PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor?um-Anorthosis

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Oruç
27.07.2005, 12:11
Deplasmanda 3-1 yenilen ekibimiz umarim ikinci maçta daha derli toplu oynar da tur atlayan taraf oluruz...

FATIH SULTAN TEKKE

immortal_TS
27.07.2005, 12:14
Turu mutlaka ama mutlaka atliycaz Trabzonda benim hiç kuskum yok simdi futbolcular söyle bi düsünüp kendilerine ve ne yaptiklarina bir baksinlar ve akillansinlar elbette akillanicaklar Hazirlik maçindaymis gibi top oynadi hepsi.Bu sonuç hepsine iyi bir ders olur ki trabzonda bu rum köpeklerini madara eder ülke bazinda seviniriz.HAYDI TRABZONUM.

tigin
27.07.2005, 12:17
Eger hami lemi soner ünal seyhmuz orhankadar yürekleri varsa 5-1'lik bursa maçini tekrar yasatirlar bize.

immortal_TS
27.07.2005, 12:18
Eger hami lemi soner ünal seyhmuz orhankadar yürekleri varsa 5-1'lik bursa maçini tekrar yasatirlar bize.

çok haklisin tigin ama ben gerçekten inaniyorum basaracaklar ve bu kara lekeyi evimizde temizleyecegiz.

melrok
27.07.2005, 12:18
ilk 30 dakka çok önemli. maça kesinlikle FATIH TEKKE ile baslanmali. tabi yaninda ne kadar elestirsekde mehmet yilmaz. forvet olarak gökdenizin mehmeten daha kötü oldugunu düsünüyorum. gökdenizde sag kanata oynamali. ilk yarim saate bulacagimiz gol veya aslinda goler turu bize getirir.

Özkan Erdem
27.07.2005, 12:19

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif.. Açikçasi ben çok ümitli degilim kardesler, kimse kusura bakmasin.. Belki hala kizginim ondandir.. Merak ettigim bir sey var, bu turdan elenen uefa'ya mi düsüyor?

Oruç
27.07.2005, 12:19
Bence bu takimda Fatih olmayinca oyuncular amatörce top oynuyorlar.Bu maç artik bir -onur- meselesi oldu umarim Fatih kaptanlik pazubandini koluna geçirir de bu takimin kendine gelmesini saglar...

FATIH SULTAN TEKKE

t-mac
27.07.2005, 12:21

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif.. Açikçasi ben çok ümitli degilim kardesler, kimse kusura bakmasin.. Belki hala kizginim ondandir.. Merak ettigim bir sey var, bu turdan elenen uefa'ya mi düsüyor?

bildigim kadariyla burda elenirsek uefaya kalamiyoruz!

gerisiyalan
27.07.2005, 12:24
Turun anahtari inanmaktan geçiyor.

Vurulan her sutta futbolcular inanmali, tüm stad inanmali topun içeriye girecegine.

simdi moral verme zamani, güven tazeleme zamani.

iç karartici laflar ve suçlamalar zamani degil. Yöneticiler Yattaraya kesin ceza kesecegiz diyeceklerine kadar tura olan inançlarini ve güvenlerini söylemeliler.

Umut Uzunoglu
27.07.2005, 12:25
bu maç artik bizim için bir onur maçina döndü umuyorum ki Avni Aker in tilsimli havasinda bu rum takimni eleriz yeter ki panik yapmayalim. Bu arada Jun oynayabilecek mi?

Kaya
27.07.2005, 12:26
Bu turu mutlak geçmeliyiz. Aksi takdirde Avrupa'ya veda edecegiz. Futbolcularin bunun farkinda olmasi gerek...

vizarian
27.07.2005, 12:28
artik olan olmus ne yapir edip bun turu gecelim ben sanpiyonlar ligini istemiyorum cunku bu oyun la katilirsak rezil oluruz ama su serefsiz leri eleyelim yeter

yakup midi
27.07.2005, 12:34
ben çok stres yapmiyorum trabzon isterse!!!! bu turu geçer...futbolcularimizda bir korkaklik özgüven eksikligi hastalik derecesine geldi kaptanin bu takima en büyük katkisi cesaret...zaferi isteyen kazanir istemeyen ondan korkup heyecanlananlar kazanamaz...delikanli olsunlar 90 dakika nefes aldirmasinlar bizi yendiklerine yeneceklerine pisman etsinler....ama diyorum cesaret...

tigin
27.07.2005, 12:35
Ali Kemal?in unutamadigi maçlardan biri de Kocaelispor?la oynadiklari kupa maçidir. Cezali oldugu için ilk maçta yoktur. ?Bizi 1-0 yendiler. Sonra da Kocaeli gazeteleri ?Hamsinin kafasini ezdik? gibi basliklar atti. O gazeteleri aldim, soyunma odalarina astim. Her antrenmandan sonra arkadaslarla ?bunlari sahalarina hapsedecegiz, yari sahayi geçtiklerinde gol yemisiz sayacagiz? diyerek rövansa bilendik. Hatta Ahmet Suat Hoca da takimi motive etmek için, ?Bu takim Ali Kemal Spor mu?? diyerek olaya renk katti. Avni Aker?e çiktik. Ilk 20 dakika durum 5-0 oldu. O yillar istedigimizi yapacak güç vardi bizde.?

bunu istiyorum.o rumlari Avni Aker'in çimlerine gömecegiz.cehennemi bu dünyada yasayacaklar.

TS61_NL
27.07.2005, 12:38
Her ne kadar uzulduysekte, her ne kadar cogumuz dun gece uyuyamadiysada, bu takim bizim ve ona her zaman destek cikmamiz gerektigini dusunuyorum. Dun gece ayakta duran kac kisi var diye sorsalar bir tek Sultanimizi sayabiliriz sanirim. Dun gercekten takimimiz inanilmaz kotu oynadi fakat boyle bir oyunu tekrarlayacaklarini hic sanmiyorum, en azindan boyle inanmak istiyorum. Bu takim icin formasini islatmayana, bu formanin degerini bilmeyenlere, forma haram olsun!!Bu yuzden 2.macta orta sahaya Adem ve Ibrahim (Huseyin ve Volkanin yerine), geriye Ozgur (Ellerin yerine)ileri uctada Ufukhani (M. Yilmazin yerine)monte edebilir Senol hoca. Ben Allahin izniyle pazartesi Trabzona inecegim ve carsamba gunku macta Avni Akerde yerimi alacagim 5 arkadasimla. Zaman destek zamanidir arkadaslar, her ne kadar dun gece hayal kirikligina ugradiysakta. Bu takima biz destek cikmasak kim cikacak soylermisiniz bana??

emuly
27.07.2005, 13:07
MAÇI GEÇMENIN YOLU BELLI AVNI AKER ESKI CEHENNEM HALINI ALACAK FUTBOLCULAR GAZLAN SABIRLAN GÜMBÜR GÜMBÜR SALDIRACAK VE BIZ BU MAÇI ALACAGIZ HADI TARAFTAR BOGUN SUNLARI GOLE

zanoylu
27.07.2005, 13:10
Yemin ediyorum biz bunlari eleyecezzzzzzzzzzz....!

feridun
27.07.2005, 13:10
Bu futbolla turu geçsek ne olur ki, bu sefer de ikinci turda eleniriz, saglam transfer lazim takimin defansina..

KuĞu
27.07.2005, 13:15
Bu maç çok ciddiye alinmali, artik onur grur meselesi oldu! Ama bizimkiler nedense böyle strssi kaldiramiyor benzeri bisey olmasindan korkuyorum.

Ben sahaya çikan futbolcularimizin geçmis maçlardaki lakayit davranislari yerine her vurdugunun gol olmasi için savasmasini istiyorum,

acimak yok! Gol manyagi olmalari lazim!!!Ayiptir yok 5-6-7yapmamiz lazim!! Gevsemek yok 8-9-10 yapmamiz lazim.

İleli
27.07.2005, 13:25
haftaya senol hoca buyuk ihtimal fatih mehmet forvette baslicak gokdenizi saga cekecek gol yagmuru olacak Trabzonda..Taraftarimizda gorevini yerine getirecektir 20-25.000 taraftar bekliyorum avni akere...

elicez bu sulukleri!!!

EmrahYalçınalp
27.07.2005, 13:26
Turla hiç ama hiç ilgilenmiyorum, bana ne turdan !!! Çikip bu rezilligi, kepazeligi temizlemeli, adam gibi top oynamalilar. Ha bunu yaparlarsa turu zaten geçerler, o ayri mesele. Ama önce bu kepazelik bitirilecek ! 35 yasindaki 3 Gürcü koca Trabzonspor'u rezil etti.

Esek gibi yine giyecegiz formalari, yine gidecegiz Avni Aker'e, yine bagiracagiz. Keske elimde olsa da yapmasam... Ama yok iste, çekecek derdimiz var daha demek.

Besiktas'a 7-1 yenildigimizde bile daha gururluydum. Bu maçin rövansinda adamlari dogduklarina pisman edip eze eze yenmemiz lazim ! Bunun olacagina çok inanmiyorum, ne yalan söyleyeyim. Yine de, umudu da kaybetmemek lazim.

Bartuğ13
27.07.2005, 13:26
burda yenecegimiz ve turu geçecegimizden kimseni süphesi olmasin.ilk yarida farki yapip sonra horon tepecez tamam mi?eger stada gelirsem bana da ögretir misiniz?

bordomavinet organizasyonuyla gidecek arkadaslardan mesaj bekliyorum!

bordox
27.07.2005, 13:29
Bu isi futbolcular temizleyecek,taraftar stadi bos biraksa bile bu is futbolcularin en önemli mücadelesi haline geldi.Bunu kimse istemezdi ama ilk maçtaki oyunlari ile bu duruma kendileri getirdi.

zanoylu
27.07.2005, 13:30
30 Yasinda çoluk,çocuk sahibi adami aglattiniz dün aksam.......

Boynu bükük kaldim gurbet ellerde,neredesin TRABZONUM..

melrok
27.07.2005, 13:31
perhaps,

bir yildan fazladir forumdayim ve seni hiç bu kadar ümitsiz görmemistim. bence hersey psikolojik olarak takimin maça hazir olmamasi ve rakibi küçük görmelerinden kaynaklandi sonrasinda ise paniklediler. ikinci maçta tek korkum asiri motivasyon ve 11 kisi defans yapacak olmalari ama yinede turu geçecegimize inaniyorum

Ycandan
27.07.2005, 13:33
Bizi bu hallere düsürenlere yaziklar olsun.Özellikle yönetim bizim paramiza kiyip takima futbolcu almayanlara hakkimi helal etmiyorum.Ben baskana sormak istiyorum transferden ettigimiz kar ne kadar.Bu sene hesaplarimiza bakar bakar avunuruz.RUMLARAyenilmenin rezilligini kaç parayla kapatiriz acaba.

YAZIKLAR OLSUN

lazyilmaz
27.07.2005, 13:38
Bu maci Trazbon ya farkli alir yada rumlar kapanir ve mac berebere
biter. Benim sinir oldugum sey Atay Aktug bu sene hakemleri yencegimiz
bir takim yaradacagiz dedi ama daha bir amator rum takimini
yenemiyoruzsmileys/smiley11.gif

Semih58
27.07.2005, 13:40
Trabzonspor'umuz mutlaka bu turu geçmeli.

1-Eller çok yavas.Bana güven vermedi.

2-Jeff neden karsidan gelen toplari tutmuyor da yumrukluyor.

3-Senol Hoca artik basari elde etmeli.

Emin
27.07.2005, 13:41
Yenecez basacaz çakacaz 5 atacaz 6 atacaz diye yazanlar simdi bakiyorum da hala ders almadan turdan eminim kesin eleyecez gibi ifadeler kullanabiliyor.

Ya arkadaslar siz hiç akillanmayacakmisiniz. Açin gözlerinizi konustugumuz takim Trabzonspor. Ne zaman ne yapacagi belli olmaz. Sonra hayal kirikligina ugrayacaksiniz.

Sahsi fikrimdir ne yazik ki Anorthosis bizi Trabzonda da yenerek turu atlayacaktir... Geriye hesap soracak kisi aramak kalir biz simdiden bunun üzerine yogunlasalim...

melrok
27.07.2005, 13:48
turu ne olursa olsun geçecegiz. orta sahada topa iyi basar ve pres yaparsak adamlar top çeviremez. ayrica ilk 15 dakikada görüldüki adamlarin defansi bizimkinden çok agir ve daha çok hata yapiyor. gerçekçi olursak tur sansimiz %70. Anorthosisin AVNIAKER'de kazanma sansi yok.

Emiroğlu
27.07.2005, 13:50
Tur umrumda bile degil,S.L umrumda bile degil ! 10 milyon euro Umdumda bile degil ! O çok sevdigim Trabzonsporun kadro bütünlügü umrumda bile degil ! Sampiyonluk umrumda bile degil ! Eger bu rumlari rezil kepaze etmezsek !!! yönetimde istifa etsin,kadroyu da dagitsinlar UMRUMDA BILE DEGIL ! Bunlara acimamamiz lazim.Yok 5 oldu fazla oldu,daha atmayalim gibi bisy yok ! Attigimiz her golde,beraberligi yakaladik gibi oynamaliyiz ! Ezmeliyiz onlari,yok etmeliyiz,kendi sahalarindan çikamamalilar.! Büyük rezilligi ancak böle temizleriz!

Konu artik ONUR meselesi.Türkiyenin meseli,angut.com dan ezikler bile kalkip destek mesajlari yolluyosa,onlara en iyi cevap en azindan ikinci maçta 5 ve üzeri atmamiz gerekiyor.

Eger Avni Akerde 1 gol yiyip 5 tane atip turu geçsek bile UMRUMDA DEGIL ! Onlarin rezil olmasini istiyorrum !!!!!

Hayatimda izledigim en kötü futbolu izledim dün aksam.Ama tek bisy diyorum.Bizim takimimiz ve yönetim FATIH SULTANI HAK ETMIYOR.BIRAKIN GITSIN BU ADAM !!!!smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

KuĞu
27.07.2005, 13:54
Ben diyorumki;
Oradaki maçta takimi yalniz birakmayan herseyi göze alip o stada giden ve asil boynu büküklügü yerinde yasayan tslisi fblisi gslisi tüm Türkler için birpankart hazirlayip tribüne asalim ve Trabzondaki trabzonsporlular olarak onlari onurlandiralim. Dün gecefatihin golünden sonraki sevinçlerini onuncu yil marsini söylemeleri sirasinda çok duygulandim.Sizce de haketmediler mi?

lazyilmaz
27.07.2005, 13:59
@</span>

<a name="197487"></a>
TS_ilverTS_wan - </span>Evet cok haklisin boyle bir sey yapilmasi gerek

melrok
27.07.2005, 14:00
smileys/smiley32.gif

zanoylu
27.07.2005, 14:00
Sahsi fikrimdir ne yazik ki Anorthosis bizi Trabzonda da yenerek turu atlayacaktir... Geriye hesap soracak kisi aramak kalir biz simdiden bunun üzerine yogunlasalim...

Sende burdasin bende,görüsürüz EMIN'cigim

falcon61
27.07.2005, 14:01
Çok haklisin

m_ok
27.07.2005, 14:08
sana cani gönülden katiliyorum LAZOLIII

sametaydin
27.07.2005, 14:23
en az 5 tane atilmali bu rumlara trabzonda. sadece tur gecmek yetmez.

zanoylu
27.07.2005, 14:34

Ayrica seninde S.ligi hayirli olsun mesajlarinida unutmadik...

demiahme
27.07.2005, 14:40
Taraftar olarak Takima olan olumsuz etkilerimiz:<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

1-Bazen kendimizi çok büyük görüyoruz.Iddaacilar trabzonun galibiyetine 2,5 verirken dün sitede herkes fark atariz diyordu.Simdide ilk maçi 3-1 kaybetmisiz 10 tane atariz diyenler var.kibarca yuh diyorum...Bu tarz söylemler ve istekler takim üzerinde olumsuz baski yapiyor.Çünkü su anda insanlar 2-0 la tur atlamayi basarisizlik olarak görüyor.yanlis hemde çok yanlis..........

2-Tipik karadenizliler olarak çok çabuk tepki veriyoruz.Yapilan dogrular aninda unutuluyor.Yanlislar gün yüzüne çikiyor.basari geldiginde ise bilinen bütün yanlislar rafa kaldiriliyor.Dün takim olarak herkes kötüydü.Ama fatura mehmete çikarildi.Oysa mehmet yillardir bildigimiz mehmetti.Küfürler tehditler hakaretler....ne oldu...Hafta sonu yinesinemalarda umudumuzmehmet filmi oynayacak.Golu atarsa affa ugrayacak atamazsa evinden disari çikamayacak.

Dogrusu benim futbolculardan hic biri umrumda degil.ben trabzonun basarisi için ne yapilabilir diye düsünüyorum.Dün aksam bu sitede dengesini yitiren taraftarlar yönetici olsaydi yapacaklari seyleri söyleyeyim.hemen kulüpten 2-3 kisiyi gönderip yerine yenilerini almakti.Kimlermi ???belki fatihi göderip+1milyon $a erhan namliyi alirdik.yada simek(sota)in yerine misse mise olabilirdi.hüseyin zafer demiray takasida fena olmazdi.Sonrasi.....evet 5-10 yillik bir kayip.....

Dün o büyük tepkileri koyanlarin Trabzona benden daha tutkulu bagli olduklarini biliyorum ama BU BÜYÜK TUTKU SAÇMA SAPAN TEPKILERE DÖNÜSÜNCE BU GUN OLDUGUMUZ POZISYONU ARAR DURUMA GELEBILIRIZ.

EmrahYalçınalp
27.07.2005, 14:45
perhaps,

bir yildan fazladir forumdayim ve seni hiç bu kadar ümitsiz görmemistim. bence hersey psikolojik olarak takimin maça hazir olmamasi ve rakibi küçük görmelerinden kaynaklandi sonrasinda ise paniklediler. ikinci maçta tek korkum asiri motivasyon ve 11 kisi defans yapacak olmalari ama yinede turu geçecegimize inaniyorum

Çok ciddi bir travma geçiriyorum sanirim. Dün hiç bagirmadim, yerimden bile kalkmadim ama maçin son10 dakikasinda durup dururken sesim kisildi ve halen gelmedi. Zamana ihtiyacim var sanirim, ya da terapiye...smileys/smiley11.gif

Umut Uzunoglu
27.07.2005, 14:52
arkadaslar bu maç artik geride kaldi bize düsen herzaman oldugu takima moral verip desteklemek hiçbir futbolcumuzun sahaya yenilmek için çikacagini düsünmüyorum birtakim terslikler sonucu sok bir sonuç aldik.Rövansa 8 gün var bu sürede takimin toparlanmasi için bizede görev düsmekte o yüzden takima sahip çikalim 3 Agustos günü de müthis bir taraftar destegiyle bu garip takimi eleyelim.Haydi arkadasalar Biz Trabzonda kimleri yenmedik ki bu köy takimini yenemiyelim

vizarian
27.07.2005, 14:53
Uluslar arasi musabakalar uluslara mensup milletlerin uzerinde muazzam tesir yaratir. Ozellikle zaman zaman ana vatan tarafindanyeterince korunamadigini vesatilmak uzere oldugunu dusunen adalisoydaslarimiz için Trabzonda ki maç çok büyük birmana tasimaktadir. En az akdenizde yapilacak bir kapsamli askeri tatbikat kadarda rumlar üzerinde caydirici ve yildirici bir etki yarata biliriz.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifHAYDI TRABZONUM GAZAMIZ MÜBAREK OLSUNhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

irfanköse276
27.07.2005, 14:56
adamlar köpekler gibi kapanacaklar.Isimiz fazlasiyla zor.

sawunmamiz çok kötü. bu adamlar kontradan duran toptan birsekilde bize gol atarlarbiz 4 atabilirmiyiz? pek sanmiyorum.

hayirlisi olsun ne diyeyim

Emiroğlu
Çünkü su anda insanlar 2-0 la tur atlamayi basarisizlik olarak görüyor.yanlis hemde çok yanlis..........<O:P></O:P>

Evet bence kesinlikle bir basarisizliktir.DIkkatinizi çekiyorum RUMLARA karsi oynuyoruz.Yaptiklarini hatirlayin maç öncesi.Adamlar bizi evire çevire ezdiler.Futbolcularimiz hiç mi bizi düsünmediler?Hiç mi orda canlarini tehlikeye atmis dag basini duman almisi söyleyen gurbetçileri düsünmediler?Diger dediklerine bende katiliyorum.Ama 2-0 ile turu geçmek(o da geçebilirsek)resmen BASARISIZLIKTIR !

Böyle bir durumda düsünecegim tek sey-forumda 1 hafta önce yazdigimda tepki almistim-FUTBOLCULARIN ALLAHI KITABI PARA OLMUS.MILLI DEGERLERINI KAYBETMISLER !

SULTAN HARIÇ ! ! ! !! ! ! !

