PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 17.Hafta | Trabzonspor 0 - 1 Fenerbahçe

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18

cihatöztürk
21.12.2009, 10:34
Trabzonspor Bu İşin Peşini Bırakmayacak
21 Aralık 2009 / 08:58
Şener “Ucu nereye dayanırsa, oraya kadar gideceğim…”

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, medyatrabzon’a yaptığı açıklamasında, hakem Bülent Yıldırım’ın kötü yönetim göstermesindeki mağduriyetin telafisi olmayacağını ama, bütün maskeleri düşürmek için de elinden geleni yapacağını belirtti.

Şener “Resmen hakkımız gasp edildi” derken, takımının oyunu konusunda ise “Futbolcularımız elinden geleni yaptı. Tabi, basit bir gol yedik..”şeklinde konuştu.
Şener, maçtaki hakem hataları ile ilgili görüntüleri, MHH’ye göndereceklerini de belirterek “Hakem gözlemcisinin bu maçta Bülent Yıldırım’a ne net verdiğini de çok merak ediyorum”dedi…

a f s
21.12.2009, 10:35
Maç boyunca Volkan'ın kurtardığı, çeldiği bir şut, top, pozisyon hatırlayan var mı?

Ne söylesek boş.

Şimdi aynı hataları Galatasayar maçında tekrarlamadan, alternatif çıkış yolları üretmeliyiz.

Mehmet Ç.
21.12.2009, 10:38
Maci 6 dk'da koparabilirdik, ama yan hakem istemedi!!!

Dünki mac berbatti.

Gol'de Songun yada Egemenin hatasi var!

Onur hataliydi demeyin, Cocuk bitane yiyecekdi o belliydi o kadar pozisoyn'da kurtardi, ama bukadar dandik bir gol yemesi kötü oldu :(

Spiker bir felaketdi!! Biz hücümdayiz o Güizanin orta yuvalakda yerde oldugunu söyler!!! Pisss Fenerli Meliih!!!

LIG TV on senede bir yapdigimiz koreografiyi inadina göstermedi....

Taraftarimizdan da utaniyorum!!!

Mac basi mükemmeldi... Gol'den sonra bir sustular... Fenerlilerin Herzaman heryerde en Büyük Fener tezahuratini bile duyduk...

Mac'da tek begendigim 3-4 oyuncu vardi, onlar da Serkan, Onur, Ceyhun, birazcik'da Selcuk!!

Alan uyarilmasi gerekiyor.. Cok bencil :(

Umut kadro disi kalmali... Pas atmasini bile bilmiyor... Hücüma kalkiyoruz... Topu sut ceker gibi geri veriyor kosan oyuncunun arkasina... Umutun futbol zekasi simdiye kadar hep 0 derdim. Dün anladimki 0in da altinda..

Bide dikkatimi ceken bir olay'da... Dün oyuncularimiz hem kosan oyuncunun arkasina oynadi, nedense :(

Kamil Çakmak
21.12.2009, 10:49
Bizim kadromuzun iyi topçularla dolu olduğunu söyleyen bir yönetimimiz var. Hatta taraftarlarımızın bir çoğuda öyle düşünüyor.

ben kesinlikle öyle düşünmüyorum. Bütün şartlar müsait olsa bile biz bu futbolcu kadrosu ile şampiyon olamayız. Hatta şampiyonluğa bile oynayamayız. Kapasite bu kardeşim. Yürek yok, beceriksizlik diz boyu.

Hacı Muratla 150 km hız yapılırmı.

Erbay
21.12.2009, 10:50
Bu maçta da gördük ki, Alanzinho oynayınca Colman'ın performansı düşüyor. O iğrenç Sergen-Tümer muhabbeti gibi olacak ama öyle. Alanzinho-Gabriç oynuyor bir de Colman... Sağda Serkan tek başına... Selçuk en geride yalnız... Bu orta sahayla rakibi bozmamız imkansız. fb yürüyerek geçti orta sahamızı. Tjikuzu veya Ceyhun oynamalıydı Alex için demiştim. Ben sadece Alex'i düşünerek demiştim ama çok daha gerekliymiş bu. Ceyhun oyuna girdikten sonra ondan önce kesemediğimiz kadar atak kesti.

Bir başka sorunumuz yine bu maçta vardı. Ceza sahasına adam sokamıyoruz. Umut ve en fazla Alanzinho veya Gabriç giriyor ceza sahasına. Böyle gol atmak çok zor. Boşuna orta yapıyorlar. Takım panikle atak yapıyor. İleride pas yapma, oyunu sete çevirme adına hiçbir şey yok. Serkan olmasa 5-6 atağımız da olmayacak. Adam söke söke aldı fblilerden topları. Selçuk-Colman ikilisi kötüyse takım da otomatik olarak kötü oluyor. Colman nasıl bir oyun oynadı öyle. Daha doğrusu nasıl oynayamadı. Tüm kredisini sildi gözümde. Ağır olduğu için pres yapamıyor. O topa basmak için ayağını uzatana kadar ohoo....

En sinir olduğum şeyi de yazayım, rakip bizim oyuncumuza hemen basarken biz rakibin tek oyuncusunu 4-5 kişiyle izliyoruz. Basın be abi adama basın daa. Çok mu zor.

Ertan 51
21.12.2009, 11:01
Gerçekten ne söylesek boş.Sıradan takımların bile galip geldiği İstanbul takımlarına hiç bir varlık gösteremiyoruz ya kahrediyor beni.Hele hele febe yenilgileri acayip yıkıntı ve üzüntü veriyor bana.Genç arkadaşlara olumsuz örnek olmamak adına direk dillendiremedim ama ben biliyordum bu sonucu,malum sonuç olmasına rağmen acısı her yenilgide daha da artıyor.
Tek tesellim Onur Recep'in performansı oldu,buna da şükür.

Murat Erdem
21.12.2009, 11:02
İkinci devre, FB defansının Colman'a ikram ettiği pozisyon dışında, gol pozisyonuna bile giremedik.

Erdal DİLEK
21.12.2009, 11:04
malesef zayıf bir takımız, futbolcular formayı değil forma futbolcuları taşıyor. artık bunu kabul edelim. colman, alanzinho umut la falan olacak işler değil bunlar, şenol hoca gencleri oynat onlardan cıkan cıkar, yanlız torpille trabzonsporda oynayan gencleri değil. .

Murat Erdem
21.12.2009, 11:04
Bir sorum var,
Dün akşam ki maçta, Gökhan ve Umut sakat veya cezalı olup oynamasaydılar, bir kayıp olurmuydu bizim için ?
Sahada olsalar ne, olmasalar ne ?
Ne yaptılar dün akşam ?

Salih Edip
21.12.2009, 11:06
barış memişe yazıklar olsun diyorum , daha maça girerken belliydi insanda azıcık hırs olur , ayakta duramıyor ya gönderin şunu antepe d.bakıra falan , göksu bundan daha iyiydi hiç değilse koşuyodu.

Adem Erdoğan
21.12.2009, 11:07
Bir sorum var,
Dün akşam ki maçta, Gökhan ve Umut sakat veya cezalı olup oynamasaydılar, bir kayıp olurmuydu bizim için ?
Sahada olsalar ne, olmasalar ne ?
Ne yaptılar dün akşam ?

Forvette Ceyhun olsaydı dün akşam bu maç bizimdi.

Murat Erdem
Bana en çok koyan, adamların aklına bir saniyeliğine bile ''ulan, zor maç oluyor, yenilebiliriz'' diye bir düşünce getiremedik.
Elini kolunu sallaya salllaya aldılar gittiler maçı.
BU ACİZLİK YIKTI BENİ !

zeki gursoy
takım profosyonel....
yenilselerde tınnn...
heyecan yok, hırs yok hazmedememek yok...
o yüzden diyorum...
takımda hırsıyla oynayacak, yenilgiyi hazmedemeyecek Trabzonlu topçu olmalı diye..
ama barış gibi değil...
hırs yok hırs..
öylesine oynuyolar profosyonel ruhsuzlar...

Erbay
21.12.2009, 11:10
Bana en çok koyan, adamların aklına bir saniyeliğine bile ''ulan, zor maç oluyor, yenilebiliriz'' diye bir düşünce getiremedik.
Elini kolunu sallaya salllaya aldılar gittiler maçı.
BU ACİZLİK YIKTI BENİ !

Dk. 70'de bıraktılar maçı. Düştüler oyundan. Evde de maçı izleyenler gol oldu da rahatladık diyordu. Stresin bizi düşürdüğü hale bakın. Ne oluyor bize?

Murat Erdem
21.12.2009, 11:11
Maçtan önce kaç kere yazdım, 4-6-0 oynayalım, Umut-Gökhan kenarda otursun, 5 li orta saha az önlerinde Alanzinho oynasın, FB defansı eşleşme sorunu yaşar, olabildiğince öne çıkar diye.
.......Ceyhun....
Gabriç...Selçuk...Colman...Serkan..
..Alanzinho....

calypso
21.12.2009, 11:12
Yillardir diyoruz, kritik maçların orta hakemlerine değil yan hakemlerine bakmak lazım. Zira ne demişler yan hakemlerin şampiyonu Fenerbahçe diye:
http://img696.imageshack.us/img696/3976/gznesaym.jpg
Yan Hakem: HÜSEYİN FİDAN

Buda bursa macinda gorulemeyen, liderligi kaybettigimiz OFSAYT!
http://www.ensonhaber.com/images/news/146942.jpg
Yan Hakem: CEMAL BİNGÜL

Murat Erdem
21.12.2009, 11:13
Maçı tek sarı kartla bitirdik değil mi ?

Murat Erdem
21.12.2009, 11:15
618 gün mü ne olmuş İstanbullulara karşı maç kazanamayalı !

Salih Edip
21.12.2009, 11:16
birisi geçen senenin rekoruydu 1.08 metre ile , bu da bu senenin ve belkide türk futbol tarihinin rekoru bilemiyorum. 3.47 metre. bizim de tepki rekour kırmamız lazım ama yok biz futbolcumuza sövelim hala.
sadri bey de çıkıp , aziz yıldırıma katılıyorum bu hakemlerle lig gitmez diyemedi.

mustafaction
21.12.2009, 11:16
Son iki yılda bursa bile 5 tane derbi maç kazanmış biz 0

nedir bu derbi maç sorunu anlayabilmiş değilim

Orhan Kahraman
21.12.2009, 11:19
Maçın en kısa analizi.....

Kış GÜNEŞİ çabuk söner......

afedersinde güneş mi tutmadı alexi ?? Umutun direğe çarpan topunu ortalayan şenol güneş miydi ?? adamın elinde olan topcular ve kapasitesi belli kimi kimin yerine oynatmalıydı 2 maçta ne çabuk adam yargılar oldunuz.

Orhan Aydın
21.12.2009, 11:21
Golde Song'un ne kadar hatası varsa Egemen'in de o kadar vardı.Refakat diye buna denir..Yan hakemin Alanzinho'nun pozisyonundan sonraki yüz ifadesi yeterince açıklayıcıydı.

Mehmet Fatih Yavuz
21.12.2009, 11:21
Zorluk derecesi yüksek maçları alman için ya kadron ve teknik ekibin oturmuş olacak, ya da çok üst düzey oyunculardan kurulu olacaksın. İkisinden biri varsa bir şart daha var. O da yönetim, takım, taraftar birlikteliğinin sağlanmış olması... Yönetimin şu andaki güvensizlikle birlikte kulübü idare etmesi çok zor. Hatta bence mümkün değil. Fatih Tekke falan da kurtarmaz. En fazla pansman olur. Gerçi boşuna yazıyorum ama neyse. Çöküş süreci başlamıştır diyorum ben. Her sene üstümüze bir anadolu takımı almaya başlayacağız zamanla. Hatta birden fazla. Geçen sene sivas üstümüzde idi. Bu sene kayseri veya bursadan biri muhakkak üstümüzde bitirecektir. Camianın havaya girmesi o kadar zor ki artık... Olacak da bitecek de birşey kalmadı.

BAHADIR33
21.12.2009, 11:23
Colman,
Kötü mü oynadı? İstatistiksel olarak evet..
Peki neden?
Neden bu kadar çok pas hatası yaptı.
Hani derler ya "futbolcu sorumluluk almalı"..
Colman top ayağındayken sağdan soldan çapraz koşular yapıp, boşa çıkıp top isteyen (sorumluluk almak oluyor bunun adı) kim vardı sahada?
Top isteyen ender oyuncularımızdan Alanzinho'nun başına 2 kişi dikilince Colman da ya pas hatası yaptı ya da geri döndü..Şenol Hoca'nın oyun sistemini üzerine kurduğu oyuncularımızdan Colman da yaratıcı gününde olmayınca , tek topu güzel oynayan Fb ortasahayı ele geçirdi.
Sonra Şenol Hoca bunu farketti. Serkan'ı ortaya çekti. Ama hepimizin ve Şenol Hoca'nın da zannettiği gibi sorunun Colman'da olmadığını anlamamız çok uzun sürmedi. Korktuk dün gece Fb nin üzerine gitmeye. Hata yapmaktan korktuk. Korktukça da hata yaptık.

Bİr de takım olamamanın , birlikte düşünme ve hareket edememenin cezasını ödedik dün gece..
Lugano gözlerinin akını göstere göstere Gökhan'a horozlanırken ,hep beraber gördük takım olamadığımızı..Belli ki Gökhan bunu zaten görmüş önceden ...

Dün gece kaybettiğimiz şey sadece 3 puandır benim için.
Diğerleri çok daha önceden kaybettiğimiz değerlerimizdir..

brushfield
21.12.2009, 11:24
http://img696.imageshack.us/img696/3976/gznesaym.jpg

Son 10 yılda yaptığımız fener maçlarında hagi takımın alehine ne kadar hakem hatası yapılmış araştırılmalı vee federasyonun suratına vurulmalı. Böyle adaletsiz bir arenada mücadele edilip milyonlarca insan kahredilmemeli artık. Yönetim hiç birşey yapamıyorsa bunu yapsın artık.

Murat Erdem
21.12.2009, 11:25
25 yıldır şampiyon olamamış bir takım,

618 gündür rakiplerini yenememiş bir takım,

A.Aker'i hınca hınc doldurmuş cefakarlar,

Maçtan sonra başı önde evlerine dönen kalbi kırıklar.

2 gün sonra tam 3 aylık olacak olan, agu ları arka arkaya sıralayan, yüzünde gülücükler açmaya başlayan yavrumu bile dün akşam kucağıma almak gelmedi içimden.

İçime oturan taş o kadar ağır ki, koltuktan kalkmak bile gelmedi içimden, gece ikiye kadar boş boş saçma sapan ibo şov falan izledim.(maç hakkında konuşma geçmediği için)

Travelair
21.12.2009, 11:27
Çok güzel ifade ediliyor. Yürek yok, hırs yok. Futbolcu rakip futbolcuya basmıyor, yanında izliyor. Lig Tv maç öncesi taraftarın şovunu vermiyor. Bülent Yıldırım Trabzonspor yöneticisine yumruk kaldırıyor. Düşene de bir tekme hesabı herkes bir yerden parçalama uğraşında. Peki bu saygınlık neden azaldı? Neden bu işlere fırsat veriliyor? Yönetime soralım

Mehmet Fatih Yavuz
21.12.2009, 11:28
Tolunayı dinledim dün. Biz hırsımızla oynardık, yetenek tek başına yetmez diyordu. Kavga ederlerdi yani. Bugünki oyuncular değil kabahatli olan. Onları o moda sokamazsan beceriksiz olan sensin. Ben bir tolunay aradım dün sahada. Dellenip högh e istanbulda göğsü geçirip yere yuvarlayan tolunay. Ama bir o kadar da koşup çalışan. Gözlerinden hırs fışkıran. Benim yegane tespitim hiçbir oyuncunun gözünde hırs olmadığıdır. Bir tek umut, o da tek başına bir yere kadar. Bu hırsı yönetim verir. Yönetime inanılmayan yerde takımı galaksinin en büyük yıldızlarından kursan da değişmeyecektir ulaşılacak sonuç.

