PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cd’ ci Kiz

Crazy_OfLu61_
25.07.2005, 18:11
<TABLE width=445>
<T>
<TR>
<TD align=middle>CDCI KIZ </TD>
<TD align=right>
</TD></TR>
<TR>
<TD align=justify colSpan=2>Küçük bir kasabada annesiyle birlikte yasayan Murat adinda genç bir çocuk varmis.Murat ,fazlasiyla içine kapanik , sessiz ve sakin bir delikanliymis.tüm arkadaslarinin birer sevdigi varmis fakat Murat?in çok içine kapanik ,duygularini ifade edemeyen bir kisiligi oldugu için Murat?in bir kiz arkadasi bile yokmus. Arkadaslari bu yüzden Murat?la dalga bile geçerlermis ara sira.

Bir gün genç çocuk yine elleri cebinde ,kafasi öne egik bir sekilde ilerlerken birden cdci de ki bir kiz dikkatini çeker kiz çok güzel ve masum görünüste bir kizdir Murat durur ve kizla öylece birbirlerine baka kalirlar ve kiz gözlerini ayirir ve müsterileriyle ilgilenmeye devam eder.Genç çocukta yoluna devam ederken kalbi çok hizli sekilde çarpmaya baslar.
Herhalde ask dedikleri bu olsa gerek diye düsünür.Genç çocuk yolda gördügü her kizi o kiza benzetmeye ,gözlerini her kapattiginda o kizi görmeye baslamistir.Genç çocuk artik tamamen asik oldugunu hissetmis.Her gün cd dükkanina gidip bir cd paketletip aliyormus ve cdci kizda gence gülümseyip gözlerinin içine içine bakiyormus.Bu böyle haftalarca devam etmis gencç çocuk artik kiza açilmanin zamaninin geldigini düsünüyormus ama içinde bazi tereddütler varmis ya beni terslerse, ya benden hoslanmayip gülümsemeleri sadece müsterisi oldugum içinse ,diye düsünür.

Genç çocuk bir gün tüm cesaretini toplayip yine cd alma bahanesiyle cd dükkanina gider cd ci kizdan bu sefer dükkanin en ücra kösesinde ki cd yi ister kiz o cd yi getirirken oda yazar kasanin kenarina bir not ilistirir.Notta:^^ Senden çok hoslaniyorum ve sana telefon numarami birakiyorum ararsan sevinirim aramazsan bir daha gelmeyecegim^^diye yazar.
Daha sonra çocuk günlerce telefon bekler fakat cd ci kiz aramamistir.

Aradan haftalar geçer ve cd ci kiz dükkani temizlerken Murat?in biraktigi o notu görür ve çok telasli bir sekilde numarayi çevirir.telefona gencin annesi çikar.

Cdci kiz :
-- Murat?la görüsebilirmiyim der.
Murat?in annesi aglamakli bir sesle :
--oglumu üç gün evvel trafik kazasinda kaybettim der ve hiçkiriklara bogularak telefonu kapatir

Kiz yavasça basini öne eger sessiz sessiz aglamaya baslar.

Çocugun annesi çocugun odasina girer gardolabin kapisini açar onlarca paketli cd yere düser annesi paketin birini açtiginda
ee yakisikli bana ne zaman çikma teklif edeceksin
diye yazar............
</TD></TR></T></TABLE>

Crazy_OfLu61_
25.07.2005, 18:15
Siz siz olun seviyorsaniz çikin söyleyin. Geç olmadan, is isten geçmeden sevdiginiz varsa çikip söyleyin önemli olan siz karsisina çiktiginizda verecek oldugu tepki degil sizi tanidiktan sonra verecek oldugu tepkidir...

Ey Ask; Sen nelere Kadirsin...

Armağan Dere
25.07.2005, 18:26
peki servet anlamadigim nokta su çocuk cdleri aliyoda içlerine bakmiyo muymus ama ona ragmen güzel bir hikaye bu aralar böle hikayeler çogaldi moralimi bozmayin benim...

Crazy_OfLu61_
25.07.2005, 19:07
Haklisin topramda amaç cd almak degilki cdcide çalisan kizi görmek. Bu suna benziyo yani sen tursudan nefret eden sevmeyen birisin diyelim ama tursucuda çalisan kiza tutuldun e o zaman iste tursu almaya mecbur kalirsin neden çünkü tursu alirken kizi görücen. Ben bu hikayeyi üniversitede okurken bir arkadasimdan dinlemistim o zamandan beri aklimda tesadüfen bir yerde görüp sizinle paylasmak istedim.

seyyahali
25.07.2005, 19:16
güzelmis ama yinede dostum dedigin gibi içine kapanmak iyi bir sey degil

Crazy_OfLu61_
25.07.2005, 20:15
güzelmis ama yinede dostum dedigin gibi içine kapanmak iyi bir sey degil

Evet abi haklisin sevdigini söyleyemedikten sonra neye yarar yasamak???

tsmaniac
26.07.2005, 16:26
en iyisi içine kapanmak ne yani gidip söyleyip bes para etmez o...larin bi taraflarinimi kaldiracagiz

Bartuğ13
26.07.2005, 16:38
böyle yazilar artti benim de moral bozuklugum artiyo.kolay degil milllet söylemek.zor,çok zor geliyo

SDanışmaz
26.07.2005, 16:45
SöyLemesi çok koLay ama sana engeL oLmazsaLar...

Atinuri
26.07.2005, 17:03
cidden çok yaralayici bir hikaye insan seviyorsa söylemeli fakat elinden de gelmiyorbisey yapmak.bazi seyler çabuk tüketilmemeli.ask ve sevgi de bunlardan ikisi.

baris_aykan
25.08.2005, 01:38
bu ice kapanma olayi insanlarda birseyleri kaybettikten sonra cikiyo