Suna da deginmek istiyorum.Yönetimin malliklari ortada,senol hoca da hata yapti dogrudur.AMA ARKADASLAR 2SENEDIR SAMPIYONLUGA OYNAYAN TAKIMIN FUTBOLCULARININ &amp;80'I YINE KADRODAYDI.BU NASIL BIR FUTBOLDUR ANLAYAMIYORUM YAAAA !!!!!BASKA RAKIP OLSA BU DEDIKLERIME "YANLIS" DIYENLERE EYWALLAH DERDIM.AMA RAKIP RUMLAAAAR ! ! !

Edited by: lazoliii

Keleşoğlu
ordaki macta olay cikmadi belki ama adamlar futbolculari ayakkabilarina kadar aramislar(güvenlik önlemiadi altinda)bu da ister istemez etkilemistir takimiTabi ne olursa olsun Trabzonun bu takima orta sahayi gecirmemesi lazimdi 3 gol yedik!!Burda olay cikarmadan stadi Türk bayraklariyla donatip tezahüratlarimizla onlari bogmamiz lazim! bide turu gecmek yetmez bu rezilligi en az 5-0 paklar

kudu_61
27.07.2005, 15:48
Trabzondaki hemsehrilerim arkadaslarim 3 agustos ta avni aker cehennem yerine dönsün 90 dakika ne gerekiyorsa tribünden yapin sesiniz kisilsin bu sevda da, dev bayraklar açilsin avni akerde istanbul olimpiyat stadi gibi olsun orasi maytaplar atilsin mesaleler yakilsin rumlar sahaya çiktiginda 1-0 yenik baslasin birakin kulübün alacagi cezayi para çok ödesinler sahaya hiçbirsey atmayin taskinlik yapmayin ama deli gibi olun dörtlü çekin bordo mavi sampiyon trabzon diye bagirin 90 dakika siz üstünüze düsen görevi sonuna kadar layikiyle yapin eger sahada tribündeki emegimizin karsiligini alamazsak o zaman baskan düsünsün teknik direktör düsünsün futbolcular düsünsün...hepinize sevgiler

hakanh
27.07.2005, 15:53
Trabzondaki hemsehrilerim arkadaslarim 3 agustos ta avni aker cehennem yerine dönsün 90 dakika ne gerekiyorsa tribünden yapin sesiniz kisilsin bu sevda da, dev bayraklar açilsin avni akerde istanbul olimpiyat stadi gibi olsun orasi maytaplar atilsin mesaleler yakilsin rumlar sahaya çiktiginda 1-0 yenik baslasin birakin kulübün alacagi cezayi para çok ödesinler sahaya hiçbirsey atmayin taskinlik yapmayin ama deli gibi olun dörtlü çekin bordo mavi sampiyon trabzon diye bagirin 90 dakika siz üstünüze düsen görevi sonuna kadar layikiyle yapin eger sahada tribündeki emegimizin karsiligini alamazsak o zaman baskan düsünsün teknik direktör düsünsün futbolcular düsünsün...hepinize sevgiler

smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

SU ANDA IHTIYACIMIZ OLAN TEK SEY BU......

kudu_61
27.07.2005, 15:59
jeferson

emrah& nbsp; erdinç eller volkan

gökdeniz&nbs p; simek& nbsp;hüseyin(i.ege,adem) lee

fatih& nbsp; m.yilmaz(oynayabiliyorsa thomas)

Harun
27.07.2005, 16:04
Mehmet Yilmaz oynamaz,Fatih ve yeni eleman oynar,Volkan'i savunmaya çekip Celo'yu ortaya koyarsak,Gökdeniz sag açik olup defansta degisiklik olmazsa bu tur bizimdir.

BDiler61
27.07.2005, 16:06
Su anda yapacagimiz en mantikli sey 3 Agustos'a kadar bekleyip Trabzonspor'umuzu Avni aker de maç içinde ne olursa olsun desteklemek.Ben ankaradan maç için Trabzon'a gidecegim lütfen inanmayanlar stada gelmesin Edited by: madheart17

metehan
27.07.2005, 16:08
Harun bildigim kadariyla Tomas Jun rövansta oynayamayacak. Turu geçebilirsek 3. turda oynayabilir. Yanlis da biliyor olabilirim.

Rövansa gelince, biraz TS gibi oynayabilirsek turu geçecegimize ben de inaniyorum. Ama mesele turu geçmekten ziyade basta defans olmak üzere takimin rayina oturmasi. Aksi halde gerisi gelmez. Ama en azindan UEFA'yi garantiye almak ve Rumlara o sevinci yasatmamak için turu geçmeliyiz.

sanatik
27.07.2005, 16:24
ordaki macta olay cikmadi belki ama adamlar futbolculari ayakkabilarina kadar aramislar(güvenlik önlemiadi altinda)bu da ister istemez etkilemistir takimiTabi ne olursa olsun Trabzonun bu takima orta sahayi gecirmemesi lazimdi 3 gol yedik!!Burda olay cikarmadan stadi Türk bayraklariyla donatip tezahüratlarimizla onlari bogmamiz lazim! bide turu gecmek yetmez bu rezilligi en az 5-0 paklar

KUZEY KIBRIS BAYRAKLARI OLMASI GEREK MACDA.

TÜRK BAYRAGI ZATEN HERKES GETIRECEK ORAYA. BÖYLECE KARISIRLAR.

ÖNEMLI OLAN KKTC BAYRAKLARIDIR.

Edited by: sanatik

gerisiyalan
27.07.2005, 16:28
dünya yikilmis gibi bir hava var, bunu anlamiyorum.

rum takimlarina ilk defa yenilmedik, bakiniz 3-0 olimpiakos-gs bakiniz 4-1 panatinakos-fb.

sanki amatörlere yenildik,
karsimizdaki de bir futbol takimiydi ve hatta iyi bir takimdi, Türkiye ligine koysan küme düseck bir takim gibi hiç degillerdi bana göre. Adamlar hayatlarinin maçini oynadi, simdi soru pesisira 2 defa hayatlarinin maçini çikarip çikartamayacaklari. Çikartsalar bile Trabzonda bunun söküp sökmeyecegi...

Atinuri
27.07.2005, 16:47
trabzonspor zaten rakibi küçümsediginden yenildi.simdi bes atariz falan diyoruz ama en az iki gol atmamiz 3,4,5 de olabilir ve gol yememeliyiz.2.maçta defans kurgumuz saglam olmali.Eller ilk onbirde olmali.Ilk golde hatasi olabilr ama maçin geneline baktigimizda agir kalmasi disinda pek bir pürüz yoktu.

Guests
27.07.2005, 16:52
Arkadaslar olur böyle seyler deyip gececek zaman degil artik..tabiki hesap soracagiz.O rum köpekleri kimbilir gazete ve tv leriyle nasil dalga geçiyorlardir bizle.Bizim onurumuz zedelenmistir..

Yinede bir mucizeye tanik olmak ümidiyle 3 Agustosta Avni Akerde Bulusmak dilegiyle

SAYGILAR..........

hakanh
27.07.2005, 17:02
Arkadaslar olur böyle seyler deyip gececek zaman degil artik..tabiki hesap soracagiz.O rum köpekleri kimbilir gazete ve tv leriyle nasil dalga geçiyorlardir bizle.Bizim onurumuz zedelenmistir..

Yinede bir mucizeye tanik olmak ümidiyle 3 Agustosta Avni Akerde Bulusmak dilegiyle

SAYGILAR..........

ILGINC !!!!!!!

Trabzonspor'umuzun evinde bir Rum takimini 2-0 yenmesini, mucize olarak gormeye bile baslamisiz.....

Arkadaslar kendinize gelin ve birakin bu kotumserligi artik.....

Trabzonspor gibi bir takim, o derece kotu futbolu yil da olsa, olsa 1 ya da 2 kere oynar... (Bir de ilk 15-20 dakika da oynanan futbolu getirin akliniza)

Evet 2. macta Yattara yok ama KAPTAN takimiyla olacak...

Hadi gelin artik kendinize ve hangi takimin taraftari oldugunuzu hatirlayin artik.......Edited by: hakanh

kudu_61
27.07.2005, 17:15
2. maçta en büyük eksigimiz yattara olacak aslinda onun bir alternatifini bulamamamiz en büyük eksiklik belki de onu rekabete sokacak bir kanat oyuncumuz olsa durum böyle olmaz di, kaptanimizin yaninda kurallara göre oynayabiliyorsa thomas olmali mehmet herzaman saglam bir yedek olarak kalabilir ama bence ergine de sans verilebilir thomas 21 yasinda ergin 19 neden olmasin ya tutarsa bu çocuk katildigi bütün turnuvalarda gol krali olmus ne kadar profesyonel turnuvalar olmasa da gol krali olabilmek için son vurusunun iyi olmasi gerek yetenekli bir oyuncu olduguna inaniyorum yedekte tutulabilir lig maçlarinda sans verilebilir defans eller dün çok da kötü degildi kalecimizin bir problemi oldugunu sanmiyorum sadece anlamadigim toplari tutmuyor garantiligi seviyor gibi yumruklamayi tercih ediyor...formda bir gökdenizsimek fatih thomas rumlara yeter ins.bi ters terslik olmadan biz bu turu geçeriz...

yakup midi
27.07.2005, 17:16
trabzonda tarihi bir maç olacak...kimse aman takim strese girer muhabbetleri yapmasin lütfen...ya bu futbolcular cesur olmaya aliscaklar ya da kafalarini kuma gömmeye devam edecekler mesele stresi kaldirmakta...trabzon isterse bu turu geçer ya da tayfun gibi korkup top takip etcegine rakibe bakar salak saçma goller yeriz...tayfun yetenek fukarasi da degildir hatta çok yetenekli bir futbolcudur ama öz güven nerde kafa maçta degil konsantrasyon yok sadece maçtan korkmak kafada....ya olay hep ayni her sey ortada iste...birde bir ricam olacAK beni çok üzen bi konuda:bu tip her yenilgiden sonra eyvah bizimle ugrascak geyseliler febeliler felan adamlar gözümüzü ne korkutmus arkadas lütfen bu muhabbetleri forum ortamina yansitmayalim herkes kendi takimiyla ilgili yorum yapsin benim en sinir oldugum sey sanki biz bu takimi baskalarinin bakisna göre tutuyoruz biz çok basarili oldugumuz da ben tebriklerini dahi istemiyorum mümkünse tebrik dahi etmesinler....istanbul medyasi ile ilgili olarakta mümkünse bize az degil hiç yer vermesinler bize az yer vermelerini felan hiç kafaya takmadimda hiç üzülmedimde keyifleri bilir ama ben diyorum bize yer ayirmasinlar haberlerinde...

hakanh
27.07.2005, 17:20
2. maçta en büyük eksigimiz yattara olacak aslinda onun bir alternatifini bulamamamiz en büyük eksiklik belki de onu rekabete sokacak bir kanat oyuncumuz olsa durum böyle olmaz di, kaptanimizin yaninda kurallara göre oynayabiliyorsa thomas olmali mehmet herzaman saglam bir yedek olarak kalabilir ama bence ergine de sans verilebilir thomas 21 yasinda ergin 19 neden olmasin ya tutarsa bu çocuk katildigi bütün turnuvalarda gol krali olmus ne kadar profesyonel turnuvalar olmasa da gol krali olabilmek için son vurusunun iyi olmasi gerek yetenekli bir oyuncu olduguna inaniyorum yedekte tutulabilir lig maçlarinda sans verilebilir defans eller dün çok da kötü degildi kalecimizin bir problemi oldugunu sanmiyorum sadece anlamadigim toplari tutmuyor garantiligi seviyor gibi yumruklamayi tercih ediyor...formda bir gökdenizsimek fatih thomas rumlara yeter ins.bi ters terslik olmadan biz bu turu geçeriz...

lazkopat kardesim,

Lutfen birakin ikinci mactaki eksigimizi filan, 4 Agustos'a kadar dusunmeyim eksik-meksik...

Sadece ilk maci unutun....

Bizim TRABZONSPOR oldugumuzu bir hatirlayin....

ve 2. macta Taraftar olarak biz neler yapabiliriz onu dusunun artik.....

sanatik
27.07.2005, 17:53
formda bir gökdenizºimek fatih thomas rumlara yeter inº.bi ters terslik olmadan biz bu turu geçeriz...

famagustanin sahaya yayilisini ve 3 / 5 pas ile kaleye kadar gelebilmesi engelleyemezlersebunlar formda olsun olmasinyine gol ve goller yeriz.

orta sahada bir oyun kurucuya ihtiyacimiz var. topu yattaraya atip orta beklemeklen olacak is degil. onuda sezon ortasi aliriz artik.

not: thomasdegil tomas

vizarian
27.07.2005, 17:57
Arkadaslar girunluTS nin actigi konu niye kitlendi acaba bence guzel bi oneride bulunmus?

hakanh
27.07.2005, 17:58
Not: Bu yaziyi dun gece "Anorthosis-Trabzonspor(3-1)" baslikli konunun altina yollamistim. Fakat bu yazi icin en dogru yerin bu baslik olacagini dusunerek buraya aktardim.
Arkadaslar, lutfen agir transfer elestirilerimizi, 4 Agustos?a kadar erteleyelim.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
UNTMAYALIM KI, 3 AGUSTOSTAKI MACTA, ILK MACIN LEKESINI YINE AYNI FUTBOLCULAR TEMIZLEYECEK.
---

LUTFEN SIZLANMAYI KESELIM ARKADASLAR.....

EVET, BAZI HATALAR YAPILMISTIR (YONETIM TARAFINDAN);<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

- TOLGA YOLLANMIS, YERINE O TIP BIR STOPER ALINAMAMISTIR.
- FORVET TAKVIYESI ICIN GEC KALINMISTIR.
- YATTARA GIBI BAZI FUTBOLCULARIMIZIN TRANSFER ISLERI SONUCLANDIRILIP, KAFALARI RAHATLATILMAMISTIR.
- VS, VS....

EEE ?? NE YAPACAGIZ YANI ???

YONETIM ISTIFA MI DIYECEGIZ ??
YATTARA?YI, MEHMET?I YERIN DIBINE MI SOKACAGIZ ??
ELLER?I MI, TAYFUN'U MUYOK EDECEGIZ ??
ILLE DE BIRILERINI MI HARCAYACAGIZ ????

INANIN BUNLARDAN HANGISINI YAPARSAK SONUNDA SADECE BIZ UZULURUZ.
FENERLISI, BESIKTASLISI, GALATASARAYLISI GULER VE SEVINIR.

BU SORULARIN HEPSINE GERCEK TRABZONSPOR?LUNUN VERECEGI CEVAP EMINIM KI TEKTIR; HAYIR

BIZIM (TARAFTAR OLARAK)YAPMAMIZ GEREKENNEDIR ?

HERSEYDEN ONCE KULUBUMUZU, (FUTBOLCUSUYLA, YONETICISIYLE VE HER CALISANIYLA BIRLIKTE) KULUBUMUZUN MENFAATLERI DOGRULTUSUNDA DESTEKLEMEKTIR.

HEPIMIZ LIVERPOOL SEYIRCISININ ?YOU WILL NEVER WALK ALONE? (ASLA YALNIZ YURUMEYECEKSINIZ) MARSINI DINLERKEN NASIL HEYECANLANDIK, URPERDIK VE IMRENDIK..
KIMIMIZ O CUMLEYI IMZA OLARAK BILE KULLANDI MESAJLARINDA.

ONLAR BU MARSI SADECE SAMPIYONLAR LIGI KUPASINI KAZANDIKLARI MACTASOYLEMEDILER.
O KADAR SANLI GECMISLERI OLMASINA RAGMEN, ONLARDA BIZIM GIBI YILLARDIR SAMPIYONLUK HASRETI CEKIYORLAR VEBIR SURU SORUNLAR YASADILAR.

FAKAT O SORUNLU YILLARDA BILE BU MARSI SOYLEMEKTEN, KULUPLERINI, YONETIMLERINI, ANTRENORLERINI VE FUTBOLCULARINI DESTEKLEMEKTEN VAZGECMEDILER.

(ATAY BASKAN?A, SENOL HOCA?YA VE FUTBOLCULARA GUVENIYOR MUYUZ ARKADASLAR ? ?BU MACTAN ONCE GUVENIYORDUM, BU MACTAN SONRA GUVENMIYORUM? OLMAZ...)

BILIYOR MUSUNUZ, MANCHESTER CITY TAKIMININ BASARILARLA DOLU BIR TARIHI OLMASINA RAGMEN, GECEN SENELERDE 2. LIGDE, PREMIER LIGE CIKABILME MUCADELESI YAPTIGINI ? BELKI BILIYORSUNUZ.
PEKI O DONEMDE, SEZON BOYUNCA, 30-35 BIN ORTALAMA SEYIRCIYE, HEM DE 2. LIGDE OYNADIGINI BILIYOR MUSUNUZ ??

ARKADASLAR,

BU GECE YATAGINIZA YATTIGINIZDA; LUTFEN SIZ, SIZ OLARAK UYUMAYIN.

BIR YATTARA, BIR MEHMET YILMAZ, BIR ELLER, BIR TAYFUNOLDUGUNUZU DUSUNUN VE OYLE UYUYUN.
SIMDI BILE UYUMAK ZOR, BAKALIM O ZAMAN UYUYABILECEK MISINIZ ??

ELESTIRILERIMIZI, TAKIMIMIZI VE KULUBUMUZU GELISTIRMEK VE DAHA IYI YAPABILMEK ICIN YAPALIM.
BIZ, BIZDEN OLANI YOK ETMEK, BITIRMEK ICIN YAPMAYALIM.

ELESTIRILER IYI ZAMANDA YAPILIRSA YARARLI OLUR.
KOTU ZAMANDA YAPILIRSA, SADECE VE SADECE YIKICI VE YOK EDICI OLUR.

LUTFEN SORUNLARI KENDIMIZDE DE ARAYALIM.
YONETICISINDEN, ANTRENORUNE, FUTBOLCUSUNDAN, TARAFTARINA HERKES BUNU YAPABILIRSE VE KENDINI GELISTIREBILIRSE, O ZAMAN BASARI MUTLAKA GELIR.

ACABA BIZ DE, BIZE DUSENI YETERINCE YAPABILDIK MI ?

SU GUNE KADAR KACIMIZ TOLGA?NIN GIDISINE YETERINCE TEPKI KOYDU ??

TABI KI, KULUP BASMAKTAN, ?YONETIM ISTIFA? DEMEKTEN BAHSETMIYORUM.
AMA BIR FORVET ALINSIN DIYE OLUSTURDUGUMUZ KAMUOYUNDAN, BASKIDAN VE BUNUN BENZERINI STOPER ICIN YAPMADIGIMIZDAN, OLUSTURMADIGIMIZDAN BAHSEDIYORUM.

BU MACTAN SONRA, ARTIK STOPER ALINMASI ICIN KAMUOYU BASKISI KENDILIGINDEN VE NE YAZIK KI SORUN YASANDIKTAN SONRA OLUSACAKTIR VE EMINIM KI YONETIM DE GEREGINI MUTLAKA YAPACAKTIR.

BU DAKIKADAN SONRA, ARTIK BIZE DUSEN ISE ;
MANTIKLI DAVRANIP, BU BASKIYIDAHA FAZLAARTTIRMAMAKTIR.
CUNKU BU, BU SAATTEN SONRA HICBIR ISE YARAMAYACAGI GIBI; BIR DETAYFUN, ELLER VE OZGUR GIBI OYUNCULARIMIZI KAYBETMEMIZE SEBEP OLACAKTIR.

UNUTMAYALIM KI; BUFUTBOLCULARI BOYLE DURUMLARDA KAYBETMEK COK KOLAY.

AMA BIZ, BIZE YAKISANI YAPALIM.
ZORU SECIP, HER TAKIMIN YAPAMADIGINI YAPALIM.

DEMEK ISTIYORUM KI;
TAYFUN?U, YATTARA?YI, ELLER?I, MEHMET?I, HATTA VE HATTA BASKANIMIZI VE YONETIMIMIZI, EGER SAHIPLENECEKSEK, DESTEK VERIP BAGRIMIZA BASACAKSAK BUGUN BASALIM.

UNUTMAYIN KI, BUGUN YASADIGIMIZ ACININ AYNISINI ONLARDA YASADI VE GEREGINI DE YINE ONLAR YAPACAK !!!
BIZ DE TARAFTARLAR OLARAK, BIZE DUSENI YAPALIM ; YASATMAYALIM O RUM?LARA TUR SEVINCI...

Not1: Hepimizin ortak olarak en cok uzuldugu konu sanirim, dunku maca gelip de, mactan uzgun donen Kibrisli Turkler?di.
Ben ikinci macta, onlarla ilgili bir yazi acmamiz gerektigine inaniyorum.
Ornegin; ?KIBRISLI TURKLER ICIN ORADA OLMADI, BURADA OLACAK? gibi.
Mutlaka daha iyisini bulacak arkadaslar olacaktir. Bu konuda fikirlerinizi lutfen soyleyin.
Ayrica, eger yasak olmayacaksa, Dev Bir KKTC Bayragi olabilir. (Turk Bayraklarini soylemenin alemi yok herhalde.)
Fenerbahce'ye, veya baska bir Turk kulubumuze karsi bir yazi veya tezahurata kesinlikle karsiyim. Bir Rum takimina karsi bile birlik olamayacaksak, kime karsi olacagiz... Bunun ornegi Kibris'taki macta vardi...

