PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D.Kiev 1-2 TRABZONSPORUM

Sayfa : 1 [2]

Emorfo
11.08.2004, 11:01
Trabzon meydani Kiev maçindan sonra yikildi nerdeyse insallah TrabzoN'daki maçta ordayim. Video asagida.

Trabzon'dan sevinç görüntüleri! (http://www.bordomavi.net/multimedya/videolar/kiev-trabzon-sevinc.mpg)

PsYcHo_LaZ61
11.08.2004, 11:03
basladim indirmeye.faruk usta ellerine saglik...

PsYcHo_LaZ61
11.08.2004, 11:11
hörüntüler harika usaklar...usagin teki silahda atayi iki hafta sonrasini düsünemiyorum bile trabzonda....

KeLLoO
11.08.2004, 11:27
GOL GÖRÜNTÜLERINDEN HABER YOK MU ARKADASAR??!!!!

Emorfo
11.08.2004, 11:30
Karsilamaya gelen taraftarlarimiz kestiyor :)

http://img51.exs.cx/img51/441/ts1.jpg

http://img51.exs.cx/img51/3614/ts2.jpg

serdar61
11.08.2004, 11:49
sevinç gösterilerini görüntüleri manyak. herkes çildirmis adeta. haftaya trabzonda deprem varsmileys/smiley36.gif

Çebi
11.08.2004, 11:51
24'ÜNDEKI MAÇTA STAD NE OLUR ARKADASLAR TAHMINLERI ALIYIM??smileys/smiley36.gif Edited by: BordoMavim

Badaloğlu
11.08.2004, 11:55
Ula ne oldi habi uyuyanlara?Takim gelince nasilda uyandilar?smileys/smiley36.gif

Şahinoğlu
11.08.2004, 12:10
Kolpadan uyuma numarasi yapiyolar :)

Emorfo
11.08.2004, 12:15
smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

aynen öyle bir kaç tanesi siritiyor, hele bir tanesi gözlerini yari açmis bakiyor... cefekar taraftarr :)

Emin
11.08.2004, 12:23
Maç sonu sevinme görüntüleri harika. Uzun zamandir hasret Trabzonum böyle sevinmeye. Gün bugündür. Insallah büyük bir kaza olmazssa ikinci maçta da yeneriz bu herifleri de hem ülke puanimiz artar hemde Sampiyonlar Ligine gururla gireriz. O zaman yine yikilir Meydan....

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Emorfo
11.08.2004, 12:32
Trabzon meydani Kiev maçindan sonra yikildi nerdeyse insallah TrabzoN'daki maçta ordayim. Video asagida.

Trabzon'dan sevinç görüntüleri! (http://www.bordomavi.net/multimedya/videolar/kiev-trabzon-sevinc.mpg)

OfluMulkiyeli
11.08.2004, 12:35
arkadaslar abartmayalim diyorum; takimin kondüsyonu çok iyi, ve rakip 2 gol yiyince oyundan düstü, o kadar.

Canlarini dislerine takarak oynadilar; De Haine ilk kez kendini begendirdi. Ama açik söylemek lazim, tecrübeli ve güçlü bir kadromuz yok maalesef.

FATIH TEKKE. bakti defans bocaliyor, geldi defansi toparladi; kendisine top gelmiyor, defanstan geldi Gökdeniz ve Yattara'ya top çikardi. Top ayagina geldiginde ne yapacagindan emin olan tek futbolcumuz. Fatih olmadiginda takimin çok bocalayacagi asikar.

Tüm futbolculari kutluyorum; umarim sampiyonlar ligine katiliriz; kasamiz da biraz para görür.

Ziya Dogan. En önemli gücümüz. Yönetimin baska isimler düsünmesi bu takima en büyük kötülük olur; aman hocamizin degerini bilelim.

Selamlar.

Emin
11.08.2004, 12:39
Saat 12 ve hala bir sürü tebrik geliyor. Trabzon disinda Trabzonsporlu olmanin en güzel yani bu. Hele GS ve BJK liler kiskançliktan çatlayacak. Ama yinede Trabzonda o coskuya ortak olmak isterdim. Bir dahaki sefere insallah....

Bu arada Yattara nin durumu ciddimi bir bilgisi olan varmi? Bir de o sakatlanirsa perisan oluruz valla.

CaMoKa
11.08.2004, 12:40
Abi yardik ortaligi son 30 dakikada madara oldular böyle devam

Gökhan Kutlu
11.08.2004, 13:36
yaa ataklarin hepsini atsak maç 7 1 falan olucakti yaa ama madara oldu kiev.bekle bizi sampiyonlar ligi biz geliyoruz..

Onur1967
11.08.2004, 13:40
Allah'a sükürler olsun Kievi eze eze yendik maçin hakki 4-1 veya 5-1 di ama olsun buna da sükürler Kiev gibi bir takimi orada yenmek muhtesem bir olaydir. Maçi izlerken hiç bitmesin bu rüya dedim insallah Avni Akerde bu sölen devam eder..

Büyüksün TRABZON'um

Onur1967
11.08.2004, 13:42
Fatih TEKKE orta sahayi ayakta tutan adamdi Nistelrooy falan hikaye adam muhtesem oynadi yaa nazar degmesin masallah....

metehan
11.08.2004, 13:43
Ben maçi bir cafede arkadaslarimla izledim. Arkadaslarin hepsi GS, FB ve BJKli. Hepsi TS'a hayran kaldi. Ortak görüsleri suydu : "Son yillarda izledigimiz en keyifli maç". Hatta bir ara bir tanesi söyle dedi: "Bu televizyon görüntüyü çabuklastiriyor mu? Bu kadar hizli futbol olur mu?" smileys/smiley1.gif

Insallah bunun devamini getirecegiz.

ahmetturk
11.08.2004, 13:50
Müthis bir maç oynadik ama adamlar 60. dakikaya kadar iyiydi sonra biz oynadik onlar seyretti. Ikinci maçtada en az bu maçtaki kadar çaba göstermemiz lazim. Savulun len Trabzon geliyor.

ekrem75-61
11.08.2004, 13:51
dün taksim calkalandi tami tamina 20 tane mesale yakarak taksimden tepebasina dogru arabalarla giderken yakarak gittik muhtesemdi ezikler bakakaldi

FAruk
11.08.2004, 13:51
Maç sonu meydandayd1m.Sis bombasi ve mesaleden nefes alamadik.smileys/smiley4.gif

Onur1967
11.08.2004, 13:56
Trabzon turun kapisini araladi: 1-2
document.title="SporLine - Trabzon turun kapisini araladi: 1-2 - FORSNET";
http://www.sporline.com/foto/trabzonspor_2003_2004/gokdeniz_kiev_sevinc.jpg
Avrupa Sampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçinda Trabzonspor, Ukrayna'nin Dinamo Kiev ekibini deplasmanda 2-1 yendi.

ISTE BU !

Onur1967
11.08.2004, 13:57
Özlemistik kaplanimizin avrupa zaferlerini yürü Trabzonspor'um kim tutar seni

Haydi haydi TRABZON asla yalniz degilsin !!!!!

Salih61
11.08.2004, 13:58
Kardesler aksam sevincimden sabaha kadar uyuyamadim....Gözümü her kapatisim da YATTARA ve GÖKDENIZIN golleri geldi aklima...Ne diyim güzel futbol mükemmel bir sonuç Allah bütün futbolculardan ve ADAM GIBI ADAM ZIYA DOGANDAN razi olsun...

