PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Futbolcularımız Maçlarda Giydiklerine Dikkat Etmeli

Külünkoğlu
24.12.2009, 16:30
Evet asabım bozuk çatacak yer arıyorum bu günlerde.
Bir kaç zamandır kafama takılan birşey var. Yazacağım yazacağım diyorum erteliyorum.

Yahu kardeşim performansınızdan geçtik de, formanın altına giydiğiniz fanilanın bir standardı olamaz mı ? Milyonlarca kişi seyrediyor sizi. Bu kulüpte forma giyiyorsunuz biraz özen gösterin, nedir bu saçmalık ?

Song'un giydiği koyu GRİ
Alanzinho'nun giydiği KIRMIZI
Gökhan Ünal'ın giydiği BEYAZ

Ve bu içlikler boğazınızdan taşıyor son derece kötü bir görüntü sergiliyor farkında değil misiniz ?

Bunların hiçbiri olmaması lazım. Bordo veya Mavi içlik bulamıyor musunuz ?

Ciddiyet biraz ciddiyet !

sametaydin
24.12.2009, 16:32
Evet asabım bozuk çatacak yer arıyorum bu günlerde.
Bir kaç zamandır kafama takılan birşey var. Yazacağım yazacağım diyorum erteliyorum.

Yahu kardeşim performansınızdan geçtik de, formanın altına giydiğiniz fanilanın bir standardı olamaz mı ? Milyonlarca kişi seyrediyor sizi. Bu kulüpte forma giyiyorsunuz biraz özen gösterin, nedir bu saçmalık ?

Song'un giydiği koyu GRİ
Alanzinho'nun giydiği KIRMIZI
Gökhan Ünal'ın giydiği BEYAZ

Ve bu içlikler boğazınızdan taşıyor son derece kötü bir görüntü sergiliyor farkında değil misiniz ?

Bunların hiçbiri olmaması lazım. Bordo veya Mavi içlik bulamıyor musunuz ?

Ciddiyet biraz ciddiyet !

Oyun kötü olunca en ufak şeyler bile göze batıyor. :)

Külünkoğlu
24.12.2009, 16:34
Oyun kötü olunca en ufak şeyler bile göze batıyor. :)
Hiç alakası yok. Ne zamandan beri aklımda olduğunu söylüyorum zaten.

Gökçebey
24.12.2009, 16:35
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3252-8M5X7H8J.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3252-6N3Z5J6L.jpg

Ümit Tekşan
24.12.2009, 16:36
Evet dün Gs maçında Alanznyo'nun giydiği bordo fanilya benimde gözüme çarptı. Yani bunların tek renk halinde olması daha yakışık durur, dolayısıyla dikkat etmeleri gerk. Rengarenk giyinmek güzel gözükmüyor.

Soytürk
24.12.2009, 16:37
songun siyah giymesi ölen arkdaşlarımız için olmuş olma ihtimali avrmı açıklamalarında birtek onun başsaglıgı mjınıda gördüm ve niteim golude o attı

Murat Erdem
24.12.2009, 16:38
Neremizden tutulsa, elde kalıyoruz. Dert bir değil ki ! ''At sahibine göre kişner'' miş.

OLCAY ÇAKIR
24.12.2009, 16:44
Bu konuda hassasım..

Aynen itirak ediyorum Metin..

Hele o kırmızımsı tuhaf birşey giymiyorlarmı deliriyorum.
Atlet beyaz sırıtıyor.
Gri ayrı bir dert.

Neresinden tutsan elinde kalıyor bu kulüp...

Trabzonda sivil toplum, kadın örgütleri, estetik uzmanları yokmudur ikaz için..

Hani arada ziyaret falan yapılıyor, .çay pasta içiliyor.

Hayrına sevabına.

Trabzon hep eleştiriyor, sonuçları ama.

Sivil toplum önderleri işlerini görüyorlar, gerisi boş sanırım...

mashal61
24.12.2009, 17:26
Madem böyle bir konu açıldı, bu vesileyle belirteyim.

Bence bizim formaların yakaları kötü duruyor. Yakasız olsa daha iyi.

Ali Tunahan Güllü
24.12.2009, 17:37
Abi tamam bu konuda önemli birşey ama bizim kulüpde buna kadar neeeeelleeeeerr değişmesi lazım..

