PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dinamo Kiev - Ş. L. Ön Eleme Maçları

Guests
25.07.2005, 21:32
Geçen yil sampiyonlar ligi kapisindan döndügümüz maç...

Deplasman daki ilk maçta gökdeniz ve yattara'nin golleriylene kadar umutlanmisdik.(1-2) Sanki hersey bitmis gibiydi...Rövans maçi için Avni Aker'de trabzonspor'umuzun Sampiyonlar ligine katilmasini kutlamak içinbiraradaydik yine...smileys/smiley19.gif

evet, bu maçlarla ilgili anilar...Edited by: CuttySark

immortal_TS
25.07.2005, 21:42
Abi ben iki gün kendime gelemedim evde show cekmiyodu ozaman kahveye gittim maç bitti ben öyle hala oturuyorum saolsun biri kaldirdi beni eve geldim gömüldüm yataga agliyorum napiyim elimden baska bisey gelmiyodu okadar inanmistimki umarim bu sene bunu yasatmiycak takimimiz.Yasatsada canlari saolsun.smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif20 seneden beri agliyoruz bisene daha aglariz.

imported_Tandogan
25.07.2005, 22:11
Sanirim 1996'daki Fener maçindan sonra yasadigimiz en büyük ikinci hayal kirikligiydi.Maç öncesini çok iyi hatirliyorum.Stadin kapilarinda içeri girmek için beklerken basimizdan asagi yagmur bosaliyordu.O an arkadaslarla aramizda "bu yagmur bize pek yaramayacak gibi ama hayirlisi olsun insallah" demistik.Gerçekten de maç sonu tam bir sok yasanmisti.Maç için söylenecek çok sey var.Artik teknik kadronun taktik hatasi mi dersiniz,oyuncularimizin tecrübesizligi mi dersiniz,defanstaki kilit oyuncularimizin sakatligi mi dersiniz,yan toplardaki zaaflarimiz mi dersiniz bilmiyorum ama maç sonu tribünleri dolduran binlerce insanin elleri sakaklarinda üzgün bir sekilde yesil çimlere bakmalarini ve derin derin hüzünlü bir sekilde dalip gitmelerini unutmak mümkün degil.

Tabii böylesine büyük bir sok yasadigimiz maçin ardindan toparlanarak birbirimize baglanip kenetlenmemiz, kolay kolay yikilmamamizve su an itibariyla tekrar ayni sansi yakalama firsatini ele geçirmemiz sanirim ne kadar büyük bir camia oldugumuzun ve geçmisten dersler aldigimizin bir göstergesi olsa gerek...Böyle hayal kirikliklarini bir daha yasamamak ve özellikle bu sene ayagimiza tekrar gelen bu büyük firsati degerlendirerek tarihi bir adim atma dilegiyle basta oyuncu ve teknik kadromuz olmak üzere hepimize bol sanslar...

Beytullah
25.07.2005, 22:22
abi unutmk kolaymi bee..bizarkadaslar evdeyik 6 isi filan ilk maci seyrediyoz abi gollerde nasil sevindgimizi anlatamam evi yiktik resmen ya olmaz bu böle duygu biz fark olur diyorduk artik kesin cikariz derkn evimizde 20 yenildik oanki üzüntümü anlatamamsmileys/smiley19.gif zaten ulen ah ulen insallah bu sefer o hatalari tekrarlamicaz

Guests
25.07.2005, 22:51
Sevgili Tandogan'in da bize hatirlattigi gibi; Bu maçlarin sonucu Trabzonspor taraftarinin yükselisini hazirladi... Kimsenin bir anlam veremedigi kenetlenmemizin baslangici oldu bu maçlar...

Yenilgiden sonra aglamak her fanatigin beklenen sonudur... Ama oaci günlebirlikte baslayan, veülkenin gündemine oturan muhtesem yürüyüsümüze kadar uzanan sabirli, inançli ve onurlukavgamizinkivilciminiatesleyen maçlardi bunlar...

