PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 18. Hafta | Trabzonspor 3-1 Sivasspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

vyno
23.01.2010, 21:44
Arkadaşlar Türkiyede çift cinsiyetli olmayan tek taraftar bizim taraftardır Fenerliler hem fenerli hem sivaslı bjkliler hem bjkli hem antepli hem bursalı hem galatalı bu böyle bunu inkar edemez kimse hepsi çift cinsiyet o yuzden burda boşuna laf yetiştirmeye gerek yok herşey ortada boşverin bizi dünya kabul etmiş gerisi yalan.

erkankoc
23.01.2010, 21:44
Anlamakta zorlandığım bişey yok !

Şöyle söyleyin de anlıyım ''Bu ülkede Trabzonspor'dan başka takım şampiyon olmaz, olmasını da istemiyoruz.''

Eeee peki Sivasspor'la toplamda oynadığımız maçların skoruna bakarsak ne olacak ?

2 kez biz yendik,bir kez hakemle kazandilar onlarda 4 kez yendi..simdi onlar cokmu basarildir..

basari tek maclik degil,tek gunluk degil,tek yillik degildir...

sivasin sampiyon olmasini istemem tabiki..ama es es ,kayseri olsun ..yada antep diyarbakir..bu dogaldir..beni sevmeyeni ben hic sevmem..hatta nefret ederim..

sivasin basarili oldugu onlara gore var bana gore yok..anafikir bu...bizim icin yada 3 istanbul takimi icin 1.likten baskalari basari degildir...yonetim ve hoca degisikligi gerektiricek kadar basarisizliktir..

sonunda anlatabildiysem ne mutlu baana;)

erkankoc
23.01.2010, 21:45
Arkadaşlar Türkiyede çift cinsiyetli olmayan tek taraftar bizim taraftardır Fenerliler hem fenerli hem sivaslı bjkliler hem bjkli hem antepli hem bursalı hem galatalı bu böyle bunu inkar edemez kimse hepsi çift cinsiyet o yuzden burda boşuna laf yetiştirmeye gerek yok herşey ortada boşverin bizi dünya kabul etmiş gerisi yalan.

cift cinsiyet deme ya:) ne demek gay falanlarmi heheh(aslinda cok yakisti)

Murat'
23.01.2010, 21:47
2 kez biz yendik,bir kez hakemle kazandilar onlarda 4 kez yendi..simdi onlar cokmu basarildir..

basari tek maclik degil,tek gunluk degil,tek yillik degildir...

sivasin sampiyon olmasini istemem tabiki..ama es es ,kayseri olsun ..yada antep diyarbakir..bu dogaldir..beni sevmeyeni ben hic sevmem..hatta nefret ederim..

sivasin basarili oldugu onlara gore var bana gore yok..anafikir bu...bizim icin yada 3 istanbul takimi icin 1.likten baskalari basari degildir...yonetim ve hoca degisikligi gerektiricek kadar basarisizliktir..

sonunda anlatabildiysem ne mutlu baana;)

Sizin Sivas başarısızdır demeniz Sivasspor'u elbette başarısız yapmaz, tıpkı İstanbul takımlarının Trabzonspor için başarısız dediklerinde Trabzonsporumuzun başarısız olmayacağı gibi.

erkankoc
23.01.2010, 21:49
Sizin Sivas başarısızdır demeniz Sivasspor'u elbette başarısız yapmaz, tıpkı İstanbul takımlarının Trabzonspor için başarısız dediklerinde Trabzonsporumuzun başarısız olmayacağı gibi.

neyse renkdas seni sivasporla SIKTIM bayagi..bu sivasspor sevginede hayran kaldim...:cool:

savas avci
23.01.2010, 21:52
Bu maç bizim açımızdan çok rahat geçer takmıyorum bu maçı fazla önümüzdeki haftaki maç daha zor olacak

SEDAT
23.01.2010, 21:53
-Fb şakşakçısı 5siva5 a gereken cevabı vereceğiz inşallah...

vyno
23.01.2010, 21:53
cift cinsiyet deme ya:) ne demek gay falanlarmi heheh(aslinda cok yakisti)

ee hem bursalı hem fenerli hem gsli hem antepli hem bjkli hem de eses li olunca doğal olarak öyle oluyor:) hem yeniyor hem yeniliyor işte arasırada yenişemiyorlar:)

Cafer Bulur
23.01.2010, 21:55
Sivasda sanirim hayrettin ve faruk bayer oynamayacaklar,bu zaten defansif anlamdan zayif olan takimlarini etkileyecektir.

Normal sartlarda fazla zorlanmadan kazanabilecegimiz bir mac ama ilk devredeki gol sorunumuz devam ederse zorlaniriz.

Bu anlamda teo nun oynamasi ve performansi önemli bence.

Murat'
23.01.2010, 21:56
neyse renkdas seni sivasporla SIKTIM bayagi..bu sivasspor sevginede hayran kaldim...:cool:

Benim Sivasspor'a karşı olan sempatim sizi zerre kadar ilgilendirmez.

Soytürk
23.01.2010, 22:02
ee hem bursalı hem fenerli hem gsli hem antepli hem bjkli hem de eses li olunca doğal olarak öyle oluyor:) hem yeniyor hem yeniliyor işte arasırada yenişemiyorlar:)

ççççççççççççsonrada kalkıp anadolu kardeşliğinden bahsetmiyolarmı...

AnıLTs61
23.01.2010, 22:02
ya bi ettoo oldgnu bizde iddia etmiyoruz ama türkiye standartlarına göre oldukça iyi bir pivot foret..zaten öyle olmaz fatih terim gibi sadece 3 büykerden adam seçen biri milli takıma onu davet etmezdi dimi

Etoo gibi oyuncular zaten sivasta olmaz ki :D Sizin güya yeni kadronuzun bizi zorlıyacağını sanmıyorum. ama dediğim çıkmazsada helal olsun sivas'a derim.. Çünkü gutierrez'e sizin kaleci dayanabilcekmi bilmiyorum :D :D :D

Mustafa K. Demirbaş
23.01.2010, 22:18
Tribünler süper olacak yarın süpriz filamalar var:cool:

Ali Tunahan Güllü
23.01.2010, 22:21

Şöyle zivaza anlamlı bir pankartta çok güzel olurdu:)

Cafer Bulur
23.01.2010, 22:21
Türkiye yi kar kasip kavuruyor,Trabzonum 10 derece civarinda.

Tam bir futbol sehri iste,her yönüyle....

Mustafa K. Demirbaş
23.01.2010, 22:23
Şöyle zivaza anlamlı bir pankartta çok güzel olurdu:)
ne olduğunu bende bilmiyorum diğer gruplar yapmış bişeyler

Mert Oğuzlu61
23.01.2010, 22:25
teoylan umut acaba yan yana başlarlarmı maça ? bu durumda galiba alan oynamaz yada çok ofansif bir takımla sahaya çıkarız, en mantıklısı serkan selçuk colman engin ve ilerde alan umut orta sahası ve hücum hattıyla sahaya çıkmamız bence... 2. yarı duruma göre teogolümüzü gösterir bize şenol hoca (:

Cafer Bulur
23.01.2010, 22:28
teoylan umut acaba yan yana başlarlarmı maça ? bu durumda galiba alan oynamaz yada çok ofansif bir takımla sahaya çıkarız, en mantıklısı serkan selçuk colman engin ve ilerde alan umut orta sahası ve hücum hattıyla sahaya çıkmamız bence... 2. yarı duruma göre teogolümüzü gösterir bize şenol hoca (:
Orta sahada serkan,selcuk ve sezer,ilerde alanzinho,umut ve teo üclüsü bu macta kanimca is yapar.

Rakip bursa,kayseri olsaydi zordu ama sivas oldugu icin yeterli...

Ali Tunahan Güllü
23.01.2010, 22:31
Ortasahada Selçuk-Colman-Serkan üçlüsü yine çok önemli

---------------------------------Onur-------------------------------
----Ömer----------------Giray----------------Egemen----------Cale----
--Serkan-----------------Selçuk--------Colman------------Engin------
---------------------------Alanzinho----------------------------------
----------------------------------------Umut---------------------------

Kadro böyle olur diye düşünüyorum..

Eren Karaahmetoğlu
23.01.2010, 22:34

O dediğin gibi olur büyük ihtimal. Onur,Ömer,Giray,Egemen,Cale,Serkan,Selçuk,Colman,E ngin,Alan,Umut olur Teo sonradan girer heralde. Ama inşallah da Ceyhun 11'de oynar.. Sezer de oynasın.. :)

Bu arada, olm sokker'da maç stüdyosunda 4 yedirmişsin bana, ayıp. :D

Mert Oğuzlu61
23.01.2010, 22:39
O dediğin gibi olur büyük ihtimal. Onur,Ömer,Giray,Egemen,Cale,Serkan,Selçuk,Colman,E ngin,Alan,Umut olur Teo sonradan girer heralde. Ama inşallah da Ceyhun 11'de oynar.. Sezer de oynasın.. :)

Bu arada, olm sokker'da maç stüdyosunda 4 yedirmişsin bana, ayıp. :D

bi dk ya sokkerde 4 yedirmedim 4 atar dedim ben, 4-1 yazdım sen yenersin diye, yanlışmı olmuş yaw hemen bi düzelteyim :D:D

Şeref
23.01.2010, 22:40
asıl soylenecek söz trabzonlu iş adamlarına trabzonsporlu yoneticilere, eğer su durumda sivas bile kendini bizle yarısabilecek konumda görebiliyorsa bu bizim sucumuzdur.

Paksoy
23.01.2010, 22:42

varda biraz çıtlatsana ya merak ettim

Mert Oğuzlu61
23.01.2010, 22:43
bizim maç niye erken saatte ? sivas gündüz maçlarında iyi oynuyor, hiç sevmem gündüz maçlarını...

AKSOY_61
23.01.2010, 22:46
bizim maç niye erken saatte ? sivas gündüz maçlarında iyi oynuyor, hiç sevmem gündüz maçlarını...

Mahalle takımı oldukları içindir.Dua etsinler bizim sayemizde maçları izleniyor
yoksa o takımı izleyen de olmaz.:D

Bu arada uyuz oluyorum şu gündüz maçlarına.

Murathan
23.01.2010, 22:47
kardeş ilk dönemki ersen martinli filan kadro olsa haklsın ama şuanki sivasspor kadrosu karşsnda aynı şeyi söyliyemzsin..hücumgücü baya güççlendi sivasımn
Kusruma bakmayında , Ya anlamadıgım siz kendinizi ne sanıyorsunuz ki acaba :confused::rolleyes: ???

1 haftada mı harika oldu takımınız , bence hiç kendinizi büyütmeyin maç içerisinde görürsünüz Trabzonspor'u .

Hiçbir takım Trabzonda ki maçlarda TrabzonSpor'un işi zor diyemez bence , hele ki sivas hiç diyemez .

sametaydin
23.01.2010, 22:47
Ligde kolay maç yok, sivas transferler yapmış ne durumdalar bilmiyoruz ama bu ligdelerse öyle kolay kolay maç bırakmazlar. Sakin ve sabırlı oynarsak maçı alırız.

Mustafa Uzuner 61
23.01.2010, 22:52
Ligde kolay maç yok, sivas transferler yapmış ne durumdalar bilmiyoruz ama bu ligdelerse öyle kolay kolay maç bırakmazlar. Sakin ve sabırlı oynarsak maçı alırız.