Saygilarimla....

Taner Uykuçeken
11.08.2004, 14:02
BÖYLE MÜHTESEM BIR GÜNDE BO YAZI ABES AMA UYUZ OLUYORUUUUM...ASLINDA BU KONUYLAA ILGI S.L. GIRINCE UZUN BIR YAZI YAZACAKTIM AMA DAYANAMADIM PATLADIM............

ILKI SHOWV TV YE SEROLAR YINE MAÇ BASLARKEN YAYINA GIRIP BITIS DÜDÜGÜYLE YAYINI KESTILER EZIKLERIN MAÇI OLSA YARIM SAAT MAÇTAN ÖNCE YAYINA GIRIP MAÇTAN SONRADA 2 SAAT YAYIN YAPARLARDIsmileys/smiley7.gifDIGER HABER TVLERIDE YAYIN KESERLERDI

IKINCISI IST MEDYASINI TAKIP ETTINIZMI SABAH KALKINCA FANATIK ALDIM INTERNETTEN DE DIGER GAZETELERI OKUYORUM HERIFLER MECBURIYETTEN HABER YAPIYOR GIBILER EMININ HIÇBIRI HAZMEDEMEMISTIR (HATTA KURDESEN DÖKENLER BILE VARDIRsmileys/smiley36.gif)DEVAMI SL YE GIRINCE..................

ahmetturk
11.08.2004, 14:10
Artik bu lige kalmamiz kaçinilmaz. Bizim büyüklügümüzü tartisanlara bir tokat daha vuruldu. Ellerinize saglik Futbol Takimi

Badaloğlu
11.08.2004, 14:17
O degilde gecenin bir yarisi star tv'de Kiev maçinin görüntülerini gösterirken hep Trabzonumuz diye konusan spiker sonradan agzindan baklayi çikardi.Eger Trabzon tur atlarsa sampiyonlar ligi maçlarini star verecek diyede mesaj verdi.Oysa ayni spor programi gecenin bir yarisi her zaman bakarim hiç Trabzondan haber vermezdi!...smileys/smiley36.gifEl mahkum!...

ahmetturk
11.08.2004, 14:52
O degilde gecenin bir yarisi star tv'de Kiev maçinin görüntülerini gösterirken hep Trabzonumuz diye konusan spiker sonradan agzindan baklayi çikardi.Eger Trabzon tur atlarsa sampiyonlar ligi maçlarini star verecek diyede mesaj verdi.Oysa ayni spor programi gecenin bir yarisi her zaman bakarim hiç Trabzondan haber vermezdi!...smileys/smiley36.gifEl mahkum!... Hehe hehesmileys/smiley36.gif

Harun-61
11.08.2004, 14:58
Her seyi yazmissiniz.

Bu takimTürkiye ve Avrupa'da 5 seneye damgasini vuracak. Ligte sampiyonluk, Avrupa'da çok büyük basarilara imza atacagiz. Trabzonspor yeniden doguyor.. Bu duyguyu hissetmek müthiç bir sey su anda bile tüylerim diken diken oldu.

Tessekürler Trabzonspor

Harun-61
11.08.2004, 15:00
bu arada belkeviç mi neydi.. çok iyi bir oyun kuruculari vardi.. yasi müsaitse alalim bence.. tam bizliksmileys/smiley2.gif

harbiden kaliteli adam....

Onur1967
11.08.2004, 15:04
Artik para bayagi gelecek uefadan insallahbir aksilik olmayip su turu geçersek o zaman her istedigimizi aliriz.

Basit bir hesapla en az Sampiyonlar ligi 10 milyon dolar demek bu bir hayal degil bir de borsaya açilirsak sen o zaman gör Trabzonspor'u

Bu güne kadar maddi imkansizliklarla bu kadar basari yapan bu takim para olunca ortaligi kasip kavurur.Istanbul hikaye olur insallah

ahmetturk
11.08.2004, 15:09
Allah in izniyle bize inanmayanlari madara edecegiz arkadaslar. Herkese klube elinden geldigince bir sekilde destek olsun ve destek olmaya özendirsin.

Emre7
11.08.2004, 15:12
bu arada belkeviç mi neydi.. çok iyi bir oyun kuruculari vardi.. yasi müsaitse alalim bence.. tam bizliksmileys/smiley2.gif

harbiden kaliteli adam....

birakin elalemin adamlarini yildizi kendiniz anadoludan arayin gizligizli

Tandogan
11.08.2004, 15:14
Sadece giris parasi net 5 trilyonmus.Ondan sonra da alacagimiz puana göre ekstradan para geliyor.Yayin,reklâm ve hasilat ta ayri.Yani kisacasi bolluk bereket geliyor.

Demek ki, Allah'in izniyle sadece bir 90 dakika sonra ekonomimiz refaha kavusacak.

ekin
11.08.2004, 15:16
Ben dün Thijs i çok begendim cok soguk kanliydi.Bence tam avrupa takimlarina karsi oynucak biri ama daha bi frikigini göremedik

Emre7
11.08.2004, 15:16
Trabzon turun kapisini araladi: 1-2 document.title="SporLine - Trabzon turun kapisini araladi: 1-2 - FORSNET"; http://www.sporline.com/foto/trabzonspor_2003_2004/gokdeniz_kiev_sevinc.jpg
Avrupa Sampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçinda Trabzonspor, Ukrayna'nin Dinamo Kiev ekibini deplasmanda 2-1 yendi.

ISTE BU !

bu mudur budur yakisir size beeeeesmileys/smiley32.gif

FERO61
11.08.2004, 15:18
abi artik gök delenler statlar yaptiririz futbolcu aliriz..yat kat ne gerekiyorsa:))))

ama ben hala endiseliyim ikinci mactan,ayagimizi yere basmamiz lazim ziya hoca dedi:)) bence dogruda demis...ikinci macin ne olacagi belli degill,insallah hayirlisi olur yeneriz....ama futbol bu 90 dakika,aklima birden gecen sene avni akerdeki konya maci geldi ,hemen gevsemiyelim,

ulan böyle bi sevin olurmu yaaa:))) komsular bana bisey oldugunu sanmislar zilime bastilar :))))

HELAL TRABZONUM

ahmetturk
11.08.2004, 15:30
abi artik gök delenler statlar yaptiririz futbolcu aliriz..yat kat ne gerekiyorsa:))))

ama ben hala endiseliyim ikinci mactan,ayagimizi yere basmamiz lazim ziya hoca dedi:)) bence dogruda demis...ikinci macin ne olacagi belli degill,insallah hayirlisi olur yeneriz....ama futbol bu 90 dakika,aklima birden gecen sene avni akerdeki konya maci geldi ,hemen gevsemiyelim,

ulan böyle bi sevin olurmu yaaa:))) komsular bana bisey oldugunu sanmislar zilime bastilar :))))

HELAL TRABZONUM

Tahtaya vur.

tigin
11.08.2004, 15:34
deplasman.com'dan 2 harika makale.

Maç öncesi
Karadeniz derbisi
<DIV id=txtArticle>

Belki de Trabzonspor tarihinin en önemli iki maçi bunlar! Evet, daha önce de nice zaferler yasadi Bordo Mavili gönüller; ama bu baska. Hedefte Sampiyonlar Ligi var!

