takımın bir parçası değildi bu yüzden yırttı. 2.ci sebep de Trabzonspor'un gerçekten çok ihtiyacı olan bir mevkiye geldi kendisi. Yine geçen sezon sonunda 3'ten aşağıya almamızın bence mümkün olmadığı bir adamı bugün 700bin TL'ye bağlamış olmak mutluluk verici. Şimdi Sezer'in niye Trabzonspor için bu kadar önemli bir transfer olduğundan bahsedeyim. Malumunuz Trabzonspor 3 ortasaha göbeğiyle oynuyor. Bu bölgede Colman ve Selçuk, önlerinde de Alanzinho oynadı serbest rolde, Şenol Güneş sonrası. Daha önceyse Ceyhun'un önündeydi bu ikili. Ama Trabzonspor rotasyonu bu 3 bölgeye alternatif üretemiyordu. Zafer Yelen'in geçmek bilmeyen sakatlığı ve Tjikuzu krizi bunun en büyük sebebi tabiki. Tjikuzu'nun bu transfer döneminde takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor, bence çok önemli vasıflara sahip olan Zafer'se yeni antrenmanlara başlayacak fakat futbol kariyeri boyunca sakatlıklardan kurtulup kurtulamayacağı soru işareti. Tabiki böyle hayati önemi olan bir mevkiyi 2 oyuncunun sırtına yıkamazdık. Oraya transfer gerekliydi ve Sezer özellikle düşük maaliyetinden dolayı çok doğru bir seçim. Hele ki kenardan geldiği maçlardaki yüksek oyun konsantrasyonuyla yaptıklarını düşününce daha cazip bir alternatif halini alıyor. Ayrıca hücum defans dengesi de epey iyi bir oyuncu. Selçuk'un krize girdiği, Colman'ın dalıp gittiği bölümlerde büyük katkısı olacaktır Sezer'in... Ayrıca forvet arkasında da kullanılabilir Sezer. Özellikle aralara yaptığı ince koşularla Sivasspor'a kazandırdığı puanları unutmamalı...

Uzun lafın kısası 700000bin tl bonservisle gelen iki gurbetçi de gerçekten ihtiyaç duyulan oyuncular. Bu oyunculardan verim alabilmek teknik direktör ve tabiki yönetimin ellerinde. Uzun vadede bu oyuncular kendi kapasitelerine ulaşırlarsa ilk 11'de bile yer alabilirler. Hele ki Selçuk'un şu formunda Sezer'in formayı almasına şaşmamalı. Trabzon'da transfer bitmeyecek bunlarla. Fatih Tekke görüşmeleri sürerken, Mehmet Batdal, Çağlar Birinci için de nabız yokluyor Trabzon yönetimi. Tekke için seçilen bir kaç alternatif de var. Yine ortasahanın göbeği için bir yabancı oyuncu düşünülebilir. Cale ve Gökhan Ünal'ın durumları netleşince daha net hamleler göreceğiz. Ligin erken başlayacağını düşündüğümüzde 1 hafta için 2-3 önemli transfer daha görebiliriz Trabzonspor'dan. Benim 1. adayım Sezer Öztürk şimdiden belirteyim... Hem kanatlarda, hem forvet de, hem de asıl mevkisi forvet de oynayabilecek müthiş bir yetenek. 2010 için Fatih Tekke (ya da o kalibrede bir forvet) haberi kadar güzel bir haber olur Sezer Öztürk...

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 18:32
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=66079

Trabzon 2010'a hızlı girdi

Trabzonspor yeni yıla transferle başladı ve Sivasspor'dan Sezer Badur ile Ankaraspor'dan Murat Tosun ile anlaşmaya vardı. Bordo-Mavililer iki futbolcunun kulübüyle de görüşerek, her konuda el sıkıştılar ve 2. 5 yıllık sözleşme imzaladılar. Açıklamayı idari menajer Caner Çuvalcıoğlu yaptı. Sezer Batur Antalya kampına hemen katılırken, nişan için Almanya'ya giden Murat Tosun'un hafta içi Antalya'da olacağı bildirildi

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 18:33
Sezer Badur'a teşekkür edildihttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3296-4X1J3T4V.jpg

1 (javascript:rateImg(1,'3296'))
2 (javascript:rateImg(2,'3296'))
3 (javascript:rateImg(3,'3296'))
4 (javascript:rateImg(4,'3296'))
5 (javascript:rateImg(5,'3296'))

Bu habere 43 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 4 !

