PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 17.Hafta | Trabzonspor 0 - 1 Fenerbahçe

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

OLCAY ÇAKIR
16.12.2009, 17:08
Bu bir şaka olmalı:)

Ah Ah Metin Tokat gibi bir hakem gelmedi şu lige, 96'da şampiyonluğu kaçırdık ama kimse Metin Tokat şu maçı kötü yönetti demedi, diyemedi, çünkü kararları hep yerindeydi.

Ustaalioğlu
16.12.2009, 17:14
şenol hocanın fenere karşı doğru dürüst bir galibiyeti yok, ne tuhaff...

Adem Erdoğan
16.12.2009, 17:18

Olcay abi arkadaş yazınca benimde dikkatimi çekti, o maçtan sonra yıllar boyunca herşey konuşuldu ama hakemin konuşulduğuna hiç rastlamadım.

Açıkçası maçta etkisi olduğunu bende hatırlamıyorum.

Adem Erdoğan
16.12.2009, 17:20
şenol hocanın fenere karşı doğru dürüst bir galibiyeti yok, ne tuhaff...

Fener'e karşı en başarılı hoca zaten diğerleri mantık olarak onu geçemez görev süreleri gereği.:rolleyes: :)

karatasof
16.12.2009, 17:29
Maçın Hakemi belli olmuş.
Gerçi bu üç gün öncede biliniyordu ya hadi neyse.
Bülent Yıldıvım, Aziz Yıldıvım'ın bi şeysi mi oluyov?
Bizim Başkan işkillenmesin şimdi?
Dağıtır TFF ve MHK'yı sonra....

calypso
16.12.2009, 17:29
Iı ııh..

Şu anda ,hakemler biraz daha eli ayağı düzgün gözüksede,bu camia eski dinazorların elindedir..

Serdar Çakır-Cüneyt Çakır,Sadık Deda -Cem Deda,Talat Tokat- Metin Tokat baba oğul hakemler, uzun yıllardır bu camianın aynı kişiler tarafından kontrol altında tutulduğunu açık göstergesidir..

Ve bunların ortak özelliği bizi hiç sevmemeleridir..

Nitekim şu an MHK nin başında ,fener yüzünden gs ile davalık olmuş,96 da ki kahır maçı sonrası,o maçın sonrasındaki hafta oynanan fb-istanbulspor maçında ,Oğuz'un bariz kırmızı kartlık dirseğini görmeyip,o pozisyonun devamında Uche'ye adeta golü attıran ve buna itiraz ettiği için Salenko ve Saffet'i oyundan atıp İsatnbulspor'u 9 kişi bırakan bir alçak vardır..

Maç berabere bitse(ki 18 dk. vardı)yine biz şampiyon olacaktık..

Metin Tokat'a gelince 5 sezon önce İstanbul'da ki fener maçında Lee Young ve Fatih Tekke'nin golleriyle 2-1 galipken,kaleciyle karşı karşıya pozisyonda Apiah'ın Tekke'yi bacağını kırarcasına indirmesine bir -iki saniye düşünüp devam kararı vermiş ve 96 faciasında,hentbolü bir tarafından uydurmuştur..

Bu anlamda Mehmet Dalman'ın katili bile sayılabilir..

Bana kimse "Türk hakemliği "demesin.

Şerefsizliği ,bütün dünyaca tescillenmiş bir müessesedir..

hocam sende de bir hakem veritabani var galiba, çok iyiymiş :) bu arada Bülent Yildirima ne dersin? hiç galibiyetimiz yok onun maçlarında.

calypso
16.12.2009, 17:33
Merkez Hakem Komitesi 17. haftanın hakemlerini çarşamba günü açıklayacak ama bu zorlu mücadele öncesi Bülent Yıldırım konusunda fikir birliği sağlandı. Yıldırım'ın ismi daha önce Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi için gündeme gelmişti ama Fırat Aydınus tercih edilerek, Bülent Yıldırım bu maça saklandı. Bu sezonki formuyla dikkat çeken Bülent Yıldırım, Ankara Bölgesi hakemi ve FIFA kokartlı.

Bülent Yıldırım'ın son 3 yılda yönettiği 4 büyükler arasındaki maçlarda çok sayıda Trabzonspor maçı yönettiği açıkça görülüyor:

30 Mayıs 2009
Trabzonspor - Fenerbahçe: 1-2

16 Mart 2008
Beşiktaş - Trabzonspor: 3-0

22 Aralık 2007
Fenerbahçe - Trabzonspor: 3-2

20 Ekim 2007
Trabzonspor - Beşiktaş: 2-3

İHTİLALL
16.12.2009, 17:40
Diyarbakırspor maçı ve Manisa maçı
Gençlerbirliği ve Antep maçları
Kasımpaşa maçı

13 puanın yarısını alsaydık belki bu gün bu başlığın gündemi bambaşka olacaktı .

Sezonun kader maçına çıkıyoruz .

Kader maçı olduğuna katılmıyorum..

Yönetim,fahiş hatalar yaptığı için diken üstünde duruyor ve camiaya da istemeden de olsa bunu empoze ediyor..

Aslında son yıllarda ,derbi maçlarının bu kadar kaybedilmesinde ,birbirinden aciz yönetimlerin "bu maçıda kaybedersek bizi tefe koyarlar" korkusunu takıma yansıtmları ve genellikle rakibinden klas olmayan kadrolarımızın bu baskıyı kaldıramaması etkili olmuştur diye düşünüyorum..

Şöyle rahat pozisyonda fazla bir deby oynayamadık..
Geçen sezon nispeten havadaydık ve sadece iki derby kaybettik,oda bireysel hatalarla..

Maça gelirsek,siz 34 maçı programlayıp ona göre kadronuzu ve bütçenizi hazırlamışsanız,bir kaç maç fireyide hesaba katarsınız..

Tabi ben böyle düşünürüm..

Hayrettin emicenin bu haftayı meşhur"yussuf" la beraber geçireceğine eminim..:)
Çünkü o benim gibi düşünelerin "duygu bütünlüğünü" bozduğunu düşünüyor..:)

Orhan Aydın
16.12.2009, 17:40
Maçın Hakemi belli olmuş.
Gerçi bu üç gün öncede biliniyordu ya hadi neyse.
Bülent Yıldıvım, Aziz Yıldıvım'ın bi şeysi mi oluyov?
Bizim Başkan işkillenmesin şimdi?
Dağıtır TFF ve MHK'yı sonra....

:DCeza alır diye korkuyorum

GERONIMO35
16.12.2009, 17:44

O senemiydi ahmet çakıra sevgilerimizi! gönderiyorduk sürekli

Doğan Şahin
16.12.2009, 17:51
Bu maçta saha dışı etkenleri bertaraf edebilmemiz için saha içerisinde yapmamız gerekenler gayet basit.
Kasımpaşa'nın yapmış olduğu gibi takımın %50si olan Alex'i kilitlemeliyiz ve yıldırmalıyız.
Bunun için Selçuk veya Ceyhun'a büyük görev düşecek.

Geçen sene İstanbul'daki maçta statta gördüğüm kadarıyla Colman bana göre sahanın yıldızıydı...
Bu sene de Arjantin ile dünya kupasına gitmek istiyor ve ona göre büyük oynuyor.
Bu maç tam ona göre...
Rezilbahçe defansının arkasına her sızışında gol atıp güzel de goller attıracağını da düşünüyorum.

İHTİLALL
16.12.2009, 17:51
O senemiydi ahmet çakıra sevgilerimizi! gönderiyorduk sürekli

Hayır..

O başka bir alçak..

Oda farklı kazanacağımız bir gs maçında bizi doğramıştı..

ugurozturk
16.12.2009, 17:58
diyar, manisa, kasimpasa; bu maclardan 1-er puan alsak suan yarisin icindeydik

Orhan Aydın
16.12.2009, 18:04
Geçen sene üsttekileri yenemiyorduk bu sene düşmemeye oynayanlar yüzünden lider değiliz.

İHTİLALL
16.12.2009, 18:06
hocam sende de bir hakem veritabani var galiba, çok iyiymiş :) bu arada Bülent Yildirima ne dersin? hiç galibiyetimiz yok onun maçlarında.

Bülent Yıldırım bir çok maçta,bize açıkça önyargılı davranan bir hakem..

Beşiktaş'la geçen sezon oynadığımız ve 3- 0 kaybettiğimiz maçta,İ.Toraman'ın en az iki net kırmızı kart görmesi gerekirken(E.Toroğlu)ikinci sarıdan kırmızıyla zorla atmış,hemen arkasından sarı kartlı Barış Memiş'e ,üstelik kendisine faul yapıldığı halde ,ikinci sarıdan kırmızı göstermişti..

Bu tutumu ,ilk defa olaraktan bjk tribünlerinden bile farkedilmiş,"eyyamcı" diyerek kendisiyel alay edilmişti..

Bu adamla eşit şartlarda Fener maçı oynayabileceğimize inanmıyorum..

Giriş sayfasına resmini koyup,gözümüz üzerinde gibisinden bir şey yazabiliriz..,

Aziz Yıldırım köpükler saçıyor ve ilk meyvesini bu hafta aldı..

Yönetimimiz bu konulardan çok "hocanın ayağı nasıl kaydırılır" konusuna zaman harcadığından,bizim böyle bir tepkiyi ortaya koymamız yerinde olur diye düşünüyorum..

Değerli BMN yöneticilerinin bu ÖNERİYİ reddetmeleri halinde,bir iki cümleyle sebebini de yazarsalar çok müteşekkir olacağımıda bilmelerini isterim..

Allah kolaylık versin..

-----------------
-----------------

Bunu ,sen bu soruyu sormadan önce başka bir başlığa yazmıştım zaten..

İsa
16.12.2009, 18:09
Bu arada Fenerbahçe'nin son 3 derbi maçında görev alan 4. hakem Aytekin Durmaz bizim maçtada saha kenarındaki yerini alacak.

Mustafa ÖZDEMİR
16.12.2009, 18:20
Bu arada Fenerbahçe'nin son 3 derbi maçında görev alan 4. hakem Aytekin Durmaz bizim maçtada saha kenarındaki yerini alacak.
ilginç bir ayrıntı...

Emrullah
16.12.2009, 18:23
Şenol Güneş'in TD'lüğünde FB ile oynadığımız 11 maçta 1 Galibiyet, 3 Beraberlik ve 7 Mağlubiyet almışız. Çok kötü bir istatistik.

Yıl-Sezon 1. Maç 2. Maç
1988 - 89 (1- 5) (0 - 0)
1993 - 94 (0 - 1) (1 - 1)
1994 - 95 (1 - 1) (1 - 0)
1995 - 96 (1 - 3) (1 - 2)
1996 - 97 (0 - 1)
2004 - 05 (0 - 2) (1 - 2)

Sadece 1994-95 sezonunda 2. maçta galibiyet almışız.

JoKeR™
16.12.2009, 18:27
diyar, manisa, kasimpasa; bu maclardan 1-er puan alsak suan yarisin icindeydik
biz gene yarışın içerisindeyiz her zaman oldugu gibi ben inanıyorum çok umutluyum bu sene şampiyon olcagız yeter artık kitapta bi yerde yazıyodu istanbul taımları gemileri limana çekin fırtına kopmak üzere diye aynen katılıyorum bu sene bu furtuna kopacak ve biz şampiyonlugu bekleyen göneüller deliler gibi şampiyonlugu kutlayacagız sokaklarda sabahlara kadar

jeepeers
16.12.2009, 18:37
maçı yönetecek olan hakemin adının açıklanmasıyla kaybedeğimizden şüphem kalmayan maçtır

Sinem Yılmaz61
16.12.2009, 18:40
Bu Macta kim Hakem olursa olsun, yeterki gereksiz Hatalar yapmasin bize karsi. Hic bir Hakem bize engel gelemez!

Mustafa ÖZDEMİR
16.12.2009, 18:41
bırakın şimdi istatistikleri.pazar akşamı şov var avni akerde...

LECOSSEEMRE
16.12.2009, 19:07
Bütün Stad Bağırmalı Bu Maçta maratonda Çekirdek Yiyenler Bu Maçta Yemeyinde Bağırın.

Deniz Telci
16.12.2009, 19:07
bırakın şimdi istatistikleri.pazar akşamı şov var avni akerde...
hemde kolbastı şov ;)

.....
16.12.2009, 19:10
Şu maçı hayırlısıyla alalımda derbi stresinden kurtulalım ya :)

Burak_52
16.12.2009, 19:36
inşallah galip gelip yolumuza devam ederiz. 2.yarı iddalı bir konumda olmak istiyorsak bu maçı kazanmalıyız

Zurawski
16.12.2009, 19:48
Sert ,rakibi yıldırıcı bir top oynarsak bu maç bizim olur ,Colman sana diyorum ,no pain no gain :)

Mustafa Çolak
16.12.2009, 19:56
Güzel Hamlelerle Yenebileceğimizi Düşünüyorum.

Ali Özcan
16.12.2009, 20:10
geçen yıl 1-0 öndeyken, çok ilginç bi şekilde 2-1 kazanıp şampiyonlar liigine gidemediğimiz enteresan maçı hatırlıyorum da, yok yok...kazanamayız diyorum...bişeyler oluyor fener maçlarında...

