PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 18. Hafta | Trabzonspor 3-1 Sivasspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18

frkl
24.01.2010, 23:30
Bence herkes Sezer in bunları yapabileceğini gösterdiğini atlamış...Şu video hzırlamayı öğrenmem lazım :)

Erdal abi sen colmanı iyi izlemişsindir farkettiysen top colmandayken colman arkasına hiç bakmıyor ve cogunlukla arkasından rakip geliyor bozuyor pozisyonu bence en buyuk eksiklerinden birisi bu ...

smyrna
Colman ne derseniz deyin kız gibi oynuyor abi :d geldiği ligten kaynaklansa gerek :D

Sefa
Fiziki yapısı pres yapmaya müsait değil.
Alanzinho ve Barış Memiş'in müsait mesela..
Haklısınız. Baldır kaslarını gördüm de eğer belüstü de güçlüyse ligimizde 2. Makulula olmaya müsait. :)

Keramettin
Daha gençsin kardeşim:)İnşallah o bitmemesini istediğin maçlar çoook kupayı da beraberinde getirir.
İnşallah...

Mesut
bizim repçiyi(zafer yelen) sahada göreyim gözüm açık gider yoksa :)

.....
24.01.2010, 23:31
Colman biraz daha diri oynasa , topuda ayağından hızlı çıkarsa onun gibi oyuncuyu arasak bulamayız.

Elimizde varken hocamızın bunu görmesi lazım :)

Harun-61
24.01.2010, 23:32
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3450-2G3M9Q6Y.jpg

.....
24.01.2010, 23:32
Colman ne derseniz deyin kız gibi oynuyor abi :d geldiği ligten kaynaklansa gerek :D

Bende aynı bunu diyorum :) Ama olsun be o da düzelir :)

Keramettin
24.01.2010, 23:33
Colman biraz daha hızlı olsa süper olur kanımca.

zahido
24.01.2010, 23:33
Biz anadolunun aga babasıyız zamanı gelince akıllı olan sivasıda kardeşimiz yerine koyarız..

Söyle bişey var ki aramızdaki son senelerdeki husumetten dolayı sivasın düştüğü vaziyet hernekadar hoşumuza gitsede aslında eski gücüne kavuşmasıda en çok bizi memnun eder..

İyi bir sivasın ligde olması 3 istanbul takımını tedirgin eder bıuda bizim işimize gelir..

Sivaslıların yapacagı şey Siz bizim abimizisiniz deyip elimizi öpmesidir :)

Orhan Aydın
24.01.2010, 23:34
Cale'nin yüzü gülmeye başladı:)Bu arada koreografi dediğimiz şeyin karşılığı bordo mavi yağmurluk olsa gerek:)

Erdal
bizim repçiyi(zafer yelen) sahada göreyim gözüm açık gider yoksa :)

Antalya kampının iyilerindenmiş...Ama nerde ve kimin yerine oynayacak...Gabriç var birde

Şenol hoca'nın bu takıma stoper istememiş olmasını anlaymıyorum...

AKSOY_61
Engini zaten kestik ki Gabriçle.
Yani Gabriç varken Engini oynatmak tam hani şey oluyor. Evlat meselesi vardı ya işte...

Ben Teo için kim kesilecek onu merak ediyorum.

Evet gabriç olduğu zaman engin kesilmeli tabiki.Engini gabriç sakat olduğu için yazdım.bu iki futbolcunun ikisi de çok iyi topçular ama gabriçin defansif yönü iyi komple bi oyuncu.

Ben olsam gabriç selçuk colman serkan oynatırım maçın 2. yarısında tabiki gidişata göre alanzinhoyu oynatırım.
Ama illaki böyle bir seçime gerek yok alanzinho çok formda olduğu zamanlarda colmanı kesebilir mesela.Bunu da en iyi hoca bilir.

Mesut

forma ilk çıktıgında begenmemiştik ama şimdi bakıyorumda haksızlık etdimişiz :D formalar gerçekden çok güzel

.....
Biz anadolunun aga babasıyız zamanı gelince akıllı olan sivasıda kardeşimiz yerine koyarız..

Söyle bişey var ki aramızdaki son senelerdeki husumetten dolayı sivasın düştüğü vaziyet hernekadar hoşumuza gitsede aslında eski gücüne kavuşmasıda en çok bizi memnun eder..

İyi bir sivasın ligde olması 3 istanbul takımını tedirgin eder bıuda bizim işimize gelir..

Kelimesi kelimesi katılıyorum abi. Ağzına sağlık.

:alkış: :alkış:

Emrah Akcagöz
24.01.2010, 23:35
Şöyle bir orta saha düşünebilir belki Şenol hoca ilerleyen haftalarda

Sezer-----Colman-----Selçuk-----Gabric

ispela61
teo geldi diye illa oynayacak diye birşey yok arkadaşlar ama elbette bir yer açabilsek iyi olur.

Soytürk
Caferi Homberg macinda gördüm, kesinlikle Serdar Bali degil:D

görmeden inanmam abi:D

Mesut
Antalya kampının iyilerindenmiş...Ama nerde ve kimin yerine oynayacak...Gabriç var birde

Şenol hoca'nın bu takıma stoper istememiş olmasını anlaymıyorum...

abi ilk 11 değilde 65 veya 70 dklarda maçı eğer kopartmışsan sür sahaya bir görelim nelukdu orduspor maçında oynar inşallah

eyinc
24.01.2010, 23:36
inanılmaz derecede zevk alarak izlediğim bir maçtı. kendi takımım olduğu için yazmıyorum bizim maçı izleyen herkes eminim gıpta ile izlemiştir. fb denizli maçını izledikten sonra bide bizim maça bakıyorum şenol hocaya kızıyorum lig başlamadan ikna edip gelebilmeliydi takımın başına. bu kadar jızlı ve ayağa oynayan bi takım izlemek inanılmaz mutlu etti beni çok gol kaçırdık ama olsun umutu kazandık. maç esnasında kaçırdığı gollerden sonra tiribünlerin umut diye bağırması ayrı bi motive etti umutu her topa ayağını koymaya çalıştı. serkan ve ömer kanat organizasyonu dersi verdi adeta sol kanadımız aksadı sağa göre tabi zaten orasıda sağ kanat gibi olsaydı takımı düşünemiyorum bile orta alanda bazen top kayıpları yaptık ama bence top kayıplarını azalttık. alanzinyo takım oyuncusu olacak sanırım pas yap diye sürekli gatırlatmak lazım bazen unutuyo :) giray konusunda ısrarcı olmak gerek skorer stoper kazanırız gibi geliyo bana defanstan top çıkartırken dikkatli ve pas yapmak için oynuyo. teşekkürler Trabzonspor um.

lazzz61
colmana atıp tutanlar senol hocanına en cok guvendıgı ısımlerın basında colman gelıyo bunuda unutmayın

Keramettin
"Zafer" keşke yer olsa iyi bir izleyebilsek.

Keramettin

Sezer-----Colman-----Selçuk-----GabricAlanzinho :confused:

Erdal
24.01.2010, 23:37
4-3-1-2 gibi oynasak mesela...1 alanzinho..2 Umutla Teo olsa...3 kimlerden oluşur?

frkl
24.01.2010, 23:37

Sezer-----Colman-----Selçuk-----Gabric

alan ı napcaz...

Orhan Kahraman
24.01.2010, 23:38
Cale'nin yüzü gülmeye başladı:)Bu arada koreografi dediğimiz şeyin karşılığı bordo mavi yağmurluk olsa gerek:)

Çinlilerin miydi korelilerin miydi ne saniyede 1 koreografi değiştiriyorlardı. Ondan kat ve kat daha iiydi bence yağmurluk dalgası :D yağmurluklar çok adi buda ayrı bir konu :D kalite aramıyorum da 2 metre boy var kardeşim bende sığmıyorum napayım :D

AKSOY_61

Ben de sivasın düzelip ist. takımlarından puanlar almasını isterim.
Sadece bu işe yararlar zaten.

Bu arada sivaslıların kimin elini öpeceğini çok iyi biliyorlar çakma cunyır fenerbostan.

Emrah Akcagöz
Alanzinho :confused:

alan ı napcaz...
E önlerinde oynayacak şimdiki gibi..:)

Mesut
4-3-1-2 gibi oynasak mesela...1 alanzinho..2 Umutla Teo olsa...3 kimlerden oluşur?

serkan selçuk colman 3lüsü etkili olur çok iyi olur hatda

pReN@_61
Ağırdı biraz ama devamlı koşan Umut'a alıştığımızdan bize öyle gelmiş olabilir :)

Topu indirişi sağa sola tek oynayışı güzel. Top tutabilir yani ilerde.

Umut ile beraber birbirlerini tamamlarlar diye düşünüyorum.Bilgiler için sağol.İnşallah faydalı olur..

Keramettin
3-Engin--Colman--Gabric galiba

AKSOY_61

Renklerine kurban olayım senin ne güzel resim ya.
Bu resmin büyüğü yok mu?1680x.. çözünürğünde felan tam arkaplan resmi.

.....
24.01.2010, 23:39
Sylva

Tayfun-Song-Mustafa Yumlu-Ferhat

Barış-Zafer-Ceyhun-Gabric

Hasan Ahmet-Gutierrez

Yedek takım bile çoğu şeyi anlatıyor :)

Keramettin
E önlerinde oynayacak şimdiki gibi..:)
Tamam :DGüzel o zaman :alkış:

Ali Tunahan Güllü
Maçın kaç keredir özetini izliyorum gerçekten çok güzel oynadık:)

Colmanın ayağında fazla top tuttuğuna bende katılıyorum ama her zaman ilk 11de olması gereken bir oyuncu..