Riga karsisinda izledigim Trabzon, bana 10 sene öncesinin Trabzon?unu hatirlatti aslinda; Hami-Ünal-Sota-Ogün?lü ?çevik kuvvet? ekibiydi o. Lyon?a, Aston Villa?ya karsi harika oyunlari, ataga kalktiklarinda korkutucu hizlari ve kaleye ani inisleri, gol yollarinda biraz beceriksiz de olsalar müthis bir uyumla saldirmalari... Ilk defa Avni Aker?de maç seyreden biri olarak, bu Trabzon bana bile o günleri hatirlattiysa, Karadeniz çirpinmayi bekliyor belli ki!

Gerçekten iyi bir takimdi o Trabzon. Seyrine doyum olmazdi. Nitekim 1995-96 sezonunda kil payiyla kaçirdilar sampiyonlugu. O güzelim kadro lig sampiyonu olamadan dagildi sonra. Ama kimse onlari unutmadi. Simdi tarihi geçme sirasi bu genç ekipte.

Surasi kesin, iyi bir kombinasyon yakaladi Trabzonspor. Gökdeniz, Fatih, Yattara ve Mehmet Yilmaz?dan olusan vurucu timi, iyi gününde oldugunda her takimi tarumar edebilecek kadar etkili. Disipline inanan bir hocalari ve çok kosmaktan baska bir sey düsünmeyen bir orta sahalari var. En önemli problemleri defansin ortasinda. Geçen senenin uyumlu ikilisi Erdinç ve Tolga?nin ikisi birden sakat ve D?Haine geçen senden beri orayi doldurabilecek bir güç gibi durmuyor. Biraz da orta saha yaraticiligina ihtiyaçlari var ama pas trafigini ?muhtesem dörtlü?nün iç organizasyonu ile de halledebiliyorlar. Ama defanstaki gedik pek kolay kapatilabilecek gibi gözükmüyor. Hele de rakibin acar forveti Verpakovskis düsünüldügünde... Bakalim Yattara?nin cambazligi daha ne kadar tasiyabilecek Bordo Mavilileri?

Rakipleri ise Kuzeydogu Avrupa?nin en büyük ekollerinden biri: Dinamo Kiev. Bugüne kadar sayisiz basariya imza atmis olan Kiev kulübü, Sovyet döneminin en etkili takimiydi. Lobanovski gibi usta bir hocanin yönetiminde, Avrupa?daki bütün kupalarda her daim favori olan Dinamo Kiev simdilerde eski günlerini ariyor. Özellikle eski Sovyet cografyasinda yeni yeni türeyen Abramoviç?gil zenginlerden medet uman ekip, bu seneye flas transferlerle girdi. Kadrosunda Letonyali golcü Maris Verpakovskis, Brezilyali Bispo, Sirp orta saha oyuncusu Milos Ninkovic, Arjantinli Nanni, Rumen Florin Cernat, Ukraynali Andriy Husin?i bulunduran Ukrayna takimi Trabzon karsisinda tura sartlanmis durumda ve aksi bir skor büyük sürpriz olarak görülecek.

Bakalim bu büyük çarpismadan kim sag çikacak? Dinamo Kiev sifira karsi bol gollü galibiyet umudunda, Trabzonspor ise gollü beraberlige kilitlendi. Her iki ekip de bu galibiyetin ne kadar önemli oldugunu gayet iyi biliyor. Bir üst tur demek, maddi açidan ferahlama, manevi açidan da prestij demek çünkü...

maç sonrasi
Dinamo Kiev mucizesi!

Sampiyonlar Ligi için Trabzonspor'la karsi karsiya gelen Dinamo Kiev, Karadenizli takimin özellikle ikinci yaridaki baskisindan mucize eseri sadece 2-1'lik bir maglubiyetle kurtuldu!

Trabzonspor için zor bir maç olacagi düsünülüyordu Kiev deplasmaninin, gollü beraberlikle dönmek, futbolcularin agzindan çikan en iyimser temenniydi. Ziya Dogan, rakibini seyretmek için gittigi Kiev?de bos bir stadyumla karsilasmis, ve ancak kaset görüntülerinden izleyebildigi, kendi liginde bes maç oynamis ve maç ritmine girmis güçlü bir rakip karsisina defansta Tolga gibi bir eksikle çikmak zorunda kalmisti. Maç baslar baslamaz Kiev agirligini koydu ama on dakika içinde Trabzonspor da dengeyi kurdu rakibi karsisinda. Dengeli, zevkli bir maç süregidiyordu ve hata yapacak taraf da Trabzonspor olacak gibi görünüyordu.

21. dakikada defanstan çikarken topu kaptirdi Karadenizliler, sert sut Petkovic?e geldi, ama Petkovic?in gögsünden seken top bir süredir futbola musallat olan Letonya menseli Verpakovski?nin önüne düstü, buradaki kaderimizi zaten ezberledik artik: 1-0 öne geçti Dinamo Kiev. Ama bu golle kendine geldi Trabzonlular, üzerlerindeki korkuyu, endiseyi, tutuklugu attilar sanki ve yüklenmeye basladilar. Otuzlu dakikalarda baskilari öyle artti ki, Kievliler topa degebildikleri her pozisyonda korner ya da taçi gördüler. 34?te, Fatih Tekke?nin, eger bilerek yaptiysa, harika pasina hareketlenen Gökdeniz topla bulusma noktasina kaleciyle ayni anda ulasti, üçünün ayri taraflara savruldugu pozisyonda erken uyanan Gökdeniz oldu ve skoru 1-1?e getirdi.

Maçin spikeri degilse bile, Trabzonspor bu golden sonra rahatladi, spiker dakikalari sayarken futbolcular rahat ve hatasiz bir sekilde ilk devreyi tamamladilar. Ikinci devre için endisemiz daha çok fizik kondisyonla ilgiliydi. Yoksa taktik açidan rahat olan Trabzon olacakti. 1-1?lik skor Kiev?i gole zorlarken Yattara, Gökdeniz gibi oyuncularin da kontratak becerilerini destekliyordu. Ilk dakikalar geçildikten sonra Ziya Dogan Thijs?i oyuna alarak oyundaki dengeyi tamamen Trabzonspor lehine degistirdi. Trabzonspor?un pas yüzdesi çok yükseldi, orta sahaya tamamen bordo mavililer hükmetmeye basladi, ara paslarla pozisyonlar bulan hep Karadenizliler oldu. Tek aksayan Yattara gibi görünüyordu, lüzumsuz bir bencillik gösteriyordu. Ama bu sorunu da yine kendi halletti, Thijs?in nefis ara pasinda, tam da Skonto maçindaki gibi sag çaprazdan girip ayni vurusla skoru 2-1 yapti, çok istedigi gole kavusup Trabzonspor?a da Sampiyonlar Ligi?ni müjdelerken maalesef sakatlik geçirdi ve oyundan çikti.

