PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atay Aktug Küplere binmis

Sayfa : [1] 2

CAFER ÖZER
27.07.2005, 15:09
Atay Aktug efendi Küplere binmis,Traftarin 1 yildir Küplerin üzerinde gezdigini görmüyorya beyefendi Küplere binmis Küplere binmesi gereken tepki göstermesi gereken bizleriz.Hata nedir Transfer yapmamak,Trabzonspor u küçük düsürmek kimsenin haddine degildir beceremeyen basiretsiz yönetici istemiyoruz.
Allah Askina Çokmu sey istedik sadece bu takima kaliteli 3 tane takviye yapin dedik.Takima destekse ölümüne destek olduk,Geredeye kampa gittik destek olduk,Olimpiyat satadini dolduralim dediler doldurduk,Forma dediler aldik,100 BIN ÜYE dediler olduk,Dergi dediler abone olduk,sabredin dediler sabir küpü olduk bunun karsiliginda dedikki su takima 3 tane kaliteli takviye lazim ama ne yaptilar daha Petkoviçten kalitelimi degilmi belli olmayan Bir kaleci Petkoviçin yerine,adi sani duyulmamis ELLER TOLGA nin yerine baska birde bu gün yeni bir taransfer oda Tolgadan gelen paranin arta kalani ile,
BURDAN bagirdik yanlis yapiliyor bakin SL ve Lig basliyor oyuncu lazim oyuncu lazim dedik A,B,C D .........Z PLANI DEDILER ortada hiç bir plan kalmadi.ama dün Takke Düstü kel göründü.Maçtan sonra birde ATAY AKTUG denilen REZALETIN basmimari küplere binmis,arkadas Küplere binecegine Transfer yapsaydin ya yapman gerekn sadece kaliteli,2,3 takviye iken ve geçen sene ayni hatadan dolayi elden kaçan imkanlar bu sene daha erken bitmek üzere.
Tek kelime ile Trabzonspor rezaleti Türkiyeye yasatmistir.Tek sorumlu ATAY AKTUG dur.kimse baska sorumlu aramasin
ATAY AKTUGUN küplere binmesi ile ilgili Bir kardesim (ismi bende kalacak) siir yazmis bende sizlerle bu siiri paylasmak istiyorum Güzel bir siir olmus sagolasin kardes

KÜPLERE BINEN ADAM<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
Kenan Pars dediler inanmamistik<O:P></O:P>
Akilli ve zeki biri sanmistik<O:P></O:P>
Güçlü takim vaadine kanmistik<O:P></O:P>
Yalancinin mumu aksamdan söndü<O:P></O:P>
Dün gece bir adam küplere bindi...<O:P></O:P>
Hani firtinaydik esecektik biz<O:P></O:P>
Avrupa?da nefes kesecektik biz<O:P></O:P>
Balkona bayraklar asacaktik biz<O:P></O:P>
Firtina daha yel olmadan dindi<O:P></O:P>
Borsaya açilmak her seyi çözdü!<O:P></O:P>
Komiteler Mars?i, Venüs?ü gezdi<O:P></O:P>
Gazeteler her gün transfer yazdi<O:P></O:P>
Plandan, yalandan beynimiz döndü<O:P></O:P>
Obina, bu bina derken gün doldu<O:P></O:P>
Forvetimiz kazma, oduna kaldi<O:P></O:P>
Bir tarih Kibris?ta madara oldu<O:P></O:P>
Cümlemizin basi yerlere indi<O:P></O:P>
Paramizi sokaklara saçmadi<O:P></O:P>
Kapatti kasayi, daha açmadi<O:P></O:P>
Iki yildir inadindan geçmedi<O:P></O:P>
Risk almadan olaniyla yetindi<O:P></O:P>
Tebdili mekanda fayda var diye<O:P></O:P>
Ergün Ata bizi tefe kor diye<O:P></O:P>
Ama kalkarsam da, çalarlar diye<O:P></O:P>
Koltugunu alip biraz gezindi<O:P></O:P>
Hayret yahu... adam küplere bindi

poetricus
27.07.2005, 15:14
Cleared By Poetricus

Edited by: Poetricus

Guests
27.07.2005, 15:16
cAFER HAY YÜREGINE SAGLIK NE GÜZEL ÖZETLEMISSIN BIZIM BASKANIN DURUMUNUsmileys/smiley1.gif

Ycandan
27.07.2005, 15:20
BU YAZININ VE SIIRIN ALTINA IMZAMI ATARIM.HER SEYI DÖRT DÖRTLÜK ANLATMIS KARDESIMIZ.BU SIRIN ÜSTÜNE BIR SEY YAZMAYA GEREK YOK.

BASKANIMIZ BANKA HESAPLARIMIZA BAKAR BAKAR AVUNUR.NE KADAR KAR YAPTIK DIYE.RUM TAKIMINA YENILMENIN ACISI KAÇ PARAYLA DINER ACABA.

osman__61
27.07.2005, 15:23
harika bir yazi olmus. artik gerisi yönetimin.

Taner Uykuçeken
27.07.2005, 15:29
Bu siiri direkt atay beye göndermek lazim abi kim yamissa eline saglik belki yönetim bir mesaj çikarir bu siirden

baris_aykan
27.07.2005, 15:30
ben sunu anlamiyorum daha dune kadar omuzlarda bir baskan bugun sirt cevrilmis bir baskan yapmayin daha mac bitmedi

ben sonuna kadar baskanimiza ve yonetime tam destek veriyorum

baget55
27.07.2005, 15:34
arkadaslar bende katiliyorum ... baskanimizda boyle olmasini istemezdi.. hem daha 90 dakikamiz var hepimiz uzulduk ama ne gelir elden ?

Ycandan
27.07.2005, 15:39
BIZIM ELIMIZDEN BIR SEY GELMEZ AMA BASKANIN ELINDE BU SENE HER TÜRLÜ IMKAN VARDI.BEN DÜN GECE MEHMET YILMAZIN YERINDE ZURAWSKI YI DÜSÜNDÜMDE NASIL OLURDU ACABA

matacascer
27.07.2005, 15:42
HEPINIZE KATILIYORUM ARKADASLAR NE YAZIKKI TRANSFERI BECEREMEYEN BIR KULÜBÜZ....

CAFER ÖZER
27.07.2005, 15:47
arkadaslar bende katiliyorum ... baskanimizda boyle olmasini istemezdi.. hem daha 90 dakikamiz var hepimiz uzulduk ama ne gelir elden ?

Rum takimini elesekte isler degismez benim elestirim Transfer için geç kalindi,Geçen yilki hatalar aynen tekrar ediliyor.BU RUM TAKIMI karsisinda rezil olmamliydik

seyyahali
27.07.2005, 15:48
biktim abi her sene ayni rezilligi yasamaktan yeter artik bizim sesimize kulak verin bu taraftar bu atkima sahip çikmiyor siz çikmnak istemiyorsaniz dahi onu bilmiyorum sayin baskan borcumuz yok tamam ama transferde yok o zaman arkadas bizde yokuz diyelim bu bize yakismaz bizede yakisir dünyaca yildiz olmus oyuncular ikinci sinif oyuncu istemyorumsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Badaloğlu
27.07.2005, 15:54
Cafer agabey, sonunda sair de ettiler senismileys/smiley1.gif.Evet baska topikte de yazdim sorumlu Yattara felan degildir.Tek sorumlusu baskan ve is bilmez yönetimdir.Neymis! ''öyle Brezilyalardan topçu kolay alinmiyormus''O zaman oradan futbolcu alma kardesim,baska ülke mi yok!...Geçen sene devre arasinda Szymek bu takima geldiginde Zuravskiye'de bizim yönetim lisans çikarmisti ama ne hikmetse lig bitti,yeni ezon basladi ama anlastigimiz adami alamadik.Çok paradan bahsediliyor,bunlar geçen senede Kiew maçi öncesi paralsara kiyamimis olan gene taraftara olmustu.

Güney Kibris Rum takimina elenmek, inanin bu takimi bititirir.Kimse de bana yahu bu spor müsabakasi demesin.Her ne kadar yaptiklari futbol olsada Rum takimina hemde kendinden kat kat zayif bir takima elenmeyi Trabzonspor kaldiramaz.Türkiyenin iftahar ettigi bu takim bundan sonra maytap geçilen takimi olur.O yüzden bu maçin rövansinda en azindan acimizi hafifletecek bir skor ile tur atlamayi beklioruz.Sonra mi?CL gitmesekte olur...Gerek kalmadi...Atay Aktug ve ekibi gitsin oynasin...

Ycandan
27.07.2005, 15:59
RUM TAKIMINA ELENMEK TÜRK FUTBOL TARIHININ EN BÜYÜK AYIBI OLUR BENCE.RÖVANSI ÖYLE YADA BÖYLE ALMALIYIZ.

Barış BAKIRTAŞ
27.07.2005, 16:05
Cafer abi sana katilmamak elde degil destekse destegimiz oldu. Olimpiyat stadindaki maçtan sonra gaza gelip 10 gün içerisinde transferi bitirecegiz dedikleri hala daha kulaklarimda çinliyor. Yanarim yanarimda su Karel Dhaneyi dün aksam aradigimiza yanarim meger karel ne büyük topçuymus !

Verseydiler tolgaya 1.650 milyar uzatsaydilar sözlesmesini 2 yil daha alsalardi bi forvet petkoviçin kalmasina bile raziydim bu hallere düsücegimizi bilseydim iste ozaman skor çok farkli olurdu. Ama durrrrrr dengeler bozuluyor !

Evet gerçekten bozuldu dün aksamdan beri dengeler denge filan kalmadi bende..

Oğuzhan Turhan
27.07.2005, 16:05
atay bey önce brazilyaya yolladigi,is bilmeztransfer komedyasina karsi küplere binsin

CAFER ÖZER
27.07.2005, 16:16
Cafer agabey, sonunda sair de ettiler senismileys/smiley1.gif.Evet baska topikte de yazdim sorumlu Yattara felan degildir.Tek sorumlusu baskan ve is bilmez yönetimdir.Neymis! ''öyle Brezilyalardan topçu kolay alinmiyormus''O zaman oradan futbolcu alma kardesim,baska ülke mi yok!...Geçen sene devre arasinda Szymek bu takima geldiginde Zuravskiye'de bizim yönetim lisans çikarmisti ama ne hikmetse lig bitti,yeni ezon basladi ama anlastigimiz adami alamadik.Çok paradan bahsediliyor,bunlar geçen senede Kiew maçi öncesi paralsara kiyamimis olan gene taraftara olmustu.

Güney Kibris Rum takimina elenmek, inanin bu takimi bititirir.Kimse de bana yahu bu spor müsabakasi demesin.Her ne kadar yaptiklari futbol olsada Rum takimina hemde kendinden kat kat zayif bir takima elenmeyi Trabzonspor kaldiramaz.Türkiyenin iftahar ettigi bu takim bundan sonra maytap geçilen takimi olur.O yüzden bu maçin rövansinda en azindan acimizi hafifletecek bir skor ile tur atlamayi beklioruz.Sonra mi?CL gitmesekte olur...Gerek kalmadi...Atay Aktug ve ekibi gitsin oynasin...

Ahmet siir bana ait degil Ismi bende gizli kendisi isterse sairini bir gün açiklarim bir kardesimiz yazmis bana göndermis bende site ile paylasmak istedim çok güzelde yazmis hosuma gitti.Keske ATAY AKTUG ile ilgili daha güzel siirler yazabilseydik ama malesef DÜN YASANAN BENCE REZALET baska bir sey degil.Üzüldügüm noktada bu günlere bagira bagira gelindi

harmancuk
27.07.2005, 16:27
kardesim sampiyonlar ligi maçlari basladi haen gol atacak adam yok.Aksam gördük KRAL hastaneden çikip gol atiyor M.YILMAZ beyefendide 1 trilyonlardan bahsediyor bu nasil istir.F.Tekkeye için trilyonlar degil harita üzerinden yer gösterilip verilmesi lazim.Baskan üzülme önünde daha bu gidisle çok üzülecegin günler olacak.Biz 82-83 ten beri üzülüyoruz.smileys/smiley7.gif

kamil
27.07.2005, 16:29
Cafer arkadasim siirini kopyaladim.çok hosuma gitti kizmazsin insallah.

feridun
27.07.2005, 16:29
Her sene ayni hatalar tekrarlaniyor,hiç bir zaman mükemmel kadro kurulamiyor, her zaman bir mevkide eksik var, paraya kiyip herseyiyle düzgün bir takim kuramiyorlar..

Atinuri
27.07.2005, 16:33
çok agir elestiriler degil mi böyle günde takima destek olmayipta ne zaman destek olacaz zaman birlik zamanidir.tamam transfer konusunda haklisiniz ama bu takim zaten iyiydi.tek kayibimiz tolganin gitmesiydi yeni transferler için konusmak erken daha uyum saglayamadilar ki sabirli olalim turu nasil olsa geçeriz.

Külünkoğlu
27.07.2005, 16:34
vasat çek liginde 102 maçta 36 gol atma basarisini göstermis adam aliyorlar yine de size yaranamiyorlar. Zurawski konusunda 2 sene sizi oyaladilarsa ne var yani canim.

Trabzonspor çok büyük ama onu yönetenler küçük !

konuyla birebir ilgisi olmasa bile15 Milyon $ halka arzdan da bunu anlayabiliriz. Söyle ki 15 Milyon $ halka arz için basvuru yani bankaya yatan para tam tamina 125 milyon $ yanlis duymadiniz 125 milyon $ Trabzonspor büyüklügünü hesap edemeyenler ancak bu kadar halka arz yapabildiler.

Siz hiç "küçük düsünüp" "büyük kazanimlar elde eden bir olusum gördünüz mü ?

Futbol bir sayisal loto ya da piyango oyunu degildir...

Bu yönetim transfer konusunda öyle bir hata yapti ki 4 sene de zorluklarla kurulan bu kadro heba olup gidecek.

Gelelim çarsamba günkü maça dün aksam kitokatin izi yanagimizda eger turu geçemezsek de utanç verici bir sonuç olarak tarihimizde yer alacak. Gerisini yine biz düsünecegiz.

Çün biz "Tarafiz"

mr.fa
27.07.2005, 16:36
Ne oluyoruz arkadaslar durun bakalim yaa. Kimden yanasiniz anlamakta güçlük çekiyorum. Daha ligler baslamadan bu ne yaa. Az yavas olun beyler durun bakalim. Yoksa bizim haberimiz olmayan biseyler mi var. Bizide aydinlatin bizde ates kusalim. Yoksa sadece transferlerden dolayi böyle bir hakareti baskanimiz hak ediyormu? Hem transferlerimizi henüz görmedik bile. Yoksa niyet mi farkli?

zanoylu
27.07.2005, 16:39
Mustafa bunlar aksamin izleri kardes.......

CeSS
27.07.2005, 16:45
6 aydir izlenen ( ! ) Eller , yerini Tayfun cora'ya birakirken bizde küplere bindik. Bu ne demektir ? Bu adam 90 dk'yi çikaramayacak kapasitedemidir yoksa , Senol Günes'in yaptiginiz transfer bu kadar deyip oyundan almasi size iletilen bir mesajmidir.

Tomas Jun'da ilerleyen maçlarda yerini Mehmet yilmaz'a birakmaz umarim.

Su transfer konusunda birileri bir açiklama yapsin.

Özellikle Zurawskiyi neden alamadigimizi anlatsin bize.

Transferlerin neden bu kadar geç kalindigini anlatsin.

Komiteden birisi çiksin, Elini vicdanina koysun kendilerini degerlendirsin. biz basariliyiz desin, yada bu isi elimize yüzümüze bulastirdik, bu ayibin sorumlusu biziz desin istifa etsin, yönetimi kurtarsin.

Aksini düsünmek istemiyorum ama Su mahalle takimini geçemezsek , komitenin istifasi bile yönetimi kurtarmayacaktir.

mr.fa
27.07.2005, 16:45
Aksam ki futbolun sorumlusu Atay Aktug'mu. Yani Senol Günesin ve geçen yilda bu takimda oynayanlarin suçu yok mu? Hüseyin, szymek, yattara, erdinç, tayfun, volkan, celalettin, emrah, Ve mehmet yilmaz iyiydi de sadece yeni transferler kötüydü öyle mi? Bence niyet farkli

CeSS
27.07.2005, 16:52
Mehmet Yilmaz hazirlik maçlarinda ben bu takimin forvetini kaldiramiyorum diye bas bas bagirdi. Hazirlik maçlari degerlendirmelerinde de bunu savundum . Her ne kadar bazi arkadaslar aksini iddia etsede Mehmet Yilmaz'in yaptigi en iyi sey attigi 2 gole 1 Trilyon istemesidir.

Transferlerde geç kalinmistir. Ve bunun suçlusu ne futbolculardir. Nede Senol Günes.

Sevgi
27.07.2005, 16:59
Son iki sezonda takim kendini toparladi tekrar yükselme devrine geçti.Bu takimin kemik kadrosunu kuran Samet Aybaba, Özkan Sümer ve transferlerinde her türlü özveriyi gösteren futbolcularimiza tesekkür ediyorum.Son iki sezon u lig ikincisi olarak tamamladik.Geçen sezon a söyle bir baktigimiz dasampiyonlar ligi'netakimdaki futbolcularin alternatifi olmadigi için kalamadigimizi , sampiyon olamayisimizin en büyük etkeninin yine alternatifsiz kadro oldugu açik ve net olarak ortada.

Yeni bir sezon basliyor.Hedefler Sampiyonlar Ligi,Lig sampiyonlugu ve Türkiye Kupasi.Kulübümüzün belirlemis oldugu hedefler bunlar üç asamadada basarili olmak.Onlara göre basarinin ölçütü nedir bilmiyorum ama bana göre Sampiyon olmak, Türkiye Kupasini almak ve Sampiyonlar Liginde Final oynamak basaridir.Maalesef yönetimiziz küçük düsündügü için küçük hareket ediyor.Sezon baslarken geçen yildan daha iyi bir durumda degiliz yine elimizde çok iyi bir kadro var ama alternatif yok ne yapabiliriz bu çok iyi kadroyla ; Sampiyonlar ligine kalamayiz, gönüllerin sampiyonu oluruz, kupada sans bize yardim ederde Istanbul takimlarindan biriyle karsilasmazsak kupayi aliriz eger bir Istanbul takimi çikarsa onuda alamayiz(gerçi bu sene kupa lig usulü oynanacak)

Saygideger baskanimizin açiklamasini hatirliyorum''yeni sezonda gerekirse hakemleride yenecek bir kadro olusturacagiz'' iste püf noktasi burda, olayi kavramislar nasil taraftarin tepkisini baska yöne çekeriz bunu farketmisler yeni sezonda da eminim bu gerçeklestirelecektir.Sayin Atay Aktug ,Sampiyonlar ligine kalmamizi hakemler mi engelledi ? Türkiye kupasinadanhakemler yüzünden mi elendik ? ligde yenildigimiz tek maçIstanbul daki fb maçimiydi(kendi sahamizda rakiplerimize yenildigimizi,istanbulsporla çok basit bir sekilde berabere kaldigimizi,G.antep e laubalilikten yenildigimizi yine laubaliliktenKonyaspor la berabere kaldigimiz atlamayalim lütfen) laubalilik var çünkü alternatif yok,alternatif yoksa futbolcu degil yöentim suçludur.Beyler fakir edebiyatiyla TRABZONSPOR gibi büyük bir camia yönetilmez.Kulübün futbolcu alabilecek kadar geliri vardir(sezon açilisina bakarsak kulübün geliri oldugunu görebilirz) futbolcu alirsan zarar etmezsin.Kazanmis oldugun her basarikulübe para olarak geri döner.Sadece sampiyonlar ligine kalmanin sehre ve takima saglayacagi katki ortadayken yapilan saçmaliklar artik tahammül edilecek cinsten degil.Koskoca kulüp çoluk çocugun diline düstü ''a'' plani ''z'' plani diye.

su kadro pisi pisine ziyan edilecek ya ona yaniyorum.Su kadroya üç bes tane futbolcu ekleyipte 22 yildir sampiyonluk bekleyen taraftarin yüzünü güldüremeyeceksizin ya ona yaniyorum.Emekle kurulan kadro göz göre göre kaybolacak ya ona yaniyorumhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif

En çok canimi sikanda maalesef amatör ruhla yönetiliyoruz ohttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif

bunu dört gün önce yazmistim.Aksam gördük neyin ne oldugunu aslinda söylenecek çok sey varda iste ne yapalim smileys/smiley11.gif

sanatik
27.07.2005, 16:59
baskan bu takim ne zaman top oynamasini ögrenecek ?

famagusta kalitesiz, yasli bir takim olabilir ama dün aksam Futbol oynadilar. Sahaya mükemmel yayildilar 4 / 5 paslasma ile kane önüne gelip 3 gol atabildiler.

yattara oyundan atilsin atilmasin. Sorun ortada.

Biz ayni futbolu oynayabildikmi ? Yattaradan önce yada sonra ? Yok ilk 20 dakika iyidik ama atamadik demeklen sorun cözülmüyor. Bizim oynamamiz gerek futbolu onlar oynadilar. Takim oyunu oynatmak bu kadar zormudur ? adamlari durdurmak ? topu tutmak ? kaptigin topu 5 saniye icinde kaptirip 5 dakika pesinden kosmakmidir trabzonspor ? Bumudur futbol anlayisimiz ?

bu takima futbol oynamayi kim ögretecek ?

oyun okumayi antrenöre kim ögretecek ?

famagusta antrenörüne ne dersiniz ?Edited by: sanatik

CAFER ÖZER
27.07.2005, 17:04
Ne oluyoruz arkadaslar durun bakalim yaa. Kimden yanasiniz anlamakta güçlük çekiyorum. Daha ligler baslamadan bu ne yaa. Az yavas olun beyler durun bakalim. Yoksa bizim haberimiz olmayan biseyler mi var. Bizide aydinlatin bizde ates kusalim. Yoksa sadece transferlerden dolayi böyle bir hakareti baskanimiz hak ediyormu? Hem transferlerimizi henüz görmedik bile. Yoksa niyet mi farkli?

BIZ TRABZONSPOR un menfatinden yana olanlardaniz,Çokmu zordu 10 milyon usd harcanip Sampiyonlar ligine katilmak,geçen yil yasananlardan ders çikartmayanlari mi elestirmeyecegiz.Hem hangi tranferslerden bahsediyorsun hangi transferi yaptilar söylermisin Bana JEFFERSON deme O petko nun yerine ve yerini doldurup doldurmayacagi meçhül,Eller deme Tolga nin yerine Tolganin yarisi olacagini zannetmiyorum.JUN alindi su ana kadar yapilan tek transfer oda geç kalmis bir transfer Zaruwski pahali dendi alinmadi o pahali bu pahali ne yapacaktin kardesim ucuz oyuncu nerde var sampiyonluga oynamayan takimlar bile bir sürü oyuncu aldi.Sivasspor-Erciyesspor bizden çok fazla para ahrcadilar bu ise biz daha kurus harcamadik alinanlar TOLGA ile finanse edildi.

BIZ TRABZONSPOPRUN MENFATINDEN YANAYIZ OLMAYADA DEVAM EDECEGIZ.NEDEN YÖNETICILER AÇIKLAMA YAPMIYORLAR NEDEN AKTUG AÇIKLAMA YAPMIYORDA RESMI SITEDE TA AÇILISTA YAPILAN OLAYLARI ELESTIRERERK TARAFTARA SUÇ ATARAK GÜNDEM DEGISTIRMEYE KALKIYOR BAKINIZ RESMI SITEYE AKTUG EFENDI BU GÜN GENE TARAFTARI SUÇLAMIS AÇILISTA SIYASILERE LAF ATILMIS ONU SÖYLÜYOR

BASKAN BIRAK REZALETI ANLAT

vega
27.07.2005, 17:05
XXXXXXXEdited by: Kaya

Sevgi
27.07.2005, 17:06
Aksam ki futbolun sorumlusu Atay Aktug'mu. Yani Senol Günesin ve geçen yilda bu takimda oynayanlarin suçu yok mu? Hüseyin, szymek, yattara, erdinç, tayfun, volkan, celalettin, emrah, Ve mehmet yilmaz iyiydi de sadece yeni transferler kötüydü öyle mi? Bence niyet farkli

Evet tüm basarisizliklarin sorumlusu Atay Aktug dur.''Balik bastan kokar'' !!!

CeSS
27.07.2005, 17:09
XXXXXXXX

Anlamsiz mesajlar yazmayalim, Çözüm öneriniz varsa paylasalim.Edited by: Kaya

mr.fa
27.07.2005, 17:12

BIZ TRABZONSPOR un menfatinden yana olanlardaniz,Çokmu zordu 10 milyon usd harcanip Sampiyonlar ligine katilmak,geçen yil yasananlardan ders çikartmayanlari mi elestirmeyecegiz.Hem hangi tranferslerden bahsediyorsun hangi transferi yaptilar söylermisin Bana JEFFERSON deme O petko nun yerine ve yerini doldurup doldurmayacagi meçhül,Eller deme Tolga nin yerine Tolganin yarisi olacagini zannetmiyorum.JUN alindi su ana kadar yapilan tek transfer oda geç kalmis bir transfer Zaruwski pahali dendi alinmadi o pahali bu pahali ne yapacaktin kardesim ucuz oyuncu nerde var sampiyonluga oynamayan takimlar bile bir sürü oyuncu aldi.Sivasspor-Erciyesspor bizden çok fazla para ahrcadilar bu ise biz daha kurus harcamadik alinanlar TOLGA ile finanse edildi.

BIZ TRABZONSPOPRUN MENFATINDEN YANAYIZ OLMAYADA DEVAM EDECEGIZ.NEDEN YÖNETICILER AÇIKLAMA YAPMIYORLAR NEDEN AKTUG AÇIKLAMA YAPMIYORDA RESMI SITEDE TA AÇILISTA YAPILAN OLAYLARI ELESTIRERERK TARAFTARA SUÇ ATARAK GÜNDEM DEGISTIRMEYE KALKIYOR BAKINIZ RESMI SITEYE AKTUG EFENDI BU GÜN GENE TARAFTARI SUÇLAMIS AÇILISTA SIYASILERE LAF ATILMIS ONU SÖYLÜYOR

BASKAN BIRAK REZALETI ANLAT

Alinan futbolcularin hiç birini tanimiyorsun ve tanimiyoruz. Bence tanimadan yorum yapmayalim. Arti mutlaka yanlislar vardir ama elestiri yaparken tozunu kaçirmayalim. Taraftara söyledigi sözlerdede kötü birsey göremiyorum sadece basbakana yapilan yanlisti diyor. Bunu da söylemek zorundadir. Sen asil Milletvekili Erdöl'ün söyledigi alçak ve serefsizler lafini irdele. Acaba kim o alçak ve serefsizler

CAFER ÖZER
27.07.2005, 17:16
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>

BAKIN BÜYÜK BASKANIN AÇIKLAMALARI sayin baskandan ben Adini dahi bilmedigim Plaj takimi karsisinda alinan hezimetin açiklamalaraini beklerdim.Bu sene nasil hakelmeride yenecek akdro olusturduklarini anlatmasini beklerdim.ama o gündem degistirmek için 7 gün önceki konulara deginmis.hep o geriden takip eder ya olaylari,geçen sezonda SL ve UEFA dan elendikten sonra 2.devre SIMKOWIAK i almisti ta basta almasi gereken oyuncuyu is bittikten sonra almisti.Simdide 7 gün sonra açiklama yapiyor içindede Taraftari suçlayan açiklamalar var.

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Baskani Atay Aktug'dan Açiklama
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifKulübümüz, 20 Temmuz 2005 tarihinde Hüseyin Avni Aker Stadyumu?nda gerçeklestirilen Trabzonspor 2005-2006 sezon açilis töreninde taraftarlarca devlet erkanina yapilan olumsuz tezahürat konusundaki açiklamasini 22.07.2005 tarihinde gerek kulübümüzün resmi web sitesinde, gerekse haber ajanslarina gönderdigi açiklama metni ile yapmistir.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Son günlerde bu konuda, özellikle yerel medyada, artarak yer alan haberler ve yorumlar üzerine 22.07.2005 tarihli resmi açiklamamizi tekrarlamak geregini duyuyor, 5149 nolu ?Spor Müsabakalarinda Siddet ve Düzensizligin Önlenmesine Dair Kanun? geregince bu konudaki yaptirim ve uygulamalarin emniyet birimleri ile kanun uygulayici mercilerin yetki alanina girdigini animsatiyoruz.
Trabzonspor olarak hem kulübümüze, hem de Trabzon sehrine büyük emekleri geçen, her firsatta yardimlarini gördügümüz devlet büyüklerimizin, Sayin Basbakan ve hükümet temsilcileri ile degerli siyasetçilerin hiçbir ortamda olumsuz tepkilere maruz kalmasini tasvip etmeyiz, edemeyiz. Bu konudaki yaklasimimizi ve üzüntülerimizi 22.07.2005 tarihinde yaptigimiz kamuoyu açiklamasi ile de duyurmus ve ifade etmistik. Ancak Trabzonspor faaliyet alani itibariyla yalnizca spor konulari içinde yer almali ve siyasetten her zaman uzak durmalidir. Kulübümüzü siyasetle iliskilendirmek, bu konuda yorum veya görüste bulunmasini beklemek kulübümüze zarar verecektir. Bundan sonra da ayni tutumumuzu kararlilikla sürdürecegimizi ve bu konuda herkesin sagduyusunu bekledigimizi kamuoyuna saygilarimizla bildiririz.