Sivasspor Kulübü tarafından resmi internet sitesinden bir mesaj yayınlanarak takımımıza transfer olan Sezer Badur'a teşekkür edildi.

Mesajda şu görüşlere yer verildi: "Üç sezondan beri Sivassporun başarısı için mücadele eden orta saha oyuncusu Sezer Badur, sezonun ikinci yarısında Trabzon forması giyecek. Sezer Badur a Sivasspor a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni takımında ve futbol hayatında başarılar diliyoruz."

Mehmet Fatih Silik
01.01.2010, 18:46
Olayli Sivasspor macinda bu arkada$ var miydi? Tam hatirliyamiyorum da...ve varsa o da katildi mi dövü$e? Hayir, eger öyleyse Mehmet Yildiz'i da alsaydik almi$ken :)

Alibeyoglu
01.01.2010, 18:47
kendisini tanimiyorum hayirli olsun

Onur
01.01.2010, 18:58
Hayırlı olsun demekten başka çaremiz yok gibi. Umarım kadro genişliği konusunda yetkililerin yüzünü kara çıkarmaz...

ÖmerFarukYılmaz
01.01.2010, 19:01
Ortasahaya biraz savaşçı özellikte futbolcu hiç fena gitmez..

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 19:01
İiyi oldu iyi hadi bakalım:)

matalar
01.01.2010, 19:17
net'e yeni girdim şok oldum.
yeni transferler idmanda yazısını görünce şaşırdım.
önyargılı olmamak lazım ama.... görünen köy de uzukta değildir.

_SeRKaN_
01.01.2010, 19:18
Hayırlı olsun...Başarılar...

Atılay
01.01.2010, 19:27
Olayli Sivasspor macinda bu arkada$ var miydi? Tam hatirliyamiyorum da...ve varsa o da katildi mi dövü$e? Hayir, eger öyleyse Mehmet Yildiz'i da alsaydik almi$ken :)

Yoktu galiba varsa bile olaylara karışmadı:):)

Yunus Emre SEYHAN
01.01.2010, 19:30
Yahu gören de biizim bütün oyuncularımızın Trabzonspor'lu olduğunu sanacak. 61 numarayı sırtına geçirenler diyor, Sezer söylese ne olcak?

Mehmet Fatih Silik
01.01.2010, 19:34
Yoktu galiba varsa bile olaylara karışmadı:):)

O olayin video görüntüsünü bulamadim...elinde mevcut olan bir renkta$ payla$sa güzel olur aslinda

Samet Türkmen
01.01.2010, 19:44
İyi transfer olduğunu düşünüyorum.İnşallah başarılı olur.

UğuR
Hayırlı olsun...Başarılar...

Mustafa Çolak
İnşallah Takıma Fazlasıyla Katkı Sağlar. Yoksa Sene Sonu Tji Gibi Sezer'ide Göndermek Zorunda Kalırız.

Tansu Onur Erdoğan
01.01.2010, 19:45
o maçta sezer yoktu
dont worry :D

Muhammet*
01.01.2010, 19:51
Hayırlı olsun.

Ali Tunahan Güllü
01.01.2010, 19:52

O maçta Sezer yoktu..

exelance
01.01.2010, 19:56
Türkiye'de kalırsam üç büyüklere gitmek ya da Avrupa'da oynamak. Almanya'da 2. Lig takımına giderim ama Türkiye'de bir Anadolu takımına gitmem. Hiçbir Anadolu takımı Sivasspor gibi olmaz.
Sezer'in daha önceden yaptığı bir röportajda söylediklerine bakar mısınız?
Hiç bir zaman büyük konuşmayacaksın..
Ben şahsen Sezer'in takıma büyük fayda sağlayacağına eminim..Güzel bir transfer..Hayırlı olsun..

Hami_41
01.01.2010, 20:01
hayırlı olsun beğendiğim bir futbolcuydu inş. katkı sağlar...

61karradeniz61
01.01.2010, 20:43
http://www.forumfutbol.com/sivasspor/sezer-badur-sadece-fenerbahcede-oynarim-55006.html

ya sivas ya fenerbahce

simdi nerdesin sezer ?

hayirli olsun insallah basarili olursun

Fatih Özkan
01.01.2010, 20:45
Sezer'in daha önceden yaptığı bir röportajda söylediklerine bakar mısınız?
Hiç bir zaman büyük konuşmayacaksın..
Ben şahsen Sezer'in takıma büyük fayda sağlayacağına eminim..Güzel bir transfer..Hayırlı olsun..

