PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ShowTV’den Trabzonspor Tanitim Filmi

tunganyan
25.07.2005, 18:57
arkadaslar show tv katkilariyla tanitim filmi hazirlanmis. ne diyosunuz show tv akillaniyomu acaba????smileys/smiley36.gifklip de cok guzel olmus haahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

http://www.trabzonspor.org.tr/videolar/ts_tanitim.wmv (http://www.trabzonspor.org.tr/videolar/ts_tanitim.wmv)

KESKIN_34
25.07.2005, 19:04
tek kelimeyle mukemmel olmus yawwsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

sanatik
25.07.2005, 19:10
tesekkürler showtv.

bunu bir gün söyleyebilecegimi düsünmemisdim ancak klip muhtesem.

hayde trabzon.

Özkan Erdem
25.07.2005, 19:15
Show Tv, onca hakaret ederken sana bir gün tesekkür edecegim aklimdan geçmezdi.. Affettim ula seni.. Harika olmus..

murat
25.07.2005, 19:29
tesekkur etme nedeni goremiyorum, bu filimde bunlarin katkisi oldu diyemi tesekkur etcem ? Bizim kupa solenini vermiyen herifler bukadar basit bir filmlemi tesekkur alacak ?

Ömer Aydın
25.07.2005, 19:41
Bu Filmi sanki Trabzonspor Belgeselinden alip yapmis yapanlar ( TS Clubda 25 YTLye satilan o VCDlerden bahs ediyorum! )

seyyahali
25.07.2005, 19:47
elinize saglik hep böyle akilli olun saygilarimla

vizarian
25.07.2005, 19:58
Yaw bi lig baslasin yorumcularini gorecez.Trabzona ne kadar yer ayiracak gorecez.Bunlar bizim bildigimiz essekler.Bakalim deiseceklermi?

Mesut AKYILDIZ
25.07.2005, 20:04
arkadaslar film gercekten güzel olmus ama her ne olursa olsun istanbul anadolu ayrimi yapan medyaya tesekkür etme ihtiyaci duymuyorum duymayacagim

Crazy_OfLu61_
25.07.2005, 20:19
Akillanacaklar tabiii

marna
25.07.2005, 20:22
Olaganüstü.. Kimin emegi geçtiyse Allah razi olsun..

Naim
25.07.2005, 20:33
bugun seyrettim tüylerim diken diken oldu

güzel bir çalisma olmus

Crazy_OfLu61_
25.07.2005, 20:33
Abicim tek kelimeyle mükemmel konusan adam sanki koyu bir Trabzonsporlu ifadeler görüntüler mükemmel..

Tserhan
25.07.2005, 20:36
Harika olmuº, izlerken tüylerim diken diken oldu...

Salih61
25.07.2005, 20:36
Arkadaslar çok güzel yapmislar aman nazar degdirmeyelim...smileys/smiley2.gif

TaraftaR
25.07.2005, 20:46
Cok güzel olmus... Ben de Show TV nin bir gün Trabzonsporumuz icin klip yapacagina inanmazdim. Galiba yarinki mac öncesi gösterilecek.

Bu arada klipte tarihsel bir hata var. Ilk sampyonluk yilimiz 1973/74 olarak geciyor...
< name="AdsSignaller">if(document.body){document.body.off_complete = "yes"; window.status = "off_end"; window.status = ""}

canim TS
25.07.2005, 20:48
Hakketen cok güzel olmus tebrikler diyelim

asimetrik
25.07.2005, 20:51
"3 büyükler ve Trabzon " diyorlarya (tabi Trabzon kismini söylerken zorlaniyorlar bu arada) , ne güzel ifade ediyor durumu.4 büyük lafina kil oluyorum. bize ne digerlerinden. biz variz, birde diger 3 takim. ayni sifatin bile içine sokmasinlar bizi . "3 büyükler ve Trabzon" kulaga daha hos geliyor. Adimizi zikretmek zorunda kaliyorlar

jackal61
25.07.2005, 21:05
Gercekten izlerken tuylerim diken diken oldu...mukemmel olmus ...tebrikler hazirlayan herkese...smileys/smiley32.gif

Çakır
25.07.2005, 21:30
Klip olaganüstü olmus, hazirlayanlara, hazirlatanlara, yayinlara, emegi geçen herkese tesekkürler. Yahu yine duygu seline bogulduk aksam aksam, ey Trabzonspor acaba senden daha çok sevecegimiz birsey olacak mi hayatimizda? Ugruna ölürüz de, ölmek degil askimizi anlatamadan gitmek var ya o koyar insana. Sen ruhumsun, topragimsin, ailesimsin, özlemimsin, sevdigimsin, çocuklugumsun, onurumsun benim. Topluluklarin içinde her zaman dimdik, gururla durabilme nedenimsin. Ifade etmedigin birsey kalmamis hayatimizda, çoktan bir bütün olmusuz biz, öyle dogmusuz, öyle büyümüsüz bir kere. Insallah bir ihtilal daha yapacagiz, o günleri de görecegiz hep birlikte. Kuzey yildizi gökte durdukça ulasilmaz yildizimiz sensin bizim.

Kazim Koyuncu'muzun güzel sesini klipte duyunca linkleri bir de buradan vermek istedim arkadaslar. Sitemizden Kazim Koyuncu anisina iki klip:

http://www.bordomavi.org/yukle/video/kazimkoyuncu-klibi-1.wm v (http://www.bordomavi.org/yukle/video/kazimkoyuncu-klibi-1.wmv)
http://www.bordomavi.org/yukle/video/kazimkoyuncu-klibi-2.wm v (http://www.bordomavi.org/yukle/video/kazimkoyuncu-klibi-2.wmv)

immortal_TS
25.07.2005, 21:32
çakir abi sagolasin.

The Londoner
25.07.2005, 21:49
Izleyip de duygulanmamak mumkun degil...

