PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mahmut Aksu İstifa !

Koray
21.12.2009, 10:29
'' Hakem bana yumruk atmaya kalktı '' açıklamasıyla bizi yerin dibine sokan adam Trabzonspor Yöneticisi olamaz, bu kadar aciz bi adam bizi yönetemez...

Hiç bişey zoruma gitmez ama bu açıklama gider...

Trabzonspor'luluğumuda gözden geçireceğim eğer bu adam istifa etmezse, bu lafı Albayrak zamanında bile kullanmadım şimdi kullanıyorum.

Trabzon gibi yerde kendi stadında hakem bozuntusundan yumruk yiyecek duruma gelip bide utanmadan kamuoyuna çocuklar gibi şikayet ediyorsan, istifa edeceksin Mahmut aksu...

İlyas Özdemir
21.12.2009, 10:39
Türkiyede kime sorarsan sor kimse inanmaz Trabzonda böyle bişe olduğuna belkıde bir ilki başardı Mahmut Aksu
nazik ve kibar adam derhal istifa!!

OLCAY ÇAKIR
21.12.2009, 10:40
Evet destekliyorum bu fikri.

Tez zamanda..

Salih Yazıcı
21.12.2009, 10:41
Kesinlikle istifa etmeli aciz adam.

Cengiz Çubukcu
21.12.2009, 10:44
çok güzel olur istifa ederse ...Trabzonspora böyle bir yönetici yakışmıyor...

karatasof
21.12.2009, 10:53
Niye sadece Mahmut Aksu.
O hiç olmazsa maçtan sonra yumruk yeme tehlikesini göze alıp hakeme hesap sorabilmiş.
Sevgili Başkan fb'nin temsilcisi Hırsız Özdemir'in eline kapanmakla meşguldu maçtan sonra.
Maçtan öncede pek güzel ağırlandıklarını yazmış bugün gazetelerde aynı hırsızın ağzından.
Maç sonu hakeme Yönetici Yumruklatmak ta işin cilasıydı herhalde.....

Adem Erdoğan
21.12.2009, 10:54
demekki hakemi tahrik etmeye gitmiş.

winner
21.12.2009, 11:13
Ne yapsaydı yumruk filan mı atsaydı.Yapmayın arkadaşlar. Şimdi yapılması gereken kamuoyu oluşturmak ve Bülent'in hakemlik hayatını bitirmek. Sonrada çıkıp hakemlik hayatını biz bitirdik herkes ayağını denk alsın demek.fb başkanı çıktı konuştu iki haftada haskız 6 puan.Bu iş böyle

İHTİLALL
21.12.2009, 11:15
İstifa,genellikle onurlu insanların tercih ettiği bir müessesedir..

arifberkay
21.12.2009, 11:18
YÖnetİm İstİfa

Mehmet Zeki
21.12.2009, 11:18
Ne yapti Kayserispor baskani Recep Mamur? O hakeme sen adam degilsin diyen adamin istifasini istedi. Nerdesin Sadri baskan?

CAFER ÖZER
21.12.2009, 11:19
Hala İstfia etmemişmi.
Ben istifa etmiştir zannediyordum.
Bu kadar ezik bir adamın Yönetimde işi ne.
Bana hakem hareket yapacak.Ve elini kolunu sallayarak benim şehrimden dışarı Çıkacak.
Birde Utanmadan ben Onu sanki marifetmiş gibi Tüm Türkiyeye duyuracağım.
Bundan sonra Trabzona gelecek hakamler,Trabzonun hakkını gaspettikleri gibi bir iki yöneticiyide Tokatlayıp giderlerse şaşırmam.

Salih Edip
21.12.2009, 11:21
Ne yapsaydı yumruk filan mı atsaydı.Yapmayın arkadaşlar. Şimdi yapılması gereken kamuoyu oluşturmak ve Bülent'in hakemlik hayatını bitirmek. Sonrada çıkıp hakemlik hayatını biz bitirdik herkes ayağını denk alsın demek.fb başkanı çıktı konuştu iki haftada haskız 6 puan.Bu iş böyle

bizim başkan da çıkıp deseydi , aziz beye katılıyorum bu hakemlerle lig bitmez diye...

hem ben kibarca söyledim , bu hareketi kendisine ve bir memura yakıştıramadım vs. demekle kamuoyu baskısı oluşturulmaz, anca gülerler sana.