Atay Aktug
Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Baskani

22.07.2005 tarihinde Trabzonspor Kulübü?nden yapilan açiklama :

20 Temmuz 2005 tarihinde Hüseyin Avni Aker Stadyumu?nda yapilan Trabzonspor 2005-2006 sezon açilis töreninde taraftarlarimizin küçük bir kismi tarafindan devlet protokolü anonslari esnasinda yapilan olumsuz tezahürattan dolayi üzüntülerimizi ifade eder, kulüp olarak bu ve benzeri davranislari kesinlikle onaylamadigimizi duyururuz. Camiamiza yakismayan, kendini bilmeyen küçük bir grubun tasvip etmedigimiz söz konusu davranislarinin güvenlik kameralari tarafindan da tespit edildigini ve bu tip olumsuz davranislarin kulübümüzce takip edilecegini kamuoyu ile paylasmak isteriz.
<DIV align=right>27.07.2005 15:35:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

zisinoli
27.07.2005, 17:17
Sampiyonlar ligine bu yil giremezsek her sey biter.

Bir çuval incir berbat edilir.

Motivasyon biter ve futbolcular gitmek ister ve takim dagilir. Bzi dagiliriz...

Gerçi taraftar her zaman dagilmis ya...

1 hafta daha sabredelim ve hayirlisiyla su lanet takimi eleyelim. Eleyememe ihtimalini düsünmek bile istemiyorum.

Allah yardimcimiz olsun...

mr.fa
27.07.2005, 17:19
Ne demesini bekliyorduk. Devlet protokolüne yapilan bu protesto kulübümüz tarafindan organize edilmistir ve emegi geçenleri Trabzonspor kulübü olarak ödüllendirecegiz demeliydi sanirim.

Sen asil Milletvekili Erdöl'ün söyledigi alçak ve serefsizler lafini irdele. Acaba kim o alçak ve serefsizler.

???????

Egemen
27.07.2005, 17:19
öneri çok..

mesela erken transfer yapilabilir (artik pardon deme kredileri kalmadi)

futbolcularin daha profesyonel olmalari saglanabilir (gereksiz yere kart görmemek için)

.....

ama en makulü yönetimin takkeyi önüne koyup suçlu biziz, TRABZONSPORumuza yakismayan bu rezilligin sorumlusu biziz denilebilir. yalandan küplere binmeye gerek yok. egri oturup dogru konussunlar yoksa kaçan futbolculardan sonra güzelim taraftari da kaybedecekler. bisey daha var eger bu takima elenirsek ki öyle bisey olmasini kimse istemez, 95 96 daki on yil geriye gidisimiz 15i 20yi bulur...

Külünkoğlu
27.07.2005, 17:20
Bence niyet farkli

bence terbiyeni takin...

CAFER ÖZER
27.07.2005, 17:21
MR.FA ben Trabzon açilis töreninde yapilan olaylari tasvip etmiyorum ama benim söyelemk istedigim Baskan HEZIMETI anlatmak yerine gündem degistirmek için 7 gün önceki olaylari anlatiyor ona söylüyorum.Ayrica alinan oyuncular kimlermis hangi transferi yapmisiz merak ettim.Bize lazim3-4 oyuncu bunu herkes söylüyorken biz 3,4 takviye yaptikmi ondan bahsedelim.takviye nerde.

shipbroker61
27.07.2005, 17:25
XXXXXXXX

diyelimki yaninda arkadasim....

eee ne yapacaksin.... bir anlatsana...Edited by: Kaya

lazutlarlivera
27.07.2005, 17:27
beyler ayip oluyo.büyük takimin çok büyük taraftarina yakismiyo.ALLAH in izniyle onlari AVNI AKER e gömecegimizi herkes biliyo.Felaket tellalligi yapmayalim lütfen.Bu takim hepimizin destek zamani.HADI BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI BÜYÜKLÜGÜNÜ BIR KERE DAHA KANITLA TÜM DÜNYAYA.Güzel günler bizi bekliyo biraz sabir

Y.Sert
27.07.2005, 17:29
la çok seymi istedik.bu takimi biz on yil daha bulamayiz.bu sene bu takima çok mu adam lazimdi.hayir.herkes biliyordu.bir golcü bir kaleci lazim oldugunu.biz ne yaptik.yada bizim paragözler ne yapti.gönderdiklerimizi arariz.inanin çok arariz.ve 96 yilindan sonra nasilçöktükse,yine öle çökeriz.isin yoksa bir on yil daha bekle.ayiptir ayip.tolgayi satmadan,iki iyi adam alinsaydi bu takima.bu takim varya tozu dumana katardi.bunu ali sen bile bildi söyledi.peki bizim baskan neden anlamiyor.çünkü yemeye gelmis.bes parasiz trabzon spora baskan olursan,ya siyasetew atilacaksindir,yada aç karnini doyurmaya gelmissindir.ki bu iki seçenekte atay aktug için geçerlidir.bana lam cim okumayin.iki kere iki.4 eder.bu böyle.la kasada paramiz var borcumuz yok diyorlar.20 milyon dolar borç yap,3 adam al.zaten o parayi sampiyonlar liginden çikarirsin.ondan sonra 20 yil daha sampiyon olma.istemiyorum.ama bana bir sampiyonluk sevinci tattir allah askina ya.simdi destek zamani diyenlere: ben trabzon sporumu 2.lige düssede desteklerim.ama yeter artik da. kanser oldum bu yaban ellerde.tek kelimeyle yuh.yuh yani atay aktug.yuh yani yönetim.ahmet agaoglu:allah rizasi için kurtar su kulübü yiyicilerin elinden.bir sen kaldin.lütfen.................

mr.fa
27.07.2005, 17:30
Bence niyet farkli

bence terbiyeni takin...

Sende uslubunü düzelt.. ve o yaziyi ordan sil...

Sevgi
27.07.2005, 17:30
Ne demesini bekliyorduk. Devlet protokolüne yapilan bu protesto kulübümüz tarafindan organize edilmistir ve emegi geçenleri Trabzonspor kulübü olarak ödüllendirecegiz demeliydi sanirim.

???????

rum yenilgisinden sonra tüm TRABZONSPOR taraftarlarindan özür diliyorum ben bu isi yapamiyorum baskanlik TRABZONSPOR gibi bir kulübe baskan olmak benim isim degil diyebilirdi mesela.

Çagman
27.07.2005, 17:31
XXXXXXXEdited by: Kaya

Egemen
27.07.2005, 17:34
çok kizdiysa buz da kullanabilir. baskan mehmet ali yilmazi aratma bize...

mr.fa
27.07.2005, 17:34
XXXXXXXXX

Bizede yakisan bu iste. Helal olsun bizeEdited by: Kaya

Guests
27.07.2005, 17:36
BIR KARDES BUNU YAZMIS

beyler ayip oluyo.büyük takimin çok büyük taraftarina yakismiyo.ALLAH in izniyle onlari AVNI AKER e gömecegimizi herkes biliyo.Felaket tellalligi yapmayalim lütfen.Bu takim hepimizin destek zamani.HADI BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI BÜYÜKLÜGÜNÜ BIR KERE DAHA KANITLA TÜM DÜNYAYA.Güzel günler bizi bekliyo biraz sabir

CEVAP

Sabreden Trabzonspor taraftari 22 yil sabertmis ömrü hayatinda tamkimindan hiçbir basari görmemis yine de sabretmis en sonunda sabredecek hali kalmamis sinirden kafayi yemis

Sabir Sabir da nereye kadar......

mr.fa
27.07.2005, 17:42
çok kizdiysa buz da kullanabilir. baskan mehmet ali yilmazi aratma bize...

Çok güzel iste. Baskanina karsi böyle uslüp içine gir sonra ben taraftarim de. Ne güzel valla

Mustafa Enez
27.07.2005, 17:46
senol günes atay aktugdan asagi kaldi mi? bence ziya dogan i arayacagiz bu sezon...ben amlamam bu özgür,adem,lee ne is yapar bu takimda.adamlar yadak kulübesi tozu almaya mi gelmisler?volkani celalettini,t.cora denen 2.lig topçusunu 10 a katlar bu adamlar.

dakika 81 de tandem degisikligi mi yapilirmis yaw?

Hünkar
arkadaslarim abilerim hepimizin morali son derece bozuk ama lutfen birbirimizi kirmayalim.

dun gece sinirimden sabaha kadar uyuyamadim yenilgi her za,man olur ama yenildigimiz takim hem rum takimi hem de dandik bi takimsa kabullenmesi gercekten zor.yine yapilamayan transferlerin sikintisini cekiyoruz ve bircok arkadasimin yazdigi gibi uzun ugraslar sonucu kurulan bu takimi sanki bozmak icin elinden geleni yapiyolar.ALLAH sonumuzu hayir etsin

Çagman
ee nabicaktik?Buy taraftar Bundan sonra barasirizligi hazm edebilecekmi?

yakup midi
27.07.2005, 17:51
bu niyet muhabbetine bazi arkadaslar ucunda söle bi dokunduruyor ama açmiyor...yönetimi elestirmekten korkmayiz trabzonspor bir siyasetin takimi olamaz hiç bir zaman...trabzonspor yönetimindeki insanlari ilgilendirir tuttuklari siyaset beni hiç ilgilendirmez biz bu camiaya yapilan katkiya bakariz gerisi bizi ilgilendirmez...yönetimin veya sahislarin basarisizligi sadece onlari ilgilendirir kimsenin alinganlik yapmasina üstüne alinmasina gerek yok...atay baskan ve yönetim transferde geç kaldi trabzonspor gibi bir takim ameliyatli futbolcusunu maç oynatma utancini yasadi...su an elestirilecekler tabiki ama bu insanlara sevgimizdozunu kaçirmamamiza da neden oluyor atay baskan trabzoniçin çok güzel bir vitrinkaybetmek yazik olurbu insanlari ama hangi yönetime taraftar bu kadar kredi tanidi kafasinda ve kalbinde bence bundan simarip rahat ve aheste davranacaklarina bunu kaybetmekten korksunlar....

Çagman
27.07.2005, 17:59
Ben Kendimi biLdim biLeLi iLSk Defa Bu Kadar heyecan verici Tatli Futbol Oynuyoruz Ne yapalim SoyLeyin?

Isyan EtmeyeLimde Ne yapalim istanbul Saltanatini bu KEzde Yikamazsak Daha Ne zaman yapacagiz Ben SampiyonLuk Goremedim Bu SekiLdemi Ölecegim Ben Yonetimin her yaptigina Eyvallahmio diyecegim Tepkimi Koyamayacakmiyim Bayragimi aLip SampiyonLuik turu atamayacakmiyim.

Sonra Ne efendim Tepki gostermeyin Bnal gibide Gosteririm abicim...!!

Bu benim hakkim Ben O Takimi seviyorsam Oda BAna Kakrsiligini vermeLi Hep Tek Tarafli oluyor bu bundan sonra Bizde Trabzonsporumuzdan sEvgi Gormek BVasari Gormek istiyoruz.!!

Unutmayin SahisLar Gidicidir OnemLi oLan Kurumdur TRabzonspordur.

Taner Gündoğdu
27.07.2005, 18:21
sezon sonunda fatihin aldigi parayi almak istiyoruz diyen trabzonsporlu futbolcular acaba fatihin sakat sakat attigi gol ve gösterdigi mücadeleden sonra biraz olsun utandilarmi? evet bir takim kötü oynayabilir gününde olmayabilir ama bu bir tarihi maçta tarihi bir hezimetle sonuçlanamaz. karsindaki amatör RUM liginin amatör takimi. ama karsisinda amatörlere yakismiçak seviyede bir futbol. rövans maçi sadece tur atlamak için bir maç degil. onur maçi seref maçi.evet biz onlara 5 atip tur atlayabiliriz ama bir rum takimina yenilen ve üstelik 3 yiyen ilk taki8m olma serefine ulastik ne güzel dimi? yapilan transferler kampin son gününde geliyor yapilan 5-6 maçin sadece 1*2 sinde oynuyor ve sonuç ortada. ve bir sözde mehmet yilmaza! her sene " ben artik oynamak istiyorum" diyor ya helal olsun... o kaçirdigin gol dua edelimde geçen sene kievde agustinenin kaçirdigi gol gibi elenmemize sebeb olmaz dua edelim mehmet dua!!!

halil ibo
27.07.2005, 18:30
Hangi hakla küplere biniyor Sayin Baskan.Takimi alternatiflerle doldurduda mi sinirlenme hakkini kendisinde buluyor.Trabzonspor'a iyi bir vitrin degil.Isini bilen bir yönetim lazim.Borsadan gelen paralar ne oldu? Bilmiyoruz.Repo desek faiz desek onlarin modasi geçti.Transfer yapilmadi ! Yatirimda yapilmadi ! Ey ilgililer,bilgililer bizi aydinlatin bu paralar nerede ? Bu yönetim sadece transferi degil yatirimida yönetimiyor.Neden hala oradalar ? Yönetemeyen yönetim ISTIFA !

Badaloğlu
27.07.2005, 18:30
Taraftar hep verir!...

Amaaaa... isin için rum kesimin takimi olunca ayarimiz hepten kaçiyor.Bu takima rövensta 5 atmazsak ben ur atladigimiz kabul etmeyecegim.gerisi beni tatmin etmez...Insanlarin isyani 70 milyon Türkün üzerimize bindirdigi agir sorumlulugun altinda kalmak korkusudur.Rum takimina elenirsek; o zaman u takimi kimse tutamaz.Hatta topçularida benden söylemesi...Bakin ondan sonra gzerimize nasil oyunlar oynaniyor.

Kardesim furbolcularimiz and içmeli ve Trabzonunmilli duygularindan yoksun oldugunu iddia edenleri o çimlere göçmmeliyiz.Yoksa sonumuz hüsrandir.Yeni yetisen bebelere ne diyecegiz?Bakin bu Trabzon takimiyla övünün o Türkün gücünü basta Rumlara ve dünyaya bir kez daha göstermistir.Dememiz ve ülke genelinde bize duyulan sempatiyi zirve yaptirmak istiyorsak bu takimi ezmeliyiz.

Bizim aslinda kizginligimiz bunlara,Trabzon Avrupa kupasi tarihinde ilk defa yenilmiyor ama isin için rum kesimninin bir takimi olunca duygularimiz biraz daha hassaslasiyor.Baskanin küplere binmesi de bundandir.Yoksa Yattara ilk defa Trabzonda kirmizi kart görmedi,baskandaayni bizim hissettigimiz duygular içerisinde...

Tek suçu vardir, paraya kiyipta ihtiyacimiz olan A kalite adamlar almiyor.Bunu geçen seneden ögrenmesi gerekirdi.Baskan bizim baskanimizdir,onu oraya biz getirdik,yeri ve zamani gelincede ancak biz göndeririz.Cevdet Erdöl deyil...smileys/smiley7.gif

perfectstorm
27.07.2005, 18:45
ziya dogan zamaninda iyi giden,rekorlar kiran takimin hocasini sen (tolga haricinde dise dokunur transfer olmadigi halde,oda ziya hocanin sayesinde..!)gönderir senol günesi getirsen olacagi bu.iyi giden takimi niye bozarsin .!

hep bundan korkardim......ziya hocayi trabzonlu olmadigi gönderilirde,yerine özbeöz trabzonlu gelirse,hele hele senol..! korktugumuz basimiza geldide,simdi bunun acisi yavas yavas çikiyo,durun bakalim,bekleyip görün demistim ama senol hoca bizi hiç bekletmedi bilesmileys/smiley7.gifellerin yerine tayfunu önliberoya aliyooo.! iki goldede tayfunun adamini kaçirmsi,topa müdahale edemeyisi,onun hatasi var ama asil hata kimde yazmaya gerek varmi,hangisini yazacaksinki..!

neXX
27.07.2005, 18:51
yani burada yazilanlari saskinlikla okuyorum.

dünkü maci alsak en büyük baskan bizim baskan bagiralacakdi, yenildik diye baskan istifa bagiriliyor.

biz öyle taraftarmiyiz ? iyi günlerin taraftari olmak istemiyorum...yendikden sonra herkez yagcilik yapabilir ama ben trabzonspor'u, futbolcusunu ve YÖNETIMINI yenilgilerden sonradadesteklenilmesi gerekdigini düsünüyorum.

ama üzülerek söylüyorum biz maalesef camia olarak basariya hazir degiliz...bir mac sonra firtina koparan bir camia sampiyonluga hazir oldugunu düsünmüyorum.

arakop
27.07.2005, 18:52
Türkiye Cumhuriyetinin Basbakanina hakaret yada yakisiksiz hareket ne kadar yanlissa Trabzonsporumun baskaninada bu kadar seviyesizce ve asagilayici biçimde saldirmak o kadar yanlis.TRABZONSPOR tüm siyasi partilerin ve siyasetçilerin üzerindedir.Herkes bir gün partisini degisebilir,bu her seçimde degisen oy oranlariyla zaten görülmekte.Ama hiç birimiz TRABZONSPOR'umuzdan vazgeçemeyiz,ve onu bir kaç siyasetçinin oyuncagi yapmayiz.AKP ye oy vermis bir çok insanda sezon açilisinda gereksiz yerede olsa protestoda bulundu.Ancak bu insanlaraalçak,serefsiz demek sanirim yedigin ekmege tükürmek gibi bir sey olsa gerek.Sana verdigimiz oyu haram ediyorum sayin ERDÖL.Trabzonspor baskanina yapilan saygisizliklarada bir son verilmesini diliyor ve bu topicin kapanmasini rica ediyorum..

Guests
27.07.2005, 18:53
Tesekkürler BADALOGLU...

Trabzonspor'umuzunseçimle gelmis baskanina, hakaret edilecek, alayli bir üslubla satasilacakyer degil burasi... Trabzonspor taraftari için, Baskan kim olursa olsun o koltukda oturdugusürece dokunulmaz olmalidir...

perfectstorm
27.07.2005, 18:55
yani burada yazilanlari saskinlikla okuyorum.

dünkü maci alsak en büyük baskan bizim baskan bagiralacakdi, yenildik diye baskan istifa bagiriliyor.

biz öyle taraftarmiyiz ? iyi günlerin taraftari olmak istemiyorum...yendikden sonra herkez yagcilik yapabilir ama ben trabzonspor'u, futbolcusunu ve YÖNETIMINI yenilgilerden sonradadesteklenilmesi gerekdigini düsünüyorum.

ama üzülerek söylüyorum biz maalesef camia olarak basariya hazir degiliz...bir mac sonra firtina koparan bir camia sampiyonluga hazir oldugunu düsünmüyorum.

güzel fikir her yenilgide,böyle hezimette destek verelim,en büyük baskan,hoca vs. diyelim...!

güldürmeyin hatalarini yüzlerine tokat gibi vuralim ki; kendilerine gelsinler,en azindan bu hatalari bir daha tekrarlamazlar.

mr.fa
27.07.2005, 18:56
Tesekkürler BADALOGLU...

Trabzonspor'umuzunseçimle gelmis baskanina, hakaret edilecek, alayli bir üslubla satasilacakyer degil burasi... Trabzonspor taraftari için, Baskan kim olursa olsun o koltukda oturdugusürece dokunulmaz olmalidir...

Niyet farkli derken bunlari anlatmak istedim ve bu topic sonunda baskanimizin buz sokmasina kadar gitti. Umarim hedefe ulasilmistir. smileys/smiley32.gif

neXX
27.07.2005, 19:00
eee...nolacak ozaman...atay aktug gidip hemen baska bir büyük baskan gelip bizi sampiyonmu yapacak ?!

varmi daha iyisini yapan...gösterde ozaman diyelimki o yapsin bu isi. kusura bakmayin ama kim baskan olursa olsun desteklemek gerekiyor. eger basarisiz ise zaten secimlerde secilmiyecekdir. eger hedefimiz varise birlik olmak gerek.

perfectstorm
27.07.2005, 19:01
Tesekkürler BADALOGLU...

ona laf söyleme buna laf söyleme...! napalim peki...? kötü giden seyleri,sorumlularini konusmayalimmi diyosun? birakin herkez içini döksün,kimseye tepki vermeye kalkmayin.....

ilk dokunulacak basta hoca arkasindan baskana gelicek.burasi forum ; hatirlatirim...! resmi gazete degil

görünen köy orta yerde duruyor.

mr.fa
27.07.2005, 19:09
Cosalim arkadaslar,bi kaç sayfaönce bi arkadas da yazmisti herhalde; elbette elestirecegiz.Kesinlikle elestircegiz.Ama sonucunda takimim zarar görecekse bu elestiri degil sadece kösteklemek olacak.

Bu sitenin tek farki bilinçli ve dogru yorumu hatta hatta sorgulamasini becerebilen insanlarin bi arada oldugu bi site oldugundan kaynaklaniyor.Birseyler birbirimize verebildigimiz sürece devamliligi olacak bizlerin.

yakup midi
27.07.2005, 19:16
köstek olmak diyosun ben anlamadim...suan elestirmemek en büyük çelme olur trabzona hatta yönetime...ben çok sik kullanmak zorunda kalabilirim bu cümleyi: kol kirilir yen içinde kalir...ben ne yazdim ne kadar anlatabildim.......

Vektra58
27.07.2005, 19:23
Arkadaslar; Resmen Dagilmis Durumdayiz.Bu Daginikligi Toparlayamazsak, Trabzonspor normal bir Anadolu Takimina Döner.Burada Yorum Yapan ArkadaslariminSözlerinin Bir çoguna Katiliyorum. Ancak Topicteki Seviye Taban Yapmis Durumda. Lütfen Elestirilerimizi Yaparken Türk Insanin Örf-Adetlerine, Genel Ahlak Kurallarina Uyalim. Ve En Önemlisi Trabzonspor TaraftarinaYakismayacak Sözlerden Kaçinalim.

Üstümüze Serilen ÖlüTopragindan Bir An Önce Kurtulalim. Kendimize Gelelim. Trabzonsporumuza Sahip Çikalim.............

kutoz
27.07.2005, 19:25
Beyler bir insan kötüyse hep kötüdür. Amenna, hep beraber elestirelim. Ama bir olumsuz tabloda, al asagi etmek, yerden yere vurmak, elestirirken kantarin topuzunu kaçirmak çok yanlis. Atay Aktug'u seversin, sevmezsin ayri birsey. Ama icraatlarini görmemezlikten gelmeden yapilan elestiriler, Trabzonspor'a zarar vermekten baska bir sey degildir.

Kaldiki Atay Baskan demoktarit bir seçimle o koltugu geldi. Ona elestiri getirmek için önce kulübüne üye olacaksin, ondan sonra gelecek seçimde gidip istedigine oyunu atacaksin.

yakup midi
27.07.2005, 19:32
üye mi olalim öyle mi agzimizi açalim diosun peki...demokratlik felan demissin....kantarin topuzunu kaçirmayalim tabiki hiç bir olayda...arkadaslar kantarin topuzunu kaçirmayalim evet...neyse ben anladim durumu.....

Guests
27.07.2005, 19:36
perfectstorm aynen katiliyorum kardesim tabiki tepkimizi ortaya koyacagiz biz bu takimi karsikilsiz sevdik.Bedava biletlerle stada girip birilerinin istegi dorultusunda tezahüratlar da yapmadik.O yüzden bizim tepki vemek elestirmek hakkimiz.Çünkü biz gerçek taraftariz.

Dün geceyi ancak 3 Agustos'ta bir zafer alarak unutabiliriz.Aksini düsünmek bile istemiyorum.Çünkü bembeyaz ve tertemiz tarihimize koca bir kara leke konulmak üzere.Insallah böyle bir ey olmaz .Dua edelim bari allahtan umut kesilmez...

l-m
27.07.2005, 19:36
Yillardir basariya bu kadar yaklasmisken saçma bir politika yüzünden tekrar eski kötü günlere dönmeye basliyoruz. Taraftar takima sahip çikiyor, 15 günde battaniye gibi atkilarin oldugu ürünlere ragbet gösteriyor ve 800 milyar para geliyor, kasada para var kardayiz deniyor ama transfer yok. Neymis, pahali, ucuz etten yahni yapmaya kalkarsan elin mahalle takimi dolma yapar senden. Yönetim kurumsallasma disinda dogru dürüst bir sey yapamiyor, kurumsallasayim derken de idari kadroya Besiktas Kongresinden yetkili bayan koyuyor, hem de müdür yardimciligina, aferin(simdilik önemli degil, yeri gelince bahsi açilir). Sezonun en korkulu takimi Trabzonspor olma yolundayken saçma sapan isler yüzünden kötüye gidiyoruz, Senol Günes'in istedigi adamlar alinamiyor, istemedikleri geliyor takima, Senol Günes isyan bayragini çekmiyor yine de, yedek kadronun siradan oldugu görmemezlikten geliniyor, büyük düsünme yok. Ne olacak bilmiyorum ama esas hakaret bu maçtan ötürü üzüntüsünü dile getirecegine protokol hakkinda 1 hafta geçmis olmasina ragmen daha önce açiklama yapilmis olmasina ragmen yeni açiklama yapma geregi hissetmis olmasidir, baskan o protokolde kim vardi bilmiyorum ama simdi benden küfür yiyorlar bilesin, ayiptir ya, çocuk mu oyaliyoruz, takim hezimet almis, bütün Türkiye'nin kilitlendigi maç sonrasi yapilan açiklamaya bak. Kendinize gelin, LÜTFEN!...