MahmutHSO
25.07.2005, 22:07
biraz kisa ama gözlerim yasardi seyrederken

MahmutHSO
25.07.2005, 22:09
çakir kardes duygularimizi özetlemis.

bravo çakir.aynen altina imza

TRABZONLU_TS
25.07.2005, 22:10
helal olsun cok güzel olmus. yapanlara tsk. yarin askam insallah cok güzel olur Trabzonsporum icin..

lazutlarlivera
25.07.2005, 22:12
murat abime katiliyom.bizim kupa törenini vermeyen herifler bir video ile isi kurtaramazlar.yaa anlamadigim bi sey daha var.kanalin müdürü fanatik TRABZONSPOR lu ama herhangi bir girisimde bulunup maçlari yayinlatamiyo.lig tv ye bile raziyiz ama nerdeeeeeee

KuĞu
25.07.2005, 22:13
show tv nin internetteki spor sayfasina girin ve gerçegi görün, 3 takima özel link var trabzonsporun yok!

smileys/smiley5.gif

Berat
25.07.2005, 22:27
"Show Tv'nin katkilariyla"... Klip için yazilan ibare bu..bunun anlami "Klibi Show Tv hazirlamis" degil.. Zannimca; klipte yer alan eski gol görüntülerini Show Tv'den almislar..Bu sebeple "Show Tv'nin katkilariyla" seklinde lanse etmisler.

Klip gerçekten etkileyici...

Mesut AKYILDIZ
25.07.2005, 23:05
UMARIM BU KLIBI YARINKI MACTAN ÖNCEDE YAYINLARLARDA TÜM TURKIYE BIR EFSANENIN DOGUSUNU HAZMEDER

Emir BAYRAK
25.07.2005, 23:08
HARIKA HARIKA...TESEKKÜRLER EMEGI GEÇENLERE...

FAruk
25.07.2005, 23:39
Eger Show TV yaptiysa tesekkür etmek lazim ki devami gelsin.

Utku061
25.07.2005, 23:56
Evet,bence de iyi olmus,bunu Avin Akerde her maç öncesi dev ekrandan! izletmek gerek..

TBZ-61
26.07.2005, 00:10
o clip'deki muzigi nerden indire bilirim ?

''haydi haydi trabzon'' (clip'in sonundaki muzik)

Bu arada Show tv'ye buyuk alkis smileys/smiley32.gif

TBZ-61
26.07.2005, 00:12
buldum arkadaslar smileys/smiley4.gif

Harun
26.07.2005, 00:14
Hami'nin o muhtesem frikigini ve Sota'nin akillara zarar çalimini görünce nasil oldum anlatamam.

TBZ-61
26.07.2005, 00:16
yok bulamadim daha smileys/smiley19.gif

su muzigi nerden indirebilirim yaa

clibin sonundaki muzik (haydi haydi trabzon)

Berat
26.07.2005, 00:17
Birkez daha belirteyim; "Show Tv'nin katkilariyla" deniliyor.. Klibi muhtemelen kilüp yaptirmis..Klibi hazirlayan, hazirlatan Show Tv degil..

BDiler61
26.07.2005, 00:19
Hami'nin o muhtesem frikigini ve Sota'nin akillara zarar çalimini görünce nasil oldum anlatamam.

aynen ikiside mükemmel

NoPain-NoGain
26.07.2005, 00:21
cok güzel olmus hakkaten emegi gecenlere tesekkürler...

bizlere de iyi nostalji yaptirdi. o sotanin hareketi mesela, az bel kirmazdi o da... o hami`nin firikikleri gibisini de bir daha göremeyiz heralde... abdullah`i da gördüm fbde, istanbulda yaptigi gibi sahada aval aval dolasmayip, kosup savastigi, mükemmel ortalar kestigi zamanlarindan, ah be apo ziyan ettin kendiniistanbul ellerinde... orhan da yildiz olacakken sönüp gitti...

ama ne mutlu kigecmiste yildizlarimiz vardiysa bugün yine yenileri, daha iyileri var. hep beraber yol aldik gidiyoruz. yolun acik olsun trabzonspor!

Beytullah
26.07.2005, 00:22
cok manyak olus keske 4 k daha falza yapsalardi

KuĞu
26.07.2005, 01:08
ben show tv internet sitesinden öneri olarak maç öncesi bu klibin yayinlanmasini rica ettim sayiyi çogaltirsak belki dikkate alirlar, sizler de mail sitesinden mail yazin arkadaslar.

yakup midi
26.07.2005, 01:16
ula ne güzel bise...

Tmac61
26.07.2005, 09:12
Olsun o kadar...

Genel Müdür saolsunsmileys/smiley36.gif

EmrahYalçınalp
26.07.2005, 09:35
Bu klibi seyrettikten sonra bu aksam ben sahaya çiksam 3-4 tane atarim herhalde... Güzel de, kisa, doyamadim...

arakop
26.07.2005, 09:45
Cok güzel olmus... Ben de Show TV nin bir gün Trabzonsporumuz icin klip yapacagina inanmazdim. Galiba yarinki mac öncesi gösterilecek.

Bu arada klipte tarihsel bir hata var. Ilk sampyonluk yilimiz 1973/74 olarak geciyor... &lt; name="AdsSignaller"&gt;if(document.body){document.body.off_c omplete = "yes"; window.status = "off_end"; window.status = ""} EVET HAKLISIN..BENIMDE HEMEN DIKKATIMI ÇEKTI..birda seslendiren MEHMET ASLANTUG'MU ACABA? (kendisi daha önce trabzon bir sevda siirini okumustu)

TSunami
26.07.2005, 10:12
yok bulamadim daha http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

o müzigi hiç bir yerden indirme. UY AHA TRABZON cd sini al.

TBZ-61
26.07.2005, 10:15
Hollanda nerden o cd'yi buliyim abi smileys/smiley19.gif

TSunami
26.07.2005, 10:20
hmmm pardon ben istanbulda zor buluyorum TSclup ürünlerini. sana msn den atayim. özel mesajina bak

Tmac61
26.07.2005, 10:38
Hollanda nerden o cd'yi buliyim abi smileys/smiley19.gif

www.trabzonspor.com.tr

Kaya
26.07.2005, 10:40
Gerçekten çok hos olmus. Emegi geçenlere tesekkürler. Fakat Berat'in "katki" konusunda ki yorumuna katiliyorum...

