PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 18. Hafta | Trabzonspor 3-1 Sivasspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18

Mert Oğuzlu61
24.01.2010, 18:24
Aalaanzinhoo ne yaptı öyle sivaslılara, ahahahaha :D:D:D

Uğurtan
24.01.2010, 18:25
elrio gelde şu sizin elrionun muhteşem çalımlarını konuşalım:D

Sen avatarı gör önce

:p

f1bekir
24.01.2010, 18:25
Elrio oynadı mı ki? Ben yeni olduğu için kadroya almadılar diye düşünmüştüm.

demiradam57
24.01.2010, 18:26
Sivası ezdik geçtik resmen. Ancak ben halen Şenol Hoca'nın Colman'ı neden oyundan çıkarttığını anlamadım.

Arkadaşım bir konuyuda anlamayıverin.Maşallah yakında şenol hocayıda eleştireceksiniz.Bu forumda ne kadar teknik direktör varmışta bizim haberimiz yok.Takım mükemmel bir futbolla patates tarlası gibi bir zeminde galip gelmiş.ve de rakibi eze eze.Sen hala onu niye çıkardı bunu niye çıkarmadı diyebiliyorsunya.Helal olsun sana ve senin gibilere:confused::confused::confused:

Cafer Bulur
24.01.2010, 18:26
Arkadaşlar Sivasspor da çok güçlü bir rakip değil.

O yüzden bu maç yanıltıcı olmasın.
Evet,ilk yarim saatteki mükemmel oyunumuzda sivassporun bir takim olamayisi daha büyük bir etkendi.

Özellikle sivasin solbekinin3. cü tercihleri olusu bizim isimizi cok kolaylastirdi.

Buna ragmen bundan yeterince istifade edemedik,bircok pozisyonda alanzinho nun ferhati dogru dürüst gecemedigine sahit oldum.

bordo61
24.01.2010, 18:27
Elrio oyunda varmıydı ya merak ettim göremedim :)

Bülent AKBULUT61
arkadaşlar kusura bakmayında benim jeton düşmedi şu Elrio muhabbeti nedir birisi acıklarmı.

Mert67
Bu maçda en çok göze çarpan hatamız adam paylaşımında sorun yaşamamızdı bana göre.

A.T.R
24.01.2010, 18:28
Mükemmel bir ilk 30 dakika kaçan bir sürü gol ve atılan 2 gol. Yani Baktığınızda harika, gurur ve mutluluk veren bir tablo ama taraftar olarak takıma karşı o kadar güvensizleşmişiz ki ( misal ben) golü yedikten sonra eyvah dedim acaba bir kaza olur mu dedim. Şükür ki biz galip geldik. İnşallah ilk 30 dakikadaki ( saha şartlarına rağmen) oyun sadece Sivas'ın çok kötü olmasından dolayı değildir.

Tüm futbolculara ve teknik ekibe candan teşekkürler.

Son sözüm Umut'a karşı insaf kriterlerini İsrail'in Filistinlilere karşı olan insaf seviyesine düşürenlere. Lütfen artık bu anlamsız ve sevimsiz muhalefet ve aşağılamadan vazgeçin. Fena halde antipatik oluyorsunuz. Bu adamın gol kaçırmasına da razıyım ben yeter ki mücadele ederken ruhunu koysun - ki koyuyor zaten- sahaya. 1,5 yıl içerisinde Gökhan Ünal'ın bir tek maçını gösterebilir misiniz Umut'un mücadelesine %30 civarında yaklaştığı??

bordo61
24.01.2010, 18:28
arkadaşlar kusura bakmayında benim jeton düşmedi şu Elrio muhabbeti nedir birisi acıklarmı.
Burda elrio diye bir bir sivaslı vardı.

Maçtan önce öyle oynucak böyle oynucak diyodu ama göremedik

Ümit Tekşan
24.01.2010, 18:29
Nesine sevindin renkdas,ben ilk 30 disinda rakibi oynatan bir Trabzonspor gördüm.

Eger sivasli erman yakaladigi pozisyonda daha becerikli olsaydi puan kaybimiz kacinilmaz idi.

Takim sanki bütün enerjisini ilk yarim saat icin ayarlamis gibiydi,daha sonra tel tel döküldüler.

Ben yorumuna katılmıyorum. Takım bence iyi oynadı, Erman diyorsun da bizim iki tane direkten dönen top, diğer kaçan pozisyonlar vs. İlk yarım saat de skor 4-0 olurdu.

Bence galibiyetin zevkini çıkarmaya bakalım. Tebrik ediyorum takımımızı güzel futbol izlettiler bu gün bizlere...

Ali Tunahan Güllü
Sen avatarı gör önce

:p

Aman aman o nedir öyle süpermiş:D

Orhan Kahraman
Allah aşkına şuan tv den görüntülere bakıyorum maçla ilgili mükemmel görünüyor zemin ama inanınki kalearkasından hiçde öyle görünmüyordu küçük küçük göletler ayakta durmayı bile engeller bırakalım yarım saat öleydi 45 dakka böleydi colman çıktı yok onur ilk tehlikeli pozisyonu yedi yahu hau stadda ayakta durun yeter.

mhayri
Oynamak için gelen takımların karşılaşacağı akibetle karşılaştı Sivas...
Muhsin hoca hücum oyuncularımıza dua etsin yoksa kendisini kulüpten kovduracak bir
sonuçla ayrılabilirdi takımı bugün...
Ama sene başında olduğı gibi Sivas maçı bizi yanıltmasın ...
Evet istekli,arzulu,baskılı özellikle ilk yarım saat bol paslı ve pozisyonlu bir oyun oldu...
Haftaya Zİya hocaya dikkat...
8 stopere karşı oynayacağız ve ilk yarıdaki maçı hatırlamakta fayda var...

f1bekir
24.01.2010, 18:30

Maçtan önce Sivaslı bi arkadaş bizim Yattara benzeri bi oyuncu aldıklarını söylemişti ama sanırım hayal kırıklığına uğradı. Ben cidden sahada değil diye düşündüm çünkü sivaslı arkadaş çok övmüştü.

Bülent AKBULUT61
Burda elrio diye bir bir sivaslı vardı.

Maçtan önce öyle oynucak böyle oynucak diyodu ama göremedik
tamam sağolasın.son durumu nedir o sivaslı arkadaşımızın

Ümit Tekşan
Mükemmel bir ilk 30 dakika kaçan bir sürü gol ve atılan 2 gol. Yani Baktığınızda harika, gurur ve mutluluk veren bir tablo ama taraftar olarak takıma karşı o kadar güvensizleşmişiz ki ( misal ben) golü yedikten sonra eyvah dedim acaba bir kaza olur mu dedim. Şükür ki biz galip geldik. İnşallah ilk 30 dakikadaki ( saha şartlarına rağmen) oyun sadece Sivas'ın çok kötü olmasından dolayı değildir.

Son sözüm Umut'a karşı insaf kriterlerini İsrail'in Filistinlilere karşı olan insaf seviyesine düşürenlere. Lütfen artık bu anlamsız ve sevimsiz muhalefet ve aşağılamadan vazgeçin. Fena halde antipatik oluyorsunuz. Bu adamın gol kaçırmasına da razıyım ben yeter ki mücadele ederken ruhunu koysun - ki koyuyor zaten- sahaya. 1,5 yıl içerisinde Gökhan Ünal'ın bir tek maçını gösterebilir misiniz Umut'un mücadelesine %30 civarında yaklaştığı??

Umut hakkındaki yorumlarına aynen katılıyorum. Hakikaten ruhunu ortaya koyarak mücadele ediyor. Umut BULUT'a ekstra Teşekkür ediyorum.

Cafer Bulur
24.01.2010, 18:31
Sanirim ingilter premier ligi havasini almis sivasli elrio van heerden den bahsediyorlar.

b_m_61
Maçın ilk 15 dakikasını kaçırdım :o Yarın bu maçı nette bulup indiricem kesinlikle :)

Samet Yildirim
90 dk olarak iyi oynadik özellikle 30 dk mükemmeldik.

Rakibin pozisyonu yok hemen hemen...

Biz oynayan tarafdik 80 dk bölümünde sivas ise 10 dk lik bölümde oynadi...

Cihad Varlı

Elrio adl oyuncu cellamız olacaktı abi güya . :) Tüm Türkiye onu konuşacaktı .

Maçtan sonra görüşürüz demişti ama gelmedi hala . :)

bordo61
24.01.2010, 18:32

Göremiyoruz malesef :)

Tolunay Abdioğlu

3-4 saattir haber alınamıyor.:)

Akibeti konusunda değişik söylemler var.Fırtınaya yakalandı diyorlar.

Gol bastı diyorlar.Hangisine inanalım diye kararsız kalıyoruz. :)

Bülent AKBULUT61
Maçtan önce Sivaslı bi arkadaş bizim Yattara benzeri bi oyuncu aldıklarını söylemişti ama sanırım hayal kırıklığına uğradı. Ben cidden sahada değil diye düşündüm çünkü sivaslı arkadaş çok övmüştü.
sağolasın abartmış arkadaşımız yazık olmuş ona şimdi cok kötu durumdadır

sanatik
24.01.2010, 18:33
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63655F61625F636162615162686B61696B6361699E75727C.j pg

Iki takim arasi durumu iyi izah ediyor görüntü !

ceserdar
24.01.2010, 18:33
...pozisyonda alanzinho nun ferhati dogru dürüst gecemedigine sahit oldum.

Abi sorması ayıp sahanın kötü oluşunu görmedin mi?

Cafer Bulur
24.01.2010, 18:34

Kendimizi sivas ile kiyaslarsak,evet mükemmeldik.

Ama ikinci yari hedefe gidebilecek bir durum ortaya koyduk mu,hayir.

Bu kadro ve oyuncularin mantalitesi ile kupayi bile almamiz cok zor.

Senol günesin geldigi haftadan beri takimda oyun olarak ciddi bir gelisme göremiyorum.

Anadolu takimlarina karsi kazanmaya basladik,burasi olumlu.

Erdem Keser
İlk 35 dakikada takımı beğendim.Ama şunu es geçmemek lazım; Sivas'ın savunması 2.lig B kategorisi seviyesinde.Sivas bu savunma kurgusuyla Denizli'Den sonra düşecek ikinci takım olur.

Alanzinho'nun amatör hareketleri artarak devam ediyor, basit oynamayı öğrenemedikçe ne uzar ne kısalır.Engin topsuz oyunda zaten yok, onu saymıyorum.Önde baskı kurduğumuzda çok hızlı ve ani hücum yapıyoruz ama bu kadro yapısıyla, öne geçtiğimiz maçlarda oyunu dinlendirerek oynayamayız maalesef.Yapımız buna müsait değil.
Oyun içinde golü bulduktan sonra Selçuk ve Colman'ın arkasına bir şekilde Sezer'i koymalı ve öndeki üçlüyü değişmeli kullanmalıyız.Sağ taraftada Serkan iyi başladı iyi devam ediyor.

Bu maç ölçü olmamalı ama takım ilerisi için iyi sinyaller verdi diyebilirim.

Şenol Altunsoy
bizim elrio nerde ya gelmezse küserim

Orhan Kahraman

La burası TRabzon nereye oynayler :D 10 dakka fazla bile :p:p

bordo61

Ben maçtaydım sahada göremedim kaç numaraydı :)

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 18:35
Maçın en güzel hareketi Umutun kaçırdığı golden sonra bütün staddaki Umut Bulut sesleriydi:alkış::alkış:

f1bekir
Biz uğraşıyoruz, didiniyoruz, zar zor gol atıyoruz; adamlar zar zor geliyor, olmayacak bi gol atıp bizi sıkıntıya sokuyorlar. Şansımız da yok gerçekten, top kalemize girmek istiyor resmen; rakip kaleye de girmemek için uğraşıyor. Sinir oluyorum böyle saçmasapan golleri yiyince.

deneme61
maçı radyodan dinlerken bı ara maç özetleri dinliyorm sandım... sureklı top bızde ıdı bır ara

atf61
24.01.2010, 18:37
evet bende katılıyorum nedir bu elrio üff....