Not2: Bu mactan sonraki kafayla, yazmaya calistigim bu yazi icinde, aramizdan herhangi bir kisiyi uzecek veya kiracak seyler yazmissam, simdiden ozur dilerim.

LUTFEN SU ANKI PSIKOLOJINIZI DEGISTIRELIM ARTIK..

ILK MAC HIC YAPILMADI..

EVIMIZDE 3 AGUSTOS'TA BIR RUM TAKIMLA MACIMIZ VAR

VE O MACI 2-0 ALMAMIZ GEREK

Diye dusunelim sadece ve biz o macta bir taraftar olarak neler yapacagimizi konusalim artik..

Vektra58
27.07.2005, 18:00
mehmet herzaman saglam bir yedek olarak kalabilir

Lütfen Sizden Rica Ediyorum. Suan Trabzonspor'da 10 numarayi giyen arkadasin adi Bundan sonra Trabzonsporla birlikte anilmasin. Cinlerim Tepeme Çikiyor.smileys/smiley7.gif

Egemen
27.07.2005, 18:05
hakanhyazinin altina imzami ekle :)

evet nerde toplaniyo bordomavi.net üyeleri. hangi tribünde bagiracagiz?? yarin bileti almaya gidecegim eger satiliyorsa. bmn uyan artik hepimiz üzgünüz. hepimiz kirginiz. ama maçta da kirgin üzgün olursak maçtan sonra daha beter olacagiz.

yönetimin yaptigi isleri begenmiyorum ama biz yönetime asik degiliz. bordo mavi renklere asigiz. bunu unutmayalim...

Edited by: egemengundogdu

Alptuğ
27.07.2005, 18:06
biz bu takimi avni akerde degil 2 fark 3-4 farkla yenebilecek guctebi takimiz bunu basaracaklarindan eminim

yattaranin kirmizi kart gormesine neden olan 22 nolu arnavut oyuncuya cok sinir oldum once sari gostertti sonra da faul olmayan pozisyonda atti kendini

KuĞu
27.07.2005, 18:06
arkadaslar ön eleme maçlarinda hermaçtan önce uefaya takim listesi verilebiliyormus diye bir duyum aldim.Bu durumda tomas jun rovas maçinda oynayabilecek.Konu hakkinda net bilgisi olan arkadas teyidedebilir mi?

sanatik
27.07.2005, 18:09
biz bu takimi avni akerde degil 2 fark 3-4 farkla yenebilecek guctebi takimiz bunu basaracaklarindan eminim

yattaranin kirmizi kart gormesine neden olan 22 nolu arnavut oyuncuya cok sinir oldum once sari gostertti sonra da faul olmayan pozisyonda atti kendini

ona hic sinir olmamiza gerek yok. Yattara bu kadar basit sinir edilebiliyorsa vay halimize. vay anam vay.

yattaradan haric, gökdeniz, erdinc, hüseyingecen sezon cokmu dogru yapmislardi ?

sucla rakipmi kendinmi ?

bizim oyuncularimiz bu kadar kolay sinirlendirebiliyorsa, rakip takimlarin isi cok kolay. ve vay halimiz vay anam vay.

biz yenmek cok kolay duyduk duymadik demeyin rakipler.

bunu ele alacak cözecek kapasitede degilmiyiz biz ?

bu tehlike sanki sadece dünden beri mevcut. sucu baskasinda aramakla kendi kendimizi kandirmayalim.

hakanh
27.07.2005, 18:11

Lütfen Sizden Rica Ediyorum. Suan Trabzonspor'da 10 numarayi giyen arkadasin adi Bundan sonra Trabzonsporla birlikte anilmasin. Cinlerim Tepeme Çikiyor.smileys/smiley7.gif

Lutfen bende rica ediyorum, artik o 10 numarayi giyen arkadasin, sadece O'nu kotulemek amaciyla burada adi gecmesin.

Evet dunku macta kotu oynadi, kacmayacakta bir gol kacirdi.

Ama aranizda dunku macta iyi oynayan 3 isimi bir cirpida sayabilecek olan var mi ?

O arkadasta kotu niyetli degildi ve bir Trabzonspor haini de degildi.

O da digerleri gibi kotu oynadi..

---
Onlari burada darmadagin edecegimize eminim, ama Allah?tan dilegim Insallah bu macta Mehmet?te 2 tane kafa golu caksin.

Cunku O takimina bagliligiyla, caliskanliligiyla bu derece elestiriyi haketmiyor.

Evet dun kotu oynadi, o golu kacirmamaliydi

Ama dun kim iyi oynadi ki.Edited by: hakanh

tunganyan
27.07.2005, 18:17
arkadaslar icimde guzel bi his var.bu maglubiyet ikinci mactaki galibiyet sevincini on kat daha arttiracak.ve bence o gun stattakiler unutamayacaklari bi gece gecirecek.hadi hayirlisi....smileys/smiley4.gif

Guests
27.07.2005, 18:18
Hakan bayagi uzun bir yazi yazmissin ama dogru seyler yazmissin..Tesekkürler artik biraz daha mantikli düsünebiliyorum..Ve söyledigim gibi benim hala umudum var

Umut fakirin ekmegi ne de olsa

Mustafa Enez
27.07.2005, 18:20
o arkadasi dünden beri degil iki yildir takimda istemiyoruz ama diger oyunculardan farki bu.dünkü maçta kötü oynadigi için degil su ana kadar hiç oynayamadigi için o elestiriliyor.hatirladigim iki golü var sadece.t.kupasi finallerinde g.birligine.

perfectstorm
27.07.2005, 18:28
bu takim ziya doganin degilartik,bu sahayada yansidi....senol günes (geçen sene 2. yarida ziya hocanin mirasini yedi) rumlara elendikten sonrada istifa etmemekte diretecekmi.? 4 yillik mukavale yapmasi bunun zaten cevabi..! o haysiyeti gösterecekmi bakalim onu merak ediyorum ,yoksa milli takimda yaptiklarinimi tekrarliyacak ?

Alptuğ
27.07.2005, 18:29

ona hic sinir olmamiza gerek yok. Yattara bu kadar basit sinir edilebiliyorsa vay halimize. vay anam vay.

yattaradan haric, gökdeniz, erdinc, hüseyingecen sezon cokmu dogru yapmislardi ?

sucla rakipmi kendinmi ?

bizim oyuncularimiz bu kadar kolay sinirlendirebiliyorsa, rakip takimlarin isi cok kolay. ve vay halimiz vay anam vay.

biz yenmek cok kolay duyduk duymadik demeyin rakipler.

bunu ele alacak cözecek kapasitede degilmiyiz biz ?

bu tehlike sanki sadece dünden beri mevcut. sucu baskasinda aramakla kendi kendimizi kandirmayalim.

dogru o pozisyonda yattara suclu ama o oyuncu etkiledi onu kasitli once itisti sonra da yere atti kendini

yapmamasi gereken cok acemilikti yaptigi yattaranin cok pahaliya patladi bize insallah guzel bi oyunla rovansi aliriz

bu arada elleri begenmedim tolgayi mumla arariz

hakanh
27.07.2005, 18:31
o arkadasi dünden beri degil iki yildir takimda istemiyoruz ama diger oyunculardan farki bu.dünkü maçta kötü oynadigi için degil su ana kadar hiç oynayamadigi için o elestiriliyor.hatirladigim iki golü var sadece.t.kupasi finallerinde g.birligine.

Gecen sene Riga'daki macta Skonto Riga'ya golu atip maci 1-1 yapan kim di ?

Ligin en son macindan bir once ki macinda, evimizde Samsunspor'a2. golu atan, 3. golde Fatih'e sahane topuk pasini veren kim di ?

Daha 2 hafta once hazirlik maclarindaki guzel golleri kim atti ?

O arkadas ligde kac dakika gorev aldi ki, kac golunu goreceksin.

Adamcagiz hep yedek oturdu, hic sikayet etmedi, yine de etmeyecektir.

Birakin adamcagizi rahat, zaten yedek oturacak.Edited by: hakanh

perfectstorm
27.07.2005, 18:32
hüseyin 1.750.000.000

m.yimaz 1.250.000.000

emrah 1.250.000.000

bu paralari isteyen bu futbolcular sahada dün ne verdiler..? kocaman bir hiç,bunlarin gözü,borsadan gelen paradaydi,istedikleri paralarin onda birine hemen satilsin bunlardan artik hayir gelmez.

halil ibo
27.07.2005, 18:36
Sevgili Hakan futbocular konusunda katiliyorum.Yönetim konusunda ASLA.YÖNETEMEYEN BIR YÖNETIMI ASLA KABUL ETMIYORUM.KÜPLERE BINECEGINE O KOLTUKTAN INMELIYDI.BU TAKIM YÖNETICISIZ DE KALDI,HOCASIZ DA ONUNDA ALTINDAN KALKMASINI BILDI,YAKIN GEÇMISTE.

hakanh
27.07.2005, 18:39
hüseyin 1.750.000.000

m.yimaz 1.250.000.000

emrah 1.250.000.000

bu paralari isteyen bu futbolcular sahada dün ne verdiler..? kocaman bir hiç,bunlarin gözü,borsadan gelen paradaydi,istedikleri paralarin onda birine hemen satilsin bunlardan artik hayir gelmez.

Transfer isi icin sadece dunku maci baz alacaksak,

takimda tutacagin kac tane oyuncu var, bir soyler misin (dun iyi oynayanlari) ??

sanatik
27.07.2005, 18:40
IMKANSIZ DEGIL

Kendi gücümüzü potansiyel kilarak, rakibe oyunumuzu kabul ettirmek yerine akil almaz yanlisliklar yapiyoruz.

- Ilk 10 dakikada Mehmet Yilmaz ve Volkan ile girilen iki gol pozisyonundan sonra sahada Trabzonspor diye bir takim yoktu.

- Anorthosis Famagusta'nin hem oyuncusu hem de teknik adami Ketsbaia 37 yasinda. Önce Yattara karsisinda hiçbir varlik gösteremeyen Samaras'i çikarip yerine Haxhi'yi koydu. Orta alanda tüm paslari kendisinde topladi ve Trabzonspor kalesinde etkili ataklar baslatan oyuncu oldu.

- Trabzonspor gibi bir takimin savunmasinin bu kadar aciz ve saskin olmasi çok düsündürücüdür.

- Orta alanda Hüseyin aldigi her topu kaybetti. Ve de Szymkowiak ile birlikte oyunda hiçbir varlik gösteremedi.

- Ikinci yariyi 10 kisi oynayan Trabzonspor dakikalar ilerledikçe fizik direncini de yitirdi.

- Bordomavili ekip, Fatih'in oyuna girmesinden sonra etkili ataklar yapmaya basladi. Trabzonspor'un her seyi Fatih yine golünü atti; takimini tur için ümitlendirdi.

- Fakat Trabzonspor gibi bir takim son sekiz dakika içinde amatör takimlarda bile olmayan savunma yanlislariyla iki golü kalesinde görüyorsa, söylenecek bir sey yok.

KAYNAK (http://www.trabz&#111;nhaber.com/makale.php?makale_id=2914)

TRANSFERLERI GEÇ YAPMANIN SONU

- Gördügümüz kadari ile Rum ekibi çok güçlü bir takim olmasa da oyun disiplinine sadik kalip, iyi top çeviriyor ve rakibin açiklarini bulmaya çalisiyor.

- Zaten sicak ve nem nedeniyle zor kosullarda mücadele veren Bordo-Mavililer, savunmada açiklar vermeye basladi.

- Eger, dün maçin basinda Fatih Tekke gibi bir oyuncu sahada olsa, Trabzon iki gol atar isi bitirirdi. Bereket, tam olarak iyilesmemesine karsin ikinci yarida girip, Trabzon'a beraberligi kazandirdi. Eger Fatih o golü atmayip, maçi 3-0 kaybetseydik, tur mucizelere kalirdi.

- Trabzonspor'da orta saha iyi degil, defansta uyumsuzluk var. Polonyali Symkowiak da gerçek formundan uzak göründü. Keza Gökdeniz de oyuna agirligini koyamadi. Bütün bu eksiklere, hatalara ve 3-1'lik skora karsin Trabzonspor, rövansta turu geçecek güçte ve kalitede bir ekip.

KAYNAK (http://www.trabz&#111;nhaber.com/makale.php?makale_id=2916)

CIDDIYE ALMAYINCA

- Samara-Hatxi degisikligi oyunun seklini degistirmeye yetti. Hatxi hem Yattara'yi kontrol etti, hem de pozisyonlarin baslangicindaki isim oldu. 37 yasinda ve yürüyecek hali olmayan Ketsbaia, Rum ekibinin her seyi.

- Fabiano-Erdinç ikilisi acemice o kadar basit hatalar yapti ki hani rakibe 'gel de gol at' demedikleri kaldi. Bu ikiliye Emrah da eklenince, deyim yerindeyse film koptu. Yattara'nin affedilmez hareketi, Trabzonspor'un gardini düsürmeye yetti de artti bile.

- Kars-Edirne hatti gibi birbirinden kopuk olan Mehmet Yilmaz-Gökdeniz ikilisinin ayagina gelen toplari ezmesi; Hüseyin'in birakin istenilen performansa ulasmasini, el freni görevi anlayisi Anorthosis'i canlandiran etkenlerdi.

- Ne diyeyim, Fatih Tekke de olmasa fark atmak için geldigimiz Kibris'tan boynu bükük ayrilacaktik. Sonuç olarak Trabzonspor takimi son on dakikada oyun kontrolünü kaybederek sahadan boynu bükük ayrildi. Anorthosis takiminin bile beklemedigi bu galibiyete ragmen Trabzonspor Avni Aker'de turu geçen taraf olacaktir

KAYNAK (http://www.trabz&#111;nhaber.com/makale.php?makale_id=2915)

ATAMAYANA ATARLAR

- Maçin geneline baktigimizda iki taraf arasinda kalite ve kabiliyet yönünden fevkalade büyük farklar var. Ancak Trabzonspor bu önemli avantajini müsabakanin ilk 10 dakikasi disinda sahaya yansitamadi. Yüksek motivasyon öyle zannediyorum oyuncularin futbolunu o sicak havada olumsuz yönde etkiledi. Eger pozisyon bulan futbolcular çok daha dikkatli ve sakin olabilselerdi maçin skoru çok daha degisik olabilirdi. Neyse olan oldu.

- Trabzonspor'da eksikler yok degil. Ilk sinavda bunlar oldukça siritti. Fazla detaya inmek istemiyorum ama savunma blogu ve kurgusuyla Trabzonspor'un ilerideki maçlardaki isi zor görünüyor. Onun için Eller'in ve orta sahanin bir an önce toparlanmasi sart...

KAYNAK (http://www.trabz&#111;nhaber.com/makale.php?makale_id=2912)

BIR FATIH ILE OLMAZ

- Jefferson ile Eller ilk resmi maçini oynuyor! Eller sik sik koordinasyon hatasi yapiyor. Savunma çok bariz aksiyor.

- Ikinci yarida 10 kisi kalan, savunmada kopukluklar yasayan, forvette Mehmet Yilmaz ile etkisiz kalan Trabzonspor'da tek çare yine geçen sezonun yildizi Fatih oldu. Oysaki sakat oldugu için hiç de hesapta olmayan yildiz oyuncu o becerilerini oyuna kattikça Anorthosis savunmasi sasirdi. Bu saskinlikta Fatih'in sevinçten çildirtan golü geldi. Tribünler Fatih Tekke diye inlerken o ne kadar önemli bir yildiz oldugunu oyunun diger dakikalarinda da gösterdi. Ama bir tek Fatih ile olmuyor. Bize dögünmek kaldi; ah Yattara, ah Mehmet Yilmaz! Vah geciken transferler vah!

KAYNAK (http://www.trabz&#111;nhaber.com/makale.php?makale_id=2913)

gerisiyalan
27.07.2005, 18:46
smileys/smiley32.gif
Hakanh'ye katiliyorum.
Fatih Tekke disinda kim iyi oynadi ki.

Futbolcularin arkasinda komisyon alan menajerleri var, bunlarin doldurusuyla transfer pazarligi yapiyorlar, bunlar unutulmamali.

4 agustosta hersey belli olacak, su turu geçelim, kibrisa da bir hazirlik maçi yapmaya gider hem özür diler hem de gönüllerini alabiliriz.

**Maxim**
27.07.2005, 18:48
Arkadaslar ben de hepiniz gibi son derece sinirli ve üzgünüm ama bazi seyler söylemek istiyorum:

-Mehmet Yilmaza kazma diyen varsadaha önce attigi yarim voleleri bi izlesin...Adam sene boyu yedek bekliyor.Yine de takima girmeye çalisiyor..Dün herkes gibi kötü oynadi..

-Ben herkesten çok Szymek'e hayret ediyorum..Geçen seneden farkli sanki bu adam..Sadece o normali oynasa rövansta yeter bence..

-Dün defansta bir tek Emrah'i begendim..

-brezilyalilari kötüleyenlere sesleniyorum.Eger sezon içinde dünkünden çok öte performans sergileyip parlarlarsa mahçup olursunuz..O yüzden ilk maçtan hem de rum deplasmanindan adamlari yargilamayin...

Herkese tavsiyem 1 haftabecerebildikleri kadar az konussunlar..

perfectstorm
27.07.2005, 18:51
hüseyin 1.750.000.000

m.yimaz 1.250.000.000

emrah 1.250.000.000

takimda tutacagin kac tane oyuncu var, bir soyler misin (dun iyi oynayanlari) ??

gitmek isteyeni hiç tutmayacaksin,gökdeniz bile zamaninda fenere bile olsa verilmeliydi.hünerlerini saha disinda para kopartmakta sergileyenler bu futbolculardi.

aslinda kabahatin büyügü yadek klubesinde oturan zattada..! lafini etmiyim surda bir haftalik zamani kaldi..!

kelkitli29
27.07.2005, 18:53
yazik oldu mehmete. bir iki sanssiz pozisyonda vatan haini secildi. o cokmu istiyor tek forvet oynamayi. fatihle ikili oynasalar ne güzel olurdu.

Metin Ural
27.07.2005, 18:53
bildigim kadariyla yeniden söylüyorum jun 2. maçta oynayamayacak. Sampiyonlar ligi kural kitapçiginda söyle geçmektedir:

15.10 The player lists have to be submitted through national association to UEFA by the following fixed deadlines:

b) 21 July 2005 (24.00 hours CET): for all matches in the second qualifying round.

ancak 15.11 numarali maddede ise 2. ve 3. tur eleme maçlari için listelerin 1 gün önceden deiletilebilecegi açiklanmis. ancak sonuç olarakbiz 25 Temmuz'a kadar bildirmedigimize göre Jun 2 maçta da oynayamiyor.

Arkadasalar ben aslinda baska bir maddeye dikkat çekme istiyorum. Tabii bunu bazi arkadaslarin stadda Türk bayragi asilmadi demesinden yola çikarak söylüyorum. UEFA kriterlerine göre hatta ayni kitapçigin "Article 11 Principles of Protocol and Organisation" adli baslik altinda iki ülke bayraklarinin stadda asilmis olmasi gerektiginden bahsediyor. Ancak asilmadigi takdirde ne gibi bir yaptirim uygalanacagindan bahsedilmemis. Bu konu Trabzonspor yönetimi tarafindan dikkatle incelenmeli diye düsünüyorum. Kimsenin Türk bayragini keyfi sebeplerle asmamaya hakki olamaz.

Mehmet Alemdar
27.07.2005, 18:55
Arkadaslar hiç merak etmeyin biz bu turu geçeçez ondan sonra herkes trabzonspor un nasil takim oldugunu görecek ben izmitte oturuyorum sirf bu maç için Trabzona maça gelecem hiç merak etmeyin biz bu turu geçeçez Trabzonspor a yakisan budur...

Emiroğlu
27.07.2005, 19:03

KESINLIKLE HARIKA BIR FIKIR !! !!!!!!
BELKI ORDAKI GURBETÇILERIMIZ BU YAZIYI STADA ASTIKTAN SONRA (EGER 5 ATARSAK) BIZI BIR NEBZE AFFEDEBILIR !

hakanh
27.07.2005, 19:05
sanatik,

Lutfen birakalim gazetelerdeki 2. mac oncesi olumsuz bir ortam yaratan haberleri. BU ONLARIN GOREVI

Lutfen artik ilk mactaki olumsuzluklardan kurtulalim ve birbirimizi kurtaralim. BU DA BIZIM (TARAFTARLARIN) GOREVI

Su anda zaman 2. mac icin sevk ve pozitif heyecan yaratma zamani..

Surekli ilk mactaki yanlislari soyleyip, olumsuzluk, umutsuzluk yaratma zamani degil.

Elbetteki ilk mactaki yanlislar ayrintilari ile incelenecek ama o teknik yonetimin isi. Onlar o isi en iyi sekilde yapmak zorundalar ve yapacaklardir. Eger yapmazlar ise sonuclarina mactan sonra onlar katlanacaklardir.

Peki su anda biz taraftarlar olarak bize duseni dogru bir sekilde yapiyor muyuz ?

Yani dedigim gibi, biz ilk mac ile olusan olumsuz ve moral bozucu ortami dagitabiliyor muyuz ??