SEDAT
24.12.2009, 17:43
abi haklısında o formayı yapanada çatmak lazım o kadar bağrını geniş tutmaya ne gerek vardı diye..şu verdiğin örnek aslında çok basit gibi görünüyor ama şuda bi gerçekki takım olarak beraber yaptıkları hiç bişey yok giydikleri basit bir faniladan bile bir takımda aynı renkten iki tane giyen yok..

magicyattara
24.12.2009, 17:49
Bugünkü Hürriyette;Gökhan Ünal'ın maça beyaz kramponla başlayıp,20. dakikada mavi,30 dakikada da Kırmızı kramponla devam ettiğini yazan bir haber vardı:D

Hayriye Ayan
24.12.2009, 17:53
zaten formalar berbat
altına öyle berbat şeyler giyince hepten berbat oluyor

28TS61
24.12.2009, 18:02
güzel bir baslik olmus.

benimde bi kac sikayetim olacak bu konu hakkinda.
burda cogu kisinin dedigi gibi forma altina giydikler neden standart bir renk olmaz.
herkes istedigi rengi giyiyor ama bu hic yakismiyor.
hersey tek renk olsa daha guzel olacak.

bir baska konu ise kaleci formalarimizin renkleri.
3 eziklerin renkleri siyah-beyaz, sari-lacivert ve sari-kirmizi.

bizim kalecilerin forma renkleri bunlardan olmamalidir.
örnegin onurun giydigi forma rengi sari, bir diger renk ise sylva giymisti kirmizi.
ben asla ve asla kabullenemiyorum sahada bizim takima ait olmayan,
özellikle 3 ezik rakibimizin kullandigi renkleri kaleci formalarimizda kullanilmasina

a f s
24.12.2009, 18:04
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3253-3L0W2G3I.jpg

Hocalar da dikkat etmeli.

Şenol Hocam Galatasaray ile oynanan maçta mor atkı giymek te nereden çıktı?

Futbolcu akıl edemeyebilir, kulubün menejerleri, profesyonellerinin dikkat ekmesi gerekmez mi?

Yaz günü yönetimin takım elbiselerle katıldığı tanıtım toplantısına plaj terliği ile gelebilen futbolcuların olduğu bir takımdan söz ediyoruz.

Kronik hastalıklarımız için kalıcı çözümler üretmek gerekiyor. Taraftarın görüp uyardığı pek çok konuda olduğu gibi bu konuda da iletişim tek taraflı olunca çözüm geç oluyor.

Pes edecek değiliz.

danger00
24.12.2009, 18:04
Katılıyorum, ayrıca böyle bir forma yakasına sahip formayı giyip sahaya çıkmakta söylediğinizden aşağı kalır değil.

Özkan
24.12.2009, 18:21
Ceyhun ve Serkan'ın kramponları da komik duruyor.

Yalnızca fanila değil, kramponlar da tek tip olmalı.

Hasan Habip Özbay
24.12.2009, 18:31
her şeyimize dikkat edelim bizde taraftar olarak maça gidiyorsak üzerimizde bordomavi renkler olmalı

Oğuzhan
24.12.2009, 18:32
evet bütün takım aynı renk giyinse çok daha iyi olur ..

bordoylamavi
24.12.2009, 18:33
içlerine giydikleri şeylere termal içliktir. bildiğimiz faniladan çok farklı. termal içliğin özelliği vücuda yapışması teri çabuk dışarı atması ve çabuk kurumasıdır. polyester vb özel maddelerde yapılır. havalandırma delikleri mevcuttur.içlerin normal fanila giyerlerse terleyince tyteri çeker ve üstlerinde kurumaya başlar buz gibi bir etki yapar. bu termal ürünleri bulmak kolay değil. ve işin garip yanı çok az renkte oluyor. bende kullanıyorum ve bir markanın ürününü kullanıyorum ve sdece siyah üretiyorlar.

zafer6161
24.12.2009, 18:37
bu kış günü o boğazı açık formaları giydirende kabahat

asimetrik
24.12.2009, 18:42
songun siyah giymesi ölen arkdaşlarımız için olmuş olma ihtimali avrmı açıklamalarında birtek onun başsaglıgı mjınıda gördüm ve niteim golude o attı

Song kendi adına değil, kaptan olarak tüm takımın adına konuştu. Dinlediğim için söylüyorum.