Cihan
16.12.2009, 20:12
geçen yıl 1-0 öndeyken, çok ilginç bi şekilde 2-1 kazanıp şampiyonlar liigine gidemediğimiz enteresan maçı hatırlıyorum da, yok yok...kazanamayız diyorum...bişeyler oluyor fener maçlarında...

kusura bakma abi yanlış anlamada sana transfer döneminin başından beri artık mesafeli yaklaşıyrum :D:D

son topuz olayından sonra dediklerini hatırladıkça çıldırıyorum :D

Emirhan Makul
16.12.2009, 20:16
Bir Maç Analizi yapayım ;

Öncelikle Yeneceğimizi düşünmüyorum.

Bunun nedenleri ise bence şunlar ;

fenerbahçe derbi maçlarını ve önemli maçlarını Orta sahada çok pas yaparak,hızlı oynayarak kazanıyor.
Bu maçın kilit adamları Emre belözoğlu,Alex de saouza, Selçuk şahin, Mehmet topuz, Baroni olacaktır.
Çünkü karşılarındaki rakipte yani bizde bu orta saha elemanlarından daha seri pas yapabilen,tek pas mantığını becerebilen,hızlı bir futbolu Selçuk İnan dışında yok.
Biz zaten Selçuk inanın çevresine onun mantığında sağlam orta saha elemanlarını koyamadığımız için başarısız oluyoruz.

Eğer ki fenerbahçenin bu saydığım orta saha elemanları iyi olursa maçı rahatlıkla alacaklardır ancak onlarda bozukluk ve otivasyon eksikliği olursa yaratıcı olan Gustavo Colman ve Ceyhun Gülselam gibi futbolcularımızın yarataağı pozisyonlarla maça ortak olmamız ihtimaldir.

Motivasyon konusuna gelelim Takımımızın ne olursa olsun maça motive olacağına inanmıyorum çünkü takımımızda ki çıkacak 11'de daha kendine inanmayan kendini motive edemeyecek yeteneksizlikte futbolcular var bunun için hiç bir zaman bir derbi maçını alacak moral motivasyonda olamayacağımızı sanıyorum.

Maç Skoru hakkında tahminim 1-3 , 1-2 , 0-2 ve çok azda olsa 1-0 kazanabileceğimizi düşünüyorum.

İnşallah bu görüşlerimi ilk defa bir derbi maçında alt ederiz ve bu maçı rahat bir şekilde kazanırız İnşallah.

Yunus Emre SEYHAN
16.12.2009, 20:18
1.5 yıl oldu derbi kazanamayalı.

Hasan Habip Özbay
16.12.2009, 20:19
ikinci yarıya iyi bir hava olur galip gelirsek ligi karıştırırız

Hasan ZAİMOĞLU
16.12.2009, 20:19
ak koyun kara koyun belli oalcak

Ali Tunahan Güllü
16.12.2009, 20:27
Tabiki benim gönlümde Trabzonsporumuzun kazanmasından yana ama bende Emirhan abi gibi düşünüyorum büyük maçlarda fener ne kadar kötü yada karışık durumdada olsa birşeyler oluyor ve kazanıyor.Bizim en önemli kozlarımız Alanzinho ve Colman.Özellikle Alanzinhoyu son haftardaki performansından dolayı daumun ona özel önlem alacaklarını düşünüyorum İnşallah bizde böyle bir önlemi alex üzerine kurarız..

Colmanın büyük maçlardaki performansı bana göre iyi bunun sebebi ise iki takımında açık oynadığından tam Colmana özgü bir oyun stlil doğuyor milimetrik paslar.Tabiki bu işin büyük bir bölümü büyük ihtimalle tek forvet oynayacak olan Umuta düşüyor.Bu maçta bu kadar kaçırmaması lazım yoksa işimiz mucizeler kalıyor..

Benim en çok merak ettiğim oyuncuysa Gabric nedeni takıma ısındığını görüyoruz bakalım alıştıktan sonra büyük maçlarda nasıl oynayacak?İnşallah sol kanatı Cale-Gabric ikilisiyle etkili kullanırız sanıyorum ki öylede olacak..

Ben hala defansımızdan korkuyorum özellikle Egemenin performansı beni korkutuyor.Bu kadro dışı meselesinden beri çok isteksiz takıma teknik ve moral olarak artık hiçbir katkısı yok bana kalırsa Song-Giray ikilisi bu maç için daha uygun gibi geliyor.

İnşallah kazanan taraf biz oluruz ve lig bizim için daha güzel ve eğlenceli olur..:)

http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages%5CSpor%20Foto%5CTrabzonspor-Fenerbah%C3%A7e%20(Turkcell%20S%C3%BCper%20Lig%201 5.%20hafta)%5C02.jpg

İskender Çakmak
16.12.2009, 20:36
bu maçı alırsak herşey baştan başlayacak futbolculara da bunu anlatmak gerekir Şenol Güneş 'in tecrübesine güveniyorum inşallah alırız bu maçı

miaksoy
16.12.2009, 20:50
Tek cekincem hakem. Sonuca direk etki etmese de fauller ve ikili mucadelelerdeki takdir haklari ile inceden inceye kiymaya calisabilir bizi. Bu hakemle hic mac kazanamamisiz.

maxim
16.12.2009, 20:53
Bu maçın akıbeti bence Şenol Güneş'in antrenörlük seviyesinin geldiği noktayla yakından ilgilidir.

Hocamızın Kore yıllarından sonra şu anki kabiliyetleri hakkında bi fikrimiz pek yok, bu kısa sürede de olması zor zaten. O yüzden yorum yapmaktan kaçınıyorum. Her sonuca açık bir maç.

Fakat hislerim bana galibiyete yakın olduğumuzu söylüyor.Bunun da nedenleri, fbnin içinde bulunduğu karmaşık ortam,kadromuzun geçen sene fb maçlarında üstün olan taraf olması,ve son haftalardaki yakaladığımız hava.

GERONIMO35
16.12.2009, 20:55
Ben yanlış forumamı girdim yanlışlıkla Bu ne yaa ben bavul topluyorum maça gideceğim izmirden Millete bak yaw bu ne karamsarlık Güvenin takımınıza Ezik feneri avniakern çimlerinde böcek gibi ezeceğiz:))

bahadır2561
16.12.2009, 20:57
orta saha üstünlügünü alırsak yuksek ihtimalle kazanabiliriz tabi bir de sacma sapan goller kacmazsa...

Tanju
16.12.2009, 20:58
Saçma gol yemezsek yeriz Fenerbahçe'yi :)

maxim
16.12.2009, 21:03
galiba herkes, kaybedersek ya saçma sapan goller yiyerek, ya da saçma sapan goller kaçırarak kaybedeceğimizden emin :D

Mustafa Ağaoğlu
16.12.2009, 21:06
Yarıştan kopmamak için bu maçı kazanmaktan başka çaremiz yok !

Şeref
16.12.2009, 21:07
yahu bu fenerbahçe bu sene hangi deplasmaı kazanmış??? ki bizi yenecekler olurki yeniliriz futbolda buda var. ama avni akerde ezilmek en nefret ettiğim sey TS:0 BJK:5 hala unutamıyorum

bahadır2561
16.12.2009, 21:08
galiba herkes, kaybedersek ya saçma sapan goller yiyerek, ya da saçma sapan goller kaçırarak kaybedeceğimizden emin :D

kader biz ne zaman fenerden dogru duzgun harbi cok güzel goldü denebilecek gol yedik..

hepsi sacma sapan...

kacırdıgımız gollere gelince en basiti gecen yılki kadıkoydeki mac..

simavii
16.12.2009, 21:47
çok zor inşallah yeneriz

Mert M.
16.12.2009, 21:49
Ben de galip geleceğimizi düşünenlerdenim.
Trabzonspor'u en son buradaki Galatasaray maçında, tribünde izlemiştim. Ondan sonra yoğunluktan ötürü maçları takip edemedim. Dönüşüm yine büyük bir maçla olacak!
Kazanacağız!

Orhan Aydın
16.12.2009, 21:52

Karamsarlık katmak istemem ama içten içe bende böyle düşünüyorum nedense

güneyli
16.12.2009, 22:00
Golcülerimiz sezon başından bu yana göstermedikleri becerilerini bu maçta gösterirlerse,değil bülent yıldırım,papila bile gelse yeneriz.Orta sahadaki gole dönük oyuncularımızı saymıyorum bile..

SüRMeNe_6161
16.12.2009, 22:02
İlk Yarı Gol Atarsak Yeneriz..

batugol
16.12.2009, 22:02
bu sefer yeneceğiz

Muhalif
16.12.2009, 22:10
Şenol Güneş'e muhalif olduğumu saklamıyorum. Şenol Güneş'e karşı bazı fikirlerimin değişmesi için tek bir şart koyuyorum ortaya. Gerek takım içi hava, gerek sahamızda oynayacak olmamız gerek Fb'nin formsuzluğu gibi tüm şartlar lehimize olduğu halde bu maçı yenilmeden tamamlayabilirse Şenol Güneş hakkındaki tüm olumsuz görüşlerimi bir kenara bırakacağım sene sonuna kadar ve eleştiren tek kelam etmeyeceğim forumda :)

Ama kaybedeceğini düşünüyorum yine. Çünkü yenile yenile yenmeyi öğrenirsin mantığında hareket edecektir. Zira en az bizim kadar o da 96'da takılı kaldı. Oysa yenile yenile yenilmemeyi öğrenmeli insan önce. Daha sonra yenilmeye yenilmeye yenmeyi öğrenir.

Gökhan ve Umut gibi forvet hattına sahip olup da Fb'ye baskı kurup yenmeye çalışırsanız yenilirsiniz. Oysa onlar önce savunacaklar ve gol gelmedikçe gireceğimiz stresten yararlanacaklar. Duran toplardan veya orta alanda kaptıkları topları Alex vasıtasıyla çabuk oynayarak ani ataklarla gol bulacaklardır. Bu planı Mustafa Denizli de uygulayıp başarılı olmuştu, eh Daum'un da onun kadar kafası çalışır herhalde. Fenerbahçe bu sene 13 maçtır üst üste galip gelen Hollanda ligi lideri Twente'yi benzer oyun tarzıyla deplasmanda 1-0 yendi unutmayalım.

Devre arasında Fatih'in de geleceğini hesap edersek 2. yarıdaki Anadolu takımlarıyla olan maçları daha rahat kazanan bir takım oluruz ve Bursa ve Kayseri dışında zorlanmayız. Bu yüzden bu maçta yenilmemek ve aradaki 7 puan farkı korumak çok önemli.

Hadi Şenol hocam... şaşırt beni ve bu sefer yenilme...

Soytürk
16.12.2009, 22:13
desenize yine sağada 11 e 12 kişi oyncaz:D

demir
16.12.2009, 22:19
bu yasıma geldım fenerbehcenın bıze karsı acık futbol oynadıgını hıc gormedım ? buseferde oyle olacak defansa yatacaklar bızım gol kacırmamızı ve taraftarın homurdanmaya baslamasını bekleyecekler kı bu cok zor olmayacak ??? ve kontra atak ıle gol arayacaklar bundan oncekı fenerbahce macında oldugu gıbı ısteksız ve ruuhsuz bır trabzonspor fenerbahceyı yenemez gecen sene fenerbahceyı yense ıdı sampıyonlar lıgıne gıdecektık ama bız sezonun en kotu futbolunu oynayarak yenıldık ???

her trabzon fenerbahce macında soylentılerın 95 yılına gıtmesınden benım oldugu kadar futbolcularında etkılendıgı ve bu durumdan rahatsız oldukları acıkca ortadadır ve bız fener bahceyı yenemezsek sampıyonlıkdan koparız dusuncesınıde kesınlıkle kabul etmıyorum oyle bır hava asılıyorlarkı bıze ozellıkle ulusalmedya yapıyor bunu sankı yenemezsek hersey bıtecekmıs gıbı buda taraftar ozellıklede futbolcuların uzerınde cok cıddı bır sekılde baskı olusturuyor artık bu moddan cıkmanızı tavsıye edıyorum bızım cocuklar nekadar rahat oynarsalar okadar macı kolay alacaklardır ve lutfen her trabzon fener macında aynı senaryoları yazmayın yazanlarada ayak uydurmayın bız macı kaybedersek ınanın bana hersey yenıden baslayacak yener ısek zaten yolumuza devam edecegız

hodlu
16.12.2009, 22:19
Bu hafta ki fb maçını kaybetsek te değişen birşey olmayacak Ş.GÜNEŞ benim için 1 numara.Koskoca Ş.GÜNEŞ 1 maçla silinmez beyler uyarayım herkezi...

Soytürk
16.12.2009, 22:21
şenol güneşi silen kim asla istediği kadar başarısz olsun:D değilmiki bu takımı sevememizde emeği geçen!