Ilk mactan sonra moralleri bizimkinden COK daha bozuk olan futbolcularimiza, ihtiyaclari olan morali verip, 2. maca pozitif bir moralle, tam olarak inanarak cikmalarini saglayacak ortami yaratabiliyor muyuz ???

Yoksa yaptiklarimizla, farkinda olmadan (ve mutlaka istemeyerek) onlari daha da kotu bir ortama sokup, morallerini mi bozuyoruz ??

onurkaradeniz
27.07.2005, 19:07
arkadaslar böyle bi takima farkli maglup olmanin ezikligini bizim kadar futbolcularda yasiyodur heralde...o yüzden bu duruma düsürdükleri gibi kurtaracaklar hem bizi hem ülkemizi!!!bazi topçularimiz formanin agirliginin farkinda degil smileys/smiley7.gif

Guests
27.07.2005, 19:11
Arkadaslar bu lütfen kisilere indirgeyerek konuyu tartismayalim.Bu formayi giyen her futbolcu benim için degerlidir.(Her ne kadar biz onlar için hiçbirsey ifade etmiyor olsak da).Bu maglubiyet sadece baskanin Senol Hocanin Veya M.Yilmaz'in suçu degildir.Ayrica bu yabanci ayrimciligini birakalim 6 sampiyonlugumuzda da Türk oyuncularrin imzasi vardi.Unutmayalim bunu lütfen..Benim bahsetmek istedigim artik Kronik hale gelen kazanilmasi gereken bütün maçlari kaybetme sendromumuzdur.Bunun nedenlerini tartisalim çare arayalim:Trabzon ne zaman atilim yapacak olsa ne zaman Kendini asip Daha büyük hedeflere kosma asamasina gelecek olsa karsisina bir kritik maç çikiyor ve trabzonsporumuz her zaman yeniliyor(Kim olursa olsun yeniliyor.Örnek:VAn maçi Örnek Dünkü maç)

Ben iste bunu merak ediyorum niye biz bütün kritik maçlari kaybediyoruz

Bir fikri olan var mi??????????????

hakanh
27.07.2005, 19:11
hüseyin 1.750.000.000

m.yimaz 1.250.000.000

emrah 1.250.000.000

gitmek isteyeni hiç tutmayacaksin,gökdeniz bile zamaninda fenere bile olsa verilmeliydi.hünerlerini saha disinda para kopartmakta sergileyenler bu futbolculardi.

aslinda kabahatin büyügü yadek klubesinde oturan zattada..! lafini etmiyim surda bir haftalik zamani kaldi..!

Yani transfer zamani hic pazarlik yapmayan futbolculari istiyorsun sen ???

Var mi iyi oynayipta, transfer zamani pazarlik yapmayan futbolcu ????

The Legend
27.07.2005, 19:14
Bu saatten sonra Futbolculara sonuna kadar destek olmaliyiz.Geçmis geçmiste kalmistir.

3 Agustos günü avni akeri dolduralim verum futbolculari tezahüratla bogalimdiyorum.

Ancak bizim futbolcularin bogulmasindan korkuyorum.O stresi nasil kaldiracaklarini da bilmiyorum. Ne de olsa epey bi amatör futbolcu kardesimiz var.

KUYMAK
27.07.2005, 19:17
Olay bitmistir.Bi takimin defansi ve forveti bir haftada düzelmez.Açikcasi %99 bu takima elenecegiz.Umudum %1 lik kisim.

Ayrica yönetimide kutlamak gerekiyor, geçen sezonun ikinci yarisinda transfer çalismalari basladi, izlenen ve begenilen hiçbir oyuncu alinamadi.Geçen seneki takima takviye yok!! petko gitti yerine kaleci alindi,Tolga gitti yerine Fabiano alindi. Bizdeki yöneticiler hakikaten garip sen git neredeyse 1 yil Brezilya da futbolcu izle 1 hafta içinde Çek Cumhuriyetinden futbolcu al.Su takimda Fatih ve Semak disinda bir tane futbolcu yok.

sanatik
27.07.2005, 19:17
hakanh

gecmis maci dogru dürüst degerlendirmek acisindan ben bunu önemli buluyorum. Birisi onu sucluyor öbürü bunu sucluyor. Teknik heyet olalim olmayalim buradaki yazilarda dogrularin görülmesi acisindan önemlidir, degerlidir.

Elbette moral verilmesi gerek takima ama bu zaten genelbir sorun. Sadece kazinilan maclardan sonra futbolcular omuzlarda tasinir, yenilgilerde chaos yaratma yerine moral ve güven verememiz bir gercek.

@ KUYMAK

zaman destek zamanidir. Famagusta taraftari aptalmiydida gidip 90 dakika cildirircasina takimini destekledi ? Onlarda benim hic ümidim yok 99 % eleniriz diyebilirdi.

Güven budur iste. Karsinda kim olursa olsun yenecegine tur atlayacagina inanmak. yok o öyle olmadida bu böyle olmadida bir iki oyuncu iyi gerisi cöplük demekle olmuyor takim desteklemek. Sevgi bu degildir. Sevgi elindeki degerleri yok etmek degildir GÜVENMEYEREK.

hakanh
27.07.2005, 19:21
Arkadaslar bu lütfen kisilere indirgeyerek konuyu tartismayalim.Bu formayi giyen her futbolcu benim için degerlidir.(Her ne kadar biz onlar için hiçbirsey ifade etmiyor olsak da).Bu maglubiyet sadece baskanin Senol Hocanin Veya M.Yilmaz'in suçu degildir.Ayrica bu yabanci ayrimciligini birakalim 6 sampiyonlugumuzda da Türk oyuncularrin imzasi vardi.Unutmayalim bunu lütfen..Benim bahsetmek istedigim artik Kronik hale gelen kazanilmasi gereken bütün maçlari kaybetme sendromumuzdur.Bunun nedenlerini tartisalim çare arayalim:Trabzon ne zaman atilim yapacak olsa ne zaman Kendini asip Daha büyük hedeflere kosma asamasina gelecek olsa karsisina bir kritik maç çikiyor ve trabzonsporumuz her zaman yeniliyor(Kim olursa olsun yeniliyor.Örnek:VAn maçi Örnek Dünkü maç)

Ben iste bunu merak ediyorum niye biz bütün kritik maçlari kaybediyoruz

Bir fikri olan var mi??????????????

Su anda biz kritik maci kaybetmedik daha...

Kritik mac su an icin, 2. mactir... ve o maci kazanmanin yolu herkesin kendine duseni yapip, kendini duzeltmesi ile mumkundur.

Senol Hoca'da kendine duseni yapacak, Mehmet Yilmaz'da kendine duseni yapacak ama Biz Taraftarlarda kendimize duseni yapacagiz (yukaridaki mesajlarimdabizim ne yapmamiz gerektigini kendimce aciklamaya calistim)

O zaman Insallah kritik maclar da kazanilacak....

Guests
27.07.2005, 19:22
fARKINDA OLMADAN eZIKLERIN ISTEDIGINI YAPIYORUZ ASLINDA bIRBIRIMIZE DÜSTÜK

Sogukkanli ve hala umutlu hakanh kardese tesekkürler..O hep baradgin dolu tarafini görüyor..ama hakan bardakta su kalmadi yahu..Siradan takimlardan farkimiz kalmadi(taraftarimizi ayri tutuyorum)ama yine de ben,i biraz rahatlattin saol

mavidenizim61
27.07.2005, 19:25
abi maçi izledim ve chayatim boyunca böyle kötü ve isteksiz bir trabzonspor görmedim. gerçekten hayatim karardi halbuki farkli yenmemiz gereken bir maçti ama fark yedik smileys/smiley18.gif

sanatik
27.07.2005, 19:28
famagusta taraftari mac öncesi bizim oyuncularimiz ihtiyar, antrenörümüz anlamaz bu isten, trabzonspor süperlig ikincisi iki yildir, kievi deplasmanda madar etmisler gecen yil, ondan öncede rigayi dagitmislar elemisler, biz hic gitmeyelim maca, ne olacak destekleyerek mi demisler ?

inandilar, güvendiler, bagirdi cagirdilar, kazandilar.

biz oyuncularimiza sahip cikamiyorsak kim cikacak allah askina kim ?

onlarmi ciksin ?

senin her yenilgine göbek atan, bununla bizimbasarisiz oldugumuzu göstermeye calisan, baskanimizin soyuna bileküfür edentavukbahcelilermi ciksin ?

hakanh gibi 10.000 taraftarimiz olsun. trabzon istedigi herseyi basarir.

MACDAKUZEY KIBRIS BAYARAKLARI OLACAKMI YETERINCE ?

hakanh
27.07.2005, 19:31
hakanh

gecmis maci dogru dürüst degerlendirmek acisindan ben bunu önemli buluyorum. Birisi onu sucluyor öbürü bunu sucluyor. Teknik heyet olalim olmayalim buradaki yazilarda dogrularin görülmesi acisindan önemlidir, degerlidir.

Elbette moral verilmesi gerek takima ama bu zaten genelbir sorun. Sadece kazinilan maclardan sonra futbolcular omuzlarda tasinir, yenilgilerde chaos yaratma yerine moral ve güven verememiz bir gercek.

@ KUYMAK

zaman destek zamanidir. Famagusta taraftari aptalmiydida gidip 90 dakika cildirircasina takimini destekledi ? Onlarda benim hic ümidim yok 99 % eleniriz diyebilirdi.

Güven budur iste. Karsinda kim olursa olsun yenecegine tur atlayacagina inanmak. yok o öyle olmadida bu böyle olmadida bir iki oyuncu iyi gerisi cöplük demekle olmuyor takim desteklemek. Sevgi bu degildir. Sevgi elindeki degerleri yok etmek degildir GÜVENMEYEREK.

Katiliyorum sanatik, bu genel bir sorun.

Peki kim cozecek veya cozebilir bu sorunu ?

Herhalde genellikle Istanbul'a calisan medyadan beklemeyecegiz bize bu konuda yardimci olmalari icin..

Sadece Takim icindeki birkac teknik gorevliye mi birakacagiz bu moral verme isini ??

Yoksa bu bizim de gorevimiz degil mi ??

sanatik, ayrica kuymak arkadasa verdigin cevap icin de cok tesekkurler. Sen vermesen ben cevap vermeye hazirlaniyordum..Edited by: hakanh

Vektra58
27.07.2005, 19:32

Lutfen bende rica ediyorum, artik o 10 numarayi giyen arkadasin, sadece O'nu kotulemek amaciyla burada adi gecmesin.

Evet dunku macta kotu oynadi, kacmayacakta bir gol kacirdi.

Ama aranizda dunku macta iyi oynayan 3 isimi bir cirpida sayabilecek olan var mi ?

O arkadasta kotu niyetli degildi ve bir Trabzonspor haini de degildi.

O da digerleri gibi kotu oynadi..

---
Onlari burada darmadagin edecegimize eminim, ama Allah?tan dilegim Insallah bu macta Mehmet?te 2 tane kafa golu caksin.

Cunku O takimina bagliligiyla, caliskanliligiyla bu derece elestiriyi haketmiyor.

Evet dun kotu oynadi, o golu kacirmamaliydi

Ama dun kim iyi oynadi ki.

Tesekkür Ederim Arkadasim. Ricami Ne Güzelde Yerine Getirmissin.

Hala Bu 10 Numarali Arkadas Savunuluyorsa Bundan Sonra Çekecegimiz Çileleri Düsünemiyorum. Daha Kafamizi Çok Duvarlara Vururuz. Allah Yardimcimiz Olsun.......

Of TRABZONUM OF

mavidenizim61
27.07.2005, 19:34
abi yattara çok iyi oynadi ama gereksiz hareketlerle böyle önemli bir maçta takimi 10 kisi birakti gerçi takim da kazanma hirsini da görmedim sahsen ben bir tek kaptan elinden geleni yapti sakat olmasina ragmen ama umuyorum ki trabzondaki maça tam tersi bir senerya çizilecek ve kalbimizi alacaklar :)

kutoz
27.07.2005, 19:35
Taraftar dediginiz, takimiyla amiyane tabirle evlilik yapar. Evliligin ilk sözü de; evlenenler iyi bilir, "iyi günde kötü günde" diye baslar.

Bu maglubiyet X bir takima karsi alinmis olsaydi, bizi bu kadar derinden yaralamazdi. Yenildigimiz takimla geçmisten günümüze gelen sorunlarin olmasi, hala sicak ve sürekli olarak önümüze sürülmesi, Trabzonspor'umuza istemeden olsa farkli bir misyon yükledi. Bizim asil hazmedemedigimiz nokta bu.

Peki ne yapmak bu noktadan sonra. Elestirilere devam mi edelim. Yönetim yada takimdan kellemi isteyelim. Hadi diyelim kiçok elestirdigimiz Atay Aktug istifa etti. Hadi diyelim ki, dünya üçüncüsü olmus bir milli takimin teknik direktörü Senol Günes istifa etti. Hersey düzelecek mi? Trabzonspor'lu taraftarlarin acilari dinecek mi? Hayir... Aksine, bizi daha kötü günlerin beklediginin habercisi olur, bu istifalar. Zaten istifaya da gerek ki. Çünkü Trabzonspor'un aradigi enerji kendi içinde sakli. Onlar dinamitleri bir bir patlacaklardir, emin olun. Ama dinamitin fitilini yakmak için, atese yani bizlere, yani o büyük TRABZONSPOR taraftarina ihtiyaç var. Hemde hiç olmadigi kadar fazla...

Bu yüzden iyi günde herkes taraf-tar. Ama bizler kötü günde de olalim TARAFTAR...Edited by: kutoz

hakanh
fARKINDA OLMADAN eZIKLERIN ISTEDIGINI YAPIYORUZ ASLINDA bIRBIRIMIZE DÜSTÜK

Sogukkanli ve hala umutlu hakanh kardese tesekkürler..O hep baradgin dolu tarafini görüyor..ama hakan bardakta su kalmadi yahu..Siradan takimlardan farkimiz kalmadi(taraftarimizi ayri tutuyorum)ama yine de ben,i biraz rahatlattin saol

Helal sana GALAFKA,

Bir macta cozdun olayi ???

Belki bu sene ligde de kume duseriz....

AyhanPe
yok ya toparlaniriz tekrar.rumlari 4-0 yeneriz sonra hersey unutulur
gider.bence futbolcularimiz bu lekeyi temizler.benim inancim
tam.elenmeyi düsünmeyin bence.ben ayin dörtünde trabzondayim mac bir
gün önce.oraya gidecek taraftarimiz lütfen takimimizi degil rakibi
baski altina alin.her seferinde en ufak pozisyonda kendi futbolcumuuz
yuhalinir bizde.umarim erken gol atariz yoksa baski altina sokulur yine
takimsmileys/smiley5.gifher zamanki gibi destek den cok
istemeden de olsa göstek olunur.Allah herkesin yarimcisi olsun ama rum
takimini ne abartalim nede hafife alalim.bence cok siradanlar ve
defanslari baski görünce cok hata yapiyor.onlari teknik
futbolcularimizla göbekten delecegiz.sut ceken yok orta da dogru dürüst
gelmiyor.bi sekilde teknik üstünlügümüzü kullanmaliyiz.2-0 olduktan
sonra fark gelebilir ama sabir cok önemli

Vektra58
27.07.2005, 19:39
Taraftar dediginiz, takimiyla amiyane tabirle evlilik yapar. Evliligin ilk sözü de; evlenenler iyi bilir, "iyi günde kötü günde" diye baslar.

Bu maglubiyet X bir takima karsi alinmis olsaydi, bizi bu kadar derinden yaralamazdi. Yenildigimiz takimla geçmisten günümüze gelen sorunlarin olmasi, hala sicak ve sürekli olarak önümüze sürülmesi, Trabzonspor'umuza istemeden olsa farkli bir misyon yükledi. Bizim asil hazmedemedigimiz nokta bu.

Peki ne yapmak bu noktadan sonra. Elestirilere devam mi edelim. Yönetim yada takimdan kellemi isteyelim. Hadi diye çok elestirdigimiz Atay Aktug istifa etti. Hadi diyelim, dünya üçüncüsü olmus bir milli takimin teknik direktörü Senol Günes istifa etti. Düzelecek mi? Trabzonspor'lu taraftarlarin acilari dinecek mi? Hayir... Aksine, bizi daha kötü günlerin beklediginin habercisi olur, bu istifalar.Zaten istifaya da gerek. Çünkü Trabzonspor'un aradigi enerji kendi içinde sakli. Onlar dinamitleri bir bir patlacaklardir, emin olun. Ama dinamitin fitilini yakmak için, atese yani bizlere, yani o büyük TRABZONSPOR taraftarina ihtiyaç var. Hemde hiç olmadigi kadar fazla...

Bu yüzden iyi günde herkes taraf-tar. Ama bizler kötü günde de olalim TARAFTAR...

Kutoz Kardesim Güzel anlatmis durumu. Aynen Imzami Atiyorum.

imported_cagatay
27.07.2005, 19:40
eger rovans macinda mehmet yilmaz varsa benim umudum yok

AyhanPe
27.07.2005, 19:43
mehmet yilmaz oynayacak fatihle,cünkü takim yattara siz cikacak.neden
umudun yok arkadasim bu cocuk degilmiydi iki sene türkiye kupasini
almamizda en önemli rol oynayan kisi.ne yani o zaman baska
forvetlerimiz mi vardi da haberimiz yok

imported_cagatay
27.07.2005, 19:44
ARKADASIM BU ADAM DAHA PISMEMIS ANADOLU TAKIMINA GONDERILIP PISMELI BENCE BENCE TUR GIDERSEKI ALLAH KORUSUN TEK SUCLU MEHMET YILMAZ VE YATTARDAIR HANI BUGUN MEDYADA YATTARAYA VERILEN CEZA CIKTIMI HAYIR CUNKU YONETIMDE HERSEYI SINEYE CEKIO YA BEN ANLAMIORUM GETIRDIKLERI YILDIZ BREZILYALILAR BUNLARMI HADI JEFERSON IIYDI AMA OBURU ADAM TAM BI KABUSTUEdited by: cagatay

perfectstorm
27.07.2005, 19:46
günah keçisi selicek tabii..!

çoban ne güne duruyo ?

Emiroğlu
27.07.2005, 19:48
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifKutoza

Bende yönetime,baskana,futbolculara ates saçiyorum.Ama en azindan bunu dile getirmeyi 3 agustosa kadar dizginlemeye çalsiyorum ve diyorum bu maçi 5-0 dan asagi kurtaramayiz.Eger (allahim o günleri göstermesin)elenirsek burda kalkipta hiçkimse yok destek yok topçulari izleyelim gibi bisyler saçmalamasin.Bu her zamanki gibi bir maç degil ki topçulari baskani affedelim.Beyler bir silkelenin ve tekrar düsünün.Rakibimiz RUMLAAAAAAAR ! ! ! ! !

Isallah futbolcularimizda bizim kadar üzgündür ve 3 agustosda destan yazip kibrisli gutbetçilere bir hediye gönderirler.O güne kadar :

HAYDE USAKALAR GÖMÜN SU RUMLARI ! ! !

Guests
27.07.2005, 19:48
Helal sana GALAFKA,

Belki bu sene ligde de kume duseriz

smileys/smiley1.gifHakan bir maç mi kardesim balik hafizali olma sayayim:bohum trabzon5-3 elendik trabzon d.kiev 0-2 Trabzon V.real 2-3 A.bilbao TRabzon 0-2 van trabzon 0-1 ve o igrenç maç onu yazmak istemiyorum...Neyse daha yazayim mi gerek var mi???

Maalesef artik futbolcularimiz Trabzonspor ruhunu kaybetmis.Ben hiç görmedigim çiplak gözle hiç seyretmedigim bana büyüklerimin anlattigi onurla ve serefle mücadele eden o muhtesem kadroyu 74 yilindaki gibi bir takim istiyorum.

Cevap yazarken çerçeveye almayi birtürlü ögrenemedim onun için böyle yaziyorum

hakanh
27.07.2005, 19:49

Peki ne yapmak bu noktadan sonra. Elestirilere devam mi edelim. Yönetim yada takimdan kellemi isteyelim. Hadi diyelim kiçok elestirdigimiz Atay Aktug istifa etti. Hadi diyelim ki, dünya üçüncüsü olmus bir milli takimin teknik direktörü Senol Günes istifa etti. Hersey düzelecek mi? Trabzonspor'lu taraftarlarin acilari dinecek mi? Hayir... Aksine, bizi daha kötü günlerin beklediginin habercisi olur, bu istifalar. Zaten istifaya da gerek ki. Çünkü Trabzonspor'un aradigi enerji kendi içinde sakli. Onlar dinamitleri bir bir patlacaklardir, emin olun. Ama dinamitin fitilini yakmak için, atese yani bizlere, yani o büyük TRABZONSPOR taraftarina ihtiyaç var. Hemde hiç olmadigi kadar fazla...

Bu yüzden iyi günde herkes taraf-tar. Ama bizler kötü günde de olalim TARAFTAR...

smileys/smiley32.gifTesekkurler kutoz.

Eger elestiriler yapilacaksa (daha iyiyi bulma amacli), 3 Agustos'tan sonra yapilsin.

Cunku 3 Agustos'ta bizler icin, Trabzonspor'umuz icinmucadele edecekolanlar yine ayni kisiler olacak.