Sakin ve sabırlı futbolcular oynasında taraftar asıl sakin ve sabırlı seyretsin maçı. yarın sivastan daha ço asıl taraftarın performansı maçın skorunu inanılmaz etkileyecek.FATİH TEKKE olayından sonra ilk maç skor lehimize olmazsa maçın sonlarında inanılmaz tepki olabilir diye düşnüyorum ki inşallah olmaz

deneme61
23.01.2010, 22:58
sıvas yenı transferlerı ıle kapa kutu.bakalım ne cıkacak kutudan..

Murat'
23.01.2010, 22:59
Kusruma bakmayında , Ya anlamadıgım siz kendinizi ne sanıyorsunuz ki acaba :confused::rolleyes: ???

1 haftada mı harika oldu takımınız , bence hiç kendinizi büyütmeyin maç içerisinde görürsünüz Trabzonspor'u .

Hiçbir takım Trabzonda ki maçlarda TrabzonSpor'un işi zor diyemez bence , hele ki sivas hiç diyemez .

Güzel kardeşim sen ne kadar da heyecanlısın böyle.Bu sene içerde oynadığımız maçlarda süper oynadık biz zaten.Rakip takıma top göstermedik, kendi sahalarına hapsettik.

Hepsine de en az üç tane atıp yolladık değil mi.

sametaydin
23.01.2010, 23:00
Sakin ve sabırlı futbolcular oynasında taraftar asıl sakin ve sabırlı seyretsin maçı. yarın sivastan daha ço asıl taraftarın performansı maçın skorunu inanılmaz etkileyecek.FATİH TEKKE olayından sonra ilk maç skor lehimize olmazsa maçın sonlarında inanılmaz tepki olabilir diye düşnüyorum ki inşallah olmaz

Ya inşallah bu sefer olmaz böyle şeyler. Ben gerçekten zarar verdiğini düşünüyorum artık.

Cafer Bulur
23.01.2010, 23:00
Normalde yeni transferleri cok olan bir takim hazir takim degildir.

Bizim kadromuz ise oturmus kadro,macin kesin favorisiyiz.

İskender Çakmak
23.01.2010, 23:03
doğru söylüyorsun maçın kaderi son dakikalara kalırsa olası bir tepkide takım kötü etkilenebilir. Maç ne kadar erken koparsa iyidir sadece bu maçlık değil Avni Akerdeki tüm maçlarda geçerli

Murathan
23.01.2010, 23:04
Güzel kardeşim sen ne kadar da heyecanlısın böyle.Bu sene içerde oynadığımız maçlarda süper oynadık biz zaten.Rakip takıma top göstermedik, kendi sahalarına hapsettik.

Hepsine de en az üç tane atıp yolladık değil mi.
Ben iyi oynadığımızı söylemedim zaten :)

Hiçbir takım taraftarı Trabzonspor'un Trabzon'da zorda kalacağını söyleyemez dedim sadece .

Bu takım en kötü zamanlarında bile en zorlu deplasman olmuştur zaten ;)

:)

AKSOY_61
23.01.2010, 23:05

1 hafta önce dökülen takımın 2..3 tane takımı tek başına sırtlayacak mükemmel transfer yapması lazım ki 1 hafta sonra bizi avnikerde yensin.Sivasın ise böyle oyunları alması için bonservisi geçtim takımı satmalı ki maaşlarını ödesin.

Sivas bizi ancak futbol balıyla ya da hükmen 3-0 yenmesi lazım.:)

Erdem Koltuk
23.01.2010, 23:05
Teo en az 2 gol atacak...

must61
23.01.2010, 23:14
Trabzonda hava ne durumda? yarın maçın ertelenmesi gibi bir ihtimal varmı?

m.can
23.01.2010, 23:14
http://www.facebook.com/video/video.php?v=104686309549316&oid=262638188472

Murat'
23.01.2010, 23:15
Yarın belli olur herşey.

Hepinize iyi geceler.

Sefa
23.01.2010, 23:15
Ne ertelenmesi yahu.. Tabi alıştınız kar haberlerine. Trabzona daha bu sene kar düşmedi.. :)

Hava normal..

Cafer Bulur
23.01.2010, 23:16
Trabzon 10 derece civarinda ve yagmurlu ama erteleme ihtimali yok.

Yarin oynanmasi garanti olan tek mac bizimki sanirim.:)

EROS87
23.01.2010, 23:21
Hava yağışsız ve normal sıcaklıkta.Stat zemininin 2 saat önceki hali aşşağıda.

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs191.snc3/19831_266465788850_582808850_3327939_3544052_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3327940&id=582808850)

Olağanüstü bir durum yaşanmazsa bu haftanın en iyi koşullarda oynanan müsabakası olacak.

Mustafa K. Demirbaş
23.01.2010, 23:30
Hava güzel gibi ama yıldızlar kayboldu hava bozmaya başladı sanki

.....
23.01.2010, 23:31
Yarın güzel oyunla kazanmalıyız. Allah yardımcımız olsun.

Hafife alınacak bir maç değil. Zaten bizim başımıza ne geliyorsa hafife almaktan geliyor

Murat TONBUL
23.01.2010, 23:32
sivassporlu garibanların hala maçı almak gibi bir umutları var.
garibanlar napsınlar umut dünyası işte :)

Fatih Özkan
23.01.2010, 23:33

Bu kadar da büyük konuşmayalım...

Murat TONBUL
23.01.2010, 23:35
Bu kadar da büyük konuşmayalım...
doğru söylüyosun %1 de olsa bir ihtimalleri var.

Burak 1967
23.01.2010, 23:36
Çanakkale 2 gündür ağır kış şartları ile boğuştu, kara hasret bir memleket olan burası için gerçekten çok güzel manzaralar vardı bugün, hava tahminin de Trabzonun yarın şiddetli yağmurlu olacağı gözüküyor, Trabzon daki kar sever hemşolar iyi haber pazar gecesi ve pazartesi kar bekleniyor.

Fatih Özkan
doğru söylüyosun %1 de olsa bir ihtimalleri var.

Ne diyim :D

.....
Fazla atıp tutmaya gerek yok. Tamam takımımız iyi ,güzel ama sonuçta futbol. Top yuvarlak. Örnek vermeye gerek yok girmeyince girmiyor...

lazuk61
23.01.2010, 23:37

ilk yarı diyarbakır hakkındada böyle diyordun...1-2 kaybettik....bu trabzonspor taraftarı adam olucaksa gerekirse bu maçıda kaybedelim su yorumları duymamak için...

Murat TONBUL
23.01.2010, 23:38
Fazla atıp tutmaya gerek yok. Tamam takımımız iyi ,güzel ama sonuçta futbol. Top yuvarlak. Örnek vermeye gerek yok girmeyince girmiyor...
girecekse bu maçta girsin artık.girmeyince bunlar çok şımarıyorlar.

.....
23.01.2010, 23:40
girecekse bu maçta girsin artık.girmeyince bunlar çok şımarıyorlar.

Bilemiyoruz hangi maçta girer hangi maçta girmez.

Büyük konuşmayalım diyorum sadece. İnanıyoruz güveniyoruz şüpesiz.

Murat TONBUL
23.01.2010, 23:40
ilk yarı diyarbakır hakkındada böyle diyordun...1-2 kaybettik....bu trabzonspor taraftarı adam olucaksa gerekirse bu maçıda kaybedelim su yorumları duymamak için...
ben o maçla ilgili yorum yapmadım.kafadan sallamanın alemi yok.takımıım adına iddalı konuşmamın seni olumsuz etkilemesini yadırgadım doğrusu.

.....
23.01.2010, 23:44
Muratonbul

Abi sakin ol istersen. lazuk61 kötü bir şey söylememiş. Trabzonsporun iddasız olduğu günü sen gördün mü ? ya da bir iddasının olmadığını ?

titanic
23.01.2010, 23:44
Sivas kolay bir rakip bzim için kuadaki performansımız ortada yenildiğimiz galatasarauı bile ezdik futbolumuzla,Şenol Hocanın gelmesii çok iyi oldu.

sessizkral_1
23.01.2010, 23:45
bana şenol hocadan sonra iyi futbol oynadığımız tek bir maç gösterirmisiniz? denizli belediye maçı dahil

üstelik gabriç ve song gibi kilit oyuncularımız yok.

sivasdan kapasite olarak çok üstün olduğumuzu kabul ediyorum.ancak ben futbol olarak iyi oynadığımız son dönemde maç görmediğim için hiçbir maça rahat kazanırız demiyorum.ayrıca şenol hocanın takıma kattığı henüz hiçbirşey olmadığı gibi oyuncu değişiklikleride hep yanlış.ha bu yorum fazla negatif ancak bazen gerçekçi olmak lazım geç olmadan..umarım kamp dönemi takıma pozitif birşeyler katmıştır.yarınki maç bundan sonraki durumumuzun özeti olabilir bana göre.bu açıdan yarınki maçtaki futbolumuz önemli.

.....
23.01.2010, 23:48
Sivas kolay bir rakip bzim için kuadaki performansımız ortada yenildiğimiz galatasarauı bile ezdik futbolumuzla,Şenol Hocanın gelmesii çok iyi oldu.

gs nin yedek takımını ezsen ne olur ezmesen ne olur galip gelemedikten sonra ?

titanic
23.01.2010, 23:50
Şenol Hoca da yemekte aynı malzemeleri kullandı.Şekil değissede tat aynı ne bekliyordun ki? Bütün maçlarda ıyı bır performans sergilediler.Hava yakaladık kabul etmek lazım.Ha bu arada Şenol Hoca yemeğin tadını bozan unsurlardan bırını yemeğe katmadı,Belki daha lezzetli bişe çıkar ortaya

.....
23.01.2010, 23:50
bana şenol hocadan sonra iyi futbol oynadığımız tek bir maç gösterirmisiniz? denizli belediye maçı dahil

üstelik gabriç ve song gibi kilit oyuncularımız yok.

sivasdan kapasite olarak çok üstün olduğumuzu kabul ediyorum.ancak ben futbol olarak iyi oynadığımız son dönemde maç görmediğim için hiçbir maça rahat kazanırız demiyorum.ayrıca şenol hocanın takıma kattığı henüz hiçbirşey olmadığı gibi oyuncu değişiklikleride hep yanlış.ha bu yorum fazla negatif ancak bazen gerçekçi olmak lazım geç olmadan..umarım kamp dönemi takıma pozitif birşeyler katmıştır.yarınki maç bundan sonraki durumumuzun özeti olabilir bana göre.bu açıdan yarınki maçtaki futbolumuz önemli.

Ben Egemen in performansında bir düşüklük görüyorum. O ceza aldığı günden beri eski Egemen yok.

Ama Şenol hoca kötü futbol oynatmıyor. Sadece kimi nerde kullanması gerektiğini araştırıyor diye düşünüyorum. İnşallah Bir an önce takır takır top oynamaya başlarız.

titanic
23.01.2010, 23:52
G.sarayın yedekleri ile asları arasında fazla fark yok.Onlardan ıyı oynadık bu yeter

mashal61
23.01.2010, 23:52
Ne yedek takımları varmış be. :rolleyes:

Kenan Berber
23.01.2010, 23:53
şu maçı alalım da zaten sevmiyoruz 2. yarıya başlarkende moralleri bozulsun iyice bu lig onlara bol geliyo ztn..

mashal61
23.01.2010, 23:54
Sivas bizim rakibimiz olamaz. 3-5 atarız işte. O anki futbolcuların durumuna göre.