Benim merak ettiği bu takıma daha Yattara,Gabric,Teo,Murat,Burak,Zafer,Sezer,Barış gibi oyuncular girecek Şenol hocanın işi gerçekten çok zor:)

Ama hala stoper eksikliğini var..

magicyattara
Umut üstündeki Gökhan baskısını atmış galiba:)

Fanatik34
Bu takimin en cok kosan oyuncusu Colman. Ondan sonra gelenler Selcuk, Serkan ve Alanzinho. Isin en ilginc yani Umut´un onlardan sonra gelmesi.

Pekiyi bu oyuncular niye bu kadar kosuyorlar? Cünkü Umut ilerde top tutamiyor, devamli kaybediyor!! Ama cok kosuyor diye övülüyor.

Futbolda önemli olan cok kosmak degildir, topu kosturmaktir

İsa
24.01.2010, 23:40
Serkan-Selçuk-Sezer-Gabriç sahaya çıkabilecek en iyi orta dörtlü.

Önlerinde Teo-Colman-Alan-Engin-Umut-Tosun-Zafer arasından iyi olan iki tanesi çıkarıp oynatabiliriz.

Anıl Caner
Umut'un boş koştuğunu iddia etmek komik artık ya.

8 tane yaptığı pres sonucunda topu kazanışımızı sadece ben saydım.

hüseyin1975
"Zafer" keşke yer olsa iyi bir izleyebilsek.

Ordu maci bir Firsat olabilir.
Kampin yildizi diyorlar, sans verilmesi lazim.

Orhan Kahraman
24.01.2010, 23:41

3 den 1ine kesinlikle selçuk olmak zorunda öteki serkan olur benim açımdan ve elimizde kalanlara bakıyoruz

Sezer Colman Gabric belki Yattara başka kimler var hatırlayamadım ceyhun var evet
gabric koyarım abi ben

çok mu gol yerim :D

PS: zafer ve Burak da olacakmış
Engin var barış var

.....
Ya valla Bizim takım ne olacak öyle :)

Ligi iyi sırada bitirirsek Kaliteli yabancılarla birlikte Şampiyonluğun en büyük adayı olabiliriz. Kadromuz gerçekten güzel yolda ilerliyor. Allah bozmasın.

Keramettin
Serkan-Selçuk-Sezer-Gabriç sahaya çıkabilecek en iyi orta dörtlü.

Önlerinde Teo-Colman-Alan-Engin-Umut-Tosun-Zafer arasından iyi olan iki tanesi çıkarıp oynatabiliriz.
Colman-Alan zorluyor insanı

Orhan Aydın
Çinlilerin miydi korelilerin miydi ne saniyede 1 koreografi değiştiriyorlardı. Ondan kat ve kat daha iiydi bence yağmurluk dalgası :D yağmurluklar çok adi buda ayrı bir konu :D kalite aramıyorum da 2 metre boy var kardeşim bende sığmıyorum napayım :D

Evet uzun boylu olmanın zararları:)

AKSOY_61
24.01.2010, 23:42

Hoca kanatları kullanmak istiyor sanırım böyle bir sistemle oynatmaz.
Ligde kanatları en iyi kullanan takımlardan biriyiz.

maxim

Colman - Selçuk - Ceyhun

veya

Serkan-Sezer-Selçuk

rakibe göre :)

.....
Ben mesela ligin zirvesine bulunan fenerbahçeden daha iyi kadroya sahip olduğumuza inanıyorum.

varmı aksini düşünen ? :)

Mesut
24.01.2010, 23:43
zafer den niye ben bu kadar ümitliyim sadece bu ümit bendemı var

OLCAY ÇAKIR
24.01.2010, 23:43
Pazu bandı da yaradı bence:)
Umut üstündeki Gökhan baskısını atmış galiba:)

Anıl Caner
24.01.2010, 23:44
Ben mesela ligin zirvesine bulunan fenerbahçeden daha iyi kadroya sahip olduğumuza inanıyorum.

açıkçası ben ahım şahım kadromuz olduğunu düşünmüyorum. ortasahada çok fazla ve farklı özellikleri olan oyuncumuzun oluşu bizi daha güçlü yapmıyor bence.

magicyattara
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3450-9U9A5E2M.jpg

Ali Tunahan Güllü
Şenol hocanın kazandırdığı en önemli özellik mücadele ruhu..

Biz böyle mücadele edelim karşımızda duracak takım olacağınu düşünmüyorum..

Ama bu posizyonaları her zaman bulamayız bulduklarımızı atmak lazım..

Mert Oğuzlu61
cidden biz teoya nası yer açıcaz :D

mesela :

__serkan____selçuk____colman_____alanzinho

____________teo______umut

böyle olabilir, gabrici koymadım sakat, engini çıkardım alanı oraya koydum, 4 4 2 gibi gözüksede maç içinde 4 3 1 2 ye dönüşebilir alan sol kanatta fazla duramaz yeri orası değil adam gerçek mevkiisinde oynatıldığında neler yapabildiğini son bir kaç maçtır dosta düşmana gösteriyor...

ordu maçında ben

________________onur_________________

___ömer_____giray_____egemen_____ferhat/cale

___serkan____selçuk____sezer/colman____alan

_____________teo______umut

böyle bir kadro olabilir mesela, veya umutu dinlendirebilir şenol hoca, teo tek fv yine alanzinho yanında, kanatta engin serkan ortada işte selçuk colmandan biri dinlendirilebilir sezer var, defansta sol kanat cale yerine ferhat oynayabilir vs.. vs.. epey formül var :)

Özkan Şentürk

o üçlüyü çıkarmak zor olacak işte.Colman ve Selçuk kesinlikle beraber o üçlüde olamaz.Bu üç adamdan iki tanesinin aynı zamanda kanatlara inen adamlarda olması gerek.Beklerin iyi çalışması gerek falan filan.

Zor bir sistem bu abi.Mecburek Alan'ı kanatlardan birine atmak gerekecek gibi.

lazzz61
24.01.2010, 23:45
ezikliğinn resmi dielım bir sıvaslının yorumu :d :D :D :d :D D:

bu saatten sonra hedefimizin ankaraspor-denizliden sonra diyarbakırsporu altımıza çekmek olması gerek , gerisi hayal olur, belki diyarbakırdaki maçlarda olaylar çıkarda küme düşürülür

Soytürk
Nezaman nete düşer kaçırdım :s yada nelr söylediler anlatacak biri varmı ???

nete düşermi bilmem ama şenol güneş ten övgüyle bahsetti iyiki varsın iyiki geldin Trabzonspor a el koydugu ortada dedi
Traftarı övdü en renkli görüntüydü dedi Trabzon şehrinin yapısı bu dediler
Bu sogukta kimse maçlara gitmezken Trabzon yalnız bırakmadı dediler
umut u övdüler...kolabastıyı özlemiştik dediler Trabzonspor herzamn renk katmıştır lige dediler oyandıgı futbolla benim futbolum izlenir msajı verdi dediler daha bircok şey suanda tam aklıma gelmiyo

ama vefat eden arkadaşlarımızıda söylediler hatta serhat kırkayak kardeşimizin amcası yada dayısı trt de görevliymiş içimiz yandı dedi
biri fenerli digerleri fb li birlikte maç izlediler işte budur tüm Türkiye ye örnek olsun bu dediler resimleri gösterdiler birçok şeylere değindi

Keramettin
Ah Ah Zafer'i ne şampiyonlar ne krallar istedi de biz aldık.:D

Orhan Aydın
Ordu maçı için bomba kupon...
:D

Teo UMUT

Engin Selçuk Zafer Murat

Erdal
24.01.2010, 23:46

Var Ömer..Stoperler...

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 23:46
Baba şevkati:)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3450-0L7W7V0I.jpg

.....
24.01.2010, 23:47
açıkçası ben ahım şahım kadromuz olduğunu düşünmüyorum. ortasahada çok fazla ve farklı özellikleri olan oyuncumuzun oluşu bizi daha güçlü yapmıyor bence.

Bu özellikler genellikte 4 oyuncuyla toplanıyor.

Orta alanımız 4 ya da 5 oyuncudan oluşuyor.

Alanzinho gibi bir yetenekleri var mı ? ya da Colman ? sakat Yattara , Selçuk , Gabriç , Ceyhun , Sezer , Zafer , Barış ?

Tamam defansta eksik olabiliriz ama orta alanda üstünüz. Hücum oyuncuları olarak bakarsak

guiza,semih,gökhan

Umut , Teo , Murat , Burak olacağını varsayarsak fazla eksiğimiz yok diye düşünüyorum.

Orhan Kahraman
24.01.2010, 23:48

Daha geniş olduğuna katılıyorum

genişlik de bir nevi iyiliktir :D

.....
Var Ömer..Stoperler...

Abi Takımın genelini söyledim. O konuda sana katılıyorum.

Erdal
Bu arada korkarım iyi ki de Fatih i almamışıza gelecek hadise:)...

argentina
24.01.2010, 23:49
Colman Hızlı olsa barcelonada oynar
umut yakaldığı her pozisyonu atsa İnterde oynar
Yattara topla fazla oynamdan takım oynu oynasa birazda koşsa Real madride oynar

= ))))

Erdal
Burak geliyormuymuş kesin?

magicyattara
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3450-2E2S4U9Y.jpg

Konsantrasyonun resmi.Ellere dikkat.Siyasi mana çıkarılmasın:)

Muhammed
Sezer Colman ın yaptığı neyi yapamaz?

