PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Dünyadan Göçen Kardeşlerimize Sahip Çıkmayan Zihniyeti Kınıyoruz!!!

Sayfa : [1] 2

BURAK DOGU
22.12.2009, 20:02
Trabzonspor uğruna hayata gözlerini yuman 4 kardeşimizin cenaze törenlerine katılan adı çapulcuya çıkmış tüm taraftar gruplarındaki kardeşlerimize abilerimize teşekkür ederken, bu acı günümüzde bu yazıyı bizlere yazdıranlara sitemlerimizi sunuyoruz…Sevgili Trabzonspor yönetim kurulu, Serhat, Bünyamin, Mesut ve Muhammet’in aramızdan ayrılma sebebini biliyor muydunuz ? Bilmezsiniz, bilemezsiniz…Çünkü sizin gözünüzü şan şöhret, para pul bürümüş…Trabzonspor üzerinden nasıl ihale koparabilirim, Trabzonspor yönetici sıfatıyla hangi kanalda boy gösterebilirim onun derdine düşmüşsünüz…Kardeşlerimizden size ne ki, nasıl olsa çapulcu diye adlandırdığınız taraftar grupları cenazeye katılıyor, sizin görevinizi o hor gördüğünüz insanlar yapıyor…Sizin umrunuzda mı olur Trabzonspor aşkından dolayı vefat eden kardeşlerimiz…

Cenazeye katılsaydınız annelerin babaların nasırlı ellerini görüp kendinizden utanırdınız, çocuğunu tarla bahçe ekerek büyüten insanlara yaptığınız vicdansızlıktır…Bu yaptığınız aman onlarda kim, benim milyonlarca taraftarım var, biri gider diğeri gelir mantığıdır…Hadi törenlere katılamadınız Manisa’ya, Konya’ya, Ankara’ya bir çelenk dahi gönderemediniz mi ? Bu şehirlerde yaşayan eşininiz dostunuz, ahbabınız yok mu ? Yönetici sıfatıyla olmasa bile eşiniz dostunuz sıfatıyla bir Allah’ın kulunu dahi gönderemediniz mi cami avlularına ? Çok mu zor 1 saatlik törene iştirak etme veya ettirme…Biz şuna inanıyoruz, Aziz Yıldırım’ı arasaydık cenaze törenlerinden birine iştirak ederdi ve içi burkulmuş şekilde kardeşlerimizin son yolculuğunda bulunurdu…Maalesef sevdası olduğumuz Trabzonspor’un yöneticilik makamına sizleri tekrar tekrar yakıştıramadık…Keşke Fenerbahçe’den 8-9 tane yeseydikte kardeşlerimizi böyle acı bir şekilde yolcu etmeseydik...

Aldırmayın bunlara siz kardeşlerim, Trabzonspor sizin, Kazım’ın, Göreli Mehmet’in ve bizim…Bunlar ihalelerini kovalaya dursun, biz bordo mavi sevdamızın peşinden sizi cennette mutlu edebilmek için bu kederli hayatımızda direnmeye devam edeceğiz…Göreli Mehmet Ağabeyimize 13 yıl sonra başka kardeşlerimizi gönderdik, er ya da geç bizde geleceğiz ama gelene kadar yapmamız gereken tek şey şampiyonluk göremesek bile Trabzonspor’umuzu şanına yakışır şekilde yönetenlerin eline bırakmak olacak…Oraları iyi bilen Mehmet Ağabey, onlara sahip çık, çık ki buradan gözü açık giden kardeşlerimiz orada mutlu olsun, onları çok özleyeceğiz ama senin yanındalar ya, gözümüz arkada kalmayacak…Uşaklar keşke sizi oraya mutlu gönderebilseydik ama bu takım kimi mutlu etti ki…Burada çok çektiniz inşallah orada huzura erersiniz…

Yemin olsun sizi önemsemeyenlere hesabını soracağız, ruhunuz şad, mekanınız cennet olsun…
KARDEŞLERİNİZ !
ÜNİ-TS

Mesut
22.12.2009, 20:07
ne denilebilirki içimden çok şey geçiyorda boşwer

Murat'
22.12.2009, 20:10
Gerçekten de ya bu nasıl bir umursamazlıktır böyle?

Yazıklar olsun?

MehmetGÜRSOY61
22.12.2009, 20:12
böyle yönetim olmaz olsun başta bir çelenk mi yollanır YAZIKLAR OLSUN başka bişey demiyorum :(

BURAK DOGU
22.12.2009, 20:13
Ankaragücü maçında havaalanında ve stadda herkesi protestoya davet ediyorum...

Trabzonsporu bizler etik değerlerimizi savunduğu için, haksızlığa karşı durduğu ve içimizden olduğu için sevmedik mi? Aşkımız dediğimiz MİLLİ DEĞERİMİZ' in başındakiler bizlere sahip çıkmıyorlarsa neye sahip çıkacaklar? Aşkımıza; TRABZONSPORUMUZA MI?

Tüm grupların Ankarada hep birlikte bir protesto gerçekleştirmesi dileğimdir!!!

Ömer Kaya
22.12.2009, 20:28
Bu başlık Neden bukadar sakin Yönetim Aleyhine oldugu içinmi?

Hepsine yazıklar olsun.

Sefa
22.12.2009, 20:30
Sosyal olgu sıfır. Taraftarı hiçe sayan bir Yönetim(!) yazıklar olsun.

Serap
22.12.2009, 20:32
gözlerimiz bu yazıyla bilmem kaçıncı kez doldu...

Fatih Özkan
22.12.2009, 20:32
Ayıptır!
Bu yapılanın mantıklı bir açıklaması olamaz!

Sinem Yılmaz61
22.12.2009, 20:36
Yönetim sen bizi düsüncene, ancak kendini düsün!Yaziklar olsun sana!

Orhan Aydın
22.12.2009, 20:37
Bu adamlardan böyle bir şey beklemek hata zaten.

FANATIK61
22.12.2009, 20:37
Bizim Yönetim ancak Tesislerde ropörtaj vermek icin bekler sabah aksam. Bu arada Ihsan Alioglunu göremiyorum gazete mansetlerinde... ???

İsmail Çavuşoğlu
22.12.2009, 20:39
Kendi evladına,kendi taraftarına yeri geldiği zaman''biz sizler için varız,siz olmazsanız olmaz'' diyen ama hiç bir zaman sahip çıkmayan taraftarın dediğini yapmayan onları hiçe sayan yönetimi kınıyor baştan aşağıya istifa etmeleri gerektiğini düşünüyorum.
siz bu günde yanımızda olmayacaksınızda ne zaman olacaksınız de gidin işinize ya yazıklar olsun..

My
22.12.2009, 20:41
Şimdi aklımdaki Trabzonspor'u alıyorum bir kenara koyuyorum bir de gördüğüm Trabzonspor'a bakıyorum... Bir de misyondan felan bahsediyoruz. Koskoca Trabzonspor böyle yönetilmemeli. Yakışmıyor.

Koray
22.12.2009, 20:44
Siyasileri karşılamak için Başkan'ından tut hepsi havaalanında sıraya girer ancak bu yalakalar...

Hüseyin İlkin
22.12.2009, 20:46
Taraftara sadece ve sadece para gözüyle bakan zihniyete yazıklar olsun.

ilhan
22.12.2009, 20:49
Yönetim sen bizi düsüncene, ancak kendini düsün!Yaziklar olsun sana!

Seni, beni, bizi, taraftarı sezon başında kombine ve forma satmaya çalışırken düşünürler ancak..

Trabzonspor sadece adıyla değil, kendini hiçbir yerde yalnız bırakmayan taraftarıyla da büyüktür.
Trabzonspor sadece adıyla değil, küme düşmeye bile oynasa tribünde kendisini yağmur, çamur demeden yalnız bırakmayan taraftarıyla da büyüktür.
Trabzonspor sadece adıyla değil, uğruna canını vermeyi göze alacak BÜYÜK TARAFTARIYLA büyüktür!

Trabzonspor başkanı çıkıp "Türkiye'nin her yerinde stadları doldururum" havasını Trabzonspor taraftarının bağımlılığını bildiği için söylemektedir. Ne acıdır ki, uğruna canını kaybeden bu büyük taraftarlarının cenazelerinden birisi için sadece iki temsilci ile katılım göstererek ne kadar komik duruma düştüklerini göstermişlerdir.

Başkan artık çıkıp sakın "Türkiye'nin her yerinde stadı doldururum" diye hava atma.. Sakın!

Gittikçe küçülüyorsunuz.. Sizin sayenizde Trabzonspor'da küçülüyor!

Hotaman
22.12.2009, 20:50
Ben Trabzonspor'u bir duygu bulduğum için sevdim.
Bu nedenle arkasından yürüdüm.
Trabzonlu olmam umrumda bile değildi!

Üç ezik İstanbul takımına bu benzeme çabası nedendir bilmem!

Ancak şunu bilirim ki bu takım duygusunu yitirdiği vakit benim içinde bitmiştir!

Ayıp ulan ayıp!

Murat Acar
22.12.2009, 20:51
YAZIK YAZIK BAŞKA DİYECEK NE VARKİ,..Sadri Başkana olan sempatim bile sıfıra indi bu durum karşısında.Zaten geçenlerde yine burda bir yazı okumuş ama daha alıntı yapamadan silinmişti bu tür yazıları açıçası BMN yönetiminden biri yazsa şuan burada değil 14 cevap , 1414 cevap vardı bundan eminim Bu tür başlıklara BMN Yönetimide çok fazla özeni itimadı göstermiyor bu durumuda bu vesile ile kınıyorum.

Nytre
22.12.2009, 20:54
şu andaki bilgilere göre trabzonspor il dışındaki cenazelerde kendini gösteremediğini anladım ve buna trabzonsporu yönetenlerin kronik hastalığı olarak bakıyorum artık.

hangi yönetim gelirse gelsin sanırım trabzonsporumuzun büyüklüğünü anlayamıyor ki sadece kulübün trabzondan ibaret olduğunu düşünüyor.

trabzonspor tüm ülkeyi avrupayı dünyayı kapsayan bir kulüp ve senin yönetimin senin taraftarın uganda da bile olsa oraya uzacak kabiliyette ve SORUMLULUKTA olmalı. olmak zorunda!

sen bunu beceremiyorsan ve bmn de buna tepki koymuyorsa orada duralım , bir dakika düşünelim !

Nytre
22.12.2009, 20:54
bmn yönetimine sesleniyorum !

bu duruma tepki koymak gerekiyor!

.....
22.12.2009, 20:55
…Keşke Fenerbahçe’den 8-9 tane yeseydikte kardeşlerimizi böyle acı bir şekilde yolcu etmeseydik...

Şu söz herşeyi açıklıyor zaten. Mekanları cennet olsun. Dualarımızda kardeşlerimizi unutmayalım...

Cihan
başkanın kaynanası vefat ettiğinde yalakalık yapmak için gelip daha önce kulüpten içeri girmeyen adamın yöneticilik yaptığı bir takımın taraftartıyız ...

Fatih Özkan
Allah aşkına sanal alemden bile haberleri yok mu yönetimdekilerin ?
En azından araştırır insan!

BURAK DOGU
22.12.2009, 20:56
Tüm gün kendimi tuttum gözümden yaş düşmemesi, yanımdaki arkadaşlara destek olabilmek için; Serhat toprağa verildi, son kez babasına baş sağlığı dilemek için yanına gittim, elini öptüm; babasının dilinden düşen sözler sıkıştırdı bedenimi, çok ağır geldi artık kendimi tutma gücüm kalmadı!!! Sözleri aklıma geldiğinde yine doluyorum, boşalamıyorum...

Eli Serhatımızın çok sevdiği bordo mavi atkımda ve ''Serhat'ı unutmayın Canlarım, Her sene çok sevdiği atkıdan alın''

Trabzonspor senin sevgini kaldıramıyor be Serhatım!!! Ama kaldıracak adamlar bu takımın başında olmadıkça; o çok sevdiğin, yollara düştüğün Trabzonspor hayal olmaktan çıkmadıkça BİZLERDE MÜCADELEMİZİ BIRAKMAYACAĞIZ!!!

Her sene atkın baş ucunda olacak kardeşim yaşadığım sürece; RAHAT UYU!!!

Murat Acar
22.12.2009, 20:57
şu andaki bilgilere göre trabzonspor il dışındaki cenazelerde kendini gösteremediğini anladım ve buna trabzonsporu yönetenlerin kronik hastalığı olarak bakıyorum artık.

hangi yönetim gelirse gelsin sanırım trabzonsporumuzun büyüklüğünü anlayamıyor ki sadece kulübün trabzondan ibaret olduğunu düşünüyor.

trabzonspor tüm ülkeyi avrupayı dünyayı kapsayan bir kulüp ve senin yönetimin senin taraftarın uganda da bile olsa oraya uzacak kabiliyette ve SORUMLULUKTA olmalı. olmak zorunda!

sen bunu beceremiyorsan ve bmn de buna tepki koymuyorsa orada duralım , bir dakika düşünelim !

Sevgili Nytre ;Ben yorumumu yazarken baktım bir kaç yönetici bu başlıktaydı ama adeta yazı yazmaya korkar gibi davrandıklarına şahit oldum çünkki yazımı yollayıp çıktıktan sonra senin yazını okumak için girdiğimde o yöneticiler sayfaya yorum yazmadan çıkmışlardı..

Cem Zırıh
22.12.2009, 20:57
Ne denilebilirki böyle bir umursamazliga. Yaziklar olsun... Yoneticiligi gectim nasil bir insaniyettir bu ?

BURAK DOGU
22.12.2009, 21:00

Trabzonspor yönetimi Trabzondaki cenazeye dahi değer vermemiştir!!! sadece tesislerde ve paranın bulunduğu yerlerde geziyorlar; mezarlıklarda eskisi gibi altın çıkmıyor; çıksa mezarlıktan çıkmazlar!!!

Bülent AKBULUT61
22.12.2009, 21:03
bunlarda zihniyet varmıdır.bunlar zihinsel özellikli adamlar.yazık yazık

BURAK DOGU
22.12.2009, 21:04
Allah aşkına sanal alemden bile haberleri yok mu yönetimdekilerin ?
En azından araştırır insan!

haberlerinin olmaması imkansız!!! Ankaradaki arkadaşlara pazartesi sabahı 11 de ve saat 5 sularında resmi sitede haber geçiliyor da; Trabzon gibi bir yerde yöneticilerin mi haberi olmuyor!!!

Körükörüne Trabzonspora bağlı olabiliriz ancak aptal değiliz!!! bunu da en iyi Ankaragücü-Trabzonspor kupa maçında göstereceğiz

ilhan
bmn yönetimine sesleniyorum !

bu duruma tepki koymak gerekiyor!

Seslenmekle bitmiyor işte mesele. BMN'nin ne yapması gerekiyor? Ne yapsın BMN? Ya da ne yapacak BMN?

BMN tepki koysun?

İyide böyle talep mi olur? Eğer BMN'den istediğiniz bir şey varsa lütfen bu talebinizi bordomavi@bordomavi.net'e mail olarak yollayınız. Forum sayfalarında "BMN tepki koysun" demekle bitmiyor yani olaylar.

Bordomavi@bordomavi.net mail adresine BMN'den ne konuda ve nasıl bir tepki koyulmasını bekliyorsanız bunu açıklayıcı bir şekilde dile getirmelisiniz.

Sevgili Nytre ;Ben yorumumu yazarken baktım bir kaç yönetici bu başlıktaydı ama adeta yazı yazmaya korkar gibi davrandıklarına şahit oldum çünkki yazımı yollayıp çıktıktan sonra senin yazını okumak için girdiğimde o yöneticiler sayfaya yorum yazmadan çıkmışlardı..

E, ne demeye getiriyorsunuz?

BMN Yöneticileri sizden farklı acılar mı yaşıyor sanıyorsunuz? Başlığın seyrine göre hareket edemezler mi? Her girdikleri başlıklara bir şeyler yazmak zorundalar mı?