Misina
24.12.2009, 18:57
Dikkat edilmesi gereken bir konu.Umarım gereken özen gösterilir.

Harun-61
24.12.2009, 19:01
sanirim Umut'da kirmizi giyiyordu...

Soytürk
24.12.2009, 19:12
Song kendi adına değil, kaptan olarak tüm takımın adına konuştu. Dinlediğim için söylüyorum.

tamamdır abi ben kendi adına sandım

Soytürk
24.12.2009, 19:13
formalarımızzz iğrençç kalitesi bile yok renkler desen uymuyo agzı yakası brnu bituhaf bunları bi düzeltemediler.

Orhan Kahraman
24.12.2009, 19:20
her şeyimize dikkat edelim bizde taraftar olarak maça gidiyorsak üzerimizde bordomavi renkler olmalı

Evet katılıyorum

Sağa sola çatmayı adamın donuna kadar sorgulamayı biliyoruz da daha bir bordo mavi formasız atkısız gidiyoruz maça hadi taraftar neysede dünkü gs maçında kendine amigo diyen bi sürü adam vardı önde kimdiler bilmiyorum ama üzerlerinde saçma sapan şeyler vardı hiç birinde bordo mavi bişey yoktu bu ne saçmalık

28TS61
24.12.2009, 19:22
kaleci formalarimizin renkleri 3 eziklerin forma renginden.
nicin öyle bir renk kullaniyorlar.
onurun forma resimlerini bulamadim suan

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/7_2463_tolga280.jpg
http://www.fotomac.com.tr/2009/03/03/im/5353C5BCC0DB5944AFB30086x.jpg

Çağatay_
24.12.2009, 19:30
Hadi siyahı anlarım da Alanzinho'nun giydiği cırtlak kırmızı ile Gökhan'ın giydikleri berbat.

Bu konuda Yattara'yı tebrik etmek lazım.Hem bizim maçlarımızda hem de Afrika Uluslar Kupasında açık mavi TsClub içliği giymişti.

Çağatay_
24.12.2009, 19:36
Bu arada formaların neresi iğrenç anlayamadım bir türlü.Çubuklu ve Beyazı gören hayran kalıyor.Biz de yerin dibine sokalım.

Beğenmediğiniz "3 büyükler" kendine ait şeyleri ne kadar uyduruk olsa da savunur, biz kendi kendimizi batıralım.

Eleştirmek ayrı iğrenç demek ayrı.Her şeyi ne kadar iyi biliyoruz.

Afs abimizi dikkatle takip ediyorum gördüğüm zaman.Eleştirisini yapıyor her zaman ama üslubu da düzgün önerileri ve çözümleri de.

Ama bakıyorum sanki herkes konuda uzman gibi atıp tutuyor.Boş konuşmaya ne kadar meraklıyız..En kötü şey bilgi sahibi

olmadan fikir sahibi olmaktır.Ama nasıl oluyorsa bizim en sevdiğimiz, keyif aldığımız şey de bu..

orhan42
24.12.2009, 19:38
Adam gibi oynasınlar da nasıl giyinirlerse giyinsinler..Tek derdimiz bu mudur?

Orhan Kahraman
24.12.2009, 19:42
bazı arkadaşlarımızın avatarında olan bir forma tasarımı var çok hoşuma gidiyor bu sene bizim bi katkımız olabiliyorsa o formanın yapılmasını önersek mi ? çok hoş bence. Konuyla alakalı değil ama aklıma geldiği için söyledim.

M.S.SOFU
25.12.2009, 02:30
bizim parçalının yakaları maçta orasını burasını dağıtıyor valla
bu kadar çolapa çıkılmaz
bu sorunun kaynağı ya futbolcular ya da nike
ama ben sponsorun futbolcuları ahat ettirmesini istediğimden,bu yaka işine karşıyım
yaka olacaksa adidasın sanki ortasından fermuar geçermiş gibi olan yakası var ondan olmalı yada 0-sıfır- yaka olmalı

Jackdaniels
25.12.2009, 02:48
Herşeyleri tamda bi forma içine giydikleri fanilalar kaldı zaten eleştirilecek....