Bize dusen su an icin onlarin en cabuk bir sekilde moral bozuklugundan cikacaklari ortami yaratmak ve tum gucleriyle 2. maca cikmalarini saglamak.

Bu da en guzel, O'nlara (Mehmet'e, Tayfun'a, Eller'e, ve diger hepsine) 2. mactan once yanlarinda oldugumuzuhissettirmek ve O'nlari sahiplenmekle olur.

Bunu eger biz yapmazsak, kim yapacak ??

imported_cagatay
27.07.2005, 19:50
smileys/smiley32.gifHELAL OLSUN SANA MEHMET YILMAZsmileys/smiley32.gifAMA NOLUR TOPA VURMAYI OGREN YATTARANIN CEZASI NEDIR BILEN VARMIII BU ARADA FUTBOLCU ARKADASLAR 1TRILYON PARA ISTIOALRDI BU FUTBOLLA BIR MILYON BILE VERIRLERSE YAZIKLAR OLSUN ZATEN STAD EGER DOLMAZSA ODA AYRI REZILIK OLUR AMA BEN DOLCAGINA INAIORUM AMA NOLUR TEZAHURATI HIC BIRAKMAYALIM 90 DAKIKADA BAGIRALIM BEN BU MAC ICIN KALKIP ANAKRDAN GELICEM NOLUR TRABZONDAKILERDE BIRAZ FEDAKRLIK YAPSIN SU STADI BI GUZEL INLELTELIM RUMLAR TARFTAR GORSUNsmileys/smiley32.gif EVET HOCAM MEHMET YILMAZ GOKDENIZLE FATIHLE BIRLIKTE BASLADI AMA GOKDENIZLE FATH OYNARKEN ADAM HEP KLUBEDEYDIEdited by: cagatay

kabus84
27.07.2005, 19:53
sinirim yatismadi isyan ediyorum arkadaslarrumlari sevindirdik yunan rum medyasi dalgasini geçiyordur bu hallere düsçek takimmiydik?smileys/smiley7.gifoyuncular 1 trilyon su miktar ücret isterim diyor anlasma yapildisoruyorum su maçta hangi oyuncu (fatih ve birkaç oyuncu hariç)bir1 trilyon küsürlük hangi oyunu oynadiniz tek maçta yargilama diyeceksiniz karsidaki takim degil adi sani belli olmayan rumlara yenildik! yenilmeyeceksin bu maç milli bir maçti ay yildizli bayragi tasiyorsun ve bu formanin agirligini bileceksin ona göre oynayacaksineger az serefleri varsa su oyuncularin bir dahaki maçta bunlari kepaze ederek yollarlar formanin hakkini vermelerini vetasidigi bayragi layikiyle yerine getirmelerini istiyorum rumlara trabzona ulastiklarindataraftarlardan büyük bir baski korksunlaremniyettin herbirini aramasini sonra dezenfekte etmelerini istiyorum bunlar ona layik top oynayamasinlar saygilar sevgiler..

AyhanPe
27.07.2005, 19:53
kim pisecek mehmet yilmazmismileys/smiley36.gifusta adam
kac senedir takimda oynuyor yaa hemde fatih gökdenizle beraber sürekli
forvet oynamis biri bi ufukhan la yada aliyle bir tutamazsin ya, ama
dünkü macta ben onu cikarirdim,cünkü bayagi bi rezil oldu.onun genc
birini sokardim ali olabilirdi örnegin,cünkü böyle maclarda gencler
kazanilabilir.düsünsene ali oyuna girmis ve iki gol attigini.mehmet
yilmaz a cok haksizlik yapilmasin cok baski altindaydi anormal stres
yapti.tamam cok önemli bir gol kacirdi hatta iki diyebiliriz ama ya
gökdeniz in her kaleciyle karsi karsiya kalinca kalecinin üzerine
nisanlayip bizi her defasinda bir golden etmesine ne demelismileys/smiley7.gifherkes
suclu tek biri degil hatta biz bile sucluyuz.taraftar dedigini
ingilizler gösterdi bize sampiyonlar liginde.bi kere hatirliyorum
kücüktüm gerci ama 3-0 geride oldugumuzda taraftar protesto etmek icin
takima sirtini dönmüs 3-3 oldugunda sanirim ogün iki gol atmisti
besiktasa karsmiydi ne yine bisey olmamis gibi davranilmisti.yok abi
yok degisen bisey olmayacak.biz sampiyonlugu fenere karsi kaybettigimiz
macta degil taraftarlik görevimizi yerine getiremedigimiz icin
kaybettik.trabzonda kac puan kaybettik.eger bu puanlarin yarisini
kaybetmemis olsaydik sampiyon olurduk.biz rakibi baski altina alacagimiza
kendi takimimizi aliyoruzsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif
Edited by: ölümüne_ts

hakanh
27.07.2005, 19:58
Helal sana GALAFKA,

Belki bu sene ligde de kume duseriz

smileys/smiley1.gifHakan bir maç mi kardesim balik hafizali olma sayayim:bohum trabzon5-3 elendik trabzon d.kiev 0-2 Trabzon V.real 2-3 A.bilbao TRabzon 0-2 van trabzon 0-1 ve o igrenç maç onu yazmak istemiyorum...Neyse daha yazayim mi gerek var mi???

Maalesef artik futbolcularimiz Trabzonspor ruhunu kaybetmis.Ben hiç görmedigim çiplak gözle hiç seyretmedigim bana büyüklerimin anlattigi onurla ve serefle mücadele eden o muhtesem kadroyu 74 yilindaki gibi bir takim istiyorum.

Cevap yazarken çerçeveye almayi birtürlü ögrenemedim onun için böyle yaziyorum

Galafka,

Butun yolladigin mesajlara bakinca sana cevap yazmaya deymeyecegini

ve benim senin mesajlarina gereginden fazla onem verdigimi anladim.

Guests
27.07.2005, 20:03
Hakan

Olabilir...Ama Trabzonsporlulugumu tartisma yeter.Kimse kimseye ben senden daha iyi taraftarim deme hakkina sahip degil....

Ben 3 agustosta a.akerde olacagim bir çok maçta yaptigim gibi

Guests
27.07.2005, 20:05
kizginligimiz ve agrasifligimiz önce trabzonlu sonra trabzonsporlu olusumuzdandir

AyhanPe
27.07.2005, 20:06
hm evet olacaksin iyi niyetli bir taraftarsin ama 74 YILIN RUHUNU
ARAYACAGINA O ZAMANIN TARAFTARI GIBI OLMAYA CALISMALIYIZ. anladin mi
farki renkdasim.rakipler korkuyordu o zaman hani söylüyorlardiya.bizim
kacirdigimiz nokta su,TAKIM DEGIL BIZ RUHUMUZU KAYBETTIK.ne zaman
taraftar olmayi beceririz o zaman ruh geri döner,iste o zaman efsane
tekrar geri döner.ama böyle biseyin olmasi coooook zor biz bu kafada
oldukcasmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

imported_Suha
27.07.2005, 20:10
millet kendinizee gelinn..lafla gemi yürümezzz...eger trabzonumuzz rövans maçina birakin rövansi lige bu müdafa ve kaleciylen çikarsa vayyy halimizeee..futbolu ii takip edinn.jefferson denen kaleci dün hiçbir topa çikammadi..müdehale sifir..toplari 2 hamlede anca aliyo...1.ve 2 gollerde hatali..adam kale çizgisinin önünden ayrilmiyooo..eger senol hoca gerçekleri görürse belki turu geçerizzz..ama biz bu adama para verdik yeni aldik derse iste o zaman bunun hesabini kime kerserler bilmemmm..turu geçmemezzz %50 yarisida senol günesin elinde..defansa önerilen isimler vardi alinsin alinmasin burdaki arkadsaslarimizinda %90'i alinmasin diye haykirda..simdi bulsunlarda alsinlarr..junn tarnsferinde konusan bir yöneticimzz bu sezonun son transfer dedi..hadi hayirli olsunnn...

sanatik
27.07.2005, 20:14
hm evet olacaksin iyi niyetli bir taraftarsin ama 74 YILIN RUHUNU ARAYACAGINA O ZAMANIN TARAFTARI GIBI OLMAYA CALISMALIYIZ. anladin mi farki renkdasim.rakipler korkuyordu o zaman hani söylüyorlardiya.bizim kacirdigimiz nokta su,TAKIM DEGIL BIZ RUHUMUZU KAYBETTIK.ne zaman taraftar olmayi beceririz o zaman ruh geri döner,iste o zaman efsane tekrar geri döner.ama böyle biseyin olmasi coooook zor biz bu kafada oldukcasmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

74 ün devami ilk sampiyonlukda geri gelir.

yeterki hep birlikde basaralim bunu bir önce.

Hersey gecmisden niye daha iyi olmasin ?

baget55
27.07.2005, 20:16
bence rovans macinda hasan ucuncu kesinlikle oynamali ..

gokdenizde sagda oynamali.

AyhanPe
27.07.2005, 20:16
millet kendinizee gelinn..lafla gemi yürümezzz...eger
trabzonumuzz rövans maçina birakin rövansi lige bu müdafa ve kaleciylen
çikarsa vayyy halimizeee..futbolu ii takip edinn.jefferson denen kaleci
dün hiçbir topa çikammadi..müdehale sifir..toplari 2 hamlede anca
aliyo...1.ve 2 gollerde hatali..adam kale çizgisinin önünden
ayrilmiyooo..eger senol hoca gerçekleri görürse belki turu
geçerizzz..ama biz bu adama para verdik yeni aldik derse iste o zaman
bunun hesabini kime kerserler bilmemmm..turu geçmemezzz %50 yarisida
senol günesin elinde..defansa önerilen isimler vardi alinsin alinmasin
burdaki arkadsaslarimizinda %90'i alinmasin diye haykirda..simdi
bulsunlarda alsinlarr..junn tarnsferinde konusan bir yöneticimzz bu
sezonun son transfer dedi..hadi hayirli olsunnn...

evet defans cok kötüydü.diyelimki kalecide cok kötüydüde orta saha cok
mu iyiydi.futbol bir bütündür.defansi bu kadar kötü olmasi tolganin
olmayisindan kaynaklanmadi.bakin hüseyin oynamadigi zamanlar hep ayni
sorun oluyor.DEFANSLA ORTA SAHA KOPUK OYNUYOR,dün hüseyin oynamadi
gibi.kalecinin konsantresi cok bozuldu,cünkü defans cok daginik
oynadi.adam paylasimi yoktu.her top sanki rakibi kaleciyle bas basa birakacakmis
izlenimi verdi.elestirirken dikkatli olalim.ama orta saha sart.sut
ceken adam yok.duran toplari ara sira yattara kullaniyor o kadar.

sanatik
27.07.2005, 20:17
millet kendinizee gelinn..lafla gemi yürümezzz...eger trabzonumuzz rövans maçina birakin rövansi lige bu müdafa ve kaleciylen çikarsa vayyy halimizeee..futbolu ii takip edinn.jefferson denen kaleci dün hiçbir topa çikammadi..müdehale sifir..toplari 2 hamlede anca aliyo...1.ve 2 gollerde hatali..adam kale çizgisinin önünden ayrilmiyooo..eger senol hoca gerçekleri görürse belki turu geçerizzz..ama biz bu adama para verdik yeni aldik derse iste o zaman bunun hesabini kime kerserler bilmemmm..turu geçmemezzz %50 yarisida senol günesin elinde..defansa önerilen isimler vardi alinsin alinmasin burdaki arkadsaslarimizinda %90'i alinmasin diye haykirda..simdi bulsunlarda alsinlarr..junn tarnsferinde konusan bir yöneticimzz bu sezonun son transfer dedi..hadi hayirli olsunnn...

hemen takas yapalim jeffersonu. elleri. hatta jun uda beklemeye gerek yok.

kimler olabilir ?Edited by: sanatik

immortal_TS
27.07.2005, 20:19
arkadaslar olumlu görüsler artmaya basladi bizim yapacagimizda bu zaten TRABZONSPOR taraftarina yakisan budur.Tamam elestiri yapicaz ama simdi elestiri zamani degil 4 agustosta yapalim ne yapicaksak destek zamani simdi haydi usaklar biz bu rumlari güle oynaya yenecez evimizde.

imported_Suha
27.07.2005, 20:20
geçmisss olsunnnn..kime takas yaparsa yapsinlarrrr..bizde kekizz hersene yiyiyoruzzz...kafayi kaldiralimda ufka söle bi bakalimmm ne görünüyooo...

AyhanPe
27.07.2005, 20:23
sanatik abi bende inaniyorum dediklerine hemde gelecegimizin coook
parlak olduguna ama bu kafayla olmazki.bu sene bi heyacan vardi
herkeste.bunu ayakta tutmaliyiz kavga ederek degil.eksikler var ama iyi
bir takimimiz var.bazilari bu takimi bence haketmiyor.ya lütfen artik
trabzona gelen rakipleri baski altina alalim kendi takimimizi
degil.gecen sene gencleri 3-0 yeniyorduk.bi oyuncumuz bi topu iyi
kullanmadi diye ana avrat küfretti yanimda oturan bi kac kisi.o
adamlari dövesim geldi orda

Guests
27.07.2005, 20:25
Turu geçicez ben inaniyorum...

hakanh
27.07.2005, 20:26
Hakan

Olabilir...Ama Trabzonsporlulugumu tartisma yeter.Kimse kimseye ben senden daha iyi taraftarim deme hakkina sahip degil....

Ben 3 agustosta a.akerde olacagim bir çok maçta yaptigim gibi

Galafka,

Ben senin ve buradaki diger butun senin gibi2. mac icin karamsarlik icindeki arkadasin, icindeki karamsarligi atip, yeniden takimlari icin umutlu olmalari ve2. maconcesi pozitif birortamolusmasi icin ugrastim.

CunkuTrabzonspor'umuzun 2. macta basarili olmasini saglayacak ortamin o olduguna inaniyorum.

Ve senin mesajlarina baktigimda senin dusunceni pozitife cevirebilmemin neredeyseimkansiz gibi oldugunu gordum.

Madem maca gideceksin, buna cok sevindim. Ama turu gececegimize tam olarak inandigini ve maca oyle gidecegini bilseydim daha cok sevinirdim.

Ben ne senin, ne de diger su an icin karamsar dusunen bir arkadasimizin Trabzonsporlulugunu tartismadim, tartismam da.

Onu nereden cikardin ?

baget55
27.07.2005, 20:28
trabzondaki macin bilet fiyatlarini bilen varmi ?

AyhanPe
27.07.2005, 20:30
rumlari göbekten delmek kolay fark bile gelir.biraz baski tüm
dikkatleri dagiliyor,cünkü BASKIYA KARSILIK TEPKI VEREMIYORLAR.biz durduk
oynamaya basladilar.yeterki destek olalim.adamlar siradan bir takim
yaa.eger bu takimi 3-0 yenemeyecegimize inanmayan varsa maca gitmesin
kardesimsmileys/smiley7.gifhatta takimida tutmasina gerek yokkk

Guests
27.07.2005, 20:31
Hakan eger bir gün trabzonspordan ümidimi kesersem o gün kendimi de keserim.Hayatimdaki en önemli seylerden birisi trabzonspor.Bizim tepkimiz çok fazla sevgimizdendir.22 yildir bekliyorum emin ol 22 hatta 44 yil daha beklerim..

Ben Trabzonsporum en büyük olsun Avrupa takimlariyla oynasin onlari yensin(74-84 arasi yaptigi gibi) onlari trabzona getirsin ve evire çevire yensin istiyorum. Çok sey mi istiyorum acaba????? Allah Askina söyleyin Trabzonsporumuzdan baska neyimiz var...

Daha önce de yazdigim gibi benim hala ümidim var........

AyhanPe
27.07.2005, 20:33
galafka aglatacaksin milleti burda kardesimsmileys/smiley1.gifen az buna ihtiyacimiz var inan buna

sanatik
27.07.2005, 20:33
geçmisss olsunnnn..kime takas yaparsa yapsinlarrrr..bizde kekizz hersene yiyiyoruzzz...kafayi kaldiralimda ufka söle bi bakalimmm ne görünüyooo...

ádamlar daha ilk macina cikdi su yazilana cevap verecek halim yok sinirden.

TrabzonStorm
27.07.2005, 20:35
Arkadaslar gülmeyin içimden 7-0 geçiyor...Maçtan sonra nerden bildin diyeceksiniz...Aha buraya yaziyom...

AyhanPe
27.07.2005, 20:37
geçmisss olsunnnn..kime takas yaparsa
yapsinlarrrr..bizde kekizz hersene yiyiyoruzzz...kafayi kaldiralimda
ufka söle bi bakalimmm ne görünüyooo...

ádamlar daha ilk macina cikdi su yazilana cevap verecek halim yok sinirden.

vermene gerek yok abismileys/smiley1.gifbak ben bi cavap vermeye calisirim seninde acayip hosuna gider begenirsin umarim

laylayloleylamlayoelakdajkd adjdoa nin sakjo cnoa kaon njadd oaokjdakdakanjajd

BELKI BUNU ANLARLARsmileys/smiley4.gifNASIL ABI GÜZEL CEVAP VEREBILDIMMIsmileys/smiley1.gif

Metin Ural
27.07.2005, 20:37
<LI>Villarreal CF</LI>
<LI>Real Betis Balompie</LI>
<LI>Manchester United FC</LI>
<LI>Everton FC</LI>
<LI>FC Internazionale Milano</LI>
<LI>Udinese Calcio</LI>
<LI>Werder Bremen</LI>
<LI>AS Monaco FC</LI>
<LI>Sporting Clube de Portugal</LI>
<LI>Panathinaikos FC</LI>
<LI>AFC Ajax</LI>
<LI>SK Slavia Praha</LI>
<LI>Rangers FC</LI>
<LI>Club Brugge KV</LI>
<LI>FC Basel 1893</LI>
<LI>FC Shakhtar Donetsk</LI>
<LI>Rosenborg BK</LI>
<LI>Wisla Krakow</LI>

bu listenin turu geçecegimize inananlar tarafindan okunmasinda yarar vardir. eger turu geçersek büyük ihtimalle bu takimlardan biriyle oynayacagiz. kura cuma günü.

AyhanPe
27.07.2005, 20:38
Arkadaslar gülmeyin içimden 7-0 geçiyor...Maçtan
sonra nerden bildin diyeceksiniz...Aha buraya yaziyom...

smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

RUMLARIN HALINE AGLIYORUMsmileys/smiley4.gifbencede arkadasim benim icimden de buna yakin bisey geciyor

kutoz
27.07.2005, 20:39
Arkadaslar gülmeyin içimden 7-0 geçiyor...Maçtan sonra nerden bildin diyeceksiniz...Aha buraya yaziyom...

Gülmüyorum dostum, inanmayacaksin ama benimde bugün bir ara 7-0 gibi bir skor geldi aklima.

Simdi birileri, "hooop yavas gel" diyecek ama futbol bu belli olmaz.smileys/smiley2.gif

Emiroğlu

Bence aydinlik görünüyo.Ayrica yazdiklarinin tümünü okudum ve en begenmediklerin araasinda kaleciyi gösteriyosun her zaman.Hangi golde bariz hatasi vardi?1 ve 2 de öle mi_?Ve sen kalecilikten anliyosun?Güzel kardesim,renktasim aksam maçi babamla beraber izledik.Babam zamaninda prof. kalecilik yapti yillarca.Hala halisaha maçlari yaptigimizda kalecilik yapar.Babamla uzun uzadiya konustuk ve gayet güzel bi kaleci dedi.Ts aradigi kani buldu dedi.Ki o demeden bende aynisni tahmin ediyordum.DEFANS HAKKINDA SÖLEDIKLERINE TAMAMEN KATILIYORUM.Ama iki lafindan bi tanesi-kale önünde kalecilik yapilmaz-bu forumda sanirim bir hafta ya da on gün içinde hazirlik maçlarindan alinan görüntüler var sanirim qatar maçiydi.Ordaki Jeffersonun 2 adet videosu var.Onlardan haberin yoksa izle derim.Haberin varsa bir daha izle,Adamin kanattan yaptigi ortaya nereye kadar çikip aldigina ve akabinde OYUNU NASIL BASLATTIGINA ! -ki baslattigi adam da göbegin tam solundaydi.Bence biraz zaman geçsin ondan sonra en azindan kaleci için düsüncelerini tekrar degerlendir.

Guests
galafka aglatacaksin milleti burda kardesimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifen az buna ihtiyacimiz var inan buna

Agla kardesim açilirsin ....smileys/smiley1.gif

sanatik
27.07.2005, 20:40
smileys/smiley1.gif

KUZEY KIBRIS BAYRAKLARI olabilecekmi stadta yeterince ?

AyhanPe
27.07.2005, 20:40
Villarreal CF
Real Betis Balompie
Manchester United FC
Everton FC
FC Internazionale Milano
Udinese Calcio
Werder Bremen
AS Monaco FC
Sporting Clube de Portugal
Panathinaikos FC
AFC Ajax
SK Slavia Praha
Rangers FC
Club Brugge KV
FC Basel 1893
FC Shakhtar Donetsk
Rosenborg BK
Wisla Krakow

bu listenin turu geçecegimize inananlar tarafindan okunmasinda yarar
vardir. eger turu geçersek büyük ihtimalle bu takimlardan biriyle
oynayacagiz. kura cuma günü.