Bir söz de elestiri konusunda, arkadaslar, burasi elestirmek için var, takim galip geldiginde Sampiyon Trabzon diye baslik açip altinda alkislar koymak için degil ama önce elestiri yapmayi ögrenmemiz gerekiyor. Elestiride karsi tarafa hakaret, itham vs. olmaz. Baskan siyasi rant güdüyor cümlesi itham içeriyor, baskan küpün içine su koysun üstüne otursun lafi bayagilik içeriyor, lütfen genç kardeslerimiz forumdaki abilerimizin üslubunu örnek alsin, 24 saattir ben de sinirden etrafima satasiyorum ama bu bana baskana hakaret etme hakkini vermiyor, ha istifaya davet ederim, bu isi yapamiyorsunuz derim, küçük düsünüyorsunuz derim bunlardir elestiri, baskanin bindigi küpü para küpü olarak yorumlayip hiç inmemesi yüzünden transfer yapilamadi dersekmizahi yaklasimianlarim ama satasma seklindeki yorumlar bize yakismiyor, hele Trabzonspor'un yönetim kadrosunun basindaki kisiye karsi yapiliyorsa, temsil ettigi sifata saygi gösterelim bari. Askimiz renklere, kisilere degilse de bu ask gözümüzü kör edip sevdigimize zarar vermemizi engellemelidir. Yorumlarimizda daha seçici olmaliyiz, lütfen.

ozgur
27.07.2005, 19:43
Burada Atay aktug'u elestiren arkadaslar her turlu ufak, buyuk basarisizlikta bu baskan istifa sloganini hortlatip duruyorlar. Fakat ilginctirki ayni kisiler buyuk tutarlilikla her yerde bu klubun kokune kibrit suyu dikmis, fbli oldugunu aciklamis o may denen sahisi yere goge sigdiramayan kisiler. Tezgah kurmayin may'i bir daha getiremezsiniz, adam 96-2003 7 yilimiza mal oldu, bir daha erhan namli, recep, feti gibi rezaletler yasamak istemiyoruz. May'i cok sevenler fb'nin derneklerinden birinde onunla calisabilirler, ama Trabzonda yaratilmis kurumsallasmayi bu klubun uyeleri oyle ucbes may tayfasina bozdurtmaz, bozdurtmayacaktir. Ha O AKP milletvekiline gelince bu adam neyin vekili oldugunu zannediyor acaba marslilarin mi? Fbli basbakana yalakanlanmak icin gercekleri carpitma derecesine gelmisler. Sonucta elestiriye herkes acik, ama bazilarinin amaci uzum yemek degil bagciyi dovmek. May yakamizdan dus, Trabzondan defol. Buda benim hissettiklerim.

yakup midi
27.07.2005, 19:48
siyasi rant cümlesini kim kullandi söylermisin?ben demedim onu çok iyi biliyorum siyasi kelimesi geçen cümleler var yazdiklarimin içinde ama alakasi yok ben bunu kesinlikle söylemek istemedim tam tersine biz elestirisel bir seyler yazsak ne zaman siyasi niyet ithamlari yapildi hemde genel olarak elestiri getiren herkese ucu dokunacak sekilde bende sunu yazdim: ben yönetimi hatali buluyorum bunuda dile getiriyorum bunlari yaparkende bu tip kaygilar duymuyorum...insallah artik anlasilmisimdir...ve o buzmu soguk sumum neolayi benide üzdü hemde fazlasiyla arkadasimiz bu kadar düsünebiliyo bu kadar cümle kurabiliyo dedim içinden....lütfen bu siyasi rant cümlesiyle beni kastetdiysen açiça söylermisin beni kastetmediysende kimi kastetdigini belirtirmisin kimse zan altinda kalmasin....ben ne demek istedigimi bir kez daha açikladim ne olur ne olmaz...

yakup midi
27.07.2005, 19:50
özgür lütfen bi de sen eklenme su olaya...yazmaz olaydim....

l-m
27.07.2005, 20:02
Siyasi ranti baska bir baslikta gördüm, sizin yaziniz dikkatimi çekmedi bile, uyariyi genel olarak forumu degerlendirerek yaptim, yanlis anlasilmis olmaliyim, kusura bakmayin.

ve özgür arkadasim bu forumda hemen her sene ayni sohbetler dönüyor, mayi isteyenler, sevenler, ya adam düsmüs yakamizdan hala neden kotarip duruyorsunuz bu konuyu, Atay Baskani elestirenler sana göre May'i getirmek için elestiriyor kisaca, ya da May'i isteyenler Atay Baskani ne olursa olsun elestiriyor, peki bu durumda siz kimi elestirmis oluyorsunuz, buradakileri, gerginlige davetiye, insanlarin bilmedigimiz düsünceleri hakkinda tahmin yapip sonra da ithamda bulunmak ne derece dogrudur, lütfen, insanlari bu sekilde suçlamayalim, en azindan su anki verilerle bunu söylemek için müneccim olmaniz gerekir, gereksiz bir tartisma baslamamasi için ozgur arkadasimizin mesajina cevap verilmemesini rica ediyorum çünkü tartismanin dayanagi yok, kaygan bir zeminde sen benim düsüncemi nereden biliyorsun, ben biliyorum kisir döngüsünde yasanacak. MAY konusunu her sene duymaktan biktim, adamin bizle ilisigi kalmamis, perili ev misali habire etrafimizda ama...

kutoz
27.07.2005, 20:05
Yakup üzüntünü çok iyi anliyorum. Senin gece geç vakitlerde yine bu forumda mesajlar yazdigini da biliyorum. Hatta, takimi karsilamak için havaalanina gitmek için topic açtigini da biliyorum. Ben de Izmir'de yasiyorum. Eziklerin bol oldugu bir yer. Sabah ise giderken "Bizi rezil ettiniz' derlerken, benim de canim yandi. Bende seninle ayni düsüncedeyim. Biz banka degiliz ki, parayi biriktirelim. Sportif basari için harcanmayacak parayi ben napayim. Ama önümüzde çok önemli bir maç var. Kirilan gururumuzun yeniden onere olmasi için, yüzde yüz almamiz, hatta ezerek almamiz gereken bir maç var. Bu yüzden, elestirileri söyle naftalinleyip sandiga koyalim diyorum. 3 Agustoston sonra, tekrar çikaririz sandiktan bu konuyu, enine boyuna tekrar tartisiriz. Bu noktada bu tartismalarin kimseye bir faydasi yok. Edited by: kutoz

yakup midi
27.07.2005, 20:26
bu olaylar ergun ata nin yazisiyla basladi:yazinin özetide suydu: 'kaçan balik büyük olacak' herkes transferin mantigidan az çok rahatsiz oldu hep korktuklarimiz basimiza gelmistir biliyosunuz...ve basimiza geldi hemde aci bir sekilde su da gerçek taraftar takimi ipten alabilmeli böyle olmaliyiz...atay baskani tabzonsporlu olan herkes gibi sevdik seviyoruz çok güzel vitrin oldu bizim için olmayada devam eder insallah tüm kalbimle söylüyorum... keske yani basari gelsin artik....sunuda çok iyi biliyorum trabzon isterse!!! bu turu geçer takim zaman kazanir ve büyük ihtimalle toparlanir...çok tesekkür ederim herkes az çok ayni seyleri düsünüyor...yanlis anlamalar için özür dilerim.....

baris_aykan
27.07.2005, 20:33
ne rahatsizligi ben anlamiyorum ben su an o kadar rahatimki anlatamam

BU YÖNETIM bu takimi bu noktaya kolay getirmedi rakibimizi dun aksama kadar taniyan yoktu yapmayin adamlar biraz iyi fakat biz cok iyiyiz bir mac daha var 83 ten beri sabrediyorum

kutoz
27.07.2005, 20:35
Yakup;

Hepimizin amaci bir degil mi dostum smileys/smiley2.gifUyuyan D E V I uyandirmak. Ergun Ata olsun Hakan Kulaçoglu olsun, unutmayalim ki, onlarda bizim gibi tribünden oralara geldiler. Bizim yüreklerimizde nasil depremler oluyorsa, onlarda da oluyor. Yani hep birlite üzülüyoruz.

Yikmasi kolay ama yapmasi zor olan tamirata girersek, hep bir parçayi disarda birakiriz. Bu yüzden simdilik onarim yapan ustalara, gaz vermekten baska birsey yapmayalim istiyorum.Edited by: kutoz

t-sat
27.07.2005, 20:50
Herkes saldiracak birisini ariyor.Biz taraftar olarak rakibimizi nasil küçümsediysek oyuncularimiz da hafife almislar.Olay bundan ibaret bence.Herkes yeni oyuncularimiza takilmis.Sanki Hüseyin,Gökdeniz,Celalettin gibioyuncularimizbirakin üstün performansi normal oyunlarini oynadilar mi?Ne yapsin Atay AKTUG simdi?Durup durup istifa diyorsunuz,sonra bunun adi da takimin eksiklerini tartismak,elestiri yapmak oluyor.

45 dk. oynayip man of match olan yattara'yi ya da halen daha kendini gelistirmemek konusunda israr eden,Trabzonsporumuzun ona muhtaç oldugunu düsünen M.Yilmaz'i elestirmeyi tercih ediyorum.

Üstelik bu takimi Trabzonda eleyemeyecegimiz gibi birseyi de hiç düsünmüyorum zaten.Tokat atma sirasi,üstelik Osmanlisini yapistirma firsati var elimizde.

bordox
27.07.2005, 21:05
Atay Aktug'un güvendigi bazi daglara kar yagmistir.Bu yüzden Tomas Jun transferinde daha saglam bir yöneticimizi görevlendirip isi bitirmistir.Her kesin hata yapma hakki vardir ama hatada israr etme hakki yoktur.

Ben baskanimiza her zaman güvendim.Bu güvenimden de bir sey kaybetmedim.Onlar Trabzonspor'un içinden çikip gelmis insanlar.Kendilerini bu noktaya tasiyan Trabzonspor'a ihanet etmezler.Hata olur ama önemli olan hatadan ders almak.

uygar_trb
27.07.2005, 21:09
baskanimiza güvenim sonsuzz

trabzonsporun en iyi yönetimi benceeeeeeeeeeeee

Sacit
27.07.2005, 21:19
nere binersen bin o sey olduk dan sonra ne fayda smileys/smiley5.gif

metehan
27.07.2005, 21:37
Evet arkadaslar herkes kendince yorumlarini yapiyor. Farkli düsünceler olmasi da dogal. Dikkat ederseniz"düsünce" dedim, yoksa birTSluya yakismayacak ifadeleri kastetmiyorum.

Simdi bu kötü skor ortaya çikinca ortalik toz duman oldu. Ama bu sonuç olmasaydi bile düzgün gitmeyen seyler oldugu ortadaydi. Olup bitenlere bakinca sunu görüyorum. Bir kere organizasyonda bozukluk var. Senol hoca, su an için teknik direktör olarak görev yapar durumda. Yani sportif direktörlük gibi bir görevi simdilik üstlenmiyor. Geçenlerde bir beyanati beni çok sasirtti. "Klübün transfer için ne kadar bütçesi var bilmiyorum ama... " seklinde devam eden bir beyanati vardi.Transfer bütçesini bilmedigine göre sportif direktörlük konusuna pek girmiyor gibi geldi bana.O zaman bu konularda Senol hocaya gerçek anlamda bir yardimci lazim. Haberi okumussunuzdur, Milli Takim menajeri Can Çobanoglu'nun görevine son verildi. Çok uzun zaman önce bir programda Hincal Uluç, Senol Günes'in bu yeni görevini yorumlarken, "Senol hocaya iyi bir yardimci gerekir, mesela Milli Takim'da uzun süre birlikte çalistigi Can Çobanoglu olamaz mi?" diye birsey ortaya atmisti. Bu laf, o günden beri kulagimin arkasindadir. Acaba Can Çobanoglu, TS'da menajerlige getirilemez mi? Getirilirse faydasi olur mu olmaz mi? Senol hocaya bagli olarak organizasyonu saglayabilir. Transferden tutum da pekçok konuda sorumlu olabilir.

Bu konuda ne dersiniz? Olabilir mi böyle birsey?
Edited by: metehan

yakup midi
27.07.2005, 21:40
trabzonspor can çobanoglunu nail transfer edecek peki etse bile can çobanoglunu çekemeyenler çok olur...senol hocayi çekemediler.....

metehan
27.07.2005, 21:44
trabzonspor can çobanoglunu nail transfer edecek peki etse bile can çobanoglunu çekemeyenler çok olur...senol hocayi çekemediler.....

Oturup konusacaksin ve anlasacaksin. Bunun nesi zor anlayamadim?

Çekememe meselesine gelince, onu çekememezlik bunu çekmemezlik o zaman burada bosuna zaman harcamayalim. Kompleksiz adamlarla bu is yürür. Atay Aktug'un bu konuda bir rahatsizligi olacagini sanmam. Öyle bir insan degil. Gerisi de beni ilgilendirmez zaten, patron baskandir.

kutoz
27.07.2005, 21:56
Can Çobanoglu'ya kadar gitmeye gerek yok bence. Trabzon'da yasayan, Trabzon çocugu olan, terinin son damlasina kadar bordo-mavi forma için akitmis, Trabzon'da yasayan arkadaslarimizin yerel TV.den takip ettigi Serdar BALI var. Bence menejer düsünülecekse, Serdar BALI düsünülmeli.

metehan
27.07.2005, 21:59
Arkadaslar bir konuya açiklik getirmek istiyorum. Can Çobanoglu ismi sadece aklima geldigi için söylenmis bir isimdir. Önemli olan isim degil zaten. Böyle bir yardimcinin TS'a fayda saglayip saglamayacaginin tartisilmasini istedim. O nedenle isimden ziyade yapacagi isle ilgili yorum yapalim. Mesele "O degil bu olsun" meselesi degil anlayacaginiz.

yakup midi
27.07.2005, 22:26
Can Çobanoglu'ya kadar gitmeye gerek yok bence. Trabzon'da yasayan, Trabzon çocugu olan, terinin son damlasina kadar bordo-mavi forma için akitmis, Trabzon'da yasayan arkadaslarimizin yerel TV.den takip ettigi Serdar BALI var. Bence menejer düsünülecekse, Serdar BALI düsünülmeli. evet buda var tabi bizim camiadan gelmis olmalihincal uluç ekolü trabzona yaramaz heralde...bu hincal senol günesi hala nasil agzina alabiliyor senol söyle yapsin böyle yapsin diyebiliyor yüz yok heralde...

metehan
27.07.2005, 22:34
Arkadaslar lütfen. Ben ortaya bir fikir attim ve bunun içeriginin tartisilmasini istedim. Siz olayi hemen Hincal Uluç'a getirdiniz. Her iste oldugu gibi bunda da isin özünü kaybetmeyelim. Fikirle ilgilenelim, isimlerle degil. Tamam Serdar Bali veya baska biri olsun. Öneren de Hincal Uluç degilben olayim.Fayda saglar mi saglamaz mi? Bunu tartisalim.

perfectstorm
28.07.2005, 03:48
can çobanoglunu getircegimize senol hocaya artik yol versek hiç fena olmaz.tam bir fiyasko.takim hocasiz çiksa daha kötüsü olmazdi.ne oyuncu seçiminden,ne degistirmeden ,ne taktikten anliyor.

baris_aykan
28.07.2005, 04:08
can çobanoglunu getircegimize senol hocaya artik yol versek hiç fena olmaz.tam bir fiyasko.takim hocasiz çiksa daha kötüsü olmazdi.ne oyuncu seçiminden,ne degistirmeden ,ne taktikten anliyor.

AH BE KARDESIM SEN NE YAPTIN DUR BAKALIM DAHA MAC BITMEDI BU TAVIR COK AGIR BENCE DAHA ILK MAC 2. MACI ALIRSAK BU GORUSUN NE OLUR MERAK EDIYORUM

sanatik
28.07.2005, 04:12
perfectstorm hangisinde daha basarili olabilirki ?

ben son macda büyük bir hayal kirikligina ugradim.

can cobanoglu ve serdar bali konusuna deginmek istemiyorum simdi. Yeterince bilgisahibi degilim.

yakup midi
28.07.2005, 06:20
su forumda yapmayacagim tek sey senol hocayi elestirmemek olacak...adamin en ufak suçu yok...

Külünkoğlu
28.07.2005, 08:17
Bence niyet farkli

bence terbiyeni takin...

seni son kez uyariyorum haddini bil ! terbiyesizlesme ! sen kimsin nesin ki bana bana emri vaki yapiyorsun ne zaman bu kadar bitin kanlandi.yazim asagida beyin özürlüler çok farkli anlayabilir Allah'da bu forumda o türden bir yada iki tane var.

vasat çek liginde 102 maçta 36 gol atma basarisini göstermis adam aliyorlar yine de size yaranamiyorlar. Zurawski konusunda 2 sene sizi oyaladilarsa ne var yani canim.

konuyla birebir ilgisi olmasa bile15 Milyon $ halka arzdan da bunu anlayabiliriz. Söyle ki 15 Milyon $ halka arz için basvuru yani bankaya yatan para tam tamina 125 milyon $ yanlis duymadiniz 125 milyon $ Trabzonspor büyüklügünü hesap edemeyenler ancak bu kadar halka arz yapabildiler.

Bu yönetim transfer konusunda öyle bir hata yapti ki 4 sene de zorluklarla kurulan bu kadro heba olup gidecek.

Gelelim çarsamba günkü maça dün aksam kitokatin izi yanagimizda eger turu geçemezsek de utanç verici bir sonuç olarak tarihimizde yer alacak. Gerisini yine biz düsünecegiz.

Çün biz "Tarafiz"

CAFER ÖZER
28.07.2005, 08:21
Bazi arkadaslarim Baskanin elestirilmesine kizmislar

ARKADASLAR TRABZONSPOR siradan basit bir takim degil ki Plaj takimina yenilsin,Trabzonspor Rum takimina yenilmistir bu bir skor felan degildir bu bir rezalettir.bu rezaletin bas sorumlusuda ATAY AKTUG dur.Neden ATAY AKTUG dur

Geçen sene Sokaga atacak paramiz yok diye diye koskoca sezonu Transfer yapmadan geçirdi sesimiz çikmadI transfer yapmadigi için takim SAMPIYONLAR liginden elendi,UEFA dan elendi,Sampiyonluk gitti kupa gitti kimseden ses çikmadi ve Geçen sezon Millete söz verdikleri halde Transfer yapacagiz Hakemleride yeencek bir takim olusturacagiz derken .Tüm otoriteler Taraftarlar bas bas bagirirken bize transfer lazim en az 3-4 tane direk oynayacak oyuncu lazim derken onlar ne yapti A,B C D Z planlari derken SL ön eleme maçina Santraforsuz takimi çikarttilar Çokmu zordu 3-5 milyon usd ye kiyip iyi bir golcü almak.2 tane oyuncu aldilar onlarda gidenlerin yerine

Simdi kimse olaylari baska yönlere saptirmasin Geçen sene yapilan hatanin aynisini yapan adama alkismi tutacaktik,Kasada para varken Tranefer yapmayan bedava oyuncular almak isteyen adamlara alkismi tutsaydik.Bizi Dünya ya rezil eden adamlara alkismi tutsaydik,ATAY AKTUG dan ne istedik ya sadece Transfer istedik buda en dogal hakkimiz SENOL GÜNES suçlu degildir O elindeki kadroyu oynatti.adamin sahaya sürecegi oyunu atesleyecek bir oyuncusu yokki ne yapacak Bakirköyden alinan ALI yi mi sahaya sürseydi ELAZIG dan alinan FERIDUN mu bizi kurtaracakti.

NE DIYORUZ YA ADAM GIBI BU ISI YAPIN YADA DEDOLUN BIZ ISTIFA EDIN GIDIN DE DEMIYORUZ AKLINIZI BASINIZA ALIN SU AN EN AZ 2,3 TANE OYUNCUYA IHTIYAÇ VAR HADI KARDESIM jun ALINDI DIYE BU IS BITTIMI NEDEN AKÇ GÜNDÜR SESINIZ ÇIKMIYOR

Trabzonspor kimsenin Yöneticlik oynama salonu degildir.Trabzonspor bizimdir ona sahip çikacagiz ATAY AKTUG ve saz arkadaslarida basaramayacaksa yol yakinken defolsunlar,Görünen köy de kilavuz istemez Bu takimda DEFANS diye bir sey yok herhalde tranferide kapattilar baksana hiç ses yok TOLGA dan gelen para bitti Transfer bitti.Sansa SL YE kalirsak herhalde ordan gelecek para ilede 1,2 oyuncu alirlar.

REZALETIN SORUMLULARI HESAP VERECEK

CAFER ÖZER
28.07.2005, 08:36
ERGUN ATA nin yazisindan bir bölüm bizde ayni seyleri söylüyoruz farkli seyleri degil

Yattara, kulüple sorunu her neyse bu isi yapacaginin sinyallerini taa Isviçre?de verdi. Sözde kendisiyle konusuldu, düzeldi. Ama bir futbolcu nasil olur da, 3 dakikada hiç de geregi yokken çok, ama çok acemice takimini eksik birakir. Acaba bu hareketin, anlami su mudur: ?Eger parami artirmazsaniz sonucu budur! O zaman kendi de bu isin sonuçlarina katlanmak zorundadir.?
Hafife almadir: Trabzonspor bu rakibi ciddiye almamistir. Bu rakibe Basbakan?in yol açilisina verilen önem verilmemistir. Sonucu budur. Bu rakip izleyenler tarafindan, ?Siradan, bir mahalle takimi? gibi gösterilmis, futbolcunun konsantrasyonu bozulmustur. Ama rakip isini ciddi tutmus, belki de isi daha ilk maçta bitirecek skoru bile alabilecek sansi yakalamistir. Ama 3-1?le yetinmistir.
Beceriksizliktir: Bu takimin geçen sezonki gibi Sampiyonlar Ligi Ön Elemeleri?ni oynayacagi nerdeyse 2 ay önceden belli olmustur. Trabzonspor Izleme Komitesi ve Transfer Komitesi 6 aydir siki bir çalisma içindir. Ama ne gariptir ki, iyi futbolcularla 100-200 bin dolar fark için küçük esnaf pazarligi yapila yapila bugüne gelinmistir. Kaleci ve yeni stoper kampa yetistirilememis, ?nedir ne degildirler? tam bilinmeden sahaya sürülmüstür. Üçüncü tercih konumundaki kaleci daha ilk maçta dökülmüs, güven yitirmistir. Stoper, Erdinç?le kötü oyun konusunda bayagi uyumlu çikmistir. Mehmet Yilmaz, kaçirdigi golün etkisiyle oyundan düsmüs, Fatih oyuna girene kadar takim santrforsuz oynamistir. Ama anli sanli komiteler, hezimet yasanirken oynuyor olmasi gereken oyuncuyla daha pazarlik asamasindadir.
Sorumsuzluktur: Her ne kadar simdi hesaplasma zamani olmasa da, Trabzonspor?un çikarlarini gerekçe göstererek, farkinda olmadan buna en büyük darbeyi vuranlar, bunun bedelini ödemek zorundadir. Bu takim Anorthosis takimina asla elenmez. Ola ki elenirse, yönetim ve teknik kadro bu isten kolaylikla siyrilmamalidir. Çünkü bütün bunlarin uyarisi daha önceden yapilmistir: Trabzonspor?daki transfer yanlislarina yönelik elestirilere ?moral bozucu? oluyor denilerek olumsuz tavir takinilmistir. Persembe?nin gelecegi Çarsamba?dan bildirilmistir.
Bundan sonrasi onur mücadelesidir: Anorthosis güçlü bir takim degildir. Asla gerçek gücünü sahaya yansitan bir Trabzonspor?la kiyaslanamaz. Trabzonspor Trabzon?da bu takima kendine lazim olan 2 golden çok daha fazlasini atabilecek güce sahiptir. Yeter ki oyunculari, kulüple yaptiklari çingene pazarliklarini - istisnalar kaideyi bozmaz - hiç olmazsa belli bir süre için bir kenara birakip da onurlari için mücadele etsinler. Tribünler de tipki onlar gibi bayrak askini forma askinin üzerine çikarmalidir.

arakop
28.07.2005, 09:04
ERGUN ATA nin yazisindan bir bölüm bizde ayni seyleri söylüyoruz farkli seyleri degil

Yattara, kulüple sorunu her neyse bu isi yapacaginin sinyallerini taa Isviçre?de verdi. Sözde kendisiyle konusuldu, düzeldi. Ama bir futbolcu nasil olur da, 3 dakikada hiç de geregi yokken çok, ama çok acemice takimini eksik birakir. Acaba bu hareketin, anlami su mudur: ?Eger parami artirmazsaniz sonucu budur! O zaman kendi de bu isin sonuçlarina katlanmak zorundadir.?
Hafife almadir: Trabzonspor bu rakibi ciddiye almamistir. Bu rakibe Basbakan?in yol açilisina verilen önem verilmemistir. Sonucu budur. Bu rakip izleyenler tarafindan, ?Siradan, bir mahalle takimi? gibi gösterilmis, futbolcunun konsantrasyonu bozulmustur. Ama rakip isini ciddi tutmus, belki de isi daha ilk maçta bitirecek skoru bile alabilecek sansi yakalamistir. Ama 3-1?le yetinmistir.
Beceriksizliktir: Bu takimin geçen sezonki gibi Sampiyonlar Ligi Ön Elemeleri?ni oynayacagi nerdeyse 2 ay önceden belli olmustur. Trabzonspor Izleme Komitesi ve Transfer Komitesi 6 aydir siki bir çalisma içindir. Ama ne gariptir ki, iyi futbolcularla 100-200 bin dolar fark için küçük esnaf pazarligi yapila yapila bugüne gelinmistir. Kaleci ve yeni stoper kampa yetistirilememis, ?nedir ne degildirler? tam bilinmeden sahaya sürülmüstür. Üçüncü tercih konumundaki kaleci daha ilk maçta dökülmüs, güven yitirmistir. Stoper, Erdinç?le kötü oyun konusunda bayagi uyumlu çikmistir. Mehmet Yilmaz, kaçirdigi golün etkisiyle oyundan düsmüs, Fatih oyuna girene kadar takim santrforsuz oynamistir. Ama anli sanli komiteler, hezimet yasanirken oynuyor olmasi gereken oyuncuyla daha pazarlik asamasindadir.
Sorumsuzluktur: Her ne kadar simdi hesaplasma zamani olmasa da, Trabzonspor?un çikarlarini gerekçe göstererek, farkinda olmadan buna en büyük darbeyi vuranlar, bunun bedelini ödemek zorundadir. Bu takim Anorthosis takimina asla elenmez. Ola ki elenirse, yönetim ve teknik kadro bu isten kolaylikla siyrilmamalidir. Çünkü bütün bunlarin uyarisi daha önceden yapilmistir: Trabzonspor?daki transfer yanlislarina yönelik elestirilere ?moral bozucu? oluyor denilerek olumsuz tavir takinilmistir. Persembe?nin gelecegi Çarsamba?dan bildirilmistir.
Bundan sonrasi onur mücadelesidir: Anorthosis güçlü bir takim degildir. Asla gerçek gücünü sahaya yansitan bir Trabzonspor?la kiyaslanamaz. Trabzonspor Trabzon?da bu takima kendine lazim olan 2 golden çok daha fazlasini atabilecek güce sahiptir. Yeter ki oyunculari, kulüple yaptiklari çingene pazarliklarini - istisnalar kaideyi bozmaz - hiç olmazsa belli bir süre için bir kenara birakip da onurlari için mücadele etsinler. Tribünler de tipki onlar gibi bayrak askini forma askinin üzerine çikarmalidir.
Ergun ATA ya aynen katiliyor ama sana katilmiyorum.Neden dersen fark su.Adam 'Defolun gidin,terbiyesizler serefsizler gibi'yakisiksiz ifadeler kullanmiyor.Baskanin elestirilmesine degil hakaret edilmesine karsiyim.

Guests
28.07.2005, 09:27

Cafer abi,

Kongre salonundaAtay Aktug'un karsisina çikmaya cesaret edebilenseçim listesindeydim...Onu ve yönetim kurulu listesini yikmak için mücadeleettim... Ama su anda o benimTrabzonspor'umun basindaki adamdir... Elestirilebilir, ama transfer yapamadi diye, hemde camiamizin gözbebegihalini alma yolunda hizla ilerleyen BMN gibi birsitede hakaretve asagilamalara maruz kalmasibeni çok üzüyor... (yani ben Atay Aktug'cu falan degilim.)

hosçakalin.

Badaloğlu
28.07.2005, 09:57
Eveeeeett,

Herkes etegindeki taslari dökmüse benziyor.Arkadaslar, artik kizginligimiz bir nebze olsun geçtigine inaniyor veTrabzondaki maçin rövansi bitene kadar herkesi bu takima ölümüne destek olmaya davet ediyorum.Bu saatten sonra yapilan elestiriler yapici olmayacaktir.En azindan yikici da olsa elestirilerimizi; bu maçin bitmesini bekleyelim.Zira lig öncesi bu turda biz elenirsek anlayinki ligde bizim için bitmistir,geçmisler olsun...

Türkiye'ye Trabzonspor camiasinin ne oldugunu herkese gösterelim.Yanlislari hep beraber düzeltelim,ya da düzeltmeye çalisalim.Burada insanlarin verdigi tepkiler; tipik Karadenz insanin verdigi ani tepkilerdir.Tamam herkes çok kizgin,herkesin kendine göre hakli oldugu noktalar mevcuttur.Amaaa plagin arka yüzünü çevirirsek görecegimz sey; dost,düsman meselesidir.Kiskis millete kendimizi güldürmeyelim.

Daha öncede yazdim, isin içine Rum kesimi girince yenilginin faturasi çok daha agir oluyor.Olaya milliyetçilik çerçevesinden bakmadan bu anlayis genele olarak maalesef böyledir.Yunana yenilmek bana daha çok koyar.O yüzden Avni Akerdeki rövansta bu lavuklari çimlere gömmeliyiz.

Kimse kimsenin Trabzonsporlulugundan süphe etmesin,Kimse kimseye mayci çayci muhabbeti etmesin,herkes bu takimin iyiligi için naçizaneen uygun gördügü insanlari kulübün basinda görmek istiyor.Haaa bu yönetim basarili,basarisiz onu zaman zaten gösterecektir.Su maç hele bir bitsin sonra konusalim...

SIMDI DESTEK ZAMANIDIR.HEMDE ÖLÜMÜNE...BÜTÜN FUTBOLCULARI BAGRIMIZA BASALIM,MÜMKÜNSE BU KONUDA TRABZON BMN YA DA DIGRE TARAFTAR GRUPLARI ILE ORTAK HAREKETLE TAKIMINIZI GIDIP TESISLERDE ZIYARET EDELIM,ONLARA INANDIGIMIZI VE ARKALARINDA 70 MILYON TÜRKÜN OLDUGUNU HISSETTIRELIM...BU TAKIMA CANIMIZ FEDA...