Orhan Aydın
21.12.2009, 11:32
Murat abi aynen bende de bir yıkım oldu.Gerçekten kelimelerle pek anlatılmıyor bu.

Erdinç Dilek
21.12.2009, 11:32
futbolcular hariç herkes bu maça hazırdı, ve en hazır olması gereken futbolcular sahada ayakları titreyerek oynadılar, dikkat edin herhalde son şampiyonluktan sonra final havasındaki hemen hemen tüm maçları kaybettik(bursa maçı hariç 0-3, 5-1) bu araştırılmalı gerçekten... futbolcuları biz mi geriyoruz onlarmı geriliyorlar, bu tür maçlarda gerilme katsayısı fazla oyuncuları mı transfer ediyoruz hep, tesadüf (!) müdür yani...

DİNÇ
21.12.2009, 11:37
Fener takımının;

Çok mu yetenekli kalecisi var?
-Hayır...

Defansı çok mu sağlam?
-Hayır...

Çok mu iyi ortasaha elemanları?
-Hayır...

Peki çok mu süper golcüsü var?
-Hayır...

Eeee nasıl yendiler bizi?

Cevabı çok basit...
Bizde 25 yıldır olmayan formülle...

Hırs---Azim---Mücadele---Sabır---İstikrar
Formülü ile....

Mesut
21.12.2009, 11:37
emre ile broni selçuk la colmanı sahadan sildi ve bu sonuc ortaya çıktı

Ertan 51
21.12.2009, 11:39
Murat abi aynen bende de bir yıkım oldu.Gerçekten kelimelerle pek anlatılmıyor bu.
Orhanım gardaşım,
dün ne olur abi maç diye sorduğunda ben biliyordum sorunun cevabını da karamsarım demekle yetinmiştim,
çok çok üzüldüğünü biliyorum çünkü yeneceğimize inanmıştın,bizler alıştık ta siz gençlerin üzülmesine ayrıca üzülüyorum,
sıkma bakalım canını gs yi yeneriz moralin düzelir(inanma)

Erdinç Dilek
21.12.2009, 11:40
Fener takımının;

Çok mu yetenekli kalecisi var?
-Hayır... HAYIR

Defansı çok mu sağlam?
-Hayır... EVET

Çok mu iyi ortasaha elemanları?
-Hayır... EVET

Peki çok mu süper golcüsü var?
-Hayır... HAYIR

Eeee nasıl yendiler bizi? ORTA SAHA VE DEFANS OYUNCALARIN GÜNÜNDE OLMASIYLA

Cevabı çok basit...
Bizde 25 yıldır olmayan formülle... CEVABI BASİT UYGULAMASI ZOR, BU ÖNEMLİ NOKTAYI BELİRTMEK İSTEDİM.

Hırs---Azim---Mücadele---Sabır---İstikrar
Formülü ile....
..................................

karatasof
21.12.2009, 11:40
Gökhan Ünal'ın Lugano ile itişmesi.Lugano ligimizin kasaplarından biri.Bir pozisyonda Gökhan'ın ayağına tırpanlamasına daldı.Gökhan bacağını kurtarabilmenin telaşıyla Lugano'ya çıkıştı.Bir anda fb'li üç futbolcu Lugano'nun yanında yerini alırken bizim takımdan hiç bir oyuncu Gökhan'ın yanında değildi.Hatta fb kalecisi Volkan bile orta sahaya kadar koşup geldi.Bizim hiç bir futbolcumuz orada değildi.Bu görüntü bile TS'un neden Şampiyon olamayacağının bir göstergesiydi bana göre.Takım arkadaşın gerekçesi ne olursa olsun 3-4 rakiple tek başına boğuşmak zorunda kalıyorsa o takımda RUH kalmamıştır,takımdaşlık kalmamıştır,arkadaşlık kalmamıştır.Bu ruh yapısına sahip futbolcularla başarı bekleyemezsin.Bunun başka bir izahı olamaz.

Mehmet Zeki
21.12.2009, 11:49
600 gundur derbi kazanamiyoruz. Allahtan buralar tatilde okula gitmiyorum.

Ama bu takim toparlanir. Bu takim toparlanmali!

LECOSSEEMRE
21.12.2009, 11:54
Orta sahada Birşey Yapamadık Adamlar daha Sıkı hazırlanmş Bazı Kısımlarda Koşmadık Bile Hakem Hatası Oldu ama Olmasada Yeniceğimizi düşünmüyordum..Gol kaçırdık ama adamlarında net pozisyonları var.Fener istedi ve aLdı.derbi maçları kazanamıyoruz.

OZDEN61
21.12.2009, 11:57
colman için de aynı yorumu yazdım. bizim taraftar hiç değişmez. hep anlık olaylara göre yorum yapar. sonrada en çok futbolu bilen olur. maça bakar ismi eleştirir, halbu ki kadroyu tümden eleştir , kadronun ve sistemin eleştirisini yap. ama yok şu dakkada şu oyuncu şunu yapsaydı, etseydi gibi yorumlarla iplerini çekerler. senelerdir çok şey değişti. ama taraftarın zihniyeti hiç değişmedi. takıma büyük zarar veriyor. bu zihniyet yüzünden devamlı hoca değiştiriyoruz, devamlı oyuncu değiştiriyoruz, devamlı yönetim değiştiriyoruz.

karatasof
21.12.2009, 11:57
Maç sonu hiç bir spor kanalını seyretmedim.Seyredecek moral kalmayan pek çokları gibi.
Ancak merak ettiğim iki pozisyon vardı,acaba onlar nasıl değerlendirildi.
İkiside Umut'un düşürüldüğü pozisyonlardı.
Birinde Lugano tarafındandı sanıyorum diğeri malum kaleci Volkan'ın.

Erbay
21.12.2009, 11:58
Gökhan Ünal'ın Lugano ile itişmesi.Lugano ligimizin kasaplarından biri.Bir pozisyonda Gökhan'ın ayağına tırpanlamasına daldı.Gökhan bacağını kurtarabilmenin telaşıyla Lugano'ya çıkıştı.Bir anda fb'li üç futbolcu Lugano'nun yanında yerini alırken bizim takımdan hiç bir oyuncu Gökhan'ın yanında değildi.Hatta fb kalecisi Volkan bile orta sahaya kadar koşup geldi.Bizim hiç bir futbolcumuz orada değildi.Bu görüntü bile TS'un neden Şampiyon olamayacağının bir göstergesiydi bana göre.Takım arkadaşın gerekçesi ne olursa olsun 3-4 rakiple tek başına boğuşmak zorunda kalıyorsa o takımda RUH kalmamıştır,takımdaşlık kalmamıştır,arkadaşlık kalmamıştır.Bu ruh yapısına sahip futbolcularla başarı bekleyemezsin.Bunun başka bir izahı olamaz.

Bence çok önemli bir konu.

Travelair
21.12.2009, 11:59
Kaleciye normal dediler

Napoli
21.12.2009, 11:59
Alexe Kafa Vurdurdular ya orda yuh dedim...Alexi Kitlersen fenere fark atardın... Buda bir teknik hatadır...

Neyse bu takımdan hiç birsey olmaz,Yendik yenildik sorun değil,zaten bılıyordum yenileceğimizi,kızdığım yan su Boyle bir yonetim ve acizlik olmaz

Başkan Ve saz Arkadasları İstifa!!!

Mesut
21.12.2009, 12:02
songun golde hatası çok büyük kararsız kalması golu getirdi alexle hava topuna çıkacakken baktı arkada guiza var ne alexle hava topuna çıkabildi nede guizaya yetişebildi

Travelair
21.12.2009, 12:03
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/96286_2_091220214637.jpg

http://www.maraton.com.tr/haberler/fenerbahce/96286/2/guiza-atti-fener-lider-kapatti.html

audilover
21.12.2009, 12:04
Maci objektif gozle izledikden sonra yan hakemin eyyamci oldugu apacik ortadaydi orada sizlerle hem fikirim macin basinda ofsayt diye kestigi pozizyonun affi yoktur ayni hakem Fenerbahce Denizlispor macinda devidin yaklasik bir metre iceri giren golunu veremedi halen nasil hakemlik yapiyor anlamis degilim.Yan hakem cok kotuydu bu kesin ancak macla ilgilide bir kac seyi gozden kacirmamak lazim

1 Trabzonspor hic olmadigi kadar mucadeleden yoksun bir mac cikardi kendilerine yakisan futbolu oynamadilar.
2 Trabzonsporda defans hatti mac boyunca uyudu sanliydilar Fener forvetlerinin beceriksizliginden fazla gol olmadi.
3 Trabzonspor da ust duzey futbolcular yok hem ust duzey olmayip hemde mucadele etmezsen rakibinde bu ligin uc buyuklerinden bir tane boyle araya sikistirir maci kazanir gider.
4 Macda 5 dk uzatma var Trabzon takimi ileriye gidemiyor bunun aciklamasi yok bir takim kotu oynayabilir formsuz olabilir ama kotu mucadele edemez.
5 Fener takimi diger maclara oranla daha cok mucadele etti belki ilk yarida maci kopartabilirdi ama forvet hatti dokuldugu icin yakaladiklari posisyonlarin sadece birini degerlendirdiler.
6 Takimin kapasitesi belli gercekten bu ligde zirveye oynamak istiyorsa bu takima gercekten lider ozellikli ve kaliteli bir kac topcu alinmalidir

iso_4939
21.12.2009, 12:04
mactan once baskanımızın acıklaması hakemlere guvenıyormus .gördun dımı baskan sen boyle hakemlere guven.aslında ben sana bıle guvenmıyorum...boyle pısırık korkak bır yonetımde ıstemıyorum..gel artık m.ali yılmaz senı beklıyoruz...

Travelair
21.12.2009, 12:06
Daum:

Bugün çok güçlü bir Trabzonspor takımı gördük. İyi oynadık, güzel bir maçtı. Eminim Trabzonspor sezonun ikinci yarısında iyi futbol oynayıp istediği yere gelecektir. Şenol Güneş, gerçekten bu şehir ve yöreye umut veren bir insan. Bu yöre, bu şehir gerçekten Şenol Güneş ile gurur duymalı.

maraton.com.tr

karatasof
21.12.2009, 12:07
Kaleciye normal dediler

Eh kaleciye normal dedikten sonra diğerini hiç sormayayım o halde.
Demek fb kalecisi olursanız rakip oyuncuya bodoslamadan indirebilirsiniz.
Bu normal oluyor.Topla alakanız olup olmamasının da hiç bir önemi olmuyor.
Helal Sana Azize.
Ne güzel eğitmişsin itlerini.
Bir gürledin hemen iki haftada görevlerini yerine getirmekte diğerlerinin eksikğini gideriverdi mevcutları.
Geçen hafta olan golü vermedi biri,
bu hafta gol almasına bile müsede etmedi diğeri.
Acaba bizim Sadri'yi de yanına lıp eğitsen bi parça,çok şey mi istemiş oluruz senden.
Hani senin maçların için değil.
Sana faydası olabilecek maçlarda rakibi yenmemizi istediğinde bu adamları görevlendiremezmisin?

winner
21.12.2009, 12:09
Şu anda ntvspor da spor servisi programında hakemin yumruk teşebbüsünü haklı gösteren yorumlar yapılıyor. Sanki ilk defa bir hakame maç sonu tepki gösterildi.İstanbul takımlarının yöneticileri maç sonu ana avrat küfür edip, yumruk sallarken sesleri çıkmaz ama şimdi bir hakemin yumruk teşebbüsü görmezden geliniyor ve şu ifade kullanıldı "hakeme nasıl maç yönetiyorsun diye sorarsan o da tepki gösteririr"

tepki için sporservisi@ntvspor.net

lazkopatfaroz
21.12.2009, 12:09
kaliteli oyunu çevirebilecek transferler şartttt

Berk
21.12.2009, 12:11
25 yıldır şampiyon olamamış bir takım,

618 gündür rakiplerini yenememiş bir takım,

A.Aker'i hınca hınc doldurmuş cefakarlar,

Maçtan sonra başı önde evlerine dönen kalbi kırıklar.

2 gün sonra tam 3 aylık olacak olan, agu ları arka arkaya sıralayan, yüzünde gülücükler açmaya başlayan yavrumu bile dün akşam kucağıma almak gelmedi içimden.

İçime oturan taş o kadar ağır ki, koltuktan kalkmak bile gelmedi içimden, gece ikiye kadar boş boş saçma sapan ibo şov falan izledim.(maç hakkında konuşma geçmediği için)

Kulübün ve bizlerin durumu bundan daha iyi özetlenemezdi.Yeter çektiklerimiz!Hayal kırıklıklarının sonu ne zaman gelecek?Bu takım bir kritik maç sonrası bizi ne zaman mutlu edecek yada mutlu edebilecek mi?Artık Trabzonspor'un tüm haftamı felç etmesinden sıkıldım, hem de çok.Her gün beş karış suratla dolaşıp rakip taraftarların karşıma geçip sırıtmalarından sıkıldım.Yeter yahu biz de insanız.Bir futbol kulübü taraftarına bu kadar eziyet çektirmez, çektirmemeli.Yönetiminden futbolcusuna herkes aklını başına alacak.Hevesli olmayan defolup gitsin.

pazarkapılı
21.12.2009, 12:15
herzaman ki trabzonu izledigmizi düsünüyorum(sezon acısından)....farklı degildi bi önceki maclardan tek farkı fenerbahceeyle oynamasıydı...yani biz aynı bizdik rakip disliydi okadar...bence alınana maglubiyet iki acıdan olumlu nitelendirilebilir....ilki;sapiyonluk kelimesinden kurtulmamız...ikincisi ilkine baglı olarak insanların bazı gercekleri görerek takımı teknik ve yönetimsel anlamda dogru yola sürüklemesi diye düsünülebilir...
zira;sampiyonluk kelimesini telafuzu bile senelerin ucup gitmesine dogru bir rol modelin yapılanmanın bulunmasına engel teskil etmekteydi...bence bu saatten sonra yapılacak en iyi iş kadrodaki hedefe uygun olmayan oyuncularla yolların ayrılmasıdır...tabi hedeflerini belli etmeli ve bunu bizlerle paylasmalıdırlar...evet yönetimin bekası bu olmayabilir ama klubun bekaası budur buna emin olun...

iso_4939
bu yonetımın ıstıfasını sabırsızlıkla beklıyorum ınş.en yakın zamanda olacak....trabzonspor,a paralı,hırslı,takımını gercekten seven ve her alanda savunacak bır yonetım lazım.....korkak pısırık her alanda bızı üzen ve serefsızlere muhtac bırakan bır yonetım asla asla asla ıstemıyoruz...

Soytürk
artık bu maçı konuşmanın hiç bir anlamı yok zaten kimin umrundaki bizim konulştukalrımız!

magicyattara
21.12.2009, 12:18
Maçtan önce BMN'nin anasayfası neydi:"Bu maçta Hakemi de yeneceksiniz çocuklar"
Bizim çocuklar bu işi beceremedi.

Şimdi istanbul medyası istediğini yazar,biz de okuyup sinirleniriz.
Her zaman yaptığımız gibi..

Erdal DİLEK
21.12.2009, 12:21
sahada kaybolmayan futbolcu istiyoruz. .