Bu mesajı izninle BMN'nin en komik mesajları bölümüne alacağım Erdal abi ççç

.....
24.01.2010, 23:50
Colman Hızlı olsa barcelonada oynar
umut yakaldığı her pozisyonu atsa İnterde oynar
Yattara topla fazla oynamdan takım oynu oynasa birazda koşsa Real madride oynar

= ))))

Selçuk hiç geriye dönmeden ileriye oynasa Liverpoolda oynar :)

Alanzinho top kaptırmasa Bayernde oynar

e daha ne diyim :p :)

Emrah Akcagöz
24.01.2010, 23:50

Metallica hayranı herhalde..:D

Orhan Kahraman
24.01.2010, 23:51
Bu arada korkarım iyi ki de Fatih i almamışıza gelecek hadise:)...

O konu iyice donduruldu abi bugunki soğukta

Mert Oğuzlu61

bu adamı seviyorum yaw xD

EROS87
Bu gün 11 de forma şansı bulamayan oyunculardan şöyle aşağıdaki gibi bir kadro çıksa kim itiraz edebilir.
Gerçekten geniş ve iyi bir kadromuz var.

------------Teo(murat, h.ahmet)

gabriç-----------------yattara(burak)

-----sezer--ceyhun--zafer------

ferhat---song---mustafa---tayfun

-----------tony(tolga)-----------

Ayağını yere sağlam basan, top kullanma becerisi ve pozisyon bilgisi yüksek bir stoper; orta sahaya Colmanın bir gömlek üstü, sert-mücadeleci bir oyuncu (bir ernst, bir aurelio); forvetine de Umut ve Teoyla rotasyona girecek kaliteli bir oyuncuyla sınıf atlayabiliriz.

Erdal
Bu mesajı izninle BMN'nin en komik mesajları bölümüne alacağım Erdal abi ççç

Ben öğreneyim şu video yapmayı da görün siz...Başınıza Erman kesilmezmiyim o zaman:)

frkl
Tek forvete alıstık gibi

Ama Ersun Yanal zamanını hatırlayalım çift forvet o zamandan eksiğimiz sol kanattı orayı gabriçle dolsurursak sağ kanar alan ( orda pek durmaz orayı omer aysanın iyi calısması lazım) bunların arasına colman ve serkanı yerleştirebilirz..

...

Keramettin
----------------------------------Onur---------------------------------------------------

Ömer--------------egemen----------------Ceyhun-----------------------Cale
------------------------------Selçuk--------Sezer------------------------

------------------------------------Colman-----------------------------------
---gabric---------------------------------------------------------------alanzinho

----------------------------------------Guti(Umut)---------------------------------

Bence en iyi bu

OLCAY ÇAKIR
24.01.2010, 23:52
Ben birkaç haftaya Zafer'in ilk 11 de olacağını düşünüyorum..

İsa
24.01.2010, 23:53
Yahu artık şu takımları kurarken Selçuk'u ortaya,Serkan'ı sağ kanada,Umut'u forvete yazın gerisini sonra doldurun.

AKSOY_61
ezikliğinn resmi dielım bir sıvaslının yorumu :d :D :D :d :D D:

bu saatten sonra hedefimizin ankaraspor-denizliden sonra diyarbakırsporu altımıza çekmek olması gerek , gerisi hayal olur, belki diyarbakırdaki maçlarda olaylar çıkarda küme düşürülür

Hep hakem desteğiyle, kavga gürültülü maçlarla, ballla beleş puanları almaya alışmışlar diyarbakırı bileklerinin gücüyle geçemiyorlar.

Emrah Akcagöz
Tüh bee Selçuk ve Colman kesik yicek..:(

ferhaTS87
maçın en sasırtıcı kısmı spıkerın trubunde 10 bın dolayında taraftar var demesıydı bu bılgıyı spıkere veren ya bızımle dalge gecıyo yada gozlerı kor kale arkaları alt 3 4 sıra harıc doluydu maratonun da kenarları bostu kapalıyı gostermedıklerı ıcın bıse dıyemıcem ama macta 10 bın kısı varsa bızım sdat en fazla 15 kısı alır 23 bın oldugu yalan demektır

Mesut
24.01.2010, 23:54
demekki bir tek ben değilmişim zaferden ümitli olan.
bu adam 11in değişmezi olacağı gibi hisseyat var bende :)

.....
Ersun hocaya bir teşekkür yollamak istiyorum.

Selçuk-Onur-Giray-Egemen-Ceyhun-Zafer

sadece bunlar ilk etapta olanlar.

OLCAY ÇAKIR
Aynı anda ikisini kesecek kadar değil Emrah:)
Tüh bee Selçuk ve Colman kesik yicek..:(

asimetrik
24.01.2010, 23:55
İdeal kadromuz bu sanırım
..........................Onur

Ömer....Egemen-Giray......Song.....Cale

Serkan.....Selçuk.......Colman.......Gabriç

...............Umut.......Teo

Alan'a yer açmak istiyorsak mecburen tek forvet oynarız.
Umut ya da Teo..
Aksi bir modelde zayıf olan defansımız kanatlardan çok sıkıntı yaşar.

İki ayrı kadro çıkarıp ikisini de ilk 3 e sokabiliriz. Ama iki takımı birleştirsek şampiyon oluruz diyemiyorum.
Defans göbeği iki takımda da sıkıntı yaşar.

Mert Oğuzlu61

aylar sonra ordu maçında izleme fırsatı bulacağız, tabi hoca şans verirse :)

Orhan Kahraman
Mustafaya kesinlikle ordu maçında şans verilmesi gerekir.
Teo ya kesinlikle ordu maçında şans verilmesi gerekir.

Başka kim var?

Hatta çift forvetimizin Murat ve Teo ile başlayıp maç içindeki duruma göre ikisinden biri alınıp ahmetin konması gerekebilir

sezerin 11 başlatılması ve ne bileyim oynamayan kim varsa onların oynaması lazım işte
zaferi 45 dakika görmemiz gerekir en azından

Emrah Akcagöz
Aynı anda ikisini kesecek kadar değil Emrah:)
E Olcay abi, Erdal abi de Sezer Colman'ın yaptığı neyi yapamaz diyo..:confused:

Şenol hoca da sizin gibi düşünürse alışılmış orta saha versiyonu değişecek bu sıkıntı yaratabilir..

Erdal
24.01.2010, 23:56
Diyelim ki Burak geldi ve uslu da durdu...4-3-3 oynanır mı ...Mesela Umut u biraz sola kaydırıp Teo ortada Burak sağda...Göbekte de Ceyhun- Sezer- Selçuk

magicyattara
Tjikuzu ne top oynamış yahu.
Haftaya işimiz zor Diyarbakır'da.

AKSOY_61
Bu özellikler genellikte 4 oyuncuyla toplanıyor.

Orta alanımız 4 ya da 5 oyuncudan oluşuyor.

Alanzinho gibi bir yetenekleri var mı ? ya da Colman ? sakat Yattara , Selçuk , Gabriç , Ceyhun , Sezer , Zafer , Barış ?

Tamam defansta eksik olabiliriz ama orta alanda üstünüz. Hücum oyuncuları olarak bakarsak

guiza,semih,gökhan

Umut , Teo , Murat , Burak olacağını varsayarsak fazla eksiğimiz yok diye düşünüyorum.

Dostum önemli olan ortasahanın kalabalık olması değil sonuçta orada oynatacağın oyuncu sayısı 4 tane veya 5 tanedir.
10 tane vasat veya vasat üstü oyuncular yerine 4 tane iyi oyuncuyu tercih ederim çünkü o mevkide oynatacağın oyuncu sayısı kısıtlı bunlarından da max. verim alman lazım.

Muhammed
24.01.2010, 23:57
Yanlış anlaşılmasın bencede Colman'ın eksiklikleri var. Bana görede bu takımda yapılacak değişiklerden biriside Colman'dan daha iyisini alıp Colman'ı elden çıkartmaktır. Ama Colman'dan daha iyisini almadan onu ilk 11'den kesinlikle çıkartamayız. Bazı özellikleri onu vazgeçilmez yapıyor mevcut kadroda.

Keramettin
24.01.2010, 23:57
Direkden döndü.Bizde kaleye gönderemiyordu

Muhammed
24.01.2010, 23:58

Ben burda yazmıştım o bizdeykende. Kesinlikle bu ligin en komple orta saha oyuncularından birisi. Hele Fb'deki Baroni'yi felan cebinden çıkartır.

.....
Dostum önemli olan ortasahanın kalabalık olması değil sonuçta orada oynatacağın oyuncu sayısı 4 tane veya 5 tanedir.
10 tane vasat veya vasat üstü oyuncular yerine 4 tane iyi oyuncuyu tercih ederim çünkü o mevkide oynatacağın oyuncu sayısı kısıtlı bunlarından da max. verim alman lazım.

Orta sahayı kontrol altına alırsan maçıda kazanabilirsin diye demiştim :)

Neyse şimdi o önemli değil biz her maçımızı böyle oynayarak alalımda o zaman gerisi vız gelir tırıs gider :)

İsa
Diyelim ki Burak geldi ve uslu da durdu...4-3-3 oynanır mı ...Mesela Umut u biraz sola kaydırıp Teo ortada Burak sağda...Göbekte de Ceyhun- Sezer- Selçuk
Abi iyi hoşda sağda Burak oynarsa Serkan'ı ne yapacağız.

AKSOY_61

Bu adamı ben beğeniyordum bi kere bile kötü oynadığını görmedim.
Ama oyuncuyu kullanmak önemli biz onu yapamadık.