61baron61
25.12.2009, 03:57
Bugünkü Hürriyette;Gökhan Ünal'ın maça beyaz kramponla başlayıp,20. dakikada mavi,30 dakikada da Kırmızı kramponla devam ettiğini yazan bir haber vardı:D
gökhan bunu hep yapiyor ..2 defa daha dikkatimi cekmisti , ebe kardesim mactan önce bi isinma olayi var zemin kontrolü var , bunu yapmiyormusun

coach
25.12.2009, 10:32
Bi ara bizde Musa diye bi uşak oynuyodu ufak tefek kel kafalı,kolsuz formanın altına beyaz uzun kollu bi tişört mü desem artık fanilamı desem bi şeyler giymiş çıkmış sahaya..

Akşam spor yorumlarını izlerken dönemin stadyum yorumcularından Bilgin Gökberk çok gülmüşyü musa'nın bu haline :) (diğer yorumcularda)

Hakikatten çok iyi rakamlar kazanan futbolcular bunlar,bir maç sonunda Ronaldo Formasını çıkarıp rakip arkadaşına verirken gördüm adam içine formasıyla ve rengiyle uyumlu içlik giymiş ve gerçekten çok şıktı.

atigol
25.12.2009, 11:05

Yanlış bilmiyorsam onların giydikleri krampon afrikadaki aids lilere destek için yapılan bir çalışmaya destek için giyiyorlar...kırmızı bağcıklar falan..hem bu kadar da takılmaya gerek yok, formalar için tamam ama kramponların değişik renkte olması güzel bile oluyor maç içinde

Özkan
25.12.2009, 13:08
Yanlış bilmiyorsam onların giydikleri krampon afrikadaki aids lilere destek için yapılan bir çalışmaya destek için giyiyorlar...kırmızı bağcıklar falan..hem bu kadar da takılmaya gerek yok, formalar için tamam ama kramponların değişik renkte olması güzel bile oluyor maç içindeHer ne giyeceklerse tek tip olmalı. Takım olmak biraz da budur, birbirine benzemektir. Bir takımda isimler öne çıkmamalı, kimse sahada görünüşüyle takım arkadaşlarından ayrılmamalıdır.

Her şey formalara isim yazılmasıyla başladı. Bir takım oyununda formalarda isim olmasa daha iyi olur. Hadi kulüpler neyse, millî takımlarda bârî formalarda isim yazmasın.

Soytürk
25.12.2009, 13:41
evet ya bu içten giydikleri niye kırmızdıır, bizim takıma bide moda tasarımcısı lazım:D:D:D hayır özel yaşantıalrında görüyorum burda hepsini cok güzel giyoyolar şekil mekil formaya gelince niye böyle anlamadım.

Adem Erdoğan
25.12.2009, 13:53
Girayın formasının yarısı içerde yarısı dışarda!

LECOSSEEMRE
25.12.2009, 14:21
Formalar zaten dandik kappadaki Forma Hiç bir zaman Olmaz Bu Nike İle devam edersek Klüb bu konuda ne yazikki Yanlş yapmakta Çözümü Kappa ile anlaşılmalı 4 çeşit forma üretilmeli Harika Olur.

Emre Emiroğlu
25.12.2009, 14:38
Bunların hepsi bence herşeyden öte DİSİPLİNSİZ ve KUSURLU bir kuruluş olduğumuzun göstergesi.

Ilelioglu
25.12.2009, 15:10
Bugüne kadar hic dikkatimi cekmedi ama gercektende berbat duruyor...:cool:

Gökhan Döner
25.12.2009, 16:16

adam top oynamadıki zaten ilk yarı sadece ayakkabıları ile uğraştı.

Serdær
25.12.2009, 16:56

Herşeye tamam da.

Bunada karışmayalım ..