Umarım büyük konuşmamayı öğrenir...
Neye güvenerek böyle açıklamalar yapıyorlar ki ?
Sivasspor'un o zamanki durumuna mı güvendi acaba arkadaş ?
Çirkeflikte Sivas gibisi yok o ayrı bir mevzu tabi (:

Murat'
01.01.2010, 20:51
Tutturmuşsunuz Sivas gibi çirkef bir takım diye, başka da hiçbir şey söylemiyorsunuz.

Miraç Atalay Çiftçi
01.01.2010, 20:54
Trabzonspor taraftarı futbolun tüm harflerinden anlar ama bu olguya plus sayılacak profesyonellikten hiç mi hiç anlamaz. Kardeşim bırakın bir adamı rahat, daha kampa ayak basmadan baskıyı kurdunuz yahu!

Fatih Özkan
01.01.2010, 21:00
Tutturmuşsunuz Sivas gibi çirkef bir takım diye, başka da hiçbir şey söylemiyorsunuz.

Ben bu transfere karşı çıkmıyorum yanlış anlaşılmasın...
Ama Sivas çirkeftir!
Yaptıkları ile...
Taraftarımıza çektirdikleri ile...

Trabzonspor taraftarı futbolun tüm harflerinden anlar ama bu olguya plus sayılacak profesyonellikten hiç mi hiç anlamaz. Kardeşim bırakın bir adamı rahat, daha kampa ayak basmadan baskıyı kurdunuz yahu!

Sonuna kadar katılıyorum...
Önce destek olalım da bir bekleyelim...
Ben sevindim şahsen...
Ümitliyim bu transferden...

kaan iyinesil
01.01.2010, 21:03
piyasada hic mi adam kalmadi hemserim ya ??
yoksa bu senol hocanin yardimcisi mi .

FANATIK61
01.01.2010, 21:06
FB'li Özer degilmiydi 1996'da kacirilan sampiyonluk sonrasi ufak yasta Almanyada kahvede aglayan ve ardindan: Ben büyüdügüm zaman bordo mavi formayi giyip o takimi sampiyon yapacagim''. Simdi kimin formasini giyiyor ???

Sezer'e haksizlik yapiyoruz. Bordo Mavi forma altinda bizlerin yüzerlini güldürecektir elbet ;)

kaan iyinesil
01.01.2010, 21:10
sivasin transferde nekadar para aldigini bilen var mi ??

Murat'
01.01.2010, 21:18
Ben bu transfere karşı çıkmıyorum yanlış anlaşılmasın...
Ama Sivas çirkeftir!
Yaptıkları ile...
Taraftarımıza çektirdikleri ile...

Ufak bir soru efex.

Sahaya girmek mi daha çirkefçe yoksa sahaya girene vurmak mı ?

b_m_61
01.01.2010, 21:21
http://www.sezerbadur.com/tr/index.html

Resmi sitesi varmış. Gayet güzel hazırlanmış site, istatistikleri, videoları da var.

İlker Akçay
01.01.2010, 21:24
iyi futbolcu faydalı da olur inşallah

Emrah Akcagöz
01.01.2010, 21:39
Sitesinde çalan müziğin adı ne..?

Mehmet Fatih Silik
01.01.2010, 21:41
Ufak bir soru efex.

Peki bir soru da sana Murat karde$im.

Konuk taraftari "Misafir" olarak kendi stadina almak mi cirkefliktir, yoksa konuk takimi "Dü$man" belleyip, nüfus cüzdaninda sirf Trabzon yazdigi icin kendi stadina almamak mi cirkefliktir...? ;)

Hüseyin İlkin
01.01.2010, 21:47
Sitesinde çalan müziğin adı ne..?

Dale Boca.

Emrah Akcagöz
01.01.2010, 21:50
Dale Boca.
Teşekkür ederim..

Emirhan Ömeroğlu
01.01.2010, 21:50
Camiamıza hayırlı olsun. İnşallah isteneni verirler. Umarım iki transferde formaları için oynarlar.

Fatih Özkan
01.01.2010, 21:54
Ufak bir soru efex.

