PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayatlarını Kaybeden Kardeşlerimizin Anısına, Galatasaray Maçına Siyah Formayla!

Mollasalihoğlu
21.12.2009, 23:23
Belki hiç bir faydası olmayacak o güzel yüreklerin analarına-babalarına..
Belki haberleri bile olmayacak..

Ama bizim, camia olarak bu duruşu sergilememiz lazım..

Ankara'dan, araba kiralayarak taa Trabzon'a, karşılıksız aşkın peşinde giden bu kardeşlerimizin anısına..

Yönetime sesimizi duyuralım derim ben..

metinbay61
21.12.2009, 23:24
güzel bi düşünce ama yönetim böyle bişey yapmayacaktır...sanmıyorum

Mehmet Ç.
21.12.2009, 23:25
Güzel olsa da, yapmazlar, yapamazlar, olmaz

BURAK DOGU
BMN ANKARA buraya bakmadan geçme!!!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19995

61viya
Bu maçın tek önemi şu an, bu benim için!

Trabzonsporluluğun aşkına gidildi km ler... Verildi canlar... Bir şeyler yapmalı!

Uğruna can verilen takımın duruşu sergilenmeli !

İnsanların neden bir takım uğruna can verdiği çarpılmalı suratlara..

O stadda olacak onlar.. Tıpkı diğerleri gibi.. Hala Trabzonsporun peşinde...

Semih
21.12.2009, 23:27
Metin, gidiyor musun maça?

pReN@_61
21.12.2009, 23:28
Olmalı mutlaka..

cyberentalpi
21.12.2009, 23:28
Mesut Keles arkadasimiz Odtu den kardesimin sınıf arkadasi imis.
Kardesim cok uzgun. Kendisini Tam bir Ts taraftari idi dedi. Her muhabbetinde Ts agzindan duzmezmis.
Sen de Ts li oldugun icin seni hatirlardim dedi.

Allah Rahmet Eylesin

Murat'
21.12.2009, 23:29
En fazla siyah bant olur.

Mollasalihoğlu
21.12.2009, 23:29
Metin, gidiyor musun maça?

Niyetim yoktu ama gideceğim inşallah bu saatten sonra..
Gitmesem yüreğim elvermez..

Soytürk
21.12.2009, 23:30
ne olrusa olsun birşeyler yapılmalı kesinlikle

61viya
21.12.2009, 23:30
Sahadakilerin üzerlerine düşeni yapacaklarından şüphe duymak istemiyorum.. Onun için "veya" yerine "ve" ile başlamak istiyorum cümleme :

Ve tribünler de siyah giyebilse keşke... Siyah bir tribün oluşturabilsek..

Semih
21.12.2009, 23:31
Tamamdır.
Yarın haberleşelim.

Telefon numaranı özelden gönderebilirsen ararım seni.
Şimdi yatmam lazım, yarın vize var.

Mollasalihoğlu
21.12.2009, 23:32
Tamamdır.
Yarın haberleşelim.

Telefon numaranı özelden gönderebilirsen ararım seni.
Şimdi yatmam lazım, yarın vize var.

Gönderdim kardeşim. Sen de gönder, müsait olmazsam aradığında bileyim kim aramış..

macka61
21.12.2009, 23:34
federasyon izin verir mi ki

Mollasalihoğlu
21.12.2009, 23:37
Böyle özel bir durumda izin verir herhalde, insan değil mi bu federasyonun yöneticileri de sonuçta?

Cem Akyüz
21.12.2009, 23:39
siyah forma ile çıkılmalı..federasyon ile bu konu görüşülmeli

Murat GENEL
21.12.2009, 23:39
kardeşlerimize sorsanız belkide hepsi armanın peşinden ölüme gitmeyi isterdi..Allah onlara bu şansı verdi belkide ''güzellik'' yaptı hadi yönetim sende şu ugrunda ölen kardeşlerimiz için son bi güzellik yap onlara bu gururu yaşat şehrinin onlar için bütünleştiğini göster..

Sefa
21.12.2009, 23:40
Bizim Yönetimimiz yapmaz bunu. Ofsayt pozisyonu ile ilgilensinler..

61viya
21.12.2009, 23:40
Bu medyanın insan olmayan üyeleri bu olayı haber bile yapmazken,bu federasyonun içindekilerin insanlığından emin olmak ne kadar doğru bilmiyorum be Metin.