Kader KORELİ
25.12.2009, 17:01
Biz taraftarlar olarak nasil giyiniyoruz peki???
Kacimiz bordo mavi renklerle stadda yerini aliyor???
Kacimiz takimimizin formasiyla gidiyor maca???

hakankutlu
25.12.2009, 19:05
Açıkçası isterlerse pembe fırfırlı etekle çıksınlar.Ama öyle paf takımla çıkan takımlara karşı yenilmesinler yeter.Şu sıralar bence tartışılması gereken son konu.Takım kötü oynuyor.Ara transfer dönemi geldi gelecekler gidecekler tartışılması gerken yerde biz adamın içine dışına giydiği ile uğraşıyoruz.Kim bilir belkide hep bu yüzden yani bakmamız gereken tarafa değilde başka taraflara baktığımız için hasretiz 7. şampiyonluğa.

Barış Bağcıoğlu
26.12.2009, 13:32

Öle değil beyaz
20' sarı
2. yarı Mavi:D

M.S.SOFU
26.12.2009, 14:31
Biz taraftarlar olarak nasil giyiniyoruz peki???
Kacimiz bordo mavi renklerle stadda yerini aliyor???
Kacimiz takimimizin formasiyla gidiyor maca???
acı dolu gerçekleri suratımıza vuran sert bir şamar olmuş bu sözler
evet kaçımız forma giyip stada gidiyor....

Gökhan Döner
04.01.2010, 08:55
Trabzonda bu olay o kadar konuşulmamalı ama İstanbul Ankara veya diğer büyükşehirlerde
herkesin üzerinde Bordo Mavi forması olması gerek. Ama Trabzonda insanların gelir durumları belli.
Bir bilet parası bulupta maça gidemeyen çok insan tanıyorum. Zaten durumu iyi olanlarda
Parasını verip formasını sırtına geçirip maçına gidiyor.

OLCAY ÇAKIR
04.01.2010, 10:29
Futbolcularımıza müdahale edilmez ise, yün don ve yün atlet giyip maçlara çıkanlar bile olabilir.!

cihatöztürk
04.01.2010, 10:50
Futbolcularımıza müdahale edilmez ise, yün don ve yün atlet giyip maçlara çıkanlar bile olabilir.!

yok artık :D

OLCAY ÇAKIR
04.01.2010, 11:10
Yün çoraplar unutmuşum.!

Anadolu motifleri işlenmiş..

Hem sıcak hem sağlıklı...

Soytürk
11.01.2010, 14:23
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3357-8J2S1Z1J.jpg

bunlaraa nedersiniz kimin ne giydigi belli deil:)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3356-7Y5C7E4T.jpg

Külünkoğlu
11.01.2010, 15:24
Yine siyah bir içlik vakası ve Onur'un sarı kaleci forması...
Olmuyor yakışmıyor.

28TS61
11.01.2010, 15:45
Yine siyah bir içlik vakası ve Onur'un sarı kaleci forması...
Olmuyor yakışmıyor.

bence sari, kirmizi olan kaleci formalarini artik giymesinler.
ezerli rakiplerimizn renklerini neden kullanirlar.

mesela maca düz maviyle basliyorsak, kalecilerimiz bordo renkli forma giysinler.
borda agirlikli forma ile maca basliyorsak, kalecilerimiz mavi giyinsinler

cubuklu veya parcali formada ise kalecilerimiz 3. rengimiz olan turuncu giyinebilir

hem 3. renk olarak turuncu sec ama hic kullanma. olmazki

Külünkoğlu
11.01.2010, 15:53
Dünyanın en ünlü kalecilerinden biri Jean Marie Pfaff'a neden sürekli yeşil kaleci kazağı giyiyorsunuz ? diye sorduklarında.
"Kaleciler "yeşil" giymeli çünkü çimenler yeşil renk, rakip forvet oyuncuları kalecinin nerde durduklarını bilmemeli, ayrıca karşı karşıya kalınan pozisyonda birden ortaya çıkan kaleci her zaman etkilidir şaşırtıcıdır." demişti.

Bizimkiler maşallah.. pempe, sarı yanıyorlar mübarekler...

