PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D.Kiev 1-2 TRABZONSPORUM

Sayfa : [1] 2

trapezus61
05.08.2004, 00:47
D.Kiev- TRABZONSPOR maçinin oynanacagi kesin tarih ve saat belli oldu...

TARIH:10 AGUSTOS2004 SALI

SAAT:20.00

STAD:KIEV

Evet artik sira D.Kieve geldi... Rakip zor ve avrupanin tecrübeli takimlarindan biri. Eskisi kadar popüler olmasada etkili futbolculara sahip. D.Kiev kadrosunda Rincon, Verkapovskis gibi avrupanin çesitli ülkelerinden tam 19 futbolcu bulunduruyor. Geçen senede Sampiyonlar liginde mücadele eden Kiev ekibi topladigi 7 puana karsin gruptan çikmayi basaramamisti. Kievin bir diger özelligi de geçen yil sampiyonlar liginde evinde oynadigi hiçbir maçi kaybetmemesi...

Hadi hayirlisi bakalim... Akilli oynayan ve gününde olan bir TRABZONSPOR bu Kievi eler ve sampiyonlar ligine girer diyorum... Yniliyor muyum???Edited by: Emorfo

kelkitli29
05.08.2004, 00:58
sali günü olmasi cok kötü oldu. hadi hayirlisi. oyuncular baya zorlanacak ya. 1,5 haftada 4 mac

Guests
05.08.2004, 01:20
kiew tam disimize göre yenilmiyecek bir takim degil trabzon trabzon gibi oynarsa real gelsin hepsini yeneriz

kadirsa_2000
05.08.2004, 01:26
Eveeeet artik konusabilirim, turu geçtik, sira geldi D.Kiev'e. Ben yürekten inaniyorumki TRABZONSPOR'UMUZ S.Riga karsisindaki hamligi, bocalamayi yasamayacak D.Kiev karsisinda, evet zor mücadeleler olacak ama o hamligi yasamayacak Allah'in izniyle...

Harun-61
05.08.2004, 01:39
sali günü olmasi cok kötü oldu. hadi hayirlisi. oyuncular baya zorlanacak ya. 1,5 haftada 4 mac
RABBIM c.c yar ve yardimcimiz olsun....amin...

Harun-61
05.08.2004, 01:46
<CENTER>Ukrayna Seyehat Organizasyon Programi
</CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/gidis.jpgTRABZONSPOR UKRAYNA ( D.KIEV)
SAMPIYONLAR LIGI ÖNELEME 3.TUR.1.MAÇ PROGRAMI

Sevgili Trabzonsporlular !

Sampiyonlar Ligi yolundaki Trabzonspor?umuzun 10 Agustos 2004 Sali aksami Saat: 20.00?de Dinamo Kiev ile Kiev?de oynayacagi Sampiyonlar Ligi öneleme maçi 3.tur ilk maçinda asagidaki program dogrultusunda kafilemiz ile birlikte özel uçakla seyahat etmek isteyen, degerli taraftarlarimizin belirtilen tarihe kadar kulübümüze müracaat etmeleri gerekmektedir.

Not: Yesil pasaport sahiplerine vize uygulanmamaktadir.Normal Pasaport sahipleri için pasaportlari ve gerekli evraklari (1 Adet arka fon beyaz fotograf dahil) 05.08.2004 Persembe günü saat 14:00?a kadar kulübümüze ulastirmalari gerekmektedir.

Program :

9 Agustos 2004 PAZARTESI SAAT:12.20 TRABZON-KIEV (THY ÖZEL UÇAK)

10 Agustos 2004 SALI SAAT: 20.00 D.KIEV-TRABZONSPOR MAÇ

11 Agustos 2004 ÇARSAMBA SAAT: 02.20 KIEV-TRABZON (THY ÖZEL UÇAK)

Son müracaat tarihi: 07.08.2004 Cumartesi Saat: 12.00

Ücret: 445 EURO
: 200 EURO ( Otel konaklamasi ve Vize ücreti hariç)

Ücrete Dahil olanlar:
- Havaalani-Otel-Stadyum-Havaalani otobüs transferi
- Otel konaklamasi
- Maç bileti temini
- Vize ücreti

Müracaat :

Tel : 325 09 67 pbx
Fax : 325 55 15
325 94 03

FERO61
05.08.2004, 02:27
SALI SALLANIR

INSALLAH BI SAKATLIK OLMAZDA MACI EN KÖTÜ IHTIMAL BERABERLIKLE BITIRIRIZ...

COK ZOR BI MAC ..ADAMLAR HIZLI KONTRA ATAKLARA CIKAN VE COK KOSAN BI TAKIMA SAHIP

ALLAH KOLAYLIK VERSIN YETERKI SU S.LIGINE BI ADIMIMIZI ATALIM GERISI GELIR

EmrahYalçınalp
05.08.2004, 08:51
Ah Tolga aahhh...!

Yine de tur bizim... Yari finalde Fener'i istiyorum diyecegim ama onlar sifirci, mizikçilik yaparlarsmileys/smiley17.gif

$FIRTINA61$
05.08.2004, 10:24
ne olursa olsun 1gol atmamiz lazim cok önemli bir gol

Emre7
05.08.2004, 10:58
orda gollü beraberlik=tur bukadr daha ne diimsmileys/smiley36.gif

Badaloğlu
05.08.2004, 11:11
Ilk maçin Kievde olmasi bizim için bir avantajdir.Kiev maçinda golde yiyebiliriz ama ben inaniyorumki bu maçtada gol atacagiz.Kiev maçinda defans kurgusu çok önemli Tolga Erdinç'in yklugu bir handikap ama inaniyorumki bu maçi Alahin izni ile geçeriz.Trabzonda fazla is birakmayacagiz.Kievdeki maçta Gökdeniz muhakkak gol atacak buna gönülden inaniyorum.Forvette belki Yattarayi gene yedek baslatabilir hoca,orta sahada pres yapan,kosan adamlar oynayabilsir.Adem Koçak ve Hüseyinin yaninda mücadele gücü yükseek Hasan'da oynayabilir.Tyafun; Tolganin sakatlginda güçlü fizigi ile kadroda olmali,Volkan oynarmi?bilmem form durumuda önemli tabii!...

Ne olursa olsun bu maçtan güzel bir sonuç alacagiz buna inaniyorum.

Şahinoğlu
05.08.2004, 11:17
Evet bende :Badaloglu'na katiliyorum Kiev'de Gökdeniz resitali izleyebiliriz en önemli sorunumuz defans onuda yüksek konsantrasyonla hatasiz atlatiriz insallah bekle bizi Champions Leuge.

Tandogan
05.08.2004, 12:41
Bu sakatliklar çok kötü ve çok zamansiz oldu.Tarihimizin en önemli firsatini yakalamisken sakatliklarla bogusuyoruz.Tayfun ve D'Haine ikilisi bu durumda göbekte oynayacak herhalde.Erdinç'in durumu nasil bilmiyorum.Ama her seye ragmen takima güveniyorum.Güçlü rakiplere karsi daha iyi oynayacagimizi düsünüyorum.

serdar61
05.08.2004, 13:04
ASLINA BAKARSANIZ BU MAÇ BELKIDE AVRUPADA OYNAYACAGIMIZ EN ÖNEMLI 2 'LI maçin birinci ayagi.... eger kazanirsak ilk kez sampiyonlar ligine katilacagiz. Bunun bilincinde olursak turu geçmede problem yasamayiz gibi geliyor. zannediyorum da öyle olacak geçeçegiz. bu turu

dinceraydogan
05.08.2004, 13:05
Kim ne derse desin bu maçik kilit oyuncusu verpakovskis. Adam Gökdenizin bie degisik versiyonu dikine aniden hizlanip golünü atiyor.(bakiniz Türkiye:-Letonya:2 Letonyanin 2. golü) Defansimizin agir oyunculardan kurulu oldugunu düsündügümüzde büyük handikap bekliyor. Kesinlikle ordan yenilgi iile dönmememiz gerekiyor.Riga maçi 1-0 bitseydi büyük ihtimalle elenmistik. Bu nedenle gollü beraberlik bizim çok isimize gelir.

Badaloğlu
05.08.2004, 14:25
Kim ne derse desin bu maçik kilit oyuncusu verpakovskis. Adam Gökdenizin bie degisik versiyonu dikine aniden hizlanip golünü atiyor.(bakiniz Türkiye:-Letonya:2 Letonyanin 2. golü) Defansimizin agir oyunculardan kurulu oldugunu düsündügümüzde büyük handikap bekliyor. Kesinlikle ordan yenilgi iile dönmememiz gerekiyor.Riga maçi 1-0 bitseydi büyük ihtimalle elenmistik. Bu nedenle gollü beraberlik bizim çok isimize gelir.

Bence Verpakovskiyi Hasanla kitlememiz lazim,en azindan oyununu bozar.Hasan çogu kimse begenmesede adami kitler, kelepçeyi vurur.Süratide vardir Verpakovskiyi bence bu sekilde kitlemeli...D,Hane yerine bence göbekte Hüseyinle Tayfun oynasin Hüseyin havadan Tayfunda sürati ile bir çok pozisyonu kapayabilir.Sagda Emrah,solda Hasan oynar Hüseyinin yerinede Thijs monte edilebilir.Yanina Adem Koçak oynar solda Celalaeddin banko.Fatih, Gökdeniz ve Mehmet Yilmazda gerekeni yapar artik.Gidisata göre Yattara oyuna girerama muhakkak oynamali!...Diri bir Yattara 60.dakikadan sonra Kiewin sol bekini dagitir.Felç eder.Benim kurgum budur.Ama Kiewi 1 maç seyretsem sizeçok özel bir kadro yapardim.

murat
05.08.2004, 14:34
Ahmet abi masalllaah yani takimi seyretmeden cozdun smileys/smiley2.gifBence full atak oynamaliyiz adamlara nefes aldirtmadan tum saha presle ve sert futbolla durdurmaliyiz cunku bunlarin hizli adamlari cok tama kontra takimi ama biz kontra takimlarini severiz Genclerbirligi gibi smileys/smiley36.gifYani finalde genclere nasil atak ve presli oynadiysak bunlara oyle oynamaliyiz..

Harun-61
05.08.2004, 14:38
ins. defansta problem yasamayiz...

ahmet abi smileys/smiley32.gif

Salih61
05.08.2004, 14:46
ins. defansta problem yasamayiz...

ahmet abi smileys/smiley32.gif Allahin izniyle yasamayiz....

Badaloğlu
05.08.2004, 15:08
Usaklar tabi Volkanin durumunu bilmiyoruz,oynarmi oynamazmi ama oynarsa takimda bir iki degisiklik yapilabilir.Sol tarafimiz saglam olur.Bu tip maçlarda Murat bence rakibimiz Gençlerbirligi gibi oynamaz.Keske oynasa ozaman Yattara hemen oynamali ama bence kontrollü oynayip sabirla top çevirmek en akillisi,birde Trabzonunu düsünerek bu kadar açik ve riskli oynamazlar.Helede Riga maçini seyreden hocalari dahada bir tedirgin olacaktir.Orada atacagimiz gol yada goller bizi turu getirecektir.Bundada en büyük pay Gökdenizin vede Yattaranin olacaktir.

CaMoKa
05.08.2004, 15:14
Allahin izni ile bu turu geçeriz korkmayin defansta problem olmaz(iddali kullanilmistir)dinamo kiev kimmis verpakovskis kimmis biz KARADENIZ FIRTINASI TRABZONSPORUZ ulen o kadar

Çebi
05.08.2004, 15:15
deplasmanda atacagimiz bir gol bile büyük avantaj olur.....yattara en az 1 devre oynamali...Ziya hoca riga daki korkak tarzindan vazgeçmeli....

corleone
05.08.2004, 15:17
ilk maçin disarida olmasi büyük avantaj karsimizda adam gibi bi takim var artik en azindan top oynamayi biliyorlar ona göre taktikle oynarsin yattara ikinci devre oynamali daha tehlikeli oluyor rakip önlem alamiyor dengeyi bozuyor umarimöyle olur ..

CaMoKa
05.08.2004, 15:23
ilk maçin disarida olmasi büyük avantaj karsimizda adam gibi bi takim var artik en azindan top oynamayi biliyorlar ona göre taktikle oynarsin yattara ikinci devre oynamali daha tehlikeli oluyor rakip önlem alamiyor dengeyi bozuyor umarimöyle olur .. kesinlikle dogru ancak ilk devre defansi hirpalamak lazimki yattaranin isi kolaylassin bunuda yapacak Kaptanimiz FAtih Sultan Tekke var

ahmetturk
05.08.2004, 15:42
çok zor maç olacak insallah tur bizim olur. FB nin rezil ettigi türkiyenin gururunu kurtaririz. Edited by: ahmetturk

schumi
05.08.2004, 15:58
ZOR MAÇLAR OLACAK AMA YINEDE BIZ DAHA ISTEKLI OLACAGIZ!

ZIYA HOCAMIN VERECEGI TAKTIKLE KITLERIZ DINAMO KIEVE

Tandogan
05.08.2004, 16:02
Benim en büyük korkum rakibin forvetlerinin hizli olmasi.Bizde Tolga da yok.D'Haine agir.Savunma blogunun çok dikkatli olmasi lâzim.

Ama bu maçtan çok umutluyum.Çünküözellikle Avrupa için psikolojik olarakoyuncular havaya girmeye basladi.Yakalanan bu firsati kaçirmayacaklarina inaniyorum.

zisinoli
05.08.2004, 17:05
Kiev maçi çok zor olacak. Bizler için çok önemli. Ilk kez sampiyonlar ligine katilan Anadolu takimi olacagiz yine. Futbolcular ve taraftar bunun bilincinde ama yönetim için aynisini maalesef söyleyemeyecegim. Simdi Tolga sakatlandi, Erdinçde sakat iyilesse bile performansi ne olur. Defans SOOOOOS. Keske bir kaliteli defans oyuncusu alabilseydik.Allah yardimcimiz olsun ve bizlere sampiyonlar ligine katilma mutlulugunu yasatsin. Bu sefer sans bizden yana olur insallah. Katilirsak çok sey degisecek çooook....

murat
05.08.2004, 17:17
bu sezona ayni gecen sezon gibi giriyoruz hep eksikler var, gecen sezonda gec transfer ve cezali futbolcular yuzunden eksik baslamistik, Allah sakatliktan korusun adam kalmadi..

kadirsa_2000
05.08.2004, 18:41
Ilk maçin orada olmasi bence de büyük avantaj. Yanilmiyorsam Ziya Hoca'mizin bir zamandedigi gibi;"Golü nasil olsa atariz yeterki yemeyelim" .

