PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 18. Hafta | Trabzonspor 3-1 Sivasspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Kazım Uzunboy
20.01.2010, 23:05
İlk defa bir maç için fark atarız diyorum.Sivas'ta ki problemler daha fazla.Adamların kaptanı kadro dışı kaldı.

Özür diledi ve büyük ihtimal affedilecek.

Cem Kıran
20.01.2010, 23:25
bütün stad Sivas kümeye diye bağırma sesleri şimdiden kulaklarımda:)

Kazım Uzunboy
20.01.2010, 23:26
Bence hiç öyle bağırmaya gerek yok. Tınlamamalıyız onları. Takımımızı desteklememiz yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Birtan Karaman
20.01.2010, 23:36
Bağırmalı , Bağırmalı .. Sivas Kümeye , Sivas Kümeye diye :)

Gordon Freeman
20.01.2010, 23:39
Bu maçı yendık sayıp şimdiden 3 puan için sevınsek ve bir sonraki maçın başlığını açsak olmaz mı :D :D
Bunlar bizim forumda başlık ismi olmayı bile haketmıyolar da ondan dıyorum..:D

Kazım Uzunboy
20.01.2010, 23:49
Sivasspor ile son maçımız olacak büyük ihtimal. O yüzden başlık kalsın yerinde. :):)

Paksoy
20.01.2010, 23:56
Sivasspor ile son maçımız olacak büyük ihtimal. O yüzden başlık kalsın yerinde. :):)
çççççç ziraat kupası var, yayla kupası var :D

Soytürk
20.01.2010, 23:59
zaman geçmiyo arkadaş pazar günü gelsede zevkle bi maç izlesek.yenilsekte bizim sevgimiz pazara kadar değildi zaten mezara kadar:)

Ali Tunahan Güllü
21.01.2010, 00:03

Misafirler nasıl beğendiniz mi:D:D

Soytürk
21.01.2010, 00:05
o 2 misafir bi gidemedi sürekli ordalar nezaman baksam misafir 2 görünüyo frummu takıldı acaba:D

lazzz61
21.01.2010, 00:27
bunlarda ne anlayıssız mısafırmıs canım evımıze gırdıler cıkmıyorlar ..cıkınn uleeeynn size mısafır dıyenın :D

Murat TONBUL
21.01.2010, 01:53
İnşallah guti ilk maçına golle başlar ve kazanırız.

POYRAZ
21.01.2010, 05:54

Bu mesaj güzeldi.:)

macka61
21.01.2010, 06:50
arkadaşlar fark filan diyorsunuz iyi hoşda maçlar sahada kazanılır 1-0 olsun bizim olsun

SefaÇetinKulak
21.01.2010, 06:53

Güzel yorum :)

Burçak
21.01.2010, 09:25
Google da Hamido yazıp aratsanıza bi :D

Eren Karaahmetoğlu
21.01.2010, 09:37
Maça gidenler, yalvarıyorum Fatih Tekke diye bağırmayın. Bu süreç artık uzamasın. Almıyorlar işte. Uzadıkça bize zarar veriyor. Sadece takımı desteklemeye gidin. Buradakilerin öyle yapacağına eminim zaten.

He aynı şekilde Trabzon'dakilerden pek çok arkadaşın da dediği gibi bir isteğim daha var. Artık son zamanlarda fenerliler bile gelip tribünde bize küfür edebildiler. Gerçi sokaklarda yine kayıplardır, o ayrı mesele. Şimdi bu yeniçeri arkadaşlar geliyormuş, iyi hoş heyecanlı çocuklar, bir de tehditvari falan konuşmalar, hoşuma gitti. İşte gereken karşılama, ağırlama, siz daha iyi bilirsiniz. Gerekeni yaparsınız umarım.(Ama önemsedim nedense ben bunu, futbol yoksunu hamidolardan böyle saçma sapan yok 2 senedir yedikleri dayak, kaçacak delik aradılar falan bir garip geldi bana. Polisle arbede yaşanırken camlardan balkonlardan, hanzo tavırlarla gülmek, laf atmak mı oluyor bu dayak. Enteresan insanlar bunlar vesselam. Neyse dediğim gibi gerçeğini yaşarlar dedikleri gibi gelirlerse.)

Kadroya gelince, Colman hala antremanlara katılmaya başlamadı, Gabric de düz koşular yapıyor. İkisi de yedek olacak gibime geliyor. Galiba şöyle çıkacağız;

--------------------Onur----------------------

Ömer-------Giray-----------Egemen--------Cale

Serkan-----Selçuk-----------Sezer-------Alanzinho

------------Umut------------Teofilo-------------

Ama ben mutlaka Ceyhun'un oynamasını istiyorum. Bulsun biryer oynatsın şu çocuğu Şenol hoca. Mesela stoperde bu maçta bi Giray'ın yerine denesin.

agasaro
21.01.2010, 09:39
Sivas kümeye diye bağırısak Sivasspor'un seviyesine düşeriz. Büyük taraftara böyle BAnk Asya takımı seyircisi gibi bağırmak yakışmaz. Faruk beyler muhtemelen maçta olacaklar, eğer bağıracaksak beyefendi hazretlerini istifaya çağıran sloganları bağırabiliriz.

Dursun Kaplan
21.01.2010, 09:45
Fatih Tekke yüzünden sahaya çıkacak oyuncularımızın üzerinde büyük bir yük olacak. Ben Şenol hocamın ve futbolcuların bu yükün altından kalkacaklarına inanıyorum.

16. sırada yer alan küme düşme yolunda ki banko adayım hamidoların bu maçta yine hamidoluklar yapıp kendilerini rezil etmelerini zevkle izleyeceğim.

1-2 sene yukarıda tutunmaya çalışan bir takım şimdi ne hallerde değil mi ? Daha yeni kümeden çıkan bir takım bizim gibi bir camiayı kümeye tezahuratlarıyla biyerlerini yırtıyorlardı. Biz öyle yapmayacağız. Küme düştükleri gün yazımı tamamlarım. :)

f1bekir
21.01.2010, 10:46
Şu an önceliğimiz bu maç olmalı, enerjimizi buraya yönlendirmeliyiz, takımın bize ihtiyacı var.

Barış Kaptanoğlu
21.01.2010, 10:49
evet bence de siva5 la son maçımız bu maç...iyice keyfini çıkarmak lazım sonra nereden bulcaz bu hamidoları

Ahmet Karadeniz
21.01.2010, 10:52
--------------------Onur----------------------

Ömer-------Giray-----------Ceyhun--------Cale

Serkan-----Selçuk-----------Colman-------Gabric(Engin)

------------Alanzinho------------------------------

------------------------Teofilo---------------------

Furkan Dündar
21.01.2010, 10:54
Sivası Güzel bir şekilde 2 lige doğru Yollamalıyız İlk darbe bizden olmalı .

SefaÇetinKulak
21.01.2010, 10:56
İlk darbeyi ligin ilk maçında vurmuştuk zaten , bu da altın vuruşumuz olacak :)

Volkan Taş
21.01.2010, 11:07
Sivası Güzel bir şekilde 2 lige doğru Yollamalıyız İlk darbe bizden olmalı .

keşke son maçımız sivasla olsaydı da bank asya ya biz uğurlasaydık onları :D 3-5 atar,tak sepeti koluna herkes kendi yoluna derdik :D

Tayfun
21.01.2010, 11:19
Dün Can Karyağdı lig tv'ye bağlandı büyük ihtimal sivas maçında Teofilo ilk 11 'de başlamayacakmış Şeneol Güneşle söyleşide demiş...

SefaÇetinKulak
21.01.2010, 11:23
İlk 11 başlaması diğer futbolcular için saygısızlık olurdu ama zamanla ilk 11'deki yerini alacaktır zaten . Bu maç en azından 2. yarıda girip takıma ısınması açısından iyi olur .

Yasin T.
21.01.2010, 11:32
4 sene önce yüksek miktarla aldığımız tomas jun'u ilk 2-3 maçında şenol hoca yedek bırakmıştı.sanırım gutierezde yedek kalabilir ilk maçında

Barış Kaptanoğlu
21.01.2010, 11:34
keşke son maçımız sivasla olsaydı da bank asya ya biz uğurlasaydık onları :D 3-5 atar,tak sepeti koluna herkes kendi yoluna derdik :D
valla ne güzel olurdu yaa..artık böyle bir fırsat geçmez elimize :(

Burçak
21.01.2010, 12:09
Renklerin kardeşliği :)
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs171.snc3/19831_259404403850_582808850_3307064_5902355_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3307065&id=582808850)

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs171.snc3/19831_259404438850_582808850_3307067_5977851_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3307065&id=582808850)

şunların haline bakarmısınız.
dördüncü büyüklere bakın :)
Herzaman diyoruzya hani..
Daha önce çıkış yapıp sonradan kaybolan takımlar..bunlarda öyle..

desteklerinide bu şekilde verdiler.
aslında bizim öz sivassporlularla bir derdimiz yok olamazda.
bizim aramızı bozan bu istanbul yalakaları.
Sivasspor forması giyip küfür eden denyolar varya..
bakın gerçek renklerini nasıl belli ediyorlar.
ne yazıkki tribünlerinin önemli bir kesimi böyle.
bunlar gibi alttan forma giymiyor belki hepsi ama asıl takımları istanbuldan..

Oemer61
21.01.2010, 12:12
Bu Fatih Tekke kavgalari nasil yansiyacak bakalim takima. Forvetlet yüzünden yine maci alamazsak o seref tribününde oturan cok SAHSIYETLI sayin yöneticiler yerinde oturabileceklermi bakalim, o stat basiniza yikilacak sonunda bunu siz hak ediyorsunuz. 2 tane forvet alacam forvet sayimizi 4 e cikaram diyen kulübün baskani, bir forvet satip yerine baska bir forvet aldi ve transferi kapatti öylemi? Simdi bu takim gol sorunu cekerse, taraftar yine susmali öylemi? O stada gömüleceksin sen Hacisalihoglu, sonun o onursuzca oturdugun seref tribününde olaca! Bunu asla unutma... Ne olursa olsun bu maci almaliyiz, yoksa Sivasin yine bir tarafi kalkar biz 4. büyük olduk derler...

Kazım Uzunboy
21.01.2010, 12:12
Rezillik ya şunların hallerine bak. :)

SEDAT
21.01.2010, 12:14
Bu Fatih Tekke kavgalari nasil yansiyacak bakalim takima. Forvetlet yüzünden yine maci alamazsak o seref tribününde oturan cok SAHSIYETLI sayin yöneticiler yerinde oturabileceklermi bakalim, o stat basiniza yikilacak sonunda bunu siz hak ediyorsunuz. 2 tane forvet alacam forvet sayimizi 4 e cikaram diyen kulübün baskani, bir forvet satip yerine baska bir forvet aldi ve transferi kapatti öylemi? Simdi bu takim gol sorunu cekerse, taraftar yine susmali öylemi? O stada gömüleceksin sen Hacisalihoglu, sonun o onursuzca oturdugun seref tribününde olaca! Bunu asla unutma... Ne olursa olsun bu maci almaliyiz, yoksa Sivasin yine bir tarafi kalkar biz 4. büyük olduk derler...

-Gerçi bu olay Fatih Tekke meselesi olmadan önceki forvetlerin halinide biliyoruz..yani anlıyacağın değişen bişey olmadı..

Ali Tunahan Güllü
21.01.2010, 12:15
Şunlara bak ya bide neler diyorlar:D

Zeki Akyol
21.01.2010, 12:17

Düşmeseler bari diyeceğim ama napim yalan yok düşsünler beter olsunlar :)))))) taraftarıda ıkı takım tutmaktan kurtulur...kolaymı biz bı forma zor alıyoz onlar ıkı tane almak zorunda Sivas ı tutmak kolay değil ondan ötürü düşmesi onlarında yararına :)

Zeki Akyol
21.01.2010, 12:18
tam o satte kursum var Teo oynayacaksan ekecem kursu :(
Acil ara benı Teo bak yoksa ızlemem ha ::::::)

Mollasalihoğlu
21.01.2010, 12:31
İlk 11 başlaması diğer futbolcular için saygısızlık olurdu ama zamanla ilk 11'deki yerini alacaktır zaten . Bu maç en azından 2. yarıda girip takıma ısınması açısından iyi olur .