Emin
26.07.2005, 10:40
Klip güzel olmus. Afferin Show TV ye. Ama hala kupa törenini yayinlamamalarini unutmus degilim.O rezalet yayincilik tarihlerinde kara bir leke olarak kalmaya devam edecektir.

Kaya
26.07.2005, 10:45
Birkez daha belirteyim; "Show Tv'nin katkilariyla" deniliyor.. Klibi muhtemelen kilüp yaptirmis..Klibi hazirlayan, hazirlatan Show Tv degil..

Bu yoruma katiliyorum...

engineer
26.07.2005, 10:49
Show Tv biraz diyet öder gibi daha unutmadik türkiye kupasi maçini...

Ama herseye ragmen çooook güzel olmus emegi geçenlere tesekkürler...

vizarian
26.07.2005, 10:49
smileys/smiley32.gifBÖYLE OLUN CANIMI YIYINsmileys/smiley32.gif

Salih61
26.07.2005, 10:52
ben show tv internet sitesinden öneri olarak maç öncesi bu klibin yayinlanmasini rica ettim sayiyi çogaltirsak belki dikkate alirlar, sizler de mail sitesinden mail yazin arkadaslar. Mail adresini versene...

orhanaydin1969
26.07.2005, 10:57
ben suan yüklüyorum ama söylenenlerden güzel oldugu belli shov tv yede fazla tesekküre yer yok bir çiçekle bahar gelmez

zafercalikoglu
26.07.2005, 10:59
hakikaten güzel yapmislar,ellerine saglik ,sota nin da açlimlarini özlemistik dogrusu

Kaya
26.07.2005, 11:03
hakikaten güzel yapmislar,ellerine saglik ,sota nin da açlimlarini özlemistik dogrusu

Evet görüntülerdeki en güzel noktalardan biri de Sota'nin o enfes çalimi...

Tmac61
26.07.2005, 11:19
Klipteki TS logosu maasallah çok HORMONLU olmus...

Sotanin çalim da 1 numarasmileys/smiley32.gif

Sevgi
26.07.2005, 11:34
Bunun için Show TV ye tesekkür etmenin bir anlami yok.Kendi akillari sira günah çikariyorlar(kültürleri buna müsait), sempati kazanmaya çalisiyorlar böyle bir klip yayinlayarak daha önceli pisliklerini örtbas etmeye çalisiyorlar.Tabi birde Dijitürk olayi var ''bakin biz TRABZONSPOR a gerekli ilgiyi gösteriyoruz maçlarinizi yayinliyacagiz Dijitürk alin'' diyorlarsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifyayinlayacaksiniz tabi maçlariistesenizde istemesenizde ya-yin-la-ya-cak-si-niz !!!!!

klibi hazirlayanda Show Tv degil sadece yayinlayan Show TVsmileys/smiley11.gif

orhanaydin1969
26.07.2005, 11:37
arkadaslar yanlis degilsem renklerimizin nereden geldigini yanlis söylüyorlar bordo-mavi hamsinin gözlerindeki bordo ve sirtindaki mavi renklerden olusmustur klipde günesin batisindaki bordo ve denizin mavisinden meydana geldigi söyleniyor bu nasil celiski

Emin
26.07.2005, 11:41
Evet birde böyle bir durum var hamsinin gözleri olmasi lazim..

Kaya
26.07.2005, 11:45
Bende hamsinin gözleriye alakali oldugunu biliyordum ama bu görüntülerde farkli bir yorum getirilmis...

orhanaydin1969
26.07.2005, 11:53
resmi sitede kulübünm tarihi anlatilirken renklerin hamsini gözlerindeki bordo ve sirtindaki maviden alindigi belirtiliyor bu ciddiyetsizligi anlamadim trabzona yeni tarihmi yaziyorlar kulübün yetkilileri uyarma geregi duymuyorlarmi bizler bunun farkina variyoruzda onlar neden varamiyor ince ama cok önemli ayrinti

arakop
26.07.2005, 12:02
Evet hepimiz öyle biliyoruz,dogrusuda o.Ama Ikindi günesinin batimindaki bordo ile denizin mavisi derken koyulan o görüntü var ya birbirini mükemmel tanimlamis.Belkide böyle olmasi gerekirdi BORDO-MAVInin tanimi diye düsünüyor insan. Ha aslinda hamsinin gözünün bordosu ile sirtinin mavisi aslolan ise ve biz hamsiyle bu kadar özdeslesmis isek o KAPLAN sizi yesin emi! Edited by: arakop

KuĞu
26.07.2005, 12:09
ne hamsisi yaa, istanbul uyduruyor sizlerde bir hamsidir tuturuyorsunuz, istanbul bi ara aksamci sarapçilarinin saraplarinin bordosu da diyordu çogunuz bilmezsiniz!

ikindi günesinin bordosu hamsinin gözlerinden daha manidar çok güzel ifade ediliyor, zorla hamsiyi bu takimla özdeslestireceksiniz, logoda niye hamsi yok olur yakinda!!!!

Badaloğlu
26.07.2005, 12:23
Yahu arkadaslar, Trabzonspor dergisi okumadiginiz bu yazdiklarinizdan ortaya çikiyor.smileys/smiley7.gifYok Hamsinin gözü, yok sirtinin mavisi!...Öyle bir sey yok!...Divan kurulu baskani Nizamettin Algan(ayni zamanda Trabzonspor kulübü kurucu üyesidir,yanlis hatirlamiyorsam)ile yapilan röportojda hamsinin gözü sirti böyle bir sey yok demisti...O zaman u renkler uygun görülmüstü dedi.hangi sayi bilmiyorum ama aksam evde ytekrardan arastiracagim.Bu arada Trabzonspor dergisi elemanlarindan arkadaslarda bu konuda yardimci olabilirler.

gultekinsurul
26.07.2005, 12:31
Gercekten izlerken tuylerim diken diken oldu...mukemmel olmus ...tebrikler hazirlayan herkese...smileys/smiley32.gif

kardes üç büyükler degil o yanlis söylüyorlar. Üç büyücekler ve tek büyük Trabzon Spor.