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 23:59

Abi ben Ceyhunun oyununu hiç beğenmiyorum gerçekten bir ortasaha oyuncusu için çok yavaş tamam iyi şutları var ama yavaş olması herşeyi bitiriyor benim açımdan sen ne düşünüyorsun Ceyhun hakkında defansta denenmesi lazım mı?

Orhan Kahraman
25.01.2010, 00:00

4-3-3 oynatılması yerine 4-3-1-2 benim şahsi kanaatimdir abi.

forma için rekabet olur (belki)

Keramettin
25.01.2010, 00:00
Bu adamı ben beğeniyordum bi kere bile kötü oynadığını görmedim.
Ama oyuncuyu kullanmak önemli biz onu yapamadık.Kiralık verdik.Seneye kazanırız Kuzu'yu

RepLay
25.01.2010, 00:01
Bide Yattara iyleştimi kimi kesicez valla :D

Muhammed
Mevcut kadro böyle oynarsa değiştiremeyiz bu kadroyu. En fazla Engin-Gabric değişimi olur. İyiki önümüzde kupa maçı var görmek istediğimiz oyuncuları o maçta görebiliriz.

Sefa
Arkayı kim kollayacak. Bu şekilde hücum olarak iyi oluruz ama defansif anlamda kötü. Bizi çözen bir takım rahat yener kaldı ki rahat gol atan bir takım değiliz. :)

Yasin Altuntas
25.01.2010, 00:02

Bu Resmin Hikayesini bilmek lazim bu Pozisyondan önce Alanzinho Sag Elinin Parmaklarina tükürmüs ve Sivasin Amblemine siliyor :D

zahido
bence bu takım 4-3-2-1 oynamalı.. orta üçlü serkan-selçuk-colman

2lide alan ve umut (umutun bu mevkiide daha iyi oynayacagını düşünüyorum)

İlerdede teo..

----selcuk----serkan-----colman

---------alan-------umut------

---------------teo------------

bence güzel bir hucüm hattı olur :)

Erdal
Abi iyi hoşda sağda Burak oynarsa Serkan'ı ne yapacağız.

Valla seneye hakemleri de yenecek bir kadro arıyorum...Fatih ve iki stoper alırsak farklı dizilişlerle sahaya çıkabilecek bir takım olabilirmiyiz diye hayal ediyorum

Bu arada sorayım: Hangisi iyidir sizce...Atıyorum bir takımın ezbere bir oyun şablonu olması ve sürekli onu oynaması mı yoksa değişkenlik mi?

biltrabzon

iyi kaliteli futbolcu.biz kullanamadik yada kendi verilen sansi kullanamadi.sonucta türkiye deki en iyi ön liberolardan biri.

İsa
25.01.2010, 00:03
Bu kadroda Gabriç,Zafer,Sezer,Tosun,Yattara katıldıkdıktan sonra Şenol hocaya Allah kolaylık versin.

AKSOY_61
Kiralık verdik.Seneye kazanırız Kuzu'yu

Buna sevindim bilmiyordum açıkcası.
İnşallah önümüzdeki hafta hariç diyarbakırda güzel oynar.
tijikuzu iyi oyuncu.

frkl
Bide Yattara iyleştimi kimi kesicez valla :D

:) onu hepten unuttuk olmadı simdi... Şenol hocanın işi zor ...

.....
Tjikuzunun gönderilmesini bende istiyordum.

Adam gelmiş 30 yaşına doğru düzgün bir şeyi yok. Onun yerine Ceyhun var Zafer var Sezer var.

Ben gençlere sans verilmesi yandaşıyım

Mesut
25.01.2010, 00:04
yattara mızda vardı değilmi :D

danger00
Bu gün 11 de forma şansı bulamayan oyunculardan şöyle aşağıdaki gibi bir kadro çıksa kim itiraz edebilir.
Gerçekten geniş ve iyi bir kadromuz var.

------------Teo(murat, h.ahmet)

gabriç-----------------yattara(burak)

-----sezer--ceyhun--zafer------

ferhat---song---mustafa---tayfun

-----------tony(tolga)-----------

Ayağını yere sağlam basan, top kullanma becerisi ve pozisyon bilgisi yüksek bir stoper; orta sahaya Colmanın bir gömlek üstü, sert-mücadeleci bir oyuncu (bir ernst, bir aurelio); forvetine de Umut ve Teoyla rotasyona girecek kaliteli bir oyuncuyla sınıf atlayabiliriz.

Katılıyorum ancak iyi bir sağ bekte sınıf atlamak için gerekli diye düşünüyorum.

Onur Şeref

İlerdede teo..

Umut arkada iş yapabilirse güzel bi kadro gibi.

Erdal
25.01.2010, 00:05
Gönül istiyor tabi rakipler puan kaybetsin fark kapansın biz de girelim potaya diye ama bence bu kadronun "boş" bir sezona ihtiyacı var...Hani geniş evet ama tamamdır denebilecek bir kadro değil...Eksikler belirlenir elenenler elenir...Araya kupa da sıkışırsa fitim ben :)

frkl
25.01.2010, 00:06

İlerdede teo..

Ben bu kodroda umutu keser gabrici koyardım bide selcukla serkanın yerini değiştirirdim daha iyi olur gibime geliyor..

magicyattara
İdeal kadromuz bu sanırım
..........................Onur

Ömer....Egemen-Giray......Song.....Cale

Serkan.....Selçuk.......Colman.......Gabriç

...............Umut.......Teo

Alan'a yer açmak istiyorsak mecburen tek forvet oynarız.
Umut ya da Teo..
Aksi bir modelde zayıf olan defansımız kanatlardan çok sıkıntı yaşar.

İki ayrı kadro çıkarıp ikisini de ilk 3 e sokabiliriz. Ama iki takımı birleştirsek şampiyon oluruz diyemiyorum.
Defans göbeği iki takımda da sıkıntı yaşar.
Bu takım Alanzinho'suz oynayamaz abi.
Bence Colman yedek kalmalı.

Mesut
Gönül istiyor tabi rakipler puan kaybetsin fark kapansın biz de girelim potaya diye ama bence bu kadronun "boş" bir sezona ihtiyacı var...Hani geniş evet ama tamamdır denebilecek bir kadro değil...Eksikler belirlenir elenenler elenir...Araya kupa da sıkışırsa fitim ben :)

yanı bu sezonun bizim açıdan senaryosu bu

Orhan Kahraman
yattara mızda vardı değilmi :D

Geri gelirse o kanadı açın oraya adam madam da koymayın özledim saçı sarı kendi kara oyuncumuzu :D

Ali Tunahan Güllü
Sizca iyi bir Murat Tosun kadroya nasıl dahil edilir?

.....
Türkiye kupasını almak boynumuzun borcu bu sene :)

asimetrik
25.01.2010, 00:07
Colman'ı sol kanatta seyretmek bana işkence gibi geliyor. Oyunun hiç bir yönüne faydası olmuyor.

Orhan Kahraman
25.01.2010, 00:07
Bu takımda kesmeyeceğim 2 oyuncu var 1i alanzinho biri serkan

Orhan Kahraman
25.01.2010, 00:08

anca semih şentürk gibi :D

Mesut
25.01.2010, 00:08
Geri gelirse o kanadı açın oraya adam madam da koymayın özledim saçı sarı kendi kara oyuncumuzu :D

yattara özlenmezmi google emiceye girip trabzonspor yazdığında bütün videolarda mutlaka bir eli kolu parmağı var :D

zahido
25.01.2010, 00:09
Bizim kadro nekadar şişkinmiş yaaa :D

Daha bu takıma yattara falan gelicek.. Muratlar buraklar zaferler sezerler falanda cabası..

Hocanın elinde geniş bir kadro var gelecek seneye kdadar kimin gidip kimin kalacagını iyice analiz eder..

Yattara veya alanzinhodan birisi gider bence.. Gabriçte gidebilir.. Yine daha iyisi alınması koşulunda colman gönderilebilir..

Bakalım bu sene en azından türkiye kupasını alabilirsek seneye ligde daha iddaalı bir takım olabiliriz..

frkl

Yedek forvet olarak dahil edilir bence...

Ali Tunahan Güllü
Ben en çok Tolgayı merak ediyorum bu sezon hiçbir resmi maçta sonradan bile oyuna girmedi hırs yapmıştır heralde?:)

Yalnız birşeye dikkat çekmek istiyorum ligdeki bütün takımlarda kaleci yönünden en zengin ve iyi kulübüz 3 kalecimizde şu ligde her takımda oynayacak seviyede..

Soytürk
ya bende şimdi kadro kurayım dedim eskiden kolaydı:)
şimdi hepsi dönünce nolcak kuramıyorum kadro en iyisi Şenol hoca kursun vede kolay gelsin:)

Orhan Kahraman
25.01.2010, 00:10
Alanzinho mu Colman mı ?

*Colman abi üzülerek de olsa colmanı gönderirim

magicyattara
25.01.2010, 00:10
Valla seneye hakemleri de yenecek bir kadro arıyorum...Fatih ve iki stoper alırsak farklı dizilişlerle sahaya çıkabilecek bir takım olabilirmiyiz diye hayal ediyorum

Bu arada sorayım: Hangisi iyidir sizce...Atıyorum bir takımın ezbere bir oyun şablonu olması ve sürekli onu oynaması mı yoksa değişkenlik mi?

İki tane çıkabilen bekimiz olsa kadroyu sokaktan bir çocuğa yaptır istersen.
Problem beklerde.

Egemen moral bozukluğunu atamamış.Bugün bazı anlarda sırıttı.Giray'ın kendine güveni yok.
İki stoper şart takıma.

Yani geri dörtlü olduğu gibi problem.

Ali Tunahan Güllü
25.01.2010, 00:11
Peki Gabric form tutunca ne olucak?