Ömer Kaya
21.12.2009, 23:41
federasyon izin verir mi ki
Vermesin:cool:
Çıkartsınlar çıplak oynasınlar yada çıkmasınlar

Mollasalihoğlu
21.12.2009, 23:41
Bu medyanın insan olmayan üyeleri bu olayı haber bile yapmazken,bu federasyonun içindekilerin insanlığından emin olmak ne kadar doğru bilmiyorum be Metin.

Yahu gerekirse "ya bu formayla çıkıyoruz ya da çıkmıyoruz" dersin.. Yeter ki yönetim istesin, yapamayacağına inanmıyorum ben..

61viya
21.12.2009, 23:44
Yahu gerekirse "ya bu formayla çıkıyoruz ya da çıkmıyoruz" dersin.. Yeter ki yönetim istesin, yapamayacağına inanmıyorum ben..

Bu cümleni çıkmasını ne çok isterim bizimkilerin ağzından. Ama sanmıyorum be Metin..

Nasıl ollacak bilmiyorum.. Tek bildiğim şey, olması gerektiği.

Mollasalihoğlu
21.12.2009, 23:45
Ben mailimi attım.. Gerisi yönetimin bileceği iş..

Mehmet Fırat
2 güne formaların dikilmesi, gönderilmesi, logo, numara ve isimlerinin yerleştirilmesi, vs.

Federasyon konusuna değinmiyorum bile.

Reşit
Böyle özel bir durumda izin verir herhalde, insan değil mi bu federasyonun yöneticileri de sonuçta?
aslında çok süpheyle bakıyorum onların insanlıklarına. bu finaların hayatını kaybetmesine bir nevi onların payıda var. belkide maçın tartısmasına dalmıslardı :( bu şerefsizler böyle şeylere izin vermezler ama paskalya tatili oldumu hemen iş basına . :mad:

Mollasalihoğlu
21.12.2009, 23:46
Yönetim desin tamamdır siyah nike formalar numara ve isimleri ile beraber benden..

Özkan
21.12.2009, 23:46
Cenâzeye yönetimden birileri gelirse öpüp başıma koyacağım.

61viya
21.12.2009, 23:48
Yahu olayın acizliğine bak!

Bu sevdaya canını her daim seve seve verecek bunca taraftar, bu takımın başındakilere güvenmiyor!! Onlara güvenmeden sahipleiyor bu takımı...

Yanılt be yönetim bizi!

Fatih Özkan
21.12.2009, 23:49
2 güne formaların dikilmesi, gönderilmesi, logo, numara ve isimlerinin yerleştirilmesi, vs.

Federasyon konusuna değinmiyorum bile.

Şüphesiz...

Cem Akyüz
21.12.2009, 23:49
Siyah bant olur büyük ihtimalle

Mollasalihoğlu
21.12.2009, 23:54
Siyah bant olur büyük ihtimalle

İstiyorum ki, bu çocuklar farklı olsun..
Sahadakiler futbolları ile mutlu edemediler, sahadakileri yönetenler sağduyuları ile mutlu etsin..

Çok mu zor?

Volkan
21.12.2009, 23:54
formaların dikilmesi hazırlanması kolay iş günümüz teknolajisinde önemli olan yönetimin bu iş üzerine nekadar gidebilecegi tff ye baskı yapması gerek

Cem Akyüz
21.12.2009, 23:56
İstiyorum ki, bu çocuklar farklı olsun..
Sahadakiler futbolları ile mutlu edemediler, sahadakileri yönetenler sağduyuları ile mutlu etsin..

Çok mu zor?

Metin Abi bende siyah forma isteyenlerdenim ama bir yönetimden böyle bir hamle beklemiyorum..ikincisi federasyon forma yetişebilir mi

Mollasalihoğlu
21.12.2009, 23:58
Metin Abi bende siyah forma isteyenlerdenim ama bir yönetimden böyle bir hamle beklemiyorum..ikincisi federasyon forma yetişebilir mi

Abicim forma yetişir ama federasyon işini yönetim çözebilir mi, orada sorun..
Forma dediğin zaten nike kalıp yolluyor reklamı da ismi de logoyu da sen basıyorsun üzerine muhtemelen...

Bir hayal belki de benim istediğim ama bu çocuklara değer..

61viya
22.12.2009, 00:01
Değmez mi be Metin? İşin tribün boyutuna da el atmalıyız.. Nihayetinde, o kısım sadece bizim elimizde...

danger00
22.12.2009, 00:01
Transfer için, onun bunun için klübü mail yağmuruna tutacağımıza bunun için tutalım.