.....
23.01.2010, 23:55
G.sarayın yedekleri ile asları arasında fazla fark yok.Onlardan ıyı oynadık bu yeter

Tabi olmaz mı kadrolarının şu halini kıyaslarsak , AS takım Leo Franco , Kewel , Jo, Elano , Baros vs vs Yedek takım ise sadece yerlilerden oluşan kadro. Bir Arda vardı As takımdan. diğerleri genellikle yedek diye hatırlıyorum.

Ne yedek takımları varmış be. :rolleyes:
Doğruya doğru şimdi. Burda kalkıpta gsden konuşacak halim yok ama adamlar iyi kadro kurdu.

titanic
23.01.2010, 23:55
Sivas bizim rakibimiz olamaz. 3-5 atarız işte. O anki futbolcuların durumuna göre.
Katılıorum.Bu maçla rakibin ve ligin dengeleri alt üst olacak kanımca

Eren Karaahmetoğlu
23.01.2010, 23:57
Olası bir puan kaybında, fark atarız diyenler başlığa girmesin. Hedef olabilirler.:)

mashal61
23.01.2010, 23:58
Doğruya doğru şimdi. Burda kalkıpta gsden konuşacak halim yok ama adamlar iyi kadro kurdu.
Neyse gs'yi konuşacak halimiz yok burda. Ama bizim takımın hakkını yememek lazım. Sonuçta kaliteli bir kadro vardı karşımızda ve iyi oynayarak kaybettik.

titanic
23.01.2010, 23:59
Olası bir puan kaybında, fark atarız diyenler başlığa girmesin. Hedef olabilirler.:)
Fark atarız.:d

Şeref
24.01.2010, 00:00
TRABZONSPOR : GOL ATARIZ ; SİVASSPOR:GOL ATAMAZ atarlarsada bu onların değil bizim ayıbımızdır

mashal61
Puan kaybedersek benim yüzümden. Beni hedef alabilirsiniz. Ama Fatih Tekke diye bağırmayacağınıza söz verin. :)

ilhan
61. Dakika...

Trabzonsporumuz'un golü, 19 numaralı formasıyla...

Teofiloooooooooooo!

.....
24.01.2010, 00:01
Neyse gs'yi konuşacak halimiz yok burda. Ama bizim takımın hakkını yememek lazım. Sonuçta kaliteli bir kadro vardı karşımızda ve iyi oynayarak kaybettik.

Sen öyle diyorsan öyle olsun :)

Emre Çömez
24.01.2010, 00:02
61. Dakika...

Teofiloooooooooooo!

ama hakem ofsayt kararı verdi!......:D

Ayhan Yüksek
24.01.2010, 00:03
Taratışma başlatmak istemem ama biz mi ezdik kupa maçında gs nin yedek takımını,yav başka maç mı izledim ben berbattık be o maçta gs nin yedek takımına bile rezil oynayıp yenildik ben o maçta ezdiğimiz bir dk hatta an hatırlamıyorum,Sivas maçına gelecek olursak inşaallah galip geliriz artık puan kaybına tahammülümüz yok zaten yeterince açık puan farkı,dediğim gibi inşaallah yeneriz ama ben denildiği gibi kolay bir maç olacağını düşünmüyorum inşaallah yanılırım.

Paksoy
24.01.2010, 00:05
zaragoza ayala yı bırakmış , aslında kiralasak sezon sonuna kadar

Eren Karaahmetoğlu
24.01.2010, 00:06
61. Dakika...

Teofiloooooooooooo!

Gutierrezzzzzzz! Sen böyle söyleyince aklıma geldi... Yenik durumdayken oyuncu değişikliklerinde anons yapan adamın giren ve çıkan oyuncuların ismini sanki 5-0 öndeymişiz gibi söylemesine uyuz olan var mı benim dışımda?:)

Şeref
24.01.2010, 00:06
Teofİlo İlk maÇinda hat trİck yapti vay anasini beaahh...

mashal61
24.01.2010, 00:07
Taratışma başlatmak istemem ama biz mi ezdik kupa maçında gs nin yedek takımını,yav başka maç mı izledim ben berbattık be o maçta gs nin yedek takımına bile rezil oynayıp yenildik ben o maçta ezdiğimiz bir dk hatta an hatırlamıyorum,Sivas maçına gelecek olursak inşaallah galip geliriz artık puan kaybına tahammülümüz yok zaten yeterince açık puan farkı,dediğim gibi inşaallah yeneriz ama ben denildiği gibi kolay bir maç olacağını düşünmüyorum inşaallah yanılırım.
Tamam. Rezil oynadık, yenildik. Berbattık. Ben de tartışmak istemem.

Mert67

Bu arada stadda Fatih Tekke sesleri yükseliyor.:)

ilhan

:D

Gutierrezzzzzzz! Sen böyle söyleyince aklıma geldi... Yenik durumdayken oyuncu değişikliklerinde anons yapan adamın giren ve çıkan oyuncuların ismini sanki 5-0 öndeymişiz gibi söylemesine uyuz olan var mı benim dışımda?:)

Feyste onun için grup bile açılır be.

.....
24.01.2010, 00:08
En çok ilgimi çeken şeylerden birisi ilk maçta spiker yeni oyuncu ismini nasıl söylerse benim aklımda artık öyle kalıyor :)

Mesela Cale ye ben Kale derdim uzun zamandır alışamadım yeni yeni Çale diyorum :)

yigits
24.01.2010, 00:10
zaragoza ayala yı bırakmış , aslında kiralasak sezon sonuna kadar

Bizim bunları gördüğümüzü yönetim görmüyor ki alsın.Zaten kontejan problemi var...

Emre Çömez
24.01.2010, 00:11
En çok ilgimi çeken şeylerden birisi ilk maçta spiker yeni oyuncu ismini nasıl söylerse benim aklımda artık öyle kalıyor :)

Mesela Cale ye ben Kale derdim uzun zamandır alışamadım yeni yeni Çale diyorum :)

abi naptın ya :D:D:D:D:D

sessizkral_1
Ben Egemen in performansında bir düşüklük görüyorum. O ceza aldığı günden beri eski Egemen yok.

Ama Şenol hoca kötü futbol oynatmıyor. Sadece kimi nerde kullanması gerektiğini araştırıyor diye düşünüyorum. İnşallah Bir an önce takır takır top oynamaya başlarız.

egemenin formsuzluğunuda giraya bağlıyorum song gittikden sonra egemende bozuldu herkes sene sonu yollayalım diyor songu ancak tecrübeli bir defans oyuncusu şart.iyi bir stoper almadığımız sürece songu 1 yıl daha değerlendirebilirz.bu arada genç stoperimiz mustafa yumlu kampta göz doldurmuş kendisini orduspor maçında görmeyi umut ediyorum.

.....
Bu maçın sonucu transfer doğurabilir diye düşünüyorum.

Stoper mesela.

playa
24.01.2010, 00:12
Geçen sene yapılanları unutmayalım.Cehennemi geldiklerini hatırlatalım taraftar olarak.

LECOSSEEMRE
nereden başlasam bilemiyorum ben sivaslıyım sivasspor taraftarıyım.hem burada ki yazıları okuyorum hem bizim sitede ki hep aynı şeyler.geçmişte bazı olaylar yaşandı olmaması gereken şeylerdi artık yaşandı bitti.bir birimize kin güderek savaş açarak hiç bi yere varamayız.bizim trabzonla bi alıp veremediğimiz yok.artık bu küslüğün sonu gelmeli daha büyük olaylar yaşanmamalı.bunun acısını sivas geçmişte yaşamıştır.
http://www.frmtr.com/kultur/1290843-olayli-kayseri-sivas-futbol-maci.html
vururuz kırarız yok yapıştırırız gibi söz ler çocukça.bi futbol yüzünden birbirimizi yememiştik oda oluyo allah akıl fikir versin bize

Dostum sen Önce Bunu Gidiceksin Sivasspor forumunda açıcaksın Sonra geliceksin Burda açıcaksın Olaylar nasıl başladı Trabzonda Başlamadı !! Sivasta başladı Olaylı Biten trabzon maçında bizler o kadar tahriğe rağmen sahaya o kadar az girdiğimize şükredin bence !!! Futbol sevgi dostluk centilmenliktir ama tahrik etmekte bir o kadar suçtur !! Sivasta yaşanılanlar hem futbolcularımıza yönelik sataşmalar hemde taraftarımıza yönelik Olmştur Bunlara cevabı trabzonda Yaşayan İnsanlarımız en güzel şekilde vericektir.

.....
abi naptın ya :D:D:D:D:D

Gerçekten Cale nin ilk maçında spiker KALE demişti( söylediğim gibi yazdım ) o zamandan beri ÇALE ye zor alıştım :) :)

O yüzden Teofilo Gutierrez i doğru düzgün söylesin spiker sonra yanlış telaffuz etmiyelim :) :)

eyinc
24.01.2010, 00:13
sivasın giresunla oynadığı maçın özetlerini izledim. adamlar savunma arkasına atılan her topta hata yapıyolar defansları ağır. selçuk ve colmanın defansın arkasına atacağı toplarla iyi işler yapabiliriz ayrıca kalede akın oynarsa uzaktan çokça şut çekmek gerek içeri alma potansiyeli olan bi kaleci. yeni aldıkları oyuncular özetlerde pek görünmüyor ama hızlı oyuncular ortasahada çok top kaybetmezsek kalemizde fazla etkili olamazlar özellikle atağa çıkarken top kaptırmamalıyız. ayağa pas yaparak oynamayı başarabilirsek güzel bi sonuçla ayrılabiliriz. serkanın orta sahanın göbeğine yakın oynaması bence daha iyi olur. benim bu maçtaki sistemim 4-3-2-1 colman ve alanzinyo umutun arkasında oynamalı colmanın ileride oynadığında daha etkili olduğunu biliyoruz. umutla beraber o bölgede yapacakları pres onların dengesiz çıkmalarına veya top kaptırmalarına neden olacaktır.

Eren Karaahmetoğlu
24.01.2010, 00:13
Ömer, aman stoper ihtiyacımız anlaşılsın,transfer yapılsın da, bu maçın sonucuyla alakası olmasın bunun..:) Bu arada Cale'nin ismi bir senedir ligtv'ye göre Hrboje. Ne demeye çalışıyorlar bilmiyorum. Ne zaman farkedecekler bakalım..

.....
24.01.2010, 00:14
egemenin formsuzluğunuda giraya bağlıyorum song gittikden sonra egemende bozuldu herkes sene sonu yollayalım diyor songu ancak tecrübeli bir defans oyuncusu şart.iyi bir stoper almadığımız sürece songu 1 yıl daha değerlendirebilirz.bu arada genç stoperimiz mustafa yumlu kampta göz doldurmuş kendisini orduspor maçında görmeyi umut ediyorum.

Giray son zamanlarda eski performansını aratır oldu.

Dediğin gibi Bende Songun ilk zamanlar sezon sonu gitmesini istiyordum ama fikrim değişme. Gitmesin hem daha ucuza oynar hemde işimize yarar. Ama Bir stoper almamız lazım.

lazzz61
24.01.2010, 00:15
bu maçta selçuk inannın golü var...