Nizam
21.12.2009, 12:26
sahada kaybolmayan futbolcu istiyoruz. .

Evine Dön CoLman .. !!!

LECOSSEEMRE
21.12.2009, 12:30
Hakemin Hatası var Ama Elinizi Vicdanınıza Koyununuz..
Futbolcular bu maçta gereğini yapamadı istek Yoktu İyi Oynadığımız söylenemez.Sahada Yürüyen Futbolcular Çok Vardı ve sonucta yenildik.

Yağızhan Sağnak
21.12.2009, 12:44
Aciz yönetim, aciz yönetiliş...

komen61
21.12.2009, 12:48
sabır sabır ya sabır dedim... o kutsal formayı giyiyorlar her koşulda sahip çıkıp destek vermek gerekir dedim ama buraya kadar. bence takımdaki en büyük sorun forvetler.umut ve gökhan bir takımı şampiyonluğa taşıyacak kalitede futbolcu değiller ikisi de son derece beceriksiz, top kontrolleri sıfır ve son vuruşları da çok kötü.ikisini de devre arasında göndermeli,fatih tekke ve bir kaliteli forvet alınmalı (tercihim yabancı her ne kadar devre arasında şartlar zor olsa da...) herşeye rağmen çarşamba günü g.saray maçında tribündeyiz biz yine hep destek tam destek diyelim... :)

S.DEMİRCİ
21.12.2009, 12:51
kötü oynadık,koşmadık falan filan..
ne olursa olsun..
iyi bir forvet ve üst düzey bir stoperimiz olsaydı yine bu maçı kazanırdık..

tonyalı Aydın
21.12.2009, 13:18
bu macı kaybetişimizin 3nedeni var.1 hakemler macın başında önündeki pozisyonda ofsayt varmış diye gösteren bir yan hakem ve yine aynı yan hakem 2.yarı semihin eliyle topu aldığını görmemezlikten gelen bir yan hakem ve orta hakem.demekki aziz yıldırımın ağlamaları işe yaratı.2.şenol güneş maalesef şenol güneş bütün final maçlarını kaybetti.gerek türkiyede gerekse korede.3.2 senede trabzonsporu 100 trilyon borca sokan ve trabzonsporun haklarını savunamayan bir yönetim.şu maçı fener kaybetseydi.ve bizim gibi ofsayt olmayan bir gol ofsayt diye kesilseydi.şimdi kıyamet kopmuştu.aziz yıldırıma yalakalık yabacağına bu yönetim kendi çıkarlarını değil trabzonsporun çıkarlarını düşünmeliydi.nasıl aziz yıldırım bu federasyona ve hakemlere tavrını koyuyorsa sende koyacaksın.şu mahmut aksu efendide çıkıp televizyonlarda ağlayaçağına o hakemin gözüne o yumruğu indirmesi gerekiyordu ki pozisyonları daha iyi görsün.ytabzonsporun sahibsiz olmadığını öğrensin.istanbul takımları hakemlerin soyunma odalarını basıyor,hakem dövüyorlar.onlara birşey olmuyor.ama burada olunca kıyamet kopuyor.keşke bizim ki vursaydıta kıyamet kopsaydı.bizi rezil etmeseydi...

only ts
21.12.2009, 13:39
adam gibi bir forvetimiz olsaydı dünkü maçta fark atmıştık.. umutla gökhanla bu iş yürümüyor arkadaş yürümüyorrrrrrrrrrrr yeter artıkkk hep aynı hüsran neden hep üzülen biz oluyoruz nedennnn ??????

Murat Erdem
21.12.2009, 13:50
Bir zamanlar, A.Aker'in adı vardı.

A.Aker'de mağlubiyet kabul edilemezdi.

Taş taş üstünde kalmaz,

Hoca gider,

Yönetim değişirdi.

Şimdi bakıyorum,

Daha ilk devre de 3 iç saha yenilgisi var.

A.Aker'e bakıyorum maçtan sonra,

Rakip alkışlarla uğurlanıyor, futbolcular forma değiştirme derdinde sırıtıyorlar.

Biz bu değiliz, bizim aslımız, var oluşuşumuz temel karakteri bu muydu ?

''Kale yıkılırsa, içten yıkılırmış''

Yıllarca kahpe basının empoze uğraşısı neticesini aldı.

Asi ruhumuzu körelttiler,

Kalemizi yıktılar.

evrents
21.12.2009, 13:52
biz 500 tanede hoca getirsek bu hakemler gitmedikten sonra feneri yenemeyiz!!! çok açık ve net volkan ne diyor her sene gelip yenip gidiyoruz işte bu kadar helal olsun

Ahmet KESKİN
21.12.2009, 13:55
mac yorumum:

bu mac en cok begendiğim colman yüzünden gitti adam hiç top yapamadı hepsi hatalıydı muhtemelen senol hoca oyun sistemini colmanın üzerine kurmuşki ona uzun süre tahanmül etti ceyhunun girmesiyle daha iyihale geldik malesef o zmanda hakem ve fenerli liboşlar oyunu sogutarak macı bitirdiler ..

Samet Yildirim
Kanatlari iyi kapattik fakat orta sahada selcuk tek kaldi colman okadar kötü olunca alex de cilit atti...

Ceyhun-Tjikuzu birisi selcukun yanina yerlestirilmeli zor maclarda colmanla olmaz bu is...Ceyhun u koyarim ben olsam...

BiZe HeR YeR 61
Bir zamanlar, A.Aker'in adı vardı.

A.Aker'de mağlubiyet kabul edilemezdi.

Taş taş üstünde kalmaz,

Hoca gider,

Yönetim değişirdi.

Şimdi bakıyorum,

Daha ilk devre de 3 iç saha yenilgisi var.

A.Aker'e bakıyorum maçtan sonra,

Rakip alkışlarla uğurlanıyor, futbolcular forma değiştirme derdinde sırıtıyorlar.

Biz bu değiliz, bizim aslımız, var oluşuşumuz temel karakteri bu muydu ?

''Kale yıkılırsa, içten yıkılırmış''

Yıllarca kahpe basının empoze uğraşısı neticesini aldı.

Asi ruhumuzu körelttiler,

Kalemizi yıktılar.
O eskindendi abi artık cok centilmen olduk...!

Ahmet KESKİN
21.12.2009, 13:58
colman resöen yürüyordu yaaa

Mehmet Zeki
21.12.2009, 13:58
Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe'ye sahasında 1-0 yenilen Trabzonspor'da, karşılaşmanın hakemi Bülent Yıldırım ve yardımcılarının yönetimine tepki sürüyor.

Kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu yaptığı açıklamada, maçtan önce hakem konusunun gündeme geldiğini belirterek, ''Biz hakem hatalarının gündeme geldiği bir maç değil, oynanan futbolun, neticenin ve futbolcu performansının konuşulduğu bir maç olmasını istediğimizi söylemiştik'' dedi.

Kendilerine hakem konusunda maç öncesi uyarılar geldiğini ifade eden Hacısalihoğlu, ''Maalesef bu şüpheleri doğru çıkarttı. Buradaki kararları hata olarak değerlendirmek çok zor, çok iyi niyetli yaklaşım olur. 3,5 metre ofsayt olmayan pozisyonda yanlış karar vermenin adının hata olmaması lazım. Tahmin ediyorum ki bundan Merkez Hakem Komitesi de rahatsızdır. Birçok spor kamuoyu da rahatsızdır. Ancak bu yıl bunlar çok oluyor. Her takımı da rahatsız ediyor'' ifadelerini kullandı.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20091221/hakem_hakkinda_sok_aciklama.html?ref=flas

Mustafa Ayazoğlu
21.12.2009, 14:00
Takımın net pozisyonu yok kalite ortada yenilgi normal. Kadroda yenilik gerek.

Ofsayt art niyetti. Geçen yıl kaybedilen Bursa maçında ki gibi.

Yağızhan Sağnak
21.12.2009, 14:00
colman resöen yürüyordu yaaa
Diğerleri koştu da ne oldu?

metinbay61
21.12.2009, 14:01
süper bi konuya değinmişsin...bunu eski bir futbolcudan dinşemiştim...hakem kart bile gösteremez derdi böyle durumlarda...

Nizam
21.12.2009, 14:02
Diğerleri koştu da ne oldu?

Colman Koşmadı Bir Kişi eksik Oynadık .. Ötesi Varmı ?

evrents
21.12.2009, 14:03
şerefsizler sitelerinde ne yazdılar.şu antu.com da kolbastı aut.fenerbastı in.bende diyorumki yalak azizin uşakları in.sadri aut.
O bişe değil facebook'dan da trabzona küfürlü birşey paylaşmışlar burada söylenmiycek birşey ama neyse onların kendi ayıpları

furky
21.12.2009, 14:04
Fatih Tekke gelsin 2. yarıya iyi baslayalım....

Mustafa Ayazoğlu
21.12.2009, 14:05

Colman & Alanzinho

Bera Algün
21.12.2009, 14:07
Fatih Tekke gelsin 2. yarıya iyi baslayalım....

fatih meselesi değil bu bir gol yiyince dağılıp gidiyorlar biraz hırs olmalı 1-2 hafta şenol hocanın gözüne girelim diye oynadılar o kadarla kaldı

Selim Turan
21.12.2009, 14:09
Maç öncesi arkadaşlan bakıyoruz. Etrafa bir heyecan hakim heryere... Cadde başındaki dönerciden yayılan kazım koyuncu'nun uy aha şarkısı şehrin derinliklerinde kayboluyor. Herkes stadyuma gitme telaşında. Yollar nispeten boş araçlar bulunan her köşe başına her sokağa çekilmiş heryer otopark olmuş. Belli oluyor memeleketimin her santimetresinde Trabzonspor'umun büyük bir maça çıktığı...

O an şöyle düşünüyorum. 96'da da aşağı yukarı buna benzer bir tablo vardı (kat be kat yüksek ) Ve fener bizi yenip şampiyonluğu elimizden almıştı. İçimden geçiriyorum yine ya beraberlik ya yenilgi diye... Malesef öyle oluyor.

Suç taraftardamı veya şehrin büyüsünde atmosferindemi... Kesinlikle hayır... Suç bu şehrin ağa babalarında, ensesi kalınlarında. Bir türlü Trabzonspor çevresinde bütünlük sergileyemeyen çevrelerde. Bu takım hep bu çevrelerin çıkar savaşları arasında kaldı. Yönetimsel yanlışlar hep bu taraftarın üzülmesine yol açtı. Halbuki işlerin iyi gittiği dönemlerde amatör ruhun hakim olduğu zamanlarda bu takım hakemi federasyonu da bertaraf edip şampiyon oluyordu. O zaman insanımızın hakemi federasyonu suçlamasıda gerekmiyordu.

Adem Erdoğan
21.12.2009, 14:12
Colman & Alanzinho

Alanzinho'dan sihirbazlıkmı bekliyorsunuz; iki hafta üstün performans göstermeyegörsün bir futbolcu, her maç aynı performansı bekliyosunuz; adam 2 tane şut çekti kaleye bir pozisyonu ofsayt diye kesildi.

champions
21.12.2009, 14:15
Trabzonspor'un son 13 yılını özetleyen satırlar M. Akif'ten;

“Geçmişten adam hisse kaparmış... Ne masal şey!
Beş bin senelik kıssa, yarım hisse mi verdi?
‘Tarih’ i ‘Tekerrür’ diye tarif ediyorlar;
Hiç ibret alınsaydı tekerrür mü ederdi?”

Uluç
21.12.2009, 14:26
Güzel oynadık.. Colman'ın biraz kendine gelmesi lazım ve golcü şart...

Mehmet Zeki
21.12.2009, 14:30
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/21_12_2009-7U4G.jpg

tuncay1984
21.12.2009, 14:31
Hüseyin Fidan ananin 347 kere ellerinden öpüyorum

anth
21.12.2009, 14:34

Colman oyunda kaldığı süre içinde en çok koşan futbolcularımızdan... Bilip bilmeden yazmayın... Kötü oynadı dersen sana katılırım.

Murat Erdem
21.12.2009, 14:41
Sahaya çıkan futbolcularımız(beyfendilerimiz) o kadar yüreksiz ve umursamazdı ki, ikinci devre FB defansının Colmana ikram ettiği pozisyon dışında, gol pozisyonumuz olmadı. Kaleyi bulan şut sayımız 0 (sıfır)
Aldıkları paralar zehir zıkkım olsun onlara.

leavemealone
21.12.2009, 14:42
Fidanmisin nesin al o bayragi münasip bir yerine monte et . Serefsiz onursuz insan .

Emirhan Makul
21.12.2009, 14:42
Suç taraftardamı veya şehrin büyüsünde atmosferindemi... Kesinlikle hayır... Suç bu şehrin ağa babalarında, ensesi kalınlarında. Bir türlü Trabzonspor çevresinde bütünlük sergileyemeyen çevrelerde. Bu takım hep bu çevrelerin çıkar savaşları arasında kaldı. Yönetimsel yanlışlar hep bu taraftarın üzülmesine yol açtı. Halbuki işlerin iyi gittiği dönemlerde amatör ruhun hakim olduğu zamanlarda bu takım hakemi federasyonu da bertaraf edip şampiyon oluyordu. O zaman insanımızın hakemi federasyonu suçlamasıda gerekmiyordu.

Ve insanların bu pis doğası değişmediği müddetçe hiç bir zaman mutlu olamayacağız Trabzon'da ki Bencil insanlar yüzünden Ağlayacağız,Üzüleceğiz,Öleceğiz. Onlar ise aldığı mevkilerle övünüp paralarını sayacaklar.

Dönülmez bir yol bu sonu bataklık olan yol boyunca hiç gülünmeyen !

BAHADIR33
21.12.2009, 14:43
Hüseyin fidan'ı hatıra ormanımıza dikmek lazım.

Semih
21.12.2009, 14:43
Futbolcularımız maçtan çok 17. yüz yılda bir baloya çıkmış gibiydiler.
Hele Colman'a smokin ne de yakışırdı bu maçta.
Alanzinho'ya yada.
Belki de Egemen'e...

Çaresizlik ne acı.
Allah kimseye yaşatmasın.

tsk61_24
21.12.2009, 14:45
Dün çok sinirli oldugumdan yazamadim ama sunu belirtmek isterim ki Colman iyi bir dayak yemeli yahu adam biraz kosar da bu ne yaw yok bilmem fener beni milli eder lan ..... sen önce feneri düsünecegine milli takimi düsünecegine biraz top kosturdugun takimi ve taraftari düsün. Ben bu adami hiç gözüm tutmadi devamli diyordum en iyi oynadigi maçlardan sonra bile bu adami kritike yapardim çünkü bu adamin ruhu yok yahu topu alir 2-3 metre kosar ve tak diye topu kayip eder yahu insan topun pesine gider almak için. Bu top kayiplari bizi yakti kül etti orta sahanin ortasi ve forvet diye bir sey yok TS'de acil fatih tekke ve bir 10 numara lazim TS'e. Senol hoca bunu fark etti hemen talimat verdi. Takim dün kostu da kostu helal olsun Song, Serkan, Gabriç, Selçuk, Alanzinho'ya adamlar en azindan kostu ter döktü ama ne yapsinlar önde Saban Umut ' la. Ben onu bunu bilmem o Colman'a iyi bir ceza verilmeli hemde para cezasi belli adam paraya düskün ki oynamiyo onu ancak para cezasi aklini basina getirir.

Anıl C
21.12.2009, 14:49
boyle yetersiz kadro olduğu sürece elin oğlu gelir bizden 3 puanı alır bizde kısır döngü içinde birbirimizi yeriz, günah keçisi ararız.
bu işin ötesi yok bizde.

