PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersun Yanal

Sefa
25.12.2009, 19:48
Değeri bilinemeyen teknik direktörler arasında yitirilen bir değer.

Gelmeden önce en çok istediğim teknik direktördü. Geldiğine çok sevinmiştim. Ama yanlış yönetimin eline düşerek kuyusu kazınan teknik adam oldu.

yakarcı
25.12.2009, 19:55
ersun hocayı çok ararlar türkiyede sayılı hocalardan bir tanesi

Murat'
25.12.2009, 20:14
Gidişi zaten tam bir skandaldı.

Oğuzhan İnce
25.12.2009, 22:17
bu kadrodan daha kötü bir kadroyla elde ettiği başarı ortada,ülkede kına ve kınacıdan bol bişey yok, alın arkadaşlar kına iyi gelir,kına can verir alın:)

Mustafa Çolak
25.12.2009, 22:29
bu kadrodan daha kötü bir kadroyla elde ettiği başarı ortada,ülkede kına ve kınacıdan bol bişey yok, alın arkadaşlar kına iyi gelir,kına can verir alın:)
:alkış: :alkış:

aaaaaaa

bahadır2561
26.12.2009, 00:19
kendi adıma özür diliyorum ersun hocam...
mumla arayacaklar ama nafile..

uemit
26.12.2009, 02:15
bana göre ersun yanal ts de basari degildi!!! ankara gücü deki denizlide ki genclerdeki basarisini ne büyük tkim olan ts de basardi nede milli takimda..

lazajan
27.12.2009, 18:31
vballa ersun yanalın stılını ozledıkk yok bıole bısı yaa

Fatih Özkan
27.12.2009, 19:22
Özlemedim Ersun Hoca!

a.fındıkoğlu
27.12.2009, 19:29
ersun hoca uzun bı aradan sonra kısa surede yasattıgın sampıyonluk heyecanı ıcın tesekkur..karsılıgında sana yapılanlar ıcınse ne kadar ozur dılesek azdır..kalsaydın sımdı baska seylerden bahsedecektık belkı de...senle bırlıkte bu takımın ruhu da gıttı

Ahmet Faruk
27.12.2009, 20:34
Türk futbolunda değişim yapabilecek bir hoca idi.
Kimyası deyin, yapısı deyin, hedefleri deyin, herşeyi Trabzonspora uygun ve Trabzonsporla uyumlu idi.
Maalesef bölge insanımızın bizden olsun, orta halli olsun anlayışı ile Türk futbolu bu değişimi yakalama şansını erteledi.

Umarım hakettiği başarıları başka takımlarla yaşar, ve biz de yine haset ederiz....

lazajan
27.12.2009, 22:23
valla bıze guzel duygular yasattı saol varol hocaa:D

sametaydin
28.12.2009, 05:56
Trabzonsporda iyi işler yaptığı kesin. Gidişi çok da iyi olmadı o zamanlar ama kısmet işte. rsun hoca televizyonlarda yorumculuk yapmayı bırakıp bence tekrar takım çalıştırmalı.

Proof
28.12.2009, 17:24
Bugun hala atnrenor olsaydi bambaska yerlerdeydik.. Belkide Avrupada ilerlemis olacaktik..

Uğur Demircioğlu
28.12.2009, 17:51
Ersun Yanalın sistemi belli yere kadar götürüyordu çalıştırdığı takımlarda.Bakmışsanız hep ilk yarı kafaya oynayan takım, ikinci yarı düşüşe geçiyordu.Çünkü hep istatistiklere bağlı taktik ayarlıyordu.Ekranın başında.Ama gerçekte ne yazık ki böyle olmuyor.Geçen sene ilk defa hayatımda Trabzonsporun şampiyon olacağına bu kadar inanmıştım.Sana güvenim de sonsuzdu.Ama ne yazık ki 2. yarıda düşüşe geçen takımın maçlarında oyunu okuyamaman ve takımın ilk yarıdaki performansıyla ve güzel futbolundan uzak bir grafik çizmesiyle anında istenmeyen adam ilan edildin.Haklı mıydık.Belki değildik belki öyleydik.Ama bu taraftar şampiyonluk bekliyor.Bu taraftar şampiyonluk özlemi içinde.Öyle Trabzonspor aşkı var ki bu taraftar da ölümü bile göze alıyor.Bunu bilseydin belki daha farklı olurdu.Verdiğin emeklerin için teşekkürler bu takıma.Ama tekrar gelmeni ister miyim? Boş ver gitsin.Sen bu camianın beklentilerini karşılayabilecek potansiyele sahip bir teknik direktör değilsin.