BASKANMI? BIRI GIDEEEERR, BIRI GELIR...

dinceraydogan
28.07.2005, 10:02

ARKADASLAR TRABZONSPOR siradan basit bir takim degil ki Plaj takimina yenilsin,Trabzonspor Rum takimina yenilmistir bu bir skor felan degildir bu bir rezalettir.bu rezaletin bas sorumlusuda ATAY AKTUG dur.Neden ATAY AKTUG dur

Geçen sene Sokaga atacak paramiz yok diye diye koskoca sezonu Transfer yapmadan geçirdi sesimiz çikmadI transfer yapmadigi için takim SAMPIYONLAR liginden elendi,UEFA dan elendi,Sampiyonluk gitti kupa gitti kimseden ses çikmadi ve Geçen sezon Millete söz verdikleri halde Transfer yapacagiz Hakemleride yeencek bir takim olusturacagiz derken .Tüm otoriteler Taraftarlar bas bas bagirirken bize transfer lazim en az 3-4 tane direk oynayacak oyuncu lazim derken onlar ne yapti A,B C D Z planlari derken SL ön eleme maçina Santraforsuz takimi çikarttilar Çokmu zordu 3-5 milyon usd ye kiyip iyi bir golcü almak.2 tane oyuncu aldilar onlarda gidenlerin yerine

Simdi kimse olaylari baska yönlere saptirmasin Geçen sene yapilan hatanin aynisini yapan adama alkismi tutacaktik,Kasada para varken Tranefer yapmayan bedava oyuncular almak isteyen adamlara alkismi tutsaydik.Bizi Dünya ya rezil eden adamlara alkismi tutsaydik,ATAY AKTUG dan ne istedik ya sadece Transfer istedik buda en dogal hakkimiz SENOL GÜNES suçlu degildir O elindeki kadroyu oynatti.adamin sahaya sürecegi oyunu atesleyecek bir oyuncusu yokki ne yapacak Bakirköyden alinan ALI yi mi sahaya sürseydi ELAZIG dan alinan FERIDUN mu bizi kurtaracakti.

NE DIYORUZ YA ADAM GIBI BU ISI YAPIN YADA DEDOLUN BIZ ISTIFA EDIN GIDIN DE DEMIYORUZ AKLINIZI BASINIZA ALIN SU AN EN AZ 2,3 TANE OYUNCUYA IHTIYAÇ VAR HADI KARDESIM jun ALINDI DIYE BU IS BITTIMI NEDEN AKÇ GÜNDÜR SESINIZ ÇIKMIYOR

Trabzonspor kimsenin Yöneticlik oynama salonu degildir.Trabzonspor bizimdir ona sahip çikacagiz ATAY AKTUG ve saz arkadaslarida basaramayacaksa yol yakinken defolsunlar,Görünen köy de kilavuz istemez Bu takimda DEFANS diye bir sey yok herhalde tranferide kapattilar baksana hiç ses yok TOLGA dan gelen para bitti Transfer bitti.Sansa SL YE kalirsak herhalde ordan gelecek para ilede 1,2 oyuncu alirlar.

REZALETIN SORUMLULARI HESAP VERECEK

yönetimin transfer konusunda suçlu oldugunu kabul etmekle beraber mevcut kadronun rum takimini rahtlikla elemesi gerektigi fikrindeyim

Çarsambaya kadar susma hakkimi kullaniyorum. ondan sonra konusucam.

EmrahYalçınalp
28.07.2005, 10:04
Cafer abi,

Kongre salonundaAtay Aktug'un karsisina çikmaya cesaret edebilenseçim listesindeydim...Onu ve yönetim kurulu listesini yikmak için mücadeleettim... Ama su anda o benimTrabzonspor'umun basindaki adamdir... Elestirilebilir, ama transfer yapamadi diye, hemde camiamizin gözbebegihalini alma yolunda hizla ilerleyen BMN gibi birsitede hakaretve asagilamalara maruz kalmasibeni çok üzüyor... (yani ben Atay Aktug'cu falan degilim.)

hosçakalin.

Bosuna bu kadar kisa zamanda bu kadar sevmemisim ben bu adami...

Buram buram Trabzonspor'luluk kokan bu mesaj için sagol abi...

shipbroker61
28.07.2005, 10:48
ozkan sumeri elestirdik, neden 3 kurusluk adamlari bu takima getirdi gene 3 kurus icin elimizden kacirdi. mehmet ali yilmazi elestirdik neden bes para etmeyecek adamlari dunyanin parasini vererek aldi sonrada klubu borc icinde birakarak gitti. simdi atay aktugu elestiriyoruz. neden oda hemen hemen ozkan sumer gibi ayni yolu izledigi icin.

butun bunlar neden dolayi oluyor. cunku sonuclara gore tatmin olan veya olmayanlar bu yorumlara variyor. ama gorunen oki dunyanin en zor isi herhalde trabzonsporda yoneticilik yapmak. cunku hangi yolu izlerseniz izleyin eger sonuca ulasamazsaniz sonunda cok agir ve bazen haddini asan ithamlarla karsilasmaniz hicde surpriz degil.

madem su anda yonetenleri ve gecmiste yonetenleri "kucuk dusunmekle" veya "is bilmemezlikle" sucluyoruz o zaman bizde taraftar olarak ayni elestirileri kendimize getirmemiz gerekiyor. dusunuyorumda manchester'in seri sampiyonluklar aldigi donemde eger biz arsenal taraftari olsak klupte ne arsen wenger'i birakirdir nede klup baskanini. ama ben kendimi bildim bileli wenger o takimin basinda e herhalde zamaninda yapilan kongrelerin disinda baskanlarida degismemistir herhalde. tribunlerine baktigimizda ise her macta full ve taraftar "yeter artik biktiik yillarca sampiyon olamamaktan" demiyor.

hadi bu uc bir ornekti ama ya gecen seneki saouthampton olayina ne demeli. adamlar gecen sene son macta berabere kalsalar kumede kalacaklardi. ama macin basinda bunu hic bilmiyor olsaniz "ulan bu takim herhalde bu sene premier lig sampiyonu oldu" derdiniz. hinca hinc dolu bir stad ve en ufak tepki yok sonuna kadar destek var. mac bitiyor takim yeniliyor ve taraftar ayakta dakikalarca takimini alkisliyor. simdi ben burda herhalukarda takimi desteklemenin gerektigini soylerken bazi arkadaslarca "mutluluk oyunu oynamakla" itham edilip "kucuk dunyali" olmakla suclanirken futbolun besigi ingilteredeki mentaliteyi sadece yonetimden veya teknik kadrodan bekleme hakkini kendilerinde goruyorlar. burda kimseye neden boyle dusunuyorsunuz boyle yorum yapiyorsunuz diye birsey soyledigim yok ama hepimiz saygi cercevesinde getirdigimiz yorumlara farkli acilardan bakan insanlara boyle ithamlarla gitmeyelim.

dogrudur evelki aksamin herhangi bir mazereti, aciklamasi olamaz kimseninde bunu savundugu yok. ama bir mac sonucunda ileriye yonelik sonuclar elde edip yonetimi yollamak, olmadi teknik direktoru yollamak, oda olmadi bir iki futbolcunun ilisigini kesmek bize hic ama hicbir fayda saglamayacaktir. sahsi fikrime goreevelsi geceki mac istifayi gerektirecek bir mac olmadigi gibi turun atlanmasi durumundada yonetime veya futbolculara ozel bir paye verilecek mac olmayacaktir. allahaskina soyler misiniz anorthosis takimini trabzonsporun yenememesinin sebebini transfer yapilmamasina baglamak ne kadar dogru bir tespittir. bu takimi trabzonun hic transfer yapmadan hali bile rahat rahat yenmesi lazimdi ama gorunen oki ya takim hazirlik doneminde iyi hazirlanmadi yada futbolcular bu isi oldukca hafife aldi. yani bu macin kaybedilmesinin bahanesi yapilmayan transferler degilir kesinlikle.

neyse fazla uzatmadan ve caninizi sikmadan sunu soyleyeyimki gun birlik gunudur, bir sekilde taraftar olarak bu beklenmeyen soku ustumuzden atmak icin elimizden gelecek seyler nedir onu tartisalim. sonucta bu takim hepimizin, uzulursek beraber uzulecegiz sevinirsekte gene beraber sevinecegiz. ayrimi gayrimiz yok yani....

ha son olarak sunu soylemezsem catlarim...transfer doneminde en kral "profesyonellere" tas cikartan sevgili futbolcularimiz sizde bu ayibi temizlemek icin bir dahaki hafta gerekli "profesyonelligi" gosterirsiniz umarim.

imported_Tandogan
28.07.2005, 10:50
Yaralayici ve hakaret dolu elestirilere ben de karsiyim ama su anki ortamda elde edilen sonuç sonrasinda Baskan ve Yönetim'in elestirilmesi kadar dogal bir sey de yok sanirim.Sürekli "aslanlar","kaplanlar" gibi laflar ederek pohpohlamakla bu isler olmaz.Elestiri gereken yerde de elestiri yapilacak.Su anda da elestiri gerekli ve son derece olagan bir sey.Transfer konusunda "su mevkiilere adam lazimdi" gibi konulara deginmeye gerek bile duymuyorum;çünkü hemen hemen herkes bu konulardan bahsetmis zaten.Üstelik burda önümüzde, geçen sezondan yasanmis ve ders alinmasi gereken olaylar da var..Koskoca Trabzonspor'un basinda yönetici vasfiyla yer alan insanlarin geçmisten ders alma konusunda eksik olduklarini düsünmek bana aci veriyor.Ilkokul çocuklarina bile okulda egitim ögretim verilirken "geçmisten ders almak" deyimi sik sik kullanilir.

Açikçasi ben bu yasananlarda "Sampiyonlar Ligi ilk turunu her halûkarda nasil olsa geçeriz,bizim asil isimiz ikinci turda"mantiginin çok etkili oldugunu düsünüyorum.Ayricayöneticiler ve özellikle de transfer konusunda yetkili büyüklerimizin kisisel kavgalarinin camiaya ve özellikle de Baskan'a çok zarar verdigi de asikar.Bu ise el koyacak ve çözüm bulacak olan kisi de Baskan...

Dün gece Kanal Mavi'despor programini izliyorum.Canli yayin sunucusu; "Elimizde transfer komitesindeki üyelerin arasindaki çekismeyi ve kavgayi gözler önüne serecek bant kayitlari bile var.Ama simdilik bunlari gündeme getirmek istemiyoruz ve kendi aralarinda bu sorunu bir an önce çözmelerini bekliyoruz" diye birifade de kullandi.Böyle baskalarinin önünde bile birbirleriyle çekisme içinde hareket ediyorlarsa, kapali kapilar arkasinda neler dönüyor tahmin bile edemiyorum.

Badaloğlu
28.07.2005, 11:33
ozkan sumeri elestirdik, neden 3 kurusluk adamlari bu takima getirdi gene 3 kurus icin elimizden kacirdi. mehmet ali yilmazi elestirdik neden bes para etmeyecek adamlari dunyanin parasini vererek aldi sonrada klubu borc icinde birakarak gitti. simdi atay aktugu elestiriyoruz. neden oda hemen hemen ozkan sumer gibi ayni yolu izledigi icin.

butun bunlar neden dolayi oluyor. cunku sonuclara gore tatmin olan veya olmayanlar bu yorumlara variyor. ama gorunen oki dunyanin en zor isi herhalde trabzonsporda yoneticilik yapmak. cunku hangi yolu izlerseniz izleyin eger sonuca ulasamazsaniz sonunda cok agir ve bazen haddini asan ithamlarla karsilasmaniz hicde surpriz degil.

madem su anda yonetenleri ve gecmiste yonetenleri "kucuk dusunmekle" veya "is bilmemezlikle" sucluyoruz o zaman bizde taraftar olarak ayni elestirileri kendimize getirmemiz gerekiyor. dusunuyorumda manchester'in seri sampiyonluklar aldigi donemde eger biz arsenal taraftari olsak klupte ne arsen wenger'i birakirdir nede klup baskanini. ama ben kendimi bildim bileli wenger o takimin basinda e herhalde zamaninda yapilan kongrelerin disinda baskanlarida degismemistir herhalde. tribunlerine baktigimizda ise her macta full ve taraftar "yeter artik biktiik yillarca sampiyon olamamaktan" demiyor.

hadi bu uc bir ornekti ama ya gecen seneki saouthampton olayina ne demeli. adamlar gecen sene son macta berabere kalsalar kumede kalacaklardi. ama macin basinda bunu hic bilmiyor olsaniz "ulan bu takim herhalde bu sene premier lig sampiyonu oldu" derdiniz. hinca hinc dolu bir stad ve en ufak tepki yok sonuna kadar destek var. mac bitiyor takim yeniliyor ve taraftar ayakta dakikalarca takimini alkisliyor. simdi ben burda herhalukarda takimi desteklemenin gerektigini soylerken bazi arkadaslarca "mutluluk oyunu oynamakla" itham edilip "kucuk dunyali" olmakla suclanirken futbolun besigi ingilteredeki mentaliteyi sadece yonetimden veya teknik kadrodan bekleme hakkini kendilerinde goruyorlar. burda kimseye neden boyle dusunuyorsunuz boyle yorum yapiyorsunuz diye birsey soyledigim yok ama hepimiz saygi cercevesinde getirdigimiz yorumlara farkli acilardan bakan insanlara boyle ithamlarla gitmeyelim.

dogrudur evelki aksamin herhangi bir mazereti, aciklamasi olamaz kimseninde bunu savundugu yok. ama bir mac sonucunda ileriye yonelik sonuclar elde edip yonetimi yollamak, olmadi teknik direktoru yollamak, oda olmadi bir iki futbolcunun ilisigini kesmek bize hic ama hicbir fayda saglamayacaktir. sahsi fikrime goreevelsi geceki mac istifayi gerektirecek bir mac olmadigi gibi turun atlanmasi durumundada yonetime veya futbolculara ozel bir paye verilecek mac olmayacaktir. allahaskina soyler misiniz anorthosis takimini trabzonsporun yenememesinin sebebini transfer yapilmamasina baglamak ne kadar dogru bir tespittir. bu takimi trabzonun hic transfer yapmadan hali bile rahat rahat yenmesi lazimdi ama gorunen oki ya takim hazirlik doneminde iyi hazirlanmadi yada futbolcular bu isi oldukca hafife aldi. yani bu macin kaybedilmesinin bahanesi yapilmayan transferler degilir kesinlikle.

neyse fazla uzatmadan ve caninizi sikmadan sunu soyleyeyimki gun birlik gunudur, bir sekilde taraftar olarak bu beklenmeyen soku ustumuzden atmak icin elimizden gelecek seyler nedir onu tartisalim. sonucta bu takim hepimizin, uzulursek beraber uzulecegiz sevinirsekte gene beraber sevinecegiz. ayrimi gayrimiz yok yani....

ha son olarak sunu soylemezsem catlarim...transfer doneminde en kral "profesyonellere" tas cikartan sevgili futbolcularimiz sizde bu ayibi temizlemek icin bir dahaki hafta gerekli "profesyonelligi" gosterirsiniz umarim.

Ibrahimcigim, yazdiklarinda hakli oldugun noktalar olmakla beraber; verdigin örnege katilmadigimi söylemek istiyorum.Saouthampton örneginde taraftarlarin stadi ful doldurdugunu ve 1 puan alsalar ligde kalacaklardi diyorsun.Herseye ragmen;medenice takimlarini bagirlarina basmislardir.

Simdi olaya söyle bak, Saouthampton taraftarlari tabiki stadini dolduracak ligin son maçi ve taraf olduklari takimlari 1 puana ligde kalacaklar, bu bir gerçektir ve umuttur.Umut için insanlar stadi doldurmuslar ama elde olmayan nedenlerden dolayida küme düsmüslerdir.Yani sen diyebilirmisin ki bu maç oynanmadan biri çikipdese ki ''Saouthampton kendi sahasinda Manchester'a yenilip küme düsecek ve taraftarlari buna ragmen stadi ful dolduracaktir''.Buna inanirmiyiz?Onlari oraya getiren tek sebep; umutlari ve takim sevgisidir.Elhamdülillah, bu sevgide bizde mevcuttur.

Allah göstermesin Trabzon ayni pozisyonda olsa, ligin son maçinda 1 puan alsak ligde kalacagimizi bilsek;Avni Aker dolmayacakmi?Trabzonun küme düsme tehlikesi yasadigi sezonu hatirlayin,takima taraftar nasil sahip çikmistir?Hatirlayin; Samsun'u, Izmit'i, Bursa'yi, Ankara'yi, Inönü'yü o sezon yapmadigimiz deplasman kalmamisti,simdi bile o kadar gitmiyorum.Ben sadece son kismi hariç,(Sauthampton taraftarinin maç sonu alkislamasi,belki bizim tepkiler biraz daha farkli olur,ama o anki ruh hali inanin belkide ayni tepkiyi verebilriz)

Trabzon bu ülkede futbol adina ihtilal yapmistir.Saouthampton ile kiyaslamak bile yanlistir.Oradaki futbol kültürü bambaska,adamlarin 3.lig ayarindaki maçlari bile full

Ingilterede ki taraftarlarin takimlarina yönelik güzel yönlerini örnek almalimiyiz?Tabiki evet, ama ben de sana baska holigan taraftarlarin çikardigi olaylari örnek verebilirim o zamanda Ingiltereyi örnek almamaliyiz? deriz.

Dedik ya, taraftar vermelidir ama hep vermelidir.Karsiliksiz sever.Bunu anlatimi,açilimi yoktur.Cebinde bes kurus parasida olmasa gene sever.Senin paran yok bu takimi sevemezsin mantigi zaten olamaz.Belkide futbolu özel kilan edenlerden bir taneside budur.Ama takimimizin göz göre göre hemde siradan bir rum takimina elenmesi asamasina gelmesi; yüregimizde koca bir yara olusturmustur.Buna Karadeniz insaninin verdigi ani tepkileride eklersek ortaya anormal bir durum çikmiyor.Üzerimizdeki ülke insanin olaya futbol müsabakasindan çok baska amaçla bakmasi da bu baskinin verdigi bir agirliktir.

Ingilteredeki taraftarlarin, bizim taraftarlarimiz kadar takimlarina sahip çiktigina inanmiyorum.Bunun birölçüsü varmidirf?bilmiyorumama onlar Avrupali olmalarinin getirdigi avantajlarla (maddi,manevi)takimlarini her yerde destekler gözüküyorlar.Trabzonumuzun Avrupa kupalarindakimaçlarinda yaninda olmak kim istemez?

Bizim taraftarligimiz sorgulanmamali...Aksine,yapilan elestirileri bir uyari olarak almaliyiz.Endisemiz,siradan bir rum takimina elenirsek; ilerde rumlarin anlatacagi Trabzonspor destaninin kahramani olmak istemeyisimizdendir.Yoksa Famaguta bizim rakibimiz bile olamaz.

shipbroker61
28.07.2005, 11:56
Ahmet, sondan baslayarak cevap vereyim istersen. Burada kimsenin taraftarligini olcmek ne benim haddimedir nede kimsenin tekelindedir. Eger boyle birsey algiladiysan veya algilandiysa anlatmak istedigimi tam anlatamamisim demekki kusura bakmayin.

Dedigin gibi seninde benimdeornekleri cogaltmamiz mumkun burdanda varacagimiz somut bir sonuc olmayabilir. ama burda bizim yapabilecegimiz dogamiza uygun olan seylerin ornek alinmasi ve genele yayilmasi oldugunu dusunuyorum. yoksa eger tumden ingiltereyi ornek alacak olsak mac oncesi patlayasiya kadar icip macin oncesinde ve sonrasinda olay cikartmamiz gerektiginide yazardim burda.

anorthosis maci bir istisnadir dogru diyorsun. burda futbol ayri siyaset ayri soylemide bana cok gercekci gelmiyor acikcasi. ayri olabilir dogru ama su anda bir yunan veya rum takimini elemenin verdigi zevk, italyab takimini elemenin verdigi zevkle ayni degildir. aynisi rum ve yunanlilar icinde gecerlidir eminim. ama sunuda kabul edelimki bu anorthosis denilen takima yenilmemizde transfer politikasi veya gonderilen futbolcular birinci veya direk etken degildir. allahaskina bu takimi biraz ciddiye alsaydi topcularimiz taktiksiz ciksalar gene yenerlerdi ama bence biraz hafife almalarinin cezasi oldu bu...

bir bakimada iyi oldu bence. cunku bu tokat hepimizi kendimize getirir insallahta ayaklarimizi daha saglam yere basariz. burdaki "hepimiz" gercekten hepimiz anlaminda....

yani taraftar: mac oncesi orda 5 atariz burda 10 atariz diyenlere

yani yonetim: kapali kutu ama biz onlardan 10 gomlek ustunuz diyenlere

yani futbolcu: ya ben bu takimi 10 dk oyunla madara ederim diyenlere

bu tokat hepimize... onun icin haftaya herkes bu tokadin acisini cikartmak icin ustune ne vazifeyse yapsin....(tamamen takimimiz lehine olacak sekilde tabiki)

Badaloğlu
28.07.2005, 12:10
Evet bende bu satten sonra elestiriyi birakip takimimiza sahip çikmanin pesindeyim.Bu takimi biz il defa elestirmiyoruz,sonda olmayacak ama Anorthosis olayi gerçekten canimizi yakti.Cn havliyle önümüze kim geldiyse nassibini almistir.Bunu özelestiri olarakta alabilirsiniz.Ama bu takim eger Anorthosisi elemezse zaten konusacak çok seyde yok!...Sanada demistim,eger bu takimi yenemezsek bizim CL isimiz olmaz.Bize o hakki verselerde oraya layik degiliz derim.

Baskana taraftarlarin kizmasi,bir kurumun basinda olmasindandir.Yani hepimizin temsilcisidir.Geçmiste bir Kiew maçi yasadik.Buradan ders çikarmayipta aylardir bize tarnsfer yapacagim deyip; vasat bir stoper getiriyorsalar is o zaman degisiyor.Bu takimi kimse aciz durumlara düsürmesin!...Az çok futboldan her Trabzonlu(Trabzonlu olmayanlar alinmasin)gibi anliyoruz,aylardir bu takimin neresine adam lazim herkes bagiriyor.Bu kadro yetersizdir diyor.Ama gel gör ki gene bana hüsran,gene bana esmer günler...Takimimiz100 sene içerisinde sampiyon olamazsa da; bu takimi degistirecek halimiz yok...Onun onuru,gururu ve bizim içimizdeki yeri çok farklidir,yasayabilene...

Son olarak ''Tarih tekerrürden ibarettir'' diyen kardeslerimize'' Traihten ders alinsaydi; hiçtekerrür edermiydi tarih?'' diyorum...

arakop
28.07.2005, 12:26
Real Madrid 90 li yillarda (o zamanki adi samp.kulupler.kup.) alirkenüç turda rakiplerine deplasmanlarda 4-0 4-1 ve 5-1 yenildi.Ama Barnenau da silindir gibi ezdi geçti hepsini.Bizde ezip geçeriz demiyorum ama heralde ispanyollar her turun ilk maçinda takimlarini bizim kadar yaralamamistir.AMAN DIKKAT.AYNI ÇOCUKLARLA OYNAYACAGIZ.BIRDE ÜLKE MESELESI GIBI BIR BASKI OLUSTURMAMAYA DIKKAT EDELIM.TAKIMIMIZA SAVAS KAYBETMIS KOMUTAN MUAMELESI YAPMAYALIM..

Bartuğ13
28.07.2005, 13:23
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/aktug0002.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =lineStory align=left>Aktug: "Sok bir sonuç oldu.."</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Avrupa Sampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu ilk maçinda deplasmanda Kibris Rum Kesimi'nin Anorthosis Famagusta takimina 3-1 yenilen Trabzonspor'da, kulüp baskani Atay Aktug, rakipleri karsisinda aldiklari sonucu sok bir sonuç olarak degerlendirdi..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<CENTER>
var nt=String(Math.random()).substr(2,10);document.wri te ('<scr' + 'ipt = src=http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&nt=' + nt+ '><\/scri' + 'pt>');

< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&amp;nt=0478010308">
</CENTER></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Aktug, rövans karsilasmasina daha ciddi olmalari gerektigini ifade ederken, "Trabzonspor, her zaman Anorthosis Famagusta takimini yenecek güçte bir takimdir. Ancak konusmayla olmuyor. Hiçbir takimi küçümsememek lazim. Çok ciddi bakilip istenilen sonuçla sahadan ayrilmak gerekir. Takim halinde kötüydük. Bu konu da futbolcular ve teknik heyetin konusudur. Bu takim böyle oynarsa ikinci maç için de sansimizin olmayacagini düsünüyorum" dedi.

Kibris Rum Kesimi'nde bordo-mavili takimin maça girerken bazi hadiselerin oldugunu dile getiren Aktug, "Güvenlik önlemleri de çok sikiydi. Burada da ayni güvenlik önlemlerinin alinmasini istiyoruz. diye konustu.

Aktug söyle devam etti:
"Taraftarlarimizdan ceza almamizi gerektirmeyecek her türlü tezahüratlarda bulunmalarini istiyoruz. Trabzonspor, bu turu geçecek güçtedir. Saha içinde de futbolcular ve teknik kadro gerekeni yapacaklardir" diye konustu.

Kibris Rum Kesimi'nde yapilan karsilasmaya Trabzon'dan taraftar gitmedigini de belirten Aktug, buradaki karsilasmaya da Kibris Rum Kesimi taraftarinin gelmesini arzulamadiklarini kaydetti. </TD></TR></T></TABLE>

bence onlar da gelmemeli.atay baskan hakli.ayrica ceza almayacaksekilde her tezahürat konusunda da çok hakli.elimizden,dilimizden,ses tellerimizden egleni yapmaliyiz

Sönmez Özlü
28.07.2005, 14:11
Baskanlik koltugu için Atay Aktug'dan daha iyi bir seçenek yok. Transferde yeterli degil elbette yönetim ama su da bir gerçek ki iki yildir sampiyonluga oynuyorsak, küme düsme korkusu gibi rezaletleri geride biraktiysak, sampiyonlar ligi mücadelesi veriyorsak bu basarilardaen büyük pay sahibi olan kisi Atay Aktug'dur. Yönetimin arkasindayim.

Ancak bunu yeterli görüp rehavete kapilirlarsa kendileri de kaybeder Trabzonspor da kaybeder. Artik biraz daha fazla "eli cebe atmak" dönemi gelmistir. Haydi!..

CAFER ÖZER
28.07.2005, 17:31

Ergun ATA ya aynen katiliyor ama sana katilmiyorum.Neden dersen fark su.Adam 'Defolun gidin,terbiyesizler serefsizler gibi'yakisiksiz ifadeler kullanmiyor.Baskanin elestirilmesine degil hakaret edilmesine karsiyim.

Herkes okudugu yaziyi iyi okusun beceremeyecekseniz defolun gidin demek baska okudugunu

terbiyesizler serefsizler diye yorumlayarak benim adima görüs bildirmek ayri sey bence okudugun yazilara bir daha bak iyi oku yada bir doktara git gözünü kontrol ettir derim arkadasim

CAFER ÖZER
28.07.2005, 17:50
Bakin gene yeniliyorum burda Rum takimini yenip elesek dahi bu kafa ile basarili olma sansimiz SIFIR dir.3.ÖN elemede çikacak rakipler Plaj takimlari olmayacaktir.sAMPIYONLUK,SL VE kupa hedefleyen takimin en az 10-15 milyon usd lik transfer bütçesi yapmasi gerekirken Trabzonspor Tranefere kaç para ayirdi yada kimleri transfer etti söyeleyin o zaman elestirdi diye kiziyorsunuz.ne yapacagiz yani Göz göre göre elden kaçan firsatlari bu yöneticler körmü görmüyorlar.Tabikide RUM TAKIMI karsisinda bir hezimet vardir bunun tek sorumlusu vardir oda ATAY AKTUG dur.

YA ARKADASLAR geçen sene DINAMO KIEV maçindan önce 3-4 milyon usd harcansa TRANSFER yapilsa idi Biz SAMPIYONLAR LIGINE katilmiyormuyduk.Defansta ERDINÇ VE TOLGA nin alternatifi olmayisi onlarin sakat olusu degilmidir bizi Sampiyonlar liginden ve 10 milyon usd paradan eden,harcansa idi 5milyon usd cepte kalacakti en az 5 milyon usd ATAY AKTUG degilmiydi SL kaçirmakla 10.milyon usd de zararimiz oldu diyen.E ARKADAS bunu biliyorsun bunu sen söyledin simdi ayni hatayi geçen seneyi bile bile neden yapiyorsun ya 6 aydir transfer pesinde kosuyorsunuz kimi aldiniz ya takima takviye kimi yaptiniz söylermisiniz.