Cafer Bulur
Abi sorması ayıp sahanın kötü oluşunu görmedin mi?
Bunlar bahaneler,alanzinho yu cok güzel havalarda da gördük.

Kendisi tam bir sov oyuncusu oldugunu ama bu sovunu ceza sahasi cevresinde de yeterince yapamadigini gördüm.

b_m_61
Bir sivaslı gelmiş atıp tutmuş gitmiş anlaşılan bu kadar üzerinde durucak birşey yok.

mkmsas
24.01.2010, 18:38
İlk yarım saati, yüz kere izlesem yine izlemek isterim..

Şu gözler, Trabzonspor'u böyle tempolu, böyle etkili, böyle rakibi ezerken çok az gördü nitekim..

Rahatlıkla söyleyebiliriz ki Süper Ligin şu ana kadar ki en ezici 30 dakikasını izledik..

Keyfini çıkarmakta fayda var..

Takımın pas yapma isteği ve yüzdesi ile ileride baskı arzusu rakibin kim olduğuna bakılmaksızın takdir edilmelidir..

Bu tempo ve iyi oyunun sürekliliği ve daha sert takımlar karşısındaki etkinliğini ileride göreceğiz.. Zira Sivas, Denizli ile birlikte ligin en yumuşak iki takımından biri..

Önümüzdeki iki lig maçı bu açıdan iyi sınav olacak.. Çünkü iki sert takımla oynayacağız..

Son olarak Trabzon'da ki maçlarda hep yağmur yağsa..

Yağmurluklarla sağlanan renk bütünlüğü muhteşem gözüküyor.. Taraftar oturamıyor ve ayakta maçı izlemek zorunda kalıyor.. Bu da daha fazla maçın içinde olmalarını sağlıyor..

Ayrıca iki yıldır Avni Aker'de en tempolu oyunlarımızı hep yağmur altında oynadık..

Samet Berber
24.01.2010, 18:38
Çok iyi oynadık .

3-0 demiştim 3-1 oldu , ama ilerisi için gerçekten umutluyum .

Eren Karaahmetoğlu
24.01.2010, 18:39
Cafer abi, Alan'ın Umut'a attırdığı ilk gol.. O pas.. Bundan iyi ceza sahası şovu olur mu?

Erdal
24.01.2010, 18:40
Muhammed, Şenol hoca'nın Colman ı çıkarma sebebini anlayamamış...Ben ise geç çıkarma sebebini anlaymadım...Taktım ben bu Colman a :)

Mert Oğuzlu61

Kendisi tam bir sov oyuncusu oldugunu ama bu sovunu ceza sahasi cevresinde de yeterince yapamadigini gördüm.

bende tam tersi, maç içinde sivaslıları rezil edişini ( son anlarda yaptığı o şey neydi öyle :D ) ve takımın hücum gücünü sırtladığını gördüm :)

f1bekir
Ben maçtaydım sahada göremedim kaç numaraydı :)

Ben de maçtaydım ve şaka yapmıyorum. Cidden yok sandım. İlk başta baya çalım atan biri vardı o sandım ama yok o Erman dediler. Sonra bizim Teo gibi ilk 11'e almadılar diye düşündüm. Meğer oynuyomuş, daha doğrusu oynayamıyomuş. :)

ÇaGaTaY
24.01.2010, 18:41
Arkadaşlar El Rio ya neden bu kadar taktınız ? Adam burda iyi bir taraftar profili çizmek için Sabırla(!) her türlü tahriğe rağmen elinden geleni yaptı.. Zaten sonuç ne olursa olsun tebrik etmek için de buraya geleceğini söyledi. 31 yaşında bir abimiz o da lütfen yani. Biz aynı sabrı gösterebilirmiydik Sivasspor forumuna girseydik? Yazdığı her mesaja yapılan bir dalga geçme, alay etme. Tamam Genel olarak Sivassporu ve taraftarlarını hiç sevmeyiz ama lütfen bize insan gibi yaklaşanlara da ayıp etmeyelim. Büyüklüğümüze yakışır şekilde davranalım..
Tebrik etmeye gelsin bizde geçmiş olsun dileklerimizi iletelim...

Paksoy
saha iyi durumda olsaydı, daha iyi pas yapabilirdik ,yinede süper dik

coolgent
maçtan yeni geldim maç öncesi burada, türkiyede 3-5 sivassporlu kişiden birisi : elrio vardı o burdamı :D

Nedim Çubukcu
İlk 30 dakikadaki tempo gerçektem muhteşemdi, yediğimiz glden sonra daha akıllı ve sakin oynasak daha çok fark olurdu.

Aslında Şenol Güneş en doğru olam yorumları yaptı özetle. Güzel bir galibiyet, devamına bakmamız lazım Diyarbakırı 1-0 da olsa yenmeliyiz.

ceserdar

Alanzinho şovu seviyor fakat saha zeminin kötü olması oynanan futbolu direk olarak etkileyen bir faktör. Basit bir bahane değil bence.

nuri45
24.01.2010, 18:42
el rio sanirim nickini degistirmisdir. O nikle gelmeye utanmisdir.

Sefa
Muhammed, Şenol hoca'nın Colman ı çıkarma sebebini anlayamamış...Ben ise geç çıkarma sebebini anlaymadım...Taktım ben bu Colman a :)
Colman iyi hoşta senin söylediğin gibi topu kaybedince salıyo kendini izliyor ve ani atak yiyoruz. Bu problemini halletmesi lazım.

Travelair
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63655F61625F636162615162686B61696B6361699E75727C.j pg

Bu pozisyonda açık faul vardı vermedi hakem

matalar
Takim ilk yarim saat haric cok kötüydü,bu yüzden galibiyete bile fazla sevinemedim.

Mac 2-0 olunca bizimkiler maci kazandik zannetti ve ondan sonra hata üstüne hata yapildi.

Maci kazanmamiz kimseyi aldatmasin,eski hastaliklarimiz devam ediyor.

Alanzinho ve engin bu takimin oyuncusu olmadiklarini bir kez daha ortaya koydular.

Senol günes de bunlardan birisini disari alamayarak yine sasirtmaya devam etti.

pes artık.:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Fatih Özkan
Nesine sevindin renkdas,ben ilk 30 disinda rakibi oynatan bir Trabzonspor gördüm.

Eger sivasli erman yakaladigi pozisyonda daha becerikli olsaydi puan kaybimiz kacinilmaz idi.

Takim sanki bütün enerjisini ilk yarim saat icin ayarlamis gibiydi,daha sonra tel tel döküldüler.

Rakibin tek pozisyonu var abi...
Ya bizim kaçırdıklarımız ?
O zaman da 6-1 olacaktı ?

champions
Sivas'dan bi cacık olmayacağı gerçeği şöyle bir kenarda durmak kaydıyla ilk 45 dk'da futbola fazlasıyla doyduğumuzu söyleyebiliriz.Bu kadar doymuş bir adama wc ziyareti şart tabi.Eh, 2. yarıda oynadığımız futbolla da .ıçmış olduk!

8-0 bitmesi gereken maçta 3-1'i ıkına ıkına son 10 dk'da bulabildik işte..3 gol atabilmesi için 300 pozisyona girmesi gereken, en önemli oyuncuları Umutla Serkan olan bir Trabzonspor'dan bahsediyoruz.

Engin diye bir arkadaş var, halısahada kadroya almayacağım adam Trabzonspor'da ilk 11! Şenol Güneş'in dahiyane oyuncu kazanma çabaları. Bu şansı Göksu'ya versen mesela anlarım ama bu yaştan sonra Engin'i "adam etmek" bize mi düştü? Umarım Gabric bir an önce geri döner de bizi bu eziyetden kurtarır.

Artı olarak biri hocamıza söylemeli ki, 60'dan öncede değişiklik yapma hakkımız var ve son değişikliği 80'den sonra yapmak gibi bir zorunluluğumuz yok! Ölmeden önce "değişiklik özürlüsü" olmayan bir hoca görebilecek miyiz acaba?

Sonuç olarak stoper-ortasaha ve Gutierrez'in yanına kaliteli bir santrafor almadığımız sürece yapacağımız en iyi şey iki ileri bir geri.

sametaydin
24.01.2010, 18:43
Hakeden kazandı. Önümüzdeki hafta diyarbakır maçı zorlu geçecek. Bence şenol hoca ilk yarı dbakırla oynadığımız maçı kesin izlemeli ve ona göre oyun planı kurmalı.

Murat'
24.01.2010, 18:43
Arkadaşlar El Rio ya neden bu kadar taktınız ? Adam burda iyi bir taraftar profili çizmek için Sabırla(!) her türlü tahriğe rağmen elinden geleni yaptı.. Zaten sonuç ne olursa olsun tebrik etmek için de buraya geleceğini söyledi. 31 yaşında bir abimiz o da lütfen yani. Biz aynı sabrı gösterebilirmiydik Sivasspor forumuna girseydik? Yazdığı her mesaja yapılan bir dalga geçme, alay etme. Tamam Genel olarak Sivassporu ve taraftarlarını hiç sevmeyiz ama lütfen bize insan gibi yaklaşanlara da ayıp etmeyelim. Büyüklüğümüze yakışır şekilde davranalım..

Gerçekten de çok haklısın.

Koray
24.01.2010, 18:44
Cafer abi ara sıra yazdığın şeylere anlam veremiyorum :)

AnıLTs61
24.01.2010, 18:44

Umut ile ilgili yazdıgın seyler cok dogru tebrik ediyorum seni.. :alkış::alkış::alkış:

miaksoy
24.01.2010, 18:46
youtube'a macin tamamini koymuslar.

AnıLTs61

O kadar ezdik mi yaa :p :D:D

Mustafa K. Demirbaş
Galiba hayaller dünyasında yaşıyorsunuz hatta hayallerinde ötesi bi yerde...

biz 2 avans veriyoruz sivasa
haklı çıktım:D

Gökçebey
24.01.2010, 18:47
Sivasılar 20 kişi gelmişler. Kötüşeylersöylediğim bir tanesi de parmak işareti yapıyor. Maçtan sonra konuşacağım.

O parmak var ya o parmak. :rolleyes: Neyse.

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs235.snc3/22236_271396002205_657347205_3237989_1988212_n.jpg

Ömür Karadeniz
merak ediyorum bizde yeni alınan oyuncu 11e koyulmuyormu oyle bir yasa mı var:)

f1bekir

Bence de Sivaslı arkadaş çok seviyeliydi gerçekten. Biz sadece bu kadar övdüğü bir futbolcunun hiçbir varlık gösterememesinden bahsediyoruz. Bizim Thomas Jun olayını yaşıyorlar heralde. Sivaslı arkadaşa seviyeli duruşundan dolayı ben de takdir ve teşekkürlerimi sunuyorum...

AnıLTs61
24.01.2010, 18:48
evet bende katılıyorum nedir bu elrio üff....

Elrio diye bi sivaslı arkadaşımız foruma uye olmus yencez yencez diyodu da o muhabbet :D :D Ama hala ortalarda gozukmuyor :D Nedense ?? :D:D

hatice_61
tebrik ediyorum takımı süper bi maç çıkardık

Emre Çömez
youtube'a macin tamamini koymuslar.

lınk verirmisin? rica etsem:)

Halit Akyüz
24.01.2010, 18:49
http://www.youtube.com/watch?v=9MR023_KiDQ

miaksoy
24.01.2010, 18:50

Emre Çömez

Çok teşekkürler.:alkış:

Cafer Bulur
Cafer abi ara sıra yazdığın şeylere anlam veremiyorum :)
Mesela neye koray?

mehmetali61_55
24.01.2010, 18:51
takım 30 dk çok iyiydi ondan sonra duruldu,bu durulmanında ben orta sahadan kaynakladığını düşünüyorum colman çok kötüydü onu daha erken çıkartıp zeferi alabilirdi.Her şeye rağmen galip eldik biz yenelim rakiplerimizin kaybetmesini bekliyelim

Fatih Özkan
24.01.2010, 18:52

İlk geldiği zaman ben de fazla yüklendim aslında...
Haklısın...

