PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 17.Hafta | Trabzonspor 0 - 1 Fenerbahçe

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]

Erdal
21.12.2009, 18:58
Ve en iyi ihtimalle diyorum bunu...Çok zorlayarak diyorum yani...Keşke....

Mustafa AYDIN
21.12.2009, 18:58
Maçtan bir gün evvel para dağıtmışlar ,bir miktar..

Doğruysa tabii..

70 li yıllardan kalma ,geri kalmış uygulama..

Hiç olmazsa hafta başı ödeme yaparsında futbolcu hafta içi konsantre olur..

Amatör takımda bile böyle yapılıyor,oradan biliyorum..
Hoca diyorki ya maçtan hemen sonra,ya bir hafta önce..

Ama transferin menajerlerle yapıldığını bir buçuk yıl önce öğrenen bir başkanın, bu tür uygulamalarını tebessümle karşılamak lazım aslında..

Böyle bir maç öncesinde maçı değilde parayı düşünen futbolcu varsa o takımda ona yazıklar olsun.Her şey paramı be hiçmi onuru gururu olmaz insanın.

Erdal
21.12.2009, 18:59
İyi arıyoruz...İyi ye bakalım...Kaleci iyi mi?

SEDAT
21.12.2009, 19:00
Sedat, başkan yalan söylüyor mu? Fatih meselesinden biliyorum ki en iyi ihtimalle yanıltılıyor....erdal abi sana zaten başka bi meseleden kırgınımda onu geçelim..ben sadri şeneri tanımam hayatımdada vallahi billahi hiç tanımadığım birini bu kadar savunmadım..ama ben şahsen bu insanın aile yapısıyla tavırlarıyla yaptıklarıyla bu söylenenleri yaptığına inanmıyorum...sadece bu...

omrkck
21.12.2009, 19:01
Ben Diyarbkır'a verilmesinden yanayım. Adam da ne rahatlık var yahu. Sanki kulüp Babasının malı..

şıpıdık terlikleriyle abercrombie şortuyla akdenizde bir takımda oynamayı hakediyor bence

asimetrik
21.12.2009, 19:01
abi onlarda basit bi iş gözlüğü ...

İş derken...??
Bunlar iş kıyafetlerinse enteresan bir işin var demektir.

Şaka yapıyorum elbet:)

Recep Alkan
21.12.2009, 19:02

Şenol Hocaya 4 haftalık periyotta teşekkür edeceğim tek konu.

Umarım şans verilmeye devam eder de uzun yıllar kaleci sorunumuz olmaz. Çok güveniyorum o uşağa.

İHTİLALL
21.12.2009, 19:02
Müsadenle yazayım.
Sayılar yalan söylemezler ama yalancılar sayı söylerler.

Bir ekleme yapayım bu harika tanımlamanıza..

Bu ,sorumlu olupta beyan vermek zorunda olanları bağlıyor olmalı..

Faizleri bilançodan üfleme sahtekarlık olarak alınmıyorsa ..

Bu arada sayıları yalan söyleyenlerede bir tanım icab etti şimdi..

omrkck
21.12.2009, 19:04
ßu gökhan ünal avni akerde kaplan kesilirdi eskiden ne oldu bu yiğide :?

Sefa
21.12.2009, 19:05
Dün Şenol Hoca'nın Barış yerine Engin'i koymasını beklerdim ve daha erken. Engin en azından o kadar rahat dolaşmazdı sahada..

Erdal
21.12.2009, 19:06
Bana kırgınsın ve benim haberim yok bundan???

Daha önce anlatmıştım bu hikayeyi yeri geldi yine yazayım.

Orta Anadolu da köylerin eskiden "yarenlik" toplantıları olurmuş. Bir toplantıda köylünün biri söz istemiş ve demiş ki yaren Ahmet ten şikayetçiyim. Ahmet kızarmış şaşırmış hani kimseyi üzmemeye gayret eden biri imiş...Nasıl olurda bir kardeşi ondan şikayetçi olur. Ne sebeple diye merak etmiş...Diğeri sonra şikyetçi olduğun nedir sorusuna cevap vermiş: Yaren Ahmet geçen ay çok paraya sıkışmış ve bundan haberimiz yok. Başka köydeki akrabsından para istemiş. Emanet bana verildiği için haberim oldu. Yarenimizin kendi derdini bize anlatmamış olmasından dolayı ceza almasını talep ediyorum demiş....

Senin durumun daha da vahim...Bana kırgınsın ve benim haberim yok ??? Özelden yaz

SEDAT
İş derken...??
Bunlar iş kıyafetlerinse enteresan bir işin var demektir.

Şaka yapıyorum elbet:)evet doğru tahmin ettiniz kiralık katilim:)

İHTİLALL
Onur en iyi maçını oynadı bence..

İyi futbolcu..

Tavrından belli,büyük ihtimal gidecekti oynayacağı bir yere..

Çünkü kendine güveniyor..

Yedek kulübesindeki aymazlara üzülmek lazım..

Rasim YILMAZ
Onur olacak gibi:)

Ve Giray oynadığı hiçbir maçta kötü olduğunu hatırlamıyorum.

Ömer Aysan ; Adam top kaptırmak pahasına bile olsa , dan dun vurmuyor. :)

asimetrik
21.12.2009, 19:08
Bir ekleme yapayım bu harika tanımlamanıza..

Bu ,sorumlu olupta beyan vermek zorunda olanları bağlıyor olmalı..

Faizleri bilançodan üfleme sahtekarlık olarak alınmıyorsa ..

Bu arada sayıları yalan söyleyenlerede bir tanım icab etti şimdi..

Son cümleni anlamadığımı itiraf edeyim.
Bilançolarda kesin rakamlar olmalı diye biliyorum. Gelecek yıl rakamları girilmiyor olmalı. Aksi takdirde gelecek yıl gelirleri de girer ki hepsi tahmini olur. Konu teknik bir konu. Bilemiyorum. Ama sonuçta borcumuz ve alacaklarımız çok açık.

Erdal
21.12.2009, 19:09
Elde var Onur o halde...

Ömer ? Cale, Ceyhun, Selçuk, Gabriç...İtirazı olan vr mı?

Rasim YILMAZ
21.12.2009, 19:11
Elde var Onur o halde...

Süper Ligin kalbürüstü joker futbolcusu Serkan'ı da ekleyelim. En azından yedek kadrodan ekleyelim:)

Sefa
21.12.2009, 19:11
Elde var Onur o halde...

Benim yok. Hatta eklemek istediğim bir şey var;

Ömer Aysan'a bayılıyorum. Adam sanki 40 yıllık Trabzonspor'lu. Çok çabuk ısındı takıma.

