PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Feridun Sungur

gerçekefsane
22.07.2005, 19:45
<CENTER>Feridun Sungur Trabzonspor?da
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/220705imza.jpgTakimimizin Elazigspor?dan transfer ettigi, Olimpik ve Ümit Milli Takim?in genç defans oyuncusu Feridun Sungur bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde 5 yillik sözlesme imzaladi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Futbola Trabzonspor altyapisinda baslayan ve 2002 yilinda profesyonel olan Feridun, o sezon iki maç oynadiktan ertesi sezon sirasiyla Akçaabat Sebatspor ve Karsiyaka?da top kosturdu. Geçen sezon basinda Elazigspor?a transfer olan 21 yasindaki oyuncu, oynadigi 25 maçtaki basarili futbolla dikkatleri çekiyordu.

Altyapidan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Birinci basin toplantisinda yaptigi konusmada Feridun?un oynayacagi futbolla takima layik bir oyuncu olacagina inandigini belirterek, ?Küçük yasta Trabzonspor altyapisinda futbola baslayan Feridun, daha sonra Akçaabat Sebatspor ve Elazipspor?da oynayip tecrübe kazandi ve tekrardan yuvasina döndü.? diye konustu.

Feridun ise söyle dedi: ?Trabzonspor camiasina döndügüm için sevincimi kelimelere sigdiramiyorum. Transferimde emegi geçen herkese çok tesekkür ediyorum. Çok çalisip formayi almaya çalisacagim.?

</CENTER>
<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/220705imza1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/220705imza2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/220705imza3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/220705imza4.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/220705imza5.jpg
</CENTER>

trabzonspor.org.tr

<DIV align=right>22.07.2005 19:23:00</DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right></DIV>Edited by: gerçekefsane

Guests
22.07.2005, 19:48
emrahi keserse hiç sasirmam. kaliteli - tecrübede kazandi. sonunda trabzonspor kazanicak.

immortal_TS
22.07.2005, 19:54
emrahi kesecegine kesinlikle inanmiyorum ama çok iyi bir yedek olabilir.Çünkü feridun çok çaliskan bir futbolcu ilerde ve bugünlerde yararlanilmasi gereken bir kardesimiz.

Mesut AKYILDIZ
22.07.2005, 19:59
ARKADASLAR NASIL BIR FUTBOLCU BILENINIZ VARMI EMRAHI KESMEKTEN ZIYADE O FORMANIN HAKKINI VEREBILECEKMI VEYA LIGDE SAG KANAT IÇIN YETERLIMI IS YAPARMI IYI BIR ALTERNATIFMI?

immortal_TS
22.07.2005, 20:02
mesut daha 2 sene önce falan bizde oynuyordu zaten biz kiralik gönderdik ondan sonra satildi ayagina çok hakim ve hizli bir futbolcu trabzonlu çocuk bizim altyapidan yetisti.Anliycan gönlünü ferah tut mesut.

Mesut AKYILDIZ
22.07.2005, 20:08
BILIYORUM ALT YAPIDAN OLDUGUNU AKDENIZ OYUNLARINDA ISMINI DUYMUSTUM INSALLAH TAKIMIZ IÇIN HAYIRLI OLUR TABI TRABZONLU OLMASINDAN DOLAYI HEMEN TARAFTARIMIZIN BENIMSEYECEGINI DÜSÜNÜYORUM

Keleşoğlu
22.07.2005, 20:19
milli takima cagrilmissa bos bi adam degildir heralde, bencede ii bi yedek olabilir

Mesut AKYILDIZ
22.07.2005, 20:28
HIÇ OLMAZSA TAYFUN SADECE STOPERIN ALTERNATIFI OLARAK DÜSÜNÜLÜR AYRICA STOPERDE DAHA BASARILI HEM SENOL HOCAMIZ ISTEDIYSE FERIDUNU BIR BILDIGI VARDIR ELBET

angaralits
22.07.2005, 22:31
hatirlamayanlar ve bilmeyenler için yazayim,zamanin teknik direktörü samet aybaba feridun kardesimize çok güvenmekteydi ve bu güvenin bir karsiligi olarak onu maçlarda ilk onbirde oynatiyordu,yine bir maç günü geldi çatti,maç rize de oynacakti,takimlar sahaya çikti,bu feridun kardesde takimin sag bek i,neyse maç bitti bizim takim maglup,maç dönüsü takim otobüsle trabzon a dönerken feridun un ceb telefonu çaliyor,arayan arkadasi,feriduna soruyor ,maç ne oldi?feridun da biraz alayci bi tavirla 'ne olacak 3-0 kazandik'gibisinden bir laf ediyor.diyor.iste bu konusmalari ayni otobüste bulunan samet hocamiz duyuyor ve fena halde feridun a basiyor firçayi.iste o gün feridun takimdan uzaklastiriliyor.

oyunculugu hakkinda ise,onu yanlis hatirlamiyorsam elazigda oynarken bi iki kere izlemistim,gerçi bizde oynarkende biliyorum ama elazigda gerçekten iyi maçlar çikardi,top teknigi falan iyidir.topu iyi saklar,paslari yerindedir.kisaca bu arkadas önümüzseki yillarda sag tarafi kimseye birakmaz.zannedersem onu senol hoca istedi,bence iyi de yapti.smileys/smiley32.gifEdited by: angaralits

Özkan Erdem
22.07.2005, 22:42
Eski futbolcumuzMacit ile biraraya geldigimizde anlatmisti feridunu.. Kendine güveni çok yüksek olan bir oyuncu, sakaci hatta bazen asiriya kaçiyormus, ancak çok yetenekli.. Zaten elazigda ve milli takimda bunu gösterdi, sag bek, sag açik ve stoper de görev alabilen bir oyuncu, daha çok hücumu seviyor ve mücadeleci..