Yattara?nin yerine Augustine girdi oyuna. Bu dakikadan sonra Dinamo?nun tek yapacagi sey saldirmak ve ne olursa olsun gol bulmakti ama Thijs ve Fatih?in domine ettigi orta saha Hüseyin?in de katkilariyla neredeyse hiç top göstermedigi gibi, Yattara?nin çikisiyla birlikte üretkenligini de enikonu artirdi. Son yirmi dakikada Trabzon çok net en az dört pozisyona girdi, son vuruslarda ya sanssizdilar, ya da güçleri kalmamisti. Sampiyonlar Ligi?ni daha ilk maçtan garantileyebilirlerdi ama biraz da mucizevi bir biçimde Kiev 2-1?le kurtuldu. Çünkü bu süreçte defansta bu denli açik verdikleri gibi, Trabzon ceza sahasina da yaklasamadilar bile. Trabzonspor bu maçta oynadigi futbolla lige de ne kadar hazir oldugunu göstermis oldu, çünkü kendi liginde altinci haftaya girerken ikinci sirada bulunan Dinamo Kiev?i fiziksel anlamda da ezdiler maçin sonlarinda.

Artik ilk Sampiyonlar Ligi macerasi için tek bir 90 dakika kaldi Trabzonspor?un önünde. Eski Sovyet kökenli takimlarin deplasmanlarda da çok etkili olduklari bir gerçek, ama Avni Aker?den iki farkli bir galibiyetle ayrilmalari hiç kolay görünmüyor bu Trabzonspor karsisinda. Üstelik yine kontratak silahi Yattara?li Trabzonspor?un elindeyken! Bordo mavililer bu isi basaracaklar gibi görünüyor</DIV>

Imdat
11.08.2004, 15:45
yorumu yazanin ellerine saglik ..

ahmetturk
11.08.2004, 15:50
Gurur duyalim takimimizla

grandiose
11.08.2004, 17:09
yorumu yazanin ellerine saglik ..

yorum güzel.. yorumu herkes yazar.. önemli olan bu yorumu yazana yazdiran faaliyeti gösterenlerdir.. Trabzonsporumun ellerine saglik smileys/smiley2.gif

Oğuz
11.08.2004, 17:16
aksam maçi izleyemedim ama trabzonsporumu radyoda dinledim. spiker ikinci golu söyle anlatiyordu:

thijs'in pasi yattara, yattara, yattara, yattara, yattaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

helal olsun usaklar hepinize...

grandiose
11.08.2004, 17:33
ARKADASLAR BU ARADA UEFA COMDAN ALDIGIM HABERI AYNEN YAZIYORUM..:

DÜNKÜ MAÇTA SAKATLIGI NÜKSEDEN DINAMO KIEVIN ORTA SAHA OYUNCUSU BELKEVICH'IN 25 AGUSTOSTAKI RÖVANS KARSILASMASINDA OYNAYAMAYACAGI BILDIRILDI.. BELKEVICH EYLÜL SONUNA KADAR YOK..

ULA KÖTÜ OLDU BE.. ADAMI SAMPIYONLAR LIGINE GIRMISKEN BIZ ALACAKTIK.. NAPALIM SIMDI ELIN AKSAK UKRAYNALISINIsmileys/smiley2.gif

perfectstorm
11.08.2004, 18:19
ARKADASLAR BU ARADA UEFA COMDAN ALDIGIM HABERI AYNEN YAZIYORUM..:

DÜNKÜ MAÇTA SAKATLIGI NÜKSEDEN DINAMO KIEVIN ORTA SAHA OYUNCUSU BELKEVICH'IN 25 AGUSTOSTAKI RÖVANS KARSILASMASINDA OYNAYAMAYACAGI BILDIRILDI.. BELKEVICH EYLÜL SONUNA KADAR YOK..

ULA KÖTÜ OLDU BE.. ADAMI SAMPIYONLAR LIGINE GIRMISKEN BIZ ALACAKTIK.. NAPALIM SIMDI ELIN AKSAK UKRAYNALISINIsmileys/smiley2.gif

gerçektende iyi futbolcu alinmasini çok isterim fakat samp.ligi maçlarinda oynayamiyaz diye biliyorum.çünkü resmi bir avrupa kupasi maçinda baska bir takim formasi giyemez diye biliyorum.fatih terim bu yüzden milanin basindayken batistayi almaktan uefa maçinda oynadigi için vazgeçmisti.smileys/smiley5.gif

Punisher-61
11.08.2004, 19:02
Size 2. Tane iyi Haberim var...

1.Dinamo Kiev Teknik Direktörünü Kovdu....

2.Dinamo Kievin orta saha oyuncusu Valentin Belkevich sakatlandi ve Trabzondaki macda oynamayacaksmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Kaynak: www.UEFA.COM

ts_fan
11.08.2004, 19:27
O degilde gecenin bir yarisi star tv'de Kiev maçinin görüntülerini gösterirken hep Trabzonumuz diye konusan spiker sonradan agzindan baklayi çikardi.Eger Trabzon tur atlarsa sampiyonlar ligi maçlarini star verecek diyede mesaj verdi.Oysa ayni spor programi gecenin bir yarisi her zaman bakarim hiç Trabzondan haber vermezdi!...smileys/smiley36.gifEl mahkum!...

evet BadalogluAbi, el mahkum g ö t gardiyan... :)))

furkanca
11.08.2004, 19:41
Arkadaslar,D.Kiev maçinda da gördük ki;bu takimin sadece bir futbolcuya ihtiyaci var.O da takimi yönlendirecek birisi.Fatih TEKKE orta sahaya çekilip,bir de Thisj yanina alininca rakip takim topa degemedi bile.Pas yüzdemiz yükseldi.Oyunu istedigimiz gibi oynadik. Sayisiz pozisyona girdik.Ama Thisj böyle devam ederse bu isi o yapar gibi görünüyor.Ondan sonra var mi bize yan bakan...

FERO61
11.08.2004, 19:52
ERSUN YANALA YUUUUH OLSUN!!!

MILLI TAKIM TEKNIK DIREKTÖRÜ ERSUN YANAL KIEV- TRABZONSPOR MACI YERINE , TÜRKIYE-USA BASKETBOL MACINI IZLEMEYI TERCIH ETMISTIR...

BUNA NE DENILIR DENILECEK TEK SEY VAR OHAAAAAAA OLDUM CÜÜÜÜÜÜSS OLDUM YANI

ts_fan
11.08.2004, 19:53
sanmam bize artik yan bakmayi birak, bakimiyorlar bile, çarpiliyorlar...

KeLLoO
11.08.2004, 20:54
Arkadaslarmaalesef her bir BMN üyesinden "yok kardesim bizde tv karti falan ugrasma bizimle artik!!!" cevabi alincaya kadarcaninizi sikmaya devam edecegim.Tekrar tekrar soruyorum; yok mu su güzel taraftara su güzel günlerimizi ölümsüzlestirebilecek bi taraftar kitlesi?Bir kisinin elinde bir televizyon karti ne bileyim bir kayit cihazi? Bir sekilde olsun su gollerimiz internette.Bir güzellik yapin arkadaslar herseyi adminlerden beklemeyelim.Türkiye de olsam neler yapicam ama maalesef iste.

Haydi arkadaslar biraz ilgi!!!!

Saygilar....

lazkaya
11.08.2004, 21:21

MILLI TAKIM TEKNIK DIREKTÖRÜ ERSUN YANAL KIEV- TRABZONSPOR MACI YERINE , TÜRKIYE-USA BASKETBOL MACINI IZLEMEYI TERCIH ETMISTIR...