Böyle yetenekli hücum adamlariyla Allah'in izniyle atariz, yeterki yemeyelim, yersekte çikarabilecegimiz kadar...

Harun
06.08.2004, 08:31
Kiev eski gücünde degil.Biz oynadigimiz bu futbola yeneriz diye düsünüyorum.Ayrica Kiev ,Riga gibi 7 kisi savunma yapmaz yani gol atmamiz dahada kolaylasacak.Orda kontra futbol oynarsak sansimiz daha fazla olur.Avni Aker'de galibiyet kaçinilmaz zaten.

Harun-61
06.08.2004, 11:12
Ilk maçin orada olmasi bence de büyük avantaj. Yanilmiyorsam Ziya Hoca'mizin bir zamandedigi gibi;"Golü nasil olsa atariz yeterki yemeyelim" .

Böyle yetenekli hücum adamlariyla Allah'in izniyle atariz, yeterki yemeyelim, yersekte çikarabilecegimiz kadar...

Kiev'in sadece hucüm oyuncularindan cekiniyorum...smileys/smiley18.gif

Muhalif
06.08.2004, 12:29
maç ortasahada bitecektir.. tahminimce ziya hoca ilk maça 4-5-1 çikar.. ileride tek fatih.. ardinda gökdeniz.. ortasahayi ele geçirirsek defansta erdinç ve tolganin yoklugunu tolere edebiliriz diye düsünüyorum.. geriye duran toplar kaliyor onda da petko ya duaciyiz.. karel ve tayfun yan toplarda erdinç-tolga gibi etkili olamaz.. petko da bosa çikmazsa o is çözülür.. hizli letonyaliya ve florin cernat a dikkat diyorum ben.. özellikle cernat i adem durdurur ancak.. hayirlisi bakalim..

Çebi
08.08.2004, 15:48
BU ARADA MAÇ SALI GÜNÜ SAAT 20:00 DE SHOW TV DE

Onur1967
08.08.2004, 15:54
ben Trabzonspor'umuzun d.Kiev karsisinda da galip gelebilecegine inaniyorum.

Skonto Riga karsisindaki futbol D.Kiev maçinda da tekrarlanirsa o maçin galibiyetle sonuçlanacagindan eminim.

Insallah Trabzonspor'umuz D.Kiev karsisinda da tur atlayarak bir zafere dha imza atar.

#10 Fietra
08.08.2004, 16:37
Dinamo Kiev Ukrayna'nin en iyi takimi.Ve çok zor maç olacak.

Orta Saha da Rincon ve Cernat var!

Forvette ise Verpa ve Nanni gibi adamlar var.

Ayrica Letonyali Rubinsde bu takimda.

Kalecilerininde çok tecrübeli oldugunu duydum.

Rincon-Cernat-Verpa-Nanni 4 lüsüne

Gökdeniz-Yattara-Mehmet-FAtih 4 lüsüyle insallah karsilik verecegiz.

Oradan 1-1 veya 2-2 gibi bir skorla dönmeliyiz.

Akerdeki maçta büyük ihtimal yokum.Ama gelme durumumda var.BMN'de büyük bir organizyon olursa neden gelmeyeyimsmileys/smiley1.gif

Onur1967
08.08.2004, 16:46
Orada gol atarsak ALLAH'in izni ile bir de tur atlasak varya bence TRABZONSPOR avrupa da çok is yapacaktir.

En büyük Trabzonspor !!!!!!!!

lazkaya
08.08.2004, 18:33
TUR BIZIMDIR

Efrasiyab
08.08.2004, 18:37
defans cok dagilmis acilen tolga ve erdincin donmesi lazim yoksa turu gecmemiz cok zor gozukuyor

Muhalif
08.08.2004, 19:18
petkoya çok is düsecek gibi.. su gildir gicik kayseri maçinda bile maçin kahramanlarindan biriydi.. umarim süper oynar da hiç degilse ümitvar bir skorla döneriz kiew den..

$FIRTINA61$
09.08.2004, 00:48
ya arkadaslar trabzonun resmi sitesinde macin sat .20:00 baslayacagini gösteriyo ama show reklaminda sat 19:30 da göstereceni söylüyo?kac da basliyo simdi

liginefendisi
09.08.2004, 01:12
Selam
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Bence de mutlaka gol atmaliyiz...oradan alacagimiz 2-1 lik maglubiyet, 0-0 dan daha iyidir bence...Ancak bizim gol atamadigimiz son resmi maç geçen sezonun ikinsi yarisindaki Sebat maçiydi...Bu maçtan sonra tüm maçlarda gol atmayi becerdik...Yani takim gol bulmakta pek sikinti çekmiyor...Ziya Hoca da bu gerçegi bildiginden bence maça ortasahayi kuvetlendirerek çikacak...
Arkadaki defans 4 lüsünün uyumu soru isareti oldugundan bence isi defansa birakmadan ortasahayi kalabalik tutarak halletmeye çalisacakdir....Bunun içinde maça Kayseri maçinin 11 den Yattara yi çikartip yerine Thijs?i koyarak maça baslamasi beni sasirtmaz...Ya da fovetteki tercihini Yattara nin yerine savunma yönüde kuvvetli olan M.Yilmaz dan yana kullanabilir...
Rakibin forvetinde hava toplarinda etkili Nanni ve 100 metreci Verspakovskis var...Nanni nin agir bir sakatlik geçirdigini duymustum su an oynuyor mu onu bilmiyorum,ayrica ortasahalarindaki Belarus lu oyuncuda çok iyi...Verspakovskis?i durdurmak için adam markaji bence çok yanlis bir tercih olur zaten bu Ziya Hoca ninda bugüne kadar tercih ettigi bir sistem olmadi hiç...Verspakovskis kapali savunmada siradanlasan bir oyuncu, önemli olan alan savunmasini iyi yapip ona bos alan birakmamak bence...
Sonuçta Ziya Hoca ve topçular bugüne kadar hep ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalistilar...Bu serinin T.S. nin 96 yilindan beri oynayacagi en önemli maçlara sahne olacagi düsünülürse ben oyuncularin sistem veya sonuç ne olursa olsun terlerinin son damlasina kadar kosacaklarina inaniyorum...Dinamo bu turu bizden daha çok isteyemez.Aradaki bu hirs bence bütün eksikliklere ragmen en büyük avantajimiz....Haydi usaklar Çarsamba aksamlarimizi senlendirin bu yil!!!!!!

unyelimetin
09.08.2004, 01:19
Kiev maçinin çok zor olacagi kesin.Dogrusunu isterseniz tam kadro çikabilseydik maça sansimiz %50 derdim.Simdi ise isimiz daha zor.Çünkü en önemli bçlge defans blogumuzda üç eksik var.Genç Selim'i de katarsak dört eksik eder.M.Yilmaz'in durumu ne olacak o da belli degil tabi.

Bence ne kadar savunma yaparsak yapalim Kiev'den gol yeriz.Ama üzerimize gelecek olan Kiev'e gol atmak çok zor olmaz.Yeterki biraz sans yanimizda olsun.Verpakovskis çok hizli bir oyuncu.Karel ise birebir de kolay geçiliyor.Kesinlikle defans çizgi halinde yakalanmamali.Karel veya Tayfun sarkik oynayip arkada süpürücülük yapmali.

Gol atalim da ne olursa olsun.Her seye ragmen tüm bu olumsuzluklara ragmen bu formanin Avrpa'da bir agirligi var.Bu agirlik insallah kendini gösterecektir.1981-82 sezonundaki rövansi daalmis oluruz.

Allah yardimcimiz olsun.

serdar61
09.08.2004, 02:04
ben bu maçta yattara oynarsa hiç bir problem yasamicamizi düsünüyorum. yani adam ters adam abis. sagi solu belli olmuyorsmileys/smiley36.gif

CAFER ÖZER
09.08.2004, 08:43
Bu maçtan beraberlikle dönebilrisek yada 2-1-,3-2 gibi malubiyetlerde avantajli skor olabilir.aslinda defans oyuncularimizin hepside sakat olmasa idi tur garanti olurdu ama.su andaki defans evlere senlik.Sampiyonlar ligine katilalim yeter .insallah katiliriz eger katilamaz isekte bunun vebali yönetime aiittir.Transfer yapmadiklari gibi eldeki hazir oyuncularida gönderdiler.madem trnsfer yapmayacaktiniz bari eldekileri göndermeseydiniz.

insallah 2-1 yenecegiz gibi içimde bir his var

deco
09.08.2004, 09:43
Bu maçta gol atmak veya yenilmek önemli degil bence.Avni akerde is bitiyor unutmayin.Ordaki sonuç ne olursa olsun bu maç 180 dakika.Ve allahin izniylede avantajli bir skor alip.Devler ligine ilk adimimizi atacaz.Takimimiz bugun saat:13.45 uçagi ile kiev e hareket ediyor.

metehan
09.08.2004, 11:19
Sansa çok ihtiyacimiz olan bir maç. Açikcasi defanstaki problemler beni çok endiselendiriyor. Mecburen, oyunu yavaslatip, rakibi uyutup, kontra ataklarla gol arayacagiz. Yani çogumuzun hoslanmadigi oyun sistemini uygulayacagiz. Ama baska çare de yok. Insallah istedigimiz gibi bir sonuç çikar.

ARAGORN01
09.08.2004, 11:27
Evet mecburen bu defans oyunculari ile rakibi uyutmaktan baska çaremiz yok. Çünkü ortasahada tamemen defansa yardim etmeli. 4-5-1 oynayacagimizi saniyorum. Sans yanimizda olsun ve yaptigimiz birkaç kontratak gol olsun...

murat
09.08.2004, 11:36
cok zor cooookkk, valla ne diiim Allah yardimcimiz olsun Petko iyi gununde olur umarim..

My
09.08.2004, 11:39
Bence bu maçta Gökdeniz' e çok is düsecek...

melrok
09.08.2004, 11:40
banada kiev maçini kazanacagiz gibi geliyor. takim çok talihsiz günler geçiriyor defansin hepsi sakat olurmu be kardesim!!!! Gökdeniz kendini toplar ve fatihle mehmete yardimci olabilirse rahat aliriz

Badaloğlu
09.08.2004, 11:44
Her ne olursa olsun biz orada gol atacagiz buna inaniyorum.Defansimizda sikintida olsa bu maçi alacak güçteyiz.Ahada haburaya yaziyorummmmmmmm!...En ötü ihtimalle gollü beraberlik maglubiyet benim kitapta yazmiyor.2-1'de alabiliriz maçi 3-2'de hücum oyuncularimiz kaliteli defans eksik olabilir.Sagdan Yattara soldan Celaleddin getirecek Gökdeniz,Fatih atacak bu kadar!...karaqdeniz insani zoru sever korkusuzca delikanli gibi oynayip alacagiz maçi!...Ah Ah!...Kesek Kiew'e gidebilsek!...

kuzey_lee
09.08.2004, 12:12
allahin izniyle bu maçi alacaz.gollu beraberlikler isimize gelir ama galibiyet varken beraberlik niye..

tekke bence bu maçta klasini gösterip maçi kurtaracak

Kaya
09.08.2004, 12:19
Allah yardimcimiz olsun. Insallah güzel bir skorla dönüp bu isi bitiricez.

Tandogan
09.08.2004, 12:33
Bu maçta kalecimiz Petko, insallah Kayseri maçinda oldugu gibi gününde olur.Tarihimizin en önemli maçlarindan biri.Bende heyecan simdiden basladi.

Bir kaç maçtir istedigimiz seviyede olmayan Gökdeniz'e bu maçta çok güveniyorum ve bir patlama yapacagini umut ediyorum.Zaten ilk görünüste maçin gidisatinin tam Gökdeniz'e uygun bir sekilde geçecegini tahmin ediyorum.Son maçlarin yildizi Yattara'ya çok dikkat edeceklerdir.Insallah biz de onlarin forvetteki hizli adamlarina yeterince dikkat ederiz.

trapezus61
09.08.2004, 13:18
ÇOK ZOR OLACAK ÇOOKK. AMA GEÇECEGIZ ONLARI. INANIYORUM....

grandiose
09.08.2004, 13:28
göreceksiniz,çok zor geçecek ama bu maçtan sonra uzun yillar dilimizde bir 'KIEV PANTERI' benzetmesi dolasacak.. ve onu kurtardiklariyla hep bas üstünde tutacagiz.. avantajli skor kesinlikle gelecek.. bir de Gökdenizi izleyin bu maçta... sorumluluk nasil alinir,onda göreceksiniz.. içimden geçende yanilmadim.. Allah utandirmasin..

BILALPS
09.08.2004, 13:29
valla zor maç ama dualarimizla beraber insallah güzel bir skor alip döneriz.

bu arada maç saat 20 30 da....

HERKES TRABZONSPOR IÇIN DUA ETSIN

Onur1967
09.08.2004, 14:46
Insallah bu turu geçersek :

katilim parasi : 5,2 trilyon

Galibiyet : 600 milyar ; beraberlik : 400 milyar

Ayrica televizyon yayinparasi + yeni sponsorluklar+ söhret düsünüldügünde TRABZONSPOR'un ileriki yillari oldukça parlak olacaktir.

FERO61
09.08.2004, 15:34
rüyamda gördüm arkadaslar

kieve 3 tane caktik (gökdeniz,mehmet yilmaz ve ben)

gerci mehmet yilmaz sakat sanirim ...

insallah tersi cikmaz ....süper oynadik ama :) insallah rüyamda gördügüm gibi 3 tane cakariz da sudevler ligine bi katiliriz...

Onur1967
09.08.2004, 15:44
Haydi Trabzonspor'um bu turu da atla da bizi yeniden sevince bog.