Ya bütün klipler çok güzeldi. Ts tanitim filmi sahane ama çakir gardasima da özellikle tesekkür etmek istiyorum kazim koyuncu kliplerin tam bir sanat eseri emegi geçen herkesin eline saglik.

Oruç
26.07.2005, 12:38
Hayirdir insaallah,hangi dagda kurt öldü de Efsanemiz için böyle bir video hazirladilar?

FATIH SULTAN TEKKE

orhanaydin1969
26.07.2005, 12:42
ts ilver ts van nikli arkadas ben senden 10 yil önceyi hatirliyorum bu tartismayi acanda benim resmi tarihcemizde renklerin secimi böyle yapilmis hamsinin gözündeki bordo kirmiziyi cagristiriyor buda idmanoçagi rengi diye itirazlar olmus oyüzdende bordoyu koyulastirmislar badaloglu rengimizi hamsiden almamiz rencide edici bir durummu bundan rahatsizlik duyuyoruz ilk defa hemde shov tv de ortaya atilan herkesin ilk defa duydugu günesin batisi olayini neden bu kadar sahiplendik trabzon tarihini yazmak onlarami düstü bizim kupa sevincini yasamamizi hazmedemeyen bir kanalin ortaya attigi birseye neden bu kadar sahiplendik Edited by: l-m

gultekinsurul
26.07.2005, 12:42
ya bu hamsinin gözü muhabbetinin kaynagi istanbul basinidir. çom iyi hatirliyorum fotomaç gazetesi belki on on bes sene önce bir spor ansiklopedisi yayinlamisti kocaman.

o kitapta ilk kez görmüstüm o ifadeyi. çok net hatirliyorum.Trabzon Spor renklerini hamsiden esinlenerek aldi felan filan

orhanaydin1969
26.07.2005, 13:03
yanliz bu bilgi fotomaç in cikardigi ansiklopediden alinti degil trabzonsporun resmi sitesi tarihçe bölümünden

gultekinsurul
26.07.2005, 13:07
dogrudur da aga aslinda burda kafalari karistiran nizamettin alganin açiklamalari badaloglu gardasim gibi bende okudum. yanlis anlasilmasin kimsenin hamsiyi hor gördügü felan da yok. olamaz da zaten biz hamsiye nice türküler yazmis adamlarin çocuklariyiz. yalniz bu konunun netlesnesi lazim.

bi de eklemeden geçemeyecegim. bordomavi net te son bir kaç haftadir çok garip bir gerginlik var herkes birbirine saldirmaya , laflar la asagilamaya basladi. yanlis seyler. karsinizdaki yüz de yüz yanlis bile olsa. yanlissin der geçersin. asagilayici bir tavir takinmak yakismiyor bizlere

lütfen az daha sakin olun.

gultekinsurul
26.07.2005, 13:09
bu renk meselesini kulübe yazacam bakalim ne sonuç çikacak.

Badaloğlu
26.07.2005, 13:14
ts ilver ts van nikli arkadas ben senden 10 yil önceyi hatirliyorum bu tartismayi acanda benim resmi tarihcemizde renklerin secimi böyle yapilmis hamsinin gözündeki bordo kirmiziyi cagristiriyor buda idmanoçagi rengi diye itirazlar olmus oyüzdende bordoyu koyulastirmislar badaloglu rengimizi hamsiden almamiz rencide edici bir durummu bundan rahatsizlik duyuyoruz ilk defa hemde shov tv de ortaya atilan herkesin ilk defa duydugu günesin batisi olayini neden bu kadar sahiplendik trabzon tarihini yazmak onlarami düstü bizim kupa sevincini yasamamizi hazmedemeyen bir kanalin ortaya attigi birseye neden bu kadar sahiplendik

Orhan kardes,beni taniyanlar bilirler kesinlikle hamsiden gocunmam tam tersi benim kültürümde ne varsa hepsine sarilan bir adamim.Ben bu renklerin hamsiden esinlendigine inanmiyorum.Bunu söylerkende tabi kaynak olarakta Trabzonspor'un kurucu üyelerinden simdiki divan baskanimiz sn.Nizamettin Algan ile yapilan röportaji kaynak gösteriyorum.Show tv'nin ne dedigi umrumda bile degil; hatta su dakika itibari ile o klibi seyretmedigimi söyleyebilirim.Çünkü pc'de klibi daha açamadim,sorun çikiyor.Ben bu görüsümü daha öncede bildirmistim.Renklerin hamsi ile ilgisi olmadigini o röportaja dayanaraktan yazmistim.Yoksa show tv ile bunlarin ilgisi yok...

61viya
26.07.2005, 13:18
Ne yazilir bilmiyorum,malum,yazilmiyor ask kagida...Sözler bitiyor,üç nokta anlamlaniyor...Tüylerim diken diken,basim dik,yüregim gururlu...Volkan Konak'in bir sözü geldi aklima simdi: "Kalp verdin,onur verdin,yetmez mi deli fisegim" diyordu...Önceki sayfalardaki yazisi için Çakir'a tesekkürü bir borç bilirim,demek istedigim herseyi demis çünkü...Hazirlayan ve yayinlayanlara tesekkür ederim...Kazim abim,snin o güzel sesini duymak,öyle güzel ki...

