PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sn.Faruk N.ÖZAK,TS'nin üzerinden elleri çek..

Can AYDIN
24.12.2009, 18:42
Trabzonsporun büyütüp bir yerlere getirdiği Faruk Nafız ÖZAK maalesef aidiyat duygusunu yitirmiştir.Trabzonsporu siyasete karıştırmıştır.Her fikri zararımıza olmuştur.

Akyazı projesinin takipçisi olamamıştır.
2016 olimpiyatlarında güzel şehrimiz Trabzon'un kalkınmasında yararı olacak bir organizasyonda olmamasının başlıca nedenidir.(Türkiye'nin bu organizasyonu almaması için dua edeceğim)

Sadece kendi siyasi partisini ve kendi kişisel çıkarlarını savunan bu zihniyetlerden usandığımı belirterek,Faruk ÖZAK'ın adını bir daha Trabzonsor yazan cümleler ile kullanılmamasını istiyorum...

Saygılarımla

Dip.Ing.Mag.
24.12.2009, 18:45
katilmiyorum, art niyetli bir yazi olmus!

Sefa
24.12.2009, 18:45
Ellerini çekti zaten. 4 Yıl sonra yeniden geri gelecek :rolleyes:

Berk
24.12.2009, 18:47
2011'de yine bir seçim arifesinde tekrar ortaya çıkması muhtemeldir.Şuan kapsama alanı dışında..

Can AYDIN
24.12.2009, 18:47
-[ooD;2855281']katilmiyorum, art niyetli bir yazi olmus!
Art niyetli bir yazı olmuş derken?...

MuratJ
24.12.2009, 18:48
Trabzonsporun büyütüp bir yerlere getirdiği Faruk Nafız ÖZAK maalesef aidiyat duygusunu yitirmiştir.Trabzonsporu siyasete karıştırmıştır.Her fikri zararımıza olmuştur.

Akyazı projesinin takipçisi olamamıştır.
2016 olimpiyatlarında güzel şehrimiz Trabzon'un kalkınmasında yararı olacak bir organizasyonda olmamasının başlıca nedenidir.(Türkiye'nin bu organizasyonu almaması için dua edeceğim)

Sadece kendi siyasi partisini ve kendi kişisel çıkarlarını savunan bu zihniyetlerden usandığımı belirterek,Faruk ÖZAK'ın adını bir daha Trabzonsor yazan cümleler ile kullanılmamasını istiyorum...

Saygılarımla
Çok yerinde bir başlık olmuş sonuna kadar katılıyorum. Onun adının Trabzonspor'un yanında geçmesinden son derece rahatsız oluyorum. Şundan eminim Trabzonspor'u benim kadar sevmiyordur. Trabzonspor alet edilecek kullanılacak bir yapı değildir. Uzak dur bakan!