Ya Jean Mari Pfaff bu işi bilmiyor yada bizimkiler.

temel_yilmaz
11.01.2010, 15:59
Valinin yanına parmak arası terlik ile giden futbolcu gürühu böyle şeylere dikkat edeceğini hiç düşünmüyorum.
Tamam valiyi sevmeyebilirsiniz ama ne iş için vali olduğunu hepimiz biliyoruz.
Şimdiki futbolcular futbolculuğu orasına burasına dövme yaptırtmak zannediyor .

a f s
11.01.2010, 16:22
Dünyanın en ünlü kalecilerinden biri Jean Marie Pfaff'a neden sürekli yeşil kaleci kazağı giyiyorsunuz ? diye sorduklarında.
"Kaleciler "yeşil" giymeli çünkü çimenler yeşil renk, rakip forvet oyuncuları kalecinin nerde durduklarını bilmemeli, ayrıca karşı karşıya kalınan pozisyonda birden ortaya çıkan kaleci her zaman etkilidir şaşırtıcıdır." demişti.

Bizimkiler maşallah.. pempe, sarı yanıyorlar mübarekler...

Ya Jean Mari Pfaff bu işi bilmiyor yada bizimkiler.

http://cache.daylife.com/imageserve/0eFn7e64cd7Nt/610x.jpg
http://cache.daylife.com/imageserve/06OH34d359gcB/610x.jpg

http://cache.daylife.com/imageserve/0gOA66k6dM6Lw/610x.jpg

http://cache.daylife.com/imageserve/04eU5tOb5Z59G/610x.jpg

Salih Edip
11.01.2010, 16:37
http://www.fotos.org/galeria/data/593/Iker-Casillas-43.jpg

Suayb
11.01.2010, 17:04
Insanin icinde olacak.. Mesela yatagindan ciktiktan sonra ben sahsen evde pijama ile dolasmayi sevmem ve üzerime adam gibi birsey giymeyi bir görev bilirim.. Sonucta annen veya baban ve kardesinle karsilasiyorsun.. Ve onlara duydugun saygi, giydigin elbiseyle azbucuk göstermen gerekiyor... Daha böyle nice incelikler var.. keske tek sorun bu olsa...

Bunun gibi.. Insanin icinde olmadiktan sonra.. Ne yaparsan yap olmaz...

Fatih Özkan
11.01.2010, 17:09
Dikkat etmediğim bir konu idi...
Ama katılıyorum...
"Takım" dediğin aynı giymeli...
Halı saha turnuvalarında bile dikkat ettiğimiz bir konu (:
Bence önemli bir detay...

Soytürk
11.01.2010, 19:26
özel yaşantılarında nedense çok şekil giyoyolar goruyoruz trabzon sokaklarında

danger00
14.01.2010, 20:27
Ankaragücü maçında da değişen birşey yok.

Soytürk
14.01.2010, 22:37
parcalı formanın kendisi hata zaten cok bicimsiz kocaman duruyo ustlerınde bide bordo kolları mavi olan var o dahada kötü kollarına 2 tane ben sıgar:D

Harun-61
14.01.2010, 22:39
en azindan Senol Hoca mor atki takmadi...

ilerleme var ;)

Emirhan Makul
14.01.2010, 23:02
Serkan Bordo bady giymişti çokda güzel yakışmış demek ki giyilebiliyor.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3375-6X7D3H0P.jpg

Ayaz
14.01.2010, 23:09
Bu bakış açısı Metin abi bir taraftan ele alınsada, aslını bakılırsa sorun forma tasarımlarımız da ve siteminde dolaylı yoldan da olsa buna.. Futbolculara sen şu rengi al sen bu rengi al diye hoca tarafından söylenmediği sürece kafalarına göre takılıyor.

Endüstriyel futbolda ki biz bunun içinde olduğumuzu iddaa ediyorsak, krampon bir sponsor işidir bunu bilmeyen arkadaşlara burdan tekrar hatırlatalım; Futbolcular bu işlerden para kazanır küçük çaplıda olabilir yada ürün temini sezonluk tüm ihtiyaçları gidermede anlaşılır karşılıklı ve marka ne tasarlar ise onu giyer reklam için.. Ceyhun'un kırmızı bağcıkları ise bir hastalıkla ilgili dikkati çekmek içindi.

Sonuç olarak ben takımı için forma altından ne renk giyildiğine ve krampona pek takılmam, bana zevkle izlediğim gol atılan maçlar, seri galibiyetler ve sezon sonunda şampiyonluk gerek, bunu forma altından hangi rengi giyerse giysin başarıyla çıksın karşıma ve sen forma altından pembe renk giydin çekil kenara demem. Katkısına başarısına bakarım takımı için yaptıkları önemlidir aslolan.. Ve tabiki hedefleri gerçekleştirme..