Bir de,bir arkadasmiz sormus die söyleyim: anlatan ses,Mehmet Aslantuga ait degil.Ama bu da gayet güzel olmus.Edited by: 61viya

arakop
26.07.2005, 13:27
ne hamsisi yaa, istanbul uyduruyor sizlerde bir hamsidir tuturuyorsunuz, istanbul bi ara aksamci sarapçilarinin saraplarinin bordosu da diyordu çogunuz bilmezsiniz!

ikindi günesinin bordosu hamsinin gözlerinden daha manidar çok güzel ifade ediliyor, zorla hamsiyi bu takimla özdeslestireceksiniz, logoda niye hamsi yok olur yakinda!!!! Ne hamsisi diye tepki gösterirken su kaplanada bir sey deseydin ya.. smileys/smiley2.gifEdited by: arakop

LazSerko61
26.07.2005, 13:34
bende baktim cok güzel olmus, ama showtv´yi afedemiyorum,cünkü bizim maclari canli degilde bant´dan gösteriyorsmileys/smiley7.gif,sanki filmi bigün göstermeseler olmazmi yeni filimler TRABZONSPOR´dan önemlimi?????

orhanaydin1969
26.07.2005, 13:48
arkadaslar sözlerimizde bir kiricilik yok eger öyle algilaniyorsada büyük küçük her kardesime kocaman bir özür benim bu konuyu acmamin sebebi kulübün resmi tarihine herkes girip bakabilir dogrusuda resmi kayitlar olduguna göre kisilerin sahsi beyaninin hiç önemi yok beni rahatsiz eden shov tv nin yaptigi -onuda tam olarak bilmiyoruz düzenlemeyi kim yapmis- klibde ilk defa gündeme gelen bir bilgiyi resmi gercekle karsilastirmadan tartisiyor olmamiz bazilarimiz tarafindanda kabul görmesi tarihi bilmemis olsaydim böyle bir benzetme benimde hosuma giderdi amma ortada birde gercek var

Badaloğlu
26.07.2005, 13:53
Belkide haklisin, yani Nizamettin Alganin kisisel görüsüde olabilir ama onun söyledikleri benim için resmi sitedeki kaynaktan daha önemli,zira resmi siteyi kim hazirladi bilmiyoruz!...Oysa divan baskani hemde kurucu üye tüzükten bahsediyor.Yani bir nevi canli tarih...Bu konuda gündem olusturabiliriz,dogrusu neyse ortaya çiksin.Ama benim kanaatime göre de; Hamsi den esinlenen renk hikayesi;Istanbul basininin bir küçük düsürme gayretleridir.

gultekinsurul
26.07.2005, 14:01
abi resmi siteyi de çooooooook sevigimiz dogan medya gurubunun e kolay i hazirladi.

ama ben yazdim yönetime dedim kafamiz karisiyor nedir bu isin asli. baalim ne çikacak.

zaten öyle de olsa böylede olsa farketmez. hamsi de bizim gök yüzü de, deniz de güneste.

bordo ile mavi doganin her zerresinde var.

Külünkoğlu
26.07.2005, 14:19
Tanitim filmi seslendirme olarak güzel fakat mükemmeliyetçiligimizden midir nedir ? bir takim eksiklikler gözüme hemen çarpti. Adamlar son isviçre kampinin resimlerini koymuslar onlarin yerine olimpiyattaki görüntüleri koysalardi iyi olmazmiydi ? ya da uzun bayrakla kosan 10 kisi yerine protesto da 20 bin kisinin yürüdügü görüntüleri...

bunlar olsaydi clip güzel olmus derdim. baslangiç için fena sayilmaz çok çalisman lazim show tv çook. hele de kupa finali sonrasi aklima geldikçe...

orhanaydin1969
26.07.2005, 14:35
evet külünkoglu olimpiyat görüntüleri fikrine aynen katiliyorum ama koymazlar ben 37 yasindayim budüne kadar öyle muhtesem bir görüntüye sahit olmadim ne sampiyonlugu aldigimiz fener stadinda nede sampiyonlugu kaybettigimiz avni akerde o ne muhtesem görüntü idi öyle

worldmaster
26.07.2005, 14:38
Bu arada kulüp renklerinin nerden geldiginin gerçek öyküsü Trabzonspor Dergisi nde yaziyordu

oflubektas
26.07.2005, 14:42
Son Istanbulspor maçinda çok güzel görüntüler vardi ama ben mesale sovu diyince Avni Aker'deki Lazio maçini tek geçerim.

orhanaydin1969
26.07.2005, 14:49
dogrudur o maçada gelmistim ama yanilmiyorsam hava yagisliydi zemin cok agirdi mücadeleyi izlemekten inan tribünleri hepten unutmus animsayamadigim için kusura bakma oflu kardes

oflubektas
26.07.2005, 14:52
Estagfurullah abi.

KANIM_BORDO
26.07.2005, 15:04
Aglatdilar benismileys/smiley19.gifTüylerim DIKEN DIKENoldu.Inanamadim Klip gerçekten çooooook güzel oldu, keske daha fazlasi olsaydi. Ooffff yaniyorum 40 defa izle biktmam.... ooffff

zanoylu
26.07.2005, 15:06
Valla gurbette yasayan biri olarak acayip duygulandim.Çok güzel olmusta bu benim show tv hakkindaki önyargilarimi yok edemez.....

FAruk
26.07.2005, 15:11
yok bulamadim daha smileys/smiley19.gif

http://rapidshare.de/files/3368080/Haydi_Haydi_Trabzon.rar.h (http://rapidshare.de/files/3368080/Haydi_Haydi_Trabz&#111;n.rar.html) tml

DeAgLeMaNyAq
26.07.2005, 15:15
Keske bu tür görüntülerden çok daha fazla olsa. Izlerken tüylerimiz diken diken oluyor...

gerisiyalan
26.07.2005, 15:17
renk olayinin asli bir belgeselde anlatiliyordu, Okay Karacanin seslendirdigi. birkaç ay önce siteden indirmistim.

Renk konusunda ocaklilar ve güçlüler arasinda tartismalar çikiyor ve tikanma noktasina geliyor. En sonunda zamanin yetkilisi ocakli ve güçlülere dönüp ikinizde bir renk verin, bu is bitsin diyor.
yanilmiyorsam renkleri sari kirmizi olan ocaklilar kirmiziyi andirdigi için bordo diyorlar, renkleri yesil beyaz olan güçler de yesili andirdigi için açik mavi diyorlar. Ve bir dev doguyor...

KANIM_BORDO
26.07.2005, 15:18
FAruk kardese çok tesekkür ederim.....

Armağan Dere
26.07.2005, 16:01
indiriyom!!!

