PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paylaşılamayan yıldızın çöküşü!

Murat'
28.12.2009, 19:31
Paylaşılamayan yıldızın çöküşü!
2003-2004'te yıldızı parlayan futbolcunun hangi büyük takıma transfer olacağı tartışılıyordu. Bugün ise kulübünde istenmeyen adam ilan edildi...

Özellikle Beşiktaş ile Galatasaray'ın bir dönem transfer etmek için birbirleriyle yarıştığı Okan Koç Altay'dan gönderiliyor.

ALTAY yönetimi, teknik direktör Fuat Yaman'ın raporu doğrultusunda Levent Kartop ve Okan Koç'la yolları ayırma kararı aldı.

Fut Yaman'ın verdiği kapsamlı raporda 2 futbolcudan da verim alamadığını belirterek gönderilmelerini istediği, yönetimin de Okan Koç ve Levent'in ayrılmasına onay verdiği bildirildi. Bu arada Fuat Yaman'ın Süper Lig'e çıkamama riskini minimuma indirmek için 2-3 takviye istediği, ancak yönetimin ekonomik koşullar nedeniyle transfere sıcak bakmadığı öğrenildi.

Bu arada yönetim, 2 ve 3'üncü Lig kulüplerinden yoğun ilgi gösterdiği stoper Özkan'ı iyi bir teklif gelmesi halinde satılmasını kararlaştırdı. Arka arkaya geçirdiği sakatlıklar nedeniyle bir türlü oynama şansı bulamayıp futbolu bırakma kararı alan Ufuk Ateş'in de takımdan ayrılması kesinleşti.

Okan Koç kimdir?

Profesyonel futbola Çanakkale Dardanelspor'da başladı. 2001 yılında Gençlerbirliği'ne transfer oldu.

Gençlerbirliği'nde 2001 ile 2003 yılları arasında toplam 46 resmi maçta forma giydi. 5 gol attı, 4 sarı kart gördü.

Beşiktaş'a Ahmed Hassan, Sinan Kaloğlu, Ramazan Kurşunlu ve Emre Aşık ile birlikte 2003-2004 sezonunda transfer oldu fakat iyi bir performans sergileyemedi.

Daha sonra Konyaspor ve Ankaragücü takımlarında kiralık olarak oynadı. 2005-2006 sezonu 2. yarısı başlarında Galatasaray ile anlaşma yaptı fakat lisansındaki bazı sorunlar nedeniyle Ankaragücü'ne transfer oldu. Disiplinsiz davranışları ile çok parlak olacağı tahmin edilen kariyerini bir anlamda duraklattı.

2006-2007 sezonu ortasında Vestel Manisaspor'a transfer oldu.
2008-2009 sezonunda Sakaryaspor'a transfer oldu.
2009-2010 sezonu için ise Altay ile anlaşmıştı.

Kaynak:Tümspor

Misina
28.12.2009, 19:55
Her yetenekli futbolcu ''Adam'' olacak diye bir kural yok.Adam gibi yaşamadığı için harcadı kendini.Uğurlar Olsun

Miraç Atalay Çiftçi
28.12.2009, 19:58
Olacağı buydu. Aynı dönemde milli takımlarda karşılaştıkları C.Ronaldo nerelerde peki :)

Özge
28.12.2009, 20:10
Okan Koç denilince aklıma hep bizim istediğimiz dönemde Yattara gibi bir oyuncu varken ben Trabzonspor'da oynayamam demesiydi:)

Gamze
28.12.2009, 20:14
:Benim de Okan Koç denince aklıma ilkokuldan bir arkadaşım geliyor: Remzi.
Okan'ın amcaoğluydu. Ey gidi.. :)

Okan Koç = Alişen Kandil

mehmets61
28.12.2009, 21:14
sercan da akıllı olmazsa sonu ona benzeyecek.

Miraç Atalay Çiftçi
28.12.2009, 21:16
:Benim de Okan Koç denince aklıma ilkokuldan bir arkadaşım geliyor: Remzi.
Okan'ın amcaoğluydu. Ey gidi.. :)

Okan Koç = Alişen Kandil

Okan = Alişen denklemi yılın belirlemesidir :D

mehmet83
30.12.2009, 06:37
Yazik etmis kendine. Yetenekli bir futbolcuydu.

Bir_Bilen
31.12.2009, 16:19
Okan Koç, Denizlispor ile 1.5 yıllık sözleşme imzalamış.

Kaynak: Ajansspor