EmrahYalçınalp
21.12.2009, 14:50
Yahu şunları yazmışım ama sahada formayı görünce ben bile "yeneceğiz" demiştim kendi kendime :(

Hep kandırıyoruz kendimizi...

Kesin olan birşey var, maçı biz daha çok isteyeceğiz. Ama galip gelmemiz için birden fazla şeyin olması gerekli...

Bu noktada belirleyici olacak olan şey Colman ve Alan'ın performansları. Onlar kötü olurlarsa sadece isteriz işte... Onlar iyi olurlarsa da iyi olurz, o kesin.

Sonra, sıraya yakalayınca atma durumu gelecek, ki en çok canımızın yandığı şey de bu olacak gibi. "Ama çok koşuyor" diye federasyona dilekçe verip Umut'a bu maç için bir gol yazdırabilirsek ne güzel, yoksa yine durum zorlaşacak. Eğer genelde olduğu gibi yakalar ve atamazsak, genelde olduğu gibi yer ve yeniliriz diyorum. Bence beraberlik ihtimali olmayan bir maç. Gönlüm kazanmamızı istiyor ama bence önce 2, sonra 1. Tabi bunu söylerken maç sonunda bjk maçında olduğu gibi "ezdik ama yenildik" türü yazıları görme ihtimalimizi de hesaba kattığımı belirtmek isterim. Umut'un kaval kemiği şansı, Colman, Alan ve diğer sürpriz skorerlerin etkisi maçı bize çevirebilir. Sadece Tekke'nin işe az yarayan sol bacağı bizde olsa önce 1 sonra 2 derdim. Ama şu an için bence kaybetme ihtimalimizin kazanma ihtimalinden yüksek olduğu bir maç. Ama ihtimaller arasındaki fark büyük değil bence.

Umarım kazanırız.

Hekimoğlu
21.12.2009, 14:53
Bu mağlubiyeti haketmedik ,yediğimiz golde Selçuk pozisyonda uyuyor Song yerini kaybediyor Egemen Guiza'yı durduramıyor Onur topa uzanmıyor hatalar silsilesi saçma bir gol yiyoruz ve yeniliyoruz.

Koray
21.12.2009, 14:53

Diğer fidanlar bu Hüseyin fidan'ının yanında tutmaz kurur giderler...

asimetrik
21.12.2009, 14:56
Şuraya saçma sapan resimler koymayın lütfen. Neye hizmet ediyorsunuz. İsteyen gitsin istediği yerden baksın.

asimetrik
21.12.2009, 14:58
Bir golcü ve bir stoper şimdilik yeter bize. Ceyhun ve Onur artık direk oynasın.

tuncay1984
21.12.2009, 15:01
size kim diyo giirin adamlarin sitesine sonra kendilerini bi bo... zannediyolar

28TS61
21.12.2009, 15:07
nihat ozdemir: Biz hakemler hakkinda hic konusmuyoruz!

daha yoruma gerek varmi ki

Ayhan Yüksek
21.12.2009, 15:10
Dün akşam sırf yorum okudum,çok sinirliydim yazsam hoş olmayacaktı,kendimi kasmaktan germekten bitap düşmüştüm zaten maç sonrası,diyecek pek bişeyde yok aslında,geleneği devam ettirdik,stratejik maç alamama,ezikleri yenememe geleneğimizi,üzülüyorum neden böyleyiz, fb ye tonla pozisyona girdi gol attı bizden önceki 4 takım ama biz golde atamadık çokta pozisyona giremedik,neden fb maçlarında bukadar ürkek çekingen bizim futbolcularımız,sonuçta ayağımıza gelen fırsatı elimizin tersiyle ittik birkez daha,3 eziğede yenildik,şunu iyi biliyorum bu ezikler yenillip biz yendikçe, zaman zaman puan farkı bayağı azalacak ve biz yine ümitleneceğiz ama ben inanmıyorum artık, kendi işimizi kendimiz görmedikten sonra şampiyonluk falan hikaye,onları yenip bu farkı kapatmadıkça ya da onlara fark atmadıkça hep kaçıracağız treni bi şekilde.

macuka
21.12.2009, 15:12
Trabzonspor un gucu bu kadar iste... 3 buyuk takim oyunculari kaybettikleri puanlari hep siradan anadolu takimlarina kaybediyor fakat bize kaybetmiyorlar, cunku bizi onemsiyorlar ve maca konsantre oluyorlar. O zaman da bizim takimin defolari ortaya cikiyor, rakip hem konsantre hemde bizden kumasi daha kaliteli olunca, olan oluyor ve HER ZAMAN yeniliyoruz. Senol Hoca ya en az 2-3 sene lazim bu takimi adam edebilmek icin...
Ne yazik ki Kumasimiz bu kadar...
Umarim ilk 4 e girebiliriz..

Orhan Aydın
21.12.2009, 15:15

Bizim yönetici hatalar oldu ama herkese oluyor derse o adam da maytap geçer böyle.

Özkan
21.12.2009, 15:25
Şenol Efendi, sen nasıl bir Trabzonsporlusun? Hiç mi maç konuşması yapmadın bu adamlara? Denizli maçında daha motiveydi futbolcular.

Fikstürde ilk baktığımız maç fener maçıdır ve bu maçta apayrı bir motivasyon bekleriz. Feneri yenmeden Barcelona gibi 6 kupa alsanız da bir halta yaramaz.

erdo6
21.12.2009, 15:28
hakem fenerli ,alex'in sarı kart görmesi bile fenerbahçelilerin isteği ile oldu adam noel kutlasın diye bank asya maçına çıkmadan erkenden ülkesine gönderiliyor.hersene alex bunu yapıyor.

Başlı başına fenerlilerin oyununa geldik, azizyıldırım tüm federasyonu tehdit ediyor biz gol bile atsaydık maçı yine fener alacaktı

Külünkoğlu
21.12.2009, 15:32
Şenol Efendi, sen nasıl bir Trabzonsporlusun?
Sence nasıl Trabzonsporludur ?
Trabzonspor'un aldığı 26 kupanın 24'ünde onun birebir katkısı var. Ulusal anlamda en başarılı teknik adam. Bu işin ilmini okumuş nadir spor adamlarından biri sence nasıl Trabzonsporlu olabilir ? saçmalıyorsunuz belki saçmalamak da istiyorsunuz tamam. Ama herşeyin bir sınırı var.

Özkan
21.12.2009, 15:43
Sence nasıl Trabzonsporludur ?
Trabzonspor'un aldığı 26 kupanın 24'ünde onun birebir katkısı var. Ulusal anlamda en başarılı teknik adam. Bu işin ilmini okumuş nadir spor adamlarından biri sence nasıl Trabzonsporlu olabilir ? saçmalıyorsunuz belki saçmalamak da istiyorsunuz tamam. Ama herşeyin bir sınırı var.Metin abi, cımbızla bir cümleyi çekip beni eleştirmenizi yadırgadım.

Adem Erdoğan
21.12.2009, 15:56
Şenol Efendi, sen nasıl bir Trabzonsporlusun? Hiç mi maç konuşması yapmadın bu adamlara? Denizli maçında daha motiveydi futbolcular.

Fikstürde ilk baktığımız maç fener maçıdır ve bu maçta apayrı bir motivasyon bekleriz. Feneri yenmeden Barcelona gibi 6 kupa alsanız da bir halta yaramaz.

Murat 131'e uçak yakıtı koysan ne olur.

Ali Tunahan Güllü
21.12.2009, 15:58

İşte böyle adiler var..

BAHADIR33
21.12.2009, 15:59
Murat 131'e uçak yakıtı koysan ne olur.
Gitt olur...

Murat Erdem
21.12.2009, 15:59
Belki bana katılmayacaksınız ama,
Şu 61.dakika şovunun tadı kaçtı artık.
Dün akşam 0-1 mağlubuz, sahada memur havasında ruhsuzca gezinen futbolcularımız var, dk.61 oldu hobaaa !!!
Ulan, n'oluyor ? galipmiyiz, rakibi eziyormuyuz.
Sahada takılan futbolcularımızda, bakıyor ruhsuzluklarını takan yok, üstüne 61 dk oldu diye millet sevindirik oluyor.
Devam ediyorlar, çevir kazı yanmasın hesabı.
Çok iğreti oluyor, alay konusu oluyor artık.

nakzo
21.12.2009, 16:03
Biz ancak boş konuşuyoruz. Maçtan önce çoğunluk galibiyete kesin gözle bakıyordu ne oldu?İlk olrak bir gerçeği kabul etmemiz gerekiyor hemde en başından...Bizim kadromuz vasatında altında ,bu kadroya adam gibi adamlar alınmadığı sürece biz hiçbir büyük maçı kazanamayacağız. Ayrıca çarşambada Gs bizi yine rahat yenecek. Bunun hocayla ,hakemle ,taraftarla alakası yok; ne oldu gelmedimi taraftar maça? Geldide ne oldu? Sahadaki rezaleti izledi fenerli köpeklerin sevincini gördü vede başı önde evinin yolunu tuttu. Şenol hocayada kimse laf etmesin. Tıpkı brosun suçu olmadığı gibi onunda bu rezillikte vede bundan sonra sezon sonuna kadar yaşayacağımız rezilliklerde hiçbir suçu bulunmayacaktır. Mahalle kadrosundan şampiyonluk beklersen böyle kepaze ve rezil olursun cümle ağleme!!!!

demir
21.12.2009, 16:03
yine aynı oyunlara geldikk...! bizi artık cok ıyı cozdulerde bız kendımızı cozemedık..! daha 3 hafta oncesınden takımı baskı altına almaya basladı baskan ve yardımcıları neymıs yenılırsek sampıyonlukdan koparmısız ?? bu lıgdemı ?? suan bu lıgde oyle bır futbol varkı matematıksel olarak kasımpaşa bile sampıyon olabılır ??? ama yok bız ılla baskı altına alacagız ? hakem fıyaskosuna zaten soyleyecek sozum yok ama fenerbahcenın bızden ustun oynadı gercegını budurum ortadan kaldırmaz ?? yanii ikinci yarıya adam gibi orta saha ve forvet alırsak bu takım anca canlanır kondısyonları bızden ıyıydı fenerbahcenın haa bırde unutmadan su barıs memısı artık yollayın karadenıze

Doğan Şahin
21.12.2009, 16:05
Belki bana katılmayacaksınız ama,
Şu 61.dakika şovunun tadı kaçtı artık.
Dün akşam 0-1 mağlubuz, sahada memur havasında ruhsuzca gezinen futbolcularımız var, dk.61 oldu hobaaa !!!
Ulan, n'oluyor ? galipmiyiz, rakibi eziyormuyuz.
Sahada takılan futbolcularımızda, bakıyor ruhsuzluklarını takan yok, üstüne 61 dk oldu diye millet sevindirik oluyor.
Devam ediyorlar, çevir kazı yanmasın hesabı.
Çok iğreti oluyor, alay konusu oluyor artık.

Niye katılmayalım. Koreografi sayfasında sabah aynı konuya ben de değinmiştim :

Arkadaşlar hevesinizi kırmak için daha önce dile getirmedim ve dikkat ederseniz bu başlığa hiç yazı yazmadım ama tribünlerde güzel şeyler sergilenmesi prestij dışında(o da gösterirlerse) bize birşey katmıyor.

Hatta ne yazık ki 61. dakika şovları ve bu gösteri gibi şovlar her ne kadar bizlere güzel gelsede maç öncesi laylaylom havası estiriyor ve tribünlerimizi cehennem havasından çıkartıp bayram havasına sokuyor ki; rakip kormak ne kelime hevese geliyor ve atmosfer dolayısı ile içlerinde oynama hissi uyanıyor.

Acilen daha etkili yöntemler bulup Avni Aker'i cehenneme çevirecek birşeyler bulmalıyız.
Bu gibi aktivitelere ise şampiyon olunca devam ederiz.

Düşünüyorum da eskiden maçtan birkaç gün önce gelseler bile sabaha kadar davullarla uyutmazdık rakipleri. Sahaya çıktıklarında ayakları titrerdi sahaya gireceğiz diye.
Sahaya girmeyelim ama şimdi bunların muadili önlemler almalıyız ki eski cehennemin ateşini çıra veya fırtına ile canlandıralım.

Avni Aker'e ve Trabzon'a gelen rakipler geldiğine geleceğine pişman olsun.

Havaalanı pistinde rakipler gelmeden önce icraatler yapıp inişlerini mi zorlaştırırız veya geldiklerinde trafik yapıp maça seyircilerimizin arasından son dakika da zorukla gelmelerini mi sağlarız bilemem ama birşey yapma zamanının gelip geçtiği kesin.

Yoksa kendi evimizde sol tarafımıza yumruk yer, "bari aparkat vurmayın lütfen" der dururuz.

İsa
21.12.2009, 16:07
Dün akşamki maçın tekrarını izlediğimde sahada ruhsuzlar topluluğu görmedim.Gerçekten mücadele eden bir takımımız vardı.Ama büyük maç kazancak tecrübe ve konsantrasyon takım olarak sahip olamadığımız iki özellik.Oyuncu özellikleri açısından çok fazla eksiğimiz var.Bundan sonra transfer yapılırken çok dikkatli olunmalı.

Bahattin Aydın
21.12.2009, 16:10
Biz alıştık her febe maçında hakem hatalarına,yanlı kararlara ama ne var ki anlaşılan bizim futbolcularımız alışamamışlar daha

Samet Yildirim
21.12.2009, 16:11
Büyük Mac adi üzerinde Büyük Golcularla kazanilir...Büyük golcusu olmayan takim bir yere kadar gelir sonra tökezler..

Ali Tunahan Güllü
21.12.2009, 16:12
Başkanımız Sadri Şener Fenerbahçe maçında yaşananlarla ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Şener, açıklamasında maçın hakemlerinin verdikleri veya vermedikleri kararlarla sonuca etkide bulunduklarını belirterek, şunları söyledi:

“Karşılaşmanın hakemi Bülent Yıldırım ve özellikle yardımcısı Hüseyin Fidan oyun boyunca adeta sadece Fenerbahçe’nin haklarını koruyan bir yaklaşım sergileyerek, maçın sonucunun belirlenmesinde önemli rol oynamışlardır. Karşılaşmanın 6. dakikasında Alanzinho’nun gole giderken ofsayt bayrağıyla durdurulmasının doğru bir karar olmadığı taraflı tarafsız tüm spor yorumculularınca kabul edildiği gibi ekran görüntüleriyle de apaçık gözler önüne serilmiştir. Yine Semih’in oyunun ikinci yarısında ceza sahası içinde topu elle düzeltmesine kayıtsız kalınması, hakemlerin bakış açılarıyla ilgili en temel mesajları içermektedir. Birinci pozisyonda atağımızı kesen bu anlayış, diğerinde rakibin hücumunu devam ettirmiş ve aleyhimize ortak bir tavır olarak ön plana çıkmıştır.