CAFER ÖZER
21.12.2009, 11:22
Sadri bey kış uykusuna yattı herhalde Ondan da ses seda Yok.
Adama Şenol Güneşi getirdi her şey bitti zannediyorya,
3 galibiyetle Şampiyon oluncağını zannediyor.
5.Hafta Şampiyonluk Treni kaçtı Sadri Bey.
Sadece şampiyonluk Yolcuları bazen bizim İstasyona Uğrayıp el sallayıp geçiyorlar,
Hatta Bazen Trenden Senin yöneticine Tokat sallayanlar bile Çıkıyor,
Sen ve yönetiminde sessiz sedasız Bu treni seyrediyorsunuz.
Sen Ve Bu Türkiyeye Kendini ve Trabzonsporu rezil eden adam İstifa edin Lütfen.

CAFER ÖZER
21.12.2009, 11:23
bizim başkan da çıkıp deseydi , aziz beye katılıyorum bu hakemlerle lig bitmez diye...

hem ben kibarca söyledim , bu hareketi kendisine ve bir memura yakıştıramadım vs. demekle kamuoyu baskısı oluşturulmaz, anca gülerler sana.
FB yumuruğu bırak hakemin kafasını yadrı.ve o maç oynandı.

Bülent AKBULUT61
21.12.2009, 11:29
güzel bir başlık ne yalan söyluyeyim ben düşünuyırdum başlık acmak için geç bile kaldı Sayın AKSU bizi millete rezil etti lütfen İSTİFA gururun varsa bırak git.

MehmetGÜRSOY61
21.12.2009, 11:36
Tam destek İSTİFA uzun söze gerek yok ;)

karatasof
21.12.2009, 11:36
Belki de biz yanılıyoruz.
''Sana bir tokat atana sen diğer yanağını çevir.'' inanışına bağlı olabilir pek ala.
Ve hakemin bu davranışına da inancı gereği öyle mukabele etmiştir kimbilir.
''Kimse inancı gereği yaptıklarından dolayı yargılanamaz.'' İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi.....

Murat Hızal
21.12.2009, 11:38
Bu açıklamayı yapan bir adamın Trabzonspor'un yöneticisi olmasını içime sindiremiyorum.

Murat Erdem
21.12.2009, 11:48
Aciz insanmışsın M.Aksu ! madem öyle bir hareketi oldu hakemin, ya gereğini yap o anda,
ya da çıkıp milyonların önünde içine düştüğümüz ACİZETİ ilan etme !!!
midem bulanıyor sizden...
Defolun gidin artık !
Yetti sizin zulümünüz.

Ahmet Başkaya
21.12.2009, 11:54
Şu iki maç kazandıktan sonra ekrana poz vermeye çıkanları mağlubiyetten sonrada görmek isteriz ...

Sizin göreviniz bu ...

Her galibiyeti üstlenip mağlubiyetten sonra saklanmak yöneticilikse ne ala memleket ben de varım yahu :) ...

Sayın yönetim deve kuşunun saklanışını bilirsiniz herhalde ...

Kafanızı saklaya durun kıçınızı çoktan gördü bu taraftar ...

servet nuh
21.12.2009, 11:54
mahmut aksu da hakeme yumruk atsaydı da trabzon yenilgiyi hazmedemedi de hakeme saldırdı mı dedirtseydi... o zaman daha kötü olurdu...en iyisi mahmut aksunun bu işi hiç gündeme getirmemesi lazımdı....o yönden ayıp oldu....

mashal61
21.12.2009, 11:58
Diğer başlıkta da belirttim. Bu Mahmut Aksu'nun sorunu değil Trabzonspor'un sorunudur.

İstifa etmesi gereken varsa Mahmut Aksu değil, bütün yönetimdir. Yönetim istifa!