Takimimiza hayirli olsun..

Mesut AKYILDIZ
22.07.2005, 22:54
INSALLAH EMRAHI ZORLARDA EMRAH ALTERNATIFSIZ OLDUGUNU DÜSÜNMEZ EGER AYNI VERIM ALINACAKSADA FERIDUNU TRABZONLU OLDUGUNDAN TERCIH EDERIM

angaralits
22.07.2005, 22:59
INSALLAH EMRAHI ZORLARDA EMRAH ALTERNATIFSIZ OLDUGUNU DÜSÜNMEZ EGER AYNI VERIM ALINACAKSADA FERIDUNU TRABZONLU OLDUGUNDAN TERCIH EDERIM

bu konuda hiç süphen olmasin,emrahi hem zorlar hemde keser.bakinda görün,ben simdiden yaziyiyorum.

uquR Ayaz
22.07.2005, 23:28
madem öyle hayirli olsun o zaman???

PaNZeR_G
22.07.2005, 23:35
tipi hosuma gitmedi smileys/smiley4.gif

angaralits
22.07.2005, 23:39

kardes idare et,bunu bulabildiksmileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifiyidir iyismileys/smiley2.gifEdited by: angaralits

PaNZeR_G
22.07.2005, 23:43

kardes idare et,bunu bulabildiksmileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifiyidir iyismileys/smiley2.gif

abi sen ne yapiyon ya nerde dagdan gelen varsa bizim takimi buluyo
en karizmatik su bucur ibrahim ege ya kendine baya bi bakiyo smileys/smiley4.gifkimin ogrencisi smileys/smiley4.gif

The Londoner
23.07.2005, 00:38
Feridun`un maliyetini bilen var mi?

kelkitli29
23.07.2005, 00:48
gercekten cok kaliteli bir transfer. Hayirli Olsun

Eddy
23.07.2005, 01:41
yo çocuk yan profilden gayet iyi duruyorsmileys/smiley2.gif...dediginiz gibi insallah emrah i kesecek kadar çalisirda emrah alternatifi oldugunu anlayip simarmaz...ikisi de ayni kalite de olsa tabiiki feridun u tercih ederiz...

Tmac61
23.07.2005, 09:16
Emrah==&gt;(Feridun)

Fabiano==&gt;(Tayfun)

((Ufukhan))

Erdinç==&gt;(Özgür)

Celaleddin==&gt;(Ugur Boral)(insallah)

Saka maka mbir kaliteli stoper daha gelirse çok saglam bir defans kurgusu olacak...

oflubektas
23.07.2005, 10:33
yo çocuk yan profildensmileys/smiley36.gif gayet iyi duruyorsmileys/smiley2.gif...dediginiz gibi insallah emrah i kesecek kadar çalisirda emrah alternatifi oldugunu anlayip simarmaz...ikisi de ayni kalite de olsa tabiiki feridun u tercih ederiz...

Bu arkadasi 1-2maçta 90 dk.izledigim oldu.Ayagina hakim,mücadeleci veoyun zekasi yasitlarina göre üst düzeyde.Eksileriyse ileriye çiktigi zamançabuk geri dönmemesi ve kuvvetli olmamasi.Ancak Emrah'ikesip kesemeyecegi idman performansi ve kendini gelistirmesine bagli.

halil ibo
23.07.2005, 11:51
Sevgili FERIDUN yuvana hosgeldin.Insanlar bazi seyleri kaybettikten sonra degerini anlar.Fakat is isten geçmis olur.Sevgili Feridun sen sanslisin.Çünkü kismet ayagina tekrar geldi.Çalis ve sag kanattaki yerini al.

Israrla yine o,bu ,su niye kiralik veriliyor,satiliyor diyen arkadaslarin dikkatine ! Sekilde görüldügü gibi ADAM,ADAM GIBI ADAMSA VE TRABZONSPOR'LUYSA YUVASINA DÖNMEKTE BIR BEIS GÖRMÜYOR.Bu yüzden gidenler için bir sikinti yasamayalim,yasatmayalim.

Son söz yine Feridun'a çalistin,azmettin,Ümit Milli Takim'a kadar yükseldin.Simdi hedefin öncelikle ilk 11 ve sonrasinda MILLI TAKIM olmali.Turgay hocandan gerekli nasihatleri almissindir,umarim.BASARILAR,BASARILAR,BASARILAR.. .