İHTİLALL
21.12.2009, 19:13
Son cümleni anlamadığımı itiraf edeyim.
Bilançolarda kesin rakamlar olmalı diye biliyorum. Gelecek yıl rakamları girilmiyor olmalı. Aksi takdirde gelecek yıl gelirleri de girer ki hepsi tahmini olur. Konu teknik bir konu. Bilemiyorum. Ama sonuçta borcumuz ve alacaklarımız çok açık.
Borcumuz ve alacaklarımızın açık olduğuna katılmıyorum..

Örenk olarak MAY beyin kaybettiği kongre sonrası,ortaya çıkardığı ozamanın parasıyla 32,5 trilyonluk temlik ve icrayı hatırlatırım..

O rakam bilançoda yoktu..

Kaldırılması iki yıl sürdü ve az daha küme düşüyorduk..

Şimdi çıkmam gerekiyor,uygun bir zamanda bu mesleyi tartışmaktan memnuniyet duyarım..:)

Son cümleyi boşver,latife olsun..:)

İHTİLALL
21.12.2009, 19:14
Herkese iyi akşamlar..

Murat Erdem
21.12.2009, 19:15
Veysel abi, yeni düştü Forex'e haber

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Ticaret A.Ş, devir alınmasına karar verilen Trabzonspor Futbol İşl. Tic. A.Ş. bünyesindeki Futbol Takımının devir alınma işleminin, ''şimdilik'' geri alınmasına karar verildiğini bildirdi.

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Ticaret A.Ş'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, şunlar kaydedildi:

''Yönetim Kurulumuzun 21 Aralık 2009 tarihinde aldığı karara göre; 20 Kasım 2009 tarih ve 33 sayılı kararla devir alınmasına karar verilen Trabzonspor Futbol İşl. Tic. A.Ş. bünyesindeki Futbol Takımının, devir alınma işleminin, Sermaye Piyasası Kurulu hükümleri doğrultusunda bazı eksikliklerin giderilmesi amacıyla şimdilik geri alınmasına, 25.12.2009 tarihindeki olağanüstü genel kuruldan çıkacak karara göre, bu devralma işleminin esaslarının yeniden belirlenmesine karar verilmiştir.''

''ŞİMDİLİK'' ibaresi, karizma çizilmesin diye özellikle kullanılmış !!!

Erdal
21.12.2009, 19:15
Ben Umut u da katarım hala ve her şeye rğmen :)...Stoper kısmı hallolsun öyle büyük derdimiz yok...Bakın da görün :)

Adil ÖZGÜR
21.12.2009, 19:16
Arkadaşlar her ne kadar köşesine yazdım isede duygularımı sizlerle paylaşıyorum.

Azraile Akrabasın Yan Hakem,

Yan Hakemin ismi önemli değil,
Önemli olan Aziz'in çıkışları,
Trabzonspor yenilmiş, önemli değil,
Önemli olan fenerli hakemin bakışları,
*-*
Hava soğuk üşüyorum buz gibi,
Avni Akerde lodosu yedik muz gibi,
Fener-Trabzon maçını seyrettik buz gibi,
Hakemin ofsayt kararı Aziz'e geldi muz gibi,
*-*
Yan hakem duysana! duyamazki uyudu !
Taraftarıma Azrail Samsunda pusu kurdu !
Ahmet Çakara gazeteci o bayrağı sordu !
Aziz hakem olsaydı bayrağı kaldırırdı buyurdu !
*-*
Hakemin munzurları sulandı, gözleride yaşardı,
Azraile akraba olmasa bayrak havaya kalkmazdı,
Yaptığı Takdir edilmezse utanmazlar azmazdı !!!
Futbolun Ergenekonlarını Adil böyle yazmazdı.
*-*
Aynı hizada 20 metre pozisyona kör olan !
Kola top çarptı hakem, pozisyonu gör ulan !
Avni Aker için Ankaradan Trabzona yol bulan !
Dikbıyıkta şehit oldu!

Azraille akraba olanlar yalan !!!...

İHTİLALL
21.12.2009, 19:19

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Ticaret A.Ş, devir alınmasına karar verilen Trabzonspor Futbol İşl. Tic. A.Ş. bünyesindeki Futbol Takımının devir alınma işleminin, ''şimdilik'' geri alınmasına karar verildiğini bildirdi.

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Ticaret A.Ş'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, şunlar kaydedildi:

''Yönetim Kurulumuzun 21 Aralık 2009 tarihinde aldığı karara göre; 20 Kasım 2009 tarih ve 33 sayılı kararla devir alınmasına karar verilen Trabzonspor Futbol İşl. Tic. A.Ş. bünyesindeki Futbol Takımının, devir alınma işleminin, Sermaye Piyasası Kurulu hükümleri doğrultusunda bazı eksikliklerin giderilmesi amacıyla şimdilik geri alınmasına, 25.12.2009 tarihindeki olağanüstü genel kuruldan çıkacak karara göre, bu devralma işleminin esaslarının yeniden belirlenmesine karar verilmiştir.''

Bak çıkıyordum tam..

Ben sana söyleyeyimmi?

Bunlar ,millet güleceği için başvuru filan da yapmamıştır SPK ya..

Kongre bitti ya,ibra olundu...

Geri aldık..

Tüm camiayı ve taraftarı enayi yerine koymanın,kandırmanın apaçık bir örneği daha..

Ne yazıkki kandırılanların çoğu bunu farkında değil..

asimetrik
21.12.2009, 19:19
evet doğru tahmin ettiniz kiralık katilim:)

Kızmıyorsun değil mi? Silah konusuna dikkat et.

İHTİLALL
21.12.2009, 19:20
Ben Umut u da katarım hala ve her şeye rğmen :)...Stoper kısmı hallolsun öyle büyük derdimiz yok...Bakın da görün :)
Erdal Hoş..

Hoş adamsın vesselam..:)

Murat Erdem
21.12.2009, 19:21
Bak çıkıyordum tam..

Ben sana söyleyeyimmi?

Bunlar ,millet güleceği için başvuru filan da yapmamıştır SPK ya..

Kongre bitti ya,ibra olundu...

Geri aldık..

Tüm camiayı ve taraftarı enayi yerine koymanın,kandırmanın apaçık bir örneği daha..

Ne yazıkki kandırılanların çoğu bunu farkında değil..
SPK nezdinde de ''marka değerimiz yükseliyor'' hamdolsun...

İHTİLALL
21.12.2009, 19:21
Murat nasipse yarın yazışırız..

Çıkmam lazım,iyi akşamlar..:)

asimetrik
21.12.2009, 19:22

Usülde hata olduğu için.