KOSİFOĞLU
16.12.2009, 22:22
geçen sene kadıköyde ortaya koymuş olduğumuz performasa yakın oynarsak fenerin hiç şansı yok

GERONIMO35
16.12.2009, 22:25
Bu hafta ki fb maçını kaybetsek te değişen birşey olmayacak Ş.GÜNEŞ benim için 1 numara.Koskoca Ş.GÜNEŞ 1 maçla silinmez beyler uyarayım herkezi...

al benden de okadar

miaksoy
16.12.2009, 22:26
Şenol Güneş'e muhalif olduğumu saklamıyorum. Şenol Güneş'e karşı bazı fikirlerimin değişmesi için tek bir şart koyuyorum ortaya. Gerek takım içi hava, gerek sahamızda oynayacak olmamız gerek Fb'nin formsuzluğu gibi tüm şartlar lehimize olduğu halde bu maçı yenilmeden tamamlayabilirse Şenol Güneş hakkındaki tüm olumsuz görüşlerimi bir kenara bırakacağım sene sonuna kadar ve eleştiren tek kelam etmeyeceğim forumda :)

Ama kaybedeceğini düşünüyorum yine. Çünkü yenile yenile yenmeyi öğrenirsin mantığında hareket edecektir. Zira en az bizim kadar o da 96'da takılı kaldı. Oysa yenile yenile yenilmemeyi öğrenmeli insan önce. Daha sonra yenilmeye yenilmeye yenmeyi öğrenir.

Gökhan ve Umut gibi forvet hattına sahip olup da Fb'ye baskı kurup yenmeye çalışırsanız yenilirsiniz. Oysa onlar önce savunacaklar ve gol gelmedikçe gireceğimiz stresten yararlanacaklar. Duran toplardan veya orta alanda kaptıkları topları Alex vasıtasıyla çabuk oynayarak ani ataklarla gol bulacaklardır. Bu planı Mustafa Denizli de uygulayıp başarılı olmuştu, eh Daum'un da onun kadar kafası çalışır herhalde. Fenerbahçe bu sene 13 maçtır üst üste galip gelen Hollanda ligi lideri Twente'yi benzer oyun tarzıyla deplasmanda 1-0 yendi unutmayalım.

Devre arasında Fatih'in de geleceğini hesap edersek 2. yarıdaki Anadolu takımlarıyla olan maçları daha rahat kazanan bir takım oluruz ve Bursa ve Kayseri dışında zorlanmayız. Bu yüzden bu maçta yenilmemek ve aradaki 7 puan farkı korumak çok önemli.

Hadi Şenol hocam... şaşırt beni ve bu sefer yenilme...

Mustafa Denizli Trabzonspor'un 7 tane %100 net gol pozisyonunu gole ceviremeyeceginden o kadar emindi yani? Mustafa Denizli'ninki taktik falan degildi. Korkak oynatti Besiktasi , biz cezasini kesemedik o ayri.

hodlu
16.12.2009, 22:27
Biraz derbi şansımız yanımızda olsun bu maçı rahat alırız...

hakankutlu
16.12.2009, 22:27
Ya alacağız sanki içim böyle kıpır kıpır.

demir
16.12.2009, 22:28
Mustafa Denizli Trabzonspor'un 7 tane %100 net gol pozisyonunu gole ceviremeyeceginden o kadar emindi yani? Mustafa Denizli'ninki taktik falan degildi. Korkak oynatti Besiktasi , biz cezasini kesemedik o ayri.

bizde adam gıbı forvet olsa idi mustafa denızlı suanda jımnastıkcılerın teknıktrektoru degıldı emın olun

hodlu
16.12.2009, 22:29
bizde adam gıbı forvet olsa idi mustafa denızlı suanda jımnastıkcılerın teknıktrektoru degıldı emın olun

Hay yaşa daha ne yazılmalı bilmem ki...

yorumsuz6117
16.12.2009, 22:32
Gol atabilen bi forvetimiz olsaydı (Fatih Tekke) olsaydı Bjk maçı rahat 5 olurdu birçok kazanamadığımız maç gibi..

Orhan Aydın
16.12.2009, 22:34
Son kadıköydeki maç aklıma geldikçe del oluyorum .ulan forvet hattı:)

hodlu
16.12.2009, 22:35
Feneri yenmek için inşallah Umut gol atsın diye yalvarmayız çünkü onu 2. yarı tamında görmeye dayanamam...

Ali Can
16.12.2009, 22:37
bu maçtan tek korkum yüklenecez yüklenecez ve atamıyacağız.
febe gelip saçma sapan bir gol atacak ve galip gelecek
şu olay gerçekleşmesin başka birşey istemiyorum
beşiktaş maçından sonra bir 2.sini kaldıramam
inş. ilk yatı öne geçeriz bu maçta

GERONIMO35
16.12.2009, 22:39
bu maçtan tek korkum yüklenecez yüklenecez ve atamıyacağız.
febe gelip saçma sapan bir gol atacak ve galip gelecek
şu olay gerçekleşmesin başka birşey istemiyorum
beşiktaş maçından sonra bir 2.sini kaldıramam
inş. ilk yatı öne geçeriz bu maçta

sonra musatafa denzşli gevrek gevrek gülüyo İi bir golcümüz olsaydı izmirde gevrekçi yaparlardı denizliyi

Orhan Aydın
16.12.2009, 22:41
sonra musatafa denzşli gevrek gevrek gülüyo İi bir golcümüz olsaydı izmirde gevrekçi yaparlardı denizliyi

Bana koyan da bu be abi.5 para etmeyecek adamlara güldürüyoruz kendimizi.

demir
16.12.2009, 22:43

mustafa bu aralar sansa goturuyor bazı seyleri yaltakcı medyada abartıyor yoksa eyyy gıdı eyyy ah bee ahh beeeee su forvetler bır kendıne gelse varya turkıyede bızı yenebılecek takım yok ıstanbul karması cıkarsalar beraberlık zor cıkar :D yeterkı su forvet kendısıne gelsın :(

hodlu
16.12.2009, 22:43
Ş.Hoca bu sefer Trabzonspor'un kötü talihini de değiştirecek...

Fatih Özkan
16.12.2009, 22:46
Ş.Hoca bu sefer Trabzonspor'un kötü talihini de değiştirecek...

Ben de inanıyorum!
İnşallah değiştirecek...

Semih AYDIN
16.12.2009, 22:57
Cok ümitliyim alıcaz inşallah

Trabzonizm
16.12.2009, 23:02
Hic bosuna heveslenip hayal kirikligina ugramayalim bizim önemli mac aldigimiz nerde görülmüs cok talihsiziz yine yenemeyecez

M.Kılıç50
16.12.2009, 23:10
Hic bosuna heveslenip hayal kirikligina ugramayalim bizim önemli mac aldigimiz nerde görülmüs cok talihsiziz yine yenemeyecez

sana inat yenecegiz :D

Burçak
16.12.2009, 23:12
fenerbahçe senden iğreniyorum. benim için bir pislik bir artıktan farkın yok..
bu ezikoğullarının o kuş beyinlerini ezeceğiz.!!!
Akerde görüşmek üzere..

Trabzonizm
16.12.2009, 23:13
sana inat yenecegiz :D

insallah ben yanilirim ama su gerzeklere tutmuyo sansimiz:(

Adem Erdoğan
16.12.2009, 23:13
fenerbahçe senden iğreniyorum. benim için bir pislik bir artıktan farkın yok..
bu ezikoğullarının o kuş beyinlerini ezeceğiz.!!!
Akerde görüşmek üzere..

Burçak rahat bırak habu başlığı.:D

Emrullah
16.12.2009, 23:24
Forumda karamsarlık hakim. Forum kullanıcıları pek de haksız sayılmaz. Forveti Umut olan bir takımın FB'yi yenmesi zor bir hadise. Adamlarda Alex gibi bulduğunu affetmeyen biri var. Alex-Umut kıyası yaptığımızda sonuç net olarak ortaya çıkıyor.

Derbi de kazanamıyoruz, bu da ayrı bir handikap. Ben normal şartlar altında yenmemiz gerektiğini düşünsem de her zaman anormal şartlar devreye giriyor. Yine yenileceğimizi düşünüyorum. Şenol Hoca maçı 1 puan taktiği üzerine kurarsa yeneriz, 3 puan taktiği ile oynarsak yeniliriz.

hodlu
16.12.2009, 23:27
Derbileri kazanmak bir yana yenilmeden geçsek son 25 yılda kesin 10 şampiyonluğumuz vardı.Bu hafta da hedef yenilmemek olmalı...

Burçak
16.12.2009, 23:28
tamam forvetimiz zayıf diyoruz. umut gökhan gerçekten çok yetersiz.
buna rağmen en fazla gol atan 2. takımız. demek bi doğru forveimiz olsa...

fenerden çekinecek bişe yokk. !
bizim bu maçta ihtiyacımız olacak şey Konsantre!
Konsantreyi 90 dk ya yayarsak bu kuş beyinliler rahat yeneriz.
elalem yeniyor denyoları biz neden yenmeyeceğiz.
alexi kitledin mi zaten bittiler yok oldular.
bjk vs gese maçlarında kötü değildik. beceriksiz ve konsantre eksikliği vardı.
budefa olmayacak.

GERONIMO35
16.12.2009, 23:30
Forumda karamsarlık hakim. Forum kullanıcıları pet de haksız sayılmaz. Forveti Umut olan bir takımın FB'yi yenmesi zor bir hadise. Adamlarda Alex gibi bulduğunu affetmeyen biri var. Alex-Umut kıyası yaptığımızda sonuç net olarak ortaya çıkıyor.

Derbi de kazanamıyoruz, bu da ayrı bir handikap. Ben normal şartlar altında yenmemiz gerektiğini düşünsem de her zaman anormal şartlar devreye giriyor. Yine yenileceğimizi düşünüyorum. Şenol Hoca maçı 1 puan taktiği üzerine kurarsa yeneriz, 3 puan taktiği ile oynarsak yeniliriz.

Emrullahh neler diyorsun uçak biletimide aldım Denizlide böyle demiyordun :D Anladım denizli dönüşü bizden ayrı yediğimiz yemek mideni bozmuş:D

hodlu
16.12.2009, 23:30
Bombacı Hami'nin rüyalarımızı süsleyen o '10' numaralı forması ne hallere düştü yazık...

sifuni
16.12.2009, 23:32
insallah yeneriz ardindan gs yi yeneriz ve takimin kendene olan güvene tavan yapar ve basamaklari siraylan tirmaniriz

Emrullah
16.12.2009, 23:33
alexi kitledin mi zaten bittiler yok oldular.
bjk vs gese maçlarında kötü değildik. beceriksiz ve konsantre eksikliği vardı.
budefa olmayacak.

Alex'i kitledin mi bittiler diyorsun, son 5 yılda kaç kere yendik Feneri, madem bu kadar basit neden kitlemedik? Ben FB'den çok çok daha iyi oynayacağımızı, maçın hakiminin biz olacağımızı düşünüyorum ama kazanan nedense hep onlar oluyor. Bu sefer de öyle olacak gibi. Maçın taktiği yenilmemek üzerine olursa yeneriz, ama hep 3 puan için çıkıyoruz ve yeniliyoruz. İstanbul'daki maçlardan daha fazla puan alıyoruz. Neden? Orada yenilmemek üzerine kurgulanan bir oyun yapısı ile oynuyoruz.

SDinc
16.12.2009, 23:35
Bombacı Hami'nin rüyalarımızı süsleyen o '10' numaralı forması ne hallere düştü yazık...

Senin o kişiyle bu kadar ne alıp veremediğimin var ?
Şu son mesajlarında hep aynı şeyleri söyler durur oldun.
Eğer çok samimiysen gördüğün yerde çıkıp yüzüne karşı söylersin.

Emirhan Makul
16.12.2009, 23:35

Eğer Kabus'da bir rüya çeşidi ise yine rüyalarımızı süslüyor :)

Emrullah
16.12.2009, 23:36
Emrullahh neler diyorsun uçak biletimide aldım Denizlide böyle demiyordun :D Anladım denizli dönüşü bizden ayrı yediğimiz yemek mideni bozmuş:D

Her şey yenmek değil abi. Ben %100 yenileceğimizi bilsem de giderdim maça. O haz, o duygu bambaşka. Tabi yensek fena olmaz ama yenilmek te var. Yineden git abi maça, ama çok ümütlenip hüsrana uğrama. Nede olsa alıştık artık.

Adem Erdoğan
16.12.2009, 23:41
Eğer Kabus'da bir rüya çeşidi ise yine rüyalarımızı süslüyor :)

Emirhan sen bu forumda hep ol.:)

Tunay ERDEM
16.12.2009, 23:51
Senin o kişiyle bu kadar ne alıp veremediğimin var ?
Şu son mesajlarında hep aynı şeyleri söyler durur oldun.
Eğer çok samimiysen gördüğün yerde çıkıp yüzüne karşı söylersin.

Bence de...

Burçak
17.12.2009, 00:01
fox da kelepçe kazımla dalga geçiyolar izleyin.

birde çok güzel hareketler bunlarda kelepçeci kazımı konu ettiler. makara ya :D

faik celikoflu
17.12.2009, 00:04
feneri yenersek şampiyonluk tamamen gündemimize girer..7 geliyor 7..

Serhat
17.12.2009, 00:06
Az kaldı Ezikbahçe...

Pardon Pardon "Şikebahçe" diyecektim...

Bülent Yıldırım'la birlikte sizi yolcu edeceğiz merak etmeyin ;)

Yarın Trabzon'a uçuyorum ... Bekle beni TRABZON ... Avni Akerde Görüşürüz ;)

Fatih Özkan
17.12.2009, 00:16
Az kaldı Ezikbahçe...

Pardon Pardon "Şikebahçe" diyecektim...