52 maçta 41 gol atan adamın 11'de başlaması kime saygısızlık olacak yahu?

lazzz61
21.01.2010, 13:12
Pazartes gunu gazete mansetlerİ

sİvasa trabzon tokadi
sİvas dİrenemedİ
sİvas gÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜmeye (gÜÜÜÜÜm balonu patladi manasinda) : )
sİvasin yollarina karlar yagdi

Uğur Tüysüzoğlu
21.01.2010, 13:16
teo umut alan colman, farketmez kim girerse kolektif futbolun istediği şeyleri yapsınlar yeter..

Elbetteki 90 dakika kolektif futbol oynıyacak kapasıtemız şuan itibariyle yok..

Ama geçen maç 10 dakika oynamıssak bu maç 20 dakika oynayıp maçı almamız gerek..

Taraftara gelince öncelikle takımına destek versin maç bitince protestosunu yapsın yaparken sakın diğer futbolcuları incitmeyin

Trabzonspor ismini küçük düşürmeyin yeter,yoksa her zaman tepki koyulabilir..

İhşallah güzel bir galibiyetle ayrılıp lige güzel başlarız...

Ali Tunahan Güllü
21.01.2010, 13:37
Hadi bakalım zivazın yollarına:D

metinbay61
21.01.2010, 13:44
ah ah biz demiştik geçen yıl yapmayın bak çok gördük sizin gibileri...sonra ligden düşüp gideceksiniz çok büyük konuşmayın diye...al işte sivasta eklendi o halkaya...biraz başarılı olunca biz Trabzonun yerini aldık söylemleri yapmayın sonra düştüğünüz hallere böyle gülünür işte...hadi sivas son maçımızı yapalım belki ilerleyen yıllarda türkiye kupasında falan aynı gruba düşeriz ama o da zor bi ihtimal...

noname
21.01.2010, 14:00
Geçen seneki sivas maçındaki iki tezahurat aklıma geldi arkadaşlar:
1- Sivas sen ne ....sin. 6 tane kupa .... girsin.
2- (Stad hoparlöründen)Sivasın yollarına.. ......yım dağlarına. (1200 Trabzsonporlu).

GERONIMO35
21.01.2010, 14:04
ilk defa rüyamda yenildiğimizi görüdm hatta ilk defa bir maç sonucu gördüm rüyamda

Ama bu sivaslıların rüyasıdır benim vizyona neden giridi bilmiyorum Gutierrez siftah yapacak bu maçta sonradan girmesine rağmen Ve sivası geldiği yere göndereceğiz İkinci lige ::)

Bu maçtaki bol gol Fatih transferindeki çektiğimiz acıya bir nebze de merhem olacak

GERONIMO35
21.01.2010, 14:07
Geçen seneki sivas maçındaki iki tezahurat aklıma geldi arkadaşlar:
1- Sivas sen ne ....sin. 6 tane kupa .... girsin.
2- (Stad hoparlöründen)Sivasın yollarına.. ......yım dağlarına. (1200 Trabzsonporlu).

dört büyük hayali kuranlara iyi bir tezahürat olmuş 6 kupa :D

6 kupa girdikten sonra bir başka anlamda ilk dört büyüğe dahil olurlar:)))))

lazzz61
21.01.2010, 14:46
ben ruyamda bu macı 3-2 gordum bızim lehımıze

Yasin T.
21.01.2010, 14:54
denyoları avni aker'e mezar edelim.hiç ama hiç sevmiyorum şu hanzoları.inşallah ağır hasar oluştururuzda bir daha toparlanamayıp bank asyaya ardında b kategorisine beyin göçü yaparlar

Burak 1967
21.01.2010, 14:55
Sivas'ın gayet katı bir savunma anlayışı ile oynayacağı muhtemel, ben alan ile engin in aynı anda oyunda olmasının takımın mücadele gücünü düşüreceği kanısındaydım bugüne kadar, ama bu maçta ikisinin de aynı on birde olmaları hücum zenginliği yaratmak adına olmazsa olmaz koşul gibi geliyor.
öte yandan bu maçın kazanılması, hatta forvetlerin gol ile bulaşarak kazanılması takım üzerine kabus gibi çöken tekke sorunsalının aşılması açısından önemli olacaktır. tribünler her ne düşünürlerse düşünsünler, neye, kime inanıyorlarsa inansınlar bu maçta sahaya çıkan bordo mavi formaya destek vermelidirler. bu maçta yönetimi protesto etmek adına girişilecek bir eylemin takımı ve teknik heyeti yaralamaması gerekir.

Ömür Karadeniz
21.01.2010, 15:50
ahahahahaha 4.buyuge bak hele

Ömür Karadeniz
21.01.2010, 15:52
tam o satte kursum var Teo oynayacaksan ekecem kursu :(
Acil ara benı Teo bak yoksa ızlemem ha ::::::)
aynn.dershane var ama yemişim derhaneyi

güneyli
21.01.2010, 15:53
Fatih konusundaki konuyu bir yerlere not ettik.Bu konu bitti.Artık takımı itekleme zamanı.

Kazım Uzunboy
21.01.2010, 15:54
ahahahahaha 4.buyuge bak hele

4 büyük ve 4. büyük arasında ki farkı anlatamadık gitti!

Nytre
21.01.2010, 15:59
yeterli Türkçe bilgisine sahip olmak gerekiyor demek ki .

mahmuter61
21.01.2010, 16:04
Fatihi almadık ya pazar günü stadda Trabzonsporun maçı kaybetmesini 4 gözle bekleyenler olacak ama onları sevindirmiyecek bu takım.Bizde bu kafa olduğu müddetçe başarı n.. gelir!!!

Soytürk
21.01.2010, 16:05

ya bunları böyle görünce sinirden kuduruyorum bide utanmadan pozlar veriolar yaaaaaaaaaaaa:D:D cok komık oldukarının farkında değiller

Soytürk
21.01.2010, 16:08
GUTIERREZ KOLBASTI'YI HEMEN ÖĞRENDİ

http://img705.imageshack.us/img705/4849/image7q.jpg

Kolbastı’yı Hemen Öğrendi

“Belli bir amaçla geldim buraya. Kendimi geliştirmek için geldim. Umarım burada da daha ileri gidip bu başarıların daha büyüklerini burada da yaşayacağım. Takımda iki Güney Amerikalı var bundan çok mutluyum. Takımın geri kalanı da beni çok sıcak karşıladı, oldukça iyi davranıyorlar. Ben de, onları mutlu edebilmek için elimden geleni yapacağım. Beni Teo diye çağırdılar takıma geldiğimden beri. Bu da beni ne kadar içlerine aldıklarının bir göstergesi olsa gerek. Onlarla birlikte olmaktan çok memnunum. Beni bağrına bastılar diyebilirim, bu da işimi kolaylaştırıyor." Öte yandan Teofilo Gutierrez’in idmanlardaki performansı, özellikle teknik kapasitesi ve gol vuruşları beğeni topluyor. Fakat futbolcunun hala yol yorgunluğu içinde olduğu gözleniyor. Teofilo’ya futbolcu arkadaşlarının kolbastı’yı öğretmesi de dikkat çekti. Bu futbolcu attığı ilk golde kolbastı oynayarak taraftarlara sürpriz yapacağının da altını çizdi.

beklioruz teocum belki kolabastı açılısıda başlar:D:D

Kazım Uzunboy
21.01.2010, 16:11
Kolbastı değilde horon isteriz horon. Farklılık olsun. :)

Orhan Aydın
21.01.2010, 16:12
İyi geyik dönmüş burda:D:D

Murat GENEL
21.01.2010, 16:13
sivasın taraftar grubu varmış.. :eek:deplasman yapıyolardır heralde..Trabzon gibi mesafe olarak yakın bir cografyaya 7 milyon sivaslıdan 1000 kişilik tribünü doldurmalarını bekliyoruz..ricamız sivassporun renkleriyle gelin başımızın üstünde yeriniz var bjk,fb falan bırakın bunları.

Mustafa Yılmaz.20
21.01.2010, 16:13
içimden geçen skor 3-0 goller; Umut,Colman,Teofilo :)

Emre Çömez
21.01.2010, 16:31
zuhaha arka sayfadaki resimler ney öle zuhaha

Soytürk
21.01.2010, 16:32
zuhaha arka sayfadaki resimler ney öle zuhaha

ne olacak 2 karakterli tarftar toplulukları:D

Emre Çömez
21.01.2010, 16:35
ne olacak 2 karakterli tarftar toplulukları:D

:D:D:D
hala gülüyorum yav :D

Erdem Koltuk
21.01.2010, 16:39
Şenol Hocanın yeni yapılan yabancı transferi yedek bırakma hastalığı vardır.Liçkin ve Jun hatırladıklarım.Liçkin zaten çürüdü gitti klubede, Jun ise 10 ar dakika ala ala gitti bizden.Neyse Teofilo yedek başlar ilk 5 maç işin özü..

Soytürk
21.01.2010, 16:43
:D:D:D
hala gülüyorum yav :D

bazen onlarada hak veriorum napsınlar sivasspor napmışki bugune kadar trabzon dan başka hangi şehir takımı gurur duylcak işler yapmış:Dözenmişler istanbul takımlarına zavallılar olay budur:D
gül gül :D ben geçen yıldan beri gülüyorum:D

şş misafirler sivaslıysanız takımınızın arkasında durun!!yoksa bu steyi terkedin burda 2 li taftr yok olamazda:D

bekir61
21.01.2010, 16:49
bu maci kazanacgimizin garantisi yok sivas baya düzeldi son zamanlarda

Mustafa Yılmaz.20
21.01.2010, 16:52
bu maci kazanacgimizin garantisi yok sivas baya düzeldi son zamanlarda
Hiçbir maçın garantisi yok.EVet Sivas düzeldi ve iyi transferler yaptı ama bu tür maçları Şenol Güneş'le kazanıyoruz.Bence yine kazanacağız

Murat'
21.01.2010, 17:07
Bakıyorum da yine bol keseden sallıyoruz, fark atarız falan.

Samet Yildirim
21.01.2010, 17:10
Teofilo gutierrez ilk 11 de baslayabilir diyordum ama zor gibi daha istenilen seviyede degilmis diye duyumlar aliyorum. Yani daha uyum saglayamamis takima ortama felan.

TSigalko
21.01.2010, 17:11
Ankaraspor'u bile yenemez bu şabanlar..

Mustafa Yılmaz.20
21.01.2010, 17:12
Bakıyorum da yine bol keseden sallıyoruz, fark atarız falan.
Evet kesin yeniliriz.Hepimizin içinden yenilmek geçiyor :S :confused:

Dip.Ing.Mag.
21.01.2010, 17:13
normal sartlarda su sivasin karsisina amatör küme takimlarindan kimi cikartirsan cikart kafa kafaya oynarlar, yani adamlar resmen averaj takimi oldular, gelen vurmuss giden vurmusss... ah sivas vah sivas ... <Sezon basi bir koyduk adamlar toparlanamadilar, bu mactada yenersek ALlahin izniyle, klüp kapanmaya kadar gider :D

Serdar Ersoy
21.01.2010, 17:17
Ankaraspor'u bile yenemez bu şabanlar..

Sen yen o zaman şaban..

Murat'
21.01.2010, 17:21
Evet kesin yeniliriz.Hepimizin içinden yenilmek geçiyor :S :confused:

Alıntıladığın cümleden bunu çıkarabilmişsin ya gerçekten de helal olsun sana.Ben biraz olsun ayaklarımızın yere basması gerektiğini söylüyorum.Siz uçmaya devam edin bakalım.

Bu takım Fener'i de yedekleriyle oynayan Galatasaray'ı da eze eze yeniyordu zatenn.

Ama siz de haklısınız böyle ayaklarınız yere basmayınca çok heyecanlı oluyor değil mi ?

Geçen sene de ikinci yarıdaki maç için aynı şeyler söyleniyordu, sonra ne oldu 0-0.

Mustafa Yılmaz.20
21.01.2010, 17:33
Alıntıladığın cümleden bunu çıkarabilmişsin ya gerçekten de helal olsun sana.Ben biraz olsun ayaklarımızın yere basması gerektiğini söylüyorum.Siz uçmaya devam edin bakalım.

Bu takım Fener'i de yedekleriyle oynayan Galatasaray'ı da eze eze yeniyordu zatenn.

Ama siz de haklısınız böyle ayaklarınız yere basmayınca çok heyecanlı oluyor değil mi ?