Paksoy
24.01.2010, 00:16

kimin olmucak ki :D

.....
24.01.2010, 00:16
Ömer, aman stoper ihtiyacımız anlaşılsın,transfer yapılsın da, bu maçın sonucuyla alakası olmasın bunun..:) Bu arada Cale'nin ismi bir senedir ligtv'ye göre Hrboje. Ne demeye çalışıyorlar bilmiyorum. Ne zaman farkedecekler bakalım..

Aman Aman bu maçı anlımızın akıyla alalımda transfer yapsınlar :)

Gökçebey
24.01.2010, 00:17

ççç Gecenin esprisi :D

.....
24.01.2010, 00:19
sivasın giresunla oynadığı maçın özetlerini izledim. adamlar savunma arkasına atılan her topta hata yapıyolar defansları ağır. selçuk ve colmanın defansın arkasına atacağı toplarla iyi işler yapabiliriz ayrıca kalede akın oynarsa uzaktan çokça şut çekmek gerek içeri alma potansiyeli olan bi kaleci. yeni aldıkları oyuncular özetlerde pek görünmüyor ama hızlı oyuncular ortasahada çok top kaybetmezsek kalemizde fazla etkili olamazlar özellikle atağa çıkarken top kaptırmamalıyız. ayağa pas yaparak oynamayı başarabilirsek güzel bi sonuçla ayrılabiliriz. serkanın orta sahanın göbeğine yakın oynaması bence daha iyi olur. benim bu maçtaki sistemim 4-3-2-1 colman ve alanzinyo umutun arkasında oynamalı colmanın ileride oynadığında daha etkili olduğunu biliyoruz. umutla beraber o bölgede yapacakları pres onların dengesiz çıkmalarına veya top kaptırmalarına neden olacaktır.

Katılıyorum.

Serkan-Selçuk-Colman-Engin
----------Alanzinho--------
----------Umut------------ ile çıkarız gibime geliyor.

Aslında ben olsa ;

Serkan-Selçuk-Ceyhun-Engin
Alanzinho-Umut

çıkarım ya neyse :)

Paksoy
24.01.2010, 00:21
hava saha zemin iyi olursa baya goollü maç izleyeceğiz

.....
24.01.2010, 00:24
Geçen sene Trabzonda oynanan ve 0-0 biten maç aklıma geliyor.

Umut a yapılan hareketi ve verilmeyen penaltıyı hatırlayınca deli oluyorum!!!

lazzz61
24.01.2010, 00:30
bencede gecenın espirisi :D :D :D

iso_4939
24.01.2010, 00:30
bence öylede boylede cakacaz bı sıvasa....

.....
24.01.2010, 00:31
Özledik Trabzonsporumuzu artık yeter daaa :)

Gelsede maç kavuşsak sevdamıza :)

Canberk
24.01.2010, 00:34

Bu konuda tek değilsin ççç

Bu arada stadda Fatih Tekke sesleri yükseliyor.:)

yapar bunlar yaa havalimanında yaptıkları unutulmaz zaten kendini taraftar zannedenlerin :S

koptummm ççç

Geçen sene Trabzonda oynanan ve 0-0 biten maç aklıma geliyor.

Umut a yapılan hareketi ve verilmeyen penaltıyı hatırlayınca deli oluyorum!!!

O maç unutulmaz ama tekrarlanmayacak inşallah ama bizim hakemlere belli olmaz hiçbir zaman açamazlar gözlerini :S

lazzz61
24.01.2010, 00:34
bu saattede misafir olur mu cnm saat 1 e 20 var aaa ayıp ayıp hadii bakimm yatın aşa yarın 3 de görüşeceğiz nasılsa :D :D :D

iso_4939
24.01.2010, 00:36
yav saat ücde macmı olur kardesım adam akıllı bır mac saatımız olmayacakmı ben bu macı ızleyemıycem normal olarak cıldıracam...

Fatih Özkan
24.01.2010, 00:36
14 S. 23 Dk. Kaldı

.....
24.01.2010, 00:39
yav saat ücde macmı olur kardesım adam akıllı bır mac saatımız olmayacakmı ben bu macı ızleyemıycem normal olarak cıldıracam...

En çokta buna üzülülyorum.

Yani maç saati ne olursa olsun illaki birileri izleyemiyecek.

Keşke bu rakamı en aza indirebilsek ama elimizden bir şey gelmiyor.

Paksoy
24.01.2010, 00:39
14 S. 23 Dk. Kaldı

8 saat uyuduğumuzu sayarsak ki ben 2 59 a kadar uyucam , 6 saat kaldı :D

lazzz61
24.01.2010, 00:42
bu arada yönetım sivasa yemek verdi :S :S :S

Paksoy
24.01.2010, 00:44

tabldot dur inş

elrio
24.01.2010, 00:47
tabldot dur inş

kardeş senin hayata bakış açın mı böyle negatif yoksa sadece sivaslılara mı garezin var..yönetimlerin birbiryle iyi geçinmesinin sana neden batıyor anlamış deglim.

Cihad Varlı
24.01.2010, 00:48
Serkan'ı kesinlikle göbekte kullanmalıyız . Dikkat edin maç içinde göbeğe geçince takım o kadar rahatlıyor ki ..

Fatih Özkan
24.01.2010, 00:48
8 saat uyuduğumuzu sayarsak ki ben 2 59 a kadar uyucam , 6 saat kaldı :D

(:
Ben de aynı şekilde hesaplama yapıyorum (:
Gerçi stada yürüme gitsem en fazla 20 dk tutar :rolleyes:

.....
24.01.2010, 00:49

tabldot dur inş

Yapmayın böyle şeyler. Allah rızası için yapmayın.lütfen

lazzz61
24.01.2010, 00:49
elrio bunu senın baskanınn ve taraftarın haketmıyorr öle herkese yemek verılmez bence..gecen sene mecnun baskanınızın yaptıgı sey cok cok ayıp bı olaydı onun ustune bızımkkılerın yemek vermesi tabı bızım zorumuza gider

Paksoy
24.01.2010, 00:50
kardeş senin hayata bakış açın mı böyle negatif yoksa sadece sivaslılara mı garezin var..yönetimlerin birbiryle iyi geçinmesinin sana neden batıyor anlamış deglim.

tabldot ne abi fare zehirimi

Hüdai Pervaneli
24.01.2010, 00:51

Adamlar Ac mi Kalsaydi

.....
elrio bunu senın baskanınn ve taraftarın haketmıyorr öle herkese yemek verılmez bence..gecen sene mecnun baskanınızın yaptıgı sey cok cok ayıp bı olaydı onun ustune bızımkkılerın yemek vermesi tabı bızım zorumuza gider

Asıl bizim yaptığımızdır doğru olan.

Sana taş atana sen Gül at denilmiş değil mi ?

Nerde Trabzonspor taraftarının hoşgörüsü nerde ?

elrio
Yapmayın böyle şeyler. Allah rızası için yapmayın.lütfen

senin gibi arkşların burda olması çok sevindirci..yaw bir yemek vermek kadar güzel bir harekkte bulnuyor sizn sadri başkan..kendisni tebrik ederim buarada..ve sizin ardkşın söyledigne bak...ALLAH için bunuda mı eeştriyosunuz..böyle bilmyordum ben trabzon taftarını

.....
24.01.2010, 00:53
senin gibi arkşların burda olması çok sevindirci..yaw bir yemek vermek kadar güzel bir harekkte bulnuyor sizn sadri başkan..kendisni tebrik ederim buarada..ve sizin ardkşın söyledigne bak...ALLAH için bunuda mı eeştriyosunuz..böyle bilmyordum ben trabzon taftarını

Abi bakma sen.

Asıl sorsan onlara yemeksiz kaldılar açlar diye ilk onlar verir yemek yeminle bak :)

Paksoy
24.01.2010, 00:53

hakaret dedin de ne demişiz sayın sivaslı kardeşim

Muhammed
24.01.2010, 00:54
Bu maç 3 sonucada gebe bence. Taraftarlarımız çok yükseklerden uçmuş.

elrio
24.01.2010, 00:55

tamam kardeş ben bişiy demiyorum sana...bi yudum suyle ekmegi çok göryorsunuz...bence anadolu ruhu bu degil arkadaşlar..bunu bi istanbul takımı yapmş olsa ben sesimi bile çıkarmam çünkü onların karakteri belli..biznsa soyları..ama trabzong bi bir andolu takımın tarfatrı bunu diyor..sadece üzldüm bunu ifade ediyom..yakışmadı size

İsa
24.01.2010, 00:57
Selcuk-Colman-Sezer

Umut---------------Gabriç

---------Teofilo-------
Yarın ortasaha ve huum hattının böyle olmasını isterim.

elrio
24.01.2010, 00:57
hakaret dedin de ne demişiz sayın sivaslı kardeşim

kardeş bi kab yemeki çok göryorsunuz ..bu hakret degilmdir...küçük görmektir..bogazızda kalsydıda yemeseydik keşke

Paksoy
24.01.2010, 00:58
tamam kardeş ben bişiy demiyorum sana...bi yudum suyle ekmegi çok göryorsunuz...bence anadolu ruhu bu degil arkadaşlar..bunu bi istanbul takımı yapmş olsa ben sesimi bile çıkarmam çünkü onların karakteri belli..biznsa soyları..ama trabzong bi bir andolu takımın tarfatrı bunu diyor..sadece üzldüm bunu ifade ediyom..yakışmadı size

abi sen sivasspor forumuna uğruyomusn önce onlara barış zeytin dalı falan uzat ne bu tüm sorun bizmişiz gibi , hakaret ettiğimizi söyledin hiçde sevmem hakeret, küfür falan eğer gel girelim sizin foruma sen hakaret gör

Fatih Özkan
24.01.2010, 00:59
Şu maçı alalım...
Gidip atkı alacam...

Cihad Varlı
24.01.2010, 01:00
Selcuk-Colman-Sezer

Umut---------------Gabriç

---------Teofilo-------
Yarın ortasaha ve huum hattının böyle olmasını isterim.

Çok zor abi , Gabric hasta .

elrio
24.01.2010, 01:00
Abi bakma sen.

Asıl sorsan onlara yemeksiz kaldılar açlar diye ilk onlar verir yemek yeminle bak :)

ben biliyorum kardeşim..ben burdaki o söyleyen arkşları eleştrmek adına söyledim..yoksa trabzon insanını biliyorum ben..şenol hocanın nası adam gibi adam olgnu sadri başkan desen çok efendi saygı değer biri..onlardan şüphemiz yok bizim..

RepLay
24.01.2010, 01:01
Arkadaşlar hava durumu nasıl Kar falan yağıcakmı iptal olma durumu varmı maçın?.

Fatih Özkan
24.01.2010, 01:02
Arkadaşlar hava durumu nasıl Kar falan yağıcakmı iptal olma durumu varmı maçın?.

Alakası yok...
Allah'ın işi belli olmaz gerçi (:
Ama kar yağmaz gibi...
Maç ertelenmez...

Cihad Varlı
24.01.2010, 01:03

Buyur abi ;

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2951541&postcount=1036

Furkan Dündar
ya ne biçim iş bu ya 2 tabak yemegın lafı donuyor afiyet olsun...
ha bu arada ben bu hafta bızım galip gelemeyecegımızı dusunuyorum ne zaman umut taşısam bi maç için o maç yenilmiş puan kaybetmişizdir ilk yarıdakı fener diyar ve bjk macları bunlara örnek.... bugun aynı umudu tasıdıgımı hissettim ve bu acıdan puan kaybedecegımızı dusunuyorum....
ha bu arada 1 forvet yollayıp 1 forvet alan yonetımı de super transfer politikası nedenıyle alkıslamak lazım...