CeSS
25.07.2005, 22:54
Pek fazla Nostalji sayilmaz gerçi , açtigi yarayi bile kapatamadik henüz. Tek kelime ile tecrübesizligimizin , stresimizin kurbani olduk. Kiev'de 2-1 kazandigimiz maçta ne kadarda umutlanmistik. Öyle ya maç en az 5-1 , 6-1 bitecekti neredeyse. Biz bu takimi Trabzonda çig çig yerdik. Öyle olmadi , sans yine bize gülmedi. Canin sagolsun dedik , seni bir ömür boyu sevecegimize söz verdik...

Bu maçlarda dikkatlerden kaçan , aslinda kaçan degilde üzerinde durulmayan penaltilar vardi. Kiev'de 2 , Trabzon'da bir penaltimiz verilmemisti.

Armağan Dere
25.07.2005, 23:16
kiev de ki maçta gökdeniz ve yattaranin kaçirdigi goller aklima geldikçe çildiriyorum gökdeniz atamadigi pozisyonlarin sonunda sanki dalga geçer gibi gülmesi sinirime gitti smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifadamlari küçümseyip atmadilar ama adamlar gelip trabzon'da 2 tane atti gülme komsuna gelir basina

Guests
25.07.2005, 23:17
Kiev'de bir aksam...

http://rapidshare.de/files/3351625/a.kiev_058.mpg.html

Keleşoğlu
29.07.2005, 16:03
ah ulan ah yenseydik sampiyonlar liginden gelecek parayla daha cok transfer yapip gecen sene sampiyon olurduksmileys/smiley5.gifinsallah bu sene kalirizda ikiside olur

yaranozlu
14.09.2005, 00:55
gecen yaz Riga maclarini ve ilk lig macini izleyememistim.(Amerikadaydim) Ilk mac 2-1 one gectikten sonra farki kacirdik. Yattaranin hele hele Gokdenizin bi pozisyonu vardi ki hayvan olsa atar. Hocalari kovuldu, ilk defa S.Ligine kalamama tehlikeleri vardi. 2. mac ben de cehenneme gittim. Nooldunu anlamadan 2 bedava gol yedik. (Tolga da sakatti) Sonra da pek pozisyon bulamadik. Yattara sakatlandi. ama acikcasi smpiyon olmadan Sampiyonlara lgine gidemedigimiz icin cok uzulmedim. biliyorum ki Turkiye liginde sampiyon olmak S.Ligi sampiyonu olmaktan daha zor. malum hakemler...

Yattara61
15.12.2005, 21:17
abi o gavrancic in attigi kafa golu varya,yaa gitmiyor gozumun onunden,geceleri harbiden aklima gelince uyuyamiyorum,3 gol var bole,diger ikisi febeli aykutun ve bjkli pancunun golleri,bugece yine uyku yok banasmileys/smiley19.gif

Murat'
16.12.2005, 15:10
ahhh ahhh ahhhhh ne diyim baska

Faik Yılmaz
16.12.2005, 15:29
maçtan 2 saat önce stada girmistik acayip bir yagmur vardi. halaoglu (augustus) istanbuldan gelmis ben ve o stada girer girmez bagirmaya baslamistik.girerken siriksiklam olmustuk ama içimizdeki atesten hemen kuruduk. 85. dakikaya kadar takimimizi destekledik sesimizin son damlsina kadar dahada bagiracaktik ama ses tellerimiz müsaaade etmemisti. bence golleri erken yememiz ve yattaranin sakat olmasiydi elenme nedenimiz. fenereo yil 2-0 yenilmistik ama inanin o kadar kötü olmamistim.tam bir yikimdi...........