Sen yaparsin Trabzonspor'um

Onur1967
09.08.2004, 15:44
<TABLE align=center border=0 cellPadding=2 cellSpacing=2 width=400>
<T>
<TR align=middle bgColor=#e0eaff =kucukYazi>
<TD width=40>Saat</TD>
<TD width=100>Tür</TD>
<TD width=240>Program Adi</TD>
<TD width=60>Açiklama</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR align=middle bgColor=#f2f6ff =kucukYazi>
<TD width=40>07:00</TD>
<TD width=100>Çizgi Dizi </TD>
<TD width=240>Sevimli Kahramanlar </TD>
<TD width=60></TD></TR>
<TD width=40>08:00</TD>
<TD width=100>Dizi </TD>
<TD width=240>Ask Çikmazi </TD>
<TD width=60></TD></TR>
<TD width=40>09:00</TD>
<TD width=100>Dizi </TD>
<TD width=240>Asi Melek </TD>
<TD width=60></TD></TR>
<TD width=40>10:00</TD>
<TD width=100>Türk Sinemasi </TD>
<TD width=240>Hersey Oglum Için </TD>
<TD width=60></TD></TR>
<TD width=40>12:00</TD>
<TD width=100>Yerli Dizi </TD>
<TD width=240>Asli Ile Kerem </TD>
<TD width=60>http://www.showtvnet.com/yayinakisi/images/ack.gif (http://www.showtvnet.com/yayinakisi/index.asp?tarih=8/10/2004#) </TD></TR>
<TD width=40>13:15</TD>
<TD width=60></TD></TR>
<TD width=40>14:15</TD>
<TD width=240>Vukuat Var </TD>
<TD width=60></TD></TR>
<TD width=40>16:15</TD>
<TD width=240>Yarim Elma </TD>
<TD width=60>http://www.showtvnet.com/yayinakisi/images/ack.gif (http://www.showtvnet.com/yayinakisi/index.asp?tarih=8/10/2004#) </TD></TR>
<TD width=40>17:30</TD>
<TD width=240>Tatli Hayat </TD>
<TD width=40>19:30</TD>
<TD width=100>Haber </TD>
<TD width=240>Show Tv Ana Haber </TD>
<TD width=60></TD></TR>
<TD width=40>19:45</TD>
<TD width=100>Spor </TD>
<TD width=240>Spor Sayfasi </TD>
<TD width=60></TD></TR>
<TD width=40>20:00</TD>
<TD width=100>Spor </TD>
<TD width=240>Dinamo Kiev-Trabzonspor </TD>
<TD width=40>22:00</TD>
<TD width=100>Dizi </TD>
<TD width=240>Band Of Brothers (Kardesler Takimi) </TD>
<TD width=60></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TD width=40>00:10</TD>
<TD width=100>Sinema </TD>
<TD width=240>Diabolique (Seytani) </TD>
<TD width=60></TD></TR>
<TD width=40>01:45</TD>
<TD width=100>Haber </TD>
<TD width=240>Son Haber </TD>
<TD width=60></TD></TR>
<TD width=40>02:15</TD>
<TD width=100>Spor </TD>
<TD width=240>Super Lig </TD>
<TD width=60></TD></TR>
<TD width=40>03:00</TD>
<TD width=240>Son Tren </TD>
<TD width=60></TD></TR>
<TD width=40>04:45</TD>
<TD width=60></TD></TR></T></TABLE>

denizci61
09.08.2004, 15:45
KIEV maçlari dönüm noktamiz, geçersek ve de CL'e girersek,Istanbul surlarini yeniden parçalayacagiz...

te4cher
09.08.2004, 15:59
Kiev'de iyi bir sonuç alsa yeter trabzonuma...

çünkü trabzonda pasalar gibi taraftarinla beraber aliriz maçi

Mehmet
09.08.2004, 16:26
Bu Dinamo Kiev maçi ne Skonto Riga maçina benzeyecek ne de
Kayserispor maçina.. Belkide en zor maçlardan bir tanesi olacak.

Dinamo Kiev kendi evindeki maçta hiç süphesiz avantaj sagayacak skor için oynayacak.. Dolayisiyla eger bizim defans onlara gol pozisyonu vermezse yakalayacagimiz kontra ataklarda goller bulacagimizi
tahmin ediyorum. hele rakip saha da Yattara topu teke tek yakalamasin !

murat
09.08.2004, 16:59
bence bu mac ortasahayi karabalik tutmak lazim, ortasahamizi kolay gecerlerse ozaman yandik, pas hatasi yaparsak adamlar 2 topla kaleye iner.

Alan birakmayip cabuk kontralarla gol aramaliyiz. Ozellikle kanatlardaki oyuncularin dikatli olmalari lazim bunlar cok cabuk kaleye inebilyiorlar ve kanatlari iyi kullaniyorlar bunu yaparken. Tabi benim birkac kere izledigim Kievse hala, PSV i2 kere(sanirim)yenmistiler zamaninda.

Haydi Trabzonum haydiiiii

bordomavi
09.08.2004, 17:47
haydi trabzonum tum trabzonllar seninle devir dinamoyu kievi

Emin
09.08.2004, 17:57
Içimde 2 yada 3 sifir yenecegiz gibi bir his var. Hayirdir insallah....

Tarihimizin en büyük firsati bu. Yendik yendik yenemedik birdaha bu kadar kolay rakip çikmaz. Insallah turu atlayacagiz.

denizci61
09.08.2004, 18:24
Yarin Ikinci bir LYON zaferi olursa düsünemiyorum, uzun sokagi,meydan'i,tüm Türkiye'yi....

Recep Çaltepe
09.08.2004, 18:42
bugünkü gazetelerden birinde ziya hocanin "dis sahada macera aramayacagiz" sözü vardi. yüzde yüz katiliyorum ve alacagimiz (en kötü ihtimalle) gollü beraberlik eminim ki bizi yüzde yüz cl'ye çikaracaktir.

tamer__61
09.08.2004, 18:51
kiev macini hangi kanaldan izleyecegiiiz bilen varmii

Recep Çaltepe
09.08.2004, 19:23
show tv de

CaMoKa
09.08.2004, 19:56
KIM BUNLAR

Harun
09.08.2004, 20:19
En çok korktugum nokta hep ayni onbirle sahaya çikmamiz .Bakalim futbolcularimiz buna ne kadar dayanabilecek.Insallah avantajli bir skorla döneriz.

denizci61
09.08.2004, 20:19
olsa olsa ... bunlar

furkanca
09.08.2004, 21:07
Dinamo Kiev maçindan alacagimiz bir beraberlik bize turu getirir. Öncelikle böyle bir skor için oynayacagiz.Bu maçta Hüseyin defansa yakin oynamali.

Petkoviç

Emrah,De Hane,Tayfun,Hasan

Hüseyin

Yattara,Adem,Thisj,Celaleddin

Gökdeniz,Fatih

furkanca
09.08.2004, 21:09
Dinamo Kiev maçindan alacagimiz bir beraberlik bize turu getirir. Öncelikle böyle bir skor için oynayacagiz.Bu maçta Hüseyin defansa yakin oynamali.

Petkoviç

Emrah,De Hane,Tayfun,Celalettin

Hüseyin

Yattara,Adem,Thisj,Gökdeniz

Fatih

Tandogan
09.08.2004, 21:58
Adamlar galiba tamamen Sampiyonlar Ligi'ne kendilerini hazirladiklari için, ligdeki maçlara hep yedeklerle çikiyormuslar.Ziya Dogan da, Kayseri maçi öncesi açiklama yapmisti:"Izlemeye gitmeye pek gerek yok, çünkü sahaya ikinci kadroyla çikiyorlar" diye...Yani adamlar bize nazaran daha dinç ve daha tecrübeliler.

Zor maç olacak ama biz zor anlarin takimiyiz.

tswonder
10.08.2004, 01:05

Petkoviç

Hüseyin

Gökdeniz,Fatih

bencede hüseyin defansa yakin oynamali, önünde de thijs.

birkac dakika sonra cok önemli bir güne baslangic yapiyoruz buralarin saati ile. Artik bize düsen dua etmek. Insallah Rabbim bu günün aksaminda da yüzümüzden gülümsemeyi eksik etmez...smileys/smiley1.gif

Tolgaa6161
10.08.2004, 01:17
in$allah

bana gore bumac 0-2 bitergoller gokdenizden

JuaN_JuaN
10.08.2004, 02:03
telasa gerek yok bence en kolay kurayi çektik zaten

orada bir gol atarsak hele hele ilk golü biz atarsak çogu gitti azi kaldi demektir...

KeLLoO
10.08.2004, 03:38
Her firsatta ortaya atilan defans sorunu bence bizi bu maca dogru yönde hazirladi.Defans oyuncularimizi bu elestirilerin kamciladigini düsünüyorum.Bu da bana kalirsa bu 90 dakika da gol yemeyecegimizi gösterir.Kendi sahasinda gol atamayan takima daYattara-Gökdeniz-Fatih triosu gerekenilgi ve alakayigösterir.Ben bu macin herhangi birlig deplasmanimücadelesinden farkli gececegini düsünmüyorum.

DIGER SÖYLEYECEGIM SEY ISE TABI;MACI TV KARTIYLA IZLEYECEK ARKADASLAR LÜTFEN GOLLERI KAYDETSINLER.HER SENE SAMPIYONLAR LIGINE KATILMIYORUZ.LÜTFEN IMKANI OLAN ARKADASLAR BU GÖRÜNTÜLERIN ÖLÜMSÜZLESMESINE KATKIDA BULUNSUNLAR!!!

Bin atli akinlarda çocuklar gibi sendik,
Bin atli o gün dev gibi bir orduyu yendik

pirana61
10.08.2004, 04:54

Petkoviç

Hüseyin

Gökdeniz,Fatih

allahtan kadroyu sen kurmuyorsun kardes.bu takimla diskalifiye oluruz.senin kadronda 12 kisi var yaaaasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

lazkaya
10.08.2004, 06:24
Arkadas garantiye aliyo isismileys/smiley36.gif

augustus
10.08.2004, 08:54
böylesine önemli bir maç öncesi defansimizin üç as oyuncusunun sakatlanmasi büyük talihsizlik.umarim defans bu maçta sorun çikarmaz.ayrica mutlakada gol bulmamiz gerekiyor.

ayrica son maçlarda Yattara nin göz önünde olmasi rakibin ona özel önlem almasina sebep olacaktir.bu durumda diger hücum oyuncularimizn daha rahat oynayabilecegini düsünüyorum.

benimde içimde olumlu hisler var.hadi hayirlisi...

Harun
10.08.2004, 09:15
Kontraataklarla bu takimi rahat yeneriz.Burda görev GÖkdeniz ve Yattaraya düsüyor.Bence bu maçta Fatih orta alanda oynamali .Topu çok iyi saklayip iyi pas dagitiyor.Hasan kesinlikle oynamasin bence tpou kullanmasi sifir bu adamin onun yerinetecrübeli Thijs oynayabilir mesala.

Guests
10.08.2004, 10:51
insallah bügün bu maci alip fenerlileri kistiracagiz bizim elenmemisi cok istiyorlar bilmiyorlarki bu kuradan ciksak bile uefa kupasi katiliyoruz smileys/smiley4.gif

dinceraydogan
10.08.2004, 10:59
insallah bügün bu maci alip fenerlileri kistiracagiz bizim elenmemisi cok istiyorlar bilmiyorlarki bu kuradan ciksak bile uefa kupasi katiliyoruz smileys/smiley4.gif

UEFA bizi açmaz bize SL gerek. O zman fener çuvallarken bizde onlara gülecez 0 puan manyagidir onlar alismislardir gene 0 çekerler

dinceraydogan
10.08.2004, 11:00
Her firsatta ortaya atilan defans sorunu bence bizi bu maca dogru yönde hazirladi.Defans oyuncularimizi bu elestirilerin kamciladigini düsünüyorum.Bu da bana kalirsa bu 90 dakika da gol yemeyecegimizi gösterir.Kendi sahasinda gol atamayan takima daYattara-Gökdeniz-Fatih triosu gerekenilgi ve alakayigösterir.Ben bu macin herhangi birlig deplasmanimücadelesinden farkli gececegini düsünmüyorum.

DIGER SÖYLEYECEGIM SEY ISE TABI;MACI TV KARTIYLA IZLEYECEK ARKADASLAR LÜTFEN GOLLERI KAYDETSINLER.HER SENE SAMPIYONLAR LIGINE KATILMIYORUZ.LÜTFEN IMKANI OLAN ARKADASLAR BU GÖRÜNTÜLERIN ÖLÜMSÜZLESMESINE KATKIDA BULUNSUNLAR!!!

Bin atli akinlarda çocuklar gibi sendik,
Bin atli o gün dev gibi bir orduyu yendik

Allah'in izniyle artik her sene SLigindeyiz...

trapezus61
10.08.2004, 11:22
HAYDI TRABZON HAYDI TRABZON HAYDIIIII

TAM ZAMANI TAM ZAMANI SIMDIIIII

Emorfo
10.08.2004, 11:25
Kievi geçersek Sampiyonlar Ligin'de firtina gibi esecegiz. Gruptan kesin çikariz fb yine sifir çeker aramizdaki farki herkes görmüs olur. Futbol kültürü olmayan fb avrupayi haketmiyor.

trabzonsporlu61
10.08.2004, 11:56
BU MAÇ ÇOK GÜZEL GECECEK AMA DEFANS SORUNU BENI BIRAZ KORKUTUYOR INSALLAH BU KORKUM YERSIZDIR.

TS 3-1 D.Kiev

Fatih (2) Yattara

Mehmet
10.08.2004, 12:03
Gökdeniz senden Patlama bekliyorum.
Haydi pistonlari atesle...!!!