Geçen sene de ikinci yarıdaki maç için aynı şeyler söyleniyordu, sonra ne oldu 0-0.
Ben içimden geçen skor 3-0 dedim.Sende hemen başlamışız bol keseden atmaya diyorsun.Burası Trabzonspor taraftar forumu.Fark atacağız ya da içimizden 3-0 kazanmak geçiyor demek çok normal.İçimizden sivas galibiyeti geçecek değil ya

Üzerine neden alındın diye sorarsan benden başka skor veren ya da fark atarız diyen yok çünkü(Önceki günlerde diyen var sadece).Ayrıca geçen sene 0-0 biten maç ilk yarıda ki maçtı.Bende o maçlar ilgili hiçbir zaman fark atarız demedim.

Paksoy
21.01.2010, 17:40
inş teo umut gol atar bundan sornada devam ederler, fatih tekkeyi unuturuz. sezonsonuna kadar,

Ilelioglu
21.01.2010, 17:44
Insallah kazaniriz...Ama Yönetim acisindan cok zor bir mac...:cool:

Paksoy
21.01.2010, 17:45
-[ooD;2946234']sen sivaslimisin ??? hayirdir niye bukadar zoruna gitti?!?!?

belki adı şaban dır , doğru bişeymi

Tolunay Abdioğlu
21.01.2010, 17:45
Forumlarında şahsiyetler bu forumlarda yazan delikanlıları görmek istediklerini söylüyorlar.

Ama elleri,kolları bağlıymış gelemiyorlarmış. :)

Dip.Ing.Mag.
21.01.2010, 17:54
bu arada sivaslilar bizim sayemizde canli bir lig maci izleycekler , yahu hep mi bizim sirtimizdan gecinmek zorunda bunlar... arkadas anlamadigim bir seyde adamlar Trabzonspor ve seyircisinden nefretediyorlarmis... hatta trabzonlulardan bile... e söyle bir bakiyorum , adamlarin takiminda 4-5 tane hasmi has trabzonlu oyuncu oynuyor... ulan sizin takimi trabzonlular olusturuyor eski trabzonlular olusturuyor, bunlarinkide vallahi fikra diye cevir cevir anlat haa..

Serdar Ersoy
Galiba arkadaş yanlış anladı.Bu şabanlar derken Trabzonspor'dan bahsediyor sandı.. Sanırım

-[ooD;2946271']ne alaka o sivassporlulara dedi sabanlar diye, kim trabzonspor a hizmet etmis?

Renktaş bahsedilen şabanlar ; sivaslılar :)

Ucu açık kelimeler kullanmıyacak o zaman o arkadaş,

Ben okudum ve öyle anladım tepki vermem o yüzdendi...

Saygılar...

Paksoy
-[ooD;2946262']o olabilir de , onu yazan arkadasta herhalde saban adina itafla yazmamistir bu bir ikincisi yapacak birsey yok bu kaliplasmis bir söz olarak literatürümüzde kemal sunalin tiplemesinden sonra'' sabanlasmak, yada saban olmak'' gibi... ben bunda abes bir sey göremedim

görememen normal ,

Dip.Ing.Mag.

arkadas anlamadi herhaldfe bi hisimla yazdi neyse olur öyle ara sira:D

Dip.Ing.Mag.
21.01.2010, 17:56
görememen normal ,

neyse usaklar birakalim su bos muhabbetleri... asagi yukari kadromuz belli mi bu mac icin?= orta sahada cok yigilma var nasil olusacak bu macta ortasaha? sezer sivasi iyi taniyor aslinda o bu maca uygun olur mu ki?

Salih Edip
21.01.2010, 17:58
-[ooD;2946305']neyse usaklar birakalim su bos muhabbetleri... asagi yukari kadromuz belli mi bu mac icin?= orta sahada cok yigilma var nasil olusacak bu macta ortasaha? sezer sivasi iyi taniyor aslinda o bu maca uygun olur mu ki?

sezeri kupa maçında dailk onbirde başlatmamıştı yanlış hatırlamıyorsam . ben sezerin sadece bu maç için değil genel olarak yedek olacağını düşünüyorum.

Mellih
21.01.2010, 17:59
İlk haftadan bizim de liginde havası değişecek ben söyleyeyim..
Fenerbahçe-Denizli 0 (Youla ve G.Ünal :D bi güzellik yapacaklar)
Kasımpaşa-Bursa 1 (K.paşa ligin en iyi futbol oynayan takımlarından biri:alkış:)
Kayseri-Gençler 0 (Kayseri iyi takviyeler yaptı ama uyum sorunu yaşayacağını düşünüyorum.. Antalya maçını hepimiz biliyoruz..)
Beşiktaş-Belediye 0 (Beşiktaş zaten başkanlık seçiminden transfer yapamadı.. belediyeyi en son ne zaman yendi ben hatırlamıyom :D)
Galatasaray-Gaziantep 0 (Keita afrikada, kewell sakat; JulioCesar zaten füzeci..)
Trabzonspor-Sivas 1 ;) (bu yorumsuz..)

Alper Beyazay
21.01.2010, 18:14
Çok rahat kazanırız.:)

Mustafa Yılmaz.20
21.01.2010, 18:15
İlk haftadan bizim de liginde havası değişecek ben söyleyeyim..
Fenerbahçe-Denizli 0 (Youla ve G.Ünal :D bi güzellik yapacaklar)
Kasımpaşa-Bursa 1 (K.paşa ligin en iyi futbol oynayan takımlarından biri:alkış:)
Kayseri-Gençler 0 (Kayseri iyi takviyeler yaptı ama uyum sorunu yaşayacağını düşünüyorum.. Antalya maçını hepimiz biliyoruz..)
Beşiktaş-Belediye 0 (Beşiktaş zaten başkanlık seçiminden transfer yapamadı.. belediyeyi en son ne zaman yendi ben hatırlamıyom :D)
Galatasaray-Gaziantep 0 (Keita afrikada, kewell sakat; JulioCesar zaten füzeci..)
Trabzonspor-Sivas 1 ;) (bu yorumsuz..)
Ağzından bal damlıyor :)

TSigalko
21.01.2010, 18:22
Trabzonspor'a hizmet edenlere şaban kelimesi senin zoruna gitmiyor ise,

Senin Trabzonsporluluğunu sorgulamak gerekir...

Ben Sivaslılar için söyledim :D

GERONIMO35
21.01.2010, 18:56

asıl takımları işstanbul olduğu için sivas vb lerinin makus talihi değişmeyecek küçük takımcıklar

GERONIMO35
21.01.2010, 18:57

hamidolar şabanmı oldular :)

Mustafa AYDIN
21.01.2010, 19:08
Maça gidenler, yalvarıyorum Fatih Tekke diye bağırmayın. Bu süreç artık uzamasın. Almıyorlar işte. Uzadıkça bize zarar veriyor. Sadece takımı desteklemeye gidin. Buradakilerin öyle yapacağına eminim zaten.

En azından maç esnasında bağırmayın.Tek ses Trabzonspor olsun.Maçtan sonra gidin VIP tribün çıkışına istediğinizi söyleyin.

asimetrik
21.01.2010, 19:08
İnşallah ikinci yarıya iyi başlarız. Öyle olacağına da inanıyorum.

Gamze
21.01.2010, 19:13
Arkadaşlar iyi güzel diyoruz da, Sivas ve Sivaslılara yapılan yakıştırmalara bize "yakışmıyor".

Gerçekten...

Hakaretse herkese hakaret. Çok güzel iğneleriz, bizim o kadar kıvrak zekamız var çok şükür.
Ama hakaret etmeyelim.

Rica ederim.

Son not:

Kazanacağız!

Umut'umdan ve oynarsa sevgili Teo'dan gol bekliyorum...
Hatta vazgeçtim.. Hasan Ahmet oynasın. O atsın.. Biz coşalım.
Tribünler Sarı Ahmet diye bağırsın.
Çok mu şey istiyorum?

Gamze
21.01.2010, 19:25
Kaancım, ablacım bize ne Sivas forumundan?

Kendi kendimizin gazını böyle alıyoruz yani.. o da enteresan.

.....
21.01.2010, 19:27
Bu maçı almamız lazım. Her manada iyi gelecek galibiyet.

Helede Gutierrez oynar gol filan atarsa harika olur :)

Mollasalihoğlu
21.01.2010, 19:30
Onur
Ömer Egemen Giray Cale
Serkan Selçuk Colman Sezer Alanzinho
Umut

Bu 11'i bekliyorum.. Teo oynar inşallah diyorum ama umudum yok 11'de olmasına pek :)

Orhan Aydın
21.01.2010, 19:32
Şu hakaret meselesine katılıyorum.Bize yakışmıyor.Büyüklüğümüze yakışmıyor.Kardeşler abilere karşı haddini aşabilir.Ama abi yapmaz

Fatih Özkan
21.01.2010, 19:37
Bu maçı almak şart!
Mümkünse ezelim şunları!

Gordon Freeman
21.01.2010, 19:38
Forumlarında şahsiyetler bu forumlarda yazan delikanlıları görmek istediklerini söylüyorlar.

Ama elleri,kolları bağlıymış gelemiyorlarmış. :)

haha. bak sen şu işe..
ellerini kollarını da kim bağlamış..
Fırtınanın korkusu mu bağladı yoksa :D :D
Ya bu hamidolar alem adamlar yaa :)

Burak_52
21.01.2010, 19:58
2. yarıya galibiyetle başlamak iyi olur hele birde sivas ise tadından yenmez

asimetrik
21.01.2010, 20:02
Gabriç ancak başladı düz koşulara, onun dışında kimler oynamayacak durumda bilen var mı? Sakatlık ceza vs..

Cafer Bulur
21.01.2010, 20:12
Gabriç ancak başladı düz koşulara, onun dışında kimler oynamayacak durumda bilen var mı? Sakatlık ceza vs..
Tayfun disinda eksigimiz yok diye biliyorum.

Senol günesin aciklamalarina bakarak iyi futbol beklemiyorum ama kazanacagimiza inaniyorum.

asimetrik
21.01.2010, 20:16
Tayfun disinda eksigimiz yok diye biliyorum.

Senol günesin aciklamalarina bakarak iyi futbol beklemiyorum ama kazanacagimiza inaniyorum.

Doğru ya Tayfun sezonu kapatmıştı. Bence iyi futbolda olur. Baştan olmasa da Guti'yi de seyredeceğiz gibi geliyor bana. Alan'da forma girmişti en son.

mhayri
21.01.2010, 20:45
Bu maçı alırız ...
Kendi evinde, ligin ilk maçında rakip kim olursa olsun başka bir seçenek düşünemem bile...

Burçak
21.01.2010, 21:12
sivasın taraftar grubu varmış.. :eek:deplasman yapıyolardır heralde..Trabzon gibi mesafe olarak yakın bir cografyaya 7 milyon sivaslıdan 1000 kişilik tribünü doldurmalarını bekliyoruz..ricamız sivassporun renkleriyle gelin başımızın üstünde yeriniz var bjk,fb falan bırakın bunları.
7 milyon değil 17 milyon sivaslı olsa ne yazar..
sivastaki maçta ağzından salyarak akarak Trabzonspora hakaret edenler ileri geri konuşanlar zaten istanbul takımı taraftarı.
bukalemun gibi bi sivassporlu oluyorlar bi gese febe bejeke li.
işte övündükleri tribünlerden yakın çekim görüntüler.
çoğu bu şekilde maçlara gidiyor.
bizde gerçek sivasspor taraftarı varda onlarla aramız kötü sanıyoruz. :)

Renklerin kardeşliği :)
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs171.snc3/19831_259404403850_582808850_3307064_5902355_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3307065&id=582808850)

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs171.snc3/19831_259404438850_582808850_3307067_5977851_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3307065&id=582808850)

yakın çekim yapıldığında gerçek renkleri ortaya çıkıyor ..

Yasin Altuntas
21.01.2010, 21:19
http://www.youtube.com/watch?v=k-KKbfbWzNQ

Burdaki 02:06 dan itibaren bir Tezahürat var onu Teofiloooo oooo ....... ya degistirilebilir ve bu Macta söylenebilir bence

İskender Çakmak
21.01.2010, 21:47
büyük konuşmamak gerekir ama bu maçı bırakmayız hiç bir türlü güzel futbol ben de istemiyorum sadece gol atalım ve kazanalım bu kadar basit

Cafer Bulur
21.01.2010, 22:05
Doğru ya Tayfun sezonu kapatmıştı. Bence iyi futbolda olur. Baştan olmasa da Guti'yi de seyredeceğiz gibi geliyor bana. Alan'da forma girmişti en son.
Bir oyuncu bence oynayarak takima adapte olur,fazla bir antrenman eksikligi yoksa guti bastan oynamali.