Misina
20.06.2007, 21:20
saat 4 gibi stada girmiştim.maç yanılmıyorsam 8 de başlamıştı.4 saat bıkmadan sıkılmadan maçı bekledim.herşey gayet güzel başlamıştı.fakat ardı ardına yenen 2 gol adeta stadı başıma yıkmıştı.sağ tardftan emrahın yaptığı sayısız ortayı kiev kalecisi çıkıp rahatlıkla alıyordu.maç 2-0 bitmiş düğüne gelen binlerce insan cenazeden döner gibi stattan ayrılmıştı

alper_61
20.06.2007, 21:54
hayatımda unutamadığım maçLardan bi tanesi....
saat 11'de stadın kapısına dayanmıştım saat 11'den maç başLayana kadar(19:00 veya 20:00) gügüm gibi yağmur yağıyordu ısLanmadık hiç bir yerim kaLmamıştı,bunLar hiç umrumda değiLdi tabi.maç başLadı,acı bir şekiLde bitti ve bende orada bittim kaLe arkasında öyLece sessizce kaLıp hıçkıra hıçkıra ağLayıp gözyaşLarına boğuLmuştum....
o günü unutmak mümkün değiL....

horoz1977
20.06.2007, 21:55
Bİzİm Zİyanin Adetlerİ MeŞhurdur Cİnayetlerİ.......

macka61
21.06.2007, 00:27
sen kievde adamlarla dalga geçersen olacağı olur sonra en az 5-6 maçı 2-1 kazanmıştık çok gol kaçırmıştık ilk maçta yinede eleyebilirdik ama kısmet değilmiş ne deyelim

Misina
21.06.2007, 01:03
sen kievde adamlarla dalga geçersen olacağı olur sonra en az 5-6 maçı 2-1 kazanmıştık çok gol kaçırmıştık ilk maçta yinede eleyebilirdik ama kısmet değilmiş ne deyelim

gökdeniz augustine ahhh ah ne goller kaçırmıştılar

Terzioğlu
21.06.2007, 01:11
ahh ulan ahhh bu maci stadda seyretmistim...turu gececegimizden okadar emindimki ilk mactan sonra...ilk maci 4-1 veya 5-1 alabilirdik...isi orda bitirmeliydik...stadda büyük hayalkirikligi yasadim...bu günü unutamam...

murseltaskin
21.06.2007, 01:16
kim açtı bu başlığı ya.ne güzel unutmuştuk

xxxxxxx
21.06.2007, 03:45
ikinci maç kesinlilke ziyanın korkaklığı yüzünden gitti iki maçtada dünya kadar gol kaçırdık agustine fos çıkmıştı bize gelen adam nedense futbolu unutuyor

Hüseyin Çümen
21.06.2007, 03:53
ne kötü kaçırmıştık vay anasını satayım be nekadar gol kaçmıştı o maç

cuneytr
11.07.2007, 10:56
2. maçı unutmak mümükün müydü zaten o mac bizden cok sey aldı götürdü....

Sefa Murat Dokuz
11.07.2007, 15:11
maraton tribündeydim bu maçta gollerin olduğu kaleye daha yakındım ve tam önümde 2 gol aynı tıpa tıp 2 gol yiyip şaşkınlık geçirmiştim ilk yarıda sanırım 2-0 olmuştu. Yattara 2.yarı girdiği gibi sakatlanmıştı hatta stadda ziya doğanın eliyle yattaraya gel işaretini hayatta unutamam. İlk maçta petkoviç o hatalı golü yemese gökdeniz girdiği o kadar pozisyondan 1ini atsa kesin gidecektik ve takımımıızın kaderi o gün değişecekti. 2.Maçta 2 topada çıkmayan petkoviçi asla affetmeyeceğim.

çok iyi hatırlıyorum ki maçdan önce başlayan bir yağmur yağışı vardı saat 5.30 civarı yağmura mağdur kalmıştım

oflubektas
27.12.2007, 15:49
5 Mayıs 1996 faciasından çok daha büyük bir felaket olduğunu düşünüyorum. Bir çıksak o ligin müdavimi olabilirdik. O maçtan sonra her sezon hoca değişimi yaşadık. Kadromuz bir türlü dikiş tutmadı. Hem Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak yabancı futbolcularımızın öyle apar topar kaçması mümkün müydü ?