BMN Yöneticileri günde en az 3000-5000 arası mesaj okuyor ve her başlığı geziyorlar. Her girdikleri başlıklara mesaj yazacak zaman bulamıyorlar. Burada arkadaşlarımın avukatlığını yapacak değilim. Ama çok tutarsızca eleştiriyor ve her konuda açık arıyorsunuz. İyi niyetli bir hareket değil bu. Kendinizi bizim yerimize koymanızı da beklemiyoruz. Anlayış hiç beklemiyoruz. Böyle düşünmeye devam edin..

Bizlerde zaten kardeşlerimizin acısı yetmiyormuş gibi "laf arasında BMN yöneticilerine laf yollayan" üyelerimize cevap vermekle uğraşalım.

Cenk Zihni
Bu kardeşlerimiz

reklam peşinde koşmaya,
ihale almaya,
ona buna yalakalık etmeye,
birinin arkasından kuyusunu kazmaya,
demeç vermeye,
basın toplantısı yapmaya,
isimlerini duyurmaya,
birilerini küçümsemeye,
ego tatmini yapmaya

gitmediler oraya!

Bir aşkın, bir inancın bir sevdanın peşinden gittiler.
Senin benim onun gibi. Tüm taraftarlarımız gibi. bir çıkar beklemeden.

ne maç kaybedildi ne para ne şampiyonluk hiçbiri. 4 can yitip gitti.
Onlara saygı duymayana, ben zerre saygı duymam. bu kadar basit. kim ne derse desin.

Mustafa K. Demirbaş
22.12.2009, 21:05
Çok değil daha bikaç gün önce tam kadro havalanında yer alanlar bugün neredeydiniz ...

herşeyi yuttuk yuttuk ama bu sefer yer kalmadı yeter artık ,yazıdada belirtildiği üzere;

Yemin olsun sizi önemsemeyenlere hesabını soracağız, ruhunuz şad, mekanınız cennet olsun…

Nytre
22.12.2009, 21:11
ilhan kardeşim bmn yönetimi bu olaya tepki koyacaktır çünkü yapılan protestoların (hakemlere - diğer takımlara - olaylara ...vs) çoğunda kendisi tepkiyi başlattı bizlerin sesi oldu.

şimdi olaya "BÜROKRASİ" koymaya gerek yok tabiki forumda diyeceğim.

bmn yönetimi de bizim düşüncelerimizi hislerimizi taşıyan insanlar , arkadaşlarımız onlar da benim gibi düşünüyorlardır.

bmn.nin eli kolu bağlı ise ve diyecek tek kelimesi olmayacak kadar bmn'yi aciz göstermeye çalışmaya gerek yok.

Cihan
22.12.2009, 21:12
diyeceksiniz ki sen mi biliyorsun doğruyu .. 17 yaşında sen mi söyleyeceksin doğruyu.. desinler .. taraftarlarımız çizdiği profil üzerinden yorumlanmaları bir grup bilinçsiz, şuursuz sıradan insan ... emin olun ki yönetimdeki insanlarda bu şekilde düşünüyor.. sen kulübün daimi hizmetçisisin .. kombineni alacaksın ,formanı alacaksın , ürününü alacaksın ama yine tebaa dan öteye geçemeyeceksin.. yöneticiler yerinden memnunlar .. senden gelen parayla işini görür..elini cebine sokmaz ... tebaa işi düşünce gelir aklına .. nedir taraftar maça gelsin .. trübünü doldursun ... 3-5 taraftarımız vefat mı etti .. bi yazıyla geçiştirirsin .. ne olacak (!).. ama bu izlenimi biz verdik ... stadın tepesine çıkarak orda şov yaparak.. kendi futbolcunu yuhlayarak ... kötü günde küfür ederek ... bu izlenimi değiştirmek bizim elimizde ..

birilerinin eline kalem verdik yazdılar çizdiler , unutmasınlar ki silgi hala bizim elimizde..

Murat Acar
22.12.2009, 21:12
Seslenmekle bitmiyor işte mesele. BMN'nin ne yapması gerekiyor? Ne yapsın BMN? Ya da ne yapacak BMN?

BMN tepki koysun?

İyide böyle talep mi olur? Eğer BMN'den istediğiniz bir şey varsa lütfen bu talebinizi bordomavi@bordomavi.net'e mail olarak yollayınız. Forum sayfalarında "BMN tepki koysun" demekle bitmiyor yani olaylar.

Bordomavi@bordomavi.net mail adresine BMN'den ne konuda ve nasıl bir tepki koyulmasını bekliyorsanız bunu açıklayıcı bir şekilde dile getirmelisiniz.

E, ne demeye getiriyorsunuz?

BMN Yöneticileri sizden farklı acılar mı yaşıyor sanıyorsunuz? Başlığın seyrine göre hareket edemezler mi? Her girdikleri başlıklara bir şeyler yazmak zorundalar mı?

BMN Yöneticileri günde en az 3000-5000 arası mesaj okuyor ve her başlığı geziyorlar. Her girdikleri başlıklara mesaj yazacak zaman bulamıyorlar. Burada arkadaşlarımın avukatlığını yapacak değilim. Ama çok tutarsızca eleştiriyor ve her konuda açık arıyorsunuz. İyi niyetli bir hareket değil bu. Kendinizi bizim yerimize koymanızı da beklemiyoruz. Anlayış hiç beklemiyoruz. Böyle düşünmeye devam edin..

Bizlerde zaten kardeşlerimizin acısı yetmiyormuş gibi "laf arasında BMN yöneticilerine laf yollayan" üyelerimize cevap vermekle uğraşalım.
Bana cevap vermene yada diğer arkadaşa cevap vermene hiç gerek yok şu başlığa yada bu tür başlıklara yorum yazsanız yada bu başlığı yönetimden biri açsa ben belkide böyle bir yazı yazma gereği duymazdım amacımda birilerinin açığını arayıp deşifre etmek için değil genel konuştum içlerinde çok takdir ettiğim kişilerde var bu başlıkta konu harici tartışmayacağım daha fazla ama sana özel mesajla gereken cevabı yazacağım sadece gördüklerimi söyledim

ilhan
22.12.2009, 21:16
ilhan kardeşim bmn yönetimi bu olaya tepki koyacaktır çünkü yapılan protestoların (hakemlere - diğer takımlara - olaylara ...vs) çoğunda kendisi tepkiyi başlattı bizlerin sesi oldu.

şimdi olaya "BÜROKRASİ" koymaya gerek yok tabiki forumda diyeceğim.

bmn yönetimi de bizim düşüncelerimizi hislerimizi taşıyan insanlar , arkadaşlarımız onlar da benim gibi düşünüyorlardır.

bmn.nin eli kolu bağlı ise ve diyecek tek kelimesi olmayacak kadar bmn'yi aciz göstermeye çalışmaya gerek yok.

Bordomavi.net bu konuya duyarsız kalmayacaktır. Ama neler yapması gerektiği konusunda üyelerininde görüşlerini ele alacaktır. İşte bu yüzden bu talepleri mail yoluyla iletirseniz daha sağlıklı olabilir.

Çünkü binlerce mesaj okuma, moderasyon işlerini yapmakla vakit geçiyor forum sayfalarında.

Hepimiz aynı taraftayız ve hepimiz aynı arkadaşların aynı sevdalarının uğruna acı çekiyoruz.

Bazen bu üzüntü haliyle karışık sinirlerimizi kontrol edemeyince bazı kelimeler istemediğimiz tonda çıkabilir. Bu yüzden mesajım biraz sert olduysa özür diliyorum.

Bana cevap vermene yada diğer arkadaşa cevap vermene hiç gerek yok şu başlığa yada bu tür başlıklara yorum yazsanız yada bu başlığı yönetimden biri açsa ben belkide böyle bir yazı yazma gereği duymazdım amacımda birilerinin açığını arayıp deşifre etmek için değil genel konuştum içlerinde çok takdir ettiğim kişilerde var bu başlıkta konu harici tartışmayacağım daha fazla ama sana özel mesajla gereken cevabı yazacağım sadece gördüklerimi söyledim

Bekliyorum, teşekkür ederim.

Mesajımın içeriği sert olduysa sizden de özür diliyorum.

Hotaman
22.12.2009, 21:16
Ya gözünüzü seveyim haklılık ispatı yarışına girmeyin.
Canlarımız gitmiş...
Bari burda bir olalım.
Herkesinin acısı kendine... Kimi susar tepki verir, kimi yazar tepki verir...
Hepimizin canı yanıyor...

Ali Tunahan Güllü
22.12.2009, 21:17
Katılıyorum bu olaya bir tepki lazım..

Nytre
22.12.2009, 21:18
ilgin için teşekkür ederim ilhan.

bmn bugüne kadar hep yakışanı yaptı şimdi de onu bekliyoruz.

kartal25
22.12.2009, 21:23
mekanları cennet olsun.
tepki olayına gelince ise gs maçında bize ayrılan tribünü doldurup sessiz sedasız çıt çıkadan oturarak büyük bir tepki verilebilir.

Ilelioglu
22.12.2009, 21:24
Yönetimin bu tavri gercekten üzücü.

Ömer Kaya
22.12.2009, 21:24
Nede olsa siliniyor mesajlarım.

Yazıklar olsun sadri şener yazıklar olsun saz arkadşları

Erdal
22.12.2009, 21:25
"Zor zamanda konuşmak" diye bir tabir vardır...Zor zaman...Trabzonspor mevcut yönetimine değil bu konuda hiç bir konuda güvenmiyorum. Lakin kardeşlerimizin cenazesi üzerinden takıma yüklenmeyi de doğru bulmuyorum...Karşılama başlığına bakmıştım...Kelimelerin daha özenle seçilmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Zor zamanda özenle seçilmeli kelimeler...

Yöneticilerin tepkiden çekindiğini düşünüyorum. Haksızlar mı? Çok değil....Hayrettin bey i sevmeyiz mesela sevmem...Ama ne bileyim karlı bir günde fidan dikmeye üşenmedi adm...Böylesine insani bir meselede de üşenmezdi sanırım...Oradaki bir tepki daha da kötü olmazmıydı?

Nytre
22.12.2009, 21:26
bordomavi.net her zaman bağımsız olma özelliği ile öne çıkmıştır.

bağımsız olmak bir kurumun en büyük gücüdür.

ben ts yönetimine ters düşeceği için bmn.nin sessiz kalacağını düşünen arkadaşlara katılmıyorum.

Erdal
22.12.2009, 21:29
Mesele yönetime öfke için kullanılmamalı...Cenazelerimizi başka meselelerimizi çözme vasıtası olmktan çıkarmalıyız...Ne yzık ki 70 li yıllrdan beri ülke geleneği oldu bu iş...

Koray
22.12.2009, 21:30
"Zor zamanda konuşmak" diye bir tabir vardır...Zor zaman...Trabzonspor mevcut yönetimine değil bu konuda hiç bir konuda güvenmiyorum. Lakin kardeşlerimizin cenazesi üzerinden takıma yüklenmeyi de doğru bulmuyorum...Karşılama başlığına bakmıştım...Kelimelerin daha özenle seçilmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Zor zamanda özenle seçilmeli kelimeler...

Yöneticilerin tepkiden çekindiğini düşünüyorum. Haksızlar mı? Çok değil....Hayrettin bey i sevmeyiz mesela sevmem...Ama ne bileyim karlı bir günde fidan dikmeye üşenmedi adm...Böylesine insani bir meselede de üşenmezdi sanırım...Oradaki bir tepki daha da kötü olmazmıydı?

Bize de tepki gösterilebilirdi ama bizde atkılarımızla formalarımızla cenazeye gittik, takımı sorumlu tutup üzerimizdeki renklere tepki gösterebilirlerdi ama yapmadılar...

Tabutun üstüne bırakılan atkıyı yere atıp çiğneyebilirlerdi ayaklarının altında o üzüntüyle onu da yapmadılar.

Bünyamin'in babasının bizi gördüğü anda ki memnuniyeti gözlerinden okunuyordu, hepimize birer birer kendi oğluymuş gibi sarıldı, hele annesi kelimeler yetmez bunu anlatmaya...

Erdal
22.12.2009, 21:35
Koray, Burak...Sizi anlamadığımı düşünmenizi istemem...Hatta benim bile ağzıma zehirden küfürler gelmiyor değil...Lakin sıcağı sıcağına olduğunda iş başkalaşıyor diye düşünüyorum...

BURAK DOGU
22.12.2009, 21:38

Mesele yönetime öfke için kullanılmamalı...Cenazelerimizi başka meselelerimizi çözme vasıtası olmktan çıkarmalıyız...Ne yzık ki 70 li yıllrdan beri ülke geleneği oldu bu iş...

ERDAL kardeşim bu yönetim orada öleceğini de bilse ge-le-ceeeeeeeek!!! oradaki insanlar acılarını bırakıpta fener maçını mı tartışacaktı yöneticilerle? şu olay öncesine kadar Şenol Güneşin takıma gelmesiyle mali kongre bile güllük gülistanlık geçti de CENAZEDE mi tepki alacaklardı?

Oraya insanlar CENAZEYE geliyor; Trabzonsporu tartışmaya değil!!!

ESER
22.12.2009, 21:40
uzuntumuzde yanimizda olmayacaksa bunlar neyin yoneticisi , kimin yoneticisi? hakkini gaspeden arkadasi azizin , adnanin cenazesi olsaydi ilk sirada saf tutardi,, bu kadar durusu bozuk bir yonetim olur mu? yaziklar olsun buu reklamdan baska kaygisi olmayan zavallilara...

Erdal
22.12.2009, 21:41
Burak abi!!!, bizim bir cenaze adabımız vardır. Olmalıdır...Hakka yürüyen kardeşlerimizin isimlerinin zikredilerek açıldığı her başlık bir taziye başlığıdır. Taziye adabında ölen hayırla yadedilir....Ama "mesele" konuşulmaz....10 gün sonra konuşalım bunu eyvallah...Ben böyle düşünüyorum...Böyle düşüneceğim....

Hotaman
22.12.2009, 21:41
Erdal abi evet haklı olabilirsin...

Belki yanılıyorum, şu pankart(!) aklıma gelince ne demek isteğin zihnimde belirir gibi oldu.

Daha geniş düşünmemi sağladığın için teşekkür ederim.

Bu doğrultuda daha net görüşlerimi yazayım. Eğer ki öngördüğün gibi düşünmüşlerse lafım yok. Ancak aksi herhangi birşeyse yazıklar olsun.

Erdal
22.12.2009, 21:42
Trabzonspor yönetiminin bizi temsil noktasındaki zaafiyeti, umursamazlığı ve aymazlığı konusunda herkesle hemfikirim...Lakin bu vesile ile değil...

Sefaenes
22.12.2009, 21:42
paraya gelirken taraftarlardan destek istiyen yönetim cenaze de sahip cikmamalari ayipdan bile öde

Erdal
22.12.2009, 21:44
Sahiden Trabzonspor bir futbol takımından çok daha öte bir şey ise bizim için ki ben öyle düşünüyorum...Bu öteliğin içi dolmalı...Bir kültürümüz olmalı...

BURAK DOGU
22.12.2009, 21:50
Trabzonspor yönetiminin bizi temsil noktasındaki zaafiyeti, umursamazlığı ve aymazlığı konusunda herkesle hemfikirim...Lakin bu vesile ile değil...

hangi vesile ile olmasını isterdin? evet bende bu vesile ile ortaya çıkmasını istemezdim... ÖLÜMÜN soğuk yüzüyle değil de başka şeylerle yönetimin TARAFTARIN arkasında olmadığını insanların görmesini isterdim... Ancak malesef bu insanların İNSANA saygısı yok...

Umarım en baştaki yazıyı ve devamındakileri okuyup öyle cevap yazıyorsunuzdur...