Ömer SEVİNÇ
29.12.2009, 00:31
Ne beklentiymiş arkadaş? Mourinho gelse karşılayamayacak mübarek..

Bize uzaydan teknik direktör bulmak lazım. İnsan ırkının özellikleri az geliyor.

Adem Erdoğan
29.12.2009, 00:36
Ne beklentiymiş arkadaş? Mourinho gelse karşılayamayacak mübarek..

Bize uzaydan teknik direktör bulmak lazım. İnsan ırkının özellikleri az geliyor.

Aynen öyle Ömer.

Problem olan kişiler değil, zihniyet.

futbalski60
29.12.2009, 03:45
Ersun Yanal'ın Trabzonpor'da başarılı olması çok zordu bence görevi bırakmakla doğru bir tercih yaptı. Başarılı olduğu kulüplerde yetkisi daha genişti ve işine karışan ne yönetim vardı ne de taraftar. Trabzonspor yapı olarak çok zor bir takım her antrenör başarılı olamaz bu ortama uyum sağlamak zorundasın aksi halde yerel basın, taraftar seni yer bitirir bu zihneyet nedeniyle takımın da ne hallerde olduğu ortada.

Dursun Kaplan
29.12.2009, 15:01
Az önce Ersun hocayla telefonda görüştük. Futbol ile ilgili değil ama. :) Motosiklet alacak eski hocamız. :)

Mehmet Zeki
30.12.2009, 00:19
Az önce Ersun hocayla telefonda görüştük. Futbol ile ilgili değil ama. :) Motosiklet alacak eski hocamız. :)

:)

Hayirli olsun hocamiza.

yakarcı
30.12.2009, 01:00
Ersun hoca senİ mum yakIp ariyoruz

hamucera
30.12.2009, 08:49
Ersun Yanalın sistemi belli yere kadar götürüyordu çalıştırdığı takımlarda.Bakmışsanız hep ilk yarı kafaya oynayan takım, ikinci yarı düşüşe geçiyordu.Çünkü hep istatistiklere bağlı taktik ayarlıyordu.Ekranın başında.Ama gerçekte ne yazık ki böyle olmuyor.Geçen sene ilk defa hayatımda Trabzonsporun şampiyon olacağına bu kadar inanmıştım.Sana güvenim de sonsuzdu.Ama ne yazık ki 2. yarıda düşüşe geçen takımın maçlarında oyunu okuyamaman ve takımın ilk yarıdaki performansıyla ve güzel futbolundan uzak bir grafik çizmesiyle anında istenmeyen adam ilan edildin.Haklı mıydık.Belki değildik belki öyleydik.Ama bu taraftar şampiyonluk bekliyor.Bu taraftar şampiyonluk özlemi içinde.Öyle Trabzonspor aşkı var ki bu taraftar da ölümü bile göze alıyor.Bunu bilseydin belki daha farklı olurdu.Verdiğin emeklerin için teşekkürler bu takıma.Ama tekrar gelmeni ister miyim? Boş ver gitsin.Sen bu camianın beklentilerini karşılayabilecek potansiyele sahip bir teknik direktör değilsin.

bu hocanın suçu değildi, takımda forvetlerin beceriksizliği ve takım olarak şanssızlık çok etkiliydi, 96 yılından beri ilk defa şampiyonluk heyecanını bu kadar çok yaşadım, stadyumları bu kadar heyecanlı gördüm, bu başarı tamamen Ersun hoca ya aittir. sıfırdan kadro kurup 9 değişik oyuncuyu oynatıp kafaya oynayan haftalarca lider kalan ve ligi 3. sırada bitiren takımı oluşturmak kolay iş değil,

ersun hoca bırakmadı kovdular, bizden olsun mantığını işlemeye çalıştılar, yazık çok bildiğini zannedip bilmeyen bu kafalara değil bu kafalar yüzünden işini yapamayanlara, başarıyı görüpte ona ulaşamayanlara yazık