Rezil herif.Daha sonra milli takimda Trabzonspor'lu oyunculara kurban olacak.

HELAL OLSUN TRABZONSPORUM

Harun-61
11.08.2004, 21:31
kiev hocasinida kovmus....smileys/smiley32.gif

Emorfo
11.08.2004, 23:33
Arkadaslarmaalesef her bir BMN üyesinden "yok kardesim bizde tv karti falan ugrasma bizimle artik!!!" cevabi alincaya kadarcaninizi sikmaya devam edecegim.Tekrar tekrar soruyorum; yok mu su güzel taraftara su güzel günlerimizi ölümsüzlestirebilecek bi taraftar kitlesi?Bir kisinin elinde bir televizyon karti ne bileyim bir kayit cihazi? Bir sekilde olsun su gollerimiz internette.Bir güzellik yapin arkadaslar herseyi adminlerden beklemeyelim.Türkiye de olsam neler yapicam ama maalesef iste.

Haydi arkadaslar biraz ilgi!!!!

Saygilar....

kardes yapacagiz bir seyler.. bunun için bir kaç sey gerekli. tv karti montaj programi hizli internet ftp yi bilmek.. bir kaç seyden fazla oldu galiba..smileys/smiley17.gif

ibrahim_yattara
11.08.2004, 23:46
ne demek kiev hocasini kovmus bu haber dogrumu arkadasim.

kaynagin neresi açiklarmisin

önemli bir haber çünkü

Cenkhan
12.08.2004, 00:57
Beyler 2-1 yendik 5'i kaçirdik hadi birak 3 atip turu dagarantilerdik ama adamlar biz 2. yi atana kadar resmen bizim ortasahamizla dalga geçti.Golü buluncada Hüseyin ve Hasan yildizlasti yani ortasahalari moral olarak çöktü. Bence adamlar t. direktörlerini kovarsalar hata yaparlar çünkü bize yenilmelerinin tek nedeni küçümsenmemiz. Adamlar haksiz degil ligin 1. febeyse. Siz kosicenin samp oldugu ligden takimi zorlanmadan harcarsiniz.

Harun-61
12.08.2004, 01:15
ne demek kiev hocasini kovmus bu haber dogrumu arkadasim.

kaynagin neresi açiklarmisin

önemli bir haber çünkü

tüm spor haberlerinde dediler...kiev yönetimi bukadar transfer yaptiklarini ama teknik direktörün sansini kullanamadigini söylemisler...

Guests
12.08.2004, 01:21
BURALARI YIKILIYO BIZDEN YIKILIYO

HERGÜN BASINDA EZIKLER YAZILIYO

BIZ SENI SECTIK TS

TAHMININ DOGRU

YASLA BASINI HADI TRABZONA DOGRU!!!

:)))))))

SON ZAMANLARIN POPÜLER SARKISINDAN TRABZONUMA BI ESINLEME

SEVGILERLE USAKLAR

HORONA GELIYORUZ

tigin
12.08.2004, 09:20
haber dogru bugünkü gazetelerde yer aldi.kiev teknik direktörü alexi michalychenko sutlanmis.

denizci61
12.08.2004, 09:35
Bu nasil bir duygu ya...NE MUTLU TRABZONSPOR'luyum diyene...Helal olsun tüm takima...

ahmetturk
12.08.2004, 11:07
Size 2. Tane iyi Haberim var...

1.Dinamo Kiev Teknik Direktörünü Kovdu....

2.Dinamo Kievin orta saha oyuncusu Valentin Belkevich sakatlandi ve Trabzondaki macda oynamayacaksmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Kaynak: www.UEFA.COMBu (http://www.UEFA.COMBu) çok iyi oldu da bu takimin diger adamlari Belkevich DEN KÖTÜMÜDÜR. Keske bu futbolcuyu alabilsek. Fatih Tekke bence defansa biraz daha yakin oynarsa çok etkili olabiliyoruz nihayet bu maçin ikinci yarisinda bunu yasadik.

zisinoli
12.08.2004, 13:00
BURALARI YIKILIYO BIZDEN YIKILIYO

HERGÜN BASINDA EZIKLER YAZILIYO

BIZ SENI SECTIK TS

TAHMININ DOGRU

YASLA BASINI HADI TRABZONA DOGRU!!!

:)))))))

SON ZAMANLARIN POPÜLER SARKISINDAN TRABZONUMA BI ESINLEME

SEVGILERLE USAKLAR

HORONA GELIYORUZ

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifÇok hos olmus. Ama Trabzonda habuni söyleyene kadar sanirim lig biter, sarkinin da modasi geçer.smileys/smiley2.gif

#10 Fietra
12.08.2004, 13:10
Maç sabahi çok heyecanliydim.Malum rakip Dinamo Kiev'di.Cernat,Rincon,Nanni,Verpa vs..

Maç için akrabamiza misafirlige gittik.Maç basladi.Heyecan içinde izliyorduk hepimiz maçi.14 dk. Gökdeniz'in pozisyonunda babam televizyona atladi.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifAma olmadi.

Sonra golü yedik manyak Petko yüzünden.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Gökdeniz'in o mükemmel golü gelince çok rahatladim.Çünkü deplasmanda 1 gol çok önemliydi.

2.yari basladi.Ve 60 dakkadan Faroz'dan Besirliye kadar falan elektrikler gitti.Babama 2 dk. sonra telefon geldi Yattara gol atti diye falan.Radyodan falan dinledim ben son 15 dk. karsiki apartmanda biri açmisti.Adam Trabzon sov yapiyo vs. deyince bende daha çok rahatladim.Son dk. korner Petko elinden kaçirdi dedim eyvah gol neysa faul oldu ve maç bitti elektrikler geldihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Ziya Dogan bu galibiyetin bas mimarlarindandir.

Fatih Tekke ise mükemmel bir sekjilde oynadi.Tam anlamiyla kaptan gibiydi.Oyun kurucu olarak oynatti sanarsam Ziya Hoca.

Yattara ise o kadar rahat çalim atamadi yine zorlandi ama o da golünü atti.

Gökdeniz ise çok mükemmel bir gol atti.

Onun disinda Celaleddin'i begendim.

Bildigime göre farki kaçirmisiz.

Pozisyonlari göremedim dogal olarak.

Kazandigimiz için mutluyuz.

Bizi büyük saymayanlara Kapak ossun!

kuzey_lee
12.08.2004, 13:44

bu ersun yanal dene adam son 2 aydir her gün baska yerde görünüyor.spor gazetelerinden takip ettigim kadariyla ya bodrumda biriyle muhabbet ediyor ya basket milli takim hocasi tanjeviç ile gece hayatinda sarap içiyorlar.bos verin bunlari bizden milli takima gidicek oyuncular belli.

sikiyorsa tekkeyi çagirmasin

Badaloğlu
12.08.2004, 14:05
2.yari basladi.Ve 60 dakkadan Faroz'dan Besirliye kadar falan elektrikler gitti. maç bitti elektrikler geldihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Fatih Tekke ise mükemmel bir sekjilde oynadi.Tam anlamiyla kaptan gibiydi.Oyun kurucu olarak oynatti sanarsam Ziya Hoca.