TheRapZoNe
27.12.2007, 16:01
Dusunun, ilk macta rakibi kendi sahasinda 2-1 yeniyorsunuz.Surusuyle goller kacirip donuyorsunuz. Beraberligin ve 1-0 maglubiyetin bile yeterli oldugu macta direk 2-0 rakibe yeniliyoruz ve sampiyonlar ligine en cok yaklastigimiz kapiyi kendi elimizle kapatiyoruz..Yedigimiz goller de gol olsa bari. amatorce yapilan hatalar neticesinde kieve hediye edilen tur.. Bize cok sey verecekken aksine 2-0lik skorla bizden cok sey alan bir macti..

Erkan
27.12.2007, 16:06
Ilk gittigim macti :( :) , aksilik ustune aksilik yasanmisti o gun.. yagmur yuzunden yollamiycaklardi az daha maca. Sonra araba problem olmustu..

OYılmaz
27.12.2007, 16:21
Bu maç Unutulurmu Ahh ah ilk maç 1-2 yendiğimizde sevinememiştim açıkçası Sağolsun Gökdeniz farkı açmamıza engel oldu ilk maçta maçın hakkı 1-5 ti 2.nci maç ise tam bir felaketti maçtan sonra odama çekilip 1 saat ağlamıştım Aklıma geldikçe içim bir tuhaf oluyor hayla Unutulmaz...

Can basten
27.12.2007, 17:38
Bu turun kaybedilmesinin en büyük müsebbibi, 2-1'lik avantajın üstüne yatma düşüncesiyle, takımı 2. maça forvetsiz çıkaran ve futbolculardaki büyük stres hesaba katıldığında gerekli motivasyonu da sağlayamamış olduğu anlaşılan Ziya Doğan'dı yine. :mad:

İsmail Çavuşoğlu
27.12.2007, 17:47
Bu turun kaybedilmesinin en büyük müsebbibi, 2-1'lik avantajın üstüne yatma düşüncesiyle, takımı 2. maça forvetsiz çıkaran ve futbolculardaki büyük stres hesaba katıldığında gerekli motivasyonu da sağlayamamış olduğu anlaşılan Ziya Doğan'dı yine. :mad:
kesinlikle doğru..:alkış:

tigin
27.12.2007, 18:07
Ankara'dan maça gitmiştim, yağmur altında saatlerce kuyrukta bekledikten sonra zar zor içeriye girebildim. Sırada beklerken 20 liraya aldığım maraton biletine 100 lira teklif eden gurbetçiler vardı sağda solda. Sonra rezil bir maç. Seyircinin umutla beklemesi. Hüsran. Maç bittiğinde kıpırdamadan bekledim. Kimse kalmamıştı bi sigara yakıp aval aval baktım sahaya. Fıskiyeler çalışınca sinirlendim sanki çalışması içinde yaşadığım duruma bir saygısızlık, umarsızlık gibi geldi. Çıkıp gittim. Lanet ede ede.
Bir yıl sonra fagamusta faciası yaşadım Allah'tan o zaman yanlız değildim.

oflubektas
27.12.2007, 21:54

Bu turun kaybedilmesinin en büyük müsebbibi - hiç tartışmasız- yan toplarda pozisyon almasını bilmeyen Türk Futbolu'dur. Ha Ziya Doğan da Türk Futbolu'nun olumsuz bir ürünüdür, ayrı mesele...

jefferson61sefa
27.12.2007, 22:08
2. maç tribündeydm 2 aynı gol yemiştik yattarayı ziya önce kale arkasına gönermişti biz bağırmıştık o ısınmıştı deplasmanda 2-1 al gel trabzonda 2-0 kaybet çok krtik dönüm noktalarımzdan birisi biz o maçı alsak ne atay aktuğ yönetimi giderdi ne de ziya ş.lginde gruplara kalmaq süper olurdu ne yağmur yağıyordu dışarda arabayı park edecek yer yoktu 9 kişi gitmiktik maça:D