Altan Atabay
24.01.2010, 18:52
takımı takım olmuş gibi gördüm. İlk 17 haftada böyle bir şey yoktu. Hatalarımız da var ama önemli olan azim...

Kazım Uzunboy
24.01.2010, 18:54
O parmak var ya o parmak. :rolleyes: Neyse.

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs235.snc3/22236_271396002205_657347205_3237989_1988212_n.jpg

Harika :alkış::alkış:

The Legend
24.01.2010, 18:54
ilk yarım saat barcelona gibiydik ondan sonra bildiğimiz trabzon geri döndü. neyse ki bir kaza olmadan 3 puanı aldık. inşallah bu galibiyetlerin devamı gelir. yeni golcümüz de bana pek hazır gibi görünmedi ama 2-3 maç sonra bakmak lazım.

tstafi
24.01.2010, 18:55
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3450-4A1M3V4Y.jpg

Maç içerisinde yanımızda açtıklarından göremedik

Sahi bi elrio mu ne vardı sivaslı o nerelerde.

Futbol konuşalım diyordu hani :)
gecenkı kareografıden sonra yıne yaptık yapacagımızı:)

AnıLTs61
24.01.2010, 18:55
İlk geldiği zaman ben de fazla yüklendim aslında...
Haklısın...

Galiba bende

matalar
24.01.2010, 18:56
bu kamanan ın kafasını transfer dedikoduları fena karıştırmış herhalde.
adam sahada yoktu resmen

Çağatay_
merak ediyorum bizde yeni alınan oyuncu 11e koyulmuyormu oyle bir yasa mı var:)

Cristiano Ronaldo 1.5 yıl, İbrahimovic 1 ay, Berbatov 3 ay, Elano 4 ay bekledi..

Bırakalım da Teofilo 2 hafta beklesin.

Fatih Özkan

Maç içerisinde yanımızda açtıklarından göremedik

Sahi bi elrio mu ne vardı sivaslı o nerelerde.

Futbol konuşalım diyordu hani :)

Şahane ya...
Maçta gördüm, duygulandım bir an (:
Teşekkürler emek veren herkese...

Samet Yildirim
24.01.2010, 18:57
Kendimizi sivas ile kiyaslarsak,evet mükemmeldik.

Ama ikinci yari hedefe gidebilecek bir durum ortaya koyduk mu,hayir.

Bu kadro ve oyuncularin mantalitesi ile kupayi bile almamiz cok zor.

Senol günesin geldigi haftadan beri takimda oyun olarak ciddi bir gelisme göremiyorum.

Anadolu takimlarina karsi kazanmaya basladik,burasi olumlu.
Bu maca göre diyoruz zaten :)

Hocam sen futbol oynadin mi hic yani yanlis anlaman icin degil,

Böyle sahalarda herzaman gücünü ekonomik harcicaksin, ilk 30 dk lik tempoyu 90 dk oynayabilirmiyiz bu sahada ?? Imkansiz ozaman ekonomik kullanacaksin ve dikkatli davranacaksin...

ilk 30 dk futbolu 60 dk oynasaydik son 30 dk da takim tel tel dökülürdü cok agir bir saha vardi..

Senol Günes geldi cok fark var belli...bunu nasil göremiyorsun inanamiyorum:D

iril
24.01.2010, 18:58
fatih Tekke tezahüretları varmıydı yine?

f1bekir
24.01.2010, 18:59

Yoktu. Hatta Umut kaçırınca Umut diye bağırdılar bu sefer. :)

iril
24.01.2010, 19:00

işte buna sevindim

Sefa
24.01.2010, 19:00

Şimdi çok bilmiş gibi olmayayım ama pankart dediğin el emeği göz nuru olur. Matbaadan yapmaya alıştık. :S

Ha güzel mi güzel ama el yapımı birşey olsaydı daha güzel olurdu..

Hasan Ayvenli
24.01.2010, 19:01
Ya abiler ligin ilk yarısındaki takımı izlemiş olup da, şu takıma çok kötüydü nasıl dersiniz hayret?

Cafer Bulur
24.01.2010, 19:02
Bu maca göre diyoruz zaten :)

Hocam sen futbol oynadin mi hic yani yanlis anlaman icin degil,

Böyle sahalarda herzaman gücünü ekonomik harcicaksin, ilk 30 dk lik tempoyu 90 dk oynayabilirmiyiz bu sahada ?? Imkansiz ozaman ekonomik kullanacaksin ve dikkatli davranacaksin...

ilk 30 dk futbolu 60 dk oynasaydik son 30 dk da takim tel tel dökülürdü cok agir bir saha vardi..

Senol Günes geldi cok fark var belli...bunu nasil göremiyorsun inanamiyorum:D
Takim 60 dakika tel tel döküldü resmen.

Takimda senol günes geldiginden beri fubol anlaminda degil mücadele ve kazanma azmi anlaminda düzelme var...

f1bekir

Şimdi çok bilmiş gibi olmayayım ama pankart dediğin el emeği göz nuru olur. Matbaadan yapmaya alıştık. :S

Ha güzel mi güzel ama el yapımı birşey olsaydı daha güzel olurdu..

Önemli olan mesajdı, gerisi önemli değil bence. ;)

Osman Yavuz
İlk 30 dakikadaki performansı sahaya ekonomik bir şekilde 60 dakika olarak yayarsak 2. yarı bizim için çok olumlu geçecektir diye düşünüyorum.

Timur Öztürk
24.01.2010, 19:03
kolbastıdan hiç mi bahsetmeyeceğiz ;) :D

servet nuh
24.01.2010, 19:05
ilk yarı oynadığımız futbolu türkiyede oynayan bi takım yok....engin baytar ın futbolu bu takıma yakışmıyor,iyi niyetli ama çok kötü paslar veriyor,oyunu bozuyor....

Tolunay Abdioğlu
24.01.2010, 19:05

Takimda senol günes geldiginden beri fubol anlaminda degil mücadele ve kazanma azmi anlaminda düzelme var...

Cafer abi herşeyin bir anda düzelmesini bekleyemeyiz.

Onun için Şenol hoca konusunda sabır gösteriyoruz.Çünkü onun bunları düzelticeğine inanıyoruz.

Sabır herşeyin anahtarı.

f1bekir
24.01.2010, 19:06
Devre arasında çıkan grup? Acun'un programına çıktılar mı çıkacaklar mı tam anlayamadım, güzel bişeye benziyordu. :)

Adem Köse
Ya abiler ligin ilk yarısındaki takımı izlemiş olup da, şu takıma çok kötüydü nasıl dersiniz hayret?

İlk yarıda ki Sivas maçında da harikaydık :D İnşallah daha iyi oluruz ortasahada defansif anlamda sıkıntı var.Defanstada adam paylaşımında,ileride de Enginin mentalitesinde ki sıkıntı daha büyük.

Soytürk
:eek::eek:sayfa sayısına inanamadım :D:D fazla oalcagını düşünüyodumda şimdi bu yorumları okumaya kalksam

herneyse

BU sevinci bize yaşattağın için
teşşekürler TRABZONSPORM:alkış::alkış::sevinç::sevinç::meşale1 ::yattara:

işte bu böyle futbolla devam daha güzel olcak

sıradakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:D

@FLU
24.01.2010, 19:07
o zemin o hava şartlarına ragmen şu futbolu eleştirenlere ayıp olmuyor mu diye sormak istiyorum

güzel mücadele ve istekli bir oyunla hakkettigimiz maçı aldık

delikanlı adam gibi adam olan sivas taraftarlarına geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum , diger sivas taraftarlarını kaale mi almıyorum , o kadar ...

Yasin Altuntas
24.01.2010, 19:07
kolbastıdan hiç mi bahsetmeyeceğiz ;) :D

Oynandimi ??

Tolunay Abdioğlu
24.01.2010, 19:09
Oynandimi ??

Umut ve Cale 10 sn. kadar oynadılar. :)

Orhan Kahraman

Aynen böyle oldu bende orda bağıranalardan biriydim.

Tekke diye bağırmaya gidiyordum gerçekten yönetime çok kızgındım bahaneleri için ama bende o tezahüratın peşine umut diye bağıranlardanım .

bizi takımı , taraftarı bölmekle suçlayanlar....???

Fatih Özkan

Tel tel döküldü demek abartıdır...
Adamların 2-3 pozisyonu var zaten...
Tel tel dökülen takım 3 tane atamaz...
Oyunun %75'li kısmının kontrolünü sağlayamaz...
Zamanla daha da iyi olacaktır...
O yağış altında ve çok çok bozulan zeminde ancak bu kadar...

AnıLTs61
24.01.2010, 19:10
Oynandimi ??

Umut'la Cale oynadı iyi hatırlıyorsam :D

Soytürk
Arkadaş baktım baktım Elrio göremedim sahada.

2-3 kere adı geçti. :D

bende göremedim sivaslı abi nerelerde burda buluşcaktık maçtan sonra nerelerde:)

Fatih Özkan

Şükürler olsun ki yoktu...
Burdan bazı arkadaşlar "Geleceğim 90 dakka boyunca Tekke diye bağıracağım!" diyorlardı ama :rolleyes:
Lafta kaldı (:

Yasin Altuntas
24.01.2010, 19:11
Umut ve Cale 10 sn. kadar oynadılar. :)

Video Kaydi gibi birsey varmi görmek icin :)

Halit Akyüz
Kolbastıyı Umut 15 saniye oynadı Cale 5 saniye o kadar..

Soytürk
Ssivasssssssssssssss NOLDİİİİİİİİİ RENGİNMİ SOLDİİİİİİİİİİİİİİ
hadi yazın sitenizde asarız keseriz hamsi kafalıları ezeriz:D:D
golbastımı neeeee:D
gülüyoruz size gülüyoruz artık haddinizi bilirsiniz heraldi....

Halit Akyüz
24.01.2010, 19:12
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs145.snc3/17272_263033817741_79472017741_3414815_7469940_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=2669552&id=79472017741)

Mustafa Önal
24.01.2010, 19:12
takımın ilk 30 dakika bu kadar iyi gözükmesinin 1. sebebi şu savunma arkasına taılan her topta umut çok etkili oldu. sadece umut değil özellikle sağ taraftan savunma arkasına atılan toplarda umut , serkan , ömer aysan çok etkili oldu. 2. golden sonra takım bir ara kısa pas yapıp taraftar oley çektiği dönemden sonra oyundna düştü. bunun sebebi de savunma arkasına top atıp topu önde tutmayı vaz geçip yan pas ve geriye pas yapma alışkanlığımızın geri gelmesiydi.

bu takımın en büyük eksiği 2 stoperin de topu oyuna çok kötü sokaması ve her pozisyonda paniklemeleri. bu gün zaman zaman baskı yememizin en büyük sebebi savunmadan kötü paslarla çıkmamız oldu.

takımın mücadelesi özellikle serkan ,umut, ömer aysan ın mücadelesi takdir edilecek cinsten. engin ve colman ve de alanzinhoı şu topla oynama hastalığından kurtulurlarsa takım hem daha rahat hem daha hızlı oynayacak. bu gün çok fazla topla oynayıp hem takımı yordular hem kendilerini. daha iyisini yapabilecek yetenekleri var.

Soytürk
24.01.2010, 19:14

şu kutsat görüntüde TARABZONSPOR UN mazisini bilmeyenlere KAPAKKKKKKKKKKK..............
Hazırlayanalrın ellerine emeklerine sağlık muhteşem süper harika

AnıLTs61
Video Kaydi gibi birsey varmi görmek icin :)

Ben baktımda bulamadım ama akşam televizyonda özetlerde verir sanırım.

krdnz
Sivasın kalecisi her pozisyondan sonra bi yerini tutuyordu.