Kesinlikle o gün sahaya girenleri savunacak değilim...
Sahaya girenleri de "taraftar" olarak nitelendirmem ben...
Ama Sivas deplasmanına giden arkadaşlarım neler çektiklerini anlatınca nefretim büyüdü...
Ayrıca Sivaslıların yapmış olduğu açıklamalar...
Bunlardan ötürüdür benim sinirim!
Ve Sivas hala çirkeftir!

Hüseyin Hatırlı
01.01.2010, 21:55
Ufak bir soru efex.

Ben onu bunu bilmem ama çirkefçe olan nedir biliyor musun?

Rakip takım taraftarını maçtan önce ''dostça'' karşılayıp 40. dakikada 3-0 öne geçince ipn..Trabzon olamazsın şampiyon diye tezahhürat yapmaktır.

sem61
01.01.2010, 21:58
bizim şuan ortasahaya mı yoksa forvetemi ihtiyacımız var ... ilk önce acil halledilmesi gerekenleri halledelim sonra extralara geçeriz ...

Samet Yildirim
01.01.2010, 22:23
Hayirli olsun iyi bir transfer

Hüseyin İlkin
01.01.2010, 22:26
Kısa sürede ilk 11'in değişmezlerinden olacaktır.

hamucera
01.01.2010, 22:36
Sezer'in verdiği ropörtajlar sürekli buralara alıntı yapılıp durulması hoş değil, aldık mı aldık bizde oynayacak mı bilemeyiz ama sonuçta bizim oyuncu, Fatih Tekke'nin alınamayışının suçlusu o değil, bunu ona yükler gibi davranmak ta hoş değil

İlker ToSun
01.01.2010, 22:45
inşallah beni korkunç derece rahatsız eden ve bu transfere soğuk yaklaşmama sebep olan röportajını unutturacak derecede iyi hizmet eder

güneyli
01.01.2010, 22:51
Fenere bir defa transfer yapanın 7 sülalesi kurtuluyor maddi açıdan.Almanyadan gelen sıvasta başarı elde edip transfer sezonuna yatırım yapıp kendisinide isteyen Fenere selam çakan delikanlının sözlerine takılıp kalmayın.Ha Fener maçlarında bu sözü söylediği için canını dişine takar oynar,fena mı? o da öğrenmiştir herhalde "Büyük lokma yut ,büyük laf etme" sözünün anlamını.

krdnz
01.01.2010, 22:55
Sezer sezon başında gelseydi şu an en az 5 gol atmış olurdu.

Pozisyonları çok iyi takip edip geri dönen topları gol yapıyor diye hatırlıyorum(bilmem yanlış mı hatırlıyorum).Malum bizde kaçıp dönen topların haddi hesabı yok.

Bu arada Hayırlı Olsun.

bordoylamavi
01.01.2010, 22:55
eski formuna değil. sivasın kafaya oynadığı zamanlar çok iyydi bu adamda

Lancet_61
01.01.2010, 22:59
bizim şuan ortasahaya mı yoksa forvetemi ihtiyacımız var ... ilk önce acil halledilmesi gerekenleri halledelim sonra extralara geçeriz ...

sezer gibi bir adama en az forvet kadar ihtiyacımız vardı

hamucera
01.01.2010, 23:02
eski formuna değil. sivasın kafaya oynadığı zamanlar çok iyydi bu adamda

futbol takım oyunudur, sivas ta eski formunda değil ki tek başına formda olsun,

sifuni
01.01.2010, 23:03
hayirli olsun pek tanimiyorum umarim fayda saglar iki gündür internette girmiyordum simdi girdim transfer yapmissiz farkina yeni vardim hayirli olsun

Semih Aydın
01.01.2010, 23:09
Ön libero mu Sezer ?

Onur Şeref
01.01.2010, 23:13
Kaliteli oyuncu.

Gelmesine sevindim.Hayırlı,uğurlu olsun.

yakarcı
01.01.2010, 23:26
Kısa sürede ilk 11'in değişmezlerinden olacaktır.
yedek kulübesinin degişilmez ismi olacagı kesin :)

enmavi61
01.01.2010, 23:40
her oyuncunu yedeği var artıkkk ne güzelll forma savaşı olacak ...

Pro-TS
01.01.2010, 23:44
iyi transfer hayırlı olsun böyle bir önliberoya ihtiyacımız vardı

Hüseyin İlkin
01.01.2010, 23:46
http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/

08-09 ;

5.Hafta
17.Hafta
27.Hafta

07-08 ;

26.Hafta
32.Hafta
33.Hafta
34.Hafta

Gollerini izlemek için, sene ve haftaları.