Cem Akyüz
22.12.2009, 00:02
Abicim forma yetişir ama federasyon işini yönetim çözebilir mi, orada sorun..
Forma dediğin zaten nike kalıp yolluyor reklamı da ismi de logoyu da sen basıyorsun üzerine muhtemelen...

Bir hayal belki de benim istediğim ama bu çocuklara değer..

İnşallah dediğin gibi olur..Yönetimden tanıdığı olan varsa telefonla görüşsün bu konuyu söylesin..

Mollasalihoğlu
22.12.2009, 00:03
Değmez mi be Metin? İşin tribün boyutuna da el atmalıyız.. Nihayetinde, o kısım sadece bizim elimizde...

Ben gidebilirsem ancak iş çıkışı gidebileceğim için siya palto banko zaten, takımı da koyu giyeriz artık..
Lakin tribün bordo-mavi olsa daha mı yerinde olur diye de düşünüyorum.. Bilmiyorum bu haberi duyduğumdan beri sağlıklı düşünemiyorum zaten..

61viya
22.12.2009, 00:06
Ben gidebilirsem ancak iş çıkışı gidebileceğim için siya palto banko zaten, takımı da koyu giyeriz artık..
Lakin tribün bordo-mavi olsa daha mı yerinde olur diye de düşünüyorum.. Bilmiyorum bu haberi duyduğumdan beri sağlıklı düşünemiyorum zaten..

Ben de aynı çelişkinin içindeyim. Ama, bir farklılık olduğunu hissetmek adına, daha vurgulu olur diye düşündüm..

Ve bir de, yönetimden pek beklentimin olmadığını söyledim. Yarın telefon açamasam da mesaj yoluyla bizle aynı hissettiğine inandığım birine söyleyeceğim bu durumu: Şenol Güneş'e..

Bi haber çıkarsa, paylaşırım..

Mollasalihoğlu
22.12.2009, 00:08
Ben de aynı çelişkinin içindeyim. Ama, bir farklılık olduğunu hissetmek adına, daha vurgulu olur diye düşündüm..

Ve bir de, yönetimden pek beklentimin olmadığını söyledim. Yarın telefon açamasam da mesaj yoluyla bizle aynı hissettiğine inandığım birine söyleyeceğim bu durumu: Şenol Güneş'e..

Bi haber çıkarsa, paylaşırım..

Az çok tanıyan birisi olarak; hiç çekinme direkt ara ...

61viya
22.12.2009, 00:11
Az çok tanıyan birisi olarak; hiç çekinme direkt ara ...

Arayacağım ve yazacağım Metin, yarın okuldan gelir gelmez..

Ne kadar anlamlı bilmiyorum ama, iyi geceler şimdilik..

Mollasalihoğlu
22.12.2009, 00:12
Arayacağım ve yazacağım Metin, yarın okuldan gelir gelmez..

Ne kadar anlamlı bilmiyorum ama, iyi geceler şimdilik..

Oluru varsa Şenol Hoca bu işi yapar.. Başka da ümidim yok..
Sana da iyi geceler canım..

Emirhan Makul
22.12.2009, 00:13
Biz e-mail gönderdikten sonra site girişine zorla konulan baş sağlığı mesajından sonra siyah forma mı komik olmayın ya bunların hiç birini bizim demememiz gerek zorla olmaz bu işler anlayın ve üzülün artık lütfen Trabzonspor klübü taraftarından nefret ediyor.

Kapatın başlığı insanlık özelliklerini kariyer,başarı ve kimlik bunalımı üzerine değişen canlılar topluluğudur Bütün Trabzonspor'lu gelmiş geçmiş ve gelecek yöneticiler.

danger00
22.12.2009, 00:13
Transfer için, onun bunun için klübü mail yağmuruna tutacağımıza bunun için tutalım.

http://www.trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=Iletisim

Mustafa Kara
22.12.2009, 00:17
İlk maçımıza siyah forma ile çıkılmalı vede tribünlerde siyah hakim olmalı.
Ve bundan sonra yapılacak tüm tesislere yapanların adı değilde bordo-mavi renklerin aşkına ölenlerin ( trafik kazası vb. şekilde ) adları verilmeli ve onlar ölümsüzleştirilmelidir diye düşünüyorum ( daha önceki kayıplarımızdan günümüze doğru yapılması daha uygun olur kanısındayım )

Murat BAYRAKTAR
22.12.2009, 00:18
Allah rahmet eylesin...

savas avci
22.12.2009, 00:42
Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.Kimse taraftara laf söylemesin yeter artık.