İlker ToSun
30.12.2009, 12:36
keşke imkan olsa da kondisyoner olarak geri alsak takıma, takımın sahada yürüyecek hali yok.

ersun hoca varken de takım kötü oynuyordu ama en azından rakibi ısırıyordu, yoruyordu

Proof
30.12.2009, 21:40
keşke imkan olsa da kondisyoner olarak geri alsak takıma, takımın sahada yürüyecek hali yok.

ersun hoca varken de takım kötü oynuyordu ama en azından rakibi ısırıyordu, yoruyordu

Suanki takimdan daha kalitesiz bi kadryo sahipti gecen sene.

Gecen seneki takim gol pozisyonu vermiyodu.
En cok sut atan takimdi.
En cok pozisyon ureten takimdi.

Takim oysa yeni kurulmustu, ve buna ragmen son yillarin en basarili grafigini cizmistik.

Bi hocadan daha ne bekliyorsunuzki anlamadim gitti.. Mourinho gelse bu takim Trabzon gibi oynayacak Barcelona degil.

Sabirsizligimizin yuzunden sampiyonlugu elmizin tersiyle ittik. Gitti, iste, kime faydasi oldu? Taraftarami? Kadroyami? Kendinemi?

Sefa Murat Dokuz
30.12.2009, 22:35
İlerde bir gün tekrar döneceğine inanıyorum.

Alptuğ
30.12.2009, 22:47
İlerde bir gün tekrar döneceğine inanıyorum.

bende isterim bi gün dönmesini ama mevcut yönetimle zannetmiyorum

yakarcı
30.12.2009, 23:23
:alkış::alkış::alkış:
kendi adıma özür diliyorum ersun hocam...
mumla arayacaklar ama nafile..

yakarcı
30.12.2009, 23:24
ersun hoca seni arıyoruz

pazarkapılı
31.12.2009, 11:47
kendine has bir yapı olustırmasıyla,kolbastı oynanması-gol sevinçleriyle,simdiye kadar trabzonsporun basına gelmiş en farklı en gercekci hocaydı bana kalırsa...mazide kaldı hersey....

Samet Yildirim
31.12.2009, 18:34
ersun Yanali okadar abartmaya gerek yok.

Sunulan imkanlara bakarsak cok basarili sayilmaz.

Sivasspora yenildigimiz hafta gitti. GS-FB tarihlerinin en kötü dönemlerindeydi ama bakiyoruz GS 1 puan fb 4 puan geride eger onlar kötü sezon gecirmisse ozaman TS da bu imkanlarla iyi bir sezon gecirdigi söylenemez. derbi alamadik. sivasi yenemedik. kupada grupdan cikamadik. Ilk 5 en az gol atan takimiz. en az gol yiyen 3.takim. averajimiz arti 12 bu averajla ilk 5 olan takimlara bakarsak en kötüsü.

Pek basarili denilemez.

hamucera
31.12.2009, 22:46

Sivasspora yenildigimiz hafta gitti. GS-FB tarihlerinin en kötü dönemlerindeydi ama bakiyoruz GS 1 puan fb 4 puan geride eger onlar kötü sezon gecirmisse ozaman TS da bu imkanlarla iyi bir sezon gecirdigi söylenemez. derbi alamadik. sivasi yenemedik. kupada grupdan cikamadik. Ilk 5 en az gol atan takimiz. en az gol yiyen 3.takim. averajimiz arti 12 bu averajla ilk 5 olan takimlara bakarsak en kötüsü.