Trabzonspor Kulübü olarak niyetimiz elbette Fenerbahçe’nin galibiyetini gölgelemek değildir. Ancak özellikle iki sezondur takımımızın ligin kırılma noktalarında atacağı adımların hakem hatalarına takılması ister istemez bizlerin de olumsuz düşüncelere yönelmemize neden olmaktadır. Kulübümüze karşı art niyetli yaklaşımların olabileceği düşüncesini çağrıştıran bu uygulamaların devam etmesi halinde Trabzonspor Kulübü’nün ve camiasının sesini daha da yükselterek çıkaracağı açıktır. Bu tarz haksızlıklara karşı gösterilen tepkilerin düzeyini ve etkisini merak edenler yakın tarihimizde yaşanan gelişmeleri araştırabilirler. Bizler yönetim olarak her şeye rağmen takımımızın ligin ikinci yarısında seviyesini daha da yükselterek tekrar istikrarlı bir sonuç devamlılığına ulaşacağına inanıyoruz. Ancak buradaki en önemli şartlardan biri de Türk futbolundaki yarışın adil oyun felsefesine uygun halde devam etmesine bağlıdır. Sesini fazla yükseltenin kazandığı bir ligin ne kulüplere ne de Türk futboluna faydası vardır. Herkes olaya bu pencereden bakmalıdır”

Resmi site

Murat Erdem
21.12.2009, 16:13
Eskiden bu ezikler bizim maçlar için geldiklerinde Rize'de kalırlardı. Şimdi öyle mi ? Geliyorlar, yiyip içip, ikram görüp gidiyorlar.

Bir de bu eziklerin yöneticilerini ağırladığımız ikramların boy boy resimleri çıkıyor.

Ben daha hiç İstanbul deplasmanında, bizim yöneticilerin ağırlandığına dair resim görmedim.

Bu iş centilmenlikden çıktı, pısırıklığa gitti !

Adamları hava alanında çiceklerle el pençe karşılayıp, ağam paşam davetler düzenliyoruz.

Bana bir tane resim gösterin, İstanbul Atatürk havalimanında bizi çicekle karşılayan İstanbullu yöneticinin.

İsa
21.12.2009, 16:15
Dün ikinci yarıya Şenol Hoca Alanzinho-Ceyhun,Colman-Tjıkuzu değişiklikleri ile başlasaydı nasıl olurdu acaba?

magicyattara
21.12.2009, 16:16
Başkan değişme zamanın geldi.
Bu açıklamaları kimse okumuyor artık.

İcraat görelim.
Bu hakemler nasıl hizaya gelir,benden iyi biliyorsunuz.

Doğan Şahin
21.12.2009, 16:16
Eskiden bu ezikler bizim maçlar için geldiklerinde Rize'de kalırlardı. Şimdi öyle mi ? Geliyorlar, yiyip içip, ikram görüp gidiyorlar.

Bir de bu eziklerin yöneticilerini ağırladığımız ikramların boy boy resimleri çıkıyor.

Ben daha hiç İstanbul deplasmanında, bizim yöneticilerin ağırlandığına dair resim görmedim.

Adamları hava alanında çiceklerle el pençe karşılayıp, ağam paşam davetler düzenliyoruz.

Bana bir tane resim gösterin, İstanbul Atatürk havalimanında bizi çicekle karşılayan İstanbullu yöneticinin.

Onun yerine azizin yaptığı gibi hakemlere yemek parası versen sana maçı verecek, yada en azından maçı senden almaya yüzü olmayacak.

Hekimoğlu
21.12.2009, 16:17
61. dakika galipken de mağlupken de kutlanmalı 61. dakikanın maç ile alakası yok.

reisoğlu61
21.12.2009, 16:19
ahmet cakar bile, hakemin verdigi ofsayt karari icin " icime sindiremiyorum bu karari " dedi.

28TS61
21.12.2009, 16:20
baskan bos konusmus.

yillardir ayni sözleri eski baskan ve yöneticilerdende duyduk

Süleyman50
21.12.2009, 16:21
söz konusu derbi maçları olunca beklentim fazla olmadığı için sonuca şaşırmadım...

karatasof
21.12.2009, 16:23

Kim söylemiş bu sözü.
Nihat Özdemir.
Kimdir bu nihat Özdemir?

***71 kişi hakkında açılan mavi hat operasyonu davasının bilirkişi raporu tamamlandı

enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı'na bağlı botaş ihalelerinde yolsuzluk yaptıkları iddiasıyla aralarında enerji ve tabii kaynaklar müsteşar yardımcısı bekir aksoy, botaş eski genel müdür vekili rıza çiftçi ve fenerbahçe 2. başkanı nihat özdemir ile ortağının da bulunduğu 71 kişi hakkında 2007 yılında açılan "mavi hat operasyonu" davasının bilirkişi raporunda, kamu görevlisi sanıklara ait olduğu belirtilen villa, daire ve otomobillerin, suçtan elde edilen parayla alındığı iddia edildi.

16 ihaleye fesat

botaş'ın başta dünya bankası tuzgölü doğalgaz depolama tesisi yapımı olmak üzere 16 ihalesine fesat karıştırıldığı iddiasıyla aralarında enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı'ndan bazı üst düzey bürokratları ile ünlü işadamlarının da bulunduğu 71 sanıklı "mavi hat operasyonu" davası kapsamında bilirkişi raporu hazırlandı. 3'ü emekli sayıştay denetçisi biri bankalar yeminli murakıbı toplam 4 kişi tarafından hazırlanan 249 sayfalık rapor, ankara 11. ağır ceza mahkemesi'ne teslim edildi. raporda, tuz gölü tatlı ve tuzlu boru hatları yapım ihalesi'nde botaş değerlendirme komitesi üyeleri rıza çiftçi, hasan turgay günay ve ethem tozlu'nun ihale sürecinde ihaleye katılma ve yeterlik koşullarına sahip olmayan firmaların veya kişilerin ihaleye katılımını sağladıkları belirtildi.

raporda, limak inşaat yönetim kurulu başkanı nihat özdemir, başkan yardımcısı sezai bacaksız, işadamları ibrahim selçuk ve bahaddin özdemir ile rtük uzmanı seydi çevik'in de ihaleyi kazanacak duruma gelen kişinin ihaleden çekilmesi ile daha sonraki ve daha pahalı teklif veren kişi veya firmanın ihaleyi kazanmasının yolunun açılması gibi gizli anlaşma yapmak fiiline iştirak ettikleri ve yardım ettikleri iddia edildi.

müdür ve memurların mal varlığı nasıl arttı?

soruşturma kapsamında sanıkların mal varlıklarına ilişkin araştırmalar ve teknik takip sonucu elde edilen bilgiler sonucu haksız mal varlıklarına ilişkin saptamalar raporda yer aldı. buna göre, bazı örgüt mensuplarının ihalelere fesat karıştırma eylemi sırasında aldıkları iddia edilen rüşvet paralarıyla haksız elde ettikleri ileri sürülen taşıt, menkul ve gayrimenkuller şöyle sıralandı:

enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı müsteşar yardımcısı bekir aksoy: 2007 model ford marka otomobil.

botaş genel müdür vekili rıza çiftçi: gölbaşı'nda 240 bin tl değerinde dubleks bina.

botaş genel müdür yardımcısı şakir arıkan: 2006 model ford marka otomobil.

botaş genel müdür yardımcısı kerim taşkıran: samsun'un bafra ilçesi'nde 1006 ada 3 parsel a blok/4 23 numaralı mesken.

rtük uzmanı seydi çevik: çayyolu'nda 770 metrekarelik villa, troya firması tarafından gönderilen 130 bin euro.

botaş ihale komisyonu üyesi ethem tozlu: mercedes minibüs, 30 bin euro, samsung plazma tv , 21 kalem bilgisayar malzemesi, 2 adet nokia n70 cep telefonu.

botaş yöneticisi hasan turgay günay: 2000 model opel marka otomobil, 10 bin euro, 3 bin 700 tl değerinde philips marka televizyon, 469,99 tl değerinde alaska mono split 09 hp marka klima.

rıza çiftçi döneminde botaş özel kalem çalışanı mustafa şağban: 2000 model renault marka otomobil.

botaş personeli vahap alaca: 2007 model renault marka otomobil.

dsi genel müdürlüğü barajlar ve hes dairesi başkan yardımcısı isa yerdelen: antalya merkez zeytin köyü mahallesi 8275 ada 3 parselde bulunan 14 nolu mesken.***

İHTİLALL
21.12.2009, 16:24

Şimdi ben bunların üzerine,bir güzel iki yıldır yazdıklarımı eklerim..

Bu yalakalık ,hangi boyutta ,hangi amaçla,kaç kuruş için yapılıyor diye bir şeylerde karalarım..

Ama forum kurallarını çiğnemem gerekir..

Sabahtan beri açıkça kendimi tutuyorum..

Murat Erdem
21.12.2009, 16:29
1992 de Samsun deplasmanı dönüşü,kaybettiğimiz 6 renkdaşımız.
1996 da FB maçı sonrası intihar eden 2 renkdaşımız.
1997 de Kocaeli'nden kupa finali dönüşü kaybettiğimiz 4 renkdaşımız.
2009 da FB maçı dönüşü Samsun'da kaybettiğimiz 4 renkdaşımız.

BU ÜLKEDE UĞRUNA BU KADAR CAN VERİLEN BAŞKA BİR TAKIM VAR MI ?

İHTİLALL
21.12.2009, 16:31
Bu arada,

Biz buraya iki kelam karalayınca,hemen başkaanııııııımmmm diye feryad eden arkadaşlar..

Hugo Bross'un körlere gösterdiği yol,sizce sadece başkan ,yönetici ve Türkiye'nin tartışmasız en kötü ve utanılacak sağlık ekibi içinmiydi sadece?..

Kaç musibet,kaç rezillik daha gerekiyor Trabzonspor'un sosyete raconlarına kurban edildiğini anlamanız için?..

Serdar Ersoy
21.12.2009, 16:31
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/21_12_2009-5C2O.jpg

talsuv61
21.12.2009, 16:34

Karadeniz insanının şöforlüğü sorgulanmalı, duran kamyona çarpmak nedir ?

Murat Erdem
21.12.2009, 16:38
Ciddi olmadığını umuyorum. Bir anlık gafletle yazmışsındır diye düşünüyorum.

Nizam
21.12.2009, 16:40
karadeniz insanının şöforlüğü sorgulanmalı, duran kamyona çarpmak nedir ?

:s:s:s:s:s

İHTİLALL
21.12.2009, 16:41

Duygu bütünlüğü arıyordular..

Duygu bütünlüğü arayanlar,

Bu kadar yetermi?..

Zavallı adam,..

Haberin yok senin..

Duygu büyütünlüğünü bulmuşuz biz ,42 yıl oldu..

Bak ,canlar veriyoruz bağlılık duygumuza..

Asıl sana sormak lazım hangi duyguda bütünleşmek istiyorsun?

Sağlık ekibindemi?

Hocanın anasına sövüp ,resmi siteye koymadamı?

Yabancı oyuncuları yerel medyaya fitneleyip ,sonra o medya ürünlerininin nasıl kullanalıcağı konusunda Song'tan aldığınız dersin huşusumu?

Biz bunları beceremeyiz...

Biz ölürüz sadece..

Sizde bizi bahane edersiniz çapsızlığınıza,..

Mezarları yok sayarak,utanmasızca..

soul sacrifice
21.12.2009, 16:42

ehehe. farkına vardım abi. eskiden böyle değildi, eskiden dediğim şurda 3-4 sene önce. gökdenizle bi tartışma olurdu fatih, hüseyin, yattara hatta kaleden petkoviç bile koşardı. haklısın böyle takımdan şampiyonluk falan beklenilmez.

Erdal DİLEK
21.12.2009, 16:43
trabzonsporda altyapıdan torpil işi kalmadıktan sonra bir daha başarı beklemyin. . .

yazık ediyorlar gül gibi fidancıklara. . .

oraya hakeden gelsin, bana göre fatih tekke il uğaracağımıza başkanla hakemle uğraşacağımıza bununla uğraşmamız gerekir. .

Murat Erdem
21.12.2009, 16:45
Duygu bütünlüğü arıyordular..

Duygu bütünlüğü arayanlar,

Bu kadar yetermi?..

Zavallı adam,..

Haberin yok senin..

Duygu bütünlüğünü bulmuşuz biz ,42 yıl oldu..

Bak ,canlar veriyoruz bağlılık duygumuza..

Asıl sana sormak lazım hangi duyguda bütünleşmek istiyorsun?

Sağlık ekibindemi?

Hocanın anasına sövüp ,resmi siteye koymadamı?

Yabancı oyuncuları yerel medyaya fitneleyip ,sonra o medya ürünlerininin nasıl kullanalıcağı konusunda Song'tan aldığınız dersin huşusumu?

Biz bunları beceremeyiz...

Biz ölürüz sadece..

Sizde bizi bahane edersiniz çapsızlığınıza,..

Mezarları yok sayarak,utanmasızca..
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
Veysel abi, önünde saygıyla eğiliyorum...

Külünkoğlu
21.12.2009, 16:46
Metin abi, cımbızla bir cümleyi çekip beni eleştirmenizi yadırgadım.
Güzel kardeşim sizde dikkat edin biraz. Dibine kadar eleştireceğimiz yanları olabilir ama bir sınırı olmalı söyleyeceklerimizin. Bunu hatırlatmaktı amacım.

Salih Edip
21.12.2009, 16:59

sizi bir sorgulamak lazım bence , ayık kafayla mı yazdınız acaba :cool:

gudoz81
21.12.2009, 17:03
Heykeş haddini ilecek açıklamasından sora fb nin kazandığı 6 puan ve yan hakem hataları???? pis bi liğde şampiyonluk mu onurlu bi şekilde küme düşmekmi deseler düşmeye razıyım.

epivep
21.12.2009, 17:04
dün çok mu kötü oynadık hayır ,sadece şans fenerbahçenin yanındaydı ve beceriksizlik bizim,bariz bir şekilde görünen forvet ihtiyacının yanında bu takıma orta sahaya selçuğun yanına colmanın yerine bir oyuncu lazım,colman haftalardır böyle,son derece yetersiz oynadığı bölgede,eğer alanzinho yu kullanacaksak ki kesinlikle kullanılmalı,o zaman colmanın yerinde daha çok koşan ve diri bir oyuncu ihtiyacı çıkıyor,orta da pres yapan emre ve boroninli bir orta sahaya karşı bariz teslim oldu colman..

maalesef katılamayacağım. güzanın kaçırdıklarının gol olduğunu düşünsenize. maç boyunca kesilen ofsayt dışında sıfır pozisyonumuz var.

Mustafa ÖZDEMİR
21.12.2009, 17:05
maalesef yine hakem kurbanı olduk. yazıklar olsun o yan hakeme...

Salih Edip
21.12.2009, 17:05
Heykeş haddini ilecek açıklamasından sora fb nin kazandığı 6 puan ve yan hakem hataları???? pis bi liğde şampiyonluk mu onurlu bi şekilde küme düşmekmi deseler düşmeye razıyım.

düşmek değil de , yönetim deseki paf takımla çıkıyoruz veya ligden çekiliyoruz , hiç karşı çıkmam şahsen desteklerim. bunlar bizi milli takıma da küstürdüler , şimdi Türk futboluna da küstürdüler. bunlar böyle kaldıkça , 3 eziklerin 8-0 , 5-0 , 6-2 gibi skorlarla ülkeye dönmeleri beni mutlu edecek.

Salih Edip
21.12.2009, 17:07
maalesef katılamayacağım. güzanın kaçırdıklarının gol olduğunu düşünsenize. maç boyunca kesilen ofsayt dışında sıfır pozisyonumuz var.

bizim direkten dönen topumuz da yok zaten. o pozisyonda ofsayttır belki de bir daha bakalım

bordox
21.12.2009, 17:11
Alanzinho'nun ofsayt diye kesinlen atağı ve Colman'ın kaçırdığı pozisyon dışında pek bir şey yapamadık.

Aziz Yıldırım bayağı bayağı etkili biriymiş biz farkında değiliz o ofsaytı nasıl kaldırır bir hakem.Adam Kulüpler Birliği vakfından istifa ediyor,diğer kulüpler istifa etme diye yalvarıyor.
Ne var bu adamda,nasıl bir yöntem izliyor,efsunluyor mu etrafındakileri yeşilliklerle.