3 lü forvet sablonu gibi gözüken alanzinho,umut ve teofilo ile gol aramamiz gerekir,rakip buna müsait bence.;)

uemit
21.01.2010, 22:07
colman bugüne kadar antr. yapmadi.. yeter mi 2-3 gün? bence gabric ve colman yerine engin ve sezer oynasin..

erkankoc
21.01.2010, 22:08
sivasin ayilarina ,daglilarina yobazlarina futbol dersi verelimki kume düsüp gercek mesleklerine pzv dönsunler:)

Cafer Bulur
21.01.2010, 22:10
onur
ömer-giray-egemen-cale
serkan-selcuk-sezer
umut-teofilo-alanzinho.

Bu kadroyla oynamaliyiz bence.

erkankoc
21.01.2010, 22:13
ayrica kimse kusura bakmasin ama stadin icinde degilde disinda sivas li insan denen mahluklara atilacak her tas, yumruk laf kufur icin simdiden sevgilerimi sunuyorum..umarim en kotu sekilde agirlariz....ömürlerince hatirlayacaklari kotu bir gun olur insallah

Yiğit SARI
21.01.2010, 22:14
Onur
Ömer - Giray - Egemen - Cale
Serkan - Colman - Selçuk - Gabriç
Teo - Umut

Gabriç sakatmış hala ya. Engin veya Alan'ı koyalım oraya :)

hos_cocuk61
21.01.2010, 22:19
Sivas'ın en büyük sorunlarından biri defans hattı ve pres yadıği zaman dağılan bir takım olması. Bu sebeptendirki hücüm ağırlıklı bir kadro ile çıkıp, ortasahanın daha ilerisinden baskı yapmamız lazım.

Umut ve Teo bu maç yan yana oynamalı, Umut her ne kadar beceriksiz bir forvet olsada, bahsedilen Sivas zaaflarını bizim lehimize artıya çevirecek bir oyuncu rolünde bu maçlık. O yıpranan pres altında afallıyan ürkek savunmayıda, Teo bitiricektir. Bu maç akılcı bir kadro ile maça çıkar isek fark atabiliriz.

Yiğit SARI
21.01.2010, 22:20
Umut bence son maçlarda baya iyi . Bu maçta mutlaka oynamalı

erkankoc
21.01.2010, 22:20
sivasin iyi bir yani yokki..defansi berbat, orta saha yok ileride verimsiz..gayet tabide ligde sondan ikinciler..allah dahada beterlerini nasip etsin hanzolara..

ve beraberlik bile benim icin supriz olur....

Soytürk
21.01.2010, 22:21
biz hep boyle heyecanlanıp yeneriz ezeriz gibisinden konsunca yeniliyoruz, umarım budefa tersi olur:)
birkerede maç öncesi emin konussakta olsa ama herkes terddütsüz emin olcak:)

Soytürk
21.01.2010, 22:26
7 milyon değil 17 milyon sivaslı olsa ne yazar..
sivastaki maçta ağzından salyarak akarak Trabzonspora hakaret edenler ileri geri konuşanlar zaten istanbul takımı taraftarı.
bukalemun gibi bi sivassporlu oluyorlar bi gese febe bejeke li.
işte övündükleri tribünlerden yakın çekim görüntüler.
çoğu bu şekilde maçlara gidiyor.
bizde gerçek sivasspor taraftarı varda onlarla aramız kötü sanıyoruz. :)

yakın çekim yapıldığında gerçek renkleri ortaya çıkıyor ..

renktaş bu tür taftarlar idealleri ugruna savasmak direnmek nedir bilmez
gider ist özentisi olur takılır bir renge sonrada gurur duyar:)
sadece sivas değil
bursasıda öyle kayseriside eskişehiride trabzon hariç hepsi!
ama yazıkki trabzon uda bozmaya çalsıyorlar ama olmaz YEMEZZZZZZZ!!
medeniyet dediğin tek kişi kalmış canavar!!:D

Oğuzhan İnce
21.01.2010, 22:29
Sivassporu da yenemeyeceksek kapatalım tükanı gidelim.

Mollasalihoğlu
21.01.2010, 22:33
Sadri Şener ne dedi geçen sene:
"Sen şampiyonluğa oynarken rakibinle oynanan maçta sivaslı kartallar diye pankart açılıyorsa, büyük takımım demeyeceksin"

Ben de diyorum ki, öpeceksin abinin elini, efendi gibi topunu oynayıp gideceksin.. Avni Aker'e yıllarca gelemeyebilirsiniz tadını çıkarın diyorum ek olarak ;)

sessizkral_1
21.01.2010, 22:35
Maçın 3 de olması süpriz oldu.

bu arada ben alanzinho nun bu tip maçlarda ilk 11 başlamasını doğru bulmuyorum.sivas şimdi sert ve mücadeleci oynayacak.2. yarı oyundan düştüklerinde alanzinho girsin ;)

Berat
21.01.2010, 22:35
Ben de olaya farklı bir açıdan bakıyor ve Sivas'a yenilirsek Sivasla 7 puan fark kalacağını hatırlatmakta fayda görüyorum.

Cafer Bulur
21.01.2010, 22:40
Ben de olaya farklı bir açıdan bakıyor ve Sivas'a yenilirsek Sivasla 7 puan fark kalacağını hatırlatmakta fayda görüyorum.
Sen de olaya en kötü acidan yaklasiyorsun.

Sivasa fark atariz,ezeriz demek hatadir ama sivasa yenilebilecegimizi düsünmek de cok kötümser olmaktir.

Futbol sürprizlere aciktir,ayri bir konu.

sessizkral_1
21.01.2010, 22:47
Ben şenol hocanın oyuncu değişikliklerini geç yaptığını düşünüyorum katılan varmı ?

yani klasik 70. dakika değişikliklerini sevmiyorum

gerektiğinde 45. dakikada 2 oyuncu birden değişebilmelisin

ben bunu şenol hocada görmüyorum nedense ama yinede kendisine saygı duyuyorum

Cafer Bulur
21.01.2010, 22:49
Ben şenol hocanın oyuncu değişikliklerini geç yaptığını düşünüyorum katılan varmı ?

yani klasik 70. dakika değişikliklerini sevmiyorum

gerektiğinde 45. dakikada 2 oyuncu birden değişebilmelisin

ben bunu şenol hocada görmüyorum nedense ama yinede kendisine saygı duyuyorum
Ben de senol hocanin oyuncu degisikliklerini cogunda anlamiyorum ama saygi duyuyorum.;)

asimetrik
21.01.2010, 22:58
Ben de senol hocanin oyuncu degisikliklerini cogunda anlamiyorum ama saygi duyuyorum.;)

Aynen...........

sessizkral_1
21.01.2010, 23:07
Bu arada Sivas kapanacak buna göre bir kadro ve oyun anlayışı gerekiyor.

Ben ilk yarına engin - umut 2. yarıda engin çıkar alanzinho-umut-guiterrez gibi birşey bekliyorum.keşke songda olsaydı tecrübesinden faydalanacağımız maçlardan biri.defansda giray ve ömere güvenmiyorum

Samet Yildirim
21.01.2010, 23:12
Zaten hangi hocayi anliyorsunuz ki ?? Mourinho gelse onuda anlamazsiniz SIR ALEX Ferguson da gelse onuda anlamazsiniz...

Hocanin genel felsefesine bakacaksin yoksa sunu degestirmis sunu yapmamis felanla olmaz bu isler..

Cafer Bulur
21.01.2010, 23:14
Zaten hangi hocayi anliyorsunuz ki ?? Mourinho gelse onuda anlamazsiniz SIR ALEX Ferguson da gelse onuda anlamazsiniz...

Hocanin genel felsefesine bakacaksin yoksa sunu degestirmis sunu yapmamis felanla olmaz bu isler..
Sen zaten kimi elestiriyorsun ki,herseye onay veriyorsun.:)

Aytekin Kuleyin
21.01.2010, 23:20
bence şenol hocanın en büyük özelliği dakika 60-70 arasında ilk oyuncu değişiklik hakkını sahada en iyi olanı dışarı alarak kullanmasıdır (:

Samet Yildirim
21.01.2010, 23:28
Sen zaten kimi elestiriyorsun ki,herseye onay veriyorsun.:)
Elestiriyorum tabi ama abartmiyorum.

Mesela maci izlerken bende diyorum ah hoca bunu nasil cikarirsin felan gibi seyler ama bu hocanin o an gördügü birseydir ona saygi duymak lazim fakat skor 4-2 rakip takimin lehineyse ve sen tek santraforu cikarip santrafor koyarsan ben buna saygi duymam hocalik lisansini iptal ederim (GS-TS maci, hugo broos)
Yönetimi zaten elestirmeyen kalmadi bana görede elestirenler hakli cok kötü bir yönetim haketten.

Herneyse konuya dönecek olursak futbol bu mac icinde düsünüp hareket etmek farkli disardan ayaklari uzatip cay icip maci izlemek baska.

Rubin Kazan 2 sene arka arkaya sampiyon oldu ama ondan bir sene önce ligde kalmayi son hafta kurtardi ama hoca kaldi ve meyvesini aldi.

Sivasspor 2 sene sampiyonluga oynadi 3.sene tökezledi hemen hoca gitti böyle birsey olamaz.

Senol Günes ben baskan olsam 10 senelik mukavele al istedigin gibi kullan transfer bütceside bu derim okadar basit. Yöneticilerin ellinde olan transfer bütcesiyle yaptiklari bisi mi var ?? veririm senol hocaya bak bakalim neler yapiyor.

Salih Edip
21.01.2010, 23:47
fiziksel olarak iyi olursa takımımız , kalite farkı ortaya çıkar ve alırız. bence küçük bir maç sadece mücadele etmek gerek.

KUTADGU
22.01.2010, 00:04
Avni Aker'de en son Toulouse ve Diyarbakır maçlarını izledim.

Malumunuz ikisinde de yenildik.

Sivas maçında da tribünlerde olacağım.

Makus talihimizi yeneceğiz inşallah!

Bunu niye yazdım.

Olur da kötü bir sonuç alırsak benden bilin...

Kimseye boşuna yüklenmeye gerek yok!

asimetrik
22.01.2010, 00:17
Samet iyi okumamışsın galiba. Anlamıyoruz ama saygı duyuyoruz dedik. Anlamamız gerekiyor anlamına gelmiyor bu. Bak sen eleştirdiğin şeyi yaptın şimdi. Lisans filan yırttın. Sen de anlamamış olabilirsin gol atmak için mutlaka golcü koyman gerekmediğini.

Cafer hakkını yeme Samet'in, kafasına yatmayanı eleştirir.

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 00:20
İhşalllah çıkıp hakkını vere vere alacağız maçı..

Şenol hocam senden istediğim eski trabzonspor sinyallerini versin takım yeter..

Tabiki eksiklikler olacak hatalar yapılacak ..

Son isteğim Teo senden oynadığın süre içinde gol at emi ?

Fatih Tekke'yi bir an olsun bile aratmaki..

Bu takım gidişatı iyi olsun amin..

Ahmet Kuru
22.01.2010, 00:37
İyi bir başlangıç ile sezona moralli başlama adına önemli bir sınav...
sivas ın şuan ki konumu ortada,
fakat takımın 5-6 maç üst üste kazanmaya ihtiyacı var...

Hasan YAYLI
22.01.2010, 00:41
İhşalllah çıkıp hakkını vere vere alacağız maçı..

Şenol hocam senden istediğim eski trabzonspor sinyallerini versin takım yeter..

Tabiki eksiklikler olacak hatalar yapılacak ..

Son isteğim Teo senden oynadığın süre içinde gol at emi ?

Fatih Tekke'yi bir an olsun bile aratmaki..

Bu takım gidişatı iyi olsun amin..

amin:)........