Yalandan yer mi yapıyordu konusuna girmeyeceğim beni ilgilendiren nokta rakip takımı defans yetmiyor gibi kaleciyi bile bu kadar rahatsız edersen golü bulursun -ki öyle oldu-.

Takım iyi yolda mücadeleye devam,Türkiye Kupasına selam

Varlıbaş61
24.01.2010, 19:16
http://www.haber7.com/haber/20100124/Trabzonspordan-Sivasspora-gol-basti.php

haber7 'yi seviyorum:)

f1bekir
Şükürler olsun ki yoktu...
Burdan bazı arkadaşlar "Geleceğim 90 dakka boyunca Tekke diye bağıracağım!" diyorlardı ama :rolleyes:
Lafta kaldı (:

Bence bunu engelleyen takımın oyuna çok iyi başlaması oldu. Taraftar oyundan zevk alınca takıma destek verdi ama tersi olunca da saldıracak ve sarılacak bişeyler arıyor işte. Bence taraftarın ruh hali bu şekilde...

Yasin Altuntas

şu kutsat görüntüde TARABZONSPOR UN mazisini bilmeyenlere KAPAKKKKKKKKKKK..............
Hazırlayanalrın ellerine emeklerine sağlık muhteşem süper harika

Bbu Pankart Isini Vakfikebirliler´mi yapti ?

Uluç
24.01.2010, 19:17
Bütün oyuncularımız çok gayretli oynadı :) Takımda aradığımız ruh bugün vardı :) Hepinizin yüreğine sağlık..
sivazın en etkili oyuncusu elrio idi.. Kendi etrafında döndüğünde elim ayağıma dolaştı..:D

Ercan DEMİRCİ
24.01.2010, 19:17
Uzun zamandır böyle bir TRABZONSPOR izlememiştim... Süper maçtı... Herkese teşekkürler...

murat3861
24.01.2010, 19:18
Uzun zamandır böyle mükemmel bir Trabzonspor izlemedim.Tüm oyuncular görevlerini eksiksiz yerine getirdi.Ama özellikle Alanzinho ile Umut'a parantez açmak gerekiyor.Umut bence şu an süper ligdeki en etkili forvettir.En kısa sürede sözleşmesi uzatılmalıdır.O olmazsa bence takım çok zor pozisyona girer.Teofilo ile çok iyi bir ikili olabilirler.Bu arada Şenol Güneşin hakkınıda vermek gerekiyor.Takıma kondisyon,taktik ve moral açısından çok şey katmış.Sabredilirse çok güzel günler yakındır diyorum.Herkese selamlar

servet nuh
24.01.2010, 19:19
bana göre bugünkü maçta takımın en iyileri sıralaması

1.) umut bulut
2.) serkan balcı
3.) giray kaçar
4.) cale
5.) alanzinho
6.) ömer aysan
7.) colman
8.) selçuk
9.) egemen
10) onur
11) engin baytar.....
----------------------------------------------------------
özellikle serkan bugün inanılmazdı....ömeraysan ile cale de çok iyiydi....umutun zaten her maçı böle,her maçta aynım mücadelesi var,ve girayın kafa vuruşları tıpkı bi santrafor gibi....bence hem egemen hem girayın ikisinin birden kornerlerde rakip cezasahaısına gelmeleri son derece tehlkikeli...hocanın sadece giraya izin vermesi lazım...çok defa geri dönemedi egemen alanı boş kaldı....

AnıLTs61
24.01.2010, 19:20
Bi sivasın sitesine baktım yorumlar genellikle böyle: Ts iyi değil biz kötüyüz.Bu takım bank asyada bile mücadele edemez.. Maç öncesi yorumlar ise: Bu maç bizim için dönüm noktası allah yardımcımız olsun..

Ve sonuçç yine hüzün :D:D

Erdal
24.01.2010, 19:21
Taraftardan memnunmuyuz?

tstafi
24.01.2010, 19:22
Bbu Pankart Isini Vakfikebirliler´mi yapti ?
taraftarlar dernegı ile vakfıkebırlıler kardesım

Soytürk
24.01.2010, 19:23
ama defans sinyaller veriyo gibi daha öncede söyledim egemnle giray aynı tip oyuncu aynı anda aynı yerde oluyolar değişmesi lazım bu hataları diger takımlar affetmeye bilir....

Soytürk

helal olsun hepsine kardeşim...
:alkış::alkış::alkış:

krdnz
Taraftardan memnunmuyuz?

Bu maç için evet.

Özellikle ilk otuz dakika çok iyiydi.

onur-ts
24.01.2010, 19:24
maç için tüm takıma çok teşekkürler.resmen resital sundular.hele ilk 20 dakka nefes aldırmadık.bunun yanında defansta zaaflar var hele solbekte cale kötüydü düzelmesi lazım.Alanzinhoya ise ayrı bir teşekkür...

AnıLTs61
24.01.2010, 19:24
Taraftardan memnunmuyuz?

Valla Erdal abi ilk 20 dk bişeler olcak dedim ama sonralarda 10dk arayla hatta 20dk arayla bagırdılar.. Pek degisim yok bence.. Ama açılan '' Bu kupaları pazardan almadık'' pankartı ve bu yağmurda takımımıza destek vermek amacıyla stada gittikleri için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

Yasin Altuntas
24.01.2010, 19:25

Cevap icin tesekkürler

Genellikle bence TG daha cok Ses olarak katki veriyor ve Yol Tarafi Pankart Bayrak Görsel Sov ve benzerini yapiyor

Önümüzdeki Sene insALLAH iki Grubuda ayni Tarafta görecegiz

Soytürk
http://www.haber7.com/haber/20100124/Trabzonspordan-Sivasspora-gol-basti.php

haber7 'yi seviyorum:)

offfffffff diyorum başkada bişy demiyorum bu haber7 yi bende cok seviyorum:D:D

Serdar A
Umut bu gün 20 'nin üzerinde top indirdi .

Belki böylelikle Alanzinho , Engin gibi futbolcularımızında yuhlanmasını önledi .

Kendisi iki gole rağmen yaranamadı , orası ayrı .

Halit Akyüz
Kolombiyalı oyuncumuz Teofilo Gutierrez, ilk maçında galibiyetle tanıştığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Taraftarların kendisini etkilediğini belirten Teofilo, “Yoğun bir destek vardı. Bundan bahsetmiştiler bana. Şimdi gözlerimle gördüm. Ligin sonuna kadar zirveyi zorlayacağımızın kanıtıydı bugünkü maç. Umut’u kutluyorum. Çok üst düzey oyuncu olduğunu gösterdi. Kendisini bir kez daha tebrik ediyorum. Onunla birlikte çalıştıkça buradaki atmosferin daha üst düzeylere çıkacağını düşünüyorum. Burada dikkatimi çeken en önemli fark futboldaki hız. Geçişler hızlı. Teknik kapasitesi yüksek oyuncu sayısı fazla. Bu özellikler Türkiye Ligi’ni Avrupa’da üst sıralara taşıyacak. Buradaki yabancı oyuncular yani bizler de ligle birlikte büyüyeceğiz. Ne kadar önemli bir lige ve takıma geldiğimi daha önce de söyledim bugün bir kez daha söylüyorum. Oyuna girmekten mutluluk duydum. Tribünlerden benim ismimin yükselmesi önemliydi. Gol atarak tribünlerin hislerine karşılık vermeye çalışacağım” dedi.

Resmi Site

servet nuh
24.01.2010, 19:26
ama defans sinyaller veriyo gibi daha öncede söyledim egemnle giray aynı tip oyuncu aynı aynda aynı yerde oluyolar değişmesi lazım bu hataları diger takımlar affetmeye bilir....
evet,erman kılıç şahsi oynamayıp,yandaki boş kamanana verse maç 2-2 olacaktı...rakibi bu kadar şamarladığımız bir maçta,böle bir kaza moralleri kötü bozardı....defans güvenliğini elden bırakmamak lazım ve de takımımızda bu kadar hücümcu varken cümbür cemaat yüklenmemek lazım...iyi takımlar sivas gibi olmayabilir....

Halit Akyüz
24.01.2010, 19:26
Takımımızın galibiyetinde önemli rol oynayan golcü oyuncumuz Umut bulut, müsabakanın ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bugün iyi mücadele ettik. İyi bir başlangıç yaptık. Mücadele ettiğimiz sürece kazanabileceğimizi gösterdik. Bugünkü mücadelenin karşılığını galibiyetle aldık. İki gol birden atmak tabi ki güzeldi ancak daha güzel olan kupa maçlarının ardından lige de iyi bir başlangıç yapmaktı”

Resmi Site

SEDAT
24.01.2010, 19:27
-Ya bu serkanda bir gün kötü olsun be kardeşim en kötü gününde herkesten çok koşuyor helal olsun...

-Engin sanada helal olsun kardeşim bide evlenirsen varya tam bir Trabzon beyefendisi olucaksın inanıyorum ben buna..:)

Erdal
24.01.2010, 19:29
Trabzon tribünlerinden tezahürat beklemek Umut tan Göğüs topu artı rovöşata beklemek kadar haksızlık...Ama ben maçı yaşayan bir tribün olduğunu bunun da çok önemli olduğunu düşünüyorum hala...

Bizim pozisyonumuzda, yani şampiyonluk yarışından böylesine kopmuş 3 İstanbul takımı dahil bu kadar seyirci toplayabilirlermiydi?

Cafer Bulur
24.01.2010, 19:30
Bu arada gecen sezonki cale yi bu macta gözlerim yine aradi.

Yedigimiz golde ermani savusturmasi gereken oyuncu cale idi.

Isin kötü tarafi ferhat caleden daha kötü ,haftaya o kanatta sikinti yasayabiliriz.

Ercan DEMİRCİ
zivaz lı taraftarlar 3-1 in iyi bir skor olduğunu ve fark yemedikleri için mutlu olduklarından bahsediyorlar... Kaybedeceğimiz belliydi neyi tartışıyoruz diyenlerin sayısı da az değil:)

f1bekir
Umut bu gün 20 'nin üzerinde top indirdi .

Belki böylelikle Alanzinho , Engin gibi futbolcularımızında yuhlanmasını önledi .

Kendisi iki gole rağmen yaranamadı , orası ayrı .

Kime yaranamadı abi? Kim bu maçtan sonra Umut için olumsuz bir laf ederse onda artniyet arayacağım. Tamam yarın eleştirirsin yine ama bu akşamlık adamın harcadığı ATP'ye saygı duyalım bari.

Erdal
Bu arada yağmurluk uygulaması şahane...Yönetimi tebrik etmek lazım...Yağmur yağmasa da dağıtsak mı ne:)

AnıLTs61
Trabzon tribünlerinden tezahürat beklemek Umut tan Göğüs topu artı rovöşata beklemek kadar haksızlık...Ama ben maçı yaşayan bir tribün olduğunu bunun da çok önemli olduğunu düşünüyorum hala...

Bizim pozisyonumuzda, yani şampiyonluk yarışından böylesine kopmuş 3 İstanbul takımı dahil bu kadar seyirci toplayabilirlermiydi?

Takımı yanlız bırakmadıkları için teşekkürler. Ama bizim çekirdekçi tayfa yağmur flan dinlemiyor çekirdeğe devam :D:D

Yasin T.
24.01.2010, 19:31
Bu arada yağmurluk uygulaması şahane...Yönetimi tebrik etmek lazım...Yağmur yağmasa da dağıtsak mı ne:)

evet erdal ağbi sana katılıyorum.yağmurluklar tribunlere ayrı bir hava getirdi

SEDAT
24.01.2010, 19:31
-Ayrıca maç bitiminde Şenol hoca soyunma odasının kapısında herkesi tebrik etti..

-Şenol hoca gerçekten çok olgunlaşmış...