Pek basarili denilemez.

fb-gs tarihlerinin en kötü dönemlerinde değildi, öncelikle bunu bilmelisiniz, her iki takımda düşme tehlikesi atlattığı zamanlar vardı

en kötüsü dediğiniz takım sıfırdan kurulmuş bir takımdır, manchester city şampiyon mu oldu, veya sıfırdan takım kurup bu kadar başarılı olabilen kaç tane takım vardır, kaç yıldır bu kadar çok şampiyonluk heyecanı yaşadı taraftar, son yıllarda kaç defa avni akerde rakibine bu kadar baskı kurabilen bir takım izlediniz,
Ersun Yanal başarılıdır, bunca baskıya ve eksikliklere rağmen sıfırdan kurulan takımı bu noktaya getirerek başarılı iş çıkarmıştır

yakarcı
31.12.2009, 23:15
fb-gs tarihlerinin en kötü dönemlerinde değildi, öncelikle bunu bilmelisiniz, her iki takımda düşme tehlikesi atlattığı zamanlar vardı

en kötüsü dediğiniz takım sıfırdan kurulmuş bir takımdır, manchester city şampiyon mu oldu, veya sıfırdan takım kurup bu kadar başarılı olabilen kaç tane takım vardır, kaç yıldır bu kadar çok şampiyonluk heyecanı yaşadı taraftar, son yıllarda kaç defa avni akerde rakibine bu kadar baskı kurabilen bir takım izlediniz,
Ersun Yanal başarılıdır, bunca baskıya ve eksikliklere rağmen sıfırdan kurulan takımı bu noktaya getirerek başarılı iş çıkarmıştır
hangi hocayı begendirecez sana

hamucera
01.01.2010, 03:20
hangi hocayı begendirecez sana

yazdığım yazıda Ersun Yanal ile alakalı olumsuz yazı yok, ve çok beğeniyorum

yakarcı
01.01.2010, 12:05
yazdığım yazıda Ersun Yanal ile alakalı olumsuz yazı yok, ve çok beğeniyorum
kusura bakma başka birine yollucakken sana gelmiş ERSUN YANAL BU TAKIMA BİŞELER AŞILAMIŞTI
*takım sakat vermiyordu
*deplasmanda çok iyi oynuyorduk kazanma oranımız yüksekti
*gol attıkmı maçı kaybetme oranımız %10 du
*ilk defa 96 dan sora çok yaklaşmıştık şampiyonluga hemde çok
*takımda ruhsuz oyuncu sayısı çok azdı
*ersun hocamızı taraftar yıprattı sahip çıkmadık
*ilk 11 bozmadı diye sinir bozucu eleştirilere maruz kaldı

yakarcı
01.01.2010, 12:14
hangi hocayı begeneceksin ?? ersun YANAL sisteminlen alakası yok fatih geçen sene gökhanın yerine olsaydı sence bu takım şampiyon olmazmıydı ersun hoca napsın gökhana ersun hocamı girecekti sahanın içine ersun hocanın yaptıgını trabzona belki TRABZONLU yapmazdı eleştirirken biraz düşünün

yakarcı
01.01.2010, 12:26

Pek basarili denilemez.
senin GS FB dedigin takımların harcandıgı transfer ücretine bak trabzonun harcadıgı ücrete bak kaliteli forvet varmıydı takımda yok orta sahanda kaliteli oyuncu varmıydı 1 tane defans oyuncusu varmıydı 2 tane böle yaparak ersun HOCAYI başarısız sayamazsınız ersun hoca iyi giderken desteklersiniz kötü giderken eleştirirsiniz böle taraftar anlayışı yok kendini suçlu cıkarmamak için hep antrenörler neden gider hep suç hocaya neden kesilir suçlu tek başına olunmaz bunu bilin bi daha beklersiniz şampiyonluga oynatmak için hoca bulmaya ersun HOCA yı ararsınız

Soytürk
02.01.2010, 11:01
istifa ettiği sivas maçından sonra duydugum tek birşey var...hoca gitsin diye oynamadık.!!..bunu ts futbolcularından birtanesi söyledi kulaktan duydum soyleyen kişi kız arkadaşıydı!!burdan anlıyoruzki sorun futbolcularda!!!keyiflerine göre ruhsuz oynayan futbolcularda...önce bi temizlensin bu takım yabancı kimliklerden trabzonsporu benimsemeyenlerden !!!!burda futboloynayıpta trabzon nedirki nefret ediyoruz diyenlerden!!!ha ersun hocayı bende severdim ama yaptığı kadro hataları oldu ....