Ula Osmanim hem elektrikler kesik diyon; hemde maçi izlemedenkim nasil?ne sekilde oynadigini yaziyon bu nasil is?smileys/smiley36.gif

#10 Fietra
12.08.2004, 14:07
2.yari basladi.Ve 60 dakkadan Faroz'dan Besirliye kadar falan elektrikler gitti. maç bitti elektrikler geldihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Ula Osmanim hem elektrikler kesik diyon; hemde maçi izlemedenkim nasil?ne sekilde oynadigini yaziyon bu nasil is?smileys/smiley36.gif

60 dk.'nin kritigidir buhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Onur1967
12.08.2004, 14:11
TRABZONSPOR'a bravo bu sene elemelerde aldigi 5 puan ile ülkemizin avrupa'da Çek cumhuriyetinin önüne geçerek 11. siraya yükselmesini saglamisdir.

ibrahim_yattara
12.08.2004, 15:14
arkadaslar bu adamlar karsisinda maçin büyük bir bölümünde ecel terleri döktük. bazi seyleri hemen unutmayalim balik hafizali olupta bir anlik asiri coskuya kapilmayalim. biz bir tek maçin takimi degiliz olamayiz. fenerbahçeli zihniyeti yakismaz bize... ayagimizi denk alalim isi saglam tutup dinamoya karsi ilk maçtan daha hirsli oynayalim.

ahmetturk
12.08.2004, 15:48
Ön elemelerde 10 puan toplamadikmi?

Harun-61
12.08.2004, 15:56
TRABZONSPOR'a bravo bu sene elemelerde aldigi 5 puan ile ülkemizin avrupa'da Çek cumhuriyetinin önüne geçerek 11. siraya yükselmesini saglamisdir.

smileys/smiley32.gif

FERO61
12.08.2004, 16:15

bu ersun yanal dene adam son 2 aydir her gün baska yerde görünüyor.spor gazetelerinden takip ettigim kadariyla ya bodrumda biriyle muhabbet ediyor ya basket milli takim hocasi tanjeviç ile gece hayatinda sarap içiyorlar.bos verin bunlari bizden milli takima gidicek oyuncular belli.

bu herif belkide milli takima hido`yu , ibrahim kutluay`i cagiracak ...maclarini izledigine göre...gerci uzun forvetlerede ihtiyacimiz yok degil hani:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

ekrem75-61
12.08.2004, 16:15
hala sesim acilmadi insallah rövans macina kadar sesim düzelir asil eglence o zaman yikacam ortaligi yürü be trabzonum sabaha kadar eglence

ts_fan
12.08.2004, 16:17
Trabzon disindaki arkadaslar ve maç günü meydan'da olamayanlar gerçekten çok sey kaçirdilar...yikildi serefsizim Trabzon ve meydan...smileys/smiley2.gif

FERO61
12.08.2004, 16:32
olaya bak be numaralarimiz kisa cikmis...forma numaralari 3 santim kisa

UEFA gözlemcisinin formalardaki numaralari ölçtügünü belirten Dogan, "Numaralar 3 santimetre kisa oldugu için uyarildik" dedi..

bizimki 22 cm imis ama 25 olmasi gerekiyormus....bide sey duymustum kalecinin elindeki aldivebdeki reklam ve ya marka olayi varya iste onun birinin kapanmasi gerekiyormus yani iki eldivebde toplam 1 marka veya bir reklam artik neyse ...ya gecin bu bos olaylari yaaaa biz ilk defa avrupaya katilmiyoruz biz zaten avrupaliyiz....yani ha 22 ha 25 nolacak yani ekran basindaki 3 santimi mi ayirt edecek veya edemeyecek...neyse bakalim daha neler cikacak

ahmetturk
12.08.2004, 16:49
UEFA'da Trabzon bereketi

Oynadigi üç ön eleme maçinda 2 galibiyet bir beraberlik alan Trabzonspor'un topladigi 5 puanla Çek Cumhuriyetini geçerek UEFA siralamasinda 11. siraya yükseldik.

UEFA siralamasinda 12'inci girdigimiz sezonda Trabzonspor'un aldigi puanlarla 11'inci siraya çiktik. Oynadigi üç ön eleme maçinda iki galibiyet, bir beraberlik alarak 5 puan elde eden ve bu puani tabloya 0.613 olarak yansiyan Bordo mavililer sayesinde Çek Cumhuriyeti'ni geçtik. Takimlarimizin bu sezon Avrupa Kupalari'nda alacagi puanlar 2006-2007 sezonunda kaç ekibimizin katilacagini belirleyecek. Ilk sekize girmemiz durumunda, Türkiye'den sampiyonumuz, Sampiyonlar Ligi'ne direkt katilacak. Ikinci ise, genel puan siralamasinda 7, 8 veya 9'uncu basamaklarda yer almamiz halinde bir ön eleme oynayacak. Türkiye puan siralamasinda Belçika'nin yerine 10'uncu sirada sezonu bitirirse, Sampiyonlar Ligi sampiyonunun kendi ligini lider bitirmesi durumunda, sampiyonumuz Devler Ligi'ne direkt katilacak. Ikinci ise bu sezon oldugu gibi iki ön eleme oynayacak.
Galip ÖZTÜRK
Fotomaç

Iste Büyüklügümüz

CaMoKa
12.08.2004, 16:51
abi basarılarımız devam edecek supe yok boylecede guzel turkiyem ilk 5 e girip basarıdan basarıya kosacak yürü be

ahmetturk
12.08.2004, 16:57
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=450 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e6e6e6>Trabzon Kiev'in hocasini yedi</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.vatanim.com.tr/pics/clear_pixel.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=200>http://www.vatanim.com.tr/pics/news/33596000.jpg </TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.vatanim.com.tr/pics/clear_pixel.gif</TD>
<TD vAlign=top width=10>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=243 align=center>
<T>
<TR>
<TD>

Trabzonspor'un deplasmanda devirdigi Dinamo Kiev karisti. Teknik direktörün görevine son verildi. Yeni hoca Szabo</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=left>12/08/2004 </DIV></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifUlen bu hafta Sebata bi sey olmaz insallah.

schumi
12.08.2004, 18:17
avni akerdeki maçtan sonrada yeni hocalari görevden alinmasin kievinsmileys/smiley36.gif

selcjK
12.08.2004, 18:48
yazik oldu ya 4-1 5-1 yapmadik su maçi orda bitirmedik isi , simdi trabzonda kaplanlarimiz bosuna yorulcak canim :)

PsYcHo_LaZ61
12.08.2004, 23:58

bu herif belkide milli takima hido`yu , ibrahim kutluay`i cagiracak ...maclarini izledigine göre...gerci uzun forvetlerede ihtiyacimiz yok degil hani:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

evet ersun yanalin son bombasi B.B.Ankarasporun brezilyali oyuncu jaba nin ilerki zamanlarda turk vatandasliga kabul edilmesini istiyomus

Gerekce de: sol kanatta milli takim seviyesinde hakan unsal dan baska kimse yokmus...

yorum sizin...

Cenkhan
13.08.2004, 00:04
Ya bu kadar kisa sürede yükselen adama güvenirsen gelir kompleks yapar. Jaba 3 gol atti anladik da ne alaka simdi bu adam onu milli takima çagiriyor. Ülkene güvenmiyorsan ne isin var orada. 3 eziklere bakarsan dogru yorum. J. Fran, brezilyali (adi nedir bilmem), H. Ünsal. Bence Volkan'in geçen seneki performansi Hakan'dan yüksekti.