.....
ben biliyorum kardeşim..ben burdaki o söyleyen arkşları eleştrmek adına söyledim..yoksa trabzon insanını biliyorum ben..şenol hocanın nası adam gibi adam olgnu sadri başkan desen çok efendi saygı değer biri..onlardan şüphemiz yok bizim..

İşte herşeyi bir anda değiştiremezsin.

Hani sen dedin ya yeni yeni sivasspora bağlanıyor sivaslılar diye bizimkisi de bu türden.

İçimize sokmuşlar ya da birbirimizi kızdırıp durmuşuz. Doğru mu?

Yanlış yani Ben hiçbir Anadolu takımıyla böyle olmasını istemem. Şahsi görüşürümdür bu katılmayana da saygı duyarım.

Normal hayatta yok mu gs li fb li arkadaşlarım ? sürüsüyle. Lakin biz taraftarız. Tarafız.

Her zaman Anadolu takımlarına saygı gösteririm. istanbul takımı tutanları ise sıradan insanlar olarak değerlendiririm.

yorumsuz6117
24.01.2010, 01:10
http://www.sivasspor.org.tr/index.php
Anket var maçı kim kazanır diye. Kendi sitelerinde geçelim saldırın..:)

elrio
24.01.2010, 01:15
abi sen sivasspor forumuna uğruyomusn önce onlara barış zeytin dalı falan uzat ne bu tüm sorun bizmişiz gibi , hakaret ettiğimizi söyledin hiçde sevmem hakeret, küfür falan eğer gel girelim sizin foruma sen hakaret gör

aibicim zaten ben onlara hiç bişy demiyorum..o küfr edenler zaten karakterini belli ediyor..ama herkesi lütfen yargıamyın arkdşlar..onlrın bi çoguda kışkrıtlıyo serseri kişiler o küfrleri yazanlar..ben burda kimseye akıl vermek masktaında deglim haddimede düşmez yanlş anlamyın...ama kavagyla gürülltyüle bi yere varılmaz ardkşlar..bi kere de olsun iki rakip tafatar karşıklı maç muhabbeti yapsa küfrsüz ona buna dalışmadan ..mümkün degi mi bu ya..çok mu zor arkşlar bizm için?

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 01:15
kardeş bi kab yemeki çok göryorsunuz ..bu hakret degilmdir...küçük görmektir..bogazızda kalsydıda yemeseydik keşke

Çok görmekle alakası yok geçen sene sivasa gelen yüzlerce Trabzonspor seyircisi bilet almasına rağmen stada alınmaması insanlıkmıdır?

Yapılan şeylere rağmen yemek veriliyor gerçekten çok şaşırıyorum!!

sessizkral_1
24.01.2010, 01:16
NTVSPOR u açın

YENİLSEN DE YENSEN DE proğramı var.tüm takımların taraftarları var tartışma güzel

elrio
24.01.2010, 01:18
http://www.sivasspor.org.tr/index.php
Anket var maçı kim kazanır diye. Kendi sitelerinde geçelim saldırın..:)

arkdaş çok gzüel bişe değenimiş..evet orda anket var..ve girdignizde göreceksiniz...2000 kişi sivas demişse 1000 kişide trabzon kazanır demiştir..bu demek oluyor ki bazı sivassporlu kişiler de trabzona oy vermiştir..yani bunlar fanatizmden uzak..saedce futbol bilgisine bakarak tarfasız bi şekilde oy veren ardkşlardır...yani direk 3-5 kişi küfr yazıoyr diye herkesi tümden silip atmayın demeye çalşıyorum

Paksoy
24.01.2010, 01:19
aibicim zaten ben onlara hiç bişy demiyorum..o küfr edenler zaten karakterini belli ediyor..ama herkesi lütfen yargıamyın arkdşlar..onlrın bi çoguda kışkrıtlıyo serseri kişiler o küfrleri yazanlar..ben burda kimseye akıl vermek masktaında deglim haddimede düşmez yanlş anlamyın...ama kavagyla gürülltyüle bi yere varılmaz ardkşlar..bi kere de olsun iki rakip tafatar karşıklı maç muhabbeti yapsa küfrsüz ona buna dalışmadan ..mümkün degi mi bu ya..çok mu zor arkşlar bizm için?

geçen sene sivasdaki maçda taraftarlarımız nedne tokatta konakladılar bunu bikaç serserimi yaptı ,

sessizkral_1
24.01.2010, 01:20
http://www.sivasspor.org.tr/anket.php?secim=2&olay=Yolla

tıklayın arkadaşlar

elrio
24.01.2010, 01:21

Hani sen dedin ya yeni yeni sivasspora bağlanıyor sivaslılar diye bizimkisi de bu türden.

Yanlış yani Ben hiçbir Anadolu takımıyla böyle olmasını istemem. Şahsi görüşürümdür bu katılmayana da saygı duyarım.

Normal hayatta yok mu gs li fb li arkadaşlarım ? sürüsüyle. Lakin biz taraftarız. Tarafız.

Her zaman Anadolu takımlarına saygı gösteririm. istanbul takımı tutanları ise sıradan insanlar olarak değerlendiririm.

noktasına virgülne kadar senin yazdıklarına katlıyorum kardeşim

matalar
24.01.2010, 01:22
arkdaş çok gzüel bişe değenimiş..evet orda anket var..ve girdignizde göreceksiniz...2000 kişi sivas demişse 1000 kişide trabzon kazanır demiştir..bu demek oluyor ki bazı sivassporlu kişiler de trabzona oy vermiştir..yani bunlar fanatizmden uzak..saedce futbol bilgisine bakarak tarfasız bi şekilde oy veren ardkşlardır...yani direk 3-5 kişi küfr yazıoyr diye herkesi tümden silip atmayın demeye çalşıyorum

sen yakında trabzonsporlu olursun;)

Paksoy
24.01.2010, 01:24
sen yakında trabzonsporlu olursun;)

belkide trabzonsporlu :D

elrio
24.01.2010, 01:25
NTVSPOR u açın

YENİLSEN DE YENSEN DE proğramı var.tüm takımların taraftarları var tartışma güzel

bak burda sizin temsil eden arkdaş ne güzle konuşuyo keşke herkes böyle düşünse..keşke herkes önce kendi takımı tutsa...tıpkı almaydaki gibi....ama işte kayserispor ve de sivasspor henüz yeni yeni 1.lige alıştıgı için bu tarfatr aidiyet olgusu henüz oluşmadı..sivasspırluların feneri ttumasının sebei budur...ama bu deişğicek tabiki...yavaşş yavaşş..bu bir süreçtir

.....
24.01.2010, 01:25
noktasına virgülne kadar senin yazdıklarına katlıyorum kardeşim

Aslında çokta önemli değil bu yazdıklarım fikirlerim.

Ama belki bu sayede istanbul takımlarıyla finans olsun seyirci sayısı olsun baş edebiliriz diye söylüyorum.

Türkiye sanki 3 takımdan ibaret. Bu tapuları yıkmamız lazım.

Ben Trabzonsporluyum diyince senin Trabzonla ne alakan var ? kardeşim senin istanbulla bir alakan var mı ? benim var ama ben Trabzonsporu tutuyorum ya sen ?

işte bu görüşü ortadan kaldırırsak o zaman bizansı kesinlikle mağlup ederiz...

Bence sende Türk Futbolu başlığına sivasspor başlığı aç. aramızdaki buzları etmeye başlayalım. en azından sansımızı deneyelim :)

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 01:26

Ömer,anadolu takımlarına hepimizin saygısı ve sevgisi vardır..Ama herkes haddini bilecek..

Bakın iki takım söyleyeceğim bursa ve sivas bunlar benim için gs,bjk,fb den farklı değildir buda benim şahsi düşüncem..

.....
24.01.2010, 01:26
bak burda sizin temsil eden arkdaş ne güzle konuşuyo keşke herkes böyle düşünse..keşke herkes önce kendi takımı tutsa...tıpkı almaydaki gibi....ama işte kayserispor ve de sivasspor henüz yeni yeni 1.lige alıştıgı için bu tarfatr aidiyet olgusu henüz oluşmadı..sivasspırluların feneri ttumasının sebei budur...ama bu deişğicek tabiki...yavaşş yavaşş..bu bir süreçtir

O arkadaş dediğiniz kişide bu siteden :)

Great White isimli abimizdir :)

.....
24.01.2010, 01:27
Ömer,anadolu takımlarına hepimizin saygısı ve sevgisi vardır..Ama herkes haddini bilecek..

Bakın iki takım söyleyeceğim bursa ve sivas bunlar benim için gs,bjk,fb den farklı değildir buda benim şahsi düşüncem..

Olabilir Tunahan. Herkes fikrini söylemek için zaten burda değil mi? :)

Cihad Varlı
24.01.2010, 01:27

Hangisi abi ? Genç olan mı..

.....
24.01.2010, 01:29

Üstünde Trabzonspor forması vardı bugün. saçları biraz kıvırcık :)

elrio
24.01.2010, 01:29

evt..fikirleri gayet güzel.

Cihad Varlı
24.01.2010, 01:30
Üstünde Trabzonspor forması vardı bugün. saçları biraz kıvırcık :)

Teşekkürler abi .

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 01:30
yok kardeş..ben sapına kadar ALLAHA şükür yiğidoyumm..sivaslıyım...SİVASSPORuyum ve de gurur duyuyorumm takımımla

http://www.ww64.com/uploads/images/2010-01-23/6qRIn0Zoah.jpg

Gurur duy!

elrio
24.01.2010, 01:32
http://www.ww64.com/uploads/images/2010-01-23/6qRIn0Zoah.jpg

Gurur duy!
benim gurur duydugm şey bu deil...ben takımın yaptıgı başryıla oynadı mücadeleyle gurur duyuyorum..bu rsmin sebebi ben delim..beni neden suçluyosun bu yüzden?

Paksoy
24.01.2010, 01:34
benim gurur duydugm şey bu deil...ben takımın yaptıgı başryıla oynadı mücadeleyle gurur duyuyorum..bu rsmin sebebi ben delim..beni neden suçluyosun bu yüzden?

sonuçda senin guru duyduğun takımının memleketinin eseri, başarılarıyla övün çirkefliklerinde yok ol böylemi taraftarlığın

Paksoy
24.01.2010, 01:34
şahsen şu fotoğraf trabzon da olsa ben yapmış gibi herkezden utanırım ;)
taraftarlık budur bence

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 01:35

Seni suçlamıyorum bunları yapan kulüp çıkıp yok kardeşlik,anadolu lafları ediyor ya en çok ona kızıyorum..

Tekrar söylüyorum sivasın en büyük hatası haddini bilmemesi o yüzden güle güle bank asyaya..

Hiçbirşeyi unutmadık unutturmayız!!

Cihad Varlı
24.01.2010, 01:35
sonuçda senin guru duyduğun takımının memleketinin eseri, başarılarıyla övün çirkefliklerinde yok ol böylemi taraftarlığın

Abi abarttınız . Adam insan gibi konuşuyor , bizde daha sıcak yaklaşsak daha hoş olmaz mı . ?

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 01:37
Abi abarttınız . Adam insan gibi konuşuyor , bizde daha sıcak yaklaşsak daha hoş olmaz mı . ?