Bilbao maçı da var 3-0 dan 3-2 ye gelen maç deplasmanda 2-0 yenilince elenmiştik adamların antrönörü 3-1 e rağzıyım demişti. 3-0 değil 6-7 olabilirdi atamadık 2 aptalca gol yiyince o turda gitmişti

macka61
27.12.2007, 23:01
iki turuda aptalca kaybettik farklı kazanacağımız maçları kazanamazsak böyle olur işte kievdeki maçta ne goller kaçırmıştık

Kadir Aydın
28.12.2007, 00:59
Üniversiteyi kazanmışım, babam da bana kıyak olsun diye rövanş için uçak ve maç bileti almış. Tam tv'de spor haberleri verilirken, babam:"oğlum o maçı stadda izlemek nasıl olur" diye bana müjdeyi vermişti. Trabzon'a takımımı izlemeye gidiyordum. Çok ağlamıştım sevinçten çok... :(

ismail tüfekçi
28.12.2007, 10:43
1996 dan sonra kiev maçıda trabzonsporu 10 yıl geriye atmıştır iki maç bizim 20 yılımızı yedi bu iki maçı verenleri tarih affetse trabzon halkı affedermi bilmem ben trabzonla oynayanları allaha havale ettim

Emre B.
28.12.2007, 22:32
Deplasmanda tarihi fark atabileceğimiz bir maçtı.

CEMEFKER
29.12.2007, 01:35
Trabzonpsor bu turu geçip Şampiyonlar Ligi'ne kalsa bir milad olacaktı, ancak fırsat değerlendirilemedi. Yönetim başta olmak üzere Ziya Doğan bu fırsatı değerlendirimedi.

SERDAR-61
29.12.2007, 08:47
Bizim nerede yüzümüz güldü de şampiyonlar ligindede gülecekti.

orhan42
29.12.2007, 13:53
Deplasmandaki maçta o kadar gol kaçırmıştıkki ister istemez biz bu kaçırdıklarımız Avni Akerde ararız demiştik abimle beraber.7-1 biten 8taş maçı ve 5 mayıs faciasından sonra bu takım için gözyaşı döktüğüm üçüncü maçtır.Arkadaşlara katılıyorum.Şampiyonlar ligine katılabilseydik bu bizim için milad olurdu.

Onur Akyüz
01.02.2008, 02:25
ist da evdeydim macin baslamasini nasil sabirsizlikla bekliyorum ne de olsa ilk defa samp ligine gidicektik,kesin gidicektik,deplasmanda sov yapmistik dalga gecmistik,a.akerdeki maci da mutlaka kazanirdik güle oynaya cikardik lige die dusunuyordum,formami giydim tek basima tv nin dibine girdim izledim..macin bitiminde de oylece donakaldim,agladim uzun bi süre..simdi bile tuhaf oldum cok yazik oldu o sene bunu basarsaydik suan cok farkli bi konumda olurduk eminim..
ilk mactan sonra ziyan dogan'in ''insallah kacirdiklarimizi aramayiz lafi ve ilk yarida sari kart goren kievli topcu icin spikerin sen bu adami attirirsin fatih tekke deyisini ve gercekten o adami tekkenin oyundan attirisini hatirliyorum..

Mustafa AYDIN
01.02.2008, 11:44
Bu maça canlı şahit olanlardan birisiydim,maç öncesi ben maçtan sonra Trabzondaki kutlamaları hayal ediyordum ama maaelesef yas tutan bir şehre tanık oldum..

Özkan Erdem
01.02.2008, 15:34
Affetmiyorum seni Augustine.. Neler kaçırdın ilk maçta..

orhan42
08.02.2008, 21:41
Bu maçı hatırlayınca hep ahhh Augustine ahhhh gökdeniz diyorum...% mayıs günü ve bu maçın oynandığı gün...Bizim kuşak için dönüm noktası olacak iki maçtı..Ama fırsat kaçtı..Bir daha da gelirmi bilinmez...