Tmac61
23.07.2005, 13:33
ISPANYA’DA, FERIDUN SUNGUR SOV YAPTI…</font>

Elazigspor’un
basarili savunma oyuncusu Feridun Sungur, dün oynanan Türkiye-Malta
maçinda 60 dakika forma giyerken milli takimin ilk golüne imza atti.

Ispanyada yapilan Akdeniz oyunlarinda sergiledigi oyunla basta süper
lig takimlari olmak üzere bir çok takimin transfer listesine giren
Feridun Sungur Malta maçinda 60 dakika forma giydi. Olimpik milli takim
kadrosunda bulunan elazigspor’un basarili savunma oyuncusu Faridun
Sungur 60 dakika forma giydi. Ilk yarida sergiledigi performansla maç
sunucusu tarafindan sürekli övgüler alan bordo beyazli oyuncumuz; maçin
45. dakikasinda rakibine yaptigi hareket sonrasinda sari kart görürken;
47. dakikasinda attigi golle milli takimin ilk golüne imza atti.
Karsilasmanin 3’te ikisinde oynadigi oyunla göz dolduran Feridun 61.
dakikada yerini Ertan’a birakti. Malta maçinda sergiledigi performansla
otoritelerden iyi puan alan Feridun olimpik milli takimin en önemli
oyuncusu oldugunu gösterdi. Olimpik milli takimimiz aldigi bu sonuçla
15. Akdeniz Oyunlari'nda, B Grubu'nu birinci sirada tamamladi ve çeyrek
finale yükseldi.</font>

HerYerde
23.07.2005, 15:06
valla feridunun donmesine çok sevindim.ben zaten onun bütün maçlarini takip etmeye çalisiyodum(tabi trt maçlarini verdigi taktirde)ama feridunun biraz kiz davasi oldugunu duymustum hatta gonderilmesinde bunun çok önemli etkisi oldugunu düsünüyorum.ama yine de feridunu begeniyorum insallah emrahi keser.

Tserhan
23.07.2005, 15:26
hayirli olsun

Nytre
23.07.2005, 18:44
hayirli olsun... böyle ne cevherler var türkiyede (trabzonlu olarak) ama hepsini herhalde bulup çikaramiyoruz ya da takima getiremiyoruz

kutoz
23.07.2005, 18:55

Kardes; futbolu tip oynasaydi, mankenler takim kurardi. Birak bu tip olayini. Basimiza ne geldiyse, artist topçulardan geldi. Genç millilere bakiyorsun, saçlar uzun, taçli maçli, havaya girmisler. Ula durun bakayim, daga .okunuz denize inmedi.

Bence aslan gibi. Insallah uzun yillar hizmet edersin Ferudun bize.

Hosgeldin yuvana smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

Oruç
23.07.2005, 19:27
Tekrar aramiza hosgeldin.Umarim kendini gelistirir ve de ileride bu takimda sürekli olur!

FATIH SULTAN TEKKE

uygar_trb
24.07.2005, 16:04
umarim basarili olursunnn....

poetricus
24.07.2005, 23:33
Feridun`un maliyetini bilen var mi?

Feridun'un maliyeti, eger mahalli basinda yer alan bilgiler dogruysa 300 milyar imis. Pisirme parasi olarak bana biraz fazla geldi. Allah'tan çocugu firinda unutmadilar.

Feridun çok iyi bir sag kanat oyuncusu. Insallah basarili olur.

Tipine takilip kalmayin. Adam ne de olsa öz be öz Trabzon'lu ve pek çogumuz gibi nüfus dogum yerini ögrenmek için hüviyetine bakmak gerekmiyor; burnunu gören anlar.

Edited by: Poetricus

jackal61
25.07.2005, 12:49
Bence Emrah`a cok iyi bi alternatif oyuncu aldik...kenddisini gecenlerde yapilan Genc Milli Dunya Sampiyonasinda da izledim..ilerde cok isimiz yarar..

Tufan_61
25.07.2005, 23:35
GENC BIR OYUNCU EMRAHIN IYI BIR YEDEGI OLUR KENDINI ISPATLAMASI LAZIM CUNKU EMRAHIN HERHANGI BIR HATASINDAN YARARLANIP FORMAYI KAPABILIR

HAYIRLI UGURLU OLSUN

İleli
26.07.2005, 00:34
3 sene once hazirlik macinda izlemistim onu alemania aachene karsi hicbise yapamamisti ama yasi 17-18 di ozamanlar insallah gelismisdir!!!

61viya
26.07.2005, 14:10
Yuvana hosgeldin Feridun...Ne firtinalar kopuyordur içinde,nasil bir cosku yasiyorsundur kimbilir...Iiki geldinhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif

fatid61
26.07.2005, 14:23
BEN TRABZON YÖNETIMINI VE SENOL HOCAYIBIKMADAN USANMADANGENÇLERE DEGER VERDIKLERI IÇIN TEBRIK EDIYORUM.

FERIDUN'A BASARILAR DILIYORUM. AMA BU SEZON FAZLA FORMA SANSI BULAMAZ GIBI GELIYOR. YINE DE ÖNÜMÜZDEKI YILLARDA MILLI TAKIMIN DEGISMEZLERINDEN OLABILECEK YETENEKTE BIR OYUNCU.

izmirdenayhan
31.07.2005, 22:10
bikaç senen önce bizdeyken bi hazirlik maçinda izlemistim...