Sacit
26.07.2005, 16:09
evet guzel bise yaptilar ama benim de ön yargilarimi yok edemezler smileys/smiley4.gif

Keleşoğlu
26.07.2005, 16:16
yaw guzel olmustacok yavas yukluyosmileys/smiley5.gif

Armağan Dere
26.07.2005, 16:23
SÜPER TEK KELIMEYLE SOTANIN ÇALIMI DA SÜPER BU ARADA haminin frikik orhanin golg astonvillaya o sevinci stadin o andaki sevinci of of of smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Keleşoğlu
26.07.2005, 16:35
hayde hayde degilde kazim koyuncunun diger Trabzon sarkisi varmi rapid de?

shipbroker61
26.07.2005, 16:51
arkadaslar konuyla pek alakali degil ama internetten indirdiginiz o sarkilar klubumuze kazanc saglamasi icin cikarilan trabzon albumunden ve siz masallah 10 milyon vermeden bunu internetten indirme yoluna gidiyorsunuz...

ha hemen simdi biz aradik ama bulamadik diye bir mazeret gelebilir ama bakiyorum o cd nin disinda kazim koyuncunun baska sarkilarini indirebileceginiz link soruyorsunuz.....

biraz ayip olmuyor mu arkadaslar.....kazim koyuncu, fuat saka, volkan konak'in albumlerini para vermeden download edersek bizi temsil eden sanatcilarimizin yuzune nasil bakacagiz sonra.... lutfen biraz daha duyarli olalim...

ha bu arada her ne kadar yanlislari cokta olsa boyle bir seyi hazirladigi icin show tv ye tesekkurler.... ama bu filmagzimiza bir parmak bal calip yil boyunca gozardi etmenin ilk adimi olmasin....

SDanışmaz
26.07.2005, 16:53
Dün izLedim bunu tüyLerim diken diken oLdu.Çok gururLandim.KLibin sonundaki sarkida harikaydi...

arakop
26.07.2005, 18:23
arkadaslar konuyla pek alakali degil ama internetten indirdiginiz o sarkilar klubumuze kazanc saglamasi icin cikarilan trabzon albumunden ve siz masallah 10 milyon vermeden bunu internetten indirme yoluna gidiyorsunuz...

ha hemen simdi biz aradik ama bulamadik diye bir mazeret gelebilir ama bakiyorum o cd nin disinda kazim koyuncunun baska sarkilarini indirebileceginiz link soruyorsunuz.....

biraz ayip olmuyor mu arkadaslar.....kazim koyuncu, fuat saka, volkan konak'in albumlerini para vermeden download edersek bizi temsil eden sanatcilarimizin yuzune nasil bakacagiz sonra.... lutfen biraz daha duyarli olalim...

ha bu arada her ne kadar yanlislari cokta olsa boyle bir seyi hazirladigi icin show tv ye tesekkurler.... ama bu filmagzimiza bir parmak bal calip yil boyunca gozardi etmenin ilk adimi olmasin.... LAFI AGZIMDAN ALDIN KARDES..YAHU HALA 'UY AHA' CD SINI ALMADINIZ MI? HEM KULÜBE KATKI YAPARSINIZ CANLARIM BENIM.HADI GIDIN ALIN BAKEM

kutoz
26.07.2005, 18:45
Klip çok güzel olmus. Show Tv.nin kurulusundan bugüne, yaptigi en güzel is bu olmali. Hep yuhalayacak degiliz ya, bir kere de alkislayalim Trabzon'lu genel müdürünü. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Y.Sert
26.07.2005, 18:54
tek kelimeyle mükemmel.sohv tv yi bende affetmiyorum.ama su bir gerçek.ki diger kanallara nazaran en çok ts den bahseden sov tv.hazirlik maçlarimizi bile yayinliyorlar.diger kanallar ne yapiyor.tabiki yetmez.ama bunada sükür.tesekkürler.emegi geçen herkesten allah razi olsun.

vizarian
26.07.2005, 19:00
Biz nezaman su basinda bi agirlik yakalarsan o zaman basarili olcaz butun kanallar kahpe bizansin elinde TRT bile tarafli yayin yapiyor

FAruk
27.07.2005, 00:47
Arkadaslar bu da swoan grubunun TS ile ilgili bir parçasi daha önce linki vardi ama yine koyayim dedim.

http://rapidshare.de/files/3383454/Swoan.rar.html (http://rapidshare.de/files/3383454/Swoan.rar.html)

Sabri Kurban
27.07.2005, 15:58
Arkadaslar Ayidan post Show tv den dost olmaz. Bunu bir kenara yazin. Ne zaman Trabzonspor TV açilacak, o zaman rahatlayacagiz.

Zafer Keskin
27.07.2005, 17:06
YAW BERAT TEKKE B O KADAR DEDI ANAMADINIZ siz kardesim showdan sadece görüntü almislar yani tek katkisi odur trabzonspor tv olayi da hiç fena degil ama öle bir seyin gündeme gelmesi zor olur..

Zafer Keskin
27.07.2005, 17:45
bu arada çakir abi hakkatten kazim koyuncu klibleride mükemmel olmus...... dewamini bekleriz.....

baris_aykan
27.07.2005, 20:53
Arkadaslar Ayidan post Show tv den dost olmaz. Bunu bir kenara yazin. Ne zaman Trabzonspor TV açilacak, o zaman rahatlayacagiz.

budur agzina saglik bu isler rant meselesi ? smileys/smiley32.gif

lazyilmaz
27.07.2005, 21:23
Klipdeki o oyunculari gorup birde simdikilerle karsilastiriyorum, bir
kaz tanesinden haric hepsinin gozunu para gor etmis. Eskisi gibi
TRABZON icin degil sadece para icin oynuyor bunlar, YAZIK!!!