Ahmet Karadeniz
21.12.2009, 12:16
arkadaşlar gerekli açıklamalar yapılır heralde öfkeyle karar vermemek bence en dogrusu ama bunuda sessiz kalmamamak lazım

Soytürk
21.12.2009, 12:18
arkadaşlar bu adam kibarca gitmeseydide sert bir tavıırla gidip hakemi biraz iteleseydi bu seferde bize yakışmadı dicektiniz!hangisi dogru ben anlamıyorum hertürlü kendi adamlarımızı eleştiriyoruz hertürlü..!!!!!!!

DURAS
21.12.2009, 12:22
Trabzonspor taraftarın gördükçe, yeniçerilere rahmet okuyorum vallahi!! mahmut aksu için deği bu lafım,ama kelle istemeden durduğumuz bi gün bile olmuyor. sonra kellesini aldığımızın yerine geçen adamın kellesini istiyoruz, bakalım bunun sonu nereye kadar gidecek. bekleyelim görelim

iboandibo
21.12.2009, 12:26
nasıl bi mantık bu istifa etmeliydi nie edecek gerçeği söyledi diyemi bırakın bunları mahmut aksu transferleri bitirirken süper hakem tokat atmaya kalktı diyince kötü vay be yazıklar olsun

Murat Hızal
21.12.2009, 12:33
Arkadaşlar ne istendiği açık.

Kimse Mahmut Aksu da hakeme kafayı yerleştirseydi demiyor.Okuduğunuzu iyi anlayın.

Sen Trabzonspor yöneticisiysen bu duruma düşemezsin,koskaca bir camiayı temsil ediyorsun.Ya gidersin o adama kendini seve seve dinletirsin,sözünü dinletebileceğini düşünmüyorsan da bu işlere hiç girmezsin.

Velev ki bu kadar acizsin o zaman bunu kamuoyuyla paylaşıp ne kendini ne de Trabzonspor'u rezil etmeyeceksin.

Koskoca Trabzonspor'a ayıp oluyor.

ÖmerFarukYılmaz
21.12.2009, 12:35
Bu adam bizi harbiden rezil etmiştir..Bence hakemi tahrik etmeye çalışmıştır..

Suç bundadır.

Süleyman Sofu
21.12.2009, 12:49
Sn.Mahmut Aksu

İstifa erdemdir tabi sende varsa...

_SeRKaN_
21.12.2009, 12:51
Kendi evimizde yaptığımız davranışlardan dolayı deplasman takımı hüviyetine bürünmüşüz...Gerçekten yazık...Bu amatör ruhlu yönetici arkadaşlarda bir zahmet istifa etsin...Trabzonspor'a destek olacaklarsa varsınlar tribünden olsunlar...

Cafer Bulur
21.12.2009, 13:02
Elbette mahmut aksu bu aciklamayi yapmayacakti ya da orada hakeme haddini bildirecekti.

Balik bastan kokar,bunun icin mahmut aksunun istifasini cözüm olarak görmüyorum.

Rasim YILMAZ
21.12.2009, 13:06
Colman transferinde sinirlenip , masya yumruğunu vurup, önündeki bardağı duvara fırlatıp kıran bu adam... :)

Saçma bir başlık , niye Trabzonspor rezil oluyor ki ?

Trabzonspor boks kulübü mü ki?

Murat Hızal
21.12.2009, 13:08
Colman transferinde sinirlenip , masya yumruğunu vurup, önündeki bardağı duvara fırlatıp kıran bu adam... :)

Yazılanları tekrar okuyun ondan sonra bu yorumu yapın.

(Yazdıklarınızın ironi olmasını umuyorum)

Bülent AKBULUT61
21.12.2009, 13:32

Kimse Mahmut Aksu da hakeme kafayı yerleştirseydi demiyor.Okuduğunuzu iyi anlayın.

Sen Trabzonspor yöneticisiysen bu duruma düşemezsin,koskaca bir camiayı temsil ediyorsun.Ya gidersin o adama kendini seve seve dinletirsin,sözünü dinletebileceğine düşünmüyorsan da bu işlere hiç girmezsin.