PETKOVIÇ gitti JEFFERSON geldi bunu basari sayiyorsaniz Transfer yapildi sayiyorsaniz diyecek lafim yok-Tolga Gitti ELLER geldi bunu Transferde basari sayiyorsaniz diyecek lafim yok O kadar adam pesinde kosuldu en son JUN alindi ve ondada geç kalindi biz Rum takimi maçina KAZMA MEHMET YILMAZ la çiktik bunu basari sayiyorsaniz lafim yoktur.EMRAH iç tranefer olarak sözxlesmeye imza atti,Feridun geri döndü,ALI diye birisi Bakiköyden alindi bunlar bizi sampiyonluga tasirlar diyorsaniz ben yanlis görmüsüm.

Ben kabul etmiyorum hazmedimeyorum FB için köy takimlarina yeniliyorlar diye dalga geçerken Köy takimi dahi olamayacak bir takima yenilmeyi ben kabul etmiyorum edemiyorum bu bir rezalettir bunun sorumlulari bence hesabini vermek zorundadir.Bu rezaletin tek nedeni vardir Transfer de yapilan hatalar,ve transfer yapilmamis olmasi o zaman sorumlu olanlar bedeli ödesinler neden hep biz bedel ödemek zorunda kaliyoruz bende onu anlamiyorum.

halil ibo
28.07.2005, 17:52
Yönetim ACIZLIK,DALALET VE HATTA HIYANET içinde olabilir.Bu ahval ve serait altinda dahi vazifemiz BIRICIK TRABZONSPOR'UMUZU DESTEKLEMEK OLACAKTIR.Çünkü yeminimizden dönemeyiz.

Atay Aktug'dan daha iyi bir baskan adayi çikaramiyorsak bundan UTANMALIYIZ ! iYI BIR INSAN,KÜLTÜRLÜ,BAKIMLI bir arkadasimizin dedigi gibi ''iyi bir vitrin''.Bu yeterli mi dünya kulübü olmak için?Israrla söylüyorum görüntü degil önemli olan;isi bilen yöneticilere ihtiyaç var.Yönetimdeki insanlara söz geçirebilen bir baskan ve transferde kendi isimlerini degil kulübün ihtiyaci olan isimleri ön plana çikaran yöneticiler istiyoruz.

Emiroğlu
28.07.2005, 18:14
Ben kabul etmiyorum hazmedimeyorum FB için köy takimlarina yeniliyorlar diye dalga geçerken Köy takimi dahi olamayacak bir takima yenilmeyi ben kabul etmiyorum edemiyorum bu bir rezalettir bunun sorumlulari bence hesabini vermek zorundadir.Bu rezaletin tek nedeni vardir Transfer de yapilan hatalar,ve transfer yapilmamis olmasi o zaman sorumlu olanlar bedeli ödesinler neden hep biz bedel ödemek zorunda kaliyoruz bende onu anlamiyorum.

Cafer 52 smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Her bir cümlene ayri ayri tam katiliyorum.Yani sira abi,bu düsünceleri ALLAH askina çarsambaya kadar rafa kaldiralim.Yoksa dediklerinin hepsi dogru.Burda yazilanlarinda hemen hepsi dogru.Ama noolur çarsambayi bekleyelim.Allah göstermesin o kötü sonuç alinirsa,gerekirse bmn olarak,gerkirse bir türk evladi olarak, ve bir TRABZONSPOR asigi olarak en kati sekilde tepkiyi koyalim.Ama nolur ilk önce çarsamba gelsin geçsin bi.

Saygilar.

kuzey_lee
28.07.2005, 18:36
cafer agabey..

uzun zamandir yazilarini özellikle de atay baskan hakkindaki yazilarini takip ediyorum..sana olan saygimizi bilirsin (en azindan kendim için soyliyim)..sirf bu yüzden ''yav yazmayayim cafer abi yanlis anlar'' diyordum..ama abi kusura bakma artik dayanamiycam..elestirinin dozunu biraz kaçirdin galiba..yani en azindan benöyle düsünüyorum..

devamli surette borsadan gelen paradan tolgadan gelen transfer ücretinden bahsedip transfere gerektigi zamanda para harcanmadigini söylüyorsun..kismen söylediklerin dogru ama kismen..borsadan gelen paranin sadece %10 'unun sportif a.s tarafindan gider olarak kullanilabilecegi geri kalan %90'in mali yil sonundafutbol yatirimlari a.s'ye devredilecegini biliyor olmamiz lazim..pek bu borsa morsa isinden anlamam ama bu %90'lik kisim ole hemen kasamiza girmiyor..bu borsadan gelen parakonusunda artik daha kimsenin konusmamasi gerektigini düsünüyorum..tolga'dan gelen para da görüldügü üzere geç de olsa transfere harcandi..

bu geç olmasinin sorumlusu da atay aktug degil bazi (ismini biçogumuz biliyoruz)yöneticilerin kendi fantezileri ugruna klubun çikarlarini hiçe saymasidir.bu kisiye atay baskan'in neden ses çikarmadigini da soracaksinizdir..bunun sebebi de senol hocadir..senol hoca haddi olmadigi halde yanlis seyler düsünerek yoneticiler arasinda seçim yapti..seçim yapti diyorum çunku birinin almaya çalistigi oyuncuyu begenmedi..onun yerine hep(!) digerlerininkini seçti..zaten eger cl'ye girilemezse ilk kellesi gidecek olan o yonetici olacaktir..ondan sonra senol hoca da sorumlulugu ustune alacaktir diye tahmin ediyorum..

atay aktugu elestirme noktasina tekrar dönersek...atay baskani elestirirken sanki bir öcüden ya da ne biliyim sanki bir fb'li baskandan bahsediyorsunuz..sanki atay baskan trabzonsporun menfaatlerini istemiyor..sanki trabzonsporda kaptanlik yapan o degil..degerli cafer abi seni tanimasam,trabzonsporu nasil sevdigini bilmesem ''akpli diye chpli baskani istemiyor'' diyecegim ki böyle bisey demiyorum çok sükür..

neyse biraz uzun oldu galiba..son söz olarak benim bildigim sevdigim saydigim cafer abi imzasini degisir diye düsünüyorum...

iyi aksamlar

vizarian
28.07.2005, 19:20
Bizim neye bindigimizin kimse farkinda deil.........

Baskan küplere binmis :)

Baskan görevini yapsunda;isteklerini sadece gazetecilere deil ilgili yetkili ve becerikli makamlara gerektigi sekilde bildirerek gerçeklesmesini saglamali.

Sadece gazeteye verilen demeci kimse tinlamaz. Sayin baskan bu konuda ciddi mesai harcayim bu serefsizlerin kafiilelerine nasil bir yaptirim uygulanmasi gerektigini anlatmali.

Eger dostluk kardeslik adina bunlari iyi agirlayalim, hava alaninda bekletmeyelim diyen olursa kafasi kopartilsin hemen istifa etsin.

vizarian
28.07.2005, 19:22
Hem geliste hem gidiste iç çamasirlarina kadar aransinlar..!!!

Gerekirse otelde davulorganizasyonu yapalim. jandarma bunlari oyle siki korumaya alsinki camdan disari bakamasinlar....

Eminim istanbul takimlarinin yöneticileri bu isleri cok kolay halleder.Ama bizimkiler bu konularda biraz yeteneksiz..

kuzey_lee
28.07.2005, 19:29
.

Eger dostluk kardeslik adina bunlari iyi agirlayalim, hava alaninda bekletmeyelim diyen olursa kafasi kopartilsin hemen istifa etsin.

neyi kopartiyon sen yaaa...az yazdiklarina dikkat et..bahsedilen kisi trabzonspor klup baskani..

Emiroğlu
28.07.2005, 19:37
Kesinlikle vizarian a katiliyorum.Simdiye kadar iyi olduk,misafirperver olduk ta ne oldu?Bize barbar diyenler demeyi mi birakti?Ya da bize prof. degilsiniz diyenler !" helal olsun çok iyi karsiladiniz adamlari " diye bize bir getirisi mi oldu?

Birakin misafirpererligi,konukseverligi yaa.Rakip RUMLAR arkaaslar.Baska bir ülke baska bir takim olsa ne deseniz eywallaH! Ama rumlara karsi kesinlikle TAVIZ YOK!

Tek korkum ise,trabzondaki (%90 i trabzonlu olmayan,ve trabzonlulari sevmeyen )polislerin,gelen rumlarin bi taraflarini yalamasi !Edited by: lazoliii

kutoz
28.07.2005, 19:47
Basari gelmedigi sürece, elestiri hep olacaktir. Ama elesritilirken iyi etüd etmek gerek. Baskani da elestirebiliriz. Ama bu bir maçin skoru yada transferlerin performansinin düsük oldugu anda birden bire olmamali. Bir insan kötüyse hep kötüdür. Simdi, bir günde kötü bir insan olamaz.

Kisacasi elestiri yapilirken dikkatli olmak gerek. Öfkemize kapilip acimasizca elestirmek, elestiri olmaz. Acemi cerrahin, nesteri kaydirmasina benzer ki, o yarada da dikis asla tutmaz...

CeSS
28.07.2005, 23:20
Konuyu herkes farkli yönlere çekiyor , herkes farkli açilardan bakiyor, normal bir elestiri yazisini bile okuyup terbiyesizler serefsizler diyemezsin (nerede yaziyorsa) diyenler bile var.

Kabul ediyorum herkesin sinirleri gergin. ama yazi yazmadan önce herkes yazilanlari bir okusun kimin ne demek istedigini iyice anlasin. Kimsenin kimseye bir art niyeti yok , ne yönetime , ne futbolcurimiza, nede teknik ekibimize. elestiri yapanlari bile art niyetlilikle suçlayan arkadaslarimiz var. Yapmayin...

Yönetim tabiki elestirilecektir. Çünkü basarisizdir. Bize bu ayibi yasatmislardir. Turu geçmemiz bile basarisizliklarini ortadan kaldirmayacaktir.

Yazilan yazilarda küfür, agir hakaret içeren yazilarda var. Herkes sinirlerine hakim olsun. Nihayetinde klavyenin tuslari kendiliginden yazmiyor , onlari komuta eden yine bizleriz. Küfürlü ve hakaret içeren yorumlar yazan arkadaslara otokontrol yapilarak herkes tepkisini versin. Ama tepkiyi konustugu dilden degil, topluma kazandirma amaciyla verelim.

CeSS
28.07.2005, 23:36
Ayrica Sayin Baskanim ;

Neredeyse Milli dava haline gelen bu maçi sadece rakibi hafife aldigimiz içinmi maglup olduk. ?

Kimi kandiriyorsunuz ?

simon
28.07.2005, 23:44
ARKADAS KESINLIKLE HAKLISIN DUYGULARIMIZA TERCÜMAN OLDUN. AMA SAYIN ATAY AKTUG BUNLARDAN HIÇ BIR SEKILDE SIKILMIYOR VE TRABZON SOKAKLARINDA RAHATÇA GEZINIYOR. DAHA BU GÜN ELINI SIGARASIYLA BERABER CAMDAN ASAGIYA SARKITMIS ARABASIYLA RAHATÇA, SIKILMADAN GEZIYORDU.

Çagman
29.07.2005, 00:06
Artik Yonetim hakkinda birsey yazmaya gerek yok..

hersey apacik ortada Bosverin biz yillardir cefa cekmeey alistik zaten bize sefa yakismiyor.

Emiroğlu
29.07.2005, 01:52
Baskan Atay Aktug, Kibris Rum Kesimi'nde Trabzonspor'a karsi uygulanan güvenlik önlemlerinin aynisinin Trabzon'da da yapilmasi gerektigini söyledi.

kaynak : mynet.

Ama uygulanirmi bilemem tabe smileys/smiley7.gif

vizarian
29.07.2005, 02:07
smileys/smiley32.gifSANPIYON TRABZONsmileys/smiley32.gif

BIRAKIN MACAKADAR MORAL BOZMAK YOK HER NE OLURSA OLSUN .KIMSE BENIM KADAR KIZMAMISTIR AMA YINE SE ÇARSANBAYI BEKLEYINsmileys/smiley2.gif

yakup midi
29.07.2005, 02:23
smileys/smiley32.gifSANPIYON TRABZONsmileys/smiley32.gif

BIRAKIN MACAKADAR MORAL BOZMAK YOK HER NE OLURSA OLSUN .KIMSE BENIM KADAR KIZMAMISTIR AMA YINE SE ÇARSANBAYI BEKLEYINsmileys/smiley2.gif m ler le problemlisin heralde....

Guests
29.07.2005, 03:20
Böyle esprili arkadaslarimizi da kaybetmememiz lazim, bu yetenekleri bize ilerde çokfaydaliolabilir...!!!smileys/smiley7.gif

Atay baskan Küpe Su doldur üstüne Otur SerinLErsin.smileys/smiley36.gif

Utku061
29.07.2005, 03:26
Böyle esprili arkadaslarimizi da kaybetmememiz lazim, bu yetenekleri bize ilerde çokfaydaliolabilir...!!!smileys/smiley7.gif

Bune ya..Simdi Ts-Fan nickli arkadasimiz forumdan Sl maçindan sonra küfürlerden dolayi no post aliyor..Bu arkadas da açik açik Trabzonspor'un baskanina hakaret ediyor.Hayret birsey..smileys/smiley7.gif

demiahme
29.07.2005, 08:21
Baskana güveniyorum.Yasim 28.su ana kadar gördügüm en iyi baskan Atay Aktug.Bence basbakan olacak adam.....

Ayrica giristeki siirde hiç güzel degil, saçma sapan,arabesk bir siir.

EmrahYalçınalp
29.07.2005, 08:28
Artik Yonetim hakkinda birsey yazmaya gerek yok..

hersey apacik ortada Bosverin biz yillardir cefa cekmeey alistik zaten bize sefa yakismiyor.

Kardes, dogdun dogali cefa çeksen 19 yil eder. Ben sen dogdugun yil Hami abi'ye mektup yazmis "ya biz niye sampiyon olamiyoruz ki" demis adamim, yine bu kadar zoruma gitmiyor cefa çekmek. Olayi yasa getirip kördügüm olusturmak niyetinde degilim, çünkü benden de yasça büyük çok adam var burda, onlarin yaninda konusmak olmaz simdi... Ama yolun daha basindayken Trabzonsporlulugun felsefesini kapmaya bak bence. 25 yil daha sampiyon olamasak vaz mi geçeceksin Trabzonsporluluktan ???

kelkitli29
29.07.2005, 08:46
ya su SANPIYON TRABZONSPOR lafina güleyimmi aglayayimmi karar veremedim sabah sabah.

KAPATILMASINI RICA EDIYORUM BU TOPIGIN

CAFER ÖZER
29.07.2005, 08:47
cafer agabey..

uzun zamandir yazilarini özellikle de atay baskan hakkindaki yazilarini takip ediyorum..sana olan saygimizi bilirsin (en azindan kendim için soyliyim)..sirf bu yüzden ''yav yazmayayim cafer abi yanlis anlar'' diyordum..ama abi kusura bakma artik dayanamiycam..elestirinin dozunu biraz kaçirdin galiba..yani en azindan benöyle düsünüyorum..

devamli surette borsadan gelen paradan tolgadan gelen transfer ücretinden bahsedip transfere gerektigi zamanda para harcanmadigini söylüyorsun..kismen söylediklerin dogru ama kismen..borsadan gelen paranin sadece %10 'unun sportif a.s tarafindan gider olarak kullanilabilecegi geri kalan %90'in mali yil sonundafutbol yatirimlari a.s'ye devredilecegini biliyor olmamiz lazim..pek bu borsa morsa isinden anlamam ama bu %90'lik kisim ole hemen kasamiza girmiyor..bu borsadan gelen parakonusunda artik daha kimsenin konusmamasi gerektigini düsünüyorum..tolga'dan gelen para da görüldügü üzere geç de olsa transfere harcandi..

bu geç olmasinin sorumlusu da atay aktug degil bazi (ismini biçogumuz biliyoruz)yöneticilerin kendi fantezileri ugruna klubun çikarlarini hiçe saymasidir.bu kisiye atay baskan'in neden ses çikarmadigini da soracaksinizdir..bunun sebebi de senol hocadir..senol hoca haddi olmadigi halde yanlis seyler düsünerek yoneticiler arasinda seçim yapti..seçim yapti diyorum çunku birinin almaya çalistigi oyuncuyu begenmedi..onun yerine hep(!) digerlerininkini seçti..zaten eger cl'ye girilemezse ilk kellesi gidecek olan o yonetici olacaktir..ondan sonra senol hoca da sorumlulugu ustune alacaktir diye tahmin ediyorum..

atay aktugu elestirme noktasina tekrar dönersek...atay baskani elestirirken sanki bir öcüden ya da ne biliyim sanki bir fb'li baskandan bahsediyorsunuz..sanki atay baskan trabzonsporun menfaatlerini istemiyor..sanki trabzonsporda kaptanlik yapan o degil..degerli cafer abi seni tanimasam,trabzonsporu nasil sevdigini bilmesem ''akpli diye chpli baskani istemiyor'' diyecegim ki böyle bisey demiyorum çok sükür..

neyse biraz uzun oldu galiba..son söz olarak benim bildigim sevdigim saydigim cafer abi imzasini degisir diye düsünüyorum...

iyi aksamlar

Trabzonspor eger büyük hedefler pesinde kosacaksa borsa ve Tolga dan gelecek para olmadan Transfer bütçesi yapmak zorundadir.Madem Transfer yapamayacaklar madem büyük hedefler pesinde kosacak takim kurmayacaklar o zaman bizlere diyeceklerki arkadas biz ligde ve avrupada alternatifli kadromuz olmadigi için bu kadar ile mücadele edecegiz.BIZ transfer yapamayiz,Biz FB ile mücadele edemeyiz biz küçük hedefler pesinde kosan bir takimiz bizim gücümüz bu desinler bilelim.bosuna umut beklemeyelim.

Yok Transfere erken basladik bu sene hakemleride yenen rakiplerinide yenen bir takim olusturacagiz Sampiyonlar ligine katialcak bir kadro olusturcagiz deyipte hiç taranfer yapmadan SL maçina santroforsuz çikmalaridir benim hazmedemedgim.Yoksa baskan Atesit olsun sagci olsun solcu olsun zerre kadar beni ilgilendirmez beni Baskanin benim tuttugum takima verecegi katki ilgilendirir.Baskan her kim olursa olsun önemli degil önemli olan Trabzonsporu hak ettigi yere getirmesidir.

neden anlamak istenmiyor bende onu anlamiyorum ya herkes bize 3,4 takviye lazim oldugu görüsünde hem fikir degilmiydi,eger 3,4 tane saglam takviye ile bu takimin gelecek 5-10 yila damga vuracagi konusunda herkes hemfikir degilmiydi.geçen sene Transfer yapmadiklari için kaçan hedeflerimiz oldugunu baskan dahil herkes bilmiyormuydu.buna ragmen hala ayni hatayi yapip tranfer yapmamak ne demek ya akil ile mantik ile izah edilecek sey degildir.bana kimse kabul ettiremez ve bu sene Transfer yaptigimizi kimse söyleyemez kimi aldik allah askina tek takviye güç kaybindan sonra JUN dur baskada transfer yoktur.Diger 2 brezilyali yi transfer olarak saymiyorum onlar gidenlerin yerine alinmis ve onlarin yerini doldurup doldurmayacagida belli olmayan oyunculardir.neden anlamiyorsunuz neden görmüyorsunuz ya bu takim SL den elensin darmadagin olur 10-15 yild daha geri gideriz neden görmek istemiyorsunuz açikçasi hayretler içinde izliyorum.Rum takimi karsisinda hezimet yasanmistir bu takimi 5-0 yenip elesek bile ki elemliyiz takimin sonu iyi görünmüyor.Kimse kendini ve bizleri kandirmaya kalkmasin

CAFER ÖZER
29.07.2005, 08:51
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/feratsahinBanner.gif (ferat@internetspor.com)</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk align=right>29 Temmuz 2005 Cuma</TD></TR>
<TR>
<TD =yBaslik>Olur böyle vakalar, futbol makul karsilar</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Trabzonspor?umuzun G. Kibris?tan kötü bir skor ile dönmesinin verdigi kiriklik ile ne yazacagimizi sasirmistik bir önceki yazimizda. Üstünden biraz zaman geçti futbolcularin neler yasadigi ortaya çikti ve yenilginin sebeplerinin basit olmadigi anlasildi. Daha öncede dedigimiz gibi bu maçin rovansi var. Sonuç itibari ile futbol sürprizlere gebe bir oyundur. Özellikle tarihleri Avrupa hezimetleri ile dolu takimlarin yazarlarinin Trabzonspor?a yüklenmeleri ve olayi alindaki lekelere kadar getirmeleri abesle istikaldir. Ayrica ortami germekten ve futbolu spor olmaktan çikarmaktan baska bir ise yaramaz, yaramadi, ve yaramayacak. Sonuçta bir spor müsabakasi oynandi ve birisi kazandi. Olay bundan ibarettir. Rakibin zayifligindan bahsedilebilinir fakat ülkesini öne çikarmak gerçekten ucuz popülizmdir ve kimseye yarari yoktur. Bir kaç ay sonra gümrük birligi yapacagin bir ülkeden bahsediyoruz çogumuzun farkinda olmasada.

Neyse futbola dönelim?

Trabzonspor?umuz kendi sahasinda fark atabilecegi bir takima iki farkli yenildi. Diger takimlarimiz gibi 5 veya 7 yemedi. Hele son golün ne kadar karambolden geldigini düsünürsek Rum?larin ne kadar tesadüf eseri bu galibiyeti aldiklarini görürüz. Futbolun kurallari gariptir. Atamayana atarlar kurali her zaman islemistir. Bu maçtada bu kural hakkiyla islemistir.

Simdi yapilacak sey bu takima ve futbolculara hak ettiklerinden daha büyük bir destek vermek ve bu elemeyi geçmek. Bir sonraki etapta çok daha kuvvetli rakipler bizi bekliyor. Eger biz takimimizi desteklersek onlarda basarili olmaya mecbur kalacaklar.
O yüzden Avni Aker dolmali, tasmali ve Türk bayraklari ile donanmalidir. Gerisini sahadaki 11 aslan ve kenardaki kral (bazen kedi) halleder. Eger halledemezlerse iste o zaman bu maçin tesadüf olmadigi ortaya çikar ve yönetimden baslamak üzere herkes cezasini çeker.

Her ne kadar hep destek tam destek desekte, Trabzonspor yönetimi simdiye kadar hiç görmedigim derecede daginik bir görüntü veriyor. Kimin ne yaptigi kimin kime hesap verdigi belli degil. Bir bakiyorsunuz adi sani transfer komitesinde görünmeyen bir yönetici rekor bir bonservis ücreti ile bir futbolcu almis. Hemde bir haftada. Digerleride üç kurus daha ucuza alacagiz diyerek çok kaliteli isimleri ellerinden kaçirdilar aylarca ugrastiktan (?) sonra. Basinda çikanlara göre yeni transfer Jun için 3 milyon 750 bin dolar bondervis ücreti ödenmis. Yahu ne kadar akil yoksunu insanlarsiniz. Bu paraya Zurawski uçarak gelirdi ve simdi takimla kaynasmisti bile. Bunun neresi akilli transfer Allah askina. Neymis Zurawski yasliymis. Yönetimin Avrupa?daki basarili futbolcularin yas ortalamasindan haberi yok herhalde. Çok iyi kariyeri olan kaç tane 25 yas alti futbolcu var. Tas çatlasa 30-40 tane. Onlarida zaten Trabzonspor alamaz. O yüzden yasli lafi saçma sapan bir yorum. Zurawski Fatih?ten tas çatlasa 2 yas daha büyüktü. Neyse Zurawski?yi sadece örnek olarak verdim bu anlasilmaz transfer politikasi için, keske alinsaydi dedigim için degil.

Eger bu yil Sampiyonlar liginden yakisiksiz bir sekilde elenirsek, bu sene ligde gider kupada. Geçen sen Besiktas?in yasadigi gibi seri puan kayiplari bizi bekliyor ilk maçlarda. Hadi hayirlisi.

Tur atlayana kadar hep destek tam destek. Eger turu geçemezlerse bedelini sorumlulari öder. Gidecekler içinde yöneticide olur, teknik adamda, futbolcuda çünki Liverpool?a elenmekten bahsetmiyoruz adi sani duyulmamis bir mahelle takimina elenmekten bahsediyoruz. Bu sonucu kimse açiklayamaz.

Hep destek tam destek.

Sevgi ile kalin.</TD></TR></T></TABLE>

EmrahYalçınalp
29.07.2005, 09:03
Böyle spekületif yorum mu olur, yapmayin lütfen... "Elenirsek lig de gider kupa da" (yazari kim bilmiyorum ama hiç degilse '-da' eklerini ayri yazmasi gerektigini bilseydi, o kadar kehanette bulunacagina; ya da "çünki" degil "çünkü"...) yorumunda en ufak bir mantiksal, bilimsel altyapi var mi ?

Trabzonspor'un teknik ekibindeki herhangi bir kisiye "kedi", yönetime dilbilgisi gafletleriyle dolu yazisina ragmen "akil yoksunu" diyen bir adamin yazisini okumayi zaman kaybi olarak nitelendiriyorum. Ve bu ithamlari kendisine iade ediyorum... Önce Türkçe ögrensin, sonra Trabzonspor'u yazsin.

[yorumun sadece yazinin sahibi olankisiyle ilgilidir, polemik olmasin]Edited by: perhaps

Semih58
29.07.2005, 09:17
Bu maçi alacagiz ,baska yolu yok.

Baska sansimiz da yok.

Bursa'ya Hami katkisi ile 5 atmadik mi?

Samsun'da benim de özellikle gittigim kupa maçinda son dakikalarda Hami'ninfüzesiyle Karga'yi elemedik mi?

Bence bu maç futbolcularimizin onur mücadelesi olacak ve yenecegiz.Ülkece morale ihtiyacimiz olan su günlerde bu morali gene TRABZONSPOR'umuz verecektir.Vermek zorundadir.Ben Atay Baskandan daha umutlu mesaj beklerdim.

CeSS
29.07.2005, 09:17
Elendigimiz takdirde asikar olan, kulübün karisacagi ve bu diyeti birilerinin ödeyecegidir. Bu hiç birimizin istemeyecegi bir durumdur. Ve bunun önlemi aslinda bugün itibari ile alinmasini düsünüyorum.

Transfer Komitesi bir açiklama yapip kendilerini degerlendirmelidirler. Açik yüreklilikle transferlerde geç kaldiklarini ve basarisiz olduklarini itiraf edip görevi birakmalilar , ki aksini düsünmek istemiyorum futbolda her sonuc oldugunu göz önünde bulundurup bir yorum daha yaparsak, rövansta bu mahalle takimini eleyemezsek , Transfer komitesinin istifasi bile yönetimi kurtarmayabilir.

Bizi kaoslu günlerin beklememesi için gerekn simdi yapilmalidir, ama Yönetimimiz sansini deniyor, biz bu rumlari geçer, ortaligi sakinlestiririz diye düsünüyor. Pek sanmiyorum (turu geçecegimize inaniyorum, ama ortaligin sakinlesecegini)ama Insallah ben yanilirim.Edited by: CeSS

CAFER ÖZER
29.07.2005, 09:22
1-Aktug patladi

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=150></TD></TR>
<TR>
<TD width=150></TD></TR></T></T></TABLE>

http://www.stargazete.com/resimler/spor/29072005/s05.jpgBordo-Mavili kulübün patronu, ?Famagusta karsisinda sok bir yenilgi aldik... Bu takim böyle oynarsa ikinci maç için de sansimizin olmayacagini düsünüyorum? diye konustu

Trabzon?da Anorthosis yenilgisi Baskan?i çildirtti

KÜÇÜMSEDIK!

TRABZONSPOR?UN Sampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu ilk maçinda deplasmanda Anorthosis Famagusta?ya 3-1 yenilmesi Baskan Atay Aktug?un tepesini attirdi. Kibris Rum Kesimi ekibi karsisinda sok bir yenilgi aldiklarini belirten Atay Aktug, ?Rakip küçümsendigi için böyle bir sonuç alindi? ifadesini kullandi.

TAKIM KÖTÜYDÜ

RÖVANS maçina daha ciddi çikmalari gerektigini belirten Bordo-Mavililer?in Baskani, ?Trabzonspor, her zaman Anorthosis?i yenecek güçte. Hiçbir takimi küçümsememek lazim. Ben kimseyi suçlu ilan etmiyorum. Takim halinde kötüydük. Bu takim böyle oynarsa, ikinci maç için de sansimizin olmayacagini düsünüyorum? dedi.