Külünkoğlu
15.01.2010, 14:36

Malesef me ararsan vardı. Beyaz, Koyu Gri, Kırmızı, Siyah.

Sonuç olarak ben takımı için forma altından ne renk giyildiğine ve krampona pek takılmam, bana zevkle izlediğim gol atılan maçlar, seri galibiyetler ve sezon sonunda şampiyonluk gerek, bunu forma altından hangi rengi giyerse giysin başarıyla çıksın karşıma ve sen forma altından pembe renk giydin çekil kenara demem. Katkısına başarısına bakarım takımı için yaptıkları önemlidir aslolan.. Ve tabiki hedefleri gerçekleştirme..
Son derece yanlış düşünüyorsun kardeşim.

Futbolcuların katkı sağlamaya çalışması zaten onların görevi. Görevden ziyade de isteği olmalı. Bakın geçen günlerde Liverpool - Reading maçı oynandı dikkatle inceledim. Adamlar kramponundan formasına içliklerinden şortuna tozluğuna kadar podyuma çıkmış gibiydiler.

Çünkü biliyorlar milyonlarca kişi onları seyrediyor. Hem kendilerinin hem de kulüplerinin yaptıkları işi ciddiye aldıkları apaçık...

Bizde bu durum devam ettiği sürece futbolcular bu konuda benim için işini önemsemeyen, dikkat etmeyen lakayitler olmaya devam edecekler.

faik celikoflu
15.01.2010, 14:39
ilk başlarda katılmıyordum bu giyinmeye falan ama şimdi mantıklı gelmeye başladı...

uyum, ambiyans, birliktelik...

Dursun Kaplan
15.01.2010, 14:39
Çıkıp adam gibi oynasınlar,hiç önemli değil nasıl giydikleri.

OLCAY ÇAKIR
15.01.2010, 14:40
Daha evvel yazdım,

Ben YÜN DON uygulaması bekliyorum..

Yün çorapda olur..

BAHADIR33
15.01.2010, 14:43
Askerde giydiklerimiz gibi mi Abi? :)

Külünkoğlu

Çıkıp adam gibi oynasınlar,hiç önemli değil nasıl giydikleri.

İyi o zaman kanarya sarısı, pembe içliklerle kaleci kazakları ile oynasınlar !
Sende rahatsız olmazsın. Tövbe tövbee !

ESER

serkan in o balikci yaka kazaginin ustune bir blazer deri ceket iyi gider :)

Hüseyin Bağdat
15.01.2010, 14:45

Maç başlarken Serkan'ı görünce herkes aynı tıp giyinmiştir diye düşündüm. Bence hepsi bu şekilde giymeliydi...

faik celikoflu
15.01.2010, 15:05
serkan in o balikci yaka kazaginin ustune bir blazer deri ceket iyi gider :)

:D :D :D

:alkış: :alkış: :alkış:

OLCAY ÇAKIR
15.01.2010, 15:08
Aynen öyle Bahadır..

Yün don, yün atlet ve fanila..

Yünde çorap..

Yünleride merinos koyunu yada karaman koyunundan olsun:)

Askerde giydiklerimiz gibi mi Abi? :)

Bülent AKBULUT61
15.01.2010, 15:17
evet ya bu takıma ilk önce imajmerkır transfer etsinler bu ne ya herkes kafasına göre takılıyor

Ahmet Başkaya
15.01.2010, 15:17
Yedek kulubesindeki oyuncuların şapkaları aynı idi bordo mavi dikkatinizi çekti mi umarım saha içi de böyle olur ...

Dursun Kaplan
15.01.2010, 15:19
İyi o zaman kanarya sarısı, pembe içliklerle kaleci kazakları ile oynasınlar !
Sende rahatsız olmazsın. Tövbe tövbee !

Ben rahatsız olmuyorum abi. Niye bu kadar sinir yapıyosun ? :)

Külünkoğlu
15.01.2010, 15:31
Ben rahatsız olmuyorum abi. Niye bu kadar sinir yapıyosun ? :)
Anlayamamanıza sinir yapıyorum. :)

Ya kardeşim hem kazansak hem de her işimiz düzgün olsa, olmuyor mu yani nedir ?