İsteyen daha sıcak davranabilir herkes isteğini yazmakta özgür..

Uğurtan
24.01.2010, 01:38
Sivasspor'un resmi sitesindeki anket çok ilginç bir sonuç çıkarmış..

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 01:38
Uğurtan abi şu avatar mükemmelmiş:D

The Last yiğido:D

sessizkral_1
24.01.2010, 01:40

trabzonspor formalı

Soytürk
24.01.2010, 01:40

verirler biz cok medeni takım ve tarftar olduk bilmiyomusun:)

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 01:41
verirler biz cok medeni takım ve tarftar olduk bilmiyomusun:)

İyiki şu çiçekli karşılamaya son verdiler!!

Fatih Özkan
24.01.2010, 01:41
Formam kurudu...
Berem, atkım, polarım da tamamdır...
Allah'ın izni ile maçtan sonra güzel şeyler konuşmak dileği ile arkadaşlar...
Herkese hayırlı geceler...
13 S. 18 Dk. Kaldı

Mustafa Yılmaz.20
24.01.2010, 01:42
Formam kurudu...
13 S. 18 Dk. Kaldı
Orda olmak isteyip olamayanlar için de destek istiyoruz abi senden :)

Cihad Varlı
24.01.2010, 01:43
Formam kurudu...
13 S. 18 Dk. Kaldı

Keşke senin yerinde olabilseydim be abi . :)

.....
24.01.2010, 01:43
Formam kurudu...
13 S. 18 Dk. Kaldı

Sanada hayırlı geceler :)

elrio
24.01.2010, 01:44
Seni suçlamıyorum bunları yapan kulüp çıkıp yok kardeşlik,anadolu lafları ediyor ya en çok ona kızıyorum..

Tekrar söylüyorum sivasın en büyük hatası haddini bilmemesi o yüzden güle güle bank asyaya..

Hiçbirşeyi unutmadık unutturmayız!!

biz daha uzun sen burdayız merak etme..böyle tahriklerle bi yere varmazsın kardeşim..güzllikle insan gibi konuşaılım....yapılmış hatalar olabilir..ama bunu görmezden gelin demiyorum ama tepkileride seviyeli şekilde vermkte fayda ver öyle degil mi..yoksa çözüm bulnmaz

.....
Orda olmak isteyip olamayanlar için de destek istiyoruz abi senden :)

Keşke senin yerinde olabilseydim be abi . :)

arkadaşlarıma katılıyorum :)

susma sakın! :)

vyno
http://img.negatif.com/photos/lowres/0/6/9/069300/dd4b22873b911445485349e44699804f.jpg

Soytürk
24.01.2010, 01:45

o ankette Trabzon a oy verenler biziz sizin tarftar değil:)günde 4 oy veriyorum nerdeyse:)

vyno
24.01.2010, 01:47
http://www.manzara.be/data/media/48/www.manzara.be_-_Trabzonspor_Taraftar.jpg

ENGİN ÖZTÜRK
24.01.2010, 01:47
kardeşlerim hiç kafanızda soru işareti olmasın TRABZONSPOR sivasa boru hattı döşeyecektir TRABZON- sivas boru hattı açılış 15:00 herkes davetlidir.....

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 01:48
biz daha uzun sen burdayız merak etme..böyle tahriklerle bi yere varmazsın kardeşim..güzllikle insan gibi konuşaılım....yapılmış hatalar olabilir..ama bunu görmezden gelin demiyorum ama tepkileride seviyeli şekilde vermkte fayda ver öyle degil mi..yoksa çözüm bulnmaz

Ben zaten sivassporlu taraftarla anlaşmayı yada bir sonuca varmayı hiç mi hiç düşünmüyorum..Hata olabilir ama düşman gibi davranmak hiç bir İNSANA yakışmaz..Daha ne kadar seviyeli tartışalım bu forumda es esli arkadaşlarda var ankaragüçlüde..

elrio
24.01.2010, 01:48
o ankette Trabzon a oy verenler biziz sizin tarftar değil:)günde 4 oy veriyorum nerdeyse:)

bende diyorum nası oluyo bu iş :)))...az deilisn ya sen soytürk..

Cihad Varlı
24.01.2010, 01:51
Serkan'ın göbekte oynaması konusunda hala ısrarcıyım .

Soytürk
24.01.2010, 01:51
İyiki şu çiçekli karşılamaya son verdiler!!

Neyi anlamıyorum biliyomusun;onca yıldır bütün haksızlıklar(hiç kimse inkar edemez)Trabzonspor a Yaplrken

Neden herşey Trabzonspor traftarından vede Trabzon lulardan bekleniyo...??

MEdiniyet adına güzel davranmalıyız küfür yesekte hakaretlere uğrasakta ezmeye çalışsalarda yoksaysalarda!
ama tahrik edilip karşılık verdiğimizde en kötü tarftarız!!
Kaldıki hiç bir şekilde Trabzonspor tarftarı durduk yerde Kime ne yapmış
1 örnek isitiyorum??sadece 1
ama durupdururken yapcak(şehirde forma giyme olayını karıştırmayın o ayrı bişy)

elrio
24.01.2010, 01:53
Serkan'ın göbekte oynaması konusunda hala ısrarcıyım .

benim futbol bilgilerime göre serkan ortasahda oynarsa iyi top tutmadıgı içn ortasaha bizim elimize geçer...bu benim yorumum..

Cihad Varlı
24.01.2010, 01:54
Neden herşey Trabzonspor traftarından vede Trabzon lulardan bekleniyo...??

En büyük biz olduğumuz için . :cool:

Soytürk
24.01.2010, 01:54
bende diyorum nası oluyo bu iş :)))...az deilisn ya sen soytürk..

:D:D naparsın abi görünce dayanamıyorum Trabzon a oy veresim geliyo:D

Paksoy
24.01.2010, 01:55
:D:D naparsın abi görünce dayanamıyorum Trabzon a oy veresim geliyo:D

normal bişeymerak etme :D

Uğurtan
24.01.2010, 01:56
Uğurtan abi şu avatar mükemmelmiş:D

The Last yiğido:D

Teşekkür ederim kardeşim..

Maçtan sonra değişecektir.. ;)

Umarım daha güzel birşey koyarım maçın sonucuna göre..

Cihad Varlı
24.01.2010, 01:57
benim futbol bilgilerime göre serkan ortasahda oynarsa iyi top tutmadıgı içn ortasaha bizim elimize geçer...bu benim yorumum..

Abi hayatınızda kaç kere Serkan' ı ve Trabzonspor'u izlediniz ?

Paksoy
24.01.2010, 01:58
Teşekkür ederim kardeşim..

Maçtan sonra değişecektir.. ;)

Umarım daha güzel birşey koyarım maçın sonucuna göre..

maçın sonucuna göremi, ceza yersin yapma :D

.....
24.01.2010, 01:59

Serkan orta alanda oynarsa sivasspor çok zorlanır. Çünkü Serkan gerçekten hızlı bir oyuncu. inşallah oynar ne diyim :)

Semih58
24.01.2010, 02:00
TRABZONSPOR'luyum, SİVAS'lıyım. Futbol ölüm, kalım değildir. Hayat devam edecektir. Yenmek kadar yenilmek te erdemdir. Tahminim 3-0 TRABZONSPOR yener. Ama küfür, kavga, vb. gibi şeyler olacağına İNANMIYORUM. TRABZONSPOR seyircisi CENTİLMENDİR-MİSAFİRPERVERDİR.SİVASLILAR DA MİSAFİR SEVERLERDİR. Aynı toprağın insanlarıyız.

BENCE HİÇBİR KÖTÜ ŞEY OLMAZ.

elrio
24.01.2010, 02:01
Abi hayatınızda kaç kere Serkan' ı ve Trabzonspor'u izlediniz ?

bilemdigim bir konu hakında asla yorum yapmam..serkanı gençlerbirligi yıllarında beri izliyorum..ve serkan tipik kanat oyuncusdur..çizgide iş yapar..ama içeriye aldıkça zaaafları çıkar..çok top kaptırrı..yani ortaya aldgnız zaman top tutumaz ve osratsaha bi kişi eksik oynaıtr...sezer onun yerine daha pynar oratda bu benm yorumum

elrio
24.01.2010, 02:03
TRABZONSPOR'luyum, SİVAS'lıyım. Futbol ölüm, kalım değildir. Hayat devam edecektir. Yenmek kadar yenilmek te erdemdir. Tahminim 3-0 TRABZONSPOR yener. Ama küfür, kavga, vb. gibi şeyler olacağına İNANMIYORUM. TRABZONSPOR seyircisi CENTİLMENDİR-MİSAFİRPERVERDİR.SİVASLILAR DA MİSAFİR SEVERLERDİR. Aynı toprağın insanlarıyız.

sonunda benim gibi düşünen insalr çıktıçbende sivaslıyım ama SİVASSPORLUYUM...bence sivasspor yarın 2-1 kazanıcak....ama en büyük dilegim şu ki..hak eden taraf kaznasın..ve çirkin olmayan iki tarfında açık oyandıgı futbolun dogrularının ortaya sunldugu her iki tarfaında heycanla izeycegi bir müsabaka olsun...en önemlisi bu..

Mehmet Fatih Yavuz
24.01.2010, 02:05
bilemdigim bir konu hakında asla yorum yapmam..serkanı gençlerbirligi yıllarında beri izliyorum..ve serkan tipik kanat oyuncusdur..çizgide iş yapar..ama içeriye aldıkça zaaafları çıkar..çok top kaptırrı..yani ortaya aldgnız zaman top tutumaz ve osratsaha bi kişi eksik oynaıtr...sezer onun yerine daha pynar oratda bu benm yorumum

Serkan-Kanat oyuncusu? Serkan hayatının en iyi devresini g.birliğinde geçirmiştir. Orada da savunmanın önünde orta saha oyuncusu olarak oynamıştır. Trabzonsporda toparlandığı dönem de orta sahaya çekildiği dönemdir. Serkan yani abartmıyorum
hiçbir kanat oyuncusu özelliğini kendinde barındırmayan bir adam. Ne bek, ne açık..

Soytürk

ya varya hayatım boyunca Tükiye liginde
18 şehrimizden her takım olsun tatlı bir rakabet içinde geçsin bu lig diye istedim ama olmuyo okadar karman çorman ki süper lig herşeyi bozan haramiler zaten
bazen diyorum çekilcek tum şehir takımları ezikler kendi arasında oynasınnnnnnn dursun asırlar önceki gibi sonrada yıldızlarımız var diye cıksın piyasa:)birbirlerine yıldızlarını hediye edip durular artık:D

yorumsuz6117
Anketi şimdi kapatırlar..:)

elrio
24.01.2010, 02:06
Serkan orta alanda oynarsa sivasspor çok zorlanır. Çünkü Serkan gerçekten hızlı bir oyuncu. inşallah oynar ne diyim :)

kardeşim hızlı ama ortasahıya ele geçirebilmek için hızdan daha çok teknik ve de hızlı düşünene ayaklara itiyac vardır....hız daha çok kantalrda kullanlılır yada sprinter forvetler için o da kontra oynaacagın zaman kullanırsın...bu yüzden ben serkanı ortada taviye etmem..