ISTEDILER GITTIK

AKTUG, sunlari söyledi: ?Disisleri?nin izni ile Kibris Rum Kesimi?ne futbol oynamaya gittik. Istemeselerdi gitmezdik. Rövansta taraftarlarimiz ceza almamizi gerektirmeyecek her türlü tezahürati yapmali. Saha içinde teknik kadro ve oyuncular gerekeni yapacak. Trabzon?a Rum taraftar gelmesini arzulamiyorum.?

2-Trabzon?da kriz!

Fatih?in sakatliktan yeni çikmasi, Jun?un yoklugu ve Yattara?nin cezasi Anorthosis maçi öncesinde Senol Günes?i sikintiya soktu

ANORTHOSIS karsisindaki sok yenilgi ile Sampiyonlar Ligi 2. ön elemesinde turu zora sokan Trabzonspor?da forvet krizi yasaniyor.

Bordo-Mavililer, bugün yaptiklari iki idmanla 3 Agustos?ta oynanacak rövans maçinin hazirliklarina baslarken, Teknik Direktör Senol Günes, Ibrahim Yattara?nin cezali olusu, yeni transfer Jun?un isminin UEFA?ya bildirilmemesi ve Fatih?in tam olarak iyilesmemesi nedeniyle sikinti yasiyor. Günes, idman öncesi oyunculariyla toplanti yapip uyarilarda bulunurken, kaçirdigi goller yüzünden morali bozuk olan Mehmet Yilmaz?la özel olarak ilgilendi.

Idman eksigine ragmen, rövansta görevini yapacagini belirten Fatih, ?Hak etmedigimiz bir yenilgi aldik. Avni Aker?deki karsilasma ülkemiz için büyük önem tasiyor. Maç bizim kadar Rumlar için de kolay olmayacak? seklinde konustu.

Aslinda su yukardaki haberin 2 paragrafi her seyi özetliyor.baskan kizmis konusmus sanki sorumlu baskasi,sorumlunun kendisi oldugu ise asagidaki haberin devamindan belli Trabzonspor çok önemli bir maça daha çikacak ve gene santrafor yok baskan bence önce aynaya bakip kendi kendine kiz bence bence neden böyle önemli bir maça Golcüsüz çikiyoruz onun hesabini ver bence su yukardaki haber in 2 paragrafi olayi güzel özetlemis.

YANLISMI KONUSUYORUM NEDEN BU MAÇA BIZ GOLCÜSÜZ ÇIKIYORUZ BUNUN SORUMLUSU KIM TARAFTARMI.?
Edited by: CAFER52

CAFER ÖZER
29.07.2005, 09:26
Elendigimiz takdirde asikar olan, kulübün karisacagi ve bu diyeti birilerinin ödeyecegidir. Bu hiç birimizin istemeyecegi bir durumdur. Ve bunun önlemi aslinda bugün itibari ile alinmasini düsünüyorum.

Transfer Komitesi bir açiklama yapip kendilerini degerlendirmelidirler. Açik yüreklilikle transferlerde geç kaldiklarini ve basarisiz olduklarini itiraf edip görevi birakmalilar , ki aksini düsünmek istemiyorum futbolda her sonuc oldugunu göz önünde bulundurup bir yorum daha yaparsak, rövansta bu mahalle takimini eleyemezsek , Transfer komitesinin istifasi bile yönetimi kurtarmayabilir.

Bizi kaoslu günlerin beklememesi için gerekn simdi yapilmalidir, ama Yönetimimiz sansini deniyor, biz bu rumlari geçer, ortaligi sakinlestiririz diye düsünüyor. Pek sanmiyorum ama Insallah ben yanilirim.

Aynen katiliyorum bu senede bunlarin beklentisi SL ne eger kazara katilirsak ordan gelecek para ile takima takviye yapariz bu rum takimini da elersek herkes sesini keser diye düsünülüyor.ama bende diyorumki bu rum takimina 10 gol dahi atsak gidisat iyi degil alternatifli kadromuz yok.bu kadar basit

ozcan_asanoglu
29.07.2005, 09:31
kimse elestiri hakkimi kullanmami elestiremez..her zaman her yerde destekledigim Baskan Atay Aktug'un Trabzon'daki misyonu bitmistir..Olmayan "transfer politikasi", kendisinin ikince kez olusturdugu yönetimdeki çatlaklarvemaçtan sonraki demeci ile Trabzonsporun yapmasi beklenilen/umulan atilimini yaptiracak çapta bir baskan olmadigi ortaya çikti...

Badaloğlu
29.07.2005, 09:34
Cafer agabey, senden rica ediyorum Çarsamba gününe kadar bu konuda yazi yama...Tesvik edici,yapici ve destekleyici yazilarini yaz.Çarsambadan sonra isler ters giderse o zaman ne yazarsan yaz.Hepimiz biliyoruz ki bu takimda eksik yerler mevcut ama bu saatten sonra yazdigin hiçbir sey Trabzonsporun lehine olmayacaktir.Hepimizin içi kan agliyor ama ne yapalim?futbol böyle bir oyun...Geçmisle yasamak hep aci verir o yüzde hep ileriye bakmaliyiz.Bu turu geçmemiz için birlik beraberlik içerisinde olmamiz lazimdir.O yüzden bu tür yazilarin bize bir faydasi olmayacagini düsünüyorum.Bu turu geçmek istemiyormuyuz?Istiyoruz degil mi? o yüzden, hep beraber bu takima sarilalim.Bu konu ile ilgili telefonda da konusabiliriz.

Perphars kardesim, beni yanlis anlama ama, adamin dilbilgisi ile ilgili yaptigin elestirilere katilmiyorum.Tamam imla kurallari ve noktalama isaretlerini yanlis kullaniyor olabilir(bende pek beceremem)ama bu adamin futbolu bilmedigi anlamina gelmez.Yani düsününsimdi; Türkiye'de binlerce futbolcu top oynuyor jübileden sonra'da bir çogu gazete köselerinde yazarlik yapiyorlar(en azindan maçlarla ilgili yorumlar)bu adamlarin tahsilleri'de çok iyi düzeyde olmayabilir.Sirf zamanin da futbolculuk dönemlerin de popüler olan Ridvan,Tanju,Hami,sifo v.b. adamlar; dilbilgisi kurallarini bilmedikleri içinfutbol konusunda yazi yazamaz, ya da yazdiklarini ciddiye almamak ne derece dogrudur?

O yüzden bu adamin futbol bilmedigini ima etmek bana biraz haksizlik gibi geldi.Kaldi ki; bu takimda hangi mevkiye kaç adam lazim bunu Trabzonu takip eden ilkokullarda ki çocuklar bile bilir.(Dilbilgisini bende hiç sevmezdim.Imla kurallari ve noktalama isaretlerine uyulmasinin sart oldugunu da kabul ediyorum,keske herkes uygulayabilse)

zafercalikoglu
29.07.2005, 09:38
baskan a bi tane küp degil,bi kaçtane küpe binmesinde fayda var,dünkü gaztelrri okuduk ca utandim

baslik aynen su:

Bu ayibi temizleyin,

ya bu turu gececegiz yada gececegiz,

hüseyin verilen parayi begenmiyo,oynadigi topu begenmismi,daha bu sene trabzonda adam oldu ,isi maddiyata döktü,o ancak tekkenin yari parasi yeter,amacim huseyin degil o sadece bir ornek onun gibi emrahlar mehmet yilmazlar vs...

baskan bu topçulari havaalnindaa opmekle olmuyor bu isler,

37 yasindaki teknik direktörü topcu olan bi takima yeniliyorsunuz,

düsününün birazcik trabzonun kasasindan bu sene ne kadar para cikti ,transfer için

belkide hiç çikmadi çünkü tolgayi sattik ,

ya gelecek paralar,i hiç mi hesap etmiyordunuz,

ligin son macindaki istanbuldaki 60 bin seyirciden utanin çözüm lazim küplere binmek degil,

Guests
29.07.2005, 10:05
Baskan küplere binecegine o oturdugun koltugun hakkini ver hizmet et rezil olduk.....bunun hesabini ver

BLUE-RED KIT
29.07.2005, 10:06
Atay Aktuguda biraz pismesi icin Akcaabatsebatsporami gondersek?

Guests
29.07.2005, 10:10
blue-red kit

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

te4cher
29.07.2005, 10:12
Küplerebinmek konusunda yanliz degilsinizBaskanim...

biz elimizden geleni yapacaz..çikip destegimizi verecez...gerisi size kalmis...

yenin sunlari...

Tserhan
29.07.2005, 10:15
Atay Aktug elinden geleni yapiyor bence. Mehmet tayfun hüseyin o maçta güzel oynayamadiysa adam ne yapsin. Gerçi Mehmet her zaman ayniydida .

EmrahYalçınalp
29.07.2005, 10:35
Perphars kardesim, beni yanlis anlama ama, adamin dilbilgisi ile ilgili yaptigin elestirilere katilmiyorum.Tamam imla kurallari ve noktalama isaretlerini yanlis kullaniyor olabilir(bende pek beceremem)ama bu adamin futbolu bilmedigi anlamina gelmez.Yani düsününsimdi; Türkiye'de binlerce futbolcu top oynuyor jübileden sonra'da bir çogu gazete köselerinde yazarlik yapiyorlar(en azindan maçlarla ilgili yorumlar)bu adamlarin tahsilleri'de çok iyi düzeyde olmayabilir.Sirf zamanin da futbolculuk dönemlerin de popüler olan Ridvan,Tanju,Hami,sifo v.b. adamlar; dilbilgisi kurallarini bilmedikleri içinfutbol konusunda yazi yazamaz, ya da yazdiklarini ciddiye almamak ne derece dogrudur?

O yüzden bu adamin futbol bilmedigini ima etmek bana biraz haksizlik gibi geldi.Kaldi ki; bu takimda hangi mevkiye kaç adam lazim bunu Trabzonu takip eden ilkokullarda ki çocuklar bile bilir.(Dilbilgisini bende hiç sevmezdim.Imla kurallari ve noktalama isaretlerine uyulmasinin sart oldugunu da kabul ediyorum,keske herkes uygulayabilse)

Abicim, isini iyi yapmadigi için insalara hakaretvari yakistirmalar yapmayi bilen bir adam isini iyi yapmak zorundadir derim ben. Nasil baskan koca takimi tek basina yönetemiyorsa, bu is bir ekip isiyseve bu ekip isinde gördügü bazi aksakliklar onu bunlari yazmaya itiyorsa,o zaman"profesyonel" yardim alir, ki gazetelerde editörler bu isi yaparlar, o yüzden Hami'nin Ridvan'in sorunu olmaz bu konularda...

Biradam hem yazi yazmayi bilmiyor (ekmek yedigi is o) hem de iskembeden salliyorsa "niye sen, sen, sen isinizi iyi yapmiyorsunuz" diye, ben gülerim... Tamamen mentaliteyle ilgili bir sey. Ben de "yahu ne kadar akil yoksunu bir YAZAR bu adam, 'çünkü' yazmaktan, hangi '-de'nin ayri, hangisinin bitisik yazilacagindan haberi yok" dersembiraz yüzünün kizarmasi gerekmez mi bu vatandasin ?Edited by: perhaps

Cemalettin Taşkın
29.07.2005, 10:38
baskan o siralar fenere yenildigimiz için kanal kanal dolasiyordu ligin bitmesin 2 hafta vardi ve 10 gün içinde transferler bitecek dedi. nasilda inanmistim baskana vay be demistim yasa baskan lig bitmeden önümüzdeki yilin transferleri gelecekti ama öyle olmadi tabi ilk tur maçini yaptik ondan sonra jun transferi geldi. brezilyalilar genç tecrübesiz ortalaikta 100 tane isim dolasti ve nerdeyse adi hiç duyulmayan 3 futbolcu alindi transfer bitti denildi. biz sadece 11 kisiyle mi futbol oynayacagiz? simdi ikinci maçta yattaranin yerine kim oynayacak çok merak ediyorum.

Badaloğlu
29.07.2005, 10:40

Abicim, isini iyi yapmadigi için insalara hakaretvari yakistirmalar yapmayi bilen bir adam isini iyi yapmak zorundadir derim ben. Nasil baskan koca takimi tek basina yönetemiyorsa, bu is bir ekip isiyseve bu ekip isinde gördügü bazi aksakliklar onu bunlari yazmaya itiyorsa,o zaman"profesyonel" yardim alir, ki gazetelerde editörler bu isi yaparlar, o yüzden Hami'nin Ridvan'in sorunu olmaz bu konularda...

Biradam hem yazi yazmayi bilmiyor (ekmek yedigi is o) hem de iskembeden salliyorsa "niye sen, sen, sen isinizi iyi yapmiyorsunuz" diye, ben gülerim... Tamamen mentaliteyle ilgili bir sey. Ben de "yahu ne kadar akil yoksunu bir YAZAR bu adam, 'çünkü' yazmaktan, hangi '-de'nin ayri, hangisinin bitisik yazilacagindan haberi yok" dersembiraz yüzünün kizarmasi gerekmez mi ?

Anladim kardesim,sende haklisin...

melrok
29.07.2005, 11:46
arkadaslar,

bu maçi geçen sezon oynayacagimizi ve tolganin sakat oldugunu düsünün beklentimiz ne olurdu? tabiki trabzonun ezici galibiyeti. sadece tolga degil hüseyin symek fatih sakat olsa bile ezerek yeneriz derdik ki yenmemiz gerekirdi. bu maçin sonucu ile yapilan ve yapilamayan transferlerin bence hiç alakasi yok bizim yedek kadro bile bu takimi yenecek güçte. bu maç için baskanin bir suçu yok. bakkin sadece bu maç için diyorum yanlis anlamayin. bu maçi alamamizi transfere baglamak trabzonu küçük görmektir. eger transferle bu maçin alinacagi düsünülüyorsa sampiyonlar ligi için bizim 3-4 degil 13-14 çok iyi transfer yapmamiz lazim

CeSS
29.07.2005, 14:37
sadece bu maç için diyorum yanlis anlamayin. bu maçi alamamizi transfere baglamak trabzonu küçük görmektir. eger transferle bu maçin alinacagi düsünülüyorsa sampiyonlar ligi için bizim 3-4 degil 13-14 çok iyi transfer yapmamiz lazim

Hocam ne yaptin ? 13-14 tane transfer ve onlarda çok iyi transferler , Sanirim Trabzonsporu sen küçük görüyorsun ...

kuzey_lee
29.07.2005, 15:05
Atay Aktuguda biraz pismesi icin Akcaabatsebatsporami gondersek?

seni de taraftarlik açisindan pismen için sebata mi gonderelim?

andrei07
29.07.2005, 15:18
[QUOTE=egemengundogdu]çok kizdiysa buz da kullanabilir. baskan mehmet ali yilmazi aratma bize... [/QUOTE

Yaklasik 4 gündür islerim nedeni ile siteye giremedim.Alinan tek maglubiyetle savas naralari atmaya baslayan sizler ne kadar yanlis yaptiginizin farkinda degilsiniz.Isterseniz rövans maçindada protestonuzu sürdürün daha güzel olur.Yukaridaki yaziyi buna benzer yazilari yazan terbiye ve saygi yoksunu insanlar son sözümde sizlere:

Trabzonspor Baskanina bu tarz yaklasimda bulunmaya kalkarsaniz emin olun o buz kaliplarini üzerinizde eritiriz!! Terbiyeli olun!! Terbiye ederiz

melrok
29.07.2005, 15:37
sevgili CeSS,

ben 13-14 transfer gerekli demiyorum. tam tersine bu yenilgiyi transfere bagliyanlar için söylüyorum yani transfer yapmadigimiz için anorthosis'e yenildiysek (ki bence alakasi yok) Sampiyonlar Ligi için bu kadar transfer lazim o zaman diyorum.

shipbroker61
29.07.2005, 15:53
@andrei07,

emre tatilden hosgeldin sefa geldin ama kardes hala stres devam ediyor gordugum kadariyla...kardes tam ortam yumusamak uzereyken o yazdigin gene tozu dumana katacak cinsten bir yazi. mumkunse carsamba gunune kadar birlik ve beraberligimize zeval vermemesi icin yazdigini biraz daha yumusatabilir misin???

hatta editlesen daha iyi olur son cumleyi ozelliklesmileys/smiley2.gif

CeSS
29.07.2005, 15:59
Ben bu yenilgiyi transferlere bagliyorum, Fatih Tekke'nin bu maçta oynamayacagi 2 ay önceden belli degilmiydi ? Mehmet Yilmaz bu takimin forvetini kaldiramayacagi belli degilmiydi ? Neden forvet sikintimiz varken transferler erken yapilmadi ? Geçen seneden ders alinmadimi ? Transfer yapilacak yerleri herkes biliyor , asil sorun transferlerin geç yapilmasinda ve teknik ekipten habersiz yapilmasindadir.

Sizce; Eller'in yerini Tayfun Cora'ya birakmasi , Eller'in 90 dakikayi çikartamayacagindanmidir, yoksa Senol Günes'in yönetime (ters tepen ) bir mesajimidir ?

Keleşoğlu
29.07.2005, 16:11
Arkadaslarbence baskan elinden geleni yapiyo,sahip cikalim baskana

melrok
29.07.2005, 16:21
anorthosis'e ali güzaldal bile yeterli gel görki o gün takimi sahada taniyabileniniz varmiydi. gökdeniz gökdeniz gibi olsa symek symek gibi hüseyin hüseyin gibi... uzar gider bu liste takimimiz takim gibi oynasa anorthosis kalemizi görebilirmiydi? hayir transfer yapilmamasiyla bu yenilginin hiçbir alakasi yok bence, birtek mehmetmi kötüydü herkes yapmasi gerekeni yapti mehmet birtek yapamadi oylemi. bence degil neyse olan oldu. ikinci maçta umarim hatalarini afetirecekler.

Volkan Albayrak
29.07.2005, 16:24
ya allah askina maça çikmadan ali yi ufugu sebata veriyosun tek forvetle maça çikiyosun yedegin bile yok bu nasil anlayistir.. maçini yap sonra kirala kaçanmi var

Guests
29.07.2005, 17:13
Yahu bu adami birisi indirsin küplerden maazallah düsüp bi yerini kiracak

andrei07
29.07.2005, 17:25

Sakin ol!! Hakaretten saldirmaktan baska isin yoksa buradada isin yok!!

Volkan Albayrak
29.07.2005, 17:27
ya su ikinci maçta hüseyinin yerine ibrahim egeyle baslasin defansta hiç sikinti kalmaz.........

baris_aykan
29.07.2005, 17:48

baskanla alayli konusup yorum yapmayin yaa bu adam trabzonsporumuzun baskani daha 2. mac var bu tavir niye ilk maci alip ikinci maci kaybetsek ne olacakti allah askina biraz daha sabir

Guests
29.07.2005, 18:01

hakaret mi?? ne hakareti yahuu...kime saldirmisim ki...

FANATIK52
29.07.2005, 18:07
yaaaaawwwwwwwwwww birakin arkads biz bu takimla gecen sene sampiyon oldukkkkk

haa sunu belirtmek istiyorum

mehmet yilmaz:sen takoz gelmissin oylede gdersin.....

huseyin çimsir:yillik alacaginda iyilestirme istiyosun hangi futbolla sen ald,gin parayi once hak et sonraaa konus ILHAN MANSZ gibi topcu bile mac basi oynuyooooo

tayfun cora:iki golunde hatasini yapan eleman milli takimda forma giyen bi topcuya yakismayan ve amatorce hatalarindan dolayi yenildik ...

ve son olarak

yönetim:gene yaptilar yapacaklarini fener macindAN transferi baslatmislardi cok erken olduuu yaaaaa

para vermemek için iki ay da iki topcu aldilar

ama bizi rumlara rezil etmekten de kurtaramadilar

YUHHHHHHH YAZIKLAR OLSUN BU TARAFTARA BUNU REVA GORUYOSANIZ SIZE YUHHHHHH

Biz gene her zamanki gibi trabzonsporumuzun yaninda olucaz cunku biz trabzonumuzu olumune sevdik ve sizin gibi iki kurusluk menfaatlerde gutmedikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.

zisinoli
29.07.2005, 18:12
Baskanin küplere bindigi dogru. Transfer zamaninda bir türlü kapagini açamadigi küplere. Baskanim ne bu pintilik :) .Öbür tarafami götüreceksin paraciklari. Bak Kanuniye neydi ne oldu...

andrei07
29.07.2005, 18:27
Maalesef bu topicte artniyet ariyorum.Yillarca saçma sapan transferlere,fb li bir baskana ,kaybolan zamana giden paralara katlanan insanlar bir maglubiyetle konuyu nerelere getirdiler.Yönetimi istifaya davet etmek tribünde maytap patlatmaya benzemez,daha ciddi organizasyonlar ve gerçekçi fikirler gerektirir.Sizler takimimizin ne sartlarda maça çiktigini biliyormusunuz?? Bilmiyorsaniz arastirip ögrenin sonra sallamaya devam edin.Emin olun çogunluk neden saldirdiginizin farkinda..Biraz sagduyu...

ozgur
29.07.2005, 18:38
Bizimde bastan beri soyledigimiz bu , bu topikte yazan bazi arkadaslar, baskan agziyla kus tutsada adami begenmiyor ve surekli altini oymak icin yaygara cikariyorlar. Hatirlarim bir zamanlar mayin sasali donemlerinde bir wisla yenilgisi vardi 5-1 lik acaba o zaman may'i kackisi istifaya zorlamisti, birde klup her yonden kotuye gidiyor, muhasebemiz bile tutulmuyorken. Edited by: ozgur

Guests
29.07.2005, 18:46
Özgür ne hakla bütün muhaliflere kötü niyetli diyorsun.Biz Baskan istifa etsin biz yönetelim demiyoruz.Baskanin bu külübü nereden nereye getirdigini de biliyoruz.Ama daha fazlasini istemeye hakkimiz var.Sanli tarihimiz bunu gerektirir....

Guests
29.07.2005, 18:47
ya su ikinci maçta hüseyinin yerine ibrahim egeyle baslasin defansta hiç sikinti kalmaz.........

Iyi daaa bi maçta astiniz adami hüseyinin heykelini dikin siz

kuzey_lee
29.07.2005, 18:51
Özgür ne hakla bütün muhaliflere kötü niyetli diyorsun.Biz Baskan istifa etsin biz yönetelim demiyoruz.Baskanin bu külübü nereden nereye getirdigini de biliyoruz.Ama daha fazlasini istemeye hakkimiz var.Sanli tarihimiz bunu gerektirir....

daha fazlasini isteme hakkin var ama o koltukta oturan baskana alayci laflaR etme hakkin yok..küplere istersen seni oturtabilirim..

andrei07
29.07.2005, 18:52

Sanli tarihini tersine çevirenlere hiç sesini çikarma klübü iflastan kurtaran insanlara saldir dur.Artniyet var bu iste.Ayrica konustugun insanlara yasina göre hitap et ..Özgür senin asker arkadasin degil.Yeni üye olmussun tüm mesajlarin olumsuz.Sana dur demek lazim artik..

murat
29.07.2005, 18:54
artik zaman destek zamani arkadaslar, kisir tartismalari birakalim lutfen....

baris_aykan
29.07.2005, 18:57
Özgür ne hakla bütün muhaliflere kötü niyetli diyorsun.Biz Baskan istifa etsin biz yönetelim demiyoruz.Baskanin bu külübü nereden nereye getirdigini de biliyoruz.Ama daha fazlasini istemeye hakkimiz var.Sanli tarihimiz bunu gerektirir.... en bastan bole soyleseydin daha anlamli olurdu be kardesim insan yanlis anliyo smileys/smiley5.gif

Guests
29.07.2005, 18:59

Sanli tarihini tersine çevirenlere hiç sesini çikarma klübü iflastan kurtaran insanlara saldir dur.Artniyet var bu iste.Ayrica konustugun insanlara yasina göre hitap et ..Özgür senin asker arkadasin degil.Yeni üye olmussun tüm mesajlarin olumsuz.Sana dur demek lazim artik..

Senin yasini ne biliyim ben..Tamam özgür abi....

Bana potansiyel tehlike gözüyle baktigin için ayrica tesekkür ederim.Bordomavi net sadece kidemlilerin degil neyse senin dedigin gibi olsun....Ama bana niye dur demek lazim anlamadim dogrusu.....

CeSS
29.07.2005, 19:45
andrei7 ve ozgur ; topicte kimin yazilarinda art niyet var? ve görmüs oldugunuz art niyet nedir ? açarsaniz sevinirim.

ayrica ozgür ; neden ikide bir Mehmet Ali Yilmaz'i öne sürüyorsun onu anlayamadim ?

andrei7 ; M.A.Y. fb.li degil be arkadasim, keske yazilanlari okusaydin. Gazetedeki resim ne dersen , dikkatli bakarsan chelsea formasi oldugu belli oluyor.(Sakin M.A.Y. ci zannetme beni.)Benim için basarili yönetim takimi sampiyon yapan yönetimdir. Edited by: CeSS

Çagman
29.07.2005, 19:53

Bune ya..Simdi Ts-Fan nickli arkadasimiz forumdan Sl maçindan sonra küfürlerden dolayi no post aliyor..Bu arkadas da açik açik Trabzonspor'un baskanina hakaret ediyor.Hayret birsey..smileys/smiley7.gif

AdminLer Eger Bu Lafta Hakaret GoruyorLArsa KapatabiLirLer Veya Ceza verebiLirLer bana..

kutoz
29.07.2005, 19:54
Atay Aktug'un basarisiz oldugunu söyleyenlerin kesinlikle art niyetli oldugunu düsünüyorum.

Kaybedilmemis bir tur, baslamamis bir süper lig var önümüzde. Ama her sey bitmis gibi Yönetimi ve futbolculari acimasizca elestirenlerin, bir an durup düsünmesi gerek.

Burada yazilanlara illede muhalif olmak zorunda degiliz. Sirf attigimiz mesaj sayisi yükselsin diye, mesaj atilmaz.

Artik, T A R A F T A R olma zamani, köstek olma degil...

andrei07
29.07.2005, 20:01
Bu topicte TS yönetimine pek çok hakaret var ve ne hikmetse bu postlar hala olduklari gibi duruyor.Eger bu tarz yazilar ceza gerektirmiyorsa sitemizde TS yönetimine hakaret etmek serbest demektir.Unutmayin balik bastan kokar..Herkes aklini basina alsin.Klüp baskanina hakaret edilen bir taraftar sitesi olamaz..

Guests
29.07.2005, 20:02
Muhalifiz diye bize dur demek gerekiyormus.Sanki biz bu kulübü sevmiyoruz.Bide yeniymisim.Belki bmn te yeni olabilrim.Ama ts li olmak bmn te üye olmakla mi ölçülüyor.Bana fb taraftariymisim gibi yazi yazan arkadasi kiniyorum..Ayni sekilde Rahatsiz olan yönetici grubuna sikayet etsin.Bir yanlisimiz varsa onlar geregini yaparlar.

Ayrica birine ismiyle hitap etmenin neresi hakaret......

andrei07
29.07.2005, 20:06
Muhalifiz diye bize dur demek gerekiyormus.Sanki biz bu kulübü sevmiyoruz.Bide yeniymisim.Belki bmn te yeni olabilrim.Ama ts li olmak bmn te üye olmakla mi ölçülüyor.Bana fb taraftariymisim gibi yazi yazan arkadasi kiniyorum..Ayni sekilde Rahatsiz olan yönetici grubuna sikayet etsin.Bir yanlisimiz varsa onlar geregini yaparlar.

Ayrica birine ismiyle hitap etmenin neresi hakaret......

Ya sende dur oradan herseyi üzerine alip durma.O kadarda degil ..Sana birsey diyen yok..Habire ziplama

Guests
29.07.2005, 20:08
anrei abiiiii

benim yazimin üzerine yazmissin bunlari dön önceki sayfaya oku istersen

CeSS
29.07.2005, 20:11
Kutoz ;

Her ne kadar Atay Aktug yönetimini basarisiz bulsamda , siteyi iyi takip eden biriysen gecen seneki dinamo kiew maçindan sonra burada yönetim hakkinda konusanlarin karsisinda durdugumu ve herkesi birlik ve beraberlige çagirdigimi hatirlarsin. Yönetimi belkide ilk defa o zaman o kadar destekledim.

Yazdigin yazida isim vermemissin ama üzerime alindim. Sana tek tek anlatayim düsündüklerimi art niyet varmi bakalim düsüncelerimde ( aslinda yazilarimi okumus olsan böyle bir sey yazmazdin) .