Fikrinizdeki zaman mefrumuna kesinlikle katılmıyorum!!! Tepkimiz zaman mefrumuna kesinlikle kapalıdır...

Ankaragücü maçında da yönetime gereken tepki en güzel şekilde gösterilecektir!!!

BURAK DOGU
22.12.2009, 21:52
Sahiden Trabzonspor bir futbol takımından çok daha öte bir şey ise bizim için ki ben öyle düşünüyorum...Bu öteliğin içi dolmalı...Bir kültürümüz olmalı...

Bu takım ve bu takımı tutan insanlar zaten bir kültüre sahipler ve o kültüre bu takımın başında olan insanların sahip çıkmamasınadır tepkimiz...

Erdal
22.12.2009, 21:54
Ne ise uzatmak istemiyorum. İstemiyorum zira bu kez de cenaze üzerinden başka meseleleri konuşmuş oluyoruz...Mesleler konuşulur...Ama hadise soğuduktan sonra...Mafya kadar raconumuz olsun yahu...Mafya kadar...

Konu ile alakalı son mesajımdır...Özelden cevaplarım...

Gamze
Acar08 abimiz büyüğümüzdür, kendisinden ricam yöneticilerin profillerinden son iki günde nerelere mesaj atmış olduklarına bakmasıdır...
Başka bir şey demeyeceğim, saygısızlık etmeyeceğim.

Aynı Trabzonsporu desteklemiyoruz o yönetimle...
Aynı hisleri duymuyoruz demek ki...
Aynı atmıyor kalpler, aynı yaşanmıyor acılar.

Yazıklar olsun diyebiliyorm...Yalnızca yazıklar olsun...

Orhan Kahraman
Ruhsuzlar..........

Napoli
22.12.2009, 21:55
http://www.facebook.com/video/video.php?v=102972016392980&ref=nf

BURAK DOGU
22.12.2009, 21:57
Ne ise uzatmak istemiyorum. İstemiyorum zira bu kez de cenaze üzerinden başka meseleleri konuşmuş oluyoruz...Mesleler konuşulur...Ama hadise soğuduktan sonra...Mafya kadar raconumuz olsun yahu...Mafya kadar...

Konu ile alakalı son mesajımdır...Özelden cevaplarım...

Konunun içeriğini açıklama gereği duyuyorum; Konu CENAZE değil; ölmüşün arkasından konuşulmuyor, Yönetimin Taraftarlarımıza yani; İNSANLARIMIZA ne kadar değer verdiği konuşuluyor...

Mafya kadar raconumuz var ise o zaman İNSANA değer vermeyenlerin İnsanlıklarına son vermemiz gerekir...

Konunun özünden sapmaması dileğimle...

Paksoy
22.12.2009, 22:02
konuşmak isterdim ama forum kuralları var..

SEDAT
22.12.2009, 22:07
evet yönetim bu konuda ayıp etmiştir bencede...ama başka konuların hıncını burda çıkartmayalım...hep bize bu öfkelerimiz zarar getirmedimi..hep ikiye bölünmek yıllarca geriye götürmedimi..yönetimin yaptığı affedilemez tartışmam bile..ama biraz daha sakin olmalıyız diye düşünüyorum...

AYYILDIZ
22.12.2009, 22:10
Ancak taraftarı koyun görsünler,dalga geçsinler,rajon kessinler.Yazıklar olsun böyle yönetime.

Emir BAYRAK
22.12.2009, 22:12
biraz önce facebookta trabzonsporumuzun resmi fan page sayfası tarafından yayımlanan videoyu izledim. gözlerim doldu :'(

mekanları cennet olsun samsun-ordu karayolu arasında bende kaza yapmıştım hatıralar korku dolu gerçeklerle yüzleşti. allah acılı ailelerine sabır versin :'(

cenaze de orada olan tüm takımdaşlarıma teşekkür ediyorum ...

http://www.facebook.com/video/video.php?v=106097026072472&ref=nf

(KARDEŞLERiMiZLE DOLU VİDEO - UNUTULMAYACAKSINIZ)

ŞU videoyu izledikten sonra yazma kararı aldım açıkcası, ilk etapta sessiz kalmayı tercih etsem de artık dayanamadım. Böyle bir olay var mı acaba dünyanın başka bir yerinde? Bir tarafta destek,hatıra, anı, başarı için onlarca yol gelen cefakar taraftar, diğer yanda onların cenazesine gitmeyen ... yönetim!

YUH! Ne için savaşıyoruz ki? Ne için uğraşıyoruz ki? Eğer ben veya başka bir kardeşim, bordo mavi formayla ve bu forma uğruna vefat edip bu yönetim de sahip çıkmayacaksa hiç bir şeyin anlamı yok ki.

Yönetime sormak lazım, şampiyonluk mu yoksa 4 CAN'IN geri gelmesi mi?
Sanırım her "insan" evladı 4 can'ı tercih eder, en azından ben öyle ediyorum. E o zaman?

Yönetime olan desteğim "tamamiyle" bitmiştir. Ama ben yine bu formayı alacağım, yine bu foruma gireceğim, yine bu maçlara gideceğim.

Sizlere inat gideceğim, TRABZONSPOR için gideceğim.

Allah rahmet eylesin beyler, mekanınız cennet olsun!

tsss_kalkınma
22.12.2009, 22:14
rezillik daha başka söylenecek bir laf yok helal olsun üni ts

Fatih Özkan
22.12.2009, 22:18
Videoyu izledikten sonra...
Çok çok üzüldüm...
Yazıklar olsun böyle anlayışa...
Bordo-Mavi forma ile can vermişler...
Yarın öbür gün bir takım taraftarı çıksa "Sizin yönetiminiz cenazeye sahip çıkmıyor!" dese...
Ne diyebiliriz ?
AYIP!

Adem Erdoğan
22.12.2009, 22:20
yukarıda yazılmış; konuşulan şeylerin şu anda zamanı değil.

Vefat eden kardeşlerimizin duaya ihtiyacı var.o cenazeye gitmiş bu gitmemiş toprak altında yatan arkadaşlarımıza birşey kazandırmaz.

winner
22.12.2009, 22:28
Mağlubiyeti unutturan bir üzüntü oldu.Hepsinin toprağı bol olsun.Ailelerine sabır dilemekten başka diyecek bir şey yok.Gerçektende "Uğruna can vermedik mi?" sloganının gerçeğe dönüştüğü bir takım Trabzonspor.

Barış Kaptanoğlu
22.12.2009, 22:29
içimiz zaten doldu taşıyor...dokunsalar patlayacağız,bu güzel insanları kaybetmişiz....ama gelmesinler taraftarı koyun yerine koysunlar hiç önemli değil....TRABZONSPOR ONLARIN DEĞİL BİZİMDİR YANİ BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARININDIR...

Barış Kaptanoğlu
22.12.2009, 22:36
içimiz zaten doldu taşıyor...dokunsalar patlayacağız,bu güzel insanları kaybetmişiz....ama gelmesinler taraftarı koyun yerine koysunlar hiç önemli değil....TRABZONSPOR ONLARIN DEĞİL BİZİMDİR YANİ BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARININDIR...
bu sözlerim Trabzonspor yönetiminedir BMN ye değil...

Bahadır Alemdar
22.12.2009, 22:41
Bu TRABZONSPOR un bizim olduğunu birilerine hatırlatmak gerektiğini düşünüyorum!! Herkes elinden geleni yapmalıdır, rant kavgasını bir kenera atın, varsın yönetimle aramızda bozulsun!! Saçma sapan şeyleri tartışmayı bırakıp bu sorumsuzluğun, bu yanlışın hesabını hepbirlikte soralım!

asimetrik
22.12.2009, 22:55
Sorun (yönetimin tutumu) tepki görmek veya (kabul edilemez de olsa) buna benzer tehlikesiz mazeretler olsa kabul edebilirim. Ama biliyorum ki sorun çok daha tehlikeli. Farkında olmamak.
Lanet olası çağın değerleri!!! farkında olmalarını engelliyor. Farkında olmamızı engelliyor. Bu bir insanlık sorunu. Çağımızın neredeyse umutsuz hastalığı.
Dünyayı geçtim, Trabzonspor üzerinden yazacağım. Üç korner bir penaltı sıcaklığından, borsaya açılma soğukluğuna giden süreç, cenazelere sıcacık duygularla iştirak etmek yerine modern dünyanın en soğuk duygu ifadesi!! icatlarından "çiçek yollamaya" kadar götürdü bizleri.
Bu iğrenç, mekanik düzende, hala (sadece) sıcacık duygularımızı yaşatmak için gönül verdiğimiz renklerimizin yolunda hayatlarını kaybeden kardeşlerimizin hisleriyle düşündüğümüzde onları (yöneticileri) anlayamıyoruz, anlamak istemiyoruz. Ama onlar düzenin gerektirdiğini yapıyorlar. Düzen onlara taraftarı müşteri diye tanıttı. Milyonlarca müşteri. Aslında paradoks burada başlıyor, biz de onlardan bunu istemiyor muyuz? Daha fazla transfer daha fazla para daha fazla güç. Oynayamayana yuh..! Hatta, bu kardeşlerimizin adını galibiyet motivasyonu için kullanmıyor muyuz? Neyse..
Umudum Trabzonspor'u şampiyon olsun diye değil, kahrolası çağın değerlerine!!! yenik düşmemek için tutan taraftar kitlesinin yoğunluğu.Umudum hayatında Trabzon'u görmemiş bir taraftarın, Alanya'dan hamile eşiyle Davras'a gelip aç taraftarı doyuran taraftarın varlığıdır. Unutmasınlar ki Trabzonspor'u büyük yapan kombine sayısı! ve borsa veya para değil, bu bağlılıktır. Bu duygu yoğunluğuyla, bağlılığın yönetime hakim olduğu gün hem sıralamada hem de insanlıkta şampiyonluk günüdür.
Not: Mesajım birilerini eleştirmek için değil, durumu anladığım gibi anlatma geyretidir. Yoksa ne çiçek ne de pankart mesele değil.

Hasan YAYLI
22.12.2009, 22:59
herşeyi bıraktım bu bir insani görevdir...kardeşlerimiz ölmüş cenezesine gidip anne babasına destek olmak gerekmez mi...

bu yaptığınızla utanmalısınız...

Miraç Atalay Çiftçi
22.12.2009, 23:00
Sizin yaşatmaya çalıştığınız değerler uğruna bazı insanlar can veriyor işte ve ne aymazlık sonucudur ki buna bile saygı göstermiyorsunuz.
Trabzonspor'un bir kültürü vardı, görülüyor ki artık o da yok.
Ben bir kültürü sevdim, bu aymazlığı değil.
Yazıklar olsun sana da ey yönetim kurulu.

BURAK DOGU
22.12.2009, 23:17
Sizin yaşatmaya çalıştığınız değerler uğruna bazı insanlar can veriyor işte ve ne aymazlık sonucudur ki buna bile saygı göstermiyorsunuz.
Trabzonspor'un bir kültürü vardı, görülüyor ki artık o da yok.
Ben bir kültürü sevdim, bu aymazlığı değil.
Yazıklar olsun sana da ey yönetim kurulu.

Biz aklı başında gençler oldukça o kültürü kimse bozamaz; bozmak isteyenler çıksa dahi GENÇLİK üzerine düşeni yapacaktır...

Ankaragücü maçında bu yaptıkları terbiyesizliği 90 dakika boyunca yüzlerine vuracağız...

Ömer TOPAL
22.12.2009, 23:18
12. adama seslenmekle bitmiyor bu iş....
Senin seslenmene gerek yok 12. adam bilir işini...
ama yoksa eger 12. adama saygın...
o gelip senin dügününde göbek atıyor...sen onun acı gününde aglamıyorsan..ADAMLIK YOK SENDE demektir...

61viya
22.12.2009, 23:28
Size inat büyüyoruz her geçen saniye..

Bu sevda uğruna yapılanlar büyütüyor bu takımı, bu sevda ğruna yapılanlara verilmeyen karşılıkların küçültemsine inat!

Sayenizde eksilirken, sayemizde çoğalıyoruz gün be gün!

Soytürk
22.12.2009, 23:31
bu yönetimide pankart açma zamnı gelmedimi aynı gün gs maçında....

traftarına sahip çıkmayan aciz yönetim!
trabzonspor bizimdir ezdireni ezeriz,gerekirse koltuğundan ederiz

Fatih BALTA
22.12.2009, 23:40
Taraftar forma alsın,atkı alsın,kombine alsın takımına sahip çıksın.
Taraftar oyuncusunu ıslıklamasın her daim desteklesin.
Taraftar hocasını eleştirmesin hep alkışlasın,istikrar desin.
Taraftar yönetime her konuda destek olsun.
Bunun gibi daha nicelerini taraftarından isteyenler.
Taraftarlarının en acı gününde onlardan taraf olmayı beceremiyorsa yazıklar olsun bu zihniyete.

arifberkay
22.12.2009, 23:41
sözümona yönetici olmuşsunuz ama adam olamamışsınız yazık çok yazık

arifberkay
22.12.2009, 23:46
yönetici olmuşsunuz ama adamlık başka birşey herkese nasip olmaz yazık

ESER
22.12.2009, 23:49
Trabzonspor

faik celikoflu
22.12.2009, 23:50
gerçekten trabzondaki cenazeye bile katılmayan yöntecilileri esefle kınıyorum...

61viya
22.12.2009, 23:51
Ki, maça giden İsmai abimi biliyorum. Öyle geniş kalpli bir adam ki, kimse yollamamıştır onu oraya muhtemelen, kendi gitmiştir.. Tıpkı olması gerektiği gibi.
Sağol abi..

savas avci
22.12.2009, 23:53
Ulan yarın maça gitmeyi düşünüyodum gitmeyeceğim bu nasıl bir anlayışdır ya bunların artık bırakması lazım. Geçtim artık yalnış transferleri felan bari böyle bir olaya karşı duyarlı olsunlar,yazık ya İstemeye geldimi bilet alın, forma alın,maça gelin, hattınızı bilin.Siz de haddinizi bilin bu nasıl bir anlayışdır anlamadım.Burada da artık kimse taraftara laf söylemesin bu ruhsuz futbolcular ve basiretsiz yönetime rağmen taraftarlarımız takımları için canını veriyor.Kardeşlerimize tekrar Allah rahmet eylesin.

Murat Acar
22.12.2009, 23:56
Size inat büyüyoruz her geçen saniye..

Bu sevda uğruna yapılanlar büyütüyor bu takımı, bu sevda ğruna yapılanlara verilmeyen karşılıkların küçültemsine inat!

Sayenizde eksilirken, sayemizde çoğalıyoruz gün be gün!
Ne güzel yazmışsın ne güzel dile getirmişssin duygularını Tüm benliğimle imzamı atıyorum

irfanb
22.12.2009, 23:59
Vefat eden kardeşlerimize tekrar Allah`tan rahmet diliyorum.
Yönetimin duyarsızlıgı için de şunu ekliyorum.
"Herkes kendine yakışanı yapar "

ESER
23.12.2009, 00:00
Trabzonspor taraftari ile butundur, bizler musteri degiliz ,taraftariz... Trabzonspor kulubu de ticarethane degil , hele hele reklam asigi , medya bagimlisi yapmacik sahte guluslulerin yazanesi hic degil... bizim acimiza ortak degillerse bizim neyimizi temsil icin ordalar,? azizle -adnanla -orkinos maamutla arkadaslik pekistirmek icin mi... ?

Aygün GÜNDOĞDU
23.12.2009, 00:03
Tahtadan yapılmış bir uzun kutu
Baş tarafı geniş, ayak ucu dar
Çakanlar bilir ki bu boş tabutu
Bir gün kendileri dolduracaklar...

N.F.K

Ahmet Başkaya
23.12.2009, 00:05
Yazıklar olsun ......

Başımız sağolsun ...

Şaşırmadım !!!

bahadır2561
23.12.2009, 00:12
yoksa siz bu yapılanlara şaşırdınız mı??