Bülent Yıldırım'la birlikte sizi yolcu edeceğiz merak etmeyin ;)

Yarın Trabzon'a uçuyorum ... Bekle beni TRABZON ... Avni Akerde Görüşürüz ;)

Gel Abi Gel...
Beraber Gömelim Fener'e :D

İsa
17.12.2009, 00:19
Bu maçta en azından yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.
Wederson,Selçuk,Santos ve Guiza ilk on birde oynarsa çok rahat kazanarız.

Cem Akyüz
17.12.2009, 00:22
Hedef 3 puan..ama yenemiyorsak yenilmemekte önemli bir puanada kötü demem

buraksell
17.12.2009, 00:23
Arkadaşlar tek maçlık ( fener maçı için ) benim maraton kombinesi ile kalearkası kombinesini değişebilecek olan varmı . ilegal bişey değildir bu umarım burada. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

asimetrik
17.12.2009, 00:23
Beraberlik filan yok. Trabzonspor Barcelona ile oynasa yenmeye çıkar. Colman'ı Alex'e değişmem. Bu yılki istatistiklerde gösteriyor. Alanzinho'ları var mı? Guiza, Umut veya Gökhan'dan daha iyi değil. Bizim oyuncular onlarda olsa demek oynamadan yenilgiyi kabul edeceğiz.Bize göre bence tek iyi yerleri Gökhan Gönül. Onu da Cale etkisiz kılar. Avni Aker'den çıkamayacaklar.

Hüdai Pervaneli
17.12.2009, 00:25
Iyi Futbol+ Sans =3 Puan

GERONIMO35
17.12.2009, 00:26
Beraberlik filan yok. Trabzonspor Barcelona ile oynasa yenmeye çıkar. Colman'ı Alex'e değişmem. Bu yılki istatistiklerde gösteriyor. Alanzinho'ları var mı? Guiza, Umut veya Gökhan'dan daha iyi değil. Bizim oyuncular onlarda olsa demek oynamadan yenilgiyi kabul edeceğiz.Bize göre bence tek iyi yerleri Gökhan Gönül. Onu da Cale etkisiz kılar. Avni Aker'den çıkamayacaklar.

hah şöyle ya:)

Emirhan Makul
17.12.2009, 00:29
Emirhan sen bu forumda hep ol.:)

Sende ceza alma Abi bir garip oluyorum :)

yatara
17.12.2009, 01:10
bu maci alsak müthis olacak ya

28TS61
17.12.2009, 01:18
bu macta ne yazikki bizim icin kötü seyler olabilir.
bu hakemle bu mac adil sekilde yönetilmez.
1-0 yenik basliyoruz malesef

Bir_Bilen
17.12.2009, 01:22
Karamsar olmanıza gerek yok. Fenerbahçe'yi 2 hafta önce canlı izledim. Öyle bir havaları var ki "Biz çıkarız, oynamamıza gerek yok.Nasıl olsa yeneriz" havasındalar... Hiçbir oyuncuları ekstra performans göstermiyor. Hatta normal bir performans bile göstermiyor. Ama iş çirkefliğe gelince "Rütbelerini belli ediyorlar" ... Özellikle insan olduğundan şüpheli olduğum Lugano ve çirkef olduğunu bizim maçta gösteren Bilica başta olmak üzere herbiri itina ile seçilmiş futbolculara sahip bir takım, Fenerbahçe...

Özellikle Alex'i beğenirdim. Abi adam iyi top oynuyor ve efendi bir adam diye. Ama geçen sene Avni Aker'de oynanan maçta kasti olarak Barış Memiş'in sırtına bastığı an "benim için" bitmişti. Bizim maçta da kalecimizin yüzüne tekme atmıştı.

Neyse. Fazla uzatmayayım ve konu başlığını dağıtmayayım.

Trabzonspor maçı gerçekten isterse, koparır. Bu yüzden maça hazırlanmaları çok önemli! Şenol Güneş gibi bir teknik direktörün "bu maçlara nasıl hazırlandığını/hazırlanacağını" herkes biliyor. Bu yüzden ekstra bir faktör (Hakem) oluşmazsa, Trabzonspor kazanır. Gönlümüzden de bu geçiyor...

KemalEROĞLU5961
17.12.2009, 01:30
Karamsar olmanıza gerek yok. Fenerbahçe'yi 2 hafta önce canlı izledim. Öyle bir havaları var ki "Biz çıkarız, oynamamıza gerek yok.Nasıl olsa yeneriz" havasındalar... Hiçbir oyuncuları ekstra performans göstermiyor. Hatta normal bir performans bile göstermiyor. Ama iş çirkefliğe gelince "Rütbelerini belli ediyorlar" ... Özellikle insan olduğundan şüpheli olduğum Lugano ve çirkef olduğunu bizim maçta gösteren Bilica başta olmak üzere herbiri itina ile seçilmiş futbolculara sahip bir takım, Fenerbahçe...

Özellikle Alex'i beğenirdim. Abi adam iyi top oynuyor ve efendi bir adam diye. Ama geçen sene Avni Aker'de oynanan maçta kasti olarak Barış Memiş'in sırtına bastığı an "benim için" bitmişti. Bizim maçta da kalecimizin yüzüne tekme atmıştı.

Neyse. Fazla uzatmayayım ve konu başlığını dağıtmayayım.

Trabzonspor maçı gerçekten isterse, koparır. Bu yüzden maça hazırlanmaları çok önemli! Şenol Güneş gibi bir teknik direktörün "bu maçlara nasıl hazırlandığını/hazırlanacağını" herkes biliyor. Bu yüzden ekstra bir faktör (Hakem) oluşmazsa, Trabzonspor kazanır. Gönlümüzden de bu geçiyor...

Teşekkürler iyi dileklerin için, 2 senedir İstanbullu eziklere karşı Es-Es'in aldığı puanın yarısını alamamış olabiliriz. Es-Es Bizans'a karşı oynadığı maçlarda hep bir başka oynuyor. Bu seneki Galatasaray ve Beşiktaş maçlarını göz önüne aldığımızda biz de oldukça iyi iş çıkardık ama bir türlü sonuç alamıyoruz. Umarım bu haftasonu özellikle derbilerde oynadığımız iyi futbolu galibiyetle de sonuçlandırabiliriz.

Maça gelince; takımın 2 senedir derbi kazanamaması, Fenerbahçe'nin ve bizim takımın form durumları gibi etkenler ibreyi bizden yana gösteriyor. Bakalım, görelim, bu Pazartesi okula formamla gitmek istiyorum artık...

Kazım Uzunboy
17.12.2009, 01:35
Yenilsekte giyelim biz formamızı Kemal. :p:)

KemalEROĞLU5961
17.12.2009, 01:38
Galibiyetten sonra giyilen formanın keyfi farklı be Kazım, o keyfi uzun bir süredir yaşayamadık ya neyse... :(

Kazım Uzunboy
17.12.2009, 01:43
Gerçi haklısın. Hayırlısıyla bir yensek şunları.. :)

antagonist
17.12.2009, 01:50
Yine , yeniden:

2147721409852535472

Sahaya çıkacak oyuncularımızda bu inanç olursa neler yaparız neler...

Kazım Uzunboy
17.12.2009, 02:05
İnandık, başardık diyorlar.

İnanın, başarın!

MuratB.
17.12.2009, 02:22
inşallah galip ayrılırız da biz sınavlarımıza moralli futbolcularmız da tatile moralli girer

cem arin
17.12.2009, 03:03
sayfanin girisine attiklari baslik icin bmn yönbetimini kutlamak boynumun vorcudur diyorum ben. Cok güzel yapmissiz arkadaslar bir de yönetim ve camia olarak pazara kadar biraz bu knun üzerinde durursak hakemin yapabilecegi bir sey olmaz gibime geliyor.

Ayrica o Video ne güzel bir videodur öyle! hamisi,hamdisi ve seyhmuzuyla...

Emirhan Makul
17.12.2009, 03:11
http://i.ensonhaber.com/gallery/2953/2.jpg (http://www.ensonhaber.com/galeri/spor/2953/spor/2953/ankaraspor-trabzonspor-maci.html?no=3#image)

Kazım Uzunboy
17.12.2009, 03:13
Ne güzel bir pankarttır öyle ya. :)

Mustafa Önder
17.12.2009, 03:57
Bu maçtan önce yok şu kadar prim yok şu kadar para gibi gazete manşetleri görmek istemiyorum

Sümeyye demir
17.12.2009, 06:14
Rüyamda 3-1 yeniyoduk ya hadi hayırlsı :)

miaksoy
17.12.2009, 06:42
bu macta ne yazikki bizim icin kötü seyler olabilir.
bu hakemle bu mac adil sekilde yönetilmez.
1-0 yenik basliyoruz malesef

Yanlis hatirlamiyorsam bu hakem gecen sene de macimizi yonetmisti. Tum takdir haklarini fenerden yana kullanmis, Alex'in Giray'in bacagina hayvani sekilde basmasina kirmizi kart gostermek bir yana faul dahi vermemisti. Bu hafta hakemi de yenecek sekilde oynamaliyiz baska yolu yok.

Dursun Kaplan
17.12.2009, 09:49
Bütün biletler satılmış.

Orhan Aydın
17.12.2009, 10:03
Bu foruma 'Umut' ekelim karamsarlık bize yakışmıyor:)

Adem Erdoğan
17.12.2009, 10:12
Bu foruma 'Umut' ekelim karamsarlık bize yakışmıyor:)

Boşver Orhan bu seferlik nadasa bırakalım bence.:)

Jester
17.12.2009, 10:17
Bu bir kırılma maçı değil.
Sezonu belirleyici bir maç da değil.

Kendi adıma maçın sonucundan çok Şenol Güneş'in neler yapacağını merak ediyorum. Bakalım Kore'deki zamanını nasıl değerlendirmiş?

Ölü rakibi zorla diriltme, maç içinde oyunu soğutup skoru koruyamama, rakip kaleciyi milli yapma ve amatörce defans hatalarıyla rakibe gol hediye etme gibi gelenekselleşmiş derbi alışkanlıklarımızdan kurtulabilirsek fb'nin bu maçı alması oldukça uzak bir ihtimal.

Ertan 51
17.12.2009, 10:57
Hiç yanımızda olmayan şansımız gelirse yanımıza,kısmetsizliğimizi de yenebilirsek bu naletlere son darbeyi de biz vururuz ama olağan kaderimiz devam ederse hüzün yine bizi bekliyor olacak malesef.

Yamaç
17.12.2009, 11:06
İnşallah hafta sonu güzel futbol, güzel gollerle galip geleceğiz....

Seyit Hoca
17.12.2009, 11:17
Maça gidemeyecek olanlardan , sadece bu maçlık , ücretini de ödemek kaydı ile , bir arkadaşım için ,1 adet , deniz tarafı KOMBİNE lerine talibim.Düşünenler bena özel mesaj yollasın lütfen

mavikan
17.12.2009, 11:21
sonuç ne olursa olsun bu maç feneri kurtarma operasyonu olacak!

servet nuh
17.12.2009, 11:39
ali şen denilen moruk,trabzon fenere fark atar diye bi demeç vermiş....fener futbolcularına ters motivasyon yapıyor aklı sıra ve bize de rehavet çöktürecek....bu bizans oyunlarına gelip havaya girmeyelim aman...amatör ruhla profesyonelce mücadele edip bu maçı alalım......inşallah umut kardeşim gününde olur....

Gökhan Döner
17.12.2009, 11:46
Alan ve Colman inşallah günlerinde olurlar.
Bana göre takımı sırtlayacak olanlar bunlar.

nbay
17.12.2009, 11:54
medyatrabzonun haberine bir bakın;

Trabzonspor’un F.Bahçe maçı taktiği belli oldu.

Güneş, F.Bahçe karşısında defans bloğunu orta sahanın hemen gerisine çekecek.

Aleks için saha markajı uygulayacak.

Gol yollarından sürpriz isimleri öne çıkaracak.

Ceyhun’a ilk onbirde yer vermeyi planlayan Güneş, Serkan’ı yine serbest oynatacak. Alanzinho’nun yakın markajla rahatsız edilebileceğini düşünen Güneş, Brezilyalı futbolcuya kendisini unutturmasını isteyecek. Bu nedenle zaman zaman Alanzinho Trabzonspor defansının bulunduğu alanlarda gizlenecek. Güneş, Song’u hücum organizeli serbest vuruşlarda Fenerbahçe ceza alanı içerisine girmesi konusunda özgür bırakacak.

Katı bir defans anlayışından çok alan kontrolüyle rakibi durdurmayı planlayan Güneş’in Umut ve Gökhan’ı yan yana oynatacak bir oyun düzeninin yeni mantığını da Fenerbahçe maçında sahaya yansıtacağı bekleniyor.

Güneş, özellikle idmanlarda yakın ilgi gösterdiği Barış Memiş’i de maçın 90 dakikası içerisinde kullanmayı planlıyor.