Hüseyin Çümen
22.01.2010, 00:45
bizim rakibimiz sivassporun lakabı neydi ben unuttum okadar çok yeni lakap takıldıki
hamido zibido davaro kangalda vardı galiba dimi

neyse bu hafta inşallah plakamızı yazdıracağımızı düşünüyorum öyle 2-3 oyuncu almakla küme düşmekten kurtulamassınız
ilk darbe bizden gerisi gelir zaten ;)

AKSOY_61
22.01.2010, 00:49
Şu ligde en fazla fark atmamızı istediğim 4..5 takımdan biri.
Bu takımların başında ist. takımları geliyor tabi.
Bunlara fark atılmasını istememin sebebi de bi b.k olduklarından değil
bi tarafı kalkmış hamidoların kendilerine gelmesini sağlamak sadece.
(gerçi bunların kafasına dank etmesi için küme düşmeleri de yetmez ya neyse)

Fatih Özkan
22.01.2010, 00:50
Avni Aker'de en son Toulouse ve Diyarbakır maçlarını izledim.

Malumunuz ikisinde de yenildik.

Sivas maçında da tribünlerde olacağım.

Makus talihimizi yeneceğiz inşallah!

Bunu niye yazdım.

Olur da kötü bir sonuç alırsak benden bilin...

Kimseye boşuna yüklenmeye gerek yok!

Güzel bir dokundurma (:
Allah yardımcımız olsun...

AKSOY_61
22.01.2010, 00:53
bizim rakibimiz sivassporun lakabı neydi ben unuttum okadar çok yeni lakap takıldıki
hamido zibido davaro kangalda vardı galiba dimi

neyse bu hafta inşallah plakamızı yazdıracağımızı düşünüyorum öyle 2-3 oyuncu almakla küme düşmekten kurtulamassınız
ilk darbe bizden gerisi gelir zaten ;)

Balon bi de hanzo var buna çok gülerim.:D

Bu arada kangalı kendileri de söylüyorlar.
Bi köpeği kendilerine lakap olarak yakıştıran dünyada sadece bunlar var sanırım.

Mustafa
22.01.2010, 00:55
Fazla yormayalımda bizden sonraki hafta galip gelsinler.

Emre Çömez
22.01.2010, 00:55
Balon bi de hanzo var buna çok gülerim.:D

Bu arada kangalı kendileri de söylüyorlar.
Bi köpeği kendilerine lakap olarak yakıştıran dünyada sadece bunlar var sanırım.

:):):):):):):):):)

Soytürk
22.01.2010, 01:11
bakın ne buldum bunlar kaşınıyo:Dyok yani hangi sıfatla bize laf atabiliyolar anlamadım

http://img16.imageshack.us/img16/4850/1603261.jpg

bu laflara dikkat

bu maç tüm sezona bedel bir maç.bu maçı almak :
*)trabzonluların bizi gördüğü her ortamdan geçen yılki gibi kaçmaları işin en güzel yanı da bu.:D

kendi dediğine kendi gülüyo yakalyıp dövsekmi bakalım kim kaçıyo:D

*
Sivastaki 3-0 yendiğimiz maçtı.. Tam Hamsikafalıların taraftarlarının yanındaki yerden izliyorduk maçı.. Tabi hamsikafalılar küfür edip duruyordu.. Ama 2-0 dan sonra stat tek bir ses tek bir nefes "Sivas Trabzona gol bastı..."
Bu slogan ömrüm boyunca ağzımdan düşmeyecek bir slogan oldu..

*
arkadaşlar konuya mac hakkındakı fıkır ve dusuncelerınızı yazın lutfen,ıcındekı kızgınlıgı hakarete dönüştürenlerin mesajları sılınecektır.
Arkadasım taraftar sitesi bu isteyen istediği gibi gider yapabilir. Lakin küfür olmasın yeter. Biraz elemanların sitesine girde yazılanlara bak:mad:

*
işimiz çok zor nefret ediyorum trabzon dan ve taraftarından ha istanbul takımı ha t s yok bir farkları (kıyaslamaya bakarmısınız:D)

sanırım bizden biride foruma girip yazmış ceza yemiş:D
*
yorumları okudum ve cok güldüm bazı gerceklerın farkına varın artık ınsallah kumede kalırsınızda seneye yıne karsılasırız sızın derbılerde davam eder :):)

demir
22.01.2010, 01:14
colman hastaymıs sanırım o bolgede bır degısıklıkle zafer yelen araya sıkıstırılabılırmı acaba :D

TolgaTopçu61
22.01.2010, 01:15
colman hastaymıs sanırım o bolgede bır degısıklıkle zafer yelen araya sıkıstırılabılırmı acaba :D
Kupa macinda sans bulmuyor,lig macinda da bulacagini hic zan etmiyorum...
Ama isterim tabi:)

demir
22.01.2010, 01:19
Kupa macinda sans bulmuyor,lig macinda da bulacagini hic zan etmiyorum...
Ama isterim tabi:)

valla performansı suan ıcın cok ıyımıs antremanlarda neden olmasınkı belkı 90 dakıka olmasada son yarım saat olabılır dıye hayal edıyorum ben

TolgaTopçu61
22.01.2010, 01:21
valla performansı suan ıcın cok ıyımıs antremanlarda neden olmasınkı belkı 90 dakıka olmasada son yarım saat olabılır dıye hayal edıyorum ben
Insallah diyelim,yarim saat oynasa bile yeter ilk olarak...

Sefa
22.01.2010, 01:28
Anasayfalarındaki resmi gördünüzmü resmen kırıldım ççç

hos_cocuk61
22.01.2010, 01:30
________O/Süre______Lig_____Kupa________Avrupa Ligi

Colman_16/1350_______7/5_____0/1___________-
Umut __16/1272_______4/3_____4/0___________-
Gabric__14/1043______3/2 _______-___________-
Egemen_14/1260______3/0 _______- ___________-
Selçuk__15/1140______2/3 ______0/1 __________-
Ceyhun__14/908 ______2/0 _______- ___________1/0
Serkan___16/1047______1/2______1/1 __________-
Tayfun____9/550_______1/1 _______-____________ -
Giray_____8/720_______1/0________ -___________ -
Alanzinho_14/713 ______0/3_______1/1_________ -
Engin_____9/472_______0/1_______1/1__________0/1
Sezer _____-/- __________- ________0/1___________ -
Ferhat____9/506 ________- ________0/1 ___________-
Song_____10/900________ - _______1/0 __________1/0

İlk yarı, kupa ve Avrupa performansları.

demir
22.01.2010, 01:32
Anasayfalarındaki resmi gördünüzmü resmen kırıldım ççç

kımın ana sayfalarında neye kırıldın

Soytürk
22.01.2010, 01:34
dayanamıcam uye olup mj atmak istiyorum:D

Sefa
22.01.2010, 01:35
sivasspor taraftarlarının sitesi.. ;)

Deniz Altında foto çekilmişler ellerinde sivas bayrağı Karadeniz Sahili Heryerdeyiz yazmışlar.

1- Su çok berrak Karadeniz olması imkansız.
2- La gerizekalılar suyun dibinde foto çekilmişsin Karadeniz Sahili yazıyosun.
3- Karadeniz toptan bizim değil.
4- Kuş beyinliler.
5- Biraz da kıskançlık var. Utanmayın Bize her yer zivas yazsaydınız :)

argentina
22.01.2010, 01:35
Bu başlığı herkes unutmuş...

zor geçeceğini düşünuyorum.. ama şu gerçeğide bastıra bastıra soyluyorum

Sivasspor bizden puan alamazsa ilk 3 hafta alamaz,ve bir alt lig için en güçlü

düşme adayı olur..

AKSOY_61
22.01.2010, 01:41

Deniz Altında foto çekilmişler ellerinde sivas bayrağı Karadeniz Sahili Heryerdeyiz yazmışlar.

4- Kuş beyinliler.

Biraz mı?:D
Bunların bizi sevmemesinin ana nedeni çekememezliktir.
Bakmayın mal mal nedenler uyduruyolar işin ilginç tarafı uydurdukları nedenlere kendileri de inanır olmuşlar.:D

Soytürk
22.01.2010, 01:43

4- Kuş beyinliler.

:D:D:D:D onuda yazarlar yakında merak etme:D

Anıl Caner
22.01.2010, 01:44
Selamın Aleyküm
Ve aleyküm selam
Nasıl koydu ama
Ceyhun Gülselam.

argentina
22.01.2010, 01:50
Sivasporlu tarftarları bilmıyorum,tarftarı varmı onuda pek bilmıyorum,sonuçta futbol kültürü %0 olan bir sehir,durumları kötü neden halen Trabzonspora satışıyrolar anlamıyorum..

Durumun kötü rakıbınde biz değiliz takımın nasıl kalır ona baksalar daha iyi değilmi?

Buda Futbol kültürü olmadını gosterıyor..

şimdi bu durumda hamsi kafa bizmi oluyoruz onlarmı?

kusra bakmasın sivasspolu arkdaslarımız ama

sizdeki beyni balığa koysak yüzemez...

iyi geceler

DNA-TS
22.01.2010, 01:53
Sivasporlu tarftarları bilmıyorum,tarftarı varmı onuda pek bilmıyorum,sonuçta futbol kültürü %0 olan bir sehir,durumları kötü neden halen Trabzonspora satışıyrolar anlamıyorum..

Durumun kötü rakıbınde biz değiliz takımın nasıl kalır ona baksalar daha iyi değilmi?

iyi geceler

ağzına sağlık :D

Soytürk
22.01.2010, 02:01

iyi geceler

:alkış::alkış::alkış: çok güzel özetledin

sivas tarftarı olmazmı ama dışardan içlerine girince gs fb bjk renkleri fışkırıyo:D
ve hala daha utanmadan yorum yazıyolar:D

aktan61
22.01.2010, 02:09
Arkadaşlar zivası muhattap almaya değer mi?

argentina
22.01.2010, 02:21
Muhsin Eğrturul bizde yardımcı antranörlük yapmıştı değilmi ?

askemo_garleli
daha 3-5 sene önce lige çıkmış,2 sene kafa kafaya oynamış ve sonuçta her sezonu kupasız kapatmış bir takımdan bahsediyoruz.onların bütün futbol mazisini toplasan trabzonsporun ismine bile yaklaşamaz.ayrıca size şu kadarını söyliyim;biz burda sivaslılara cevap verdikçe onlar mutlu oluyorlar çünkü onları ciddiye aldığımızı ve dişli bir rakip gibi gördüğümüzü zannediyorlar.halbuki bilmiyorlar ki bütün sivas bir araya gelse trabzon lisesinin yarısı etmez..

sessizkral_1
Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan antrenmanda hafif sakatlığı bulunan Gabric takımdan ayrı koşu yaparken, diğer futbolcular koşunun ardından çift kale maçtı. Güneş, çift kale maçının ilk yarısında yeni transfer Teofilo'yu ideal 11'inde görevlendirirken, ikinci yarı bu futbolcuyu yedek takıma aldı. Maç sırasında hafif şekilde sakatlanan Giray ve Ömer Aysan ise tedavilerinin ardından çalışmalarını sürdürdü. Güneş'in hafta sonu oynanacak olan Sivasspor maçı 11'i de şekillendi. Güneş'in sahaya, Onur - Ömer Aysan, Giray, Egemen, Cale - Serkan, Selçuk, Colman, Engin - Alanzin, Umut, 11'iyle çıkması bekleniyor.

Kemhacıoğlu
22.01.2010, 02:32

iyi geceler

son cümleye bayıldım... eline sağlık...

Kemhacıoğlu
22.01.2010, 02:33
daha 3-5 sene önce lige çıkmış,2 sene kafa kafaya oynamış ve sonuçta her sezonu kupasız kapatmış bir takımdan bahsediyoruz.onların bütün futbol mazisini toplasan trabzonsporun ismine bile yaklaşamaz.ayrıca size şu kadarını söyliyim;biz burda sivaslılara cevap verdikçe onlar mutlu oluyorlar çünkü onları ciddiye aldığımızı ve dişli bir rakip gibi gördüğümüzü zannediyorlar.halbuki bilmiyorlar ki bütün sivas bir araya gelse trabzon lisesinin yarısı etmez..

diyorum ki trabzonda olay çıkartsak, sonra başkan taraftara kızıp, dünya şampiyonu olmuş trabzon lisesini mi çıkartsa maça aceba:)))

askemo_garleli
22.01.2010, 02:35
diyorum ki trabzonda olay çıkartsak, sonra başkan taraftara kızıp, dünya şampiyonu olmuş trabzon lisesini mi çıkartsa maça aceba:)))

zuhahaha,çok mantıklı abi yaaa.nasılsa bizim gençler sivası eze eze yener,biz de bi güzel güleriz enayilere :D

Orhan Kahraman
22.01.2010, 03:02
5 atarız.....