Murat Hızal
21.12.2009, 17:15
Ölümler üzerinden siyaset yapılmasını içime sindiremiyorum.

Dün akşam ki maç mı canı cehenneme.

Barış Kaptanoğlu
21.12.2009, 17:18

sen daha ne konuşacaksın senin gibi uşakların efendileri konuşuyor zaten 2 hafta önce başladı şimdi meyvelerini topluyor

Barış Kaptanoğlu
21.12.2009, 17:19
sen daha ne konuşacaksın senin gibi uşakların efendileri konuşuyor zaten 2 hafta önce başladı şimdi meyvelerini topluyor
ama sende kabahat yok....seni Trabzonda krallar gibi ağırlayanlarda kabahat

Doğan Şahin
Alanzinho'nun ofsayt diye kesinlen atağı ve Colman'ın kaçırdığı pozisyon dışında pek bir şey yapamadık.

Serkanın ortalarına Alanzinho'nun vuruşları ve Umut'un 2 tane kafayla yere doğru vursa ağlarla kucaklaşabilecek toplarını da es geçmeyelim.
Ama bu maç daha öncede dediğim gibi hepsi öylesine vuruşlardı, gol olacak gibi değildi zaten.. top istemedi derler ya biraz beceriksizlik biraz da futbolcu da inanmadı diye ekleyelim..

Uğur Ö.
Eğer sen 4 büyükten birisiyim diyorsan ve kendi sahandaysan bu maçları yeniceksin.Yenemedinmi o zaman 4. büyüklükten kurtulamazsın

Serdær
21.12.2009, 17:20
http://www.medyatrabzon.com/images/other/1261363887-1.jpg

Doğan Şahin
21.12.2009, 17:21

1 değil 2 kişi : Duble ofsayt; yani ofsayt oğlu ofsayt

Barış Kaptanoğlu
21.12.2009, 17:23
Türkiye Futbol Federasyonu...İçinizde bi tane delikanlı adam varsa çıksın bari bir özür dilesin

bordox
21.12.2009, 17:24
Serkanın ortalarına Alanzinho'nun vuruşları ve Umut'un 2 tane kafayla yere doğru vursa ağlarla kucaklaşabilecek toplarını da es geçmeyelim.
Ama bu maç daha öncede dediğim gibi hepsi öylesine vuruşlardı, gol olacak gibi değildi zaten.. top istemedi derler ya biraz beceriksizlik biraz da futbolcu da inanmadı diye ekleyelim..

Oyun olarak bir şey ortaya koyamadık,organize pek bir atağımız yoktu.Egemen ve Song'a rağmen 1-0 iyi skor Onur'a hakkını verelim iyi iş çıkardı.
Bjk maçındaki oyun nerde bu oyun nerde.Kimsenin ne yaptığını anlamadım aksine fener ne yaptıığını bilen taraftı Guiza'ya rağmen.

Doğan Şahin
21.12.2009, 17:29
Oyun olarak bir şey ortaya koyamadık,organize pek bir atağımız yoktu.Egemen ve Song'a rağmen 1-0 iyi skor Onur'a hakkını verelim iyi iş çıkardı.
Bjk maçındaki oyun nerde bu oyun nerde.Kimsenin ne yaptığını anlamadım aksine fener ne yaptıığını bilen taraftı Guiza'ya rağmen.

Ben oyuna bakmıyorum. 7 istiyorsak 3 puana odaklanmak lazım öncelikle.

Külünkoğlu
21.12.2009, 17:32
Bir değil iki adam bozuyor be ahlaksız herif !

Murat Hızal
21.12.2009, 17:33
Yan hakem verdiği bu kararla,art niyetlidir bunun başka hiç bir izahati olamaz.

Barış Kaptanoğlu
21.12.2009, 17:36
Yan hakem verdiği bu kararla,art niyetlidir bunun başka hiç bir izahati olamaz.
zaten aynı yan hakem semihin el pozisyonuna da bayrak kaldırmadı...acemilik değil,pozisyon kaçırma değil,düpedüz fenere çalışmaktır bunun adı....kaç para aldın namussuz???

Erdal
21.12.2009, 17:36
Tek ofsayt atlanır...Olur yani anlarım...Ama Semih in elle düzelttiği topu görmeyen hakem de aynı ise dur derim...Bir kişiyi sabah gördüm tesadüf öğlen gördüm acaba akşam gördüm mü öldürürüm gibi bir durum yani...

Böyle hadiseler bizi birleştirmeli...Kriz yönetmeyi beceremiyoruz bir türlü...Toplulukları sadece başarılar değil haksızlıklar, acılar( kazada ölen kardeşlerimiz) hatta mağlubiyetler de "camia" yapar...Tabi tepede yöneticiler varsa...Var mı? Yok...Tek güvendiğim Şenol hoca ve Ünal Karaman...

Mustafa ÖZDEMİR
21.12.2009, 17:37
biz 4 metreden ofsayt gol yemeye alışmışız artık...

Adem Erdoğan
21.12.2009, 17:39
Tek güvendiğim Şenol hoca ve Ünal Karaman...

Yönetemeyenlerin kuklası olan Ünal Karaman mı?

Barış Kaptanoğlu
21.12.2009, 17:40
bu hakem bu bayrağı kaldırırken neden korkmuyor? 20 bin trabzonlunun önünde bu cesareti nereden buluyor? arkadaşlar daha güçlü olmak lazım biz sürekli güç kaybediyoruz

Erdal
21.12.2009, 17:41
Takıma gelince orta sahaların maçı olacaktı...Colman kötü olunca onlar iyi göründü....Derbi kazanamıyoruz...Çünkü derbinin atmosferi ğırdır. Öyle maçlarda "lider" lazım sahada...Hakemle uğraşacak, zeki olacak...Tribün e karşı paratoner olacak...Yok böyle biri...O yüzden derbilerde ya da kırılma maçlarında yokuz...Adam yatıyor tek müdahale eden kalk diyen bunu derken aslında hakeme baskı yaptığının farkında olan Selçuk...Tek lider adayı...Ama bayrağı devralacak biri lazım önünde...Fatih en çok bunun için lazım....

Erdem Keser
21.12.2009, 17:43
Dün aslında oyun olarak hiç bir şey koyamadık ortaya.

Bu tür maçlar puan maçlarıdır. Rakibinle içerde oynuyorsan, yenemiyorsan bile yenilmeyeceksin ki rakibinin 3 puan almasını engelleyeceksin. Yine bu tip büyük maçları büyük topçular alır; bkz:Alex.

Birebirde baktığımızda iskeletin içine dahil edebileceğimiz 5-6 tane çok iyi oyuncumuz var.Bu isimler çok iyi sistem topçuları ama ne yazık ki ofansif bölgede etkinlik gösterecek kreatif oyuncumuz yok.
Ersun Yanal'ın Yusuf'u ısrarla istemesinin sebebide buydu.

Ersun Yanal demişken, yerden yere vurduğumuz hocamızla geçen sezon ligde oynadığımız büyük maçlarda sadece bir mağlubiyet almıştık; o da Galatasaray'a karşı Samiyen'de.Enazından rakiplerin elini kolunu sallayarak 3 puanı alıp gitmesini engellemiş oluyorduk.

Dünkü maça gelirsek Fenerbahçe'nin istediği şekilde oynadık.Şenol hocayı eleştirebileceğim tek nokta ise rakibin sürekli derin topla pozisyon bulduğunu gördüğü halde inatla savunmayı ilerde kurma çabasıydı.

Olmuyor işte, takım halinde hücum yapacak bir kadro yapısına sahip değilsin, çünkü oyuncuların çıktı mı geri dönemiyor.Bu tip maçlarda savunmanın arkasında 30 metre boşluk bırakırsan rakibin 3 puanı alıp gider.Yapmamız gerek mümkün olduğu kadar dengeli oynamaktı, ama beceremiyoruz.Yine söylediğim gibi bu maçlar puan maçlarıdır, yenemiyorsan yenilmeyeceksin puanı kapacaksın.

Ayrıca Daum'un Deniz hamlesine Şenol hocanında Tjikuzu hamlesiyle karşılık vermesi gerekirdi bana göre.Ortasahayı rakibine teslim edersin maçı alamazsın.
Sağlık olsun demekten de bi hal olduk.Bu takıma büyük topçu lazım, en az iki tane.

Erdal
21.12.2009, 17:43
Yönetemeyenlerin kuklası olan Ünal Karaman mı?

Ne yapmalaıydı sence? Ben ne yapardım diye soruyorum kendime...Sen de sor...Ben Ünal hoca'nın yaptığını yapıyorum...Yalan söylediklerini kolay yalan söylediklerini bildiğim halde doğru yolu bulabilmeleri için bekliyorum...Çünkü başka gücüm yok...Ünal hoca gibi...

Hepimiz kuklayız o zaman?

öztürk_61
21.12.2009, 17:44
yine büyük maç yine kaybettik yok böyle bişi ya...

Alihan Ertürk
21.12.2009, 17:44
Şu pozisyona ofsayt veren şahsiyet nasıl hakem olmuş anlamıyorum .:rolleyes:

ALLAH ıslah etsin bunları ..!

Mustafa Ayazoğlu
21.12.2009, 17:45
bu hakem bu bayrağı kaldırırken neden korkmuyor? 20 bin trabzonlunun önünde bu cesareti nereden buluyor? arkadaşlar daha güçlü olmak lazım biz sürekli güç kaybediyoruz

Yada daha güçlüleri var. Aziz Yıldırım bırakırım dedi sonra devam etti!

Orda bir anlaşma sağlandı.

İHTİLALL
21.12.2009, 17:48
Takıma gelince orta sahaların maçı olacaktı...Colman kötü olunca onlar iyi göründü....Derbi kazanamıyoruz...Çünkü derbinin atmosferi ğırdır. Öyle maçlarda "lider" lazım sahada...Hakemle uğraşacak, zeki olacak...Tribün e karşı paratoner olacak...Yok böyle biri...O yüzden derbilerde ya da kırılma maçlarında yokuz...Adam yatıyor tek müdahale eden kalk diyen bunu derken aslında hakeme baskı yaptığının farkında olan Selçuk...Tek lider adayı...Ama bayrağı devralacak biri lazım önünde...Fatih en çok bunun için lazım....
Erdal,

Artık çok açık belliki,

Bu takım özellikle mülayimleştirildi..

Centilmenlik ligindeki ikincilik,centilmenlikten değil,laytlıktan..

Tribünlerde öyle oldu artık..

Birkaç bin hormonlu kombine için,100 fenerliyi huşu içinde dinleyen Trabzon tribünleri var artık..

Bu takımda bu kadar "çapsız" bir yönetim varken,risk alabilecek kadar zeki ,dominanat oyuncu olamaz takımda..

Korkuyorlar belli ,ama koltuğuda bırakmak istemiyorlar..

lazkopatfaroz
21.12.2009, 17:50

hatıra ormanında dikmek lazım

Erdal
Evet fb den iyi kadromuz yok...Ama buna rağmen bu kulüp yönetiliyor olsaydı şimdi bu puanda olmzdık adım gibi eminim buna...

Bir takım düşünün sol beki Keçeli, sağ beki Ali Tandoğan, Ön liberosu Hüseyin, stoperi Zapo....Yani bizim ve bjk nin illallah dediği adamlar...O takım 34 puan yaptı bu ligde...Forumlarına üyeyim mail geldi parasızlıktan "gerekirse devre arası dileneceğiz" kararı almış taraftarları....Ama karşılıklı güven var...Güven olmak, saha içinde ve sha dışında takım olmak bu ligde sizi zaten ilk 4 e sokar...Gerisi size kalmış...

Mustafa Ayazoğlu
Trabzon Fair-Play'de zirvede. Çözüm burda aslında :)

Kırmızı kart yok, cezalı yok korkak ve ürkek bir takım. Seyircede aynı hüviyete girdi

zendit
21.12.2009, 17:51
bi tane pozisyonun arkasına sığınmayalım rkadaşlar macı kazanmak adına ne yaptık.hiç birşey bjk macının yarısını oynasak yada gs macının yarısını bu macı farka getirirdik.adamlar oynamadı ne dersenizdeyin....

robinhood61
21.12.2009, 17:52
ArkadaŞlar tamam hakem hatali ama bakiniz bursaspor hakemİ de yendİ. Hem de 2-1 yenİkken. Azİm olacak azİm ve akilli yÖnetİcİler.

Erdal
Bu yüzden Şenol hoca'nın gelmesi önemliydi...Bu güveni yani "itimat" etmeyi sağlayabilecek tek kişi şu anda...İyi olacak...Yönetime rağmen iyi olacak....

lazkopatfaroz
Hep aynı şey... Kırılma anlarında ve önemi büyük maçlarda nedense birilerinin maça ve skora kesın etkısı oluyor. Hep mi bize denk gelıyor? Tesadüf mü ??

Ömer Kaya
21.12.2009, 17:53
Rezalet bir futbol,Kötü bir taraftar,Kaybedilen 3 Puan
Yazıklar olsun milyon dolarlar alıpta 2 pas yapamayan oyuncularımıza

İHTİLALL
21.12.2009, 17:55
Bu yüzden Şenol hoca'nın gelmesi önemliydi...Bu güveni yani "itimat" etmeyi sağlayabilecek tek kişi şu anda...İyi olacak...Yönetime rağmen iyi olacak....

Şenol hocaya rağmen yönetim,

Yönetime rağmen şenol hoca..

Ve kılı kırk yaran,anzavur kılıklı rakipler..

Ne ,ne kadar iyi olacak ki hocam?..

Erdal
21.12.2009, 17:56
Veysel abi, Sadri başkan'ın iyi olunca benden kötü olunca başkalarındn hlini duyuyorum...Dahası görüyorum da...Erikkson la anlaşamadık Samet hoca gelsin in tek açıklaması yaşlılığa dayalı çocukluk halleridir...Ama hala bir umut var...Umut varsa beklerim...

İHTİLALL
21.12.2009, 17:57
Bu arada gs Kewel,Leo Franco ve Elano'yu bizim maçı beklemeden tatile göndermiş..

Kupa maçından önce,ilk mağlubiyet budur aslında..

İplenmemek..

Sadri başkan ve yönetimine ithaf olunur...

Murat Erdem
21.12.2009, 17:59
Umut ve Gökhan, sakat veya cezalı olsaydı da, dün akşam ki maçta ikisi de oynayamasaydı. FB maçında sahada sergilediğimiz oyun, ''daha kötü olurdu'' diyebilecek olan var mı aranızda.

Maçtan önce kaç kere yazdım, Gökhan-Umut kenarda otursun, sahaya 4-6-0 çıkalım,
.........Ceyhun...
Gabriç...Selçuk...Colman...Serkan
...Alanzinho..

Bu şekilde çıksaydık, FB defansı eşleşme sorunundan, defansı olabildiğince öne çıkaracaktı. Alanzinho yıldız olurdu.
(yan hakem faktörü eklenmeden yapılmış bir yorumdur)

Erdal
21.12.2009, 17:59
Erdem in tesbitine katılıyorum...İki ya da üç üst düzey futbolcu ile başında Şenol Güneş in olduğu bir kadro takım olur...

Diğer taraftan tribün konusundaki eleştiriye katılmıyorum...Ayrı bir bahis konuşuruz bir gün...Ben tam tersine tribünün iyiye gittiğini düşünüyorum....

Erdal
21.12.2009, 18:01
Veysel abi haksızlık ediyorsunuz...Zikrettiğiniz isimleri göndermemek yani böyle bir talebi geri çevirmek başka sıkıntılar yol açardı...Şubatta sakatlanırverirdi bu isimler:)

Kaldı ki bizim maçın telafisi var...Keita yı göndermemişler mi? Keita yı durdurursak yeneriz...