Ben daha güclü takimlar var saniyordumsmileys/smiley4.gifsana soruyorum gecen sene gs le oynadigimiz mactan sonra hangisine elenirdik derdin.lütfen renkdasim cevap bekliyorum

AyhanPe
27.07.2005, 20:43
galafka aglatacaksin milleti burda kardesimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifen az buna ihtiyacimiz var inan buna

Agla kardesim açilirsin ....smileys/smiley1.gif

yok aglanacak bi durum yok ortada.benim ihtiyacim yok ama anlasilan senin var yazilarina bakilirsasmileys/smiley1.gif

bordox
27.07.2005, 20:45
Inanmayan geri dönsün.Bize inanan taraftar gerekiyor.Ilk maçti,rakip rumdu,maç öncesi takimin moralini bozmak için ellerinden geleni yaptilar ve bizim futbolculara da büyük bir ders verdiler

Ne olursa olsun rakibini küçümseme,ne olursa olsun güvenini kaybetme,ne olursa olsun kendini bireysel olarak gelistir,sürekli ayni yerde durma,ne olursa olsun rakibin seni sinirlendirmesine izin verme.Tek bir futbolcudan sürekli olarak gol atmasini bekleme.Kendinin de futbolcu oldugunu ve futboldan para kazandigini unutma.

Bütün bunlari Trabzonspor'un bazi futbolculari yeniden düsünecek ve artik Trabzonspor formasina yakisan bir futbol ortaya koyacak.

Trabzonspor taraftarinin önünde büyük bir firsat vardir.Tüm firsatlarda oldugu gibi bu da risk tasimaktadir.Bize düseni yapacagiz.Top rakibin ayagina geçince stadi baslarina yikacagiz.

Yalandan baski yapiliyormus olayini anladik buna asla müsade etmeyecegiz.Her atagimizda ayaklarini titretecek bir tezahuratla takima güç verecegiz.Trabzonspor'un durmasina müsade etmeyecegiz.Bu turu geçecek ve geriye bakip nasil bir kabustan çiktigimizi anlatacagiz.

Tekrar söylüyorum tüm olay inanmakta.Kaybedilmis bir sey yok.Bunu böyle bilin.

Bartuğ13
27.07.2005, 20:46
6,9,12,15 gelsin onlari yeriz gibime geliyo ama önce bu rumlari yemeliyiz ve yiyecegiz

baris_aykan
27.07.2005, 20:47

ne yazikki sen sevmekten cok kendini kahrediyosun arkadasim fakat trabzonspor sevgisi nicedir her ne kadar kotu bir sonuc alinsada 2 macin kimin tarafina sonuclacagini allah bilir ben bir trabzonsporlu olarak bu macin bizim tarafimiza sonuclanmasini isterim allah yardimcimiz olsun

hakanh
27.07.2005, 20:49

TrabzonStorm,

Inan ki bunda gulunecek birsey yok.

Mehmet ilk macta o asirtmayi becerebilseydi veya Yattara kaleciyle karsi karsiya iken, pas yerine sut cekse ve gol olsaydı (o ana kadar oynanan futbolla) ilk macta bile en az 5 yapardik.

Trabzon'daki macta esas onemli olan ilk gol.

Eger o ilk golu ilk yarim saat icinde bulursak, soyledigin skor hic de garip bir skorolmaz.

Iste bize lazim olan o ilk golu,olabildigince cabukbulmanin yolu da, bizden yani TARAFTARdan gecer.

Macin ilk 10-15 dakikasinda Rum'lari ogle bir baski altina almaliyiz ki, daha saskinliklarini uzerlerinden atamadan ilk golu yemeliler.

Bunu da, ancakkendine ve takimina tam guvenen bir TARAFTAR toplulugu basarabilir.

Yoksa tur artik mucizeye kaldi digen taraftarlarladegil....

AyhanPe
27.07.2005, 20:49
ohhhh be bunlari duymak benide simdi mutlu ettismileys/smiley4.gif

2,3,5 de zorlaniriz digerlerini eleriz.gönlüm inter den
geciyor.acikcasi onlarla oynayip katilmak en güzeli.ingiliz takimi
özellikle manchesteri istemiyorum.onlari grup maclarinda istiyorum cünküsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

SDanışmaz
27.07.2005, 20:50
smileys/smiley1.gif

KUZEY KIBRIS BAYRAKLARI olabilecekmi stadta yeterince ?

Bence oLacaktir smileys/smiley2.gif

Mesut AKYILDIZ
27.07.2005, 20:51
HER NE SARTTA OLURSA OLSUN TRABZONSPORUMUZU DESTEKLEMEYE 3 AGUSTOSTA AVNI AKERE GIDELIM O RUMLARI ÇIMLERE GÖMELIM SINIRDEN SON 24 SAATTIR KAFAYI YEMEK ÜZEREYIM.... ÖLÜMÜNE BORDO MAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIII YÜREGI BORDO MAVI ATAN HERKESIN ÜZERINE CARSAMBA GÜNÜ COK BÜYÜK VAZIFE DÜSÜYOR MABEDIMIZI CEHENNEME CEVIRELIM VE RUMLARI EVIRE CERI EVLERINE GÖNDERELIM

Guests
27.07.2005, 20:55
Ölümüne Ts li kardesim önce dereyi bi görelim ondan sonra hep beraber sivariz pacalari

Kibrista rakibi küçük gördügümüz için yenildik..Ama bazi arkadaslar hala ayni kafada önce rumu yenelim sonra yolumuz açik insallah allahtan umut kesilmez

Guests
27.07.2005, 20:58
Bordox aynen katiliyorumsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Yalanda olsa mutluyuz ama bu bize yetmiyor

AyhanPe
27.07.2005, 21:01
Ölümüne Ts</font> li kardesim önce dereyi bi görelim ondan sonra hep beraber sivariz pacalari

Kibrista rakibi küçük gördügümüz için yenildik..Ama bazi arkadaslar
hala ayni kafada önce rumu yenelim sonra yolumuz açik insallah allahtan
umut kesilmez

hayir rakibi kücük gördüklerinden degil.eger tayfun o hatayi yapmasaydi
ve mehmet yilmazla gökdeniz mutlak gpl pozisyonlarini harcamasaydi
yenerdik.benim önceki yazilarimi okumadin sen.bu macin atmosferi farkli
olacak dedim hep söyledim ilk 20 dk gol yersek yenilebiliriz
diye.transferlerimiz formunda bakabilirsin.sana sunu söyleyim acikcasi
rumlari daha iyi bekliyordum.biz durduk onlar oynadi.baski görünce
tepki veremediler.futbolcularimiz bu kara lekeyi temizleyecekler ama
sen hala süpe icindesin.fazla bisey demek istemiyorum.

Mesut AKYILDIZ
27.07.2005, 21:03
BASKA TRABZONSPOR YOK 3 AGUSTOSA KADAR HIÇBIRTÜRLÜ OLUMSUZ ELESTRI FORMADA GÖRMEK ISTEMIYORUM SADECE AMA SADECE SUAN IÇIN YAPMAMIZ GEREKEN TAKIMIMIZA DESTEK OLMAKTIR 3 AGUSTOSA KADAR TAKIMIMIZA ELIMIZDEN GELDIGINCE SAHIP ÇIKMALIYIZ

AyhanPe
27.07.2005, 21:05
bisey daha söyleyim galafka renkdasim.eger futbolcum olsaydin seni
takima almazdim,cünkü süpe icindesin.inanmayinca hicbirseyi
basaramazsin.futbol bu letonya ya nasil elendik yine elenebiliriz.sorun
burda degil ama anlatmaya degmez bence.

Guests
27.07.2005, 21:06
öyle olmasaydi böyle olmasaydi demeye baslarsak bu isin içinden çikamayiz Ölümüne Ts li kardesim.Testi kirlilmadan önce önlem almakta marifet...Geriye dönüp bir bak su maçta böyle yapmasaydik daha baska olacakti dedigimiz yüzlerce maç var...Ama biz yillardir ayni kafada gidiyoruz.Kabul edelim ne zaman Trabzonsporumuza Sinif atlatacak onun sanini yükseltecek kritik maçlar oynasak biz kaybediyoruz...Biz iste bunu tartismaliyiz.Rum takimi bizim takinin yaninda esamesi bile okunmayacak bir takim gel gör ki ona bile yenildik

bordox
27.07.2005, 21:10
Bordox aynen katiliyorumsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Yalanda olsa mutluyuz ama bu bize yetmiyor

Haftaya 3 Agustos 2005 saat 22.00 da imzam degisecek,bu sözümü yemeyecegim.Trabzonspor'um kendine düseni yapacak.Trabzonspor taraftari da kendine düseni yapacak.

Guests
27.07.2005, 21:10
ben inançsiz degilim ama 22 yil sampiyon olamamisiz allah askina hanginiz içi rahat bir sekilde kritik bir maçi izleyrbiliyor..Kabul etmeliyiz ki futbolcularimiz kritik maçlari kaldiracak düzeyde degiller ve güven vermiyorlar(kaptan hariç)

AyhanPe
27.07.2005, 21:13
öyle olmasaydi böyle olmasaydi demeye baslarsak bu isin
içinden çikamayiz Ölümüne Ts li kardesim.Testi kirlilmadan önce önlem
almakta marifet...Geriye dönüp bir bak su maçta böyle yapmasaydik daha
baska olacakti dedigimiz yüzlerce maç var...Ama biz yillardir ayni
kafada gidiyoruz.Kabul edelim ne zaman Trabzonsporumuza Sinif atlatacak
onun sanini yükseltecek kritik maçlar oynasak biz kaybediyoruz...Biz
iste bunu tartismaliyiz.Rum takimi bizim takinin yaninda esamesi bile
okunmayacak bir takim gel gör ki ona bile yenildik

ben bunun neden kaynaklandigini bi yerlerde yazdimdi ama okuyan
olmamis.iyi takim suclu tamam kabul ediyorum kesinlikle senol günes in
önlem almasi sart.zaten hep bu takim sucluydu.96 sampiyonlugu KENDI
EVIMIZDE kabettigimizde bunlar sucluydu.gecen sezon fb macini KENDI EVIMIZDE
kaybettigimizde bunlar sucluydu.kiew macini KENDI EVIMIZDE
KAYBETTIGIMIZDE bunlar sucluydu GS e gecen sene KENDI EVIMIZDE 2-4
kaybettiklerinde bunlar sucluydu

ama kiew i DEPLASMANDA yendigimizde "taraftarin" destegiyle oldu.gs i
DEPLASMANDA yendigimizde "taraftarin" destegiyle oldu ve bezeri.

birisi artik KRAL CIPLAK DEMELI

hakanh
27.07.2005, 21:14
Inanmayan geri dönsün.Bize inanan taraftar gerekiyor.Ilk maçti,rakip rumdu,maç öncesi takimin moralini bozmak için ellerinden geleni yaptilar ve bizim futbolculara da büyük bir ders verdiler

Ne olursa olsun rakibini küçümseme,ne olursa olsun güvenini kaybetme,ne olursa olsun kendini bireysel olarak gelistir,sürekli ayni yerde durma,ne olursa olsun rakibin seni sinirlendirmesine izin verme.Tek bir futbolcudan sürekli olarak gol atmasini bekleme.Kendinin de futbolcu oldugunu ve futboldan para kazandigini unutma.

Bütün bunlari Trabzonspor'un bazi futbolculari yeniden düsünecek ve artik Trabzonspor formasina yakisan bir futbol ortaya koyacak.

Trabzonspor taraftarinin önünde büyük bir firsat vardir.Tüm firsatlarda oldugu gibi bu da risk tasimaktadir.Bize düseni yapacagiz.Top rakibin ayagina geçince stadi baslarina yikacagiz.

Yalandan baski yapiliyormus olayini anladik buna asla müsade etmeyecegiz.Her atagimizda ayaklarini titretecek bir tezahuratla takima güç verecegiz.Trabzonspor'un durmasina müsade etmeyecegiz.Bu turu geçecek ve geriye bakip nasil bir kabustan çiktigimizi anlatacagiz.

Tekrar söylüyorum tüm olay inanmakta.Kaybedilmis bir sey yok.Bunu böyle bilin.

BASKA TRABZONSPOR YOK 3 AGUSTOSA KADAR HIÇBIRTÜRLÜ OLUMSUZ ELESTRI FORMADA GÖRMEK ISTEMIYORUM SADECE AMA SADECE SUAN IÇIN YAPMAMIZ GEREKEN TAKIMIMIZA DESTEK OLMAKTIR 3 AGUSTOSA KADAR TAKIMIMIZA ELIMIZDEN GELDIGINCE SAHIP ÇIKMALIYIZ

Bordox ve mesutaky

Ikinize de COK tesekkur ederim ve smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Lutfen artik 3 Agustos'a kadar bu konunun altinda bu tur mesajlar gorelim. Yani;

Biz 3 Agustos'ta basari icin, neler yapabiliriz ve neler yapmaliyiz gibi..Edited by: hakanh

Sacit
27.07.2005, 21:14
ne sekilde olursa olsun rövans farkli olacak buna inanin yeter.futbolcular da guven vermiyolar derken 10 kisiyi de unutmasin bazilari

Oğuzhan Görkan
27.07.2005, 21:17
biz burda inandik hirslandik eger bizim oyuncularda da inanc ve hirs olursa ................

sonuc=3.tur

Guests
27.07.2005, 21:19
Ben kral çiplak diyorum zaten sabahtan beri ama nedense bana kiziyorsunuz.Ayni seyi söylüyorum.Bunlari yazmis olmam 3 agustosta kazanmamiz için bir taraftar olarak ne gerkiyorsa yapmaya çalismayacagim anlamina gelmez..Biz görevimizi yine eksiksiz yapacagiz.Umarim futbolcularimizda öyle yaparlar

Keleşoğlu
27.07.2005, 21:19
yavas yavas kendime geliyorumsmileys/smiley5.gifCarsambaya kadar ve carsamba gecesi biz taraftar olarak görevimizi yapalim,tur mutlaka eze eze Trabzona gelecek

AyhanPe
27.07.2005, 21:23
Ben kral çiplak diyorum zaten sabahtan
beri ama nedense bana kiziyorsunuz.Ayni seyi söylüyorum.Bunlari yazmis
olmam 3 agustosta kazanmamiz için bir taraftar olarak ne gerkiyorsa
yapmaya çalismayacagim anlamina gelmez..Biz görevimizi yine eksiksiz
yapacagiz.Umarim futbolcularimizda öyle yaparlar</font>

zaten hep eksiksiz yaptigimiz halde final maclarinin tümünü
kaybediyoruz.yüz kere dedim bin kere de dicem biz rakip takimi degil
kendi takimimizi baski altina aliyoruz.yoksa senin elestirilerin haksiz
demiyorum.önlem alinmasin demiyorum.ama durum böyle oldukca bu takim
trabzonda coook puanlar kaybeder.neden acaba biz taraftarlik görevimizi
yerine getirdigimiz icin herhalde.kral ciplak derken önce özelestiri
yapalim anlaminda dedim ama anlayana!! hep takimi elestiriyorsun önlem
alinsin diyorsun ama YETMEZZZZZZZZZZZZ

hakanh
27.07.2005, 21:30
ben inançsiz degilim ama 22 yil sampiyon olamamisiz allah askina hanginiz içi rahat bir sekilde kritik bir maçi izleyrbiliyor..Kabul etmeliyiz ki futbolcularimiz kritik maçlari kaldiracak düzeyde degiller ve güven vermiyorlar(kaptan hariç)

Galafka,

Seninle gel bir ortak fikirde bulusalim.

Anlasilan sen biraz daha karamsarsin basari konusunda, biz sana gore daha iyimseriz..

Ama sen de, biz de, 3 Agustos'ta maca gidip (umutlu da olsak, umutsuz da olsak) Rum'larin ayaklarini titretircesine tezahurat yapmamiz gerektigi ve taraftar baskisiyaratmamizgerektigi konusunda ayni fikirdeysek

ve ayrica butun futbolcularimizi (hicbirini ayirmadan- Mehmet'i de, Tayfun'u da) sahiplenip, O'nlara yanlarinda oldugumuzu hissettirmemiz ve morallerini arttirmamiz gerektigi konusunda da ayni fikirdeysek,

tartisacak bir konu da yok artik..

Ne dersin ?

AyhanPe
27.07.2005, 21:32
ben inançsiz degilim ama 22 yil sampiyon olamamisiz allah askina
hanginiz içi rahat bir sekilde kritik bir maçi izleyrbiliyor..Kabul
etmeliyiz ki futbolcularimiz kritik maçlari kaldiracak düzeyde degiller
ve güven vermiyorlar(kaptan hariç)

Galafka,</font>

Seninle gel bir ortak fikirde bulusalim.</font>

Anlasilan sen biraz daha karamsarsin basari konusunda, biz sana gore daha iyimseriz..</font>

Ama sen de, biz de, 3 Agustos'ta maca gidip (umutlu
da olsak, umutsuz da olsak) Rum'larin ayaklarini titretircesine
tezahurat yapmamiz gerektigi ve taraftar
baskisiyaratmamizgerektigi konusunda ayni fikirdeysek</font>

ve ayrica butun futbolcularimizi (hicbirini
ayirmadan- Mehmet'i de, Tayfun'u da) sahiplenip, O'nlara yanlarinda
oldugumuzu hissettirmemiz ve morallerini arttirmamiz gerektigi
konusunda da ayni fikirdeysek,</font>

tartisacak bir konu da yok artik..</font>

Ne dersin ?</font>

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

arkadasimiz uzlasacak galiba bizimlesmileys/smiley1.gif

Guests
27.07.2005, 21:32
Ben takimi elestirmiyorum.Bireysel olarak bakildiginda bütün futbolcularimiz çok kaliteli..Hiçbir yorumumda kisiel olarak futbolcu ismi vererek yorum yada elestiri yapmiyorum.Ben genel olarak konusuyorum.Bu kadroya çok büyük basarilar yakalanbilir ben kadro zaafiyetinden bahsetmiyorum.Ben inanç eksikliginden ve güvensizlikten bahsediyorum...Ben onlara güveniyorum ama maalesef trabzonsporumuzun üzerine güvensizlik bir kara bulut gibi çökmüstür.Bunda taraftarimizin sabirsizliginin takima olumsuz yansimasi dogrudur.Ama kardesim biz karadenizliyiz kim iki günde huyyundan vazgeçebilmiski biz geçelim

baget55
27.07.2005, 21:34
7-0 degil 4 e 5 ede raziyiz yeterki su rumlari yenip tur atlayalimsmileys/smiley32.gif

uygar_trb
27.07.2005, 21:34
ne olursa olsun bu turu geçicezzzzzzzzzzzzzzzzz

mehmet yilmazözellikle senden bu maç artik çok seyler bekliorumm yaninda fatih sultan tekke de var haydi görelim siziiiiiiiiiiiiiiiii

o gazla çok üst sewiye takim çikmassa diger turdan da umutluyum

bu arada ben bu takimii hiç bu kadar kötü görmemistim pis rumlar ayakkabilarina kadar aramis baski çok artmis bu hareketlerle

insallah ayni seyleri onlarada yaparlar trabzonda arasinlar her yerini ne ekersen onu biçersin ne de olsa

Guests
27.07.2005, 21:35
Hakan ve ts li kardesim hiç bir süpheniz olmasin 3 agustosta avni akerde olacagim ve her zaman yaptigim gibi 90 dakika destegimi hiç esirgemeyecegim

AyhanPe
27.07.2005, 21:35
sanada yakisan bu olmalismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

uzlastin iste

baget55
27.07.2005, 21:37
galafka kardesim bu sene sampiyonlugun en buyuk adayiyiz buna suphen olmasinda sen asil 3 agustostaki mac icin odaklan elinden gelhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifeni yap taraftar olarak ondan sonra karamsarliga burunurzun :)

AyhanPe
27.07.2005, 21:38
hadin gaza gelelimde mac havasina daha erken girelimsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Harun-61
destek zamani !!!

TrabzonStorm
Arkadaslar aslinda takimda tecrubeli, topu ayaginda tutabilecek, gereginde oyunu sogutabilecek bir orta saha oyuncusuna ihtiyaç var.Szymkowiak ve Gökdeniz bu tarz oyuncular degil.Fatih oyuna girdikten sonra takima biraz güven gelip ileriye daha bi rahat çikmaya basladigimizi görmüsünüzdür.Nitekim golünü de atti.Ancak maçta orta saha hiç yoktu, her top ceza sahasi önündeydi.Sadece Yattara ile etkili olabiliyorduk oyundan çikincaya kadar..Yattara konusunda da medyanin oyununa gelmeyelim lütfen..Samimi olarak düsünün, kirmiziyi haketti mi?Fatih Tekke nin iki sezon önce yurtdisi kampinda hazirlik maçinda hakeme tokat olayindan sonra yazilan çizilenleri hatirlayin...Hakemleri bile etkiliyor sezon içinde bu yorumlar..O zaman da öyleydi simdi de Fatih ten daha efendisi var mi?