Semih Aydın
01.01.2010, 23:52
Adam geçen sezon attığı 3 gol ile takımına 4puan kazandırmış. O derece önemli bir topçu.

Dip.Ing.Mag.
01.01.2010, 23:55
hayirli olsun sivaslilar ahlar vahlar ediyorlar sezer icin , gercektende ama sivasin iyi dönemlerinde onunda payi cok büyük..

Onur Şeref
01.01.2010, 23:57
Adam geçen sezon attığı 3 gol ile takımına 4puan kazandırmış. O derece önemli bir topçu.

Gol attığı tüm maçları kazanmışlar.

3x3=9

Matematik önemli bir bilimdir.

Semih Aydın
02.01.2010, 00:03
Gol attığı tüm maçları kazanmışlar.

3x3=9

Matematik önemli bir bilimdir.

Fener'e attı. 1puan yerine 3puan aldılar. 2puan getirmiş
Öbür maç atmasa da olurmuş. 2-0 aldılar. 0puan getirmiş
Antalya'ya attı. Yine 1 yerine 3 almışlar. 2puan getirmiş

Etti 4puan

Cafer Bulur
02.01.2010, 00:22
Hayirli ugurlu olsun.

Yeni yuvana hosgeldin sezer,sansin bol olsun.

Soytürk
02.01.2010, 00:26
3 buyukler hayali kuran bir futbolcu bizi buyuk bile saymadan sonra gel giy bu formayı ruhuyla oynarmı sizce??herneyse umarım hayırlı olur formasının hakkını verir...büyüklük neymiş görür...

TolgaTopçu61
02.01.2010, 00:27
Hayirli olsun...

Hirsli,mücadele eden bir oyuncu yararli olur insallah...

john_61
02.01.2010, 00:30
İyi bir transfer olduğu açık. Niçin? Hali hazırda alındığı mevkideki oyuncular en fazla onun kadar kaliteliler çünkü...

Bülent hoca, kaybettikleri maçlardan sonra skoru eksik oyuncularına bağlarken eksiklerin arasında sezer de vardı.

Ali Tunahan Güllü
02.01.2010, 00:31
Selçukla iyi bir ikili olacaklar eminim hayırlı uğurlu olsun..

ahmet aydın
02.01.2010, 00:35
orta sahada çalım atacak bir tane bile oyuncu yoksa bu takıma orta saha lazımdır.inşallah kendini gösterir.orta sahaya ilaç olur.

Enes Ünal Kaya
02.01.2010, 00:52
Sezer Badur Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin ;

http://www.sezerbadur.com/

Sezer Badur Resmi Web Site

Mehmet Zeki
02.01.2010, 01:08
http://www.sezerbadur.com/tr/ziyaretci/

Biraz destekliyelim Sezer Badur´u.

sifuni
02.01.2010, 01:15
http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/

08-09 ;

5.Hafta
17.Hafta
27.Hafta

07-08 ;

26.Hafta
32.Hafta
33.Hafta
34.Hafta

Gollerini izlemek için, sene ve haftaları.

sagol söyledigin icin sutlarida iyimis ceza sahasinin disindan iyi vuruyor herhalde

Proof
02.01.2010, 01:27
Sivasta tek begendigim oyuncu buyudu.. Ama bu kadroya lazimmi degilmi bilemem..

Faruk UYSAL
02.01.2010, 01:37
İyi bir transfer yaptığımızı düşünüyorum.
Geçmişte yapılan röportajlarda söylediklerine fazla takılmamak gerekir. Oyuncu bizde kendini gösterebilirse havasını bulur, havasını buldukça da kulüple bütünleşir ve bir süre sonra bizden fazla Trabzonsporlu olur. Bir zamanlar Rıdvan da Sarıyer'de oynarken birkaç defa gs'liyim diye beyanat vermişti ama şimdi fb'nin efsaneleri arasında sayılıyor.
Defansın önünde Selçuk'la beraber iyi bir ikili oluştururlar diye ümit ediyorum.
Tekrar hayırlı olsun.

Ahmet Ocak
02.01.2010, 02:47
http://www.sezerbadur.com/tr/ziyaretci/

Biraz destekliyelim Sezer Badur´u.

destekleyın tabı ne olmus o v erdıgın sıtede ben turkıyede fenerbahceden baska takım tanımam ve oynamam dedıyse...