Kizmayin bana bu sozlerim icin, hayatimda hic sampiyonluk yasamadim o yuzden icim yaniyor.

neXX
27.07.2005, 21:31
vallah güzel olmus...show'dan hic ummazdimya smileys/smiley2.gif

DKaraduman
27.07.2005, 22:58
yaw o rapid den bise anlasilmio nasi indircez ordan sonra

tunganyan
27.07.2005, 23:56
Swoan.rar (http://dl3.rapidshare.de/files/3383454/66385327/Swoan.rar).bu olmayabilir.olmazsa ustteki linke tikla ,sonra altta FREE yaziyo ona bas. 20 saniye falan bekleyince altta Download: Swoan.rar cikiyo ona bas...

abdulkadir_gg
28.07.2005, 00:06
Ya tamam kimse show tv den böyle bisey beklemezdi ama ben hiç beklemezdim ya bu ne ya hele bir söz vardi çok hosuma gitti: GÜNES ELIMIZDEYKEN NEDEN YAGMUR SEL OLUP AKMASIN. Ya arkadas mükemmel bisey bu ya. Sampiyon olmamak için artik hiçbir sebebimiz yok. YÜRÜ BE TRABZON KIM TUTABILIR SENI.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

erhananil
28.07.2005, 11:40
Arkadaslar çok begendiniz Trabzonspor reklam filminin yapim ve yönetmenligini ve seslendirmesini Show Tv yönetmeni Mehmet Onur Imamoglu yapmistir.Kendisi de koyu bir trabzonsporludur.Daha ayrintili bilgi için www.mehmetonur.com (http://www.mehmet&#111;nur.com) a kendisinin web sitesinden ulasabilirsinizEdited by: erhananil

immortal_TS
28.07.2005, 12:03
Emegi gecen herkese tesekkürler.

Gargamel
28.07.2005, 12:13
klip super olmus hazirlayanlarin ellerine saglik smileys/smiley32.gif

Hünkar
28.07.2005, 13:11
hayret show tv sasirttin bizi hem de super bi kliple alkisi hakettiler

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

melrok
28.07.2005, 17:30
klip çok ama çok güzel. neden Trabzonsporlu oldugumuzu oldukça güzel özetliyor.

halil ibo
28.07.2005, 18:09
Birakinsu ugursuz Show tv köpegini arkadaslar.Sadece maç görüntüleri oradan alinmis.Serefsizlerin yayinladigi maçlarda ya kaybederiz.Ya da kupa aliriz,tören izlettirmez deyyuslar...

baget55
28.07.2005, 18:29
KLIP COK GUZEL OLMUS IZLERKEN TUYLERIM DIKEN DIKEN OLDU VALLA

FAMAGUSTAYI GETIR DIZE ; SONRAKI TURU GETIR BIZE TRABZONUM!!

orhan 61
29.07.2005, 05:17
gerçekten çok güzel olmus kardesim 2 gündür 200 kere seyretmistir.

bu senede kupa karadenize insallah

Murat'
29.07.2005, 18:59
insallah

Trap_Zone61
29.07.2005, 19:47
yaa ben bunu indirdim ama nie izleyemdim...media player mi aciyor..

samway
30.07.2005, 23:00
cok guzel olmus walla smileys/smiley32.gif

61trabzonomer
31.07.2005, 11:08
tek kelmyle süper gerçekten çok güzel olmus emegi geçen herkeze tesekkürler..

tunganyan
31.07.2005, 12:13
yaa ben bunu indirdim ama nie izleyemdim...media player mi aciyor..

media player-bsplayer-winamp-rad light hepsi acar da senin codec (http://www.free-codecs.com/download_soft.php?d=801&amp;s=95) problemi olabilir.. Edited by: tunganyan

Atinuri
31.07.2005, 12:26
ben de izledim gerçekten müthis bir klipti.trabzonspor famagustayielerse maçtan sonra yayinlarlar heralde.arkadan gelen kazim koyuncu-hayde trabzon sarkisi tüylerimi diken diken etti.emegi geçen herkese tesekkürler.

61-firtina
31.07.2005, 13:13
smileys/smiley32.gifmükemmel ya smileys/smiley32.gifhazirlayanlarin ellerine saglik

Hasan Ayvenli
29.05.2006, 01:06
Arkadaslar bu da swoan grubunun TS ile ilgili bir parçasi daha önce linki vardi ama yine koyayim dedim.

http://rapidshare.de/files/3383454/Swoan.rar.html</font> (http://rapidshare.de/files/3383454/Swoan.rar.html)link ölmüs arkadaslar
yeniden yükleyebilirmisiniz çok merak ettim bu sarkiyi

baronkenan61
29.05.2006, 19:15
acayip olmus abi ya

tsmaniac
29.05.2006, 20:26
akillandi bu sov tivi

kartal25
29.05.2006, 20:44
güzel olmus

cakal 61
29.05.2006, 20:46
cok hos bir klip cok hosuma gitti

gercekten sov tv akillandi

mensure 61
29.05.2006, 21:31
Harika olmus smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Mert67
29.05.2006, 22:21
show tv nin trabzon hakkinda yapmis oldugu en hayirli sey de bu herade.
süper olmus helal sana show
smileys/smiley32.gif

tsmaniac
29.05.2006, 22:48
lütfen su SWOAN I tekrar koyun link ölmüssmileys/smiley19.gif

iZzY61
31.05.2006, 22:42
smileys/smiley32.gifshow tv

morientes
01.06.2006, 14:41
Bu ne ya aglamaktan bitab düstüm ,böyle bir takim daha varmidir dünya da....................................

Erbay
01.06.2006, 14:58
Yok böyle bir sey!!!Tam bizi anlatmis

eren_61
01.06.2006, 15:17
ya herkez beyeniyo ama biz daha izleyemedik.birisi allah rizasi için koysun su linki bizde ileyelim

Mustafa Mahmutoğlu
01.06.2006, 21:22
tsk Show Tv

The Legend
01.06.2006, 22:39
ya herkez beyeniyo ama biz daha izleyemedik.birisi allah rizasi için koysun su linki bizde ileyelim

link ilk sayfada

eren_61
01.06.2006, 22:43
iyide ilk sayfadaki link açilmiyo.daha dogrusu sayfa açilmiyor.ben sitedende açmaya çalistim ordanda açamadim

Fanatik28
02.06.2006, 04:53
Link saglam, bende acildi.