Güneş’in futbolculara bir öğüdü de hakem kararları karşısında hakem ile tartışmamaları. Bunun için özel uyarıları olan Güneş, bırakın hakemle taraftar uğraşsın dedi..

kendileride yaptıkları bu habere inandılar mı acaba? ceyhun 11 de oynuyor,gökhan ve umutta yanyana:) serkanda serbest adam,alanzinho da var ,selçuk ve colmanı da kesmiceğine göre herhalde 13 kişi çıkıcağız maça,nasıl haberciliktir anlamıyorum:)

zafer6161
17.12.2009, 11:54
bu maçta maraton kombinesi olupta yol tarafı kale arkasına gitmek isteyenle kombinemi dğeişebilirm,1 maçlığına
ilglenenler öm atsın

Serap
17.12.2009, 11:56
bu maçta maraton kombinesi olupta yol tarafı kale arkasına gitmek isteyenle kombinemi dğeişebilirm,1 maçlığına
ilglenenler öm atsın

zafer böle bir arkadaş bizim maç başlığına ve cafeye yazdı oraya bir göz at istersen.

OFLU
17.12.2009, 11:56
En kotu beraberlik cikar bu mactan, Tek cekindigim isim ''Volkan''.

BAHADIR33
17.12.2009, 11:57
Alanzinho’nun yakın markajla rahatsız edilebileceğini düşünen Güneş, Brezilyalı futbolcuya kendisini unutturmasını isteyecek. Bu nedenle zaman zaman Alanzinho Trabzonspor defansının bulunduğu alanlarda gizlenecek.

kendileride yaptıkları bu habere inandılar mı acaba? ceyhun 11 de oynuyor,gökhan ve umutta yanyana:) serkanda serbest adam,alanzinho da var ,selçuk ve colmanı da kesmiceğine göre herhalde 13 kişi çıkıcağız maça,nasıl haberciliktir anlamıyorum:)

Alanzinho saklanacak ya işte defansın arasına :)

Koray
He he ondan Aleks'miş, hey Allahım yarabbim...

Gökçebey
medyatrabzonun haberine bir bakın;

Trabzonspor’un F.Bahçe maçı taktiği belli oldu.

Güneş, F.Bahçe karşısında defans bloğunu orta sahanın hemen gerisine çekecek.

Aleks için saha markajı uygulayacak.

Gol yollarından sürpriz isimleri öne çıkaracak.

Ceyhun’a ilk onbirde yer vermeyi planlayan Güneş, Serkan’ı yine serbest oynatacak. Alanzinho’nun yakın markajla rahatsız edilebileceğini düşünen Güneş, Brezilyalı futbolcuya kendisini unutturmasını isteyecek. Bu nedenle zaman zaman Alanzinho Trabzonspor defansının bulunduğu alanlarda gizlenecek. Güneş, Song’u hücum organizeli serbest vuruşlarda Fenerbahçe ceza alanı içerisine girmesi konusunda özgür bırakacak.

Katı bir defans anlayışından çok alan kontrolüyle rakibi durdurmayı planlayan Güneş’in Umut ve Gökhan’ı yan yana oynatacak bir oyun düzeninin yeni mantığını da Fenerbahçe maçında sahaya yansıtacağı bekleniyor.

Güneş, özellikle idmanlarda yakın ilgi gösterdiği Barış Memiş’i de maçın 90 dakikası içerisinde kullanmayı planlıyor.

Güneş’in futbolculara bir öğüdü de hakem kararları karşısında hakem ile tartışmamaları. Bunun için özel uyarıları olan Güneş, bırakın hakemle taraftar uğraşsın dedi..

Habercilik mi? :)

Emrullah
17.12.2009, 12:21
Bu maç için kale arkası kombinesi ile 30 TL'yi değiştirmek isteyen var mı?

Adem Erdoğan
17.12.2009, 12:23
He he ondan Aleks'miş, hey Allahım yarabbim...

bilerek yapıyolar olm.

Soytürk
17.12.2009, 12:29
ben anlamıyorumki trabzonspor ne yapmış bu insanalra bukadar düşmanlar,trabzonlu olmayan trabzonsporlu traftarımıza olamaz bu nefret heraldi..ben trabzonlulara olduguna inanıyorum!hani bizi begenmiyolar ya hani insanların gözünde bi kötü imaj bırakmışızya medya sayesinde ondanmıdır acaba ne kinleri var kime ne yapmışız anlımız teriyle şampiyon olmaktan başka sormak istiyorum bitanesine neden bu düşmanlık..neden bu yerden yere vurmalar?sivası göklere çıkardılar 1 yıl şampiyonluga oynadı diye şimdi kayseri biz naptık abi gercekten merak ediyorum.

legolas
17.12.2009, 12:33
Tek kale maç oynarız Alex gider tuhaf bir gol atar, sezonun ilk yarısını 27 puanla kapatırız.

Daha sonrada golü bulmak için herşeyi yaptık ama şans bizden yana olmadı sözleri manşetleri süsler.

Umarım yanılırım.

Orhan Aydın
17.12.2009, 12:36
Maça gününe kadar şut çalışşa forvetler bir yararı dokunabilir.

kadirakn
17.12.2009, 12:39
Takımımız ne zaman fenerbahçe maçına formda girse hemen 1996 yılının rövanşı diye haber yapıp takımı etki altına bırakmak istiyorlar.Çünkü ne zaman 96 nın rövanşı dedikleri maça çıksak takımımız ne yazıkki malup ayrılmış.Artık bırakın bu ayak oyunlarını....

ensar6161
17.12.2009, 13:27
:sevinç::sevinç:İzmİtten trabzona maca gelİyoruz...bİlİndİgİ gİbİ mac saatinden sonra bu tarafa otobus yok. Mactan sonra İstanbul tarafina 4 kİŞİ donmemİz lazim.bu tarafa dÖnecek ve araci uygun olan arkadaslarin deposuna ortagiz. Yardimci olursaniz sevİnİrİz. Numaram 0543 404 08 05

bordo61
17.12.2009, 14:18
http://www.bordomavi.net/Giris/giris171209.jpg

crazyman_61
17.12.2009, 14:21
forvetler gol atmayı becerebilirse yeneriz

Sefa
17.12.2009, 14:21
Demirlek'i es geçtiniz :rolleyes:

Soytürk
17.12.2009, 14:25
öf be 3 gun daha var beklemekten sıkıldım:D

Adnan Özkan
17.12.2009, 14:28
Arkadaşlar!!! Bu maç için özel gösteriler,sloganlar v.s hazırlamışsınızdır eminim çokta güzel olacaktır.Ben bir öneride bulunmak istiyorum.Takım ısınırken (eskiden olduğu gibi) futbolcuları tek tek çağırarak(özellikle gökhan ve umuta destek) maç öncesi tabir yerindeyse gaz verilmelidir.Bunuda tek bir ağızdan bütün stad yapılması için forumumuzda maça hazırlanalım.Ben özellikle gökhana ve umuta daha farklı şeyler düşünülsün daha çok seslenilsin istiyorum.dakika kaç olursa olsun hep destek tam destek...

LnMrt
17.12.2009, 14:32
Eğer maç boyunca 15 civarı net pozisyon bulursak 1-0 alırız maçı.... Umut içimden bir his sana bol bol saydıracağımı söylüyor ama yinede seviyoruz biz seni. Senden sağ açık yapsalar diye düşündüm ama o zamanda yaptığın ortalar taç çizgisine düşer o da olmaz. ula biz senle ne yapcaz ya...

Burçak
17.12.2009, 14:37
bitti denilen kale arkası biletleri şuan satışa çıkarılmış.
biletixden hemen alın .

Deniz Tarafı: 30,00 TL
Kapalı Orta Bloklar (B-C-F-G): 100,00 TL
Kapalı Yan Bloklar (A-D-E-H): 80,00 TL
Maraton: 50,00 TL
Misafir Tribün: 50,00 TL
VIP Özel: 500,00 TL

VIP: 250,00 TL
Yol Tarafı: 30,00 TL

http://forum.bordomavi.net/static/images/tr/trans.gif

Yağızhan Sağnak
17.12.2009, 14:40
biletixden hemen alın .

Yazıklar olsun böyle yönetim anlayışına.

Oğuzhan Fidan
17.12.2009, 14:43
intro saçma olmuş adam gibi oynasınlar şuursuzca baskı değil organize olup yüklenirsek ii sonuç alırız

Burçak
17.12.2009, 14:47
Yazıklar olsun böyle yönetim anlayışına.

Olay Aydınlandı.
İlgili görevlilerle görüştüm şimdi.
Trabzon Valiliği sadece bu maç için bilet almış kulüpten.
Bugün itibariyle o biletleri geri iade etmişler.(neden ettiler bilmiyorum)
o nedenle tekrar bilet satışı başladı.
olay bundan ibaret..

Soytürk
17.12.2009, 14:54
biletixden hemen alın .

ilk değil bu herzaman yaptıkları şey her bilet alısımda kale arkası dolu diyoalr marotona gidiyoruz(bilet satmak için yapılan birşey gibi bu) kale arkası boş oldugunu görüyoruz.....amacınız ne sizin?

Soytürk
17.12.2009, 14:55
Olay Aydınlandı.
İlgili görevlilerle görüştüm şimdi.
Trabzon Valiliği sadece bu maç için bilet almış kulüpten.
Bugün itibariyle o biletleri geri iade etmişler.(neden ettiler bilmiyorum)
o nedenle tekrar bilet satışı başladı.
olay bundan ibaret..

onun aldtında başka birrşey vardır renktaş

28TS61
17.12.2009, 15:00

bencede....

Burçak
17.12.2009, 15:02
valla burda insanların söylediği gibi maraton bileti satmak için bi stratejiydi diye düşünsek , kimse Valiliğin adını kullanamaz..
Görevli kişi direk Valilik almıştı geri iade ettikleri için tekrar satışa başlandı dedi..

Adem Erdoğan
17.12.2009, 15:07
Başka maç olsa neysede fener maçından bahsediyoruz; zannetmiyorum öyle bir uyanıklık düşüneceklerini; bu maçın biletleri her halukarda tükenecekti zaten.

Burçak
17.12.2009, 15:11
Başka maç olsa neysede fener maçından bahsediyoruz; zannetmiyorum öyle bir uyanıklık düşüneceklerini; bu maçın biletleri her halukarda tükenecekti zaten.
herşeye muhalefet etmeye alışmışız biraz Adem. :)
bende aynen senin gibi düşünüyorum.
bu biletler zaten bitecekti.

Soytürk
17.12.2009, 15:14
valla burda insanların söylediği gibi maraton bileti satmak için bi stratejiydi diye düşünsek , kimse Valiliğin adını kullanamaz..
Görevli kişi direk Valilik almıştı geri iade ettikleri için tekrar satışa başlandı dedi..

tamam işte vali diyince bizde sesimzi cıakramıyoruz yanlışlık olmuş diye dimi ..neden geri iade edilir biletler valilik kaç kişi gidcektiki kaç kombine varki valiliiik kale arkasınamı gidcekti:D yada dagıtcakmıydı anlamadım ben bişy

Alican Altunbaş
17.12.2009, 15:22
Maçı 3 - 1 alıcaz..
Goller;Umut , Alanzinho , Gabriç
fenerden de Atarsa Alex atar:)

UğuR
17.12.2009, 15:40
Şenol Güneş’in açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3191-8P5B7K8N.jpgTeknik Direktörümüz Şenol Güneş Pazar akşamı oynayacak olduğumuz Fenerbahçe maçına yönelik açıklamalarda bulundu.

“UYUMLU, İLKELİ, PRENSİPLİ FUTBOL”
Takım olarak her şeyden önce uyumlu bir futbol oynamak, ilkeli, prensipli, futbolun gerektirdiği değerleri sahaya yansıtan bir ekip hüviyetinde görünmek istediklerini dile getiren tecrübeli teknik adam şunları söyledi: “Bu hafta elde edilecek sonuçlara göre kazandığımız taktirde ligdeki puan savaşı daha da büyüyecek. Bizim sürekli anlayışımız her zaman için motivasyonumuzun oynayacağımız ilk maça yönelik olması. Oyuncularımızı böyle bir müsabakaya motive etmek için de dışarıdan fazla etkilere gerek yok. Zaten onlar büyük bir maça çıkacakları için bu yönde kendilerini gerektiği gibi konsantre edeceklerdir. Bize düşen bu motivasyonu doğru yönlendirmek ve saha organizasyonuyla birleştirmek olacak”
“BÜTÜNLÜK ÖNEMLİ FAKTÖR”
Trabzonspor’u istenen başarılara ulaştıracak en önemli faktörün takım bütünlüğü olduğuna da değinen Şenol Güneş, “Ama bu takım bütünlüğü sadece sahada mücadele eden oyuncuları kapsayan bir olgu değildir. Camianın içindeki tüm unsurlar bu takım bütünlüğünü teşkil etmektedir. Yöneyimi, teknik heyeti, oyuncusu, taraftarı hatta medyasıyla bir bütün olarak hazırlığımızı yapmalı, üzerimize düşen görevleri sorumlulukla yerine getirmeliyiz. Hepimiz bir bütünün parçalarıyız. Ne kadar uyumlu olursak ve birbirimize destek verirsek o kadar başarı şansımız artar. Futbolda her sonucun olabileceğinin farkındayız, buna hazırlıklı olmalıyız ama elbette 3 puanı hedefliyoruz” diye konuştu.
“SEVGİ KÖPRÜSÜ KURMALIYIZ”
Takımda görev yapan futbolcuların sevgiye ihtiyaç duyduklarını, Trabzonspor taraftarının ise buna karşılık verecek hissiyata fazlasıyla sahip olduğuna işaret eden teknik direktörümüz, “Eğer sağlıklı bir sevgi köprüsü oluşturabilirsek işimiz daha da kolaylaşır. Şu anda biraz da aşırıya kaçtığına inandığım son derece pozitif bir atmosfere sahibiz. Elbette bunda camianın beklentilerinin önemi de büyük. Ancak zamana yayılacak doğru hamlelerle kalıcı bir başarı elde edebiliriz. Camiamız bu bilinçle hareket ederse mutluluğu daha kolay inşa ederiz. Aksi halde uç noktalarda yaşanan övgü ve tepki bir çok doğruyu ortadan kaldırdığı gibi zamanı da aleyhimize işletebilir.” İfadelerini kullandı.
“YETENEKLERİ ORTAYA ÇIKARMALIYIZ”
Güneş, oyuncularının yaşadıkları dalgalanmalara rağmen katılılarıyla ilgili iyimser olduğunu da hatırlatarak sözlerini şöyle tamamladı: “Onlara hep birlikte yardımcı olarak gerçek kapasitelerine ulaşmalarını sağlayacağız. Bu takım bugün bulunduğu yerden çok daha iyi seviyelerde olması gereken yeteneklere sahip. Bu yetenekleri ortaya çıkaracak değerleri bir an önce tam kapasiteyle kullanabilir hale getirmeliyiz.”