Velev ki bu kadar acizsin o zaman bunu kamuoyuyla paylaşıp ne kendini ne de Trabzonspor'u rezil etmeyeceksin.

tebrik ediyorum kardeşim güzel yazmışsın:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:.
Sayın AKSU siz TRABZONSPORUN Yöneticisiysen bu durumlara gelemezsin ne demek hakemin bir TRABZONSPOR yöneticisine el kaldırmak yazıklar olsun.birde bu kişiyi destekleyen var uzun lafın kısacası İSTİFA hemde iki defa İSTİFA..

mahmuter61
21.12.2009, 13:44
Trabzonda kendi evinde bir hakem çapulcusu ki maçtan önce kahpelik yapacaklarını bunca taraftar anladı haykırdı sana soyunma odasında hareket çekiyor ve sende adam diye sokağa çıkıp tv ye çıkıp bunu anlatıyosun ben senin adamlığına tüküreyim evde utanmadan o çocuklarının yüzüne eşinin yüzüne nasıl bakacan çakamadın orda züppeye kafayı ceza alsan neolacak sanki trübünde oturarak çok büyük iş yapıyorsun.Adamsan derhal istifanı verirsin.

Halil Atalay
21.12.2009, 13:44
ulan sen adama kafa atamadın çıkdın birde könuşuyorsun ulan vur kafayı ne olacaksa olsun trabzonspor onuru ayaklar altına nasıl alırsın

devilkid
21.12.2009, 13:46
eleştirmek için eleştirilyor...aksu vursaydı ne biçim adam yakışmıor bize denilcekti...

Rasim YILMAZ
21.12.2009, 13:47
tebrik ediyorum kardeşim güzel yazmışsın:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:.
Sayın AKSU siz TRABZONSPORUN Yöneticisiysen bu durumlara gelemezsin ne demek hakemin bir TRABZONSPOR yöneticisine el kaldırmak yazıklar olsun.birde bu kişiyi destekleyen var uzun lafın kısacası İSTİFA hemde iki defa İSTİFA..

Bu kimin ayıbı?
Hakem Bülent'in mi ? Yoksa Mahmut Aksu'nun mu?

Ben bu olayın bu kadar büyültülüp başlık açılmasını , ayrıca bu başlıkta şu anda yönetimdeki, bana göre en iyi adamın, istifaya davet edilmesini yanlış buluyorum.

Trabzonspor yöneticisi , bu adam bana yumruk kaldırdı , deyipte adamın ayıbını ortaya çıkaramaz mı?

5 yaşındaki çocuğun , babasını dünyanın en güçlü adamı sanıp , babası dayak yediğinde , düştüğü psikolojik durumda olan arkadaşlar gördüm başlığın geçmişinde.

Tekrar ediyorum saçma bir başlık:)

Mert Oğuzlu61
21.12.2009, 13:48
mahmut aksuyu severdim ama bu açıklamasıyla gerçekten bizi rezil etti, istifa felan olmaz böyle birşeyden dolayı ama başlığın açılması isabet olmuş, milletin yöneticisi asar keser bi konuştumu ortalığı ayağa kaldırır bizim yöneticiler çocuk gibi ağlıyor maçtan sonra, varmı böyle bişey yaw !!!

Mustafa Ayazoğlu
21.12.2009, 13:50
Avni Aker de hakemin yanına gidyorsan kendine laf dedirtmeyeceksin !

mahmuter61
21.12.2009, 13:52
Aksu orda çaksaydı kafayı sorulurdu neden diye;durup dururken vurdum dese eyvallah Aksu kınanırdı ama bu çapulcunun bana yumruk kaldırdı ben de kodddddum kafayı dese kimse bu sayfada kınamazdı sadece ermen denen piç kınardı birde istanbul medyası Aksu tamamen korkaklık ve eziklik yaşamıştır adamsa onurluysa istifasını sunar bugün.

Mira_61
21.12.2009, 13:56
Nereden nereye...
Bu forumda bir zamanlar Mahmut Aksu'ya teşekkür başlığı açılmıştı diye hatırlıyorum.Geçen sene bayılıyorduk bu adama.
Sadri Şener yönetimi istifa etmeli,sadece Mahmut Bey değil.
YÖNETİM İSTİFA !!!