ErtuGrul
23.12.2009, 00:13
Dostlar kotu gunde belli olur..bu yonetimin taraftarin dostu olmadigi acik secik ortaya cikmistir...insallah enkisa zamanda cekip gidersiniz...

OLCAY ÇAKIR
23.12.2009, 00:16
Allah gani gani rahmet eylesin...

Hasan Cubukcu
23.12.2009, 00:22
Allah rahmet eylesin allah ailesine dostlarina ve bize sabirlar versin .

cok üzgünüm inanilmayacak kadar

selamlar

ismail tüfekçi
23.12.2009, 00:50
geçen sene bjk maçına konbinem vardı ramazan gecesi 4 de evden savur yemeğinden sonra çıktık 7 ucağı ile uçtuk trabzonuma saat 10.00 kulüpten fatura olan konbinemizi almak istedik hafta içi gelin demezmiler çıldırdım12.00 kadar yönetiçi aradım bulamayınca sıdada git başkanı bul dediler 14.00 kadar yönetici aradım sıdat müdürüne çıktım birşey yapamam dedi ahmet tunca ulaştım derdimi anlattım uçak biletlerimizi gösterdik başkanım biz ramazan orucu ile aç susuz ist. geldik 300 tl verdiğimiz konbine faturalarını gözterdik biz buna layık mıyız dedik ts culap tan bir torba ürün aldık bu yapılanları hakketikmi aç susuz sıdada girmek için uğraşıyoruz ordan oraya sürülüyoruz size hakkımı helal etmiyorum dedim en son ahmet tunc ve hasan al yardımı ile davetiye bileti ile saat 17.00 da sıdata girdik

ismail tüfekçi
23.12.2009, 00:53
bizim yönetim işte bu uğrunda ölen insanlara bile değer vermez belkide bende bu sevdamın ytolunda bir gün öleceğim ama yönetimden hiçbir beklentim olmayacak bir çiçek bir fatiha bileeeee

esirgolge
23.12.2009, 04:40
En azindan klübün web sitesinden bir bas sagligi mesaji yayinlamislar bunada sükür ...Tekrardan kardeslerimize Allah Rahmet Eylesin mekanlari cennet olsun

only ts
23.12.2009, 05:54
yazık hemde ne yazık. yazıkki bakıyorum resmi sitemize bununla ilgili tek bir haber yok. ben fanatiğe öyle bir yazı yazdımki tabikide yayınlamazlar ama inanın o yazıyı yazdıgıma utandım adamlar bana dönüp iyiki kendi kulubune bak önce demediler. ya deseydiler ben ne cevap verirdim. belliki kaale almamışlar. haklılarda kendi resmi sitesi haber yapmıyorki elin gazetesi neden haber yapsın.

yazık şu yönetime çıkıp torresi getirseler gözümde 5 para etmezler lanet olsun bee !!!!!!!!!

Alika87
23.12.2009, 06:10
allah rahmet eylesin, mekanlari cennet olsun...vallah takimini bizim kadar seven taraftar yok, ama yinede bizim kadar aci cekende yok, ne adaletsiz dünyada yasiyoruz:(

Alika87
23.12.2009, 06:16
simdiye kadar bu kadar üzüldügüm baslik olmamsiti, bir yandan vefat kardeslerimiz bir yandan yönetimin vurdum duymaz hareketleri, zaten üzgünüm ama bunlari duyunca daha da üzülüyorum, vefat eden arkadaslarimiz icin hepimiz dua etmemiz lazim, yönetim görevini yapmazsa en azindan biz yapmamiz lazim.

Mustafa ÖZDEMİR
23.12.2009, 08:29
bizim yönetim böyle işte...

metehan
23.12.2009, 08:57
Yönetimin cenazelerdeki duyarsızlığı üzücü tabi. Ama genelde bu tür olaylara çok da duyarsız bir takım değiliz. Zaman zaman hasta veya engelli taraftarlarımıza futbolcuların yaptığı ziyaret haberlerini okuyoruz. Takım Trabzon'a döndükten sonra Şenol hocanın, takım kaptanlarını alıp Kahriman ailesine başsağlığına gitmesi lazım, bunu yapacaklarına inanıyorum. Bu tür şeyleri artık yöneticilerden ziyade Şenol hocadan bekliyorum. Tabi benzer ziyaretlerin diğer ailelere de yapılması lazım, futbolcular olmasa da kulüpten yetkili birileri gitmeli.

Recep Alkan
23.12.2009, 08:57
Yönetim, Yönetim, Yönetim...

Bundan ne anlıyoruz, acaba yönetmek, bir kurumun, bir grubun başında olmak sadece idare etmek midir ? Sadece başında olduğun oluşumun girdi çıktı dengelerini sağlamak mıdır ? Yöneticilik vasfına layık olmak bu kadar kolay mıdır ?

İnsanın biyolojik bir varlık olduğunu unutup, uğrunda evlatlarını verdikleri takımın yöneticilerini orda görmek isteyecek ailesine ve taraftarlarına bunu çok gören zihniyeti lanetliyorum.

Ve soruyorum ;

- Taraftarı iplemediğiniz için mi gelmediniz burnunuzun dibindeki cenazeye,

- Çok daha mi önemli bir işiniz mi vardı (Ki bundan daha önemli ne olabilirse)

- Yoksa taraftar protestosundan korkup, tarihe ikinci Ogün vakası olarak geçmek istemediğinizden mi gelmediniz...

Sebep sonuç ne olursa olsun, bu yaptığınız insanlık ile bağdaşmaz, her fırsatta bahsettiğiniz birlikteliğe sığmaz...

Sadece yanımızda olmanızı istediğimiz bu günde bunu başaramayan insanlar bundan sonra yanında kimseyi görmeyi beklemesin...

Yazıklar olsun;

Dursun Kaplan
23.12.2009, 09:08
Bugüne kadar yaptığınız yanlışlara tahammül ettik. Gerek transfer, gerek hoca seçimi vs. Ama bu olayda ki cahillik ve vurdumduymazlık çok koydu haberiniz olsun.

Bundan sonra ağzınızla kuş tutsanız umurumda değilsiniz. İnsan da biraz vicdan olur. O arkadaşlar Trabzonspor aşkına kilometrelerce yol alıp maça gittiler. Ne oldu ? Ts aşkına evlerine cenazeleri döndü. Yazık be çok yazık.

irfanb
23.12.2009, 09:28
Vefat eden Kardeşlerimize Sahip Çıkmayan Trabzonspor yönetimini kinadik,elestirdik.
Haydi yönetimimizi utandiralim.
Bircok ilke imza atan BMN olarak kardeslerimizin ailelerine yardim kampanyasi düzenleyelim.Elimizi tasin altina koyalim.
Karanliga küfretmektense bir mum yakalim ailelerine,bir isik olalim.
Ne dersiniz.?
Herkes kendine yakisani yapar...

Recep Alkan
23.12.2009, 09:33
İrfan abi, olur olmaz diye birşey yok.

Ama birincisi aileler buna muhatç mı ?

Vefat eden 4 arkadaşımız var, ne kadar para toplanabilir, sonuçta 4 e bölünecek para.

Dursun Kaplan
23.12.2009, 09:38
Bence para değil manevi değeri yüksek bir şey yapmalıyız.

Onların isimlerini her zaman yaşatacak şeyler. Hatıra ormanına isim verilebilir. Başka tür şeylerde olabilir.

Doğan Şahin
23.12.2009, 09:40

Vefat eden 4 arkadaşımız var, ne kadar para toplanabilir, sonuçta 4 e bölünecek para.

Recep'e katılıyorum.
Yardım yerine Trabzonspor logosu işlenmiş mermerler yaptırılabilir belki.
Üzerinde hangi amaçla kaza yaptıkları ve orada oldukları küçük olarak yazabilir altında.

Gökçebey
23.12.2009, 09:41
Hadi maddi ve sportif başarıları geçtik. Alıştık diyelim. Kabullendik. Manevi başarısızlıklar insanın içini çok daha fazla acıtıyor. Kendileri yüksek tepelerde sırça köşklerde oturdukları için taraftarlarının sesleri onlara gitmiyor herhalde. Bu kadar vurdumduymazlık ayıp oluyor. İnsanlar kederli, sorguluyorlar ne için kaybettik fidanlarımızı diye. Büyüttük, yetiştirdik, ülkenin en iyi okullarına yerleştirdik. Ne için gitti bu canlar? Kıytırık bir çelenk, "taraftarının baskısı sonucu" internet sitesinden başsağlığı mesajı. Ofsaytmış. Hakem golümüzü yemişmiş. Yorumsuzmuş. Azrail ofsayta düşmemiş gençleri aldı gitti, yönetimimiz hala yorumlayamadığı ofsaytta.

Forma dediniz, cansız bedenlerinin üzerlerinde forma vardı. Ürün satışı dediniz, araçlarında TS Club poşetleri vardı. Maç bileti dediniz, Ankara'dan maça geldiler. Belki de aileleriyle son kez Trabzoncell üzerinden konuştular.

Hadi taraftar olarak kıymetleri yoktu. "Müşteriniz" olarak da mı kıymetleri yoktu?!!

Çok yazık.

Mustafa ÖZDEMİR
23.12.2009, 09:42
bmn nin bazı sayfalarına onların ismini verelim...

irfanb
23.12.2009, 09:45

Muhtac olup olmadiklari önemli mi Recep?
Önemli olan onlarin yaninda oldugumuzu hissettirmek degilmi?
Miktar olarak kestiremeyiz tabi ne kadar toplanacagini.
Cam sakizi coban armagani olur.

Recep Alkan
23.12.2009, 09:45
Forma dediniz, cansız bedenlerinin üzerlerinde forma vardı. Ürün satışı dediniz, araçlarında TS Club poşetleri vardı. Maç bileti dediniz, Ankara'dan maça geldiler. Belki de aileleriyle son kez Trabzoncell üzerinden konuştular.

Hadi taraftar olarak kıymetleri yoktu. "Müşteriniz" olarak da mı kıymetleri yoktu?!!

Çok yazık.

Gökçe;

Eyvallah kardeşim, çok sağol....

Recep Alkan
23.12.2009, 09:47
Muhtac olup olmadiklari önemli mi Recep?
Önemli olan onlarin yaninda oldugumuzu hissettirmek degilmi?
Miktar olarak kestiremeyiz tabi ne kadar toplanacagini.
Cam sakizi coban armagani olur.

İrfan abi;

Bende diyorum ki, para çok cazip gelmiyor bana, bunun yerine yine para toplanıp, çok acı olsa da, birer mezar taşı yapılıp, üzerine çok güzel şeyler yazılabilir, eğer ailelerin durumları ii ise para toplamak ve vermek mantıklı gelmedi bana.

Ama hepsi bir fikir tabiki.

Ne denirse varız...

mehmetali61_55
23.12.2009, 09:50
İrfan abi;

Bende diyorum ki, para çok cazip gelmiyor bana, bunun yerine yine para toplanıp, çok acı olsa da, birer mezar taşı yapılıp, üzerine çok güzel şeyler yazılabilir, eğer ailelerin durumları ii ise para toplamak ve vermek mantıklı gelmedi bana.

Ama hepsi bir fikir tabiki.

Ne denirse varız...
bende katılıyorum paradan ziyade bu şekilde hareket edebiliriz

DİNÇ
23.12.2009, 09:55
Manisa'ya maça gitmiştim...

Kendi taraftarımızın olduğu bölümde bilet bulamadım...Ben de mecburen kapalı tribünden bilet alıp maçı seyretmeye başladım...

Geçen hafta Diyarbakıra karşı şansız(!?) bir mağlubiyet almıştık...
Maç başlayınca bir yılgınlık oluştu bende...
Futbolcular O kadar ruhsuz ve isteksizdiki maçı seyretmek istemedim...

Yanımda da benim gibi Trabzonspor taraftarı olduğu belli olan 55-60 yaşlarında beyefendi bir insan vardı...O da maçı seyredemiyordu...

Tanıştık...İsmi Rıdvan...
Devre arası aşağı indik...Birer çay aldık...Sohbete başladık...
Ruhsuzluk ve isteksizlik üzerine...Sevgi üzerine...

"Sen" dedi..."Karşılıksız sevgiyi bilirmisin Hani plaktonik..."
Bilirim Rıdvan abi...Platonik aşkı, az çok bilirim dedim...

"Ben çoğunu yaşadım bu dünyada...Çocuğumu kaybettim O'nun uğruna...Halen de peşindeyim...Niye geldim buraya taa Sakaryadan " dedi ve çekti gitti...
Arkasından gittim ama Stadyumu terk etti...

Karşılıksız sevgi...
Sen sev ama o bilmesin...
Sen uğruna öl ama onun umrunda olmasın...

Rıdvan Abi...
Seni sadece 10 dakika tanıdım...
Eğer sen de burayı takip ediyorsan bir şekilde haberleşelim...
İnan ki seni tanımak isteyecek binlerce karşılıksız seven var burada....

Burçak
23.12.2009, 10:02
arkadaşlar şuan burada para konuşulması yanlış. lütfen..
manen ne yapabiliriz bunu düşünelim..

Badaloğlu
23.12.2009, 10:19
Böyle yönetime sadece yazıklar olsun diyorum... Hocasınada, futbolcusunada yazıklar olsun. Utanmadan birde birlik, beraberlik naraları atarsınız sağda solda. Siz kimin yönetimsiniz? Siz kimin takımında futbol oynuyorsunuz? Bu çocuklar hangi takımı tutyorlardı? Bırakın Trabzonspor'lu olmalarını herşeyden önce onlar insandı. Bu sayede anladık ki, etiketten başka derdiniz yokmuş.Yazıklar olsun size... Utanmazlar...

Recep Alkan
23.12.2009, 10:21
Marka değerimiz tavan yaptı...

Hüseyin Bağdat
23.12.2009, 10:25
O cenazelere katılmayıp neler kaybettirdiler bize. Trabzonspor sevgisini birçok yürekten mahrum bıraktılar. katılsaydınız ne kaybederdiniz...

Giden canlar bizim. Biz bir aileyiz.Aile büyükleri,aile fertlerinin acı günlerinde yanında olmayacaksa, hiç olmasınlar...

bordo61
23.12.2009, 10:26
Çoğu zaman desteklediğim bu yönetim

Sınıfta kalmıştır hatta büt hakkı bile vermemek gerekir.

Ayıptır ayıp.

Trabzonspor sevgisine yollara düşen sonrada hayatlarını kaybedenlere vefa duymayanlar bizdende hiçbir vefa beklemesinler.

Bu kadarına pes.

Atalay
23.12.2009, 10:33
Bu cenaze törenlerine tüm camia katılmalı idi....

Bırakın başkanı yönetim kurulunu çaycısı çimçisi bile katılmalı idi...

Bırakın cenaze törenlerine katılmayı çelenk bile yollamayan bu kulübün yönetimini Allaha havale ediyorum...

Birde kalkıp iletişimden halkla taraftarla yakınlaşmaktan filan bahsediyorlar...

Şimdi kalkıp milletten taraftar kart almasını,trabzoncelle üye olmasını,kombine almasını,Ts Clublara gelmesini,dergiye abone olmasını,kulübe üye olmasını,6761 mesaj atmasını,maça gelmesini,federasyona yürümesini beklersiniz....

Daha çok beklersiniz...!!

Birde bu kulübün iletişimden sorumlu bir çalışanı var...

Geçen ay dergide iletişim her şeydir diye bir repörtajı vardı..

Adı Altuğ Atalay..

Burdan kendisine sesleniyorum...

Hemen o koltuğu terket...

Çünkü sen o koltuğa yakışmıyorsun...!!

Murat 61
23.12.2009, 10:47
Bu yaptığınız manevi duygudan yoksun hareket yüzünden oturmayın o koltuklarda, temsil etmeyin bizi.
İstemiyoruz.