Vural Kuyumcu
17.12.2009, 15:45
Trabzonspor taraftarından çağrı
17 Aralık 2009 / 13:01
Adem Söğüt, hafta sonu oynanılacak olan Trabzonspor Fenerbahçe maçı öncesi taraftara seslendi.

Trabzonspor taraftarlar birliği başkanı Adem Söğüt, hafta sonu oynanılacak olan Trabzonspor Fenerbahçe maçı öncesi taraftara seslendi.
Söğüt, Trabzonspor'un çok değerli hoca Şenol Güneş'in göreve gelmesiyle bir çıkış yakaladığını belirterek, “Eskişehir, Ankaragücü ve Denizlispor karşılaşmalarının kazanılmasının ardından tekrar iddialı duruma gelmiş bulunmaktayız. Ancak bu istikrarın devamı için şüphesiz takımımıza daha ciddi destek sağlamalıyız. Ligin ikinci yarısına umutlu girebilmek adına önümüzde çok önemli bir Fenerbahçe karşılaşması var. Teknik heyetimiz ve futbolcularımız zaten bu maçın önemini bilerek hazırlanıyorlardır, bundan eminiz.! Ancak bizler neler yapabiliriz, bu soruyu kendimize sormalıyız, bize düşen görev nedir.? Sadece bilet alarak maça gelmek yeter mi sizce? ya da pozisyonlarda oturup kalkmak? veya tüm maç boyunca durmadan bağırmak, yada tiyatro izler gibi izlemek, ya da oturup çekirdek yemek? (Avni Aker'de çekirdek satılmasının ve içeriye sokulmasının yasaklanmasını istiyoruz.)” dedi.

Taraftar olarak ambiyans olarak çok önemli bir eksikleri olduğunu ve ilk olarak buradan işe başlamaları gerektiğini ifade eden Söğüt, şunları söyledi:
“ Eğer Trabzonsporumuza destek olmak istiyorsak yeni çubuklu formalarımızı üzerimize giyerek stada gelmeliyiz. Forma giymek bir statü sorunu değildir. Kimse böyle algılamamalıdır. Bugün ülkemizde dahil dünyada tüm statlara baktığımızda, herhalde stadyumda kişi başına giyilen forma sayısının en az olduğu stad bizimkidir. Stadyumlarda ambiyans çok önemlidir. Deplasman takımı geldiğinde tribünlere baktığında, renklerin baskınlığını hissetmelidir. Trabzonspor'a gönül verenlere sesleniyoruz. Artık bir dönüşümün başlamasının tam zamanıdır. 1990'lı yıllardan kalan forma giyme alışkanlığı ile hiç forma giymeden maça gelme alışkanlığı bir kenara bırakılmalıdır. Trabzonspor'u ne kadar çok sevdiğimizi her seferinde iddia ediyorsak , işimiz gücümüz ne olursa olsun, formasız stadyumlara gelmemeliyiz. Bordo-mavi yeni formalarımızla Fenerbahçe maçından tezi yok tribün ambiyansı oluşturmaya başlamalıyız ve Trabzonsporumuzu sonuna kadar desteklemekten vazgeçmemeliyiz”
Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Burçak
17.12.2009, 15:49
Bravo. çok önemli bir konuya temas etmiş Adem Söğüt.
Forma kültürü oluşmalkı artık. tribüne kravatlı takım elbiseli gelenler komik görünüyor.

UğuR
17.12.2009, 15:52
Kader onları yine karşı karşıya getirdi

Kocaman ve Karaman bu kez futbolcu olarak değil, sportif direktör olarak karşı karşıya.
17 Aralık 2009 Perşembe

Yunus Emre SEL, Trabzon DHA

Trabzonspor'un 95-96 sezonunda Fenerbahçe'ye 2- 1 mağlup olarak şampiyon olduğu maçta sarı - lacivertli formayı giyen Aykut Kocaman ile, bordo - mavili formayı kaptan olarak giyen Ünal Karaman, yine karşı karşıya geldi. Ancak Kocaman ve Karaman bu kez futbolcu olarak değil, Sportif Direktör olarak üç puan için mücadele edecekler.
Turkcell Süper Ligi'nde hafta sonu oynanacak olan Trabzonspor, Fenerbahçe maçı öncesi ilginç bir tesadüf yaşandı. Trabzonspor'un 95 - 96 sezonunda Fenerbahçe'ye ligin son maçında 2 - 1 mağlup olup, şampiyonluğa veda ettiği maçta sarı - lacivertli formayı giyen Aykut Kocaman ile o maçta bordo - mavili formayı kaptan olarak giyen Ünal Karaman uzun bir aradan sonra yine karşı karşıya geldi. O dönem Trabzonspor'un şampiyonluktan olmasına neden olan golü atan Aykut Kocaman ile maçtan sonra büyük üzüntü yaşayan Ünal Karaman, şimdi Sportif Direktör olarak karşı karşıya gelecek. Yeni sezonla birlikte kulüplerinde Sportif Direktör olarak görev yapmaya başlayan ikili bu kez, takımlarını motive etmek için uğraşıyor. Hafta sonu oynanacak olan maçın 96 - 96'nın rövanşı olarak görülmemesini isteyen bordo - mavili takımın Sportif Direktörü Ünal Karaman, "İlginç bir tesadüf ama sahada biz oynamayacağız. Trabzonspor bu maçı kazanıp, ligde zirveye bir adım daha yaklaşacaktır" diye konuştu.

BEYTEKİN61
17.12.2009, 15:54
düşünsenize herkes forma giymiş. çok güzel bir görüntü olur. her yer bordo mavi olsun..

Vural Kuyumcu
17.12.2009, 15:59
Cubuklu Formayla gelene Bir paket Cekirdek verseler kesin Maraton Bordo maviye dönüsür bundan eminim:cool:

Mesut
17.12.2009, 16:12
3 gün geçermı geçmıyor sabırsızlıkla bekliyorum

İlyas Özdemir
17.12.2009, 16:13
bilet şatışı ne durumda acaba ben biletixden maraton almaya çalıştım ama sistem hata verdi

Dursun Kaplan
17.12.2009, 16:18
Bütün stad böyle olsa nasıl olur ? :)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1917-8R2A1H1R.jpg

Emirhan Makul
17.12.2009, 16:19
Olmaz, Ağız kapalı çekirdek yenmez Dursun :)

Vural Kuyumcu
17.12.2009, 16:20

bizim usaklar gecen seneki fener macindan bir görütü http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

Vural Kuyumcu
17.12.2009, 16:20
Sanatçılarımızı maça davet ettik

Kulübümüz tarafından Trabzonsporlu sanatçılar 20 Aralık Pazar günü oynayacağımız Fenerbahçe maçına davet edildiler.

Trabzonsporluluklarını her platformda açıkça ortaya koyan ünlü sanatçılarımızın Volkan Konak, Rafet El Roman, Sunay Akın, Tanju Gürsu, İbrahim Can, Nihat Genç, Fuat Saka ve Hüseyin Avni Danyal takımımızın Fenerbahçe’yle oynayacağı müsabakada aramızda olmasının takımımıza ayrı bir güç ve moral vereceğini düşünen yönetim kurulumuz bu konuda girişimde bulundu.

Sanatçılarımız davet karşısında duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Dursun Kaplan
17.12.2009, 16:23
Hayret.. Vallahi hayret. Klübümüzden böyle bir incelik hayret..

Emirhan Makul
17.12.2009, 16:24
Durun durrr ya durrr şaşırdım gerçekten helal olsun vallahi yapmışlar mı bunu Aaaaaa vallahi yapabiliyorlar kabiliyet var gerçekten var helal olsun yapılanı öveceksin arkadaş helal olsun Trabzonspor Yönetimi.

Mesut
17.12.2009, 16:25
arkadaşlar bide sizden ricam olacak alacaz kesin yenecez gibi ifadelerden kaçınalım büyük konusmayalım hep tersi çıkıyor büyük konustugumuz zamanlarda genel yaşantımızdada bu durum bogle.

Eren Karaahmetoğlu
17.12.2009, 16:27
Çok güzel hareket..:) Tebrikler yönetim.

UğuR
17.12.2009, 16:28
Buraya tıklayın (http://www.bordomavi.net/index.php?page=anket)

Ana sayfamızda ki ankete katılmayı unutmayın....

serdaracıl
17.12.2009, 16:31
-TRABZONSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ GÜNEŞ:
''FENERBAHÇE MAÇINI KAZANDIĞIMIZ TAKDİRDE, DİĞER MAÇLARIN
SONUÇLARINA GÖRE, PUAN SAVAŞI DAHA DA BÜYÜYEBİLİR''
-''HEPİMİZ BİR BÜTÜNÜN PARÇALARIYIZ. NE KADAR UYUMLU OLURSAK
VE BİRBİRİMİZE DESTEK VERİRSEK, O KADAR BAŞARI ŞANSIMIZ ARTAR''

TRABZON - Turkcell Süper Lig'de hafta sonu sahasında Fenerbahçe'yi konuk edecek olan Trabzonspor'un teknik direktörü Şenol Güneş, bu maçı kazanmaları halinde, ligde bu hafta alınacak diğer sonuçlara göre, puan savaşının daha da büyüyebileceğini söyledi.
Güneş, bordo-mavili kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, takım olarak her şeyden önce uyumlu bir futbol oynamak, ilkeli, prensipli, futbolun gerektirdiği değerleri sahaya yansıtan bir ekip hüviyetinde görünmek istediklerini belirterek, ''Bu hafta elde edilecek sonuçlara göre kazandığımız takdirde ligdeki puan savaşı daha da büyüyecek'' dedi.
Kendilerinin sürekli anlayışının her zaman için motivasyonlarının oynayacakları ilk maça yönelik olduğunu kaydederek, ''Oyuncularımızı böyle bir müsabakaya motive etmek için de dışarıdan fazla etkilere gerek yok. Zaten onlar büyük bir maça çıkacakları için bu yönde kendilerini gerektiği gibi konsantre edeceklerdir. Bize düşen bu motivasyonu doğru yönlendirmek ve saha organizasyonuyla birleştirmek olacak'' diye konuştu.
Trabzonspor'u istenen başarılara ulaştıracak en önemli faktörün takımın bütünlüğü olduğuna da değinen Güneş, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Ama bu takım bütünlüğü sadece sahada mücadele eden oyuncuları kapsayan bir olgu değildir. Camianın içindeki tüm unsurlar bu takım bütünlüğünü teşkil etmektedir. Yönetimi, teknik heyeti, oyuncusu, taraftarı hatta medyasıyla bir bütün olarak hazırlığımızı yapmalı, üzerimize düşen görevleri sorumlulukla yerine getirmeliyiz. Hepimiz bir bütünün parçalarıyız. Ne kadar uyumlu olursak ve birbirimize destek verirsek o kadar başarı şansımız artar. Futbolda her sonucun olabileceğinin farkındayız, buna hazırlıklı olmalıyız, ama elbette 3 puanı hedefliyoruz.''
-''SEVGİ KÖPRÜSÜ KURMALIYIZ''-
Takımda görev yapan futbolcuların sevgiye ihtiyaç duyduklarını, Trabzonspor taraftarının ise buna karşılık verecek hissiyata fazlasıyla sahip olduğunu kaydeden Güneş, ''Eğer sağlıklı bir sevgi köprüsü oluşturabilirsek işimiz daha da kolaylaşır. Şu anda biraz da aşırıya kaçtığına inandığım son derece pozitif bir atmosfere sahibiz. Elbette bunda camianın beklentilerinin önemi de büyük. Ancak zamana yayılacak doğru hamlelerle kalıcı bir başarı elde edebiliriz. Camiamız bu bilinçle hareket ederse mutluluğu daha kolay inşa ederiz. Aksi halde uç noktalarda yaşanan övgü ve tepki bir çok doğruyu ortadan kaldırdığı gibi zamanı da aleyhimize işletebilir'' ifadelerini kullandı.
Güneş, oyuncularının yaşadıkları dalgalanmalara rağmen takıma katılımlarıyla ilgili iyimser olduğunu da belirterek, ''Onlara hep birlikte yardımcı olarak gerçek kapasitelerine ulaşmalarını sağlayacağız. Bu takım bugün bulunduğu yerden çok daha iyi seviyelerde olması gereken yeteneklere sahip. Bu yetenekleri ortaya çıkaracak değerleri bir an önce tam kapasiteyle kullanabilir hale getirmeliyiz'' diye konuştu.