Burda Gökdeniz ve Hüseyin in üzerinde durmakda fayda var..Hiçbirsey katmiyorlar, kendilerini yenilemiyorlar..Gökdeniz orta sahadan alip cezasahasina girebilecek yetenekte ama kendini gerekli gereksiz yere atmaktan buna firsat bulamiyor..Biraz morale, destege ihtiyaci var belki..

Defansta eksigimiz çok, ama bir tek Tolga nin gidisi ile bu hale düsmemeliydik..Jefferson iyi kaleci, ancak topu tutma konusunda sikintisi var.Genellikle iki hamlede yapiyor bunu..

Maça gelince, uzun süre on kisi oynadigimizi, sicak ve nemin de bizi olumsuz etkiledigini unutmayin..

Bu takim bu onbirle kaç maça çikti?

Elestirme konusunda aceleci olmamakta fayda var..Sorun kismen de transferlerin geç yapilmasindan kaynaklaniyor, kilit oyuncular (kaleci,defans ,forvet) geç alindi ve takima henüz uyum sürecine baslamadi bile, bu Eller in kaçinci maçi takimla?Edited by: TrabzonStorm

AyhanPe
27.07.2005, 21:41
ohhh be ben bunu bir asirdir diyorum trabzonstorm kardesim.evet yani
hüseyine o zaman cok yük biniyor hem defansla orta sahayi bagla hem
orta sahayla forveti arasinismileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifbirde kiziyoruz bu adam neden sut cekemiyor diye.hali kalmiyorkismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

vbegen
27.07.2005, 21:46
arkadaslar biride yattaranin yaptiklarini anlatsin bu adama cok deger verdik galiba bizim verdigimiz degerle yonetimi tehdit takimida sabote ediyor belki ben yanlis dusunuyorum ama bu adam dun aksam bilerek bu kirmizi karti gordu sirf parada anlasmadigi icin ben geredede kendimi diger futbolcularin yerine koydum

AyhanPe
27.07.2005, 21:47
jefferson mükemmel bir kaleci.hata yapmamak icin topu celdi,cünkü
heyecanliydi.belli ki duygusal bir arkadasimiz. zamanla gecer
umarim.gecmezse kendi takimini atesli bi sekilde baski altina alanlarin
yüzünden cok gol yersmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

kutoz
27.07.2005, 21:47
Beyler buraya yadigimiz her kelime adresine ulasiyor. Bunu unutmamak gerek. Buna hepimiz defalarca, yöneticilerimizin verdigi demeçten, Ergun Ata'nin yazdigi makaleden anladik.

Hal böyle olunca, yapilmasi gereken tek sey kaliyor. Bordo-Mavi formayi giyen bu aslan parçalarina, dün kaybettikleri ruhu asilamak.

Bu yüzden zaman D E S T E K olma zamani.

AyhanPe
27.07.2005, 21:50
yattara bilincli yapmadi tabiki ama takima zarar veriyor hemde kendine
zarar veriyor.düsünün sampiyonlar liginde oynuyor bu cok professionel
arkadas ve mükemmel bir mac cikariyor.sonra da 90 dk bu sekilde kirmizi
kart görüyor.hangi avrupa takimi alir böyle bir inegi pardon futbolcuyu.artik
haftaya trübünde sakin sakin düsünürsmileys/smiley36.gif

TrabzonStorm
27.07.2005, 21:51
TARAFTARIN GÖREVI TARAF OLMAKTIR, TAKIMDAN YANA...IYI GÜNDE KÖTÜ GÜNDE...

Nasil ki yönetim transferleri geç yapti diye elestiriyorsak görevini yapmadi diye, biz de küfürle, feryatla görevimizi kötüye kullanmis oluyoruz..Sonra da takim kendi sahasinda baski altinda kaliyo diyoruz..Takim 1-0 yenikken destekleyin, yirtin girtlaklarinizi ne oluyo bakalim..Trabzonda yasayan arkadaslar, gidin rövans maçi hazirliklarinda destekleyin takimi, Senol Hoca yi, M. Yilmaz i, Yattara yi...Galip gelince babannem de seviniyor..

AyhanPe
27.07.2005, 21:53
benimkide seviniyordu ama vefat etti gecen sene.varya acayip futboldan
anliyordu.burda bazilarinin yazilarini okusa kesin kis kis gülerdi yada parlardi ki kimse tutamazdismileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

hakanh
27.07.2005, 21:56
Hakan ve ts li kardesim hiç bir süpheniz olmasin 3 agustosta avni akerde olacagim ve her zaman yaptigim gibi 90 dakika destegimi hiç esirgemeyecegim

Galafka Tesekkurler smileys/smiley32.gif

Simdi senden tek ricam, artik 4 Agustos gunune kadar "Kral Ciplak" demekten vazgecmen.

Cunku su zaman,4 Agustos'a kadar "TAM DESTEK" zamani.

----

Stoper sorunumuz hakkinda (23 TEMMUZ'da) yaptigim elestirilere goz atmak istersen; "Anorthosis-Trabzonspor(3-1)" konulu forumun 60 nolu sayfasina bir bak istersen)

Umarim sen beni hicbir problemi goremeyen, bir poliannaci filan zannetmedin. Gerektiginde (ama dogru zamanda, kesinlikle boyle onemli bir mac oncesi degil) ensert elestirileri de, takimin yararina olduguna inanirsamyaparim.

4Agustos'da yine gel (turu atlasak bile, 10-0 yensek bile), seninle birlikte cok daha guclu bir sekilde "KRAL CIPLAK" diyelim. AMA 3 AGUSTOS'TAN SONRA... VE SADECE TRABZONSPOR'UMUZUN YARARI ICIN..Edited by: hakanh

Beytullah
27.07.2005, 21:57
21 yasindayim hayatim boyunca trabzonumun bu kadar kötü oynadigini gördüm.en cok güvendigim adam szymek ble kosmadi yani sanki sahada trabzon yoktu.defansi söylemiyorum zaten onlar varmiydi yokmuydu anlamadim ..ya insan bir topu keser ya adamlar rahatca sahamiza giriyorlar anlamdim ya sok oldum bu nasil defans.acilen bu defansa bircözüm bulmamiz lazim yoksa hersey hayal olur..trabzonumuz o kadar kötü oynadikki bu durumda serefsiz rumlar cok iyi top oynuyor görünümüne düstü.aslinda raikip iyi deyildi biz kötüydükonlada su gibi yüzeye cikipiyi birtakim görünümünebüründüler.ama bunun trabzonuda var onlariavni akerin çimlerine gömecegizzzzzzzzzzzzzz...

sanatik
27.07.2005, 22:04

Nasil ki yönetim transferleri geç yapti diye elestiriyorsak görevini yapmadi diye, biz de küfürle, feryatla görevimizi kötüye kullanmis oluyoruz..Sonra da takim kendi sahasinda baski altinda kaliyo diyoruz..Takim 1-0 yenikken destekleyin, yirtin girtlaklarinizi ne oluyo bakalim..Trabzonda yasayan arkadaslar, gidin rövans maçi hazirliklarinda destekleyin takimi, Senol Hoca yi, M. Yilmaz i, Yattara yi...Galip gelince babannem de seviniyor..

smileys/smiley1.gif

smileys/smiley4.gif

sonuna kadar hep birlikde.

yattara bilincli yapmadi tabiki ama takima zarar veriyor hemde kendine zarar veriyor.düsünün sampiyonlar liginde oynuyor bu cok professionel arkadas ve mükemmel bir mac cikariyor.sonra da 90 dk bu sekilde kirmizi kart görüyor.hangi avrupa takimi alir böyle bir inegi pardon futbolcuyu.artik haftaya trübünde sakin sakin düsünürhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Sinirlerine hakim olmak istesede hakim degil. Bu arnavutda az pislik degildi ama neyse.Edited by: sanatik

AyhanPe
27.07.2005, 22:04
bende 23 yasindayimsmileys/smiley4.gifgecen sene besiktasa karsi istanbul da buna benzer kötülükte oynamistik ama hüseyin yoktu o macta galiba dünde yoktusmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

AyhanPe
27.07.2005, 22:06
sanatik abi sen bilirsin yerli stoper varmi gündemde simdi sorayim dasmileys/smiley17.gifalpay olabilirmi.simdi haber sizmistir sana bisekilde.biraz sonra transfer formuna geccemsmileys/smiley36.gifburda hersey tatliya baglandi.bir gün herkes bordo mavi olacaksmileys/smiley4.gif

TrabzonStorm
27.07.2005, 22:08
Tomas Jun la ilgili ama ilginç geldi.Italyan sitesinden

http://it.sports.yahoo.com/fo/profiles/100000000000000000000 11371.html (http://it.sports.yahoo.com/fo/profiles/10000000000000000000011371.html)Edited by: TrabzonStorm

sanatik
27.07.2005, 22:09
ya ben japon sitelerini takip ediyorum, henüz tercümelerde zorluk cekiyorum smileys/smiley1.gif

dünden beri kimse takilmiyor nedense, transfer konusuna. Böyle olmamaliydi o konunun sonu. Yazik, bir kac yüz sayfa daha gidebilirdik.

AyhanPe
27.07.2005, 22:09
o zaman daha cok gayret göstermeli yoksa hep trübünde oturp düsünür
acaba neden bu kadar az para aliyorum diye iste bu yüzden yattara.belki
bi isik dogar sari kafasinda yada bi ilham gelirsmileys/smiley36.gif

hakanh
27.07.2005, 22:11

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifCOK TESEKKURLER..... smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Kac mesajdir anlatmaya calistigim iste buydu..

Ayni tur seyleri yazan arkadaslar arttikca COK Seviniyorum.

Tekrardan; COK TESEKKURLER ARKADASLAR... smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

AyhanPe
27.07.2005, 22:11
ilerler abi bi kac yüz sayfa daha.daha cook zaman var hele su
brezilyadakiler bi dönsünde sonra ben gitcem oralara genc yetenekler
aramaya.bi bakim niye bunlar ayrilmiyor ordansmileys/smiley4.gifordanda direkt foruma yazcam artik basinda burdan takip edersmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

onurts61
27.07.2005, 22:12
Arkadaslar anlamiyorum bu takim 11 e 11 ve trabzonda bizim karsimizda tutunmasi mumkun degil biz hayatimizin en kotu onlarda en iyimacini oynadi hala umitsizce konusanlar var yenebilecekmiyiz diyenlar var biz bu takimi 5-6 golle geceriz ama ilk macin ayibini temizlermi bence hayir ikinci bir pendik maci oldu o da geldi bizi buldu sunu unutmayalim bu futbolcular bizi sampiyon yapacak simdi onlari acimasizca elestirenler sampiyon oldugumuzda yuzlerine nasil bakacaklar hic bir sey olmamis gibi davranirlarsa bu riyakarlik olmazmi onun icin daima sakin olalim tekrarliyorum bunlar trabzonda ortasahayi gecemezler

AyhanPe
27.07.2005, 22:13

Nasil ki yönetim transferleri geç yapti diye elestiriyorsak görevini yapmadi diye, biz de küfürle, feryatla görevimizi kötüye kullanmis oluyoruz..</font>Sonra
da takim kendi sahasinda baski altinda kaliyo diyoruz..Takim 1-0
yenikken destekleyin, yirtin girtlaklarinizi ne oluyo
bakalim..Trabzonda yasayan arkadaslar, gidin rövans maçi hazirliklarinda destekleyin takimi,</font> Senol Hoca yi, M. Yilmaz i, Yattara yi...</font>Galip gelince babannem de seviniyor..</font>

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifCOK TESEKKURLER.....</font> smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Kac mesajdir anlatmaya calistigim iste buydu..

Ayni tur seyleri yazan arkadaslar arttikca COK Seviniyorum.

Tekrardan;</font> COK TESEKKURLER ARKADASLAR...</font> smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

hepimiz tek yüregizsmileys/smiley1.gif

sanatik
27.07.2005, 22:13
keske oynayabilseydi. ancak sunuda düsünmüyor degilim. onu bilerek kirmizi almasi istendi. hazirlanmis. hem o macda hem rövans macinda daha rahat olabilmek icin. O arnavutun yapdigi pisliklere bakilirsa niyet buydu.

artik bu son ders olmali yattaraya diyorum ama olacakmi bakalim.

canibus
27.07.2005, 22:17
Bunlari elleyecegiz Allahin izniyle.

Ama bilmiyorum siz gördünüzmü ama rumlarin yaptigi rezalet pislikler düsmanimiz olduklari heryerden belli. Rum Polisleri bizim oyuncularin ayakabilarinin icine formalarini felan kontrol etmisler mactan önce (nedeni bellidir). Hatta Fatih sinirlenip ayakkabisini firlatmis polislere karsi. Bu futbol sahasi, savas alani degil.

İleli
galiba 3 fark atmamiz lazim rumlara, gecen sene kiev bizi 2 farki yenmesi lazimdi ve yenmistii...

kutoz
keske oynayabilseydi. ancak sunuda düsünmüyor degilim. onu bilerek kirmizi almasi istendi. hazirlanmis. hem o macda hem rövans macinda daha rahat olabilmek icin. O arnavutun yapdigi pisliklere bakilirsa niyet buydu.

Yattarinin üzerine oynadigi kesin bunude becerdi zaten, sari kart almasiyla. Sorun sari karti olan Yattara'nin düdükten sonra sinirlenerek topa vurmasi. Dünyanin en iyi amatör ruhlu futbolcusu.

AyhanPe
27.07.2005, 22:18
Arkadaslar anlamiyorum bu takim 11 e 11 ve trabzonda
bizim karsimizda tutunmasi mumkun degil biz hayatimizin en kotu onlarda
en iyimacini oynadi hala umitsizce konusanlar var yenebilecekmiyiz
diyenlar var biz bu takimi 5-6 golle geceriz ama ilk macin
ayibini temizlermi bence hayir ikinci bir pendik maci oldu o da
geldi bizi buldu sunu unutmayalim bu futbolcular bizi sampiyon yapacak
simdi onlari acimasizca elestirenler sampiyon oldugumuzda yuzlerine
nasil bakacaklar hic bir sey olmamis gibi davranirlarsa bu riyakarlik
olmazmi onun icin daima sakin olalim tekrarliyorum bunlar
trabzonda ortasahayi gecemezler

yok ya bunlari 10 e 11 de yenerdik de 1:2 eger gökdeniz topu kaleciye nisanlamasaydismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif
ama olsun ya oldu bi kere artik bunu unutalim.rumlara yenildik bu bana
da cok koydu ama yarin öbürgün unutulur gider.gs uefayi aldi da kim
konusuyor simdi.futbolda dün yoktur hep gelecek vardir.pendik macinin
telafisi olsaydi acaba fenerasyon istanbulda ne yapardi o takimismileys/smiley2.gifama bizim varsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

AyhanPe
27.07.2005, 22:20
galiba 3 fark atmamiz lazim rumlara, gecen sene kiev bizi 2 farki yenmesi lazimdi ve yenmistii...

yok iki yetiyor da biz mümkünse tek bi elin parmaklariyla sayilamayacak bi skor alalimsmileys/smiley36.gif

hakanh
27.07.2005, 22:25

Buna kesinlikle ben de katiliyorum.

Zaten hazirlik maclarimiza az birsey goz atmissa antrenorleri, Yattara'nin nasil bir psikolojik yapi icinde oldugunu gordu ve macta da kullandi bunu...

Size de farkettiyseniz, iki pozisyonda da Yattara'nin acemilik, amatorluk disinda futbol kurallari icinde bir faulu yoktu. (2. pozisyonda topa vurusunu degil, ondan onceki pozisyonu kastediyorum.)

Zaten, 1. pozisyonda ne oldugunu televizyondan tam olarakta goremedik. Fakat ben bu pozisyonda sunu anlamadim;

Eger Yattara adama dirsek attiysa, rakip neden sari kart gordu ??

Yok eger Yattara birsey yapmadiysa ve rakip numaradan kendiniyere attiysa, bu sefer Yattara neden sari kart gordu ???

AyhanPe
27.07.2005, 22:25
keske oynayabilseydi. ancak sunuda düsünmüyor degilim. onu bilerek
kirmizi almasi istendi. hazirlanmis. hem o macda hem rövans macinda
daha rahat olabilmek icin. O arnavutun yapdigi pisliklere bakilirsa
niyet buydu.

Yattarinin üzerine oynadigi kesin bunude becerdi zaten, sari kart
almasiyla. Sorun sari karti olan Yattara'nin düdükten sonra
sinirlenerek topa vurmasi. Dünyanin en iyi amatör ruhlu futbolcusu.

amatör ruhlu inegi pardon yine yanlis yazdim futbolcususmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

canibus
27.07.2005, 22:28
Tabii bütün herkez rumlarin turu gecmesini isteyecek ama biz o kadar kolay pes etmeyiz. Haberlerde gördügümden sonra fena sinirlendim oyuncularimiz az cekmemis orda, bunlar UEFA ya bildirilseya.

onurts61
27.07.2005, 22:30
Yattara cok yanlis bir hareket yapmis olabilir ama o insan bize bu sene cok mac kazandiracak sakin olalim o da bir insan dudukten sonra vurmamaliydi ama oldu adami asmak kolay ama gelecegim dusunursek bu adam bize cok mac kazandiracak trabzondaki arkadaslar lutfen antremaan gidin ve bu adama sevgi gosterisinde bulunun

AyhanPe
27.07.2005, 22:30
yok uefaya bildirilse ne olcak.biz haftaya bildiririz onlarasmileys/smiley4.gifama
provokasyon a tarafta gelmemeli.bunlar her türlü pisligi denicekler
trabzonda.aman arkadaslar aman biz sakin olalim sileriz onlari sahadan
bi avuc rumusmileys/smiley4.gif

AyhanPe
27.07.2005, 22:31
Yattara cok yanlis bir hareket yapmis olabilir ama
o insan bize bu sene cok mac kazandiracak sakin olalim o da bir insan
dudukten sonra vurmamaliydi ama oldu adami asmak kolay ama
gelecegim dusunursek bu adam bize cok mac kazandiracak trabzondaki
arkadaslar lutfen antremaan gidin ve bu adama sevgi gosterisinde bulunun

evet onu asmayalim ama kendi evladimiz olan mehmet yilmaz i asanlar varsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifyattaraya da o gösterdi kirmizi kart zaten

sanatik
27.07.2005, 22:32
sunuda bir düsünelim o arnavut yattara yerine, gökdenize, mehmet yilmaza, bizim kamera ile göremedigimiz hareketleri yapsaydi durum farkli olurmuydu ?

Beytullah
27.07.2005, 22:33
avi akerde en az 5 tane atmamiz lazim bu rum serefsizlerine

garalahana
27.07.2005, 22:34
ok yenildik simdi onumuzde onemli bir rovans maci var......buna hazirlanmamiz lazimmm......

Bakiniz 2 kale arkasida mesale sova hazirlaniyor....maraton ve kapalida da mesala olursa o zamn rumlar gorur cehennemiii!!!!!!

hakanh
27.07.2005, 22:37
Elbetteki buyuk ceza almamiza neden olacak taskinliklardan kacinmaliyiz (para cezasini kastetmiyorum).

Ama ben, su numara yaparak Yattara'nin atilmasina sebep olan oyuncuya ozel bir tavir (tezahurat, yuhalama, isliklama) yapilmasi gerektigini dusunuyorum.

Ne dersiniz ?

sanatik
27.07.2005, 22:39
tribünde en cok görmek istedigim kuzey kibris bayraklarimizdir.

birde onlarin anlayabilecegi dilden bir koskoca güzel bir pankart.

mac sadece bizim degil ayni anda kktc macidir. rum ve yunanlarda cok sevinirler bayraklara.

Akyuz
27.07.2005, 22:40
Rumlari önce 20 saat yolculuktan sonra Trabzon'a getirmeliyiz. Sabaha kadar otellerinin önünde gürültü yapip onlari uyutmamaliyiz. Mac baslar baslamaz da son saniyeye kadar cok etkin bir tezerruat yapmaliyiz. Fenerbahce maclarini kaybederken hopörlerden tezerruat diye bagiriyorlar takimda gaza gelip gol atiyor...

Sonuna kadar TRABZON..

TrabzonStorm
27.07.2005, 22:41
Yattara cok yanlis bir hareket yapmis olabilir ama o insan bize bu sene cok mac kazandiracak sakin olalim o da bir insan dudukten sonra vurmamaliydi ama oldu adami asmak kolay ama gelecegim dusunursek bu adam bize cok mac kazandiracak trabzondaki arkadaslar lutfen antremaan gidin ve bu adama sevgi gosterisinde bulunun

Kesinlikle katiliyorum arkadaslar..Her güzelin bir kusuru var...Yattara kirilgan ve duygusal bir oyuncu..Oynadigi maçlara dikkat ederseniz önündeki adami ilk dakikalarda geçerse onu bir daha kimse durduramiyor..ama geçemezse çabuk demoralize oluyor...Hatta bazen takim ona fazla güvenip zor pozisyonlar da da top atiyor ve kaybettigi zaman da etkileniyor...Maçta oyunda kaldigi sürece bizim takimin en iyisi kimdi?.Hatta yaptigi iki ortayi da gole çevirebilseydik simdi kahraman ilan edecektik kirmizi karta ragmen.Shota hariç kaç tane Yattara gibi oyuncu aldik?