İHTİLALL
21.12.2009, 18:02
Ailenin işlerine fazla karışıp batırmasın diye eline oyuncak verilen bir adamı,bjk kaldırırda biz kaldıramayız..

Çünkü onlar 60 milyon dolar veren adamın yüzüne,3 -0 kaznadıkları Fener maçında "yeter" diyorlar..

Bizde iki yıl oldu,adam mali kongrede 35 milyonu okus pokus etti ,ahalinin hala haberi yok..

Bir Allah'ın kulu sormuyor,"ulan centilmenlik ligi dedikleri dümende ,biz nasıl derece yaparız,eşyanın tabiatına aykırı" diye..

zahido
21.12.2009, 18:02
Bu arada gs Kewel,Leo Franco ve Elano'yu bizim maçı beklemeden tatile göndermiş..

İplenmemek..

Onlarda biliyor bu oyuncular olsada olmasada bişey değişmeyeceğini..

Umutun kafasının dogru tarafına top çarpıcakta gol atacağız diye bekleyip durucaz..

Bende olsam izin verirdim gitsinler tatillerini yapsınlar kafaları rahat bi şekilde gelsinler..

Görüceksiniz çok iyi oynayacagız gs maçında ama gene yenemeyeceğiz..

Bu maçtan sonra takım içinde radikal kararlar alınması lazım..

Bir değil birden fazla oyuncunun gidip bir okadar oyuncunun alınması lazım diye düşünüyorum..

İHTİLALL
21.12.2009, 18:04
Veysel abi haksızlık ediyorsunuz...Zikrettiğiniz isimleri göndermemek yani böyle bir talebi geri çevirmek başka sıkıntılar yol açardı...Şubatta sakatlanırverirdi bu isimler:)

Kaldı ki bizim maçın telafisi var...Keita yı göndermemişler mi? Keita yı durdurursak yeneriz...
Neden ?

Fener maçı olsaydı gönderebilirlermiydi sence?

F.Erdem
21.12.2009, 18:04
Sinir oluyorum yaHu bu fb 3 hafta üst üste kaybediyor.Trabzona geliyor elini kolunu sallaya sallaya galibiyet alıyor.
Sıradan anadolu takımları yeniyor bu takımı biz yenemiyoruz yaHu.

Sinir oluyorum büyük maçlarda hep bizim maçı çıkış maçı görerek takımlar kazanıyor.

Sinir oluyorum 2 sezondur derbi kazanamıyoruz.

Erdal
21.12.2009, 18:05
Neden ?

Fener maçı olsaydı gönderebilirlermiydi sence?

Gönderirlerdi...Eminim...

Recep Alkan
21.12.2009, 18:05
Vesel Abi;

Hikaye anlatıyorsun, ne 35 milyonu, ispatlasana ????

İspatlayamıyorsan müfterisin...

(İronidir, umarım yanlış anlaşılmaz)

İHTİLALL
21.12.2009, 18:08
Vesel Abi;

Hikaye anlatıyorsun, ne 35 milyonu, ispatlasana ????

İspatlayamıyorsan müfterisin...

(İronidir, umarım yanlış anlaşılmaz)

Ne yazık ki,birçok şeyi zamanında anlamıyoruz,..

Aslında kabullenmek istemiyoruz..

Ama sonra hayat ve zaman faturayı çok ağır kesiyor..

Ve iş işten geçmiş oluyor..

İHTİLALL
21.12.2009, 18:08
Gönderirlerdi...Eminim...
Eh ..

Bişe demeyrum daha..

İnanmadum ama..:)

Erdal
21.12.2009, 18:09
Öyle ah vah edecek bir durum yok bence...Ah vah edecek tek durum stoperler...O bölge beni düşündürüyor kara kara....Onun dışında 3 senedir bizim takım olma sürecimiz...Selçuk, Ceyhun, Gabriç, Kaleci, Cale ( yedeği de var) Ömer....9 u bulduk mu gerisi zor değil....İyi olacak....

SEDAT
21.12.2009, 18:09
Ailenin işlerine fazla karışıp batırmasın diye eline oyuncak verilen bir adamı,bjk kaldırırda biz kaldıramayız..

Çünkü onlar 60 milyon dolar veren adamın yüzüne,3 -0 kaznadıkları Fener maçında "yeter" diyorlar..

Bizde iki yıl oldu,adam mali kongrede 35 milyonu okus pokus etti ,ahalinin hala haberi yok..

Bir Allah'ın kulu sormuyor,"ulan centilmenlik ligi dedikleri dümende ,biz nasıl derece yaparız,eşyanın tabiatına aykırı" diye..evet isptlayın ne yapmış parayı..herhalde parayı kaybettiklerini bildiğinize göre nasıl kaybettiklerinide biliyosunuzdur..bari biraz yürekli olunda çaldılar deyin

zahido
21.12.2009, 18:10
Senelerdir trabzonun şampiyon olamamasının nedenini taraftar, içteki karışıklıklar olarak söylediler.. Kocaman bir yalan!!!

96 kadrosu hariç (ondada defansta ve kulubede eksikliğimiz vardı) bütün kaçan şampiyonluklarda kadro zaafiyeti vardı..

Birbirimizi kandırmayalım.. Defans düzelse forvetimiz gidiyor.. Forvet olunca defansımız olmuyor.. Bu böyle gelip gidiyor..

Şunca zaman şampiyon olamadık bi kişide (başkanlar bazında) alt yapıya önem verelim demedi..

En son gökdeniz çıkmış alttan başkada ne gelen var ne giden..

Bişeylerin düzelmesi lazım ama okadar çok yanlışımız var ki insan düzeltmeye çalışırken bıkar..

Recep Alkan
21.12.2009, 18:10
Veysel abi demedim mi müfteri olursun diye.....

Etme haböyle laflar sitede...

Erdal
21.12.2009, 18:11
Nerden bir Ernst buluruz diye düşünüyordum...Farkında değiliz ama bir Ernstimiz oluyor Ceyhun...Bir Gerardımız oluyor Selçuk...Kalecimiz oluyor...Kanatlar kpandı...Dün ordum Özer mi kötü idi yoksa bizim sağ bek mi iyi idi diye...

Çarşamba Çale'nin sınavı var...Türkiye Liginin çok üstünde bir adama karşı oynayacak...Geçerse ne mutlu bize...

zahido
21.12.2009, 18:12
Öyle ah vah edecek bir durum yok bence...Ah vah edecek tek durum stoperler...O bölge beni düşündürüyor kara kara....Onun dışında 3 senedir bizim takım olma sürecimiz...Selçuk, Ceyhun, Gabriç, Kaleci, Cale ( yedeği de var) Ömer....9 u bulduk mu gerisi zor değil....İyi olacak....

Bana kalırsa (kendi futbol bilgimle söylüyorum bunu) ikisi defansa, biri önlibero biri oyun kurucu 2 orta saha, iki tanede forvete ihtiyacımız var.. 6 oyuncuya ihtiyacı var bu takımın..

SEDAT
21.12.2009, 18:13
evet isptalayamayan müfteridir tabiki...

İHTİLALL
evet isptlayın ne yapmış parayı..herhalde parayı kaybettiklerini bildiğinize göre nasıl kaybettiklerinide biliyosunuzdur..bari biraz yürekli olunda çaldılar deyin
Sana özel bir cevap yazacağım ,muhtemelen mayıs ayında..,

Eğer ölmez sağ isem..

O zaman yürekli olmak gibi bir beklentin olmayacağını garanti ediyorum..

Erdal
Yanlışı geçen sene yaptık...İki yanlışımız var bana göre: Gökhan ve Alan...10 milyon....Yani bu günün parası ile 5 Fatih Tekke:)...Böyle transferler asla yapmamalıyız...ASLAAAA...

Recep Alkan
21.12.2009, 18:15
Yahu bu arada, belge isteyenlere bir sorum olacak benim...

- Kulüp yöneticisi biz değiliz, belge yöneten de olur, birisi bu sarfedilen rakamların hepsinin belgesini önümüze koyabilir mi ?

Eğer koyamazsa bende sıfatı ne olursa olsun önü müfteri ilan edeceğim...

(Tabiki Tayfunun 2,4 milyon euro ettiği hesaplamalar baz alınmadan :))

Kamil Çakmak
21.12.2009, 18:15

İplenmemek..

Bizde Gökhanla Umutu gönderelim tatile eşitlensin. iplememiş oluruz. Nasılsa bişeye yaramıyorlar.

Erdal
21.12.2009, 18:16
Sedat, Trbzonspor tarihinin en büyük borcu ile karşı karşıyadır. Nasıl oldu diye sorana ama HES var, Trabzoncell var, ürünlerimiz satılıyor diye cevap verirsen insanlar sorar....Açık değilller...Açık ve net olmadığınız olmadığımız, olmadıkları sürece düşünülür her şey...Ben de düşünürüm...

İHTİLALL
21.12.2009, 18:17
Bizde Gökhanla Umutu gönderelim tatile eşitlensin. iplememiş oluruz. Nasılsa bişeye yaramıyorlar.

Fena fikir değil aslında..:)

Oğuzhan Fidan
21.12.2009, 18:19
taktik yanlıştı bi kere şenol hoca nasıl bi takti,k düşündü çıktı maça anlamadım.. bizim topçular büyümüşte küçülmüş gibi oynadılar...

winner
21.12.2009, 18:19
Günümüz futbolunda fair play diye bir şey yoktur.Ne pahasına oursa olsun kazanmak vardır. Saldıracaksın,karalayacaksın,acımayacaksın ve sonunda saygı göreceksin.Bu hep böyle oldu.Gönüllerin şampiyonu hikayesiyle yıllarca uyutulduk.Kelle almadan bu işler düzelmez.

SEDAT
21.12.2009, 18:20
Sana özel bir cevap yazacağım ,muhtemelen mayıs ayında..,

Eğer ölmez sağ isem..

O zaman yürekli olmak gibi bir beklentin olmayacağını garanti ediyorum..yaşınız galiba büyük...abi şimdi sizin bu yorumları yapmanız ne kadar doğru ne geçiyor elinize ..şimdi sizin yazınızda eleştiri nerde resmen hırsızlıkla suçluyorsunuz..şahsım adıma ben o insanlarıda tanımam hesaplarıda hiç kontrol etmedim ama ben böyle bişey yapıcaklarına inanmıyorum ..nedenmi bu forumda çoğunluğun Trabzonspor sevdalısı olduğuna inandığım gibi..mayısta ne olucak bilmiyorum ama inşallah hayırlısı olur diyorum...bazı arkadaşlar da bişey yazıcaksa yüzüme yazsınlar yazabiliyolarsa..

Mustafa Ayazoğlu
21.12.2009, 18:20
Nerden bir Ernst buluruz diye düşünüyordum...Farkında değiliz ama bir Ernstimiz oluyor Ceyhun...Bir Gerardımız oluyor Selçuk...Kalecimiz oluyor...Kanatlar kpandı...Dün ordum Özer mi kötü idi yoksa bizim sağ bek mi iyi idi diye...

Çarşamba Çale'nin sınavı var...Türkiye Liginin çok üstünde bir adama karşı oynayacak...Geçerse ne mutlu bize...

Bazı oyuncular bazı maçlarda iyi gözüküyor. Bunun nedeni 5-6 tanesi kötü olunca diğerleri onlara nazaran iyi oluyor. En azından iyi olarak göze çarpıyor.

Bu takım birlikte 11 kişi iyi hiç oynamadı, olmadı. Sanırım olmazda. Futbolcuları bireysel olarak değerlendirsek yanılırız. Hele dünya çapında yıldız seviyesinde. Bu taraftarı ahmak yerine koymaktan başka birşey değildir.

Erdal
21.12.2009, 18:21
Bence iyi yoldayız...Böylesine kötü yönetiliyor olmamıza rağmen takım olacağız...İyi bir takım...Şu stoperleri bir oturtsak...Şenol hoca'dan Barış tan sonra Giray ı istiyorum...Görelim abi olacak mı olmayacak mı bilelim...Egemen olmayacak...Olamayacak....Giray olacak mı bilelim...Eleye eleye gidelim...

SEDAT
21.12.2009, 18:21
Sedat, Trbzonspor tarihinin en büyük borcu ile karşı karşıyadır. Nasıl oldu diye sorana ama HES var, Trabzoncell var, ürünlerimiz satılıyor diye cevap verirsen insanlar sorar....Açık değilller...Açık ve net olmadığınız olmadığımız, olmadıkları sürece düşünülür her şey...Ben de düşünürüm...klüp batma noktasına geldiyse neden hiç biryerde haber olmuyor onu anlamadım...

Recep Alkan
21.12.2009, 18:22
Sedat, Trbzonspor tarihinin en büyük borcu ile karşı karşıyadır. Nasıl oldu diye sorana ama HES var, Trabzoncell var, ürünlerimiz satılıyor diye cevap verirsen insanlar sorar....Açık değilller...Açık ve net olmadığınız olmadığımız, olmadıkları sürece düşünülür her şey...Ben de düşünürüm...

Erdal abi, geçenlerde bir arkadaşımız Trabzondaki bir TS clup mağazasının gittiği gün 6,5 milyar cirosu olduğunu yazmıştı. Bu rakam her zaman tutmaz, ecallah ama temelli de sürünecek değil da. Kaldı ki 65.000 forma satılmış bu sene. Atkı bere, tşört saymıyorum bile. TSCLUP para bastı geçen senelere oranla. Ciddi paralar getirdi, Trabzonsporcelle 20.000 üyeyi geçti, yahu millet parayı bilmiyor galiba, bunlar çok ciddi rakamlar.

Bu arada HES konusunda bir söylenti var, sen bilirsin, bir önceki Genel Kurulda izin çıkmamasının nedeni, HES'in 4-5 yıllık gelirini peşin para karşılığında satmaya çalışmış bazı zeka küpleri. (Satacakları rakam karşılamıyor getiriyi)

Erdal abi, Veysel abi varmıdır duyumunuz ???

İHTİLALL
21.12.2009, 18:24
Maçtan bir gün evvel para dağıtmışlar ,bir miktar..

Doğruysa tabii..

70 li yıllardan kalma ,geri kalmış uygulama..

Hiç olmazsa hafta başı ödeme yaparsında futbolcu hafta içi konsantre olur..

Amatör takımda bile böyle yapılıyor,oradan biliyorum..
Hoca diyorki ya maçtan hemen sonra,ya bir hafta önce..

Ama transferin menajerlerle yapıldığını bir buçuk yıl önce öğrenen bir başkanın, bu tür uygulamalarını tebessümle karşılamak lazım aslında..

Murat Erdem
Sedat kardeş,
Senin bu profil resmin ne anlama geliyor ?
Bizim buralarda bilek itibar görür, silah değil.
Maşallah silah bir de değil, iki tane.
Yanlız, çifte silah taşıyan yiğit, yüzünü örtmüş nedense !

Erdal
Bazı oyuncular bazı maçlarda iyi gözüküyor. Bunun nedeni 5-6 tanesi kötü olunca diğerleri onlara nazaran iyi oluyor. En azından iyi olarak göze çarpıyor.

Bu takım birlikte 11 kişi iyi hiç oynamadı, olmadı. Sanırım olmazda. Futbolcuları bireysel olarak değerlendirsek yanılırız. Hele dünya çapında yıldız seviyesinde. Bu taraftarı ahmak yerine koymaktan başka birşey değildir.