Samet Yildirim
03.01.2010, 00:59

Tarihin en kötü dönemleri derken cok cok kötü bir sezon gecirdiler.

Ersun Yanal bana göre kalmaliyidi daha öncede yazmistim ama onu okadar abartmaya gerek yok.

Okadar futbolcu alma imkani verildi okadarcik olacak.

Ottmar hitzfeld ve bayern Münih 12 civari adam alindi hemen sampyion oldu

simdi 30 adam aldik deme cünkü yarisi genclerdi onlari sayma zaten hoca kendisi 11-12 takviye yaptik gerisi ilersi icin diye felan...

Samet Yildirim
03.01.2010, 01:02
senin GS FB dedigin takımların harcandıgı transfer ücretine bak trabzonun harcadıgı ücrete bak kaliteli forvet varmıydı takımda yok orta sahanda kaliteli oyuncu varmıydı 1 tane defans oyuncusu varmıydı 2 tane böle yaparak ersun HOCAYI başarısız sayamazsınız ersun hoca iyi giderken desteklersiniz kötü giderken eleştirirsiniz böle taraftar anlayışı yok kendini suçlu cıkarmamak için hep antrenörler neden gider hep suç hocaya neden kesilir suçlu tek başına olunmaz bunu bilin bi daha beklersiniz şampiyonluga oynatmak için hoca bulmaya ersun HOCA yı ararsınız
Devre arasinda alanzinho yu ben mi al dedim gidip santrafor alsaymis benim hatam degil yanlis tercih yapan ersun yanaldi...

colmani kendisi izledi 3 milion euro verildi
selcuku kendisi istedi ayni para
sonra alanzinho yu 4 miliona kendisi getirdi
cale basit bir solbek mevkisi icin verilen deger ortada onuda kendisi begenip almisti
Ozamanlar türkiyenin en iyi 2 santraforu vardi türki liginde mehmet yildiz ve gökhan o gökhani secti ben degil...6.250 milion euro

Ersun Yanali ben yollamazdim ilersi icin isik vardi ama bana göre cok basarili degildi

LazAnisT
03.01.2010, 11:06
Sitemizin en akil adamlarından bir tanesi Ersun Yanal için bir sağ bek ve bir forvet almayarak Trabzonsporun şampiyon olmamasını kasten engelledi tarzında bir yazı yazmıştı.Bu yazıyı unutamam.

Ben ise kesinlikle hala takımın başından olması gerektiğini düşünenlerdenim.Hataları yokmuydu? elbette vardı ama bunlar halolabilirdi.

Sefa Murat Dokuz
03.01.2010, 14:10

Pek basarili denilemez.

Saçma istatisliklerle karşılaştırma yaparsan böyle çıkar.
Fenerbahçenin averajla ligde kaldığı, Gs nin 1 puanla ligde kaldığı sezonları var. Tarihin en kötü sezonlarıymış kesin öyledir. En kötü Feneri son maç gelip Avni Aker'de seni yenebiliyor.ŞL den ediyor. Kim inanır buna? Bir tek Kadir İnanır!

Cafer KILIÇSOY
03.01.2010, 20:28
Tarihin en kötü dönemleri derken cok cok kötü bir sezon gecirdiler.

Ersun Yanal bana göre kalmaliyidi daha öncede yazmistim ama onu okadar abartmaya gerek yok.

Okadar futbolcu alma imkani verildi okadarcik olacak.

Ottmar hitzfeld ve bayern Münih 12 civari adam alindi hemen sampyion oldu

simdi 30 adam aldik deme cünkü yarisi genclerdi onlari sayma zaten hoca kendisi 11-12 takviye yaptik gerisi ilersi icin diye felan...