KAYBETMEK IÇIN BU KADAR FAZLA UGRASMAYA GEREK YOK ZATEN..ISTANBUL BASINI CEZAYI KESTI BILE...

Ziya Hocayla Senol Hoca nin farkini düsünün Yattara konusunda..

Yattara yi yeniden kazanirsak kim zarar görür?.Sözlesmesi biterken görün bakalim Istanbul takimlarini ve basinini....Edited by: TrabzonStorm

Akyuz
27.07.2005, 22:42
Rumlar Trabzondaki macta her türlü kurnazligi tahrigi deneyecektir, lütfen taraftar olarak cok dikkatli olalim.

Akyuz
27.07.2005, 22:44
Yattara bize cok mac kazandirdi. Mutlaka yönetim ona ceza kesecek ama bir sonraki turda bize yine cok yararli olur....

onurts61
27.07.2005, 22:45
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=331 bgColor=#666666>
<T>
<TR bgColor=#dfdfdf>
<TD width=45 height=18>83'</TD>
<TD align=right width=118>Petrzalka</TD>
<TD align=middle width=50>4 - 0 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=champi&#111;ns_q&amp;game=135470)</TD>
<TD width=118>Celtic (Sco)</TD></TR></T></TABLE>

arkadasalr baskalarinin mutsuzlugu ile mutlu olunmamali ama sadece ornek olsun diye gosteriyorum zurawskili celtic adi sani duyulmamis takim karsisinda ki durumu demekki tek bizim basimiza gelmiyor demekki rakibi asla kucumsemiyeceksinsmileys/smiley4.gif

metehan
27.07.2005, 22:46
Arkadaslar, dogrudan konumuzla ilgili degil ama ilgimi çektigi için sizinle paylasmak istedim. Zurawski de dahil 7 oyuncuyu kadrosuna katan Celtic, 2. ön eleme ilk maçinda Slovakya temsilcisi karsinda deplasmanda 4-0 maglup durumda ve maçin son dakikalari oynaniyor. Iste futbol böyle bir oyun smileys/smiley1.gif

UEFA siralamasindaki puan durumlari :

Celtic : 63.476

Artmedia Bratislava : 4.850Edited by: metehan

hakanh
27.07.2005, 22:47
tribünde en cok görmek istedigim kuzey kibris bayraklarimizdir.

birde onlarin anlayabilecegi dilden bir koskoca güzel bir pankart.

sanatik,

Sana katiliyorum ve ayni konuda kendi fikrimi daha once belirttigim yaziyi buraya ekliyorum.

Diger arkadaslarda bu konuda fikirler uretirse sevinirim.

Not1: Hepimizin ortak olarak en cok uzuldugu konu sanirim, dunku maca gelip de, mactan uzgun donen Kibrisli Turkler?di.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
Ben ikinci macta, onlarla ilgili bir yazi acmamiz gerektigine inaniyorum.

Mutlaka daha iyisini bulacak arkadaslar olacaktir. Bu konuda fikirlerinizi lutfen soyleyin.

Ayrica, eger yasak olmayacaksa, DEV Bir KKTC BAYRAGI sahane olabilir. (Turk Bayraklarini soylemenin alemi yok herhalde.)

Fenerbahce'ye, veya baska bir Turk kulubumuze karsi bir yazi veya tezahurata kesinlikle karsiyim. Bir Rum takimina karsi bile birlik olamayacaksak, kime karsi olacagiz... Bunun ornegi Kibris'taki macta vardi... Edited by: hakanh

immortal_TS
27.07.2005, 22:47
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=331 bgColor=#666666><T>
<T>
<TR bgColor=#dfdfdf>
<TD width=45 height=18>83'</TD>
<TD align=right width=118>Petrzalka</TD>
<TD align=middle width=50>4 - 0 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=champi&#111;ns_q&amp;game=135470)</TD>
<TD width=118>Celtic (Sco)</TD></TR></T></T></TABLE>

arkadasalr baskalarinin mutsuzlugu ile mutlu olunmamali ama sadece ornek olsun diye gosteriyorum zurawskili celtic adi sani duyulmamis takim karsisinda ki durumu demekki tek bizim basimiza gelmiyor demekki rakibi asla kucumsemiyeceksinsmileys/smiley4.gif

evet arkadaslar sonuca bakarmisiniz celtic gibi bir takim ne hallerde Bu futbolun dogasi ve biz bunu tattik Yüce ALLAHIM baska birsefere tattirmasin.

Akyuz
27.07.2005, 22:50
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle2 align=right width="44%">Artmedia Bratislava </TD>
<TD =livescortitle2 align=middle width="12%">4 - 0 (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc116751.shtml)</TD>
<TD =livescortitle2 align=left width="44%"> Celtic » (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc116751.shtml)</TD></TR>
<TR vAlign=top align=middle>
<TD =livescorbg2>Hellebrand43'
Vascak57'
Mikulic77'
Mikulic79'
</TD>
<TD =livescorbg3></TD>
<TD =livescorbg3></TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle1 colSpan=3>http://img1.eurosport.com/z&#111;nes/v4/img/live/live_arrow.gif</IMG>20:002nd Half</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle2 align=right width="44%">FK Rabotnicki </TD>
<TD =livescortitle2 align=middle width="12%">1 - 0 (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc116755.shtml)</TD>
<TD =livescortitle2 align=left width="44%"> Lokomotiv Moscow » (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc116755.shtml)</TD></TR>
<TD =livescorbg2>Nuhiji11'
</TD>
<TD =livescorbg3></TD>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle1 colSpan=3>http://img1.eurosport.com/z&#111;nes/v4/img/live/live_arrow.gif</IMG>20:002nd Half</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle2 align=right width="44%">Malmö FF </TD>
<TD =livescortitle2 align=middle width="12%">3 - 2 (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc117366.shtml)</TD>
<TD =livescortitle2 align=left width="44%"> Maccabi Haifa » (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc117366.shtml)</TD></TR>
<TD =livescorbg2>Osmanovski34'
Andersson49'(p.)
Mattisson68'
</TD>
<TD =livescorbg3></TD>
<TD =livescorbg3>Harazi2'
Colautti45'
</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle1 colSpan=3>http://img1.eurosport.com/z&#111;nes/v4/img/live/live_arrow.gif</IMG>20:301/2 Time</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle2 align=right width="44%">KF Tirana </TD>
<TD =livescortitle2 align=middle width="12%">0 - 0 (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc116752.shtml)</TD>
<TD =livescortitle2 align=left width="44%"> CSKA Sofia » (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc116752.shtml)</TD></TR>
<TD =livescorbg2></TD>
<TD =livescorbg3></TD>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle1 colSpan=3>http://img1.eurosport.com/z&#111;nes/v4/img/live/live_arrow.gif</IMG>20:301st Half</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle2 align=right width="44%">Shelbourne </TD>
<TD =livescortitle2 align=middle width="12%">0 - 0 (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc116756.shtml)</TD>
<TD =livescortitle2 align=left width="44%"> Steaua Bucharest » (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc116756.shtml)</TD></TR>
<TD =livescorbg2></TD>
<TD =livescorbg3></TD>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle1 colSpan=3>http://img1.eurosport.com/z&#111;nes/v4/img/live/live_arrow.gif</IMG>20:451/2 Time</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle2 align=right width="44%">Debreceni VSC </TD>
<TD =livescortitle2 align=middle width="12%">2 - 0 (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc117367.shtml)</TD>
<TD =livescortitle2 align=left width="44%"> Hajduk Split » (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc117367.shtml)</TD></TR>
<TD =livescorbg2>Bogdanovic26'
Bogdanovic38'
</TD>
<TD =livescorbg3></TD>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle1 colSpan=3>http://img1.eurosport.com/z&#111;nes/v4/img/live/live_arrow.gif</IMG>18:00Finished</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle2 align=right width="44%">F91 Dudelange </TD>
<TD =livescortitle2 align=middle width="12%">1 - 6 (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc116753.shtml)</TD>
<TD =livescortitle2 align=left width="44%"> Rapid Vienna » (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc116753.shtml)</TD></TR>
<TD =livescorbg2>Martine9'
</TD>
<TD =livescorbg3></TD>
<TD =livescorbg3>Lawaree2'
Akagunduz3'
Hofmann 6'
Akagunduz16'
Akagunduz64'
Kienast85'
</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle1 colSpan=3>http://img1.eurosport.com/z&#111;nes/v4/img/live/live_arrow.gif</IMG>19:30Finished</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle2 align=right width="44%">Partizan Belgrade </TD>
<TD =livescortitle2 align=middle width="12%">1 - 0 (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc116754.shtml)</TD>
<TD =livescortitle2 align=left width="44%"> FC Sheriff Tiraspol » (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc116754.shtml)</TD></TR>
<TD =livescorbg2>Odita63'
</TD>
<TD =livescorbg3></TD></TR></T></TABLE>

TrabzonStorm
27.07.2005, 22:51
Gollerden sonra açilmak üzere ''THIS IS FOR NORTHERN CYPRUS TURKISH REPUBLIC'' yazili bi pankart olabilir... Edited by: TrabzonStorm

sanatik
27.07.2005, 22:52
Gollerden sonra açilmak üzere ''THIS IS FOR NORTHERN CYPRUS TURKISH REPUBLIC'' yazili bi pankart olabilir...

YES.

birde gollerden sonra tezahüratlar hep KKTC icin olmali. Edited by: sanatik

metehan
27.07.2005, 22:53
Arkadaslar, dogrudan konumuzla ilgili degil ama ilgimi çektigi için sizinle paylasmak istedim. Zurawski de dahil 7 oyuncuyu kadrosuna katan Celtic, 2. ön eleme ilk maçinda Slovakya temsilcisi karsinda deplasmanda 4-0 maglup durumda ve maçin son dakikalari oynaniyor. Iste futbol böyle bir oyun smileys/smiley1.gif

Artmedia Bratislava : 4.850

5-0bitti smileys/smiley4.gifEdited by: metehan

sanatik
27.07.2005, 22:54
yuhuhihhiihi smileys/smiley1.gif

5:0

iyice rezil oldular.

biz yine forvetsiz cikmisdik maca yaa onlar smileys/smiley5.gif

keske turu gecselerde bize karsi oynasa celtic. Ne mac olur.Edited by: sanatik

hakanh
27.07.2005, 22:55
sanatik,

Bahsettigin Rumca Pankart ; "KUZEY KIBRIS TURK CUMHURIYETI" nin Rum'ca yazilisi olabilir mi ? Dev bir sekilde..

Akyuz
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle1 colSpan=3>http://img1.eurosport.com/z&#111;nes/v4/img/live/live_arrow.gif</IMG>20:00Finished</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle2 align=right width="44%">Artmedia Bratislava </TD>
<TD =livescortitle2 align=middle width="12%">5 - 0 (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc116751.shtml)</TD>
<TD =livescortitle2 align=left width="44%"> Celtic » (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s22/e10187/live_lng0_spo22_evt10187_mtc116751.shtml)</TD></TR>
<TD =livescorbg2>Halenar43'
Vascak57'
Halenar76'
Mikulic79'
Halenar90'
</TD>
<TD =livescorbg3></TD></TR></T></TABLE>

Metin Ural
hakem selçuk dereliydi ondan 5 yemistir zurawski'nin takimi smileys/smiley2.gif

sanatik
27.07.2005, 22:56
sanatik,

Bahsettigin Rumca Pankart ; "KUZEY KIBRIS TURK CUMHURIYETI" nin Rum'ca yazilisi olabilir mi ? Dev bir sekilde..

türkcesi, rumcasi, ingilizcesi, portegizcesi,almancasi, japoncasi- hepsi olsun smileys/smiley1.gif

Akyuz
27.07.2005, 22:57
Biz en kisa zamanda bu Bratislavadan Halenar'i alalim. Rapid Wien'deki Akagündüz de iyi adam.

TrabzonStorm
27.07.2005, 22:57
2. turda Zurawski li Celtic çikar da eleniriz diye korkuyordum...Bu sonuç bizim maçin sonucunu bile ikinci plana atar dünya kamuoyunda...TESEKKÜRLER A.BRATISLAVA..FOBILERIMIZI DE YENDIN

gerçekefsane
27.07.2005, 22:58

Artmedia Bratislava : 4.850

5-0bitti smileys/smiley4.gif

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468 bgColor=#c0c0c0>
<T>
<TR>
<TD =goalTt width=233 height=20>Petrzalka</TD>
<TD></TD>
<TD =goalTt width=233 height=20>Celtic</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD bgColor=#ffffff>5</TD>
<TD></TD>
<TD bgColor=#ffffff>0</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3 height=4><SPACER height="4" ="block"></TD></TR>
<TR>
<TD =goalTt colSpan=3 height=18>GOLLER</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%">
<T>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f9>http://www.ajansspor.com/tribun/images/evImg1.gifAles Hellebrand </TD>
<TD align=right width=20 bgColor=#f9f9f9>43</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#eeeeee>http://www.ajansspor.com/tribun/images/evImg1.gifBlazej Vascak </TD>
<TD align=right width=20 bgColor=#eeeeee>57</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f9>http://www.ajansspor.com/tribun/images/evImg1.gifJuraj Halenar </TD>
<TD align=right width=20 bgColor=#f9f9f9>75</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#eeeeee>http://www.ajansspor.com/tribun/images/evImg1.gifMartin Mikulic </TD>
<TD align=right width=20 bgColor=#eeeeee>78</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f9>http://www.ajansspor.com/tribun/images/evImg1.gifJuraj Halenar </TD>
<TD align=right width=20 bgColor=#f9f9f9>90</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>ajansspor.com

Akyuz
27.07.2005, 22:59
Besiktasin begenmeyip yolladigi Carew neler yapmis bir bakin:

John Carew made a blistering debut for Olympique Lyonnais, scoring a hat-trick in an emphatic 4-1 French Super Cup win against AJ Auxerre in the season's curtain-raiser at the Stade Abbé Deschamps and ensuring the club lifted the trophy for the fourth year running.

immortal_TS
27.07.2005, 23:00
Selçuk dereli,zurawskiye: "sen trabzonu oyalarsin heeeeee senin takimin bi sl.kalamasinda gör gününü sen" diyerekten takdir haklarini mi diyim yoksa ne diyim iste hepsini ev sahibi takim için kullanmis herhalde.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifceltic babayi aldi sl de yok artik.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

sanatik
27.07.2005, 23:04
ya bu selcuk dereli de nerden cikdi simdi ?

maci gercekden omu yönetti yoksa ? saka sandim önce ama ne biliyim belkide o yönetmisdir smileys/smiley1.gif

zurawskinin isi zor simdi, 6 gol birde hic yemiyecekler. neyse biz gülmeyelim hallerine. önce kendi sorunumuzu halledelim.

bizede bir 6:0 gerek.Edited by: sanatik

Akyuz
27.07.2005, 23:04
Bu turu gectikten sonra Jun "Gun" bize Fatih "Sultan" Tekke ile mutlaka Sampiyonlar Ligini getirir....

onurts61
27.07.2005, 23:06
bencede bu sonuc futbol konuoyunun dikkati ceker bizimki arada unutulur gibi tabi sadece avrupa komuoyu icin gecerli bakalim biz nasil unutucaz az da olsa hala icim yanmiyor degilsmileys/smiley19.gif

Metin Ural
27.07.2005, 23:06
Teams:

Artmedia Bratislava: Cobej, Debnar, Durica, Kotula, Vascak, Obzera, Tchur, Hellebrand, Borbely, Fodrek, Kozak. Subs: Kollar, Stano, Helledrand, Gomez, Mikulic, Gajdos, Burak.

Celtic: Marshall, Telfer, Varga, Balde, Camara, Zurawski, Lennon, Petrov, Thompson, Hartson, Sutton. Subs: Boruc, McManus, Maloney, McGeady, Wallace, Aliadiere, Beattie.

Referee: Selcuk Dereli (Turkey)

TrabzonStorm
27.07.2005, 23:07
Arkadaslar TRABJUN isimli nick imi satiyorum, isteyen var mi?

Akyuz
27.07.2005, 23:08
Muhtemel rakiplere bir göz atalim:

<TABLE style="WIDTH: 461px; HEIGHT: 957px" cellSpacing=1 cellPadding=2 width=461>
<T>
<TR>
<TD =TableNoBg>

Seri basi olan takimlar:

FBK Kaunas (LTU) /
Liverpool FC (ENG, holders)</TD>
<TD =TableNoBg>SK Slavia Praha (CZE)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>Manchester United FC (ENG)</TD>
<TD =TableNoBg>Real Betis Balompié (ESP)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>FC Internazionale Milano (ITA) </TD>
<TD =TableNoBg>FC Basel 1893 (SUI)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>Panathinaikos FC (GRE)</TD>
<TD =TableNoBg>Wisla Kraków (POL)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>FC Artmedia Bratislava (SVK) / Celtic FC (SCO)</TD>
<TD =TableNoBg>Udinese Calcio (ITA)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>Villarreal CF (ESP)</TD>
<TD =TableNoBg>FK Partizan (SCG) /
FC Sheriff (MDA)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>Sporting Clube de Portugal (POR)</TD>
<TD =TableNoBg>FC Shakhtar Donetsk (UKR)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>AS Monaco FC (FRA)</TD>
<TD =TableNoBg>Malmö FF (SWE) /
Maccabi Haifa FC (ISR)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>AFC Ajax (NED)</TD>
<TD =TableNoBg>Everton FC (ENG)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>Club Brugge KV (BEL)</TD>
<TD =TableNoBg>Shelbourne FC (IRL) /
FC Steaua Bucuresti (ROU)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>RSC Anderlecht (BEL) /
PFC Neftchi (AZE)</TD>
<TD =TableNoBg>FC Dinamo Tbilisi (GEO) / Brøndby IF (DEN)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>Rangers FC (SCO)</TD>
<TD =TableNoBg>F91 Dudelange (LUX) /
SK Rapid Wien (AUT)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>FC Dynamo Kyiv (UKR) /
FC Thun (SUI)</TD>
<TD =TableNoBg>KF Tirana (ALB) /
PFC CSKA Sofia (BUL)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>Werder Bremen (GER)</TD>
<TD =TableNoBg>Debreceni VSC (HUN) /
HNK Hajduk Split (CRO)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>FK Rabotnicki (MKD) / FC Lokomotiv Moskva (RUS)</TD>
<TD =TableNoBg>Anorthosis Famagusta FC (CYP) / Trabzonspor (TUR)</TD></TR>
<TR>
<TD =TableNoBg>Rosenborg BK (NOR)</TD>
<TD =TableNoBg>Vålerenga IF (NOR) /FC Haka (FIN)</TD></TR></T></TABLE>

Akyuz
27.07.2005, 23:09
Biz bu turu gecersek bize Almanya'nin Bremen takimi ciksin.....

onurts61
27.07.2005, 23:10
Bide aklima gelmisken macin bitis dudugunden sonra o kalecinin sevincini gorunce cok gururuma dokunda aslinda boyle kelimeler kullanmam ve kullanilmasina karsiyim ama o kaleciye trabzonda gol manyagi yapmaliyizsmileys/smiley36.gif futbolcularimiza kalecinin sevin gosterisini mactan once izlettirmek lazim

hakanh
27.07.2005, 23:11
sanatik,

Ne diyecem,,

Su dun gece bizim foruma gelip, bize Polonya'li stoper oneren dede,

acaba bu gecede Celtic'lilerin forumuna girip "Saganowski" yi onerir mi ?? smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

TrabzonStorm
27.07.2005, 23:14
Arkadaslar 2-0 yetiyor tur için, onu havada karada ve karadenizde aliriz zaten endiseniz olmasin..Benim derdim sansayon yaratacak bi skor: 7-0

sanatik
27.07.2005, 23:14
yuhyuyhyyuhyu ya o simdi celtic forumunda gidip onlarin golünüde isteyemezki. cunkü atmadilarki smileys/smiley36.gif

bu saganowski ismi duyunca aklima nedense KGB veSTALIN geliyor ya nedense.

KuĞu
27.07.2005, 23:15
arkadaslar pankart bayrak vs. planlar yapiyorsunuz ama hatirlatmak için söyliyeyim dedim uefa rumlara siyasi içerikli pankar bayarak vs. yasaklamisti ve stada sokturmadilar. Bize de benzer bir uygulama gelebilir buna ne dersiniz?

Akyuz
27.07.2005, 23:16
Türkiye 2012 Avrupa Sampiyonasina ev sahipligi yapmak istiyor. Peki sehirler arasinda neden Trabzon yok?

sanatik
27.07.2005, 23:16
TS_ilverTS_wan

kuzey kibris bayraklari yasaklanabilirmi ?

@ akyuz

2012 Northern Cyprus Turkish Repulic

olabilir smileys/smiley1.gifEdited by: sanatik

immortal_TS
27.07.2005, 23:17
Akyüz o baska bir topic de ve hararetli bir sekilde tartisiyoruz.

KuĞu
27.07.2005, 23:17
Bu arada Atay baskanin önderliginde almanyadan bir futbolcuyla anlasmaya çalisiyorlarmis ve yöneticilerin bile haberi yokmus çok gizli yürütüyorlarmis isi cumaya kadar süre vermisler kulübüne.