Soytürk
24.01.2010, 02:07
normal bişeymerak etme :D

evet ama kendi tarftarları yaptı sanıyo sivaslı abi oyzuden dedim:D

Cihad Varlı
24.01.2010, 02:07

Serkan futbol hayatına orta sahanın ortasında oynayarak başlamıştır . Daha sonra Fenerbahçe'de zorunlu olarak sağ bek oynatılmıştır . Yani orta sahanın ortasına yabancı değil , aksine alışıktır . Sürekli koşan yapısıyla orta sahayı rahatlamaktadır . Top kapma gücünün yüksek olması sebebiyle çok top kapıp bunları iyi bir şekilde kullanmaktadır . Dinamizmi yeter . Benim bildiğim Serkan budur .

.....
24.01.2010, 02:08
kardeşim hızlı ama ortasahıya ele geçirebilmek için hızdan daha çok teknik ve de hızlı düşünene ayaklara itiyac vardır....hız daha çok kantalrda kullanlılır yada sprinter forvetler için o da kontra oynaacagın zaman kullanırsın...bu yüzden ben serkanı ortada taviye etmem..

Serkan ın en verimli olduğu yer Orta alandır. Mehmet Abimizin de dediği gibi üstte en verimli dönemi olan Gençlerbirliğinde bile bu böyleydi. Kaldı ki istatislikler bile orta alanda başarılı diyor ben demiyorum :)

elrio
24.01.2010, 02:09
Serkan-Kanat oyuncusu? Serkan hayatının en iyi devresini g.birliğinde geçirmiştir. Orada da savunmanın önünde orta saha oyuncusu olarak oynamıştır. Trabzonsporda toparlandığı dönem de orta sahaya çekildiği dönemdir. Serkan yani abartmıyorum
hiçbir kanat oyuncusu özelliğini kendinde barındırmayan bir adam. Ne bek, ne açık..

ben hatırladgım kadarıyla serkan fenerbahçedeyken 4-5-1 in en sagdaki ortasah oyuncusu orak görev yapıyordu..yani sağ açık gibi...sonra trabzonda bi ara sag bek oynadı sanırm..ama serkanı orta sahıın ortasında düşünemiroum..bence hatalı bi tercih olur..şenol hocanın öyle bişy yapcanıa da zaten ihtmal vermem..çünkü trabzon baştan itibaren topa sahip olmak itycek bunun içinde ortsahyı ele geçirmesi lazım..

Soytürk
24.01.2010, 02:09
En büyük biz olduğumuz için . :cool:

:alkış::alkış: doğru myve veren ağaç taşlanır derler:)

elrio
24.01.2010, 02:11
Serkan ın en verimli olduğu yer Orta alandır. Mehmet Abimizin de dediği gibi üstte en verimli dönemi olan Gençlerbirliğinde bile bu böyleydi. Kaldı ki istatislikler bile orta alanda başarılı diyor ben demiyorum :)

yani şimdi sizce serkan yarın ortsahda mı oyanyacak ???

Cihad Varlı
24.01.2010, 02:11
ben hatırladgım kadarıyla serkan fenerbahçedeyken 4-5-1 in en sagdaki ortasah oyuncusu orak görev yapıyordu..yani sağ açık gibi...sonra trabzonda bi ara sag bek oynadı sanırm..ama serkanı orta sahıın ortasında düşünemiroum..bence hatalı bi tercih olur..şenol hocanın öyle bişy yapcanıa da zaten ihtmal vermem..çünkü trabzon baştan itibaren topa sahip olmak itycek bunun içinde ortsahyı ele geçirmesi lazım..

Orta sahayı ele geçirmenin en basit yolu Serkan gibi dinamik oyuncuları kullanmaktır .

.....
24.01.2010, 02:12
Cümleden hayırlı geceler , yarın ola hayrola :)

Cihad Varlı
yani şimdi sizce serkan yarın ortsahda mı oyanyacak ???

Hayır , muhtemelen sağ açık başlayacak . Orta saha aksayınca göbeğe geçecek .

elrio
arkdaşlar sizce yarın skor ne olur ve goller kimden gelir?

Soytürk
24.01.2010, 02:14

buna burda herkes trabzon yener der:)

Mustafa Yılmaz.20
24.01.2010, 02:15
3-0 Umut,Colman,Teofilo (Sırasında yanılmış olabilirim :) )

Paksoy
24.01.2010, 02:16
3-1 alırız, goller umut -umut- serkan

Paksoy
24.01.2010, 02:16
3-0 Umut,Colman,Teofilo (Sırasında yanılmış olabilirim :) )
ççç ççç ççç.

elrio
24.01.2010, 02:17
buna burda herkes trabzon yener der:)

olsun..saygılıyız biz..sonuçta fikir bu..hertürlü skoru her insan istedigi gibi söyleyebilir..ve söylemelidir benim fikrim bu maçı trabzon çok etkili ve baskılı oyanycak ama sonunda sivasspor kazanıcak...büyk ihitmal 2-1 kazanıcaz..golün biri kesin elrio digeride kamanan yada erman...trabzonun golü umut

elrio
24.01.2010, 02:19
3-1 alırız, goller umut -umut- serkan

sivasın golü? dha dogrusu şöyle soruym..sivastan hiç mehemt yıldz dışnda futbolcu bilyomusn ? :)

elrio
24.01.2010, 02:20
abicim bakkıorum siz serkanı baya bi seviyorsnuz..ben trabznun maçlarını izledgimde herke yugluyordu adamı..hata sizn bir yorumcnuz var serdar bali...o sürekli eleştryor serkan balcıyı...şimdi şaşrıdım biraz dogrusu

Cihad Varlı
24.01.2010, 02:21
sivasın golü? dha dogrusu şöyle soruym..sivastan hiç mehemt yıldz dışnda futbolcu bilyomusn ? :)

Sezon başında ki 11'inizi sayabilirim . :)

Uğurtan
24.01.2010, 02:21

Ben sana tüm kadronuzu sayabilirim..

Türkiye'deki tüm takımların kadrolarını çok iyi bilir Trabzonspor taraftarı..

Çünkü aynı zamanda çok iyi futbolseverdirler..

Bunun en büyük kanıtı yıllar önce yapılan taraftarlar yarışıyor programında sürekli bizim şampiyon olmamızdan sonra programın kaldırılmasıdır..

Cihad Varlı
24.01.2010, 02:22
abicim bakkıorum siz serkanı baya bi seviyorsnuz..ben trabznun maçlarını izledgimde herke yugluyordu adamı..hata sizn bir yorumcnuz var serdar bali...o sürekli eleştryor serkan balcıyı...şimdi şaşrıdım biraz dogrusu

Abi yanlışın var Tayfun'dur o . :) Serkan gibi mücadeleci bir futbolcu yuhlanmaz Trabzon'da .

elrio
24.01.2010, 02:22
Ben sana tüm kadronuzu sayabilirim..

Türkiye'deki tüm takımların kadrolarını çok iyi bilir Trabzonspor taraftarı..

Çünkü aynı zamanda çok iyi futbolseverdirler..

Bunun en büyük kanıtı yıllar önce yapılan taraftarlar yarışıyor programında sürekli bizim şampiyon olmamızdan sonra programın kaldırılmasıdır..

evet biliyorum o prgramı keşke devam etse..böyle programlara ihticyımız var

elrio
24.01.2010, 02:24
Abi yanlışın var Tayfun'dur o . :) Serkan gibi mücadeleci bir futbolcu yuhlanmaz Trabzon'da .

ya serdar bali sürekli özel bitelvizyon kanlaında şimdi ismini vermeyim orda sürekli acımzsıca elştryordu trabzna laik biri degil filan diye ama haklsınız mücadeleci bir ruhu var serkanın

Soytürk
24.01.2010, 02:25

abi biz böyle tarftarız hem severiz hem döveriz:)yeri gelir bağrımıza basarız yeri gelir yuhlarız
tepkisz kalamıyoruz hiçbirşekilde:D

elrio
Sezon başında ki 11'inizi sayabilirim . :)

sezon başındaki kadronun yarısı yok şuanda :))

Cihad Varlı

Ersen'den başka kim gitti ki ?

elrio
24.01.2010, 02:27
abi biz böyle tarftarız hem severiz hem döveriz:)yeri gelir bağrımıza basarız yeri gelir yuhlarız
tepkisz kalamıyoruz hiçbirşekilde:D

gerçten entresan..ama şunuda bilmeniz lazım..ki biliyosunzdur zatennn...bazen bu sizin aleyhinize oluyo...mesela yarıın diyelimki son 15-20 dakka ya biz önce girersek ozaman sizin tarftar çok feci baskı yapıyo sizn oyuncaulara ve adamlr korkularında ayakları ttiriyo maçı iyice bırakıyolar..ben şahit olmştumm..sizin denizli konya maçrı var mesela geçen sene

mashal61
24.01.2010, 02:27
Sezer mesela. :)

elrio
24.01.2010, 02:28

ersen mansiya gitti..sezer size gitti..mbemba bucaya gitii..giden gidene..yerlerne elrio..taider..s keita..aubey geldi..bakalım takım bi otursun nası olcak

Mustafa Yılmaz.20
24.01.2010, 02:29
Sivas'ın muhtemel kadrosu nedir ? Yazabilirmisin

mashal61
24.01.2010, 02:30
ersen mansiya gitti..sezer size gitti..mbemba bucaya gitii..giden gidene..yerlerne elrio..taider..s keita..aubey geldi..bakalım takım bi otursun nası olcak
Muhsin hoca nasıl bir oyun oynatmayı planlıyor? Bu konuda bir açıklaması var mı?

elrio
24.01.2010, 02:30
Sivas'ın muhtemel kadrosu nedir ? Yazabilirmisin

tabiki..sivas 4-2-3-1 düznein de çıakcak..

.......................................akın....... ..............................

abdurahman........m.sözgelmez.....aubey........... .ferhat bıkmaz.

....................ibrahim...........nabil taider.............................

musa.....................elrio van heerden....................erman....

...........................kamanan................ ..............................