Enes
02.01.2010, 02:50
Hayırlı olsun..

krdnz
02.01.2010, 03:46
Web sitesi Ts Clubtan daha iyi.

askemo_garleli
02.01.2010, 05:44
destekleyın tabı ne olmus o v erdıgın sıtede ben turkıyede fenerbahceden baska takım tanımam ve oynamam dedıyse...

o lafı eden bir futbolcunun inancından ne beklersin ki?

leavemealone
02.01.2010, 05:56
Çok büyük mutluluk

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm829071.jpg

Trabzonspor, 2010’a hızlı girdi... Bordo-Mavililer, yeni yılın ilk gününde 2 transfer yaptı, aldığı oyuncuları kampına kattı. Teknik direktör Şenol Güneş’in istediği takviyeler üzerine alternatif futbolcular üzerinde duran Karadeniz temsilcisi, Sivasspor’dan Sezer Badur ve Ankaraspor’dan Murat Tosun’u aldı, kampına kattı. Sezer Badur için Sivasspor’a 350 bin Euro bonservis ücreti verileceği belirtilirken, Murat Tosun ise sözleşmesi bittiği için bedelsiz olarak geldi. Her iki oyuncu da anlaşma sağlanmasının ardından soluğu Trabzonspor’un kamp yaptığı Antalya’da aldı. Trabzonspor gibi ülkenin büyük olarak adlandırılan takımlarından birine geldikleri için çok mutlu olduklarını dile getiren ikili, şu an forma giymeye de hazır olduklarını kaydetti.

fanatik

b_m_61
02.01.2010, 06:09
Web sitesi Ts Clubtan daha iyi.

Bende görünce ilk bunu düşünmüştüm.

61_Serhat_61
02.01.2010, 06:16

o lafı eden bir futbolcunun inancından ne beklersin ki?
kaynak var mi arkadaslar??

BALKAN 06
02.01.2010, 09:28
değişik bi tip,kick boks çulara benziyor(özellikle gökhan saki)
Allah bi bebe daha kısmet ederse yine maldini tarzı isim koyarmı ve febe hakkında söyledikleri gerçek mi merak etmiyor değilim.

sezer siten çok güzel ama sivas artık pert olduğu için yenilemen lazım.
hoş geldin camiamıza,
başarılı olursun inşallah...

Harun-61
02.01.2010, 09:56
hayirli olsun

basarilar

Dursun Kaplan
02.01.2010, 10:29
Sezer zamanında TFF dergisi Tam Saha'ya verdiği bir röportajda 3 büyükler dışında bir klüpte oynamam demişti. 3 büyükler de sadece Fb'de oynarım gibilerinden sözler söylemişti.

Neymiş Sezer efendi,büyük lokma ye büyük konuşma. :)

Alihan Ertürk
02.01.2010, 11:04

İçeriğini değiştirir inşallah birkaç maç sonra Trabzonspor formalı fotoğraflarını görürüz sitede.

peker61
02.01.2010, 11:08
Hayırlı olsun inşallah başarılı olur..

mehmet_35
02.01.2010, 11:48
ii ve yerinde bir transfer.

hakankutlu
02.01.2010, 11:58
Ceyhun ile birlikte değişmeli oynarlar heralde.Muhtemelen ikinci yarın yine 4-5-1 oynanacak ve iki defansif orta saha ile oyuna cıkılacak.(Selçuk-Sezer).Eğerki böyle oynamayacaksak ölü yatırım diyebiliriz.Çünkü şu an ki dizilimde kesebiileceği pek oyuncu yok...

Kazım Uzunboy
02.01.2010, 17:06
Web sitesine hayran kaldım. :)

Emrah Akcagöz
02.01.2010, 17:07
Web sitesine mesaj atalım da buraya üye olsun..:)

Dursun Kaplan
02.01.2010, 17:12
Ziyaretçi defterinde yazılanları tek tek cevaplamış. :)

Dur söylimde buraya üye olsun. :p

Alihan Ertürk
02.01.2010, 17:15
editt .. . '' *

Remzi
02.01.2010, 17:18
Tamam sen editle mesajını :D

Kazım Uzunboy
02.01.2010, 17:20
Başlığın ilk mesajındaki bilgiler güncellenebilirmi lütfen :)