Engin mi-Gabric mi?:)

.....
25.01.2010, 00:11
Alternatifi bol takımlar başarılı olur. Bence biz iyi yolda ilerliyoruz :)

Erdal
25.01.2010, 00:12
Murat hocam bek derken sağ ve sol beklerden de memnun değilmisin?

frkl

Gabric ortaları daha akıl dolu..

asimetrik
Bu takım Alanzinho'suz oynayamaz abi.
Bence Colman yedek kalmalı.

Bence de iyi olduğu sürece oynar. Ancak orta saha değil forvet arkası. Bu durumda da tek forvet oynarız.

yigits
25.01.2010, 00:13
Gerçekten bol alternatifli bi kadromuz var hele de orta sahada.En iyisi bi maç bazı oyuncuları bi maç bazılarını oynatarak sürekli rotasyonla denenmeli. :)

Yasin Altuntas

Bence iyi bir Murat Tosun Kadroya giremez kendi Standartinin üstünde oynayan bir Murat Tosun belki girebilir

Erdal
Alternatifi bol takımlar başarılı olur. Bence biz iyi yolda ilerliyoruz :)

Diğer yandan alternatifi bol gibi görülen dahada kötüsü yaş ve performans olarak birbirine yakın olan geniş kadroyu her anlamda "takım" yapmak çok zordur....

Orhan Kahraman

orda iş biraz hangisi daha az bencil diye bakmaya kalıyor gabric bende 1 adım önde yok yok vazgeçtim engin yok gabric .. Engin ???? zor seçim

h@msi61
25.01.2010, 00:14
Senol hoca kanat hucumlarini fazlasiyla sever, o sebepten kanatsiz bir 4-3-1-2 yi gormemiz zor. Zamaninda Yattara-Gokdeniz-Szymek-Fatih-Mehmet Yilmaz'in beraber oynadigi maclar var, o yuzden Teo'ya da bir sekilde yer acilacaktir kadroda....

magicyattara
25.01.2010, 00:14
Murat hocam bek derken sağ ve sol beklerden de memnun değilmisin?

Abdullah gibi 2 adamımız olsa iki kanatta veya fenerin bekleri gibi beklerimiz olsa,takımı kurmak çok kolay olur.Sağ açık sol açık aramayız en azından.

Ali Tunahan Güllü
25.01.2010, 00:15
orda iş biraz hangisi daha az bencil diye bakmaya kalıyor gabric bende 1 adım önde yok yok vazgeçtim engin yok gabric .. Engin ???? zor seçim

Gerçektende çok zor seçim Engin son haftalarda iyi oynuyor ama şuan için Engin daha önde ve Şenol hocada öyle düşünüyor gibi..

Ahmet Faruk
25.01.2010, 00:15
Ne olurdu şu Sivasın bugün hocası bülent uygun olsaydı...
Ah o zaman ne kadar tatlı olurdu.
Adam anlamış başına geleceği :)

zahido
25.01.2010, 00:16
Abdullah gibi 2 adamımız olsa iki kanatta veya fenerin bekleri gibi beklerimiz olsa,takımı kurmak çok kolay olur.Sağ açık sol açık aramayız en azından.

Keşke fenerden bekiri isteseydik.. Sagbekte çok iyi o adam..

frkl
Diğer yandan alternatifi bol gibi görülen dahada kötüsü yaş ve performans olarak birbirine yakın olan geniş kadroyu her anlamda "takım" yapmak çok zordur....

Doğru..Artık bundan sonra Şenol hocanın maharetlerini görelim derim ben yurt dısı ne gibi katkılar saglamıs böylelikle bunlarıda görürüz...

.....

Oda doğru ama şu anda eldeki kumaşı en iyi şekilde kullanmamız lazım.

Erdal
Sivas çok mu kötü idi? Yani biz bir anda bu kadar iyi olamayız değil mi :)

Fatih Özkan
25.01.2010, 00:18

Ahhh ahh...
Keşke...

Orhan Kahraman
25.01.2010, 00:18
Sivas çok mu kötü idi? Yani biz bir anda bu kadar iyi olamayız değil mi :)

Sivas bence çok kötü değildi abi o ilerdeki siyahi oyuncuları zemin daha iyi olsa bizim defansı zorlardı bizim defans problem ya ilerde iyi işler yapıyorlar ama olay geriye gelince sıkıntı yaşıyoruz

Erdal
25.01.2010, 00:19
Muhalif, vallahi gözlerim bir seni bir Champions u aradı...Şöyle bir topa bassınlar diye:)...Merak ediyorum yorumunu?

Hüseyin BURNAZ
25.01.2010, 00:19
Keşke fenerden bekiri isteseydik.. Sagbekte çok iyi o adam..ömer in neyi var 10 bekir eder.

İsa
25.01.2010, 00:20

Bir kaç yaratıcı oyuncu dışında tüm takımın ezbere oynamasını isterim.

Serkan orda altı maçtır oynuyor sanırım,sağ çizgide kötü oynadığı bir maç hatırlamıyorum.Ama Şenol hoca sürekli belli dakikalarda Serkan ortaya çekiyor.Saha içindeki değişiklikler genelde takımın ritmini bozuyor.Bu değişkenlik bize pek yaramıyor.
Hem 4-3-3 sağına adam arıyorsak Umut var Tosun var.

10 numara
25.01.2010, 00:21
erdal hocam colman'ı kulübeye çekmek için sezer ve ceyhun'da aynı özellikleri aramanıza gerek yok colman'ın yapacaklarını yada yapamadıklarını yapabilecek bir oyuncu var o da zafer yelen......

Furkan Dündar
25.01.2010, 00:21

süper Yorum cale ataklarda çok zayıf
ömer ise sınırlı bir oyuncu
Bize gercekden gökhan ve santos gbi hücuma katkısı olacak beck lazım

magicyattara
25.01.2010, 00:22
Bence de iyi olduğu sürece oynar. Ancak orta saha değil forvet arkası. Bu durumda da tek forvet oynarız.

Colman,Alanzinho'nun yaptıklarını yapamaz.
Colman,tempolu maçlarda ortadan kayboluyor.
*
Aslında takımda eksik çok.
Yine aynı adamlar aynı hatalarla oynadılar bugün.
Ceyhun girmeden orta saha toparlayamıyor.
Rakip basmaya başladığı dönemlerde tek forvet yetersiz kalıyor.Orta sahadan çıkan topları sadece Umut'un takip etmesi oyunu üstümüze yıkıyor.Kontratak yapamıyoruz yani.

metinbay61
25.01.2010, 00:22
sezon başındaki sivas maçından sonra öyle şeyler yazmıştım ki şimdi korkuyorum yazmaya...nazar değmesin diyim ben başkada yazmıyım yoksa başlıyacağım tek tek övgülere...:)

Orhan Kahraman
25.01.2010, 00:24
ben yazayım senin yerine rahat olun diyara 5 atarız :D

İsa
25.01.2010, 00:25
Takımın en büyük problemlerinden biride oyunun belli bölümleriden oyunun kontrolünü ele alacak,soğukkanlı,ayağına hakim oyuncu olmayışı.
Bu maçta pek hissedilmesede takım baskı yediğinde panik yapıp,şuurunu kaybediyor.
Takımın her bölgesine böyle birer oyuncu lazım.Stoper-Ortasaha-Tekke.

Furkan Dündar

atmamak için bir sebep var mı yok :D
Teo bombalar belki ;)

metinbay61
benim o zaman yazdıklarıma göre az olmuş bu...:)

Furkan Dündar
25.01.2010, 00:26
Takımın en büyük problemlerinden biride oyunun belli bölümleriden oyunun kontrolünü ele alacak,soğukkanlı,ayağına hakim oyuncu olmayışı.
Bu maçta pek hissedilmesede takım baskı yediğinde panik yapıp,şuurunu kaybediyor.

Stoper Orta saha ;) Tekke ? gelir mi belirsiz gelirse :D:D

magicyattara
Keşke fenerden bekiri isteseydik.. Sagbekte çok iyi o adam..

Etma yahu:)
Hiç beğenmediğim bir adam.Bir kere stoper bu adam,zorunluluktan sağ bek oynuyor.Ki stoperde de beğenmiyorum onu.

Gökhan Gönül mesela bahsettiğim adam.

temel_yilmaz
süper Yorum cale ataklarda çok zayıf
ömer ise sınırlı bir oyuncu
Bize gercekden gökhan ve santos gbi hücuma katkısı olacak beck lazım

Ama bugün Ömer'in bindirmeleri iyidi sivasın hocası gördü orayı agbetuyu aldı oyuna.tabi bir gökhan değil ama faydalı bir transfer eski sağbeklerimize nazaran sol bekimiz defans adına iyi ama ileri çıknca dönüşü geç oluyor gerisi boş kalıyor bir pozisyonda rakip bomboş solda kaldı.

POYRAZ
Mac icin cok yorum yazmaya gerek yok.
Ilk 30 dakika resmen bogduk onlari. 2 Topumuzun gol olmasini direkler önledi.
Kazandik ve mutluyuz.
5iva55por'a 2. ligde basarilar.

Taner Uykuçeken
Alanzinho varken Colmana gerek yok diye düşünüyorum, zaten Enginde var ortalığı karıştıracak Orta sahaya daha sert futbol oynuyacak biriyle desteklemek lazım....
bı arada 4 yabancımızın 18 dışında olduğunu düşünürsek gerçi biri tony de onlarda gelince 18 dışı kimi bırakacak Şenol Hoca merak ediyorum

Orhan Kahraman
benim o zaman yazdıklarıma göre az olmuş bu...:)

Teo'nun amuda kalkmış en az 2 golü var bu nasıl :eek:

metinbay61
25.01.2010, 00:27
hatta ben eksiklerimizi yazayım bu sefer...:)

savunma alarm veriyor...baskı yediğimiz zaman işimiz zorlaşabilir...