Kelimeleri özenle mi seçiyorsun Ayazoğlu ? :)..."Taraftarı ahmak yerine koymak"...Ben kimim? Bu yönetimi sevmiyorum...Düşündüğümü söylüyorum...Bak sen katılmıyorsun...Ahmak değilsin yani....La havle...

Ben iddia ediyorum Ceyhun Ernst olacak...Daha da iyi olacak...Selçuk da çok iyi olacak...Bu takımın kaptanı olacak...Ve sen de onun resmini avatarın yapacaksın :)

Kamil Çakmak
21.12.2009, 18:27
Bencede takıma ilk etapta 2 stoper, iyi bir forvet ve orta sahaya iyi bir(haci yada Ünal karaman gibi) futbolcu lazım.

Bu devre arasında olurmu? Zor olmaz. Devre arası tranfere bu kadar bütçe ayıramayız. Ancak sezon sonu olabilir. Ozaman biraz takım olma hüviyetine kavuşuruz. Bu geçen zamandada inşallah Şenol GÜneş yıpranmaz.

Erdal
21.12.2009, 18:27
Sedat, azıcık bu işlerle alakalı olan herkes biliyor ki yönetimimiz rakam oyunları yapıyor...Trabzonspor'un borcu vr...Bu güne kadar olmadığı kadar...Ama bu felaket falan değil yönetildiği sürece...Yönetmek için güvenilir olmalısınız...Güvenilirler mi? Ben güvenmiyorsam sahiden vrdır bir şey...Çünkü ben çabuk knarım...

Recep Alkan
21.12.2009, 18:29
Erdal abi, şahsi fikirler önemli değil, bizde güvenmioruz dedik, müfteri olduk, adam takımı satar borç kapatrım dedi, hesaplatmış, tafuna 2,4 vermiş gene 61 milon olmuşuz.

Yahu kendi lafını bile yalanlıyor adam daha ne olsun.

bu arada Veysel abi hala yanıt gelmedi...

İHTİLALL
21.12.2009, 18:32
yaşınız galiba büyük...abi şimdi sizin bu yorumları yapmanız ne kadar doğru ne geçiyor elinize ..şimdi sizin yazınızda eleştiri nerde resmen hırsızlıkla suçluyorsunuz..şahsım adıma ben o insanlarıda tanımam hesaplarıda hiç kontrol etmedim ama ben böyle bişey yapıcaklarına inanmıyorum ..nedenmi bu forumda çoğunluğun Trabzonspor sevdalısı olduğuna inandığım gibi..mayısta ne olucak bilmiyorum ama inşallah hayırlısı olur diyorum...bazı arkadaşlar da bişey yazıcaksa yüzüme yazsınlar yazabiliyolarsa..
Trabzonspor sevdalısı bir senmisin?..

Biz niye buradayız?

Sadri Şener yada Nuri Albayrak yada bir başkasından bana ne?

Bilanço okumayı biliyorsan,62 milyon banka borcunun faizininde yazılı olması gerektiğini bilmiyormusun ,doğru bir bilançoda?

Sadece o fark 14 milyondur ve bilançoda yoktur..

Trabzonspor'a zarar verdiğini düşündüğüm herkese tepki veririm..

Sadri Şener kim ki?

Trabzonspor'a hizmet etmekle mükellef..

Ve beceremiyor..

Üstelik yalan söylüyor..

Samimi isen bilançoyu,kulübün girdisini çıktısını öğren öyle yaz..

Değilsen, mesajlarımı okumak zorunda değilsin ve seni hiç ilgilendirmez yazacaklarım..

zahido
21.12.2009, 18:33
Sedat, azıcık bu işlerle alakalı olan herkes biliyor ki yönetimimiz rakam oyunları yapıyor...Trabzonspor'un borcu vr...Bu güne kadar olmadığı kadar...Ama bu felaket falan değil yönetildiği sürece...Yönetmek için güvenilir olmalısınız...Güvenilirler mi? Ben güvenmiyorsam sahiden vrdır bir şey...Çünkü ben çabuk knarım...

Abi hepimiz öyle deil miyiz? Okadar sene, sampiyon olamayacağımızı bilmemize rağmen, bu sene şampiyonuz nidaları atan futbolculara inanmadık mı :) Yönetimin hala bir şansı olduğu kanaatindeyim ama son demlerini yaşıyorlar..

Kurtulurlarsa bu Şenol hoca sayesinde olucak..

Bakıp göreceğiz, hayırlısı olsun..

Mustafa Ayazoğlu
21.12.2009, 18:33
Kelimeleri özenle mi seçiyorsun Ayazoğlu ? :)..."Taraftarı ahmak yerine koymak"...Ben kimim? Bu yönetimi sevmiyorum...Düşündüğümü söylüyorum...Bak sen katılmıyorsun...Ahmak değilsin yani....La havle...

Ben iddia ediyorum Ceyhun Ernst olacak...Daha da iyi olacak...Selçuk da çok iyi olacak...Bu takımın kaptanı olacak...Ve sen de onun resmini avatarın yapacaksın :)

Sizin için belirtmedin genel bir kanı var bu kadro iyi diye başarılı olacak diye. Sadri Şener bunu her galibiyet sonrasında özellikle belirtti. Şenol Güneş geldiğinde bu kadro bu oyuncularla devam edeceğiz onlara sahip çıkacağız dedi.

Bu zihniyet yanlıştır.

Futbolcu tafatara küsmüş, barıştıracağız. Futbolcuların sorunları var çözeceğiz. Bunlar Şenol Güneş'e ait sözler.

Afedersiniz ama taraftara küsen futbolcu defolsun gitsin. Kadro dışı bırak sonra Kaptan yap. Yenilen golde ki hatayı yapılacak bir hata mı? ..

Şenol hoca bu kadro ile şampiyon felan olamaz. Sorunlu futbolcular göndereceksin.

Erdal
21.12.2009, 18:35
Recep, bazen bu gün ki 10 milyon 5 sene sonraki 20 milyondan daha değerlidir...Karşı çıkmam ben...Hatta ne yalan söyleyeyim deli emin gibi " benim aklıma gelmişti valla" :)...

asimetrik
21.12.2009, 18:38
Yönetimin bilmem kaç trilyon parayı hiç ettiği ya da buna benzer bir ifade gerçekten tehlikeli bir söz. Yazıdan anlaşılan bu paraları zimmetlerine geçirdikleri. Ancak söylenen mali kongrede borcu az gösterecek hesap kurnazlıkları yaptılar kastı ise tartışılabilir.

Recep Alkan
21.12.2009, 18:38
Erdal abi, şunda anlaşalım o zaman. Bu teklif yapıldı, yani haber doğru. (ilgililere duyrulur)

Sonrasında; Peki o para diğerleri gibi olursa ?

Ya bugün kü 10 milyon, 10 milyonluk iş yapmazsa ???

Var mı bir garantisi ?

İHTİLALL
21.12.2009, 18:39
Erdal abi, şahsi fikirler önemli değil, bizde güvenmioruz dedik, müfteri olduk, adam takımı satar borç kapatrım dedi, hesaplatmış, tafuna 2,4 vermiş gene 61 milon olmuşuz.

Yahu kendi lafını bile yalanlıyor adam daha ne olsun.

bu arada Veysel abi hala yanıt gelmedi...

TS kulüplerde ciro artışı doğru Recep..

Ama karlılık önemli ..

Yıllık ciro 10 milyon kadar,2 milyon civarı bir para bırakır..

TS cell abone sayısı 25000 civarı..

Yılda şimdilik 500.000 gibi bir para bırakacak..

Bunlar iyi güzelde,bizim harcama limitimiz artık öyle üç-beşlerle kapatılr gibi değil..

Bu gelirler ,yıllık faizin bile bir kısmını anca karşılar..

Mustafa ÖZDEMİR
21.12.2009, 18:39
borsaya açık bir klüpte bunlar yapılamaz arkadaşlar...

Recep Alkan
21.12.2009, 18:42
Veysel abi, beklediğim cevap bu değildi, ben HES'in gelirinin satılması konusunda cevap bekliyorum senden. Gerçi Erdal abi cevapladı...

asimetrik
21.12.2009, 18:44
borsaya açık bir klüpte bunlar yapılamaz arkadaşlar...

Borsaya açık olan, kulübün alt şirketi. Asıl olan çatı şirket, borsada değil.
Bilgi olsun diye yazdım, götürüyorlar anlamı çıkmasın:)
Bahsedilen paraları götürmek için deha olmak lazım. Deha olsalardı zaten bir kaç doğru transferle takımı şampiyon yapıp istediklerini götürürlerdi.

Murat Erdem
21.12.2009, 18:46
Gürcan abi, İMKB başlığına bir göz atsana. O iş olmadı.

omrkck
21.12.2009, 18:49
Barış'ın saçları ve sakalları çok tatlı olmuştu ama =)

İHTİLALL
Veysel abi, beklediğim cevap bu değildi, ben HES'in gelirinin satılması konusunda cevap bekliyorum senden. Gerçi Erdal abi cevapladı...
Ben katılmıyorum..

Hes lerin satılması cinayettir..

Onlar çok zor şartlar altında kulübe kazandırılmış kıymetlerdir..

Günün rezilliklerini kapatmak için kullanılmamalıdır..

asimetrik

Takip ediyorum. Olmadı değil, verilen ceza (iki adet) temettü dağıtımı olmadığı ve usülsüz karar alındığı. Kararın usülsüz olması değil karar alma usülünün usülsüz olması. Oradan devam ederiz sonra.

SEDAT
21.12.2009, 18:50
Sedat kardeş,
Senin bu profil resmin ne anlama geliyor ?
Bizim buralarda bilek itibar görür, silah değil.
Maşallah silah bir de değil, iki tane.
Yanlız, çifte silah taşıyan yiğit, yüzünü örtmüş nedense !fotoğraflar bölümünde resmim var ordan bakabilirsiniz..silah da sevgimden dir kimseyi tehdit etmek istediğimden değil..yüzümüde örtmedim o kar maskesidir ...başka öğrenmek istediğin bişey varsa onada cevap veririm..

Erdal
21.12.2009, 18:51
Yani öyle öldük bittik yandık kül olduk durumu yok...Düzelir...Düzelecek...İyi bir takım yolda...Daha erken gelebilirdi ama gecikti...Olsun...Alışkınız beklemeye...

Murat Erdem
21.12.2009, 18:52
fotoğraflar bölümünde resmim var ordan bakabilirsiniz..silah da sevgimden dir kimseyi tehdit etmek istediğimden değil..yüzümüde örtmedim o kar maskesidir ...başka öğrenmek istediğin bişey varsa onada cevap veririm..
Resimde ki sensin ha:eek: daha da şok oldum.

Erdal
21.12.2009, 18:53
Yan hakeme beddua etmedim...Küfür etmiyorum...Ama bir şey lazım yahu...

İHTİLALL

Ondört milyon faizden..

On milyondan fazla borsadan..

Diğerlerini yazmıyorum..

Ne yapılmış,borç yokmuş gibi gösterilmiş..

Peki bu para ödenmeyecekmi?

Ödenecek..

O zaman bu davranış şeklinin tanımını yazabilirmisiniz arkadaşlar,

Tabii forum kurallarına uygunsa..

asimetrik
fotoğraflar bölümünde resmim var ordan bakabilirsiniz..silah da sevgimden dir kimseyi tehdit etmek istediğimden değil..yüzümüde örtmedim o kar maskesidir ...başka öğrenmek istediğin bişey varsa onada cevap veririm..

Gözlükleri atlamışsın:) Onlar ne için?

Erdal
21.12.2009, 18:54
Bu kadronun "boş" bir sezona ihtiyacı vardı belkide...İşte fırsat...İkinci devre...Kim olacak kim olmyacak bilelim...Giray olacak mı bilelim mesela...Papy de gelin Brüls de gelsin...Barış Karabük e verilsin...

asimetrik
21.12.2009, 18:55
Ondört milyon faizden..

On milyondan fazla borsadan..

Diğerlerini yazmıyorum..

Ne yapılmış,borç yokmuş gibi gösterilmiş..

Peki bu para ödenmeyecekmi?

Ödenecek..

O zaman bu davranış şeklinin tanımını yazabilirmisiniz arkadaşlar,

Tabii forum kurallarına uygunsa..

Müsadenle yazayım.
Sayılar yalan söylemezler ama yalancılar sayı söylerler.

SEDAT
Trabzonspor sevdalısı bir senmisin?..

Biz niye buradayız?

Sadri Şener yada Nuri Albayrak yada bir başkasından bana ne?

Bilanço okumayı biliyorsan,62 milyon banka borcunun faizininde yazılı olması gerektiğini bilmiyormusun ,doğru bir bilançoda?

Sadece o fark 14 milyondur ve bilançoda yoktur..

Trabzonspor'a zarar verdiğini düşündüğüm herkese tepki veririm..

Sadri Şener kim ki?

Trabzonspor'a hizmet etmekle mükellef..

Ve beceremiyor..

Üstelik yalan söylüyor..

Samimi isen bilançoyu,kulübün girdisini çıktısını öğren öyle yaz..

Değilsen, mesajlarımı okumak zorunda değilsin ve seni hiç ilgilendirmez yazacaklarım..sadri şener bu klübün beğensenizde beğenmesenizde başkanı...beceremiyorsa seçilmez olur biter...bu klübün girdisini çıktısını bir sizmi öğrendiniz gizli gizli...mali kongre oldu ibra edildi..sizin mesajlarınızda beni hiç ilgilendirmiyorda yalan söylüyor dediniz hain ilan ettiniz benim cevabım ona sadece..

omrkck
Bu kadronun "boş" bir sezona ihtiyacı vardı belkide...İşte fırsat...İkinci devre...Kim olacak kim olmyacak bilelim...Giray olacak mı bilelim mesela...Papy de gelin Brüls de gelsin...Barış Karabük e verilsin...

maden işçisi olarak mı abi :?

Trunks
21.12.2009, 18:56
ben takimda ki isigi gördüm güzeel günler yakindir , sonucta NORMAL bir lig maciydifazla takmamak gerek, önümüze bakmaliyiz

SEDAT
Resimde ki sensin ha:eek: daha da şok oldum.şok olucak ne var anlamadım...

Mustafa AYDIN

Bu hakem! öndeki fenerlilerle değilde bizim oyuncuya bakarak ofsayt vermiş olmasın.aradaki mesafenin uzunluğundan hepsini aynı anda görememiştir belki :)

İHTİLALL
Yan hakeme beddua etmedim...Küfür etmiyorum...Ama bir şey lazım yahu...

Senin gibi düşünen arkadaşlara ihtiyacım var Erdal..

Benim çevrem tepki verirken bu kadar düşünen arkadaşlardan oluşmuyor genellikle..:)

Diğer mesajlarınıda çok seviyorum..

"Şampiyon olacağız"ları hatırlatsa bile..:)

Erdal
21.12.2009, 18:57
Sedat, başkan yalan söylüyor mu? Fatih meselesinden biliyorum ki en iyi ihtimalle yanıltılıyor....

Murat Erdem
Gürcan abi, temettü yüzünden kesilen cezalar değil, bahsettiğim yeni haber, Birleşme işi olmadı.

SEDAT
Gözlükleri atlamışsın:) Onlar ne için?abi onlarda basit bi iş gözlüğü ...

Recep Alkan
Acaba diyorum kendi kendime, bu kulübün ibra edilmesinde ki neden, bu yükün altına kimsenin girmemek istenmesi olablir mi ?

Yoksa Genel Kurul da anlatılan hikaye hansel ve gratel gibi birşeydi...

Sefa
Ben Diyarbkır'a verilmesinden yanayım. Adam da ne rahatlık var yahu. Sanki kulüp Babasının malı..