sifuni
22.12.2009, 00:54
Imkansiz gibi görünüyor ama belki Klüb birsey yapar info@trabzonspor.org.tr ye hic mail attiniz mi acaba atiysaniz ne gibi cevap geldi

Kader KORELİ
22.12.2009, 00:57
Imkansiz gibi görünüyor ama belki Klüb birsey yapar info@trabzonspor.org.tr ye hic mail attiniz mi acaba atiysaniz ne gibi cevap geldi

Ne zaman biri info@trabzonspor.org.tr ye bir mail yazdida, cevabi geldiki???

sifuni
22.12.2009, 00:58
Ne zaman biri info@trabzonspor.org.tr ye bir mail yazdida, cevabi geldiki???

o da dogru

Orhan Kahraman
22.12.2009, 00:59
güzel bi düşünce ama yönetim böyle bişey yapmayacaktır...sanmıyorum

Yapmayacaktırdan ziyada yapamayacaktır çünkü böyle bir yetkileri yok diye biliyorum senenin başında belirtilen formalar haricinde bir formayla çıkamazlar ama bu tür durumlar için siyah bir forma yapılmasını bildirebiliriz turuncu forma nedir yani yap şunu siyah belki bi yerde lazım olur!!!

Haktan Keskin
22.12.2009, 01:04
Kesin Siyah Formayla Çıkılmalı!
Hem Merhumlar İçin Hem de Federasyona Tepki İçin..

Mehmet Fırat
22.12.2009, 01:05
Yanlış hatırlıyor da olabilirim.

Sanırım Bursa, geçen sezonlarda bir maça siyah forma ile çıkmıştı.

Fatih BALTA
22.12.2009, 01:13
2003 teki Bingöl depreminden sonra oynanan Trabzonspor Galatasaray maçında Galatasaray depremde ölenlerin saygısına düz siyah forma ile çıkmıştı.
http://3.bp.blogspot.com/_ouuuojZNI6c/Sh2vvHH_3qI/AAAAAAAAAsg/gWuFCM8DxY8/s400/bsplayer200905262121125.png (http://3.bp.blogspot.com/_ouuuojZNI6c/Sh2vvHH_3qI/AAAAAAAAAsg/gWuFCM8DxY8/s1600-h/bsplayer200905262121125.png)
İstenilse oluyormuş örnekleri mevcut.Sivasspor da geçen sene Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatı sonrasındaki maça siyah forma ile çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Soytürk
22.12.2009, 01:20
kocaman siyah bir pankartta sizleri hiç unutmayacagız gibi birşey yazılamazmı gs maçında ?toplanan parada onlarında katkısı varsa lutfen bu maç için bşyler yapın çünkü diğer maçları göremicekler...

metinbay61
22.12.2009, 01:26
Yapmayacaktırdan ziyada yapamayacaktır çünkü böyle bir yetkileri yok diye biliyorum senenin başında belirtilen formalar haricinde bir formayla çıkamazlar ama bu tür durumlar için siyah bir forma yapılmasını bildirebiliriz turuncu forma nedir yani yap şunu siyah belki bi yerde lazım olur!!!
ben yine yapmayacaktır diyorum...girişimde bulunsunblarda federasyona takılsın iş...

metinbay61
22.12.2009, 01:28
ayrıca bu kural yeni çıktı galiba geçen yıl biz değilmiydik devre arası parçalı formayı çıkarıp giyen...

Egemen
22.12.2009, 02:00
eğer kulüpten böyle bir talep giderse federasyonun olumlu görüş bildireceğine eminim.. iş bizimkilerde yani.. haa becerebilirler mi?

çok zor..

Alibeyoglu
22.12.2009, 02:37
evet siyah forma giyelim

Gülay Yazıcıoğlu
22.12.2009, 02:46
allahrahmet eylesin aslan gibi gençlerimize hepimizin başı sağolsun sizi unutmayacağız ana yürekleri yandı allahım sabır ver

ATSIZ
22.12.2009, 03:07
Allah(c.c) hepsini rahmet eylesin..Mekanları cennet olsun inşallah..

only ts
22.12.2009, 03:14
ulan sabahtan beri ne zaman onları hatırlasam aglıyorum off ulan yaaa. şu cocuklar için giyin artık siyah formaları. biz göremesekte onlar o formaları göreceklerdir buna inanıyorum

hakankutlu
22.12.2009, 03:37
Ne olursun Sadri ŞENER bu maçda siyah forma ile çıkmalarını söyle şu takıma.
Ama kesinlikle bu siyah forma üstüne hem federasyon hem Vefaat edenlerimiz için çıktık demesinler.
Yoksa Trabzonspor'u bugün bırakırım.Unutur giderim.
Hiçbir ölüm bir hakemin yada federasyonun kararı karşısında teraziye konamaz.Aynı kefede değerlendiremez.
O Siyah Forma o 4 Kardeşimiz için giyilecekse giyilmeli.