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/070804mac2.jpg

D U R D U R A M A Z S I N I Z !

ahmetturk
10.08.2004, 12:26

Petkoviç

Hüseyin

Gökdeniz,Fatih

allahtan kadroyu sen kurmuyorsun kardes.bu takimla diskalifiye oluruz.senin kadronda 12 kisi var yaaaasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Bu defansla 12 kisi oynarsak isi garantiye almis gibi oluruz. Bence iyi bir kadrosmileys/smiley36.gif

ahmetturk
10.08.2004, 12:29
Gökdeniz insallah gecenin yildizi olur.

lazkaya
10.08.2004, 12:33
Olmali.Çünkü bu maçin onun maçi olmasi için tüm sartlar uygun.smileys/smiley1.gif

dinceraydogan
10.08.2004, 12:38
Bu ara olumsuz yorum yazmicam diye zorluyorum kendimi ama bu yönetim is basinda oldugu sürece sinir katsayilarimizin üst seviyelerde kalacagi kesin son habere bakin ve burdan yakinsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Rakibini izleyemeyen Dogan endiseli</TD></TR></T></TABLE>

Bir tek Pasfotomaç'in duyurdugu "Inanilmaz skandal" haberinin ardindan Kiev'de maçi izleyemeyen Dogan'in yakin çevresine serzeniste bulundugu ve "Rakibi izlemeden oyun plani kuracagim. Bu nasil is?" dedigi ögrenildi. Kayseri maçi öncesinde basina yönetim aleyhinde yaptigi açiklamalarla bir anda ortami geren Ziya Dogan'in baskanla 1 saatlik toplanti yapip buzlari eritmesinin ardindan böylesine üzücü bir skandalin Kiev'de yasanmasi yine Trabzonspor'da ortami gerdi.

ZORU BASARACAGIZ
Inanilmaz skandalda teknik direktör Ziya Dogan, cumartesi günü Kiev'e yollanmis ama izleyecegi maç ise 1 gün önce oynanip çoktan bitmisti. Üstelik bu hata 7 gün önce de yardimci hoca Hayati Palanci'ya da yapilmis, Palanci, Kiev'i TV'den izleyebilmisti. Kayseri'de Baskan ile buzlari eriten Dogan ile skandal yüzünden yine ortamin gerildigi ögrenildi. Simdi tüm gözler Dogan ve Palanciyi maçlar bittikten sonra Kiev'e gönderen sorumsuz sorumluya verilecek cezada!

dinceraydogan
10.08.2004, 12:39
Daha bir maçi izlemek için bile organizasyon yapamiyoruz. Ya sabir....

schumi
10.08.2004, 12:58
sahaya çikip tur için yeterli skoru aliriz,Allah utandirmaz insallah

Emin
10.08.2004, 13:03
D.Kiev ile 3. kez karsilasiyoruz. Daha önce 81-82 sezonunda o zamanki adi ile Avrupa Sampiyon Kulüpler Kupasinda karsilasmisiz. Daha 1 yasindayim çok iyi hatirlamiyorum ama ilk maçi 1-0 kaybetmis ikinci maçta da 1-1 berabere kalmistik.smileys/smiley4.gif 22 yil sonra intikam vakti geldi. Malum intikam soguk yenir. Bu sefer eliyecegiz insallah.

Bu arada bu defans olayina niye taktiniz anlamadim. Son iki maçta 3 er gol atip hiç gol yemedigimizi hatirlatmak isterim....

tswonder
10.08.2004, 13:23
bence biz yemedik degil onlar atamadilar smileys/smiley36.gifskonto da kayseri de kalemizde pozisyon buldu oysa.... nihayeti bu defans güven vermiyor ve saglam forvetlere karsi isimiz zor. insallah bu aksam dinamonun dinamolarinda ariza olurda sorun yasamayiz.

KeLLoO
10.08.2004, 13:24
Defans olayina takmamizin sebebideplasmanda ki riga macinda kalemizde ki tek pozisyonun gol olmasi,burda ki riga macinda tek gollük pozisyonda topun direkten dönmesi vedevaminda santraforun topu zoru basarip disari atmasi, kayseri macinda hemen hemen her tehlikeli atakta petkovicimizin basarili oyunu ve de kale diregimizin gole izin vermeyisiile ayakta kalmamizolarak sayilabilir.

Bakma skorlarin öyle farkli olduguna defans gercekten sikintili.Ben ise bu aksam islerin degisebilecegini düsünüyorum.Bence bu aksam defans gercekten full konsantrasyonla hatasiz bir oyun cikartacak.

Yani Allah 'im insallah öyle olur.

CaMoKa
10.08.2004, 13:27
Riga ve kiev maçlarini dsünmeyin artik gurpta kim çikacak gelecek parayla hangi oyuncuyu alalim tartismasi falan yapin (ilk defa emin konustum bozmayin)

PsYcHo_LaZ61
10.08.2004, 13:28
ben bu aksamki maçan cok umutluyum.gazetelere lucescunun verdigi demeçlerde trabzonspor dinamo kiev i en çalkantili döneminde yakaladi lucescu ya göre trabzonspor %70 cl de kalir dedi.

bnm de temennim bu yönde insallah bu aksam kievden güzel bi sonuc ve avniakerde harika bi futbolla çl ye kalacaz...

haydi trabzonum guveniyoruz sana...

zisinoli
10.08.2004, 13:45
Zor maç ama basaracagiz.

Sans bizden yana olsun bu gece.

Sampiyonlar ligine bu sehir kavussun artik...

Tandogan
10.08.2004, 13:54
ben bu aksamki maçan cok umutluyum.gazetelere lucescunun verdigi demeçlerde trabzonspor dinamo kiev i en çalkantili döneminde yakaladi lucescu ya göre trabzonspor %70 cl de kalir dedi.

bnm de temennim bu yönde insallah bu aksam kievden güzel bi sonuc ve avniakerde harika bi futbolla çl ye kalacaz...

haydi trabzonum guveniyoruz sana...

Lucescu'nun agzindan bal damlamis.

Valla tarihimizin en önemli maçlari.Bu iki maç sayesinde gelecegimizi bile saglama alabiliriz.Haydi çocuklar bitirin su isi...

CaMoKa
10.08.2004, 13:55
Bu maçi alicaz baska yolu yok olamazda

ümit
10.08.2004, 13:57
Insallah bununda üstesinden gelecegiz.Bence kilit isim iyi gününde olan Gökdeniz'dir.Bu maçta açilacaktir ve kendine gelecektir.Hayirlisi olsun

CaMoKa
10.08.2004, 13:58
Insallah bununda üstesinden gelecegiz.Bence kilit isim iyi gününde olan Gökdeniz'dir.Bu maçta açilacaktir ve kendine gelecektir.Hayirlisi olsun

umarim çünki son maçlarda eski gökdenizi mumla aradik

ümit
10.08.2004, 14:00
Bu arada PsYcHo_LaZ61 Manisa'damisin acaba?

ibrahim_yattara
10.08.2004, 14:09
arkadaslar benim yorumum ilk golü atan farka gidecek bu maçta

nedenmi?

ilk golü d.kiev bulursa trabzonspor daha açik futbol oynamaya baslayacak ve bu defans kayseri maçindaki kadar sansli olmayabilir.!!

ama ilk golü trabzonspor bulursa açilan d.kievin defansini yattara gökdeniz ve fatihle hallaç pamugu gibi atariz :)

enteresan bi skor çikabilir bence insallah lehimize olur.smileys/smiley1.gif

FERO61
10.08.2004, 14:35
ABI YENICEZ KACARI YOK

ibrahim_yattara
10.08.2004, 14:43
haydi koçlarim sunlarin dinamosunu söküp kievini birakin.

o kalan kievlede avni akerde pin pon oynarsiniz :)

Salih61
10.08.2004, 15:00
Kardesler biz bu takimi YERIZ.....

Saygilarimla.....

grandiose
10.08.2004, 15:07
LUCESCUNUN BIZIM MAÇLA ILGILI YORUMU DIKKATE DEGER.. UMARIM HAKLI ÇIKAR.. ÇIKMALI DA.. ONLARDAN ÜSTÜNÜZ,OLMALIYIZ..SAMPIYONLAR LIGININ HAYALI ILE YATIP KALKIYORSAK,DINAMO KIEV BIZE RAKIP OLAMAZ.. ALLAH TRABZONSPORUMUN YARDIMCISI OLSUN BU GECE..

Onur1967
10.08.2004, 15:45
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width=472 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#cc0000>Trabzonspor</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width=468 align=center bgColor=#12534d>
<T>
<TR>
<TD height=22>http://www.sporline.com/foto/trabz&#111;nspor_2003_2004/trabz&#111;nspor_villareal.jpg (http://www.sporline.com/haber.php?id=22347) Bu gece hepimiz Trabzonsporluyuz!
Trabzonspor, Sampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçinda, Ukrayna sampiyonu Dinamo Kiev ile deplasmanda karsi karsiya geliyor.
http://www.sporline.com/images/devam.gif (http://www.sporline.com/haber.php?id=22347) </TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =yazi cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width="50%">
<TABLE =yazi cellSpacing=3 cellPadding=3 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor-Dinamo Kiev 3. kez karsi karsiya geliyor (http://www.sporline.com/haber.php?id=22340)
http://www.sporline.com/foto/trabz&#111;nspor2002_2003/trabz&#111;nspor_sevinc1.jpg (http://www.sporline.com/haber.php?id=22340) Trabzonspor, Avrupa Sampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki rakibi Ukrayna'nin Dinamo Kiev takimiyla yarin 3. kez karsi karsiya gelecek.
</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left>9 Agustos 2004, 18:33 - ANKARA </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.sporline.com/images/devam.gif (http://www.sporline.com/haber.php?id=22340)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<T>
<TR>
<TD>Altinok: "Besiktasli olarak geldim, Trabzonspor'lu olarak ayriliyorum" (http://www.sporline.com/haber.php?id=22329)
http://www.sporline.com/foto/futbol/trabz&#111;nsporlogo1.gif (http://www.sporline.com/haber.php?id=22329) 48. Iç Güvenlik Tugay Komutani Tuggeneral Rauf Altinok, ''Trabzon'a geldigimde Besiktasliydim, simdi Trabzonsporlu olarak ayriliyorum'' dedi.
</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left>9 Agustos 2004, 16:19 - ANKARA </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.sporline.com/images/devam.gif (http://www.sporline.com/haber.php?id=22329)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#999999 colSpan=2>http://www.sporline.com/images/nokta.gif</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor, Kiev'e gitti... (http://www.sporline.com/haber.php?id=22322)
http://www.sporline.com/foto/trabz&#111;nspor_2003_2004/trabz&#111;n_kafile2.jpg (http://www.sporline.com/haber.php?id=22322) Trabzonspor, Sampiyonlar Ligi 3. Ön eleme turunda Ukrayna'nin Dinamo Kiev takimiyla yarin yapacagi maç için havayoluyla Kiev'e gitti.
</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left>9 Agustos 2004, 14:54 - TRABZON </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.sporline.com/images/devam.gif (http://www.sporline.com/haber.php?id=22322)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor, Ukrayna'ya Kayseri moraliyle gidiyor... (http://www.sporline.com/haber.php?id=22284)
http://www.sporline.com/foto/trabz&#111;nspor_2003_2004/ibrahim_sahin1.jpg (http://www.sporline.com/haber.php?id=22284) Dinamo Kiev maçina konsantre olduklarini ifade eden Sahin, Selim, Erdinç, Tolga ve Volkan'in sakatliklari sürüyor. Ukrayna'ya tam kadro gidemeyecegiz.
</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left>8 Agustos 2004, 14:02 - TRABZON </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.sporline.com/images/devam.gif (http://www.sporline.com/haber.php?id=22284)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#999999 colSpan=2>http://www.sporline.com/images/nokta.gif</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>Dogan: "3 puan aldigimiz için mutluyum" (http://www.sporline.com/haber.php?id=22275)
http://www.sporline.com/foto/trabz&#111;nspor_2003_2004/ziya_dogan6.jpg (http://www.sporline.com/haber.php?id=22275) Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Dogan Kayserispor karsisinda 3 puan aldiklari için mutlu oldugunu söyledi.
</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left>7 Agustos 2004, 23:19 - KAYSERI </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.sporline.com/images/devam.gif (http://www.sporline.com/haber.php?id=22275)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<T>
<TR>
<TD>Karadeniz Kaplanlari tutulmuyor: 3-0 (http://www.sporline.com/haber.php?id=22271)
http://www.sporline.com/foto/trabz&#111;nspor2002_2003/trabz&#111;nspor_sevinc.jpg (http://www.sporline.com/haber.php?id=22271) Birinci Süper Futbol Ligi'nde, Kayserispor ile Trabzonspor arasindaki karsilasmanin, bordo-mavili takimin 3-0'lik skoruyla sona erdi.
</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left>7 Agustos 2004, 23:10 - KAYSERI </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.sporline.com/images/devam.gif (http://www.sporline.com/haber.php?id=22271)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor, Kayseri deplasmaninda (http://www.sporline.com/haber.php?id=22225)
http://www.sporline.com/foto/trabz&#111;nspor_2003_2004/trabz&#111;nspor_kayserispor.jpg (http://www.sporline.com/haber.php?id=22225) Bordo-mavili takim, ilk hafta mücadelesinde Süper Lig?in yeni ekiplerinden Kayserispor?la karsi karsiya gelecek.
</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left>7 Agustos 2004, 09:46 - KAYSERI </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.sporline.com/images/devam.gif (http://www.sporline.com/haber.php?id=22225)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor Lee Yong ile sözlesme imzaladi... (http://www.sporline.com/haber.php?id=22206)
http://www.sporline.com/foto/trabz&#111;nspor_2003_2004/lee_y&#111;ng_bayrak.jpg (http://www.sporline.com/haber.php?id=22206) Trabzonspor'da tekrar oynamaktan dolayi çok mutlu oldugunu ifade ederek, ''Trabzonspor'un basarisi için ter dökecegim. Bu yil çok basarili bir sezon geçirecegimize inaniyorum'' dedi.
</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left>6 Agustos 2004, 17:43 - TRABZON </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.sporline.com/images/devam.gif (http://www.sporline.com/haber.php?id=22206)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>Dogan: Tolga ve Erdinç saglamken de bize oyuncu lazimdi... (http://www.sporline.com/haber.php?id=22203)
http://www.sporline.com/foto/trabz&#111;nspor_2003_2004/ziya_dogan5.jpg (http://www.sporline.com/haber.php?id=22203) Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Dogan, lige iyi baslamak ve moral motivasyonu açisindan Kayserispor maçindan galip ayrilmak istediklerini söyledi.
</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left>6 Agustos 2004, 17:31 - TRABZON </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.sporline.com/images/devam.gif (http://www.sporline.com/haber.php?id=22203)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<T>
<TR>
<TD>"Taraftarimiz Trabzonspor'un parasini sokaga atmayacagimizi bilmelidir" (http://www.sporline.com/haber.php?id=22197)
http://www.sporline.com/foto/trabz&#111;nspor_2003_2004/atay_aktug7.jpg (http://www.sporline.com/haber.php?id=22197) Aktug, bordo-mavili takimin taraftarinin, kulübün her kurusuna sonuna kadar sahip çiktiklarini ve Trabzonspor'un parasini sokaga atmayacaklarini bilmelerini istedi.
</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left>6 Agustos 2004, 17:18 - TRABZON </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.sporline.com/images/devam.gif (http://www.sporline.com/haber.php?id=22197)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>http://www.sporline.com/images/bullet.gif Trabzon'a tatsiz haber! Tolga 3 hafta yok... (http://www.sporline.com/haber.php?id=22188)
</TD>
<TD>http://www.sporline.com/images/bullet.gif Karadeniz kaplanlarina Skonto hafif geldi: 3-0 (http://www.sporline.com/haber.php?id=22160)
</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.sporline.com/images/bullet.gif Trabzonspor, Avrupa Kupalarinda 66. randevuda... (http://www.sporline.com/haber.php?id=22121)
</TD>
<TD>http://www.sporline.com/images/bullet.gif "Skonto Riga'yi çok fazla küçümsemeyelim..." (http://www.sporline.com/haber.php?id=22108)
</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.sporline.com/images/bullet.gif Trabzonspor, Skonto Riga'yi Trabzon'da konuk edecek... (http://www.sporline.com/haber.php?id=22102)
</TD>
<TD>http://www.sporline.com/images/bullet.gif Sahin: Skonto Riga maçi zor olacak, ama turu atlayacagiz... (http://www.sporline.com/haber.php?id=22054)
</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.sporline.com/images/bullet.gif Trabzonspor 37 yasinda... (http://www.sporline.com/haber.php?id=22041)
</TD>
<TD>http://www.sporline.com/images/bullet.gif Trabzonspor, tarihinde 2. kez Dinamo Kiev ile karsilasacak... (http://www.sporline.com/haber.php?id=21988)
</TD></TR></T></TABLE>