Su mahalle takimina elenirsek neler olacagini kestirebiliyormusun ? ben kestiriyorum . ve böyle seylerin olmamasi için dua ediyorum. Her ne kadar Atay Aktug yönetimini basarili bulmasamda sezon basi bir yönetim degisikligini kesinlikle istemiyorum.

Ve eger elenirsek böyle bir seyin olmamasi için yapilmasini gerekeni kendimce anlatmaya çalistim. O da suydu ; Yasanilan maglubiyetin sorumlusu transfer komitesidir ve transfer komitesinin bir açiklama yapmasi lazimdir , biz basariliyiz yada degiliz diye. basariliyiz derlerse amenna, ama degiliz derlerse geregini yapip yönetimi kurtarmalari lazimdir. aksi halde su mahalle takimina elenirsek transfer komitesinin istifasi bile yönetimi kurtarmayabilir. Ve Yönetimin istifasida bizi kaosa sürükler, tekrar ediyorum yönetimin kesinilikle istifasini istemiyorum. Buna art niyet diyorsan sana söyleyecek birseyim yok arkadasim , sevgiyle kal...

omerkucuk
29.07.2005, 20:14
Eger suçlu araniyorsa ki herkesin çamuru bir yerlere atma telasi bunu gösteriyor...

Arkadaslar Tolga Seyhan satiliyorum diye bagirirken neden taraftarlar klübün karsisina dikilmedi!Çünkü rakam çok yüksekti ve bu parayla çok topçu aliriz diye düsünüldü yani para herkese tatli geldi....

Takim gerede de iken santraforu yoktu ama herkes ALi GÜZELDAL in saçlarinin güzelliginden bahsediyordu hangimiz Senol Günes e sorduk nerde bu adamlar diye...

O NEDENLE

simdi dövünelim dövünmenin tam vakti essegi kaybettik ya dövünelim sövelim hersey düzelir hiç merak etmeyin...

Biz kiçina bakarak sehri terkeden Trabzonspor asiklarini da gördük Bu adamlar kalip savasti ha bi, de unutmadan

M.A.Y gibi yapmadi Tolga nin transfer ücretini cebine koymadi ne alindiysa onu söyledi ve o para da transfere harcandi OGÜN ve APO olayini da bi hatirlayin isterseniz...

kutoz
29.07.2005, 20:20
Cess; -art niyetli- olarak seni kastetmemistim. Alinganlik göstermissin. Genel olarak ortaya söyledim. Yani sirf elestirmek için elestirenler için.

Son paragrafin tamamen faraziye. Yani simdi konusulmamasi gerekir diye düsünüyorum. Çarsamba aksami 22.45'de tekrar yaz, sayet elenirsek ama...

Guests
29.07.2005, 20:21

Hatirlatayim ABIII sana daha da bir sey söylemiyorum.Bana fb ajani muamelesi yaptin yaa

CeSS
29.07.2005, 20:31
Cess; -art niyetli- olarak seni kastetmemistim. Alinganlik göstermissin. Genel olarak ortaya söyledim. Yani sirf elestirmek için elestirenler için.

Son paragrafin tamamen faraziye. Yani simdi konusulmamasi gerekir diye düsünüyorum. Çarsamba aksami 22.45'de tekrar yaz, sayet elenirsek ama...

Elenmeyi aklimin ucundan bile geçirmiyorum , ama elenirsekte olabilecekleri söylüyorum tabiki bunlar varsayim.

Benim tepkim bu yenilgiyi bize göz göre göre yasatanlara. Turu geçemeyegiz gibi bir endise tasimiyorum . Elenirsek sen benim yazdiklarima degil , hiç beklemedigin kisilerin yazdiklarina bak . Testinin kirilmasini bekleyenler var, ben testi kirilmadan söylüyorum sadece.

Çagman
29.07.2005, 20:42
Yönetim iyi isLer yaptiginda Alkisliyoruz Kotu isLer yaptigindada Kinama hakkimiz var Biz Karsiliksiz seviyoruz..

Onun icin Kotu birsey oldugunu SivriLen Diken olmak isteyenler var hala iyi iyi diye avunanlar var..

Kötüyse Kötüdür iyi ise iyi.

Bu Yonetimi Begenmedigimiz anLamina geLmez Sadece yalnislari oldugunda kiniyoruz.

sanatik
29.07.2005, 20:42
Arkadaslar bizi cok önemli bir mac bekliyor. Daha bir kac gün kalmis halen o sunu yanlis yapdi su bunu yanlis yapdi diye tartisiliyor.

Kime ne faydasi var bunlarin simdi ?

bunu bile anlayacak kapasitede degilmiyiz biz allah askina ?

Tüm Türkiyenin hatta dünyanin gözü trabzonda olacak carsamba günü, surada konusulanlara baklirsa elendik, yeniden yenildik, hersey bitmis gibi davraniliyor.

Trabzonspora gelecek mac icin nasil katkida buluncagini düsün, nasil herseyi yikacagini degil.

ozgur
29.07.2005, 20:51
andrei7 ve ozgur ; topicte kimin yazilarinda art niyet var? ve görmüs oldugunuz art niyet nedir ? açarsaniz sevinirim.

ayrica ozgür ; neden ikide bir Mehmet Ali Yilmaz'i öne sürüyorsun onu anlayamadim ?

andrei7 ; M.A.Y. fb.li degil be arkadasim, keske yazilanlari okusaydin. Gazetedeki resim ne dersen , dikkatli bakarsan chelsea formasi oldugu belli oluyor.(Sakin M.A.Y. ci zannetme beni.)Benim için basarili yönetim takimi sampiyon yapan yönetimdir.

Bak arkadasim may'i gunahim kadar sevmem, onu burada konu yapmaya calismiyorum. Ama buradaki art niyete dair kuskularim topigi acan arkadas ve destekcileri'nin daha once yazdiklari yazilarda may'i yere goge koyamazken ondan kat be kat durust ve yararli bir baskani her firsatda acimasizca elestirmeleridir. Evet elenirsek bu bir basarisizliktir, ama klubu ciftligi gibi yoneten, demokrasiden bi haber yoneticiler daha iyisini mi yapacak. Bana 96-2003 arasinda kaybolan hic bir basarinin olmadigi 7 yil'in hesabini kim verecek. Zaten burada hesabimiz yapici elestirileri yapanlarla degil.

Guests
29.07.2005, 20:54
Bu muhaliflere dur demek lazim bunlarin kafasini ezelim

immortal_TS
29.07.2005, 21:01
Galafka nick li üyeyiyi bazi arkadaslarim yazdiklarindan dolayi tasvip etmiyo ama hiç topicin adina baktinizmi ATAY AKTUG KÜPLERE BINMIS yani böyle bir topic niye açilir anlamam.tamam galafka yeni üye olmus olabilir ve bi iki msjnda hata yapabilir baskanimiz a elestiri yaparken, ama bukadar büyütülmez bu ve baska yerlere çekilmez.Ben burda galafka yi çok iyi niyetli buluyorum fakat baskan hakkinda yorum yaparken sadece galafka degil herkes dikkat etsin o bizim baskanimizdir trabzonsporun baskanidir.

Guests
29.07.2005, 21:03
Galafka nick li üyeyiyi bazi arkadaslarim yazdiklarindan dolayi tasvip etmiyo ama hiç topicin adina baktinizmi ATAY AKTUG KÜPLERE BINMIS yani böyle bir topic niye açilir anlamam.tamam galafka yeni üye olmus olabilir ve bi iki msjnda hata yapabilir baskanimiz a elestiri yaparken, ama bukadar büyütülmez bu ve baska yerlere çekilmez.Ben burda galafka yi çok iyi niyetli buluyorum fakat baskan hakkinda yorum yaparken sadece galafka degil herkes dikkat etsin o bizim baskanimizdir trabzonsporun baskanidir.

Tesekkür ederim bilmem sana isminle mi hitap etmeliyim ne de olsa asker arkadasim degilsinsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

andrei07
30.07.2005, 08:59
Bu muhaliflere dur demek lazim bunlarin kafasini ezelim

Ya bana bak ezikmisin nesin!! Yazdigimin senle alakasi yok dedik uzattikça uzattin ::::::::::::::::: EDIT

immortal_TS
30.07.2005, 09:03
tamam arkadaslar ya fazla uzatmayalim bu tartismayi.

mr.fa
30.07.2005, 09:55
tamam arkadaslar ya fazla uzatmayalim bu tartismayi.

Bu tartisma uzatilmayacaksa topic neden duruyor. O halde topic kilitlensin ve rafa kaldirilsin. Demek ki anlamsizmis. Öyle mi?

immortal_TS
30.07.2005, 10:33
Evet bu tartismalar anlamsiz önümüzde tarihi önem tasiyan bir maç var ve bu topic hala burda sayin adminler lütfen bu topici kapatalim.

Badaloğlu
30.07.2005, 10:58

andrei7 ; M.A.Y. fb.li degil be arkadasim, keske yazilanlari okusaydin. Gazetedeki resim ne dersen , dikkatli bakarsan chelsea formasi oldugu belli oluyor.(Sakin M.A.Y. ci zannetme beni.)Benim için basarili yönetim takimi sampiyon yapan yönetimdir.

Bak arkadasim may'i gunahim kadar sevmem, onu burada konu yapmaya calismiyorum. Ama buradaki art niyete dair kuskularim topigi acan arkadas ve destekcileri'nin daha once yazdiklari yazilarda may'i yere goge koyamazken ondan kat be kat durust ve yararli bir baskani her firsatda acimasizca elestirmeleridir. Evet elenirsek bu bir basarisizliktir, ama klubu ciftligi gibi yoneten, demokrasiden bi haber yoneticiler daha iyisini mi yapacak. Bana 96-2003 arasinda kaybolan hic bir basarinin olmadigi 7 yil'in hesabini kim verecek. Zaten burada hesabimiz yapici elestirileri yapanlarla degil.

Kardesim, sen neler zirvaliyorsun?Ne kompleksli bir adamsin sen yahu!...Burada kim may'i destekliyormus?Ya da destekçisi oluyormus?.Bir bildigin varsa açik konus.Bu topigi Cafer agabey açmistir,onun da ben düsüncelerini çok iyi biliyorum.O hiç bir zaman bu kulübün basina may geçsin dememistir.Özkan Sümerle asla may'i kiyaslamamdemistir.Bizi ona muhtaç etmeyin demistir.Bundan sen ne anlarsin.Ben de Özkan Sümer'i günahim kadar sevmem ne olacak simdi?

Önümüzde bir Anorthosis maçi var, birlik beraberlik adina burada mesajlar vermeye ugrasiyoruz sen çikmissin may'i günahim kadar sevmem diyorsun.May ne alaka?bana ne senin mayi sevip sevmediginden!...Baska birsey bilmezmisin sen?Bu adam bu kulübün baskanligini yapmismi?yasin kaç bilmiyorum ama bu adam Trabzonspor kulübünün basina kendi gelip geçmemisti,nasil geldigini biliyuorsundur.Yalvardilardi zamaninda,o zamanlar paralari etrafina saçarken kimsenin sesi çikmiyordu.Onu basimiza getirenlerde suç yokmus gibi tek suçlu may'i ilan ediyorsunuz.Basarinin parayla gelecegini saniyordu millet olmadi.Milletin derdi basari degildi ki!Herkes bu paradan nemalanmak için ellerini ovusturuyordu.Sen onun kadar Trabzonsporlu oldugunu iddia edebilirmisin?Bu adami begenirsin ya da begenmezsin ama Trabzonspor'un baskanlik yaptigi için saygi göstereceksiniz,nasil ki! Özkan Sümer'e ve Atay Aktug'a saygi gösterilmesini istiyorsaniz ona da, digerlerine de, hepsine saygi göstereceksiniz.

Çarsamba günü Allah muhafaza aksi bir sonuç alirsak var ya!...O kulüpte bir Allahin kulu kalmaz bilesiniz,futbolcularda dagilir,kulüpte...Sezondda bizim için baslamadan biter ve Kayseri maçinda bos tribünlere el sallarsiniz.Bunun böyle olmamasi için hep beraber destek verelim diyoruz.Bu may'i çay'i gündemden kaldirin.Saçma sapan yazilarla gündem olusturmayin...

Emiroğlu
30.07.2005, 11:05
Bence de en azindaqn maç sonrasina kadar kapatilsin konu.Bazi arkadaslarim erken darbe yapiyor ! Atay baskan ne kadar yanlis yapsada o TRABZONSPOR Baskani ! Bunu unutmayalim lütfen !Edited by: lazoliii

baris_aykan
30.07.2005, 11:08

Kardesim, sen neler zirvaliyorsun?Ne kompleksli bir adamsin sen yahu!...Burada kim may'i destekliyormus?Ya da destekçisi oluyormus?.Bir bildigin varsa açik konus.Bu topigi Cafer agabey açmistir,onun da ben düsüncelerini çok iyi biliyorum.O hiç bir zaman bu kulübün basina may geçsin dememistir.Özkan Sümerle asla may'i kiyaslamamdemistir.Bizi ona muhtaç etmeyin demistir.Bundan sen ne anlarsin.Ben de Özkan Sümer'i günahim kadar sevmem ne olacak simdi?

Önümüzde bir Anorthosis maçi var, birlik beraberlik adina burada mesajlar vermeye ugrasiyoruz sen çikmissin may'i günahim kadar sevmem diyorsun.May ne alaka?bana ne senin mayi sevip sevmediginden!...Baska birsey bilmezmisin sen?Bu adam bu kulübün baskanligini yapmismi?yasin kaç bilmiyorum ama bu adam Trabzonspor kulübünün basina kendi gelip geçmemisti,nasil geldigini biliyuorsundur.Yalvardilardi zamaninda,o zamanlar paralari etrafina saçarken kimsenin sesi çikmiyordu.Onu basimiza getirenlerde suç yokmus gibi tek suçlu may'i ilan ediyorsunuz.Basarinin parayla gelecegini saniyordu millet olmadi.Milletin derdi basari degildi ki!Herkes bu paradan nemalanmak için ellerini ovusturuyordu.Sen onun kadar Trabzonsporlu oldugunu iddia edebilirmisin?Bu adami begenirsin ya da begenmezsin ama Trabzonspor'un baskanlik yaptigi için saygi göstereceksiniz,nasil ki! Özkan Sümer'e ve Atay Aktug'a saygi gösterilmesini istiyorsaniz ona da, digerlerine de, hepsine saygi göstereceksiniz.

Çarsamba günü Allah muhafaza aksi bir sonuç alirsak var ya!...O kulüpte bir Allahin kulu kalmaz bilesiniz,futbolcularda dagilir,kulüpte...Sezondda bizim için baslamadan biter ve Kayseri maçinda bos tribünlere el sallarsiniz.Bunun böyle olmamasi için hep beraber destek verelim diyoruz.Bu may'i çay'i gündemden kaldirin.Saçma sapan yazilarla gündem olusturmayin...

badaloglu sende alemsin carsamba gunu yenilsek yok kimse kalmaz kulupte falan sezon baslamadan biter biz gozumuzu avrupa kupalarinami diktik surda taraftara sor sampiyonlukmu avrupa kupasimi de bence direkt sampiyonluk derler he avrupa kupasi tabiyki insan istiyo her yolda basarili olmak fakat ne yapalim bunu sen soledin valla sasirttin beni

andrei07
30.07.2005, 11:10
BADALOGLU

Demekki takimin tüm kaderi tüm sansi tek maça bagli sizlere göre.Ayrica üslubunuzu kendiniz begeniyorsaniz sorun yok ancak ben bu üsluptan hoslanmadim.Açikça saldirganlik yapiyorsunuz.Kompleksi olmak bence böyle birsey olsa gerek.Karsiliksiz sevmeyi ögrenemeyecekmiyiz? Madem birlik olalim diyorsunuz adamlar bu topicte TS baskanina buz sokup sülalesi ile ilgilendiler neden bu yazilara bu kadar saldirgan davranmadiniz??Bu forumlar neredeyse iç savas forumlari halini aldi ve ne kadar reddetsenizde bunda sizinde parmaginiz var.Madem birlik olmayi hedef seçmissiniz( oda sadece rövansa kadar ya) saldirmaktan vazgeçin.

Saygilarimla

Aniketus
30.07.2005, 11:37

andrei7 ; M.A.Y. fb.li degil be arkadasim, keske yazilanlari
okusaydin. Gazetedeki resim ne dersen , dikkatli bakarsan chelsea
formasi oldugu belli oluyor.(Sakin M.A.Y. ci zannetme
beni.)Benim için basarili yönetim takimi sampiyon yapan
yönetimdir.

Bak arkadasim may'i gunahim kadar sevmem, onu burada konu yapmaya
calismiyorum. Ama buradaki art niyete dair kuskularim topigi acan

arkadas ve destekcileri'nin daha once yazdiklari yazilarda may'i yere
goge koyamazken ondan kat be kat durust ve yararli bir baskani her
firsatda acimasizca elestirmeleridir. Evet elenirsek bu bir
basarisizliktir, ama klubu ciftligi gibi yoneten, demokrasiden bi
haber yoneticiler daha iyisini mi yapacak. Bana 96-2003 arasinda
kaybolan hic bir basarinin olmadigi 7 yil'in hesabini kim verecek.
Zaten burada hesabimiz yapici elestirileri yapanlarla degil.

Kardesim, sen neler zirvaliyorsun?Ne kompleksli bir adamsin sen
yahu!...Burada kim may'i destekliyormus?Ya da destekçisi oluyormus?.Bir
bildigin varsa açik konus.Bu topigi Cafer agabey açmistir,onun da ben
düsüncelerini çok iyi biliyorum.O hiç bir zaman bu kulübün basina may
geçsin dememistir.Özkan Sümerle asla may'i
kiyaslamamdemistir.Bizi ona muhtaç etmeyin demistir.Bundan sen ne
anlarsin.Ben de Özkan Sümer'i günahim kadar sevmem ne olacak simdi?

Önümüzde bir Anorthosis maçi var, birlik beraberlik adina burada
mesajlar vermeye ugrasiyoruz sen çikmissin may'i günahim kadar sevmem
diyorsun.May ne alaka?bana ne senin mayi sevip sevmediginden!...Baska
birsey bilmezmisin sen?Bu adam bu kulübün baskanligini yapmismi?yasin
kaç bilmiyorum ama bu adam Trabzonspor kulübünün basina kendi gelip
geçmemisti,nasil geldigini biliyuorsundur.Yalvardilardi zamaninda,o
zamanlar paralari etrafina saçarken kimsenin sesi çikmiyordu.Onu
basimiza getirenlerde suç yokmus gibi tek suçlu may'i ilan
ediyorsunuz.Basarinin parayla gelecegini saniyordu millet
olmadi.Milletin derdi basari degildi ki!Herkes bu paradan nemalanmak
için ellerini ovusturuyordu.Sen onun kadar Trabzonsporlu oldugunu iddia
edebilirmisin?Bu adami begenirsin ya da begenmezsin ama Trabzonspor'un
baskanlik yaptigi için saygi göstereceksiniz,nasil ki! Özkan Sümer'e ve
Atay Aktug'a saygi gösterilmesini istiyorsaniz ona da, digerlerine de,
hepsine saygi göstereceksiniz.

Çarsamba günü Allah muhafaza aksi bir sonuç alirsak var ya!...O
kulüpte bir Allahin kulu kalmaz bilesiniz,futbolcularda
dagilir,kulüpte...Sezondda bizim için baslamadan biter ve Kayseri
maçinda bos tribünlere el sallarsiniz.Bunun böyle olmamasi için hep
beraber destek verelim diyoruz.Bu may'i çay'i gündemden kaldirin.Saçma
sapan yazilarla gündem olusturmayin...

bence bu tartışmada asıl zırvalayan sensin.. "çarşamba günü olumsuz bir sonuçta kulüpte kimse kalmazmış." YOK YAWW...

gidenlerin yerine kim gelecek peki?

sana şu kadarı söyleyeyim, kulağına küpe yap bunu.

biz, özellikle de ben, bu yönetimin bütün hatalarını yanlışlarını acımasızca eleştiriyoruz...

ama şu sıralar kenarda mevcut bu yönetimin tökezlemesini bekleyen ve
yönetimi devralmayı hayal eden, ankaradan icazetli birtakım "çağ dışı"
zihniyetlere de bu kulübü teslim etmeyiz bu saatten sonra.. kimse boşa
heveslenmesin.. trabzonspor'un kasasındaki hazır paraya sulanan eli tespihli ağa bozuntusu
tüccarlar avuçlarını yalarlar.. 16 MİLYON MARKLIK (!) lange
transferi vurgununu unutmadık ve hiçbir zamanda unutmayız.

o zihniyet, federasyonda yaptığını Trabzonspor'da asla yapamaz. çünkü
Trabzonspor'un sahibi biziz artık.. eli tesbihli ağalar devrini çoktan
kapadık biz, bir daha o dönemi geri getirmeye de, değil ankaradaki
iktidar, hiç kimsenin gücü yetmez bu saatten sonra..

biz bu kulübün gerçek sahipleri olarak, bu yönetimi göndermeye karar
verirsek bir gün, önce yerine kimleri koyacağımızı bulacağız, sonra
konuşacağız.

yok öyle yağma.. "GİTSİNLER" diyen, dürüst ve açık sözlü olacak,
yerlerine kimi düşündüğünü söyleyecek.. "GİTSİNLER de kim gelirse
gelsin" diyen ya gerçek Trabzonsporlu değildir ya da riyakarlık yapıyor
demektir.. "GİTSİNLER" diyen, bir alt satırda kimin gelmesi gerektiğini
de söyleyecek.. Ya da boşa afkurmayacak..

Edited by: Aniketus

andrei07
30.07.2005, 11:54
Aniketus
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Hay agzina saglik yahu...

Badaloğlu
30.07.2005, 11:56
Anlamamakta hala daha direniyorsunuz degil mi?Biz bu maçi kaybedersek o zaman siz göreceksiniz neyin ne oldugunu ama is isten geçmsis olacak...Ben olaya tek maçlik bakmiyorum,bunu da iddia etmiyorum.Ama ne yazik ki; yazilanlardan bazi zeki arkadaslar öyle anliyorlar.Bu maçin agirligini görmüyormusunuz?Bu maçi kaybedersek; bizim takimüzerindensiyaset yapilacak(yapiliyorda)Bunlar bize hep zarar verecektir.

Eger disisleri bakanligi Trabzon'a izin vermeseydi siz Güney Kibris'a gideceginizi mi zannediyordunuz?Biz bu maçi kaybedersek; vatan haini ilan edilmeyecekmiyiz?Biz bu maçi kaybedersek;yillar sonra rumlar torunlarina böyle bir maçi gururlanarak anlatmayacakmi?Ben bu takimin taraftari olarak utanmayacakmiyim?

Zamaninda, Fenerbahçe'nin yenildigi köy takimi dedikleri Sigma Olomuc takimidan yedigi 7 tane golle makara yapanlar acaba kendilerini nasil savunacaklar?

Olay sehitlerimize kadar uzandi,bundan sonra da hergün üzerimize gelecekler ve siradan amatör bir takima bile elenmemiz yillar sonra bile önümüze gelecektir.Bunun altindan nasil kalkacaksiniz?Bu maçtan sonra Avni Aker dolacagini mi zannediyorsunuz?Bu futbolculara kim inacakta sampiyon olacakmissiniz?acabafutbolculardan hangisi Çarsambadan sonra bukulüpte kalacak ki?Baskan mi?, yönetim mi? hepsi uçar gider...Uçmasa da uçururlar.Zatenyönetim basarisiz bir transfer döneminden sonra çatirdiyorsize söyleyeyim.Bunlari görmüyormusunuz?

Biz bu maçi kaybedersek siz kaç haftada toparlanip sampiyonluga oynayacaksiniz?Bu takimin kombineleri 5.000'den fazla satarmi?Oysa CL kalsak bu rakam olacak 15.000.Bunun içinde yapilmasi gereken seyleri yönetim yapmadi.Olimpiyat stadinda ki gövde gösterisinden sonra yönetime mesajlar verdik, biz haziriz sampiyonluk için,yeter ki3 tane banko kaliteli adam alin ama nerdeee?...O da yalan oldu...

Nediyeyim size?Bizim anlatmak istedigimiz bunlardi ama hala daha anladiginiz gibi yaziyorsunuz.

Benim üslubum bu,kusura kalmasenin için degistiremem.Benim üslubumu elestirecegine önce sen kendi uslübuna bakacaksin!...Sen degilmiydin insanlari terbiye eden?Isine gelmeyince hemen usluptan basliyor.

Adamin birilerine buz sokup çikarmasi beni açikcasi ilgilendirmez,zira her yazilan yaziyi okumuyorum,okuyamiyorum,isi gücü olan çalisan bir adamim,Masaallah o kadar çabuk konular ve sayfalar degisiyor ki artik yetisemez olduk!...Ayricaben moderatör degilim.

Birlik beraberlik açisindan tabiki de Çarsambaya kadar bölünmüs olan kafalari bir arayagetirmek açisindan destek olacagim.Ondan sonra destek olmayacagim mi demisim?Allah Allah! benim niye haberim yok!...Beni elestirmeyi birak kardesim,senle ugrasacak vaktim yok...

Bazi arkadaslar sampiyonlugu; Avrupa kupalarindan daha yüce görüyor ya!ne diyeyim?Küçük düsünceler içerisinde devam edin...

baris_aykan
30.07.2005, 11:58
Aniketus
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Hay agzina saglik yahu...

HEYT BE HEMSOMA BAK HELAL SANA smileys/smiley32.gif

Emiroğlu
30.07.2005, 12:00
Aniketus

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

SON NOKTAYI KIMSENIN KOYAMADIGI SEKILDE KOYDUN !

BUNUN ÜSTÜNE LAF SÖYLEYEN DEMOGOJI YAPAR !!!!!!!!smileys/smiley7.gif

halil ibo
30.07.2005, 12:01
Arkadaslar önce transferdeki yönetim yanlislari sebebiyle birbirmize satastik.Simdi de alinan bir yenilgi sonrasi yine birbirimize düstük.Herkesi biraz sagduyuya davet ediyorum.Burada herkes kendi fikrini küfür,hakaret olmadan belirtmeli.Kimse onun fikrini elestirme hakkini kendinde görmemeli.Yaptigi olumlu isler bir yana -bende bu yönetimin misyonunu tamamladigina inananlardanim.Transferde 2 sene üst üste ayni hatalari yapan ve transfer edecegi oyuncularla gündemde olacagina, kendi isimlerini mansetlere tasiyan insanlarla BÜYÜK TAKIM OLAMAYIZ.Ama su anda herhangi bir baskan adayim yok.Ortaya çikacak olanlarla ilgili olarak görüs beyan edebilirim.Bende diger arkadaslarimdasirf bir baskan adayimiz yok diye hakarete maruz kalmak istemeyiz.O yüzden sevgili Aniketus biraz daha hosgörü.Senin gibi bende ve emninim bu formada yazan birçok üyemizde hükümet güdümlü bir baskan ISTEMEYIZ.Bu arada baskan küpten inmistir.Konu kapatilsa iyi olur,nacizane benim fikrim.

Badaloğlu
30.07.2005, 12:06

bence bu tartismada asil zirvalayan sensin.. "çarsamba günü olumsuz bir sonuçta kulüpte kimse kalmazmis." YOK YAWW...

gidenlerin yerine kim gelecek peki?

sana su kadari söyleyeyim, kulagina küpe yap bunu.

biz, özellikle de ben, bu yönetimin bütün hatalarini yanlislarini acimasizca elestiriyoruz...

ama su siralar kenarda mevcut bu yönetimin tökezlemesini bekleyen ve yönetimi devralmayi hayal eden, ankaradan icazetli birtakim "çag disi" zihniyetlere de bu kulübü teslim etmeyiz bu saatten sonra.. kimse bosa heveslenmesin.. trabzonspor'un kasasindaki hazir paraya sulanan eli tespihli aga bozuntusu tüccarlar avuçlarini yalarlar.. 16 MILYON MARKLIK (!) lange transferi vurgununu unutmadik ve hiçbir zamanda unutmayiz.

o zihniyet, federasyonda yaptigini Trabzonspor'da asla yapamaz. çünkü Trabzonspor'un sahibi biziz artik.. eli tesbihli agalar devrini çoktan kapadik biz, bir daha o dönemi geri getirmeye de, degil ankaradaki iktidar, hiç kimsenin gücü yetmez bu saatten sonra..

biz bu kulübün gerçek sahipleri olarak, bu yönetimi göndermeye karar verirsek bir gün, önce yerine kimleri koyacagimizi bulacagiz, sonra konusacagiz.

yok öyle yagma.. "GITSINLER" diyen, dürüst ve açik sözlü olacak, yerlerine kimi düsündügünü söyleyecek.. "GITSINLER de kim gelirse gelsin" diyen ya gerçek Trabzonsporlu degildir ya da riyakarlik yapiyor demektir.. "GITSINLER" diyen, bir alt satirda kimin gelmesi gerektigini de söyleyecek.. Ya da bosa afkurmayacak..