Emorfo_55
17.12.2009, 16:32
GÜNEŞ KARARLI
1996 yı hiç unutmayan Güneş Fenerbahçe'yi yıkmaya kararlı.“Bu galibiyetlerin taçlanması için F.Bahçe’yi yenmek zorundayız” diyen Güneş, şampiyonluk umutlarının yeşermesi için derbi zaferinin önemli olduğunu belirtip, 12.adama da çağrı yaptı

UNUTABİLİR Mİ?
Güneş, Fener’i söndürmeye kararlı! Son üç maçını kaza...narak yeniden zirveye doğru yükselişe geçen Trabzonspor’da Teknik Direktör Şenol Güneş, A.Aker’deki F.Bahçe virajı ile devrenin ‘finalini’ mutlu son ile bitirerek, şampiyonluk umutlarını yeni yıla taşımayı istiyor. En az her Trabzonspor’lu kadar 1996’yı unutmayan Güneş, bu kez zaferin altına imzayı atmak isterken, böylece takımının yeniden şampiyonluk ateşini yakmasını sağlamayı kafasına koydu.
İDDİALI OLACAĞIZ
Güneş, F.Bahçe maçını hedefleri doğrultusunda kazanmaktan başka çareleri olmadığını belirterek, “Üst üste aldığımız galibiyetlerin bir anlam kazanması ve taçlanması için F.Bahçe’yi mutlaka yenmeliyiz. Bunu da başaracak güçteyiz. Oyuncuları bu maç için ‘özel’ olarak motive etmeye bile gerek yok. Sonuçta onlar maçın öneminin ve galibiyetlerin kazandıracaklarının farkında. İnanıyoruz ki F.Bahçe’yi yenerek, zirve yarışında yeniden iddialı bir konuma geleceğiz” diye konuştu.
O GÜCÜ VERİN
F.Bahçe maçı için 12.adama da çağrı yapan Güneş, “Bu takımın sembolü taraftarıdır. Onun desteği ve sahiplenmesi olmadan başarılar ne kazanılır, ne de kazanılsa bile tadı yaşanır. İnanıyoruz ki taraftarımız F.Bahçe maçında 90 dakika boyunca takıma desteğini verecek ve gece bizim için güzel bitecek. Taraftarımızdan isteğim son düdüğe kadar desteğini sürdürmesi. Gol gecikebilir, sıkıntılı anlar yaşanabilir ancak onların desteği bu oyuncuların için büyük bir güç olduğunu unutmasınlar” dedi.

turkish0061
17.12.2009, 16:35
bu maci insallah alacagiz allah yardim eder

OYılmaz
17.12.2009, 16:37
fener maçını iple çekerim her zaman, dk 1 den 90 'a kadar fenere küfrederek maç izlemek gibisi yok en büyük hobim okuldaki genç fbliler grubunun reklamına inadına 61 yazacak kadar ;) 2-0 alacağız yiyeceğiz bıldırcınları

zafer6161
17.12.2009, 16:39
ilglenenler öm atsın

1 tane buldum,bi tane daha lazım:p

Burçak
17.12.2009, 16:47
Zafer satışmı yapıyorsun la bize.
ne işin var Maratonda

Adem Erdoğan
17.12.2009, 16:55
Düpedüz satış yapmış adam; yakında numaralı da izlemeye başlar.Dışla, dışla dışlamayan fenerli.

Ali Tunahan Güllü
17.12.2009, 17:26
Arka sayfalardaki video çok güzel gerçekten İnşallah futbolcularımızda inanır ve bu maçı kazanırız..

Tayfun
17.12.2009, 17:49
İnşallah yeneriz .....

Samet Yildirim
17.12.2009, 17:52
http://img134.imageshack.us/img134/3153/avaej.jpg

Güzel bir galibiyet iyi olur avni akerde:)

bmtr
17.12.2009, 17:59
Eger Yattaranin Ingiltere'deki kontrolleri, ameliyat olmasini gerektiri ise, Trabzonspor'un saglik ekibi hakkinda kafalarda soru isaretleri olusur. Bu ekibin, boyle bir olasilik karsisinda, hamen istifa etmesi, nerede hata yaptigini taraftara aciklamasi lazim.

Orhan Aydın
17.12.2009, 18:01
Sanatçı daveti konusunda yönetimi tebrik ediyorum:alkış::)

Paksoy
17.12.2009, 18:16
bordooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

bekir61
17.12.2009, 18:24
bordooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiii

LAZKAN55
17.12.2009, 18:31
arkdaşlar bir duyum aldım doğrumudr ...PANKARTLAR VS HAZIRLANIYORMUŞ ÇOK YÜKLÜ ŞEKİLDE.....

ESER
17.12.2009, 18:31
panik yapmazsak ve sakin olursak cok da zor bir mac olmayacak bence,, gecen senekinden daha kotu durumda fb,,
yenicez Allahin izniyle..

Cafer Bulur
17.12.2009, 19:05
Yönetimimizle,teknik heyetimizle,futbolcularimizla ,taraftarimizla ve tüm camia ile fb macina hazir oldugumuzu görüyorum.

Insallah bu sefer 3 puani alan taraf oluruz,buna camia olarak cok ihtiyacimiz var.

Fatih Özkan
17.12.2009, 19:17
Yine , yeniden:

2147721409852535472

Sahaya çıkacak oyuncularımızda bu inanç olursa neler yaparız neler...

Belki 100 kere izledim bu videoyu...
Duygulanmamak elde mi ?

Ali Tunahan Güllü
17.12.2009, 19:18

Keşke:)....

.....
17.12.2009, 19:23
Heyecan çok fena sardı beni. Allah yardımcımız olsun :)

E. Cumur61
17.12.2009, 19:44
Fox haber gokhan unali cincona satmis bugun yapilan aciklamaya ragmen

DaMaRci_61
17.12.2009, 19:52
BU TARFTAR GÜZEL ŞOV YAPSİN HER ZAMAN SONUCDA GÜZEL OLUR.. FUTBOLCULARA DESTEK LAZİM ŞOV LAZİM TRABZONDAKİ TARAFTAR GÜCÜNÜ ŞOVUNU TİPKİ 61 DK DA YAPİLAN ŞOVUN KİSA KALMASİ EGER GERCEKDEN BİRŞEYLER BEKLİYORSAK BU FUTBOLCULARDAN O ZAMAN İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE YENİLGİDE BİLE DESTEK OLMALİDİR. FORMASİZ KAŞKOLSUZ STATLARDA BULUNMALİ OLMALİYİZ ÖYLE ÜST BAŞ GİYİPDE GİDİP ELİMİZDE CEKİRDEKLE GELSİN ŞAMPİYONLUK OLMAZ BU TARAFTARDA HEM FUTBOLCULARA HEMDE TÜM İZLEYENLERE NASİL TRABZONSPOR TARAFTARİ OLDUGUNU GÖSTERMELİ KOLTUKLARA OTURUPDA YENSİN DİYE DUA EDİLMEZ EGER BİRŞEYİ İSTİYORSAN YA 90 DAKA DESTEKLİYCEN YADA CEKİRDEGİNİ CİTLATİP YENİLGİYİ MAGLUBİYETİ YENİLDİGİNDEDE SUSUP GİTMESİNİ KABULENECEN EGER HER TAKİMİ YENİP ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORSA BU FUTBOLCULAR BU TRABZON TARAFTARİ O ZAMAN KENDİNE DÜŞEN TEK BİR GÖREV VARDİR SADECE SADECE BİR GÖREVİ VARDİR 90 DKA SUSMAKSİZİN BAGİRMAK HAYKİRMAK EN GÜZEL SLOGANİ BULUP SÖYLEMEK EN GÜZEL GÖSTERİ ŞOVUNU BU BORDA MAVİ AŞKİNA SEVGİSİNE LAYİİK ŞEKİLDE YAPMALİ TRABZONSPOR TARAFTARİNA VE TRABZON GENCLERİNE de BU YAKİŞİR HER ZAMAN... ESKİ TARAFTAR GRUPLARİ O AVNİ AKKERİN NASİL CEHENEM OLDUGUNU NASİL CEHENEM NAMİ YAYDİGİNİ NASİL GELEN KARŞİ TARAFTARLARİ ÜRKÜTÜGÜ DEPLASMAN KABUSU OLDUGU ŞU AVNİ AKKER VE BORDA MAVİ TARAFTARİ HEM ÖZLER OLDUK HEMDE O ATEŞİN SÖNDÜGÜNÜ GÖRÜYOR OLDUK KEŞKE FUTBOLCULARDAN COK O ATEŞLİ TARAFTARLAR ÖN PLANDA OLSUN HERKEZ ŞUNU DESEYDİ KEŞKE _ne carşi ne usltraslan nede texas_ EN BÜYÜK TARAFTAR GRUPU TRBZONDA HERHANGİ BİR GRUP OLSA İSTER CİLGİNLAR İSTER ERDOGDULULAR İSTERSE ÖLÜMÜNE GURBETCİ GENCLER OLSUN ....OLSUNDA NAMİNA ADİNA GÜZEL ŞOVLARİYLA BORDO_MAVİ TARAFTARİ OLSUN İNAŞALAH BUNDAN SONRA TARAFTAR ŞOVLARİ TEZAHURATLARİ HER ŞEHİRDE DUYULUR GÖRULUR İNŞALAH........

CARŞİ PAZAR KADİN İŞİ
SİYAH BEYAZ KİZ İŞİ

TÜRÜBÜN ŞOV TRABZON İŞİ
BORDO_MAVİ RENGİ GÖNÜL İŞİ

MARATON_61
17.12.2009, 19:55
her seyi unuturum
yedigim hanceri unutmam
1996 senesinde verdigim
sehitleri unutmam

cihatöztürk
17.12.2009, 19:56
abi ne şehidi ben daha neler öğrencem hiç bişey bilmiyorum ya ne zaman şehid verdik

Orhan Aydın
17.12.2009, 20:07
Maraton abi büyüklüğümüzdendir bence takmamak lazım o fotoya

Hürgün Aygün
17.12.2009, 20:10
------------------Sylva-------------
Ömer-------Song--------Egemen-----Cale
------------Tji--------------
----------Selçuk---------
Engin------Alanzinho---------Gabriç
----------Gökhan----------
tji yerine colman da olabilir

MARATON_61
17.12.2009, 20:10
orhan aydin gardesim bu renkler icin canini verenlere allah dan rahmet dilerim benim derdim yarami desdiler yine

bunlarin artik hic bir seye saygilari kalmadi ben bunu anladim

ilhan
17.12.2009, 20:11
İlgili fotoğrafı ve fotoğrafla ilgili mesajları sildim arkadaşlar. Gereksiz yere tartışma ve polemik yaratmayalım lütfen. Maça endekslenelim ve enerjimizi bu yönde kullanalım.

Mesajlarını silmek zorunda kaldığım arkadşalar kusuruma bakmasınlar..

BiZe HeR YeR 61
17.12.2009, 20:11
Şuç o resimi oraya koyanda değil orda bulunan taraftarda o formayla stada girdi ya daha başka bişey demiyorum...

Fatih Özkan
17.12.2009, 20:18
İlgili fotoğrafı ve fotoğrafla ilgili mesajları sildim arkadaşlar. Gereksiz yere tartışma ve polemik yaratmayalım lütfen. Maça endekslenelim ve enerjimizi bu yönde kullanalım.

Mesajlarını silmek zorunda kaldığım arkadşalar kusuruma bakmasınlar..

Benim de mesajım silindi ama doğru bir karar yapılan... :alkış:
Durduk yere tartışmayalım...
Önümüzde kazanmamız gereken bir maç var...

Ahmet Karadeniz
17.12.2009, 20:19
Şuç o resimi oraya koyanda değil orda bulunan taraftarda o formayla stada girdi ya daha başka bişey demiyorum...

ne yapalım kadını dove dove formasını mı cıkartıralım yapmayın arkadaslar yaaa

Fatih Özkan
17.12.2009, 20:21

Geçen sezon 2-2 biten GS maçında, kapalı tribünün deniz tarafı kale arkası yakın kısmına Gs forması ile biri oturmuştu...
Maç öncesi yapmış olduğumuz tezahüratlar neticesinde, GS formasını giyen kişi, içeri geçmiş ve formayı değiştirmişti...

Hürgün Aygün
17.12.2009, 20:22
http://img696.imageshack.us/img696/9268/12944203123407741794720.jpg

BiZe HeR YeR 61
17.12.2009, 20:24
Dövmedende çıkartabilirsin...Demek o zaman kimsenin zoruna gitmedi ...Zamanında TRABZON il sınırı içinde giyilemeyen forma AVNİ AKER'e girdi ...Vayyy be ne kadar duyarlı taraftarımız var...