Bu gibi durumlarda raporla güncellesin arkadaşlar Alihan. :)

Remzi her zaman burda olmayabilir. :)

Mesut
02.01.2010, 17:36
selçuk' a hemşeri geldi sezerde hataylı

bordo(61)mavi
02.01.2010, 17:56
selçuk' a hemşeri geldi sezerde hataylı

Bu mesajın üzerine bu foto iyi gider diye düşündüm:) Farklı formalarda mücadele ederken şimdi Trabzon'da buluştular

http://img338.imageshack.us/img338/9119/adszge.jpg (http://img338.imageshack.us/i/adszge.jpg/)

Mustafa Çolak
02.01.2010, 18:17
İnşallah Başarılı Olacaktır.

MuratJ
02.01.2010, 19:05
Geçen seneki performansını yakalarsa direk oynar diye düşünüyorum. Ama bunda şüpheliyim açıkçası.

ESER
02.01.2010, 19:15
sezerin soylediklerine fazla takilmamak lazim, sonucda profesyonel futbolcu. sezer fb yi tutuyo da digerlerinin hepsi TS li miydi gelmeden once? bu sacma sapan aciklamayi yapmis olmasi buyuk bir hata ama dogustan bjkliyim diyen mehmet topuzun da fbde ne kadar hirsli oldugunu da goruyoruz,, emek verdigi bir takimda takim arkadaslarina ihanet edecegini sanmiyorum,, bekleyip gormek lazim cunku artik bizim futbolcumuz ve her futbolcuya bir kulp takip yipratmamamiz gerekir..

Ilelioglu
02.01.2010, 19:50
"Hangi Takimi tutuyor" Konusuna pek takilmamaliyiz bence...

Önemli olan bize saglayacagi fayda...;)

Özkan
02.01.2010, 20:21
Şimdilik yorum yapmayacağım. İnşallâh Sivas'taki hırsını burada da gösterir.

Mira_61
02.01.2010, 20:22
Elim bir türlü varmadı yorum yazmaya.
İnşallah hayırlı olur.

Alihan Ertürk
02.01.2010, 20:24
Tamam sen editle mesajını :D

İşlem tamam :)

Bu gibi durumlarda raporla güncellesin arkadaşlar Alihan. :)

Remzi her zaman burda olmayabilir. :)

Bir dahakine öyle yaparım Kazım abi , Remzi abi halletti bu sefer :)

Murathan
02.01.2010, 20:32

ççç ççç
Komedi , yukarda Adidas amblemi var ayağında Nike top sektiriyor ççç

Alihan Ertürk
02.01.2010, 20:33
ççç ççç
Komedi , yukarda Adidas amblemi var ayağında Nike top sektiriyor ççç

TSL'de de birçok takımın sponsoru Adidas ama maçları Nike topla oynuyorlar.

Neresi komik bunun ?

Murathan
02.01.2010, 20:35
Başka bi resim koyamamış mı acaba ?

Ne biliyim benim tuhafıma gitti , hem de baya ...

Fatih Oflaz
02.01.2010, 20:49
Hayırlısı olsun.Başarımız için uğraşacak her oyuncuya kapımız ve gönlümüz daima açıktır...

Emre İskender
02.01.2010, 20:51
İnşallah beklediğimiz patlamayı yapacak...

ESER
02.01.2010, 21:05
bence performansini gormeden on yargili yaklasmamamiz gerekir. iyi bir sezer is yapar bence

Cabri61
02.01.2010, 21:16
Trabzonspor'da çift kale günü
02 Ocak 2010 / 20:47
Otelin sahasında yapılan taktik çift kale maçta yeni transfer sezer de oynadı

Trabzonspor ligin ikinci yarı hazırlıklarını eksik bir kadro ile sürdürürken bordo mavililer bu akşam 17:30 da kamp yapılan otelin sahasında bir çalışma yaptı.

10 ar kişilik iki takım halinde çift kale maç yapan bordo mavililerde yeni transfer Sezer Badur'da yer aldı. Sezer oynadığı futbol ile yüreklere su serperken yeşil takımda yer alan Sezer'in çabası takımını kurtarmaya yetmedi.