Harun-61
13.08.2004, 01:07
Ya bu kadar kisa sürede yükselen adama güvenirsen gelir kompleks yapar. Jaba 3 gol atti anladik da ne alaka simdi bu adam onu milli takima çagiriyor. Ülkene güvenmiyorsan ne isin var orada. 3 eziklere bakarsan dogru yorum. J. Fran, brezilyali (adi nedir bilmem), H. Ünsal. Bence Volkan'in geçen seneki performansi Hakan'dan yüksekti.

volkan'dan daha iyi sol'da oynayan adam varmi ???

İleli
13.08.2004, 01:09
Maci trabzonda izledim kahvede avni akerden farki yoktu neredeyse...ben hayatimda boyle mac izlemedim aman allahim futbolcularimizin verdikleri mucadele beni mahvetti gercekten bu cocuklar herseyi hakediyorlar...ziya hocanin dediklerine aynen katiliyorum o kacirdigimiz pozisyonlar yuzunden bu galibiyete sevinemiyorum insallah aramayiz onlari!

TRABZONSPORUM SEN COK YASA!

grandiose
13.08.2004, 01:29
olaya bak be numaralarimiz kisa cikmis...forma numaralari 3 santim kisa

UEFA gözlemcisinin formalardaki numaralari ölçtügünü belirten Dogan, "Numaralar 3 santimetre kisa oldugu için uyarildik" dedi..

bizimki 22 cm imis ama 25 olmasi gerekiyormus....bide sey duymustum kalecinin elindeki aldivebdeki reklam ve ya marka olayi varya iste onun birinin kapanmasi gerekiyormus yani iki eldivebde toplam 1 marka veya bir reklam artik neyse ...ya gecin bu bos olaylari yaaaa biz ilk defa avrupaya katilmiyoruz biz zaten avrupaliyiz....yani ha 22 ha 25 nolacak yani ekran basindaki 3 santimi mi ayirt edecek veya edemeyecek...neyse bakalim daha neler cikacak

arkadaslar,bahsedilen konu dünyanin en büyük futbol organizasyonudur..bu tip yaptirimlarin olmasi oldukça dogal ve uyulmasinda zorunluluk olan uygulamalardir.. milyarlarca Euro ve sponsorluklar dönüyor ortada.. haliyle bu tür sartlar da muhakkak surette olmak zorunda...

Guests
13.08.2004, 01:54
kiev'dekimaçtan tribün görüntülerim var..

(trabzonsun sen bizim canimiz,bordo'yla mavi akar kanimiz.............)

(bu gece barda .................................................. .......... ........)

isteyen varmi...?

Cenkhan
13.08.2004, 03:08
Çakirhan'a bir yolla istersen. Arsivimiz genisler.

kadirsa_2000
13.08.2004, 09:59
Ya su adamlara orada 5-6 tane atip morartmadik ya ona yaniyorum. Bakalim su ortalikta öten ezikler ne yapacakti o zaman. Olsun, Allah'in izniyle TRABZONSPOR'UMUZ daha çok nefesler kesecek, agizlara laflari tikayacak ve en önemlisi bunlarin hepsini FUTBOL OYNAYARAK, YANI SAHADA YAPACAK!!!

ahmetturk
13.08.2004, 10:12
Ziya Dogan'in demeci:

Sira geldi lige
?Kiev maçi sonrasinda bir yabanci gazeteci, ?Ilk kez Kiev?de bu kadar iyi bir takim izledim. Umarim rövans maçinda bizi ezmezsiniz? dedi. Ben de ona Kiev?in güçlü bir takim oldugunu, tura garanti gözüyle bakmadigimi söyledim. Ama bu açiklamalarim yanlis yerlere çekilmis olabilir. Korkaklik benim kitabimda yok. Artik Kiev maçini düsünmemeliyiz. O geride kaldi. Önümüzde lig sinavi da var. Herseyimizle Sebat?a konsantre olduk.?

Fanatikhttp://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif

PeeLyN
13.08.2004, 11:28
Çok geç olacak bu yorum özür dileirm ama maçin ertesi günü foruma yogunluktan kaynaklandigini düsündügüm teknik problemler yüzünden girememistim!

Trabzonsporun bu zaferiyle gurur duydum.Ziya Dogan abartilmamasi gerektigini söylese de ben ve eminim benim gibi birçok taraftar bu takimin hakli zaferlerini dünya çapinda da göstermesinden onur duyuyor!

ARAGORN01
13.08.2004, 11:42
Maç gecesi Trabzonspor ismini Eurosport , BBC , CNN vb . tüm dünyada izlenen kanallarda duymak inanilmaz keyif vericiydi. Gerçi haberi gecenin sürprizi falan diye verdiler ama , sürpriz olmasa da sürpriz gibi gördüklerinden daha uzun bahsettiler.

Yakinda Trabzonspor'u çok daha yakindan taniyacaklar....

ahmetturk
13.08.2004, 14:08
<CENTER>Cellat Yattara</CENTER>
Trabzon?un Gineli futbolcusu önce Kayserili Osman?a futbolu biraktirdi, sonra da Kiev?in hocasi Mikhailichenko?nun görevine son verdirdi

YATTARA futbol sahalarinin belalisi oldu. Sezona müthis giren Gineli, ligin ilk haftasindaki Kayseri maçinin yildiziydi. Bu karsilasmada, rakip takimin savunmacisi Osman karsisinda sov yapti...

Taraftarlar da bu futbolcuya tepki gösterince, eski Trabzonsporlu Osman da futbolu birakma karari aldi.

Yattara bu maçtan 3 gün sonra bu kez Ukrayna?da Dinamo Kiev?i perisan etti. Bu yenilgi yüzünden Teknik Direktör Mikhailichenko?nun görevine son verildi.

Bu hafta yok

Öte yandan, bilegindeki sakatligi süren Yattara?nin Akçaabat Sebat?a karsi forma giyemeyecegi açiklandi.
Star
Mehmet Birinici yirtti desenize.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Onur1967
13.08.2004, 16:23
<TABLE height=137 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle width="100%">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=4 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =article_baslik align=middle bgColor=#1ba93a colSpan=100>Trabzon Avrupa'da bir numara</TD></TR>
<TR>
<TD rowSpan=2>http://www.internetspor.com/ana/picid=10659</TD>
<TD =black10 vAlign=top align=right width="100%">08:55 12.08.2004
<HR width="100%" noShade SIZE=1>
</TD></TR>
<TR>
<TD =black14 align=left>Karadeniz firtinasi, Kiev'i evinde bozguna ugratti... Ortaligi birbirine katti. Trabzon'un kazandigi puanlar sayesinde Avrupa'da 1 sira yükseldik.</TD></TR>
<TR>
<TD width="100%" background=images/dot_black.gif colSpan=100 height=1></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=3 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD align=middle>
< = src="http://medyaclick.ticaretnet.com/AdDisplay.dll?p=2214&amp;j=1">