trapezus61
10.08.2004, 16:01
4 SAAT KALDI VE BENIM ADRENALIM IYICE YÜKSELMEYE BASLADI... HAYDI TRABZONUM UTANDIRMA BIZLERI... ELENMEMIZ IÇIN DUA EDEN TÜM EZIKLERE INAT....!!!

Muhalif
10.08.2004, 16:33
ins. umdugumuz bir sonuç aliriz ama bu defans elemanlariyla isimiz zor.. ha gayret petko diyelim bari.. açikcasi ben biraz umutsuzumsmileys/smiley5.gif

metehan
10.08.2004, 16:47
Takimin durumu itibari ile ben de çok umutlu degilim. Ama bence bu maçin daha dogrusu turun sonucu,Dinamo Kiev'in oyununa bagli. Ben Riga'daki ilk maçtanda çok korkuyordum mesela. Bizim ilkresmi maçimiz olmasi, rakibin ne oldugunun belli olmamasi, özellikle Ziya hocanin rakip hakkinda söyledikler, vs ile bayagi korkmustum ama Skonto takimi korktugum gibi çikmadi. Simdi benzer durum Kiev için var. Kiev'in geçmisi parlak ama su an nasil bilemiyoruz. Insallah Lucescu'nun dedigi gibidir. Eger öyleyse eksiklerimize ragmen sansimiz var demektir. Umarim sevinen biz oluruz.

denizci61
10.08.2004, 16:55
Maça 4 saat var ama dayanamadim giydim sirtima formayi attim kendimi sokaga...ANKARA forma görsün biraz :)

Badaloğlu
10.08.2004, 16:59
Bu maçi alacagiz içime öyle dguyor,2-1 yada 3-2 bu kadar diyorum baska diyecek birseyde memek istemiyorum.

ahmetturk
10.08.2004, 17:07
Benim karnima agrilar girmeye basladi heyecandan Allah utandirmasin. kaldi 3 saat haydi Trabzonum costur bizi.

Onur1967
10.08.2004, 17:08
benim de içime doguyor bu turu geçecegiz insallah ama sagda solda söylemiyorum nazar degmesin diye :-)

Insallah TRABZONSPOR'umuz bu turu alninin aki ile geçecek ve bizi sevince bogacaktir.Haydi TRABZONSPOR !

grandiose
10.08.2004, 17:11
Maça 4 saat var ama dayanamadim giydim sirtima formayi attim kendimi sokaga...ANKARA forma görsün biraz :)

ola o da biseymi? ben saat 23:00 e kadar isyerindeyim.. atilmaya inat formayla geldim isyerine.. gömlek yanina kiravat,üstüne forma... nasil amasmileys/smiley2.gif

ahmetturk
10.08.2004, 17:14
Kiev insallah smileys/smiley18.gifolur.

denizci61
10.08.2004, 17:17

ola o da biseymi? ben saat 23:00 e kadar isyerindeyim.. atilmaya inat formayla geldim isyerine.. gömlek yanina kiravat,üstüne forma... nasil amasmileys/smiley2.gif

Yeni bir akim baslatmissin yahu :) yakisir...BORDOOOOOO!!!

grandiose
10.08.2004, 17:27
MAVIIIIIIIIIIII

ahmetturk
10.08.2004, 17:29
Genç oyuncumuz Adem Koçak bu aksam oynayacagimiz Dinamo Kiev maçinda beraberligi ve yenilgiyi düsünmediklerini söyledi.
Sampiyonlar Ligi'ne katilmak için sadece iki maç kaldigini söyleyen Adem "Dinamo Kiev iyi bir takim. Zor bir maç olacaginin farkindayiz ama en iyi sonucu alip Türkiye?ye avantajli bir sekilde dönmek istiyoruz." dedi.

Kaynak:
www.Trabzonspor.org.tr (http://www.Trabz&#111;nspor.org.tr)

ümit
10.08.2004, 17:38
Durduramazsiniz !! TRABZONSPOR GELIYORRR !!!!!!!!!

ALLAH UTANDIRMASIN

Özkan Erdem
10.08.2004, 17:41
kadro önerimiz yok mu bugün kardesler :)

ben oLsam Lee iLe ba$Lardim

metehan
10.08.2004, 17:44
Önerecek fazla birsey yok ki, kim varsa oynatiyoruz zatensmileys/smiley1.gif

ümit
10.08.2004, 17:44
Bencede Lee iyi fikir.Ziya hocanin artik genç Ufuga'da yer bulmasi gerekiyor.Açilistaki maçta seyrettim gelecek vadediyor.

metehan
10.08.2004, 17:46
Olur böylesine önemli bir maçta Ufuk'a ve henüz takimla antreman yapmamis LEE'ye yer bulur. Süper fikirsmileys/smiley1.gif

Özkan Erdem
10.08.2004, 17:49
valla eger hasan i oynatacaksa sol bekdeizlemeyelim abi.. Yüregim agzimda maç seyrediyorum, ölecem genç yasimda :))

metehan
10.08.2004, 17:55
Valla Hasan konusunda haklisin ama sanki bu maçta da Hasan oynar gibi geliyor bana. Zaten hocanin Hasan'dan bekledigi büyük isler yapip maçi koparmasi degil. Kosmasi, pres yapmasi, rakibin oyununu bozmasi gibi görevler üstleniyor. Yetenekleri icabi yapici degil de bozucu rolü var Hasan'insmileys/smiley1.gif

Badaloğlu
10.08.2004, 17:58
Hasan bu maçta oynarsa bilinki birini marke edecek ve onun oyununu bozacaktir.

metehan
10.08.2004, 18:00
Verpakovskis'e yapisssin o zamansmileys/smiley1.gif

FEDAİ
10.08.2004, 18:02
Lee kadroya alinmis ama ZIYA Hoca oynatmicam diye açiklama yapmis.

SAATLER MI DURMUS YOKSA ZAMAN MI?

BASTIR TRABZONUM.

murat
10.08.2004, 18:06
Benim karnima agrilar girmeye basladi heyecandan Allah utandirmasin. kaldi 3 saat haydi Trabzonum costur bizi.

valla bende ayni yerimde duramiyorum, heycandan kalbim duracak gibi, umarim durmaz...

Emre7
10.08.2004, 18:16
abi korkuyorum yaaa....

ama bu korku tatli bir koku ben ne zaman böyle endiselensem Allahin izni ile hep sevinçli çikarim. Yarabbim sen bize yardimci ol. SEn büyüksün yarabbim. Ayrica defans için bazi seyler diyorsunuz ama be katilmiyorum çünkü Dehane Kayseri maçinda ii idi.Tayfun yeni yeni takima adapte oluyor geçen sene maç oynamadigini unutmayalim. SAygilarimla insallah mutlu sonuçlara....smileys/smiley9.gif

trapezus61
10.08.2004, 18:29
2 saat kaldi....

HAYDI TRABZONUM.... UTANDIRMA BIZLERI...

Emre7
10.08.2004, 18:35
smileys/smiley32.gifBU MAÇI ALACAZ BASKA YOLU YOKKKK........http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

TRABZON GOL GOL GOL http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Doğan ATASOY
10.08.2004, 18:58
Gerçekten Trabzonsporm için tarihi bir gün,orda alinacak iyibir skor ve avni akerde mutlu son...aklima geldikçe bi garip oluyorum..Trabzonun ekonomik durumu vizyonu açisindan mükemmel bir sonuç olur,96 da sampiyonlugu kaçirmamiz 5 yil geriye götürdü bizi simdi ileri gitmemiz için Sampiyonlar Ligi sart,Hakkimizda hayirlisi olsun haydi rast gele....

olimpus
10.08.2004, 19:21
Allah Yüzümüzü güldürür Insallah... Hadi usaklar kalbimiz sizlerle, Allah (C.C.) yardimciniz olsun...

te4cher
10.08.2004, 19:30
kazamiz mübarek olsun....

34_TS_0061
10.08.2004, 19:49
Kehanet ....

Kiev 0:2 TRABZONSPOR

45+1 Yattara

74 Gökdeniz

Maçtan Sonra Görüsürüz

lazkaya
10.08.2004, 19:57
Maç baslamak üzere hadi hayirlisi.smileys/smiley32.gif

olimpus
10.08.2004, 20:09
Kazamiz mübarek ola....

olimpus
10.08.2004, 20:43
goool gooool goolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll gökdeniz

PsYcHo_LaZ61
10.08.2004, 21:01
ilk yari bitti ilk yari net 2 pozisyon vardi atamadik atamayacagimiz golü attik.

ins. ikinci yari bi kazaya kurban gitmeyiz.

bu arada trabzon da neler oluyo ya usaklar silahlari atesleneme baslamislar.. AMAN DIKKATsmileys/smiley2.gif

nuri43
10.08.2004, 21:06
orta saha biraz etkisiz ama insallah ikinci yari daha derli toplu oynariz

olimpus
10.08.2004, 21:31
gollllllllllllllllllll golllllllllllllllll gollllllllllllllllllllllllllll yattaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

olimpus
10.08.2004, 22:02
iste bu iste TRABZONSPOR'um... herbirinizi alinlarinizdan öpüyorum. bu mutlulugu özlemistik. tskkürler Ziya Hocam, Tskkürler canini disine katip savasan cengaverlerimiz....

nuri43
10.08.2004, 22:02
Kim tutar seni TRABZONUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
YOLUN AACIK OLSUN

SAMPIYONLAR LIGINDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

ENNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

BÜYÜKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

KaRaKaN61
10.08.2004, 22:04
TRABZONSPORUM BENIM, GURUR DUYUYORUM SENINLE !!

Mukemmelsiniz, bu kadar eksikle oynadik genede yandik.

2 hafta sonra avni aker cehenneminde tamamen devirecez bunlari !!!

34_TS_0061
10.08.2004, 22:07
Kehanet ....

Kiev 0:2 TRABZONSPOR

45+1 Yattara

74 Gökdeniz

Maçtan Sonra Görüsürüz

belki dakikalar ve yedigimiz golu tam kestiremedim ama Gökdeniz ve Yattara ...

Attigimiz 2 gol....!

PsYcHo_LaZ61
10.08.2004, 22:08
iste beee suan içimde ki trabzonsporluluk baska bi derecede artti

BEKLE BIZI AVRUPA DAHA BU BASLANGIC

LAY LAY LAY LAYYYYYYYYYYYYYYY

OOOOOOOOOO TRABZONNNNNNNNNNNNNN

BUYUKSUNUZ BEEEEEEEEEEEE

MAYMUNA CEVIRDIK ADAMLARIIIII

grandiose
10.08.2004, 22:08
ALLAHINIZA KURBAN SIZIN.. ÖLÜRÜM UGRUNUZA..GETIRIN ALINLARINIZI ÖPEYIM..YOLLARINIZA KURBAN OLAYIM Edited by: grandiose

GeZeGeN
10.08.2004, 22:10
sira trabzondaki taraftarlarda hadi havaalani inlemesi gereksmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif
sevincten ucucam ya HELAL OLSUN insallah Yönetim simdi takima takviye yaparsmileys/smiley1.gif

PsYcHo_LaZ61
10.08.2004, 22:13
http://img70.exs.cx/img70/2016/resim6.jpg

isteeeeeeeeeee zafer golüüüüüüüüüü

olimpus abiye resim için tesekkurlersmileys/smiley2.gif

grandiose
10.08.2004, 22:15
ULEEEEEYNNN

YERIMDE DURAMIYOM BEAA.. HELAL OLSUN

$FIRTINA61$
10.08.2004, 22:17
helal olsun be farki kacirdi ona yaniyom

PsYcHo_LaZ61
10.08.2004, 22:18
http://img70.exs.cx/img70/6913/resim7.jpg

lazkaya
10.08.2004, 22:19
Yürüye yürüye gol pozisyonuna girdik son dakkalarda.7-1 8-1 alabilecegimiz bi maçti.Yattara'ya insallah bisey olmamistir.

Helal olsun

murat
10.08.2004, 22:20
macin yorumu

FATIH SULTAN TEKKE!