İHTİLALL
21.12.2009, 19:23
SPK nezdinde de ''marka değerimiz yükseliyor'' hamdolsun...
Efenim,

Yerseniz..

Aha da çıktım..:)

Sinem Yılmaz61
21.12.2009, 19:23
Halen cok öfkeliyim. LigTv cok rezil bir yayin yapti, sürekli o igrenc febelileri gösterdi. Bide utanmadan arkalarini dönmüslerdi. Fenerin golünden sonra sürekli civcivlerin sesleri fazla cikti, yani cok gicik verici bi ortam oldu malesef. Su Istanbul Taraftari kadar igrenc Taraftar yoktur Arkadas, bu hep öyle olacak ve hic bir zaman degismicektir.

Rasim YILMAZ
21.12.2009, 19:25
Ya Colman?
10 milyon YTL veriliyorsa düşünülmeden satılmalı dediğim için linç olacağım sandığım Colman:)Arkasında Ceyhun var , yerini rahatça doldurur dediğim Colman.
:)

asimetrik
21.12.2009, 19:25
Erdal bu arada takıma itirazım yok. Söyleyeyim. Serkan ve Umut da ilk 11 değil ama kulübe için çok lazım. Kadroyu 11+7 yap bence.
Sağ açığa Ömer oldu. Zaten kimsenin öyle süper bir sağ beki yok. İşini yapsın ekstra beklemiyoruz.

MuratJ
21.12.2009, 19:26
bu takım bu forvetler ile en fazla 4. olur boşuna ümitlenmeyecektik. sanki unuttuk geçen sene kimler yüzünden kaçtı bu şampiyonluk. herşeyin sorumlusu yönetimdir. forvete ihtiyacı var en az 2 tane kaliteli forvete ihtiyacı var bu takımın ama onlar çok biliyorlar ya forvet almadan girdiler sezona. ne umut nede gökhan dalga geçtiğimiz güiza eder. yediğimiz goldeki pozisyonu düşünüyorum umut orada olsa belki biraz tutardı topu sonra volkan alırdı şayet gökhan olsaydı topu ayaklarına dolamıştı. gökhan bu takımın forveti falan olamaz yedeğide olamaz. umut ise çok kazma bir oyuncu ne yazık ki geldiğinden beri hiç gelişemedi. kazma olarak kaldı. bu arada umuta kazma demek hakaret değildir onada sorsan oda söyler sanırım kazma olduğunu gayet kazma bir oyuncu umut.

Mehmet Ç.
----------------Onur----------------
Ömer---Stoper---Stoper---Cale
--------------Ceyhun--------------
Serkan------Selcuk-------Gabric
-----------FATIH TEKKE-----------
------------Gökhan Ü.-------------

Ikinci su kadroyu kura bilirsek gelcek sene icin simdiden Umutlanabiliriz:)

Yedekde Alan - Tolga - vsvsvs.. Mükemmel olur:)

Inaniyorum Gökhanin yaninda Umut degilde Fatih olursa oda cok rahatlar ve gollerine baslar:)

Forvet oynadikca acilir... Umut oyandi oynadi Birsey yok.. Artik Gökhan oynamali... Ama suanki oyun stilimiz ne Gökhana nede Umuta uygun... Güiza olsa Simdi Golkrali olmusdu xD

Hürgün Aygün
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3230-5T2E4O5Q.jpg

1 (javascript:rateImg(1,'3230'))
2 (javascript:rateImg(2,'3230'))
3 (javascript:rateImg(3,'3230'))
4 (javascript:rateImg(4,'3230'))
5 (javascript:rateImg(5,'3230'))

Bu habere 321 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 4 !

Trabzonspor - Fenerbahçe maçının 6. dakikasında yaşanan pozisyonun fotoğrafını yorumsuz olarak yayınlıyoruz.
resmi site

Mehmet Ç.
21.12.2009, 19:27
Ya Colman?
10 milyon YTL veriliyorsa düşünülmeden satılmalı dediğim için linç olacağım sandığım Colman:)Arkasında Ceyhun var , yerini rahatça doldurur dediğim Colman.
:)

Colmana o kadar parayi kim veriyor ??? JHemen gitsin... Dün gördük Ceyhun baya bir atak kesdi ve ileride yardimda bulundu... Hem Selcuk'da var... Selcuk bir ileri gidse cok mükemmel olacak

SEDAT
21.12.2009, 19:28
Kızmıyorsun değil mi? Silah konusuna dikkat et.abi iş icabı silah kullanıyorum bitanesi benim silahım..merak etme abi gayet dikkatliyimdir..her ne kadar ERDEM li bazı abilerimiz avatarımıza bakarak ömrü hayatımda nadiren giydiğim takım elbise yüzünden ŞOK olsada psikopat felan değilim çok şükür..

Murat Erdem
21.12.2009, 19:28
Usülde hata olduğu için.
Gürcan abi, sana inanamıyorum.

Emre B.
21.12.2009, 19:30

Erdal Abi, bence Onurda gelecek var.Dün yediği golde bence hatası vardı, ama bunlar tecrübeyle giderilir.Futbol yaşamının son demlerini yaşıyan Sylva yerine Onur hatalı gol yesin.

asimetrik
21.12.2009, 19:30
---------------Onur----------------
Ömer---Stoper---Egemen---Cale
........................(Giray)
--------------Ceyhun--------------
Serkan------Selcuk-------Gabric
------------Colman-----------
-----------Fatih Tekke-------------

Devre arası para yok diye ekonomik kadro yaptım:)
İki transfer..
Alan sonradan girer. Colman'ın yerine. Ya da orta sahada kötü olanın yerine.

asimetrik
21.12.2009, 19:32
Gürcan abi, sana inanamıyorum.

Ben kendime yalan söylemeye başladığım günden beri kimseye inanamıyorum..
Replik olsun:)

Hasan61
21.12.2009, 19:32
Artık iyi yetmiyor,kadronun çoğu zaten iyi oyuncular,büyük oyuncu bakmamız lazım...
Allah korusun sakatlık falan olmazsa Onur kaleyi almıştır:):)

asimetrik
21.12.2009, 19:34
abi iş icabı silah kullanıyorum bitanesi benim silahım..merak etme abi gayet dikkatliyimdir..her ne kadar ERDEM li bazı abilerimiz avatarımıza bakarak ömrü hayatımda nadiren giydiğim takım elbise yüzünden ŞOK olsada psikopat felan değilim çok şükür..

Psikopat olmadığın sağduyulu yorumlarında gözüküyor zaten. Merak etme. Sanırım Murat'ın şaşırdığı senin takım elbiseli foton değil. Avatardaki kişinin sen olması.