Devre arasinda alanzinho yu ben mi al dedim gidip santrafor alsaymis benim hatam degil yanlis tercih yapan ersun yanaldi...

colmani kendisi izledi 3 milion euro verildi
selcuku kendisi istedi ayni para
sonra alanzinho yu 4 miliona kendisi getirdi
cale basit bir solbek mevkisi icin verilen deger ortada onuda kendisi begenip almisti
Ozamanlar türkiyenin en iyi 2 santraforu vardi türki liginde mehmet yildiz ve gökhan o gökhani secti ben degil...6.250 milion euro

Ersun Yanali ben yollamazdim ilersi icin isik vardi ama bana göre cok basarili degildi
:D

Şimdi yorum yaparken bilerek yapmak gerekiyor. Sırf eleştiri olsun diye yorum yaparsan ortaya böyle saçma sapan bir durum çıkar.

Birincisi Gökhan'ı kesinlikle Ersun Hoca almadı. Yönetimin Trabzona kazığıdır bu. Haa onların da alırken bir art niyeti yoktu. Ama bu transfer kesinlikle Ersun Hocanın dışında.

Bazı istatislikler sunmuşsun. Mümkünse Ersun Hoca zamanındaki Trabzonsporun %100'lük kaç gol pozisyonu var bir araştırırmısın. Forvet diye alınan kişiler altı pastan 7 metre kaleyi bulamıyorlarsa bunun sorumlusu da Ersun hoca değildir değil mi? Ersun hocanın hataları yokmu dur? Vardır tabi. Peki hangimizin hatası yok? Biz sütten çıkmış ak kaşıkmıyız? Ersun Hocanın Trabzonda neler yaşadığını kendisine ne seviyesizlikler yapıldığını bilsen emin ol küçük dilini yutarsın, o kadar yani. Ersun Hoca bunları hakedecek ne yapmıştı? Gerek yönetim gerekse bizler adam gibi arkasında durabilme cüretini gösterebilseydik herşey çok güzel olacaktı şimdi.

Dünyada araştırın bakın, futbolcunun antrenörünü yönetime şikayet eden tek takımız belki. Neden? Yok yoruyormuş Ersun Hoca onları. Yönetim de olaya el koyunca Konya'ya Denizliye ve Sivasa yenilen bir şaheser çıktı ortaya!

Son yıllarda Trabzonsporun başına gelen en güzel şeydi Ersun Hoca. Ama herzaman ki gibi onuda hallettik.

Bu yaşamım boyunca içimde bir yara olarak kalacaktır.

AYYILDIZ
03.01.2010, 21:12
Bu yönetime çok iyi dayanmışssın hocam.Ne bilelim bunların böyle olduğunu.

Samet Yildirim
04.01.2010, 00:40
:D

Şimdi yorum yaparken bilerek yapmak gerekiyor. Sırf eleştiri olsun diye yorum yaparsan ortaya böyle saçma sapan bir durum çıkar.

Birincisi Gökhan'ı kesinlikle Ersun Hoca almadı. Yönetimin Trabzona kazığıdır bu. Haa onların da alırken bir art niyeti yoktu. Ama bu transfer kesinlikle Ersun Hocanın dışında.

Bazı istatislikler sunmuşsun. Mümkünse Ersun Hoca zamanındaki Trabzonsporun %100'lük kaç gol pozisyonu var bir araştırırmısın. Forvet diye alınan kişiler altı pastan 7 metre kaleyi bulamıyorlarsa bunun sorumlusu da Ersun hoca değildir değil mi? Ersun hocanın hataları yokmu dur? Vardır tabi. Peki hangimizin hatası yok? Biz sütten çıkmış ak kaşıkmıyız? Ersun Hocanın Trabzonda neler yaşadığını kendisine ne seviyesizlikler yapıldığını bilsen emin ol küçük dilini yutarsın, o kadar yani. Ersun Hoca bunları hakedecek ne yapmıştı? Gerek yönetim gerekse bizler adam gibi arkasında durabilme cüretini gösterebilseydik herşey çok güzel olacaktı şimdi.

Dünyada araştırın bakın, futbolcunun antrenörünü yönetime şikayet eden tek takımız belki. Neden? Yok yoruyormuş Ersun Hoca onları. Yönetim de olaya el koyunca Konya'ya Denizliye ve Sivasa yenilen bir şaheser çıktı ortaya!