Tolunay Abdioğlu
24.01.2010, 19:32
Avni Aker'de çekirdek işine girsem parayı kırmıştım harbiden.:)

Şaka bu yana bi gidemedim Avni Aker'e. :(

Mustafa Uzuner 61
İlk 35 dakikada ki oyun güzelde Trabzonsporda ilk yarının son 10-15 dakikası her maçta oyundan tamamen kopuyoruz bu malesef sivas kadar kötü bir takıma karşı bile gerçekleşti bunu teknik direktör şenol güneşin acil bir çare bulması lazım. Umut ve serkanın bitmek bilmeyen topa basması sayesinde rakip savunmalara çok zor anlar yaşatıyoruz. Bunun yanına topa hakim olmak hükmetmeyi bir öğrensek takım bir kademe üste çıkacak ve ligi domine edecek hale gelir.

Elrio 300*400 sivas taraftarının maça geleceğini diyordu:) ben tvden göremedim gelen varmıydı .

Cafer Bulur

Toplayamazlardi,taraftarimiz bazen takima zarar verse de takimin yaninda oldugunu ortaya koydu.

Umut gol kacirdiktan sonra da umut tezahüratlari gökhan a selam olsun,anlayamaz ayri bir konu.

Trabzonspor taraftari herseyini ortaya koyan futbolcusuna sahip cikmistir ve her zaman da cikar....

Erdal
24.01.2010, 19:33
Takımı yanlız bırakmadıkları için teşekkürler. Ama bizim çekirdekçi tayfa yağmur flan dinlemiyor çekirdeğe devam :D:D

Valla ben de onlardan biriyim :) Çekirdekçi tayfa iyidir...Zararsızdır...Azim, hırs mücadele görmek ister....

Cafer Bulur
24.01.2010, 19:34
Haftaya alan veya engini yedege cekip teofilo yu umutla yanyana oynatma cesaretini senol hoca gösterebilir mi;sanmiyorum.

SEDAT
24.01.2010, 19:35
-Allahtan peyman yada tadım ana sponsorumuz değil :)

krdnz

İşin o tarafını hiç düşünmemiştim bile.

Trabzonspor taraftarının stadı doldurması doğal geliyor bize.Çünkü bu şehir futbol şehri.

Hayırlı işler TFF.2016 Yolunda başarılar!..

qrkm61
ne kadar sivaslı libido varsa fark yemediğimize dua edelim dio sitelerinde (:

AnıLTs61
24.01.2010, 19:36
Valla ben de onlardan biriyim :) Çekirdekçi tayfa iyidir...Zararsızdır...Azim, hırs mücadele görmek ister....

Ee bu maçta ne yiyordunuz kabak mı aycekirdegimi :D:D

Kadir
24.01.2010, 19:36
Daha farklı olabilirdi :)

Kazım Uzunboy
24.01.2010, 19:38
Sivasspor maçı istatistikleri

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3455-6G3R5B6D.jpg

Takımımızın Sivasspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:

Gol: Trabzonspor: 3 – Sivasspor: 1

Toplam Şut: Trabzonspor: 24 - Sivasspor: 8

İsabetli Şut: Trabzonspor: 11 - Sivasspor: 1

İsabetli Orta: Trabzonspor: 12 - Sivasspor: 3

Faul: Trabzonspor: 14 - Sivasspor: 15

Korner: Trabzonspor: 9 - Sivasspor: 2

Ofsayt: Trabzonspor: 5 - Sivasspor: 0

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 54 - Sivasspor:% 46

www.trabzonspor.com (http://www.trabzonspor.com)

AYYILDIZ
24.01.2010, 19:38
Takım bugün çok iyiydi fakat rakip çok kötü takımdı.Ölçü değil yani.

Erdal
24.01.2010, 19:40
Ben futbolcu olsam taraftarın söylediği şarkı türküden çok yaptığım harekete tepkisini önemserim..Konuştuğum tüm futbolcular da benim gibi düşünüyor...Dolayısıyla çekirdekçi tayfayı oyuna ortak etmenin koşulu belli...Oyuna ortak olmak :)

A.Ali Karanis
24.01.2010, 19:40
Çok soğuk yedik.çokda yağmur yedik.ellerim dondu :) ancak herşeye rağmen güzel futbol görmek herşeyi unutturdu bana.teşekkürler Trabzonspor..

Mehmet Fatih Yavuz
24.01.2010, 19:44
Tribündeki adam sayısını ben mi yanlış duydum? 23.000 kişilik stad, memleketin en düzgün havası var şehirde, transferler mransferler derken, 1 aydır da maç izlememişsin. Rakip de kızgın olduğun sivas.

Maça 10.000 kişi gelmiş yanlış duymadıysam. Neyin polyannacılığıdır bu? Tek bahane olur o da tribünlerin açık olması. Onun da cevabını kapatamayanlar versin.

Soytürk
24.01.2010, 19:44
evet,erman kılıç şahsi oynamayıp,yandaki boş kamanana verse maç 2-2 olacaktı...rakibi bu kadar şamarladığımız bir maçta,böle bir kaza moralleri kötü bozardı....defans güvenliğini elden bırakmamak lazım ve de takımımızda bu kadar hücümcu varken cümbür cemaat yüklenmemek lazım...iyi takımlar sivas gibi olmayabilir....

aynen renktaş anlamıyorum yani,sanki hucum futbolcumuz yokmuş gibi bütün defansmz rakip kalede buna bi cözüm bulması lazım hocamızın...acil hemde!

Hasan Ayvenli
24.01.2010, 19:45
evet erdal ağbi sana katılıyorum.yağmurluklar tribunlere ayrı bir hava getirdi

Bi de yağmurluklar beyaz olmalı bence. Hayalet havası oluyo. Tırsar rakip takım. Bide bi uğultu oluşturduk mu tamamdır. :)

Fatih Özkan
Tribündeki adam sayısını ben mi yanlış duydum? 23.000 kişilik stad, memleketin en düzgün havası var şehirde, transferler mransferler derken, 1 aydır da maç izlememişsin. Rakip de kızgın olduğun sivas.

Maça 10.000 kişi gelmiş yanlış duymadıysam. Neyin polyannacılığıdır bu? Tek bahane olur o da tribünlerin açık olması. Onun da cevabını kapatamayanlar versin.

Maratonda büyük boşluklar vardı ama 10.000 kişiden fazlaydı bence...
Kale arkaları doluydu...
Diğer geri kalan boşluğa ben de anlam veremedim...

h@msi61
Ben futbolcu olsam taraftarın söylediği şarkı türküden çok yaptığım harekete tepkisini önemserim..Konuştuğum tüm futbolcular da benim gibi düşünüyor...Dolayısıyla çekirdekçi tayfayı oyuna ortak etmenin koşulu belli...Oyuna ortak olmak :)

Abi futbolcular destek bekliyor, Alanzinho biraz destek icin kendini yerden yere atti son dakikalarda, adamin ismini iki bagirdilar yine devam... Boyle gitmez bu is... Yagmurluklar iyi oldu ama cidden, seste birlik saglanamiyor, bari goruntude birlik saglanmis oldu...

qrkm61
24.01.2010, 19:46

yanlış duymuşsun 10bin falan deil sadece maratonda az bi kısım boştu o kadar geri kalan doluydu..

Soytürk
24.01.2010, 19:46

maçtan önce demediklerini bırakmadılar ama hakaretlere kadar
işte bende onlara tekrar diyorum
sivas noldi renginmi soldi:D

Sefa
24.01.2010, 19:47
Statta her türlü 10.000 kişiden fazla adam vardı..

Yanlışlık vardır o işte..

Erdal

Yahu herkese hoşgörülüsünüz, futbolcuya, yönetime, hocaya.... Şehre gelince yok :)

Fatih ben iddia ediyorum...Bizim pozisyonumuzdaki hiç bir takım oransal olarak bu doluluk oranına ulşamazdı...Gün gelir örnekle sunarım :)

bariskaratas
Bu arada gecen sezonki cale yi bu macta gözlerim yine aradi.

Yedigimiz golde ermani savusturmasi gereken oyuncu cale idi.

Isin kötü tarafi ferhat caleden daha kötü ,haftaya o kanatta sikinti yasayabiliriz.

cale en iyi oyuncularımızdan biri.
asıl anlayamadığınız stoperlerimiz yeterli değil.
cale hem solbek hem stoperlik yapıyor. bi de adamdan ileri çıkp asist bekleyenleri de saymıyorum. takımın defans sigortası asıl cale.

Mehmet Fatih Yavuz
24.01.2010, 19:48
Kale arkaları doluydu...

Lig tv spikerinin söylediği oydu. Kapaı tribünde de çok büyük boşluklar vardı. Millet toplu oturmadığı için göze çarpmadı. Gollerde tekrarlarda falan dikkat edin. İki adam arası iki koltuk boşluk var.

Gelmemiş işte millet. Buna bahane aramaya gerek yok.

Heyecanlanmıyorlar. Rusyadan çıplak hatun yollarsam heyecanlanırlar mı? Yok olmaz, rusyadan ama başkası gelmeli.

AKSOY_61
zivaz lı taraftarlar 3-1 in iyi bir skor olduğunu ve fark yemedikleri için mutlu olduklarından bahsediyorlar... Kaybedeceğimiz belliydi neyi tartışıyoruz diyenlerin sayısı da az değil:)

Aynı denyolar maçı alacaklarını düşünüyorlardı.
Bunların tamamı kendini kandırıyor bir de ts iyi oynamadı biz kötü oynadık ts bu zemine alışıkdı diyorlar.

Kardeşim bi takım futbol adına bişey yapar ya karşındaki takım bank asyada bile mücadele edemecek bir takımsa bu takıma karşı ne oyacaksın.Ayrıca avniker zemini türkiyedeki en iyi zeminlerden biri.Tüm sezon çamurda oynadığımız maç 2 yi geçmez kendileri b.k içinde oynuyorlar bizim sahaya laf ediyorlar.
Sbahtan beri yağmur yağan zeminde ts nin nasıl bir futbol oynamasını bekliyorlardı? Ya da soruyu tersten soralım zemin iyi olsaydı sivas ne yapacakdı?
cürümünüz kadar yer yakın len.

Yav bunları 2 şer 2 şer alıcaksın sen tokatlamıcan kendi kendilerini tokatlıcaklar.:D

Mesut
maç sonunda kolbasti oynandımı

/_!mmortalTs_\
24.01.2010, 19:49
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3455-6G3R5B6D.jpg

Adam Matrix :)

Harun
24.01.2010, 19:49

"Eğer" lerle bu iş olmaz."Eğer" leri sayarsak biz daha üstündük.Evet dediğinde haklısın ,ilk yarım saatteki tempo ile diğer dilimlerdeki tempo bir değildi.Fakat bu tempoda 90 dakika oynamak zaten imkansız.Önemli olan dengede tutmak.İleri maçlarda bunuda başaracağımıza inanıyrum.

Yasin Altuntas
24.01.2010, 19:50
Son dakikalarda Alanzinhonun kendini yerden yere atmasi cok hosuma gitti :)

Fatih Özkan
Lig tv spikerinin söylediği oydu. Kapaı tribünde de çok büyük boşluklar vardı. Millet toplu oturmadığı için göze çarpmadı. Gollerde tekrarlarda falan dikkat edin. İki adam arası iki koltuk boşluk var.

Heyecanlanmıyorlar. Rusyadan çıplak hatun yollarsam heyecanlanırlar mı? Yok olmaz, rusyadan ama başkası gelmeli.

Stadtaydım ama 10.000 kişi oldukça az...
Yoksa beklenilen ilgi gösterilmedi bu konuda katılıyorum...
Hava şartları bahane değil çünkü havanın daha fazla yağışlı olduğu zamanlarda da gittim maçlara...

Sefa
Bu arada çekirdek işi bu maçta abartılmış. Belkide en az satışın yapıldığı maçtı bu maç.

Öyle bir soğuk vardı ki çekirdek yiyecek hal yoktu.. :)

Yiyenler vardı tabi..

Sefa
24.01.2010, 19:51
Son dakikalarda Alanzinhonun kendini yerden yere atmasi cok hosuma gitti :)
Tribünler Teo Teo bağırınca baktı pabuçlar dama gidiyor yne yaptı şovunu :)

qrkm61
umut ve cale oynadı

SEDAT
-Ömer aysan fena biçti yanlız bugün bi uyarılsa fena olmaz..