HIZLI,FUTBOL ZEKASI ÜSTÜN,MÜCADELECI, TOPA HÜKMEDEBILEN BI OYUNCU IZLENIMI VERMISTI BANA...

Bence Emrah dan eksigi yok..sanirim simdi daha bile iyidir..

Is ona kaldi formayi bir alsin bi daha da kaptirmasin...

lazkaya
01.08.2005, 00:56
CM oynarken bu futbolcu için real madrid,liverpool,milan gibi
takimlardan bir çok teklif almistim.Hatta Avrupa'da yilin defans
oyuncusu seçilmisti.Büyük bir hata olacakki patch'i yükleyince eski
kimligine kavustusmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

vizarian
01.08.2005, 01:08
INSALLAH iyi oynar smileys/smiley1.gifam bizde daha ne adan lar varda isteee

zafercalikoglu
01.08.2005, 13:19
HAYIRLI OLSUN ,ama emrahi keser yorumlarina katilmiyorum güzel bir rekabet ortami dogar bellimi olur belkide defansta birlikte oynarlar,

Keleşoğlu
01.08.2005, 13:25
kayseri macinda görsek feridunu

bizimkoylu61
05.08.2005, 16:16
tanimam etmem ama tanicazzz heralde

Keleşoğlu
07.08.2005, 19:57
defansa ilac olurmu acep?

alone_61
15.08.2005, 14:57
defansa olmasa da emrahi yedek birakip bizim sinir sistemimize ilaç olur..

Tmac61
15.08.2005, 15:12
Feridunu izledim...Sag kanat degil defansin göbeginde oynuyor...

3-5-2 taktigine göre tam ortada bilhassa...

Burçak
17.08.2005, 13:56
Feridunu hiç izlemedim . futbolu hakkinda yorum yapamam . fakat Atakima çikmissa bos olmadigi kesin. yapilacak sey skor bakimindan rahatladigimiz maçlarda onu oynatmak. hatta bazi kolay maçlardada 11 de baslatmak. ancak böyle kazanabiliriz.

metinulusoy
17.08.2005, 17:12
emrah formsuzken onun yerine mutlaka oynatilmali bence.ama her zaman dedigim gibi senol günes bu sekilde cesaretsiz davranmaya devam ettigi sürece forma sansi bulmasi çok zor...

Mert Pasa
04.09.2005, 13:43
galiba emrahin formunun yukselmesiyle bu yil formaya yaklasmasi cok zor,of macinda oynamismi

Özkan Erdem
04.09.2005, 16:02
Feridunu izledim...Sag kanat degil defansin göbeginde oynuyor...

3-5-2 taktigine göre tam ortada bilhassa...

Nerede izledinstoper olarakmerak ettim, geçenlerde bir ümit milli maçinda hocasi 15 dakika kadar stoperde oynatip sonra sag açiga almisti.. Feridun sag kanat oyuncusudur ama sol kanat, stoper, sag iç gibi mevkilerde de oynamistir..

Herneyse yani yanlis anlasilma olmasin, esas mevkiistoperolan biroyuncu degildir..3-5-2 sisteminde defansin ortasindaki oyuncu gerilibero görevindedir, bu mevkide oynadigindan bahsetmissin, Werder Bremen'i 2-1 yendigimiz bir hazirlik maçinda gol atmisti Feridun sanirim 3 sezon önceydi, o zamandan beri takip ederim, gerek Ts'de gerek gittigi diger takimlarda ve o bölgenin oyuncusu olarak hiç izlemedim. Defansa alternatif olarak kullanilabilir ancak o bölgede bir kadro sikintisi olusacagini da hiç sanmiyorum. Emrah'i kesmesini bekliyorum kisa sürede..

yaranozlu
12.09.2005, 19:47
Feridunu daha gencecikken cok begenmistim. bir GS macinda her gs macinda oldugu gibi hakem faciasi vardi. (mutlu Celik)iki tane sacma sapan penalti verip 3-1 kaybetmemize neden olmustu. Bole talihsiz maclarda oynayip sansini harcamis oldu. Trabzondan ayrildiktan sonra takip edemedim ama eger eski ozelliklerini koruyup tecrube kazandiysa birakin Trabzonu milli takima bile girer. Emrahi kesmesi iyi olur cunku Emrah bazen cok ama cok kotu oynuyo. hele hele gecen sene icerde GSye yenildigimiz macta... O BAlictan calimi yiyip gol yememize neden oldugu gibi mac boyu sacmalamisti. Belki de o mac yuzunden sampiyonlugu kaybettik....ben feridundan umutluyum

Recluse61
15.09.2005, 05:05
Emrah'i kesmek o kadar kolay degil.Arkasin biri SenolGünes'i gençlere deger verdigiiçin övmüs.Ben onun takima kazandirdigi tek bir genç hatirlamiyorum.Gelir gelmez Ufuk'u alt yapiya yollayan ve Fatih Tekke'yi ön libero oynatarakkendi deyimiyle '' futbolu birakma noktasina getiren de odur.Onu için iyi de olsalar ne Ibrahim'in Hüseyin'i ne de Feridun'un Emrah'i kesebilmesini mümkün görmüyorum.

