PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Haketmediğimiz Muameleye Karşı Tavrımız Ne Olmalı ?

İlker ToSun
26.12.2009, 23:59
trabzonspor taraftarının ve trabzon halkının bir kısmı faruk özak ın ne amaçla o makama geitirildiğini ve trabzonsporun faruk özak neznindeki önceliksizliğini en başından beri söylüyordu ancak çoğunluk buna karşı çıkıyordu ancak son yaşanan kepazelikle beraber faruk özak'ın ne olduğu ortaya çıkmış oldu ve artık trabzonspor taraftarının ve trabzon halkının çok büyük bir çoğunluğu duruma artık uyandı.

ben, bu olay tam devre sonuna denk geldiği için lige verilen arada soğuyup unutulacağını düşünüyorum ve bu beni açıkçası korkutuyor. trabzonspor ve trabzon şehrine karşı yapılmış bu tarihin en alçakça hakaretine karşı tepki uzunca bir süre ve sert bir şekilde konmalı.

madem büyük bir çoğunluk faruk özak ın istifa etmesine ve tff'nin de tff olmaktan çok iff olduğuna kanaat getirdi ben derim ki artık aynı konuyu uzatıp sakız edip sinirlerimizi daha çok bozacağımıza gelin bunlara ne şekil tepki vereceğimizi tartışmaya başlayalım.

bu arada, bu şampiyona hakkını ülkemizin elde edip etmemesinin bu konuda hiç bir önemi yoktur. o hakkı kazansak da kazanmasak da, özellikle de kazanmasak da "tepkiye ne gerek var canım ne de olsa burada yapılmayacak" denmeden bu kişiler görevlerinden ayrılana dek bu tepki devam ettirilmeli.

ve ben kendi fikrimi atıyorum,

şehrinin plakasının dakikasında özel tezahüratlar yaparak ülkeye bu sevinç şeklini sunan ve başka takımlara kimi zaman dizilere bile örnek olan bu takımın taraftarına aynı şekilde anlamlı bir tepki vermek yakışır.

ben derim ki

avni aker'de istisnasız her maç , maçın 34. dakikasında "federasyon istifa"
maçın 61. dakikasında "faruk özak istifa" diye tribünleri inletelim.
bugüne kadar oyuncuların konsantrasyonunu bozmaktan başka hiçbir işe yaramayan 61. dakika kutlamaları da artık eskisinden çok daha anlamlı bir işin parçası haline gelmiş olur.

sizlerin fikirlerini merak ediyorum.

eğer bu olaya da sert tepkimizi koyamayacaksak bize bu yapılanlara müstahak olduğumuz ortaya çıkacak ve hepiniz takdir edersiniz ki sadri şener ve yönetimi bu olaya tepki koyabilecek düzeyde insanlar değiller.

iş başa düştü

Mustafa Kara
27.12.2009, 00:17
Bizim dememizle birşey olmaz.
Bu işin siyasi konusun seçimlerde sandıklarda cevap vermektedir.
TFF İçin ise Yönetim Kurulunda seçimlerde ona göre yönetim seçmektir.

Bunlardan başka yapılacak herşey kendini yormaktan başka birşey olmayacaktır kanısındayım

Mellih
27.12.2009, 00:25
Faruk Özak'ı istifaya davet etmeliyiz.. stadta gerekli pankartları açmalıyız..

ferhaTS87
27.12.2009, 00:28
Faruk Özak'ı istifaya davet etmeliyiz.. stadta gerekli pankartları açmalıyız..
stad bole bı pankartı sokman mumkun degıl bjk lıler turkan saylan alkıslarla yazılı bı pankartı sıyası dıye sokamamıslardı en ıyı cuzum 34 dakıkada faruk ozak ıstıfa dıye bagırmak gercı yıllar once fb sandıkta gorusuz mesut bey dıye pankar acmıslardı ama sımdı zor

Tolga
27.12.2009, 00:35
bizimde bazı sığırlar gibi dağa çıkmamızı insan gibi değil hayvan gibi olmamızı istiyorlar sanırım.ama bana göre en kesin çözüm seçimlerde oy kullanmamak, kendi işini kendin görmek, sadece kendimize hayır yapmak kimseden birşey beklememek olmalı.gerçi bunlar pek bir çaresi olacağına ben kendim inanmıyorum ama en azından bir duruşumuz olur ama en kesin çözümü işlerimizi elin başbakanından veya güzel ortağı c.başkanından beklemeyelim en güzeli biz ne yapabiliyorsak o başlarda sendelesekte biraz zaman sonra herşeyimizi hallederiz.şu an burada ne yazsam boş şu yazdıklarımı bile niye yazdım anlamadım =)) bunların hiçbiri çare olmaz gerçekten neler yapılması gerektiğini herkes biliyor aslında ama bu yapılacak şey 1 değil 2 değil bir dünya bunun için önce kendimizi bir düzlüğe çıkarmalıyız her zaman söyledim yine söylüyorum bizim en iyi transferimiz şehrimizi kalkındırmaktır . . .

Ilelioglu
28.12.2009, 01:32
Stat'da bagirmak daha mantikli...:rolleyes:

Ee tabi secimlerde Trabzon Halki gereken cevabi vermeli diye düsünüyorum...

Orhan Kahraman
28.12.2009, 01:36
Stat'da bagirmak daha mantikli...:rolleyes:

Ee tabi secimlerde Trabzon Halki gereken cevabi vermeli diye düsünüyorum...

Vereceğine inanmıyorum...

Ilelioglu
28.12.2009, 01:40
Vereceğine inanmıyorum...

Akilli olmak lazim, onlar böyle yapiyorsa bizde böyle yapariz gibilerinden ama bence gereken cevap verilecektir...;)