Mesut
24.01.2010, 19:52
umut ve cale oynadı

izleyebileceğimiz bir yer varmıdır

SEDAT
-Şöyle almnayadaki stadlar gibi stadımız olsa her şey çok değişir ben çok inanıyorum iyi bir tesis ve iyi bir stadın pozitif etkilerine..

Ali Tunahan Güllü
Kolbastı az da olsa güzeldi:)

Koray
24.01.2010, 19:54

Fatih abi fb maçına baktın mı kaç kişi vardı statlarında hemde tribünlerin üstü kapalı olmasına rağmen ?

Tribünlerde en az 15 bin kişi vardı, bu senenin en soğuk günüydü, + sürekli yağan yağmur...

Aynı durumda başka takım olsaydı 3-4 bin kişi anca olurdu.

h@msi61
24.01.2010, 19:54

Toplu oynanmadi, Umut keyfi yedinde oldugu icin oynadi, Cale de biraz eslik etti.

qrkm61
24.01.2010, 19:55
izleyebileceğimiz bir yer varmıdır
daha düşmedi internete galiba bende baktım yok.. az sonra stadyum verir (:

SEDAT
24.01.2010, 19:55
-Bizdede taraftara sürekli sallama hastalığı var hiç bişey bulamazsak etraftaki polislere bi kusur bulucaz ne biçim polis bunlar diye..

Gordon Freeman
24.01.2010, 19:56

hamidoların içinde dürüst olanlarına da rastlamıyor değılız..

SEDAT
24.01.2010, 19:57
-Aslında bugün taraftarımızı gördükten sonra şuna karar verdim evimizdeki maçlarda hava hep böyle yağışlı olsa keşke taraftar ısınmak için bağırıyordu :)

61viya
24.01.2010, 19:58
Yüreğine sağlık Trabzonsporum!

Hayat senle çok güzel yahu :)))

Sivasspora dair en ufak bir gerginlik yoktu maç öncesi içimde. 5 yıl o şehirde yaşamış ve Sivas süper lige çıktığından beri kendini Sivassporlu sananlarla her gün kavga etmiş biri olarak, sezon başında aldığıız o 2-1 lık gaibiyetle içimdeki tüm kini kusmuş olmanın rahatlığı vardı sanırım :) O 2-1lik maçta stadda akıttığım gözyaşlarımla birlikte akmıştı içimdekiler :) Böylesi duygularla başladı maç. Bizlerdeki rahatlık topçulara da mı geçti nedir, rahat bir maç geçmişt kaldı diye düşünmekteyim :)

Alanzinho, sana diyecek lafım yok! Öperim yüreğinden. Yalnız, maç sırasında yanımdaki adamın,Alanzinho topu kaptırdığında ettiği lafı aklımdan çıkmıyor: Top senden büyük Alanzinho :D:D Tek kelimeyle muhteşemdin.

Umut, harika bir maç çıkarttın. Hoş, sen o iki golü atmasaydın gene çınlayaaktı kulakların çın çın kaçırdıkların adına ama hadi yırttın bugün :D

Serkan, hep böyle inşallah. Seni izlerken ben yoruldum. Helal olsun sana!
Gustavo, klasını konuşturdun gene. Gol sevincin ise muhteşemdi..

Onur, sana çok fazla iş düşmedi bu maçta gerçi ya, Şenol Hocam senin için çok çok büyük bir nimet. Faydalan ondan çocuk.

Giray ve Egemen, çok istedim be bir gol atmanızı. Çok çabaladınız, çok yaklaştnız da gole ama ossun bee :))

Teo: Son sözüm sana :) Çok izleyemedik seni ama, çok güzel gönler göreceğiz hep birlikte inş :) Hoş geldin!

Ve Şenol GÜNEŞ! Baş tacımsın.. Her zaman, her yerde, her durumda... Yüreğinin kocamanlığı getirmiş o taraftarı taa nerelerden Avni Aker'e.. Ne mutlu sana!

Şansımız hep güzel olsun. Her mç galibiyet coşkusu yaşamak dileğiyle.

f1bekir

Kapalı çoğu zaman boş oluyor zaten. Bordo-mavi-şampiyon diyorsun TRABZON sesi çıkmıyor bi türlü. Kapalının durumu vahim bu açıdan. Ancak stadın geri kalanı doluya yakındı. Maratonun kenarları boştu o kadar, kale arkaları tam doluydu. Maça olan ilgi bence yeterliydi.

Halit Akyüz
İlk defa Umut açırdığı bir pozisyon sonrası Umut , Umut diye bağırıldı galiba..

Cafer Bulur
-Ömer aysan fena biçti yanlız bugün bi uyarılsa fena olmaz..
Evet,ömer aysan ve cale nin kartlari son derece gereksizdi.

Bu arada hakem de genelde iyi bir mac yönetti ama bizim 3.golde sanki serkan ofsaytmis gibi geldi bana.

pReN@_61
24.01.2010, 19:59
Genel olarak nasıl oynadık uşaklar maçı izleyemedim de

Koray
Ayrıca söylemeden geçmek olmaz, Sivas taraftarı 40-50 kişi anca vardı taş patlasın, tek bi küfür duymadım şahsen, gerçi bizden de onlara karşı küfür olmadı ufak tefek şeyler hariç...

Onların yerinde biz olsak yaptığımız tezahüratların % 80'i onlara küfür olurdu :D

Halit Akyüz
Stadın üstü kapanmalı..

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 20:00
Ayrıca söylemeden geçmek olmaz, Sivas taraftarı 40-50 kişi anca vardı taş patlasın, tek bi küfür duymadım şahsen, gerçi bizden de onlara karşı küfür olmadı ufak tefek şeyler hariç...

Onların yerinde biz olsak yaptığımız tezahüratların % 80'i onlara küfür olurdu :D

Şu sivas kümeye tezahüratı süperdi:D

SEDAT
24.01.2010, 20:00
Evet,ömer aysan ve cale nin kartlari son derece gereksizdi.

Bu arada hakem de genelde iyi bir mac yönetti ama bizim 3.golde sanki serkan ofsaytmis gibi geldi bana.

-Ömer kırmızı kart görmediğne dua etsin son dakikalardaki tekmesi sıyırmasa elveda demişti..

-Hakem çok iyi niyetliydi..

Mehmet Fatih Yavuz
24.01.2010, 20:01
Kale arkalarını gördüm. Numaralı ve maraton baya boştu. Dediğim gibi maçı izledim ama tribünleri gidip görmeden net bişe söylemek de zor. O yüzden lig tv spikerinin söylediğini söylüyorum. " arkadaşım bilmem kimin aldığı bilgiye göre tribünlerde 10000 civarı seyirci karşılaşmayı takip ediyor." Yalan mı? Boşlukları görünce inandım....... Yalansa bilemem. Ama 10.000 rakamı beni tatmin etmez...

Halit Akyüz
24.01.2010, 20:03
TS çok güçlü bir takım
24 Ocak 2010 / 18:53
Muhsin Ertuğral Trabzonspor'u tebrik etti

Sivasspor Teknik Direktörü Muhsin Ertuğral ise Trabzonspor'u tebrik etmek istediğini belirterek, ''İlk yarı çok agresif organize üzerimize geldiler. Penaltı pozisyonunu göremedim. İlk yarı iki hatadan iki gol kalemizde gördük'' dedi.

İkinci yarının son 20 dakikası organize olduklarını ifade eden Ertuğral, ''Gol bulma şansı vardı ama son bölgelere çıkamadık. Karşımızda Türkiye'nin en iyi takımından biri vardı. Kademe hatasından gol yedik. Güçlü bir Trabzonspor'a karşı oynadık. Ama futbol açısından takımımda ilerlemeler var'' diye konuştu.

Haber61

Cafer Bulur
Kale arkalarını gördüm. Numaralı ve maraton baya boştu. Dediğim gibi maçı izledim ama tribünleri gidip görmeden net bişe söylemek de zor. O yüzden lig tv spikerinin söylediğini söylüyorum. " arkadaşım bilmem kimin aldığı bilgiye göre tribünlerde 10000 civarı seyirci karşılaşmayı takip ediyor." Yalan mı? Boşlukları görünce inandım....... Yalansa bilemem. Ama 10.000 rakamı beni tatmin etmez...
Bardaktan bosanircasina yagan bir yagmur ve zirve yarisinin icinde yer almayan bir Trabzonspor.

Bu acidan bakildiginda 10 bin rakami hic de fena sayilmaz.

SEDAT

-Bu havada 10.000 iyidir...;)

-BEN hatırlıyorum 8jk maçlarına 4 bin kişi zor geliyordu..

-Bu maçta taraftara laf yok bence..

Enes Ünal Kaya
24.01.2010, 20:04
Bu Hamidolar Beni Öldürecek.. : )

Forumlarında.. Fark Yemediklerine Dua Ediyorlar.. Kümeye Düşmekden..
Trabzonun İyi Futbolundan ve Güçlü Rakip Oldumuzu Söylüyorlar..
Gerçekden Dua Etsinler Fark'a Gidiyordu

Ee FARK VAR ! ... :) Herkes Hattini BiLecek Tabi :)

Barış Mayda
inşallah şu mehmet yıldız iyileşmez bu sivas küme düşer.

Mehmet Fatih Yavuz
Kale arkaları doluydu...

-Bu havada 10.000 iyidir...;)

-BEN hatırlıyorum 8jk maçlarına 4 bin kişi zor geliyordu..

-Bu maçta taraftara laf yok bence..

Özel olarak eleştirmiyorum. Övülmeye kalkınca eleştirdim. Yaklaşık 6 saattir okuyorum illk kez yazdım. O da bu bir övünç sebebi değildir, bu yüzden.

Fatih Özkan
24.01.2010, 20:05
Düşsünler bir daha kalkamasınlar (:

Uğurtan
24.01.2010, 20:06

Benim gördüğüm televizyondan 10 binden fazlaydı..

Gerçi numaralıyı görme şansımız elbette yok..

Kale arkaları dolu maratonda ise doluluk vardı ama millet birbirine sıkışık oturuyo

nedense bizim tribünlerde o yüzden aşağılarda yanlarda boşluk var gibi duruyor..

Bence 15 bine yakındı taraftar..

Şuan Gs'nin maçına bakıyorum bizden daha boş stadları..

Hadi Ligtv elemanı buraya da desin 7 bin kişi var diye?

SEDAT
24.01.2010, 20:07
Özel olarak eleştirmiyorum. Övülmeye kalkınca eleştirdim. Yaklaşık 6 saattir okuyorum illk kez yazdım. O da bu bir övünç sebebi değildir, bu yüzden.

-Genelde bende eleştirirdim ama bugün hepsine helal olsun diyorum...

Fatih Özkan
24.01.2010, 20:07
TS çok güçlü bir takım
24 Ocak 2010 / 18:53
Muhsin Ertuğral Trabzonspor'u tebrik etti

Sivasspor Teknik Direktörü Muhsin Ertuğral ise Trabzonspor'u tebrik etmek istediğini belirterek, ''İlk yarı çok agresif organize üzerimize geldiler. Penaltı pozisyonunu göremedim. İlk yarı iki hatadan iki gol kalemizde gördük'' dedi.

İkinci yarının son 20 dakikası organize olduklarını ifade eden Ertuğral, ''Gol bulma şansı vardı ama son bölgelere çıkamadık. Karşımızda Türkiye'nin en iyi takımından biri vardı. Kademe hatasından gol yedik. Güçlü bir Trabzonspor'a karşı oynadık. Ama futbol açısından takımımda ilerlemeler var'' diye konuştu.

Haber61

Bu zamana kadar bu adamın ters bir açıklama yaptığını görmedim...

Fatih Özkan
24.01.2010, 20:08
Benim gördüğüm televizyondan 10 binden fazlaydı..

Gerçi numaralıyı görme şansımız elbette yok..