Aniketus,

Benim düsüncelerime katilirsin ya da katilmazsin,begenirsin ya da begenmezsin ama zirvalama konusunda senin üstüne tanimiyorum.Yazilanlari nerenle anliyorsun bilmiyorum ama yaziklarini üzerime almiyorum ve seni afkurmalarinla basbasa birakiyorum.

CeSS
30.07.2005, 12:09
Günlük yasamayin arkadaslar , ileriye bakin biraz , ufkunuzu genisletin , her türlü senaryoyu düsünün . Badaloglunun yazmis olduklari , ve geçmis sayfalarda benim anlatmaya çalistigim seyler birbirine paralel.

Biz olabilecekleri söylüyoruz, su mahalle takimina elendigimiz zaman , bakin o zaman neler yazilacak neler çizilecek. Testi kirilinca konusan çok olur, testi kirilmadan uyari yapanlar art niyet tasimamaktadir.

Emiroğlu
30.07.2005, 12:10
Arkadaslar yaa.Naapiyorsunuz siz?Ayni takimin taraftarisiniz,maça gitseniz bogazinizi yan yana patlatana kadar bagiracak insanlarsiniz.Belki yaslariniz benden de hayli büyüktür bilmiyorum.Ama yakisiyo mu?Lütfen biraz birbirinizi düsünün ya.Lütfen,rica ediyorum.

mr.fa
30.07.2005, 12:11
Bence niyet farkli

bence terbiyeni takin...

seni son kez uyariyorum haddini bil ! terbiyesizlesme ! sen kimsin nesin ki bana bana emri vaki yapiyorsun ne zaman bu kadar bitin kanlandi.yazim asagida beyin özürlüler çok farkli anlayabilir Allah'da bu forumda o türden bir yada iki tane var.

Çün biz "Tarafiz"

Benim bitimin kanini degilsen kimse ölçemez ve yapmis oldugun hakaretlerin hepsini sana iade ediyorum... Özel bir sorunun varsada özelde görüselim genelde insanlari rahatsiz etmemizin bir anlami yok.Edited by: mr.fa

m_ok
30.07.2005, 12:15
arkadaslar lütfen uzatmayalim herkesin düsüncesi farkli olabilir ama gönlümüzdeki renkler bir.....

CeSS
30.07.2005, 12:18
Topic kisisel hesaplasmalara dönüsüyor, amacindan saptiriyoruz. ve neyi paylasamiyorsunuz ? herkes farkli düsünebilir herkes birbirinin görüsüne saygi göstersin ? ve özellikle birbirimize hitaplarda seviyeyi düsürmeyelim.

Neticede hepimiz Trabzonspor'un basarisini istemiyormuyuz ? O zaman bu kavga niye ?

Lütfen , herkes düzeylice konu hakkinda yorumunu yazsin .

andrei07
30.07.2005, 12:19
Sevgili Badaloglu adamin birine giren buz beni ilgilendirmez demissin,ancak bu buz kalibi aziz yildirima degil Trabzonsporumuzun Baskanina yöneltilmistir.Tabii bu seni ilgilendirmiyorsa birsey diyemem.

Birkaç sayfa önceki üslubumu inan bende hiç begenmedim ancak Trabzonsporun herhangi kademesinde görev yapan birine edilecek hakaret normal olarak terbiye etmeyi gerektirir bilmem hemfikirmiyiz bu konuda?? Ayrica ligde yada Sl de alinacak hiçbir sonuç benim Trabzonsporlu olmamdan daha önemli yada öncelikli olamaz.

Badaloğlu
30.07.2005, 12:23
Sevgili Badaloglu adamin birine giren buz beni ilgilendirmez demissin,ancak bu buz kalibi aziz yildirima degil Trabzonsporumuzun Baskanina yöneltilmistir.Tabii bu seni ilgilendirmiyorsa birsey diyemem.

Birkaç sayfa önceki üslubumu inan bende hiç begenmedim ancak Trabzonsporun herhangi kademesinde görev yapan birine edilecek hakaret normal olarak terbiye etmeyi gerektirir bilmem hemfikirmiyiz bu konuda?? Ayrica ligde yada Sl de alinacak hiçbir sonuç benim Trabzonsporlu olmamdan daha önemli yada öncelikli olamaz.

Özellikle yazdim ki, sen benim açigimi bulasin diye...Oldumu,rahatladin mi?Buz kalibinin devamini da yazsaydin ya!...Ne yazmisim bu konuda?onlarida yazsana...Yok olurmu?elestiri yapacak ya,bizi yerecek ye...cimbizla çek al...Ver ayari...

mr.fa
30.07.2005, 12:32
Topic kisisel hesaplasmalara dönüsüyor, amacindan saptiriyoruz. ve neyi paylasamiyorsunuz ? herkes farkli düsünebilir herkes birbirinin görüsüne saygi göstersin ? ve özellikle birbirimize hitaplarda seviyeyi düsürmeyelim.

Neticede hepimiz Trabzonspor'un basarisini istemiyormuyuz ? O zaman bu kavga niye ?

Lütfen , herkes düzeylice konu hakkinda yorumunu yazsin .

Bu düzeyi öncelikle site yöneticileri saglamali ama ne yazik ki bu kurala en az riayet edende onlar

andrei07
30.07.2005, 12:32
EDIT

kutoz
30.07.2005, 12:38
Faraziyeler üzerine senayolar üretip, birbirimizi kirmayalim. Elbette ki çarsamba günü avni akerden çikacak olumsuz bir sonuç, Trabzonspor'u derinden yaralayacaktir. Ama henüz oynanmamis bir maç ve bir sezon var. Bu tür suni tartismalar, ne yönetimin aklina basina alir, nede futbolculari düzene sokacaktir. Maçtan sonra yeteri kadar kiyamet kopmustur. Bazi yazarlar tarafindan zaten vatan haini ilan edilmisiz. Sanmayin ki, yöneticiler ve futbolcular bizim düsündüklerimizi düsünmüyorlar. Inanin onlarin durumu bizden daha kötü. Çünkü onlar, O N U R savasi verecekler, futbollarini oynayarak. Artik, bu tür elestirileri bir süre ertelemenin zamani gelmedi mi? Çarsamba gününe odaklanip, takimimizin, yönetimimizin yaninda oldugumuzu gösterme zamanidir.

Simdi T A R A F T A R olma zamanidir...Edited by: kutoz

andrei07
30.07.2005, 12:44
Faraziyeler üzerine senayolar üretip, birbirimizi kirmayalim. Elbette ki çarsamba günü avni akerden çikacak olumsuz bir sonuç, Trabzonspor'u derinden yaralayacaktir. Ama henüz oynanmamis bir maç ve bir sezon var. Bu tür suni tartismalar, ne yönetimin aklina basina alir, nede futbolculari düzene sokacaktir. Maçtan sonra yeteri kadar kiyamet kopmustur. Bazi yazarlar tarafindan zaten vatan haini ilan edilmisiz. Sanmayin ki, yöneticiler ve futbolcular bizim düsündüklerimizi düsünmüyorlar. Inanin onlarin durumu bizden daha kötü. Çünkü onlar, O N U R savasi verecekler, futbollarini oynayarak. Artik, bu tür elestirileri bir süre ertelemenin zamani gelmedi mi? Çarsamba gününe odaklanip, takimimizin, yönetimimizin yaninda oldugumuzu gösterme zamanidir.

Simdi T A R A F T A R olma zamanidir...

+1

halil ibo
30.07.2005, 12:45
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Emiroğlu
30.07.2005, 13:03
Simdi T A R A F T A R olma zamanidir...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

3 gündür bunu anlatmaya çalisiyom ama millet birbirini yiyo !

CeSS
30.07.2005, 13:22
Öyle bir sey yaziyorsunuzki , sanki yönetimin yanlislarini elestiren arkadaslarimizin takimi desteklemeyip taraftarlik yapmayacagini . Çarsamba günü herkes çilginca takimimizi destekleyecektir. Taraftarlik her seye körü körüne inanmak degildir. Yanlislarida elestirebilmektir.

kimse kimsenin taraftarligina yada Trabzonsporluluguna laf söyleyip isi hepten çigrindan çikarip, kisir çekismelerin içerisine sokmasin su topigi.

Herkesin düzeylice düsüncelerini yazmasi bu kadar zormu ?

Badaloğlu
30.07.2005, 13:31
Öyle bir sey yaziyorsunuzki , sanki yönetimin yanlislarini elestiren arkadaslarimizin takimi desteklemeyip taraftarlik yapmayacagini . Çarsamba günü herkes çilginca takimimizi destekleyecektir. Taraftarlik her seye körü körüne inanmak degildir. Yanlislarida elestirebilmektir.

kimse kimsenin taraftarligina yada Trabzonsporluluguna laf söyleyip isi hepten çigrindan çikarip, kisir çekismelerin içerisine sokmasin su topigi.

Hele sükür, bazi arkadaslarimiz okuduklarini çok rahat bir sekilde anlayabiliyor.smileys/smiley32.gifSanki biz farkli bir takimin taraftariymisiz gibi muamele görmektende biktim hani...Herkese açiklama yapmaktan da biktim.Benim yazdiklarimi anlamak isteyen varsa beni tanimali,benim ile maçlara gelmeli,benim ile deplasman yapmali,benim ile Trabzonsporu konusmali,benim ile Istiklalde yürümeli,yoksa klavye basinda atip tutmamali...Yok illa da anlamiyorum diyen varsa,illa da suna haddini bildirecegim diyenvarsa da benim yazdiklarima cevap yazmak zorunda kendini hissedip; yalandan yere kendini kasmasin...

hakanh
30.07.2005, 13:40
Alinma CeSS Kardes,

Elbette Trabzonspor'umuzun daha iyi olmasi icin en etkili elestrileri de yapacagiz.

Herkes tarafindan belirtilmek istenen; Bu elestirme isinin bu derece kritik bir mac oncesi degil de, 3 Agustos'tan sonra yapilmasi.

Cunku3 Agustos'ta bizim en cokihtiyacimiz olan; Konsantrasyonu, morali ve ozguveni tam bir Trabzonspor.

Yoksa, kimsenin Trabzonspor'lulugunu elestirmek, kimsenin haddine degil, kimse de boyle birsey yapmiyor zaten..

Herkes, Trabzonspor'umuz icin neyin daha yararli olabilecegini, kendince soyluyor, o kadar..

BLUE-RED KIT
30.07.2005, 14:34
[QUOTE=BLUE-RED KIT]Atay Aktuguda biraz pismesi icin Akcaabatsebatsporami gondersek?

seni de taraftarlik açisindan pismen için sebata mi gonderelim?

Kuzey_lee seni sebatspormu pisirdide boyle olgunlastin.

halil ibo
30.07.2005, 14:47
Anahtar kelime bu iste ''DÜZEY''.Trabzonspor taraftarina yakisacak sekilde düzeyli yorum.Ötekinin yorumuna saygi ile yaklasma.Çünkü aramizda öteki yok aslinda.Hepimizin ortak noktasison nefesimizi verene kadar TRABZONSPOR'LUYUZ.

kutoz
30.07.2005, 15:50

Elestirinin olmadigi yerde, birseyler yanlis gidiyor demektir. Burada kimse kimsenin Trabzonspor'lulugunu tartismiyor, tartismaya da hakki yoktur. Trabzonspor kimsenin tekeli degildir. Siz israrla yönetimi elestiriyorsunuz. Tabi elestirebilirsiniz, size yönetimi niye elestiriyorsunuz diyen mi var. Sorun elestirilerin getirildigi zaman. Yanlisligin burada oldugunu düsünüyorum. Çarsamba aksami 21.50'de yine bulusalim burada. Takim tur atlasin, atlamasin beraber açalim topigi.

Bu yönetim basarili mi? Transferler basarili mi? basliklarinda iki topic açalim sabaha kadar tartisalim. Suanki önceligimiz bu tartismalar degil. Basinda bize yakistirilanlari silmek olmali, önceligimiz. Önümüzdeki maça angaje olmak olmali bizim önceligimiz.

Yazdiklarinizin bir çoguna bende katiliyorum. Bende sampiyonluklarla büyüdüm. Tabiki agrima gidiyor, son 20 yilin bosu bosuna gitmesi. Yukarida da söyledigim gibi, 3 gün daha sikalim disimizi, ondan sonra yatiralim masaya yönetimi ve transferleri...

Umarim ifade edebilmisimdir...

vega
30.07.2005, 15:58
Yönetim elestiriliyor diye takImIn dengesi mi bozuluyor.Adam gibi yapsInlar islerini maça 3gün var,ben yine elestiriyorum.Bu yönetim kafasIyla biz daha çok elestiri yaparIz.

kutoz
30.07.2005, 16:12
Kazim Kanatin yada internet spor'da Trabzonspor elestirilirken takimin motivasyonu nasil bozuluyorsa, buradan yapilan elestirilerle de takimin dengesi bozuluyordur. Ister inan, ister inanma. Ibrahim Sahin, BMN'yi kombine bilet konusunda överken, nereden haberi oldu sizce. Burasi takip ediliyor. Buradaki fikirlere deger veriliyor.

vega
30.07.2005, 16:15
Bizde buradaki fikirlere deger verilsin diye elestiriyoruz

kutoz
30.07.2005, 16:22
Sen bir baskasinin fikrine deger vermiyorsun ki, senin fikirlerine deger verilsin. TS-Kayseri topigini açan sahsa "Senin gibi bos adam degilim..." demek onun fikirlerine ne kadar deger verdigini gösteriyor. Önce uslübünü degistir ondan sonra, senin fikirlerine deger verelim. Karsindaki insanin yasinin senden büyük olabilecegini düsünerek, lütfen kelimelerini seç. Sayginin kayboldugu yerden, tutunamayiz ve dagiliriz...

yakup midi
30.07.2005, 17:41

Elestirinin olmadigi yerde, birseyler yanlis gidiyor demektir. Burada kimse kimsenin Trabzonspor'lulugunu tartismiyor, tartismaya da hakki yoktur. Trabzonspor kimsenin tekeli degildir. Siz israrla yönetimi elestiriyorsunuz. Tabi elestirebilirsiniz, size yönetimi niye elestiriyorsunuz diyen mi var. Sorun elestirilerin getirildigi zaman. Yanlisligin burada oldugunu düsünüyorum. Çarsamba aksami 21.50'de yine bulusalim burada. Takim tur atlasin, atlamasin beraber açalim topigi.

Bu yönetim basarili mi? Transferler basarili mi? basliklarinda iki topic açalim sabaha kadar tartisalim. Suanki önceligimiz bu tartismalar degil. Basinda bize yakistirilanlari silmek olmali, önceligimiz. Önümüzdeki maça angaje olmak olmali bizim önceligimiz.

Yazdiklarinizin bir çoguna bende katiliyorum. Bende sampiyonluklarla büyüdüm. Tabiki agrima gidiyor, son 20 yilin bosu bosuna gitmesi. Yukarida da söyledigim gibi, 3 gün daha sikalim disimizi, ondan sonra yatiralim masaya yönetimi ve transferleri...

Umarim ifade edebilmisimdir...evet herkes elestirinin zamanini iyi ayarlamali transfer daha yapilirken elestiri faydali oluyordu ama su an hiç anlami yok bence önümüzdekimaçtan baska bi sey düsünemiyorum ....yönetimin bu siteyi takip etmesi önemli olabilir ama en önemlisi taraftar bu siteyi takip ediyor bazilari benim gibi basindaki spor haberlerini takip etmeyip bu siteyi takip ediyor....o yüzden yaratilacak ambians her seyden önemlidir.....ben bir yildir bu sitedeyim daha ve mesajlarimin 3/2 sinin sebebi bu maçtir......elestirebilmek içinde sabirsizlaniyorum insallah su maçi alabilirsek alamazsak zaten elestirmem bile göremeyecek kimse beni bu forum da.......

Çagman
30.07.2005, 20:33
edit..Edited by: GiresunLuTs

kutoz
30.07.2005, 20:42
-Edit-Edited by: kutoz

ozgur
30.07.2005, 20:45
Badaloglu ve alayina, evet ben maydan daha saglam TRABZONSPORLUYUM. Kancik gibi fb formasiyla siritarak fotograf cektirmiyorum. Anladik mayci degilsin amma birde olsan ne yaparsin kimbilir, herhalde baksana bizi bir olumle tehdit etmedigin kalmis yazilarinda. Klubde kimse kalmayacagina dair tehditine gelince; Ben Amerikada olmasam o klupde o macda eleniriz, elenmeyiz farketmez oburgun destek icin hazir bulunurum. Benim Trabzonsporlulugum baskanlara , su sahsa veya bu aga'nin parasina endeksli degil.

Hele istanbul yalakalarinin yok siz rumsunuz yok siz busunuz diye medyada sallamalari beni zerre kadar etkilemez. TFF baskanida cikti "Trabzonda milli duyarlilik yoktu dedi" ne oldu klupmu yikildi.Kompleks meselesine gelince kimin kompleksi oldugunu bu sayfalari takip edenler gorebilir.Edited by: ozgur

bumepaf
30.07.2005, 20:47
http://www.gunebakis.com.tr/allspor.asp?id=1206

Futbol AS Çatirdiyor

Bu yazi ömer sarinin fenerli oldugunu ispatidir

LAZTOLGA
30.07.2005, 20:48
www.haberturk.com dan alinti: basbakan erdogan dan imza

töreninde fenerbahce gafi

tiklayin okuyun adamin akli fikri fenerde benim icin parti falan önemli diyil TRABZONU TRABZONSPORU sevmeyni bende sevmem

kutoz
30.07.2005, 20:52
bumepaf:

Ispatlamaz dostum. Ömer Sari'yi çok iyi taniyan, BMN üyesi arkadaslarimiz var. Yani birebir görüsenler. Sen birebir görüstügün insanin, hangi takimini tuttugunu bilmezmisin. Bu haberler dogru olabilir. Ama kalkip, "Bu yazi ömer sarinin fenerli oldugunu ispatidir" demen, gerçekten çok yanlis. Lütfen, ithamda bulunurken daha destekleyici kaynaklar kullanalim. Edited by: kutoz

yakup midi
30.07.2005, 20:58
allah allah iyice karistik he....

yakup midi
30.07.2005, 20:58
foruma nazar degdi herhal....

LAZTOLGA
30.07.2005, 21:01
ben basbakan erdogani kastetim

andrei07
30.07.2005, 21:02
Badaloglu ve alayina, evet ben maydan daha saglam TRABZONSPORLUYUM. Kancik gibi fb formasiyla siritarak fotograf cektirmiyorum. Anladik mayci degilsin amma birde olsan ne yaparsin kimbilir, herhalde bakana bizi bir olumle tehdit etmedigin kalmis yazilarinda. Klubde kimse kalmayacagina dair tehditine gelince. Ben Amerikada olmasam o klupde o macda eleniriz, elenmeyiz farketmez oburgun destek icin hazir bulunurum. Benim Trabzonsporlulugum baskanlara , su sahsa veya bu aga'nin parasina endeksli degil.

Hele istanbul yalakalarinin yok siz rumsunuz yok siz busunuz diye medyada sallamalari beni zerre kadar etkilemez. TFF baskanida cikti "Trabzonda milli duyarlilik yoktu dedi" ne oldu klupmu yikildi.Kompleks meselesine gelince kimin kompleksi oldugunu bu sayfalari takip edenler gorebilir.

+1

bumepaf
30.07.2005, 21:18
Bu takimi bu hale getirenleri babam olsa tanimam. Ne kadar Trabzonsporlu olursa olsun isini yapmayan benim gözüm fenerli kadar degeri yoktur. Bakalim 4 agustos sabahi elenmenin sebebi ne olacak heyecanla bekliyorum. elenecegimzi bile bile maça gidecem.

kutoz
30.07.2005, 21:31
Bu takimi bu hale getirenleri babam olsa tanimam. Ne kadar Trabzonsporlu olursa olsun isini yapmayan benim gözüm fenerli kadar degeri yoktur. Bakalim 4 agustos sabahi elenmenin sebebi ne olacak heyecanla bekliyorum. elenecegimzi bile bile maça gidecem.

Bravo ya, seni alkisliyorum smileys/smiley32.gif

Elenmekten bahsediyorsun, elenecegimizi bile bile maça gitmekten bahsediyorsun. Bende sana diyorum ki o zaman, bizim rumlara elenecegimiz düsünen fenerlidir. Simdi hiçbir farkimiz kalmadi uslüp olarak. Böyle mi konusmamiz gerek. Gazetede okudugun bir paragrafla, bir insani fenerli yapiyorsun. Bende Ömer Sari'yi basarisiz buluyorum. Beceriksiz diyorum, transfer konusunda. Ama o insani oy vererek getiren insanlari neden zan altinda birakiyorsun. Trabzon'lular fenerli bir insana oy, neden versin. Yapma gözünün yagini yiyim, bu sekilde tepki koymakla bir yere varilmaz.

Sen yine git avni akere, elenecegimizi bile bile... Ama ben keyif yapacagim, rumlarin çimlere gömüldügünü gördügüm an... Ve sana da bu yazini, özelden atarim o zaman.

immortal_TS
30.07.2005, 21:32

Niye gidiyorsun kardesim inanmiyorsan, inanmayanlarin isi yok o stadda bu kadar da olmaz ya.

yakup midi
30.07.2005, 21:33

Niye gidiyorsun kardesim inanmiyorsan, inanmayanlarin isi yok o stadda bu kadar da olmaz ya. evet bu kadar da zarar verilemezdi gerçekten inanmiyorsan yazmamaliydin hiç....

CAFER ÖZER
30.07.2005, 22:42
Ahmet Bana Çarsambagününe kadara yazma abi demis bende Ahmet kardesimi kirmayayim diye yazmama karari almistim ama hala yazdiklaimdan ne demek istedigimi anlamayip olaylari baska taraflara çekmek isteyenler olunca ister istemez yazma geregi hissettim.Hatta olayi ne alakasi varsa M.ALI YILMAZ a kadar egtirip dayayyanlar var.

Bakin bu topic neden açilmistir anlamak istemeynlere bir kez daha hatirlatayim.Kimse Trabzonspor baskanina hakaret etemek veye Yöneticileri karalamktan zevk almiyor merak etmeyin.Neden bu topic açilmistir.

1-Geçen sezon Transfer yapmadigimizda dolayi SOKAGA ATACAK PARAMIZ YOK DIYE diYE GÖZ GÖRE GÖRE Sampiyonlar ligi sansimiz beceriksizlik yüzünden gitmistir.UEFA sansimiz gitmistir,Sampiyonluk ve Kupa 4 kulvarda kilpayi kaçan firsatlar olmustur.ve bunun tek nedenide alternatifsiz kadromuzun olusu oldugu herkes tarafindan bilinmektedir.Sayin AKTUG kendisi Sampiyonlar ligine girememekle 10 milyon usd gelirden olduk demistir.

2-GEÇEN SEZON Yasanan bu olaylardan sonra ve CEM PAPILA nin hirsizligindan sonra HAKEMLERI de yenen avrupa S.L de ,Ligde Kupada Büyük hedeflere kosan bir takim olusturacagiz denmistir ve taraftara umut verilmistir.ve Tranfer çalismalarina erkenden baslanmis hatta ZARUWSKI aRTIK BIZIM DENMISTIR.Transferde A,B C ...............z planlarindan bashedilmistir.

3-Geçen sezon yasananlari Yönetimin acemiligine sayip burda elestirmedik.tamam geçen sezon bir hata idi bu sezon olmayacak dedik bak adamlar çalisiyor bu sezon iyi olacak dedik Herkesin üzerinde Birlestigi bu takima 3,4tane direk oynayacaktakviye lazim ve sampiyonlar ligi baslayana kadar bu transferler yapilacak ve sampiyonlar liginde iddiali olacagimiz beklenirken,A.BC.........Z planlari bitti Biz Rum takimi karsisina beceriksizlik yüzünden Forvetsiz çiktik,Bir kaleci aldik Petkoviçi gönderdik.Tolga gitti yerine Elleri aldik lig basladi ortada transfer yok geçen sene yapilan hatanin aynisi tekrar ediliyor GÖZ GÖRE GÖRE ADAMLAR resmen Trabzonspor a PLAJ takimi karsisinda hezimet yasatmislar ve bu kafa ile gidersek de bu turu atlasak bile önümüzdeki turlarda isimizin zor oldugunu Ligde birakin hakemleride yenecek takimi siradan takimlari zor yenecek bir takimin oldugunu görmeyen kördür.ne yapacaktik Brova baskan helal size tebrik ederiz mi diyecektik.

4-Birde ortada sanki ATAY AKTUG suçlu degilmis gibi Bu kafa ile Turu geçmemiz zor diyerek Küplere bidnidigi söylenmezmi iste buna fittirilir arkadas iste buna müsade edilmez arkadas burda Fittrimasi gereken bizleriz GÖZ GÖRE göre geçen seneki ayni hatada israr eden lere kusura bakmasin da kimse alkis tutamaz.hIÇ KIMSE kusura bakmasinda Trabzonsporu Yöneticilkoynama yeri olarak görenlere kimse alkis tutamaz tutmamalida Trabzonsporu seven herkes Trabzonsporu bu zihniyetten korumali

5-100 BIN üye dedilerolduk,Olimpiyati dolrurun dediler FB .GS in kupa maçinin 3 katitaraftari orda topladik,Forma alin dediler Forma aldik,Dergi alin dediler dergi aldik,Takima destek dediler her yerde taraftar destegi buldular,Gerede ye kampa bir sürü taraftar gittik destek için daha ne yapacaktik ha büyük hedeflere kosacak takimdan transfer beklemekten dogal baska ne olabilir.Transfer istemek suçmu.

6-Transferde geç kalinmistir bakin Rumlari 2-0yenmemiz gerekiyor biz hala santraforsuz maça çikacagiz bunu elestirmeyi suç sayiyorsaniz evet ben suç islemeye devam edecegim.ben Trabzonsporu çok seviyorum beceriksiz insanlar yüzünden 22 yildir sampiyonluk bekleyen taraftarlarin üzülmesini istemiyorum.Sampiyonluga oynacak takimin Tranfer bütçesi yapmasi gerekirken sadece Tolgadan gelen paraya göre hareket eden ondan gelen para ilede gidenlerin yerini dolduran bir yönetim istemiyorum.Transfere bütçe ayirmasi gerekirken Sansimizla Sampiyonlar ligine girersek ordan gelecek para ile Transfer yapariz zihniyetindeki beceriksizlere artik dur demek istiyorum.

7-Özetle ne diyoruz Yönetim defol git demiyoruz arkadas çözüm bu takima Transfer yapmaktan geçiyor bunun için Tolgadan gelcek ve S.L den gelecek parayi beklemeyin Borç alin kredi alin tranefer yapin o beklediginiz paralar gedliginde ödersiniz.Trabzonspor Küçük hedeflerin degil büyük hedeflerin takimidir.eger bunlari basaramayacaksanizda bize bosuna umut vermeyin beceremeyecekseniz bizleri Rum takimlarina Türkiyeye Rezil edecekseniz o zaman yol yakinken bir sene daha kaybettirmeden çekin gidin bu kadar basit.

Kimse kimsenin trabzonspor taraftarlagini sorgulamaya kalkmasin hele hele benim Trabzonspor askimi kimse sorgulamasin benim trabzonspor taraftarligim sorgulama hakkini kimseye vermiyorum.Tartismak istemiyorum beni bilen bilir taniyan tanir ben hiç kimseyi May mis çaymis suymus buymus sevmiyorum Ben TRABZONSPOR VE TRABZONSPORUN MENFAATLERINI GÖZETENLERI SEVIYORUM.FELAKET TELLALIGIDA YAPMIYORUMGEÇEN SENEKI FILMI AYNEN IZLETTIRMEYE KALKANLARI UYARIYORUM VE BUFILMI GÖRDÜM ARTIK IZLEMEK ISTEMIYORUM.

HALA anlamayanlarda varsa ben onlarin iyi niyetinden süphe ederim ve bu topicte yazilanlarda art niyet arayanlar art niyetli klavye kabadayilarinida muhatap almiyorum.Klavye basindan sallayacaginiza gelin bir kezde elestirecegimize sizler organizayona katilin.Yok niyet baskaymis NEYMIS BAKALIM BU YAZILARDAN NIYET AÇIKLAYINDA BILELIM BURDAKI TEK AMAÇ TRABZONSPORUN MENFATIDIR.