kuymakk
22.12.2009, 03:45
Son yolculuklarında bu kardeşlerimizin taksiratları affolsun.Mekanları cennet olsun.Ailesine ve yakınlarına ALLAH (C.C) sabırlar versin.

kuymakk
22.12.2009, 03:49
Siyah formayla çıkılmalı ama federasyona tepki verme düşüncesi telaffuz edilmemeli.O zaman ölen kardeşlerimizin üzerinden rant elde etmek gibi birşey olur o da bize yakışmaz."Zaten bildiğim kadarıyla böyle bir tepki içinde siyah forma giyme lüksümüz yok.Yani yasak."

mehmet83
22.12.2009, 05:28
Eger bu macta kardeslerimiz anisina bisey yapilmazsa (siyah forma, pankart vs.) bu yonetim gidene kadar takimla ilgimi kesecegim. Bu onlarin umrunda olmaz. Sen kimsin lan desteklemezsen destekleme diyebilirler. Haberleri bile olmaz. Ama bu takimla yatip kalkan bir taraftar icin bu buyuk bir prostestodur. Kimsenin haberi olmasa bile. Taraftarina deger vermeyen yonetim benim icin bir hictir. Hadi Trabzonspor!!! Seni sevenleri hayal kirikligina ugratma!

macuka
22.12.2009, 07:47
arkadaslar Takim boyle bir sey yapamaz musaaede edilmez...
Ancak MACA GELEN Her Taraftar SIYAH giyinirse bu is cozulmus olur.

Reha
22.12.2009, 09:26
Keşke hepimiz tek tip siyah tişört giyebilsek,yarın hava da ısınıyo ama bunun için zaman yok;fikri olan varmı?

Celal Demir
22.12.2009, 10:13
bencede siyah forma gerçekten güzel olur inşallah yaparlar...

Dursun Kaplan
22.12.2009, 10:14
Ne olur bu konuda bari duyarlı olalım klüp yetkilileri. Bir işe yaramayan klüp yetkilileri ne olur be !

Mesut
22.12.2009, 10:16
Forma işi olmayabilir ama yönetimin koşulları zorlaması gerekir
Bizi inandırmalı biz elimizden geleni yaptık ama kabul etmedi fedarasyon demeli
Tabi bunu lafla değil icraatlarıyla demeli,samimi olmalı,bari bu konuda samimi olun

ISTS
22.12.2009, 10:19
Var mı ki siyah formamız?

metehan
22.12.2009, 10:20
arkadaslar Takim boyle bir sey yapamaz musaaede edilmez...
Ancak MACA GELEN Her Taraftar SIYAH giyinirse bu is cozulmus olur.

Bildiğim kadarı ile tescilli renkler dışında bir forma ile maça çıkabilmek için federasyondan izin alınması gerekiyor. Bu zor olsa bile siyah bantla çıkılır, pankartla çıkılır, vs. Şekil önemli değil. Niyet, hatırlamak, önemsemek,... Bunlar önemli !

A.İLELİ61
22.12.2009, 10:24
Yönetim her ne pahasına olursa olsun bu maça siyah formayla çıkmalı..
Gencecik insanlar ne uğruna canlarından vazgeçti..

Yönetim duy sesimizi..!!

ispela61
22.12.2009, 10:26
abi siyah formayı giyecek futbolcularon bu acıyı içlreinde hissetmesi lazım bence bu maçı aldıktan sonra hepsi bu galibiyeti bu kardeşlerimize hediye etmeli onlar için oynamaları lazım nerelerden geldiklerini unutmamaları lazım millet sırf onları izleyebilmek için can verdi can

a f s
22.12.2009, 10:39
Gerçekçi olalım, düşünce olarak güzel, fakat pratikte uygulanması zor bir öneri bu konuşulan.

Formalarımız yurtdışından geliyor. Hadi formalarımızın siyah hazır modellerinden birini bulduk diyelim, Acun'un bulduğu gibi, armaları sponsorları zaten biz ekliyoruz, işin federasyon boyutunda bize kolaylık sağlayacaklarını hiç sanmıyorum.