Buğra Dege
24.01.2010, 02:32
trabzon taraftarı sağada kendini yıpratanları kesnlikle yuhalamaz.serkan balcı bunlardan bridir.trabzonun her macını en ince detayına kadar irdisini çıktısını izlemiş bi adam olarak serkan balcının yuhalandığını hatrlamam..gelelim umut buluta,biz umutuçok eleştirirz çok yuhalarız ama bitürlü kendisinden vazgecemeyiz çnkü sahada yapmadığı şey kalmas.kendini yırtar kovalar gol atamıo birascık kazma ama başka herşeyi yapıo takım içn.saten golleride atmış olsa real madridde oynar bu hırsıyla futboluyla:DDDbugunkü macıda çok rahat alırız die düşünüyorum umuttan patlama beklioyrum ve yeni transferide heyecanla bekliyorum

Soytürk
24.01.2010, 02:33
olsun..saygılıyız biz..sonuçta fikir bu..hertürlü skoru her insan istedigi gibi söyleyebilir..ve söylemelidir benim fikrim bu maçı trabzon çok etkili ve baskılı oyanycak ama sonunda sivasspor kazanıcak...büyk ihitmal 2-1 kazanıcaz..golün biri kesin elrio digeride kamanan yada erman...trabzonun golü umut

fikir olarak değilde sanki herkes kalbinden geceni istiyo gibi:=)
mesela ben Trabzon luyum elbette trabzon isterim
sen Sivas lısın elbette Sivas istersin buda sonuç yorumlarına yansıyo
az önce biraz knsantre oldum mesala benim cinlerim falan da var:D

alanznho,colman,vede umut un gol atacanı söyledi birde defanstan biri atcak ama isim söylemiyo:D
Sivas ı boş geçti ama:rolleyes::)

Orhan Kahraman
Geliyormu yeni çeriler elrio :D

elrio
Muhsin hoca nasıl bir oyun oynatmayı planlıyor? Bu konuda bir açıklaması var mı?

bülent hocanın tam tersine bir oyun stili var...topa hakim olmaya yönelik bir oyun sitli..sürekli topa sahip olan bi tkaım..sürekli pas yapan..orta sahadan hızlı paslarla direk kantlara giden kantlardanda hızlı adamlrla kaleye giden bir oyun taktigi var..ama bunu yarın göremeyeiblirz..çünkü daha takım oturması için bi 3-4 hafta gerekiyor...ama sistem bu şekilde oalcak..hoca sürekli chelseayi örnek veryor demçlerinde..ama tabiki o kalietde dutbolcular yol yani sistem anlamında kas ediyorum şimdi birileri yine çıkp chelsea kim sivas kim gibi komik eleştri yapmasın diye dedim

Mustafa Yılmaz.20
24.01.2010, 02:34
elrio kusura bakma ama eğer bu kadroysa fazla umutlanma derim.Avni Aker'de bu kadroyla puan alamazsınız.0-0 bitirmeye bakın derim ama o da Muhsin Hocanın oynattığı oyunla uyuşmuyor.Ayrıca 2-1 sivas alır diyosun ya.Bu kadroyla belki 1 gol atarsınız.İkincisi çoook zor.Yaz bunu bi kenara

Buğra Dege
24.01.2010, 02:35
sivas die bi takım kalmadı artık..biara parladı aynı antep gençler gbi ama artık eser yok.küme düşmemeye oynar ve inşlhta düşer.futbolu lige yakışmıo..

elrio
24.01.2010, 02:35
fikir olarak değilde sanki herkes kalbinden geceni istiyo gibi:=)
mesela ben Trabzon luyum elbette trabzon isterim
sen Sivas lısın elbette Sivas istersin buda sonuç yorumlarına yansıyo
az önce biraz knsantre oldum mesala benim cinlerim falan da var:D

alanznho,colman,vede umut un gol atacanı söyledi birde defanstan biri atcak ama isim söylemiyo:D
Sivas ı boş geçti ama:rolleyes::)

cinler gelirlen sivasın gollerini bi yerde untmuş düşürmüş filan olmasın ha kardeş? :)

Soytürk
24.01.2010, 02:36
gerçten entresan..ama şunuda bilmeniz lazım..ki biliyosunzdur zatennn...bazen bu sizin aleyhinize oluyo...mesela yarıın diyelimki son 15-20 dakka ya biz önce girersek ozaman sizin tarftar çok feci baskı yapıyo sizn oyuncaulara ve adamlr korkularında ayakları ttiriyo maçı iyice bırakıyolar..ben şahit olmştumm..sizin denizli konya maçrı var mesela geçen sene

Evet öyle durum bu herkesin düşüncesi benimsemesi farklı oluyo taraftar arasında öyleki forumda bile hepimiz tartışıyoruz birbirmizle:D

elrio
24.01.2010, 02:38
elrio kusura bakma ama eğer bu kadroysa fazla umutlanma derim.Avni Aker'de bu kadroyla puan alamazsınız.0-0 bitirmeye bakın derim ama o da Muhsin Hocanın oynattığı oyunla uyuşmuyor.Ayrıca 2-1 sivas alır diyosun ya.Bu kadroyla belki 1 gol atarsınız.İkincisi çoook zor.Yaz bunu bi kenara

ben şu şekide düşndüm..sürekli trabzon bastrıcak..ablukaya alabilir..ama biz eger son 15-20 dakkya kadar 0-0 koruyabilrsek ondan sonra siz mutlaka defsnta açık verceksiniz kardeş..işte ozaman kamanan agbetu elrioo gibi oyuncular kontradan ilan gol bulabilir..ama bizm iyi kpanmamzı laızm ama muhsin hocanın demeçlerini okuyunca o şöyle söyloo...EN GÜZEL SAVUNMA ATAKTIR...yani direk kaznamaya oyancayk sivas..bu yüzden golü geçecek maçç.trabzon mutlaka gol bulacak bu kesin..ama dedgim gibi sivas 2-1 alır diye fikr beyane diyorum ben

Soytürk
24.01.2010, 02:38
cinler gelirlen sivasın gollerini bi yerde untmuş düşürmüş filan olmasın ha kardeş? :)

bilmiyorum söylemiyo:D ama eğer bana öyle bir yamuk yaparsa silerim o cini:D

mashal61
24.01.2010, 02:39
bülent hocanın tam tersine bir oyun stili var...topa hakim olmaya yönelik bir oyun sitli..sürekli topa sahip olan bi tkaım..sürekli pas yapan..orta sahadan hızlı paslarla direk kantlara giden kantlardanda hızlı adamlrla kaleye giden bir oyun taktigi var..ama bunu yarın göremeyeiblirz..çünkü daha takım oturması için bi 3-4 hafta gerekiyor...ama sistem bu şekilde oalcak..hoca sürekli chelseayi örnek veryor demçlerinde..ama tabiki o kalietde dutbolcular yol yani sistem anlamında kas ediyorum şimdi birileri yine çıkp chelsea kim sivas kim gibi komik eleştri yapmasın diye dedim
Bildiğim bir soruydu ama yine de sorayım dedim. :) Aslında kanatları düşünmesi çok doğal. Elindeki oyuncu kadrosu buna daha müsait. Ama ben Sivas'ın topla oynayarak değil, kontra atakla ve savunma yaparak daha başarılı olacağını sanıyorum. Bülent hocanın elindeki kadro bu yapıdaydı. O kadro bozulduktan sonra bir türlü tutturamadınız. Sivas'ın ne olursa olsun zamana ihtiyacı var daha.

elrio
24.01.2010, 02:40
Geliyormu yeni çeriler elrio :D

kardeşş..onlarda geliyoo yigiogençlikde geliyooo

elrio
24.01.2010, 02:42
Bildiğim bir soruydu ama yine de sorayım dedim. :) Aslında kanatları düşünmesi çok doğal. Elindeki oyuncu kadrosu buna daha müsait. Ama ben Sivas'ın topla oynayarak değil, kontra atakla ve savunma yaparak daha başarılı olacağını sanıyorum. Bülent hocanın elindeki kadro bu yapıdaydı. O kadro bozulduktan sonra bir türlü tutturamadınız. Sivas'ın ne olursa olsun zamana ihtiyacı var daha.

evt ama bu senin dedgini yapmak için pivot santrofor lazım...meehmt yıldız gibi..şuanda bizde o yok..kamanala onu uygulayamazsın

Mustafa Yılmaz.20
24.01.2010, 02:42
ben şu şekide düşndüm..sürekli trabzon bastrıcak..ablukaya alabilir..ama biz eger son 15-20 dakkya kadar 0-0 koruyabilrsek ondan sonra siz mutlaka defsnta açık verceksiniz kardeş..işte ozaman kamanan agbetu elrioo gibi oyuncular kontradan ilan gol bulabilir..ama bizm iyi kpanmamzı laızm ama muhsin hocanın demeçlerini okuyunca o şöyle söyloo...EN GÜZEL SAVUNMA ATAKTIR...yani direk kaznamaya oyancayk sivas..bu yüzden golü geçecek maçç.trabzon mutlaka gol bulacak bu kesin..ama dedgim gibi sivas 2-1 alır diye fikr beyane diyorum ben
Şu nedenden dolayı belki 1 gol atarsınız, ikincisi çooook zor dedim.Aynı şekilde Antep de Trabzon'da ilerde sadece Julio'yu bırakıp sahaya çıkmıştı.Maç boyu pozisyona girememişti(Senin verdiğin kadroda da Julio tarzı forvet olan Kamanan tek başına)

O maç 0-0 bitti ama penaltı dahil her çeşit golü kaçırmıştık.O kadar şanslı olursanız 0-0 biter (Ama bence çok zor).O yüzden o kadroyla çıkarsanız diyorum ki maçın başından sonuna kadar kontrolü elimizde tutup maçı alırız

mashal61
24.01.2010, 02:43
evt ama bu senin dedgini yapmak için pivot santrofor lazım...meehmt yıldız gibi..şuanda bizde o yok..kamanala onu uygulayamazsın
Zaten ben de Muhsin hocanın elindeki kadronun benimsetmeye çalıştığı oyun tarzına daha uygun olduğunu söyledim.

elrio
24.01.2010, 02:43
bilmiyorum söylemiyo:D ama eğer bana öyle bir yamuk yaparsa silerim o cini:D

iyi bakalım az kald...şurda ne kaldı saatler kaldı artık..ondan sonra bakcaz senin cinler dürüstmü yoksa seni kandrıyo mu ok????yarın 17-18 gibi burda görüşürz olmaz mı?

elrio
24.01.2010, 02:44
Zaten ben de Muhsin hocanın elindeki kadronun benimsetmeye çalıştığı oyun tarzına daha uygun olduğunu söyledim.

evet sen mushin hocayı takip ediyomsun?

mashal61
24.01.2010, 02:46
evet sen mushin hocayı takip ediyomsun?
Bana lazım olduğu kadar :)

elrio
24.01.2010, 02:47
Şu nedenden dolayı belki 1 gol atarsınız, ikincisi çooook zor dedim.Aynı şekilde Antep'te Trabzon'da ilerde sadece Julio'yu bırakıp sahaya çıkmıştı.Maç boyu pozisyona girememişti(Senin verdiğin kadroda da Julio tarzı forvet olan Kamanan tek başına)

O maç 0-0 bitti ama penaltı dahil her çeşit golü kaçırmıştık.O kadar şanslı olursanız 0-0 biter (Ama bence çok zor).O yüzden o kadroyla çıkarsanız diyorum ki maçın başından sonuna kadar kontrolü elimizde tutup maçı alırız

evt ama burda şöyle bi durum var...mushin hoca dedgim gibi sürekli atak bir ffutbol istedigi için baktı ki kamanla pozisyon bulamıyoruz eminim iknci yarı yada ilk yarıda daha hmene ermanı da kamananın yanına çeker ve çift forvete döneilir..ermanın öyle bi özellgi de var..forvet arkası 2.forvet özelig var

Soytürk
24.01.2010, 02:48
sanırım 12 saat kaldı...olur tabiki ben hep burdayım ;)

elrio
24.01.2010, 02:48
arkadaşlar sizden yarın maçı avni akerde izlyen olcak mı ..yoksa tv den mi?

mashal61
24.01.2010, 02:51
Muhsin hoca ne kadar pas yapacak, kanatlardan gelecek kadro kurmaya çalışırsa çalışsın o da biliyor ki Sivas ablukaya girecek oyunun genelinde oyunun hakimi Trabzonspor olacaktır. Bunu tartışmak bile gereksiz. Ama skor olarak ne derece üretken olacağımızı yine son vuruşlardaki kabiliyetimiz belirleyecektir.

elrio
24.01.2010, 02:52
maçı stadta izleyecek olan var mı aranızda?

elrio
24.01.2010, 02:54
maçı stada izlycek olan yok mu aranızda?

vyno
24.01.2010, 02:54
Sivas bitmiştir yarın mühürü vuracağız kapanacak tsl tarihine gömülecek.Karadenizsporla olan maçlarında sivasa başarılar diliyorum şimdiden.