Taraftar karşımızda olmasın derdiniz, hiçbir yönetimin göremeyeceği desteği gördünüz bu taraftardan, siz neden taraftarın yanında değilsiniz, hiç mi değerleri yoktu gözünüzde.

Bundan sonra o kardeşlerimiz için yapmayı düşündükleriniz (ki öyle birşey yoktur eminim) göz boyamadan başka hiçbir işe yaramaz gözümüzde.

Bu sefer sınıfta kaldınız, hem de bir daha geçememek üzere !

Yazıklar olsun !
Hepinize !

BAHADIR33
23.12.2009, 10:53
Tepkilerden çekinmek ve Trabzonspor uğrunda ölmüş kardeşlerine son görevini yapmamak..

Devlet Erkanı'nın tepkilerden çekinerek Şehit cenazelerine katılmadığını gördünüz mü hiç?
Tepki olacağını düşenerek gelmemişlerse yazıklar olsun.
Önemsememişlerse ADAM bile değiller.

Recep Alkan
23.12.2009, 10:55
Yönetim, Yönetim, Yönetim...

Bundan ne anlıyoruz, acaba yönetmek, bir kurumun, bir grubun başında olmak sadece idare etmek midir ? Sadece başında olduğun oluşumun girdi çıktı dengelerini sağlamak mıdır ? Yöneticilik vasfına layık olmak bu kadar kolay mıdır ?

İnsanın biyolojik bir varlık olduğunu unutup, uğrunda evlatlarını verdikleri takımın yöneticilerini orda görmek isteyecek ailesine ve taraftarlarına bunu çok gören zihniyeti lanetliyorum.

Ve soruyorum ;

- Taraftarı iplemediğiniz için mi gelmediniz burnunuzun dibindeki cenazeye,

- Çok daha mi önemli bir işiniz mi vardı (Ki bundan daha önemli ne olabilirse)

- Yoksa taraftar protestosundan korkup, tarihe ikinci Ogün vakası olarak geçmek istemediğinizden mi gelmediniz...

Sebep sonuç ne olursa olsun, bu yaptığınız insanlık ile bağdaşmaz, her fırsatta bahsettiğiniz birlikteliğe sığmaz...

Sadece yanımızda olmanızı istediğimiz bu günde bunu başaramayan insanlar bundan sonra yanında kimseyi görmeyi beklemesin...

Yazıklar olsun;

Tepkilerden çekinmek ve Trabzonspor uğrunda ölmüş kardeşlerine son görevini yapmamak..

Devlet Erkanı'nın tepkilerden çekinerek Şehit cenazelerine katılmadığını gördünüz mü hiç?
Tepki olacağını düşenerek gelmemişlerse yazıklar olsun.
Önemsememişlerse ADAM bile değiller.

Sence hangi şık Bahadır abi....

toksoy61
23.12.2009, 10:57
Evet para işi bence yakışıksız olur. Manevi değeri olan ve her zaman hatırlayacakları birşeyler yapılmalı. TS taraftarının onları unutmadığını ve her zaman hatırlanacaklarını ailelerinin bilmesini sağlayacak bir şeyler yapılmalı.

Bir parka yada ormana şu ana kadar TS nin maçları için vefat edenlerin isimlerinin ve fotolarının olduğu bir tabela ile isimleri verilebilir diye düşünüyorum...

BAHADIR33
23.12.2009, 11:06
Sence hangi şık Bahadır abi....
Ne diyeyim bilemiyorum Recep...ikisini de aklım kabullenemiyor.
İyi yönetici olamadıysanız iyi insan da mı olamadınız diyorum..
Sizin evlatlarınız yok mu diyorum?

Faik Yılmaz
23.12.2009, 11:16
Taraftar forma alsın,atkı alsın,kombine alsın takımına sahip çıksın.
Taraftar oyuncusunu ıslıklamasın her daim desteklesin.
Taraftar hocasını eleştirmesin hep alkışlasın,istikrar desin.
Taraftar yönetime her konuda destek olsun.
Bunun gibi daha nicelerini taraftarından isteyenler.
Taraftarlarının en acı gününde onlardan taraf olmayı beceremiyorsa yazıklar olsun bu zihniyete.

Taraftar 850 km öteden gelip maçı izliyor. Canını veriyor ama yönetim 8 km ileri gidemiyor.....

Eğer yakınlarda seçim olsaydı eminim cenazede bayağı bir yönetici bulunurdu......

OLCAY ÇAKIR
23.12.2009, 11:19
Ben kınama konusunda yelpazeyi çok ama çok daha geniş tutuyorum..

Çok daha fazla kişiyi, kurumu, kuruluşu bu işin ayıbına ortak etmek istiyorum...

Sadece kulübü yönetenler, idari kadro, futbolcular yada teknik heyeti değil, T harfi ile başlayan içinde TRABZON geçen her ne var ise.

DUYARSIZ, İLGİSİZSİNİZ...

Ve bence daha da önemlisi GÖRGÜSÜZSÜNÜZ.

KALİTESİZSİNİZ..

Recep Alkan
23.12.2009, 11:21
Bir laf vardır,

İnsanlık soksan durmaz diye.

Aklıma geldi birden...

Koray
23.12.2009, 11:24
3 gündür düşünüyorum Allahım her şey boş mu, boşa mı uğraşıyorum yanlış yoldan mı ilerliyorum, beni doğru yola yönlendir ne olur diyorum...

Mert67
23.12.2009, 11:31
Yazıklar olsun.

Cengiz Çubukcu
23.12.2009, 11:38
Kendimi şu anda bedeni Manisada toprağa karşmış Mesut kardeşimizin ailesinin yerine koyuyorum ve utanıyorum ....binlerce kilometre uzakta ne uğruna öldü çocukları bunları kim düşünüyor....

murat
23.12.2009, 11:38
cok zor cok.. bugune kadar bu takimla alakali hicbir yenilgi hicbir olay beni bukadar uzmemisti..

İHTİLALL
23.12.2009, 11:43
Çok üzgünüm..

Çok, ama çok üzgünüm..

Cuma günü,aynı zamanda akrabam olan,35 yıllık arkadaşımı toprağa verdim..
Çok ağladım..
6 ay önce kanser oldu ve gidiverdi..

96 daki malum facia maç sonrası,ağlama krizine girmişti saatlerce..
30 ar yaşlarındaydık,etme eyleme,ne yapıyorsun demiştim,kendimi unutarak..
Sonrasında adeta hayata küsmüştü..

Pazar akşamı maçtan sonra onu düşündüm,en azından bir fener mağlubiyeti daha görmedi diye..
Sakın yadırgamayın ölüm- maç filan diye,onu tanısanız sizde anlardınız fener mağlubiyetlerinin onun kanserinin en önemli sebeplerinden birisi olduğunu..

Bu kulüpte göreve talipli çöpçülerden,başkanına kadar herkes bilmeli ki;bu kulübün sevenleri futbolu sadece bir oyun olarak kabul edemiyorlar,hatta bunu kabul etmeleri imkansızdır..

Bu cennetmekanlar kazayla canverdiler,ruhları şadolsun..

Ama 96 daki maç sonrası (doğru olmasa bile)iki genç yürek,bütün dünyaya şu mesajı verdiler,canlarına kasten kıyarak:

-Trabzonspor'u yok sayan,ezen,silmeye çalışan bir dünyaya tahammülümüz yoktur!!..
-Trabzonspor'suz bir dünya yaşanılmazdır!..

Ne yazıkki mesajı en yakınımızdakiler anlamamışlar..

Okumamışlar bile..

MehmetGÜRSOY61
23.12.2009, 11:44
Böyle yönetim olmaz olsun böylemi olmalıydı şiddetle kınıyorum tüm camiayı :(

BAHADIR33
23.12.2009, 11:48
Başın sağolsun Veysel abi,
Allah sabır versin

İHTİLALL
23.12.2009, 11:54
Başın sağolsun Veysel abi,
Allah sabır versin
Sağol Bahadır..

B.AKDEMİR
23.12.2009, 11:57
Yönetimi temsilen bazı yöneticilerin cenazelere katılmaları yada en azından bir çelenk yollamaları gerekiyordu! Bunu akıl edememeleri büyük bir aymazlık örneğidir!

Protesto için havaalanında yada topluma açık yerlerde slogan atmak şu zamanda bence iyi değil sahadaki futbolcuda bundan etkilenebilir.Protestoyu daha çok maçta pankart açarak yapmalıyız diye düşünüyorum.

serdaracıl
23.12.2009, 12:00
Bu ayıp size yeter.

emre81
23.12.2009, 12:01
Ben bu yapılanları bir Trabzonspor yönetimine yakıştıramıyorum sportif başarı vs. bir yere kadar zaten bu takımı onun için destekliyor olsaydık şimdi ne burda yazıyor olurduk ne de arkadaşlarımız bu kaderi yaşamış olurlardı. Bizim Trabzonspor sevdamız onu efsane yapan değerlerindendir, ancak böyle şeyleri görmek tutunduğumuz değerlerinde yavaş yavaş eridiğini gösteriyor. Bu ne şampiyonluk ne de yönetim meselesidir, bu uğruna can verilecek bir olgu olan takımımız uğruna can verenlere hakettiği saygıyı göstermeyecek kadar saygısızlaşanların bu takımı yönetiyor olmasının vermiş olduğu ızdıraptır.

(Bu konunun yanlış bir anlama sonucu açıldığını düşünmüyor bir çelenk dahi gönderilmediğini öğrenmem sebebiyle yazıyorum tüm bunları aksi olmuşsa yani arkadaşlarımızın cenazesinde bulunulmuş ya da çelenk vs. ile başsağlığı mesajı yollanmışsa yazımı tamamıyla geri alıyorum.)

OLCAY ÇAKIR
23.12.2009, 12:05
Çok üzgünüm..

Çok, ama çok üzgünüm..

Çok ağladım..

............
........
......

Okumamışlar bile..Başınız saolsun abi.

Atalay
23.12.2009, 12:08
BMN'Ailesi olarak kulübün bu işten sorumlu olan kişisinin peşini bırakmayalım....

Benim aklıma gelen kulüp müdürü...

Vede iletişimden sorumlu müdür yardımcısı....!

İlk önce bu arkadaşlar bir istifa etsinler...!

ismail tüfekçi
23.12.2009, 12:08
önceki sene bursada polis bizi maç başlamadan dışarı aldığında dönemin yöneticisi necmi perekli yanımıza geldi sorunumuzu sordu tamam ben bursa yönetimi ile görüşüp geleyim dedi ve bizi cevik kuvvetle kaderimize terketti bizim yöneticimiz bu dünde buydu bugünde bu yazıklar olsun protesto için ali samiyene gitmeyeceğim

a f s
23.12.2009, 12:11
Yapması gerekip te yapmadıkları şey, kurumsallık veya profesyonelliğin ötesinde insani bir durumdu.

Anadolu insanıyız, sevincimizi de acımızı da paylaşmasını biliriz, nedir bu kendi taraftarından, kendi insanından çekinmek?

Kamil Çakmak
23.12.2009, 12:12
Yönetim ile tarftarların bu klübe bakış açıları çok farklı. Sevgileride çok farklı, fedakarlıklarıda çok farklı.
Benim nacizane bir fikrim var arkadaşlar. Başka renktaşlar bunu gündeme getirdimi bakmaya zamanım olmadı.
Avni Akerdeki ilk maçımızda yönetime, aramızdan ayrılan renktaşlar ile ilgili ve yönetime sitem içeren bir pankart
hazırlayalım. Bizim bu acımızı onlara yeterince yansıtarımoyuz sanki yada anlamak istemiyorlar. İsteselerdi en azından cenazeye temsilen katılırlard. Hem Hoca, hem yönetim ve hemde futbolcular olarak. Bari bu durumdan birşeyler hissetmediler. Biz onların gözlerine soka soka o pankartı o trübünlere asalım. 90 dk okuyarak altında ezilsinler.
Bilmem sizler ne düşünüyorsunuz?

Bahattin Aydın
23.12.2009, 12:13
Yönetim sınıfta kaldı.BU SENEDE ŞAMPİYON TARAFTAR!!

Tolunay Abdioğlu
23.12.2009, 12:14
Yazıklar olsun.

Bu yönetime vermiş olduğum bütün desteklerime.

Gözümde artık herhangi bir insan kadar değeriniz kaldı.

Yazık,çok yazık.

İHTİLALL
23.12.2009, 12:23
Başınız saolsun abi.
Sağol Olcay,..

Fatih Özkan
23.12.2009, 12:27
Çok üzgünüm..

Çok, ama çok üzgünüm..

Çok ağladım..

Başın Sağolsun Abi...

Recep Alkan
Taraftara suç bulan zihniyeti bekliyorum şimdi buraya.

Dün vardı birileri, bekliyorum...

Kamil Çakmak
Veysel kardeş başınız sağolsun.

İHTİLALL
23.12.2009, 13:20
Başın Sağolsun Abi...
Teşekkür ederim kardeşim..

İHTİLALL
23.12.2009, 13:21
Veysel kardeş başınız sağolsun.
Sağolun..

Teşekkür ederim..

asimetrik
23.12.2009, 13:24
Veysel Allah sabır versin.

LAZTOLGA
23.12.2009, 13:25
simdiye kadar böyle bir zihniyet görmedim
yönetimi kiniyorum

İHTİLALL
23.12.2009, 13:29
Veysel Allah sabır versin.
Teşekkür ederim..

Siz sağolun..

OLCAY ÇAKIR
23.12.2009, 13:34
Niyetimi söyleyeyimde okuma derdine düşülmesin.

Dikkat dağıtmak gibi sıkıntım yok emin olabilirsiniz.

Ankara'daki cenaze törenine siyasilerimiz teşrif edemezlermiydi?

Partiler üstü değilmidir TRABZONSPORUMUZ?

*

Yok yok.

Biz hakikaten yanlış yerindeyiz bu işin.

Kesinlikle, herkes yerini sorgulamalı..

Kimse sizin bizim temiz, saf, görüş, duygu, düşünce her neyimiz var ise, HAKETMİYORLAR...

İnanın dünden beri kemençe sesi bıçak gibi kesiyor göğsümü...

Atalay
23.12.2009, 13:39
Bu şehrin Valisi,belediye başakanı,milletvekilleri,siyasi parti temsilcileri,sivil toplum örgütleri bu cenazeleri büyük bir törenle Avni Akerde vede büyük bir kortejlede memleketlerine gönderemezlermiydi...!!

Yazıkki çok yazık...!!

İHTİLALL
23.12.2009, 13:51
Niyetimi söyleyeyimde okuma derdine düşülmesin.

Dikkat dağıtmak gibi sıkıntım yok emin olabilirsiniz.

Ankara'daki cenaze törenine siyasilerimiz teşrif edemezlermiydi?

Partiler üstü değilmidir TRABZONSPORUMUZ?

*

Yok yok.

Biz hakikaten yanlış yerindeyiz bu işin.

Kesinlikle, herkes yerini sorgulamalı..

Kimse sizin bizim temiz, saf, görüş, duygu, düşünce her neyimiz var ise, HAKETMİYORLAR...

İnanın dünden beri kemençe sesi bıçak gibi kesiyor göğsümü...

Olcay,

Klasikleşmiştir artık:

Bu ülkede insana değer verilmiyor!..

Anayasasından tutunda ,en ücra köşedeki garibana kadar bu böyle..

Hatta, hak-hukuk la uzak alaka bir eğitim sisteminin ,bu felsefeyi beslediğini düşünenlerdenim..

Ama duygusallığımdanmıdır,cahilliğimdenmidir bilinmez,bizim insanımızı bunun dışında görmeye çalışmışımdır hep..

Bizim oraların sağcısı-solcusu,esnafı-memuru,köylüsü-kentlisi,siyasisi-siyasizi vs. farklıdır,en azından insancıldır diye zanneder dim..

Galiba ,biz öyle zannediyormuşuz..