Ölüm hayatımızın bir parçası, her gün bu ülkede trafikten, hastalıktan nice insanlar ölüyor. Maç öncesi yapılacak saygı duruşu, kollara takılan siyah bant, bizim onlara gönülden göndereceğimiz dua ve Fatihalar çok daha anlamlı olacaktır.

Beklentilerimizi boş yere zorlamaya gerek yok, benim kanaatim.

Yarın olur da bu öneri kabul de görebilir bilemem. Fakat deplasman formalarımızdan birinin de beyaz olması, Galatasaray'ın iç saha formasının parçalı ve yedek formasının mor renkte olması bile bu düşüncenin pratikte uygulama zorluğunu içinde barındırıyor.

Düşünce iyi niyetli ve samimi fakat, kendi gerçeklerimizi göz önüne alarak beklentileri boş yere yükseltmeyelim.

Bu vesile ile ölenlere rahmet, yakınlarına sabrı cemil diliyorum.

Taraftar için alacakları galibiyeti, ölen arkadaşlarımıza ithaf etmeleri -pratikte uygulayabilecekleri için- çok daha gerçekçi geliyor bana.

Barış Kaptanoğlu
22.12.2009, 10:45
güzel bir düşünce...hemen federasyondan izin alınmalı formaya izin vermezlerse siyah bant taksınlar

bordo61
22.12.2009, 12:32
Siyah forma yetişirmi birde Federasyondan izin çıkarmı orası zor.

Ama kesinlikle pankart ve benzeri şeylerle olayın önemi dikkat çekilmeli

Ilelioglu
22.12.2009, 12:34
En azindan herkes kolunda siyah bir bant ile cikabilir...

Mollasalihoğlu
22.12.2009, 12:51
Bu saate kadar haber çıkmadıysa daha da olacağını sanmıyorum.. Siyah bant ile idare edeceğiz anlaşılan..

coach
22.12.2009, 12:54
Bu gün duydum bende çok üzüldüm,hepsine allah rahmet eylesin.Çok çok üzücü bir durum.

uğurts
22.12.2009, 14:04
pekı maçta taraftarlarımız bı organızasyon yapamazlar mı mesela herkes sıyah gıysın yanlarına sadece atkı alsın tiribunde o kardeşlerımız adına bişeyler yapılmalı

Yağızhan Sağnak
22.12.2009, 14:20
Güzel olur.

ESER
22.12.2009, 14:29
sizinle uzulduk, basiniz sagolsun ....seklindeki yada benzeri tezahuratlarla merhum kardeslermizin ailelerine yanlarinda oldugumuz hissettirilirse cok anlamli olur,,

MehmetGÜRSOY61
22.12.2009, 14:31
Siyah bant en makulu yani iyi olur.

outlaws61
22.12.2009, 15:07
Fenebançe ile oynadığımız müsabaka sonrası Ankara'ya dönerken Samsun'da geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybeden Trabzonsporlu ve Fenerbahçeli taraftarlar için oyuncularımız Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray ile oynayacağımız müsabakaya siyah bantla çıkacaklar.

Hayatlarını kaybeden taraftarlara birkez daha Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı dileriz.

61viya
22.12.2009, 15:13
Gece 1 sularında, aramak için abuk olan bu satta, mesaj attım Şenol hocaya. Epey uzun ve meramımızı anlatack bir mesaj oldu bu. Arayabilirdim de, ancak saat geçti ve bugünü beklersem çok geç olacaktı. Ses yok şimdilik.. Bakalım..

Burak
22.12.2009, 15:16
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo1.jpg

Fenebançe ile oynadığımız müsabaka sonrası Ankara'ya dönerken Samsun'da geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybeden Trabzonsporlu ve Fenerbahçeli taraftarlar için oyuncularımız Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray ile oynayacağımız müsabakaya siyah bantla çıkacaklar.

Hayatlarını kaybeden taraftarlara birkez daha Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı dileriz.

Resmi Site

Soytürk
22.12.2009, 15:32
maça gidcek arkadaşlrdan pankart olayını düşünen varmı maç için ?

siyah bir pankarta sizleri unutmaycagız gibi

Soytürk
22.12.2009, 15:35
ayrıca siyah forma ikinci yarı sivas macındada giyilebilir !!! unutulmadıkalrının en gzel yönü...

Dursun Kaplan
22.12.2009, 15:41
Gerçekçi olalım, düşünce olarak güzel, fakat pratikte uygulanması zor bir öneri bu konuşulan.