Şenol Altunsoy
25.01.2010, 00:28
Hiç beğenmediğim bir adam.Bir kere stoper bu adam,zorunluluktan sağ bek oynuyor.Ki stoperde de beğenmiyorum onu.

Bence Orhan Şam'da olur çok iyi hücuma çıkıyor

Özkan Şentürk
25.01.2010, 00:28
Senol hoca kanat hucumlarini fazlasiyla sever, o sebepten kanatsiz bir 4-3-1-2 yi gormemiz zor. Zamaninda Yattara-Gokdeniz-Szymek-Fatih-Mehmet Yilmaz'in beraber oynadigi maclar var, o yuzden Teo'ya da bir sekilde yer acilacaktir kadroda....

ah Szymek ah.Bukadar ortaha saha oyuncusu var ama onun gibisi hala yok.

metinbay61
25.01.2010, 00:29
Teo'nun amuda kalkmış en az 2 golü var bu nasıl :eek:
inşallah diyeyim:)

Orhan Kahraman
25.01.2010, 00:29
Giray forvet oynasa diye bişeyler gevelesem :D

neler kaçırmış bugun :D

magicyattara
25.01.2010, 00:31

Bu durumlarda can simidi kanatlardır.Oyunu kanatlara indirip rakibi açarsın.Yaptıkları pres etkisini kaybeder böylece.
Bizim kanat adamlarımız alıp gidecek seviyede değiller.

Erdal
Ordu maçında Zafer i görmek isterim bende...

Furkan Dündar
Ama bugün Ömer'in bindirmeleri iyidi sivasın hocası gördü orayı agbetuyu aldı oyuna.tabi bir gökhan değil ama faydalı bir transfer eski sağbeklerimize nazaran sol bekimiz defans adına iyi ama ileri çıknca dönüşü geç oluyor gerisi boş kalıyor bir pozisyonda rakip bomboş solda kaldı.

zaten Ömere Bugün için Kötü demedim sadece sınırlı kapasitesi var bu maçda iyi doğru fakat ondan her maç bunu göremeyebiliriz..
Yani Trabzonsporumuzun sag ve sol becki iyi olsa düşünün Bugün ömerin yapdığının 2 katı oldugun sivasa 5 atardık rahat ...
Back bence en önemli pozisyonlardan biri ve seneye transfer yapılmalı zaten takımımızda transfer gereken bölgeler belli

stoper (kesinlikle çok iyi bir stoper almalıyız )
forvet ( Top hakimiyeti yüksek bir forvetimiz olmalı)
orta saha için BELKİ bir sağ açık olabilir ve
sağ sol back :) cale satılabilir yıl sonunda yerine daha iyisi neden alınmasın

asimetrik
Mehmet Sarıgül sen nasıl buldun takımı ve Sivas'ı?

AKSOY_61
25.01.2010, 00:32

Benim bugün tek üzüldüğüm şey sivasın başında değerli bir hoca olmasıydı.
Muhsin ertuğral gibi mükemmel bir insanı haketmiyor o takım.

Ugur Ergenc
ii başladık inş devamıda gelir.

hay1699
cok zor gol atiyoruz, kolay yiyoruz.. yillar onceki milli mac sonrasi beyanatlarina benzedi ama :) bu zayif ve aptalca bir dusunceyle acik oynayan sivasi yenmek tabi mutlu etti beni ama olcu degil. hastalik devam ediyor, iyi bir rakibe karsi kacirirsan o golleri sonuc daha farkli olabilir.

Muhammed
25.01.2010, 00:33
Muhalif, vallahi gözlerim bir seni bir Champions u aradı...Şöyle bir topa bassınlar diye:)...Merak ediyorum yorumunu?

Champions'un yorumunu az sonra alıntılayacam buraya. Pek hoşuna gitmeyecek ancak Erdal abi :)

zahido
25.01.2010, 00:33

Abi gökhan gönülü alamayız :)

Evet bekirimn asıl mevkii stoper ama antepteykende sagbekte oynuyordu..

Bence alınabilirdi hiç olmadı hem sagbek hem stoperde oynayan iyi bir alternatifimiz olurdu :)

magicyattara
25.01.2010, 00:34
Bence Orhan Şam'da olur çok iyi hücuma çıkıyor

İnter'de Maicon var Şenol abi.:)Sağ bek oynuyor ama ne oynuyor.
Orhan Şam'ı doğru dürüst izleyemedim.
Gözüme çarpmadı hiç.

Erdal
25.01.2010, 00:34
Champions'un yorumunu az sonra alıntılayacam buraya. Pek hoşuna gitmeyecek ancak Erdal abi :)

Tahmin ediyorum :)...O yüzden merak ettim...

Furkan Dündar
25.01.2010, 00:35
İnter'de Maicon var Şenol abi.:)Sağ bek oynuyor ama ne oynuyor.
Orhan Şam'ı doğru dürüst izleyemedim.
Gözüme çarpmadı hiç.
orhan şam ;)

Muhammed
25.01.2010, 00:36
Sivas'dan bi cacık olmayacağı gerçeği şöyle bir kenarda durmak kaydıyla ilk 45 dk'da futbola fazlasıyla doyduğumuzu söyleyebiliriz.Bu kadar doymuş bir adama wc ziyareti şart tabi.Eh, 2. yarıda oynadığımız futbolla da .ıçmış olduk!

8-0 bitmesi gereken maçta 3-1'i ıkına ıkına son 10 dk'da bulabildik işte..3 gol atabilmesi için 300 pozisyona girmesi gereken, en önemli oyuncuları Umutla Serkan olan bir Trabzonspor'dan bahsediyoruz.

Engin diye bir arkadaş var, halısahada kadroya almayacağım adam Trabzonspor'da ilk 11! Şenol Güneş'in dahiyane oyuncu kazanma çabaları. Bu şansı Göksu'ya versen mesela anlarım ama bu yaştan sonra Engin'i "adam etmek" bize mi düştü? Umarım Gabric bir an önce geri döner de bizi bu eziyetden kurtarır.

Artı olarak biri hocamıza söylemeli ki, 60'dan öncede değişiklik yapma hakkımız var ve son değişikliği 80'den sonra yapmak gibi bir zorunluluğumuz yok! Ölmeden önce "değişiklik özürlüsü" olmayan bir hoca görebilecek miyiz acaba?

Sonuç olarak stoper-ortasaha ve Gutierrez'in yanına kaliteli bir santrafor almadığımız sürece yapacağımız en iyi şey iki ileri bir geri.

Erdal abi Champions'un bugün maçtan sonra yazdığı ileti bu. İmzasıda "Şenol Güneş istifa" :)

Muhammed
25.01.2010, 00:37
Bu arada kadro için bu kadar kafa yormaya gerek yok bence. Umut kendini zorla yedek bıraktırır birkaç hafta sonra. Bugün kaçırdığı 3 tane %100 lük gol pozisyonu var. Bu kadroda Engin yerine Gabric, Umut yerine Teofilo, stoperede Song'u koyarız.

Erdal
25.01.2010, 00:38
Son cümlesine kesinlikle katılıyorum...Ama başlarda biraz tutarsız...Hem futbola doyduk, hem bu kadar eleştiri olmaz yahu:)

Hoca'nın 60 dakika beklemesi beni de konuşturuyor vallahi...Dedim ya Colman ı kazanacak diye beni kaybedecek hoca:)...

Mehmet Sarigül
25.01.2010, 00:39
Ilk yarim saat iyi oynadik...iyi bir takim olabilmemiz icin top rakibe gecdiginde takim halinde savunma yapmasini ögrenmeliyiz.

Bugün Engin'i cok begendim...

ileri_libero
25.01.2010, 00:39
Defansif oyun alayışımız ve defansımız yetersiz.
İleride top tutamıyoruz, bu da takımı düşürüyor.
Alanzinho ve Engin'den birisi fazla.
Orta sahamız biraz daha sert olmalı.

eyinc
25.01.2010, 00:40
kale : onur, tolga, slyva
defenas : giray , egemen, tayfun, ömer, cale, ferhat, song, mustafa yumlu

orta saha : selçuk, colman, alan, yattara, sezer, serkan, ceyhun, zafer, barış, engin, gabriç, tiji, brüls, papy

forvet : umut , teo, murat, burak, hasan

kiralık olanlar dahil yazdım. ortasahada inanılmaz bir şişkinlik var. kalite olarak birbirine yakın çok oyuncu var. 4-5-1 dahi oynasak 8 oyuncu dışarda kalıyor bunların 3 nü yedek oynatsan 5 oyuncu ilk 18 e giremiyor. yattara ve tiji satılırsa (bi takıma yattara ve alazniyo fazla birini tercih etmek zorundayız benim tercihim alan) göbekte oynayabilen colman selçuk ceyhun sezer papy bunlardan 3 nü tercih etmek gerek ilk 11 için 2 si yedek. kanatlarda oynayabilen serkan gabriç engin barış brüls 2 si 11 de tercih edilip barış kiralık olarak başka bir takıma yollanmalı forvet arkası oynayabilen alan ve zafer o bölge için yeterli.

forvet konusunda umut teo ilk 11 oynayabilecek özelliklerde murat burak ve hasan bence burak başka bir takıma satılmalı 4 forvet teo ii çıkarsa yeterli olur gibi. hasanı kazanmak açısından bu önemli.

defans en az 2 kalkiteli transfer şart bu bölgeye songla sezon sonu yollar ayrılmalı hatta

kaleci slyva gönderilmeli.

giden 4 yabancı ( slyva, song, yattara, tiji) gelen 2 yabancı (brüls, papy) diğer yabancı hakkımızı
kaliteli bir stoperde kullanabiliriz.

oldukça genç ve kaliteli bir kadromuz var aslında sadece zamana ihtiyacımız var sanırım şenol hoca bu oyunculardan çok kaliteli bir takım yapacaktır.