Cenk Zihni
22.01.2010, 03:23
5 atarız.....

zor orhan :D

nesta61
22.01.2010, 04:14
kalbim ts insallah fark atsin istiyor ama mantigim yenilsin diyor bu yonetim harbiden adamin psgolojisini bozar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YETER ulan yeterrrrrrrrrrr

SEDAT
22.01.2010, 10:10
-Arkadaşlar sivaslı hanzolara hadlerini bildirmenin zamanı geldi...

hooligans61
22.01.2010, 10:11
hamsi beynleri kendi sahalrında yenicez...skor 0-4.....golller...... kamanan...elrio....elioo...... .erman

la heeee yeaaaaa kamananmıs elio mus allahım yaaa gülmemek icten deil tel tel döküldüğünüz caresizlikten ne yapacağınızı bilmeyen bi takımınızı gördük bu sene o ceyhuun 5ivas da ne qoduydu topa caaaaaaaaaaaaaaaat filelerdee sabanlar ezildiiii xD anca hükmen kazanırsın trabzonda zaten

ilhan
22.01.2010, 10:14
Arkadaşlar zivası muhattap almaya değer mi?

Ben cevap vereyim kesinlikle değmez. Sonra kendilerini fasulyeden nimet sanıyorlar.

* * *

Arkadaşlar,

Başka forum sitelerinden alıntı yapmak yasaktır.

Rica ediyorum, girmeyin şu tiplerin forumlarına. Bırakın kendi hallerinde oynasınlar.

Oğuzhan Turhan
22.01.2010, 10:24
Onlar burada sizin yazdıklarınızı okuyup dalga geçiyorlar, sizde onların yazdıklarını okuyupta dalgaya vuruyorsunuz işi..
Çok zor olmasa gerek bu adamları muhattap almamak.
Gerçekten kendilerini nimetten sanıyorlar; içlerinde bir iki tane provakatör var, atıp tutuyor.

Valla içimde zerre heyecan yok, alt tarafı küme düşme adayı takımlardan biriyle maç yapacağız.
Adamların tutunacak tek dalı biz kalmışız, akılları sıra bizimle oynadıkları maçı derbi yada çok önemli maç havasına sokuyorlar.
Uzun lafın kısası şu maçın tek önemi; ikinci yarının ilk maçı olması..

peker61
22.01.2010, 10:27
Bencede muhatap almayın hamidoları ne yazarsa yazsınlar biz cevabı sahada verecez

ilhan
22.01.2010, 10:29
Ligdeki ilk maçtan öncede böyle yazıyorlardı. Onlar hep yazar, bırakın yazsınlar. Önce bir ligdeki yerine bakıcaksın, sonra millete çamur atıp artistlik yapacaksın. Önce takım buradan nasıl kurtulur, neler yapmak gerekiyor diye konuş. Sonra çıkıp sağa sola sataşırsın.

Bırakalım, ligden düşmeme hesabı yapsınlar.

Mert Oğuzlu61
22.01.2010, 10:42
maça gutierrez büyük ihtimal yedek başlayacak, umut/alanzinho ilerde, orta saha aynı olur heralde.. gabric oynarmı oynamazmı onu bilmiyorum.

Oğuzhan İnce
22.01.2010, 10:53
kaç atıldığı umurumda değil,gözükara 20 30 kişi stad önünde bunları bir temiz dövsün!
yok mu holigan ruhlu taraftarımız,dövdükten sonra özür dileriz

SEDAT
22.01.2010, 11:12
-Alanzinho ve teofilo hadi kaplanlarım benim parçalayın hanzoları...

Koray
22.01.2010, 11:21
Geçen seneki maçtan öce yaşananlarla ilgili bi hamido link atmış güya bizimkileri dövmüşler, hemde 25-30 Trabzon'luya 5-6 Sivas'lı diyor görüntülere baktım 2 tane Trabzon'luya(çok yüksek ihtimal sivasta okuyan öğrenciler) en az 15-20 tane hamido saldırmış görüntüler ortada olmasına rağmen kolpalık yapıyor öküz herif :)

Sende utanma olsa o linki kendi forum sayfana koymazdın, resmen işgal etmiş bizimkiler orayı, en az 40 otobüs :))

Keşke şehir girişinde bekletilenler şehre sokulsaydı :)

SEDAT
22.01.2010, 11:25
Geçen seneki maçtan öce yaşananlarla ilgili bi hamido link atmış güya bizimkileri dövmüşler, hemde 25-30 Trabzon'luya 5-6 Sivas'lı diyor görüntülere baktım 2 tane Trabzon'luya en az 15-20 tane hamido saldırmış görüntüler ortada olmasına rağmen kolpalık yapıyor öküz herif :)

Sende utanma olsa o linki kendi forum sayfana koymazdın, resmen işgal etmiş bizimkiler orayı, en az 40 otobüs :))

-E şimdi biz bu davarolara bi hazırlık bi hoşgeldin partisi düzenlemiyecekmiyiz :)

Yunus Emre SEYHAN
22.01.2010, 11:32
Trabzonspor karşılaşmasının kendileri açısından zor bir deplasman olacağını ancak en iyi savunmanın atak futbol olduğunu savunan Teknik Direktörümüz Muhsin Ertuğral

atak futbola yönelik oyuncuları olduğunu ve bu taktiği uygulayacağını söyledi.

Ertuğral, Sedat ve İbrahim Şahin’in sakatlığı nedeniyle Yasin’in ise sarı kart cezası nedeniyle kadroda yer almayacağını belirterek, “Buna göre futbolcularımız var. Sedat Türkiye’nin en iyi stoperlerinden bir tanesi, bizim için büyük eksik ama yapacak bir şey yok. Murat onun yerini aldı. Onun dışında inşallah yeni oyuncularımızdan Aubey’in lisansı yetişir. Oynarsa bizim için çok önemli olacak. Keita’ya şans vermeyi düşünüyorum ama lisansı yetişmez. Ancak Bursa maçına lisansı yetişir ve oynayabilir. Bu FIFA sistemi biraz üzücü ama onlarında bildiği bir şey var. Havuz sistemini yeni getirdiler. İki takım karşılıklı futbolcuları önce havuz sistemine atıp sonra federasyonlara gidiyorlar. Uzun bir süreç. Genç Ferhat oynayacak, istekli ve arzulu genç bir arkadaşımız” dedi.
TAKIMA MORAL GELDİ
Turkcell Süper Lig’in ikinci yarısı öncesinde takımın moralini bulduğunu kaydeden Ertuğral, iyi futbolu düşünen ve bu düşüncesini sahaya yansıtan Sivasspor’u ikinci yarıda herkesin izleyeceğini söyledi.
Ertuğral, “İdmanlarda ayağa pas ve canlı bir futbol istiyoruz, çok çabuk kenarlardan dikine çıkan bir takımız. Pas hatası yüzdemiz şu anda bence çok fazla gerekmeyen yerlerde mücadeleye giriyoruz ve daha erken görmemiz, oynamamız gereken yerlerde yavaş kalıyoruz. Ancak iyi yolda olduğumuzu düşünüyorum. Yeni arkadaşlarımızın takıma katılmasıyla herkese moral ve beyne kuvvet geldi. İyi bir futbol oynanacak ikinci yarıda” dedi.

Sivasspor.org.tr

----

Yiyorsa atak oynasınlar..

argentina
22.01.2010, 11:36
Geçen seneki maça gittim,Olaymı olmus,ayıp yalan konusmayın bari,he 2-3 öğrenci dövmuslerse normaldir..bişe diyemem

Ama tayfadan zaten kimse otobusten inemedi,polis kordonundaydık

istanbul ve trabzo kemik tayfası,keşke o otobuslerin önüne çıksalardı..Neyse
Trabzona geleceklermiş gelsinler,ama en ufacıcık olayda gereken yapıldığında,tahrik vs vs sakın tv'de ağlayıp mağdur edasıda yapmasınlar..

Trabzonspor traftarının ayranı kabardığında neler yaptıklarını bilmeyecek kadar cahillerse

gitsinler abileri istanbul takımlarına sorsunlar,24 saat avni akerde beklemek var

zaten bu tarftarın canı burnunda,sakın oyle cahılık yapmasınlar...

dip not ben Argentina değilim arkadaşıyım...

okanyildirim
22.01.2010, 11:40
caney caney caney İŞte meydaney delİ kanli sİvas nerdesİn haney nerdesİn haney ooo oooo.....

Mustafa Yılmaz.20
22.01.2010, 11:41
Muhsin Ertuğral'ın oynattığı futbol Sivas'a hiç uygun değil.Bana göre maçta olma ihtimali en düşük skor 0-0

Geçtiğimiz senelerdeki gibi sahaya 11 tane güreşçi çıkmayacaktır.Zaten kupa maçlarından ve son lig maçlarından da bu anlaşılıyor.Eskiden zor gol yiyen bi takımlardı, şimdi kolay gol yiyorlar.Aldığı yabancıları bilmiyorum.Belki güçlü ve kontra atağı iyi yapabiliyorlardır.

Tek forvet oynayacağımız kesin gibi.O yüzden ilk yarı hücumda sorun yaşayabiliriz.Ama forveti çiftleyince mutlaka gol buluruz.Ben bu maçtan fazla çekinmiyorum.Sadece aldıkları yeni yabancıları bilmiyorum.Onlardan bişey çıkarsa çıkar.Yoksa Sivas'ı her türlü yeneriz

SEDAT
22.01.2010, 11:41
-Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooo

poetricus
22.01.2010, 11:43
BMN Eskişehir"den olan arkadaşlar bana özelden ulaşabilirse sevinirim.

okanyildirim
22.01.2010, 11:43
Mavİİİİİİİİİİİİİİ

Dip.Ing.Mag.
22.01.2010, 11:45
Trabzonspor karşılaşmasının kendileri açısından zor bir deplasman olacağını ancak en iyi savunmanın atak futbol olduğunu savunan Teknik Direktörümüz Muhsin Ertuğral

atak futbola yönelik oyuncuları olduğunu ve bu taktiği uygulayacağını söyledi.

Ertuğral, Sedat ve İbrahim Şahin’in sakatlığı nedeniyle Yasin’in ise sarı kart cezası nedeniyle kadroda yer almayacağını belirterek, “Buna göre futbolcularımız var. Sedat Türkiye’nin en iyi stoperlerinden bir tanesi, bizim için büyük eksik ama yapacak bir şey yok. Murat onun yerini aldı. Onun dışında inşallah yeni oyuncularımızdan Aubey’in lisansı yetişir. Oynarsa bizim için çok önemli olacak. Keita’ya şans vermeyi düşünüyorum ama lisansı yetişmez. Ancak Bursa maçına lisansı yetişir ve oynayabilir. Bu FIFA sistemi biraz üzücü ama onlarında bildiği bir şey var. Havuz sistemini yeni getirdiler. İki takım karşılıklı futbolcuları önce havuz sistemine atıp sonra federasyonlara gidiyorlar. Uzun bir süreç. Genç Ferhat oynayacak, istekli ve arzulu genç bir arkadaşımız” dedi.
TAKIMA MORAL GELDİ
Turkcell Süper Lig’in ikinci yarısı öncesinde takımın moralini bulduğunu kaydeden Ertuğral, iyi futbolu düşünen ve bu düşüncesini sahaya yansıtan Sivasspor’u ikinci yarıda herkesin izleyeceğini söyledi.
Ertuğral, “İdmanlarda ayağa pas ve canlı bir futbol istiyoruz, çok çabuk kenarlardan dikine çıkan bir takımız. Pas hatası yüzdemiz şu anda bence çok fazla gerekmeyen yerlerde mücadeleye giriyoruz ve daha erken görmemiz, oynamamız gereken yerlerde yavaş kalıyoruz. Ancak iyi yolda olduğumuzu düşünüyorum. Yeni arkadaşlarımızın takıma katılmasıyla herkese moral ve beyne kuvvet geldi. İyi bir futbol oynanacak ikinci yarıda” dedi.