Klibi izledim tüylerim diken diken oldu. Bu klibi biraz daha genisleterek, mactan önce topculara göstermek gerek. Bak o zamán nasil oynuyorlar.

eren_61
02.06.2006, 12:21
ben hala izleyemedim çünkü sayfa açilmiyo.sitedende ugrastim olmadi.birimiz yenileyipte buraya koysan olurmu?

kaplande
02.06.2006, 12:49
valla tamam güzel ama bi söz vardir AYIDAN POST GAVURDAN DOST OLMAZ

morientes
02.06.2006, 13:52
abi yönetimi meail yagmuruna tutsak Trabzonspor tanitim filmini maçlardan önce Stadda dev ekranda verseler taraftarin ve futbolcularin bu filmi izleyip delirmemeleri için ölü olmalari gerekir.Forum yöneticilerinden rica ediyorum bu isi yapalim lütfen bu filim 2 yildiz oyuncu kadar takima katki saglar

Mehmet Alemdar
02.06.2006, 14:59
III de zaten bu tanitim flimi benim pc de vardi...tabiii bende baska trabzonspor görüntüleride var...

Hasan Ayvenli
02.06.2006, 18:49
swoanun sarkisi yok mu arkadaslar kimsede

squall26
02.06.2006, 20:42
eziklerin borozanlarindan birisi olan show tv den hicbeklenmeyecek bir hareket dogrusu. tanitimi izledim genel olarak begendim fakat suresi biraz kisa gibi geldi bana buraz daha uzun iyi olabilirmis. ayrica Trabzonsporun sampiyon oldugu yillardaki maclardan ve sampiyonluk kutlama goruntuleri de eklenebilirdi. bunun yerine bir kac eski fotografla o efsane donemeler anlatilmaya calisilmis. bu bahsettigim mac goruntuleri Trabzonsporun ya da TRT nin arsivinde vardir mutlaka.

yine de show tv ye tesekkur etmek lazim boyle bir tanitim filmini hazirladiklari icin.

Lapina
02.06.2006, 20:46
smileys/smiley4.gif

Hüseyin Çümen
02.06.2006, 23:33
çok güzel olmus gerçekten neden yaptilar acaba hayret

macka61
03.06.2006, 00:25
büyüklügümüzü anladilarda ondan 1 gün herkes fenerli 364 gün trabzonsporlu

selcuk
03.06.2006, 01:46
çok güzel olmus gerçekten neden yaptilar acaba hayret

halka arz zamaninda yapilmisdi

eys_61
03.06.2006, 02:01
bi sene üzerine nerden hortladi acaba bu konu,hayirdir insallah

Schoulzen'TS
03.06.2006, 13:01
"Hayde hayde Trabzon" , bu sarki elinde olan yada upload edebilecek olan var mi arkadaslar?

Murat'
04.06.2006, 10:26
bi sene üzerine nerden hortladi acaba bu konu,hayirdir insallah

gerçekten yaaa nerden çikti bu konu bir sene oldu

jefferson61sefa
04.06.2006, 10:36
bencede baya bi oldu bu film çikali neden hala duruo dimi)?

kelkitli29
04.06.2006, 12:29
gecen sene anorthosis maclari icin cikmisti. yani o dönemde cikmisti bu film. ikinci mactan önce verecekler sanmistim, vermediler.

Gamze_TS
04.06.2006, 12:52
Ben daha yeni seyrettim gercekten guzel olmus gozlerim doldu valla .Ne icin yapmislarsa yapmislar onemli olan guzel olmasi -ARTIK SAMPIYONLUK ISTIYORUMMMMM- Ben gaza geldim futbolcular da maclardan once seyrederlerse gaza gelirler herhalde. SAMPIYONNNN TRABZONNNNhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

morientes
04.06.2006, 14:58
smileys/smiley4.gif Abi ogörüntüler trt var geçen son sampiyonluk kutlamalarini verdi kupa ali kemalin elinde ve Takim tekneyle trabzona gekiyor hepsi teknede tr3 de vermisti

Gamze_TS
04.06.2006, 20:13
Ben son sampiyonluk goruntulerini hatirliyorumTRT vardi tabi sadece o zaman sampiyon takimin klibini yapar,kutlamalarini verirdi . Hic unutmam Trabzon'da insanlara soruyorlar goruslerini, yasli bir amca "Oglum biz sampiyonluga cok alistik bizim icin hamsi yemek gibi birsey artik"demisti. Ah amcacim be buyuk konustuk gordunmu bak basimiza geleni. Bu arada dun yedigim yemegi unuttum 8 yasindayken seyrettigimsampiyonluk kutlamalarini ve o anki mutlulugumu hatirliyorum. Darisi sampiyonluk goremeyen genc arkadaslarin basina insallah hepberaber kutlariz yakinda...

Mayls
05.06.2006, 09:31
Ben son sampiyonluk goruntulerini hatirliyorumTRT vardi tabi sadece o zaman sampiyon takimin klibini yapar,kutlamalarini verirdi . Hic unutmam Trabzon'da insanlara soruyorlar goruslerini, yasli bir amca "Oglum biz sampiyonluga cok alistik bizim icin hamsi yemek gibi birsey artik"demisti. Ah amcacim be buyuk konustuk gordunmu bak basimiza geleni. Bu arada dun yedigim yemegi unuttum 8 yasindayken seyrettigimsampiyonluk kutlamalarini ve o anki mutlulugumu hatirliyorum. Darisi sampiyonluk goremeyen genc arkadaslarin basina insallah hepberaber kutlariz yakinda...

insallah

Mehmet Öztürk
06.06.2006, 21:55
Sampiyonluk istiyorum!

BOZOHAN
08.06.2006, 19:18
ya bu kilibi izleyince gözlerim yasariyor. mütis bir sey trabzonsporlu olmak.

trabzonluasi
11.06.2006, 20:59
HELAL OLSUN SONUNDA DOGRU YOLU BULDULAR