PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YÖNETIM SORUMLU ARAMASIN...

osman__61
27.07.2005, 15:11
sen 2 aydir golcü alma. adam sakat sakat oynasin.ç ondan sonra yok yattara yok sicak hava bilmem ne. sahada deli dana gibi kosan bi sözüm ona forvet. suçlu yönetimdir.

lazyilmaz
27.07.2005, 15:14
Ben herkesin Mehmet Yilmaz sucla cikarmasini anlamiyorum, adam bundan
iyi ne zaman oynadi ki? Sadece 1 gol pozisyonuna girdi onuda atamdi.
ben tek suclu Senol Gunes'i goruyorum, yanlis bir 11 oynatti.

kuzey_lee
27.07.2005, 15:17
Ben herkesin Mehmet Yilmaz sucla cikarmasini anlamiyorum, adam bundan iyi ne zaman oynadi ki? Sadece 1 gol pozisyonuna girdi onuda atamdi. ben tek suclu Senol Gunes'i goruyorum, yanlis bir 11 oynatti.

yap bi 11 bakalim kimi oynatacaksin?hadi bekliyorum 11'ini

abdulkadir_gg
Yok kardesim ya yönetimin suçu %10 ise M.yilmaz'in ya da yattaranin suçu %90 ya yattara senin bi kere adin var ya ben mi oynuyorum o sahada. yönetimimizi o kadar çok suçlamaya gerek ok bence. Böyle bir yenilgiyle de hemen yönetimi suçlamak bence yanlis. Siz göreceksiniz 3 Agustos da bunun bütün hincini alacagiz Trabzonsporumuza güvenimiz sonsuz

sametaydin
Ben herkesin Mehmet Yilmaz sucla cikarmasini anlamiyorum, adam bundan iyi ne zaman oynadi ki? Sadece 1 gol pozisyonuna girdi onuda atamdi. ben tek suclu Senol Gunes'i goruyorum, yanlis bir 11 oynatti.

haklisin. bu malubiyette sirasiyla yönetim veteknik heyet suclu. yattara da suclu ve kötü oynayan oyuncular.

Crazy_OfLu61_
27.07.2005, 15:23
Mehmet Yilmaz suçlu ama bütün suç onun degil tabiki ama sen her seferinde kaleciyle karsi karsiya kalip atamazsan suçlu olursun.

zanoylu
27.07.2005, 15:23
Mehmet yilmazin ne suçu olabilir.Ben o pozisyonu gol yapsaydim böyle olmazdi. Evet demekki suçlu benim....smileys/smiley5.gif

baris_aykan
27.07.2005, 15:27
Mehmet Yilmaz suçlu ama bütün suç onun degil tabiki ama sen her seferinde kaleciyle karsi karsiya kalip atamazsan suçlu olursun.

BIR ATAK BIR MACIN KADERINI BOYLE KOLY DEGISTIREMEZ

AYNEN KATILIYORUM

lazyilmaz
27.07.2005, 15:30

Pardon burada yanlis yazdim, Senol hoca burada transfer sezonunda cok
sessiz kaldi yonetime baski uygulamadi, boyle bir kadro elinde oldugunu
bilmesine ragmen sessiz kalmasi onun sucu. Bir de macin sonlarina dogru
yaptigi hatalarda macin boyle bitmesine neden odu. Onemli olan evimizde
oynayacagimiz mac, turu atlarsak takimin kendine olan guveni ve
taraftarin takima olan guveni artar. yenilirsek cok gotu olur takimin
gelecegi icin.

Ycandan
27.07.2005, 15:33
EN BÜYÜK SUÇ YÖNETIMIN.BU KADAR GEZIPTE FUTBOLCU ALAMAYAN INSAN TOPLULUGU SADECE BIZIM TAKIMDA VAR.

kuzey_lee
27.07.2005, 15:34

Pardon burada yanlis yazdim, Senol hoca burada transfer sezonunda cok sessiz kaldi yonetime baski uygulamadi, boyle bir kadro elinde oldugunu bilmesine ragmen sessiz kalmasi onun sucu. Bir de macin sonlarina dogru yaptigi hatalarda macin boyle bitmesine neden odu. Onemli olan evimizde oynayacagimiz mac, turu atlarsak takimin kendine olan guveni ve taraftarin takima olan guveni artar. yenilirsek cok gotu olur takimin gelecegi icin.

ilk mesajinda bi celalle ''senon hoca'' dedin..simdi daha olumlu bakiyorsun..ne diyim..gaza gelerek yazmayin yeter...

lazyilmaz
27.07.2005, 15:39
Adamda akil mi kaldi bu rezillikten sonrasmileys/smiley11.gif

Kusura bakma kardes smileys/smiley2.gif

Can basten
27.07.2005, 15:54
Yahu adam iki net gol pozisyonunu bozuk para gibiharcasin sonra da Trabzonspor'un forvetiyim desin... Trabzonspor'da 10 numarayi giymek o kadar kolay degil...smileys/smiley7.gif

CeSS
27.07.2005, 16:15
2 Hazirlik maçinda birer gol : 1 Trilyon

Ne ala memleket ...

murat
27.07.2005, 17:44
okadar baslik varki yonetimi tartistigimiz bu basliga gerek yok, kilitliyorum..