A.İLELİ61
21.12.2009, 14:01
Mahmut AKSU 'ya transferlerde göstermiş olduğu üstün beceriden dolayı teşekkür ederiz..

Ama kimsa ama hiç kimse TRABZONSPORUN değil Yöneticisine, Tarafatarına bile laf söleyemez ki bırak tokat atmayı..

Aksu o an orda gereğini yapacaktı (tokatsa tokat) çünkü bunlar başka laftan anlamazlar, ya sövecen ya dövecen.Sonra da güzelce istifasını verecekti..

HERKES HADDİNİ BİLECEK...!!!

Semih
21.12.2009, 14:09
Profesyonelce düşünüp, ona göre uygulama yöntemleri seçmek isterdim bu başlıkta.

Fakat burası mide bulandırıcı insanlarla dolu bir ülke.
Onlar insanlığın dilinden anlamazlar.

Üstelik bugünlerde bir de dayılık yapmaya kalkışan ayılar var.

Mahmut Aksu, sizle olmuyor.
Gidin lütfen.

Ve ricamdır: Lütfen, yeni nesil ipleri eline alıncaya kadar ortada yönetilebilir bir Trabzonspor bırakın.
Lütfen.

tonyalı Aydın
21.12.2009, 14:10
ulan şu adama kafayı çakacaktın.o zaman anlayacaktılar,elmi yaman beymi yaman.bari bundan sonra adam gibi maç yönetirdiler.şeresizler.istanbul stadlarında ana avrat küfreterler,soyunma odaları basılır.ağzını açamazlar.trabzonda herif kesilirler.trabzonsporu rezil ettiniz.bari adam gibi şu hakem müsvettelerine iki tane çaksaydınız da bari onurunuzla istifa etseydiniz.gitin biraz azize ninenizden ders alın ağlamayı bağırmayı çağırmayı öğrenin.

Hekimoğlu
21.12.2009, 14:35
Bari açıklamasaydın düştüğün durumu, senin düştüğün durum beni ilgilendirmiyor Trabzonspor yöneticisi olmasan umrumda değil ama sen Trabzonspor'u temsil ediyorsun.

Hüseyin İlkin
21.12.2009, 14:37
Ne yapti Kayserispor baskani Recep Mamur? O hakeme sen adam degilsin diyen adamin istifasini istedi. Nerdesin Sadri baskan?

Kayserispor çok iyi yönetiliyor. Biz ise, yönetiliyormuyuz diye önce sormak lazım?

Soner
21.12.2009, 14:42
aksu ISTIFAAAAAAAAAAAAAAAAA
yönetim ISTIFAAAAAAAAAAAAAAAA

Ayhan Yüksek
21.12.2009, 15:29
Beni çıldırtan bülent yıldırım denen şerefsizin Trabzonda böyle dayılanabilmesi sen kimsin istanbul köpeği,o iti orda bi şekjilde susturabilmeliydi Mahmut Aksu,açıklaması hoş olmamış.

İlyas Özdemir
21.12.2009, 15:45

Sen Trabzonspor yöneticisiysen bu duruma düşemezsin,koskaca bir camiayı temsil ediyorsun.Ya gidersin o adama kendini seve seve dinletirsin,sözünü dinletebileceğini düşünmüyorsan da bu işlere hiç girmezsin.

aynen katılıyorum

keles76
21.12.2009, 15:54
iki tane agzina cakamadinmi mahmut baskan olmadi simdi

MuratB.
21.12.2009, 15:57
yönetimde ki en etkin 3 adamdan biri bile hakem tarafından tanınmıyorsa vay trabzonspora..

Ali Tunahan Güllü
21.12.2009, 16:01
ulan sen adama kafa atamadın çıkdın birde könuşuyorsun ulan vur kafayı ne olacaksa olsun trabzonspor onuru ayaklar altına nasıl alırsın

Aynen öyle bülent yıldırım kimmiiş Avni Akerde Trabzonsporun yöneticisine böyle yapacak öfff öffff!!!!

mahmuter61
21.12.2009, 16:37
Hala duruyorsun orda eeee dünyada 10 15 milyon Trabzonlu var elbette içimizden 1 yada 2 tane Aksu gibi basiretsizde çıkacaktır ama toplumumuz bunu dışlar boş adamsın Aksu boş pısırık işe yaramaz.