Erdem Keser
25.01.2010, 00:40
Zeki Çol da abarttı : İlk yarım saatteki oyun, bu sene şuana kadar bütün liglerde ki en ezici en keyif verici baskılı oyundu.

AKSOY_61
25.01.2010, 00:41
Bu arada kadro için bu kadar kafa yormaya gerek yok bence. Umut kendini zorla yedek bıraktırır birkaç hafta sonra. Bugün kaçırdığı 3 tane %100 lük gol pozisyonu var. Bu kadroda Engin yerine Gabric, Umut yerine Teofilo, stoperede Song'u koyarız.

Bu takımda banko oynayacak bi kaç adam var birisi de umut.
Umut kesilmez.

maxim
Bu takıma takviye lazım değil, bu takımın mevcut kadrosunu düzgün kullanmak lazım...

AKSOY_61
Zeki Çol da abarttı : İlk yarım saatteki oyun, bu sene şuana kadar bütün liglerde ki en ezici en keyif verici baskılı oyundu.

Bjk maçı da bu oyuna yakındı.

İsa
Alanzinho-Engin-Colman'dan ikisi fazla.

Erdal
25.01.2010, 00:43
Olur olur...İşler yolunda giderse seneye futbol seyrederiz...Tabi sevgili yöneticilerimizi takımdan uzak tutmak koşulu ile...Proje bulmak lazım onlara...Manjerlik oyunlarına falan mı alışsalar diyorum?

Halit Akyüz
25.01.2010, 00:43
Başkan Şener'in açıklaması
24 Ocak 2010 / 17:37
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, takımın oyundan çok memnun olduğunu söyledi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, takımın oyundan çok memnun olduğunu söyledi.
Şener, saha ağır olmasına rağmen çok pozisyon bulduklarını belirterek, �Çok gol pozisyonu bulduk ancak üçünü değerlendirdik. Daha çok gol atmalıydık. Şimdi sırada Diyarbakır deplasmanı var. Ben 3 maçta 9 puan almalıydık demiştik ve buna çok önem veriyoruz. Birini geçtik Diyarbakır ve Manisa kaldı. Bu maçları da 3 puan ile kapatırsak durum çok daha farklı olabilir. Artık benim mesuliyetim azaldı .Şimdi Şenol Güneş var� diye konuştu.
Taraftara teşekkür eden Şener " Taraftar takım ve teknik heyet buluştu. Bu gün sahada takımı destekleyen taraftar vardı. Ben sorumlu mevkide olduğum için stresli maç seyrediyorum.Benim üzerimde de futbolcular gibi baskı vardı.Zaman zaman sesler çıkıyor ama onlarda genç.Bunlar olabilir.Seyirci takıma gereken desteği verdi "dedi.
Transferin Trabzonspor için bittiğine değinen başkan Şener" Biliyorsunuz stoper'de eksiğimiz var. bir Tayfun'un sakatlığı var.Ayrıca Song'un takımada çeyrek finale kaldığı için bu futbolcumuzda takıma geç katılacak. Ancak Giray ve Egemen o mevkide çok başarılı oynuyorlar. Hocamızın şuanda bizden bir talebi yok. Olursa o zaman bakarız "dedi

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

AKSOY_61
25.01.2010, 00:44

Çok doğru.
Takım savunması adına enginin yerine gabriçin oynaması lazım.

Engin de yendik durumlarda veya gabriçin olmadığı zamanlarda çok iyi bir anternatif olur.

Erdal
Erdem, Zeki Çol Şenol hoca'nın eski arkadaşıdır...Ama federasyon muhabbetinden araları bozuk...Torpil yapmaz yani :)

Mehmet Sarigül

Engin ve Gabric farkli oyuncular...özellikleri farkli...ben Engin'i bugün cok begendim.

asimetrik
25.01.2010, 00:45
Ilk yarim saat iyi oynadik...iyi bir takim olabilmemiz icin top rakibe gecdiginde takim halinde savunma yapmasini ögrenmeliyiz.

Bugün Engin'i cok begendim...

Bugün hücumda kaptırdığımız toplarda, savunmaya dönüşlerde en iyi maçımızdı bence. Ben bu kadar tempolu oynadığımız halde (ikinci yarı) hücumdayken top kaptırıp, rakibin orta sahayı hızlı geçtiği anlarda (yandık rakip kalabalık) derken ekranın sağından içine doğru hep bordo mavi formalı bir bacak girip rakibi kapatıyordu.
Verdiğimiz gol pozisyonu (gol dahil) hatırlamıyorum. Takım savunması serzenişin bu maç için değildi sanırım.

ileri_libero
Şenol hoca stoper istiyordur mutlaka.Fakat eldekilerden daha iyi ve farklı özelliklerde olan bir oyuncu istiyordur.Lider özellikleri olan üst düzey bir stoper.

Bülent AKBULUT61
valla 90 dakikanın büyük bir bölumu cok iyidik.birde bundan sonra UMUTA bir gram bile laf etmiyeceğim kendi adıma adam süperdi ya helal olsun bu UMUTTA TRABZON kanı var bu kadar eleştiriye bu kadar baskıya rağmen özel hayatındada problemi var (eşinden dolayı) adam 90 dakika canla başla ve hiç yorulmadan mucadele ediyor devam UMUT devam tekrar helal olsun:alkış::alkış::alkış:

İsa
25.01.2010, 00:46
Bu arada bugün Umut Sivas'ın kalecisine resmen dayak attı.

AKSOY_61
Başkan Şener'in açıklaması
24 Ocak 2010 / 17:37

Transferin Trabzonspor için bittiğine değinen başkan Şener" Biliyorsunuz stoper'de eksiğimiz var. bir Tayfun'un sakatlığı var.Ayrıca Song'un takımada çeyrek finale kaldığı için bu futbolcumuzda takıma geç katılacak. Ancak Giray ve Egemen o mevkide çok başarılı oynuyorlar. Hocamızın şuanda bizden bir talebi yok. Olursa o zaman bakarız "dedi

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Yandık desenize.:o

maxim
Ben olsam bu takımdan istisna maçlar hariç Gabriç'i asla kesmem...

Muhammed

Ben Ligtv abonesi olduğum için sene başından beri elimden geldiğince maçları izliyorum. Bende daha böyle bir baskı görmedim.

10 numara
Yandık desenize.:otam ben yazıyordum:) başkan hep aynı yere takılıyor...

.....
25.01.2010, 00:47
Sadri Başkan ; stopere adam lazım. illaki bunu görmeniz için yenilmemiz mi lazımdı ?

Erdal
25.01.2010, 00:47
Şenol hoca stoper istiyordur mutlaka.Fakat eldekilerden daha iyi ve farklı özelliklerde olan bir oyuncu istiyordur.Lider özellikleri olan üst düzey bir stoper.

Yani yabancı...Stoper yabancı olmalı...Ben ki öz evlatçıyım bunu diyorum dikkate alınmalı abi...

Ali Tunahan Güllü
25.01.2010, 00:49
Bence stoper alıcaz..

Erdal
25.01.2010, 00:50
Yahu şu Papy nin oynadığı maçların görüntülerini her hafta bulamazmıyız...Hollandadaki arkadaşlar bu konuya bir el atsa...Uşağın gelişimin takip edelim...Bizimkiler unutacak yoksa:)

Mehmet Sarigül
25.01.2010, 00:51
Bu takıma takviye lazım değil, bu takımın mevcut kadrosunu düzgün kullanmak lazım...

1. Kaleci

2. Sagbek

3. Iki stoper (dörtlü defansla oynayacaksak)

4. Önlibero

5. Forvet

Hedef Ligde Zirve ve Avrupa kupalarinda basari ise,...yoksa bu kadro Ligde üst siralari zorlamak icin yeterli.

Sefa
25.01.2010, 00:51
Yandık desenize.:o
Futboldan anlamadığını belirtmişti.. :)

Erdal
25.01.2010, 00:52
Başkan durup dururken stoper eksikliğinden bahsetmez....Durun bakalım...

Erdal
25.01.2010, 00:53
Bu arada ben hala küsüm yönetimle o ayrı konu :)

ileri_libero
25.01.2010, 00:54
Yani yabancı...Stoper yabancı olmalı...Ben ki öz evlatçıyım bunu diyorum dikkate alınmalı abi...

Şenol hoca Song'dan da yararlanmak isteyebilir.Ayrıca çok iyi bir stoper,bir ortasaha, bir forvet istediğinden eminim.Üçünde de ana kriter liderlik yapabilmeleri.İstediği forvet belli.Ortasaha ve defans için araştırmalar vardır.

Ali Tunahan Güllü
Song en geç ne zaman geliyor?

MİSSE_MİSSE
Omer----giray----egemen---gabric
burak---serkan---selcuk--colman--alan
--------------teo--------------

Erdal
25.01.2010, 00:55
Hafta boyunca maç başlığına yazmama uğuru denedim...Beklentim kazanmak falan değil takımın futbol oynayabileceğine dair bir ışıktı...İlk yarı ışık gelince başlığa da yazdım...Geçen haftayı Fatih başlığında geçirdik...Bu hafta bir başlık lazım:)

stoper başlığı açsak mı yahu:)

zahido
25.01.2010, 00:55
Mesela defansa, orta sahaya transfer edilen sezer gibi bir oyuncu almazlar..