Sivasspor.org.tr

----

Yiyorsa atak oynasınlar..

sivas ölmüste aglayani yok , aslinda su yasin denen türkiyenin en iyi kazma oyuncusunun bu macta defansta olmasini isterdim... neyse o olmasa bile adamin dedigine bak lisansi yetisirse oynar diyor yeni transfer icin adam dun geldi bugun maca cikacak, uyum sifir , kesinlikle diyorum eger sivasla berabere kalirsak bu benim icin dünyanin en büyük süprizi olur... Ben takimima sonuna KADAR GÜVENIYORUM normalde sivas gibi bir takimi cimlere gömüp, gübreleyip cogaltmamiz lazim ...

Mustafa Yılmaz.20
22.01.2010, 11:45
Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

KUTADGU
22.01.2010, 11:47
3-0 olsun bizim olsun

:)

Net olsun, temiz olsun

!

Mustafa Yılmaz.20
22.01.2010, 11:49
Zivaslılardan tek istediğim yenilince; 86 futbolcumuz darp edildi.Hocamıza parmak atıldı.Başkanımızı 3 erkek odaya kilitledi vs şeklinde ağlamasınlar

Olur mu hamidolar

argentina
22.01.2010, 11:49
Hani bilmıyorsanız deplasmanlarımıa bakıcakınız alyına gitmişiz

1) samiyene giderken,biz deplase böyle yaparızz

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1204239024165&ref=mf

2) Kadıkoye çıkarma yaparken

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1287695746126&ref=mf

3) İnönüye çıkarma yaparken

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1153850924494&ref=mf

sivası kaliye bile almıyorum şeklimizi yaptık orda 1200 aslan yürek trabzonlu rehın aldı

Herkes Haddini bilecek !!!!

Mert67
22.01.2010, 11:50
İlk yarıdaki maçda Sivas taraftarı rezilliklerini izlememek için maçtan 9-10 dk. erken çıkmaya başlamıştı.Ama bu sefer öyle bir şansları yok.Maç sonundaki kolbastıyı bile izleyecekler.:)

Oğuzhan İnce
22.01.2010, 12:00
-[ooD;2948289']sen git önce senin forumunda bize nasil hakaretler yapiliyor oku sonra burda ahlak dersleri ver...dediklerinin aynisini sana iade ediyorum... biri banlasin sunu yaaa...

yok hocam ne banlaması azcık daha dursun :D
farkında değil jartiyer giyip çömlekçinin ortasında duruyor :D

Birtan Karaman
22.01.2010, 12:01
Korkudan Foruma Üye Olmuuşlar :D

Mustafa Yılmaz.20
22.01.2010, 12:02
Büyüklerimden sorup öğrendiğim şey habu 5iva5 ın daha 3-4 yıldır ligde olduğudur.100 yıllık futbol kültürünüz var gibi konuşuyonuz bide :D:D Sizin kesin sayılmayan 10-12 tane de şampiyonluğunuz vardır

argentina
22.01.2010, 12:04
Ayva çiçek açmış yazmı gelecek Sivas Trabzona nasıl gelecek ?

Dip.Ing.Mag.
22.01.2010, 12:05
arkadaşım üye olmussun gerek yok misafir olarak gir oku....buraya gelipte kimseye akıl verme....kimse seni dinlemez..anlasamazssın...kalkıpta kimse haklısın demez sana...Sizin foruma ben girdim..Neler neler okudum....Üye olup yazmadım hiç bir kelam..gerek yok....Kötü söz sahibinin özlü söz milletinindir..!

benim söyledigim havlama meselesini aydinlatmak istiyorum ;

bunlar kendileri diyorlar biz sivas kangaliz diye... hamsileri yeriz yutariz bilmem ne yapariz diye.. bende ona itafen yazdim havlayan köpek isirmaz diye... yoksa öyle hakaret etme düsüncem yoktu sahsa yönelik... kaldiki sende girdin okudun sitelerinde, bende okudum, bize hakaret üstüne hakaret ediyorlar, demediklerini birakmiyorlar, sonra gelip ahlak dersleri vermeye kalkiyorlar ona sinir oluyorum. benim dediklerimin hepsi birer disa vurumdur, yoksa sivaslilarla bi problemim yoktu suana kadar.bir cok sivasli arkadasim var benim, hatta maclari bile birlikte izliyoruz... ama bunlarin forumlarindaki topluluk igrenclesmis mahlukatlar

Oğuzhan Turhan
22.01.2010, 12:05
Arkadaşlar bırakın olmayın muhattap; kendi forumlarındaki provakatör ortalığı geriyor..
Yoksa gereksiz bir maç işte.
Bırakın ne halleri varsa görsünler..

argentina
22.01.2010, 12:06
Valla sizi birdaha bu ligde göremiyecemiz için son kez makaramızı yapıp gondeririz..

Oğuzhan İnce
22.01.2010, 12:07
Arkadaşlar bırakın olmayın muhattap; kendi forumlarındaki yener şahin midir nedir işte o provakatör ortalığı geriyor..
Yoksa gereksiz bir maç işte, şu üstteki kırmızı beyaz nicklide büyük ihtimal odur.
Bırakın ne halleri varsa görsünler..
ne gerilmesi yauu:)
dalgamızı geçiyoruz işte sabah sabah
bugün güzel geçecek,sabah sabah nerden düşürdün Allah'ım bunları :)

Tayfun
22.01.2010, 12:26
zivaz kümeye zivaz kümeye ses kulağımda çınlamaya başladı bile.... :)

Dip.Ing.Mag.
22.01.2010, 12:33
Arkadaslar bundan sonra bu yobazlar lütfen muhattap alinmasin adamlarda gram akil yok, bunlarla konusacagina git fener taratariyla konus milyon kat daha iyi. aslinda suc bizde sivas kimdir de muhattap alip konusursun, iste adam sandik essegi , anlimiza... neyse...

ayrica sitelerinde cok buyuk provoke ediyorlar olayi.. yok siz kimsiniz yok biz oraya geliriz ölüm bile olsa... hic birsey yapamazsiniz falan filan. bunlarada kapilmayin diyecem ama kasinanida kasiyacaksin... ama yani adamlarin amaclari belli, ilk vukuatta oldugu gibi, kuyruklarini apis aralarina kistirip geliyorlar, umudlari yokya 3 puandan, güya bizi galeyena getirip, kavga falan cikartip yine maci iptall ettirip, 3 puan almaya ugrasacaklar... yoksa sivas kimdir ya giresunspor un rakibi... ayrica bunu okuyan sivaslilar , su sevmediginiz trabzonlular varya onlardan sizin futbol takiminizdada var, onlari da bi dövün yollayin daa bu tarafa adamsaniz.....

Dip.Ing.Mag.
22.01.2010, 12:34
zivaz kümeye zivaz kümeye ses kulağımda çınlamaya başladı bile.... :)

O ALlahin emri sivasss KÜMEYEEEEE sivasss KÜMEYEEEEE.. bu sesle 90 dk inlesin stad

Burçak
22.01.2010, 12:40
beyler karşınızdakilerin sivasspor taraftarı görünümlü istanbul ezikleri olduğunu unutmayın!
yakın çekim fotoları ekledik tribünlerde. ezik formalılarıda gördük böylece.
onlar ezik istanbul taraftarı . sivas üzerinden kinlerini kusmaya çalışıyorlar.
sivassporun taraftarı yokki bu söylenenleri gerçekleştirsinler.

Tekrar ediyorum Trabzonspora laf atanların aslında fb bjk gs li olduğunu asla unutmayın ;)

Murat Hızal
22.01.2010, 12:47
Sivas taraftarını ciddiye alarak laf yetiştirmeye çalışan Trabzonspor taraftarını da ayıplıyorum.

Sivasspor'un taraftarı yoktur bunu açık ve net bir şekilde söylüyorum,tamamı üç istanbul takımından birini tutar.

Ayrıca sitelerinde yazan adamların çoğunun deplasman yapmadığından da eminim.

Bırakın takılsınlar son demlerini yaşıyor adamlar zaten.

Maça gelirsek bizim takım rakibi küçümsemeden ciddiyetini bir an olsun bile bozmadan oynarsa çok rahat bir maç olur,fakat rakibi önemsememek gibi bir hataya düşersek o zaman sıkıntı olabilir.

Tayfun
22.01.2010, 12:52
Turkcell Süper Lig (http://tr.wikipedia.org/wiki/Turkcell_S%C3%BCper_Lig):
6 Şampiyonluk: 1975-76, 1976-77, 1978-79, 1979-80, 1980-81, 1983-84,
Türkiye Kupası (http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye_Kupas%C4%B1):
7 Şampiyonluk: 1976-77, 1977-78, 1983-84, 1991-92, 1994-95, 2002-03, 2003-04
Cumhurbaşkanlığı Kupası (http://tr.wikipedia.org/wiki/Cumhurba%C5%9Fkanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1_Kupas%C4%B1):
7 Şampiyonluk: 1975-76, 1976-77, 1977-78, 1978-79, 1979-80, 1982-83, 1994-95
Başbakanlık Kupası (http://tr.wikipedia.org/wiki/Ba%C5%9Fbakanl%C4%B1k_Kupas%C4%B1):
5 Şampiyonluk: 1975-76, 1977-78, 1984-85, 1993-94, 1995-96

Böyle bir mazileri olmadığı için zırlayıp duruyorlar,geçmişlerinde birşey yok ki geleceklerinde olsun...!

2 sezon iyi bir hava yakalayıp kendini büyük kulüp sanan şimdi ise küme düşme potasında kıvranan bir kulüpsünüz işte....Biraz büyüklerinize saygı gösterin bi bakın geçmişte neler yapmışlar nasıl kazanılmış onca kupa,zivazın müzesine gitsen; kaç kupa vardır acaba?

Kaale bile almamak gerek işte ama illa diyorlar serin bunları gözümüzün önüne.... Bizde seriyoruz siz yeterki isteyin....:rolleyes:

Jackdaniels
22.01.2010, 12:55
Arkadaşlar hala ne için bişeyleri ıspat çabasındasınız anlamıyorum sizide ?? Neyi bu kadar ciddiye alıyosunuz 2 sene önce yaşananlar yaşanmıştır bırakın şimdi ona buna kupa saymayı önümüze bakalım.

Deniz Telci
22.01.2010, 12:56
Takıma destek olalım ! boş yere Küfür edipte, maç kayıp etmeyelim ! Şelçuk bile, bu maçı kazanacağımıza "İnan"dı dedi ki ; "lige morallı başlayıp fenerbahçe gibi 8 galibiyeti hak edeceğiz!"

Hayde, Bir yenelim şu kangalları'da, Maçın sonlarında, bizim deplasmanda koro halinde (hep birlikte) "buda gelir bu da geçer ağlama !" türküsünü söyleriz ! bu benim önerimdir !

lazzz61
22.01.2010, 12:56
bu sivaslılar hakkatten komedi yaa.. takımları 2. lige düşşe stada 100 kişi gelmez bunların ii gün dostu sivaslılar :D

Tayfun
22.01.2010, 12:58
Arkadaşlar hala ne için bişeyleri ıspat çabasındasınız anlamıyorum sizide ?? Neyi bu kadar ciddiye alıyosunuz 2 sene önce yaşananlar yaşanmıştır bırakın şimdi ona buna kupa saymayı önümüze bakalım.

Haklısın dostum da....Laf atılınca cevap vermeyince sinir katsayım tavan yapıyor elimde değil...

Fatih Özkan
22.01.2010, 13:05
Az kaldı maça...
Allah yardımcımız olsun!

Trabzonizm
22.01.2010, 13:15
seve seve alacaz

Fatih Özkan
22.01.2010, 13:16
2 Gün 1 S. 43 Dk. Kaldı

Muhammed
22.01.2010, 13:32
Arkadaşlar sivas ilk yarıdaki sivas olmayacaktır. 4-5 tane yeni transfer yaptılar. Bence bu kadar havaya girmeyelim sonu kötü oluyor.

Hüseyin Çümen
22.01.2010, 13:50
erken gol ve ardından plaka yı yazdırmak istiyorum çok çok zor olabilir ama istiyorum
zibidolara ders vermek şart ZİBİDOLAR

bence en güzel lakap ZİBİDO gibime gelio

Burçak
22.01.2010, 14:03
Zibidoda güzelmiş :D
Davaro da iyi ama ..

Uğurtan
22.01.2010, 14:07
Arkadaşlar sivas ilk yarıdaki sivas olmayacaktır. 4-5 tane yeni transfer yaptılar. Bence bu kadar havaya girmeyelim sonu kötü oluyor.

Hiçbir maç öncesi bu kadar iddialı konuşmadım..