Kale arkaları dolu maratonda ise doluluk vardı ama millet birbirine sıkışık oturuyo

nedense bizim tribünlerde o yüzden aşağılarda yanlarda boşluk var gibi duruyor..

Bence 15 bine yakındı taraftar..

Şuan Gs'nin maçına bakıyorum bizden daha boş stadları..

Hadi Ligtv elemanı buraya da desin 7 bin kişi var diye?

Geçen de soğuktu diye FB taraftarı gitmedi ya maça...
Hem de her tarafı kapalı o stada...

hos_cocuk61
24.01.2010, 20:08
Taraftara teşekkürler ediyorum.

Çünkü, Trabzon'da sabah saatlerinden akşama kadar bardaktan boşalırcasına yağan bir yağmur vardı, artı olarak soğuk havayıda sayabiliriz.

Bazı kişilerin dışarı bile çıkmaya korktuğu bu havada üstü açık bir stadı bu rakamda dolduroyor isek bu taraftara teşekkür etmeliyiz.

f1bekir
24.01.2010, 20:09

Kesinlikle 10.000 değil abi, en az 15.000, ''en az''. Maratonun en azından %70'i doluydu, fotoğraf olsa daha net konuşurduk tabi. Maratonun tek başına kapasitesi 10.000den fazla sanırım, kesinlikle 10.000 kişi değildi abi boşver sen lig tvyi. Ben ilgiyi beğendim açıkçası.

melâl
muhteşem başladık güzel devam ettik has sonlandırdık :)
sonuçta da galibiyet bizim oldu :)

nice 3 - 1 lik galibiyetlere :)

BAHADIR33
Yediğimiz golde top Selçuk'un ayağına çarpıp yön değiştirmiş gibi görünüyor.

SEDAT
24.01.2010, 20:10

-Orda kesin birine çarptı...

Tuğba ÖZTÜRK
24.01.2010, 20:12
Sonuç itibariyle mutluyuz. :) Maçın yıldızı umut bulut.

Maç başlamadan önce dağıtılan yağmurluklar dikkatimi çekti. Mavi olanlar çok güzel fakat diğer Gri olanların yerine bordo yağmurluklar dağıtılsaymış Daha da renkli görüntüler ortaya çıkabilirmiş. :)

Erdal
24.01.2010, 20:13
Neyse Fatih i püskürttük :)...Bırak da şehri bir övelim kardeşim:)

Ömer Aysan?

f1bekir
24.01.2010, 20:14

Kesin öyle, ben de net göremedim ama bir kaleci o kadar saçma bir gol yiyemez. Zaten Onur da Selçuk'u teselli etti golden sonra. Halbuki Selçuk biraz üşenip takip etmese gol olmayacaktı kimbilir. :)

Yalnız Selçuk bugün arkadaşlarını organize eder bir tavır içerisindeydi. İlk defa mı böyle davrandı yoksa ben mi ilk kez farkettim ?

boztepeli61
41 misafir ne gada yüzsüzsünüz ulan 3ün 1ini aldınız hala bizi takip ediyosunuz:)

SEDAT
-Valla maçın yıldızına gelince benim oyun serkana dır...

Soytürk
Yüreğine sağlık Trabzonsporum!

Hayat senle çok güzel yahu

Sivasspora dair en ufak bir gerginlik yoktu maç öncesi içimde. 5 yıl o şehirde yaşamış ve Sivas süper lige çıktığından beri kendini Sivassporlu sananlarla her gün kavga etmiş biri olarak, sezon başında aldığıız o 2-1 lık gaibiyetle içimdeki tüm kini kusmuş olmanın rahatlığı vardı sanırım :) O 2-1lik maçta stadda akıttığım gözyaşlarımla birlikte akmıştı içimdekiler :) Böylesi duygularla başladı maç. Bizlerdeki rahatlık topçulara da mı geçti nedir, rahat bir maç geçmişt kaldı diye düşünmekteyim

Alanzinho, sana diyecek lafım yok! Öperim yüreğinden. Yalnız, maç sırasında yanımdaki adamın,Alanzinho topu kaptırdığında ettiği lafı aklımdan çıkmıyor: Top senden büyük Alanzinho :D Tek kelimeyle muhteşemdin.

Umut, harika bir maç çıkarttın. Hoş, sen o iki golü atmasaydın gene çınlayaaktı kulakların çın çın kaçırdıkların adına ama hadi yırttın bugün :D

Serkan, hep böyle inşallah. Seni izlerken ben yoruldum. Helal olsun sana!
Gustavo, klasını konuşturdun gene. Gol sevincin ise muhteşemdi..

Onur, sana çok fazla iş düşmedi bu maçta gerçi ya, Şenol Hocam senin için çok çok büyük bir nimet. Faydalan ondan çocuk.

Giray ve Egemen, çok istedim be bir gol atmanızı. Çok çabaladınız, çok yaklaştnız da gole ama ossun bee :))

Teo: Son sözüm sana :) Çok izleyemedik seni ama, çok güzel gönler göreceğiz hep birlikte inş :) Hoş geldin!

Ve Şenol GÜNEŞ! Baş tacımsın.. Her zaman, her yerde, her durumda... Yüreğinin kocamanlığı getirmiş o taraftarı taa nerelerden Avni Aker'e.. Ne mutlu sana!

Şansımız hep güzel olsun. Her mç galibiyet coşkusu yaşamak dileğiyle.

altına imzamı atabilirmiyim?:alkış:

hüseyin1975

Agir cekimde carpmamis gibi gözüküyor.
Neticede orta yapacakdi ve ortasi yalnis yere gitti:p

SEDAT
24.01.2010, 20:15
41 misafir ne gada yüzsüzsünüz ulan 3ün 1ini aldınız hala bizi takip ediyosunuz:)

-Abi sende yaza yaza bunumu yazdın şimdi ...:cool:

Emrullah
İlk yarı çok iyi bir Trabzonspor, ikinci yarı eski tas eski hamam bir Trabzonspor izledik. Benim anlamadığım ilk yarıdaki performans ikinci yarıda en azından 25-30 dakika neden gösterilmez? Tempo olayını bir an önce çözmemiz lazım. Ligimizdeki diğer takımlar gibi bizde temposuz oynuyoruz ve bu temposuzluk ara sıra pahalıya mal olabiliyor. Geçmişte çok yaşadık bunu. 5-6 fark olması gereken bir maçı bugün berabere dahi bitirebilirdik. İşte bunu çözmemiz lazım. Gereksiz yere rehavete giriyoruz.

Çok gol kaçırıyoruz, özellikle tek forvet oynayan Umut'un kaçırdıkları (geçen sene olduğu gibi) bize pahalıya mal olabilirdi. Umut için yeni bir şeyler söyelemeye gerek yok. Aşşağı yukarı birçoğumuz aynı şeyleri düşünüyoruz. Umut kaliteli, yetenekli bir forvet değil, bunu tüm otoriteler söylüyor ve aynı kanıdayım. Ama hırslı ve azimli oynuyor. Bize bu tarz oyuncular lazım değil.

- Eğer hedefimiz orta sıralar ise iyi bir forvet,
- eğer hedefimiz zirve ise 3. forvet olarak iyi bir forvet,
- yok hedefimiz Avrupada başarı ise kadroda bulunmaması gereken bir forvettir.

Özverisi, karakteri takdire şayan bir futbolcudur, aldığı paranın hakkını veren bir futbolcudur. İnsan olarak çok severim ayrıca, ama Trabzonspor'un forveti olması için gerekli yeteneğe sahip bir oyuncu değil bana göre. Bu yüzden sözleşmesi biter bitmez yeni bir sözleşme yapılmamalı, kendisine teşekkür edilmelidir. Trabzonspor'un forveti olmak için çok koşmak, özverili olmak yetmiyor. Son vuruşları çok iyi olması gerekiyor. Ufak maçları alabilirsiniz ama büyük maçları lamazsınız, büyük maçlar büyük oyuncularla oynanır. Büyük maçlarda bir tane, iki tane pozisyon bulursunuz ve bunları atmak zorundasınızdır. Umut hiç bir zaman son vuruşları iyi olan bir forvet olmadı ve bu yaştan sonra da olamaz. Bazı şeyler Allah vergisi, çok çalışarak kazanılmıyor. Trabzonspor'un yıllardır büyük maçlardaki en büyük sıkıntılarından biri çok iyi 2 tane forvet oyuncusu olmamasıdır. Şota'dan sonra bir tane adam akıllı forvet geldi, O da tek başına yetmiyor malesef. Bu yüzden ne yapıp edip bir tane daha çok iyi bir forvet almamız gerekir.

maç hakkında çok konuşmaya gereke yok. Çok ölçü olabilecek bir maç değil. Bizim gereçek durumumuz büyük maçlarda ortaya çıkıyor, şu anakadar ki maçalara göre durumumuz iyi gözükmemektedir. Hakkımızda hayırlısı. Radikal kararlar alınmalı, büyük bir değişim geçirmeliyiz. İşimiz çok zor, bozuk plak gibi Ahmet gider Mehmet gelir hiç bir değişiklik olmaz, anlayış, tarz, vizyon değişimine ihtiyacımız var.

Cafer Bulur
Sivasin defans dörtlüsündeki abdurrahman murat sözgelmez,aubey ve ferhat bikmazin ilk defa birarada oynamasi ilk yarim saatteki pozisyon zenginligimizin en önemli faktörüydü bence.

Sert savunma yapan takimlara karsi pozisyon ve gol üretmekte zorlanmaya devam edecegimizi düsünüyorum.

Dip.Ing.Mag.
24.01.2010, 20:16
van der bilemem ne diyorlardi... :)))) la adamin ismini hic duymadim yilin transferi diyorlardi :))))))))) su sivasspor olmazsa, su SIKICI hayatta nasil eglenecegiz baska, sam seytanlari yahu :))

SEDAT
-Şenol güneş enginin üzerinde duruyor bu hoşuma gitti..

-Bnce engin bi mücevher işlemek lazım..

-Şeanol hocada engine sorumluluk vererek güveniyorum sana msj ı veriyor..çokta doğru yapıyor..

hüseyin1975
Kesin öyle, ben de net göremedim ama bir kaleci o kadar saçma bir gol yiyemez. Zaten Onur da Selçuk'u teselli etti golden sonra. Halbuki Selçuk biraz üşenip takip etmese gol olmayacaktı kimbilir. :)

Yalnız Selçuk bugün arkadaşlarını organize eder bir tavır içerisindeydi. İlk defa mı böyle davrandı yoksa ben mi ilk kez farkettim ?

Onur orta yapilacagini bekliyordu ve bu yüzden direkden 1 Adim uzaklasdi.
Tecrübeli Kaleciler bazen refleksleri ile ters köseye atlayip o golü yinede önlerler, örnegin ayaklari ile.

Zamanla Onurda bunu yapabilecekdir, henüz bir Kaleci icin yasi cok kücük.

Soytürk
24.01.2010, 20:17
Taraftara teşekkürler ediyorum.

Çünkü, Trabzon'da sabah saatlerinden akşama kadar bardaktan boşalırcasına yağan bir yağmur vardı, artı olarak soğuk havayıda sayabiliriz.

Bazı kişilerin dışarı bile çıkmaya korktuğu bu havada üstü açık bir stadı bu rakamda dolduroyor isek bu taraftara teşekkür etmeliyiz.

sağol renktaş herkes birilerine teşkkür ediyo birkezde şu tarftara edin be
çok güzel yazdın helal olsun sana:alkış:

Soytürk
24.01.2010, 20:18
@robinhoot

hos_cocuk61
24.01.2010, 20:18
Takım ilk 35 dakika süperdi, bazıları diyorya Sivas kötü vs.. hayırr, bu sebepten değil... o baskıya hiç bir takım dayanamazdı... bu sebeptendirki Sivas çok kötü ,hattaa amatör takım gibi gözüktü.

Takımın 35. dakikadan sonra oyundan düşmesinin en büyük etkeni ise, yenilen o saçma gol ve ağır saha idi.