Mesut
21.12.2009, 16:39
mahmut aksu sen bir daha maçlara gelme mazallah yardımcı hakem rakip futbolculardan dayak mayak yersin boşwer gelme sen hadi sen mahkeme salonlarına git ara hakkını bulursan bana mail at emı

Mustafa ÖZDEMİR
21.12.2009, 16:50
neden istifa edecekmiş.daha önce istifa etmesi gerekenler var...

Murat'
21.12.2009, 16:56
Yanlış hatırlamıyorsan forumda bir tane de teşekkür başlığı vardı Mahmut Aksu için.

Soner
21.12.2009, 17:26

aksu istifa, ne yani colmani getirirken yaptigi seylerden dolayi bu yaptigi sacmaligi gormemezliktenmi gelelim. Kimler neler neler yapiyor, bir hatada istifalari isteniyor ve ediyorlar. Buda oyle bise. istifa edecek. bunun lami cimi yok. Ayrica merak ediyorum bu insanin ne gibi bir ozelligi varki koskaca Trabzonspor kulubunde yöneticilik yapmaya calisiyor. Bu nedir ya. Bagini koparan orada yönetici...

Soner
21.12.2009, 17:34
eleştirmek için eleştirilyor...aksu vursaydı ne biçim adam yakışmıor bize denilcekti...

hakem onu tanimiyor bile ya. Sen kimsin diyor, buda akredit kartini gosteriyormus. Allahim kaldigimiz hallere bak. Senin Stadinda ve sen Trabzonspor gibi buyuk bir camianin yonetiminde onemli bir yerde gorev yapiyosun ve seni kimse tanimiyor. Birak git allah askina ya, Bir fenerli, bir cinconlu, bir sesiktasin yoneticisini tanimayan hakem mi var. SIKIYSA onlara yapsaya o hareketi bak ne oluyor. O yönetici ne bunun altinda kalip basina aglardi nede o hakemi orda birakirdi. Kimseyede duyurmazdi ama adamlar yönetici. Bizimkide 20 yildir otel sahibi otelde buyume felan bise yok, hep ayni yerde sayikliyor. Bu adam bizim takimimizi yönetiyor. Yüru git

devilkid
21.12.2009, 17:43
keşke , dün avni akerde sesi çıkan fenerlileri susturamayan sadece izleyen trabzonspor taraftarıda ''kafa'' atamadığı için taraftarlıktan emekli olsalar...

Ilelioglu
21.12.2009, 19:13
Bende destekliyorum...;)

yakarcı
21.12.2009, 19:23
artık TRABZONSPOR DAN SOGUMAYA BAŞLADIM ARTIK BENİM İÇİN TS NORMAL TAKIMA DÖNÜŞMEYE BAŞLADI BÖLE YÖNETİM OLDUKDAN SORA

cihatöztürk
21.12.2009, 19:27
ulan mahmut çakamadın kafayı adama

üstüne bide dayak yiycen nerdeyse

bide utanmadan açıklıyosun

2 kere yerin dibine girdim senin yüzünden derhal İSTİFA et

Bülent AKBULUT61
21.12.2009, 19:36
iyi valla oyuncu al getirti diye Sayın AKSU hakemlerden dayak yemezimi lazım nedemek bir TRABZONSPOR yöneticisi hakemden nerdeyse dayak yiyecek bir kalkıp milyonların önunde acıklama yapıp bizi cümle elaleme rezil etsin olmaz SAYIN AKSU olmaz.lütfen onurunuz varsa İSTİFA edin İSTİFA edin...