Yapım değildir..

Hiçbir zaman da fark atarız demem demedim..

Buna ligin dibindeki Denizlispor maçı da dahil..

Ancak şu anki Sivasspor ilk yarıda ilk hafta oynadığımız Sivas'tan inan daha

beter durumda..

Defanslarında Sedat ve Yasin yok.. Sol bekleri yok..

Bu saydıklarım varkende Denizlispor kupa maçında kaç tane pozisyon

verdiklerini ben sayamadım.. Dua etsinler Denizli'nin santraforu yoktu..

Ya Angelov olsaydı.. Düşünemiyorum..

Zaten bu görüşümün doğruluğu Giresun maçında görüldü..

Kendi evlerinde 3 gol yediler..

Biz yeterki tam konsantrasyon ve rahat oynayalım..

Bu maç çok güzel geçecek.. Tam konsantrasyon ile oynayalım ama..

Yasin T.
22.01.2010, 14:12
arkadaşlar hanzolar acayip havalanmış.lazları hamsileri buğlama yapcaz diyolar.
görücez bakalım allahın hanzoları.allahın izniyle size şöyle bi kökten koyalımda bank asya damgası yapıştıralım.

demir
22.01.2010, 14:15
bı< sıvası yenecegız burada konusacagımız sey futbol olmalı taraftar guruplarını takıp edıp sınır bozmanınn anlamı ne onlar taraftarını motve etmek ıcın zırvalıyorlar ?? peki bizim orada ne ısımız var ??

Arda'
22.01.2010, 14:21
Bu maçı almamız lazım.Zaten karne berbat.Şu zibidoları(ya da hamidoları her neyse :D )yenelim de moralim biraz düzelsin :D

argentina
22.01.2010, 14:25
http://www.facebook.com/video/video.php?v=76333478889&ref=share

BU GÖRÜNTÜLERi unutma unutturma.. trabzonlular stadı tamamen doldurur diye korkmalarından..

Mert Oğuzlu61
22.01.2010, 14:32
-[ooD;2948246']sivas ölmüste aglayani yok , aslinda su yasin denen türkiyenin en iyi kazma oyuncusunun bu macta defansta olmasini isterdim... neyse o olmasa bile adamin dedigine bak lisansi yetisirse oynar diyor yeni transfer icin adam dun geldi bugun maca cikacak, uyum sifir , kesinlikle diyorum eger sivasla berabere kalirsak bu benim icin dünyanin en büyük süprizi olur... Ben takimima sonuna KADAR GÜVENIYORUM normalde sivas gibi bir takimi cimlere gömüp, gübreleyip cogaltmamiz lazim ...

böyle düşünmemek lazım, tamam bizim için çok iyi olur uyum sorunu daha yeni gelmiş sivasa ve avni akerde ts li oyuncular karşısında oynayacak ilk maçını ama hatırlatırım ilk devre 2. maçta avni akerde, daha 7-8 günde kurulmuş takımın (d.bakır) oyuncuları bizi kendi sahamızda yendi, bize 2 gol atan tazemeta 2-3 gün önce d.bakıra transfer olmuştu ve 1 kere antrenmana çıkmıştı takımıyla ben öyle hatırlıyorum.

argentina
22.01.2010, 14:32
http://www.facebook.com/video/video.php?v=79878353889#/video/video.php?v=116601478889

http://www.facebook.com/video/video.php?v=116601478889#/video/video.php?v=116610838889

http://www.facebook.com/video/video.php?v=116601478889#/video/video.php?v=116599948889

bu seneki sivas deplasmanın bunun %1 yapsınlar ellerini öpecem :)

Soytürk
22.01.2010, 14:44

:D:D mantıklı aslında ama hayatta yapmaz:D

Soytürk
22.01.2010, 14:51
Turkcell Süper Lig (http://tr.wikipedia.org/wiki/Turkcell_S%C3%BCper_Lig):
6 Şampiyonluk: 1975-76, 1976-77, 1978-79, 1979-80, 1980-81, 1983-84,
Türkiye Kupası (http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye_Kupas%C4%B1):
7 Şampiyonluk: 1976-77, 1977-78, 1983-84, 1991-92, 1994-95, 2002-03, 2003-04
Cumhurbaşkanlığı Kupası (http://tr.wikipedia.org/wiki/Cumhurba%C5%9Fkanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1_Kupas%C4%B1):
7 Şampiyonluk: 1975-76, 1976-77, 1977-78, 1978-79, 1979-80, 1982-83, 1994-95
Başbakanlık Kupası (http://tr.wikipedia.org/wiki/Ba%C5%9Fbakanl%C4%B1k_Kupas%C4%B1):
5 Şampiyonluk: 1975-76, 1977-78, 1984-85, 1993-94, 1995-96

Böyle bir mazileri olmadığı için zırlayıp duruyorlar,geçmişlerinde birşey yok ki geleceklerinde olsun...!

2 sezon iyi bir hava yakalayıp kendini büyük kulüp sanan şimdi ise küme düşme potasında kıvranan bir kulüpsünüz işte....Biraz büyüklerinize saygı gösterin bi bakın geçmişte neler yapmışlar nasıl kazanılmış onca kupa,zivazın müzesine gitsen; kaç kupa vardır acaba?

Kaale bile almamak gerek işte ama illa diyorlar serin bunları gözümüzün önüne.... Bizde seriyoruz siz yeterki isteyin....:rolleyes:

topragım böyle bir mazimiz oldugundan haberleri yok inanın bana bırcok ınsan tanıyorum trabzon ne yapmış kaç sampıyonlugu var diyebilcek kadar beyınsızler ozellıkle 25 yas altı ınsanlar çok karşılaştım

Kazım Uzunboy
22.01.2010, 14:54
Maçtan sonraki yorumları, manşetleri ve özellikle de kendini Sivassporlu olarak gösteren İstanbul takımlarının hayranlarının hallerini merak ediyorum.

Soytürk
22.01.2010, 15:01

BU GÖRÜNTÜLERi unutma unutturma.. trabzonlular stadı tamamen doldurur diye korkmalarından..

bu ne rezilliktirrrrrrrrrrrrr
yönetimede yazıklar olsun, ilkkez izledim bunları
bu görüntüler unutlmıcak istanbul özentisi sivaslı davarolar
korkudan napcaklarını şaşırmışlar
cehennemi geri istiyo bunlar ve bunlar gibiler illa diyolarki
vurun kırın bizi avniakere gömün!!

Ali Tunahan Güllü
22.01.2010, 15:15
Bu zivazlılar bize laf atacaklarına ellerine kalem kağıdı alsın düşmemek için hesap yapsın:D

İnşallah gelirler Trabzonada görürler deplasmanın ne olduğu:D

Ali Tunahan Güllü
22.01.2010, 15:25

Evet bunları unutmamak lazım kimlikleri bile kontrol edecek kadar korkak bu kangal mıdır hamido mudur nedir..

Ama ne demişler korkunun ecele faydası yok:D

Soytürk
22.01.2010, 15:33
bizi ne zaman dövdüLer feLanda yazmışLar harbi bunLar baLık hafızaLıLar daha kaç kere dövecez biLmiyorum kı neyse yine döveriz bişey oLmaz hamsi kafaLı maLLar

Korkudan kermese girmişlerdi.Bizim uşak o kadar sert müdahale de bulunduki biz dövüp,birde bizimkileri sakinleştiriyorduk iyice yam yastı olmasınlar yazıkdır diye...

kermese qirdikLerini oteLe qirdikleri abi bize saLdırdıLar dövdüLer dedikLerini unutuyoLar siz yine qeLin yine döveriz hiç canınızı sıkmayın hamsi kafaLılar sizi baLık yiye yiye baLık olmuşsunuz nefret ediyorum şu hamsiLerde

Adamları dövdük birde sivasda yetmedi şehir dışında karakolda balık patakladık diye kaç kez ifade verdik.Olmaz ki ama kardeşiim hamsilere insan hakları sivaslıya indir jopları...

bunları yazan arkadaş yiyosaaaaaa!trabzona gel bakalım kim kimi patlatıyo yiyosa gel!!!butun sivas gelsin !!öğrencileri sıkıştırıp dövmek değil marifet!!hamsi kafası koparmaya alışığız biz elimiz alışkın yani!!

bizim uşak diyo allahım laflarımızı bile çalıyo bunlar:D:D cok kımksiniz siz çok

Paksoy
22.01.2010, 15:35
ligtv de gökdeniz var izlemek isteyenlere :)

Soytürk
22.01.2010, 15:39
ben 14 tane goruyorum:D

Canİlker
22.01.2010, 15:40
diyarbakır şuanki zivastan dahada beter bir haldeydi ama konsantrasyon eksikliğimiz yüzünden yenildik. maçı ciddiye aldığımız sürece bize rakip olamazlar. yeterki maçta ciddiyeti bozmayalım. bu konuda şenolhocaya güveniyorum.

şenolkılınç
22.01.2010, 15:44
valla arkadaşlar tek istediğim yenersek bu sadece sivas maçı için değil bütün hepsi için kolbastıya devam edilmesi çünkü gerçekten aile havvası kaybolmaya başladı

Tolunay Abdioğlu
22.01.2010, 15:45
Başlıktaki parazitleri temizlesek iyi olacak. :)

Gerçi benim için sorun yok gülüyoruz,eğleniyoruz. :D

Paksoy
22.01.2010, 15:46
ya yönetim ben onlarım forumuna giremiyorum ama onlar girip laf atabiliyorlar , şu üye olma işine bi çözüm bulsanız

bahadır2561
22.01.2010, 15:47
renktaslar adamlar hamido işte ne anlar matematikten kupadan....onlar anca hayvanlık yapar...
2 kişiyi 20 kişi sıkıstırır
deplasmana geliyoruz derler hep son anda işleri cıkar gelemezler
kalpazanlık yapıp sahte bilet satarlar
...
...
bu boyle uzar gider...

Atalarımız bos yere dememiş

Eşşege altın semer vursan eşşek yine eşşektir...

Tolunay Abdioğlu
22.01.2010, 15:48
ya yönetim ben onlarım forumuna giremiyorum ama onlar girip laf atabiliyorlar , şu üye olma işine bi çözüm bulsanız

Önceden girip banlandıysan öyle olur abi.:)

Bende giremiyorum IP Ban atmış yöneticileri.:D

Paksoy
22.01.2010, 15:50
Önceden girip banlandıysan öyle olur abi.:)

Bende giremiyorum IP Ban atmış yöneticileri.:D

ilk defa giriyorum daha önce girmedim

Gökçebey
22.01.2010, 15:52
Maça konsantre olalım :)

Murat Hızal
22.01.2010, 15:54
Arkadaşlar tamam karşılıklı atışmalar vs olur da,hakaretlerinizi burada dile getirmeyin.,

Forumun saygınlığını bozmayın.

evrents
22.01.2010, 15:58
Geçen sene sivasta bizim taraftarlarımıza karşı kimlik kontrolü 61 plakalı araçları şehrin girişinde durdurup kontrol etme gibi sıkı kontroller uygulanmıştı.Biz de onlara uygulayacak mıyız?(Tabi maça gelirlerse :))

Zafer Fidan
22.01.2010, 16:00
Geçen sene sivasta bizim taraftarlarımıza karşı kimlik kontrolü 61 plakalı araçları şehrin girişinde durdurup kontrol etme gibi sıkı kontroller uygulanmıştı.Biz de onlara uygulayacak mıyız?(Tabi maça gelirlerse :))

Taraftarlari mi var da kontrol edeceksin

Orhan Aydın
22.01.2010, 16:02
Ya neden karşılaştırma yapma gereği hissediyoruz ki? Anlamıyorum

Fatih Özkan
22.01.2010, 16:05
1 Gün 22 S. 55 Dk. Kaldı

Ali Tunahan Güllü
22.01.2010, 16:05
Tayfun muhteşem:D

Osman Erdoğan
22.01.2010, 16:07
maci izlicem ancak taraftar fatih tekke die bagırdında kapadım giderim benim için mac orda bitmişdir .

Soytürk
22.01.2010, 16:08
Ya neden karşılaştırma yapma gereği hissediyoruz ki? Anlamıyorum

biz hisetmiyoruz ama onları bi zor almış bi zor almış sorma gitsin
hayır bilmiyolarda mazi nedir şampyonluk nedir
her şekilde bizimle şey yarışına girmişler

haddini bil sivaslı haddini!