Murat Erdem
23.12.2009, 14:02
Veysel abi,
Emir Allah'ın, Allah cennetde kavuştursun...

İHTİLALL
23.12.2009, 14:21
Veysel abi,
Emir Allah'ın, Allah cennetde kavuştursun...
Sağol kardeşim..

Cem-i cümlemizi inşallah..

Gökhan Döner
23.12.2009, 14:32
Bu çocukların arasında vefat edenlerden birisi yöneticilerimizden biri olsaydı
bu cenaze törenleri böylemi olurdu acaba.Ama yinede yazık valla yazık.

Cengiz Çubukcu
23.12.2009, 14:36
Bu çocukların arasında vefat edenlerden birisi yöneticilerimizden biri olsaydı
bu cenaze törenleri böylemi olurdu acaba.Ama yinede yazık valla yazık.

Emin ol yine benzeri bir şey olurdu...2 sene önce trafik kazasında vefat eden Ts Club çalışanı Mustafa arkadaşımızı bugün kim hatırlıyor? o gün de zaten çok bir şey yapılmamıştı...vefasızlık diz boyu....

Badaloğlu
23.12.2009, 14:41
Bu şehrin Valisi,belediye başakanı,milletvekilleri,siyasi parti temsilcileri,sivil toplum örgütleri bu cenazeleri büyük bir törenle Avni Akerde vede büyük bir kortejlede memleketlerine gönderemezlermiydi...!!

Yazıkki çok yazık...!!

Şenol Güneş'in imza törenine koşan sayın Valimiz, sayın belediye başkanımız (orada ne işleri varsa artık) böyle bir acı günde bir araya gelmeleri gerekmez mi?

Demekki herkes Trabzonspor'un medyatik tarafında olmayı tercih ediyor.Olan biz saf, temiz duygularla bu takımın peşinden deplasmanlara giden, deplasmanların çilesini çeken taraftarlarımıza, tribünlere ve ailelerine oluyor.

Bir arkadaşımız yazmıştı(ismini hatırlayamadım) bunca ah alan bir takım asla şampiyon olamaz! buna bende inanıyorum.Bu çocukların ailelerinin ahı, acısı bu takımın başarılı olmasına asla müsade etmez.Buna Allah'da razı gelmez...

Veysel ağabey, başınız sağolsun, Allah sabırlar versin... Değerli büyüğümüzün de mekanları cennet olsun inşaallah...

İHTİLALL
23.12.2009, 14:48
Sağol,

Çok teşekkürler Ahmet..

Hüseyin Bağdat
23.12.2009, 14:51
Evde eşimde benim kadar üzüldü. Fener maçına bende gitmeyi düşünüyordum izinler çıkmayınca gidemedim. Evde konuşurken oda sordu yöneticiler birşey yapmışmı diye. Cevap veremedim...

Dün gece hayal ettim. Başkanımız kendisi Manisa'ya gitmiş. Ordaki kardeşimizin cenazesine katılmak için. ''Trabzon'lu olmayan,Trabzon'u hiç görmemiş bir kardeşimizin Trabzonspor'lu olması bize gurur verir. Onu son yolculuğuna uğurlamak bizim görevimiz'' diyerek ailesine teselli vermeye çalışmış...

Trabzon'daki kardeşimizin cenazesine futbolcular teknik yönetim ve bazı yöneticiler katılmış. Hepsi üzgün başları önde. Bu sevda için yollara düşen,bu sevda uğruna ölen arkadaşımızın ailsine başsağlığını dileyip,onları teselli ediyorlarmış...

Aynı şekilde Ankara ve Konya'ya da yönetim kurulundan iki kişi gitmiş ve ordaki cenazelere katılmış...

Trabzonspor'luluk bu dedirtmişler bizlere. Hepsine teşekkür ediyorum. Biz buyuz diyorum...

Ama hayal işte...

Mustafa Ayazoğlu
23.12.2009, 14:54
Taraftarına sahip çıkmayan bir kulüp. İlerleyen yıllarda boş tribünlere oynayacak bu takım.

Orhan Kahraman
23.12.2009, 14:56
Bu bir Hesaptır sorulacak

Murat Erdem
23.12.2009, 14:56
Şenol Güneş'in imza törenine koşan sayın Valimiz, sayın belediye başkanımız (orada ne işleri varsa artık) böyle bir acı günde bir araya gelmeleri gerekmez mi?

Demekki herkes Trabzonspor'un medyatik tarafında olmayı tercih ediyor.Olan biz saf, temiz duygularla bu takımın peşinden deplasmanlara giden, deplasmanların çilesini çeken taraftarlarımıza, tribünlere ve ailelerine oluyor.

Bir arkadaşımız yazmıştı(ismini hatırlayamadım) bunca ah alan bir takım asla şampiyon olamaz! buna bende inanıyorum.Bu çocukların ailelerinin ahı, acısı bu takımın başarılı olmasına asla müsade etmez.Buna Allah'da razı gelmez...

Veysel ağabey, başınız sağolsun, Allah sabırlar versin... Değerli büyüğümüzün de mekanları cennet olsun inşaallah...
Ahmet abi, ben yazmıştım onu. Olayı sabah burada okuyunca aklıma ilk o geldi. Benim de evladım var.
Böyle bir acının ızdırabı ile o analar, babalar ne intizarlar etmiştir.
Ondan dedim, ''bu takımın iki yakası bir araya gelmez'' diye.
eğri oturup, doğru konuşacağız.
Yönetimin bu ailelere bir taziyeyi çok görmesi, o acıyı paylaştıklarını ailelere hissettirmemesi, ''bir ALLAH razı olsun, ayağınıza sağlık'' dedirtememesi...
Aileler intizar etmek de haksız değil.

ÖmerFarukYılmaz
23.12.2009, 15:02
Herşey heryerde maddiyat ve çıkarmış...

YAZIK..

Mustafa Ayazoğlu
23.12.2009, 15:08
Trabzonspor Camiasının Başı Sağolsun

Antu.com olarak trafik kazasında genç yaşlarında yaşlarını yitiren genç Trabzonspor taraftarı arkadaşlarımıza Tanrı`dan rahmet , ailelerine, sevenlerine ve Trabzonspor camiasına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Nur içinde yatsınlar.

Rakip bile başsağlığı diliyorken yönetimin daha duygusal yaklaşması gerekirdi.

İHTİLALL
23.12.2009, 15:08
Ahmet abi, ben yazmıştım onu. Olayı sabah burada okuyunca aklıma ilk o geldi. Benim de evladım var.
Yönetimin bu ailelere bir taziyeyi çok görmesi, o acıyı paylaştıklarını ailelere hissettirmemesi, ''bir ALLAH razı olsun, ayağınıza sağlık'' dedirtememesi...
Yıllardır bir yöneticimizin,eline çantasını alıp Norveç'e ,Polonya'ya gitmesini hayal eder dururum..

Lange'nin ve Syzmek'in gönlünü almak için ..

Yahu bu adamlar,buraya para kazanmaya geldiler tamamda,ter akıttılar seninle,omuz omuza kavga yaptılar bir yerde..

Sonra gerçeği hatırlarım ,ulan bu adamları zaten bu alçaklar küstürmedimi diye,cellattan medet umulurmu diye, acı acı..

Bu ,şunu ortaya koyuyor:

Bizim " hizmet yeri,fedakarlık yeri olarak gördüğümüz makamları,kibir ikonları aslında egolarını tatmin etmek için kullanıyor"..

Keşke bu ,cenazelerdeki nemelazımcılıkla öğrenilmemiş olsa..

Arkadaş,bu kulüp için can veren gençlerin cenaze masrafı,kulübün gazetecilere "kamplarda ısmarladığı,gecelik konaklama ücretlerinin " onda biri bile değildir ya..:mad:

Badaloğlu
23.12.2009, 15:09

Eyvallah Muratcığım, gerçekten çok doğru bir laf etmişsin... Bu takımın başarılı olacağına asla inanmıyorum. Bu takımı yönetenler birlik beraberliği sadece tribünlerden ibaret sanıyorlar, ts clublara gidip cüzdanı boşaltmamızı istiyorlar, kombine almamızı istiyorlar, tribünlerde yönetimin aleyhine bağırılmamasını istiyorlar.Kısacası bizleri sağmal inek olarak görüyorlar.Sadece verin diyorlar...

1992 senesinde aramızdan ayrılan 6 taraftar için geçen yıl mezarları başında anma töreni için kulüple irtibata geçtiğimizde adı lazım olmayan, kulüp çalışanı beyzade: '' her ölenin peşinden mi gideceğiz?'' diye olaya yaklaşınca, zaten bu yaşadıklarımıza şaşırmıyorum.Şaşırdığım sadece bu insanların kalpleri bu kadar nasıl katı olabildiğidir?

ÖmerFarukYılmaz
23.12.2009, 15:13
Cenazelerine gitmeyen futbolcuların,

Hakemleri eleştireceğine adam gibi taziye veremeyen yönetimin..

Hepsinin...

Her şey boş be beyler..

Ertan 51
23.12.2009, 15:15
Allah kalbimi biliyor iznim imkanım olsa şampiyonluk maçı için hayal ettiğim Trabzon şehrine cenaze için gidecektim ama olmaz olası şartlar uymadı.Ben böyle düşünürken aynı il de yaşayan saygıdeğer! büyüklerimnizin bu kadar umarsız olması izah edilebilecek bir hata değil.
Halbuki gönül almak,kalp lere girmek o kadar kolay ki hep zor olan yapılıyor araya mesafeler giriyor,
ayıp ettiniz başkanım yöneticilerim topçularım ayıp ettiniz.

Ertan 51
23.12.2009, 15:28
Veysel Abim,
seninde başın sağ olsun,Allah ailesine sevenlerine sabır versin,
acı acı üstüne gelmiş,çok zor çook.

Recep Alkan
23.12.2009, 15:29
Allah kalbimi biliyor iznim imkanım olsa şampiyonluk maçı için hayal ettiğim Trabzon şehrine cenaze için gidecektim ama olmaz olası şartlar uymadı.Ben böyle düşünürken aynı il de yaşayan saygıdeğer! büyüklerimnizin bu kadar umarsız olması izah edilebilecek bir hata değil.
Halbuki gönül almak,kalp lere girmek o kadar kolay ki hep zor olan yapılıyor araya mesafeler giriyor,
ayıp ettiniz başkanım yöneticilerim topçularım ayıp ettiniz.

Abi, acaba olay o koltuk mu ?

Oturan değişiyor mu ne ?

ÖmerFarukYılmaz
23.12.2009, 15:30
Hey gidi karadeniz doldun da taşamadın..

Taştın işte be..Lan taşıyorsan tam taş..Öyle bir kaç can alıp gitme bizden..Alıyorsan hepimizi al..

Böyle yürekleri yakıpta gitmek sana yakışmıyor..Olmuyor beee.

Ama sen ne edeceksin..Senin kaderinde adın gibi kara..

Selim Turan
23.12.2009, 15:30
Yapılan bu hatanın maçtan sonraki günlerde taziye ziyareti ile telafi edileceğini umuyorum!

Ertan 51
23.12.2009, 15:42
Abi, acaba olay o koltuk mu ?

Oturan değişiyor mu ne ?
Valla Recebim ne desek boş,
tek mazeret febe yenilgisi sonrasına denk geldiği için tepki den çekinilmiş olabilir ama sen git büyüklüğünü göster yanlış yapan terbiyesizlik yapan kendisine yapar kendisini küçültür ve önemli olan başkalarını tepkisi değil senin muhatabın cenaze sahipleri
cenaze yakınlarının acısını paylaş adamlar desinki yav hiç uğruna değil uğruna ölünecek bir takım uğruna gitmiş çocuklarımız desinler,aile o acısının içinde sana tapki koyacak değil nasıl olsa,diğerleri de dediğim gibi hiç önemli değil.

Fatih Solmaz
23.12.2009, 15:44
yazıklar olsun söylenecek başka bir şey yok.

Orhan Kahraman
23.12.2009, 15:50
Yapılan bu hatanın maçtan sonraki günlerde taziye ziyareti ile telafi edileceğini umuyorum!

Bende öyle olmasını umuyorum

UğuR
23.12.2009, 15:50
Unutmayacağız

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3251-1B8N0W1Z.jpg

Takımımızın Fenerbahçe ile oynadığı müsabakayı izledikten sonra Samsun'da geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybeden ve bizleri yasa boğan taraftarlarımızı bir kere daha saygıyla anıyoruz.

Samsun'un Tekkeköy ilçesi Gelemen mevkinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden 4 arkadaştan Bünyamin Kahriman için Akçaabat İlçesi Kamara Cami'nde düzenlenen cenaze törenine Yönetim Kurulu Üyemiz Ergin Aydın ve Serdar Boğoçlu, çok sayıda taraftar, okul arkadaşları, ailesi ve vatandaşlar katıldı.

1997 yılında Kocaelispor ile Trabzonspor arasında oynanan Türkiye Kupası maçı dönüşü Ankara Kızılcıhamam'da geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybeden taraftarlarımız Alaaddin Aygün, Gökmen Karakullukçu, Bülent Dönmez, Kemal Yılmaz ve Faruk Genç'i, 1992 Yılında Samsun'da oynanan Beşiktaş - Trabzonspor maçına giderken trafik kazasında hayatlarını kaybeden taraftarlarımız Neşat Akyazı, Kürşat Akyazı, Yusuf Sevgi, Hasan Sevgi, İsmail Akyazı, Ziya Kara'yı, 1996 yılında Fenerbahçe mağlubiyetinin ardından Trabzonspor’un şampiyonluğu kaybetmesi sonucu intihar eden Göreleli Mehmet Dalman’ı bir kez daha anıyor, camiamıza başsağlığı diliyoruz.

Görüntülenme Sayısı: 29

Atalay
23.12.2009, 15:53
Tepkilerden sonra gaz alma operasyonu...!!

Adil ÖZGÜR
23.12.2009, 15:56
Tüfek icat oldu mertlik bozuldu,
Davasına, trübününe, kulübüne, şehrinin takımına, kendi özünesahip çıkması gerekenleri yeri neresi ise bu bağlamda, kastını aşmadan protesto etmek bütün taraftarların en doğal hakkıdır.

İlk maçta Trabzonda.

Emir BAYRAK
23.12.2009, 16:13
Yuh bu yönetime! Unutmayacaklarmış! Unuttunuz ey başkan ve yönetim kurulu! İstediğin kadar post at unutmayacağız, acımız sonsuz diye. Bu takım 4 tane evladını toprağa verdi ve siz unuttunuz.

Geçiniz.

Recep Alkan
23.12.2009, 16:22
Bilmiyorum nasıl olacak ama, galiba takım içinde bu konu ile ilgili bir hazırlık var, (futbolcular için konuşuyorum)

Emir BAYRAK
23.12.2009, 16:25
Bilmiyorum nasıl olacak ama, galiba takım içinde bu konu ile ilgili bir hazırlık var, (futbolcular için konuşuyorum)

kesin bir hazırlık var mı peki yoksa varsayım mı?

Murat 61
23.12.2009, 16:36
Nasıl bir hazırlıktır bu merak ettim doğrusu. Ayrıntıları ne zaman öğrenebiliriz ?

Recep Alkan
23.12.2009, 16:59
Ya arkadşlar, kesin değil, sadece bildiğim futbolcuların bu konuya duyarsız kalmayacağı.

Belki de maç içinde değil de, maç sonunda yapılır. :Yada döndükten sonra. Bilinmez.

Mustafa Ayazoğlu
23.12.2009, 17:00
Haydi söyle her maçına gelmedik mi?

Haydi söyle uğruna can vermedik mi?