Cafer Bulur
08.02.2008, 22:15
tarihimizdeki dönüm maclarindan bir tanesi.elesek bir devrim yapip samiyonlar ligine ilk defa adimizi yazdiracaktik.tamam ilk macta daha farkli kazanmaliydik ama dinamo kievi deplasmanda 2-1 yenmek yetmeliydi.tayfun ve dhaene gibi stoperlere o zamanki takimi emanet eden atay baskan sagolsun...

EmrahYalçınalp
04.03.2008, 14:44
Gökdeniz deplesmanda attığı golle benim nazarımda niye bu kadar çok para aldığı sorusunun cevabını vermiştir. Hala "helal olsun" derim. O ne goldü öyle, yerde yuvarlana yuvarlana...

İkinci maçta ne umutlarla gün boyu formamla gezmiştim, bir Yunan adasında... Ay-yıldızı gören cins cins bakıyordu. 96'dan sonra yaşadığım en büyük ikinci Trabzonspor travmasıydı. Hala bir hocamız olsa onalrı elerdik diyor, hala Yattara'nın sakatlandığına inanmıyorum.

lazooo28
04.03.2008, 14:47
84 senesindeki son sampiyonlugu göremedim 88 dogumluyum. 95/96 sezonunda 7-8 yaslarindaydim hayal mayal hatirliyorum..kisacasi ömrümdeki unutmayacagim en önemli mac..göz yaslarim sel olmustu..kahroldum o gün

mehmet83
05.03.2008, 03:19
Bi hafta ruh gibi gezindim durdum. Birisi selam verse tekme tokat kavga etmek geliyodu icimden. Bi 96 daki fener maci bide bu mac. O iki macin bittigi anlar aklima geldikce ben daha olmem diyorum.

Murat'
05.03.2008, 10:38
Biz o maçı orada kaybetmiştik...1-0 yenik duruma düştük ama sonra gökdeniz ve yattaranın güzel gollleriyle önce geçtik...Ama 2-1 den sonra akıl almaz goller kaçırmaya başladık augustine gökdeniz önüne gelen kaçırdı...Burdaki maça da 2-0 yenik başladık...Adamlar ikinci yarıya 10 kişi başladı...Çok baskılı oynadık ama o golü bir türlü atamadık maalesef...Hayatımda yaşadığım en büyük yıkımlardan bir tanesi idi...hüngür hüngür ağlamıştım.....İlk defa bu kadar çok yaklaşmıştık...Ama olmalıştı...Real madridi barcelonayı milanıtrabzonda izlemek nasip olmamıştı maalesef..

scayt
31.03.2008, 15:33
kesınlıkler hıc unutmayacagım mac oldu kale arkadasındn bılet bulabılmıstık ve mactan ıkı saat once stada gırerken bı yagmur bastırmsıtıkı ınanın ıslanmayan yerım kalmamıstı cebımdekı paralar bıle hamur olmustu. o yedıgım yagmurada razıydım ama kazansaydık. oyuzden ogunu hıc unutmayacagım....

Öztürk Adem
31.03.2008, 15:38
takımımızın son 10 yıllık tarıhınde ki dönüm noktalarından biriydi eger o gun katılabılseydık ustune katan bir takım ortaya cıkmıs olacaktı devamında bu kadar kotu gunların baslangıcı belkı de hıc olmayacaktı ama ne yazık ki tarıhımızdekı cok bılmıs baskanlarımız yıne kendı ısımlerını tarıhe kazıttılar:) neden dıye sorucaksınız
Sayın Atay Aktuğ baskanımız eger sampıyonlar lıgıne katılırsak topcu alacaktı basmıyor kı kafaları alsana zaten katıldıktan sonra alacaksın o parayı gerı ah gerı kafalı baskanlarım benım olsun be yıne de sevıyoruz sızı:)

_ERHaN_
01.04.2008, 18:42
O maçı hiç hatırlatmayın ya ne güzel deplasmanda yenmişiz gel sen kendi sahanda yenil tarihimizde ilk defa şampiyonlar ligi gruplarına katılacaktık bu bizim için çok önemliydi ama olmadı bi daha o kapıya kadar gidermiyiz bilemiyorum ..

yns61
20.04.2008, 13:30
keşke görmeseydim bu başlıgı :(:(

_SeRKaN_
24.04.2008, 16:22
Bu başlığı görünce direk Gökdeniz'in kaçırdığı goller aklıma geliyor..Ve deplasmanda bizi farka getirecek golleri atamayışımız resmen kedinin fareyle oynaması gibi göze hoş gelen futbol ama ne yazık ki sonuç negatifti..Tecrübesizliğin kurbanı olmuştuk resmen..