Ahmet Karadeniz
17.12.2009, 20:26
Geçen sezon 2-2 biten GS maçında, kapalı tribünün deniz tarafı kale arkası yakın kısmına Gs forması ile biri oturmuştu...
Maç öncesi yapmış olduğumuz tezahüratlar neticesinde, GS formasını giyen kişi, içeri geçmiş ve formayı değiştirmişti...

hocam burda formayı bayan bi arkadas giymiş herhangi bi olumsuz tezahürat yapmak bize trabzonlulara yakısmaz gerci dedigin kişinin cinsiyetini bilmiyorum ama boyle dusunuyorum ben..

Fatih Özkan
17.12.2009, 20:28
hocam burda formayı bayan bi arkadas giymiş herhangi bi olumsuz tezahürat yapmak bize trabzonlulara yakısmaz gerci dedigin kişinin cinsiyetini bilmiyorum ama boyle dusunuyorum ben..

Giyen bayandı GS maçında...
Doğrusunu istersen yapılan tezahüratın %90'ı küfürlü idi...
Ama madem bayan o kadar cesaretli, gitseydi ya misafir takım tribününe...
Şeref tribünün de Fener forması ile oturan birini görmek sizi üzmez mi ?
Tribün tribündür...
Kale arkası, kapalı, şeref farketmez benim açımdan...

Fatih Solmaz
17.12.2009, 20:30
ben anlamam maraton moroton o stadın her santimetrekaresinde tek renk bordo mavi olmalı. git bakalım şükrü saraçoğluna gidebiliyor musun?; geçtim taraftarı gs'li yöneticiler sarı kırmızı kravatla gitsinler bakalım ne oluyor? stadımızda başka renklere hayır!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BiZe HeR YeR 61
17.12.2009, 20:31
Bayan olması erkek olması farketmez misafir tribünü dışında bordo mavi renkten başka bir renk görmek bizlere yakışmaz...İnşallah bundan sonra duyarlı olur taraftarlarımız...

Fatih Özkan
17.12.2009, 20:32
http://img525.imageshack.us/img525/997/giris070309.jpg

Daha öne yayınlanmıştı bu resim...
Şu an için de uyumlu (:

Soytürk
17.12.2009, 20:34
http://img525.imageshack.us/img525/997/giris070309.jpg

Daha öne yayınlanmıştı bu resim...

Şu an için de uyumlu (:

şimdi oturdu bu griş:D

Ahmet Karadeniz
17.12.2009, 20:34
ben anlamam maraton moroton o stadın her santimetrekaresinde tek renk bordo mavi olmalı. git bakalım şükrü saraçoğluna gidebiliyor musun?; geçtim taraftarı gs'li yöneticiler sarı kırmızı kravatla gitsinler bakalım ne oluyor? stadımızda başka renklere hayır!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gir bakalım girebiliyosan dedim ama ben girdim..

Ahmet Karadeniz
17.12.2009, 20:35
Bayan olması erkek olması farketmez misafir tribünü dışında bordo mavi renkten başka bir renk görmek bizlere yakışmaz...İnşallah bundan sonra duyarlı olur taraftarlarımız...

hocam sana bişey sormak istiyorum hiç fb'li arkadasın var mı?

Salih Edip
17.12.2009, 20:36
ben de samiyendeki maça galatasaraylıların girdiği yerden girmiştim nolmuş :D

İskender Çakmak
17.12.2009, 20:36
avni aker de forma açılımı mı yapıyoruz ???

BiZe HeR YeR 61
17.12.2009, 20:37
hocam sana bişey sormak istiyorum hiç fb'li arkadasın var mı?
Var bir kaç tane...Hayırdır...

BiZe HeR YeR 61
17.12.2009, 20:39
ben de samiyendeki maça galatasaraylıların girdiği yerden girmiştim nolmuş :D
Eziklerle kendini birmi tutuyosun...Eğer öyle görüyosan gerçekten sıradan takım ve şehir olduk...!

Ahmet Karadeniz
17.12.2009, 20:39
Var bir kaç tane...Hayırdır...

hayır o arkadsların senle birlikde avniakere gelse sonrada bi guzel dayak yese hoşuna gider mi?

Salih Edip
17.12.2009, 20:42
Eziklerle kendini birmi tutuyosun...Eğer öyle görüyosan gerçekten sıradan takım ve şehir olduk...!

şiddet göstermemek mi ezikliktir , hoşgörü mü küçüklük :rolleyes:

Soytürk
17.12.2009, 20:42
trabzonda başka renk olamaz özellikle stat da diyenlerdenim!

BiZe HeR YeR 61
17.12.2009, 20:43
hayır o arkadsların senle birlikde avniakere gelse sonrada bi guzel dayak yese hoşuna gider mi?
febeş formasını giyer gelirse bende dalarım ona...Burası TRABZON...

Salih Edip
17.12.2009, 20:44

sen kadıköye gidince o da sana dalar , kardeş kardeş geçinirsiniz valla ne güzel arkadaşlıkmış :)

BiZe HeR YeR 61
17.12.2009, 20:44
şiddet göstermemek mi ezikliktir , hoşgörü mü küçüklük :rolleyes:
O zaman misfir tribünün telini kaldıralım kardeş kardeş oturalım...

cihatöztürk
17.12.2009, 20:45
bence dayak yemeleri çok normal trabzon şehrinin

kayseriden,bursadan,izmirdeb farkı olmalı buranın trabzon olduğunu hissettirmeliyiz adama

dayaksada dayak bende katılıyorum BURASI trabzon

Soytürk
kadıkoylde fb tarftarının arasına ts forması giymiş birni alacaklarını hiç sanmıyorum alsalarda bizi ilgilendirmez biz almayız:D

BiZe HeR YeR 61
sen kadıköye gidince o da sana dalar , kardeş kardeş geçinirsiniz valla ne güzel arkadaşlıkmış :)
Kendi bölümünde izledikten sonra sorun yok...

Soytürk
17.12.2009, 20:46
aynen BURASI TRABZON !

BiZe HeR YeR 61
17.12.2009, 20:46
kadıkoylde fb tarftarının arasına ts forması giymiş birni alacaklarını hiç sanmıyorum alsalarda bizi ilgilendirmez biz almayız:D
Aldılar youtubede rastladıydım..

Hürgün Aygün
17.12.2009, 20:47
Bi dakka ya ben de o kadını yanına getiren adama karşıyım ve birisi dademin fbli arkadaşların formalarıyla avniakere gelse demiş bi kere ben dalmam zaten yanımda getirmem onları o formayla ok :)

Ahmet Karadeniz
17.12.2009, 20:48
trabzonda başka renk olamaz özellikle stat da diyenlerdenim!

bana gore en acı olan avni akerde fener formasıyla gelen biri degil trabzonlu olupda 3 buyuklerden birini tutmaktır,stadda adabıyla oturan baska renkteki insanlara karsı degilim sonuçta herkesin başka takımı tutan arkadasları vardır.(tabi boyle dedim diye 100-200 kişi degil en fazla 2 kişi )

Salih Edip
17.12.2009, 20:49
bence dayak yemeleri çok normal trabzon şehrinin

kayseriden,bursadan,izmirdeb farkı olmalı buranın trabzon olduğunu hissettirmeliyiz adama

dayaksada dayak bende katılıyorum BURASI trabzon

sen tribünde 90 dakika adam gibi bağırıp takımını desteklersen, aradaki bir kaç eziğe kimse takılmaz , zaten öyle bir şey olsa onlar da orda oturmaktan rahatsız olur , doğru değil mi ? kim gidip çarşı grubunun içerisinde başka bir formayla oturmak ister mesela , isterlerse hiç bir şey yapmasınlar , insan oturmak istemez zaten , ama sen bordo-mavi formanla çekirdek çitlersen , o da oturur sarı - lacivert formasıyla yanına , beraber çekirdek çitlersin

Cafer KILIÇSOY
17.12.2009, 20:49
Futbolu futbol yapan centilmenliğidir, mücadele gücüdür ve rakibini asla düşman görmemektir.

Değil Fenerbahçe'ye hangi takıma olursa olsun burada düşman muamelesi yapılması asla hoşuma gitmiyor.

Fenerbahçe düşmanım değil ezeli rakibimdir.

Ahmet Karadeniz
17.12.2009, 20:51

kardesim o zman sana soyliyecek bişe bulamıyorum.

BiZe HeR YeR 61
17.12.2009, 20:52
kardesim o zman sana soyliyecek bişe bulamıyorum.
Bende sana ...

Fatih Özkan
17.12.2009, 20:52
Arkadaşlar ne diyeceksiniz bilemem ama...
Bu sezon GS maçından sonra Kayseri ile Cuma günü maç oynadık...
Kayseri maçı günü arkadaş ile Uzun Sokak'ta turlarken, mor GS forması giyen birini gördüm...
Durdum, tuttum omzundan...
Biraz kaba sayılabilecek tabir ile kişiyi uyardım...
Biraz korktu ardından poşette bulunan tişörtü giydi formanın üstüne...
Bence benim yaptığım doğrudur ama karşı çıkan arkadaşlar elbet olacaktır...
Burası Trabzon ise başka takımın formasını giyemez kimse...
En azından ben elimden geleni yaparım...

Ahmet Karadeniz
17.12.2009, 20:53
Futbolu futbol yapan centilmenliğidir, mücadele gücüdür ve rakibini asla düşman görmemektir.

Değil Fenerbahçe'ye hangi takıma olursa olsun burada düşman muamelesi yapılması asla hoşuma gitmiyor.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

BiZe HeR YeR 61
17.12.2009, 20:53
Arkadaşlar ne diyeceksiniz bilemem ama...
Bu sezon GS maçından sonra Kayseri ile Cuma günü maç oynadık...
Kayseri maçı günü arkadaş ile Uzun Sokak'ta turlarken, mor GS forması giyen birini gördüm...
Durdum, tuttum omzundan...
Biraz kaba sayılabilecek tabir ile kişiyi uyardım...
Biraz korktu ardından poşette bulunan tişörtü giydi formanın üstüne...
Bence benim yaptığım doğrudur ama karşı çıkan arkadaşlar elbet olacaktır...
Burası Trabzon ise başka takımın formasını giyemez kimse...
En azından ben elimden geleni yaparım...
Seni tebrik ediyorum kardeşim...

BiZe HeR YeR 61
17.12.2009, 20:54

Tamam abi biz en centilmen olalım misafir tribünün tellerini kaldıralım yan yana omuz omuza destek verelim takımlarımıza...

cihatöztürk
17.12.2009, 20:56
bence centilmenlik fln hikaye

dost takım dediklerimizden fln bile ana avrat küfür işitiyoruz stadlarda

Salih Edip
Tamam abi biz en centilmen olalım misafir tribünün tellerini kaldıralım yan yana omuz omuza destek verelim takımlarımıza...

sen tribünde 90 dakika adam gibi bağırıp takımını desteklersen, aradaki bir kaç eziğe kimse takılmaz , zaten öyle bir şey olsa onlar da orda oturmaktan rahatsız olur , doğru değil mi ? kim gidip çarşı grubunun içerisinde başka bir formayla oturmak ister mesela , isterlerse hiç bir şey yapmasınlar , insan oturmak istemez zaten , ama sen bordo-mavi formanla çekirdek çitlersen , o da oturur sarı - lacivert formasıyla yanına , beraber çekirdek çitlersin

Ahmet Karadeniz
Bende sana ...

anlastıgımız bir nokta bulmamıza cok sevindim.

bu konuyu kapatmakta yarar görüyorum önümüzdeki pazar günü çok önemli bir maça cıkıyoruz ne kadar farklı dusunsekde aynı takımın taraftarıyız. birlik olup takımımızla bütünlesmeliyiz.

Fatih Özkan

Düşman değiller elbet...
Bu zamana kadar karşıma çıkmadı ama sanal alemde her fırsatta bizleri küçük gören, salak lazlar gözü ile bakanlara ben anlayış gösteremem...
Ki bunlar istisna da değil biliyorsunuz...

Hürgün Aygün
17.12.2009, 20:58
ABİLERİM BENİ KÜÇÜK GÖREBİLRİSİNİZ ANCAK LÜTFEN BUNU OKUYUN
Biz fb kanlımızdır düşmanımızdır da demiyoruz kardeşimiz de demiyoruz sadece avni akerde burayı dikkatle okuyun misafir tribün hariç ts taraftarlarının olduğu yerde fb formasıyla giren kişiye karşıyım ama dikkat misafir takım yerine fb formasıyla girsin beni ilgilendirmez ama bizim tribüne girmesine karşıyım

BiZe HeR YeR 61
17.12.2009, 20:59
Bunu yapacak olanda gruplardır...Bağırmayanı formasını atkısını giymeyeni stada sokmasınlar...

Fatih Özkan
17.12.2009, 20:59
ABİLERİM BENİ KÜÇÜK GÖREBİLRİSİNİZ ANCAK LÜTFEN BUNU OKUYUN
Biz fb kanlımızdır düşmanımızdır da demiyoruz kardeşimiz de demiyoruz sadece avni akerde burayı dikkatle okuyun misafir tribün hariç ts taraftarlarının olduğu yerde fb formasıyla giren kişiye karşıyım ama dikkat misafir takım yerine fb formasıyla girsin beni ilgilendirmez ama bizim tribüne girmesine karşıyım

Ben de bunu anlatmaya çalıştım kendimce kardeşim (:
Madem o formayı giymeye cesareti var elemanın, gitsin kendi takımının tribününe...
Bizim kısımda maç izledikten sonra bölümün önemi yok...