İsmail Alkan
23.12.2009, 17:00
1992 senesinde aramızdan ayrılan 6 taraftar için geçen yıl mezarları başında anma töreni için kulüple irtibata geçtiğimizde adı lazım olmayan, kulüp çalışanı beyzade: '' her ölenin peşinden mi gideceğiz?'' diye olaya yaklaşınca, zaten bu yaşadıklarımıza şaşırmıyorum.Şaşırdığım sadece bu insanların kalpleri bu kadar nasıl katı olabildiğidir?
O mezarları ziyarete giden bizdik Ahmet.
Bu olaydan bana bahsetmediniz ? Kimdir o adı lazım olmayan kulüp çalışanı ? İsmini söyle de buradan deşifre olsun ki insanlar bilsin neyin ne olduğunu.

@İHTİLAL
Kusura bakmayın, yoğunluktan gözümden kaçmış.Başınız sağolsun

Külünkoğlu
23.12.2009, 17:18
Bu olaydan bana bahsetmediniz ? Kimdir o adı lazım olmayan kulüp çalışanı ? İsmini söyle de buradan deşifre olsun ki insanlar bilsin neyin ne olduğunu.

İsmail abi, ilk kim aklına geliyorsa o'dur.

Veysel abi başın sağolsun.

Badaloğlu
23.12.2009, 17:19
Unutmayacağız

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3251-1B8N0W1Z.jpg

Takımımızın Fenerbahçe ile oynadığı müsabakayı izledikten sonra Samsun'da geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybeden ve bizleri yasa boğan taraftarlarımızı bir kere daha saygıyla anıyoruz.

Samsun'un Tekkeköy ilçesi Gelemen mevkinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden 4 arkadaştan Bünyamin Kahriman için Akçaabat İlçesi Kamara Cami'nde düzenlenen cenaze törenine Yönetim Kurulu Üyemiz Ergin Aydın ve Serdar Boğoçlu, çok sayıda taraftar, okul arkadaşları, ailesi ve vatandaşlar katıldı.

1997 yılında Kocaelispor ile Trabzonspor arasında oynanan Türkiye Kupası maçı dönüşü Ankara Kızılcıhamam'da geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybeden taraftarlarımız Alaaddin Aygün, Gökmen Karakullukçu, Bülent Dönmez, Kemal Yılmaz ve Faruk Genç'i, 1992 Yılında Samsun'da oynanan Beşiktaş - Trabzonspor maçına giderken trafik kazasında hayatlarını kaybeden taraftarlarımız Neşat Akyazı, Kürşat Akyazı, Yusuf Sevgi, Hasan Sevgi, İsmail Akyazı, Ziya Kara'yı, 1996 yılında Fenerbahçe mağlubiyetinin ardından Trabzonspor’un şampiyonluğu kaybetmesi sonucu intihar eden Göreleli Mehmet Dalman’ı bir kez daha anıyor, camiamıza başsağlığı diliyoruz.

Görüntülenme Sayısı: 29

''Unutmayacağız'' masalını siz gidin Çarşıbaşında yatan 6 tane taraftarımızın ailelerine anlatın... Bu zamana kadar ne zaman hatırlamışsınız onlarıda, şimdi ''unutmayacağız'' diyorsunuz?

Bırakın onları, daha dün toprağa verdiğimiz genç fidanlarımızdan birinin cenazesi Akçaabattaydı. Nerdeydi bu yönetim? Nerdeydi bu takımın hocası? Nerdeydi bu takımın futbolcuları?

Bırakın Çarşıbaşında bu takım için kara topraklarda yatanları hatırlamayı, sizler yanıbaşınızdaki Akçaabattaki cenazeye bile katılmazdınız; ne kaldı Ankara -Manisa aklınıza gelecek :mad:

Midem bulanıyor bu riyakarlıktan... Unutmayacaklarmış! göreceğiz, bakacağız kim unutmayacak :mad::mad:

Tunga
23.12.2009, 17:22
Çok üzgünüm..

Çok, ama çok üzgünüm..

Çok ağladım..

96 daki malum facia maç sonrası,ağlama krizine girmişti saatlerce..
30 ar yaşlarındaydık,etme eyleme,ne yapıyorsun demiştim,kendimi unutarak..
Sonrasında adeta hayata küsmüştü..

Pazar akşamı maçtan sonra onu düşündüm,en azından bir fener mağlubiyeti daha görmedi diye..
Sakın yadırgamayın ölüm- maç filan diye,onu tanısanız sizde anlardınız fener mağlubiyetlerinin onun kanserinin en önemli sebeplerinden birisi olduğunu..

Bu kulüpte göreve talipli çöpçülerden,başkanına kadar herkes bilmeli ki;bu kulübün sevenleri futbolu sadece bir oyun olarak kabul edemiyorlar,hatta bunu kabul etmeleri imkansızdır..

Bu cennetmekanlar kazayla canverdiler,ruhları şadolsun..

Ama 96 daki maç sonrası (doğru olmasa bile)iki genç yürek,bütün dünyaya şu mesajı verdiler,canlarına kasten kıyarak:

-Trabzonspor'u yok sayan,ezen,silmeye çalışan bir dünyaya tahammülümüz yoktur!!..
-Trabzonspor'suz bir dünya yaşanılmazdır!..

Okumamışlar bile..
Başınız sağolsun.

"Trabzonspor sadece Trabzonspor değildir."

Emir BAYRAK
23.12.2009, 17:28
Konu ve yönetim ile alakalı düşüncelerin %100'e yakın kısmı ortak fikirdeyken BMN olarak ortak bir duruş sergileme fırsatı varken bunu neden kullanmadığımızı merak etmekteyim. Cevap zamanla yerli yerine ulaşsın ulaşmasın, bizim yapmamız gerekiyor. Ve ayrıca bu yazıdaki uslüp da son derece sınırları zorlayıcı sertlikte olmalı ki herkes yaptığı hatanın farkına varsın, takipçisi olacağımızı anlasın.

SEDAT
23.12.2009, 17:40
Vallla kalbin güzelliği insanın yüzüne vurur zaten şöyle bi fotoğrafları gözümün önünden geçiriyorumda pek te şaşırmadım doğrusu...

Orhan Kahraman
23.12.2009, 17:50
Atkısıyla formasıyla yerde yatan fotoğrafı 3 gündür gözümün önünden gitmiyor
tabutun üstündeki atkılar ordaki bordo mavili arkadaşlar gözümün önünden gitmiyor
cenazelere katılmayan yönetimide hayatım boyunca unutmayacağım aklımdan hiç çıkmıyor

UĞURLAR OLSUN UĞURLAR OLSUN
BORDO ATKINA MAVİ FORMANA
GENCECİK 4 FİDAN VERDİK TOPRAĞA
GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN DOSTUM

emre81
23.12.2009, 18:01
Eyvallah Muratcığım, gerçekten çok doğru bir laf etmişsin... Bu takımın başarılı olacağına asla inanmıyorum. Bu takımı yönetenler birlik beraberliği sadece tribünlerden ibaret sanıyorlar, ts clublara gidip cüzdanı boşaltmamızı istiyorlar, kombine almamızı istiyorlar, tribünlerde yönetimin aleyhine bağırılmamasını istiyorlar.Kısacası bizleri sağmal inek olarak görüyorlar.Sadece verin diyorlar...

Ya bir insan bunu nasıl söyleyebilir herşey bir yana sen klübü temsil ediyorsun irtibata geçen kişi seni değil klübü arıyor sen ne düşünüyor olsan dahi böyle bir cevap verilebilir mi bunlardan haberi olmuyor mu kimsenin ya. Bunda bizim de suçumuz var bir şekilde haberdar edelim birilerinden hesap soralım en azından bunu söyleyen zat hala klüptemi bundan neden hesap sormadık bari onun üstüne gidelim.

SDanışmaz
23.12.2009, 18:05
Cenazelerine gitmeyen futbolcuların,

Hakemleri eleştireceğine adam gibi taziye veremeyen yönetimin..

Hepsinin...

Her şey boş be beyler..

Verme Kanka verme.. Vere vere bu hale gelmedik mi zaten? Vere vere bu takım ruhunu kaybetmedi mi? Vere vere yönetimlerimiz taraftarımız umursamaz olmadı mı?

Artık yönetimi taşın altına sokup bizim taşın üstüne çıkma vaktimiz geldi.

BURAK DOGU
23.12.2009, 20:05
Gün boyu iş yerinden siteye giremedim ve tüm yazılanları şimdi okudum... Sitemizdeki üyelerin manevi değerlerimize sahip çıktığını görmek, yönetime karşıbelli bir duruş sergilemesi sevindirdi beni...

Be kaypak yönetim hiç mi utanmıyorsun hala insanları aptal yerine koymaya!!! UNUTMAYACAKMIŞ!!! Tren geçti yönetim treni sen çoktan kaçırdın... İnsanlar artık senin ayak oyunlarına, kişiliksiz yaklaşımlarına kanmayacak; sen kandırmaya çalışsanda bizler elimizden geldiğince insanları uyandırmaya çalışıp; gerçekleri savunmaya, göstermeye gayret edeceğiz!!!

Bu takım taraftarları senin müşterin yada artık sen ne olarak görüyorsan o kişilikte insanlar değiller... Bu takım taraftarlar TRABZONSPORUN GERÇEK SAHİPLERİ!!! Bizler TRABZONSPORA ETİK DEĞERLERİNDEN VE DURUŞUNDAN DOLAYI GÖNÜL VERMİŞ İNSANLARIZ!!! Siz; şuan ki yönetim yada başka yöneticiler asla TRABZONSPORUN ETİK KİMLİĞİYLE OYNAYAMAYACAKSINIZ!!!! Yaptığınız terbiyesizlik bu kimliği zedeliyor şu anda...

Tepkimizi Ankaragücü maçında daha da dile getireceğiz ve insanların yüreğinde her zaman bu yaptığınız terbiyesizlik iç sızlatacaktır... Siz gidin sahte gülüşlerle plaket verin...

Bu sözleri de çapulcu takımı deyip es geçin... Sizler ancak bunu yapabilirsiniz çünkü!!! Biraz gururunuz varsa çıkın da bir laf konuşun bir açıklama yapın bişey yapın!!! Hadi yapabiliyorsanız yapın...

Ancak ADAM gibi yapın yalan dolanlara artık karnımız doydu... Adam olmadığınızı kabul eder gibi bir köşeden olan biteniz izlemeyi kendinize de yediriyorsanız borcunuzu temizleyin; borç namustur; bir nevi namusunuzu temizleyin sonra basın gidin...

Size verdiğimiz tüm desteklere yazıklar olsun!!!

İsmail Alkan
23.12.2009, 20:54
Arkadaşlar bu acı hepimizin.

İçtiğimiz kan şerbeti ciğerlerimizi yaktı.Size katılıyorum.

Bir yıl önce çarşıbaşındaki mezar ziyeretlerinde duyduğumuz öfke ile, dün Bünyamin'i toprağa verirken duyduğumuz öfke farklı değil.

Bu gibi durumlarda mantık devre dışı kalıyor.Haliyle kelimelerin de ne kifayeti, ne de süzgeçi oluyor.

Ama hepimizin sakin olmasında fayda var.

Eleştirelim ama aşağılamıyalım, belden aşağıya vurmayalım.Bu şekilde yapılan eleştiri bizim dik ve asil duruşumuza yakışmaz.

Biraz sabredelim.

Çok büyük ayıp etmişlerdir

Bakalım ki yapılan bu büyük hatanın telafisine gidiliyormu.Bekleyelim.

26 yıldır bekliyoruz.Bu 26 yıl içerisinde nice canları toPrağa verdik.Ama kendi dik duruşumuza asla zarar vermedik.

Hata yapan, ayıp eden, hiçe sayan her kim ise karşılığını bu camiadan alacaktır.Almalıdır da.Ama en demokratik haklarımızla, hakaret ederek, aşağılayarak değil.

Böyle zor zamanlarda sakin olup mantıklı düşünmek her ne kadar zor olsa da, yine de sabır ve sukunet diyorum.

Lütfen diyorum.

BURAK DOGU
24.12.2009, 01:08
Ruhsuzlar... Kemiklerini sızlattınız göçüp gidenlerin... ruhsuz yönetim, ruhsuz takım....

Murat'
24.12.2009, 01:12
Neden saygı duruşu yapılmadı.

Birileri çkıp açıklasın!

DNA-TS
24.12.2009, 01:17
böyle birşey anca bizim başımıza gelirdi.malesef saygı duruşunu yapmadılar.prosedürü bilmiyorum ama neden yapılmadğını merak ediyorum.tek kelimeyle rezillik.

Erdinç Barutçu
24.12.2009, 01:20
Çok yakındır çok....Bu yapılan ayıbın cezasını çok ağır şekilde çekilecek...Kendi ayaklarıyla buraya gelicekler hem yöneticiler hem futbolcular....
Konunun başka taraflara çekilmesi değil amacım ama bu takımın yöneticisi geçtim takım kaptanı "adam" olsaydı yada sizlerin ve benim aklıma gelen ilk kişi olsaydı bakın böyle olur muydu?

Külünkoğlu
24.12.2009, 10:19
Amansız hastalığı küçük bedenini tekerli sandalyeye mahkum etmiştir.

Minik elleriyle bir mektup yazar “Kalan ömründe istediğim tek şey takımımla birlikte idmana çıkmaktır.Lütfen.”

Ve takımı bir sabah saat 08:00’de o minik taraftarı için tam kadro idmana çıkar.

Sabah saat 08:00’de çıkar, çünkü bir kaç saat sonra onları alacak özel uçak havalimanında beklemektedir.

İdmandan sadece 8 saat önce Şampiyonlar Ligi Finali kazanmış, sabaha kadar eğlenmiş, yine de o küçük taraftar için tam kadro idmana çıkan takımın adı Milan’dır.

Bir diğer lakabı “Great Milan” dır.

Şimdi Milan’a neden büyük lakabı takıldığını anladınız mı ?

İHTİLALL
24.12.2009, 10:22

@İHTİLAL
Kusura bakmayın, yoğunluktan gözümden kaçmış.Başınız sağolsun
Sağol, İsmail kardeşim..

Recep Alkan
24.12.2009, 10:23
96 da ölen arkadaşlarımız için birşeyler yapmak isteyen bir grup gönüllü kulübü arayarak organize için birliktelik ister, hemde hiçbir maddi yardım talep etmeden.

Kulüp yöneticisi, idarecisi sıfatı artık neyse karşılık verir;

- Her ölenin peşinden mi gideceğiz ?

Şimdi anladık mı neden büyük kulübüz ve bu halledeyiz ?

Kusura bakmayın, Ahmet abinin yazısından alıntıdır, örneklemek istedim...

İHTİLALL
24.12.2009, 10:24
İsmail abi, ilk kim aklına geliyorsa o'dur.

Veysel abi başın sağolsun.

Sağol Metin..

Dostlarımız sağolsun..

Ahmet Faruk
24.12.2009, 10:33
Amansız hastalığı küçük bedenini tekerli sandalyeye mahkum etmiştir.

Minik elleriyle bir mektup yazar “Kalan ömründe istediğim tek şey takımımla birlikte idmana çıkmaktır.Lütfen.”

Ve takımı bir sabah saat 08:00’de o minik taraftarı için tam kadro idmana çıkar.

Sabah saat 08:00’de çıkar, çünkü bir kaç saat sonra onları alacak özel uçak havalimanında beklemektedir.

İdmandan sadece 8 saat önce Şampiyonlar Ligi Finali kazanmış, sabaha kadar eğlenmiş, yine de o küçük taraftar için tam kadro idmana çıkan takımın adı Milan’dır.

Bir diğer lakabı “Great Milan” dır.

Şimdi Milan’a neden büyük lakabı takıldığını anladınız mı ?

10 yıl sonra bu kulüp hala bakkal zihniyetiyle yönetiliyor olmayacak.