Tansu Onur Erdoğan
15.09.2005, 08:20
valla genclere en cok sans veren hoca,,giray bulak bide samet aybabaydi

HAMBUGO
05.11.2005, 18:26
Bu tip genc oyunculari oynayabilecegi yani heyecanlarini yenebilecekleri en iyi yer saveya solbek ama vahid hoca su pozisyonda 2 yildir bu takimda hermacta onamis emrahi kesmez.

Feridiun calissin eger iyiyse o forma zaten onun hakki cünkü o bir (61)

Burçak
07.11.2005, 20:49
feridun suanda nerde ya. hangi takimda

lazutlarlivera
08.11.2005, 09:23
emrah tan bin kat daha iyi.en azindan müdafa yapip kademeye girmeyi biliyo.Nerden mi biliyom?Çok elazigspor maçi seyrettim geçen sene.

smertkan
08.11.2005, 09:26
Feridun seni bekiyoruz kes su emrahi çok zor degil yeterki sen iste yapacaksin.

lovehakan
03.12.2005, 20:05
hani abi bu adam hala neden oynamiyor bi sorunmu var....

Özkan Erdem
19.12.2005, 14:03
besiktas maçinda sans buldu, açikçasi çok uzun süre oynamadi ama ben iyi buldum feridun'u. Güçlü olmasi ve sürati en büyük özelligi. Çabuk müdaheleleri dikkat çekti. Cepheden gelen bir pozisyonda gole dönüsmesi muhtemel bir arapasini kesti. smileys/smiley32.gif

diskus
19.12.2005, 21:41
kisa sure ve cok kotu hava olmasina ragmen benim hosuma gitti.kesinlikle sans verilmeli,bana gore ufukhandan daha iyi oynar.

yaranozlu
19.12.2005, 23:24
bu çocukta is var. BJK maçinda kisa sürede iyi isler yapti. Ilk onbir olmasa da bu çocuk bu takimda yeri var. Bana göre sagbekte Feridun, Ademin yerine de Ufukhani koysak daha iyi olur gibi. Gerçi simdi büyük revizyon var. takim kariscak hep..

onurkaradeniz
19.12.2005, 23:30
feridun çok iyi bi sagbek ben ts pafta bi süre denendim 2-3 hafta kadar ordan taniyorum çok iyi is yapar bizde

İleli
20.12.2005, 02:27
oyuna alindiginda aha mac gitti dedim oyle ya ilk maci rakip bjk panikler dedim...cok sasirtti beni 20 dakika agir zemine ragmen iyi isler cikardi hicte aceleci oynamadi sanki 40yillik Trabzonsporlu gibiydi NAZAR DEGMESIN!!!

Burçak
21.12.2005, 19:40
ben açikcasi pek begenmedim onu. bekledigim gibi degildi.

uquR Ayaz
21.12.2005, 20:15
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bugün fazla etkili diildi...bütün toplari ezdi saolsun</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

canim TS
21.12.2005, 23:13
ben açikcasi pek begenmedim onu. bekledigim gibi degildi.

evet bende pek begenmedim. paslari cogu rakipe gitti, pek etkili olamadi. Neyse gelecegi parlak olur insallahEdited by: canim TS

Mollasalihoğlu
21.12.2005, 23:15
çok heyecanliydi..

ben ilerisi için umutluyum ondan..

selokal61
21.12.2005, 23:38
bugün çok pas hatasi yapti gerçi sadece o degilki 2,3 kisi disinda herkes çok pas hatasi yapti

İ.Öztel
22.12.2005, 05:15
Su anda pek iyi görünmüyor açikçasi ama gelecek vaad ediyor. Onun için biraz erken diye düsünüyorum.

diskus
22.12.2005, 19:59
daha fazla oynamasinda fayda var gibime geliyor,dun biraz fazla heyacanliydi galiba.

61_dnc_TS
22.12.2005, 23:12
emrahtan daha faydali olur.

bu yil üstünde durumali.Önümüzdeki sezon zorluk çekmez.

Mesut AKYILDIZ
23.12.2005, 13:50
sahada gercekten kirk yillik trabzonlu gibi duruyor ama bir topu adam gibi sürmeyi becerebilse dahada iyi olacak umutluyum

cIlgInIm
24.12.2005, 11:45
feridiun hocaninda dedigi gibi kuvvetli ve top ayagina yakisan bir oyuncu fakat yine hocanin dedidigi gibi topu ayaginda cok tutuyor.. bir kac mac daha oynarsa takima ve takim arkadaslarina uyum saglarsa faydali olacagindan yanayim.. adam sezon boyunca klubede ve idmanlarda takim arkadaslariyla oluyor sahada karsi karsiya geldimmi arada bicaliyor o kadar olur.. biraz daha takimla tercubesi olursa faydali olacaktir ..