< code=http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#versi&#111;n=5,0,0,0 height=60 width=468 id=clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000>< NAME="_cx" VALUE="12383">< NAME="_cy" VALUE="1588">< NAME="FlashVars" VALUE="">< NAME="Movie" VALUE="http://medyaclick.ticaretnet.com/AdImage.dll?id=3810&amp;clicktag=http%3A%2F%2Fmedyacli ck%2Eticaretnet%2Ecom%2FAdClick%2Edll%3Fp%3D2214%2 6b%3D3810%26r%3D7035%26r2%3D0%26t%3D13096%26g%3Dht tp%253A%252F%252Fwww%2Ezaman%2Ecom%2Etr">< NAME="Src" VALUE="http://medyaclick.ticaretnet.com/AdImage.dll?id=3810&amp;clicktag=http%3A%2F%2Fmedyacli ck%2Eticaretnet%2Ecom%2FAdClick%2Edll%3Fp%3D2214%2 6b%3D3810%26r%3D7035%26r2%3D0%26t%3D13096%26g%3Dht tp%253A%252F%252Fwww%2Ezaman%2Ecom%2Etr">< NAME="WMode" VALUE="Window">< NAME="Play" VALUE="-1">< NAME="Loop" VALUE="-1">< NAME="Quality" VALUE="High">< NAME="SAlign" VALUE="">< NAME="Menu" VALUE="-1">< NAME="" VALUE="">< NAME="AllowAccess" VALUE="always">< NAME="Scale" VALUE="NoBorder">< NAME="DeviceFont" VALUE="0">< NAME="Movie" VALUE="0">< NAME="BGColor" VALUE="">< NAME="SWRemote" VALUE="">< NAME="Movie" VALUE="">< NAME="SeamlessTabbing" VALUE="1">
< width=468 height=60
src="http://medyaclick.ticaretnet.com/AdImage.dll?id=3810&clicktag=http%3A%2F%2Fmedyaclick%2Eticaretnet%2Eco m%2FAdClick%2Edll%3Fp%3D2214%26b%3D3810%26r%3D7035 %26r2%3D0%26t%3D13096%26g%3Dhttp%253A%252F%252Fwww %2Ezaman%2Ecom%2Etr"
pluginspage="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Versi&#111;n=ShockwaveFlash"
="applicati&#111;n/x-shockwave-flash"></></></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>
Oynadigi üç ön eleme maçinda 2 galibiyet bir beraberlik alan Trabzonspor'un topladigi 5 puanla Çek Cumhuriyetini geçerek UEFA siralamasinda 11. siraya yükseldik.

UEFA siralamasinda 12'inci girdigimiz sezonda Trabzonspor'un aldigi puanlarla 11'inci siraya çiktik.

Oynadigi üç ön eleme maçinda iki galibiyet, bir beraberlik alarak 5 puan elde eden ve bu puani tabloya 0.613 olarak yansiyan Bordo mavililer sayesinde Çek Cumhuriyeti'ni geçtik. Takimlarimizin bu sezon Avrupa Kupalari'nda alacagi puanlar 2006-2007 sezonunda kaç ekibimizin katilacagini belirleyecek. Ilk sekize girmemiz durumunda, Türkiye'den sampiyonumuz, Sampiyonlar Ligi'ne direkt katilacak. Ikinci ise, genel puan siralamasinda 7, 8 veya 9'uncu basamaklarda yer almamiz halinde bir ön eleme oynayacak. Türkiye puan siralamasinda Belçika'nin yerine 10'uncu sirada sezonu bitirirse, Sampiyonlar Ligi sampiyonunun kendi ligini lider bitirmesi durumunda, sampiyonumuz Devler Ligi'ne direkt katilacak.
</TD></TR></T></TABLE>

Onur1967
13.08.2004, 16:27
Avrupa'da haber bültenlerine çikmamiz gerçekten inanilmaz gurur verici bir olay...

tsakrep61
13.08.2004, 16:32
hocam bu takim avrupayi dize getirecek insallah guveniok takimimiza

Badaloğlu
13.08.2004, 17:11
Maç gecesi Trabzonspor ismini Eurosport , BBC , CNN vb . tüm dünyada izlenen kanallarda duymak inanilmaz keyif vericiydi. Gerçi haberi gecenin sürprizi falan diye verdiler ama , sürpriz olmasa da sürpriz gibi gördüklerinden daha uzun bahsettiler.

Yakinda Trabzonspor'u çok daha yakindan taniyacaklar....

Bir zamanlarin Brondby takimi geldi aklima,onlarda bir gelmislerdi pir gelmislerdismileys/smiley32.gif

trapezus61
13.08.2004, 17:57
Sampiyonlar ligine girince daha çok konusacaklar Trabzonumu.

Barış
13.12.2004, 15:45
smileys/smiley19.gif

Guests
13.12.2004, 15:50
niye destinki simdi bu konuyu

Barış
13.12.2004, 16:04
Ne biliim iyi gidiyoruz bu da ilaaveten bi sevinç olur dedimsmileys/smiley17.gif

Barış
13.12.2004, 16:06
Ne maçti bea!!!

Emorfo
13.12.2004, 16:10
hatirlamayin su maçi. kabus gibiydi. gün boyunca yagmur yagiyordu. stada girdigimizde sirilsiklamdik. erken gol yiyince taraftar soka girdi. goller kaçtikça zaman tükendikçe stres artiyordu. maç bitimdeherkes suursuzca takimi ve rakibi alkisliyordu. bu maçla ilgili elimde muhtesem resimler var. bir ara güzel bir galeri yapar burdan yayinlarim.

trapezus61
13.12.2004, 18:32
Tarihi firsatti ama kaçti iste... Olsun. Trabzonsporum daha nice sampiyonlar ligi zaferi yasatacak bize...

ozgur
13.12.2004, 18:51
Hele o Dinamo Kiev takiminin avrupada 10 puan toplayip oynadigi futbolu gorunce kacan baligin buyuklugu anlasiliyor. Ustte bir alinti vardi Ziya hoca'dan "korkaklik benim kitabimda yazmaz" diye. Iyide bu kiev macinin rovansiyla baslamisti Ziyanin meshur 8 defans 2 forvet oyun anlayisi. Buradan iddia ediyorum ziya yerine global birikimi olan ve urkek olmayan bir hocayla cok sey degisirdi. Ozellikle takimin kendine guven duygusu kazanmasinda cok onemli bir asama kaydedilirdi. Tabii Avrupa tecrubeside cabasi. Ne diyeyim yaktin bizi Ziya...

TSlimetin08
13.12.2004, 19:02
smileys/smiley19.gifgercekten yarama tuz septin oflu 144 ilk mac ne süper oynamistik öyle macin son 20dakasinda kiew hic birsey yapamiyordu adamlar daha kosmuyordu adeta esmistik onlari utanmazalar ayaklarimizi kapancaklardi daha gol atmayin diye, ve okadar emindimki rövans macini yenip champion ligine katilacamiza ama olmadi kizmet degilmis bu sene championlar lig,i insallah bu sene katiliriz

Oğuz
13.12.2004, 22:49
augustine atsaydi, bugun belkide çok farkli seyler konusuyor olacaktik. ne gökdenizin destege ihtiyaci olup olmadigindan ne de taraftara yalvaran fatih tekkeden bahsedecektik.

olan olmus. eskiyi desmeye gerek yok.

her zaman inandigim bir söz vardir: güzel günler sabirla gelir.

ya sabir..