Formalarımız yurtdışından geliyor. Hadi formalarımızın siyah hazır modellerinden birini bulduk diyelim, Acun'un bulduğu gibi, armaları sponsorları zaten biz ekliyoruz, işin federasyon boyutunda bize kolaylık sağlayacaklarını hiç sanmıyorum.

Ölüm hayatımızın bir parçası, her gün bu ülkede trafikten, hastalıktan nice insanlar ölüyor. Maç öncesi yapılacak saygı duruşu, kollara takılan siyah bant, bizim onlara gönülden göndereceğimiz dua ve Fatihalar çok daha anlamlı olacaktır.

Beklentilerimizi boş yere zorlamaya gerek yok, benim kanaatim.

Yarın olur da bu öneri kabul de görebilir bilemem. Fakat deplasman formalarımızdan birinin de beyaz olması, Galatasaray'ın iç saha formasının parçalı ve yedek formasının mor renkte olması bile bu düşüncenin pratikte uygulama zorluğunu içinde barındırıyor.

Düşünce iyi niyetli ve samimi fakat, kendi gerçeklerimizi göz önüne alarak beklentileri boş yere yükseltmeyelim.

Bu vesile ile ölenlere rahmet, yakınlarına sabrı cemil diliyorum.

Taraftar için alacakları galibiyeti, ölen arkadaşlarımıza ithaf etmeleri -pratikte uygulayabilecekleri için- çok daha gerçekçi geliyor bana.

Haklısın Ali Fuat abi.

Siyah bant ile çıkacakmışız zaten. Buda bir gelişmedir.

Metin Ural
22.12.2009, 15:41
Trabzonspor Maçında Beyaz Forma İle Sahadayız

Yarın oynanacak Galatasaray - Trabzonspor, Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasında, takımımız sahaya beyaz formayla çıkacak.

Haydi Galatasaraylılar, beyaz formalarımızla, sahadaki aslanlarımızı destekleyelim...

http://www.galatasaray.org/futbol/turkiyekupasi/haber/5694.php

delfino61
22.12.2009, 17:21
2003 teki Bingöl depreminden sonra oynanan Trabzonspor Galatasaray maçında Galatasaray depremde ölenlerin saygısına düz siyah forma ile çıkmıştı.
http://3.bp.blogspot.com/_ouuuojZNI6c/Sh2vvHH_3qI/AAAAAAAAAsg/gWuFCM8DxY8/s400/bsplayer200905262121125.png (http://3.bp.blogspot.com/_ouuuojZNI6c/Sh2vvHH_3qI/AAAAAAAAAsg/gWuFCM8DxY8/s1600-h/bsplayer200905262121125.png)
İstenilse oluyormuş örnekleri mevcut.Sivasspor da geçen sene Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatı sonrasındaki maça siyah forma ile çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Gs'nin zaten öyle bir forması vardı o sene.
Maça özel giymiş olabilirler, depremden ötürü ama, formaları o seneki koleksiyonda mevcuttu.

Seda
22.12.2009, 17:39
Forma olmak zorunda mi arkadaslar?
Siyah bir tisört, kazak, pantolon; neden olmasin?

Gercekci olmak lazim, formalarin hazirlanabilecegini düsünmüyorum, hele de söz konusu Trabzonspor olunca .....

Kisacasi simsiyah olmaya ne dersiniz?

Melek
22.12.2009, 17:41
Siyah bant takılıcakmış maçda,klübe 2 tane meil attım siyah forma için ama ne cevap var nede gelişme.

Semih
22.12.2009, 17:49
Hali hazırda siyah formamız olmadığından zor mesele forma meselesi.
Keşke olsa.

Bant ile yetinmek zorundayız.

Adem Erdoğan
22.12.2009, 17:51
Forma olması o kadar da mühim değil, siyah bant da yeterli olur bence.

Mollasalihoğlu
22.12.2009, 18:03
Resmi site siyah bant demiş..
Uzatmamıza gerek yok, buna da şükür..

Mesut
22.12.2009, 18:05
gs beyaz formaysa bizimki garantileşti cubuklu

Sefa
22.12.2009, 18:07
gs beyaz formaysa bizimki garantileşti cubuklu
Parçalı formayı giyeceklerdir.

soul sacrifice
22.12.2009, 18:10
forma önemli değil. bakalım saygı duruşu olacakmı. siyah bant ve sahaya çıkarken futbolcuların elinde olan pankart önemli bakıcaz artık.