salihtopal48
07.01.2006, 02:08
karagümrük maçinda feridun tam bir bulmacaydi ama açilabilirse kanaatimce kisa zamanda avrupa yolunu tutar

halil ibo
07.01.2006, 12:08
Herkese 2.kez sans gelmez.Talihsiz bir gevezeligi yüzünden takimdan gönderilmisti.Sansliydi,tekrar transfer edildi.Hadi güzelim,hadi koçum iyi kullan bu sansini ve bizde gurur duyalim seninle.

onurkaradeniz
07.01.2006, 17:36
feridun degismez adamlarimizdan olacak arkadaslar merak etmeyin

salihtopal48
07.01.2006, 23:48
oynarken rakibi toptan daha fazla düsünüyor onun için biraz ayarsiz gibime geldi

insallah vahid hocayla civatalari sikar damgasini vurur

İleli
12.01.2006, 15:26
Genc yasinda lauballi hareketleri var gumruk macinda cikarken el kol hareketleri felan hic sevmem!

Uğurtan
26.02.2006, 23:28
Feridun giderken tam bir çocuktu simdi olgunlasip döndügünü düsünüyorum kendini gelistirdigi kanisindayim Olimpik milli takimda izledim fena degildi sag bekte iyi isler yapti minik carlos gibiydi..Bence sag bekte denenmesi lazim bunuda takima monte etmeliyiz gençlerimiz iyi bence..

Hackali_61
14.03.2006, 00:08
ben bu cocugu 3-yada 4 yil once almanyada oynaann trabzon duisburg macinda gormustum cipla gozlen izledigim bu cocuk baya basarili oynamisti hirsli ve istekli oynuyordu cok da guzel ortasi vardi allah allah bu cocouk neden kadroda yer bulamuyor hayret konusu!!!!!!!

omerkucuk
28.04.2006, 02:30
Traßzonspor aLtyapisinin son dönemde yetistirdigi ßir numaraLi oyuncu ßence daha uzun süre yer aLmaLi ancak kendisi de aLdigi süreLeri iyi degerLEndirmeLi.InsaLLah çok daha iyi oLacak ..

ctmeoy
28.04.2006, 03:22
bence erken geri cagirildi daha pismesi gerekirdi sezon sonu 1 yilligina kiralanabilir adam 18e bile alinmiyosa bi sorun var demektir

Hasan Cubukcu
01.05.2006, 15:32
Senin gibi yetenekli , hirsli, gencve trabzonlu sevdali futbolculari takimda görmek istiyoruz.

teknik yönetim uyuma yetenekli genclere sahip cik

Halit Aydın
09.09.2006, 23:17
Mevki : Defans
Forma Numarası : 2
Doğum Tarihi : 02.01.1984
Dogum Yeri : Arsin, Türkiye
Ana Adı : Adalet
Baba Adı : Akif
Boy : 177 cm
Kilo : 74 kg
Ayakkabı No : 42
Medeni Hali : Bekar
Burcu : Oğlak
Sözleşme Başlangıç : 27.07.2005
Sözleşme Bitiş : 31.05.2010
Oynadığı Kulüpler : Trabzonspor, A. Sebatspor, Karşıyaka, Elazığspor
http://www.trabzonspor.org.tr/images/futbolcu/feridun-k.jpg

Halit Aydın
09.09.2006, 23:18
Azimli, savaşcı, koşan, Trabzonlu bir futbolcu madem oynatmıyoruz kiralayalım...

zafercalikoglu
15.09.2006, 15:39
bence ziya doğanla şans bulacaktır kendine

UğuR
15.09.2006, 15:53
Kiralansın pişsin,gerçi çok seyrettim.Benim ideal 11 ime giremez.

Cengiz Çubukcu
15.09.2006, 18:39
10 tane ferhat eder

Laz_61
05.10.2006, 05:42
abi ben bu adami almanya kapmpinda ve hazirlik maclarinda o kadar cok izledimki..adamda futbolun f si yok ya...hatta bir cift kale macinda Fatih tekke sakat oldugu icin kalenin arkasinda calisiyordu,ordan Feridun oglum orda durma burda dur gibi taktikler veriyordu ona (baya gülmüsdük).....valla pismesine mismesine gerek yok dogru sebata...

Özgür Yazıcı
05.10.2006, 05:57
Hüseyin nereye bu oraya

AKSOY_61
07.11.2006, 16:53
gazetelere göre eskişehir maçında oynucak galiba
ziya doğan ,uzun zamandan beri ilk 11 de oynamamış ferudunu böyle riskli bir maçta nasıl oynatacak hayret ediyorum

champions
07.11.2006, 17:01
bu maç riskliyse hangi maç risksiz

Lokman
07.11.2006, 17:09
Şu yorumların çoğuna yuh denir be kardeşim çocuk oynamadan astık çocuğu ben bu çocuğun yerinde olsam zatmen oynamam. Biraz anlayış biraz sabır ya lütfen bu adam defans oynuyor çok büyük bir yeteneğe gerek yokiyi zamanlama ve gözü karalıkyeter, iyi zamanlamayı zamanla kazanır gelelim gözü karalığa bu adam Trabzon lu ve yanılmıyorsam TRABZONSPOR lu bundan daha gözü kara adammı olur. Ama biz öyle yorumlaryapıyoruzki, şimdi kendinizi bu çocuğun yerine koyun bakalım ve bu yorumları birde öyle okuyun bakın bakalım neler hissediyorsunuz.