Adem Erdoğan
21.12.2009, 19:36
Ne yapmalaıydı sence? Ben ne yapardım diye soruyorum kendime...Sen de sor...Ben Ünal hoca'nın yaptığını yapıyorum...Yalan söylediklerini kolay yalan söylediklerini bildiğim halde doğru yolu bulabilmeleri için bekliyorum...Çünkü başka gücüm yok...Ünal hoca gibi...

Hepimiz kuklayız o zaman?

Ben doğru bildiğimi söylemekten ve gereği yapılmadığı zaman bunu ifşa etmekten çekinmezdim.

Ama doğru Hugo Broos gibi gerçekleri söyleyen birinin kovulmasında yalan söyleyenlere figüranlık yapan birinden bunu beklemek hayal olur.

Ilelioglu
21.12.2009, 19:37
Bu macta belkide cok iyi oynamadik ama maglubiyeti haketmedik.

Bu Hakemler'e karsi tepkimizi en sert sekilde koymaliyiz..!!!

Murat Erdem
21.12.2009, 19:44
abi iş icabı silah kullanıyorum bitanesi benim silahım..merak etme abi gayet dikkatliyimdir..her ne kadar ERDEM li bazı abilerimiz avatarımıza bakarak ömrü hayatımda nadiren giydiğim takım elbise yüzünden ŞOK olsada psikopat felan değilim çok şükür..
Sedat birader, ister bana kız, ister ''üstüne vazife değil'' de.
Ama o resimdekinin sen olmasına şok oldum. Ben o resimi, bir kontr-gerilla, veya bir ülkede ki direniş harekatı liderinin resmi sanmıştım.
Mesleğini bilmiyorum. Polissin diye tahmin ediyorum, ki o daha da vahim oluyor bu sefer.
Sen topluma örnek olması gereken birisin. Silah övünülecek bir şeymiş gibi üstelik çifter çifter sergilenecek, poz verilecek marifetmidir.
Silah, bu toplumun en büyük yaralarından biri değil mi ?
Ayrıca kişisel fikrim : Silah, korkakların aksesuarıdır.
Dediğim gibi, polis olma ihtimalin olayı daha da eğreti hale getirdi.
Yüzünü gizleme çabanı daha da anladım şimdi.

SEDAT
21.12.2009, 19:50
Sedat birader, ister bana kız, ister ''üstüne vazife değil'' de.
Ama o resimdekinin sen olmasına şok oldum. Ben o resimi, bir kontr-gerilla, veya bir ülkede ki direniş harekatı liderinin resmi sanmıştım.
Mesleğini bilmiyorum. Polissin diye tahmin ediyorum, ki o daha da vahim oluyor bu sefer.
Sen topluma örnek olması gereken birisin. Silah övünülecek bir şeymiş gibi üstelik çifter çifter sergilenecek, poz verilecek marifetmidir.
Silah, bu toplumun en büyük yaralarından biri değil mi ?
Ayrıca kişisel fikrim : Silah, korkakların aksesuarıdır.
Dediğim gibi, polis olma ihtimalin olayı daha da eğreti hale getirdi.
Yüzünü gizleme çabanı daha da anladım şimdi.valla abi öyle bi anlattınki kendimden korktum yani :) abi ben iş dışında hayatımda silahla işi olmayan iş arkadaşlarıma en çok silahı bana doğrultmayın kardeşim diye kavga eden biriyim..ayrıca örnek bi insan olmayada gayret ediyorum..ama sen ilk mesajında bana kzıgınlığını bu şekilde dile getirdin sadece avatrıma bakarak..avatar basit bişeydir her zman bu kadar dikkate alırmısın..ama şuda bilinirki yöremizde silah sevilir bence adaletin son derece yerlerde gezdiği şu günlerde her eve lazımdır...

Erbay
21.12.2009, 19:50
En sinir olduğum şey de maç sonrasında oldu. Muhabir, Nihat Özdemir'e sordu "Hakem hakkında ne düşünüyorsunuz?". Nihat Özdemir, "Biz hakemler hakkından konuşmuyoruz ve konuşmayacağız".

Gel de sinir olma. Ya sabır...

Mustafa Çolak
21.12.2009, 19:56
Yönetimin Çağırdığı Ünlüler Trübündemiydi ?

ip_siz
21.12.2009, 20:06
http://img686.imageshack.us/img686/5691/haramzadefener.gif

hodlu
21.12.2009, 20:07
Can Karyağdı Tjikuzu-Engin-Silva ve Barış için devre arası gönderilecekler duyumu aldım dedi.Silva tamam ama diğerleri kalması lazım...

Mustafa ÖZDEMİR
21.12.2009, 20:07
En sinir olduğum şey de maç sonrasında oldu. Muhabir, Nihat Özdemir'e sordu "Hakem hakkında ne düşünüyorsunuz?". Nihat Özdemir, "Biz hakemler hakkından konuşmuyoruz ve konuşmayacağız".

Gel de sinir olma. Ya sabır...
merak etmesin.onunda canı yanacak elbet...

Mehmet Ç.
21.12.2009, 20:09
Can Karyağdı Tjikuzu-Engin-Silva ve Barış için devre arası gönderilecekler duyumu aldım dedi.Silva tamam ama diğerleri kalması lazım...

Baris büyük ihtimal kiralanir

digerleri hemen kapi disari

Trabzonlu diye topcu aliyorlar.... Siyahi diye topcu sanip Topcu aliyorlar :D

Gitdin Tekkeyle Drogbayi alsinlart :)

hodlu
21.12.2009, 20:13
Engin ve Tjikuzu kalmalı bence.Kadro geniş ve alternatifli olmalı,Barış için söz bulamıyorum...

asimetrik
21.12.2009, 20:19
ip_siz
Güzel olmuş.

Özge
21.12.2009, 20:25
Engin'in kalması gerektiğini düşünüyorum.

SEDAT
21.12.2009, 20:25
-Kaleci onuru beğendim
-Colman dan 10 numara olmaz..10 numaraya ihtiyacımız var
-Yattara bu takıma lazım..öyle yada böyle
-umut gökhan gönderilmeli
-kesinlikle yeni tesis yeni stad gerekiyor..pskolojik baskı her geçen sene artıyor..

Mehmet Ç.
21.12.2009, 20:29
-Kaleci onuru beğendim
-Colman dan 10 numara olmaz..10 numaraya ihtiyacımız var
-Yattara bu takıma lazım..öyle yada böyle
-umut gökhan gönderilmeli
-kesinlikle yeni tesis yeni stad gerekiyor..pskolojik baskı her geçen sene artıyor..

forvette kimse syok ki, Yattara e yapacak gelipde!