Mollasalihoğlu
15.01.2010, 15:32
Metin abi, ne zaman basıyoruz tesisleri.. :)

Ahmet Başkaya
15.01.2010, 15:33
Anlayamamanıza sinir yapıyorum. :)

Ya kardeşim hem kazansak hem de her işimiz düzgün olsa, olmuyor mu yani nedir ?

Vallaha kızdırmayın Metin Abi'yi ya .. :) ...

Abi tesis basılıp don fanila falan dağıtalım diyorsan ben de varım :D...

Semih
15.01.2010, 15:36
Trabzon'da herhangi bir kıraathaneye gitsek, Colman'ın saçlarına küfretmeyen 50 yaş üstü emice bulmakta zorlanırız.
Ya da Gökhan'ın sakallarına.

Başlığın anafikrine katılıyorum fakat, orta yolumuz da yok bizim.
Sağduyu güçlü olduğu kadar, önyargılar da güçlü Trabzon'da.

Hatta geçen yıl İstanbul'da bir mekanda maçı izlerken yanımdaki emice şöye demişti Alanzinho için:

"Norveç ormanlarında beslenmiş çakal yavrisi. Saçlara ba saçlara!"

Külünkoğlu
15.01.2010, 15:42
Semih ne alaka yahu. saçlara küpeye dövmeye sakala kimsenin bir şey dediği yok. Hatta bazı oyuncuları bu şekiller farklı kılıyor.

Dediğimiz gayet net Trabzonspor'a ait olmayan renk taşımasınlar içliklerinde. Kalecimiz de sarı formasını bi zahmet sandığın diplerine gömsün. Dünya standartı renkler var bir arka sayfada örnekleri mevcut. Kaldı ki dün Onur en doğru renk seçimi yapmıştı. Demek ki olabiliyormuş.

Semih
15.01.2010, 15:53
Semih ne alaka yahu. saçlara küpeye dövmeye sakala kimsenin bir şey dediği yok. Hatta bazı oyuncuları bu şekiller farklı kılıyor.

Dediğimiz gayet net Trabzonspor'a ait olmayan renk taşımasınlar içliklerinde. Kalecimiz de sarı formasını bi zahmet sandığın diplerine gömsün. Dünya standartı renkler var bir arka sayfada örnekleri mevcut. Kaldı ki dün Onur en doğru renk seçimi yapmıştı. Demek ki olabiliyormuş.

Nasıl yok abi? Babam bile söylemediğini bırakmaz bu tip oyuncuları gördüğünde.

Renk uyumu konusunda bir şey söylemedim zaten, başlığın anafikrine katıldığımı da tekralıyorum hatta. Bu başlık altında yazdığım için farklı anlaşıldı herhalde.

Külünkoğlu
01.02.2010, 08:35
Alanzinho'nun adidas marka :eek: içliğini görünce sustum.

Gökçebey
01.02.2010, 08:40
Alanzinho'nun adidas içliği gerçekten enteresandı. Futbolcuların bireysel olarak bu tür sponsorlarla anlaşma imkanları var mı? Nike o içliği görünce ne düşündü acaba?

Çağatay_
01.02.2010, 13:05
Ben de onu diyecektim.. Alanzinho'nun ve birkaç oyuncunun daha içliği Adidas..

Sponsorumuz Nike'ın bu şekilde bir çalışması yok mu diyeceğim, rakip takımda Nike vardı..

Bize özel yapılan çalışmalar olmalı, vardır da zaten.. Daha hassas davranmalıyız..

mexp61
01.02.2010, 14:50
ÇAĞATAY_ kendine çok güzel imza yapmışsın. çok anlamlı olmuş bende sana tşk ediyorum...

Kısıtlı yeteneklerin ve üzerine gelen milyonlarca insana rağmen,Trabzonsporluluk ruhunu o sahada en iyi yansıtan oyuncu olduğun için teşekkürler, seni ve emeğini seviyoruz Umut Bulut..

Çağatay_
01.02.2010, 20:09
Teşekkür ederim ben de :) Övgü alınca bilemem ne diyeceğimi :D