Atakan
22.12.2009, 18:27
Maça gidecek olanlar siyah giyenebilirler.:)

Misina
22.12.2009, 19:02
Düşünce Çok Güzel Ancak Gerçekleşmesi Güç.

onur-ts
22.12.2009, 20:22
futbolcular siyah bant takmalı ve pankartla onların anısı yaşatılmalı.zaten bunları yapmıyorsak büyük camiayız diye geçinmeyelim

Burak_52
22.12.2009, 20:24
siyah forma zor ama kollara bant muhakkak olacaktır vede pankart olmalı

61viya
Önemli olan hatırlamak... Saygı duruşu, siyah bantlar, siyah tribünler ve olası galibiyeti ruhları anısına almak yeter...

Sinem Yılmaz61
Güzel fikir bence, ama herkez siyah Formaya katilir mi bilemicem.

Onur Şeref
22.12.2009, 20:25
Güzel fikir ama yapılması çok zor.

.....
22.12.2009, 20:57
gs maçının önemi bir o kadar daha arttı.

Ruh varsa , yürek varsa , ciğer varsa sahaya çıkan o oyuncularda o maçta kanın son damlasına kadar oynarlar. Hiç oynayamıyorlarsa o maç oynarlar.

Kimse için değilse Vefaat eden kardeşlerimiz için oynarlar!!!!!!!!!!!

Koray
22.12.2009, 21:02
Maça gidenler siyah kartonlarla gitsin, takımlar sahaya çıkarken kaldırsın herkes...

Cem Zırıh
22.12.2009, 21:12
futbolcularin siyah forma giymesi imkansiz gibi gozukuyor buyuk olasilikla kollarina bant takacaklardir. Taraftarlar giyinebilir !!

Murat'
22.12.2009, 21:12
Böyle bir benzetme yapmak istemiyorum ama ölen taraftarlar Trabzonsporlu değil de Beşiktaşlı Fenerli falan olsaydı bu haber ulusal medyada dolaşıyor olurdu.Ama bakıyorum da herşeye o kadar tepkisiz ki ulusal medya.Gerçekten de yazıklar olsun.

Mollasalihoğlu
22.12.2009, 21:14

Görüntülenme Sayısı: 1353
22.12.2009 14:38:14

Ufuk Bayraktar61
22.12.2009, 21:31
Böyle bir benzetme yapmak istemiyorum ama ölen taraftarlar Trabzonsporlu değil de Beşiktaşlı Fenerli falan olsaydı bu haber ulusal medyada dolaşıyor olurdu.Ama bakıyorum da herşeye o kadar tepkisiz ki ulusal medya.Gerçekten de yazıklar olsun.

olurdu yada olmazdı ama bunlara gerek yok..bence trafik kazlarının döndürülüp döndürülüp kanallarda verilmesi de hata..ben bu sayflarda olan bir linke tıkladım..tıklamaz olaydım.o görüntüleri görmek beni beynimden vurulmuşa döndürdü..Artık ölenlerin ruhuna bir Fatiha okumaktan ve kalanlara başsalığı dilemekten yapabileceğimiz bir şey yok..bırakalım artık istanbul medyasını

Özkan
22.12.2009, 21:44
Cenâzeye yönetimden birileri gelirse öpüp başıma koyacağım.Allâh kahretsin ki beni yine yanıltmadılar.:mad:

Dream Theater
23.12.2009, 03:01
O Düşünceye Sahip Yönetimimiz Yok.

esirgolge
23.12.2009, 04:45
cok güzel bir fikir ama takimin siyah formasi oldugunu zannetmiyorum

ilhan
23.12.2009, 12:43
Siyah formayı geçtim, hayatını kaybeden kardeşlerimiz için bir pankartla çıksalar bile razıyım.

enmavi61
23.12.2009, 13:06
küçük detaylardır bizi biz yapan... hatırlanmak da bu detaylardan biridir...hayatını kaybeden kardeşlerimize vefa borcunu öde trabzonspor!!! göster verdiğin değeri...

Orhan Aydın
23.12.2009, 13:11
Bunu yazmak istemezdim ama başka bir kulübün başına gelse siyah forma işi bitmişti.

soul sacrifice
23.12.2009, 13:12
aslında koreografi gibi bişey yapılabilir deplasmanda. herkeste siyah karton olsa saygı duruşunda açılsa. ilk 5 dk falan bağırılmasa gibi .

metinbay61
23.12.2009, 13:26
Siyah bant ile çıkacaklar

Fener maçını izledikten sonra Ankara'ya dönerken Samsun'da geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybeden Trabzonsporlu ve Fenerbahçeli taraftarlar için Bordo-Mavili oyuncular, bugün sahaya siyah bantla çıkacak.

Fanatik