Rasim YILMAZ
21.12.2009, 20:30
Yeri ve zamanı değil ama bir "coolankara" abimiz vardı nerelerdedir şimdi?

hodlu
21.12.2009, 20:31
Arkadaşlar her ne kadar köşesine yazdım isede duygularımı sizlerle paylaşıyorum.

Azraile Akrabasın Yan Hakem,

Yan Hakemin ismi önemli değil,
Önemli olan Aziz'in çıkışları,
Trabzonspor yenilmiş, önemli değil,
Önemli olan fenerli hakemin bakışları,
*-*
Hava soğuk üşüyorum buz gibi,
Avni Akerde lodosu yedik muz gibi,
Fener-Trabzon maçını seyrettik buz gibi,
Hakemin ofsayt kararı Aziz'e geldi muz gibi,
*-*
Yan hakem duysana! duyamazki uyudu !
Taraftarıma Azrail Samsunda pusu kurdu !
Ahmet Çakara gazeteci o bayrağı sordu !
Aziz hakem olsaydı bayrağı kaldırırdı buyurdu !
*-*
Hakemin munzurları sulandı, gözleride yaşardı,
Azraile akraba olmasa bayrak havaya kalkmazdı,
Yaptığı Takdir edilmezse utanmazlar azmazdı !!!
Futbolun Ergenekonlarını Adil böyle yazmazdı.
*-*
Aynı hizada 20 metre pozisyona kör olan !
Kola top çarptı hakem, pozisyonu gör ulan !
Avni Aker için Ankaradan Trabzona yol bulan !
Dikbıyıkta şehit oldu!

Azraille akraba olanlar yalan !!!...

Adil abim, ağzına-yüreğine-gönlüne sağlık. Hepimizin başı sağolsun...

SEDAT
21.12.2009, 20:32
forvette kimse syok ki, Yattara e yapacak gelipde!en azından yattara dedinmi çekiniyordu rakipler ..

Orhan Aydın
21.12.2009, 20:34
Ofsayt ve el, yaşım gereği pek bilemiyorum tabi ama eskiden sanırsam Fİdan'ın hayatının riske girmesine neden olurdu.

Mustafa ÖZDEMİR
21.12.2009, 20:40
forvette kimse syok ki, Yattara e yapacak gelipde!
o iş hemen hemen halloldu...

hodlu
21.12.2009, 20:47
Asıl kıyamet Fatih Tekke için kulübü ile anlaşamadık açıklaması gelince olacak eyy yönetim adımlarınızı ona göre atın...

Özkan
21.12.2009, 20:48
Yenilginin tek sorumlusu sahadaki ruhsuz topçulardı. Maçı kazanmaya yönelik tek bir hareket göremedik kimseden. Pres yok, mücâdele yok, hakeme itiraz, rakiple tartışma, oyunu sertleştirme... hiçbir şey yok takımın yenilgiyi hazmedemediğini gösteren. Fenere yeniliyorsak, hakemin öyle ahım şahım bir yanlışı yoksa ve takımda kimse sakatlanmadıysa ya da kart görmediyse ben rahatsız olurum arkadaş. İnsan halı sahada bile daha ciddî oynuyor.

bordo61
21.12.2009, 21:42
Trabzonspor yönetiminden ve teknik heyetinden de bir de ricam var. F.Bahçe maçı sonrası görüntüleri bir izleyin de bu kadar rezaletin ardından maç sonrası Fener forması peşinde koşan şu futbolcuları da bir haşlayın,ne olur.

Bunlar neyin ne olduğunu hala anlamadılar.

Şenol hocam bunu ancak sen engellersin.

Bize rakip takım oyuncusunun formasının değil,Trabzonspor formasının peşinde koşacak oyuncular lazım.

Bunlar; ya Trabzonspor"da olduklarını unuttular, ya da Trabzonspor"un ne olduğunu .

Bu arkadaşlarımız kendilerini hala, Kayseri ,Manisa"da , Ankaragücü, Bursa yada Diyarbakır"da zannediyorlar,sanırım

İlle de forma alacaklarsa soyunma odasına masör malzemeci birini gönderip alsınlar .Mağlup olunan bir maç sonrası milletin gözünün önünde, tribünler ağlarken sahanın içinde değil.

---------

Olayı görmedim eğer doğruysa

Kimse bu Terbiyesizler hesap versinler.

bordo61
21.12.2009, 21:44
Artık Maçtan önce konuşan Yönetici istiyoruz hakkımızı yedikten sonra istersen on defa konuş

kemal_efe
21.12.2009, 21:50
hakemin bize azizilik yapacağını tahmin etmiştim maalesef doğru çıktı.

TS-FAN
21.12.2009, 21:53
Antunun yaptığı görsele bi bakın ; http://www.antu.com/AntuGorsel.aspx

Bu insancıklara bir anasayfa göndermesi gerekmiyor mu sizce?

lazchicko
21.12.2009, 21:56
Bu hakem! öndeki fenerlilerle değilde bizim oyuncuya bakarak ofsayt vermiş olmasın.aradaki mesafenin uzunluğundan hepsini aynı anda görememiştir belki :)

hadi luganoyu birak gökahn gönül bile bozuyor ofsayti
sherefsiz hakem

gokmavi
21.12.2009, 21:58
Yeter ! Vallahi usandım !
Taner Birsel'in, "Devrim Arabaları" isimli filmdeki repliklerinden biri :)
Pazar günü kötü oynamadık. İyi günler bizi bekliyor.

Bu arada bu Fener taraftarı hakikatten de, en hafif deyimiyle, çok antipatikmiş be.

Mustafa GÜLAY
21.12.2009, 22:19
sn bide gfb ninkine gir abi

pReN@_61
21.12.2009, 22:55
Yazık oldu çok yazık

Muhalif
21.12.2009, 23:11
Gökhan ve Umut'tan oluşan bir forvet hattıyla gol atamayacağımız belliyken bu maçı kaybetmemeye ve en azından puan farkını 7 de tutmaya çıkmalıydık. Taraftar gaza gelmişken; başımızda sakin ve derin düşünen, geçmişten ders alan, devre arasına yukarılardan kopmadan girmek iteyen ve yapılacak 2 iyi transferle 2. yarı yarışın içinde olabileceğimizi hesaplayan bir Şenol Güneş olmalıydı. Ama olmadı.. O da aynı gaza geldi. Her röportajında inkar etse de O sizden bizden çok takılı kalmış 96'da.