PsYcHo_LaZ61
10.08.2004, 22:22
http://img70.exs.cx/img70/2193/resim1.jpg

Mehmet Demirkaya
10.08.2004, 22:23
Artik bizi kimse durduramaz ... Sakatlara ragmen herkes varini yogunu ortaya koydu ah bide o goller kaçmasaydi neyse yinede gercek Avrupa fatihi geri döndü...TEBRIKLER TRABZONUMsmileys/smiley1.gif

JuaN_JuaN
10.08.2004, 22:23
TRABZONSUN sen bizim canimiz

bordo - mavi akar kanimiz

seviyoruz seni cani gönülden

TRABZONSUN SEN BIZIM CANIMIZ

file:///C:/Belgelerim/Resimlerim/100804mac.jpg

kutoz
10.08.2004, 22:24
ISTE BU TRABZON'UN AYAK SESLERI. ALINLARINDAN ÖPÜYORUM BÜTÜN TAKIMIN.</font>

PsYcHo_LaZ61
10.08.2004, 22:24
http://img70.exs.cx/img70/1835/resim4.jpg

JuaN_JuaN
10.08.2004, 22:27
BENIM SES GITTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

ALLAHTAN YAZARAK ANLATABILIYORUZ DERDIMIZI ...

SAMPIYONLAR LIGI BU TAKIMA YAKISIR
file:///C:/Belgelerim/Resimlerim/100804mac1.jpg

PsYcHo_LaZ61
10.08.2004, 22:27
http://img70.exs.cx/img70/3829/resim2.jpgEdited by: PsYcHo_LaZ61

KaRaKaN61
10.08.2004, 22:28
oraya gidip trabzonsporumuzu destekleyen taraftarlara bir alkis!!!smileys/smiley32.gif

KaRaKaN61
10.08.2004, 22:29
oraya gidip trabzonsporumuzu destekleyen taraftarlara bir alkis!!!

$FIRTINA61$
10.08.2004, 22:30
bendendesmileys/smiley32.gif bir alkis

grandiose
SENELERDIR BÖYLE BIR ZAFERE NASIL DA HASRET KALMISIZ ...HEPSINE HELAL OLSUN.. HEPSINE ALDIKLARI PARALAR ANALARININ AK SÜTÜ GIBI HELAL OLSUN..MÜKEMMEL OYNADILAR.. DOKSANINCI DAKIKADA BILE NEFES ALDIRMADILAR,PRESLERDINDEN DAKIKA ÖDÜN VERMEDILER.. ALLAH HEPSINDEN RAZI OLSUN..

SAMPIYONLAR LIGI HAYIRLI OLSUN

PsYcHo_LaZ61
http://img20.exs.cx/img20/3051/resim3.jpgEdited by: PsYcHo_LaZ61

olimpus
10.08.2004, 22:31
Arkadaslar ben TRABZON'u merak ediyorum. Olaylar nasil anlatin yawfffffffffffffffffffffffffff...

PsYcHo_LaZ61
10.08.2004, 22:34
bak su yattaraya neler yapiyor yukarda be

SENIN ALLAHINA KURBAN OLURUM BEEE

KAPTAN BUGUN TEK KELIME ILE HARIKA IDI TAKIM BIR YANA KAPTAN BIR YERE....

YÜRÜYEDUR TRABZONSPORUMMMM

Kul
10.08.2004, 22:44
oooo ibrahim yattara oooo az kaldi avrupa trabzon geliyo...

Punisher-61
10.08.2004, 22:46
Alemin Kraliyiz beee

Var mi bize yan bakan???

Real Madrid??? iyi o zaman gel öyleysesmileys/smiley36.gif

kelkitli29
10.08.2004, 23:01
Allahim sana sükürler olsun Yarabbi

kuzey_lee
10.08.2004, 23:01
macin yorumu

FATIH SULTAN TEKKE!

fazla soze ne hacet

kuzey_lee
10.08.2004, 23:05
bu arada kievdeki taraftarlar arasinda fb li bi manita vardi manyak güzeldi.gözüme kestirdim

lazkaya
Seyirci çok iyiydi.En güzelide her takimdan taraftarin Trabzonspor'u desteklemesiydismileys/smiley2.gif

Hadi bakalim tur hayirli olsunsmileys/smiley1.gif

CAFER ÖZER
Bu maçtan beraberlikle dönebilrisek yada 2-1-,3-2 gibi malubiyetlerde avantajli skor olabilir.aslinda defans oyuncularimizin hepside sakat olmasa idi tur garanti olurdu ama.su andaki defans evlere senlik.Sampiyonlar ligine katilalim yeter .insallah katiliriz eger katilamaz isekte bunun vebali yönetime aiittir.Transfer yapmadiklari gibi eldeki hazir oyuncularida gönderdiler.madem trnsfer yapmayacaktiniz bari eldekileri göndermeseydiniz.

insallah 2-1 yenecegiz gibi içimde bir his var

DAHA ÖNCE YAZMISTIM FUTBOLCULARDA BENI YANILTMAMAK IÇIN -6-7 ATACAGIMIZ MAÇ 2-1 BITTI

HAYIRLI OLSUN

tswonder
10.08.2004, 23:07
Sevinemiyorumarkadadas Sevinemiyoruuuuum.

Kacan gollere agliyorum.

tigin
10.08.2004, 23:09
trabzonda elektrikler kesilmis duydugumuza göre 2. yariyi izleyememisler.geçelim...

Fatih tekke diyorum baska söze gerek yok inanilmaz feykleri, sogukkanli, baskici ve inatçi mücadelesi.helal olsun.

dünyalari kaçirdik maçi 5-6 farkla kazanabilirdik.saglik olsun.

gökdeniz inanilmaz hizi sayesinde golünüde atti atom karincamiz.
yattara 2 kisinin markajinda elinden geleni yapti yine golünü yazdi
hüseyin tayfun adem emrah ilk defa bu kadar iyi oynadilar.
iddia ediyorum sakatlarimiz düzelsin defansimiz otursun bu liginde öbür liginde tozunu atacagiz.

böyle harika bir maçi BMN ankara olarak birlikte izlemek ayri bir keyiftiEdited by: tigin

tigin
10.08.2004, 23:11
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/100804mac3.jpg
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/100804mac2.jpg
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/100804mac1.jpg

murat
10.08.2004, 23:17
Gokdenizde iyidi bence, ilk 30 dk haric defans iyiydi, fakat Petko ?? naptin Petko yaaaa sana hic yakismadi, son 3 mactir hata yapiyor ilk defa hatadan gol yedi artik daha dikkatli olmasi lazim smileys/smiley5.gif

Guner_Ahmet
10.08.2004, 23:17
HELAL BE ASLANLAR , HELAL !!!!!

FAZLA SOZE NE HACET.

Özkan Erdem
10.08.2004, 23:21
Thijs i de begendim ben.. Yattara yi çok sert marke ettiler, aslinda en faydali olabilecegi bölümde sakatlanip çikti.. Çok gol kaçirdik, Allah aratmasin, gökdeniz bir atti 4 kaçirdi, yattara kaçirdi, fatih 2-3 tane kaçirdi.. Augustine kaçirdi.. Petkoda hatalar yapti..

Ama Fatih 'e ayri bir parantez açmak lazim.. Iste kaptan budur kardesler, fatih i ilk kez görüyor olsaydim inanin mevkiini tahmin edemezdim, zaman zaman ön libero, hatta stoper oldu, orta saha da top dagitti, kanat oyuncusu gibi içeri daldi, top sakladi, tek basina takimi sirtladi.. O çok büyük bir yildiz... Belki de o olmasaydi bu gece maçi kaybederdik, takimin sikistigi anlarda özgüvenini takima asilayisi, rakibinbaskisi altinda ezilmeye baslayan takimimizin isyaniydi.. Bu gece onu seyretmeye doyamadim..

BoRDo_MaVi
10.08.2004, 23:31
trabzon kendini bugün fazlasiyla ispatladi bence sakatlarina ragmen ayakta durabilecegini herkese gösterdi...bu takima engel yok avni akerde sov var anlasilan sovv :))

lazkaya
10.08.2004, 23:32
Isin garibi son dakikadaki ataklarimizi yürüyerek gerçeklestirmemiz.Kaçan gollere yazik oldu.Augustin'de gol kaçirmasina ragmen iyi gözüktü.En azindan hava toplarinda yere yigilmak disinda bi seyler yapti.smileys/smiley36.gif

tswonder
10.08.2004, 23:50
bence macin yildizlari emrah(erman degil:)) )ile fatih idi. emrah harika toplar cikardi defanstan, ortadan ileriye... fatih heryerde idi ve süper isler yapti. takimi toparladi adeta.. hüseyin zaten olmazsa olmaz... yattara yogun markaj altinda idi birde gözüme yorgun gözüktü. ama yapacagini yapti yine :) gökdeniz kaleci ile karsi karsiya kaldiklarini atamadi, o kadar zor topu atti. cok kötü degildi ama daha iyi seyler bekliyoruz ondan.

thijs takimin hizina ilk basta ayak uyduramadi. "ben daha sisteme adapte olamadim" diye bagiriyordu bence. fakat alistigi zaman iyi paslar cikartabilir. takima yararli olabilir.. augustin beklemedigim kadar iyi idi. birde o topu gol yapsa, hem moral kazanacak, daha iyi olacak, hem de bizleri sevindirecekti. celalettin yerinde yine saglamdi, isini yapti. petkovic insallah o amatör hatalari bir daha yapmayacak, diye umut edelim...smileys/smiley2.gif
Edited by: tswonder

MahmutHSO
10.08.2004, 23:54
Huzur içerisinde yatagima yatip uyuyacagim.Tesekkürler TRABZONSPORUM

TRABZONSPORLU OLMAK GERÇEKTEN BIR AYRICALIKTIR

FANATIK61
10.08.2004, 23:56
Ula Usaklar helal olsun. Vallah cok sevindim. Tarih yazabilirdik 5:1 olabilirdi ama olsun iyi bir avantaj. Kapiyi iyice araladik. Avrupa duy sesimizi iste bu Trabzonun ayak sesleri !!!

kuzey_lee
10.08.2004, 23:57
bence macin yildizlari erman ile fatih idi. erman harika toplar cikardi defanstan, ortadan ileriye... ., ..smileys/smiley2.gif

la erman kim.

trt spikeri gibisin.o da kayseri maçinda ayni dedi

lazkaya
11.08.2004, 00:05
valla eger saka yapmiyosa spikeri tebrik ederim.Demekki bilmeyenler hala Emrah'i Erman zannediyo.

Kardes o Emrah deil Erman.Haydaaabu spiker benimde kafami karistirdismileys/smiley36.gif

Tolgaa6161
11.08.2004, 00:22
Yaaaa ne diye bilirim ki her macta biri sakatlaniyor bence kiskananlar varrrr

kiskananlar catlasinnnnn kiskananlar catlasinnnn

in$allah yattarada onemli bi $ey yoktur

Az once tv8 e ZIYA hocamiz telefonla katildi

Yatara nin durumu nasil sorusuna $oyle cevap verdi

doktor kontrolunden gecti onemli sakatlik degil bu hafta sonu degil ama obur haftaya yeti$ir dedi

Bu arada TRABZON yikiliyormu$$$$$$$ helal olsun size

bi arkada$ elektrikler kesilmi$ dedi TRABZONda dogru mu?

tswonder
11.08.2004, 00:24
yaw hakkaten erman yazmisim smileys/smiley36.gif

kayseri macinda spikerin devamli erman demesinden sonra bilinc altimizda yert etmis demekki smileys/smiley4.gif

Tolgaa6161
11.08.2004, 00:29
bende $aka yapiyorsun zanettim smileys/smiley17.gif

lazkaya
11.08.2004, 00:36
Yav insallah öteki maçlara yine ayni spikeri vermezler.Bu spiker Erdinç düzeldigi zaman ona da Erman derse hiç sasirmayacagimsmileys/smiley36.gif Edited by: lazkaya

ShadoW
11.08.2004, 00:38
Yendik...Inanamiyoruum...Allah Allah...Tövbe Tövbe...

Harun-61
11.08.2004, 01:14
bu cocuklari alinlarindan öpüyorum...belki onlarinda gol sanslari vardi ama biz en az 4-5 tane % 1000000000 gol kacirdik, ins. 2 macda aramayiz bu pozisyonlari....gollerden sonra okadar bagirdimki....smileys/smiley32.gif

macin yildizi: Fatih Tekke

tjhis ve d'heaneyi tenkid edenler ne yazacak cok merak ediyorum...

helal trabzonummmmmmmmmmmm

Harun-61
11.08.2004, 01:14
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/100804mac5.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/100804mac9.jpg

FERO61
11.08.2004, 01:43
abi ya helal olsun kiev gibi bi devi yendik....

ama bu kadar kacarmi yaaaa komsular cikti zile bastilar bana bisey oldugunu sanmislar :)) e okadar kacan pozisyona az bile bagirdim bencee...

yattara vasatti normaldir adamlarda yattara komplexi var ...gökdeniz gecen haftalara göre daha iyiydi...

ama yinde de bukadar kacarmi yaaaaa keske kacanlardan 1rini daha atsaydik lavuklar trabzonda bize 3 gol atmak zorunda kalacaklardi...

beyler erken sevinmeyelim futbol bu 90 dakika top yuvarlaktir...ben hala endiseliyim..

KeLLoO
11.08.2004, 01:50
ALNINIZDAN AKAN HER DAMLA TERE KURBAN...

Gol görüntülerinden ne haber arkadaslar var mi maci kaydeden? ya da en azindan golleri bir sekilde kaydetmis olan.Varsasabirsizlikla bekliyoruz burda!!!