Son yıllarda Trabzonsporun başına gelen en güzel şeydi Ersun Hoca. Ama herzaman ki gibi onuda hallettik.

Bu yaşamım boyunca içimde bir yara olarak kalacaktır.

Gökhan Ünal bize transfer oldukdan sonra sunu demisti TV de en azindan ben izlemistim sen izledin mi bilmiyorum, Transferim gerceklesmeden 2 gün önce Ersun Hoca beni aradi ve Trabzonsporda oynarmisin diye sordu bende tabi ki oynarim gibi bir aciklama yapmisti demeki ersun hoca gökhani istemis ben bunu anlarim.

Gecen sene ara dönem oldu ne lazimdi belli degilmiydi ?? Eger bu takima ilk olarak forvet lazim oldugunu tespit edememisse ozaman yapacak bisi yok. Forvet oyunculari o dönem ilk yarida inanilmaz pozisyonlari kaciriyordu ve herkes ne diyordu tekke gelseydi sampiyon olurduk niye diyoruz bunu cünkü santrafor lazim haaa git santraforu iste ve aldir sonra yusufu mu alanzinho yu mu aliyorsun ne yaparsan yap ama ilk olarak yapman gereken sudur bu takima santrafor istemen daha sonra digerlerine baakriz. Aldirsaydin muhtemelen 3 metreden pozisoynlari akcirmayan santrafor olacakdi. Bide üstüne üstün yarim sezon faydalanmamiz gerekiyor fakat kasim ayalarinin sonunda lig bitmis bi takimdan oyuncu getiriyorsun sonra hazir olmadigi icin dogru dürüst kullanamiyorsun. Bu hocanin planlama hatasidir.

Ersun hocanin gitmemesi gerektigini bende söyledim benim düsüncem cok basarili degildi ama bu demek degilki ersun yanal gitsin böyle bir düsüncem yok benim. Haksizliga ugramis olabilir Senol Günes nezaman haksizliga ugramadi bu bizim degil türk futbolun gercegi bunu mazeret olarak kabul ediyorsak ozaman türkiyede calismamak gerekir.

Zaten bir futbolcu toplulugu hocasini sikayet ediyorsa orada is bitmistir zaten. Yönetimin ersun hocayi istemedigini biliyoruz zaten onun icin hocanin arkasinda durmadilar oda belli.

Fatih Özkan
25.01.2010, 02:28
Geldiğine çok sevindim...
Gitmesine üzülmedim...

zokoto
04.04.2011, 23:46
Ne kadar değerli bir futbol adamı olduğunu bugünlerde daha iyi anlıyorum, takımımıza kazandırdığı Selçuk, Burak, Colman ve Onur gibi değerler için minnet duyuyorum.

Ali İhsan
04.04.2011, 23:54
Onu hep "Trabzonspor'un şampiyonluk süreci başlamıştır" cümlesiyle hatırlayacağım. O başlattı, Şenol hoca tamamlayacak... Keşke bundan sonraki bütün hocalarımız Ersun hoca, Şenol hoca gibi futbola ruhunu veren, çirkeflik yerine pozitif olarak kazanma felsefesinde olsa...

Sefa
24.12.2011, 20:07
Eskişehirspor ile 3,5 yıllık anlaşmış..

Cengiz Çubukcu
24.12.2011, 20:10
bu adamın başlığı forumu kirletiyor, acilen kilitlenmesini rica ediyorum....

Mustafa Çolak
24.12.2011, 20:16
Kovulurken bile camia aleyhine bir kelime dahi etmemesi onun Adamlığının göstergesidir.

Cengiz Çubukcu
24.12.2011, 20:18
Kovulurken bile camia aleyhine bir kelime dahi etmemesi onun Adamlığının göstergesidir.

son gelişmelerden haberiniz yok galiba, biz de sizin gibi düşünüyorduk 2 gün öncesine kadar...

Mustafa Yüksek
24.12.2011, 20:22
Yeni klübünde başarılar diliyoruz.

Okuduğumuz tape'ler kendisinin ne kadar 'adam' olduğunu gösterdi bize. Bu gibi adamlara bizim forumumuzda yer yok.