Elindeki oyuncu yapısını biliyorsun ve Fb'de oynaman gereken taktiğe yağ sürmüştü aslında. Topuz-Alex-Guiza-Özer 4 lüsüyle başlayıp yenmeye çıkmıştı. Biz ortasahada Serkan-Gabric-Colman-Ceyhun-Selcuk 5 lisi ile başlayıp oyunu ortaalanda kilitlesek 70. dakikalarda oyundan düşecek Mehmet-Özer gibi adamlarla birlikte Alanzinho ve Gökhan'ı oyuna sürüp belki bir fark yaratabilirdik. Özellikle en büyük hatamız bence Ceyhun'la başlayıp Alex'e direkt adam markajı vermememiz oldu.

Ama Şenol Güneş bizden daha tecrübeli ve bu işin ehli olduğuna göre saygı duyuyoruz tercihlerine ve önümüzdeki maçlara bakıyoruz..

Paksoy
21.12.2009, 23:30
hakem maç konuşulacak zaman değil ama, ntvspor da hıncal, manşetlerde fener hakem sayesinde maçı aldı diye başlıkı atabiliyomusn arkdş, dedi, medya hakkında iyi konuştu ..

Murat GENEL
21.12.2009, 23:32

keser döner sap döner gün gelir hesap döner !

hele bi bekleyelim gün gelecek fena yakacagız canlarını.. belki bu sene belki daha sonra ..ama olacak bu..topraga verdiğim kardeşlerim için isityorum bunu..

maç deilde o fener tribününde istanbul diye bagıran bazı insancıkların olması zoruma gitti ulan artvinde rizede yaşıyorsun hayatında görmedğin şehrin takımını tutup o şehrin ismini bagırıyorsun..vallaha billaha gerizakalı bu millet..uyuttular bizi uyuttular..günden güne Trabzonsporda ,Trabzonda ,Anadoluda bitiyor eriyor..yeni bi devrim şart ..ister Trabzon yapsın ister bi başkası..

BURAK DOGU
21.12.2009, 23:33
BMN ANKARA buraya bakmadan geçme!!!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19995

10 numara
21.12.2009, 23:40
gabriç'in oyundan çıkarılmasını anlamıyor ve hazmedemiyorum...

28TS61
21.12.2009, 23:50
surdaki videoyu izleyinde avni akerdeki taraftarlarimizi görün ne haldeler.
adamlar istediklerini söylüyorlar yapiyorlar bizimkiler ise sirf islik ile yanit veriyorlar

http://www.gencfb.org/

Fatih Özkan
21.12.2009, 23:55
adamlar istediklerini söylüyorlar yapiyorlar bizimkiler ise sirf islik ile yanit veriyorlar

Maraton sessiz, sakin...

28TS61
22.12.2009, 00:02
Maraton sessiz, sakin...

ya digerlerinin sesi neden cikmiyor. sirf maratonla alakali degil. genel olarak tribunde zayif kaliyoruz.
tamam kale arkasinda gelismeler var ama ne yazikki bunu tüm stada yayamiyoruz.

bunlara cözüm bulmaliyiz. nerde o 90 li yillarin avni aker atmosferi

hodlu
22.12.2009, 00:03
Fatih Tekke gelmiyooor beyler son dakika gelişmesi

28TS61
22.12.2009, 00:04

kim dedi kaynak ne ? neden gelmiyormus

Mollasalihoğlu
22.12.2009, 00:06

Başlık yanlış olmadı mı usta?

hodlu
22.12.2009, 00:08
Kadırga tv haber güvenilir kaynaktan olduğu söylendi...

hodlu
22.12.2009, 00:09
Başlık yanlış olmadı mı usta?

Farkında değilim aslında....

Mollasalihoğlu
22.12.2009, 00:10
Farkında değilim aslında....

Haber mühim o yüzden dedim, yanlış anlaşılma olmasın..

Fatih Özkan
22.12.2009, 00:15

Alt üst oldum...

Mustafa Çolak
22.12.2009, 00:16
Kadırga tv haber güvenilir kaynaktan olduğu söylendi...
Bizde Bişi Var Zannettik =)

hodlu
22.12.2009, 00:16
Özet şu, yönetim Fatih'i almayı istemiyor bunu Fatihte biliyor karşılıklı bilinen tavırlar.Ama başkan maç gecesi bizimi kandırdı diye düşünüyorum şahsen...

hodlu
22.12.2009, 00:18
Ben bu gece Mustafa Kahraman ile görüştüm(Meltem tv müdürü) o da almayacaklar hiç heveslenme dedi.

sifuni
22.12.2009, 00:35
Öyle ah vah edecek bir durum yok bence...Ah vah edecek tek durum stoperler...O bölge beni düşündürüyor kara kara....Onun dışında 3 senedir bizim takım olma sürecimiz...Selçuk, Ceyhun, Gabriç, Kaleci, Cale ( yedeği de var) Ömer....9 u bulduk mu gerisi zor değil....İyi olacak....

bu süreci öyle eleye eleye tamamlayabilecegiz mi peki bence cok zor bu sezon böyle kötü giderse ne gabric kalir ne ceyhun

İsa
22.12.2009, 00:42
Gökhan ve Umut'tan oluşan bir forvet hattıyla gol atamayacağımız belliyken bu maçı kaybetmemeye ve en azından puan farkını 7 de tutmaya çıkmalıydık. Taraftar gaza gelmişken; başımızda sakin ve derin düşünen, geçmişten ders alan, devre arasına yukarılardan kopmadan girmek iteyen ve yapılacak 2 iyi transferle 2. yarı yarışın içinde olabileceğimizi hesaplayan bir Şenol Güneş olmalıydı. Ama olmadı.. O da aynı gaza geldi. Her röportajında inkar etse de O sizden bizden çok takılı kalmış 96'da.

Elindeki oyuncu yapısını biliyorsun ve Fb'de oynaman gereken taktiğe yağ sürmüştü aslında. Topuz-Alex-Guiza-Özer 4 lüsüyle başlayıp yenmeye çıkmıştı. Biz ortasahada Serkan-Gabric-Colman-Ceyhun-Selcuk 5 lisi ile başlayıp oyunu ortaalanda kilitlesek 70. dakikalarda oyundan düşecek Mehmet-Özer gibi adamlarla birlikte Alanzinho ve Gökhan'ı oyuna sürüp belki bir fark yaratabilirdik. Özellikle en büyük hatamız bence Ceyhun'la başlayıp.

Ama Şenol Güneş bizden daha tecrübeli ve bu işin ehli olduğuna göre saygı duyuyoruz tercihlerine ve önümüzdeki maçlara bakıyoruz..