ozcan_asanoglu
07.11.2006, 17:12
fener sivasa 7 asını götürmüyor. dikkat edin ligde yenildiği sivasa götürmüyor. aferin zico'ya cesur adam. zaten alex, tümer, deivid'i bir arada oynattığından beri kaybetmiyor.

bu maçtada feridun, musampa,şimek gibi futbolcular oynamayacaksa ne zaman oynayacak.eğer gene oynamazlarsa ilk başta onlar biter.sonra ziya..

galyanlim
07.11.2006, 17:26
fener tabi götürmeyecek
onlar her hafta 2 maç ıoynayacaklar artık

AKSOY_61
07.11.2006, 20:53
bu maç riskliyse hangi maç risksiz

eskişehir maçı şimdiye kadarki yaptığımız bazı maçlardan daha riskli

AKSOY_61
08.11.2006, 18:39
uzun zamandan beri oynamamasına rağmen bu gün iyi oynadı devamını bekliyoruz inşallah zaten böyle devam ederse ilk 11 de rahat yer bulur

DeAgLeMaNyAq
08.11.2006, 19:05
Musa'dan daha faydalı olduğu kesin...

degok
08.11.2006, 19:06
Bana sorarsanız vasattı es es maçında.

Şentürk
08.11.2006, 19:07
çok kötüydü,boş kaleye gol atması iyi futbolcu olduğunu göstermez oldukçada kötü oynadı,sadece çok hızlı koşuyor o kadar.

AYYILDIZ
08.11.2006, 19:09
bence musadan daha iyi bi sağbek ama ufukhan en iyisi

Erdem Keser
08.11.2006, 19:12
cok top ezdi bugun ya cikarken hizli degil ama savunma yonu musadan bin kat iyidir adamlar bizim sag kanattan hic gelemedi bugun

Emre B.
08.11.2006, 23:03
Aradığımız sağ bek olabilir.

ibrahim_yattara
09.11.2006, 09:55
sağ bek niye arıyoruzki ufukhan var.. ufukhan orada bize yeter bence feridunda bazı maçlar yedek olabilir..

Emiroğlu
09.11.2006, 15:51
cok top ezdi bugun ya cikarken hizli degil ama savunma yonu musadan bin kat iyidir adamlar bizim sag kanattan hic gelemedi bugun

Bence gelemedi değil,gelmediler...

lord34
29.11.2006, 21:14
yorumları tek tek okudum arkadaslar
elazığsporda banko oynadı bundan önce... oynadıkça açılan bi futbolcu bence musa da 100 kat daha iyi bi futbolcu... şimdiye kadar hep yedekti bi iki maç afallayabilir ama sonrası süper
ben güveniyorum feridun a

AKSOY_61
04.12.2006, 21:14
ufukhan biraz yaş çıktı
sağda ferudunu denemek lazım 2...3 maç

Özkan Erdem
16.12.2006, 01:59
bugün sağ açıkta sıfırdı...

Özge
16.12.2006, 02:02
evet kötü oynadı wederson u çıkartmadı fakat bize de atak yaptırtmadı

geronimo_61
16.12.2006, 02:57
evet kötü oynadı wederson u çıkartmadı fakat bize de atak yaptırtmadı

sanıyorum ziya hocanın felsefesi de tam burada
orta sahanın sağında oynayan adam rakibin sol bekini çıkartmıyo....

sol açığımız sağ beki çıkartmıyo

tam anlamıyla toplu müdafaaa

champions
16.12.2006, 10:25
normalde sağbek olan adamı koyarsan sağaçığa olacağı bu
feridun musadan daha iyi bi sağbektir hiçbişeyi göremeyen ziya bunuda göremiyor kel kelden vazgeçemiyor

Bahtiyar
16.12.2006, 10:52
arkadaşlar bence feridun şu anda trabzonsporda oynayacak düzeyde değil biraz kiralık verilip pişmesi sağlanabilir ama trabzon takımlarına değil dışarıda bi yer olsunki yaşamayıda öğrensin ufku gelişsin.

Şuayip Aydın
16.12.2006, 10:56
feridın geme iyi vuruslar yaptı....

Murat'
16.12.2006, 11:17
feridun da ben şuç bulmuyorum onu o mevkide oynatanları kınıyorum

Hüseyin Çümen
17.12.2006, 19:08
kapasitesi sınırlı anca ota seviye takımların oyuncusu bişe belemekyin derim ben

cınar#7
17.12.2006, 21:14
cok kotu oynadı ankara maçında ama onun asıl bolgesi defansın sağı ziya onu sag kanatta oynattı

Hüseyin RİZELİ
18.12.2006, 23:34
çok kotu maç çıkardı ama adam haklı en son ne zaman oynadı...