Kamp yapılan otelin sahasında yapılan taktik çift kale maçta Gökhan hafif bir sakatlık geçirirken, kaptan Umut'un yer aldığı kırmızı takım Gökhan'ın yer aldığı yeşil takımı 3-1 mağlup etti. Başkan Sadri Şener ,in de izlediği karşılaşmanın gollerini Şahin, Mustafa ,ve Umut atarken Yeşil takımın tek golü Engin Baytar'dan geldi

HAKEM: Turgut Kural
YEŞİL TAKIM: Tolga, Ömer, Giray ,Ferhat, Mustafa, Şahin, Selçuk, Zafer, Barış, Umut
KIRMIZI TAKIM: Onur, Zeki, Rasimcan, A.Kadir, Sezer, Tjikuzu, Serkan, Engin, Gökhan Şahin

hamucera
02.01.2010, 21:34
Trabzonspor'da çift kale günü
02 Ocak 2010 / 20:47
Otelin sahasında yapılan taktik çift kale maçta yeni transfer sezer de oynadı

Trabzonspor ligin ikinci yarı hazırlıklarını eksik bir kadro ile sürdürürken bordo mavililer bu akşam 17:30 da kamp yapılan otelin sahasında bir çalışma yaptı.

10 ar kişilik iki takım halinde çift kale maç yapan bordo mavililerde yeni transfer Sezer Badur'da yer aldı. Sezer oynadığı futbol ile yüreklere su serperken yeşil takımda yer alan Sezer'in çabası takımını kurtarmaya yetmedi.

Kamp yapılan otelin sahasında yapılan taktik çift kale maçta Gökhan hafif bir sakatlık geçirirken, kaptan Umut'un yer aldığı kırmızı takım Gökhan'ın yer aldığı yeşil takımı 3-1 mağlup etti. Başkan Sadri Şener ,in de izlediği karşılaşmanın gollerini Şahin, Mustafa ,ve Umut atarken Yeşil takımın tek golü Engin Baytar'dan geldi

HAKEM: Turgut Kural
YEŞİL TAKIM: Tolga, Ömer, Giray ,Ferhat, Mustafa, Şahin, Selçuk, Zafer, Barış, Umut
KIRMIZI TAKIM: Onur, Zeki, Rasimcan, A.Kadir, Sezer, Tjikuzu, Serkan, Engin, Gökhan Şahin

ben hiçbirşey anlamadım bundan yani tamam Sezer başlığı burasıda garibime gitti bu haber, kim kimi yendi

Cabri61
02.01.2010, 21:55
Boşver orası önemli değil Forvet'i de Gökhan Şahin yazmışlar.Kafası iyiydi demekki haberi yapanın :D

Cihad Varlı
02.01.2010, 22:21
Sezer döktürmüş çift kalede .

Halil Atalay
03.01.2010, 00:51
hayırlısı olsun

M.S.SOFU
03.01.2010, 01:11
Boşver orası önemli değil Forvet'i de Gökhan Şahin yazmışlar.Kafası iyiydi demekki haberi yapanın :D
hahaha.....
süper ya....
koptum
XD

Gökhan KAN
03.01.2010, 01:24
Kimin hangi takımı tuttuğu mühim değil..Güzel futbol izlettirsin yeter..

Hüseyin İlkin
03.01.2010, 07:51
Sezer 2 günde alıştı

Sivas'tan transfer edilen Sezer Badur, dün yapılan antrenmanlara katıldı. Takım arkadaşlarıyla kısa süre içinde kaynaşan tecrübeli futbolcunun, çalışma hırsı teknik heyeti mutlu etti. Sezer Badur'un kampa hazır olarak geldiği ve takımdan ayrı bir programa tabi tutulmayacağı ifade edildi.

Fotomaç
http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Ahmet Başkaya
03.01.2010, 10:15
Aferin Sezer güvenim çok sana hırsla devam ...

Sefa Murat Dokuz
03.01.2010, 14:13
Sivastayken en sinir olduğum oyunculardan biriydi bu sivasın antipatikliğinden de olabilir.
Ama hırslı bir oyuncuydu. Bordo mavi ile görünce kanım ısındı .D

Alibeyoglu
03.01.2010, 14:23
kendisini tanimiyorum ama ceyhun,alanzinho,colman,selcuk,serkan,enginin oldugu bir orta sahaya geldi isi zor gibime geliyor

Zafer Fidan
03.01.2010, 14:56
kendisini tanimiyorum ama ceyhun,alanzinho,colman,selcuk,serkan,enginin oldugu bir orta sahaya geldi isi zor gibime geliyor

Hicde sanmiyorum. Ilk 11 yerini bulacak