Alanzinho'nun varlığı hem Colman'ın hemde Selçuk'un performansı etkiliyor.Ortada 3 tane sürekli topla oynamayı düşünen oyuncunun varlığı top rakipteyken rahat oynamalarına imkan tanıdı.
Çok fazla incelemeye gerek yoktu Beşiktaş'ın yaptığını yapabilseydik Fink'in Alex'i durdurmasından ders çıkarabilseydik maçı alırdık.
Çok fazla yanlış tercih vardı.Bahsettiğiniz 5 li ile başlamak ciddi bir avantaj sağlayacaktı.Emre sakatlandıktan sonra Bjk 3 gol atmıştı.3 haftadır ayağına top değmeyen Emre'nin oyundan düşeceği belliydi.Emre oyundan düştüğü anda Colman-Alanzinho değişikliklerini gerçekleştirebilseydik bugün çok farklı hesaplar yapıyorduk gerçekten.
Devre arası kim gelir kim gider bilinmez ama bu takımın orta ikilisi Selçuk-Ceyhun önlerinde Colman olmalı.
Mutsuz futbolcuları sahaya çıkarmasıda hata bana göre..Nasıl Tjıkuzu sahaya çıkarılmıyorsa,Egemen'den,Gökhan'dan medet ummamalıydık.

Murat Keçeci
22.12.2009, 01:04
Klasik maçlarımızdan birini daha oynadık.Takım savunmasında belli bir düzelme var ama stoperlerimiz zayıf ve forvetimizde tek oynayacak yeterlilikte değil böyle olunca sistem ister istemez zayıflıyor.Fbde 8de 8 yaptığı ideal kadrosuyla çıktı diyebiliriz özellıkle bılıca-lugano-emre-baroni dörtlüsü buluştuğu zaman takım savunmasını iyi yapıyorlar diyebiliriz.

Colmanın kaçırdığı gol her zaman attığı gollerin benzeri bir pozisyondu kaçırmasının sebebi kafası biraz karışık gibi broos döneminde liderdi şimdi görevleri biraz daha azaltıldı bundan dolayı konsantrasyonu biraz bozuldu galiba ama zamanla düzelecektir eski performansına ulaşacaktır.

Alanzınhonun daha etkili oynaması gerekirdi çünkü oynadığı mevki stratejik açıdan kilit bir mevkiydi rakibin aynı mevkideki alexi icraatını yaptı.

Umut etkisizdi skoru değiştirecek pozisyonları yinede buldu ama sadece bulmakla yetindi.

Selçuk ön liberoda oynamayı tercih ederim diyor ama alexe hava topu veriyor.ön liberoyla on numara karşılaşıyorsa fizik güç olarak on numara hava topunu alıyorsa rakibin daha üstün olması gayet doğal.

Song-Egemen için birşey dersek songun 25-30 yaşındakı hali bizi taşıyabilirdi ama artık vucudu herşeye cevap veremiyor.Egemense çok şey yapmak istiyor ve bu yüzdende sürekli yerini kaybediyor.Bizede bir ferrari gerek nostalji yaparsak mesela malatyadan ilk geldiğinde tolga seyhanda bizim için ideal bir stoperdi diyebiliriz.

Cale-Ömer defansif olarak iyidiler ofansif yetersiz.

Gökhan bu ligdeki en iyi forvetlerden biri belli ki kafası karışık yoksa bu kadar etkisiz olmasına imkan yok

Maçın iyilerine gelirsek;

Onurun bir yan top hatası dışında çok iyi maç çıkardı diyebiliriz gittikçe kendine güveni artıyor bundan sonra kale onurundur kaleci aramaya gerek yok.

Serkan güzel işler yaptı rakibin bacak arasıdan atıp geçmeler çizgiye inmeler falan güzeldi mücadeleside iyidi.

Gabric oda iyi çalıştı umuta güzel orta kesti alanzınhoyada şut pozisyonu hazırladı sahanın iyilerinden biriydi diyebiliriz.

Hakem hakkında konuşmak gerekirse roberto carlos hatırladığım kadarıyla geçen sene o yan hakemin suratına su fırlatmıştı o su gözlerine zarar vermiş demekki hala göremiyor ortalığı

matalar
22.12.2009, 01:08

sonuna kadar izlemeye yüreğim dayanmadı.
yensek ne olur yenmesek ne.burası avni eker mi ALLAHIM.

sifuni
22.12.2009, 01:11

bizimkiler ancak isliklasin onu bile beceremiyorlar profil degismeli taraftar profili degismeli

matalar
22.12.2009, 01:17
ha birde yeni bir marifetimiz çıktı. FAİR PLAY de 1.ymişiz.
aman ne büyük marifet.yemişim farplay ını bize itibar lazım itibar.
itibar da fairplay ile kazanılmıyor bu ülkede...

kafayı yiyeceğim arkadaş.hakem bizim yöneticimize yumruk kaldırmış.
bari söyleme kaldırmışsada. yazık...

matalar
22.12.2009, 01:19
neyse benim asabım iyice bozuldu.
hepinize hayırlı geceler

İsa
22.12.2009, 01:19
ha birde yeni bir marifetimiz çıktı. FAİR PLAY de 1.ymişiz.
aman ne büyük marifet.yemişim farplay ını bize itibar lazım itibar.
itibar da fairplay ile kazanılmıyor bu ülkede...

kafayı yiyeceğim arkadaş.hakem bizim yöneticimize yumruk kaldırmış.
bari söyleme kaldırmışsada. yazık...
Ucunda 1 milyon dolarlık ödül var.

cahana
22.12.2009, 02:47
colman selçuk alanzinho üçlüsünün lakaytlığı pahalıya mal oldu üçünü toplasan bir baroni etmez yazıklar olsun ne diyeyim

askemo_garleli
22.12.2009, 04:15

şu video ve taraftarımız hakkında birkaç cümlem olacak:

1-avni aker artık cehennem falan değil,hele istanbul takımları için yeni bir seri yakalamak adına biçilmiş kaftan.

2-birkaç yüz fenerlinin o şekilde bağırabilmesi inanılmaz gücüme gitti.

3-maratona artık o çekirdekçi tayfalar alınmasın,mal gibi bakıyorlar.orda trabzonspor taraftarına yakışan fenerlilerin sesini bastıracak şekilde ıslıklamak ve yuhalamak,hatta ve hatta üzerlerine yabanı madde yağdırmak. (son cümlem yadırganmasın çünkü 10 fenerlinin 1 trabzonsporluyu saraçoğlu çıkışında öldüresiye dövdüğünü ve polisin güçlükle taraftarımızı kurtardığını gördüm)

4-belki mümkün değil ama bu da fenerliler için;o bağrışmaları bir de uzun sokak'ta yapmayı deneseniz?çünkü biz kadıköyde boğa heykelinin önünde yaptık.