Muhammed
26.04.2008, 22:27
Benimde hayatımda en çok üzüldüğüm maçtı bu. Acaba deplasmanda oynadığımız maçın geniş özetini nerden bulabiliriz? Sonuçta bir daha öyle bir ts izleyemeyiz.

forza61ts
01.06.2008, 17:54
yayladaydım nasıl kahrolduk be ozamn ah zıya ah..

Fanatik28
01.06.2008, 18:41
Atay Aktug Yönetiminin ve özellikle kel Ziya`nin bu korkakligi bizim bu maci kaybetmemizin tek sorumlusudur. Yattara`yi korkakligi yüzünden yine yedek oturtup, iki gol yedikten sonra oyuna almasi her mac oldugu gibi, bu adama ettigim küfürler yüzünden, insallah Allah affeder beni.

Hakem mevzuna hic girmiyorum. Yani göz göre göre o penaltilari vermedi ya...

Hamdi Karamahmutoğlu
06.06.2008, 07:01
Yakin futbol tarihimizin en sanssiz maci.
Son 10 yilimizin en kritik maciydi.
Umarim tekrari yasanmaz.

Arda'
09.03.2020, 22:58
https://youtu.be/YJ2P_7632i0

worldmaster
10.03.2020, 00:25
https://youtu.be/YJ2P_7632i0

Gokdeniz ve kaleciyle karsi karsiya kalmak. Tam bir kabus. Anorthosis macinda da böyle kacirmisti.

Hüseyin Çimsir de ne guzel paslar atmis öyle :D

Uğur Ö.
10.03.2020, 22:08
Dünyada şu maçı verebilecek nadir takımlardan biriydik. Korkunç bir gündü.

Doğukan Uçan
14.09.2023, 00:34
ibretlik bir olay şu takıma elenmemiz. ilk maçı televizyondan izlemiştim. zoru başardık resmen.

jpositve
21.09.2023, 20:25
https://www.dailymotion.com/video/x8fvlzd
Huseyin ikinci macta ne paslar atmis oyle. O maclari televizyondan canli izlemistim gokdenizin kacirdigi bir gol sonrasi baskan Atay Aktug tribunde aglamisti. Ikinci maci kaybedince macin herhangi bir sebepler tekrar edilmesini cok istemistim.

Yalniz videonun sonunda futbolcularin ikinci macin sonunda sahadan cikarken Gokdenizin guldugu net gozukuyor. Mehmet yilmaz da agzini tutuyor o da buyuk ihtimalle guluyordur. Adamlarin dunya umurlarinda degilmis.

Ayrica dinamo kievdeki letonyali verpakovskisi Turk kamuoyu yakindan taniyordu. Euro 2004 elemeleri baraj macinda letonya ile eslesmistik. Ilk maci deplasmanda verpakovskisin goluyle 1-0 kaybettik. Ikinci macta ise 2-0 one gectiysek de mac 2-2 bitti. Takimin ikinci golunu yine Verpakovskis atmisti. Bu sonucla milli takim euro 2004 den elenmisti. Senol gunes de milli takimdan kovulmustu..

Ilk mac kadrolar
https://www.transfermarkt.com.tr/spielbericht/index/spielbericht/1003914

Ikinci mac kadrolar
https://www.transfermarkt.com.tr/spielbericht/index/spielbericht/1003928

Kose yazilari
https://www.hurriyet.com.tr/amp/yazarlar/meric-enercan/?p=28