Barış
19.12.2006, 01:23
feridunla ergin titia yı mesken tuttu bu aralar

dr.muhsin
19.12.2006, 02:12
Feridun için1 maçla yorum yapmayalım derim. Evet o maç kötüydü ama Musa dan daha iyi olduğu kesin.En azından Feridun kaleye şut çekti ve beceremese de adam eksiltmeye çalıştı.

frango
19.12.2006, 09:36
feridunun bu takımda oynayamayacağı ortada o yüzden oynayabileceği bi takıma gitmesinde fayda ver hem kendisi içinde daha faydalı olur

arzu61
04.01.2007, 22:47
gecmis dogum günün kutlu olsun feridun.insallah ikinci yarida forma sansi bulursun.

Özge
05.01.2007, 15:33
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/040107dogumgunu5.jpg

geçmiş doğum günün kutlu olsun

kutoz
26.01.2007, 23:14
Ne garip, bu çocuk 1.5 yıllığına kiraya veriliyor ama büyük Trabzonspor taraftarı bu başlığa hiç uğramıyor... Oysa gencecik bir futbolcumuz, yarın efsaneyi yaratanlar diye anılacaktır, kim bilir...

Takımımız sporcularından Feridun Sungur kiralık olarak 1.5 yıllığına Samsunspor’a verildi. Buna göre Feridun, 31 Mayıs 2008 tarihine kadar Samsunspor forması altında görev yapacak. (Kaynak: Resmi Site)

Feridun,a başarılar diliyorum. İnşallah bu 1.5 yıl hem onun için, hem de Trabzonsporumuz için faydalı olur ve yeniden bordo-mavili formayı, bir daha çıkarmamak üzere giyer...

Misina
26.01.2007, 23:46
evet şuan en çok sağ beke ihtiyacımız var.inşallah o 1.5 yılda kendisini çok iyi geliştirir ve döndüğünde formayı kapar

Cengiz Çubukcu
27.01.2007, 07:54
Ne garip, bu çocuk 1.5 yıllığına kiraya veriliyor ama büyük Trabzonspor taraftarı bu başlığa hiç uğramıyor... Oysa gencecik bir futbolcumuz, yarın efsaneyi yaratanlar diye anılacaktır, kim bilir...

Takımımız sporcularından Feridun Sungur kiralık olarak 1.5 yıllığına Samsunspor’a verildi. Buna göre Feridun, 31 Mayıs 2008 tarihine kadar Samsunspor forması altında görev yapacak. (Kaynak: Resmi Site)

Feridun,a başarılar diliyorum. İnşallah bu 1.5 yıl hem onun için, hem de Trabzonsporumuz için faydalı olur ve yeniden bordo-mavili formayı, bir daha çıkarmamak üzere giyer...

ben bu konudan hiç umutlu değilim ama, feridun 2 sene önce de elazığspora verilmişti...artık umudu kestim..

Özkan Erdem
27.01.2007, 12:13
denizlispor'da feridun'u istiyordu. Biz gittik 2. lige verdik..
Herneyse hayırlı uğurlu olsun, bana formasını vermişti hala dolabımda..

Naim
27.01.2007, 12:13
ben bu konudan hiç umutlu değilim ama, feridun 2 sene önce de elazığspora verilmişti...artık umudu kestim..

Cengiz Abi Musanın oynayabildiği bir Takımda Feridun Şakır şakır oynayabilir
Kaldıki Eskişehir maçında fırsat verilince ne yapabileceğini gösterdi
Ziya gider Feridun , Ali , Ufuk , Enis geri gelir

h@msi61
27.01.2007, 12:15
Feridunun yetenekleri ne yazıkki hırsıyla paralellik göstermiyor, ve bu takımda oynıyacak kapasitede değil. Elazığspordayken olimpik milli takımla Akdeniz oyunlarındaki başarısından sonra oldukça umutluydum kendisinden, ama sonu yine aynı oldu. kendisine Samsunspor da başarılar diliyorum...

champions
27.01.2007, 12:17
takımda kalmalı ve oynamalıydı hiçbir genç oyuncuya yeteri şansı vermiyoruz inşaallah 1.5 sezon içinde çok daha iyi olarak geri döner

Gürkan
27.01.2007, 12:29
parlıyolar ve öyle kalıyorlar. daha sonra kendilerini geliştirebilseler,
inşallah samsunda bnun yapabilir ve en kısa zamanda döner.

onurkaradeniz
27.01.2007, 12:37
Feridun bize lazım olacak oyuncuların başında geliyor bize döndüğünde büyük katkı yapacak başarılar diliyorum kendisine

Hüseyin Çümen
27.01.2007, 23:24
kendisine yeni takımı olan samsunspor da başarılar diliyoruz onun gönderilmesi sanki yeni bir sağbek alacakmışız izlenimi uyandırdı bende :D

Şuayip Aydın
29.01.2007, 16:43
senin gitmeme uzuldum sen kaliteli bi futbolcusun ziya hoca sana bi sanş daha vermeliydi...

Cengiz Çubukcu
29.01.2007, 18:39
peki samsunda olup da izleyen arkadaş olmadı mı?

Ba®ış
30.01.2007, 13:26
inşallah samsun da başarılı olur tekrar başarılar

champions
30.01.2007, 13:30
samsunspor 2-0 kazanmış feridun 90 dakika oynamış