Sefaenes
21.12.2009, 19:40
orada o yümrügü sallamadisa keni kabahati aziziye ye yada onun dansözlerine birine yapsaydi hakem yumrugu atardi. Artik bizde masaya basinda hakemleri alalim gereken cevapi nerde olursa verelim. Cikipta cocuk gibi medya ya aglamak yakismaz yok bana vurmaya calisdida vurmaya calisana sende vuracaksin.

bordoylamavi
21.12.2009, 20:49
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9471&highlight=mahmut

Özkan
21.12.2009, 20:53
Bir hakem bozuntusu Trabzonspor yöneticisine yumruk atmaya kalkabiliyorsa, önce kendini sorgulamalısın Aksu (Benim için "siz" ve "Sayın" falan değilsin artık.). Eğer sende sıkıntı yoksa ve hakem lavuğu terbiyesizlik yaptıysa arasın MHK'yı ve bu adamı istemediğini söylersin.

Tayfun Aydın
21.12.2009, 21:09
96 da tam 1 saat Şansal büyük bakan Faruk Özak ı yağmur altında bekletmişti canlı yayın için.O zaman 1 saat bekleyen kişi ben Trabzonspor un başkanıyım sen beni bekletemezsin dememişti.Şimdi de Mahmut bey çıkmış bi de ağlıyor.Siz TRABZONSPOR DA yöneticisiniz TRABZONSOR DA uyanın.Nedir bu fetret devri geçemedi bir türlü.Sahanda rakip seyircinin sesi seninkinden fazla çıkar yöneticin çıkar beni dövüyordu der sahada ki hakem 3 metre den ofasayt aleyhine yakaldır ya kaldırmaz(hangisi için görevlendirilmişse) yeter be yeter.Ben efedi yönetici istemiyorum artık.Gerekirse yumruğu gözünün üstüne vuracak adam istiyorum.

onur-ts
21.12.2009, 21:22
colmanı transfer ederken şehir efsaneleri dolanıyordu buralarda.Mahmut Aksu gece yarısı anlaşamayınca bardakları duvara atmış, asmış kesmiş ve anlaşmayı imzalatmış...vay be.o halden bu hale öylemi?Mahmut Aksu beğendiğim bir yönetici.ama burda bu duruma düşmemeliydi.gereken istifa kadar ağır değil bence ama böyle de olmamalıydı.

Tunay ERDEM
21.12.2009, 21:25
Saçma sapan bir başlık.

Mahmut Aksu'da sizin kadar biliyordur sicilyalı mafya edasıyla işi halletmeyi. Ama artık işler öyle değil böyle yürüyor.

Semih
21.12.2009, 21:26
Mahmut Aksu, zirveye oynarken kendi kendine çelme takan yönetici profili.

İsterdim ki böyle olmasın.

Ama bu vakanın gereği istifa olmalı.

Adil ÖZGÜR
21.12.2009, 21:28
Çakacaktın o hakeme Medyum Memiş'in Keto'ya vurduğu gibi,
Avni Aker'de ağlatacaktın onu, görenler zannedecekti bibi..:cool:

SEDAT
21.12.2009, 21:30
kafayı oturtamadınmı şu hakeme ya....

Murat GENEL
21.12.2009, 21:30
kimse yumruk atsaydı demiyor zaten..sayfa başındaki mesaj herşeyi açıklıyor..ha ayrıca şu duruma düşüp istifa etmek zorunda kalacagına bi yumruk atıp istifa etmek zorunda kalsaydı yemin ediyorum daha iyi olurdu..rezillik tek kelimeyle..

SEDAT
21.12.2009, 21:31
Çakacaktın o hakeme Medyum Memiş'in Keto'ya vurduğu gibi,
Avni Aker'de ağlatacaktın onu, görenler zannedecekti bibi..:cool:

:)abi nerden aklına geldi ya süper...

coach
22.12.2009, 13:06
Mahmut Aksu'yu geçen sene Yusuf transferindeki rezaletten tanırım,bir kere ropörtajını izledim,duruşundan,konuşmasından ve hareketlerinden has bi adama benziyodu fakat...

Kamil Çakmak
22.12.2009, 13:56
Kibarlık müessesesi bazen işe yaramıyor. Genelleme yapmıyorum yanlış anlaşılmasın:)

Süleyman50
22.12.2009, 14:04
ne demek bir hakem Trabzonspor yöneticisine yumruk atmaya kalkacak, acaba bu hareketi istanbul takımlarının yöneticilerine yapabilirlermiydi, bu gerçekten çok düşündürücü, böyle aciz yönetim olursa herşey olur...