Daha etkili tak diye ilk 11de başlayacak olan bir adam bulabilirlerse bence bu devre arasında alırlar..

Yoksa illaki hocada görüyordur defanstaki eksikliği heralde..

Dediim gibi eğer komple iyi bir stoper bulabilirlerse direkt alıcaklar yoksa sezon sonu yaparlar bu transferi bana göre.

TolgaTopçu61
25.01.2010, 00:56
Song en geç ne zaman geliyor?
Eger final'e kadar gelirse Kamerun...
En gec 31.01., birde üstüne 5-7 gün koyalim...
En gec 5-7 subat gibi takim da olabilir...
Tabii takimi finale kadar gelirse...

Erdem Keser
25.01.2010, 00:57
Bu arada bugün Umut Sivas'ın kalecisine resmen dayak attı.
Adamı bi pozisyonda yarım etti:D

Ali Tunahan Güllü
Eger final'e kadar gelirse Kamerun...
En gec 31.01., birde üstüne 5-7 gün koyalim...
En gec 5-7 subat gibi takim da olabilir...
Tabii takimi finale kadar gelirse...

Sağolasın,lazım lazım stopere transfer lazım..

lazzz61
Sadri Başkan ; stopere adam lazım. illaki bunu görmeniz için yenilmemiz mi lazımdı ?
adamm napsın stoperler iii olur forvett bozulur forvet ii olur stope bozulur forvet kötu olur orta saha bozulur... .:D :D:D

Ahmet Kuru
25.01.2010, 00:59
Takımın ilk yarım saatteki oynadığı futbol keyif verici,gurur verici,umut vericiydi...
Zeki Çok'un da dediği gibi bu sezon ki en baskılı dakikalardı...
Devre arasının bize iyi geldiğini söyleyebilirmiyiz bilmiyorum...
Rakip sivas olunca,kesin konuşmak mümkün olmuyor tabi:)

İyi oyun oynayınca kaçan gollere de çok fazla kızamadım...
Böyle oynansın elbet atılır dedim içimden:)
Güzel futbol ve galibiyetle ikinci yarıya başlamak iyi oldu..
İnşallah bunun devamıda gelecek...

ileri_libero
25.01.2010, 00:59
Bu arada Teo'yu beğendim.Pas alışverişi ve topu kullanması iyi.Bu bizim birkaç senedir görmediğimiz forvet özellikleri.Burak'ta gelirse bu konuda şimdilik sıkıntımız kalmaz.

Erdal
25.01.2010, 01:00
İstifade etmeyi düşünmüyorsak ( ki öyle görünüyor) Slyva ile sözleşme feshedilebilir karşılıklı ( Mehmet abi kızacak ama) :)

Şenol Altunsoy
Adamı bi pozisyonda yarım etti:D

İki pozisyon ve hep aynı nokta :) ama ikincisi hakikaten dediğin gibiydi

Muhammed
Yahu şu Papy nin oynadığı maçların görüntülerini her hafta bulamazmıyız...Hollandadaki arkadaşlar bu konuya bir el atsa...Uşağın gelişimin takip edelim...Bizimkiler unutacak yoksa:)

Benim bildiğim şu. Onlarında sitelerinde her maç maçın yıldızını seçiyor taraftar. 14 maçın 7 sinde Papy'i seçmişler. Bizden 1 yıl daha kiralayacaklarını umuyorlar sanırım :)

asimetrik
25.01.2010, 01:01
Omer----giray----egemen---gabric
burak---serkan---selcuk--colman--alan
--------------teo--------------

Gabriç sol bek...
Güzel bir konu:)

İsa
25.01.2010, 01:02
Sezon başında Afolabi-Atiba-Tekke alınmış olsaydı şu anda şampiyonluk türküleri söylüyor olabilir miydik?

frkl
25.01.2010, 01:02
Ligin 2. yarısından artık beklentimiz avrupa kupalarına gitmek olmalı o yolda şenol hoca hem kafasındaki ideal kadroyu kurar eksikleri yaza halleder diye umutlanıyorum .Bide teo nun takıma oturmasını sağlar..

Ben 2. yarı Trabzonspordan en buyuk beklentim buyuk mac kazanabilmek gs feneri yenmek gibi..

Halil Atalay
25.01.2010, 01:03
ben bugün büyük bir heyecanla maçı izledim alışveriş mağazasını ayağa kalkdı

Erdem Keser
25.01.2010, 01:03
Aynen öyle Şenol abi.Benzer iki pozisyon vardı ama birisinde fena kıvrandı kaleci.

Umut rakip adına sinir bozucu bi adam, sahada oraya buraya koşarken durdurup suratına bi tane vurası geliyor adamın:D

Mehmet Sarigül
25.01.2010, 01:04
Bugün hücumda kaptırdığımız toplarda, savunmaya dönüşlerde en iyi maçımızdı bence. Ben bu kadar tempolu oynadığımız halde (ikinci yarı) hücumdayken top kaptırıp, rakibin orta sahayı hızlı geçtiği anlarda (yandık rakip kalabalık) derken ekranın sağından içine doğru hep bordo mavi formalı bir bacak girip rakibi kapatıyordu.
Verdiğimiz gol pozisyonu (gol dahil) hatırlamıyorum. Takım savunması serzenişin bu maç için değildi sanırım.

Hayir, degil...Sivas ölcü degil...Biz (genelde) top rakip takimda oldugu bölümlerde iyi degiliz.

Bugünki ilk yarim saatlik bölümü 90 dakika oynayamayacagimiza göre...

Soytürk
25.01.2010, 01:05
161. sayfaaaaaaaaaaa:D:D

İsa
25.01.2010, 01:05
Bu arada bugün Gs maçında Caner'i izleyen oldu mu?
Adam bağıra bağıra elimizden gitii.

Erdal
25.01.2010, 01:06
İsa, Caner gelmek istemedi bize...İstemeyen gelmesin...boşver...

Remzi
25.01.2010, 01:08
Bence stoper alıcaz..

Tunahan kullandığın avatarı istiyorum :)

enmavi61
25.01.2010, 01:09
bu sene izlediğim en tempolu en coşkulu ve en çok mücadele yaptığımız maçtı

asimetrik
Umut hakkında bu sezon başına kadar iyi niyetli ama olmuyor diyordum. Bu sezon ilk yarısı ise gelişim gösterdi yedek olarak mutlaka kalmalı dedim. Ancak şimdi Umut yeni bir forvet tarzının ilk örneği olabilir diye düşünmeye başladım. Üzerinde durulması gereken bir adam.

Ahmet Faruk
Maçta ikinci yarı, Umut bir pozisyonda Abdurrahmanı kovalıyor.
Abdurrahman baktı bu deliyle başa çıkılmaz, topu kör burun taca attı :D.
Ne hoştu ya :)

Uğur Tüysüzoğlu
25.01.2010, 01:10
Göze hoş gelen futbol vardı sahada genel anlamıyla...

Sivasın acizliğindenmi bilinmez ilerleyen haftalarda görecez...

Hakkını yememek gerek tabi oyuncularında pas trafiği yüzde gittikçe artıyor..

Oyunun bazı alanlarında bocalasakda her maç iyi oynadığımız 10 dk daha fazlasını oynasak yeter..

Son bir dip not... orta dörtlü serkan-colman-selçuk-gabriç :D olur

Erdal
Umut u Tuncay gibi oynatmak lazım diye bir yorum hatırlıyorum....

Mehmet Sarigül
İstifade etmeyi düşünmüyorsak ( ki öyle görünüyor) Slyva ile sözleşme feshedilebilir karşılıklı ( Mehmet abi kızacak ama) :)

Edilebilir Erdal,...ama Onur gibi (acemi) bir kaleci ile Trabzonspor gibi bir takim yoluna devam edemez.

Bunu zamanla sizde göreceksiniz...:)

trabzonlux61x
25.01.2010, 01:12
Bende simdiye kadar bizim ve diger eziklerin tüm maclarini izledim hemen hemen ve gercekten bugün cok güzel top oynadik resmen ezdik sivasi. Bütün takimi kutlarim hepsi ellinden geleni yapti. Bugün spor pprogramlarini izledim ve herkes bayildi bizim futbolumuza adamlar konusurken agizlari sulaniyor :D. Futbola doyurduk onlari.

Uğur Tüysüzoğlu
25.01.2010, 01:13
Edilebilir Erdal,...ama Onur gibi (acemi) bir kaleci ile Trabzonspor gibi bir takim yoluna devam edemez.

Bunu zamanla sizde göreceksiniz...:)

Bu saaten sonra Onur'un o eldivenleri kaptıracağını zannetmem...

Heleki onu eğiten kaleci antiranörü ve Şenol hoca başında varken..

Kaliteli kumaş Onur...

Mehmet Sarigül
25.01.2010, 01:14
Umut hakkında bu sezon başına kadar iyi niyetli ama olmuyor diyordum. Bu sezon ilk yarısı ise gelişim gösterdi yedek olarak mutlaka kalmalı dedim. Ancak şimdi Umut yeni bir forvet tarzının ilk örneği olabilir diye düşünmeye başladım. Üzerinde durulması gereken bir adam.

Ilk ve tek...:)

İsa
25.01.2010, 01:16
Abi Umut'un en büyük şansızlığı geldiği günden beri yanına kaliteli ve tecrübeli bir santrafor alınmayışıydı.
Hem ondan çok şey öğrenebilir hemde psikolojik olarak daha rahat olabilirdi.