Bu rakamı eğer golü yemese idik 45 yada 55 dakikaya çıkarabilrdik.

O tempoyu 90 dakikaya zati yayamazdık. Eğer yaysa idik futbolcuların ciğerleri patlardı.

hüseyin1975
24.01.2010, 20:19
@robinhoot

Forum ortaminda kullanilmasini dogru bulmuyorum, biz seviye olarak daima en üstde olmaliyiz, burasi BMN.

Ha begenmedimmi?

Hemde coook:p

BAHADIR33
Tecrübeli Kaleciler bazen refleksleri ile ters köseye atlayip o golü yinede önlerler, örnegin ayaklari ile.

Tekrar tekrar izledim.. Selçuk dokunuyor ve yön değiştiriyor :)

f1bekir

Abi Selçuk'a çarpmadı deme sakın, kafayı yerim ha :)

Sefa
Takım ilk 35 dakika süperdi, bazıları diyorya Sivas kötü vs.. hayırr, bu sebepten değil... o baskıya hiç bir takım dayanamazdı... bu sebeptendirki Sivas çok kötü ,hattaa amatör takım gibi gözüktü.

Takımın 35. dakikadan itibaren oyundan düşmesinin en büyük etkeni ise, yenilen o saçma gol ve ağır saha idi.

Bu rakamı eğer golü yemeseidik 45 yada 55 dakikaya çıkarabilrdik.

O tempoyu 90 dakikaya zati yayamazdık. Eğer yaysa idik futbolcuların ciğerleri patlardı.
Ciğerler patlamazdı. Takımın adı Barcelonaspor olurdu :)

Şeref
24.01.2010, 20:21
Sivasin defans dörtlüsündeki abdurrahman murat sözgelmez,aubey ve ferhat bikmazin ilk defa birarada oynamasi ilk yarim saatteki pozisyon zenginligimizin en önemli faktörüydü bence.

Sert savunma yapan takimlara karsi pozisyon ve gol üretmekte zorlanmaya devam edecegimizi düsünüyorum.
evet haklısın haftaya en kapalı savunma olacak diyar bakalım ne yaparız orda ama biz pas yuzdemizi artırmamız lazım uzun pası biraz düsürdükmü o zaman açık kapalı defans farketmez ezer geceriz.

Dip.Ing.Mag.
24.01.2010, 20:22
İlk yarı çok iyi bir Trabzonspor, ikinci yarı eski tas eski hamam bir Trabzonspor izledik. Benim anlamadığım ilk yarıdaki performans ikinci yarıda en azından 25-30 dakika neden gösterilmez? Tempo olayını bir an önce çözmemiz lazım. Ligimizdeki diğer takımlar gibi bizde temposuz oynuyoruz ve bu temposuzluk ara sıra pahalıya mal olabiliyor. Geçmişte çok yaşadık bunu. 5-6 fark olması gereken bir maçı bugün berabere dahi bitirebilirdik. İşte bunu çözmemiz lazım. Gereksiz yere rehavete giriyoruz.

Çok gol kaçırıyoruz, özellikle tek forvet oynayan Umut'un kaçırdıkları (geçen sene olduğu gibi) bize pahalıya mal olabilirdi. Umut için yeni bir şeyler söyelemeye gerek yok. Aşşağı yukarı birçoğumuz aynı şeyleri düşünüyoruz. Umut kaliteli, yetenekli bir forvet değil, bunu tüm otoriteler söylüyor ve aynı kanıdayım. Ama hırslı ve azimli oynuyor. Bize bu tarz oyuncular lazım değil.

- Eğer hedefimiz orta sıralar ise iyi bir forvet,
- eğer hedefimiz zirve ise 3. forvet olarak iyi bir forvet,
- yok hedefimiz Avrupada başarı ise kadroda bulunmaması gereken bir forvettir.

Özverisi, karakteri takdire şayan bir futbolcudur, aldığı paranın hakkını veren bir futbolcudur. İnsan olarak çok severim ayrıca, ama Trabzonspor'un forveti olması için gerekli yeteneğe sahip bir oyuncu değil bana göre. Bu yüzden sözleşmesi biter bitmez yeni bir sözleşme yapılmamalı, kendisine teşekkür edilmelidir. Trabzonspor'un forveti olmak için çok koşmak, özverili olmak yetmiyor. Son vuruşları çok iyi olması gerekiyor. Ufak maçları alabilirsiniz ama büyük maçları lamazsınız, büyük maçlar büyük oyuncularla oynanır. Büyük maçlarda bir tane, iki tane pozisyon bulursunuz ve bunları atmak zorundasınızdır. Umut hiç bir zaman son vuruşları iyi olan bir forvet olmadı ve bu yaştan sonra da olamaz. Bazı şeyler Allah vergisi, çok çalışarak kazanılmıyor. Trabzonspor'un yıllardır büyük maçlardaki en büyük sıkıntılarından biri çok iyi 2 tane forvet oyuncusu olmamasıdır. Şota'dan sonra bir tane adam akıllı forvet geldi, O da tek başına yetmiyor malesef. Bu yüzden ne yapıp edip bir tane daha çok iyi bir forvet almamız gerekir.

maç hakkında çok konuşmaya gereke yok. Çok ölçü olabilecek bir maç değil. Bizim gereçek durumumuz büyük maçlarda ortaya çıkıyor, şu anakadar ki maçalara göre durumumuz iyi gözükmemektedir. Hakkımızda hayırlısı. Radikal kararlar alınmalı, büyük bir değişim geçirmeliyiz. İşimiz çok zor, bozuk plak gibi Ahmet gider Mehmet gelir hiç bir değişiklik olmaz, anlayış, tarz, vizyon değişimine ihtiyacımız var.

kardes bunlar insanlar robot degil... ever bariz bir sekilde düsüs yasandi özellikle ilk yarinin sonlari ve ikinci yarinin baslarinda. nedenine gelince cok basit... macin 1. sn yesinden ilk yarinin son 10 dakikasina kadar yapilan pres hele hele su saha sartlarinda her baba yigidin harci degildir... ben böyle zeminlerde halen daha futbol oynayan biri olarak söylüyorum bunu... özellikle su zemindeki pas yüzdemize hayran kaldim diyebilirim.... ilk yarinin basindan ortalarina kadarki mücadele pas trafigi, birara barcelonayimi izliyoruz dedi herkes sanirim... ee haliyle 2-0 i bulunca özellikle mac rolantiye alinmaya baslandi bizim tarafimizdan cünkü o zeminde sürekli pres cok zordur. kanaatimce 2. yarinin sonlari dusunulerek mac ilk yarinin sonlarinda rolantiye alindi, bunun haricinde agir zemin ve üst düzey baski neticesinde takimda yorulma oldu ama kondisyon acisindan hic bir sorunumuzun olmadigini 90. dk da Alanzinhonun topun pesinden nasil kostugunu tekrar izlersen cok rahat bir sekilde anlarsin diye dusunuyorum.... Bana kalirsa bu takim sadece ayakta alkislanmali...:alkış::alkış::alkış:

Orhan Kahraman
24.01.2010, 20:22
-Aslında bugün taraftarımızı gördükten sonra şuna karar verdim evimizdeki maçlarda hava hep böyle yağışlı olsa keşke taraftar ısınmak için bağırıyordu :)

Destek olmak için değil yani?

Orhan Kahraman
24.01.2010, 20:23
İlk defa Umut açırdığı bir pozisyon sonrası Umut , Umut diye bağırıldı galiba..

Hiç unutmayacağım bir şey oldu orda. Tam o sırada sivas kalecisi topu dikmeye çalışıyordu atış kullanmak için ve umutta geri geri adımlarla orta sahaya doğru çekiliyordu tüm herkes ellerini kaldırıp umut diye bağırıyordu umutta geri geri giderken eminim ki bize bakıyordu :)

BAHADIR33
Ömer Aysan bu hafta iyiydi Erdal Abi.
Şimdilik "bir dolu bir boş" gibi benim izlenimim..Hayırlısı..

pReN@_61
Sıradan bir galibiyet işte, büyütmemek lazım:)

SEDAT
Destek olmak için değil yani?

-Tabiki destek olmak içinde ama hatırlarsan bir çok maçtada hiç bir tepki vermeden maçı bitirdiklerinede şahit olmuştuk..

Kadir
24.01.2010, 20:26
Güzel fotoğraf :)

http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_0q_ts_sevinc01.jpg

Dip.Ing.Mag.
@robinhoot

:D eyvallah biraz kalcak orda sonra yine eski avatara devam , bugun en mutlu gunlerimden birtanesi ,oyuzden tadini cikartmak istiyorum bize rakip olamiyacak takimlardan birine daha haddini bildirdigimiz ve rakip olmayicaklarini idrak etmelerini sagladigimiz icin...

not: hep derlerdide güler gecerdim.. cidden bizimle ugrasan takimlar ertesi sene hep küme düsmüsler... ah sivas vah sivas dedik biz ama babaya karsi gelinmez diye Allah carpar sonra. :D

Cafer Bulur
-Şenol güneş enginin üzerinde duruyor bu hoşuma gitti..

-Bnce engin bi mücevher işlemek lazım..

-Şeanol hocada engine sorumluluk vererek güveniyorum sana msj ı veriyor..çokta doğru yapıyor..
Tam tersine,senol günesin engindeki israrini son derece gereksiz görüyorum.

Artik enginde isrardan vazgecilip daha baska formüller üzerinde durulmali.

Erdal
24.01.2010, 20:27
Ömer Aysan bu hafta iyiydi Erdal Abi.
Şimdilik "bir dolu bir boş" gibi benim izlenimim..Hayırlısı..

Takımdaki nerdeyse herkes öyle...Colman hariç tabi bana göre :)...Bana göre Colman uzun süredir boş...

Bir pozisyonda Alan ve Colman top kaybettiler...Alan döndü adama müdahale etti Colman Camera'nın çekim alanına girmedi...Taktım mı takıyorum bende :)

Dip.Ing.Mag.
24.01.2010, 20:27
Güzel fotoğraf :)

http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_0q_ts_sevinc01.jpg

macin butun fotgraflarini nereden bulabilirim

ESER
24.01.2010, 20:28

yok yok kedidir kedi:)

sirtinda store lardan aldigi istanbul formasi, boyunlarinda seyyardan dibido atkisi alan tipler bunlar...

secim ayagina siyaset ve federasyon torpiliyle iki sene balon gibi sisirdiler bunlari, bu dibidolarda yaw bizde baya bi fasulyeyiz sandi, ama sen git seni el altindan destekleyenlere yerel secimlerde ketenpere yap, onlarda beles puan muslugunu ve torpil yollarini kapasin ,ondan sonra da dis dibildak ortada kal:)

bunlarin tarihini okudum gecen,,, tarihlerinde yazan tek kaydadeger sey suleyman demirelin bi takimin ayagini nasil kaydirip bunlari mac dahi oynamadan ikinci lige cikarttigi...

armalarinda da cakma uc yildiz cizmisler:) icine cizmeye bir kalem yeterde ustune yaldizla islemeye mangal gibi yurek ister be dibido besido :)

Orhan Kahraman
-Tabiki destek olmak içinde ama hatırlarsan bir çok maçtada hiç bir tepki vermeden maçı bitirdiklerinede şahit olmuştuk..

Taraftar bu maç gerçekten iyiydi ama bir noktaya değinmeden geçemeyeceğim niye bu taraftar grupları yanyanayken bile beraber bağırmaz?

Cihad Varlı

Eleştirmek için dünyaya gelmiş gibisin abi . :)

Kazım Uzunboy
TS çok güçlü bir takım

www.haber61.net (http://www.haber61.net)

Dip.Ing.Mag.
bu arada gs antep 0 - 0 halen daha dk 70 antep 30. dk dan beri 10 kisi nonda 60 da penalti kacirdi...

SEDAT
24.01.2010, 20:29

-Enginde çok olumlu gelişmeler var yorumlarda bu yönde yalnız olmadığımı düşünüyorum..:) ve kendisindende çok ümitliyim..