Ilelioglu
22.12.2009, 14:29
Bu macta sadece Hakem Hatasi olarak ofsayt pozisyonunu konustuk,

peki Umut Bulut'a Volkan'in kontrolsüzce cikisi ile birlikte yaptigi faul'e ne demeli?

O pozisyon yüzde yüzde penalti ama o pozisyonu bile es gecti macin hakemi! Inanmayanlar tekrar izlesin.

AKSOY_61
22.12.2009, 14:40
Bundan önce anadoludan bizim dışımızda şampiyon çıkmasın diyordum, şampiyon çıkacaksa anadoludan çıksın diyenlere de
valla helal olsun anadolu sevgisi sağlam işlemiş diyordum.
Artık kafama geç de olsa dank etti.
Fenerlilerin maçtan sonra biz işimizi parayla hallederiz, para var huzur var gibi söylemleri felan beni ayar etti.

Bundan sonra varsa yoksa anadolu...
Anadoludan şampiyon çıkarsa büyüklüğümüz azalırmış...
Büyüklük felan hikaye arkadaşlar bbunu anladım, biz büyüğüz büyüğüz diye diye küçülüyoruz artık.
Bizim de başarılı olmamız için sanırım küme düşmemiş gerekiyor neyse bu başka bir konu.

Bastır kayseri, sizden nefret etsem de bastır bursa!
Yeterki bu hak yiyen, bi tarafı kalkmış şımarık zihniyet başarılı olmasın.

cihatöztürk
22.12.2009, 14:42
valla bende anadoludan bizden başka şampiyon çıksın istemezdim ama

çıkması bizim yararımıza ve adil bir lig için en iyi adım olur

Yunus Emre SEYHAN
22.12.2009, 14:49

100-200 kişi bağırıyor ve hemen yanlarında bulunan yüzlerce ts taraftarı "Saldır Fb","Saldır kanarya laylaylaylay...", " Aykut kocaman kocaman....","Haydi Bastır Fb" vs
sesleri ve çekirdek eşliğinde maçı izliyor.

Avniaker deplasman değil tamamıyla cennet haline geldi.

Keşke videoyu izlemeseydim cok moralim bozuldu.

10 tane grup ismi var bu gruplar birleşmeli aksi halde zarar gören Trabzonspor oluyor. Kalearkasında hiç bir grup başarılı olamaz.

Yönetimin olaya el atması lazım.

Kombine satılmasın gerekirse hiç gelir elde edilmesin. Şuanda düşme potasında olsaydık ama Avniaker cennet olmasaydı keşke.

Videoyu izleyip yıkılmamak elde değil.

AKSOY_61
22.12.2009, 14:57
Avniaker cenneti:)

Harbiden de 2 senedir bariz şekilde böyle.:(

Nizam
22.12.2009, 15:11
100-200 kişi bağırıyor ve hemen yanlarında bulunan yüzlerce ts taraftarı "Saldır Fb","Saldır kanarya laylaylaylay...", " Aykut kocaman kocaman....","Haydi Bastır Fb" vs
sesleri ve çekirdek eşliğinde maçı izliyor.

Avniaker deplasman değil tamamıyla cennet haline geldi.

Keşke videoyu izlemeseydim cok moralim bozuldu.

10 tane grup ismi var bu gruplar birleşmeli aksi halde zarar gören Trabzonspor oluyor. Kalearkasında hiç bir grup başarılı olamaz.

Yönetimin olaya el atması lazım.

Kombine satılmasın gerekirse hiç gelir elde edilmesin. Şuanda düşme potasında olsaydık ama Avniaker cennet olmasaydı keşke.

Videoyu izleyip yıkılmamak elde değil.

Bunun tek suçlusu yönetimdir !!! 2 Senedir yok kombine yok büyük gelir diye diye stadı bu hale getirdiler ... Gelir her yerden bulursun ama puan bulamazsın !! Stadın üstünü söz veripte kapatmazsan ambiyans sağlayamazsın .. !! 3-5 balon uçurmakla olmuyo malesef ...

TAHSİN 61
23.12.2009, 00:11
Oraya gelen fener taraftarı nasıl geldı. Rizeden gelenler vardır kesin.... İstanbul'dn bir grup gelmiş bu adamlarla hiç mi kimse karşılaşmadı hiçmi otobus taşlamadınız arkdaş taraftar artık burda konuşuyor ooo Trabzon en guzel deplasman köfte yiyoruz uzungöl sümela kısa bir gezıntı akşam maç bu nıyetle gelınıyor. Yazık yaa vallaha yazık

Hüseyin İlkin
23.12.2009, 00:42
Alaattin Kazancı'nın objektifinden;

http://img36.imageshack.us/img36/8484/bayrakt.png

http://img707.imageshack.us/img707/2782/esgabric.png

Hüseyin İlkin
http://img33.imageshack.us/img33/6224/senolgunes.pnghttp://img192.imageshack.us/img192/4669/hakem.pnghttp://img37.imageshack.us/img37/7521/escolman1.png

Hüseyin İlkin
http://img138.imageshack.us/img138/7910/esumut.pnghttp://img43.imageshack.us/img43/6532/escolman4.pnghttp://img37.imageshack.us/img37/8194/esalanzinho1.png

Alibeyoglu
23.12.2009, 00:46
yollara düsüp ugruna can verelim serefsiz hakemin teki gelip emegimizi calsin bu köpeklerin hic mi vicdani yok

Kazım Uzunboy
23.12.2009, 21:24
Ne zaman yeneceğiz şu Fb'yi? :(

Alperen Kamiloğlu
15.05.2010, 22:58
Fenerli-gsli babadan asla Trabzonsporlu çocuk yetişmez ama biz Trabzonsporlu babalar(ben hariç) önemsemiyoruz.Ben bu yüzden birçok akrabam ile kavga ettim.Fatih-Ogün isimlerini alan çocuklar gs-fb gibileri tutuyor.Suç babaların malesef...

bugün fenerbahçeli bir anne ve galatasaraylı bir babanın trabzonsporlu bir kızı olduğunu öğrendim..olmaz diye bir şey yok anlaşılan :) çok da güzel bi şey, hem ailesinde trabzonsporlu yok hem de ufakcık bir kız çocuğu..yüreğine sağlık onun..

Murat SİSMAN
17.05.2010, 21:19
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/17/5969.jpg

alper*
23.01.2018, 11:30
Ne zaman yeneceğiz şu Fb'yi? :(

Dokuz yıl önce atılmış bu mesajdan sonra sadece 1 galibiyetimiz var.

pReN@_61
24.01.2018, 01:20
Dokuz yıl önce atılmış bu mesajdan sonra sadece 1 galibiyetimiz var.
Yeni statta ilk maçım olacak, gözünü seveyim ağzını hayra aç :)