10 yıl sonra bu kulübü Kunduracılar caddesine hapseden, taraftarını aşşağılık kompleksli insanlar olarak
gören bu zihniyet hala bu kulüpte, Türkiyenin en önemli değerlerinden Trabzonsporun yönetiminde olursa
demek ki biz taraftarlık görevimiz yapmamışız demek olacak.
Ama emin olun, sınırları zorlama konusunda, Trabzonspor için gösterdiği vefayı başka hiçbir dünyevi kurum için göstermeyen
bir gurup insan bu kulüpte 10 yıl sonra 36 yıllık bir temizlik yapacak.
Bugün orda oturan insanlar bunun bilincinde olsun.

Atalay
24.12.2009, 10:37
Bu olayın sorumluları başta kulüp müdürü vede iletişimden sorumlu müdür yardımcısı olmak üzere derhal ya istifa etmelidir yada görevden alınmalıdır....

Eğer bu kamuoyu baskısını bu platformdada oluşturamıyorsak...

Bizede ben dahil olmak üzere yazıklar olsun...!!

Recep Alkan
24.12.2009, 10:41
Sorumlusu kim ise tabiki istifa etmelidir.

Ama tüm kamuoyunun bildiği bu iş için sadece bir iki bölümü sorumlu tutup istifa istemek ne kadar doğru ?

Bence en baştan başlanmalı, en alt kısmın yukarıdan izinsiz birşey yapabileceğini sanmıyorum ?

irfanb
24.12.2009, 10:45
Vefat eden kardeslerimiz icin BMN Radyo`da özel bir program düzenlenemezmi?
4 tane Hatim yapiliyor onlar icin Hatim duasi,Yasinler okuyup onlarin ruhlarina hediye edebiliriz.
Biz ne yapabiliriz ona kafa yoralim.

İHTİLALL
24.12.2009, 10:49
Başınız sağolsun.

"Trabzonspor sadece Trabzonspor değildir."
Sağol Tunga..

Atalay
24.12.2009, 10:50
Sorumlusu kim ise tabiki istifa etmelidir.

Ama tüm kamuoyunun bildiği bu iş için sadece bir iki bölümü sorumlu tutup istifa istemek ne kadar doğru ?

Bence en baştan başlanmalı, en alt kısmın yukarıdan izinsiz birşey yapabileceğini sanmıyorum ?

Güzel kardeşim kaç yönetim değişmiş bu arkadaşlar ordan gitmemiş...

Başkan ve yönetim kurulu gitse bu arkadaşlar orda kalmaya devam ediyor...

Ben şahsen kulüp kurumsalının bu konuda kabahati oldugunu düşünüyorum...

Ayrıca şahsi fikrim gelen tüm yönetimlerin kongreyle gitmesini isterim...

Gelen tüm antrönerlerinde sözleşmesi tarihinde gitmesini istediğim gibi...

Yani olagan dişi hiç bir şeyi PROFESYONELLİKLE KURUMSALLIKLA bağdaştıramıyorum...

Çünkü istikrar her şeyin en başıdır..!

Şimdi kimse yönetimi savunduğumu falanda düşünmesin..

Onuda genel kurulda oyumla postalayacağım...

DİNÇ
24.12.2009, 10:52
Bu olayın sorumluları başta kulüp müdürü vede iletişimden sorumlu müdür yardımcısı olmak üzere derhal ya istifa etmelidir yada görevden alınmalıdır....

Hiç kimse kusura bakmasın...

Kendimiz çalıp, kendimiz oynuyoruz burada...

Kimin umurunda ki, taraftarmış onurmuş haysiyetmiş....

Kimin umurunda gurur ve maneviyat...

Yönetimdekiler reklamını yapıp TVler de magazin köşelerinde...
Şirketlerinde çalıştırmadıkları adamlarını Trabzonspora alıyorlar...

Futbolcu parasının peşinde...
Verin paramı yoksa fifaya giderim haaa....

Türk insanının hafıza ömrü 21 günmüş...
Biz Trabzonsporluların daha da az...

2 galibiyetle en büyük bizim yönetim...
En büyük bizim futbolcu oluverir...

Bu Sözde Taraftarlarla...

Gökçebey
24.12.2009, 10:57
Vefat eden bir spor yazarı için bile tüm Türkiye'de maçlardan önce saygı duruşu yapılırken, 4 gencin ölümü kimseyi ilgilendirmedi. 1 dakikalık saygı duruşu bile çok görüldü.

Unutmayacağız diyor ya büyük yönetimimiz, biz de unutmayacağız.

Mayls
24.12.2009, 11:05
Yazık...

Trabzonspor'u sadece bir futbol kulübü olarak görüyorlar sanırım...

Cengiz Çubukcu
24.12.2009, 11:08

Gökhan Abi ne yapalım hadi söyle o zaman !!! somut adımlar atalım...bıçak kemiğe dayandı artık...

Atalay
24.12.2009, 11:24
[QUOTE=Cengiz Çubukcu;2853848]Gökhan Abi ne yapalım hadi söyle o zaman !!! somut adımlar atalım...bıçak kemiğe dayandı artık...[/QUO

Cengiz bir şeyler yapmamız artık şart...!!

Fatih BALTA
24.12.2009, 11:27
Tesislere yürüyelim.Hesap soralım.

Recep Alkan
24.12.2009, 11:27
Atalay abi, bende senin gibi sorumluların cezalandırılmasını çok istiyorum. Söylediklerinden bilmediğim bazı şeyleri de öğrendim.

Valla varsa bir plan her türlü uyarım...

Ama benim ilk hedefim en baştaki...

Koray
24.12.2009, 11:33
Tesislere yürüyelim.Hesap soralım.

Evet bişey yapacaksak böyle somut şeyler olmalı...

Atalay
24.12.2009, 12:11
Haber 61'de yazılan habere göre kulüp genel kordinatörümüz resim sergisi açılışına katılmış...!!

Ayşe Aygün
24.12.2009, 12:24
Zaten şu İnternet, cep telefonu çıktığından beri insanlar birbileri ile iletişimi kesti.Artık slm vermek için bile birbir sesimizi duymuyoruz sadece bir mj yeter.

Yönetimde buna uyarak resmi web sitesinde bir kaç gün duracak bir yazı ile bir başsalğı diledi bununla nasıla kalır diye düşündü herhalde.Ama duyguları heleki böyle acılı duyguları bir kaç satırla duygusuz şekilde anlatmak çok ancak duygusu olmayanlara mahsuzudur bence.

Açılacak bir telfon,cenzaye klüp adına gidecek bir yönetici , yollanacak bir çelek bile yeterdi.En azından bir cenzaye yakında olana bu yapılabilirdi.

BURAK DOGU
24.12.2009, 20:41
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=20072

bahtiyar_vkf
24.12.2009, 21:07
http://img684.imageshack.us/img684/2518/yatmad.jpg

bahtiyar_vkf
24.12.2009, 21:08
2 YıL Önce Taraftar Yatmadı Takımını Satmadı

Orhan Kahraman
24.12.2009, 21:19
Kupada Geyse ile oynan maçta taraftarımızın bu konu ile ilgili hiç bir şey yapmaması beni çok üzdü oysaki maça sadece onları hatırlatmak için gitmiştim.

BURAK DOGU
24.12.2009, 22:02
Kupada Geyse ile oynan maçta taraftarımızın bu konu ile ilgili hiç bir şey yapmaması beni çok üzdü oysaki maça sadece onları hatırlatmak için gitmiştim.

o konuda söyleyecek çok lafım var ama zamanını bekliyorum... zamanı geldiğinde kim kırılırsa kırılsın hiç umurumda değil; kim ne düşünürse düşünsün kaaleye almıyorum ama zamanını bekliyorum....

Nytre
24.12.2009, 22:14
hala bir ses seda yok !

UğuR
25.12.2009, 15:31
SAYGI DURUŞU YAPILDI
Karşılaşma öncesi Fenerbahçe maçı ndan dönerken Samsun Tekköy yakınlarında geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybeden Trabzonspor taraftarları Bünyamin Kahrdiman, Serhat Kırkayak Mesut Keleş ve F.Bahçe taraftarı Ahmet Muhammet Demir için 1 dakikalık saygı duruşu yapaldı. Bordo Mavili takım sahaya siyah bantla çıktı

Tebrikler basketbol takımımıza

BURAK DOGU
26.12.2009, 20:42
bu mevzu bu kadar basit bir mevzumu? konu sonlarda geziniyor!!! Anlamıyorum arkadaşlar sizce ben mi çok abartıyorum acaba mevzuyu?

bordox
26.12.2009, 22:41
bu mevzu bu kadar basit bir mevzumu? konu sonlarda geziniyor!!! Anlamıyorum arkadaşlar sizce ben mi çok abartıyorum acaba mevzuyu?

Abartmıyorsun kardeşim mevzu gerçekten çok mühim bir mevzu,hayatlarını kaybeden genç kardeşlerimize taraftar dışında görevini yapan yok.
TFF'nin neden saygı duruşu yaptırmadığını araştırmak lazım ama işin ucunda bizim basiretsiz yönetimimizin böyle bir başvuruda bulunmadığı gibi bir gerçekle karşılaşmak da var.
İnsanları başarısızlıklar değil de saygısızlıklar,aynı değerden uzaklaşmalar,menfaatçilikler böler.
Bu olayda futbol camiası,TFF,Trabzonspor yönetimi sınıfta kalmıştır,taraftarında gücü bir yere kadar.
İnan ki şu son günlerde yaşananlar özelinde bu olay ve diğer olaylar derin derin muhasebesi yapılacak konular.
Burdaki arkadaşlar olmasaydı Trabzonspor Yönetimi kuru bir taziye ile olayı geçiştirecek,resmi sitenin ana sayfası bile layık görülmeyecekti.Yazık,hem de çok yazık.Kulübün taraftarıyla arasındaki bağları koparsa,hiç şey bir daha onaramaz.

Travelair
26.12.2009, 23:22
Tüm gün kendimi tuttum gözümden yaş düşmemesi, yanımdaki arkadaşlara destek olabilmek için; Serhat toprağa verildi, son kez babasına baş sağlığı dilemek için yanına gittim, elini öptüm; babasının dilinden düşen sözler sıkıştırdı bedenimi, çok ağır geldi artık kendimi tutma gücüm kalmadı!!! Sözleri aklıma geldiğinde yine doluyorum, boşalamıyorum...

Eli Serhatımızın çok sevdiği bordo mavi atkımda ve ''Serhat'ı unutmayın Canlarım, Her sene çok sevdiği atkıdan alın''

Trabzonspor senin sevgini kaldıramıyor be Serhatım!!! Ama kaldıracak adamlar bu takımın başında olmadıkça; o çok sevdiğin, yollara düştüğün Trabzonspor hayal olmaktan çıkmadıkça BİZLERDE MÜCADELEMİZİ BIRAKMAYACAĞIZ!!!

Her sene atkın baş ucunda olacak kardeşim yaşadığım sürece; RAHAT UYU!!!

Allah rahmet eylesin hayatını kaybedenlere. Kalanlara sabır diliyorum :( :( :(

Yönetime de çok lafım var ama etmiyorum yoksa ipin ucu kaçacak kendimi tutamayacağım

http://www.cezasahasi.net/2009/12/mekanlarnz-cennet-olsun-makamlarnz.html

Tunga
28.12.2009, 15:04
Bu akşam Kadırga TV'ye telefonla bağlanacak arkadaşımız Metin Külünk, bu konudaki düşüncelerimizi dile getirecek arkadaşlar.

İhsan Bey'in programını saat 21:00'dan itibaren izleyebilirsiniz.

Kazım Uzunboy
28.12.2009, 15:48
Programı kaçırmamaya çalışacağım.

Murat Erdem
28.12.2009, 16:13
Metin abinin duygularımıza tercüman olacağından eminim.

metehan
28.12.2009, 16:17
Şenol hocanın, takım kaptanlarını alarak Bünyamin Kahriman'ın ailesine (Trabzon'da oldukları için onları yazdım) bir ziyaret gerçekleştirmesi gerekiyor. Bunu yapmak için ne bekleniyor? Anlamış değilim !

Murat'
28.12.2009, 18:14
Umut Serhat kardeşimizin ailesini aramış ve Fener maçoında giydiği formayı yollamış.Stadyum programının yapımcısı olan ve aynı zamanda Serhat'ın amcası İbrahim Kırkayak'ı arayıp başsağlığında bulunmuş.Ankara'ya geldiğinde de ilk işinin aileyi ziyaret etmek olduğunu söylemiş.

maratbilgin
28.12.2009, 22:25
Bu akşam Kadırga TV'ye telefonla bağlanacak arkadaşımız Metin Külünk, bu konudaki düşüncelerimizi dile getirecek arkadaşlar.

İhsan Bey'in programını saat 21:00'dan itibaren izleyebilirsiniz.

Kanallarda gezerken tesadüfi olarak bu programı yakaladım ve biraz dinleme fırsatı buldum... Oradaki Cevat adındaki yorumcuyu çok aradılar mı bilmiyorum? "Cenazeyi abartmamak lazım" diyerek geçiştiren bir zihniyet... Acaba ölenlerden biri kendi yakını olsaydı ne hissederdi...İnsanlıktan yoksun bu kişiye ekranlarda trabzonspor yorumu yaptıranları kınıyorum...

Murat'
28.12.2009, 22:28
Kanallarda gezerken tesadüfi olarak bu programı yakaladım ve biraz dinleme fırsatı buldum... Oradaki Cevat adındaki yorumcuyu çok aradılar mı bilmiyorum? "Cenazeyi abartmamak lazım" diyerek geçiştiren bir zihniyet... Acaba ölenlerden biri kendi yakını olsaydı ne hissederdi...İnsanlıktan yoksun bu kişiye ekranlarda trabzonspor yorumu yaptıranları kınıyorum...

Cevat Kol derler o ne.

Ne dediğini bilmez o.

Program boyunca bilgisayarından kafasını pek kaldırmaz kadırınca da öyle saçmalar işte.

Altan Atabay
28.12.2009, 22:45
ben yönetimi kınamıyorum. zira kınanmaya layık olsalardı gerekeni yaparlardı zaten...

Tunga
28.12.2009, 23:42

Cevat Kol millete ahkam kesmiş akşam.

Niye çelenk yollamamışız diye. Yaş tahtaya basmış.

1- Orada böyle bir çelengin olup olmadığından haberi yok.

2- Kendisi başkan yardımcısı olduğu gazeteciler cemiyeti adına bir çelenk göndermiş mi?

Allah onun gibi Trabzonspor yazarını değil, onun gibi insanı düşmanımla tanıştırmasın.

Bu camia bu adama bakalım daha ne kadar sahip çıkacak.

Ölen kardeşlerim abartılmayı hakediyordu: AMA HİÇ ABARTILMADI!

Keşke abartılsaydı...

Bartuğ13
29.12.2009, 00:36
aslında o insan müsvettesini abartmamak lazım ama o adamın bulunduğu mevkiler,çıkıp bu takım hakkında konuşması zoruma gidiyor.haysiyetsiz,saygısız ve terbiyesizce bir yorum bu.çok daha ağılarını yazmak isterdim ama malum forum ortamı.

antagonist
29.12.2009, 01:34
Her yerde beylik laflar eden , kendini üst sınıf zanneden, taraftara küçümser gözle bakan yönetici vs. tayfasına yazıklar olsun... Çok mu zordu birinizin o insanların yanına gitmesi? Hadi onu geçtim iki tuşa basıp bir alo demek...

Zoruma gitti bu olay. Hem de çok...

ilhan
29.12.2009, 02:01
Bir Umut Bulut kadar olamadınız, yazıklar olsun..

Bugün vefat Serhat kardeşimizin mezarını ziyaret ettik.Daha sonra da evine gittik.Babası çok ama çok üzgündü.Ne dedi biliyor musunuz.O kadar acı içerisinde Umut'tan bahsetti.Umut İbrahim Kırkayak'ı aramış ve başsağlığı dilemiş.Sonra da formasını yollamış.Nihat amca formasının çerveletildiğini söyledi.Umut da Ankara'ya geldiğinde ilk işinin Serhat'ımızın ailesini ziyaret etmek olduğunu söylemiş.