FERO61
11.08.2004, 01:53
beyler

eziklerle ayni gruba düsme imkanimiz varmi?

varsa insallah ayni grupta yer aliriz:))))))))))))))))))))))))

Harun-61
11.08.2004, 02:00
Ziya Dogan: Burada isi bitirmeliydik
Trabzonspor´da, teknik direktör Ziya Dogan, ´´Burada isi bitirmeliydik´´ dedi. Rakiplerinin gücünü ve maçta ilk 15 dakikadan sonra daha rahat biroyun çikaracaklarini bildiklerini anlatan Dogan, ´´Oyuncularima çok güveniyordum. Ancak beklenmedik bir anda tecrübesizce bir gol yedik. Sonra baskiyi kurarak, golü bulduk. Ikinci yari oyuncularim gerçek kimligini sahaya yansitti. Su an da galip takimin hocasi olarak üzgünüm. Burada isi bitirmeliydik. 7-8 tane pozisyon kaçirdik, insallah bunlari Trabzon´da aramayiz´´ diye konustu. Dinamo Kiev´in deplasmanda çok daha iyi oynadigini vurgulayan Teknik Direktör Dogan, sözlerini söyle tamamladi: ´´Türkiye´deki insanlardan bir istegim var. Galibiyeti lüften büyütmeyin. Ancak 2 maçtan sonra tur atlanabiliyor. Dinamo Kiev son maçta yedek agirlikli bir kadroyla mücadele etti. O nedenle bizim maçta diriydiler. Biz ise üst üste maçlar oynuyoruz ve oyuncularimiza yük biniyor. Ancak oyuncularimin azmi ve yetenegi bizi bu noktalara getirdi. Futbolda bugün yok, yarin var. Önümüzde çok ciddi bir 90 dakika var. Ayaklarimizi yere basacagiz. Dinamo Kiev ikinci yari futbolun dogal sonucu olarak üstümüze geldi, biz de onlarin defansindameydana gelen bosluklardan yararlanip, etkili olduk.´´ Dinamo Kiev Teknik Direktörü Olegsi Mhkhailychenko da maçtan sonrayaptigi açiklamada, ´´Izlenimlerimi açiklamaya niyetim yok. Bu dehset ve rezalet için özür diliyorum. Genelde takim maçin sonuna kadar mücadele eder. Bugün düsüncesizce oynadik. Sakatlanan oyuncumuzun filmini çektirdik. Ama bu bedensel sakatlik. En kisa zamanda geçer. Manevi sakatligimiz uzun süre devam eder´´ diye konustu.

Harun-61
11.08.2004, 02:01
Sampiyonlar Ligi'ne
giris servet demek

Trabzonspor'un Sampiyonlar Ligi'ne girmesi durumunda kasasina 4.5 milyon Isviçre Frang'in (Yaklasik 5 trilyon) sahibi olacak. Bordo-Mavililer, ligde alacagi her galibiyetinde 500 bin, beraberlikte 250 bin Isviçre Frangi alacak.

Yattara'nun
durumu iyi

Trabzonspor'u Dinamo Kiev karsisinda galibiyete tasiyan gol sonrasi sakatlanip çikan Yattara'nin durumunun ciddi olmadigi belirtildi. Gineli yildizin asiri zorlanma nedeniyle arka adalesinde sneme oldugu belirtilirken, Yattara'nin A.Sebatspor maçinda oynayabilecegi belirtildi.

unyelimetin
11.08.2004, 02:04
Takimimiz gerçekten büyük bir is basardi.Yine tarih yazdik.Insallah turu geçip esas duygularimizi dökeriz buraya.

TARIH YAZMAK SENIN ISIN TRABZONUM...

Guests
11.08.2004, 02:13
TEKRAR SELAM USAKLAR

UEFANIN RESMI INTERNET SITESINDEN ALINTI.

UKRAYNA SAMPIYONU SASKINA DÖNDÜ DIYO

EEE HAKSIZ DA DEGILLLER
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=351 align=center>
<T>
<TR>
<TD =MatchWTeams vAlign=center align=middle width=175>Dynamo Kyiv (http://www.uefa.com/Competiti&#111;ns/UCL/Clubs/Club=52723/index.html)</TD>
<TD>http://www.uefa.com/images/all/white_spacer.gif</TD>
<TD =MatchWTeams vAlign=center align=middle width=175>Trabzonspor (http://www.uefa.com/Competiti&#111;ns/UCL/Clubs/Club=52731/index.html)</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=351 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle width=75 rowSpan=3>http://www.uefa.com/imagesc&#111;ntent/competiti&#111;n/clubs/logos/50x50/52723.gif (http://www.uefa.com/Competiti&#111;ns/UCL/Clubs/Club=52723/index.html)</TD>
<TD bgColor=#000000 rowSpan=3>http://www.uefa.com/images/all/black_spacer.gif</TD>
<TD =MatchResult align=middle width=219>1 - 2
</TD>
<TD bgColor=#000000 rowSpan=3>http://www.uefa.com/images/all/black_spacer.gif</TD>
<TD vAlign=top align=middle width=75 rowSpan=3>http://www.uefa.com/imagesc&#111;ntent/competiti&#111;n/clubs/logos/50x50/52731.gif (http://www.uefa.com/Competiti&#111;ns/UCL/Clubs/Club=52731/index.html)</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#000000>http://www.uefa.com/images/all/black_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =MatchInfo vAlign=center align=middle width=219>
<TABLE height=30 cellSpacing=0 cellPadding=2 width=219>
<T>
<TR>
<TD =MatchInfo vAlign=top align=left><NOBR>21' Verpakovskis
</NOBR></TD>
<TD =MatchInfo vAlign=top align=right><NOBR>34' Karadeniz
</NOBR><NOBR>65' Yattara
</NOBR></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=5>http://www.uefa.com/images/all/black_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =Fixtures vAlign=center align=middle width=351 colSpan=5>Third qualifying round - 10 August 2004 20:00 (Local Time)
Valery Lobanovskiy - Kiev</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=5>http://www.uefa.com/images/all/black_spacer.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=355 border=0 ns:msxsl="urn:schemas-microsoft-com:xslt" ns:user="http://mycompany.com/mynamespace">
<T>
<TR>
<TD align=middle>http://www.uefa.com/images/all/spacer.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 width=355 border=0 ns:msxsl="urn:schemas-microsoft-com:xslt" ns:user="http://mycompany.com/mynamespace">
<T>
<TR>
<TD =NewsTitleBig>Dynamo stunned by fightback
Tuesday, 10 August 2004</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 width=355 border=0 ns:msxsl="urn:schemas-microsoft-com:xslt" ns:user="http://mycompany.com/mynamespace">
<T>
<TR>
<TD>
By Igor Linnyk
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=104 align=right>
<T>
<TR>
<TD width=1>http://www.uefa.com/images/all/spacer.gif</TD>
<TD width=103>http://www.uefa.com/images/all/spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=104 colSpan=2>http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competiti&#111;ns/UCL/209934_SMALL.jpg</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#000000 rowSpan=2>http://www.uefa.com/images/all/black_spacer.gif</TD>
<TD width=103>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=103>
<T>
<TR>
<TD =PictureCapti&#111;n width=103>Gökdeniz Karadeniz scored the Trabzonspor equaliser</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=103>http://www.uefa.com/images/all/black_spacer.gif</TD></TR></T></TABLE>
FC Dynamo Kyiv suffered an unexpected home defeat as Trabzonspor came from behind to stun the Ukrainian champions in the first leg of their UEFA Champions League third qualifying round tie.
Initiative with Trabzonspor
All looked good for the hosts when they took the lead through a Maris Verpakovskis goal after 21 minutes but the initiative in the tie is now firmly with Trabzonspor after they responded through goals from Gokdeniz Karadeniz and Ibrahima Yattara.
Bright start
Dynamo began brightly and Maxim Shatskikh went close with a header in the ninth minute. Diogo Rincón then threatened with a free-kick before Karadeniz gave the first indication of the Turkish side's attacking strength with a shot just wide of the post. Dynamo dropped back as the visitors began to push forward, with Yattara in particular asking questions of the hosts down the right wing.
Verpakovskis scores
Still, in the 21st minute, it was Dynamo who took the lead. Surging forward on the counterattack, Valentin Belkevich unleashed a shot from 20 meters and although Michael Petkovic blocked his effort, Verpakovskis struck the ball high into the net from the rebound.
Chances for both teams
The visitors were unfazed by the goal, however, and on 37 minutes Karadeniz stole the ball off Dynamo goalkeeper Olexandr Shovkovskiy and rolled the ball into the empty net. At 1-1, there were chances for both teams to score, Verpakovskis threatening with another effort on the rebound, this time after Jerko Leko's shot on goal, while the ever-dangerous Yattara's threatening run was stopped by Shovkovskiy.
Acute angle
In an effort to win the game, Dynamo coach Olexiy Mykhaylichenko brought on Argentinian forward Roberto Nanni and Brazilian Rodolfo, normally a central defender but playing in a more advanced role in midfiled here. But while Dynamo went looking for the second goal, it was the Turkish club who scored it. Yattara broke down the right, sidestepped his marker and shot in from an acute angle to give Trabzonspor a precious away victory.
Short step away
Fatih Tekke and Karadeniz had further chances for the visitors before the final whistle blew on a match which leaves Dynamo with many questions to answer before the return leg on 25 August. As for Trabzonspor, last season's Turkish league runners-up, they now stand just a short step away from the Champions League proper</TD></TR></T></TABLE>

HORONA GELIYORUZ (BU BENDEN:))

DeAgLeMaNyAq
11.08.2004, 02:34
Gerçekten olaganüstü bir maçti. Zaman zaman tempo ve oyun kalitesi düssede bol gol pozisyonu olmasi ve bu pozisyonlarin bizim tarafamizdan gerçeklestirilmesi beni sadece gururlandirdi. Petkoviç'e yüklenmemek gerek 2 top kaçirdi diye adamin moralini kaçirmaya lüzum yok. Onun disinda zaten gereki performansi gösterdi. Defanstaki panik normal. Tayfun ve Celaleddin defans oyunculari degil ama mecburiyetten o kademede arkadaslarinin yerleini dolduruyorlar. Emrah ve Hasan'in tekniklerini gelistirmesi beni çok memnun etti. Özellikle Hasan'in oyun tarzini hiç sevmeme ragmen bitmek bilmeyen enerjisi beni büyülüyor. Tabi orta sahada Ibrahim Ege'yi ariyorum o olsa her sey çok farkli olurdu ama nasip. D'Haene ara sira paniklesede önemli hamleler yapti. Hüseyin'de bana yillar önce Tolunay'in oyun stilini hatirlatti. Adem'de fena degildi ama çokta etkili sayilmazdi. Thijs'i nihayet adam gibi görebildik. Teknigi gerçekten iyi ama yeteri kadar enerjisi yok. Iyi bir organizasyon oyuncusu ama ilk 11'de oynamasi için daha fazla enerji toplamasi gerek. Fatih Tekke maçin adamiydi. Forvete bakiyorum orada. Orta Saha'ya bakiyorum orada. Defansa bakiyorum kaptan gene orada. Dogrusu en büyük alkis ona. Gökdeniz eski günlerin izlenimini verdi ama el insaf bu kadarda çok pozisyon kaçirilmaz ki. Gerçi 2.yaridaki kaleciyle karsi karsiya kaldiginda asirtmasindan dolayi takdir ettim. Nedense bizim oyuncularimiz hep beslik deniyorlar. Benim su ana kadarizledigim futbolcular arasinda kaleciyle karsi karsiya affetmeyen 2 oyuncu vardi. Biri Davor Suker sürekli kaleciyi çalimlardi. Digeride Adrian Ilie sürekli kalecinin üstünden asirtirdi. Bu yetenek isi degil mantik isi ama bizim oyuncularimiz nedense uygulamiyorlar. Yattara Kiev defansi karsisinda ister istemez biraz zorlandi ama genede nefis bir gol atti. Umarim sakatligi ciddi degildir. Bundan böyle onsuz bir Trabzonspor düsünemiyorum. En kisa zamanda Tolga, Erdinç, Lee ve Mehmet Yilmaz'in katilimiyla takim saha kalkacaktir...

Mehmet
11.08.2004, 07:59
Gökdeniz senden Patlama bekliyorum.
Haydi pistonlari atesle...!!!

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/070804mac2.jpg

D U R D U R A M A Z S I N I Z !

Ö P Ü L D Ü N Ü Z !

Muhalif
11.08.2004, 08:09
bordo mavim.. buna ihtiyacimiz vardi.. tesekkürler hocam, tesekkürler kaptan, tesekkürler tüm takim.. özellikle tebrikler hasan, tebrikler karel, tebrikler hüseyin... gerçekten dün öyle bir takim vardi ki karel ve hasan üçüncü kendileri hakkinda yazdiklarimdan utandirdi beni.. umarim böyle devam ederler.. hele hasan in agustine e attigi pas yokmuydu.. mükemmel.. ziya hocam bunlara futbolu yeniden ögretmis anlasilan.. yalan yok umutsuzdum özellikle defanstan.. ama azim çok seyi degistirdi.. bugüne dek kaptan hakkinda yazmadim pek.. ama dün öyle bir kaptan izledim ki takiminin en büyük eksigini giderdi..oyun kuruculugu üstlendi ve mükemmel yapti bu isi.. her maç böyle olsun.. ve hüseyin avrupanin en iyi önliberolarindan biri olmaya aday arkadaslar.. o da artik pas vermeyi ögrenmis... Allah basarilarini daim etsin... bu arada petko yine falso verdi ama 2-1 den sonra o da kendine yakisan sekilde oynadi..

son söz yönetime.. ziya hocamin bir dedigini iki etmeyin lütfen.. bu adam futbol ögretiyor bilmeyene.. her gittigi yerde zirvede.. artik alin istedigi adami.. ne siz düsünün sonra ne biz.. baskan koltugunda, biz tribünde, hocam kulübede keyif alsin takimdan...

selamlar..

Badaloğlu
11.08.2004, 08:30
Her ne olursa olsun biz orada gol atacagiz buna inaniyorum.Defansimizda sikintida olsa bu maçi alacak güçteyiz.Ahada haburaya yaziyorummmmmmmm!...En ötü ihtimalle gollü beraberlik maglubiyet benim kitapta yazmiyor.2-1'de alabiliriz maçi 3-2'de hücum oyuncularimiz kaliteli defans eksik olabilir.Sagdan Yattara soldan Celaleddin getirecek Gökdeniz,Fatih atacak bu kadar!...karaqdeniz insani zoru sever korkusuzca delikanli gibi oynayip alacagiz maçi!...Ah Ah!...Kesek Kiew'e gidebilsek!...

Obbaaa!...Costum gene!...Helal sana Trabzonum!...smileys/smiley36.gif

zisinoli
11.08.2004, 08:39
BU SEVINCI HAKETTIK.MUHTESEMDILER.

INSALLAH TRABZON'DA BU ISI BITIRIR SAMPIYONLAR LIGINE KATILAN ILK ANADOLU TAKIMI OLURUZ. SONRASI MALUM...

LIGDE SAMPIYONLUK.

AMA TRANSFER SARTsmileys/smiley2.gif

Şahinoğlu
11.08.2004, 08:47
Ahmi desem vahmi desem kaçan pozisyonlara kolaylari atamadik zorlari attik genede sükür olsun Allah(c.c.)'ye galip geldik , petkoviç dün yakicakti bizi ama neyseki 1 golden fazla yedirmedi bize :) en çok korktugumuz defans blogu mükemmel oynadi DeHeane'ye Hasan'a Tayfun'a Celalettin'e Emrah'a helal olsun Hüseyin mükemmel oynadi heryerde o vardi her topa yatti ,Fatih Sultan Tekke klasini konusturdu Mehmet Yilmaz oldugu zaman Fatih'i ortasahaya kaydirinca Fatih daha iyi olur üzerindeki yük hafifler Gökdeniz biraz kilo almis sanirim oda yakinda formunu bulur attigi gol boyuundan büyük :) ama kaçirdiklari ahki ahh bide penaltimizi yedi hakem Gökdenizi resmen düsürdüler ama neyse penaltiyi vermedi 2 dakka sonra golü attik , bi parantezde Thijs'e adam klas bi topçu attigi paslar öldürücü biraz daha kondisyon yüklesin pres yapip alan daraltmayi ögrensin o zaman çok daha yararli olucak bosuna yüklenmisiz adama insallah 2 hafta sonra Sampiyonlar Ligine girer sevinç naralari atariz .

TRABZONSPOR

Harun
11.08.2004, 08:47
BU takim ayakta alkislanir.Bana göre maçin yildizi Fatih Tekke idi.

metehan
11.08.2004, 08:57
Oyuncular hakkinda yorum yapmayacagim çünkü onlara haksizlik etmis olurum. Gösterdikleri özveriyi kelimelerle anlatmak mümkün degil çünkü. Ama defanstakilere ayri bir alkis göndermem lazim.

Maçöncesiözellikle defans konusunda çok endiseliydim. Kayseri maçi beni süphelendirmisti. Ama artik içim rahat.Artik çok iyi anladim ki, Ziya hoca ve bu takim her maçikendi havasinda oynamayi ögrenmis.Bu bize büyükavantajlar saglayacaktir.

Diger sevindirici bir konu da Thijs. Takima katki yapabileceginin sinyallerini verdi.3-4 hafta sonra takimda direkt oynamaya baslar bence. Bir de Lee var, o da beklenen katkiyi yaparsa TS'un isi biraz daha kolaylasacak. Özgür'ü de alirsak bence iyi bir transfer olur. Ziya hoca, "Biz 5-6 hafta sonra form tutacak bir takimiz demisti". Böyle giderse TS, gittikçe yükselen bir deger haline gelecek.

Gazeteler Yattara'nin sakatliginin ciddi olmadigini yaziyor. Eger dogruysa galibiyetten çok buna sevindim.

Rövansi ayni ciddiyetle ve güzellikleoynayacagimizdan süphem yok. Bu konuda hocaya ve takima güveniyorum. TS, tarihine yeni bir basariyi eklemek üzere, Allah bizi utandirmasin.

Akin-61
11.08.2004, 08:58
5 eksik ile Böyle Futbol oynuyorsak eksikler tamamlandimi ne olur hayal edemiyorum :)

Şahinoğlu
11.08.2004, 09:00
5 eksik ile Böyle Futbol oynuyorsak eksikler tamamlandimi ne olur hayal edemiyorum :)

HEP GIRARUK ORTALUGU smileys/smiley2.gif

ahmetturk
11.08.2004, 09:01
Maçin yildizi Fatih Sultan TEKKE kaptan gemisini iyi yönetti biz Fatih i oyun kurucuda kullanabiliriz.

Taner Uykuçeken
11.08.2004, 09:20
<BLOCKQUOTE style="MARGIN-RIGHT: 0px">

<?:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /></v:stroke></v:path></v:shape> </v:stroke></v:path></v:shape></v:shape>http://eposter.mynet.com/imgs/ask_gullervekalp_135x101.jpg (java&#115;cript to_Wallpaper'gullervekalp','1';)http://eposter.mynet.com/imgs/ask_cupid2_135x101.jpg (java&#115;cript to_Wallpaper'cupid2','5';)</v:shape></BLOCKQUOTE>

Emre7
11.08.2004, 09:25
Tessekür ederim Trabzonspor. Bu basariyi yakaladigin için tesekkürler. Allah bunun devamini nasip eylesin.

ahmetturk
11.08.2004, 09:30
Bu Dinamo kiev bize burada da gol atar çok dikkatli ve çaliskan olmamiz çok. Kaldi 90 dakika Allah in izniyle giricez bu Sampiyonlar Ligine. Büyüksün Fatih Sultan Tekke.smileys/smiley32.gif

trapezus61
11.08.2004, 09:34
Maçtan önce bana TRABZONSPOR 2-1 KAZANACAK DESELER sevinçten çildirabilirdim... Ama maçtan sonra 1-2 lik skora sevinemedim... O kadar bariz goller kaçirdik ki saçimi basimi yoldum. Bagirmalarim bütün apartmani salladi... Opozisyonlardan sadece birini daha atabilseydik simdi turu garantilemis olacaktik. O kadar rahatlayacaktik ki... Evet biliyorum deplesmanda alinan tek farkli galibiyet rövans için büyük avantaj ama garanti degil.D.Kiev kolay bir rakip degil. bir avrupa markasi. O yüzden rövansta da çok dikkatli oynamaliyiz diye düsünüyorum... Düsünüyorum, düsünüyorum kaçan goller gözümün önüne geliyor teker teker ve kahroluyorum.

Ama hepsini alinlarindan öpüyorum bu yürekli çocuklarin... Yüreklerini ortaya koydular dün. Kapasitelerinin üstüne çiktilar. Hepsi birey olarak birer kahramandilar. Fatih, Gökdeniz,Yattara, Hüseyin, Hasan, Emrah ve digerleri... TRABZONSPORUMUZ rövanstada böyle sakin ve akilli oynarsa dün kaçan golleri aramayacagiz... Sov yaparak girecegiz sampiyonlar ligine ve yine bir tarih yazacagiz... Aksini düsünmek bile istemiyorum... ininin o zaman gerçekten kahrolurum...

Emre7
11.08.2004, 09:36
hiç birsey bitmedi biz daha SL. çikamadik önümüzde 90dk. var. Isimiz biraz daha kolay (deplasmana göre) takim gol aramayacakmi. Bizde konra atak futbolu oynamiyozmu Erdinç,Tolga, Volkan farketmez en az 2si hazir olacak saga Gökdeniz sola Yattara ortayada Fatih Sultan Tekkeyi godun mu rahat oluruz rahat. Hemde çok ama en az 2 si hazir olmali.smileys/smiley9.gif

Emorfo
11.08.2004, 09:42
Her seyi yazmissiniz.

Bu takimTürkiye ve Avrupa'da 5 seneye damgasini vuracak. Ligte sampiyonluk, Avrupa'da çok büyük basarilara imza atacagiz. Trabzonspor yeniden doguyor.. Bu duyguyu hissetmek müthiç bir sey su anda bile tüylerim diken diken oldu.

Tessekürler Trabzonspor

Harun
11.08.2004, 09:45
Rövans maçimizda çok rahat oynayacagiz bana göre neden derseniz.Kiev kontraatak futbolunu iyi oynayan ekip ama busefer biz kontraatak yapacagiz.Dünde gördükki bu tür ataklarla çok tehlikeli olduk.Yani Avniakerde onlar çimlere gömer.6.5 trilyonu kapariz.smileys/smiley2.gif

deco
11.08.2004, 09:47
UZAT ANLINDAN ÖPEYIM SAMPIYON TRABZONUM

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

EmrahYalçınalp
11.08.2004, 09:49
Kendi sahasinda 2-1 yenik durumdaki takim 3-4-5 olmamasi için çaba sarfediyor, ataga kalkamiyor, kart görmeyi göze alarak kasti faullerle ceza sahasi disinda durdurmaya çalisiyor rakibini... Hem de "eksik" rakibini... Ooofff, of!!! Büyüklük baska bir sey!

EmrahYalçınalp
11.08.2004, 09:53
IBRAHIMAGA'ya bakar misinizsmileys/smiley36.gif

Emorfo
11.08.2004, 10:00
Maçtan sonra Trabzon yikildi. Videolar birazdan. Sevinçten polisin yaninda silah sikan bile var :)

Takim Havalimaninda gecenin geç saatlerinde karsilandi.

tigin
11.08.2004, 10:06
Maçtan sonra Trabzon yikildi. Videolar birazdan. Sevinçten polisin yaninda silah sikan bile var :)

Takim Havalimaninda gecenin geç saatlerinde karsilandi.

umarim takim layik oldugu sekilde muhtesem karsilanmistir.
videolari bekliyoruz.

tigin
11.08.2004, 10:07

20 köy 300 maraba sahabi gineli ibraamm aga

ahmetturk
11.08.2004, 10:15

Valla çok iyi ya. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Emre7
11.08.2004, 10:16

20 köy 300 maraba sahabi gineli ibraamm aga

ii idi haaa..http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

ahmetturk
11.08.2004, 10:16
Videolar bekleniyor. Karsilama nasil olmus çok merak ediyorum.

Muhalif
11.08.2004, 10:23
bu arada belkeviç mi neydi.. çok iyi bir oyun kuruculari vardi.. yasi müsaitse alalim bence.. tam bizliksmileys/smiley2.gif

Emorfo
11.08.2004, 10:23
Sabah karsi oldugu için tezahürattan baska bir sey yok. Futbolculari sik bogaz eden taraftar dernegi baskani selim dogani kiniyorum. Reklam yapmak için bu kadar yirtar mi insan kendini. Hosgeldin de ver çiçegi basla tezahürata. Nutuk atmalar akil vemeler vs dikkatli olmak lazim..

Karsilama videosunu yayinlamayacagim. Resimlerle idare edersiniz. Medyan'daki maçtan sonraki cosku azzz sonraaaa :)

Taner Uykuçeken
11.08.2004, 10:24
BU MAÇ IÇIN BIR SEY SÖYLENIR ODA TEKKE limeyle FATIH

BIR SÖZDE TRANSFER DÖNEMINDE BIZI KARISTIRMAK ISTEYEN IST MEDYASINA BU ADAMLARI BU SEKILDE TUTMALARI HATA YANLIS YAPTILAR KIRDILAR GEÇEN SEZONKI GIBI OYNAYAMAZLAR TAKIMI BALTALARLAR DIYEN IST MEDYASINA GÖRDÜNÜZMÜ

FATIH SULTAN TEKKE YIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

zisinoli
11.08.2004, 10:30
Maçin adami :

FATIH SULTAN TEKKE.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Dün muhtesemdi.Komple bir futbolcu. Ötesi yok....

Tandogan
11.08.2004, 10:31
BU MAÇ IÇIN BIR SEY SÖYLENIR ODA TEKKE limeyle FATIH

BIR SÖZDE TRANSFER DÖNEMINDE BIZI KARISTIRMAK ISTEYEN IST MEDYASINA BU ADAMLARI BU SEKILDE TUTMALARI HATA YANLIS YAPTILAR KIRDILAR GEÇEN SEZONKI GIBI OYNAYAMAZLAR TAKIMI BALTALARLAR DIYEN IST MEDYASINA GÖRDÜNÜZMÜ

FATIH SULTAN TEKKE YIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Tabiiki sadece Fatih degil,bütün oyuncularimiz (özellikle son yarim saatte) süperdiler.Ben sonlara dogru gücümüz ya biterse diye korkarken, çocuklar masallah sonlara dogru tam gaza geldiler.Bu arada Hüseyin ve Hasan sanki motor takmis gibiydiler.Bu çocuklara söylenecek tek sey var:

Aldiginiz paralar son kurusuna kadar size helâl olsun.

Emre7
11.08.2004, 10:32
önemli olan yildiz takmaksa evrende en büyük olan gök yüzüdür. Ama onun ömrüde yazin 8 saat sürüyo. Sana asigim ya varmi birsey diyen....................http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

zisinoli
11.08.2004, 10:32
Sabah karsi oldugu için tezahürattan baska bir sey yok. Futbolculari sik bogaz eden taraftar dernegi baskani selim dogani kiniyorum. Reklam yapmak için bu kadar yirtar mi insan kendini. Hosgeldin de ver çiçegi basla tezahürata. Nutuk atmalar akil vemeler vs dikkatli olmak lazim..

Karsilama videosunu yayinlamayacagim. Resimlerle idare edersiniz. Medyan'daki maçtan sonraki cosku azzz sonraaaa :)

Hadi kardes. Darlandim. Koy artik su videoyu smileys/smiley2.gif

Imdat
11.08.2004, 10:34

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/100804mac14.jpg

Tek resim takimimizin sitesinde. Bu ne biçim sevgi gösterisi yaaa... Gökdeniz o kalabalikda bir ayagi kaysa , yere düsse sorumlusu kim. daha seviyeli karsilasak onlaa maç yorgunlugu unutturacak sevgi gösterilerinde bulunsak daha iyi olmaz mi.. FB liler alex i sakatliyordu çok gülmüstüm adamlara ama bizde de fark yok sanirim....

CeSS
11.08.2004, 10:40
Hepimize Hayirli Olsun demek icin erkenmi bilmiyorum ama hic olmazsa ezikler gibi baska bir takimin ismini bagirarak buraya gelmedigimiz icin bir o kadar da gururluyum....

Istiyorumki eziklerin karsisina sonuna kadar destekledikleri Porto onlarin grubuna düssün smileys/smiley2.gif

selhus
11.08.2004, 10:49
güzel kardesim koy su videolarida msn den bizim mahalledeki ezik taraftarlara yolliyacagim ipneler görsünler içleri sizlasin aci çeksinlersmileys/smiley4.gif